לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום עסקים
 פורום עסקים הוא המקום להתייעץ בכל נושא שקשור לעסק.
נושאים לדוגמא - איך לשווק יותר טוב באינטרנט? איך לייצר יותר לידים בפחות כסף? איך להגדיל את המכירות? איך לקחחת עובדים מתאימים? איך למצוא שותפים? איך לעבוד עם רואה החשבון?
הפורום הזה הוא הבית של מי שחושב על הקמת עסק. של מי שיש לו עסק ונתקל בשאלה כלשהי. למי שיש עסק ומחפש דרך להגדיל אותו.
>>>מעוניינים לפרסם בפורום? תחשבו שוב...הפורום נועד להיות המקום של בעלי העסקים ולא מקום לפירסום. >>>מי שמעוניין לפרסם כאן מוזמן לפנות בפרטי ולבדוק אפשרות לשיתוף פעולה. 
>>>אשמח לקבל הטבות חברי הפורום. לדוגמא הנחות. לדוגמא הדרכות שוות. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עסקים

פורום עסקים הוא המקום להתייעץ בכל נושא שקשור לעסק.
נושאים לדוגמא - איך לשווק יותר טוב באינטרנט? איך לייצר יותר לידים בפחות כסף? איך להגדיל את המכירות? איך לקחחת עובדים מתאימים? איך למצוא שותפים? איך לעבוד עם רואה החשבון?
הפורום הזה הוא הבית של מי שחושב על הקמת עסק. של מי שיש לו עסק ונתקל בשאלה כלשהי. למי שיש עסק ומחפש דרך להגדיל אותו.
>>>מעוניינים לפרסם בפורום? תחשבו שוב...הפורום נועד להיות המקום של בעלי העסקים ולא מקום לפירסום. >>>מי שמעוניין לפרסם כאן מוזמן לפנות בפרטי ולבדוק אפשרות לשיתוף פעולה. 
>>>אשמח לקבל הטבות חברי הפורום. לדוגמא הנחות. לדוגמא הדרכות שוות. 

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום עסקים של תפוז!
הפורום הזה הוא הבית של מי שחושב להקים עסק, כל מי שיש לו עסק ונתקל בשאלה כלשהי, שמחפש דרך למכור יותר, להרוויח יותר ו----לעבוד פחות קשה.
מוזמנים לשאול בכל נושא - איך לשווק יותר טוב באינטרנט? איך לייצר יותר לידים בפחות כסף? איך להגדיל את המכירות? איך למצוא עובדים מעולים?
מעוניינים לפרסם בפורום?
תחשבו שוב...הפורום נועד להיות המקום של בעלי העסקים ולא מקום לפירסום.
מי שמעוניין לפרסם כאן מוזמן לפנות בפרטי ולבדוק אפשרות לשיתוף פעולה. 

>>>אשמח לקבל הצעות להטבות לחברי הפורום. לדוגמא הנחות במוצרים ושירותים שחשובים לעסקים. הדרכות שוות בכל נושא שיכול לקדם את העסקים שיושבים פה בפורום. 

המשך >>

ריצוף וחיפוי | חיפוי קירות פנים | חיפוי קירות חוץ
13/02/2016 | 11:45
1
בעת עבודות שיפוצים צריך להדגיש תשומת לב מיוחדת ל"ריצוף לבית". מצד אחד, אנחנו תמיד מחפשים פתרון עיצובי יפה, כלומר הבחירה של צבעים, מרקמים, צורות, או החלטות סגנון אחרות. זה חל גם על הבחירה של גימור הרצפה. אבל מצד שני סוג ריצוף הנבחר חייו לעמוד בכל הסטנדרטים ביצועים עבור חדר ספיציפי. בואו נבין כיצד להתאים ריצוף לאזורים שונים: https://www.topproject.co.il/tiles.html
טיח דקורטיבי: שליכט צבעוני, סטוקו, טיח מינרלי, מרמורינו
13/02/2016 | 11:42
טיח דקורטיבי - משלב בהרמוניה את תכונות אומנותיות שלו עם מאפיינים איכותיים. משמש כתבליט אומנותי ל"עיצוב קירות" חוץ ופנים, כדי להעניק להם מראה המדמה חומרים טבעיים כמו שיש, אבן, שוהם, אבן גיר, עץ, בד, עור. לפני יישום של טיח דקורטיבי חייבים לנקות ביסודיות את השטח, להסיר צבע רופף, לסתום סדקים ולצפות בפריימר
עבודות גבס ועיצובים: מחיצות, נישות, קרניזים
13/02/2016 | 11:38
בעת שיפוץ הבית או הדירה לעיתים קרובות יש צורך בבניית קירות חדשים, חלוקת החלל או הנמכת תקרה. עבודות גבס הוא פתרון המושלם ויעיל ביותר למשימות הללו. אנו מבצעים עבודות גבס בכל רמות הקושי: תקרות, מחיצות, חיפוי בלוחות גבס, נישות, קרניזים, מדפים, עבודות גבס מיוחדות, עיצובים בגבס. בעלי מקצוע מנוסים שלנו מבצעים עבודת גבס במהירות, יעילות ומקצועיות
מחירון שיפוצים עדכני לעבודות שיפוצים בבתי מגורים
13/02/2016 | 11:34
להלן מחירון שיפוצים עדכני לעבודות שיפוץ בבתים פרטיים, דירות, משרדים וכו. המחירים כוללים עבודה וחומרים, הובלה, תאינה ופריקה של החומרים, פינוי פסולת, כל הכלים וכלי עזר הדרושים לצורך ביצועה העבודות, רווח של הקבלן ואינם כוללים מע"מ.
עבודות צבע: צביעת דירה בהתזה, דקורטיבית, אומנותית
13/02/2016 | 11:26
עולם חומרי המקיף אותנו מורכב למעשה משלושה צבעי יסוד: אדום, צהוב וכחול. משלושה צבעים האלו במינונים שונים ובתוספת שחור ולבן, ניתן להרכיב מגוון רחב של צבעים וגוונים. צביעת דירה דורשת תשומת לב רבה, רק שילוב ידע ויצירתיות של צבעים מנוסים יכולים להבטיח איכות התוצאה. בין אם אתם בעלים של בונגלו היסטורי או שיש לכם בניין מסחרי קטן, אנחנו נגרום להם להתבלט בצבעים חדשים
שיפוצים ועבודות גמר ברמה גבוה
13/02/2016 | 11:09
2
טופ פרוג'קט - הינו עסק חדש שהוקם על ידי קבלן שיפוצים במרכז עם עקרונות מוצקים ואמונות בדגש על שירות הלקוחות ועבודה איכותית. המטרה שלנו היא להציב סטנדרטים חדשים בעבודות שיפוצים. מוסר העבודה, חשיבה יצירתית ושאיפה למצוינות זה מה שעושה אותנו מיוחדים. השנים של ניסיון מאפשרים לנו לספק שירות הכי טוב ללקוחותנו
טל: 0503313342
פרסום | xHosting
12/02/2016 | 18:37
2
שלום לכולם,
xHosting הוקמה בשנת 2015 על מנת לספק שירותי אינטרנט מתקדמים.
השרתים שלנו ממוקמים בחוות השרתים טריפל סי (TIER 4 - החווה המתקדמת בישראל) ומוגנים DDOS על ידי האבטחה של החווה.
אנו משתמשים בשרתים עם המערכות החדשות והמתקדמות ביותר.
אירוח אתרים על גבי השרתים שלנו מאפשר לכם להנות ממהירות גבוהה במיוחד, שרידות, אבטחה ומערך שמירה על השרתים מפני התקפות.
כל הדיסקים של שרתינו הם מסוג SSD, סוג הדיסק המהיר והמתקדם ביותר שיש בשוק!
כל תשתיות שלנו מבוססות ענן (וירטואליזציה/VT) שמבטיח לכם זמינות ושרידות של 99.95%!
אנו מספקים אירוח אתרים, אחסון ריסלר, שרתים וירטואלים VPS, רישום דומיינים, אחסון קבצים בענן ועוד.
עובדי החברה הם בעלי ניסיון של שנים רבות בתחום התשתיות והאינטרנט.
אנחנו מבטיחים שירות מקצועי ואישי מבלי להתפשר על איכות השירות!
שירותי התמיכה אצלנו הם מסביב לשעון 24/7!

קצת על חבילות אחסון אתרים אצלנו:

חבילת SILVER:
500MB SSD
תעבורה ללא הגבלה
ממשק ניהול מתקדם (DirectAdmin/cPanel)
גיבוי יומי 7 ימים אחורה
עלות התקנה חינם
עלות שחזור גיבוי חינם
סאב דומיין חינם

ב19.90 ש''ח לחודש.

חבילת GOLD:
1GB SSD
תעבורה ללא הגבלה
גיבוי יומי 7 ימים אחורה
עלות התקנה חינם
עלות שחזור גיבוי חינם
סאב דומיין חינם

ב29.90 ש''ח לחודש.

חבילה PLATINUM:
5GB SSD
תעבורה ללא הגבלה
גיבוי יומי 7 ימים אחורה
עלות התקנה חינם
עלות שחזור גיבוי חינם
סאב דומיין חינם

ב59.90 ש''ח לחודש.

==================================

כל השרתים הוירטואלים מבוססים דיסקים SSD!

שרת וירטואלי SILVER:
1 מעבדים
15GB SSD
1GB זיכרון
תעבורה ללא הגבלה
רוחב פס 2Mbps - סימטרי
IP פרטי
גיבוי יומי 7 ימים אחורה
עלות התקנה חינם
עלות שחזור גיבוי חינם

ב 49.90 ש''ח לחודש.

שרת וירטואלי GOLD:
2 מעבדים
30GB SSD
2GB זיכרון
תעבורה ללא הגבלה
רוחב פס 2Mbps - סימטרי
IP פרטי
גיבוי יומי 7 ימים אחורה
עלות התקנה חינם
עלות שחזור גיבוי חינם

ב 99.90 ש''ח לחודש.

שרת וירטואלי PLATINUM:
4 מעבדים
50GB SSD
4GB זיכרון
תעבורה ללא הגבלה
רוחב פס 5Mbps - סימטרי
IP פרטי
גיבוי יומי 7 ימים אחורה
עלות התקנה חינם
עלות שחזור גיבוי חינם

ב 199.90 ש''ח לחודש כולל מע"מ

אפשרויות תשלום:
פייפל \ דואר \ בנק.
* תשלום דרך הדואר/בנק החל מ100 ש''ח בלבד!

כל השירותים מסופקים באופן מיידי בהזמנה דרך האתר! לא משנה באיזה יום או שעה.

* הטבה לחברי הפורום - בעת רכישת אחסון אתר או שרת וירטואלי לתקופה של שנה תקבלו את חודש ה 12 חינם!
למימוש ההטבה יש להגיב להודעה הזאת לאחר רכישת השירות.

יצירת קשר:
אתר: xHosting.co.il
דרור מנהל לקוחות: 052-6103727
אימייל: sales@xHosting.co.il
שאלת סיכום + בקשת המלצה על רו"ח
09/02/2016 | 14:47
1
10
תודה רבה לכל העוזרים עד כה, סיימתי את התחקיר, אשמח מאוד לקבל שני פידבקים אחרונים:

1. המלצה בהודעה פרטית על רו"ח שעובד עם עסקים קטנים.

2. מטה פירטתי את הפעולות העיקריות שיש לבצע בכל אחד מהתרחישים הבאים,
ברור לי שיש שונות בין העסקים והרבה מאוד להבדלים בפרטים הקטנים,
אך עדיין אשמח לדעת האם הכתוב מטה הוא נכון (באופן כללי) או שיש טעויות מהותיות שכדאי שאדע:

בכל פעם שצריך לדרוש תשלום
למלא חשבונית מס מהפנקס, למלא בו את הסכום, את המע"מ ושאר הפרטים, ולוודא ששלושת ההעתקים מלאים
להעביר ללקוח את חשבונית המקור (מסירה ידנית, דואר רגיל, דואר רשום וכו')
להוסיף את המידע ל"ספר הכנסות והוצאות" תחת החודש הרלוונטי עם פרטי ההכנסה
להוסיף את חשבונית המס שהפקנו לקלסר "תיעוד פנים"

בכל פעם שמקבלים תשלום מהלקוח
יש להפיק באופן מיידי קבלה (לא משנה את התשלום הוא במזומן, העברה בנקאית, צ'ק מזומן או צ'ק דחוי) ולהעבירה ללקוח (מסירה ידנית, דואר רגיל, דואר רשום וכו')
להוסיף את המידע ל"ספר תקבולים ותשלומים" עם פרטי התקבול (פרטי המחאה וכו') תחת החודש הרלוונטי
להוסיף את הקבלה שהפקנו לקלסר "תיעוד פנים"
להוסיף את המידע ליומן הרופא תחת התאריך הרלוונטי

בכל פעם שמקבלים דרישת תשלום מהספק
יש לקבל חשבונית מס
להוסיף את חשבונית המס שקיבלנו לקלסר "תיעוד חוץ" - במידה ומדובר בחשבונית דיגיטלית, יש להדפיסה, אך גם לשמור ולגבות במחשב את המקור החתום דיגיטלית
להוסיף את המידע ל"ספר הכנסות והוצאות" תחת החודש הרלוונטי עם פרטי ההוצאה (במידה ומעוניינים לקזז מההכנסות)

בכל פעם שמבצעים תשלום לספק
יש לבצע את התשלום
יש לקבל קבלה
להוסיף את המידע ל"ספר תקבולים ותשלומים" עם פרטי התשלום (פרטי המחאה וכו') תחת החודש הרלוונטי
להוסיף את הקבלה שקיבלנו לקלסר "תיעוד תיעוד חוץ"

דו"חות ודיווחים
להגיש לביטוח לאומי כל חודש לשלם מקדמות ביטוח לאומי דרך שוברים/אינטרנט (כדאי בהוראת קבע בכרטיס אשראי/חשבון בנק
להגיש למע"מ דו"ח כל חודשיים (עד ה 15 לחודש השלישי, או ה 19 אם דרך האינטרנט), שזה קיזוז תשלומי מע"מ (תשלום דרך שוברים/אינטרנט).
להגיש למס הכנסה דו"ח מקדמות מס כל חודשיים הערכת המס שנצטרך לשלם בסוף שנת המס) ולשלם את מקדמות דרך שוברים או דרך האינטרנט.
להגיש למס הכנסה דו"ח שנתי (קיזוז ביחס למקדמות המס ששולמו במהלך השנה), כולל התאמות נדרשות (הכנסות ממקורות אחרים ותיאום הוצאות מוכרות, שזה בעצם גם תיאום המס)

כללי
להשיג פטור מניכוי מס במקור (או הפחתה) ולהעביר ללקוחות
להשיג אישור ניהול ספרים (תלוי בלקוחות)
לטפל בנושא הוצאות מוכרות
לנהל ספר הזמנות במידה ומחליטים לדחות את הפקת חשבונית המס למועד קבלת התשלום ולא תוך 14 ימים מועד מתן השירות
תשובה
11/02/2016 | 13:24
7
היי,
בגדול הכל נכון ואת שולטת בחומר.
יש כמה נקודות שדורשות הסבר, לדוגמא פטור מניכוי מס במקור בדרך כלל לא מקבלים בחצי שנה הראשונה של העסק, לרוב יש ניכוי של 3%.
למתן פרטים נוספים את מוזמנת וכך כל אדם לפנות אלינו לחברת סמארטבי, הנהלת חשבונות ירוקה באינטרנט.
053-8500042
לגבי רואה חשבון תשאלי אותי בטלפון, דרור.
שאלה לגבי רעיון לסטארטאפ
10/02/2016 | 13:42
2
10

יש לי רעיון לסטראטאפ טכנולוגי.
מבירור שעשיתי לא ניתן לרשום את הרעיון כפטנט.
אפיינתי את הפתרון אך הרעיון מורכב טכנית יותר מהרגיל, לא מדובר באתר או אפליקציה פשוטה. והפתרון מצריך גיוס כסף מבחוץ בשלב מוקדם או מאוחר.

אני מתלבט בין האופציות הבאות:

1. לגייס מתכנת כשותף באחוזים ולבנות איתו POC כדי לגייס כסף לאחר מכן.
הבעיה היא שבגלל שהרעיון מורכב טכנית אני לא יודע איזה מתכנת ובאיזה טכנולוגיה לבחור.

2. האופציה הפחות נכונה מבחינתי ,לגייס כסף מהבית  ולשכור מתכנת כדי לבנות את ה POC. גם פה יש את אותה בעיה של סעיף 1 של איזה מתכנת לבחור.

3.לבחור חממה לסטראטאפ שילוו אותי. לא מכיר חממות ולא יודע לאן לפנות.

4.לבנות תוכנית עסקית ולנסות לגייס כסף לפני שאני בונה POC, רק על סמך הרעיון.

קראתי הרבה חומר על הנושא אבל אני לא יודע מאיפה להתחיל ,ברור לי שאין תשובה ברורה אבל אני צריך סוג של עזרה ראשונית או הפנייה ליעוץ כדי לדעת איך להתחיל. אני חושש מלפרסם את הרעיון. וחושב שההחלטה הנ"ל קריטית בהצלחה של הרעיון.

תודה רבה על  העזרה
אופציה 1 הכי נראת לי
11/02/2016 | 12:38
3

הבעיה לבחור מפתח אינה מסובכת ויש לבחון היטב מה הדרישות, מאמין שבטיפה מחשבה תמצא את המפתח הנכון לך, תן לו קצת אחוזים ורוץ קדימה.

סמארטבי הנהלת חשבונות באינטרנט.
smartbee.co.il
להתחיל עם Customer Development
13/02/2016 | 22:54
לפני שאתה מתחיל עם הסעיפים שהצגת

מוזמנים לצפות בסדרת סרטונים שיסבירו לכם קצת יותר טוב על אמזו
11/02/2016 | 07:22
1

היי
מוזמנים לצפות בסדרת סרטונים
שיסבירו לכם קצת יותר טוב
על אמזון
כנסו ללינק הזה ותשאירו שם את המייל

ולאחר מכן תקבלו 4 סרטונים למייל
בהצלחה

פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/02/2016 | 14:59
2
 יש לכם שאלות בנוגע לבריאות הפה? מתעניינים בהלבנת שיניים?
בפורום שיקום הפה תוכלו לשאול ולהתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2555

סובלים מעור פנים בעייתי? רוצים לדעת כיצד להיפטר מפצעי הבגרות?
בואו לדבר על זה בפורום אקנה - טיפול ושיקום העור
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2103

רוצה לצמצם את היקף הבטן ולעצב את פלג הגוף המרכזי?
פורום מתיחת בטן הוא המקום בשבילך!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2548

סובלת מעור עודף? רוצה לדעת כיצד להתמודד עם התופעה?
בפורום הסרת עודפי עור תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2547

יש לכם שאלות בנוגע לתטא הילינג? מתעניינים בשיטת הריפוי האנרגטית העוצמתית ביותר?
בואו לדבר על זה עכשיו בפורום תטא הילינג!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2423

חובות עוסק מורשה (רופא) - שאלות ספציפיות
08/02/2016 | 13:05
4
בהמשך לשאלות קודמות בנושא, בהן הסברתי כי אני עוזר לבן משפחה (רופא) בנושא פתיחת עוסק מורשה (במקביל לשכיר),
הוא הלך לכל המשרדים הרלוונטים, פתח את התיקים (מע"מ, מכס הכנסה וביטוח לאומי) וקיבל סיסמאות לאינטרנט ולטלפון.
באופן עקרוני כנראה שהוא יעסיק רו"ח, העלות היא זניחה יחסית, אבל סיכמתי עמו שלפני שהוא עושה זאת,
אני אנסה לעשות סדר בכל הנושא, להריץ אותו לבד במשך תקופה קצרה, ולאחר שאבין את הנושא, ארגיש בנוח להעביר זאת למישהו חיצוני,
מכיוון שגם לאחר שהנושא עובר למישהו חיצוני, חשוב לי לי להבין מה בדיוק קורה, ולא רק "כך אמר/עשה הרו"ח).

לאחר שקראתי את כל החומר הרלוונטי, ריכזתי מספר שאלות ספציפיות, אשמח לשמוע דעתכם בנושא,
ואשמח גם אם גולשים מסויימים ימנעו מעקיצות אישיות כפי שהיה בפעם הקודמת (אשמח לעזרה, אך זו לא חובה כמובן ).
אני גם מבין שמדובר בשאלות בסיסיות מאוד, אז עדיין אשמח ואודה לכל עזרה בפורום.

1. מטה סיכמתי בקצרה את כל החובות שיש לבצע, אשמח לדעת האם השמטתי משהו חדש או שיש צורך בתיקונים.

2. האם יש טעם לנסות להוציא אישור על פטור מניכוי מס (הכנסה) במקור/הפחתת שיעור הניכוי, או שמכיוון שמדובר בעסק חדש, לא נקבל ונאלץ שינכו 30% מס הכנסה במקור?

3. לא נפיק חשבוניות וקבלות ממוחשבות, אלא הדפסנו פנקסי חשבוניות מס ופנקסי קבלות בבית דפוס,
וההנחיה של החברה שבה הוא יעבוד היא בסוף כל חודש לשלוח חשבונית מס עבור החודש החולף, והתשלום יתבצע בתוך 15 ימים.
האם את החשבונית מותר (מבחינת החוק) פשוט לשלוח בדואר רשום ?

4. מתי אמורים לשלוח את הקבלה? מייד לאחר שהתשלום התקבל? (והאם זה משנה האם התשלום הוא בהמחאה או בהעברה בנקאית?)

5. כיצד יש לתייק את חשבוניות המס והקבלות שאנו שולחים בספר הכנסות והוצאות וספר תקבולים ותשלומים? פשוט לצלם את המסמכים שאנו שולחים ולתייק את הצילום?

6. במידה ונקבל חשבוניות ממוחשבות (מייל + חתימה דיגיטלית) מספקים, הבנתי שחייבים לשמור (ולגבות) אותם במחשב,
האם אי אפשר פשוט להדפיס ולתייק בקלסרים המתאימים? (ואז נושא החתימה הדיגיטלית אובד למעשה)
במידה ולא, אז התיעוד שלי בעצם מפוצל, חלקו במחשב וחלקו בקלסרים.

7. העבודה היא מהדירה שבבעלות הרופא, לא בשכירות, ללא משכנתא, ללא צורך בנסיעות, ללא קבלת מטופלים, ללא כיבוד, הוצאות סלולארי הינן זניחות,
אילו דברים עיקריים יוכרו חלקית כהוצאה מוכרת? רק חלק מהוצאות רכב? (ברור לי שזו עבודה לרו"ח, אבל רק ע"מ לסבר את האוזן)

תודה רבה!!
----------------------------------------------
מע"מ
להגיש דו"ח מע"מ כל חודשיים (עד ה 15 לחודש השלישי, או ה 19 אם דרך האינטרנט), שזה קיזוז תשלומי מע"מ (תשלום דרך שוברים/אינטרנט).

מס הכנסה
להגיש דו"ח מקדמות מס כל חודשיים הערכת המס שנצטרך לשלם בסוף שנת המס) ולשלם את מקדמות דרך שוברים או דרך האינטרנט.
להגיש דו"ח שנתי (קיזוז ביחס למקדמות המס ששולמו במהלך השנה), כולל התאמות נדרשות (הכנסות ממקורות אחרים ותיאום הוצאות מוכרות, שזה בעצם גם תיאום המס)

ביטוח לאומי
כל חודשיים לשלם מקדמות ביטוח לאומי דרך שוברים/אינטרנט .

כללי
לנהל "ספר הכנסות והוצאות" - לרשום כל חודש כל הכנסה ואפשר לרשום גם את הוצאה במידה ומעוניינים לקזז הוצאות מההכנסה.
לנהל "ספר תקבולים ותשלומים" - לרשום כל חודש את פרטי התקבולים של הלקוח (פרטי שיק לדוגמא) ואת התשלומים ששילמנו לספקים (פרטי כ.א עבור ארנונה לדוגמא)
לנהל קלסר "תיעוד פנים" - לתעד את כל המסמכים שהעסק מפיק ללקוחות/ספקים שלו  (חשבוניות מס לתשלום, קבלות, וכו')
לנהל קלסר "תיעוד חוץ" - כל המסמכים שהעסק קיבל מהספקים שלו (חשבוניות מס לתשלום, קבלות וכו')
לנהל ספר הזמנות במידה ומחליטים לדחות את הפקת חשבונית המס למועד קבלת התשלום ולא תוך 14 ימים מועד מתן השירות
לנהל יומן רופא.
חובה להפיק קבלה בכל פעם שמקבלים תשלום מהלקוח.
חובה להפיק חשבונית מס (מס ערך מוסף) לכל עסקה + גביית המע"מ

יבוא בשמים מאליבאבא
05/02/2016 | 12:14
2
17
שלום! אני מתעניין ביבוא בשמים מאליבאבא למסחר אינטרנטי מדובר על כמויות יחסית קטנות להתחלה. מה אני צריך לדעת מבחינת מכס מע"מ וכו? איפה להתחיל את חיפושיי?
תודה רבה!
נשמע כמו עסק נחמד. האם היעד הוא הארץ או חול?
( לעמוד שלי בתפוז )
07/02/2016 | 15:51
1
6
האם אתה רוצה למכור באתר משלך? 
האם אתה רוצה להצטרף לאיבי או משהו בסגנון? 

לפי זה אני אוכל להרחיב את התשובה.
המשך..
07/02/2016 | 23:09
8
תודה רבה אפרת, כן חשבתי על מכירות באינטרנט. גיששתי קצת באליבאבא ולא מצאתי בכלל ספקים של מותגים וגם אלו שכן הם מוכרים שדורשים תשלום בWESTRENUNION ולא ניתן לקנות מהם בצורה מאובטחת. אשמח להכוונה
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
03/02/2016 | 15:29
2
 מתעניינים בצורפות? מחפשים טבעות נישואין וזקוקים להכוונה?
בפורום צורפות טבעות נישואין תוכלו לשאול ולהתייעץ!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2550

מעצבים את הסלון מחדש וזקוקים לייעוץ לגבי הוילונות? מתלבטים בין וילון ארוך לקצר?
בפורום וילונות תוכלו להתייעץ עם מומחה מתחום הוילונות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2549 

מעוניינים לדעת מהם הכלים הטובים ביותר להשקעה נבונה וחסכונית? רוצים לנסות להשיג את המקסימום משוק ההון?
בפורום ייעוץ השקעות תוכלו לקבל מענה לכל השאלות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/1591 

מתעניינים בעולם הגאדג'טים ורוצים לדעת מהם החידושים הכי חמים בתחום? היכנסו עכשיו לפורום גאדג'טים בתפוז!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/673

יש לכם שאלות בנושא בריאות הגוף והנפש? מתעניינים בשיטת הרפואה הפונקציונלית?
בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2552 

רוצה לתקן את נזקי הזמן ולהעניק לפנים מראה צעיר יותר? מתעניינת בניתוח למתיחת פנים?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום מתיחת פנים!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2046

האם יש התיישנות לגבי דרישת תשלום?
29/01/2016 | 09:54
2
16
או שמבחינת החוק כל עבודה שביצעתי בשנים האחרונות ולא ביקשתי עליה כסף אני יכולה לדרוש עליה כסף כעת? (רק עכשיו פתחתי תיק)
קצת יותר פרטים יכולים לעזור... האם הסכמתם על תשלום?
( לעמוד שלי בתפוז )
30/01/2016 | 19:34
1
5
האם נושא התשלום עלה ומי שביצעת עבורו עבודות יושב ומחכה להזדמנות לשלם לך?
האם תפנה פתאום לאנשים שנים אחרי שעשית עבורם עבודה ותגיד להם שבעצם מגיע לך תשלום? 

קצת יותר פרטים יכולים לעזור לתת לך תשובה
ובכלל עצות מיושבי הפורום.

אפרת רמתי, ליווי להצלחה עסקית.
נ.ב. מזל טוב על פתיחת התיק.
במקרה שלי מדובר על
30/01/2016 | 23:40
8
עבודות שהמוקדמת ביותר ביניהן נעשתה בפברואר 2015. דובר באופן כללי על תשלום, אני פשוט התעכבתי עם תיאומי מס וכו' עד שהחלטתי לפתוח תיק של ממש. 

אני בעיקר שואלת ספציפית על עבודה עבור גוף מסוים שלא הסכים לשלם לי בשום דרך עד שאפתח תיק עוסק פטור. דובר על נכונות לשלם לי כבר מחודש מאי 2015, אבל לקח לי זמן לפתוח את התיק ובינתיים לא חתמנו ולא סיכמנו דבר באופן רשמי כיוון שלא הגשתי טפסים. 
לשאלתי אם יתבצע תשלום רטרואקטיבי אמרו לי "לא". השאלה אם יש לי קייס חוקי להתעקש שכן ישלמו לי על החודשים האחרונים (משנעשו סידורי הטפסים ופתיחת התיק). 
דמי אבטלה לסטרטאפיסט?
29/01/2016 | 18:53
1
17

פרסמנו, במדור "מאמרי הדרכה" שלנו מאמר חדש- דמי אבטלה לסטרטאפיסט?.
במאמר אנו מנסים לענות על השאלה שלפעמים יזמים שואלים על זכותם של יזמים המאבדים את עבודתם כשכירים לקבל דמי אבטלה.

לדעתנו, המאמר יכול לעניין חלק מקוראי פורום זה
http://natanson.co.il/office10/node/133

תודה לך על המידע.
( לעמוד שלי בתפוז )
30/01/2016 | 19:36
7
אפרת רמתי,

ליווי להצלחה עסקית
עוסק פטור- הדפסת פנקסים כהוצאה מוכרת
29/01/2016 | 09:52
4
27
הדפסתי פנקסי קבלות, אני יכולה לשלוח את הקבלה עליהם לרו"ח שלי שיכניס אותם כהוצאה מוכרת?

תודה
בהחלט
29/01/2016 | 10:35
2
6
תודה! ומה לגבי שכר הרו"ח עצמו?
29/01/2016 | 11:10
1
11
כמובן.
30/01/2016 | 12:13
8
כל הכבוד לנותני התשובות המלומדים על התשובות המדוייקות
( לעמוד שלי בתפוז )
30/01/2016 | 19:35
7
אני רק שאלה, למה יש כל כך הרבה שאלות רואי חשבון? 
האם הידע הזה לא נמצא בשום מקום? 
שינוי פרטים עוסק פטור
25/01/2016 | 15:49
9
29
שלום רב,
פתחתי לאחרונה עוסק פטור במע"מ.
בחרתי בכינוי מסוים לעסק ואני לא מרוצה ממנו ,מעוניין להחליפו.
איך עושים זאת?

תודה, יניב

מדפיסים פנקסים חדשים
26/01/2016 | 13:56
7
17
עם הלוגו החדש 

חשוב מס' ת.ז. וכתובת 
אז ממה שאני מבין
26/01/2016 | 14:04
4
13
לא יהיה צורך להציג את כינוי העסק אלא רק את שם העוסק ומס' ת.ז.?
לגבי כתובת אני לא בטוח שיש צורך
חשבון ללא כתובת
26/01/2016 | 14:17
3
15
ניראה כעוסק שרוצה שבזמן בעייה . לא ימצאו אותו . משדר לא אמינות 

אתה יכול להחליף שמות כרצונך 
איך אני מחליף את כינוי העסק?
26/01/2016 | 14:37
2
11
חשבתי שאתה רציני
26/01/2016 | 15:35
1
16
אני רואה סתם קשקשו 
אני לא מבין מה הבעיה
26/01/2016 | 15:57
13
אני מבקש עזרה, לא רוצה לעשות משהו שהוא לא חוקי.
אתה מוזמן לעזור לי ולענות לי איך ניתן להחליף את שם העסק.
אתה לא חייב...
תשובה
28/01/2016 | 10:00
1
11
אני גם עשיתי את זה.
פניתי לרואה חשבון בענין עדכון פרטים והוא טיפל בזה!
לאחר מכן קבלתי תעודת עוסק פטור או מורשה חדשה עם השם החדש.
במידה ואין לך רואה חשבון כנראה שצריך לרוץ למס ההכנסה.
לא נכון .
28/01/2016 | 12:21
6
את מס הכנסה מעניין רק כסף . ולא השם של העסק . גם את מע"מ מעניין רק הכסף .
אני עצמאי 47 שנים . החלפתי עשרות סוגי עבודות . מיצלם . פירסומאי . טכנאי . מעולם לא הודעתי לאף אחד מה אני עוסק . כאשר היו ביקורות . עניין אותם אם אני לא מעלים מס .

מה מעניין את מס הכנסה אם קואים לך נעלי אבי . או האינסטלטור שלום .

סתם קשקשת ברשת כתבתה
למה פנקסים ולא מערכת אינטרנטית?
( לעמוד שלי בתפוז )
30/01/2016 | 19:38
12
במערכת אתה יכול לשנות את מה שאתה יכול בעצמך, מתי שמתאים לך בלי צורך בעזרה של אף אחד ובלי להדפיס עוד פנקס.
המערכות הטובות נותנות לך אפשרות לאפליקציה מהנייד שזמינה לך בכל זמן. 
ופחות כאב ראש בנושאים כמו שינוי הכינוי לעסק.
אפרת רמתי,
ליווי להצלחה עסקית
אני לא מבין מה הבעיה
26/01/2016 | 15:57
1
28
אני מבקש עזרה, לא רוצה לעשות משהו שהוא לא חוקי.
אתה מוזמן לעזור לי ולענות לי איך ניתן להחליף את שם העסק.
אתה לא חייב...
החלפת שם עסק
01/02/2016 | 21:35
8
ניתן להחליף שם עסק.
עליך לפנות בכתב למשרד המעמ אליו את משוייך
דן גרוס-יועץ מס 050-5762529

להרוויח מפרסומות של אתר
26/01/2016 | 07:27
1
18
אני מעוניינת לבנות אתר שימשוך הרבה קהל ויהיה בו אינפורמציה מעניינת,הרווח אמור להגיע מפרסומות.אני יודעת לבנות אתרים אך אף פעם לא ניסיתי להרוויח מפרסומות.האם זה כדאי בכלל?.האם ניתן להרוויח מפרסומות ומהקליקים כך שזה ייתן רווח כלשהו(לא מצפה להתעשר)אך משהו שיכסה את העלויות של הדומיין והשרת ואת תחזוקת האתר וייתן עוד קצת כסף.האם בשביל רווח מפרסומות צריך לפתוח תיקים של עוסק פטור או מורשה?כל פיסת מידע תעזור.תודה.
איך מרוויחים מפרסומות באתר?
( לעמוד שלי בתפוז )
30/01/2016 | 19:40
35
באיזה תחום האתר? האם כבר הקמת אתר והבאת אליו תנועה? 
האם אתה מתכוון להביא תנועה מהארץ? מחול?

כל דיוק בתשובה יעזור לי לתת לך תשובה.

מנהל/ת הפורום

אודות:
אפרת רמתי מנהלת פורום עסקים המטרה שלי היא אחת: לתת לך כלים שיביאו לך יותר לקוחות, יותר הכנסות, ובשורה התחתונה יותר רווח, ולוודא שהעסק שלך משרת אותך,
עוד...
חם בפורומים של תפוז
עוסק מורשה או חברה בע``מ
עוסק מורשה או חברה...
עכשיו בפורום הלוואות לעסקים, דיון בנושא עוסק...
עוסק מורשה או חברה בע``מ
עוסק מורשה או חברה...
עכשיו בפורום הלוואות לעסקים, דיון בנושא עוסק...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
אפרת רמתי - מנהלת פורום עסקים
להתייעצות עם מנהלת הפורום
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו