לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
80518,051 עוקבים אודות עסקים

פורום עסקים

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עסקים

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
גולשים יקרים, אנא הקפידו על שפה תיקנית ולא פוגענית. הפורום הינו מקצועי והתכנים שבו מיועדים לכלל הגולשים. פוסטים שיכללו פרסומים, קידומי מכירות או שפה שאינה הולמת את הפורום, ימחקו.
המשך >>

לצפיה ב-'פטור ממע"מ'
פטור ממע"מ
23/11/2019 | 12:17
14
קראתי כי העוסקים במקצועות חופשיים לא זכאים לפטור ממע"מ.
מה,עסק קטן של שירותי שרטוט מהבית רק בשביל לסגור את החודש וולחסוך קצת.
אז אני מהנדס מוסמך ומחזיק ברישיון במגירה.אני לא עוסק בהנדסה כבר שנים אלא עובד כשרטט נטו.
האם אני עדיין בהגדרה של "עוסק במקצוע חופשי"? אני לא עוסק בזה במישרין ולא מתכנן לתת שירותי הנדסה.
ונוסיף עוד פקטור: נניח שאני אפילו לא חותם על תשריטי אלא משרטט עבור מוסמך אחר שהוא מזמין העבודה/לקוח.
האם זה משנה את הסטטוס שלי?
גם לא מבין את החוק: מענישים אותי כי למדתי והשכלתי ורכשתי מקצוע חופשי?

לצפיה ב-'חנות תבלינים'
חנות תבלינים
06/11/2019 | 19:40
2
23
שלום
יש לי חנות תבלינים שבה אני משקיע באיכות ולכן אני מוכר בקטן זאת אומרת מאה גרם.. כי זה בקופסאות אטומות מאחורי הדלפק כדי לשמור על הטריות והארומה
נתנו לי הצעה חברית להפוך את החנות לשיטת רמי לוי לקנות איכות מנימלית (לא גרועה..) ולמכור בזול ובכמיות יותר גדולות
מה לעשות?
איפה אתם הייתם קונים?
לצפיה ב-'למה אתה מלכלך על רמי לוי '
למה אתה מלכלך על רמי לוי
07/11/2019 | 20:28
1
19
אתה רוצה תביע על הוצאת דיבה ?
לצפיה ב-'ענין של טעם. גם לדעתי האיכות של התבלינים אצלם לא משהו '
ענין של טעם. גם לדעתי האיכות של התבלינים אצלם לא משהו
23/11/2019 | 19:10
5
לצפיה ב-'העברה בנקאית לחול'
העברה בנקאית לחול
18/09/2019 | 09:58
1
46
אני צריך להעביר כסף לחשבון בנק לחו"ל אך הבנק החדש והמוזר שאני איתו (פפר) אינו יכול לבצע העברות לחו"ל, ומצד שני לאן שאני צריך להעביר אפשר רק לחשבון הבנק שלהם ולא דרך אחרת. למישהו יש הצעה איך להעביר להם?
לצפיה ב-'העברה בנקאית לחול'
העברה בנקאית לחול
05/10/2019 | 12:26
22
אני מציע שתבדוק איתם האם הם מוכנים לקבל תשלום באמצעות כרטיס אשראי.
יתכן ויפתיעו ויגידו שכן.
אופציה נוספת היא שיהיה לך חשבון בנק רגיל לא פפר ואז תוכל לעשות העברות בנקאיות לחול באופן חופשי.
לצפיה ב-'עוסק פטור'
עוסק פטור
20/08/2019 | 11:45
1
61
אני פנסיונר והציעו לי עבודה כעצמאי עבודה טלפונית מהבית 8 שעות שבועיות.ואצטרך לתת קבלות.
הרווח אמור להיות בין 2000- ל 3000 שח לחודש
האם אפשר להתחיל חודש חודשיים לראות מה זה ואיך הולך לפני שפותחים תיק במעמ?
איפה קונים קבלות? בכל חנות ציוד משרדי
תודה
לצפיה ב-'תישאל את נותן התשלום '
תישאל את נותן התשלום
21/08/2019 | 22:34
37
אם אפשר לעבוד בצורה כזו 
לצפיה ב-'מאיפה אתם מזמינים פנקסי חשבוניות או קבלות?'
מאיפה אתם מזמינים פנקסי חשבוניות או קבלות?
23/07/2019 | 13:13
3
54
שלום,

בעבר השתמשתי ב"ברווז" אבל ראיתי שהם ירדו משמעותית בשירות.

אני מחפש מקום אמין וזול בשביל להזמין פנקסי קבלות.

על מי תמליצו?

תודה.
לצפיה ב-'בצפת יש בית דפוס בזול '
בצפת יש בית דפוס בזול
21/08/2019 | 22:32
2
13
לצפיה ב-'פנקסי קבלות '
פנקסי קבלות
28/08/2019 | 13:12
17
אני מזמין פנקסי קבלות וצ'קים לתוכנה בקווים הפקות, אחלה מחיר ואחלה שרות.
אני משאיר להם פה הודעה וחוזרים אלי ממש מהר https://www.kavim-yh.co.il/Connect.aspx
לצפיה ב-'פנקסי קבלות '
פנקסי קבלות
28/08/2019 | 13:22
10
אני מזמין פנקסי קבלות וצ'קים לתוכנה בקווים הפקות, אחלה מחיר ואחלה שרות.
אני משאיר להם פה הודעה וחוזרים אלי ממש מהר https://www.kavim-yh.co.il/Connect.aspx
לצפיה ב-'העסקת סטודנט \ משתחרר לעסק'
העסקת סטודנט \ משתחרר לעסק
22/07/2019 | 16:41
6
73
יש לי עסק חדש שקשור לשיווק ברשתות חברתיות.
השירות כולל תקופת ניסיון בת יומיים.
אנשים משאירים את הפרטים באתר, צריך לחזור אליהם, להסביר בדיוק מה הולך להיות ולמה לצפות. כמו כן, בסוף תקופת הניסיון צריך לחזור אליהם שוב, לקבל משוב ולבדוק המשכיות.
אין לי זמן לזה, אני עובד גם כשכיר ויש הרבה לקוחות פוטנציאלים שאני מפסיד עקב כך.
אני מעוניין להעסיק עזרה, סטודנט או משתחרר, העבודה היא מהבית, בזמנם הפנוי (כמובן בשעות שמתאימות לטלמרקטינג). אני מציע שכר לפי כמות שיחות.
השאלה שלי היא מבחינה חוזית, אני מעוניין לעשות את זה כמה שיותר "שחור" שאפשר וכמה שפחות מסובך.
מה אני חייב לספק בעצם? האם יש חוזה מיוחד למקרים כאלה כיוון שלא ממש מדובר במשרה מלאה.
לצפיה ב-'העסקת סטודנט'
העסקת סטודנט
22/07/2019 | 18:17
5
30
היי אסף
חוזה עבודה אינו קשור בהכרח להיקף המשרה. נכון לעשות אותו בעיקר כדי למנוע תקלות (רבות) בדרך ובעיקר כאשר רוצים להיפרד.
איני נכנס לנקודה האם "שחור" או לא, זה עניינך אך מציע כי תגבש מסמך שעוסק בנקודות הבאות:
  1. מה היקף השעות שהעובד נדרש לתת כל יום/חודש
  2. מה רמת השירות שאתה דורש (תוך כמה זמן יענה וכו)
  3. מה התשלום על עבודתו
  4. מה קורה אם הוא לא עומד ביעדים או עובר את יעדים
  5. מנגנון היפרדות- כאן צריך להישען על החוק ולנסח משהו מאוד פשוט: זמן הודעה מוקדמת לפני הפסקת עבודה של כל אחד מהצדדים. יתכן ויהיה לך וגם לעובד, מנגנון פרידה קצר ומהיר יותר מהחובה בחוק (30 יום

לנייר הזה יש תוקף משפטי אך היתרון בו הוא שהכל ברור. בסוף, לך יש עסק ואתה רוצה להיות עסק טוב, איכותי, עם שירות טוב
לצפיה ב-'תנאים סוציאליים'
תנאים סוציאליים
22/07/2019 | 19:35
4
21

תודה רבה על התגובה,

מה לגבי תנאים סוציאליים?
אני יכול להגיד שאני מחפש פרילאנסר וכתוצאה מכך לא לשלם תנאים סוציאליים?
האם צריך חוזה מיוחד לכך?
לצפיה ב-'ישלך 2 אפשריות '
ישלך 2 אפשריות
22/07/2019 | 19:46
2
23
1. להעסיק שכיר . ואז דבר ראשון צריך שיהייה לו ביטוח לאומי . יפצע יקרה לו משהוא
פנסיה לחסוך לו . ועוד
לו תיתן לו את זה אתה מיסתבך . ליפעמים . ידרוש מימך אחרי זה . אפילו אם בחוזה תיתכתוב שהוא ויתר . כי החוק לצידו

או יותר פשוט . שיפתח עוסק פטור ויתן לך קבלה .
אגב את פתחתה תיקים ברשיות ?
לצפיה ב-'זה בעיה'
זה בעיה
22/07/2019 | 20:31
1
17

לבקש מסטודנט או ממשתחרר בן 21 לפתוח עוסק פטור, נכון?

לי יש עוסק פטור, כן.

האפשרות השנייה היא באמת ללכת לכיוון פרילאנסר אבל אז המחיר כבר קופץ...
לצפיה ב-'העסקת סטודנט'
העסקת סטודנט
22/07/2019 | 21:49
12
אל תהיה בטוב שזו בעיה, יש הרבה חבר'ה צעירים עם רצון להרוויח ואף עוסקים פטורים במקביל להיותם סטודנטים כדרך לצבור הכנסות במספר עבודות ללא תלות במעביד

לצפיה ב-'העסקת סטודנט'
העסקת סטודנט
22/07/2019 | 21:43
11
הפתרון הטוב ביותר הוא סטודנט או כל צעיר עם מחשבות על עתיד טוב שיפתח "עוסק פטור". כך למעשה תסדיר את נושא התשלום מול פרילנסר ללא יחסי עובד מעביד. העסקת עובד במתכונת של שכיר במשרה חלקית דורשת באמת מענה גם לתנאים. מאמין כי ברשת קיים מידע רב ומקווה כי גם חברי הפורום הבקיאים בדיני עבודה יוכלו לתרום את חלקם
לצפיה ב-'הערכת שווי עסק עצמאי העובד מהבית'
הערכת שווי עסק עצמאי העובד מהבית
13/07/2019 | 21:07
2
76
שלום רב
האם אפשר לקבל הערכת שווי עסק העובד מהבית, על סמך דו"ח רואה חשבון הכנסות והוצאות לשנת מס .
מצורף קובץ
בתודה
אשמח לקבל הצעת מחיר גם בפרטי .
לצפיה ב-'הערכת שווי עסק'
הערכת שווי עסק
14/07/2019 | 19:14
36
היי
אשמח לסייע לך בחיבור נכון ואיכותי,אך צריך מס טלפון
לצפיה ב-'הערכת שווי עסק'
הערכת שווי עסק
21/11/2019 | 00:41
4
שלום רב,
עסק טוב הינו הגוף המוביל מזה 17 שנה למכירת עסקים.
תוכל לקבל מידע על מה שביקשת בעמוד עסקים למכירה כל מה שרצית לדעת וגם בעמוד 
במידה ותרצה עבודה יסודית ורצינית תוכל לפנות בפרטי או באתר
לצפיה ב-'מחפשת פתרון לעסק שלי'
מחפשת פתרון לעסק שלי
09/07/2019 | 10:30
2
84
שלום, יש לי עסק של בדיקת מתחרים לעסקים, כל פעם אני אוספת מידע על עסקים מתחרים ומעבירה ללקוח שלי. עם הזמן הצטברה לי כמות ענקית של דפים ותמונות והתחלתי כבר להעביר חלק מהמידע של הלוקחות הישנים מהמשרד לבית. מה אתם עושים עם כל הניירת שלכם?
לצפיה ב-'המון מידע בעסק'
המון מידע בעסק
14/07/2019 | 19:12
35
היי
יש היום מספר מערכות ניהול עסק (מוכרות היטב במשרדי עו"ד ורו"ח) המסייעות בתיעוד ומיון מידע לרשת.
מציע כי תבררי בכיוון הזה אפילו אצל חברים עורכי דין ורואי חשבון.
אין ספק כי כמות המידע המצטברת היא עצומה- יש לזה מענה ברשת (ענן)
לצפיה ב-'ארכיב'
ארכיב
23/09/2019 | 09:21
12
שירותי ארכיב זה הפתרון שאת מחפשת
לצפיה ב-'פאב במרכז תל אביב'
פאב במרכז תל אביב
08/07/2019 | 18:51
1
47
אהלן,
יש לי עסק - פאב במרכז תל אביב שנה וחצי כבר,
לאחרונה כיבוי אש ביקשו ממני לעבור את מכון התקנים.
לא תהיה בעיה לעבור את הביקורת, אך כיבוי אש לא נותנים לי לעבוד עד שהביקורת תגיע (בין חודש לשלושה חודשים).
האם מותר להם לדרוש דבר שכזה?
לסגור עסק שעובד כהלכה וממלא את כל דרישותיהם?
והאם יש להם אופציה להוציא אישור זמני עד שהביקורת תגיע?
לצפיה ב-'כיבוי האש ורישיו העסק'
כיבוי האש ורישיו העסק
14/07/2019 | 19:09
27
היי תום, איני בקיא בהליך האישור ואשמח אם גולשים נוספים יגיבו. 
אני לא חושב שצריך לסגור עסק על זה ואני ממש לא בטוח שאתה בדרך לשם.
אני מציע שתתמקד בפעולות שאתה יכול לעשות: פניה בכתב/טלפון בכדי לקדם את הביקורת, פנייה לגוף העוסק ברישוי העסקים בעיר ובקשת סיוע ממנו כבעל עסק שיוזם ולא ממתין. תתעד כל פעילות כדשו ואני מקווה כי הביקור תגיע מהר ותעבור בהצלחה
לצפיה ב-'אז מה המחיר? – זווית נוספת להתבוננות על תמחור'
אז מה המחיר? – זווית נוספת להתבוננות על תמחור
16/05/2019 | 16:03
1
139

"תגיד, מה המחיר?"
"יקר לי!"
"אצלו זול יותר"

אלה הן דוגמאות למספר אמירות מאוד נפוצות שאנו גם משתמשים בהן וגם מתמודדים איתן כבעלי עסק. אז איך מתמחרים?

זו הצעתי:

נקודת המוצא: תמחור שירותים שונה מתמחור מוצרים. כאשר התמחור משקף מפעל יצרני או חברה המעסיקה עובדים, נכנסים למרכיב התמחור נתונים נוספים. אחוזי הרווח הנדרשים הם עולם ומלואו שחלקו קשור לשווקים שונים (לדוגמה מסעדנות) ולעוד מרכיבים.

מעל לכל אלה, ישנם שלושה כללים, בסדר הזה המרכיבים תמחור נכון.

1. כמה את/ה חושב/ת שאת/ה שווה? - אמירה זו אינה באה מהמקום הזול של הביטוי "כמה אני שווה" אלא בדיוק הפוך. היא אינה עוסקת ביהירות והתנשאות ולא בביטחון עצמי מופרז. אני מניח אותה כאן כמרכיב הראשון במעלה היות וכאן הקושי הרב ביותר של רבים מבעלי העסקים הקטנים בפרט. כאשר אדם מסוגל לענות על השאלה הזו, יהיה לו קל יותר להתקדם. כי מי שחושב שהוא שווה מעט, יקבל מעט.
  2. מחירי השוק - חובה מקצועית להכיר את מחירי השוק בו פועל העסק, בכל תחום. בכל תחום עיסוק יש טווח מחירים שמורכב ממשתנים רבים כמו מגוון המוצרים ואיכותם, קהל יעד, גיאוגרפיה, תחרות ועוד. לאחר שהתמודדנו עם סעיף 1, רק אז אנו צריכים לקבוע את המחיר ביחס למחירי השוק. היכן אנו רוצים להיות היום והיכן בעתיד.
  3. מטרת התמחור: הכלל הראשון הוא שיש מחירון. בעל/ת העסק קבע/ה מה המחיר לכל שירות או מוצר. אך יש מעבר לכך. לעתים המחיר משקף כוונה לחדור לשוק מסויים, קהל יעד, גיאוגרפיה חדשה ואז מחירו יהיה שונה, יתכן נמוך ויתכן גם גבוה מהמחירון. יש הנחות, הן חלק לגיטימי במסחר אך אני מציע שהנחות יתנו תחת העקרונות של שני הסעיפים הקודמים. לעתים , על מנת לחדור לפלח שוק מסוים או בכדי להטמיע שירות או מוצר חדש יקבע מחיר (הנחה על רכישה ראשונה או על כמות) בכדי להחדיר את המוצר/שירות לשוק הרלוונטי.

השורות התחתונות – תמחור מוצר או שירות מורכב גם משיקולים טכניים של עלות מול רווח, אך האתגר הגדול של בעלי העסקים אינו שם אלא במתח בין מחירי השוק, כמה אני חושב שאני שווה ומה היעדים הכלכליים שלי. השילוב בין שלושת המרכיבים שצוינו במאמר זה, יאפשר איזון.

עמי ויסברג- מאמן אישי ועסקי

לצפיה ב-'אים כול בעלי העסקים '
אים כול בעלי העסקים
17/06/2019 | 11:25
35
יעשו מה שצויין בכתוב . היגענו להתחלה לתחרות .
לצפיה ב-'שאלךה בנושא הלוואה'
שאלךה בנושא הלוואה
15/05/2019 | 23:12
3
148
באופן אישי אני ממש נגד הלוואות.
אבל עקב ירידה בהכנסות אני שוקל לקחת הלוואה בסדר גודל של 150 אלף שקלים כדי לתת חמצן לעסק לעוד מספר חודשים. אבל אני לא בטוח שזה מה שיציל את העסק אני ממש מקווה שכן.
הבנק מוכן ןתת לי ברבית קצת גבוהה לטעמי 7% + פריים אבל אני מרגיש שזו טעות ועדעף לסגור את העסק וזהו.

יש מודל לקבל החלטות בנושא? יש לך מקומות מומלצים לקבלת הלוואה?

העסק הוא טמבוריה קטנה ושירותי נלווים לתושבי השכונה והסביבה . מבלי להסגיר פרטים שכונה קטנה בעיר במרכז הארץ.

לצפיה ב-'שאלה בנושא הלוואה'
שאלה בנושא הלוואה
16/05/2019 | 07:11
83
היי, תודה על פנייתך
הלוואה יכולה להיות פתרון טוב אך היא צריכה להיות חלק מתהליך חשיבה ולא רק בכדי להזרים חמצן לעסק.
לפני שלוקחים את ההלאווה צריך לחשוב בשביל מה אני לוקח אותה ומה יקרה בעוד חודשיים. 
ציינת שיש ירידה בהכנסות- צריך לנתח את זה, להבין מה זה אומר על העתיד של העסק.
אכן יש מודלים לקבלת החלטות ואשמח להשיב לך בפרטי או בשיחת טלפון בכדי לשמור על פרטיותך 
בנק טוב? כולם ישמחו לתת לך הלוואה, כי תצטרך להחזיר אותה...
לצפיה ב-'11 * , תשלח אליי מסר, ואולי הרעיון שאתן לך יועיל.'
11 * , תשלח אליי מסר, ואולי הרעיון שאתן לך יועיל.
08/06/2019 | 16:11
29
לצפיה ב-'בהמשך להלוואה לעסק'
בהמשך להלוואה לעסק
04/08/2019 | 09:02
19
כדאי ללכת על משכנתא לעסק?(אפשרות מצורפת) יש דבר כזה? אנחנו ממש בתחילת הדרך ורוכשים מבנה קטן, בגודל של דירת חדר..איזה סוג הלוואה כדאי לקחת במקרה כזה? כזו שמיועדת באופן ספציפי להקמת עסק? 
לצפיה ב-'חברת סליקת אשראי מומלצת'
חברת סליקת אשראי מומלצת
14/05/2019 | 05:31
2
49
שלום לכולם. 
פתחתי מועדון גלישה קטן לא מזמן , ואני מחפש חברה טובה לסליקת אשראי , ראיתי שיש לא מעט בשוק. אני קצת מבולבל , האם יש מישהו שיכול להמליץ על חברה מסויימת שנותנת מחירים הוגנים לשירות טוב ? תודה. 
לצפיה ב-'חברה לסליקת אשראי'
חברה לסליקת אשראי
14/05/2019 | 18:17
53
היי אופיר
אכן יש מספר חברות ושירותים, ישנן מספר אפליקציות
ההמלצה שלי לשלב מספר כלים, כך זה מקל על הגבייה בכל דרכי התשלום
אני עובד עם אפליקצית "משולם" - ידידותית מאוד לנושא סליקת האשראי ועוד ומזומן באמצעות ביט, כמובן שיש עוד מגוון אפשרויות
המון הצלחה!
לצפיה ב-'סליקת כרטיס אשראי'
סליקת כרטיס אשראי
06/08/2019 | 12:20
23
אני אישית אוהבת לעבוד עם פלאפיי https://www.pelepay.co.il/
לצפיה ב-'איך מתאוששים משינוי מבנה עסקי?'
איך מתאוששים משינוי מבנה עסקי?
28/04/2019 | 13:42
1
98
אחרי מספר שנים בהם היה לי שותף בחברה לבניית אתרי אינטרנט ופיתוח אפליקציות. החליט השותף שהוא רוצה שינוי מקצועי ולא מעוניין להמשיך עם העסק.
מסיבות מובנות הוא רוצה להמשיך לקבל תשלום על החלק שלו (הוא מוכן להצטמצם באחוזים) והשאלה היא לכמה הוא אמור לרדת?
בנוסף הוא היה אחראי על הפיךתוח הטכנלוגי תחום שאין לי הבנה בו. אני חושש שזה הולך למוטט את העסק.

כרגע אני מבולבל בין הרצון שלו להמשיך לקבלת חלק מההכנסות לעומת רווחיות נמוכה שיש לנו בעסק ומקביל ה"חור" המקצועי שנפער בחברה שמבוססת על מכירת טכנולוגיות לעסקים.
אשמח לשמוע את דעתך בנושא איך מיישבים מחלוקת כזו? איך נמנעים ממשפטים - כי אין לי מושג איך הולכים לשלם לו? ומה אני עושה אחרי 11 שנים של עבודה משותפ]ת פתאום לבד?
לצפיה ב-'איך מתאוששים משינוי מבנה בעסק'
איך מתאוששים משינוי מבנה בעסק
12/05/2019 | 16:42
49
שלום בני, ראשית, צר לי כי לקח זמן להשיב לך, אעשה את המיטב לענות לך
אני מזהה שני תהליכים שצריך לטפל בהם בנפרד ומשם להתקדם.
האחד, הוא יישוב המחלוקת בינכם. מהפניה שלך לא ניתן להבין עד הסוף את טיב היחסים בינכם הן בפן האישי האישי והן העסקי. אחת הדרכים ליישב את הסכסוך בניכם היא תהליך של גישור.

תהליך הגישור יכול לסייע לך גם לפרק את הקשר העסקי בינכם בצורה נכונה ומעט נזק וגם לנתב את העסק לצעד הבא- לאן אתה רוצה שהעסק יגיע
לצפיה ב-'מציאת מידע ועזרה'
מציאת מידע ועזרה
21/04/2019 | 20:32
2
87
שלום,
הייתי שמח לדמוע את דעתכם ואולי גם לקבל סוג של הכוונה.
אני מנהל טכנולוגי בחברה שפיתחה פלטפורמה דיגיטלית המאפשרת לבעלי עסקים לקבל אשראי חוץ בנקאי והכל בצורה דיגיטלית.
המנגנונים שעומדים במערכת מאפשרים לקבל מידע ראשוני (רשם החברות וכדומה) אך הייתי שמח לדעת האם אתם מכירים מאגרים (שאני לא מוצא) בו ניתן לאשרר כי הבנאדם שממלא את הפרטים הוא האדם הנכון.
נניח למשל  truecaller הוא נחמד אבל כיצד אני יכול לבדוק שיש עסק מאחורי הקלעים - לא בהכרח רישום ברשם החברות

אשמח להכוונה,

לצפיה ב-'לשאלתך'
לשאלתך
23/04/2019 | 10:33
33
שלום משה, איני מכיר מאגרים כאלה, בוא ניתן הזדמנות לחברי הפורום להגיב ואולי יוכלו לסייע לך

לצפיה ב-'מאגר מידע לצרכי אשראי בנקאי'
מאגר מידע לצרכי אשראי בנקאי
28/04/2019 | 12:21
26
עד כמה שאני יודע יש מאגר מידע בנקאי חדש, אבל ההרשאות ניתנו לשלוש חברות בלבד תצטרכו לעבוד קשה על מנת לקבל אישור למאגר. מעבר לכך אין מאגר מסודר עם מידע על אזרחים.
מה שלרוב עושים לשם וידוא פרטים - יש אלגוריתם פשוט לניתוח ת.ז ולראות שהיא מהימנה.
נתן להריץ פינג על כתובת האימייל על מנת לוודא שהיא פעילה.
ובסיום התהליך - שליחת SMS עם קוד כדי לראות אם יש מענה בצד השני.
מקווה שעזרתי :)
לצפיה ב-'אחרי החגים!'
אחרי החגים!
15/04/2019 | 12:39
2
55
שלום לחברות וחברי הפורום
ראשית, מנצל את הבמה לאחל לכולכם חג פסח שמח, חג של חירות אישית וחירות עסקית.
כיצד אתם מתמודדים עם החגים וכיצד זה משפיע על פעילות העסק?
טיפים יתקבלו בברכה
דילמות? ברצון רב, אשיב עליהן
לצפיה ב-'חג שמח... '
חג שמח...
15/04/2019 | 16:10
1
19
החגים האלו הם חודשים קשים ממש הורגים את העבודה בחודשים שלפני החג( בניית אתרים)/ החודש גם היו הבחירות שגרמו לי הוצאה כבדה בפרסום והתעניינות נמוכה של לקוחות.
איך היית ממליץ להתמודד עם התקופות האלו? יש לנו את פסח, ראש השנה ןגם חודש אוגוסט לא להיט...
לצפיה ב-'אחרי החגים!'
אחרי החגים!
16/04/2019 | 06:37
18
שלום גל
ההמלצה שלי היא לתכנן. חגי ישראל ויתר החופשות ידועים מראש.
לדוגמה, המשפט "ביולי-אוגוסט אין עבודה" הוא משפט מוכר אצל עצמאים
אבל אנחנו יודעים שהם בדרך, לא ככה?
אני ממליץ לבצע פירוק לאחור. אם אתה יודע מה היקף ההכנסות החודשי שאתה רוצה לייצר, נדרש מאיתנו להאיץ פעולות בתקופות בהן שיא העבודה וכך לדאוג לרצף הכנסות. כלומר, גם אם תהיה מעט עבודה ביולי ואוגוסט, יש לך יכולת להשפיע על מאי ויוני שיהיו מלאי פעילות עסקית והכנסות בהתאם
לצפיה ב-'מה מטריד את בעל/ת העסק?'
מה מטריד את בעל/ת העסק?
01/04/2019 | 17:28
6
100
שלום לחברות וחברי הפורום, אני מנהל את הפורום מזה חודש.
אשמח מאוד לראות אתכם פעילים, אני מתחייב לעורר דיונים מעניינים, לתת המון מניסיוני ולסייע ככל הניתן
אז אני שאלה: - מה הנושא שהכי מטריד אתכם בפעילות העסקית שלכם?

לצפיה ב-'מה מטריד'
מה מטריד
04/04/2019 | 12:38
5
64
מה שמטריד אותי שעסקים קטנים במדינה שלנו לא מצליחם להתרומם. אתה צריך גב כלכלי מטורף כדי להצעיד את העסק שלך קדימה. 
איך אפשר ללא יותר מדי עלויות לקדם את העסק?
לצפיה ב-'צריך זכייה בלוטו '
צריך זכייה בלוטו
04/04/2019 | 14:32
2
52
תנסה את זה 
לצפיה ב-'מה מטריד אותך בעסק?'
מה מטריד אותך בעסק?
06/04/2019 | 19:33
1
58
קרמר, דווקא אתה?
סטטיסטית זה לא נראה פתרון טוב לעסק מצליח, לבנות על המזל.
מה ניסיונך מלמד?
לצפיה ב-'חשבתי שתענה לו אתה'
חשבתי שתענה לו אתה
06/04/2019 | 23:10
41
הרי אתה יועץ 
אני עניתי סתם תשובה לשאלת קרש 
לצפיה ב-'מה מטריד אותך בעסק?'
מה מטריד אותך בעסק?
10/04/2019 | 16:30
1
41
היי יוסי, צר לי כי לקח זמן להשיב.
ראשית, אני מאוד מסכים כי לעסקים הקטנים לא קל להתקיים ולהחזיק מעמד
הדרך שלי לענות לך היא כפולה, ראשית, להציע לך לבדוק מול עסק מצליח, מה גרם לו להצליח? איך הוא הצליח להוביל את העסק (בכל תחום) להצלחה, צמיחה ורווחים. אם תתמקד באלו שהצליחו, תוכל ללמוד טוב יותר. זה לא אומר שאין מה ללמוד מטעויות של אחרים, אך אני מעדיף ללמוד מהצלחות של אחרים.
לגבי קידום העסק: 
יש כמה נתונים שחסרים לי כמו: איזה סוג של עסק? מי קהל היעד?
לצפיה ב-'מעניין איך בודקים ?'
מעניין איך בודקים ?
10/04/2019 | 20:59
37
מול עסק מצליח??? מה בודקים ואיך בודקים
ליפני 55 שנה . שאלתי כמה בעלי עסקים שאלות 
הם בכו לי בדמעות תנין . שהם במינוס בבנק . ושהם רק בהפסדים
אז את מי שואלים ? 

לצפיה ב-'בירור לגבי חברת investmart'
בירור לגבי חברת investmart
01/04/2019 | 09:26
1
62
שלום
מישהוא או מישהיא שמעו על החברה investmart? יש המלצות?
תודה
יוני
לצפיה ב-'לשאלתך'
לשאלתך
01/04/2019 | 17:26
48
היי יוני, איני מכיר את החברה
ראיתי כי היא עוסקת בהשקעות (את זה אתה בטח יודע)
אני לא בטוח שזה מקום לקבל חוות דעת על השקעות
המון הצלחה
לצפיה ב-'מי צריך לבוא למי? הלקוח לעסק או העסק ללקוח? '
מי צריך לבוא למי? הלקוח לעסק או העסק ללקוח?
20/03/2019 | 10:45
9
77
מה דעתכם? מי צריך לבוא למי?
יש לנו עסק, עם מוצרים ושירותים, מבחינתכם, מי בא למי?
מה האחריות שלנו?
אשמח אם תשתפו ודוגמאות יתקבלו בברכה
חג פורים שמח

לצפיה ב-'מי בא למי'
מי בא למי
25/03/2019 | 10:35
3
57
אחלה  שאלה, דו צדדי לדעתי 
העסק צריך לגרות את הלקוח להגיע אליו כלומר אם השקעת בעסק והמוצרים שלך טובים יותר, המחירים שלך טובים והיחס שלך ללקוח טוב אז במילא יגיעו הלקוחות.
כלומר תשקיע= תקבל
לצפיה ב-'מי בא למי?'
מי בא למי?
25/03/2019 | 14:30
2
23
ואם עשיתי את כל מה שכתבת, גם פתחתי את החנות בבוקר, זה אורמ שיבואו הרבה אליי ולא אל המתחרה? מה זה אומר "לגרות" את הלקוח?

לצפיה ב-'מי בא למי'
מי בא למי
25/03/2019 | 15:33
1
19
לפתוח את החנות עדיין לא עשית כלום . ציינתי בתשובתי שחשוב ראשית כל להשקיע בעסק מבחינת הצע גדול , מחירים טובים , ויחס אישי ללקוח. תדע למקסם אותו אלייך אז הוא לא יילך למתחרים. 
לגרות את הלקוח זה אומר להציע לו אולי את אותם דברים שיש למתחרה שלך אבל בעצם עיצוב החנות , המחיר הטוב, היחס שתתן לו  יגרום לו לבוא אלייך ולהביא איתו את החברים שלו
לצפיה ב-'מי בא למי?'
מי בא למי?
25/03/2019 | 15:40
20
תודה נתי! אני בהחלט מסכים
גישתי העסקית היא כזו: לעולם, בעל העסק בא אל הלקוח.
בכדי לקיים עסק בצורה רווחית ותקינה עלינו להפנים את המסר.
מה זה אומר "העסק בא אל הלקוח" ? - זה אומר כי אנחנו חייבים להיות בתנועה, לנקוט יוזמה. שיווק הוא "הליכה אל הלקוח" , פרסום נכון הוא הךליכה אל הלקוח. הוגנות ושירות טוב, לא כי חייבים, כח מבינים שאני (העסק) בא אל הלקוח, קריטיים להצלחה עסקית. זו הסיבה כי גם חברות הענק הקמעוניות לדוגמה, ממשיכות להשקיע הון עתק בשיווק. 
מה התובנה- השיחה החשובה שמתקיימת אצל רבים מאיתנו על היקף ההשקעות בעסק, צריכה להתנהל גם תחת התובנה שאם "אשב" ואמתין ללקוח שהוא יבוא- הוא לא יבוא...
לצפיה ב-'כול מה שכתבתם '
כול מה שכתבתם
01/04/2019 | 16:34
4
30
עושים כול העסקים 
אצל כול העסקים המחירים זולים. השרות מעולה 
כך שהעניין הוא תייקו .
מה שמשנה בין העסקים . זה המיקום שלו . 
גם כמה כסף מזומן יש לעסק 
כי היבואן יש לו 4 מחירים לאותו מוצר . 
תלוי איך משלם. מזמן . אשראי. כמה קונה מאותו דגם 
היבואן שלי . מוכר קנה 10 ממירים. תקבל אחד חינם .
כך שהמחיר הסופי מישתנה .
אני שמעתי בעל עסק גדו מדבר בטלפון . עונה למנהלת בית ספר . 
אנחנו לא שולחים הצעות מחיר . רוצה? תבאי לכאן ותיקני .
גם שליחת הצעות מחיר זה תורה שלמה . למה רוצים הצעות מחיר ?
כי יש להצעות מחיר מטרות שונות אצל הלקוח. 1. להראות לביטוח כמה שווה האנטנה שנפלה . יקבל פיצוי לא יזמין אחרת 
לכן הצעת מחיר עולה כסף . תזמין המחיר בתוך ההצעה 

לצפיה ב-'תגובתך'
תגובתך
01/04/2019 | 17:23
3
23
תודה על תגובה ועל המעורבות
לצפיה ב-'רק כאשר אתה מקבל '
רק כאשר אתה מקבל
02/04/2019 | 13:54
2
23
בלעדיות על מוצר מסויים . מהיבואן בישוב שלך 
אתה יכול להרביץ מחיר . אחרת אתה עובד על רווח מימימום 
לצפיה ב-'תגובתך'
תגובתך
02/04/2019 | 14:52
1
20
ואיך זה עובד כאשר אתה נותן שירותים?
(עו"ד, מאמן, יועצים ועוד מקצועות)
לצפיה ב-'נותן שרותים ? '
נותן שרותים ?
04/04/2019 | 15:06
17
כל שרות שונה מחברו . אין כלל קבוע לנותני שרותים . מה שטוב לאחד שונה למישנהו .וגם תלוי בעונה . היום יש ביקוש למוצר . אחרי שנה אין ביקוש . יש דגם חדש . ניתקעתה עים מלאי  מת .
בחיפה יבואן למוצרי אלקטרוניקה  . ניתקע עם מלאי ישן . יצר בין החניות ביקוש מדומה . ומכר את רוב המלאי . בטריק . שהיגיע למישטרה העניין . של רמאות 
אהל מכר את רוב המלאי . 
כך שאין כללים . ומי שלא יודע לבד . לימכור את עצמו . שילך להיות שכיר 
לצפיה ב-'ליווי עסקי'
ליווי עסקי
12/03/2019 | 09:41
1
65
אהלן,
 יש לי עסק של  מעבדת מחשבים. + מכירה ,נתקל לאחרונה בירידה במסחר  להערכתי בעקבות החנויות המקוונות כולל אתרים בחו"ל שאין לי יכולת להתחרות במחירים שלהם. 
שאלתיכיצד פיתוח עסקי יכול לגרום לעסק שלי לנסוק?
לצפיה ב-'פיתוח עסקי'
פיתוח עסקי
12/03/2019 | 15:08
41
אהלן שוקי
המושג "פיתוח עסקי" מרמז כי אנחנו תמיד צריכים להתפתח ולייצר התחדשות בעסק.
הפיתוח העסקי עוסק ביעדים, בדיוק המוצרים והשירותים, בזהוי הזדמניות, במערך השיווק המתאים וגיבוש אסטרטגיות נוספת לעסק.
תהליך כזה, בהחלט יכול לסייע לך להתמודד עם התחרות הרבה
לצפיה ב-'יועצים ומאמנים עסקיים'
יועצים ומאמנים עסקיים
04/03/2019 | 15:59
14
100
היי, השוק מוצף ביועצים ומאמנים עסקיים, איך בוחרים נכון?
ובכלל, מדוע צריך?
לצפיה ב-'יועץ או מאמן עסקי'
יועץ או מאמן עסקי
04/03/2019 | 16:21
4
142
היי, תודה על השאלה
ראשית אשיב על מדוע צריך.
אוהב להשתמש במושג "האדם השלישי". האדם השלישי הוא אדם נייטרלי מלא אמפטיה מחד, אך ללא הזדהות מאידך. הוא אינו מעורב ריגשית ויכול לסייע לנו בצורה טובה, לעיתם רבות, יותר טוב מהקרובים אלינו.
יועץ או מאמן הם סוג של "האדם השלישי" עבורנו. מסייעים מקצועית מחד, אך אינם מעורבים רגשית בתהליך ויכולים לומר את האמת מאידך. לתפיסתי, יש הבדל מהותי בים שני התהליכים.
איך בוחרים? - קודם כל חשוב להבין את ההבדל (בצורה כללית מאוד) ביו יועץ למאמן. יועץ הוא איש מקצוע (כמובן גם אשת מקצוע) שיודע לתת לי עצה מקצועית מה לעשות ואיך נכון לעשות. תפקידו של המאמן הוא לתת כלים פקרטיים שבאמצעותם אני מסוגל לקבל את ההחלטות הנכונות לי מתוך ביטחון עצמי וחוסן מנטלי גבוה (חלק מההתפתות האישית בתהליך האימון).
ואם הבנו מה אנחנו מחפשים, יועץ או מאמן, ההמלצה שלי להיפגש עם מי שהגענו אליו.
יש לבדוק ומותר לשאול ולבקש, היכן הוסמך המאמן/המאמנת ומה הרקע.
עדיף כמובן ע"ב המלצות של חברות וחברים שהתנסו והיו מרוצים אך כמובן גם באופן ספונטני של חיפוש באינטרנט ועוד.

לצפיה ב-'תודה !'
תודה !
05/03/2019 | 14:01
3
34
האמת שאני קורא הרבה ספרים בנושא.. היום אנחנו חיים בעולם שבו לכל אחד יש מאמן אישי, הייתי רוצה לדעת מה מבדיל אותך מהשאר? חוויות או סיפורים מיוחדים של אנשים שיצא לך לעבוד איתם על קשיים מסוימים. שוב, אני לא יודע אם אני ארחיב את הדעת שלי בנושא מעבר לקריאת ספרים, אבל יש לי תחושה שאתה יודע על מה אתה מדבר. אני עם עסק חדש עכשיו ובזמן הפנוי שלי אני יודע שאני צריך בעיקר לעבוד על עצמי בשביל שדברים יקרו. 
יועץ או מאמן עסקי
05/03/2019 | 14:23
2
38
איזו שאלה!!! תודה
אגיד לך מה מייחד אותי. ראשית, אני מתמחה בגמילה מדחיינות. בעולם האימון אני מוכר כד"ר לדחיינות (איני באמת רופא). באמצעות הכלים, הניסיון הרב וסביר להניח האישיות שלי, אני מצליח להוביל אנשים להיגמל מהדחיינות במקומות שקשה להם לקבל החלטות. מה זה קשור לעסק? המון
אנחנו לא מבצעים פעולות שיווק, כי אנחנו חוששים לא להצליח שם (פייסבוק,אינסטרגם,נטוורקינג ועוד)
אנחנו לא מעלים מחירים, כי אולי לא יבואו אליי.
לא מעבירים הרצאה, כי אולי לא ירשמו ועוד.
אספר לך משהו מהתקופה האחרונה. 
אני מלווה מזה כשנה בעלים ומנכ"ל של חברה מאוד מצליחה בתחומה, חברה שהוא הקים בעשר אצבעותיו והגיע למקום נפלא. אחד הדברים שעבדנו אליהם בתחילת הדרך היא המסוגלות שלו לקלוט סמנכ"ל כספים. "אני לא סומך על אף אחד שיגע לי בכסף" ככה אמר. תהליך של אימון אישי איפשר לאיש לעבור מחשש לצמיחה. מדחיינות שבלמה את התפתחות העסק לתנועה וצמיחה עסקית

לצפיה ב-'דחיינות זה סיפור חיינו '
דחיינות זה סיפור חיינו
06/03/2019 | 11:43
1
50
הלוואי וכולם היו יכולים להיגמל מזה. :) 
אני זוכר שבשנותי הצעירות יותר דווקא נמנעתי מדחיינות (כלומר היה לי סף מסוים שלא הייתי עובר) ועם השנים הפכתי דחיין יותר ויותר ואותו סף הטשטש. לכולם זה קורה הפוך, לא? 

לצפיה ב-'דחיינות בעסק'
דחיינות בעסק
06/03/2019 | 17:22
230
ראשית, בוא נהיה הגונים. כולנו דחיינים. כל אחת ואחד במקום אחר בנסיבות שונות ובתקופות שונות. יש כאלה שדחיינים בצעירותם ואקטביים ומקבלי החלטות בבגרותם ולהיפך. אנחנו דחיינים כי אנחנו מפחדים.
אחת הסיבות לדחיינות בבגרותנו היא ניסיון החיים שלנו. ניסיון זה, יש בו יתרונות רבים, אך הוא מכיל גם את הכשלונות שלנו או של אחרים הקורבים לנו. ואז, שצריך להחליט על משהו, לעתים הפחד מכישלון הוא שמוביל לדחיינות
לצפיה ב-'יועצים ומאמנים '
יועצים ומאמנים
08/03/2019 | 15:21
8
50
אים היועצים כאלה חכמים. שמסוגלים להדריך אותך איך לעשות הרבה כסף . 
אז הם היו פותחים לבד עסק לעצמם . ועושים הרבה כסף לעצמם
ולא מספרים את סודות המיקצוע לאחרים . נכון ? 
מכיר מיקרה של בחור .שהייה לו ידע . אבל לא הייה לו כסף לעסק 
פנה לחבר בו ניפתח עסק . מהרווחים אחזיר לך יותר מאוחר חציא מההשקע .
החבר הסכים הישקיע . ואחרי 30 שנה . שנהם יושבים טוב מאוד על עסק משגש 
אים אתה לא מסוגל לבד להקים עסק . כול היועצים זה חרטה לפי דעתי 

יועץ או מאמן עסקי
08/03/2019 | 17:26
7
40
תודה לך על התגובה
ראשית, אני בעל עסק. עסק מצליח אגב...
בחרתי לתת מניסיוני לאחרים, לא מרגיש שמישהו שקיבל ממני עצה טובה "גנב" לי  משהו?
איך זה אצלך? איך בעסק שלך?
האם במקצוע שלך אתה מרגיש שכאשר אתה עוזר למישהו, הוא ישתמש בזה לרעתך?
לצפיה ב-'יועץ לא עוזר !'
יועץ לא עוזר !
08/03/2019 | 22:29
1
45
מורה לא עוזר לתלמיד בכיתה 
מורה מלמד את הילד לחיים חדשים  ומצליחים .
אים אתה בעל עסק נינח חשמלאי . ומיעץ לחשמלאי איך עושים כסף מחשמלאות 
באזור מגורך. בטוח שתפסיד עבודת חשמל . ואף חשמלאי לא יסביר את תורת השיווק . כי זה יפגע בו . כול בעלי המיקצוע טוענים שהם הטובים ביותר . והאחרים לא משהוא . 
אני תמיד קיבלתי עיצות אחיטופל מזרים. ותמיד עשיתי הפוך . אני עצמאי מישנת 1959 . כן 59. כבר בכיתה ז' מכרתי חוברות בכיתה . מעולם לא הייתי שכיר .
כול היועצים למינהם. אם ידעו את סודות המיסחר. מיזמן היו פותחים עסק לעצמם משגשג . אבל יש פרירים. שמאמינים בהם. ומשלמים להם. להיות בעל עסק צריך להיוולד כזה .יש לי 2 בנות . אחת בעלת עסק משגשג . ויכולה לימכור קרח לאסקמוסים. השנייה סתם אקרת בית טובה 
שבת שלום 
יועץ או מאמן עסקי
09/03/2019 | 06:23
26
ראשית, אני מכבד את דעתך ומעריך את ניסיונך רב השנים.
שנית, אני חושב שאנחנו צריכים לסדר את המושג "יועץ" ואש יתכן ותוכל להביט על הנושא מעט שונה.
יש יועצים מצויינים, אמינים והגונים בתחומים רבים בחיים.
יועץ משכנתאות, יועץ עסקי, יועץ משפטי, יועץ זוגי ועוד. רבים מהם, למדו, הוכשרו, וצברו ניסיון לפני שעסקו בכך. בחלק מהמקצועות נדרשת הסמכה ארוכה.
אני מסכים כי קיימים גם "יועצי אחיטופל" אך זה לא הדיון שמתקיים כאן.
נוכל להמשיך את הדיון בתנאי שתדע לכבד בעלי מקצוע אחרים, כפי שאני מכבד אותך

לצפיה ב-'יצא לי להתקשר כמה פעמים לעסק '
יצא לי להתקשר כמה פעמים לעסק
08/03/2019 | 22:47
4
37
ושאלתי כמה עולה מוצר X שהם מוכרים .מה ענו לי ?
לא מוסרים מחיר בטלפון ! למה ענו כך ?.. כי חשבו שאני בעל עסק שימכור את המוצר יותר בזול מהם
פעם היתקשרתי ל2 עסקים שאלתי .  אם יש לכם את הדגם הזה שהם מפרסמים במלאי . שלא אגיע לעסק סתם . ענו לי תבוא לכאן נגיד לך . למה ענו כך ? כי אם אין ישכנעו אותי למוצר אחר 
סוחר לסוחר זאב . כל וחומר בעזרת תורת השיווק .
שבת שלום 
יועץ או מאמן עסקי
09/03/2019 | 06:25
3
26
אתה מעלה כאן נקודה חשובה מאוד -תחרות והוגנות.
כיום, התחרות בכל תחום גדולה בעשרות מונים מלפני שנים.
יחד עם זאת, תמיד היתה תחרות, תמיד היו אנשים לא הוגנים ותמיד, אבל תמיד - היום בעלי מקצוע טובים, הגונים וישרים
איך אתה התמודדת עם התחרות מול קולגות?
איך שמרת על עסק רווחי ומצליח?
נשמח ללמוד ממך
לצפיה ב-'אני עסקתי בהתקנת צלחות לוויין /אנטנות'
אני עסקתי בהתקנת צלחות לוויין /אנטנות
09/03/2019 | 09:41
2
34
שזה תחום שכול מי שיש לו פלייר ביד . עסק בזה . במיוחד הבניי דודים שלנו 
שיש להם "פטור" מתשלום מיסים . והמחירים שלהם מאוד נמוכים . ואני הייתי עוסק מורשה . 
איך עסקתי בזה בהצלחה? צורת שיווק מתוחקמת , ופירסום בכול  ספרי דפי זהב המודפסים .בתקציב של 15 אלף ש"ח בשנה . לדוגמה :
פירסמתי ב30 ספרים של דפי זהב בכול הישובים . התקנת צלחות . בכול ספר של הישוב שלו כתבתי כתובת פיקטיוית . בספר צפת שדרות ירושלים 4 . באשדוד . רחוב בני ברית 4 . כול לקוח חשב שאני מהישוב שלו . הוא חייג מס' טלפון 180022996 . כך שלא ידע מאיפו אני . השיחות היגיעו אלי לחיפה . ונתתי שרות /ואחריות בכול הארץ . כמובן גם שיכנוע טוב על הלקוח שאני הטוב ביותר . עסקתי גם באנפים אחרים בהצלחה . היום צלחות עבר זמנו. אני פנסיונר . 
הקש בגוגל הטכנאי קרמר . וראה את העבר שלי המפואר . ללא יעוץ וולא מאמן 
היועץ היחידי שהייה לי זה . אישתי שבילבלה לי את המוח . שכמובן לא שמעתי בקולה . 

יועץ או מאמן עסקי
09/03/2019 | 10:35
1
32
סיפור מעניין ומרשים על איך התמודדת כבעל עסק עם תחרות ושוק רווי בבעלי מקצוע.
היום התקופה שונה, מהפכת המידע שהתחוללה (ועדיין מתחוללת) בעשרים שנים אחרונות (בעיקר האינטרנט, לאחר מכן הרשתות החברתיות והסלולר שהפך למחשב נייד) הפכו לאתגר עצום לבעלי מקצוע מכל התחומים.
אני חולק עלייך כי "יועץ" הוא שם קוד למישהו שאינו הגון וסתם נותן עצה.

יועץ הוא איש מקצוע, עפ"י רוב, בעל השכלה וידע מתאימים וקיימים יועצים רבים איכותיים מאוד. מציע לך ללמוד לכבד אותם בדיוק כפי שציפית שיתייחסו אלייך.
יועץ הוא בעל עסק לגיטימי.
האם כולם טובים והגונים? כנראה שלא, בדיוק כמו טכנאי שנותן שירות גרוע, נעלם, לא מתקן כמו שצריך, מרמה ועוד.
יש בעלי מקצוע טובים ויש פחות.
אני מציע לשכפל הצלחות, ללמוד מהטובים

לצפיה ב-'האם לדעתך מאמן עסקי גם צריך להיות אקדמאי?'
האם לדעתך מאמן עסקי גם צריך להיות אקדמאי?
15/04/2019 | 15:54
17
יש לי וויכוח בנושא עם השותף. הוא אומר שזה לא משנה ואני דווקא מעדיף יועץ שלמד את התחום באקדמיה. ויש לו ניסיון בייעוץ בחברה גדולה.
אבל האם אני זה באמת מדד לבחירה? או שאני קצת מגזים בדרישות?

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ