לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
75637,563 עוקבים אודות עסקים

פורום עסקים

ברוכים הבאים לפורום עסקים אשר יעסוק בשלושת המישורים העיקריים של העסק. מישור היזמות - כל השאלות שמקדימות את ההחלטה אם להיכנס לעולם היזמות ובאיזה תחום. מישור הניהול - הקמה ותפעול של העסק. ומישור הפיתוח העיסקי - איך אנו מעלים את העסק למדרגה הבאה. מאחר ובעסקים בינוניים וקטנים שולטת בעיקר ה"תורה שבעל פה", לנסיון וחוכמת ההמונים משקל רב. לכן השתמשו בפורום, מצד אחד תשאלו ומצד שני אתם מוזמנים לנדב מידע מנסיונכם. בהצלחה לכולם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עסקים

ברוכים הבאים לפורום עסקים אשר יעסוק בשלושת המישורים העיקריים של העסק. מישור היזמות - כל השאלות שמקדימות את ההחלטה אם להיכנס לעולם היזמות ובאיזה תחום. מישור הניהול - הקמה ותפעול של העסק. ומישור הפיתוח העיסקי - איך אנו מעלים את העסק למדרגה הבאה. מאחר ובעסקים בינוניים וקטנים שולטת בעיקר ה"תורה שבעל פה", לנסיון וחוכמת ההמונים משקל רב. לכן השתמשו בפורום, מצד אחד תשאלו ומצד שני אתם מוזמנים לנדב מידע מנסיונכם. בהצלחה לכולם.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
גולשים יקרים, אנא הקפידו על שפה תיקנית ולא פוגענית. הפורום הינו מקצועי והתכנים שבו מיועדים לכלל הגולשים. פוסטים שיכללו פרסומים, קידומי מכירות או שפה שאינה הולמת את הפורום, ימחקו.
המשך >>

לצפיה ב-'פופ אפ'
פופ אפ
13/03/2018 | 13:00
1
73
יש לי רעיון להציב דוכן או אנדר עם מארזי פרחים כל פעם במקום אחר ושאלתי אם יש איסור מהרשויות לעשות כזה דבר
תודה
לצפיה ב-'עסקי רחוב - אישורים'
עסקי רחוב - אישורים
15/03/2018 | 10:40
54
הי,
למיטב ידיעתי אם את פותחת דוכן ומוכרת בו מוצרים את צרכה גם קבלות/ חשבוניות וגם אישורים - האישורים יקבעו כמה ארנונה את צרכה לשלם, איפה מותר לך להקים וכו וכו.
אחרת את יכולה לקבל קנסות גדולים וחבל...
אם את רוצה לפתוח עסק/ עסק זעיר וכו - להערכתי תתיעצי עם יועץ עסקי/ משהו שכבר עשה את זה בעבר
בהצלחה
לצפיה ב-'ראיתי פעם קריקטורה '
ראיתי פעם קריקטורה
10/03/2018 | 12:41
55
של דרגי הניהול,
יונים שמלשלשות על אלו שמתחתן...

לא מוצא בתמונות גוגל - מישהו יכול להפנות אותי אל הקריקטורה הזאת?
לצפיה ב-'הקמת עסק מצליח באמזון'
הקמת עסק מצליח באמזון
09/03/2018 | 09:03
86
המקום היחידי, שאפשר למכור בו מנורה לאסלה ב-350K$.

שלום חברים,

תסכימו איתי שצריך הרבה מזל כדי לפתוח עסק מצליח -
אתה משקיע בין 100-500K ש״ח ואז אתה תלוי
אם זה המיקום הנכון, המוצרים הנכונים, שיווק נכון וכו׳.

כל כך הרבה כסף יכול ללכת לפח, בגלל בחירה
לא נכונה של מוצרים או של מיקום…

אבל, תארו לכם קניון שלפתוח בו חנות הכל כולל
הכל עולה רק כמה מאות דולרים, ושכל יום עוברים
בו מאות אלפי אנשים, ככה שאפילו מנורת לד לאסלה
נמכרת בו במחזור של 350,000 דולר בשנה!

הייתם פותחים שם חנות? אני בטוח ב-100% שכן

אז תרשו לי להציג לכם את הקניון הזה - הוא נקרא
אמזון, ולא רק שכדי לפתוח בו חנות ההשקעה כל כך נמוכה,
אלא אפשר גם להקים בו כמה חנויות שרק תרצו.

ואם כל זה לא מספיק אפשר לנהל את החנות מהבית,
מחוף הים או מכל מקום אחר בעולם, בעזרת המחשב
שלכם.

תראו, זה לא סוד שאמזון זאת ההזדמנות הכי חמה היום.
אבל אנשים לא תופסים כמה זה קריטי להם, עוד לא הרבה
שנים, רוב העבודות והעסקים ייעלמו מהעיניים שלנו, ויותר
ויותר אנשים יאבדו את הפרנסה שלהם.

לכן, אם לא תיקחו את ההחלטה הזאת, ועכשיו
אתם יכולים לפספס את הרכבת הזאת ולהצטער
על כך מאד אחר כך...

ומצד שני, אם תתחילו עכשיו אתם יכולים לקחת
את כל הקופה כשהתחום עדיין בחיתולים ושיש
הרבה כסף בקופה להתחלק ומעט אנשים שמתחלקים בו…

לקבלת פרטים נוספים על ההזדמנות החמה ביותר יש להשאיר פרטים בקישור הבא :}
לצפיה ב-'פינוי עסק '
פינוי עסק
07/03/2018 | 17:19
2
41
שלום, אנחנו מפנים את העסק בעוד כחודשיים, בזמן הזה החנות תעבוד במתכונת רגילה כחודש וחצי. בעל החנות מעוניין לתלות שלט להשכרה גדול מאוד של תיווך. האם זו זכותו למרות שהחנות פעילה או שלא? ואם כן ממתי הוא יכול לתלות? תודה 
לצפיה ב-'שילוט לבית עסק'
שילוט לבית עסק
08/03/2018 | 09:23
52
הי
אני מניח שהכל תלוי בחוזה שיש לכם איתו..
מבחינת שילוט - ישנם עריות שיותר מפקחות על הנושא וישנם שפחות.. מבחינת דוחות/ אישורי עירייה וכו - אתם/ בעל הנכס צריך לברר ולשאת בתוצאות במצב והוא עושה דברים לא חוקיים..
בסוגייה זו ההמלצה שלי היא שאם בעל הנכס רוצה לתלות שלט תחתימו אותו לפני כן על נייר שבו הוא מתחייב לשאת בהוצאות/ דוחות/ וכו - במצב ויהיו..
בהצלחה

לצפיה ב-'אני לא הייתי נותן לו !'
אני לא הייתי נותן לו !
22/04/2018 | 17:26
8
שלט כזה יכול להבריח לקוחות מהחנות שלך כשהם יחשבו שאתה עומד לסגור ולא תהיה מחוייב להם מבחינת טיב השירות וטיב הסחורה.
אם בעל החנות יהיה מוכן לכסות את הפרש ההכנסות יחסית לחודש מקביל בשנה שעברה אז קדימה שיתלה.
לצפיה ב-'מהו תפקידו של בעל העסק?'
מהו תפקידו של בעל העסק?
07/03/2018 | 08:45
74
שלום לכולם,
נראה לי נכון לתת סקירה קצרה על תפקידו של בעל עסק.
ללא קשר לסוג העסק - עסק שנותן שירותים/ מוכר מוצר/ מפיץ מוצר/ וכו.

אז ככה:
תפקידו של בעל העסק הוא אחד - לנהל ולקדם את העסק שלו!!
בעל העסק צריך לשאוף כל הזמן לכך שהוא לא עושה את העבודה פיזית - אלא מעסיק אנשים שיבצעו את העבודות ותפקידו הוא לנהל אותם ולבדוק את העבודה שהם עושים, ובמקביל לתקשר עם הלקוחות.
בנוסף - תפקידו של בעל העסק הוא לדאוג כל הזמן להגדלת תזרים המזומנים, להרחבת קהל היעד וסל השירותים אותו העסק שלו מספק.
הפרספקטיבה של בעל העסק צרכה להיות שהוא הבעלים של עסק והעסק הוא יישות בפני עצמה!!. יישות זו צרכה שמשהו ידאג לה כדי שתתקיים ותצליח - בדיוק כמו ילד שצריך השקעה בזמן, במשאבים, בטיפוח ובתשומת לב!!.
פרספקטיבה נכונה תאפשר לבעל העסק להביט על העסק שלו מלמעלה ובהתאם תאפשר לבעל העסק לקחת החלטות נכונות לגבי אופי העסק, איזה קהל יעד העסק משרת, איך מגיעים לאותו קהל יעד ומה ההשקעה הדרושה בהשוואה לרווחים הפוטנציאלים. התסכלות על העסק כגוף שלישי/ כיישות נפרדת, תאפשר לקיחת החלטות שכלתניות ו'קרות' שתאפשר לעסק בסופו של דבר לגדול ולהניב רווחים.
כמובן שנקודות אלו הם רק על קצה המזלג, וקל מאוד להתבלבל ולשקוע בביצוע העבודות שנכנסות לעסק במקום להיות מפוקסים בניהול העסק!!.
המלצתי היא לכל יזם מתחיל/ בעל עסק חדש - לקחת יועץ עסקי. יועץ שיעזור לבעל העסק להשאר מפוקס על תפקידו בעסק, על תפקידו של העסק ועל איך לנהל אותו בצורה הנכונה והיעילה ביותר.

אתם גם מוזמנים להעיף מבט באתר של בי-פוקוס כדי לקרוא חומר בנוגע לעסקים ומיזמים חדשים.
כמובן שכאן בפורום אשמח לענות ולעזור על כל שאלה.

בהצלחה
אמיר

לצפיה ב-'פתיחת עסק ציוד הקיפי למחשבים '
פתיחת עסק ציוד הקיפי למחשבים
07/03/2018 | 03:41
1
21
אני מתקוון לפתוח עסק זעיר לציוד הקיפי למחשבים כולל מכירת מחשבים מדפסות וכו...
העסק יהיה בבית שלי אני לא משלם שכירות
חלק מהמוצרים יהיו פיזית אצלי וחלק לא אני מפרסם בפיספוק ולפי הזמנה
מה ההמלצות מה קדאי ומה לא כדאי
לפתוח תיק
אני צריך קופה בעסק וויזה ןכו..
תודה
לצפיה ב-'תשתית לעסק למכירת ציוד למחשבים'
תשתית לעסק למכירת ציוד למחשבים
07/03/2018 | 08:37
20
הי,
מספר נקודות/ דגשים:
אם אתה עובד מהבית אתה יכול להכניס הוצאות לעסק..
המלצתי היא לבחון את השוק אליו אתה רוצה להגיע - מי קהל הלקוחות, איך אתה מגיע אליהם, איזה אנפורמציה שיווקית אתה צריך, יתרונות יחסיים שלך וכו וכו
במקביל תתיעץ עם רואח לגבי איזה תיק כדאי לך לפתוח (עוסק מורשה/ פטור) ואיך אתה מלביש את עלויות העסק כנגד ההכנסות
לגבי מלאים - תאבחן איזה מלאים כדאי לך להחיז ואיזה לא!!. בתחום הציוד למחשבים לא בטוח שכדאי בכלל להחזיק מלאים... (לא בטוח!! - צריך לבדוק את הנושא בהתאם לסוג הלקוחות/ אופי המוצרים שאתה מוכר/ תזרים וכו)

המלצתי היא לקחת יועץ שיעזור לך לבנות את התשתית הדרושה לעסק - תפעולית/ שיווקית/ מסחרית וכו.

אפרסם מאוחר יותר (בשאיפה היום) פוסט שממקד את התפקיד של בעל העסק בעסק שהוא מקים. שווה לקרוא..
בנוסף - כנס לאתר של בי-פוקוס. יש שם מאמרים רבים בנוגע לעסקים והם יכולים לתת לך דגשים חשובים.
בהצלחה

לצפיה ב-'אנשי עסקים למען הקהילה-פריז 2018'
אנשי עסקים למען הקהילה-פריז 2018
06/03/2018 | 12:39
13
שלום לכולם,

מעדכן אודות קיום כנס של אנשי עסקים המעוניינים לתרום לקהילה.
הכנס יתקיים בתאריכים 13-14 למרץ בפריס,צרפת.

למעוניינים ולקבלת פרטים נוספים ניתן לפנות במייל:

יוסי.

לצפיה ב-'יצירת סרטון בנושא ניהול עסק '
יצירת סרטון בנושא ניהול עסק
26/02/2018 | 17:23
1
50
שלום לכולם,

במסגרת פרויקט מסוים, אני מכינה סרטון שיתמקד בניהול עסק . למישהו יש אולי רעיון לגביי נושאים או נקודות שיכולות לעניין אנשים בנושא?

אשמח לעזרתכם, תודה.
לצפיה ב-'סרטון בהתאם לסוג העסק'
סרטון בהתאם לסוג העסק
28/02/2018 | 08:24
19
בוקר טוב
קודם כל בהצלחה..
להערכתי את צרכה קודם להגדיר עבור איזה עסק את רוצה לעשות סרטון - האם עסק שנותן שירותים/ האם עסק שמפתח מוצר/ מוכר מוצר/ מייצר מוצר וכו וכו
אופי הניהול, והמבנה הארגוני של כל עסק הוא שונה ובהתאם אופי הסרטון יהיה שונה.
בנוסף - מה מטרות הסרטון - האם להגדיל חשיפה, האם למטרות פנמיות, האם למטרות הדרכתיות, וכו וכו

בהצלחה
אמיר
לצפיה ב-'הערכת העסק ובניית אסטרטגיה'
הערכת העסק ובניית אסטרטגיה
25/02/2018 | 11:49
3
141
שלום לכולם.
לאחרונה פונים אלינו יותר ויותר אנשים/ יזמים/ חברות, במטרה לבנות לעצמם תוכנית לשנים הקרובות שעיקר מטרתה היא הגדלת הרווחים והגברת היעילות בעסק.
נראה לי נכון לשתף כאן את הצעדים והנקודות שרלוונטיות לסוג כזה של תהליכים.
על מנת לבנות תהליך/ אסטרטגיה שתוביל את העסק שלכם לרווחה כלכלית גבוהה יותר חשוב להבין קודם כל איך העסק שלכם בנוי ולאיפה אתם רוצים להגיע.
מבנה עסקי של עסק צריך להיות בנוי ומותאם ליעדים ולמטרות של אותו העסק. ולכן לפני שבונים יעדים/ מטרות חשוב לאבחן מה ביכולות העסק לעשות כיום, מה דרוש כדי להגדיל ולהרחיב את שווקי היעד ומה המשאבים הדרושים לאורך זמן.
לאחר מכאן יש לאבחן את שווקי היעד ואת אופי העבודה/ השירותים שאתם מעוניינים למכור לאותו נתח שוק,
כחלק מאבחון השווקים ובניית האסטרטגיה יש להתחשב בתמונה הרוחבית של העסק/ של סוג העסק/ של נתחי השוק - ראיה רחבה זו תאפשר לבנות את התהליכים הדרושים בצורה נכונה ומדוייקת ולתת מענה איכותי ללקוחות העתידיים..

למשל - לא נכון יהיה להתחיל לשווק את העסק בשוק יעד שיכניס אופי עבודה מסויים, אם העסק לא בנוי מערכתית לטפל בלקוחות (הן מבחינת כא, הן מבחינת קשרים, יכולות פנימיות וחיצוניות וכו וכו).

לשאלות/ להבהרות - אשמח לשמוע תגובות ולעזור
בהצלחה
אמיר

לצפיה ב-'אשמח להגיב'
אשמח להגיב
26/02/2018 | 12:40
2
24
המטרות של העסק שלי ושל רוב עסקים זה להגדיל את כמות הלקוחות וכך להגדיל את הרווחים, בהנחה שצימצמנו את ההוצאות שזה תהליך בעיניי פחות מורכב.
הרחבת שווקי יעד זה מונח רציני, לפעמים הוא רלוונטי ולפעמים לא, לי יש עסק בתחום הכושר ואיני מגדיר קהל יעד ספציפי מכיוון שתחום זה רלוונטי לכולם.
כעת שאני בונה אסטרטגיה אני לא בהכרח עושה שינויים גדולים בעסק אלא למשל מביא אדם אחד חד, מקצועי ויצירתי ועם קבלות, שיהיה אחראי של שיווק ושת"פים, נותן לו יעדים ובונוסים. וכן גם מייעל תהליכים בחברה ופעילות של כולם אבל בהדרגה ומתוך היכרות עמוקה עם השטח, עם כל בעלי התפקידים. 
מביא אותם לשיחות, נותן מוטיביציה, יעדים. 
אלו לא שינויים גדולים אבל זו הדרך שלי.
אם אני מציע שירות חדש (בתחום התזונה, הכושר אין לזה סוף) אז אני עושה את זה כפיילוט. 
לצפיה ב-'ביצוע תהליכים רוחביים על מנת להגדיל הכנסות'
ביצוע תהליכים רוחביים על מנת להגדיל הכנסות
28/02/2018 | 08:20
1
10
בוקר טוב,
תודה על תגובתך והפידבק.
לצורך הדיון, ובהתאם למה שרשמתי, במכון כושר אם אתה רוצה להגדיל את נתח השוק התהליכים הרוחביים עליהם דברתי הם:
הגדרת נתח שוק יעודי - למשל: מתן שירותי כושר ספציפיים לעובדים של ארגונים ספציפיים (מכירת חבילות), מתן אימונים יחודיים/ מתנות ללקוחות קיימים שמביאים חברים וכו וכו
הגדרת אופי השירות/ המוצר: למשל - שעה אימון קבוצתי, שעה אימון משולב פעילות פנים/ חוץ, בניית סדרת אימונים שמשלבת מספר תחומים וכו וכו
בניית אנפורמציה/ תהליך/ אסטרטגיה שתכיל הן פעולות תוך ארגוניות (למשל - קביעת לוז/ הכשרת המדריכים לאימון הדרוש או לתוכנית שבנית), פעולות חוץ ארגוניות (למשל - פניה ואבחון חברות גדולות שמעוניינות לתת צופרים לעובדים שלהם), פעולות שיווקיות (הכנת אנפורמציה עסקית/ שווקית רלוונטית), וכו וכו
כפי שכתבתי בפוסט - הפעולות חייבות להעשות במקביל ובמחשבה רוחבית כך שיהיה סנכרון בית התהליכים שבסופו של דבר יביאו לקוחות ויאפשרו לך כעסק לתת להם את המוצר שהגדרת.
לכל עזרה/ הנחיה - אשמח לעזור
אמיר

לצפיה ב-'מחפשים?'
מחפשים?
05/04/2018 | 10:03
3
היי,
מחפשים מלונות באילת שיעשו עבורכם את השינוי?
לצפיה ב-'בניית אתר וקידום במנוע החיפוש'
בניית אתר וקידום במנוע החיפוש
13/02/2018 | 10:08
1
40
כיום הגדלת העסק צמודה לחשיפה שקיימת לך באינטרנט.
ולכן חשוב לעשות סקר שוק לחברות שקיימות כיום 
הן בפן המקצועי ואף ביחס שניתן. 
לצפיה ב-'נכון - אבל!!'
נכון - אבל!!
13/02/2018 | 10:34
27
חשוב לעשות סקר שוק ולהכיר את המתחרים,
אבל התהליך הזה צריך להתבצע ביחד/ כחלק מבנית האסטרטגיה ותפעול החברה.
מנסיוני - יש צורך לעבוד במקביל כדי לקדם את העסק, והמלצתי היא שלפני שמגדילים את החשיפה באנטרנט/ בכל מדיה אחרת, יש לבנות את האסטרטגיה הנכונה לחברה!!.
יועץ עסקי טוב/ בעל נסיון בתחום - יכול להוזיל עלויות ולמקד תהליכים, כך שבסופו של דבר גם יביאו לתוצאה טובה יותר, וגם יחסכו כסף רב!
בהצלחה!

לצפיה ב-'דרוש שותפ\ה להקמת מחנה נופש ליד נהריה'
דרוש שותפ\ה להקמת מחנה נופש ליד נהריה
06/02/2018 | 19:09
1
42
דרוש שותפ\ה משקיעה להקמת מחנה נופש בצפון
השקעה נדרשת כ 300.000 שקל
לפרטים לפנות למייל
לצפיה ב-'אופי שותפות.'
אופי שותפות.
07/02/2018 | 09:50
28
הי,
רק לתת מספר דגשים בנושא/ לעלות מספר שאלות רלוונטיות - למי ששוקל את הנושא..
האם אתם מחפשים שותף פעיל/ שקט?,
האם יש תכנית עסקית?/ העסק קיים כבר?/ לפי איזה שווי אתם מגייסים ואיך חשבתם אותו?/ תכנית להחזר השקעה - יש/ אין?/ מה מטרת הכסף? (האם יש תכנית שיווקית)?
מי השותפים הקיימים ומה תפקידם/ האחוז שלהם?
בהצלחה
אמיר
לצפיה ב-'קידום העסק ברשתות החברתיות '
קידום העסק ברשתות החברתיות
27/01/2018 | 17:49
5
62
שבת שלום ושקטה לכולם, קוראים לי עדן ואני בעל עסק לנדל"ן, חיפשתי המון דרכים לקידום העסק ברשתות החברתיות ונחשפתי לעסקי קניית לייקים ועוקבים, שמעתי על Social-Leap כאתר מומלץ לקניית לייקים או קניית עוקבים. מה דעתכם עליו ? מכירים אתרים נוספים ? כי ראיתי שזה המחיר הזול ביותר.
לצפיה ב-'דרכים לקידום עסק'
דרכים לקידום עסק
28/01/2018 | 10:31
77
הי, בוקר טוב
לא מכיר בצורה יסודית את הנושא של קניית לייקים/ עוקבים/ מאגרי לקוחות.., אבל:
המלצתי היא להגדיר את נתח השוק אליו אתה רוצה להגיע - בהתאם לבנות את האנפורמציה השיווקית הרלוונטית ואז ליצור/ להגדיר מקומות שבהם תוכל לפגוש את אותו קהל..
מניח שהעסק שלך פועל על מספר נתחי שוק ובהתאם תצטרך מספר תהליכים במקביל (למרות שלרובם תהיה פלטפורמה שיווקית זהה פחות או יותר..).
האם חשבת לקחת איש שיווק בחצי משרה?,
האם אתה יודע להגדיר את נתחי השוק ולבצע בדיקה לגבי זמן ומשאבים VS כדאיות כלכלית?
אשמח לשמוע עוד קצת פרטים ולעזור..
בהצלחה בינתיים
לצפיה ב-'קניית לייקים'
קניית לייקים
01/02/2018 | 11:37
67
אני מציעה לך להיזהר כי קראתי שפייסבוק עלו על זה ומתכוונים לנטרל את המיזמים האלו
לצפיה ב-'שמעת על שיווק שותפים??'
שמעת על שיווק שותפים??
08/02/2018 | 22:55
53
ע"י שיווק שותפים (אפיליאייט מרקטינג), תוכל להביא לייקים ופרסום, וגם לקוחות בפועל לעסק שלך.
והתשלום רק עבור התוצאה!!!
לצפיה ב-'לקנות לייקים זה לדוג בבריכה הלא נכונה'
לקנות לייקים זה לדוג בבריכה הלא נכונה
11/04/2018 | 19:26
1
7
כי זה לא הקהל יעד שלך ובטח לא יביא לך משם לקוחות, אז מה הטעם ?
יש דרכים מעולות למשוך קהל מהפייסבוק, על ידי בניית אסטרטגיית תוכן שרלוונטי לעוקבים שלך, אתה מוזמן לקרוא על זה קצת יותר  - כאן https://themakingideashappen.com/2018/03/20/%D7%90...
לצפיה ב-'מישהו מכיר?'
מישהו מכיר?
16/04/2018 | 12:19
5
היי,
מישהו מכיר שיכול להמליץ לי עו"ד טוב?
מישהו מכיר?
לצפיה ב-'עסקים וספורט'
עסקים וספורט
21/01/2018 | 17:45
2
70
לכל חובבי הספורט שרוצים לעשות גם עסקים מוזמנים להגיע לקניון אייס באילת לפגישת נטוורקינג במקדונלדס
בשעה 18:00
מצפה לראותכם
לצפיה ב-'במקדונלדס? '
במקדונלדס?
23/01/2018 | 10:56
38
לצפיה ב-'בהצלחה!!'
בהצלחה!!
24/01/2018 | 12:24
15
לצפיה ב-'ניהול אירועים'
ניהול אירועים
15/01/2018 | 07:06
4
55
בוקר טוב. 
החלטתי להיעזר בכם ומקווה לקבל כאן תשובות שאני מחפשת עם עצמי די הרבה זמן :)
כבר זמן מה שאני חושבת על לצאת לדרך עצמאית בתחום ניהול אירועים שבאמת מושך אותי. 
אני רוצה להתחיל באישורי הגעה וסידורי הושבה כולל הגעה לאירוע בכדי לתת לכל אחד את מס' השולחן שבו אמור לשבת וכו'...
אני יודעת שיש המון כאלו אך יחד עם זאת תוך כדי אירגונים לחתונה שלי הבנתי שאף פעם זה לא יותר מידי בתחום הזה . 
השאלה שלי היא מאיפה להתחיל? עם איזה אפליקציות עובדים בכדי לאשר הגעה? איך מארגנים טבלה שתכלול את כל האורחים?...
אשמח לקצת כיוון ממי שמבין בזה .
תודה רבה מראש ואחלה יום !! :)
לצפיה ב-'בנית מבנה עסקי לעסק חדש'
בנית מבנה עסקי לעסק חדש
15/01/2018 | 10:22
2
26
הי,
לא כל כך הבנתי את השאלה שלך:
אם את רוצה לפתוח עסק בתחום הארועים את צרכה לחשוב על 'מה את מוכרת', 'מה היחודיות שלך' ו 'מי הלקוחות שלך'.
למיטב הבנתי - אפליקציה/ ניהול נושא המושבים בארוע הוא חלק קטן מהארוע, ובהתאם אחוז הרווח/ גובה הרווח יהיה קטן מאוד באופן יחסי לארוע. מה גם שלפי מה שנראה לי זה חלק מהשירותים שנותנים ממכלול שלם של שירותים..
אם המטרה שלך לפתח אפליקציה לאותו תחום - זה סוג אחד של עסק!!
אם המטרה שלך לתת שירותים שיכילו גם את נושא סידור המושבים - זה עסק שונה לחלוטין!!

להערכתי/ לתחושתי - את צרכה לשבת עם משהו שמבין כדי לבנות יחד את המבנה העסקי שלך, איזה סוג עסק, מה דרוש כדי לאפשר לאותו עסק לגדול, מה היעדים, אסטרטגיה, תקציב, לקוחות, וכו וכו.. (את צרכה מספר שעות בודדות כדי לאבחן מי/ מה/ מו.. )

אשמח לקצת יותר פירוט כדי למקד את התשובה ובכל מקרה מוזמנת לפנות אלנו להנחיה/ לשאלות
בהצלחה
אמיר
לצפיה ב-'ניהול אירועים'
ניהול אירועים
15/01/2018 | 11:01
1
20
לפתח אפליקציה אני לא מתכוונת.
מתכוונת לתת שירותים כגון : אישורי הגעה, סידורי הושבה.
על השכרת ציוד חשבתי אבל אז זה אומר שאצטרך סכום התחלתי די גבוה בשביל הציוד וזה גם משהו שפחות מעניין נכון לעכשיו.
כשאני אירגנתי את החתונה שלי ראיתי אנשים שעוסקים אך ורק בסידורי הושבה ואישורי הגעה..הייתי שמחה לכלול עוד דברים אבל אני לא בדיוק יודעת מה. 
לכן חשבתי להתייעץ כאן אולי יש מישהו שמבין בעסק הזה ספציפית..
תודה על התשובה :)
לצפיה ב-'בנית מבנה עסקי נכון'
בנית מבנה עסקי נכון
16/01/2018 | 10:37
12
הי,
אם כך - ההמלצה שלי אליך היא למפות את כל השירותים הדרושים בחתונה: סידור מקומות/ מושבים/ אישורים/ משלוח הזמנות/ טלפונים לוודא הגעה/ השכרת ציוד/ וכו וכו/ וכו..
לאחר מכאן הייתי בוחר איזה שירותים אני רוצה לתת ובונה לכל אחד תקציב משוער (הוצאות צפויות וכו וכו)
אחכ יש צורך לראות בכמה את יכולה 'למכור' כל אחד מהשירותים ובהתאם לבנות אנפורמציה מסחרית/ שיווקית רלוונטית
במקביל צריך לאבחן את הלקוחות שלך ולחשוב על הדרך הנכונה לפנות אליהם (הנחות/ מבצעים/ מה היתרון שלך לעומת אחרים/ וכו וכו)
ואז אפשר להתחיל לעבוד ולהזיז תהליכים.
כפי שכתבתי בתגובה הקודמת - אני ממליץ לך לקחת ייעוץ עסקי של כמה שעות כדי שמשהו שמבין בזה יוכל יחד אתך לבנות את המבנה הארגוני הנכון לסיפור ולהציב יחד אתך את היעדים והמטרות.
את מוזמנת ליצור קשר אם מעוניינת.
בהצלחה!!
לצפיה ב-'הקמת עסק בתחום האירועים'
הקמת עסק בתחום האירועים
01/02/2018 | 11:40
17
הי 
אני מציעה שקודם כל תחשבי מה את נותנת ומה התרומה שלך ללקוחות הפוטנתיאליים על פני כל אלה שעושים זאת היום...

אשמח לעזור 
בהצלחה 
נורית 
לצפיה ב-'ממליץ לכולם להגדיר יעדים ל- 2018! למי שלא עשה זאת עד כה '
ממליץ לכולם להגדיר יעדים ל- 2018! למי שלא עשה זאת עד כה
14/01/2018 | 11:36
53
לצפיה ב-'עצמאי ושכיר'
עצמאי ושכיר
11/01/2018 | 09:33
2
76
אני עצמאי, עוסק פטור, ואבצע כמה עבודות כשכיר (מתחת ל 2000 שקלים בחודש).

איך מדווחים על ההכנסה כשכיר?
לצפיה ב-'דיווחים לרשות המיסים'
דיווחים לרשות המיסים
11/01/2018 | 11:35
35
הי,
בגדול עבור עבודה כשכיר המעסיק ידווח לרשויות וישלם את המיסים הדרושים. את המס עבור העבודה שלך הוא יוריד מתלוש השכר (עבור 2000שח לא חושב שמשלמים מיסים..)
בנוגע לעוסק הפטור - אתה יכול במקביל להמשיך לעבוד ולהוציא קבלות כחוק
בסוף שנת המס הרוא"ח שלך צריך לדווח על הכנסתך כשכיר + ההכנסה שלך כעוסק פטור. בהתאם יחשבו הרשויות את המיסים שאתה צריך לשלם (אם בכלל).
קח את מה שכתבתי כעצה בלבד!!, אתה צריך להתייעץ עם רואה חשבון כדי למנוע אי הבנות/ הפתעות בעתיד.
בהצלחה.
לצפיה ב-'תן לרואה חשבון שלך לדאוג לזה'
תן לרואה חשבון שלך לדאוג לזה
31/03/2018 | 00:55
8
לצפיה ב-'אפליקציה ביט'
אפליקציה ביט
11/01/2018 | 09:31
56
אתם משתמשים?

העסק לא משלם עמלה? האם זה בטוח?

לא מבין איך המפעיל מרוויח.

תודה.
לצפיה ב-'משכורת מנהל עסק מזון'
משכורת מנהל עסק מזון
06/01/2018 | 12:16
1
79
רציתי לדעת על איזה אחוזים מהמחזור לערך  אמורה להיות משכורת של מנהל מסעדה במחזורים גבוהים
לצפיה ב-'שכר עובדים/ מנהלים'
שכר עובדים/ מנהלים
07/01/2018 | 14:15
33
הי,
זה תלוי במשא ומתן/ במעורבות המנהל/ בחלקו בהרמת וקידום העסק וכו וכו..
אם המטרה היא שהמנהל יגדיל את כמות המכירות אז הרשה לי להציע דרך טיפה שונה..
האחוזים ברווחים של המנהל צרכים להיות ההפרשים בין הקיים כיום לבין הקיים עוד שנה לדוגמא.. בהתאם להפרשי הרווחים יגזר הרווח של המנהל/ העובד.
כמובן שאתה כבעלים צריך להציב יעדים/ תקציב שיווקי/ וכו וכו.., אבל העובד/ מנהל יישם אותם וידאג לעמוד בהם..
מקווה שעזרתי..
אם אתה מעוניין שלח עוד כמה פרטים על העסק/ נפח עבודה/ יחסי עבודה/ וכו וכו ואז אוכל לתת תשובה קצת יותר עיניינית.
בהצלחה
לצפיה ב-'ייבוא בכמות קטנה'
ייבוא בכמות קטנה
04/01/2018 | 17:04
3
68
אהלן אמיר. הלכתי לאיבוד קצת עם עצמי ואשמח אם תעזור לי.
אני מעוניין לייבא לארץ מוצר מסויים ישירות מהיצרן בהזמנות קטנות שמתחדשות לפי דרישה . המוצר הוא נישתי ואין לו שוק גדול כ"כ בארץ אבל הוא כן יכול להתפתח, מה שכן יש אנשים שזקוקים לו במחיר יותר הגיוני ממה שהוא נמכר פה ויכולים לקבל עליו החזר מקופות החולים. כמובן שאני גם לא מעוניין לעשות את זה בהתנדבות.. כרגע היצרן שאל אותי אם אני בעל עסק או אדם פרטי (הוא כן מעוניין בכל מקרה למכור לי במחיר נמוך).
השאלה שלי היא מה המעמד שלי צריך להיות כדי שאוכל להוציא קבלה לקונה? ומה עדיף כשמדובר בכמות קטנה עם הזמנות מתחדשות? נשמע שזה בירוקרטיה רבה בשביל כמות שלפחות בהתחלה תהיה קטנה. מה אני יכול לעשות?
תודה רבה!
לצפיה ב-'פלטפורמה לייבוא ושיווק מוצר רפואי'
פלטפורמה לייבוא ושיווק מוצר רפואי
05/01/2018 | 11:55
2
51
הי,
שאלה מאוד מעניינת. תודה!!
ישנם הרבה אספקטים שצריך להתייחס אליהם בסוג העסק שאתה רוצה להקים (וביחוד אם המוצר רפואי/מסובסד ממשרד הבריאות)
בין היתר: אישורי אמ"ר (משרד הבריאות - 6ח עד שנה), בניית פלטפורמה שיווקית נכונה (האם ישנם מוצרים זהים בדיוק בארץ, או רק דברים מקבילים..), אישורי איזו (לא תוכל לקבל אישורים ללא חברה שיש לה איזו),
בשוק המוצרים הרפואיים החדירה/ תהליך המכירה, הוא לא פשוט ודורש לפעמים הוכחות/ ניסויים קלינים בהתאם ל GCP..

אוכל לכתוב פה עוד המון נושאים להתייחסות.. ההתקשרות עם היצרן היא צעד חשוב, אבל אתה חייב לעבוד במקביל כדי 'שהעגלה' תזוז קדימה..

מקווה שעזרתי קצת..
אם אתה רוצה - צור קשר איתי ונקשקש קצת על הנושא והתהליכים.. (אחרי הסופש.. :-) )

בהצלחה וסופש חם!!
לצפיה ב-'תודה רבה חבר ושבוע טוב!'
תודה רבה חבר ושבוע טוב!
07/01/2018 | 10:32
1
23
האמת שהמוצר הוא לא רפואי במהותו ויש אנשים בריאים לחלוטין שמשתמשים בו אז זה חוסך את כל הפרוצדורה של אישורים. מצד שני לא מדובר על מוצר שיכול לסחוף אחריו מלא צרכנים כי הוא פונה לקהל מאוד מסויים שיש לי נגיעה אליו. יותר בקטע של תוספת הכנסה קלה מידי פעם. סוג של דרופשיפינג רק שעניין הקבלות תוקע לי את התיווך.. אולי באמת אתקשר אליך ונדבר. תודה רבה אמיר
לצפיה ב-'בשמחה תרים טל ואשתדל לעזור כמה שיכול'
בשמחה תרים טל ואשתדל לעזור כמה שיכול
07/01/2018 | 14:10
11
לצפיה ב-'we work - מה דעתכם?'
we work - מה דעתכם?
03/01/2018 | 11:21
2
76
שלום, אני מנהל עסק חדש של 3 עובדות, מתייעץ על כדאיות כלכלית לניהולן...
האם כדאי למקם את העובדות במתחם כדוגמת we work? (יש המלצות אחרות?)
לשכור משרד בבניין משרדים?
או לשכור חדרים בחברה ולקבל ממנה שירותים בתשלום של משאבי אנוש, שירותים משרדיים ועוד?
לצפיה ב-'העובדות במשרה מלאה של 9 שעות'
העובדות במשרה מלאה של 9 שעות
03/01/2018 | 11:22
63
לצפיה ב-'תלוי בסטטוס של החברה..'
תלוי בסטטוס של החברה..
03/01/2018 | 14:01
62
הי,

איזה סוג עסק - פיתוח/ נותן שירותים/ מסחר?
האם העסק רווחי/ עוד לא רווחי?
האם העסק דורש נטוורקינג?
מה היתרונות שיהיה לעסק להשכיר 3 מקומות במקום כמו We Work?
מה היתרונות שיהיה לעסק בהשכרת דירת חדר קטנה ולקחת שירותים רלוונטיים מבחוץ?

בקיצור - תלוי בסוג העסק ובאסטרטגיה שאתה מוביל.

אשמח לקבל עוד פרטים כדי לתת תשובה יותר מדוייקת..

תודה,
אמיר

מנהל/ת הפורום

אודות:
שגיא בר לוי, יועץ עסקי משנת 1991, מתמחה בייזום ובפתוח עסקי. במשך השנים ניהל במקביל לעבודתו כעצמאי מספר תפקידים: סמנכ"ל מ.ט.י חיפה ומ.ט.י רעננה, מ"מ מנ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

שגיא בר לוי - מנהל פורום עסקים
מנהל הפורום שגיא בר לוי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו