לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום אינו מיועד לפרסום שירותי תיירות או לחיפוש שותפים/ות לטיול.
פרסום בנושאים אלו יותר בלוח המודעות בלבד הודעות פרסומיות תימחקנה והכינוי ייחסם מכניסה לפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'רוב טיסות אל על בימים הקרובים לניו יורק יהיו עם חברות שכר '
רוב טיסות אל על בימים הקרובים לניו יורק יהיו עם חברות שכר
26/09/2016 | 22:01
5
109
ספרדיות/פורטוגליות.

הלוך
001 027 021
חזרה
004 028 022 002 012

וגם ללונדון רומא ופריז

לצפיה ב-'טסתי לניו יורק עם חברה ספרדית'
טסתי לניו יורק עם חברה ספרדית
27/09/2016 | 09:48
88
המטוס הרבה יותר מרווח
האוכל, השמיכה והכרית של אל על .
היו שם 2 דיילים של אלעל 
מערכת הבידור לא הייתה משהו.
לעומת זאת בחזור טסתי עם איבריה עד מדריד והמטוס היה מושלם.
ממדריר לארץ היה זוועה אבל זה לא קשור לשרשור....
לצפיה ב-'YNET: שיבושים באל על: טיסות נדחו, מטוסים זרים הוחכרו'
YNET: שיבושים באל על: טיסות נדחו, מטוסים זרים הוחכרו
27/09/2016 | 11:45
3
80
לצפיה ב-'"טיסת אלעל יצאה בזמן" זה חדשות'
"טיסת אלעל יצאה בזמן" זה חדשות
27/09/2016 | 12:38
2
88
טיסת אלעל לא יצאה זה הסטטוס קוו
לצפיה ב-'עכשיו אני רואה שאלו לא בואינגים בכלל אלא איירבוס 340'
עכשיו אני רואה שאלו לא בואינגים בכלל אלא איירבוס 340
27/09/2016 | 21:34
1
54
כלומר שכל הסיטינג התחרבשו.
איזה בלאגן....
לצפיה ב-'מקורות פנימיים מוסרים שאל על משתמשת ב 10 מטוסים חכורים'
מקורות פנימיים מוסרים שאל על משתמשת ב 10 מטוסים חכורים
28/09/2016 | 23:13
15
לאל על עצמה יש 40 מטוסים כלומר עד 20% מהטיסות יוצאות עם מטוסים חכורים.

חלק מהחכירות מתבצעות רק ביום הטיסה עקב עיצומי הטייסים והנוסעים לא מודעים כלל למצב וגם לא מקבלים על כך שום הודעה מראש.

המושבים של המטוסים הללו - חלקם אירובס - שונים ממטוסי הבוינג של אל על ולכן גם כל הסיטינג מתחרבש ויש סכוי טוב שתמצאו את עצמכם במושב שונה מזה שהזמנתם.

תיאורטית הלקוחות זכאים לביטול ללא קנס אבל מי יכול למצוא טיסה חליפית ביום הטיסה אז למעשה הנוסעים הם שבויים של אל על ללא ברירה.
לצפיה ב-'איי התעלה'
איי התעלה
28/09/2016 | 18:54
2
28
שלום לכולם
מתכננת טיול (ללא ילדים) לאיי התעלה בקיץ. מישהו היה ויכול להמליץ על אתרים ולתת טיפים?
(ובלי בדיחות על מקלט מס.)
לצפיה ב-'הייתי בג'רזי וסארק'
הייתי בג'רזי וסארק
28/09/2016 | 19:20
1
31
עברו כבר המון שנים זו הבעיה. מאד נהננו זה מה שאני זוכרת מהטיול. היה לנו רכב שכור בצרפת ועברנו (בלי הרכב) עם מעבורת לג'רזי, הסתובבנו שם בעיקר בסט. הלייר. שני לילות היינו שם כאשר יום אחד נסענו עם ספינה לסארק. אי קנטנטן
בלי מכוניות בכלל. לא זוכרת שהתרשמנו באופן מיוחד, אבל כאמור המון זמן חלף.
לא כתבת כמה זמן אתם מתכננים להיות שם. בכל אופן הדברים בטח השתנו, אבל כללית היה ממש נחמד לבקר שם ולא, לא שמנו שם כסף וגם לא קנינו מוצרים פטורי מכס. התעניינו גם בקורות האיים בזמן מלחמת העולם השניה. 
אתר שמציע ארועים וכו'
תיירות

לצפיה ב-'תודה'
תודה
28/09/2016 | 19:39
17
מדובר על משהו כמו שבוע. לא יותר. עדיין מתלבטת אם לצרף לטיול גם את נורמנדי (כמה ימים), מאחר ומהאיים אני מתכוונת להמשיך לדרום מזרח אנגליה.
בהחלט אבדוק את הלינקים.
תודה :)
לצפיה ב-'יותר מדי תעופה וחלל'
יותר מדי תעופה וחלל
27/09/2016 | 18:25
23
113
עוברת שוב על מסלול הטיול בארה"ב ומגלה שיש לנו שלושה מוזיאונים באותו נושא: שניים בוושינגטון (מה ההבדל ביניהם?) וקייפ קנוורל באורלנדו. האבא בטח יהנה בשלושתם, אבל האחרים ישתעממו. מה להשאיר ועל מה לוותר?

ועוד שאלה על דרום פלורידה בסוף אוקטובר: אף פעם לא הייתי ב-everglades או ב-keys, אבל אני מבינה שזו לא העונה. שונאים חום, לחות ויתושים. אפשרי או לוותר?
לצפיה ב-'וגם: מה זאת המטבעה בוושינגטון?'
וגם: מה זאת המטבעה בוושינגטון?
27/09/2016 | 18:41
2
58
ראיתי פה אזכורים אבל לא מצאתי ברשת. דווקא נשמע מעניין.
לצפיה ב-'המטבעה זה המקום שמדפיסים את הכסף'
המטבעה זה המקום שמדפיסים את הכסף
27/09/2016 | 20:03
1
47
ומכינים את המטבעות...יש גם סניף בפילדלפיה הייתי בזה, היה נחמד...אבל לדעתי לא חובה.

לצפיה ב-'אבל לא מצאתי אותה! מצאתי רק חנויות של מטבעות לאספנים'
אבל לא מצאתי אותה! מצאתי רק חנויות של מטבעות לאספנים
27/09/2016 | 21:46
16
לצפיה ב-'המוזיאון ליד שדה התעופה הוא לכלי טייס גדולים מאוד'
המוזיאון ליד שדה התעופה הוא לכלי טייס גדולים מאוד
27/09/2016 | 18:43
18
61
הציפור השחורה, מעבורת חלל וכו'.
לטעמי מוזיאון שלא דורש הרבה שעות ביקור, אפשרי "על הדרך" ביציאה או בכניסה לעיר.

המוזיאון ב mall מתחיל מראשית ימי התעופה וכולל הרבה יותר מוצגים (כולל חלל) וכן פעילויות נלוות כמו סימולטורים וקולנוע תלת מימד.
לטעמי אפשר לבלות בו הרבה יותר זמן.
אם אחרים משתעממים במוזיאון הזה אין בעיה לקפוץ לאנדרטאות ומוזיאונים אחרים, הרוב במרחק הליכה.
לצפיה ב-'אני מבינה שהיית בשניהם'
אני מבינה שהיית בשניהם
27/09/2016 | 18:52
17
61
מה בעצם עושים שם? רק מסתכלים על מוצגים או שיש גם משהו פעיל יותר, כמו סימולטורים וכו'? לא נראה לי שנרצה להתפצל 
לצפיה ב-'הייתי אבל מזמן'
הייתי אבל מזמן
27/09/2016 | 19:00
50
כך שגם הזיכרון כבר לא משהו וגם יכול להיות שדברים השתנו.
בגדול מדובר בסוג של מוזיאון מדע כך שיש גם דברים ש"מפעילים", יש קולנוע תלת מימד שהיום אולי כבר פחות שוס מפעם אבל לדעתי עדיין שווה, יש סימולטורים בכל מיני מידות של היפוך מעיים.
יש חנות נחמדה שאפשר לרכוש בה משחקים שלדעתי די שווים וגם עניינים יחודיים כמו אוכל אמיתי של אסטרונאוטים, הצלחה גדולה כשהילדים חילקו בבית הספר ביחד עם הסיפור על איפה הם היו.
עוד פעם אם אני זוכר נכון בכניסה למוזיאון יש המבורגריה וחוץ מהקומה התחתונה של מוזיאון הטבע זה המקום היחידי שיש בו משהו מעבר לקיוסק עם נקניקיה.
ההמבורגריה הזו היא מקום מבוקש לטיולים מאורגנים של ישראלים, המדריך פורק אותם לשעתיים והביקור שלהם מתמצה בשעתיים בהמבורגריה. לכם יכול לשמש כמנוחה בזמן שהאבא בודק עוד סוג של מטוס
לצפיה ב-'מוזיאון התעופה והחלל בוושינגטון'
מוזיאון התעופה והחלל בוושינגטון
27/09/2016 | 20:06
2
35
זכור לי כמקום מאד מעניין...הייתי שם לפני המון שנים...היתה חוויה מאד מעניינת..לא הייתי מוותרת עליו.
לצפיה ב-'המטבעה מעניינת וגם מוזאון התעופה מענין (לפני 6 שנים)'
המטבעה מעניינת וגם מוזאון התעופה מענין (לפני 6 שנים)
27/09/2016 | 20:57
10
לצפיה ב-''
28/09/2016 | 16:50
1
לצפיה ב-'למה לא להתפצל?'
למה לא להתפצל?
27/09/2016 | 22:45
41
הרבה מהמוזיאונים ממילא במרחק הליכה קצר זה מזה, אז קל ונוח להתפצל ולהיפגש בשעה מוסכמת במול באמצע. יתרה מזו, במוזיאון התעופה והחלל התפצלנו בתוך המוזיאון, כי יש מי שמתעניין יותר בסקטור של החלל ומי שמתעניין בתעופה ומי שעובר על מוצגים לאט יותר או מהר יותר. ללכת למוזיאון כקבוצה יכול להיות די סבל. 
לצפיה ב-'כמה הבהרות לגבי המוזיאונים בוושינגטו די.סי'
כמה הבהרות לגבי המוזיאונים בוושינגטו די.סי
28/09/2016 | 01:40
11
54
כל אותם מוזיאונים המשוייכים ל- למוסד הסמיתסוניאן (Smithsonian Institution), הכניסה היא חינם להבדיל מהמוזיאונים הפרטיים בהם משלמים דמי כניסה (יקרים קצת לטעמי).  כמה משמות מוזיאוני הסמיתסוניאן: מוזיאון ההסטוריה של הטבע (National Museum of Natural History )  עם תצוגה של דינוזאורים, כמובן מוזיאון התעופה והחלל, המוזיאון לתרבות האינדיאנים, המוזיאון לתרבות האמריקאית, מוזיאון החדשות (שהוא חדש יחסית)  ועוד...  מוזיאונים פרטיים לדוגמא :  המוזיאון לריגול, מוזיאון הפרוטרטים ועוד...

לגבי "מוזיאון הכסף" או ליתר דיוק "המטבעה"  (Bureau of Engraving and Printing), השוכנת בבניין הסמוך למוזיאון השואה. הכניסה חופשית אבל נחוצים כרטיסי כניסה. יש סיור בן 40 דקות בערך. כאן תהיה לילדים הזדמנות לצפות בתהליך הנפקת הכסף, מהשלב בו דפי הנייר החלקים מתחילים את דרכם בתהליך ועד השלב בו הם הופכים לשטרות בעלי ערך כספי.

לא נכנס לקטע היכן לבקר, רק אציין שמיקום מוזיאון החלל בלב האטרקציות של וושינגטון, עדיף בהרבה, מאשר נסיעה לחלק הנוסף של מוזיאון החלל והתעופה הממוקם בקרבת שדה התעופה דולס.

לגבי פלורידה,  אוורגלידס לטעמי בראש הרשימה (באם הייתם בפארקים של וולט דיסני),  קיפ קנווראל מיותר,  קיי ווסט באם יש זמן .
יתושים, זבובים, נחשים, תנינים, לחות, וולט דיסני, קובנים  ואנשים מבוגרים   זו פלורידה.

נסיעה טובה.

לצפיה ב-'מצויין, תודה'
מצויין, תודה
28/09/2016 | 08:59
10
67
כמה שאני קוראת יותר על וושינגטון אני מתלהבת יותר. נראה לי שבקלות אפשר למלא שם שבוע שלם. זה להבדיל מניו יורק, שהקצבתי לה 4 ימים ואל תהרגו אותי אבל אני לא מצליחה למלא אותם...
רוצה לספר למה לדעתך קייפ קנוורל מיותר? אף אחד מאיתנו לא היה בפלורידה, ולנערת הבת מצווש זה ביקור ראשון בארה"ב בכלל (אחרת הייתי מקצרת את NYC עוד יותר)
לצפיה ב-'אין מה לעשות שבוע שלם בוושינגטון דיסי'
אין מה לעשות שבוע שלם בוושינגטון דיסי
28/09/2016 | 09:28
1
55
בוושינגטון יש את כל המרכז, שזה רחוב גדול אחד בלבד, ועוד איזה 2 אזורים לבילויים , שאר העיר היא שכונות מגורים, חלקם יקרות וחלקם שכונות עוני.
אפשר לטייל מחוץ לעיר, אבל ברגע שיצאת מהעיר עצמה, זה אזור אמריקאי כפרי כמו כל אזור אחר בארצות הברית.
לצפיה ב-'מסכנים התושבים שם'
מסכנים התושבים שם
28/09/2016 | 18:50
23
בטח משעמם להם.
לצפיה ב-'לקצר את NYC לטיול בת-מצווה פעם ראשונה בארה"ב חס וחלילה'
לקצר את NYC לטיול בת-מצווה פעם ראשונה בארה"ב חס וחלילה
28/09/2016 | 09:52
3
61
נקודות ההנחה של בוויתור על קייפ קנוורל:
א.   קודם עושים את הפארקים של וולט דיסני (חובה). בהשוואה קייפ קנווראל יהיה
      משעמם  לילדה בת-12,  מה עוד שחלק מהסיור באוטובוס ואותי זה לא מעניין.
      אבל..... באם  תרשמו מספיק מוקדם ל- חוויית אימון האסטרונאוט (ATX),
      והילדה אוהבת אקשן מסוג זה יהיה מעניין לדעתי.
ב.   ביקור במוזיאון התעופה והחלל בוושינגטון מכסה הכל בנושא הזה לדעתי.  
ג.    תאמיני לי וברצינות .  באם תצפו בתלת מימד בסרטים הבאים :
      כוח המשיכה (GRAVITY עם סנדרה בולק),  ״The Martian״ (להציל את
      מארק וואטני עם מאט דיימון),  והילדה תתלהב (לא האבא )  אז כדאי
      לחרוש את מוזיאון החלל והתעופה בוושינגטון. 

בעיקרון  ישנם מספיק מוזיאונים ומאוד מאוד "מכובדים" בניו-יורק והעיר "שווה" יותר מ-4 ימים.

לטעמי אל וושינגטון נוסעים  בעיקר על מנת לראות ולהתרשם מהמונומנטים שלה כבירת ארה"ב . האנדרטאות הבניינים המפורסמים ועוד... זו אחת הערים המשמשת כמוקד עליה לתיירות הפנים האמריקאית והיא מוצפת "בתיירים"  אמריקאים.

באם הטיול מיועד בעיקרון לילדה וההורים הם שחקני משנה, יש להתאים את הטיול
"לנפש" הילדה, שאתם מכירים הכי טוב.

בהצלחה.
לצפיה ב-'היא באמת אהבה את הסרטים הנ"ל (בלי תלת מימד)'
היא באמת אהבה את הסרטים הנ"ל (בלי תלת מימד)
28/09/2016 | 11:19
2
71
כנראה שהבעיה רק אצלי. בסדר, הם ילכו למוזיאון החלל ואני למוזיאון השואה.

אם מורידים טיסות ומנהלות יש לנו נטו שלושה שבועות מלאים והן מחולקים כך:
4 ימים ב-NYC
שבוע עם רכב שכור ב-upstate NY, כולל מפלי הניאגרה וסיום בוושינגטון DC
3 ימים בוושינגטון
שבוע באורלנדו

מקווה שזה מינון נכון לטיול בת-מצווש.
לצפיה ב-'אוקי. זה נשמע כבר יותר טוב 4 ימים ניו יורק זה קצת מעט '
אוקי. זה נשמע כבר יותר טוב 4 ימים ניו יורק זה קצת מעט
28/09/2016 | 13:10
38
אבל סה"כ הטיול נשמע טוב.
אישית הייתי מוריד יומיים מאורלנדו ויום מוושינגטון ומוסיף אותם לניו יורק.
לצפיה ב-'על פניו המינון נשמע יופי'
על פניו המינון נשמע יופי
28/09/2016 | 18:43
23
כמובן שהכוונון העדין צריך להיות לפי ההעדפות שלכם (לי למשל אין בעיה למלא הרבה יותר מ 4 ימים בניו יורק) אבל בגדול נראה בסדר גמור.
אגב לדעתי מוזיאון השואה מתאים גם לילדים. הוא מעביר מצויין את המסר אבל בלי להיות נוראי מידי.
לצפיה ב-'שבוע בוושינגטון ו4 ימים בניו יורק? הייתי מייד הופך את הכיוון'
שבוע בוושינגטון ו4 ימים בניו יורק? הייתי מייד הופך את הכיוון
28/09/2016 | 13:07
1
14
לצפיה ב-' היא כתבה 3 ימים בוושינגטון ושבוע באורלנדו'
היא כתבה 3 ימים בוושינגטון ושבוע באורלנדו
28/09/2016 | 15:57
37
3 ימים בוושינגטון בסדר.  מסכים איתך על להוסיף יום בניו-יורק ע"ח אורלנדו.

בסה"כ תיכנון נאה והגיוני.

לינק לרעיון בסיסי לטיול בניו יורק העיר.

אגב -  את הסרטים שמומלץ לראות בתלת מימד ואותם היזכרתי בנושא קודם.
ראיתי בתלת מימד והיכן  ???  בוושינגטון  (רוקוויל ליתר דיוק). 

לצפיה ב-'מבינה אותך'
מבינה אותך
28/09/2016 | 15:28
1
42
לגבי ניו יורק.

אם אני לא אגיע לשם בזמן הקרוב זה לא יהיה הפסד גדול. מה בתוכנית? אולי אוכל לעזור.
לצפיה ב-'נהדר. שולחת מסר'
נהדר. שולחת מסר
28/09/2016 | 17:19
2
לצפיה ב-'חשוב : המוזיאון השני בוושינגטון'
חשוב : המוזיאון השני בוושינגטון
27/09/2016 | 23:37
50
הוא לא בוושינגטון, אלא צמוד לשדה התעופה דלס שהוא די מרוחק מהעיר.
אגב, למען הדיוק, אלה לא שני מוזיאונים אלא שני אגפים של אותו מוזיאון, רק שנמצאים במקומות שונים.

אני נהנתי בשניהם. אם הייתי צריך לבחור רק באחד, אז לטעמי הייתי הולך להוא ליד שדה התעופה ולו כדי לראות את המעבורת ואת האנולה גיי, אבל לרוב האנשים המיקום הוא השיקול נמכריע.

קייפ קאנאברל טיפה מיותר אם זה באותו טיול של מוזיאון החלל, למרות שזה "המקום האמיתי איפה שזה קורה", ולא מוזיאון.
לצפיה ב-'זנזיבר'
זנזיבר
27/09/2016 | 22:08
8
76
חזרתי לפני חודש ורציתי לשתף אתכם קצת.

ראשית זנזיבר מהממת, חופים משגעים יפים ונקיים, לא התעלפתי כי שנה לפני זה הייתי בפיליפינים אבל זנזיבר פשוט כמו גלויה.

המרות כסף: הכי לא משתלם להמיר במלון, עדיף לברר ולשאול אנשים על החוף או להיכנס קצת לאיזור הכפר איפה שהמקומיים בציינג אצלם יש שער טוב יותר.
בזנזיבר יש שער טוב יותר על שטר של 50 או 100 דולר מאשר לשטרות קטנים אז אם אתם באים תגיעו רק עם דולרים של 100 או 50.

אל תשלמו בדולרים בשום מקום, עפ"י שער המרה תמיד עדיף לכם בשילינג.

נסיעה למלון (רק בהלוך) מומלץ להזמין דרך המלון כי בשדה המחירים מופקעים וקשה להתמקד. עלה לי 45$ מהמלון בהלוך ו25$ מהמלון לשדה תעופה.
מהמלון לשדה בדרך חזרה מצאנו מישהו דרך המלון שעשה לנו מחיר.

אין צורך למלון הכל כלול, מספיק ארוחת בוקר מטעמי נוחות ובשאר היום לגוון יש מספיק מסעדות ומקומות לשבת. האוכל והשתיה מאוד זולים ואם אתם יוצאים לטיול לאחד האיים אתם מקבלים ארוחת צהרים.

עשיתי כמה טיולים:

1- חוות התבלינים - נחמד מאוד, מדריך עובר איתכם בכל החוות שיש בד"כ זה שעה ומספר לכם על התבלינים והפירות שזנזיבר מייצאת.
2- סטון טאון- די מיותר ואין הרבה מה לראות בה, סתם לשוטט קצת כי היא משעממת
3- בלו ספארי - אי משגע עם גאות ושפל כ"כ מיוחדים, מומלץ בחום. מים תכלת וחוף לבן
4- נקופנדה- עוד אי מהמם ביופיו, מומלץ בחום

ישנתי באיזור נונגווי שזה הנקודה הכי צפונית, יש שם את החופים הכי יפים והרבה מקומות לאכול ולפגוש מקומיים.

בנוגע למקומיים תשלמו רק במטבע מקומי שזה שילינג, אל תשלמי הכל מראש רק כל פעם על הטיול שיצאתם וקצת מקדמה.
אני סגרתי עם נערי חוף וזה היה זול משמעותית מהמלון.

לא הזמנתי חבילה ביחד פיצלתי ויצא לי הרבה יותר זול. הטיסה 775$ והמלון 360$ לאדם לשבוע באוגוסט.

ממליצה לקחת מתאם ומפצל מהארץ.

תמונות בהמשך
לצפיה ב-'נקופנדה'
נקופנדה
27/09/2016 | 22:10
58
לצפיה ב-'בלו ספארי'
בלו ספארי
27/09/2016 | 22:14
55
לצפיה ב-'נונגווי'
נונגווי
27/09/2016 | 22:16
50
לצפיה ב-'עוד נונגווי'
עוד נונגווי
27/09/2016 | 22:18
49
לצפיה ב-'אח, זנזיבר...'
אח, זנזיבר...
27/09/2016 | 22:39
49
בדיוק אמרתי היום למישהו שהייתי שמחה יום אחד לחזור לזנזיבר ולטנזניה. 
אוסיף ואומר - אומנם מחוויה של טיול שהיה לפני יותר מעשור - בסטון טאון לא לפספס את שוק האוכל הלילי. יותר כיף מלשבת במסעדה, ולפחות בתקופה בה אני הייתי לא היו בו כמעט בכלל תיירים, כמעט רק מקומיים. הכי טעים: מיץ קנה סוכר. עד היום אני מתגעגעת למיץ הזה. שתיתי אותו בקוריאה ובטייוואן, גם מטחינה ידנית כמו בזנזיבר, אבל איכשהו בזנזיבר זה היה יותר טעים... 
לצפיה ב-'היי פנקי, מקסים'
היי פנקי, מקסים
28/09/2016 | 07:02
2
54
צילומים מהממים. האם תוכלי להוסיף עוד קצת מידע כמו למשל איזה מלון השגת ב-360 דולר לשבוע ומה בכלל האפשרויות של בתי המלון. דרך מי הזמנת את המלון. לגבי מסעדות עוד משהו?  מה עשית שם שבוע שלם? אני סתם זורקת שאלות.
לאחר שתוסיפי עוד קצת מידע ככל שתוכלי, אשמח להכניס זאת למאמרי הפורום, אני רק תוהה תחת איזו קטגוריה.
לצפיה ב-'כמובן'
כמובן
28/09/2016 | 18:27
1
18
שכחתי בפוסט לציין שיש עלות כניסה של 50 דולר לאדם כשנוחתים בזנזיבר, ניתן לשלם באשראי או במזומן.

לגבי המלון: חיפשתי בבוקינג מלון האיזור נונגווי, ליד הים עם ארוחת בוקר ובריכה יפה, הזמנתי חודשיים מראש עם אופציה לבטל וזה עלה 610 דולר חדר לשבוע, 360 דולר לאדם.

אני מאוד ממליצה מלון באיזור נונגווי כי זה בחוף הכי יפה ויש שם כל מיני מסעדות באיזור וגם הרבה טיולם יוצאים מן האיזור.

לדעתי לא צריך להשקיע במלון יוקרה, הים אותו ים באיזור נונגווי לא מבלים הרבה זמן בחדר, עדיף להשקיע בטיולים.

המסעדות די זולות, לדוגמא ליד המלון (שוב איזור נונגווי) יש מסעדה בשם מאמא מיה, איטלקית. הזמנתי המבורגר עוף עם ציפס ושלם עלה לי 19 שקל...

במשך שבוע שלם הלו:ז שלי היה ככה

ביום הראשון  נחיתה, התמקמות במלון, קצת בריכה, המרת כסף, סיור בקרבת המלון,  ארוחת ערב ושינה
ביום שלמחרת אחרי ארוחת הבוקר עשינו טיול לאורך החוף לצד הימני, מצאנו ביץ בוי סגרנו דרכו 3 טיולים אחרי שעשינו סקר והיינו אצל כמה אנשים, עשינו את הטיולים שציינתי בפוסט.
שילמתי לו במטבע מקומי אחרי התמקחות ארוכה כמובן ושילמתי מקדמה, כל פעם קצת קצת. נראה מפוקפק קוראים לו עבדול אבל הוא לא אכזב.
המשכנו לארוחת צהרים, קנינו סתם מזכרת נחמדה, רביצה בים, מנוחה וארוחת ערב עם הופעה נחמדה במלון
ביום השלישי יצאנו לטיול זה לקח לנו כמעט את כל היום
ביום הרביעי רביצה במלון בבריכה ובים
ביום חמישי טיול לסטון טאון וחוות התבלינים ואז חזרה בצהרים למלון לצהרים, התארגנות מנוחה ואז פאב מקומי
ביום השישי, אחרי ארוחת בוקר הלכנו לשוטט בכפר נונגווי וגם על החוף לכיוון הצד השמאלי, שכרנו סאפ, קצת מזכרות, טיול בשוק המסאי, בריכה, ים וארוחת ערב
ביום השישי עשינו טיול  לנקופנדה שתפס את רוב היום
ביום השביעי והאחרון אחרי ארוחת בוקר יצאנו ללכיוון שדה התעופה לטיסה
לצפיה ב-'עלות כניסה = ויזה לטנזניה, לא?'
עלות כניסה = ויזה לטנזניה, לא?
29/09/2016 | 00:24
לצפיה ב-'שאלות לגבי פאס מוזאונים ברלין '
שאלות לגבי פאס מוזאונים ברלין
27/09/2016 | 17:43
2
43
שלום לכל מכירי ברלין,
חשבנו לקנות את פאס המוזאונים ולהיכנס למספר מוזאונים בברלין.
יש לי כמה שאלות:
1.באתר התיירות של ברלין נאמר שכדאי להצטייד בכרטיס עם זמן כניסה time slot tickets למוזאון פרגמון. . איך ניתן לעשות זאת אם רוכשים את הפאס? האם הפאס עצמו מקצר את התורים?
2. קראתי בכמה פוסטים בטריפ אדוויזור שהפאס תקף בתערוכות הקבועות ולא במתחלפות. יש גולשים שכותבים שלא נתנו להם להיכנס לחלק מהמוזאונים כלל בטענה ש"עכשיו יש תערוכה מתחלפת" ולא ניתן לבקר רק בתערוכות הקבועות.  אחרים טענו שהוסיפו סכום מסויים וכן נכנסו. הפוסטים האלו (שאני קראתי) הם משנת 2011-2012.  מישהו יודע מה המצב עכשיו? כלומר -האם ניתן רק להוסיף כמה אירו ולהיכנס למוזאון או שצריך לשלם על כרטיס "שלם"?
3. מה דעתכם, כדאי ושווה להיכנס לפרגמון גם עכשיו שהוא בשיפוץ ולא ניתן לצפות בחלק מהמוצגים ?
נוסעים בסוכות, זוג בוגר.
תודה רבה מראש לעונים ושנה טובה.
לצפיה ב-'לפני הכל כדאי לבדוק לגבי הפרגמון'
לפני הכל כדאי לבדוק לגבי הפרגמון
28/09/2016 | 12:38
1
43
אם הסתיים השיפוץ שם.

לדעתי את התשובות לשאלות שלך, תוכל למצוא באתר המוזיאון.
לצפיה ב-'השיפוץ בפרגמון לא הסתיים'
השיפוץ בפרגמון לא הסתיים
28/09/2016 | 17:26
21
בדקתי באתר. שאלתי אם למרות זאת-כדאי להיכנס. השיפוץ אמור להסתיים ב2019.
בינתיים מצאתי את התשובה לגבי הפאס באחד מפורומי הטיולים בחו"ל. טוב שיש כאלו.
תודה רבה בכל אופן על ההתייחסות ושנה טובה (ודרך אגב אני בת).

לצפיה ב-'טיול יום מפריז'
טיול יום מפריז
28/09/2016 | 13:37
9
52
כהפתעה משמחת, צצה לה נסיעת עבודה לפריז, שתורחב בכמה ימים ותנוצל לטיול משפחתי.
היינו בעיר חודש שלם לפני כשנה, כך שננצל את הימים בפריז להשלים כמה ביקורים שלא הספקנו, וכדי לחזור למקומות שאנחנו מתגעגעים אליהם.
היינו רוצים לצאת לטיול יום מהעיר, בתחבורה ציבורית, ועוד לא מצאנו יעד.
כבר היינו בוורסאי, בזיוורני, ברואן, במלמזון, וכמה פעמים בעמק הלואר. מקווה שלא שכחתי אף אחד מהמקומות שטיילנו בהם.
אנחנו מתעניינים בעיקר בהסטוריה צרפתית, ובאמנות.
נשמח לקבל רעיונות מהפרנקופילים שכאן

לצפיה ב-'אני הייתי נוסע לשארטר, בעיקר בשל קתדרלת שארטר'
אני הייתי נוסע לשארטר, בעיקר בשל קתדרלת שארטר
28/09/2016 | 13:53
1
6
לצפיה ב-'תודה'
תודה
28/09/2016 | 14:00
25
אני אבדוק הערב את דרכי התחבורה, ונקודות העניין
לצפיה ב-'סנליס וטירת שאנטיי?'
סנליס וטירת שאנטיי?
28/09/2016 | 15:12
4
31
הטירה ידועה באוספי האמנות שלה.

אולי הטירה של סו? (מה פתאום טירות התחילו להתייחס לעצמן כאל "דומיין", לא במובן המחשבי אלא במובן המרחבי, כך זה גם בטירת שאנטיי, אני תוהה אם היו שינויים אדמיניסטרטיביים שגרמו לכך)

אולי סן ז'רמן שעל הלה? אני יודעת שיש ממנה נוף יפה לפריז:

מורה שעל הלואן?
צריכה להיות לשם גישה ישירה מפריז. הכפר טוען להיותו אחד היפים במדינה. התמונות אכן משכנעות.
לצפיה ב-'כדאי שנדאג לעוד כמה ביקורים בפריז וסביבתה'
כדאי שנדאג לעוד כמה ביקורים בפריז וסביבתה
28/09/2016 | 16:26
3
28
נתת לי המון אפשרויות. 
נשב עליהן הערב, ונעמיד להצבעה.
ידעתי שכאן אוכל למצוא תשובות. לא היה לי סיכוי עשות את הסינון הראשוני בעצמי. נודע לנו על הנסיעה רק אתמול, המשפחה מתארחת אצלנו לחג, וניסע מיד אחריו.
לצפיה ב-'אלה לא היחידות. יש ספר שנקרא An hour from Paris'
אלה לא היחידות. יש ספר שנקרא An hour from Paris
28/09/2016 | 17:02
43
שהוא מלא ברעיונות אבל אני מניחה שחלקם דורשים רכב. או משהו כמו מוזיאון שנות ה-30 בבולוניה-ביינקור שנראה לי מאוד מושך, אני לא בטוחה שיש לו תצוגה באנגלית וזה משהו שכן חשוב שיהיה כי לא מדובר באוסף תמונות כמו שאנטיי, שיחד עם סנליס מהווה מוקד משיכה די רציני בשבילי (אבל לסנליס לא יהיה קל להגיע באוטובוס, נראה שהאוכלוסיה לא נלהבת לחבר את עצמה לתחנת רכבת, רוצה להישאר יחסית מבודדת ועשירה). אני חושבת שלטירה התחבורה נוחה יותר אבל בטח אפשר איכשהו לדאוג למונית בין הטירה ובין סנליס.

אקואן זה אחד החלומות שלי, אני מקווה לממש אותו פעם. אני רק קצת פוחדת מהקטע האחרון של ההגעה, ההליכה ביער.

חשוב להגיד שאובר זה לא רק הטירה, שאמורה להיות תצוגת מולטימדיה שמתייחסת לכל נושא האימפרסיוניזם. הכפר עצמו היה כנראה מוקד משיכה לואן-גוך ועכשיו יש לו גם מסלול שלם שמוקדש לאתרים שהיוו השראה לעוד אמנים:

חזרתי מליגוריה ממש עכשיו והייתי חולה שם, הצטננות וזה, מה ששינה את התוכנית שלי (עדיין נהניתי, רק מדברים אחרים) ועשה אותי רעבה גם לשוב לליגוריה לאיזה שבועיים בעוד חצי שנה - אם אכן התשוקה הספציפית הזאת תישאר - וגם פתוחה ממש לאיזו קפיצה נוספת קטנה לחו"ל, אם אמצא משהו בחוליו לסוכות. זה ממש מלהיב אותי, רעיון כזה של הרגע האחרון.
לצפיה ב-'ואולי יעניין אתכם לעשות טיול אופניים עם המיסטי:'
ואולי יעניין אתכם לעשות טיול אופניים עם המיסטי:
28/09/2016 | 17:04
1
9
אני מכירה אותו רק ככותב מאוד יסודי באתר אחר (הוא היווה, אגב, השראה לבחירת אחד מאתרי הלינה בליגוריה עכשיו - בחירה מוצלחת מאוד - כי יש לו קשרי משפחה במקום).

כרגע החוויה איתו חסומה לי אלא אם אני באה בקבוצה. יתכן שלמשפחה זה יכול להיות נהדר.
לצפיה ב-'שום דבר ספורטיבי בשבילי.'
שום דבר ספורטיבי בשבילי.
28/09/2016 | 17:20
15
רכיבה על אופניים זה ממש לא חופשה מבחינתי  אני מתאמנת פעמיים/ שלוש בשבוע, כי צריך. בחופשה, אני בחופש גם מפעילות גופנית. אני מסתפקת בהליכות הארוכות בטיול.
לצפיה ב-'אנחנו ביקרנו בעיר ימי הביניים מאוד נחמדה'
אנחנו ביקרנו בעיר ימי הביניים מאוד נחמדה
28/09/2016 | 16:46
1
20
בפעם האחרונה שהייתי בפריס - provins
יש אליה אחד ה rer אם אני לא טועה, פשוט להגיע
לצפיה ב-'מעולה, נבדוק'
מעולה, נבדוק
28/09/2016 | 17:22
1
לצפיה ב-'תכנון טיול ללונדון'
תכנון טיול ללונדון
25/09/2016 | 18:09
8
151
שלום רב,
צריך עזרה בתכנון טיול ללונדון ולעשות לי קצת סדר בראש. כבר דיי הכנתי לעצמי מסלול אבל אני רוצה לדעת שאני תיכננתי אותו בסדר נכון והגיוני מבחינת מרחקים בין האתרים..
אז ככה ביום הראשון התכנון ללכת לאתרי החובה: לבניין הפרלמנט+ביג בן+ארמון בקינגהם+כנסיית ווסטמינסטר+מצודת לונדון וגשר לונדון+ לונדון איי. אולי גם נשלב שייט על התמזה וטיול קצר בגריניץ אם יהיה עוד כוח וזמן..
יום שני: כיכר לסטר+כיכר פקידילי+רחוב אוקספורד ורחוב סוהו+ קובנט גארדן. אולי גם נשלב את ההייד פארק.
יום שלישי: קמדן טאון+ריגנט פארק+ מוזאון שעדיין לא החלטנו עליו.
מה דעתכם על מה שרשמתי? האם זה נשמע ונראה בסדר?
תודה
לצפיה ב-'היום הראשון עמוס מידיי, ובכל מקרה'
היום הראשון עמוס מידיי, ובכל מקרה
25/09/2016 | 18:59
90

בניין הפרלמנט+ביג בן+כנסיית ווסטמינסטר - שלוש אלה נמצאים באותו מתחם.

ארמון בקינגהם אם רק מבחוץ ולא לחילופי המשמר, אפשר להתחיל בו, ואז לרדת לכיוון כיכר טראפלגר (זו עם האריות), ומשם לביג בן, פרלמנט, ווסטמינסטר אבי, לונדון איי. זה בעיניי הסדר ההגיוני.
אח"כ אפשר המצודה וגשר לונדון.

מאיזור הלונדון איי - יש שייט לגריניצ', יש שיתנו לך מיקום ממש מדוייק.

את המצודה וגשר לונדון, אפשר להשאיר ליום אחר, במיוחד אם יש כוונה להכנס ולראות את אוסף התכשיטים ועוד, של בית המלוכה...

תהנו.

לצפיה ב-'כמה תוספות ושינויים...'
כמה תוספות ושינויים...
25/09/2016 | 19:58
4
94
הי ... 
היום הראשון עמוס מאד. הייתי מתחילה דווקא במצודת לונדון + גשר לונדון. יש טיילת קטנה לאורך הנהר בצמוד למצודה שמשקיפה על הגשר. שווה לבדוק באתר האינטרנט של גשר לונדון מתי הוא צפוי להפתח למעבר אניות (lift time) ולנסות לתאם. משם הייתי יוצאת בטיוב לכיכר טרפלגר (תחנה אחת בקו הצהוב ומשם בקו האדום) ומתחילה להתקדם לארמון בקינגהאם דרך סיינט ג'יימס פארק. הפארק מהמם... אחד היותר מוצלחים של לונדון. חבל לפספס... אם תלכו לאורכו תמצאו את עצמכם בסוף בארמון. אם אתם כבר בארמון שווה לבקר באורוות המלכותיות ולצפות בכרכרות שנראות כאילו יצאו מהפקה של וולט דיסני. משם אפשר להמשיך רגלית, דרך bridecage walk לווסטמינסטר אבי, לביג בן ובניין הפרלמנט ולחצות את הנהר ללונדון איי. סיום נהדר ליום הזה... על השיט הייתי מוותרת או דוחה ליום אחר. אם אתם מתכננים להיכנס לכל אחת ואחת מהאטרקציות.. ולא רק להביט מבחוץ הייתי מקצצת עוד קצת בלו"ז.

יום שני - הייתי מתחילה דוקא בניל'ס יארד באזור הסבן דיאלס (seven dials), משם לקובנט גארדן, משם בהליכה לכיכר פיקדילי  דרך לסטר סקוור ואז צפונה על רחוב ריג'נט לאוקספורד ומסיימת במארבל ארץ' ובגיחה לפינת הנואמים בהייד פארק... מה שנחמד הוא שרחוב אוקספורד רצוף תחנות טיוב ואפשר לעלות ולרדת בהתאם לעייפות. 

יום שלישי - אם כבר מוזיאון השעווה אז תתחילו בו ותגיעו מוקדם כי אחרת עמוס מאד... משם אפשר להגיע בקלילות לריג'נט פארק. זהו פארק גדול ואין בו אטרקציות מיוחדות (אלא אם כן אתם בעניין של ה London zoo) אבל השלווה שבו שובה את הלב (כמו גם הפנסיונרים הבריטיים שממלאים אותו עם כלביהם. נחמד). כשמגיעים לקצה הצפוני של ריג'נט פארק אפשר לרדת במדרגות מתחת לפני הרחוב וללכת (בערך 800 מטר) לאורך תעלת קמדן ועד לשוק קמדן. התעלה אמנם מכוסה ירק אבל מפה לשם שוחה איזה ברווז וההליכה מוצלת ונעימה. לאורך התעלה חונות סירות נהר צבעוניות ומדליקות שמשמשות כבתי מגורים ואפשר לראות כמה אחוזות מרשימות שבנויות לאורך הגדה. קצת טבע ושקט לפני ההמולה של קמדן. מאד נחמד. 

אל תפספסו פיש אנד צ'יפס. תהנו
לצפיה ב-'התכוונתי לתעלת ריג'נט כמובן ולא לתעלת קמדן...'
התכוונתי לתעלת ריג'נט כמובן ולא לתעלת קמדן...
25/09/2016 | 20:43
21
לצפיה ב-'לגבי מה שרשמת ביום השלישי'
לגבי מה שרשמת ביום השלישי
26/09/2016 | 12:21
2
57
המליצו לי על מקום שנקרא ונציה הקטנה? הבנתי שיש שם סירות שלוקחים אותנו (בתשלום) לעבר שוק קמדן. האם זה במקום ההליכה הרגלית לאורך תעלת קמדן שציינת? או שאלו 2 דברים שונים?
מה מומלץ בשביל להגיע בסופו של דבר לעבר שוק קמדן?
שאלה נוספת מה זה אזור הסבן דיאלס? סוג של נקודת יצאה לעבר קובנט גארדן, פיקדילי, לסטר וכו' ?
אם לא אשמח לשמוע מאיפה כדאי לי להתחיל את היום השני שלי מבחינת הכיכרות (לסטר,פיקדילי וכו' ורחוב אוקספורד ,סוהו )
תודה רבה רבה!!
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
26/09/2016 | 15:34
1
49
ונציה הקטנה זה מקום המפגש של שתי תעלות.. אחת מהן היא תעלת ריג'נט וגם שם יש את סירות הנהר הצבעוניות.  בהחלט אפשר לקחת משם שייט עד קמדן אבל פחות נוח להגיע לשם בטיוב ולטעמי קצת מיותר אם הטיול הוא 3 ימים בלבד. 

סבן דיאלס הוא אזור של שבעה רחובות קטנים וצבעוניים מלאים בחנויות בוטיק מיוחדות, פאבים ובתי קפה. הוא נמצא מעט צפונית לקובנט גארדן. אם מתחילים שם ומתקדמים בהליכה אז הגיוני להמשיך ללסטר וממנה לפיקדילי (שהיא יותר צומת עמוסה מאשר כיכר ). הכל תלוי במה מעניין אתכם וכמה סיבולת יש לכם ברגליים.

הטריק שלי שאני משתמשת בו לפני הרבה טיולים הוא האיש הצהוב הקטן של גוגל מפס ...בתחתית המפה, משמאל. דרך נהדרת ללמוד על האזור כאילו אתה כבר שם ...
לצפיה ב-'אז בשביל לעשות סדר'
אז בשביל לעשות סדר
26/09/2016 | 23:06
39
הדרך המומלצת לטעמך בשביל להגיע לשוק קמדן זה:
לטייל בריגנט פארק וממנו לרדת וללכת לאורך תעלת ריגנט עד אשר נגיע לשוק קמדן. האם אני צודק? כמה זמן הליכה זה?
תודה!
לצפיה ב-'כמה הערות והארות'
כמה הערות והארות
25/09/2016 | 21:48
80
מצודת לונדון והגשר לא קרובים לאזור של הארמון וכו', ממליצה לעשות אותם ביום טיול נפרד, רצוי בסופהשבוע ואז לשלב עם בורו מרקט.

ממליצה בחום לשלב את מוזיאון הטבע, ואם אתם חובבי היסטוריה וכדומה אז גם את המוזיאון הבריטי.

ממליצה בחום גם על מחזמר.

אחרי הביקור בארמון ממליצה על טיול בפארק סיינט ג'יימס, בעייני הפארק הכי יפה בלונדון.
לצפיה ב-'ליום הראשון'
ליום הראשון
28/09/2016 | 12:17
27
אם אתה בסדר באנגלית אני מאודד ממליצה לעשות סיור עם neweuropetours.
אלו סיורים בחינם (נהוג לתת כמה פאונדים בודדים למדריך בסוף הסיור ובגלל שהוא בונה על טיפים הוא גם משתדל שהסיור יהיה הכי טוב שאפשר)
זה סיור של כשעתיים וחצי ועובר בקובנט גארדן, כיכר טראפלגר, עמוד נלסון, הארמון, סנט ג'יימס פארק (שלדעתי היפה ביותר), רחבת הסוסים, הביג בן, ווסטמינסטר אבי ועוד..
אתה מקבל הרבה הספרים וסיפורים מאוד מעניינים שיגרמו לך להרגיש שאתה מומחה בלונדון כל פעם שתסתובב באזור :)

צריך להירשם לסיור מראש (אפשר גם יום לפני ואולי אפילו באותו היום) באתר- http://www.neweuropetours.eu/London/en/tours/tour-...
לצפיה ב-'צפון יוון'
צפון יוון
28/09/2016 | 12:07
28
היי
אני טסה בקרוב ל8 ימים לצפון יוון- חצי האי פליון, מטאורה, זגוריה וכו'..
יש מקומות מומלצים ששווה לבקר בהם?
יש למישהו כאן מסלול מוכן לאזור?
ואני מחפשת אטרקציות לעשות בדרך.. בינתיים ראיתי שיש בתקופה הזו רפטינג. מכירים עוד אטרקציות?
תודה
לצפיה ב-'נוסעים/נוסעות ללונדון? משהו חם מחכה לכם על הגג'
נוסעים/נוסעות ללונדון? משהו חם מחכה לכם על הגג
27/09/2016 | 20:54
72
ועוד כל מיני כתבות טפשיות אחרות, סתם שתהנו בעת הבישולים האינסופיים לחג.

לצפיה ב-'טס בחמישי הבא (6/10), אמור להיות לחץ מיוחד בנתב"ג ?'
טס בחמישי הבא (6/10), אמור להיות לחץ מיוחד בנתב"ג ?
27/09/2016 | 11:14
7
79
אני מניח שהלחץ הרציני יהיה השבוע ואחרי יום כיפור, לדעתי סוף שבוע הבא לא אמור להיות לחץ רציני, אני צודק ?
לצפיה ב-'זה חודש החגים'
זה חודש החגים
27/09/2016 | 11:18
5
72
כל עם ישראל נוסע בחודש הזה, ברור שלא יהיה שקט. 
אבל מה זה משנה? זה לא שתשנה עכשיו את תוכניות הטיסה שלך. 
לצפיה ב-'לדעת אם להגיע 3-3.5 שעות לפני או שעתיים-שעתיים וחצי לפני'
לדעת אם להגיע 3-3.5 שעות לפני או שעתיים-שעתיים וחצי לפני
27/09/2016 | 11:42
4
66
ברור לי שזה חודש החגים אבל זה לא שבהמלך כל יום של החודש נתב"ג מפוצץ, אני מניח שיש ימים הרבה יותר עמוסים (לדוגמא ממחר ועד יום ראשון) ולפני ערב חג סוכות .

לצפיה ב-'בסבירות גבוהה יהיה לחוץ. אבל רק בנתבג יודעים את המספרים....'
בסבירות גבוהה יהיה לחוץ. אבל רק בנתבג יודעים את המספרים....
27/09/2016 | 11:48
19
לצפיה ב-'תגיע 3 שעות לפני הטיסה'
תגיע 3 שעות לפני הטיסה
27/09/2016 | 17:43
40
אתה טס ביום חמישי שלפני יום כיפור. הרבה אנשים לקחו חופשות כדי לנצל את סוף השבוע וימי החופש שיש להם בין כה וכה ביום כיפור.
אני מכירה לפחות 10 אנשים שטסים באותו יום.

קח איתך ספר / טאבלט עם ספר ומקסימום, תעבור את הבטחון והצ'ק אין מהר, ותשב לך בגייט עם כוס קפה וספר.

לצפיה ב-'הלחץ נובע בעיקר מחוסר יעילות של העבודה בנתב"ג'
הלחץ נובע בעיקר מחוסר יעילות של העבודה בנתב"ג
27/09/2016 | 18:48
55
פחות בגלל הנוסעים.
עמדות צ'ק אין ממוחשבות תקולות, דלפקים לא מאויישים וכו'.
אתה לא יכול לדעת מתי חוסר היעילות יגרום לעיכובים ארוכים.
אני לא הייתי לוקח צ'אנס ומגיע 3 שעות לפני ומוצא תעסוקה לחצי השעה העודפת (ספר עיתון וכו')
לצפיה ב-'עלול להיות עמוס קח עוד קצת זמן'
עלול להיות עמוס קח עוד קצת זמן
27/09/2016 | 20:07
9
לצפיה ב-'אור ליום א האחרון לא היה מקום בלאונג' - היה עמוס ואי אפשר'
אור ליום א האחרון לא היה מקום בלאונג' - היה עמוס ואי אפשר
27/09/2016 | 19:11
54
היה להכנס.וזה שבוע + לפני...
לצפיה ב-'עזרה-עצה..'
עזרה-עצה..
27/09/2016 | 16:36
2
83
עקב סחבת בעבודה אצלי, רק היום הודיעו לנו כי חול המועד סוכות הוא חופש לכל המשרד...

יש דרך עוד למצוא טיסות זולות יחסית?
יש רעיונות? התכנון הוא ראשון-חמישי (16-20 לאוקטובר).

תודה בכל מקרה.
שנה טובה לכולם.
לצפיה ב-'אפשר לנסות כאן'
אפשר לנסות כאן
27/09/2016 | 18:34
50
לא ניסיתי בעצמי, רק ראיתי פרסום
לצפיה ב-'יש אפליקציה-בוא נעוף ויש חוליו'
יש אפליקציה-בוא נעוף ויש חוליו
27/09/2016 | 18:41
50
מחירים טובים בד:כ כלל לטיסות.בית מלון או לינה צריך לחפש אח"כ.האחיינים שלי משתמשים בה המון.בוא נעוף מחירי רצפה.
לצפיה ב-'טיול ונציה'
טיול ונציה
27/09/2016 | 09:36
6
57
נוסעים לונציה ל-5 ימים, מחפשת המלצות היכן לאכול, לקנות ולטייל?
בנוסף מתכננים יום אחד לנסוע לאגם גארדה- לאן הכי כדאי ללכת? יש לנו רק מספר שעות במקום.

תודה!
לצפיה ב-'היכן לטייל בוונציה זה סיפור אינסופי'
היכן לטייל בוונציה זה סיפור אינסופי
27/09/2016 | 10:14
2
53
האמנות והיופי שיש לראות, גם לאחר שני ביקורים ו-8 ימים מלאים, אני רחוקה רחוקה מלראות כל מה שאני רוצה. אז מה לייעץ? קשה מאוד.

אני חושבת שמקום שכדאי מאוד לראות זה ארמון הדוג'ים. כמובן, הפנים של סן מרקו. לדעתי גם כנסיית פרארי (Frari). מעבר לזה, שוב, תקצר היריעה, במיוחד שלא ברור מה מעניין אותך.

מסעדה עם אוכל ונציאני (כלומר הרבה מן הים) שאהבתי היא אוניגה, ההמלצה היתה ברשת, הלכתי לפיה ואהבתי:

מקום שאני אוהבת ואכלתי בו פעמיים - פיצה, דווקא לא מאכל ונציאני טיפוסי, רחוק מזה, אבל עשוי טוב מאוד - זה בירריה לה קורטה. וכמו שנרמז בשמם, הם עושים בירה שלהם. אני מאוד אוהבת המיקום בכיכר אהובה עלי וגדולה, שתענוג לשבת בה בצהריים יפים, בחוץ.

מלבד זה, כדאי להסתובב בשכונות המתוירות פחות ולהיכנס למקומות פשוטים שמגישים צ'יקטי, מנות קטנות וזולות, וטעימות.

אני לא הייתי נוסעת לאגמים לכמה שעות, נראה לי נסיעה ארוכה מדי. יש בסביבה היכן לבקר: וי'צנצה, פאדובה, פרארה (קצת יותר רחוק), ורונה. אותי זה היה מספק.

לצפיה ב-'תודה על העזרה'
תודה על העזרה
27/09/2016 | 10:40
1
32
היי :) מענין אותנו בעיקר לספוג את האווירה של המקום, לשבת בבתי קפה, קצת מוזאונים ואתרים יפים, ולשטוף את העיניים. יום אחד היתי רוצה להקדיש לקניות, יש באזור אאוטלטים מומלצים? אנחנו מתכננים לשכור רכב ליום 1 אז חשבנו ליסוע לאגמים אבל אם זו נסיעה ארוכה מדי אז אולי כדאי לוותר.
לצפיה ב-'לא יודעת, לשתי השאלות'
לא יודעת, לשתי השאלות
27/09/2016 | 10:42
11
לצפיה ב-'וכמובן, הג'לטו הטובה בעיר בעיני היא בכלל בתוך שוקולטיה'
וכמובן, הג'לטו הטובה בעיר בעיני היא בכלל בתוך שוקולטיה
27/09/2016 | 10:36
43
שאת שאר המוצרים שלה - יקרים, יקרים - צריך לשדוד בנק כדי לקנות. אבל הם כל כך מיוחדים. ופרס למי שתצליח להגיע למיקום החדש, שלא פשוט להגיע אליו, בלב רובע קסטלו הנפלא.

לצפיה ב-'אגם גארדה'
אגם גארדה
27/09/2016 | 10:54
1
38
בין ונציה לאגם גארדה יש מרחק נסיעה של כשעתיים לכל כיוון.
לדעתי האיזורים הקרובים יותר לונציה (הגדה הימנית של האגם) מעניינים יותר: החל מסרמיונה (Sirmione), לאציזה (Lazise) ועד Malcesine (אם יש זמן מומלץ לעלות ברכבל ל-Monte Baldo).
לצפיה ב-'ולא להחמיץ את'
ולא להחמיץ את
27/09/2016 | 16:38
37
Bardolino
לצפיה ב-'דרום אפריקה'
דרום אפריקה
25/09/2016 | 11:50
26
132
הי,
למישהו יש המלצה על מלון טוב ומרכזי ביוהנסבורג ובקייפטאון?
או לפחות איפה להתחיל לחפש? איפה המרכז?
לא מכירה כלום...
תודה
לצפיה ב-'אני לא זוכרת שרשורים בענין דרום אפריקה'
אני לא זוכרת שרשורים בענין דרום אפריקה
25/09/2016 | 12:01
25
95
אבל אולי יש כאלו שהיו ולא כתבו בכלל או שעבר זמן.
במקרה הכי גרוע, יש עוד פורומים 
לצפיה ב-'תאמיני או לא'
תאמיני או לא
25/09/2016 | 12:04
24
101
חיפשתי לפני ששאלתי
אולי מישהו יראה את השאלה שלי...
אין לי מושג אילו עוד פורומים יש אבל תמיד יש פייסבוק
לצפיה ב-'את הפורום הזה את מכירה?'
את הפורום הזה את מכירה?
25/09/2016 | 12:17
23
108

כמובן יש את בוקינג ודומיהם וגם, כמו שהזכרת הפייס הידוע

לצפיה ב-'מעולה! תודה רבה '
מעולה! תודה רבה
25/09/2016 | 12:18
22
13
לצפיה ב-'הכי טוב שתביט בתוכניות טיולים המאורגנים..ואני בטוח'
הכי טוב שתביט בתוכניות טיולים המאורגנים..ואני בטוח
25/09/2016 | 15:02
21
70
שתמצא שם את מקומות הלינה
לצפיה ב-'תודה אבל אני מעדיפה המלצה'
תודה אבל אני מעדיפה המלצה
25/09/2016 | 15:21
20
65
ממישהו שהיה ולא מה שחברות טיולים מאורגנים מעדיפות
לצפיה ב-'קחי בחשבון שחברות טיולים מאורגנים,לוקחים לרוב..'
קחי בחשבון שחברות טיולים מאורגנים,לוקחים לרוב..
25/09/2016 | 16:08
19
83
מלונות טובים ולכן!
לצפיה ב-'תודה '
תודה
25/09/2016 | 16:15
11
לצפיה ב-'הם לוקחות מלונות שמשתלמים להן'
הם לוקחות מלונות שמשתלמים להן
25/09/2016 | 17:16
17
74
וגם כאלו שמתאימים לגודל קבוצות. זה לא אומר כלום על איכות המלון, כי אפשר למצוא מלונות קטנים טובים יותר, או שהמחיר לחברה יהיה הרבה יותר אטרקטיבי מהמחיר המפוצץ שיציעו לך, וכן הלאה. 
כמו שלא מסתכלים על מסלול של חברת טיולים מאורגנים (עמוס מדי), כך לא כדאי לבחור את המלונות לפיהם. עדיף להסתכל באתר הזמנות ולהתרשם מביקורות שונות. 
לצפיה ב-'אני באמת נורא מצטער..על תסתכלי בכלל'
אני באמת נורא מצטער..על תסתכלי בכלל
25/09/2016 | 18:04
16
90
על מלונות מהטיולים המאורגנים.בקשי מהממליץ ההוא שאחרי שיתן לך רשימת מלונות עם ביקורות טובות

המלון הזה בעל **** כוכבים ביקורות מצויינות,ונבחר ע''י החברה המארגנת לשביעות רצון כל קבוצת המטיילים,אבל לא כדאי שאומר לך את שמו כי את יודעת המארגנים של הטיולים המאורגנים מחפשים שמחירו יהיה אטרקטיבי.

לצפיה ב-'צודקת השואלת'
צודקת השואלת
26/09/2016 | 12:43
15
57
פעם בחיים הייתי בטיול מאורגן, קבלתי מלון על הפנים. טיול קטן בעיר ומצאתי משהו זול ונעים בהרבה במיקום יותר מוצלח. עברתי לשם על חשבוני. מאז אני מטיילת לבד ובוחרת מלונות מבוקינג וטריפאדוויזר. מעולם לא היתה לי נפילה באתרים האלו. צריך רק לקרוא בקפדנות את הביקורות של מי ששהה בהם. במשך הזמן הפכתי לאלופה בנושא. 
לצפיה ב-'אני השואלת '
אני השואלת
26/09/2016 | 13:08
14
50
יצא לך להיות בערים האלו? יש לך המלצה?
לצפיה ב-'הי שוש'
הי שוש
26/09/2016 | 20:03
1
43
הייתי בהמון יעדים אחרים אבל את ד. אפריקה אני דוחה לטיול עם הנכדים. 
אשמח לתת המלצות אם אדע לכמה זמן את נוסעת, באיזו עונה של השנה ומה מעניין אותך.
לצפיה ב-'בוקר טוב'
בוקר טוב
27/09/2016 | 08:49
29
ראשית - תודה על התשובה.
שנית - כמו שכתבתי בפוסט הפותח, אני מחפשת המלצה על מלונות בלבד לכן לא כ"כ הבנתי את השאלות שלך אבל אענה בשמחה -
קייפטאון - ארבעה לילות
יוהנסבורג - לילה אחד
באפריל.
מבחינת המלון מעניין אותי מיקום בעיקר.
תודה רבה שוב
לצפיה ב-'לי יצא להיות מספר פעמים בשתי הערים'
לי יצא להיות מספר פעמים בשתי הערים
26/09/2016 | 22:35
11
68
Jburg היא לא העיר הכי בטוחה בעולם לתייר. אזור ה"מרכז" שלה הוא בטוח יחסית בשעות היום, אבל די אללה יסתור ולהקתו בלילה.
רוב ה"תיירים" מעדיפים לקחת מלונות בפרבר SANDTON (שם נמצא המרכז העיסקי \ הכספי של העיר) - שהוא יותר בטוח וניתן להוציא בו את האף מהמלון בלי שמישהו ישדוד לך אותו...
יצא לי להיות במלונות של רשת HOLIDAY INN (הולידיי אין RIVONIA ROAD והאינטרקונטיננטל של סנדטון), וב RADDISON BLU  בסנדטון, והם היו סבירים. לרדיסון גם היה חדר כושר ענק ומגניב.

אבל... כשאני בדרא"פ יש לי נהג צמוד מטעם החברה שמסיע אותי לאן שצריך, ובזמנים יותר מתוחים שם היה לי גם מאבטח צמוד. אז להתנייד מסנדטון לכל מקום אחר בעיר זו לא בעיה עבורי.

בקייפטאון דווקא התאכסנתי במרכז העיר, במלון WESTIN מגניב שנמצא באזור המשופץ שליד V&A WATERRONT.  
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
27/09/2016 | 08:52
10
52
אז ככה - עקב אילוצי הטיסות יש לנו יום וחצי ביוהנסבורג ומכיוון שאני לא מכירה כלום, אני מחפשת מלון שיהיה ממוקם טוב ולא יצריך יותר מדי נסיעות.
כמה יוהנסבורג מפחידה?
לגבי קייפטאון - זהו האיזור נמרכזי יותר?
המון המון תודה
לצפיה ב-'סכנת נפשות,לדעתי!'
סכנת נפשות,לדעתי!
27/09/2016 | 11:23
9
48
לצפיה ב-'מה סכנת נפשות?'
מה סכנת נפשות?
27/09/2016 | 11:30
7
40
יש לך המלצה על מלון באיזור פחות מפחיד?
תודה
לצפיה ב-'את הרחובות והסימטאות של יוהנסבורג לעבור עם נגמ''ש צהלי'
את הרחובות והסימטאות של יוהנסבורג לעבור עם נגמ''ש צהלי
27/09/2016 | 11:38
6
17
לצפיה ב-'מתי היית? כי הבנתי'
מתי היית? כי הבנתי
27/09/2016 | 11:41
5
50
מאנשים שגרים שם, שזה לא כזה נורא.
ולגבי מלון?
תודה

לצפיה ב-'הם גרים שם ? לבנים ?'
הם גרים שם ? לבנים ?
27/09/2016 | 11:54
4
54
הם גרים בתוך מבצר, עם חומה ושומרים,
זה כמו לטייל בעזה,
בכל דרום אפריקה, אם תטילי ברחוב צדדי , מישהו יהרוג אותך ויקח את הארנק.
דרום אפריקה היום היא המדינה הכי מסוכנת באפריקה, מבחינת פשיעה ורציחות (ויש הרבה מקומות מסוכנים באפריקה).
אני לא הייתי מטייל בעזה, ולא ביוהנסבוג ולא בקייפטאון, אלא אם הייתי נוסע עם מטרה חשובה מאד, לא מטיילים באזורים כאלו.
לצפיה ב-'כן והם יוצאים מהבית '
כן והם יוצאים מהבית
27/09/2016 | 11:56
3
55
ראשית - קייפטאון לא מסוכנת בכלל.
שנית - אני בסה"כ מחפשת המלצה למלון...
אבל תודה על התגובה
לצפיה ב-'בהצלחה, תכתבי צוואה קודם'
בהצלחה, תכתבי צוואה קודם
27/09/2016 | 11:58
2
63
קייפטאון היא אחת מ10 הערים המסוכנות בעולם (לא רק באפריקה)

לצפיה ב-'תודה'
תודה
27/09/2016 | 12:02
11
לצפיה ב-'הגזמה פרועה ביותר . . .'
הגזמה פרועה ביותר . . .
( לעמוד שלי בתפוז )
28/09/2016 | 14:03
18
ברחוב נוה שאנן (בתחנה המרכזית הישנה בת"א) אתה היית מטייל לבדך בשעות הערב

יש הרבה מקומות מסוכנים, ברחבי העולם, אבל זה לא מונע ממטיילים לתור אותם כל עוד הם נוקטים באמצעי הגנה מתאימים.

אין צורך לטייל לבד ב'דאונטאון' יוהנסבורג - או בכל עיר אחרת בדרום אפשריקה - אפשר לטייל בסיור מאורגן ואז אין שום סכנה.

לינה בפרברי העיר (דוגמת סנדטון) אינה מסוכנת כלל (התאכסנתי שם יותר מפעם אחת וחזרתי בריא ושלם).

לצפיה ב-'איזה סכנה ראית בזמן צילום התמונות מלבד הצבע של המצולמים?'
איזה סכנה ראית בזמן צילום התמונות מלבד הצבע של המצולמים?
28/09/2016 | 09:56
11
לצפיה ב-'ברצלונה'
ברצלונה
24/09/2016 | 12:46
18
161
אז בהחלטה רגעית משהו הזמנתי אתמול טיסה לשבוע בברצלונה, אי שם בתחילת אפריל. עכשיו אני מחפשת מלון (שבת היום ואין לי מה לעשות). יש המלצות ספציפיות? או אולי לפחות באיזה איזור כדאי ללון? אני בחורה (32) שהולכת לטוס לגמרי לבד (זקוקה לחופשה אחרי חופשה משפחתית לאחרונה).
עברתי כבר את השלב של מיטה בחדר משותף בהוסטל, למרות המחיר המפתה.
כך המלצה לגבי ברצלונה עצמה תתקבל בברכה (גם המלצות על אתרי אינטרנט שבהם כדאי לי להעיף מבט).

שכחתי פרט חשוב, תקציב. נגיד עד 2500 שח ל7 לילות. אבל מעדיפה יותר בסביבות ה 2000 . 
לצפיה ב-'תקציב קטן מידי'
תקציב קטן מידי
24/09/2016 | 21:32
17
112
קודם כל לטייל לבד זה סבבה ,ועוד לברצלונה. הבעיה היא התקציב שאת מעמידה לטיול כזה. ל 7 לילות 2000-2500 שקל, איך בדיוק? מה עם הטיסות, הלינה, התחבורה, האוכל, לא תראי מוזיאון אחד לפחות, לא תאכלי איזה טאפאס ולא תשתי סנגריה?לא תלכי לראות מופע פלמנקו? פארק גואל? ואני עוד לא מדבר על משחק בקמפ נואו או סיור שם. 
לצפיה ב-'אני מבינה שהשאלה שלי לא הייתה ברורה.'
אני מבינה שהשאלה שלי לא הייתה ברורה.
24/09/2016 | 21:46
16
113
מאחר ועיקר השאלה הייתה על איפה ללון, הנחתי שזה ברור שהתקציב שציינתי מתייחס למלון בלבד. (למרות שאם ממש הייתי רוצה לחסוך, אני בטוחה שעם 3 אלף שח הייתי מסתדרת שבוע כולל הכל אבל זה לא המקרה).
לצפיה ב-'המלצה על מלון'
המלצה על מלון
24/09/2016 | 21:52
15
115
מה שציינת משנה את כל התמונה. אם התכוונת לתקציב ללינה בלבד, אז נראה לי שלא צריכה להיות בעיה. יש המון מלונות זולים יחסית באזור הרמבלאס. תנסי את ciutat vela שהוא מלון בוטיק נחמד וטוב. ב booking.com תמצאי משהו מתאים.
לצפיה ב-'העיניין הוא לא למצוא משהו.'
העיניין הוא לא למצוא משהו.
24/09/2016 | 22:07
14
111
כבר מצאתי כמה אופציות בתקציב שלי (או יותר נכון, התקציב שלי נגזר מהמחירים שמצאתי). אני רק תוהה איזה איזור עדיף ללינה בברצלונה כדי לבחור מבין המלונות שברשימה שלי.  
לצפיה ב-'אזורים טובים'
אזורים טובים
24/09/2016 | 22:22
95
רובע  El raval , נמצא סמוך לרמבלאס שזה בעצם המקום הכי מרכזי בעיר. קרוב גם לתחנות מטרו.
לצפיה ב-'לכי על המרכז'
לכי על המרכז
25/09/2016 | 01:52
94
זה יחסוך לך בהתניידות. או מרחק הליכה קצר מהמרכז, ברמה כזו שתהני מרחוב שקט אבל תהיי במרחק של 10 דקות הליכה גג מבארי גותיק/פלאסה קטלוניה וכו'. 

אם מדובר בקומץ מלונות שאת מתלבטת ביניהם את יכולה פשוט לכתוב מיקומים/לשים לינקים ויהיה יותר קל להגיב (מצטערת, הייתי אומנם חודש שלם בברצלונה הקיץ, אבל לא במלון, כך שאין לי המלצות בנושא הלינה). 
לצפיה ב-'ליד הרמבלס הייתי במלון דירות קטן'
ליד הרמבלס הייתי במלון דירות קטן
25/09/2016 | 16:16
69
נקרא happy appartments
יש דירות גדולות וקטנות, נקי ומסודר. יכול להתאים.
מאובזר עם מטבח, סופר קרוב וארוחות להכין לבד אם רוצים.
יוצא זול (תלוי בתקופה).
לצפיה ב-'B&B שאהבתי בשנת 2011 הוא Nisia'
B&B שאהבתי בשנת 2011 הוא Nisia
27/09/2016 | 10:21
10
33
הוא ברובע גראסיה, שמאוד אהבתי. מקומי יותר ושקט. במרחק הליכה מאתרים מסוימים, מרחק נסיעה מהשאר. אישית אני מעדיפה את זה על הרמבלאס. אני תוהה כמה לוקחים שם באפריל אבל גם מחיר המקסימום עדיין בתחומי התקציב שלך.

זו דירה, ללא מעלית (קומה שניה), עם חדרים לא גדולים אך נוחים. שולחן משותף לארוחת הבוקר, בסלון.

חוו"ד עדכניות:
לצפיה ב-'נראה נחמד, למרות ש B&B פחות מדבר אליי.'
נראה נחמד, למרות ש B&B פחות מדבר אליי.
27/09/2016 | 10:35
1
29
אבל בכל מקרה, אני לא מצליחה למצוא מחירים מדוייקים. טווח של מחירים לא באמת עוזר לי כי 25 יורו כפול 7 זה הפרש לא קטן בין המינימום למקסימום
לצפיה ב-'אז אפשר לכתוב אימייל קצר ולשאול'
אז אפשר לכתוב אימייל קצר ולשאול
27/09/2016 | 10:36
9
לצפיה ב-'אוסיף ואומר'
אוסיף ואומר
27/09/2016 | 11:16
7
30
...שגם אני כמו אורלנדה לא גרתי במרכז. אצלי זה בגלל שגרתי אצל משפחה, ובכל זאת, אהבתי לגור בשכונה הנ"ל (ליד פארק גואל) כי זה היה צד אחר של ברצלונה, עם גבעות לטפס עליהן כשרוצים להתרחק מהעיר, וכי זה מקום פחות תיירותי. תכלס, כשגרים סמוך לתחנת מטרו העיר לא כזו רחוקה. אבל לנסיעה קצרה המרכז הרבה יותר נוח באופן ניכר, ומקסימום אפשר להתרחק רחוב-שניים. אני, למשל, הלכתי כבר מהמרכז לגרסיה ברגל (אבל מבחינתי 30 דקות הליכה זה מרחק סביר ממקום למקום). 
לצפיה ב-'בגדול אני מאוד מסכימה איתך.'
בגדול אני מאוד מסכימה איתך.
27/09/2016 | 20:06
6
16
ובתור אחת שבאופן כללי אוהבת מאוד לנסוע במטרו, בין אם זה בלונדון, ברלין או טוקיו, אין לי בעיה ממש לקפוץ על רכבת ולהגיע לאן שצריך. אבל בדרך כלל זה קורה משיקולי תקציב.
הפעם אני מתייחסת לטיול הזה בתור טיול "פינוק" (הטיסה שבחרתי לא מתאימה להגדרה, אבל לקחתי אותה בשביל להשקיט את המצפון) והפעם אני כן רוצה להיות יחסית "במרכז העיניינים" ובמרחק הליכה לא ארוכה לפחות מחלק מהמקומות. אז אני מחפשת מלון (לא מחבבת דירות באופן אישי, פשוט עיניין של טעם) יחסית במרכז, חדר בגודל נורמלי עם מיטה זוגית.
אני עובדת בימים אלו על צימצום האפשרויות שמצאתי לרשימה קצרה יותר ואז תוכלו לעזור לי מה עדיף מבחינת מיקום.
לצפיה ב-'בשמחה'
בשמחה
27/09/2016 | 22:48
5
13
ואם את חובבת לא רק נסיעות מטרו אלא גם טיפוס גבעות, יש כמה וכמה נקודות תצפית חביבות בשכונה שגרתי בה. אח... רציתי גם לנסוע לשם החודש. כבר לא ייצא כנראה (אבל מסיבות טובות - צריך זמן לעבוד על נסיעה ארוכה יותר). 
לצפיה ב-'הלוואי וזה היה החודש,'
הלוואי וזה היה החודש,
28/09/2016 | 08:00
9
ניסיתי אבל מחירי הטיסות היו בשמיים. אז אני נאלצת לחכות עד אפריל. מחוסר מעש אני מתחילה לתכנן ולארגן דברים עכשיו, סתם כי אני נהנית מזה.
לצפיה ב-'מסתבר שזה יותר קשה משחשבתי, אז אני אזדקק לקצת עזרה.'
מסתבר שזה יותר קשה משחשבתי, אז אני אזדקק לקצת עזרה.
28/09/2016 | 09:38
3
18
צירפתי תמונה שעשיתי בגוגל מפס. הכחולים זה המקומות שאני חושבת לבקר בהם (לא בהכרח כולם, אבל אלו האופציות) והכתומים הם המלונות האפשריים שמצאתי. 
אני אשמח אם תזרקו המלצה באילו איזורים כדאי להתמקד. הוספתי מספור למלונות שיהיה לכם קל. 
לצפיה ב-'אישית הייתי מעדיפה את 13 ו-16, כי אני מחבבת אזורים שהם '
אישית הייתי מעדיפה את 13 ו-16, כי אני מחבבת אזורים שהם
28/09/2016 | 13:11
2
28
רחוקים מעט מאזורי התיירות, ובמיוחד מחבבת את רובע אשמפל. הלינה שלי בגרסיה היתה קרובה לשם וזהו האזור שאבחר בו בעתיד, בוודאות גבוהה. גם את 12 הייתי רואה בחיוב. גם את 2. אני אוהבת את השדרות הרחבות בשתי וערב עם הבניה המאסיבית של המאה ה-19. והמדרכות הרחבות גם כן. אני גם אוהבת את הארכיטקטורה בסגנון המודרניסטי, שהמקומות הללו עשירים בה.

אם את רוצה להיות בחלק העתיק, הייתי לוקחת את 9 או את 14, שזה צריך להיות סן פרה או אל בורן, שהייתי מעדיפה אותם על הרמבלה וגם על משהו שיושב ממש  על קאזה מייה, כי אני לא אוהבת להיות במרכז הכי תיירותי. שני אלה עם בניה נמוכה יותר, הרחובות יותר צפופים גם, אבל לא בצורה לא טובה. אם אני רואה נכון, צריך להיות שם השוק של סנטה קתרינה, אז גם זה מוקד משיכה. יש בסביבה גם סניף של Taller de Tapas, שאהבתי לאכול בו לפני 5 שנים.

בכל מקרה, אם רעש בלילה שמפריע לישון זה אישיו, לבדוק את זה מראש. תמיד בברצלונה.

לצפיה ב-'הייתי מעדיפה בלי רעש בלילה,'
הייתי מעדיפה בלי רעש בלילה,
28/09/2016 | 13:53
1
11
אבל כמעט בכל מלון יש ביקורות שמתלוננות על הרעש, או מבחוץ או של השכנים או מהמעלית וכו'. לא נראה שקיים מלון עם חדרים עם בידוד טוב מרעש.

לצפיה ב-'זאת בעיה בעיר הזאת. בכלל בספרד. ה-B&B משנת 2011 הצטיין בנושא'
זאת בעיה בעיר הזאת. בכלל בספרד. ה-B&B משנת 2011 הצטיין בנושא
28/09/2016 | 15:16
12
אם אסע בפברואר הקרוב, מצאתי מלון אחד שאני די בטוחה שעומד בכבוד באתגר, אבל הוא מציע חדרים ב-90 ללילה בפברואר, לדעתי זה יעבור את ה-100 באפריל. והוא גם לא כל כך באזורים שאת רוצה.
לצפיה ב-'שאלות על טיולי כוכב - ורונה כבסיס'
שאלות על טיולי כוכב - ורונה כבסיס
25/09/2016 | 11:41
5
70
שלום,

1. אני מבקש המלצות על המקומות המעניינים ביותר לטיולי כוכב מורונה במשך שבוע בחודש הבא (האגמים, ונציה - אלה המובנים מאליהם, השאלה היא מה לבחור מבין שאר המקומות הקרובים).

2. אני מתלבט אם לשכור רכב או לא.
בהנחה שרוב המקומות אליהם אסע יהיו ערים ושלא כדאי להיכנס אליהן עם רכב, השאלה היא עד כמה רכב מקל או מסרבל (כבישי אגרה, חיפוש חנייה מחוץ לעיר וכניסה פנימה וכ').

תודה.
לצפיה ב-'אני מאד ממליצה להשתמש בשרותי רשת הרכבות האיטלקית'
אני מאד ממליצה להשתמש בשרותי רשת הרכבות האיטלקית
25/09/2016 | 12:00
4
60
לפחות לערים שהכניסה אליהן אסורה עם רכב. הרכבת מביאה אותך למרכז העיר. 
נכון שרכב מאד נוח בעיקר לנסיעה לאגמים, לעצור בכפרים הקטנים ובכלל
לעשות את זה בנחת. אז אולי כדאי לחשוב על שילוב. אנחנו לנו בדסנזאנו ליד הגארדה ולונציה וורונה נסענו ברכבת, השארנו את הרכב בחניה של הרכבת. לשאר המקומות נסענו ברכב. 

סיור נחמד דרומה מורונה למנטובה, מודנה, בולוניה, פדובה וונציה. אולי לחלק ליומיים את הסיור הזה. סיור סביב אגם גארדה ויש עוד המון המלצות במאמרים שלנו

לצפיה ב-'תודה. לאילו ערים אסורה הכניסה עם רכב ?'
תודה. לאילו ערים אסורה הכניסה עם רכב ?
25/09/2016 | 12:54
3
11
לצפיה ב-'ונציה, ורונה'
ונציה, ורונה
25/09/2016 | 13:27
2
44
No, you cannot drive in Venice—but you can drive to Venice, leave your car in a garage or lot, and proceed to enjoy the city of canals car-free.
Since parking costs €24–€29 per day, it's a good idea to return your ץ
rental car upon arrival in Venice.
where to park
ורונה הייתי מאד נזהרת התיירים חוטפים שם קנסות על ימין ושמאל

שאר הערים שתרצו לבקר, פשוט להכנס לגוגל להקליד את שם העיר ולהוסיף באנגלית by car

לצפיה ב-'תודה רבה.'
תודה רבה.
25/09/2016 | 13:49
1
7
לצפיה ב-'כפי שנכתב כאן: מנטובה היא אופציה נפלאה, במיוחד כיוון שהשנה '
כפי שנכתב כאן: מנטובה היא אופציה נפלאה, במיוחד כיוון שהשנה
27/09/2016 | 10:25
22
היא מוכתרת לבירת התרבות של איטליה. עוד אופציה טובה היא טרנטו, שונה לגמרי מוורונה או ממנטובה. וי'צנצה, עם הארכיטקטורה של פלאדיו. (Mantova, Trento, Vicenza). לבולוניה צריך להשגיח ולקחת את הרכבת המהירה בלבד, שהנסיעה איתה קצרה בהרבה אבל גם יקרה בהרבה. זה עוד יום ראוי מאוד מאוד ושוב, מדובר בביקור בעל אופי שונה לעומת השאר: מבחינת האוכל, האמנות, הארכיטקטורה. כדאי מאוד לקרוא על המנות השונות האופייניות לכל עיר.
לצפיה ב-'טיול בסקוטלנד ללא רכב'
טיול בסקוטלנד ללא רכב
27/09/2016 | 06:46
2
40
היי,
אני נוסעת עם חברה ללונדון, ואנחנו רוצות לנסוע לסקוטלנד.
עד כמה זה ריאלי לטייל שם בלי רכב?

האם יותר נוח יהיה לנוסע לאירלנד?

לצפיה ב-'יש אוטובוסים ומאד נוח לנסוע אתם'
יש אוטובוסים ומאד נוח לנסוע אתם
27/09/2016 | 07:53
9
לצפיה ב-'עשיתי זאת ב2004'
עשיתי זאת ב2004
27/09/2016 | 09:07
30
טיול של 3 שבועות בסקוטלנד ברכבות. עשינו (אני ו2 חברים) Rail Pass לכל התקופה, הסתדרנו מצוין (למרות שבצפון צריך להיות די מתוכננים כי ישנם מקומות אליהם תנועת הרכבות די דלילה).
לצפיה ב-'חריגה מהמשקל המותר, טיסת אל-על'
חריגה מהמשקל המותר, טיסת אל-על
26/09/2016 | 10:32
7
122
באתר כתוב שההגבלה היא עד 23 קילו. המזוודה שלי יוצאת 25-26 קילו.
בטח יקחו על זה תשלום נוסף, אבל לא ברור כמה? לא כתוב באתר אל-על.
לצפיה ב-'תעביר דברים לתיק עליה למטוס'
תעביר דברים לתיק עליה למטוס
26/09/2016 | 15:08
74
חבל לשלם על חריגה כל כך נמוכה
לצפיה ב-'100$'
100$
26/09/2016 | 15:47
2
27
לצפיה ב-'בין 55$ ל- 70$'
בין 55$ ל- 70$
26/09/2016 | 18:29
1
51
אבל כמו שיעצו לך...תיק עלייה למטוס עם נפח נוסף...מקסימום תעביר לשם 2-3 ק"ג
לצפיה ב-'בשדה זה 70$ לאירופה ו 100$ לארהב ומזרח'
בשדה זה 70$ לאירופה ו 100$ לארהב ומזרח
26/09/2016 | 22:09
16
לצפיה ב-'רוב הסיכויים שלא יגידו לך כלום'
רוב הסיכויים שלא יגידו לך כלום
26/09/2016 | 15:53
70
או שיגידו ולא יעשו עם זה כלום ותמשיך הלאה.

מקסימום אם לא יסכימו (סיכוי נמוך), תוציא שני קילו מהמזוודה וקח איתך.
לצפיה ב-'בישראל כמו בישראל מו''מ אף פעם לא הזיק'
בישראל כמו בישראל מו''מ אף פעם לא הזיק
26/09/2016 | 16:16
71
ואם לא יעזור אז כמו שאמרו לפני, להעביר לתיק היד, אולי כדאי שתבואו עם תיק יד בעל נפח גדול יחסית אך לא גדול מדי שיוכל לעלות למטוס למעלה
לצפיה ב-'המפל הנסתר של היער השחור'
המפל הנסתר של היער השחור
26/09/2016 | 11:38
1
81
היי, 
קראתי באתר היער השחור על מסלול טיול שנקרא המפל הנסתר (או מפל בורגבך), האם מישהו ביקר שם? האם הוא מתאים גם לאנשים שלא יכולים ללכת הרבה?
תודה מראש,  
לצפיה ב-'המפל של בורגבך'
המפל של בורגבך
26/09/2016 | 14:29
56
לא הייתי שם ואני בהחלט רושמת לפני לנסוע לשם בפעם הבאה. הסתכלתי קצת
באתרים כדי להבין האם יש קושי בהליכה. לפי הבנתי המרחק הוא די קצר. יש כאן תמונה של מדרגות (אם זה נראה בסדר אז יש עוד תמונות באותו קישור) כמדומני שלא תהיה בעיה.

לצפיה ב-'פיצוי בעקבות שביתה באלאיטליה'
פיצוי בעקבות שביתה באלאיטליה
25/09/2016 | 13:58
4
106
שלום,
בשבוע שעבר הוריי היו בטיול בסרדיניה וקורסיקה וטסו עם אליאיטליה (קונקשין ברומא)
שלושה ימים לפני הטיסה שלהם בחזרה התקשרו להודיע שמתוכננת שביתה באלאיטליה ב- 22.9 והם יכולים להקדים או לדחות את הטיסה.
הם החליטו להקדים הפכו את העולם והצליחו להגיע לטיסה ביום רביעי במקום ביום שישי. זה ממש בקצרה.
מלבד עוגמת הנפש וכו', הם הפסידו יומיים  של השכרת רכב ומלון (ששולמו ולא ניתן היה להשתמש בהם עקב הקדמת הטיסה).
ביטוח נסיעות לחול לא מכסה,
יש למי מפנות, לקבלת פיצוי/לתבוע/עו"ד שמתמחה בתחום?
כל רעיון אחר?
תודה
לצפיה ב-'שביתה איטלקית'
שביתה איטלקית
25/09/2016 | 14:50
77
זה כמו רולטה רוסית.אם אתה מהמר קח בחשבון שתישא בתוצאה.
לצפיה ב-'יהיה קשה מאד לתבוע לדעתי'
יהיה קשה מאד לתבוע לדעתי
25/09/2016 | 14:56
1
79
לא , ביטוח נסיעות לא מכסה זה נכון. החברה הודיעה שלושה ימים לפני הטיסה כלומר הם טסו יום לאחר ההודעה? הבנתי נכון? אני חושבת ששביתה זה כח עליון
למשל כאן

אם אני זכאי לפיצוי על פי חוק טיבי?
תשובה: שלילי.  

ללכת לעורך דין שמתמחה בתחום יעלה יותר מהפיצוי שיקבלו. 
לצפיה ב-'תודה'
תודה
26/09/2016 | 07:41
6
לצפיה ב-'אין לך את מי לתבוע'
אין לך את מי לתבוע
25/09/2016 | 15:01
74
חברת התעופה היא הקורבן בדיוק כמוך, הנזק נגרם לה,
היא סיפקה להם את השירות, את הטיסות, היא לא אשמה בשביתה.

לצפיה ב-'עצירה במוסקבה'
עצירה במוסקבה
23/09/2016 | 00:38
4
112
שלום לכם,
אני מתכננת לנסוע לניו יורק ומצאתי טיסה שמתאים לתאריכים שאני רוצה אבל אם אני אקח את הכי זול זה יוצא לי עצירה במוסקבה 9 וחצי שעות בערך המתנה בשדה תעופה ברוסיה, אז אפשרי לצאת לעיר (במיוחד לכיכר האדומה) ולחזור לטיסת ההמשך? או זה יותר מדי ולחפש טיסה עם זמן המתנה קצרה? לא הייתי בכלל ברוסיה.
תודה רבה!
לצפיה ב-'אפשרי מאוד, גם תלוי בשעות שלך'
אפשרי מאוד, גם תלוי בשעות שלך
25/09/2016 | 08:21
65
אנחנו עשינו סיבוב כזה בדרך לטוקיו, זה המון זמן להיכנס למרכז מוסקבה באמצעות רכבת\מטרו (מעט מסובך, ממש טיפה, אבל הכנה מוקדמת של המסלולים תחסוך המון זמן), אומנם הגענו מאוד מוקדם בבוקר כך שהכיכר האדומה, הדי משעממת אגב ולא מרשימה במיוחד, אלא אם מקפידים אולי לעבור בפנים בכל האתרים מסביב, הייתה שוממה ושקטה. אבל הלכנו המון ברחובות ונכנסנו לבתי קפה חמודים וגם מדרחוב מרכזי קרוב יחסית לכיכר (לעבוד על המפות לפני זה) עם מסעדה מעולה ששווה ביקור, אוכל רוסי משובח במחיר מאוד רגוע וצוות נעים :
לצפיה ב-'כשאני הייתי בסיטואציה דומה,'
כשאני הייתי בסיטואציה דומה,
25/09/2016 | 10:17
1
70
קיבלתי המלצה חמה מאנשים שמכירים טוב את מוסקבה, לעשות טיול תחנות רכבת. יש תחנות מאוד מפוארות, ששוות ביקור והרבה צילומים. זה נותן משהו מעניין ומיוחד לעשות, וחוסך סיבובים והסתבכות בעיר לא מוכרת.
בסוף החלטנו לישון שני לילות במוסקבה, ולטייל שם בדרך לניו יורק, אז אני לא יכולה להעיד בנוגע ללוח הזמנים. ראינו במהלך  הטיול תחנות רכבת באמת מדהימות, ושוות ביקור. אולי זאת חלופה  להצצה בכיכר האדומה, שכדאי לשקול.
לצפיה ב-'9 וחצי שעות זה המון זמן לבלות בשדה תעופה.'
9 וחצי שעות זה המון זמן לבלות בשדה תעופה.
26/09/2016 | 13:01
32
אני תמיד מנצלת שהיות כאלו לטיול קצר בעיר הקרובה. לא מכירה שדות תעופה שמרוחקים יותר משעה נסיעה למרכז העיר.   חשבון פשוט מראה שיש מספיק זמן. 
נגיד שעתיים נסיעה הלוך ושוב ולהיות שעתיים לפני העליה למטוס בשדה התעופה מותיר 5 וחצי שעות לטיול וחילוץ עצמות. 
עוד בארץ אני מחליטה מה לראות, וכשנוחת המטוס יוצאת לדרכי.  לפעמים קורה שהעצירה לא מתוכננת, אם העצירה למעלה מ 4 שעות  אני פונה לעמדת המידע לתיירים ומבקשת את הכוונתם. יש שדות תעופה שיש להם דפי מידע בדיוק למקרים כאלו. 
וכן, כדאי ומומלץ לטייל 5 שעות במוסקבה. קחי את הרכבת העירה, החליפי למטרו לקו המעגלי וצאי בכיכר האדומה. בכיכר יש כנסיה יפה, ממנה תוכלי להמשיך או לפארק או לחנות הכלבו הגדולה. אם תמשיכי לפארק תוכלי לעבור לרחוב ארבייט החביב ואפילו לעלות על אחד הגשרים.  על המוזיאונים תאלצי לוותר. אבל אולי אם ימצא חן בעינייך תוכלי לנצל את הטיסה חזרה לביקור של  כמה ימים בעיר. זה קורה לי לא פעם. 
לצפיה ב-'מוסקבה מדהימה !'
מוסקבה מדהימה !
26/09/2016 | 20:12
28
סיבוב תחנות תחתית , כיכר האדומה .
יכול להמליץ על תחנת התחתית VDNH יש שם מוזיאון קטן של יורי גגארין הקוסמונאוט הראשון ואנדרטה מרשימה .
לדעתי לצאת לעיר זה MUST .

חם בפורומים של תפוז

במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

סיוון זמיר מנהל הפורום
מתכננים חופשה ביוון?
פורום קראוונים קמפינג
פורום קראוונים קמפינג
פורום טיולי שייט
פורום טיולי שייט

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה