לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום עסקים
 פורום עסקים הוא המקום להתייעץ בכל נושא שקשור לעסק.
נושאים לדוגמא - איך לשווק יותר טוב באינטרנט? איך לייצר יותר לידים בפחות כסף? איך להגדיל את המכירות? איך לקחחת עובדים מתאימים? איך למצוא שותפים? איך לעבוד עם רואה החשבון?
הפורום הזה הוא הבית של מי שחושב על הקמת עסק. של מי שיש לו עסק ונתקל בשאלה כלשהי. למי שיש עסק ומחפש דרך להגדיל אותו.
>>>מעוניינים לפרסם בפורום? תחשבו שוב...הפורום נועד להיות המקום של בעלי העסקים ולא מקום לפירסום. >>>מי שמעוניין לפרסם כאן מוזמן לפנות בפרטי ולבדוק אפשרות לשיתוף פעולה. 
>>>אשמח לקבל הטבות חברי הפורום. לדוגמא הנחות. לדוגמא הדרכות שוות. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עסקים

פורום עסקים הוא המקום להתייעץ בכל נושא שקשור לעסק.
נושאים לדוגמא - איך לשווק יותר טוב באינטרנט? איך לייצר יותר לידים בפחות כסף? איך להגדיל את המכירות? איך לקחחת עובדים מתאימים? איך למצוא שותפים? איך לעבוד עם רואה החשבון?
הפורום הזה הוא הבית של מי שחושב על הקמת עסק. של מי שיש לו עסק ונתקל בשאלה כלשהי. למי שיש עסק ומחפש דרך להגדיל אותו.
>>>מעוניינים לפרסם בפורום? תחשבו שוב...הפורום נועד להיות המקום של בעלי העסקים ולא מקום לפירסום. >>>מי שמעוניין לפרסם כאן מוזמן לפנות בפרטי ולבדוק אפשרות לשיתוף פעולה. 
>>>אשמח לקבל הטבות חברי הפורום. לדוגמא הנחות. לדוגמא הדרכות שוות. 

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום עסקים של תפוז!
הפורום הזה הוא הבית של מי שחושב להקים עסק, כל מי שיש לו עסק ונתקל בשאלה כלשהי, שמחפש דרך למכור יותר, להרוויח יותר ו----לעבוד פחות קשה.
מוזמנים לשאול בכל נושא - איך לשווק יותר טוב באינטרנט? איך לייצר יותר לידים בפחות כסף? איך להגדיל את המכירות? איך למצוא עובדים מעולים?
מעוניינים לפרסם בפורום?
תחשבו שוב...הפורום נועד להיות המקום של בעלי העסקים ולא מקום לפירסום.
מי שמעוניין לפרסם כאן מוזמן לפנות בפרטי ולבדוק אפשרות לשיתוף פעולה. 

>>>אשמח לקבל הצעות להטבות לחברי הפורום. לדוגמא הנחות במוצרים ושירותים שחשובים לעסקים. הדרכות שוות בכל נושא שיכול לקדם את העסקים שיושבים פה בפורום. 

המשך >>

סיגל פילאטיס
25/05/2016 | 23:49
1
החלפת מילה בסלוגן של עסק
25/05/2016 | 21:36
1
מחפשת סלוגן לעסק שלי. אני מרצה.  מה שחשבתי: הרצאות כמו שלא שמעתם. המילה "לא" יוצרת קונוטציה שלילית. למי יש רעיון באיזו מילה אפשר להחליף את המילה לא? 

ללמוד שיווק רווחי בפייסבוק- שיעורי וידאו חינם
25/05/2016 | 20:10
3
שלום
גם אתם רוצים להגיע לקהל לקוחות מדוייק ולא לבזבז את תקציב הפרסום לחינם?
איך נדע מהם תחומי העניין של אנשים? מה טווח הגילאים של הלקוחות אליהם מגיע הפרסום? בפייסבוק יש המון מידע על אנשים והפרסום בו יעיל ויתן לכם לקוחות משלמים. 
רוצים ללמוד איך לעשות את זה?
רציתי לשתף אתכם בשיעורי וידאו חינם לשיווק יעיל ואפקטיבי בפייסבוק
עסק אינטרנטי
24/05/2016 | 16:46
13
האינטרנט הוא חסר גבולות וכיום עסק אינטרנטי הוא אחד המקורות הטובים ביותר להכנסה. בדרך כלל דרוש השקעה אך התשואה בהחלט גדולה. 
הנה מאמר נחמד שמסכם בקצרה על הדרכים הטובות ביותר לניצול האינטרנט להכנסה:

בהצלחה רבה!
כנס מעסיקים
24/05/2016 | 11:27
6
ב- 31.5.16 מתקיים כנס מעסיקים ה-6.
לחברי התאחדות התעשיינים ולשכות המסחר, כרטיס ראשון חינם. לפרטים ופניה להרשמה.

http://www.anet.co.il/Dev2Go.web?id=415578&sEventI...

סט הכלים שלי לשיווק דיגיטלי- ספר להורדה חינם
22/05/2016 | 22:01
9
רוצים ללמוד כלים מעשיים לשיווק באינטרנט ללא תשלום למשרד פרסום , ועם קצת השקעה ועבודה מצדכם תוכלו לעקוף את מכשול התקציב בנושא פרסום.

למדו להשתמש בכלים שעומדים לרשותכם חינם אין כסף בלחיצה על הקישור http://up01.go2cloud.org/aff_c?offer_id=41&aff...
וידאן שיווקי לעסקים- דוד ריינר המומחה לשיווק
22/05/2016 | 21:55
6
נמאס לך להסביר ללקוחות פעם אחר פעם למה לקנות דווקא ממך? למה העסק שלך הכי טוב? 
רוצה שיהיה לך סוכן שיסביר 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע באופן המשכנע ביותר למה הלקוח צריך לסגור עסקה דווקא איתך? 
רוצה להכפיל את מספר הלקוחות ללא הכפלת התשלום לפרסום או המאמץ שלך?

לחץ על הקישור ותגיע לשיעור הוידאו של דוד ריינר
טיפים לשיווק העסק ולקידום
22/05/2016 | 14:12
10
מובא כאן אחלה מידע חינמי מאחד מטובי המורים לשווק בארץ - עידן וולר. אם העסק שלך מדשדש ואם אין לקוחות או שיש אבל הם לא קונים ורצית לדעת למה זה קורה לך? ואיך אחרים מצליחים.

כמה טיפים מעולים כאן- לחצו על הקובץ המצורף

פרפקט איוונטס - הפקת אירוע עם יחס אישי
18/05/2016 | 10:08
9
חברת פרפקט איוונטס מתמחה בתחום הפקת אירועים ברמה הגובהה ביותר עם התייחסות לכל הפרטים, מהפרט הכי קטן ועד הפרטים הכי גודלים.
חברת פרפקט איוונטס דואגת לכם שתגיעו לאירוע שלכם בראש שקט ובידיעה שהכול לפי המתוכנן.
הפקת אירוע ללקוחות פרטיים ועסקים.
חתונות, בר/בת מצווה, בריתות, עבודה מול ועדי עובדים, ימי כיף, ערבי חברה ומסיבות סוף שנה לגני ילדים ובי"ס.

להתרשמות ומידע נוסף היכנסו עכשיו עכשיו לאתר: מפיקת אירועים
חברת עבודי - מרזבים קבלני ביוב
18/05/2016 | 09:53
6
חברת עבודי חידוש ושיקום מתקדם לצנרת בע"מ מתמחה ומספקת שירותי ביובית, מרזבים ומים למגזר העסקי, העירוני והפרטי ועושה שימוש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר בעולם .
צוות החברה הינו מוסמך ומקצועי ביותר עם נסיון של 28 שנה, הצוות עובר הדרכות תקופתיות בחו"ל בגרמניה, באנגליה, ובארץ המעניקות לו רמה מקצועית גבוהה ביותר ומחויב לשירות הטוב ביותר.
חברת עבודי מזמינה אתכם להיכנס לאתר חברתנו ולהתרשם משלל השירותים אשר אנו מעניקים לכם!
היכנסו לאתר דרך הקישור הבא : מרזבים
קרניזים מעוצבים ומיוחדים - חברת אלום גג
17/05/2016 | 12:04
4
במשך כל שנות הדור, ובהשוואה של מרבית מסגנונות הבניה המעצבים והאדריכלים שמו דגש וחיפשו  את הפינה המיוחדת, קצה הגג המחודד, העגול, המשופע, הבולט וכ"ו, חומרי הבניה שהיו בשימוש אז ומשמשים אותנו גם כיום כמו: בלוקים, בריקים, טרקוטה, אבן כורכר, שיש וכו', לא אפשרו את הגמישות בתכנון וביישום של צורות גאומטריות מיוחדות.חומרי הבניין כמו עץ, במבוק ומתכת אפשרו ליישם  את הפרטים המיוחדים על "ראשי- המבנים" ובכך , אפשרו למתכננים להגיע לפרטי קצה וסוגי קרניזים מעוצבים ומיוחדים.
חברת אלום גג מספקת עזרה מקצועית לאדריכילים וקבלנים שונים ביצור קרניזים ופרטי קצה להבלטת הפינה המיוחדת קצה הגג המחודד העגול המשופע והבולט.

למידע נוסף היכנסו לאתר בלינק הבא:  בניה ירוקה - אלום גג "בונה ירוק"
שלום!
16/05/2016 | 09:24
2
11
אני פתחתי לפני כמה חודשים עסק להקמה תחזוק ושיקום גינות.
יש לי בעיה בלהגיע ללקוחות חדשים ולעבודות "רציניות" כמו הקמת גינה מאפס.
המלצות בשיווק בפרסום ??
איך מגיעים ללקוחות חדשים ולא מפה לאוזן..
נשמע לי שיש צורך ביעוץ והגינה שלי זקוקה לשיפוץ מה עם בארטר?
( לעמוד שלי בתפוז )
16/05/2016 | 10:40
10
ועכשיו ברצינות. (למרות שבאמת הגינה שלי זקוקה לשיפוץ)
לפני כמה שנים בניתי תכנית שיווקית מדליקה לגנן ויש לי כמה תובנות מזה.

השאלה הגדולה הראשונה היא כמה גינות את/ה רוצה לעשות בחודש כי להיות מבסוט? באיזה איזור אתה פועל? ואיזה סדר גודל מחירים אתה רוצה לגבות? כלומר באיזה שוק אתה רוצה לפעול? גינות יוקרה? גינות בסיס? הקמה ושיפוץ? תחזוקה?

ולא כדאי להגיד "אני אתחיל בתחזוקת גינות בעיר" אם מה שאתה רוצה לעשות זה להקים גינות של 300 מטר ומעלה. 

כשאני אדע את הנתונים האלו, אני אוכל לתת לך כיוון.

ובכל מקרה, כמו כל אחד פה בפורום, אתה מוזמן לקבוע פגישת יעוץ שיווקי איתי במחיר המיוחד שאני מציעה לדרי הפורום. 
אפרת רמתי,
ליווי להצלחה עסקית
054-6611393
תשובה
17/05/2016 | 09:18
4
הכי נכון זה לפתוח דף בפייסבוק, לצרף חברים, ולהצטרף לקבוצות.
אח"כ להעלות פוסטים עם תמונות לדוגמה.

ממליץ על נוטריון בספרדית למי שפותח עסק בספרד
16/05/2016 | 23:58
8
שלום לכל החברים, קיבלתי שירות מעולה מנוטריון דובר ספרדית
שסייע לי בהקמת עסק באחת ממדינות לטינו אמריקה. כמו כן הוא טיפל
בהכנת מסמכים שנדרשו לויזות עבודה באותה מדינה.
אני שמח לשתף אתכם בפרטים: http://www.notario.co.il

עיצוב שיער -גל פוני מספרת בוטיק בתל אביב
16/05/2016 | 16:00
3
מספרת הבוטיק של גל פוני ממוקמת ברחוב הירקון בתל אביב ומשקיפה לחוף הים.
המספרה הינה אי שלווה ומקום מפלט מחיי היום יום,
גל והצוות מקפידים על מתן יחס אישי לכל לקוחה, כוס קפה, חיוך, וחוויה מפנקת – טיפול 10,000 לכל לקוחה.
ממספרת הבוטיק של גל פוני תצאו עם תספורת/צבע ואו תסרוקת מיוחדת ההולמת את אופיכם ותווי פניכם וחיוך על הפנים!
עיצוב שיער בהתאם למבנה הפנים וסוג השיער למראה מושלם מסודר ונוח.

לצפיה בקטלוג העיצוב שיער שלנו והתרשמות היכנסו לאתר בקישור הבא:

הועידה לעידוד יזמות
16/05/2016 | 14:49
7
שלום חברים שמי שגב אני יזם צעיר בעל עסק חדש לכנסים. אני מאוד שמח ומתרגש להזמין אתכם לכנס הראשון שלי כיזם עצמאי - כנס שאני עובד עליו מעל 4 חודשים לבד.
הועידה לעידוד יזמות - אשמח לראותכם איתי בועידה.

עבודות עפר - שגיא אליהו
16/05/2016 | 13:39
4
שגיא אליהו חברה מתמחה בעבודות עפר ועבודות פיתוח מורכבות ברחבי הארץ.
ציוד מתקדם וצוות עובדים מקצועי ומיומן בעל הכשרות מתאימות וניסיון רב.
שיתוף פעולה מתמיד עם קבלני בניין, אדריכלים ומנהלי פרויקטים.
שימוש בחומרי גלם המשובחים ביותר.
פעילותה של החברה הינה בשני מגזרים שונים:
במגזר הפרטי – בתים פרטיים, גופים פרטיים, חברות בנייה, עבודה בשיתוף ובצמוד לאדריכלים בביצוע עבודות עפר פרטיות עבור אנשים/גופים.
במגזר הממשלתי – מוסדות, משרדים ממשלתיים. העסק ביצע ומבצע פרויקטים עבור בסיסים צבאיים כגון חטמ"ר גוש עציון, בסיס בית-אל, רשויות מקומיות, קיבוצים כגון קיבוץ גלאון וקיבוץ נען, משרדי ממשלה וחברות מובילות במשק כגון מנועי בית שמש, חברת לסיקו ועוד.
נשמח לעמוד לשירותכם במחירים נוחים.
אתם מוזמנים להיכנס לאתר החברה להיתרשם בקישור הבא: עבודות עפר

מאיפה מתחילים?
14/05/2016 | 14:35
1
31
שלום לכולם
אני אדם די יצירתי ובמהלך השנים האחרונות בתוך צורך שלי היום לי רעיונות מקוריים רבים לעסקים שלא הבשילו לשלב מעשי מכיוון שפשוט לא עשיתי איתם ממש כלום. לאחרונה אני רואה איך אחרים שהיה להם רעיון דומה כן הצליחו לייצר מוצר דומה ולהפיק ממנו רווח

הפעם (ושוב פעם מצורך) עלה לי רעיון די מיוחד בדקתי טוב ואין משהו דומה לו בשוק והשאלה שלי מאיפה אני מתחיל?
הרעיון דורש ידע בתכנות שאין לי כלל ומבוסס על הרעיון של מכירת מוצרים בזול כקבלן של אותן חברות

מתנצל על השאלות הכלליות מדי מטעמים מובנים
אתה מוזמן לפנות אלי ליעוץ אישי
( לעמוד שלי בתפוז )
16/05/2016 | 08:33
12
כשיוצאים לדרך עם מוצר חדש יש כמה שלבים שחשוב לעבור

1. בחינת הרעיון והכדאיות הכלכלית שלו, כי הרבה יותר זול לבדוק מראש מאשר להשקיע בפיתוח ולהבין שאין כדאיות כלכלית

2. הכנת איפיון המוצר, איתור מפתח, בניית תכנית פיתוח

3. בניית תכנית שיווק.

4. בניית תשתית למכירה ושיווק של המוצר.

5. יציאה לדרך
אני מלווה אנשים שיש להם רעיון (טוב)
וכסף להשקיע (בפיתוח המוצר שלהם) 
ובהכנת התכנית השיווקית שמביאה אותו לשוק ולהרוויח כסף.
אז אם מעניין אותך 
אני מזמינה אותך לשיחה אישית איתי. 
שלח לי הודעה ונקבע. 
אפרת רמתי
054-6611393
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2016 | 12:21
4
 עונה חדשה של "המירוץ למליון" עולה למסך, והפורום חוזר לפעולה!
אז בואו נצא לסיבוב מסביב לעולם עכשיו בפורום המירוץ למליון!

יש לכם שאלות לגבי תביעות סיעוד נגד חברות הביטוח?
עכשיו בפורום תביעות ביטוח סיעודי תוכלו לקבל מידע מקצועי ומהימן!

חושבים על מעבר לאוסטרליה? יש לכם שאלות בנוגע לתהליך?
היכנסו עכשיו לפורום הגירה לאוסטרליה בתפוז!
סטטוס עסקי
06/05/2016 | 19:32
6
38
מי שעובד בתור פרילאנסר ופותח תיקים ברשויות של עוסק פטור וההכנסות ממש נמוכות אז יש איזשהו צורך מבחינה חוקית או מנהלתית לשנות את החשבון בנק לעסקי או שאפשר להמשיך להיות עם חשבון בנק לא עסקי?
תשובה
07/05/2016 | 11:47
2
103
אני עוסק מורשה עם חשבון פרטי....
אין שום בעיה להמשיך ככה...

תודה על התשובה
07/05/2016 | 16:22
1
12
ואם העסק מנוהל מהבית אז יש איזשהו צורך לשנות סטטוס בחברות שונות שנותנות שירותים שהעסק מסתמך עליהם כמו תשתית/ספק אינטרנט ובחברת טלפון לסטטוס לקוח עסקי או שזה גם לא משנה כמו עם הבנק?
אין צורך לשנות כלום
08/05/2016 | 09:21
4
מתי מומלץ לפתוח חשבון עסקי?
( לעמוד שלי בתפוז )
16/05/2016 | 08:27
2
7
אני הולכת לתת פה טיפ להצלחה עסקית שקשור בניהול הכספים של העסק.
אז תקשיבו טוב כי הבעיות בניהול הכספים בדרך כלל לא מתחילות בהתחלה. הן מתחילות בהמשך הדרך.

אז ככה לפתוח עסק זה נורא פשוט. באמת לא צריך חשבון בנק נפרד. אפשר להמשיך להתנהל באותו בנק ובאותו חשבון.
ובדרך כלל מתחילים עם הכנסות נמוכות אז זה נראה די זניח. 
אבל מה בהמשך כשההכנסות גדלות וההוצאות גדלות והוצאות הבית מתערבבות עם הוצאות העסק, אז מתחיל בלאגן. 
ואז מגיעים למצב שבעל העסק מוציא כסף על הבית ומכניס כסף מהעסק ואין לו שמץ של מושג מה קורה. אין מושג אם מרוויחים אין מושג אם מפסידים. 
ובטח ובטח לא מושכים משכורת. בשום צורה. 

אז טיפ להצלחה עסקית - קודם כל אין שום בעיה להתחיל בחשבון בנק "מעורבב" אבל מה, כשההכנסות מגיעות לאיזושהי תקרה, ועדיף שהיא לא תהיה גבוהה במיוחד, זה הרגע להפריד. 

אגב אם אתם עסק שמגלגל כבר סכומים הגיוניים ועדיין לא הפרדתם את העסק מהבית, ואתם לא מושכים משכורת אלא חיים "ממה שנשאר" אני מזמינה אתכם לפנות אלי ולקבל הדרכה איך לעשות את ההפרדה.

אפרת רמתי, 
ליווי להצלחה עסקית
054-6611393
כאשר מגישים הצהרת הון
16/05/2016 | 18:44
1
8
כוללים גם את החשבון הפרטי של הנישום
אז פקיד שומה ישאל . מה זו ההפקדה הזו?
תעני זה חשבון פרטי !. לא שייך לעסק !
זה מתנה מהורי ה100 אלף ש"ח הפקדה .
כמובן שפקיד שומה יצחק אין דבר כזה מתנה קיבלתי מההורים
זה הייה טוב בשנות ה60 (שישים) אני הבאתי פתק מהורי שנתנו לי כסף .
ליקנות בית .
אין הבדל חשבון עיסקי חשבון רגיל . אם החשבון הפרטי ינוהל נכון אין בעייה
רק לחברה בע"מ יש חשבון עיסקי . לפי תקנות מס הכנסה .
אם תפקידי כסף "פרטי" בחשבון הפרטי ללא הסבר מה מקורו . פקיד שומה ישאל מה מקורו
בהצלחה

מתנה
16/05/2016 | 18:48
5
יש מיקרים שהורים באמת נותנים מתנה כסף

במס הכנסה יש מה שהיקרא "עץ הנישום "
בודקים מי ההורים . אם באמת יכולים לתת כסף מתנה

סכום רציני . אם הם הצהירו שהם תפרנים . אז שנהם אכלו אותה

איתור משקיע-שותף אסטרטגי
05/05/2016 | 21:59
2
49
היי לכולם,
שמי ארי, קורא סמוי בפורום הזה
לעתים ישנן עצות וטיפים מעולים ממש כאן ואני מקווה שאוכל להסתייע במעט מהידע והנדיבות שלכם.

ב-3 השנים האחרונות, די במקרה, התחלתי להשתעשע ולעבוד על רעיון קטן שהיה לי לגבי מוצר מדליק ומקורי. השקעתי זמן רב ואכפתיות, מאמצים ונחישות עד שהגעתי ממש ליום הזה. המוצר עבר "אבולוציה" ומהגרסה הראשונה והפשוטה שהייתה בידיי בהתחלה, ישנה כעת גרסה משופרת בהרבה, נוחה מאוד ואיכותית.

אני בטוח שרבים מכם מכירים את חברת CONVERSE ואת נעלי האול-סטאר האייקוניות והסופר פופולאריות בעולם. לנעליים אלו, שכבר מזה דורות הפכו לתופעה בעלת מעריצים, פורומים ותרבות שלמה יש אופי מרדני, צעיר ובעל קסם מיוחד. התכונות הללו יצרו תופעה נרחבת של "שפצור" הנעליים, קישוטן והוספת נופך אישי להן. אה וחוץ מזה... הן מייצרות לCONVERSE הכנסות של למעלה ממיליארד $ בשנה.
כאן נכנס המוצר שלי - מדובר במדבקות משגעות ומטריפות, באינסוף עיצובים : צבעוניים, פאנקיסטיים, מודרניים, רטרו, גולגולות ועוד ועוד המאפשרות לשנות ולהוסיף לנעל האול-סטאר הרגילה אופי מיוחד, שונה, בולט ואישי.

השתתפתי בהמון ירידי מכירות ברחבי הארץ, הכרתי את הקהל שלי, את הדרישות שלו , את הדברים שבהם הצלחתי עם המוצר ואת הדברים שאותם היה עליי לשפר. אני נמצא כעת בנקודה של לפני איתור שותף-משקיע אסטרטגי - אדם המתחבר לתחום האקססורייז והאופנה הצעירה, בעל ניסיון בשיווק והפצה בשווקים הבינלאומיים וכמובן אומץ ונחישות להיכנס עם מוצר חדש ומיוחד לתוך שוק שאינו מציע נכון לעכשיו דבר זהה.
התוכנית העסקית נכתבת ממש ברגעים אלו ואותו שותף יהווה את החלק הקריטי בכך שיזרים הון אשר יאפשר להציב את מדבקות Cippcap בחנויות בעולם (ובארץ) ולמעשה להוות את חוד החנית עבור קהל היעד שלנו.

נרשם פטנט.

כמובן שאני מכיר את האתרים השונים המציעים לחבר בין יזמים ומשקיעים וכמובן שאנני מדלג עליהם אולם אני פונה אליכם גם כיוון שאולי גם אתם מכירים מישהו או מישהי, או אולי אתר או שירות כלשהו שאני לא ואשר בסיועו אוכל למצוא את האדם הזה.

הוספתי תמונות וקישורים, מקווה שתאהבו :)

דברו איתי, אני כאן ואני מקשיב.

תודה,
ארי

אני לא נפלתי מהרעיון
07/05/2016 | 11:42
17
נחמד ולא יותר מזה....
קודם כל מי שנועל את הנעליים האלה זה בדר"כ נוער.
ילדים ונוער לא אוהבים לנקות נעליים. 
שנית יש בזה הרבה עבודה, שילדים לא ירצו לעשות כדי להדביק את המדבקות על הנעליים.
גימל: זה לא מענין במיוחד... להחליף רק את החלק הקדמי?
כמה זמן המדבקה מחזיקה? 
היית צריך לעשות משהו שבא מוכן להתאמה בתוך השרוכים.
אבל מאחל לך בהצלחה!
מדליק - כן. רווחי מאוד? לא בטוח. ומה לגבי הפצה בחנויות?
( לעמוד שלי בתפוז )
16/05/2016 | 08:45
4
אז ככה זה נראה לי שוק חמוד. נראה לי שיש הרבה בני עשרה ברחבי העולם שיכולים לרצות כזה, אבל מה, יש להם הרבה חלופות לזה.

מוצר כזה אפשר למכור בכסף קטן ואז צריך למכור המון כדי להרוויח המון.
או לחילופין למכור את הרעיון למפיץ גדול ואז מרוויחים... פחות ממעט...

ולכן, להרוויח ממש הרבה מזה יהיה די קשה. ולכן לא לגמרי ברור לי למה אתה מחפש שותף אסטרטגי. ובעיקר לא ברור לי מה יש לשותף אסטרטגי להרוויח משותפות איתך על מוצר כזה. 

וחוץ מזה להפיק כאלו מדבקות בסין להערכתי עולה ממש מעט. לפתוח חנות באטסי עולה לא כל כך הרבה ולקדם את זה ולראות מה קורה. מקסימום תרוויח. משהו. 
ההערכה שלי שלא המון, אבל משהו. 

מה אתה מתכוון לעשות?
אפרת רמתי,
ליווי להצלחה עסקית
0546611393

מנהל/ת הפורום

אודות:
אפרת רמתי מנהלת פורום עסקים המטרה שלי היא אחת: לתת לך כלים שיביאו לך יותר לקוחות, יותר הכנסות, ובשורה התחתונה יותר רווח, ולוודא שהעסק שלך משרת אותך,
עוד...
חם בפורומים של תפוז
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
אפרת רמתי - מנהלת פורום עסקים
להתייעצות עם מנהלת הפורום
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ