לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3351233,512 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום טיולים וחופשות בחו"ל

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום אינו מיועד לפרסום שירותי תיירות או לחיפוש שותפים/ות לטיול.
פרסום בנושאים אלו יותר בלוח המודעות בלבד הודעות פרסומיות תימחקנה והכינוי ייחסם מכניסה לפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'אסון בטיול מאורגן של אשת טורס ביוון- פסק דין '
אסון בטיול מאורגן של אשת טורס ביוון- פסק דין
03/02/2019 | 23:47
187
ביוני 2012 יצא טיול מאורגן של חברת אשת טורס עם המדריך עופר בר עוז ליוון. בקבוצה המאורגנת היו 38 מטיילים בגילאי 60-80, רובם היו חברי קיבוץ צובה.
ביומו הרביעי של הטיול ,בעת טיול רגלי בשמורת טבע למרגלות הר האולימפוס,נפל אחד המטיילים-זאב גול, לתהום ונהרג.
לאחר ברורים מעמיקים שביצעו בני המשפחה, הוגשה בשנת 2014 תביעה אזרחית של משפחת המנוח נגד חברת אשת טורס,ונגד המדריך עופר בר עוז . התובעים טענו לרשלנות מצד המדריך והחברה שגרמה לאסון הקטלני.
המשפט התנהל בבימ"ש שלום בתל אביב ונמשך חמש שנים !
ב 14/1/2019 נתן כבוד השופט יחזקאל הראל פסק דין בתיק.
פסק הדין קיבל את טענות התובעים , קבע כי המדריך וחברת הטיולים לא ביצעו את הנדרש על מנת למנוע את האסון. השופט הטיל ספק במידת ההכרות של המדריך עם המסלול הרגלי בו צעדה הקבוצה וכן ציין השופט כי המדריך לא הכיר את הסיכונים שהיו טמונים במסלול ולא נקט בשום אמצעי זהירות על מנת למנוע את הנפילה .
הנתבעים טענו בבית המשפט כי אין להם כל אחריות למקרה, וכן טענו כי התובעים משקרים באשר למקום בו הם טענו שארע הארוע.
בית המשפט קבע כי הוא מקבל ללא כל ספק את גירסת התובעים על פני גירסת הנתבעים לגבי המקום בו ארע האסון במהלך המסלול.
לסיום מותח בית המשפט ביקורת קשה על הנתבעים על כך שלאחר האסון הם לא ביצעו שום תחקיר ושום מהלך של הפקת לקחים .
בית המשפט קבע כי על הנתבעים לפצות את התובעים ב 865,000 ש"ח וכן חייב אותם בשכר טרחה לעורך הדין של התובעים והוצאות בית משפט.
למעונינים ניתן לקרוא את פסק הדין המלא במאגרי המידע הרלבנטים.
מספר תיק בית משפט 40741-04-14

לצפיה ב-'עזרה המלצה ליעד ליוני/יולי'
עזרה המלצה ליעד ליוני/יולי
03/02/2019 | 08:04
2
125
מתכננים לנסוע בסוף יוני ל 4-5 ימים.
מתכננים לנסוע רוב המשפחה  8 עד 10 איש (ביניהם הכי קטן בן 17 וסבא וסבתא בערך בני 70)
מחפשים מקומות עם נופים ותצפיות (פחות כנסיות/קתדרלות וכו') וקצת מסלולים אך לא ארוכים וקשים..

איזה יעד מומלץ?

לצפיה ב-'מה התקציב?'
מה התקציב?
03/02/2019 | 10:12
75
איפה הייתם בעבר וממה נהניתם/לא נהניתם?
לצפיה ב-'נופים מדהימים בעיר ללא הפסקה'
נופים מדהימים בעיר ללא הפסקה
09/02/2019 | 16:24
51
הי. בסנט פטרסבורג זאת בדיוק תקופה של לילות לבנים. בנסיעה קצרה מגיעים גם אל מחוץ לעיר לנופים ופארקים. מומלץ מאוד! תראו את הסיכום של הטיול שלי בבלוג:
לצפיה ב-'קצת על סיסמאות ותדמית'
קצת על סיסמאות ותדמית
31/01/2019 | 08:50
9
305
A man is alone in an airport lounge.
A beautiful young woman walks in and sits down at the table next to him. He decides that because she's wearing a uniform, she's probably an off-duty Flight Attendant. So he decides to have a go at picking her up by identifying the airline she flies for, thereby impressing her greatly. He leans across to her and says the British Airways motto, “To fly, to serve”? The young woman looks at him blankly. He sits back and thinks up another line. He leans forward again and delivers the Air France motto. “Winning the hearts of the world”? Again she just stares at him with a slightly puzzled look on her face. Undeterred he tries again this time saying the Malaysian Airlines motto. “Going beyond expectations”? The woman looks at him sternly and says, “What the fuck do you want”? “Aha”, he says,... "United Airlines".

לצפיה ב-'נהדר, מזמן לא צחקתי כל כך, זה ממש מדויק. '
נהדר, מזמן לא צחקתי כל כך, זה ממש מדויק.
31/01/2019 | 15:09
62
לצפיה ב-''
31/01/2019 | 16:26
7
לצפיה ב-''
31/01/2019 | 18:52
2
לצפיה ב-''
31/01/2019 | 19:18
2
לצפיה ב-''
31/01/2019 | 19:40
64
רק חבל שלא יודעים את ההמשך...
לצפיה ב-'נהדר '
נהדר
01/02/2019 | 11:38
1
91
לצפיה ב-''
01/02/2019 | 14:19
73
לצפיה ב-''
03/02/2019 | 05:39
6
לצפיה ב-''
03/02/2019 | 10:00
2
לצפיה ב-'עד כמה משתלם?'
עד כמה משתלם?
29/01/2019 | 22:10
11
247
שוב אני והשאלות:) אתחיל בתודה לכל העונים!!!

מהעבודה יש טיול לרודוס ל4 ימים הכל כלול

המלון בו נשהה הוא אקטי אימפריאל, למישהו יצא להכיר?

על העובד יחול 2.5 ימי הבראה ואם רוצים לצרף בן זוג העלות של הציחרוף שלו היא 5.5 ימי הבראה... האם באמת משתלם לצרף את הבן זוג?

ושוב תודה לעונים
לצפיה ב-'זו שאלה כלכלית ?'
זו שאלה כלכלית ?
30/01/2019 | 00:05
4
155
אם כן, תמירי את ימי ההבראה לכסף ותחליטי כמה שווה לך שבן זוגך יהיה איתך. 
את באמת מצפה שאנשים פה יקבעו את זה בשבילך?
זה כמו לשאול אותנו בכמה כסף לקנות לו מתנה ליום הולדת.
לצפיה ב-'קודם כל'
קודם כל
30/01/2019 | 06:44
3
148
למה לענות בצורה כזו תוקפנית? זו ממש לא הייתה המטרה. שנים שאני בפורום הזה ואנשים אדיבים אבל פעם ראשונה שגרמת לי להצטער על ששאלתי בכלל.

שנית, השאלה היא יותר מניסיון של אנשים כאן כי אנשים פה יצא להם להכיר טווחי מחירים וכן יכולים לומר אם ״שווה״ או לא.... מבחינת עלות אני יודעת כמה זה יצא, תודה.
לצפיה ב-'חבל שאת מפרשת את זה כך'
חבל שאת מפרשת את זה כך
30/01/2019 | 08:03
2
132
לא הייתה פה שום רצון להבעת תוקפנות, אלא רצון להבעת תמיהה.
כנראה שבתקשורת בכתב, לא הכל עובר כמכוון.
בכל מקרה, אני מבקש סליחה.

אני עדיין תמה מה המשמעות של "שווה" בסיטואציה המתוארת.
הרי אפשר להשוות את המחיר רק למחירים אחרים של שהות ביעד, אבל אלה לא אלטרנטיבות לסיטואציה הספציפית.
נניח שיוצא שזה יקר, ויותר זול לבן זוגך לנסוע בתאריכים אחרים או למלון אחר. האם במקרה כזה תסעי לבד והוא ייסע לבד ? אין משמעות לחופשה המשותפת?
לצפיה ב-'טוב לדעת שזו לא הייתה הכוונה'
טוב לדעת שזו לא הייתה הכוונה
31/01/2019 | 18:46
1
80
לצערי כך התפרש מאופן הכתיבה, מקבלת את ההתנצלות.

זו חופשה מרוכזת של החברה שבה הם מאפשרים לצרף בני זוג ולכן צצה הסוגיה.
לצפיה ב-'אני חייב להגיד שאני עדיין איני מבין במה זרים יכולים לעזור פה'
אני חייב להגיד שאני עדיין איני מבין במה זרים יכולים לעזור פה
01/02/2019 | 12:14
72
אני מבין את הסיטואציה של אפשרות להוסיף בן זוג.
הייתי גם מבין אם הדילמה הייתה בין לוותר בכלל על הנסיעה הזו גם עבורך, ולנסוע באופן עצמאי עם בן הזוג כשנוח לכם, וזה סביר אם האלטרנטיבה הזו יוצאת יותר זולה מאשר צירוף בן הזוג אלייך.

אבל הדילמה שלך, אם הבנתי נכון, היא האם לצרף את בן הזוג או לנסוע לבד.
ההחלטה בין לנסוע לבד ללנסוע עם בן הזוג, כשזו החלטה תלוייה במחיר, אינה החלטה שמישהו פה יכול לעזור לך איתה.
יכולים וגם עשו פה, לעזור בלכמת את זה כספית, אבל השאלה שלך היא "האם באמת משתלם לצרף את הבן זוג?". "משתלם" זה תמיד ביחס לאלטרנטיבה.
לצפיה ב-'להערכתי כדאי לך להכנס לאתר האינטרנט של המלון'
להערכתי כדאי לך להכנס לאתר האינטרנט של המלון
30/01/2019 | 10:49
1
135
ולאתר כמו Booking ו-Hotels משתי סיבות:

1. בדיקת מחיר, כמה עולה השהיה במלון
2. חוות דעת ובכלל התרשמות כללית

תכנסי לאתר חברת התעופה ותבדקי עלות כרטיסי טיסה.
אין לך בעיה לחשב כמה "שווה" יום הבראה (אחרי מס).
אם ימי החופש על חשבונם את צריכה לחשב גם אותם, ליום חופש יש ערך (בערך השכר החודשי שלך חלקי 20).
והנה את יכולה לדעת אם המלון מתאים לך ובכמה העבודה מסבסדת אותך ואת בן הזוג (אם בכלל).

זאת אומרת שבפחות מחצי שעה עבודה את יודעת כמה עולה לך החופשה, שני סכומים, חופשה לך לבד וחופשה לזוג.

לשאלה השניה שלך שניסחת אותה האם בכלל "שווה", גם כן לא מסובך לענות.
נניח שמהעבודה שלך לא מציעים כלום, ונניח שאני סוכן נסיעות שבכלל לא קשור לעבודה שלך שסתם יוצר איתך קשר ומציע לך שתי אפשרויות חופשה לחופשה,
טיסה לרודוס בדיוק באותם כרטיסים לאותם ימים לאותו מלון הכל כלול.
אפשרות ראשונה לך לבד שעולה בדיוק הסכום שחישבת והשניה בזוג ועולה בדיוק את הסכום השני שחישבת.
האם היית קונה מהסוכן את החופשה או לא קונה, אם קונה האם זוג או לבד?
אם את אומרת לסוכן שאת לא רוצה לקנות - לא שווה.
אם את אומרת שאת מעוניינת והנה פרטי האשראי - אז שווה

עזרתי לך במערך ההחלטות?

לצפיה ב-'המון '
המון
31/01/2019 | 18:45
56
קלעת בול לקו המחשבה שליי ועזרת הרבה.
לצפיה ב-'יום הבראה במגזר הפרטי שווה 378 שח, אז תעשי חשבון פשוט. האם'
יום הבראה במגזר הפרטי שווה 378 שח, אז תעשי חשבון פשוט. האם
30/01/2019 | 15:57
2
112

שווה לך החופש 945 שח עבורך ועוד 2079 שח לצרף את הבן זוג (ה 5.5 זה בנוסף ל 2.5 או סה"כ?)
יש פה גם שאלה של מיסים, האם החברה מגלמת לכם את החופש או שירשמו לך בתלוש את הימי חופשה המדומים ואת תשלמי על זה גם מס,
לצפיה ב-'סך הכל 8 ימי הבראה מצד העובד'
סך הכל 8 ימי הבראה מצד העובד
31/01/2019 | 18:48
1
97
כ2.5 הם עבור העובד עצמו והשאר עבור בן הזוג.

הם לא מורידים את היום חופש על חמישי וכל השאר כלול עליהם (ביטוח ודומה)
לצפיה ב-'ויש שיקול נוסף למחיר'
ויש שיקול נוסף למחיר
01/02/2019 | 14:09
84
כמה מעובדי החברה יוצאים ומי הם? זו הזדמנות ליצור קשרים ולהתידד עם עובדים אחרים.  מקווה שהמשמעות של זה ברורה.
לצפיה ב-'מהנסיון שלנו בטיולים דומים'
מהנסיון שלנו בטיולים דומים
04/02/2019 | 10:37
61
אם נעים לך לצאת לחופשה עם חברים לעבודה, אז זה משתלם.
בדרך כלל הטיולים הללו מאד מושקעים ומאורגנים היטב.
לצפיה ב-'הוראות בטיחות טיסה הכי קורעות שנתקלתי בהן'
הוראות בטיחות טיסה הכי קורעות שנתקלתי בהן
31/01/2019 | 10:01
4
207
מבחינתי מומלץ
לפני כן אהבתי את ההוראות של אייר ניו זילנד

לצפיה ב-'היתה לי קצת בעיה עם המבטא הניוזילנדי '
היתה לי קצת בעיה עם המבטא הניוזילנדי
31/01/2019 | 15:19
1
103
אבל מאחר ואני קוראת את שפת הסימנים כך שהרוב היה נהיר, בעיקר השערות על כפות הרגליים שאלוהימה תשמור מרגליים כאלו  חחחחחחחחחחחחחחח
לצפיה ב-'רגליים של הוביט, הוביטים הולכים יחפים '
רגליים של הוביט, הוביטים הולכים יחפים
03/02/2019 | 10:21
45
בשבילי מבטא אוסטרלי וניו זילנדי אותו הדבר, לא מצליח להבחין,
בכל מקרה יש כתוביות
לצפיה ב-'WOW'
WOW
31/01/2019 | 19:36
99
לגמרי.
חח
חברה איסלנדית.
לצפיה ב-'נהדר '
נהדר
03/02/2019 | 14:46
6
לצפיה ב-'מטבע לטיול ברומניה'
מטבע לטיול ברומניה
30/01/2019 | 12:09
4
179
האם ניתן להתנהל ברומניה בעזרת אירו בלבד?
האם חייבים לרכוש לאי רומני לכל תשלום שהו?
האם ניתן לרכוש לאי בארץ?

תודה יעקב
לצפיה ב-'מטבעות ברומניה'
מטבעות ברומניה
30/01/2019 | 12:16
127
אתה חייב להשתמש במטבע המקומי, למרות שיש מקומות שיקבלו יורו,
זה לא יעבוד ברוב המדינה,
אגב, המטבע לא נקרא לאי,
המטבע הרומני נקרא ליאו (אריה ברומנית) , לאי זה ברבים (אריות)
וכמו שאתה אומר שהמטבע הישראלי הוא שקל ולא שקלים או בארצות הברית דולר ולא דולרים, ככה המטבע הרומני הוא ליאו
או יותר מדויק רון, זה ראשי תיבות עם המילה חדש בהתחלה.
תגיע עם אירו ותמיר.
לצפיה ב-'תקנה רון ולא יורו ותחסוך עמלת המרה כפולה'
תקנה רון ולא יורו ותחסוך עמלת המרה כפולה
30/01/2019 | 18:38
2
101
ככה אני עושה בשנים האחרונות למדינות מזרח אירופה.קונה בצאנג בארץ ישר את הכסף המקומי אליו נוסעת.רק במקרה ואוזל משלימה ביורו.
לצפיה ב-'תודה! אפעל על פי העצות,'
תודה! אפעל על פי העצות,
30/01/2019 | 21:23
78
יש לי תחושה שלא אצל כל החלפנים אפשר לרכוש RON.

לצפיה ב-'מבחינת עלות זו טעות. מספר ההמרות לא משנה, אלא עלותן.'
מבחינת עלות זו טעות. מספר ההמרות לא משנה, אלא עלותן.
31/01/2019 | 00:41
89
אין לי ניסיון עם הרומני, אבל עלות קניית מטבע צ'כי והונגרי בארץ הוא כ10% .
עלות אירו כ1%, ולהחליף את האירו ביעד למקומי זה לרוב בין 1 ל 3 אחוז, כך שסה"כ זה בין 2 ל 4 אחוז.

כמובן, העלות זה לא השיקול היחידי. יש גם עיניין של נוחות.
נוח יותר שלא צריך לחפש ביעד צ'יינג' (והצ'יינג' בשדות התעופה יקר משמעותית מבערים), אלא נוחתים עם כסף מוכן.
אם לא מדובר בסכומים גבוהים, אז יותר נוח לשלם עוד עמלה בארץ ולסגור את הפינה.
לצפיה ב-'כרטיס i amsterdam - האם ניתן לקנות במקום או חובה'
כרטיס i amsterdam - האם ניתן לקנות במקום או חובה
26/01/2019 | 18:45
4
110
להזמין ברשת?
תודה ליודעים
לצפיה ב-'היי לפי האתר'
היי לפי האתר
29/01/2019 | 04:03
3
75
(אני חי בהולנד)אפשר להזמין את הכרטיס דרך האתר אבל אני יודע שאפשר לקנות אותו במשרדי ה VVV למשל בסניף שבצמוד לתחנת הרכבת בעיר 
לצפיה ב-'תודה רבה! אנחנו מתלבטים האם בכלל זה משתלם לנו. לכן'
תודה רבה! אנחנו מתלבטים האם בכלל זה משתלם לנו. לכן
29/01/2019 | 13:23
2
83
לא רצינו להתחייב מראש, ובאתר לא הצלחתי למצוא מידע לגבי קנייה במקום (חוץ מאיסוף הכרטיס בתחנת הרכבת או בשדה התעופה).
לצפיה ב-'זה תלוי מה המטרות שלכם'
זה תלוי מה המטרות שלכם
30/01/2019 | 03:09
1
53
אני כרגע בודק אפשרויות שונות לחופשה הבאה שלי ואני מסתכל גם על הכרטיסים האלה במקומות אחרים ולרוב עד עכשיו לא ראיתי משהו (בעיניי ) שמצדיק את ההוצאה הזו והיא לטעמי יקרה מדיי במקומות מסויימים שכן הרבה מהכרטיסים שראיתי תקפים ל3 ימים בלבד גם כן (אם באים רק ל3 או 4 ימים אולי זה משתלם תלוי בסיטואציה )ככה שאולי עדיף שלא לקנות אותם?
לצפיה ב-'אנחנו השתמשנו בכרטיס דומה בניו יורק ובסיאטל'
אנחנו השתמשנו בכרטיס דומה בניו יורק ובסיאטל
30/01/2019 | 12:16
56
והוא יצא מאוד משתלם. אבל היו הבדלים קריטיים ביניהם לבין הכרטיס של אמסטרדם, שלדעתי מייקרים את הכרטיס של אמסטרדם.
בNY יש כמה סוגים של כרטיסים, ואנחנו הלכנו על כרטיס שנקרא NY city pass, שמאפשר לבחור מספר אטרקציות מסוים מתוך רשימה, והוא תקף לשימוש במשך חודש. אם לא מנצלים את מספר האטרקציות עליו שלמת, אפשר גם לקבל החזר.
בסיאטל היה כרטיס שפשוט כלל 5 אטרקציות, והוא אכן היה חסכוני מאוד.
באמסטרדם הכרטיס כולל רשימה ארוכה למדי של אטרקציות, ללא הגבלת כמות (אלא הגבלת זמן), וגם נסיעה חופשית בתחבורה הציבורית, וזה לדעתי מה שמייקר אותו ומעלה סימני שאלה לגבי הכדאיות שלו. אנחנו מעדיפים ללכת ברגל, כאשר הדבר אפשרי. נכון שיהיו מקרים שבהם יעד הנסיעה רחוק מדי ועדיף יהיה לנסוע, אבל להערכתי (אם מזג האוויר יפשר זאת), אלו יהיו מקרים בודדים, ולא בטוח בשביל זה שווה לשלם את הכרטיס. אולי נמתין כמה ימים לפני הנסיעה כדי לקבל תחזית מזג אוויר מעודכנת (אנחנו טסים בסוף מרץ), ועל בסיס זה נקבל החלטה אם לקנות מראש או לא. כי בחישוב פשוט של עלות הכניסות בלבד, החיסכון הוא שולי, אם בכלל קיים.
לצפיה ב-'עזרה בתכנון רוד טריפ (...../אוסטריה/שוייץ)'
עזרה בתכנון רוד טריפ (...../אוסטריה/שוייץ)
28/01/2019 | 13:21
3
106
שלום לכולם,
אתן את הפרטים היבשים כדי שיהיה עם מה להתחיל.. (:
אנחנו 4 חברים בני 27, מתכננים לעשות טיול של 12 יום גג
באירופה-הכוונה להשכיר רכב ולסוע איתו לאורך כל הדרך(פחות או יותר)
התכנון של הזמן הוא  או יולי/אוגוסט/ספטמבר/אוקטובר..
העניין שהוא שזה ייקבע לפי המדינות והאטרקציות..
אנחנו רוצים לשלב את הטיול עם משחק כדורגל/הופעה של להקה/סקי-אופנוע שלג ונופים כמובן.
בגדול בגדול חשבנו על אוסטריה ושוויץ-כי הן אחת ליד השניה ויש לשוויץ נופים מהממים וספורט שלג..
השאלה אם אפשר לשלב עוד מדינה ואם כן איזו..
ואם בכלל הדבר הזה אפשרי/הגיוני מבחינת עוד מדינה או המסלול...

כל הערה/תיקון/עצה תתקבל בברכה
תודה !!
לצפיה ב-'12 יום יכול להיות סביר '
12 יום יכול להיות סביר
28/01/2019 | 14:59
74
יש הבדל גדול במחירים בין יולי אוגוסט וספטמבר ובטח אוקטובר. יש חופש גדול, יש חגים וכו'. לגבי שלג? רק בהרים הגבוהים שכמותם יש אכן באוסטריה ובשוויץ. שוויץ מאד יקרה. האם התקציב בלתי מוגבל? הופעה בשוויץ או באוסטריה? תצטרכו לחפש. לשלב עוד ארץ? גרמניה? הגבול משותף זה קרוב.  שם יש הופעות אבל אין שלג וסקי אלא בחורף (פרט לגארמיש הר בודד גבוה בדרום גרמניה). שלוש ארצות ב-12 יום? אפשרי השאלה איזה מרחקים נוסעים, מתי, מה התכנית.
לצפיה ב-'שתי תשובות'
שתי תשובות
29/01/2019 | 11:45
67
1. אתם צריכים קודם כל להחליט מה העוגנים שלכם לטיול.
אם הופעה אז איזו הופעה מתי ואיפה.
אם משחק כדורגל אז כנ"ל.
שלג באוגוסט יש רק בפסגות הגבוהות מאוד או על קרחונים, אני לא בטוח ב 100% כמה ספורט השלג פעיל באותו זמן.
רק אחרי שהחלטתם על העוגנים יהיה כדאי לקבוע מסלול.

2. באיחוד האירופי אין ממש משמעות למספר המדינות, אני אתן לך דוגמה לסבר את האוזן.
תקנו כרטיס באיזיג'ט לבאזל.
אתם יוצאים בצד השוויצרי של השדה, הנה מדינה מס' 1
קחו את הרכב בצד הצרפתי של השדה ותתחילו לנסוע, הנה מדינה מס' 2
תסעו לכיוון פריבורג, היער השחור, הנה תוך פחות משעה יש לכם מדינה מס' 3.
יצא לכם מזה משהו?
אגב אם אתה מחפש שלג אתה יכול לעשות תרגיל דומה
לנחות בבאזל, השדה מתחיל בשוויץ ואתה ממשיך לצרפת.
משם תסעו למונט בלאן, יכול להיות שאפשר לגלוש מההר גם בקיץ אבל אתם חייבים להיות גולשים ברמה מעולה, יש שם גם גלישה על קרחון גם לגולשים ברמה פחות טטובה.
ובמונט בלאן אתה גם יכול לעבור לאיטליה - אפילו ברכבל
גם שלג, גם 3 מדינות.
ההמלצה היא שתחליטו מה אתם רוצים לראות ולעשות, מה מעניין אתכם, ואחרי כן תנסו למצוא אזור שתוכלו לקבל בו את החוויות האלו ולא משנה על כמה מדינות הן מתפרסות.

לצפיה ב-'המשך'
המשך
18/02/2019 | 11:20
4
אוקי..
הוחלט על אוסטריה ושוויץ בחודש אוגוסט. 
איך אני מתחיל לבחור/לסדר מסלולים נוחים ונכונים לנסיעה(כי הבנתי שצריך לעבור או דרל גרמנהי או דרך איטליה) 
איך מתחילים? 
תודה רבה על העזרה 
לצפיה ב-'פסח 2019'
פסח 2019
26/01/2019 | 20:23
1
141
מחפש המלצה ליעד מעניין, פסטורלי ויפה. פחות מזרח אירופה (אלא אם כן יש מדינה שהיא מאסט), פתוחים לכול העולם.

לצפיה ב-'כל מקום בעולם יענה על השאלה'
כל מקום בעולם יענה על השאלה
27/01/2019 | 10:47
99
פסח = אפריל = תקופת מעבר = לא חם ולא קר בכל העולם,
מעניין זה דבר אישי
גם יפה
וגם פסטורלי
וגם במקומות שנראים אולי לא שקטים ופסטורלים כמו ערים גדולות, לידם יש מקומות שקטים.
תצטרך להיות יותר ספציפי, לגבי מחיר, זמן, מה אתם אוהבים, כמו מה...
לצפיה ב-'החלפת טרמינלים בקונקשן'
החלפת טרמינלים בקונקשן
24/01/2019 | 15:34
4
170
שלום לכולם,

אני מעוניין לטוס לרוסיה לשדה תעופה בעיר מורמנסק. על מנת להגיע לשם עליי לעלות על טיסה נוספת בשדה התעופה שרמטייבו.
הבעיה היא שהטיסה הזאת לא יוצאת מהטרמינל שבו אני אמור לנחות, אלא עליי לעבור לטרמינל אחר לשם כך.
האם מישהו יודע מהו פרק הזמן הנדרש לשם כך ומהו התהליך שאותו יש לעבור בעת מעבר טרמינל? (האם יש צורך בצ'ק אין, בידוק בטחוני וכו'?) כמו כן, האם עליי לאסוף את המזוודה ביציאה מהטרמינל הראשון ולשלוח אותה שוב בטרמינל השני או שלא היות ומדובר בקונקשן?
תודה
לצפיה ב-'הנסיון שלי ישן מאד'
הנסיון שלי ישן מאד
26/01/2019 | 21:18
3
81
מלפני 12 שנה. אני מניחה שאתה נוחת בדומודדובו. משם לשרמטייבו לקח לי כשלוש שעות נסיעה. זכורים לי הרבה פקקים לאורך כל הדרך. את המזוודות לקחתי איתי ועשיתי את כל תהליך הבידוק שהיה, אגב, דקדקני ביותר. אם אתה לוקח מונית, ממליצה לך לבדוק מחירים מראש.
לצפיה ב-'לא מוזכר שזה שדה דומודדובו'
לא מוזכר שזה שדה דומודדובו
27/01/2019 | 18:34
2
61
רק טרמינל אחר.
אם זה קונקשיון חברת התעופה לא משחררת מזוודות אלא הן מועברות לטיסה הבאה. זה באחריות חברת התעופה. לעבור מטרמינל אחד לשני, אין לי מושג קלוש.

לצפיה ב-'נכון, לא מוזכר. לכן כתבתי 'אני מניחה' '
נכון, לא מוזכר. לכן כתבתי 'אני מניחה'
27/01/2019 | 20:10
1
24
לצפיה ב-'היות וזו טיסה פנים ארצית, סביר מאוד ויהיה צורך '
היות וזו טיסה פנים ארצית, סביר מאוד ויהיה צורך
17/02/2019 | 02:21
12
לאסוף את המזוודות (כי מכס) ולבצע בידוק וכולי שוב בטרמינל האחר, שרמטייבו אינו בדיוק השדה הנוח שבעולם אגב, ואישית הייתי בכלל נוסע ממוסקווה למורמנסק ברכבת
לצפיה ב-'איך הכי זול לטוס למאלמו שבדיה וגם טורונטו?'
איך הכי זול לטוס למאלמו שבדיה וגם טורונטו?
26/01/2019 | 20:09
5
83
שלום, אשמח לעזרתכם לגבי טיסות זולות והגעה זולה, באיזור יולי. אני יוצאת מישראל. הכי חשוב לי טיסה יחסית ישירה (לא יותר מ 3 שעות קונקשן).

1. יעד א' - דרום שבדיה ( להגיע ל-מאלמו/ הלסינגבורג)
האם יש סירות שיוצאות מצפון פולין או צפון גרמניה, שמגיעות לאיזור הזה, ואז אני חוסכת קצת?

2.  יעד ב'- טורונטו/מונטריאול-  נראה לי שחסכוני יותר לטוס לאירופה. ומשם לטוס ישירות לטורונטו. השאלה מאיזה נמל באירופה?  (אין לי בעיה, ואפילו אשמח לישון 1-3 לילות באירופה בדרכי לקנדה)

3.  איך אתם מחפשים טיסות? 
תודה רבה רבה
לצפיה ב-'אני מחפשת באתר momondo.com'
אני מחפשת באתר momondo.com
27/01/2019 | 10:37
23
לצפיה ב-'KAYAK, SKYSCANNER, GOOGLE FLIGHTS'
KAYAK, SKYSCANNER, GOOGLE FLIGHTS
27/01/2019 | 12:26
12
לצפיה ב-'טיסת €15 ויזאיר לריגה, €20 אוטובוס לטאלין, €25 מעבורת ל'
טיסת €15 ויזאיר לריגה, €20 אוטובוס לטאלין, €25 מעבורת ל
17/02/2019 | 02:14
2
35
שטוקהולם (ללא חדר על האוניה, זה רק כמה שעות) ואז רכבת למאלמו וקופנהגן בסכום חד-ספרתי כמה שזכור לי, עדיף על פני טיסות בסכום של חצי קילודולר לאדם ואפשר להנות בדרך

אגב, עתה עשיתי את זה, רק ללא המעבורת (אני שוב באסטוניה), והאוטובוס הינו שווה קו אילת, אך יש שקעים, אינטרנט, סרטים, מכונת קפה ושירותים
לצפיה ב-'תודה רבה !!!'
תודה רבה !!!
18/02/2019 | 15:22
1
11
אגב, לגבי שאר המדינות הבלטיות (אסטוניה, ליטא, לטביה).  איזו הכי מומלצת לטיול?
ואיך הכי זול לטוס לשמה?

תודה רבה רבה !!!
לצפיה ב-'כאמור, טיסה לריגה הכי זול וקרוב לכל משם קח אוטובוס לכל כיוון'
כאמור, טיסה לריגה הכי זול וקרוב לכל משם קח אוטובוס לכל כיוון
18/02/2019 | 20:23
38
אסטוניה, ליטא, לטביה, רוסיה
אבל אם יעדך בלארוס ורוסיה יחד עם המדינות הבלטיות בביקור אחיד, אתה חייב בגלל השטויות של מעבר הגבול הבלארוסי ע"י אזרחים שאינם בריה"מ לשעבר, להכנס ולצאת אל/מבלארוס דרך הגבולות החיצוניות שלה בלבד גם כאשר אין למעשה גבול (סטייל שנגן) בין בלארוס לרוסיה, יש בדיקות בדרך (סטייל כניסה לשטחים בארץ, אבל עם בדיקת דרכון מקיפה), ז"א שאם לקחת נניח אוטובוס דרך ווילניוס למינסק, אינך יכול אז לנסוע לרוסיה ישר ממינסק , אתה חייב או לחזור דרך ליטא, או לצאת מבלארוס ללטביה, ליטא, פולין או אוקראינה ולעקוף לרוסיה דרך אוקראינה, לטביה או אסטוניה (כלומר מותר לזר בלי סידור דוקומנטים מיוחד לנסוע באוטובוס מטאלין או טארטו לקייב שחוצה את בלארוס), כי כאשר יתפסו אותך על הגבול הפנימי בין רוסיה-בלארוס לא משנה באיזה כיוון, תקבל דפורטציה מבלארוס ואיסור כניסה חוזרת אם אין לך ויזה טרנזיטית של בלארוס (כן, גם כשממלאים אישור כניסה "משותף רוסיה/בלארוס" בגבול, זה לא באמת כך עבור זרים). כל הנ"ל נכון גם לטיסה "פנים ארצית" לרוסיה משדה התעופה של מינסק, כאשר הכניסה לבלארוס התבצעה דרך הגבול החיצוני היבשתי, אז גם בטיסה מבלארוס חייבים גם לטוס לכל יעד חיצוני בלבד, בקיצור, אם אתה משלב כל ארצות אלו, סע במעקף ובדוק טוב את מסלולי האוטובוסים לפני רכישת כרטיסים כי זה לא באחריות המפעילות לבדוק מסמכים לביקורת גבולות במסלול הקו, כל השטיקים האלה הם באחריות הנוסע
לצפיה ב-'טיסה+מלון באתר של בריטיש - too good to be true'
טיסה+מלון באתר של בריטיש - too good to be true
25/01/2019 | 17:08
8
197
לצערי בשבילי זה כבר מאוחר מידי משום שכבר הזמנתי טיסה, אבל ראיתי דיל מדהים באתר של בריטיש: טיסה הלוך חזור (עם בריטיש כמובן) פלוס מלון (הילטון אולימפיה בקנזינגטון) ב-$2350 בערך. המחיר לזוג. בשביל עוד 150 דולר אפשר לקבל ארוחת בוקר לכל השהות. התאריכים שלי הם 25.12.19-2.1.20. איך יכול להיות שזה כל-כך זול? זה פשוט לא הגיוני. טיסה עם בריטיש לבד עולה $1350. אז מלון 4 כוכבים של רשת הילטון, לזוג, ל-8 לילות בתקופה הכי-הכי בשנה עולה $1,000?! אני יודע שיש דילים פה ושם, אבל מה אני מפספס פה?
לצפיה ב-'לא בדקתי את הדיל המסויים הזה אבל יש להם דילים טובים'
לא בדקתי את הדיל המסויים הזה אבל יש להם דילים טובים
25/01/2019 | 20:02
6
111
טיסה עם בריטיש ללונדון בדצמבר 2019 ב-1350 דולר? זה ממש מוגזם.
הסתכלתי באתר של בריטיש הטיסות בתאריכים שציינת, באקונומי 323 דולר לאדם הלוך חזור בפרימיום, 398 דולר. איפה מצאת מחירים כאלו יקרים ב-1350 דולר?
לגבי מלון נניח שתטוס בפרמיום 800 דולר לשניכם נשארו 1540 דולר ל-8 לילות 192.5 דולר ללילה? לא זול כל כך בעיקר אם אתם משלמים מראש מעכשיו.
לצפיה ב-'אנחנו מסתכלים על אותו אתר?'
אנחנו מסתכלים על אותו אתר?
25/01/2019 | 21:19
5
88
כרגע בדקתי באתר הרשמי של בריטיש שוב לתאריכים שציינתי לשני מבוגרים. המחירים זהים למה שכתבתי בהודעה הראשונה. המחרים הם התערפים הנמוכים ביותר -economy standard.
לצפיה ב-'כן, ברור שהסתכלתי באתר הרשמי של בריטיש '
כן, ברור שהסתכלתי באתר הרשמי של בריטיש
25/01/2019 | 21:47
4
75
הכנסתי את התאריכים שציינת וזה מה שקיבלתי. מה שיכול להיות שנכנסת מספר פעמים לאתר? ואז המחירים עולים. נקה את הקוקיז, ותתחיל שוב בחיפוש.
לצפיה ב-'הוא מדבר על מחיר של 2 כרטיסים ביחד, וזו תקופה ממש לא הכי הכי'
הוא מדבר על מחיר של 2 כרטיסים ביחד, וזו תקופה ממש לא הכי הכי
26/01/2019 | 00:17
3
91
זו תקופה מתה.
התקופה החמה היא מסוף נובמבר עד 20 בדצמבר.
כריסמס זו תקופה שכולם נוסעים הבייתה ולא מבלים בבתי מלון, וגם אנשי עסקים לא חוזרים לעבודה עד לתחילת ינואר.
מכרימס ועד סוף פברואר זו התקופה הכי חלשה בשנה.
כולל ערב ראש השנה.
לצפיה ב-'בדיוק, על זה הרי הגבתי'
בדיוק, על זה הרי הגבתי
26/01/2019 | 07:12
2
80
המחיר ליחיד לפי דבריו הוא 675 דולר או 1350 לזוג ואני טוענת שיש כרטיסים ב-323 דולר ליחיד או לפרמיום ב-400 ליחיד כלומר 800 לזוג והמחיר של המלון לא משהו כל כך זול. מאידך אולי יש הרבה תיירים בתקופה הזו בלונדון. אם,  לפי דבריך זו תקופה מתה הרי יש הצדקה שכרטיסי הטיסה זולים וחבילות תמיד עולות יותר מאשר הזמנה נפרדת, זה כבר אנחנו יודעים. לכן כתבתי שהמחיר מוגזם לדעתי ואני מבינה שאתה מסכים לזה.
לצפיה ב-'ניקיתי היסטוריה בדפדפן'
ניקיתי היסטוריה בדפדפן
26/01/2019 | 09:03
1
100
מכיר את הטריק . אולי זו לא התקופה הכי-הכי במונחים של מקומיים, אבל העיר מוצפת תיירים בתקופת הכריסטמס וערב השנה האזרחית. זאת עובדה. ובתי מלון, כידוע, לא בונים על מקומיים לפרנסתם... בכל מקרה, כבר טסנו בעבר, באותה תקופה, ושהינו ב-President הצנוע בראסל סקוור ב-120 פאונד ללילה כך שעדיין, בהתייחס להצעה של בריטיש שהבאתי לעיל, מדובר במציאה.
לצפיה ב-'לונדון תמיד מוצפת תיירים. אבל בשביל אווירת חג מולד אמיתית, '
לונדון תמיד מוצפת תיירים. אבל בשביל אווירת חג מולד אמיתית,
26/01/2019 | 18:34
76
זה קצת מאוחר להגיע ב25.12.
לצפיה ב-'מסתבר שבבריטיש יש עכשיו הנחות של 20% בהזמנת כרטיסים'
מסתבר שבבריטיש יש עכשיו הנחות של 20% בהזמנת כרטיסים
29/01/2019 | 09:52
45
עד 31 בינואר כלומר יומיים.
מי שרוצה לרכוש עד סוף דצמבר 2019 כרטיסים בהנחה, זו הצעה ראויה לבדיקה.
לצפיה ב-'היער השחור עדיין ירוק בספטמבר?'
היער השחור עדיין ירוק בספטמבר?
26/01/2019 | 17:02
1
65
אהלן,

איך הנוף ביער השחור באמצע-סוף ספטמבר? האם עדיין ירוק או שכבר הופך לחום?

תודה!
לצפיה ב-'היער השחור עדיין ירוק ומקסים בספטמבר'
היער השחור עדיין ירוק ומקסים בספטמבר
26/01/2019 | 17:08
24
לצפיה ב-'ברלין - שאלה בנושא מיקום ומלון'
ברלין - שאלה בנושא מיקום ומלון
24/01/2019 | 19:27
6
93
שלום לכולם,
אשמח לשמוע מנסיונכם מה נחשב כמקום מרכזי בברלין ומומלץ למקום לינה.
בחיפוש שעשיתי, ראיתי למשל מלונות שבביקורות כתבו עליהם מצד אחד מקום מעולה ומצד שני על אותו מלון ציינו רחוק מהמרכז.
כמו כן, אם מישהו מכם מכיר והיה במלון מיוחד, אשמח לשמוע על המלון.
כשהייתי בוינה ישנתי במלון "היפסטרי" ממש מגניב. כל חדר היה מעוצב בצורה שונה, ארוחת בוקר מיוחדת מאוד. זו הכוונה.
תודה לעונים
לצפיה ב-'בביקורי בברלין לנתי במלון אבבא. ממוקם מאוד קרוב '
בביקורי בברלין לנתי במלון אבבא. ממוקם מאוד קרוב
24/01/2019 | 19:49
1
105
לקודם (kudam) שהוא רחוב מרכזי. המלון  נמצא באזור שרלוטנבורג, קרוב לתחבורה ציבורית שמגיעה לכל האטרקציות ולידו יש סופר שפתוח 24 שעות חוץ מיום ראשון. לא חושבת שהוא מלון מיוחד, אבל כן מלון טוב. ארוחת בוקר די סטנדרטית אבל התאימה לי.
לצפיה ב-'תודה.'
תודה.
25/01/2019 | 13:02
12
לצפיה ב-'בברלין אני זוכרת לטובה'
בברלין אני זוכרת לטובה
25/01/2019 | 08:49
3
102
את המלון הזה-

המלון היה פעם מפעל תעשייתי, ומעוצב בצורה שמראה את זה. לא יקר, ועם ארוחת בוקר טובה. ממוקם ממש ליד תחנת רכבת, וסוני סנטר. יש כמה מוזיאונים נחמדים במרחק הליכה קצר. מאז שביקרתי בו הייתי בברלין כמה פעמים בבתי מלון אחרים, כולל באיזורים שנחשבים מרכזיים יותר אבל זה המלון שאני זוכרת לטובה.
לצפיה ב-'מכירה את הרשת מציריך. מה נחשב אזור מרכזי יותר - מיטה?'
מכירה את הרשת מציריך. מה נחשב אזור מרכזי יותר - מיטה?
25/01/2019 | 13:03
2
25
לצפיה ב-'אין מרכז אחד.'
אין מרכז אחד.
25/01/2019 | 13:44
1
79
עדיף להיות קרוב לאטרקציות שמעניינות אותך, ולתחבורה ציבורית.
פעם הייתי ליד גן החיות, גיליתי שרוב הישראלים מתרכזים שם. אני לא הייתי מרוצה, כי הרגשתי קרובה בעיקר לחנויות, ואני לא אוהבת שופינג.
האיזור ליד הרייכסטאג ושער ברנדנבורג היה ממש נחמד, אבל שם  היינו בדירה ולא במלון. אני אוהבת גם להיות ליד אי המוזיאונים.
מיטה ואלכסנדרפלאץ  גם נחשבים מוצלחים. 
הכל תלוי במה שאתם אוהבים ומחפשים.
לצפיה ב-'תודה. אוהבים ללכת ברגל, אבל לא בהגזמה... יש לנו זמן לבדוק...'
תודה. אוהבים ללכת ברגל, אבל לא בהגזמה... יש לנו זמן לבדוק...
25/01/2019 | 17:52
21
לצפיה ב-'הזמנת חבילה לזוג על בסיס אדם אחד. אפשרי?'
הזמנת חבילה לזוג על בסיס אדם אחד. אפשרי?
23/01/2019 | 15:54
8
148
היי,

האם אפשרי להזמין חבילת טיסה + מלון ל-2 אנשים, כאשר החיפוש עצמו יתבצע על בסיס אדם אחד והמלון/חדר יהיה לזוג? האתר יציע לי חדר ליחיד או לזוג במצב כזה?
המלון יקבל בצ'ק אין 2 אנשים לחדר זוגי שהוזמן ע"ב אדם אחד? זה מותר/חוקי?
באם כן, יישאר לי להזמין טיסה רק לאדם השני. אני בכוונה שואל על האופציה הזו.
לצפיה ב-'זה נשמע קצת מוזר -מדוע לעשות את זה?'
זה נשמע קצת מוזר -מדוע לעשות את זה?
23/01/2019 | 17:29
7
105
למה להזמין חדר לאדם אחד ואז לבוא כזוג? מה הרעיון מאחורי זה?
לדעתי המלון לא יאפשר לכם לקחת חדר ליחיד ולשלם ליחיד כאשר אתם זוג אלא אם
תרמו ואחד יעלה והשני יצטרף אח"כ.

מדוע שלא תנסה לעשות את החיפוש בעצמך?
לצפיה ב-'העניין הוא לקבל חדר זוגי'
העניין הוא לקבל חדר זוגי
23/01/2019 | 17:51
6
125
ולא יחיד בתוצאות קודם כל,  אם זה ייתן כשהחיפוש הוא עבור אדם אחד. ברור שלא נלון בחדר ליחיד. לא מחפשים קומבינה עלובה.
הרעיון הוא עלויות שונות לזוג מיחיד בחיפוש טיסות בעיקר. יש פער בין השניים. ואז הדיל ליחיד הוא זול לכאורה יותר והחדר עדיין זוגי.
לצפיה ב-'אבל זאת גניבה'
אבל זאת גניבה
23/01/2019 | 17:54
5
126
אם הזמנת חדר זוגי ליחיד
אסור לך להכניס 2 אנשים לחדר
אם יתפסו אתכם בקבלה או בניקיון בבוקר כשיראו 2 מזוודות ו2 אנשים שישנו בחדר, או שיעיפו אתכם מהחדר או שיחייבו אתכם על המחיר המלא.
לצפיה ב-'לכן שאלתי אם זה חוקי. לא התכוונו לעשות משהו לא תקין. '
לכן שאלתי אם זה חוקי. לא התכוונו לעשות משהו לא תקין.
23/01/2019 | 18:10
4
100
ברור לי שיש פה סתירה מסויימת, אבל אם בחיפוש ליחיד המלונות (האתרים) מעניקים הצעות לחדר זוגי, מה זה משנה להם תכלס? המחיר עדיין יהיה אותו מחיר מבחינת החדר. העניין הוא לנסות להוזיל את הטיסה. לא את החדר.
לצפיה ב-'לא תמיד הם נותנים חדר זוגי'
לא תמיד הם נותנים חדר זוגי
23/01/2019 | 19:06
1
89
כשאתה מחפש ליחיד, וגם אם כן, ברור שהוצאות ניקיון על שני אנשים גדולות יותר והוצאות המים והחשמל גדולות יותר והגיוני שגם אם יתנו לך את אותו חדר, הם עדיין ירצו תשלום גדול יותר עבור שני אנשים.

לצפיה ב-'מאידך בחלק גדול מהמלונות אין הבדל במחיר בין יחיד או זוג בחדר'
מאידך בחלק גדול מהמלונות אין הבדל במחיר בין יחיד או זוג בחדר
23/01/2019 | 19:38
68
זוגי.
אז אפשר לבדוק באתר המלון הספציפי אם יש הבדל במחיר בין השניים ואם אין אז לא תהיה בעיה.
בניו יורק למשל יש מס לפי מספר האורחים בחדר, אז מצד אחד זה משנה מצד שני זה לא רלוונטי להזמנה כי בצקאין למלון הם שואלים כמה אתם ויחייבו מס לפי מספר האורחים.
לצפיה ב-'ניסיון דומה'
ניסיון דומה
23/01/2019 | 20:28
1
94
כמה פעמים הצטרפתי לבעלי (או הוא אלי) בנסיעות עבודה.
המלון הוזמן מראש כחדר זוגי לאדם אחד, ועדכנו מראש שבשלב כלשהו יצטרף עוד אדם.
למלונות שהזמנו בהם לא הייתה בעיה עם זה (ביקשו להוסיף משהו כמו 10 יורו ללילה לאדם הנוסף בלילות שהיינו שניים).
בקיצור, מהניסיון שלי זה אפשרי, רק תעדכנו את המלון קודם ותוודאו שאכן כך (ותהיו מוכנים אולי לשלם עוד קצת).
לצפיה ב-'מבדיקה ראשונית שעשיתי'
מבדיקה ראשונית שעשיתי
23/01/2019 | 20:41
97
עכשיו, בבחירת סוג החדר, עלו תוצאות של חדר יחיד כלול במחיר, ועבור זוגי יש תוספת כסף ללילה. כלומר אוכל להזמין זוגי בהזמנת יחיד פשוטבתוספת מחיר ומצויין שזה חדר לעד 2-3 איש.
אבל... נראה לי שארד מהעניין כי בבדיקה של אותו דיל וחדר זוגי עבור 2 אנשים יצא יותר זול מיחיד עם תוספת לזוגי בכמה מאות דולרים. אז אולי זו לא דוגמא גורפת אבל בהחלט נראה לי ריסקי ולא משתלם בכז. Case closed :))
לצפיה ב-'בית אנה פרנק - מישהו היה לאחרונה ויכול להמליץ לי'
בית אנה פרנק - מישהו היה לאחרונה ויכול להמליץ לי
23/01/2019 | 11:57
13
392
באילו שעות להזמין את הכרטיסים? והאם זה בכלל משנה או שכל שעה שאבחר תהיה טובה? האם מאז שהזמנת הכרטיסים אונליין היא לפי שעות, באמת אין תורים?
לצפיה ב-'אין לי מושג אם משהו השתנה כי תמיד היו תורים ארוכים'
אין לי מושג אם משהו השתנה כי תמיד היו תורים ארוכים
23/01/2019 | 13:52
12
122
(ועדיין) לבית אנה פרנק וגם לכל המוזיאונים הגדולים כאן בהולנד בעיקר באמסטרדם מאוד ייתכן שהזמנת כרטיסים תוכל לעזור אבל מעולם לא הזמנתי כרטיסים בדרך הזו אז אין לי מושג אם אכן זה עוזר להימנע מהתורים 
לצפיה ב-'אם אנה היתה יודעת'
אם אנה היתה יודעת
23/01/2019 | 14:29
8
136
שההולנדים הצבועים יעשו מיליונים מאפר זכרונותיה לא היתה עוזבת את פרנקפורט.
לצפיה ב-'את המוזיאון הקים אוטו פרנק '
את המוזיאון הקים אוטו פרנק
23/01/2019 | 15:27
7
146
אביה של אנה בעצם אחרי שהקים את הקרן על מנת לעצור את הריסת המבנה (היה אמור לקום שם מפעל )ולשמר את המבנה אם אתה כותב שטויות לפחות תכתוב אותן עם טיפת טעם ...
לצפיה ב-'עזוב סיפורים'
עזוב סיפורים
23/01/2019 | 15:31
4
128
אתה הרי יודע איפה אתה חי וכנראה לא יורד לשורש תגובתי.ההולנדים יספרו לך ניסים ונפלאות להלל ולשבח ולקדש את המטרה והיא עשיית הון על גורל האומללים שהם הסגירו לידי הנאצים.
לצפיה ב-'תמשיך לכתוב שטויות '
תמשיך לכתוב שטויות
23/01/2019 | 15:42
3
105
ולהתעלם מהמציאות המוזיאון הוקם ע"י אביה  אחרי שאספו כסף לקניית המבנה על מנת לשמר אותו אחרי שהבעלים רצו להקים במקום מפעל ובאו מחאות והפגנות נגד זה (נגד הקמת המפעל) אתה יכול לכתוב שטויות ולהוציא את עצמך כמגוחך זה לא ישנה את העובדות כמו שהן 
לצפיה ב-'המגוחך זה אתה'
המגוחך זה אתה
23/01/2019 | 15:52
2
96
כי אני מכיר את המציאות.
סיפור כיסוי עוזר להולנדים למכור לך לוקשים.
לצפיה ב-'עזוב '
עזוב
23/01/2019 | 16:07
1
83
 אמרתי את שלי תמשיך לכתוב שטויות  כנראה בכוונה זו הבעיה שלך
לצפיה ב-'בשביל לרדת לעומקם של דברים צריך ידע.אין לך.חבל.'
בשביל לרדת לעומקם של דברים צריך ידע.אין לך.חבל.
23/01/2019 | 17:16
30
לצפיה ב-'ועדיין, אני בספק שזה היה הרצון שלה...'
ועדיין, אני בספק שזה היה הרצון שלה...
26/01/2019 | 19:39
1
48
יש הרבה חלקים מהיומן שלה ש"מצניעים" מהקהל הרחב ועוסק בהתפתחות והתעוררות מינית. היא הייתה נערה אמיתית, והיום היא סמל.
לצפיה ב-'היא רצתה להיות סופרת'
היא רצתה להיות סופרת
28/01/2019 | 04:04
33
אבל בתקופה ההיא היא כתבה לעצמה ומן הסתם נערה בגיל הזה תתעסק בנושאים האלה גם בזמן מלחמה
לצפיה ב-'היום כבר אין דרך אחרת לקנות כרטיסים לאנה פרנק. המכירה היא'
היום כבר אין דרך אחרת לקנות כרטיסים לאנה פרנק. המכירה היא
23/01/2019 | 15:51
2
123
רק אונליין ואין מכירת כרטיסים במקום.
לצפיה ב-'היינו בדצמבר בשנה שעברה. ההזמנה רק דרך האנטרנט ובזמן'
היינו בדצמבר בשנה שעברה. ההזמנה רק דרך האנטרנט ובזמן
23/01/2019 | 18:02
1
120
משום מה, כשהגענו היה שם תור עצום, שזה די מוזר כי בערך שבועיים קודם היה כתוב שאין יותר מכירה שלא דרך האנטרנט.
מכוונים את מי שמגיע עם כרטיס מראש ללכת ישירות לכניסה וככל שזכור לי נכנסנו בדיוק בזמן. אגב, יש שם אוזניות אודיו בכל השפות כולל בעברית.
תהנו באמסטרדם - עיר כייפית כל כך!
לצפיה ב-'ממה שהבנתי באתר, את רוב הכרטיסים (80% או משהו כזה) הם פותחים'
ממה שהבנתי באתר, את רוב הכרטיסים (80% או משהו כזה) הם פותחים
23/01/2019 | 20:03
110
למכירה אונליין חודשיים מראש. את היתר אפשר לקנות אונליין 24 שעות מראש, ואולי הם כרטיסים ללא שעה נקובה ולכן התור?
בכל מקרה, אם הזמן הנקוב בכרטיס הוא אכן זמן הכניסה, אז אין טעם לקנות כרטיס ל9 בבוקר, כי אני משערת שלא נצליח להגיע לשם כל כך מוקדם
תודה רבה, עזרת לי מאוד
לצפיה ב-'קונקשן קצר במדריד '
קונקשן קצר במדריד
19/01/2019 | 22:52
14
165
שלום וברכה,

יש לנו טיסה מתל אביב לשיקאגו עם קונקשן של שעה ועשרים במדריד בין הטיסות.
מתל אביב הטיסה עם אלעל, וממדריד הטיסה עם איבריה. אנחנו עדיין לא יודעים באיזה טרמינל בדיוק הטיסות.
רצינו לשאול האם שעה ועשרים הוא זמן מספיק למעבר? אנחנו עם ילד קטן (בן שנה וחצי). האם יש סיכון לאיחור של טיסת המשך \ לאיבוד של המזוודות?
נשמח לעצה בנושא זה.
תודה רבה.
שלמה.
לצפיה ב-'תראה, סיכון קיים, אבל הוא קטן'
תראה, סיכון קיים, אבל הוא קטן
20/01/2019 | 00:35
108
כמה הוא במספרים איני יודע, וכמה הקושי הסוביקטיבי שלכם לחוות פספוס גם איני יודע.
אם אתם אנשים (וכמובן בהתחשב בכך שאתם עם פעוט) שפספוס כזה יקשה עליכם מאוד את החיים ויקלקל את המצב רוח, אז תקנו כרטיס עם קונקשן ארוך יותר , שעלול גם להיות יקר יותר.
אם אתם אתם אנשים שלא לוקחים שיבושים קלים בתוכניות יותר מידי קשה, ופספוס קונקשן זה בגדר "לא נעים אך לא נורא" אז ההחלטה ברורה.

לצפיה ב-'מתי הטיסה - באיזה חודש? והאם נופל על תקופת חפשים בישראל?'
מתי הטיסה - באיזה חודש? והאם נופל על תקופת חפשים בישראל?
20/01/2019 | 02:23
84
באופן כללי - שעה ועשרים בקונקשן זה די והותר.
נקודת התורפה העיקרית היא הסיכוי לאיחור ביציאה של טיסת אל על מישראל, שיכול לקצר את הזמן שישאר לכם לעשות את הקונקשן.
והסיכוי לאיחור ביציאה של טיסות אל על עולה בתקופות שבהן "עמך ישראל" בחופש ונוסע בטירוף...  כי בעונות האלו אין טיסה שבה לא יהיו הנוסעים מזן ה"טורטלים" ש"שכחו את עצמם בדיוטי פרי" ועיכבו את כל הטיסה.
לצפיה ב-'הכי חשוב האם הכרטיס הוא כרטיס אחד של חברה אחת'
הכי חשוב האם הכרטיס הוא כרטיס אחד של חברה אחת
20/01/2019 | 08:44
81
גם קוד שריגנ זה בסדר.
אחרת אין לכם שום אחריות על הקונקשין.
בכל מקרה זה סיכון מסוים גם לאיחורים בהמראה וגם למזוודות.
תקחו איתכם בטרולי את כל מה שאתם צריכים ל 48 השעות הראשונות - בעיקר כמובן לילד ככה שגם אם המזוודות יתעכבו לא תהיו בצרות.

לצפיה ב-'שעה ועשרים זה ממש לחוץ'
שעה ועשרים זה ממש לחוץ
20/01/2019 | 09:32
78
אנני מכירה את השדה במדריד לכן אין לי מושג האם עליך לעבור בין טרמינלים ועד כמה המעבר נוח וקצר או ארוך ומייגע. אישית הפסדתי עכשיו לאחרונה שני קונקשנים גם בהלוך וגם בחזור בארה"ב, פעם בגלל תורי ההגירה ופעם כי המטוס שאיתו עמדתי לטוס איחר וכך הפסדתי את הקונקשן הבא. זה בדרך כלל לא אסון גדול אלא אם אין טיסה נוספת באותו יום ולאותו יעד וצריך לישון ליד השדה או שהזמנתם נניח מלון ורכב לאותו יום ולא תספיקו לקחת את הרכב ולהודיע למלון. זה סטרס בכל מקרה ולכם יש עוד ילד קטנטן שעלול מאד להתבאס מטלטולים מיותרים.
בקיצור אם, כפי שכתב מישהו מעלי, אתם אנשים שלווים וקצת סטרס לא מפריע לכם, לכו על הקונקשן הקצר הזה. לי כבר היום קונקשנים יותר קצרים בפרנקפורט למשל 45 דקות קונקשן לטיסה לארה"ב וגם בציריך ולא היתה כל בעיה.
לצפיה ב-'הכרטיסים כבר נרכשו? אם נרכשו ניתנים לשינוי?'
הכרטיסים כבר נרכשו? אם נרכשו ניתנים לשינוי?
20/01/2019 | 09:39
29
לצפיה ב-'שדה התעופה בראחס במדריד הוא גדול מאוד ולפעמים צריך להתנייע '
שדה התעופה בראחס במדריד הוא גדול מאוד ולפעמים צריך להתנייע
20/01/2019 | 17:58
4
85
ברכבת פנימית בין טרמינלים.
כשהייתי שם נתקעה הרכבת ולא הגיע והעבירו אותנו לצד אחר כך שלקח המון זמן.
לדעתי זמן קצר מידי בין קונקשינים.
לצפיה ב-'תודה רבה לכולם'
תודה רבה לכולם
20/01/2019 | 20:36
2
96
לאחר חיפוש בSkyScanner איתרנו טיסה מוקדמת יותר של איבריה שמגיעה עשרים דקות מוקדם יותר ומאפשרת קונקשן מרווח יותר של שעה וארבעים. בנוסף שני הטיסות הם של איבריה כך שאני מניח שזה עדיף כך. תודה.
לצפיה ב-'לדעתי גם שעה ו 40 זה קצר מדי'
לדעתי גם שעה ו 40 זה קצר מדי
21/01/2019 | 13:54
65
שדה"ת במדריד ענק ואין לכם אפשרות לדעת איפה יהיה העיכוב שיתקע אתכם. אם אפשרי, הייתי משנה לטיסות עם קונקשיין של שעתיים +...למה להיות לחוצים? בפרט שנוסעים עם פעוט. גם לאנשים הכי easy going עדיף להיות בפחות לחץ
לצפיה ב-'בהחלט שיפרת, אבל בהרכב שלכם לדעתי גם שעה וארבעים גבולי'
בהחלט שיפרת, אבל בהרכב שלכם לדעתי גם שעה וארבעים גבולי
21/01/2019 | 16:05
59
אם תפספסו את הטיסה איבריה כנראה יעלו אתכם לבאה, אבל:
1. השאלה מתי הבאה, יכול להיות שבהפרש זמן מאוד גדול. תברר אם לא אפילו למחרת.
2. קח בחשבון שכל סידורי ההושבה בטלים, זאת אומרת שיש סיכוי לא רע שלא תשבו יחד.
לצפיה ב-'הרכבת הפנימית היא בין T4 ל- T4S'
הרכבת הפנימית היא בין T4 ל- T4S
21/01/2019 | 17:24
25
לצפיה ב-'זה די לחוץ '
זה די לחוץ
21/01/2019 | 12:29
71
בעיקר כשמדובר בילד קטן בנוסף אני לא הייתי מזמין גם טיסה עם שתי חברות נפרדות ככה שאם אתה מזמין מחברה אחת שתי טיסות ואחת הטיסות באיחור אתה מקבל או כרטיס לטיסה הבאה  האפשרית אם יש מקום או לילה ואז טיסה חלופית ביום שלאחרי במקרה שלך האחריות היא שלך ושלך בלבד 
לצפיה ב-'נדמה לי שאלעל בטרמינל 4 T '
נדמה לי שאלעל בטרמינל 4 T
21/01/2019 | 17:16
62
חפשו בטיסות יוצאות באתר השדה טיסות איבריה דומות לשיקאגו ותראו מאיזה טרמינל. ממבט חטוף שהעפתי בגוגל ראיתי טיסת איבריה לשיקאגו יוצאת מטרמינל 4. אם זה המצב עבורכם אז אין בעיה.

אם יוצאות מטרמינל1/2/3 אז צריך לנסוע בשאטל... עניין של 10 דקות + 10 דקות המתנה. גבולי.

לצפיה ב-'אם חברת התעופה נותנת את האפשרות הזו'
אם חברת התעופה נותנת את האפשרות הזו
21/01/2019 | 23:49
62
בד"כ זה אפשרי, לפעמים צריך לרוץ, אם יש עיכובים. ובד"כ כשטסים טיסת המשך מחוץ לאירופה, נשארים באותו טרמינל.
לצפיה ב-'לפי מה שאמרו לי- חברות התעופה חייבות לתת שעה ו- 5 דק' קונקשן'
לפי מה שאמרו לי- חברות התעופה חייבות לתת שעה ו- 5 דק' קונקשן
22/01/2019 | 18:20
69
השאלה: האם זה מספיק?
לנו הציעו כזה דבר בטיסה לקנדה עם קונקשן של שעה בשדה התעופה בטורונטו.
רק מה שלא מספרים לך, זה שצריך לעבור משדה התעופה הבינלאומי לזה המקומי (כי 5 שעות טיסה בתוך קנדה נחשב מקומי...) וזה אומר שצריך לרוץ על פני איזה 500 GATES.
עשינו את זה פעם אחת, לפני הרבה שנים, כשהטיסה של אייר קנדה איחרה להמריא וזמן הקונקשן התקצר ל- 40 דקות. זה היה ממש טירוף ולכן כשמציעים לי כזה דבר, אני מיד אומרת: לא. תודה.

לצפיה ב-'השכרת רכב בשדה בפאפוס'
השכרת רכב בשדה בפאפוס
22/01/2019 | 00:47
3
59
איזה חברות השכרת רכב עובדות שם בשדה 24/7?

נוחתים בשעות הערב לילה, אף פעם לא היינו שם.

לצפיה ב-'יש את החברות הגדולות כמו יורופקאר, הרץ סיקסט ויש כמה חברות'
יש את החברות הגדולות כמו יורופקאר, הרץ סיקסט ויש כמה חברות
22/01/2019 | 11:16
1
44
לצפיה ב-'5 חברות השכרה פועלות משדה התעופה'
5 חברות השכרה פועלות משדה התעופה
22/01/2019 | 11:56
51
לא יודע למה אתה צריך שירות 24 שעות ביממה אם אתה לוקח רכב בערב אבל תוכל לברר, בקישור יש פרטים
לצפיה ב-'בדלפק יש את החברות שציין כפיר'
בדלפק יש את החברות שציין כפיר
22/01/2019 | 18:05
42
והם מחכים לטיסה. הם יודעים אם יש עיכוב.
זה שדה קטנטן.
חוץ מיזה אפשר לתאם עם חברת השכרה שהם לא בשדה והם שולחים רכב או שלוקחים אתכם לחברת ההשכרה.
תהנו.
לצפיה ב-'שירות לקוחות של wizzair'
שירות לקוחות של wizzair
17/01/2019 | 21:25
13
257
שלום, האם מישהו אי פעם ניסה ליצור קשר עם חברת וויזאייר?
יש להם מספר טלפון באתר, אבל אי אפשר להתקשר אליו(המספר לא עובד)ובמייל הם לא ממש עונים.
אני ממש חייבת ליצור איתם קשר ולא יודעת איך(אני צריכה שירות לקוחות)
לצפיה ב-'את האמת בעיה '
את האמת בעיה
18/01/2019 | 10:57
1
127
גם אנחנו לא הצלחנו לתפוס אותם .אולי תכתבי את הבעיה בפורום אם תרצי וננסה לייעץ בהצלחה 
לצפיה ב-'הבעיה '
הבעיה
18/01/2019 | 17:08
109
קניתי כרטיסים באתר שלהם וכנראה הכנסתי מייל לא נכון(טעיתי כנראה באותר אחת או משהו). ועכשיו אני לא יכולה להכנס לחשבון באתר שלהם וגם לא קיבלתי שום דבר למייל, ואני איכשהו צריכה להדפיס את הכרטיסים
לצפיה ב-'היתה כתבה בברקוד לפני כמה חודשים'
היתה כתבה בברקוד לפני כמה חודשים
18/01/2019 | 17:29
144
שאין להם בארץ נציגות ולא טלפון.רק בהונגריה.תרים טלפון להונגריה.תחפש בפורום הונגריה או בפייס של ההונגרים מישהו שיעזור לך...בהצלחה.
לצפיה ב-'מניסיוני'
מניסיוני
18/01/2019 | 18:20
117
אני חושב שאין להם תכתובת בפייס , מסנג'ר הכוונה.
יש להם מייל - הם עונים תוך יומיים +-

אני הייתי מנסה להתחבר דרך האפילקציה שלהם אולי .

בשביל לכתוב להם צריך דרך הפייס להכנס לשירות לקוחות "תלונה או מחמאה" ( ככה הם קוראים לזה בתרגום חופשי ) להתחבר לאתר שלהם ...עם מייל וסיסמא.
ואז אפשר לשלוח את ההודעה שלך.

בהצלחה. 
לצפיה ב-'תתקשרי למספר האנגלי 443309770444+'
תתקשרי למספר האנגלי 443309770444+
19/01/2019 | 00:21
40
לצפיה ב-'לאיזה מספר התקשרת? אני מכיר 03-374-1285'
לאיזה מספר התקשרת? אני מכיר 03-374-1285
20/01/2019 | 09:36
7
74
יש גם 03-3741334

לצפיה ב-'די מדהים שהאתר שלהם בעברית מפנה למספר בלוקסמבורג לשרות'
די מדהים שהאתר שלהם בעברית מפנה למספר בלוקסמבורג לשרות
20/01/2019 | 11:13
2
101
לקוחות בעלות של 4 שח לדקה.
וגם נוגד את חוק הטייס בישראל.

לצפיה ב-'חוק הטייס?'
חוק הטייס?
20/01/2019 | 11:31
43
לצפיה ב-'זה מדהים'
זה מדהים
20/01/2019 | 12:28
98
אבל יותר מדהים שלא עונים שם(ניסיתי הרבה וריאציות של המספר), נראה לי שהוא לא עובד פשוט.
לצפיה ב-'התקשרתי'
התקשרתי
20/01/2019 | 12:31
3
112
לכל המספרים האפשריים, כולל מה שהם שמו באתר
לצפיה ב-'יש להם נציגות חוקית בארץ הכוללת גם מספר טלפון'
יש להם נציגות חוקית בארץ הכוללת גם מספר טלפון
21/01/2019 | 10:23
2
360
עו"ד גדעון ארנון

072-2204326
סלולרי 052-6004477
פקס 072-2204326

תנסי ותספרי אם יצא משהו חיובי.

על הפנים השירות הלקוי שלהם,
רע מאוד שדרך התקשורת היחידה היא בטלפון
חוצפה ששמו מספרי פרימיום שיוצרים להם רווח מעצם זה שלקוח מתקשר,
ועוד יותר חוצפה שאפילו לא עונים
לצפיה ב-'זו הנציגות לצורך המצאת כתבי בית דין, שרות לא תקבל במספר הזה.'
זו הנציגות לצורך המצאת כתבי בית דין, שרות לא תקבל במספר הזה.
21/01/2019 | 17:38
1
34
לצפיה ב-'כמה עולה לנסות? אולי הוא יתן לשואלת מספר פעיל?'
כמה עולה לנסות? אולי הוא יתן לשואלת מספר פעיל?
22/01/2019 | 11:43
67
אני התקשרתי פעם למספר כזה (של חברה אחרת), הם ביקשו שאשלח להם את הבקשה למייל והעבירו אותה לחברת התעופה.
לצפיה ב-'בן פרנסיסקו/סן דייגו'
בן פרנסיסקו/סן דייגו
14/01/2019 | 09:13
4
111
בוקר טוב 

מידי פעם כהרגלי חוזרת לבית החם שיש פה לשאול כמה שאלות;) 

מנסה לבנות מסלול לטיול קיץ שלי... האילוץ היחיד כרגע הוא חודש יולי/אוגוסט.

האם יש הרבה מה לראות במקומות הללו? כמה ימים צריך להשקיע? מה המצב מבחינת תחבורה ציבורית? (לא יודעת אם להשכיר רכב מעולם לא נהגתי מחוץ לישראל)

תודה רבה!!

לצפיה ב-'שתיהן שוות ביקור וגם הדרך ביניהן יפה'
שתיהן שוות ביקור וגם הדרך ביניהן יפה
14/01/2019 | 11:33
80

עם עצירות פה ושם כל אחת לפי המועדפים שלה. אם מדברים על הדרך בין לבין לא הייתי בטירת הרסט אבל כן הייתי בסנטה ברברה והיא שווה ביקור. בסן פרנסיסקו עצמה אפשר לטייל יום, שבוע ויש כאלו שאומרים חודש. הייתי מספר פעמים בסן פרנסיסקו, יש מקומות שגם פעם אחת היתה מיותרת כמו למשל הווארף אבל נניח לזה. נסענו בחשמלית התיירותית, עלינו ירדנו, היה לנו רכב וכמובן עשינו את רחוב לומבארדי המפורסם, הגשר, הפארקים ואם בית סוהר ישן עושה לך (אלקטראז) את זה אפשר גם להקדיש יום או חצי יום לבקר שם. אפשר לטייל בסביבה. בקיצור תגדירי לעצמך כמה זמן את רוצה להקדיש לכל הטיול. אם את מאלו (כמוני) שסובלות מג'ט לאג (עשר שעות הפרש בין ישראל לחוף המערבי של ארה"ב) אז קודם כל נוחתים, נחים יום יומיים ואז מסתערים על היעדים.
גם בסן דייגו יש מה לראות היא עיר יקרה ויפה, גם למשל גן חיות או אקווריום ענק מהווים אטרקציה.
שכחתי להוסיף שבסן פרנסיסקו עצמה לא לקחת רכב, גם המחיר של חניה אסטרונומי וגם מיותר. אבל מסן פרנסיסקו לסן דייגו בהחלט לשכור רכב.

בקיצור, יש ויש, תגדירי לעצמך, תחליטי על מסלול ואני בטוחה שנוכל לעזור לך להרחיב או לצמצם לגבי המקומות שכדאי לראות ולא לפספס.
לצפיה ב-'קצת לא ברור מהניסוח מה הכוונה'
קצת לא ברור מהניסוח מה הכוונה
14/01/2019 | 14:10
72
האם הכוונה לבקר בשתי הערים הללו, או שאלה נקודות הקצה לטיול בקליפורניה?
יש בהחלט מה לראות בערים, אבל עוד יותר מזה יש מה לראות בקליפורניה עם אופציות שונות לפי המסלול.
ההיילייטס הגדולים זה נסיעה לאורך כביש מספר אחד על החוף או הפארקים הגדולים - יוסמיטי וסקוויה.  אם אין יותר מידי זמן, והמסלול לא מעגלי, אז מן הסתם זה או זה או זה.
כאמור זה רק היילייטס - קליפורניה ענקית ומגוונת.
לצפיה ב-'יש הרבה מה לראות,'
יש הרבה מה לראות,
14/01/2019 | 19:04
76
תצטרכי לבחור את מה שמעניין אותך, וגם אחרי סינון אפשר למלא אפילו חודשיים בקלות, .
בסן פרנסיסקו יש תחבורה ציבורית טובה, אבל ברגע שרוצים לצאת ממנה, צריך רכב.
הייתי טסה לסן פרנסיסקו וחוזרת מסן דייגו, או להיפך.
לצפיה ב-' רבה לכולם!'
רבה לכולם!
16/01/2019 | 22:12
48
הבאתם לא מעט חומר למחשבה שעוזר קצת להבהיר את התמונה אני בטוחה שבהמשך אחזור עם עוד שאלות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד מייקל עידן

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו