לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
71717,171 עוקבים אודות עסקים

פורום ציפורי לילה

פורום ציפורי לילה-הבמה שלך להשמיע קול בכל נושא שעולה על דעתך, או סתם להשמיע קול מוזיקלי כזה או אחר. 
כשאנו אומרים בכל נושא, הכוונה היא באמת לכל נושא. אנשים יגיבו, יעירו, ישבחו וגם יבקרו אם הם רואים לנכון, אבל היי- לפחות אפשר לפרוק בלי להשאיר פתק לפקח 

כדי לשמור על אווירה נעימה יש לנהוג לפי הכללים הבאים:
- אין לנסח הודעות בלשון הנוגדת את חוקי המדינה ו/או את תקנון תפוז.

- אין להשתמש באלימות מילולית מכל סוג שהוא.

- אין לבקר ניהול פורום ו/או פורום אחר.

- אין לבקר גולש ו/או גולשים מפורום אחר.

- אין לפרסם פורום/קומונה בפורום ללא אישור הנהלת הפורום.

-אין להשתמש בפורום כבמה לכל פירסומת,אלא אם כן זה אושר על ידי הנהלת הפורום.

- ביקורת על ניהול הפורום תעשה אך ורק באמצעות מסר למנהלים ולא על גבי הפורום.

-גולש אשר מגיע לפורום במטרה לשבש את התנהלותו של הפורום יחסם ללא אזהרה.

גולש אשר הודעתו תעמוד בניגוד לכללים אלה, יוזהר והודעתו תמחק לאלתר.
הודעות נוספות של אותו גולש אשר יעמדו בניגוד לתקנון יגררו את חסימתו של אותו גולש.

אנא שימרו על כללים אלה ובואו ושתפו אותנו במחשבותיכם,
תהיו גם אתם חלק מהעולם הסודי של ציפורי הלילה.
גלישה נעימה ומגניבה לכולם :)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ציפורי לילה

פורום ציפורי לילה-הבמה שלך להשמיע קול בכל נושא שעולה על דעתך, או סתם להשמיע קול מוזיקלי כזה או אחר. 
כשאנו אומרים בכל נושא, הכוונה היא באמת לכל נושא. אנשים יגיבו, יעירו, ישבחו וגם יבקרו אם הם רואים לנכון, אבל היי- לפחות אפשר לפרוק בלי להשאיר פתק לפקח 

כדי לשמור על אווירה נעימה יש לנהוג לפי הכללים הבאים:

- אין לפרסם פורום/קומונה בפורום ללא אישור הנהלת הפורום.

-אין להשתמש בפורום כבמה לכל פירסומת,אלא אם כן זה אושר על ידי הנהלת הפורום.

-גולש אשר מגיע לפורום במטרה לשבש את התנהלותו של הפורום יחסם ללא אזהרה.

גולש אשר הודעתו תעמוד בניגוד לכללים אלה, יוזהר והודעתו תמחק לאלתר.
הודעות נוספות של אותו גולש אשר יעמדו בניגוד לתקנון יגררו את חסימתו של אותו גולש.

אנא שימרו על כללים אלה ובואו ושתפו אותנו במחשבותיכם,
תהיו גם אתם חלק מהעולם הסודי של ציפורי הלילה.
גלישה נעימה ומגניבה לכולם :)

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 תקנון פורום "ציפורי לילה"

פורום ציפורי לילה - הבמה שלך להשמיע קול בכל נושא שעולה על דעתך, או סתם להשמיע קול מוזיקלי כזה או אחר.
כשאנו אומרים בכל נושא, הכוונה היא באמת לכל נושא. אנשים יגיבו, יעירו, ישבחו וגם יבקרו אם הם רואים לנכון, אבל היי לפחות אפשר לפרוק בלי להשאיר פתק לפקח. כדי לשמור על אווירה נעימה יש לנהוג לפי הכללים הבאים:
- אין לפרסם פורום / קומונה בפורום ללא אישור הנהלת הפורום.
- אין להשתמש בפורום כבמה לכל פרסומת אלא אם כן זה אושר על ידי הנהלת הפורום.
- גולש אשר מגיע לפורום במטרה לשבש את התנהלותו של הפורום ייחסם ללא אזהרה.

גולש אשר הודעתו תעמוד בניגוד לכללים אלה, יוזהר והודעתו תמחק לאלתר. הודעות נוספות של אותו גולש אשר יעמדו בניגוד לתקנון יגררו את חסימתו של אותו גולש.

אנא שמרו על כללים אלה ובואו ושתפו אותנו במחשבותיכם, תהיו גם אתם חלק מהעולם הסודי של ציפורי הלילה.
המשך >>

לצפיה ב-'אז מה יהיה עם ארגנטינה - והצרפתים האנטישמיים?'
אז מה יהיה עם ארגנטינה - והצרפתים האנטישמיים?
30/06/2018 | 18:51
4
44
המנחוס לא יצאה בהצהרות?
לצפיה ב-'כנראה שבזה היא טובה'
כנראה שבזה היא טובה
30/06/2018 | 19:39
1
37
בכל מקרה, אני שמח שארגנטינה הלכה הביתה. אולי יקום שם דור צעיר יותר טוב, אחרי שחבורת מסי (או כנופיית מסי) תפנה לה סופסוף את הבמה. מה שכן, אני מאחל שאורוגוואי או פורטוגל (מקווה שהשנייה) תדיח את הצרפתים ברבע הגמר. 
לצפיה ב-'עשתה את כל הטעויות האפשריות'
עשתה את כל הטעויות האפשריות
30/06/2018 | 19:53
39
ובראשם מאמן טיפש שמרשה לעצמו לא לזמן את חאבייר פאסטורה למונדיאל, אחד הקשרים היחידים שהיו יכולים להכניס כדורים למסי.
אחר כך הוא משחק ברוב המשחקים בלי דיבאלה בלי אגווארו בלי היגוואין ובלי די מריה, אז מה נשאר להגיד? מסי לבד לא יכול לקחת מונדיאל. עובדה שקון אגווארו ודי מריה, שניים מהשחקנים שלא קיבלו הרבה דקות - כבשו. וקון מסיים גם ככה עם 2 שערים במונדיאל.
לצפיה ב-'מונדיאל מאוד מעניין הפעם. המון שערים בכל שלב.'
מונדיאל מאוד מעניין הפעם. המון שערים בכל שלב.
01/07/2018 | 07:51
1
26
אמבפה היה גדול אתמול,  גם קביאני, והיה גם מפגן ספורטיביות והערכה יוצא דופן מצד רונאלדו שנתן לקביאני להשען עליו ועזר לו לצאת מתחומי המגרש לאחר שמתח שריר.  שתנצח מי שתהיה הכי טובה כל עוד המשחקים ימשכו כך והמאמנים לא יחזרו לטקטיקות של בונקר, ועזבו אותי מהאלוהים של מירי רגב.
לצפיה ב-'כן, יופי של מחווה ספורטיבית'
כן, יופי של מחווה ספורטיבית
01/07/2018 | 08:11
26
רונאלדו זוכר מהיורו האחרון, מה זה להיפצע במשחק מכריע. זה יותר חשוב מזכייה בתואר.
לצפיה ב-'עוד יום חלף וצהל המוכשר עדין לא'
עוד יום חלף וצהל המוכשר עדין לא
29/06/2018 | 07:12
60
65
הצליח לעצור את הצתת השדות והחורש סביב רצועת עזה .
ממשלת ישראל ובראשה נתניהו המצויין עדין לא מעיזה להתמודד עם ההתרסה של מנהיגי החמאס ברצועה .
עדין הפתרון היחיד שיש בראשם של חברי הממשלה , ראשי הצבא ורוב הציבור זה מבצע רחב היקף אולי עם כניסה צבאית לתוך רצועת עזה .
מה אני אגיד לכם ?
הם דרקוני...
המשך>>
הצליח לעצור את הצתת השדות והחורש סביב רצועת עזה .
ממשלת ישראל ובראשה נתניהו המצויין עדין לא מעיזה להתמודד עם ההתרסה של מנהיגי החמאס ברצועה .
עדין הפתרון היחיד שיש בראשם של חברי הממשלה , ראשי הצבא ורוב הציבור זה מבצע רחב היקף אולי עם כניסה צבאית לתוך רצועת עזה .
מה אני אגיד לכם ?
הם דרקוני נייר .
לצפיה ב-'העלתי סרטון עם סיפור (לא כ"כ) נחמד לילדים'
העלתי סרטון עם סיפור (לא כ"כ) נחמד לילדים
29/06/2018 | 16:53
5
49
לאור הרעיון של מנהלנו היקר להעלות סרטון שמתייחס לבלוני הנפץ אני מציג בפניכם סיפור קצר ש(לא)תוכלו להקריא לילדים שלכם לפני השינה
לצפיה ב-'מרים רות מתהפכת בקברה. '
מרים רות מתהפכת בקברה.
30/06/2018 | 09:11
3
15
לצפיה ב-'תראי .. אצלי אין פרות קדושות ..'
תראי .. אצלי אין פרות קדושות ..
30/06/2018 | 15:56
2
34
כי שחטתי את כולן ועשיתי מהן "על האש"

אני מצרף שוב את הסרטון הראשון שעשיתי על הצד השני

לצפיה ב-'האייקון העצוב והכועס הם בגלל המצב בדרום. הפארודיה'
האייקון העצוב והכועס הם בגלל המצב בדרום. הפארודיה
30/06/2018 | 16:07
1
20
מובנת לי.
לצפיה ב-'אני הבנתי שאת הבנת את מה שהיה צריך להיות מובן '
אני הבנתי שאת הבנת את מה שהיה צריך להיות מובן
30/06/2018 | 16:12
8
לצפיה ב-'הוו כמה שאתה מזכיר לי את קול הרע"מ מקהיר... וואלה. יפה!@'
הוו כמה שאתה מזכיר לי את קול הרע"מ מקהיר... וואלה. יפה!@
30/06/2018 | 19:47
7
לצפיה ב-'צר לי חברים יקרים, אבל נאלצתי להסיר את השרשור שעסק ביחפה '
צר לי חברים יקרים, אבל נאלצתי להסיר את השרשור שעסק ביחפה
27/06/2018 | 08:20
5
111
ובשינויים שחלו בפורום מאז רגע עזיבתה. אין לי בעיה שתדונו בכך, אלא שהדיון הפך לצערי לדיון בגופו של חבר שכולנו היכרנו, וכתצאה מכך, לדיון שעסק בגופם של כותבים מכאן - אלה ואחרים.

איני יכול להסכים ששירשור יגלוש בצורה שכזו, גם אם חלקכם משוכעים שמה שנכתב שם ייצג את הצדק האמיתי של כל אחד מכם.  הדבר פשוט נוגד את תקנון הפורום, ואילולא הייתי אני המוחק, ברור לי שהמנהל/ת שמעלי היה / הייתה עושה זאת במקומי ממש בזמן הקרוב, ובמקביל, הייתי גם מקבל הערה אישית על כך.  

עצתי לכם היא אחת. במידה שהפורום שינה את פניו, זכותכם לתרום וליצור שירשורים שיהפכו את הפורום למעניין יותר ו/או שזכותכם להשיב או להימנע מלהשיב על שירשורים שכן מוצאים חן בעיניכם. וכן. זכותכם גם לפרוש מהפורום, כי הפך להיות משמים, אף כי פני הפורום הם תולדה של מה שכל אחד/ת ואחד/ת מאיתנו רושם/ת בו. 

אני שלעצמי, דעותיי מוכרות לכם, כי איני ממש "חדש" כאן, ושוב, זכותכם שכן או שלא לקבל את דעותיי, ממש כשם שזכותכם גם לחלוק עליהן, כל עוד לא תכניסו לכאן פרשנות או ביקורת אישית על מי שאני.

בכל מקרה, ולהבדיל מהמנהלת הקודמת, איני רואה לנכון [מתוקף תפקידי], כל חובה להשיב לכל תגובה ו/או חובה לפתוח עוד ועוד שירשורים. אני אמנם עושה זאת מדי פעם, כשאני מוצא טעם להשיב, או כשאני מאתר נושא שנראה לי מעניין, אבל זו ממש לא חובתי. היא הייתה יחפה ואני משה וזהו. נקודה.

ראוי שתזכרו גם, שכשם שאני קורא לאחדים מכם, לצאת מהפורום, ולו רק מכיוון ששינה את פניו, או בשל כך, שאני נראה לו כמנהל גרוע, הרי שדבריי אלה הם בגדר המלצה בלבד, ואל לכם לראות באלה קריאה למי מכם לפרוש. נהפוך הוא! אני רוצה שיגיעו לכאן כותבים ואלה שפה יישארו כאן, כי כיף פה. 

וכן. אני מתכוון גם לעצמי, ואם וכאשר אראה כי אין תקנה לפורום, וניהולו דורש עוד ועוד הסרות של תגובות [דבר ששנוא עלי מאד], גם אני אקח לעצמי את הזכות לפרוש - כך שאיש לא יוכל עוד לטעון כנגדי ש"נאה דורש ונאה לא מקיים".

בברכת יום נעים לכולם, ובתקווה שדברים כאלה לא יישנו,
משה.

לצפיה ב-'סבבה'
סבבה
27/06/2018 | 08:23
22
לצפיה ב-''
27/06/2018 | 08:48
68
לצפיה ב-'בוקר טוב משה ...'
בוקר טוב משה ...
28/06/2018 | 10:11
2
124
מעמיין מה היה כתוב שם עוד, שנאלצת למחוק....:)
אני מעוררת אנטיגוניזם לכמה פה, שיש מצב שהכמה הם בעצם אחד או שניים.האנטגוניזם שאני מעוררת בעצם, הוא לא בגללי אלא בגלל האמת הצרופה שאני כותבת עליה, ולחלק מהאנשים קשה להתמודד איתה אס מטעמיהם המאוד מאוד קטנים, יורדים לפסים אישיים באין מענה לאמת.

בכל מקרה אני רוצה לבקש ממך שני דברים אם אפשר.
1. אם אתה מרגיש שאני זו שמפריעה להתנהלות הפורום של אותם אנשים מאוד ספורים שפיברקו עצמם אינספור פעמים, שלח לי מסר אישי ואני אשתדל לבוא לקראתך.
2. אל תתייאש ככ מהר....:)

בהצלחה 
לצפיה ב-'את יכולה להיות רגועה. לא בגללך זה נמחק.'
את יכולה להיות רגועה. לא בגללך זה נמחק.
28/06/2018 | 10:45
1
24
לצפיה ב-''
28/06/2018 | 10:57
11
לצפיה ב-'נחום ברנע כותב היום במוסף בידיעות'
נחום ברנע כותב היום במוסף בידיעות
29/06/2018 | 14:02
2
65
על הארוע של חב"ד בכיכר רבין.
באחת ההתיחסויות שלו הוא כתב וסיכם במישפט שמין הראוי שכולם יקראו אותו.
הוא כותב :
לאמונה יש כוח גדול כאשר היא מבוססת על אמת, אבל יש לה כוח אדיר כאשר היא מבוססת על שקר. 

לצפיה ב-'יפה וצודק. '
יפה וצודק.
29/06/2018 | 15:46
8
לצפיה ב-'דעתי בעניין'
דעתי בעניין
29/06/2018 | 16:25
37
אני לא חושב שאמונה באל היא שקר, הבעיה היא השקרים שמספרים בשם האמונה. האם בשם אלוהים, מותר להשתלט בערמה ובחמסנות על כיכר עיר חילונית ובשם חופש הביטוי, להדיר חלק מהאוכלוסיה. הייתי שולח את החשוכים האלה לטהרן או לאפגניסטאן. 
לצפיה ב-'מי שלא מבין ,המלחמה הפנימית כבר החלה.....'
מי שלא מבין ,המלחמה הפנימית כבר החלה.....
27/06/2018 | 00:57
33
97
Uri Misgav  ‏21 ביוני‏ ב-‏22:00‏
ערב סיום י"ב בגמנסיה הרצליה. המנהל, איש המופת ד"ר דגני, מברך את הבוגרים ומאחל להם לשמור על עיניים פקוחות כי הם יוצאים למקום לא טוב.
הוא מספיק לתת שתי דוגמאות (ילדים שמופרדים מהוריהם בגבול אמריקה, המצב שלנו ושל שכנינו סביב עזה) לפני שהורים מתחילים למחות. בצעקות, בשריקות בוז. דגני לא נבהל. ממשיך לדבר. המוחים משתוללים. לא מתאים להם שדגני יקלקל להם את המסיבה.
זה לא הטקס שלך, הם צורחים. ואז הנוער פורץ בתשואות: "דגני! דגני!". חלק מההורים מצטרף, אחרים לא נשארים אדישים להורים חסרי התרבות שלידם. אני אישית קמתי וצעקתי להם שהם מוזמנים ללכת הביתה אם קשה להם. כמה מהם הציע לי ללכת הביתה בעצמי.
על הבמה דגני לא מתרגש: "זה קשה לשמוע, אז לא רוצים שאגיד, אבל צריך להגיד".
כמה דקות אחר כך עולה חולדאי. מדבר יפה על שני ערכים שחייבים לשמור עליהם בישראל: עצמאות ודמוקרטיה. מישהו לידי צורח לו: די עם התעמולה.
כתבתי מזמן שישראל נמצאת במלחמת אזרחים שקטה. הערב ראיתי כמה הקליפה דקה. ריח של אלימות היה באוויר. וזה קורה בתיכון תל אביבי, מעוז הליברליות. בכל הדמוקרטיות שנפלו נהנו הפשיסטים מסיוע שקט של בורגנים מתקרנפים.
לצפיה ב-'המלחמה הפנימית החלה'
המלחמה הפנימית החלה
27/06/2018 | 06:39
3
53
מייד כשהימין עלה לשלטון..
זה התחיל עם הפושע בן אהרון שאמר שצריך להחליף עם,
וען לאה דולרים שארזה מזוודה ולצערנו לא השלימה את התהליך..
ויש עוד דוגמאות למכביר
לצפיה ב-'זה התחיחל ברצח של אמיל גרינצוויג והמשיך ברצח של רבין.'
זה התחיחל ברצח של אמיל גרינצוויג והמשיך ברצח של רבין.
27/06/2018 | 13:44
2
42
הרצח של שירה בנקי במצעד הגאווה ב 2015 הגביר את הלהבות. והיום הלהבות לוחשות במרץ ומתפשטות במהירות לכל הכיוונים.

ד"א מדוע בן אהרון פושע ? על איזה חוק הוא עבר ?
להשוות את לאה רבין ומעשיה כאשת ראש ממשלה לאשתו הנוכחית של ראש הממשלה, זו בושה לשכל הישר.
לצפיה ב-'לא לא, זה התחיל'
לא לא, זה התחיל
27/06/2018 | 17:15
1
34
הבסגרת אנשי האצ"ל והלחי לבריטים,
והמשיך ברצח באלטלנה,... אתה בטח יודע שההיסטוריה לא החלה איפה שאתה בוחר... לא השוותי למעשיה של לאה שלא פורסמו אבל היו לא רחוקים, התכוונתי שהיא הכריזה שהיא אורזת מזוודות ולצערי לא ביצעה..
ואני מיצר על רצח רבין לא פחות ממך ואפילו יותר למרות שטני לא הסכמתי עם דרכו..
לצפיה ב-'לא ענית מדוע בן אהרון פושע.'
לא ענית מדוע בן אהרון פושע.
27/06/2018 | 17:35
29
אם אתה לא מרגיש שהאדמה בוערת לך מתחת לרגליים עכשו, אז אתה יכולן להיות מאושר כמו HAPPY ALEXANDER.
כל אחד בוחר את הסיפורים שמתאימים לאג'נדה שלו, אבל אמת יש רק אחת.
אתה קורה למה שקרה לאלטלנה "רצח" , אני קורה לזה , תקומת מדינת ישראל.
אבל זה כרגע פחות רלוונטי. אם אתה ליברל, שרוצה לחיות ולגדל את ילדך בצורה נורמלית, אני מציע לך לשקול ולחפש במקביל עוגן נוסף.....

לצפיה ב-'כן . שימעו של המנהל דגני הגיע גם אלי .'
כן . שימעו של המנהל דגני הגיע גם אלי .
27/06/2018 | 08:35
43
מה שאני הצלחתי להבין זה דבר והיפוכו . חינוך לפתיחות והשכלה מול סגירות וקיבעונות חשיבה . עלי להודות שאניעצמי למדתי בבית ספר כזה ביחפה . בית הספר ליאו-בק . בית ספר שחינך לחשיבה עצמאית ולסובלנות ללא מישנה פוליטית , אלא אם הסובלנות היא מישנה פוליטית .
ומה היפוכו ?
עקרונות דרווינסטיים מורכבים של הישרדות המתאימים . עקרונות שכוללים מלחמת קיום , אכילת הזולת , תפוצה מקסימלית ולצידם גם ייתרונות של אלטרואיזם להישרדות האלטרואיסט וסימביוזה .
מה שקורה בביולוגיה הפיזית ממש קורה גם אצל בני האדם במישור המנטלי . שורה ארוכה של MEMEים המקביליםלהתנהגות הפיזית בביולגיה של החיים .

את זה דגני לא מוכן שהתלמידים שלו ילמדו/ישמעו .
לצפיה ב-'במדינת ישראל יש מלחמת תרבות כבר הרבה שנים'
במדינת ישראל יש מלחמת תרבות כבר הרבה שנים
27/06/2018 | 10:33
15
40
בין פאשיסטים/מלוכנים לבין ליברלים/דמוקרטים.
נכון ל 40 השנים האחרונות הפאשיסטים/מלוכנים צוברים ניצחונות,
הגזענות, השוביניזם, שנאת האחר, רדיפה דתית, אי שוויון זכויות נר לרגליהם והם קוראים לכל אלו "דמוקרטיה".
לצפיה ב-'לפעמים זו מלחמת תרבות, לפעמים מלחמת צדק,'
לפעמים זו מלחמת תרבות, לפעמים מלחמת צדק,
28/06/2018 | 13:15
14
26
חחחחחחחחח מצחיק אותי הליברלים דמוקרטים בכאילו!!
דמוקרטים חד צדדיים? אלו שלא מבינים מהותה של דמוקרטיה או שוויון?
אלו ששמים זין על הצדק, בשם הנאורות בכאילו?
הצביעות חוגגת לה במלוא הדרה, מהלכת יד ביד עם הרדידות....
אני רואה בזה נסיון להנצחת מלחמת האחים השקטה הזו.....נסיון לנצח, במקום שכולם מפסידים בו.

לצפיה ב-'לאור צורת הביטוי תוהה אם לענות לך תשובה רצינית'
לאור צורת הביטוי תוהה אם לענות לך תשובה רצינית
28/06/2018 | 14:43
13
29
אני אנסה בקצרה.
אין דבר כזה צדק אבסולוטי.
למשל חלק חושבים שלגברים ונשים "צודק" שיהיו הזדמנויות וזכויות שוות, חלק חושבים ש"צודק" שלגברים מגיעות יותר הזדמנויות ויותר זכויות.
אין כזה דבר דמוקרטיה בלי שוויון הזדמנויות וזכויות לכולם, כמובן שלא רק שוויון אלא גם זכויות מינימום לכל אדם אבל כרגע את דיברת על שוויון אז נתרכז בו.

בפועל יש בארץ כאלה שדוגלים בתרבות של שוויון הזדמנויות וזכויות לכולם ויש כאלה שדוגלים בכאלה שמגיע להם פחות, זאת אומרת שיש בארץ דמוקרטים ויש אנטי דמוקרטים והאנטי דמוקרטים הם אחוז מאוד ניכר מתושבי המדינה, הם לא תופעה איזוטרית.

בהתאם יש מלחמת תרבות במדינה, בין אלו שרואים בשוויון (הדוגמה שלך) ערך שיש לחתור אליו בכל כוחנו, כפי שרשום במגילת העצמאות של מדינת ישראל
"תקיים שויון זכויות חברתי ומדיני גמור לכל אזרחיה בלי הבדל דת, גזע ומין;  תבטיח חופש דת, מצפון, לשון, חינוך ותרבות;"
לבין אלו שחושבים למשל שמקומה של האישה בבית להכין אוכל ולעשות ילדים והאישה הערביה שתכין אוכל ועדיף שלא תעשה ילדים, וכמובן פועלים ככל יכולת לממש את החזון הזה.
ונראה שבמלחמה הזו התרבות הדמוקרטית מפסידה, אין בישראל דמוקרטיה מתגוננת ולכן האנטי דמוקרטים מנצלים את הכלים הדמוקרטים כדי לקדם את תרבותם.
לצפיה ב-'איזו צורת ביטוי? אולי די עם זה?'
איזו צורת ביטוי? אולי די עם זה?
28/06/2018 | 15:06
2
25
זה נקרא אצלך בקצרה? :)
זוית החשיבה הזו רחוקה מאוד מהמציאות, ולא מבטאת בעיני בגרם את מה שמדבר עליו השרשור הזה.
דמוקרט נמדד על פי מעשיו או ערכיו הכנים, ולא על פי סיסמאות ריקות ממעשה. 

לצפיה ב-'צודקת, הייתי צריכה להגיב בססמה של לא יותר מ 7 מילים'
צודקת, הייתי צריכה להגיב בססמה של לא יותר מ 7 מילים
01/07/2018 | 07:51
1
10
צדקתי בחשש שלי, תגובה רצינית היתה בזבוז זמן מוחלט
לצפיה ב-'מצויין. :) הדדי כנראה,'
מצויין. :) הדדי כנראה,
01/07/2018 | 07:56
12
יש תגובות ידועות מראש.

חחח המתנת לי כדי לענות? 
שבוע טוב, ומלא פרחים ואמת..........
לצפיה ב-'המוות הוא הדבר האבסולוטי היחיד שאני מכיר .'
המוות הוא הדבר האבסולוטי היחיד שאני מכיר .
28/06/2018 | 16:11
9
26
אין בישראל אנטי-דמוקרטיה 
כי
אין דמוקרטיה אבסולוטית . אין שיוויון אבסולוטי . יש רק יחסי או כמעט או בדרך כלל או לרוב וכן הלאה .
ולכן
המאבק הוא על כמות ולא על הכל .
צד אחד רוצה דמוקרטיה אבסולוטית והדברים שכתבת מעידים שזו דעתך .
צד אחר רוצה דמוקרטיה מדודה ורואה במה שכתבת אבסורד בלתי אפשרי .
כי
מדינת ישראל הוקמה כדי שליהודים יהייה איפה לחיות . סתם , חיים כמו שיש לאחרים . אם למען שיוויון מלא ודמוקרטיה אבסולוטית תחוסל מדינת ישראל , אז אני ואחרים נשתדל שהיא תצומצם למינימום נמאפשר לנו חיים .
כי
החיים קודמים לכל רעיון מדיני .
לצפיה ב-'לא חושבת שהפילוסופיה'
לא חושבת שהפילוסופיה
28/06/2018 | 16:27
8
22
שהבאת במקרה הזה, מתקשרת לנדון.  :)
מי דיבר על אבסולוטי או לא? אנחנו לא באוטופיה, ברור שהכל יחסי.
בעיני מה שקורה היום, זו דיקטטורה סמויה אבל מובהקת ולא נקיה בעליל,  של כמה מוסדות וגופים בארץ שמטרתם בלשון הכי ישירה שיש, החלפת השלטון לא בצורה דמוקרטית, בעיקר של אלו שמנופפים בדמוקרטיה כערך עליון, אבל רומסים אותה בצביעות וברגל גסה ביותר.
לצפיה ב-'האם תוכלי להיות יותר ספציפית ?'
האם תוכלי להיות יותר ספציפית ?
28/06/2018 | 17:09
7
12
לצפיה ב-'במה? '
במה?
28/06/2018 | 17:53
6
7
לצפיה ב-'מי לדעתך מתאים או כלול במילים שלך'
מי לדעתך מתאים או כלול במילים שלך
28/06/2018 | 19:10
5
23
זו דיקטטורה סמויה אבל מובהקת ולא נקיה בעליל,  של כמה מוסדות וגופים בארץ שמטרתם בלשון הכי ישירה שיש, החלפת השלטון לא בצורה דמוקרטית, בעיקר של אלו שמנופפים בדמוקרטיה כערך עליון, אבל רומסים אותה בצביעות וברגל גסה ביותר.
לצפיה ב-'הלו....'
הלו....
29/06/2018 | 09:26
4
16
קודם כל אני מתנצלת לא קראתי הכל שם לפני שעניתי. 
ובכל זאת, לא חושבת שיש צד שרוצה דמוקרטיה אבסולוטית, ובטח שלא זו הבעיה העיקרית.
אם יש מי שכן רוצה כזו, הוא הזוי בעיני לגמרי.
לגבי הדיקטטורה הסמויה בעיקר, זה במסגרת הצביעות התהומית, אלו גופים חשובים מאוד במדינה אפילו היסוד שלה, כמו המשטרה הפרקליטות ובגצ.
גופים דיקטטורים צבועים שלכל אחד מהם יש אינטרסים משלהם לחבל במדינה הזו, כולל נדמה לי וזה על קצה המזלג, פגישה של חיות עם גופים בחול שמיסדיה הם נאצים. זה אומר כסף, והרבה.
לא יכולה כרגע להביא לינקים, אבל כשאוכל אעזה זאת ואפילו אפתח שרשור לטענותי אלו.
לצפיה ב-'הנה העתק-הדבק מדברי הגברת דינמית'
הנה העתק-הדבק מדברי הגברת דינמית
29/06/2018 | 09:48
3
22
"אין כזה דבר דמוקרטיה בלי שוויון הזדמנויות וזכויות לכולם, כמובן שלא רק שוויון אלא גם זכויות מינימום לכל אדם" סוף ציטוט .
המילים - לכולם/לכל הם אבסולוטיות .

הגברת דינמית איננה לבד .
לצפיה ב-'עקרונית'
עקרונית
29/06/2018 | 10:29
1
24
זה אמור להיות נכון. אבל במקרה של המדינה הזו, הרבה פעמים זה הופך לאבסורד. אז יש אובססיביים שמנסים להמשיך כמו שכתבתי, לנופפ בדגל הדמוקרטי תוך כדי האבסורד הזה, ותוך התעלמות מפשעים וכוונות לפשעים נוראיים, ללא מענה של צדק.
כמו למשל
רוצח פלסטיני שבא בכוונה תחילה לרצוח, פצע קשה מאוד בחורה בת שמונה עשרה, ויצא לחופשי בתואנה של עובי הסכין, אורך הסכין...אפילו לא הורשת בנסיון רצח.
האבסורד הדמוקרטי זועק לשמיים, ומתגרה בגודל הלעג שלו וביזוי המילה דמוקרטיה.
אז כן, יש מי שמנופפים בזה או לא מגיבים לאבסורדים מהסוג הזה, כי דמוקרטיה עבורם היא חד צדדית ואינטרסנטית.
פה נכנס שוב אלמנט הצביעות המשווע, כשבעצם לאותה דמוקרטיה חד צדדית קוראים במילים פשוטות דיקטטורה.

זו דוגמה מאוד שולית בתוך עולם האבסורד הדיקטטורי, שמאיים לחסל את הדמוקרטיה במדינה, בצביעות נוראית, תוך נפנוף אבסורדי בדמוקרטיה הלא מעשית שלהם, ובעוד סיסמאות שמנוגדות לחלוטין לשמירה אמיתית על דמוקרטיה.
לצפיה ב-'בקיצור מה שיש כאן'
בקיצור מה שיש כאן
29/06/2018 | 10:53
19
זה ניצול וחבלה בדמוקרטיה הטבעית והחכמה, להשלטת דיקטטורה סמויה.
כשאוכל אביא לך עוד הרבה דוגמאות מהגופים השונים. כך שלבקש דמוקרטיה אבסולוטית, מבלי להעביר ביקורת או להתעלם ממה שקורה כאן, רק כי אדם מרגיש שזה לצידו, זה נוראי והרסני.
ושוב אבסורד חחח כי מה יוצא?
אלו שמנופפים בלי הפסקה בצביעות עצומה בדמוקרטיה, חופש הביטוי, וכו בעצם מנצלים והורסים את אותה דמוקרטיה יקרת ערך, ברגל בוטה.
לצפיה ב-'מה שיש אצלנו במדינה זו דמוקטטורה. צורת שילטון מיוחדת, '
מה שיש אצלנו במדינה זו דמוקטטורה. צורת שילטון מיוחדת,
29/06/2018 | 13:55
18
שמאפיינת את מדינת ישראל.
לצפיה ב-'הריח הוא בחוטמו של המרחרח'
הריח הוא בחוטמו של המרחרח
27/06/2018 | 12:02
6
44
אלימות של ממש, לא רק חרדה מאלימות, כבר היתה מיני אז, ראה למשל נערי אלמוגי ואבא חושי  בחיפה בשנות החמישים שהיו מסתובבים בעיר  עם אלות ומרביצים לדתיים, ראה למשל רצח רבין בניינטיז וזריקת אבנים בשכונות דתיות.
לצפיה ב-'הסיפורים על "נערי אלמוגי" שמרביצים לחרדים היו '
הסיפורים על "נערי אלמוגי" שמרביצים לחרדים היו
27/06/2018 | 15:29
5
42
אגדות אורבניות. היה סה"כ איזה ארוע איזוטרי של ריב שפרץ והפכו את זה לסיפור.
מאידך גיסא, משמרות צניעות  בערים חילוניות , הדרת נשים במרחב הציבורי [סיפור המדרכות בבית שמש], יריקות על ילדות שאינן לובשות לבוש שדומה לבורקה , וונדליזם לתמונות בתחנות אוטובוסים ועוד כהנה וכהנה הם חזיון נפוץ שפרץ במלוא עוזו רק לאחרונה. והחיזיון הולך ומתגבר כעמוד האש שהולך לפני המחנה.
לצפיה ב-'ארוע איזטורי? חחח'
ארוע איזטורי? חחח
27/06/2018 | 17:17
4
35
איפה אתה חי? בטח ריב בין שכנים, חחחח
לצפיה ב-'ההבדל בינינו שאתה חושב שאתה יודע מה היה .'
ההבדל בינינו שאתה חושב שאתה יודע מה היה .
27/06/2018 | 17:36
1
43
אני יודע מה היה !!
לצפיה ב-'ברור שאתה יודע'
ברור שאתה יודע
03/07/2018 | 04:14
8
הרי אתה יודע הכל, אפילו יותר טוב מאנשים שהיו בארועים..
לצפיה ב-'עברתי בחיפה בהדר שבת לפני כשנתיים יותר גרוע ממאה שערים'
עברתי בחיפה בהדר שבת לפני כשנתיים יותר גרוע ממאה שערים
28/06/2018 | 11:55
1
29
ההדתה מתעצמת במיוחד למי שמבקר בארץ אחת לכמה שנים
רובנוו התרגלנו למחזות האלו של כשרות והלכות שבת מחמירות
שאין בנמצא בעולם המערבי. העתיד יראה חמור בהרבה
ישארו איים של חילוניות וכולם יהפכו שטופי דת וטינה לערבים
האינטליגנטיים שבין תומכי המשטר ישוו אותנו לביולוגיה..
המזה"ת יראה בחזונם כסרטון טבע מי אוכל את מי
בין אנקונדה לתנין . אין שכל אין דאגות.

לצפיה ב-'היי רון, הכרתי בעברי את השכונה החיפאית'
היי רון, הכרתי בעברי את השכונה החיפאית
28/06/2018 | 18:05
32
חבר טוב, שגר שם לאחר "שהתגרש מהוריו" נוסח מקולי קאלקין, עבר לשם בגיל 17. שם גרה סבתא שלו ז"ל והוא חי שם עד למותה ב-2004, כשהיה כמוני בן 23. אחרי זה הוא מכר את הדירה, טס לסקנדינביה (היה כמה שנים בדנמרק ושבדיה) ובהמשך עבר לניו-יורק. היום הוא פסיכולוג קליני ומנהל מרפאה בלואיזיאנה. לגבי השכונה, כבר אז, בראשית שנות האלפיים, סגרו חלקים מהשכונה בשבת. עם זה אין לי בעיה, כל עוד לא פוגעים בתושביה החילוניים של המדינה. מה עושים כדי לעצור את הסחף החרדי? קודם כל לעודד עלייה של יהודים ממדינות רדופות אנטישמיות (כולל ארה"ב); לעודד ילודה בקרב החילוניים עם תגמול פר ילד; וקמפיינים של החזרה בשאלה (לא בכפייה). העיקר- לא להיכנע ולחשוב שהכל שחור. לחשוב ולמצוא פתרונות מעשיים.

לצפיה ב-'מנהל שהמשכורת שלו ממומנת מקופת המדינה מנצל את מעמדו להטפת'
מנהל שהמשכורת שלו ממומנת מקופת המדינה מנצל את מעמדו להטפת
27/06/2018 | 19:16
2
37
משנתו הפוליטית.
לפטר לאלתר.
לצפיה ב-'מהי משנתו הפוליטית של המנהל ?'
מהי משנתו הפוליטית של המנהל ?
27/06/2018 | 19:34
1
19
לצפיה ב-'שהיה ברור שכוונתי מהי משנתו הפוליטית של המנהל על פי מה '
שהיה ברור שכוונתי מהי משנתו הפוליטית של המנהל על פי מה
27/06/2018 | 20:38
38
שאמר [יעני - הטיף כדבריך] בטכס בלבד.

לצפיה ב-'המלחמה הפנימית החלה'
המלחמה הפנימית החלה
28/06/2018 | 13:11
1
37
מתישהו. זה חשוב מתי? או חשוב יותר לאן היא הגיעה, לאיזה דרגות שפלות ואפלות?
היא הגיעה בעיקר בגלל אנשים קיצוניים שהמרירות שולטת בחיים שלהם.
היא הגיעה בעיקר בגלל אגוצנטרים חסרי עמוד שידרה, תאבי בצע, כפייתים, שמוכרים את המדינה ואת המשפחות שלהם, מאוד מאוד בזול.
היא הגיעה בגלל רדידות וטיפשות תהומית, שאף הגיון בריא לא מנסה אפילו לעצור אותה.
היא הגיעה בגלל אגנדה מעוותת, שהאוחזים בה תלויים בתדמית שלהם ולכן הם מפיצים אותה.
ועוד.
לצפיה ב-'לא שפלות ולא אפלות, אלא טרוף של מדינת הלכה חשוכה ופסיכוטית'
לא שפלות ולא אפלות, אלא טרוף של מדינת הלכה חשוכה ופסיכוטית
29/06/2018 | 20:30
9
לצפיה ב-'גם היום ייתלוננו ערבים אזרחי ישראל על כך שאין'
גם היום ייתלוננו ערבים אזרחי ישראל על כך שאין
29/06/2018 | 07:18
33
בישובים שלהם תכנית מתאר . שצפוף להם . שלצעירם שלהם אין היכן לגור .
גם היום לא בונים לגובה בישובים הערביים .
גם היום לא ייאפשרו ליהודים לגור בישובים הערביים .
לצפיה ב-'גם היום לא תתקיים עצרת להטבים בכפר חבד .'
גם היום לא תתקיים עצרת להטבים בכפר חבד .
29/06/2018 | 07:15
20
לצפיה ב-'מדיניות הכניעה לתוקפנים'
מדיניות הכניעה לתוקפנים
26/06/2018 | 19:34
25
97
מדינת ישראל, בעשרות השנים האחרונות, הפכה להיות מדינה מתרפסת.
בכל מקרה של דרישה אגרסיבית מדינת ישראל נכנעת לדרישות המקוממות משיקולי אינטרסים וריאל פוליטיק.
אפשר לראות דוגמאות לזה בנושאים רבים שונים ומשונים - ועדי עובדים, בדואים בנגב ועוד ועוד

השבוע נחשפנו שוב לאותה המדיניות עם סיפור עיקוב טיסה בשל דרישה של תוקפנים להחליף את מקומותיהם.
אז לא, אין שום קשר להיותם חרדים, התוקפנים הם חצופים וראוי להעמיד אותם על מקומם.
מי שלא מרוצה מהמקום שלו בטיסה יתכבד וירד מהטיסה.
אין שום סיבה להקים אנשים אחרים ממקומם בגלל תוקפנות של חצופים כאלה.

אם אדם לא רוצה לשבת ליד אישה - הוא מוזמן לקנות לעצמו שני מושבים במטוס.
ואם הוא בוחר שלא לשבת במקומו ולהפריע לכל המטוס - יש לקרוא לגורמי האבטחה ולפנות אותו אחר כבוד מהמטוס. ומן הראוי גם להשית עליו קנס סמלי.

המנהג העלוב של כניעה בפני גורמים אלימים צריך לעבור מן העולם.
ויפה שעה אחת קודם.
לצפיה ב-'בטח לא יאהבו אותי בפורום- מסכים איתך ברוב הנושאים'
בטח לא יאהבו אותי בפורום- מסכים איתך ברוב הנושאים
27/06/2018 | 08:13
2
43
בייחוד בנושא החרדים, שכופים על חברת התעופה הלאומית מי יישב ואיפה. צריך שיהיה פה סדר של מדינה מתוקנת.
לצפיה ב-'האם קיבלת מזגן טורנדו חדש '
האם קיבלת מזגן טורנדו חדש
28/06/2018 | 11:05
1
28
בסוף לא ישאר עם מי להתווכח
..אופס התכוונתי לשרשר לאיטי
לצפיה ב-'שרשר, בשמחה'
שרשר, בשמחה
28/06/2018 | 11:21
19
אני לא בא להתווכח ולריב, מקסימום להחליף דעות. כמובן, שדעה שמנוגדת לשכל הישר שלי ושהיא מקוממת, אני מגיב. במטרה להשפיע ולשכנע, לא לפגע ולגרום לצער, כאב וכפייה.
לצפיה ב-'נאה דרשת!'
נאה דרשת!
27/06/2018 | 08:25
12
לצפיה ב-'מי שהודעותיו הוסרו כעת, מקבל ממני כרטיס אדום. '
מי שהודעותיו הוסרו כעת, מקבל ממני כרטיס אדום.
27/06/2018 | 08:36
41
יש לכם מה לומר? תגידו. אבל תעזבו את דעתכם על מ שפרסם את ההודעה הקודמת.
לצפיה ב-'לא כל כניעה/התרפסות נובעת מאותן סיבות'
לא כל כניעה/התרפסות נובעת מאותן סיבות
27/06/2018 | 10:26
19
41
למשל ההתרפסות מול תשובה לא נובעת מאותם גורמים של ההתרפסות מול חרדים.

זו לא "מדינת ישראל", מדובר בגורמים אינטרסנטים שנמצאים בעמדות כוח שמתנהלים בהתאם לאינטרסים שלהם.
לא תמיד אותם גורמים, לא תמיד בגלל אותן סיבות.
לצפיה ב-'מה הקשר תשובה ?'
מה הקשר תשובה ?
27/06/2018 | 10:42
18
25
הוא חסם נמל סחורות? מנע המראה של מטוס? גנב אדמות מדינה?
הוא לא ביצע שום פעולה אלימה. ואין שום סיבה להכניס אותו לדיון.
כשאני מדבר על כניעה לאלימות אני מדבר על אלימות כפשוטה. לא צריך פרשנויות.
לצפיה ב-'בוא נעשה לך את החיים פשוטים'
בוא נעשה לך את החיים פשוטים
27/06/2018 | 11:00
17
33
התרפסות וכניעה שמתאימות לאג'נדה שלך לא נחשבות, התרפסות וכניעה שלא מתאימות לאג'נדה שלך נחשבות.

לדוגמה:
איומים של תשובה על אספקת הגז לישראל אם לא ימולאו דרישותיו וכניעה והתרפסות של נתניהו ושלוחיו לא נחשבים.
סירוב של חרדי לשבת על המושב שנקבע לו וכניעה והתרפסות של אל על נחשב כאלימות וכניעה לאלימות.

אבל לא הכל ברור, נניח עיכוב או איומים על כספים כדי להכריח איזשהם גורמים לשבות בשבת נחשב או לא נחשב?
איפה זה נכנס באג'נדה שלך?
לצפיה ב-'זה בכלל לא קשור לאג'נדה'
זה בכלל לא קשור לאג'נדה
27/06/2018 | 11:20
16
25
הנושא הנידון הוא מדיניות של כניעה בפני הפעלת אלימות.

תשובה הוא בעלים של חברה פרטית שקיבלה רישיון כחוק להפעיל את אסדות הגז.
החלטות חברה פרטית הנעשות על פי חוק הן לא אלימות.
גם סירוב של חרדי לשבת במקומו במטוס אינה אלימות. מניעת המראה של מטוס נוסעים היא אלימות.

הנה עוד דוגמאות שאולי יעזרו לך להבין
קביעת בית המשפט שיש להרוס את הבתים בנתיב האבות אינה אלימות. זאת קביעה שערורייתית. זאת החלטה מקוממת. זה נוגד כל שיקול רציונלי וזה גם ממשיך מדיניות של אכיפה סלקטיבית.
אבל זאת לא אלימות. כי זה נעשה כחוק וזה בסמכותו של בית המשפט.
הודעת עיריית תל אביב שמבטלת את רישיון העצרת של חב"ד אינה אלימות. זה מטופש. זה אוטואנטישמי. זאת חוצפה. ובית המשפט קבע שזה לא חוקי.
אבל זאת לא אלימות.
החלטת ועדת הכספים למנוע תקציבים מפרוייקט המטרונית גם היא אינה אלימות.
זאת החלטה לגיטימית של רשות חוקית במדינת ישראל. וזה בסמכותה.

לא כל נושא שמתאים שלא מתאים לאג'נדה שלך הוא אלימות. זה לא עובד ככה.
מותר לאנשים לחשוב אחרת ממך. גם מותר להם לפעול כך. זה לא הופך את זה לאלים.
רוצה עוד דוגמאות או שזה מספיק ברור?
לצפיה ב-'לשיטתך תשובה איים למנוע גז ממדינת ישראל = מאיים לפגוע במדינה'
לשיטתך תשובה איים למנוע גז ממדינת ישראל = מאיים לפגוע במדינה
27/06/2018 | 11:32
15
23
מבחינה כלכלית, מבחינת איכות האוויר ואולי בכלל בתקינות אספקת החשמל זו לא אלימות.
חרדי מסרב לשבת במקום שהוקצה לו ומעכב טיסה זו אלימות,
הטיעון שלך לא נראה לי לוגי

בוא ננסה אחרת
מה ההבדל בין גפני, אדם בעל שררה יו"ר ועדת הכספים שמונע נסיעה של עשרות אוטובוסים ומאות אוטובוסים מתושבי חיפה בכל ימי השבוע כי לא בראש שלו שיסעו בשבת לבין אדם חרדי פרטי שלא יושב על כסאו ומעכב טיסה אחת בשעה?
בלוגיקה שלך עיכוב פרוייקט לזמן ממושך של הסעה המונית ע"י אדם בעל שררה שמסרב לבצע את תפקידו הוא לא אלימות ובהתאם הכניעה וההתרפסות מולו הן לא כניעה והתרפסות ועיכוב מטוס אחד לשעה ע"י אדם שמסרב לשבת במקומו הוא כן אלימות ולכן הכניעה וההתרפסות מולו הן כן כניעה והתרפסות?
מנסה להבין את המסלול הלוגי שלך
לצפיה ב-'על פי הלוגיקה שלך - רצח הוא אונס'
על פי הלוגיקה שלך - רצח הוא אונס
27/06/2018 | 12:23
14
25
אונס הוא דבר נורא ואיום - אבל בסוף האדם נשאר בחיים.
רצח הוא דבר יותר נורא ואיום כי בסוף האדם גם מת.
אז לא יכול להיות שרצח הוא לא אונס.
זה נשמע לך כמו לוגיקה?

המבחן בשאלה אם דבר הוא אלימות או לא הוא לא מבחן התוצאה.
אדם שפועל בניגוד לחוק בחוסר סמכות ופוגע באנשים אחרים הוא פועל באלימות.
אדם שפועל על פי סמכות שהעניק לו החוק גם אם מעשיו פוגעים באחרים הוא לא פועל באלימות.
לצפיה ב-'אז איפה לפי הלוגיקה שלך אתה שם את גפני?'
אז איפה לפי הלוגיקה שלך אתה שם את גפני?
27/06/2018 | 13:45
13
24
כי הראתי שלשיטתך הוא
"אדם שפועל בניגוד לחוק בחוסר סמכות ופוגע באנשים אחרים הוא פועל באלימות"

ובהתאם, איפה אתה שם את אלו שנכנעים לגפני?

אגב באמת לא הבנתי את האנלוגיה של רצח ואונס, אבל אני לא מעוניינת בהסבר כי אז תרגיש נוח להתעלם בפעם השלישית מגפני, בוא נדבר קודם על גפני.
לצפיה ב-'ליו"ר ועדת הכספים במדינת ישראל יש סמכות על פי חוק'
ליו"ר ועדת הכספים במדינת ישראל יש סמכות על פי חוק
27/06/2018 | 14:05
12
21
בדיוק בשביל זה קיימת ועדת הכספים של הכנסת
לאשר את התקציבים השונים במדינת ישראל.
לצפיה ב-'אם יו"ר ועדת הכספים עובר על חוק התקציב הוא עבריין'
אם יו"ר ועדת הכספים עובר על חוק התקציב הוא עבריין
27/06/2018 | 15:01
11
19
אין ליו"ר ועדת הכספים שום סמכות לפי שום חוק לעכב כספים בגלל שהם לא מתאימים לאידיאולוגיה שלו בדיוק כמו שלנוסע אין סמכות לעכב המראת מטוס בגלל אידיאולוגיה שלו.

ולשיטתך גפני אפילו עבריין אלים ואז אפשר להמשיך את האנלוגיה לנוסעים שסירבו לשבת במקומם וגרמו נזק קטנטן לעומת יו"ר ועדת הכספים.
לנוסעים אמרת שפשוט צריך להראות את היציאה מהמטוס? אז ליו"ר ועדת הכספים צריך להראות את היציאה מהועדה, ובהתאם צריך להחליט איך לנהוג עם האנשים שמראים רפיסות וכניעה מולו.
לצפיה ב-'רק שלשיטתו של אי טי'
רק שלשיטתו של אי טי
27/06/2018 | 15:54
1
25
החרדי שמסרב לשבת במקום שנקבע לו איננו אלים. מי אלים? צוות האוויר שמעכב את ההמראה...
לצפיה ב-'מה ??? מאיפה הבאת את השטויות האלה ???'
מה ??? מאיפה הבאת את השטויות האלה ???
27/06/2018 | 15:56
28
מי שלא יודע לקרוא - נא לא לדבר בשמי.
תודה
לצפיה ב-'יש לו סמכות על פי חוק'
יש לו סמכות על פי חוק
27/06/2018 | 15:59
8
28
וזאת חובתו לממש את סמכותו הפרלמנטרית בכדי לפעול על פי האידאולוגיה שבשמה הוא נבחר.
בדיוק בשביל זה קיימים נבחרי הציבור בדמוקרטיה.
לצפיה ב-'לפי איזה חוק? '
לפי איזה חוק?
27/06/2018 | 16:22
7
9
לצפיה ב-'חוק יסוד הכנסת'
חוק יסוד הכנסת
27/06/2018 | 16:44
6
22
נראה לי שנתקע לך משהו בעין
לצפיה ב-'אין בחוק יסוד הכנסת שום סמכות כזו או אפילו היתר'
אין בחוק יסוד הכנסת שום סמכות כזו או אפילו היתר
27/06/2018 | 17:36
5
22
ועכשיו כואבת לי הבטן, מהצחוק, לא העין
לצפיה ב-'בטח שיש'
בטח שיש
27/06/2018 | 17:52
4
23
סעיף 21 לחוק יסוד הכנסת קובע בחוק את סמכויות ועדות הכנסת.
צחוק הגורל
לצפיה ב-'לא, הוא לא קובע שליו"ר ועדת הכספים יש סמכות לעכב כספים'
לא, הוא לא קובע שליו"ר ועדת הכספים יש סמכות לעכב כספים
28/06/2018 | 10:15
3
18
שחוק התקציב קובע שיש להקצות על סמך האג'נדה שלו.

לטובת אלו שלא הבינו שאתה סתם טוחן מים כדי לנסות להוציא את גפני בסדר ולא כעבריין אלים (לשיטתך) ואת נתניהו כמתרפס כנוע ויכנסו בכלל לפוסטים האלו, הנה מה אומר סעיף 21:

"ועדות
21.  (א)  הכנסת תבחר מבין חבריה ועדות קבועות, והיא רשאית לבחור מבין חבריה גם ועדות לענינים מסויימים; תפקידי הועדות, סמכויותיהן וסדרי עבודתן, במידה שלא נקבעו בחוק, ייקבעו בתקנון.
         (ב)  בתקנון ניתן לקבוע הוראות בדבר סמכותן של הועדות לזמן נושא משרה או ממלא תפקיד בשירות המדינה, ברשות מקומית, במועצה דתית, בתאגיד שהוקם בחוק או בחברה ממשלתית, ולחייבו למסור מידע שבידו על פעילות הגוף שבו הוא מכהן, זולת אם יש בגילוי משום פגיעה בחוק, בחובה מקצועית או בחובת אמונים שהוא חב בה על פי דין, וכן שיובטחו לו הזכויות של עד בבית המשפט; הזימון ייעשה באמצעות השר הנוגע בדבר או בידיעתו, ובמי שאינו בשירות המדינה - באמצעות ראש הגוף שהמוזמן פועל בשירותו; ואולם רשאי השר הממונה או ראש הגוף שהמוזמן פועל בשירותו, להודיע לועדה כי הוא עצמו יופיע במקום מי שזומן."
לצפיה ב-'החוק קובע שלועדות הכנסת יש סמכות חוקית'
החוק קובע שלועדות הכנסת יש סמכות חוקית
29/06/2018 | 00:09
2
17
על פי הסמכויות הניתנות להן בחוק ובתקנון.
את מוזמנת לקרוא את תקנון הכנסת ולראות את הסמכויות המלאות של ועדת הכספים של הכנסת.
לצפיה ב-'גם שם אין סמכות לליצמן לעכב כספים שהוקצו לפי חוק'
גם שם אין סמכות לליצמן לעכב כספים שהוקצו לפי חוק
01/07/2018 | 07:55
1
10
בגלל שהקצאת הכספים לפי חוק התקציב איננה תואמת את משנתו הפוליטית.
אתה מוזמן להפסיק להמציא דברים כדי לנסות להראות שגפני לשיטתך איננו עבריין אלים ואת נתניהו כמתרפס כנוע.
מבחינתי הדיון הזה מיצה את עצמו
לצפיה ב-'כמובן שיש'
כמובן שיש
01/07/2018 | 09:03
10
זהו תפקידה העיקרי של ועדת הכספים - לפקח על הכנסות והוצאות הממשלה.
ומחובתו של כל נבחר ציבור לפעול על פי האג'נדה שבשמה הוא נבחר.
לצפיה ב-'לא הלכתי אמש לכיכר אבל שמעתי שהקימו גדר הפרדה '
לא הלכתי אמש לכיכר אבל שמעתי שהקימו גדר הפרדה
26/06/2018 | 06:58
63
100
הקטע הזה מצמרר ומעורר באפשרויות הסרקסטיות שהוא מייצר:
סטארטאפ גדרות מגדריות טרומיות כמו שמשיות צבעונית
שניתן למקם בבתי קפה, אולמות ארועים או גדר ניידת לצעדה ברחוב.
אלא שלהפרדה ניתן לייצר קריטריונים שונים לגמרי
כמו מאמינים דתיים מזה, חילונים שמאלנים כופרים...
המשך>>
הקטע הזה מצמרר ומעורר באפשרויות הסרקסטיות שהוא מייצר:
סטארטאפ גדרות מגדריות טרומיות כמו שמשיות צבעונית
שניתן למקם בבתי קפה, אולמות ארועים או גדר ניידת לצעדה ברחוב.
אלא שלהפרדה ניתן לייצר קריטריונים שונים לגמרי
כמו מאמינים דתיים מזה, חילונים שמאלנים כופרים מנגד..
זהו תקדים מסוכן שלא ידענו כמותו כל 70 שנות המדינה.
 ההפרדה לא מסתכמת במיגדר אלא בתפיסה חברתית
של היבדלות טוטאלית. איך אפשר להתחבר לשבט כזה?
האין כאן איום קיומי לשלטון חוק בדמות משיח שהורם מהעם?
לצפיה ב-'מונדיאל מוזר. בלי גרמניה?'
מונדיאל מוזר. בלי גרמניה?
28/06/2018 | 00:20
11
32
צודק יוגי לב, כשלא מגיע אז לא מגיע. אין סיבה בעולם שיגיע לגרמניה להמשיך במונדיאל.
הוא- יוגי, בחר סגל חסר למונדיאל, בלי מריו גצה שהביא להם את שער הניצחון במונדיאל הקודם ובלי לירוי סאנה - שחקן של 14 שערים ו-19 בישולים העונה בסיטי. השחקן הצעיר המצטיין של הפרמייר ליג העונה.
במקום, הוא העדיף צעירים מהבונדסליגה ללא רזומה בינלאומי אפילו ברמת הקבוצות, בראנדט מלברקוזן וגורקצה משאלקה 04 ובחר להתבסס בהתקפה על ורנר מלייפציג שעם כל הכבוד לשערים שלו, בזירה הבינלאומית הוא חסר ניסיון.
זאת ועוד, העדיף בשער את נוייר שרק חזר מפציעה ישר לנבחרת מאשר את טר שטגן שהתחרה עם אובלאק על הזאמורה בלה ליגה העונה. מחיר השמרנות.
יוגי בחר בתהליך בניה מחדש בנבחרת בתיזמון של מונדיאל, אז לגרמניה זה יקח עוד 4-8 שנים עד שהם יגיעו שוב לרמות הגבוהות. בינתיים, זה יהיה מוזר בלי המשפט הידוע מהמונדיאלים "כדורגל משחקים 90 דקות ובסוף הגרמנים מנצחים". לא הפעם.

לצפיה ב-'טוב, לא פעם ראשונה שגרמניה מפסידה ברוסיה...'
טוב, לא פעם ראשונה שגרמניה מפסידה ברוסיה...
28/06/2018 | 07:07
2
13
לצפיה ב-'את מתכוונת למלחמות העולם בטח, נכון?'
את מתכוונת למלחמות העולם בטח, נכון?
28/06/2018 | 10:31
1
25
בכל מקרה, הלוואי וכלל העימותים בין המדינות ובתוכן היו מוכרעים על כר הדשא, במקום הרוגים ופצועים. מעניין איך ישראל הייתה יוצאת נגד חמאס... 
לצפיה ב-'נכון ומסכימה.'
נכון ומסכימה.
28/06/2018 | 18:26
7
לצפיה ב-'היה צפוי, לאור משחקי ההכנה'
היה צפוי, לאור משחקי ההכנה
28/06/2018 | 09:41
25
זו אגב, למי שלא יודע, פעם רביעית בחמשת המונדיאלים האחרונים, שבהם אלופה מכהנת מודחת בשלב הבתים. זה רק עושה את התחרות מעניינת מאוד. אתה צודק לגבי נוייר, אבל כנראה שלב העדיף מישהו עם ניסיון (ויש לו הרבה מזה), למרות הפציעה שהביתה אותו לרוב העונה. אבל זה לא כל הסיפור, גם שאר הבחירות היו תמוהות. טוב, עכשיו תהיה אלופה חדשה ושיהיה לה במזל. אני מקווה שהברזילאים או הספרדים.
לצפיה ב-'מה קורה עם ארגנטינה? '
מה קורה עם ארגנטינה?
28/06/2018 | 11:25
6
26
 מאז שרגב תחת שליטה מרחוק עם אוזניה bt
מסי השתפר

לצפיה ב-'עכשיו נבחרת גרמניה קיבלה את העונש'
עכשיו נבחרת גרמניה קיבלה את העונש
28/06/2018 | 13:18
5
28
על כך שהובטח,לרגל חגיגות חמישים שנה יחסים עם גרמניה שהנבחרת הגרמנית תגיע לישראל.הובטח ולא קויים.
לצפיה ב-'עונש! ועונש לארגנטינה שלא באה להזמנתה של רגב. ועונשים '
עונש! ועונש לארגנטינה שלא באה להזמנתה של רגב. ועונשים
28/06/2018 | 13:59
4
28
ועונשים. כמה שאנשים מסוגלים לרדת לרמות שכאלה.... אוי, כמה שזה מגוחך!
לצפיה ב-'בגילך'
בגילך
28/06/2018 | 14:34
1
85
אתה כבר אמור להבחין באירוניה מכוונת.
לצפיה ב-'הבנתי. אבל רגב ועוד כמה מתלהמים לא הבינו.'
הבנתי. אבל רגב ועוד כמה מתלהמים לא הבינו.
28/06/2018 | 14:46
8
לצפיה ב-'כילדים היינו צועקים "עונש מאלוהים" כשהיה מתרחש "צדק שמימי"'
כילדים היינו צועקים "עונש מאלוהים" כשהיה מתרחש "צדק שמימי"
02/07/2018 | 09:27
1
45
חלקנו התבגרו והיום צוחקים, חלקנו נשארו ברמת בגרות של ילדים בני 7.
לצפיה ב-'הצרה היא שבעלי שררה חושבים או שלפחות אומרים לנו כך (גם אם הם'
הצרה היא שבעלי שררה חושבים או שלפחות אומרים לנו כך (גם אם הם
02/07/2018 | 09:33
5
בעצמם אינם מאמינים במה שהם אומרים). ועל זה ייאמר: "העולם כהרגלו מסתובב והפרה הפליצה".
לצפיה ב-'מירי רגב תאכלי גרב. ואמוס ארגנטינה!'
מירי רגב תאכלי גרב. ואמוס ארגנטינה!
27/06/2018 | 07:41
13
57
ארגנטינה עלתה לשמינית, מסי ניצח גם את סיבוני
לצפיה ב-'בעזרת שופט פחדן'
בעזרת שופט פחדן
27/06/2018 | 08:18
1
13
לצפיה ב-'שופט פחדן אינדיד, אבל לשני הצדדים'
שופט פחדן אינדיד, אבל לשני הצדדים
27/06/2018 | 23:45
6
לצפיה ב-'אם אתה מאמין באמונות טפלות .'
אם אתה מאמין באמונות טפלות .
27/06/2018 | 08:20
1
48
מסי התחרפש לגמרי . ארגטינה ניצחה את ניגריה . ביג דיל . מייד נשמע שרוסיה ניצחה את מונקו .
לצפיה ב-'למי קראת מאמין?! ומה קשור מונקו, מה עישנת?'
למי קראת מאמין?! ומה קשור מונקו, מה עישנת?
27/06/2018 | 23:20
7
לצפיה ב-'ארגנטינה, הבית החם של כל כך הרבה פושעים נאצים'
ארגנטינה, הבית החם של כל כך הרבה פושעים נאצים
27/06/2018 | 11:39
1
29
מה בשימחה הגדולה?
לצפיה ב-'השמחה בשביל הרוב הארגנטינאי שאין לו קשר לנאצים'
השמחה בשביל הרוב הארגנטינאי שאין לו קשר לנאצים
27/06/2018 | 23:18
8
לצפיה ב-'באיזו קלות משחק כדורגל הופך'
באיזו קלות משחק כדורגל הופך
27/06/2018 | 12:02
6
51
לדיון על אנטישמיות....
לגבי שאר ההערות, לדעתי [הקובעת] במידה ונבחרת ישראל היתה צריכה להתמודד מול ניגריה, אחרי המשחק היו סוגרים את ההתאחדות לכדורגל מרוב בושה.
לגבי השיפוט, לא הייתי מגדיר אותו כפחדן,[נגיעת היד לא של מגן ארגנטינה לא הייתה פנדל] וגם הפנדל שניגריה קיבלתה לא היה ברור ב 100% לדעתי [הקובעת!!]. אבל הוא בהחלט נטה בד"כ לטובת ארגנטינה, זה קרה , קורה ובטח יקרה בהמשך ששופטים ישפטו לטובת הנבחרות שיותר מושכות קהל.

לצפיה ב-'או על פוליטיקה אבל זה לא ממש הפריע לך'
או על פוליטיקה אבל זה לא ממש הפריע לך
27/06/2018 | 13:20
4
29
כי זה תואם את דעותיך
צביעות קטנה
לצפיה ב-'הההפצ'י....חמודה , מה בדיוק תואם את דעותי מתוקה ?'
הההפצ'י....חמודה , מה בדיוק תואם את דעותי מתוקה ?
27/06/2018 | 13:37
3
51
מה הקשר של השחקנים שנמצאים במונדיאל 2018 ואכן מיצגים את ארגנטינה לעובדה שארגנטינה איפשרה כניסה לנאצים שהביאו איתם הון עתק שעזר לכלכלה הארגנטינאית בשנות הארבעים ?
גם האמריקאים איפשרו לפון בראון וצוות מדעניו הנאצים להיקלט בארה"ב אז ????????????????
שלא לדבר על האינקוויציה בספרד ....טפו על הספרדים.
והצרפתים המכוערים שהטילו אמברגו רגע לפני פרוץ מלחמת ששת הימים, טפו גם עליהם.
שלא לדבר על הגרמנים .......
אני מניח שאת מתחבאת מאחורי האף הגדול, אבל נראה לך שלא נוכל לזהות אותך ? 

לצפיה ב-'ומה הקשר בין ניצחון ארגטטינה למירי רגב'
ומה הקשר בין ניצחון ארגטטינה למירי רגב
27/06/2018 | 14:32
2
37
הייתי אומרת לך לבראות על האפצ'י אבל גם אם תהיה חולה זה לא משנה לי,אז לא אנהג בצביעות

לגבי מה אתה יכול לזהות ומה לא, למי איכפת,אדם חולה,מבוגר ועני,נקח ממך את הכיף היחיד שלך?
לצפיה ב-'פגעתי בול .....אל תעלבי מתוקה. אף גדול זה לא סוף העולם.'
פגעתי בול .....אל תעלבי מתוקה. אף גדול זה לא סוף העולם.
27/06/2018 | 14:55
15
לצפיה ב-'קשר גדול בין ניצחון ארגנטינה למירי רגב!'
קשר גדול בין ניצחון ארגנטינה למירי רגב!
27/06/2018 | 23:43
29
מירי רגב לא הניחה למשבר אי הגעת הנבחרת הארגנטינית לישראל ולירושלים. אחרי ההפסד של ארגנטינה לקרואטיה היא צייצה נגד ארגנטינה ומסי.
בכלל, איך אפשר לא לקשור בין נבחרת ארגנטינה למירי רגב. השופוני הזאת עשתה הכל כדי שיהיה 'קשר', זה כולל הזיה שמסי לוחץ יד לה ולביבי, ששם פתק בכותל, שישחק בירושלים,  ומה לא.
לצפיה ב-'ניגריה נבחרת טובה'
ניגריה נבחרת טובה
27/06/2018 | 23:32
19
אבל לא הייתי מקצין..סביר שנבחרת ישראל היתה מפסידה להם בגלל רמת הפיזיות, אבל הם לא נבחרת מהעשירייה הראשונה בעולם ולא בטוח שיש איזו קונסטלציה שסוגרים את ההתאחדות לכדורגל, הפרזיטים יעדיפו להמשיך לשבת, להרוויח משכורות ולסחוט תפוזים כל היום.
לגבי השיפוט, זה בדיוק מה שחשבתי, שתמיד תהיה מעורבות של פוליטיקה. אפילו כשיש לשופט את האופציה לוידאו, הוא יעדיף לראות מה שבא לו ולשחק את ה'תן וקח' הזה על המגרש במקום לשמש כמכונה טכנית.
לצפיה ב-'IT'S A MAD MAD MAD WORLD'
IT'S A MAD MAD MAD WORLD
24/06/2018 | 16:51
46
78
אבדן שפיות הדעת מתאפיין בין שאר הדברים בראיה חד-גוונית , חד-צדדית של אירועים , חוסר יכולת לשקול את משקלם האמיתי וחוסר קשב להיגיון של דברי אנשים אחרים .
לדעתי -
למשפחת נתניהו יש כמה סימנים כאלה . מבחינתי כאזרח ישראלי מפריעה לי הנהנתנות , הקמצנות האישית , הניסיון הפטטי לצבור "ממון"...
המשך>>
אבדן שפיות הדעת מתאפיין בין שאר הדברים בראיה חד-גוונית , חד-צדדית של אירועים , חוסר יכולת לשקול את משקלם האמיתי וחוסר קשב להיגיון של דברי אנשים אחרים .
לדעתי -
למשפחת נתניהו יש כמה סימנים כאלה . מבחינתי כאזרח ישראלי מפריעה לי הנהנתנות , הקמצנות האישית , הניסיון הפטטי לצבור "ממון" מזוטות כמו בקבוקים , ארוחות וסיגרים . כן אלו זוטות אבל זה גועל נפש .
והנה הגענו עד שערי בית המשפט ובציבור יש תהייה לאיזו החלטה יגיע בית המשפט בעניינה של שרה'לה . יש המנחשים שיהייה מאסר , יש המנחשים שיהייה קנס ויש החושבים שבדרך עקלתון כלשהיא העניין יתפוגג . 
לדעתי -
כל הניחושים הלו הם ניחושים ולכן כתבתי "המנחשים" ולא "החושבים" ואכן כמעט כולם לא חושבים . גם אני - עד לפני 3 ימים .
לפני 3 ימים הופיע פרופסור למשפט והביע את דעתו וכך אמר בתמצית  הנוהל אשר הפרקליטות טוענת ששרה'לה עקפה , רימתה , שיקרה וכו' הוא נוהל לא חוקי . הוא אף נימק זאת באמרו שהנוהל נכתב בחפזה 5 ימים לפני הכנסו של נתניהו לתפקידו ולא אושר כנדרש על ידי הועדה המתאימה בכנסת .
ולכן
כל מה שנאמר ונכתב בנושא ובמיוחד מכוון שונאי נתניהו סובל מאבדן שפיות ושיקול דעת .

ותודה על הדגים.................................
לצפיה ב-'ממשלת ישראל החליטה לעשות משהו מול עזה'
ממשלת ישראל החליטה לעשות משהו מול עזה
26/06/2018 | 16:27
9
42
כל אחד שיחליט לעצמו אם נמל בקפריסין לטובת העזאתים וכסף אמריקאי לשיקום הם רצויים או פסולים, אבל
אמנם יש מרחק גדול בין להחליט לעשות לבין באמת לעשות אבל אני אישית מתפעלת מכך שסוף סוף הממשלה אשכרה החליטה לעשות משהו, סוף סוף ליזום במקום להגרר. 
לצפיה ב-'יש לי שאלה בגיאוגרפיה -'
יש לי שאלה בגיאוגרפיה -
26/06/2018 | 16:44
1
36
האם יש קשר יבשתי בין עזה לקפריסין ? האם משאיות עם סחורה מקפריסין יכולות לחצות את הים לעזה ?
לצפיה ב-'תפתח מפה ותספר לי'
תפתח מפה ותספר לי
27/06/2018 | 10:19
7
לצפיה ב-'תרגיעי, הפלסטינים דחו את הרעיון'
תרגיעי, הפלסטינים דחו את הרעיון
26/06/2018 | 20:17
6
12
לצפיה ב-'וכך ישראל הרוויחה נקודות בלי שתצטרך לתת משהו'
וכך ישראל הרוויחה נקודות בלי שתצטרך לתת משהו
27/06/2018 | 10:20
5
23
זה כל כך רע?
לצפיה ב-'זה היה צפוי לגמרי'
זה היה צפוי לגמרי
27/06/2018 | 10:35
3
9
לצפיה ב-'יותר טוב מאוחר מאשר לעולם לא'
יותר טוב מאוחר מאשר לעולם לא
27/06/2018 | 11:21
2
13
ברור לכולנו שהיה סיכוי גבוה מאוד שהחמאס יסרב, אבל גם מהסירוב יש רווח גדול לישראל.
מבחינתי הממשלה עשתה משהו חיובי, באה עם תוכנית אופרטיבית (לפחות לכאורה) לטיפול במצב הקשה בעזה והחמאס מסרב.
נכון שמעט מאוד ומאוחר מאוד אבל בכל זאת משהו שנעשה לטובת העם שיושב בציון.

פעילות כזו (וכמובן שלא רק כזו) הממשלה צריכה לעשות כל יום, לא פעם בכמה שנים.
לצפיה ב-'אין לי ספק- שהממשלה עשתה משהו--וזה כבר הרבה מאד'
אין לי ספק- שהממשלה עשתה משהו--וזה כבר הרבה מאד
27/06/2018 | 12:06
1
18
בממשלה שחרטה על דגלה לאורך שנים ואותו ראש ממשלה,
לתת לדברים לעבור
להגיב למה שיצטרך
לא ליזום
ולא להחליט 
עד כמה שניתן 
ואפשר גם להחליט-לבטל-להחליט מחדש וכו (פליטים ,מגנומטרים ועוד).

אז זה שממשלת ישראל הציעה משהו שיש בו כבר יוזמה של הצעה (ושתהיה אפילו הכי מטופשת שיש)--זה    ה  מ  ו  ן.

אגב- אני לא חושבת שלישראל יש רווח גדול מהסירוב.
יש רווח תקשורתי,עכשוי ,זמני
מחר ---זה נעלם בעיתון שעוטף את הדגים (כבר אין כאלו).

לצפיה ב-''
27/06/2018 | 13:42
לצפיה ב-'ישראל לא הרויחה דבר. העולם הבין שההצעה=חרטא.'
ישראל לא הרויחה דבר. העולם הבין שההצעה=חרטא.
27/06/2018 | 18:23
7
לצפיה ב-'שני דברים טלוויזיונים'
שני דברים טלוויזיונים
24/06/2018 | 14:31
9
80
1. מישהו ראה את "גנבו לנו את המדינה"? מומלץ לצפות בזה, גם למישהו כמוני (בן 37, חילוני עם נטייה קלה למסורת, רבע ספרדי ו-3/4 אשכנזי)?
2. מומלץ לצפות בסדרה להרוג את איב. בדיוק על כזו אני כותב, מחסלת עם בעיות נפש חמורות. שלא יגידו לי שדבר כזה לא קיים. 
לצפיה ב-'להרוג את איב'
להרוג את איב
24/06/2018 | 15:09
1
81
אהבתי עד שלב מסוים במהלך הסדרה, התעייפתי.
(לא היא אשמה, הדמות של הרוצחת הפסיכופטית עם החיוך בהחלט לא אשמה)
אבל איפשהו הסתבכה לי העלילה, ולא כל כך הצלחתי להבין את כל המניעים, אז נטשתי.
דוווקא לאיב פחות התחברתי, אבל הרוצחת ...או -היא הייתה מעניינת.

לצפיה ב-'חבל , הפסדת'
חבל , הפסדת
24/06/2018 | 18:59
32
יש בסה"כ 8 פרקים והסוף פתוח, לקראת העונה השנייה. 
לצפיה ב-'כן, אבל גם פסיכופתית וגם יפהפייה - '
כן, אבל גם פסיכופתית וגם יפהפייה -
24/06/2018 | 23:22
1
33
זה כבר יש בסרטים יותר מאשר במציאות.
לצפיה ב-'זה ברור, כמובן'
זה ברור, כמובן
24/06/2018 | 23:38
34
היה כאן איזה חוכמולוג שטען, שהדמות של המחסלת שיצרתי היא במקרה הטוב פקחית חנייה בסרט מצויר. אם הסדרה הזאת הייתה קיימת אז, הוא היה מדבר אחרת לגמרי.
לצפיה ב-'אני החלטתי להתמסר לסדרה ישנה יחסית שראיתי אותה כבר בעבר.'
אני החלטתי להתמסר לסדרה ישנה יחסית שראיתי אותה כבר בעבר.
25/06/2018 | 19:51
3
29
שובר שורות. הרבה פרקים. המון אלימות אבל מרתק. עשוי למופת ומשוחק נהדר.
לצפיה ב-'לא ראיתי, אולי אנסה בעתיד'
לא ראיתי, אולי אנסה בעתיד
25/06/2018 | 20:12
1
33
אגב, ידעת ש "מטומטמת" הישראלית הושפעה מאוד ממנה? 
לצפיה ב-'את מטומטמת ראיתי רק עד סוף העונה הראשונה. איני יכול להצביע '
את מטומטמת ראיתי רק עד סוף העונה הראשונה. איני יכול להצביע
25/06/2018 | 22:59
22
על כל דימיון אבל... אולי תתקן אותי.
לצפיה ב-'גם אני ראיתי את זה פעמיים. שבירת ערכים כה קלה היא.'
גם אני ראיתי את זה פעמיים. שבירת ערכים כה קלה היא.
26/06/2018 | 10:35
49
לצפיה ב-'לגבי 2 - ממליצה על "דקסטר". למרות שהסדרה נגמרה באופן מבאס'
לגבי 2 - ממליצה על "דקסטר". למרות שהסדרה נגמרה באופן מבאס
27/06/2018 | 15:14
9
לצפיה ב-'מנדלבורשט '
מנדלבורשט
21/06/2018 | 17:25
43
72
אולי אשתו היתה עזר כנגדו לצאת צדיק
המשך>>
אולי אשתו היתה עזר כנגדו לצאת צדיק
לצפיה ב-'ראש הממשלה בשידור וידאו: יש פתרון לבעיית החמאס'
ראש הממשלה בשידור וידאו: יש פתרון לבעיית החמאס
21/06/2018 | 15:25
7
60
הוא פשוט קצת עסוק בשנים האחרונות ולא התפנה ליישם, אבל עוד מעט יהיה בסדר
לצפיה ב-'אכן צבוע'
אכן צבוע
22/06/2018 | 00:51
6
16
לצפיה ב-'אבל נמשיך לבחור את ביבי מלך ישראל'
אבל נמשיך לבחור את ביבי מלך ישראל
24/06/2018 | 10:14
5
32
שאומר א ועושה ב.
לצפיה ב-'בהקשר אחר'
בהקשר אחר
24/06/2018 | 11:49
3
30
נתניהו שתמך בשטייניץ, מחרים את הרצוג שנבחר למרות חוסר רצונו לכך, לראשות הסוכנות היהודית. אני לא מת בוז'י, הוא הססן ורכרוכי, אבל דווקא עשוי לסייע מאוד לסוכנות. זה תפקיד שמתאים לו. התנהגותו של נתניהו היא לא של מנהיג או ראש מדינה, אלא של ילד קטן ומפונק שעושה ברוגז. 
לצפיה ב-'שטייניץ לא הגיש את מועמדותו לראשות הסוכנות'
שטייניץ לא הגיש את מועמדותו לראשות הסוכנות
24/06/2018 | 13:56
2
22
נתניהו לא הודיע לאלו בסוכנות שקובעים מי יהיה הראש את מי הוא רוצה בראשות הסוכנות, הודעה כזו כרוכה בהחלטה, מעשה שנתניהו לא בדיוק חזק בו.

אז היה רק מועמד אחד, הרצוג, והוא נבחר ברוב של 9 נגד 10.

אחרי שהרצוג נבחר נתניהו זעם, ניסה להריץ את שטייניץ, אבל שטייניץ התחיל לשים תנאים כמו שמתאים לו להתחיל רק בדצמבר וכו'. אז הוא קיבל 8 קולות מ 10 ולכן לא נבחר.

אם נתניהו היה שולח מועמד מטעמו, כשהמועמד עצמו רוצה, אין ספק שהוא היה נבחר.

התהיה שלי היא לאור השתלשלות הדברים גם בדוגמה הזו וגם בעוד דוגמאות למה חושבים שהרצוג הוא ההססן והרכרוכי כשהמעשים מראים לנו מי במעשיו נראה ככזה
לצפיה ב-'אני הבנתי שהם התמודדו '
אני הבנתי שהם התמודדו
24/06/2018 | 13:57
1
20
בכל מקרה, גם אם מה שאמרת עכשיו נכון, התנהגות בלתי ראויה לראש מדינה, לא משנה מה סוג המשטר שלה. 
לצפיה ב-'בדקתי, לפני 4 חודשים נתניהו הודיע מפורשות ששטייניץ לא מועמד '
בדקתי, לפני 4 חודשים נתניהו הודיע מפורשות ששטייניץ לא מועמד
24/06/2018 | 15:24
28
שלו לראשות הסוכנות.
גם עכשיו לנתניהו עדיין יש את הסמכות לעצור את המינוי של הרצוג ולהצניח את שטייניץ אבל כדי שזה יקרה נתניהו צריך להחליט, להחליט זו משימה מאוד קשה לנתניהו.

אגב התנהלות דומה של נתניהו רואים גם עם מועמדות זאב אלקין לראשות עיריית ירושלים.

ובסוף איכשהו הרצוג ולא נתניהו נתפס כהססן ורכרוכי
לצפיה ב-'אז למה את ממשיכה לבחור בו?'
אז למה את ממשיכה לבחור בו?
24/06/2018 | 15:28
11
לצפיה ב-'אני שואל את עצמי למה אנחנו משחקים את המשחק של חמאס.'
אני שואל את עצמי למה אנחנו משחקים את המשחק של חמאס.
20/06/2018 | 20:31
65
176
יש כזה משחק שיש בו חוקים לא כתובים שאם הם עושים לנו איקס, מותר להגיב באיקס ולא חלילה איקס בריבוע. לא לחצות את הקווים האדומים אומרים קברניטינו בכדי לא להגיע להסלמה לא רצויה.
לא מבין מה זה המשחק המטופש הזה. לא מבין למה אנחנו צריכים להיות ג'נטלמנים עלאק ולא לשבור את הכלים עם תגובה חדה וכואבת לכל...
המשך>>
יש כזה משחק שיש בו חוקים לא כתובים שאם הם עושים לנו איקס, מותר להגיב באיקס ולא חלילה איקס בריבוע. לא לחצות את הקווים האדומים אומרים קברניטינו בכדי לא להגיע להסלמה לא רצויה.
לא מבין מה זה המשחק המטופש הזה. לא מבין למה אנחנו צריכים להיות ג'נטלמנים עלאק ולא לשבור את הכלים עם תגובה חדה וכואבת לכל הפרת הריבונות שלנו הן על ידי הירי החם לעבר הישובים והן להצתת השדות.
למה אנחנו מתנהלים כארגון ולא כמדינה חזקה? קל מאוד לקברניטים
לשבת בבור ולהחליט החלטות בזמן שתושבי העוטף יושבים במקלטים, שדותיהם נשרפים וילדיהם לומדים לזהות מה נורה עליהם לפי השריקה של הפגז.
אין מדינה אחת בעולם ותהיה המתונה ביותר שהיתה מסכימה למאזן אימה כזה עם אויבים.
אז נכון, אני שומע את הפוליטיקאים, שצריך להגיע להסדר קבע.
קבע במושגים ים תיכוניים, הכוונה.
מסכים עם זה אבל מה עד אז? שימשיכו לסבול התושבים בשם ההכלה? שנשחק את המשחק שהם מכתיבים לנו, מתי הסלמה ומתי מנוחה?
לא נראה לי. לי נדמה שאם אתה הטופ-דוג בשכונה כדאי מאוד שהכלבים הקטנים לא יפתחו ציפיות רק מכיון שאתה מחונך.
לי נראה שצריך לתת להם את התחושה הריאלית שזה המגרש שלנו ואנחנו קובעים את הכללים האלימים, לא הם.
זאת עד לשיתרצו וירצו להגיע להסכם בכדי למנוע מכות נוספות מצידינו.
או אז יוכלו לקבל מאיתנו את העזרה שהם צריכים בכדי לשקם את נזקי התקופה שבה עדיין היו להם אספירציות מלחמתיות.
מדינת חלם. מה הפלא שלא חוששים מאיתנו? הרי יודעים שאנחנו
מתנהגים כג'נטלמן בריטי שנקלע לכפר ילידים במעבה הג'ונגל.
אז זהו, את המשחק הזה צריך לכתוב מחדש.

לצפיה ב-'הערב הראו בחדשות את פאר היצירה החדשה של אלביט/רפאל...'
הערב הראו בחדשות את פאר היצירה החדשה של אלביט/רפאל...
21/06/2018 | 21:36
8
55
מעניין! בערוץ 1, דיברו על כך שזהו פיתוח של אלביט, ובערוצים 12-13, דובר שזהו פיתוח של רפאל. אבל לעניות דעתי, יתכן גם מצב, ששני המפעלים יצרו את הכלי בפיתוח משותף. אל-אופ לשעבר שייכת כיום לקבוצת אלביט וגם כשהמוצר הוצג כמוצר של רפאל, דובר על כך שהוא מצויד במערכת אלקטרו-אופטית. 

אז הרעיון הוא לאתר בלונים ועפיפונים כשהם רק משוגרים לאוויר, במרחק עד 7 ק"מ, ואז לפוצץ את הבלונים "הצעירים" בעזרת קרן לייזר. ואם מדובר ברחפן שחשוד בנשיאת חומר נפץ, משוגר רחפן ידראלי, שטס מעליו ומשליך עליו סרטים של נייר כסף. הסרטים הללו עוצרים את הכנפיים והוא ממהר ליפול.
מעבר לכך, יש למערכת יכולת לדווח על מיקום נחיתה אפשרי של העפיפון, ואז, הכבאים מגיעים לשטח מבעוד מועד.
בהצלחה...
לצפיה ב-'אני רק לא תמיד מבינה למה צריך להראות הכול? לקשקש על הכול'
אני רק לא תמיד מבינה למה צריך להראות הכול? לקשקש על הכול
22/06/2018 | 07:38
3
36
כן 

יש בפיתוח מערכות חכמות.
אגב- לכל כלי נשק מולנו---בסוף תוקם חומת בטון (כדור אש, כיפת ברזל, מעיל רוח, או כל שם אחר שיומצא).
אנחנו חזקים טכנולוגית, חשיבה יצירתית
פתרונות מחוץ לקופסה.

כמה חבל שלא משתמשים באותם עקרונות חשיבה ויצירה כדי לפתור בעיות מהותיות של עצם העימות.
לצפיה ב-'איכשהו, תמיד יש לי תחושה שהמנהיגים זקוקים לעימות המתמשך, כי '
איכשהו, תמיד יש לי תחושה שהמנהיגים זקוקים לעימות המתמשך, כי
22/06/2018 | 07:41
31
אחרת, היו פותרים אותו מזמן. כבר בימי גולדה, סדאת היה מוכן לשבת לשיחות שיובילו לשלום אך גולדה סירבה. בסוף פרצה מלחמת יו"כ, מבלי שההנהגה הייתה מוכנה לקראתה. וככה אנו חיים לאורך כל שנות קיומה של המדינה. אז מה נותר לומר? 
לצפיה ב-'במדינת ישראל יש הרבה יצירתיות בתוך המסגרות הקיימות .'
במדינת ישראל יש הרבה יצירתיות בתוך המסגרות הקיימות .
22/06/2018 | 09:27
28
ככל הידוע לי אין ולא הייתה בישראל שום פריצת דרך . לא מדעית , לא תרבותית , לא פילוסופית . הכל בתוך הקופסאות . זה כולל את האנשים המוכשרים שקיבלו פרס נובל . בפוליטיקה הייתה הזדמנות נדירה לבחור באחד מהזוכים בפרס נובל לנשיאות ישראל וגם בחירה זו נראתה כמו כל המדינה . קטנוניות , בינוניות ושמרנות .
לצפיה ב-'כן עוד לא הומצא הפיתוח'
כן עוד לא הומצא הפיתוח
22/06/2018 | 18:23
35
שברגע שפלסטיני מחליט על פיגוע, טיל מתביית על הכוונות הזדוניות שלו.
הפיתוחים מבוססים על תגובה. האמצעי באוויר לצורך העניין הוא עפיפון או בלון, אז התגובה צריכה לפרק אותם.
לצפיה ב-'אין ספק שזה מספק עבודה...'
אין ספק שזה מספק עבודה...
22/06/2018 | 09:50
3
43
מה היו עושים בתעשייה האווירית אם לא הייתה את עזה.

הם היו מחוסרי עבודה...

לצפיה ב-'תרוץ קלוש.. תמיד יש את תעשיית החלל שהזניקה את הטכנולוגיה'
תרוץ קלוש.. תמיד יש את תעשיית החלל שהזניקה את הטכנולוגיה
22/06/2018 | 21:10
2
32
בשנות ה60-70 נהגו לייחס את מזעור הרכיבים האלקטרוניים והמחשוב
לצרכי nasa הרבה יותר מכל אמצעי המלחמה דאז
לרוב הצבא עושה שמוש ברכיבים שעוברים הקשחה ו/או עמידה
בתקנים שגורמים לו להשאר מאחור לפחות דור אחד אחרי הקידמה
דוגמא קלאסית: סמרטפון היו לאנשי מילואים לפני שניסו להקשיח ולסווג
אותם לשמוש צבאי.
המיליטיזציה היא חולשה אנושית טרגית הגוזרת משאבים שכול ובזבוז אדיר
אך לא פחות מעיבה ההדתה החולנית. היום עברתי בחוף נפרד וחטפתי
מרה שחורה מהמראה: חוף ללא נשים ילדים, ללא אמותיהם חובשים כיפות בים
והכל נראה להם נכון ואין הרהורי כפירה
לצפיה ב-'המלחמה דאז הייתה המלחמה הקרה עם בריה"מ...'
המלחמה דאז הייתה המלחמה הקרה עם בריה"מ...
23/06/2018 | 09:02
1
329
הם רצו להשיג את הסובייטים מי ינחית ראשון בן אדם על הירח.

כמובן שיש לזה גם יתרון צבאי, נראה לך שסתם ישקיעו בחלל אם לא היה בזה יתרון צבאי?
אתה תמים.

לצפיה ב-'האר את עיני.. או תתמקד בהבדל בין פרסטיג'ה לאסטרטגיה'
האר את עיני.. או תתמקד בהבדל בין פרסטיג'ה לאסטרטגיה
23/06/2018 | 11:32
94
יש יתרון צבאי בלווין צבאי אך בינתיים לא נעשה ( לפי פרסומים)
נסיון למלחמות חלל - ההיפך, החלל נותן זירת שת"פ מפתיעה
החל בתחנות חלל עד הקצאת אזורים ותדרים.
הסובייטים דוקא הובילו בתחילה והכל היה ברוח ספורטיבית ללא איומים
כיבוש או טריוטוריות. יש אין סוף מקום בחלל תרתי משמע.
לצפיה ב-'ישראל מפסידה במערכה מול הפלסטינים .'
ישראל מפסידה במערכה מול הפלסטינים .
20/06/2018 | 09:25
32
58
ברצועת עזה החמאס והשאר פוגעים בישראל וטוענים שהם במצור . דבר זה הוא שקר
כי
לרצועת עזה יש גבול עם מצרים אבל האספקה לעזה נכנסת דרך ישראל ולזה הם קוראים "מצור" .
ישראל מצידה אינה טוענת שיש לעזה גבול עם מצרים , שזה לדעתי פגם חמור ביותר . זה פגם הסברתי אבל בעיקר פגם מהותי .
לדעתי הבלתי חשובה , יש להפציץ את רצועת עזה בשיטתיות מצפון בהדרגה דרומה למען שתושבי עזה במצוקתם ייברחו לתוך השטח הריבוני של מצריים .
עד שזה ייתממש יש להפסיק הכנסת מזון , תרופות , מים ודלק לרצועת עזה .
לצפיה ב-'יא בראכען .'
יא בראכען .
20/06/2018 | 09:26
14
לצפיה ב-'כמו בוייטנאם'
כמו בוייטנאם
20/06/2018 | 09:28
8
38
המפלצות הטכנולוגיות וההי-טק לא מצליחות להכניע את ה- לואו-טק, עפיפון. כמו דוד וגוליית.

לצפיה ב-'מה שכתבת קיים אך לא משפיע על המציאות .'
מה שכתבת קיים אך לא משפיע על המציאות .
20/06/2018 | 09:36
7
31
הדבר המשפיע על המציאות ברצועת עזה בנוי על 2 מרכיבים . ילודה שהביאה את מספר התושבים שם מ-300-000 נפש ל-1.800.000 נפש . המרכיב השני הוא השקר בטענה שרצועת עזה במצור .

גם מה שכתבת על וייטנאם אינו מדוייק , אבל זה נושא אחר .
לצפיה ב-'לפחות דוד וגוליית כן נכון..'
לפחות דוד וגוליית כן נכון..
20/06/2018 | 09:50
6
32
התנגדות עממית, המבוססת על אמצעי גרילה מקשה מאוד על המנגנונים הגדוליםשל הצבא. [ בסוף אולי הכוח העודף מנצח, הפגיעה שלו באוכלוסייה "שלווה" או שתקועה בתוך העימות נוראה, ותמיד יישארו כיסי מחאה והתנגדות מסוכנים ביותר].
אותי באמת מפתיע מדוע עד עכשיו  הכטב"מים לא מצליחים לגלות את פעולת ההצתה והשליחה ומניעתן, אבל כמוך כמוני - אני לא מבין גדול בענינים האלה, ובניגוד לך, השיפוט שלי את פעולות הממשלה אחר, חיי אדם חשובים מרכוש.

ככל שתענוֹ, כן ירבה ויפרוץ, אומרים היהודים על עצמם בגאווה, בעודם שוכחים שגם ישמעאל הוא בנו של אברהם וגם אותו יהווה בירך
לצפיה ב-'"והוא יהיה פרא אדם - ידו בכל ויד כל בו"'
"והוא יהיה פרא אדם - ידו בכל ויד כל בו"
20/06/2018 | 11:40
2
15
לצפיה ב-'ובאיוב הוא אומר:'
ובאיוב הוא אומר:
20/06/2018 | 11:54
1
30
(איוב יב ו) "יִשְׁלָיוּ אֹהָלִים לְשֹׁדְדִים וּבַטֻּחוֹת לְמַרְגִּיזֵי אֵל לַאֲשֶׁר הֵבִיא אֱלוֹהַּ בְּיָדוֹ"      הגמרא במסכת סוכה (נ"ב ע"ב) מייחסת פסוק זה לישמעאל. באשר למלים "אשר הביא אלוה בידו" - ניתנים הן לפרשנות גסה או עדינה על פי איכות דמיונו של הקורא וד"ל.

לצפיה ב-'ארור יום אוולד בו !'
ארור יום אוולד בו !
20/06/2018 | 12:11
28
צ"ל ניתנות
לצפיה ב-''
20/06/2018 | 19:16
2
25
אתה לא רואה את התמונה בשלמותה וכל תשומת ליבך מופנה לזוטות .
כי
לרצועת עזה יש 14 קילומטר גבול עם מצרים , גבול שהוא סגור כמידה כזו או אחרת . הדרישה הישראלית צריכה להיות שגבול זה יהייה פתוח ותושבי עזה ייקבלו כל מצרך ממצרים וגם יוכלו לעזוב מערבה למצרים .
מעשה כזה מסלק את כל הטענות והקישקושים של אוהבי הערבים בנושא .
לצפיה ב-'וואללה, פ'סדר - רק זוטות'
וואללה, פ'סדר - רק זוטות
20/06/2018 | 22:46
1
26
מענין של מי האינטרס יותר גדול בתמונה הגדולה, חו"ח בתמונה של זוטי דברים.
לצפיה ב-'מעניין שאין לך תגובה לגבי העובדה '
מעניין שאין לך תגובה לגבי העובדה
21/06/2018 | 12:06
16
שיש לרצועת עזה גבול באורך 14 קילומטר עם מצרים . גבול שדרכו ניתן להכניס לרצועת עזה כל מצרך מבוקש .
לצפיה ב-'שים לב- להפציץ מתקנים אסטרטגיים של חמאס'
שים לב- להפציץ מתקנים אסטרטגיים של חמאס
20/06/2018 | 09:38
21
47
לא תעשה כלום אם תפציץ שכונות תמימות, אלא אם בתוכן שוכנים מנהיגים ופעילים של הארגונים. יש להניח, שלישראל יש מידע מודיעיני מי נמצא ואיפה. כמובן שצריך להגיב על הירי, אבל בשכל. 
לצפיה ב-'"שכונות תמימות" '
"שכונות תמימות"
20/06/2018 | 10:31
18
33
צחקתי בקול
לצפיה ב-'תצחק, לא כל תושבי עזה מחבלים'
תצחק, לא כל תושבי עזה מחבלים
20/06/2018 | 10:44
17
31
העניין הוא שאם לא יהיה פיתרון הומניטרי ברצועה, תוך שנים ספורות יהיה איש חמאס בכל בית. צריך לחשוב רחוק, מעבר למערכה הקרובה. 
לצפיה ב-'אם מישהו היה חושב רחוק..... '
אם מישהו היה חושב רחוק.....
20/06/2018 | 11:52
3
35
ברור שלא כל תושבי עזה מחבלים.
לא כל תושבי עזה תומכי חמאס אפילו.
יש גרעין קשה של חמאסניקים (לא שמשחררי פלשתין אחרים הם חמודים יותר)- ומי שמחזיק את השלטון בעזה הוא החמאס.

כשיש מה להפסיד לא יוצאים כל כך מהר לגדר, לעפיפונים ולמנהרות-אלא עסוקים במסחר, בניה, חקלאות ומשפחה.
כשאין מה להפסיד ----- המשוואה ברורה.

האם תושבי עזה יהיו תומכי כחול לבן ברגע שתושג להם רווחה הומניטרית? כנראה שלא.
האם יזקפו את זה לזכותה של ישראל? כנראה גם שלא.
האם התקציב למימון חשמל/מים/ביוב בעזה הוא על חשבון מטרות אחרות במדינת ישראל? כן.
אבל מי שמסתכל קדימה ולא רק על השבוע-חודש-שנה הקרובה מבין שאין לנו ברירה אלא לתחזק את עזה הומניטרית ומעבר לכך.
לא כי הם מלאכי שרת (הם לא)
אלא כי זה כדאי לנו כמדינה.

ממליצה לקרוא את מה שכתב בתקציר גיורא איילנד לפני כחצי שנה- לפני הצעדות אל הגבול ולפני העפיפונים.

לצפיה ב-'מי דיבר על תמיכה בישראל?'
מי דיבר על תמיכה בישראל?
20/06/2018 | 11:53
2
34
הכוונה היא ליצור מציאות חדשה בעזה, שגורמי השלטון יבינו שלא משתלם להם להתגרות בישראל. 
לצפיה ב-' דורי יקירי. זה מאד תמים ונאיבי לחשוב'
דורי יקירי. זה מאד תמים ונאיבי לחשוב
21/06/2018 | 07:48
1
30
שאפשר ליצור מציאות חדשה בעזה. הם מתאבדים בני מתאבדים. אפרופו מתאבדים,
הם אינם מתאבדים כדי לפגוע בך כישראלי, הם מתאבדים כדי לאותת לעולם
שהם לא שמים קצוץ על אף אחד. אתה בטח זוכר את הקמיקאזה של יפן במלחה"ע 2
רק פצצת אטום גרמה ליפנים לעלות על "דרך המלך". 
תראה כמה שהיפנים כיום מחונכים ומתורבתים.
תראה כמה שהם יצירתיים.

לצפיה ב-'איש לא חשב שאנשים שם יצטרפו לתנועה הציונית'
איש לא חשב שאנשים שם יצטרפו לתנועה הציונית
21/06/2018 | 09:57
18
רוב האנשים רוצים לחיות בכבוד. ברגע שתתני להם אפיק מתאים לתיעול האגרסיות, יהיו פחות מתאבדים. לדעתי, אם היינו מגייסים כמה חופרי מנהרות, הרכבת הקלה בת"א הייתה מוכנה כבר מזמן.
לצפיה ב-'תושבי רצועת עזה לא צריכים "פיתרון הומניטארי"'
תושבי רצועת עזה לא צריכים "פיתרון הומניטארי"
20/06/2018 | 19:19
2
28
מה שהם צריכים זה דלת פתוחה לכוון מצרים דרך אותם 14 קילומטר גבול עם מצרים .
לצפיה ב-'מי הסמיך אותך לדבר בשמם?'
מי הסמיך אותך לדבר בשמם?
20/06/2018 | 23:14
1
20
ומי אמר שמצרים תסכים לקלוט את כל תושבי הרצועה? סה"כ השטח מוגבל.
לצפיה ב-'מהיכן השקר שישראל חייבת משהוא לתושבי רצועת עזה ?'
מהיכן השקר שישראל חייבת משהוא לתושבי רצועת עזה ?
21/06/2018 | 12:11
18
אני תיארתי את המצב במדוייק . יש 14 קילומטר גבול .\עם מצרים .
ירצו - ישתמשו . לא יירצו - שימותו .
לצפיה ב-'תושבי עזה בחרו בחמאס בבחירות דמוקרטיות'
תושבי עזה בחרו בחמאס בבחירות דמוקרטיות
20/06/2018 | 21:48
9
26
תפסיקו לבלבל את השכל על "תמימים".
לצפיה ב-'משגה איום ונורא של בוש הבן'
משגה איום ונורא של בוש הבן
20/06/2018 | 23:15
8
22
ואגב, גם הליכוד נבחר בבחירות דמוקרטיות. 
לצפיה ב-'מה הקשר לבוש? הוא אשם שתושבי רצועת עזה תומכי חמאס?'
מה הקשר לבוש? הוא אשם שתושבי רצועת עזה תומכי חמאס?
21/06/2018 | 09:01
7
14
לצפיה ב-'בוש הבן תמך בבחירות דמוקרטיות'
בוש הבן תמך בבחירות דמוקרטיות
21/06/2018 | 09:58
6
21
אם היה לו שכל, הוא היה מוצא דרך לכפות עליהם משהו יותר שפוי מחמאס.
לצפיה ב-'אז אתה לא תומך בדמוקרטיה?'
אז אתה לא תומך בדמוקרטיה?
22/06/2018 | 00:46
5
20
או שאתה חושב שהם בבונים שלא ראויים לבחור?

אז מה אתה -
גזען או דיקטטור?
לצפיה ב-'החמס כמו הליכוד נבחר דמוקרטית והפך דיקטטור למטרות אלימות'
החמס כמו הליכוד נבחר דמוקרטית והפך דיקטטור למטרות אלימות
22/06/2018 | 03:13
1
13
לצפיה ב-'החמאס, שלא כמו הליכוד, הוא ארגון טרור'
החמאס, שלא כמו הליכוד, הוא ארגון טרור
22/06/2018 | 08:45
24
מי שתומך בארגון טרור - הוא תומך טרור.
הוא בטח לא "תמים".
לצפיה ב-'לא הבנת אותי כלל וכלל'
לא הבנת אותי כלל וכלל
22/06/2018 | 12:14
2
28
אני תומך בדמוקרטיה, היכן שיש יסודות דמוקרטיים. אין שום סיבה להכריח אנשים לכונן משטר דמוקרטי, אם אין ברצונם. כנ"ל, לכפות שליט. האמריקאים עשו זאת בשנות ה-50, כשהדיחו את מוסדאק בעזרת ה- CIA ומינו את רזא שאה. המהפכה החומייניסטית גרמה לחלומות השווא שלהם לחזור אליהם כמו בומרנג. זה אגב מלכוד, אם תיתן להם לבחור, החמאס ינצח. אם תתערב, יוכלו להגיד עליך שאתה לא מכבד את הדמוקרטיה. דבר אחד בטוח- הקצנה לכיוון מיליטנטי מגיעה כשהמצב הכלכלי קשה. תראה מה קורה באירופה, עם תנועת חמשת הכוכבים באיטליה, השחר המוזהב ביוון וכנ"ל בפולין ובהונגריה. שילוב של שנאת זרים, בדלנות וחוסר כבוד לדמוקרטיה. גם טראמפ נבחר כך בארה"ב. 
לצפיה ב-'אתה ממשיך להתייחס אליהם כמו חבורה של בבונים'
אתה ממשיך להתייחס אליהם כמו חבורה של בבונים
24/06/2018 | 15:34
1
16
הם החליטו ברצון חופשי לבחור בחמאס.
מה זה "אין יסודות דמוקרטיים"?
אתה טוען שהם לא מספיק מפותחים אבולוציונית כדי להחליט בעצמם?
שהם טיפשים מדי? פרימיטיביים מדי?
ההתנשאות הגזענית הזאת היא פשוט עלובה.
לצפיה ב-'והישראלים בחרו בשר פנים גנב נשיא אנס וראש ממשלה מושחת בדיעבד'
והישראלים בחרו בשר פנים גנב נשיא אנס וראש ממשלה מושחת בדיעבד
30/06/2018 | 12:54
1
לצפיה ב-'כמעט בכל יום מראים בחדשות ובכתבות סרטונים'
כמעט בכל יום מראים בחדשות ובכתבות סרטונים
20/06/2018 | 11:36
1
46
בסרטונים מציגים איך משלחים את עפיפוני התבערה. איש מהמשלחים איננו ילד תמים בן 10, כולם בוגרים, כולם מסווים את פניהם כדי שלא יהיה קל לזהות אותם. לפחות חלק מהסרטונים הללו מצולמים מהכטב"מים שלנו. אלה אינם אזרחים תמימים, אלה מחבלים.
צריך לפגוע אישית באנשים הללו שנתפסים בעין המצלמה על חם. ישנם כתב"מים שמצויידים באמל"ח. הכתב"ם שמצלם (אם איננו מצוייד בעצמו באמל"ח בנוסף למצלמה) יכול להנחות בדיוק ובזמן אמת את הפגיעה במחבל ע"י כתב"מ נוסף.
לצפיה ב-'אנחנו אומרים אותו דבר, רק במילים אחרות'
אנחנו אומרים אותו דבר, רק במילים אחרות
20/06/2018 | 11:51
13

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

איריס לרר רשף - מטפלת זוגית
איריס לרר רשף–מטפלת זוגית
פורום משפחות מורכבות
פורום משפחות מורכבות
פורום טיפול זוגי
רוצה להתייעץ לגבי זוגיות?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה