לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3347133,471 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום טיולים וחופשות בחו"ל

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום אינו מיועד לפרסום שירותי תיירות או לחיפוש שותפים/ות לטיול.
פרסום בנושאים אלו יותר בלוח המודעות בלבד הודעות פרסומיות תימחקנה והכינוי ייחסם מכניסה לפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'לינות בצפון הודו '
לינות בצפון הודו
30/09/2018 | 10:43
63
אנו עומדים לפני נסיעתנו הראשונה להודו, במה שמכונה "טיול מאורגן פרטי", דהיינו, טיול שיאורגן במיוחד לפי טעמנו ע"י מארגן ישראלי (לא חשוב השם). לאחר שסיכמנו על מסלול (רישיקש, מאנאלי, דהרמהסאלה ... הודו למתחילים), שלח לנו המארגן הצעה למלונות לאורך המסלול. אני מסתכל, ורואה שכל המלונות הם מלונות חמישה כוכבים, שממוקמים כמה קילומטרים הרחק ממרכז העניינים (אני לא כותב "מרכז העיר", כי בחלק מהמקרים לא מדובר בעיר אלא בעיירה קטנה, דוגמת קאסול). 

אני לא חסיד גדול של מלונות חמישה כוכבים, לא צריך בריכה וספא ולא צריך שגברים בחליפות יזיזו את הכסא כשאני מתיישב וישאלו שוב ושוב אם הכל בסדר. לא אוהב את זה. מעדיף מלונות קטנים ונקיים, נעדרי "פינוקים" מיותרים, שבכל רגע שרוצים אפשר לצאת מהם ולמצוא בית קפה נחמד או חנות מכולת. יש הרבה מלונות קטנים ונחמדים כאלה במרכז ירושלים ובמרכז תל-אביב, ואני מעדיף אותם. 

ברם,אינני יודע אם קיימים מקומות כאלה בצפון הודו, או שאולי הבחירה היא בין מלונות ריסורט חמישה כוכבים מחוץ לעיר לבין גסטהאוזים עלובים במרכז, כאלה בלי מזגן, בלי חניה, עם שירותי בול-פגיעה ועם קהל צעיר שמרעיש כל הלילה בצלילי טראנס וממלא את האוויר בעשן מתקתק.

אני לא לגמרי סומך על המארגן שייתן לי תשובה כנה, שהרי יש לו אינטרסים משלו. הוא וודאי מקבל אחוזים על כל לינה שהוא מביא, ומלונות מפוארים מן הסתם משלמים יותר.

אשמח לשמוע דעות, המבוססות על ניסיון אישי.

לצפיה ב-'מגפיים לחורף'
מגפיים לחורף
27/09/2018 | 10:10
11
198
היי לכם, אני טסה בנובמבר לאמסטרדם ואני מחפשת מגפיים או נעליים חמות ונוחות, שיתאימו להליכה בעיר בחורף. קצת חבל לי להשקיע מאות שקלים במגפיים ייעודיים שאח"כ בקושי אלך איתם, כי רוב הטיסות שלי לחו"ל הן בחודשים חמים יותר, ומדובר בסה"כ על טיול בעיר ולא על סקי באלפים, אבל אני נוטה לסבול מקור. אשמח לשמוע המלצות..
לצפיה ב-'HUGG'
HUGG
27/09/2018 | 11:47
2
111
יקרות ומחממות אש.

וסיפור אישי. הנעלים המצפצפות!
בחנות נעלים בצומת בילו רצינו לקנות זוג נעלים מעור גבוהות מאד עם צמר פנימי ושרוכים.
נעל מעצבים יחודית. רק היתה בעיה שהיה צ'יפ באחת מהן שציפצף ביציאה מהחנות.
חזרתי אחרי חצי יום קיבלתי הנחה יפה וקניתי אותן. הצלחתי בשיטתי לנטרל.
מאז הנעל טיילה באיסלנד, במדבר בנבדה פעמיים, בשפיצברגן-סבלברד ובמידברן 3 פעמים ועוד. אפילו החזיקו את הקרסול בזמן נפילה ללא שבר או נקיעה!
בכל מקרה לקנות בישראל, ללכת בהן שבועיים חודש לפני הטיול. נעל ורגל מתאימים אחד לשני עד לנוחות מקסימלית.
לצפיה ב-'צ"ל UGG וביקשו המלצות למגפיים לא יקרות...'
צ"ל UGG וביקשו המלצות למגפיים לא יקרות...
27/09/2018 | 13:14
1
36
לצפיה ב-''
29/09/2018 | 12:10
4
לצפיה ב-'המגפיים הכי נוחים והכי זולים שקניתי לחורף נקנו בברלין...'
המגפיים הכי נוחים והכי זולים שקניתי לחורף נקנו בברלין...
27/09/2018 | 19:32
2
133
20 אירו, לא חדירים למים, ביטנה מפרווה סינתטית, סוליה עבה, מחורצת ושטוחה. צעדתי בהן ימים שלמים במינוס ארבע בברלין, ואח"כ בדבלין וכדומה. בארץ נעלתי אותן רק בימים הכי קרים של החורף, והזעתי בהן קשות.
לכן לא נראה לי שתמצאי בארץ מגפיים שמתאימים לחורף אירופאי במחיר סביר. אולי עדיף להגיע לאמסטרדם ולהיכנס שם לאיזו חנות נעליים בקניון קרוב (אפשר לחפש מראש המלצות בגוגל על מקומות רלוונטיים, כדי לנסות לחסוך זמן יקר של חיפושים).
אלטרנטיבה נוספת היא לקנות גרביים תרמיים ולגרוב אותם מעל זוג גרביים רגילים (לא דקים).
לצפיה ב-'תודה על המענה'
תודה על המענה
27/09/2018 | 20:26
1
99
אני לא רוצה לקנות בחו"ל, כי אולי הן לא יהיו נוחות ואני שונאת ללכת עם נעליים חדשות.. ולגבי מגפיים שיש לי, אני לא בטוחה שאצליח לגרוב 2 זוגות גרביים בצורה נוחה.. 
לצפיה ב-'קונים מידה אחת גדולה יותר'
קונים מידה אחת גדולה יותר
29/09/2018 | 12:12
75
כדי שהגרבים יתפחו והאויר הכלוא עוזר לבידוד ולשמור על החום.
לצפיה ב-'אני הלכתי עם נעלי טיולים+גרביים תרמיים בווינה בדצמבר'
אני הלכתי עם נעלי טיולים+גרביים תרמיים בווינה בדצמבר
02/10/2018 | 15:42
1
51
היה מאוד קר, גם אני סובלת מקור, ועבורי זה היה מוצלח. נעלי הטיולים שלי (של סולומון) מבודדות, הן נגד מים וכו', ולדעתי כל נעל טיולים אמורה להיות כזו, כך שאם כבר יש לך זוג זה יכול לחסוך. 
גרבתי גרביים תרמיים עבים, ואולי עוד זוג גרביים רגילים (גבוהים - עד הברך) מתחת.
לצפיה ב-'תודה רבה. '
תודה רבה.
02/10/2018 | 16:17
4
לצפיה ב-'next . שלל מגפיים במחירים סבירים'
next . שלל מגפיים במחירים סבירים
03/10/2018 | 13:25
1
48
לצפיה ב-'אני דווקא קונה בנקסט המון'
אני דווקא קונה בנקסט המון
03/10/2018 | 21:12
38
אבל במגפיים יצא לי ליפול איתם פעמיים, אז אני החלטתי שאולי עדיף למדוד בארץ וזהו. אבל המגף החום בקישור נראה דווקא טוב. את מכירה את החברה הזאת - Forever Comfort? באתר הבריטי לא מצאתי חוו"דים על המגף וגם בגוגל לא מצאתי יותר מדי מידע. 
לצפיה ב-'תבדקי בדקתלון. קניתי ב- 40 אירו לפני שנתיים בברלין. יש '
תבדקי בדקתלון. קניתי ב- 40 אירו לפני שנתיים בברלין. יש
03/10/2018 | 17:00
44
בראשל"צ
לצפיה ב-'חופשה באמצע דצמבר בפרג'
חופשה באמצע דצמבר בפרג
29/09/2018 | 15:53
3
95
מתוכננות להיות שבוע באמצע דצמבר במלון בעיר העתיקה. מבקשות לברר לגבי הערכות בנוגע למזג אוויר והמלצות.
תודה.
לצפיה ב-'אף אחד לא יודע מה מזג האוויר יהיה בדצמבר'
אף אחד לא יודע מה מזג האוויר יהיה בדצמבר
29/09/2018 | 16:40
88
לא בפראג ולא בכל מקום אחר בעולם,
מזג האוויר משתגע ובכלל אין שום דרך לחזות מזג אוויר 3 חודשים מראש.
זה יכול להיות סופת שלגים של מינוס 30 מעלות ויכול להיות שמים כחולים בפלוס 10 או כל דבר באמצע.
צריך להתכונן לקור כי בטוח יהיה קר, או סתם קר או מאד קר.
לצפיה ב-'הייתי פעם אחת לפני מספר שנים בתחילת ינואר'
הייתי פעם אחת לפני מספר שנים בתחילת ינואר
29/09/2018 | 17:01
1
119
והיה מאוד קר אבל הטמפרטורות לא ירדו מתחת ל0 מעלות בלילה. ביום הגיעו עד ל 7-10 מעלות והיה קר אבל היה נוח להסתובב ולטייל בלי להזיע. היה גשום לפרקים.
בפעם אחרת הייתי לקראת סוף נובמבר והיה נעים מאוד טמפרטורות היו 10-18 מעלות ביום ובלילה ירדו עד 7 מעלות וגם היה נעים להסתובב בחוץ.
פעם הייתי בפברואר ונפלנו על שבוע חם מאוד לתקופה 20 מעלות והיה טוב.
כך שכמו שענו לך כבר אי אפשר לדעת. 
לצפיה ב-'חופשה באמצע דצמבר בפראג'
חופשה באמצע דצמבר בפראג
29/09/2018 | 19:12
94
תודה רבה על ההתיייחסויות המהירות.
לצפיה ב-'דנמרק..הטיול הגדול...מלון ****כוכבים'
דנמרק..הטיול הגדול...מלון ****כוכבים
27/09/2018 | 07:14
2
170
נכנסים לחדר ומגלים מיטה עירומה[ממוזרנת]אבל כלי המיטה מונחים על המזרון,יעני תסדרו לבד.סדין ציפה לשמיכה וציפית לכרית,ומגבת מעל.
במקלחת יוק אין כלום
לצפיה ב-'באיזה "מלון" מדובר?'
באיזה "מלון" מדובר?
27/09/2018 | 21:43
118
אני שואל כי הייתה לי חוויה דומה בקופנהאגן, רק שלא הופתעתי כי זה הוגדר כאכסנייה (hostel) עוד בשלב ההזמנה .  המחיר, כמובן, בסדר גודל של מלון ממש במדינה אחרת.

לצפיה ב-'מלון 4 כוכבים בגרמניה - סיפור שונה בתכלית'
מלון 4 כוכבים בגרמניה - סיפור שונה בתכלית
28/09/2018 | 14:51
138
חזרתי מחופשה יחסית קצרה. טיילנו פה וטיילנו שם, רוב הזמן היה חם כמו בארץ, דבר מאכזב בפני עצמו. רק לקראת ארבעת הימים האחרונים מזג האוויר התקרר קצת לשמחתנו.

בין השאר, תכננתי לבלות שלושה לילות במלון ממש בתוך היער השחור כלומר בין העצים אם אפשר. בחרתי באזור שלא טיילתי בו ממש קודם לכן, האזור הצפוני והמלון היה יחסית קרוב מאד לפפורצהיים.  חדרים גדולים, ארוחת בוקר עם מזנון ענקי. יחס מעולה. בקיצור כל מה שמחפשים בחופש. אגב היו במלון גם סאונה וגם בריכה אבל לנו לא היו בגדי ים
שאלתי את פקידת הקבלה אם אפשר להשתמש בבריכה ו/או בסאונה בעירום והמבט שקבלתי למעשה לא הצריך תשובה נוספת. אגב שאלתי בבדיחות הדעת לא ממש התכוונתי ברצינות לחשוף את עצמי ועוד בגרמניה? גוט אים הימל.

בניגוד לסיפור של יהודה (מעלי) הנה כמה תמונות שצלמתי את החדר במלון. שתי התמונות הראשונות הן של החדר משתי זוויות שונות. השלישית מבט מהחדר והמרפסת על העצים. האמבטיה עם הג'קוזי ששימש תחליף לסאונה, ושתי האחרונות הן מהמזנון של ארוחת הבוקר בחדר השמש
לצפיה ב-'One World Observatory'
One World Observatory
27/09/2018 | 07:37
2
153
התצפית ממרכז הסחר העולמי בניו יורק, אחד הדברים המרהיבים והמושקעים. ההשקעה במקום מתחילה כבר בסרטון שמוקרן תוך כדי העליה במעלית (102 קומות ב47 שניות!) וממשיכה בסרטון ההקדמה ועד לירידה חזרה.
מומלץ ביותר!
לצפיה ב-'והעלייה במעלית'
והעלייה במעלית
27/09/2018 | 07:39
75
לצפיה ב-''
01/10/2018 | 22:16
3
לצפיה ב-'ארבע דילמות בחו"ל שדורשות פיתרון כבר בנתב"ג'
ארבע דילמות בחו"ל שדורשות פיתרון כבר בנתב"ג
26/09/2018 | 08:53
5
276
שם את זה כאן ואת דעתי אשאיר לסוף....

לצפיה ב-'לא דילמות ולא נעליים'
לא דילמות ולא נעליים
26/09/2018 | 09:36
3
207
הבחור כנראה היה מחויב למלא טור בשביל הפרנסה וזה מה שיצא
לצפיה ב-'לגמרי. יש טרנד עיתונאי להכניס הכל לתבניות. '
לגמרי. יש טרנד עיתונאי להכניס הכל לתבניות.
26/09/2018 | 18:57
2
120
שכל אחד יזרום עם עצמו. יש מיליוני צירופים וקונפיגורציות....
לצפיה ב-'אני דווקא התכוונתי למשהו אחר'
אני דווקא התכוונתי למשהו אחר
26/09/2018 | 19:34
1
116
אני לא מתייחס ל"דילמות"  - גם כן דילמות.
הטור לטעמי הוא חסר תוכן וחסר עיניין.
הרושם שאני מקבל זה שהכותב היה תחת אילוץ לכתוב משהו, אז המציא טור של כלום.
לצפיה ב-'הבנתי ומסכים. אני כתבתי תוספת...'
הבנתי ומסכים. אני כתבתי תוספת...
27/09/2018 | 11:08
20
לצפיה ב-'הכותב כנראה צעיר... ואם נתייחס רגע ברצינות: לגבי מוזיאונים:'
הכותב כנראה צעיר... ואם נתייחס רגע ברצינות: לגבי מוזיאונים:
27/09/2018 | 05:28
120
בעקבות נסיון חיים למדתי שמוזיאון זה כמו קניונים: יש לי סבלנות להסתובב בהם כשעתיים. אחרי זה, לצאת או להתאשפז... טיפ שקיבלתי לגבי מוזיאונים וגלריות מהבוסית שלי: לראות באתר האינטרנט של המוזיאון מה מוצג שם, לבחור מה רוצים/מעוניינים לראות וזהו.
לגבי ישראלים: גם אני ישראלית. טרם ראיתי התנהגות איומה של ישראלים בחו״ל שמתוארת בתקשורת.
לצפיה ב-'טיול לסקוטלד'
טיול לסקוטלד
24/09/2018 | 10:48
6
341
רוצים לנסוע לסקוטלנד, זוג בני 55 ובן 17, אוהבים טבע!!! מחפשים באינטרנט, יש כל כך הרבה מקומות יפים, פשוט הלכנו לאיבוד, מה מומלץ?

לצפיה ב-'סקוטלנד'
סקוטלנד
24/09/2018 | 15:52
2
137
באיזה עונה? עכשיו כבר קר וגשום.
העונה היא יולי אוגוסט וגם אז יש שם ימים עם חורף קשה במונחים של ישראל.

בעיקרון המסלול הבסיסי לטיול ראשון שם:
- נוחתים באדינבורו, שוהים שם כיומיים
- משם יוצאים צפון מערבה לכיוון ה -"HIGHLANDS" שזה האזור עם הנוף המעניין. הלוך עם מעבר ב-GLENCOE וחזור דרך INVERNESS
- מגיעים לאי SKYE ששם כדאי לבלות כמה ימים
- משם ממשיכים צפונה עוד יום-יומיים

יש באיזור הצפון מערבי אין ספור מקומות לטיול ברמות קושי שונות.
יש הרבה אגמים ונוף גבעי.
האוכל בעייתי אבל תמיד אפשר לאכול המבורגר שזה בערך הדבר היחידי הנורמלי שהם יודעים להכין.
צריך להיות מנוסה בנהיגה בצד שמאל בדרכים צרות מאד שהן דו-סטריות כך שמדי כמה מאות מטרים יש התרחבות בכביש שמאפשרת מעבר תנועה ממול.

אזהרה - האגם לוך נס הוא פופולרי מדי (בגלל המפלצת) וחבל לבזבז עליו זמן כשיש אגמים יותר יפים.

זה הבסיס ומכאן אפשר להרחיב. קל להסתדר שם כי כולם מדברים אנגלית במבטא סביר (לא מבטא וולשי אלא קרוב יותר לאנגלי המוכר).  
לצפיה ב-'לסקוטלנד'
לסקוטלנד
24/09/2018 | 17:24
1
100
תודה, רוצים לנסוע בסוף יוני תחילת יולי 2019 ורוצים כבר עכשיו להזמין כרטיסים
לצפיה ב-'אנחנו היינו בתקופה הזו ב2007 בסקוטלנד וירד הרבה גשם. באי SKY'
אנחנו היינו בתקופה הזו ב2007 בסקוטלנד וירד הרבה גשם. באי SKY
24/09/2018 | 20:41
97
למיטב זכרוני, הגשם כמעט לא הפסיק. כל הטיול הרגשתי כאילו השמים יושבים על ראשי, כל כך מעונן היה.
אתם מתכוונים לשכור רכב? להיעזר בתחבורה ציבורית?
אוהבים טבע פירושו רק לראות או גם הייקינג?
מצאת הרבה מקומות יפים? נהדר! אני מציעה לפתוח מפת סקוטלנד במפות גוגל ולסמן את כל המקומות היפים הללו ואז לראות איך אפשר לתכנן את המסלול, מה אתם חייבים לראות ועל מה אתם יכולים לוותר כי לא נמצא במסלול, רחוק מדי להגיע וכו'.
אז גם תוכלי לשאול שאלות יותר ממוקדות ואפשר יהיה לעזור יותר.

לצפיה ב-'היינו פעמיים'
היינו פעמיים
24/09/2018 | 22:16
2
108
כל פעם בין 10 ימים לשבועיים
צריך לקחת בחשבון בהרבה כבישים נסיעה איטית למדי בגלל שיש 2 מסלולים או רק 1 ובמיוחד בעונת התיירות שעליה אתם מכוונים.
עוד דבר שצריך לקחת בחשבון, אם מתכוונים לקחת מעבורת עם הרכב, רצוי להזמין מקום מראש. כלומר הטיול צריך להיות מתוכנן מראש לרמת תאריך המעבורת.
המסלול הראשון היה מאדינבורו להיילנדס עד אינברנס, משם מערבה דרך לוך נס, מעבר לאי סקאיי וחזרה לאדינבורו דרך אובן.
המסלול השני התחיל באינברנס (טסנו לשם) ומשם סיבוב סביב ההיילנדס הצפוניים כולל 3 ימים באיי אורקני. זה לא מסלול שהייתי עושה בפעם הראשונה בסקוטלנד, אלא אם כן יש זמן לטיול ארוך.
לצפיה ב-'מנסיון של 2 ביקורים מצטרף להמלצות'
מנסיון של 2 ביקורים מצטרף להמלצות
26/09/2018 | 16:04
115
ההיילנדס,סקאי,שפע אגמים כולל לוך נס ולוך לומונד.
מי שאוהב נופי פרא חשופים ומצוקים בני 200 מטר הגולשים לים-אורקני,החלק הצפוני ביותר ההגעה במעבורת.
מאינוורנס אישית לא כל כך התלהבתי,את אדינבורו אהבתי מאד.
כדאי להקדיש יומיים לאדינבורו ואם שם-לא להחמיץ את Our dynamic earth- חוויה מרתקת! לשריין כמה שעות.
עיירות חביבות במערב כמו Oban ו Portree למי שמתחבר לפאבים,אווירה ידידותית.עיירה בשם Ullapool אם כתבתי נכון בצפון,בדרך לאורקני.
תמונת האגם שצירפתי-לא זוכר איזה

לצפיה ב-'גם מנסיוני מסכים עם תות'
גם מנסיוני מסכים עם תות
26/09/2018 | 22:20
66
כאמור הייתי פעמיים בסקוטלנד.
מאד תלוי כמה זמן יש לכם,כמה אתם מוכנים להשקיע כספית והאם אתם נוהגים.
שני המסלולים המשולבים זה קצת הרבה לטיול אחד.
המסלול הראשון דומה לזה שעשיתי בביקור הראשון אלא שלא הגענו לאינוורנס.זה היה טיול מאורגן (חברת Rabbies עם בסיס באדינבורו וגלזגו,יצאתי פעמיים לטיולים בני 5 ימים כל אחד) ונהניתי מאד.ההיילנדס יפים,נוף קסום וOban כמו גם Portree מכניסות אורחים.
מסלול שני דומה למדי לזה שעשיתי בטיול השני עם יציאה מאדינבורו.
חוויה שונה.
שניהם בטיול אחד יכולים להיות עומס יתר,הכל תלוי כאמור בזמן ותקציב. 
לצפיה ב-'לכל הישראלים המשתוללים באשר הם'
לכל הישראלים המשתוללים באשר הם
23/09/2018 | 09:40
23
321
לצפיה ב-'קשה לדעת את האמת'
קשה לדעת את האמת
23/09/2018 | 10:52
2
184
בין התגובות יש כמה בודדות, ענייניות שאפשר ללמוד מהם:
כמו זה שקיבל דו"ח ולא מצליח לבדוק איפה/איך לשלם.
לצפיה ב-'אין לא מצליח לבדוק'
אין לא מצליח לבדוק
23/09/2018 | 10:58
158
יש לא בא לו לבדוק כי מה כבר יעשו לו.
לצפיה ב-'זה חוזר על עצמו כל הזמן, והאמת מאד פשוטה'
זה חוזר על עצמו כל הזמן, והאמת מאד פשוטה
23/09/2018 | 11:56
137
בכל פורום של טיולים או הגירה בישראל או בעולם יש שאלות כאלו כל הזמן,
אדם נוסע למדינה אחרת מקבל דוח תנועה / חניה / הזמנה למשפט / תביעה
והוא עושה "ויברח" בורח חזרה לישראל או למדינה שלו בלי להתמודד עם מי שעשה,
כמו אדם שבורח מתאונה, יש סיכוי טוב שזה יחזור לנשוך אותו בטוסיק.

מחשבים לא נוהגים לשכוח, אם כתוב שיש לאדם חוב, זימון למשפט שהוא לא בא אליו, זה לא נמחק, רק נהפך ליותר ויותר גדול, חובות תופחים באופן אוטומטי, קנסות מצטברים, וככל שהזמן עובר מהזמן שאדם בורח מזימון שלא בא אליו, האישום נהיה יותר גדול.

וככל שעובר הזמן מחשבים מתחברים למחשבים אחרים,
האיחוד האירופי זה מחשב אחד גדול,
ארצות הברית- אוסטרליה - קנדה - בריטניה - ניו זילנד משתפים באופן אוטומטי מידע על עבריני הגירה,
עשית עבירה במקום אחד, או שתשאר כל החיים בישראל, או שתדע שמתישהוא זה יחזור אליך, ולא רק זה, זה ילך ויגדל אצל בראש, החשש.
לצפיה ב-'100 קמ"ש יותר מהמותר?-ולא נעצר במקום לבדיקה?'
100 קמ"ש יותר מהמותר?-ולא נעצר במקום לבדיקה?
23/09/2018 | 12:50
3
124
העבירה המיוחסת לישראלי בשוויץ-נהיגה במאה קמ"ש מעל המותר ...
אולי קיבל כבר אז הזמנה למשפט ,ופסילה 30 ימים ?
כיצד זה שהנהג "לא ידע" על אישום כזה?-לא יאומן.
ואם זו מיכמונת מהירות ?-חלקן הן כאלו ששוטר מעכב הנהג הנתפס ומטפל בו ובחלקן -מגיעה הזמנה למשפט לנהג.
לצפיה ב-'על מכמונת מהירות שמעת?'
על מכמונת מהירות שמעת?
23/09/2018 | 12:53
28
לצפיה ב-'באירופה יש הרבה כבישים בין עירוניים שפתאום הופכים לעירוני '
באירופה יש הרבה כבישים בין עירוניים שפתאום הופכים לעירוני
23/09/2018 | 13:31
1
114
לקילומטר בודד שעובד בכפר קטן שאין בו אף אחד , וקל מאד לא לשים לב ולהמשיך לנסוע במהירות של כביש בין עירוני.
ויכול להיות שחברת השכרת הרכב לא העבירה את הדוח הלאה,
ויכול להיות שחברת השכרת הרכב טעתה בזמנים ודיווחה על האיש הלא נכון שנהג באותו הזמן של העבירה.
יכולות להיות הרבה סיטואציות שונות שאחת מהם היא כמובן שהוא עבר עבירה גסה וקיבל דיווח והתעלם.
אבל זו רק אחת מהאפשרויות אז לפני שמשמיצים בן אדם (ויחד איתו את רוב "הישראלים") כדאי לחכות קצת לברור העובדות כי אף אחד מאיתנו לא יודע מה התרחש שם באמת.
לצפיה ב-'יש כאן דיווח על מה שקרה'
יש כאן דיווח על מה שקרה
23/09/2018 | 15:19
113
כך שההשמצה היא שלך.
מי שלא שם לב לתמרור הגבלת מהירות שלא יעלה על הכביש.
לצפיה ב-'בטיול האחרון...הגיעו השבוע 2 דוחות,כנראה עבירות כלשהן..'
בטיול האחרון...הגיעו השבוע 2 דוחות,כנראה עבירות כלשהן..
23/09/2018 | 15:42
2
163
בואו נראה אתכם מפרשים את אותן עבירות?

*התשלום כבר הורד מהאשראי
לצפיה ב-'אין מה לפרש כי לא ניתן פה שום מידע ישיר'
אין מה לפרש כי לא ניתן פה שום מידע ישיר
23/09/2018 | 20:46
114
הם כותבים לך שהעבירו את פרטייך למי שהוציא את הדו"ח והם ישלחו לך את ההודעה. אין כאן שום מידע לגבי מה העבירות ומתי נעברו. רק הודעה על החיוב של חברת ההשכרה על הטיפול.
לצפיה ב-'האם בדקת באתר האינטרנט של חברת ההשכרה?'
האם בדקת באתר האינטרנט של חברת ההשכרה?
24/09/2018 | 09:26
84
כנס לאתר של אוויס או באדג'ט. צריך להזין שם את מספר ההזמנה שמופיע בראש העמוד השני (...E937) ואת שם המשפחה שלך כפי שכתוב בחוזה, בתקווה שיהיה שם פירוט של הקנסות.
לצפיה ב-'את האמת שאני לא קונה את הסיפור הזה'
את האמת שאני לא קונה את הסיפור הזה
25/09/2018 | 03:36
8
119
לרוב אם יש עבירת תנועה שכזו באירופה גם עבירת תנועה קטנה שולחים דו"ח או קנס עם תמונות  בדרך כלל כמה חודשים גג אחרי ביצוע העבירה  ובקשה ליצור קשר ותשלום הקנס אם נסע מעל  המהירות המותרת צריכה להיות עדות מצולמת גם כן   בכל מקרה לי זה נראה כסיפור בדוי מטעם משרד החוץ הישראלי  
לצפיה ב-'השוייצרים לא שולחים תמונות'
השוייצרים לא שולחים תמונות
25/09/2018 | 08:30
7
100
ואם אתה לא מערער בזמן ומבקש להישפט ולא יוצר שום קשר כמו שכנראה לא עשה הישראלי מה אכפת לי כי מה כבר יעשו לי ,כאן,הקנס מתחיל לעלות במרומי האלפים עד לערכאות גבוהות.
השוויצרים יותר קשוחים מההולנדים,האיטלקים,הגרמנים האוסטרים או הצרפתים,אצלם מספיקה חריגה של קילומטרים ספורים מעל המהירות המותרת על מנת להוציא קנס גבוה.

לצפיה ב-'לא יודע על שוויץ '
לא יודע על שוויץ
25/09/2018 | 21:23
6
82
אבל במקומות אחרים כן יש תמונות דוחות ויצירת קשר (בדרך כלל בדואר)ואגב מההיכרות שלי עם המערכת כאן בהולנד(ומעולם לא היתה לי בעיה שכזו בהולנד ) המערכת כאן מאוד קשוחה ולפעמים יכולים לשלול לך רשיון במקום אם עוצרת אותך משטרת התנועה מאוד תלוי בעבירה שלך 
לצפיה ב-'אז סתם הגבת מבלי לדעת על מה?'
אז סתם הגבת מבלי לדעת על מה?
25/09/2018 | 21:53
5
65
הרי מדובר כאן על עבירת תנועה בשוייץ.
עכשיו לפני שאתה ממשיך לפלוט שטויות,רשויות לא מוסמכות לשלול רשיון בשטחן על עבירת מהירות למי שאינו תושב או אזרח במדינתם הן,כך שגם מה שכתבת על הולנד תקף לגבי הולנדים או תושבים בהולנד ולא לגבי תיירים.
לצפיה ב-'אני יודע על אירופה '
אני יודע על אירופה
26/09/2018 | 02:17
4
67
ומדינות שונות בה ומכיוון ששוויץ עדיין מדינה אירופאית חשבתי שמה שנכון למדינות אחרות נכון גם לה כי אני אישית מעולם לא התנסיתי בשוויץ עם בעיה שכזו גם לא אנשים שאני מכיר ...  רשויות כן מוסמכות לשלול רשיון ואגב אני יודע על אינספור מקרים כאלה כולל של תיירים ונהגים אירופאים במקרה הזה בכל מקרה אני די בספק ששלוש שנים השוויצרים לא עשו דבר על מנת לאתר אותו מה שכל מדינה אירופאית אחרת עושה כל הזמן לדעתי כמו שאמרתי מוקדם יותר הסיפור לא אמין ונוצר ע"י משרד החוץ הישראלי 
לצפיה ב-'באחד מכבישי שוויץ נעצרתי לצד מחסום והתבקשתי לרדת..'
באחד מכבישי שוויץ נעצרתי לצד מחסום והתבקשתי לרדת..
26/09/2018 | 07:14
1
78
ולרכוש במשרד מימין את תג המדינה,38 אירו מחירו.המשכנו בדרך.
בעודנו ממשיכים בדרך מחסום נוסף,עוצרים אותנו ושואלים היכן התג,עניתי שהוא מונח על הדשבורד,לשאלתו למה..עניתי שזה רכב שכור וא רציתי להדביקו על השמשה,התכופף השוטר פנימה הביט בי ואמר;זה יכול לעלות לך ביוקר אני מציע שתדביק,עוד דקה והתג הודבק והמשכנו בדרכנו.............
לצפיה ב-'גם על רכב שכור מדביקים'
גם על רכב שכור מדביקים
27/09/2018 | 00:36
52
לחלק מהמדינות באירופה יש תגים כאלה וכדאי להזמין  דרך האתרים הרשמיים את התגים ולחסוך את זה אבל עוד לא קרה לי מקרה כמו שמוצג בYNET
לצפיה ב-'אז אין לך מושג ואתה ממשיך להתווכח?'
אז אין לך מושג ואתה ממשיך להתווכח?
26/09/2018 | 08:51
1
101
מכייון שאני כבר מכיר אותך ואת ויכוחייך הבלתי נלאים גם כשאתה טועה אני עוצר כאן.
לצפיה ב-'איפה אתה רואה וויכוח?'
איפה אתה רואה וויכוח?
27/09/2018 | 00:43
61
אמרתי לך שמכיוון ששוויץ מדינה אירופאית (אם כי היא לא באיחוד)אמרתי שכמו הרבה מדינות אירופאיות אחרות לא הגיוני ששלוש שנים לא חיפשו אותו לא שלחו לו דו"ח ולא אפילו צילום המראה על עבירת תנועה  או מכתב אחד המבקש הסדר תשלום למשל בגין עבירת תנועה כי זה קורה במדינות אחרות באירופה כל הזמן שוב אתה טוען שאני טועה ? ברר בבקשה ברשויות השוויצריות כמה זמן לוקח להסדיר עבירת תנועה בשוויץ של תייר ומה התהליך בהצלחה אשמח לעדכון 
לצפיה ב-'כיף לך להשמיץ את הישראלים, נכון? אבל הדברים הם לא בהכרח כמו'
כיף לך להשמיץ את הישראלים, נכון? אבל הדברים הם לא בהכרח כמו
25/09/2018 | 11:08
2
103
שאתה מנסה להציג, כאילו הכל בהכרח באשמת הישראלי.
בחודש מאי קיבלנו מכתב מחברת ההשכרה על דו"ח שקיבלנו באיטליה באוקטובר שעבר (לא מהירות אלא כניסה לאיזור מוגבל). הם כתבו שהעבירו את פרטינו לרשויות המתאימות וגבו דמי טיפול.
מאחר וגבו דמי טיפול פעמיים וכדי לברר את עניין הדו"ח שלחנו מכתב רשום, שיש לנו אסמכתא שהתקבל אצלם באמצע מאי.
עד היום לא קיבלנו מהם תשובה וגם לא דו"ח מהרשויות האיטלקיות. אז מה לעשות? איך נברר איפה בדיוק קיבלנו דו"ח, מה הסכום ואיך לשלם?
לצפיה ב-'מנסה להציג?את יודעת כמה עזרה קיבלו ממני אנשים כאן?'
מנסה להציג?את יודעת כמה עזרה קיבלו ממני אנשים כאן?
25/09/2018 | 16:57
1
87
גם מאחרי הקלעים.יש כאן 2-3 שמנסים להכפיש אבל אני ממש לא מתרגש מהם.

תבדילי בין תאוות הבצע של חברת ההשכרה שאיתה עליכם לברר את פשר התשלומים ובין התנהלות הרשויות באיטליה.
באיטליה,כמו באיטליה,הרשויות לוקחות את הזמן לפי דרישת המחוקק האיטלקי ורשאיות להמציא לך את הקנס עד שנה מעת ביצוע העבירה כך שיש להן עוד חודש זמן.
ואם שלחת באמצע מאי מכתב מדוע לא ביררת עד עכשיו מה קורה עם המענה לו?

לצפיה ב-'אפילו שנה מעת ביצוע העבירה זה סביר '
אפילו שנה מעת ביצוע העבירה זה סביר
27/09/2018 | 00:48
58
( כי אולי יש חקירה בירורים גם על הנהג האם יש חברת השכרה או לא ועוד )והרשויות האיטלקיות כן שולחות לך תמונות וראיות המראות לך על העבירה רק כשבמקרה הזה  מדובר ב3 שנים לא שנה כשלא שלחו לו שום דבר  משהו כאן  לא מסתדר ואני בספק אם הסיפור הזה אמין 
לצפיה ב-'מוזר הטענה שלא קיבלו שום הודעה על קנס עבירת מהירות בשוויץ'
מוזר הטענה שלא קיבלו שום הודעה על קנס עבירת מהירות בשוויץ
27/09/2018 | 08:40
58
לפני כ 3 שנים, שכרנו רכב מ sixt בבזל והחזרנו בג'נבה. בדרך נהגנו באיזור מונטרה איפשהוא,  13 קמ"ש מעל המותר. אחרי חודשיים קיבלנו דו"ח מפורט בגרמנית על העבירה ודרישת תשלום בדואר. עשינו גוגל טרנסלייט במיידי, הבנו במה מדובר ושילמנו בכרטיס אשראי. מהירות של 13 קמ"ש מעל המותר תעבור בארץ ללא התייחסות...אצל השוויצרים זה אחרת. מכיוון שאנחנו נוסעים כל שנה לשוויץ, שילמנו את הקנס מייד כדי שלא יהיו בעיות עתידיות. מה שכן, התווכחנו קצת (בנימוס) עם sixt על דמי הטיפול הגבוהים שהם גבו וקיבלנו מהם הנחה יפה על דמי הטיפול. 
לצפיה ב-'יעד לחופשה באירופה'
יעד לחופשה באירופה
05/11/2018 | 15:44
29
228
אני מחפש יעד לחופשה קצרה (בערך 5 ימים) באירופה כך ש-
1) יהיה זול.
2) לא מתוייר, וגם רצוי שיהיה יעד שלא מופיע בספרי תיירות, או באתרים, ותיירים לא מכירים. 
3) עיר עם כל השירותים המקובלים, אבל לא עיר גדולה מדי.
4) מקום שלו ורגוע, אבל עם אטרקציות כמו מוזיאונים ואתרים מעניינים, ושלא יהיה משעמם.
5) אוכל טוב.
6) לא ניתן להגיע אליו בטיסה ישירה מישראל (אחרת יהיו יותר מדי ישראלים, ורציתי יעד שקט ללא תיירים),  אבל נגיש עם רכבת או אוטובוס, ולא יותר רחוק מ- 300 ק"מ משדה תעופה שאנחת בו.

שאלה אם קיים עדיין מקום כזה?

לצפיה ב-'הערה נוספת'
הערה נוספת
05/11/2018 | 15:45
7
141
בנוסף, שיהיה מקום בטוח ללא פליטים סורים וללא סכנת טרור.
לצפיה ב-'שאלה מסקרנות'
שאלה מסקרנות
06/11/2018 | 01:10
6
133
מה איכפת לך אם יש ביעד פליטים סורים?
הרי בכל מקרה אתה לא תטייל ותנפוש במחנה פליטים.

לגבי סכנת טרור, אז כמו שענו לך למטה, לא משנה מה היעד באירופה, כשתתטוס לשם מישראל, סכנת הטרור תקטן, לא תגדל.

לצפיה ב-'בחופשה אני רוצה להרגיש בטוח ולשכוח מהצרות בארץ'
בחופשה אני רוצה להרגיש בטוח ולשכוח מהצרות בארץ
06/11/2018 | 22:42
5
73
כאשר אני בחופשה, אני רוצה לשכוח מכל הצרות בארץ, ומחפש מקום שקט , רגוע ומעניין שלא יזכיר לי את הבלגן הבטחוני של הארץ. לצערנו, הפיגועים הגיעו כבר למדינות אירופה כמו אנגליה, צרפת, גרמניה, שוודיה, בלגיה ועוד מדינות אשר מכניסות את הפליטים הסורים לתחומם. לדעתי, לא נעים לנפוש במדינות שיש בהם פיגועים, אפילו אם הכמות שלהם קטן מזו בארץ.
לצפיה ב-'הסיכוי למות מתאונת דרכים באירופה הוא פי 10000 מבארוע טרור'
הסיכוי למות מתאונת דרכים באירופה הוא פי 10000 מבארוע טרור
07/11/2018 | 00:13
2
76
יש לך הרבה יותר סיכוי לזכות בפרס הראשון ביורו מיליון
מאשר בלהפגע בארוע טרור באירופה,
פעם בכמה שבועות יש זוכה אחד,
כשבממוצע יש פחות מארוע טרור אחד בשנה באירופה.
בכל אחת מהמדינות שציינת כמות ארועי הטרור ב10 השנים האחרונות אפשר לספור על יד אחת וישארו לך כמה אצבעות חופשיות.

יש יותר סיכוי שתהרג מדב בבולגריה או תאכל על ידי זאב בפולין מאשר תמות בפיגוע במערב אירופה.

ואגב, תוריד את רוסיה ואוקראינה מהרשימה, הם מדינות עם הרבה ארועי טרור וסיכונים ביטחוניים.
לצפיה ב-'יש גם פיגועים שלא מדווחים'
יש גם פיגועים שלא מדווחים
07/11/2018 | 20:24
1
55
יש לא מעט פיגועים ומעשי איבה והטרדות ע"י ערבים מוסלמים באירופה שלא מדווחים בכלל או מדווחים כדרך אגב ככותרת בחדשות בלבד. 
לצפיה ב-'אני חושב שאתה צריך להשאר בממד שלך ולא לצאת אף פעם'
אני חושב שאתה צריך להשאר בממד שלך ולא לצאת אף פעם
07/11/2018 | 20:43
59
מצד שני, רוב התאונות ורוב מקרי המוות קורים בבית.
לצפיה ב-'עד כמה שאני זוכר, באירועי הטרור באירופה'
עד כמה שאני זוכר, באירועי הטרור באירופה
07/11/2018 | 02:22
1
74
לא היו מעורבים פליטים סורים. היו מעורבים, במקרה שמדובר בערבים, מהגרים וותיקים או בכלל בני מהגרים.
לא ברור לי מאיפה אתה שואב את האינפורמציה שלך.
לצפיה ב-'רוב המוחץ של הפיגועים נעשים בחסות דעא"ש'
רוב המוחץ של הפיגועים נעשים בחסות דעא"ש
07/11/2018 | 20:27
49
כמעט כל הפיגועים באירופה נעשו ע"י פעילי דעא"ש, שלא מעט מהם הסתננו לאירופה ביחד עם הפליטים הסורים.
לצפיה ב-'בוא נראה'
בוא נראה
05/11/2018 | 22:48
11
159
צמצמת רק לאירופה
זול -> הורדת את כל צפון ,מרכז ומערב אירופה
בלי סורים ופליטים -> הורדת גם את דרום אירופה

נשארת עם כל מזרח אירופה - הונגריה, רומניה, פולין, אוקריאנה, רוסיה,
הם מדינות באירופה,
יש בהם מאות ערים קטנות ובינוניות, שאין בהם טיסה ישירה מישראל,
הם זולות, ובכל אחת מהם יש מוזאונים, והם שונאים ערבים, ולא מקבלים פליטים,
בעצם כל עיר בינונית קטנה במדינות האלו תענה על הדרישות שלך.
מה יש לעשות בהם שבוע ? לנח ,לאכול ולמצוא כלה שתרצה לברוח מהחור שהיא גרה בו.

לצפיה ב-'מזרח אירופה - נשמע טוב'
מזרח אירופה - נשמע טוב
05/11/2018 | 23:25
109
ההצעה שלך לחופשה בעיר קטנה עד בינונית במזרח אירופה נשמע מעניין.
לצפיה ב-'יש לך הצעה ליעד ספציפי ?'
יש לך הצעה ליעד ספציפי ?
05/11/2018 | 23:27
9
113
אתה יכול להציע יעד ספציפי ? (הככונה עיר ספציפית במזרח אירופה שעונה לדרישות שלי, ומעניינת)
לצפיה ב-'לא, אני לא מכיר'
לא, אני לא מכיר
06/11/2018 | 00:07
7
145
היעדים המענינים במזרח אירופה, הם יעדים שיש להם טיסות ישירות מישראל,
למשל קרקוב או וורשה בפולין,
אם המקום מעניין יש בו ישראלים וטיסות,
אתה מחפש מקום לא מעניין,
אנשים כמוך תמיד נראים לי כתעלומה,
אתה רוצה מקום שאין בו בעיות ביטחון, אין ערבים, אין ישראלים והוא זול,
ואתה פאקינג גר בישראל,
המקום עם 25 אחוז ערבים, 100 אחוז ישראלים, עם הכי הרבה בעיות בטחון והוא אחד המקומות הכי יקרים בעולם,
ואתה, והרבה ישראלים אחרים מפחדים מכל מה שיש בישראל ובכמויות.
מצד אחד אתם שונאים את כל מה שיש בישראל מצד שני אתם הכי פטריוטים,
לך תבין.

לצפיה ב-'זו תסמונת הימני המצוי'
זו תסמונת הימני המצוי
07/11/2018 | 12:22
6
105
הכי מצחיק זה שגם הרבה מהיהודים עלאק בישראל ערבים מרוקאים תימנים פרסים עיראקים אתיופים טוניסאים כולם ערבים הזוי בעיניי שאלה לא מבינים את המושג  ערבי בכלל 
לצפיה ב-'היהודים לא מבצעים פיגועי טרור'
היהודים לא מבצעים פיגועי טרור
07/11/2018 | 20:20
5
62
ההבדל בין היהודים ממדינות ערב, לערבים הוא שהיהודים מעולם לא תכננו ולא חשבו אפילו על לבצע פיגוע, בניגוד לערבים המוסלמים, שעושים פיגועים בשם ה"ג'יהאד" בכל מקום שהם נמצאים.
לצפיה ב-'עוד ימני שלא יודע כלום או שזה אותו דבר'
עוד ימני שלא יודע כלום או שזה אותו דבר
07/11/2018 | 20:33
3
78
יש אין ספור מחבלים יהודים,
למרות שאין שום סיבה ליהודים לעשות פעולות טרור, הם עושים אותם יופי,
לפלסטינאים יש סיבות, ליהודים אין, ועדיין
גולדשטיין והטבח שעשה במערכת המכפלה,
המחתרת היהודית ושלל פעולות הטרור שלה,
הטרוריסט עדן נתן-זאדה ופעולת הטרור שלו באוטובוס
גק טייטל ומה שעשה ותכנן
חבורת הטרוריסטים שרצחו את מוחמד אבו חדיר
הטרוריסט אלירן גולן שהטמין מטעני חבלה אצל ערבים
עמי פופר
תגי מחיר
הפיגוע בדומא
יגאל עמיר
ואפשר להביא עוד עשרות דוגמאות,
חיפוש בגוגל יביא לך עשרות דוגמאות, ויש עוד אלפי דוגמאות למקרים שעשו חיילי צהל אבל הם היו עם מדים ואף אחד לא תפס אותם או העמיד אותם לדין,
יותר מזה, יש יותר טרוריסטים יהודים יותר מאשר ערבים, אם נחשב את הכמות באוכלוסיה.
כי יש פי 150 מוסלמים מאשר יהודים בעולם, אז על כל מחבל יהודי אחד צריך שיהיה 150 מחבלים מוסלמים.

לצפיה ב-'אני לא מסכים איתך'
אני לא מסכים איתך
08/11/2018 | 00:20
2
55
היהודים הבודדים שציינת ביצעו את הפיגועים כנקמה על הפיגועים ההמוניים של המוסלמים, והמוסלמים מבצעים את הפיגועים ע"פ הוראת הדת שלהם, הוראת ג'יהאד, הקורא להשלטת האיסלאם בכוח ומלחמת קודש נגד ה"כופרים" הלא מוסלמים  בכל העולם. אני לא מסכים איתך שיש כל סיבה לפלסטינאי לפגוע ביהודי. הם ביצעו פיגועים גם לפני קום המדינה, והמוסלמים מבצעים פיגועים גם נגד אירופאים ללא כל קשר לכיבוש כלשהו.
לצפיה ב-'ברור, לא חשבתי לרגע שתסכים איתי'
ברור, לא חשבתי לרגע שתסכים איתי
08/11/2018 | 02:02
53
כמו שאומר המשפט הידוע :"זה שאתה פרנואיד לא אומר שלא רודפים אחריך"
שזה מתאר הכי טוב אותך ואת הימין הישראלי, רק מחפשים שדים שירדפו אחריכם,
רובם בראש שלכם וגם יש כמה במציאות.
אין מה להתווכח או להביא עובדות ונתונים, אתה לא תתן להם לבלבל אותך.

ואגב, יוצא לי מדי פעם לדבר על ישראל ולנסות להסביר, כי רוב אנשי העולם פשוט לא מבין, אני מתחיל ואומר שכדי להבין את ישראל והישראלים היום צריך להבין בפסיכיאטריה, מחלות נפש, פוסט טראומה שהיסטוריה של פוגרומים, שואה ושאר ענינים רק החמירו את המצב,
כך שאין מה לנסות להבין את ישראל בצורה רציונלית, כי אין שום רציונליות בישראל, זה לא אומר שאי אפשר להבין, גם בשגעון יש היגיון.

לצפיה ב-'אני חושב שהסבירו לך דבר פשוט '
אני חושב שהסבירו לך דבר פשוט
08/11/2018 | 02:37
68
כמות הפיגועים כאן באירופה היא אפסית בהשוואה למה שקורה בארץ  ואתה לא יכול להצדיק טרור ורצח רק בגלל שמישהו אחר ביצע פיגוע טרור או רצח בני אדם אחרים רצח זה רצח זה רצח זה רצח ורצח אתה לא יכול להצדיק בשום מובן דרך או אופן זה לא משנה מי רוצח או רצח 
לצפיה ב-'נתנו לך דוגמאות לרצח פיגועים וטבח שביצעו יהודים עלאק '
נתנו לך דוגמאות לרצח פיגועים וטבח שביצעו יהודים עלאק
07/11/2018 | 22:40
50
אבל הנה עוד עובדה קטנה : לפי היהדות אדם הוא יהודי אם אימו יהודיה ואין כל הבדל בין מישהי המוגדרת כיהודיה עלאק  למישהי אחרת המוגדרת אחרת אז למה אתה חושב שאתה יהודי דווקא?
לצפיה ב-'עיר מעניינת תהיה בהכרח מתויירת, אם מעניין תיירים באים'
עיר מעניינת תהיה בהכרח מתויירת, אם מעניין תיירים באים
06/11/2018 | 10:23
103
אלא אם יש לך תחומי עניין שלא מעניינים את רוב התיירים ואז העיר תהיה מעניינת לך ולא לאחרים.
יש לך תחומי עניין כאלה?
לצפיה ב-'מאז שפרסמת את הודעתך אני מתלבטת מה לענות'
מאז שפרסמת את הודעתך אני מתלבטת מה לענות
06/11/2018 | 11:31
136
אבל כמו שכתב ANZ1 זה למעשה סיכם גם את ההרגשה שלי.
אין ספק שמותר לך להציג את ההעדפות שלך אבל הן לחלוטין לא ראליות לדעתי.
אם תמצא את השנגרילה שלך, אל תשכח לעדכן אותי - אחרי שתהיה שם כמובן.

לצפיה ב-'בקשצ'אבה (Bekescsaba) יעד מפתיע בהונגריה עונה לדעתי לדרישותך'
בקשצ'אבה (Bekescsaba) יעד מפתיע בהונגריה עונה לדעתי לדרישותך
07/11/2018 | 00:09
3
172
אני יכול להציע לך יעד, שלדעתי, תפור עליך, והוא העיר Bekescsaba יעד מפתיע ביותר בדרום מזרח הונגריה. מדובר בעיר לא גדולה עם אוכלוסיה של כ- 60,000 תושבים. אני במקרה עברתי שם, והופתעתי בעצמי עד כמה העיר המעניינת הזאת לא ידועה וכמעט ולא מתויירת, למרות האטרקציות המפתיעות ביותר שיש לה להציע. כעת פירוט: הנקניק ההונגרי המפורסם ביותר נקרא csabai-kolbasz, ומיוצר בבקשציאבה, שהוא הפך למותג הונגרי ידוע בכל העולם (אפילו באתרי בישול בעברית ראיתי את המונח צ'ובאי). בעיר בקשצ'אבה נערך אחת לשנה פסטיבל נקניקים ענקי עם מספר משתתפים גדל משנה לשנה, כאשר יש אומרים שמדובר בפסטיבל הנקניקים הגדול ביותר בכל אירופה!!!      http://www.gmtours.com/blog/hungary-s-pride-the-cs...
הפסטיבל נמשך 4 ימים במהלך אוקטובר. השנה התקיים בין 19 ל- 22 באוקטובר.   https://www.csabaikolbaszfesztival.hu/
בנוסף לפסטיבל יש גם מוזיאון נקניק צ'ובאי אשר פועל במהלך כל השנה, המדגים כיצד מייצרים את המותג עם אפשרות טעימות.
בנוסף לנקניק הצ'ובאי, העיר היא גן עדן גם לחובבי אמנות. הצייר ההונגרי הידוע ביותר, Mihaly Munkacsy שהיה צייר עד כדי כך מפורסם שבגלריה הלאומית של בודפשט יש אגף נפרד רק על שמו!!! - הצייר גדל בבקשצ'אבה, והעיר ממתגת את המורשת שלו דרך מוזיאון מונקאצ'י אשר מכיל את החומר הרב ביותר אודות הצייר אשר קיים כיום בעולם!!! 
בנוסף, גם הבית בו גדל הצייר כילד הוא בית משומר שמשמש כיום כמוזיאון עם 21 מהציורים הנדירים שלו, ועם הרהיטים המקוריים שהיו בבית. 
מבחינת אמנות זה עדיין לא הכל. יש גם אוסף אמנות של Jankay-Kolozsvari-Tevan : 
http://munkacsy.hu/en/exhibitions/jankay-kolozsvar...;    וגם אוסף של Schener במוזיאון קטן שנקרא "בית הפיות":
זה עדיין לא כל האטרקציות של העיר המפתיעה הזאת. לא רחוק מהבית לזכרו של הצייר מונקאצ'י, יש מוזיאון ייחודי בקנה מידה הונגרי המדגים חנות הונגרית מלפני 100 שנה. מדובר במוזיאון ייחודי בקנה מידה הונגרי, שלא קיים מוזיאון כזה אפילו בבירת הונגריה, בודפשט !!!
יש גם מוזיאון בובות מיוחד ויפה 
עדיין לא סיימנו את עניין המוזיאונים בעיר. בקשצ'אבה ידועה במיעוט הסלובקי שהובא לעיר בתקופת האימפריה האוסטרו-הונגרית, לכן יש בית פולקלור סלובקי יפה ומרשים המדגים כיצד חיו הסלובקים לפני מאתיים שנה. 
בנוסף, גם מוזיאון אסמי תבואה המדגים כיצד גידלו תבואה בעבר:
אחרי הכמות המכובדת של מוזיאונים ייחודיים רציתי לציין מספר מבנים היסטוריים ייחודיים בעיר. בבקשצ'אבה נמצאת ISTVAN MALOM תחנת קמח שהייתה מונעת ע"י קיטור, בין החשובות והמרשימות בותר בכל הונגריה !!!
גם הכנסייה הלותרנית הגדולה בכל מרכז אירופה, עם אחד העוגבים הכנסייתיים הגדולים ביותר שקיימים בהונגריה נמצא בעיר.
יש גם תיאטרון יפה ומרשים: 
וגם בית עירייה מרשים:
ועוד המון בניינים יפים ביותר.
בנוסף לכך העיר ירוקה מאוד עם טיילת עם מזרקות, נהר חוצה את העיר, וגם פארק פסלים לאורף הנהר. 
בנוסף לכל מה שציינתי, 5 ק"מ מהעיר נמצאתהטירה היפה המפתיעה הזאת:

הדבר המעניין והמפתיע, שיחד עם כל מה שציינתי, היעד הזה כמעט ולא מתוייר (לידיעת כל אלה שחושבים שמכירים את כל האתרים היפים בעולם!!!), למרות שנגיש משלוש שדות תעופה בינלאומיות שיש להם טיסה ישירה מישראל - בודפשט 200 ק"מ, דברצן 130 ק"מ וטימי
לצפיה ב-'מרשים מאד הידע שלך וגם מגוון האטרקציות - כל הכבוד על ההשקעה'
מרשים מאד הידע שלך וגם מגוון האטרקציות - כל הכבוד על ההשקעה
07/11/2018 | 08:32
26
לצפיה ב-'נראה באמת מרשים מאוד'
נראה באמת מרשים מאוד
07/11/2018 | 20:18
75
תודה רבה על ההצעה. באמת עושה רושם של עיר סימפטית, יפה, ומעניינת.
לצפיה ב-'תיקון לשתי קישורים שהעליתי שמערכת תפוז לא העבירם נכון'
תיקון לשתי קישורים שהעליתי שמערכת תפוז לא העבירם נכון
08/11/2018 | 00:08
87
שתי קישורים בהודעתי מאתמול בנושא אטרקציות בבקשצ'אבה לא הועברו נכון.
הקישור הנכון ל- Jankay-Tevan-Kolozsvar-collection

הקישור הנכון למזרקות בעיר בקשצ'אבה

בנוסף, יש בעיר גם ספא יפה כמו בהרבה מקומות בהונגריה, כאשר גם המבנה מעוצב יפה.

מההיבט היהודי, יש בעיר בית כנסת, שהייחוד שלו הוא שהבית הכנסת של בקשצ'אבה הוא בית הכנסת היחיד אשר נבנה במרכז אירופה לאחר מלחמת העולם השנייה, וכל זאת עם כ- 40 יהודים בלבד בעיר. ליד בית הכנסת יש קיר זכרון לזכר קרבנות השואה של מחוז בקש בהונגריה, עם שמות הנספים בשואה. 

סוף ההודעה שלי אתמול גם נקטעה באמצע, ושדה התעופה השלישי הקרוב לא הופיע, לכן אחזור על שדות התעופה הקרובים לבקשצ'אבה.
בודפשט - 200 ק"מ.
דברצן - 130 ק"מ.
טימישווארה (רומניה) - 120 ק"מ.
תודה על ההתרשמות מהודעתי אתמול, ואני מקווה שתהנו בבקשצ'אבה, מי שמחליט לנסוע לשם לחופשה. 

לצפיה ב-'הפורום כאן הוא פורום טיולים בחו"ל ולא אקטואליה וכד' '
הפורום כאן הוא פורום טיולים בחו"ל ולא אקטואליה וכד'
08/11/2018 | 07:19
3
88
כל הודעה נוספת מצד פותח ההודעה או מישהו אחר בענין שלא קשור ישירות לטיול תימחק ואם למרות זאת תמשיכו להתכתש השרשור כולו ימחק.
לצפיה ב-'כל הכבוד על ההשקעה'
כל הכבוד על ההשקעה
09/11/2018 | 18:01
2
110
עברנו שם לפני הרבה שנים בדרך לסגד.לא חשבנו אפילו להיכנס.אסמן וי על העיר הזו במקום שוב פעם בודפשט.האם דניאלה מכניסה זאת למאמרי הפורום?רצוי.......
לצפיה ב-'אין יותר מאמרי פורום, הכל נמחק'
אין יותר מאמרי פורום, הכל נמחק
09/11/2018 | 19:21
1
59
ועד שבעלי התפוז לא יודיעו חד משמעית שהם משקיעים כסף כדי לשדרג את האתר
כך שמאמרים והודעות לא יימחקו וכן יתוקנו כל שאר התקלות שאף אחד לא מטפל בהן, אני לא מתכוונת לעשות שום פעולה.
לצפיה ב-'אוקיי את צודקת.שמרתי לי בגימייל.'
אוקיי את צודקת.שמרתי לי בגימייל.
10/11/2018 | 19:39
5
לצפיה ב-'דה מרקר בראיון עם מנכ"לית התאחדות סוכני הנסיעות'
דה מרקר בראיון עם מנכ"לית התאחדות סוכני הנסיעות
10/11/2018 | 07:36
2
92
"כולם רוצים לקנות כרטיסי טיסה לבד. הם חושבים שירוויחו כמה שקלים, בסוף הם יחזרו לסוכנים"
חני סובול, מנכ"לית התאחדות סוכני הנסיעות יושבת עם TheMrker לשיחה על מעמד סוכני הנסיעות בשנים האחרונות, העלייה בהזמנות חופשות באינטרנט ואיך היא רואה את עתיד סוכניות הנסיעות

09.11.2018
היום, בעידן האינטרנט, אין בעיה לקנות כרטיס טיסה בנפרד ומלון בנפרד. מה הסיבה לתפוצה הגבוהה כל כך של החבילות האלה?

כמו שלנסוע באוטובוס עולה פחות וגם יודעים מראש מה יהיה המחיר, וכשלוקחים מונית זה משתנה. כך קורה גם כשסיטונאים קונים חדרים במלונות מראש ומתחייבים. המחיר הרבה יותר נמוך. היום אנחנו גם יודעים שלמעשה מנועי החיפוש, שקוראים למה שהם עושים פרסונליזציה, עושים עלינו מניפולציות.

גם אתם עושים מניפולציה. פשוט תציעו את המלון במחיר טוב, למה צריך חבילה?

כל היתרון של הסיטונאים המקומיים הוא זיהוי הצרכים של הישראלים ותפירת החבילה.

כשאת מדברת על צרכים את מתכוונת לחשש של ישראלים רבים להזמין באנגלית?

זה לא נכון. הסיטונאים מציעים טיסה ומלון והעברות משדה התעופה, ורוב המלונות שכלולים בחבילות האלה הן של הכל כלול, שהישראלים מאוד אוהבים...

אני לא אעתיק את כל הכתבה לכאן. מי שמעוניינת/מעוניין ולא יכול לקרוא אותה כי האתר חסום מוזמן לפנות אלי.

https://www.themarker.com/consumer/tourism/.premiu...

לצפיה ב-'יש שם תגובה ששואלת אם הכתבה הוקפצה/מוחזרה מ-2004...'
יש שם תגובה ששואלת אם הכתבה הוקפצה/מוחזרה מ-2004...
10/11/2018 | 11:00
1
24
לצפיה ב-'חחח, אבל מה היא יכולה להגיד? זה התפקיד שלה'
חחח, אבל מה היא יכולה להגיד? זה התפקיד שלה
10/11/2018 | 15:11
72
ובשביל זה משלמים לה משכורת.

לצפיה ב-'באטומי'
באטומי
14/11/2018 | 15:27
110
95
איך מזג האויר בתקופה הזאת? איך מלון הילטון? האם מרכזי ונגיש?
מה יש לעשות 4 לילות בבאטומי?
מה מצב השופינג? האם יעד זול?

המשך>>
איך מזג האויר בתקופה הזאת? איך מלון הילטון? האם מרכזי ונגיש?
מה יש לעשות 4 לילות בבאטומי?
מה מצב השופינג? האם יעד זול?

לצפיה ב-'הרכבות מת"א לנתב"ג תפעלנה כל חצי שעה בניגוד לפייק ניוז'
הרכבות מת"א לנתב"ג תפעלנה כל חצי שעה בניגוד לפייק ניוז
22/09/2018 | 12:55
9
171
לאחר פרסום לו"ז הרכבות החדש, מתברר כי רכבות מהצפון ומת"א לנתב"ג (וחזרה) יופעלו פעמיים בשעה במשך היום. (להוציא רכבות לילה שיצאו פעם בשעה כפי שהיה עד עתה).

נא לא להתייחס להודעות לא אמינות וחסרות בסיס בנדון, שפורסמו בפורום .

לאחר שהובהר למפיץ ההודעה הלא אחראית, כי אין בסיס לשמועות אישיות לא אמינות בפורום, הגיב הבחור בלשון וולגרית וגסה - ראו הודעה מיום 16/9

תציצו בהשתלשלות ההודעות, שבסופה הוכיח הבחור הנ"ל כמה "מנומס" הוא, ברגע שהתברר כי כתב דברים חסרי אחריות.

לצפיה ב-'אז זה רק תוכנית עתידית... '
אז זה רק תוכנית עתידית...
22/09/2018 | 13:06
6
102
ב1973 הוחלט על הקמת רכבת תחתית בתל אביב,
היא כבר נוסעת ?
נתבג 2000 היה אמור להתחיל ב .... 2000
והוחלט שתהיה רכבת מהירה בן תל אביב לירושלים.
כמו שאומר חבר שלי " אני רואה אני מאמין"

אנחנו יודעים שיהודים ורכבות לא הולכים טוב ביחד
לצפיה ב-' מצטער, לא הבנתי על מה אתה כותב.'
מצטער, לא הבנתי על מה אתה כותב.
22/09/2018 | 13:16
5
91
מישהו פרסם הודעה שגויה חסרת אחריות. תיקנתי אותה למען אנשי הפורום, שלא
יקבלו בטעות אינפורמציה לא נכונה ולא אמינה.

אגב.... אני מאמין לפוליטיקאים כנראה כמוך   ועוד לפני בחירות.
לצפיה ב-'נצטרך כולנו לחכות ולראות מה יקרה בפועל'
נצטרך כולנו לחכות ולראות מה יקרה בפועל
22/09/2018 | 14:41
13
לצפיה ב-'הכוונה היא שכרגע זה בכל מקרה רק תוכנית, לא עובדה שרירה'
הכוונה היא שכרגע זה בכל מקרה רק תוכנית, לא עובדה שרירה
23/09/2018 | 20:06
3
59
במשך שנים היה כתוב שהרכבת הקלה בתל אביב תתחיל לפעול ב-2016. 
השיקו השבוע את הרכבת מירושלים לתל אביב אבל... https://www.themarker.com/dynamo/cars/1.6490675
בקיצור, כך או כך, מה באמת יהיה בפועל עוד נחיה ונראה. 
לצפיה ב-'קן הרכבת ת"א נתב"ג יעבוד ועובד באמת ובפועל !! למה התכוונת ?'
קן הרכבת ת"א נתב"ג יעבוד ועובד באמת ובפועל !! למה התכוונת ?
25/09/2018 | 10:23
2
48
בשנית באם לא הובן.  מדבר רק על לוחות זמנים שכבר עובדים ויעבדו בעתיד הקרוב.  כל זאת בקו ת"א נתב"ג !! 
מישהו לא אחראי בפורום (בכינוי לאונידס) הפיץ שמועה לא מהימנה ללא בסיס עובדתי . השמועה שלו הייתה, כי הרכבות בין ת"א לנתב"ג יפעלו פעם בשעה וזה לא נכון לחלוטין ומטעה.  מתברר עובדתית, כי הרכבות בקו ת"א נתב"ג יפעלו פעם בחצי שעה !
לכן,  לא מבין על מה כתבת ולמה "...יהיה בפועל עוד נחיה ונראה".  כאשר זה עובד באמת בפועל, עבד בפועל, ומן הסתם יעבוד.
עוד פעם מדגיש, מדובר בהתייחסות ספציפית לקו ת"א נתב"ג  ולא בשום דבר אחר.

לצפיה ב-'לא קראתי את הדיון המקורי'
לא קראתי את הדיון המקורי
25/09/2018 | 16:00
1
47
אז אין לי מושג מה הוא טען או אתה טענת. 
מה שאמרתי הוא שכמו שאתה בעצמך אמרת, הכל כתוב בזמן עתיד - "יפעלו", "ויעבדו", ובין מה שמשרד התחבורה והרכבת מצהירים לבין מה שקורה בסוף יש לפעמים פערים לא קטנים. 
לצפיה ב-' כתבתי גם בזמן הווה וגם בזמן עבר. למה לעוות את הכתוב.'
כתבתי גם בזמן הווה וגם בזמן עבר. למה לעוות את הכתוב.
25/09/2018 | 21:44
42
עדיין איני מבין להיכן את חותרת.  את עדיין לא הבנת ומגיבה למה שאינך מבינה  ולמה שקשור לנושא זה, חבל....

אז נסביר עוד פעם : בלי שום  "בסוף יש...".  רכבות בפועל פועלת (הווה !!) בין ת"א לנתב"ג. אגב...המון כתבות הופיעו היום בכל אתרי החדשות בטלוויזיה.
הרכבת פועלת (הווה) בזמנים של כל חצי שעה כפי שהיה בעבר.  מדובר ברכבת בין ת"א לנתב"ג ולא ל/בשום קו אחר.  כפי שציינתי היא  גם תפעל (בעתיד) בתדירות של כל חצי שעה לפחות.  כנראה שלא השתמשת בשרותי הרכבת לנתב"ג מכל מקום מהארץ.
יותר ברור מזה לא יכול. יהיה לך כן מושג מה טענתי, באם תקראי את ההודעות בשירשור הזה.  מה שאת כותבת פשוט לא קשור לעובדות לצערי ואו כנראה לא קראת מה שאחרים כתבו ואת ממוקדת בעצמך בלבד.
לצפיה ב-'מכיוון שהיית מודאג אני חוזר עם עדכון ביניים'
מכיוון שהיית מודאג אני חוזר עם עדכון ביניים
09/10/2018 | 15:06
1
30
למרות שאני מעריך שאתה יכול לבדוק את הדברים בעצמך:

בשל פתיחת הקו לירושלים בוטלו חלק מהרכבות מהצפון (נהריה) לתל אביב. הרכבות יצאו מהרצליה.
אני הערכתי שידללו את הקו מנהריה דרך תל אביב למודיעין, במקום דיללו את הקו מנהריה דרך תל אביב לב"ש, מבחינת כמות הרכבות הדילול אותו דילול.

בנוסף ברכבות היוצאות ממודיעין לכוון תל אביב דרך נתב"ג כמחצית מהקרונות נעולים ונפתחים רק בתחנת נתב"ג, לפי הדווחים הנעילה יוצרת לחץ גדול הרבה מעבר לכך שאין לכולם מקומות ישיבה.
על תרגיל הבונוס הזה לא היתה לי ידיעה או הערכה מוקדמת.

מסתבר שההערכה שלי היתה הרבה יותר מדוייקת משל רכבת ישראל, למרות שלרכבת ישראל יש את כל המידע.
לצפיה ב-'עדכון ל 18 לאוקטובר, נראה שאין עניין אז אחרון'
עדכון ל 18 לאוקטובר, נראה שאין עניין אז אחרון
18/10/2018 | 17:06
20
בשל פתיחת הקו לירושלים עדיין יש צמצום של שליש מהרכבות מהצפון למרכז
לצפיה ב-'לינה במחיר סביר במנהטן ()'
לינה במחיר סביר במנהטן ()
23/09/2018 | 15:36
262
182
שלום לכולם,
אני מחפשת מקום לינה במחיר סביר יחסית במנהטן (עד 750 ש"ח ללילה, כלומר בערך 210$), בשאיפה קרוב למדיסון סקוור גארדן. לאדם אחד, תקופה יחסית ארוכה של 16 לילות באוקטובר.
חיפוש בבוקינג והוטלס.קום לא צלח בינתיים.
אני גם יודעת שיש רשתות או מלונות שמוכרים ישירות...
המשך>>
שלום לכולם,
אני מחפשת מקום לינה במחיר סביר יחסית במנהטן (עד 750 ש"ח ללילה, כלומר בערך 210$), בשאיפה קרוב למדיסון סקוור גארדן. לאדם אחד, תקופה יחסית ארוכה של 16 לילות באוקטובר.
חיפוש בבוקינג והוטלס.קום לא צלח בינתיים.
אני גם יודעת שיש רשתות או מלונות שמוכרים ישירות דרך האתרים שלהם ולא דרך האתרים המתווכים, ובדרך כלל גם המחירים שלהם יותר אטרקטיביים, אבל מסתבר שאלה שאני מכירה (פרימייר אין למשל) לא רלוונטיים לארה"ב.
מישהו אולי מכיר מלונות שעונים לדרישות? או אולי יש לכם רעיון אחר? אשמח לכל הצעה.
תודה רבה וחג שמח! 
לצפיה ב-'כתבה במרקר על איך וויזאיר מסתירים את התשלום על צקאין בשדה'
כתבה במרקר על איך וויזאיר מסתירים את התשלום על צקאין בשדה
06/09/2018 | 16:06
42
162
בתהליך ההזמנה אין שום התראה על כך,
המידע היחיד על כך מוצג בעקיפין, בתנאי המסלול היקר רואים שהוא כולל צקאין באינטרנט ובשדה חינם, מזה צריך להבין (בלוגיקה מדהימה) שבמסלולים האחרים יש צקאין באינטרנט חינם אבל מאידך הצקאין בשדה זה בתשלום (שגובהו לא מצויין בשום מקום).
נראה על פניו שיש פה הטעיה...
המשך>>
בתהליך ההזמנה אין שום התראה על כך,
המידע היחיד על כך מוצג בעקיפין, בתנאי המסלול היקר רואים שהוא כולל צקאין באינטרנט ובשדה חינם, מזה צריך להבין (בלוגיקה מדהימה) שבמסלולים האחרים יש צקאין באינטרנט חינם אבל מאידך הצקאין בשדה זה בתשלום (שגובהו לא מצויין בשום מקום).
נראה על פניו שיש פה הטעיה מכוונת, לגבי התשלום למיזוודות יש שלוש התראות במהלך ההזמנה אבל לגבי התשלום לצקאין בשדה אין אף לא התראה אחת.
https://www.themarker.com/consumer/tourism/.premium-1.6455340

לצפיה ב-'הודעות SMS לא הגיעו בחזרה לארץ'
הודעות SMS לא הגיעו בחזרה לארץ
01/09/2018 | 10:38
1
120
בחול שמתי סים מקומי.
בחזרה לארץ שמתי הסים המקורי בחזרה.
ציפיתי שהודעות SMS ימתינו בשרת ואז כשאני שם הסים ומפעיל כל ההודעות יירדו.
אך בכל התקופה שהייתי בחול, ראיתי שאין הודעות בכלל, כאילו נעלמו.
מישהו מכיר?
לצפיה ב-'להודעות SMS יש תאריך תפוגה'
להודעות SMS יש תאריך תפוגה
01/09/2018 | 11:43
103
כאשר טלפון שולח SMS לטלפון אחר, והטלפון האחר לא זמין, ההודעה נשמרת במאגר זמני עם ניסיונות לשלוח שוב,
לכל חברה ומדינה יש מדיניות אחרת, בחלק מהמדינות הודעות שאין להם יעד זמין נשמרות 24 שעות, ובחלק 7 ימים, אבל אם חיכית חודש, ברור שכל ההודעות שנשלחו אליך נמחקו ולא הגיעו.

דבר נוסף שיכול למחוק את ההודעות, זה אם הטלפון השולח נמחק,
אם אתה קונה סים זמני לחודש, שולח איתו הודעות אפילו ביום האחרון,
וההודעה לא הגיעה ליעד, למחרת המספר של הסים הזמני מבוטל, וההודעות שלא הגיעו ממנו נמחקות.
לצפיה ב-'אפליקציות חדשות (בחלקן) למתכננות/ים ולנוסעות/ים'
אפליקציות חדשות (בחלקן) למתכננות/ים ולנוסעות/ים
28/08/2018 | 16:08
9
197
לצפיה ב-'רשימה מעניינת'
רשימה מעניינת
29/08/2018 | 10:59
5
117
רק אתר אחד מכל הרשימה הכרתי, את pruvo.

ניסיתי אתר אחד שהם מציעים לתכנון טיול, אתר seevoov ונתן תכנון ממש לא מוצלח.
אני ממשיכה לתכנן עם visit a city

לצפיה ב-'אני לא מכירה את visit a city '
אני לא מכירה את visit a city
29/08/2018 | 16:53
4
132
לי יש את City Maps גם עם זה טרם השתמשתי. זה מצחיק שיש לי המון אפליקציות בנושא תיירות ועד כה לא ממש נעזרתי. הורדתי אפליקציה למשל למצוא חניה בחו"ל וטרם ניצלתי, ויש עוד כמה וחלק מהן מחקתי אבל על דבר אחד אני לא מוותרת זה על האפליקציה של חברת התעופה איתה אני טסה. זה כל כך נוח, אני מקבלת הודעות על החלפת שער, על כל דבר. גם האפשרות לעבור עם הברקוד של הטיסה בסלולרי ברוב השדות בארופה זה ממש מקל. 
לצפיה ב-'הבת שלי הכירה לי אותה'
הבת שלי הכירה לי אותה
29/08/2018 | 17:01
3
106
כשאת בוחרת עיר, האפליקציה מציע לך מסלול לפי מספר הימים שאת מבקשת להיות בעיר.
אפשר גם לשנות תכנון, להוסיף ולהוריד אטרקציות.
מה שהכי נוח לי באפליקציה הזו שהיא רושמת לי זמנים למעבר ממקום למקום.

ברגע שאני מזמינה טיסה, אני מכניסה אותה לאפליקציה של tripcase. קיבלתי משם עדכון על שינוי זמן טיסה עוד לפני שהגיע ההודעה מחברת התעופה על השינוי.
לצפיה ב-'את משתמשת בגירסה החינמית או ששילמת?'
את משתמשת בגירסה החינמית או ששילמת?
29/08/2018 | 17:37
2
71
לי יש גם את האפליקציה ואני מנסה אותה לטיסה הבאה. נראה איך ילך בהשוואה לאפליקציה של חברת התעופה.
לצפיה ב-'אני משתמשת בחינמית'
אני משתמשת בחינמית
30/08/2018 | 09:32
1
63
אפילו לא ידעתי שיש בתשלום
לצפיה ב-'כנראה שאין'
כנראה שאין
30/08/2018 | 09:33
20
לצפיה ב-''
29/08/2018 | 16:22
4
לצפיה ב-'מעולה'
מעולה
30/08/2018 | 08:55
50
תודה
לצפיה ב-'לרשימה אפשר להוסיף גם את google lens'
לרשימה אפשר להוסיף גם את google lens
31/08/2018 | 07:09
65
החליף את ה google googles ,רק הבעייה היא שאי אפשר להתקין אותו על כל טלפון.מקווה מאוד שיסדרו את זה בקרוב.
לצפיה ב-'קפריסין באוקטובר'
קפריסין באוקטובר
27/08/2018 | 23:18
11
870
איך המזג אויר שם התחלית אוקטובר?
אפשר להיכנס לים ? הבריכות במלונות עובדות

תודה אשמח לשמוע מאנשים עם ניסיון
לצפיה ב-'באייה נאפה הרוב סגור, "מת"'
באייה נאפה הרוב סגור, "מת"
28/08/2018 | 15:39
7
163
הים קר, עדיין בריטים מאנגליה יכנסו למים, כנ"ל רוסים. ישראלים מעט מפונקים.
בריכות, לשאול מראש את המלון לפני ההזמנה ולקבל בכתב.
מצד שני זה אידאלי לטייל בחוץ. למשל בפאפוס בארכאולוגיה בקברות המלכים, בפארק הפסיפסים ליד הנמל, לצאת להפלגות גם ללגונה הכחולה. לבקר בניקוסיה, בהרי הטרודוס עם הכפרים המעולים.
לדעתי עדיף מחוץ לעונה, הרבה פחות חם ומיעוט תיירים נותן נופש כמעט פרטי. ויילתי בחופים של אייה נאפה בסביבות פורים. כל חוף מדהים היה כאילו לרשותי.
לצפיה ב-'היי תודה רבה'
היי תודה רבה
29/08/2018 | 19:15
6
122
אני מדבר בעיקר על איזור פאפוס
אשמח לעוד מידע, אם נטוס זה יהיה ישירות לשם
יש מה לעשות באיזור שם עם ילדים?

לצפיה ב-'בפאפוס יש הרבה מה לעשות'
בפאפוס יש הרבה מה לעשות
30/08/2018 | 00:12
4
157
גן חיות, ללכת על החוף, נמל, סיורי ג'יפים לטרודוס, שופינג, חוף האלמוגים

מזג אוויר מאוד נעים, פחות עומס

לצפיה ב-'מסעדות הדגים מול המרינה,[מזה דגים]הכל מכל'
מסעדות הדגים מול המרינה,[מזה דגים]הכל מכל
30/08/2018 | 08:01
3
100
ואל תשכחו לבקש בסיום זיווניה
לצפיה ב-'קפריסין..החוף הצפוני בעיירה לאטסי..'
קפריסין..החוף הצפוני בעיירה לאטסי..
30/08/2018 | 11:16
2
283
מהיום שהרחיבו והעמיקו את מעגנת הדייג למרינה גדולה,כל רצועת החוף הזה קיבלה פיתוח משמעותי.הדרך מפאפוס נעימה ונוחה ואם חשקתם לרחוץ כאן בחוף הנהדר הזה אני ממליץ.
בחרו לכם גם מסעדה כרצונכם לארוחת דגים הנקראת מזה,ומכילה צלוחיות רבות ומגוונות של פירות הים ודגים,נכון זה לא כמו שהיה פעם הכל כעת תיירותי ומקומצן במנות המוגשות.
בירה קפריסאית טובה KEO 

*אני מת על קפריסין
כל מלון כאן בפאפוס נותן נופשון נהדר,ולא תמיד אלה עם ה 5*****

לצפיה ב-'איזה פירות ים נפלאים אכלתי שם...'
איזה פירות ים נפלאים אכלתי שם...
30/08/2018 | 11:24
1
108
אבטיחים, מלונים, ענבים, אפרסקים

שטופים היטב וחתוכים בקופסא של פלסטיק
לצפיה ב-'פרירות כאלו אוכלים בבריכה'
פרירות כאלו אוכלים בבריכה
30/08/2018 | 18:22
126
בים אוכלים שרצים.
לצפיה ב-'צור קשר בפרטי'
צור קשר בפרטי
30/08/2018 | 08:06
80
יש המון טיפים כולל קישורים לחברות תיירות ישראליות מקומיות!
כנ"ל יש קבוצה ואתר לגבי כל מה שיש בפאפוס והמון!!
לצפיה ב-'מקום קסום'
מקום קסום
31/08/2018 | 19:41
73
ממערב לפאפוס וקרוב.
Oniro by the See
מפרץ וגם אוניה טבועה.
לצפיה ב-'מה שסיכמתי ושלחתי לשואלים'
מה שסיכמתי ושלחתי לשואלים
01/09/2018 | 11:54
1
100
היתי ברוב קפריסין בלימוד עצמי. היום יש הרבה מאד מידע. בפייסבוק בקבוצה שהקים יוני מנטין:

ויש גם קבוצת ווטסאפ. אשלח לינק להצטרפות אם לא תמצאו בפייסבוק. לפעמים אנשים נתקעים ומיידית מקבלים תשובה בווטסאפ.

אישית היתי בלרנקה במלון זול Flamingo Hotel בסים לא השתמשתי כי ניווטתי עם Maps.Me אפליקציה מצויינת כמו IGO. סים מומלץ הוא של Cyta. חברה גדולה עם שטח כיסוי רחב.

לינה אולי דרך booking

פרוטרס לא היתי אבל זה בהרים? בהרי הטרודוס.

באייה נאפה רק עברתי עם המכונית ועצרנו לרדת כמעו בכל חוף למשל הכי היה NISI.

בפאפוס היתי שבוע מתוכם נסענו להרים ולניקוסיה! בין החומות, מיוחדת.

בפאפוס יש ארכאולוגיה של קברי המלכים ופארק פסיפסים טברנות בתי קפה וטיילת וגם בעיר למעלה במרכז מדרחוב ושוק לתיירים מקורה ועוד הרבה חנויות. יש קניון המלכים עם חנות ג'מבו.

בלימסול חובה לטייל במרינה כולל העיר העתיקה. חושב שיש שם מציאות של קניות.

בלרנקה יש חוף וטיילת עם המון בתי קפה ומסעדות. כנסיית לזרוס בעיר הטורקית והמון חנויות וחנות ג'מבו וגם אמת מים ואגמי מלח עם פלמינגו.

בניקוסיה בין החומות המקום כמו ירושלים המזרחית/יפו/עכו יש מוזאון מפואר LEVENITIS בחינם. אפשר לעבור גבול לצד הטורקי ברגל ששם סורקים את הדרכון.

בהרי הטרודוס כפרים ומפלים אחד נפלא, מילומריס ליד הכפר קטו פלאטרס ויש מפל קלדוניה.

יש שלא היתי מנזר קיקוס!

גם לא היתי בלאצ'י ולידה יש את הלגונה הכחולה לטיול.

אני בקשר עם אלונה שמוציאה טיולים ג'יפים, שייט ולטברנה דמוקריטוס.

ויש את קפריזה Kapriza שגם מארגנת טיולים.

יש נהגים שסוגרים איתם בווטסאפ.

חברותא כולם.
לצפיה ב-''
01/09/2018 | 14:00
2
לצפיה ב-'יש כאן מישהו שגולש על WIFI ציבורי ברכבת?'
יש כאן מישהו שגולש על WIFI ציבורי ברכבת?
30/08/2018 | 12:33
2
119
ואם כן, באיזו תחנה?
לצפיה ב-'באיזו ארץ?'
באיזו ארץ?
30/08/2018 | 12:51
1
29
לצפיה ב-'ישראל'
ישראל
30/08/2018 | 13:03
135
חשבתי לעשות מפגש פורום בתחנת רכבת

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד מייקל עידן

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו