לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
72907,290 עוקבים אודות עסקים

פורום עסקים

הפורום עוסק בתחומים הבאים: הקמת עסקים ומיזמים, בניית ערך לרעיון, בחירת אסטרטגיה עסקית, עיצוב, פיתוח וייצור מוצרים וסדרות, גיוסי כספים וניהול משאים ומתנים. מטרת הפורום הוא להוות פלטפורמה עסקית ראשונית/הנחיה ראשונית לעסקים נותני שירות ולעסקים שמפתחים ומייצרים מוצרים.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עסקים

הפורום עוסק בתחומים הבאים: הקמת עסקים ומיזמים, בניית ערך לרעיון, בחירת אסטרטגיה עסקית, עיצוב, פיתוח וייצור מוצרים וסדרות, גיוסי כספים וניהול משאים ומתנים. מטרת הפורום הוא להוות פלטפורמה עסקית ראשונית/הנחיה ראשונית לעסקים נותני שירות ולעסקים שמפתחים ומייצרים מוצרים.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
שלום לכולם,
שמי אמיר לניאדו ובימים הקרובים אתחיל לנהל את הפורום ולעזור לגולשים עם שאלות שרלוונטיות לנושאים אשר הוגדרו תחת הכותרת 'פורום נטוורקינג לעסקים'.
אבקש מכל הגולשים לא ליצור תוכן שיווקי/ פרסומי באתר ולהשאר מפוקסים לנושאים בהם מתמקד הפורום.
כמובן שאשמח לענות על שאלות כלליות ורחבות יותר.
תודה ובהצלחה לכולם.
אמיר
המשך >>

לצפיה ב-'מחסן עצים'
מחסן עצים
22/07/2018 | 14:55
5
מחסן עצים בראשון לציון לרכישה של דקים, פרגולות, פרקטים, דשא סינטטי, סוככים, גגות קלים ועוד מגוון מוצרים - https://www.guetaavigdor.co.il/
לצפיה ב-'א.ס.ט. טליסמן הנדסה'
א.ס.ט. טליסמן הנדסה
20/07/2018 | 19:18
5
בעלי חברת א.ס.ט.טליסמן הנדסה, סטניסלב טליסמן ובנו ארתור טליסמן מרחוב חלוצי התעשיה 47 חיפה    077-3451006 054-2198982  נחקרו במעורבות בפרשת השחיתות בחברת נתיבי ישראל. בעלי חברת א.ס.ט. טליסמן הנדסה נעצרו בחשד למתן שוחד לבכירים בנתיבי ישראל. בחשבונותיהם כ־20 מיליון שקל, ולפי החשד נגדם, השניים העבירו תשלומי שוחד לבכיר בנתיבי ישראל בתמורה לקבלת עבודות בעשרות מיליוני שקלים.

לצפיה ב-'פתיחת חברה בע"מ, פתיחת חשבון בנק לחברה והקצאת מניות'
פתיחת חברה בע"מ, פתיחת חשבון בנק לחברה והקצאת מניות
19/07/2018 | 18:42
6
שלום,
אני מעוניין לפתוח חברת יחיד, חברה בע"מ שבה אני בעל המניות היחידי והדירקטור היחיד. יש לי כמה שאלות, מקווה שאוכל לקבל עליהן תשובה.

הליך פתיחת החברה הוא כזה: קודם כל רישום החברה ברשם החברות, לפי הידוע לי הליך זה מהיר מאד,  ורק לאחר מכן פתיחת חשבון בנק לחברה.... 
רק לאחר פתיחת חשבון בנק לחברה ניתן יהיה לבצע פתיחת תיקים ברשויות: מע"מ, ב.לאומי, מס הכנסה. 
השאלה היא כזו: ברישום החברה אצל רשם החברות מתבצע רישום הון החברה לפי הון המניות. לפי הנהוג מומלץ לרשום כמות מניות של לפחות 100,000 מניות כך שאם החברה תצליח ניתן יהיה למכור אותם למשקיעים תמורת אחוזי אחזקה בחברה.
מייעוץ שקיבלתי מעו"ד נאמר לי שאין שום סיבה להקצות לעצמי יותר מ-100 מניות בעלות ערך נקוב של 1 ש"ח למניה או אפילו פחות, ושכל שאר 99,900 המניות הנותרות לא יהיו מוקצות בפועל לאף אחד. נאמר לי שגם אם יש ערך נקוב למניות זהו סכום פוטנציאלי בלבד.

שאלה מס' אחת:
השאלה היא מה ההבדל אם אני מצהיר ברישום החברה על הון מניות של 100,000 מניות עם ערך נקוב של 1 ש"ח כל אחת כאשר כל המניות מוקצות לי, לבין אם אני מצהיר על 100,000 מניות עם ערך נקוב של 1 ש"ח כל אחת, כאשר מתוכן רק 100 מניות מוקצות לי?

הרי אם ארצה לחלק בעלות בחברה תמורת השקעות המשקיעים אוכל לעשות את זה גם כאשר כל 100,000 המניות מוקצות לי ( למשל : משקיע משלם לי 100,000 ש"ח תמורת 50 אחוז מהמניות ואז 50,000 מניות יועברו לו מהמניות שלי ו-50,000 מניות יישארו שלי והון החברה במקרה הזה הופך להיות 200,000 ש"ח).

שאלה שניה:
האם האפשרות השניה היא שבמקרה שבו רק 100 מניות מוקצות לי מתוך ה-100,000 (99,900 מניות שלא הוקצו) , אם המשקיע ישלם 100,000 ש"ח עבור אחזקת 50 אחוז ממניות החברה, אז יוקצו לו 100 מניות (מתוך ה-99,900 שלא הוקצו), כך שהחלוקה תהיה 100 מניות לי ו-100 מניות למשקיע (הון החברה יעמוד על 200,000 ש"ח)  וישארו - 98,800 מניות שלא הוקצו למשקיעים נוספים ? האם החישוב נכון? 

שאלה שלישית:
איך הבנק יסכים לפתוח חשבון בנק לחברה אם מראש לא מוזרמים לקופת החברה דהיינו במקרה זה - לעו"ש החברה, הסכום הראשוני שהוצהר עליו ברישום החברה (100,000 ש"ח לפי 1 ש"ח למניה) ? האם הבנק יסכים לפתוח חשבון לחברה ללא שום הון ראשוני? (מבלי להתייחס לכך שהסכום של 100,000 ש"ח כבר מוכן להשקעה)

שאלה רביעית:
אם יש סכום ראשוני להשקעה של 100,000 ש"ח והוא נמצא בחשבון בנק אישי, ברגע שייפתח חשבון הבנק לחברה ויוזרמו לתוכו  ה-100,000 ש"ח הנ"ל בהגדרה של השקעת הון בעלים, מבחינת הרישום במאזן ולצורכי מס במקרה זה נחשב שהחברה נמצאת ברווח של 100,000 ש"ח? 

תודה מראש.

לצפיה ב-'מחפש מקום שאפשר לקיים בו סדנא או הרצאה.'
מחפש מקום שאפשר לקיים בו סדנא או הרצאה.
19/07/2018 | 09:01
3
מחפש מקום שאפשר לקיים בו סדנא או הרצאה.
ראיתי בגוגל את בית הויס , האם למישהו יש ניסיון מהמקום וממליץ ?
לצפיה ב-'מחזור חודשי'
מחזור חודשי
16/07/2018 | 22:13
1
9
היי לכולם רציתי לדעת אם מחזור חודשי של העסק הוא 100 אלף שח והוצאות 15 אלף הרווח נטו עומד על 33 אחוז כמה מיסים פחות או יותר אצטרך לשלם אני יודע שכל אחש אחש זה אינדיבדואלי אבל בגדול
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
18/07/2018 | 11:58
4
הכנסות 100K
הוצאות 15K
=> רווח גולמי 85K  
אתה מוזמן לבדוק בקישור הזה מה יהיה המס שלך (לפי המדרגות)  https://www.caspit.org/%D7%9E%D7%93%D7%A8%D7%92%D7...

לצפיה ב-''התראה על ביטול רישום כ"עוסק מורשה" במע"מ-איך להמשיך'
'התראה על ביטול רישום כ"עוסק מורשה" במע"מ-איך להמשיך
16/07/2018 | 17:07
1
8
שלום. לפני שנה פתחתי עוסק מורשה במע"מ, במטרה להקים עסק ולהיות מסודר מראש עם קבלות והכל כי לא ידעתי מתי יתחיל להכנס כסף בתחום היעוץ . מסתבר שהקדמתי את המאוחר ו מצב משפחתי שעצר אותי מלהתניע את העסק ולא היה לי זמן לזה.
.
לאחרונה אני התחלתי להתניע את קידום העסק, אבל קיבלתי מכתב התראה ממע"מ שבגלל שהגשתי דוח 0 כל השנה- הם ע"פ סעיף 61 לחוק מע"מ רוצים לבטל את רישומי כעוסק, ואילו אני מעוניין להחזיק ברישום זה-שוב כדי להיות מסודר ולדווח כמו שצריך, כי אני לא יודע מתי יתחיל להכנס כסף (מקווה שבקרוב)

מה אני צריך לעשות עכשיו? איך לבקש שלא יסגרו לי את התיק במע"מ -כי אני מקווה שכל רגע וכל יום שאני עוד צעד -יתחיל להכנס לקוחות...

תודה ושבוע טוב.
לצפיה ב-'גש למע"מ ודבר איתם '
גש למע"מ ודבר איתם
16/07/2018 | 21:43
6
תקבל תשובה ממקור ראשון 
לצפיה ב-'מתקין מזגנים בחדרה'
מתקין מזגנים בחדרה
16/07/2018 | 00:58
7
לפני שבועיים עברתי לאזור חדרה.. האמת חם בטרוף.. לאחר יומיים בלי מזגן.. סופסוף הגיע מתקין מזגנים מחדרה תוך חצי שעה התקין לנו מזגנים בכל הדירה במחיר אפקטיבי מאוד ועבודה ממש מקצועית ונקייה..

ממליצה בחום- לפרטים נוספים ויצירת קשר כדאי לכם לצפות בסרטון הבא-

לצפיה ב-'פיתוח מוצר אלקטרוני מתקדם - צריך עזרה'
פיתוח מוצר אלקטרוני מתקדם - צריך עזרה
14/07/2018 | 14:59
13
שלום רב
בשנים האחרונות עשיתי מספר נסיונות לפתח מוצר ביתי, שהוא בעצם מחשב, אבל שקט ומעוצב וקל במיוחד לתפעול ושדרוג.
התחלתי לעבוד עם מהנדס חשמל ולמרות שהצאתי לו תשלום על העבודה, הוא נכשל בביצוע, וזה היה רק השלב הראשון.
את נושא העיצוב אני המשכתי באופן עצמאי ופניתי למגוון מפעלים ומקומות שונים המתמחים בעבודות אלומיניום, אך אין בארץ שום מקום שמתמחה בעבודות אלומיניום עדינות, רק דברים גסים כמו מסגרות לחלונות ודלתות, וגם הם עצמם מציבים דרישות לא הגיוניות של הזמנה מראש של אלפי פריטים אם אני רוצה משהו מעוצב.

אז אם מישהו יכול לעזור, בבקשה:
1. אני צריך מהנדסים המתמחים באלקטרוניקה וחשמל ליצירת אב טיפוס על הנייר
2. אני צריך מומחים לאוטוקד ליצירת הדמייה
3. אני צריך למצוא מקום שיוכל ליצור מתקן קטן ועדין מאלומיניום ללא חלקים מורכבים, רק קופסה המשלבת רכיבי אלומיניום, פלסטיק, וכרום. מצידי שזה יהיה גם כמה מקומות שונים אבל שיאפשרו לי להזמין רכיב בודד ולא הזמנה של 1000 מראש.
4. אני מחפש מקום, בארץ או בחול, שאפשר להזמין ממנו לחצני מגע בכמות קטנה
יש עוד, ואני אשמח לכל עזרה שתוכלו לתת
לצפיה ב-'חנות תבלינים'
חנות תבלינים
09/07/2018 | 13:45
22
היי אשמח לתשובה כמה עולה שיפוץ לחנות תבלינים בגודל 40 מ"ר כולל מדפים וכו'?ואישה רישיון עסק צריך להוציא
תודה מראש
לצפיה ב-'מתארגנת קבוצה של עוברי דירה בשביל הובלה בנתניה'
מתארגנת קבוצה של עוברי דירה בשביל הובלה בנתניה
06/07/2018 | 15:35
9
על מנת לקבל מחיר קבוצתי.
לפרטים:
לצפיה ב-'עזרה'
עזרה
03/07/2018 | 20:15
15
שלום חברים יקרים אני צריך עזרה כיום אני מקדם מוצר מסוים ואני הייתי רוצה רעיונות לקידום המוצר שיגיע ל80 לקוחות בחודש ומתוך הלקוחות האלה יהיו גם לקוחות חוזרים אני מודה לכם מאוד כל תשובה תתקבל בברכה
לצפיה ב-' פרישת מנהל הפורום '
פרישת מנהל הפורום
01/07/2018 | 13:10
12

אנו מודים ל אמיר לניאדו על תקופת ניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה בהמשך הדרך

המשך גלישה מהנה

לצפיה ב-'מכירה בעסק וירטואלי'
מכירה בעסק וירטואלי
27/06/2018 | 15:37
17
היי לכולם   פתחתי לא מזמן (כמה ימים)חנות וירטואלית ,איך אני ממנף אותה בצורה נכונה?
אם בא לכם להתרשם : www.asis-keys.com
לצפיה ב-'ניקוי חלונות'
ניקוי חלונות
27/06/2018 | 11:04
14
יש לי דירה עם מרפסת שמש אני רוצה לנקות את החלונות במרפסת ואת כל החלונות שבבית לאיזו חברת ניקוי חלונות הכי מומלץ לגשת?

לצפיה ב-'מי שמע על הרציג נדלן?'
מי שמע על הרציג נדלן?
26/06/2018 | 17:11
15
לצפיה ב-'מישהו או משיהי מחפשים עבודה?'
מישהו או משיהי מחפשים עבודה?
13/06/2018 | 12:13
46
מעל גיל 18? מעוניינים לעבוד בגבעתיים במקום של המבורגר וציפס? שלחו הודעה
לצפיה ב-'המלצה על כניסה לשותפות בהקמת עסק'
המלצה על כניסה לשותפות בהקמת עסק
03/06/2018 | 06:13
55

שלום לכולם שמי איתן ואני מתגורר בארה״ב

יש לי חבר שותף שרוצה להשקיע איתי בעסק ולפתוח חנות / גלרייה כסוג של משקיע שקט

עלות הקמה ראשונית: 45 אלף דולר (שיפוץ בסיסי, תאורה, דלפק וסחורה)
עלות 3 חודשים ראשונים של השכרת החנות, תשתיות ועובדים 45 אלף דולר 

סה״כ הון נדרש להתחלה: 90 אלף דולר
עלות תפעול חודשית: 15 אלף דולר (חנות + עובד אחד)

אני בעלי הקניין הרוחני של האומנות שאנחנו מוכרים.

ואני גם זה שיתפעל את החנות בנוסף לעבודה בה ב 3 חודשים הראשונים על מנת להשלים שעות של העובד הראשון, היות והחנות צריכה להיות פתוחה 7 ימים בשבוע 12 שעות ביום.

עלות ממוצעת של עבודת אומנות נעה בין 5-9 אלף דולר בממוצע (יש גם בעשרות אלפים), עם רווחים של כל 4 אלף דולר בממוצע על כל מכירה.

הרעיון שלי להשתמש בכסף של השותף כהשקעה, ואני אתן את נושא הניהול, הזכויות שלי בעבודה וכוח עבודה ב 3 חודשים הראשונים.

הסוגיה שצריך לפתור היא זו:
אני מעוניין להציע לשותף סוג של שותפות מלאה אבל לטווח ארוך אין לי עניין לעבוד בחנות עצמה, בנוסף אם החנות תצליח בחישוב של מכירה אחת בשבוע על 4 שבועות זה מכסה לנו את כל העלות, ואז מתחיל הרווח, וחנות כזו צריכה בתקופה טובה למכור לפחות 3-4 עבודות בשבוע.

כלומר שפוטנציאל הרווח הינו 1-64 אלף דולר בחודש תלוי במכירות, כלומר השותף יוכל להחזיר את ההשקעה שלו מאוד מהר.

מה אתם מציעים להציע שזה ישתלם לכולם לטווח הארוך?

האם ״תמלוגים של 1000 דולר על כל עבודה שנמכרת״ (אלי) לאחר שהשותף החזיר את ההשקעה והעסקת עובד שני שיחליף אותי וחלוקה של 50% אחרי הוצאות ותמלוגים נשמע הגיוני?

אשמח לדעות והמלצות

לצפיה ב-'מחפשת דילר בסין שמבין ביצור אופנה '
מחפשת דילר בסין שמבין ביצור אופנה
28/05/2018 | 16:16
2
34
הי,
יש לנו עסק קטן של שמלות בסגון הוט קוטור כלה וערב .
מחפשת דילר שיכול לאתר  לי ספק טוב +עבודה קבועה .
כדי שייצרו לנו את השמלות כמו שאנחנו רוצים .
עיצוב לפי דרישתנו ..
אני רוצה לעצב ושהדילר ידאג שהיצרן יבצע .
יש חיה כאת ? אשמח לשיתוף עם מעצבות שיש להן נסיון.

לצפיה ב-'ייצור מוצרים בסין'
ייצור מוצרים בסין
29/05/2018 | 14:09
1
23
הי,
לצערי לא מכיר כמעט מפעלים בסין שעוסקים בייצור בדים.. מתעסק בייחוד בייצור פלסטיקה/ מכאניקה/ אלקטרוניקה..
אבל..
העבודה מול הספקים/ המפעלים בסין לרוב לא מסובכת ודי תבניתית.. הקושי כפי שאת יודעת זה למצוא את הספק הנכון שיספק את הסחורה באיכות ובכמות שאת רוצה..
למצוא דילר/ איש קשר בסין זה הכי טוב - כך הוא יכול לעזור לך עם תהליך בקרת האיכות ולאשר את המשלוחים לפני שהם יוצאים מהמפעל.. דבר זה מונע הרבה פעמים החזרים של סחורה ויכולים לעזור לך מאוד..
אם זאת - הרבה פעמים עדיף לקפוץ לסין ולבקר במספר מפעלים מהתחום (כמובן שיש צורך לקבוע פגישות מראש/ להציב את הדרישות/ ליישר קו וכו וכו), אבל במקרים רבים (בהתאם לכמות הייצור) זה כדאי יותר, יעיל יותר, פשוט יותר וכמובן שזול יותר..
תוכלי להרחיב קצת לגבי - כמויות ייצור/ מוכבות של מוצר/ אופי בקרת האיכות/ מספר מוצרים שונים שאת צרכה לייצר וכו?
אשמח לתת עיצה יותר עיניינית..
בהצלחה
אמיר

לצפיה ב-'תשובה של הבוס שלי'
תשובה של הבוס שלי
30/05/2018 | 08:49
22
הבוס שלי כבר נוסע לסין למעלה מ15 שנה, והוא דובר סינית, ומכיר היטב את סצנת הייצור הסינית.

להלן דבריו:

אין כמעט צורך היום לייצר בדים, כל מה שתחלמו עליו כבר נמצא בקו יצור כזה או אחר. ולכן מה שבאמת צריך זה פשוט לרדת לתערוכה כלשהיא ולעשות סיבוב ולמצוא את מה שאתם צריכים.

בקשר לדילר שנמצא בסין, אני יכול להעביר לשואל/ת פרטי איש קשר. כדאי לדעת כמה דברים חשובים לפני זה:

אם אתם הולכים על ייצור, ניתן היום להשיג ייצרנים סיניים שמוכנים לייצר בכמויות קטנות יחסית, ויש אנשי קשר שיודעים לעשות את זה.

בעת הזמנה ואפילו בעת ייצור דוגמא: חשוב מאוד לציין כל פרט רלוונטי, גם אם לכם זה נראה לא רלוונטי ומובן מאליו. מה שלא יצויין לא יקרה, וזה כולל גם צורת אריזה וכמה יחידות בקרטון.

זה לוקח זמן. זה לא תהליך של חודשיים, זה בדרך כלל תהליך של חצי שנה עד שתקבלו מוצר לידיים שלכם.

אם זה מעניין אוכל לשלוח פרטים באישי, יש לו חבר סיני שעובד עם הרבה יהודים ובעיקר ישראלים ואפילו דובר עברית קלה. כך שהוא מכיר את המנטליות הישראלית, והוא גובה 10% מדמי העסקה.

כל אלו שאומרים שהם גובים 5%, אל לנו להאמין להם. הם שקרנים.

להלן קישור לבלוג שם הוא כתב בנושא: https://gulevy.co.il/he/blog לא הצלחתי להעלות קישור ישירות למאמר כי יש משהו בלינק שלא הצלחתי להכניס כראוי. למאמר קוראים 'על סין ועל סיניים'.
מקווה שעזרתי.
לצפיה ב-'מה עושים עכשיו?'
מה עושים עכשיו?
29/05/2018 | 11:09
1
61
לפני שנה וחצי פתחתי עסק חדש, מרכז לרפואה משלימה שכולל 5 חדרי טיפול ושני חללים יחסית גדולים להרצאות סדנאות ולימודים.
בשנה האחרונה המקום התפתח יחסית יפה אבל לא מספיק וכרגע אני במצב בעייתי שנגמר לי כל הכסף לממן את המקום כי הוא עדיין לא מחזיק את עצמו, כמובן שיש לי גם הוצאות אישיות שאין לי כל כך מאיפה להוציא וכבר כמה חודשים זה כמו ליסוע על אדים באוטו התנהלות מאוד בעייתית וקשה עם התזרים שאין.
בגלל הרבה צ'קים חוזרים והתנהלות לא תקינה לא מצאתי שום גורם שמוכן לתת לי עוד הלוואה והאמת שאני גם מעדיף לא לקחת עוד הלוואות על ההלוואות שכבר לקחתי שאותם אני לא מצליח להחזיר.
בגלל שאין לי תזרים לכלום אני כמובן גם לא יכול לפרסם בשום מקום אז אני מפרסם רק בפייס מה שאפשר בחינם ואני מודאג מה יהיה ואיך אשרוד את החודשים הבאים.
המקום חייב להתקיים כי אנחנו באמת עושים פה הרבה טוב לאנשים גם בטיפולים וגם בידע ובתכנים שאנחנו מעבירים במרכז.

רעיונות?
לצפיה ב-'אופי ניהול עסק'
אופי ניהול עסק
29/05/2018 | 14:17
38
הי
ישנם הרבה עיצות שאני יכול לתת לך..
אבל לצורך הדיון הנוכחי אני ממליץ לך לבדוק מה תפקידך בעסק.. האם אתה המנהל שלו, האם אתה אחד מהמטפלים - ובקיצור: איזה תפקיד אתה ממלא בעסק..
ממעט האנפורמציה שנתת הערכתי היא שאתה צריך ליצור שתופי פעולה עם גורמים שיוכלול לבוא ולמלא את 'החללים' הריקים שיש לך - למשל: ליצור קשר עם מעבירי סדנאות ולהשכיר להם את השטח הפתוח שיש לך בתמורה לתשלום/ להווחים מהקיוסק שיש לך בעסק או בכל מבנה עסקי אחר - כל עוד תרוויח כסף מהשכרת אותו חלל..
כנל לגבי המטפלים - ישנם המון מטפלים שאין להם איפה לטפל.., השכרה של חדרים לפי שעה/ לפי טיפול יכולות להניב הכנסה נוספת..

בגדול - לפי מה שאני מבין - תפקידך בעסק הוא למלא את כל השטחים שיש לך בקבלני משנה/ מפטלים/ אנשים כדי ליצור מכ' החזר חודשי..

ובקיצור - צור שתפים, תדאג לפרסום בגורמים ומקומות הרלוונטיים (לא רק פייסבוק שהוא רק ערוץ שיווק אחד..), ותדאג ליצור תנועה רבה ככל שתוכל תוך כדי ניצול השטח הקיים.. 

הייתי ממליץ על יועץ עסקי שיבנה אתך ביחד את הפלטפורמה השיווקית/ העסקית הדרושה - אבל אני  מבין שאין לך יותר מידי משאבים אז תצטרך לבנות את כל המערך לבד/ עם חבר/ עם משהוא שמבין.. גם כאן ניתן ליצור שתפים בתמורה לאחוזים מרווחים/ בתמורה למכפלות לתשלום (למשל מכפלה של 1.5 לאחר יישום התוכנית והכנסת כסף..) וכו וכו..
בהצלחה
אמיר
לצפיה ב-'הזדמנות עסקית לתושבי הצפון '
הזדמנות עסקית לתושבי הצפון
24/05/2018 | 18:27
41
עסק פרטי מצליח מאוד באזור נהריה עומד למכירה בעקבות מעבר מגורים , רווח נקי מינמום, 15,000+ חניכה 
מדובר בהזדמנות חד פעמית! למתעניינים נא ליצור קשר 

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

משתפים בחוויות מהחופש וזוכים בפרס מהנה
משתפים בחוויות מהחופש...
משתפים בחוויה אישית ועוצמתית מהחופש הגדול וזוכים...
משתפים בחוויות מהחופש וזוכים בפרס מהנה
משתפים בחוויות מהחופש...
משתפים בחוויה אישית ועוצמתית מהחופש הגדול וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ