לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום אינו מיועד לפרסום שירותי תיירות או לחיפוש שותפים/ות לטיול.
פרסום בנושאים אלו יותר בלוח המודעות בלבד הודעות פרסומיות תימחקנה והכינוי ייחסם מכניסה לפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'יש אפשרות לקנות בארץ סים DATA לגלישה בגרמניה ?'
יש אפשרות לקנות בארץ סים DATA לגלישה בגרמניה ?
26/04/2017 | 17:04
12
31
או אולי להזמין מגרמניה לארץ ולהגיע לגרמניה כבר עם הסים ?
לצפיה ב-'יש כל מיני אפשרויות לרכוש מראש סימים בינלאומיים'
יש כל מיני אפשרויות לרכוש מראש סימים בינלאומיים
26/04/2017 | 17:09
11
31
כגון Simless , אבל אני מנחש שזה לא יוצא הכי כדאי כלכלית.
אם חשוב להגיע לגרמניה כבר עם סים בטלפון, הייתי הולך על סים ישראלי עם אפשרות גלישה בחו"ל. זה לא יקר היום.
לצפיה ב-'יש לי הוט מובייל וחבילה עם 3GB עולה 159 שקל, לא נורא האמת'
יש לי הוט מובייל וחבילה עם 3GB עולה 159 שקל, לא נורא האמת
26/04/2017 | 17:13
10
40
במסגרת החבילה דקת שיחה נכנסת\יוצאת תעלה 89 אגורות, לא נראה לי שאתקשר כי את כל השיחות אעשה בווצאפ אבל נשמעת חבילה סבירה , לא ?
לצפיה ב-'אכן'
אכן
26/04/2017 | 18:32
6
לצפיה ב-'גולן הכל כלול ב- 99'
גולן הכל כלול ב- 99
27/04/2017 | 14:14
8
9
לצפיה ב-'אבל אין לי סים של גולן, מה זה אומר הכל כלול ?'
אבל אין לי סים של גולן, מה זה אומר הכל כלול ?
27/04/2017 | 14:34
7
23
כמה ג'יגה גלישה  ?
לצפיה ב-'6GB ולי זה ממש מספיק וגם המעבר בין מדינות "שקוף" וכבר אין '
6GB ולי זה ממש מספיק וגם המעבר בין מדינות "שקוף" וכבר אין
27/04/2017 | 14:42
1
25
הטרחה שלחפש אחרי סים מקומי
לצפיה ב-'אז אני צריך לקנות מספר חדש ולבטל אותו כשאני חוזר..'
אז אני צריך לקנות מספר חדש ולבטל אותו כשאני חוזר..
27/04/2017 | 15:17
17
כיום אני בהוט ומשלם 30 שקל בחודש (בלי חו"ל)...

לצפיה ב-'אז זה לא משתלם לך כי תצטרך לשלם גם 50 על הסים'
אז זה לא משתלם לך כי תצטרך לשלם גם 50 על הסים
27/04/2017 | 15:14
4
20
3 גיגה מספיק בהחלט, אם לא מורידים/מעלים הרבה סרטונים.

לצפיה ב-'לא מוריד ומעלה סרטונים בכלל'
לא מוריד ומעלה סרטונים בכלל
27/04/2017 | 15:20
3
20
גלישה באינטרנט, גוגל מפות ושיחות וידאו בווצאפ עם הילדים (חלק מהשיחות יהיו במקומות עם WiFi אני מניח)
לצפיה ב-'אז לשים לב רק לשיחות הווידאו, שלא דרך וויפי'
אז לשים לב רק לשיחות הווידאו, שלא דרך וויפי
27/04/2017 | 16:28
2
14
זה לא שאין מקום לכך בכלל אבל לא יותר מידי. פשוט לשים לב לכמה אתה משתמש, יש בטלפון את המידע.
אין טעם במקרה שלך לעבור לגולן.
לצפיה ב-'אני מניח שמדובר על -10-15 דקות ביום ל-4 ימים'
אני מניח שמדובר על -10-15 דקות ביום ל-4 ימים
27/04/2017 | 16:42
1
16
לא הרבה שיחות וידאו
לצפיה ב-'אם כל בנסיעה היא ל4 ימים אז בכלל אתה רחוק מ"סכנה"'
אם כל בנסיעה היא ל4 ימים אז בכלל אתה רחוק מ"סכנה"
28/04/2017 | 05:24
בכל מקרה, הכי בטוח זה לעקוב אחר השימוש בפועל
לצפיה ב-'חוזר לדווח חוויות מטיסה עם WIZZ (שיצאה מישראל)'
חוזר לדווח חוויות מטיסה עם WIZZ (שיצאה מישראל)
27/04/2017 | 22:51
12
א. לא בדקו את גודל טרולי אבל הקפידו מאד על תיק שני ברמה שלא הסכימו אפילו להכניס אנשים עם שקית דיוטי פרי או תיק מחשב.
ב. בגלל התארכות הבדיקה הטיסה יצאה בשעה איחור. כדאי לשלם עוד 10 יורו בשביל עוד תיק קטן ועליה מוקדמת למטוס.
ב. המטוס היה חדש ויפה.
ג. כיסאות נוחים למדי בריווח סביר בלי צגים וללא יכולת הטיה אחורה בכלל (בכל המטוס).
ד. הדילים/ות היה מאד חביבים ויעילים.
ה. מחיר האוכל ושתיה לקניה במטוס היה מאד סביר.
סה"כ היה בסדר גמור.

חזרתי עם טיסת UP:
שיצאה בשעתיים איחור,
המטוס הוחלף ברגע האחרון למטוס אחר 767 שזה מטוס ש UP בדרכ לא טסה בו (הייתה בו מחלקת עסקים והמושבים היו יותר מרווחים).
סה"כ גם היה בסדר גמור, מושבים נוחים ויותר מרווחים מ WIZ אבל כאמור זה לא המטוס הרגיל של UP.
גם כאן הדיילים היו  מאד אדיבים, בכלל אני מוצא שבטיסות לו קוסט שאין לדיילים הרבה עבודה אז הם יותר רגועים ואדיבים.
הם לא בדקו את גודל הטרולי וגם לא עניין אותם בכלל שאנשים הגיעו שקיות ותיק שני (מחשב וכדומה)
והיה שרות סטרימינג של סרטים לטאבלט שעבד מאד נחמד (חייבים להוריד את האפליקציה מראש לפני הטיסה).

לצפיה ב-'טרולי בטיסת אל על'
טרולי בטיסת אל על
25/04/2017 | 21:29
6
111
מדדתי את המזוודה וגובהה כולל הגלגלים הוא 57 ס"מ, מותר רק 56 ס"מ.האם יעשו בעיות?
לצפיה ב-'אני תמיד טסה עם טרולי, ומעולם לא מדדו לי אותו'
אני תמיד טסה עם טרולי, ומעולם לא מדדו לי אותו
25/04/2017 | 23:35
71
אבל אם את רוצה להיות בטוחה ב 100%, עדיף שתתקשרי לאל על ותשאלי.
שלא תיתקעי בטעות רגעים לפני טיסה בלי אפשרות לעלות עם הטרולי...
לצפיה ב-'הנסיון שלי מראה ש...'
הנסיון שלי מראה ש...
26/04/2017 | 07:36
1
87
לפעמים מודדים בתוך הכלוב, ולפעמים לא. לצערי אין שום שיטתיות.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
26/04/2017 | 10:20
15
לצפיה ב-'ממתי אכיפת ההנחיות זה "בעיות"...?'
ממתי אכיפת ההנחיות זה "בעיות"...?
26/04/2017 | 12:55
86
נהפוך הוא, לי נראה שהבעיה היא שלפעמים מנסים "לעבוד על המערכת".
לצפיה ב-'א. צריך לזכור שמודדים את הגובה כולל הגלגלים. '
א. צריך לזכור שמודדים את הגובה כולל הגלגלים.
27/04/2017 | 22:37
1
17
ב. מנסיוני אל על בדרך כלל לא מודדים ובדרכ הם גמישים אבל זה לא מבטיח כולם.
ג. אין שום טעם להתקשר לשאול כי הם רק יצטטו את הכללים הכתובים.
ד. ברור שעדיף שתהיה מזוודה שמתאימה לגדלים אבל אם אין משהו אחר הייתי מעדיף לטוס באל על כי הסיכוי שם (ובבריטיש) הוא הכי קטן שיעשו בעיות. 

לצפיה ב-'כן. אני יודעת שלמשל בוויז מאוד מקפידים.'
כן. אני יודעת שלמשל בוויז מאוד מקפידים.
27/04/2017 | 22:47
1
לצפיה ב-'מחפש מנוע חיפוש טיסות מתקדם המאפשר לבחור מס' רב של יעדים...'
מחפש מנוע חיפוש טיסות מתקדם המאפשר לבחור מס' רב של יעדים...
27/04/2017 | 08:18
2
44
שלום לכם,

אני מחפש מנוע חיפוש טיסות מתקדם, כזה המאפשר לבחור מס' רב של יעדים לפי תאריכים כאשר יש גמישות קטנה בתאריכים יום/יומיים קדימה אחורה במועדי היציאה והחזרה 

אציין כי אצטרך להשתמש בו ככל הנראה יום או יומיים לפני היציאה מהארץ (אילוצים...) דבר שעשוי להיות ליתרון מבחינת המחיר (ולכן הכוונה היא להיות גמיש הן ביעד הטיסה וגם בתאריך היציאה והחזרה)

אודה לעזרתכם במציאת מנוע/אתר מתאים לכך

לצפיה ב-'Try https://www.alice.co.il/'
Try https://www.alice.co.il/
27/04/2017 | 09:44
7
לצפיה ב-'יש הרבה מנועי חיפוש שמאפשרים זאת'
יש הרבה מנועי חיפוש שמאפשרים זאת
27/04/2017 | 21:36
11
למעשה, לרוב מנועי החיפוש הגדולים שאני מכיר יש את הפיצ'ר הזה. לדוגמה: expedia, kayak, hipmunk, google flights.

רוב מנועי החיפוש האלו לא מאפשרים שילוב של טיסה מרובת יעדים עם תאריכים גמישים. מנוע חיפוש אחד שכן מאפשר את זה:
שהוא זהה למנוע של google flights, אבל יש בו יותר אופציות. האתר הזה לא מאפשר להזמין טיסות ישירות דרכם, אבל לאחר שמגלים את התאריכים הזולים ביותר, אפשר להזמין את הטיסה באמצעות אחד האתרים האחרים או ישירות דרך חברת התעופה.

לצפיה ב-'חזרתי אליך מולדת......'
חזרתי אליך מולדת......
27/04/2017 | 21:33
25
בשבוע האחרון היו לי בעיות "שינוי סיסמא" לכן לא יכלתי להכנס לתפוז מחו"ל.

בימים הקרובים אכתוב כמה עצות לגבי נהיגה בגרמניה למי ששוכר רכב. יש עכשיו בערים רבות איסור להכנס לתוך מרכז העיר ללא פתקית ירוקה. הסבר יבוא.

במעבר לשוויץ ראיתי (עבורי זאת היתה פעם ראשונה) אפשרות לקנות את הוינייטה
בתחנת הדלק לפני הגבול. 

לישראלים שעד עכשיו עברו בבקורת דרכונים לא עם דרכון ביומטרי אלא עם דרכון וכרטיס ביומטרי, אין צורך בכרטיס הזה ועדיין ניתן לעבור, מצמידים את הדרכון לסורק ולאחר מכן "עושים" הכנסת היד לקורא כף היד. 

לכל מי שידע זאת, עימו או עימה הסליחה.

לצפיה ב-'איתקה וניו יורק'
איתקה וניו יורק
24/04/2017 | 20:03
6
94
שלום לכולם

בקרוב מתוכננת לנו נסיעה לאיתקה+ניו יורק (ביקור משפחות). האם יש לכם המלצה על מקומות לטייל בין שתי הערים האלה?

נהיה זוג+תינוק בן חצי שנה

תודה
לצפיה ב-'אם אני זוכרת נכון איתקה נמצאת בקצה העליון של אגמי האצבעות'
אם אני זוכרת נכון איתקה נמצאת בקצה העליון של אגמי האצבעות
25/04/2017 | 11:31
4
58
האזור כולו מאוד יפה ובחלק שיותר קרוב לניו-יורק העיר נמצאת קורנינג בה יש מפעל ומוזיאון זכוכית מפורסם ומסלולי הליכה יפים, הכי מפורסם כנראה הוא הווטקינס גלן, מסלול תלול עם הרבה מדרגות אבל אם אתם בכושר סביר אפשר לשים את התינוק במנשא ולצאת, מקסימום להסתובב חזרה כשנמאס.

באזור יש הרבה יקבים, ממלליצה להיכנס לאחד מהם לטעימות.
לצפיה ב-'איתקה נמצאת בקצה התחתון של האצבע שבתמונה..היקבים'
איתקה נמצאת בקצה התחתון של האצבע שבתמונה..היקבים
25/04/2017 | 12:52
3
62
המפורסמים נמצאים דוקא באצבע האמצעית הארוכה בכביש המזרחי.
הסביבה עשירה במפלי מים רבים.[ראה בגוגל ארת]
הנוף מהאוניברסיטה של איתקה מרהיב והסביבה נהדרת
לצפיה ב-'דגש על כיוון ניו יורק'
דגש על כיוון ניו יורק
25/04/2017 | 16:19
2
46
תודה רבה לכם

באיתקה וסביבתה אין לנו בעיה למצוא טיולים.
הבעיה היא דרומית יותר, לכיוון ניו יורק. אני אחדד- מכיוון שהנסיעה לניו יורק היא כ4 שעות ואנחנו נוסעים עם תינוק בן חצי שנה ,שלא אוהב נסיעות, נצטרך לעשות עצירות בדרך לניו יורק (או בדרך לאיתקה, עוד אין החלטה מה קודם למה). לכן לקחנו בחשבון שאולי יש לנו יום וקצת של נסיעות.
תודה שוב!
לצפיה ב-'אם לא יתנו לך תשובות פה'
אם לא יתנו לך תשובות פה
26/04/2017 | 07:55
40
יש ספר טוב מאוד של צפון-מזרח ארה"ב, הוא בנוי לפי מסלולים ויש שם מסלול אחד שחלקו הוא האזור שאת מדברת עליו.
זה ספר מגדול ואת רובו את לא צריכה אבל את יכולה ללכת לעיין בו בחנות ספרים ולרשום לך כמה נקודות שנראות לך רלוונטיות.
לצפיה ב-'הדרך הקצרה ביותר מאיתקה לנ"י'
הדרך הקצרה ביותר מאיתקה לנ"י
27/04/2017 | 20:00
19
עוברת דרך כביש I81, ובהמשך פונים ל-I380 שמתחבר ל-I80, ומשם מגיעים לנ"י.

קטע הנסיעה על ה-I81 עד סקרנטון (קצת מעל שעתיים) הוא די משעמם. בינגהמטון וסקרנטון הן לא ערים מעניינות במיוחד וגם לא חושב שיש הרבה מה לראות מבחינת טבע.

לאחר שפונים ל-I380, תעברו דרך הרי הפוקנוס. זה אזור מאד יפה ומתוייר ויש שם הרבה מה לראות (חפשו לדוגמה את מפלי בושקיל), אבל קחו בחשבון שכל גיחה למסלול טיול כזה תאריך לכם את הדרך.

תוספת בעריכה: ה-Delaware water gap שנמצא למרגלות הפוקנוס זה גם אזור יפה לטיול ונמצא קרוב ל-I80. עצירה שם לא תאריך לכם בהרבה את הדרך (בניגוד לבושקיל לדוגמה).

לצפיה ב-'לא חושבת שיש חיה כזו'
לא חושבת שיש חיה כזו
26/04/2017 | 18:03
43
האזור הוא די חקלאי ותעשייתי, די משעמם. אבל יש כמה דברים קטנים אני בטוחה.
לצפיה ב-'שאלת תם(?)-היכן קונים סים מקומי במנהטן? תודה'
שאלת תם(?)-היכן קונים סים מקומי במנהטן? תודה
27/04/2017 | 08:56
4
19
לצפיה ב-'בכל חנות של AT&T וטימובייל'
בכל חנות של AT&T וטימובייל
27/04/2017 | 11:20
3
34
יש הרבה כאלו במנהטן.

לצפיה ב-'כמו בארץ'
כמו בארץ
27/04/2017 | 12:37
2
37
בכל חנות שעוסקת במכירת סלולרים. חנויות קטנות עם טלפונים בחלון הראווה. הם יתנו לכם את הדיל הכי טוב ולא צמודים לחברות הגדולות שהוסכרו כאן.
לצפיה ב-'כי החבילה בגולן עולה 200 שח '
כי החבילה בגולן עולה 200 שח
27/04/2017 | 12:58
10
לצפיה ב-'תלוי לאיזו תקופה טסים'
תלוי לאיזו תקופה טסים
27/04/2017 | 19:43
21
אם לדוגמה טסים לתקופה של שבועיים-שלושה, יש לטימובייל חבילה "לא גלשת לא שילמת" בתעריף שבועי. עולה 10$ לשבוע לשיחות ללא הגבלה ו-1GB. לא חושב שיש כרגע חבילה טובה יותר לתקופה קצרה.

למי שמגיע לכמה חודשים, ניתן אולי לחסוך כמה דולרים לחודש אם הולכים על אחת הרשתות הוירטואליות (קריקט, H2O, נט10 וכו'), ואותן ניתן למצוא בחנויות שלא קשורות לרשת מסויימת.

ואגב, אם יש מספיק זמן, יש הרבה מוכרים באיביי ששולחים כרטיסי סים לכל העולם. רק צריך לבדוק מראש של איזו חברה ואיזה חבילות אותה חברה מציעה, והאם הסים בגודל המתאים.

לצפיה ב-'סופ"ש בוינה'
סופ"ש בוינה
26/04/2017 | 23:27
3
62
היי
אני שוקל לטוס בשבוע הבא לסופ"ש בוינה.
1. האם העיר עצמה מספקת מספיק תכנים לארבעה ימים?
2. באירופה אני אוהב לעשות סיורים עם חברת New Europe אבל ראיתי שהם לא פועלים בוינה. האם יש חברת סיורים איכותית מומלצת בעיר?
3. האם תחנת הרכבת המרכזית של העיר היא מיקום טוב? מרחק הליכה מהאטרקציות? נעים להסתובב בלילה?

תודה רבה
לצפיה ב-'וינה'
וינה
26/04/2017 | 23:45
2
65
1. האם העיר עצמה מספקת מספיק תכנים לארבעה ימים? גם לשבועיים.
2. האם יש חברת סיורים איכותית מומלצת בעיר? אין צורך, זו עיר מאד קלה.
3. האם תחנת הרכבת המרכזית של העיר היא מיקום טוב? עדיף בתוך או לפחות על גבול הרינג.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
27/04/2017 | 00:18
1
57
מה ההבדל בין הרינג לאיזור התחנה המרכזית? הדיל שאני מזמין כולל מלון בתחנה המרכזית (STAR INN HAUPTBAHNHOF), האם זאת סיבה מספיק טובה לבטל את הדיל?

תודה

לצפיה ב-'בתוך הרינג תוכל ללכת ברגל למרבית אתרי התיירות'
בתוך הרינג תוכל ללכת ברגל למרבית אתרי התיירות
27/04/2017 | 08:14
76
מחוץ לרינג תצטרך לנסוע אליהם. מבחינתי ממש לא סיבה לבטל דיל. התחבורה הציבורית נעימה ויעילה ותביא אותך תוך דקות לכל מקום. אין בעיה להסתובב בחוץ בכל שעה, גם בלילה.
לצפיה ב-'טיול בר מצווה'
טיול בר מצווה
25/04/2017 | 00:58
12
96
שלום,

אני מבקשת המלצות ורעיונות לטיול בר מצווה. בטיול נשתתף כל המשפחה דהיינו זוג הורים ושני ילדים, בר המצוה ואחיו בן ה- 11.
הילד מבקש טיול אקסטרים. דהיינו לונה פארקים שווים במיוחד ועוד משהו, למשל טיול ג'יפים/טרקטורונים, אולי טיסה בכדור פורח וכיוצא באלה. הוא אוהב גם טבע וחיות. לא נטוס לארצות הברית כנראה כי הכרטיסים יקרים מידי. נשמח להמלצות לאן כדאי לנסוע ומה לעשות שם.

תודה רבה!
לצפיה ב-'בדקתם לו"זים של טיולי בר מצווה מאורגנים? יש שם המון רעיונות'
בדקתם לו"זים של טיולי בר מצווה מאורגנים? יש שם המון רעיונות
25/04/2017 | 14:26
2
65
בכללי יש את אפטלינג בהולנד, פארק אירופה בגמניה,  הבנות שלי ממש נהנו בשני אלו.
יש גם פארקים שראיתי מרחק נסיעה מלונדון למשל, ממש לא חסר
בחיפוש פשוט מצאתי
לצפיה ב-'תודה על התגובה. עיינתי בקישורים שלך. ההיצע גדול וזה מבלבל..'
תודה על התגובה. עיינתי בקישורים שלך. ההיצע גדול וזה מבלבל..
26/04/2017 | 00:54
1
42
האמת שאני חושבת שאנחנו מתלבטים בעיקר בין לונדון ופריז. גרמניה מחוץ לתחום, על האפטלינג כתוב שיש בו פחות מתקנים מפחידים אז כנראה שלא לשם נגיע.

אני רואה שיש כמה פארקים שווים מחוץ ללונדון. וכתוב שהם פחות מפורסמים אז זה יתרון מבחינתי. אם יש משהו שיכול להרוג לי טיול זו צפיפות ועמידה בתורים. מצד שני דיסנילנד זה דיסנילנד.. בקיצור אשמח אם תעזרו לי להחליט.

אם ניסע לדיסנילנד פריז, נניח שנשרוף שם שלושה ימים (סביר? מוגזם?) אחר כך עוד יומיים בפריז. הילד הודיע כבר שגני ורסאי לא מעניינים אותו. מה נעשה בשבוע הנותר? מה עוד אפשר לשלב? לא חייבים להשאר באותו מקום. אולי לנסוע לריביירה הצרפתית? יש שם פעילויות שיכולות להתאים?

לגבי לו"ז של טיולים מאורגנים - לא חשבתי על הרעיון הזה. אני אבדוק מחר - מחרתיים. צריכה גם לישון קצת

לצפיה ב-'אנחנו היינו עם הילדים 3 ימים בדיסנילנד פריז אבל לא ברצף'
אנחנו היינו עם הילדים 3 ימים בדיסנילנד פריז אבל לא ברצף
26/04/2017 | 10:56
40
זה היה טו מאצ בשבילנו לעשות את זה ברצף. לא קשה ללקות בהרעלת דיסני
בסך הכול היינו 10 ימים בפריז (ספטמבר-אוקטובר), 7 בעיר עצמה ו3 בפארק - ביום הראשון עשינו שתי "ארצות" ונשארנו עד לסגירת הפארק עם הזיקוקים והמופע , ביום השני עשינו את פארק הסרטים, ביום השלישי את שתי "הארצות" הנוספות בפארק המרכזי+חזרנו לאטרקציות שנהנינו בהן ביום הראשון.
הערות:
1. הילדים שלי היו יותר צעירים (בני 10 ו-7 פחות או יותר).
2. הייתה לנו מטרה סמויה ב-3 ימים האלו של דיסני - טיול בר המצווה לבכור מתוכנן לארה"ב ורצינו להימנע מדיסני שם. קיווינו להשיג תחושת מיצוי גם מצד הילדים, כך שלא תעלה בקשה מהם להגיע שוב לדיסני (נראה שהשגנו את מבוקשנו לגמרי).
3. אם תלכו על האופציה של 3 ימים, ממליצה בחום לקנות כרטיס כזה של שני פארקים ב-3 ימים באתר דיסני עצמו. זה יוצא יותר זול וכמובן חוסך תורים.
4. לגבי תכנון יתר הטיול - אנחנו נעזרנו ב"משפחה המטיילת".
אם אני מסכמת - היה לנו טיול מקסים בפריז. ממש. העיר השאירה רושם עצום על הילדים והם זוכרים אותו עד היום.
לצפיה ב-'מה התקציב, מה פרק הזמן שתקדישו לטיול? באיזו עונה?'
מה התקציב, מה פרק הזמן שתקדישו לטיול? באיזו עונה?
25/04/2017 | 16:48
7
54
מה הכוונה באקסטרים? לונה פארקים של רכבות הרים או שדיסני ואפטלינג נחשבים גם שווים?
האם הטיול יהיה בעיקר או כמעט רק אקסטרים או שרוצים דברים נוספים, כמה נניח באחוזים יוקדש לאקסטרים וכמה לפעילויות אחרות?
לצפיה ב-'זה כנראה הפך הרגל בפורום'
זה כנראה הפך הרגל בפורום
25/04/2017 | 23:26
2
75
יש פה עוד כמה שרשורים כאלה . אנשים באים, זורקים שאלה ונעלמים. כנראה שזה לא חשוב מספיק עבורם. אני לפעמים תוהה אם יש בכלל מה לטרוח בכתיבת תשובה מפורטת וערכית. אני גם מגיע, לצערי, למסקנות בעניין זה. שלא לדבר על אלה שבכלל יכלו למצוא בשנייה בגוגל תשובה הרבה יותר מפורטת ממה שניתן לקבל כאן.
לצפיה ב-'לא נעלמתי. חזרתי מהעבודה רק לפני שעתים..'
לא נעלמתי. חזרתי מהעבודה רק לפני שעתים..
26/04/2017 | 00:24
1
73
לגבי העובדה שאפשר למצוא תשובות בגוגל - זה נכון אבל אני רוצה המלצות, חוות דעת. למשל באתר "לונדון מחכה לי" ראיתי שיש פארק שנקרא ת'ורפ פארק. אבל אין לי מושג איך הוא לעומת יורודיסני. במה הם שונים? ובכלל מה עדיף, לונדון או פריז? לי יש רושם שבלנודון יש יותר ענין לילדים ומתבגרים. מצד שני אולי בכל זאת יורודיסני?

בכל אופן תודה לעונים
לצפיה ב-'Thorpe Park מאוד מאוד שונה מדיסנילנד פריס'
Thorpe Park מאוד מאוד שונה מדיסנילנד פריס
26/04/2017 | 09:49
55
את יכולה להתרשםם ממה שיש לפארק להציע דרך האתר הרשמי
יורודיסני לבר מצווה - בעיקר תלוי בילד. אנחנו לוקחים את בת החמש לשם השנה. פעם ראשונה שלנו ככה שלא יכולה להמליץ. מה שכן - אין כמו להתרשם דרך האתר ממה שיש לכל פארק להציע.
ואם יש שבועיים - בהחלט שווה לכלול גם את פריס וגם את לונדון. הכי קל עם היורוסטאר.
לצפיה ב-'תודה על התגובה. לא הגדרנו תקציב. מדובר על טיול של כשבועיים'
תודה על התגובה. לא הגדרנו תקציב. מדובר על טיול של כשבועיים
26/04/2017 | 00:32
3
67
לגבי העונה - חשבנו על יוני, או לחילופין בחגי תשרי שבעוד כחצי שנה. גם יולי אוגוסט אפשרי, רק שהצפיפות והמחירים בשיא.

הכוונה לרכבות הרים, פארקי מים שווים במיוחד, ואפשר גם פעילות ספורט שמעלה את האדרנלין. 

לצפיה ב-'אם יש לכם שבועיים'
אם יש לכם שבועיים
26/04/2017 | 07:34
57
חשבו על שילוב של פריז ולונדון, דיסני, פארקים ומוזיאונים כייפים אינטראקטיביים כאלה, בלונדון אפשר בקלות למצוא הרבה דברים שיעניינו אותו.
לצפיה ב-'בוודאות להמנע מיולי-אוגוסט אם אפשר.'
בוודאות להמנע מיולי-אוגוסט אם אפשר.
26/04/2017 | 11:47
42
המחירים והעומס, בכל מקום, פשוט מעיקים
לצפיה ב-'רכבות הרים זה לא דיסני או אפטלינג, יש אבל יחסית מעט'
רכבות הרים זה לא דיסני או אפטלינג, יש אבל יחסית מעט
26/04/2017 | 19:07
32
זה לא הנושא של הפארקים.
מכיוון שהעוגן של הטיול הם הפארקים אני ממליץ להכנס לאתרי האינטרנט של אירופה פארק ואז נניח לשלב עם יער שחור או גארדהלנד ולשלב עם צפון איטליה. אני לא מומחה לפארקי אקסטרים אז כדאי שמישהו אחר יענה, אם לא אז פשוט תעשו חיפוש.
מיולי אוגוסט (למעט אולי שבוע אחרון של אוגוסט) כדאי להמנע במיוחד בטיול של פארקים משום שיש המון בזבוז זמן בתורים - במיוחד בעונה.
לצפיה ב-'באיזו עונה?'
באיזו עונה?
27/04/2017 | 10:40
22
פורט אוונטורה- פארק בין ולנסיה לברצלונה- הייתי שם עם בן זוגי לפני שנתיים וחצי וחייכתי עד שנתפסו לי שרירי הפנים. פשוט כיף שם. רכבות הרים באקסטרים, לגמרי, וגם דברים יותר מתונים לאלה מאיתנו שמעדיפים את המעיים שלהם לא הפוכים.
אנחנו לנו במלון בתוך הפארק, זה היה משתלם יותר, והמלון מגניב לגמרי (ישנו במערב הפרוע).
יש תחנת רכבת ממש בכניסה לפארק, מאד פשוט להגיע לשם מברצלונה.
ראיתי שאתם מתכננים לנסוע לשבועיים? אז אפשר לשלב עם טיול לברצלונה ואז לפירינאים, שם תמצאו כל אקסטרים שתרצו...

אופציה אחרת, אם כבר אתם משפחה שזורמת על אקסטרים- מה עם טיול ספארי באפריקה? אחי ואבי נסעו לטיול בר מצווה בטנזניה, לפני 12 שנה, נהנו בטירוף.

טיול בת המצווה שלי היה לפריז, אבל אני לגמרי כן הייתי כבר אז בקטע של גני ורסאי ומוזיאון רודן ובעיקר אוכל טוב. בילינו יום אחד ביורודיסני, אפשר בהחלט להיות שם יומיים, אני זורמת גם על כל החיים ;)

יעד אחר שמדברים עליו תמיד בהקשר של פעילויות אקסטרימיות הוא חבל טירול, באוסטריה. נסעתי לשם עם משפחה, עם ילדים קטנים, וממש התבאסתי לקראת הטיול כי בכל מקום היה כתוב רק שטירול מתאימה יותר לגילאי 10-15 מאשר ילדים קטנים, ובאמת ויתרנו על הרבה מהאטרקציות שם. תחפש קצת ותראה מה מתאים לך. חבל ארץ יפהפה, אם נוסעים בקיץ יש הרבה פארקי חבלים, רכבות הרים וכו', אם נוסעים בחורף אז אופנועי שלג וסקי וכיף אחר.
לצפיה ב-'חידוש ויזה לארה"ב בירושלים'
חידוש ויזה לארה"ב בירושלים
27/04/2017 | 11:01
4
44
שלום לכולם מישהו מכיר סוכן בירושלים עם אחוזי הצלחה גבוהים בחידוש ויזה? אודה להמלצתכם
לצפיה ב-'סוכן לחידוש ויזה?'
סוכן לחידוש ויזה?
27/04/2017 | 11:23
3
40
למה צריך סוכן בשביל זה? ובכל מקרה, שום סוכן לא יכול להשפיע על אחוזי ההצלחה בקבלת ויזה לארה"ב.

לצפיה ב-'זה מקל על התהליך של מילוי הטפסים, ומילוי הטפסים משפיעים על'
זה מקל על התהליך של מילוי הטפסים, ומילוי הטפסים משפיעים על
27/04/2017 | 11:37
2
50
אחוזי ההצלחה בקבלת ויזה. בכל אופן ביקשתי המלצה לסוכן ולא המלצה אם כן סוכן או לא סוכן. אם מישהו מכיר אשמח להמלצה תודה
לצפיה ב-'אוקיי, שיהיה לך בהצלחה'
אוקיי, שיהיה לך בהצלחה
27/04/2017 | 11:54
38
אבל לידע כללי, בתור מי שמכיר את הטפסים האלו היטב, אני יכו לומר לך שאין שום דרך בה מילוי הטפסים יכול להשפיע על אחוז ההצלחה בקבלת או חידוש ויזת תייר בשגרירות האמריקאית. ומי שמספר לך אחרת הוא רמאי.

לצפיה ב-'אצטרף לקודמי'
אצטרף לקודמי
27/04/2017 | 12:30
34
אין שום "שיפור הצלחה" כאשר "סוכן" ממלא את הויזה. התשובות בשאלון אמורות להיות לקוניות למדי ולא הניסוח הוא שימנע את קבלת הויזה.
היתרון היחיד למתווך שכזה, ובעברית צחה "סרסור", היא למי שאין לו שום ידע באנגלית ו/או במחשבים וחושש להתמודד עם השאלות ותהליך המילוי באינטרנט. בשנים האחרונות השתפר התהליך ויש הסברים בעברית למילוי נכון.
לא, אני לא מכיר סוכן ובכל זאת מגיב כאן. זה פורום פתוח.
לצפיה ב-'פעם ראשונה בטיול מאורגן. שאלה...'
פעם ראשונה בטיול מאורגן. שאלה...
26/04/2017 | 09:20
7
111
אחותי ואני רוצות לנסוע לאוסטריה, חבל טירול, בטיול מאורגן.
אנו מתלבטות בין ההצעות של אשת טורס, אופיר טורס ורימון.
נשמח לקבל המלצות מנסיונכם. תודה רבה
לצפיה ב-'אם תרשמי את ההצעות או תתני לינק אשמח להתייחס'
אם תרשמי את ההצעות או תתני לינק אשמח להתייחס
26/04/2017 | 09:40
6
33
לצפיה ב-'בשמחה, תודה'
בשמחה, תודה
26/04/2017 | 09:55
5
84
אשת

רימון
אופיר טורס
המחיר פחות חשוב לנו.
חשוב לנו שיהיו הערים: וינה, זלצבורג, העיירה האלשטאט, קניון ליכטנשטיין.  אגמים יפים ונופים יפים.
חשוב לנו לנסוע עם חברה אמינה ואחראית לכן נשמח לקבל חוות דעת חברי הפורום שהתנסו.
תודה רבה רבה על העזרה.
לצפיה ב-'בדיוק מתכננת טיול לאזור הזה'
בדיוק מתכננת טיול לאזור הזה
26/04/2017 | 10:18
75
לי הטיול של רימון נשמע הכי טוב גם אם לא מגיעים לוינה, נראה תוכלו כך להכיר את אזור טירול וזלצבורג יותר לעומר ולהיות פחות זמן סגורות באוטובוס בדרכים.

* אופיר טורס- גם המון נסיעות- ביום האחרון נגיד, לפחות 4 שעות באוטובוס ושתי אטרקציות טבע מרכזיות מוגדרות כ"יום חופשי" כשבלי אוטו באזור הזה יכול להיות קשה ומעיק להתנייד ובעצם מכריחים אותן לשלם תוספת בשביל דברים מאוד מרכזיים באזור ואם לא תשלמו די תבזבזו את הימים האלו

* אשת טורס- נראה לי כמו המון נסיעות ולא מסודרות בצורה הגיונית, לפחות במבט חטוף נראה מסוג הטיולים של תפסת מרובה לא תפסת אבל פחות זה מכסה אטרקציות מרכזיות.

* אני לא רואה פירוט של המסלול...

בכל מקרה תהנו ותחזרו לדווח!
לצפיה ב-'אני מבין שמדובר בפעם ראשונה בטיול בקבוצה'
אני מבין שמדובר בפעם ראשונה בטיול בקבוצה
27/04/2017 | 07:05
2
60
אתן צריכות לבדוק אם שיטת הטיול הזו מתאימה לכן.
תבדקו את הפלוסים והמינוסים מבחינתכן ותראו אם בכלל בא בחשבון.

אתן צריכות להכיר את הקודים המקובלים בטיול מאורגן. אתן צריכות להפעיל קריאה ביקורתית, לא מספיק להגיד שרוצים וינה, חשוב מאוד מה עושים ורואים בוינה. בקיצור אם את רוצה באמת להנות מוינה או זלצבורג ובאמת "להיות" בהן את צריכה לבדוק מה היית רוצה אם היית בטיול עצמאי וכמה הטיול מכסה את האתרים.
למשל בוינה כואב הלב שלא תבקרו בשנברון, באופרה ובעוד אתרים יפים.

למשל בטיול של אשת טורס ביום הראשון:
"נראה את קתדרלת סנט סטפן, את בניין העירייה ואת בניין הפרלמנט, נמשיך לגן העיר, נראה את ארמון הופבורג ואת כיכר האופרה"
סיכוי גבוה שהיו יכולים לכתוב:
נעבור באוטובוס ליד קתדרלת סנט סטפן, בניין העירייה ואת בניין הפרלמנט, נמשיך לגן העיר, נמשיך לעבור ליד ארמון הופבורג וכיכר האופרה
יש סיכוי שאולי יעצרו את האוטובוס ליד כדי שתוכלו לצלם, לא בטוח (אם חשוב - תבררו) מה שבטוח שלא תבקרו במקומות הנ"ל
בקיצור יום שלי נראה די מבוזבז.
איפה המלון? תוכלו לפחות לנצל את הערב לצאת לטיול או שהוא באיזה חור ללא תחבורה?

ביום השני סיור בזלצבורג בהחלט נחמד, אם הייתי עושה טיול לבד הייתי מבקר בטירה, עושה שיט על הזאלצך וכו'.
המקום היחידי שעולה כסף להכנס "המעוניינים יוכלו להצטרף (בתוספת תשלום) לסיור בגני ארמון הלברון ומופע המזרקות המהנה"
הסיור מבחינתי מומלץ, תבררו עם עצמכן אם לכן נראה מתאים, תבררו כמה עולה.
תבררו אם אתן לא מצטרפות מה תעשו במקום, תחכו באוטובוס?
תבררו אם יש מספר מינימלי של משתתפים, כי אולי אתן תרצו אבל אחרים פחות ואז הטיול לא יצא.
היום השלישי: אני מבין שהבנת את העיקרון, המון שעות באוטובוס
היום הרביעי נחמד
היום החמישי גם כן, נבור ליד ואולי תוכלו לצלם בזמן המעבר...
"המעוניינים יוכלו לצאת (בתוספת תשלום) לערב פולקלור אוסטרי." דווקא אוסטרי כשאתן בגרמניה? כמה עולה?
איפה המלון ממוקם? תוכלו לצאת לבד בערב למשהו במינכן או שאתן תקועות בשום מקום?

ביום השישי, גם כן "בתוספת תשלום..." כמה התוספת? האם בכלל תרצו? מה יעשה מי שלא רוצה? תקוע באוטובוס?

ראיתי שהם מפרסמים את פרטי המדריך הטיסות והמלונות, דבר שלא תמיד מקובל ומהווה יתרון גדול כי תוכלו לבדוק אם נראה לכם.
לא בדקתי כלכלה

הבנת באופן כללי איך בודקים מה יש בטיול?
ברימון לא ראיתי שמפורטים בתי המלון והמדריך, אבל
יש הרבה יותר כניסות לאטרקציות שגם כלולות במחיר כמו הלברון ומכרות מלח וטירת נויישוואנשטיין
שימי לב לעוד קוד, "נחזור למלון לארוחת ערב" אומר שהטיול מסתיים כבר אחה"צ ואז נוסעים למלון.

לגבי רימון, אם הטיול שלהם בא מבחינתכן בחשבון אני לא מבין למה לא תארגנו לכן טיול עצמאי.
כל כך הרבה ימים חופשיים השלישי והחמישי, ביום השישי "סיורים עצמאיים", ובהתחשב שבכל החברות הערבים גם כן "חופשיים" (אם בכלל ניתנים לניצול), סעו לבד וזהו.

זה באופן כללי, תנסי להתמקד לפי הקווים המנחים במה סביר מבחינתך ומה לא ומשם יהיה כדאי להמשיך.
לצפיה ב-'עדיין יש "ימים חופשיים" ?'
עדיין יש "ימים חופשיים" ?
27/04/2017 | 11:07
1
37
מוזר קצת. בשנים שנסענו לטיולים מאורגנים עשינו את זה דרך "חבר" מה שאומר שהטיולים היו עמוסים מאוד , לא היו ימים חופשיים וגם לא אטרקציות בתשלום. הטיול  בסגנון של כמעט "הכל כלול". 
לצפיה ב-'מארגן הטיול כתב "ימים חופשיים", לא אני'
מארגן הטיול כתב "ימים חופשיים", לא אני
27/04/2017 | 15:12
1
לצפיה ב-'אם חשוב לכן לבקר בוינה'
אם חשוב לכן לבקר בוינה
27/04/2017 | 12:18
31
הטיולים האלה לא יתנו לכן שום מענה...

ולהזהר מטיולים שיש בהם הרבה ימים חופשיים, או אטרקציות אופצוינאליות....זה אומר שהמלון שלכם יהיה מרוחק ממרכז העיר, ותצטרכו להוסיף כסף למה שיציעו לכם..וזה לא זול, אחרת תשבו סתם במלון מרוחק.
לצפיה ב-'תיקשורת אינטרנט-סלולר בעולם השלישי'
תיקשורת אינטרנט-סלולר בעולם השלישי
24/04/2017 | 12:27
3
74
אשתי ואני  הגענו למסקנה שסמארטפון קטן מידי ומעיק בזמן טיול בטבע כשאתה רוצה לנווט,לאתר מקום וללקט אינפורמציה.
אז חשבתי על ipad שהוא גם סלולרי.
אז באה רעייתי ואומרת אם משקיעים בסביבות 2000 ש"ח למה לא laptop
אז אמרתי שאני לא רוצה להיות תלוי ב-wifi (עולם שלישי) כאשר אני יודע שבמקום יש אנטנות סלולר על כל ג'אבל ואז אני לא מוגבל.

אנא עוצו לי ידידי
טיול נעים
לצפיה ב-'אתה יכול לקנות USB dongle סלולרי, לדחוף פנימה SIM'
אתה יכול לקנות USB dongle סלולרי, לדחוף פנימה SIM
24/04/2017 | 16:09
58
לחבר למחשב הנייד ואתה מסודר, לא צריך wifi.
אפשר גם להפוך את הסמרטפון לנקודה חמה שתספק אינטרנט סלולרי למחשב

אגב:
לא יודע איך תנווט עם מחשב נייד, זאת אומרת אפשרי אבל לא נראה לי מעשי, ממליץ שתשתמש בטלפון החכם כנווטן (אין חובה לאינטרנט סלולרי)  ובמחשב כמחשב.
לצפיה ב-'מה הבעיה עם סלולאר?'
מה הבעיה עם סלולאר?
25/04/2017 | 20:28
45
אני השתמשתי בו במדינות שונות, אם בניווט בטבע ואם בעיר. זו לא בעיה בכלל. 
ואם מדובר על הטבע, ממילא לא יהיה לך ווייפיי, רוב הסיכויים. ולהחזיק לפטופ ולסחוב אותו במסלול הליכה בטבע, ואז גם לסחוב אותו פתוח (ואתם עוד עם פעוטות, לפי השרשור הקודם), זה בכלל לא נוח. 
קחו סלולאר. זה עובד לכל שאר המטיילים, אין סיבה שאתה לא תצליח. וקח גם את אמצעי הניווט שאף פעם לא תלוי בווייפיי או סים או בטריה - מפה מנייר. 
לצפיה ב-'לא הבנתי למה לאפטופ'
לא הבנתי למה לאפטופ
26/04/2017 | 20:03
32
אני אישית הייתי לוקח סמארטפון, אבל אם חשוב לכם הגדול אז ipad הרבה יותר נוח.
מה שחייבים לברר זה שלאייפאד יהיה gps .

לצפיה ב-'מחפש המלצה לטיול מאורגן להוריי'
מחפש המלצה לטיול מאורגן להוריי
24/04/2017 | 11:37
7
104
היי כולם 

אני מחפש המלצה לטיול מאורגן באירופה להורים שלי , בני 65-70 , חשבתי על צפון איטליה /גרמניה/ הולנד בחודשים הקרובים , משהו בין שבוע לעשרה ימים . 
האם יש למישהו המלצה על טיול מסוים /חברה מסויימת?
מחיפוש קצר בגוגל יש לכאורה המון אפשרויות ואני לא יודע כיצד לסנן וכו..

תודה לכולם (:
לצפיה ב-'הבט באתרי הקופונים..באליגם,גרופון,ביג דיל'
הבט באתרי הקופונים..באליגם,גרופון,ביג דיל
24/04/2017 | 12:21
1
25
לצפיה ב-'תתחיל במה מעניין אותם לראות ולעשות'
תתחיל במה מעניין אותם לראות ולעשות
24/04/2017 | 16:15
4
24
לצפיה ב-'אשת טורס או רימון?'
אשת טורס או רימון?
25/04/2017 | 14:50
3
53
החלטנו ללכת על הטיול של היער שהשחור - אלזאס
האם יש המלצה על אחת מהחברות הללו?
מתבלטים ביניהם ...
תודה!
לצפיה ב-'השאלה שלך מתאימה למשקיע בשוק ההון, איזו מניה לקנות'
השאלה שלך מתאימה למשקיע בשוק ההון, איזו מניה לקנות
25/04/2017 | 16:41
2
61
לא מעניין אותך איפה הם יבקרו? מה הם יעשו?
אני מניח שמסלול הטיולים איננו זהה.
לא מעניין אותך מה כלול במחיר ומה אופשונלס?

לא מעניין אותך באילו מלונות הם ישהו?
לא מעניין איזו כלכלה הם מקבלים? לו"ז טיסות?

תראה מה קרה למי שלא טרח לבדוק דברים כאלה ונראה שקנה טיול בעיקר או רק לפי כותרת
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/229/182118813/טיולים_ופנאי/טיולים_וחופשות_בחול
לא כואב הלב?

בקיצור כסף שלך ותעשה איתו מה שאתה רוצה, אני ממליץ ראשית לבדוק את הטיול, לא את החברה.
לצפיה ב-'היה חשוב לציין ש'
היה חשוב לציין ש
25/04/2017 | 16:59
1
60
המסלולים די זהים
וזה קצת מצחיק ועצוב - הייתה לי בדיוק את אותה החווייה בבייגינג שהבחור בפוסט שצירפת תיאר ובגלל זה אני כיום קורא הרבה יותר ונכנס לפרטים הקטנים .

רציתי לשאול באופן כללי כחברה למי יש שם יותר טוב ותו לא.

תודה
לצפיה ב-'אם כל הפרמטרים כל כך דומים שלא עוזרים לך להחליט'
אם כל הפרמטרים כל כך דומים שלא עוזרים לך להחליט
26/04/2017 | 19:12
39
אז כנראה שההבדל הוא בעיקר במדריך.
תנסה להשיג את שם המדריך ולבדוק מי בין המדריכים מומלץ, אני עצמי לא מכיר מדריכים
לצפיה ב-'אתונה '
אתונה
24/04/2017 | 23:35
1
60
האם מישהו מכיר מדריך שיוכל ללות אותנו ולהדריך העברית יום או יומיים האתונה ? אשמח לקבל  שם וטל. יוצאים בראשית חודש מאי
תודה
לצפיה ב-'מדריך באתונה -יאניס '
מדריך באתונה -יאניס
26/04/2017 | 00:07
28
טלפון 306977372533 
את יכולה להתקשר אליו בווטסאפ
או לדבר עם יוני הבן שלו שגר בארץ 
052-9964040
עשינו איתו בפסח טיול מדהים 
לצפיה ב-'טיול משפחתי שבוע לאורך החוף המזרחי או מהרוקיס צפונה??'
טיול משפחתי שבוע לאורך החוף המזרחי או מהרוקיס צפונה??
25/04/2017 | 21:23
1
42
שלום,
שאלה מה אתם ממליצים. 
יש לנו שבוע  ואנו צריכים להיות ב NY אבל עם אופציה להגיע לדנוור קולורדו. 
השאלה שלנו איזה מסלול לעשות בין שתי האופציות:
1. מניו יורק צפונה לכיוון מפלי הניאגרה וטיול לאורך החוף המערבי ואולי גם להמשיך קצת לקנדה. 
2. מדנוור לנסוע או לטוס צפונה לאזור פארק גליישר. (בפארק טייטון ובילוסטון היינו לפני שנתיים למשך שבועיים). 

איזה מסלול נראה לכם עדיף?

תודה
יוני
לצפיה ב-'תלוי בעונת הנסיעה.'
תלוי בעונת הנסיעה.
25/04/2017 | 23:20
27
אם יש ילדים ולא הייתם בניאגרה, אפשר לעשות את האזור הצפון מזרחי. מצד שני, האזור של הרוקיס, בראייתי הרבה יותר מרתק. יחד עם זאת, לוקח כ-14 שעות להגיע מדנוור לגליישר ברכב. 
אני שהייתי גם וגם, הייתי הולך על הרוקיס, אפילו עם מעבר בילוסטון שמאריך קצת (כי הדרך הקצרה יותר פחות מרתקת) ולו רק בגלל שהחוף המזרחי לכאורה יותר נגיש וגם אפשר לעשות אותו ב"חלקים" בטיולים אחרים בעתיד. יש גם לשקול בטיול ה"מערבי" את נושא עלות החזרת הרכב, אם זה לא טיול מעגלי.
לצפיה ב-'קונקשן קצר בציריך'
קונקשן קצר בציריך
23/04/2017 | 19:18
7
139
קונקשן קצר של סוויס בציריך.. 50 דק'.  מספיק זמן? כבר אי אפשר לשנות, טיסה כורטסה.

Swiss International Air Lines LX 919
(Operated by Helvetic Airways, 2L)
Departure     20:30 Dresden, (Dresden)
Arrival           21:50 Zurich, (Zurich Airport)
Duration 01:20 (Non stop)

Swiss International Air Lines LX 256
Departure  22:40 Zurich, (Zurich Airport)
Arrival        03:25 Tel Aviv Yafo, (Ben Gurion Intl) Terminal: 3
Duration 03:45 (Non stop)

לצפיה ב-'אם הטיסה כבר כורטסה ואי אפשר לשנות'
אם הטיסה כבר כורטסה ואי אפשר לשנות
23/04/2017 | 19:28
1
113
אז בבן גוריון, אחרי ניתוק מהשרוול יש לומר תפילת הדרך לטיסה בנוסח האזרחי, בכוונה רבה ובכיוון המסלול בשימוש באותה העת.
לצפיה ב-'עדיף להזמין איזה דרינק מהדיילת'
עדיף להזמין איזה דרינק מהדיילת
23/04/2017 | 19:46
26
לצפיה ב-'נסה לשבת בקידמת המטוס,'
נסה לשבת בקידמת המטוס,
24/04/2017 | 09:14
1
81
ככל שאפשר. דבר עם הדיילת ושאל אותה אם קיימת דרך לצאת מהמטוס בזריזות, לפעמים מאפשרים את זה, אבל לא ניסיתי את סוויס בעניין.
בקש ממנה הוראות מדויקות לאן ללכת בשדה התעופה. לפעמים היא יכולה לדאוג לליווי ביציאה מהמטוס, או לפחות שתחסוך לך עצירה ליד לוחות אלקטרוניים ובלבול שיכול לעלות בכמה דקות טובות.
בגלל שיש לי נסיון ממש גרוע עם ביקורת הדרכונים בציריך, אני בעיקר ממליצה להזדרז מאוד, כדי שלא תצטרך לעמוד אחרי המוני אנשים שהגיעו איתך בטיסה ולא ממהרים כמוך. חוץ מזה, אם אתה מאמין בתפילות,תתפלל שלא נחת מטוס אחר כמה דקות לפני זה שאתה טסת בו...
לצפיה ב-'היה לי ניסיון מוצלח עם סוויס במקרה כזה בדיוק'
היה לי ניסיון מוצלח עם סוויס במקרה כזה בדיוק
24/04/2017 | 13:14
84
טיסה ממונטריאול לארץ דרך ציריך התעכבה מאוד בגלל תנאי מזג אוויר.
לקראת הנחיתה בציריך התבקשנו מפורשות לאפשר יציאה  מוקדמת ומהירה של נוסעים שהיו אמורים לעלות על טיסות המשך ספציפיות. הנוסעים הללו אכן יצאו מהמטוס לפני כולם, בעוד שיתר הנוסעים נשארו לשבת (בלי אף תלונה או מרמור) עוד כמה דקות.
לכן ייתכן שהצוות באמת יוכל לעזור במקרה כזה.
לצפיה ב-'אם אי אפשר לשנות מה בדיוק אתה רוצה לדעת?'
אם אי אפשר לשנות מה בדיוק אתה רוצה לדעת?
24/04/2017 | 16:14
19
לצפיה ב-'קצר אבל אפשרי'
קצר אבל אפשרי
25/04/2017 | 17:03
59
בסוויס לקראת הנחיתה בציריך מקרינים על המסכים במטוס את השערים לטיסות ההמשך.
כמו שכתבו, לשבת מקדימה או להדחף לשם כשכולם קמים. בדרך כלל אנשים משתפים פעולה כשמבקשים יפה.
בחוץ ללכת ממש מהר.
בציריך הרבה פעמים צריך לעבור טרמינל עם הרכבת אבל זה עניין של דקות.
לצפיה ב-'היה לי קונקשן כזה כמעט בדיוק'
היה לי קונקשן כזה כמעט בדיוק
25/04/2017 | 21:16
42
גם עם סוויס. טסתי לארץ מג'נבה דרך ציריך, והטיסה מג'נבה לציריך התעכבה כך שהקונקשן בציריך היה 40 דקות.
לפני שנחתנו, הדיילים עדכנו מאילו שערים יוצאות טיסות הקונקשן הרלוונטיות ואמרו לחלק מהנוסעים ללכת ישירות לשער. הנוסעים לישראל היו ביניהם. לחלק אחר מהנוסעים הם אמרו שלא יספיקו לטיסה שלהם (גם קונקשנים) ושיילכו לדלפקי החברה.
בגלל שהשער ממנו יוצאות הטיסות לישראל כ"כ רחוק יחסית, אני הגעתי בדיוק כשהבורדינג היה בשלביו האחרונים. מציעה ללכת ישירות לשער במהירות ובלי לעצור. ואכן ההגעה לשם כוללת רכבת.
בכל מקרה, מההתייחסות עוד במטוס הבנתי שסוויס באמת מנסה לדאוג לנוסעים.
אגב, המזוודה שלי לא הספיקה לאותה טיסה, ונשלחה אלי הביתה למחרת בבוקר.
בהצלחה!
לצפיה ב-'טיול עם פעוטות בעולם השלישי'
טיול עם פעוטות בעולם השלישי
24/04/2017 | 12:36
7
91
מה עושים בנושא כיסאות בטיחות???
נגיד שאין חוק אבל זה לא רלוונטי,על בטיחות הילדים אני צריך לשמור.

תודה למגיבים
לצפיה ב-'אפשר לטוס עם הכיסא מהארץ'
אפשר לטוס עם הכיסא מהארץ
24/04/2017 | 12:48
56
את רובם אפשר להעלות ולחבר למושב של המטוס (יש סימון אם כן).
לצפיה ב-'לוקחים איתכם'
לוקחים איתכם
24/04/2017 | 13:07
16
לצפיה ב-'אני הבאתי בוסטרים מישראל'
אני הבאתי בוסטרים מישראל
24/04/2017 | 15:53
3
59
שלי כבר לא היו פעוטות אז בוסטרים הספיקו.

ממליץ לכם לשקול אם כדאי לקחת פעוטות למקומות עם שרותי בריאות של עולם שלישי.
לצפיה ב-'איך לשנע אותם?'
איך לשנע אותם?
25/04/2017 | 08:05
2
46
זה לא תוספת תשלום למטען?
כנראה שנקנה במנילה,שם יש הכל ואז נשים ברכב.רק אני לא יודע אם ברכבים שם יש חגורה במושב האחורי כי אין שם חוק לכך.
לצפיה ב-'לוקחים את המושב איתכם למטוס והילד יושב עליו'
לוקחים את המושב איתכם למטוס והילד יושב עליו
25/04/2017 | 08:13
13
לצפיה ב-'תלוי בחברת התעופה ואם רכשת מקום ישיבה לילדים'
תלוי בחברת התעופה ואם רכשת מקום ישיבה לילדים
25/04/2017 | 09:31
40
ראה כאן
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/229/182080479/טיולים_ופנאי/טיולים_וחופשות_בחול
וגם כאן
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/229/182117388/טיולים_ופנאי/טיולים_וחופשות_בחול

לצפיה ב-'זו עוד הבעיה הקטנה...'
זו עוד הבעיה הקטנה...
25/04/2017 | 20:23
42
אם הם מתחת לגיל שנתיים, הם אפילו לא סיימו את חיסוני החובה בישראל - ובעולם השלישי צריך עוד חיסונים מיוחדים. בנוסף, יש מחלות שאין להן חיסון, כמו דאנגי או מלריה (יש כדורי מלריה, אבל זה סיפור בפני עצמו ולא 100% ביטחון), ולילדים קטנים מערכת החיסון חלשה יותר. בארצות מסוימות ההיגיינה בעייתית, כך שאפילו אי אפשר לשטוף מוצץ או לצחצח שיניים במים מהברז. שלא לדבר על היעדר שירותי תברואה נאותים וכן הלאה... גם יצא לי להיות בלא מעט ארצות עולם שלישי שאתה יכול להביא כסאות בטיחות עד מחר, אבל בתחבורה הציבורית ממילא אין למה לחבר אותם (היתה מדינה שבה היו פשוט מעבירים את הילד/פעוט לברכיים של מי שהיה פנוי בלי ציוד על ברכיו...). 

בקיצור, מומלץ קודם כל להתייעץ עם רופא ממרפאת מטיילים, לבדוק מה בכלל הבעיות ושירותי הבריאות במדינה המבוקשת, ולשקול האם באמת כדאי לקחת פעוטות ובמיוחד תינוקות לשם. 
לצפיה ב-'כמה שאלות על קייב אוקראינה'
כמה שאלות על קייב אוקראינה
23/04/2017 | 01:59
2
60
היי, כמה שאלות לפני נסיעה לקייב...

1. איפה כדאי לקנות כסף מקומי? בנתב”ג? וכמה כדאי לנסיעה של שבועיים לדעתכם? הרי יש גם כספומטים,לא? בעיקר ישמש למוניות וכו’.

2. אני צריך כרטיס סים בעיקר ל-DATA ויכול להיות שאצטרך אותו כבר מהנחיתה שם בשדה התעופה – השאלה היא איפה אפשר לקנות כרטיס טוב כזה ובמקום שאולי גם יבינו אנגלית?  תודה.

3. מאיפה הכי מומלץ להזמין מונית? או שפשוט ברחוב? יש אפליקציה טובה ומה המחירים פחות או יותר ביום ובלילה? יש לי נסיעה של 5 ק”מ מההוסטל שלי למקום שאליו ארצה להגיע, זה לרב בלילה.

4. מונית משדה התעופה להוסטל שלי – מה כדאי לקחת ומאיפה? מה המחיר שזה אמור לעלות? ממי מזמינים מראש? המרחק הוא 30-40 דקות נסיעה לדעתי.

תודה.
לצפיה ב-'אנסה לעזור:'
אנסה לעזור:
25/04/2017 | 16:33
1
34
1.בארץ אין כסף אוקראיני בציינג.לעומת זאת , באוקראינה בכל פינה יש ציינג.ההפרשים בין הציינג בכל מקום -לא גבוהים .
גם בשדה התעופה בקייב הציינג די הוגן .אז ניתן לקנות בו uvh (גרייבנה) בכמות של כ-20 דולר למונית הראשונה ואחר כך בכל פינה בעיר .
כמה?-זה אינדיבידואלי , אבל החיים בקייב לא יקרים ,מחיר לא יקר ביחס לארץ.אם כי קייב יקרה ביחס למקום אחר באוקראינה.
טיפ,:אם אתה מתכוון למשוך מכספומט -תודיע מראש לבנק שלך שתמשוך כסף באוקראינה ובקש עמלה נמוכה .
2.אנחנו לא קנינו סים מקומי , כי האינטרנט באוקראינה מצויין וישנה קליטה בכל מקום .למעשה-המשכנו לסקי בבוקובל ,ובפועל יכולנו לשלם למונית גם בדולרים ובמחיר הגיוני לדולר -אך מראש החלפנו קודם בציינגים בקייב.
3.הזמנת מונית-לא ברחוב, ובוודאי שלא בשדה התעופה שם ייקחו ממך פי 5 .יש אפליקציות  למונית וכולן טובות -והמחירים לא יקרים .4.אז עדיף להשתמש באפליקציה ולא לעלות למונית מזדמנת בשדה התעופה.נהג מונית יכול גם להמליץ על הוסטל נקי וטוב -ואז גם המחיר יירד פלאים -המחיר באינטרנט למלון או להוסטל יקר מהמחיר שהאוקראיני או דובר הרוסית ישיג.
טיפ!-אחד מאיתנו דובר רוסית-וזה עזר בהשגת מחיר נמוך למונית ולהוסטל.
תיהנה מהטיול -אוקראינה ענקית וכדאי לשלב עם נסיעה גם לעיירה מחוץ לקייב.

לצפיה ב-'תודה רבה :)'
תודה רבה :)
26/04/2017 | 10:32
2
לצפיה ב-'מילאנו'
מילאנו
24/04/2017 | 14:39
10
108
היי

אנחנו מחפשים מה לעשות שם בשישי שבת (שומרי שבת)
האם יש מקום להתפלל?
מקום לאכול - להתארח אצל אנשים ?
לטייל ברגל?

באופן כללי מה אפשר לעשות במילאנו
לצפיה ב-'לפני המון שנים הייתי במילאנו'
לפני המון שנים הייתי במילאנו
24/04/2017 | 15:07
83
אאל"ט, ואם זכור לי נכון - במרכז התיירותי של העיר (לא רחוק מכיכר הדומו עם הכנסייה הגדולה, בית האופרה והקסטלו) יש בית כנסת גדול ופעיל במרחק הליכה.
בית הכנסת הזה בטוח נמצא במרחק הליכה מהקסטלו, אני פשוט לא בטוחה אם זה היה קרוב גם לדואומו.
אגב, גם בתוך הגלריה ויטוריו עמנואל (מקום יפיפה, שדרה מקורה בין בניינים, שמשמש כמרכז קניות יוקרתי ויקר מאוד מאוד) זכור לי שראינו מגן דוד והבנו שיש שם ביכנ"ס, אבל זה היה לפני הרבה שנים ואני לא יודעת אם זה עדיין פעיל.
הגלריה עמנואלה נמצאת בצמוד לכיכר הדואומו והאיזור תיירותי מאוד.
מצאתי את האתר הזה לגבי ביהכ"נ הזה:
בגדול, האיזור מתאים מאוד לטיולים רגליים בשבת, שלא מצריכים חילול שבת (אפשר להתרשם מאוד מהארכיטקטורה המדהימה של הדומו גם מבחוץ), אבל אין לי מושג מה לגבי אופציות הלינה והארוחות שם.
לצערי אני לא יכולה לתת יותר פרטים מזה, אבל תנסו לחפש על זה בגוגל.
לצפיה ב-'להערכתי אין עירוב ותחום שבת במילאנו'
להערכתי אין עירוב ותחום שבת במילאנו
24/04/2017 | 15:51
5
83
כך שלהערכתי כשומרי שבת תצטרכו למצוא מקום לינה שתוכלו לשמור שבת בד' אמות
לצפיה ב-'לא בטוח'
לא בטוח
24/04/2017 | 15:58
4
76
כילדה, הייתי במילאנו כמה פעמים, ובין היתר התארחתי פעם בבית של קרובי משפחה חרדים (כאלה ששומרים גם על כללי העירוב וכו'). נפגשתי איתם בשבתות גם מחוץ לבית, כך שבוודאות יש שם חוטי עירוב.
זה היה באיזור לא תיירותי של העיר (איזור via soderini) שבו יש הרבה יהודים, ובינם גם קהילה דתית אורתודוכסית.
לצפיה ב-'למיטב ידיעתי אין במילאנו עירוב'
למיטב ידיעתי אין במילאנו עירוב
24/04/2017 | 16:08
3
69
ועם הידיעה המועטה של בהלכות שבת, הרי יש בתי כנסת במילנו ויהודים מגיעים אליהם גם בשבת. נראה לי גם שלא כל מי ששומר שבת, גם מקפיד בקנאות על עירוב.
לצפיה ב-'בירושלים חרדים לא מכירים בעירוב של הרבנות ומותחים ערוב משלהם'
בירושלים חרדים לא מכירים בעירוב של הרבנות ומותחים ערוב משלהם
24/04/2017 | 16:14
2
65
כל אחד שומר כדרכו.
יש לי חברים דתיים שאין להם דרכון כי לפי הפרשנות המקובלת עליהם אסור ליהודי לצאת מהארץ אלא בנסיבות מאוד מיוחדות.
in12 יבהיר מהי כוונתו ב"שומרי שבת" ואז אולי מישהו יוכל באמת לעזור להם.
לצפיה ב-'אני חושב שהם מותחים עירוב שכונתי. לא על כל העיר.'
אני חושב שהם מותחים עירוב שכונתי. לא על כל העיר.
24/04/2017 | 17:30
1
64
אבל זה (כמו נושאים אחרים) לא מעניין הפורום.
לצפיה ב-'בינתיים זה כנראה גם לא מעניין את פותח השרשור'
בינתיים זה כנראה גם לא מעניין את פותח השרשור
25/04/2017 | 09:20
51
לא חזר ולכן אין הבהרות מה חשוב לו.
אותי לא מעניין דרך שמירת השבת של קהילת היהודים במילאנו, קטונתי מלהיות פוסק ההלכות שלהם.
לצפיה ב-'יש קהילה יהודית, יש בית חב"ד.'
יש קהילה יהודית, יש בית חב"ד.
24/04/2017 | 18:07
62
חלק גדול מהקהילה במילאנו היא ספרדית. ה"שכונה היהודית" היא BANDE NERE - שהרחוב המרכזי שלה הוא אכן אותו "ויה סודריני" שעליו דובר כאן קודם.
שם נמצא גם בית חב"ד המקומי ושם נמצאים רוב בתי האוכל הכשרים, בתי הכנסת וכדומה.

השכונה הזו נמצאת בפרברים, ואינה במרחק הליכה סביר מהאזורים התיירותיים של מרכז מילאנו. 
לא ידוע לי שקיים עירוב חצרות במילאנו בכלל, ובשכונה הזו בפרט.

אתר אינטרנט שממנו תוכל להתחיל לחפש אינפורמצייה הוא האתר של חב"ד איטליה. הדף שלו באנגלית נמצא בכתובת הבאה: http://www.chabad.it/English
לצפיה ב-'לגבי להתארח אצל אנשים יש את האתר הזה'
לגבי להתארח אצל אנשים יש את האתר הזה
25/04/2017 | 14:18
43
אם אתם לא מקפידים על תעודת כשרות תוכלו בטח להתארח לארוחה צמחונית....
לצפיה ב-'כל מה שצריך לדעת על מילנו'
כל מה שצריך לדעת על מילנו
27/04/2017 | 16:27
4
מצרף לכם קישור מעניין על כל מה שיש לעשות במילנו
תהינו
לצפיה ב-'שלום שלום, מחפשת המלצה למלון "הכל כלול" שמתאים במחיוד לילדים'
שלום שלום, מחפשת המלצה למלון "הכל כלול" שמתאים במחיוד לילדים
25/04/2017 | 09:47
10
67
בגילאי - שנה, 4 ו-8. עדיף עם מתקני מים וטיסה קצרה. סוג של קלאב מד.
אם יש אטקרציות באיזור - מה טוב...חשוב לי שהמקום יהיה ברמת 5 כוכבים, נקי ושירותי.

לצפיה ב-'תחפשו בקפריסין התורכית, יש שם מלונות למיטיבי לסת'
תחפשו בקפריסין התורכית, יש שם מלונות למיטיבי לסת
25/04/2017 | 09:58
1
56
הטיסות לקפריסין קצרות וזולות יחסית, המלונות בצד התורכי דומים לאנטליה.
לצפיה ב-'הבנתי מכתבה שהיתה שמעבר הגבול מהצד היווני לתורכי לא מלבב...'
הבנתי מכתבה שהיתה שמעבר הגבול מהצד היווני לתורכי לא מלבב...
25/04/2017 | 13:48
13
לצפיה ב-'ילדים..זה המקום..מירלונה ברודוס'
ילדים..זה המקום..מירלונה ברודוס
25/04/2017 | 13:03
4
46
לצפיה ב-'אמנם דרומה מלינדוס[יש בטח העברות]'
אמנם דרומה מלינדוס[יש בטח העברות]
25/04/2017 | 13:07
2
36
חפשו דיל לשם,היינו עם הנכדים פה..נהדר
הכל כלול בחדר אוכל ארוחת צהריים,שניצלים צ'יפסים גלידות
דרינקים חופשי..
ולו תהיינה לכם בריכונת פרטית צמודה לחדר..נהדר
המון בריכות מים לכל הגילאים
חוף ים סמוך
נהניינו מאד..
שכירת רכבים במקום לגיחות באי..הרים..עמק הפרפרים..חופי המפרצונים..וקזינו
לצפיה ב-'לא לוקחים חדר עם בריכה פרטית כשבאים עם פעוטות'
לא לוקחים חדר עם בריכה פרטית כשבאים עם פעוטות
25/04/2017 | 13:46
1
46
זה ממש מסוכן
לצפיה ב-''
26/04/2017 | 11:17
1
לצפיה ב-'תודה!! הייתם שם?'
תודה!! הייתם שם?
26/04/2017 | 08:44
2
לצפיה ב-'כרתים...20 דקות משדה התעופה בהרקליון'
כרתים...20 דקות משדה התעופה בהרקליון
25/04/2017 | 13:30
38
Out of the blue capsis resort
למשפחה אני ממליצה על אגף הבונגלוס, תבקשו קומת קרקע...ממש וילה מרווחת עם שני חדרים גדולים,  ומרפסת ושתי מקלחות ואמבטיה בשביל הילדים.
אחלה מקום ברמה מאד גבוהה
לצפיה ב-'kresten royal ברודוס. מומלץ לקחת רכב (זול) ולעשות טיולים'
kresten royal ברודוס. מומלץ לקחת רכב (זול) ולעשות טיולים
25/04/2017 | 13:47
1
28
גם לעיר שם יש גם מן איזור ג'ימבורי לילדים
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
26/04/2017 | 08:47
3

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

חברת
חברת "קראפן"
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
פורום טיולים לגיאורגיה
מתכננים טיול לגיאורגיה?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה