לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
72907,290 עוקבים אודות עסקים

פורום עסקים

הפורום עוסק בתחומים הבאים: הקמת עסקים ומיזמים, בניית ערך לרעיון, בחירת אסטרטגיה עסקית, עיצוב, פיתוח וייצור מוצרים וסדרות, גיוסי כספים וניהול משאים ומתנים. מטרת הפורום הוא להוות פלטפורמה עסקית ראשונית/הנחיה ראשונית לעסקים נותני שירות ולעסקים שמפתחים ומייצרים מוצרים.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עסקים

הפורום עוסק בתחומים הבאים: הקמת עסקים ומיזמים, בניית ערך לרעיון, בחירת אסטרטגיה עסקית, עיצוב, פיתוח וייצור מוצרים וסדרות, גיוסי כספים וניהול משאים ומתנים. מטרת הפורום הוא להוות פלטפורמה עסקית ראשונית/הנחיה ראשונית לעסקים נותני שירות ולעסקים שמפתחים ומייצרים מוצרים.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שלום לכולם,
שמי אמיר לניאדו ובימים הקרובים אתחיל לנהל את הפורום ולעזור לגולשים עם שאלות שרלוונטיות לנושאים אשר הוגדרו תחת הכותרת 'פורום נטוורקינג לעסקים'.
אבקש מכל הגולשים לא ליצור תוכן שיווקי/ פרסומי באתר ולהשאר מפוקסים לנושאים בהם מתמקד הפורום.
כמובן שאשמח לענות על שאלות כלליות ורחבות יותר.
תודה ובהצלחה לכולם.
אמיר
המשך >>

לצפיה ב-'שאלה שאלתית...'
שאלה שאלתית...
07/10/2017 | 19:29
2
83
היצעתי ללקוח עסקה. הוא חתם על עמלה כפי שביקשתי.
לאחר שהופגש עם בעל העסקה (שיש לו אופציה על העסקה)הם החליטו לממש את העסקה יחד בשותפות. בשלב זה הודיע לי הלקוח החתום שבגלל שהעסקה תתבצע בשותפות הוא ישלם לי רק 50% מהעמלה שחתם עליה מהעסקה השלמה.
מה ניתן לעשות כדי לקבל את מלוא עמלתי לעסקה זו ?
לצפיה ב-'שאלה שאלתית'
שאלה שאלתית
08/10/2017 | 08:07
1
48
שלום,
לפי מה שאתה כותב נשמע שמגיעה לך 100% עמלה.
אלא ששאלתך היא עניין משפטי, מציעים לך לפנות לעו"ד שמומחה בחוזים.
לצפיה ב-'תודה גלעד,כך גם אני חושב.'
תודה גלעד,כך גם אני חושב.
08/10/2017 | 09:08
17
לצפיה ב-'עוסק פטור כשרטט?'
עוסק פטור כשרטט?
03/10/2017 | 22:12
3
51
שלום רב, ברצוני לפתוח עוסק פטור כשרטט אוטוקאד, האם אני יכול לפתוח עסק לכל דבר, נגיד גם לשרטוט ולתיקון מחשבים למשל?.להביא אותה קבלה?
במידה ואני עובד במשרד כפרילנסר מספר שעות ביום, סוף החודש מגיש קבלה למעסיק והוא מוציא לי שובר תשלום לחשבון בנק, כיצד עלי להיות מוגן?.האם צריך חוזה איתו מסודר?.הרי הוא רוצה שאני יעבוד אצלו פרילנסר על מנת "שיחסוך" את כל ההוצאות על עובד רגיל...
מה עלי לדעת יותר?..אני מעריך שסך ההכנסות שלי בחודש בהתחלה יעלה על 3000 שקלים, האם עלי לפנות לרואה חשבון?..
תודה
לצפיה ב-'עוסק מורשה / פטור'
עוסק מורשה / פטור
04/10/2017 | 11:10
29
שאלת כמה שאלות שעל חלקם לפחות מומלץ שתתייעץ עם רואה חשבון.

כמה הערות נוספות :
1. אם אתה הולך לעבוד תקופה אצל מעסיק כפרילנסר רצוי מאוד שתעגנו את הדבר במסמך חתום. רצוי שיופיע במסמך זה באיזה אופן אתה תתוגמל (לפי שעות או לפי עבודה ומה הסכומים), מתי תקבל את התשלום כל חודש וכל הפרטים המסדירים את תנאי העבודה שלך מולו. חשוב מאוד להעלות את הדברים על הכתב ולא להסתמך על סיכומים בע"פ. 
2. כעוסק פטור תהיה חייב לשלם ביטוח לאומי ולהגיש אחת לשנה דוח שנתי שבו מפורט סך ההכנסות ווהוצאות שלך. קח בחשבון שלא תוכל להזדכות על המע"מ 
חשוב לציין שלא בכל עיסוק אתה יכול להתחיל כעוסק פטור עד שסך ההכנסה השנתי יעבור את המקסימום (קצת פחות מ- 100 אלש"ח בשנה). קיימים עיסוקים שכבר מהשקל הראשון אתה חייב להיות עוסק מורשה - על כך תצטרך להתייעץ עם רואה חשבון. 
 3. כפי שאמרת - כפרילנסר המעסיק שלך חוסך את כל התשלומים שהם מעבר לשכר העבודה הרגיל. אם יש אופציה שתעבוד אצלו כשכיר כדאי לבדוק את התנאים ולהשוות מול תנאי הפרילנס. 
קח בחשבון שאין ימי מחלה או חופשה וגם לא תהיינה הפרשות לפנסיה וביטוח אובדן כושר עבודה - הכל עליך. וזה צריך להיות מתומחר בסכום שאתה מקבל כפרילנסר.

בהצלחה רבה.

לצפיה ב-'עוסק פטור כשרטט?'
עוסק פטור כשרטט?
04/10/2017 | 12:11
23
שלום לך, עד כמה שידוע לנו, ישנה תקרת הכנסה שנתית שאם לא תעבור אותה תוכל להישאר עוסק פטור.
כדאי לך להתייעץ עם יועץ מס/ רואה חשבון, ולברר פרטים מדוייקים בנושאי מיסוי וכד׳.
תמיד כדאי לעבוד עם חוזה מסודר.
לגבי שם העיסוק על הקבלה: גם אם אפשר לכתוב על אותה קבלה עיסוקים שונים, לדעתינו על הקבלה כדאי לכתוב עיסוק אחד בלבד. ככה זה נראה יותר מקצועי.

חג שמח

לצפיה ב-'מומלץ לעבוד מול משרד הנהלת חשבונות מנוסה'
מומלץ לעבוד מול משרד הנהלת חשבונות מנוסה
05/11/2017 | 16:13
2
שלום
מנסיוני אני יכול להמליץ לך לעבוד מול משרד הנהלת חשבונות מנוסה, פתיחת עוסק פטור היא פשוטה והמשרד יעשה את רוב העבודה עבורך.
משרד מנוסה ייתן לך תשובות בכל השאלות שהעלת.

בנוסף אני ממליץ לך לעבוד עם חשבוניות דיגיטליות, חשבוניות דיגיטליות מפשטות את העבודה, נותנות ניתוח נתונים שמאפשרים לראות מה קורה בעסק ואיך צריך להשתפר ובנוסף ידידותיות לסביבה, ראה מאמר על חשבוניות דיגיטליות.
לצפיה ב-'אשמח לתשובה בנושא שכיר או עצמאי'
אשמח לתשובה בנושא שכיר או עצמאי
01/10/2017 | 09:02
1
53
אני כרגע שכיר על מונית.האם עדיף להפוך לעצמאי?מבחינת הטבות של הפרשות לפנסיה ועוד.תודה חברים וגמר חתימה טובה
לצפיה ב-'שכיר או עצמאי'
שכיר או עצמאי
01/10/2017 | 17:24
34
שלום,
לפני שמדברים על הפרשות לפנסיה והטבות אחרות,
יש שאלות שאתה צריך לשאול את עצמך
מה יהיו ההבדלים בעבודה השוטפת בין היותך שכיר לעצמאי?
מי ידאג לעבודה עבורך בהיותך עצמאי?
איך תוודא שהכנסתך לא תרד?
יש לחשוב על כל העלויות הכרוכות בהיותך עצמאי והפסדים בהכנסות- עלות רכישת והחזקת מונית, ירידה עונתית בהיקף התעסוקה ועוד.

לצפיה ב-'פרטי העסק שאני מטביע על הקבלות'
פרטי העסק שאני מטביע על הקבלות
28/09/2017 | 12:30
4
42
אני לקראת הזמנת פנקס קבלות לעסק שלי (עוסק פטור).

במעמד פתיחת עוסק פטור במע"מ בעיר מגוריי (וקבלת תעודה מתאימה), מסרתי את שמי המלא (נגיד: "ישראל") כפי שמופיע בת.ז. כשם בעל העסק. ולגבי כתובת, אמרו לי שבגלל שאני עובד בדוכן נייד, עלי להזין את כתובת המגורים שלי, (אף שהעסק לא באמת מתנהל שם).

2 שאלות לגבי הפרטים שאטביע כעת על הקבלות-

1. שם בעל העסק:
האם אפשר לרשום "שרוליק" במקום "ישראל" שמופיע בתעודה?

2. כתובת העסק
האם בכתובת העסק, חובה עלי ללכת לפי מה שרשום בתעודת עוסק פטור שקיבלתי במע"מ , או שאפשר לכתוב כתובת של ת.ד. (שהזנתי במעמד פתיחת העסק ככתובת העסק לצורך משלוח דואר)?

תודה

לצפיה ב-'פרטי העסק הנכונים על הקבלות'
פרטי העסק הנכונים על הקבלות
28/09/2017 | 18:08
3
27
שלום,
אנחנו ממליצים בחום שתפנה עם כל השאלות שיש לך בנושא זה,
לרו"ח/ יועץ מס שלך.
בברכה
לצפיה ב-'אין לי רואה חשבון/ יועץ מס. אני עובד עצמאית '
אין לי רואה חשבון/ יועץ מס. אני עובד עצמאית
28/09/2017 | 19:07
2
13
לצפיה ב-'פרטי העסק הנכונים...'
פרטי העסק הנכונים...
28/09/2017 | 22:53
1
25
מציעים לך להיכנס לפורום כלכלה ויעוץ פיננסי,
לתת קבוצה מיסים והחזרי מס, המנוהלת ע״י לישכת יועצי המס
ושם אנחנו מניחים שתקבל תשובות מדוייקות לשאלותיך.
לצפיה ב-'תודה, קיבלתי תשובה במקום אחר כבר'
תודה, קיבלתי תשובה במקום אחר כבר
29/09/2017 | 15:30
8
לצפיה ב-'הזמנת אנשי עסקים למפגשי נטוורקינג'
הזמנת אנשי עסקים למפגשי נטוורקינג
28/09/2017 | 19:41
41
ערב טוב לכולם! יש לי קבוצת נטוורקינג שהקמתי בפתח תקווה. קבוצה עצמאית ולא תחת מותג כלשהו. אומנם חלק מאנשי עסקים הגיעו דרך פייסבוק וחלק "מפה לאוזן", אבל יש לכם רעיון של פניה נוספת לאנשי עסקים שתזמין אותם להצטרף אלינו? בלי לעבור על חוק הספאם?
אני כמובן מזמינה אנשי מקצוע מאיזו פתח תקווה להצטרף אלינו, אבל אשמח גם לשמוע רעיונות.
ומי שהתנסה כבר בקבוצות כאלה, מה היה חסר לכם? מה לדעתכם צריך להוסיף/לשנות?
חתימה טובה לכולם!
לצפיה ב-'למסירה עסק עובד! בענף הקפה והתבלינים'
למסירה עסק עובד! בענף הקפה והתבלינים
26/09/2017 | 13:14
56
למסירה, עסק עובד ורווחי בענף הקפה והתבלינים. חנות 70 מ'. מונטין של 70 שנה. נמסר מסיבות אישיות.
 ליצירת קשר יצחק 050-6662780
בהזדמנות! רק להכנס ולהתחיל לעבוד ולהרוויח! 200,000 ש"ח עבור מוניטין.

לחץ להגדלה
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום מכירות ופיתוח עסקי '
מחכים לכם בפורום מכירות ופיתוח עסקי
25/09/2017 | 15:01
13

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על שיווק ומכירות B2B, אסטרטגיה עסקית, הגדלת רווחים ועוד.
היכנסו עכשיו לפורום לקבל ייעוץ ממומחה לגבי העסק שלכם  

לצפיה ב-'פתיחת עסק מכונות משחק לילדים'
פתיחת עסק מכונות משחק לילדים
20/09/2017 | 01:32
1
765
אני רוצה לעשות עסק מכונות משחק לילדים הם זה כדי ואיך להתחיל 
לצפיה ב-'עסק מכונות משחק לילדים'
עסק מכונות משחק לילדים
24/09/2017 | 08:45
54
בוקר טוב,
לפני שאתה מתחיל כדאי לך לענות לעצמך על הרבה שאלות:

- המקום שאתה רוצה לפתוח בו את העסק הוא מקום עם אנשים שיש להם כסף?
- כמה עולה להקים עסק כזה? מקום, מכונות משחק ועוד
- האם צריך עובדים? זה אומר לשלם משכורות
-  אתה צריך לחשב תוך כמה זמן תוכל להחזיר את ההשקעה

בהצלחה

לצפיה ב-'התלבטות בהקמת עסק'
התלבטות בהקמת עסק
17/09/2017 | 22:26
2
86
שלום לכולם (חדש כאן),

ברצוני לפתוח עסק (חברה בע״מ בלבד) מבוסס שירות (ידע וניסיון שנצברו במשך שנים בתחום ספציפי מאד). כרגע אני עובד בתחום אך אין לי מספיק זמן להתחיל את העסק ולכן עלי להתפטר.
אני לא בגיל גמיש מידי ויש לי הוצאות ומשפחה.

האם עלי לקחת הלוואה עסקית נגיד 300-500 אלף ולשלם לעצמי משכורת? אבל אז אלילו בהרצה אני מתחיל להפסיד..
האם עלי לצמצם הוצאות בצורה דרסטית ולסמוך על המשכורת של אשתי? (מאד לא ריאלי כי יש לנו הוצאות גדולות)
האם לקחת הלוואה או לפתוח תכנית חסכון לשם כך.?

תודה לעונים.
אישית- אופציה ראשונה נראית בסדר אך יש בי חשש מכך שבחודש הראשון אני כבר מושך משכורת ומפסיד כסף בעסק..

לצפיה ב-'התלבטות בהקמת עסק'
התלבטות בהקמת עסק
18/09/2017 | 07:54
50
שלום,
כשפותחים עסק חייבים, חייבים ושוב חייבים, להיות עם אורך רוח כלכלי, אחרת הכישלון הוא רק עניין של זמן.
את הדרך הנכונה , אם לקחת הלוואה מהבנק או להסתמך על המשכורת של אשתך, אתה זה שתחליט.
בהצלחה.

לצפיה ב-'ובנוסף.. חשוב שתהיה לך תוכנית עיסקית !!'
ובנוסף.. חשוב שתהיה לך תוכנית עיסקית !!
18/09/2017 | 12:20
31
לצפיה ב-'יש עדיפות לפתוח עוסק פטור אצל רואה חשבון על פני יועץ מס?'
יש עדיפות לפתוח עוסק פטור אצל רואה חשבון על פני יועץ מס?
13/09/2017 | 15:14
5
26
וכמה זמן צפוי לקחת התהליך? קיוויתי להתחיל למכור סחורה כבר ב 8.10
לצפיה ב-'פתיחת תיק עוסק פטור'
פתיחת תיק עוסק פטור
13/09/2017 | 18:10
2
47
לפי מה שידוע לנו, כשמדובר בעוסק פטור, גם יועץ מס וגם רואה חשבון יכולים לטפל בתיק שלך.
תהליך פתיחת תיק עוסק פטור הוא קצר. איש המקצוע שתבחר יגיד לך בדיוק בכמה זמן מדובר.

בהצלחה.
לצפיה ב-'תודה רבה! '
תודה רבה!
14/09/2017 | 11:11
1
7
לצפיה ב-'פתיחת תיק'
פתיחת תיק
15/09/2017 | 10:49
23
בשמחה��
בהצלחה ושנה טובה.
לצפיה ב-'מנסיון אישי'
מנסיון אישי
25/09/2017 | 23:26
1
23
הי.
מנסיון אישי מלפני 14 שנה. אפשר לפתוח עוסק פטור ישירות מול מע"מ, מס הכנסה, ביטוח לאומי. בלי צורך בבעל מקצוע כלשהו. 
כמובן שכשמשתמשים בבעל מקצוע אז זה חוסך טעויות (כגון הגדרת העסק כיועץ. דבר שיחייב אותך להיות עוסק מורשה). וחוסך זמן בין כל המשרדים הללו. 
לצפיה ב-'כך עשיתי, תודה'
כך עשיתי, תודה
27/09/2017 | 12:04
3
לצפיה ב-'למישהו יש מושג מה זה אם זה באמת עובד?'
למישהו יש מושג מה זה אם זה באמת עובד?
04/09/2017 | 21:05
1
78
לצפיה ב-'מושג אם זה עובד?'
מושג אם זה עובד?
05/09/2017 | 07:46
43
שלום,
לפני שהיינו נכנסים לעניין היינו שואלים החברה:
1. כמה כסף צריך להשקיע כדי להרוויח?
2. היינו מבקשים מהחברה פרטים של אנשים שמצליחים ומדברים איתם.
3. האם צריך להתחייב לתקופה מסוימת?
גלעד ושרית
לצפיה ב-' אירוח בפורום: אדמיניסטרציה, תפעול ושירות לקוחות '
אירוח בפורום: אדמיניסטרציה, תפעול ושירות לקוחות
21/08/2017 | 10:13
19
1000

ביום ב', 28/8, בין השעות 22:00-20:00, נארח בפורום את עינת בכור, מנהלת פרויקטים בתחום אדמיניסטרציה ותפעול.

על האירוח
אתם בעלי עסק ואין לכם זמן פנוי לפיתוח העסק בגלל התעסקות בתפעול הגעתם למקום הנכון.
באירוח אתם מוזמנים לשאול ולהתייעץ לגבי תפעול העסק: ניהול ותכנון פרויקטים בתחום קשרי לקוחות,
שירותי משרד ותפעול אדמיניסטרטיבי בעסק שלכם כמו טיפול בלידים, בק אופיס, תיאומי פגישות, רישום וגביה לכנסים, אירועים ומפגשי גיבוש ועוד.

על המתארח
עינת בכור בעלת מעל 20 שנות ניסיון בתחום ניהול פרויקטים, הפקות, אדמיניסטרציה ולוגיסטיקה בלקוחות ופרויקטים איכותיים.
בעלת יכולות ניהול אדמיניסטרטיבי ויכולות תפעול וארגון קפדניות מאד וניסיונה כולל פתיחת קורסים וכנסים בכל תחום, טיפול בלידים, תפעול בשטח, התנהלות מול ספקים ועוד.

רוצים להתייעץ עם עינת לגבי העסק שלכם או לקבל פרטים על השירות שלה

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו

לצפיה ב-'אולי תמליצו מה החלוקה באחוזים, פחות או יותר?'
אולי תמליצו מה החלוקה באחוזים, פחות או יותר?
21/08/2017 | 17:27
2
110
כלומר, כמה אחוז מהזמן בעל עסק אמור להשקיע בתפעול (שאני קורא לו "שוטף") וכמה בפיתוח העסק?

לצפיה ב-'חלוקה באחוזים'
חלוקה באחוזים
28/08/2017 | 20:03
55
הי, האחוז הגבוה צריך להיות עבור פיתוח וניהול העסק/מיזם. התפעול מומלץ שיבצע גורם אחר, שמפנה ומאפשר זאת.
לצפיה ב-'כמה עובדים יש בעסק ? תחום עיסוק ? '
כמה עובדים יש בעסק ? תחום עיסוק ?
29/08/2017 | 18:35
62
תן לנו קצת פרטים ...
לצפיה ב-'יש עוד שירותים כאלו '
יש עוד שירותים כאלו
22/08/2017 | 10:59
1
77
יש שירותים כאלו שעושים בשבילך את המזכירות והלוגיסטיקה כמו "המשרד" ו"צוות לעסק"
זה מומלץ? זה לא גורם לאיבוד שליטה? איך אפשר לעקוב ולדעת שהם לא מזיקים לעסק שלך?
ברור שזה נחמד לפנות זמן להפגישות ולהביא לקוחות חדשים וזה יכול להיות גם משתלם כלכלית,
אני לא ניסיתי
לצפיה ב-'יעילות שירותי משרד'
יעילות שירותי משרד
28/08/2017 | 20:08
33
הי, בהחלט יש שרותים כאלה אני אישית לא התנסיתי בהם ובכל בחירה צריך לעשות תאום ציפיות. בשרותים הללו יש תחלופה של אנשים לא בהכרח עובדים מול מישהו קבוע. השירות ניתן בשלט רחוק ולא מאפשר פגישות שוטפות וליווי צמוד ו"שותפות".
ניתן לבדוק בתוצאות אחרי חודש אמורים כבר להרגיש פעילות.
לצפיה ב-'זה מעניין'
זה מעניין
22/08/2017 | 14:47
1
58
ברצוני לשאול איך אפשר לייעל את העבודה בקבלת הצעות מחיר שונות מול ספקים שונים?
האם ניתן לשכור שירות שבו אני אומרת מה דרוש לי והם עושים עבורי סקר שוק ומגישים לי הצעות מחיר מסודרות (כמה עולה ותמורת מה) ואני בוחרת בספק הרצוי תמורת עמלה?

לצפיה ב-'הצעות מחיר'
הצעות מחיר
28/08/2017 | 20:12
29
הי, שאלה נהדרת! כחלק מתאום ציפיות מיקור חוץ יכול לתת מענה לצורך אחד ממוקד. זוהי עבודת רכש מאתרים ספקים, פונים לכמה ספקים לקבל הצעות מחיר..מה שבהחלט יעיל ומפנה לבעל העסק זמן לניהול ופיתוח.
העלות בד"כ מתומחרת לשעה או לחילופין בסיס חודשי ועמלה על כל עסקת רכישה.
מה שיוסכם בין הצדדים.
לצפיה ב-'גם לעסקים קטנים? '
גם לעסקים קטנים?
22/08/2017 | 16:25
1
49
שלום עינת,
 האם מנהלת אישית זו פפריבלגיה שמתאימה גם לעסקים קטנים ?
לצפיה ב-'עסקים קטנים'
עסקים קטנים
28/08/2017 | 20:16
38
הי גלית, היום יותר מתמיד, מבינים גם עסקים קטנים ויזמים את הצורך ב"שותף" ויד נוספת לגרום לדברים לקרות. לי אישית יוצא לעבוד עם יזמים שבראשית דרכם ועושים הכל לבד ואם רוצים להשיג תוצאות ולהתפתח זו לא פריבילגיה. מה גם שניתון לצרוך את השירות לפי שעות. אני ממליצה לנסות חודש פעילות ושני הצדדים יכולים לבחון את נחיצות השירות.
לצפיה ב-'מילת המפתח היא "ייעול זמנים"'
מילת המפתח היא "ייעול זמנים"
23/08/2017 | 11:57
1
37
ואם יש לעינת טיפים בנושא כמובן שכולנו יותר מנשמח לשמוע
לצפיה ב-'ייעול זמנים'
ייעול זמנים
28/08/2017 | 20:19
16
הי עידו, טיפ קטן גדול לניהול זמן אפקטיבי - לקיים פגישות טלפוניות, שיחות סקייפ
חוסך לא מעט זמן בפקקים.זו ממוקד מאד בד"כ.

לצפיה ב-'האם שירות חיצוני כזה ניתן מגורם פרילנסר? '
האם שירות חיצוני כזה ניתן מגורם פרילנסר?
24/08/2017 | 13:55
1
35
האם אני יכול להעסיק כמה גורמים שכאלו לשירותי משרד ותפעול באופן זמני וחד פעמי? למשל לצורך אירוע מסוים או קמפיין חדש שיוביל לפניות רבות מלקוחות
לצפיה ב-'שירות חיצוני זמני'
שירות חיצוני זמני
28/08/2017 | 20:23
20
הי, בהחלט שכן וזו המטרה, התקשרות חד פעמית למטרה מסוימת זה יכול להיות כנס, סיוע בהפניות, רישום, טיפול בדוחוח, גביה, תאומי פגישות
זה היתרון במיקור חוץ אין יחסי עובד מעביד השירות יכול להיות יומי, שעתי, שבועי, חודשי מה שיסכימו הצדדים בהתאם לצורך. רשימת השירותים שאני נותנת למשל מגוונת ומותאמת לצרכי הלקוח. יש פרויקטים שוטפים ממושכים כמו ניהול ותפעול תכניות לימוד סדנאות שנמשכות כמה חודשים ואני מוצאת עצמי בהתקשרות שנתית
הכל מודולרי.
לצפיה ב-'פרסופ צהרון או שיעורי עזר בפייסבוק'
פרסופ צהרון או שיעורי עזר בפייסבוק
24/08/2017 | 17:17
1
39
איך מפרסמים
לצפיה ב-'פרסום'
פרסום
28/08/2017 | 20:26
16
הי פרחיה, היום יותר מתמיד האפשרויות רבות וחינמיות. מיקור חוץ יכול לתת מענה גם לזה באמצעות דפי נחיתה בפייסבוק, כתיבת תוכן ניוזלטרים חודשיים בנושא. לשתף חברים בדף העסקי והפרטי, לפרסם בקבוצות מתאימות.
לצפיה ב-'תודה על האירוח ובהצלחה לכולם בעסק'
תודה על האירוח ובהצלחה לכולם בעסק
25/08/2017 | 11:27
1
28
אשמח לעזרה בעניין בקרה על עובדים מרחוק, דיווחי שעות, מעקב, הספק יומי
לצפיה ב-'בקרה'
בקרה
28/08/2017 | 20:30
14
הי, זו בהחלט סוגיה מטרידה את צורכי השירות. צריך להיות אמון בין הצדדים ואפשר לראות אם יש תוצאות בעשיה בפועל. אני כנותן השירות מבהירה ללקוחותי שזה לא הזמן זו התפוקה. עצם זה שיש מענה לכל הצרכים שהוגדרו זה מה שחשוב. הלקוח מקבל מענה לכל מה שהוגדר בשורה תחתונה.
לצפיה ב-'לאיזה סוג לקוחות ניתן השירות ניהול פרוייקטים אדמינסטרטיביים?'
לאיזה סוג לקוחות ניתן השירות ניהול פרוייקטים אדמינסטרטיביים?
27/08/2017 | 12:39
1
26
לא הבנתי מהנאמר באיזה סוג לקוחות מדובר ובעיקר לאיזה סוג לקוחות מומלץ לקחת ניהול חיצוני?
"בעלי עסקים" זה מושג מעט כללי  
לצפיה ב-'סוג לקוחות'
סוג לקוחות
28/08/2017 | 20:35
20
הי יהב, השירות מתאים לעסקים קטנים וגדולים כאחד שנדרשים לעוד יד תפעולית שתתעסק באדמיניסטרציה ובעבודות "השחורות" כל מה שמפנה לבעל העסק זמן לניהול ופיתוח. בחוג לקוחותי נמנים ארגונים גדולים שרוצים מישהו חיצוני רוח חדשה מחוייבת לניהול הפרויקט כי אין להם עוד תקנים ותקציב לשלם משרה חלקית או מלאה וגם אדם פרטי יזם שרוצה להוציא לפועל את הפעילות שלו. בכל מקרה זה משתלם כי הלעות נמוכה יותר מלהעסיק עובד ולשלם את כל התנאים הנילווים מה גם שלא לכל יזם או עסק קטן יש משרדים ולכן מיקור החוץ נותן מעהנ אופטימלי.
לצפיה ב-'כרטיס Gift card לעסק'
כרטיס Gift card לעסק
26/08/2017 | 23:50
1
28
היי

מישהו יודע מה הדרך הכי פשוטה להציע ללקוחות אפשרות לרכוש Giftcard ?

תודה
לצפיה ב-'כרטיס מתנה ללקוחות'
כרטיס מתנה ללקוחות
27/08/2017 | 10:35
29
היי,
מבלי לדעת מה העסק שלך,
מציעים משהו שנראה לנו טוב.
1. אם יש לך מספרי טלפון של לקוחות, מציעים לך לשלוח הודעה שמספרת הכרטיס מתנה.
2. מציעים לך לחלק פליירים באזור שמודיעים על כרטיס המתנה.
3. מציעים לך לפרסם בעיתונות המקומית.
בהצלחה
לצפיה ב-'שימור לקוחות קיימים'
שימור לקוחות קיימים
14/08/2017 | 15:05
9
66

שלום, אשמח לעצה- מה כדאי לי לעשות כדי לשמור על הלקוחות שלי? כיצד להיות איתם בקשר וליצור סוג של "מחוייבות" אליי?

לצפיה ב-'שימור לקוחות'
שימור לקוחות
14/08/2017 | 20:59
44
שלום,
קודם כל חשוב לדעת, מהו תחום העיסוק שלך?
אל איזה גילאים אתה פונה?
האם זה שירות או מוצר?
לצפיה ב-'עציוב שיער במתחם הבורסה'
עציוב שיער במתחם הבורסה
15/08/2017 | 11:03
3
36
לא האזור הכי אידיאלי אבל בהחלט יש לי כבר שם ופופולריות והמלצות. אבל לקוחות קבועות זו הנוסחה בתחום, לא?
מדובר בקהל יעד מכל הגילאים, בדגש על נשים בטווח 16-60
לצפיה ב-'אתה לא מפלח נכון את קהל היעד שלך, זה בדיוק כמו שתגיד'
אתה לא מפלח נכון את קהל היעד שלך, זה בדיוק כמו שתגיד
15/08/2017 | 20:39
2
31
כווווווולם !!! תעשה עבודה בן אדם.

טיפ לשימור לקוחות, להדפיס כרטיס שבוא אתה נותן % הנחה למי שחוזרת, ולהשאיר מקום לכתוב עד תאריך מסוים.
לצפיה ב-'שימור לקוחות'
שימור לקוחות
15/08/2017 | 23:34
1
32
אורן שלום,
יש הרבה אפשרויות לשמירה על הלקוחות,
דוגמאות:
1. אתה יכול לבנות מועדון לקוחות שייצור אצל הלקוחות רצון להשתייך אליו מעין "גאוות יחידה".
2. אחת לתקופה לקיים ערב/ מפגש ללקוחות שבו יקבלו מתנה כגון: תכשיר לשיער/ הנחה בתספורת הבאה וכו'
3. שכל לקוחה תמלא טופס עם פרטים אישיים ובו היא תציין תאריך שחשוב לה- יום הולדת/ נישואין ולקראת תאריך זה תשלח לה הטבה כלשהי.
בהצלחה
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
16/08/2017 | 14:54
10
לצפיה ב-'איפה כדאי לי לפרסם את העסק שלי?'
איפה כדאי לי לפרסם את העסק שלי?
15/08/2017 | 12:13
3
22
לצפיה ב-'איפה כדאי לי לפרסם'
איפה כדאי לי לפרסם
15/08/2017 | 23:31
2
26
אורן שלום,
איפה פרסמת את העסק עד היום?
האם הלקוחות הן מהאזור או גם מאזורים רחוקים יותר?
לצפיה ב-'פירסמתי בפייסבוק'
פירסמתי בפייסבוק
16/08/2017 | 14:53
1
25
יש לי גם עמוד עיסקי
וגם מתוך היוזר הפרטי בעמודים אחרים של אימהות וכדומה.
כמובן שכאשר המקום נפתח היו מהלכים יותר אגרסיביים, פרסום בתשלום, עלונים, מבצעים וכדומה.
הלקוחות כמובן מגוש דן. האזור הוא בעייתי כי לא "מסתובבים" בו או מבלים, אלא מקום עבודה (הבורסה כאמור) ואחה"צ מעט שומם...
לצפיה ב-'איפה כדאי לי לפרסם'
איפה כדאי לי לפרסם
16/08/2017 | 23:01
20
אורן שלום,
היינו בשלב ראשון ממליצים לפרסם בקבוצות פייסבוק של עיצוב שיער, לחלק עלונים בבתי העסק באיזור ואם יש לך מאגר של מספרי טלפון של לקוחות לשלוח אליהם מסר שאם יגיעו אליך בזכות הודעה זו יקבלו הנחה מסוימת לתספורת.
בהצלחה
לצפיה ב-'עסקים במגזר'
עסקים במגזר
31/07/2017 | 18:53
1
59
שלום

אתם יודעים שחברות מסחריות וחברות שונות ומוסדות ציבוריים מובילים בארץ (קו"ח, בנקים, דואר וכדומה) עדיין לא מרחיבים את השירותים שלהם במגזר הערבי, עכשיו איך אפשר או באיזה דרך אפשר לצאת עם שיתוף פעולה עם גורמים אלו וליזום פתיחת סניפים חדשים

לצפיה ב-'עסקים במגזר'
עסקים במגזר
01/08/2017 | 07:53
34
שלום,
לנו אין ידע בתחום ולא ידוע לנו למי כדאי לפנות בנושא.
לצפיה ב-'חשבון בנק בדולרים'
חשבון בנק בדולרים
31/07/2017 | 09:02
2
77

שלום
אני רוצה לדעת אם ניתן לפתוח חשבון בנק  בדולרים כך שניתן למשוך כסף ישרות בדולרים בלי להחליף לשקלים וחזור לדולר וכך להפסיד פעמיים על שער החליפין . 

הענין הוא שיש לי חשבון פיי פל קשור לעסק ורוב הלקוחות משלמים בדולרים. אם אני רוצה למשוך את הכסף לחשבון שקלים אני מפסיד הרבה בחליפין + בעמלת משיכה. לכן כדאי למשוך לחשבון עם אותה מטבע כמו זו של פיי פל. 
בקיצור אני מחפש דרך למשוך את הכסף מפיי פל במינימום עלויות. תודה על כל עצה. 
לצפיה ב-'חשבון בנק בדולרים'
חשבון בנק בדולרים
01/08/2017 | 07:49
30
שלום,
אנחנו ממליצים לך, להכין את כל השאלות הרלבנטיות שיש לך ולהפנות אותן לבנק.
בהצלחה
לצפיה ב-'אני הייתי פונה לבנק'
אני הייתי פונה לבנק
11/12/2017 | 14:59
140
העברה מדולר לשקל מפסידים המון כסף בעמלות ושער החליפין, כדאי לבדוק מול הבנק האם ניתן להמר או לשייך חשבון בדולר בנוסף לחשבון הקיים שלך והעמלות תהיו יותר נמוכות מדרכים אחרים.
לצפיה ב-'יחידת דיור או קראוון על קרקע'
יחידת דיור או קראוון על קרקע
23/07/2017 | 21:41
1
47
שלום אני מעוניינת לקנות קרקע ולשים עליו יחידת דיור או קראוון.
נציג מטעם רשות מקרקעי ישראל אמר לי שאי אפשר לעשות זאת דרך מכרז גם אם המכרז הוא לקרקע לבניית בית למגורים.
אם כך הדבר אשמח לשמוע פרטים באיזה דרך אפשר לעשות זאת?
לצפיה ב-'יחידת דיור על קרקע'
יחידת דיור על קרקע
23/07/2017 | 23:36
43
שלום,
נראה לנו שהנכון ביותר הוא להתייעץ עם עו"ד המומחה לנדל"ן.
לצפיה ב-'שאלה שכולם שואלים....'
שאלה שכולם שואלים....
19/07/2017 | 10:53
2
90
ולה תשובות רבות.
אשמח לשמוע טיפים גם ממנהלי הפורום.
איך כדאי להגדיל את כמות הלייקים בעמוד הפייסבוק העסקי שלי? וכתוצאה מכך כמובן גם את הלייקים לפוסטים ואת התגובות, משמע את החשיפה לעסק בפייסבוק.
כמובן שאין מדובר בקידום בכסף, אלא שיטות אחרות שהדף יהיה פופלרי יותר... יש כאלה?
לצפיה ב-'קידום בפיסבוק'
קידום בפיסבוק
19/07/2017 | 21:59
443
היי,
כדי להעלות את מספר הלייקים בדף העסקי יש בדף העיסקי אפשרות ״הזמן״ שמיועדת להזמין חברים מהדף האישי לעשות לייק.

השאלה, מה יעזרו לך הרבה לייקים?
מהו תחום עיסוקך?
האם הלקוחות הפוטנציאליים שלך נמצאים בפיסבוק?
לצפיה ב-'בנוסף לאופציה "הזמן" עליה כתבה שרית ..'
בנוסף לאופציה "הזמן" עליה כתבה שרית ..
20/07/2017 | 11:26
108
 אתה יכול גם להעלות קישור של הדף העיסקי שלך לקבוצות שמטרתן : לייק תמורת לייק. בקבוצות אלה מי שמפרגן לך בלייק מצפה ללייק ממך על הדף העיסקי שלו.
האופציה הזאת טובה בכמה מקרים : 
1. יש לך ממש מעט לייקים ואתה רוצה שתהיה כמות סבירה (יש הבדל בין 50 ל- 500 מבחינת ההתייחסות לדף העיסקי ע"י מי שנכנס) 
2. קהלי היעד שלך הם רחבים מאוד מבחינת תחום העיסוק והמוצרים שאתה מציע 

בכל אופן בעקבות הלייקים שתיתן ותקבל - אתה תראה הרבה פוסטים של בעלי עסקים שלא בהכרח מעניינים אותך אבל נתת להם לייק בתמורה לליק שנתנו לך.

מומלץ בהסתייגות ועד שתקבל כמות לייקים סבירה לדף. 
דרך המלך להשגת לייק והגדלת החשיפה היא להכניס קשיור לדף העיסקי שלך באתר (אם יש לך) בחתימה על המיילים שלך ועוד ועוד 
ככה תקבל לייקים מקהלי יעד יותר ממוקדים 

בהצלחה 
לצפיה ב-'הצלחה - כדאי לך לקרוא'
הצלחה - כדאי לך לקרוא
16/07/2017 | 22:19
94
לצפיה ב-'קורא כרטיס אשראי מאיביי'
קורא כרטיס אשראי מאיביי
11/07/2017 | 17:05
1
45
היי, רציתי להתייעץ איתכם
אני כיום סולק כרטיסי אשראי דרך האייפון עם חברת יעד שריג. קניתי מהם בזמנו את מכשיר הסליקה שמתחבר לאייפון.
האם לדעתכם אני יכול לרכוש מאיביי סולק כרטיסי אשראי כזה:
ושעדיין זה יעבוד לי עם אפליקציית הסליקה שיש לי כיום?
לצפיה ב-'סולק כרטיסי אשראי'
סולק כרטיסי אשראי
11/07/2017 | 22:29
31
היי
תפנה אליהם ותברר

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

משתפים בחוויות מהחופש וזוכים בפרס מהנה
משתפים בחוויות מהחופש...
משתפים בחוויה אישית ועוצמתית מהחופש הגדול וזוכים...
משתפים בחוויות מהחופש וזוכים בפרס מהנה
משתפים בחוויות מהחופש...
משתפים בחוויה אישית ועוצמתית מהחופש הגדול וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ