לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3270732,707 עוקבים אודות עסקים

פורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום אינו מיועד לפרסום שירותי תיירות או לחיפוש שותפים/ות לטיול.
פרסום בנושאים אלו יותר בלוח המודעות בלבד הודעות פרסומיות תימחקנה והכינוי ייחסם מכניסה לפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'המלצה לטיול באירלנד'
המלצה לטיול באירלנד
21/07/2018 | 21:54
5
83
היי,
בתחילת אוקטובר אני מסיים דוקטורט וחשבתי לעשות טיול נחמד 
של שבועיים לבד :) היעד שחשבתי עליו הוא אירלנד ואולי גם סקוטלנד בטיול לא מאורגן. המשיכה שלי היא מוסיקה, פאבים, נופים ירוקים ואגמים.
אשמח אם תוכלו לענות לי על כמה שאלות אם הייתם שם:
1. האם ניתן להתנהל שם ללא רכב? התחבורה הציבורית נחשבת טובה?
2. האם האנשים ידידותיים שם לישראלים ובכלל?
3. איזה אתרים לדעתכם ממש אסור לפספס באירלנד?
4. איך מזג האוויר בתחילת אוקטובר? האם יכול להיות חורפי מאוד עד בלתי נסבל? 
5. הייתי רוצה לשלב משהו מעניין כמו אומגה, טיול אופניים, פארק שעשועים או משהו אחר קצת אקסטרימי. האם למישהו מכם יצא לעשות משהו בסגנון הזה שם?  

תודה רבה!
לצפיה ב-'תשובות'
תשובות
22/07/2018 | 05:35
53
1. הם ידידותיים, האירים מעל כולם בכמה רמות, האירים ממש חמימים ואדיבים, הסקוטים הם יבשים ויחסית קרים.
2. אתרים שאסור לפספס: תלוי, אם זה משהו של נוף או משהו עירוני..
אם נוף: זכור לי לטובה דרך הענקים וצוקיי מוהר.

לצפיה ב-'לא לוותר על Aran Islands.'
לא לוותר על Aran Islands.
22/07/2018 | 11:37
43
הייתנו עם מכונית, לפני שנים, מאד אהבתי.
כל ערב פאב, לא לוותר, ביחוד בכפאים הקטנים, לא יודעת איך היום, אז, בליווי הרבה גינס, שרו ורקדו בפאב המקומי, חוויה.
בסקוטלנד הייתי במאורגן, (ובאוקטובר), באירלנד ביוני - לא חושבת שבלתי נסבל, אבל דורש חימום.
https://www.accuweather.com/he/ie/dublin/207931/october-weather/207931
לצפיה ב-'כמה תשובות'
כמה תשובות
22/07/2018 | 18:03
1
35
קודם כל ברכות על סיום הדוקטורט!
לגבי תחבורה ציבורית אין לי תובנות כי היינו עם רכב.
מקומות שאי אפשר לפספס - תוכל למצוא די בקלות את ההמלצות הרגילות כמו צוקי מוהר וכו', אם אתה מחפש משהו פחות מוכר, אנחנו מאוד נהנינו באי ולנסיה. יש שם גם מגדלור קטן שאפשר לעשות בו סיור ואם הים סוער זו ממש חוויה.
בכלל, התנהלנו שם עם לונלי פלנט וזה היה מאוד מוצלח. הזמנו את מקומות הלינה שלנו לפי המומלצים בספר ולא היה פספוס כמעט אף פעם. לא הזמנו הרבה מראש אלא בכל יום אחר הצהריים, כשכבר ידענו לאן נגיע, פתחנו את הספר ולפי ההמלצות בו התקשרנו לוודא שיש מקום (אחרי פעם אחת שהייתה לנו בעיה למצוא מקום לינה בגלל פסטיבל כלשהו שלא ידענו שמתקיים). וברגע שמגיעים למקום לינה, לבעלי המקום בדרך כלל יש המלצות מעולות לדברים לעשות בסביבה.
לדעתי שווה לשקול גם להגיע לצפון אירלנד, יש שם מקומות מאוד מעניינים (אנחנו היינו בעיקר בדרי).
האנשים מאוד ידידותיים, ובכל עיירה קטנה תמצא פאב, שהרבה פעמים יש בו גם מוזיקה אירית חיה (כיף גדול).
מבחינת מזג אוויר, היינו בספטמבר. היו ימים רטובים אבל לא נראה לי שאפשר להימנע מזה. לא היה נורא קר.
לגבי אקסטרים הכי קרוב שהגענו זה לצלצל בפעמונים בכנסייה בדאבלין :)
לצפיה ב-'ידעתי שכבר נתקלתי.'
ידעתי שכבר נתקלתי.
23/07/2018 | 06:34
26
אני בכלל צלצלתי בפעמוני הכנסיה בקורק.
http://milimvetiulim.bloger.co.il/262953/
לצפיה ב-'יצא לי לטייל גם עם וגם בלי רכב'
יצא לי לטייל גם עם וגם בלי רכב
23/07/2018 | 10:53
16
אין ספק שיותר נח עם רכב, אבל יש גם אוטובוסים מאד נוחים ומהירים בין הערים השונות, ולשמורות הטבע השונות באזורים השונים יש כל מני טיולים מאורגנים של חצי יום (כמו צוקי מוהר, קונמרה וכו), מניח שגם יש תחבורה ציבורית רגילה.

מצטרף להמלצה על צפון אירלנד, בלפסט ודרי מרתקות מבחינה היסטוריה של המאבק שם בין הקתולים לפרוטסטנטים, יש בבלפסט סיור של כמה שעות שנקרא Black Taxi Tour, בו נהג לוקח ומסביר את ציורי הקיר, ההיסטוריה של המקום ועוד. צפונית לבלפסט יש את Bushmills (מזקקת וויסקי בה אפשר לסייר), הGiant's Causeway היפה, שמורת גלנאריף (איפשהו באמצע בין בושמילס לבלפסט). אני גם טיילתי בפינה הצפון מערבית של האי, אבל שם כבר בלי אוטו זה לא נראה לי נח.
לצפיה ב-'מזוודות קונקשן לונדון'
מזוודות קונקשן לונדון
22/07/2018 | 19:47
1
29
אהלן, מה הזמן המקסימלי בו אני יכול להשאיר מזוודות בשדה?
יש לי 24 שעות קונקשן בהלוך בלונדון ו 34 שעות קונקשן בחזור.. כל הטיסות מוזמנות דרך בריטיש.
אני רוצה לקחת רק את הטרולי למלון.

לצפיה ב-'אם קנית כרטיס אחד ובצקאין של הטיסה הראשונה בקשת שישלחו לך את'
אם קנית כרטיס אחד ובצקאין של הטיסה הראשונה בקשת שישלחו לך את
22/07/2018 | 21:45
26
המזוודות ליעד הסופי אז אין בעיה.
אם זה לא אפשרי אז הם יגידו לך את זה בצקאין בטיסה הראשונה.
ברגע ששמו לך טיקט עם היעד הסופי על המזוודה אתה מסודר.
לצפיה ב-'חופשת נופש אי שם באוסטריה'
חופשת נופש אי שם באוסטריה
22/07/2018 | 20:48
2
56
שילוב של מלון עם נופים מהממים , בריכה פנימית וחיצונית, ג'קוזי, ארוחת בוקר מעולה, אוניה שמחכה 100 מטר מהמלון ורכבל 200 מטר מהמלון לנוף עוד יותר מהמם. בופה שטרודלים אחר הצהריים. עיירה ציורית ואגם ציורי עוד יותר, מסעדות מעולות ופשוט לשבת ולהנות.

לצפיה ב-'המשך'
המשך
22/07/2018 | 20:52
38
לצפיה ב-'נראה יפה. יש שם לאי-שם הזה? מזכיר לי את פושל אם סי.'
נראה יפה. יש שם לאי-שם הזה? מזכיר לי את פושל אם סי.
23/07/2018 | 05:48
10
לצפיה ב-'מזג אויר בתאילנד'
מזג אויר בתאילנד
19/07/2018 | 20:22
9
75
יש לי חלום חזק לטייל בתאילנד כחודש. אך אני ממש סובל חזק בחום.
מישהו אמר לי שפשוט אצא החוצה רק בשעות הערב...
יש אולי עוד  רעיונות איך להתמודד עם העיניין?

תודה רבה

לצפיה ב-'אני עכשיו בתאילנד, כבר שבועיים, מאוד מאוד '
אני עכשיו בתאילנד, כבר שבועיים, מאוד מאוד
20/07/2018 | 04:19
1
103
לא אוהבת חום, אני גרה בסיאטל...
אני מגיעה לישראל רק בדצמבר, לא בקיץ, כי לא יכולה לסבול את החום היששראלי, אז בתור ישראלי (אני מניחה שאתה ישראלי שגר בישראל?), לא חושבת שצריך להיות לך יותר קשה מאשר בארץ.
--- לי הרבה יותר קל מאשר היה לי בישראל בקיץ.

לא חושבת שיש טריקים מיוחדים, ללכת בבגדים קלים, סנדלים מכנסיים קצרים, כובע, לשתות, להתרענן באטרקציות של מים.
הדבר היחיד שהקפדנו זה המלונות וההוסטלים שאנחנו ישנים בהם במהלך הטיול תמיד ממוזגים, כדי שיהיו מפלט בסוף היום
לצפיה ב-'תודה על התשובה'
תודה על התשובה
22/07/2018 | 13:18
23
ראשית אני בהחלט מאוד סבל בישראל מהחום. אבל בישראל אני לא מטייל, אני ב: בית-עבודה-קניון-אוטובוס וחוזר חלילה.  כלומר- כל הזמן תחת מזגן, חוץ מבלילה שרק אז אני מרשה לעצמי לצאת קצת החוצה.
לצפיה ב-'למה תאילנד ?'
למה תאילנד ?
20/07/2018 | 09:51
6
71
בתאילנד חם, במיוחד בבנגקוק לאורך כל השנה,
ההבדל היחידי זה אם יבש או גשום,
אבל אם תסביר למה אתה רוצה לנסוע לתאילנד,
אפשר יהיה לעזור לך למצוא יעד דומה לדברים שמושכים אותך עם טמפרטורה יותר נוחה.
אתה אוהב תרבות אסיתית ? יפן / סין / קוריאה, מדינות מאד אסיתיות ומאד מענינות אבל עם מזג הרבה יותר "רגיל" של 4 עונות, לכן כל אחד יכול למצוא תקופה שיש בו את מזג האויר האידיאלי עבורו , מבחינתך זה לא חם או אפילו קר,
אתה אוהב איים וחופים ? יש הרבה מקומות קרים בעולם עם חופים יפים.

ובכלל, לא רצוי לבחור יעד טיול כי מישהו סיפר לך שהוא נהנה שם, הוא נהנה שם, זה לא אומר שאתה תהנה.
לצפיה ב-'כי זה החלום שלו'
כי זה החלום שלו
21/07/2018 | 19:18
1
11
לצפיה ב-'החלום שלו זה טיול קריר בתאילנד'
החלום שלו זה טיול קריר בתאילנד
21/07/2018 | 22:57
13
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
22/07/2018 | 13:16
3
56
למה תאילנד?
כי אני אוהב את הנוף הגיאוגרפי שבאיזור דרום מזרח אסיה. (זה כולל גם ויטאנם,קמבודיה). אני מחפש לטייל במקום שיש השפעה רבה של התרבות הבודהיסטית וכולל הרבה מקדשים.. חשוב- המחירים זולים!! . ויש תשתית תיירות נוחה (כלומר תח"צ קלה יחסית).
באופן כללי, אלו הסיבות העיקריות.
אם יש רעיון למקומות אחרים, יותר קרירים, אשמח לדעת
לצפיה ב-'חחח נפאל. קפוא'
חחח נפאל. קפוא
22/07/2018 | 19:15
5
לצפיה ב-'יש לי תשובה שתפתיע אותך'
יש לי תשובה שתפתיע אותך
22/07/2018 | 19:32
1
49
יפן !
למה ?
היא מדינה (מאד) דרום מזרח אסיה, עם כל המאפיינים (רק בלי הלכלוך של חלק מהמדינות),
מדינה שרוב האנשים הם בודהיסטים וגם שינטואיסטים, יש מקדש בכל רחוב,
יש מזג אויר מאד נח, ולא משנה למה אתה קורא נח, יש את האביב והסתיו הנעימים, ומי שרוצה אפשר ללכת יותר לחורף ויהיה יותר קר.
יש תשתיות מעולות, תחבורה ציבורית מעולה,
אבל וזה הדבר המפתיע זול לטייל ,
יפן ידועה כמדינה יקרה, כי מאד יקרה למגורים, אבל זולה לתיירים
עלויות
כרטיס JR PASS כרטיס נסיעות חופשי חודשי עולה כ30 דולר ליום.
ומאפשר לך לנסוע לכל מקום במדינה.
מגורים - אפשר לישון בכל אכסניה והוסטל הכי זולים, הכל נקי, מבריק, ואין בעיה למצוא מיטה ללילה ב30-40 דולר ללילה.
אוכל - בכל מקום יש אין סוף אפשרויות אוכל מאד זולות.

אין בעיה להסתדר עם 100 דולר ליום,
זה לא עלות של הודו, אבל זה זול.
לצפיה ב-'בהחלט מפתיע , 50 יפנים נהרגו היום ממכת חום'
בהחלט מפתיע , 50 יפנים נהרגו היום ממכת חום
23/07/2018 | 11:42
3
לצפיה ב-'חזרתי הבוקר מלונדון - להלן מספר המלצות'
חזרתי הבוקר מלונדון - להלן מספר המלצות
21/07/2018 | 20:55
6
139
1. הזמנתי מהארץ שאטל מחברת "דרך המלך".
בדקתי לפני כן עלות בכמה חברות. כולם רצו 25 ליש"ט מסטנסטד.

2. סיור אופנים של 3 שעות, לא בעברית. מומלץ מאד.

3. מלון blakemoer hide park. מצוין.

לצפיה ב-'מצוין, קצר וקולע, מה בדבר מסעדות? הצגות? מוזאונים?'
מצוין, קצר וקולע, מה בדבר מסעדות? הצגות? מוזאונים?
21/07/2018 | 22:11
2
68
בקיצור, יש עוד?
לצפיה ב-'איך שכחתי? '
איך שכחתי?
22/07/2018 | 08:07
1
83
כששאלו אותי ממה הכי נהנתי מלונדון, עניתי מההופעה THRILLER LIVE
היה פשוט מושלם. שעתיים וחצי עם הפסקה קצרה של הופעה מושלמת. זמרים, רקדנים.
הדבר השלילי היחידי היה אולם ללא מזגן. פשוט לא ייאמן!
הזמנו כרטיסים דרך אתר https://seatplan.com/, אתר בו אפשר לראות חוות דעת על מקום הישיבה.

במלך האריות הייתי לפני כמה שנים, היה גם מושלם. לא היתה לי בעיה לראות אותה שוב.

לגבי מוזאונים, הייתי בזמנו בכמה, הפעם נכנסתי רק לויקטוריה ואלברט. מעניין.
מסעדות-שום דבר לא מיוחד, מסעדות שמצאנו ברחוב וגם בתי קפה. https://caffenero.com/uk/en/ נחמד מאד, יש אותו בכל פינה. שוקו קר עם קצפת מאד מומלץ.

ביום האחרון חיפשנו מסעדה קרובה למלון, ורצינו דוקא סינית כי אמרו שהמסעדות הסיניות טובות בלונדון. מצאנו את https://www.tripadvisor.co.il/Restaurant_Review-g1...
נחמדה מאד.

זהו
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
22/07/2018 | 09:13
8
לצפיה ב-' חודש הבא אני שם '
חודש הבא אני שם
22/07/2018 | 06:26
16
לצפיה ב-'תודה רבה ושאלה'
תודה רבה ושאלה
22/07/2018 | 17:48
1
47
המחיר של השאטל הוא לאדם? לזוג? אנחנו גם צפויים לנחות בסטנסטד אי שם בספטמבר..
תודה רבה!
לצפיה ב-'לאדם'
לאדם
22/07/2018 | 20:12
5
לצפיה ב-'קונקשנים קצרים מדי?'
קונקשנים קצרים מדי?
21/07/2018 | 10:47
6
83
לצפיה ב-'בטיסה של אוסטריאן הלוך יש 50 ד' ברוטו'
בטיסה של אוסטריאן הלוך יש 50 ד' ברוטו
21/07/2018 | 11:55
64
זה ממש קצר, אבל גם בלופטי היה לנו דומה והם הריצו אותנו. מה שצריך לעשות זה להודיע לדיילות כשמודיעים שיש חצי שעה לנחיתה שיש לכם קונקשן של כ-40-45 דקות למיאמי ואתם מבקשים לרדת ראשונים, בדרך כלל הן עוזרות וגם לבקש לבדוק את שער הטיסה הבאה. בדרך כלל מראים במוניטור של הטלויזיה (אם יש כאלו בטיסת תל-אביב-וינה) את השערים, אבל אם אין, הן יכולות לברר ואז לוקחים את הפקלאות ורצים לגייט הבא.

אני לא מסכימה יותר לקונקשנים האלו ולא טסה עם לופטי לארה"ב בטיסות הבוקר כי העצבים שלי מתרופפים. אבל העובדה היא שזה מחושב על הדקה ואם אין איחור בנחיתה כולם מגיעים בזמן. ואם לא? זו האחריות שלהם. אגב, פעמים רבות המטוס נוחת מוקדם יותר ואז יש מרווח של עוד כ-15 או 20 דקות.
לצפיה ב-'לחניית ביניים כדאי לקחת עצירה של מינימום שעה '
לחניית ביניים כדאי לקחת עצירה של מינימום שעה
21/07/2018 | 12:58
21
לצפיה ב-'הנתון הרלוונטי חסר והוא מה המחויבות במיאמי באותו הערב'
הנתון הרלוונטי חסר והוא מה המחויבות במיאמי באותו הערב
21/07/2018 | 17:31
2
55
האם צריך להגיע לחתונה או שרק למלון והתוכנית האמיתית מתחילה רק למחרת.

אם נמכר קונקשן כזה אז כנראה שהוא יהיה בסדר בסבירות גבוהה, כי אחרת הם לא היו מוכרים אותו, כי פספוס יגרום להם לעלות כספית.
כמובן שההסתברות שיהיה פספוס עולה עם התקצרות זמן הקונקשן ופה עולה השאלה ששאלתי על מחיר האיחור. האם זה סתם התעכבות מעצבנת או שיש סכנה לפספוס של מאורע חשוב. לזכור שרוב הסיכויים שהקונקשן יעבוד כמתוכנן.
לצפיה ב-'הערה'
הערה
21/07/2018 | 18:40
1
36
נכון שאם נמכר קונקשן קצר זו בעיה של חברת התעופה, אבל תלוי גם בשדה התעופה ואם יש מזוודה שצריך להוריד מהמטוס. לא הייתי קונה כרטיס כזה עם מזוודות כשהקונקשן הוא בפרנקפורט למשל. 
לצפיה ב-'אם יש פספוס, זו גם בעייה של הנוסע כמובן'
אם יש פספוס, זו גם בעייה של הנוסע כמובן
21/07/2018 | 21:41
42
אף אחד לא אוהב לחכות בשדות תעופה ולאחר ליעד הסופי.
הנקודה שלי היא שההסתברות לכך נמוכה, ומה שמבדיל בין סיכון שסביר לקחת לכזה שאינו סביר תלוי מאוד גם ב"מחיר" האישי של עיכוב. האם זו רק חוסר נוחות או פגיעה מהותית במטרת הנסיעה. מזוודה שמגיעה באיחור זה לרוב בגדר אי נעימות בלבד, פריטים קריטיים לא כדאי לשים במזוודה.

הנקודה שזו "בעייה של חברת התעופה" רק באה להבהיר שמדובר בהסתברות נמוכה שזה יקרה.

לצפיה ב-'לי פעם אמרו שחובה שיהיה קונקשן של שעה, למשל בקנדה'
לי פעם אמרו שחובה שיהיה קונקשן של שעה, למשל בקנדה
21/07/2018 | 22:00
43
כשטסים לונקובר דרך טורונטו, חברת התעופה מחוייבת לתת קונקשן של שעה (אולי אפילו שעה וחמש דקות). גם זה בעיני לא ממש מספיק בהתחשב בכך שעוברים משדה תעופה בינלאומי לשדה תעופה מקומי וצריך לרוץ מרחק של איזה 500 GATES (כמובן הגזמה, אולי רק 400...). 
עשיתי את זה פעם אחת בצעירותי כשהטיסה אחרה להגיע לטורונטו והיו לנו 40 דקות - לעולם לא עוד!
לצפיה ב-'Sim מקומי בניו-יורק'
Sim מקומי בניו-יורק
19/07/2018 | 09:55
20
72
היי כולם,
כמה עולה sim מקומי בניו יורק?
או האם כדאי לרכוש סים בארץ? המחירים דיי מטורפים לחבילות פה. ראיתי 2 חברות שמציעות בחצי מחיר מהמוכרות אבל לא יודע כמה זה כדאי.
אילו חברות/חנויות סלולאר בניו יורק כדאי לי לקנות מהן סים לטיול של שבועיים. אנחנו 3 אנשים שרוצים תקשורת אחד עם השני. הבנתי ש wifi זה לא תענוג שם. 
צריכים בעיקר ווטסאפ, ושיחות ביניינו. לא לארץ או אלינו. גלישת אינטרנט לא חובה אבל אופציה.
תודה. 
לצפיה ב-'הנה - 30 דולר ל- 3 שבועות'
הנה - 30 דולר ל- 3 שבועות
19/07/2018 | 11:07
2
64
לצפיה ב-'בדיוק מה שכתבתי:)'
בדיוק מה שכתבתי:)
20/07/2018 | 01:10
1
42
אישית מרוצה מאוד מהשירות שלהם.
לצפיה ב-'משעשע, כי Nרב כתבה את זה יום לפניך.. (למי שלא הבין)'
משעשע, כי Nרב כתבה את זה יום לפניך.. (למי שלא הבין)
20/07/2018 | 13:57
35
וצריך לציין שבטימובייל וב ATT בדרכ מוסיפים על המחיר מיסים בעוד שבחברות הוירטואליות האמריקאיות המחיר כולל מיסים.
לצפיה ב-'והנה עוד כמה אפשרויות שכוללות שיחות חינם גם לישראל 19-29$'
והנה עוד כמה אפשרויות שכוללות שיחות חינם גם לישראל 19-29$
19/07/2018 | 12:00
52
שתיהן רוכבות על הרשת של TMOBILE
קונים את הסימים עם התכנית בקיוסקים
לצפיה ב-'בשביל whatsup אתה חייב גלישת אינטרט'
בשביל whatsup אתה חייב גלישת אינטרט
19/07/2018 | 15:47
14
93
נתון חשוב: מה הסיכוי שתצטרכו לבצע שיחות מקומיות בארה"ב (לא בין שלושתכם הישראלים)?
ל SIM אמריקאי כבר ענו, ל SIM ישראלי אם אתה רוצה מאחת מהחברות הגדולות אז אתה יכול גלובל SIM מפלאפון
חבילה של 1 GB עולה 70 שקלים, אתה צריך להוסיף חבילה של שיחות נניח חצי שעה ב 30 שקלים או שעה ב 50.
אם אתה לא משתמש כבד לא נראה שיש הפרש מחיר משמעותי לעומת SIM אמריקאי והיתרון שאתה קונה את הSIM כשאתה עוד בישראל במקום לבזבז זמן טיול וה SIM כבר פעיל מרגע הנחיתה.

לצפיה ב-'מצאתי לינק שימושי שמאגד כמה מענות '
מצאתי לינק שימושי שמאגד כמה מענות
19/07/2018 | 17:15
12
34
לגבי הגלובל סים- אני אבדוק את האופציה. תודה!
קראתי שאת SIM ה-T MOBILE שעולה 30$ אני יכול לקנות רק עם אשראי אמריקאי ולא רגיל ישראלי בנ"ל ככה שאני צריך מישהו משם שיקנה לי. מה גם כשנכנסתי לפרטי הרכישה הבנתי משו בכללי שזה עולה כבר 50 או 75$ ולא באמת 30$. כנראה בגלל תוספת המיסים או משהו בחבילה. לא הבנתי ככ עדיין אבל אברר לעומק. 
בגדול אנחנו ישנים אצל משפחה בעיר, ככה ששיחות לארץ ואלינו לא ממש צריך. הכל נעשה מהבית שלהם. ומניח שיש להם גם וואי-פיי בבית. 
השימוש הוא בעיקר במהלך היום כשנצטרך להיפרד קצת או נאבד במקרה. לא לחוץ לנו לגלוש בטירוף. גוגל מפות גם ככה עובד בלי שום חיבור לרשת. מקס' אולי לבדוק משהו באינטרנט שלא תוכנן מראש וכאלה. אז קצת וואי פיי בבתי קפה או כלבו כנראה יפתרו תעניין, אבל עדיף לפחות ווטסאפ זמין כי יש הודעות קוליות ולא צריך ממש שיחות. השאלה תהייה אם 2 גיגה יספיקו אז, או 4 לפחות ושווה להשקיע עוד קצת כסף בשביל הנוחות ופחות לחץ כמה גלשתי.
לצפיה ב-'חבילות גלישה ישראליות הן רק גלישה...'
חבילות גלישה ישראליות הן רק גלישה...
19/07/2018 | 18:40
9
37
לעומת הצעות הסים מקומי בניו יורק שכוללות גם שיחות/סמסים. לעיתים גם בנ"ל.
העניין הוא שחבילות מקומיות שם עולות לפחות 30$ לחבילה עם נפח של 2-4 GB, כך שמצד אחד כבר לא בטוח מתשלם לקחת אותן דווקא לעומת החבילה של פלא' שהוצע לי פה ב-150 שקל. אומנם בלי שיחות.
כי 30$ זה כ-110-120 שח עם המרה של הבנק אחכ. מה גם שסים שהוצע לי לתיירים חבילת 30$ זה רק הסים... מסתבר שצריך לקנות באתר חבילה בשווי 50$... אז זה כבר מעבר להצעות הישראליות. ושוב, אומנם בלי שיחות אבל עדיין.
תודה על ההצעות חברים!
לצפיה ב-'הסים כולל חבילה בסיסית לרוב '
הסים כולל חבילה בסיסית לרוב
20/07/2018 | 05:51
8
25
לא מצליחה להבין את החישוב... יש תוכנית של 30 דולר כולל הסים ל3 שבועות.. בחנות עצמה הוצע לי 30 דולר אבל לקחתי ב50 כי פשוט אני צריכה ליותר זמן מ3 שבועות...

לא מבינה איך זה יותר אם חבילה בסיסית בסלקום וחברים נעה סביב ה200 פלוס אם לא יותר עם הרבה פחות ממה שסים מקומי נותן לך.
לצפיה ב-'אז ככה המחשבה שלי לפי עובדות:'
אז ככה המחשבה שלי לפי עובדות:
20/07/2018 | 14:03
7
24
בתוכנית של 30$ זה לא כולל מיסים. יחד עם מיסים 35$ בערך. שזה בערך 130 שקל אחרי המרת האשראי מהבנק בארץ. בפלאפון לפי הלינק של אחד הממליצים יש כרטיס גלובל ב-149 שקל. 4GB  לעומת 2GB  ב-35$. נכון שהאמריקאי כולל שיחות, אבל לא חשוב לי השיחות כ"כ כי אפשר בווטס קולית ואנחנו ישנים אצל משפחה שמהם אפשר להתקשר אם צריך.
יש עוד סים ב-10$ של T MOBILE  אבל חובה איתו חבילה בשווי 75$. בסים של 35$ אם רוצים יותרGB  אז זו חבילה שעולה כבר 50$ ללא מס.
בפרטנר ראיתי חבילה של 199 שקל, עם 6GB  כשהגלישה חופשית בווטס, פייס, יו טיוב ועוד... שלא לוקחת מה-6GB. אבל זה רק גלישה ומומלץ לדעתי למשתמשים כבדים. לנו 4GB  יספיק.
כל חבילות ה- 4GB  הם סביב 30-40$ בארהב. אז כבר פחות משתלם לי לדעתי ואקח את פלאפון גלובל. אגב הם גם מציעים שיחות עם גלישה 4 GB ב-199 ולבני משפחה נוספים 89 שח אותו דבר כמעט. שיוצא בערך 125 שקל לאחד (אנחנו 3 טסים). עדיין יוצא זול מהאמריקאי.
הבנת את הכדאיות עכשיו?

לצפיה ב-'הפלאפון גלובל זו אופציה לא רעה בכלל, ביחוד בגלל שאפשר להשתמש'
הפלאפון גלובל זו אופציה לא רעה בכלל, ביחוד בגלל שאפשר להשתמש
20/07/2018 | 14:13
6
48
בו לכמה נסיעות אם לא מסיימים את החבילה, הסים תקף לשלוש שנים.
אבל זה עדיין יותר יקר מאשר סים וירטואלי אמריקאי של ULTRAMOBILE שעולה 29 דולר ל 4 גיגה כולל מיסים שזה 110 שח גג וכולל שיחות מקומיות ושיחות לארץ בלי הגבלה.
הם רוכבים על הרשת של  TMOBILE.
בכל מקרה בארה"ב הסים יקר, זה לא אירופה שאפשר למצוא סימים ב 10 יורו לחודש.

לצפיה ב-'אז לבדיקת הרכישה של ה-29$'
אז לבדיקת הרכישה של ה-29$
21/07/2018 | 10:14
5
20
זה עולה עם מיסים ומשלוח אליהם הביתה + 1$ Recovery Fee (המצאת המאה כנראה) יצא לי 37.53$ שזה 140 שקל בערך. ככה שכבר לא יוצא משתלם. עדיף עדיין את הפלאפון ב-150 (גם בלי שיחות אנחנו נסתדר).
מבאס אבל כנראה אין יותר אופציות מזה כבר. ננסה אולי טלפונית להוריד את המחיר ברכישה ל-3 ביחד.
לצפיה ב-'כשאתה קונה את האולטרהמובייל בקיוסק אתה משלם בדיוק 29 דולר'
כשאתה קונה את האולטרהמובייל בקיוסק אתה משלם בדיוק 29 דולר
21/07/2018 | 10:33
4
27
אין מיסים ואין שום תשלום נוסף, שזה פחות מ 110 שח.
אני קניתי כבר כמה כאלה (אותו הדבר עם לייקהמובייל)
אתה אולי מתכוון לסים של טימובייל שהם דוחפים את כל התוספות האלו.
אתה רוצה לקנות את הסים של פלאפון אז סבבה, זה דיל טוב, אבל יש פתרונות קצת יותר זולים.
לצפיה ב-'אוקיי. לא ידעתי שאפשר בקיוסקים שם וכאלה. אני אבדוק מול מישו'
אוקיי. לא ידעתי שאפשר בקיוסקים שם וכאלה. אני אבדוק מול מישו
21/07/2018 | 11:01
3
18
במשפחה שלי אם מכיר את זה ויוכל לקנות לנו מראש את הסימים האלה עם התוכניות. יש פה איזה 130 שקל חיסכון לשלושתנו.
תודה
לצפיה ב-'יש גם אפשרות לקנות את הסימים האלו ב 10 דולר באיביי '
יש גם אפשרות לקנות את הסימים האלו ב 10 דולר באיביי
22/07/2018 | 10:58
2
54
יש חברה שמוכרת את הסימים של אולטרהמובייל (וגם של חברות אחרות) באיביי ב 10 דולר כולל התכנית של 4 גיגה לחודש.
קוראים להם ezkonnect
חייבים להפעיל את הסים דרך האתר שלהם.
הם כנראה קונים חבילות משפחתיות ואז מוכרים את זה אחד אחד או משהו כזה.
בכל מקרה חבר שלי קנה דרכם וזה עבד.
שוב - חייבים להפעיל את הסים דרך האתר שלהם ולא ישירות באתר של אוטלרהמובייל.
אם בא לך לנסות

לצפיה ב-'מעולה! איפה היית עד עכשיו?!!'
מעולה! איפה היית עד עכשיו?!!
22/07/2018 | 12:22
1
34
דיברתי איתם,
זה אכן אפשרי וזה המחיר.
נכנסתי גם לאתר המוכר, שהוא המורשה היחיד בארה"ב למכור כאלה דברים.
המשלוח רק בארה"ב אז אין בעיה.
הם על הרשת של TMOBILE, וההפעלה דרך האתר כמו שאמרת.
נראה לי שניצחת את השיטה.
אם הקליטה אכן תהייה טובה, אני קונה לך טובלרון חח
תודה רבה!!
לצפיה ב-'כל תהליך נוסף שהסים עובר זה עוד מקור לתקלות, לכן אני נמנע '
כל תהליך נוסף שהסים עובר זה עוד מקור לתקלות, לכן אני נמנע
22/07/2018 | 15:21
13
בדר"כ מלהציע את האופציה הזו למי שאני לא מכיר שהוא ידע להסתדר עם תקלות אפשריות.
כשהכל זורם זה נפלא (מה שבדרך כלל קורה), כשיש איזו בעיה (אפילו הקטנה ביותר) לפעמים אנשים מאבדים את הידים והרגלים.
לצפיה ב-'אני שילמתי 50 דולר '
אני שילמתי 50 דולר
20/07/2018 | 01:14
35
כולל מיסים והכל אבל קיבלתי חבילה לחודש עם נפח גלישה של 10 ג'יגה..

2 לדעתי נאכלים די מהר עדיף 4 או יותר תלוי מה השימוש.

לצפיה ב-'אגב אני שילמתי במזומן'
אגב אני שילמתי במזומן
20/07/2018 | 01:15
29
והכל טופל בחנות ב5 דקות בערך.
לצפיה ב-'כיום כבר לא הכי משתלם'
כיום כבר לא הכי משתלם
20/07/2018 | 01:11
32
לשלם על שיחות... אפשר להסתמך על חבילת אינטרנט ופשוט להשתמש בוואטאפ לשיחות.
ככה אני עושה לפחות.
לצפיה ב-'לt mobile יש תוכנית ל3'
לt mobile יש תוכנית ל3
20/07/2018 | 01:09
28
שבועות ב30 דולר שזה לא רע בכלל... אני אישית שילמתי קצת יותר כי אני איהיה חודש בארה״ב אבל כך או כך יצא לי זול יותר מאשר לשלם על סים מהארץ.
לצפיה ב-'טיסה טרמינל 1'
טיסה טרמינל 1
20/07/2018 | 18:16
4
99
האם הטסים מטרמינל 1 יכולים לקנות בדיוטיפרי בטרמינל 3?
לצפיה ב-'פעם היה אפשר, עכשיו לא'
פעם היה אפשר, עכשיו לא
20/07/2018 | 20:29
24
לצפיה ב-'יש שאטל מיוחד שמסיע מטרמינל אחד ישירות למדרגות המטוס.'
יש שאטל מיוחד שמסיע מטרמינל אחד ישירות למדרגות המטוס.
21/07/2018 | 19:16
2
19
לצפיה ב-'יותר חוויתי מהשרוול'
יותר חוויתי מהשרוול
21/07/2018 | 22:18
1
16
לצפיה ב-'ומתקתק במהירות במקום הפרוזדורים האין סופיים'
ומתקתק במהירות במקום הפרוזדורים האין סופיים
22/07/2018 | 19:05
4
לצפיה ב-'כתבה מעניינת על הוזלת מחירי הטיסות NYT'
כתבה מעניינת על הוזלת מחירי הטיסות NYT
17/07/2018 | 10:20
138
לצפיה ב-'בייג'ינג לארבעה ימים וחצי - איפה כדאי ללון? תודה!'
בייג'ינג לארבעה ימים וחצי - איפה כדאי ללון? תודה!
17/07/2018 | 12:12
9
182
לצפיה ב-'חפשי במרכז ליד תחנת תחתית'
חפשי במרכז ליד תחנת תחתית
18/07/2018 | 09:24
5
55
זו עיר גדולה, בלאו הכי תאלצי ליסוע. בתחתית קל להתמצא.
לצפיה ב-'היית בחורף? נסבל?'
היית בחורף? נסבל?
18/07/2018 | 11:06
4
20
לצפיה ב-'אנחנו היינו בפברואר'
אנחנו היינו בפברואר
18/07/2018 | 13:06
3
65
היה קר ללא ספק אבל לא ירד שלג וגם גשם לא ירד למרבית הפלא. בחומה הסינית
קפאנו מקור, לא היה עלה אחד לרפואה, החומה נראתה מאיימת כפי שהיתה אמורה
כנראה להראות. ראיתי תמונות מהקיץ והכל ירוק ופורח סביב לחומה. היינו בגנים והיה קרח במקום אגם, גם בעיר האסורה טיילנו. מה שצריך זה מה שנקרא באנגלית  windbreaker משהו שמגן מרוחות. טיילנו כמה ימים בביג'ין באנו לשם מתאילנד הרותחת, כך שהקור היה אפילו די כיפי במידה כזו או אחרת אבל בכלל לא נורא. מאז היו לא מעט חורפים ואנני בטוחה האם משהו השתנה.

לצפיה ב-'תודה רבה לשתיכן. מתלבטת מאד בגלל מזג האויר. יש עכשיו מבצעים'
תודה רבה לשתיכן. מתלבטת מאד בגלל מזג האויר. יש עכשיו מבצעים
18/07/2018 | 13:22
2
58
ב- 500 דולר לסופש רביעי עד ראשון....
לצפיה ב-'ברור שיש מבצעים כי זו לא עונה'
ברור שיש מבצעים כי זו לא עונה
19/07/2018 | 08:59
1
40
לא צריכה להסביר לך מה זה שלג. אם ירד שלג 3 ימים או אפילו יומיים, מה יותא לך מביקור של כמה ימים?
לצפיה ב-'היינו במספר סופות שלג (לפני, בזמן, אחרי) בניו יורק היתה '
היינו במספר סופות שלג (לפני, בזמן, אחרי) בניו יורק היתה
19/07/2018 | 11:01
34
חוויה אמיתית. השאלה אם מקפיא יותר מחורף ניו יורקי טיפוסי :)
אגב המבצע החל כבר השבוע ומסתיים בסוף מרץ אז הוא לא רק תלוי מזג אויר. כנראה רוצים למלא מטוסים בעידן של תחרות קשה מול היינאן ואייר אינדיה
לצפיה ב-'Novotel Beijing Xinqiao - בני הצעיר ובן דודו היו שם כמה ימים'
Novotel Beijing Xinqiao - בני הצעיר ובן דודו היו שם כמה ימים
19/07/2018 | 13:48
2
33
קפצו עם טיסה זולה של היינאן בנובמבר 2016.
המלון אושר כמתאים לנערים על מנת לא להדאיג את האמהות...
לצפיה ב-'מעולה תודה רבה שומרת לי'
מעולה תודה רבה שומרת לי
19/07/2018 | 14:39
1
6
לצפיה ב-'מזג אויר'
מזג אויר
19/07/2018 | 17:32
23
ינואר פברואר סביב המעלה אם יש מזל. בדרך כלל סוער וקר. במרץ מתחיל להתחמם ועד סוף החודש יגיע ל 12 מעלות. כמו שכתבתי אם נוסעים ל4-5 ימים בדיל ונופלים על יומיים שלושה של שלג, מה כבר יוצא מהטיול. לדעתי זה הימור, אבל השיקול הוא שלך.  בכל אופן אין מה להשוות לניו יורק שבה תמיד יש מה לעשות אלא אם נקלעת לסופה שמפסיקה אפילו את תנועת הרכבות. 
לצפיה ב-'לוח טיסות של easy jet'
לוח טיסות של easy jet
18/07/2018 | 23:30
5
87
איך אני יכול לדעת מתי יפתח לוח הטיסות הבא?

תודה
לצפיה ב-'תרשם לרשימת ספאם שלהם'
תרשם לרשימת ספאם שלהם
19/07/2018 | 10:56
1
16
לצפיה ב-'על פי ההגדרה, אם אתה נרשם אז זה לא ספאם'
על פי ההגדרה, אם אתה נרשם אז זה לא ספאם
19/07/2018 | 14:11
12
לצפיה ב-'כדברי גרוסטו'
כדברי גרוסטו
19/07/2018 | 12:02
1
61
מידי פעם מקבלים לרשומים אצלם למייל את המבצעים.
וזה לא ספאם, אילו מבצעים חמים אמיתיים.
ובכלל, חפש באתרים כמו skyscanner יתכן שתמצא טיסה בשעות נוחות יותר, לשדה תעופה קרוב יותר לעיר ואפילו יותר זול.
למשל ללונדון הם נוחתים וממריאים בלוטון שזה לא ממש כמו היתרו.

לצפיה ב-'ללונדון הם גם ממריאים ונוחתים בגטוויק'
ללונדון הם גם ממריאים ונוחתים בגטוויק
19/07/2018 | 15:28
39
לאל על יש קו אחד להיתרו וקו שני ללוטון
לאיזיג'ט יש קו אחד לגטוויק וקו שני ללוטון

מבחינת מיקום ההמראות והנחיתות אני לא רואה הבדל מהותי.
לצפיה ב-'באוקטובר יפתח לוח הטיסות ל 25 מארס עד 22 ליוני'
באוקטובר יפתח לוח הטיסות ל 25 מארס עד 22 ליוני
19/07/2018 | 15:25
37
לצפיה ב-'טיסות למיאמי'
טיסות למיאמי
19/07/2018 | 09:09
1
52
איך הטיסות של בריטיש למיאמי?
לצפיה ב-'הטיסות שלהם בסדר בפרט אם יצא לך לטוס במטוס חדש'
הטיסות שלהם בסדר בפרט אם יצא לך לטוס במטוס חדש
19/07/2018 | 13:09
50
של אמריקן איירלינס שהם עושים קוד-שירינג אתם והמטוסים שלהם החדשים. המטוסים של בריטיש ישנים למדי אז אל תצפה למשהו חריג, הם, כמו כל שאר החברות עם מטוסים בני 15-20 שנה בסדר אבל לא מעבר לזה. לשבת באקונומי זו לא החוויה הכי מרנינה אבל עוברים את זה.
לצפיה ב-'פתרונות חניה בנתב"ג'
פתרונות חניה בנתב"ג
17/07/2018 | 09:07
13
166
מהם פתרונות החניה בנתבג? ממריאים מטרמינל 1. האם אפשר לחנות בטרמינל 3 ומשם לעבור לטרמינל 1?
האם בטוח להשאיר שם רכב?
מהם העלויות?
לצורך העניין אני נכנס עם רכב בשעה 3 לפנות בוקר. ומוציא אותו אחרי 8 ימים בשעה 4 בצהריים.
האם יש חניון חינם? והאם סביר למצוא חניה בתקופה זאת?
לצפיה ב-'יש חניון לטווח ארוך בטרמינל 1'
יש חניון לטווח ארוך בטרמינל 1
17/07/2018 | 09:17
2
122
חניון שרובו מקורה, 40 ש"ח ליום.

לצפיה ב-'תודה :)'
תודה :)
17/07/2018 | 09:30
16
לצפיה ב-'בחודש שעבר לא היה שם מקום והפנו אותנו לחניון הלא מקורה'
בחודש שעבר לא היה שם מקום והפנו אותנו לחניון הלא מקורה
23/07/2018 | 14:24
2
גם הוא של טרמינל 1, יש שאטל ממנו לטרמינל, אבל לא מקורה, ובקיץ זה שיקול.
לצפיה ב-'מנסיון שלי ביולי שנה שעברה וגם השנה'
מנסיון שלי ביולי שנה שעברה וגם השנה
17/07/2018 | 09:38
2
122
תגיע לחניון טווח ארוך של טרמינל 3, מרוב שאין שם מקום מפנים אותך לחניון 26/28 באזור תפעול מערבי, והחניה חינם ויש שאטל
שוב שנתיים ברציפות זה לא מקרה
לצפיה ב-'היי,'
היי,
17/07/2018 | 13:21
1
78
לפי האתר של רשות שדות התעופה רשום שאין שאטלים מחניון טרמינל 3 לטרמינל 1.
אם כך, איך מגיעים משם לטרמינל 1?
לצפיה ב-'לוקחים שאטל מהחניון לטרמינל 3'
לוקחים שאטל מהחניון לטרמינל 3
17/07/2018 | 17:19
71
ומשם לוקחים שאטל לטרמינל 1
לצפיה ב-'אם אתה מאזור המרכז...'
אם אתה מאזור המרכז...
17/07/2018 | 10:53
2
106
...אז בדוק את מחירון המוניות של מוניות הדר בהשוואה לעלות החניון. בדקתי לאחרונה בשביל קרובי משפחה, ויצא יותר זול לקחת מונית לשני הכיוונים. 
לצפיה ב-'אני מגיע מהצפון כך'
אני מגיע מהצפון כך
17/07/2018 | 13:20
1
86
שנסיעה ספיישל עולה לנו כ550 שקל לכיוון. שזה המון.
בחישוב יוצאת חניה 320 ש"ח לשבוע, כך שזה זול יותר.
אנחנו עם מטען אז זה די מקשה להתנייד בתחבורה ציבורית בשעות הקטנות של הלילה. 

לצפיה ב-'אתה יכול לנסות להשתמש בשרותי "חניון טסים"'
אתה יכול לנסות להשתמש בשרותי "חניון טסים"
17/07/2018 | 18:01
87
עברו הרבה שנים מאז שהשתמשתי בשרותים שלהם כך שהנסיון שלי כבר לא רלוונטי
לצפיה ב-'תכין "בוסטר" להנעה (למרות ששמעתי שיש שם שירותי הנעה)'
תכין "בוסטר" להנעה (למרות ששמעתי שיש שם שירותי הנעה)
17/07/2018 | 15:11
44
לצפיה ב-'אין טעם לחנות בטרמינל 3 '
אין טעם לחנות בטרמינל 3
17/07/2018 | 18:51
2
108
יש חניון מקורה מול טרמינל 1. לא הייתי בונה על הסיכוי שיפנו אותך לחניון חינמי כלשהו.
לצפיה ב-'השאלה האם יהיה מקום בחניון? ביום חמישי בפברואר השנה,'
השאלה האם יהיה מקום בחניון? ביום חמישי בפברואר השנה,
18/07/2018 | 17:32
1
70
ממש לא עונת השיא, החניון המקורה מול טרמינל 1 היה מלא עד אפס מקום , ביאושי חניתי על אי תנועה קטן...
לצפיה ב-'פעמיים המראנו מטרמינל אחד ופעמיים היתה חניה'
פעמיים המראנו מטרמינל אחד ופעמיים היתה חניה
18/07/2018 | 22:46
67
אם באופן נדיר אין חניה בטרמינל 1, חונים בחניון טווח ארוך של טרמינל 3, לוקחים שאטל לטרמינל עצמו ומשם שאטל לטרמינל 1.
לצפיה ב-'טרקלין דן'
טרקלין דן
15/07/2018 | 22:12
3
103
יש לי זכאות מלאומי קארד ורציתי לדעת אם יש טרקלין דן בטרמינל 1
לצפיה ב-'כל מה שיש בטרמינל 1 '
כל מה שיש בטרמינל 1
16/07/2018 | 06:58
1
110
יש או אמור להיות שם טרקלין מצדה קרא בבקשה מה שכתוב: טרקלין מצדה:
שעות פעילות - בהזמנה ובתיאום מראש בלבד.
בטרקלין ניתן לקבל שירות אחמי"ם אישי ומלא לנוסע יוצא או נכנס: ביקורת גבולות, בטחון ומכס לרבות החזר מע"מ ושירותי טרקלין VIP (אזורי מנוחה, הסעדה, מזון ושתיה ) והסעה מיוחדת אל המטוס.
פרטים אודות השירות ניתן לקבל דרך חברת התעופה עמה טסים, או באמצעות חברת שירותי הקרקע, או באמצעות החברה המפעילה את טרקליני דן בנתב"ג.
טלפון בטרקלין: 03-9712266

ודיוטי פרי

ואם תקליד טרמינל 1 בגוגל תקבל את כל המידע שאתה מחפש. יותר פשוט מזה? אין.
לצפיה ב-'הזכאות מלאומי כארד תקפה רק בטרקליני דן'
הזכאות מלאומי כארד תקפה רק בטרקליני דן
18/07/2018 | 20:57
59
ובתנאים נוספים.
אני מכיר את ישרכרד ששם צריך הוצאה בחודש הנוכחי של 2000 ש"ח ולבצע את התהליך באפליקציה.
פעם אחרונה מצידי הכל היה בסדר אבל "משהו אצלם נתקע" ולא נכנסתי.
לצפיה ב-'אין. יש רק בטרמינל 3'
אין. יש רק בטרמינל 3
18/07/2018 | 20:54
15
לצפיה ב-'האם יש לי סיכוי לקבל ויזת תייר לארהב אם'
האם יש לי סיכוי לקבל ויזת תייר לארהב אם
17/07/2018 | 16:47
9
145
אני עצמאית (איפור ותסרוקות) שלא קשורה למקום פיזי :/ הלקוחות שלי מהארץ אבל לא נראה לי שזה משפיע..אבל בעלי שכיר... וטסים ביחד.. נניח ההורים שלו שניהם שכירים ונתנו להם. והם לא עשירים. 
לצפיה ב-'בודאי, לפי המידע שמצאתי ברשת '
בודאי, לפי המידע שמצאתי ברשת
17/07/2018 | 17:37
3
106
<אני עצמי לא עצמאי אז אין לי מידע מנסיון שלי>
"עצמאיים - בנוסף לטופס הבקשה יש להגיע עם רשיון העסק, רשימה של עובדים בעסק המקבלים משכורת מכם, אישור מודפס וחתום על ידי רואה החשבון שלכם, בו הוא מתאר את אופי העסק, כמה שנים הוא קיים, ורווחי העסק בנטו"

אין דרישה שהעסק יקבל לקוחות במקום קבוע.

בארה"ב אוהבים תיירים גם שכירים וגם עצמאיים, העיקר שיוציאו בזמן הטיול כסף שהרוויחו מחוץ לארה"ב
לצפיה ב-'הבהרה'
הבהרה
17/07/2018 | 17:56
82
לא מצאתי את הדרישה המפורשת הזו באתר של שגרירות ארה"ב, שם רשום שעל המבקש להראות את ההיסטוריה התעסוקתית, להוכיח שהוא אדם עובד ויש לו גם סיבה לחזור לישראל וגם יכולת לפרנס את עצמו בארה"ב.
ההמלצה על המסמכים היא ב common practice שדרכו עצמאי יכול להראות שהוא אכן אדם עובד.

כמובן שגם בן זוג של אדם עובד ושהוא עצמו איננו עובד בשכר מחוץ לבית יכול לקבל ויזה.

אני לא עובד במחלקה הקונסולרית של שגרירות ארה"ב ולכן לא יכול לתת מידע מדוייק לגבי הסיכויים, אני רק יכול לתת את התרשמותי מהנסיון שלי ושל מכרי.
לצפיה ב-'אין לי עובדים זה הקטע'
אין לי עובדים זה הקטע
17/07/2018 | 19:08
1
73
והעסק מרוויח מעט כי רוב היום אני עם ילד קטן בבית..עובדת פעם ב...
לצפיה ב-'אז נראה שאין טעם להצהיר על העבודה, נראית לא רלוונטית'
אז נראה שאין טעם להצהיר על העבודה, נראית לא רלוונטית
17/07/2018 | 19:39
69
הכוונה שלי לא ליזום הצהרה כזו, כמובן שאני לא מייעץ לשקר אם ישאלו אותך שאלה מפורשת

לפי התיאור נראה שאתם משאירים ילד קטן בארץ (לא ביקשת ויזה בשבילו),
לי (ואני אל עובד בקונסוליה) זה נראה כמו קשר מאוד חזק לישראל.
אני מבין שלבעל אין בעיה להראות שהוא עובד במשרה קבועה בישראל, שהעבודה תחכה לו שהוא יחזור, שאתם יכולים לממן את הטיול בארה"ב.

ראיתי אנשים עם נתונים טובים פחות שקיבלו ויזה.

לצפיה ב-'לא צריך להיות עשירים בשביל לקבל ויזת תייר.'
לא צריך להיות עשירים בשביל לקבל ויזת תייר.
17/07/2018 | 19:04
2
72
צריך להוכיח קשר חזק לארץ. אם בעלך עובד כבר תקופה לא קצרה כשכיר,  קל להאמין שהוא לא טס לארה"ב כדי לעבוד בעבודות לא חוקיות.
הדרך שלך להוכיח קשר לארץ, להראות שיש לך עסק קבוע ומכניס. בגלל שקל להעביר עסק כזה למדינה אחרת, זה יהיה תלוי הרבה מאוד ברושם שתעשי בזמן הראיון.
יש לכם ילדים? מכירה נשים שלא הזכירו עבודה עצמאית, אלא אמרו שהן בבית מטפלות בילדים. זה התקבל בלי בעיה, כשהבעל היה בעל משרה קבועה.
לצפיה ב-'כן בעלי שכיר באותו מקום שנים'
כן בעלי שכיר באותו מקום שנים
17/07/2018 | 19:09
1
70
ואני עם ילד קטן ועובדת כעצמאית מדי פעם
לצפיה ב-'אז תתרכזי בזה שאת עם הילד הקטן.'
אז תתרכזי בזה שאת עם הילד הקטן.
17/07/2018 | 19:18
76
בארה"ב מאוד מקובל שאימהות נשארות עם ילדים בבית עד גיל שלוש, ולפעמים גם עד גיל חמש. זה לא יראה להם מוזר. עבודה מידי פעם כעצמאית, יכולה אפילו לקלקל. תגיעי לבושה בצורה מכובדת. לא ג'ינס עם קרעים, או גופיות עם משפטים אנטי מימסדיים. תראי סולידית, ותדברי בנימוס. את נוסעת עם בעלך, שיכול להביא מכתב מהמעסיק, ורוב הסיכויים שזה יספיק. 
שבעלך יבקש ממקום העבודה מכתב שמפרט שהוא קיבל חופשה בת כך וכך ימים, ולאחריה מצפים שישוב לעבודה. תביאו תלושי משכורת מהחודשים האחרונים. הלבוש הסולידי והנימוס, תקפים גם לבעלך.
אם תעשו רושם טוב, יש לכם סיכויים גבוהים לקבל את הויזות.
לצפיה ב-'נראה לי שמלחיצים אותך מעט יותר מידי'
נראה לי שמלחיצים אותך מעט יותר מידי
18/07/2018 | 10:45
51
אין שום בעיה עם עוסק זעיר (ואף אחד לא חייב להעסיק עובדים גם אם הוא עוסק מורשה דגול) ובעל עובד סדיר ויציב זה + גדול.
אם אין לכם בעברכם נקודות שחורות כמו סרוב ויזה, בעיות עם החוק וכדו' ולא מבקשים ויזה עבור הילד לא הייתי חושש - סיכון קטן תמיד קיים אבל שווה להגיש בקשה.
לצפיה ב-'תביאו אישור מהעבודה שהוא עובד ככה וככה שנים ויהיה בחופש עד'
תביאו אישור מהעבודה שהוא עובד ככה וככה שנים ויהיה בחופש עד
18/07/2018 | 17:42
41
וחוזר לעבודה + אם יש לך אישור רוח על העסק + אם יש לך הסכם שכירות או אישור על הבעלות על דירה ולא צריכה להיות בעיה.
גם עם רק האישור ממקום העבודה של הבעל (+ תלוש)  זה צריך להספיק.
לצפיה ב-'אני רק אניח את זה כאן כי מזמן לא דיברנו על'
אני רק אניח את זה כאן כי מזמן לא דיברנו על
18/07/2018 | 10:42
120
"אלה חברות התעופה הטובות בעולם ל-2018; אל על לא בין 100 הראשונות " - מתוך כלכליסט וחומר למחשבה חדשה/ישנה...
https://tinyurl.com/yacx5uh9
לצפיה ב-'טיול לאורך נהר ההדסון'
טיול לאורך נהר ההדסון
17/07/2018 | 15:14
2
74
כחלק מטיול לניו יורק מתכננים לבלות כ-5 ימים מחוץ לעיר הגדולה, לאורך ההדסון -עיירות ופארקים (כבר יש פחות או יותר מסלול). השאלה האם כדאי לעשות כטיול כוכב ואם כן היכן כדאי ללון?
תודה למשיבים :)
לצפיה ב-'לא כדאי כוכב'
לא כדאי כוכב
20/07/2018 | 21:52
1
24
חבל על הנהיגה הלוך וחזור. יש כל כך הרבה מלונות ומוטלים!!! אנחנו עשינו מסלול שיורד מכיוון אגמי האצבעות בשני צידי נהר ההדסון החזרנו את הרכב בניו ארק (סיימנו את הטיול הרכוב בג'רזי גארדן. תחלקו את הדרך למקטעים. כל ישוב שבחרנו לישון בו היה מוצלח. היינו מגיעים בערב למוטל אחרי יום ארוך של טיול, נהיגה עייפיםםםם. 
לצפיה ב-'תודה '
תודה
21/07/2018 | 19:42
2
לצפיה ב-'תצלום דרכון'
תצלום דרכון
14/07/2018 | 16:16
5
139
ברשותי תצלום מהדרכון הקודם שהיה ברשותי, בחורף שעבר חידשתי דרכון וצילמו אותי במשרד להנפקת דרכונים. שאלתי: האם עלי להצטייד בצילום תמונה מהדרכון החדש לשם שמירה במזוודה או שניתן להשתמש בתמונה הקודמת. תודה.
לצפיה ב-'בשביל שסתם יהיה לך צילום פספורט במזוודה?'
בשביל שסתם יהיה לך צילום פספורט במזוודה?
14/07/2018 | 16:30
98
זה לא משנה איזה תמונת פספורט תיקח. גם לויזות שמחייבות פספורט אין הכרח שזו תהיה אותה תמונה כמו בדרכון. 
לצפיה ב-'קח צילום של הדרכון העדכני'
קח צילום של הדרכון העדכני
15/07/2018 | 10:20
19
לצפיה ב-'בשביל מה אתה צריך צילום של הדרכון במזוודה?'
בשביל מה אתה צריך צילום של הדרכון במזוודה?
16/07/2018 | 10:33
71
אם תסביר את הצורך/שימוש יהיה אפשר לדעת אם אתה צריך חדש
לצפיה ב-'יכול להיות שאתה מתבלבל בכוונה של "צילום דרכון"'
יכול להיות שאתה מתבלבל בכוונה של "צילום דרכון"
17/07/2018 | 12:22
1
64
כי כשאומרים שרצוי לטוס עם צילום דרכון, הכוונה לצילום של הדרכון (הדף עם התמונה שלך) למקרה שתאבד את הדרכון עצמו. לא לצילום בו השתמשת לתמונת דרכון.
לצפיה ב-''
17/07/2018 | 20:26
1
לצפיה ב-'דרום איטליה-טיול מאורגן'
דרום איטליה-טיול מאורגן
15/07/2018 | 17:43
14
119
תפסנו דיל מעכשיו לעכשיו טיול מאורגן 8 ימים, לדרום איטליה. (האם באמת מחיר טוב או שסתם נראה 530EURO)
מה מצב השופינג באזור הזה?
יש דקתלון? נייקי? ושאר הרשתות? 

מאיזה טרמינל יוצאות טיסות סאנדור?

לצפיה ב-'מסתבר שהטיסה יוצאת מטרמינל 1'
מסתבר שהטיסה יוצאת מטרמינל 1
15/07/2018 | 18:21
7
105
איך הדיוטי פרי שם?
יש הכל כמו בטרמינל 3? איך הגישה מהרכבת ? עד עכשיו יצאתי מטרמינל 3 וזו פעם ראשונה שאני יוצא מהטרמינל 1?
יש כניסה לטרקלין? יש לי זכאות לטרקלין דן. כמה עולה כניסה של אדם נוסף?
יש אפשרות למשוך יורו עם כרטיס אשראי בטרמינל?

איך אני יודע כמה קילו יש לי בכבודת יד?
בדפי מידע ששלחו מחברת התירות כתוב 8 קילו. על הPNR כתוב 5 קילו. איך אדע מה הנכון?
לצפיה ב-'אני לא יודעת לגבי קניות, פה או שם. הרכבת עוצרת בטרמינל 3'
אני לא יודעת לגבי קניות, פה או שם. הרכבת עוצרת בטרמינל 3
16/07/2018 | 09:17
5
86
אמורים להיות שאטלים ואני תוהה אם יש גם מונית, אני גם אצטרך לעשות את הדרך הזאת בעוד חודשיים. אז אשמח אם תדווח.

צריך להיות דוכן של בנק הפועלים, השאלה אם בטרמינל 1. אולי שם אפשר למשוך אירו. אבל למה לא לבוא מראש עם אירו?

יש לך משקל כדי לשקול את עצמך ללא המזוודה ואיתה? כך תדע כמה היא שוקלת. אם לא...מזוודה במידות המותרות לעליה למטוס, כמה חולצות, כמה מכנסיים, לבנים, כלי רחצה ויש לך 6-7 קילו אולי. אני לא יודעת כמה מותר להעלות למטוס, תצטרך לשאול את המארגנים.

יהיה צפוף. אבל בהצלחה. לפחות בצפיפות וכנראה גם בחום, אתה לא צריך לדאוג לתזוזות ולעניינים מנהלתיים. קח כובע לפומפיי, אם היא בתכנון.
לצפיה ב-'בעיה עם הרכבת'
בעיה עם הרכבת
16/07/2018 | 09:26
4
74
אנחנו מתלבטים לגבי הגעה מצפון הארץ. הטיסה יוצאת ב8 בבוקר.
חשבנו לקחת אוטובוס אחרון לחיפה ואז רכבת בסביבות 11 בלילה מלב המפרץ ופשוט להמתין מספר שעות בשדה. אבל את אומרת שיש עוד דרך מהרכבת לטרמינל 1. תוהה אם זה כן יהיה כדאי בסוף.
האם יש אופציות אחרות מומלצות? מונית עולה כ600שח. 
איזו דרך? לטרמינל 1 או לדרום איטליה? על פניו המסלול נראה מדהים. אבל נחכה ונראה! :)
יש לי משקל, כן. על הכרטיס רשום 20ק"ג. ויש אי ודאות לגבי התיק עליה למטוס, בסנדור, בחלק כתוב 5 ובחלק 8 קילו.
אגב, האם מחשב בתיק מחשב יכול להתווסף לטיסה הזאת? (בנוסף למשקל בתיק)
לצפיה ב-'לא יודעת מה לענות. תוגת התחבורה הציבורית, איזו שערוריה'
לא יודעת מה לענות. תוגת התחבורה הציבורית, איזו שערוריה
16/07/2018 | 09:48
58
לא יודעת על דרכי הגעה נוספות כי אני גרה בתל אביב. ואני גם לא יודעת לגבי מחשב. אחרים יוכלו לענות כי אני לעולם לא נוסעת עם מחשב.
לצפיה ב-'תשאל לגבי המטען, 5 או 8. אני זוכרת שגם אני, כששקלתי לטוס '
תשאל לגבי המטען, 5 או 8. אני זוכרת שגם אני, כששקלתי לטוס
16/07/2018 | 09:58
44
צ'רטר, ההגבלה היתה 5. לגבי הדרך בין הטרמינלים, אם בסוף תבחר בשאטל מטרמינל 3. עד שאגיע לדרום איטליה ייקח עוד זמן.
לצפיה ב-'תבדקו אצל מוניות עמל'
תבדקו אצל מוניות עמל
16/07/2018 | 13:09
1
55
יש להם שירות מוניות לנתב"ג מאיזור חיפה במחיר של 120 ש"ח לאדם.
לצפיה ב-'תודה :)'
תודה :)
16/07/2018 | 14:14
12
לצפיה ב-'אין טרקלין דן בטרמינל 1'
אין טרקלין דן בטרמינל 1
16/07/2018 | 10:22
62
יש את השאטל של נתב"ג שנוסע לטרמינל 1 ולחניה לטווח ארוך, יש פרטים על איך ומה באתר האינטרנט של נתב"ג
יש דיוטי פרי לא קטן.
משקל כבודת  יד, תשאל את סוכן הנסיעות מה נכון 5 או 8 ק"ג, בשביל מה שילמת לו?
יש סניף של בנק הפועלים ובנק יהב. זו כנראה הצורה היקרה יותר להמיר מטבע, אם אתה מתכוון להמיר בבנק הפועלים כדאי להזמין מראש באתר האינטרנט של הבנק ואז העמלה נחתכת.

אין לי מושג לגבי שופינג אבל אם אתה רוצה לתכנן בטיול מאורגן צריך שיהיה רשום בתוכנית הטיול
זמן לשופינג  או
זמן חופשי (יום שלם או ערב)
ואז צריך לראות איפה השופינג או הזמן החופשי ובהתאם לראות מה היצע החנויות בסביבה.
לצפיה ב-'מציעה לך לא לבנות על שופינג שם. לא יודעת מה המסלול שלכם אבל'
מציעה לך לא לבנות על שופינג שם. לא יודעת מה המסלול שלכם אבל
16/07/2018 | 14:32
3
74
בדרום איטליה, לפי התרשמותי מהטיול שעשינו שם באוקטובר האחרון, המקום היחיד שכנראה אפשר לעשות שופינג הוא נאפולי. אנחנו לא מחובבי השופינג אז לא ממש בדקתי את הנושא ובמהלך הטיול, "על הדרך" לא ראיתי שום דבר שהיה שווה לי קניה ובמחיר נמוך.
לגבי סניפים של רשתות - חפש באינטרנט היכן יש סניפים לכל רשת שאתה מעוניין בה באיטליה. אני יודעת שהילדים שלנו תמיד מצליחים למצוא את הסניפים הרצויים להם, שנמצאים בדרכנו (או עם סטיה קלה מהדרך כי בעצם מה איכפת להם?)
דרום איטליה מדהימה. תהנו
לצפיה ב-'עשיתי חיפוש על אאוטלטים ובאמת ראיתי שהם באזור'
עשיתי חיפוש על אאוטלטים ובאמת ראיתי שהם באזור
16/07/2018 | 14:46
2
61
נאפולי.
לא מחפש להשתגע, אלא רק לעשות מעט השלמות. יותר בניתי על NIKE וכו. הבנתי שיש מרכז מסויים כ30 דק' נסיעה מנאפולי/20 דק' משדה תעופה לכיוון נאפולי.
עשיתם טיול מאורגן או לבד?
מהמסלול של החברה תיירות, המקום נראה מדהים. נחכה ונראה :)

לצפיה ב-'אנחנו מטיילים תמיד לבד. לא בשבילנו טיולים מאורגנים. כמו '
אנחנו מטיילים תמיד לבד. לא בשבילנו טיולים מאורגנים. כמו
16/07/2018 | 14:55
1
62
שכתבו לך, בטיול מאורגן לא בטוח שיהיה לך זמן להגיע לאאוטלטים לשופינג אלא אם זה בתכנית הטיול.
לצפיה ב-'מובן לגמרי'
מובן לגמרי
16/07/2018 | 22:04
48
גם אני מעדיף לטייל עצמאית אבל החלטה של ההורים :) מעדיפים את הביטחון והשקט. 
תודה לך!
לצפיה ב-'נאפולי.....'
נאפולי.....
17/07/2018 | 06:39
1
82
לא לוותר על טיול לאקווריום המרהיב שם....ליד הנמל.....יש בסמוך הרבה חנויות עם מותגים ..והרבה שווקים .....מקום מרהיב שם!

וכמובן קחו סיור לאי קפרי......

ת ה נ ו  !
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
17/07/2018 | 07:50
7
לצפיה ב-'אטטורק (איסטנבול) בטיסות המשך'
אטטורק (איסטנבול) בטיסות המשך
16/07/2018 | 23:34
49
הי למישהו ידוע אם מותר לקחת נוזלים כמו באירופה?

משמע שקית אטומה עם עד עשר פריטים של עד מאה מיל כל אחד או שבטורקיה
אסור בכלל? תודה 

חם בפורומים של תפוז

משתפים בחוויות מהחופש וזוכים בפרס מהנה
משתפים בחוויות מהחופש...
משתפים בחוויה אישית ועוצמתית מהחופש הגדול וזוכים...
משתפים בחוויות מהחופש וזוכים בפרס מהנה
משתפים בחוויות מהחופש...
משתפים בחוויה אישית ועוצמתית מהחופש הגדול וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?
פורום אזרחות בארה
מעוניינים באזרחות
סיוון זמיר מנהל הפורום
מתכננים חופשה ביוון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה