לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3309233,092 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום טיולים וחופשות בחו"ל

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום אינו מיועד לפרסום שירותי תיירות או לחיפוש שותפים/ות לטיול.
פרסום בנושאים אלו יותר בלוח המודעות בלבד הודעות פרסומיות תימחקנה והכינוי ייחסם מכניסה לפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'מלונות מומלצים ביוון למשפחות (אוגוסט)'
מלונות מומלצים ביוון למשפחות (אוגוסט)
12/12/2018 | 19:55
1
70
היי,

אז מבחינת תקציב כנראה שנתכנס לחופשה ביוון באוגוסט 2019 (7-10 ימים).
מנסיון בלבד, יש לכם המלצה למלון באחד האיים שמתאים למשפחות? (זוג עם ילדה בת 2.5 שנים).

* לא ממש משנה איזה, אבל היינו בכרתים/רודוס בשנתיים האחרונות ואם יש המלצה לאחד אחר אז הוא בעדיפות.

תודה,
שי
לצפיה ב-'כמעט יוון קפריסין'
כמעט יוון קפריסין
17/12/2018 | 14:38
25
נסו ותהנו!

לצפיה ב-'no show לטיסה של תינוק'
no show לטיסה של תינוק
10/12/2018 | 20:12
3
134
האמת שבאופן כללי מסקרן, אבל אני שואל, ספציפית, לגבי תינוק (מתחת לגיל שנתיים): נניח שהזמנתי שני כרטיסים למבוגרים ואחד לתינוק באותה ההזמנה ונניח שהוחלט בסוף שהתינוק ישאר בבית עם סבא וסבתא. האם צריך להתקשר לבטל את הכרטיס שלו? במידה וכן, אני מניח שהביטול כרוך בדמי ביטול. מאחר וכך, האם אפשר פשוט שהתינוק לא יגיע ואז "הלך" הכרטיס בשיווי $30? או שברגע שרכשתי עבורו כרטיס אני חייב להביא אותו? מה עוד שצ'ק אין (שעושים בבית, לפני הטיסה) לתינוק מקושר לזה של הבגיר, לכן,  האם זה אומר בהכרח שהתינוק צריך לטוס?

ברור לי שהתשובה גם יכולה להיות מדיניות שמשתנה מחברה לחברה, במקרה הזה, מהי המדיניות השכיחה יותר?

תודה.
לצפיה ב-'אף אחד לא צריך לטוס'
אף אחד לא צריך לטוס
10/12/2018 | 20:19
1
115
לא יבוא שוטר לקחת את התינוק,
כמו שלא יבוא שוטר לקחת אותך אם אתה לא תבוא לטיסה,
אבל אם המטרה שלכם לקנות כרטיס בזול נוסף שיהיה לכם יותר מקום,
אז זה לא יעבוד,
אם התינוק לא יגיע לטיסה, אז חברת התעופה תתן את הכיסא הריק אם יהיה לה אובר בוקינג או סתם נוחות של הושבה,
כך שאם המטרה להרויח כסא נוסף בזול כדי שתוכלו לישון, זה לא יעבוד,
אתם גם תשלמו יותר וגם לא תקבלו יותר.
לצפיה ב-'המטרה היא לשריין כרטיס למקרה שנרצה לטוס איתו'
המטרה היא לשריין כרטיס למקרה שנרצה לטוס איתו
10/12/2018 | 22:08
28
לצפיה ב-'אם אחד מהמשתתפים בטיסה לא מגיע - אז הוא לא הגיע'
אם אחד מהמשתתפים בטיסה לא מגיע - אז הוא לא הגיע
11/12/2018 | 14:33
95
לא משנה אם זהו התינוק או מבוגר.
ככל שאני מכיר לא מבטלים טיסה לכל הקבוצה רק בגלל שאחד לא הגיע.

כרטיס לתינוק מתחת לגיל שנתיים לא כולל כיסא, כך שאין עניין של שמירת מקום.

בחלק מהחברות אפשר לקבל חלק מה 30$ במקרים של מיסים כמו מס נמל.

לצפיה ב-'קבלת אישור עבור ביטול טיסה בראיינאייר'
קבלת אישור עבור ביטול טיסה בראיינאייר
11/12/2018 | 01:23
6
103
שלום
הזמנתי טיסה בראיינאייר לסוף פברואר ואני רוצה לבטל. אני צריך אישור על הביטול כי עשיתי ביטוח ביטול טיסה.
הבעיה היא שהחברה לא מאפשרת לבטל הזמנה, רק לעשות שינויים.
מה עושים?
תודה
ארי
לצפיה ב-'מסתבר שצריך תמיד לקרוא את האותיות הקטנות לפני שנפרדים מהכסף'
מסתבר שצריך תמיד לקרוא את האותיות הקטנות לפני שנפרדים מהכסף
11/12/2018 | 08:19
95

וכך כתוב באתר שלהם לגבי ביטול טיסה

All Ryanair flights are changeable but they cannot be cancelled

You don't need to notify us if you are unable to travel and if you can’t use  your outbound flight you can still use your return flight.

Flight dates/times/routes/names can be changed up to 2.5 hours before the flight departure time via My Bookings  unless you have already checked in, in which case please contact our call centre.

If you do not travel on your booked flight the air fare, fees and charges are non-refundable but you may apply in writing within one month of the date of travel for a refund of the Government Tax paid.  Government tax refunds are subject to an administration fee. click here for fee details.  If the refund amount is less than the applicable administration fee, no refund will be made.
לצפיה ב-'אם הכוונה לפוליסה של הפניקס אז (א) מזל שלא ביטלת את הטיסה'
אם הכוונה לפוליסה של הפניקס אז (א) מזל שלא ביטלת את הטיסה
11/12/2018 | 14:29
86
בהנחיות של הפניקס כתוב
"בכפיפות לתנאי הפוליסה לביטול טיסה, במידה והמבוטח מעוניין לבטל את הנסיעה וטווח הזמן לפני מועד הנסיעה נמוך מ-10 ימים, המבוטח יודיע קודם לספק התיירות / חברת התעופה על רצונו לבטל את הטיסה. ולאחר מכן יפנה לטריפ גרנטי עם כל המסמכים הרשומים מטה.
בכל מקרה בו טווח הזמן לפני הנסיעה גדול מ-10 הימים והמבוטח מעוניין לבטל את הנסיעה, המבוטח יודיע קודם לחברת טריפ גרנטי על הרצון לבטל את הנסיעה (הודעה למייל claims@tripguaranty.co.il או לטלפון 08-6995110) ויקבל הנחיות להמשך התהליך לביטול הנסיעה והגשת התביעה."
אז מזל שלא ביטלת על דעת עצמך, אולי היו נאחזים בסעיף הזה כדי לא לשלם לך.
(ב) ככל שאני זוכר הפניקס יצאו בפרסום שבו הם מציעים לבטל את הטיסה בעצמם במקומך. תבקש מהם שיבטלו ותעביר את כאב הראש אליהם.
(ג) אם לא הצליח נראה לי שאין ברירה, תצטרך לחכות לפברואר כדי לקבל החזר.
אבל כדאי לבדוק עם הפניקס כבר עכשיו אילו הוכחות אתה צריך להביא ל No-show לטיסה
לצפיה ב-'תנסי למצוא מחליפים'
תנסי למצוא מחליפים
14/12/2018 | 09:32
3
53
הדרך הכי טובה זה פשוט לחפש מישהו שיטוס במקומך ולשלם את העלות של החלפת שמות כי אחרת זה אבוד לך.
לצפיה ב-'יש בפייסבוק קבוצה כזו, לא זוכרת את שמה'
יש בפייסבוק קבוצה כזו, לא זוכרת את שמה
14/12/2018 | 13:20
2
16
לצפיה ב-''
16/12/2018 | 14:09
30
תודה רבה
לצפיה ב-' שלום לגולשי פורום טיולים וחופשות בחו"ל '
שלום לגולשי פורום טיולים וחופשות בחו"ל
09/12/2018 | 13:49
4
220
אנו מודעים לכך שלאחרונה היו תקלות שמנעו מכם את הכתיבה בפורום ומתנצלים על חוסר הנוחות ואי הנעימות שנגרמה למי שדבריו נמחקו. אנו רוצים לבשר לכם על שתי מערכות חדשות שמאפשרות גיבוי ושחזור מהירים של תכנים. אנו מזמינים אתכם לכתוב שוב בפורום ולהשתתף בדיונים. 

במידה ויש לכם שאלות, אנא פנו אלינו במסר או למייל forums@tapuz.co.il

שבוע טוב, חודש טוב וחנוכה שמח,
הנהלת הפורומים
לצפיה ב-'תחזירו את הפוסטים שנמחקו'
תחזירו את הפוסטים שנמחקו
10/12/2018 | 11:58
23
לצפיה ב-'אפשר למנוע את מחיקת הפוסטים במקום להבטיח מערכת לשחזור?'
אפשר למנוע את מחיקת הפוסטים במקום להבטיח מערכת לשחזור?
10/12/2018 | 15:55
1
106
סתם רעיון
לצפיה ב-''
11/12/2018 | 08:22
82
לא, מסתבר שלא. או לפחות בינתיים לא, בעתיד? מי יודע.
לצפיה ב-' היו לכם המון בעיות לאחרונה '
היו לכם המון בעיות לאחרונה
17/12/2018 | 15:55
34
מחקתם פורומים שלמים ויותר משבוע  הפורומים והאתר לא היו נגישים בכלל הגיע הזמן שתעדכנו לא רק את מערכות הגיבוי אלא בכלל את כל האתר אם אתם מעוניינים שאנשים יחזרו לכתוב בו ולקחת חלק בדיונים או קהילות 
לצפיה ב-'כניסה לארה"ב'
כניסה לארה"ב
09/12/2018 | 14:41
9
141
שלום רב,

אני מתכוון לנסוע לארה"ב בעוד 5 שבועות בערך.

יש בידי דרכון גרמני שעליי לחדש ואני הולך מחר לשגרירות על מנת להתחיל בתהליך. מה שכן, שמעתי שזמן הנפקת דרכון עלול לקחת 6-8 שבועות.

הדרכון הישראלי שלי בתוקף, אבל ידוע לי שצריך ויזה לארה"ב שגם הנפקתה עלולה לקחת מספר שבועות, בעוד לדרכון גרמני אין צורך בויזה.

האם ידוע למישהו על אפשרות לזרז את אחד התהליכים על מנת שאוכל לנסוע במועד שתכננתי?

תודה מראש לעונים

לצפיה ב-'להערכתי עלות הוצאת ויזה היום 600-700 שקלים, סכום משמעותי'
להערכתי עלות הוצאת ויזה היום 600-700 שקלים, סכום משמעותי
09/12/2018 | 17:21
1
104
אני לא בטוח בסכום המדוייק אבל זו הערכה שלי.
בנוסף צריך להגיע לשגרירות, עלות + זמן נוספים
מתאים לך להוציא סכום כזה אם אתה לא חייב?
לצפיה ב-'תודה רבה לכולם על התשובות!'
תודה רבה לכולם על התשובות!
10/12/2018 | 20:24
63
מעריך מאוד את כל מי שענה.

בסופו של דבר הצלחתי לקבוע תור להיום בבוקר לשגרירות גרמניה, היה תור אחד פנוי במזל ומסתבר שיש להם שירות אקספרס, משלמים עוד 32 יורו ואז הדרכון אמור להגיע תוך שבועיים שלושה. אמרו לי שמכיוון שנכנסים לתקופת חגים אולי טיפה ידחה, אבל לא יותר מאוחר מה-10.1 שזה כן מתאים ללוח זמנים שלי.

באמת היה נראה לי מיותר להוציא ויזה על הדרכון הישראלי ולשלם סכום כל כך גבוה אם אין לכך צורך אמיתי.

יכול להיות שהייתי צריך לחשוב יותר טוב על הדברים, אבל לא חשבתי לעומק על הזמנים שכל זה לוקח.

בכל אופן מעריך מאוד את התשובות של כולכם
לצפיה ב-'אין צורך בויזה אבל יש צורך ב ESTA דרך האנטרנט'
אין צורך בויזה אבל יש צורך ב ESTA דרך האנטרנט
09/12/2018 | 18:19
86
כדאי לך לשאול בשגרירות הגרמנית מה לוחות הזמנים. לדעתי הם שולחים לגרמניה את החומר ולכן קבלת דרכון חדש לוקחת כחודש.
בכל מקרה, ייתכן ואתה יודע זאת וזה מידע מיותר - לכניסה לארה"ב עם דרכון גרמני יש צורך בהליך רישום באנטרנט. העלות היא מזערית אבל חובה לבצע אותה ובכניסה לארה"ב תדרש לצילום רשתית וטביעת אצבע.
לוח הזמנים שלך נראה לי צפוף מדי.
בהצלחה!
לצפיה ב-'אין כל סיכוי לדעתי שתוכל לקבל דרכון גרמני '
אין כל סיכוי לדעתי שתוכל לקבל דרכון גרמני
09/12/2018 | 21:16
1
98
תוך חמשת השבועות הקרובים מאחר ויש קריסמס והשנה החדשה וכולם יוצאים לחופשה בגרמניה (וגם בארץ) לתקופה של כשבועיים מה-15 בערך עד ה-1 בינואר 2019. ויזה לארה"ב תיקח יותר מהר בעיקר אם תנסה דרך אחת החברות שמפרסמות שהן מוציאות ויזה במהירות. לנו לקח להוציא ויזה עשרה ימים אבל לא היינו צריכים להתייצב בשגרירות וזה קיצר את לוח הזמנים.
לצפיה ב-'ויזה לארה"ב זה אכן די מהיר, במיוחד בעונה הנוכחית'
ויזה לארה"ב זה אכן די מהיר, במיוחד בעונה הנוכחית
10/12/2018 | 15:41
63
אבל אף חברה לא יכולה להאיץ את זה. עדיף להגיש לבד.
לצפיה ב-'תוציא ויזה על הדרכון הישראלי.'
תוציא ויזה על הדרכון הישראלי.
10/12/2018 | 09:13
76
לבת שלנו פג תוקף הדרכון הגרמני, ושמנו לב מאוחר מידי.  התחלנו מיד בתהליך חידוש הדרכון הגרמני, אבל בשגרירות אמרו לנו שאין סיכוי שנקבל את הדרכון תוך פחות מחודשיים. הוצאנו לה ויזת תייר על הדרכון הישראלי, ובשנים הקרובות היא מסודרת.
אני מניחה שבתקופת החגים, חידוש דרכון גרמני לא יקח פחות זמן, אולי יותר.
לצפיה ב-'קח בחשבון עניין חשוב אחד'
קח בחשבון עניין חשוב אחד
10/12/2018 | 12:42
79
אני לא יודע בן כמה אתה, ומה אתה עושה, וכמה קשרים לישראל יש לך,
אבל אחוז סירובי הויזה לישראלים הוא גבוה,
אם תבקש ויזה על הדרכון הישראל ותסורב, לא תוכל יותר להשתמש בפטור מויזה בדרכון הגרמני.
התנאי לשימוש בפטור זה שלא סורבת מעולם לויזה ושאין ולא היה לך שום בעיה בארצות הברית.

לצפיה ב-'תצטרך להוציא ויזה'
תצטרך להוציא ויזה
14/12/2018 | 09:33
40
תצטרך להוציא ויזה בשגרירות האמריקאית שזה עולה משהו 500 שקל פלוס לדעתי.
לצפיה ב-'גם דרכון גרמני צריך אישור כניסה '
גם דרכון גרמני צריך אישור כניסה
17/12/2018 | 15:49
32
אבל היית צריך להתכונן  הרבה לפני ...
לצפיה ב-'אל על lite לרומא מי יכל לעזור ?'
אל על lite לרומא מי יכל לעזור ?
10/12/2018 | 13:31
1
66
איזה משקל טרולי אפשר בטיסה ? מותר עוד תיק גב קטן או רק טרולי?
לגבי כסא חייב בתשלום או כמו בלאו קוסט נהמר ?
תודה מראש 
לצפיה ב-'לגבי המשקל - 8ק"ג במידות 56X45X25 או סה"כ של 115 ס"מ'
לגבי המשקל - 8ק"ג במידות 56X45X25 או סה"כ של 115 ס"מ
10/12/2018 | 19:21
41
כסא בתשלום זה רק אם אתה רוצה לבחור מקום אחרת אין צורך לשלם.
לגבי תיק גב קטן לא ממש סגורה על זה. תלוי כמה קטן כי הרי אישה יכולה לעלות על טיסה עם טרולי ותיק אישי.
אגב, המידע הזה נמצא באתר של אל על שם גם מצאתי אותו ,כשהזמתי כרטיסים, כדי לדעת לגבי הטיסה שלנו לברצלונה
לצפיה ב-'הבדיחה היומית : מדינת ישראל משלמת לאלעל לפתוח קו ללאס וגאס'
הבדיחה היומית : מדינת ישראל משלמת לאלעל לפתוח קו ללאס וגאס
10/12/2018 | 12:40
4
99
זה לא שהולכים להגיע תיירים מלאס וגאס לישראל,
מדובר רק על ישראלים שהולכים להמר,
וישראל ממנת את זה
לך תבין

לצפיה ב-'אבל יריב לוין אומר שיגיעו גלי תיירות מנוודה יוטה אריזונה וכו'
אבל יריב לוין אומר שיגיעו גלי תיירות מנוודה יוטה אריזונה וכו
10/12/2018 | 14:15
2
72
נראה שמצאו דרך להעניק לאל על צ'ופר קטן.

טיסה לארה"ב, את המענק מקבלים ביורו, המחירים נקובים בדולר והתשלום בפועל בשקלים

לתשומת לב אלו השוקלים לרכוש כרטיס, הטיסה ממריאה מישראל ביום שישי בבוקר , במקרה של איחור משמעותי (ולאל על יש רבים כאלה) יכול להיות שהיא תדחה למוצ"ש ומאוחר יותר.
הטיסה בחזרה מארה"ב במוצ"ש מסתמכת על המטוס שאמור להגיע מישראל בשישי, אם המטוס ימריא מישראל רק במוצ"ש צפוי להם עיכוב מאוד ארוך.

לדעתי הטיסה טובה לא רק למהמרים, מבקרים מישראל בחוף המערבי יוכלו להתחיל את הטיול בוגאס ולסיים אותו ב LA או SF או להיפך בטיסה ישירה. פיצול היעדים יכול לחסוך להם זמן וממון.

ובשורה התחתונה אני בעד פתיחת עוד קווים, גם את הקו לוגאס וגם הקו המתחרה ליונייטד ל SF, תחרות תמיד טובה ללקוח.

לצפיה ב-'בדיוק. לא בדקתי כמה זמן הטיסה הזו, אבל ביוני האחרון אנחנו '
בדיוק. לא בדקתי כמה זמן הטיסה הזו, אבל ביוני האחרון אנחנו
10/12/2018 | 14:59
1
69
אכן טסנו לווגאס, עם קונקשין בניו יורק. ייתכן ולא היינו מפצלים וכך היינו חוסכים חצי יום אם הייתה האופציה קיימת לפני חצי שנה.כמובן שלא טסנו כדי להמר (אני חושבת שלמהמרים יש יעדים הרבה יותר קרובים והרבה יותר זולים מאשר לאס וגאס!) אלא כנקודת הפתיחה לטיול בחוף המערבי. 
לא יודעת עד כמה יגיעו גלים דווקא מיוטה. המורמונים לא ממהרים להגיע לישראל. מבחינתם זו לא "ארץ הקודש" כמו שהיא עבור האוונגליסטים. אולי עליהם הוא בונה.
לצפיה ב-'בדקתי קצת לגבי מחירים ו"קצת" פספסו בכתבה'
בדקתי קצת לגבי מחירים ו"קצת" פספסו בכתבה
10/12/2018 | 16:27
56
למשל הבנתי שהכרטיסים במבצע לכבוד פתיחת הקו, אלו שעולים בסביבות 780$ לא כוללים מזוודה.
מי שמעוניין במזוודה צריך להוסיף 95$.
בניגוד לטיסות באירופה בהן פגשתי ישראלים רבים שלא טסים עם הרבה מטען מנסיון בטיסות רבות לארה"ב כמעט כל הישראלים שפגשתי לוקחים איתם כמות מטען גדולה.
זאת אומרת שלרובם המוחלט של הישראלים אפילו בזמן המבצע מחיר הכרטיס יתחיל מכ 900$,
כרגע הטיסות האלו לא מפורסמות באתר אל על כך שאני לא יודע כמה ראלי להשיג טיסה מוזלת גם בהלוך וגם בחזור ואין לי שום הערכה אם ימכרו  3 או 300 כרטיסים במחיר הזה.
בהנחה שבאמת ראלי שלקוח יצליח להשיג כרטיסים ב900$ מדובר בהנחה יפה אבל ממש לא מחירי רצפה.

המחירים לא במבצע נראים לי מאוד גבוהים ביחס למחירים של יונייטד ל SF, לפי הכתבה עלות הכרטיסים הזולים ביותר 1300$ אבל הם מטפסים חיש מהר למעל ל 2000$, בכתבה נוקבים במחירים של 1000-1400$ לכיוון, לדעתי מחיר שחיטה (כשרה כמובן).

מקווה שאל על יכוונו ליעד מחיר ראלי יותר, אחרת גורל הקו יהיה כמו בטיסות להודו בו ברגע בו נפתחה תחרות הביקוש צנח ואל על נאלצו להוריד את תדירות הטיסות למחצית.
לצפיה ב-'אין לי ידע ולכן גם אין לי דיעה על הסבסוד של המדינה לקו'
אין לי ידע ולכן גם אין לי דיעה על הסבסוד של המדינה לקו
10/12/2018 | 15:55
65
אבל "רק על ישראלים שהולכים להמר" זה מגוחך.
ישראלי שהולך להמר, ואני לא מבין מה הבעייה בזה אם זה חוקי, לא יסע לווגאס. למה לטוס 15 שעות בכרטיס יקר כשיש לו מלא ייעדים באירופה.
אגב, גם בארה"ב יש קזינואים בהרבה מדינות אחרות, כך שזה גם לא נחשב יעד ל"אמריקאים שהולכים להמר".

ווגאס היא מרכז תיירותי בעצמה (כבר כמה עשורים שההימורים זה לא גורם המשיכה העיקרי בווגאס ורוב המבקרים אינם מהמרים בכלל) , והיא גם ממוקמת גאוגרפית טוב כנקודת יציאה לטיולים באזורים נרחבים אחרים של ארה"ב.
לצפיה ב-'חודש באוסטרליה'
חודש באוסטרליה
10/12/2018 | 13:22
7
147
שלום לחברי הפורום. 
מתכנן לטוס לאוסטרליה וניו זילנד במהלך החודש הקרוב.
אני מתכנן לטייל ולהישאר עוד קצת.
מתלבט האם לקחת איתי מחשב נייד או שעדיף לקנות כבר שם לעבודה.
חבר הגיע עם לפטופ וגירשו אותו חזרה
שזה היה מאוד גזעני כי הוא רצה רק אמצעי תקשורת איכותית עם הביתץ.
מה דעתכן?
לצפיה ב-'אתה אולי מאמין לסיפור של החבר שלך, '
אתה אולי מאמין לסיפור של החבר שלך,
10/12/2018 | 14:03
104
שגורש כי הביא איתו מחשב משומש לשימוש בזמן ביקור תיירות,
לי הסיפור מריח קצת מוזר.

ולא הבנתי את עניין הגזענות, היתה בעיה כי הלפטופ היה שחור? מרשים רק לפטופ בהיר?
לצפיה ב-'הוא צירף ללפטופ גם משולחן, מדפסת, ו3 מזוודות עם בגדים ?'
הוא צירף ללפטופ גם משולחן, מדפסת, ו3 מזוודות עם בגדים ?
10/12/2018 | 14:35
87
עוד אף תייר לא גורש כי יש איתו לפטופ,
אבל הרבה אנשים כמו החבר שלך ואתה (כמו שאתה מציין)
לא באים לטייל אלא לעבור על החוק ולעבוד,
או כמו שאתה מגדיר את זה :"מתכנן לטייל ולהישאר עוד קצת"
הבעיה עם ה"עוד קצת", אם יחשדו בך מכל סיבה כלשהיא שאתה מתכנן לעשות עוד קצת אז תגורש,
ואגב, רק שתדע, שאם יגרוש אותך מאוסטרליה או ניו זילנד, אז המדינות לא רק יודיעו עליך למדינה השניה, הם גם יודיעו לארצות הברית, קנדה ובריטניה,
וככה החבר שלך ואתה לא תוכלו לטייל או לנסוע לאף מדינה אחרת ברשימה.
אבל אין שום בעיה לטייל ולהביא איתך לפטופ, בעיקר אם הוא מיועד לטיולים, כזה קטן וקל, אבל אף אחד לא מטייל עם לפטופ 17 אינצ, מדפסת ושלל אביזרים.
לצפיה ב-'מי שמעוניין ב"עוד קצת"'
מי שמעוניין ב"עוד קצת"
10/12/2018 | 14:47
3
104
גם אוסטרליה וגם ניו זילנד נותנות לישראלים צעירים עד גיל 30 ויזה לשנה לטיול ועבודה שמאפשרת גם להשאר עוד, גם לעבוד, אבל בשביל זה צריך להרשם מראש,
ולקבל את הויזה מראש,
ניו זילנד פותחת את ההרשמה בנובמבר ואוסטרליה באוגוסט,
עד אז, עד שיהיה לך ויזה כזאת אתה לא יכול להשאר עוד או לעבוד
לצפיה ב-'מה הכוונה שלא אוכל להישאר או לעבוד '
מה הכוונה שלא אוכל להישאר או לעבוד
10/12/2018 | 15:12
2
89
בשביל זה אני נוסע. 
ובקשר ללפטופ, לא הכניסו אותו במקרה הזה בגלל שחבר שלי צעיר שחרחר (והוא בכלל אשכנזי). 
לצפיה ב-'יש לך ויזת working holiday visa ?'
יש לך ויזת working holiday visa ?
10/12/2018 | 15:33
78
אם יש לך, אז אין בעיה, אתה יכול להגיע ולהשאר שנה ולעבוד, כל פעם עד 3 חודשים אצל מעסיק מסוים,
אם אין לך היום , לפני שאתה נוסע ויזה בתוקף, אתה לא יכול להגיע בתור תייר ולעבוד, או להשאר , או אפילו לבקש ויזה כזאת מתוך המדינה,
ולצערך, באוסטרליה וניו זילנד אין גזענות נגד שחרחרים,
אם כבר יש קצת גזענות נגד סינים, אז רק אם החבר שלך הוא סיני שחרחר, אחרת, לא סביר שגירשו אותו בגלל גזענות, אלא בגלל שהוא בא לעבוד בלי ויזה מתאימה.
לצפיה ב-'או בגלל שהוא התכוון לעבור על החוק בלי קשר לצבע עורו'
או בגלל שהוא התכוון לעבור על החוק בלי קשר לצבע עורו
10/12/2018 | 16:01
66
יש סיכוי ראלי שגם אם אתה תטוס לאוסטרליה מתוך מטרה לעבור על החוק, לעבוד ללא רישיון עבודה מתאים, תסורב כניסה,
גם אם אתה נראה בלונדיני כמו שוודי וגם אם אתה נראה כהה כמו תימני או אתיופי.

אם אתה שואל את דעתי (ושאלת) אני לא ממליץ לעבור על החוק.
אם אתה רוצה לעבוד תדאג לויזה מתאימה לעבודה, אם אתה רוצה לטייל תדאג לויזה מתאימה לטיול.
להערכתי לצבע העור או למחשב נייד אין קשר לגירוש, כמובן שיכול להיות שהערכתי לא נכונה.

לצפיה ב-'אגב, תנאי הויזה לישראלים בעלי דרכון זר, הרבה יותר טובים'
אגב, תנאי הויזה לישראלים בעלי דרכון זר, הרבה יותר טובים
10/12/2018 | 18:29
29
לצפיה ב-'תאילנד עם ילדה / תינוקת'
תאילנד עם ילדה / תינוקת
06/12/2018 | 15:59
13
133
היי,

אנחנו חושבים כבר עכשיו על הזמנה של חופשה בת 10-14 ימים לתקופה שבה אין גנים פרטיים (סוף אוגוסט).

שנה שעברה היינו ביוון והסתפקנו בשבוע, הפעם חשבנו יותר לכיוון מילוי כל התקופה בשהייה בחו"ל ותאילנד מיד קפצה לנו לראש מבחינת יעד אטרקטיבי.

לי ולאשתי לא יצא להיות בתאילנד.

מניסיון שלכם, יש טעם לקחת ילדה בת שנתיים וחצי (היום היא בת שנה ו8) לתאילנד או שזה לא שווה את הטיסה הארוכה וחבל להגיע כל כך רחוק בשביל יעד שכזה כי הוא לא מתאים?

תודה,
שי
לצפיה ב-'לא כדאי לטוס לתאילנד בסוף אוגוסט'
לא כדאי לטוס לתאילנד בסוף אוגוסט
06/12/2018 | 16:23
111
סוף אוגוסט זה שיא תקופת המונסונים,
בשנים גשומות, אתם יכולים לגלות שכל התקופה מתחילת הטיול עד הסוף הגשם לא הפסיק, ואז תבלו כל התקופה בתוך החדר במלון.
תחפשו יעד אחר.
לילדים קטנים בני שנתיים אגב, זה ממש לא משנה לאן אתם נוסעים, כל עוד הם איתכם, תאילנד כמו ניו יורק או ייון, לילדים זה חסר חשיבות הם לא יזכרו כלום, ולא יבינו כלום, זה לא אומר שהם לא יהנו, הם מאד יהנו איתכם.
לצפיה ב-'את הילדה לא מעניין אם אתם בתאילנד, ביוון או בגינה הציבורית'
את הילדה לא מעניין אם אתם בתאילנד, ביוון או בגינה הציבורית
06/12/2018 | 16:56
114
לדעתי אתם צריכים לתכנן טיול בשבילכם תוך התחשבות בצרכי הילדה.
לדעתי כששוקלים נסיעה למדינה כמו תאילנד עם פעוטה חשוב קודם כל להתייעץ במרפאת מטיילים.
גם אם במרפאה אומרים שאפשר להשלים לה את תוכנית החיסונים קח בחשבון שבמקומות לא מרכזיים כמו בנגקוק (שם יש בתי חולים מערביים טובים) הרפואה בסטנדרט נמוך מאוד לעומת ישראל ובעייה בריאותית טריוויאלית בישראל יכולה להיות קריטית לפעוטה בתאילנד.

האם מסגרת הזמן של 10-14 ימים כוללת את הטיסות לתאילנד?
קח בחשבון שהטיסות ארוכות ובנסיעה קצרה הם יקחו חלק נכבד מזמן הטיול שלכם.

לצפיה ב-'תודה לשניכם'
תודה לשניכם
06/12/2018 | 18:30
2
90
בכלל לא לקחתי בחשבון את עניין המונסונים ושזאת לא התקופה הנכונה להיות בתאילנד.

אז אני אשנה את השאלה:
יש לכם המלצה מניסיון איפה מומלץ לבלות עם תינוקת בת שנתיים?

* ברור לי שלקטנה אין זה משנה בין אם אנחנו ביוון, בתאילנד או בגינה הציבורית. ועדיין, יש יעדים שבהם יש יותר מה לעשות מאשר סתם לשבת במלון הכל כלול ושיהיה נחמד לכולם, גם לקטנה מבחינת מבחר אטרקציות וגם לנו ההורים שיוסיף קצת פלפל ולא יהיה בנאלי.

תודה,
שי
לצפיה ב-'בכל מקום'
בכל מקום
06/12/2018 | 19:21
90
שוב, ילדה בת שנתיים היא חסרת השפעה על מקום טיול,
אתם יכולים להתעלם מהעובדה שיש איתכם תינוקת.
תבחרו מקום שאתם רוצים להיות בו.

סוף אוגוסט, הוא הזמן הכי טוב לטייל או במקומות שיש קיץ קריר, כמו צפון אירופה או קנדה, או מקומות שיש חורף חמים ויבש, כמו צפון אוסטרליה.
אבל מכיוון שיש לכם זמן קצר לטייל, נוריד את המקומות הרחוקים כמו אוסטרליה וקנדה.
ואתה נשאר עם צפון אירופה, כמו מדינות סקנדינביה
לצפיה ב-'תלוי בסוג החופשה שאתם מעדיפים.'
תלוי בסוג החופשה שאתם מעדיפים.
06/12/2018 | 19:26
81
מנסיוני, בגיל כזה צריך להתמקם במקום לינה אחד, ולא לעבור בין כמה מקומות. המעברים מערערים את הקטנטנים.
דבר נוסף, לא הייתי נוסעת עם פעוטות למדינת עולם שלישי. למרות שהקפדנו לשתות ולצחצח שיניים רק במים מינרליים, הילד פיתח אלרגיה קשה למים גם ברחצה. הוא היה על תרופות עד שחזרנו הביתה, והן ממש שינו את מצב הרוח שלו, והרסו לנו את החופשה.
לצפיה ב-'שוב תודה לשניכם'
שוב תודה לשניכם
06/12/2018 | 19:39
7
89
דווקא אני יותר בקטע של בטן גב בתור "הנושא המרכזי" ואולי גיחות פה ושם לאזור האורבני של העיר.
אני מאמין שנכוונן יותר לכיוון איזורים חמימים באירופה מאשר לסקנדינביה, רק צריך להחליט על יעד אטרקטיבי מספיק לנו ההורים.
מדינות עולם שלישי ירדו מהפרק.

שי
לצפיה ב-'אז סעו למקום קרוב'
אז סעו למקום קרוב
06/12/2018 | 20:21
5
91
למשל לקוסטה בראווה-יופי של מקום לחופשת בטן-גב, ומשם תוכלו לעשות גיחות לברצלונה ולעוד ערים קרובות (חירונה ועוד)
תמצאו עיירה מעניינת ליד רצועת החוף, תוכלו לסוע יום אחד למוזיאון דאלי, יום אחר לסיבוב בעיירות הקרובות, יום אחר להר המונסראט וכו'
זה יתאים יותר ל 10 ימים ופחות ל 14, אבל ככה תרוויחו גם חופשת בטן-גב וגם איזור עם כל מיני סוגי פעילויות (גם ערים גדולות וקטנטת יותר וגם טיול בטבע-כמו הר המונסראט)
לצפיה ב-'אבדוק את זה, תודה!'
אבדוק את זה, תודה!
08/12/2018 | 20:19
4
15
לצפיה ב-'מצטרף להמלצה ואם מותר להוסיף'
מצטרף להמלצה ואם מותר להוסיף
12/12/2018 | 17:05
3
30
אז ישנם 2-3 פארקי שעשועים באיזור ברצלונה ואז גם הקטנה תוכל להנות ממתקנים שמתאימים לגיל.
עוד רעיון הוא כפרי נופש למשל בהולנד ושם יש מתחם סגור עם פעילות, אפשר לצאת מידי פעם לטיול כוכב ולחזור אחר הצהרים למתחם. במתחם ישנם כל מיני פעילויות וגם מסעדות ושאר אביזרי נוחות כמו אופניים. היפה הוא שזה בתוך יערות וממש נעים.
יש כאלה בדנמרק, הולנד, גרמניה ועוד.
מקווה שעזרתי
לצפיה ב-'בהחלט עזרת'
בהחלט עזרת
12/12/2018 | 19:50
2
26
יצא לך להיות בכפר נופש שכזה? אתה זוכר את השם של אחד מהם במקרה?
לצפיה ב-'אנחנו היינו בראביט היל בהולנד, אבל הילדים היו יותר גדולים '
אנחנו היינו בראביט היל בהולנד, אבל הילדים היו יותר גדולים
13/12/2018 | 13:47
1
39
נסענו עם שני בנים, בני 4 וחצי ו-8 באותו זמן.
כפר הנופש הזה מרוחק כשעה נסיעה משדה התעופה סחיפול (בערך.. אל תתפוס אותי על הדקה. זה היה לפני כמעט 6 שנים). יצאנו בבקרים לטיולי "כוכב" מה שנקרא, ואת שעות אחה"צ והערב בילינו בכפר הנופש עצמו. היו שם בריכה מקורה, מועדון לילדים, באולינג ועוד כמה דברים שלא יכולנו לנצל כי מזג האוויר היה מאוד קר (למרות שנסענו באמצע אוגוסט).
היו שם מינימרקט חמוד ויעיל מאוד, ומספר מסעדות, כך שזה מאוד נוח. יש גם שירותי מכבסה בכפר עצמו, ובבקתות יש מטבח מאובזר לחלוטין, כולל מיקרוגל ומקרר בגודל מלא. היה מאוד מאוד נוח עם הילדים.
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
14/12/2018 | 13:56
2
לצפיה ב-'לחופשה שמשלבת בטן גב אני מאוד אוהב את יוון וקפריסין'
לחופשה שמשלבת בטן גב אני מאוד אוהב את יוון וקפריסין
09/12/2018 | 09:41
67
קרוב, נוח, אנשים חמים, אוכל מצויין, הרבה תרבות עתיקה, מוסיקה מעולה, מחירים מצויינים.
אני מבקר בתאילנד והמזרח בעיקר בגלל התרבות היחודית, אבל בשביל חופשת מנוחה + קצת טיול למה להטלטל ימים שלמים בטיסה כשיש את כל הטוב הזה במרחק של שעה עד שעתיים?

לצפיה ב-'טיסת המשך דרך וינה'
טיסת המשך דרך וינה
08/12/2018 | 22:41
1
70
שאלה קטנה מה לגבי נוזלים בטיסת המשך דרך וינה? יש לי בקבוק של 60 גרם נוזל, מאמינה שאין בעיה להעלות אותו בטיסת המשך? מה לגבי בקבוקים שקונים פה בדיוטי פרי? 

לצפיה ב-'לגבי מה שאת קונה פה בדיוטי פרי'
לגבי מה שאת קונה פה בדיוטי פרי
09/12/2018 | 09:16
63
את צריכה להגיד לקופאי/ת שיש לך טיסת המשך והיא תעטוף אותם באריזה אטומה עם קבלה כדי שיעבור בבידוק בוינה.

לצפיה ב-'סובו מדריד ואתריה '
סובו מדריד ואתריה
04/12/2018 | 13:17
15
103

חשבתי לנסוע עם בת זוגי למדריד באפריל, ולבקר גם באטרקציות שסביבה:
- טולדו
- אווילה
- סגוביה
- אראנחואז
- אל אסקוריאל ועמק הנופלים
- סלמנקה

שאלתי היא - האם אפשר להגיע לכל אלה בתח"צ, או שנדרש לשכור רכב? ואולי תוכלו להמליץ על טיולי יום מאורגנים ליעדים אלה?

לצפיה ב-'התייחסות חלקית - כמה חלקי פאזל:'
התייחסות חלקית - כמה חלקי פאזל:
04/12/2018 | 15:22
3
90
1. מדריד, לדעתי ראויה ל-5 ימים לפחות.
2. לטולדו נסענו בתחבו"צ (אוטובוס מכיכר דיאגונל), ובטולדו עצמה לקחנו סיבוב עם אוזניות ב"רכבת התיירים". בקצב ובכיף שלנו.
לצפיה ב-'חמישה ימים - גם למי שאינו חובב מוזיאונים? '
חמישה ימים - גם למי שאינו חובב מוזיאונים?
12/12/2018 | 13:07
2
36
ראיתי ביו-טיוב כמה סרטונים שכותרתם "שלושה ימים במדריד", ולכן.
תודה על המידע לגבי טולדו.
לצפיה ב-'אני לא מכיר את האהבות והקצב שלכם'
אני לא מכיר את האהבות והקצב שלכם
12/12/2018 | 16:27
1
32
אנחנו לוקחים באיזי ועם מינון מדוד בכל מיני רבדים.
גם ישיבה בבית קפה או מסעדה הם ערך.
צ'ורוס על משקה שוקולד = שעה לפחות
אוהבים מוזיאונים והוחלט על שניים בלבד. כל אחד קיבל 2-3 שעות גג. מתוכם הפסקות סטלבט/שתיה/קפה/יין...

יש סיורים (ממליץ על סיורי מקומיים באנגלית) שמכסים גם עיר, תרבות, אוכל ועוד.
2-3 סיורים כאלה מומלצים (כל אחד כמה שעות).

לא לוותר על שנ"צ ואז בערבים כדאי לצאת למוקדי הבילוי השונים (יש המון) ולחוות את התרבות.

הייתי נשאר ליותר מ-5 ימים אבל כאמור זה מאוד אינדיבידואלי.
לצפיה ב-''
17/12/2018 | 11:00
1
לצפיה ב-'לטולדו אפשר להגיע גם ברכבת מתחנת אטוקה שבעצמה ראויה לביקור '
לטולדו אפשר להגיע גם ברכבת מתחנת אטוקה שבעצמה ראויה לביקור
05/12/2018 | 19:34
4
69
גם אם לא נוסעים ממנה. הבנתי שיש שאטלים מתחנת הרכבת בטולדו לעיר.
יש גם טיולים מאורגנים ממדריד לטולדו, אני מאמינה במלון יוכלו להמליץ על טיולים כאלו.
היה כאן דיון בעניין סגוביה ולמיטב זכרוני נאמר שיש אפשרות להגיע בתחבורה ציבורית. עשה חיפוש בפורום ובוודאי תמצא.
לא בטוחה אבל נדמה לי שאי אפשר להגיע בתחבורה ציבורית לאל אסקוריאל ועמק הנופלים.
אנחנו היינו עם רכב כך שלא יכולה לתת מידע מנסיון.
לצפיה ב-'לא צריך להירשם מראש לטיולים מאורגנים? '
לא צריך להירשם מראש לטיולים מאורגנים?
12/12/2018 | 13:10
3
23
או אולי הכוונה לברר עם המלון מראש ולהירשם?
על טולדו כבר הבנתי שאפשר להסתדר לבד, אבל על המקומות האחרים.
כמו כן אשמח להמלצות על טיולי יום שאינם בדגש על גירוש ספרד ושאר הצרות שפקדו את עמנו.
לצפיה ב-'אני מניחה שעדיף להירשם מראש, אם אתה יודע לאן ועם מי. לא '
אני מניחה שעדיף להירשם מראש, אם אתה יודע לאן ועם מי. לא
12/12/2018 | 16:51
2
16
יודעת להגיד לך לגבי מדריד והסביבה כי טיילנו על פי התוכנית שעשיתי מראש.
מה שכן, עשינו לנו מנהג לשאול במלון, להתיעץ ולקבל מידע לגבי מה כדאי, מסעדות, הופעות וזה הוכיח את עצמו כמוצלח מאד בכל הטיולים שלנו.
אני יודעת שבן דודי הזמין בזמנו טיול מאורגן ממדריד לטולדו דרך המלון ששהו בו.
חריש עמוק באינטרנט בוודאי יתן לך תוצאות טובות לגבי טיולים מאורגנים, מדריכים, תאריכים. כך למשל, מצאנו והזמנו סיור בליסבון עם מדריך דובר עברית שהיה מצוין.
לצפיה ב-''
17/12/2018 | 10:59
לצפיה ב-'טולדו'
טולדו
17/12/2018 | 13:18
7
לטעמי עדיף לקחת סיור מודרך בעברית. עשינו זאת בקיץ האחרון עם חברת הולהשלום..נחמדים מאוד עם הסברים מעניינים.

לצפיה ב-'לרוב המקומות כדאי להגיע עם טיולים מאורגנים. הם חוסכים הרבה '
לרוב המקומות כדאי להגיע עם טיולים מאורגנים. הם חוסכים הרבה
12/12/2018 | 12:04
5
31
זמן שמבוזבז "מסביב" (הרכבת לסגוביה, למשל, עוצרת באמצע המדבר וצריך לקחת מונית או אוטובוס מתחנת העצירה לעיר גופא. חוץ מזה צריך הרי להגיע לתחנת הרכבת עצמה). 
אם אתם בוחרים לנסוע ברכבת, שימו לב שיש שתי תחנות "מרכזיות" במדריד - אטוצ'ה וצ'מרטין וצריך לוודא מאיפה הרכבת יוצאת.

לצפיה ב-'ומה עם ארנחואז? קואנקה?'
ומה עם ארנחואז? קואנקה?
12/12/2018 | 13:12
3
24
כמו כן אשמח להמלצות על סוכנויות לטיולי יום, שאינם בדגש על גירוש ספרד ושאר הצרות שפקדו את עמנו.
לצפיה ב-'לקחנו שני סיורים עם SANDMAN'
לקחנו שני סיורים עם SANDMAN
12/12/2018 | 16:28
30
בהשוואה לאחרים שעשינו (איתם בברצלונה ואחרים בעולם) - הייתה לי יותר ביקורת.
עדיין היה חווייתי.
לצפיה ב-'בשני אלה לא הייתי. במלונות יש בד"כ פרסומות של החברות, אני לא'
בשני אלה לא הייתי. במלונות יש בד"כ פרסומות של החברות, אני לא
13/12/2018 | 09:25
1
26
חושב שבסיורי יום יש הרבה הבדלים ביניהם. 
במסגרת ההכרה המחודשת של ספרד בתרומה היהודית יש בהחלט התייחסות לתרומה הזו. ההתייחסות היא בסגנון אובייקטיבי, לא משהו שנשמע שמאלצי או טרחני לאזניים יהודיות/ישראליות.
לצפיה ב-'ועוד שתיים, הפעם מסביליה ...'
ועוד שתיים, הפעם מסביליה ...
13/12/2018 | 10:47
22
לצפיה ב-''
17/12/2018 | 11:01
לצפיה ב-'דרישת שלום מבודפשט'
דרישת שלום מבודפשט
03/12/2018 | 20:27
5
173
חזרתי מטיול מאורגן וינה פראג ברטיסלבה ובודפשט
1. התמונה היא תיאור של הקור ששורר שם מים שניסו לזרוםמהמרזב ולא הצליחו.
2. היו איתנו בטיול זוג צעיר מהגליל וחקלאי מרמת הגולן, הם השתלבו בקבוצה והיו חלק בלתי נפרד מהצחוקים והעזרה ההדדית בקבוצה.
הרגשתי לא בנוח כאשר בשדה התעופה, בבידוק הבטחוני הם נקראו הצידה לתחקיר מעמיק יותר, זוג בני הדת המוסלמי ודרוזי מהגולן.
מבין את הצורך הבטחוני ובכול זאת צרם.
לצפיה ב-'שלום וברוך הבא אליעזר הגבוה'
שלום וברוך הבא אליעזר הגבוה
03/12/2018 | 21:49
99
צילום מרשים מאד צילמת.

לצפיה ב-'באמת תחושה לא נוחה '
באמת תחושה לא נוחה
04/12/2018 | 13:11
2
110

אני יהודי-ישראלי בהיר עור, ובטיסתי האחרונה עם LOT מוורשה לנתבג, נשלחתי לבדיקה בטחונית מוגברת אחרי שלב בדיקת הדרכונים. תחושת הבאסה התפוגגה מעט כשגיליתי שכמוני נשלחו לשם עוד כעשרה ישראלים יהודים, רובם בהירי עור (ישראליות יהודיות, אם לדייק, הייתי הגבר היחיד שם). שנאמר, צרת רבים חצי נחמה.
לצפיה ב-'הבדל מהותי - לך זה קרה פעם אחת'
הבדל מהותי - לך זה קרה פעם אחת
07/12/2018 | 08:04
1
76
להם זה קורה בכל פעם שהם טסים. במקרים רבים, גם דרוזים שהם קצינים במילואים, עוברים אותה התנהלות בטחונית.
לצפיה ב-'פעמיים, אם לדייק '
פעמיים, אם לדייק
12/12/2018 | 12:55
31
ובשתי טיסות עוקבות מאותו יעד, כך שיש לי סיבה לחשוב שכך יהיה גם בעתיד. שלא יובן לא נכון, אני האחרון שיכחיש שהחיים יותר קלים כשאתה גבר לבן פריבילגי מאשר כשאתה לא. ברם, אני חושב שזה שלאחרים יותר קשה מאשר לי, זו לא סיבה שלא אשתף במה שקרה לי.
לצפיה ב-'יעד פשוט מדהים'
יעד פשוט מדהים
14/12/2018 | 09:38
24
בטוחה שנהניתם מאוד גם בקור כי זה יעד פשוט מקסים וזול..
לצפיה ב-'טוקיו'
טוקיו
28/11/2018 | 18:45
13
106
JR PASS כן או לא ואיך מזמינים ומאיפה?

אני ירצה להגיע לראות את הר פוג'י באיזה סיור יום ברכבת או אוטובוס לא יודע איך עושים את זה.
ואני ירצה להגיע לאיזה פארק רכבות הרים ששמעתי שיש באזור טוקיו.
חוץ מזה אני יהיה בטוקיו בין התאריכים 16.5 - 27.5
המחיר של הכרטיס הזה לשבוע נראה לי הזוי אם ראיתי נכון ל-7 ימים.

מלבד זאת כל המלצה וטיפ יבורכו .

אולי לא קשור - ראיתי מפות מוכנות בגוגל מאפס עם מקומות מסומנים לא בהכרח של טוקיו.
מישהו יכול לעזור בנושא הזה ?

ולבסוף שיתוף -
Hotel Gracery Asakusa
זה המלון שהזמנתי לטוקיו ל-11 לילות .
לצפיה ב-'JR PASS'
JR PASS
28/11/2018 | 22:11
78
לחברת אופיר טורס יש הסכם עם חברת הרכבות היפנית למכירת הכרטיס. פני אליהם.

יש גם כרטיסים זולים מ 275 דולר. אם את יודעת לאן תרצי ליסוע, תוכלי לקנות כרטיס בהתאם. 

זו לא בעיה להגיע להר פוגי ולא צריך שום סיור בשביל זה.

ההמלצה הכי טובה  שאפשר לתת לך היא להכנס לאתר התיירות היפני, אחד הטובים מסוגו בעולם. jinto.co.jp
בדקי כל מה שמעניין אותך והדפיסי וקחי אתך. אם משהו לא ברור כתבי להם ויענו לך.   בנוסף עשי העתק הדבק על שמות כל המקומות שאת רוצה לבקר כדי שכל אחד יוכל לכוון אותך ברחוב. 
ואל תשכחי את אפליקציות התרגום שבטלפון שלך. 
לצפיה ב-'הסתייגות: לא הייתי בטוקיו, אני כרגע'
הסתייגות: לא הייתי בטוקיו, אני כרגע
29/11/2018 | 05:56
83
מתכננת לעצמי טיול לאפריל

את הר פוג'י ממה שאני קוראת הכי כדאי לראות משני מקומות עיקריים, האקונה ואגם קאוואגוצ'יקו. יש כמובן סיורים מאורגנים שיוצאים מטוקיו אבל יש גם רכבת או אוטובוס שיוצאים למקומות האלה.

JR PASS הוא באמת יקר ובדרך כלל ישתלם אם אתה עושה נסיעות יקרות כמו טוקיו-קיוטו הלוך וחזור למשל. מה שצריך לעשות זה, אחרי שאתה בערך יודע את המסלול שלך אתה מחשב את מחיר כל הנסיעות שלך ומשווה למחיר של הפאס. ולא כל הנסיעות כלולות בפאס, אז צריך לקחת את זה בחשבון.
יש דרכים זולות יותר להתנייד ביפן, למשל הרכבות המהירות יותר יקרות בדרך כלל מאוטובוסים. יש פאסים לוקאליים יותר שמשתלם לקנות כמו פס להאקונה.

לצפיה ב-'אם הטיול מתמקד בטוקיו וסביבתה,'
אם הטיול מתמקד בטוקיו וסביבתה,
29/11/2018 | 08:25
65
לא משתלם לקנות את הJR PASS
למעו הקוראים העתידיים, אנחנו חסכנו קרוב ל$100 לאדם כשהזמנו את הפאס מאנגליה, ולא קנינו אותו בארץ. כדאי להשוות מחירים.
עד כמה שזכור לי, הדרך להגיע לאיזור פוג'י היא באוטובוס. הפאס לא תקף לאוטובוסים, כך שאין סיבה לקנות אותו לטובת הנסיעה הזאת.
לצפיה ב-'שתי המלצות:'
שתי המלצות:
29/11/2018 | 08:31
8
75
כנס לקבוצת יפן למטילים של פייסבוק תמצא שם אין סוף מידע על טיול ליפן כולל איך מחשבים את כדאיות כרטיסי ה JRPASS המלצות על מלונות, המלצות על חלוקת ימים והרבה יותר.
https://www.facebook.com/groups/יפן-למטיילים-818573244902170/

האתר הכי חשוב למטיילים ביפן שבו תמצא את כל המידע התיירותי, איך מגיעים לכל מקום, מה יש לעשות בכל מקום, תמונות, דיווחי מזג אויר....

לצפיה ב-'עוד שני דברים:'
עוד שני דברים:
29/11/2018 | 08:52
7
74
- כדאי מאד לתכנן את הטיול כמה שיותר זמן מראש, היפנים הם חולי סדר ותכנון ויש לא מעט אתרים ומקומות שהכרטיסים אליהם אוזלים 3-6 חודשים מראש.  

- אתר עם המון מידע מועיל בעברית

- חוויה מדהימה טיול ביפן, היינו השנה שבועיים בתחילת אפריל וכבר לא יכול לחכות לחזור שוב.
לצפיה ב-'אני בטיולים חסר סדר ותכנון לחלוטין.'
אני בטיולים חסר סדר ותכנון לחלוטין.
29/11/2018 | 19:49
6
79
זו הסיבה שברלין בשבילי היתה כמו לונה פארק ענקי כי בכל מקום ראיתי משהו שמוצא חן בעיני ומשם עוד משהו ועוד משהו ועוד .
אני לא אוהב מסלול מוגדר מראש.

אבל נראה לי שביפן זה יהיה אחרת .
לצפיה ב-'היינו רק בטוקיו , בספטמבר האחרון , 8 ימים '
היינו רק בטוקיו , בספטמבר האחרון , 8 ימים
03/12/2018 | 18:28
5
47
הדברים היחידים שעשינו מראש - הזמנת מקום במוזיאון הדיגיטלי , כרטיסים להופעה במעדון הג'אז בלו נוט הזמנת מקום לשתי מסעדות , סיור  מודרך ליום אחד עם מדריכה ישראלית שהיה ככה ככה וסיור חיי לילה עם בחור נהדר בשל גל שהיה מיוחד 
כל היתר היה ספונטני מהיום למחר , ליפנים זה לא הפריע 

המלצה תחבורתית- בטוריסט אינפורמשיין שנמצא מחוץ לתחנת הרכבת שינג'וקו - מתחת הגשר- מול חנות GAP, ניתן לקנות, בהצגת דרכון, כרטיס חופשי לחלק מהתחבורה הצבורית- ליומים או שלושה. קנינו אחד ליומים ואחד לשלושה- השתלם מאד .
לצפיה ב-'תודה !'
תודה !
04/12/2018 | 17:21
4
25
יש לי 10 ימים מלאים ביפן .
כרגע אני סגור על יום אחד בוודאות FUJI Q פארק רכבות הרים בלי להחליט מראש על איזה יום זה יהיה ( בין הימים היבשים , בלי גשם ).
בין היתר השאיפה היא להרוג 2 ציפורים גם להציץ על ההר FUJI וגם כמה רכבות הרים .
כל היתר פתוח.
בשביל זה אני לא צריך JR PASS .
אני מניח ש- 8-9 ימים בטוקיו זה קצת יותר מדי ולכן אני מחפש איזה טיול יום ברכבת הלו"ש .נניח קיוטו ואז PASS הופך למשתלם כי אפשר גם לנצל אותו לחזרה לנריטה.
לצפיה ב-'אכן בשביל שבוע בטוקיו לא צריך JRPass ארצי, אבל בדוק אם משתלם'
אכן בשביל שבוע בטוקיו לא צריך JRPass ארצי, אבל בדוק אם משתלם
10/12/2018 | 12:29
3
20
שילוב של נסיעה בכרטיס Pasmo/Suica רגיל על JREast עם כרטיס JRPass מקומי ל-JRCentral בלבד
או שפשוט טען כסף לכרטיס החכם הרגיל, קנה כרטיס איתו והמשך בחברה האחרת

קצת מידע על הנושא דוין בפורום תח"צ לפני כחצי שנה, ראו
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/394/18321575...אקטואליה/תחבורה_ציבורית
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/394/18321599...אקטואליה/תחבורה_ציבורית

ולגבי כרטיסי התח"צ הרגילים
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/394/18327069...אקטואליה/תחבורה_ציבורית
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/394/18327147...אקטואליה/תחבורה_ציבורית

מפת תאימות של כרטיסים חכמים מצורפת
לצפיה ב-'נעשה את זה יותר פשוט'
נעשה את זה יותר פשוט
10/12/2018 | 17:52
2
13
יום אחד - FUJI Q אין צורך ב- JR PASS 
טיול יום לקיוטו - צריך JR PASS 
חזור לנריטה רצוי JR PASS
אולי אם אני ישתעמם בטוקיו אחרי יומיים -שלושה ויתחשק לי לנסוע לעוד טיול יום צריך JR PASS
אני בטוקיו 11 ימים - צריך כרטיס שבועי .
בטוקיו עצמה אני בטוח ירצה כרטיס יומי .
לצפיה ב-'בדוק ברשימה בקישור הראשון איזה JRPass הכי מתאים לך'
בדוק ברשימה בקישור הראשון איזה JRPass הכי מתאים לך
10/12/2018 | 19:04
1
12
שכולל את האזורים

אלא רק ש
Osaka-Tokyo Hokuriku Arch Pass
The Tokaido Shinkansen is not included, this means that travelers who wish to make a return between Tokyo - Osaka/Kyoto have to travel both ways via the Hokuriku Arch, this adds a significant amount of extra travel time.
ואזור פוג'י לא כלול והכרטיס עולה $219 לשבוע, רצוי לבדוק האם זה משתלם, כי הכרטיס הגדול יותר הוא הארצי

למעט זה הוא כולל את כל השירות של JREast ו-JRCentral באזור המוצג במפה, כולל פרבריות JR בערים עצמן

לגבי כרטיסים על תחבורה רגילה בערים, אתה טוען כסף על כרטיס ה-suica ומשתמש בו כן בטוקיו וכן בקיוטו (אתה לא חייב לקנות שם כרטיס pitapa, הכל פועל (תאימות IC), לא לגמרי בטוח לגבי כרטיסים תקופתיים, אם קיימים אז אמור להיות תשלום בעבורם על ידי הכסף הטעון בכרטיס התואם IC וטעינת הכרטיס היומי אל הכרטיס IC)

על הנסיעה מטוקיו לפוג'י אפשר גם לשלם עם הכסף הטעון בכרטיס תואם IC, אך לא באופן ישיר (כאשר קודם מכניסים כרטיס), אלא על ידי בחירת קניית כרטיס נייר אך לשלמו באמצעות הכסף שטעון בכרטיס תואם IC (בגלל איזורי תפעול שונים - מעבר מ-JREast ל-JRCentral וחזרה)
לצפיה ב-'אחסוך את חיפושיך,ליום אחד לא משתלם, אלא אם תשמיש את כל השבוע'
אחסוך את חיפושיך,ליום אחד לא משתלם, אלא אם תשמיש את כל השבוע
10/12/2018 | 19:30
20
ל-JRPass שתבחר

https://global.jr-central.co.jp/en/info/fare/_pdf/hikari_kodama.pdf 東京ー京都 8210円 (רכבות היקארי/קודאמה, לא שינקנסן) אך לא יודע לאיפה עוד אתה צריך

אם תסע ללא JRPass באפשרותך פשוט להשמיש תשלום כרטיס הנייר על ידי הכסף שתטען על כרטיס IC כפי שצוין מעלה לגבי פוג'י

עדיף לנסוע על קודאמה ולהנות מהנוף, כי משינקנסן שנוסע ב-600 קמ"ש לא תראה כמעט כלום ואם תנסה לצלם משהו, התמונה תצא מרוחה

לצפיה ב-'אני הזמנתי ישירות באתר של חברת הרכבות '
אני הזמנתי ישירות באתר של חברת הרכבות
29/11/2018 | 13:44
77
מאחר וטיילנו כשלושה שבועות לנו כן השתלם לקנות את ה-JR ועם הפאס נסענו ברכבות מהירות בעיקר וגם במקומיות ובכל הרכבות שניתן. צפינו על הפוג'י בזה שירדנו מהרכבת המהירה ונסענו ברכבת מקומית ו/או באוטובוס, עברו המון שנים ואני לא זוכרת. מאד התרשמנו מפארק הפסלים בהאקונה, לנו במלון שבמרתף שלו היתה סאונה מהמים הרותחים של המעיינות. עשינו שייט על האגם אבל, לראות את הפוג'י לא ראינו. מסתבר שיש רק מעט ימים בשנה שניתן לראות מהאקונה את פסגת ההר שבדרך כלל עטופה בעננים.
לצפיה ב-'טוקיו'
טוקיו
28/11/2018 | 18:49
3
51
JR PASS כן או לא ואיך מזמינים ומאיפה?
אני ירצה להגיע לראות את הר פוג'י באיזה סיור יום ברכבת או אוטובוס לא יודע איך עושים את זה.
ואני ירצה להגיע לאיזה פארק רכבות הרים ששמעתי שיש באזור טוקיו.
חוץ מזה אני יהיה בטוקיו בין התאריכים 16.5 - 27.5 
המחיר של הכרטיס הזה לשבוע נראה לי הזוי אם ראיתי נכון ל-7 ימים.
מלבד זאת כל המלצה וטיפ יבורכו .
אולי לא קשור - ראיתי מפות מוכנות בגוגל מאפס עם מקומות מסומנים לא בהכרח של טוקיו.
מישהו יכול לעזור בנושא הזה ?
ולבסוף שיתוף - 
Hotel Gracery Asakusa
זה המלון שהזמנתי לטוקיו ל-11 לילות .
לצפיה ב-'JR PASS'
JR PASS
28/11/2018 | 22:01
2
51
1. הכרטיס הוא כרטיס חופשי לכל נסיעות ברכבות השונות של JR שזה אומר כמעט לכל הנסיעות הבן עירוניות ולחלק קטן מהקוים העירונים,
למשל בטוקיו הוא מאפשר רק קו אחד, אבל הקו הכי חשוב, קו יאמנוטה עילי העגול שעובר בנסיעה אין סופית מסביב לטוקיו.
הכרטיס מיועד רק לתיירים שבאים ליפן, ורק לכאלו שקונים אותו מחוץ ליפן לפני הנסיעה.
אפשר לקנות אותו ישירות בחברה דרך האינטנט או דרך כל סוכן נסיעות.
2. הוא לא כדאי אם אתה הולך להיות רק באזור טוקיו ו/או לבקר מקסימום בפוגי.
3. הוא אפשרי רק לתיירים, כי הוא מאד מאד זול, הוא מאד כדאי ומאד זול למי שמטייל ביפן, בכל יפן,
הסבר, כרטיס ל7 ימים עולה 258 דולר
שזה כ36 דולר ליום.
ומי שקונה ל21 יום משלם 25 דולר בלבד.
רק בשביל להסביר כמה זה זול, נסיעה ברכבת לכיוון אחד מטוקיו לקיוטו עולה 140 דולר,
ומי שישן בטוקיו ורוצה לעשות טיול יומי בקיוטו, ישלם רק על הנסיעה הלוך ושוב 280 דולר שזה הרבה יותר מנסיעה חופשית במשך שבוע.
4. אם אתה מגיע ל11 יום, למה רק לטוקיו ?
גם אם אתה מגיע לעבודה והולך להיות כל הימים בטוקיו,
אתה יכול בכל יום חופשי שיש לך, לעשות טיול יומי כמעט לכל מקום ביפן,
אפשר לעשות יום באוסקה, יום בקיוטו, יום בניקו וכו...
זה היופי ביפן, למרות שהיא מדינה ענקית, יש רכבת סופר מהירה, אתה יכול לקום בטוקיו בבוקר, להגיע לתחנה המרכזית ותוך שעה להיות בעיר אחרת בצד השני של המדינה, לטייל כל היום ובערב לחזור לטוקיו, הכל עובד, מתקתק במהירות , יעילות ובזמן.
לצפיה ב-'רכבות נוזומי / מיזוחו לא כלולות, שינקנסן כמדומני לנסיעות'
רכבות נוזומי / מיזוחו לא כלולות, שינקנסן כמדומני לנסיעות
10/12/2018 | 12:02
1
14
קצרות בלבד בתחום חברה אחת, אז לעשות טיול של חצי מדינה סטייל סאפורו-האקאטה ברכבות פרבריות זה לא כל כך פרקטי

לצפיה ב-'אתה טועה'
אתה טועה
10/12/2018 | 12:26
15
הכרטיס כולל רכבות מהירות מכל מקום לכל מקום,
נוזומי זה קו אחד שלא כלול, אבל באותו מסלול יש רכבות מהירות אחרות,
הנוזומי הוא קו ישיר שלא עוצר באמצע בתחנות, באותו מסלול יש רכבות מהירות שעוצרות בדרך לדקה בכמה תחנות, אז הקווים שכן כלולים לוקחים 10-20 דקות יותר לכל המסלול, זה חסר חשיבות לתייר.
אבל רכבות מהירות בשלל שמות וחברות מאפשרות להגיע מכל מקום לכל מקום,
אני עשיתי כמה פעמים נסיעות ברכבות המהירות עם הכרטיס המדובר,
משיקוקו וקיושו דרך הירושימה ואוסקה לטוקיו.
מה שאמרת לא נכון ולא רלוונטי לתיירים, יפני שקונה כרטיס מכספו וממהר זה רלוונטי, עדיין JRPASS הוא הדרך הכי נכונה והכי זולה לטייל ביפן למי שיוצא מטוקיו.
לצפיה ב-'רומניה אהובתי'
רומניה אהובתי
21/11/2018 | 18:02
2
173

הי.
אני גר ברומניה ומציע לישראלים את כל  הדרכים להנות כאן.
בילויים, מסעדות, בארים, מועדונים( היחיד שיכול לסגור שולחנות) נסיעות וטיולים מודרכים בתוך ומחוץ לבוקרשט.

בקיצור כל דבר שתצטרכו, באהבה גדולה

לצפיה ב-'חי מרומניה? שאלה'
חי מרומניה? שאלה
25/11/2018 | 14:58
1
123
תחזית בוקרסט השבוע מראה לעיתים מינוס 3 עד מעלה אחת .
איך מבלים בבוקרסט בטמפרטורה כזו ? 
מהו הלבוש המתאים כדי שבת זוגי,הרגישה לקור , לא תחווה היפוטרמיה בשבוע כזה?
מעונינים  בעיקר במקומות הפתוחים לריקודים ,לאוכל מקומי טוב ולטיול בן יום מבוקרסט.
בתודה מראש.
לצפיה ב-'תמתינו שתיפתח החנות של דקטלון שם תרכשו בגדים לקור'
תמתינו שתיפתח החנות של דקטלון שם תרכשו בגדים לקור
26/11/2018 | 07:00
36
לצפיה ב-' למי שהמליץ לי על דירת "PEARL" באיירבנב בבודפשט'
למי שהמליץ לי על דירת "PEARL" באיירבנב בבודפשט
21/11/2018 | 17:33
1
189
באמת היה מצויין כמו בהמלצה.

התכוונתי לכתובת תודה זו כתגובה להמלצה, אך נכשלתי בניסיונות למצוא את ההודעה ההיא. כנראה נעלמה לעולמים.
לצפיה ב-'בכיף! שמחה לשמוע שנהניתם'
בכיף! שמחה לשמוע שנהניתם
30/11/2018 | 10:27
42
אחד המקומות שאני מתכוונת לחזור אליהם 
לצפיה ב-'טיסה ארקיע לפריז'
טיסה ארקיע לפריז
20/11/2018 | 20:11
4
151
שלום רב
הזמנתי כרטיסי טיסה לפריז לאפריל 2019 שעת טיסת החזרה הייתה 23:00 . היום אני מקבל מייל  ששעת החזרה שונתה ל-15:00.
כמו כן גם חברת התעופה שונתה.
האם זה חוקי?
לצפיה ב-'הכל תלוי בפרטים הקטנים. האם קיבלת כרטיס אלקטרוני אחרי שביצעת'
הכל תלוי בפרטים הקטנים. האם קיבלת כרטיס אלקטרוני אחרי שביצעת
20/11/2018 | 23:30
110
את ההזמנה או שקיבלת אישור על ההזמנה שלמטה, בקטן, מצויין שהפרטים לא סופיים/ המועד עשוי להשתנות/ הטיסה עוד לא מאושרת או משהו בסגנון?
כי אם קיבלת רק אישור שמיידע אותך שהפרטים לא סופיים אז זה כנראה חוקי אם כי מסריח.
אנחנו עשינו הזמנה מישראייר שרק אחרי שקיבלנו את האישור ראינו את תוספת הפרטים המרגיזים האלו, שלא הופיעו בשום מקום לפני כן, ובסוף הטיסה בכלל בוטלה.
לצפיה ב-'ממי רכשת את הכרטיס? ישירות מארקיע או מסוכן?'
ממי רכשת את הכרטיס? ישירות מארקיע או מסוכן?
21/11/2018 | 07:42
2
94
האם קיבלת כרטיס טיסה (עם מספר pnr) או רק קבלה על התשלום?

אם רכשת כרטיס טיסה ממשי ולא רק אישור עקרוני לרכישת כרטיס טיסה (קבלה בלבד) יכול להיות שיש לך קייס
הנה תקציר חוק שרותי תעופה מהמועצה לצרכנות
ממליץ שתפנה אליהם

לצפיה ב-'שלום רב- ארקיע'
שלום רב- ארקיע
21/11/2018 | 11:27
1
115
הכרטיסים נרכשו באתר של ארקיע וקבלתי את הכרטיסים למייל.

אתמול קבלתי טלפון מארקיע והוסבר של שטיסות ארקיע הם טיסות צארטר ויכולים להיות שינויים גם ברגע האחרון.
ניתנה לי האופציה לבטל את הטיסות ולקבל החזר כספי מלא.
לצפיה ב-'לפריס טסות הרבה חברות, תבדוק אם יש משהו שמתאים לך יותר'
לפריס טסות הרבה חברות, תבדוק אם יש משהו שמתאים לך יותר
21/11/2018 | 14:35
100
ואם יש אז אולי כדאי לך להחליף.
לצפיה ב-'בנגקוק'
בנגקוק
18/11/2018 | 22:54
5
169
האם יש מה לעשות שבועיים בבנגקוק או שבזבוז של כסף?
הציעו לי ב400 דולר טיסה/ לא כולל

אני עדיין מעדיף שבוע באירופה במחיר מעולה. ברלין / ורשה
לצפיה ב-'שבועיים בנגקוק מול שבוע ארופה'
שבועיים בנגקוק מול שבוע ארופה
19/11/2018 | 07:06
128
אם אתה עדיין מעדיף את ארופה אז מה השאלה? אז טוס לארופה.

אנני חושבת שיש מה לעשות בבנגקוק שבועיים אפילו מכורי שופינג יתבאסו.
אבל אפשר לטייל בתאילנד אם טרם ביקרת שם ואם כבר ביקרת יש בטח מספיק מקומות
שעדיין לא ראית ואולי שווים טיול.
אני לא חושבת שאני יכולה לתעדף עבורך יעד כי אנחנו לא מכירים, הטעמים והצרכים שלנו שונים.

לצפיה ב-'בנגקוק = 4 ימים, וכדאי לשלב עם טיול בצפון ואיים בדרום'
בנגקוק = 4 ימים, וכדאי לשלב עם טיול בצפון ואיים בדרום
19/11/2018 | 10:24
3
92
תאילנד עם תכנון נכון נפלאה למי שאוהב את אסיה (או בודק איך להתאהב בה)
הכי טוב זה לנסוע קצת לכל מקום בעולם....
לצפיה ב-'אסיה בהחלט נפלאה'
אסיה בהחלט נפלאה
19/11/2018 | 13:08
2
92
במיוחד אחרי שגרים שנתיים בסין :) 
הייתי בעבר כשבוע בפוקט.
אני בהחלט פתוח לגבי טיול באזור בנגקוק, פחות יש לי חשק לטיסות פנים נוספות.
עיקר הנסיעה, מנוחה, שופינג, נופים לאו דווקא בסדר הנ"ל. וביעד שהוא זול. השאלה כמה זולה היא בנגקוק?
עם זאת, בהחלט ראיתי ששבועיים לבנגקוק זה די המון זמן.

ע

לצפיה ב-'תלוי איפה בסין אז אתה יכול לשלב בנגקוק'
תלוי איפה בסין אז אתה יכול לשלב בנגקוק
19/11/2018 | 14:30
1
87
יחד עם אי קרוב (בטווח נסיעה).
קו צ'אנג נראה מקום מעניין.
לצפיה ב-'קו צ'אנג מקום יפיפיה'
קו צ'אנג מקום יפיפיה
30/11/2018 | 10:30
28
היינו שם שבוע ולטעמי זה היה יותר מדי, התחלנו להשתמעם (והיינו בבית מטורף של קרובת משפחה)
הייתי מציעה, כמו שאמרו קודמיי, להיות 4 ימים בבנגקוק ובשאר הזמן להתמקד או באיים בדרום למנוחה או בצפון. 
לצפיה ב-'ניו יורק - בחירת מלון לשהיה של כמה ימים '
ניו יורק - בחירת מלון לשהיה של כמה ימים
18/11/2018 | 16:22
4
132
הייתי בניו יורק פעמיים ולנתי ליד הסנטרל פארק / השדרה החמישית
מאד אוהב להסתובב ברחובות .
הייתי בכל האתרים לתיירים .
מתכנן נסיעה נוספת ,
השאלה אם יש אזור מסוכן ללון או אזור שנראה אחרת מהמרכז לבחירת מלון ?
למחיר אין משמעות
אודה לקצת עזרה .
לצפיה ב-'האיזור בו שהיית הוא איזור מעולה, יש עוד איזורים כמובן:'
האיזור בו שהיית הוא איזור מעולה, יש עוד איזורים כמובן:
18/11/2018 | 16:30
3
98
יש את האיזור של טיימסקוור שיש בו ריכוז מאד גדול של מלונות, אני אישית ממש לא אוהב לישון שם, אבל מי שרוצה להיות ליד ההמולה זה אולי מתאים לו.
יש את איזור של צלסי בצד המערבי, שזה איזור בסגנון אחר.
יש את האיזור של סוהו, שהוא שונה מהותית מהמידטאון, הרבה מסעדות וחנויות קטנות, NYU וושינגטון סקייר, בהחלט איזור ששווה פעם אחת לישון בו.
יש את  UPPER WEST SIDE שהוא איזור עם מאד מעט מלונות אבל פחות תירותי ויותר שקט.
יש את EAST SIDE שהוא איזור יותר יוקרתי אבל פחות נוח לדעתי לתיירים, הן מבחינה תחבורתית והן מבחינת אטרקציות.
אף אחד מהאיזורים לא יותר או פחות מסוכן.
לצפיה ב-'תודה , יש טעם להזמין מראש או לחכות למועד הנסיעה ? '
תודה , יש טעם להזמין מראש או לחכות למועד הנסיעה ?
18/11/2018 | 16:33
2
31
לצפיה ב-'בעיקרון המלונות בניו יורק תמיד מלאים ולכן מאד כדאי להזמין '
בעיקרון המלונות בניו יורק תמיד מלאים ולכן מאד כדאי להזמין
18/11/2018 | 17:02
1
93
מראש כי המחירים תמיד עולים כשמתקרבים למועד.
יש אתרי רגע האחרון אבל זה רלוונטי רק אם לא חשוב לך מלון ספיצפי ואם אתה מוכן להמר.
בגדול אם תזמין עכשיו במחירי REFUNDABLE תגלה שחודש חודשיים מראש זה נהפך למחיר זול אפילו יחסית לתעריף NONREFUNDABLE.
אישית אני תמיד מזמין REFUNDABLE  כי כל פעם שהזמנתי NONREFUNDABLE אז בסוף נדפקתי.   חוק מרפי...

לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
18/11/2018 | 17:16
18
לצפיה ב-'אחרי החופשה קיבלתם דו"ח תנועה מחו"ל?'
אחרי החופשה קיבלתם דו"ח תנועה מחו"ל?
18/11/2018 | 16:25
124

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום ביטוח חיים גמל ופנסיה
פורום ביטוח חיים
טופ טרוולס
טופ טרוולס
פיינר את לביא
משרד עו"ד פיינר את לביא

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה