לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
77697,769 עוקבים אודות עסקים

פורום עסקים

ברוכים הבאים וברוכות הבאות לפורום עסקים. מטרת הפורום היא לאפשר לכולנו דיון פתוח ומכבד על מגוון נושאים שמאפיינים את הפעילות העסקית שלנו. תוכלו להעלות כאן לדיון שאלות ונושאים הקשורים לאסטרטגיות של העסק, לתפעול והניהול השוטף, לאתגרי השיווק והמכירה והכי חשוב- אנחנו, בעלי העסק, האדם שבעסק. התמודדות שלנו עם הדחיינות, עם התחרות, עם הלקוחות ועוד

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עסקים

ברוכים הבאים וברוכות הבאות לפורום עסקים. מטרת הפורום היא לאפשר לכולנו דיון פתוח ומכבד על מגוון נושאים שמאפיינים את הפעילות העסקית שלנו. תוכלו להעלות כאן לדיון שאלות ונושאים הקשורים לאסטרטגיות של העסק, לתפעול והניהול השוטף, לאתגרי השיווק והמכירה והכי חשוב- אנחנו, בעלי העסק, האדם שבעסק. התמודדות שלנו עם הדחיינות, עם התחרות, עם הלקוחות ועוד

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
גולשים יקרים, אנא הקפידו על שפה תיקנית ולא פוגענית. הפורום הינו מקצועי והתכנים שבו מיועדים לכלל הגולשים. פוסטים שיכללו פרסומים, קידומי מכירות או שפה שאינה הולמת את הפורום, ימחקו.
המשך >>

לצפיה ב-'ליווי עסקי'
ליווי עסקי
12/03/2019 | 09:41
1
15
אהלן,
 יש לי עסק של  מעבדת מחשבים. + מכירה ,נתקל לאחרונה בירידה במסחר  להערכתי בעקבות החנויות המקוונות כולל אתרים בחו"ל שאין לי יכולת להתחרות במחירים שלהם. 
שאלתיכיצד פיתוח עסקי יכול לגרום לעסק שלי לנסוק?
לצפיה ב-'פיתוח עסקי'
פיתוח עסקי
( לעמוד שלי בתפוז )
12/03/2019 | 15:08
10
אהלן שוקי
המושג "פיתוח עסקי" מרמז כי אנחנו תמיד צריכים להתפתח ולייצר התחדשות בעסק.
הפיתוח העסקי עוסק ביעדים, בדיוק המוצרים והשירותים, בזהוי הזדמניות, במערך השיווק המתאים וגיבוש אסטרטגיות נוספת לעסק.
תהליך כזה, בהחלט יכול לסייע לך להתמודד עם התחרות הרבה
לצפיה ב-'יועצים ומאמנים עסקיים'
יועצים ומאמנים עסקיים
04/03/2019 | 15:59
13
49
היי, השוק מוצף ביועצים ומאמנים עסקיים, איך בוחרים נכון?
ובכלל, מדוע צריך?
לצפיה ב-'יועץ או מאמן עסקי'
יועץ או מאמן עסקי
( לעמוד שלי בתפוז )
04/03/2019 | 16:21
4
28
היי, תודה על השאלה
ראשית אשיב על מדוע צריך.
אוהב להשתמש במושג "האדם השלישי". האדם השלישי הוא אדם נייטרלי מלא אמפטיה מחד, אך ללא הזדהות מאידך. הוא אינו מעורב ריגשית ויכול לסייע לנו בצורה טובה, לעיתם רבות, יותר טוב מהקרובים אלינו.
יועץ או מאמן הם סוג של "האדם השלישי" עבורנו. מסייעים מקצועית מחד, אך אינם מעורבים רגשית בתהליך ויכולים לומר את האמת מאידך. לתפיסתי, יש הבדל מהותי בים שני התהליכים.
איך בוחרים? - קודם כל חשוב להבין את ההבדל (בצורה כללית מאוד) ביו יועץ למאמן. יועץ הוא איש מקצוע (כמובן גם אשת מקצוע) שיודע לתת לי עצה מקצועית מה לעשות ואיך נכון לעשות. תפקידו של המאמן הוא לתת כלים פקרטיים שבאמצעותם אני מסוגל לקבל את ההחלטות הנכונות לי מתוך ביטחון עצמי וחוסן מנטלי גבוה (חלק מההתפתות האישית בתהליך האימון).
ואם הבנו מה אנחנו מחפשים, יועץ או מאמן, ההמלצה שלי להיפגש עם מי שהגענו אליו.
יש לבדוק ומותר לשאול ולבקש, היכן הוסמך המאמן/המאמנת ומה הרקע.
עדיף כמובן ע"ב המלצות של חברות וחברים שהתנסו והיו מרוצים אך כמובן גם באופן ספונטני של חיפוש באינטרנט ועוד.

לצפיה ב-'תודה !'
תודה !
05/03/2019 | 14:01
3
20
האמת שאני קורא הרבה ספרים בנושא.. היום אנחנו חיים בעולם שבו לכל אחד יש מאמן אישי, הייתי רוצה לדעת מה מבדיל אותך מהשאר? חוויות או סיפורים מיוחדים של אנשים שיצא לך לעבוד איתם על קשיים מסוימים. שוב, אני לא יודע אם אני ארחיב את הדעת שלי בנושא מעבר לקריאת ספרים, אבל יש לי תחושה שאתה יודע על מה אתה מדבר. אני עם עסק חדש עכשיו ובזמן הפנוי שלי אני יודע שאני צריך בעיקר לעבוד על עצמי בשביל שדברים יקרו. 
יועץ או מאמן עסקי
( לעמוד שלי בתפוז )
05/03/2019 | 14:23
2
20
איזו שאלה!!! תודה
אגיד לך מה מייחד אותי. ראשית, אני מתמחה בגמילה מדחיינות. בעולם האימון אני מוכר כד"ר לדחיינות (איני באמת רופא). באמצעות הכלים, הניסיון הרב וסביר להניח האישיות שלי, אני מצליח להוביל אנשים להיגמל מהדחיינות במקומות שקשה להם לקבל החלטות. מה זה קשור לעסק? המון
אנחנו לא מבצעים פעולות שיווק, כי אנחנו חוששים לא להצליח שם (פייסבוק,אינסטרגם,נטוורקינג ועוד)
אנחנו לא מעלים מחירים, כי אולי לא יבואו אליי.
לא מעבירים הרצאה, כי אולי לא ירשמו ועוד.
אספר לך משהו מהתקופה האחרונה. 
אני מלווה מזה כשנה בעלים ומנכ"ל של חברה מאוד מצליחה בתחומה, חברה שהוא הקים בעשר אצבעותיו והגיע למקום נפלא. אחד הדברים שעבדנו אליהם בתחילת הדרך היא המסוגלות שלו לקלוט סמנכ"ל כספים. "אני לא סומך על אף אחד שיגע לי בכסף" ככה אמר. תהליך של אימון אישי איפשר לאיש לעבור מחשש לצמיחה. מדחיינות שבלמה את התפתחות העסק לתנועה וצמיחה עסקית

לצפיה ב-'דחיינות זה סיפור חיינו '
דחיינות זה סיפור חיינו
06/03/2019 | 11:43
1
27
הלוואי וכולם היו יכולים להיגמל מזה. :) 
אני זוכר שבשנותי הצעירות יותר דווקא נמנעתי מדחיינות (כלומר היה לי סף מסוים שלא הייתי עובר) ועם השנים הפכתי דחיין יותר ויותר ואותו סף הטשטש. לכולם זה קורה הפוך, לא? 

לצפיה ב-'דחיינות בעסק'
דחיינות בעסק
( לעמוד שלי בתפוז )
06/03/2019 | 17:22
195
ראשית, בוא נהיה הגונים. כולנו דחיינים. כל אחת ואחד במקום אחר בנסיבות שונות ובתקופות שונות. יש כאלה שדחיינים בצעירותם ואקטביים ומקבלי החלטות בבגרותם ולהיפך. אנחנו דחיינים כי אנחנו מפחדים.
אחת הסיבות לדחיינות בבגרותנו היא ניסיון החיים שלנו. ניסיון זה, יש בו יתרונות רבים, אך הוא מכיל גם את הכשלונות שלנו או של אחרים הקורבים לנו. ואז, שצריך להחליט על משהו, לעתים הפחד מכישלון הוא שמוביל לדחיינות
לצפיה ב-'יועצים ומאמנים '
יועצים ומאמנים
08/03/2019 | 15:21
7
25
אים היועצים כאלה חכמים. שמסוגלים להדריך אותך איך לעשות הרבה כסף . 
אז הם היו פותחים לבד עסק לעצמם . ועושים הרבה כסף לעצמם
ולא מספרים את סודות המיקצוע לאחרים . נכון ? 
מכיר מיקרה של בחור .שהייה לו ידע . אבל לא הייה לו כסף לעסק 
פנה לחבר בו ניפתח עסק . מהרווחים אחזיר לך יותר מאוחר חציא מההשקע .
החבר הסכים הישקיע . ואחרי 30 שנה . שנהם יושבים טוב מאוד על עסק משגש 
אים אתה לא מסוגל לבד להקים עסק . כול היועצים זה חרטה לפי דעתי 

יועץ או מאמן עסקי
( לעמוד שלי בתפוז )
08/03/2019 | 17:26
6
21
תודה לך על התגובה
ראשית, אני בעל עסק. עסק מצליח אגב...
בחרתי לתת מניסיוני לאחרים, לא מרגיש שמישהו שקיבל ממני עצה טובה "גנב" לי  משהו?
איך זה אצלך? איך בעסק שלך?
האם במקצוע שלך אתה מרגיש שכאשר אתה עוזר למישהו, הוא ישתמש בזה לרעתך?
לצפיה ב-'יועץ לא עוזר !'
יועץ לא עוזר !
08/03/2019 | 22:29
1
18
מורה לא עוזר לתלמיד בכיתה 
מורה מלמד את הילד לחיים חדשים  ומצליחים .
אים אתה בעל עסק נינח חשמלאי . ומיעץ לחשמלאי איך עושים כסף מחשמלאות 
באזור מגורך. בטוח שתפסיד עבודת חשמל . ואף חשמלאי לא יסביר את תורת השיווק . כי זה יפגע בו . כול בעלי המיקצוע טוענים שהם הטובים ביותר . והאחרים לא משהוא . 
אני תמיד קיבלתי עיצות אחיטופל מזרים. ותמיד עשיתי הפוך . אני עצמאי מישנת 1959 . כן 59. כבר בכיתה ז' מכרתי חוברות בכיתה . מעולם לא הייתי שכיר .
כול היועצים למינהם. אם ידעו את סודות המיסחר. מיזמן היו פותחים עסק לעצמם משגשג . אבל יש פרירים. שמאמינים בהם. ומשלמים להם. להיות בעל עסק צריך להיוולד כזה .יש לי 2 בנות . אחת בעלת עסק משגשג . ויכולה לימכור קרח לאסקמוסים. השנייה סתם אקרת בית טובה 
שבת שלום 
יועץ או מאמן עסקי
( לעמוד שלי בתפוז )
09/03/2019 | 06:23
8
ראשית, אני מכבד את דעתך ומעריך את ניסיונך רב השנים.
שנית, אני חושב שאנחנו צריכים לסדר את המושג "יועץ" ואש יתכן ותוכל להביט על הנושא מעט שונה.
יש יועצים מצויינים, אמינים והגונים בתחומים רבים בחיים.
יועץ משכנתאות, יועץ עסקי, יועץ משפטי, יועץ זוגי ועוד. רבים מהם, למדו, הוכשרו, וצברו ניסיון לפני שעסקו בכך. בחלק מהמקצועות נדרשת הסמכה ארוכה.
אני מסכים כי קיימים גם "יועצי אחיטופל" אך זה לא הדיון שמתקיים כאן.
נוכל להמשיך את הדיון בתנאי שתדע לכבד בעלי מקצוע אחרים, כפי שאני מכבד אותך

לצפיה ב-'יצא לי להתקשר כמה פעמים לעסק '
יצא לי להתקשר כמה פעמים לעסק
08/03/2019 | 22:47
3
12
ושאלתי כמה עולה מוצר X שהם מוכרים .מה ענו לי ?
לא מוסרים מחיר בטלפון ! למה ענו כך ?.. כי חשבו שאני בעל עסק שימכור את המוצר יותר בזול מהם
פעם היתקשרתי ל2 עסקים שאלתי .  אם יש לכם את הדגם הזה שהם מפרסמים במלאי . שלא אגיע לעסק סתם . ענו לי תבוא לכאן נגיד לך . למה ענו כך ? כי אם אין ישכנעו אותי למוצר אחר 
סוחר לסוחר זאב . כל וחומר בעזרת תורת השיווק .
שבת שלום 
יועץ או מאמן עסקי
( לעמוד שלי בתפוז )
09/03/2019 | 06:25
2
10
אתה מעלה כאן נקודה חשובה מאוד -תחרות והוגנות.
כיום, התחרות בכל תחום גדולה בעשרות מונים מלפני שנים.
יחד עם זאת, תמיד היתה תחרות, תמיד היו אנשים לא הוגנים ותמיד, אבל תמיד - היום בעלי מקצוע טובים, הגונים וישרים
איך אתה התמודדת עם התחרות מול קולגות?
איך שמרת על עסק רווחי ומצליח?
נשמח ללמוד ממך
לצפיה ב-'אני עסקתי בהתקנת צלחות לוויין /אנטנות'
אני עסקתי בהתקנת צלחות לוויין /אנטנות
09/03/2019 | 09:41
1
16
שזה תחום שכול מי שיש לו פלייר ביד . עסק בזה . במיוחד הבניי דודים שלנו 
שיש להם "פטור" מתשלום מיסים . והמחירים שלהם מאוד נמוכים . ואני הייתי עוסק מורשה . 
איך עסקתי בזה בהצלחה? צורת שיווק מתוחקמת , ופירסום בכול  ספרי דפי זהב המודפסים .בתקציב של 15 אלף ש"ח בשנה . לדוגמה :
פירסמתי ב30 ספרים של דפי זהב בכול הישובים . התקנת צלחות . בכול ספר של הישוב שלו כתבתי כתובת פיקטיוית . בספר צפת שדרות ירושלים 4 . באשדוד . רחוב בני ברית 4 . כול לקוח חשב שאני מהישוב שלו . הוא חייג מס' טלפון 180022996 . כך שלא ידע מאיפו אני . השיחות היגיעו אלי לחיפה . ונתתי שרות /ואחריות בכול הארץ . כמובן גם שיכנוע טוב על הלקוח שאני הטוב ביותר . עסקתי גם באנפים אחרים בהצלחה . היום צלחות עבר זמנו. אני פנסיונר . 
הקש בגוגל הטכנאי קרמר . וראה את העבר שלי המפואר . ללא יעוץ וולא מאמן 
היועץ היחידי שהייה לי זה . אישתי שבילבלה לי את המוח . שכמובן לא שמעתי בקולה . 

יועץ או מאמן עסקי
( לעמוד שלי בתפוז )
09/03/2019 | 10:35
18
סיפור מעניין ומרשים על איך התמודדת כבעל עסק עם תחרות ושוק רווי בבעלי מקצוע.
היום התקופה שונה, מהפכת המידע שהתחוללה (ועדיין מתחוללת) בעשרים שנים אחרונות (בעיקר האינטרנט, לאחר מכן הרשתות החברתיות והסלולר שהפך למחשב נייד) הפכו לאתגר עצום לבעלי מקצוע מכל התחומים.
אני חולק עלייך כי "יועץ" הוא שם קוד למישהו שאינו הגון וסתם נותן עצה.

יועץ הוא איש מקצוע, עפ"י רוב, בעל השכלה וידע מתאימים וקיימים יועצים רבים איכותיים מאוד. מציע לך ללמוד לכבד אותם בדיוק כפי שציפית שיתייחסו אלייך.
יועץ הוא בעל עסק לגיטימי.
האם כולם טובים והגונים? כנראה שלא, בדיוק כמו טכנאי שנותן שירות גרוע, נעלם, לא מתקן כמו שצריך, מרמה ועוד.
יש בעלי מקצוע טובים ויש פחות.
אני מציע לשכפל הצלחות, ללמוד מהטובים

לצפיה ב-'גמילה מדחיינות'
גמילה מדחיינות
04/03/2019 | 15:49
3
42
היי,
 יש לי עסק לעיצוב הבית  עובד לא רע אבל  הראש כל הזמן מלא ברעיונות לקדם.
 הבנתי שאתה מטפל בנושא דחיינות,.יש לי בעיה, כל דבר שאני חושב, יוזם , רואה למרחוק בסופו של דבר מתפוגג כי מעבר לראיה הראשונית והרצון להתחיל  פתאום אני נסוג, מקבל רגליים קרות ודוחה לפעם אחרת. האם יש אפשרות טיפול בנושא? 
לצפיה ב-'דחיינות בעסק'
דחיינות בעסק
( לעמוד שלי בתפוז )
04/03/2019 | 16:25
2
26
שלום שי, ראשית, שמח לשמוע שהעסק מצליח
אכן, אני חוקר ולומד את נושא הדחיינות בכלל ודחיינות עסקית ומשמעויתה בפרט. יש דרך לטפל בדחיינות. 
באופן כללי, אנחנו דוחים כי משהו מפחיד אותנו
תן דוגמה למשהו/רעיון שעלה לך, מה היתה התכנית ומדוע ביטלת את הפעולה הספציפית הזו?
לצפיה ב-'דחיינות בעסק'
דחיינות בעסק
05/03/2019 | 09:50
1
22
תודה על תשובתך המהירה, אספר לך ,עיקר המוצרים שיש היום בחנות הם אקססוריז לבית. חשבתי להוסיף וילונות, בדי ריפוד אך אני חושש שהחברות הגדולות שמתעסקות בתחום יבלעו אותי ואני אכנס להוצאה גדולה שלא תביא את הרווח המיוחל.
 אני בסך הכך עסק פרטי ולא רשת וכפי שציינתי עובד לא רע אבל המטרה כמובן להגדיל הכנסות  ולהתפתח (בעצם ככה כולם צומחים לא?)
אבל, הפחד מזה שלא יצליח ואכנס להוצאות גבוהות ללא תמורה מרתיע אותי ואני נסוג לאחור
לצפיה ב-'דחיינות בעסק'
דחיינות בעסק
( לעמוד שלי בתפוז )
05/03/2019 | 14:12
20
נתחיל מהסוף. 
שים לב, אתה מציין כי העסק הוא עסק מצליח. כלומר, בעבר קיבלת החלטות שהובילו להקמת העסק. מן הסתם לאורך הזמן קיבלת המון החלטות שחלקן הביא גם הצלחה. אני לומד מזה שכאשר אתה מחליט, משהו קורה. עפ"י רוב, משהו טוב.

התחרות מול רשתות גדולות מובנת ומוכרת גם במקצועות נוספים. 
אז מה עושים? נסה לאתר את המוצר (האחד מבין רשימת התוספות) שאתה מזהה כי יהיה לך יתרון יחסי הן בעלותו וברווח המכירה והן בתהליך החדרתו לשוק.
וילונות או בדי ריפוד? היכן אתה מרגיש יותר בטחון לקבל החלטה?

לסיכום: בכל החלטה אנחנו משלבים בין התהליך הרציונאלי - מה הרווח מהכנסת המוצר, לבין התהליך האמוציונאלי - הבטחון העצמי לקבל את ההחלטה לעשות זאת.
לצפיה ב-'הקמת עסק'
הקמת עסק
03/03/2019 | 14:06
1
33
שלום למנהל הפורום ובהצלחה.
 אני מומחה בתחום הנדלן עברתי קורס של תיווך וסיימתי בהצלחה. במשך כשנתיים עבדתי כשכיר ועכשיו אני מעוניין להקים עסק עצמאי בתחום.
 שאלתי איך מקימים עסק? מה חשוב לדעת לפני? האם יש צורך בגב כלכלי חזק לפני?
אשמח לתשובתך
לצפיה ב-'הקמת עסק'
הקמת עסק
( לעמוד שלי בתפוז )
03/03/2019 | 15:53
29

שלום רונן, תודה על הברכות ותודה על הפניה.
הקמת עסק קשורה למספר מרכיבים שצריך לדעת עליהם. ראשית, הגדרת הייעוד והמטרות של העסק- מדוע אתה מקים אותו? בהנחה שכבר ענית לעצמך על השאלה (ואתה מוזמן לענות אם יש לבטים) אז נחלק את התשובה לשניים-
העניין הפורמלי- פתיחת עסק כדין מול רשויות המס- החלק הפשוט.
"הקמת" העסק -ייעוד, קהל יעד, מהם המוצרים והשירותים, שיווק ועוד.
"גב כלכלי חזק" תלוי בסוג העסק, היקף ההשקעה הראשונית הנדרשת ועוד

לצפיה ב-'מהי הצלחה בעסקים?'
מהי הצלחה בעסקים?
27/02/2019 | 13:22
1
42
שלום למנהל הפורום החדש, 
ראשית ברוכים הבאים, שנית הייתי מעוניין לדעת מהי הצלחה בעסקים עבורך?

תודה 
לצפיה ב-'הצלחה בעסקים'
הצלחה בעסקים
( לעמוד שלי בתפוז )
27/02/2019 | 16:50
30
שלום רשף ותודה על הברכות
הצלחה היא הגדרה מאוד סובייטיבית. כל אחת ואחד מגדיר זאת אחרת.
הצלחה עסקית מורכבת ממגוון נושאים, אתמקד בשניים.

הראשון - ביחס ליעד שהוגדר ע"י בעל/ת העסק. זה יכול תהיות יעד של הכנסות, היקף לקוחות, היקף שירותים ועוד.
השני- שהעסק בצמיחה. יש בו התפתחות כל הזמן ואינו רק עסק "חי"
לצפיה ב-' כניסת מנהל חדש לפורום '
כניסת מנהל חדש לפורום
27/02/2019 | 11:23
21
אנו מברכים את עמי ויסברג עם כניסתו לניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה והנאה בתפקיד.
המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים
לצפיה ב-' פרישת מנהל הפורום '
פרישת מנהל הפורום
27/02/2019 | 11:22
25
אנו מודים לשגיא בר לוי על תקופת ניהול בפורום ומאחלים לו הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל
המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים
לצפיה ב-'מחפשת יעוץ פיננסי לעסק עצמאי קטן בתחום הספורט '
מחפשת יעוץ פיננסי לעסק עצמאי קטן בתחום הספורט
05/02/2019 | 19:06
57
לצפיה ב-'אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים'
אירוח בנושא הוספת מרפסות בבתים משותפים
08/01/2019 | 10:08
21

ביום ג', 15.1, בשעות 20:00-22:30, נארח בפורום תמ"א 38 את מר עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים.

על האירוח

הוספת מרפסות בבתים משותפים באמצעות בניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום.

על המתארח

עידו גרינברג, מנכ״ל חברת נירים, בעל ידע עשיר וניסיון של למעלה מ- 10 שנים בתחום הבנייה, בדגש על עבודות פלדה מיוחדות.
מוביל בהצלחה ובמקצועיות את חברת נירים המתמחה בבניה בטכנולוגיה מתקדמת הכוללת עבודות מיוחדות בפלדה, תוספות בניה, הוספת מרפסות למבנים קיימים, עבודות גמר, חשמל, שימור ושיקום, והכל בתהליך קצר ומקצועי המבטיח תוצאה איכותית ואחריות לאורך שנים רבות.
לחברה לקוחות רבים וניסיון רב בבנייה במבנים קיימים, מגדלים ומבנים ציבוריים בכל רחבי הארץ, והיא מובילה בבניית קונסטרוקציית פלדה עם למעלה מ-500 מרפסות בשנה.
כחלק מחזונה לספק מענה איכותי ומקיף לכל אורך הדרך - תוכלו למצוא בחברה מחלקת רישוי ותכנון, הנדסה, תפעול, ביצוע ושירות לקוחות. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'דרוש/ה עורך/ת לשון'
דרוש/ה עורך/ת לשון
31/12/2018 | 11:54
30

דרוש/ה עורך/ת לשון
דרישות התפקיד:
בוגר/ת לימודי עריכה לשונית.
בעל/ת תואר אקדמי.
בעל/ת ניסיון של לפחות חמש שנים בעריכת לשון.
בעל/ת יכולת מוכחת הן של עריכת תוכן והן של כתיבה יצירתית.
העבודה בתנאי פרילנס. תנאים טובים למתאימים.
קורות חיים למייל: 47milim@gmail.com
רק פניות מתאימות ייענו.

לצפיה ב-'ללכת אחרי הסיפוק האישי או אחרי הרציונל?'
ללכת אחרי הסיפוק האישי או אחרי הרציונל?
27/12/2018 | 10:27
38
היי, אני בן 31 בעל עסק לצילום. אני עובד כפרילנסר
עברתי למרכז הארץ בשביל להתפתח בתחום. בפועל כבר כמעט שנה אני ללא עבודה מסודרת, כל חודש די מפסיד כסף. וההוצאות עולות על ההכנסות
כרגע הגעתי לצומת דרכים. ההזדמנויות שהצבתי בפניי הם כאלה
1. להתחיל לעבוד בחנות צילום משרה חלקית ולהתערבב בתחום אבל מצד שני אין בזה כל כך כסף וזה לא בוסט שימנף אותי כלכלית. 
2. למצוא עבודה חלקית/מלאה באבטחה. עבדתי בעבר כמאבטח בכיר ויש לי אפשרות לחזור לתפקידים כאלה ואחרים.
3. חוזר להורים תקופה בשביל להתייצב אחרי השנה הזו, ולמנף את העסק עם עבודה חלקית/מלאה מהצד.

מה לדעתכם עלי לעשות ?
תודה ויום נעים
לצפיה ב-'אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס'
אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס
07/12/2018 | 14:55
13

ביום ה', בתאריך 13/12/18, בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את נדב טסלר, מנהל המוצר באגף השיווק של מנורה מבטחים פנסיה וגמל

על האירוח

החל משנת 2017 חייבים עצמאים לבצע הפקדות לחיסכון הפנסיוני. מעבר לחובה החוקית, הפקדות אלו מזכות אותם בהטבות במס. במסגרת האירוח נדון בסוגיות פנסיוניות לקראת תום שנת המס ונעלה טיפים והמלצות.

על המתארח

נדב טסלר, מנהל המוצר במנורה מבטחים, מרצה במכללת נתניה ובעל הבלוג פנסיוני, להבין את הפנסיה. יענה על שאלותיכם בנושא החיסכון הפנסיוני, הערכות להפקדות במסגרת פנסיית חובה לשכירים ועצמאים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:22
7
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'מפגש נטוורקינג עסקים קטנים'
מפגש נטוורקינג עסקים קטנים
28/11/2018 | 08:32
1
64
שלום חברים,
לכל מי שמעוניין, מתוכננים להתקיים מפגשים באיזור הצפון ואיזור ת"א

על המעוניינים להשתתף לפנות בפרטי

המשך יום נפלא
לצפיה ב-'כן. רק בעיה קטנה '
כן. רק בעיה קטנה
28/11/2018 | 10:50
39
אי אפשר לפנות בפרטי למשתמש זמני 
לצפיה ב-'דוח שנתי לחברה מוקפאת '
דוח שנתי לחברה מוקפאת
26/11/2018 | 10:21
1
46
שלום יש לי חברה לא בפעילות כשנה כמה אני צריך לשלם דו״ח שנתי לחברה ללא פעילות? מתי זמן השידור המקובל?  (עבור שנת 2018)
לצפיה ב-'חברה לא פעילה.'
חברה לא פעילה.
03/03/2019 | 21:06
4
יש מספר ענינים - 
  1. האם לחברה יש רואה חשבון?
  2. האם דווחו דיווחים חודשיים/דו חודשיים?
  3. האם היו לחברה הכנסות במהלך השנה?
כמובן שיש ענינים נוספים.
בעקרון דוחות שנתיים לשנת 2018 יש להגיש עד 5/2019 אך ניתן לקבל ארכות ובמקרים מסויימים ניתן להגיש עד 3/20120.

לצפיה ב-'נטוורקינג לבעלי עסקים קטנים'
נטוורקינג לבעלי עסקים קטנים
25/11/2018 | 18:25
1
59
מתכנן פגישת נטוורקינג לבעלי עסקים קטנים מחר בבוקר בת"א

פרטים בפרטי
לצפיה ב-'יאיר בירן'
יאיר בירן
19/12/2018 | 01:24
13
יאיר בירן
חשוב לעשות נטוורקינג לעסקים
יאיר בירן
לצפיה ב-'שאלה ספציפית למישהו שלמד מנהל עסקים\כלכלה '
שאלה ספציפית למישהו שלמד מנהל עסקים\כלכלה
22/11/2018 | 00:46
42
נניח למשל שיש קבוצה שנקראת "חברה בעמ" והחברה הזאת מחזיקה 3 תחנות רדיו נפרדות תחתיה כנכסים שלה, והקבוצה מוחזקת ע"י 2 אנשי עסקים שלאחד מהם יש רוב באחזקות 60% והשני 40%, האם זה אפשרי לקנות את אחת התחנות מהחברה (פשוט לקנות נכס מחברה משותפת ע"י בעלי מניות פרטיות)? צריך להקים חברה ולהעביר אליה את התחנה בתשלום בצורה של העברת מניות או מזומן לבעלים כדי להעביר אותה לחברה אחרת או שזה אסור?, האם חייב לקנות את "חברה בעמ" או אחוזי בעלות עליה כדי להחזיק בתחנת הרדיו ביחד עם שאר התחנות, האם יש הבדל אם "חברה בעמ" מחזיקה תחתה עוד חברה שמחזיקה את תחנות הרדיו מבחינת היכולת לרכוש תחנה? תודה מראש.
לצפיה ב-'מספר העובדים בחברה מסויימת'
מספר העובדים בחברה מסויימת
11/11/2018 | 11:38
40
שלום,
לצורך משפטי, אני מעוניין לדעת כמה עובדים מעסיקה חברה בע"מ, חברה מסויימת.
היכן אפשר לברר זאת? או האם יש גוף שממנו אפשר לקבל את המידע הזה?
לצפיה ב-'קניית עוקבים לאינסטגרם ולייקים לתמונות'
קניית עוקבים לאינסטגרם ולייקים לתמונות
07/11/2018 | 14:11
4
61
הייוש
מישהו\י מכירים אתר תוכנה לקניית עוקבים ולייקים לתמונות ולפייסבוק כל הדברים האלה? אבל אתר טוב והכי חשוב ואמייןן?
לצפיה ב-'ממש ממש לא מומלץ לקנות עוקבים לייקים. כל הפרסום היום בפייסבו'
ממש ממש לא מומלץ לקנות עוקבים לייקים. כל הפרסום היום בפייסבו
13/11/2018 | 14:15
43
ובאינסטגרם מסתמך על קהל העוקבים והפרמטרים שלו. צבירת קהל לא רלוונטי וקנוי יפגע לך בתוצאות הפרסום וזה פשוט ב-ז-ב-ו-ז   כ-ס-ף!!
תחסוך מעצמך את הטרחה ותמצא משווק טוב שיכול לעזור לך להגיע לקהל היעד שלך
לצפיה ב-'קניית עוקבים ולייקים - האמת'
קניית עוקבים ולייקים - האמת
13/11/2018 | 18:53
54
היי,
אגיע לעיקר: לאינסטגרם יש אלגוריתם שיודע לזהות האם הלייקים והעוקבים שלך אמיתיים. מעבר לזה, החברות היום שימכרו לך לייקים ועוקבים יהיו לא רלוונטים בשבילך - לרוב ממשתמשים ללא תמונת פרופיל או בכלל פעילות בחשבון. ברגע שאינטגרם מזהה את ההתנהגות הזו (שרוב העוקבים והלייקים שלך הם מזוייפים), הוא נותן לך "Shadow Ban" - שזה בעצם גורם (מאחורי הקלעים) לכך שהפוסטים שלך לא יוצגו לעוקבים שלך (גם לאמיתיים), ובכלל לא תופיעי בExplorer. 
מה שאת כן יכולה לעשות זה להשתמש בבוט שיעזור לך לעשות אוטומציה (פעילות אוטומטית) וכך יעזור לך לנהל את החשבון בפשטות - שימי לב גם כאן במידה ולא משתמשים בהגדרות נכונות עלולים להיחסם 
לצפיה ב-'PopU'
PopU
07/12/2018 | 19:50
1
14
תוכנת  PopU לייקים באיסטגרם, אבל עדיף להזמין חברים או לעשות מודעות.

המלצה לאתר משרדים למכירה בתל אביב אם הרבה מאמרים  בתחום תיווך משרדים בתל אביב, נדל"ן עסקי, מסחרי, פרטי, נדלן מניב ועוד.
לצפיה ב-'יש לי עסק לצילום מגנטים אולי יכול להיות שזה יהיה לי טוב לקנו'
יש לי עסק לצילום מגנטים אולי יכול להיות שזה יהיה לי טוב לקנו
14/02/2019 | 14:05
3
יש לי עסק של צילום מגנטים לאירועים בעכו אולי זה משהו שיכול לעזור לי לקידום העסק אם אני יקנה איזה 20 ליקיים לכל כמה תמונות לא להתפרע עכשיו עם איזה אלפי לייקים אלא שיהיה כמה לחייקים שיעזרו לקידום באינטסטגרם. 
לצפיה ב-'גיבוש מידע הכרחי לעסק'
גיבוש מידע הכרחי לעסק
04/11/2018 | 20:05
4
62
שלום,

מעוניין לקבל מידע על שוק קיים, מתחרים, דרכי שיווק ועוד בתחום הרכיבה על אופנועי השטח.

תודה
לצפיה ב-'שירותי מידע'
שירותי מידע
04/11/2018 | 20:26
3
39

שלום,

אני יכולה לעזור, אני צריכה להבין כמה פרטים כדי שאוכל לנתח את המידע בצורה האפקטיבית והנכונה ביותר.
אני זמינה להפגש בשלישי בבוקר, בירושלים

כל טוב

לצפיה ב-'פגישת ייעוץ לעסק'
פגישת ייעוץ לעסק
04/11/2018 | 20:30
1
30
נשמע מעולה!
אשמח להפגש בארומה בדרך יפו
אני זמין ב8:30
תודה
לצפיה ב-'מעולה. נתראה'
מעולה. נתראה
04/11/2018 | 20:36
13
לצפיה ב-'פגישת ייעוץ לעסק'
פגישת ייעוץ לעסק
04/11/2018 | 20:32
23

נשמע מעולה!
אשמח להפגש בארומה בדרך יפו
אני זמין ב8:30
תודה

מנהל/ת הפורום

אודות:
עמי ויסברג מאמן אנשים במגוון רחב של תחומי חיים, אנשים המגיעים עם רצונות רבים ומגוונים אך מכנה משותף אחד לכולם-הצורך לשנות את המצב הקיים. לעיתים יש צור
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עמי ויסברג -מנהל פורום עסקים
להתייעצות עם מנהל הפורום

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו