לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3257632,576 עוקבים אודות עסקים

פורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום אינו מיועד לפרסום שירותי תיירות או לחיפוש שותפים/ות לטיול.
פרסום בנושאים אלו יותר בלוח המודעות בלבד הודעות פרסומיות תימחקנה והכינוי ייחסם מכניסה לפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'Ryanair '
Ryanair
20/04/2018 | 17:45
139
קבלתי מייל, חצי ספאם, מריינאיר.
החזרתי תודה למייל.
וקיבלתי מאתר הדואר שלי שהמייל לא נשלח.
הסיבה, איך לא, המייל של הנמען מלא.
בושה. או שהם מסננים לקוחות ממורמרים. מי שרוצה ליצור איתם קשר במייל, נעצר שלא מסוגל.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
18/04/2018 | 00:48
1
150
קראתי את הבלוג, אקח את הטיפים איתי.
קראתי גם את השירשור, אני חושב שבתור נוסע שדי לויאלי לחברות הישראליות ובמיוחד לאל על הכרטיס הזה מאוד כדאי לי, וחושב שגם לאחרים, בכל זאת אפשר לנצל את הנקודות גם מעבר לקניית כרטיסי טיסה. ייתכן ואנשים לא לגמרי מודעים לזה אבל זאת אופציה שקיימת.
אני כן משתמש בנקודות שצברתי לצורך טיסות ומאוד נהנה מזה. 
לצפיה ב-'תודה! :) שמח לשמוע. אני אפרסם הרבה מאוד על הפלייקארד'
תודה! :) שמח לשמוע. אני אפרסם הרבה מאוד על הפלייקארד
20/04/2018 | 16:33
52
שווה לעקוב ולקרוא :).
ואם מעניין אותך דברים ספציפיים תוכל לכתוב לי ב"צור קשר" ואשתדל לכתוב על כך.
לצפיה ב-'ליום העצמאות, אליטליה מחלקת הנחות '
ליום העצמאות, אליטליה מחלקת הנחות
18/04/2018 | 15:30
3
105
https://www.alitalia.com/en_il/offers/all-offers/s...
אורלנדה, חיפשת איטליה?
לצפיה ב-'סידרתי ת'מערכת, הספקתי לקנות עוד לפני ההנחות שלהם'
סידרתי ת'מערכת, הספקתי לקנות עוד לפני ההנחות שלהם
18/04/2018 | 20:41
2
105
לטיסה שלי יוצא הרבה יותר יקר ללא ההנחה ואיזה 60 דולר עם. אז בשבילי זה לא שינה.
לצפיה ב-''
18/04/2018 | 21:00
1
7
לצפיה ב-'באמת, כישראלית גאה, ברגע שהודיעו לי חגיגית על המכירות'
באמת, כישראלית גאה, ברגע שהודיעו לי חגיגית על המכירות
18/04/2018 | 21:07
115
הלכתי סתם לראות את הטיסה שלי איך היא נראית לפני המכירה. חושך בעיניים. לקחתי את התעריף אחד אחרי הזול ביותר כי נתנו לי מזוודה (אם בכל זאת ארצה לקנות נוזלים ולשלוח בחזור, מה שלא נראה לי) ולבחור מקום. אז ההפרש בין המחיר שקניתי בו לבין מה שהיה לפני יומיים זה 140 דולר ועם ההנחה נראה לי רק 60 דולר. לא משנה. אז יצא שזה שהזמנתי יחסית מוקדם היה חכם.
לצפיה ב-'אתונה'
אתונה
15/04/2018 | 16:41
3
117
המלצות לטברנות טובות עם מוזיקה חיה יתקבלו בברכה.
וגם המלצות בלתי שגרתיות אחרות
תודה
לצפיה ב-'להגיע לפיראוס'
להגיע לפיראוס
18/04/2018 | 13:42
61
לאורך הנמל, שם ה-טברנות הטובות.
לא זוכר איפה זה היה, ב2008, אבל הסלט היה משופע מידי בשמן זית אבל הפרות ים, יאמי.
לצפיה ב-'בעיקרון רוב הזמרים מהשורה הראשונה עוזבים את אתונה בקיץ'
בעיקרון רוב הזמרים מהשורה הראשונה עוזבים את אתונה בקיץ
19/04/2018 | 02:47
1
64
כל זאת למטרות פרנסה מחוץ לאתונה/יוון.  לכן התקופה הכי טובה להנות ממוזיקה בטברנות של אתונה/סלוניקי היא בחודשי החורף דווקא.
יש לציין כי ההופעות של זמרים/ות מהשורה הראשונה נעשות במועדנים מלאי עשן סיגריות, יקרים להחריד ולא בהכרח עם אוכל טוב, ובהתאם אישית לא ממליץ.

התיירים הקונבציאלים מסתפקים במוזיקה חיה של בין 2-4 נגנים/זמרים בטברנות של רחוב אדריאנו - adrianou באתונה. (רחוב ארוך ביותר עם מסעדות/טברנות/בתי קפה) . הטברנות עם המוזיקה החיה מתרכזות בתחילת הרחוב מכיוון כיכר מונסטיראקי ממש מול חורבות סיפריית אדריאנוס (הארד רוק קפה נמצא גם שם).
אישית ממליץ על מסעדה/טברנה בשם Kotili .  הופעות חיות לא רעות, מחיר הארוחה קצת יקר (מישהו צריך לשלם עבור הזמרים/נגנים ),  שרות בינוני, האוכל בסדר. מדי פעם מופיעים שם זמרים ישראלים (ראיתי את רוניוס מועלם שם בהופעה).

מכאן, שלדעתי האישית אין טעם לנסוע לפיראוס על מנת לראות הופעה בטברנה. לאכול דגים ופירות ים כן .

האתר מספר אחד בעברית בנוגע להופעות באתונה ובערים אחרות הוא ללא ספק של "הזהוב"  -  http://goldenathensnights.com/ .
אגב, "הזהוב"  הוא אדם מאוד מוכשר ורציני.

נסיעה טובה.
לצפיה ב-'גם במדרחוב של אתונה..'
גם במדרחוב של אתונה..
19/04/2018 | 07:52
73
נמצאים פאבים קטנים וסולידיים עם זמרי ונגני בוזוקי להנאת האורחים,היינו אוכלים שם ערב ומבלים ערב נהדר עם אוכל טוב וצלילי בוזוקי נוגים אל תוך הלילה,אהבנו!
לצפיה ב-'העלאת כבודה למטוס'
העלאת כבודה למטוס
15/04/2018 | 16:39
13
144
מה מותר לי להעלות במזוודת עלייה למטוס מבחינת נוזלים וקרמים. איזו כמות?
איפה ניתן לברר זאת?
תודה
לצפיה ב-'זה מאוד פשוט'
זה מאוד פשוט
15/04/2018 | 16:59
103
ברוב מדינות העולם ובטח באירופה - עד 10 נוזלים/קרמים/משחות, שכל אחד מהם נמצא במיכל בגודל של לא יותר מ-100 מ"ל, וכולם ארוזים ביחד בתוך שקית ניילון שקופה עם פס איטום לסגירה חוזרת. 
בשדה התעופה בישראל לא בודקים ואין בעיה לעלות למטוס קרמים/נוזלים/משחות. 
לצפיה ב-'תלוי מאיזה נמל תעופה ממריאים, הנה פירוט מאתר אל על'
תלוי מאיזה נמל תעופה ממריאים, הנה פירוט מאתר אל על
15/04/2018 | 18:25
75
לצפיה ב-'שימי לב שאם יש קונקשן ואת קונה נניח קרם יותר מ- 100 מ"ל '
שימי לב שאם יש קונקשן ואת קונה נניח קרם יותר מ- 100 מ"ל
16/04/2018 | 10:25
9
62
או בקבוק אלכוהולי בדיוטי ובקונקשן את רק עם הטרולי - יזרקו לך אותו. ראיתי עושים את זה לאנשים - כאב הלב
לצפיה ב-'אפשר לבקש שיארזו בשקית אטומה (עם חשבונית) בדיוטי'
אפשר לבקש שיארזו בשקית אטומה (עם חשבונית) בדיוטי
16/04/2018 | 11:56
7
55
ואז אפשר להעביר את זה בתיק העליה למטוס גם בקונקשן.
לצפיה ב-'אני לא הייתי בטוחה בזה לגבי כל שדה תעופה בעולם'
אני לא הייתי בטוחה בזה לגבי כל שדה תעופה בעולם
16/04/2018 | 12:53
1
13
לצפיה ב-'באירופה אין בעיה'
באירופה אין בעיה
16/04/2018 | 13:22
58
לא ניסיתי זאת בקונקשן דרך ארה"ב או מקומות אחרים בהם אסור להעלות נוזלים, אבל מניח שאפשר לשאול בדיוטי במקום ממנו יוצאים לטיסה הראשונה ויענו בשמחה.
בעצם גם עם ארה"ב אין בעיה, כי גם ככה מוציאים את המזוודה במכס בכניסה לארה"ב, אז תמיד אפשר לתקוע את הבקבוקים במזוודה. 
לצפיה ב-'לא אם קנית בדיוטי בישראל למשל ואחר כך יש לך קונקשיין במדינה'
לא אם קנית בדיוטי בישראל למשל ואחר כך יש לך קונקשיין במדינה
16/04/2018 | 13:09
4
51
אחרת.
או בדרך חזרה קנית בדיוטי במדינה א ויש לך קונקשיין במדינה ב.
שקית הדיוטי של מדינה א לא תעזור לך.
לצפיה ב-'אתה טועה'
אתה טועה
16/04/2018 | 13:20
3
53
טסתי בלא מעט קונקשנים בשנים האחרונות, ובבידוק הבטחוני תמיד אפשרו לי להעביר את הנוזלים אם הם בשקית אטומה.
עשיתי זאת לפני כשבועיים וחצי בטיסה לטולוז דרך מינכן (מהארץ), ובבידוק העבירו את בקבוק הוויסקי הארוז יפה בשקית אטומה.
עשיתי זאת לפני 3 ימים בטיסה מברצלונה לארץ דרך ציריך (אמנם שם זה לא היה רלוונטי כי לא היה בידוק ביטחוני בקונקשן).

חוץ משני המקרים האלה מהימים האחרונים, עשיתי זאת עוד מספר רב של פעמים. גם בדיוטי פרי בארץ מודעים לנוהל והבעייתיות של העברת נוזלים בבידוק בטחוני בקונקשן, וכל מה שצריך לעשות זה לבקש מהקופאית שתארוז לך את הבקבוק בשקית אטומה.
לצפיה ב-'קנית בקבוק וויסקי 750 בטולוז ונתנו לך במינכן להעלות אותו למט'
קנית בקבוק וויסקי 750 בטולוז ונתנו לך במינכן להעלות אותו למט
16/04/2018 | 13:24
2
50
למטוס?
לצפיה ב-'לא'
לא
16/04/2018 | 13:30
1
55
קניתי בקבוק וויסקי 700 בתל אביב, ביקשתי שיארזו אותו בשקית אטומה לקונקשן, ובבידוק במינכן הוא עבר בלי שאלות או בעיות.
לצפיה ב-'וכנ"ל היה גם בקונקשנים בשדות התעופה במקומות הבאים:'
וכנ"ל היה גם בקונקשנים בשדות התעופה במקומות הבאים:
16/04/2018 | 13:32
56
ציריך (ת"א-ציריך-ליובליאנה)
איסטנבול (ת"א-איסטנבול-בולוניה)
רומא (ת"א-רומא-מדריד)
פריז (דאבלין-פריז-ת"א)

להמשיך?
לצפיה ב-'לי זרקו'
לי זרקו
18/04/2018 | 13:36
49
ספריי צבע לשיער, שמפו, פלייר - לא יודע למה השארתי בתיק, ובהזדמנות אחרת גם פחית בירה מכבי שנשארה עוד מישראל.

לצפיה ב-'העלאת נוזלים'
העלאת נוזלים
18/04/2018 | 00:46
54
ממה שאני יודע, תלוי חברת תעופה.
כתוב לכל חברה באתר שלה. אבל לרוב בקבוקים של עד 100 מ"ל
לצפיה ב-'המלצה למלון באמסטרדם'
המלצה למלון באמסטרדם
16/04/2018 | 00:27
4
89
היי, מחפשת מלון מומלץ באמסטרדם לארבעה לילות. שלוש בנות בנות 18, מלון סטנדרטי ומשתלם אבל נחמד לשהייה של ארבעה לילות. חשוב מיקום מרכזי, או כזה שנוח להגיע ממנו למקומות המרכזיים (תחבורה ציבורית וכו').
אשמח להמלצות מכאלה שהיו.
לצפיה ב-'חשוב התקציב והתקופה. המחירים באמסטרדם לא נמוכים ומשתנים לפי'
חשוב התקציב והתקופה. המחירים באמסטרדם לא נמוכים ומשתנים לפי
16/04/2018 | 10:24
1
79
אירועים בעיר. ניסינו למשל להזמין לחופשת עצמאות (שלא תצא לפועל), ביום של 20/4 היו מחירים גבוהים בטירוף בגלל שזה יום הלגליזציה וברור שיש חגיגות בעיר. ככה גם ביום המלך (27/4), סופש הגאווה ועוד.
לצפיה ב-'מה גם שלימים האלה רצוי להזמין מראש '
מה גם שלימים האלה רצוי להזמין מראש
18/04/2018 | 04:42
43
כי אלה הימים הכי תיירותיים (בעיקר יום המלך ) לבנות הייתי ממליץ את האכסניות הרשמיות של אגודת האכסניות  שלושתן במיקומים שונים בעיר אבל נוחים לגישה למרכז אבל גם להן רצוי להזמין יחסית מראש
לצפיה ב-'נורא קשה ללא פרטים,'
נורא קשה ללא פרטים,
18/04/2018 | 13:03
34
מציעה לך לבחור ואז לשאול לפי המאפיינים הדרושים לך, את רוצה קירבה למוזיאונים, ברים, קופי שופס?
אני משתדלת לגור במקומות שיש להם דרוג אורחים של לפחות 8 נקודות, אתן צעירות, אולי תסתדרו עם פחות, סתם ניסיתי תאריך אקראי ל-3 אנשים.
https://www.booking.com/searchresults.he.html?aid=383718;label=metatrivago-hotel-10307_xqdz-eef474d5791812adabb945a6d69e4037_los-1_nrm-1_gstadt-2_gstkid-0_curr-ils_lang-he;sid=561e772560ffabfee5956e262c9264b9;checkin=2018-05-13;checkout=2018-05-14;city=-2140479;highlighted_hotels=10307;hlrd=with_av;keep_landing=1;redirected=1;source=hotel;sr_show_room=1030701_95128410_0_2_0&utm_campaign=il&utm_content=los-1_nrm-1_gstadt-2_gstkid-0_curr-ils_lang-he&utm_medium=meta&utm_source=metatrivago&utm_term=hotel-10307&;
https://www.haaretz.co.il/travel/amsterdam
http://cafe.mouse.co.il/tip/2993431/

הייתי לפני מליון שנים, יש לך רעיונות כלליים מה תרצו לעשות?

לצפיה ב-'כמה טיפים'
כמה טיפים
16/05/2018 | 09:35
8
קודם כל, חפשו מלון באיזור כיכר דאם. זה המקום הטוב ביותר לדעתי ללון בו באמסטרדם. צריך לקחת בחשבון שמחירי המלונות באמסטרדם נמדדים בעיקר לפי המיקום וככל שהמלון באיזור מרכזי יותר, ככה המחיר יעלה בהתאם.

אני ממליץ לכן לבדוק את מלון סבסטיאן שעונה על כל הצרכים ומציע מחירים יחסית נמוכים. הוא ממוקם ליד כיכר דאם וזכה לביקורות מעולות בבוקינג (אני אחד מהם).

כנסי גם לכתבה הזאת שמציגה מלונות באמסטרדם לפי דירוג הגולשים ברשת וגם הכתבה הזאת מאתר "מסע אחר" שאספה כמה מלונות מומלצים באמסטרדם (אני נעזרתי בשתיהן וזה ממש עזר לי לקבל החלטה).
לצפיה ב-'אגם גארדה '
אגם גארדה
15/04/2018 | 21:04
10
108
היי , מתכנן את הטיול הבא 
איזור אגם גארדה , זוג בני 30 , 5 ימים + -
1.האם חודש מאי זו תקופה טובה?
אנחנו לא מחפשים להיכנס למים אבל מנגד לא רוצים שירד עלינו גשם בטיול.
2.מה נסגר עם מחירי השכרת הרכב באיטליה? מסקירה קצרה נראה שדי יקר שם (או שלא חיפשתי טוב)
3.המלצות לכיוון מסלול בכללי , מאיפה להתחיל ולאן להתקדם , איפה לנחות ומאיפה להמריא?
4. המקומות שהכי הכי ? 
5.תודה רבה.( מפתיח לתת פוסט עם מסקנות כמו אחרי כל טיול.)

לצפיה ב-'נתחיל בזה שאני מאוד אהבתי את האיזור'
נתחיל בזה שאני מאוד אהבתי את האיזור
15/04/2018 | 22:33
4
79
הייתי שם שבועיים עם המשפחה
1. מזג אויר - גוגל מראה לי טמפ של 74/56 לחודש מאי שזה מעולה לדעתי
2. אנחנו שכרנו רכב והיה נראה לנו מחירים סבירים אז לא יודעת
3, 4 - אני אוהבת לנחות במקום שאני רוצה לטייל גם בו יום לפני הטיסה חזרה, אז אנחנו נחתנו בונציה ולפני הטיסה הביתה טיילנו יומיים. אתה יכול גם לנחות במילנו ולטייל שם יום. אני חושבת שהמרחק די דומה מאגם גארדה

אנחנו ישנו שבוע בדרום האגם, בסירמיונה, שהיא מאוד חמודה. וישנו שבוע בצפון האגם בריבה דל גארדה.
אני אישית אהבתי יותר את ריבה, ישנו בעיר העתיקה שם אז מאוד אהבתי את המלון ואת המיקום שלו. יותר אהבתי את האוכל, בריבה היתה סוףסוף פיצה שהיתה טעימה לי, וגם ג'לטו שהיה טעים לי. בסירמיונה התרשמתי שיש הרבה יותר משפחות עם ילדים ובכלל יותר תיירים והאוכל היה פחות טעים לטעמי

לגבי לטייל, מלבד שתי העיירות שציינתי יש עוד מלא עיירות בדרך שאפשר לעצור בהן לקפה ואוכל והסתובבות.
ואז אתם צריכים לחשוב אם אתם רוצים לעשות טיולי יום לורונה, לונציה או לצפון.
אתם אמנם בלי ילדים אבל אם אתם אוהבים פארקי שעשועים ומים אז יש את אלה כמובן.

ונציה היה נורא כיף לבקר, לקחנו טור מודרך בארמון הדוג'ים שהיה מרתק וביקרנו במקומות התיירותיים. כיף שהיא כולה הליכה.
ורונה, ונסענו לשמוע אופרה בקולוסיאום שלהם ערב אחד. האופרה שם אמור להיות חוויה מדהימה למי שאוהב. אני פחות אוהבת אופרה, קניתי את הכרטיסים בעיקר בשביל בעלי והוא מאוד אהב. לא טיילנו בה מעבר לזה

טיילנו צפונה, טיולי יום של כמה שעות מריבה דל גארדה שהיו כיפיים מאוד, מאוד מאוד אהבתי את האיזור צפונה, הנוף מדהים, פחות תיירים. הצלחתי שם לדבר יותר עם לוקלז, אפילו יצא לי לשבת עם חבורת רוכבי אופניים באיזו מסעדה ולדבר על פוליטיקה קצת ובאיטלקית שבורה... עשינו שם מגלשות כאלה בהר שהיה מגניב לגמרי, מאוד ממליצה, שעה וחצי נסיעה מריבה דל גארדה.

באחד הערבים השארנו את הילדים ונסענו לאכול א. ערב מצוינת בטירה, חצי שעה נסיעה מהמלון. נדמה לי שלמסעדה בטירה יש כוכב מישלן, בכל אופן מאוד אהבנו. אם תרצה אני אנסה לחפש את השם שלה.
לצפיה ב-'עוד המלצה למקום שהפתיע אותי'
עוד המלצה למקום שהפתיע אותי
15/04/2018 | 22:39
3
69
פארק מים תרמיים שלא היו לי ציפיות והיה ממש חמוד, עם מים חמים שיהיה מצוין לעשות במאי. אנחנו הגענו שעתיים לפני הסגירה אני חושבת ולכן שילמנו פחות אבל זה ממש מספיק זמן.
נקרא באיטלקית parco termale del garda
לצפיה ב-'תודה רבה שוקולד סגול'
תודה רבה שוקולד סגול
16/04/2018 | 00:25
2
57
והאם לא טיילת בורונה כי היא פחות מעניינת או בשל אילוצים של הטיול?
לצפיה ב-'ורונה נפלאה'
ורונה נפלאה
16/04/2018 | 09:16
19
לצפיה ב-'אני ויתרתי על ורונה כי היינו רק שבועיים ולא '
אני ויתרתי על ורונה כי היינו רק שבועיים ולא
16/04/2018 | 18:14
44
קראתי משהו עליה שנדלקתי עליו. עניין של עדיפויות..
לצפיה ב-'מאי יכול להיות תקופה נפלאה, זה שיא האביב. אבל כמובן, '
מאי יכול להיות תקופה נפלאה, זה שיא האביב. אבל כמובן,
16/04/2018 | 09:20
57
אי אפשר לשלול אפשרות של גשם באף חודש. צריך לקוות שלא יהיה. ואם יהיה, בקרו בוורונה, פאדובה, ויצ'נצה, מנטובה, טרנטו, ונציה, אחת מאלה שאפשר לבקר בהן גם בגשם כי יש מה לראות גם בחללים סגורים. ובדקו עד כמה מנטובה קרובה, לדעתי יותר מוונציה ואם אכן, ותרו על ונציה לטובתה, מנטובה נפלאה, כמו גם ורונה כפי שכר ציינתי. בוונציה בקרו ליותר מיום אחד בטיול אחר.
נראה לי שהמקום לנחות בו הוא מילנו. אם אין אופציות טובות, ונציה גם, בולוניה אולי.
לצפיה ב-'אני גם מאוד אוהבת את הבלוג של רוסי ומשתמשת בהמלצות שלה '
אני גם מאוד אוהבת את הבלוג של רוסי ומשתמשת בהמלצות שלה
16/04/2018 | 09:26
64
כדי לתכנן טיולים שלי. אז הנה למשל:

וגם זה. לדעתי האופציות 4,5, 7, 8, ו-10-13 יכולות לתת לכן רעיונות. יש פה גם חזרה קצת על הלינק הקודם אבל אדרבא, יעזור להחליט.
לצפיה ב-'אם אתם נוסעים בלי ילדים'
אם אתם נוסעים בלי ילדים
17/04/2018 | 21:42
61
המקום הכי הכי באגם -

לצפיה ב-'טיול באגם גארדה'
טיול באגם גארדה
22/04/2018 | 12:54
14
היי,
טיילתי בצפון איטליה ובאזור גארדה פעמיים, פעם חופשה זוגית ופעם עם ילדים. בשתי הפעמים טסנו למילאנו עם אלעל. כיום יש כבר טיסות זולות יותר לואו-קוסט למילאנו - שדה התעופה מלפנזה או ברגמו. איזיג'ט, RIANAIR ועוד מוצאים לשם טיסות. חשוב להביא בחשבון שטיסות הלואוקוסט פעמים רבות בשעות שאינן נוחות, לפנות בוקר או באמצע הלילה, ואז תצטרכו ללון בסמוך לשדה התעופה.
אחד הימים המוצלחים ביותר בטיול היה הטיול לפסגת הר מונטה באלדו ברכבל, ולאחר מכן למפלי וארונה. הרכבל למונטה באלדו יוצא מהעיירה מלצ'סינה, בצפון מזרח האגם. ומסתובב על צירו תוך כדי נסיעה, וכך הנוף הנשקף עוצר נשימה. 
מפלי וורונה - למקום קוראים: Parco Grotta Cascata Varone. זה נמצא בצפון אגם גארדה, מעל ריבה דל גארדה.
כאן יש לך את סיפור הטיול המשפחתי שלנו לאגם גארדה, ובו לא מעט המלצות לאתרים ואטרקציות:
http://www.metaylimbkipa.com/family-trip-in-lake-g...
מומלץ גם לבקר באגם קומו או מאג'ורה, אנחנו היינו שם יממה מופלאה:
לצפיה ב-'מדריך + נסיעות בברלין'
מדריך + נסיעות בברלין
16/04/2018 | 14:18
8
83
שלום לחברי הפורום,
אני ואשתי מתכננים להגיע שבוע הבא לברלין ל-4 ימים, אנו נוחתים בשדה התעופה טגל.
אנו מתאכסנים באזור אלכסנדרפלאץ, כעיקרון התוכנית שלנו היא לטייל בחלק גדול מהטיול ברגל (במידה שמזג האוויר יאפשר). אני מניח שלחלק מהאזורים המרוחקים או מעייפות נשתמש בתחבורה הציבורית.
ראינו שעלות כרטיס מסוג “berlin-welcomecard” עולה 75 יורו לזוג לאזורים AB.
1 אני לא יודע אם הכרטיס כולל את הנסיעה מהשדה למרכז ברלין.
2 האם הכרטיס משתלם (במידה וניסע פעם-פעמיים ביום הלוך חזור למקומות בעיר, והכי רחוק שנגיע הם מרומות כמו..שדרות Rheinstraße  או קודאם..).
אני פשוט לא יודע עלויות נסיעה.

בנוסף אשמח לשמוע המלצה על מדריך בברלין ליום או יומיים בעלות סבירה.

תודה לכל מי שמתפנה לענות
לצפיה ב-'אני מאוד ממליץ להשתמש בתחבורה הציבורית המצויינת - כמה שאפשר'
אני מאוד ממליץ להשתמש בתחבורה הציבורית המצויינת - כמה שאפשר
16/04/2018 | 15:21
3
89
אם אתם הולכים ברגל כי אתם רוצים לטייל אז סבבה, אבל לא ממליץ ללכת ברגל רק כדי לחסוך דמי נסיעה.
התחבורה הציבורית מצויינת והמחיר שלה לא יקר, יש לכם מעט זמן לטיול ואני לא ממליץ לבזבז אותו על הליכות.
היתרון בכרטיס berlin-welcomecard  שהוא נותן כניסות חינמיות/מוזלות לכל מיני אטרקציות ויום אחד באוטובוס התיירים של עולים/יורדים.
אם אתם רוצים לעשות סיבוב באוטובוס הזה ואם אתם ממילא רוצים להכנס לחלק ניכר מהאטרקציות אז הכרטיס הזה כדאי לכם.
הנה פירוט ההטבות בכרטיס
אם לא אז כנראה שכדאי לכם כרטיס אחר, כזה שלא כולל את האוטובוס ושאר ההטבות.
אתה יכול לרכוש את הכרטיס בטגל, פרטים כאן
לצפיה ב-'תודה על ההשקעה'
תודה על ההשקעה
16/04/2018 | 16:47
2
52
ממה שאני מבין ישנם מקומות ואטרקציות שמקבלים עליהם הנחות.

בהנחה פרועה אני מניח שמדובר ב 2-3 יורו הנחה לכל אטרקציה :).
המחשבה היא אכן לטייל ולראות את העיר ברגל.
האם כרטיס לאזור AB כולל את נמל התעופה טגל למיטב ידיעתך?

לצפיה ב-'כן, טגל נמצא באיזור B'
כן, טגל נמצא באיזור B
17/04/2018 | 09:09
10
לצפיה ב-'אתה לא צריך להניח, קיבלת קישור שנותן את ההטבות במדוייק'
אתה לא צריך להניח, קיבלת קישור שנותן את ההטבות במדוייק
17/04/2018 | 09:28
41
למשל הכרטיס מכסה באופן מלא סיור באוטובוס, סיור אופניים וסיורים רגליים
מוזיאונים רבים כולל היהודי דאלי ופיקסו וכמובן את הפרגמון
מגדל הטלויזיה מרכז המבקרים באצטדיון

כמובן בסדר גמור לתכנן לא על סמך עובדות, פשוט קח בחשבון שתכנון כזה מייקר את הטיול

לצפיה ב-'חברת מדריכים מצוינת בעברית בברלין - הטיולים של נדב'
חברת מדריכים מצוינת בעברית בברלין - הטיולים של נדב
16/04/2018 | 15:48
2
55
הזמנו לשתי משפחות טיול פרטי לשלוש שעות שעניין גם את הילדים ל"היילייטס" וגם הצטרפנו לקבוצה רגילה לטיול אוכל נחמד מאד
לצפיה ב-'אפשר קצת מידע'
אפשר קצת מידע
16/04/2018 | 16:50
1
37
לדוגמא: האם בסיור, מדובר על מעבר ליד המקומות והסבר חפוז עליהם או מדובר באמת בהסבר שתורם.
האם הרוב ברגל או שחלק ניכר אתה בנסיעות..?
ואני ואשתי חובבי קולינריה, אך בטיולים בעבר לרוב התאכזבנו כאשר לקחו אותנו ליום טעימות.
אשמח לקבל את הרשמים שלך מהטיול.
תודה
לצפיה ב-'שני הסיורים שעשינו לוו בהסברים רבים ומעמיקים'
שני הסיורים שעשינו לוו בהסברים רבים ומעמיקים
16/04/2018 | 16:58
45
הסיור ב"היילייטס" היה ברגל וארך כ- 3 שעות; הסיור הקולינרי כלל 2-3 נסיעות ברכבת - רכשנו בכל מקרה כרטיס יומי לכל אחד (משהו כמו 7 אירו ליום חופשי יומי). הסיור הקולינרי היה VFM עלה בסהכ כ- 20 אירו וכלל כמה טעימות ומספר שווקים ומקומות שביקנו בהם - שוק םתוח, שוק מקורה, מעדנייה, מסעדונת תורכית ועוד. ממש נחמד.
לצפיה ב-'ברלין'
ברלין
17/04/2018 | 21:13
27
הי 
היינו במרץ 5 ימים בברלין העיר מאד גדולה תקנו כרטיס לתחבורה ציבורית ותשתמשו חופשי זה נח מהיר יעיל וקל מאד .אל תחסכו בזה .תקנו כבר בשדה התעופה ברלין כארד.
לגבי סיור אנחנו היינו עם נדב יש לו כמה סיורים מאד מעניין שווה את ה10 יורו .ככלל תנסו לעשות סיור ביום הראשון והוא נותן מלא טיפים להמשך כך עשינו .
זה האתר שלו https://www.tours-berlin.com/ יש כל מיני מדריכים קיבלנו הרבה המלצות עליהם בסיור נוסעים לכמה אתרים ברכבת בגלל המרחקים .תהנו 
לצפיה ב-'אמסטרדם-אילת עם טרנסאוויה מנובמבר 2018'
אמסטרדם-אילת עם טרנסאוויה מנובמבר 2018
17/04/2018 | 09:02
9
80
לצפיה ב-'איזיג'ט מבטלת כמה טיסות מישראל לטגל, ברלין'
איזיג'ט מבטלת כמה טיסות מישראל לטגל, ברלין
17/04/2018 | 10:44
8
78
זה פורסם אמנם לפני יומיים אבל לא ראיתי שהשתנה משהו
מאיזי ג'ט נמסר כי "לצערנו לא קיבלנו אישור לסלוטים כדי להפעיל חלק מהטיסות בקו תל אביב - טגל (ברלין) בקיץ הקרוב. נוסעים שהושפעו מכך יכולים לשנות את טיסתם ללא תשלום נוסף ולנחות עם איזי ג'ט בשדה התעופה שונפלד, גם הוא בברלין, או לקבל את כספם בחזרה. קו תל אביב - שונפלד, פועל כמתוכנן".

לצפיה ב-'חמישה טיפים לחופשה בפריז – בלי חור בכיס'
חמישה טיפים לחופשה בפריז – בלי חור בכיס
17/04/2018 | 15:14
7
46
חמישה טיפים לחופשה בפריז – בלי חור בכיס
עיר האורות ידועה כאתר חופשה יקר, אבל בעזרת העצות הבאות תוכלו למתוח את התקציב שלכם וליהנות מהבילויים הטובים ביותר שהיא יכולה להציע

מתורגם ממאמרה של שיווני וורה/ ניו יורק טיימס

לצפיה ב-'נאפפליו נחשבת בעיני רבים לעיר היפה ביוון'
נאפפליו נחשבת בעיני רבים לעיר היפה ביוון
17/04/2018 | 15:17
6
35
היא נחשבת בעיני רבים לעיר היפה ביותר ביוון, אבל נדמה שמעלתה העיקרית היא דווקא האווירה הנינוחה במיוחד. מנאפפליו אפשר ליהנות לאט

כאשר שלושה ספרי הדרכה בשתי שפות קושרים כתרים, מצמידים כוכבים ומכנים עיר בתואר "היפה במדינה" זה מעורר חשד. אחרי כמה שבועות של הכנות וקריאה אינטנסיבית, הציפייה גדולה. רגע לפני הכניסה לעיר כזאת מתעורר חשש מפני האכזבה, שנוטה לפעמים להיצמד לגודל הציפיות.

כביש הכניסה לעיר נאפפליו (Nafplio) ביוון אינו מבשר טובות. מבט חשדני לשיכונים מכוערים משני הצדדים העלה את התהייה ממה בדיוק כולם מתפעלים. פקק התנועה ברחוב הראשי, והשוטרים שמנפנפים בידיהם לכל עבר כדי לגרום לתנועה להתקדם, לא משנה לאן, מורטים את העצבים עוד יותר. כל זה משתנה בחלק העתיק של העיר. הסלחנות מתרחבת לממדי ענק כשמגיעים לקו המים היפה ומתבוננים אל מפרץ ארגוס.

לצפיה ב-'טיול רגלי בצד השקט והיפה של לונדון'
טיול רגלי בצד השקט והיפה של לונדון
17/04/2018 | 15:19
34
גם באמצע לונדון הסואנת אפשר למצוא אי של שלווה. טיול ברגל לאורך הגדה מ"ונציה הקטנה" עד קמדן

תחנת הרכבת פדינגטון במרכז לונדון לא מעודדת טיולים נינוחים. אלפי אנשים מתרוצצים, עשרות שוטרים מסיירים בין הרציפים והרמקולים מזהירים מפני סכנות ביטחוניות. אבל במרחק של רק 200 מטר מהתחנה שבה עמדנו נמצאת "ונציה הקטנה" של לונדון.

מסדרון ירוק
כן, במרחק חמש דקות הליכה בלבד מפדינגטון הסואנת התגלתה לונדון שונה לחלוטין. "ונציה הקטנה" היא בריכה בצורת משולש גדול, המשמשת צומת; כאן פוגשת תעלת גרנד יוניון המגיעה ממערב את תעלת ריג'נט. בשנת 1820 נחנך נתיב המים הזה שנועד להעביר סחורות ממרכז לונדון לנהר התמזה באזור ליימהאוס, כמה קילומטרים ממזרח לעיר. באורח פלא, למרות התהפוכות העצומות שעברו על לונדון, נתיבי המים נשמרו, נוקו, ומשמשים היום כמסדרון ירוק ושליו להפליא.
משני צדי התעלה ליד "ונציה הקטנה" עוגנות סירות ארוכות, שמתאימות לשיט בתעלות הצרות. באחת מהן עובדים בני זוג בערך בני 70. הם צובעים את גג הסירה בצבע אדום ושותים תה בספלים גדולים. הסירה משמשת אותם כבית כבר יותר מ-15 שנים. היא קשורה תמיד באותו מקום, מחוברת לחשמל ולמים זורמים. לדבריהם, יש כמה מאות אנשים שמתגוררים בסירות על התעלות, אבל הם אינם יודעים את המספר המדויק. רבים מהם מתגוררים בהן רק בסופי שבוע, או בעונות החמות. אין להם חשק להאריך בדיבור מכיוון שהיום יפה במיוחד והם רוצים לנצל אותו לצביעה. "אם אתה רוצה מידע נוסף תפנה לסירה השחורה בהמשך, זו לשכת מידע לתיירי התעלות", אמרו...........

לצפיה ב-'אני ממליץ,היה זה נופשון נהדר בעיירת הנופש לוטראקי..'
אני ממליץ,היה זה נופשון נהדר בעיירת הנופש לוטראקי..
17/04/2018 | 15:59
4
53
ומכאן יצאנו לטייל בעיירה הנהדרת הזאת המרוחקת מעט,מגרש חנייה גדול בכניסה לעיר,,שורת עסקים וחנויות מול מימי הנמל ההוא הרגוע ובית מאפה שלא מהעולם הזה,קונדיטוריה מומלצת ביותר על מעדניה..בקצה בנוי מבצר עם תותחים המשקיף על הנוף הנהדר.
בילוי של חמי יום לפחות.שוטטות בסימטאות מגרה כל דמיון

לצפיה ב-'זכרונות מאורי לוי ו"איפה לעזאזל זה לוטראקי" '
זכרונות מאורי לוי ו"איפה לעזאזל זה לוטראקי"
17/04/2018 | 16:09
3
16
לצפיה ב-'מי זה אורי לוי לעזאזל?'
מי זה אורי לוי לעזאזל?
17/04/2018 | 16:24
2
41
בכל אופן,עיירת הנופש לוטראקי נמצאת לחופו של הים הסרוני מערבית מאתונה.
אתר חביב ומוכר על הישראלים חובבי הקזינו
תעלת הקורינתוס המפורסמת נמצאת בסמוך לקצה הצפוני שלה.
עיירות נהדרות וכמה אתרי טבע בסביבה הנהדרת הזאת
לצפיה ב-'חץ מימין..אתונה העיר'
חץ מימין..אתונה העיר
17/04/2018 | 16:41
51
שעה וחצי נסיעה ממנה מערבה העיירה לוטראקי ותעלת הקורינתוס.
משמאל למטה העיירה הנהדרת נאפפליו
והנה כל מנעמי יוון הונחו בפנייך,רק שכירת רכב..וסקרנות ואת פה מול הקונדיטוריה
לצפיה ב-'שדר ספורט'
שדר ספורט
17/04/2018 | 17:26
32
בשנות ה90, קלאב הוטל נתנה חסויות למשחקי גועל נפש ת"א בכדורסל.
אז החסות אמרה בסוף משהו בסגנון "קלאב הוטל אילת, קלאב הוטל (משהו) וקלאב הוטל לוטראקי". אורי לוי לא ידע שהוא בשידור חי, ואחרי החסות אמר "איפה לעאזל זה לוטראקי" (מה שרוב הצופים תהו לעצמם גם כן). משבוע אח"כ החסות שונתה ל"קלאב הוטל אילת וקלאב הוטל לוטראקי, יוון".
לצפיה ב-'מידע, טיפים והמלצות לטיסות אל על בבלוג המתמידים'
מידע, טיפים והמלצות לטיסות אל על בבלוג המתמידים
14/04/2018 | 18:53
47
271
בלוג המתמידים - בלוג נוסעים מתמידים באל על

המשך>>
בלוג המתמידים - בלוג נוסעים מתמידים באל על

לצפיה ב-'חברת בליק'
חברת בליק
16/04/2018 | 08:26
4
90
מישהו מכיר את החברה הזאת?
הם אמינים?
לצפיה ב-'השתמשתי בשרותיהם כמה פעמים'
השתמשתי בשרותיהם כמה פעמים
16/04/2018 | 08:45
77
עבור כרטיסים לטיסות צ'רטר שמצאתי בעצמי והם יצאו הכי זולים במנועי החיפוש. היו בסדר גמור.
לצפיה ב-'מצורפים קישורים לכמה חוות דעת שניתנו בפורום עליהם'
מצורפים קישורים לכמה חוות דעת שניתנו בפורום עליהם
16/04/2018 | 09:59
62
חוות הדעת די שליליות.
ממליץ שתיצור קשר עם הכותבים לקבלת פרטים
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/229/18204743...טיולים_ופנאי/טיולים_וחופשות_בחול
כאן יש דיון שלם בחברה
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/229/18240304...טיולים_ופנאי/טיולים_וחופשות_בחול
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/229/15497265...טיולים_ופנאי/טיולים_וחופשות_בחול

לצפיה ב-' ודי לחכימא ברמיזא.....'
ודי לחכימא ברמיזא.....
16/04/2018 | 13:37
14
לצפיה ב-'ליסבון - באיזה איזור כדאי ללון'
ליסבון - באיזה איזור כדאי ללון
15/04/2018 | 22:18
2
46
והאם יש לכם המלצה למלון
לצפיה ב-'בן משפחה לן פעמיים בסופיטל ליסבון ומת על המלון'
בן משפחה לן פעמיים בסופיטל ליסבון ומת על המלון
16/04/2018 | 09:22
1
46
הוא אומר שהוא נהדר ובאזור שבעיניו גם כן נהדר, מודרני אך לא רחוק מהעיר העתיקה. הוא אוהב מלונות כאלה של 5 כוכבים ולדעתו המחיר של זה יחסית לתנאים המוצעים ויחסית למחירים של מלונות דומים בערים יקרות יותר, נמוך.
Sofitel Lisbon.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
17/04/2018 | 04:42
5
לצפיה ב-'מזמן לא פרסמתי המלצות על אתרים בעולם, אז הנה כמה....'
מזמן לא פרסמתי המלצות על אתרים בעולם, אז הנה כמה....
15/04/2018 | 17:48
1
80
ספליט, קרואטיה. העיר עצמה, סיורים, לו"ז ועוד עפ"י פודורhttps://www.fodors.com/world/europe/croatia/centra...

אוכל בבנגקוק עפ"י ה-NYT

בוגוטה

תאי שינה בבטן המטוס של איירבוס

לצפיה ב-'עוד כמה שכדאי מאוד להכיר...'
עוד כמה שכדאי מאוד להכיר...
07/05/2018 | 16:00
41
כלים מומלצים:

KIWI - אתר חיפוש טיסות מיוחד שמציע חיפוש טיסות גמיש וניתן פשוט לחפש טיסות לפי מחיר ולא רק לפי תאריכים. מתאים מאוד לספונטניים ששמים את הדגש על המחיר ולא על התאריך.

אייר בי אנד בי - למי שלא מכיר, האתר שמציע דירות להשכרה ונחשב לאחד האתרים הגדולים והמובלים בעולם. את אתם מחפשים אלטרנטיבה לבוקינג, כדאי להכיר.

אליס - מציע שירות דומה ל-KIWI רק שכאן מדובר בחברה ישראלית!

פודל - אתר חיפוש מלונות ישראלי חדש שמציע למצוא מלונות שקיבלו ציוני גולשים טובים לפי פרמטרים ספיציפיים כמו מיקום, שירות וכו'.

בלוגים ומדריכים מומלצים:

tooty - בלוג ישראלי מעולה ומצליח המומלץ בעיקר למשפחות עם ילדים. בבלוג תמצאו כל מיני טיפים והמלצות על כרטיסי טיסה זולים, טריקים למצוא מלונות זולים וכו'.

לונלי פלד - בלוג מצויין ומפורט המיועד בעיקר לתרמילאים ולנוסעים ליעדים פחות פופולריים ותיירותיים בעולם.

מטיילים בעולם - בלוג אינפורמטיבי מאוד שמציע מדריכי תיירות (בעיקר למשפחות) יעילים ופשוטים המציעים רק את המידע הבסיסי והנחוץ.  מתאים למי שרוצה להשיג מידע מהיר וזריז.

The blonde Abroad - אחד מבלוגי התיירות הפופורליים ביותר בעולם המיועד בעיקר עבור נשים. הבלוג נכתב ע"י צעירה בשם קיירסטן ששמה דגש על אופנה, לייף סטייל וכותבת ומטיילת בכל רחבי העולם.

Y Travel - אחד הבלוגים המפורסמים ביותר בעולם לטיולי משפחות בחו"ל. נכתב ע"י משפחה הנוסעת הרבה מאוד בכל שנה והגיעה כמעט לכל יעד בעולם.
לצפיה ב-'סימלס לטלפון סלולרי'
סימלס לטלפון סלולרי
13/04/2018 | 07:04
11
107
בוקר טוב,
הציעו לנו בחנות"למטייל" לרכוש סימלס לטיסות לחו"ל ואני מתלבטת בין רכישה כזו לבין רכישת חבילה לחו"ל.
המטרה כרגע היא בעיקר לצורך ווטסאפ (כשאין ווייפיי) ושיחות "מקומיות" עם אנשים נוספים שנוסעים איתי.
האם מישהו מכם התנסה / מכיר ויכול לחוות דעתו על הכרטיס?

לצפיה ב-'יש לי כבר 6 שנים,משתמש בכל העולם, מאד מרוצה'
יש לי כבר 6 שנים,משתמש בכל העולם, מאד מרוצה
13/04/2018 | 12:47
1
29
לצפיה ב-'תוכל קצת לפרט?'
תוכל קצת לפרט?
13/04/2018 | 15:36
68
תוכל אולי קצת לפרט לגבי האופן שבו אתה משתמש?
למשל: האם זה אכן מספר הטלפון שלך? האם אפשר להעביר את הסימלס לטלפון של מישהו אחר אם נוסע או שזה מותאם למספר מסויים? עלויות זולות יותר מחבילות דרך חברות סלולריות?
אשמח לשמוע מנסיונך.
לצפיה ב-'לעניין השיחות'
לעניין השיחות
13/04/2018 | 14:56
7
77
לא ברור מה זה "שיחות מקומיות" עם "אנשים שנוסעים איתך" - הרי זו לא שיחה מקומית אם אין לכולכם סים מקומי. לא יותר פשוט לשוחח בוואטסאפ או בסקייפ וזהו?

גם קשה להמליץ על השוואה בין X ל-Y כשלא נתת שום פרטים על Y - צריך סים לכמה מדינות? לאלו מדינות? לכמה זמן?
לצפיה ב-'לפעמים מבינים רק בדיעבד מה באמת צריך לשאול'
לפעמים מבינים רק בדיעבד מה באמת צריך לשאול
13/04/2018 | 15:34
6
79
אז תודה על השאלות המכוונות והנה הסבר:
כרגע מדובר על טיסה לאוסטריה ל- 5 ימים סך הכל.
הכוונה בשיחות "מקומיות" היא שאני נוסעת עם מישהו שיעשה לטלפון שלו תוכנית חו"ל. באחד הימים אנחנו מתפצלים ויהיה צורך שתהיה בינינו תקשורת במהלך אותו היום. ייתכן שלא בכל מקום יהיה ווטסאפ.
כלומר אני חושבת... שהשאלה שלי היתה האם כדאי לעשות תוכנית שיחות לטלפון או לעשות את הסימלס. (אני כיום בחברת סלקום).
בחגים, אני מניחה שנטוס לשוויץ/איטליה וגם שם ארצה פתרון כלשהו לשיחות עם אנשים שנוסעים איתי. 
לצפיה ב-'אז טוב שציינת את המדינה'
אז טוב שציינת את המדינה
13/04/2018 | 17:15
2
66
לאירופה סימלס לא כל כך רלוונטי, כי גם התוכניות הישראליות וגם סים מקומי יותר פשוטים ולרוב יותר זולים.
סימלס יותר רלוונטי למדינות עולם שלישי ובעיקר למי שיעבור בהרבה מדינות כאלו.
אגב, יש להם לא מעט בעיות טכניות ובעיות במהירות גלישה במדינות מסוימות.
לצפיה ב-'בעבר כשהציעו לי בחנות דווקא ציינתי שאני טסה לאירופה'
בעבר כשהציעו לי בחנות דווקא ציינתי שאני טסה לאירופה
13/04/2018 | 18:14
1
59
אבל אז זה לא היה רלוונטי כי ידעתי שנהיה ביחד כל הזמן, אז לא התעמקתי יותר מדי.
מידע חשוב! תודה
לצפיה ב-'האינטרס של החנות ושלך שונים'
האינטרס של החנות ושלך שונים
14/04/2018 | 01:36
16
לצפיה ב-'ההגדרה מקומיות די בעייתית'
ההגדרה מקומיות די בעייתית
13/04/2018 | 19:43
54
"מקומיות" בטיול באוסטריה זה אם לך יש מספר אוסטרי ואת מתקשרת למספר אוסטרי אחר. אם לשניכם יש תוכניות שונות עם מספרים שונים (לאו דווקא אוסטריים) זה לא שיחה מקומית ולא בטוח שתוכלו/שיהיה משתלם להתקשר זה אל זה. נדמה לי שסימלס - לפחות בעבר - היה עם סים בעל מספר אסטוני בכלל. 

לא נראה לי שהסימלס ישתלם לטיול באורך כזה באוסטריה. רוב הסיכויים שסים מקומי יעלה פחות, או שתמצאו חבילות יותר משתלמות אחרות בארץ. 
לצפיה ב-'למה שלא תהיה אפשרות לשיחת וואטסאפ?'
למה שלא תהיה אפשרות לשיחת וואטסאפ?
15/04/2018 | 16:47
1
36
עד כמה שידוע לי אירופה מרושתת היטב ברשת סלולרית מהירה שמאפשרת גם גלישה בכל חור..
וואטסאפ צריך אינטרנט בלבד. אחרי שהתקנת אותו על מכשיר כלשהו פעם אחת עם מספר מסוים, כל זמן שאת עם אותו מכשיר, הוא יעבוד גם אם אין סים בטלפון בכלל.
אם השותף לטיול עם חבילת חו"ל שיש לה גם גלישה (ואני לא מכיר היום חבילה שלא כוללת גלישה כי כולנו מכורים) ולך יש סים גלישה מקומי או כל פתרון אחר לאינטרנט (אפילו סתם וייפיי), אין שום בעיה לשוחח.

תכלס היום בכל מקום בעולם שיש בו רשת סלולרית מתקדמת ואם יש לך וואטסאפ או סקייפ, מספיק גלישה בלבד כדי לתקשר עם אנשים.
אני אישית מעדיף את סקייפ כי לדעתי איכות השיחה טובה יותר.
הייתי שנה ביפן ללא הסים הישראלי שלי (היה לי סים מקומי במקומו).
לא הייתה לי אפשרות לשוחח עם הארץ בכלל. אבל לפני מספר שנים כשנסעתי לארה"ב הטענתי על הסקייפ שלי 10 יורו וזה מאפשר להתקשר מהסקייפ כמעט לכל מספר בעולם.
עלות השיחות מגוחכת - 1.7 סנט יורו לדקה. 10 יורו יכולים להחזיק שנים.
כשהייתי צריך להתקשר מיפן לארץ מדי פעם למישהו שאין לו סקייפ, השתמשתי בכסף שהיה על הסקייפ. כל מה שצריך זה חיבור אינרטנט יציב ובשביל שיחת אודיו בלבד לא צריך פס מאוד רחב.
מאז כשאני נוסע לחו"ל אני לוקח חבילת גלישה בלבד או סים גלישה מקומי (מה שזול ומשתלם יותר באותו זמן).
לצפיה ב-'אבדוק לגבי אופציה של חבילת גלישה בלבד. תודה על הרעיון'
אבדוק לגבי אופציה של חבילת גלישה בלבד. תודה על הרעיון
15/04/2018 | 20:23
6
לצפיה ב-'תודה לכל העונים! נתתם לי חומר למחשבה.'
תודה לכל העונים! נתתם לי חומר למחשבה.
14/04/2018 | 17:20
7
לצפיה ב-'סוכנות נסיעות איילה בחיפה - לא משהו'
סוכנות נסיעות איילה בחיפה - לא משהו
14/04/2018 | 22:04
3
126
הזמנתי חבילת סקי זוגית לקלאב מד סר שבלייה דרך סוכנות נסיעות 'איילה נסיעות בחיפה (דרך הים 4)'
הכל נעשה עם הסוכנת אנה במשרד!
ביקשתי לשלם גם עבור ציוד סקי!
קיבלתי מייל המאשר את התאריכים , מספרי טיסות ואישור על תשלום לציוד סקי.
כאשר הגענו לנתב"ג ביום ראשון 5 בבוקר הטיסה לא הופיע על לוח הטיסות (טיסה של חברת CO בשעה 7:10), פנינו למודיעין ונאמר לנו שאין טיסה כזאת היום וגם היפנו את תשומת ליבנו שבמייל שקיבלנו רשום אותה מספר טיסה בהלוך ת-א גרנובל ואותה מספר טיסה בחזור גרנובל ת-א דבר שלא יכול להיות.
חיכינו עד שהסוכנות תפתח התקשרנו וכעסנו ולאחר ברור של הסוכנות מול קלאב מד מתברר שהייתה טעות ומסרה לנו שאנחנו על טיסה של חברה אחרת שיוצאת בשעה 8:20 למזלנו או לא הטיסה יצאה באיחור (טיסה של חברת אורנג) יצאה בשעה 11:00.
הטיסה שלהם גם בחזור יצאה באיחור המריאה בשעה 16:00 במקום ב- 12:20
כמובן שגם בנושא הציוד היינו צריכים להוסיף כסף על קסדות, דבר שלא ידענו ולא טרחה (הסוכנת אנה) להביא לידיעתנו.
הלכתי למשרד הנסיעות כדי להביע את מחאתי על היחס המזלזל וקיבלתי מבט כאילו שאני אשם והיא בסדר.
סוכן נסיעות תפקידו לא רק לקחת עמלה כי במבט על הטיסות הייתה אמורה לראות שמשהו לא כשורה.
בנוסף היא לא התרגשה כאשר ציינתי שאגש לתביעות קטנות, כנראה שהסוכנות הזאת רגילה לתביעות.
כמו כן לדעתי החבילות של קלאב מד משתמשות בטיסות צארטר של חברות קיקיוניות שלא יוצאות בזמן, בטיסה חזור בגלל האיחור לא העלו אפילו סנדביצים לטיסה (בטיסה הלוך היה).
תזהרו מסוכנות איילה במיוחד מהגברת אנה וגם את קלאב מד לא הייתי פוטר מזילזול בלקוח.

לצפיה ב-'זה מקרה קלאסי שסוכן נסיעות לא יכול לתת שום ערך מוסף'
זה מקרה קלאסי שסוכן נסיעות לא יכול לתת שום ערך מוסף
14/04/2018 | 22:58
96
היית יכול לבצע בדיוק את אותה הזמנה דרך הטופס שבאתר של קלאב מד ואז גם לא הייתה נוצרת אי הבנה לגבי הקסדות.  למרות שזה לא מחוייב, מה שקרה במקרה שלי זה שגם נציגי המשרד הישראלי של המועדון התקשרו אלי מיוזמתם לוודא את כל הפרטים.

לגבי הטעות בטיסה, לא ברור אם זו טעות של קלאב מד או הסוכן, אבל טעויות קורות. כדאי תמיד לבדוק באתר של נתב"ג כיממה קודם שהטיסה הרלוונטי קיימת בלוח הטיסות.

נכון, הם משתמשים בטיסות צ'ארטר (החברות לא קיקיוניות) ויש להן נטייה לאחר. זה מעצבן אבל במקרה של חופשת סקי של קלאב מד זה לא קריטי כי ימי הטיסה הם רק ימי נסיעה והאוטובוסים מתואמים.  שדה התעופה הקטן של גרנובל בקושי מצליח להסתדר עם ריבוי טיסות הסקי הבריטיות והישראליות בימי ראשון, כך שזה פשוט המצב. עדיין, זו דרך נוחה יחסית להגיע לאתרים.
לצפיה ב-'ממש הפחדת אותם...'
ממש הפחדת אותם...
15/04/2018 | 08:35
86
חברות נסיעות יודעות מצויין שהישראלי רק מקטר ולא עושה שום דבר ממשי. לכן מרשים לעצמם, ואם יהיה מישהו בודד שכן יתלונן, יספגו.  זה שווה מול הרווח העצום שהם עושים.

לצפיה ב-'תזהר שכשאתה מאיים בתביעה קטנה לא תחטוף תביעת דיבה'
תזהר שכשאתה מאיים בתביעה קטנה לא תחטוף תביעת דיבה
15/04/2018 | 13:39
71
למשל אני טסתי כבר כמה פעמים לחופשות סקי של קלאב מד וכל הטיסות היו של אל על.
שלא תצטרך להוכיח בבית משפט ש"אמת דיברת" בהצגת אל על כחברה קיקיונית, להוכיח שאל על לא יוצאת בזמן דווקא די קל .

באתר של קלאב מד יש פירוט מאוד מדוייק של חבילת הסקי.
לכמה ימים יש לך את הסקי פאס, כמה ימים הדרכה, כמה ימים ציוד סקי ומה בדיוק כולל ציוד הסקי, כולל הרמה של הציוד (למשל לציוד טוב למתקדמים צריך להוסיף כסף).
אין ברשימת הציוד הכלול קסדה ובציוד אופציונלי כתוב כמה עולה לשכור קסדה.
אני מאמין שהיה טוב יותר אם סוכנות היתה מפרסמת מה העסקה לא כוללת ולא רק מה העסקה כוללת, אבל זהו הנוהג בכל הסוכנויות שאני פגשתי וקצת קשה לכתוב מה עסקאות לא כוללות, למשל באחד מהחופשות פגשתי קבוצת אנשים שכעסו על הסוכן שלא אמר להם שהם צריכים להביא חליפת סקי, לדעתם חליפת סקי היא חלק מציוד הסקי.

אכן מאוד לא בסדר שהסוכנות רשמה לכם מה שנראה לפי התיאור שלך כטיסה פיקטיבית,
נוהג נפסד שלי אישית נראה לפעמים כנסיון הונאה. לא במקרה שלכם אבל באופן כללי.
אתה יכול לבדוק אם אתה לא זכאי לפיצוי לפי חוק טיבי, חוק שרותי תעופה

להערכתי הסיבה שהסוכנת לא התרגשה מהאיום שלך שתגיש נגדם תביעה משפטית היא לא שהם רגילים לתביעות משפטיות אלא שהם רגילים לאיומים ריקים של תביעות משפטיות.
אם אתה חושב שאתה צודק אולי כדאי שתוכיח שהיא טועה, שהאיום איננו ריק.
לצפיה ב-'גלישה בטיול קרואטיה סלובניה'
גלישה בטיול קרואטיה סלובניה
15/04/2018 | 10:10
3
52
שלום,
אנחנו עושים טיול של שבוע עם רכב בקרואטיה סלובניה. נצטרך הרבה ניווט וגישה למידע באינטרנט.
בדקנו אופציות גלישה של חבילות מהארץ, רובן בעיקר 2 גיגה וזה נראה לנו לא יספיק.
כן הורדנו מפות שיהיה לאופליין אבל עדיין חוששים ששני גיגה לא יספיק אולי כדאי שנעשה סים מקומי.
למישהו יש עצות?
לצפיה ב-'ווייז (או גוגל מאפס) כמעט לא לוקח נפח גלישה.'
ווייז (או גוגל מאפס) כמעט לא לוקח נפח גלישה.
15/04/2018 | 10:41
1
50
טיילתי הרבה עם ווייז, גם אם תיסע 5 שעות ביום, זה לא יקח לך בסה"כ יותר מ200 מגה גג לכל הטיול.
לצפיה ב-'תודה, אז נעשה חבילה מהארץ'
תודה, אז נעשה חבילה מהארץ
15/04/2018 | 11:53
7
לצפיה ב-'לי נראה ש 2GB זה מעל ומעבר, אלא אם אתם רואים סרטים ב HD'
לי נראה ש 2GB זה מעל ומעבר, אלא אם אתם רואים סרטים ב HD
15/04/2018 | 13:18
28
או צרכן מידע כבד אחר.
אם במקרה תגלו שלא מספיק אני מניח שאתם תמיד יכולים להרחיב את החבילה.

SIM מקומי כמעט תמיד זול יותר אבל צריך להגיע למקום שמוכר את הSIM, כך שהזמינות הסלולרית איננה מיידית וקחו בחשבון שמספר הטלפון לא נשמר.

לצפיה ב-'חופשי בסיני למספר ימים - מי היה לאחרונה?'
חופשי בסיני למספר ימים - מי היה לאחרונה?
14/04/2018 | 17:36
3
75
אשמח להתרשמויות :)
מדובר על מספר ימים, מעבר דרך אילת.

הרגשתם בטוח? התנאים היו נאותים?

לצפיה ב-'אני לא חושבת שאתה שואל בפורום הנכון'
אני לא חושבת שאתה שואל בפורום הנכון
14/04/2018 | 19:45
2
85
אצלנו הכוונה חופשות וטיולים בחו"ל, זה ממש בחו"ל וסיני, עם כל הכבוד, לא נחשבת בעיני לחו"ל. אבל, אם היו בפורום לאחרונה בסיני לבטח ישמחו לשתף.
לצפיה ב-'אוקי...'
אוקי...
14/04/2018 | 23:37
1
83
סיני שייכת למצרים באופן די מובהק :)
לצפיה ב-'אוקי, אז?'
אוקי, אז?
15/04/2018 | 08:46
19
לצפיה ב-'טיסה לאנטליה ? בטוח?'
טיסה לאנטליה ? בטוח?
12/04/2018 | 12:56
6
103
האם יש הרגשה של חוסר ביטחון?
האם אפשר לסתובב לעשות טיולים מחוץ למלון באופן חופשי ?
תודה.
לצפיה ב-'אתה נוסע למילואים או נופש ?'
אתה נוסע למילואים או נופש ?
12/04/2018 | 13:48
1
97
אני לא מבין אנשים,
איזה סיבה כן לנסוע לאנטליה ? לחסוך 1000 שח מאשר יעד אחר בטוח.
מאד פשוט, יש ספק, אין ספק, לא נוסעים.
לצפיה ב-'ובכל זאת? האם מישהו חזר מהאיזור?'
ובכל זאת? האם מישהו חזר מהאיזור?
12/04/2018 | 19:34
19
לצפיה ב-'אחלה באנטליה, חובבי ציון יושבים שם....'
אחלה באנטליה, חובבי ציון יושבים שם....
13/04/2018 | 07:52
31
לצפיה ב-'ארדואן ראש הממשלה בטורקיה רואה בישראל כאויב'
ארדואן ראש הממשלה בטורקיה רואה בישראל כאויב
14/04/2018 | 14:31
1
59
וזה משפיע על התושבים. רוב הטסים לנופש לטורקיה הם הערבים תושבי ישראל.
לא היתי מעולם בטורקיה.
לצפיה ב-'יש מידי פעם גם אזהרת מסע לטורקיה'
יש מידי פעם גם אזהרת מסע לטורקיה
14/04/2018 | 14:33
12
לצפיה ב-'יש אזהרת מסע של המטה ללוחמה בטרור'
יש אזהרת מסע של המטה ללוחמה בטרור
15/04/2018 | 13:41
32
למרות האזהרה חוקית מותר לך לטוס לטורקיה ולהסתובב חופשי.
לצפיה ב-'שינוי שם לועזי בדרכון ישראלי בעת חידוש דרכון לביומטרי'
שינוי שם לועזי בדרכון ישראלי בעת חידוש דרכון לביומטרי
11/04/2018 | 01:18
5
78
שלום,

אני מקווה שאני מפרסם את השאלה במקום המתאים.
בני בן ה-21 צריך לחדש את דרכונו הרגיל לביומטרי מאחר ופג תוקפו.
השם הלועזי שלו רשום לא במדוייק בדרכון הישן.
במידה והוא ירצה לעדכן את השם הלועזי בעת הנפקת הדרכון הביומטרי :
1. האם זה משהו שניתן לבצע במעמד הנפקת הדרכון ?
2. האם זה כרוך בתשלום ?
3. האם זה מותנה באיות פונטי שנקבע על ידי הפקיד ולא כפי שהשם אמור להרשם באנגלית ?

פשוט אם זה יותר מדי בלאגן, כבר אעדיף שיישאר עם האיות השגוי....

תודה מראש !
לצפיה ב-'זה דרכון חדש, תאייתו את השם בלועזית איך שאתם רוצים'
זה דרכון חדש, תאייתו את השם בלועזית איך שאתם רוצים
11/04/2018 | 10:12
1
72
נראה לך שמישהו מכשיר את הפקידים במשרד הפנים לאיית פונטית שמות?
התשלום הוא על הדרכון החדש למיטב הבנתי.
בזמן ההנפקה הפקיד מוציא טופס עם כל הפרטים ונותן לכם לשנות אם צריך ולחתום.
לצפיה ב-'תודה מירב'
תודה מירב
11/04/2018 | 10:21
51
פשוט חשבתי שהם יסתמכו על  השם  שמופיע בדרכון הקודם ולכן שאלתי.
מקווה שאת צודקת. נדע בשבוע הבא 
לצפיה ב-'אפשר לשנות איות שמות אבל לפעמים הפקידים נכנסים לפינה'
אפשר לשנות איות שמות אבל לפעמים הפקידים נכנסים לפינה
13/04/2018 | 19:03
2
58
כשאני רציתי לשנות את ה y ל i  בשם של בתי לא עשו לי בעיות.
לצפיה ב-'הורדתי את טופס הבקשה לדרכון ב-2 עותקים'
הורדתי את טופס הבקשה לדרכון ב-2 עותקים
14/04/2018 | 00:21
54
עותק אחד אמלא עם השם הישן ועותק אחר עם השם המתוקן.
אם הפקיד יזרום, נשנה את השם. אם יעשה בעיות, נישאר עם השם הישן.
גם ככה זה לגיחה של פעם בכמה שנים לחו"ל ולא למטרות לימודים/עבודה, כך שזה יותר פסיכולוגי מאשר משהו מהותי.

תודה
לצפיה ב-'עדכון'
עדכון
17/04/2018 | 08:27
21
הסכימו לתיקון השם. הפקידה עשתה פרצוף והתייעצה עם פקידה נוספת, אבל לבסוף הסכימו לשינוי. אני משער שזה באמת עניין של נכונות הפקיד בסופו של דבר.
גם לא היה צורך להדפיס את הטופס בבית. היא שלפה טופס מעודכן מהמחשב שבו עודכן ידנית השם ולאחר מכן שונה על ידה במחשב.
לצפיה ב-'עיירות נופש במזרח אירופה?'
עיירות נופש במזרח אירופה?
12/04/2018 | 01:18
4
87
שלום, אשמח להמלצה לאיזור עם עיירות נופש במקום זול לשבוע (נראה לי מז' אירופה יותר זול).. הרעיון שבוע עירוני ושבוע כפרי (להינות בעיקר מהמלון ונופי טבע).
אני מתנייד בתחבורה ציבורית. ונוסע לבד
תודה רבה
לצפיה ב-'במזרח אירופה לא הייתי אבל קומבינציה אפשרית היא '
במזרח אירופה לא הייתי אבל קומבינציה אפשרית היא
12/04/2018 | 10:03
85
ברלין ומשם נסיעה לכיוון שמורת HARZ (שגם קרובה להאנובר אבל אין לי מושג איך היא)
כשהיינו בברלין גם המליצו לנו מקומיים על נופש בגבול דנמרק  (הים הצפוני והים הבלטי). צריך גם להיות לא יקר ומעניין
לצפיה ב-'אני ימליץ לך על מלון מסעדה Pod Dračí '
אני ימליץ לך על מלון מסעדה Pod Dračí
13/04/2018 | 11:14
1
64
שעה נסיעה ברכבת מפראג, המלון מוקף יערות ונהרות ומציע מסלולי טיול רגליים לכפרים קרובים, אוכל זול ומשובח (למי שלא סובל מכולסטרול)
לצפיה ב-'עיירות נופש מדהימות'
עיירות נופש מדהימות
22/04/2018 | 13:38
6

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
פורום ביטוח חיים גמל ופנסיה
פורום ביטוח חיים
פורום טיולי שייט
פורום טיולי שייט

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה