לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
76017,601 עוקבים אודות עסקים

פורום ציפורי לילה

פורום ציפורי לילה-הבמה שלך להשמיע קול בכל נושא שעולה על דעתך, או סתם להשמיע קול מוזיקלי כזה או אחר. 
כשאנו אומרים בכל נושא, הכוונה היא באמת לכל נושא. אנשים יגיבו, יעירו, ישבחו וגם יבקרו אם הם רואים לנכון, אבל היי- לפחות אפשר לפרוק בלי להשאיר פתק לפקח 

כדי לשמור על אווירה נעימה יש לנהוג לפי הכללים הבאים:
- אין לנסח הודעות בלשון הנוגדת את חוקי המדינה ו/או את תקנון תפוז.

- אין להשתמש באלימות מילולית מכל סוג שהוא.

- אין לבקר ניהול פורום ו/או פורום אחר.

- אין לבקר גולש ו/או גולשים מפורום אחר.

- אין לפרסם פורום/קומונה בפורום ללא אישור הנהלת הפורום.

-אין להשתמש בפורום כבמה לכל פירסומת,אלא אם כן זה אושר על ידי הנהלת הפורום.

- ביקורת על ניהול הפורום תעשה אך ורק באמצעות מסר למנהלים ולא על גבי הפורום.

-גולש אשר מגיע לפורום במטרה לשבש את התנהלותו של הפורום יחסם ללא אזהרה.

גולש אשר הודעתו תעמוד בניגוד לכללים אלה, יוזהר והודעתו תמחק לאלתר.
הודעות נוספות של אותו גולש אשר יעמדו בניגוד לתקנון יגררו את חסימתו של אותו גולש.

אנא שימרו על כללים אלה ובואו ושתפו אותנו במחשבותיכם,
תהיו גם אתם חלק מהעולם הסודי של ציפורי הלילה.
גלישה נעימה ומגניבה לכולם :)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ציפורי לילה

פורום ציפורי לילה-הבמה שלך להשמיע קול בכל נושא שעולה על דעתך, או סתם להשמיע קול מוזיקלי כזה או אחר. 
כשאנו אומרים בכל נושא, הכוונה היא באמת לכל נושא. אנשים יגיבו, יעירו, ישבחו וגם יבקרו אם הם רואים לנכון, אבל היי- לפחות אפשר לפרוק בלי להשאיר פתק לפקח 

כדי לשמור על אווירה נעימה יש לנהוג לפי הכללים הבאים:

- אין לפרסם פורום/קומונה בפורום ללא אישור הנהלת הפורום.

-אין להשתמש בפורום כבמה לכל פירסומת,אלא אם כן זה אושר על ידי הנהלת הפורום.

-גולש אשר מגיע לפורום במטרה לשבש את התנהלותו של הפורום יחסם ללא אזהרה.

גולש אשר הודעתו תעמוד בניגוד לכללים אלה, יוזהר והודעתו תמחק לאלתר.
הודעות נוספות של אותו גולש אשר יעמדו בניגוד לתקנון יגררו את חסימתו של אותו גולש.

אנא שימרו על כללים אלה ובואו ושתפו אותנו במחשבותיכם,
תהיו גם אתם חלק מהעולם הסודי של ציפורי הלילה.
גלישה נעימה ומגניבה לכולם :)

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 תקנון פורום "ציפורי לילה"

פורום ציפורי לילה - הבמה שלך להשמיע קול בכל נושא שעולה על דעתך, או סתם להשמיע קול מוזיקלי כזה או אחר.
כשאנו אומרים בכל נושא, הכוונה היא באמת לכל נושא. אנשים יגיבו, יעירו, ישבחו וגם יבקרו אם הם רואים לנכון, אבל היי לפחות אפשר לפרוק בלי להשאיר פתק לפקח. כדי לשמור על אווירה נעימה יש לנהוג לפי הכללים הבאים:
- אין לפרסם פורום / קומונה בפורום ללא אישור הנהלת הפורום.
- אין להשתמש בפורום כבמה לכל פרסומת אלא אם כן זה אושר על ידי הנהלת הפורום.
- גולש אשר מגיע לפורום במטרה לשבש את התנהלותו של הפורום ייחסם ללא אזהרה.

גולש אשר הודעתו תעמוד בניגוד לכללים אלה, יוזהר והודעתו תמחק לאלתר. הודעות נוספות של אותו גולש אשר יעמדו בניגוד לתקנון יגררו את חסימתו של אותו גולש.

אנא שמרו על כללים אלה ובואו ושתפו אותנו במחשבותיכם, תהיו גם אתם חלק מהעולם הסודי של ציפורי הלילה.
המשך >>

לצפיה ב-'יש לי בשבילכם הודעה דרמטית .'
יש לי בשבילכם הודעה דרמטית .
08/01/2019 | 12:06
2
62
נתניהו הבין פיתאום , כנראה אחרי ששמע את שי ניצן , שאחרי שתקף את המשטרה ואת הפרקליטות ואת היועמ"ש והגברת שקד תקפה את שופטי העליון ,
פיתאום נתניהו הבין שלא חשוב מה הוא ייגיד ואפילו אם ייגיד אמת כל אלה החליטו להרשיע אותו .
אני מבין מצויין שיש כאן ובעוד מקומות אוהדים שלו 
אני מבין שיש אנשים שמאמינים שהוא זכאי .
אני מבין שהליכוד ייקבל בבחירות הרבה מנדטים 
אבל חברים ותמכים נאמנים - נתניהו הבין שהוא מחוסל ומה שאתם חושבים וכותבים לא ישפיע .
לצפיה ב-'נתניהו יודע את העובדות לאשורן ונהנה מהיעוץ המשפטי הטוב ביותר'
נתניהו יודע את העובדות לאשורן ונהנה מהיעוץ המשפטי הטוב ביותר
08/01/2019 | 14:34
1
42
וכנראה יודע אלו מהעובדות ידועות לפרקליטות אילו הפרקליטות יכולה להוכיח ולכן כנראה ישמשו כראיות בבית המשפט.

אני לא יודעת אם כמה ומתי נתניהו לקח שוחד אבל נתניהו בהחלט יודע, וכנראה הודלף לנתניהו מה הפרקליטות יודעת ויכולה להוכיח, נקראה שנתניהו מעריך שיש סיכוי גבוה שהוא ימצא אשם בבית משפט של צדק.
ולכן נתניהו עושה כל תרגיל כדי לא להגיע לבית הדין. ממציא מלחמה בצפון, מבטל מלחמה בצפון, מחוקק לנו חוקי כפיה דתית, מסית נגד המינויים שלו עצמו למפכלות המשטרה וליועץ המשפחתי לממשלה וכו'.

לצפיה ב-'ועכשיו בכלל לא זוכרים את החקירות שלו'
ועכשיו בכלל לא זוכרים את החקירות שלו
18/01/2019 | 19:38
8
אחרי שהמציא פרשה משפטית חמורה, שרק עליה מדברים בתקשורת  
לצפיה ב-'ברוך שפטרנו מעונשה של זו'
ברוך שפטרנו מעונשה של זו
05/01/2019 | 18:06
55
96
חנין זועבי החליטה לא להתמודד על מקום בכנסת הבאה.
המשך>>
חנין זועבי החליטה לא להתמודד על מקום בכנסת הבאה.
לצפיה ב-'מילון לעת מצוא לפוליטיקה העכשווית'
מילון לעת מצוא לפוליטיקה העכשווית
05/01/2019 | 10:25
31
77
סמול = כל מי שנגד רה"מ ומשפחתו = היועץ המשפטי, בנט ושקד, המפכ"ל, הרמטכ"ל וגו'
אנא הקפידו כשאתם מדברים על סמול, וכוונתכם לשמאל במשמעות הנורמטיבית בעולם עד תקופת ביבוש וטראמפ. שמאל מייצג - זכויות אדם, חברה סוציאל-דמוקרטית, ריכוך ועידון הקפיטליזם האכזר, נגד גלובליזציה שמרסקת כל ייחוד לאומי.
לצפיה ב-'אתה טועה כי בישראל שמאל זה נתניהו .'
אתה טועה כי בישראל שמאל זה נתניהו .
05/01/2019 | 10:31
4
55
כתבתי כמה נימוקים אבל מחקתי כי החלטתי שלא צריך לנמק .........................
לצפיה ב-' '
05/01/2019 | 10:44
1
10
לצפיה ב-'רוברט אקסלרוד TIT FOR TAT .'
רוברט אקסלרוד TIT FOR TAT .
05/01/2019 | 11:36
22
לצפיה ב-'נתניהו הגואל '
נתניהו הגואל
05/01/2019 | 12:35
1
71
מעשה ידי

לצפיה ב-''
05/01/2019 | 16:56
2
לצפיה ב-'והכי ציני, שאנשי ימין מובהקים מכונים על ידו שמאל'
והכי ציני, שאנשי ימין מובהקים מכונים על ידו שמאל
05/01/2019 | 14:14
22
49
הייתי רוצה להאמין, שמחכה מעבר לפינה (מצד זה או אחר של המפה הפוליטית) אדם ראוי יותר מביבי להנהיג את המדינה. הערה- עדיפות לימין מרכז ובתנאי שלא יהיו מהחוליגנים שצווחים במקום לעשות. 
לצפיה ב-'סגנית יו״ר הכנסת רויטל סויד'
סגנית יו״ר הכנסת רויטל סויד
05/01/2019 | 16:50
6
51
כושר רטורי יוצא מהכלל - ראויה ומתבקשת לזנק לצמרת.
אתה רציני במה שכתבת? ביבי אדם ראוי להנהיג מדינה?
האם היה מעשה ראוי אחד שעשה?
לצפיה ב-'שמעתי עליה מפי יודע דבר, שהיא מירי רגב של השמאל'
שמעתי עליה מפי יודע דבר, שהיא מירי רגב של השמאל
05/01/2019 | 18:07
5
41
בלי קשר, היא צודקת במרבית דבריה. לא כתבתי שאין אדם זולת ביבי שראוי להנהיג את המדינה, הבעתי תקווה שהבחירה של כלל הציבור תהיה נכונה, מחשש ששוב נתאכזב. מבחינתי, נתניהו צריך היה לפנות את מקומו מלפני זמן רב מאוד, עוד לפני התיקים הפליליים ובלי קשר אליהם בכלל. 
לצפיה ב-'הבחירות הן אירוע רב משתתפים .'
הבחירות הן אירוע רב משתתפים .
06/01/2019 | 16:55
4
21
אצל חלק מהמצביעים הערכה מה יעשו אחרים משפיע על שיקול דעתם .
למשל
אני מעוניין שנתניהו לא יהייה ראש הממשלה הבא . יש אפשרות שהרשימה/אדם שאצביע עבורו ייצטרף לממשלה שנתניהו הוא ראש הממשלה בה .
וזה כאילו הצבעתי בעד נתניהו .
מצד שני אם לא אשתתף בבחירות אולי קולי ייחסר כדי להביס את נתניהו .
לצפיה ב-'תחזור למערך - אפילו לפריימריז '
תחזור למערך - אפילו לפריימריז
06/01/2019 | 17:30
1
7
לצפיה ב-'להצביע למערך זה כמו להצביע עוצמה לישראל - שניהם לא רלוונטים'
להצביע למערך זה כמו להצביע עוצמה לישראל - שניהם לא רלוונטים
07/01/2019 | 10:03
6
לצפיה ב-'הסיכון תמיד קיים, אבל עדיף להשתתף'
הסיכון תמיד קיים, אבל עדיף להשתתף
07/01/2019 | 08:27
1
17
אני לא משוכנע שלפיד או גנץ יסרבו להשתתף בממשלת נתניהו (או כל מועמד אחר מטעם הליכוד אם יתפטר), ועדיין אני אכריע בין אחד מביניהם, ככל הנראה. 
לצפיה ב-'אני לא כרגע אפשרות שהליכוד לא יהייה המפלגה הגדולה בכנסת .'
אני לא כרגע אפשרות שהליכוד לא יהייה המפלגה הגדולה בכנסת .
07/01/2019 | 10:10
6
לצפיה ב-'הבעיה שכולם שם בימין איבדו את זה'
הבעיה שכולם שם בימין איבדו את זה
05/01/2019 | 17:10
14
35
לא רואה אף אחד מהליכוד שיכול להנהיג את המדינה.
הם כולם שם צווחים ושיכורים מכוח. תראה לי אחד בליכוד שלא מאמין שהוא הסגן של אלוהים.
לצפיה ב-'איך הגעת למסקנה שהליכוד מפלגה ימנית?'
איך הגעת למסקנה שהליכוד מפלגה ימנית?
06/01/2019 | 14:16
13
25
בהנחה שאתה לא מתייחס למישור חברתי/כלכלי.
לצפיה ב-'הליכוד תמיד היתה מפלגה ימנית'
הליכוד תמיד היתה מפלגה ימנית
06/01/2019 | 19:28
12
25
נכון שהביקורות שהיא מפלגה לא מספיק ימנית בכל הקשור לחוץ וביטחון, אבל היא עדיין משחקת על רגשי הציבור במישור הימני. הבעיה שהם מבטיחים ולא מיישמים לאורך עשור, לא אומר שהם לא ימניים, אלא שהם שקרנים ומנצלים ציבור בוחרים של כמעט שני שליש מהבוחרים.
והתייחסתי בדבריי קודם לסוגיית ההנהגה. ליכולת להעמיד נציג מהמפלגה ליום שאחרי ביבי, שיוכל לסחוף בצורה מספיק טובה את העם אחריו. ואין כזה. מי? ארדן? כץ? גלנט? אולי מירי רגב?? לאף אחד מהם אין כוח פוליטי ממשי מול הציבור, הם לקקנים שמתחבאים מאחורי ביבי ונושמים דרכו. אחרי לכתו הם עפים לאופוזיציה כמו טיל.

לצפיה ב-'מה זה ימין?'
מה זה ימין?
07/01/2019 | 07:43
1
20
מה הופך מפלגה לימנית או פחות ימנית או שמאל רחמנא ליצלן?
אבל נדבר על הימין הפוליטי- כי על זה מדברים כל הזמן,נכון? ---- הימין הליכודי, מימי בגין והלאה- החזיר את סיני ימית וכל היתר. 
על שרון? זהיה הבולדוזר של הקמת הליכוד....
על נתניהו ומדיניותו כלפי עזה?

מי שמגיע לשלטון-מקבל החלטות פרקטיות שנובעות (קצת) מתפיסת עולמו והרבה מהמציאות המתבקשת.
אין קשר למצע המקדמי שלו.
ולכן הבחירות על פי אידאולוגיה הפכו ל"פאסה".
מה שחשוב זה ה"איש" בראש הפירמידה.
כל היתר במילא אין לו ערך מעבר להצהרה (ואולי לכן גנץ צודק כשהוא שותק, אין שום ערך להבטחות מצע ומילים של לפני).
לצפיה ב-'ימין או שמאל זו אידיאולוגיה. מדיניות.'
ימין או שמאל זו אידיאולוגיה. מדיניות.
07/01/2019 | 20:55
13
אני חושב שגם היום יש מקום ליישם מדיניות ימנית או מדיניות שמאלנית וניתן יהיה להבחין ולזהות אותה כשהיא קורית או בדיעבד.
אז נכון שבגין פעל כנגד האידיאולוגיה הימנית כשהחזיר את סיני ושרון נאלץ לפרוש מהליכוד כדי ליישם את מדיניות ההתנתקות מגוש קטיף וכפר דרום וכמו שאמרת, אלו החלטות שנעשו כצמודים למציאות ונתפסו כתיזמוני פז בלתי חוזרות,
אבל מבחינת האידיאולוגיה שלציבור מקרית שמונה,בית שאן או שדרות או מצד שני ת"א,חיפה וגבעתיים יהיה קל להבין, לתפוס ולהזדהות ביתר קלות למפלגה, אז מפלגות השמאל והימין הרכיבו מצע שיתאם בין הבוחר למפלגה.
אגב, רק הנבחרים לראשות הממשלה הראו חיספוס בין האידיאולוגיה למציאות בשטח. הרכב המפלגות, השרים והחכים תמיד היו חלוקים בדעתם לגבי ההחלטות שפירקו את האידיאולוגיה מהמפלגה.
לצפיה ב-'הליכוד ימין כי אמרת שהוא ימין הליכוד הוא שמאל עמוק'
הליכוד ימין כי אמרת שהוא ימין הליכוד הוא שמאל עמוק
07/01/2019 | 11:15
9
17
בכלכלה הליכוד ימין, אנטי סוציאלי ואנטי חברתי,
אבל במדיניות חוץ ובטחון? איפה אתה רואה ימין (חוץ מהסתה)? אני רואה שמעט רק שמאל
לצפיה ב-'ההסתה היא חלק מהמדיניות הימנית'
ההסתה היא חלק מהמדיניות הימנית
07/01/2019 | 21:23
8
12
אמנם הבנו מזמן שההסתה נעשית על מנת לשחר את 'הכלבים' לטרף שהוא לא הם ובכך להרוויח זמן על הכיסא, אבל בגדול, זו דרך של הימין לגרום לבוחר להבחין בין אויב לחבר. זה הבסיס לימניות. להדגיש את נושא הביטחון ע"י סימון האויב בלייזר.
אבל זה לא הכל. לליכוד יש עדיין השקפה ימנית בבסיס, אבל הליכוד גם מבין שהמציאות בשטח שונה מהאידיאולוגיה המיושנת שלו, אז הוא מטשטש את המצע לבוחר, כדי לזכות גם במתנדנדים מהשמאל ולנגוס במפלגת העבודה.
יוצא ככה שהבוחר מצביע לביבי בגלל שהתפיסה השמרנית השתמרה שביבי ילחם על הבית ולא יפגש עם הפלסתינאים או חמאס ובעיקר ינהג ביד קשה מול החמאס, עד כאן חשיבת הבוחר הדימונאי. בתכלס, הוא משקר אותם כשמתעדכן מול המציאות בשטח.
ראיתי אתמול בבוקר אצל ניב רסקין את אורנה פרץ, אותה תושבת קרית שמונה מלפני כמה חודשים שביבי השתעמם ממנה בגלל שדרשה בית חולים עם שרותים למטופלים כבעבר במקום המיון הפרטי שפתחו. היא לגמרי שינתה את דעתה, חזרה לאהוד את ביבי וקראה להמשיך עם הליכוד..העבודה המנטאלית שביבי מבצע בשטיפות מוח שלו הם מעל ומעבר כל דמיון.

לצפיה ב-'ראשית לליכוד אין מצע כך שאין מה לטשטש'
ראשית לליכוד אין מצע כך שאין מה לטשטש
08/01/2019 | 09:16
7
10
שנית הסתה איננה מדיניות ימנית (או שמאלנית), הסתה היא הסתה.
בישראל הליכוד בראשות נתניהו משתמש בהסתה אבל השימוש לא הופך אותה לימנית.

אתה צודק בכך שחלק מבוחרי הליכוד מחפשים אפולוגטיקה לבחירה שלהם שלא מסתדרת עם עובדות והגיון ולכן נוקבים בסיסמה "ימין".
אבל כאן בדיון אנחנו מדברים על עובדות והגיון ולכן כפי שאמרתי, העובדות מראות חד משמעית שהליכוד הוא שמאל בטחוני מדיני.
לצפיה ב-'כשהליכוד משתמש בשיטתיות בהסתה שחוזרת על עצמה שוב ושוב'
כשהליכוד משתמש בשיטתיות בהסתה שחוזרת על עצמה שוב ושוב
08/01/2019 | 19:04
6
13
אז זו 'הדרך' של הליכוד. ככה הם משיגים תוצאות. ועצוב ששאר חברי הליכוד תומכים ומחזקים אותו, כי הם יודעים שהוא הסיכוי הכי טוב שלהם לשמור על הכיסא.
בעבר, אכן מצע הליכוד נחשב ליד חזקה בביטחון. כיום, לפחות בעשור וחצי האחרונים, בטחון וליכוד זו רק סיסמא חסרת תוכן.
אני יכול להבין למה את מחשיבה את הליכוד כשמאל. המדיניות הפסיבית מול החמאס והרגעתו בכסף, נחשבת לפחדנות, ההיפך הגמור מביטחון אבל לטעמי, זה נובע בגלל שביבי הוא הפחדן, זה ששם לו למטרה שבירת שיא כהונה לפני בטחון המדינה והאינטרסים הלאומיים.
ואחר כך הפחדן הזה עוד ישווה את עצמו למסי. הוא הכי רונאלדו שיש.

לצפיה ב-'אני לא טענתי שהליכוד לא משתמש בהסתה, ברור שזו דרכו'
אני לא טענתי שהליכוד לא משתמש בהסתה, ברור שזו דרכו
09/01/2019 | 11:29
5
11
אני אומרת שהסתה לא מראה על מדיניות של ימין, הסתה היא רק הסתה.
אתה רואה איזושהי דרך ימנית במדיניות של הליכוד ב 5-10 השנים האחרונות? מדיניות עקבית?
ומבחנתי להרוס את הדמוקרטיה ושלטון החוק לא נחשב מדיניות ימנית אלא סתם אנטי דמוקרטיה, אפשר להיות סופר ימני ודמוקרט קיצוני ואפשר להיות שמאלני אנטי דמוקרט.

ואני חוזרת על העובדה, לליכוד אין מצע. פשוט אין נייר כזה לא ימני ולא שמאלני.
לצפיה ב-'אני לא רואה בכלל מדיניות כל שהיא של ביבי'
אני לא רואה בכלל מדיניות כל שהיא של ביבי
09/01/2019 | 19:48
4
11
ובכוונה אני אומר ביבי ולא ליכוד, כי אין ליכוד כשמפלגה שלמה נעמדת על הרגלים האחוריות כדי להגן עליו. אין שום תחרות בליכוד כי הכל נקבע אצלם מראש. ביבי יהיה ראש הממשלה, השאר יחזקו אותו וכך ישמרו על הכסא, קרי מקום העבודה הקבוע שלהם.
עושים לעצמם ולביתם, ובדרך כזו קשה למצוא מדיניות לימין או לשמאל.
מדיניות פאסיבית לא מאפיינת את השמאל. בעצם, מאז כהונתו של יצחק שמיר אני לא זוכר מדיניות פאסיבית. אלא ששמיר לא החזיק כלכך הרבה תיקים והעצים בכוונה את כוחו, אבל הפאסיביות התאפיינה בועידת מדריד והיתה אחד הגורמים לנפילה ולמהפך של המערך מאוחר יותר.
אל תשכחי שהליכוד גם הגיע ללא מצע לשלטון. ביבי בעיקר קטל את השמאל, אבל כתעמולת בחירות. הוא לא בא ואמר "אני בא לשנות א,ב,ג".
הוא כן אמר שהוא "ימוטט את שלטון החמאס" ומכיון שלא הרחיב יותר מדי, זה נתפס כמצע שלו. וכמו שאמרתי, שקרן נשאר שקרן. הוא לא מימש את כוונותיו, להיפך, חיזק את שלטון החמאס ונתן להם לגיטימציה להמשיך ולהבעיר את כל השטחים שמשדרות ומערבה.
והאמת, גם לעבודה אין מצע חוץ מ'להחליף את ביבי'. היחידים שמגיעים עם מצע מוכן בינתיים הם לפיד וכחלון ואולי גם אורלי לוי. בינתיים לא ידוע לנו מה המצע של גנץ,בנט ויעלון. החרדים והערבים כנראה ימשיכו עם אותו מצע קבוע.
לצפיה ב-'אז למה אתה חושב שהליכוד מפלגת ימין'
אז למה אתה חושב שהליכוד מפלגת ימין
10/01/2019 | 09:13
3
9
אם כל האג'נדה של הליכוד היא שמירה על האינטרסים של נתניהו והגמדים?
מה כל כך ימני בזה?

לצפיה ב-''אמוטט את שלטון החמאס' זו אג'נדה ימנית'
'אמוטט את שלטון החמאס' זו אג'נדה ימנית
10/01/2019 | 17:37
2
13
מכיון שלא מימש וביצע את הבטחותיו אז הוא שקרן ורמאי אבל לא שמאל.
ובכלל למה את רוצה לצבוע את ביבי כשמאלני? ומשתמע כאילו שמאל זו מילת גנאי.
מה רע בלהיות שמאלני חובב שלום? כל עוד השמאלניות לא קיצונית כמו דעתו של רון דבליו, ותומכת בדיעה של מדינה יהודית ודמוקרטית אז אין לי בעיה לחיות איתה.
גרושתי למשל, היתה שמאלנית קיצונית. יקירת מפלגת מרץ. אבל אצלה זה הגיע לדיעות כמו לאסור על ברית מילה כי זה פוגע בילד. לא להאמין כלל בשום דבר בתוספת פמיניזם רצחני.
קשה לי לחיות לצד טיפוסים כאלה לאורך זמן..
לצפיה ב-'בינתיים החמאס מוטט את שלטון הליכוד'
בינתיים החמאס מוטט את שלטון הליכוד
10/01/2019 | 18:02
9
ולהניה לקח 48 שעות להפטר מליברמן.
התלהמות היא לא אג'נדה, היא התלהמות.

מה הקשר בין ברית מילה וימין או שמאל?

אתה לא יכול לדבר ימין ושמאל כשאין הגדרה למהם ימין ושמאל,
כרגע בהתאם לספר 1984 ההגדרה החדשה לשמאל היא כל מי שלא חושב שכל מעשיו של נתניהו (ומשפחתו ופמלייתו) קדושים ולכן מותר להם לשקר לגנוב ובכלל לעבור על החוק, בקיצור פאשיסט זה תואר אצולה לעומתם
ושמאל הוא כל מי שרוצה דמוקרטיה עם שוויון חופש ביטוי ושהחוק יחול על כולם.
לצפיה ב-'פוליטיקאים טובים בלהבטיח, לקיים זה משהו אחר'
פוליטיקאים טובים בלהבטיח, לקיים זה משהו אחר
10/01/2019 | 19:05
14
אני לוקח בחשבון לפני ההצבעה, שהמפלגה והעומד/ת בראשה בהם אבחר, יקיימו במקרה הטוב 20 אחוז מהמצע המקורי, אם בכלל יש להם מצע.
לצפיה ב-'כל מי שביבי רואה כאיום, הוא סמול'
כל מי שביבי רואה כאיום, הוא סמול
05/01/2019 | 15:54
33
כיון שליועץ המשפטי אין עדיין מסקנות, אז הוא עדיין לא נגדו, אבל אם תשאל את ביבי, אז הוא סמול. גם המשנה למנדלבליט, דינה זילבר היא סמול. וגם שי ניצן הוא סמול.
גם המפכל לשעבר הוא סמול וזה שלפניו גם היה סמול.
החוקרים שחקרו את ביבי הם סמול.
התקשורת שמבקרת אותו, או אפילו העלתה דיווחים שמוציאים אותו רע..ניחשתם נכון, גם סמול.

לצפיה ב-'אצל הביביונים גם יהודה גליק הוא איש שמאל'
אצל הביביונים גם יהודה גליק הוא איש שמאל
06/01/2019 | 12:12
30
כי הוא העז להגיד שהוא רוצה לחשוב לפני שהוא מצביע בעד חוק שנועד למלט את נתניהו מאימת הדין.
לצפיה ב-'קובץ בדיחות זוועה '
קובץ בדיחות זוועה
07/01/2019 | 17:29
9
לצפיה ב-'ה0מולנים מצאו דרך להפיל את נתניהו '
ה0מולנים מצאו דרך להפיל את נתניהו
06/01/2019 | 23:14
9
91
הכניסו סוס טרויאני לליכוד
לצפיה ב-'מניה אפשר להפיל.. נתניהו לא ראוי להשקעה.'
מניה אפשר להפיל.. נתניהו לא ראוי להשקעה.
06/01/2019 | 23:15
4
16
לצפיה ב-'ראוי לכליאה ולגינוי'
ראוי לכליאה ולגינוי
07/01/2019 | 15:12
3
40
מייצג את הישראלי המכוער במירעו וחי על זמן שאול בארמון בלפור, עם השתיינית והסרסור.
לצפיה ב-'שכחת להזכירר את מירי רגב!!!'
שכחת להזכירר את מירי רגב!!!
07/01/2019 | 19:04
1
9
לצפיה ב-'אל תדאג, עוד אחזור לפודלית של נתניהו'
אל תדאג, עוד אחזור לפודלית של נתניהו
07/01/2019 | 19:49
31
יש לי הרגשה שנשמע מסיבונה הרבה, במהלך הבחירות ולאחריהן.
לצפיה ב-''
09/01/2019 | 11:39
5
לצפיה ב-'מתוך אתר infomed'
מתוך אתר infomed
07/01/2019 | 14:57
3
41
הגדרת פרנויה
"בפסיכיאטריה המודרנית במונח פרנויה מתארים הפרעה פסיכיאטרית נדירה בשם הפרעה דלוזיונית (Delusional disorder) הנחשבת להפרעה פסיכוטית המתאפיינת במחשבות שווא/דלוזיות"
"ההפרעה הדלוזיונית מתפתחת באופן הדרגתי תוך בניית מערכת מחשבות שווא שהן בעלות מבנה הגיוני עשיר ומגוון, אך מבוססות על פירוש מעוות ומוטעה של המציאות. לאורך החיים מצב החולה עלול להחמיר, בדרך כלל כתוצאה מלחץ סביבתי או בשל אירוע קשה, וללא טיפול פסיכיאטרי המחלה אינה דועכת מעצמה. החולה הלוקה בהפרעה דלוזיונית מתפקד ברוב המקרים באורח תקין. למעט במצבים ובשטחי חיים הנגועים במחשבות שווא, מרבית הלוקים בהפרעה זו מתפקדים כבעלי משפחה ומועסקים בעבודה. למראית עין חולים אלו נראים אנשים בריאים לחלוטין ואין הם מודעים למחלתם. לכן יתנגדו בתוקף לכל הצעה לטיפול פסיכיאטרי, ולעיתים יסתירו את מחשבותיהם ויתאימו את התנהגותם בצורה שתיראה תקינה לסביבתם. ההפרעה תבוא לידי ביטוי אך ורק בנושאים מוגדרים שבהם תפיסת המציאות שלהם מעוותת."
"לסיכום, מדובר במחלה פסיכוטית כרונית ונדירה, קשה לאבחון ולטיפול עקב חוסר שיתוף הפעולה של החולה. ברוב המקרים החולה מתפקד בצורה סבירה ומסרב לקבל טיפול פסיכיאטרי, מלבד אם נכפה עליו מתוך נסיבות מחלתו. "

הבשורה הטובה: יש בסל הבריאות תרופות טובות ויעילות.
לא טוב שהחולה וסביבתו יסבלו כשיש טיפול טוב ויעיל.
לצפיה ב-'לא ציפיתי ש0מולן יבין על מי מדובר '
לא ציפיתי ש0מולן יבין על מי מדובר
07/01/2019 | 14:59
2
35
פשוט מחדירים מישהי פרובוקטיבית שתגרום למצביעים אנטגוניזם
לצפיה ב-'צודק, האסמולנים הרשעים הצפונבונים העשירים עם הזקן ההיפסטרי'
צודק, האסמולנים הרשעים הצפונבונים העשירים עם הזקן ההיפסטרי
07/01/2019 | 15:43
1
40
וכל מיני חוקי צמחונות וטבעונות מוזרים <font>השואפים להשתלט על העולם</font>, או לפחות על ישראל
חייבים לעצור את הרדיפה שלהם את נתניהו.

או לחילופין 2-3 גלולות ליום וקצת פגישות על ספת הפסיכיאטר עשויות לתת תוצאות טובות יותר, אבל לצערנו כמו שנאמר ב infomed
"לסיכום, מדובר במחלה פסיכוטית כרונית ונדירה, קשה לאבחון ולטיפול עקב חוסר שיתוף הפעולה של החולה. ברוב המקרים החולה מתפקד בצורה סבירה ומסרב לקבל טיפול פסיכיאטרי, מלבד אם נכפה עליו מתוך נסיבות מחלתו."
לצפיה ב-'צדקת בדבר אחד, שאכן מדובר בטבעונית פרובוקטיבית'
צדקת בדבר אחד, שאכן מדובר בטבעונית פרובוקטיבית
07/01/2019 | 22:38
23
כפי שכבר ראינו, ה0מולנים כמעט הבינו שלא יוכלו לגעת בביבי, אז מנסים לפגוע באשתו וגם כאשר בזה לא צלחו, עברו לבנו, כאשר הבינו את נקודת התורפה שלו שהיא טבעונות קיצונית, הביאו לו את טל גלבוע הפרובוקטיבית, שתעשה תדמית גרועה לליכוד.
לצפיה ב-'איך האמירה של אמסלם עוברת לסדר היום ?'
איך האמירה של אמסלם עוברת לסדר היום ?
04/01/2019 | 12:37
22
150
ככה אומרים כבר שלש שנים
יש חקירה משטרתית- לא משנה מה ההמלצות שלה- כי היא לא מוסמכת לתת המלצות, ואין להן משקל ובכלל מפכ"ל המשטרה הוא שמאלני ידוע, ומה שיקבע את מידת העבירה זוהי פרקליטות המדינה.
אוקי
אז יש כבר עמדה של פרקליט המדינה---אהה... אבל זה שי ניצן השמאלני הידוע,ובכלל הוא לא קובע אלא של היועץ המשפטי לממשלה.
אוקי
אז עכשיו בדרך ליועץ המשפטי לממשלה שגם כבר מקבל גוונים של "לחוץ מהתקשורת וארגוני השמאל" והינה גם מנדבליט אינו האיש שיש לדעתו המשפטית שום משמעות. 
אוקי
אז רק השימוע יקבע אם יש יסוד להאשמות--ולהעמדה לדין.
אוקי
אז יהיה שימוע (אחרי הבחירות המוקדמות שקפצו עלינו לפתע)
רגע- אבל לא פייר שיוכרז על שימוע לפני הבחירות...שיהיו קודם בחירות ואח"כ שכולם יקפצו לי.
כי אחרי שימוע- יש אופציה לאי העמדה לדין, אבל לא פחות מזה אופציה להעמדה לדין.
וכמובן שכבר בשלב הזה יש חבר כנסת שאמון על החוק -שאומר שמיליונים לא יקבלו את זה
אז יש משפט- ואם יוצאים חייבים בדין , יש גם זמן להגיש ערעור ולחכות לתוצאותיו...
וכל הזמן הזה כמובן שאיש לא יכול לערער על כסאו של הקיסר ירום הודו.
אה....
ואם כל זה יגמר בהרשעה סופית ומוחלטת --- אז מליונים לא יקבלו את זה.

לא יכולה לקבל חבר כנסת- יו"ר הקואליציה, דובר מטעמו ומחובר בורידים לראש הממשלה שאומר שהחוק במדינה הוא רק הצעה , כי ההמונים הם אלו שיקבעו. זה נשמע לי מסוכן וממשטרים אחרים לגמרי.
תעזבו אם נתניהו כן/לא אשם
אם כן/לא רודפים את האומלל המסכן
אלא איך עובר לסדר היום אמירה כזו של ח"כ המזלזל במדינה ,מוסדותיה וחוקיה?

לצפיה ב-'למרבית הצער אי אפשר לעשות לו כלום, יש חוק חסינות '
למרבית הצער אי אפשר לעשות לו כלום, יש חוק חסינות
04/01/2019 | 13:30
48
העונש הכי גדול של ראש הקואליציה המתועב הזה (שגורם לי להתחיל להתגעגע לביטן), זה שלא יבחרו בו שוב, או לחילופין, שימצאו עוד פרשייה פלילית שהיה מעורב בה. כזכור, הוא היה מועמד לכתב אישום בהולילנד. 
לצפיה ב-'דווקא זכתה האמירה לכמה תגובות'
דווקא זכתה האמירה לכמה תגובות
05/01/2019 | 17:02
44
כולל אאל"ט של היועץ המשפטי עצמו.
אמסלם מסוכן יותר מביטן כי הוא ממזר חכם, ביטן היה סתם שמן מטומטם שעלה לו השתן לראש. כך גם אמסלם מסוכן לביבי באותה מידה כמו לדמוקרטיה, לא בטוח שהביבי מבין את זה.
לצפיה ב-'הבנת הנקרא'
הבנת הנקרא
05/01/2019 | 19:40
6
49
תקראי שוב את דבריו - הדברים לא מסובכים מדי. גם לא ארוכים.
לא ממש ברור לי אם לא הבנת או שאת מנסה לסלף בכוונה תחילה.
ולא ברור לי מה יותר גרוע ...
לצפיה ב-'כדי לפשט את העניין'
כדי לפשט את העניין
05/01/2019 | 21:10
5
56
אני אביא פה את הציטוט של שניכם:
את כתבת: "ואם כל זה יגמר בהרשעה סופית ומוחלטת --- אז מליונים לא יקבלו את זה."
ח"כ אמסלם: "אם מישהו יחליט להעמיד לדין ראש ממשלה על תיקים הזויים כאלה, מיליוני אנשים לא יקבלו את זה"
ילדים יקרים, עזרו לאחותו של שייקספיר למצוא את ההבדלים.
לצפיה ב-'ממש חסרת לנו כאן איטוש '
ממש חסרת לנו כאן איטוש
06/01/2019 | 07:49
41
נראה לי אתה לא ממש מבין או רוצה להבין, אבל זה יהיה בזבוז של זמן להתאמץ כדי שתבין, אז השאר בבורותך ובערותך, זה די משעשע.
לצפיה ב-'לגלגנות והקטנה מיותרות.'
לגלגנות והקטנה מיותרות.
06/01/2019 | 09:40
3
45
"אם מישהו יחליט להעמיד לדין ראש ממשלה על תיקים הזויים כאלה, מיליוני אנשים לא יקבלו את זה" ---- ככה אמר אמסלם,סליחה ח"כ אמסלם.
בכלל לא חשוב מה אני כתבתי
ככה אומר חבר כנסת -בית המחוקקים
על החוק בישראל.

זה קביל עליך?

לצפיה ב-'הוא לא אומר את זה "על החוק". הוא אומר את זה על הפרקליטות.'
הוא לא אומר את זה "על החוק". הוא אומר את זה על הפרקליטות.
06/01/2019 | 17:05
2
38
ולשאלתך - כן. בהחלט קביל בעיני שחבר כנסת יבקר את הרשות המבצעת.
זה תפקידו. (בין השאר)
לצפיה ב-'רשויות החוק פאסה, המיליונים -הם הקובעים.'
רשויות החוק פאסה, המיליונים -הם הקובעים.
07/01/2019 | 07:54
1
23
כי לא חשוב מה אומרות רשויות החוק
(משטרה, פרקליטות, יועץ משפטי לממשלה... )
כל אלו אין ואפס
מול המיליונים שיצאו לרחובות.

זה נשמע רע מאד.
זה נשמע עוד יותר רע כשזה נאמר מפי חבר כנסת.
זה נשמע עוד ועוד יותר רע שכזה נאמר מפי ח"כ שהוא "מדברר" של רה"מ.

בושה.
פשוט בושה.
לצפיה ב-'נכון. קוראים לזה דמוקרטיה.'
נכון. קוראים לזה דמוקרטיה.
07/01/2019 | 21:21
16
רשויות החוק אוכפות את החוקים שקובעים "המיליונים".
"המיליונים" גם מפקחים על רשויות החוק שתבצענה את מלאכתם נאמנה.
לא מתאים לך? מוזמנת לעבור לאיראן וצפון קוריאה. שם המשטרה שולטת במדינה ביד רמה.
לצפיה ב-'נראה לך שאמסלם אומר משהו שלא בהוראת או לפחות אישור נתניהו?'
נראה לך שאמסלם אומר משהו שלא בהוראת או לפחות אישור נתניהו?
06/01/2019 | 12:09
12
34
אמסלם בסך הכל קרא את דף המסרים של נתניהו שבשורה התחתונה אומר שהוד מעלתו  מעל החוק.
לצפיה ב-'כן. ביחד עם החייזרים שחיים על המאדים.'
כן. ביחד עם החייזרים שחיים על המאדים.
06/01/2019 | 17:07
11
29
תאוריות הקונספירציה המופרכות האלה הן שהופכות את השמאל לקריקטורה.
לצפיה ב-'חחחח איטוש היקר. "זו ביקורת על הפרליקטות", ומר אדון אמסלם'
חחחח איטוש היקר. "זו ביקורת על הפרליקטות", ומר אדון אמסלם
06/01/2019 | 18:39
36
פתאום יכול להצהיר מרחשי ליבו בלי רשות בעל הבית. נו טוב שיהיה.
לידיעתך, קריאתו של אמסלם כפי שאתה מצטט :
"אם מישהו יחליט להעמיד לדין ראש ממשלה על תיקים הזויים כאלה, מיליוני אנשים לא יקבלו את זה" היא גרועה בהרבה ממה שכתבה א.ש.ש.
רק ראש מעוות של המחנה השחור  יכול לראות בזה ביקורת על הפרליקטות. בפועל,  זוהי קריאה לכל נמוכי המצח והמשתפ"ים שלהם מהמחנה השחור, לצאת לרחובות  וסביר להניח גם שלא בידיים ריקות בכדי להפחיד ולאיים על הציבור השפוי, במידה ויוחלט להעמיד את כבוד מעלתו לדין, מה שכנראה יקרה בסבירות גבוהה.
עכשו גם אתן לך סיבה להתבכיין....
אם היית חיי בארה"ב בקלות יכולת חהתקבל ל ק.ק.ק..

לצפיה ב-'Tammany Hall ואל קפונה הם המורים של נתניהו וכנופיתו .'
Tammany Hall ואל קפונה הם המורים של נתניהו וכנופיתו .
07/01/2019 | 10:19
21
שיחוד כשאפשר ואיומים כשצריך זו דרכו של נתניהו בפוליטיקה הישראלית .
לצפיה ב-'כן, חדש לכולנו שהכנופיה מדבררת את הראש'
כן, חדש לכולנו שהכנופיה מדבררת את הראש
07/01/2019 | 11:51
8
10
לצפיה ב-'מתוך אתר infomed'
מתוך אתר infomed
07/01/2019 | 21:25
7
14
הגדרת פרנויה
"בפסיכיאטריה המודרנית במונח פרנויה מתארים הפרעה פסיכיאטרית נדירה בשם הפרעה דלוזיונית (Delusional disorder) הנחשבת להפרעה פסיכוטית המתאפיינת במחשבות שווא/דלוזיות"
"דוגמה: אדם בטוח שחבריו לעבודה זוממים להתאגד נגדו ולהביא ל..."
"ההפרעה הדלוזיונית מתפתחת באופן הדרגתי תוך בניית מערכת מחשבות שווא שהן בעלות מבנה הגיוני עשיר ומגוון, אך מבוססות על פירוש מעוות ומוטעה של המציאות. לאורך החיים מצב החולה עלול להחמיר, בדרך כלל כתוצאה מלחץ סביבתי או בשל אירוע קשה, וללא טיפול פסיכיאטרי המחלה אינה דועכת מעצמה. החולה הלוקה בהפרעה דלוזיונית מתפקד ברוב המקרים באורח תקין. למעט במצבים ובשטחי חיים הנגועים במחשבות שווא, מרבית הלוקים בהפרעה זו מתפקדים כבעלי משפחה ומועסקים בעבודה. למראית עין חולים אלו נראים אנשים בריאים לחלוטין ואין הם מודעים למחלתם. לכן יתנגדו בתוקף לכל הצעה לטיפול פסיכיאטרי, ולעיתים יסתירו את מחשבותיהם ויתאימו את התנהגותם בצורה שתיראה תקינה לסביבתם. ההפרעה תבוא לידי ביטוי אך ורק בנושאים מוגדרים שבהם תפיסת המציאות שלהם מעוותת."
"לסיכום, מדובר במחלה פסיכוטית כרונית ונדירה, קשה לאבחון ולטיפול עקב חוסר שיתוף הפעולה של החולה. ברוב המקרים החולה מתפקד בצורה סבירה ומסרב לקבל טיפול פסיכיאטרי, מלבד אם נכפה עליו מתוך נסיבות מחלתו. "

הבשורה הטובה: יש בסל הבריאות תרופות טובות ויעילות.
לא טוב שהחולה וסביבתו יסבלו כשיש טיפול טוב ויעיל.
לצפיה ב-'דיאגנוזה מטעם המחנה השחור'
דיאגנוזה מטעם המחנה השחור
08/01/2019 | 09:55
6
13
מה הפתרון שאתה מציע? טיפולי המרה?
לצפיה ב-'לומד מהטובים ביותר'
לומד מהטובים ביותר
08/01/2019 | 10:20
5
13
מוזמנת לקפוץ ולהשתתף בדיון. הפורום פתוח לכולם.
לצפיה ב-'דיאגנוזות של המחנה השחור הן דיאגנוזות דמגוגיות-פופוליסטיות'
דיאגנוזות של המחנה השחור הן דיאגנוזות דמגוגיות-פופוליסטיות
08/01/2019 | 13:34
4
12
הנה למשל אף אחד בפורום לא טען שנתניהו רודף אותו אישית ובכל זאת נתת הפניה לפארנויה.
לא רואה סיבה להצטרף לדמגוגיה פופוליסטית.
לצפיה ב-'שמתי מראה בפרצופך. את כנראה לא אוהבת מה שאת רואה שם.'
שמתי מראה בפרצופך. את כנראה לא אוהבת מה שאת רואה שם.
08/01/2019 | 15:07
3
14
הרי את נתת את ההפניה לפרנויה פה למעלה:
לא ראיתי שמישהו שם טען שרודפים אותו אישית.
אולי תלמדי אותנו מתי בדיוק צריך להפנות לפרנויה?
מדוע הקונספירציה שלך כאן שונה מהקונספירציה של דיברגנט?
לצפיה ב-'אין לי יומרות להצליח להסביר לך את ההבדל'
אין לי יומרות להצליח להסביר לך את ההבדל
09/01/2019 | 11:23
2
7
בין אדם שחושב שזוממים נגדו לבין סתם כנופיה שדואגת לעצמה.
לצפיה ב-'ואיפה בדיוק ראית שדיברגנט חושב שזוממים נגדו?'
ואיפה בדיוק ראית שדיברגנט חושב שזוממים נגדו?
09/01/2019 | 11:39
1
9
יכולה בבקשה לצטט ?
או שגם את זה בדית מליבך?
לצפיה ב-'דינברט מינה אותך לדובר שלו או לעו"ד שלו?'
דינברט מינה אותך לדובר שלו או לעו"ד שלו?
09/01/2019 | 13:18
10
אתה צריך להשתמש בתשובות שלי לאחרים כדי לנסות להתנגח?
לצפיה ב-'גוגל מפות - השנה נסעתי למעלה מ- 42,000 ק"מ'
גוגל מפות - השנה נסעתי למעלה מ- 42,000 ק"מ
05/01/2019 | 19:24
5
215
כלומר, הקפתי את העולם
לצפיה ב-'ברכב שלי עשיתי 44k בעשר שנים '
ברכב שלי עשיתי 44k בעשר שנים
06/01/2019 | 13:17
32
שבת שעברה נסעתי הלוך וחזור לאילת כדי למלא מצבר(ים)
לצפיה ב-'בזמנו כשהייתי עובד בשטח גמ'ני הייתי עושה כזה קילומטרז ..'
בזמנו כשהייתי עובד בשטח גמ'ני הייתי עושה כזה קילומטרז ..
06/01/2019 | 19:52
30
אבל ברכב הפרטי שלי אני בקושי נוסע ככה שאם אני צובר כ5-6 אלף ק"מ בשנה זה המון
לצפיה ב-'כמות נכבדת, האם אתה נעזר רבות בגוגל מפות או בווייז?'
כמות נכבדת, האם אתה נעזר רבות בגוגל מפות או בווייז?
14/01/2019 | 19:57
2
4
אני נעזר בגוגל מפות בספרדית, אך יש לי גם את אפליקציית ווייז לשעת חרום.
לצפיה ב-'אני לא נוהג, ו-וויז להולכי רגל, זוועה עבורי'
אני לא נוהג, ו-וויז להולכי רגל, זוועה עבורי
14/01/2019 | 20:02
1
37
נסיתי פעמיים ביפן והגעתי למקומות אחרים. ההסבר הקולי לי לא ברור כלל.
גם בגוגל מפות אינני משתמש, אבל משתמש בו רבות להעלאת תמונות, כתיבת ביקורות וכו'
וכן, בניגוד לרבים אחרים, לא מפריע לי שגוגל תעקוב אחריי,תציע לי מוצרים, מסעדות אופאבים. בלאו הכי אני עושה רק מה שבראש שלי.
לצפיה ב-'גם אני איני מבין כל כך את ההסברים בווייז'
גם אני איני מבין כל כך את ההסברים בווייז
15/01/2019 | 09:59
3
לעומת זאת גוגל מפות בספרדית מאוד ברור לי.
נעזרתי בו בריביירה הצרפתית ובספרד והוא סייע לי מעולה.
לצפיה ב-'איזו מהלומה נתן היום אבי גבאי לציפי לבני? מכה מתחת לחגורה...'
איזו מהלומה נתן היום אבי גבאי לציפי לבני? מכה מתחת לחגורה...
01/01/2019 | 22:35
49
118
המשך>>
לצפיה ב-'המחנה הציוני/עבודה היא כמו חולה סופני'
המחנה הציוני/עבודה היא כמו חולה סופני
01/01/2019 | 21:19
43
121
שהרופאים אמרו לו שאין לו סיכוי, אבל במקום לשמור על בריאותו או מה שנשאר ממנה, הוא טס לטרק בהימלאיה, חוטף עוד כדור בדרך משודדים, שובר רגל בנפילה, נראה חבול,מוכה,מפורק ועדיין מדבר על לצלוח את הטרק במקום לעשות פרסה ולחזור לארץ..לאן המפלגה הזו עוד תדרדר?
בן גוריון, רבין ופרס מתהפכים על משכבם למה שגבאי...
המשך>>
שהרופאים אמרו לו שאין לו סיכוי, אבל במקום לשמור על בריאותו או מה שנשאר ממנה, הוא טס לטרק בהימלאיה, חוטף עוד כדור בדרך משודדים, שובר רגל בנפילה, נראה חבול,מוכה,מפורק ועדיין מדבר על לצלוח את הטרק במקום לעשות פרסה ולחזור לארץ..לאן המפלגה הזו עוד תדרדר?
בן גוריון, רבין ופרס מתהפכים על משכבם למה שגבאי מעולל למפלגה שהקימו ובנו בעמל רב.
לבני, גם אם היא זגזגנית מפלגות, לא מגיעים לה פיטורים בשידור חי.
לצפיה ב-'כאשר אתה מתכנן לאנוס/לרצוח עדיף להשאיר את הניד בבית'
כאשר אתה מתכנן לאנוס/לרצוח עדיף להשאיר את הניד בבית
03/01/2019 | 16:43
2
57
https://reshet.tv/item/news/domestic/crime-and-jus...
כל הכבוד למשטרת ישראל.
לצפיה ב-'המשטרה ההולנדית'
המשטרה ההולנדית
04/01/2019 | 17:31
1
41
גם תפסה רוצח לא מזמן באותה השיטה שנים רבות לאחר הרצח.
לצפיה ב-'המערכת משתכללת!!'
המערכת משתכללת!!
04/01/2019 | 20:39
4
לצפיה ב-'שני ליטמן על הוד קיסריותם וגם על בנט ושקד'
שני ליטמן על הוד קיסריותם וגם על בנט ושקד
31/12/2018 | 18:40
24
64
אני מביא רק את הפתיחה ואת הסיום  של הרשימה המתייחסת לאותה תמונה ולאותו סרטון שאנוכי הביאותי לכאן אתמול.
תהנו, תהנו.. אפילו אתם ימנונים מעריצי הזוג ה"מלכותי" עאלק -
פתיחה
הנה הם יושבים שם, הוא והיא. זוג על סף הפנסיה, כבר בשלב הרגוע. מעליהם ענפי דקל, על השולחן פרושים מטעמים מטוגנים. אף אחד לא חושב עכשיו על כולסטרול או על שומן רווי, כי חופש. השמש, והים, והכדורגל, והסמבה, והאהבה.
הוא בטי־שירט כחולה שמנסה להסתיר את כרס הנהנתנות שלו, היא בכובע ירוק רחב שוליים, מכנסיים ן והנמרץ טען בנאום הבר מצווה שלהם שהם מקימים מפלגה "חילונית־דתית", הדגש ללא ספק היה על חילונית. שם נמצא הפוטנציאל האלקטורלי הנחשק שלהם. רק כך יוכלו להחליף את שני הפנסיונרים החמודים מהקופקבנה."קצרים וחולצה רחבה. בגדים מוזרים, לא מחמיאים, אבל מאוד נינוחים. בגדים של סבא וסבתא נוגעים ללב, שנהנים מהחיים, אולי מכינים את עצמם לרגע שאחרי, אולי הגוף כבר מבין שהמנוחה קרובה. אם תהיה זו מנוחה על דרגש צר או על מיטה מפוארת, אין לדעת. מה אתה אומר, ביבי, היית יכול לחיות כאן? למה לא שרהל'ה, בואי נבדוק כמה עולה דירה שמשקיפה על חוף הקופקבנה. ראיתי בפינה סוכנות תיווך.

סיום
"מי שעקב אחרי הכיפה ההולכת וקטנה של בנט בחודשים האחרונים, על ניסיונותיו להתרחק מכל דיון שקשור בנושאים דתיים, יודע שזו בדיוק השאיפה — לצאת מהמשבצת הדתית. גם כשהזוג השקדן והנמרץ טען בנאום הבר מצווה שלהם שהם מקימים מפלגה "חילונית־דתית", הדגש ללא ספק היה על חילונית. שם נמצא הפוטנציאל האלקטורלי הנחשק שלהם. רק כך יוכלו להחליף את שני הפנסיונרים החמודים מהקופקבנה.

לצפיה ב-'לגיל אין כאן שום פקטור'
לגיל אין כאן שום פקטור
31/12/2018 | 22:11
33
ראש ממשלה טוב (שמעמיד לפחות פנים שאכפת לו מהאזרחים), היה לי פחות אכפת אם הוא נופש עם רעייתו. ברור שאתה ואני מממנים את זה, אבל מילא. למי שמגיע מגיע. נתניהו נראה נופש גם כשהוא בתפקיד. הפססוף העיקרי שלו, כפי שציינתי לא אחת, היא שיש לו כשרון אחד גדול: היכולת הרטורית, אני קורא לזה אפילו אמנות השכנוע. כשר חוץ, לא הייתי מתנגד שימשיך אפילו עוד 20 שנה. כראש מפלגה, הוא מאבד מהתכונות הטובות שלו. אין לו יכולת לקבל החלטות על בסיס רציונלי. 
לצפיה ב-'אתה אולי שכחת כיצד בנט הציג את מפלגתו בתחילת הדרך. גם אז,'
אתה אולי שכחת כיצד בנט הציג את מפלגתו בתחילת הדרך. גם אז,
01/01/2019 | 07:13
2
34
הוא דיבר אל "אחיו" שאינם קיימים, וגם אז הוא הזכיר תחבורה ציבורית בשבת וכאלה. 
אין כאן שום מצג חדש. זהו שוב אותו כלב ששב אל קיאו, כי הוא עדיין מאמין, שמה
שעשה אז הועיל לו. זה שאנשים שכחו? זו כבר בעיה אחרת. ועובדה! הוא הצליח
להפיח רוח חיים חדשה במפלגת המפד"ל ז"ל באופן לגמרי לא רע. אי אפשר לזלזל בו.
לצפיה ב-'משה, ההיסטוריה בעשור האחרון מלמדת'
משה, ההיסטוריה בעשור האחרון מלמדת
01/01/2019 | 07:21
1
306
שאתה יכול לשקר מהים למחר ועדיין לזכות באהדת הקהל.
הקשר "המיסטי" אל הכריזמה של מצביעי הימין מוכר בכל העולם, ומי שלא מבין איך הדפוקים, השקופים ונפגעי הקפיטליזם האכזר בוחרים במכה בהם שוב ושוב, שילך לקרוא וללמוד עעל מהי כריזמה, מהו ה-דוצ'ה או כל מנהיג גריזמטי אחר, שזה נתניהו.
לצפיה ב-'מסכים עם כל שטות שנכתבה על ידך.'
מסכים עם כל שטות שנכתבה על ידך.
01/01/2019 | 08:55
6
31
מה פתאום יושב זוג שאינו מלכותי אך חושב שהוא מלכותי ליד שולחן ואוכל מטעמים שממש לא ידועים בעולם כמו צ'יפס, זו שחיתות ממדרגה ראשונה ועל כך נאמר כבר שהימנמנים הם חורשי רעת המדינה!!!!
בוז לימנמנים!!!!
מה קרה? פירה אינו מספיק לכם בחרתם במעדנים כמו צ'יפס!!!
יום הבוחר יגיע ואנחנו הסמולנים תומכי חופש הדיבור וחופש הטרור נכבוש את כל מושבי הכנסת ונראה לכם מאיפה משתין הדג!!!!
לצפיה ב-'הרשה לי להעריץ את החדמימדיות בה בחרת'
הרשה לי להעריץ את החדמימדיות בה בחרת
03/01/2019 | 09:47
5
31
לקרוא ולצבוע את העולם. אכן, ימנוניות למופת!
לצפיה ב-' הרשה לי להעריץ את החדמימדיות בה בחרת אתה!!!'
הרשה לי להעריץ את החדמימדיות בה בחרת אתה!!!
03/01/2019 | 10:06
4
20
אכן, סמולניותיות ריקנית למופת!
לצפיה ב-'ש[ס]מולנית למופת, ואני גאה בה'
ש[ס]מולנית למופת, ואני גאה בה
03/01/2019 | 10:17
3
22
כי היא רואה את האדם מול העיניים ולא איזה בן אדם שהפכו ל"קדוש" או ל"אל", כפופי שטיפת מוח ושנאה אמיתית לבני אדם ש"אינם משלנו". אכן, טראמפים למופת, ביביאנים למופת, והאסון, שאני מקווה, שלא יתרחש במדינה האומללה הזו.
לצפיה ב-'אתה באמת חושב שכל הכינויים הילדותיים בהם אתה משתמש '
אתה באמת חושב שכל הכינויים הילדותיים בהם אתה משתמש
03/01/2019 | 10:33
20
פוגעים במי שאתה מנסה לפגוע.
הם רק מראים מי הוא זה המשתמש בהם.
אכן המדינה הזו אומללה עם הזבל הסמולאני השורץ בה כדוגמת עמוס עוז זצ"ל.
לצפיה ב-'רגע רגע. שאזכיר'ך את הכסאח שהתנהל בין איתן כבל לשלי? '
רגע רגע. שאזכיר'ך את הכסאח שהתנהל בין איתן כבל לשלי?
04/01/2019 | 08:00
1
16
או את ההשפלה האחרונה של אבי? 
עזוב. גם ה0מול כבר הפך זה מכבר לטובל ברפש, הרוחץ עם שרץ בידו.  
לצפיה ב-'אבי גבאי זה ס[ש]מאל? הצחקת אותי מאוד.'
אבי גבאי זה ס[ש]מאל? הצחקת אותי מאוד.
05/01/2019 | 10:22
7
לצפיה ב-'נתניהו צריך ללכת הבייתה-אבל לא בגלל הצ'יפס והשיפודים'
נתניהו צריך ללכת הבייתה-אבל לא בגלל הצ'יפס והשיפודים
01/01/2019 | 09:25
6
31
כתבה קטנונית 
על הרגלי חיים, נהנתנות כאילו (שיפודים וצבע השמלה, באמת זו הבעיה?)
נתניהו צריך ללכת הבייתה- מ1000 סיבות אחרות.
לא בגלל קופקבאנה.

לצפיה ב-'נראה לי גם את'
נראה לי גם את
03/01/2019 | 09:50
5
29
כמו האחרים דכאן החמצת את האנלוגיה המדהימה שערכה ליטמן בין "אלו שהיו" לבין אלו "שיהיו". בטח ובטח צ'יפס, בירה וחולצה שבקושי מסתירה כרס נהנתנית אינם סיבה "ללכת הביתה", אבל התמונה הזו משדרת דברים נוספים ומורכבים - כמו היותם אנשים עייפים וחלשים שרק מנסים קצת להנות מהחיים, ממש יהודים בפלורידה האהובה עליהם.
לצפיה ב-'אני לא החמצתי את האנלוגיה'
אני לא החמצתי את האנלוגיה
03/01/2019 | 12:13
20
אני רק חושבת שזה עיסוק קטנוני בזוטות
מסיט את תשומת הלב מהעיקר.
העיקר שנתניהו צריך ללכת הבייתה 
וכמה שיותר מוקדם- נכון יותר למדינת ישראל.

לצפיה ב-'גולדה החזקה שהביטה לאפיפיור ישירות בעניניים . או משה דיין הג'
גולדה החזקה שהביטה לאפיפיור ישירות בעניניים . או משה דיין הג
05/01/2019 | 09:20
3
15
הגיבור , החכם , עז המבט עם רטיה של פיראט שעמד בגשר דאמיה וקרא לערבים בורחים לחזור לתוך פלסטינה .
ולא נתניהו ואשתו "אנשים עייפים וחלשים שרק מנסים קצת להנות מהחיים, ממש יהודים בפלורידה האהובה עליהם"
לצפיה ב-'גם אתה קורא "לא לענין" את דברי ליטמן'
גם אתה קורא "לא לענין" את דברי ליטמן
05/01/2019 | 10:20
2
10
מה שהבאת לא ממש מעניין אותה, ולא עליו היא כתבה. 
לצפיה ב-'אני קראתי את מה שאתה כתבת והעתקתי במדוייק .'
אני קראתי את מה שאתה כתבת והעתקתי במדוייק .
05/01/2019 | 10:23
1
10
תגובתי הייתה אליך ולא למישהוא אחר .
לצפיה ב-'תגובה חסרת ערך, כי דבריי נבעו מדברי ליטמן'
תגובה חסרת ערך, כי דבריי נבעו מדברי ליטמן
05/01/2019 | 10:28
10
אשר על כן, ההשוואות שיצרת מאפיינות את האוטומטיות בה הימנונים לזניהם עסוקים ב"הגנה" על רה"מ - למה לאחרים מותר לגנוב ולו אסור? אחת הדוגמות הכי אהובות עליי, הוא שחר 676 שתמיד מזכיר את מסיבת המליונים של פיירעס, שנותנת לטעמו, וגם לטעמך חובב האנלוגיות זכויות ורשות גם לביבוש להתנהג או להיות מה שהוא ,בעל כרס נהנתנית".
לצפיה ב-'מערבבים מין שלא במינו'
מערבבים מין שלא במינו
01/01/2019 | 09:31
5
34
לא נכנסתי לקישור, קראתי רק את הפוסט שלך.
האקזיט של בנט ושקד, שיצרו חובות של יותר מ 5,000,000 שקלים לבית היהודי וברחו עם כספי המשקיעים לא קשור להפקרות בטחונית כלכלית + השחיתויות של משפחת נתניהו והכנופיה שסובבת אותם.

הניסיון של בנט ושקד להציג את עצמם כמפלגה שלא תעסוק בהדתה ובהטבות מגזריות לדתיים מתחרה ברמת הציניות בלמנות את אתי אלון למפקחת על הבנקים (או את מירי רגב לשרת התרבות...)
הנאום של נתניהו הראה שאפילו הוא כבר בטוח שהיועץ המשפטי למשפחה יגיש נגדו כתב אישום (כפוף לשימוע) ונתניהו כנראה יודע גם מה יהיו תוצאות המשפט (כנראה שהוא יודע מהן הראיות) ולכן כבר הודיע שהוא לא יכיר בהן. עכשיו נשאר לו רק לשלוח את דודי אמסלם דוד ביטן מירי רגב ושאר החבורה כדי לנסות להעביר חוקים ששמים אותו מעל החוק ומתירים לו לפשוע - גם רטרואקטיבית.

בקיצור אין קשר ישיר בין הקמת עוד מפלגה להדתה לבין המלכת משפחת מלוכה.
לצפיה ב-'חבל שלא קראת'
חבל שלא קראת
03/01/2019 | 09:52
26
ולכן אינני יכול להגיב בצורה סבירה, ההקשר חסר. 
אגב, זה בדיוק מה שליטמן אמרה, רק מבחינתה הקיר"ה ושרה כבר הפסידו בכל מקרה.
לצפיה ב-'(או את מירי רגב לשרת התרבות...)? זה כבר קרה לצערינו...'
(או את מירי רגב לשרת התרבות...)? זה כבר קרה לצערינו...
04/01/2019 | 08:05
3
39
איני יודע אם ראית את "כפולים 2" ששודרה לאחרונה והשבוע שודר פרק הסיום.
שם, בסוף הפרק, שרת האנרגיה [זו שמזכירה במידה כלשהי את רגב במראה שלה], 
עינת שרוף, יצאה בהצהרה שכל כך הזכירה את אימרותיו של הביבי... וואו. 
לצפיה ב-'לא מכיר את הסדרה ועם זאת אני שמח על דבר אחד'
לא מכיר את הסדרה ועם זאת אני שמח על דבר אחד
04/01/2019 | 11:11
19
הפריחה שותקת, לעת עתה.  בשפת הקולנוע, עברה מז'אנר של קומדיית  אימה דוקומנטרית לסרט אילם. מעניין אם וכאשר יעשו הצגה או סרט על הביוגרפיה שלה (כולל פרק "ההתקדמות בצבא"), מי תגלם את דמותה הבלתי נשכחת.
לצפיה ב-'זו בדיוק הייתה האסוציאציה שלי כשראיתי את הנאום של עינת שרוף'
זו בדיוק הייתה האסוציאציה שלי כשראיתי את הנאום של עינת שרוף
04/01/2019 | 12:14
14
בתפקיד השרה.
זה כאילו נכתב מדפי העיתונות של היום אתמול.
לצפיה ב-'ראיתי פולישוק, נחשב?'
ראיתי פולישוק, נחשב?
06/01/2019 | 14:03
4
לצפיה ב-'האם תוותרו על הנייד בעבור כניסה או הנחה בבית עסק?!'
האם תוותרו על הנייד בעבור כניסה או הנחה בבית עסק?!
30/12/2018 | 20:38
89
114
 אישית, לאאאאאאאאאא באלף רבתי.
עבורי הנייד שלי הוא כלי שעשוי להיות מושיע גורלי בעת צורך.
לעולם איני יודע מתי באמת אזדקק לו בדחיפות עליונה.
ממילא במקום בילוי או בפגישה עם חברים או אף בישיבה בבית קפה עם זוגתי איני מתעסק עם הנייד, וכך גם זוגתי.
המשך>>
 אישית, לאאאאאאאאאא באלף רבתי.
עבורי הנייד שלי הוא כלי שעשוי להיות מושיע גורלי בעת צורך.
לעולם איני יודע מתי באמת אזדקק לו בדחיפות עליונה.
ממילא במקום בילוי או בפגישה עם חברים או אף בישיבה בבית קפה עם זוגתי איני מתעסק עם הנייד, וכך גם זוגתי.
לצפיה ב-'תמונה שווה אלף מלים - הקיר"ה וזוגתו נופשים'
תמונה שווה אלף מלים - הקיר"ה וזוגתו נופשים
30/12/2018 | 09:36
40
370
פולניה היא תמיד פולניה, וחוסר טעם תמיד הוא חוסר טעם, גם אם את שרה לבית ארצי נתניהו. תמונה שהעלה בן כספית של הזוג בברזיל - וגם וידאו - 
וזה כתובת הדף של כספית - 
לצפיה ב-'כפרה עליו'
כפרה עליו
30/12/2018 | 09:57
72
מה מפריע בשיפוד עוף שקירקר בפורטוגזית?
לצפיה ב-'כשהם בברזיל הם עושים פחות נזק בישראל'
כשהם בברזיל הם עושים פחות נזק בישראל
30/12/2018 | 13:27
15
52
מצידי שיאריכו את הנסיעה כמה שאפשר
לצפיה ב-'נכון, שיישארו שם'
נכון, שיישארו שם
30/12/2018 | 13:31
11
52
שלום ולא להתראות.
לצפיה ב-'יש עיקרון ניהולי שפלבאים מהרפת לא מכירים'
יש עיקרון ניהולי שפלבאים מהרפת לא מכירים
30/12/2018 | 16:56
10
46
אם העסק מתנהל גם ללא נוכחות המנהל , סימן שהניהול מצויין .
לצפיה ב-'העסק לא מתנהל בנוכחות המנהל, אבל כשהוא רחוק ההרס איטי יותר'
העסק לא מתנהל בנוכחות המנהל, אבל כשהוא רחוק ההרס איטי יותר
30/12/2018 | 17:49
9
20
לצפיה ב-'אבל כבר'
אבל כבר
30/12/2018 | 18:16
7
48
הרסו את המנהרות. אולי מאיטים עכשיו בגלל החגים.
לצפיה ב-'צה"ל מתנהל בסדר ברגע שהוא מקבל את ההוראה'
צה"ל מתנהל בסדר ברגע שהוא מקבל את ההוראה
31/12/2018 | 09:14
6
38
מי שקיצץ את ידו הארוכה של צה"ל כך שהוא כבר כמעט לא פועל לא בשטח סוריה או לבנון זה הדרג המדיני (ראש הממשלה), לא צה"ל.
לצפיה ב-'זה לא סותר את מה שאמרתי'
זה לא סותר את מה שאמרתי
31/12/2018 | 14:28
5
33
צבא ההגנה לישראל לא צריך לפעול בשדות זרים אם זה לא חיוני להגנת המדינה וכמובן בכפוף להחלטת המדינאים.
לצפיה ב-'צה"ל פעל בסוריה ברמה כמעט יום יומית עד שפוטין החבר של ביבי'
צה"ל פעל בסוריה ברמה כמעט יום יומית עד שפוטין החבר של ביבי
31/12/2018 | 16:43
4
26
החליט שנמאס לו והציב במקום סוללה של S-300.
מאז צה"ל הצבת הסוללה צה"ל פעל בסוריה פעם אחת.

אתה חושב שצה"ל הפסיק לפעול בגלל שכבר אין צורך מבצעי?
איראן החליטה לבטל את התוכנית לפתיחת חזית מול ישראל בגבול הצפוני?
החיזבאללה החליטו להתגייר ולחזור בתשובה?
לצפיה ב-'מכיוון שאינך יודעת'
מכיוון שאינך יודעת
31/12/2018 | 17:35
3
31
אם פעל ,כמה והיכן הרי שדברייך הם דמגוגיה וכך יש להתייחס אליהם.
לצפיה ב-'אתה יכול להתעלם מהודעות דובר צה"ל וליצר לעצמך מציאות מדומה'
אתה יכול להתעלם מהודעות דובר צה"ל וליצר לעצמך מציאות מדומה
01/01/2019 | 09:10
1
30
שתומכת בהשקפת העולם שלך.
אבל המציאות המדומה שלך לא מחייבת אחרים להתעלם מהעובדות, מהודעות דובר צה"ל ושאר בכירים ולחיות את המציאות האמיתית.
לצפיה ב-'זה מה שאת עושה?'
זה מה שאת עושה?
01/01/2019 | 09:53
23
בדרך כלל דמגוגים מאמינים לעצמם.
לצפיה ב-'על מה הויכוח בכלל?'
על מה הויכוח בכלל?
01/01/2019 | 09:52
30
האם צה"ל פועל אך ורק בהנחיית הדרג המדיני?
ברור שכן.
(הדרג המדיני משמעו רה"מ ,שר הבטחון, שר החוץ-במקרה שלנו איש אחד כל יכול)

האם צה"ל פעל בסוריה בעבר בהסכמה (בשתיקה אפילו) של רוסיה?
ברור שכן.

האם יש שוני במדיניות רוסיה בחודשים האחרונים כלפי תקיפות צה"ל ?
ברור שכן.

האם צה"ל מזער את התקיפות בסוריה נגד גורמים איראניים, נגד משלוחי טילים ללבנון, נגד כל מי שתקף בעבר (לפי פרסומים זרים כמובן) ?
ברור שכן.

איפה יש פה דמגוגיה?

לצפיה ב-'זכותך לחשוב כך אבל'
זכותך לחשוב כך אבל
31/12/2018 | 09:38
30
אנשים שחקרו ביצועים עיסקיים מצאו שמה שכתבת לא נכון .
לצפיה ב-'ממש לא'
ממש לא
31/12/2018 | 15:55
2
28
הם עולים כסף למשלם המסים, גם כשהם בברזיל.
לצפיה ב-'הנזק שלהם כשהם כאן גדול בהרבה מעלות אחזקתם'
הנזק שלהם כשהם כאן גדול בהרבה מעלות אחזקתם
31/12/2018 | 16:46
1
22
גם אם האפסנאי של נבחרת ברזיל גילה פתאום 8 שקי כביסה שאין לו מושג מאיפה הם הגיעו.
לצפיה ב-'אז לא צריך להיות כלכלן גדול..'
אז לא צריך להיות כלכלן גדול..
01/01/2019 | 14:45
21
אם בכל וריאציה הם הפסד ונזק, אז מה הלחץ לשמור על ביבי לעוד קדנציה?
יאללה..גיל 69, אפילו הילדים גדלו ולמדו לדבר.. הגיע הזמן לפנסיה
לצפיה ב-'אז לנתניהו אסור לאכול ?'
אז לנתניהו אסור לאכול ?
30/12/2018 | 16:54
2
61
תגיד , אתה בסדר ?
לצפיה ב-'מילא לאכול ........ אך צ'יפס!!!!'
מילא לאכול ........ אך צ'יפס!!!!
31/12/2018 | 10:27
15
לצפיה ב-'שיאכל עצמו לדעת, מצדי'
שיאכל עצמו לדעת, מצדי
31/12/2018 | 17:26
31
אבל כמובן, התעלמות מכל מה שכתבתי... זו גם שיטה.
לצפיה ב-'מיד לפתוח תיק חקירה מס' 6000 הכיצד יושב הזוג המלכותי לאכול'
מיד לפתוח תיק חקירה מס' 6000 הכיצד יושב הזוג המלכותי לאכול
31/12/2018 | 10:26
17
43
ועוד צ'יפס, כאשר הקיסרית נעולה בכפכפים שכנראה קיבלה כשוחד ולראשה כובע רחב שוליים!!!
שחיתות, אמרנו!!!!
לצפיה ב-'בוא לא ניתמם'
בוא לא ניתמם
31/12/2018 | 16:00
15
58
הם הזמינו את ה'נסיעה הדיפלומטית' לברזיל בדיוק לסילבסטר והם בדיוק יהיו נוכחים במסיבה הגדולה שאירגן ר"מ ברזיל לערב השנה החדשה.
איזה כייף שיש לנו ראש ממשלה צבוע. פעם הוא יהודי ציוני לאומי כשזה מתאים ופעם, סתם חילוני כי גם זה לפעמים מתאים.
אם כבר יורדים לרמת הצ'יפס..
לצפיה ב-'דיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי!!!!!'
דיייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי!!!!!
31/12/2018 | 18:40
14
40
אם כל הבולשיט של הם אכלו לי הם שתו לי.
לצפיה ב-'חסרות לך עוד כמה י' כדי שזה יהיה פופוליסטי'
חסרות לך עוד כמה י' כדי שזה יהיה פופוליסטי
01/01/2019 | 14:49
13
35
אולי להוסיף גם טעות כתיב פה ושם כדי שזה יקבל נופך של מצביע ליכוד מתלהם קלאסי..
לצפיה ב-'מתלהם סמולני קלאסי הוא זה שגם ארוחה של ראש הממשלה'
מתלהם סמולני קלאסי הוא זה שגם ארוחה של ראש הממשלה
01/01/2019 | 19:16
12
29
מפריעה לו ועוד עם צ'יפס מלא כולסטרול.
ולבקשתך, >>>>>>>>
כבל אוד ארבה יודים ללו שגיעוט!!
לצפיה ב-'כשהליכודניק הקלאסי מתלהם, הוא לא קולט את רוב המידע מהכתוב'
כשהליכודניק הקלאסי מתלהם, הוא לא קולט את רוב המידע מהכתוב
01/01/2019 | 20:54
11
41
כי מה שמפריע לי בין היתר, זו הטיסה לברזיל, החגיגה. הידיעה שיצלמו ויפרסמו את זה, אבל זה עדיין לא מפריע לו שאשתו תצטרף. גם אם זה בתקופת חקירות השחיתויות שלו ושל אשתו על חשבון הציבור. כאילו העין הציבורית לא קיימת מבחינתו.
פשוט לא שם על התקשורת, לא שם על הציבור מצביעים שלו ולא שם על המדינה. כמה זיוף בבנאדם.
יש עוד משהו שמפריע לי, אבל לא בטוח שאתה תנסה להבין.
כשפוליטיקאי מדבר אל לב העם בהרבה סיסמאות, אני תמיד מנסה לעקוב אחרי הקריירה שלו ולבחון אם פיו ולבו אכן שווים. אצל ביבי, גיליתי במהלך השנים שפיו וישבנו אכן שווים הם וראויים לזיווג הגון.
הוא ידבר בעצרת אל לב האנשים על ציונות ולאומיות והרבה בלה בלה על מסורת והסיבה שאנחנו פה. אחר כך בסילבסטר, הוא כבר יהיה רחוק מפה.
קיבינמט המדינה, הרי הכנסת התפזרה לא? אז יאללה חפלה..או במקרה שלו, ריו.
וכן. זה על חשבוני. גם על חשבונך, אבל אתה הרי הנדיב שמזמין לכולם שוטים על הבר, אז לך זה לא מפריע. נכון?
אז יאללה, אם הטיסה עליך, אז הצ'יפס והמוחיטו, עליי.
לצפיה ב-'רק בשביל התגובה הזאת היה שווה לקפוץ לרגע ולבקר...'
רק בשביל התגובה הזאת היה שווה לקפוץ לרגע ולבקר...
02/01/2019 | 13:05
1
27
שאפו.
לצפיה ב-'למה רק לרגע? את מוזמנת להשאר'
למה רק לרגע? את מוזמנת להשאר
03/01/2019 | 19:03
12
הפוסטים והדעות שלך בהחלט מקובלים וממלאים תוכן בפורום.
אל תתייחסי לשטויות, נאצות ואנשים רעים. הם תמיד ישארו בסביבה כמו האנשים הטובים.
לצפיה ב-'מה שהפריע פה לפותח השרשור, הוא זה שהקיסר והקיסרית'
מה שהפריע פה לפותח השרשור, הוא זה שהקיסר והקיסרית
02/01/2019 | 18:07
6
26
אוכלים אוכל מלא בכולסטרול!!!
לצפיה ב-'שאמרתי כבר: "חמגשיות" ומיץ פסיפלורה ורוד '
שאמרתי כבר: "חמגשיות" ומיץ פסיפלורה ורוד
03/01/2019 | 09:31
6
לצפיה ב-'אני דווקא הבנתי את הפוסט של פותח השרשור בצורה אחרת'
אני דווקא הבנתי את הפוסט של פותח השרשור בצורה אחרת
03/01/2019 | 19:10
4
43
לי זה נראה שהוא התייחס למבט האדיש וה'לא מאושר' על הפנים של שרה, והפוסט בא כסוג של אירוניה או הלצה לתמונה לעיל.
קצת חוש הומור..
טוב שלא התלוננת על גזענות, כי הוא הזכיר פולנים..

לצפיה ב-'שים לב העתקתי עבורך את הפתיחה של השרשור.'
שים לב העתקתי עבורך את הפתיחה של השרשור.
03/01/2019 | 19:39
3
11
פתיחה
הנה הם יושבים שם, הוא והיא. זוג על סף הפנסיה, כבר בשלב הרגוע. מעליהם ענפי דקל, על השולחן פרושים מטעמים מטוגנים. אף אחד לא חושב עכשיו על כולסטרול או על שומן רווי, כי חופש. השמש, והים, והכדורגל, והסמבה, והאהבה.
מה שהרגיז את פותח השרשור, כנראה הוא, שראש הממשלה אינו שומר על בריאותו!!!

לצפיה ב-'איך מהתיאור הפסטורלי הזה הצלחת לקלוט התרגזות?'
איך מהתיאור הפסטורלי הזה הצלחת לקלוט התרגזות?
03/01/2019 | 21:44
2
246
אם מישהו היה כותב את זה עליי, הייתי מבין שהוא דואג לבריאותי, בטח לא מתרגז עליי בקטע רע.
זה באמת פינאטס לעומת דברים שבן כספית כתב בספרו על ביבי ושרה.
לצפיה ב-'עוד מעט תצא כתבה סנסציונית שראש הממשלה משתין בשרותים.'
עוד מעט תצא כתבה סנסציונית שראש הממשלה משתין בשרותים.
03/01/2019 | 22:31
1
11
עוד אחד שהתרגז על הפוסט הטיפשי.

אז לנתניהו אסור לאכול ?
עוד כל מילה אמת
30/12/2018 | 16:54

תגיד , אתה בסדר ?

לצפיה ב-'סו? אז תצא הודעה כזו'
סו? אז תצא הודעה כזו
03/01/2019 | 22:48
17
מה, על טראמפ אין סיפורים עסיסיים על כוכבניות פורנו? על הדוכסית מייגן אין רכילות עסיסית שמעורבים בה בני משפחתה?
וואלאק מה עשיתם מביבי??

ומה אתה משדך לי עוד אחד שלא הבין פוסט הומוריסטי. תעביר לו לינק לתגובות הקודמות שלי, הן תקפות גם אליו.
לצפיה ב-'כשמירי רגב פגשה את מלכת אנגליה וזו הושיטה לה יד, מירי רגב '
כשמירי רגב פגשה את מלכת אנגליה וזו הושיטה לה יד, מירי רגב
04/01/2019 | 08:10
1
15
מיהרה לקחת את ידה של המלכה כדי לנשקה. המלכה משכה מיד את ידה לאחור, 
ומירי הנעלבת, שאלה מה קרה... המלכה הסמיקה ומילמלה: "יש לי פטרת בעור היד.
לא ראוי שתנשקי אותה כעת". ומירי השיבה מיד: "אז מה? לביבי יש טחורים". 
וזה לאור השוואתך לגבי הפה והישבן.... 
לצפיה ב-'תחרות הלשון הארוכה'
תחרות הלשון הארוכה
05/01/2019 | 16:13
11
מירי רגב, דודי אמסלם ודוד ביטן מניפים את 'חכותיהם' לבריכה.
אגב, במחנה הציוני הכל הפוך. גבאי שלח את הלשון לישבנה של לבני, אחרת אין סיכוי שהוא היה אוכל חרא ממנה.

לצפיה ב-'כל הכבוד לנסיון המגוחך להפוך את זה ל"חמגשיות"'
כל הכבוד לנסיון המגוחך להפוך את זה ל"חמגשיות"
31/12/2018 | 18:48
49
לצערי הטקסט שלך אינו מתקרב כלל ליצירות הנועזות מלשכת ביביהו ושריתיהו, על האבא המסכן והסה"כ חמגשיות.
אם תקרא מחדש את הטקסט שאני כתבתי לא תמצא זכר למילה שחיתות, אלא למשהו אחר לגמרי, לניתוק מהותי ועקרוני מהחיים דכאן, שבא לידי ביטוי גם בבגדים , בשולחן ובבירה [ לא שאכפת לי, אפשר לחשוב ]. ככל הנראה הנסיון בקריאת טקסטים ויזואליים מסוג התמונה והסרטון וההשתמעויות שלהם אינו רב , ולכן אתה מגיב התרגשות רבה, בצבעי שחור ואדום. כדאי מדי פעם לצפות בפארודיות על ג'יימס בונד ועל השימוש הגנרי בצבעים הללו כדי לסמן את כל הרוע בעולם. אם כבר, אז די כבררררררררר עם המניפולציות שלך. 
לצפיה ב-'הרסת את הבדיחה עם השרימפסים במקור '
הרסת את הבדיחה עם השרימפסים במקור
05/01/2019 | 12:43
1
15
היו בלונים:
אחד לשרה ״ ביבי למה אתה אוכל בעיניים עצומות?״
ואחד לנחקר ״ זה כדי שאוכל לאמר שלא ראיתי כלום ולא היה כלום״
גם אם הוא מפרק שרימפס קטן.
לצפיה ב-'הבלונים התפוצצו'
הבלונים התפוצצו
05/01/2019 | 14:14
13
הכלבים נובחים והשיירה עוברת.
מהות הדמוקרטיה.
לצפיה ב-'שאלת סקר עבור חבר מפורום שכן '
שאלת סקר עבור חבר מפורום שכן
31/12/2018 | 11:21
13
163

כמה שנים הם מכירים עבדו יחדיו וריח של חברות טובה באויר וחיוכים וכימיה תמיד מורגשים:)
היא נשואה 48 הוא גרוש 40 ,הוא כלל לא רוצה רומן או לשכב איתה ,הוא פשוט רוצה להיות חבר נפש מאוד טוב שלה נטו!
היא בתפקיד  שכל אירוע בעיר הבירה היא מוזמנת חינם ,ויש לה קשרים טובים  עם עסקים מסעדות אירועים וכו,בואו נאמר ששווה להיות חברתה הטובה בכדי לקבל זימון וכניסות חינם לאירועים וכו 
הוא כמובן לא מעניין אותו האירועים ולא בגלל זה הוא רוצה להתחבר אליה!
הוא שאל אותי בפרטי האם יתכן ויש לה פחד שזה יגלוש לרומן לכן היא לא זורמת עם החברות הטובה ?
כרגע הם רק נפגשים במשרד בצהריים פעם חודש !
מה אתם אומרים מנסיונכם?ונגיד והייתה מתה עליו האם לא היה לה חשש ליפול לרומן אולי בגלל הקשר איתו?

לצפיה ב-'המצב הנוכחי הוא כבר רומן למרות שאין (?) סקס .'
המצב הנוכחי הוא כבר רומן למרות שאין (?) סקס .
31/12/2018 | 11:49
1
22
לצפיה ב-'היי'
היי
31/12/2018 | 12:15
50
אין כיוון של רומן כלל ,רק שיחות איכפתיות ועל ענייני עבודה ולא על היחסים בינהם 
לצפיה ב-'מה זו השטות הזו? משעמם לך בחיים?'
מה זו השטות הזו? משעמם לך בחיים?
31/12/2018 | 18:57
8
52
גם הניסוח הקלוקל של השאלה שלך משאיר טעם רע, בלשון המעטה, בפה.
לצפיה ב-'שום ניסוח קלוקל. זה מתוך כתבת יחסים בוואי נט'
שום ניסוח קלוקל. זה מתוך כתבת יחסים בוואי נט
01/01/2019 | 14:59
7
40
היה לי דז'ה וו כשקראתי את שתי המשפטים הראשונים, אחר כך נזכרתי שקראתי את זה לא מזמן.
לצפיה ב-'אז,.. לא הבנתי את תגובתך'
אז,.. לא הבנתי את תגובתך
03/01/2019 | 09:20
6
6
לצפיה ב-'זה מתוך כתבה בוואי נט, קפיש?'
זה מתוך כתבה בוואי נט, קפיש?
03/01/2019 | 18:54
5
5
לצפיה ב-'אז.. בגלל זה הניסוח לא קלוקל '
אז.. בגלל זה הניסוח לא קלוקל
04/01/2019 | 06:44
4
9
לצפיה ב-'לא, פשוט פנית לכתובת הלא נכונה. תפנה לynet'
לא, פשוט פנית לכתובת הלא נכונה. תפנה לynet
05/01/2019 | 16:03
3
5
לצפיה ב-'אבל טענת שהניסוח לא קלוקל'
אבל טענת שהניסוח לא קלוקל
05/01/2019 | 16:55
2
7
עכשיו אתה שולח אותי ל- ^YNET? אולי תחליט בנ'דם...
לצפיה ב-'זה לא מה שטענתי, זה פשוט הסלנג שלי'
זה לא מה שטענתי, זה פשוט הסלנג שלי
06/01/2019 | 00:31
1
10
חח פשוט לא הבנת אותי בהודעה הראשונה.
התייחסתי בביטול לכל הפוסט כי הוא הועתק מוואי נט.
ממש לא מעניין אותי אם הניסוח מהכתבה קלוקל או לא.
ואתה לא חייב לחפש את הכתבה בוואי נט. סתם, רק אם בא לך
לצפיה ב-'"הסלנג שלךשלך"'
"הסלנג שלךשלך"
06/01/2019 | 07:12
10
נו שוין, מודה ועוזב ירוחם.
לצפיה ב-'כשמשתמשים נכון בשפה - כל השאלות הגדולות נעלמות.'
כשמשתמשים נכון בשפה - כל השאלות הגדולות נעלמות.
31/12/2018 | 19:08
1
151
פחות או יותר ויטגנשטיין. צודק חברי לפורום חביף הראשון - העברית בפוסט הזה שלך היא נוראית, וככזאת היא מכבירה שאלות מיותרות.
לצפיה ב-'כמה דורות זה מהמאה ה- 18?'
כמה דורות זה מהמאה ה- 18?
01/01/2019 | 07:22
51
מקסימום אני חביף ה- 9
לצפיה ב-'כותרת משנה מעניינת! חשד לפיגוע בבריטניה'
כותרת משנה מעניינת! חשד לפיגוע בבריטניה
01/01/2019 | 08:32
6
49
מה פתאום פיגוע דקירה השלושה קפצו מרצונם החופשי על סכין ונפצעו.
הגיע הזמן שבריטניה תקלוט שיש להקצות חלק מהאי הגדול לטובת מדינה מוסלמית.
על לנו לשכוח שחלק גדול מהמוסלמים נולדו בבריטניה ומגיעה להם הזכות להקים מדינה עצמאית ולא להיות תחת שלטון כופר של נוצרים ומלכה.
די לכיבוש!!!!

לצפיה ב-'אתה מזכיר לי את המערכון הקלאסי מתוך לול'
אתה מזכיר לי את המערכון הקלאסי מתוך לול
01/01/2019 | 09:01
51
לצפיה ב-'ותמיד מעצב שהימין הקיצוני משווה מוסלמים ליהודים'
ותמיד מעצב שהימין הקיצוני משווה מוסלמים ליהודים
04/01/2019 | 20:24
4
15
כי מתי היה יהודי באירופה שהלך ורצח אנשים- ועוד חרדי אורתודוכסי ?
לצפיה ב-'ואכן, מתי היה הרצח האחרון שביצע יהודי באירופה למשל על רקע '
ואכן, מתי היה הרצח האחרון שביצע יהודי באירופה למשל על רקע
04/01/2019 | 20:48
3
14
דתי?
או מתי היתה הפעם האחרונה שיהודי הניח מטען נפץ בתוך מטוס נוסעים?
או מתי היתה הפעם האחרונה שיהודי ביצע פיגוע רצחני באירופה?
או מתי היתה הפעם האחרונה שיהודי ערף את ראשו של אדם ועוד בשידור ישיר?
אם תזכרי אנא כיתבי
לצפיה ב-'יש לך בעיה בהנת הנקרא או הבנת ההודעה בכלל- אז אני אסביר:אין'
יש לך בעיה בהנת הנקרא או הבנת ההודעה בכלל- אז אני אסביר:אין
05/01/2019 | 15:39
2
32
היהודים האורתודוכסים (הפנאטיים יותר) לא עושים את זה. אלו המוסלמים הפנאטיים. ולכן זה מתסכל שהימין הקיצוני האמיתי מסווג את כולם יחד כאילו הם אותו הדבר.

לצפיה ב-'הפוסל, במומו פוסל'
הפוסל, במומו פוסל
07/01/2019 | 17:46
1
4
לצפיה ב-'אתה רק רב עם עצמך פה.'
אתה רק רב עם עצמך פה.
07/01/2019 | 19:17
6
לצפיה ב-'דורי, בלי לעצבן, אבל...'
דורי, בלי לעצבן, אבל...
29/12/2018 | 21:22
5
77
למה באמת שאכנס לאיזה טור דעה שאתה מפנה אליו, בגלל שכתבת "מעניין"? מה דעתך לתת קצת יותר רקע, מידע. להתיחס לכותב כסיבה לקרוא את דבריו.. משהו. גם אתה לא תקבל המלצה על ספר כי יגידו לך - הוא מעניין.
לצפיה ב-'טור בנושא האפודים הצהובים והבחירות המתקרבות'
טור בנושא האפודים הצהובים והבחירות המתקרבות
30/12/2018 | 06:50
1
41
"יוקר המחייה הוא לא עניין של ימין ושמאל, וכדאי שהוא יהיה אחד הנושאים המכריעים את מערכת הבחירות הזו. אנחנו נהיה שם כדי לדאוג שתסתיים מסכת ההתעלמות מהצורך הבסיסי של קיום בכבוד"
תקציר-  דוברת תנועת האפודים הצהובים  כתבה טור  מלא
אנחנו, הלב שלנו, הדרייב שלנו---ההצלחה שלנו (אוסם-כחלון)
(סליחה דורי, לא מצאתי את הטור מעניין)
לצפיה ב-''
30/12/2018 | 09:24
3
לצפיה ב-'אני חושב שהוא מעניין, אין בעיה שתחלוק עליי'
אני חושב שהוא מעניין, אין בעיה שתחלוק עליי
30/12/2018 | 09:53
13
לצפיה ב-'אם אראה שהנושא מעניין אותי, אבדוק במה מדובר'
אם אראה שהנושא מעניין אותי, אבדוק במה מדובר
30/12/2018 | 11:30
1
35
את זה אני אומר כגורם פרטי ועסקי ביחד. אגב, מאוד שגור שאנשים מתקשרים להוצאה ואומרים משהו כמו "החברים שלי אמרו שזה יהיה ספר רב מכר, הכי טוב שנכתב אי פעם", בוריאציות שונות. בשלב זה, אני ממהר לצנן את ההתלהבות ולבקש שישלחו לי את הספר במלואו או בחלקו, לצורך התרשמות. אני גם מסביר את הסיכון הכספי העצום, בתקווה שרק מי שבאמת מעוניין לקחת את הסיכון על עצמו יפנה. כל זה, עוד לפני בדיקת האיכות כמובן.
לצפיה ב-'דורי, קראת את התגובה שלי..?'
דורי, קראת את התגובה שלי..?
31/12/2018 | 17:30
19
ביקשתי שחוץ מלהדביק קישור, תכתוב כמה מלים שלך שתסברנה מדוע כדאי לי להכנס לקישור, זה הכל.
לצפיה ב-'טור דעה מטומטם'
טור דעה מטומטם
30/12/2018 | 11:08
17
47
שמסביר בדיוק למה אין מחאה חברתית בישראל.

הבולשיט הזה של יוקר מהחיה זה לא ימין או שמאל זה דבר מפגר ברמות פסיכיות. אין ולא היתה בשום מקום בעולם מהפכה חברתית לא פוליטית. וכל עוד ימשיכו עם השטויות האלה ימשיכו להתעלם מהם.
מחאה חברתית צריכה להיות פוליטית, עם אג'נדה ברורה, מלווה באלימות קלה. אולי אם במקום לשיר עם שלמה ארצי בכיכר היו מציגים איזושהי דרך פעולה עם אג'נדה אמיתית ואולי מנפצים כמה שמשות ושורפים כמה צמיגים במחאה של 2011, היה יוצא ממנה משהו מעבר למידברן ברחוב רוטשילד וקריירה פוליטית ליאיר.  
תסתכלו עם האפודים הצהובים בצרפת. הציגו דברים ברורים, הציתו את המדינה, ולכן גם היו לה תוצאות.

אבל אנחנו במדינת המרכז הקיצוני, כלום לא פוליטי, הכל חסר אג'נדה, ובקיצור אומרים "יאללה ביבי תמשיך לעשות מה שאתה עושה כי אנחנו לא באמת מתנגדים"
לצפיה ב-'עניין של מנטליות'
עניין של מנטליות
30/12/2018 | 11:14
38
וסדר עדיפויות.סך הכל החיים בארץ דבש.
לצפיה ב-'מסכימה עם המסקנות, יוקר מחיה וחלוקת משאבים בהחלט ענין פוליטי'
מסכימה עם המסקנות, יוקר מחיה וחלוקת משאבים בהחלט ענין פוליטי
30/12/2018 | 13:25
1
25
הקופה הציבורית מחולקת בצורה פוליטית.
יש מי שמחליט כמה כסף ילך לזקנים, כמה לנכים, כמה למתנחלים, כמה לחינוך ולפי איזה זרם, כמה למובטלים, כמה לסטארט אפס, כמה לישיבות וכו' וכו'.
בנוסף הקופה הציבורית מחולקת בצורה נוספת, מונופולים וצ'ופרים ליקיריהם של הפוליטיקאים. למשל למה יש מס גבוה על סולר לתעשיה ואין על מזוט למרות שהאינטרס של האזרחים בגלל זיהום הוא בדיוק להיפך?
למה לסופרמרקטים אסור ליבא סכיני גילוח לבד מאיפה שזול והם חייבים לרכוש רק מהיבואן הרשמי של ג'ילט? כנ"ל משחת שיניים או קורנפלקס. ואז שומרים על הרווחים העצומים של היבואנים.

הכל פוליטי.
איינשטיין הגדיר טיפשות בחזרה על אותה פעולה תוך ציפייה לתוצאות שונות.
האזרחים רוצים להמשיך לבחור אותו הדבר תוך ציפיה לתוצאה אחרת מאותה קואליציה.

האזרחים עוד לא הפנימו שהבחירות האלו גורליות לעתיד המדינה, שצריך לשנות כיוון כשלצעירים (אם הם לא דתיים או חרדים או מקושרים בצורה אחרת) אין מה לחפש כאן ומדינה בלי צעירים היא מדינה ללא עתיד.
ובחירות הן פוליטיות.
לצפיה ב-'הבחירות תמיד גורליות, השאלה היא אם ישנו משהו'
הבחירות תמיד גורליות, השאלה היא אם ישנו משהו
30/12/2018 | 13:33
24
ועוד שאלה מרכזית, האם ריבוי המפלגות והפיצולים (בבית היהודי, אולי גם ש"ס והעבודה) ייצרו דברים חדשים וטובים, או שיהיה לנו עוד מאותו דבר, שיבוטי מפלגות? 
לצפיה ב-'כשיש סיכון ביטחוני/צבאי/אלים הדרישות הכלכליות/חברתיות'
כשיש סיכון ביטחוני/צבאי/אלים הדרישות הכלכליות/חברתיות
30/12/2018 | 16:47
13
19
מקבלות פחות תמיכה ציבורית .
כך היה וכך יהייה .
לכן הסתה בכוונים לאומיים תביא יותר קולות בקלפי .
לצפיה ב-'חלק ניכר מהסיכון הבטחוני נמצא כרגע בברזיל'
חלק ניכר מהסיכון הבטחוני נמצא כרגע בברזיל
30/12/2018 | 17:46
12
10
לצפיה ב-'למה לכתוב שטויות ? לא חבל ?'
למה לכתוב שטויות ? לא חבל ?
30/12/2018 | 17:50
6
29
זה בסדר שיש לך ביקורת על נתניהו , גם לי יש , אבל מה שכתבת זה קישקוש מטופש .
לצפיה ב-'זו שאלה שאתה צריך לשאול בינך לבין עצמך'
זו שאלה שאתה צריך לשאול בינך לבין עצמך
31/12/2018 | 09:07
5
16
אני לא מתערבת
לצפיה ב-'ברור . ברזיל היא סיכון ביטחוני '
ברור . ברזיל היא סיכון ביטחוני
31/12/2018 | 09:42
4
15
הדבריחם שאת כותבת לא באים מחשיבה שקולה .
הם באים מעוינות ושינאה .
לצפיה ב-'הבנת הנקרא לא הצד החזק שלך, נתניהו הוא הסיכון הבטחוני'
הבנת הנקרא לא הצד החזק שלך, נתניהו הוא הסיכון הבטחוני
31/12/2018 | 09:44
3
19
ולסיפא של דבריך, לא רק הבנת הנקרא לא הצד החזק שלך, הבנה בכלל.
לצפיה ב-'רק שחושבים שנתניהו סיכון ביטחוני'
רק שחושבים שנתניהו סיכון ביטחוני
31/12/2018 | 10:06
2
16
מבינים את דבריך כפי שהיית רוצה שייבינו .
 מבינים שאת טועה .
אף כי יש לך הזדמנות להוכיח שנתניהו סיכון ביטחוני .

אם תצליחי אז יהייה זה נכון לכתוב שכתבת באופן שמחסיר את הנקודה החשובה לדעתך .
לצפיה ב-'אין לי יומרה לשכנע חסרי כושר שיפוט והבנה'
אין לי יומרה לשכנע חסרי כושר שיפוט והבנה
31/12/2018 | 10:21
1
14
מעל לכוחותי הדלים
לצפיה ב-'לא יודע בקשר לכוחותיך אבל בהבנה את חלשה .'
לא יודע בקשר לכוחותיך אבל בהבנה את חלשה .
31/12/2018 | 11:53
6
לצפיה ב-'ברית נאו פאשיסטים זה סכנה בטחונית?'
ברית נאו פאשיסטים זה סכנה בטחונית?
31/12/2018 | 09:00
4
37
להיפך, כשכל העולם יהיה פשיסטי נרגיש כולנו בטוחים יותר.

הנה, לדוגמא יש בהונגריה שליט שמעודד אנטישמיות, אבל אנחנו בעדו כי הוא ממש גזען ושונא ערבים ושמאלנים כמו שכולם צריכים להיות. איזה כיף שיש קשרי חוץ טובים.

לצפיה ב-'מי זה'
מי זה
31/12/2018 | 09:09
21
אנחנו?
לצפיה ב-'כמו שאמר שליין,שמור את ידידיך קרוב ואת הניאו-נאצים קרוב יותר'
כמו שאמר שליין,שמור את ידידיך קרוב ואת הניאו-נאצים קרוב יותר
31/12/2018 | 09:41
25
ויהודי שחושב שניאו-נאצי או סתם אנטישמי לא ישנא אותו רק בגלל שגם הוא פאשיסט חי באשליות.
לצפיה ב-'נו בסיידר, אם חגורת התנ"ך'
נו בסיידר, אם חגורת התנ"ך
31/12/2018 | 18:54
1
21
בארה"ב, הבריאתנים, שונאי היהודים [ רק מסווים את זה היטב] שונאי שחורים וכל מי שאינו הגזע הלבן הינם חברינו הטובים ביותר... מה לנו כי נלין על אירוח גזענים וניאו נאצים כאן בארץ, שהרי לא קוראים כאן את עיתון הארץ, חו"ח, שכבר הסביר לעומק שמטרת הימין הקיצוני האירופי אינו לשמור על "מדינת ישראל", שמשמת עבורו כלי ומכשיר למטרות מסוכנות מאוד, אנטי דמוקרטיות מובהקות, שאח"כ, וייי, נכון מי יאכל אותה.. בדיוק, יהודי אירופה, שוב.
לצפיה ב-'אתה צודק כמובן, אבל אלו יהודי אירופה השמאלנים אז מגיע להם.'
אתה צודק כמובן, אבל אלו יהודי אירופה השמאלנים אז מגיע להם.
01/01/2019 | 09:32
8
לצפיה ב-'הלך לעולמו עוד אייקון - הסופר עמוס עוז'
הלך לעולמו עוד אייקון - הסופר עמוס עוז
28/12/2018 | 17:01
33
426
עם הספר או עם הארץ
לשם שנוי התאחדו כל הזרמים להודות מעומק ליבם מריבלין עד רגב
זכה לתהילה בינלאומית יותר מכל סופר ישראלי.

לצפיה ב-'נחמד מאוד להלל אך .........................................'
נחמד מאוד להלל אך .........................................
28/12/2018 | 18:24
10
95
אישית איני יכול לשכוח כיצד התיר את דמם של היהודים החיים מעבר לקו הירוק.
לצפיה ב-'ציינתי עם הספר או עם הארץ'
ציינתי עם הספר או עם הארץ
28/12/2018 | 18:32
9
86
אם הפלסטינים מושפעים מעמוס עוז הרי הם יותר עם הספר מהמתנחלים
יש משמעות לקו הירוק ולכתיבה שלך באדום..
לצפיה ב-'כן ש משמעות מיוחדת לכתיבה שלי באדום ........................'
כן ש משמעות מיוחדת לכתיבה שלי באדום ........................
28/12/2018 | 21:37
8
62
להדגיש את שיפלותו של ה"סופר גדול ששאבו ממנו תעצומות נפש", עפי דבריו של מאיר שלו.
יהודי שמתיר דמו של יהודי הוא שפל, גם אם הלך לעולמו.
מצטער שכתיבה באדום שמדגישה, מכעיסה אותך.
לצפיה ב-'כמה ספרים שלו קראת?'
כמה ספרים שלו קראת?
29/12/2018 | 04:14
1
90
ענק התרבות שהלך לעולמו לא זכה להכרה רק בישראל: כתביו הגיעו כמעט לכל מקום בעולם, והוא היה מועמד קבוע לפרס נובל בספרות. מאוסטרליה, דרך אירופה ועד הוליווד.
מותו של ענק הספרות עורר הדים גם בעולם: לא רק בישראל אבלים על לכתו של אחד מענקי התרבות שלנו, הסופר וחתן פרס ישראל עמוס עוז שהלך לעולמו בגיל 79 לאחר מאבק במחלה קשה.
שמו של עוז מוכר גם ברחבי העולם - זאת לאחר שכתביו הגיעו כמעט לכל מדינה וספריו תורגמו לשפות רבות.
דבר מותו זכה למקום בולט באתרי חדשות רבים בכל רחבי הגלובוס

או שאתה כמו מושא הערצתך, מירי רגב, שמין הסתם לא קרא ספר מספריו, אבל להבדיל ממך, היא הצהירה שהצטערה להתבשר על פטירתו של עמוס עוז, חתן פרס ישראל, שעוטר בפרסים ובאותות הוקרה רבים על כתיבתו מעוררת ההשראה. 'פה ושם בארץ ישראל' יצירותיו בכתבים, שהשאיר בלבבות כולנו [טוב, חוץ מלבבה]. זאת ועוד, דבריה של מובילת דעתך שטענה כי "בספריה שלי בבית בקרית גת, לא היה צ'כוב, הוא לא היה חלק מהילדות שלי"
וגם לא ראתה את הסרט של טרנטינו "ספרות זולה" ובכל זאת ניסתה להעביר עליו ביקורת שהסתכמה ב "רגע, רגע, רגע, רגע, רגע" .
ובל נשכח איך יצא קיצפה על הסרט "פוקסטרוט
 שאותו כלל לא ראתה ונשענה על איזה תקציר של מישהו מפמליתה וצרחה את נשמתה נגד הסרט. תכניו ויוצריו.

אבל בוא נעזוב אותה ואת שכמותה ואותך,
לו היית  מגיע רק לקצה קצהו של שהאיש שזה עתה נפטר אולי היתה לך זכות  דיבור. אל מאחר ואתה רחוק ממנו כרחוק שמים מים, עדיף תסתום את  פיך שאינו מפיק מרגליותותכבד את האיש הזה שעשה למען המדינה יותר ממה שעשית עד כה ותעשה בשאירת ימיך.
לצפיה ב-'מעדיף לעזוב אותו ואחת שכמותך.'
מעדיף לעזוב אותו ואחת שכמותך.
30/12/2018 | 20:09
17
לצפיה ב-'אתה צריך להפריד'
אתה צריך להפריד
29/12/2018 | 10:59
5
63
בין כשרונו כסופר לבין נטייתו הפוליטית.
למרות שכפי שמוכיחים מיטב סופרינו קיים קשר הדוק בין הדמיון הפורה שנדרש ליצירה ספרותית לדמיון הפורה שמדמה רצון לשלום בצד הפלסתיני.
לצפיה ב-'שקר- זו לא נטיה פוליטית את חוש צדק חברתי נטו.'
שקר- זו לא נטיה פוליטית את חוש צדק חברתי נטו.
30/12/2018 | 07:18
4
47
מה שלימין הלך לאיבוד מזמן.
לצפיה ב-'צדק צדק תרדוף'
צדק צדק תרדוף
30/12/2018 | 07:58
1
42
אבל עניי עירך קודמים.
לצפיה ב-'אינך שם לב שהוא דואג קודם לבני עמו הפלסטינים'
אינך שם לב שהוא דואג קודם לבני עמו הפלסטינים
31/12/2018 | 09:46
9
לצפיה ב-'מתן זכויות לפלסטינים אינו צדק חברתי . זה אנטישמיות .'
מתן זכויות לפלסטינים אינו צדק חברתי . זה אנטישמיות .
30/12/2018 | 16:32
30
ואם תתעקש שהפלסטינים גם הם שמיים אז 
מתן זכויות לפלסטינים זו שינאת יהודים נטו .
לצפיה ב-'אכן זו לא נטיה פוליטית זו בגידה והסתה לרצח יהודים מסויימים.'
אכן זו לא נטיה פוליטית זו בגידה והסתה לרצח יהודים מסויימים.
30/12/2018 | 20:17
11
לצפיה ב-'באמת? להזכירך הוא לא קיבל נובל ואילו עגנון כן'
באמת? להזכירך הוא לא קיבל נובל ואילו עגנון כן
28/12/2018 | 19:43
4
35
לצפיה ב-'אולם זכה לתהילת הערבים כנראה.'
אולם זכה לתהילת הערבים כנראה.
28/12/2018 | 21:39
3
40
לצפיה ב-''
29/12/2018 | 08:28
45
לצפיה ב-'צריכים לקבור אותו בבית קברות מוסלמי.'
צריכים לקבור אותו בבית קברות מוסלמי.
30/12/2018 | 20:16
9
לצפיה ב-'הריאיון האחרון של עמוס עוז/ וושינגטון פוסט'
הריאיון האחרון של עמוס עוז/ וושינגטון פוסט
29/12/2018 | 08:54
5
68
בריאיון, שכעת כבר אפשר לראות גם בו מעין צוואה רוחנית של עוז, נכתב שהוא סופג ביקורות הן מן השמאל הקיצוני והן מן הימין הקיצוני בשל דעותיו. בהתייחס לכך שקוראים לו "בוגד", צוטט הסופר המנוח באומרו - "אם כך, אני בחברה טובה מאוד, גם בהיסטוריה של העם היהודי וגם בהיסטוריה של העולם כולו. לעתים קרובות, 'בוגד' הוא מי שמוביל שינוי, ומי שקוראים לו כך הם האנשים שמפחדים משינוי ולא יכולים להבין את הצורך בו. אני לא אומר שכל מי שקוראים לו 'בוגד' הקדים את זמנו, אבל לעתים קרובות זה המצב".
"הפנאטיות היא המגפה של המאה ה-21, והיא התופעה הכי דומיננטית בו. הסיבה לכך: ככל שהסוגיות נהיות מורכבות יותר, כך אנשים מחפשים פתרונות פשוטים יותר. אנשים רוצים תשובה לשאלה 'מי הרעים', ולכן הם תולים את כל האשמה בגלובליזציה, בפמיניזם או בציונות. פעם, לדמוקרטיה היה מכניזם שחשף את הפנאטים, אבל כיום הוא כבר לא עובד, ויש אנשים שמיטיבים לנצל זאת".

אם אתה מפנה את מבטך מירושלים, ומתבונן באזורים בהם כשלושת-רבעי מן הישראלים חיים, אתה רואה שהיא לא ארץ של קיצוניים", אמר. "הרוב כאן ויתר על השטחים הכבושים כבר מזמן. הסיבה היחידה שהציבור הישראלי מתנגד לפשרה מרחיקת לכת עם הפלסטינים זה שהוא לא רוצה לצאת פראיירים. המיתוס הוא שנתנו להם את עזה על מגש כסף ובתמורה קיבלנו טילים, ולכן הציבור לא רוצה שהטעות הזו תחזור על עצמה בגדה המערבית".

באשר לפתרון שתי המדינות
"יש תפיסה לפיה הפתרון הזה מת, והכיבוש של הגדה המערבית הוא משהו שכבר לא ניתן לשנותו. מה אגיד בנוגע לזה? חייתי חיים ארוכים מאוד ופעם אחר פעם, ראיתי כבר שכמעט את הכל אפשר לשנות חזרה".

עוז נשאל גם למה הקדיש את הספר לנכדיו - "אני פעיל פוליטית ומביע את דעתי כבר שישים שנה. עכשיו הגיע זמני - לא לפרוש, אבל להעביר את הניסיון שלי ואת מה שצברתי הלאה לדור הצעיר, שייקח את זה מכאן והלאה. מה אני חוזה לעתיד? אני לא חוזה כי הבלתי צפוי הוא הצפוי מכל, לפחות בחלק הזה של העולם. אני יודע מה אני רוצה שיקרה, אבל אני לא יודע מה יקרה באמת. אני יכול להגיד רק שהמסלול הנוכחי בו אנחנו הולכים, מסוכן לישראל, מסוכן לאזור ומסוכן לעולם"
לצפיה ב-'עמוס עוז מת . גם צ'רלס דרווין מת .'
עמוס עוז מת . גם צ'רלס דרווין מת .
29/12/2018 | 10:01
4
59
דרווין היה חוקר בתחילת דרכו ואחר כך הוציא מסקנות מדהימות מתוך המימצאים .
עמוס עוז היה סופר מוכשר , אף כי היה ער לקורה סביבו , הוא לא היה חוקר ולא מעולה בהסקת מסקנות .
העמדות המדיניות של עמוס עוז כושלות מול הממיצאים והמסקנות של דרווין .
הנה למשל ציטוט ממנו שאת הבאת כאן למעלה  אם אתה ....מתבונן באזורים בהם כשלושת-רבעי מן הישראלים חיים, אתה רואה שהיא לא ארץ של קיצוניים" . "הרוב כאן ויתר על השטחים הכבושים כבר מזמן"
וזה מה שכתוב בויקיפדיה על דבריו  אד פופולום (לטינית: ad populum, מילולית: בשם הרוב) - ביסוס הטיעון על העובדה שרוב או כל האנשים תומכים בו.  טיעוני אד פופולום הם מן הנפוצים ביותר, גם בקרב פוליטיקאים וגם בקרב מפרסמים, ופופולריים במיוחד בשימוש דמגוגי
לצפיה ב-'השטחים הכבושים אינם ענין לדעה ציבורית פשוט אינם מדינת ישראל'
השטחים הכבושים אינם ענין לדעה ציבורית פשוט אינם מדינת ישראל
30/12/2018 | 07:15
3
15
לצפיה ב-'הם גם אינם מדינה פלסטינית ולא הממלכה ההאשמית .'
הם גם אינם מדינה פלסטינית ולא הממלכה ההאשמית .
30/12/2018 | 16:35
2
26
השטחים שבהם מדובר הם חלק מהמנדט הבריטי על פלסטינה .
שטחים שעליהם הערבים מהמנדט סירבו להקים מדינה .
לצפיה ב-'הם נולדו בשטחים וזכותם להגדיר את עצמם כרצונם.'
הם נולדו בשטחים וזכותם להגדיר את עצמם כרצונם.
31/12/2018 | 02:42
1
23
בוודאי שהשטחים אינם מולדתם של עולים מרוסיה או דתיים מברוקלין.
זכותם של עולים להתיישב בחסות המדינה אך לא לטעון כולה שלי ולהרחיק או לגזול
אדמות מערבים - דוקא בגלל שעלינו לארץ כיהודים רדופים
נרדוף עד עפר כל טמבל שינסה לנשל אנשים מביתם כמו הפושעים שצצים כאן.
לצפיה ב-'אתה כמו 99% מהאנשים חושב הפוך ממה שחוקרים גילו .'
אתה כמו 99% מהאנשים חושב הפוך ממה שחוקרים גילו .
31/12/2018 | 09:54
19
להיות נחמד בנימוק שהיו לא נחמדים אליך
היא טענה מטומטמת .
לא לגרום סבל לאחרים מהסיבה שאתה סבלת
היא טענה מטומטמת .
לא להיות אדם רודף בטענה שהיית נרדף בעבר
היא טענה מטומטמת .
דברי הלל הזקן כל דעליך סני לחברך לא תעביד הם אמירה מטומטמת .
הצו הקטגורי של קנט עֲשֵׂה מַעֲשֶׂיךָ רַק עַל פִּי אוֹתוֹ הַכְּלָל הַמַּעֲשִׂי אֲשֶׁר, בְּקַבֶּלְךָ אוֹתוֹ, תּוּכַל לִרְצוֹת גַּם כֵּן כִּי יִהְיֶה לְחֹק כְּלָלִי הוא צו שגוי למרות שיש בו גם איזה טוויסט .
לצפיה ב-'איך ידעתי שרגב-סיבוני והתרפסותה בפני סופר שמאלני'
איך ידעתי שרגב-סיבוני והתרפסותה בפני סופר שמאלני
29/12/2018 | 10:37
77
מי שגילם במהותו את ה"סמול" המאוס על ממשלת הימין הנוכחית, על נציגיה, כלבליה ומשרתיה, כולל ראשהּ שכן קרא את צ'כוב וקרא המון, ביבוש ורעייתו המשכילנית והמטפלת שרה, אלה הנקראים בימינו הקיר"ה ורעייתו תעורר את השבט הימנוני קיצוני מרבצו ותגרור התייחסוןיות לא רלוונטיות. יאללה מירי תאכל אותה בלאומיאדה, עאלק.
עם זאת יש לשים דברים על מכונם ולדייק היטב:
1. עמוס עוז התגלה כחפץ בפרס נובל כאחרון הסלבים שמפרסמים סלפי באינסטגרם, אם משהו גרם לי לבוז לו, זו הנהייה אחרי הכבוד, שברח ממנו כמו מאש.
2. כשאהרון אפפלפלד הלך לעולמו שום צרמוניה מסוג ה"עוז" לא התחילה אפילו להבהב, ואיני בטוח שעוז סופר טוב יותר מאפלפלד, בדיוק ההיפך, לדעתי.
3. העוז זכה במראה יפהתואר באופן חריג, וספרו הבולט במיוחד היה "מיכאל שלי" ,שגם תוסרט והוסרט. מאז, נטייתו לסַמְלָנוּת יונגיאנית, מעורבותו הפוליטית המובהקת,  לטעמי לא תרמו מי יודע מה ליצירתו.
4. אישית, לא צלחתי את ספריו, סיפוריו או מאמריו בעיתונות, לי תמיד הוא נשמע כבורגני שלא סובל מבעיות פרנסה ממשיות, עם עדת מעריצות שכותב, כי זה "המקצוע" שלו, לא כי זה דחף פנימי בלתי נשלט. [ במובן הזה הוא ואב"י תאומים זהים ]
5. כבר עכשיו ישנה התארגנות של מעריצות עוז במפמ"רות ספרות במשרה"ח לעגנוניזציה של מעמדו [ ר"ל, לכפות הוראת סיפור אחד שלו לפחות על מורי הספרות בכל הארץ], איך כתבה היללנית הראשית, דר' אדיבי - שידעו התלמידים ש"היה איש ואיננו עוד". בקצב הזה, לא תהיה תקומה לסופרים צעירים.
6. עוז זכה ל"תהילת עולם" בנכר גם בגלל שכתיבתו לא היתה "ישראלית-יהודית" ככל הנראה וגם בגלל עמדותיו הפוליטיות המובהקות.
ואחרון, למען הגילוי הנאות:
אני גם נחשב "סמול" תשאלו את שחר 676, אבל עוז מעולם לא היה ברשימת הקריאה שלי. קראתי כמה סיפורים, ספר מאמרים בינוני ומטה שכתב, את מיכאל שלי, וזהו.
לצפיה ב-'כשאתפנה, עליי להשלים כמה חובות קריאה'
כשאתפנה, עליי להשלים כמה חובות קריאה
30/12/2018 | 14:02
5
50
אמא שלי קראה את מרביתם וממליצה לי בעיקר על "סיפור על אהבה וחושך". קראתי את קופסא שחורה לבגרות, אבל לצערי אני לא זוכר משם כלום. 
לצפיה ב-'כשלא זוכרים זה סימן לאיכות הירודה ולהיעדר חוויה .'
כשלא זוכרים זה סימן לאיכות הירודה ולהיעדר חוויה .
30/12/2018 | 16:40
2
23
לצפיה ב-'לא בהכרח'
לא בהכרח
30/12/2018 | 18:08
50
גדול ככל שסופר  יהיה (ועמוס עוז המנוח  היה כנראה כזה, פשוט קראתי מעט מספריו מכדי שאוכל לשפוט), לא בכולם הוא יכול לגעת באותה מידה. דוגמא מספורט- יש כאלה שמכתירים את רונאלדו הפורטוגלי ומסי כגדולים ביותר אי-פעם ואני דווקא חושב שרונאלדו הברזילאי ותיירי אנרי הם השניים הנבחרים. אל תשכח, שלקרוא לבגרות אתה לא קורא כמו שאתה קורא להנאתך. מעבר לזה, העדפתי מגיל 16 ואילך מותחנים וספרי עיון (בעיקר בנושאי ספורט או מזה"ת) על ספרות יפה. סבתא שלי מצד אבא, מורה בגמלאות, ביקרה אותי קשות על כך עד יום מותה. זה היה נראה לה כהפסד שאני קורא ספרים "ברמה נמוכה" ואולי היא צדקה אפילו.
לצפיה ב-'כל מילה אמת!!!!'
כל מילה אמת!!!!
31/12/2018 | 09:42
9
לצפיה ב-'זה רומן מכתבים'
זה רומן מכתבים
30/12/2018 | 18:34
44
המשתתפים הם אחד שאיני זוכר את שמו, איש אקדמיה אשכנזי-שמאלני-גרוש/פרוד. העזר כנגדו היא אילנה שבשלב מסויים בחייה שכבה עם כל עובר ושב שבעלוה בחיפזון ואף לא טרחו לחלוץ נעליהם כאילו הפער שבין ירכיה אינו אדמת קודש. הוא כן. אחר הוא חוזר בתשובה ממוצא מזרחי, עולה חדש מצרפת שמאמץ את אילנה אל קורתו, איש טוב וחם הנושא עימו לכל מקום שהוא הולך את דעותיו הפסולות. והחבר האחרון למצבת המתכתבים הוא בועז, בנם של אילנה ובעלה המקורי. כולם כולם כותבים דבר אחד בווריאציות שונות: "בואו אלינו", "נארח אתכם בשמחה ואהבה". ספר נפלא, בגללו התאהבתי בעמוס עוז והכתרתי אותו ביני לבין עצמי כ"המלך".
לצפיה ב-'אם אינך זוכר כנראה שלא היה משהו רציני וטוב לזכור.'
אם אינך זוכר כנראה שלא היה משהו רציני וטוב לזכור.
30/12/2018 | 20:29
14
לצפיה ב-'כואב הלב'
כואב הלב
31/12/2018 | 15:52
18
ועם זאת, אחד הסופרים הישראלים היחידים שלא קראתי אף ספר שלו.
לצפיה ב-'מצטער מאד, למרות שדעתו הפוליטית ב 180 מעלות ממני '
מצטער מאד, למרות שדעתו הפוליטית ב 180 מעלות ממני
31/12/2018 | 17:02
28
וגם למרות שלא אהבתי אף ספר שלו .
למרות שקראתי כמה מהם  ושניים עזבתי באמצע  (קופסה שחורה  ועל אהבה וחושך ).
אבל אולי זו העדפה אישית שלי כי דווקא ספרים של שמאלנים אחרים כמו אב יהושוע מאד אהבתי , גם ספרים של דויד גרוסמן  אהבתי  (חוץ מזמן צהוב).
לא אהבתי גם את צורת הדיבור שלו כשהוא אומר דעות מאד קיצוניות ונחרצות ובסוף מתיפיף ומוסיף "אבל אולי אני טועה" ... בשביל מה התוספת הזאת "  להשמע קצת פחות קיצוני או מה ?
בכל מקרה חבל מאד ושיהיה זכרו ברוך,
ואולי פעם תיהיה לי סבלנות לקרא גם את הספרים שלו . (או שאולי אני טועה)
לצפיה ב-'לא יודעת אם שמתם לב...'
לא יודעת אם שמתם לב...
01/01/2019 | 07:58
1
19
אבל בסרט מכאל שלי מתוארת שם פנטזיה של האם עושה אהבה עם שני ערבים, פועלים כנראה שעבדו בקרבת מקום. לא זכור לי בספר הקטע הזה. האם מישהו יכול להסביר?
לצפיה ב-'יש משהו כזה בספר. יותר מרומז על שני חברים ערבים שהיו לה'
יש משהו כזה בספר. יותר מרומז על שני חברים ערבים שהיו לה
03/01/2019 | 19:58
10
יכול להיות שבסרט שינו את הקונספט לשני פועלים. לא ראיתי את הסרט.
עשית לי חשק לקרוא את הספר שוב ולהשיג את הספר.
לצפיה ב-'בואו נניח לרגע שיהוה או איזה קוסם מעולה מצליח'
בואו נניח לרגע שיהוה או איזה קוסם מעולה מצליח
29/12/2018 | 10:31
22
217
לגרום לכך שכל היהודים בעולם , כולל הקורא כעת , יחיה חיים ארוכים , בריאים ללא מחלות או מחסור כלכלי , ללא סכנת מוות מכוון איזה צורר או אויב .
אבל
מלווה לזה תנאי אבסולוטי = עם מותם של היהודים החיים כעת לא יהיו יותר יהודים בעולם . לא יהיו לאף אחד מהיהודים החיים כעת צאצאים בכלל .

האם הקורא מסכים לעיסקה שכזו ?
לצפיה ב-'נכתב בהשראת העיסקה עם מפיסטו שערך פאוסט ובתגובה לעמוס עוז .'
נכתב בהשראת העיסקה עם מפיסטו שערך פאוסט ובתגובה לעמוס עוז .
29/12/2018 | 10:36
24
לצפיה ב-'אני לא יהודי, כך שמבחינתי אם זה מה שעושה לך'
אני לא יהודי, כך שמבחינתי אם זה מה שעושה לך
29/12/2018 | 10:38
4
42
את זה, תבורך.
לצפיה ב-'לא הפסד .'
לא הפסד .
29/12/2018 | 11:10
3
19
לצפיה ב-'תוכל לשכנע את שאר המתאמצים לכנסני תחת כנפי'
תוכל לשכנע את שאר המתאמצים לכנסני תחת כנפי
29/12/2018 | 11:25
2
37
השכינה, בהיגוד מוחלט לרצוני?
לצפיה ב-'נצליח לחיות בלעדיך .'
נצליח לחיות בלעדיך .
29/12/2018 | 11:39
1
13
לצפיה ב-'מה לך לשון מלכות ולשון אלוהַּ'
מה לך לשון מלכות ולשון אלוהַּ
29/12/2018 | 14:28
28
ככה מלמדים 'תכם בימין, לדבר ברבים על  עצמכם?
לצפיה ב-'חיי נצח?'
חיי נצח?
29/12/2018 | 10:42
12
55
אם לא אז אני לא חותם.

לצפיה ב-'לא יודע מה זה נצח אבל'
לא יודע מה זה נצח אבל
29/12/2018 | 12:15
11
44
גורמים תורשתיים מתקיימים זמן רב יותר מהיצורים שנוצרו עלפיהם .
לצפיה ב-'לא מסובך.'
לא מסובך.
29/12/2018 | 14:05
1
27
חיי נצח= אף פעם לא למות.

מה שהקוסם שלך מציע יכול לקרות גם אם לא אסכים לעסקה שלו.

לצפיה ב-'דבריך מעידים שקראת באופן חלקי בלבד .'
דבריך מעידים שקראת באופן חלקי בלבד .
29/12/2018 | 17:08
23
שני החלקים לא יכולים לקרות והשאלה היא תיאורטית בלבד .
לצפיה ב-'יהדות זה בDNA?'
יהדות זה בDNA?
29/12/2018 | 14:55
8
38
גילית את הכרומוזום עם הפיאות והמגבעת
לצפיה ב-'איפה הוזכרה "יהדות" בשאלה שלי ? '
איפה הוזכרה "יהדות" בשאלה שלי ?
29/12/2018 | 17:10
7
20
לצפיה ב-'בשירשור שפתחת.'
בשירשור שפתחת.
29/12/2018 | 20:06
6
5
לצפיה ב-'אתה לא יודע עברית וגם בלוגיקה אתה לא מתמצא .'
אתה לא יודע עברית וגם בלוגיקה אתה לא מתמצא .
30/12/2018 | 17:01
5
19
המילה יהדות לא מוזכרת בפתיח שלי . שם כתבתי על יהודים ולא על יהדות .
 שתה קצת אספרסו ולך לבדוק .
לצפיה ב-'כדאי שתקרא אתה'
כדאי שתקרא אתה
30/12/2018 | 18:10
4
17
כי כל מה שכתבת תלוש מהמציאות.
כל מילה רחוקה מהאמת.
לצפיה ב-'ברור לגמרי שמה שכתבתי תלוש מהמציאות הרי כתבתי שזה"נניח"'
ברור לגמרי שמה שכתבתי תלוש מהמציאות הרי כתבתי שזה"נניח"
31/12/2018 | 10:20
3
20
שאלה אינה יכולה להיות רחוקה מהמציאות לעולם !
כי 
שאלה היא ברור נושא ולא קביעת עובדה .
ועדין בטקסט שלי לא כתוב יהדות אלא יהודים .
לצפיה ב-'בגנטיקה אין נניח'
בגנטיקה אין נניח
31/12/2018 | 10:32
2
17
ולכן כתבת שטויות שגובלות בגזענות.
לצפיה ב-'בשאלות חקרניות יש נניח .'
בשאלות חקרניות יש נניח .
31/12/2018 | 11:51
1
16
וגזענות זה דבר מצויין בניגוד למה שכתבת .
לצפיה ב-'כשאין לך מושג על מה אתה מדבר'
כשאין לך מושג על מה אתה מדבר
31/12/2018 | 12:13
16
אתה בהחלט רשאי ללהג כרצונך ולכנות זאת כשאלה חקרנית.

הגננת זיוה בוודאי התלהבה.
לצפיה ב-'יהודים אינם אלא פתאים שבחרו לקיים הלכות ברבריות ברית וזבח'
יהודים אינם אלא פתאים שבחרו לקיים הלכות ברבריות ברית וזבח
30/12/2018 | 18:16
31
למי איכפת שרידותו של מושג הקרוי עם יהודי מעבר לשטיפת מח שספגנו?
במקום עם יהודי די בספרי דת יהודית/ נוצרית /איסלמית /בודהיסטית
דאגתי למירי שחווה את האבל על גדולי התרבות לעשות קצת שמח

לצפיה ב-'מה לא עושים בשביל הבריאות של הילדים? אני בטח אסכים.'
מה לא עושים בשביל הבריאות של הילדים? אני בטח אסכים.
31/12/2018 | 11:45
6
לצפיה ב-'אני הייתי חותם'
אני הייתי חותם
03/01/2019 | 01:50
8
מה אכפת לי מה יקרה אחרי שאמות ואחרי שכל היקרים לי ימותו? העיקר שכל עוד אני חי חיי יהיו טובים ושכל עוד היקרים לי חיים חייהם יהיו טובים, אחרי כן לא אכפת לי לא רק אם לא יהיו יהודים, לא אכפת לי אפילו אם יחרב העולם.
לצפיה ב-'עוד אייקון תרבותי הלך לעולמו - שייע גלזר'
עוד אייקון תרבותי הלך לעולמו - שייע גלזר
29/12/2018 | 14:49
6
40
לצפיה ב-'אכן, כדורגלן ענק ולמרות זאת ענו.'
אכן, כדורגלן ענק ולמרות זאת ענו.
29/12/2018 | 17:54
4
35
יהי זכרו ברוך
לצפיה ב-'אפילו מירי רגב לא התביישה להלל את פעילותו בהגנה '
אפילו מירי רגב לא התביישה להלל את פעילותו בהגנה
30/12/2018 | 07:14
3
34
השרשור על עמוס עוז ז״ל הוא בושה למדינת ישראל
שצמחה בה הסתה פרועה נגד חופש בטוי תרבותי וסילוף המציאות
רבותי השטחים אינם מדינת ישראל והמחאה על אי ספוח
או אפרטהייד תתגבר ככל שמשולחי רסן ימצאו להטיל רפש בגדולי התרבות
כאילו הם הסיבה לטרור או לא תרמו יותר מכל הביביזם החולני לתפארת ישראל.
מהי תרבותם של האדון אבי ₪ אספרסו?
שפרצופו הזחוח של הנאשם המושחת מעצם התנהלותו הראוותנית
היא שמביאה לנו יחסי חוץ ו/או כבוד מדומה
הרי האמת היא בשטח באפליה בעוני ובסבל בניכור בהסתה הגזענית נגד השונה.
אפילו הגב׳ רגב עם כל הכבוד לשם שנוי שינתה את מהלכיה
כפי שידעה לשבח את עמוס עוז על הכבוד האדיר האמיתי שהעניק לישראלים
ציינה גם את השתייכות גלזר לארגון ההגנה שהיה יריב המחנה הימני, אך הביא
אותנו עד הלום. שער בפנדלים לחבורת הזבל האמיתית של שרה׳לה.
לצפיה ב-'יש גבול לחופש הביטוי כאשר הוא פוגע במדינה'
יש גבול לחופש הביטוי כאשר הוא פוגע במדינה
30/12/2018 | 13:37
1
25
כל החרמות שהם מארגנים לנו בעולם לא עונה על ההגדרה של חופש ביטוי אלא של מהלכים כנגד המדינה ועל כן, צריכים לתת את הדין על כך בתחילה במעצר מנהלי, לאחר מכן שלילת אזרחות ובסוף גירוש.
לצפיה ב-'יפה כתבת!!!!'
יפה כתבת!!!!
31/12/2018 | 09:54
3
לצפיה ב-'גם פה תכניס את ההסתה הפרועה שלוחת הרסן שלך, מדובר בכדורגלן'
גם פה תכניס את ההסתה הפרועה שלוחת הרסן שלך, מדובר בכדורגלן
31/12/2018 | 09:53
17
ולא במירי רגב, גם לא במסית לרצח יהודים מסויימים, כנראה שהתבלבלת בכדורים שלך, תרגע תנשום עמוק ותתנצל!!!!
לצפיה ב-'כאוהד מכבי, אני אבל על מותו'
כאוהד מכבי, אני אבל על מותו
29/12/2018 | 19:08
35
כמובן שלא ראיתי אותו משחק (הוא פרש 15 שנה לפני שנולדתי) , אבל צפיתי בכמה סרטי ארכיון שהוא כיכב בהם, בתחום הספורט כמובן. כולי תקווה שבעתיד יתנו כבוד דומה לאבי נמני, אחרי גיל 120.
לצפיה ב-'כתב אישום לפני הכל חייב לתבוע את הטוענים לרדיפה מתמשכת'
כתב אישום לפני הכל חייב לתבוע את הטוענים לרדיפה מתמשכת
30/12/2018 | 07:33
2
44
החל בפיו של הנאשם כי הוא נרדף ע״י רשויות החוק משך 20 שנה
זו טענה המהווה בזוי רשויות החוק / התקשורת עד השמאל
כל עוד ניתן להשמיע הסתה פרועה נגד הדמוקרטיה והתקשורת החוקרת
נגד המשטרה והפרקליטות ללא ציון לכאורה - מסיתים נגד ריבונות שלטון החוק.
על הבוקר שמגגה נוסף ממחנה ביבי הצהיר שהוא יכהן עם כל סמכויותיו
עד שיוגש נגדו פסק דין חלוט.
אם לטענת הימין לראש ממשלה מכהן אין יכולת להשפיע על מהלך משפט נגדו
על מה הוא כן מסוגל להשפיע במדינה (אפילו יש לו אינטרס) ?
כמה שקר ורקבון צמח כאן שכולו ברית עם מדינה רקובה כמו ברזיל
והכבוד מסתכם בשגרירות ובירה במקום בכבודו של האזרח.
האם לא היו לנו יחסי מסחר פתוחים ופרצוף ההסתה הנואל והזחוח הוא
שתרם לפעלתנות של המגזר העיסקי?

לצפיה ב-'שכחת להזכירר את מירי רגב!!!'
שכחת להזכירר את מירי רגב!!!
31/12/2018 | 10:29
5
לצפיה ב-'בעצמך כתבת, "הוא נרדף ע״י רשויות החוק משך 20 שנה"'
בעצמך כתבת, "הוא נרדף ע״י רשויות החוק משך 20 שנה"
04/01/2019 | 10:09
3
במשך 20 שנה רשויות החוק רודפות אחרי אזרח, נפתחו מספר תיקי חקירה אלפי דפי פרוטוקול, ומה יש לנו, כתבה של עיתונאי שהזוג הקיסרי אוכל צ'יפס מלא בכולסטרול.
לצפיה ב-'מה דעתכם על התרגיל הזה של ישראל?'
מה דעתכם על התרגיל הזה של ישראל?
28/12/2018 | 11:43
8
70
להציף את רחובות לבנון בבטון.
https://www.maariv.co.il/news/military/Article-677...

לצפיה ב-'הלכת רחוק- להציף את רחובות לבנון'
הלכת רחוק- להציף את רחובות לבנון
28/12/2018 | 14:27
1
42
לא כל רחובות מדינת לבנון
אך ורק אותם כפרים, מפעלים,בתים ,לולי תרנגולות
מהם יצאו מנהרות חפורות לתוך שטח ישראל.
מעבר לכך-
המטרה אינה הצפת לבנון בבטון
אפילו לא הצפת הכפר כילא בבטון----
אבל זו תוצאת לוואי של אטימת המנהרה.
"מי שישן עם כלבים שלא יתפלא שהוא קם עם פשפשים"
לצפיה ב-'לא, זו לא היתה תופעת לוואי של אטימת המנהרות.'
לא, זו לא היתה תופעת לוואי של אטימת המנהרות.
28/12/2018 | 14:50
34
המטרה היתה שיצא הבטון והחומר הנוסף שהוחדר למחילות בלחץ.
מעניין מה היה החומר הנוסף, אולי קצף מסוים.
לצפיה ב-'נחמד'
נחמד
28/12/2018 | 16:16
1
35
לוחמה פסיכולוגית מוחשית.
לצפיה ב-'אכן, לוחמה פסיכולוגית ומוצלחת ביותר.'
אכן, לוחמה פסיכולוגית ומוצלחת ביותר.
28/12/2018 | 17:56
14
לצפיה ב-'כן ירבו, בתחבולות תעשה לך מלחמה'
כן ירבו, בתחבולות תעשה לך מלחמה
28/12/2018 | 16:25
1
40
שימוש בנשק ובכלי ירייה זה טוב, נחמד וחשוב. אבל חשוב לא פחות להיות יצירתיים ולמנוע מהצתת מלחמה אזורית. הקצין שהגה את התוכנית של מגן צפוני, צריך לקבל מצטיין רמטכ"ל וקידום מהיר בדרגה. 
לצפיה ב-'1000X מסכים עם כל מילה שלך.'
1000X מסכים עם כל מילה שלך.
28/12/2018 | 17:57
9
לצפיה ב-'עכשיו אתם מבינים למה מפעל נשר דורש דיכוי היבוא'
עכשיו אתם מבינים למה מפעל נשר דורש דיכוי היבוא
29/12/2018 | 10:39
1
28
המתחרה?
לצפיה ב-'פתאום החלו ביצוא בטון מוכן ללבנון, וחינם'
פתאום החלו ביצוא בטון מוכן ללבנון, וחינם
30/12/2018 | 20:20
4

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

דליה גרינבאום - טיפול וייעוץ זוגי
דליה גרינבאום
נילי פירסט - סקסולוגית
נילי פירסט - סקסולוגית
פורום טיפול זוגי
רוצה להתייעץ לגבי זוגיות?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה