לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום ציפורי לילה

פורום ציפורי לילה-הבמה שלך להשמיע קול בכל נושא שעולה על דעתך, או סתם להשמיע קול מוזיקלי כזה או אחר. 
כשאנו אומרים בכל נושא, הכוונה היא באמת לכל נושא. אנשים יגיבו, יעירו, ישבחו וגם יבקרו אם הם רואים לנכון, אבל היי- לפחות אפשר לפרוק בלי להשאיר פתק לפקח 

כדי לשמור על אווירה נעימה יש לנהוג לפי הכללים הבאים:
- אין לנסח הודעות בלשון הנוגדת את חוקי המדינה ו/או את תקנון תפוז.

- אין להשתמש באלימות מילולית מכל סוג שהוא.

- אין לבקר ניהול פורום ו/או פורום אחר.

- אין לבקר גולש ו/או גולשים מפורום אחר.

- אין לפרסם פורום/קומונה בפורום ללא אישור הנהלת הפורום.

-אין להשתמש בפורום כבמה לכל פירסומת,אלא אם כן זה אושר על ידי הנהלת הפורום.

- ביקורת על ניהול הפורום תעשה אך ורק באמצעות מסר למנהלים ולא על גבי הפורום.

-גולש אשר מגיע לפורום במטרה לשבש את התנהלותו של הפורום יחסם ללא אזהרה.

גולש אשר הודעתו תעמוד בניגוד לכללים אלה, יוזהר והודעתו תמחק לאלתר.
הודעות נוספות של אותו גולש אשר יעמדו בניגוד לתקנון יגררו את חסימתו של אותו גולש.

אנא שימרו על כללים אלה ובואו ושתפו אותנו במחשבותיכם,
תהיו גם אתם חלק מהעולם הסודי של ציפורי הלילה.
גלישה נעימה ומגניבה לכולם :)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום ציפורי לילה

פורום ציפורי לילה-הבמה שלך להשמיע קול בכל נושא שעולה על דעתך, או סתם להשמיע קול מוזיקלי כזה או אחר. 
כשאנו אומרים בכל נושא, הכוונה היא באמת לכל נושא. אנשים יגיבו, יעירו, ישבחו וגם יבקרו אם הם רואים לנכון, אבל היי- לפחות אפשר לפרוק בלי להשאיר פתק לפקח 

-אין להשתמש בפורום כבמה לכל פירסומת,אלא אם כן זה אושר על ידי הנהלת הפורום.

הודעות נוספות של אותו גולש אשר יעמדו בניגוד לתקנון יגררו את חסימתו של אותו גולש.

אנא שימרו על כללים אלה ובואו ושתפו אותנו במחשבותיכם,
תהיו גם אתם חלק מהעולם הסודי של ציפורי הלילה.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 תקנון פורום "ציפורי לילה"

ברוכים הבאים לפורום "ציפורי לילה" !

פורום "ציפורי לילה" הינו מקום בו ניתן לדון בכל נושא המעניין אתכם
וכן לשתף גולשים אחרים בכל נושא הקרוב לליבכם.

אנא שימרו על כללים אלה.
המשך >>

לצפיה ב-'לאט לאט אבל די בטוח ועם קצת עזרה מידידיי יהיה לנו ראש ממשלה '
לאט לאט אבל די בטוח ועם קצת עזרה מידידיי יהיה לנו ראש ממשלה
14/01/2017 | 23:53
30
64
חדש

אין כבר דרך חזרה
הרכבת יצאה מהתחנה

שבוע טוב לכולם
לצפיה ב-'לא נראה לי '
לא נראה לי
15/01/2017 | 04:06
1
41
וזאת מהסיבה שחייבים כאן שועל קרבות  מה שנקרא!מסתבר שיש לנו רשות מקבילה ממזרתה לא פחות מהרשות הפוליטית ששמה תקשורת!רק מלחשוב כמה התקשורת מחזיקה את כולם בביצים,ולדעת שמי שלא מציקים לו הוא יס מן קנוי כזה  שלהם..
אנחנו נמצאים במדינת הקומבינה נוחי עשה דבר שנקרא סחיטה באיומים,ולחשוב שאזרח רגיל היה עושה את זה ישר נעצר,ועוד לא מעט מיקרים שהתקשורת עושה שטויות ומעורבת בפלילים ויוצאת חלק מאשר אזרח רגיל שתורם למדינה!
שמח שיש את ישראל היום ושמח עוד יותר לא לקרוא לשון הרע בעיתון!
לצפיה ב-'מזל טוב, תיהנה מהפרבדה שלך!'
מזל טוב, תיהנה מהפרבדה שלך!
15/01/2017 | 15:44
19
תרופות אתה לוקח, או קנביס? רק לדעת. 
לצפיה ב-'הפהפהפהפ לא כל כך מהר '
הפהפהפהפ לא כל כך מהר
15/01/2017 | 05:04
2
41
בואי לא נרתום את הקרון לפני הקטר.
1.  נתניהו, כמו חתול, יש לו 7 נשמות, ולא בטוח שהוא כבר מיצה את כולן.
2.  ניסיון העבר מלמד אותנו דבר אחד או שניים על "שווי" הסקרים.
3.  איפה מידת ההגינות ולהמתין, כמאמר האימרה הידועה
"אדם חף מפשע עד אשר הוכחה אשמתו"?

אני מאד רוצה שנתניהו יוחלף,
מאד רוצה לראות הנהגה צעירה ורעננה שתוביל את המדינה קדימה,
מאד רוצה הנהגה שתאחה את הקרעים שיש היום במדינה,
שתרפא את השינאה הנוראית,
ובעיקר, מאד מאד מאד הייתי רוצה שכל זה יקרה בקלפי, בבחירות דמוקרטיות ולא כתוצאה מגילויים ש עד היום ניהל את המדינה עברין.

אז, בואו נחכה,
ונקווה,
לטוב
לצפיה ב-'האדם לא מונחה בעקרונות ההגינות כשמגדישים את הסאה'
האדם לא מונחה בעקרונות ההגינות כשמגדישים את הסאה
15/01/2017 | 05:16
36
הפרשיות כ"כ חמורות שאחת משכיחה את רעותה מרוב ההלם והחוצפה
בעיני החמורה מכל היא רכש הצוללות עבירה משולשת
1. נגד המלצת כל גורמי הבטחון
2. בטובת הנאה של מקורבו העו"ד שגזר קופוון מהעסקה
3. מתעשיה גרמנית שביסודה גלגלה את מכונת ההשמדה הנאצית
    בלי לבחון אלטרנטיבות בעולם כמו ארה"ב או במזרח
על הסיגרים המסריחים אני דוקא סולח - בריאות הם לא יוסיפו לו
אבל גרמו לחספוס מנהיגותי בדיבור שמגן עליו ועלינו טיפה מהחרפה.

הדחת ראש ממשלה כמו נשיא היא כשלון דמוקרטי למדינה ליצוגיות ולכבוד
גם לאזרחים שלא בחרו בו..אבל  אין יותר שיקול דעת זהו רפלקס של הקאה
לצפיה ב-'רק להזכיר, לשם ההגינות '
רק להזכיר, לשם ההגינות
15/01/2017 | 15:46
21
גם ברק ואולמרט היו מושחתים. אולי במידה פחותה מנתניהו. אבל, הם פינו את הזירה כשהבינו שלא רוצים אותם- והחולירע הזה ממשיך לכפות את עצמו עלינו. במדינה אחרת היו כבר "מטפלים בו", חבל שפה המחאות צמחוניות. 
לצפיה ב-'קבלי לינק מעניין מאתר דבקה'
קבלי לינק מעניין מאתר דבקה
15/01/2017 | 05:27
11
31
השחיתות בתקשורת הישראלית הרבה יותר עמוקה מעשן ואפר הסיגרים של נתניהו
 ינו 14, 2017 @ 17:05 177 Views  8 Comments בנימין נתניהו, משטרת ישראל, שלדון אדלסון, תקשורת ישראלית
רק אם משטרת ישראל שומרת באמתחתה האשמת מחץ פלילית  נגד ראש הממשלה, בנימין נתניהו, הוא יופל מהשלטון ובקיץ 2017 תערכנה בחירות כלליות חדשות בישראל.
בינתיים אין בידי המשטרה חומר או האשמות כאלה, ואפשר להבין זאת מקולם העולה לטונים גבוהים של כתבים המתעקשים לומר כי החומר שנאסף עד עתה מראה כבר עכשיו על האשמות פליליות חמורות.
אלה כמובן בינתיים דברים ריקים שאין מאחוריהם כל ממש.
בנושא הסיגרים נתניהו הלך תמיד על חבל דק, אבל עישון סיגרים יקרים, (יש סיגרים טובים ויקרים יותר מהסיגרים הקובניים),  בחברת בעלי הון, ולגימת שמפניה, גם אם מדובר בכמויות גדולות, עדיין אינם עבירה פלילית.
אותם הדברים נכונים גם לגבי המו"מ המתוקשר שבין נתניהו והמו"ל והעורך האחראי של העיתון 'ידיעות אחרונות' נוני מוזס.
אין צורך בפרסום התמלילים המלאים של השיחות בין השניים, משום שגם ממה שפורסם עולה  תמונה של שני אויבים פוליטיים ואישיים בנפש המנהלים מו"מ שמהתחלה לא היה לו בסיס. מוזס הבטיח לנתניהו כיסוי אוהד והפסקת ההתקפות עליו ב'ידיעות אחרונות', ואילו נתניהו הסכים לדון באפשרויות שונות לצמצום תפוצתו של העיתון המתחרה המופץ חינם 'ישראל היום'.
כאן ישנן שלוש בעיות:
1. 'ישראל היום' איננו שייך לבנימין נתניהו, גם אם העורכים שלו נצטוו על ידי בעלי העיתון המולטימיליונר האמריקני שלדון אדלסון לתמוך בו בצורה גורפת. כלומר, מכסימום אפשר להאשים את נתניהו כי הוא הציע למכירה סחורה שאיננה שלו, וגם זה נתון בספק גדול.  כדי להגיע למצב כזה על שלדון אדלסון להגיש תלונה למשטרה נגד נתניהו. דבר שאין לו סיכוי שיתרחש.
2. בשיחות חזר ואמר נתניהו שצריך לדבר על הנושא (העסקה שנידונה בין השניים) 'עם הג'ינג'י', כלומר עם שלדון אדלסון.
כלומר, נתניהו  הודיע למוזס שהוא מוכן לדון בהצעותיו, אולם מי שיקבל את ההחלטות הסופיות לגביהן יהיה אדלסון.  נתניהו הציע כי אולי אפילו אדלסון יהיה מוכן לקנות את 'ידיעות אחרונות' ולאחד את שני העיתונים.  איזה פסול יש בהצעה כזו?
3. אבל התקשורת הישראלית אשר מתעקשת להוכיח כי נתניהו עושה בתוך 'ישראל היום' בתוך שלו והוא למעשה בעל הבית האמיתי של העיתון ולא אדלסון, מתקשה להיפרד מהתמונה אותה בנתה ידיעה אחר ידיעה במשך שנים.
מה תעשה התקשורת הישראלית, אם אדלסון המתבונן במתרחש ממרומי אימפריית בתי הקזינו שלו, יחליט  בעקבות המתרחש להפוך את העיתון ל'אנטי נתניהו', כדי להתנקם בו  על שתקע סכין בגבו?
לכן הפרשה המתגלגלת בראש חוצות, היא לא פרשת נתניהו-מוזס-אדלסון, אלא פרשת התקשורת הישראלית המתגלה כאן בכל מערומיה. עכשיו התגלגלה לידנו ההוכחה הסופית שאין בישראל עיתונות-תקשורת בלתי תלויה, ישרה, מקצועית ועצמאית. ישנה תקשורת המכורה  לבעלי אינטרסים פוליטיים וכספיים, שעושים בה כבתוך שלהם.
זה איננו גילוי חדש ומרעיש עולמות. אנשים רבים יכולים לנקוט בשמות כתבים אלה ואחרים המשמשים שופר לפוליטיקאים. האם הם עושים זאת מתוך אידיאולוגיה חינם? האם הם אינם מקבלים טובות הנאה בצורות שונות סמויות וגלויות?
זו מציאות הידועה ומוכרת לרוב תושבי מדינת ישראל, וזו היא גם הסיבה מדוע חלקים גדולים באוכלוסיה הפסיקו לקרוא עיתונים, או להסתכל בחדשות בטלוויזיה. הם פשוט לא מאמינים להם, והם אינם מקבלים יותר את העמדת הפנים, הצדקנות והטפות המוסר של מספר עיתונאים בכירים.
זו הסיבה מדוע אפשר לראות בימי חול ושישי  את עותקי העיתונים מונחים כחפץ שאין בו שימוש בכניסות לבתי הקפה, המרכולים, ותחנות הדלק, כאשר רק מעטים לוקחים אותם.
קיימות עוד שלוש נקודות התורמות למצב משברי זה.
א. הפרסום הסמוי: מלבד זה שהעיתונים מדפיסים עותקים שמתגוללים בחוצות, כדי להעמיד פנים כלפי המפרסמים כאילו מספר העותקים הנמכרים הוא גבוה, בחלק גדול של הכתבות המתפרסמות יש פרסום סמוי המושתל בתוך הכתבה. חברות או כל מי שמעוניין בפרסום כזה משלם הרבה כסף עבורו. כלומר, העיתון או כלי התקשורת עשו יחד עם המפרסם להונות את הקורא, והן מגישות לו חומר פרסומי עטוף בחומר קריאה.
ב. בשבועות האחרונים מופצים אי-מיילים בין רשימות של בעלי הון ועסקים השואלים-מציעים, כמובן תמונת תשלום נכבד, להסדיר להם כתבות שער+צילומים בעיתונים ובאתרי האינטרנט השונים. איש לא יודה בכך בגלוי, אבל התופעה הזו קיימת.
ג. הפרה הקדושה של התקשורת הנקראת 'רייטינג'. זו מערכת מסובכת שאיננה חדירה  של ממדים שנקבעים על ידי ראשי גופי התקשורת עם המפרסמים. מערכת זו איננה  נתונה לפיקוח ציבורי. איש איננו יכול לומר בוודאות אם שיעורי הרייטינג שנקבעו נכונים או לא!
ישנם כמובן עיתונאים רבים שאינם קשורים לכל תהליכים אלה, משום שהם משתדלים לעשות עבודה ישרה. אולם רבים מתוכם שהבחינו במתרחש עזבו את כלי התקשורת בהם הם עבדו, וגם את המקצוע.
וזה הוא רק חלק מהביצה העמוקה בה שקועה התקשורת הישראלית.
וישנה עוד נקודה אחת לא פחות חשובה:  בישראל ישנו גוף הנקרא מועצת העיתונות. בראשו של הגוף הזה עומדת כבר 11, מאז 2006, שופטת בית המשפט העליון בדימוס דליה דורנר.
אף פעם לא שמענו עוסקת בנושאים אלה. מדוע? האם תפקידה הוא לכסות על המתרחש, או לחשוף אותו?
לכן זו הסיבה העיקרית, כי מי שחשב במשטרה כי באמצעות התקשורת בעבר ובהווה הוא יפיל את נתניהו הוא טעה.
 היקף השחיתות בתקשורת הישראלית הוא הרבה יותר עמוק מעשן ואפר הסיגרים של בנימין נתניהו.
- See more at: https://www.debka.co.il/%d7%94%d7%a9%d7%97%d7%99%d...
לצפיה ב-'הזוי ברמות כאילו התקשורת היא גורם אוטונומי שחי וגוזר קופון'
הזוי ברמות כאילו התקשורת היא גורם אוטונומי שחי וגוזר קופון
15/01/2017 | 05:59
10
34
אולי אתה תוקף גם אותי כחלק מהתקשורת?
פארנויה  שכל מי שלא תומך בסרחון השלטוני שייך לאותו גוף אחד ?
 צריך עיתונאים כדי לראות איך דוחפים את ישראל היום?
איך אין אופוזיציה לוחמת אלא דכוי והפחדה של משטר דיקטטורי רקוב?
עצם העובדה שיש רוב דומם ולא ויכוח סוער
שהרי לכל יהודי צ"ל אחד שיטען הפוך ויחדד את הטענות -
אמורה להטריד את שלוותך בלשון המעטה.

לצפיה ב-'עזוב, אתר דבקה הוא סתם טינופת'
עזוב, אתר דבקה הוא סתם טינופת
15/01/2017 | 09:29
9
28
שלא שווה התייחסות.
לצפיה ב-'אני כבר התעייפתי מכל האתרים האלו'
אני כבר התעייפתי מכל האתרים האלו
15/01/2017 | 12:46
8
32
הספיק לי לשמוע היום בגלי צה"ל את אראל סג"ל ואת שמעון ריקלין.
לפחות הביאו את רון בן ישי ושמעון שיפר שקצת איזנו את השטויות של שניהם.
אני מודה שאני כבר לא יכולה להיות אובייקטיבית.
כשאני שומעת עיתונאי ימני אני אוטמת את עצמי. אין לי סבלנות אליהם. לא רוצה
את המהפכות שלהם על גבי. אני רוצה שקט. לא רוצה ניצחון של קבוצה אחת על קבוצה אחרת. אני רוצה רק את הנצחון של המדינה שלי ולא של איזו חבורה של 
עיתונאים מהימין או נצחון של עיתונאים מהשמאל. והמדינה הזאת תנצח רק דרך
המרכז. שום דבר טוב לא יצמח כאן לא דרך הימין ולא דרך השמאל. זה נבלה וזה טרפה.
לצפיה ב-'מרכז הוא טעות חוזרת'
מרכז הוא טעות חוזרת
15/01/2017 | 12:59
1
24
ונניח שלפיד יהיה מפלגה גדולה - מי יחבור אליו ובאלו תנאים?
חסר תוחלת חסר תכנון שהרי אפילו ללפיד עצמו אין תוכנית מסודרת
להוביל אלא לקבל תפקיד בממשלת ימין.
בניגוד לאביו שהיה לפחות אנטי דתי לפיד אין שום *אנטי* שום עקרונות
או עתיד.

לצפיה ב-'החברים השמאלניים שלי הם דוגמא מצויינת למה הם לא יהיו בשלטון'
החברים השמאלניים שלי הם דוגמא מצויינת למה הם לא יהיו בשלטון
15/01/2017 | 13:08
28
לא יעזור לכם כלום. אתם לא מבינים באיזו מדינה אתם חיים.
למדינה הזאת יש רוב דומם שנמאס לו מהשמאל ומהימין. נמאס לו מהמלחמות
של אלה באלה. רוצים שקט. במקרה לפיד עכשיו הוא על הכוונת, אבל אתם עשיתם את זה לכל מפלגת מרכז. כל פעם הרסתם את המרכז והעליתם את הימין ברוב טפשותכם. עכשיו אתם עושים את זה ללפיד ומחר תעשו את זה למישהו אחר.
אתם לא מצליחים לקלוט שהעם הזה לא ייתן לשום מפלגת שמאל לעלות יותר לשלטון. אז אם אתם לא רוצים לראות שוב פעם את ביבי ראש ממשלה, אז תרדו
סוף סוף מלפיד ותנו לו לעשות את העבודה. אם הוא לא יצליח, תמיד תוכלו להוריד אותו ולהחזיר את ביבי לשלטון. מבחינתי, בקטע הזה, השמאל עוד יותר גרוע כי
בהתנהגות שלו הוא מנציח את שלטון ביביהו.
כולם נהיו לי כאן פוליטיקאים, כולם עושים לי חישובים של 'איך הוא ירכיב ממשלה' ועם מי הוא ירכיב ממשלה. אם מראש יוצאים מתוך מקום תבוסתני, אז ביביהו וחבר הדבילים שלו ישלטו כאן עד סוף הדורות. תנו למרכז לנצח ותפסיקו לשים להם מקלות בגלגלים. האידיאולוגיה שלכם טובה מאוד אבל היא לעם נורמאלי ולא לעם
מטורף ומפולג כל כך בין חילוניים לדתיים ובין אשכנזים למזרחים, בין רוסים לאתיופים ובין תל-אביב לפריפריה. אתם לא מחוברים לעם הזה. אתם באולימפוס שלכם וחושבים שאם תתקיפו את לפיד אתם תגיעו לשלטון. בחלום הלילה.
לצפיה ב-'מבלי להעליב כאן אפ'חד אבל גמ'לי נמאס לקרוא כאן את כל זה ..'
מבלי להעליב כאן אפ'חד אבל גמ'לי נמאס לקרוא כאן את כל זה ..
15/01/2017 | 13:02
5
32
הפורום הנ"ל התדרדר לרמת פיפי קקה ועושק ב99.5% מהשירשורים רק בפוליטיקה ובלקלל אחד את השני

אם רק היו לי חיים הייתי מספיק לכתוב כאן ממזמן
לצפיה ב-'אתה לא מעליב אף אחד אתה אומר את האמת'
אתה לא מעליב אף אחד אתה אומר את האמת
15/01/2017 | 13:14
4
31
בסך הכל, אי אפשר כל היום לדבר כאן על חומוס ותבלינים
כאשר המדינה כולה רועשת וגועשת עם פרשיות והקלטות ומתנות
כאשר כל החדשות מדברות רק על הזה והעתיד של כולנו לא ברור
לפחות מבחינה פוליטית.
אז משתדלים לאזן ומדברים כאן גם על זה וגם על זה. 
אני מנסה לדבר על האח הגדול ואין היענות. אני מנסה לדבר על ריאליטי מוזיקה
וגם על זה אין היענות. אני מקשקשת על אוכל ושקשוקה וזה מקלקל לכולם את
הדיאטה. אז מה שמעניין כאן את רוב האנשים הוא המצב הפוליטי והמדיני כי בסופו של דבר, כולנו מושפעים בדרך כזאת או אחרת מהמצב הפוליטי במדינה.
ואם היו לי חיים אז גם אני לא הייתי כאן ולא הייתי מתעסקת בשטויות.
אבל זהו הפרלמנט הקטן שלנו ובו אנחנו מדברים על דברים שעומדים ברומו של עולם. פעם זה אוכל, פעם זה בדיקות רפואיות, פעם זה שטויות כמו ניתוחי אופי
ופעם זה השמצות על ביבי ופמלייתו. זה הכי טבעי בעולם.
לצפיה ב-'זה הכי טבעי בישראל את מתכוונת.'
זה הכי טבעי בישראל את מתכוונת.
15/01/2017 | 13:32
3
31
בעולם עיסוק בריאליטי או פוליטיקה הוא לא הכי טבעי למי שעבר את גיל 20
ועיסוק באוכל דווקא כן.
לצפיה ב-'נכון, ישראל היא לא בדיוק מדינה שפויה. היא אהובה ונערצת'
נכון, ישראל היא לא בדיוק מדינה שפויה. היא אהובה ונערצת
15/01/2017 | 17:02
2
26
אבל לגמרי מטורללת...
לכן העיסוק האובססיבי בפוליטיקה, ניכר לעין.
כשאתה נוסע לחו"ל אתה לא שומע אף אחד מדבר על פוליטיקה.
אנשים עסוקים בחיי היום יום שלהם.
לצפיה ב-'ועוד איך מדברים פוליטיקה'
ועוד איך מדברים פוליטיקה
15/01/2017 | 18:32
1
22
וכששומעים שאנחנו מישראל מדברים פוליטיקה של המזרח התיכון. כל זמן שזה באנגלית אין לי בעיה, אך בצרפתית ממש קשה לי, ובאיטלקית- בלתי אפשרי.
לצפיה ב-'אז זהו, אם כבר מדברים על פוליטיקה זה על המזרח התיכון'
אז זהו, אם כבר מדברים על פוליטיקה זה על המזרח התיכון
15/01/2017 | 18:55
19
כאילו רק המזרח התיכון קיים בעולם. האירופאים היו רוצים שכל המזרח התיכון
יתאדה. נמאס להם כבר מהחלק הזה של העולם. כמובן שהגמל לא רואה את הדבשת של עצמו. 
לצפיה ב-'אמן ואמן '
אמן ואמן
15/01/2017 | 13:47
30
בואי נגיד כך, כל מי שהוא לא ביבי (ומבחינתי שיהיה ליכודניק, אבל הגיוני, לא רגב-סיבוני או חזן), מקובל עליי. לפיד בעיקר. 
לצפיה ב-'אפרופו ממשלה, דיל בין הממשלה לש"ס'
אפרופו ממשלה, דיל בין הממשלה לש"ס
15/01/2017 | 19:53
1
20

ואני שואלת, מתי מתי תסתיים הסחיטה הבלתי נגמרת הזאת?
לצפיה ב-'להתפלץ '
להתפלץ
16/01/2017 | 09:52
4
לצפיה ב-'תעזבו אותכם מהימין והשמאל ותשמעו חלום'
תעזבו אותכם מהימין והשמאל ותשמעו חלום
15/01/2017 | 14:19
9
49
הלילה חלמתי חלום שהתעוררתי בו כשאני נושכת את החלק הפנימי של לחיי
כל כך חזק כמעט עד זוב דם. התעוררתי בבהלה כשאני כולי קפואה הן מקור והן מחרדה.
אני כמעט זוכרת את כל החלום לפרטי פרטיו.
ובחלומי אני נכנסת לבית האח הגדול. מגיעה על תקן המבוגר האחראי. סבתא לנכדים, דעתנית שיש לה מה להגיד על כל מה שזז מסביבי. נכנסתי ברגשות כבדים ובחששות רבים. אבל משום מה, אני נמצאת במקום שהוא לא נראה כמו בית האח הגדול שאנחנו רואים בטלויזיה, אלא מין מחסן כזה אפור וקודר. מסביבי כל מיני אנשים מתרוצצים. כל פעם מישהו שואל אותי משהו ואני עונה. מנסה להשתלב בסביבה ותוך כדי אני עושה שטויות ואני שומעת צחוקים מסביבי. בשלב מסויים אני קולטת שאני מצולמת כל הזמן, מוקלטת וכל הגה שיוצא מפי מושמע ובני משפחתי שומעים ו צופים בי. 
בחלום אני עוברת שבעה מדורי גיהנום. אינני מוצאת את דרכי לבית שבו מרוכזים שאר הדיירים. אני עולה במעלית, יורדת במדרגות, מתחננת לעזרה ומבקשת שיראו לי את הדרך חזרה. כל מי שפגשתי בדרכי צחק לי בפרצוף ואמר לי משהו כמו,
"וואלה את הדבר הכי הזוי ומצחיק שהגיע לאח הגדול איזה בושות את עושה". איכשהו האיש שלי הגיע והתחננתי שיוציא אותי משם. הרגשתי שאת הבושות עשיתי כבר. אבל החלום המשיך ונמשך כשהעצבים שלי מרוטים לחלוטין ואני בוכה ומתפללת שלא עשיתי נזק לעצמי יותר מדי. כל הזמן הזה, המצלמות עוקבות אחרי ואני יודעת שאני מצולמת ומוקלטת. האח הגדול לא קרא לי. אף אחד לא עזר לי למצוא את הדרך חזרה. התחלתי לצעוק ואיכשהו התעוררתי כששיניי נעוצות בבשרי. פקחתי את עיני והודיתי לאלוהים שזה רק חלום. זה לא אמיתי. 
הבנתי שהחלום הזה נבע מהעובדה שנרדמתי מול ערוץ האח הגדול, התמונות והקולות פשוט הפריעו לי לשינה טובה ועמוקה. הייתה לי פשוט שינה טרופה. 
סעמממק זה קורה לי כל עונה חדשה אותו סיוט כמו החלומות שהיו תוקפים אותי כשהייתי מפסיקה לעשן ואז הייתי חולמת שאני לוקחת סיגריה ומעשנת, ובוכה על כי נשברתי והייתי חלשת אופי. הייתי מתעוררת ושמחה שזה רק חלום.
הפעם, אחרי החלום הזה החלטתי סופית שאין ולא יהיה מצב שבו אני נכנסת לאח הגדול גם אם יציעו לי הרים וגבעות. אין לי מה לחפש בעצמי ואין לי מה למצוא את עצמי ואין לי מה לתקן בי והכי הכי חשוב, אני לא רוצה להיות דוגמנית ולא מנחה
בערוץ הילדים.
אז אח גדול, תשכח ממני. זה לא בשבילי. סאלאמט!
לצפיה ב-'יש מצב לתקציר ?.. ארוך לי מידי לקרוא את הכל '
יש מצב לתקציר ?.. ארוך לי מידי לקרוא את הכל
15/01/2017 | 14:30
3
11
לצפיה ב-'זאת הצרה היום עם הדור הצעיר'
זאת הצרה היום עם הדור הצעיר
15/01/2017 | 17:07
2
25
שלא מסוגלים לקרוא טקסט שהוא מעבר לשלוש שורות.
אני לא יודעת לתמצת.
היה לי חלום רע על האח הגדול.
חלמתי שאני משתתפת בתוכנית אבל הלכתי לאיבוד שם.
אף אחד לא הציל אותי והתעוררתי.
אז מה אתה יכול להגיד על זה?
לצפיה ב-'1.יש לי הפרעות קשב ודיסלקציה קלה ולכן ביקשתי תקציר '
1.יש לי הפרעות קשב ודיסלקציה קלה ולכן ביקשתי תקציר
15/01/2017 | 20:15
1
21
2. אחרי ההוא שבעקבות המצב הביטחוני חלם שהוא מאבטח שצריך למנוע פיגוע בקניון אז חלום על האח הגדול נשמע כמו החמרה במצב הלך הרוח של הפורום

3. למזלי כמות החלומות הרעים שהיו לי בעשור האחרון שואפת לאפס ככה שאני לא ממש נחשב לסמכות בנושא
לצפיה ב-'כשהמצב קשה חולמים אפילו על האח הגדול'
כשהמצב קשה חולמים אפילו על האח הגדול
15/01/2017 | 21:03
27
אבל אצלי זה לא כל כך נדיר,
כי אני זוכרת שפעם חלמתי שאני משתתפת באמריקן איידול
תוכניות ריאליטי מאוד משפיעות עליי כי אני ממש נכנסת אליהם עם כל הלב והנשמה וכנראה שזה חודר ומגיע גם לחלומות.
בכל אופן, אל תרגיש לא בנוח.
גם אני לא יכולה לקרוא טקסטים ארוכים מדי במיוחד עם הם מכילים מיליון סימני קריאה, המון הדגשות וקווים, אז אני מסננת וקוראת שורה כן ושתיים לא
לצפיה ב-'החלום שלך בטח הושפע מכוכב ההזויה '
החלום שלך בטח הושפע מכוכב ההזויה
17/01/2017 | 04:46
4
14
אני חלמתי שמעיין מתחתנת עם אביחי  
לצפיה ב-'חחחח החלום שלי מושפע משטיפת המוח שאני עוברת'
חחחח החלום שלי מושפע משטיפת המוח שאני עוברת
17/01/2017 | 15:13
3
11
כי הטלוויזיה שלי בחדר המחשב מכוונת על הערוץ של האח הגדול ואני שומעת אותם כל הזמן ברקע גם כשאני עוסקת בדברים אחרים.
אז לפעמים כל כך מתחשק לי להיכנס לבית האח הגדול ולעזור למי שאני רוצה וללמד לקח את מי שאני לא סובלת, עד שבחלום אני אשכרה נכנסת לתוך הבית לעשות סדר
אבל למעשה אני הולכת שם לאיבוד.
דרך אגב, זה משהו שהרבה מהחדשים שנכנסים בנגלה השנייה אומרים. דברים שרואים מכאן לא רואים משם. 
לצפיה ב-' אני נותנת קרדיט רב גם למה שהם מרגישים בפנים'
אני נותנת קרדיט רב גם למה שהם מרגישים בפנים
17/01/2017 | 20:41
2
6
לא רק למה שאנחנו רואים מבחוץ

בעונה שעברה הפער הזה היה עצום - מניחה שה"אמת" היא איפהו באמצע
לצפיה ב-'נכון. הערב יש הדחה קשה מאוד ואני משקשקת'
נכון. הערב יש הדחה קשה מאוד ואני משקשקת
17/01/2017 | 20:46
1
8
מה את חושבת?
לצפיה ב-'מניחה שמן הסתם או תאלין או כוכב ושמוליק... תלוי גם בפרק של ה'
מניחה שמן הסתם או תאלין או כוכב ושמוליק... תלוי גם בפרק של ה
17/01/2017 | 20:59
2
של היום

אני אוהבת את שני ומעיין, לדעתי אין להן מה לחשוש היום

מניחה שהאח מכוון להדחה של תאלין, כי היא לא ממש מניעה את העלילה...

דן יוצא על הפנים, ההורים שלי היו חברים ממש טובים של ההורים שלו... (היום לא מי יודע מה בקשר) אולי יצא לי לשחק איתו כשהייתי קטנה  אבל הוא עושה פאדיחות רציניות (היחס שלו לנשים  אמנם גבר טיפוסי, אבל ככה בפרצוף ממש לא נעים)
לצפיה ב-'קראתי עכשיו משהו ששווה הודעה נפרדת'
קראתי עכשיו משהו ששווה הודעה נפרדת
16/01/2017 | 19:15
35
71
כתבה מאשה הלוי:

"יצר איתי קשר ידיד שלי עכשיו שלא מזמן פרסם בפייסבוק שהוא ואשתו נמצאים ביחסים פתוחים. על המקום הזמינו אותו למקום העבודה שלו ופיטרו אותו.
 אז לכל מי ששואל למה אני צריכה את הנראות הזו, ולמה שאני לא אשב בשקט ו"אעשה לביתי", ומה כבר יש לפחד מזה שידעו, זה למה. כי במדינת ישראל 2017 מפטרים אנשים על רקע זה שהם חיים בדרך שנכונה להם, מנהלים מערכות רומנטיות בדרך שנראית להם ולא עושים שום דבר שפוגע באף אחד אחר.
אנשים ביחסים פתוחים מרגישים היום בדיוק כמו שהרגישו חברי הקהילה הלהט"בית לפני כמה עשרות שנים. מפחדים לספר למשפחות. מפחדים שמישהו יגלה ויפטר אותם. מפחדים שיפגעו להם בילדים. וכל זאת למה? כי הם לא חיים בדרך בה החברה מכתיבה להם. כי הם מעזים לעשות את מה שרוב החברה הזו עושה גם ככה רק בגלוי במקום בסתר. כי הם מעיזים לשים מראה מול פני החברה שאי אפשר לברוח ממנה ולחברה ממש ממש לא נעים לראות.
אז אני לא הולכת לשום מקום. ואותי אי אפשר לפטר. ויהיה קשה לסתום לי את הפה. ואני אמשיך להיות לפה לקהילה שלמה של אנשים שעדיין מפחדים ויש להם הרבה מה להפסיד עד שיהיו מספיק אנשים שיוכלו לצאת החוצה מהארון ולהצטרף אלי כדי לייצר מאסה קריטית שמתישהו תאפשר לאנשים כמוני לחיות כאן בלי לפחד.
* עריכה: לשם הבהרה (באישורו) מדובר במדריך ילדים בממ"ד שהורים גילו שהוא במערכת פתוחה ואז התרעמו למנהל שפיטר. אני מקשיבה ברגעים אלו להקלטה של הודעת הפיטורין. זה נאמר בפה מלא כמה וכמה וכמה פעמים. אז מי שלא מאמין יצטרך לא להאמין לי אישית. אני פשוט מזועזעת ממה שאני שומעת. ממש."

ואני רק שואלת,
מה קורה פה במדינה הזאת?
לפטר מישהו רק בגלל שהוא במערכת יחסים פתוחה עם אשתו או בת זוגו?
לאן הגענו?
לאן עוד אנחנו שואפים להגיע?
לצפיה ב-'דעתי היא שאם הוא היה עובד במפעל'
דעתי היא שאם הוא היה עובד במפעל
16/01/2017 | 19:47
38
אז לא היה קורה הליך פיטורים ,אלא היה יוצר סקרנות לגבי בת זוגתו  ואורך חייהם!
יש לא מעט דברים שהשתיקה יפה להם בכל דבר גם במשפחה וגם במדיה ,למה זה צריך לעניין את חברי הפייסבוק שלי על  אורח חיים מתירני וחורג מהנורמה?כנל לגבי העבודה למה בעבודה צריכים לדעת אולי שיש לי סטוצים קסומים בעקבות הפייסבוק?

כשזה נוגע לחינוך או לאיש ציבור הנורמות קצת שונות ,יכולה להיות מורה לסבית שתעורר אנטי כלפיה בגלל אורח חייה וכנל לגבי דו מינית ,אנשים כאן אוהבים לפטפט ולכן מורה שבמקרה מצטלמת תמונות אירוטיות רכות היא בבעיה גדולה !
שוב בגלל אופי העבודה והמשרה היא גורם שמה לעשות צריך להתחשב ולדעת שאם אני חריג מהנורמה אז זה יכול לעורר כלפי!

האם המדריך הוא אדם דתי? בקהילה הדתית והחרדית למשל כל פיפס כל חריגה ויש פשוט כתם ,זה יכול להיות אוטיסט  במשפחה שישפיע על שידוכים ובטח מתירנות מינית וכו שזה ממש יכול להדליק את כולם שם!

החלטה לפטרו במסגרת של בית ספר דתי עם כל הצער שבכך לדעתי מוצדקת  ,כי מה לעשות אי אפשר למשל לשכב עם נשואות ולהיות רב או מורה  שעובד עם מורות נשואות  וכו ,היה או מוטב לכל אחד להיות בארון עם נטיותיו ואורח חייו המשונה בקהילה ,כי הנורמות קהילה חילונית היא לגמרי שונות !
אנשים לא יודעים עד כמה האקט של משכב זכר הוא חמור בקהילה דתית ..
לצפיה ב-'מוזר מאוד.'
מוזר מאוד.
16/01/2017 | 20:00
7
37
אני ביחסים פתוחים כל חיי ואף אחד לא חשב לפטר אותי בגלל זה.
וברור שלא אני המצאתי את זה, אני מכיר עוד כמה שחיים כך.
אז נראה לי שהסיבה לפיטורים היא שונה.
לצפיה ב-'אתה לא במסגרת קהילה דתית '
אתה לא במסגרת קהילה דתית
16/01/2017 | 21:07
6
29
הנורמות שם אחרות לגמרי..
לצפיה ב-'כדאי שתפסיק לדבר על דברים שאין לך מושג לגביהם.'
כדאי שתפסיק לדבר על דברים שאין לך מושג לגביהם.
16/01/2017 | 21:16
2
12
לצפיה ב-'אני קשור לקהילות הדתיות הכיפות הסרוגות אז אני קצת יודע..'
אני קשור לקהילות הדתיות הכיפות הסרוגות אז אני קצת יודע..
16/01/2017 | 22:41
1
12
לצפיה ב-'אתה לא יודע.'
אתה לא יודע.
16/01/2017 | 23:42
12
לצפיה ב-'אולי הנורמות שעל פני השטח'
אולי הנורמות שעל פני השטח
17/01/2017 | 09:01
2
43
אבל מתחת הכל הולך
לצפיה ב-''
17/01/2017 | 15:08
4
לצפיה ב-'ברור שיש הכל מהכול בכל מקום '
ברור שיש הכל מהכול בכל מקום
17/01/2017 | 18:23
5
ומה שעושים בשו שו לא כל העולם יודע,וכשזה מתגלה זה באמת פאדיחה נוראית שמשפיעה על כולם..
לצפיה ב-'יחסים'
יחסים
16/01/2017 | 20:04
4
40
אין לי בעיה עם מי שבוחר ביחסים פתוחים, סגורים, חד מיניים, דו או תלת.
בחיי, כל אחד שיחיה את חייו כראות עיניו כל עוד אין הדבר פוגע בסביבתו.
אני רק לא מבינה למה צריך להצהיר על כל דבר בריש גלי בפייסבוק?
כאילו, מה?
ולא, אני חושבת שלפטר מישהו בגלל אורח חייו זו חוצפה [אין לי מילה עדינה אחרת] ועדין, בשביל מה לפרסם?
כדי "לזכות"? במה בדיוק?
אני באמת לא מצליחה להבין את אלו שמשחררים לחלל המדיה אינפורמציה שאחר כך עלולה לפגוע בהם, כך או אחרת, ולא מבינים מה קרה, ועל שום מה ולמה...

כל אחד שיחיה את חייו,
יבחר את בני זוגו, 1 או יותר
ואם ממש מגרד לו באצבעות לכתוב ולספר על כך לעולם, שיקח בחשבון שעלולות להיות תגובות שהוא לא ממש יאהב
לצפיה ב-'יש תגובות שהוא לא יאהב'
יש תגובות שהוא לא יאהב
16/01/2017 | 20:17
1
31
ויש תגובות לא חוקיות = פיטורין.
לצפיה ב-'פיטורין לא חוקיים'
פיטורין לא חוקיים
16/01/2017 | 20:40
28
אין ספק שהדבר לא חוקי.
ועל זה שווה לתבוע את המעסיק שפיטר.

למעביד אסור להפלות בין עובדיו או בין דורשי עבודה מחמת מינם, נטייתם המינית, מעמדם האישי, או היותם הורים, גילם, גזעם, דתם, לאומיותם, ארץ מוצאם או השקפתם ב-: א.קבלתם לעבודה, ב. תנאי עבודתם, ג. קידומם בעבודה, ד. הכשרה או השתלמות מקצועית, ה. פיטורים או פיצויי פיטורים, ו. הטבות ותשלומים הניתנים לעובד בקשר לפרישה מעבודה. [1](סעיף 2 (א) לחוק שוויון הזדמנויות בעבודה, התשמ"ח 1988)

עפ"י חוק שוויון הזדמנויות בעבודה, כל מעביד המפלה בין עובדיו לבין דורשי העבודה מהסיבות שאוזכרו לעיל, לבית הדין לעבודה הסמכות לפסוק נגדו קנס, גם בהעדר נזק לעובד או לדורש העבודה, בסך של 134,600 ₪. זאת בנוסף לפיצויים הקבועים בחוק בעקבות פיטורים. (סעיף 15 (א) לחוק שוויון הזדמנויות בעבודה, התשמ"ח- 1988).

לצפיה ב-'אני בטוח שהפיטורין נבעו מדברים נוספים'
אני בטוח שהפיטורין נבעו מדברים נוספים
16/01/2017 | 20:55
22
וכמו שכתבתי בתגובה שלי למטה, הורים מאוד רגישית לאנשים שעובדים עם הילדים שלהם, ובצדק.

לצפיה ב-'את החופש ניתן בתל אביב לחיות כך '
את החופש ניתן בתל אביב לחיות כך
16/01/2017 | 22:43
16
רוב הערים בארץ עדיין יראו בכל מישהו שחריג מהנורמה מוזר וכו ויפטפטו עליו,וזה לא רק לגבי נטיה מינית וכו אפילו  אם הוא לא התחתן זה כבר סיבה לריכולים ולשמועות וכו בפרט שהמשפחה מוכרת..
לצפיה ב-'מדריך בממ"ד זו משרה מלאה? '
מדריך בממ"ד זו משרה מלאה?
16/01/2017 | 20:14
27
ואפילו שכן, אם הפייסבוק שלו חשוף לילדים היה עדיף שישמור את חייו הפרטיים
לבנות הזוג ולמשפחתו - מה העניין לפרסם קטע כזה ברבים?
לא ניתן להשוות סיפור כזה למקרים אחרים כי לרובינו יש מונוגמיה.
אולי לפטר היה מוגזם, אבל גם לא מוצדק להחצין הכל במיוחד לתלמידים
זו הרי הטענה נגד הלהטבים. כפי שאף אחד לא דוחף את האף לחיי הזולת מיוזמתו
להוציא מנהיגים... בהתאם מצפים שישמרו את העדפותיהם בדלת אמותיהם

לצפיה ב-'"מדובר במדריך ילדים בממ"ד" - לא בדיוק ג'וב חלומותיו, כן ?'
"מדובר במדריך ילדים בממ"ד" - לא בדיוק ג'וב חלומותיו, כן ?
16/01/2017 | 20:53
6
28
מעולם לא הכרתי מדריך ילדים בממ"ד.. ואני לא יודע מה זה אומר. מה שכן, בכל עבודה עם ילדים אני יודע שהורים נהיים אובר-רגישים, ובישראל זה עוד פינאטס לעומת ארה"ב.

אי אפשר לשפוט על סמך הפרטים הללו, אולי היה משהו נוסף בבנאדם שהפריע להם בו.

בקשר למערכת יחסים פתוחה, אני הייתי רוצה לנסות את המודל הזה במקום העבודה - לבוא ולחזור מהעבודה מתי שבא לי, לעשות מה שאני רוצה, לקחת הביתה את המכונת אספרסו אם שלי מתקלקלת..

וברצינות - מסקרן אותי לדעת איך העניין הזה עובד מבחינה מינית ורגשית. הייתי מנסה חודש בשביל לראות איך אני מרגיש עם כל העניין הזה, כי אי אפשר לשפוט סוג כזה של קשר מבלי לחוות אותו על בשרך.. אולי זה בריא יותר ממערכת זוגית ? מעניין לשמוע מכאלו שחיים את זה.

לצפיה ב-'זה בגלל שזה מסגרת דתית '
זה בגלל שזה מסגרת דתית
16/01/2017 | 21:06
2
21
ושמה הרגישות פי כמה וכמה ,אם בחורה עושה שטויות אצלם ישר זה מתפרסם בקהילה !
יחסים פתוחים לא תומך בזה ,יודע שיש לא מעט שלא בנויים לזוגיות ונאמנות לאחד,פשוט מאוד לא מדברים על הסטוצים ואם מדברים אז מגיעים לצירופים למיטה גם
אם כל אדם היה כנה עם בן זוגו הכל היה אחרת !
לצפיה ב-'עם כל הכבוד לכנות'
עם כל הכבוד לכנות
16/01/2017 | 21:19
1
31
וברור שכל אדם שנמצע במערכת זוגית מפנטז על סקס עם אחרים, אבל אנחנו בני-אדם, לא חיות, ויש לנו יכולת לווסת את החשק בכדי לקיים יחסי משפחה נורמלים.

אני לא רואה את עצמי יושב בבית כשאישתי נכנסת הביתה, ואני כזה "מה נשמע מותק, יש לך קצת זרע על השיער והלחי. אה, ומה חוץ מזה ?"

זה לא מרגיש נורמלי, אבל שוב, אני לא יכול להבין את המצב לגמרי מבלי להתנסות.
לצפיה ב-'בדרך כלל לא מדברים על זה '
בדרך כלל לא מדברים על זה
16/01/2017 | 22:40
17
זה נפוץ בפרק ב יותר..  ובחול למשל דווקא נתקלתי שבוגרות יותר 40 ומעלה נוטות למערכות יחסים כאלו, כשהיא יודעת שהיא הולכת עם הטבע שלה ולא מוגבלת או צריכה לתת דין וחשבון ,שוב המון לא בנויים למסגרת של נאמנות שני המינים,חלק חוששים מאיסור של לא תנאף עם נשואה ובושות במשפחה ולא גרושה וכו ומי שלא חושש זורם עם מאהב מזדמן עד שנתפס !אני מכיר אישית גבר שתמיד מבוקש בן להורים גרושים ,ורדפו ורודפות אחריו בסוף הסתדר עם גרושה פלוס 3  וחי איתה ויש לא את החופש איתה,אחותו חזרה מתל אביב כולה מקועקעת עדיין רווקה...
לצפיה ב-'תראה, אין לי מושג אם זה בריא יותר ממערכת זוגית מקובלת'
תראה, אין לי מושג אם זה בריא יותר ממערכת זוגית מקובלת
16/01/2017 | 21:07
2
30
אבל זכותו של כל אדם לחיות את חייו כראות עיניו.
וכן, זכותו לכתוב על כך היכן שהוא רוצה.
זכותם של אנשים להחליט שאורח חיים כזה לא מתאים להם,
אבל אין שום זכות לשום אדם לפטר אדם אחר על סמך חייו האישיים.
גם אם מדובר באדם שעובד עם ילדים, מה הקשר בין חייו האישיים
לעובדה שהוא מחנך אותם הכי טוב שיש, נותן ומשקיע בהם את כל מרצו
וכשרונו? האם הוא מחנך אותם לדבר עבירה? הוא מחנך אותם לגנוב?
ואולי דווקא מורה כזה יחנך אותם לפתיחות? לקבלת האחר? לליברליות?
אז נכון שהורים הם מאוד רגישים לילדיהם, אבל הורים גם צריכים להיות
הגיוניים ולא סתומים בלחץ. אם ההורים מחנכים את ילדיהם לבגרות, לפתיחות ולליברליות, אז כיצד זה מתקשר עם העובדה שהם לוחצים לפטר מורה שבחייו
האישיים הוא ליברלי?
בקיצור, לא טוב ולא תקין.
לצפיה ב-'אני לא מצדיק את הפיטורים'
אני לא מצדיק את הפיטורים
16/01/2017 | 21:16
23
רק משקף איך זה גם בעוד מקומות בעולם.. בארה"ב, בקהילות מסויימות יפטרו גם אתאיסטים.. וכן, מדובר בארה"ב.
דווקא בסין יש הרבה יותר פתיחות, ולרוב הם ישאלו שאלות ויהיו חצופים אם מישהו יתוודה שהוא מקיים כזה קשר, אבל לא יפטרו אותו.

ובכל מקרה, אני ממש לא חושב שזה האישו העיקרי, אולי הבנאדם בעייתי ממילא ? אולי התלוננו עליו בנושאים אחרים ?
אי אפשר לשפוט על סמך מעמד של צד אחד.

לצפיה ב-'תיראי יש הגיון רב בדברייך ,מה לעשות '
תיראי יש הגיון רב בדברייך ,מה לעשות
16/01/2017 | 22:34
18
שאנחנו חברה עם כללים ונורמות  מסויימים ,זאת קהילה דתית בית ספר דתי ,עם כל הכבוד לבחירה החופשית ,כשאתה נמצא בקהילה ומשרת חינוך וכו  תקח בחשבון שזה יעורר אנטי כלפייך  ודרך חייך! וזה לא מתוך שנאה או רוע זה חלקממסגרת קהילה דתית ,כמו שאני לא ארצה לראות את את האימהות הדתיות באות לאספת הורים בלבוש נועז וחשוף ופרובקטיבי ,ככה גם למחנכים את ילדי לא הייתי רוצה לדעת על מעלליהם או התנסויות מיניות או פנטזיות או סטיות מסויימות ,והוא יכול להיות אחלה מורה וכו ,אבל מה לעשות  שזה מפריע !אני חוזר שוב זאת קהילה ובית ספר דתי עם ערכים ואמונות וכו
בקהילות מסויימות כאן מאוד שומרים על הילדים ,מספיק יש להם צרה עם האינטרנט וכו  אז בטח שמורה כזה ידליק אותם!
מורה בת 27  עפה ממשרד החינוך ,בגלל לחיצה בטעותוהתלמיד בכיתה קיבל את הענן שלה עם תמונות אירוטיות !מה לעשות ברגע שהתלמידים שומעים שהמורה שובבה  מינית קלות אז נהרס יחסי תלמיד מורה!
הטעות של המורה היתה  שפרסם בפייסבוק קבל עם ועדה ולכן נדפק
לצפיה ב-'הוא אשם - כיוון שאיננו מגיש תלונה לבית הדין לעבודה !!!'
הוא אשם - כיוון שאיננו מגיש תלונה לבית הדין לעבודה !!!
16/01/2017 | 23:42
12
24
סתם לקטר ולהתבכיין באינטרנט, זה חסר ערך באופן מוחלט.

למה הכוונה ב-"ממ"ד?  מרחב דירתי מוגן? או בית ספר דתי
כי אם מדובר בבית ספר דתי, האם בחוזה שלו כתוב שעליו לנהל את חייו הפרטיים כמקובל אצלם ? ומפרטים ?

כי אם יש תנאי כזה, תביעה לא תעזור לו, הוא הפר חוזה, אבל אם זה לא קיים, הוא יזכה בבד"ע.....

לצפיה ב-'במה הוא יזכה? ממתי אסור לפטר שכיר ונדרשת הנמקה?'
במה הוא יזכה? ממתי אסור לפטר שכיר ונדרשת הנמקה?
17/01/2017 | 08:03
11
25
כל עוד הוא מקבל פצוי פיטורין וכל מה שמגיע לו (ימי מחלה חופש וכד')
אני פיטרתי מנקה בבנין בגלל חלוקי דעות והתבטאות בענין עדתי
בכלל מחוץ לעבודה - שילמתי חודש פצוי על כל שנה שעבד וסלמת.
לצפיה ב-'לא מדובר במקום עבודה פרטי, זה ההבדל.'
לא מדובר במקום עבודה פרטי, זה ההבדל.
17/01/2017 | 08:31
12
לצפיה ב-'איזו השוואה הזויה בין מנקה בבנין הפרטי שלך'
איזו השוואה הזויה בין מנקה בבנין הפרטי שלך
17/01/2017 | 14:13
9
11
לבין עובד מחנך במוסד ממלכתי (דתי) שבו צריכה להיות לו הגנה על פי חוק,
כי אסור לפטר ללא סיבה מוצדקת. והוויכוח הוא עקרוני אם זאת סיבה מספקת
לפטר מישהו גם אם זה מוסד חינוכי.
לצפיה ב-'כל עבודה מכבדת את בעליה - אין סיבה להגן יותר על עובד בחינוך'
כל עבודה מכבדת את בעליה - אין סיבה להגן יותר על עובד בחינוך
17/01/2017 | 16:22
8
11
עובד במוסד חינוכי צריך לשמור על ריחוק והגיינה מוסרית יותר מעובד נקיון
אם מצד אחד מחנכים אותנו לא תנאף ונישואין פתוחים הם עילה מובהקת לגרושין
לא סביר בעיני שמדריך יחצין את מעשיו ועוד במוסד דתי ויתלונן בפרהסיה על פיטוריו.
מעבר הקביעות והחסינות של המוסדות הממלכתיים היא סחיטה לא פחות ולא יותר
אם היה ניתן לפטר בקלות רבה יותר הציבור היה רק מרויח מכך.
לצפיה ב-'עדיין לא הבנתי מה הקשר בין חייו האישיים של מישהו'
עדיין לא הבנתי מה הקשר בין חייו האישיים של מישהו
17/01/2017 | 17:51
2
10
לבין איכות עבודתו.
אין בזה שום עילה לפיטורין.
אם מישהו מפרסם בפייסבוק הפרטי שלו, איזשהו פרט על חייו האישיים, אין שום
סיבה למישהו לפטר אותו רק כי זה לא "מוסרי" בעיניו. דעות כמו שלך יחזירו אותנו
מאה שנה אחורנית. לפטר פועל ניקיון על רקע חילוקי דעות פוליטיים, זה גם מעשה
לא יאה בעיניי וזה בלשון המעטה.
לצפיה ב-'כי מדריך אמור לסמל דוגמא אישית נורמטיבית ולא חריגויות חדשות '
כי מדריך אמור לסמל דוגמא אישית נורמטיבית ולא חריגויות חדשות
17/01/2017 | 18:37
7
במקרה שלי זה לא היה פוליטיקה (למה לביבי מותר?) אלא תפיסה
חולנית דתית/עדתית ליהדות אירופה שהם מן הסתם המורשת שלי..
 אין לי בעיה לחזור 2000 שנה אחורה הרי זה הבסיס גם לציונות החילונית...

לצפיה ב-'ברמת העיקרון לא אמור להיות קשר ,אבל מה לעשות במוסדות '
ברמת העיקרון לא אמור להיות קשר ,אבל מה לעשות במוסדות
17/01/2017 | 18:38
6
חינוך חושבים אחרת על דוגמא אישית אמונה דתית מסורת וכו ,וכשאתה בחרת וזו זכותך בדרך שונה אז זה מעורר תרעומת וורצון להרחיק וכו!
קהילה דתית לא יכולה לקבל את הכול כמו בתל אביב,ברגע שאתה מפרסם מידע אישי עלייך לכולם גם בפייסבוק תזכור שזה עלול להיות כנגדך בסופו של דבר!
לא תוכיח ותתבע וכו  אחר כך סתם עינוי ,זה שווה למורה או מרצה שוכבים עם תלמידים והבינו שזה טעו ורוצים לחזור ללמד ..
לצפיה ב-'אותי טיפה קשה לפטר כי אני עצמאי,'
אותי טיפה קשה לפטר כי אני עצמאי,
17/01/2017 | 18:32
4
10
אבל לפטר על ""לא תנאף"? 
מה בדיוק הקטע?
אנחנו לא בדדיווק חיים ע"פ חוקי התנ"ך  אם כי בישראל יותר.
אני מניח שאתה מתלהב גם מאיסור הצגת חמץ בפסח ומאיסור
תחבורה ציבורית בשבת.

לצפיה ב-'הקטע שהרוב חי מונוגמי ותובעים גרושין על בגידות - יש גבולות '
הקטע שהרוב חי מונוגמי ותובעים גרושין על בגידות - יש גבולות
17/01/2017 | 18:43
1
11
הערכים שלי לא שייכים לקטע דתי אבל המדריך נמצא במוסד דתי
אם בכנסת אוסרים על חצאית קצרה כאן מדובר בשחיטה של בסיס
חברתי וערעור מוסד המשפחה. מה משמעות משפחה אם הילדים
חיים תחת בני זוג מתחלפים?
לצפיה ב-'ספר על משמעות החיים בכלל,'
ספר על משמעות החיים בכלל,
17/01/2017 | 20:03
6
אח"כ נעבור למשמעות משפחה.
לצפיה ב-'הקטע הוא שהמדינה הזאת צועדת אחורנית בצעדי ענק'
הקטע הוא שהמדינה הזאת צועדת אחורנית בצעדי ענק
17/01/2017 | 19:48
1
2
לצפיה ב-'זה בהחלט ניקרא כמו איראן יותר ויותר.'
זה בהחלט ניקרא כמו איראן יותר ויותר.
17/01/2017 | 20:06
1
לצפיה ב-'פנייה ליאיר לפיד ולמי שמאמין בו...'
פנייה ליאיר לפיד ולמי שמאמין בו...
17/01/2017 | 00:28
20
52
הוי יאיר יאיר... הייתי במפגש לקראת הבחירות שקיימת בטבעון. מכרת לנו צ'יזבט, שביבי פיטר אותך כשר אוצר, משום שלא רצה שתקבל את הקרדיט על תקציב שנתי מאוזן, לאחר שהצלחת לאזן את התקציב. כפועל יוצא מכך, הוא נאלץ לפזר את הממשלה ויצא לבחירות מוקדמות. אז אמרת. אלא שכעת, מסתבר שביבי בעצם הודה, שהוא הקדים את הבחירות, כדי לנטרל את "חוק ישראל היום". כאילו מה? העיתון (הביביתון החינמון), היה חשוב לו יותר מהכל. יותר מאיזון התקציב שלך, ותעלה מערכת הבחירות כמה שתעלה. אז הנה, אמנם עברה תקופה, אבל למרות הכל, המרצע יצא לבסוף מהשק! ובינינו? לא אאמין שאתה לא ידעת זאת כשר אוצר. אבל אתה סיפרת סיפור שהיה לך נוח לספרו... על כוונתו של ביבי לפגוע דווקא בך - ובדרך זו, לעצור את הצלחתך. "אבל אל חשש". (כמו שאמרת אז)? "המפתחות בפנים. כעת צריך רק להתניע ולנסוע". זוכר? אז מה אגיד לך יאיר? כשאדם דובר אמת, הוא מישיר מבט ויושב או עומד זקוף מול המצלמה או מול קהל שומעיו. אבל אתה? אתה תמיד מטה גוף וראש. הבלוף ניכר משפת הגוף שלך. לכן, ראוי שלא תשלה את עצמך! כדאי שתפנים זאת, וראוי שגם הציבור שעדיין מאמין בך יידע, שהסתרת מעמנו אמת מרה, ובדרך זו חיפית על ביבי. נראה שלשניכם היה חשוב יותר להציל את העיתון הזה והעם הטיפש ישלם על כך. כאילו מה? החינמון הזה עלה לעם ישראל הרבה יותר מאשר היה עולה לכולנו לרכוש מדי יום עיתון איכותי במחיר מלא. אבל אנחנו נשארנו עם חינמון ריק מתוכן ועם חור חדש בתקציב. כל זאת בברכת הביבי ובשיתוף פעולה מצדך. אין לי ספק, שאתה קיווית לקצור יותר מנדטים משעלה בידך בפועל, ולכן שתקת. יפה לכם!
לצפיה ב-'אני מרחם עליך שאת מקדישה כ"כ הרבה זמן ומרץ להשמיץ פוליטיקאי'
אני מרחם עליך שאת מקדישה כ"כ הרבה זמן ומרץ להשמיץ פוליטיקאי
17/01/2017 | 12:09
1
38
נכון, הוא לא קדוש ולא בניתי לו פסל מתחת לבית. אני יותר בעד הדעות שלו, מאשר בעדו. ובין השאר, בגלל שהוא לא מנפנף בבת האוטיסטית שלו כמו ד"ר רבינוביץ', שחילק כדורים למטופלי האח הגדול ולא הצליח לבלום את דודו טופז לפני שהתחיל בהרס עצמי. 
לצפיה ב-'כדאי שכל בוחר בישראל יפנים, שדעות לחוד ומעשים לחוד. '
כדאי שכל בוחר בישראל יפנים, שדעות לחוד ומעשים לחוד.
17/01/2017 | 12:28
23
כשביבי החליט לצאת לבחירות כדי להציל עיתון זבל, יאיר לפיד דיבר על כך, שביבי
הולך לפזר את הממשלה, רק משום שהוא אינו רוצה לאפשר לשר האוצר לצבור
נקודות זכות בגין התקציב שהוא מתכונן להעביר בהצלחה רבה. הלפיד כבה, כשיהיר
ניסה לקטוף לעצמו כוכב הצלחה, בו בזמן שהוא הסתיר מהציבור את הסיבה
האמיתית, שבגללה החליט 'ירום הודו' לפזר את ממשלתו. עלות הקדמת הבחירות
לא עמדה כלל לנגד עיני שר האוצר המפוטר, ומכזה צריך להיזהר. זה הכל. לקחת
זאת בחשבון? נהדר. לא לקחת? אתה עוד תקבל גם ממנו את השוס שהוא יכין
עבורך. והוא יכין, כי כזה הוא.
לצפיה ב-'אביבן ידידי, יכולתי להתלהם לא פחות ממך, אבל אני מתאפקת'
אביבן ידידי, יכולתי להתלהם לא פחות ממך, אבל אני מתאפקת
17/01/2017 | 13:59
7
49
יש משפט מאוד נכון לתקופה הזאת,
והמשכיל בעת ההיא יידום.
יאיר לפיד, ואודה לך מאוד אם תפסיק לקרוא לו יהיר לפיד כי זה מעצבן אותי באופן אישי, בזמן ההוא היה משוכנע לפי כל הפרסומים, שנתניהו מאשים אותו בניסיון לפוטש נגדו, ומאחר והוא אישית היה משוכנע שהוא הצליח בתור שר האוצר לעשות אי אילו דברים שבטווח הארוך היה להם סיכוי להצליח ולהביא שינוי דרסטי, ומאחר
והוא למד להכיר את ראש ממשלתינו שהוא אדם שמאוד לא אוהב מצליחנים (בעיני העם, ראה מקרה כחלון) הוא הבין בצדק רב שנתניהו שם לו אמבוש  ומצא לעצמו תירוץ לפרק את הממשלה וללכת לבחירות חדשות.
הייתי רוצה שתביא לי איזו אסמכתא שאכן יאיר לפיד היה בסוד העניינים של העיסקה בין נוני מוזס לנתניהו. תביא לי בבקשה הוכחה שיאיר לפיד ידע מה הגורם האמיתי לפירוק הממשלה. תביא לי הוכחה שיאיר לפיד היה איש סודו של נוני מוזס וידע בדיוק מה קורה עם ישראל היום.
לזרוק השמצות ועוד כל מיני דיאגנוזות על שפת גוף, זהו עלבון לאינטליגנציה שלי.
גם אילנה דיין מטה את ראשה לצד ימין כשהיא מדברת וברור לכל בר דעת שהיא לא משקרת. לפעמים יש בעיה בעמוד שדרה צווארי (לדוגמא אצלי) דבר שגורם לראש להיות מוטה כלפי צד ימין או שמאל וזה גם יכול להיות בגלל התחביב שלו
(איגרוף) ובטח ובטח שלא בגלל הפרשנות המגוחכת שלך על שפת גוף. חאלאס.
יש גבול לכמה שטויות אני יכולה לקרוא ביום אחד
אז אני לא מעריצה את יאיר לפיד והוא לא הגורו שלי או של משפחתי, אבל יאיר לפיד השכיל לאסוף סביבו חבורה טובה של אנשים שביחד הם יתפקדו היטב בממשלה חדשה אשר תקום.
אז אני לא רוצה לעשות כאן תעמולה וכולכם כאן אנשים בוגרים ויש לכם מספיק שכל ואינטליגנציה לעשות את חשבון הנפש שלכם ואת מי אתם רוצים לראות בממשלה,
אבל באמת קשה לי עם פוסטים כאלה, מטופשים שמעליבים את האינטליגנציה שלי.
במקום לרכז את כל האש נגד נתניהו, אתה מפזר כוחות ומבזבז אש מיותרת על כוחותינו. ממש לא חכם מצידך. תצביע למי שאתה רוצה, אבל תפסיק לעשות דמוניזציה למפלגה או לאיש שלא הזיק לך שבסך הכל היה בממשלה פחות משנה וחצי. תפנה את האש שלך כלפי ראש הממשלה שכבר עשר שנים עושה כאן כרצונו.

לצפיה ב-'כל עוד אינך עוצרת את אחד המדריכים הידועים, שמכנה את נתניהו '
כל עוד אינך עוצרת את אחד המדריכים הידועים, שמכנה את נתניהו
17/01/2017 | 14:37
6
14
'נרונתניהו', ואת האבא של הבן, שמכנה את אותו איש "נהנתניהו", הרי שאין לך כל
זכות לבקש ממני שאחדל לקרוא לבעל הגוף הנטוי "יהיר". לגבי השאר... אין לי דרך
להוכיח לך, אבל עובדה, שאמנון אברמוביץ' כן זיהה את 'פעולות ההצלה' של ביבי
כלפי החינמון הידוע לשמצה. ומכיוון שאם לפיד אינו יהיר, הוא היה אמור לזהות זאת
גם כן. אז... אם אכן צדקתי והוא אכן יהיר להחריד, הוא ראה במעשיו של 'ירום הודו'
ניסיון לפגוע דווקא במוניטין שלו. אז או שהוא יהיר או שהיא שוטה. בכל מקרה. אוותר עליו כמנהיג.
לצפיה ב-'יופי טופי'
יופי טופי
17/01/2017 | 15:05
5
19
אז את כל מסע ההשמצה שלך אתה מבסס על ה"עובדה" שאברמוביץ זיהה
את מסע ההצלה של נתניהו לגבי ישראל היום, ואי לכך גם יאיר לפיד היה צריך
לזהות, אז אני מצטערת. אני לא יכולה להתייחס לדבריך ברצינות. לא יהיר ולא שום בולשיט אחר ישכנע אותי שאתה מבין על מה אתה מדבר. בכל העיתונים, בכל כלי תקשורת במדינה הזאת, הגירסה הייתה שירום הודו חשש מפוטש מצידו של לפיד יחד עם ציפי לבני והמלשינים היו החרדים. במשך חודשים רבים יאיר לפיד טען שלא היו דברים מעולם, והוא היה משוכנע שאכן אדון נתניהו חושש ממנו ומהצלחה שלו.
היום, אתה רואה זאת כיהירות, אני רואה זאת כאי ידיעה עד כמה אדון נתניהו הוא מניפולטור שעוד לא ברא השטן. ועל זה אתה צולב עכשיו את לפיד. באמת כל הכבוד. מגיע לך צל"ש.
לצפיה ב-'יחפנית, אל תהי תמימה.'
יחפנית, אל תהי תמימה.
17/01/2017 | 16:18
4
36
ואני אומרת לך זאת כדי שלא תתאכזבי עד עמקי נשמתך כשהדברים
יחלו לצוף מעל פני השטח. לפיד אינו זך כלל. כמו גם אלו שבחרו לדמום
כרגע. הם אינם דוממים בשם הממלכתיות המתבקשת או בשם איזשהו
עקרון החפות. נהפוכו.

יאיר מאוד מקושר. הקמפיינים מאחוריו רובם ככולם בסיוע אנשי ממון
ותקשורת, לרבות נוני מוזס. בדומה לשקד, ליברמן, בוז'י לבני ובנט.
לצפיה ב-'והאמת שיהיר יותר מהשאר. הוא המשיך וכתב במוסף ידיעות גם כשהיה'
והאמת שיהיר יותר מהשאר. הוא המשיך וכתב במוסף ידיעות גם כשהיה
17/01/2017 | 16:36
1
14
אמור לפרוש מהעיתונאות לקראת לכתו לפוליטיקה. וזה כי... השתלם לו. 
מה לעשות? גם הוא לא ויתר על מנעמי הצלחת. תמים הוא בטח לא היה.
לצפיה ב-'מה שבאמת באמת חבל, זה שככל שתרצי לגייס כוחות נגד הנהנתן,'
מה שבאמת באמת חבל, זה שככל שתרצי לגייס כוחות נגד הנהנתן,
17/01/2017 | 16:49
9
לא תצליחי לנקות את מרבית חברי הכנסת מהזוהמה שדבקה בהם. 
ובאמת שלא חשוב, האם זה מישהו מהמחנה הציוני, מש"ס, מדגל אדום, מהליכוד או
אפילו מהמפלגה של ההוא שהעביר פלאפונים למחבלים שיושבים בכלא.
אז... אולי בסוף עוד אחליט לתת את קולי לההם שם. ממרץ. לא שאני בעד, אבל...
מה לעשות? זה מה שנותר.
לצפיה ב-'ואני אומרת דיה לצרה בשעתה. הנבואה ניתנה לשוטים'
ואני אומרת דיה לצרה בשעתה. הנבואה ניתנה לשוטים
17/01/2017 | 16:53
1
15
אני לא מוכנה להתנבא מה יקרה אם זה יעלה או ההוא יעלה לשלטון.
אני מעדיפה לשמור על תמימותי ולהגיב לגופו של עניין בהתאם לידיעות שיש
בידי ולא בהתאם לתעמולה של מישהו אחר. הרי לפי אותו ההיגיון אני יכולה להיות
מושפעת מהתעמולה של שחר ולהחליט שנתניהו הוא הטוב ביותר ואין מלבדו.
אני מעדיפה להיות תמימה ולהאמין למי שאני מאמינה על סמך העובדות שאני יודעת.
ותאמיני לי שאני עוקבת אחרי יאיר לפיד מאז שהחליט לפנות לפוליטיקה. לא תמיד אני מסכימה עם המהלכים שלו, ולא תמיד אני מאושרת מהדברים שהוא אומר, אבל אני מכבדת את ההחלטות שלו ולא דנה אף אחד עד שאני לא מגיעה למקומו, במיוחד בכל מה שקשור לביקור בכותל או הפרשת חלה וקידוש. אני חילונית למהדרין ומדליקה נרות שבת ומאמינה בכל ליבי שיש כוח שהוא מעבר ליכולת הבנתי או השגתי ולוקחת מהדת ומהתורה את מה שעושה לי טוב ומעודד אותי.
לצפיה ב-'זו זכותך'
זו זכותך
17/01/2017 | 17:52
4
לצפיה ב-'למיטב זכרוני הטריגר היה חוק מע"מ אפס לדירות לצעירים'
למיטב זכרוני הטריגר היה חוק מע"מ אפס לדירות לצעירים
17/01/2017 | 16:28
9
20
לפיד נכשל כשלון מתגלגל הן בהעברת החוק, הן בפרוק הממשלה
(שהיה יכל לחבור לשמאל ולהציג גוש חוסם כמו היום)
בהמשך התבזה, ללא שהשמיע יבבה,  בריסוק כל החוקים המשווים
את החרדים לאזרח החילוני הנחות:  גיוס וקצבאות וכד'..
מה נותר לו לעשות?  180 מעלות לעטות טליתו להפריש חלה
כמו מי שעולמו חרב ומתחזק באמונה, מיאוש וחוסר תושיה.
לצפיה ב-'אז איך שלא נסתכל על זה, הוא לוזר שנכשל כישלון מהדהד. '
אז איך שלא נסתכל על זה, הוא לוזר שנכשל כישלון מהדהד.
17/01/2017 | 16:34
1
9
התחיל את דרכו ביהירות ואזל.
לצפיה ב-'הגשם ישטוף הכל'
הגשם ישטוף הכל
17/01/2017 | 18:26
9
מה היא רוצה בעצם..
לצפיה ב-'בולשיט. '
בולשיט.
17/01/2017 | 17:56
6
4
לצפיה ב-'חחח... רק תראי מה אמר הרופא ליאיר בקשר אלייך.'
חחח... רק תראי מה אמר הרופא ליאיר בקשר אלייך.
17/01/2017 | 17:58
5
16
טוב נו. הרופא הוא נוני מוזס, החולה היא את ויאיר הוא בן הזוג, לצורך ההבהרה הנדרשת.
לצפיה ב-''
17/01/2017 | 18:10
4
38
אישה חכמה.
לא נותנת לגברים לסובב לה את המוח.
גם אני לא משתכנעת מבולשיט.
לצפיה ב-'הקטע הרע הוא, שזה מה שנוני אמר ליאיר בקשר לאלה המאמינים בו.'
הקטע הרע הוא, שזה מה שנוני אמר ליאיר בקשר לאלה המאמינים בו.
17/01/2017 | 18:32
3
5
לצפיה ב-'תחליף בדיחה. ה בדיחה הזאת לא מוצלחת במיוחד'
תחליף בדיחה. ה בדיחה הזאת לא מוצלחת במיוחד
17/01/2017 | 18:55
2
32
כל אחד יכול לפרש אותה כרצונו.
אני פרשתי אותה אחרת ממך.

לצפיה ב-'בכל מקרה, איני שש לשמש שפן מחקר כדי לוודא עד כמה יהיר'
בכל מקרה, איני שש לשמש שפן מחקר כדי לוודא עד כמה יהיר
17/01/2017 | 19:07
1
7
הוא סמל של הצלחה. לטעמי, אין מצב שהוא יתגלה כסיפור הצלחה.
לצפיה ב-'אף אחד לא יודע ואף אחד לא יכול לדעת'
אף אחד לא יודע ואף אחד לא יכול לדעת
17/01/2017 | 19:47
8
אנחנו לא מדינה נורמאלית.
עד שלא תשתנה שיטת הבחירות, אנחנו נאלץ לסבול ולהתפשר עם החרדים ועם מפלגות קטנות וסחטניות. אף פעם אי אפשר יהיה לספק את כולם.
לא משנה כמה יאיר לפיד יהיה טוב או ירצה לעשות טוב, תמיד יהיו כאלה שינסו
לשים לו מקלות בגלגלים. זאת המדינה שלנו. מדינה בהפרעה.
תוקפים אותו גם מימין וגם משמאל. במקום לחזק אותו כי הוא היחיד שיכול להוריד את נתניהו, אז מנסים להכשיל אותו כדי להנציח את נתניהו לעוד כמה שנים במידה ולא יכניסו אותו לכלא.
זה פשוט לא נורמאלי. מדינה לא נורמאלית.
כל זמן שאתה לא קולט שמרצ לא תתחזק מעבר לעוד מנדט פה ושם,
ואתה לא מסוגל להבין שהמחנה הציוני לא יכול לבצע מהפך,
אז אתם תמשיכו לאכול חצץ ולהאשים את יאיר לפיד עם כל הבולשיט שלכם.
לצפיה ב-'ממליץ לכם לקרוא את החלטת הרב....'
ממליץ לכם לקרוא את החלטת הרב....
17/01/2017 | 07:48
40
43
ואחרי כן, לעבור לטוקבקים. אהבתי את התגובה הרביעית, של משה משה.
http://www.mivzakon.co.il/click.asp?ID=1297080
לצפיה ב-'רב שילמד קצת תורה ולא יעסוק בפוליטיקה...'
רב שילמד קצת תורה ולא יעסוק בפוליטיקה...
17/01/2017 | 09:07
27
29
א.
שלא יבלבל את המח עם דוד המלך, אם הוא משווה את נירונתניהו לדוד המלך, אז יש דברים בגו.
זו דוגמא מצויינת.
הוא רק שכח לציין שדוד המלך עבר עבירה שדינה מוות בשריפה, ובמקום זה קבל את בת שבע באופן רשמי ובנו הפך למלך.  (מי שנענש על הפשעים שלו, היה דווקא התינוק הראשון...)
השאלה אם גם נירונתניהו מתנהג כמו שמתנהג בהשראה של דוד המלך (הרי פחות מזה זה לא ממש נוגע לו),  כי אז זה באמת מתאים לו.
ובכלל מי שתנכל לדוד המלך ? הנביא שהודיע לו שהמוות ירדוף אותו ?
ב.
מי שמשקר כאן הוא הרב הזה, כיוון שהעם לא בחר בנתניהו אלא בערך רק 12% מהעם.  אבל למה לא לשקר, הרי הציבור באתר "כיפה" מטומטם ומאמין שמה שאומר רב זה נכון (ראה התגובות). פשוט עלוב נפש. וגם כרב הוא לא משהו......

על נירונתניהו כמו על דוד המלך בהחלט אפשר לאמר:"איש רע וטוב לו".....

לצפיה ב-'שכחת את סעיף ג''
שכחת את סעיף ג'
17/01/2017 | 09:41
26
43
אם נתניהו יילך אז רוב הסיכויים שמי שיבוא במקומו לא ייתן להם מליוני שקלים בשביל שישבו על התחת ולא יעשו כלום ולא יתרמו למדינה ..
בגלל זה הם נאחזים בו בשיניים ..
הגיע הזמן שמישהו יחזור בזמן וייתן לבן-גוריון על הראש עם השטות הזאת של "תורתם אמונתם"
לצפיה ב-'ממש לא בטוח. גם השמאל וגם כימין עודדו ומימנו את המתנכלים.'
ממש לא בטוח. גם השמאל וגם כימין עודדו ומימנו את המתנכלים.
17/01/2017 | 10:11
19
ההיתלות בחרדים לצורך הקמת קואליציות היה נחוץ תמיד, ורק ממשלה אחת הצליחה
לחמוק מהעול הזה.
לצפיה ב-' שכחת משהו...'
שכחת משהו...
17/01/2017 | 10:19
24
57
אם זה היה באמת כך,
אז עוד יכלו החרדים להציג את הצ'קים שהם מקבלים.

ד"א נזכרתי בדבר,
קבלתי לאחרונה מזכר, המדבר ממשרד החינוך שלא מעביר אגורה שחוקה לביה"ס החרדיים,
בה בעת שביה"ס נוצרים וגם ערבים מקבלים עשרות מליונים.

על זה כבר בכה הנביא שאמר: "לשונם חץ שחוט..."
לצפיה ב-'לא ברור לי. צריך לבדוק היטב את הנושא. '
לא ברור לי. צריך לבדוק היטב את הנושא.
17/01/2017 | 10:21
31
וממתי ניתן לשחוט חץ שהוא בעצם גם חפץ וגם כלי שיכול לשמש לשחיטה? 
או שמא יש לשורש ש.ח.ט. משמעות נוספת פרט ליצירת קטל?
לצפיה ב-'אתה שוכח שהרוב המוחץ לומדים בכוללים וישיבות ואלו חיים על'
אתה שוכח שהרוב המוחץ לומדים בכוללים וישיבות ואלו חיים על
17/01/2017 | 10:50
21
27
על חשבוננו כמו עלוקות!
למה בחו"ל חרדים עובדים חצי יום ולומדים חצי יום ועדיין נחשבים לעילויים ?

אם כבר הרב הזכיר את דוד המלך אז הרי עליו מספרים שבבוקר היה רועה את הצאן ובלילה היה לומד דברי תורה ..

אם כבר נגעתי בנושא אז רק אוסיף דבר אחד קטנטן ..
זאת טעות גורלית לנסות לגייס חרדים כי העלויות של הפיכת צה"ל ל"גאלט כשר" לא פרקטיות ..
מה שכן חשוב זה שהם ייכנסו למעגל העבודה במקום .
במשטרה + מד"א  + בתי החולים + כיבוי אש זקוקים נואשות לכ"א ושם אפשר לשלב חרדים ככוח עזר ...
לצפיה ב-'הרוב המוחץ '
הרוב המוחץ
17/01/2017 | 11:49
20
18
אתה לא בעניינים זאדק.
1) רובם עובדים, לא לומדים. אתה הרי הוכחה לכך שאינך מסוגל לשבת ללמוד 16 שעות כל יום. נמצא שמיעוטם לומדים.
2) דוד היה רועה את צאן...אביו.
3) מאחר שכבר הסברנו שהם עובדים, למה אתה מכריח אותם לעבוד היכן שמתחשק לך?
לצפיה ב-'יודע מה .. אתה צודרעק! הרוב בהחלט עובדים ..'
יודע מה .. אתה צודרעק! הרוב בהחלט עובדים ..
17/01/2017 | 12:05
19
22
עלינו בעיניים |יענו|

ממליץ לך ללכת לבלוקבאסטר ולהחזיר את הסרט שאתה חי בו ..
ולגבי זה שהצאן היה של אביו או שלו זה משנה ? העיקר שדוד עבד והחרדים לא.
ומי אמר שאני מכריח אותם לעבוד במקומות שרשמתי ?
רק המלצתי שעדיף שינסו לשלב אותם במקומות האלו במקום לחייב אותם להתגייס כי הדבר "נוגד את אמונתם" |יענו|
לצפיה ב-'חחח צאן אביו. גם בן ממשיך במשק מטפל בעדר של אביו, אבל בבוא'
חחח צאן אביו. גם בן ממשיך במשק מטפל בעדר של אביו, אבל בבוא
17/01/2017 | 12:31
18
16
היום הוא גם יירש אותו, ואז בנו ימשיך ויטפל בעדר שלו. על מי בדיוק אתה מנסה
לעבוד איש מתח?
לצפיה ב-'יש לכם את התלוש משכורת שלו '
יש לכם את התלוש משכורת שלו
17/01/2017 | 12:58
15
20
מאבא ישי?

אביבן וזאדק, לא לעקם את התורה ולא את המציאות.
לצפיה ב-'זה שמאמין בתורה ובסיפורי הסבתא שבה הוא מעקם המציאות, '
זה שמאמין בתורה ובסיפורי הסבתא שבה הוא מעקם המציאות,
17/01/2017 | 12:59
14
בעיקר כאשר הוא גם הופך אותה לקרדום לחפור בו.
לצפיה ב-'1. אבידן הכניס את התלוש משכורת '
1. אבידן הכניס את התלוש משכורת
17/01/2017 | 13:58
13
12
2. אני דיי בטוח שהיה כתוב איפושהו שדוד היה רועה צאן לפני שהומלך וגם שהיה כתוב שהוא היה "צדיק" שלומד תורה בנוסף להכל ..

אותי לא מעניין מי ירש את המקנה בסופו של דבר אלא יותר העובדה שהוא לא פתח לעבוד במקביל ללימודי התורה ..

הרי בחו"ל אין חרדי אחד שיושב על התחת כל היום "לומד" ובסוף החודש הולך לקבל על זה סעד מאיזה גוף כלשהו .. השטות הזאת קיימת "בזכות" בן גוריון שלא השכיל להגביל כמותית את מס' השנוררים שיורשו ללמוד בישיבה\כולל\וואטאבר
לצפיה ב-'מאיפה אתה יודע?'
מאיפה אתה יודע?
17/01/2017 | 14:15
12
36
הישיבות שם מיוחדות?
אני עוד לא הבנתי איזה סעד מקבלים מ-400 ש"ח בחודש.
עוד לא הזכרתי את התקציבים שמקבלים הישיבות של החילונים בישראל, אותם אני כמוך גם מפרנס - ויותר מהאברך.

מה עם העובדה שאברכי כוללים הלומדים בבית המדרש, האישה מפרנסת? כי אז, אתה יוצא עם עין צרה. אתה מבין?

עזוב, חבל, מסוכן לדבר על קבוצות...

לצפיה ב-'עדיין לא הבנתי, מדוע נגזר על האישה לפרנס פרזיט. אבל ניחא. '
עדיין לא הבנתי, מדוע נגזר על האישה לפרנס פרזיט. אבל ניחא.
17/01/2017 | 14:25
9
8
כי מה לעשות? מסכנה. לא נולדה עם צינור, אז צריכה לעבוד בפרך. מעניין למה נוח
לבטלנים הללו לחשוב כך. 
לצפיה ב-'זה מרצונה.'
זה מרצונה.
17/01/2017 | 14:39
8
33
איך כתבת למעלה: "צריך לבדוק היטב את הנושא"...
אבל אתה לא עומד בזה. פעם אחר פעם
לצפיה ב-'לא חושב שזה באמת מרצונה כמו שזה יותר חוסר ברירה ..'
לא חושב שזה באמת מרצונה כמו שזה יותר חוסר ברירה ..
17/01/2017 | 14:54
6
31
כי אם היא לא תצא לעבוד אז לא תהיי פרנסה בכלל .
המגזר הזה שכל כך אוהב לחיות בעבר שוכח דבר קטנטן .. בתקופה שהוא כ"כ אוהב לחשוב שהוא חי בה האישה הייתה בבית מטפלת בכל הדברים חוץ מלהביא פרנסה הביתה שזה היה התפקיד של הגברים ..
אבל כיום נוח לכל אותם אוכלי חינם להצהיר שהם תלמידי ישיבה ואז אברה קדברה יש תירוץ למה הם פדלאות
בעיני כשהאישה יוצאת לעבוד זה בדיוק כמו שהגבר יוצא לעבוד בכדי להיות עוד מפרנס בבית ולא המפרנסת היחידה בבית
לצפיה ב-'זה מרצונה.'
זה מרצונה.
17/01/2017 | 14:56
5
34
עוד לפני שמתחתנים.
לצפיה ב-'האם כל שקר שמספרים אותו מספיק פעמים הופך בסופו של דבר לאמת ?'
האם כל שקר שמספרים אותו מספיק פעמים הופך בסופו של דבר לאמת ?
17/01/2017 | 14:59
3
52
לצפיה ב-'הדבר הכי מופלא בעיניי הוא שאנשים בוחרים מרצונם באורח חיים '
הדבר הכי מופלא בעיניי הוא שאנשים בוחרים מרצונם באורח חיים
17/01/2017 | 15:01
8
שמתאים לחשכת ימי הביניים והם עוד מספרים על מצוות וכל מיני.... נו. שיהיה.
לצפיה ב-'מה...'
מה...
17/01/2017 | 15:03
1
9
עכשיו גם לשכנע אותך שזה אמת?
איףףףףף, באמת שאין עם מי לדבר.

לצפיה ב-'אני אתן לך דוגמה יפה לשקר שמסופר שנים ולא הופך לאמת ..'
אני אתן לך דוגמה יפה לשקר שמסופר שנים ולא הופך לאמת ..
17/01/2017 | 15:12
13
אשתי מהיום שגילינו אצלה סרטן גרורתי ובמשך כארבע וחצי שנים תמיד אמרה כל יום "הכל יהיה בסדר .. זה כלום"
עוד קצת פחות מחודש אני עולה לקבל שלה להגיד את הקדיש שמציין את השנה שעברה מאז לכתה ..

אז הינה .. גם היא "הייתה בריאה" מרצונה ואיך זה עזר לה ?

אבל יודע מה .. בזמן שאני כותב את השורות האלו הגעתי להבנה שאתה הרי בשורה אחת תפטור אותי מהצרות שלי באומרך "זה הכל בידי שמים" וזהו . זה התירוץ שלך למה זה ככה "ההוא" אחראי על זה ואין עוררין כשם ש"ההוא" רוצה שנשים יפתחו את התחת בשביל שהפרזיט שהן התחתנו איתו (ובחלק מהמקרים גם על זה יאמר "מרצונן") יוכל לתפדלע כל היום ..

אני חוזר ואומר - לשבת כל היום ולשנן עד לרמת ידיעה בע"פ את הכתובים זה לא נקרא ללמוד .. זה כמו שתגיד שתוכי יודע לדבר ויש לו בינה גבוהה רק בגלל שהוא למד לשנן כמה מילים ...
לצפיה ב-'אתה יודע למה "מרצונה"? כי ככה אבאשלה מלמד אותה. לא כי היא '
אתה יודע למה "מרצונה"? כי ככה אבאשלה מלמד אותה. לא כי היא
17/01/2017 | 14:59
27
באמת באמת רוצה. וכשהיא גם רואה שכל בנות מינה עושות כך, זה מה שהיא תעשה
גם כן, אלא אם תיכנס לראשה בינה והיא תתמרד. וגם זה קורה אגב. בכל שנה יותר
ויותר. יוצאים בשאלה... מבינים שככה לא נכון לחיות. . 
לצפיה ב-'אוחח כמה נוח להיות שוביניסט! "ברוך שלא עשני אישה" אומר הגבר.'
אוחח כמה נוח להיות שוביניסט! "ברוך שלא עשני אישה" אומר הגבר.
17/01/2017 | 14:55
10
ומה אומרת המסכנה? "ברוך שעשני כרצונו"? יופי לכם. נצלו. ככה הוא רצה המבורך. 
לצפיה ב-'בהזדמנות אני אביא לך טבלה המפרטת את המשכורות '
בהזדמנות אני אביא לך טבלה המפרטת את המשכורות
17/01/2017 | 16:43
1
15
של האברכים ותלמידי הישיבות.
הסכומים הם נאים בהחלט אפילו בקנה מידה חילוני עירוני.
לצפיה ב-''
17/01/2017 | 17:03
13
יותר מזה.

אני מחכה למרק.
לצפיה ב-'חבל שלפני הגיחוך לא באה בדיקה בעניין הירושה שדיברת'
חבל שלפני הגיחוך לא באה בדיקה בעניין הירושה שדיברת
17/01/2017 | 13:03
1
19
עליה מתוך הנחה שהוא בעצם רועה את הצאן שיהיה שלו בבוא הימים.
אז כך. בהיותו הקטן מבין שבעה בנים ה"ירושה" שלו היתה אמורה להיות פיצפונת.
חוקי הירושה קבעו שהבכור (אליאב) יקבל כפול מכל מה שיתחלק בין האחרים.
משמע: הוא יותר רועה את הירושה של האחרים בפער ניכר מאשר האחוז הקטנטן שישאר לו.
ממש לא דומה לדוגמא שהבאת.
(וזה ללא קשר למה שאני חושב על איש המתח ודעותיו).
לצפיה ב-'עזוב את דוד. בימינו הנחלה עוברת בד"כ לבן הממשיך, שהוא דווקא '
עזוב את דוד. בימינו הנחלה עוברת בד"כ לבן הממשיך, שהוא דווקא
17/01/2017 | 14:28
11
הצעיר שבילדי המוריש.
לצפיה ב-'גם אני קיבלתי לאחרונה מזכר'
גם אני קיבלתי לאחרונה מזכר
17/01/2017 | 13:22
24
ממשרד האוצר, המדבר על כך שמעבירים עשרות מיליונים לבתי ספר חרדים, ואילו שאר בתי הספר מקבלים "א-פייג".
אם אתה רוצה שיאמינו למה שאתה אומר, תעלה כאן ועכשו את המזכר שאתה מדבר עליו.
ועל זה אני אומר - תפסיק בבקשה לקשקש ככה סתם
לצפיה ב-'משה משה...'
משה משה...
17/01/2017 | 09:31
8
21
אל תעבוד קשה

התגובה הזו לדעתי, נתפסת לקטנות במקום לראות התמונה הגדולה.
לצפיה ב-'ניחא. גם לך יש אינטרס שהנבל ימשיך ויתגמל את הבטלנים. סלחתי.'
ניחא. גם לך יש אינטרס שהנבל ימשיך ויתגמל את הבטלנים. סלחתי.
17/01/2017 | 10:06
7
10
לצפיה ב-'עיר בלי עשרה "בטלנים", לא מתקיימת.'
עיר בלי עשרה "בטלנים", לא מתקיימת.
17/01/2017 | 10:10
6
15
חבוב
לצפיה ב-'כאשר התגלה שבסדום יש רק צדיק אחד, הוא הועבר משם והעיר הוחרבה'
כאשר התגלה שבסדום יש רק צדיק אחד, הוא הועבר משם והעיר הוחרבה
17/01/2017 | 10:12
5
16
אז תיזהר שגם אותך לא יגלו... כדאי לך להישמר ממילותיך הריקות.
לצפיה ב-'עיר בלי עשרה "בטלנים", לא מתקיימת.'
עיר בלי עשרה "בטלנים", לא מתקיימת.
17/01/2017 | 10:16
4
18
תבדוק. הייתה עיר כזו - קראו לה קריית ים.
אגב, תבוא לשיעורים, בסדום לא היה אפילו צדיק אחד.
לצפיה ב-'ומה עם לוט? אגדה אורבנית?'
ומה עם לוט? אגדה אורבנית?
17/01/2017 | 10:19
3
8
לצפיה ב-'כל התנ"ך זה אגדה אורבנית אחת גדולה ...'
כל התנ"ך זה אגדה אורבנית אחת גדולה ...
17/01/2017 | 10:52
1
7
לצפיה ב-'אויש.. פגענו בציפור נפשו של איש המתח... לא יפה.'
אויש.. פגענו בציפור נפשו של איש המתח... לא יפה.
17/01/2017 | 11:33
7
לצפיה ב-''
17/01/2017 | 11:19
14
לצפיה ב-'תשכנע אותי.'
תשכנע אותי.
17/01/2017 | 15:32
9
מדוע שאקרא החלטת רב?
לצפיה ב-'זה לא פלא שהחרדים רוצים את נתניהו בכל מחיר'
זה לא פלא שהחרדים רוצים את נתניהו בכל מחיר
17/01/2017 | 15:56
1
15
כתבתי כבר ששמעתי ברדיו איזשהו רב שבפירוש אמר שאין שום סיבה שחברי כנסת ושרים בממשלה לא יקבלו מתנות גם בשווי של מאות אלפי שקלים. הוא טען בפירוש שזאת הסיבה שהם הולכים לשרת את הציבור. אחרת אין להם שום סיבה לעבוד כל כך קשה כדי להיות חברי כנסת.
לכן, מבחינתם נתניהו בסדר גמור כל זמן שהוא משרת את מטרותיהם והמטרה שלהם היא לשלוט בתקציבי המדינה ולקבל נתח שמן מהכנסותיה לצורך הישיבות ומשרדי הדת שלהם.
לצפיה ב-'על זה לא נתווכח. גם ליצמן הוכיח זאת היטב כשר בריאות, שהיטיב'
על זה לא נתווכח. גם ליצמן הוכיח זאת היטב כשר בריאות, שהיטיב
17/01/2017 | 16:38
8
להעביר כספים ליעדים היקרים לו ולא ממש לטובת החולים. 
לצפיה ב-'אחריות כלפי חברי קיבוץ, בקיבוצים שהופרטו.'
אחריות כלפי חברי קיבוץ, בקיבוצים שהופרטו.
17/01/2017 | 02:00
4
30

ידידתי פנתה אלינו (חברים ומכרים) בבקשה לתרום כדי לעזור למשפחה, בה האם שהייתה המפרנסת היחידה, נהרגה כתוצאה מתאונת דרכים.

בלי קשר לתרומות, עלתה השאלה שלא נענתה...
האם לקיבוץ אין אחריות כלפי החברים שלו, גם אם הופרט ?

מישהו יכול להאיר את עיניי ?

לצפיה ב-'לצערי, הקיבוץ קשה במקרים כאלו'
לצערי, הקיבוץ קשה במקרים כאלו
17/01/2017 | 14:10
12
יש לנו חברים שבעודם חברי קיבוץ, הייתה להם תאונה קשה שכתוצאה ממנה
הבת הצעירה _(הייתה אז בת 16) נשארה משותקת לצמיתות. במשך שנים נלחמו עם מוסדות הקיבוץ כדי לקבל תנאים שיאפשרו טיפול בבת שלהם והקיבוץ היה מאוד לא נחמד בלשון המעטה בנושא הזה. בסוף נאלצו לעזוב את הקיבוץ בזעם ובעגמת נפש.
אני לא יודעת באיזה קיבוץ מדובר, אבל לא ברור לי למה הם פנו לעזרת תרומות,
כי אם הם היו חברי קיבוץ, למרות שהופרט, הם אמורים לדאוג לילדים. 
אבל, עד כמה שהבנתי יש קיבוצים בהם כל משפחה דואגת לעצמה ומממנת את עצמה במידה והם עובדים מחוץ לקיבוץ. אז אני באמת לא יודעת מה המקרה, אבל מה שבטוח, הקיבוצים היום לא דומים לקיבוצים של פעם.
לצפיה ב-'הקיבוצים של היום הם לא הקיבוצים של פעם'
הקיבוצים של היום הם לא הקיבוצים של פעם
17/01/2017 | 15:37
14
ולכל אחד מהם יש מבנה כלכלי שונה.
בחלקם אכן אין תמיכה הדדית כך שהמצב שאת מתארת אם כי הוא לא נחמד הוא בהחלט אפשרי.
לצפיה ב-'רפורמה חובה'
רפורמה חובה
17/01/2017 | 14:54
1
20
חייבים לעשות רפורמה מקיפה בשוק העבודה, מהאפס של האפס, בכדי ששוק העבודה יתנרמל טוטאלית וכולנו סוף סוף נהיה מרוצים עד הגג.
במאמר המצ"ב, מתואר בדיוק מה דפוק ומה יש לעשות.
אנא קראו ובלי תירוצים.

לצפיה ב-'יש לי תירוץ אייזן מיט אייזן של תירוץ למה לא לקרוא את המאמר..'
יש לי תירוץ אייזן מיט אייזן של תירוץ למה לא לקרוא את המאמר..
17/01/2017 | 14:57
12
לא פותחים קובץ וורד שמצורף כקישור כי זה פורמט שעלול להכיל וירוסים ורוגלות ברקע

או שתעלה כקובץ תמונה או שתעשה העתק\הדבק מהקובץ לכאן ...
לצפיה ב-'אורח לרגע'
אורח לרגע
16/01/2017 | 15:28
7
71

יותר מצחיק מהכתבה- תראו את התגובות. 
לצפיה ב-''
16/01/2017 | 15:53
42
חחחחחחחחחח באמת תגובות קורעות!

הייתי כותבת שם "זה לא קוף, זה מסוג האנשים שחזרו רוורס בזמן,
כי לא יכלו לסבול את ההווה".

טוב לא מצחיק, אבל שנון...נכון?
לצפיה ב-'חחחחח שמעתי על זה ברדיו ונקרעתי מהתגובות'
חחחחח שמעתי על זה ברדיו ונקרעתי מהתגובות
16/01/2017 | 15:59
45
דוגמא לאחת התגובות:
"ממקורות מוסמכים נודע לי שהקוף ששמו זומבה לא ברח אלא ירד למחתרת מפאת הבהלה שאחזה בו לאחר שזומן לחקירה בלהב 433 בפרשת "מתנות נתניהו". פרקליטו של זומבה, הגורילה הבכיר צ'ומבו, הצהיר במסיבת עיתונאים שכינס מתחת לעץ אקליפטוס בספארי: "מרשי, הקוף זומבה, מעולם לא סיפק ארגזי בננות בחינם למר נתניהו! הפעם היחידה שזומבה פגש את ראש הממשלה ומשפחתו הייתה כאשר הם ביקרו בספארי ואפילו אז - מר נתניהו הוא זה אשר זרק בננה לזומבה - ולא להיפך! מר נתניהו גם שאל את זומבה, ברוב אדיבותו, אם הוא רוצה סיגר אך זומבה סירב בנימוס והסביר לרה"מ שהוא מעשן רק גראס שהוא נוהג לגלגל בתוך עלי בננה שהוא קוטף בפרדס הסמוך לספארי". בכל מקרה, מר צ'ומבו הודיע שבכוונתו להציע עסקת טיעון שבמסגרתה יודה זומבה שהבריח לספארי שקית במבה ושתי שקיות בוטנים ובתמורה הוא יישלח רק לשלושה חודשי עבודות שירות במשרד החקלאות. מר צ'ומבו הודיע שיזמן כעדי אופי את מר טרזן מקניה ואת האדון צ'יפופו מגן החיות המלכותי בלונדון."

לפחות העם עם מצב רוח לצחוקים
לצפיה ב-' אני לא מבין את הטרמינולוגיה כאן '
אני לא מבין את הטרמינולוגיה כאן
16/01/2017 | 18:43
2
44
למה חושבים שהוא "ברח" ?

הוא מצא פרצה ויצא החוצה לטבע. יש מצב שמחר כבר הוא ישטוף כלים במסעדה ברמת גן, בחודש הבא הוא כבר ימלצר, משם יהפך לאחראי משמרת, ואז יעזוב את העבודה במסעדה וילך לעסוק בנדל"ן.
הוא ילבש חליפות, יעשן סיגרים. וזה לא יספיק לו, הוא יתפקד למפלגת הליכוד, וירוץ לראשות עיריית רמת-גן.
כמובן שבסופו של דבר יתקבל, ושם יקבל מעטפות מתחת לשולחן, יטריד מזכירות, והופה - כמו קוף שעובר מעץ לעץ, הוא יעבור לממשלה, שם יפגוש את אחיו אורן חזן ומירי רגב, יחד הם יקימו תת-מפלגה בליכוד, ותוך 10 שנים מהיום, אותו קוף שברח מהספארי, יושבע לראשות הממשלה.

לא הגזמתי, נכון ?
לצפיה ב-'ענק!'
ענק!
16/01/2017 | 19:07
11
לצפיה ב-'כמו בשיר של רביעית מועדון התיאטרון'
כמו בשיר של רביעית מועדון התיאטרון
16/01/2017 | 20:39
21
שנכתב בהקשר דומה לקטע של מילה
לצפיה ב-'קראתי את התגובות '
קראתי את התגובות
17/01/2017 | 04:48
7
לצפיה ב-'דרושים לוחמים/קצינים'
דרושים לוחמים/קצינים
17/01/2017 | 00:07
34
מודעה שפורסמה היום למטרה כלשהי
מבטיחים משכורת גבוהה, ותנאים טובים.
איכשהו אני עונה לדרישות. בלהיות לוחם אני די בסדר.
אבל קיבלתי החלטה בחיי, לא להתעסק יותר בנושאי ביטחון אא"כ זה יהיה חיוני
לקיומה של ישראל, במקרה הזה זה לא חיוני.
לצפיה ב-'מסיבת העיתונאים של ביבי אתמול נערכה בסוויטה'
מסיבת העיתונאים של ביבי אתמול נערכה בסוויטה
16/01/2017 | 11:54
45
74
של מלון "המלך דוד". היא היתה מאוד אינפורמטיבית שלא לדבר
על גילויים חדשים שבעקבותיהם שיניתי את דעתי על ביבי לטובה:

עיתונאי א'- ראש הממשלה, מה לגבי העובדה שאמרת שצריך לשנות את הקו של "ידיעות אחרונות" בסיקור עליך?
ביבי- תאמינו לי שכל מה שרציתי הוא שמוזס יפסיק לדכא את העם.
מה, אין דברים...
המשך>>
של מלון "המלך דוד". היא היתה מאוד אינפורמטיבית שלא לדבר
על גילויים חדשים שבעקבותיהם שיניתי את דעתי על ביבי לטובה:

עיתונאי א'- ראש הממשלה, מה לגבי העובדה שאמרת שצריך לשנות את הקו של "ידיעות אחרונות" בסיקור עליך?
ביבי- תאמינו לי שכל מה שרציתי הוא שמוזס יפסיק לדכא את העם.
מה, אין דברים טובים במדינה שלנו, ארץ ההזדמנויות הבלתי מוגבלות? תראו לי עוד מדינה שמירי רגב היתה יכולה להיות שרה? עוד מדינה שאורן חזן יכול לשקם את עצמו בכנסת ולא במכון גמילה?
ארץ שבה אחד עילג ובור כמו ביתן ישמש כדוברי?
עיתונאי ב'-  ביבי, אידיוט מסויים אמר ששמרת את הקלטות לתקופת בחירות ולכן לא פרסמת אותם..
ביבי- נכון...
עיתונאי ב'- רגע ביבי תן לסיים, אבל אז מסתבר שהקלטות הללו נעשו חודשיים לפני הבחירות, למה לא השתמשת בהן?
ביבי- אה... רגע... אני לא אחראי לכל מה שביביון מפרסם וחוץ מזה
אמרו לי שאני יוצא לא טוב בקלטות הללו כך שלא היה לי זמן לערוך אותן.
עיתונאי ג'- מה לגבי עניין המתנות שקיבלת, מה לגבי עניין הצוללות, מה לגבי העובדה שרצית שחברך יקנה את ידיעות, מה לגבי העובדה שאתה מנסה באופן קבוע להוריד עיתונאים שלא מוצאים חן בעיניך ולמנות פרשן כדורגל ממקורביך בתור פרשן פוליטי?
ביבי- תבין, זה לא אני, אני נמצא שם בטעות, זה המסע להוריד את הליכוד, העובדה שכל הפרשות הללו הם בכיכובי ורק אני אחראי להן אין בה כדי להוריד מהעובדה שזה נגד הליכוד.
דרך אגב, העובדה שעד היום אי אפשר לסתור את העובדות הללו אין בה מלהוריד ש... וואללה אני כבר לא יודע מה להגיד... אה, כן, תושבי ישראל, השמאלנים נוהרים לקלפיות!!! הצילו!
לצפיה ב-'או קיי. לא פוליטיקה. תדיראן. ליתר דיוק, שירות תדיראן.'
או קיי. לא פוליטיקה. תדיראן. ליתר דיוק, שירות תדיראן.
15/01/2017 | 17:32
18
43
יש לנו מזגן תדיראן. בן 5. 3 שנים היה באחריות ואחרי זה, הציעו לנו לבטח לעוד 3
שנים. ביטחנו. לא זול, אבל שיהיה.
א. בתקופה האחרונה, החל להרעיש. שלחו טכנאי. זה הגיע, פירק את כל
הפלסטיקה שמסביב, והמזגן נהיה שקט. הרכיב, הרים ידיים והלך לדרכו. 
ב. קראנו שוב לשירות, והגיע טכנאי בכיר. בתור בכיר, הוא שם פנס על ראשו,
ונראה כמו מי שבא לתקן טילים. הסתכל פנימה (מבלי לפרק מאום) ואמר: "כן.
ברור. זה המאיץ (מניפת הטורבינה שזורקת את האוויר לחדר). יבואו 2 טכנאים (זה
מזגן גדול) ויחליפו. עברו עוד יומיים, וקבעו לנו ביקור.
ג. בא טכנאי אחד. הוא טען שהוא מנוסה והוא "כמו 2". בסבלנות רבה, הוא פירק
את האמאמא של המזגן, והחליף את הטורבינות (יש 2 בטור) ואת המנוע שמפעיל
אותן. הוא הרכיב את המכסים והפעיל את המזגן. רעש כמו זה שהורגלנו אליו לא היה, אבל כן היה זמזום מעצבן מסוג שונה. הוא טען שאולי זה מהמנוע (החדש)
והלך. כדאי לציין, שהוא עבד כשעתיים עד שארז את כליו והלך לדרכו.
ד. התלוננתי שוב. הפעם הובטח לי שהטכנאי לא יגיע על הבוקר אלא בין 12 ל-14. 
בשעה 13:20, הוא התקשר והודיע שהוא "תקוע עם תקלה באזור עפולה ולכן
יאחר" מאחר שלא הגיע עד 16:20, התקשרתי לשירות והתלוננתי על כך, שקודם 
כל, הייתה לנו מנקה שניקתה את הבית ולא ממש מתאים לי שאחרי שהלכה הוא
יגיע. שנית, אשתי בדרך הביתה לאחר יום עבודה עמוס, והיא רוצה את השקט
והשלווה שלה. אז... למה דווקא כעת? חוצמזה, שנותן שירות שמתחייב על זמן,
אמור גם לפצות אם הוא מאחר. נכון
ה. בשעה 18:30 הגיע מתקן הטילים. כן. בדיוק הוא. ההוא, הבכיר. הוא הפעיל את
המזגן והקשיב ברוב קשב לרעש. הוא טען שזה לא המנוע וגם אם יחליף את המנוע,
זה לא יעזור. ואז, הוא התחיל לשאול אותי ואת אשתי שתחיה, מה אנחנו חושבים.
שכן כדאי שיחליף מנוע או שלא, כי ממילא זה לא יעזור. היות שהשעה הייתה כבר אחרי 19, הצענו לו שילך, יחשוב על מה כן יעזור וייתן תשובה. 
וזהו. היום כבר עבר. עוד יום ללא תשובה מתדיראן. ללא טלפון ממתקן הטילים 
הבכיר. ואני דווקא שלחתי לו מסרון. כתבתי לו, שנניח שהוא כל כך בטוח שזה לא
המנוע. מדוע לא ניסה לנתק את הזנת החשמל למנוע, ואז היה מקשיב וכן או לא 
שומע רעש? אה? רק שאני לא ממש אמור להיות היועץ שלו. הוא לא השיב לי עדיין.
הוא עוד חושב. אחלה שירות יש לתדיראן האלה. לא?
לצפיה ב-'לא הבנתי את ההגיון בהצעה לנתק את החשמל למזגן בכדי'
לא הבנתי את ההגיון בהצעה לנתק את החשמל למזגן בכדי
15/01/2017 | 18:19
5
194
לאתר את הרעש. לא ציינת אם הזמזום קיים בזמן שהמזגן מנותק (לא רק לא עובד) מהחשמל. להערכתי לא, מה שמלמד שיתכן שמקור הזמזום הוא בחלק מכני המעביר את החשמל.
טרנספורמטור או לוח פיקוד הם חשודים מיידיים בעיני.
ואולי זה רק המכסה שמייצר ויברציה כי אינו תפוס היטיב.
לצפיה ב-'לא הבנת נכון!'
לא הבנת נכון!
15/01/2017 | 18:23
4
26
א. המזגן חייב לעבוד כדי שירעיש. 
ב. בהנחה שיש ספק האם זה המנוע של המאייד (המוע שמסובב את המניפה), הייתי
מציע לנתק רק את המנוע, כאשר המעבה פועל, ואז לבדוק, האם הרעש נובע
מ"ויברציה" שיוצרת הצנרת, או שזהו רעש מכאני של המנוע.
ג. בלוח הפיקוד אכן יש שנאי, אבל הוא אינו יכול לייצר רעש שכזה. מדובר ברעש
"חדש" שכמותו טרם נשמע במחוזותינו...
לצפיה ב-'הבנתי נכון. כתבתי זאת בכדי לוודא שהרעש קשור לפעולת המזגן ולא'
הבנתי נכון. כתבתי זאת בכדי לוודא שהרעש קשור לפעולת המזגן ולא
15/01/2017 | 18:34
3
213
רעש סטטי כלשהו שנובע מעצם החיבור לזרם החשמל.
מה שאני הייתי עושה הוא להרים את הפלסטיק מסביב אך לא לנתק את החוטים המחברים אותו ללוח הפיקוד, להפעיל אותו ולשים את הראש קרוב קרוב בכדי לזהות מאין מקור הרעש.

לצפיה ב-'ניסינו. זה לא מה שהביא את הפתרון. קודם כל, כשהפלסטיקים בצד, '
ניסינו. זה לא מה שהביא את הפתרון. קודם כל, כשהפלסטיקים בצד,
15/01/2017 | 18:42
2
24
מידת הרעש מופחתת מאד. שנית, כשאתה מניח יד באזור המנוע, אתה מרגיש
רעידה. הדבר היחיד שאיני יודע, הוא מה מקור הרעידה. ויברציה העוברת באמצעות
הצנרת מאזור המעבה, או שזוהי רעידה של ציר המנוע? לכן, ניתוק המנוע נראה לי
צעד ראשון בדרך להמשך.  
לצפיה ב-'אואו.. זה נדחק למטה... קבל:'
אואו.. זה נדחק למטה... קבל:
16/01/2017 | 11:04
20
לצפיה ב-'כל זה מזכיר לי בדיחה שטכנאי מזגנים ניסה עלי פעם ..'
כל זה מזכיר לי בדיחה שטכנאי מזגנים ניסה עלי פעם ..
16/01/2017 | 11:32
16
"אולי המזגן רועד כי קר לו ..."
לצפיה ב-'מקפיצה לך'
מקפיצה לך
16/01/2017 | 11:26
4
53
 זה יותר מעניין....
לצפיה ב-'אחלה בנאדם יוסי זיו. מעניין מה יהיה הלאה. תודה לך והמשך יבוא'
אחלה בנאדם יוסי זיו. מעניין מה יהיה הלאה. תודה לך והמשך יבוא
16/01/2017 | 11:30
3
8
לצפיה ב-'איש שאני מעריך את הידע שלו.'
איש שאני מעריך את הידע שלו.
16/01/2017 | 13:51
2
20
ניסיתי פעם לעשות איתו איזו עיסקה אבל לא הסתדר,
הייתה לו איזו בעיה ברכב, אבל מבחינת הבנה במזגנים הוא מצויין.
לצפיה ב-'ירד גשם באותו יום?'
ירד גשם באותו יום?
16/01/2017 | 13:54
1
21
היה טל על האוטו?? 
אל תשאיר אותנו במתח!

וברשותך, נעבור אחר כך לשרשורים אחרים........
נעבור לדבר שלשמו באנו.

יום עולץ, פריז מן.

לצפיה ב-'לא, סתם תקלה ברכב.'
לא, סתם תקלה ברכב.
16/01/2017 | 14:41
32
אבל בפורום הרלוונטי הוא תורם המון.
אני מעריך אנשים כאלה.
לצפיה ב-' מתקן טילים!'
מתקן טילים!
16/01/2017 | 11:50
4
42
צריך לשלוח מכתב מעו"ד. :) זה עובד על כאלה מצויין.
לצפיה ב-'עוד לא הגענו לזה. נראה עוד כמה ביקורי טכנאי יהיו עד שהתיקון '
עוד לא הגענו לזה. נראה עוד כמה ביקורי טכנאי יהיו עד שהתיקון
16/01/2017 | 11:55
3
22
יושלם. תדיראן עלק. 
לצפיה ב-'אצלי המזגן בחדר שינה לא עובד כבר המון זמן'
אצלי המזגן בחדר שינה לא עובד כבר המון זמן
16/01/2017 | 14:34
2
44
ובינתיים, בגלל שזה חורף ואני משתמשת בתנור קטן, אז לא מצאתי זמן להזמין טכנאי. אבל נראה לי שלקראת הקיץ לא תהיה לי ברירה ואצטרך להזמין מישהו
לצפיה ב-'טוב. זו כבר החלטה שלך ולא של צוות הטכנאים של נותן השירות.'
טוב. זו כבר החלטה שלך ולא של צוות הטכנאים של נותן השירות.
16/01/2017 | 14:39
1
7
לצפיה ב-'ברור, סתם נזכרתי שהמזגן שלי מקולקל'
ברור, סתם נזכרתי שהמזגן שלי מקולקל
16/01/2017 | 16:04
5
לצפיה ב-'בקר נפלא לכולן/ם'
בקר נפלא לכולן/ם
16/01/2017 | 08:13
1
23
יש לי עורך תמונות, פשוט אבל יעיל כאפליקציה בנייד.
ישנו מקום שאני מצלם באובססיביות כבר קרוב ל- 4 שנים. גשר קלקא, תיבת הדואר, שכונת שרונה ומגדל אפריקה-ישראל ובן זוגו, מגדל הזכוכית של יזראלי.
תהנו.
לצפיה ב-'בוקר מצויין לכולם'
בוקר מצויין לכולם
16/01/2017 | 11:31
10
לצפיה ב-'ריח הבאשת שעולה מתמלילי השיחות בין מוזס-נתניהו'
ריח הבאשת שעולה מתמלילי השיחות בין מוזס-נתניהו
15/01/2017 | 21:03
51
134
סתם לי את הנקבוביות בעור.

לא זכור לי ריקבון כזה אי פעם. המחשבה שזה רק קצה הקרחון
מעוררת בחילה ורצון עז לעוף מכאן.
המשך>>
סתם לי את הנקבוביות בעור.

לא זכור לי ריקבון כזה אי פעם. המחשבה שזה רק קצה הקרחון
מעוררת בחילה ורצון עז לעוף מכאן.
לצפיה ב-'שבוע טוב'
שבוע טוב
14/01/2017 | 18:07
4
41
לא הכרתי אף שיר מאלה שהבאת לנו, אבל שירים יפים.
פער הדורות מן הסתם. בשיר האחרון מוזכרת מרים מקבה
וזה כבר סיפור אחר...

הנה מרים מקבה הגדולה
לצפיה ב-'מוכרת לי '
מוכרת לי
15/01/2017 | 13:36
3
21
גם אני הכרתי שירים (כולל מהדור שלי), בזכות הפורום הזה. 
לצפיה ב-'אתה יליד שנות השמונים?'
אתה יליד שנות השמונים?
15/01/2017 | 17:09
2
9
לצפיה ב-'מודה באשמה'
מודה באשמה
15/01/2017 | 17:24
1
19
22.3.1981. בתאריך שלי נולדו וויליאם שטנר וריס וויתרספון. 
לצפיה ב-'אני מתה על ריס וויתרספון'
אני מתה על ריס וויתרספון
15/01/2017 | 17:40
18
וסתם בא לי קצת ניל דימונד
לצפיה ב-'אפשר להצטרף לחגיגה?'
אפשר להצטרף לחגיגה?
15/01/2017 | 18:01
8
18
לצפיה ב-'ג'ודי גרלנד אדי נלסון.... יותר בא לי איוונה האיומה '
ג'ודי גרלנד אדי נלסון.... יותר בא לי איוונה האיומה
15/01/2017 | 18:20
1
19
מפרגן  כשיוצא לה קליפ חדש.. נראה שאין לה מה לאכול 

לצפיה ב-'אופס ג'נט מקדונלד עם נלסון מתוך maytime'
אופס ג'נט מקדונלד עם נלסון מתוך maytime
15/01/2017 | 18:34
13
הפעם על זמרת שמנמנה 

לצפיה ב-'בבקשה גברת ע אפשר להציע לך קפה? עם שיר'
בבקשה גברת ע אפשר להציע לך קפה? עם שיר
15/01/2017 | 18:30
5
13
לצפיה ב-'מעדיפה כוס קולה קרה או וויסקי טוב אבל תודה '
מעדיפה כוס קולה קרה או וויסקי טוב אבל תודה
16/01/2017 | 09:43
4
13
לאחרונה אני שומעת שירים ישנים כמו השיר של גודי גרלנד או השיר הבא מהסרט גילדה שאני מאוד אוהבת, עם ריטה הייוורט.

לצפיה ב-'אישית היה מתאים לי למצוא מחדש את הסרטון של ...'
אישית היה מתאים לי למצוא מחדש את הסרטון של ...
16/01/2017 | 10:12
11
פעם היה לי קישור לקטע מתוכנית ילדים בש\ל שבו השיר הנ"ל בוצע עם הזמרת בזמן שילדים אופים עוגות אבל לצערי הקישור אבד ממזמן ..
מה שיוטיוב מציע לי כרגע זה את השיר עם תמונות רקע של הזמרת  .. ואת הסרטון האייקוני של רחוב סומסום
לצפיה ב-'ריטה הייוורט האישה האולטימטיבית'
ריטה הייוורט האישה האולטימטיבית
16/01/2017 | 12:38
2
11
קולה קרה עם פרוסת לימון?
וויסקי טוב?
סחטיין! אישה כלבבי

ואם בשירים ישנים מאוד עסקינן
אז הנה שיר שאני מאוד אוהבת
לצפיה ב-'קולה עם נענע '
קולה עם נענע
16/01/2017 | 12:52
1
13
ואחלה שיר
לצפיה ב-'קולה עם נענע? זה לא מוכר לי'
קולה עם נענע? זה לא מוכר לי
16/01/2017 | 13:08
12
והנה עוד משהו עתיק ויפה
לצפיה ב-'יאללה .. הרבה זמן שלא היה כאן איזה סקר דלשמעטה'
יאללה .. הרבה זמן שלא היה כאן איזה סקר דלשמעטה
13/01/2017 | 10:33
18
106
http://news.walla.co.il/item/3029789

יצא לי  : המופנם ההוגה
ראית את האובייקטים המוסתרים וגם היית מאוד קשוב לרמזים. זכרת אותם ולמדת מהם.

ההסתגרות שלך והמופנמות מונעת מהרצון שלך להיות לבד עם המחשבות שלך. ללא ספק, אתה הצבעוני ביותר בטיפוסים המופנמים, יש לך חיים פנימיים עשירים ומורכבים, ואתה נהנה מרגעי שקט כדי לחשוב. יש לך רעיונות גדולים לגבי העולם ואיך הוא צריך לעבוד. אתה מוצא את עצמך שקוע במחשבות שלך, ומנסה לתפוס את מכלול החוויות הרגשיות שלך באופן מלא. אתה צריך זמן של שקט לבד עם המחשבות שלך כדי להתמלא באנרגיה ושמחה.

לצפיה ב-'יצא לי - המופנם המאופק'
יצא לי - המופנם המאופק
13/01/2017 | 10:51
42
"בין אם זה שגרת הבוקר שלך או נתיב הקריירה שבחרת, אתה לא באמת מסוג האנשים שנוטה לקפוץ לתוך דברים חדשים - וככה זה גם בחייך החברתיים.

ההסתגרות והמופנמות שלך נובעות מהרצון לקבל החלטות מתחשבות וזהירות לפני שאתה פועל. אתה אוהב אנשים, אבל אתה צריך קודם לוודא שאתה מוכן לסמוך עליהם. אתה שונא להיות עסוק כל הזמן, ואתה צריך רגעים של שקט כדי להרגיע את עצמך ולמלא את המצברים שלך. אתה לא מבין אנשים שקופצים מפגישה לפגישה בלי לקחת את הזמן להרהר ולהבין. כל עוד אתה מקשיב לקול הפנימי שלך ונותן לעצמך מספקי זמן לשקול דברים בנחת, אתה יכול לנהל חיים חברתיים מאושרים."

טוב, זאת פעם ראשונה שאני יכולה להגיד
שיש כאן גם וגם. אני לא מופנמת ולא מאופקת.
אבל חלק גדול מהדברים שבתוכן, נכונים לגמרי.
לצפיה ב-'גם אני קיבלתי כמוך, זאדק. '
גם אני קיבלתי כמוך, זאדק.
13/01/2017 | 15:09
6
34
לפחות אנחנו צבעוניים.
לצפיה ב-'לך זה ממש מתאים'
לך זה ממש מתאים
13/01/2017 | 16:01
5
25
את ז'אדק אני לא מכירה מספיק שנים קצת קשה היה לי להגיד אם זה מתאים לו או לא...
לצפיה ב-'חוץ מהעובדה שאין לי בעיה להיות לבד עם המחשבות שלי כל השאר'
חוץ מהעובדה שאין לי בעיה להיות לבד עם המחשבות שלי כל השאר
13/01/2017 | 16:14
22
מאוד קרוב למציאות
לצפיה ב-'משהו שקיבלתי עכשיו במייל ושווה צפיה '
משהו שקיבלתי עכשיו במייל ושווה צפיה
13/01/2017 | 16:29
3
35
יצא לי לשמוע המון ביצועים מגניבים לשיר הזה אבל נראה לי שזה לוקח את כולם בסיבוב

נ.ב היה בצד בקישורים גם סירטון עם שיר של מייקל ג'קסון
לצפיה ב-'מוזיקת התבגרות שלי'
מוזיקת התבגרות שלי
14/01/2017 | 20:30
1
5
לצפיה ב-'אישית אני מאוד אוהב לשמוע ביצועים כאלו מגניבים'
אישית אני מאוד אוהב לשמוע ביצועים כאלו מגניבים
14/01/2017 | 21:43
16
כשמנגנים משהו על כלים מיוחדים או כאלו שלא תוכננו בשביל לנגן כאלו מנגינות

למשל הסרטון האחרון עם הנעימה של מסע בין כוכבים ..
השתמשו בכלי שנקרא ת'רמין -  THEREMIN
במחווה לסרטי האימה מסוג ז' של שנות הארבעים והחמישים
לצפיה ב-'אוי לא ! זה הרס לי את עור התוף'
אוי לא ! זה הרס לי את עור התוף
14/01/2017 | 21:49
6
לצפיה ב-'מצ'עמם לי ובגלל שנמנמתי בטעות לחצי שעה בשתיים וחצי אז אנ'לא'
מצ'עמם לי ובגלל שנמנמתי בטעות לחצי שעה בשתיים וחצי אז אנ'לא
13/01/2017 | 18:08
2
28
נרדמתי בצהריים ובגלל זה אני חורש את יוטיוב ושומע שירים בשביל להעביר את הזמן ולהרגע לקראת הערב

הינה משהו יפה שנתקלתי בו בחפירות

בסרטון של ההודים המנגינה לא עניינה אותי כמו שההודי עם השפם הלבן קרע אותי מצחוק
לצפיה ב-'לויידע מה יש לי מנגני צ'לו היום '
לויידע מה יש לי מנגני צ'לו היום
13/01/2017 | 18:36
18
הינה עוד סרטונים יפים
לצפיה ב-'קטע שמראה שגם בלי להוציא צליל אחד מהפה אפשר להצחיק בטירוף'
קטע שמראה שגם בלי להוציא צליל אחד מהפה אפשר להצחיק בטירוף
13/01/2017 | 19:43
21
יאללה .. זזתי להתגלחץ ולהתארגן לקידוש אצל אימי
לצפיה ב-'שבת שלום חברים:)'
שבת שלום חברים:)
13/01/2017 | 15:26
5
25
נכנסים לשבת קודש שקט מסביב נרות ריחניים בריח תפוז דולקים:)
האחיינים עוד מעט יגיעו  שבת של מנוחה ורוגע  לכולנו שבת שלום חברים יקרים:)
לצפיה ב-'שבת שלום שחומניק וכולם :)'
שבת שלום שחומניק וכולם :)
13/01/2017 | 16:35
1
31
גם אני אוהבת נרות ריחניים, אבל מדליקה רק באמצע השבוע אחרי שאני מנקה והבית מסודר...
בשישי אני מדליקה נריות של שבת שמחזיקות שלוש שעות לפחות של בעירה.
לצפיה ב-'אחלה אוהב מאוד להכנס לשבת '
אחלה אוהב מאוד להכנס לשבת
14/01/2017 | 19:15
14
עם נרות ריחניים ונרות שבת לאחר הניקיונות והבישולים :)עושה לי נעים על הנשמה ,יש בתים שנכנס אליהם וריח של בית מסביב ולפעמים גם לא נעים ..

לצפיה ב-'לא אמרו לך שנרות ריחניים זה כ"כ "בוחש בשוקו" '
לא אמרו לך שנרות ריחניים זה כ"כ "בוחש בשוקו"
13/01/2017 | 17:03
2
52
שתהייה שב"ש לכולנו ..

לצפיה ב-'עכשיו בגללך הפסקתי לבחוש בשוקו'
עכשיו בגללך הפסקתי לבחוש בשוקו
16/01/2017 | 08:20
1
17
כל בוקר אני בוחש בשוקו, כדי שיהיה טעים יותר. אני מוסיף לו קצת קפה נמס, חלב עזים מלא חם.
מה אתה מגעיל אותי, אתה? 
לצפיה ב-'אתה מעדיף "לנשנש כריות" (לא של תלמה כי יש בהן סלמונלה) ?'
אתה מעדיף "לנשנש כריות" (לא של תלמה כי יש בהן סלמונלה) ?
16/01/2017 | 09:02
115
לצפיה ב-'אני סתם מופנם, מפוחד וזהיר'
אני סתם מופנם, מפוחד וזהיר
14/01/2017 | 20:28
25
בין אם זה שגרת הבוקר שלך או נתיב הקריירה שבחרת, אתה לא באמת מסוג האנשים שנוטה לקפוץ לתוך דברים חדשים - וככה זה גם בחייך החברתיים.

ההסתגרות והמופנמות שלך נובעות מהרצון לקבל החלטות מתחשבות וזהירות לפני שאתה פועל. אתה אוהב אנשים, אבל אתה צריך קודם לוודא שאתה מוכן לסמוך עליהם. אתה שונא להיות עסוק כל הזמן, ואתה צריך רגעים של שקט כדי להרגיע את עצמך ולמלא את המצברים שלך. אתה לא מבין אנשים שקופצים מפגישה לפגישה בלי לקחת את הזמן להרהר ולהבין. כל עוד אתה מקשיב לקול הפנימי שלך ונותן לעצמך מספקי זמן לשקול דברים בנחת, אתה יכול לנהל חיים חברתיים מאושרים.
לצפיה ב-'שיהיה יום כתום '
שיהיה יום כתום
13/01/2017 | 07:23
69
91
מצאתי מתכון צרפתי צמחוני לפודינג גזר https://95degres.com/recipes/12-12-2016-petits-flans-de-carottes-sales
לפחות הצילום מעולה..
המשך>>
מצאתי מתכון צרפתי צמחוני לפודינג גזר https://95degres.com/recipes/12-12-2016-petits-fla...
לפחות הצילום מעולה..
לצפיה ב-'שבת שלום חברים וחברות'
שבת שלום חברים וחברות
14/01/2017 | 10:35
13
57
מאחלת לכולכם שבת נעימה וחמימה

אנחנו נוסעים לדרום החם
מוזמנים לצהריים אצל המשפחה של האיש
ואי לכך הדיאטה שלי בסכנה חמורה,
אבל למזלי יש גם מחר... 
דיאטה מחר.

תעזבו אותכם מהבלי העולם הזה,
צאו לטייל במכונית או עם מקל
מה שבא לכם ליד
לצפיה ב-'אני מטייל המון , אבל בעיקר בחלומות '
אני מטייל המון , אבל בעיקר בחלומות
14/01/2017 | 17:46
10
31
אישית אני תמיד צוחק ואומר ש "דיאטה זה לחלשים באופי!"
לצפיה ב-'בחלומות שלי אני עפה ממש כמו ציפור'
בחלומות שלי אני עפה ממש כמו ציפור
14/01/2017 | 18:18
9
39
אבל היום נסענו לשדרות והיה אוכל טעים טעים
גיסתי המרוקאית היא בשלנית בחסד עליון
והיום אכלנו רק מאכלי בריאות. עכשיו אתה צריך להבין מה זה מאכלי בריאות אצלה:
סלטים מכל המינים והסוגים, ירקות מאודים כמו ברוקולי, כרובית, שומר ועוד כאלה שלא הגעתי אליהם. פרגית צלויה עם פטריות, חמין עוף עם איטריות, אורז לבן עם שקדים ... קציצות בקר במיץ עגבניות...
כמובן שזה רק מה שאני זוכרת. יכול להיות שהיו עוד מאכלים שוויתרתי עליהם.
בקיצור,
שום דיאטה ושום נעליים. יחפה הלכתי ויחפה חזרתי. מסוג הימים שאסור לבדוק את רמות הסוכר בדם.
בערב אסתפק בפרוסה עם גבינה וזיתים. כל קילוגרם שעולה הוא לא יורד. חייבים
לשמור
דיאטה זה לא לחלשים באופי. דיאטה זה לאנשים אופטימיים
לצפיה ב-'העיקר שנהיינתם שבוע נפלא לכם:)'
העיקר שנהיינתם שבוע נפלא לכם:)
14/01/2017 | 19:17
8
לצפיה ב-'את מכירה את זה שאומרים בכל בנאדם שמן מסתתר ילד רזה'
את מכירה את זה שאומרים בכל בנאדם שמן מסתתר ילד רזה
14/01/2017 | 20:35
19
אז זה נכון כי רוב הסיכויים שהוא בלע אותו עם האוכל

לפיתום ג'ף דנהם יש בובה שנקראת בבה ג'יי והוא מין דמות של "זבל לבן" שכזה והוא אוהב לשתות המון המון בירה ואז פעם אחת ג'ף שאל אותו האם הוא שקל להיגמל מאלכוהול אז בבה ענה לו שAA (אלכוהוליסטים אנונימיים) זה לוותרנים
לצפיה ב-'חחח, היום בשעה 1600 עמדתי על 101'
חחח, היום בשעה 1600 עמדתי על 101
14/01/2017 | 20:44
6
27
רמת סוכר.
בטוח שעכשיו אני על איזה 140 אם לא יותר.
קשים חיי הסוכרתי, קשים.
אבל למדתי לעקוף את ענין הסוכר והפחמימות שאנחנו כלכך אוהבים - תיבול , ירקות טעימים שחייבים לשמור על הטעם שלהם בבישול קצר יחסית.
חחחחח
לצפיה ב-'עד 140 זה בסדר. על מה אתה מתלונן?'
עד 140 זה בסדר. על מה אתה מתלונן?
14/01/2017 | 21:51
5
9
לצפיה ב-'לפי אחת מאחיות הסוכר שעברתי'
לפי אחת מאחיות הסוכר שעברתי
14/01/2017 | 22:44
4
27
במהלך היום עד 180 בסדר.
הרופאה והתזונאית מתעצבנות מכל רמת סוכר מעל 100 [ 101 היה נדיר בשבוע האחרון, בגלל זה שמחתי, שאיזנתי].
לצפיה ב-'עד 100 בצום זה בסדר גמור'
עד 100 בצום זה בסדר גמור
14/01/2017 | 23:05
23
אתה יכול לסמוך על אחיות הסוכר יותר מאשר על הרופאה והתזונאית. מנסיון.
ואם איזנת במשך היום ל-101 עד 140 זה בכלל מעולה.
לצפיה ב-'הערכים הנורמליים ואלו המדברים על סוכרת'
הערכים הנורמליים ואלו המדברים על סוכרת
15/01/2017 | 05:13
2
35

[ולא התאפקתי, ממש התבקש ]

לצפיה ב-'טוב שלא התאפקת'
טוב שלא התאפקת
15/01/2017 | 09:45
23
תודה לך המידע אגב ידוע לי היטב.
לצפיה ב-'אני מכירה היטב את הערכים האלו. בכל אופן תודה'
אני מכירה היטב את הערכים האלו. בכל אופן תודה
15/01/2017 | 14:32
5
לצפיה ב-'ערב טוב, מוצ"ש גשום, ומחר ורוד'
ערב טוב, מוצ"ש גשום, ומחר ורוד
14/01/2017 | 20:41
1
28
סיימנו סופ"ש בן 3 ימים בצימר בגליל, גאיה.  ג'אקוזי, בריכה מחוממת, וילה נעימה, טלוויזיה עם מסך ענק. רק בעייה קטנטנה - השירותים צפופים. בעלת המקום הבטיחה שזה בפני שינוי. י ממש ממש כיף.
שלושה ספרי קריאה נקראו, מתוכם הבלש הראשון על מגרה שכתב סימנון.
אכלנו בנהריה במסעדה ביתית, שקטה, מקסימה ומלאת משפחות. מסעדת בנחלה קיבלנו ארוחות בקר מהשף ירון חן.
לא אכפת לי בכלל לפרסם את המקומות הללו, שגרמו לי ולבת זוגי שמחה רבה, שלוות נפש. הלוואי שגם לכם הם יגרמו לכך.
לצפיה ב-'תודה על ההמלצה ושמחה מאוד שנהנית'
תודה על ההמלצה ושמחה מאוד שנהנית
14/01/2017 | 22:37
21
מקווה שחזרת בכוחות מחודשים
לצפיה ב-'התקשורת מוטה חזק, ומכורה.'
התקשורת מוטה חזק, ומכורה.
11/01/2017 | 17:13
67
165
כמו כל המדינה- בעצם....:)
גם האנשים שחיים בה, שטופי המח אלופי הסיסמאות...
ואין פוצה פה.
התגלה כאן נחש ששולט במדינה, בחופש הביטוי, במשחק החיים
של אנשים במדינה הזו.
זה שמרים, זה שמפיל. זה שעובד תוך כדי השתנה בקשת על האנשים ועל המדינה.
והכל בשם- הדמוקטיה! ...
המשך>>
כמו כל המדינה- בעצם....:)
גם האנשים שחיים בה, שטופי המח אלופי הסיסמאות...
ואין פוצה פה.
התגלה כאן נחש ששולט במדינה, בחופש הביטוי, במשחק החיים
של אנשים במדינה הזו.
זה שמרים, זה שמפיל. זה שעובד תוך כדי השתנה בקשת על האנשים ועל המדינה.
והכל בשם- הדמוקטיה! חופש הביטוי, רבותי....

ועד מילים נכתבות, שמאל ימין מזרחים אשכנזים....סטטיסטים במשחק של מוזס...
כל אחד בטוח בחכמתו וצדקתו- כאילו הוא המציא את העולם. זה באמת מצחיק אותי חחחחחח
ואין פוצה פה...דממה. התקשורת לא מוטה, התקשורת חייבת לבקר- כל מה שאפשר להגיד, כדי להגן על האג'נדה.
כ"כ הרבה מזן אני כותבת את זה- גם בלי לדעת פרטים כ"כ מדוייקים. סתם מחיבור של כמה דברים.
אני גם כותבת שהסכנה הגדולה ביותר למדינה הזו, היא לא
המושחתים המעוותים הרעים ששולטים בה, אלא הסטטיסטים.
הם האשמים העיקריים! אלו שאימצו אג'נדה שתגרום להם להרגיש טוב עם עצמם, להרגיש חכמים :) להרגיש צודקים!
להביא לינקים מאותם מקורות מעופשים מושחתים- ולחיות את האשליה שהם יוצרים. כי הם אומרים לעצמם: "מה כבר אפשר לעשות? הנה אני יפה נפש כ"כ עם אג'נדה וחכמה כתובה או נאמרת".
הם הם האשמים העיקריים, בהתדרדרות של המדינה הזו למחוזות האין בקצב מטורף!
ואני מנסה להגיד להם כל כך הרבה פעמים, שעד שלא תהיה פה אמת אחת בנושא המדינה הזו, שאין שמאל ואין ימין- יש המושכים בחוטים, גם שלכם.
מידי פעם מדברים על "אחווה". היום אני יודעת שזה כבר לא העניין.
העניין הוא ההכרה. העניין הוא השלכת האג'נדה לקיבינימט, לא חשוב מה היא, השלכת הנושאים הכביכול "בוערים", שרק משרתים את מעט המושכים בחוטים.
ריסטארט ל ה כ ל. כמה אנשי אמת ואכפתיות, שיקחו את המדינה בידיים ויתחילו הכל מחדש....חידוש מערכות- לא ריענון.
הכרה באמת, מודעות. ראיית המציאות ובתמונה האמיתית שמתבהרת.
והיו המון נורות אזהרה- כמו עיתונאים שעזבו את המערכת גם אם
נשארו ללא עבודה, כי אמרו להם מה לכתוב, על מי, מתי ובאיזו עוצמה....
אבל דילגנו. :) למה? בגלל האג'נדה! כי רצינו לנצח בויכוח, בדיון,
בצדקת הדרך שטיפחנו בעמל רב שנים על שנים......
וממשיכים לדבר ולכתוב- כאילו לא קרה כלום. כאילו מול הפרצוף של כולם, לא מוכרים את המדינה הזו- כל אחחד למי שמשתלם לו בעיקר כלכלית.
ועכשיו תכתבו שוב- "ביבי". אז שוב- תתעלו על האג'נדה המהותית העמוקה שטיפחתם, ותבינו- לפיד זה ה"בן המועדף" של מוזס, כי הוא מריונטה ממושמעת- בד"כ, לא תמיד, לכן הוא הזהיר את בוז'י בבחירות, שלא ילחם בלפיד יותר מידי....
בוז'י הוא עוד בובה על חוט של נוני, כדי שהמשחק ימשיך בתוך ה"מציאות" שהוא מוכר לנתינים העלובים במדינה הזו.
ברור מאליו שגם ביבי בתוך המערכת המזעזעת הזו. אבל זה לא רק מושא השנאה "ביבי" זה כו לם!
עד שלא תפנימו ותבינו ותכירו בזה, זה כמו שאתם לא מכירים שהתדרדרות כאן, וממשיכים במשחקי ה"אג'נדה החכמה והצודקת".
חחחחח שמאל ימין.......אשכנזים מזרחים.....:) כאילו שזה משנה משהו.

זהו. בקטנה.....הבאתי לינק עם נגיעה, אם תרצו להתעורר- יש הרבה הרבה בנמצא.  מודעות- התחלה השינוי...
רק כח גדול של אנשים פה, יוכל ל"שיטה" של מוזס ודומיו. כח גדול ומאוחד... כח שיודע לזרוק את האג'נדה רחוק רחוק.
כח המודעות.

http://www.themarker.com/advertising/1.3060776

שיהיה לכם ולאג'נדה ערב טוב

לצפיה ב-'זה חוסך המון זמן כשלא קוראים את הפומה ההיא.'
זה חוסך המון זמן כשלא קוראים את הפומה ההיא.
13/01/2017 | 07:48
31
45
לצפיה ב-'אפשר תרגום בגוף הסרט?'
אפשר תרגום בגוף הסרט?
13/01/2017 | 11:51
2
11
לצפיה ב-'ודאי.'
ודאי.
13/01/2017 | 12:04
1
55
כמנהג הימין הקיצוני היא מברברת המון ואם הייתי טורח לקרוא את מה שהיא כותבת הייתי
מאבד לפחות שעה ביום, אם הייתי טורח גם לענות זה היה עולה ביותר זמן.
אז אני פשוט מדלג על ההודעות שלה שממילא לא מעניינות כי כל פשיסט מצוי כותב אותו דבר
וחוסך לעצמי את הזמן הזה.
לצפיה ב-'תקשיב חלאה ריקה מתוכן:'
תקשיב חלאה ריקה מתוכן:
13/01/2017 | 14:01
41
אין לך מה לענות לי ענינית, אז אתה כותב ימין קיצוני. כאחד שפותח פוסטים על ״ שכן שלי עשה כביסה״ או ״ יורד טל בתילאנד״ אין לך זכות דיבור בכלל!
אין לי מושג מי אתה ואולי אתה אחת הדמויות של אחד החולים פה, אבל אני אדם שמרגיש. אתה מת! ליחס ממני ולא בוחל בשום אמצעי, כולל פתיחת פוסט מגעיל עלי- להנאתה של מנהלת הפורום, שמשתפת פעולה עם כזה דבר.
אתה אדם רדוד, תלוש מרגש תלוש מהעולם פיזית ונפשית, לא ראוי למענה על טענותיך המגעילות.
חפש תילאנדית שתשלים עליך, אמרת שאתה אוהב את זה וזה מה שאתה שווה- למעשה.
לצפיה ב-'מצד שני, אם מורידים את הווליום של טענותיה ומתרכזים בתוכן'
מצד שני, אם מורידים את הווליום של טענותיה ומתרכזים בתוכן
13/01/2017 | 12:35
16
51
אזהרותיה, מסתבר שדבריה בנושא זה מקבלים חיזוק רציני מאוד.
ארוך אמנם אבל באותה מידה מרתק ומפחיד:
לצפיה ב-'אני לא יודע מה טענותיה'
אני לא יודע מה טענותיה
13/01/2017 | 12:47
1
33
ולא מעניין אותי לדעת.
לצפיה ב-'קראתי את הקישור עכשיו,'
קראתי את הקישור עכשיו,
13/01/2017 | 13:07
32
אבל הוא לא ממש מחדש משהו.
לצפיה ב-'אני לא מבינה למה אתם מופתעים כל כך'
אני לא מבינה למה אתם מופתעים כל כך
13/01/2017 | 13:10
7
47
אני תמיד שנאתי את ידיעות אחרונות ותמיד ידעתי מה הכוח של העיתונות
וכוח הוא תמיד דבר משחית. זה לא מפתיע אותי בכלל. אותי מטריד שראש ממשלה
מתעסק במאבקי כוח מול התקשורת, תהיה מושחתת ככל שתהיה, כדי להשיג עוד 
יותר כוח. ראש ממשלה צריך להפנות את משאביו ואת האנרגיות שלו וכוחו כדי להביא
לעם ביטחון, פריחה ושגשוג ולא התעסקות בלתי פוסקת בתוך החרא של התקשורת, חיסול חשבונות עם עיתונאים, נסיונות להפיל בעל עיתון תוך כדי שימוש בהאזנת סתר, ניסיון להפליל בעל עיתון בסחיטה, והתנהגות בדיוק באותם הקודים
של אילי התקשורת.
מצטערת, נוני מוזס הוא לא ראש הממשלה שלי ואני יכולה לא לקרוא את העיתון שלו ולא להאמין לאף מילה של הכתבים שלו, אבל אם ראש הממשלה שלי מתנהל בדיוק כמוהו, אז שניהם צריכים להיכנס לכלא ומצידי שיחלקו את אותו התא ויהרגו אחד את השני במכות. אף אחד מהם לא יחסר לי.
לצפיה ב-'יפה אמרת '
יפה אמרת
13/01/2017 | 13:18
10
לצפיה ב-'אני לא מבין מדוע את "שנאתי את ידיעות אחרונות" ?'
אני לא מבין מדוע את "שנאתי את ידיעות אחרונות" ?
13/01/2017 | 13:21
2
40
היה איזה עיתון שכן אהבת ?
את קוראת באופן קבוע איזשהו עיתון ?

קשה לי להבין אנשים שכל כך קל להם לשנוא.....

אני מצטער לומר לך, אבל לפעמים אופי הפוסטים שלך לא שונים מאלו של צָצְקֶה (ששקה, ששון, שחר....פוסידון, זה השם שאני תורם לך עבור ידידינוׂׂ ודי לחכימא...)
לצפיה ב-'לא אוהבת את ידיעות אחרונות, מה הבעיה עם זה?'
לא אוהבת את ידיעות אחרונות, מה הבעיה עם זה?
13/01/2017 | 13:25
34
בצעירותי אהבתי את 'מעריב' ובזמן מאוחר יותר את 'הארץ'.
עכשיו אני לא קוראת עיתונים. מסתפקת בידיעות שמגיעות אליי מהטלוויזיה והאינטרנט.
וכן, אני שונאת לא פחות מהר מששון שחר וכל השאר...
לצפיה ב-'ראה, אני כנראה לא חכימא כל כך. עובדה שאותי זה הפתיע'
ראה, אני כנראה לא חכימא כל כך. עובדה שאותי זה הפתיע
13/01/2017 | 13:27
31
למרות שהייתי מודע לכוחו אבל לא עד כמה.
הוכחה נוספת שאיני חכימא היא שאני לא אומר דברים בדיעבד...
תודה על התרומה.
לצפיה ב-'תביני, הלינק היה מיועד להדיוטות כמוני שלא יודעים הכל'
תביני, הלינק היה מיועד להדיוטות כמוני שלא יודעים הכל
13/01/2017 | 13:23
1
28
ומידי פעם כן מופתעים.
מה שאת פספסת הוא הסאבטקסט.
את מעשיו של ביבי כולם קוראים וכולם חכמים.
את מעשיו של מוזס לא כולם יודעים כי הם היו מתחת לראדאר
התקשורתי אך השפעתם היתה לא פחות מכריעה על חיינו.

שוב, זה היה מיועד לכלל עם ישראל, זה שלפעמים יודע ולפעמים לא, לפעמים מופתע מהעוצמה ולפעמים לא, זה שלפעמים אומר, "באמת? טוב לדעת".
את פטורה מזה כנראה.
לצפיה ב-'כן. אני פטורה'
כן. אני פטורה
13/01/2017 | 13:27
10
לצפיה ב-'תפסיקי עם הדיסוננס הזה כבר! '
תפסיקי עם הדיסוננס הזה כבר!
13/01/2017 | 14:16
30
בלי הפסקה כתבת פה כמה העיתונות אןבייקטיבית פה וכלב שמירה של הדמוקרטיה, ועוד שטויות כאלה.
אז אל תגידי עכשיו תמיד אמרתי הפוך!

מע ר לזה- אני מבינה שמותר לפתוח על מי שרוצים פוסט הכפשה, שאת תעלי עליו בשמחה כשבא לך, כמנהלת.
בזה בזה בזה!!! תוסיפי לשרשור הבזה שלי...
נשבעת- אני לומדת פה מה לא להיות...
לצפיה ב-'לא ברור לי בדיוק איזה "הזהרות" היא מעבירה.'
לא ברור לי בדיוק איזה "הזהרות" היא מעבירה.
13/01/2017 | 13:41
4
43
הפוסטים שלה , מבולבלים, ולא ממוקדים. נראה שהיא בעצמה לא כל כך יודעת מה  היא בדיוק רוצה להגיד. 
אפשר בקיצור לומר  למשל שבארץ יש מצב חולני של קשרי הון שלטון, או שיש בעיה של ריכוזיות כלכלית שנשלטת על ידי מספר קטן של משפחות.
הדברים הללו כבר ידועים, ולא צריך לטעמי לשפוך ים של מילים עם  המון סופרלטיבים.
אין בפוסטים שלה לא הזהרה,לא ניתוח הבעיה ובטח שאין בהם איזה רעיון מקורי לפתרון. כך שאני בהחלט מסכים עם פריזמן שהם טחינת מים. 
לצפיה ב-'היא דיברה הרבה על הון שלטון וראית שפריזמן מתייחס, אם בכלל,'
היא דיברה הרבה על הון שלטון וראית שפריזמן מתייחס, אם בכלל,
13/01/2017 | 13:49
3
36
לטענותיה בזלזול.
הנושא פה הוא לא פומה אלא מה נתפס אצל כמה כמלל חסר פשר.
הלינק מחזק לרמה מקסימלית ומהימנה את שאמרה.
לא פחות וגם לא יותר. 
אם הוא מצא לנכון לפתוח שרשור רפש עליה ובהתחשב ברמת ההודעות שלו, הרי רציתי לאזן את התמונה.
לא מדובר באזהרות מצידה, מדובר בחידוד מציאות כפי שהיא רואה זאת,
וזו זכותה המלאה.
עזוב את הסגנון.
לצפיה ב-'הסיגנון מעולה! אין יותר מזה:)'
הסיגנון מעולה! אין יותר מזה:)
13/01/2017 | 14:10
29
עובדה שקמות לי חקייניות כמו פטריות אחרי השלג...
וחוץ מזה- טנקס חחח לא יעזור לך כלום!
רוצה לתת לי נשיקה בלחי? או שאני אתן לך? 
לצפיה ב-'אם ארצה לקרוא פשיסטים'
אם ארצה לקרוא פשיסטים
13/01/2017 | 14:40
1
32
יש לי את מוסוליני בשביל זה, אני ממש לא זקוק לה.
לצפיה ב-'עם הבנת הנקרא שלך- אל תקרא כלום!'
עם הבנת הנקרא שלך- אל תקרא כלום!
13/01/2017 | 14:51
28
הפרשנות שלך מפחידה שיקרתי ואנמית מדעת.
עע אין זונות בתילאנד 
היות ואני לא סובלת טיפשים והם מעצבנים אותי, למרות שאני מרחמת עליהם ולפעמים כועסת על עצמי על חוסר הסבלנות שלי אליהם, במקרה שלך אני רואה משהו אבוד
מבחירה.
אז יאללה עוף!
לצפיה ב-'הווליום שלי הוא בדכ בהתאם'
הווליום שלי הוא בדכ בהתאם
13/01/2017 | 14:04
25
לעוצמת התחושות שלי, והוא מצויין בעיני בכל מצב.
לא קראתי את הלינק, אבל אני מניחה ש...תודה :)
לצפיה ב-'בקיצור- קפצו לי! הקונצנזוס שלכם'
בקיצור- קפצו לי! הקונצנזוס שלכם
13/01/2017 | 14:35
9
39
שווה כלום, הרסני למדינה הזו אבל משרת את המרירות והשנאה שטבועים בכם כדרך 
כאופי. מה שגורם לי לחשוב שאולי העיוות מגיע בכלל מהפרט- כלפי מעלה ולא הפוך!
על משקל אשר יגורתי בא לי...
באמת שמגיע לכם רק ביבי! כי טיפשות- מחליאה ומרגיזה אותי.
כנ״ל קיבעון.
אז תאכלו את הקש שלכם! מקווה שיבואו כאן ימים טובים יותר, אנשים טובים יותר בל מובן. אם אני אחיה במדינה הזו או לא-
אני בזה לחשיבה השטחית הרדודה שרק מנסה להתקרב לקולקטיב, מתוך בדידות אולי, לא יודעת...
אבל המחיר גבוה, גבוה מידי מכדי שזה יהיה נסבל.
מסייגת- בלי הכללות.
בוזזזזזזזזזזזזזזזזזזזזז !
לצפיה ב-'הייתי מתעל את האנרגיות שלך למשהו מענג יותר'
הייתי מתעל את האנרגיות שלך למשהו מענג יותר
13/01/2017 | 14:47
5
40
אז מה בעצם היעד? מה רוצה מעבר שהשמאל והאיסלם והערבים
וחצי עולם יעלם? איזו מציאות עתידית שפויה את מדמיינת?
מדינה שנראית כמו התנחלות דתית או שכונה חרדית בב"ב?

לצפיה ב-'חצוף!!! שלא תעז '
חצוף!!! שלא תעז
13/01/2017 | 14:55
4
42
לדמיין אותי אפילו, אני אתבע אותך!

קיצוניות תמיד נשארת אה? איזה מן תרגום מטופש זה לדברים שאני כותבת?!
לא ייאמן...
לצפיה ב-'סדיסטית '
סדיסטית
13/01/2017 | 15:07
11
לצפיה ב-'האיום בתביעה משפטית'
האיום בתביעה משפטית
16/01/2017 | 07:58
2
15
על סמך פוסט אחד - וואווווו
שרה נתניהו, החברה מירי רגב והנה גם פומה האמיצה, הטורפת הידועה.
וואווווווווווו
שוב, שיטה ימנונית די ידועה לסתום פיות.
לצפיה ב-'הודלף מחדרי החקירות ששרה נתניהו גערה בבוטות בחוקריה'
הודלף מחדרי החקירות ששרה נתניהו גערה בבוטות בחוקריה
16/01/2017 | 08:14
1
12
מעניין איזה סיוטים הם חוו בלילה..
אני כבר יומיים חולם על מסלול אימונים של צוערי הפנטגון
לרוץ ביער עד, לחצות נהר עם תנינים, לרכב על פומה מנומרת
ולתנות אהבים עם תואמת שרה .. כמו בחוקי מרפי 
אתה יוצא שרוט וחבול והפומה המנומרת גונחת ונאנקת ביללות
למרות שגם לרכב על התואמת שרה היה אתגר לא קטן
לצפיה ב-'רגע, העו"ד הזה, יוסי כהן לא היה אתה בחקירה?'
רגע, העו"ד הזה, יוסי כהן לא היה אתה בחקירה?
16/01/2017 | 08:18
7
הוא לא צלח בסתימת פיה הגדול, לפי העדויות שקיבלו אישור בית משפט על העסקה בריונית, פוגענית ומתעללת?
לצפיה ב-'פומצ'וק, כשתתקשרי אלי אקשיב ולא אגיד לך איך להתקשר.'
פומצ'וק, כשתתקשרי אלי אקשיב ולא אגיד לך איך להתקשר.
13/01/2017 | 14:46
2
36
את ההודעות שלך אני לא טורח לקרוא.
הן סתם זיבולי מוח.
לצפיה ב-'חברים יקרים'
חברים יקרים
13/01/2017 | 16:07
1
40
אני לא מרגישה טוב היום,
אני חלשה ואין לי סבלנות למריבות מיותרות.
אני מאוד מבקשת להירגע ולתעל את האנרגיות שלכם למוזיקה ולדברים טובים
ומרגיעים.
כשאין לי כוח או אין לי סבלנות, אני פשוט מתעלמת עד שהכוחות חוזרים אליי.
כרגע אין לי כוח לגירויים מיותרים.
לצפיה ב-'תרגישי טוב.'
תרגישי טוב.
13/01/2017 | 16:12
12
לצפיה ב-'אלון מזרחי על ביבי והעיתונות'
אלון מזרחי על ביבי והעיתונות
13/01/2017 | 22:47
35

"שוחד? אל תצחיקו אותי, "שוחד". מדובר בנסיון הפיכה פשיסטי היישר ממשרד ראש הממשלה.
יש הרבה הגדרות של הרבה מלומדים לפשיזם, אבל ההגדרה הבאה, לדעתי, היא אחת הקולעות ביותר: פשיזם זה כשהשלטון הפוליטי לבדו מספר את הסיפור הלאומי.
אם אתם תוהים למה בשנים האחרונות ישראל נשמעת כאילו אין בה שמאל בכלל, תסתכלו בשער ידיעות אחרונות המצורף, מהיום שאחרי ההחלטה במועצת הבטחון של האו"ם. הוא מספר את הסיפור כולו.
בצד אחד נתניהו, מדליק חנוכיה, סמל יהודי של אור ורדיפה ומרד. ההבעה שלו רצינית וכבדה. הוא מבין כמה חמור האיום לעמו, ויתנהג בהתאם. זה מה שהתמונה שלו אומרת.
בצד השני אובאמה: איש קל דעת שמשחק בגורלו של העם היהודי תוך כדי גולף. הוא צוחק. כלומר: מעניין לו את המקל גולף מה שיקרה ליהודים.
על התמונות כותרות המשנה: הצביעות, הנקמה, החשש, זעם בימין. בסוף, כמס שפתיים: "ביקורת בשמאל ובמרכז".
למטה, כביכול איזון, אך רק כביכול: שיפר, ברגמן, יועז הנדל ובן דרור ימיני מספרים סיפור פוליטי של מה אפשרי ומה לא, אך יפעת ארליך ושלמה פיוטרקובסקי מדברים על התנ"ך וקדושת הארץ. וזה כביכול איזון משום שאלה מדברים פוליטיקה ואלה מדברים מוסר.
לעמדה המוסרית של השמאל, שהכיבוש הוא חטא ופשע, אין אזכור בעמוד הזה.
העמדה הכללית העולה מעמוד השער הזה ברורה: היהודים, עם קטן, אמיץ ונרדף, מובל לאסון על ידי מנהיגי עולם עויינים ואטומי לב, כשהמכסימום שהם יכולים לגייס כדי לעשות את הדבר הנכון זה להיכנע, מטעמים פרגמטיים בלבד, לתכתיבי הדיפלומטיה העולמית, האנטישמית.
אם נתניהו היה עורך בעצמו את הדף הזה, הוא לא היה יכול להיות יותר יהודיסטי-ימניסטי מזה.
פשיזם זה כשהשלטון ורק השלטון מספר את סיפורו של הלאום. לא ההיסטוריונים, לא מערכת משפט עצמאית ולא התקשורת החופשית.
אם מבינים את זה מבינים למה הימין הפשיסטי בכל העולם נלחם במה שהוא קורא "מוקדי כוח בלתי נבחרים" ובעצם הם אמצעי חיסון והגנה חברתיים מפני השתלטות מוחלטת של צד פוליטי אחד על הסיפור הלאומי.
כשצד פוליטי אחד מצליח להשתלט על הסיפור הזה ומשתיק את כל מספרי הסיפורים האחרים, התוצאה היא תמיד מלחמה ושחיתות עצומה, ונסיגה דרסטית בזכויות האדם והאזרח ותחושת החופש.
מהו הסיפור הלאומי הבלעדי ששמענו בשנים האחרונות? הסיפור של הצד הימני: אנחנו נרדפים מול אוייבים גדולים וחזקים מאיתנו (אבל יכולים להם כי אנחנו חכמים במיוחד) (בזכות המנהיג שלנו); אנחנו צודקים ועדיפים מוסרית על כל העולם (כי ככה אלוהים עשה אותנו). גורלנו האחד הוא מלחמה (כי זהו האיזור וזהו הגורל היהודי).
תפתחו כמעט כל כותרת של כל מהדורה של ידיעות אחרונות וישראל היום, וכמעט כל מהדורת חדשות מיינסטרימית בשנים האחרונות, ואתם תמצאו שם את הסימנים האלה.
ככה מטריפים אוכלוסיה של מדינה שלמה והופכים אותה לאפאטית מצד אחד ומוכת פאניקה ותחושת היעדר בחירה מצד שני.
ככה זה כשהשלטון - השלטון הלאומני והדתי - מקבל בלעדיות על הסיפור הלאומי, וזה מה שקרה כאן בשנים האחרונות בעסקה המלוכלכת בין נתניהו למוזס, שגם אם לא נחתמה באופן רשמי הרי בוודאי השפיעה העל אופן הסיקור של כלי התקשורת הגדול במדינה. מוזס לא יכול היה לקוות לחסדי נתניהו בלי להפוך את קו העיתון לדומה יותר לתפיסת הימין: נרדפות, דטרמיניזם ועליונות מוסרית, לצד מרכזיותו של המנהיג בגורל הלאום.
זו המשמעות האמיתית של פשיזם. כל השאר - האדרת הכוח הצבאי והשחתת מערכות השלטון בא אחר כך. זה מה שמוזס ונתניהו עשו לנו בשנים האחרונות, גם אם תוך הישענות על מסורות ישראליות ויהודיות ועיתונאיות קיימות.
זה הסיפור האמיתי, הגדול, של מה שהתחולל כאן. נסיון הפיכה פשיסטי באמצעות ניצול כוחו השלטוני העצום של נתניהו לכפיית סיפור לאומי אחיד ונטול תקווה.
את שידוד המערכות הצפוי, שצריך להאיץ ולהעצים, חייבים לנצל כדי לשנות את זה: לא עוד שערים כאלה. זה המפתח. כל השאר יהיה קל יותר."

ככה מסבירים את הסיפור הזה כמו שצריך
ולא בליל של ממבו ג'מבו בג'יברשית.

שבת שלום!
לצפיה ב-'חלאס עם השטויות! הזמר מאיר בנאי נפטר לאחר מחלה קשה '
חלאס עם השטויות! הזמר מאיר בנאי נפטר לאחר מחלה קשה
12/01/2017 | 22:08
16
69
הזמר מאיר בנאי נפטר לאחר מחלה קשה 
חדשות 0404 , לפני 58 דקות
הזמר מאיר בנאי הלך לעולמו לאחר שסבל ממחלה קשה. 

בנאי, בן 55 במותו, נחשב לאחד מהיוצרים הבולטים בישראל.

לצפיה ב-'אוי מאיר בנאי'
אוי מאיר בנאי
12/01/2017 | 22:05
1
50
לצפיה ב-'אכן עצוב מאד. רציתי להכניס את ההודעה כבר לפני כחצי שעה, אבל'
אכן עצוב מאד. רציתי להכניס את ההודעה כבר לפני כחצי שעה, אבל
12/01/2017 | 22:29
34
בינתיים שקעתי בקריאה על מקלחת הפיש... ואוף! עד כמה אנשים "עושים מזה"
סיפור...
שכחתם שצופית גרנט שתתה כוס PP בשידור חי? 
ופעם, שאלתי רופא מה דעתו על ההתעסקות בשתן. הוא השיב, שדי וודאי,
שבעזרת שתנן אפשר לרפא פטריות עור, ואגב, קיימת משחה רפואית המבוססת על
החומר הזה. 
בכל אופן, עצוב שהמחלה הארורה הזו לוקחת אנשים צעירים ועצוב שבמשך כל כך
הרבה שנים, לא נמצאה תרופה יעילה למחלה זו. 
רק לפני מספר ימים, שודרה בערוץ 8 של יס סידרה בת 6 פרקים שנקראה "סרטן,
קיסר המחלות". דובר שם על התפתחות המחקרים הרפואיים שליוו את המאבק
במחלה, אלא שעד היום ההתקדמות היא עקב בצד אגודל, וכמעט ולא נמצאו
פריצות דרך שניתן לכנותן "מצילות חיים". התקווה האחרונה, שהחלה להכות שורש
בשנות ה-2000 היא מחקר הגנום האנושי. עד כה, התגלו מספר גנים, ששיבוש
בהם יוצר בגוף פתוגן המעורר צמיחת גידול סרטני. התרופה היא היכולת לעורר את
הגוף ליצור נוגדנים שיזהו את הגנים הפגומים וישמידו אותם. אלא שהגנים הללו הם
בעצם חלק מהגוף והם מצליחים לחמוק לא רע מהנוגדנים או שהם מצליחים
להשתנות "מתחת לרד"ר הנוגדנים... לא פשוט. לא פשוט, עד כדי כך, שגם כיום,
הרופאים משתמשים עדיין בדרכי הטיפול הוותיקות יותר: ניתוחים, כימו והקרנות.
לצפיה ב-'חייבת לשים כאן כמה שירים שלו'
חייבת לשים כאן כמה שירים שלו
12/01/2017 | 22:28
1
36
תני לי יד, תני לי מקום אצלך בעולם
לצפיה ב-'ואחד השירים היפים ביותר שלו ושל הזמר הישראלי'
ואחד השירים היפים ביותר שלו ושל הזמר הישראלי
12/01/2017 | 22:30
49
שירו של שפשף
לצפיה ב-'דברים לזכרו שכתב שי גולדן'
דברים לזכרו שכתב שי גולדן
13/01/2017 | 00:20
2
39
"אם מאיר בנאי היה יודע בחייו כמה אהוב הוא היה, איזה קונצנזוס חוצה ישראל הוא היה, הוא בטח היה מופתע ונרגש מאד. וחשבתי לעצמי למה אני ורבים כל-כך חשים עצב כן ועמוק על לכתו של האיש. ואני חושב שזה בגלל שבבנאי היה משהו מאד מאד פגיע ושביר וחשוף. ובכל שיר שלו ניתן היה לשמוע את הקול הלא מושלם שלו מספר סיפור שכמו שאומרים יצא מן הלב ונכנס אל הלב. כי במאיר בנאי לא הייתה טיפה אחת של זיוף בשום תו שניגן ובאף מילה ששר. כשמאיר בנאי שר האמנת לו. האמנת לכל מילה, לכל רעד בקול, לכל יבבה של תסכול וחוסר אונים ופגיעות. הוא לא ידע אחרת, מאיר בנאי. כשהוא התיישב על הפסנתר או החזיק גיטרה ביד הוא דיבר אמת. ובהיבט הזה אני מרגיש שלכתו הותירה חלל בלב רבים כל-כך, בעיקר בגלל שמאיר בנאי היה אמן של אמת. איש של אמת. אמת עמוקה. אמת אותנטית. אמת שלא מתביישת להיות. אמת שאין לה התחלה. אבל יש לה סוף.
תודה, מאיר, על כל הרגעים בהם היית אתה עצמך, במלואך. זה עזר גם לי ברגעים האלה, להיות אני עצמי. ולעוד כל כך רבים. לו רק היית יודע.
יהי זכרו ברוך."

לצפיה ב-'איזה יופי של טקסט.'
איזה יופי של טקסט.
13/01/2017 | 15:26
1
28
את יודעת, שמעתי אתמול פתאום, סתם ככה ברדיו "לפני כמה דקות נודע לנו כי מאיר בנאי נפטר בהיותו בן 55" ובאותו הרגע התחלתי לבכות.
ולא הבנתי למה, למה מותו של אדם שלא הכרתי נוגע בי בצורה כזאת, גורם לי לתגובה כל כך רגשנית,
וגולדן כתב את זה - הלב נשבר על מותו של יוצר כל כך חשוב, כל כך נטול זיוף. האמנתי לו לכל מילה שאמר, כתב או שר, ההופעות שלו היו יחודיות באנרגיה ובקסם שהיה בהן, בין אם הייתה זו הופעה קטנה בזאפה או הופעה ענקית בבריכת הסולטן.
נשבר לי הלב על לכתו.

לצפיה ב-''
13/01/2017 | 15:59
8
עצוב לי כל כך כל היום אני שומעת את השירים שלו ברדיו. בכל תכנית ותכנית.
היה ראיון מוקלט איתו ובו שמתי לב לצניעות שלו והמילים של השירים שלו מקבלים פתאום את משמעותם האמיתית.
לצפיה ב-'יותר מדי הולכים מאיתנו בעשור השישי לחייהם'
יותר מדי הולכים מאיתנו בעשור השישי לחייהם
13/01/2017 | 01:48
4
40
דהיינו 55 פלוס מינוס אפשר לזכור מבין הזמרים/יוצרים
את עוזי חיטמן עד ג'ורג' מייקל. אהוד מנור. שוש עטרי.
ובלי קשר ישיר פרח כמו תמר מרום שקטפה את חייה
בו בזמן ממש כאן בפורום שכן
פסיכולוגיות מנסים לאפיין בהתנשאות בוטה
מחשבות של שארית החיים..גיל זיקנה וכל הבולשיט..
המאפיין הבולט של מאיר בנאי ז"ל שניבט משיריו היה צניעות ופשטות
מעבר לכך לא אהבתי את המלודיות והשירה שהשרו אוירה של בכי..
היה משהו דומה גם במהות ובאוירה שהשרה עוזי חיטמן, כאילו עצב נבואי.
לצפיה ב-'מצטרפת לדבריך על מאיר בנאי ז"ל'
מצטרפת לדבריך על מאיר בנאי ז"ל
13/01/2017 | 10:44
3
28
השירים שלו התאפיינו בצניעות ובפשטות ואכן עצב היה נסוך עליהם.
בדיעבד היום כשאני שומעת את השירים שלו, מרגישה כמו נבואה שמגשימה את
עצמה.

שער הרחמים
מאיר בנאי 
מילים ולחן: מאיר בנאי
קיימים 3 ביצועים נוספים לשיר זה 

אקורדים   

מסתובב בעיר הישנה 
ורעש בא מכל פינה 
אני מכיר כבר 
מכיר כבר את דרכי 
בדרך לשער הרחמים. 

לא מביט סביב 
לא מקשיב 
איש חולם אני 
וכך היה תמיד 
אבל מכיר כבר 
מכיר כבר את דרכי 
הדרך אל שער הרחמים. 

חי פעם רק פעם 
יש טעם אין טעם 
עם כח בלי כח 
שער הרחמים. 
בואי איתי יחד 
בואי מתוך הפחד 
כי את, גם את חלק 
משער הרחמים. 

השלטים מעל החנויות 
משקיפים, על הרחובות 
בתוך ליבי יש צעקה והיא גדולה 
הראו לי את שער הרחמים. 

חי פעם רק פעם...
(מתוך שירונט)
לצפיה ב-'אני מריץ עכשיו מחרוזת שירים שלו.'
אני מריץ עכשיו מחרוזת שירים שלו.
13/01/2017 | 11:31
2
293
עצוב לי שמת. אהבתי את השירים שלו.

לצפיה ב-'אהבת השירים אינה בתחום העבר. נוכחותו והמשך יצירתו, כן. חבל.'
אהבת השירים אינה בתחום העבר. נוכחותו והמשך יצירתו, כן. חבל.
13/01/2017 | 14:15
1
5
לצפיה ב-'ברור.'
ברור.
13/01/2017 | 14:42
13
רכשתי את מרבית הדיסקים שלו כך שיש לי מה לשמוע.
לצפיה ב-''
13/01/2017 | 10:31
6
לצפיה ב-''
13/01/2017 | 14:49
31
עבורי, הוא היה הבנאי האהוב, בתחרות הצמודה בינו לבין אהוד, העדפתי את מאיר.
מחלה ארורה ביותר :(
יהי זכרו ברוך
לצפיה ב-'אבידה גדולה יהי זכרו ברוך'
אבידה גדולה יהי זכרו ברוך
13/01/2017 | 15:25
11
כל סתו וחורף הלהיט שלו גשם התנגן לו כל שנה  עצוב לי...
לצפיה ב-'זמר מיוחד עם קצב וסגנון שהם טביעת אצבע חד חד ערכית של נשמתו'
זמר מיוחד עם קצב וסגנון שהם טביעת אצבע חד חד ערכית של נשמתו
13/01/2017 | 15:56
10
לצפיה ב-'בהמשך להודעת ה-פומה על הפיגוע -'
בהמשך להודעת ה-פומה על הפיגוע -
10/01/2017 | 09:47
52
97
אפילו שר אחד לא הגיע להלוויות.
זה בהחלט שווה זעזוע, הרבה יותר רציני.
המשך>>
אפילו שר אחד לא הגיע להלוויות.
זה בהחלט שווה זעזוע, הרבה יותר רציני.
לצפיה ב-'צהריים טובים עם גולדן שאוור '
צהריים טובים עם גולדן שאוור
12/01/2017 | 15:27
32
60
שי גולדן התוודה שעד היום הוא לא ידע מה זה גולדן שאוור
לא הבנתי על מה הוא מדבר.
אחר כך קראתי את יקיר אלקריב שכותב כך:
"זה ייגמר בדם
מסיבת העיתונאים שערך אתמול הנשיא הנבחר טראמפ נתנה מושג לגבי מה שמצפה לנו בארבע השנים הבאות. אחרי שנחשד בכך שהזמין מופע של "גולדן שוואר" ("מקלחת זהובה") מצמד יצאניות בסוויטה שלו במלון ריץ' במוסקווה, שוב התברר שטראמפ מסוגל ורוצה לעסוק רק בעצמו ובתדמיתו: הוא כינה את CNN "איומים" והאשים את סוכנויות הביון של ארה"ב בכך שהן פועלות כמו ב"גרמניה הנאצית". 
עם אוצר מלים של ילד בן 8 ושפת גוף שכולה אלימות פרועה וכבושה, טראמפ הצליח לשעמם, להביך ולבלבל את המוח - בו-זמנית. אם זה יימשך כך, אני מוכן להמר כבר עכשיו שכהונתו תסתיים באחת משתי דרכים: או הדחה מבישה בגלל הסקנדל הבא, או מלחמה עם הסינים או הצפון-קוריאנים. בכל מקרה, את מופע הכיעור והבערות הזה האמריקאים הרוויחו ביושר."

עם זה כבר מאוד הסכמתי.
שמעתי את הסיפורים העסיסיים על דונלד טראמפ במוסקבה לפני שהחליט שהוא רוצה לשחק תפקיד של נשיא ארצות הברית.
לא ידעתי שהיה מעורב בזה גם גולדן שאוור. מה אני אגיד לכם? העולם הזה כבר
לא מה שהיה פעם. בעולם שבו דונלד טראמפ נשיא המעצמה הגדולה בעולם וביבי
עדיין ראש ממשלה, אז מה הפלא שכולנו מקבלים מקלחת זהב?

לצפיה ב-'מעולם לא הבנתי'
מעולם לא הבנתי
12/01/2017 | 15:41
22
48
(אני בכוונה לא נכנסת לפוליטיקה) מה סקסי בגולדן שאוור? מה נעים בזה?
למה זה סקסי בעיני מישהו להטיל את מימיו על מישהו אחר? למה מישהו מוכן שמישהו אחר יטיל את מימיו עליו?
מה מענג בזה?

לצפיה ב-'יש אנשים שהפיפי הזה מהנה אותם'
יש אנשים שהפיפי הזה מהנה אותם
12/01/2017 | 15:50
1
36
תראי, אין סוף לסטיות של אנשים.
באחד הביקורים בברלין היה שבוע של ביזאר והגיעו לשם מכל העולם כל מיני גברים ונשים עם אוסף הסטיות שלהם. זה היה ממש קשה למראה. תאמיני לי שאני אפילו
לא יכולה לחזור ולספר מה שאני ראיתי שם. מצד אחד זה היה מגעיל לצפיה אבל מצד שני זה פותח לך את הראש לעולמות נוספים, לעולמות מקבילים, לאנשים מזן אחר.
אני גם לא מבינה איך אפשר ליהנות מהצלפות שוט, אזיקים ושאר אביזרים מחרידים.

לצפיה ב-'כן'
כן
12/01/2017 | 17:55
24
ברור שאין סוף ושום דבר לא מפתיע אותי ו/או מגעיל אותי
חוץ מכאמור, הפרשות גוף, זה משהו שפחות ברור לי מה העונג בזה.
אבל בסדר... :)
לצפיה ב-'לגבי השתן'
לגבי השתן
12/01/2017 | 16:02
15
36
שמעתי על העניין, ואוקיי, נניח שזה מגרה באיזושהי דרך.
אבל מה שעבר לי בראש זה "מי לעזאזל ינקה את כל זה אחר כך ??"
בטח לא זה שהשתינו עליו. הרי לא יכול להיות שגם ישתינו עליו וגם יצטרך לנקות.

ויש גם פרקטיקה של שתיית שתן בשביל הבריאות, קוראים לזה urotherapy והחסידים של השיטה שותים כל יום כוס שתן ואף מורחים על פניהם ונשבעים שהדבר גורם להם להיות בריאים וצעירים יותר.
נ.ב. בהרבה תכשירים יש מרכיב שנקרא urea ,שתנן בעברית, שהוא למעשה מרכיב בשתן. אז תדעו שהקרם לילה הזה שאתן מורחות מכיל שתינה של מישהו. (:
לצפיה ב-'מודה שמעולם לא ניסיתי את זה'
מודה שמעולם לא ניסיתי את זה
12/01/2017 | 16:22
28
ולדעתי זה יכול לגרות אנשים מסויימים ואין בכך פסול בעיני.
להערכתי זה לא נעשה בבית כך שהשאלה מי ינקה את זה לא חשובה.
מניח שעושים את זה בבתי מלון בעיקר. החדרן/ית ינקו.
לצפיה ב-'אולי'
אולי
12/01/2017 | 17:57
2
28
הם עושים את זה במקלחת ואז אין בעיה
אבל על המיטה? גאד!!!
לצפיה ב-'למה לא תפתחו שרשור?'
למה לא תפתחו שרשור?
12/01/2017 | 18:06
1
33
 בנדון? 
לצפיה ב-'בשביל מה'
בשביל מה
12/01/2017 | 18:58
28
יחפה כבר פתחה.
לצפיה ב-'בסך הכל'
בסך הכל
12/01/2017 | 18:04
10
37
זה יכול להיות תרגול להשתנה בקשת של אלו מלמעלה 

לצפיה ב-'המושג "להשתין בקשת" הוא שוביניסטי.'
המושג "להשתין בקשת" הוא שוביניסטי.
12/01/2017 | 20:33
9
21
מבחינה פיזיקלית רק גבר מסוגל להשתין בקשת, אישה משתינה בזווית ישרה.

לכן אישה צריכה לומר "אני משתינה עליך מלמעלה" או "משתינה עליך בזווית ישרה"
ולא "משתינה עליך בקשת"

לצפיה ב-''
12/01/2017 | 20:45
1
לצפיה ב-'התכוונתי '
התכוונתי
12/01/2017 | 20:54
1
26
למנהיגים שם למעלה.....
שובניסטים פמניסטיות על הזין שלי! <-----זה שובניסטי או פמניסטי?
לצפיה ב-'אמממ'
אמממ
12/01/2017 | 21:04
19
המושג הזה "על הזין שלי!" הוא פאלי, לא בהכרח שוביניסטי.

המנהיגים משתינים בקשת, זה נכון, חוץ מאנגלה מרקל הייתי אומר.
אבל מי שמשתין מיותר גבוה הם בעלי ההון. הם המשתינים האמיתיים
לצפיה ב-'אני לא בטוח שזה נכון'
אני לא בטוח שזה נכון
12/01/2017 | 20:59
5
20
אבל מעולם לא חשבתי לבדוק עם מד זווית את כיוון השתן של בנות הזוג שלי.
אן לי כוונה לעשות את זה גם עכשיו.
לצפיה ב-'אני מדבר מנקודת מבט פיזיקלית'
אני מדבר מנקודת מבט פיזיקלית
12/01/2017 | 21:02
4
6
לצפיה ב-'מד זווית הוא לא מכשיר מכיר די פיזיקלי לטעמך?'
מד זווית הוא לא מכשיר מכיר די פיזיקלי לטעמך?
12/01/2017 | 21:06
3
15
אתה בדקת זוויות או מדבר רק מהתרשמות אישית שהיא לא פיזיקלית?
לצפיה ב-'ועד כמה רחב המדגם שלך?'
ועד כמה רחב המדגם שלך?
12/01/2017 | 21:07
2
8
לצפיה ב-'לא צריך מד זווית ומדגם'
לא צריך מד זווית ומדגם
12/01/2017 | 21:33
1
15
זה פרפנדיקולרי
לצפיה ב-'מצד אחד אתה דורש כלים פיזיקליים'
מצד אחד אתה דורש כלים פיזיקליים
12/01/2017 | 21:36
18
ומצד שני מוותר על כל כלי מדעי.
תחליט איפה אתה.
לצפיה ב-'מה נעים בנשיקה?'
מה נעים בנשיקה?
12/01/2017 | 19:20
3
40
למה זה סקסי בעיני מישהו לערבב את הרוק שבפיו עם הרוק של מישהו אחר? למה מישהו מוכן שהרוק של מישהו אחר ינזל על לשונו?
להתנשק אולי קצת יותר מקובל, אפשר לומר כמעט על כולם. הגולדן שאוור קצת פחות מקובל ואולי אפילו אפשר לומר שדי נדיר, כמו למשל ללקק נעלי עקב או להיות מאוהב רומנטית ומינית במכונית. 
יש כל מיני דברים ומעשים שעושים לאנשים נעים ומענג. ידועים ומקובלים או נדירים ומפתיעים. כל זמן שהדברים נעשים בהסכמה ומתוך הנאה הדדית שיהיה לבריאות.
ולשאלתך  "למה מישהו מוכן שמישהו אחר יטיל את מימיו עליו?" ומדוע זה גורם לעונג למרטיב ולמורטב, יש כמה תשובות בתאוריות הפסיכולוגיות. יש כמה גישות.
זה נושא די מרתק אם מצליחים להתגבר על הבקורתיות והרתיעה.
שוב, בהנחה שהדברים נעשים בהסכמה ורצון משותף לסגנון הזה של עינוג הדדי.

לצפיה ב-'טוב...'
טוב...
12/01/2017 | 19:48
1
32
רק שזו הייתה תמיהה ולא באמת שאלה וגם לא ביקורת. רתיעה אני מסכימה.
הנושא בהחלט מרתק, רק יותר מתאים לפורום אחר.
לצפיה ב-' טוב...'
טוב...
12/01/2017 | 19:55
5
לצפיה ב-'אני הייתי מנסה את זה'
אני הייתי מנסה את זה
12/01/2017 | 20:28
24
אבל רק בחורף קר וכשמישהו אחר מנקה.

לצפיה ב-'הופרך על ידי ראש הCIA'
הופרך על ידי ראש הCIA
12/01/2017 | 15:57
1
30
זה טרול מ 4CHAN שהמציא את הדו"ח הזה, CNN קנו את הסיפור דרך האתר BUZZFEED והפיצו אותו.. עד שהבינו שזה "חדשות מזוייפות" (FAKE NEWS)

לא סתם טראמפ זעם עליהם.

בזמן האחרון אנחנו עדים ליותר ויות רחדשות מזוייפות. אני עובד על רשומה שתסכם את כל הארועים בנושא הזה.

גם בארץ לא חסר fake news והגזמות מפה ועד הודעה חדשה.
אני זוכר פעם שמעתי ברדיו על "הפגנת ענק" בכיכר רבין, עשרות אלפי משתתפים, מה לא.. וכשעברתי דרך שם ספרתי בקושי 50 איש.. וכששאלתי כתב שצילם את המפגינים הוא הסביר לי שבלי צמד המלים "אלפי מפגינים" אין אייטם ולאף אחד לא אכפת.
לצפיה ב-'טוב, אני שמחה שזה זיוף ולא אמיתי'
טוב, אני שמחה שזה זיוף ולא אמיתי
12/01/2017 | 16:20
27
באמת קשה לנו גם ככה עם עצם בחירתו
רק חסר היה נשיא אמריקאי שהרוסים מחזיקים בביצים תרתי משמע...
לצפיה ב-'מה שלי מפריע זה דווקא החיטוט הזה בהרגלים מיניים של האחר, '
מה שלי מפריע זה דווקא החיטוט הזה בהרגלים מיניים של האחר,
12/01/2017 | 17:39
5
36
וגלגול עיניים שמשמעו, איך הוא מסוגל.
נניח שהוא אוהב שמשתינים עליו, זה אומר מה, שלא תהיה לו בעיה שסין תשתין עליו
או שאולי זה אומר שכמו כל אדם בריא ופתוח מבחינה מינית גם לו יש פנטזיות.
דווקא מ"אנשים" שמטיפים כל הזמן לקבל את האחר ולא להיכנס לו לחדר המיטות,
הייתי מצפה שאם הם מגינים על מה שמוגדר על ידי אחרים כסטיה, הם ירתמו להגן כל פעם שמוזכרת המילה הזו.
הרי לא מדובר על "סטיה" בעיני החוק. הוא לא זואופיל ולא נקרופיל ואפילו לא פדופיל.
לצפיה ב-'מה שנכון נכון '
מה שנכון נכון
12/01/2017 | 18:52
9
לצפיה ב-'אבל לא על זה דיבר אלקריב ולא על זה אני דיברתי'
אבל לא על זה דיבר אלקריב ולא על זה אני דיברתי
12/01/2017 | 19:28
3
25
הוא דיבר על התגובה של טראמפ, על הילדותיות שלו, על הצורה בה הוא מדבר,
והדברים שהוא מחבב לעשות בחדר המיטות הוזכרו רק כקוריוז.
כשאני דיברתי על סטיות לא דיברתי על טראמפ אלא על דברים שראיתי בברלין
שאני לא מוכנה אפילו להעלות אותם כאן על הצג. סטיות של אנשים שהוצגו בראש חוצות ברחוב הראשי של העיר. גם נשים וגם גברים. זה לא אחר. אלה דברים שהמוח שלנו אפילו לא יכול לעכל כשהוא רואה את זה בעיניים. 
לעומתם ההומוסקסואלים הם כמרים פרוטסטנטים.
לא מעניין אותי מה טראמפ עושה בחדר המיטות. מעניין אותי היחס הכללי שלו לנשים, הצורה הבהמית שלו, על זה שאני לא מסוגלת לראות איך הוא יתנהל בבית הלבן כשהוא כל היום מצייץ בטוויטר. גם כדי להכחיש אירוע שלא היה ולא נברא צריך קצת סטייל. נו, טוף לא פלא. מספיק לראות את אלה שמעריצים אותו
כאן בארץ. 

לצפיה ב-'אז אין קשר בין שני המשפטים העוקבים הללו? אין פה ביקורת?'
אז אין קשר בין שני המשפטים העוקבים הללו? אין פה ביקורת?
12/01/2017 | 19:39
2
23
" לא ידעתי שהיה מעורב בזה גם גולדן שאוור. מה אני אגיד לכם? העולם הזה כבר
לא מה שהיה פעם". 
לצפיה ב-''
12/01/2017 | 19:44
1
26
נו, אסור להתלונן כמו איזו פולניה על העולם שלנו?
גם את מעט ההנאה שיש לי מהחיים האלו אתה רוצה לקחת לי?
אתה הורס לי את הדיכאון שאני נמצאת בו אתה מקלקל את התדמית הדיכאונית שלי
לצפיה ב-''
12/01/2017 | 19:57
2
לצפיה ב-'דרך אגב, מדענים גילו'
דרך אגב, מדענים גילו
12/01/2017 | 20:29
28
שבגלל זה השיער של טראמפ הוא צהוב
ואם ביבי ימשיך ככה גם השיער של כולנו יהיה צהוב
לצפיה ב-'ועוד מילה רעה אחת על האח הגדול'
ועוד מילה רעה אחת על האח הגדול
11/01/2017 | 16:58
38
81
אתמול התאווררתי קצת עם פרק נוסף של האח הגדול
במיוחד אחרי כל הפרשיות, המתנות, החקירות, הלוויות הכואבות,
האמירות המטופשות, הדעות האומללות, והאווירה הכללית והמתלהמת
שאוחזת בנו בזמן האחרון.

קראתי את מילה רעה על הבוקר וצחקתי קצת. זה לא דבר של מה בכך.
בזמן האחרון אין הרבה סיבות לצחוק. אבל האח הגדול בהחלט סיפק לי 
אתמול רגע אחד של נחת. 
הפרק עצמו היה משעמם לאללה. היו המון צעקות ובכיות של כוכבה ובעלה הצל
הלך אחריה לכל מקום. חיים העילג כאשר הוא מתורגם לעברית, אז הוא בהחלט
מבדר... שני כועסת על כל העולם ודי בצדק, גם אני כועסת על העולם, וחזי עם עדן סיפקו לנו את מנת המשחק הכי פאתטית שנתקלתי בה בעשור האחרון. 
אבל בסיומו של יום נשארו אחרונים על הספה שני וחזי (מי לעזאזל מצביע לשם?)
כאשר אני לא ממש יודעת מה כוחה של שני בחוץ ולא יודעת מה כוחו של חזי בחוץ.
אני מודה שהייתי בלחץ. בזמן הפרסומות הלכתי לעשן. הבטחתי לעצמי שאם שני
מודחת, אני אשכרה מתנתקת מהערוץ (לשמחתו של האיש) ולא צופה יותר באח הגדול בעונה זו.
למזלי, ארז קרא לחזי לבוא אליו ואני שמחתי נורא. יששששש צרחתי לעצמי ומחאתי כפיים ויכולתי סוף סוף להגיד שזאת ההדחה המוצדקת של העונה הזאת.
פשוט לא יכולתי לסבול את חזי. כל פעם שהוא הופיע על המסך, החיוך שלו היה מקפיא לי את הדם. אני שמחה שלא אצטרך לסבול את הפרצוף שלו יותר.
ושני, שני חזרה לבית כשהיא כולה מקפצת בעליזות, שמחה וטובת לבב, ואילו 
דן ואביחי פשוט החווירו כמו הפסיקה בהם זרימת הדם. היא כל כך תמימה שהיא
לא מצליחה לתפוס שאף אחד לא אוהב אותה שם. היא עדיין חושבת שיש למישהו
סנטימנטים כלפיה. הם מבינים שהיא חזקה ולכן הם היו רוצים שתודח כמה שיותר
מהר כדי שלא תצבור עוד כוח בציבור.
בינתיים, מלבד שני, אין לי שום פייבוריט/ית. אני יודעת שלא משנה מי יודח, זה לא יצער אותי במיוחד. אולי איכפת לי קצת מתאלין. אבל לא מאף אחד אחר.

אה 
ואני לא יודעת מה ההתלהבות מקולדפליי
רק אני אדישה אליהם?
לצפיה ב-'נכון'
נכון
11/01/2017 | 17:15
12
47
לחזי באווירה טובה שאוהב לטבול את הביסקוויט יש חיוך של אנס? כאילו איזה קריפ!
אבל הוא לא הפריע לי, דווקא חיבבתי אותו, חוץ מהחיוך המלחיץ שלו.

לא מבינה מה את מוצאת בשני (אין לי את הערוץ, כן? אני צופה רק בתוכניות הערוכות), היא כזאת פקאצה מעצבנת ובא לי להוריד לה פצצה כל פעם שהיא מתבכיינת על משהו חדש.
אין מה לעשות, לא אוהבים אותה שם כי היא מייצרת אנטיגוניזם - היא חושבת שהיא חכמה וכוסית ושווה ומציגה את עצמה כ"אשת חיי לילה" - כאילו, בואי, את כולה סלקטורית בברקפסט שלומדת עיצוב בחולון - שזה א' ב'  לכל וואנאבי תל אביבי.
אין בה חן, יש לה תמיד פרצוף חמוץ, התסרוקת שלה עם החצי אבועגלה למעלה ממש מעצבנת ורואים לה את התוספות שיער.

קיצר, לא ממש מחבבת אותה.

לעומת זאת, מעיין, שהיא הכי פלסטיק שיש, יש בה משהו אמיתי ואותה אני מחבבת.
לצפיה ב-'טוב, אני כמובן צופה גם בערוץ 26 בשידור הישיר'
טוב, אני כמובן צופה גם בערוץ 26 בשידור הישיר
11/01/2017 | 18:24
3
43
וההבדל בין מה שרואים בפרק הערוך לבין מה שאנחנו רואים כל היום, הוא הבדל עצום במיוחד כשאנחנו באים לשפוט אנשים. בואי נגיד שאם שני הייתה בעונה אחרת, אפילו בעונה שעברה, הרי לא הייתי שמה לב אליה בכלל ומן הסתם היא גם הייתה
עפה באותה מהירות שעפה עומר קינן. 
אבל העונה הזאת שונה. העונה הזאת כל כך משעממת, כל כך פרווה, כל כך לא מעניינת שאפילו קוץ כמו שני נראה פרח במדבר השומם הזה.
דרך אגב, שכחתי לציין את אינדל שמזכיר במראה שלו את אדי מרפי ואני אוהבת את האינטרקציה שיש לו עם שני. יש ביניהם קשר אמיתי ובלתי אמצעי. היא כלל
לא מתנשאת אלא ישירה עם כולם. אז כן, היא רוצה שיאהבו אותה כמו שכל אחד
רוצה שיאהבו אותו. 
מאחר וכרגע היא הכי דחויה בבית האח הגדול, ואני תמיד בצד של הדחויים,
ומאחר וכל השאר, אין עליהם שום בשר ושום תוכן, גם לא אביחי עם ה"התאהבות" במרכאות שלו במעיין, הרי שני בעיניי על כל פגמיה, היא הכי נחמדה, הכי מעניינת אותי ולטעמי היא מצודדת יותר ממעיין שאני אישית לא מבינה מה יפה בה בכלל.
תאלין היא היפה  האמיתית. 
לצפיה ב-'תאלין מותק. פשוט בנאדם טוב לב.'
תאלין מותק. פשוט בנאדם טוב לב.
11/01/2017 | 23:53
2
39
השאר קטסטרופה..

והגברים בבית אכזבה..
לצפיה ב-'יפה כתבת בבלוג. שנון. ממה שאני רואה, תאלין היא הפייבוריטית'
יפה כתבת בבלוג. שנון. ממה שאני רואה, תאלין היא הפייבוריטית
12/01/2017 | 00:23
1
35
שלי, בינתיים.
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
12/01/2017 | 00:28
9
לצפיה ב-'מעיין כנראה תזכה'
מעיין כנראה תזכה
12/01/2017 | 04:30
2
11
לצפיה ב-'מן הסתם'
מן הסתם
12/01/2017 | 08:13
24
למרות שאותי באופן אישי היא משעממת, אבל שיהיה...
גם ככה העונה הזאת לא הולכת לשום מקום אלא אם כן החדשים באמת יזרימו
אנרגיות חדשות.
לצפיה ב-'יש מצב'
יש מצב
12/01/2017 | 15:42
17
או תאלין.

לצפיה ב-'בול מה שאני חושבת'
בול מה שאני חושבת
12/01/2017 | 15:19
4
25
וגם בדיוק מה שאמרתי ביום שלישי.
בהתחלה מעיין באה לי רע ממש, אבל פתאום, אין לי מושג איך זה קרה, קלטתי שהיא ממש בין היחידות שאני מחבבת שם. היא ממש מי שהיא, בלי להיות שום דבר אחר.

וחזי עם החיוך האנסי הזה. בחיי שזה בדיוק ציטוט שלי מלפני כמה ימים.
לצפיה ב-'הייי כפרעלייך איפה היית עד עכשיו?'
הייי כפרעלייך איפה היית עד עכשיו?
12/01/2017 | 15:30
1
20
התגעגעתי...
אני לא רואה אותך בשום מקום...
איזה כיף, גם את באה לבקר וגם דאגרו הייתה פה לא מזמן
אולי נעשה פה איזה מפגש? מה דעתך?
לצפיה ב-''
12/01/2017 | 17:11
17
סתם נכנסתי אתמול במקרה, רציתי לראות איך נראה הפורום.
נראה שאת מצליחה להשאיר אותו שוקק ופעיל!
כל הכבוד (:

לצפיה ב-'אוחחח אנשוקה'
אוחחח אנשוקה
12/01/2017 | 15:36
1
23
גם מרחוק אנחנו חושבות דומה :)
לצפיה ב-'לא מפתיע (: '
לא מפתיע (:
12/01/2017 | 17:09
9
לצפיה ב-'אני אומרת'
אני אומרת
11/01/2017 | 17:25
3
55
שקולדפליי מעולים........

לצפיה ב-'ואני אומרת שממש אסון לערבב אותם ככה בשרשור הזה '
ואני אומרת שממש אסון לערבב אותם ככה בשרשור הזה
12/01/2017 | 07:57
2
29
מגיע להם שרשור משלהםֱ!
מגיע 
מגיע
גם מגיע
לצפיה ב-'זה בגלל ש'מילה רעה' הכניס אותם לפוסט שלו בבלוג'
זה בגלל ש'מילה רעה' הכניס אותם לפוסט שלו בבלוג
12/01/2017 | 08:16
25
אחרת אצלי הם לא היו מקבלים איזכור...
לצפיה ב-'צודקת!!! '
צודקת!!!
12/01/2017 | 08:20
22
חחחחחח ושמת אחלה שיר...
לצפיה ב-'קראתי את הפוסט הפותח ומצא חן בעיני מאוד ההומור של הכותב'
קראתי את הפוסט הפותח ומצא חן בעיני מאוד ההומור של הכותב
11/01/2017 | 23:58
1
32
(כותבת)?
לצפיה ב-'כותב - ניק מילה רעה. בדיוק מעליך כאן'
כותב - ניק מילה רעה. בדיוק מעליך כאן
12/01/2017 | 00:02
14
לצפיה ב-'הדלקתי טלוויזיה בערוץ האח הגדול'
הדלקתי טלוויזיה בערוץ האח הגדול
12/01/2017 | 13:11
7
30
ומה רואות עיניי?
הזיוף בהתגלמותו!
איך הם יושבים דן ומעיין, אלה שלא משחקים למצלמות,
יושבים ליד אביחי סביב השולחן ומאזינים לתפילות המואזין שלו
כשהוא עם התפילין והטלית.
הו, סוף סוף הם קמו משם. מה זאת התופעה הזאת?
בית האח הגדול הפך לבית מדרש?
מה זה זיבולי השכל האלו?
ולמה מעיין פתאום צמודה כל כך לדן במיוחד לאחר ששמעה שדן בכלל
רוצה אותה ולא את שני?
ודן, דן בכלל האפס הכי גדול שנראה מזה זמן רב בבית האח הגדול.
חסר חוליות, חסר עמוד שדרה, לא מסוגל להוציא משפט שלם וקוהרנטי מפיו.
רוצה כבר זמן רב לסיים את מערכת היחסים שלו עם שני ובמקום לקחת אותה
הצידה בארבע עיניים ולגמור את זה יפה, הוא הולך מדייר לדייר ומוציא את דיבתה רעה כשהוא יודע שאין לה לאן לברוח והוא יודע שהיא תיאלץ לראות אותו יום יום
סביבה.
שמעתי אותו  מרכל עליה עוד לפני שליכלך עליה עם כוכבה.
אבל עם כוכבה זה היה שיא הטינופת. דווקא עם כוכבה? היצור הכי פרימיטיבי בבית? 
אני כבר מעדיפה את חיים על פניה.
מסתבר שהגברים היחידים בבית הזה הם חיים ואינדל.
ושני, שני היא ילדה דחויה שהתאהבה בלטאה. מה לעשות, לא כולן מושלמות כמו שפרה. אבל בשבילי, בעונה הזאת היא השפרה שלי. על כל מגרעותיה. אני מבינה מה היא אומרת גם אם היא נשמעת כמו מחנכת. היא אינטליגנטית, אנרגטית, מלאת שמחת חיים, רוקדת נפלא, נעימה למראה, יש לה פנים נאות וכשמתרגלים למצמוצים שלה אפשר בהחלט להתאהב בה.
אז זאת העונה. זה מה שיש ועם זה צריך להסתדר. אז מכל מה שהאח הגדול הביא לנו בעונה הזאת, אין לי ספק בכלל שהיא כרגע הפייבוריטית שלי ואני הולכת איתה בטוב וברע.

לצפיה ב-'אני כבר בחרתי את הפיייבוריטית שלי'
אני כבר בחרתי את הפיייבוריטית שלי
12/01/2017 | 14:42
6
28
וזו - אורנה !

בחרתי בה אחרי שראיתי אתמול באיזו חושניות היא רוקדת, ויש בה משהו מאוד ערמומי. אני אוהב את זה משום מה.
לצפיה ב-''
12/01/2017 | 15:35
5
20
אכן יש לה גוף מדהים,
אבל אני לא אוהבת אותה.
דווקא בהתחלה הייתי בעדה, אבל עכשיו ממש לא
לצפיה ב-'חבל שתהילה לא נשארה. היא היחידה שהזיזה שם משהו'
חבל שתהילה לא נשארה. היא היחידה שהזיזה שם משהו
12/01/2017 | 16:06
4
20

אורנה ועירית בנות 37 ונראות כמו 40+.
דן גם הוא עוד לא בן 30 וכל הפנים שלו קמטים.. ועוד לא דיברתי על אביחי שנראה כמו מילואימניק בן 40+ גם הוא.

מצד שני זה מנחם אותי אישית, בתור אחד בגיל 30+ שנראה הרבה יותר צעיר. (:
לצפיה ב-''
12/01/2017 | 16:16
3
17
מי זאת עירית?
מסכימה שאביחי נראה 40 פלוס. בכלל, אביחי לא חביב עליי
לגבי תהילה אני מסכימה איתך.
היא הייתה סוללת אנרג'ייזר שהניעה את כולם וברגע שהיא יצאה
הכל שם כבה. לעומת זאת, ההדחה של חזי לא הזיזה לאף אחד.
טוב שיש את שני.  היא היחידה שעוד יכולה לגרום לאיזשהו עניין בעונה המעפנה הזאת.
לצפיה ב-'עירית קראו לה ? '
עירית קראו לה ?
12/01/2017 | 16:23
2
19
זאת שהודחה ראשונה..

אני דווקא מאמין שמי שיגרום לבעיות הוא אנדל, תני לו עוד שבועיים והוא משתגע לגמרי.
לצפיה ב-'קראו לה אסתר'
קראו לה אסתר
12/01/2017 | 16:39
1
20
בואנה אני חשבתי שאתה בקי יותר ממני במה שקורה שם
לצפיה ב-'הגיל עושה את שלו'
הגיל עושה את שלו
12/01/2017 | 20:30
13
או שהיא היתה כל כך לא משמעותית, שהמוח שלי סתם הדביק לה שם וזרק אותה לבויידם.
לצפיה ב-'השעמום של העונה הזו גומר לי את החיים.'
השעמום של העונה הזו גומר לי את החיים.
12/01/2017 | 15:23
3
23
בחיים לא היה כזה ליהוק פרווה וחסר עניין, באמת. עוד מהפרק הראשון אני תוהה מה גורם לי להמשיך ולשבת מול המסך, ועוד להמשיך עם זה פעמיים בשבוע.
מזל שלפחות יש לי איזה 7 ריאליטי של מוסיקה לברוח אליהם.

אני אפילו לא מתרגזת עליהם, או עצבנית, ולא נגעלת מאף אחד. פשוט אפס רגשות. כולם סתמיים כאילו הם מקבלים על זה כסף.

לצפיה ב-'טוב, זה מה שאני טוענת מהשבוע הראשון'
טוב, זה מה שאני טוענת מהשבוע הראשון
12/01/2017 | 15:33
2
24
ולגבי הריאליטי מוזיקה,
ראיתי אתמול את דה וויס ומעניין, מה את אומרת?
אני הפעם נהנית מהכוכב הבא לאירוויזיון, לא פחות מדה וויס.

לצפיה ב-'עוד לא ראיתי את הפרק של אתמול'
עוד לא ראיתי את הפרק של אתמול
12/01/2017 | 17:16
1
22
אבל אני נהנית מהעונה.
אפילו נהנית להעצבן על אביב גפן כל פעם מדש.
מהכוכב הבא לא נהניתי ממש באף עונה וגם לא נהנית מזאת, במיוחד כשברור שדיאנה לוקחת אותנו לאירוויזיון וגם תביא מקום יפה. אין טעם לצפות. אבל סטטיק הזה חמוד, מפתיע (:

לצפיה ב-'דווקא מהכוכב הבא אני מאוד נהנית הפעם'
דווקא מהכוכב הבא אני מאוד נהנית הפעם
12/01/2017 | 19:13
18
וכן, מן הסתם דיאנה גולבי תיקח גם הפעם את כל הקופה אם היא תמשיך לשמור על רמה כל כך גבוהה.
המלחמות של השופטים בשתי התוכניות, גם הן ריאליטי בפני עצמו.
בקיצור, לא משעמם
לצפיה ב-'מה תג המחיר שלך?'
מה תג המחיר שלך?
12/01/2017 | 02:14
6
86
האם אנחנו מודעים לכך שאפשר לקנות/לשחד אותנו ? ולא רק בכסף..
לכאורה יש לנו כמעט בכל תחום העדפות ורצונות וטעם משלנו
אך כשמציעים לנו ומניחים לפנינו או מצהירים באוזנינו
הצעה קוסמת דיה בשלב זה או אחר ברף מסויים נוטים לוותר.

הטריוויאלי ביותר תעסוקה פרנסה - התלוש מושך את הרוב
בהמשך משיכה בין אישית - נוטים להפוך דעות לפחות להתגמש
משיכה ריגשית -מתרשמים מהפניה לרגש המכנה המשותף הנמוך
במקום לתוכן הנוקב.

קרה לכם/ן שמצאתם את עצמכם בפרדוקס שלמעשה שיחדו אותכם?
שהמשכורת או הדעות שאימצתם או האנשים לצידכם או פתויים כלשהם, נוגדים משהו בסיסי יותר וקנו אותכם יחסית בזול?

Money talks, it'll tell you a story
Money talks, says strange things
Money talks very loudly
You'd be surprised the friends
You can buy with small change
They say it's the root of all evil
They say gold is the king
Money talks, you'd better believe it
All that gold don't mean a thing
Rich people, hear those pockets jingle
Spare change, hear the down-and-outers cry
Money talks, tip-toe up behind you
Steal what they can,
Off the cuff or on the sly
Money talks
לצפיה ב-'מעולם לא שיחדו אותי ומעולם לא נאלצתי לבחור בין עקרונות'
מעולם לא שיחדו אותי ומעולם לא נאלצתי לבחור בין עקרונות
12/01/2017 | 08:29
3
33
לבין טובות או זכויות יתר.
אין לי מושג איך זה להרגיש בדילמה כזאת.
מעולם לא הציעו לי משכורת מנופחת תמורת שבירה של עקרונותיי.
דרך אגב, לפני שהתחתנתי, גיסתו של האיש הבטיחה לנו שהיא תעשה לנו
את החתונה, כולל חינה כולל הכל ובתנאי שנתחתן ברבנות כמו כולם.
סרבנו. התחתנו כמו זוג היפים, כמו שני ילדי פרחים. ללא מסיבה, ללא אירוע,
ללא קולולולו, ללא שמלת כלה וחליפת חתן, וללא מתנות ורבע עוף. 
קשה לי להאמין שמתישהו במהלך חיי הייתי מתפתה לעבור על העקרונות שלי
למען בצע כסף או טובות הנאה. לא רואה איך זה היה קורה.
אבל, לך תדע. לא יכולה לענות על זה בנחרצות כל זמן שזה לא קרה לי מעולם.
לצפיה ב-'יש פער גדול בין עקרונות להעדפות '
יש פער גדול בין עקרונות להעדפות
12/01/2017 | 09:02
2
31
לדוגמא: אין לי עקרון נגד אוכל כשר
אבל לא הייתי בוחר/מעדיף לולא הייתי מקבל הזמנה מותנית שכזו.
או, רובינו נדרשים כשכירים לעשות בניגוד לדרכנו ותפיסתנו
או לצפות במשהו לטייל למקום שמראש לא חביב עליך.
 הכוונה לא לעקרונות אלא לשנוי כלשהוא בשגרה שנראה מוזר..
אין בו לפגוע ממש, אבל מעיק במידה עד מגוחך ביחס לעצמך.

לצפיה ב-'לי יש עקרון נגד מסעדות כשרות.'
לי יש עקרון נגד מסעדות כשרות.
12/01/2017 | 10:59
1
31
כל זמן שהדתיים לא תומכים במגזר שלי אני לא אתמוך בשלהם.
לצפיה ב-'מסכימה:)'
מסכימה:)
12/01/2017 | 11:50
7
לצפיה ב-'אפרופו תג מחיר - כך נראה פרצוף מושחת וכך נראית מפלגה מושחתת'
אפרופו תג מחיר - כך נראה פרצוף מושחת וכך נראית מפלגה מושחתת
12/01/2017 | 13:38
1
26
לצפיה ב-'אפרופו "אתה לא תגיד לי אפס" השיר הבא בתקליט '
אפרופו "אתה לא תגיד לי אפס" השיר הבא בתקליט
12/01/2017 | 14:02
20
Losers, we're just losers
Exclusive club that we're in
Why don't losers ever win
Came in this morning to spread the word around
Nobody wants to hear what a loser's putting down
Why don't losers ever win
Been out a-wanderin', bad luck all around
Can't you help a loser get up off the ground

לצפיה ב-'היה לי חלום מוזר הלילה. כל כך מוזר עד שזכרתי'
היה לי חלום מוזר הלילה. כל כך מוזר עד שזכרתי
10/01/2017 | 11:15
50
229
אותו בבוקר. העניין הוא שהחלום הזה גרם לי לחשוב על אינסטינקט
מול החלטה מודעת וכמובן שלא נפקד גם מקומה של האקטואליה.
יש מצב שדווקא היא היתה הטריגר.
בקיצור, בחלומי אני מאבטח בכניסה לקניון ומגיע טיפוס עם מעיל ורוצה להיכנס. אני מבקש ממנו להראות לי את התיק שלו ובזמן שהוא עושה זאת נדמה לי שאני רואה...
המשך>>
אותו בבוקר. העניין הוא שהחלום הזה גרם לי לחשוב על אינסטינקט
מול החלטה מודעת וכמובן שלא נפקד גם מקומה של האקטואליה.
יש מצב שדווקא היא היתה הטריגר.
בקיצור, בחלומי אני מאבטח בכניסה לקניון ומגיע טיפוס עם מעיל ורוצה להיכנס. אני מבקש ממנו להראות לי את התיק שלו ובזמן שהוא עושה זאת נדמה לי שאני רואה משהו שנראה כמו חגורת נפץ מתחת למעיל.
המחשבה שרצה לי בראש היא שאם אני מבקש ממנו לעמוד בצד ולהיבדק, הוא יפעיל את החגורה בוודאות ואני נפרד מהעולם בסערה.
אם אני נותן לו להיכנס הרי אני ניצלתי אבל יהיו עשרות הרוגים.
מה שתכננתי לעשות הוא לתת לו להיכנס ואיך שיפנה את הגב אלי
אני שם לו כדור בראש כדי למנוע את הפיצוץ. מצד שני אני לא בטוח לגמרי שזו חגורה ואז יתכן שארצח חף מפשע.
שני דברים:
1. זה לא סתם סיפור שהמצאתי אלא באמת חלום שחלמתי הלילה עם כל הפרטים שציינתי.
2. המחשבות שלי הן מה באמת עושה אדם ממוצע, מה כל אחד מאיתנו היה עושה. האם אפשר להאשים מישהו על בחירה זו או אחרת.
(תאמינו או לא אבל התעוררתי לפני שקיבלתי החלטה).

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

חופה באהבה
חופה באהבה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה