לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
74847,484 עוקבים אודות עסקים

פורום עסקים

ברוכים הבאים לפורום עסקים אשר יעסוק בשלושת המישורים העיקריים של העסק. מישור היזמות - כל השאלות שמקדימות את ההחלטה אם להיכנס לעולם היזמות ובאיזה תחום. מישור הניהול - הקמה ותפעול של העסק. ומישור הפיתוח העיסקי - איך אנו מעלים את העסק למדרגה הבאה. מאחר ובעסקים בינוניים וקטנים שולטת בעיקר ה"תורה שבעל פה", לנסיון וחוכמת ההמונים משקל רב. לכן השתמשו בפורום, מצד אחד תשאלו ומצד שני אתם מוזמנים לנדב מידע מנסיונכם. בהצלחה לכולם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עסקים

ברוכים הבאים לפורום עסקים אשר יעסוק בשלושת המישורים העיקריים של העסק. מישור היזמות - כל השאלות שמקדימות את ההחלטה אם להיכנס לעולם היזמות ובאיזה תחום. מישור הניהול - הקמה ותפעול של העסק. ומישור הפיתוח העיסקי - איך אנו מעלים את העסק למדרגה הבאה. מאחר ובעסקים בינוניים וקטנים שולטת בעיקר ה"תורה שבעל פה", לנסיון וחוכמת ההמונים משקל רב. לכן השתמשו בפורום, מצד אחד תשאלו ומצד שני אתם מוזמנים לנדב מידע מנסיונכם. בהצלחה לכולם.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
גולשים יקרים, אנא הקפידו על שפה תיקנית ולא פוגענית. הפורום הינו מקצועי והתכנים שבו מיועדים לכלל הגולשים. פוסטים שיכללו פרסומים, קידומי מכירות או שפה שאינה הולמת את הפורום, ימחקו.
המשך >>

לצפיה ב-'הכנסות של 50$-300$ ליום לחשבון הפאיפל'
הכנסות של 50$-300$ ליום לחשבון הפאיפל
17/10/2018 | 12:22
2
היי, מדובר בצפיה בפרסום. בעצם צריך ליצור יוזר ע"י בחירת כינוי כלשהו ומייל. ואז לראות פרסום. הקלדת קוד מרענן דף וכן הלאה. כמה שיותר קודים יוזנו, ככה ניתן לצבור יותר כסף. בשעה אפשר לעשות בערך 50 דולר. משיכת תשלום לפייפאל. 
זה הקישור:
http://yvmoney.fun/2216974242742/
לצפיה ב-'פנייה ללקוחות פוטנציאליים בהודעות פרטיות בפייסבוק'
פנייה ללקוחות פוטנציאליים בהודעות פרטיות בפייסבוק
14/10/2018 | 14:15
1
6
היי...

אודה לעצה
בקבוצות פייסבוק שונות אני רואה מישהו שמעלה פוסט ומבקש מחברי הקבוצה המלצה על איש מקצוע מסוים, בתפקיד שלי.
כולם ממליצים לו או מתייגים איש מקצוע שהם מכירים.
אני רוצה להציע את עצמי, אבל אני לא אוהבת להגיב בפייסבוק בפומבי.
אם אפנה ככה לאנשים בהודעות פרטיות האם זה מומלץ? או בעצם מעצבן? אם אני פונה בהודעה פרטית אחת אני עוברת על חוק מסוים? 
לצפיה ב-'מומלץ'
מומלץ
16/10/2018 | 14:26
2
<a href="https://b2543wme-2t0bs0nn4n0oat44c.hop.clickbank.n...; target="_top">Click Here!</a>
לצפיה ב-'שליחת מיילים פרסומים ללקוחות שנאספו במייל ע"פ חוק הספאם'
שליחת מיילים פרסומים ללקוחות שנאספו במייל ע"פ חוק הספאם
25/09/2018 | 15:38
26

שלום , 
פרסמתי פה לא מזמן הודעה.
יש לי חברת ניקיון משרדים ובניינים בהקמה.
יש לי מאגר של בעלי עסקים ( משרדים פוטנציאליים שאספתי ) דרך האינטרנט באזור שבו אני רוצה לעסוק.
לא מצאתי התייחסות רלוונטית באינטרנט לעניין חוק הספאם ולכן רושם פה.
האם אני יכול ע"פ החוק לשלוח לאותם עסקים פרסום במייל במידה ותהיה להם האפשרות להסיר את עצמם ?

לצפיה ב-'מכירת מוצר פיננסי ברשת(פייסבוק)'
מכירת מוצר פיננסי ברשת(פייסבוק)
15/09/2018 | 02:42
1
42
שלום לכולם, יש לי כמה שאלות ואשמח לעזרה.
אני מתכנן לבנות מוצר פיננסי ולמכור אותו בפייסבוק.
איך בונים חנות וירטואלית? איך מקבלים תשלום? יש אישורים שצריך לקבל?פתיחת תיק?
אם אפשר לעשות שהחנות הוירטואלית תהיה גם בפייסבוק ולא אתר אינטרנט בנפרד.
אשמח להכוונה, להפנייה לאתרי מידע, כתבות בנושא...תודה רבה.

לצפיה ב-'לא מומלץ'
לא מומלץ
09/10/2018 | 22:16
9
האמת שאני לא ממליץ כלל לפתוח חנות וירטואלית ובטח להיעזר בפייסבוק לכך...אתה משקיע את החיים דלך על דף בפייסבוק...ובום יום אחד לא נראה להם וחוסמים אותך!!! עדיף אתר אינטרנט
אם אתה מעוניין שאשלח לך הוכחות לכך או אפילו קורסים שיסבירו את זה זה תלוי בך!
לצפיה ב-'מחפשים עסקים משפחתיים'
מחפשים עסקים משפחתיים
06/09/2018 | 11:36
42
לתכנית טלוויזיה חדשה, אני מחפשת עסקים קטנים (של בני משפחה- אבא ובן, אמא ובת, אחים, גיסות וכו') שישמחו לקבל עזרה. שנמצאים במשבר/ צומת דרכים/ שרוצים לגדול ולהתפתח. שאלות ותשובות- מוזמנים לשלוח הודעה פרטית לפייסבוק- Brenda Azeretzky.
*העסק חייב למנות שני אנשים ומעלה.

תודה וחג שמח :)
לצפיה ב-'רשיון רוכלות'
רשיון רוכלות
05/09/2018 | 19:51
36
אהלן, חדש בעולם העסקים..
התעניינתי ברוכלות (בים, מול קניונים וכו), רוכלות של אביזרים לצורך העניין.
*אציין שאני לא ביל עסק ועובד רגיל תחת משכורת

ברצוני לשאול מה אני צריך כדי לקבל את הרשיון למכור ברוכלות, מא' עד ת'.

נ.ב. אני חדש דנדש בעולם העסקים אז אל תכעסו עליי :)
תודה רבה לעונים!!!
לצפיה ב-'מכירות באינטרנט'
מכירות באינטרנט
03/09/2018 | 14:18
2
46
מאיזה סכום זה נחשב שאני עסק? 
אם אני מוכר בכ$1,500 כל חודש אני צריך להגיד שאני עסק או משהו? 
תודה
לצפיה ב-'מחזור מינימום'
מחזור מינימום
( לעמוד שלי בתפוז )
04/09/2018 | 09:46
29
הי אלי
לפי החוק כל הכנסה חייבת להיות מדווחת. מי שאינו מקבל תלוש ממעביד חייב להירשם כעוסק על מנת לדווח על הכנסותיו.
גם להכנסה חד פעמית יש דרך לדווח.
לצפיה ב-'הצהרה'
הצהרה
09/10/2018 | 22:19
5
חוק בישראל אומר שברגע שתפקיד את הכסף הזה לחשבון בנק תצטרך קבלה להצהרה אבל זה נקרא עסק פטור...תבדוק את הנושא...רק מעל 90,003 שקל זה נקרא עסק ואתה צריך להתחיל להצהיר עם הרבה בלאגן...לא מומלץ
לצפיה ב-'חיפוש לקוחות לידים'
חיפוש לקוחות לידים
29/08/2018 | 10:57
1
51
שלום לכולם ,

פתחתי לאחרונה עסק לאחזקת וניקיון הבניין + מתעסקים גם בניקיון דירות אחרי שיפוץ.
יש לי פייסבוק שאני מעלה בו פוסט פעמיים בשבוע , יש לי דף נחיתה ממומן , ניסיתי להשתמש בקשרים שלי ( שמעטים כרגע מסתבר :) ) בנוסף אני עושה פעילות של ייצור לידים ומכירות דלת לדלת למציאת וועדי בניין וקביעת פגישה או עריכת פגישה ,
אשמח לדרכים נוספות לדעתכם להגיע ללקוח . 
תודה מראש על העזרה
לצפיה ב-'שיווק'
שיווק
( לעמוד שלי בתפוז )
04/09/2018 | 09:50
27
הי
ברמת העיקרון נראה שאתה פועל בכיוון הנכון. אך לכל עסק ובעליו יש להתאים תוכנית שיווק אינדיבידואלית. לכל עסק יש פרמטרים שונים המשפיעים על הפעילות. הייתי ממליץ לשבת עם איש מקצוע בתחום.
לצפיה ב-'איזה אישורים/רישיון צריך בשביל להקים בית חרושת קטן?'
איזה אישורים/רישיון צריך בשביל להקים בית חרושת קטן?
30/08/2018 | 21:08
2
18
אם אני שוכר איזה מבנה תעשייתי או סתם משתמש במחסן בבית שלי בשביל לבנות מוצרים שונים(לא מאכלים) ולמכור אותם איזה אישור אני צריך בשביל זה?, האם אני צריך אישור בשביל עצם זה שאני יוצר משהו ומוכר אותו? או אפילו רק בשביל למכור משהו שאני מייבא לארץ?.

לצפיה ב-'אישורים'
אישורים
( לעמוד שלי בתפוז )
04/09/2018 | 09:53
1
12
השאלה הינה מאוד כללית, מעבר לחוקי מדינה יש לכל רשות חוקי עזר.
מאוד חשוב, מהם המוצרים? מהו התהליך? האם יש השפעה הקשורה לאיכות הסביבה? וטרינריה וכו
לצפיה ב-'בוא נניח והמוצר זה מסור חשמלי/ידני לגיזום שיחים'
בוא נניח והמוצר זה מסור חשמלי/ידני לגיזום שיחים
11/09/2018 | 17:54
7
ותהליך הייצור כולל מחזור זבל מתכתי והפיכתו למסור ואולי גם התעסקות עם מעגלים חשמליים במקרה של מסור חשמלי. ואני לא חושב שיהיה איזה השפעה סביבתית מזה.
איזה אישורים אני צריך במקרים כאלה? יש הבדל אם זה מסור חשמלי או ידני?.
לצפיה ב-'עזרה עם משכורות'
עזרה עם משכורות
28/08/2018 | 11:57
1
32
שלום... אשמח להתייעץ לגבי משכורות בחצי משרה ובמשרה חלקית של שליש.
כמה נהוג לשלם במקרים כאלו, כלומר האם לשלם בדיוק את האחוז לעובד מתוך 100 אחוז משרה?
אם עובד מקבל 10 אלף ועובר לחצי משרה, הוא יקבל 5000? (ברוטו כמובן)
אם עובדת יורדת שעה, מסיימת ב- 4 במקום 5, להוריד לה את האחוז המדויק מהשכר?
אשמח לשמוע מה מצופה ונהוג מבעל עסק.
עד כד כל העובדים היו משרה מלאה וכעת יש שינויים עקב צמצומים...
לצפיה ב-'שכר עבודה'
שכר עבודה
( לעמוד שלי בתפוז )
04/09/2018 | 09:58
19
הי,
מבחינת המדינה גבולות הגיזרה הם שכר המינימום וצוי ההרחבה לכל מקצוע.
אחת הדרכים שמעסיקים עוקפים את המגבלות הן ע"י קביעת שכר גלובלי ומשחק עם היקף המשרה.
ברב המקרים עובד ייתן יותר מהיקף משרתו הרשמית ואכן יש פה מעין "משחק" בין המעסיק למועסק.
לצפיה ב-'צדק נגיש, קיים? רק לבעלי אמצעים!'
צדק נגיש, קיים? רק לבעלי אמצעים!
( לעמוד שלי בתפוז )
20/08/2018 | 19:18
1
43
הי לכולם
מצורף קישור למאמר חדש בשבילכם
שגיא
לצפיה ב-'רב תודות '
רב תודות
22/08/2018 | 13:34
7
לצפיה ב-'מחפשת מוצר אריזה מתאים ללא ההצלחה:('
מחפשת מוצר אריזה מתאים ללא ההצלחה:(
20/08/2018 | 16:56
1
33
מתעסקת באומנות ושיווק לדוכנים ללקוחות פרטיים , אך איני מוצאת מוצר איריזה שמתאים לי , מנסה ליצור קשר עם סין לבצע את ההזמנה אבל אני חוששת משגיאות בדרך, מישהו שכבר הזמין מוצר בעיצוב אישי מחול ? תודה לעוזרים 
(אגב, המוצר אראיזה שחשבתי עליו זה מארז עץ (מצורפת תמונה ) עם ידית נשיאה כמובן פחות איכותי/יותר זול בגדלים 10/15 ס"מ , תודה לעוזרים !!!!! 
לצפיה ב-'אריזה'
אריזה
( לעמוד שלי בתפוז )
20/08/2018 | 18:35
26
הי חן
כדי לתת פתרון נקודתי אין מספיק נתונים, אך מבחינה עקרונית, בדרך כלל הזמנה של מוצר מעוצב אישית מחו"ל מחוייב בכמות מינימום שהינה די גבוהה ביחס לשוק הישראלי. לכן, מאוד חשוב גודלו של שוק היעד וכן המשקל התמחירי של האריזה.
ממליץ בשלב ראשון למצוא יצרן ישראלי קטן שמחפש הזדמנות להציג את יכולתיו. מנסיון, מצב כזה רק מועיל לכולם.
לצפיה ב-'האצלת סמכויות בעסק'
האצלת סמכויות בעסק
16/08/2018 | 13:22
1
29
שלום לכם...
מיניתי עוזר בעסק קטן שלי, מטרתו לקבל ממני משימות לביצוע, על מנת שאני אתפנה גם בהיבט האישי וגם בעניינים גדולים של הג'וב....
אני מעוניין מצד אחד שתיהיה לו מוטיביציה גבוהה, בין היתר ע"י לאפשר לו עצמאות וניהול זמן, מצד שני, רוצה לפקח באיזה סדר הוא מבצע משימות ובכלל שהוא מבצע משימות ובצורה טובה...
באיזו גישה לנקוט?
אני חושש שאם "אפקח" מידי יש יפגע בתקשורת המקצועית בינינו גם
לצפיה ב-'האצלת סמכויות'
האצלת סמכויות
( לעמוד שלי בתפוז )
20/08/2018 | 13:48
16
בכל עסק מגיע שלב שצריך להיעזר בכח אדם, ניתן להיערך לשינוי זה ביקר אם מקפידים על שני הדברים הבאים:
1. הגדרה מדוייקת של התפקיד וגבולות הגזרה (סמכויות).
2. תאום ציפיות כמה שיותר מפורט בינך כבעלים לבין העובד (רצוי שהסיכום יועלה על הכתב)
בשוטף, לא תמיד המציאות תואמת לכוונות או לכתובים. רצוי לתת אחריות ומרחב פעולה לעובד ולזכור שבהתחלה הוא זקוק להכוונה והדרכה.
כמו כן, יעזור לקחת בחשבון שהעובד, מוכשר ככל שיהיה, הוא לא אתה. וגם, שכל אחד יכול לעשות טעויות, זה טבעי ואנושי. חזרה על טעות למרות הכוונה, היא בעייתית.
לצפיה ב-'מחזירים את הבנקים למוטב'
מחזירים את הבנקים למוטב
( לעמוד שלי בתפוז )
10/08/2018 | 10:38
2
49
הי לכולם,
אתם מוזמנים לקרוא מאמר שכתבתי בנושא
http://www.tapuz.co.il/forums/articles/article/229...
קריאה נעימה
שגיא

לצפיה ב-'תודה רבה, אשמח להגיב'
תודה רבה, אשמח להגיב
13/08/2018 | 14:19
1
18
ראשית כל, אציין שקראתי כמעט את כל המאמר 
ידעתי שהדברים נכונים אבל הארת את עיניי.
אשמח לשאול כדי להיות בטוח שאני מבין....
לפי דבריך לא מומלץ בכלל להגיע למצב של בקשת הלוואה מהבנק? אם אחזיר אותה בדיוק כפי שסוכם החשבון שלי עדיין "יוכתם"?
האם למינוס בחשבון יש השלכות? בעיות בעתיד? נקודה שחורה? 

אני חושב שכל מטרת הבנק היא לתת לנו הרגשה שהלוואות ומינוסים הם מקובלים, שמינוס הוא מצב תקין, ועובדה שהבנק מבחינה טכנית מאפשר את כל זה ורק מפרסם את כל מסלולי ההלוואות שלו.
שהאמת היא שמינוס זה אומר שאין לך כלום, וכל מה שנדמה שיש לך שייך לבנק, וזה מצב שמאודדד קשה לצאת ממנו! הבנק יודע זאת...
אנשים מרשים להגיע למצב כזה די בקלות ולא שמים לב שהם חייבים להוציא פחות ממה שהם מרוויחים, ולהתמקד במה שהם באמת צריכים ולא סתם רוצים- כי אין להם כסף.
אבל יש מצבים של אין ברירה... השאלה אם יש פתרון אחר חוץ מלהיות חייב לבנק? 
לצפיה ב-'אשראי בבנק'
אשראי בבנק
( לעמוד שלי בתפוז )
13/08/2018 | 14:53
18
הי ערן
דבר ראשון תודה על הקריאה, לגבי שאלותיך:
ה"עסק" של הבנק הינו למכור ללקוחותיו כסף, זהו מקור הרווח העיקרי שלו. כל לקוח מדורג בבנק לפי מידת הסיכון שלו, ז"א איך הבנק מעריך את יכולת ההחזר. לרוחות שבעברם יש בעיות גבייה בדרך כלל יזכו בנקודה שחורה ליד שמם ובקשיים בקבלת אשראי בעתיד. לקוחות שרמת הסיכון שלהם גבוהה יחסית, ישלמו יותר על האשראי בדרך כלל באמצעות ריבית גבוהה יותר.
אני לא אומר וממליץ לא לקחת אשראי או לא להשתמש בבנק, אני כן אומר שצריך לעשות שימוש מושכל ביכולות ולא להיכנס להתחייבויות שאין יכולת לעמוד בהן.
בהצלחה
לצפיה ב-'מחיר מכירה – איך מתמחרים מבלי להיות כלכלן'
מחיר מכירה – איך מתמחרים מבלי להיות כלכלן
( לעמוד שלי בתפוז )
10/08/2018 | 10:31
1
64
הי לכולם,
אתם מוזמנים לקרוא מאמר שכתבתי בנושא
קריאה נעימה
שגיא

לצפיה ב-'מעשיר, תודה'
מעשיר, תודה
11/08/2018 | 15:19
11
לצפיה ב-'גיוס לקוחות מפה לאוזן'
גיוס לקוחות מפה לאוזן
07/08/2018 | 12:27
1
46
שלום לשגיא,
אז ככה,
אני הופכת להיות עצמאית בנוסף לחצי משרה.
אני לא מעוניינת לשווק את עצמי ברשתות החברתיות ואשמח להנחיות/טיפים להשגת לקוחות בהודעות פרטיות בפייסבוק או מפה לאוזן...
למשל, כיצד לרמוז ללקוח/ה הראשונים להמליץ עליהם למכריהם בלי להיות "נודניקית".
שנית... אילו תאומי מס וכדומה עליי לעשות?
מדובר בשכירה בשעות 09:00 ועצמאית שנותן שיעורים/אימונים ביתר הזמן שייצא, 2 בשבוע, לא משהו רציני.

לצפיה ב-'שיווק עסק קטן'
שיווק עסק קטן
( לעמוד שלי בתפוז )
07/08/2018 | 18:23
31
הי "רק שואלת"
דבר ראשון, ברכות על כניסתך לעולם העצמאות. שילוב עצמאות ביחד עם עבודה שכירה, הינה דרך מאוד מומלצת להתחיל תוך הורדת הסיכונים.
שיטת השיווק הטובה בסופו של דבר צריכה להתאים ליכולתייך לספק את המובטח. בקשה לכתיבת המלצה או דירוג בדף העסקי בפייס זו פעולה מאוד מקובלת. בנוסף,אתרי מס' לקוחות שהינם "משפיעים" על חבריהם והציעי להם הטבה משלך תמורת הפניית לקוחות.
לגבי תיאום מס, תלוי האם את מגיעה לחבות מס? בכל מקרה בשאלה זו יועץ מס יהיה יותר לעזר.
בהצלחה ואני פה לכל שאלה
לצפיה ב-'אשראי – ה”סם” המסוכן והממכר של המאה ה- 21'
אשראי – ה”סם” המסוכן והממכר של המאה ה- 21
( לעמוד שלי בתפוז )
03/08/2018 | 19:37
10
435
לא לאט ובלי לשים לב, רובנו נשאבים למערבולת כך שכשיגיע הזמן (בקרוב יחסית) ההיחלצות ממנה תהיה קשה עד בלתי אפשרית.
נהוג להתייחס לסמים, אלכוהול והימורים כגורמי התמכרות המצריכים התייחסות מיוחדת הן מבחינה התנהגותית והן מבחינה חוקית. אבל, אף אחד לא מתייחס לסיכון הגלום לפרט והסביבה בהתמכרות לאשראי. אין שום הבדל בהתמכרות למעט שאין תופעות לוואי בתהליך, שמגיעות התופעות הנלוות, בדרך כלל, הן מגיעות בשלב מאוד מאוחר.
ההתמכרות לאשראי מוזנת בצורה קבועה ודי אגרסיבית משני כיוונים:
מכיוון הפרט – בשנים האחרונות (בשונה מהדור הקודם) נראה שיש איזשהו מרדף בלתי פוסק של הפרט ליצור תדמית שהוא שייך/מתאים לקבוצת שווים הגבוהה מיכולתו בפועל. הרצון להשתייך ולהיות ראוי לאותה קבוצה בדרך כלל מחייב את הפרט להוצאות הגבוהות מהכנסתו האמיתית. הפער הזה ממומן בדרך כלל באמצעות אשראי מכל מיני סוגים המאפשר לפרט לחיות על מה שאין. המרוץ הבלתי פוסק הזה בא לידי ביטוי בכל תחומי החיים: גודל דירה, נסיעות לחו”ל, חוגים, ימי הולדת, הוצאות על הילדים. אין כוונתי היא שאסור להוציא הוצאות הכרחיות, אבל יש להתאים את רמת ההוצאות ליכולת האמיתית.
מכיוון נותני האשראי – בנקים, חברות ביטוח ומוסדות פיננסיים מחזיקים בסכומי כסף אדירים שתפקידם הוא לעשות את הכל על מנת להשיג את התשואה המרבית על הכספים. באפיקים הרגילים, התשואה אינה מספקת, הדרך הטובה ביותר להגדיל את התשואה הינה למצוא פרייארים שאפשר למכור להם את הכסף ביוקר.
פועל יוצא הוא, שיש מי שרוצה לתת כמה שיותר כסף (הלוואות/אשראי יקר), לאלה שזקוקים נואשות לאשראי כדי להתקיים מעבר ליכולתם.
אשראי לא נועד לצריכה שוטפת ולחיי היום יום, זה כמו לקנות בסופר אוכל לשבוע הקרוב וחלק את עלות הקנייה ל- 3 חודשים. אשראי נועד לשני דברים עיקריים:
השקעות – קניית מוצרים גדולים/יקרים שלא מחזירים את עצמם בטווח הקצר. (דירה, אוטו, מקרר וכו’)
הון חוזר – מימון שוטף כדי לגשר על הפער עד לקבלת ההכנסה (משכרות, סכום כסף שצריך להגיע)
בכל מקרה מימון של פער בין הוצאות להכנסות שהינו קבוע וארוך באמצעות אשראי הינו טעות, במקרה כזה יש לעשות התאמה מחדש של רמת ההוצאות להכנסה הצפויה.
אז מה ההבדל בין סם מסוכן לאשראי?
בשניהם יש קריז וצורך להשיג את החומר
בשניהם מרגישים על הגובה שצורכים את החומר
בשניהם נמצאים על הפנים שאין אפשרות להשיג את החומר או אין מאיפה להחזיר את האשראי
בקיצור, התייחסו לאשראי כמו לכל גורם ממכר…
לצפיה ב-'בוקר אור,'
בוקר אור,
06/08/2018 | 12:03
9
64
תודה על דבריך המדוייקים.

איך משנים את זה?

יום טוב

רחל

לצפיה ב-'אשראי'
אשראי
( לעמוד שלי בתפוז )
06/08/2018 | 14:44
8
55
הי רחלי
הדרך לשנות את זה הינה בעיקר על ידי שינוי הרגלים.
שינוי ההרגלים אינו פוגע בטווח הארוך ברמת החיים.
אשמח לעזור בשאלות יותר נקודתיות
לצפיה ב-'אשראי'
אשראי
06/08/2018 | 17:45
2
47
במילה אחת וואוווו....
לצפיה ב-'בשני מילים'
בשני מילים
06/08/2018 | 18:08
1
40
הצבת גבולות
ב-3
דע את מגבלותיך
לצפיה ב-'ruven7 '
ruven7
06/08/2018 | 21:31
9
לצפיה ב-'תודה, '
תודה,
06/08/2018 | 20:45
9
לצפיה ב-'יש לי פטנט לגמילה '
יש לי פטנט לגמילה
07/08/2018 | 12:08
3
36
אני מעולם לא רשמתי את מספר כרטיס האשראי שלי באינטרנט, ולא חסר לי כלום.
אני רואה מה שקורה לחברים שלי שמתמכרים לקניות ברשת, ולכן אני מציע לכולם לעולם אבל לעולם לא לקנות באשראי באינטרנט.
לקנות רק מה שאתה חייב לקנות, ורק בחנות , רצוי במזומן או בתשלום אחד אבל עדיף אשראי בחנות,  מאשר ברשת.
עדיף לשלם יותר ולקנות בחנות, מאשר להתמכר לסם שנקרא קניות ברשת.
הזול הזה שנקרא קניות זולות דרך הרשת, הקלות המחירים האטרקטיביים ...עולה לכם ביוקר בהתמכרות קשה לקניות ולביזבוזים, בקניה של מוצרים שאתם לא צריכים ו, כניסה לאוברדרפט ותשלום ריבית מיותרת על הכסף שאין לכם .

לצפיה ב-'אתה דביל'
אתה דביל
08/08/2018 | 01:01
1
29
אין קשר בין התמכרות לרכישות באינטרנט.
רכישות באינטרנט יכולות לחסוך לך את ההוצאות ב-70%, כי הכל זול יותר, וגם הרבה יותר נגיש.
לצפיה ב-'MissStefani עדיף לדעתי'
MissStefani עדיף לדעתי
11/08/2018 | 15:00
12

להמנע מהתבטאויות שכאלה (אתה דביל).

לענ"ד, הוא הצביע על הדרך הסמויה להתמכרויות לרכישה ברשת.

כשהמטרה היא יצירת רווחים  - ההצעה שלו נראית לי ראויה בהחלט.

אשמח לקרוא רעיונות נוספים יעילים משלך.

שבת שלום,

רחל
לצפיה ב-'אבי519 תודה '
אבי519 תודה
11/08/2018 | 14:56
3
לצפיה ב-'צ'קים חוזרים - נתונים'
צ'קים חוזרים - נתונים
( לעמוד שלי בתפוז )
05/08/2018 | 13:31
1
30
לצפיה ב-'הם לא חוזרים רק בגלל בעיות כלכליות אלא גם טכניות'
הם לא חוזרים רק בגלל בעיות כלכליות אלא גם טכניות
06/08/2018 | 13:56
9
לצפיה ב-'לא קיבלתי תשלום'
לא קיבלתי תשלום
01/08/2018 | 10:57
1
46
בוקר אור
הוצאתי חשבונית מס ועוד לא קיבלתי תשלום, אני צריך כבר לשלם את המע"מ?

לצפיה ב-'מועד תשלום מע"מ'
מועד תשלום מע"מ
( לעמוד שלי בתפוז )
01/08/2018 | 12:23
27
הי עידו,
בעבר, המועד הקובע לתשלום המע"מ היה מועד הוצאת החשבונית ללא תלות בקבלת הכסף בפועל.
על מנת להקל על התזרים של עסקים קטנים, שונו התקנות כך שעסקים שמחזור עסקאותיהם מתחת ל 2 מליון ש"ח, ישלמו את המע"מ לאחר קבלת התשלום.
תקנה זו אינה משפיעה על מי שעובד על בסיס מזומן על פי חוק (כגון: עוסקים חופשיים)
בכל מקרה, למה אינך מוציא דרישת תשלום במקום חשבונית מס?
לצפיה ב-'כעוסק פטור, מה אני עושה עם המע"מ שאני משלם?'
כעוסק פטור, מה אני עושה עם המע"מ שאני משלם?
30/07/2018 | 11:50
6
42

לצפיה ב-'עוסק פטור'
עוסק פטור
( לעמוד שלי בתפוז )
30/07/2018 | 12:32
3
47
הי,
ההגדרה של עוסק פטור הינה "עוסק פטור ממע"מ", היינו עוסק מסוג אינו רשאי להזדכות על מע"מ, אבל חייב לשלמו לפי חשבונית.
פועל יוצא, עוסק פטור יכול להוציא רק קבלות ואסור לו להוציא חשבוניות מס.
לצפיה ב-'נראה שעדיף להיות עוסק פטור כי אין מע"מ'
נראה שעדיף להיות עוסק פטור כי אין מע"מ
30/07/2018 | 12:57
2
30
זו לא בחירה הגיונית יותר?
לצפיה ב-'עוסק פטור'
עוסק פטור
( לעמוד שלי בתפוז )
30/07/2018 | 13:29
1
31
עוסק פטור יכול להיות רק מי שמחזור עסקאותיו השנתי כעצמאי אינו עולה על כ 99,000 ש"ח. (הסכום מתעדכן מידי פעם)
לצפיה ב-'וגם בחלק מהעיסוקים חייבים להיות עוסק מורשה מהשקל הראשון '
וגם בחלק מהעיסוקים חייבים להיות עוסק מורשה מהשקל הראשון
31/07/2018 | 09:35
13
לצפיה ב-'אתה לא משלם מע"מ '
אתה לא משלם מע"מ
31/07/2018 | 23:04
1
22
הסכום שאתה משלם בחנות. זה כולל את כול המיסים שבעל החנות משלם 
כמו ביטוח לאומי.חשמל.מים.מס הכנסה . עלות הסחורה בסוף נישאר לו אולי 15% רווח 
לצפיה ב-'מע"מ'
מע"מ
( לעמוד שלי בתפוז )
01/08/2018 | 10:16
21
התמחיר הפנימי הינו של בעל העסק והוא שונה מעסק לעסק. על פי חוק על התמחיר מזה יש להוסיף את המע"מ שנגבה מכל עסקה עבור המדינה.

מנהל/ת הפורום

אודות:
שגיא בר לוי, יועץ עסקי משנת 1991, מתמחה בייזום ובפתוח עסקי. במשך השנים ניהל במקביל לעבודתו כעצמאי מספר תפקידים: סמנכ"ל מ.ט.י חיפה ומ.ט.י רעננה, מ"מ מנ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

שגיא בר לוי - מנהל פורום עסקים
מנהל הפורום שגיא בר לוי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו