לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3342933,429 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום טיולים וחופשות בחו"ל

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום אינו מיועד לפרסום שירותי תיירות או לחיפוש שותפים/ות לטיול.
פרסום בנושאים אלו יותר בלוח המודעות בלבד הודעות פרסומיות תימחקנה והכינוי ייחסם מכניסה לפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'ויזת תייר לסין'
ויזת תייר לסין
18/09/2019 | 20:05
3
36
ההנחיות שונו מהפעם האחרונה שהייתי בסין (וגם לא על ויזת תייר) ורציתי לדעת מה הפרוצדורה כעת להוצאת ויזת תייר לעשר שנים לסין?
אין לי כרטיס טיסה ואין לי תוכניות לטוס כרגע. אך יחד עם זאת, המחירים הנמוכים שיש היום גורמים לי לרצות לכשארצה לטוס..
מה הנוהל כיום? האם נכון שרק סוכנויות ספיציפיות כמו דדו יכולות להוציא את הויזות וכבר אין גישה לאינדיבידואלים?
לצפיה ב-'אין את דדו. כמה חבל'
אין את דדו. כמה חבל
19/09/2019 | 08:02
5
לצפיה ב-'ויזת התייר היא מקסימום 10 שנים או תוקף הדרכון'
ויזת התייר היא מקסימום 10 שנים או תוקף הדרכון
19/09/2019 | 08:24
15
מכיוון שתוקף הדרכון הוא מקסימום 10 שנים בתכלס אורך חיי הויזה הוא תוקף הדרכון.
לכן אם אין לך כוונה לטוס עד פג תוקף הדרכון לא נראה לי שכדאי לך להנפיק ויזה.

כל אחד יכול להנפיק ויזה לבד, לא צריך סוכנות נסיעות בשביל זה.
לצפיה ב-'אקספדיה'
אקספדיה
14/09/2019 | 18:17
7
75
ערב טוב לכולם,
אשמח לשמוע על נסיונכם עם אקספדיה למלונות /דירות.
בדרך כלל אני משתמשת בבוקינג, אבל לפי מה שראיתי, בארה"ב יש לאקספדיה מגוון רחב של דירות שלא קיים בבוקינג.
אני קצת חוששת, כי מדובר בבתים להשכרה (ולא מלונות עם "אבא ואמא").
מה דעתכם?
אשמח לשמוע מבעלי הנסיון.
תודה
לצפיה ב-'כבר הרבה זמן שלא הזמנתי באקספדיה, עכשיו'
כבר הרבה זמן שלא הזמנתי באקספדיה, עכשיו
14/09/2019 | 19:06
60
אני כמעט לחלוטין מזמינה בבוקינג. אבל כשהזמנתי בעבר, לי אישית לא היו שום בעיות. הזמנתי מלונות אבל...
לגבי דירות: אני בדרך כלל מעדיפה מלונות, אבל בקיץ בטיול בצרפת והזמנתי שתי דירות, אמנם בבוקינג ולא באקספדיה, והיה ממש בסדר (חוץ אולי מזה שלא היתה חניה פנויה ליד הדירה כמו שאמרו)
לצפיה ב-'אקספדיה היא החברה הכי גדולה בעולם להזמנות נסיעות באינטרנט'
אקספדיה היא החברה הכי גדולה בעולם להזמנות נסיעות באינטרנט
14/09/2019 | 19:50
60
בוקינג שייכת לקבוצת פרייסליין.
אקספדיה אתר מצויין אמין ורציני.
בשאלה של הזמנת דירות דרך האתרים האלה לא ניסית אף פעם והם גם פחות בנויים לסוג זה של הזמנוות.
אני הייתי מעדיף להזמין דירות דרך אתרים שמתמחים בדירות
לצפיה ב-'הפעם בבוקינג אפשרויות לא מפתות. ולכן שאלת אקספידיה'
הפעם בבוקינג אפשרויות לא מפתות. ולכן שאלת אקספידיה
14/09/2019 | 20:49
55
הזמנתי חלק גדול דרך בוקינג ויש לי נסיון טוב לאורך השנים.
אבל הפעם האפשרויות בבוקינג לא כל כך מוצלחות ומצאתי באקספדיה דירות בציונים ממש טובים עם 15-20 ביקורות. 
אבל... מתלבטת אם לסמוך.
לצפיה ב-'נעקצתי בכרטיס אשראי כנראה פרטים שנשאבו מאקספדיה'
נעקצתי בכרטיס אשראי כנראה פרטים שנשאבו מאקספדיה
16/09/2019 | 09:19
3
43
כרטיס בטורקיש על ידי אקספדיה (כ-1500 USD). עצרתי במיידי (טלפון לויזה) כשקיבלתי SMS על החיוב.
לצפיה ב-'כלומר לדעתך האתר לא מאובטח מספיק?'
כלומר לדעתך האתר לא מאובטח מספיק?
16/09/2019 | 22:52
2
14
לצפיה ב-'אין לי דעה. אני חושב שיכול לקרות בכל אתר מכובד.'
אין לי דעה. אני חושב שיכול לקרות בכל אתר מכובד.
17/09/2019 | 12:34
1
33
מאידך - אין לי ממש חשק לקנות באמצעותם במודע (תאגיד שתחתיו בודאי כמה אתרים שאני רוכש בהם טיסות/מלונות/תיירות)
אם יהיה משהו יחודי אולי אשנה דעתי.
לצפיה ב-'תודה. אני אחפש שם רק במקום מסויים כנראה מחוסר ברירה.'
תודה. אני אחפש שם רק במקום מסויים כנראה מחוסר ברירה.
17/09/2019 | 16:26
10
לצפיה ב-'נורמנדי - יולי או סוף ספטמבר?'
נורמנדי - יולי או סוף ספטמבר?
14/09/2019 | 20:32
6
61
בשנה הבאה טיול משפחתי (2 + 2 בנות צעירות 16+12).
המטרה לטוס לפריז - רכב שכור לנורמנדי (כ-7 ימים/לילות) ב-2 נקודות לינה. לאחר מכן חזרה לפריז דרך יום+לילה באזור היורודיסני ואח"כ כ-4 ימים/לילות בפריז.
מה עדיף: יולי או סוף ספטמבר עד תחילת אוקטובר (כיפור + סוכות)?
בעיקר מבחינת מזג אויר (האם אפשרות שניה לא קר?), ועלויות מחירים (לינה).
אודה לתשובות, אולגה 007 (גימס לא ידע...)
לצפיה ב-'מבחינת עלויות'
מבחינת עלויות
14/09/2019 | 23:24
1
49
סוף ספטמבר יותר זול ופחות עומס ביורודיסני.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
15/09/2019 | 18:39
8
לצפיה ב-'כרגע באזור נורמנדי הטמפ נעות בין 26 ל-21 ביום. לא מאמינה'
כרגע באזור נורמנדי הטמפ נעות בין 26 ל-21 ביום. לא מאמינה
15/09/2019 | 07:28
1
50
שתוך שבועיים זה ירד עד לכדי טמפ' ככ קרות שלא ניתן לטייל.
חברים היו השנה ביוני באזור והיה להם חם יותר, משערת שביולי מן הסתם אפילו יותר חם.
אם אתם יכולים לטייל בסוף ספטמבר, אישית זו התקופה שגם אני הייתי מעדיפה על פני יולי, גם מבחינת טמפ' וגם מבחינת עומס תיירים.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
15/09/2019 | 18:40
5
לצפיה ב-'אני הייתי נוסעת בסוף ספטמבר מכיוון'
אני הייתי נוסעת בסוף ספטמבר מכיוון
15/09/2019 | 18:48
1
43
שעבורי עומס תיירים זה ה-דבר שאני מנסה להתרחק ממנו.

מבחינת מזג אויר - אנשים שונים מבחינת מה שהם אוהבים. עבורי סוף ספט זה יופי של מזג אויר, הרבה יותר טוב מהחום של יולי, למרות שאולי אי אפשר להיכנס למים. אז תבדקי את התחזית ותראי איך זה נראה לך...

אני הייתי הקיץ הזה בנורמנדי - היינו ב ETRETAT ובהונפלר, אז מאוד מאוד נהניתי אבל היה עומס... בהחלט, אם לא האילוץ של בתי ספר הייתי מעדיפה לטייל בסוף ספטמבר.

לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
15/09/2019 | 20:06
5
לצפיה ב-'חופשת גברים קצרה וזולה'
חופשת גברים קצרה וזולה
14/09/2019 | 13:53
70
שלום, אנחנו 3 גברים שמחפשים חופשת סופ''ש בחורף הקרוב באירופה. מחפשים הנאות כמו הת'רמה של בוקרשט. מוזיאונים ושופינג פחות מעניין. רצוי מזרח אירופה בגלל המחירים הזולים.
יש המלצות?
לצפיה ב-'שש שעות קונקשן בהיתרו '
שש שעות קונקשן בהיתרו
12/09/2019 | 09:21
11
91
קיבלנו הודעה מחברת וירג'ין אטלנטיק, שטיסת ההמשך שלנו לתל אביב תתעכב בשלוש שעות, במקום לצאת ב 13:00 היא תצא מהיתרו ב 16:00. מה שנותן לנו שש שעות לצאת ללונדון ולחזור בזמן לצ'ק אין.

חשבתי לקחת את היתרו אקספרס לתחנת פדינגטון (15-30 דקות), משם לצאת ברגל דרך הייד פארק וארמון בקינגהאם עד הביג בן, ומשם לקחת טיוב חזרה לפדינגטון ולהיתרו. מה דעתכם על התכנית? נספיק?

ואולי אפשר ללכת על תכנית יותר שאפתנית (במקרה של גשם, טיול בהייד פארק ממילא לא יתאים), כגון לקחת טיוב מתחנת פדינגטון לכיכר פיקדילי או רחוב אוספורד? אנחנו נוחתים בהיתרו בשעה 10:00, כך שהכל קורה ב Off peak.

לצפיה ב-'ריאלית זה נותן לכם 3-4 שעות בלבד'
ריאלית זה נותן לכם 3-4 שעות בלבד
12/09/2019 | 17:31
4
84
אם תנחתו ב10:00 תצאו מהשדה בסביבות 11:00, ותצטרכו להתחיל לחזור לפני 14:00 כך שלא מדובר בחלון זמן גדול וככל שתרחיקו מהשדה כך יעלו הסיכויים שמשהו ישתבש.

אם לא ביקרתם בלונדון בעבר אז הרעיון לטייל במקומות מרכזיים הגיוני אבל יהיה קצת לחוץ בזמן. תחנת  Park Corner של קו הפיקדילי נמצאת כ 40 דקות בתחתית הרגילה מהית'רו כך שאין צורך בהית'רו אקספרס היקרה שזמן הנסיעה בה (כולל תדירות של פעם ברבע שעה והחלפה בפדינגטון) יהיה דומה. לאוקספורד סטריט אפשר להגיע בכ50 דקות בתחתית - פיקדילי עד Green Park ואז מחליפים לפי האזור הרצוי או ויקטוריה (תכלת) לתחנת Oxford Street למרכז הרחוב ממזרח לחנויות העיקריות או ג'ובילי (אפור) לתחנת Bond Street שקרובה יותר לצד המערבי, באמצע אזור החנויות העיקריות.

אם ביקרתם בעבר אז אולי תשקלו יעד משני לפי צרכיכם: לטבע יש את Kew Gardens כחצי שעה מהית'רו (החלפה בתחנת Turnham Green) - זה גן בוטני בתשלום אבל יותר אקזוטי מהייד פארק, ויש בו מבני חממות גדולים שניתן להנות מהצמחייה האקזוטית בהם גם בימים גשומים. לשופינג עדיף לחשוב על High Street Kensington שיש בה את רוב אותן חנויות הרשת הגדולות של אוקספורד סטריט אבל בלי ההמולה.
לצפיה ב-'זהו, שחשבתי על הייד פארק כי זה קרוב להיתרו '
זהו, שחשבתי על הייד פארק כי זה קרוב להיתרו
16/09/2019 | 07:25
3
23
לא כייף שם?

תודה על הטיפ לגבי Park Corner כתחת יציאה לכיכר פיקדילי.  
כל כך התלהבתי מהיתרו אקספרס שלא עשיתי את חשבון הזמנים.
לצפיה ב-'תיקון: Hyde Park Corner '
תיקון: Hyde Park Corner
16/09/2019 | 13:53
2
23
אם יש דבר ספציפי לבקר בהייד פארק אז תהנו, אבל עיקר הפארק הוא מדשאות די משמימות ועצים שיוצרים חיץ בינו לעיר. בכל מקרה תחליטו כלל ברזל שב 13:30 מתחילים לחזור למערכת התח"צ.

Kew.org הוא אתר הגנים הבוטניים של Kew Gardens. יש שם אוסף צמחייה מרשים יותר ושורת מבנים כולל חממות, פגודה וטיילת בגובה צמרות העצים. המקום אמנם בתשלום אבל החוויה יכולה להיות יותר מעניינת ולהתאים יותר במקרה של מזג אוויר גרוע.  בחזרה מ Kew Gardens יש להקפיד לעלות לרכבות של קו הדיסטריקט  של התחתית בלבד (יעדן Upminster) ולא לרכבות האוברגראונד (שימוש בכתום במקום אדום, יעד: Stratford) כדי לחזור לתחנת ההחלפה ב Turnham Green.

אופציה שלישית היא לרדת מקו הפיקדילי ב South Kensington וללכת לשדירת המוזיאונים Exhibition Road. יש שם את מוזיאון הטבע, מוזיאון המדע, מוזיאון ויקטוריה ואלברט לעיצוב, וכן אולם ה Royal Albert Hall. בסוף השדרה יש כניסה דרומית להייד פארק, לא רחוק מהאנדרטה לנסיך אלברט (בעלה של המלכה ויקטוריה).

ה Heathrow Express מאד יקרה - £37 לכרטיס (אדם מעל גיל 15, ילדים מתחת לגיל זה נוסעים בחינם אם הם בחברת אדם מעל גיל 18) הלוך חזור. יש אופציה לקנות כרטיסים זולים יותר מראש אבל בשיטה הבריטית כרטיסים כאלו נקנים עבור רכבת עם שעת יציאה ספציפית ואינם תקפים לרכבות אחרות.

הקו של TFL Rail לפדינגטון אינו תדיר במיוחד ויש לו אזור תמחור מיוחד כך שהוא אולי זול יותר אבל לא נכלל באזורי התשלום הרגילים של התחתית.

קו הפיקדילי של התחתית מהית'רו אולי מרובה תחנות אבל התדירות הגבוהה שלו (רכבת כל 2 דק' בקטע המרכזי, כלומר בכל 6 דקות יש 2 רכבות לתחנת הית'רו טרמינלים 1-2-3 ורכבת אחת לטרמינל 4 ואחת לטרמינל 5, השלישית נוסעת לפרבר צפון מערבי) מבטלת את הסיכון שבהמתנה לרכבות פרבריות. הוא כלול במערכת התימחור הרגילה כך שאם יש לכם כרטיסי אשראי מגע אפשר פשוט להשתמש בהם להכנס ולצאת מהתחנות במקום לקנות כרטיסי אויסטר (הרב-קו המקומי). אם אין, או אם הקבוצה כוללת ילדים יתכן שעדיף לבקש כרטיסי נייר ליום אחד מעמדה מאויישת כדי לא לשלם פקדונות על כרטיסי אויסטר וכדי לקבל הנחות ילדים (יתכן שזה דורש התעסקות עם תצלומים ובמקרה כזה זה לא כדאי כשיש שעות ספורות בעיר).

כרטיס יומי עדיף מכרטיס הלוך-חזור כי הוא מאפשר לעלות לרכבת בתחנה אחרת מזו שירדתם בה אם למשל תבחרו לטייל בהייד פארק ותגיעו לצד אחר שלו (אולי מתחנת Hyde Park Corner לתחנת Knightsbridge או South Kensington שבצד הדרומי של הפארק, כולן על קו הפיקדילי, עדיף שלא להסתבך עם התחנות בצד הצפוני של הפארק שמחייבות נסיעה עם החלפות כדי להגיע לקו הפיקדילי). אם תבחרו ב Kew Gardens אז כרטיס יומי יאפשר לצאת בכניסה הדרומית ולקחת אוטובוס לתחנת Richmond על אותו ענף של קו הדיסטריקט שממנו אפשר לחזור לקו הפיקדילי ב Turnham Green.

מה שתחליטו - אני מקווה שתוכלו להנות מנטו שעתיים בעיר ולהמשיך ממנה בבטחה.

לצפיה ב-'ושוב תודה על התשובה המושקעת '
ושוב תודה על התשובה המושקעת
16/09/2019 | 14:49
1
22

מרגישים שאתה אוהב את העיר.

אנחנו רק שניים, בת זוגי ואני, שנינו בשנות ה-50 שלנו, בכושר סביר.

אולי פשוט ניקח את קו הפיקדילי לכיכר פיקדילי ונטייל שם בסביבה? כיכר לסטר, כיכר טרפלגר.

לצפיה ב-'אם כך - Covent Garden והשוק שם. '
אם כך - Covent Garden והשוק שם.
16/09/2019 | 15:17
28
אני גר בבריטניה, בעבר התגוררתי בלונדון כ 12 שנה ולכן זו אינה השקעה מרובה מצידי.

בכיכר פיקדילי יש כמה חנויות גדולות אבל בגדול האזור קצת משמים ומלא בחנויות מזכרות לתיירים. אפשר להמשיך ממנה ללסטר סקוור אבל שם יש בעיקר בתי קולנוע וכמה מסעדות רשת. מה שייחודי באזור הוא צ'יינה טאון ברחוב Gerrard Street (אני מקווה שיש לך מפות גוגל במכשיר, תוריד מראש מפה של מרכז לונדון).

אני הייתי ממליץ להמשיך תחנה או שתיים לתחנת Covent Garden, גם היא על קו הפיקדילי ולשוק המקורה שלה, ימינה מהתחנה. יש שם מופעי רחוב, חנויות ייחודיות וכמה חנויות כמו דיסני או חנויות מעצבים במבני הכיכר שמסביב למבנה השוק. בחזור מהשוק לתחנה אפשר לרדת מערבה ברחוב Long Acre לתחנת Leicester Square דרך רחוב עם מספר חנויות מעצבים וכן סניף של חנות יפנית בשם Muji שיש בה גם עיצוב וגם חפצים שימושיים לנוסעים. אם יש הרבה זמן אז גם המדרחוב של Neal Street שבין המארקס אנד ספנסרס' לסוואטש שמשמאל לתחנה שווה שילוב בטיול אבל תנסו לטעות חזרה לקובנט גארדן או ל Charring Cross Road, שהיא רחוב של חנויות ספרים ומספר תיאטראות שבה אפשר להמשיך דרומה לתחנת לסטר סקוור. אם יש זמן אפשר לשלב את צ'יינה טאון בביקור כזה, וגם את כיכר טרפלגר וגלריית התמונות הלאומית. אם זמנכם לא היה קצר הייתי ממליץ גם על ה British Museum שהכניסה אליו בחינם והוא קרוב לתחנת Holborn אבל זה מצריך טיפה יותר הליכה ברחובות שמצפון לקובנט גרדן כדי להמשיך לאזור הזה והרחובות שם די ישנים ועקלקלים מדי לגיחה קצרצרה כי הם מקום שבדרך כלל ממליצים לטעות בהם.

לצפיה ב-'עדיף שלא לקחת סיכון'
עדיף שלא לקחת סיכון
13/09/2019 | 03:52
2
73
 הייתי פעם בטיסה עם עצירה בלונדון ל12 שעות חשבתי  לעשות בדיוק את אותו הדבר אבל כשנחתנו גילינו שיש שביתה בתחבורה הציבורית (מה שקורה באופן תכיף בלונדון)אבל היו אוטובוסים הרבה אנשים אני בתוכם נסעו באוטובוסים לעיר כשבמקום חצי שעה גג לפדינגטון לקח לנו שעתיים וחצי בעיר מפוקקת ואוטובוסים מפוצצים ועוד מסלולים מיוחדים לשביתה  ביום גשום ואפור כשרצינו לחזור בקושי מוניות היו ומצאנו מונית ב10 פאונד בזמנו וכמעט פיספסתי טיסה אני לא הייתי לוקח סיכון אם אפשר לצאת למקום קרוב יותר עשו את זה או לשנות תאריך טיסה ולהישאר לפחות יום  ולילה בלונדון
לצפיה ב-'אוקיי, אוודא שאין שביתה '
אוקיי, אוודא שאין שביתה
16/09/2019 | 07:26
1
7
לצפיה ב-'אפשר לבדוק שביתות והשבתות תחזוקה מראש'
אפשר לבדוק שביתות והשבתות תחזוקה מראש
17/09/2019 | 21:28
10
לשביתות: גגל BBC London שזה אתר החדשות המקומיות בלונדון עצמה. בבריטניה חובה לעבור תהליך מסויים לפני השבתה ולכן שביתה פוטנציאלית בתחתית או ברכבות הפרבריות מגיעה לכותרות כמה ימים מראש. בגלל שבדרך כלל יש גם תהליך בוררות יש סיכויי ששביתות פוטנציאליות יתמססו ברגע האחרון.

השבתות תחזוקה מתוכננות מראש הן פועל יוצא של תחבורה ציבורית הפועלת 7 ימים בשבוע. בדרך כלל מדובר בסגירת קטעי מסילות ספציפיים לתחזוקה בסופי שבוע מסויימים שנקבעו חודשים מראש, תוך הפעלת כל שאר הקווים של אותה מפעילה. בקטע סגור שאין לו מקבילה מסילתית תמיד יפעילו שאטלים אך אלו איטיים יותר מהשירות המסילתי ולא יובילו סוגי מטען נוסעים מסויימים כמו אופניים. אפשר לברר אותן מראש הן ברכבת התחתית והן בכל המפעילות של רשת הרכבות הלאומית. יש להדגיש שרוב הקווים של אותה המערכת יפעלו בסוף השבוע האמור. כמו כן סופי שבוע ארוכים (Bank Holidays) מועדים לפורענות כי הם מאפשרים השבתות של 3 ימים.

להשבתות תשתית בתחתית של לונדון ובמערכות עירוניות אחרות כמו האוברגראונד וה DLR גגל TFL Engineering works או לך לאתר
https://tfl.gov.uk/status-updates/planned-track-closures
ותוכל לראות סגירות מתוכננות לשם עבודות תשתית (בדרך כלל קטע מקו או שניים כל סוף שבוע) עד שישה חודשים מראש.

לנוסעים אחרים לבריטניה: Engineering works  ושם מפעילת הרכבות שאתם מתכוונים לנסוע בה יביאו לדף עידכונים על השבתות תשתית בחודשים הקרובים, וחיפוש נסיעה בתאריך ספציפי בחודשים הקרובים במתכנן הנסיעות של national rail יראה אם יש עבודות תשתית ושאטלים.

לצפיה ב-'נשמע לי קצר, לחוץ ולא שווה את הטרחה ואת הסיכון'
נשמע לי קצר, לחוץ ולא שווה את הטרחה ואת הסיכון
13/09/2019 | 19:17
23
לצפיה ב-'לנו היה 5 שעות קונקשן בהיתרו. נשארנו בשדה, אכלנו בג'ירף...'
לנו היה 5 שעות קונקשן בהיתרו. נשארנו בשדה, אכלנו בג'ירף...
14/09/2019 | 05:56
62
התרווחנו בכסאות הנוחים באזור ההמתנה, שכלל שקעי הטענה רבים וחיכינו בסבלנות. שדה התעופה מאוד עמוס וגם לי זה נראה סיכון.
לצפיה ב-'לפני שנתיים עשינו משהו דומה'
לפני שנתיים עשינו משהו דומה
17/09/2019 | 22:48
18
בקונקשן של 8 שעות. יצאנו לכיוון קובנט גרדן לשיטוט קצר וארוחת צהריים.
בהמשך למה שנאמר, חייבת להוסיף שהיתרו אקספרס אכן יקר אבל הנסיעה בקו פיקדילי לעיר לוקחת כשעה ודי מייגעת.
בזמנו חשבנו שלא בטוח שהיינו חוזרים על זה... אבל אם תחליטו שכן לדעתי צריך להיות מאוד ממוקדים מבחינת התכנית ולקחת בחשבון את זמני הנסיעה.
לצפיה ב-'טסתי לשם עם ארקיע'
טסתי לשם עם ארקיע
06/09/2019 | 19:07
4
188
היו הרבה מושבים ריקים.
ובאל על?
https://www.mako.co.il/travel-news/israel/Article-...

לצפיה ב-'לא מבין איך הישראלים (כולל אנוכי) בולעים את הקרטל המגעיל הזה'
לא מבין איך הישראלים (כולל אנוכי) בולעים את הקרטל המגעיל הזה
09/09/2019 | 09:57
2
119
זה קו משותף יחד עם "תאי" שלא מפעילים טיסה אלא מתחלקים עם אלעל בשלל.
לפני שנתיים טסנו כיוון אחד עם "ואמוס" (היה בסדר) וחזרה עם גרוטאה ("חיפה") שנגרטה סופית מאז. גם השירות היה בהתאם למעטפת הפח.

הפעם נחמם את לופטי בכיוון.

למטפלת הפיליפינית של אימי אני דואג לטיסה שלא באמצעות אלעל בגלל היחס שלהם לזרים והפרופיילינג לאסייתים. קתאי היו נוחים גם במחיר.

לצפיה ב-'2 הערות'
2 הערות
09/09/2019 | 10:07
1
126
1. מינואר 2020, הקו של אלעל לתאילנד יוחלף במטוס 787 חדש
2. כרגע ועד הודעה חדשה, מסוכן להזמין טיסות עם קתאי או בכלל להונג קונג, המצב בהונג קונג נפיץ, ואתה לא רוצה להגיע למצב ששדה התעופה סגור והטיסה מבוטלת.

לכן כרגע מי שרוצה לטוס למזרח או ליעד רחוק יותר כמו אוסטרליה ולא לעבור דרך 3 טיסות או טיסות מאד ארוכות, תאילנד היא המסלול העיקרי ,ואלעל היא הספקית היחידה בקו לתאילנד,
אפשר גם עם הסינים והקוריאנים, למרות שהמטוס של קוריאן גם לא חדש.
לצפיה ב-'צודק לגבי סעיף 2. מכיר מקרוב...'
צודק לגבי סעיף 2. מכיר מקרוב...
09/09/2019 | 17:07
20
לצפיה ב-'כבר כמעט 10 שנים זו רמת השירות של אל על לבנגקוק'
כבר כמעט 10 שנים זו רמת השירות של אל על לבנגקוק
09/09/2019 | 11:17
89
לצפיה ב-'טעות בשם בכרטיס הטיסה'
טעות בשם בכרטיס הטיסה
09/09/2019 | 08:00
1
62
רכשתי כרטיס ב-AIRBALTIC והחלפתי את השם הפרטי ואת שם המשפחה (בהתאמה).
הכרטיס הוא כיוון אחד מנתב"ג לריגה.
הבעיה שסוג הכרטיס לא מאפשר שינוי שם.
האם מקפידים בנתב"ג?
מה לדעתכם יש לעשות?
לצפיה ב-'תפנה לחברת התעופה ותשאל אותם'
תפנה לחברת התעופה ותשאל אותם
09/09/2019 | 08:24
54
ואם הם לא מוכנים לשנות,
קנה כרטיס חדש,
אלא אם הטיסה לא חשובה לך.
כי שם אחר לגמרי לא יתקבל, זאת לא טעות של אות.
לצפיה ב-'טיולי רכבות\מישהו עבר או עשה חוויה שכזאת'
טיולי רכבות\מישהו עבר או עשה חוויה שכזאת
08/09/2019 | 17:56
4
94
כוונתי לטיולים ארוכים 10 15 ימים..
לצפיה ב-'חודשיים וחצי'
חודשיים וחצי
08/09/2019 | 19:22
81
טיול רכבות בכל אירופה.
לצפיה ב-'אין שום בעייה'
אין שום בעייה
09/09/2019 | 07:38
73
במדינות רבות באירופה יש רשת מעולה של תחבורה ציבורית ובפרט של רכבות. שוויץ זו רק דוגמא אחת אבל יש עוד מדינות שבהן אפשר להגיע כמעט לכל מקום. לא לכל אחד מתאים לשכור רכב. הבעייה היחידה יכולה להיות הקושי להגיע למקומות מבודדים והקטע של הגמישות והספונטיות. למרות זאת לדעתי היתרונות עולים על החסרונות ( מבחינת נוחות, כלכלית, אפשרות להנות מהנוף תוך כדי נסיעה, אין עיכובים בגלל פקקי תנועה או בעיות טכניות ברכב וכו' ).
לצפיה ב-'כן, ב-14 השנים האחרונות'
כן, ב-14 השנים האחרונות
09/09/2019 | 11:51
27
לצפיה ב-'נוסעים לאלבניה לסופ"ש בסוף אוקטובר לא בטיול מאורגן'
נוסעים לאלבניה לסופ"ש בסוף אוקטובר לא בטיול מאורגן
08/09/2019 | 22:34
1
57
מה אנחנו צריכים לדעת?
בבירה מדברים אנגלית?
יש WI FI ברחבי העיר?
סכום סביר למטבע מקומי ל-3 ימים?
האם לקנות מטבע מקומי באלבניה או בבנק/צ'נגר בארץ
העברות מהשדה למלון (לא כלול בדיל)
המלצות לטיול כוכב
האם בשבת ובימי ראשון חנויות/כלבו/קניונים/מוזיאונים פתוחים?
מזג אויר בדרך כלל בסוף אוקטובר?

שרותים אם צתריך? (באירופה נהוג לגבות תשלום ואי אפשר סתם להכנס למסעדות-זה מנסיון אישי בבלגיה ובאיטליה)

מסעדות צמחוניות מומלצות (לא אוכלים בשר לא כשר)
למי נותנים טיפ וכמה?

מה עוד לא שאלנו וצריך לדעת?

תודה

לצפיה ב-'לא מכיר את אלבניה!'
לא מכיר את אלבניה!
14/09/2019 | 10:16
25
אבל מעיון בצילומים של מדריכי ומורי צילום מפורסמים, שעורכים שם טיולי צילום מודרכים, זו מדינה עניה. מוסלמית אבל לא כל כך מורגש.

לצפיה ב-'עגלה ובוסטר בטיסה'
עגלה ובוסטר בטיסה
05/09/2019 | 17:25
1
52
עגלה הבנתי אין בעיה להביא לכל טיסה ומקפלים את זה לפני הכניסה למטוס.

מה לגבי בוסטר? עושים עם זה בעיות? זה עולה לטיסה או נשלח למטען?

תודה
לצפיה ב-'אתה צריך לכתוב באיזו חברה, המדיניות לא זהה בכל החברות'
אתה צריך לכתוב באיזו חברה, המדיניות לא זהה בכל החברות
08/09/2019 | 17:22
28
אתה צריך להבהיר מהו גיל הפעוט, ואם מדובר בעגלה ובוסטר לכל פעוט.
אם הפעוט מתחת לגיל שנתיים האם נרכש עבודו מקום ישיבה או שהוא על ברכי ההורים
ובנוסף האם הפריטים האלו הם כחלק ממטען היד של הפעוט או בנוסף.

ואם כל הפרטים האלו ברורים אני די בטוח שאתה יכול למצוא את המידע באתר חברת התעופה
לצפיה ב-'תיירות "מרפא"'
תיירות "מרפא"
08/09/2019 | 10:26
84
ללכת לרופא שיניים בשטחים,אין גבול לטימטום?
לצפיה ב-'אפליקציה למיקום דומה ל-IGO'
אפליקציה למיקום דומה ל-IGO
04/09/2019 | 19:50
21
65
Maps.Me
מתקינים ומורידים המפות של המקומות שנגיע אליהם.
מראה מיקום במטוס כשיושבים ליד החלון.
לצפיה ב-'האפליקציה הכי טובה לניווט בטיולים זה google maps'
האפליקציה הכי טובה לניווט בטיולים זה google maps
05/09/2019 | 12:11
20
56
1. היא מאפשרת להוריד את כל המידע מראש לטלפון שלך ולא צריך אינטרנט
2. היא מאפשרת עבודה בעברית או בכל שפה קיימת אחרת
3. היא היחידה המאפשרת בחירה בן ניווט ברכב, תחבורה ציבורית, נסיעה באופניים או הליכה ברגל, רוב תוכנות הניווט מיועדות לרכב, אבל אם אתה הולך ברגל אתה צריך מידע אחר במסלול אחר.
ואם אתה צריך תחבורה ציבורית אתה צריך לדעת מתי האוטובוס הבא.
4. היא היחידה שיודעת את כל המידע הקיים על האזור מגוגל, כולל חנויות, שעות, וכל מידע אחר קיים.
5. היא מאפשרת שיתוף מסלולים, שמירה, והעברה לכל אחד אחר.
6. היא היחידה שמאפשרת ניווט "לייב וייו", שזה השיפור האחרון והוא מאד חשוב להרבה אנשים שמתקשים בקריאת מפה, אתה מרים את הטלפון, והוא מראה לך על גבי המציאות לאן ללכת
7. היא היחידה שמאפשרת למצוא איפה אתה נמצא ולאן אתה צריך ללכת גם אם אין קליטת GPS על ידי זיהוי הרחוב והבנינים.
בהרבה מקרים אתה נמצא בעיר גדולה, עם בנינים גבוהים שחוסמים את קליטת הGPS ורק גוגל תדע איפה אתה נמצא.
8. היא מאפשרת זיהוי קולי, לא צריך לכתוב את הכתובת , במיוחד אם אתה לא יודע איך כותבים את המקום.

חלק מהפיצרים האלו קיים באפליקציות אחרות, אבל אין שום אפליקציה, שיש לה את כל המאפיינים האלו, ועוד אחרים, כי גוגל כל הזמן משתפרת, והכל בחינם.
לצפיה ב-'אין כמו גוגל מפס.'
אין כמו גוגל מפס.
05/09/2019 | 18:20
19
19
לצפיה ב-'נראה אותך במטוס בגובה 40,000 רגל'
נראה אותך במטוס בגובה 40,000 רגל
06/09/2019 | 06:42
18
62
לא גוגל ולא מאפס.
כתבתי מתי הMaps.Me טוב. גם במקומות ללא קליטה של סלולרי ובטח ללא WIFI. או שהגעת למדינה והסים "הנפלא" לא קולט.
לצפיה ב-'בשביל מה צריך מפות במטוס?... לי מעולם לא היה צורך במפות כשלא'
בשביל מה צריך מפות במטוס?... לי מעולם לא היה צורך במפות כשלא
06/09/2019 | 19:34
5
50
הייתי על הקרקע, ואין לי בעיה של חבילת גלישה.
אפשר להתווכח עד מחרתיים, אבל יש אנשים שלא מסכימים איתך וזהו.
לצפיה ב-'זה מפיהוק ושיעמום בזמן הטיסה.'
זה מפיהוק ושיעמום בזמן הטיסה.
06/09/2019 | 19:55
4
47
הפעלתי את האפליקציה וראיתי איפה אני בעולם.
לא לקחת כל דבר למקומות רחוקים
ובנוסף ציינתי שיש מקומות ללא קליטת רשתות ואין אינטרנט. ובטח כשמצטיידים עם סים והוא לא פועל איפה שצריך אותו.
לצפיה ב-'פיהוק משחרר את הלחץ באוזניים'
פיהוק משחרר את הלחץ באוזניים
06/09/2019 | 23:31
2
56
ונסה להתחיל עם הדיילת זה יפיג לך את השעמום.
נתניהו עשה זאת והוא והדיילת הגיעו רחוק.
לצפיה ב-''
07/09/2019 | 10:51
5
לצפיה ב-'הנה כמה'
הנה כמה
07/09/2019 | 11:03
53
לצפיה ב-'תהנה '
תהנה
07/09/2019 | 10:51
11
לצפיה ב-'אתה יכול לעשות אותו דבר במטוס, ואני עשיתי את זה היום '
אתה יכול לעשות אותו דבר במטוס, ואני עשיתי את זה היום
15/09/2019 | 23:32
11
17
פשוט תוריד מראש מפות למסלול הטיסה לגוגל מפס.

תכלס, בדרך כלל בטיסה אתה לא מתעניין בכל כפר מתחתך אז גוגל מאפס יספיק גם בלי הורדה מראש - אבל אם אתה רוצה, אפשר.
לצפיה ב-'אני ממש לא נגד כל אפליקציה'
אני ממש לא נגד כל אפליקציה
16/09/2019 | 21:53
10
14
רק הוספתי מידע. יתכן שזה מידע מיותר?!
לצפיה ב-'האמת היא שנכנסתי לשרשור באיחור'
האמת היא שנכנסתי לשרשור באיחור
17/09/2019 | 01:34
9
17
וקיבלתי את הרושם שמדובר באיזה יתרון שאין בגוגל מאפס.

לצפיה ב-'גוגל'
גוגל
18/09/2019 | 10:07
8
10
מנסה להתחמק אם אפשר מכל מה שגוגל מספק (ואוסף מידע). אבל זה אני.
לצפיה ב-'אז אין לך יוטיוב, גימייל, פייסבוק, אינסטגרם, וייז'
אז אין לך יוטיוב, גימייל, פייסבוק, אינסטגרם, וייז
18/09/2019 | 10:16
3
17
וכל שאר השירותים החברתיים שכולם מחוברים.
לצפיה ב-'יש ועוד איך'
יש ועוד איך
18/09/2019 | 10:19
8
חי ובועט!
גם בפרדס - תפוז!
לצפיה ב-'הגעת למסקנה הפוכה. מעניין'
הגעת למסקנה הפוכה. מעניין
18/09/2019 | 22:38
1
3
לצפיה ב-'לדעתי המסקנה שלו מבוססת בדיוק על מה שאמרת'
לדעתי המסקנה שלו מבוססת בדיוק על מה שאמרת
19/09/2019 | 13:47
3
כי אם אתה מנסה להתחמק מגוגל ומכל מה שאוסף עליך מידע, זה ממש לא מספיק שלא תשתמש בגוגל מפס, אלא עלייך להפסיק להשתמש גם בכל שאר היישומים שהוא ציין כי כולם מחוברים לגוגל וכולים אוספים עליך מידע.
לצפיה ב-'זה בסדר להיות פריק של פרטיות, אבל זה לא בדיוק '
זה בסדר להיות פריק של פרטיות, אבל זה לא בדיוק
18/09/2019 | 14:08
3
8
מסתדר עם זה שאתה כותב פה בפורום

אתה יכול למנוע מגוגל לאסוף עליך מידע במאפס או בשירותים אחרים.
אני דווקא מאוד נהנה מהפיצ'ר של ה timeline שאני יכול לראות בכל יום ב5+ שנים האחרונות איפה הייתי בדיוק. זה מאוד שימושי. אין שום מקום שהייתי בו שאני צריך להסתיר.
לצפיה ב-'כנ"ל. זה מאוד עזר לי לשחזר טיולים בחו"ל, למשל'
כנ"ל. זה מאוד עזר לי לשחזר טיולים בחו"ל, למשל
18/09/2019 | 14:47
2
10
בשנה שעברה הייתי עם בן הזוג בדבלין, ובשוטטות אקראית הגענו לכל מיני מקומות חמודים, חנויות ומסעדות כיפיות, שלא היו מתוכננים מראש. באוגוסט האחרון היינו עם הילדים באירלנד, ורק באמצעות הטיימליין של גוגל מפס יכולתי לשחזר את צעדינו אז בדבלין ולקחת אותם לאותם מקומות שחשבנו שיאהבו.
לצפיה ב-'בדיוק כך'
בדיוק כך
18/09/2019 | 22:33
1
6
אני מסמן בנעיצת פבורייט מקומות במפה וכותב עליהם פרטים נוספים אבל בתוכנת Off line Maps.Me
הכל סבבה.
פעם היתי באתר Vtourist ותעדתי שם את המקומות שהיתי בעולם. רק שנטשתי והמשכתי הלאה.
לאחרונה מתעד בכייף ב TripAdvisor
בפייסבוק נמצא בכמה קבוצות מטיילים עוזר ונעזר כמו בקפריסין בסבבה

לצפיה ב-'אתה מפספס משהו. בגוגל מפס אתה לא צריך לעשות שום תיעוד אקטיבי'
אתה מפספס משהו. בגוגל מפס אתה לא צריך לעשות שום תיעוד אקטיבי
19/09/2019 | 13:45
3
כלומר, לא נדרשת ממך שום פעולה כלשהי, אבל בדיעבד אתה יכול לראות בדיוק איפה היית. אין מצב שבטיולים בחו"ל אני אשב בסוף היום או תוך כדי טיול ואתעד איפה אני בכל רגע נתון, אבל כשהטלפון שלך עושה את זה בעצמו, בלי שנדרש ממך לעשות שום דבר, זה יכול להיות מאוד שימושי.
אגב, מי שלא מעוניין בכך גם יכול לחסום את הפעולה הזו של גוגל מפס.
לצפיה ב-'שם בדרכון אחרי נישואים'
שם בדרכון אחרי נישואים
06/09/2019 | 09:53
4
54
היי

מבקשת את נסיון המנוסים פה...
קיבלתי בשעה טובה את הדרכון החדש, עם שם המשפחה החדש שלי, ו...
ליד שם המשפחה החדש מופיע בסוגריים שם הנעורים.
לא כתוב שזה שם קודם ולא כתוב שזה שם נעורים, פשוט כתוב (לצורך ההמחשה):
Cohen (Orpaz)
ובעברית כנ"ל:
כהן (אורפז)

ככה זה עובד?
ב 10 שנים הקרובות אצטרך להזמין כרטיסי טיסה עם השם הנוכחי ואת הקודם לרשום בסוגריים?
או שאני צריכה לחזור למשרד הפנים בדחיפות כדי שיתקנו את זה?

אציין שהחלפתי את השם לגמרי, ולא בחרתי להשאיר גם את הקודם.
הת"ז שלי אמור להיות עם שם משפחה אחד. חדש.
(מקווה שגם שם לא יהיו הפתעות, קיבלתי את הדרכון תוך 4 ימים והת"ז עדיין לא הופקה...)

לצפיה ב-'אני לא חושבת שצריך להכניס את השם בסוגריים'
אני לא חושבת שצריך להכניס את השם בסוגריים
06/09/2019 | 10:27
51
מה שחשוב זה שם המשפחה הנוכחי ולא השם הקודם. אבל אם עדיין נותרו לך ספקות יש לך מרכז מידע של רשות האוכלוסין טופס מקוון (במקום לדבר עם המוקד)

אני מקוה שיענו בהקדם.
לצפיה ב-'לא צריך לכתוב את השם שבסוגריים'
לא צריך לכתוב את השם שבסוגריים
06/09/2019 | 11:39
45
עוד רעיון ישראלי שמנסה לעזור ומפריע
אבל לא צריך לכתוב את השם שבסוגריים,
רק את השם החדש,
ולמזלך הגדול, לא רק בישראל עושים את זה, אלא בעוד מדינה,
גם ביפן, ומכיוון שיפן מדינה יותר גדולה, חברות תעופה בעולם מכירים את זה,
ומסתכלים רק על השם החדש ולא בזה שבסוגריים
אם רק ישראל היתה עושה את זה,זה היה יכול להיות בעיתי.
לצפיה ב-'שם בסוגריים'
שם בסוגריים
06/09/2019 | 18:32
50
גם לי יש בדרכון (וגם בתעודת הזהות) את השם הקודם בסוגריים.
אני מזמינה כרטיס טיסה רק עם השם שלי (בלי השם שכתוב בסוגריים).
עד עכשיו לא היו עם זה בעיות.

לצפיה ב-'תודה לכל 3 המגיבים (וסליחה על האיחור בתגובה שלי )'
תודה לכל 3 המגיבים (וסליחה על האיחור בתגובה שלי )
09/09/2019 | 17:11
22
חסכתם לי ריצה למשרד הפנים לתיקון של הדרכון
(הייתי בטוחה שהשם בסוגריים הוא תקלה או טעות)
לצפיה ב-'אפליקציה לנתוני GPS לאנדרואיד'
אפליקציה לנתוני GPS לאנדרואיד
04/09/2019 | 19:46
5
61
אפשר גם במטוס ליד החלון לדעת מהירות, גובה כיוון וקאורדינטות.
https://www.apkmirror.com/apk/chartcross-limited/g...
אינו דורש אינטרנט.
לצפיה ב-'התקנת אפליקציות ממקור לא רישמי שאיננו החנות של גוגל'
התקנת אפליקציות ממקור לא רישמי שאיננו החנות של גוגל
05/09/2019 | 15:05
4
42
טומנת בחובה סכנות דומות להתקנות כאלו על מחשב.
אם מישהו רוצה לנסות להתקין עדיף שיחפש את האפליקציה ב Google play

לצפיה ב-'אבל בגוגל פליי לא מוצאים כי יש מבחר ענק שמקדים אותה ומבלבל.'
אבל בגוגל פליי לא מוצאים כי יש מבחר ענק שמקדים אותה ומבלבל.
06/09/2019 | 06:44
3
23
לכן הפניתי למקור אמין להורדה.

לצפיה ב-'אני לא מכיר או יודע אם המקור הזה אמין או לא'
אני לא מכיר או יודע אם המקור הזה אמין או לא
08/09/2019 | 17:19
2
19
אישית אני לא צריך את האפליקציה
אבל אם אתה רוצה להמליץ דווקא על המקור הזה לאחרים ממליץ שתסביר להם איך לבטל את ההגנה בטלפון להורדת אפליקציות ממקורות לא מוכרים ולמה לדעתך המקור הזה אמין.
לצפיה ב-'הנה אפליקציה כזו מגוגל פליי'
הנה אפליקציה כזו מגוגל פליי
15/09/2019 | 23:37
1
11
לצפיה ב-'תודה'
תודה
16/09/2019 | 21:51
2
לצפיה ב-'הדרך המהירה להזמין מונית גדולה לנתבג מראש ובמחיר שפוי'
הדרך המהירה להזמין מונית גדולה לנתבג מראש ובמחיר שפוי
04/09/2019 | 14:05
3
112
אנחנו משפחה עם 4 ילדים בני 2, 8 ו 10. עד היום, כאשר נסענו לנתב"ג (מראשון לציון) - הזמנו מונית גדולה שתיקח את כולנו + 5 מזוודות ועגלה. המחיר - 200 ש"ח.
היום, כאשר ניסינו לחזור מנתב"ג לראשון לציון, התברר שיש להמתין עד שתגיע מונית גדולה לנתב"ג, או, שאחת הסדרניות הפנתה אותנו לשתי מוניות סטיישן ואמרה שילדים עד גיל 5 ניתן להושיב על ההורה. בלית ברירה - נסענו כך עד ראשון לציון (150 ש"ח + 150 ש"ח).
אני לא בטוח שזה חוקי. האם זה נכון? למישהו יש טל' / המלצה על בעל מונית גדולה שיכול לקחת 6 נוסעים + 5 מזוודות + עגלה?
מהן האלטרנטיבות?
תודה.
לצפיה ב-'קחו 2 מוניות רגילות'
קחו 2 מוניות רגילות
04/09/2019 | 14:20
72
למה אתם חייבים לנסוע כולכם באותו רכב ?
יש לכם 2 מבוגרים, תתחלקו ל2 קבוצות בנסיעה שלוקחת כמה דקות
המחיר לא יהיה שונה מהותית, כי זה אותו כמות אנשים, מזוודות וציוד
לצפיה ב-'ככל שאני מכיר את החוק - לא חוקי'
ככל שאני מכיר את החוק - לא חוקי
04/09/2019 | 14:42
90
ברישיון הרכב רשום מה מספר הנוסעים המקסימלי ולא חשוב מה גילם, גם תינוק בן יומו נחשב נוסע.
לא רק שלא חוקי גם מאוד לא בטיחותי.

מה האלטרנטיבה? אולי תזמינו ב gett מונית גדולה? תקחו את הפרטים של אותו בעל מונית שאתם נוסעים איתו מראשון ותקבעו איתו הסעה? בבחירות תצביעו עבור מפלגה שתאשר UBER?

לצפיה ב-'יש את סוד הקסם?'
יש את סוד הקסם?
05/09/2019 | 10:49
83
אנחנו עשינו חיפוש בגוגל
מצאנו 
https://largetaxi.co.il/
חמישה חברותי ואני בתחילת חודש יוני טסנו לרודוס. היינו צריכות תחבורה משתלמת כדי להגיע לשדה תעופה. כחלק מההכנות לנסיעה עולה תמיד השאלה כיצד להגיע לנמל התעופה. למרות ההתלבטות בין רכבת, טרמפ או נסיעה ברכב הפרטי והשארתו בחניון, בסופו של דבר בחרנו באפשרות רביעית - מונית גדולה לנתבג. אני ממליצה בחום!

לצפיה ב-'אתר מעניין לטיסות עבר עתידיות ובזמן אמת !!!!'
אתר מעניין לטיסות עבר עתידיות ובזמן אמת !!!!
04/09/2019 | 19:43
74
לצפיה ב-'חופשת ראש השנה'
חופשת ראש השנה
01/09/2019 | 20:41
9
239
מחפשים חופשה "לא יקרה" בין ה27-1. יש למישהו המלצות איפה אפשר לחפש טיסות זולות?
המלצה ליעד של 4 לילות 5 ימים? עדיפות לטיסה מאוחרת בחזור.
יעדים מומלצים? חשבנו על פראג.

לצפיה ב-'וינה,ממליץ על מלון ליאונרדו'
וינה,ממליץ על מלון ליאונרדו
02/09/2019 | 07:23
70
לצפיה ב-'השיטה הקלה - אתה יכול לחפש במנועי חיפוש כמו גוגל טיסות'
השיטה הקלה - אתה יכול לחפש במנועי חיפוש כמו גוגל טיסות
02/09/2019 | 16:37
4
90
תקליד במוצא תל אביב וביעד אירופה, תקליד תאריכים, ובסינון תרשום מה שחשוב לך, כמו מחיר מקסימלי טיסה ישירה וכו'.
תקבל תוצאות גם ברשימה וגם במפה.

יש עוד אופציות יותר מסובכות עם יותר עבודה שעשויות לתת תוצאות נוספות, אבל קדם תספר מה יצא לך מהחיפוש הפשוט ומשם נתקדם
לצפיה ב-'תודה. עברתי על האתרים האלה'
תודה. עברתי על האתרים האלה
02/09/2019 | 16:49
3
86
סקייסקנר, גוגל פלייטס, קאייק, אקספדיה, צ'יפטיקטס. 

כל הטיסות לאירופה בסדר גודל של 400 דולר או מעל 200 דולר לקפריסין.
טיסה בתאריכים של 27-1 ללונדון עולה 390 דולר עם וויז לאדם ו10 שעות טיסה!
העדפה לפראג
אם כבר לונדון- בארבעה ימים בלונדון נספיק להנות מהעיר ולספוג ממנה?
לצפיה ב-'10 שעות טיסה ללונדון אומר חניית ביניים של 5 שעות'
10 שעות טיסה ללונדון אומר חניית ביניים של 5 שעות
02/09/2019 | 18:28
2
73
אני לא הייתי בוחר טיסה כזו, בטח לא לחופשה קצרה.
אבל אם מתאים לך אז סבבה.

ברור שאפשר ליהנות מ 4 ימים לונדון, גם אם אפשר ליהנות מ 14 ימים.

בנוסף למנועי החיפוש הנ"ל אתה יכול לבצע חיפוש ידני.
להיכנס לדף טיסות יוצאות באתר האינטרנט של נתב"ג לתאריכים ולשעות שרלוונטים לך ולבדוק לאן יש טיסות שנראות לך מתאימות.
כנ"ל לטיסות חוזרות.
אם יש טיסות שלא הופיעו לך במנועים האוטומטיים תבדוק עלויות באתרי האינטרנט של חברות התעופה ותראה אם מתאים לך.
לא מעט עבודת סינון אבל יכול להיות שתמצא משהו.
לצפיה ב-'במנועי חיפוש לא מופיעים איזיג'ט וריינאייר - כדאי לבדוק אותם '
במנועי חיפוש לא מופיעים איזיג'ט וריינאייר - כדאי לבדוק אותם
02/09/2019 | 18:41
1
35
לצפיה ב-'בגוגל מפות הופיעו לי, איזיג'ט בודאות הופיעה'
בגוגל מפות הופיעו לי, איזיג'ט בודאות הופיעה
03/09/2019 | 10:40
49
הבעיה שהמחירים לא סופיים, לפעמים עם מזוודות ולפעמים בלי וכו', גם לטיסות של אל על.
במנועים האחרים את צודקת, כנראה שעובדים טוב לטיסות מארה"ב, בטיסות מישראל חסר הרבה
לצפיה ב-'אני מחפשת בעיקר בסקייסקנר '
אני מחפשת בעיקר בסקייסקנר
03/09/2019 | 21:17
1
78
הייתי מסתכלת על איזה מזג אויר אתם מעדיפים. כי אם אתם רוצים חם יחסית, הייתי מחפשת יותר בדרום איטליה וספרד למשל, או יוון וקפריסין. פראג נראה לי נהדרת לחמישה ימים, אפשר יהיה גם לצאת מהעיר ליום אחד.

בנוסף, יש לגוגל את הלינק הזה שנראה לי מתאים לך כיוון שיש לך גמישות מבחינת תאריכים:
Google.com/flights/explore
אז למשל בתאריכים שרצית יש להם טיסה לברצלונה ב 213 דולר, אבל אם אתה מוכן לחזור בנובמבר יש להם שם טיסות ממש נחמדות למשל 65 דולר לוינה

לצפיה ב-'בנוסף אם תאריך לא הכי משנה,אבל יעד כן (או כל שד"ת קרוב ליעד)'
בנוסף אם תאריך לא הכי משנה,אבל יעד כן (או כל שד"ת קרוב ליעד)
04/09/2019 | 06:46
49
אז מעדיף למצוא קונקשנים זולים דרך azair.eu
לצפיה ב-'יש לי גם אפליקציה וגם נרשמתי ב- Ryanair'
יש לי גם אפליקציה וגם נרשמתי ב- Ryanair
06/09/2019 | 17:13
50
וכל פעם קופצים לי טיסות Ryanair הזויות בגלל המחיר המאד נמוך. רק למי יש זמן
הם גם מציעים הנחות בחברות השכרת רכב.
למשל בזכותם מיציתי יותר משבוע בפאפוס קפריסין בעלות מזערית כוללת של פחות מ-1,000 ש"ח לאדם. כלל דירה (דרך בוקינג) רכב, דלק וטיסות [פרט לאוכל וקניות וכניסה לאתרים].
כנ"ל ב EasyJet שגם מציעים מלונות Easy hotel שלהם מאד מאד מאד בזול. מה שעשיתי בשהות בברלין.
לצפיה ב-'טיול טבע בנורמנדי באוקטובר'
טיול טבע בנורמנדי באוקטובר
01/09/2019 | 07:30
3
74
מישהו היה? הכוונה לצאת מפריז עם רכב למסלול מעגלי של 3-4 ימים, בדגש על טבע: פארקים, יערות, מים. האם מתאים בכלל באמצע אוקטובר? אני מוצאת המון חומר על אתרים היסטוריים כפרים ועיירות בנורמנדי, פחות על טבע. לא קוראת צרפתית.
לצפיה ב-'אנחנו היינו בטיול הנורמנדי, אבל לא באוקטובר אלא הקיץ - '
אנחנו היינו בטיול הנורמנדי, אבל לא באוקטובר אלא הקיץ -
02/09/2019 | 10:57
55
שמתי כמה תמונות פה ביולי.
לדעתי אוקטובר צריך להיות עדיין נהדר, אבל תסתכלי בתחזית ותחליטי אם נראה לכם כי זה אולי קריר.
אני אהבתי את המסלול שעשינו והוא מתאים לדעתי ל 3,4 ימים - נסענו מפריז ל amiens, כי רציתי לעשות שם טיול מערות קטן ויש שם פארק חבלים לא רע, ורציתי מאוד לראות מופע לילה באיזו קתדרלה והיה באמיין...
אח"כ נסענו ל etretat שאם את מחפשת טבע יש להם צוקים נהדרים, מאוד אהבתי.
אח"כ נסענו להונפליר.
לצפיה ב-'Tripadvisor'
Tripadvisor
02/09/2019 | 18:55
1
77
אני מאד ממליצה לקרוא את הצעות לטיולים שלהם יש להם בעברית
אני מעדיפה לקרוא את האתר באנגלית משום מה יש שם מבחר יותר גדול לדעתי
לאחר שתקראי קצת על מה שהם מציעים יהיה יותר קל לעשות מסלול.

יש לי את מדריך מישלין לנורמנדי יש שם הצעות לטיולים. למשל יש להם מסלול צפוני שכולל את   DIEPPE, ETRETAT, LE HAVRE, ROUEN

מסלול שני הוא במרכז נורמנדי שכולל את הונפלר, דאוויל DEAVILLE, CARBOURG

מסלול נוסף הוא מסלול של העיירות ליד הצ'אנל נניח מפריז סעו ל-CEAN ומשם סעו לחוף מול איי התעלה ששם תמצאו את מונט-סן-מישל, גראנוויל, COUTANCES

יש עוד מיני מסלולים אפשר פשוט לאחד מסלולים, אשמח לעזור אחרי שתחליטו מה בא לכם לראות ב-4 ימים מאידך גם צריך לקחת בחשבון זמן נהיגה מפריז נניח ל-CEAN ומשם למון-סן מישל .יש לכם כאן קישור לאתר שמחשב מסלולים דלק וכו'

לצפיה ב-'"טיול תועבה בין שלל עצים" אין על גוגל טרנסלייט!'
"טיול תועבה בין שלל עצים" אין על גוגל טרנסלייט!
03/09/2019 | 05:00
69
תודה שוקולד ודניאלה.
מסלולים כאמור אין בעיה למצוא, חיפשתי יותר בכיוון של שמורות טבע.
ג'יברני ומון סן-מישל כנראה יהיו כלולים במסלול.
לצפיה ב-'מה דעתכם על ונציה מאמצע אוקטובר ל-5 ימים ?'
מה דעתכם על ונציה מאמצע אוקטובר ל-5 ימים ?
01/09/2019 | 20:27
11
59
התאריכים הרלוונטיים 15-21/10
לפי המרשתת מזג האוויר נעים בוונציה בתאריכים אלה אבל כתוב שאין צורך ליותר מאשר 2 ימים שם. לכן חשבתי על נסיעה לכוון מילנו ( כשלוש שעות )  ואולי חנייה בוורונה. ע"פ התחזית של השנה שעברה גם במילנו מזג האוויר סביר מאד בתקופה זו.
שאלות :
מה יותר זול - לטוס לוונציה או למילנו ?
האם ניתן לשלב טיסה ליעד א' וחזרה מיעד ב' והאם יש בכך חסכון כספי ?
מה יש לראות על ציר ונציה מילנו בנוסף לחניה בוורונה אם בכלל ?
האם יש לכם עצה למסלול אחר הכולל את ונציה ?
תודה.
לצפיה ב-'לגבי מזג אויר - נראה לי מצוין לטיול בונציה'
לגבי מזג אויר - נראה לי מצוין לטיול בונציה
02/09/2019 | 00:24
3
49
בתקופה הזאת.
לגבי הזמן -  יומיים זה לא רע, מספיקים לראות חלק מהדברים שהעיר מציעה. מה שיכול להיות נחמד אם יש לך 5 ימים זה לשכור רכב ולטייל ב 3 ימים הבאים בסביבה של אגם גארדה כיוון שיש בו עיירות מקסימות מקסימות

לגבי הטיסות, בדרך כלל, לנחות ולהמריא באותו שדה תעופה, כלומר לקנות כרטיס הלוך-חזור זו האופציה הזולה יותר עד כמה שאני יודעת. אבל הייתי במקומך מוודאת. פשוט תחפשי אונליין.

לצפיה ב-''
02/09/2019 | 04:49
2
3
לצפיה ב-'סתם שמות של ערים קטנות ליד אגם גארדה'
סתם שמות של ערים קטנות ליד אגם גארדה
02/09/2019 | 10:52
1
48
שביקרנו בהן והן חמודות, אם בא לכם ערים קטנות: malcesine, sirimione, riva del garda, limone. היו עוד
ועוד רעיון אחר, אם אתם רוצים ביקור ערים ולא הייתם במילאנו אתם יכולים לקחת רכבת מהירה מונציה למילאנו, זה בטח שעתיים שלוש (אני מנחשת אז תוודאי) ולהיות במילאנו יומיים שלושה בלי לשכור רכב.
לצפיה ב-'תודה רבה. הרחבתי למטה בתגובה לאורלנדה ...'
תודה רבה. הרחבתי למטה בתגובה לאורלנדה ...
05/09/2019 | 11:57
7
לצפיה ב-'היינו באזור לפני שנה'
היינו באזור לפני שנה
02/09/2019 | 10:02
1
48
גם כן ציר מילאנו-ונציה ב5 ימים בערך.
2 לילות לנו בורונה, טיילנו יום שלם בעיר.
2 לילות לנו בפאדובה. עיר יפה מאד ונחמדה, בין ורונה לפאדובה העברנו כמה שעות בויצ'נזה, מומלצת מאד (ואם עוברים שם, ביקור בתיאטרון העתיק זה חובה).
מפאדובה יש כל הזמן רכבות (נסיעה כחצי שעה) לונציה ועשינו יום מלא בונציה, אבל זה מאחר ששנינו כבר היינו בעבר בונציה, אז למעט הפלאצו דוקאלה לא באמת חיפשנו אטרקציות אלא סתם שוטטנו בעיר, עצירות תכופות בבתי קפה וכו.
יום למחרת כבר נסענו מפאדובה למילאנו דרך הארמון במאנטובה. לא טיילנו בכלל במילאנו, היינו בה כמה פעמים, ולמעשה עצרנו שם רק ללילה בשביל משחק כדורגל, ולמחרת כבר המשכנו הלאה לעוד כשבוע בליגוריה/פיאמונטה מערבית לשם.
לצפיה ב-'חן חן. תודה רבה.'
חן חן. תודה רבה.
05/09/2019 | 11:58
3
לצפיה ב-'מזג אוויר אי אפשר באמת לצפות לפי מה שהיה בשנה שעברה'
מזג אוויר אי אפשר באמת לצפות לפי מה שהיה בשנה שעברה
02/09/2019 | 11:56
3
55
כנראה לא יהיה קר. לגבי גשם או שמש, אי אפשר לדעת.

אפשר גם לעצור בוורונה, אני לא יודעת אם ב-5 ימים הייתי טורחת לבחור מקום לינה אחר חוץ מוונציה. אפשר מוונציה לנסוע לפאדובה, לוויצ'נצה, לוורונה עצמה, לפרארה הנהדרת (שאני הולכת לבלות בה כמה ימים גם כן באמצע אוקטובר). ישנה לא רחוק המקום שעושים בו גראפה, Bassano del Grapa, ישנה צ'יטדלה, Cittadella, עיירה מוקפת בחומה.

אם לנים בוורונה, אז אפשר לבקר במנטובה (יש תערוכה שנפתחת ב-6.10 של אמן גדול שעבד בעיר, ג'וליו רומנו, וזו עיר קטנה מלבבבת). אפשר בטרנטו. שוב, אין לכם כמעט זמן.

איזי ג'ט טסה גם לזו וגם לזו, הטיסות עכשיו יקרות. ב-15.10 הטיסה בזמנים טובים לוונציה, כלומר מגיעה אחר הצהריים. ב-21 אני חושבת שיש טיסה רק ממילנו כי בימי שני הם לא טסים לוונציה, איזיג'ט. והטיסה הזאת בטח יקרה מאוד וגם בזמן גרוע, בוקר מוקדם. אם אפשר לדחות ביום אחד, אני חושבת שהטיסה ב-22 בזמן יותר טוב.

לא, אין חיסכון כספי בטיסה מיעד אחד לאחר, הכל תלוי במחיר הטיסה הבודדת. מאוד אהבתי את מילנו אבל ביקרתי בה רק זמן קצרצר לאחרונה, כמה שעות בערב וכמה בבוקר, ואשוב לביקור ארוך פעם.

אפשר גם לבקר מוונציה באמיליה רומניה, כמו שאנחנו עושות: פרארה, בולוניה, ראוונה (אנחנו גם כנראה ניסע לפסטיבל אוכל באזור הזה). רק שיש לכם ממש מעט זמן לזה. אבל אפשר, נניח יומיים בוונציה, שאר הזמן בבולוניה ומשם למילנו.

אם הכוונה רק לבקר בערים, הרכב מיותר, מגביל מבחינת חניה, לא יותר מהיר. סעו ברכבת.
לצפיה ב-'תודה רבה על התגובה המפורטת.'
תודה רבה על התגובה המפורטת.
05/09/2019 | 11:54
2
33
לפי שעה מסיבות "משפחתיות" ירדנו מזה.

עכשיו השאלה עוברת לכדאיות ביקור באמסטרדם בתחילת יולי הבא.
ראשית מדברים על כך שהזמנה של כמה חודשים טובים מראש מוזילה מאד את העלות. אבל מי יודע מה יהיה בעוד שנה ? לכן מתבקשת השאלה האם ניתן כבר עם ביצוע רכישת הכרטיס לבטח כך שאם חלילה קורה משהו ניתן לקבל החזר.

והשאלה השניה - או אולי הראשונה - האם אמסטרדם בתחילת יולי היא יעד טוב מבחינת מזג אוויר.
לצפיה ב-'אני לא יודעת לגבי הביטוח, לצערי'
אני לא יודעת לגבי הביטוח, לצערי
08/09/2019 | 11:35
18
אמסטרדם בתחילת יולי יכול להיות רעיון טוב, חוץ מהצפיפות כמובן. מזג האוויר יכול להיות כל דבר: שמש, גשם, 20 או 30 מעלות.
לצפיה ב-'ביטוח בריאות או ביטוח בגלל רצון של הנוסע לבטל?'
ביטוח בריאות או ביטוח בגלל רצון של הנוסע לבטל?
08/09/2019 | 17:29
19
ביטוח ביטול ביוזמתו של הנוסע אפשר לרכוש זמן רב מראש, גם שנה
לצפיה ב-'תודות לכל המשיבים.'
תודות לכל המשיבים.
08/09/2019 | 21:57
4
לצפיה ב-'קראיובה - רומניה'
קראיובה - רומניה
02/09/2019 | 00:16
57
נוסעים הקרוב עם ילדים 2-8-10  אשמח להמלצות בכל תחום של טיולים בילוי ופנאי.

אם אנחנו לא נוסעים רחוק מידי כדאי לשכור רכב או לנסוע עם מוניות\תח"צ?
אף פעם לא היינו באיזור שם.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום  ויזה ואזרחות בארה
מעוניינים באזרחות
I-Immigrate
I-Immigrate

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה