לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
76777,677 עוקבים אודות עסקים

פורום עסקים

ברוכים הבאים לפורום עסקים אשר יעסוק בשלושת המישורים העיקריים של העסק. מישור היזמות - כל השאלות שמקדימות את ההחלטה אם להיכנס לעולם היזמות ובאיזה תחום. מישור הניהול - הקמה ותפעול של העסק. ומישור הפיתוח העיסקי - איך אנו מעלים את העסק למדרגה הבאה. מאחר ובעסקים בינוניים וקטנים שולטת בעיקר ה"תורה שבעל פה", לנסיון וחוכמת ההמונים משקל רב. לכן השתמשו בפורום, מצד אחד תשאלו ומצד שני אתם מוזמנים לנדב מידע מנסיונכם. בהצלחה לכולם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עסקים

ברוכים הבאים לפורום עסקים אשר יעסוק בשלושת המישורים העיקריים של העסק. מישור היזמות - כל השאלות שמקדימות את ההחלטה אם להיכנס לעולם היזמות ובאיזה תחום. מישור הניהול - הקמה ותפעול של העסק. ומישור הפיתוח העיסקי - איך אנו מעלים את העסק למדרגה הבאה. מאחר ובעסקים בינוניים וקטנים שולטת בעיקר ה"תורה שבעל פה", לנסיון וחוכמת ההמונים משקל רב. לכן השתמשו בפורום, מצד אחד תשאלו ומצד שני אתם מוזמנים לנדב מידע מנסיונכם. בהצלחה לכולם.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
גולשים יקרים, אנא הקפידו על שפה תיקנית ולא פוגענית. הפורום הינו מקצועי והתכנים שבו מיועדים לכלל הגולשים. פוסטים שיכללו פרסומים, קידומי מכירות או שפה שאינה הולמת את הפורום, ימחקו.
המשך >>

לצפיה ב-'אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים'
אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים
08/01/2019 | 10:08
3

ביום ג', 15.1, בשעות 20:00-22:30, נארח בפורום תמ"א 38 את מר עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים.

על האירוח

הוספת מרפסות בבתים משותפים באמצעות בניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום.

על המתארח

עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים, בעל ידע עשיר וניסיון של למעלה מ- 10 שנים בתחום הבנייה, בדגש על עבודות פלדה מיוחדות.
מוביל בהצלחה ובמקצועיות את חברת נירים המתמחה בבניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום, והכל בתהליך קצר ומקצועי המבטיח תוצאה איכותית ואחריות לאורך שנים רבות.
לחברה לקוחות רבים וניסיון רב בבנייה במבנים קיימים, מגדלים ומבנים ציבוריים בכל רחבי הארץ, והיא מובילה בבניית קונסטרוקציית פלדה עם למעלה מ-500 מרפסות בשנה.
כחלק מחזונה לספק מענה איכותי ומקיף לכל אורך הדרך - תוכלו למצוא בחברה מחלקת רישוי ותכנון, הנדסה, תפעול, ביצוע ושירות לקוחות. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'דרוש/ה עורך/ת לשון'
דרוש/ה עורך/ת לשון
31/12/2018 | 11:54
15

דרוש/ה עורך/ת לשון
דרישות התפקיד:
בוגר/ת לימודי עריכה לשונית.
בעל/ת תואר אקדמי.
בעל/ת ניסיון של לפחות חמש שנים בעריכת לשון.
בעל/ת יכולת מוכחת הן של עריכת תוכן והן של כתיבה יצירתית.
העבודה בתנאי פרילנס. תנאים טובים למתאימים.
קורות חיים למייל: 47milim@gmail.com
רק פניות מתאימות ייענו.

לצפיה ב-'ללכת אחרי הסיפוק האישי או אחרי הרציונל?'
ללכת אחרי הסיפוק האישי או אחרי הרציונל?
27/12/2018 | 10:27
15
היי, אני בן 31 בעל עסק לצילום. אני עובד כפרילנסר
עברתי למרכז הארץ בשביל להתפתח בתחום. בפועל כבר כמעט שנה אני ללא עבודה מסודרת, כל חודש די מפסיד כסף. וההוצאות עולות על ההכנסות
כרגע הגעתי לצומת דרכים. ההזדמנויות שהצבתי בפניי הם כאלה
1. להתחיל לעבוד בחנות צילום משרה חלקית ולהתערבב בתחום אבל מצד שני אין בזה כל כך כסף וזה לא בוסט שימנף אותי כלכלית. 
2. למצוא עבודה חלקית/מלאה באבטחה. עבדתי בעבר כמאבטח בכיר ויש לי אפשרות לחזור לתפקידים כאלה ואחרים.
3. חוזר להורים תקופה בשביל להתייצב אחרי השנה הזו, ולמנף את העסק עם עבודה חלקית/מלאה מהצד.

מה לדעתכם עלי לעשות ?
תודה ויום נעים
לצפיה ב-'אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס'
אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס
07/12/2018 | 14:55
6

ביום ה', בתאריך 13/12/18, בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את נדב טסלר, מנהל המוצר באגף השיווק של מנורה מבטחים פנסיה וגמל

על האירוח

החל משנת 2017 חייבים עצמאים לבצע הפקדות לחיסכון הפנסיוני. מעבר לחובה החוקית, הפקדות אלו מזכות אותם בהטבות במס. במסגרת האירוח נדון בסוגיות פנסיוניות לקראת תום שנת המס ונעלה טיפים והמלצות.

על המתארח

נדב טסלר, מנהל המוצר במנורה מבטחים, מרצה במכללת נתניה ובעל הבלוג פנסיוני, להבין את הפנסיה. יענה על שאלותיכם בנושא החיסכון הפנסיוני, הערכות להפקדות במסגרת פנסיית חובה לשכירים ועצמאים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:22
4
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'מפגש נטוורקינג עסקים קטנים'
מפגש נטוורקינג עסקים קטנים
28/11/2018 | 08:32
1
38
שלום חברים,
לכל מי שמעוניין, מתוכננים להתקיים מפגשים באיזור הצפון ואיזור ת"א

על המעוניינים להשתתף לפנות בפרטי

המשך יום נפלא
לצפיה ב-'כן. רק בעיה קטנה '
כן. רק בעיה קטנה
28/11/2018 | 10:50
27
אי אפשר לפנות בפרטי למשתמש זמני 
לצפיה ב-'דוח שנתי לחברה מוקפאת '
דוח שנתי לחברה מוקפאת
26/11/2018 | 10:21
28
שלום יש לי חברה לא בפעילות כשנה כמה אני צריך לשלם דו״ח שנתי לחברה ללא פעילות? מתי זמן השידור המקובל?  (עבור שנת 2018)
לצפיה ב-'נטוורקינג לבעלי עסקים קטנים'
נטוורקינג לבעלי עסקים קטנים
25/11/2018 | 18:25
1
42
מתכנן פגישת נטוורקינג לבעלי עסקים קטנים מחר בבוקר בת"א

פרטים בפרטי
לצפיה ב-'יאיר בירן'
יאיר בירן
19/12/2018 | 01:24
7
יאיר בירן
חשוב לעשות נטוורקינג לעסקים
יאיר בירן
לצפיה ב-'שאלה ספציפית למישהו שלמד מנהל עסקים\כלכלה '
שאלה ספציפית למישהו שלמד מנהל עסקים\כלכלה
22/11/2018 | 00:46
24
נניח למשל שיש קבוצה שנקראת "חברה בעמ" והחברה הזאת מחזיקה 3 תחנות רדיו נפרדות תחתיה כנכסים שלה, והקבוצה מוחזקת ע"י 2 אנשי עסקים שלאחד מהם יש רוב באחזקות 60% והשני 40%, האם זה אפשרי לקנות את אחת התחנות מהחברה (פשוט לקנות נכס מחברה משותפת ע"י בעלי מניות פרטיות)? צריך להקים חברה ולהעביר אליה את התחנה בתשלום בצורה של העברת מניות או מזומן לבעלים כדי להעביר אותה לחברה אחרת או שזה אסור?, האם חייב לקנות את "חברה בעמ" או אחוזי בעלות עליה כדי להחזיק בתחנת הרדיו ביחד עם שאר התחנות, האם יש הבדל אם "חברה בעמ" מחזיקה תחתה עוד חברה שמחזיקה את תחנות הרדיו מבחינת היכולת לרכוש תחנה? תודה מראש.
לצפיה ב-'מספר העובדים בחברה מסויימת'
מספר העובדים בחברה מסויימת
11/11/2018 | 11:38
28
שלום,
לצורך משפטי, אני מעוניין לדעת כמה עובדים מעסיקה חברה בע"מ, חברה מסויימת.
היכן אפשר לברר זאת? או האם יש גוף שממנו אפשר לקבל את המידע הזה?
לצפיה ב-'קניית עוקבים לאינסטגרם ולייקים לתמונות'
קניית עוקבים לאינסטגרם ולייקים לתמונות
07/11/2018 | 14:11
3
46
הייוש
מישהו\י מכירים אתר תוכנה לקניית עוקבים ולייקים לתמונות ולפייסבוק כל הדברים האלה? אבל אתר טוב והכי חשוב ואמייןן?
לצפיה ב-'ממש ממש לא מומלץ לקנות עוקבים לייקים. כל הפרסום היום בפייסבו'
ממש ממש לא מומלץ לקנות עוקבים לייקים. כל הפרסום היום בפייסבו
13/11/2018 | 14:15
32
ובאינסטגרם מסתמך על קהל העוקבים והפרמטרים שלו. צבירת קהל לא רלוונטי וקנוי יפגע לך בתוצאות הפרסום וזה פשוט ב-ז-ב-ו-ז   כ-ס-ף!!
תחסוך מעצמך את הטרחה ותמצא משווק טוב שיכול לעזור לך להגיע לקהל היעד שלך
לצפיה ב-'קניית עוקבים ולייקים - האמת'
קניית עוקבים ולייקים - האמת
13/11/2018 | 18:53
35
היי,
אגיע לעיקר: לאינסטגרם יש אלגוריתם שיודע לזהות האם הלייקים והעוקבים שלך אמיתיים. מעבר לזה, החברות היום שימכרו לך לייקים ועוקבים יהיו לא רלוונטים בשבילך - לרוב ממשתמשים ללא תמונת פרופיל או בכלל פעילות בחשבון. ברגע שאינטגרם מזהה את ההתנהגות הזו (שרוב העוקבים והלייקים שלך הם מזוייפים), הוא נותן לך "Shadow Ban" - שזה בעצם גורם (מאחורי הקלעים) לכך שהפוסטים שלך לא יוצגו לעוקבים שלך (גם לאמיתיים), ובכלל לא תופיעי בExplorer. 
מה שאת כן יכולה לעשות זה להשתמש בבוט שיעזור לך לעשות אוטומציה (פעילות אוטומטית) וכך יעזור לך לנהל את החשבון בפשטות - שימי לב גם כאן במידה ולא משתמשים בהגדרות נכונות עלולים להיחסם 
לצפיה ב-'PopU'
PopU
07/12/2018 | 19:50
11
תוכנת  PopU לייקים באיסטגרם, אבל עדיף להזמין חברים או לעשות מודעות.

המלצה לאתר משרדים למכירה בתל אביב אם הרבה מאמרים  בתחום תיווך משרדים בתל אביב, נדל"ן עסקי, מסחרי, פרטי, נדלן מניב ועוד.
לצפיה ב-'גיבוש מידע הכרחי לעסק'
גיבוש מידע הכרחי לעסק
04/11/2018 | 20:05
4
44
שלום,

מעוניין לקבל מידע על שוק קיים, מתחרים, דרכי שיווק ועוד בתחום הרכיבה על אופנועי השטח.

תודה
לצפיה ב-'שירותי מידע'
שירותי מידע
04/11/2018 | 20:26
3
28

שלום,

אני יכולה לעזור, אני צריכה להבין כמה פרטים כדי שאוכל לנתח את המידע בצורה האפקטיבית והנכונה ביותר.
אני זמינה להפגש בשלישי בבוקר, בירושלים

כל טוב

לצפיה ב-'פגישת ייעוץ לעסק'
פגישת ייעוץ לעסק
04/11/2018 | 20:30
1
21
נשמע מעולה!
אשמח להפגש בארומה בדרך יפו
אני זמין ב8:30
תודה
לצפיה ב-'מעולה. נתראה'
מעולה. נתראה
04/11/2018 | 20:36
9
לצפיה ב-'פגישת ייעוץ לעסק'
פגישת ייעוץ לעסק
04/11/2018 | 20:32
18

נשמע מעולה!
אשמח להפגש בארומה בדרך יפו
אני זמין ב8:30
תודה

לצפיה ב-'מוצרי קד"מ לכנס הקרוב'
מוצרי קד"מ לכנס הקרוב
25/10/2018 | 22:09
40
אהלן, יש לי בקרוב כנס שאני צריך הרבה מוצרי קד"מ בעיקר של הדפסות על מוצרים. איפה כדאי לעשות את זה ומה כדאי להדפיס?
לצפיה ב-'בדיקת זכאות להלוואה לעסקים קטנים'
בדיקת זכאות להלוואה לעסקים קטנים
22/10/2018 | 11:52
1
32
היי, רציתי לדעת כיצד האתרים השונים שמציעים הלוואות לעסקים קטנים בודקים את עניין הזכאות? האם כולם עושים את אותה בדיקה? יכול להיות שיש אתר שאצלו כן נהיה זכאים ובאחר לא? תודה מראש
לצפיה ב-'זכאות להלוואה'
זכאות להלוואה
( לעמוד שלי בתפוז )
22/10/2018 | 13:00
20
הי,
בדיקת הזכאות מתחלקת בעצם לשלוש:
1. בדיקת אורות אדומים ומידע עסקי של המבקש ברמה האישית והעסק אם קיים 
2. בדיקת היתכנות עסקית לעסק המבוקש, בדרך כלל באמצעות תוכנית עסקית ריאלית
3. בדיקת כושר החזר של ההלוואה המבוקשת
באופן כללי ההלוואה פתוחה בפני כולם למעט מי שנמצא בהליכים משפטיים או עבר פיננסי בעייתי. ניתן לבדוק את זה ישירות מול הבנק המלווה
בהצלחה
לצפיה ב-'יעוץ עסקי בחיפה'
יעוץ עסקי בחיפה
21/10/2018 | 15:40
3
35
שלום, 
מעוניין להפגש ולהתייעץ בנוגע לניהול וצמיחת העסק בחיפה. 

לצפיה ב-'יועץ פיתוח עסקי'
יועץ פיתוח עסקי
21/10/2018 | 16:55
1
30
הי,

אני יועץ בתחום פיתוח עסקי.

אשמח להיפגש ולראות האם זה מתאים.

מגיע לחיפה לסידורים ביום שלישי הקרוב.

אזור רוממה בערב מתאים?

חאל
לצפיה ב-'פגישה'
פגישה
22/10/2018 | 08:44
15
תודה חאל,
בשלישי אני מתפנה ב20:00 במסעדת רובן.
אשמח להפגש שם ולשבת איפשהו באזור.

לצפיה ב-'ייעוץ בחיפה'
ייעוץ בחיפה
( לעמוד שלי בתפוז )
21/10/2018 | 17:40
20
הי, מוזמן ליצור קשר בזמנך החופשי ואשמח לעזור
לצפיה ב-'פנייה ללקוחות פוטנציאליים בהודעות פרטיות בפייסבוק'
פנייה ללקוחות פוטנציאליים בהודעות פרטיות בפייסבוק
14/10/2018 | 14:15
1
46
היי...

אודה לעצה
בקבוצות פייסבוק שונות אני רואה מישהו שמעלה פוסט ומבקש מחברי הקבוצה המלצה על איש מקצוע מסוים, בתפקיד שלי.
כולם ממליצים לו או מתייגים איש מקצוע שהם מכירים.
אני רוצה להציע את עצמי, אבל אני לא אוהבת להגיב בפייסבוק בפומבי.
אם אפנה ככה לאנשים בהודעות פרטיות האם זה מומלץ? או בעצם מעצבן? אם אני פונה בהודעה פרטית אחת אני עוברת על חוק מסוים? 
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
10/12/2018 | 08:59
7
הרבה אנשים כמוך, לא אוהבים להתעסק עם הטכנולגיה, קדימה אינטרנט, רשתות חברתיות וסבורים שהדבר גדול עליהם, יחד עם זאת הקדימה וטכנולוגיה כבר כאן אז מדוע לא למנף את הדבר לטובתנו ולטובת העסק שלנו. אני בטוחה שאתה איש מקצוע מעולה בתחומך, אז מדוע לא להודיע על כך בקולי קולות ברשתות החברתיות ולהתחיל להזרים לקוחות לעסק שלך.
בדיוק על בעיה זו ענו רשתות השותפים, הם משווקים עבורך את המוצר/ שירות, כל הפניות מגיעות אליך וכל שנותר לעשות הוא לחזור ללקוחות באופן אישי ופרטי במייל או בנייד ולסגור עסקה. 
אני יכולה להמליץ על רשת שותפים אמינה ומעולה שאני עובדת איתה בלינק כאן, אתה מוזמן להכנס ולהתרשם  
בהצלחה:)
לצפיה ב-'שליחת מיילים פרסומים ללקוחות שנאספו במייל ע"פ חוק הספאם'
שליחת מיילים פרסומים ללקוחות שנאספו במייל ע"פ חוק הספאם
25/09/2018 | 15:38
51

שלום , 
פרסמתי פה לא מזמן הודעה.
יש לי חברת ניקיון משרדים ובניינים בהקמה.
יש לי מאגר של בעלי עסקים ( משרדים פוטנציאליים שאספתי ) דרך האינטרנט באזור שבו אני רוצה לעסוק.
לא מצאתי התייחסות רלוונטית באינטרנט לעניין חוק הספאם ולכן רושם פה.
האם אני יכול ע"פ החוק לשלוח לאותם עסקים פרסום במייל במידה ותהיה להם האפשרות להסיר את עצמם ?

לצפיה ב-'מכירת מוצר פיננסי ברשת(פייסבוק)'
מכירת מוצר פיננסי ברשת(פייסבוק)
15/09/2018 | 02:42
1
70
שלום לכולם, יש לי כמה שאלות ואשמח לעזרה.
אני מתכנן לבנות מוצר פיננסי ולמכור אותו בפייסבוק.
איך בונים חנות וירטואלית? איך מקבלים תשלום? יש אישורים שצריך לקבל?פתיחת תיק?
אם אפשר לעשות שהחנות הוירטואלית תהיה גם בפייסבוק ולא אתר אינטרנט בנפרד.
אשמח להכוונה, להפנייה לאתרי מידע, כתבות בנושא...תודה רבה.

לצפיה ב-'לא מומלץ'
לא מומלץ
09/10/2018 | 22:16
25
האמת שאני לא ממליץ כלל לפתוח חנות וירטואלית ובטח להיעזר בפייסבוק לכך...אתה משקיע את החיים דלך על דף בפייסבוק...ובום יום אחד לא נראה להם וחוסמים אותך!!! עדיף אתר אינטרנט
אם אתה מעוניין שאשלח לך הוכחות לכך או אפילו קורסים שיסבירו את זה זה תלוי בך!
לצפיה ב-'מחפשים עסקים משפחתיים'
מחפשים עסקים משפחתיים
06/09/2018 | 11:36
77
לתכנית טלוויזיה חדשה, אני מחפשת עסקים קטנים (של בני משפחה- אבא ובן, אמא ובת, אחים, גיסות וכו') שישמחו לקבל עזרה. שנמצאים במשבר/ צומת דרכים/ שרוצים לגדול ולהתפתח. שאלות ותשובות- מוזמנים לשלוח הודעה פרטית לפייסבוק- Brenda Azeretzky.
*העסק חייב למנות שני אנשים ומעלה.

תודה וחג שמח :)
לצפיה ב-'רשיון רוכלות'
רשיון רוכלות
05/09/2018 | 19:51
57
אהלן, חדש בעולם העסקים..
התעניינתי ברוכלות (בים, מול קניונים וכו), רוכלות של אביזרים לצורך העניין.
*אציין שאני לא ביל עסק ועובד רגיל תחת משכורת

ברצוני לשאול מה אני צריך כדי לקבל את הרשיון למכור ברוכלות, מא' עד ת'.

נ.ב. אני חדש דנדש בעולם העסקים אז אל תכעסו עליי :)
תודה רבה לעונים!!!

מנהל/ת הפורום

אודות:
שגיא בר לוי, יועץ עסקי משנת 1991, מתמחה בייזום ובפתוח עסקי. במשך השנים ניהל במקביל לעבודתו כעצמאי מספר תפקידים: סמנכ"ל מ.ט.י חיפה ומ.ט.י רעננה, מ"מ מנ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

שגיא בר לוי - מנהל פורום עסקים
מנהל הפורום שגיא בר לוי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו