לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3314033,140 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום טיולים וחופשות בחו"ל

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום אינו מיועד לפרסום שירותי תיירות או לחיפוש שותפים/ות לטיול.
פרסום בנושאים אלו יותר בלוח המודעות בלבד הודעות פרסומיות תימחקנה והכינוי ייחסם מכניסה לפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'אם את חברותית, נוחה לבריות ומשכילה'
אם את חברותית, נוחה לבריות ומשכילה
22/02/2019 | 19:38
1
58
אני מחפשת שותפה לטיול באביב/קיץ זה, אפשר למוסקבה-סנט פטרסבורג, ואפשר למקומות אחרים, טנזניה, או נורווגיה, או ארץ מעניינת עפ"י הצעתך.
אנא התקשרי אלי למסרים בתפוז.
לצפיה ב-'כדאי שתוסיפי פרטים '
כדאי שתוסיפי פרטים
23/02/2019 | 20:59
2
בת כמה את, איזה זרם דתי את, איזה סגנון טיול את מחפשת, מה המצב הפיננסי שלך
זה קצת שונה אם את בת 60 דתיה שחובבת מוזאונים
או אם את בת 25 חילונית, צמחונית שמחפשת טיולי טבע.
לצפיה ב-'מלבד גרמניה, באילו עוד מדינות אפשר לקנות מוצר חשמלי ולא'
מלבד גרמניה, באילו עוד מדינות אפשר לקנות מוצר חשמלי ולא
23/02/2019 | 20:21
2
10
אצטרך חיבור מיוחד לשקע בישראל?
רק לחבר ושיעבוד

לצפיה ב-'בתור התחלה, רוב מדינות מערב אירופה'
בתור התחלה, רוב מדינות מערב אירופה
23/02/2019 | 20:37
8
וכנראה גם מזרח אירופה.

לצפיה ב-'כמה דברים'
כמה דברים
23/02/2019 | 20:56
3
1. אין שום מדינה בעולם שיש לה את השקע הישראלי,
שמוגדר לפי התקנים בH
כזה שיש לו 3 פינים
לישראל יש תקן יחודי שאין בשום מקום אחר בעולם.
2. אבל כל מי שיש לו גירסת C  - תקן אירופאי שזה אותו צורת פינים
אבל רק עם 2 יתאים
אבל אירופה כמו באירופה, בחלקים גדולים של אירופה משתמשים בתקנים אחרים, יש תקן בריטי אחר, תקן צרפתי, תקן גרמני אחר
כך שאין שום מקום בעולם שאתה יכול לקנות בביטחון מכשיר חשמלי ולדעת בודאות שהוא יחובר בישראל, צריך לבדוק באופן ספציפי
3. צריך בעיקר לבדוק ש המכשיר 220 – 240 ו 50 הרץ
לצפיה ב-'שאלה בבקשה למביני עניין בנוגע לחתימות בדרכון'
שאלה בבקשה למביני עניין בנוגע לחתימות בדרכון
19/02/2019 | 21:37
5
79
אני הייתי במספר מדינות במזרח אירופה - אוקראינה ורוסיה . ועשו לי חתמות בדרכון . לפני חודש שיניתי שם משפחה וכחלק מהתהליך הוציאו לי דרכון חדש נקי מחתימות .
האם כשאחזור בשבוע הבא לאותן מדינות עם דרכון נקי , בביקורת במדינות האלו ידעו שביקרתי שם בשנה האחרונה , או שהיות ואני בא עם דרכון ללא חתימות , נקי , אז אין לפקיד בביקורת דרכונים אופציה לדעת כשאני נכנס למדינה ?
לצפיה ב-'גם רוסיה וגם אוקראינה התחילו ב 2018 עם בדיקה ביומטרית'
גם רוסיה וגם אוקראינה התחילו ב 2018 עם בדיקה ביומטרית
20/02/2019 | 05:40
3
69
לתיירים נכנסים.  
אז התשובה לשאלתך תלוייה באם עברת בשדה התעופה במדינות הללו סריקה ביומטרית בביקורת ההגירה.
אם כן - הם לא הם לא צריכים את הדרכון כדי לדעת אם היית שם קודם, מתי היית שם ואיזה מסמך מזהה הצגת בכניסה הקודמת.
לצפיה ב-'עוד לא מבצעים סריקת אצבע במדינות הללו,ה-"ביומטריות"הינה סה"כ'
עוד לא מבצעים סריקת אצבע במדינות הללו,ה-"ביומטריות"הינה סה"כ
21/02/2019 | 07:53
2
57
רישום פרטי הדרכון בצ'יפ הדרכון והצלבת המידע זה והתמונה מול התמונה המודפסת וקוד ה-MRZ מאחר והשורה השניה (!) הינה הסיסמת גישה אל נתוני הצ'יפ בכל דרכון ביומטרי (כל אחד יכול לבדוק זאת בכל קורא NFC עם כל דרכון, יש יישומים לזה)
את מספר הזהות לא מעניין אף אחד, מאחר ולעתים מונפקים דרכונים (לא ישראלים) ללא מספרי זהות, ולכן לא עושים הצלבת נתונים על בסיס זה, זה גם לא תפקיד בקרי הגבול לדעת שבישראל תמיד יש מספרי זהות, או לדעת את כל השטיקים של כל הדרכונים של.... כמה מדינות יש בכלל בכדור הארץ? (למרות שלדרכונים של מדינות מחוייבי ויזה סורקים את דף הויזה ולא הדף הראשון של הדרכון)
מאחר ושם המשפחה רשום בשורה הראשונה ל-MRZ, שינוי השם ומשפחה לא ממש משנים, מספר הדרכון הוא אחר אז מצידם אתה אדם אחר, אך בכל מקרה לא ממליץ להאריך לעצמך תקופת שהות חוקית (90 יום אחר 180 יום), מאחר וגם ללא מספר זהות אפשר להצליב תמונה, מקום לידה, תאריך לידה (שאר הפרטים הם חדשים לדרכון החדש)
לצפיה ב-'ואת כל זה אתה אומר על סמך מה?'
ואת כל זה אתה אומר על סמך מה?
21/02/2019 | 19:41
1
50
רוסיה היא לא יעד שאני נוסע אליו הרבה (יחסית ליעדים אחרים בעולם) - אבל בשתי הכניסות האחרונות שלי - אחת בסנט פטרסבורג ואחת במוסקבה - בהחלט ביצעו לנוסעים סריקה של טביעות אצבעות.

ותמיד, אבל תמיד - סורקים את דף הפרטים הרישמי של הדרכון. בחלק מהמדינות שעבורן הנוסע צריך ויזה בדרכון סורקים גם את הדף של הויזה, אבל זה בנוסף - לא במקום.
ואת זה אני אומר מתוך נסיון אישי. 
ב 35 השנים האחרונות שהיתי בממוצע משהו כמו 100 יום בשנה בנסיעות - מאות נסיעות עבודה ותיירות, בכל יבשת אפשרית למעט אנטרטיקה.
לצפיה ב-'אני אומנם נוסע עם דרכון רגיל מאחר והרגיל עוד הרבה זמן בתוקף'
אני אומנם נוסע עם דרכון רגיל מאחר והרגיל עוד הרבה זמן בתוקף
22/02/2019 | 10:02
144
אבל לחבר אשר אני בד"כ נוסע עמו, תמבד"ל ביומטרי, ולא ביצעו שום סריקת טביעת אצבע לא בריגה, לא ברוסיה, ולא באסטוניה על כניסה חוזרת לשנגן (מעבר גבול יבשתי לרכב/הולכי רגל הראשון ב-Narva/Ivangorod [יש פה שני מעברים אחד ליד השני על שני גשרים שונים]), לא לפני חצי שנה באוקטובר-נובמבר, ולא ממש השבוע, ואין לי מושג מה הולך במעברי גבול אוויריים

ולגבי ויזות, אוקי, מזמן לא נסעתי בויזות
לצפיה ב-'בדרכון שלך מופיע מספר הזהות שלך, זה מספיק להצלבת נתונים'
בדרכון שלך מופיע מספר הזהות שלך, זה מספיק להצלבת נתונים
20/02/2019 | 09:30
61
מספר הזהות לא התחלף כשהחלפת שם משפחה.
לצפיה ב-'שינוי מועד טיסה - עולה כמו כרטיס חדש. מה עושים? '
שינוי מועד טיסה - עולה כמו כרטיס חדש. מה עושים?
20/02/2019 | 22:21
4
70
הזמנתי לפני 3 חודשים באתר אינטרנט (ישראלי) של טיסות,
כרטיס טיסה לחודש מרץ בעלות של כמעט $900
לצערי אני נאלץ לדחות את הטיסה לחודש יוני.  
עבור השינוי הם מבקשים $800 (כמעט מחיר הטיסה).
עבור ביטול הכרטיס הם מבקשים $400
1. זה הגיוני?
2. יש טעם לנסות לפנות ישירות לחברת התעופה?

לצפיה ב-'זה לא שאלה של הגיוני, זו שאלה של מה היו תנאי הכרטיס תנאי ה'
זה לא שאלה של הגיוני, זו שאלה של מה היו תנאי הכרטיס תנאי ה
21/02/2019 | 00:06
3
54
הביטול ותנאי השינוי.
יכול להיות מאד שכרטיס לחודש יוני הרבה יותר יקר מאשר הכרטיס לחודש מרץ וה חלק מהעלות.
לך ותקרא באימיילים שקיבלת מה תנאי השינוי והביטול וככה תדע.
אפשר לברר גם בחברת התעופה לא יזיק.
לצפיה ב-'כרטיס ליוני עולה כמו דמי השינוי שמבקשים ממני. בדקתי היום. '
כרטיס ליוני עולה כמו דמי השינוי שמבקשים ממני. בדקתי היום.
21/02/2019 | 01:11
2
52
כשרכשתי את הכרטיס (פעם ראשונה שאני רוכש כרטיס טיסה באינטרנט - אני טס לעיתים מאוד רחוקות) בחרתי בכוונה לא כרטיס מהזולים ביותר, אבל גם לא מהיקרים ביותר - משהו באמצע. 
חיפשתי בזמן הרכישה פרטים כמו איזה מושב בטיסה, דמי ביטול, וכו' - ולא נתקלתי בפרטים האלה. בכל שלב בהזמנה חשבתי שאולי הפרטים יופיעו בשלב הבא - אבל לא ראיתי.  אולי זה היה באותיות קטנות בצד ופספסתי את זה. 
אני אבדוק באמת אם במיילים ששלחו לי יש מידע כזה, וגם בחברת התעופה. 
תודה על העזרה. 
לצפיה ב-'אתרי האינטרנט מאד משתדלים להסתיר את התנאים של השינויים'
אתרי האינטרנט מאד משתדלים להסתיר את התנאים של השינויים
21/02/2019 | 18:53
1
40
והביטולים, את הקנסות והעלויות הנוספות.
בגלל זה אני משתדל להזמין כרטיסי טיסה רק באתר של חברות התעופה.
מחפש מחירי טיסות באתרים הגדולים של החיפוש ואחר כך הולך ומזמין באתר חברת התעופה עצמה, שם בדרך כלל יותר קל לראות את כל העיזים.
בכל מקרה אם עד השלב של הכרטיס אשראי עדיין לא ראיתי את התנאי ביטול/שינוי אז אני פשוט מפסיק את ההזמנה ולא מסיים אותה.

לצפיה ב-'תודה על העצה! בינתיים ראיתי במייל את '
תודה על העצה! בינתיים ראיתי במייל את
21/02/2019 | 22:26
44
בדמי הביטול או השינוי - אבל זה לא עוזר הרבה. כתוב שהמחיר נתון לשיקול חברת התעופה ומשתנה בהתאם לתנאים שונים. 
ככה שגם אם הייתי מוצא את זה לפני רכישת הכרטיס, זה לא היה עוזר לי הרבה. 
בינתיים מצאו לי ב ״אליס״ שינוי לתאריך שעולה ״רק״ כמעט $400 שזה המון אבל זה עדיין חצי מחיר מההצעה הקודמת (שינוי ליום אחר באותו שבוע).  
אז בחרתי באופציה הזאת. 
את הלקח שלי למדתי. הבנתי שיש ביטוח מיוחד שאפשר לרכוש שמחזיר את הכסף בכל מקרה של ביטול או שינוי טיסה. אז זה מה שאני אעשה בפעם הבאה. 

לצפיה ב-'ופשה משפחתית עם ילדים באוגוסט'
ופשה משפחתית עם ילדים באוגוסט
21/02/2019 | 19:27
44
מה לדעתכם עדיף בקאו, סוצ'י, מקדוניה או מונטנגרו עם ילדים בגלים: 3, 6, 11, 14 ו-17?
יוון והאיים הרבה יותר יקרים.
לצפיה ב-'רשימת מדינות עם או בלי ויזה'
רשימת מדינות עם או בלי ויזה
17/02/2019 | 23:15
13
169
https://reshimot.com/%F0%9F%8C%8E-%D7%94%D7%90%D7%...
בכל מקרה לבדוק היטב לפני שטסים או נוסעים.
לצפיה ב-'יש טעות בסיסית - אין מדינה שאפשר לבקר בה בלי ויזה'
יש טעות בסיסית - אין מדינה שאפשר לבקר בה בלי ויזה
18/02/2019 | 13:17
11
123
יש מדינות שנותנות לישראלים ויזה בכניסה למדינה
ולא צריך לבקש ויזה מראש,
יש מדינות שצריך לבקש ויזה מראש
ויש מדינות שצריך רק להרשם מראש באינטרנט ולשלם,
אבל אין מדינה שמאפשרת לישראלים להכנס אליה בלי ויזה.
וברשימה יש כמה טעויות, כדאי לבדוק מראש לפני נסיעה באתר של אותה מדינה.
לצפיה ב-'מה כוונת "המשורר" במשפט הבא :'
מה כוונת "המשורר" במשפט הבא :
19/02/2019 | 16:21
81
".....אבל אין מדינה שמאפשרת לישראלים להכנס אליה בלי ויזה...."

הצגת דרכון ישראלי וחתימתו בכניסה למדינה ללא שום תוספת מסמכים נוספים,
פרוש הדבר:  אין צורך בויזה/אישור מיוחד.  להבנתי.

אלא..... באם התכוונת להיכנס ללא דרכון .
לצפיה ב-'כשאתה נכנס לאירופה אף אחד לא נותן לך ויזה'
כשאתה נכנס לאירופה אף אחד לא נותן לך ויזה
20/02/2019 | 15:38
9
67
חבל להטעות.
לצפיה ב-'כשאתה נכנס כאן לאירופה יש לך בהחלט ויזה '
כשאתה נכנס כאן לאירופה יש לך בהחלט ויזה
20/02/2019 | 18:34
8
70
ל90 ימים זו אמנם ויזה אוטומטית שאתה לא צריך לעשות שום דבר בשבילה אבל אתה מחוייב לעמוד בתנאים שלה ...
לצפיה ב-'אתה הופך את זה לעיניין של דקדוק סמנטי לגבי המילה "ויזה"'
אתה הופך את זה לעיניין של דקדוק סמנטי לגבי המילה "ויזה"
20/02/2019 | 20:49
7
117
מה שמעניין את התייר הרגיל זה ברור: האם צריך להסדיר אשרת כניסה לפני הנסיעה או לא.
כך שלארה"ב צריך ולאירופה לא צריך.
לצפיה ב-'לאירופה צריך רק שבמקרה של אירופה היא אוטומטית'
לאירופה צריך רק שבמקרה של אירופה היא אוטומטית
20/02/2019 | 21:52
6
48
ל90 יום לארצות הברית למשל אירופאים צריכים לבקש ESTA  בשביל להיכנס לתחומה של ארצות הברית ישראלים צריכים להסדיר את הויזה מול השגרירות כשיש כל מיני סוגים של אשרות לכל מיני מדינות לחלק אתה צריך להסדיר אשרה לפני הנסיעה ולחלק לא תלוי במדינת היעד 
לצפיה ב-'היא לא אוטומטית'
היא לא אוטומטית
21/02/2019 | 09:42
5
39
פשוט אפשר להכנס לאירופה ל90 יום בלי ויזה. אין שום "ויזה אוטומטית". לפי תקנות אזור שנגן, אזרחים של מדינות ברשימה שישראל בתוכה, יכולים לשהות במדינות האזור למשך 90 יום בחצי שנה. בלי ויזה. לא ויזה אוטומטית ולא כלום.

לצפיה ב-'את התייר הרגיל, לא מעניין ולא צריך לעניין'
את התייר הרגיל, לא מעניין ולא צריך לעניין
21/02/2019 | 15:23
33
אם מכנים זאת "ויזה" או "ויזה אוטומטית" או שהוא נכנס בלי ויזה.
מעניין אותו אם הוא צריך לעשות פעולות מיוחדות לפני הנסיעה (קבלת ויזה לארה"ב למשל) או שהוא פשוט יכול לעלות על מטוס ולהגיע (למשל רוב או כל מדינות אירופה).

מי שנוסע לתקופות ארוכות, ובדרך כלל המקרים הללו הם לא למטרות תיירות, צריך להתעניין בנושא מראש גם כשנוסע למדינות שלא דורשות ויזה לתיירות.
לצפיה ב-'אם אתה יכול להישאר 90 יום זה אומר '
אם אתה יכול להישאר 90 יום זה אומר
21/02/2019 | 18:59
3
29
שזו האשרה שלך  אמנם אתה לא צריך שום הכנה מיוחדת בשבילה אבל היא עדיין אשרה ועדיין יש תקנה שאומרת שעלייך להיות במכסת ה90 יום ולא יותר אלה התנאים בעצם של האשרה שלך...אם היא לא היתה ויזה לא היו עלייך כל הגבלה או מכסת זמן כלשהיא  בעצם
לצפיה ב-'זה מה שנקרא במתמטיקה "נכון באופן טריוויאלי" או במילים אחרות,'
זה מה שנקרא במתמטיקה "נכון באופן טריוויאלי" או במילים אחרות,
22/02/2019 | 03:36
2
34
זה נכון אבל לא מוסיף אינפורמציה או נכון  אך לא ממש מעניין.

אני מתאר לעצמי שאין מדינה בעולם שאפשר להיכנס אליה בלי אשרה במובן הזה, אז בעצם אין כבר מה לדון לאילו מדינות צריך ולאילו לא צריך.
זה פורום תיירות, לא פורום להגדרות משפטיות.
לצפיה ב-'דווקא יש כמה וכמה מדינות שכאלה '
דווקא יש כמה וכמה מדינות שכאלה
23/02/2019 | 06:18
1
24
המאפשרות כניסה ללא אשרה וחלק גם ללא הגבלה בכלל אבל שוב זה תלוי באזרחות שלך 
לצפיה ב-'טוב לדעת, אך מכיוון שזו רק הקלה אפשרית, גם מדינות אלו לא '
טוב לדעת, אך מכיוון שזו רק הקלה אפשרית, גם מדינות אלו לא
23/02/2019 | 20:41
3
צריכות לעניין את התייר הישראלי.
בקיצור, תייר ישראלי צריך להיות מודע למדינות שדורשות ויזה (במובן אשרת כניסה שיש לארגן לפני הכניסה למדינה). מדינות כמו ארה"ב וסין.
לצפיה ב-'אוזבקיסטן '
אוזבקיסטן
23/02/2019 | 18:03
9
לפי הידוע לי, החל מפברואר 2018 -ביקור של עד 30 יום באוזבקיסטן יהיה פטור מהצורך בוויזה לישראלים. 
לצפיה ב-'ויזה ברזיל וארגנטינה'
ויזה ברזיל וארגנטינה
18/02/2019 | 20:31
1
55
אהלן, האם יש צורך בויזה כדי להיכנס כתייר לברזיל וארגנטינה? 
לצפיה ב-'לא'
לא
19/02/2019 | 00:04
14
לצפיה ב-'אטרקציות לנער בברצלונה'
אטרקציות לנער בברצלונה
16/02/2019 | 21:24
9
99
בעלי טס השבוע עם הבן לברצלונה. במקור תכננו ללכת לכנס שבסוף לא יסתדר. וכבר אי אפשר לשנות. אז מנסים למצוא אטרקציות, גם אנחנו וגם הילד. 
הבעיה היא שחוץ מהרבה ארכיטקטורה והיסטוריה, שזה נחמד, אבל לא ימלא טיול שלם לילד בן 13, לא מצאנו משהו מעניין. 
בעלי הזמין להם טיול של יום לסקי. 
הילד מצא אקווריום שלי אישית זה לא נראה מלהיב. מישהו היה ויכול להמליץ?
יש סוג של לונה פארק, אבל הוא סגור. 
אז אם למישהו יש המלצה לאטרקציה, אשמח לשמוע.
תודה
לצפיה ב-'כמה המלצות'
כמה המלצות
16/02/2019 | 23:17
74
* ביקור באצטדיון קאמפ נואו. חוויה (יקרה) נחמדה גם למי שכמונו לא חובב כדורגל. קניית כרטיסים דרך האנטרנט נותנת הנחה וחבל להגיע ולשלם יותר (חבל שבעלי לא הקשיב לי כשאמרתי לו...).
* שוק לה בוקריה, נחמד, נקי ועם אופציות למגוון מזונות לטעימה.
*אנחנו היינו במזרקות הקסם שלדעתי בחורף פתוחות רק בסופ"ש. לא בטוחה אם הייתי עושה מאמץ בקור הזה עם ילד בן 13, אלא אם הוא ממש מת על מזרקות.
*באזור של קניון MARE MAGNUM יש מוזיאון ימי. הייתי שם עם ילד בן 11 ונהנינו מאוד. המוזיאון לא מאוד גדול ויש בו שחזורים של אוניות.
*לפני כ- 5 שנים הייתי במוזיאון של מירו בתוך ברצלונה. נחמד. כמובן אם אתם בקטע של אמנות, יש את המוזיאון של דאלי מחוץ לעיר, אבל אישית לא כל כך התלהבתי.
*אני לא מכירה את האקווריום.
דבר אחרון - כמובן ללכת לאורך הרמבלאס ולשמור טוב טוב על הציוד שלכם. למרות נוכחות מסיבית של שוטרים, יש כמות דומה לפחות של כייסים.
תהנו!

לצפיה ב-'משחק כדורגל, אם יש בתאריכים שיהיו שם'
משחק כדורגל, אם יש בתאריכים שיהיו שם
17/02/2019 | 00:33
56
לדעתי, האטרקציות הרגילות של ברצלונה מתאימות גם לבני 13.

מה שכן, אני ממליץ לא לנסוע ליום לסקי. סקי ליום אחד, יגרום ליותר תסכול מהנאה ובוודאי אם זו פעם ראשונה. לסקי צריך כשבוע. אם אני מבין נכון שיוצאים בבוקר מברצלונה וחוזרים בערב, אז זה כבר ממש הופך את זה ליום מפרך.
לצפיה ב-'רגע'
רגע
17/02/2019 | 05:02
2
69
לכמה זמן הטיול ? אפשר לבקר בגירונה ופיגוארס אם יש לכם זמן אתם יכולים להשכיר אוטו ולנסוע עד הגבול עם צרפת אפשר לקחת טעימות יין לקנות אפילו בקבוק ולבקר בעיר שבצמוד לגבול פרפינאן תלוי בכם יש הרבה דברים שאפשר לעשות
לצפיה ב-'הטיול הוא 5 ימים לא מלאים'
הטיול הוא 5 ימים לא מלאים
17/02/2019 | 11:14
1
61
ויום אחד של סקי, כך שנראה לי עדיף פעילות בעיר או במרחק נסיעה קצר.
הילד ביקש סקי כי "כולם כבר היו". אם ירצה עוד יום, בכוונה משאירים לסוף את הדברים הכי פחות מעניינים.
כדורגל שניהם ממש לא אוהבים או מבינים, אבל אבדוק. מה הכי מתאים למצב כזה? 
לצפיה ב-'גם אני לא ממליץ סקי ליום אחד וגם לא ליומיים'
גם אני לא ממליץ סקי ליום אחד וגם לא ליומיים
17/02/2019 | 14:44
60
רק אחרי יומיים מתחילים לבלות יותר זמן על המגלשיים מאשר על הישבן ואז מתחילים ליהנות, לפני כן לדעתי מדובר על סבל.
אם יש שעשועי שלג כמו גלישת מזחלות או אבובים - יכול להתאים והוא יכול ליהנות.

אקווריום יכול להיות נחמד וממילא נמצא בקצה של הרמבלס, אז למה לא.

פורט אוונטורה סגור עד אפריל אבלפארק טיבידאבו פתוח בסופי שבוע במרץ, אולי יתאים לכם.
יש גן חיות בברצלונה שכולל גם דולפינים ומופע דולפינים, אם אתם בקטע - אולי יתאים.
יש בברצלונ המוזיאון מדע די טוב

אפשר לטפס למגדרי הסגרדה פמיליה, להציץ בבנין של מוזיאון MAcBa, להתרוצץ במבוך של אורטה, אם אני זוכר נכון יש מוזיאון שוקולד......בקיצור למרות שלא מדובר בדיסנילנד אפשר להרכיב טיול שיהיו בו גם אטרקציות לדור הצעיר - ולדעתי לא רע שיחווה גם קצת ארכיטקטורה.
לצפיה ב-'מוזיאון המדע של ברצלונה מיוחד מאוד'
מוזיאון המדע של ברצלונה מיוחד מאוד
18/02/2019 | 07:08
1
54
מאוד נהנינו בו
אל תלכו לקמפ נואו אם אין חיבה לכדורגל
לונה פארק סגור - אני מניחה שהתכוונת לטיבידבו. יש לונה פארק מחוץ לעיר ששווה לבדוק אם פתוח (פורט אוונטורה אם אני לא טועה)
מוזיאון השוקולד קצת סתמי בעיני אבל אפשר להעביר בו שעה.
יש מצודה שלא הייתי בה אבל אולי לנער זה יהיה מלהיב.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
18/02/2019 | 12:51
6
לצפיה ב-'האטרקציות שהכי הרשימו את הבת שלי (11)'
האטרקציות שהכי הרשימו את הבת שלי (11)
18/02/2019 | 13:49
73
- הרמבלס, כולל שוק הפרחים, שוק האוכל בוקריה, גיחות לתוך הרובע הגותי, הפסלים החיים בקצה השני של הרחוב, ליד עמוד קולומבוס. חזרנו לרובע הגותי בלילה והיא אהבה גם את זה
- קמפ נואו. שתינו לא חובבות כדורגל אבל דווקא היה לנו מעניין
- מוזיאון מירו, היה חלק מיום שלם שבילינו במונז'ואיק. סיימנו בערב במזרקות הקסם, אבל לא בטוח שהן פועלות בעונה הזאת
- מסעדת הארד רוק קפה
- האקווריום
- חנות פריימרק

לצפיה ב-'המלצה לא מנסיון (עוד לא היינו, רק הזמנו כרטיסים)'
המלצה לא מנסיון (עוד לא היינו, רק הזמנו כרטיסים)
19/02/2019 | 21:29
41

שניהם צמודים זה לזה במרחק כשעה וחצי נסיעה מברצלונה.

לצפיה ב-'ארקיע שירות לקוחות'
ארקיע שירות לקוחות
15/02/2019 | 12:32
8
123
משתפת אתכם במקרה שקרה לנו בטיסה עם ארקיע ללונדון בראש השנה האחרון. אם יש למי מבאי הפורום רעיון / עצה איך לטפל מעבר למה שניסיתי לעשות, אשמח לתובנה. וכך היה: הזמנו טיסה בארקיע מנתב"ג לסטנסטד ב 5/9/18. הזמנתי ושילמתי מראש על הושבה במעבר עבורנו עלות: 10$ למושב. בהגיענו לצ'ק אין בעלי שם לב שמושבינו שונו וקיבלנו מושב חלון ואמצע. התלוננו אבל, לנציגי ארקיע זה לא הזיז...המושב במעבר עליו שילמנו כבר נמסר לנוסע אחר, הטיסה מלאה. העזרה היחידה שהוצעה לנו זה שהצוות ינסה לשכנע אותו להחליף איתנו מקומות! (להזכירכם: המושב במעבר שולם מראש!) - כמובן, שהנוסע שישב במעבר לא הסכים להתחלף וכך, נותרנו עם מושב חלון ואמצע שלא רצינו, לא נוח לנו ולא היינו משלמים על כך מראש!. צוות הקרקע וצוות המטוס אמרו לנו לשלוח את כל המסמכים לארקיע שירות לקוחות ושם יזכו אותנו על מחיר המושב ששולם. חזרנו מלונדון ב 10/9/18 ומאז, אני מנסה להשיג את שירות הלקוחות של ארקיע! אי אפשר לפנות אליהם טלפונית. יש אפשרות לפנות אליהם רק במייל או פקס או בדואר. שלחתי אין ספור פעמים את התלונה עם כל המסמכים
גם במייל וגם בפקס ולא קיבלתי שום תשובה! אפילו לא "תלונתך נתקבלה ותטופל..." כלום! נאדה! גורנישט...אני יודעת שזה רק בקשה להחזר של 10$ ששלמתי ולא קיבלתי את השירות עליו שילמתי. לא נמות בלי 10$ האלו...אבל החוצפה שמפרסמים מייל ופקס לשירות לקוחות ולא עונים בכלל? החוצפה של חב' תעופה שאין לה מענה טלפוני בשירות לקוחות? וזה בנוסף לחוצפה של לשנות באופן שרירותי מושב ששולם מראש ולהעמיד אותנו במצב שאנו צריכים לבקש מנוסע שיפנה מקום בגלל טעויות של ארקיע!. המסקנה שלי בכל מקרה היא לא לטוס בארקיע. חברה שמזלזלת בקהל לקוחותיה לא ראויה לאמון. אם מישהו יודע / מכיר איך לפנות לארקיע וגם לקבל תשובה, אשמח לשמוע. 
לצפיה ב-'הנה הטלפונים..'
הנה הטלפונים..
15/02/2019 | 14:52
1
78
לצפיה ב-'תודה. שים לב שמס' הטלפון מפנה להודעה אלקטרונית בלבד'
תודה. שים לב שמס' הטלפון מפנה להודעה אלקטרונית בלבד
15/02/2019 | 22:25
54
כשמתקשרים עונה ההודעה האלקטרונית שיש לשלוח את התלונה בפקס (שלחתי), במייל (שלחתי) או בדואר ישראל (לא שלחתי בדואר, הם יותר גרועים משירות הלקוחות של ארקיע). תודה על תשובתך בכל מקרה.
לצפיה ב-'ארקיע '
ארקיע
15/02/2019 | 15:07
81
ארקיע ידועה בשירות לקוחות רע,עד לא קיים.מספיק לשאול את תושבי אילת,שנאלצים לטוס הרבה איתם,על השירות במקרה של תקלות
לצפיה ב-' זמן לכתוב על הדואופול הזה ...'
זמן לכתוב על הדואופול הזה ...
15/02/2019 | 18:53
86
טסתי לאילת והזמנו מקומות מראש אני וחבר שורה אחרי שורה ליד החלון ... מה שקרה שהגענו לשדה החליטו להחליף מטוס ונוצר מצב שבמקום מטוס בתצורה 3-3 המטוס קטן יותר וכל ההזמנות בעצם מתבטלות והדיילות קרקע המסכנות צריכות לתמרן ... העיקר לחסוך כסף ולא להוציא את המטוס הגדול חצי ריק .
ארקיע או ישראייר איני זוכר ...
טסנו אני וחבר לבלגרד אם ישראייר ללא כבודה למסירה אף פעם לא הבנתי למה אי אפשר להדפיס מראש בבית את הכרטיסי עלייה למטוס בטיסות האלה ... ואז נזכרתי במקרה הראשון... אוהבים להחזיק אותך עד הרגע האחרון ... תענוג מפוקפק שאני מוותר עליו בשמחה.
ואז נזכרתי שיש פלטפורמה נהדרת היום שקוראים לה פייסבוק ואפשר לפרסם בדף או לכתוב ולקבל מענה ... פתחתי את הדפים של הדואופול נסו בעצמכם ותראו כל הלקוחות מרוצים !! כולם בלי יוצא מהכלל !!! אין לאף אחד תלונות ...
מה מסתבר שאת ההודעות המשמיצות מנהלי הדפים מוחקים ... ואם מתחשק לענות עונים ואם לא מוחקים .

מסתבר שיש עולם שלישי בשירות בארץ .
לצפיה ב-'אני מציע לך לראות ב - 10$ הללו "דמי לימוד". פשוט למדתם'
אני מציע לך לראות ב - 10$ הללו "דמי לימוד". פשוט למדתם
16/02/2019 | 18:41
63
שככלל לא טסים עם חברות ישראליות. הן כולן זבל! אני יכול לכתוב ספר (מה ספר - אנציקלופדיה) על השרות והאיכות של החברות הללו.
לצפיה ב-'גם ארקיע לא ימותו בגלל ה 10$ האלו - והם מקפידים לגבות אותם'
גם ארקיע לא ימותו בגלל ה 10$ האלו - והם מקפידים לגבות אותם
17/02/2019 | 13:51
1
60
אני מאוד "אוהב" נותני שירות שנכנסים ללקוח לארנק ומנסים לשכנע אותו ש"בסכך הכל רק...." ומציגים אותו כקטנוני.
אם זה "רק" 10$ אז שיזכו אותך ב 20, 10 שממילא שלך ועוד 10 כי זה כסף קטן אז שיתנו....

לצערי אין לי דרך מעשית לעזור, אני יכול רק להשתתף בתסכול.
לצפיה ב-'תודה...נשאר רק התסכול'
תודה...נשאר רק התסכול
18/02/2019 | 08:44
43
התייאשתי מהניסיונות ליצור קשר עם ארקיע שירות לקוחות...נותר לי רק להעביר מסר: מי שמזמין בארקיע שיצפה לזלזול ויחס לא הולם ללקוח. אל תזמינו ארקיע אם אתם מצפים לתמורה לכספכם.
לצפיה ב-'מקרה שלי עצוב יותר'
מקרה שלי עצוב יותר
17/02/2019 | 23:25
70
בדקתי טיול לברצלונה. מצאתי באינטרנט במחיר של כ 800$.
העדפתי דרך ארקיע במשרד, לשלם אקסטרה ושילמתי יותר מ1000$ לטיול עם ימים מלאים. עוד בשדה בברצלונה, המדריך הודיע שיהיו יומיים חופשיים. עצבים כל 7 הימים.
אחרי מסע ומתן ארוך שלא קיבלתי עזרה לא מאמון הציבור לא מההסתדרות, מאף אחד, קיבלתי בסוף החזר של 75$
אין ספור מיילים וטלפונים לגורמים שמתימרים לעזור. נאדה, רק מיילים של קיבלנו, נבדוק, נעביר הלאה...
ומה רע ב EasyJet?

לצפיה ב-'שאלה בנוגע לטיסות עם חברות שונות'
שאלה בנוגע לטיסות עם חברות שונות
14/02/2019 | 19:12
14
97
אני מעוניינת להזמין קבוצת מקטעים עם חברת תעפה אחת אבל גם להזמין טיסות פנים עם חברה אחרת... האם כל עוד מדובר בתאריכים שונים אין סיבה שמונעת ממני? (לא מזמינה לממשל לאותו היום או משהו כי אני מודעת לכך שאין לי "הגנה" כל עוד לא מדובר באותו כירטוס...)

לעונים
לצפיה ב-'והאם אני יכולה להזמין כרטיס טיסה לכיוון אחד'
והאם אני יכולה להזמין כרטיס טיסה לכיוון אחד
14/02/2019 | 19:34
5
57
כל עוד יש לי כרטיס חזרה לישראל אפילו אם זה מיעד אחר?
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
14/02/2019 | 20:02
1
67
1. אין שום בעיה לקנות כרטיס לכיוון אחד, אבל צריך שיהיה לך כרטיס יציאה מאותה מדינה מראש, וצריך לדעת שכרטיס לכיוון אחד עולה כמעט כמו כרטיס הלוך ושוב, לא כדאי כלכלית לקנות כרטיס לכיוון אחד .
הסתכלתי עכשיו על טיסה מסוימת שחפשתי, הלוך ושוב עולה 800 דולר, רק הלוך עולה 650.
2. אין שום בעיה לקנות כרטיסי טיסה מחברה אחת ובאמצע כרטיסים מחברה אחרת,
או כל קומבינציה אחרת
לצפיה ב-'ופשוט לעשות ביטוח נסיעות'
ופשוט לעשות ביטוח נסיעות
14/02/2019 | 21:00
47
ישר אחרי הכרטוס כדי שיהיה ביטוח? פשוט מעולם לא ניסיתי לעשות קומבינציות שונות אבל כנראה הפעם אצא ממקומות שונים ולכן מנסה לשלב.. (עדיין בשלב החיפוש..)

תודה על העזרה!
לצפיה ב-'להרבה חברות יש code share'
להרבה חברות יש code share
14/02/2019 | 23:47
2
48
כך שאת יכולה להזמין את הכל על כרטיס אחד. לפחות את היציאה והחזרה מישראל.
לפעמים עם קניית כרטיסים מורכבת, כדאי לעשות את הקניה עם סוכן נסיעות.
אני גרה בארה"ב ובעבר טסנו,
מיאמי -טוקיו (עם החלפת מטוס בניוארק)
טוקיו- בייג'ין
בייג'ין -הונג קונג
הונג-קונג -מיאמי (שוב החלפת מטוס בניוארק)
הכל היה בכרטיס אחד

לצפיה ב-'מה הכוונה בcode share'
מה הכוונה בcode share
15/02/2019 | 00:23
1
33
ותודה!
לצפיה ב-'למס' חברות תעופה יש הסכם מסחרי שבו אפשר לשלב בין טיסות'
למס' חברות תעופה יש הסכם מסחרי שבו אפשר לשלב בין טיסות
15/02/2019 | 05:39
38
יש בזה יתרון לחב' התעופה וגם לנוסע.
למשל קניתי פעם כרטיס טיסה דרך פיינאייר, אותה טיסה נמכרה גם דרך בריטיש איירלינס, איבריה ואמריקן איירליינס. הטיסה עצמה היתה עם אמריקן. הטיסה שאני קניתי היתה יותר זולה משאר חב' התעופה האחרות,עבור אותם טיסות.

לצפיה ב-'תלוי לאיפה '
תלוי לאיפה
17/02/2019 | 05:08
7
36
אפשר תמיד להזמין הכל  מחברה אחת ולהזמין את המקטעים הפנימיים שרוצים בתאריכים אחרים אם זה מה שאת רוצה זה אפשרי  להרבה חברות יש קוד שייר אז בכל מקרה מאוד ייתכן ויהיו טיסות עם חברה אחרת (אם הזמנים מתאימים לך) 
לצפיה ב-'אם את קונה כיוון אחד'
אם את קונה כיוון אחד
17/02/2019 | 11:32
6
30
כדי שתהיה לך גמישות בתאריך סיום הטיול, כדי שתהיה לך הוכחה ליציאה מהארץ שאליה נסעת הזמיני חדר שניתן לביטול ללא קנס והחזיקי אותה כהוכחה ליציאה. אני עושה את זה הרבה וזה עובד. 
לצפיה ב-'את הטיסות הלוך וחזור כנראה אזמין'
את הטיסות הלוך וחזור כנראה אזמין
17/02/2019 | 20:42
3
27
דרך אותה חברה כך שיהיה לי הוכחת חזור בכל מקרה.

פשוט עדיין לא הצלחתי להבין את נושא הטיסות הפנימיו והקוד שייר
לצפיה ב-'קוד שיוך זה'
קוד שיוך זה
17/02/2019 | 22:32
18
חברות שיש הסכם בניהן. לרוב עדיף לקנות את הטיסות הנוספות בחברה שיש לה הסכם עם החברה שבה הזמנת את הכרטיס. נגיד אם יש לך הטבת מזוודה במחיר הכרטיס זה ימשיך איתך לטיסות האחרות.   זה אמור לעלות  אוטומטית כשאת מזמינה. 
לצפיה ב-'קוד שייר אומר שאת קונה כרטיס בחברה א' ואת טסה עם חברה ב''
קוד שייר אומר שאת קונה כרטיס בחברה א' ואת טסה עם חברה ב'
18/02/2019 | 12:43
1
17
נניח את רוכשת כרטיס באל על לטיסה שהיא כביכול באל על ומסומנת בקוד של אל על LY, ואת אפילו מקבלת עליה נקודות במתמיד של אל על, וכשאת מגיעה לשדה התעופה את מגלה שאת טסה במטוס של חברת נניח איבריה יחד עם נוסעים שרכשו כרטיסים באיבריה תחת קוד IB (ועוד כמוך שרכשו כרטיסים של אל על).
למה זה אפשרי? כי לאל על יש הסכם קוד שייר עם החברה הזו.
אם תביטי בלוח ההמראות של נתב"ג תראי שקורה המון שבאותה דקה יש המראה של שתי טיסות ולפעמים שלוש לאותו יעד. אלו לא 3 שטיסות, זו הטיסה המקורית עם עוד הסכם או שניים של קוד שייר.
כך מתרחש נס עוד יותר גדול, טיסות אל על למשל לברצלונה בשבת....

איך זה רלוונטי לטיסה הפנימית שלך לארה"ב?
לאל על אין טיסות פנימיות בארה"ב אבל יש לה הסכם קוד שייר עם מי שכן יש לו טיסות כאלה, נניח אמריקן איירליינס.
כשרוכשים כרטיס של אל על ליעד כלשהו בארה"ב שלאל על אין טיסה אליו טיסת ההמשך יכולה להיות (לא חייבת אבל יכולה) טיסת אל על תחת קוד שייר, זאת אומרת כאילו טסים באל על גם בטיסה הפנימית.

אין חובה שטיסת ההמשך תהיה בקוד שייר אבל זו בהחלט אפשרות.

לצפיה ב-'תודה רבה! '
תודה רבה!
19/02/2019 | 19:13
6
האם יצא לך להזמין דרך skyscanner ושות׳? לרוב אני מזמינה ישירות דרך חברת התעופה.. אבל הפעם הצלחתי למצוא הפרשים רציניים.. הקטע הוא אם זה באמת נכון?
לצפיה ב-'אפשר לנסות לקחת בחשבון'
אפשר לנסות לקחת בחשבון
18/02/2019 | 20:27
1
31
עוד יום יומיים בטיול או החופשה  ולהזמין כרטיס עם תאריך חזור מאוחר יותר בעיקר כשיש לקחת בחשבון שטיסה ארוכה מצריכה התאוששות אולי של יום או יומיים
לצפיה ב-'כן זו הכוונה'
כן זו הכוונה
19/02/2019 | 19:17
14
אחרי טיול חודש אין מצב לחזור לשדרה בזריזות חח
לצפיה ב-'עזרה/המלצות לפאפוס.. '
עזרה/המלצות לפאפוס..
11/02/2019 | 07:44
3
91
האם יש איזור מומלץ ללינה?
מלוון? (4 כוכבים,חצי פנסיון/הכל כלול)
חשוב שיהיה קרוב מאוד לים.. 

לצפיה ב-'המלצות לפאפוס'
המלצות לפאפוס
11/02/2019 | 15:58
66
ויש את הפייסבוק החם של יוני מנטין עם כל ההמלצות של משתתפים בקבוצה וגם יש קבוצת ווטסאפ!
אישית צריך רכב ולא משנה כל כך איפה המלון. אם לבטן גב, בחורף קר, ממש כמו בישראל.
לצפיה ב-'יש מלא מלונות על הים, תחפש ותמצא מה'
יש מלא מלונות על הים, תחפש ותמצא מה
13/02/2019 | 01:16
60
שמתאים לך, המלון שהיינו בו היה מצוין אבל אני לא זוכרת את השם.

מה שאני כן יכולה להמליץ לך זה לעשות לילה לפחות (תלוי לכמה זמן אתה מגיע) בהרים באיזה כפר.

לים לא נכנסנו אבל כן עשינו הליכות לאורך החוף מהמלון בבוקר ואז עצרנו לקפה בדרך, ישבנו, שתינו את הקפה, דיברנו קצת עם הבעלת בית, הסתכלנו על הים. נורא כיף
לצפיה ב-'אני מליץ על מלון "דיוניסוס" '
אני מליץ על מלון "דיוניסוס"
14/02/2019 | 21:09
43

מלוננו, מלון "דיוניסוס", נמצא ברחוב הנושא את אותו שם, מרחק של דקת הליכה מהטיילת ושלוש דקות מתחנה של קו 612. המלון נח ומאובזר, הצוות ידידותי, מהקומה השלישית יש נוף לים. ארוחת הבוקר מגוונת, אבל לא מאד מפנקת. אולי לא צריך לצפות לפינוק ממלון שלושה כוכבים. שקעי החשמל בחדרים הם לא כמו בישראל.  בזמן הכניסה לחדר נותנים לכם ממיר, וכדאי לקחת יותר מאחד, לפי הצורך. אתר המלון: www.dionysoshotelpaphos.com ;. אם יורדים ברחוב דיוניסוס לטיילת, מגיעים לקפה "Alea". זהו בית קפה מעוצב, שהקיר החיצוני שלו עשוי זכוכית ומשקיף לים – מראה משובב לב. שלא כמו במקומות אחרים לאורך הטיילת, לא מציקים שם ללקוח שיזמין אוכל, אפשר לשבת עם כוס משקה ונשנושים כמה שרוצים. הישיבה היא על ספות נמוכות או על הבאר. בערב, אם עולים ברחוב דיוניסוס ופונים לרחוב דמוקריטוס, מוצאים מיד משמאל את טברנה "דמוקריטוס". מי שמכיר אותי יודע, שאני לא הטיפוס שמקובל לשייך לטברנות, אני גם לא ממש משתגע על מופעי פולקלור אותנטיים לתיירים, אבל הטברנה הזו, חוץ מזה שהייתה קרובה למלון, הייתה נחמדה. לא גדולה מדי, לא צפופה מדי, השירות אדיב, המוסיקה טובה, ואפילו מופע הפולקלור היה חינני. האוכל לא כל כך ערב לחכי, אז ההמלצה היא להזמין משהו קטן כדי לצאת ידי חובה, ולא את מנת המתאבנים הגדולה (וה"אותנטית").

עוד המלצות מפאפוס בחורף - כאן בבלוג שלי.
לצפיה ב-'טיול יום ל mont st michel'
טיול יום ל mont st michel
08/02/2019 | 12:34
6
127
הי לכולם,
במאי אהיה בפריז לכמה ימים ובסוף הטיול אני מתכנן טיול יום למון סן מישל. מצד אחד יש את החברה הזו שמוציאה טיול מאורגן https://www.musement.com/us/paris/visit-mont-saint...

מישהו מכיר את החברה ועשה את הטיול הזה דרכם?

מצד שני לנסוע לשם באופן עצמאי ומצאתי את הקישור הזה לרכבת + אוטובוס במחיר מאוד זול. שאר הרכבות ליעדים אחרים כמן רן עולות הרבה יותר כסף. אז מה הקץ'?https://www.oui.sncf/article/le-train-du-mont-sain...

מה אתם אומרים? מה כדאי? ואיך? כל טיפ מתקבל בברכה אז אל תחסכו: הפציצו בתגובות.
לצפיה ב-'לא נראה לי קץ', טורים תמיד עולים'
לא נראה לי קץ', טורים תמיד עולים
08/02/2019 | 19:18
1
87
הרבה יותר מלקחת תחבורה ציבורית. הוא נותן לך מדריך שבא איתכם ובטח יספר לכם במהלך הנסיעה על ההיסטוריה של המקום, הם נותנים לכם אודיו לטייל איתו שיסביר לכם במקום והוא רוצה בנוסף להרוויח.

אז מה שאתה עושה תלוי באם אתה חושב שהתוספות האלה שוות לך את המחיר, זה מה שנראה לי.

הטיפ היחידי שהייתי נותנת לך הוא לצאת ולהגיע כמה שיותר מוקדם כיוון שתיירים ממלאים את האי הקטנטן הזה ומאוד מאוד כדאי לבוא לפני כולם כי זה הורס את הביקור לדעתי. אז אם אתה לוקח את הטור, הייתי לגמרי לוקחת את היציאה המוקדמת ב 7 ורבע ואם אתה נוסע עצמאית הייתי מבררת כמה מוקדם אפשר לצאת
לצפיה ב-'רק להבהיר: לא בדקתי לעומק ואני לא מכירה את הלינקים'
רק להבהיר: לא בדקתי לעומק ואני לא מכירה את הלינקים
08/02/2019 | 19:21
58
ששמת, אז אל תיקח את מה שכתבתי בתור מישהי שממליצה על האחד או השני
לצפיה ב-'הלינק השני? הכל בצרפתית'
הלינק השני? הכל בצרפתית
08/02/2019 | 20:43
3
66
בחרת רק חברה אחת לשאול עליה ואני תוהה האם לא בדקת עוד חברות שמוציאות טיולים?
אולי שווה לבדוק עוד כמה חברות.

לגבי הלינק השני? צרפתית אינה ברשימת השפות שאני יודעת.
לצפיה ב-'הלינק הצרפתי'
הלינק הצרפתי
09/02/2019 | 16:40
2
50
מסביר על נסיעה ברכבת Intercités במיר של 27 יורו. רכבת TGV עולה 65 ומעלה. בגלל זה שאלתי מה הקץ'.

ולגבי הטיול המארוגן שאלתי כי יש כאן אנשים יותר מנוסים ממני ואולי יש פה קוראים שנסעו איתם. מרפרור קצר ראיתי שזו ההצעה הזולה ביותר. אבל אני פתוח להצעות נוספות.
לצפיה ב-'אני לא בטוחה שיש פה כאלו שנסעו דוקא עם אותה חברה'
אני לא בטוחה שיש פה כאלו שנסעו דוקא עם אותה חברה
09/02/2019 | 16:58
1
57
מאד נוח לנסוע ב-TGV תסתכל בהפרש הזמנים בין הרכבת ב-27 יורו לעומת ה-65 יורו
ותחליט האם זמן שווה כסף או לא.

יש נוחיות בטיול מאורגן, אתה לא צריך לדאוג לכלום ויש הדרכה למי שמעוניין לעומת זה שאתה יושב לך לבד ברכבת וצריך לבד לקנות כרטיס כניסה ולהמתין עם ההמונים בתור. כלומר את החישוב הזה של נוחיות, זמן  = מחיר רק אתה יכול לעשות.
לצפיה ב-'עשיתי את הטיול עם הרכבת והאוטובוס'
עשיתי את הטיול עם הרכבת והאוטובוס
17/02/2019 | 11:29
21
האוטובוס מגיע כשהרכבת מגיעה ומכוונים אותך לתחנה. קלי קלות. מאחר שיש שם גאות ושפל כדאי לנצל את ההזדמנות ולהשאר ללילה. כדי לראות את שתיהן. זה מדהים כי בשפל הגשר לאי נמצא ממש ביבשה ונראה מיותר.
רק מה להזמין מלון מראש עד כמה שאפשר אם רוצים להיות ליד הגשר. 
ממליצה להגיע אחר הצהריים ואז לטייל באי, להשאר ללון לראות את הגאות בבוקר ואז להמשיך כי בבוקר האי מפוצץ בתיירים.
לצפיה ב-'היי, איך אני מתכנן מסלול טיסה...'
היי, איך אני מתכנן מסלול טיסה...
09/02/2019 | 13:38
1
164
יציאה מהארץ לכיוון טייוואן/יפן - 4-5 ימים שהות
מטייוואן/יפן יציאה בטיסה להונג קונג 2 לילות (היינו כבר שם)
ברכבת לכיוון שנזן סין 4-5 אולי יותר ימים אם יש באזור מקום לטיולים.
חזרה להונג קונג 2 לילות להשלמות וחזרהכ לארץ...

חיפשתי בכל מיני אתרים ליצור מסלול טיסה וזה לא יצא טוב... 
תודה
לצפיה ב-'מה שאני הייתי עושה'
מה שאני הייתי עושה
09/02/2019 | 14:24
99
1. מחפש / מזמין טיסה הלוך ושוב ישראל - הונג קונג לכל התקופה הלוך ביום הראשון וחזור ביום האחרון.
2. מחפש טיסה הלוך ושוב הונג קונג - יפן / טיוואן לטיול הזה
כי בכל מקרה אין טיסה ישירה ליפן או טייואן וצריך בכל מקרה לעבור דרך יעד שלישי כלשהוא,
אפשר לעשות את כל אלו 1 + 2 בקניה אחת אם קונים בקתאי פסיפיק.
3. קונה כרטיס רכבת הלוך ושוב הונג קונג - סין

לצפיה ב-'פולין באפריל'
פולין באפריל
09/02/2019 | 10:20
6
163
היי לכולם,

נוסעים באפריל אימי, אחותי ואני לטיול שוארשים בפולין.
5 ימים בורשה(היום הראשון הוא יום שישי של ליל הסדר) יומיים ורוצלאב ויומיים קרקוב.
הלו"ז ההיסטורי פחות או יותר ידוע.
אשמח להמלצות מכל סוג עם דגש על הפן הפחות טרגי של העם היהודי.

תודה
לצפיה ב-'יש דבר כזה פן פחות טרגי של העם היהודי? '
יש דבר כזה פן פחות טרגי של העם היהודי?
09/02/2019 | 10:50
1
123
בקיצור אולי המשפט "אכול ושתה כי מחר נמות"  צריכה להיות סיסמת הנגד לפן הטרגי.
לצפיה ב-''
13/02/2019 | 14:27
5
לצפיה ב-'עדיף טיול שוראשים'
עדיף טיול שוראשים
13/02/2019 | 17:57
70
מאשר טיול  שורשים השורשים הם די טראגיים 
לצפיה ב-'לקח לי זמן לקלוט את משחק המלים החביב '
לקח לי זמן לקלוט את משחק המלים החביב
14/02/2019 | 21:15
1
54
המלצות לוורשה
המלצות לקרקוב
המלצות לוורוצלאב

לצפיה ב-'תודה ותודה :)'
תודה ותודה :)
14/02/2019 | 21:40
5
לצפיה ב-'להרשם לטיול רגלי+הסעה עם מדריכים ישראלים'
להרשם לטיול רגלי+הסעה עם מדריכים ישראלים
17/02/2019 | 23:30
26
יש בפייסבוק קבוצות של מטיילים בפולין עם המלצות.
מדריך כמו דני פולנד ורבים אחרים כמו רופא או סטודנט לרפואה מדריך בחסד.

לצפיה ב-'מנועי חיפוש טיסות שאלה'
מנועי חיפוש טיסות שאלה
06/02/2019 | 08:36
13
149
שאלה, איזה מנועי חיפוש יש שמאפשרים חיפוש טיסות ללא הגבלה או לחילופין עם לפחות 6 טיסות? 

לצערי אקספדיה נותנת עד 5, ושאר מנועי החיפוש שאני מכירה נותנים עד 4-5 טיסות.

מישהו מכיר מנועי חיפוש אחרים שכן מאפשרים? רוצה לעשות חיפוש כללי לפני שמתחילה לחפש גם דרך חברות תעופה ספציפיות.

תודה לעונים!! 
לצפיה ב-'מה פירוש חיפוש ללא הגבלה?'
מה פירוש חיפוש ללא הגבלה?
06/02/2019 | 11:53
9
95
מספר האופציות? האם חיפשת בקאייאק או בגוגל?
ממומונדו או סקייסקנר?

לצפיה ב-'Sky scanner ניסיתי'
Sky scanner ניסיתי
06/02/2019 | 12:50
8
76
קיאק הראה לי משהו על הזמנת כרטיסים באופן כפול? לא הצלחתי כל כך להבין. לא ידעתי שגם לגוגל יש מנוע חיפוש.

תודה!
לצפיה ב-'מה הבעיה עם סקייסקנר? הוא מביא מלא טיסות. אני כנראה'
מה הבעיה עם סקייסקנר? הוא מביא מלא טיסות. אני כנראה
06/02/2019 | 19:25
7
73
לא מבינה מה את רוצה, אולי תנסי להסביר שוב
לצפיה ב-'כשבדקתי שם הוא הביא לי'
כשבדקתי שם הוא הביא לי
06/02/2019 | 21:15
6
79
טיסה עם שני קונקשנים ואני מחפשת עם אחד בלבד או עדיפות לישיר.

טסתי פעם אחת עם שני קונקשנים והספיק לי.
לצפיה ב-'בסקייסקנר כמו בכל האתרים האחרים שהובאו יש אופציה לבחור'
בסקייסקנר כמו בכל האתרים האחרים שהובאו יש אופציה לבחור
07/02/2019 | 12:09
5
68
את מספר הקונקשנים המבוקש (0- 1- 2 )

לצפיה ב-'נכון שאני משנה '
נכון שאני משנה
07/02/2019 | 12:16
4
53
הוא אומר לי שלא נמצאו טיסות :/
לצפיה ב-'אז כנראה שאין טיסות כאלה באותו היום, תנסה בימים אחרים בשבוע'
אז כנראה שאין טיסות כאלה באותו היום, תנסה בימים אחרים בשבוע
07/02/2019 | 12:52
3
48
יש הרבה קווים שיש בהם טיסות ישירות רק בחלק מימות השבוע ויש כאלה שאין בכלל.
מאיפה לאיפה אתה רוצה לטוס?
לצפיה ב-'נכון '
נכון
07/02/2019 | 13:48
2
51
אני בדרך כלל מעדיפה את חברת דלתא אבל רציתי לברר מחירים בעוד חברות כדי לנסות ולראוצ אם אפשרי להוזיל עלויות.
לצפיה ב-'רק דלתא, יונייטד ואל על טסות טיסה ישירה מארהב לישראל'
רק דלתא, יונייטד ואל על טסות טיסה ישירה מארהב לישראל
07/02/2019 | 16:08
1
59
לדלתא וליונייטד יש טיסה יומית ולאל על יש טיסה 5.5 ימים בשבוע.
לצפיה ב-''
09/02/2019 | 08:35
3
לצפיה ב-'???'
???
07/02/2019 | 05:40
1
49
מה זאת אומרת ללא הגבלה? כי רוב מנועי החיפוש מאפשרים לך חיפוש טיסות עם  חניית ביניים אחת או שתיים ולפעמים יותר אבל שוב תלוי מה הצרכים שלך ומה התקציב
לצפיה ב-'הכוונה לכמה מקטעים'
הכוונה לכמה מקטעים
07/02/2019 | 12:17
49
אם לא היה מובן...
לצפיה ב-'מנועי חיפוש טיסות - KIWI.COM'
מנועי חיפוש טיסות - KIWI.COM
09/02/2019 | 16:17
53
הי. ניתן לנסות את KIWI מצרף קישור. 
מנוע נוח, לא תמיד הכי זול. אני אוהב את האופציה שניתן לשחק עם תאריכי יציאה וחזרה כמעט בכל האפשרויות שרק ניתן לחשוב עליהם.

אלכס מילר
יותר טיפים בבלוג: www.buyguru.co.il
לצפיה ב-'חברת גרמניה איירליינס פשטה את הרגל'
חברת גרמניה איירליינס פשטה את הרגל
05/02/2019 | 12:07
10
86
כל מי שקנה/קנתה כרטיסי טיסה ישירות מהחברה, הכסף הלך כמו שאומרים. אם קניתם דרך צד שלישי אולי ניתן להציל. נסו לבטל דרך חברת כרטיסי האשראי (בגלל חוסר תמורה)

https://www.thenational.ae/business/aviation/germa...
לצפיה ב-'תיקון, כן ניתן לקבל החזר גם אם קניתם ישירות בחברה'
תיקון, כן ניתן לקבל החזר גם אם קניתם ישירות בחברה
05/02/2019 | 13:12
9
101
הבנתי שחברת ישראכרט למשל מזכה את הפונים ומודיעה שתוך 10 ימים הכסף בחשבון. אני משערת שגם ויזה כאל תחזיר. בכל אופן, לא להתמהמה, לבקש החזר וגם לקנות כרטיסי טיסה חלופיים מהר לפני שהמחירים יעלו.
לצפיה ב-'מי שקנה ישירות מחברת התעופה (כ.אשראי) כנראה יקבל החזר'
מי שקנה ישירות מחברת התעופה (כ.אשראי) כנראה יקבל החזר
06/02/2019 | 15:35
8
69
מלא תוך משהו כמו שבועיים, למעט הפסד הפרשי שער, גם אם הכסף הגיע לחברת התעופה לפני חודשים.

מי שרכש דרך צד שלישי כמו סוכן נסיעות (פיסי או אינטרנטי), במקביל לבקשת ההחזר  שיגש לבית הכנסת הקרוב למקום מגוריו ויתחיל להתפלל, יכול להיות שיקבל החזר (חלקי או מלא).

כך היה בפעמים הקודמות בהן חברות תעופה הגיעו לחדלות פירעון, כל הסימנים מראים שהפעם לא תהיה שונה מהפעמים הקודמות.
לצפיה ב-'גם מי שקנה ישיר לא יקבל החזר'
גם מי שקנה ישיר לא יקבל החזר
07/02/2019 | 07:39
7
67
לא יודע מאיפה המידע המוטעה הזה שלך.
לצפיה ב-'יש מה שנקרא "כשל תמורה"'
יש מה שנקרא "כשל תמורה"
07/02/2019 | 07:46
3
72
אם שילמת בכרטיס אשראי ותפנה לחברת כרטיסי האשראי שלא קיבלת את התמורה עבור מה ששלמת, הם יחזירו לך את הכסף. אנשים סיפרו בפורום אחר שהם פנו לישראכרט והובטח להם שהכסף יוחזר תוך 10 ימים וגם ויזה כאל הבטיחו. החברות מודעות לענין ולכן לא מקשות על אלו שקנו כרטיסי טיסה לקבל החזר. המידע התקבל מאנשים שפנו, בינתיים לא שמעתי ההיפך. אני יודעת שחברת גרמניה אומרת שלא תחזיר את הכסף אבל אם חברת האשראי מבטיחה להחזיר אז מה זה משנה? העיקר שהכסף יוחזר.
לצפיה ב-'בתאוריה את צודקת '
בתאוריה את צודקת
07/02/2019 | 08:00
1
68
מעשית בפשיטת רגל בגרמניה הצרכן הוא האחרון ברשימת הנושים.

לצפיה ב-'חוקי הגנת הצרכן בארץ שונים מגרמניה'
חוקי הגנת הצרכן בארץ שונים מגרמניה
07/02/2019 | 08:41
67
וכאן ענין התשלום דרך כרטיס אשראי מוגן בסעיף כשל תמורה, וביטול עיסקה תוך 14 יום וכו' לכן לדעתי יש אנשים שיקבלו את כספם חזרה ללא קשר מה שנעשה בגרמניה. עקרונית הם קנו בכרטיס אשראי ישראלי מוצר גרמני ואינם כפופים לחוקים בגרמניה. מאידך, גם בארץ אם קנית רהיטים מחברה שפשטה את הרגל ואתה מנסה לקבל כספים חזרה אתה נמצא במקום האחרון כמדומני לקבל את כספך אבל אנשים משלמים לעיתים בשיקים או במזומן ואלו הם בעיקר הנפגעים. בקיצור, לגבי חברת גרמניה, אני משערת שיהיו כאלו שיקבלו את כספם ויהיו כאלו שלא, זה הכל תלוי בפלפולים המשפטיים מאחוריהם מסתתרים כל הנוכלים למיניהם.
לצפיה ב-'גם אם אתה משלם בתשלום אחד'
גם אם אתה משלם בתשלום אחד
07/02/2019 | 13:49
53
? מקווה להגיע למצב הזה בכלל
לצפיה ב-'מנסיון עבר בו קיבלתי החזר מלא במקרים דומים'
מנסיון עבר בו קיבלתי החזר מלא במקרים דומים
07/02/2019 | 12:04
2
74
ומקרוב משפחה שלפני יומיים יצר קשר עם חברת ישרכארט בדיוק לגבי המקרה הזה והבטיחו לו תוך 10 ימים כסף בחשבון.

לא יודע מאיפה המידע הנראה מוטעה שלך
לצפיה ב-'מקווה שאתה צודק'
מקווה שאתה צודק
08/02/2019 | 21:36
1
49
תחזור בבקשה ותספר אם באמת החזירו הכסף.
לצפיה ב-'אני אשלח לך לינק (אם אמצא עדיין את התשובה)'
אני אשלח לך לינק (אם אמצא עדיין את התשובה)
08/02/2019 | 22:18
67
לאנשים שקיבלו החזר כבר עכשיו מישראכרט.
לצפיה ב-'יעד לטיול '
יעד לטיול
03/02/2019 | 11:18
4
202
שלום,
התכנון הוא לצאת בסביבות יולי
אין לי בעיה להזמין עכשיו כדי לחסוך בעליות..
מחפש יעד עם דגש על נופים/מפלים/שמורות טבע ושאפשר להגיע אליהם עם תחבורה ציבורית (לא מחפשים להשכיר רכב)
יעד לא יקר (טיסה עד 350 דולר) ובכללי לא מקום שהמחייה שלו יקרה..

לצפיה ב-'אני לא בטוח שיש מקום כזה'
אני לא בטוח שיש מקום כזה
03/02/2019 | 11:33
120
שמורות טבע לא נמצאות במרכז הערים,
אלא במקומות רחוקים מהעיר שתנחת בה,
ורחוקים ממלונות, ורחוקים מקניות ורחוקים מתחבורה ציבורית,
במקומות כאלו, גם אם יש תחבורה ציבורית, זה בדרך כלל אוטובוס שעובר מספר פעמים קטן ביום, זה מאד לא נח לנסוע ככה, בטוח כשיש מבוגרים וזקנים ובטוח כשיש הרבה אנשים בקבוצה.

מי שרוצה לנסוע לשבוע לראות טבע
הוא או מוצא מקום אחד ליד שמורת טבע אחת, ישן במקום האחד שיש ומטייל ברגל כל השבוע באותו מקום, זה סגנון טיולים מאד אירופאי ומאד לא ישראלי.
או שוכר רכב ונוסע איתו בכל המדינה ובכל מני מקומות.

ובמיוחד במחיר שאתה מבקש ובעונה החמה והמבוקשת, אתה בכל מקרה תשאר מאד קרוב לישראל, כמו קפריסין או מזרח אירופה, אני לא יודע כמה קל ואפשרי אם בכלל לטייל בתחבורה ציבורית במקומות האלו.
לצפיה ב-'יולי מייקר את עלויות הטיסה, חייב ביולי?'
יולי מייקר את עלויות הטיסה, חייב ביולי?
03/02/2019 | 13:06
95
מי שרצה עלויות נמוכות ביולי הזמין טיסות לפני כמה חודשים טובים, לא עכשיו.

בכל מקרה אם חובה ביולי ועם הנתון של 350$ מקסימום הבחירה שלך לא צריכה להיות מסובכת.
תכנס לאתר האינטרנט של נתב"ג, לדף הטיסות המתוכננות.
תבדוק לאילו יעדים יש בכלל סיכוי למחירים כאלה, זאת אומרת להוריד את כל היעדים הרחוקים כמו אמריקה והמזרח.
מהיעדים שנשארו תבדוק מה קוסם לך, מה נראה לך סביר.
תכנס לאתר האינטרנט של חברת התעופה (רשום בדף האינטרנט של נתב"ג מי חברת התעופה) ותבדוק מחירים.
להערכתי תשאר עם פחות מ 5 אופציות
תחזור עם ה 2-3 אופציות לכאן ונעזור לך לבחור.

לצפיה ב-'יוון ההררית, בדוק אם יש טיסות לסלוניקי '
יוון ההררית, בדוק אם יש טיסות לסלוניקי
05/02/2019 | 17:35
1
73
ואם יש תחבורה צבורית מסלוניקי להרים 
יש אתר בשם יוון והאיים -אולי תמצא בו מידע
לצפיה ב-' נסה את אחת מארצות הקווקז'
נסה את אחת מארצות הקווקז
05/02/2019 | 21:33
80
וכדי להגיע לאתרים, מה שאני עושה במקרים כאלו, זה לצאת בתחבורה ציבורית ליעד הקרוב ביותר ולהתארגן דרך מקום הלינה עם מונית או רכב אחר שהם מארגנים עבורי בתשלום כמובן. 
לצפיה ב-'אסון בטיול מאורגן של אשת טורס ביוון- פסק דין '
אסון בטיול מאורגן של אשת טורס ביוון- פסק דין
03/02/2019 | 23:47
172
ביוני 2012 יצא טיול מאורגן של חברת אשת טורס עם המדריך עופר בר עוז ליוון. בקבוצה המאורגנת היו 38 מטיילים בגילאי 60-80, רובם היו חברי קיבוץ צובה.
ביומו הרביעי של הטיול ,בעת טיול רגלי בשמורת טבע למרגלות הר האולימפוס,נפל אחד המטיילים-זאב גול, לתהום ונהרג.
לאחר ברורים מעמיקים שביצעו בני המשפחה, הוגשה בשנת 2014 תביעה אזרחית של משפחת המנוח נגד חברת אשת טורס,ונגד המדריך עופר בר עוז . התובעים טענו לרשלנות מצד המדריך והחברה שגרמה לאסון הקטלני.
המשפט התנהל בבימ"ש שלום בתל אביב ונמשך חמש שנים !
ב 14/1/2019 נתן כבוד השופט יחזקאל הראל פסק דין בתיק.
פסק הדין קיבל את טענות התובעים , קבע כי המדריך וחברת הטיולים לא ביצעו את הנדרש על מנת למנוע את האסון. השופט הטיל ספק במידת ההכרות של המדריך עם המסלול הרגלי בו צעדה הקבוצה וכן ציין השופט כי המדריך לא הכיר את הסיכונים שהיו טמונים במסלול ולא נקט בשום אמצעי זהירות על מנת למנוע את הנפילה .
הנתבעים טענו בבית המשפט כי אין להם כל אחריות למקרה, וכן טענו כי התובעים משקרים באשר למקום בו הם טענו שארע הארוע.
בית המשפט קבע כי הוא מקבל ללא כל ספק את גירסת התובעים על פני גירסת הנתבעים לגבי המקום בו ארע האסון במהלך המסלול.
לסיום מותח בית המשפט ביקורת קשה על הנתבעים על כך שלאחר האסון הם לא ביצעו שום תחקיר ושום מהלך של הפקת לקחים .
בית המשפט קבע כי על הנתבעים לפצות את התובעים ב 865,000 ש"ח וכן חייב אותם בשכר טרחה לעורך הדין של התובעים והוצאות בית משפט.
למעונינים ניתן לקרוא את פסק הדין המלא במאגרי המידע הרלבנטים.
מספר תיק בית משפט 40741-04-14

לצפיה ב-'עזרה המלצה ליעד ליוני/יולי'
עזרה המלצה ליעד ליוני/יולי
03/02/2019 | 08:04
2
119
מתכננים לנסוע בסוף יוני ל 4-5 ימים.
מתכננים לנסוע רוב המשפחה  8 עד 10 איש (ביניהם הכי קטן בן 17 וסבא וסבתא בערך בני 70)
מחפשים מקומות עם נופים ותצפיות (פחות כנסיות/קתדרלות וכו') וקצת מסלולים אך לא ארוכים וקשים..

איזה יעד מומלץ?

לצפיה ב-'מה התקציב?'
מה התקציב?
03/02/2019 | 10:12
70
איפה הייתם בעבר וממה נהניתם/לא נהניתם?
לצפיה ב-'נופים מדהימים בעיר ללא הפסקה'
נופים מדהימים בעיר ללא הפסקה
09/02/2019 | 16:24
40
הי. בסנט פטרסבורג זאת בדיוק תקופה של לילות לבנים. בנסיעה קצרה מגיעים גם אל מחוץ לעיר לנופים ופארקים. מומלץ מאוד! תראו את הסיכום של הטיול שלי בבלוג:
לצפיה ב-'קצת על סיסמאות ותדמית'
קצת על סיסמאות ותדמית
31/01/2019 | 08:50
9
289
A man is alone in an airport lounge.
A beautiful young woman walks in and sits down at the table next to him. He decides that because she's wearing a uniform, she's probably an off-duty Flight Attendant. So he decides to have a go at picking her up by identifying the airline she flies for, thereby impressing her greatly. He leans across to her and says the British Airways motto, “To fly, to serve”? The young woman looks at him blankly. He sits back and thinks up another line. He leans forward again and delivers the Air France motto. “Winning the hearts of the world”? Again she just stares at him with a slightly puzzled look on her face. Undeterred he tries again this time saying the Malaysian Airlines motto. “Going beyond expectations”? The woman looks at him sternly and says, “What the fuck do you want”? “Aha”, he says,... "United Airlines".

לצפיה ב-'נהדר, מזמן לא צחקתי כל כך, זה ממש מדויק. '
נהדר, מזמן לא צחקתי כל כך, זה ממש מדויק.
31/01/2019 | 15:09
61
לצפיה ב-''
31/01/2019 | 16:26
7
לצפיה ב-''
31/01/2019 | 18:52
2
לצפיה ב-''
31/01/2019 | 19:18
2
לצפיה ב-''
31/01/2019 | 19:40
60
רק חבל שלא יודעים את ההמשך...
לצפיה ב-'נהדר '
נהדר
01/02/2019 | 11:38
1
88
לצפיה ב-''
01/02/2019 | 14:19
71
לצפיה ב-''
03/02/2019 | 05:39
6
לצפיה ב-''
03/02/2019 | 10:00
2

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום ביטוח חיים גמל ופנסיה
פורום ביטוח חיים
פורום אזרחות בארה
מעוניינים באזרחות
פיינר את לביא
משרד עו"ד פיינר את לביא

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה