לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום עסקים
 פורום עסקים הוא המקום להתייעץ בכל נושא שקשור לעסק.
נושאים לדוגמא - איך לשווק יותר טוב באינטרנט? איך לייצר יותר לידים בפחות כסף? איך להגדיל את המכירות? איך לקחחת עובדים מתאימים? איך למצוא שותפים? איך לעבוד עם רואה החשבון?
הפורום הזה הוא הבית של מי שחושב על הקמת עסק. של מי שיש לו עסק ונתקל בשאלה כלשהי. למי שיש עסק ומחפש דרך להגדיל אותו.
>>>מעוניינים לפרסם בפורום? תחשבו שוב...הפורום נועד להיות המקום של בעלי העסקים ולא מקום לפירסום. >>>מי שמעוניין לפרסם כאן מוזמן לפנות בפרטי ולבדוק אפשרות לשיתוף פעולה. 
>>>אשמח לקבל הטבות חברי הפורום. לדוגמא הנחות. לדוגמא הדרכות שוות. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עסקים

פורום עסקים הוא המקום להתייעץ בכל נושא שקשור לעסק.
נושאים לדוגמא - איך לשווק יותר טוב באינטרנט? איך לייצר יותר לידים בפחות כסף? איך להגדיל את המכירות? איך לקחחת עובדים מתאימים? איך למצוא שותפים? איך לעבוד עם רואה החשבון?
הפורום הזה הוא הבית של מי שחושב על הקמת עסק. של מי שיש לו עסק ונתקל בשאלה כלשהי. למי שיש עסק ומחפש דרך להגדיל אותו.
>>>מעוניינים לפרסם בפורום? תחשבו שוב...הפורום נועד להיות המקום של בעלי העסקים ולא מקום לפירסום. >>>מי שמעוניין לפרסם כאן מוזמן לפנות בפרטי ולבדוק אפשרות לשיתוף פעולה. 
>>>אשמח לקבל הטבות חברי הפורום. לדוגמא הנחות. לדוגמא הדרכות שוות. 

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום עסקים של תפוז!
הפורום הזה הוא הבית של מי שחושב להקים עסק, כל מי שיש לו עסק ונתקל בשאלה כלשהי, שמחפש דרך למכור יותר, להרוויח יותר ו----לעבוד פחות קשה.
מוזמנים לשאול בכל נושא - איך לשווק יותר טוב באינטרנט? איך לייצר יותר לידים בפחות כסף? איך להגדיל את המכירות? איך למצוא עובדים מעולים?
מעוניינים לפרסם בפורום?
תחשבו שוב...הפורום נועד להיות המקום של בעלי העסקים ולא מקום לפירסום.
מי שמעוניין לפרסם כאן מוזמן לפנות בפרטי ולבדוק אפשרות לשיתוף פעולה. 

>>>אשמח לקבל הצעות להטבות לחברי הפורום. לדוגמא הנחות במוצרים ושירותים שחשובים לעסקים. הדרכות שוות בכל נושא שיכול לקדם את העסקים שיושבים פה בפורום. 

המשך >>

איתור משקיע-שותף אסטרטגי
05/05/2016 | 21:59
3
היי לכולם,
שמי ארי, קורא סמוי בפורום הזה
לעתים ישנן עצות וטיפים מעולים ממש כאן ואני מקווה שאוכל להסתייע במעט מהידע והנדיבות שלכם.

ב-3 השנים האחרונות, די במקרה, התחלתי להשתעשע ולעבוד על רעיון קטן שהיה לי לגבי מוצר מדליק ומקורי. השקעתי זמן רב ואכפתיות, מאמצים ונחישות עד שהגעתי ממש ליום הזה. המוצר עבר "אבולוציה" ומהגרסה הראשונה והפשוטה שהייתה בידיי בהתחלה, ישנה כעת גרסה משופרת בהרבה, נוחה מאוד ואיכותית.

אני בטוח שרבים מכם מכירים את חברת CONVERSE ואת נעלי האול-סטאר האייקוניות והסופר פופולאריות בעולם. לנעליים אלו, שכבר מזה דורות הפכו לתופעה בעלת מעריצים, פורומים ותרבות שלמה יש אופי מרדני, צעיר ובעל קסם מיוחד. התכונות הללו יצרו תופעה נרחבת של "שפצור" הנעליים, קישוטן והוספת נופך אישי להן. אה וחוץ מזה... הן מייצרות לCONVERSE הכנסות של למעלה ממיליארד $ בשנה.
כאן נכנס המוצר שלי - מדובר במדבקות משגעות ומטריפות, באינסוף עיצובים : צבעוניים, פאנקיסטיים, מודרניים, רטרו, גולגולות ועוד ועוד המאפשרות לשנות ולהוסיף לנעל האול-סטאר הרגילה אופי מיוחד, שונה, בולט ואישי.

השתתפתי בהמון ירידי מכירות ברחבי הארץ, הכרתי את הקהל שלי, את הדרישות שלו , את הדברים שבהם הצלחתי עם המוצר ואת הדברים שאותם היה עליי לשפר. אני נמצא כעת בנקודה של לפני איתור שותף-משקיע אסטרטגי - אדם המתחבר לתחום האקססורייז והאופנה הצעירה, בעל ניסיון בשיווק והפצה בשווקים הבינלאומיים וכמובן אומץ ונחישות להיכנס עם מוצר חדש ומיוחד לתוך שוק שאינו מציע נכון לעכשיו דבר זהה.
התוכנית העסקית נכתבת ממש ברגעים אלו ואותו שותף יהווה את החלק הקריטי בכך שיזרים הון אשר יאפשר להציב את מדבקות Cippcap בחנויות בעולם (ובארץ) ולמעשה להוות את חוד החנית עבור קהל היעד שלנו.

נרשם פטנט.

כמובן שאני מכיר את האתרים השונים המציעים לחבר בין יזמים ומשקיעים וכמובן שאנני מדלג עליהם אולם אני פונה אליכם גם כיוון שאולי גם אתם מכירים מישהו או מישהי, או אולי אתר או שירות כלשהו שאני לא ואשר בסיועו אוכל למצוא את האדם הזה.

הוספתי תמונות וקישורים, מקווה שתאהבו :)

דברו איתי, אני כאן ואני מקשיב.

תודה,
ארי

עיצוב ואדריכלות פנים - ורד לוינשטיין
05/05/2016 | 17:44
1
הנני מעצבת פנים ועוסקת במקצוע עיצוב ואדריכלות פנים מזה כעשרים שנים. את ההשכלה הפורמלית רכשתי במכללה להנדסאים במגמת אדריכלות ובמכללת אורט במגמת עיצוב פנים. התמקדותי המקצועית מוקדשת לגישה האישית ללקוחותיי, לגישה מכילה, סובלנית ומשתלבת עם רצון הלקוח, שאיפותיו וחזונו לעיצוב ביתו. 

להתרשמות משלל הפרויקטים שעשיתי אתם מוזמנים להיכנס לאתר שלי.
עסק למכירת סנדויצים במקומות עבודה
05/05/2016 | 14:02
4
אני רוצה למכור סנדויצים בסלסלה לעובדים במקומות עבודה כמו מפעלים
ואני אשמח לדעת עם מי אני יכולה להתעייץ לגבי עסק כזה.

תודה
מצלמות אבטחה
04/05/2016 | 13:35
10
האם יש כאן עסקים אשר מותקנת להם בבית העסק מצלמות אבטחה?
פתיחת עסק חדש
23/04/2016 | 16:37
2
34
היי אני בדרכי לפתיחת חנות במרכז מסחרי חדש שעדיין בבניה.
החנות היא למוצרים כלליים לבית וכלי עבודה 40 50 מטר בערך.
מעבר לעניין הראיית חשבון (שמטפל לי בכל מה שקשור מס הכנסה מעמ וכו)  אין לי יותר מדי מידע איך להמשיך, צריך רשיון עסק? מבפנים אין בניה בכלל צריך תוכניות של אדריכל או משהו כזה מבחינת הרשויות?
עוד דברים שצריך לדעת/לסגור מבחינת מדינה או רשויות?
ניסיתי לחפש ברשת מאמרים ולא הגעתי לתשובות.
תודה

רישוי פלוס
27/04/2016 | 09:34
8
ממליצה לך ליצור קשר עם רישוי פלוס הם מתמחים בכל האישורים הדרושים להקמת עסק: rishuy-p.co.il
אם תצטרך עזרה במציאת שם לעסק, כתיבת פרופיל חברה, תוכן לאתר וכד' אתה מוזמן לפנות אליי - www.tammy.co.il

רישוי זה דבר שכדאי לקחת ברצינות
( לעמוד שלי בתפוז )
04/05/2016 | 09:13
6
יש רישוי עירוני ויש קטעים של בטיחות. באמת ממליצה לקחת מישהו שיטפל לך בזה כמו שצריך. 
תמי פה הציע את שירותיה, שווה להתייעץ לקבל כמה הצעות לקבל המלצות ולצאת לדרך אחרי שהבנת מה צריך לקרות.
סתם שאלה שמעניינת אותי...(ועלולה לעניין קוראים נוספים בפורום
22/04/2016 | 04:01
1
37
כמה מכם השתתפו בסדנאות לניהול/פיתוח/הקמה/קידום של עסק חדש כאלו ואחרות (לדוגמה של המ.ט.י למינהם או משהו אחר שמצאתם בארץ)?
האם הסדנא הועילה לכם?
האם הייתם ממליצים עליה למישהו אחר?
כמה מכם באמת הקימו/התחילו לחשוב על עסק חדש?
ועד כמה הכלים/ידע שקיבלתם באותן סדנאות באמת שימש אתכם?
ובבקשה בבקשה, כל אלו שרוצים לפרסם את מרכולתם יתכבדו ויעשו זאת בפוסט אחר, המטרה פה היא לא לשמוע על כל מיני שמות של סדנאות (ציינתי את מ.ט.י סתם כי הם מלכ"ר וכולם מכירים), אלא להבין וללמוד על התועלת שלהם.
שאלה מצויינת. ביחוד לאור השאלות הנפוצות בפורום
( לעמוד שלי בתפוז )
04/05/2016 | 09:17
4
אני כל פעם מתפלאת שהשאלות בפורום הן ברמה של "איך אני פותח תיק ברשות המיסים". שזו שאלה טכנית בעליל. 
השאלה האמיתית בהקמת עסק היא הרעיון, המודל העסקי, ההשקעה מול ההחזר הצפוי, איך להביא קהל? באיזה מחירים למכור? 
כל אלו הם דברים שכדאי מאוד להבין בהם לפני שנכנסים לעסק כי מרגע שהתחלת, הזמן חולף מהר והכסף זורם ואם לא תיכננת טוב הסיכויים שלך הם להישאר בלי זמן ובלי כסף. אם תכננת, יש לך סיכוי לא רע להצליח. 
הקורסים האלו נותנים בסיס. יש טובים יותר יש טובים פחות. יש יקרים יותר ויש יקרים פחות. בכל מקרה הלימוד חשוב ביותר. 
האם אתה עומד בפני הקמת עסק?
אפרת רמתי, ליווי להצלחה עסקית
he.efratramati.com
למכירה עסק מצליח - בית קפה / מסעדה בקרית מוצקין
21/04/2016 | 15:33
1
22
שלום לכולם,

למכירה עסק מצליח -  בית קפה / מסעדה ברחוב מרכזי בקרית מוצקין. (צפונית לחיפה)

המקום חדש מהיסוד, עבר שיפוץ מלא לאחרונה.
מטבח 15 מטר מרובע.
שטח פנימי 40 מטר מרובע, מקורה ממוזג.
גינה צדדית וקדמית 20 מטר מרובע עם דשא סיננטי חדש כולל סגירה קבועה לחורף ולקיץ ממוזג.
מחסן צמוד.

כולל ציוד קומפלט - ריהוט מלא,  למטבח מקררים, תנורים, מנדף, מערכת כיבוי אש מתקדמת, סחורה ועוד.

עסק מצליח, נמכר עקב עזיבה לחו"ל.
מחיר מבוקש: 450,000 ש"ח
פינוי מיידי

לפרטים 050-7240948 ג'וליה
עסק מצליח? למה מוכרים?
( לעמוד שלי בתפוז )
04/05/2016 | 09:10
4
השאלה הראשונה שעולה אצלי היא אם העסק מצליח אז למה מוכרים? מזמינה לכתוב לנו פה, שנדע ובכלל שנדע אם כדאי לנו. 
פסח כשר ושמח
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 10:57
2
גולשות וגולשים יקרים,
אנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח!
מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,
הנאות מתוקות והמון הפתעות מרגשות.

לקראת החג הכנו לכם מהדורה חגיגית וכשרה לפסח
של חם בתפוז.

את כל הקישורים לאייטמים בכתבה תוכלו למצוא (כמו בכל שבוע)
בעמוד הפייסבוק שלנו

חג פסח שמח!
השכרת שטח לחברות סלולר
18/04/2016 | 14:22
2
17
יש לי שטח אדמה פרטי מחוץ לעיר ואני רוצה לעניין את חברות הסלולר לשכור אותו לשם הצבת אנטנה. למי פונים?
אם המקום הייה
18/04/2016 | 22:15
12
טוב להעמיד עמוד אנטנה

הם היו פונים אלך לבד .

כניראה שבמקום הזה הקליטה טובה לכול הרשתות
למה בעצם לדעתך זה רעיון טוב?
( לעמוד שלי בתפוז )
26/04/2016 | 00:03
4
נשמח לשמוע יותר כדי שנוכל לעזור לך לחשוב מה לעשות עם השטח הזה
חם בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
14/04/2016 | 14:28
6
סופ"ש נעים!
את כל האייטמים שבכתבה תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו-
"לחוקק חוק המספר במילים"...
11/04/2016 | 14:03
1
22
בשביל למנוע טעויות או הטעיות חשוב לחוקק את חוק "המספר במילים" לגבי דוח"ות בנקאיים. נא לפנות לשר האוצר בענין זה
נו ומה אתה רוצה שנעשה בעניין הזה? זו בדיקת עירנות?
( לעמוד שלי בתפוז )
15/04/2016 | 07:19
6
הסכמים עם קופות חולים
02/04/2016 | 23:17
2
32
שלום רב
מעוניינת לקבל טיפים איך להגיע להסדר עם קופות חולים לבית החלמה שאני רוצה להקים.
בשביל להקים בית החלמה
04/04/2016 | 20:10
19
את מגיע לפורום לקבל טיפים מתפרני הפורום
את ביכלל יודעת מה זה בית החלמה ?

מה צריך להיות שם ? העיקר ליכתוב בקשות

אפשר בבקשה קצת יותר פרטים כדי שאוכל לעזור?
( לעמוד שלי בתפוז )
15/04/2016 | 07:24
10
מה זה בית ההחלמה? 
איך הגעת לרעיון הזה?
יש לך משהו שאת מסתמכת עליו?

כל תשובה תעזור.
אפרת רמתי,
ליווי להצלחה עסקית
יעוץ לפרילנס
03/04/2016 | 18:16
4
59
שלום לכולם שמי דוד אני מעצב ומאייר
ואני רוצה לקבל עבודות כפרילנס
מה אני צריך לעשות כדי שזה יהיה חוקי? מבחינת מס הכנסה, קבלות וכו
אני צריך לפתוח תיק במס הכנסה?
עסק פטור או מורשה? לפנות לרואה חשבון? מה הפרוצדורה?

תודה מראש ואם אפשר לינק לאתרים עם מידע רלוונטי זה מאוד יעזור
תודה רבה והמשך יום טוב.
פתיחת עסק
04/04/2016 | 07:06
38
שלום דוד,
ראשית, יש לפתוח תיקים במע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי.
מע"מ יסווג אותך כעוסק מורשה/פטור בהתאם למחזור הכנסותיך הצפוי (עד הכנסות של 99,006 ש"ח בשנה - תסווג כעוסק פטור).
באפשרותך לפנות לבית דפוס ולהדפיס פנקס חשבוניות מס/קבלות או לחילופין - לעבוד עם תוכנה חינמית להפקת מסמכים כדוגמת Ifreelance. אפשרות נוספת: לבקש מרו"ח שלך שיפיק עבורך את המסמכים האלה בכל עת שיידרש (כך אני עובדת עם חלק מלקוחותיי).
במקביל, מומלץ לפנות ליעוץ אצל רו"ח במטרה לקבל הדרכה והכוונה בנושא הוצאות מוכרות/לא מוכרות, מועדי הפקת חשבוניות/קבלות ועוד.
בהצלחה :)
בשביל מה לך לעבוד חוקי
04/04/2016 | 20:07
25
ראה את דרעי . קח דוגמה מימנו
תעבוד בשחור . אל תהייה פרייר
מזל טוב לרגל השינוי המתוכנן
( לעמוד שלי בתפוז )
15/04/2016 | 07:30
14
מציעה בחום להתחיל על ידי הפיכה לעוסק זעיר ומשם להתקדם לעוסק מורשה כשתקבל יותר עבדות. 

ממליצה בחום לפנות לרואה חשבון זה יעשה את כל הפרוצדורה הכי פשוטה שיש עבורך ויחסוך לך הסתבכויות.

אם אתה רוצה לדבר על שיווק ואיך להצליח בשוק הרווי של המעצבים זה כבר יהיה הרבה יותר מעניין.

אפרת רמתי,
ליווי להצלחה עסקית
פתיחת תיק כעוסק פטור/ עוסק מורשה
19/04/2016 | 10:49
5
דוד שלום,

כמובן שכדי לעבוד בצורה חוקית צריך לפתוח תיקים במוסדות המדינה- מע"מ, מס הכנסה וביטוח לאומי.
נוסף על כך יש את הוראות ניהול ספרים- כל אחד עפ"י העיסוקים שלו.
לגבי פתיחת עוסק פטור/ עוסק מורשה צריך לקחת בחשבון מספר דברים לפני שמחליטים האם לפתוח עוסק פטור או מורשה: גובה המחזור השנתי הצפוי, עלות ההשקעה הראשונית וכו'...

בברכה,
רו"ח מורן ביטון 
054-7910575
משהו מוזר...
30/03/2016 | 12:28
39
שלום רב
לאחרונה אני מקבל אימיילים שאינם ממוענים לי אישית אלא לכתובת האימייל. השולחים הינם שונים ובשפה האנגלית. אחרי שם השולח יש מספר עד לשטרודל. באימיילים האלה מדובר על חיובים כל שהם שאם אני רוצה לראות מהם אני חייב לפתוח קובץ זיפ.
אין לי שום מושג מה זה ומי זה ולאחרונה אני נתון ל"מתקפת" אימיילים כאלה שהנושא חיוב כלשהוא שאני צריך לשלם.
יכול להיות שזה האקר? ואיך הוא "דג" אותי?
מה עושים?
בתודה
יוסי
הצעות לחברי הפורום
( לעמוד שלי בתפוז )
28/03/2016 | 09:00
19
50
לפה ישורשרו כל הודעות המפרסמים... בהצלחה.
הרחבת העסק
26/03/2016 | 19:58
1
69
רוצים להגדיל את העסק שלכם? בשביל זה אתם צריכים להביא עוד לקוחות ואת זה עושים ביחד עם חברת פרסום שתבנה לכם מערך פרסום יעיל ואפקטיבי שימשוך לקוחות חדשים לעסק שלכם.
האמת אם הייתי מפרסמת בפורום זה מה שהייתי עושה
( לעמוד שלי בתפוז )
28/03/2016 | 09:03
25
טיפ להצלחה עסקית בנושא פרסום בפורום:
קודם כל הצעה יעילה ומעניינת עם תוכן, לא רק ססמאות.
דבר שני מחיר מיוחד או הטבה מיוחדת למי שיפנה מהפורום
ותמונה משכנעת - מה עם תמונה???? לא שווה להשקיע בנו?
פירסום תחת שם יותר משכנה שנשמע אמיתי.
אני צריכה להמשיך?
קבוצת נטוורקינג
25/03/2016 | 07:47
1
36

קבוצת נטוורקינג שפע חדרה בתנופה נעה קדימה בשאיפה לקדם את העסקים העצמאים של כל אחד מחבריי הקבוצה ומשפע בכלל. נשמח לצרף אנשים נמרצים שחפצים למנף את העסק שלהם ולהשקיע בכך מהמקצועות הבאים: וטרינר/ית, רופא/ה, פנסיון לבע"ח, מאלף/ת, ספר/ית כלבים, מתווכים-יועצי נדלן, קוסמטיקאית, גנן-עיצוב גינות, אינסטלטור, קונדיטור/ית, קייטרינג, חשמלאי, איש מחשבים, שיפוצניק, טכנאי, ועוד. זו ההזדמנות שלכם לתפוס את מקומכם בקבוצה שלנו.
ביקור בקבוצה לא מחייב וכרוך ב-30שח בלבד. 
לפרטים נוספים מוזמנים shefahadera@gmail.com

כל הכבוד לנטוורקינג חדרה
( לעמוד שלי בתפוז )
28/03/2016 | 11:07
11
אולי כמה טיפים על איך משתמשים בקבוצות כאלו ביעילות?

אפרת רמתי ליווי להצלחה עסקית
שיווק העסק
19/03/2016 | 20:07
2
48
היי, יש לי עסק קטן בתחום האוכל
אני שוקל דרכים איך למתג את עצמי ולהביא עוד לקוחות
מה דעתכם על השיטה של מוצרי פרסום כמו שיש בקישור?
יש המון דרכים
20/03/2016 | 15:17
24
קשה לתת את המתכון המדוייק בלי פרטים.
אבל חשוב על הסביבה הקרובה, על אתרי אוכל, זאפרסט חשוב על כל מי שיכול ורוצה להגיע לאכול את אשר אתה מבשל.

צא מהקופסא ועשה את הנכון בשיווק ופרסום העסק שלך.

נ.ב. תמחר אותו נכון, מחיר טוב לכיס וגם לעסק.

טוב זה כבר פגיעה באינטיליגנציה של דרי הפורום. בחייך
( לעמוד שלי בתפוז )
28/03/2016 | 09:07
23
אם את/ה רוצה לפרסם, תפרסם. תציע. אל תתחבא מאחורי שאלות מיתממות. לפחות קצת מקוריות ממי שמפרסם מוצרי פרסום, לא מגיע לנו?

ולכם, דרי הפורום היקרים, מה אתם יכולים ללמוד מזה?
רוצים לפרסם, תפרסמו. ישר. בלי התחכמויות והסתתרויות. זה לא מכבד ולא מושך לקוחות. זה משאיר טעם רע של מניפולציה זולה. 

מתנה בשווי 1,500 ש"ח לחגים - כל בעל אתר/ עסק חייב אותה
17/03/2016 | 18:28
1
49
שלום לכולם,
לכבוד החגים אני מחלק לכם מתנה שווה במיוחד רק לבעלי עסקים בשווי 1,500 ש"ח להמשך קריאה לחצו כאן
נו באמת. מזכיר קצת את ההצעה להגדיל את האינטרנט ל 100 מגה
( לעמוד שלי בתפוז )
28/03/2016 | 09:11
15
ולי בכלל אין אינטרנט.
מה זה??? כל מה שאתה רוצה זה שילחצו על הלינק? 
אחר כך כבר...
די די אפשר פרסומים ברמה בפורום הזה? 

שיווק עורכי דין – כיצד ליצור שיתופי פעולה מניבים לעו"ד ?
28/03/2016 | 10:54
2
24
שיווק עורכי דין – האתגרים
בישראל מספר העו"ד לתושב הנו הגבוה בעולם: עורך דין אחד לכל 163 תושבים. בת"א עצמה היחס עומד על עו"ד אחד לכל 33 תושבים (!) במצב זה האתגר בשיווק לעורכי דין גדול במיוחד. כיום לא מספיק להיות עו"ד מצוין בתחום ההתמחות, על עו"ד הרוצים להשיג תיקים ולקוחות מוטלת החובה לשווק את משרדם בדרכים יצירתיות וזאת על-מנת לשמור על זרימה רציפה של לידים ולקוחות אפשריים המתעניינים בשכירת שירותי משרדם.
הכלים המרכזיים לשיווק עורכי דין
לרשות עורכי דין המעוניינים ליצור לעצמם זרם קבוע של לקוחות אפשריים עומדים מספר כלים שיווקיים, כגון: קידום ממומן בגוגל ובפייסבוק, קידום אורגני להשגת מקומות ריאליים בגוגל לאתרם, הרצאות וכנסים, הרחבת מעגל קשריהם ע"י השתתפות בקבוצות נטוורקינג (כדוגמת BNI ואחרות), וכמובן: "שיווק מפה-לאוזן" ע"י לקוחות מרוצים המפנים לקוחות אפשריים.
שיווק עורכי דין ע"י יצירת שיתופי פעולה
אחד הכלים המשמעותיים ביותר לשיווק עורכי דין הנו שיתופי פעולה בינם ובין עסקים אחרים, עסקים הבאים במגע עם לקוחות פוטנציאליים עבורם. הפנייה "חמה" המתקבלת מבעל עסק הקשור קשר ישיר לתחום ההתמחות הרלוונטי של משרד העו"ד המסוים עשוי להניב "סגירה" מהירה, איכותית, ובאחוזי סגירה גבוהים אף יותר מאשר למשל דרך פרסום באינטרנט.
דוגמאות לשיתופי פעולה שבין עו"ד לעסקים רלוונטיים לתחומם: עו"ד לענייני משפחה יכולה לקבל הפניות רבות מחוקרים פרטיים, מיועצים זוגיים, מפסיכולוגים, ואפילו מעו"ד אחרים המתמחים בתחומים אחרים.
דוגמא נוספת לשיתוף פעולה בין עורכי דין לבין עסקים: אחרים ש"מזינים" אותם בהפניות: עו"ד לענייני תעבורה יכול לקבל הפניות רבות ואיכותיות משמאי רכב, עו"ד בתחום המיסוי יכול לקבל הפניות מרו"ח ומיועצי מס. עו"ד לענייני נדל"ן יכול לקבל לידים ממשרדי תיווך נדל"ן...ועוד!
טלמיטינג לשיווק עורכי דין – כלי יעיל ליצירת שת"פים עסקיים מניבים
אז איך יוצרים את אותם שיתופי פעולה עסקיים? כיצד ממנפים לקבלת "תיקים" את אותו שת"פ עסקי, שת"פ שמשתלם ביותר לשני הצדדים? כאן נעזרים עו"ד רבים בחברת טלמיטינג שזו מומחיותה: שיווק טלפוני יומיומי ויצירת שת"פים עסקיים מניבים, עד רמה של קביעת פגישות בין עו"ד ובין עסקים אחרים הרלוונטיים עבורם (למשל: עו"ד לענייני משפחה-עם חוקרים ומטפלים זוגיים, עו"ד לתעבורה-עם שמאי רכב, עו"ד במיסוי-עם יועצי מס ורו"ח וכו.
אנו חברת טלמיטינג מתמחה בשיווק טלפוני יזום (אגב, אין בעיה "אתית" בסוג שיווק זה!) לאותם פלחי מטרה רלוונטיים, ובקביעת פגישות איכותיות ביומן העו"ד במשרדם. בשוק תחרותי בין ימינו שיתופי פעולה אלו של עורכי דין הינם קריטיים להצלחתם העסקית.

סוף סוף הצעה ראויה לשמה. מה חסר לי?
( לעמוד שלי בתפוז )
28/03/2016 | 11:05
1
15
הצעה מיוחדת לדרי הפורום...
וגם לא ברור לי כמה עורכי דין גולשים פה... 

ולמרות זאת - סבבה. עשית עבודה יותר טובה ממרבית המפרסמים פה.

תודה רבה ידידי (:
29/03/2016 | 09:01
3
הפקת חשבוניות ודיווח הוצאות בקלות, סמארטבי
29/03/2016 | 15:30
14
סמארטבי הינה חברה להנהלת חשבונות בענן (אינטרנט) המיועדת לעסקים קטנים.
כדי לא לעייף אתכם הקוראים, נקצר וניגע בדברים החשובים לכם- הלקוחות העתידיים שלנו.
פירוט הכנסות:
-ניתן להפיק חשבוניות ירוקות: חשבונית מס קבלה, קבלה, הצעת מחיר וכדו' ללא הגבלה.
-אפשר להפיק מסמך על חשבון מסמך אחר
-אפשר להוסיף לוגו וחתימה אישית למסמכים בכל שלב
-החשבונית הירוקה תגיע ישירות למייל הלקוח
-כל המסמכים חתומים דיגיטלית
-בכל רגע ניתן להפיק מסמך מכל מכשיר
-סמארטבי מאפשרת לכם להוריד אפליקציה פשוטה ונוחה להפקת מסמכים
-בסוף החודש שולחים לרואה חשבון ישירות את כל ההכנסות, אין צורך לשלוח כל חשבונית בנפרד
כל זאת ב9 ש"ח לחודש וללא תשלום לשנה מראש!
פירוט הוצאות:
-אפשר לעשות הנהלת חשבונות מלאה במערכת שלנו, כולל דוחות למע"מ ומס הכנסה
-ניתן לראות רווח והפסד ולעקוב אחרי תוצאות העסק בכל רגע נתון
-ניהול ההוצאות מאפשר לדעת בקירוב כמה מע"מ עלינו לשלם ומה תוצאות העסק מבלי לשאול את רואה החשבון
-ניתן להעלות צילום חשבוניות ובכך לשמור עליהן במערכת לתמיד
-עלות חודשית לתחום ההוצאות הינה 20 ₪ ל2016
ו-₪ 30 ל2017 ואילך.

פירוט חברה:
סמארטבי הינה תוכנה מאושרת על ידי מס הכנסה, המספר האישור שלנו מופיע באתר.
אנחנו עושים מאמצים לשפר את המערכת כל הזמן ולאפשר לעסקים קטנים להנות משירות אדיב ומקצועי בכל רגע.
אנחנו היחידים עם אפליקציה טובה בשוק שנותנת מענה מיידי להפקת מסמכים ורישום הוצאות בזמן אמת.
אין לנו הגבלת שירות- לא בזמן, לא בזמינות שעות העבודה ואפילו ניתן לפנות אלינו בוואטסאפ מתי שרוצים, עם צילום או הודעה קולית.
החברה הינה חברה יציבה עם שיתופי פעולה רבים, לדוגמה: ויזה כאל וביזמייקביז, איזיקארד ועוד..
לכל שאלה התקשרו חופשי ל 053-8500042
להורדת האפליקציה לחץ כאן
לאתר לחץ כאן
אביזרי בטיחות
12/04/2016 | 12:26
6
אני רוצה להמליץ על חברה שמספקת אביזרי בטיחות לחברות כדי לשמור על מקום העבודה כמה שיותר בטוח
אחלה טיפים איך להכשיר את המשרד לפסח
07/04/2016 | 08:18
7
ברוב המשרדים שאני מכיר נהוג להכשיר את המטבח במשרד לקראת הפסח. השאלה היא איך עושים זאת הכי טוב, ובכן אתם מוזמנים להכנס לכתבה המלאה ולקבל קצת מידע על הכשרת המטבח במשרד >> http://goo.gl/zm789l
שמלות כלות מהממות ממליץ בחום
12/04/2016 | 17:37
5
סלון הכלות המפואר והידוע "דימיטריוס- דליה"  שהוקם בשנת 1994 באשקלון, הינו אחד מסלוני הכלות המפוארים שמציע קולקציה עשירה במיוחד של שמלות כלה העדכניות ביותר. סלון הכלות "דימיטריוס דליה, הנמצא באשקלון,  בבעלותם של בני הזוג דליה ומיכאל מנשרוב, 
מומלץ להיכנס לאתר ולהתרשם משל העיצובים המרהיבים!
קישור לאתר: סלון כלות
מהו המיקום הטוב ביותר עבורך בעסק? ומה זה קשור להצלחתו?
19/04/2016 | 09:50
2
לכל אחד מאיתנו קיים מיקום טוב בעסק- 
בין אם העסק בבית ומחוצה לו
בין אם מדובר במשרד, חנות או קליניקה

ברגע שאשתמש במיקום הטוב שלי
כך אשתמש נכון באנרגית המקום
והדברים יזרמו בצורה טובה יותר

כדי להמחיש זאת יותר טוב
בוודאי נכנסתם לעסק כלשהו ונהניתם בו זמן רב
וגם קרה לכם שנכנסתם לעסק אחר וישר כאב לכם הראש וברחתם
זו אנרגיה!

כדי לקבל את 4 המיקומים הטובים ביותר עבורכם בתוך העסק שלכם
לחצו כאן- (זה במתנה) http://time8place.wix.com/gift-mybizplace
עסק קטן? רוצה תמיכה? הנה התשובה
19/04/2016 | 00:00
25
תראו...אני אומר לך ת'כלס...אם אתם מחפשים פתרון קסם...אתם לא תמצאו. אבל אם אתם נחושים ועם עבר נקי, הקישור הזה יעביר אתכם לחברה הנכונה. שם יעשו את המירב בכדי לעזור לכם לגייס כספים וילוו אתכם לאורך כל הדרך!
אם אתם עונים על ההגדרות האלה...תקליקו!

אימון אישי
20/04/2016 | 11:36
12
תהליך האימון מצריך פתיחות, קירבה ואמון, לכן חשוב לבחור מאמן או מאמנת אישית לחיים שיענו על הצרכים שלכם. בבואכם לבחור, בדקו האם המאמן או המאמנת מתמחים בנושאים בהם נידרש לכם האימון, האם התפישה האימונית על פיה הם פועלים מתאימה לכם, האם יש להם ניסיון מקצועי וניסיון חיים מספק והאם, המאמן או המאמנת מוצאים חן בעיניכם כאנשים.

היכנסו לאתר למידע נוסף
חוות דעת
29/03/2016 | 12:52
23
צהריים טובים לכולם. נשמח לחוות דעתכם על אתר הספקים.
מה דעתכם על חוות הגלישה באתר, מה טוב ומה הייתם משפרים
תודה
מחפשת עסק קטן\בינוני מהמרכז שמוכן לשתף פעולה לפרויקט גמר:)
28/03/2016 | 13:52
6
42
היי חברים
אני וחברותיי סטודנטיות שנה שלישית למנהל עסקים אמורות להתחיל לעבוד על פרויקט הגמר שברובו הוא ניתוח חברה קטנה עד בינונית (8-15 עובדים) 
מכיוון שאנחנו צריכות חשיפה מסוימת לדוחות החברה לא מצאנו עדיין עסק שמוכן לשתף פעולה (וגם אין לנו חברים ומשפחה עם קשרים :(  )  לכן אם יש ביניכם מישהו או מישהו שמכיר מישהו אחר שמוכן ויש לו עסק במרכז נשמח ליצור איתו קשר וכמובן שכל הפרויקט יכול בסה"כ רק לעזור לעסק לצמוח להתפתח ולראות הזדמנויות אפשריות חדשות :) 

עסק עם 15 פועלים
28/03/2016 | 15:42
4
32
אין זמן להשתין
שישתף איתך פעולה להראות לך את הדוחות שלו

כמה בקשות דביליות את רוצה . עוד ?
קרמר יקירי - סטודנטית מתמודדת עם עבודת גמר - בכל זאת
( לעמוד שלי בתפוז )
28/03/2016 | 17:41
1
36
היא לא אשמה. מישהו שלח אותה...
וכנראה אין לו עסק משלו...
אז היא תלמד... אם יענו לה ועם לא
בהצלחה לה
28/03/2016 | 19:06
15
מה הבעיה לא הבנתי? אם אין לך משהו חכם לומר אז אל
29/03/2016 | 11:52
1
14
לי אין בעייה !
29/03/2016 | 12:15
23
לך יש בעייה בחשיבה
שבעל עסק שמעסיק 15 פועלים ישב איתך
ויציג לך את הניהול שלו .

רק תם חושב כך . ולא מי שעומד ליגמור איזה תואר .
בעל עסק כזה אין לו זמן לאכול . בהפסקת 10
בהצלחה לך

כול עסק שומר בסודי סודות
29/03/2016 | 12:18
20
את המחירים את כול ההיתנהלות שלו .
ותמיד בוכה שחסר לו X שקלים ליגמור את החודש
ולך נידמה ביגלל שאת בלונדינית
יתן לך להציץ . להנהלת החשבונות שלו ?

איך להגדיל את חוג הלקוחות באופן היעיל ביותר?
28/03/2016 | 20:21
24
יש לך אתר נהדר, ושירות מצויין, אך הלקוחות לא מגיעים........

פניה טלפונית ממוקדת לקהל לקוחות המפולח באופן נכון ומקצועי יניבו תוצאות מעולות.
איך לבצע פילוח?
את הפילוח שהם הרשומות שאליהם אנו נבצע התקשרות אנו נפלח בהתאם לתחום העיסוק שלנו, לדוגמא:
עבור כלכלן המתמחה במתן שרותי כספים באאוטסורסינג אנו נפנה לעסקים קטנים בינונים ולא לחברות בע"מ, בהתאם לאזור גיאוגרפי הנגיש לכלכלן,  תחום העיסוק לעסקים אליהם נפנה יהיה חופשי וללא הגבלה,

לכל הפונה מתפוז בקוד 1103

פניה טלפונית המלווה בתסריט שיחה קצר, ממוקד, ומקצועי יגרמו ללקוחות להגיע גם אליך.
תיאום פגישת היכרות קצרה ופתיחת הדלת תאפשר לך להציג את השירות או המוצר באופן היעיל והטוב ביותר,

חשוב ביותר שהשירות הניתן לכם במסגרת פעילות חיצונית למטרת תיאום פגישות (טלמיטינג) יהיה שירות המתחייב לתוצאות,

דוגמא לתחומי עיסוק הנהנים מהגדלת חוג הלקוחות 

רואה חשבון, בניית אתרי אינטרנט, עורכי דין, כלכלנים, יועצי שיווק, אימון אישי, ועוד

לצד ביצוע טלמיטינג ותיאום פגישות עם לקוחות חדשים חשוב להגיע למפגשי נטוורקינג הגורמים לחשיפה נהדרת עבור עסקים.

מכירת אתרי אינטרנט
23/03/2016 | 21:58
1
33
שלום חברים.
יש לי כמה אתרי מסחר באינטרנט מקודמים יפה.
איפה ברשת יש זירה פעילה שאפשר לקנות ולמכור בה אתרי אינטרנט ?
ראיתי את פלופ , שנראה לא פעיל במיוחד.
ואתרים כמו יד 2 וכו , זה לא המיקוד שלהם.
תודה
קובי
ואללה שאלה טובה. למה רוצה למכור? יש קצת פרטים??
( לעמוד שלי בתפוז )
28/03/2016 | 09:13
18
איזה תחום, כמה מבקרים, כמה הכנסות, משהו אולי יעניין פה מישהו? 
תגובה
18/03/2016 | 21:25
1
40
ערב טוב !

גם אני  התלבטתי אם להגיב והסיבה שעשיתי זאת נובעת מהסיבה כי כשאחרים לא האמינו בי ואני האמנתי בעצמי התחלתי את חיי ועסקי לפני 25 שנה במינוס של 45000 ש"ח והגעתי היום לסכומים של מעל לעשרה מליון ש"ח וזאת מהאמונה כי הדרך שלי היא הנכונה והטובה ביותר , התמודדתי עם המתחרים שלי בהתחלה לאחר מכן שההיתי מפוצץ בעבודה הרשיתי לעצמי להעלות מחירים ולברור את לקוחותי וכל השאר היסטוריה !
חברים אמונה אינה מילה שלילית
ובעסקים צריך לדעת גם להפסיד !
השאלה אם אתם מסוגלים לבלוע הפסד של שבוע שבועיים חודש חודשיים 
ולאחר מכן לעלות לסיפון או שאתם מתנהלים על השקל האחרון שלכם דבר שיגרום לכם להתמוטות כלכלית בכל מקרה ?
אם את לא משקיעה כסף של דירה...
אם את משקיעה כסף שאת מרשה לעצמך להשקיע ומבלי לסכן יותר מידי
תאמיני בעצמך ותצליח !!!
בהצלחה !
כל הכבוד פגסוס! אם היו רצת יותר פרטים היינו יודעים במה מדובר
( לעמוד שלי בתפוז )
28/03/2016 | 09:09
14
הצלחה זה תמיד מעולה. 
והצלחה פנומנלית כזו בכלל.
שמחה שנתת פה סוג של השראה בלי למכור שום דבר מפוקפק. 
כבוד לפורום.

המשך הצלחה!

מנהל/ת הפורום

אודות:
אפרת רמתי מנהלת פורום עסקים המטרה שלי היא אחת: לתת לך כלים שיביאו לך יותר לקוחות, יותר הכנסות, ובשורה התחתונה יותר רווח, ולוודא שהעסק שלך משרת אותך,
עוד...
חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
אפרת רמתי - מנהלת פורום עסקים
להתייעצות עם מנהלת הפורום
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ