לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3172631,726 עוקבים אודות עסקים

פורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום אינו מיועד לפרסום שירותי תיירות או לחיפוש שותפים/ות לטיול.
פרסום בנושאים אלו יותר בלוח המודעות בלבד הודעות פרסומיות תימחקנה והכינוי ייחסם מכניסה לפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'שנה טובה לכל חברי הפורום '
שנה טובה לכל חברי הפורום
20/09/2017 | 15:17
1
10
שנה מתוקה, שנת בריאות, שנת טיולים בכל העולם, והעיקר שנה שיהיה שלום באזורנו וגם באזורים אחרים.

תודה על השתתפותכם הפעילה בפורום שאני מנהלת

בקיצור שיהי לכולנו הרבה נחת ושמחות.
לצפיה ב-'שנה טובה'
שנה טובה
20/09/2017 | 19:01
5
לכל עם ישראל.
ושמחירי התחבורה ירדו, שהדס"ל ירד, שימציאו מטוסים חסכניים כך שהטיסה או המעבר לחו"ל וחזור יהיו מינימליים. שבכל העולם יאהבו את הישראלים.
שחלק מהחלומות הנ"ל יתגשמו.
לצפיה ב-'התעללות והשפלה בכניסה לישראל וביציאה ממנה '
התעללות והשפלה בכניסה לישראל וביציאה ממנה
19/09/2017 | 09:32
20
125

האם גם לכם יש ידידים מהעולם שנפלו במלכודת הפרופיילינג, נלקחו לחדר צדדי בנתבג ע"י לובשי מדים, ועברו שם מסכת של התעללות והשפלה, בלי הסברים ובלי נטילת אחריות?

שמעתי על כך סיפורים, גם קראתי על זה פעם מאמר ב"הארץ", אבל רק לאחרונה זה קרה לידידה שלי. עד היום חשבתי שזה יכול לקרות רק לבעלי צבע עור כהה או בעלי קשרים כלשהם עם העולם המוסלמי. לא שזה בסדר, אבל לפחות אפשר לראות בזה איזשהו היגיון, גם אם מעוות. אבל הידידה הזו שלי, היא אירופאית לבנה, תומכת נאמנה של ישראל שמגנה עליה בלהט ברשתות החברתיות. היא גרה בישראל מזה שנתיים עם בן זוגה היהודי-ישראלי, הם עומדים להינשא. למה זה הגיע לה? חסרים לנו שונאים בעולם, שכך אנחנו נוהגים בתומכינו המועטים? היא פגועה מאד ממה שעברה.

מה שעוד מרגיז כאן, זה שאף אחד לא לוקח אחריות. אף אחד לא בא ואומר, הגברת הזו נצפתה מצלמת מטוסים ליד גדר של בסיס צבאי, או שהגברת הזו הלכה לבקר אסירי חמאס בכלא, ומשום כך אנחנו נעכב אותה בנמל התעופה ונמרר את חייה. כלום.

למיטב הבנתי, אין גורם שאומר, הנה זו המדיניות שלי וכך אני מבצע אותה. הכל גס ושרירותי, אין פיצוי למי שנפגעו על לא עוול בכפם, ואין מי שייקח אחריות. רשות שדות התעופה מפנה אצבע לשב"כ, והשב"כ, נו, אין לו מוניטין טובים כל כך במה שנוגע להבנת מקומו במדינה דמוקרטית. 

מה אתם יודעים על התופעה זו?

האם לא הגיע הזמן להפוך את המנגנון הזה (שאני מבין היטב את הצורך בו!) לאנושי יותר, ועל הדרך, למנוע את הנזק המתמשך לתדמיתה של מדינת ישראל ?

לצפיה ב-'באווירה השלטונית הנוכחית, שכולה התנערות גורפת אחת מאחריות'
באווירה השלטונית הנוכחית, שכולה התנערות גורפת אחת מאחריות
19/09/2017 | 09:35
8
73
בכל התחומים, אתה מצפה ברצינות למצב עניינים אחר?
לצפיה ב-'צריך להבחין בין השלטון המושחת לבין הדרג המקצועי '
צריך להבחין בין השלטון המושחת לבין הדרג המקצועי
19/09/2017 | 09:48
7
74
בדרג המקצועי עדיין יש איים של הגינות, ולא צריך לוותר עליהם מראש.
צה"ל, למשל, השתפר מאד בהרבה תחומים בעקבות לחץ שהופעל עליו.
במקרה הזה, הייתי שמח לדעת בתור התחלה מיהו הגוף שאליו יש להפנות את הטענה.

אגב, יכול להיות שבשלטון המושחת יש מי שיש לו יכולת שלו להשפיע, גם אם זה לא מהסיבות הנכונות. לדוגמא, חבר מרכז שדבר כזה קרה לבת הזוג שלו, ומחליט לקחת את זה על עצמו. גם על אלה לא הייתי מוותר מראש.

לצפיה ב-'במקרה הזה זה לא קשור לשלטון'
במקרה הזה זה לא קשור לשלטון
20/09/2017 | 01:36
6
39
זו תופעה ידועה כבר שנים רבות למרבה הצער, עוד אפילו מלפני שהיתה פה בפעם האחרונה ממשלת שמאל. יש המון תלונות של תיירים על היחס בנתב"ג בעת טיסות מישראל החוצה מדי שנה. אנחנו כלל לא מודעים או נחשפים לזה כי אותנו לא חוקרים, ואולי בגלל זה הנושא הזה לא ממש מטופל. 
בכל מקרה, אם מגיע תייר לבקר אתכם, תנו לו מספר טלפון כדי שיוכל להפנות את הביטחון אליכם במקרה הצורך, וגם דף עם כמה מילים יכול לעזור. 
לצפיה ב-'אנחנו מלווים את התיירים שלנו לנתב"ג ועומדים לידם בבדיקה'
אנחנו מלווים את התיירים שלנו לנתב"ג ועומדים לידם בבדיקה
20/09/2017 | 07:42
5
46
זה חסך מהחברים שלנו עגמת נפש רבה.
לצפיה ב-'אני תוהה אם זה מה שעזר להם '
אני תוהה אם זה מה שעזר להם
20/09/2017 | 16:51
4
14
או שאתם בוחרים לכם חברים שאף פעם לא נופלים בפרופיילינג. 
כמו שכתבתי, הידידה שלי הייתה מלווה בבן זוגה הישראלי, שגם טס איתה לחופשה הזו. היה לה את מספר הטלפון שלו, היה לה אותו עצמו. לא הועיל.

לצפיה ב-'שושן פרא גרמת לי לצחוק '
שושן פרא גרמת לי לצחוק
20/09/2017 | 17:47
3
15
אני אלך איתך בתאוריה ההזויה הזו. איך בוחרים חברים שלא נופלים בפרופיילינג? האפשרויות הן:
שאני עצמי עובדת בשרותי הבטחון ויודעת לבדוק מראש אנשים שראויים להיות חברים שלי כלומר הם "בסדר" מבחינה בטחונית. נראה לך?

אפשרות אחרת היא שאני לא מעודדת חברים מסויימים לבוא ארצה כי יעשו להם בעיות. ממש אין סיכוי.

אפשרות שלישית שאני מוכרת כלומר סלב ולכן אין בעיות. הלוואי.

שוין, אין לי הסבר מדוע חברה שלך עם בן זוג ישראלי עברה את מה שעברה. אין לי ספק שזו חוויה משפילה מאידך את השיקולים של שרותי הבטחון אנני מכירה ולא לא אוכל לחוות דעה.
לצפיה ב-'לפעמים מדובר בצעדים עצמאיים של מישהו מסויים'
לפעמים מדובר בצעדים עצמאיים של מישהו מסויים
20/09/2017 | 18:09
2
10
בגלל קוצב הלב ואי ספיקת לב, אני לא עומד בשום מקום בנתב"ג בתור, פשוט ניגש לראש התור, עובר את הבדיקה וממשיך הלאה, לרוב מיד אחרי תחנה אחרונה מחכה לי הרכב החשמלי לקחת אותי לשער העליה למטוס ובדרך חזרה מהמטוס עצמו לוקחים אותי עד לביקורת דרכונים.

באחת הנסיעות הצעיר ליד מכונת השיקוף השגיח שהנחתי את כל חפציי, וכאשר רציתי ללכת מסביב (אני לא עובר בשער, רשמית) הוא סרב בטענה שאני צריך לעבור בשער. שאלתי אם הוא החליט להרוג אותי ? והוא ענה שלא מענין אותו (והוא אייש את העמדה המיוחדת לנכים וצוותי אויר).

על צווארי אני עונד את תעודת שתול הלב הבין לאומית, תעודת נכה צהל, ותעודת נכה של הביטוח הלאומי, וזה לא הרשים אותו.

זזתי הצידה, התקשרתי בטלפון וכעבור מספר דקות הגיעו שני שוטרים והאחראי על הבטחון של נתב"ג, ואחרי שנבדקו מסמכיי, הוא ננזף קשות.
המטופש הוא שאחרי שעברתי מסביב, מרוב התלהמות הוא שכח לערוך לי בדיקה ידנית, וקראתי לו להזכיר לו לעשות זאת.....

תארו לכם שלא היה מישהו נחוש כמוני וחושב שזו הוראה חוקית, עובר בתוך השער, וההמשך בית-חולים בטיפול נמרץ אחרי שיבוש מערכת קוצב הלב.

זו היתה דוגמא לכך שלעיתים לא מדובר בהוראות אלא בגחמה של מישהו שחושב שהוא לפחות סגן אלוהים.

בדרך כלל אני מקבל יחס הוגן לגמרי מהעובדים, וכאשר אני מגיע לתור ועובר לראשו, תוך דקה יש מישהו שיטפל בי, ובהחלט זה שינוי עצום למה שהיה בעבר.  והיחס של העובדים מצויין מעל ומעבר.

לצפיה ב-'חס וחלילה לנסות,'
חס וחלילה לנסות,
20/09/2017 | 19:44
1
5
אבל יש ספקטרום. זאת אומרת שהמכשיר האלקטרומגנטי עובד בתדר שלא בטוח ישפיע על קוצב הלב שלך. שוב, לא מציע לך לבדוק כי זה סכנת חיים כמו שכתבת.
פעם אחרונה ראיתי כתובת אזהרה כזו בכניסה לחדר שנאים.
בריאות ושנה טובה.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
20/09/2017 | 21:32
5
האזהרה כתובה בחוברת של המידע על המכשיר, ואפילו במרכולים ובקניונים השומרים מודעים לכך.

לצפיה ב-'כנראה שלא טסת לארה"ב'
כנראה שלא טסת לארה"ב
19/09/2017 | 12:09
3
84
כי אנחנו עם ויזה, עם מקומות לינה מסודרים לאורך המסלול  שעשינו, נבדקנו עוד באירופה (נשמע כמו התחלה של בדיחה) במהלך חניית הביניים, כולל תחקיר "בטחוני" - מה אתה עושה כשאתה קם בבוקר (בחיי, לא משקרים) ואח"כ בארה"ב , שוב בדיקה וצא הצידה בבקשה וטביעת אצבעות ומה לא.  
אני אישית מעדיפה שיטרידו עשרה "חפים מפשע " (כולל אותי) ושלא יחמוק ויגיע לטיסה מחבל אחד (הרי אין צורך ביותר באחד, פעם אחת, להוריד מטוס).
שנה טובה וחג שמח
לצפיה ב-'מדינת ישראל זו המדינה היחידה שאני מכיר שמעבירה תיירים חקירות'
מדינת ישראל זו המדינה היחידה שאני מכיר שמעבירה תיירים חקירות
20/09/2017 | 15:47
21
פוליטיות אישיות וחודרניות, בזמן היציאה מהארץ.
דורשים מהם לפתוח את המחשב, לתת סיסמאות למחשב לפייסבוק ולאימיילים, וגם לפעמים להשאיר את המחשב לבדיקת תוכן בארץ. (לא בדיקה בטיחותית).
בין זה ובין בדיקה של בטיחות טיסה אין שום קשר.
וכן טסתי עשרות פעמים לארה"ב ואירופה וגם עברתי בדיקות בטחוניות ארוכות ומתישות אבל אף פעם לא שאלו אותי שאלות לגבי דעותי הפוליטיות ובטח שלא בזמן היציאה.
לצפיה ב-'דווקא כן טסתי פעם אחת '
דווקא כן טסתי פעם אחת
20/09/2017 | 16:53
12

אבל אני לא דוגמא לכלום, עלי ישר רואים שאני נטול יכולת להזיק

תגובה עניינית קיבלת כבר מהמשיב שמעליי.

לצפיה ב-''
20/09/2017 | 18:54
1
לצפיה ב-'מה חדש ?'
מה חדש ?
19/09/2017 | 12:36
1
81
זה המצב מאז 1948,
ישראל מדינה חולה בפארנויה,
ישראל היא מקום נחמד ,דמוקרטי וחופשי, רק אם אתה יהודי, לבן, אשכנזי ורצוי דתי.
אחרת ישראל רואה בך אויב.
כל מי שהוא אחר, מרגיש בישראל כמו כל מדינת משטרה אחרת,
חשבת איך זה להיות ערבי ישראלי שנולד בישראל ומנסה לטוס לחול ורוב הסיכוי שהוא יאחר את הטיסה ? וכל טיסה כוללת הפשטה ובדיקה יסודית ?
חשבת איך זה להיות ישראלי אתיופי שכל שוטר רואה בו שוהה בלתי חוקי ?
או איך זה להיות רפורמי שאסור לו לעשות כלום אחרת הרבנות תכנס בו, לא לדבר חס ושלום להיות בעל דת אחרת, כמה כנסיות וגופים אחרים נשרפים באופן קבוע בישראל ?
ישראלים לא מבינים איך העולם רואה אותה, בדיוק כמו שהלבנים בדרום אפריקה לא הבינו למה העולם לא מבין אותם.
לצפיה ב-'חשבתי, חשבתי '
חשבתי, חשבתי
20/09/2017 | 16:57
13

לו קראת את הודעתי בעיון, היית נוכח\ת שחשבתי על הערבים והאתיופים.

לגבי הערבים, אני תוהה אם זה אופציה אטרקטיבית מבחינתם לנסוע לעמאן ולטוס משם.

יש לך חברים ערבים שאפשר לשאול, או שאת\ה בעדם רק באינטרנט?
לצפיה ב-'כלל ידוע הוא שתייר/ת לא יהודים שמגיעים לישראל לבד חייבים '
כלל ידוע הוא שתייר/ת לא יהודים שמגיעים לישראל לבד חייבים
19/09/2017 | 12:45
1
82
גיבוי בצורת מכתבים מישראלים שמסבירים את מטרת הביקור.
אחרת הם נחשדים באופן מיידי כתומכי BDS שיש לגרשם.
עוד כלל אצבע טוב הוא להגיע בחברה אחרת מאל על אחרת הם יעבור את הסיוט גם בשער המטוס בנמל המוצא אצל הסלקטורים של אל על.
לצפיה ב-'תמהני אם זה עוזר - ראה תשובתי לדניאלה 1311 '
תמהני אם זה עוזר - ראה תשובתי לדניאלה 1311
20/09/2017 | 16:59
11

לא לטוס עם אל-על, זה כלל אצבע טוב גם בשביל יהודים-ישראלים.
רק מה, הרבה פעמים הם הכי זולים
לצפיה ב-'לא שזה מפחית מהתחושות אבל קיים בכל מקום בעולם'
לא שזה מפחית מהתחושות אבל קיים בכל מקום בעולם
19/09/2017 | 14:10
1
77
את אבא שלי ז"ל לקחו כ"פרויקט" כשהוא קשיש על כסא גלגלים (!!!!) ופשוט פרקו אותו לגורמים לפני המראה לטיסת פנים בתוך ארה"ב).

פתטי, גרוטסקי, מקומם, מרגיז וטיפשי ברמות. אבל אמיתי.

את אמא שלי (קשישיה בקושי הלכה אז) עיקבו והפשיטו בפרנקפורט.

אותנו עיקבו זמן רב בכניסה לטייוואן וכל כך כעסתי שנשבעתי שאני לא חוזר לשם. (עבר לי אחרי חצי יום בארץ הנפלאה והמרתקת הזו).
לצפיה ב-'לו זה היה קיים בכל מקום בעולם '
לו זה היה קיים בכל מקום בעולם
20/09/2017 | 17:01
13

לא היינו שומעים תלונות דווקא על ישראל.
וכמו שכתבתי - התלונות לא מגיעות דווקא מאנטישמים.
במקרה שתיארתי, ההיפך הוא הנכון.

לצפיה ב-'שושן,'
שושן,
20/09/2017 | 18:53
9
אתה לא יודע וגם לא תדע מה הסיבה שידידתך נחקרה.
ביקורת די חודרנית עברתי במוסקבה ובברלין. אז מה?
תניח שנעשתה טעות מצד הביטחון. ותעברו הלאה.
לצפיה ב-'הופעה של ליידי גאגא בפריז בוטלה,טיקטים לא מתחייבים להחזר מלא'
הופעה של ליידי גאגא בפריז בוטלה,טיקטים לא מתחייבים להחזר מלא
18/09/2017 | 13:45
21
108
הם בודקים עם מארגני האירוע...

האם זה הגיוני ?, אני שילמתי לטיקטים ולא למנהלי האירוע!

לצפיה ב-'סביר להניח שהם לא קנו את הכרטיס מהמארגנים של ההופעה אלא'
סביר להניח שהם לא קנו את הכרטיס מהמארגנים של ההופעה אלא
18/09/2017 | 15:18
18
83
מסוכני ביניים (=ספסרים). אני נכוותי פעם אחת ולעולם לא אזמין עוד מסוכן כרטיס אלא באתר ההופעה עצמה (טיקטמאסטר וכד')
לצפיה ב-'אז בעצם יש סיכוי לא רע שלא אקבל החזר כספי ?'
אז בעצם יש סיכוי לא רע שלא אקבל החזר כספי ?
18/09/2017 | 15:50
8
20
לצפיה ב-'שלחו לך חשבונית/קבלה? יש כל מיני אותיות קטנות...'
שלחו לך חשבונית/קבלה? יש כל מיני אותיות קטנות...
18/09/2017 | 16:07
7
15
לצפיה ב-'יש חשבונית, לא כתוב כלום לגבי החזר במידה של ביטול ההופעה'
יש חשבונית, לא כתוב כלום לגבי החזר במידה של ביטול ההופעה
18/09/2017 | 16:37
6
51
כתוב רק "זכרו, טיקטים ממליצה לכל לקוחותיה לרכוש ביטוח נסיעות לאחר קבלת אישור הזמנה זה", לא אומר לי הרבה...

אני בהחלט מתכוון לתבוע אותם במידה ולא אקבל החזר מלא, בטלפון החצופה אומרת לי שאם הייתי קונה חבילה ולא רק כרטיס אז הייתי מבוטח....
לצפיה ב-'העמדה הרשמית של הסוכנים שתפקידם לנפק שובר תקין וזהו'
העמדה הרשמית של הסוכנים שתפקידם לנפק שובר תקין וזהו
18/09/2017 | 17:12
58
לפחות כך הסביר דוד פתאל.
העובדה שבתי משפט פעם אחר פעם לא קיבלו את פרשנותם לחוק לא שינתה את עמדתם.

אני חושב שאתה צריך לתעד את הדרישה שלך להחזר כספי.
במקומך לא הייתי רק פונה בטלפון (ומקליט את השיחה) אלא גם בכתב.

אם הפניה לא הייתה עוזרת הייתי פונה לבית דין כדי שיסביר גם לסוכנים האלו את המחויבות שלהם.

אני לא משפטן או עו"ד, זו לא עצה מקצועית, אני רק מסביר איך אני הייתי נוהג.

לצפיה ב-'במה שהם רשמו לך הם בעצם רמזו מה יקרה בעת ביטול-'
במה שהם רשמו לך הם בעצם רמזו מה יקרה בעת ביטול-
18/09/2017 | 17:55
4
52
שלא הם יכסו אלא חברת ביטוח (ביטוח כדוגמת פספורט קארד ששמעתי עליו, לא בדקתי אף פעם)
אכן, מרגיז, ומלמד לקח שלא לקנות מהסוכנים האלו... הופעות שאזלו להם הכרטיסים באתר הרשמי אני מוותרת עליהן... 
לצפיה ב-'יותר ממרגיז, כרטיסים עלו לנו 3700 שקל'
יותר ממרגיז, כרטיסים עלו לנו 3700 שקל
18/09/2017 | 18:07
3
20
לצפיה ב-'תיקח בחשבון שכרטיס בסיסי להופעה באירופה עולה כ- 50-60 אירו'
תיקח בחשבון שכרטיס בסיסי להופעה באירופה עולה כ- 50-60 אירו
19/09/2017 | 11:48
2
44
וזה עוד במה שנקרא אצלנו גולדן רינג, ושם floor standing.... ועכשיו תחשב איזה קופון גזרו עליך
לצפיה ב-'ידעתי מראש, שיהיה להם לבריאות אבל למה להיות כאלה גרידים ?'
ידעתי מראש, שיהיה להם לבריאות אבל למה להיות כאלה גרידים ?
19/09/2017 | 14:40
1
31
למה לא לבטח בכמה יורו את הכרטיסים של הלקוח ?, כמה חזירים אפשר להיות ?

קיבלתי עכשיו מייל מהם עם ציטוט מהודעת ההפקה:

לקוח/ה יקר/ה,
בהמשך להודעתנו על ביטול/דחיית ההופעה של ליידי גאגא, להלן הודעה שהתקבלה היום במשרדנו מהפקת מסע ההופעות:
Lady Gaga is suffering from severe physical pain that has impacted her ability to perform. She remains under the care of expert medical professionals who recommended the postponement earlier today. Lady Gaga is devastated that she has to wait to perform for her European fans. She plans to spend the next seven weeks proactively working with her doctors to heal from this and past traumas that still affect her daily life, and result in severe physical pain in her body. She wants to give her fans the best version of the show she built for them when the tour resumes.
Lady Gaga sends her love to all her fans across Europe and thanks them for their support and understanding.

As the tour is currently working on rescheduling the European dates, fans should hold onto their existing tickets pending the announcement of additional information once it is available. The second North American leg of the tour is scheduled to continue as planned.

Live Nation and Lady Gaga apologize sincerely for the inconvenience.
כאמור, משרדנו ימשיך לעדכן אתכם בסטטוס מסע ההופעות ברגע שיתקבל אצלנו מידע מהספקים השונים.
בברכת שנה טובה
שירות לקוחות טיקטים

בקיצור אני אמור לחכות למועד חדש ואז לטוס שוב לפריז רק בשביל ההופעה.... הגיוני לא ?
לצפיה ב-'הליידי שווה'
הליידי שווה
20/09/2017 | 19:49
2
ליידי גאגא שווה גם טיסה בתאריך אחר. ושהיה לה רק בריאות. מעריץ שלה.
לצפיה ב-'תמיד: לקנות רק מאתר המכירה הרשמי'
תמיד: לקנות רק מאתר המכירה הרשמי
19/09/2017 | 02:59
8
44
עצם העובדה שבאתר כזה לא מראים את מחיר ההופעה אלא כתוב "לחץ לבירור" ואז צריך להשאיר פרטים, אומרת דרשני. עדיף תמיד לקנות מהמקור, לא מסוכנים, לא ממתווכים ולא מספסרים. 
לצפיה ב-'למדתי עכשיו, כמו כן אזהיר אנשים מחברת טיקטים'
למדתי עכשיו, כמו כן אזהיר אנשים מחברת טיקטים
19/09/2017 | 10:40
7
44
גם ככה הם גוזרים על הצרכנים קופון אדיר אז מה הבעיה שלהם לבטח את הכרטיס בכמה יורו ? ,למה להיות כאלה חזירים ודורסנים ?
לצפיה ב-'עליך מוטלת '
עליך מוטלת
19/09/2017 | 20:21
6
30
חובת הזהירות,הם לא אשמים.
לצפיה ב-'במה להיזהר ? שליידי גאגא לא תהיה חולה ??'
במה להיזהר ? שליידי גאגא לא תהיה חולה ??
19/09/2017 | 22:29
5
25
אם שילמתי על מוצר והמוצר לא יכול להיות מסופק אני מצפה לקבל זיכוי על מה ששילמתי... נראה לי לגיטימי
לצפיה ב-'כשקונים את החתול'
כשקונים את החתול
19/09/2017 | 22:47
4
28
בעודו בשק,רצוי לעשות ביטוח על סכום כזה.
הם,מצידם בוודאי הציעו.
לצפיה ב-'לא הציעו לי שום ביטוח, לא הייתי חוסך עוד 10 יורו אם הייתי '
לא הציעו לי שום ביטוח, לא הייתי חוסך עוד 10 יורו אם הייתי
20/09/2017 | 00:26
22
מקבל הצעה כזאת...
למה שיציעו בכלל ? , להם זה win-win בכל מקרה
לצפיה ב-'ודרך אגב, למה זה חתול בשק? '
ודרך אגב, למה זה חתול בשק?
20/09/2017 | 00:27
2
9
לצפיה ב-'קנייה דרך מתווך'
קנייה דרך מתווך
20/09/2017 | 01:23
1
21
אמרת שידעת שאתה לא קונה כרטיס באופן ישיר אלא דרך מתווך, וידעת שאתה משלם דמי תיווך גבוהים או מחיר גבוה יותר מהמחיר המקורי. לי לפחות, ברגע שידוע לי שזה תיווך עם עמלה גבוהה על כרטיס שאוכל באותו מספר קליקים להשיג ישירות בכוחות עצמי, נדלק סימן שאלה. מה בעצם נותן לי התיווך לעומת קנייה ישירה? על מה העמלה? למה בעצם מחיר הכרטיס גבוה ובכמה? מה המקור שלו? ואם אבחר לשלם יותר, מה האחריות במידה וקורה משהו?

כשהופעה מתבטלת וקנית כרטיס ישירות אתה מקבל כסף בחזרה. זה גם קל לביצוע, כי שילמת ישירות והביטול הוא גם ישיר. אם קנית ממקור לא רשמי, בין אם זה אתר מתווך או אדם פרטי, כלום לא מובטח אלא אם האתר פירט את מידת אחריותו והחליט לכלול במקרים כאלו פיצוי/החזר. לכן אם חושבים לעשות זאת צריך להסתכל על האותיות הקטנות לפני ביצוע הרכישה - ואכן הסתכלתי על כך עכשיו באתר טיקטים, ובאמת לא כתוב שיש החזר מלא אלא שזה תלוי בספק המקומי שדרכו הם השיגו את הכרטיס. 

לצפיה ב-'לגבי המשפט האחרון , האם זה מכסה אותם?'
לגבי המשפט האחרון , האם זה מכסה אותם?
20/09/2017 | 16:54
29
לגבי עניין התיווך, המחירים היו זהים באתר לייב טיקט ו טיקטים , לא חלמתי שחברה מסודרת עם המלצות תעשה דבר כזה
לצפיה ב-'אולי תבוא הישועה מביטוח של כרטיסי האשראי?'
אולי תבוא הישועה מביטוח של כרטיסי האשראי?
20/09/2017 | 19:53
2
תבטל את התשלום מחברת האשראי. ודחוף. מי ששילם באשראי והעסקה בוטלה כולה, מקבל החזר דרך חברת האשראי. אין לי נסיון בזה אבל זו הדרך. זה לא עובד אם חלק מהעיסקה התבטל.
לצפיה ב-'במקביל פנה לעוזרים כמו'
במקביל פנה לעוזרים כמו
20/09/2017 | 19:57
2
אמון הציבור, המועצה לצרכנות, גבי גזית, משטרה (סתאם).
לצפיה ב-'אני אחד מחסידי הגרופון..והפעם אודסה'
אני אחד מחסידי הגרופון..והפעם אודסה
20/09/2017 | 06:46
1
41
מחיר זול ביותר למלון חמישה כוכבים..ארוחת בוקר,במרכז העיר.
ארבעה לילות חמישה ימים..
העברות..

לצפיה ב-'מי זה?'
מי זה?
20/09/2017 | 19:47
3
אשת טורס? הם ממשיכים להוציא גם לקפריסין הטורקית. עדיין אודסה כבושה ע"י הרוסים מול כל העולם שלא מכיר בזה.
שנה טובה ותהנה.

לצפיה ב-'שיבוש בקונקשן עקב איחור בטיסה'
שיבוש בקונקשן עקב איחור בטיסה
20/09/2017 | 09:59
1
45
חזרתי מקולומבו (סרי לנקה) וחל איחור של שעתים וחצי בטיסת קטאר לדוחה. עקב כך חל שיבוש בטיסות המשך. נאלצנו לשהות בטרמינל בדוחה 8 שעות, ארוחה כשרה שהוזמנה בעוד מועד לא היתה זמינה. שאלתי מה אומרים חוקי יאטה לגבי פיצוי במקרים כאלה.
לצפיה ב-'למה לא הזמנתם חלל?'
למה לא הזמנתם חלל?
20/09/2017 | 19:37
2
אני רק שומע דוחה, קטאר, (סכנין מול ביתר ירושלים) זה עושה לי חררה בכל הגוף.
לצפיה ב-'ריינאייר : יצרנו בלאגן :-p'
ריינאייר : יצרנו בלאגן :-p
20/09/2017 | 17:38
1
18
https://www.themarker.com/consumer/tourism/1.4458120
לצפיה ב-'לונדון בפסח 2018'
לונדון בפסח 2018
20/09/2017 | 16:51
4
23
אנחנו (זוג + ילד שיהיה בין שנה וחצי) נוסעים בפסח הבא ללונדון.
בגלל טעות של חברת התעופה יש לנו אפשרות לשנות את תאריך החזרה. כרגע הכרטיס הוא מראשון עד ראשון על כל השבוע של חול המועד פסח, שנותן לנו 6 ימים מלאים (בימי הטיסות לא נספיק כלום כי הטיסות במהלך היום).
במקור רצינו לחזור ביום שבת, אבל המחיר היה יקר מידי אז הזמנו חזרה ליום ראשון. עכשיו אנחנו יכולים לשנות בחזרה לתאריך שרצינו ללא תוספת תשלום, אבל יש לנו התלבטות:
אם נשנה את התאריך ייצא לנו להיות בלונדון 5 ימים מלאים, שני עד שישי. כלומר, ללא סופ"ש. האם כדאי בכל זאת לחזור ביום ראשון ולהשאר שם לפחות חלק מהסופ"ש? יש משהו מיוחד שאנחנו עלולים להפסיד אם נהיה שם רק באמצא השבוע?
מבחינת ימי חופש אנחנו מעדיפים לחזור בשבת, כי יום ראשון זה כבר יום עבודה רגיל.
תודה רבה וחג שמח

לצפיה ב-'לא בטוחה שיש יותר עניין בלונדון דווקא בסופש '
לא בטוחה שיש יותר עניין בלונדון דווקא בסופש
20/09/2017 | 17:39
11
אולי פסטיבל כזה או אחר ...
לצפיה ב-'יש שווקים שפתוחים רק בסופי שבוע'
יש שווקים שפתוחים רק בסופי שבוע
20/09/2017 | 17:44
1
15
אבל בעיקר ביום ראשון, שממילא לא תהיו בו. יתרון לטיסה בשבת: שומרי שבת לא יהיו איתכם על המטוס. אומרת בצער ומתוך ניסיון שזה משפר את חוויית הטיסה. מאד.
לצפיה ב-'זה לא שיקול'
זה לא שיקול
20/09/2017 | 18:49
8
לבחור יום טיסה לפי האופי של האנשים במטוס. כולה כמה שעות איתם. גם לי מפריע באותה מידה. מבין בהחלט וזה שיקול לפעמים במיקום טיול בישראל.

לצפיה ב-'אני היתי מעדיף למקסם את הזמן שהות בלונדון'
אני היתי מעדיף למקסם את הזמן שהות בלונדון
20/09/2017 | 18:45
8
אם יש לכם כרטיס גמיש בחזור, אין בעיה עם העבודה, קדימה, עוד יום!
יש כמעט אינסוף אטרקציות בעיר המדהימה הזו. חפשו לפי סדר העדיפויות שלכם מה לעשות ביום יומים הנוספים. תכינו רשימה גדולה ממה שתצליחו לראות ולחוות ותהיה לכם בחירה נעימה כשאתם שם.
לצפיה ב-'כפרי איטליה וימי הביניים, בוסטון, ונקובר, תעשו תכניות ותבטלו'
כפרי איטליה וימי הביניים, בוסטון, ונקובר, תעשו תכניות ותבטלו
18/09/2017 | 21:39
3
85
כפרים בראשי הרים באיטליה (פודור)

בוסטון

ונקובר NYT

תעשו תכניות ותבטלו בקלות - איך לתכנן טיול משפחתי

לצפיה ב-'יפה, רק לא בטוח כמה באמת ניתן לראות חיים מקומיים באסיזי או '
יפה, רק לא בטוח כמה באמת ניתן לראות חיים מקומיים באסיזי או
19/09/2017 | 09:49
2
38
בסן גי'מיניאנו, עם כל תיירות ההמונים שהן סופגות. בלי להמעיט בערך אוצרות האמנות שאוצרת כל אחת מהן.
כפי שהם כותבים, מדובר אכן במאות של כפרים. רק בליגוריה יש כמה עשרות כאלה, שבקושי זוכים לתשומת לב תיירותית, איטלקית או בוודאי זרה.

הייתי בכפר טאג'ה, Taggia, שמתהדר גם במנזר יוצא מן הכלל ועתיר יצירות אמנות (הדומיניקנים השאירו חותם בכל מיני מקומות והכנסיות שלהן עשירות ביותר בשכיות חמדה, למשל בפרוג'ה, בוונציה או בבולוניה). אבל אני לא יכולה לומר שהאווירה בטאג'ה יותר מקומית ואותנטית מאשר בעיר קטנה כמו סן רמו או בורדיגרה, על החוף. אלה פשוט צורות שונות של קיום ושל תרבות והחיים שם לפעמים עתיקים לא פחות מאשר אלה שבעומק ההרים.

בעיה אמיתית שיש לכפרים האלה, ורואים את זה יפה גם בטאג'ה וגם בביארדו, כפר שכוח-אל שראיתי בגובה ההרים הליגוריים, היא בריחת אוכלוסיה לחוף. שם יש עבודה ומסילות רכבת. תיירות במידה מסוימת מצילה את המצב אבל אין ספק שיש נטישה ורואים זאת בשלטים הרבים המודיעים על בתים למכירה.
לצפיה ב-'אז הנה עוד מקום מומלץ באיטליה - פרוגיה Perugia'
אז הנה עוד מקום מומלץ באיטליה - פרוגיה Perugia
19/09/2017 | 18:42
21
לצפיה ב-'בחיפוש אחר מקור פרנסה'
בחיפוש אחר מקור פרנסה
20/09/2017 | 15:43
12
כ 100,000 איטלקים עוזבים את איטליה כל שנה,אפשר להגדיר ממש ברי מזל את האיטלקים שמטה לחמם מובטח בכאוס התעסוקתי שם.
לצפיה ב-'התלבטות בנוגע למילאנו'
התלבטות בנוגע למילאנו
19/09/2017 | 15:56
7
50
נוחתים במילאנו לסופ"ש , נחיתה ביום ד 23:55 .
התלבטויות :
1. מלו"ז הרכבת אני מבין שהאחרונה יוצאת מטרמינל 2 באזור 01:00 ואח"כ רק ב 05:00 . במידה ויהיו עיכובים מה האפשרויות להגיע לעיר מלבד במונית, ואם במונית מה המלצתכם , הבנתי שהעלויות הן בסביבות 90 ארו לכיוון.
2. חושב על יומיים במילאנו ויום יציאה, ברכבת, מחוץ למילאנו (חזרה בערב למלון במילאנו) מה המלצתכם, לאן מומלץ לנסוע?
לצפיה ב-'לגבי טיול של יום אחד ברכבת ממילאנו'
לגבי טיול של יום אחד ברכבת ממילאנו
19/09/2017 | 16:06
5
48

לפני כמה שנים נסענו ממילאנו ברכבת לעיירה/כפר סטרסה Stresa ומשם לקחנו שייט קצרצר לאי בשם איזולבלה http://www.isoleborromee.it/eng/isola-bella.html

זה טיול שמתאים ליום אחד נינוח ברכבת, בתוך סטרסה הכל היה במרחק הליכה. נופים משגעים של האגם והאי איזולהבלה והטירה עם הגנים שלה יפיפיים.
לצפיה ב-'מצטרף להמלצה על סטרזה'
מצטרף להמלצה על סטרזה
19/09/2017 | 17:49
2
30
רוב החברות שמשיטות לאיזולה בלה עושות מסלול גם לאי הדייגים הסמוך, כפר דייגים מאד נאה (ז"א הכרטיס הוא סטרזה - איזולה פסקטורי - איזולה בלה - סטרזה).
בנוסף יש מסטרזה רכבל (נמצא כ50 מטר מהמזח ממנו יוצאות הסירות לאיים) להר מוטרונה שהוא גם כולל לא מעט מסלולי הליכה יפים, ואפילו רכבת הרים חביבה.

לצפיה ב-'מתאים לחודש דצמבר ?'
מתאים לחודש דצמבר ?
19/09/2017 | 19:35
1
7
לצפיה ב-'לא בטוח'
לא בטוח
20/09/2017 | 14:35
9
לא יודע מה מצב השיט באגם לאיים (כתבו פה כבר שאין), ולא יודע איך ההר (אולי דווקא יפה אם הוא מושלג).
לצפיה ב-'מתאים לחודש דצמבר ?'
מתאים לחודש דצמבר ?
19/09/2017 | 19:35
1
6
לצפיה ב-'לפי האתר שלהם'
לפי האתר שלהם
19/09/2017 | 20:54
27
שבקישור בהודעה הקודמת שלי, האי איזולבלה פתוח ממרץ ועד ה 22 באוקטובר, אז כנראה שדצמבר לא רלוונטי...
לצפיה ב-'תקח מלון בשדהת ללילה הראשון'
תקח מלון בשדהת ללילה הראשון
20/09/2017 | 17:43
6
לצפיה ב-'ולינה בסוכות - מתאים? '
ולינה בסוכות - מתאים?
19/09/2017 | 14:55
1
39
מבחינת מזג אויר... 
תודה
לצפיה ב-'???'
???
20/09/2017 | 19:59
לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:14
5

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'מתי לנסוע לאמסטרדם'
מתי לנסוע לאמסטרדם
19/09/2017 | 09:37
6
45
בוקר טוב,
אשמח לדעת המנוסים...
מתכננת טיול בת מצוה לאמסטרדם עם המתבגרת ( בת 12) . 
ההתלבטות זה בין התאריכים 22-26/4/18 ( בשבוע שאחרי יום העצמאות)
לבין 6-10/5/18. אמנם שבועיים בלבד הפרש, אבל...
השיקולים שלי זה בעיקר מחיר ומזג אויר. 
הבנתי שב 27/4/18 יש חג לאומי באמסטרדם. האם זה אמור להשפיע על מחירי הטיסות ו/או המלונות בשבוע הזה?
ומבחינת טיסות- בדקתי קצת ב skyscanner. אין עדין טיסות של איזיגט, הטיסות הכי זולות ונורמליות היו של KLM, בסביבות 450$ לאחד ( טיסה ישירה בשעות טובות). האם זה טווח המחירים ?
יום מקסים ושנה טובה!

לצפיה ב-'תראי, אני טסתי בתחילת יולי עם איזי ג'ט כיוון אחד אמסטרדם-ת"א'
תראי, אני טסתי בתחילת יולי עם איזי ג'ט כיוון אחד אמסטרדם-ת"א
19/09/2017 | 09:45
3
51
ומחיר הטיסה הזאת היה פחות מ-100 אירו לכיוון. חכי עד שייפתחו המחירים שלהם. אולי כבר בסוף החודש הזה.
אמנם טסתי חזור כך שאני לא יודעת מהי שעת ההמראה מכאן אבל באמת היציאה מאמסטרדם היתה בשעה די פיכס, 7 ומשהו בבוקר. אבל אם תתייצבנה בסחיפהול שעתיים בלבד לפני ותלונו לפני כן במלון Citizen M בשדה, 200 מטר מהטרמינל, שהוא מלון חמוד ובמחיר סביר לשירותים שהוא נותן, זה אולי סביר יותר (אני מודעת לטרטור שבלינה של לילה אחרון בשדה). מצד אחר, מונית ב-5 בבוקר מאמסטרדם לשדה לא תיקח לדעתי יותר מרבע שעה. אז גם זה לא נורא.

יתכן שתהיה איזושהי השפעה לשבוע של ה-27.4, איזה יום זה יוצא בשבוע? אם חלק מסוף שבוע, יתכן שיהיה יותר יקר קצת בעיר שהיא יקרה ממילא.

מזג אוויר? לא הייתי לוקחת זאת בחשבון. יכול להיות לך סוף אפריל של 30 מעלות (מניסיון של 3 שנים ברצף) ומאי של 15 מעלות וגשם. אין שום ביטחון, שום יכולת לצפות כלום. עשי מה שנראה לך ויוצא יותר נוח. גם מאי, אגב, הוא חודש של חגים וימי זיכרון ברחבי אירופה, התיירות תהיה בשיאה אז. 8.5 בכמה מדינות הוא יום השחרור מהנאצים, בדקי אם זה כך בהולנד.
לצפיה ב-'ובאופן כללי צפי לאפרפר כל הזמן, עם גשם לא חזק מדי פעם'
ובאופן כללי צפי לאפרפר כל הזמן, עם גשם לא חזק מדי פעם
19/09/2017 | 10:51
34
אם יש משהו יותר טוב מזה, זכית. אם גרוע מזה, צפוי. ב-8 ומשהו ימים בהולנד בסוף יוני ותחילת יולי כאמור, היו לי שני ימים לא עוקבים נפלאים ומושלמים (אפילו לא שלמים, אני מחברת ערב אחד עם רוב היום שאחריו, החל מ-11 בבוקר), אחד גשום זלעפות והשאר גרסאות שונות של אפרפר עם שמש מפציעה לעיתים רחוקות, וזרזיף.
דבר יפה, בעיקר אם מזג האוויר טוב, של הזמן הזה בשנה הוא, הימים הארוכים. שקיעה תהיה בסביבות 9 בערב ואין הבדל רב בין סוף אפריל ותחילת מאי, אולי רבע שעה. הזריחה, בהתאם, מוקדמת.

לצפיה ב-'אורלנדה, תעקבי אחרי טוטי ותדעי בדיוק מתי נפתחת המכירה :)'
אורלנדה, תעקבי אחרי טוטי ותדעי בדיוק מתי נפתחת המכירה :)
19/09/2017 | 11:47
1
12
לצפיה ב-'קודם אחזור מאיטליה ואז אחליט מתי ובעיקר לאן'
קודם אחזור מאיטליה ואז אחליט מתי ובעיקר לאן
19/09/2017 | 13:53
21
מתי אני רוצה לנאפולי+רומא, מרץ או נובמבר, או בכלל לטיול רגלי בטוסקנה במאי, או בקיץ לדנמרק, פתאום עלה לי רעיון. אולי עוד פעם להולנד. אבל קודם יש לי טיול לנסוע אליו ולחזור ממנו ואז אחרי זמן אדע מה ואיך.
לא תמיד הפתיחה 9-10 חודשים מראש רלוונטית למה שאני רוצה להתחייב לו.
לצפיה ב-'איזיג'ט פותחים מחר את המכירה לאביב'
איזיג'ט פותחים מחר את המכירה לאביב
19/09/2017 | 10:48
1
36
נסי לבדוק מחירים מחר
לצפיה ב-' בדיוק מי שמזמין בתחילת המכירה משלם כ- 100 אירו לכרטיס '
בדיוק מי שמזמין בתחילת המכירה משלם כ- 100 אירו לכרטיס
19/09/2017 | 11:45
28
בסיסי (ללא מזוודה, ובחירת מקום). יש לקחת בחשבון שאיזידג'ט חוזרת מאמסטרדם ב- 7 בבוקר כלומר כל חישוב כולל לילה נוסף במלון (אלא אם מתכוונים להעביר לילה בשדה"ת...)
לצפיה ב-'לאיזה יעד לדעתכם אוכל לטוס בהתראה קצרה בסוכות ובתקציב נמוך?'
לאיזה יעד לדעתכם אוכל לטוס בהתראה קצרה בסוכות ובתקציב נמוך?
16/09/2017 | 16:46
17
87
שלום לחברים,

לצערי ועקב אילוצים ומחוייבויות שונות, יתכן ולא אוכל לתכנן ולרכוש חופשה לפני חוה"מ סוכות אלא רק במהלכו (אם בכלל...)

מה הן לדעתכם האפשרויות ומה היעדים אליהם אוכל להגיע בהתראה קצרה (מהיום למחר) ובתקציב נמוך?

מדובר בזוג,
בתודה רבה מראש : )
לצפיה ב-'*'
*
16/09/2017 | 17:21
19
לצפיה ב-'מה זה תקציב נמוך אצלכם'
מה זה תקציב נמוך אצלכם
16/09/2017 | 22:57
4
23
לצפיה ב-'כ 2500_3000 שח לשניים/שלושה לילות כולת טיסות'
כ 2500_3000 שח לשניים/שלושה לילות כולת טיסות
16/09/2017 | 23:09
3
24
לצפיה ב-'טיסות שראיתי למשל (ויש עוד, תכנס לskyscanner'
טיסות שראיתי למשל (ויש עוד, תכנס לskyscanner
17/09/2017 | 10:47
2
84
לובלין פולין - 155 דולר (6-9/10)
אנטליה = 242 דולר
מוסקבה - 330 דולר לכרטיס טיסה
ליון - 329 דולר

(לא יודעת כמה בתי מלון אבל שנים-שלושה לילות יכול להיות אני מניחה בסביבות 200 דולר) 
לצפיה ב-'העניין הוא שלא אוכל לסגור עכשיו אלא בהתראה קצרה מאוד'
העניין הוא שלא אוכל לסגור עכשיו אלא בהתראה קצרה מאוד
17/09/2017 | 10:59
1
59
זאת בעצם הסיבה שפתחתי את השירשור הנ"ל,
ואז למעשה יהיה לי 12-24-28 שעות להתארגן ולדעת לאן (אם בכלל) אוכל לטוס

אודה/אשמח לדעתך בעניין, ברוח הדברים איתם פתחתי את השירשור הנ"ל
לצפיה ב-'אני לא יודעת לצפות באיזה טיסות ישאר מקום.'
אני לא יודעת לצפות באיזה טיסות ישאר מקום.
17/09/2017 | 11:02
19
לצפיה ב-'תוריד חוליו ותתעדכן באתרים, אם אתה לא מקובע'
תוריד חוליו ותתעדכן באתרים, אם אתה לא מקובע
17/09/2017 | 16:56
10
56
על מיקום יש סיכוי שתמצא משהו
לצפיה ב-'זורם, אני לגמרי בגישה הזו... ברשותך אשאל'
זורם, אני לגמרי בגישה הזו... ברשותך אשאל
17/09/2017 | 17:44
9
64
האם חוליו (בניגוד לאחרים) אמין מספיק ולא תופס
אותך כלקוח שבוי מרגע ההזמנה ועכשיו תחכה לאישור ועכשיו תוסיף כסף וכו'??

אני שואל מכיוון שאין לי איתם ניסיון אישי,
ראיתי שם תהליך פשוט של בחירת היעד/טיסה, הכנסת פרטים וזהו, די פשוט לכאורה

תודה רבה!
לצפיה ב-'כשבדקתי בחוליו מסירת הכרטיסים היתה מיידית'
כשבדקתי בחוליו מסירת הכרטיסים היתה מיידית
18/09/2017 | 14:40
8
57
הבעיה היתה שנשארו עסקאות שמבחינתי היו לא כדאיות בגלל גורמים כמו שעות המראה ונחיתה.
לצפיה ב-'אבל עדיין, עיסקה מיידית היא הגורם המכריע מבחינתי כרגע'
אבל עדיין, עיסקה מיידית היא הגורם המכריע מבחינתי כרגע
18/09/2017 | 15:13
7
38
כלומר, מה שסגרת, סגרת
(ותפעיל שיקול דעת אם מתאים לך או לא)

אני מדבר כמובן על עצמי : ))

האם אני צודק או שפיספסתי משהו?
לצפיה ב-'זה נכון בכל הזמנה שהיא ישירות בחברת התעופה. מיידית מקבלים'
זה נכון בכל הזמנה שהיא ישירות בחברת התעופה. מיידית מקבלים
18/09/2017 | 15:16
35
את הרטיס האלקטרוני למייל. לא מחכים לשום אישורים ברגע שמכרטסים. רק אצל סוכנים יש פוילע-שטיק
לצפיה ב-'צודק, מבחינתי לתת כסף עכשיו ולקבל כרטיס אח"כ, אולי, אי"ה'
צודק, מבחינתי לתת כסף עכשיו ולקבל כרטיס אח"כ, אולי, אי"ה
18/09/2017 | 15:55
5
44
והמוכר לא מתחייב מבחינתי Deal breaker, אין מצב שאני אסכים לעסקה כזו.
אבל מדובר בנוהג נפוץ מאוד בארץ, כנראה שמבחינת אנשים רבים אין בעיה.
לצפיה ב-'חוליו'
חוליו
19/09/2017 | 08:27
4
25
הזמנו ברגע האחרון והכל עבד יפה. הכרטיס הגיע לאחר כמה דקות
לצפיה ב-'זה חשוב מה שכתבת כאן... כלומר, בסיום ההזמנה'
זה חשוב מה שכתבת כאן... כלומר, בסיום ההזמנה
19/09/2017 | 10:30
3
21
(בחוליו)
אני מכניס את פרטי הנוסעים
פרטי כרטיס אשראי,
לוחץ על אישור ורק לאחר מס' דקות מקבל את הכרטיסים

(זאת בניגוד להזמנה דרך חברות התעופה, שם מקבלים את הכרטיסים באופן מיידי)

אבל סה"כ נראה לי ממה שאני קורא כאן שאם העיסקה משתלמת מבחינתך (טיסות/שעות/מחיר) אז מדובר בעיסקה תקינה ב 100% בלי פולישטיק

האם אני צודק או שאני מפספס פה משהו?
לצפיה ב-'לא הבנתי איפה אתה רואה הבדל'
לא הבנתי איפה אתה רואה הבדל
19/09/2017 | 11:51
2
20
"לוחץ על אישור ורק לאחר מס' דקות מקבל את הכרטיסים"
"זאת בניגוד להזמנה דרך חברות התעופה, שם מקבלים את הכרטיסים באופן מיידי)"
===> זה בדיוק אותו דבר מבחינת הזמן
לצפיה ב-'אין הבדל מבחינתי, זה חשוב לידיעה בלבד'
אין הבדל מבחינתי, זה חשוב לידיעה בלבד
19/09/2017 | 12:04
1
17
וזה בסדר גמור

זו נראית כאופציה טובה למי שגמיש מבחינת יעד ושעות טיסה

אם יש לך עוד רעיונות, אשמח!
תודה בכל מקרה
לצפיה ב-'חוליו'
חוליו
19/09/2017 | 12:16
25
לחוליו צריך סבלנות והימור. ככול שתחכה יותר המחיר יורד. כמובן יש סיכון שלא יישארו כרטיסים
לצפיה ב-'חוקי כבודת יד החדשים של Ryanair'
חוקי כבודת יד החדשים של Ryanair
16/09/2017 | 17:13
3
102
לצפיה ב-'תודה !'
תודה !
17/09/2017 | 23:19
5
לצפיה ב-'היא גם מבטלת טיסות רבות בזמן הקרוב. כדאי לעקוב. '
היא גם מבטלת טיסות רבות בזמן הקרוב. כדאי לעקוב.
19/09/2017 | 09:27
30
לצפיה ב-'יעד לחורף עם תינוקת בת חצי שנה'
יעד לחורף עם תינוקת בת חצי שנה
17/09/2017 | 19:29
5
66
היי,

עבר לא מעט זמן מאז הפוסט האחרון שלי.
אבל אתם לא מאכזבים גם אם אני לא מגיע חדשות לבקרים אז אנסה את מזלי שוב :).

אני ואשתי מעוניינים לטוס באוקטובר-נובמבר לחו"ל עם תינוקת בת חצי שנה.
מדובר בטיול קליל, 3-4 ימים.

מבחינת תקציב, השאיפה היא להישאר במשהו שפוי אבל אין איזה תקרת מקסימום מוגדרת שאי אפשר לחרוג ממנה, נניח 10,000 שקל לשלושתנו ל3 לילות (טיסות+מלון) נשמע לי רף עליון הגיוני.

מבחינת יעדים יש לנו בעיה כי אני מבין שבמזרח אירופה קר מאוד, זה המקום שהכי היינו רוצים לנסוע אליו, לא היינו בבודפשט/פראג/שכנותיהם, אבל משיחות עם מספר אנשים הבנתי שזה לא מומלץ כי הקטנה תסבול ושזה יהיה יותר סיוט מאשר כיף.

יש לכם רעיון? חשבנו על זנזיבר (נניח ל5 ימים אם נחרוג קצת מה3-4 ימים) אבל זה היה נראה יקר מאוד במבט ראשון (סביב ה12,000-15,000 שקלים).

* זה לא חייב להיות בחגים.

תודה!
שי
לצפיה ב-'אני ממליצה להסתכל באתרי טיסות כמה עולות טיסות ליעדים '
אני ממליצה להסתכל באתרי טיסות כמה עולות טיסות ליעדים
17/09/2017 | 20:44
52
וכמה עולים בתי מלון. אלו שאלות שרק אתה יכול להשיב עליהן כלומר טיסות ישירות אם יש או לא. בתי מלון איזה דרגה, מה אתם מחפשים במלון. אם זנזיבר יקרה,
תחפש בדרום ספרד, דרום צרפת לפעמים גם עוד סביר באוקטובר (סוכות מסתיים ב-13 לכן אם אתה חושב לנסוע אחרי תאריך זה כבר צריך להתכונן לגשמים, רוחות גם במקומות פחות קרים). אישית הייתי שוקלת לצאת בארץ לכמה ימים חופשה עם תינוקת בת חצי שנה כי בארץ באוקטובר הסבירות לגשם ומזג אוויר קר, נמוכה מאד.בארופה כבר יכול להיות קר לא רק במזרח אלא במערב. חברה מגרמניה ספרה לי אתמול שיורדים גשמים וקר. בכלל חופשה של שלושה ימים או ארבעה זה טלטול רציני עבורכם עם כל מה שתינוקת צריכה. תכננו מעכשיו חופשה יותר ארוכה במזג אוויר יותר סביר בשנת 2018 ועכשיו צאו כאן לחופשה. אבל אתם תחליטו
לצפיה ב-'לתינוקת בגיל הזה ניתן לקנות "שק שינה" שבו היא שוכבת בעגלה'
לתינוקת בגיל הזה ניתן לקנות "שק שינה" שבו היא שוכבת בעגלה
18/09/2017 | 10:38
1
44
ואז ניתן לטייל איתה בכל מקום. היא לא תביע מחאה כשההורים איתה 24/7
לצפיה ב-'יש תינוק ויש תינוק'
יש תינוק ויש תינוק
18/09/2017 | 11:06
44
יש חמוד שמצחקק ויש בכייני שצורח נונסטופ

לצפיה ב-'לא בקיא אבל תבדוק צורך בחיסונים לזנזיבר'
לא בקיא אבל תבדוק צורך בחיסונים לזנזיבר
18/09/2017 | 13:55
36
באופן כללי לא הייתי לוקח תינוק למקום שאין בו שירותי רפואה מתקדמים.

אתם צריכים לשאול את עצמכם מה אתם רוצים לראות ולעשות ואז בהתאם לעשות התאמה לתינוקת
לצפיה ב-'זנזיבר לא מומלץ'
זנזיבר לא מומלץ
19/09/2017 | 03:03
35
גם יקר לזמן כה קצר, וגם לא מומלץ עם תינוקת. אין יותר מדי שירותי בריאות באי, וזו בכל זאת אפריקה עם הסיכונים התברואתיים המתלווים לזה. גם לזנזיבר יש טיסות ישירות באופן לא סדיר, והן לרוב על חגי ישראל. טיסות לא ישירות לשם זה באמת יהיה מייגע עם תינוקת. 

לצפיה ב-' חדשות מעניינות מכיוון חברת וויזאייר (Wizz Air)'
חדשות מעניינות מכיוון חברת וויזאייר (Wizz Air)
18/09/2017 | 10:32
2
90
בוויזאייר הכריזו השבוע על תוכנית חדשה הנקראת Flexible travel partner

תנאי התוכנית מאפשרים להזמין עד 9 כרטיסים כאשר רק עבור כרטיס אחד נדרש לתת את שם הנוסע ולכל שאר הכרטיסים ניתן לשייך שם עד 3 שעות לפני הטיסה בפועל כאשר מחירי הכרטיסים נשמרים לפי מועד ביצוע ההזמנה.

המילכוד, עלות של הוספת השמות לאחר ביצוע ההזמנה תהיה 10 יורו לכרטיס. אם לא יוצמד שם לכרטיס הוא יבוטל ולא יינתן החזר כספי.

טיסה נעימה בחגים.
לצפיה ב-'קיבלתי את זה גם בגירסה בעברית'
קיבלתי את זה גם בגירסה בעברית
18/09/2017 | 17:17
1
59
קצת קשה לי להבין מי קהל היעד של האופציה הזו.
הורים שיגידו לילדים שרק הילד שיתנהג יפה יטוס איתם לחו"ל? בדואי שלא החליט את מי מהנשים לקחת איתו לטיול?
לצפיה ב-'דווקא יכול לחשוב על כמה שימושים'
דווקא יכול לחשוב על כמה שימושים
18/09/2017 | 18:07
45
קבוצת חברה שרוצים ליסוע יחד לסקי, רק שלא סגורים עדיין סופית מי יכול ומי לא.
מארגן טיולים (קטנים) שעוד לא סגור על הרשימה הסופית.

מבחינת חברת התעופה זה נראה כמו משהו בעלות 0 בערך. ממילא לא ברורה הקשיחות של חברות תעופה עם עיניין השמות והחלפתם.
לצפיה ב-'סלובקיה'
סלובקיה
17/09/2017 | 22:37
2
78
היי,
אנחנו שתי צעירות שמעוניינות להגיע ל- 5-6 ימים בסלובקיה, בערך בסביבות אמצע אוקטובר. המטרה היא בעיקר טיולים, נופים וטבע- אז נתמקד באזור הרי הטטרה.

שאלותינו: 
1. רכב- האם חובה? ואם כן, עד כמה נסיעה באזורים האלו היא קשה ומפחידה? האם ניתן להשיג שם רכב אוטומטי?
2- האם מכירים מדריך מקומי/אחר (עדיף ישראלי) שמוציא טיולים מודרכים באזור? שמענו ושוטטנו באתר של תומר פחימה, אבל הבנו שהוא סגור לקבוצות גדולות יותר שמזמינות אותו מראש, ואנחנו רק 2 (נראה לי מוזר לצאת לטיול מודרך בזוג, לא?)
3- מעבר להרי הטטרה, כן נרצה יום-יומיים של מראות עירוניים יותר, שופינג וכו'- האם כדאי להקדיש לכך את היומיים הראשונים או האחרונים? ובהתאם- האם כדאי לנחות בבודפשט? פראג? אחר? 

ולבסוף: אנחנו די ירוקות בעניין תכנון טיולים לחו"ל (ובכלל). הטיול האחרון שתכננתי היה עירוני לחלוטין ולא כלל השכרת רכב וטיולי טבע, ואני ממש לא רואה את עצמי מתחילה לבנות מסלולי טיול לאזורים שאני לא מכירה בכלל- אני חייבת מדריך שיהיה צמוד אלינו, וידאג למסלול והדרכה כאמור. האם לאור הנ"ל כדאי לוותר על רעיון סלובקיה, ובכל זאת ללכת על טיול בנאלי יותר (מוזיאונים-שופינג-אטרקציות בעיר אירופית קלאסית)?

תודה רבה :)
לצפיה ב-'מה שלא יודעים - לומדים'
מה שלא יודעים - לומדים
18/09/2017 | 11:04
52
תירות באירופה קלה ויש המון מידע.
מיחוץ לעיר אם רוצים להספיק הרבה עדיף רכב. לרכב אוטומטי יש תוספת זניחה, רק לוודא שזה מה שתקבלו. אם אתן תטיילו עוד הרבה לומדים גם לנהוג בידני. זה סלחני, מקסימום מדליקים יותר פעמים
אם רוצים להגיע מעיר לעיר לשקול תחבורה ציבורית. מדריך מקומי זה סבבה לגמרי האקסטרות שלו ישדרגו את הטיול, עלות בהתאם. זה אופי לטייל במקומות חדשים, מתרגלים מהר מאד. יש "קסם" בלא נודע. תלוי גם במזג האוויר. במזג אוויר חורפי וגשום רצוי רכב, או שכור או של המדריך.
תצטיידו במפה וכמובן במפות אוף ליין כמו Maps.Me ו/או גוגל מאפס, סים מקומי לגלישה ולמצוא אטרקציות מקומיות ולהיות בקשר עם כמעט כולם. מקומיים עוזרים לתיירים. אתם לא ממש במדבר ועזובים. תתחברו לתיירים מארצות שונות שזה חלק חשוב מטיול עצמאי.
לצפיה ב-'1. כל אתר אינטרנט של חברת השכרה יתן לכן הצעת מחיר לרכב - '
1. כל אתר אינטרנט של חברת השכרה יתן לכן הצעת מחיר לרכב -
18/09/2017 | 14:38
45
כולל רכב אוטומטי.
גם להרים טלפון יעבוד.
2. למה מוזר טיול מודרך בזוג? אתם מודאגים ממה השכנה רוחמה תגיד או רוצים טיול שמתאים לכם?
לא מכיר אישית מדריך לסלובקיה.
3. אכן לפעם ראשונה נשמע לי שכדאי לבחור יעד פחות מאתגר אבל לאו דווקא שופינג-מוזיאון אם אתן רוצות לחוות נוף הררי ישנם יעדים הרבה יותר נגישים (גם רעיונית וגם בתחבורה ציבורית) כמו שוויץ טירול וכו'.
לצפיה ב-'לרנקה קפריסין'
לרנקה קפריסין
18/09/2017 | 13:27
45
היי לכם שלושה לילות בלרנקה בהנחה שהעיר ממש לא מעניינת אותי, יש יעד בקרבתה פחות מתויר עם טבע וים ? אני עם תינוקת בת 9 חודשים.

אשמח להמלצות מיליון תודות
לצפיה ב-'איזיג'ט - טרמינל 1'
איזיג'ט - טרמינל 1
18/09/2017 | 09:38
11
80
בוקר טוב,
הטיסה עצמה יוצאת מטרמינל 3 או מטרמינל 1? אני באה עם מטען-יד בלבד, לא שולחת מזוודה לבטן המטוס. יש ביקורת דרכונים בטרמינל 1 או שרק ב-3? זאת אומרת, האם במצב הזה אני יכולה להתייצב כבר בטרמינל 3 לפני הבידוק הבטחוני למטען-היד או שהכל נעשה מטרמינל 1? תודה.
לצפיה ב-'הכל מטרמינל 1'
הכל מטרמינל 1
18/09/2017 | 09:44
4
62
לצפיה ב-'כן, קראתי את זה. אני מקווה שזה אכן מהימן '
כן, קראתי את זה. אני מקווה שזה אכן מהימן
18/09/2017 | 09:47
3
54
ושעכשיו הכל נעשה מהטרמינל הזה. אבל אם ההמראה משם, למה לא הנחיתה, יש לך מושג?
לצפיה ב-' היכן תמקמי את המכס, איסוף המזוודות ועוד בטרמינל 1'
היכן תמקמי את המכס, איסוף המזוודות ועוד בטרמינל 1
18/09/2017 | 10:20
50
טרמינל 1 נפתח בגלל ריבוי חברות התעופה הטסות לישראל. כתוצאה מכך, אין
מספיק דלפקים לרישום בטרמינל 3 עבור כל חברות התעופה. כל זאת כאשר
ממריאים מישראל כאמור.  כאשר נוחתים אין שום בעיות לוגיסטית להוציא חתימת דרכונים ואיסוף מזוודות.
חשוב, בל נשכח את אולם מקבלי הפנים הגדול והממוזג (בטרמינל 1 הישן הצטופפו בחוץ ). מה עם הנוחות בהגעה ישירות לרכבת בלי שום המתנה להסעות מטרמינל 1 עם מזוודות, ועוד...

מסכים איתך שמדובר בחוסר נוחות לנוסעים. אבל... זה המחיר בגין ריבוי חברות התעופה הטסות לישראל והגדלת נפח תנועת הנוסעים העוברים בנתב"ג.

לצפיה ב-'אני לא בטוחה בסיבה'
אני לא בטוחה בסיבה
18/09/2017 | 13:09
33
יכול להיות בגלל ביקורת דרכונים ? או השרוולים? ממש אין לי מושג.
לצפיה ב-'ממה שאני קראתי - כי אין שירותי מכס'
ממה שאני קראתי - כי אין שירותי מכס
19/09/2017 | 15:23
8
לצפיה ב-'כשממריאים מטרמינל 1 '
כשממריאים מטרמינל 1
18/09/2017 | 10:35
49
עושים צ'ק אין למטה (לא יודעת מה קורה עם מי שאין לו מטען לשלוח) ואז עולים למעלה (כמו פעם) ויש שם ביקורת דרכונים ומעבר בטחון לאנשים ולמטען יד. ואז יש דיוטי פרי שם ממתינים לטיסה (אם את רוצה אוכל שתיה קניות יש ארומה, פוט לוקר, סטימצקי די גדול, JR, בורגר ראנץ') ויש שערים משם אוטובוס לוקח למטוס (לא נראה לי שיש שרוולים). 
חזרה אכן מטרמינל 3
לצפיה ב-'מה כתוב בכרטיס הטיסה, זה קובע'
מה כתוב בכרטיס הטיסה, זה קובע
18/09/2017 | 10:52
3
35
ללאו קוסט יש טרמינל 1. הבידוק דרכו. יש בו דיוטי פרי צנוע ומספק. שאטל מעביר אחרי הבידוק לטרמינל 3 וגם השרוולים למטוס מ-3.
טיסה נעימה וחג שמייח
לצפיה ב-'אותנו לא העבירו לטרמינל 3. המראנו מ- 1'
אותנו לא העבירו לטרמינל 3. המראנו מ- 1
18/09/2017 | 10:57
2
12
לצפיה ב-'כשטסתי 1 עדיין לא היה פעיל.'
כשטסתי 1 עדיין לא היה פעיל.
18/09/2017 | 11:08
1
36
תודה על התיקון.
(מצד שני הנחיתה היא ב3)
לצפיה ב-'זה מה שכתבתי (הנחיתה). הניסיון מאוגוסט'
זה מה שכתבתי (הנחיתה). הניסיון מאוגוסט
18/09/2017 | 11:14
7
לצפיה ב-'תודה לכולן ולכולם '
תודה לכולן ולכולם
18/09/2017 | 14:07
4
לצפיה ב-'טורקיה - מי נסע?'
טורקיה - מי נסע?
18/09/2017 | 07:59
2
62
בוקר טוב,
אני מודעת לאזהרת המסע ולהמלצות. רציתי לשאול את מי שכן היו לאחרונה בטורקיה על האווירה ועל התחושה באתרי תיירות.

תודה
לצפיה ב-'ערבים אוהבים את טורקיה'
ערבים אוהבים את טורקיה
18/09/2017 | 10:49
57
ולאחרונה בחור ערבי אבד שם.
עם קשר קלוש, לפני שנים קבוצה מהעבודה ששהתה בטורקיה במסגרת העבודה, נסגרה וננעלה במחסן. מצב מלחיץ ובטוח עקב השנאה ליהודים. מקרה אחד לא מעיד על הכלל.
יש גם אזהרת מסע לטורקיה, כלומר משרד הבטחון לא רוצה שישראלים ישהו בטורקיה.
בנוסף יש אין ספור דיווחים שדאע"ש פעילים בטורקיה ודרכם נעשה גיוס כי הגבול בין סוריה לטורקיה זה גבול נוזלי ועוברים מצד לצד בלי שהשלטונות יהיו מודעים. זו דעתי.
לצפיה ב-'את אוהבת סיכונים? סעי לתורכיה'
את אוהבת סיכונים? סעי לתורכיה
19/09/2017 | 07:20
7

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

רוצים חופשה מפנקת?
פורום טיולים לגיאורגיה
מתכננים טיול לגיאורגיה?
גולדן טורס - סוכנות השייט הגדולה בישראל
גולדן טורס

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה