לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3231332,313 עוקבים אודות עסקים

פורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טיולים וחופשות בחו"ל

מעטים הדברים שמעוררים אותנו לחיים כמו חופשה בחו"ל.הרעיון של לראות מקומות חדשים ולשמוע שפות זרות מרגש, מעורר ציפיה ולעיתים גם חששות.הפורום קיים כדי ליצור מקום בו נוכל להחליף מידע בין המשתתפים תוך שיתוף בחוויות, עצות, טיפים וכל אשר יעלה על דעתכם בנושא טיולים בחו``ל - החל מרחובות לונדון הערפיליים, הרומנטיקה בפריז, דרך טרק בנפאל,וכלה ביערות של אמריקה הלטינית וערבות אוסטרליה - כאן המקום לשאלות, התייעצויות, עצות ורעיונות.לנוחותכם בדף הקישורים רוכזו המלצות, הצעות למסלולים, בתי-מלון וכד´, מידע אינפורמטיבי בנושאים החשובים למטיילים וכן כתובות של אתרי אינטרנט שימושיים.במאמרי הפורום שוכנים לאחר כבוד מאמרים מפורטים ובהם מסלולים, אטרקציות ורשמים שאספו חברי הפורום בשיטוטיהם בעולם.בנוסף עומד לרשותכם לוח המודעות להעלאת פרסומות מסחריות ופרטיות ולחיפוש שותפים לטיולים. בהתאם לתקנון תפוז אין לפרסם מודעות בגוף הפורום עצמו וכל מודעה (מסחרית או אחרת) שתופיע בגוף הפורום *תימחק לאלתר*. לשאלות המועלות בפורום תינתן תשובה בגוף הפורום, שכן הנושאים העולים לדיון נוגעים לכולנו. חל איסור על פרסום מספרי טלפון, ולשם יצירת קשר אישי יש להשתמש במערכת המסרים או באי-מייל.בעזרת פורום זה נוכל ליצור קהילה מגובשת ותומכת של טיילים ואולי אף להשפיע בנושאים משמעותיים הנוגעים לכולנו.אתם מוזמנים לפרסם את הפורום ולצרף חברים חדשים, ולהציע הצעות לשיפורים במסר להנהלת הפורום.גלישה נעימה!
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
הפורום אינו מיועד לפרסום שירותי תיירות או לחיפוש שותפים/ות לטיול.
פרסום בנושאים אלו יותר בלוח המודעות בלבד הודעות פרסומיות תימחקנה והכינוי ייחסם מכניסה לפורום.
המשך >>

לצפיה ב-'טיסות Lowcost?'
טיסות Lowcost?
24/02/2018 | 21:19
1
9
למישהו יש ניסיון עם טיסות של Wizair/Blueair?
חושבים לטוס איתם לרומניה בפסח....

לצפיה ב-'ניסיון חיובי עם וויזאייר'
ניסיון חיובי עם וויזאייר
24/02/2018 | 21:41
4
לצפיה ב-'טיסה לוושינגטון'
טיסה לוושינגטון
23/02/2018 | 21:34
7
55
הי לכולם
טיסה טרנסנאטלנטית ראשונה שלי
טסה לוושינגטון לבד בסוף מאי
אשמח לעזרה של בעלי ניסיון:
קשה לי בטיסות (מבחינת לא נוח) והאורך מלחיץ אותי.אני מחפשת דרכים להקל. ביזנס לא בתקציב, פרימיום/פלוס אולי כן. המחירים כבר די גבוהים בשלב זה.
טיסה ישירה אין בכל מקרה.
טיסת לילה זה רק יונייטד או אל על - אין לי ניסיון טוב עם טיסות אל על וקראתי גם כאן שהרוב לא ממליצים. איך יונייטד? אם לשפוט לפי הסיט גורו שום דבר לא טוב... ודווקא המרווחים והרוחב באלעל יחסית טובים (דרך בוסטון).
אופציות נוספות על הפרק - בריטיש, אייר קנדה וארופלוט. אשמח לחוות דעת מבעלי נסיון . החיסרון העיקרי שמדובר בטיסות בוקר (חוץ מארופלוט שזה חצי חצי). פתוחה גם להצעות אחרות.
שאלה נוספת, כמה קשה להגיע מדולס לעיר עם מזוודה? האם להתעקש על נחיתה ברייגן - זה די מצמצם את האפשרויות.
לצפיה ב-'דאלאס לעומת רייגן, טיסת לילה ועוד'
דאלאס לעומת רייגן, טיסת לילה ועוד
24/02/2018 | 09:16
1
51
יש מספר חברות שטסות דרך ארופה ונוחתות בוושינגטון שלדעתי זו האופציה הכי נוחה וטובה, אם כי לגבי המחיר אנני יודעת.  
אלו הטיסות משך טיסה 14 ש 40 ד, 1+ עצירות ביניים (מינימום)
תל אביב-יפו (TLV) לוושינגטון די. סי., ארצות הברית (כל נמלי התעופה)
14 ש 40 ד+
לופטהנזה
דרך פרנקפורט
15 ש 15 ד+
יונייטד  איירליינס
דרך ניו יורק
15 ש 40 ד+
אוסטריאן דרך וינה
15 ש 45 ד+
אייר פראנס
דרך פריז
15 ש 50 ד+
טורקיש איירליינס
דרך איסטנבול
סוויס דרך ציריך 
קלמ דרך אמסטרדם
תחפשי דרך מנוע החיפוש של גוגל או אקספדיה או כל מנוע חיפוש אחר
ותראי מחירים. לא פעם לופטי מצליחה להכות את כולם במחיר. לשבת בתיירים זה ממש לא נוח אני מסכימה איתך לחלוטין ושווה לפעמים להוסיף עוד כסף ולנסוע בפרמיום.

דאלאס יותר רחוקה מהעיר מאשר רייגן כל השאר לא ממש משנה (כלומר מונית לדאלאס תעלה יותר מלרייג)ן. יש שאטלים ואוטובוסים בקיצור אין כל בעיה פרט למרחק כ-27 מייל ולזמן שלוקח להגיע. לגבי מזוודה לא משנה איפה את נוחתת. https://www.tripsavvy.com/getting-to-dulles-1040463
יש עשרות חברות שעושות שאטל וכו' חפשי בגוגל שאטל from IAD to Washington

לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
24/02/2018 | 11:23
23
הקישור עוזר מאוד. עדיף על היסחבות באוטובוס ובטח יותר זול ממונית...
לצפיה ב-' להתרחק מהאמריקאיות. שד"ת רייגן מחובר במטרו לעיר '
להתרחק מהאמריקאיות. שד"ת רייגן מחובר במטרו לעיר
24/02/2018 | 10:39
2
39
כפי שכתבת ובצדק, נחיתה ברייגן מצמצמת את האפשרויות אבל זה השדה הכי קרוב לעיר עם קישור ישיר בעזרת המטרו. כמובן שהנוחות/כדאיות תלויה בגודל המזוודה כושר הנשיאה שלך, ואם היעד שלך בוושינגטון קרוב לתחנת מטרו.
בכל מקרה קבלת מדניאלה לינק לאמצעי התחבורה משדה התעופה דולס לעיר.
מרשימת חברות התעופה של דניאלה, המלצתי האישית הן לחברות התעופה הבאות:  לופטהאנזה, אוסטריאן, בריטיש.  כלומר חניה באירופה.  
שימי לב, עם אייר קנדה את טסה הרבה מאוד זמן לכן זו כמעט כמו טיסה ישירה.   אפשר להוריד חברה זו מהפרק ע"פ מה שכתבת כולל האמריקאיות.

אישית טסתי לוושינגטון גם עם אייר קנדה, גם עם לופטהאנזה וגם עם אוסטריאן.
הנחיתות היו בדולס והשתמשתי בדר"כ בשאטלים שהוזמנו מראש !
לצפיה ב-'למה להתרחק מהאמריקאיות?'
למה להתרחק מהאמריקאיות?
24/02/2018 | 11:22
1
37
כדי לשבור את אורך הטיסה?
אבל מצד שני מאבדים יום.
לגבי אוסטריאן פעם אחת טסנו איתם לוינה והתרשמנו שהמושבים לא נוחים. אולי זה לא מעיד על הכלל.
להבנתי לופטהנזה וסוויס עושות קוד שייר עם יונייטד לחלק הטרנס אטלנטי.
לצפיה ב-'נכון אבל אפשר לבחור טיסות שהן לא של יונטד'
נכון אבל אפשר לבחור טיסות שהן לא של יונטד
24/02/2018 | 15:15
26
כנסי לאתר של לופטי תכתבי ת"א-וושינגטון ותקבלי רשימה ארוכה של אופציות.
אגב, סוויס הם הכי טובים גם תצורת המטוס מאד נוחה הם עדיין טסים עם המטוסים הישנים שזה שנים ארבע שניים. אם תצליחי לשריין לך את אחד מהשניים (בשני הצדדים) יהיה לך נוח.
לצפיה ב-'אני דווקא טסה עם יונייטד'
אני דווקא טסה עם יונייטד
24/02/2018 | 17:49
1
20
כששגרתי לפרימיום היה הרבה הרבה יותר נוח. אני טסה איתם בגלל הנקודות, ורוב הטיסות שלי הם פנים ארה"ב.

בכולם הייתי משדרגת לפרמיום. האקונומי צפוף ולא נוח, ויהי מה. מה שכן, טיסות של אמצע השבוע יותר ריקות. מקום ריק באמצע זה באמת יותר נוח!

אני לא הייתי מתרגשת מאיזה שדה תעופה מחובר במטרו. כשאת יורדת מטיסה טראנסאטלנטית אפופה מעייפות, אני ממליצה אובר למלון, אולי עולה יותר, אבל מקל על החיים לעומת להסתדר בתחבורה צבורית בעיר זרה.

גלוי נאות, כשאני מגיעה לבוסטון שזה הבית, אני מקסימום אקח שאטל לעיירה הקרובה הביתה ומשם יבואו לאסוף אותי.

תורידי את האפליקציה של אובר, ואת אפילו יכולה להזמין אובר לפני הטיסה. מקסימום כשיורדים מהטיסה. אובר זה כמו gett
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
24/02/2018 | 21:31
4
לצפיה ב-'מישהו עשה פעם קונקשן בוורשה?'
מישהו עשה פעם קונקשן בוורשה?
21/02/2018 | 12:00
21
150
הטיסה הכי זולה ומהירה לטוקיו, אבל רק 45 דקות קונקשן.
הם מציעים את זה, אז כנראה הם חושבים שזה אפשרי, אבל  לי זה נראה לחוץ בצורה קיצונית.
אשמח להעזר בבעלי נסיון.
לצפיה ב-'נראה לי לחוץ מידי'
נראה לי לחוץ מידי
21/02/2018 | 19:09
5
105
לא הייתי לוקח את הסיכון.

מעבר לזה הייתי שולל את הפולנים על הסף.

את הפולניות לא.
לצפיה ב-'בדיוק מה שחשבתי.'
בדיוק מה שחשבתי.
21/02/2018 | 20:20
4
98
אתה רומז לחוק החדש, או שיש לך נסיון רע עם חברת התעופה הפולנית?
לצפיה ב-'כמו כל הרשויות באירופה'
כמו כל הרשויות באירופה
21/02/2018 | 20:55
3
88
למעט הבולגרים,הם הגישו את היהודים בני עמם,לרוצחיהם על מגש של כסף.
הפולנים פתחו עכשיו פתח לגיהנום של הכחשה שהרבה מדינות ישמחו להיכנס דרכו.

לא טסתי איתם ולא אטוס גם בעתיד.
לצפיה ב-'תמיד חשבתי'
תמיד חשבתי
21/02/2018 | 21:07
2
79
שהצ'כים בסדר. יש לך מידע אחר?
לצפיה ב-'בסדר במה?'
בסדר במה?
21/02/2018 | 22:19
1
76
getötete Juden (aus dem Protektorat und der Slowakei) 265.000

לצפיה ב-'אף פעם לא נתקלתי באנטישמיות בצ'כיה,'
אף פעם לא נתקלתי באנטישמיות בצ'כיה,
22/02/2018 | 15:09
51
מצאתי רק אהדה לישראל.
חשבתי שרוב הסיכויים שהם לא שיתפו פעולה עם הנאצים. כמובן שלא טענתי שלא נרצחו שם יהודים.
לצפיה ב-'הייתי אמור לטוס עם קונקשן דומה בקוריאן'
הייתי אמור לטוס עם קונקשן דומה בקוריאן
22/02/2018 | 08:51
3
83
דרך סיאול מאוסקה לת"א, 50 דקות קונקשן.
בהכירי את שדה התעופה אינצ'ון ואת היעילות הקוריאנית (שדומה לזו היפנית), רוב הסיכויים שהייתי מספיק להגיע לטיסה.
שאלתי גם את הסוכנת (כן, אני מאלה שעוד עובדים עם סוכן בן אנוש ולא רובוט), אם זה הגיוני והיא אמרה שאם חברת התעופה מקציבה 50 דקות, זה אמור להספיק.
בסוף הזזתי את הטיסה לתאריך אחר בגלל שינוי בתוכניות.
אני לא מכיר את השדה בורשה ומעולם לא טסתי עם הפולנים. ראיתי קונקשן דומה גם בציריך בטיסה אחרת.
יכול להיות שתספיק להגיע, אבל אולי המזוודות לא יספיקו לעבור..

אישית, ליתר בטחון, הייתי מחפש קונקשן של כשעתיים, לא משנה באיזה שדה. זה הזמן ההגיוני והסביר להספיק לרדת מטיסה, לעבור בשירותים, למצוא את השער לטיסה הבאה ועוד לשבת כמה דקות ולנשום.
אחרי הכל, אתם בטיול, לא במסע כומתה (גם אם זה בדרך חזרה הביתה).
לצפיה ב-'היה לי קונקשן בוורשה לטיסה לארה:ב של 3 שעות'
היה לי קונקשן בוורשה לטיסה לארה:ב של 3 שעות
22/02/2018 | 10:00
1
75
הם ביצעו בדיקה בטחונית מעמיקה במעבר לגייט הרלוונטי..
בדקו גם תיקים וגם גופנית בנוסף לגלאי מתכות .. וכמובן לקחו את הזמן..
45 דקות זה מאוד מאוד גבולי לדעתי...
מעבר לזה הטיסה והחברה היו אחלה..
הזמנו אוכל כשר והיה אחלה אוכל
לצפיה ב-'הרבה פעמים יש בדיקות נוספות ומעמיקות יותר'
הרבה פעמים יש בדיקות נוספות ומעמיקות יותר
22/02/2018 | 15:16
37
לפני טיסות לארה"ב. זו דרישה אמריקאית. אבל נראה לי שלא כדאי לסמוך על זה. לא אוהבת לקחת סיכונים מיותרים.
לצפיה ב-'גם אני מתכננת להזמין בסופו של דבר דרך סוכן.'
גם אני מתכננת להזמין בסופו של דבר דרך סוכן.
22/02/2018 | 15:14
48
יש לי נסיון טוב איתו, והוא כבר הציל אותי פעם בנורבגיה, כשבמלון שהזמנו התכחשו להזמנה.
אני כרגע עושה בדיקה ראשונית להערכת עלויות.
יש לי גם נסיון רע עם מזוודות שלא הגיעו. כנראה שאוותר.

לצפיה ב-'אולי לחוץ, אבל הייתי הולך על זה.'
אולי לחוץ, אבל הייתי הולך על זה.
22/02/2018 | 14:48
3
52
בגישה של "מקסימום מה כבר יכול לקרות".
גם אם תאחר, יעלו אותך על הטיסה הבאה והכל סבבה.
לצפיה ב-'ואם הטיסה הבאה לטוקיו למחרת?'
ואם הטיסה הבאה לטוקיו למחרת?
22/02/2018 | 14:58
2
51
ונגזר עלייך לבלות יממה במקום נטול תבלינים?
לצפיה ב-'יש פאלנקה. '
יש פאלנקה.
22/02/2018 | 15:16
1
51
השאלה היא תמיד מה החיסכון לעומת מה הסיכון.
אם החיסכון הוא כמה מאות דולר, בשביל סיכון של 10-20% להתעכב לילה בפולין (על חשבון חברת התעופה) אולי זה שווה. לא יודע אילו אופציות אחרות היו לו.
לצפיה ב-'מדובר בטיול בת מצווה.'
מדובר בטיול בת מצווה.
22/02/2018 | 15:19
48
לא רוצה לתסכל ילדה מתבגרת שמתרגשת לקראת טיול שהיא חולמת עליו שנים.
נצטרך להוסיף כנראה $200 לכרטיס, ולטוס בנחת.
אם היה מדובר בדרך חזרה, הייתי מעיפה לחסוך.
לצפיה ב-'אולי עדיף דרך אתונה וסינגפור'
אולי עדיף דרך אתונה וסינגפור
22/02/2018 | 15:40
1
53
עם חברת scoot
לא בדקתי אבל נראה אלטרנטיבה טובה יותר
לצפיה ב-'2 קונקשנים?'
2 קונקשנים?
22/02/2018 | 17:26
50
אני כבר זקנה ועייפה מדי.
לצפיה ב-'לא עשיתי קונקשן בוורשה, אבל...'
לא עשיתי קונקשן בוורשה, אבל...
22/02/2018 | 18:49
1
57
לדעתי עדיף במקרים כאלו, במיוחד אם זו טיסה בהלוך, ללכת על קונקשן ארוך יותר. יש יותר ויותר מקרים שבהם המזוודות לא מגיעות בקונקשן קצר, ואז זה טרטור. מה גם שבביקוריי בשנה האחרונה באירופה כמעט אף טיסה לא הגיעה/יצאה בזמן. 45 דקות זה ללא שום טווח ביטחון לטעויות או איחורים. 
הייתי אולי שוקלת ללכת על זה אם הייתי נוסעת ללא מזוודה ולטווח ארוך (כלומר, שאם תהיה בעיה ואתעכב בחצי יום או יום זה לא יהיה משמעותי). 
לצפיה ב-'כן. התיכנון הוא להצפין ברכבת'
כן. התיכנון הוא להצפין ברכבת
22/02/2018 | 19:03
49
יום או יומיים לאחר הנחיתה, כדי להגיע לפסטיבלים מעניינים. כבר לא נהיה בטוקיו כדי לקבל את המזוודות.
הסיכון גדול מידי, ולא משתלם.
לצפיה ב-'טסתי עם LOT לווארשה'
טסתי עם LOT לווארשה
23/02/2018 | 09:38
2
46
בטיסה רגילה.
לחלק מהקבוצה המזוודות נשארו בנתב"ג והגיעו למלון רק ביום הבא. לי ולעוד מישהו שברו את המזוודות כי לא היה מקום בבטן המטוס, כנראה.
וקיבלתי כבר פיצוי 2/3 מהערך כי העמלה היתה 1/3 מהמחיר שהסכימו לתת לי.
מקרה אחד שלא מראה על הכלל, אבל לי זה קרה.
לצפיה ב-'לא מצליח לתקן. שיט'
לא מצליח לתקן. שיט
23/02/2018 | 09:43
35
במשרד, להודיע על השבר, הופיעו לפחות עוד 20 שהודיעו על אובדן ושבר מזוודות.
לצפיה ב-'איזו עמלה?'
איזו עמלה?
23/02/2018 | 10:02
33
פעם בקונקשן קצר, אלאיטליה לא העבירו לנו את המזוודות. אחרי יומיים, כשסוף סוף הגיעו, אחת היתה הרוסה.
קיבלנו תמורת קבלות $100 לאדם ואת מחיר המזוודה החדשה שקנינו. שום עמלות, שום הורדות.
לצפיה ב-'טיול שבוע באירופה'
טיול שבוע באירופה
22/02/2018 | 12:25
3
87
אני בחופשת סמסטר, והייתי רוצה לטוס לאן שהוא באירופה לשבוע.
אני טס לבד. מעוניין במקום מגניב לטייל בו, רחובות קטנים, ציוריים, בתי קפה נחמדים, טבע, שקט, ואם אפשר גם ברים מגניבים באיזור.
חוץ מספרד, ואמסטרדם.
אני לא אהיה נייד עם רכב. אז שתהיה תחבורה ציבורית סבירה.
אמנם עכשיו קר וגשום באירופה, לכן עדיף למקום פחות גשום.
לצפיה ב-'פחות גשם לא ממש קריטריון כי מזג האוויר כמו מזג האוויר, משתנה'
פחות גשם לא ממש קריטריון כי מזג האוויר כמו מזג האוויר, משתנה
22/02/2018 | 12:55
67
בברלין יש כל מה שציינת כולל טבע ואגם ובארים ובתי קפה ונחמד שם מאד, אבל
וכאן האבל הגדול, קר מאד שם כעת.
אנשים מאד אוהבים את בודפשט ופראג עוד שתי ערים שיש בהן הרבה ממה שאתה מחפש, אבל קר.
אפילו ברומא יכול להיות קר וגשום (כמו אצלנו ויותר) אבל עיר מקסימה לטיול
ויש בה הכל.

כלומר המבחר עצום, ערים גדולות, ערים קטנות, בכולן יש פארקים נהדרים.
קלן בגרמניה (שוב צפונית) מינכן, אם כי גם שם קר למרות היותה דרומית.
צרפת נהדרת פריז יקרה (לא אמרת איזה תקציב) אבל ממש נהדרת.

הייתי מסכמת זאת כך, לאן שלא תחליט לנסוע תוכל למצוא את הקרטריונים שאתה מחפש. לכן לא תוכל לטעות בבחירה. תחליט איזו שפה נעימה לך, קרא קצת על הערים שנראה לך מענין לטייל שם. אתה חייב תכנית גיבוי לימי גשם ושלג כלומר הרבה בתי קפה, מוזאונים, וכל השאר.
טבע ופארקים בעונה הזו? באף מקום, אלא אם יקרה נס מזג אווירי, יהיה קשה להנות, אבל, תהיה אופטימי, אולי יתמזל מזלך.

לצפיה ב-'אני מסכימה עם מה שדניאלה אמרה, הרבה ערים מתאימות למה '
אני מסכימה עם מה שדניאלה אמרה, הרבה ערים מתאימות למה
22/02/2018 | 20:14
1
44
שאתה רוצה.
בשבילי אישית יש ערים שהייתי פחות נהנית לטייל בהן לבד איכשהו, עניין של הרגשה. למשל את פראג מאוד אהבתי אבל לא הייתי נוסעת לבד ולא לשבוע.
אני מאוד אוהבת את פריז והיא לדעתי גם מתאימה לטייל בה לבד כיוון שיש בה המון לאן ללכת ברגל והמון מוזיאונים.
אני גם מאוד אוהבת את איטליה ואת השפה האיטלקית, אבל לא הייתי בערים כמו רומא או פירנצה שנראה לי שיתאימו לתיאור שלך.

אם יש שפה שאתה מעונין לדבר בה, לתרגל אותה אז אם אתה לבד זו הזדמנות מצוינת
לצפיה ב-'מבינה את הרצון שלך להתאוורר בחופשת הסמסטר, אבל'
מבינה את הרצון שלך להתאוורר בחופשת הסמסטר, אבל
23/02/2018 | 07:33
44
לא תמצא מקום באירופה עם מזג אויר יבש וחמים לשיטוטים ברחוב שלא לדבר על טיולי טבע. אם אתה לא חובב מוזיאונים, חסוך את הכסף וסע בחופשת הקיץ או בחודש החביב עלי ספטמבר, שאז להקות התיירים חוזרות הביתה ומזג האוויר עדיין נעים. 
אם עדיין נקוי הראש מכל הקורה כאן בוער בעצמותיך מה דעתך על אתונה, או לונדון. בשתיהן הייתי בפברואר והיה בסדר, למרות שאנגליה היתה גשומה, אבל מעיל טוב ומטריה פותרים את הבעיה הזו. באתונה מזג האויר היה דומה לתל אביב.  כפי שהוצע לך גם רומא היא אופציה לא רעה, תוכל לראות הרבה אומנות וכנסיות. 
פאבים ומסעדות יש כיום בכל עיר בירה.
לצפיה ב-'מחפש המלצות לפירינאים (לא משנה צרפת או ספרד)'
מחפש המלצות לפירינאים (לא משנה צרפת או ספרד)
22/02/2018 | 10:14
6
38
בפסח הקרוב אנחנו נוסעים לשבועיים וטיפה לאזור הגבול צרפת ספרד (דורדון - באסקים - פירינאים - קוסטה בראבה). 
בין כל שמורות הטבע של הפירינאים, האם למישהו יש המלצה קונקרטית למשהו שלא כדאי לפספס? 
לצפיה ב-'אני הייתי באיזור עם רכב ששכרנו במדריד ועלינו איתו '
אני הייתי באיזור עם רכב ששכרנו במדריד ועלינו איתו
22/02/2018 | 11:16
3
45
דרך הפירינאים לאיזור בורדו ולמערות לסקו.
אז המקומות שמאוד אהבתי היו רונקל, עיירה בספרד על גבול צרפת. ישנו בהוסטל ממש בכניסה, א. ערב שלהם מעולה ועשינו הייק מהעיירה שסומן באדום לבן נדמה לי, 7 שעות הייק שמאוד אהבתי נופים מדהימים.
הייק אחר קצר יותר שעשינו למחרת לא היה מענין וחתכנו ממנו לצרפת מוקדם יותר.

אהבתי את סנט אמיליון, היא מקסימה למרות שהיו אולי הרבה מדי תיירים. יש להם קנולי שזו עוגייה שמקורה שם והיא מצוינת שם.

ומאוד אהבתי את המערות, נכנסנו למערות דגם של לסקו שהם בנו על פי לסקו וגם לאחת מקורית. לא יודעת אם אתם מגיעים לשם, לדעתי מרתק.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
22/02/2018 | 11:40
2
39
סנט אמיליון נראית יפה (ובדרך שלנו מהדורדון לבאסקים).
רונקל עצמה לא נראית לי מלהיבה מעבר להיותה מקום יציאה טוב לסיור בפירינאים (אז אפשרות).

רק דבר אחד (מאד חשוב למישהו שמבחינתו דרום איטליה המקום האהוב בעולם לטיולים), קנולי זה סיציליאני.
לצפיה ב-'קנלה, טעיתי באיות סליחה. canele'
קנלה, טעיתי באיות סליחה. canele
22/02/2018 | 20:06
1
31
לצפיה ב-'תודה :) נראה טוב'
תודה :) נראה טוב
23/02/2018 | 00:32
3
לצפיה ב-'טיילנו בחגים- פירוט בפנים+ ממליצה על הספר המשפחה המטיילת'
טיילנו בחגים- פירוט בפנים+ ממליצה על הספר המשפחה המטיילת
22/02/2018 | 20:46
1
28
יצא ספר חדש ל"משפחה המטיילת" על אזור הפיראנאים ולדעתי יעזור לכם מאוד בארגון סדר הטיול.
אנחנו עשינו טיול מתגלגל בין הפירנאים הספרדיים - אנדורה (יום אחד, רק למגלשת ההרים) - הפיראנאים הצרפתיים וברצלונה.
אני לא יודעת באיזה הרכב אתם נוסעים, אנחנו נסענו עם 2 ילדים (11,17) ואני אציין פה דברים מיוחדים לדעתי שאנחנו אהבנו:
מריבאס דה פרסר נסענו ל VAL DE NURIA - אפשר להגיע רק בנסיעה ברכבת מיוחדת ולעלות לתצפית נוף.
אנדורה - מגלשת ההרים הארוכה בעולם. לא פועלת בזמן גשם!
באספוט נסענו ל- AIGUESTORTES - שוכרים מדריך עם ג'יפ והוא לוקח לשלושה אגמים: אמיטג'ס, ראטרה וסנט מאוריסיו. לא ניתן להגיע לשם באופן עצמאי. החלטנו להוסיף כסף ולנסוע איתו כסיור פרטי. היתה לנו  הצלחה גדולה עם מדריך נחמד בשם מריו והאגמים היו יפהפיים.
לא לוותר על CIRQUE DE GAVARNIE בצרפת. נוף מרהיב! הדרך נראית תמימה בהתחלה, אבל יש שיפוע לגובה... שווה את המאמץ!
חזרה לספרד - אלקזר. ירידה תלולה ומעט קשה, אבל טיול יפה בטבע.
משם נסענו לברצלונה ובילינו שם עוד 3 ימים.
תהנו!
לצפיה ב-'המון תודה על ההמלצות'
המון תודה על ההמלצות
23/02/2018 | 00:31
26
קודם כל Cirque de Gavarnie ממש נראה לי כמו משהו שאני לא יכול להרשות לעצמי להחמיץ. לפני שעה דיברנו על סיור הג'יפים.
אבדוק עוד לעומק את המקומות אותם ציינת ואם יהיו שאלות לא אהסס.
לגבי ספר, אנחנו מטיילים כזוג ככה שהמשפחה מטיילת פחות מדבר אלי (ראיתי ספרים בסדרה בעבר). לחלק הספרדי בטיול יש לי איפשהו את המדריך של Eye Witness לצפון ספרד (נקנה לטיול בחלק הצפון מערבי לפני שנה וחצי).  אבל כבר הפסקנו עם קניית ספרים, זוגתי מדפיסה את כל המידע החשוב + מפות מבעוד מועד, יותר נח כי לאורך הטיול אפשר לזרוק את הדפים אותם עברנו.

לצפיה ב-'בא לכם להתאכסן בטירה? ועוד על ניו זילנד, הודו,סין, וגוגל ...'
בא לכם להתאכסן בטירה? ועוד על ניו זילנד, הודו,סין, וגוגל ...
18/02/2018 | 14:56
5
84
אולי היה לכם חלום להתגורר בטירה, אם אתם מוכנים להשקיע כמה שקלים, תוכלו להגשימו

טיול בשבילי ניו-זילנד

At New Zealand Trail Huts, Shelter, Conversation and Community
Sometimes there’s solitude. Other times, lively discussions with new friends. And at every stop in the hut system there’s the Intentions Book. It’s must-reading.

יוגה וטיפולי גוף ונפש בהודו

טיול חסכוני בשנגדו, סין

חדשות למטייל בגוגל
New Google Tips and Tools for Travelers
The search giant has been rolling out features and products to make planning and taking vacations easier.
לצפיה ב-'מרוקו - על פי פודור'
מרוקו - על פי פודור
18/02/2018 | 16:25
49
לצפיה ב-'טירות מדהימות אהבתי את זו מויילס'
טירות מדהימות אהבתי את זו מויילס
19/02/2018 | 05:53
3
50
איך שגלגל מסתובב,, פעם בעלי הטירות היו חיים בלי חשבון מעסיקים אנשים בלי לשלם להם כמעט , היום התהפך הגלגל ,להחזיק טירה בסטייל (במיוחד האירופאיות זו מאבו דאבי האמממ..) זה עולה הון אז רבים מבעלי הטירות משכירים אותם לאירועים, כמו חתונות, כנסים ואפילו לינה כי אחרת יאלצו למכור , גם כשמשפצים חייבים לשמור על הצורה המקורית זה גם מייקר מאד.
לצפיה ב-'המפורסמים הם בספרד,הפאראדורים '
המפורסמים הם בספרד,הפאראדורים
19/02/2018 | 16:49
2
41
ארמונות של ממש ולמבוגרים מבינינו ישנן הנחות
לצפיה ב-'הכתבה היא מ-2001 '
הכתבה היא מ-2001
19/02/2018 | 18:32
41

הפארדור בגרנדה (בדקתי בחודש מאי) 1140 ש"ח ללילה.
בערים אחרות היה משהו בין 100 ל-150 יורו ללילה. זול זה לא אבל
גם לא נורא יקר למי שמרוצה להתפנק. לא כל הפארדורים שווים ביופיים וברמה שלהם.
לצפיה ב-'מחפש רעיונות לחופשה'
מחפש רעיונות לחופשה
18/02/2018 | 07:52
11
541
שלום.

אנחנו זוג שמעוניין לטוס לחופשה של שבוע.

המטרה היא סביב מאי-יוני.

הדרישות:

שילוב של בטן גב, עם טיולי טבע רגליים קלים (גם שיטוט בכפרים נכלל תחת זה) וקצת סיורי עיר רגליים.

מעדיפים להתנייד ללא רכב שכור.

עקב בעיה רפואית - ללא מעבורות או שייט. אין בעיה עם צלילת שנורקל. אפילו מבורך.

מעדיפים להישאר באותו אזור גאוגרפי ולא לארוז את המזוודות במהלך הטיול.

לא מחפשים מקומות יוקרתיים.

לא מעניין אותנו קניות.

עדיפות למקום קרוב באזור אירופה.

קיים מקום כזה...

(היינו כבר בברצלונה. רומא. נאפולי והולנד).
לצפיה ב-'הריביירה האיטלקית. זו של צ'ינקווה טרה, מכיר? אבל לאו דווקא '
הריביירה האיטלקית. זו של צ'ינקווה טרה, מכיר? אבל לאו דווקא
18/02/2018 | 09:30
5
95
הכפרים האלה, שהם תיירותיים מאוד והלינה בהם וממש לידם, יקרה. כשלעצמי עוד לא הטרחתי עצמי לקטנים האלה אבל כן הייתי בריביירה כבר 3 טיולים, 2015-2017, ובחלקים שונים שלה. אופציות לטיולים יש, נפלאות, טיילות (כולל אחת לרכיבה על אופניים, מרהיבה) וגם בגובה בטבע, קשה יותר או פחות, אפשר לבחור. נוח ללון בכפר-עיירה ולקחת רכבת-אוטובוס לכפרים-עיירות בסביבה. יש עשרות כאלה, לרוב יש רובע עתיק יפה ומסביב בניה חדשה יותר, בצפיפות/אופי משתנה.

טיסה למילנו סוגרת את הפינה הזאת. או לניס, אם מתמקדים בחלק המערבי, שהוא בגדול זול יותר ללינה, דרמטי פחות מבחינת הנופים אך לא דל בכפרים נפלאים.
אם זה מתאים, אוכל לכוון למקומות לינה/אזורים מתאימים. ג'נובה (גנואה) לדעתי עיר כבירה ותספק כל מה שעיר גדולה יכולה לספק, ויותר. קל ואפילו עדיף בריביירה ללא רכב פרטי, לא חייבים לשוט למרות שזה כיף, יתכן שיש גם צלילה אבל את זה צריך לברר כי מדובר באזורים ספציפיים. לגבי טיולים רגליים, יש אפילו קבוצה דוברת אנגלית שעושה טיולים כאלה פעם-פעמיים בחודש ואם תרצו אפשר להתלוות אליה אם הטיול שלכם נופל במקרה על סופ"ש בה היא מטיילת.

מאי-יוני נראה לי אידיאלי, אולי תחילת יוני אפילו יותר מאשר מאי, כי אז כבר יהיה אפשר להיכנס למים, יוני גם חודש יבש יותר ממאי (האזור גשום ביותר ולכן מציג ירוק כל כך מרשים גם בספטמבר) ועדיין אין החום של הקיץ, אם כי בדרך כלל, אם אין גל חום, הריביירה ממוזגת להפליא, ביחס לאזורים אחרים באיטליה.
לצפיה ב-'תודה על ההסבר המפורט. אני מבין שניתן להגיע'
תודה על ההסבר המפורט. אני מבין שניתן להגיע
19/02/2018 | 11:46
4
58
לשם בטיסה ישירה ואז ברכבת של שעתיים ומשהו?

הסתכלתי קצת על כתבות וטיפים על האזור. יש לא מעט שרשמו שהחופים פחות מתאימים לרביצה וכו', בטח לא לשהות של כמה ימים.

מה דעתך?

אגב, אשמח לראות קצת תמונות שאת צילמת.

לצפיה ב-'הם כנראה דיברו על הכפרים ממזרח לגנואה, שזה מה שרוב התיירים '
הם כנראה דיברו על הכפרים ממזרח לגנואה, שזה מה שרוב התיירים
19/02/2018 | 12:09
42
הממוצעים מכירים וגם מעשרות הכפרים האלה הם לא מכירים את כל מה שיש על החוף. ממה שאני ראיתי אכן, מקום כמו קמולי (Camogli) או רפאלו (Rapallo) וגם הטיילת המקסימה בגנואה שיושבת על הים, החופים שם צרים בדיוק משום שיש בניה (עתיקה) כבר על החוף ואין מקום לחופי רחצה נרחבים. או שההרים מתחילים גם כן קרוב לחוף.
יוצא דופן אחד צריך להיות ססטרי לוונטה, אבל לא הגעתי אליו בטיול האחרון,Sestri Levante, רק קרוב אליו. בססטרי החוף יותר רחב. מבקרת שם בעיקר אוכלוסיה מקומית.

בצד המערבי של גנואה החופים הרבה יותר ארוכים ורחבים, לא בכל ישוב אבל בכמה מהם. כך בווראצה, כך בנולי, כך בפינאלה ליגורה (Varazze, Noli, Finale Ligure), בשלושתם הייתי. כך גם בהמשך, לכיוון צרפת, אלסיו בעיקר (Alassio) שבה רק עברתי וגם בבורדיגרה (Bordighera) המקסימה, קרוב לגבול עם צרפת וכמה קילומטרים משביל הליכה ורכיבה של 48 ק"מ לאורך הריביירה המערבית. צריך לדעת שרוב החופים הם בתשלום אבל אפשר בטח לארגן איזשהו מנוי של כמה ימים וזה לא נורא. בנולי היפהפיה ישבתי זמן ארוך על חוף חולי, חינמי. צריך כאן לומר שלפחות חלק מהחופים הם חצציים אז זה פחות נעים. נתקלתי גם בחוליים, כאמור.

אין לי גישה לתמונות שלי מכאן, אנסה לקשר דברים שכתבתי על הטיולים ב-2015 ו-2016, כאן בפורום. ובאלה שמתי תמונות.

אפשר לטוס תל אביב-רומא-גנואה עם אליטליה, אם יש להם מחירים טובים. כרגע אני רואה, למשל, תל אביב-רומא-בולוניה במחירים יפים למאי-יוני אז אולי גם כאן. זה יותר נוח, אם הקונקשן ארוך מספיק ברומא. לי היו קונקשנים של שעה ועשרים ושעה וחמישים, והיה בסדר גמור. ב-2016 טסתי כך, ב-2015 וב-2017, דרך מילנו, כי דרך גנואה היה יקר מדי.

אני בוודאי שמחתי ואשמח לשהות כמה ימים בעיירות יפות בריביירה. כך עשיתי וכך אעשה. למעשה, אני מוכנה כרגע, אם מזג האוויר היפה (הוא לא, מלא התרעות מזג אוויר החורף), לעשות חודש רק בקטע שבין גנואה והגבול עם צרפת. עד כדי כך יש לי מה לעשות שם.
לצפיה ב-'אני מנסה לקשר כאן למה שכתבתי ב-2015. אפשר להתעלם מהחלק '
אני מנסה לקשר כאן למה שכתבתי ב-2015. אפשר להתעלם מהחלק
19/02/2018 | 12:12
40
הראשון על טורינו ועל פיימונטה. השבוע בליגוריה בהמשך.
לצפיה ב-'2016. כמה ימים בסנרמו לא רחוק מגבול צרפת, עוד כמה ימים '
2016. כמה ימים בסנרמו לא רחוק מגבול צרפת, עוד כמה ימים
19/02/2018 | 12:16
29
בווראצה, קרוב לגנואה ולפיימונטה.
לצפיה ב-'2017. שוב ליגוריה ופיימונטה. פיימונטה בהתחלה, אחר כך גנואה '
2017. שוב ליגוריה ופיימונטה. פיימונטה בהתחלה, אחר כך גנואה
19/02/2018 | 12:19
31
7 ימים מלאים מתוכם אחד בריביירה שממזרח לעיר, זו שכמעט כל התיירות הבינלאומית מתנזקת אליה (הבדל מאיר עיניים בפורומים של טריפאדוויזר; גיליתי לאחרונה שיש גם פורומים באיטלקית שם. בפורומים באנגלית השאלות על הריביירה מתנקזות כמעט כולן, 95% ויותר, על הצ'ינקווה טרה. בפורומים באיטלקית השאלות הן על כל 400 הקילומטרים של הריביירה).
שוב, אפשר לדלג על החלק הראשון, פיימונטה.
לצפיה ב-'יש אופציות בלי סוף'
יש אופציות בלי סוף
18/02/2018 | 10:37
3
95
למשל היער השחור, שם חלק מבתי המלון ובתי החווה נותנים כרטיס המאפשר
ניידות בתחבורה ציבורית שהיא ממש מעולה באזור, לכל כפר שתחפצו. אפשר לטייל
ברגל, אפשר בטן גב, למעשה אזור שממש מיועד לטיילים כמוכם.

אפשרות נוספת היא מעבר לגבול לטייל באזור אלזס. עיירות מקסימות, אוכל צרפתי, טיולים ברגל ובתחבורה ציבורית.

שני האזורים לא יקרים, ניתן למצוא צימרים ודירות נופש, צריך רק להשקיע קצת בחיפושים.

אזור האגמים בצפון איטליה? לא חייבים מעבורות ושייט, אבל הכל פתוח. שם כמובן יותר רצוי רכב שכור.

אוסטריה - אזור הזאלצקמרגוט, טירול וכו'. אזורים מקסימים, נהדרים לבטן גב.
לצפיה ב-'לגבי היער השחור'
לגבי היער השחור
19/02/2018 | 11:47
2
66
אני מבין שמדובר בטיסה ישירה?

ברוב האתרים נראה שזה מקום שיותר מיועד למשפחה עם ילדים. פארקי מים וכדומה.
לצפיה ב-'אזור טירול הוא יותר טבע ופחות חופשה משפחתית קלאסית'
אזור טירול הוא יותר טבע ופחות חופשה משפחתית קלאסית
19/02/2018 | 11:56
65
נראה לי שבהחלט תמצאו שם מקומות גם למנוחה וגם לטיולים קלים.

אנחנו בחודש הבא נוסעים זוג לדרום איטליה- אזור חוף אמאלפי לדעתי די קולע למה שאתה מתאר אבל הזמנים שלך זה כבר העונה החמה שם ויש דעות לכאן ולכאן כמה מוצלח שם בעונה (כבישים וחופים צפופים).

עוד מקום ששמענו עליו המלצות ויכול להתאים- מלון ספא באזור האגמים בפולין

לצפיה ב-'כפי שנאמר: הכל בעיני המתבונן'
כפי שנאמר: הכל בעיני המתבונן
19/02/2018 | 14:15
63
אנחנו נוסעים כבר שנים רבות בלי ילדים אלא כזוג. טסים לציריך (או לפרנקפורט, בקיץ יש גם טיסות לשטוטגרט, ולבאדן באדן ועוד), לוקחים רכב או רכבת (עשינו גם וגם) נוסעים לפרייבורג ומחליטים על סוג הנסיעה. עם טיולים בסביבה? שוכרים רכב, בלי טיולים? מקסימום רכבת לטיטיזה או לאחת העיירות הנהדרות האחרות? בלי רכב. דוגמים מסעדות חדשות, עושים קצת שופינג, נהנים ממנוחה וכיף בעיר שמאד נעימה לתיירים. 
לצפיה ב-'עוד רעיון מעבר למה שכתבו היא פריז'
עוד רעיון מעבר למה שכתבו היא פריז
21/02/2018 | 19:39
37
מלבד העיר עצמה שלא מצריכה רכב, אפשר לצאת לטיולי יום, מערבה לבריטני, ויש כפרים ליד פריז שאפשר לבקר בהם בנסיעה באוטובוס. עשיתי טיול יום כזה, שעה נסיעה מפריז באיזה סופ"ש.

לצפיה ב-'שאלות קונשקשן'
שאלות קונשקשן
17/02/2018 | 15:41
2
141
עומד לטוס לראשונה בחיי עם בקונקשן. טס למינכן דרך איסטנבול הלוך-חזור. כל הטיסות עם טורקיש.

1. האם המזוודה עוברת אוטומטית?

2. יש ביקורת דרכונים באיסטנבול? או שאני ממשיך ישר לטרמינל של טיסות יוצאות?

תודה!
לצפיה ב-'לגבי 1 - כן, בהנחה שקנית את כל הטיסות בחבילה אחת'
לגבי 1 - כן, בהנחה שקנית את כל הטיסות בחבילה אחת
17/02/2018 | 17:14
1
131
לגבי 2 - אתה פשוט עוקב מרגע הנחיתה אחר שילוט של connecting flights או משהו דומה, וזהו. לא יוצאים החוצה, לא עוברים ביקורת דרכונים. 
לצפיה ב-'אין ביקורת דרכונים, אבל יש בידוק בטחוני'
אין ביקורת דרכונים, אבל יש בידוק בטחוני
18/02/2018 | 17:18
75
ואם בישראל עלית לטיסה עם נוזלים מעל המותר, כי כאן בארץ מותר, שם בבידוק הבטחוני תצטרך לזרוק אותם.
לצפיה ב-'פריז'
פריז
16/02/2018 | 22:23
3
158
היי לכולם
נעים לחזור לפורומים של תפוז אחרי שינויי הפייסבוק וכו... 
אנחנו טסים לפריז עם הבנים בגילאי 7 ו11 בעוד חודש וחצי. 
נהיה סה"כ 4 ימים מלאים . יש לכם המלצות טובות?
קנינו כרטיסים ליומיים לדיסני אז יש לנו יומיים נטו בפריז. 
מה מומלץ? וכו... אשמח לשמוע המלצות, בלוגים.. תודה מראש, הילה
לצפיה ב-'אני לא בטוחה שיש תשובה אחידה לשאלה הזו. אנחנו היינו בפריז'
אני לא בטוחה שיש תשובה אחידה לשאלה הזו. אנחנו היינו בפריז
17/02/2018 | 09:38
118
עם שני בנים בגילאים דומים, ובעוד שאנחנו לא העלינו בדעתנו ללכת איתם ללובר (בן זוגי ואני כבר היינו בעבר), הם התעקשו. הסתובבנו שם יום שלם כי הם רצו לראות את האגף המצרי (מדהים), את המונה ליזה (עמוס עמוס עמוס באינסוף אסיאתים דוחפי ילדים) ואת התכשיטים. היינו בלובר מ10 בבוקר עד 5 אחה"צ והם מאוד מאוד נהנו. לא בטוחה שזה מתאים לכל ילד, וגם אותי זה הפתיע שמלכתחילה הם רצו ללכת לשם.
כך שאני חושבת שזה מאוד תלוי באופי שלכם ושל הילדים שלכם. ממליצה לדפדף קצת ב"משפחה המטיילת" של פריז. לנו זה ממש עשה סדר ומאוד עזר לכוון את הטיול.
בגדול אני יכולה להגיד לך שעל הבנים שלי (בעיקר על הבכור, שהיה אז בן 11) פריז השאירה רושם עצום. הוא היה מוכן לשוטט ברחובות במשך שעות.
לצפיה ב-'אני ממליץ'
אני ממליץ
18/02/2018 | 12:45
83
ביום הראשון להגיע למגדל אייפל, לטפס עליו, ואז במעגנה של המגדל לקחת סירה חופשי יומי בין כל האתרים השווים לאורך הנהר,

ביום השני ללכת ברגל מהלוברה עד שער הנצחון דרך הפארקים , גשר ריצ'ארד השלישי,והעמוד המצרי. אפשר גם ללכת לגשר ביר חכים כי הנוף משם לאייפל מהמם
לצפיה ב-'אנחנו היינו חמישה ימים כשהילדים היו'
אנחנו היינו חמישה ימים כשהילדים היו
20/02/2018 | 17:29
58
בני 12 וחצי ו 10, ובכלל בעיקרון הם אהבו את פריז, לקחנו אותם לאכול קרואסונים כל בוקר במאפיה ליד המלון, הם מאוד אהבו את הא. בוקר הזאת.
דיסני זה לא בשבילנו, אז היינו 5 ימים בעיר.
הם נהנו מאוד לטפס על האייפל
ניסיתי לעשות משהו שונה עם הלובר, עשינו חפש את המטמון כזה, משהו שמצאתי באינטרנט. זה מאתגר והיה כיף, הילד הקטן קצת פחות אהב
הקטקומבות היה להם מענין, וגם הצלחנו לשמוע הסברים ממישהו שעובד שם אני חושבת, לא יודעת מי הוא, אבל הוא הצטרף אלינו והסביר לנו בצרפתית דברים מענינים, הראה לנו גולגלת עם חור מכדור...
לקחנו אותם לשיט ביום האחרון והם נהנו כי הם הכירו חלק מהמקומות שהמדריכה סיפרה עליהם
הם נהנו מאוד ברקס מוזיאום
ועוד דבר אחרון זה שער הניצחון, הם אהבו את הביקור בו גם

מקווה שתהנו!!
לצפיה ב-'מחירי טיסה ומלון בניו יורק'
מחירי טיסה ומלון בניו יורק
17/02/2018 | 22:32
6
100
שלום,
אני מתעתד לטוס לניו יורק בספטמבר השנה.
קראתי אין ספור טיפים שישיגו את המחיר הכי משתלם וזול למלון וטיסות, וקצת יצאתי מבולבל גם.

רציתי לשמוע ממישהו שאולי עובד בתחום (אפילו בניו יורק אם יש פה כאלה) ויודע יותר טוב ויותר עדכני מתי כדאי לי להזמין, מאיפה וכדו'.
האם זה נכון שמחירי מלונות יירדו ממש לקראת מועד הביקור? בכמה? שווה לקחת את הצאנס או שלא ישארו חדרים/מיקומים טובים כבר? (מלון במרכז מנהטן- מידטאון)

שאלת חברת טיסה- אליטליה- אני יודע שהיא בתהליך פשיטת רגל לא ברור. החברה ממשיכה לפעול ולמכור טיסות חודשים קדימה. האם כדאי לקנות מהם טיסה לעיר? (אני יודע שזו טיסת עצירה ברומא). הם החברה הכי זולה שיש וזה משמעותי. מישהו טס איתם לאחרונה? יודע כמה הם איכותיים מבחינת מקום לרגליים וכדו'?
לצפיה ב-'בקשר למחירי המלונות בניו יורק בספטמבר:'
בקשר למחירי המלונות בניו יורק בספטמבר:
17/02/2018 | 23:34
93
ספטמבר זה החודש הכי עמוס והכי יקר בשנה במלונות בניו יורק.
הסכוי לחכות לרגע האחרון ולקבל מלונות במחירי מציאה הוא קטן ביותר.
כבר עכשיו מחירי המלונות לספטמבר הקרוב בניו יורק גבוהים מאד והם יעלו ככל שנתקרב לספטמבר.
קודם כל תזמין עכשיו מלון עם זכות ביטול מלאה. ואחר כך אם תמצא במקרה מבצע מדהים או הזדמנות של הרגע האחרון תוכל לבטל ללא עלות.
אבל קודם כל תזמין כי המחירים של ספטמר מאד גבוהים.

לעניין אלאיטליה, זו חברה בסדר גמור מבחינת המטוסים והשרות,  אם הם יהיו קיימים עוד חצי שנה זה הימור (יש סיבה למחיר הנמוך), אני אישית לא הייתי לוקח את ההימור הזה.
ו
לצפיה ב-'בארה"ב מדיניות ביטולי הלינה מאוד גמישה'
בארה"ב מדיניות ביטולי הלינה מאוד גמישה
18/02/2018 | 08:02
73
לכן המלצתי היא להזמין להזמין את הלינה הטובה ביותר שאתה יכול להזמין כרגע, אבל כזו שניתנת לביטול ללא קנסות ובקלות (לוודא שהתנאי מתקיים) ובהמשך אם תהיה עסקה טובה יותר
להזמין את העסקה החדשה, לוודא שהיא התקבלה, ואז לבטל את הטובה פחות.
אם אין עסקה טובה יותר כנראה שעשית בחוכמה שהזמנת זמן רב מראש.

להערכתי אין ממש טעם בסגירת לינה כל עוד לא הזמנת טיסה.

לגבי תנאים בטיסת אליטליה אני מציע שתבדוק אותם באתר seatguru
לצפיה ב-'אלאיטליה בפשיטת רגל כבר הרבה מאוד שנים'
אלאיטליה בפשיטת רגל כבר הרבה מאוד שנים
18/02/2018 | 08:38
76
ועדין הם עובדים.

טסתי איתם לא מזמן לאיטליה והיה בסדר גמור (אבל אני נמוכה ואין לי בעיה כמעט בשום טיסה)
לצפיה ב-'אעביר את המידע לשותפיי לטיול ונתקדם בהתאם'
אעביר את המידע לשותפיי לטיול ונתקדם בהתאם
18/02/2018 | 08:47
2
71
לגבי אליטליה, אכן בדקתי לא מזמן ב- seatguru ולכן זה היה נראה כי המקום לרגליים לפחות הוא לא תענוג גדול למי שבמחלקת תיירים רגילה, וכי תוספת למחלקת תיירים פלוס כבר לא משתלם לי ועדיף לשרוד בדוחק אולי. מה גם שאני רזה אז אז אולי זה יהיה בסדר
לגבי מלונות, אתחיל לחפש דיל טוב. מצאתי לפני כמה ימים במקרה את אתר PRUVO (הישראלי להפתעתי), שיאתר לי מחיר זול יותר לאחר ההזמנה שלי. אז אין פה באמת מפסידים כנראה.
טיסות... טריקי אבל כנראה שאין באמת מה לחכות יותר מידי אם זו עונה לוהטת להגיע לעיר. כמה $ לפה או לשם כבר לא יעשו תהבדל אני מניח.
תודה רבה על המידע.
לצפיה ב-'למה דווקא אליטליה?'
למה דווקא אליטליה?
20/02/2018 | 22:53
1
46
לא חסרות חברות שטסות לניו יורק... ובמחירים סבירים יחסית... יש לך זמן עד ספטמבר... אם תעשה חיפוש טוב בטוח שתמצא משהו טוב:)

אני טסתי לפני כשנתיים עם אליטליה ואחרי שהוזיזו לי טיסה ושלחו לי מייל על כך רק שהייתי כבר בשדה מחכה לטיסה שנדחתה וויתרתי עם התענוג איתם...
לצפיה ב-'אין חברת תעופה מושלמת'
אין חברת תעופה מושלמת
21/02/2018 | 17:22
34
לכולם קרו כאלו ואחרים.
אבל היא פשוט חברה זולה, נוחתת בעיר נורמלית, ולכיוון היעד הסופי.
אין סיבה מיוחדת מעבר. פרקטיות נטו. עם כל הסיכון שבמצבה הכלכלי.
הייתי שמח ללכת על רויאל ירדן או טורקיש בגלל 2 המזדוות שמאפשרות בחינם, אבל טורקיש כבר ממש יקר (כמעט עדיף ישיר). ירדן סביר האמת אבל הבדל של 50-100$ מאליטליה לאדם אז...
לצפיה ב-'סלוניקי יוון'
סלוניקי יוון
16/02/2018 | 13:28
8
145
מטעם העבודה יש טיול מחמישי עד ראשון בסוף מאי לסלוניקי יוון.

ניתן לצרף בני זוג/משפחה, העניין הוא שעל בן הזוג צריך לוותר על 5 וחצי ימי הבראה, לעובד עצמו זה 2 וחצי...

חוץ מהקטע של חוויה כללית של טיול חברה האם זה משתלם כלכלית? 

תודה רבה לעונים!!
לצפיה ב-'השאלה אם טיול חברה זה חוויה... תעשו חישוב-'
השאלה אם טיול חברה זה חוויה... תעשו חישוב-
16/02/2018 | 14:13
103
יום הבראה במגזר הפרטי שווה 378 ש״ח ובציבורי 424 ש״ח. תעשו את ההכפלה ותראו אם שווה לכם
לצפיה ב-'תשתחרר מהעניין הכספי,רק הנאה בחיים מטיול נהדר'
תשתחרר מהעניין הכספי,רק הנאה בחיים מטיול נהדר
17/02/2018 | 08:20
2
109
טיילת החוף מהנמל ועד למגדל הלבן,ומצידה האחר בתי קפה ומסעדות.אל תשכח את הפרפה הטעים.
עיר עתיקה במרומי העיר.רחובות וככרות הומי אדם ושווקים קטנים.
ו...קרא פה

והיה ותשתעמם באיזה בוקר,קח עימך חברים וצאו לתחנה המרכזית[אוטובוס מסביבת המלון עד לתחנה הגדולה]קנו כרטיסים באוטובוס מקומי[כשעה] לעיירה Edessa ותהנו מטיול לעיירה עם מפל המים ההוא 
לצפיה ב-'אכן. Edesa עם המפל האדיר והערוץ שחוצה את העיר'
אכן. Edesa עם המפל האדיר והערוץ שחוצה את העיר
17/02/2018 | 10:43
18
לצפיה ב-'גם לשלם מחיר מופקע וגם לבלות עם הבוס?'
גם לשלם מחיר מופקע וגם לבלות עם הבוס?
18/02/2018 | 08:45
66
לא תמיד זה משתלם
לצפיה ב-'מי נושא בעלות של שני ימי החופשה, חמישי וראשון?'
מי נושא בעלות של שני ימי החופשה, חמישי וראשון?
18/02/2018 | 07:54
3
75
האם אלו ימי חופשה על חשבון העובד או הטבה על חשבון מקום העבודה?
לצפיה ב-'הכל על חשבון העובד'
הכל על חשבון העובד
19/02/2018 | 18:50
35
בגלל זה הדילמה.
לצפיה ב-'שנה שעברה הימי חופש היו על חשבון העבודה'
שנה שעברה הימי חופש היו על חשבון העבודה
19/02/2018 | 22:02
30
השנה עדיין לא ידוע...
לצפיה ב-'לקחת ימי חופש לגיטימי לדעתי. '
לקחת ימי חופש לגיטימי לדעתי.
20/02/2018 | 14:53
33
זה שהעובדים צריכים לממן את החופשה מכספם - ממש לא.

לצפיה ב-'שאלה: יש לי הזדמנות לטיול ספונטני בשבוע הבא'
שאלה: יש לי הזדמנות לטיול ספונטני בשבוע הבא
17/02/2018 | 17:21
5
128
האם אני צריכה להחליף את הדרכון שלי שבתוקף עד 2022 - לדרכון ביומטרי?.
תודה
לצפיה ב-'דרכון שבתוקף אין צורך ואם בכל רצית..'
דרכון שבתוקף אין צורך ואם בכל רצית..
17/02/2018 | 17:25
2
106
להמירו בביומטרי זה יעלה לך כסף!
לצפיה ב-'תודה על התשובה המהירה. אני לא רוצה להמירו כל עוד הוא בתוקף,'
תודה על התשובה המהירה. אני לא רוצה להמירו כל עוד הוא בתוקף,
17/02/2018 | 17:52
1
72
רק שנלחצתי פתאום שאולי זה חוק חדש שאני חייבת ביומטרי ואז אני יכולה לשכוח מהטיול הספונטני....
לצפיה ב-'לא, אין שום סיבה להחליף'
לא, אין שום סיבה להחליף
17/02/2018 | 20:27
65
ויותר מזה - אין שום סיכוי שהדרכון שלך יוחלף תוך פחות משבוע. 
לצפיה ב-'תבדקי שהדף עם התמונה תקין ואין בו קרע'
תבדקי שהדף עם התמונה תקין ואין בו קרע
18/02/2018 | 08:43
60
יש כל מיני סיפורים שמכריחים אנשים עם טיפה קרע בדרכון מהסוג הישן להחליף אותו במידית בשדה התעופה. גם משלמים הרבה כסף וגם מקבלים דרכון רק לשנה.

יש אומרים שהפקידים גם מחמירים את הקרע כדי להגיד שהדרכון קרוע. לי זה לא קרה, אבל אלו השמועות ברשת.
לצפיה ב-'אין בעיה'
אין בעיה
18/02/2018 | 17:20
11
לצפיה ב-'שמוש במטבע דולר ברומניה'
שמוש במטבע דולר ברומניה
17/02/2018 | 10:18
1
74
שלום לפורום, בכוונתי לטוס בקיץ לרומניה וכהרגלי בשנתיים האחרונות חשבתי לקנות יורו __לא לתשלום בתי המלון. היות והיורו התייקר לאחרונה במידה ניכרת, חשבתי לקנות דולרים ולפרוט אותם שם למטבע המקומי. האם ישנה עדיפות כלשהי ליורו לפריטה שם על פני הדולר??  אודה גם להמלצות על בתי מלון בבבראשוב ואתרי ביקור מעניינים בסביבתה. תודתי מראש.
לצפיה ב-'מתברר שאין בפורום אנשים שהמירו יורו ודולר בו זמנית'
מתברר שאין בפורום אנשים שהמירו יורו ודולר בו זמנית
23/02/2018 | 17:04
6
לגבי מלון בבראשוב הייתי ממליצה לחפש באתרים כמו בוקינג ואקספדיה ואחרים
ואז להציג כאן מספר קישורים למלונות שנראים לך, אולי יש כאן מישהו/הי שביקרו שם במקרה, אם כי מנסיון של תקופה ארוכה בפורום הזה, לא רבים ביקרו שם כנראה וגם אם ביקרו לא חזרו לספר.
לצפיה ב-'סדר בבלאגן - מוניות מנתבג'
סדר בבלאגן - מוניות מנתבג
16/02/2018 | 15:43
1
106
שלום לכולם,
אני מנסה להבין מה הולך כיום בנתבג מבחינת מוניות ולא מצליח למצוא מידע ברור ומהימן באינטרנט.
הבנתי שיש "מוניות מוזלות" ויש בכלל מקום אחר בקומה אחרת עם מוניות "רגילות"...מה הולך שם בפועל, מישהו מכיר ויכול לפרט?
תודה ושבת שלום
לצפיה ב-'כשחוזרים פשוט עולים קומה למעלה (תשאל איפה המוניות המוזלות)'
כשחוזרים פשוט עולים קומה למעלה (תשאל איפה המוניות המוזלות)
16/02/2018 | 20:04
85
ויש שם גם סדרן והם מחויבים (עד כמה שאני יודעת והשתמשתי בנובמבר האחרון בפעם האחרונה) בתעריף נמוך יותר
לצפיה ב-'אחרי 10 שנים מגיע לביקור של שבוע בניו יורק, יש המלצות ?'
אחרי 10 שנים מגיע לביקור של שבוע בניו יורק, יש המלצות ?
14/02/2018 | 16:10
14
163
מלבד שוטטות ברחובות מנהטן, סוהו וכו' איזה עוד דברים כיפים וקלילים אפשר לעשות ?
לצפיה ב-'תספר באילו מקומות כבר ביקרת, כדי שלא ננקוב בשמם סתם'
תספר באילו מקומות כבר ביקרת, כדי שלא ננקוב בשמם סתם
14/02/2018 | 16:43
13
84
ותספר מה תחומי העניין שלך, שלא נשלח אותך לדברים לא רלוונטים
לצפיה ב-'בביקור הקודם בעיקר הסתובבתי ברחובות מנהטן'
בביקור הקודם בעיקר הסתובבתי ברחובות מנהטן
14/02/2018 | 18:09
12
116
שופינג, בתי קפה ומסעדות.
הייתי רוצה מקומות  סטייל סמטאות ואיזורים מיוחדים, מסלול ספציפי בסנטרל פארק או פשוט להיכנס ולהסתובב שם?
מקומות קלילים ונחמדים...
לצפיה ב-'בניו יורק כרגיל לא חסר מה לעשות, מקווה שמזג האויר יתאים '
בניו יורק כרגיל לא חסר מה לעשות, מקווה שמזג האויר יתאים
15/02/2018 | 04:21
11
190
לשיטוטים שלך. למשל אפשר לטייל על גשר ברוקלין, אני ממליצה ליסוע לברוקלין בתחתית ולטייל מברוקלין לכיוון מנהטן. לוקח כחצי שעה בהליכה מהירה, אבל אל חשש. המראות כל כך יפים שבטח תבלה שם 3 שעות. כשתסיים את הטיול תהיה באיזור הסיטי הול ותוכל להמשיך לטייל שם.
בקשר לסנטרל פארק, הוא גדול מידי לטיול רגלי אחד אבל מאד כיפי. פתח מפה, בדוק מאיזה רחובות יש כניסות וחלק אותו לחלקים. האיזור בסביבות רחוב 80 הכי יפה. הכניסה מרחוב 59 הכי הומה ומלאה באנשים. לא תלך לאיבוד. פשוט מצא את הכביש הרחב ולך לידו  וזה יביא אותך ליציאה. 
הטיילת לאורך ההודסון מהרציפים של המעבורת החינמית לסטייטון איילנד. עד לרחוב 30 בערך.  בדרך תוכל לעצור בצלסי מרקט , או לעלות ברח 16 על האל ליין נדמה לי שלפני 10 שנים הטיילת העילית הזו עוד לא היתה פתוחה. כך בקלות תעביר חצי יום, ואם אין לך זמן עשה רק חלק. 
צא לאיזור הסיני ושוטט שם.  הרחוב הראשי נקרא מוט (Mott). כנס בלי בושה לשוטט בחנויות גם הקטנות ותרגיש כאילו אתה בבייגין. תראה מאכלים בסופר השכונתי שאנחנו לא מכירים וסוגי דגים ושרצים שלא ידעת שהם קיימים. עדיף לפנות ערב.  אל תתפלא שתפגוש אנשים שלא יבינו אנגלית.
תוכל לעלות על הרכבל בסביבות רחוב 50 ומשהו ליד האיסט ריוור ולרדת ברוזוולט איילנד ולטייל שם. 
בקר בריוור סייד צרץ.  ברחוב 120 בערך  וברוודווי. כנסיה מדהימה ביופיה.  נצל את ההזדמנות לרדת לכיוון הנהר ואח"כ לטייל  בקמפוס של אוניברסיטת קולומביה ברודווי  ורחובות 116-120. ליד רחוב 120 הכל בניה חדשה, האיזור העתיק הוא מרחוב 114 צפונה. הכניסה לקמפוס ברחוב 116.
אם אתה חובב שכונות ואנשים תוכל לקחת את קו Woodloan Jerom עד סופו לרדת בתחנה האחרונה ולשוטט לאורך הרחוב הראשי בכיוון הפוך לנסיעה עד תחנת מושולו פארקווי. לך לאט ותראה את אוfלוסית המהגרים חלק עדיין בבגדים מסורתיים. טיול זה עשה בשעות האור. 
צא להארלם האמיתית בשעות האור. קו  1 בתחתית   לרחוב 110. אם זה מפחיד אותך סע לרחוב הראשי 125 ברכבת האקספרס. שם יש גם הרבה לבנים וזה רחוב קניות.
צא לברוקלין שיש בה חלקים מאד איניים בעיר וטייל גם לאורך שפת הים. קוני איילנד זה איזור מומלץ.אבל בחורף סגור. 
בעזרת גוגל תוכל להקיש סיורים רגליים בניו יורק ולמצוא מסלולים לפי נושאים כמו גלריות, בתים עתיקים בעיר, סיורי קמפוסים של אוניברסיטאות , שווקים וכו... 
בקשר לשופינג איזורי הקניות הטובים הם מרחוב 34 ומטה תלוי איזה סוג סחורה אתה מחפש.
בתי קפה ומסעדות - לך לפי ההמלצות ב Tripadvisor או פשוט כנס לכל מקום שיראה לך. איזור מסעדות איני כרגע הוא באווניו 9 או 10 (לא זוכרת) סביב 42. יש שם גם פאבים.
אם ימאס לך מהעיר תוכל לעלות על מעבורת חינם לסטייטן איילנד היכן שמתחילה טיילת ההודסון שכבר הזכרתי או על המעבורת לניו גרסי  על ההודסון ורחוב 40 ולחצות את הנהר. כך תגיע לאיזורים שקטים וירוקים.
טיול נעים.
לצפיה ב-'הרשמת אותי, הסברים נהדרים. אנסה להכניס למאמרים שלנו'
הרשמת אותי, הסברים נהדרים. אנסה להכניס למאמרים שלנו
15/02/2018 | 06:56
36
לצפיה ב-'המון תודה על התגובה המפורטת '
המון תודה על התגובה המפורטת
15/02/2018 | 07:25
95
מדפיס ולוקח איתי , שוב תודה.
לצפיה ב-''
15/02/2018 | 07:51
9
לצפיה ב-''
15/02/2018 | 08:52
14
לצפיה ב-'אחלה פירוט אנחנו עשינו לפני שנתיים סיור עם אלו והיה מאד'
אחלה פירוט אנחנו עשינו לפני שנתיים סיור עם אלו והיה מאד
15/02/2018 | 13:25
6
125
נחמד
אני מאד אוהבת לשוטט באיזור של איסט וילג' - ווסט וילג' - סוהו - גריניץ וילג', להגיע לצ'לסי מרקט וטיילת ההיי ליין שאולי לא היית בו
לצפיה ב-'כל מה שהצעתי, טיילתי כולל ההי ליין שכבר הייתי בה 3 פעמים'
כל מה שהצעתי, טיילתי כולל ההי ליין שכבר הייתי בה 3 פעמים
15/02/2018 | 18:15
5
109
ולעולם אינני מציעה לאחרים מסלולים שלא עשיתי!!!

לצפיה ב-'לא התכוונתי אליך אלא אל אמיר'
לא התכוונתי אליך אלא אל אמיר
15/02/2018 | 19:05
4
21
לצפיה ב-'תודה לכולם על ההמלצות, שאלה נוספת לגבי האמפייר ופסל החירות'
תודה לכולם על ההמלצות, שאלה נוספת לגבי האמפייר ופסל החירות
18/02/2018 | 15:28
3
40
האם כדאי לקנות כרטיסים מראש ? , האם יש המלצות לגבי שעת הפעילויות או סוג הכרטיסים ?(נניח לפסל החירות הכרטיס כולל שייט לפסל אני מניח.... ?)

לצפיה ב-'אם ברצונך לראות את ניו יורק מלמעלה וגם לשלם עבור זה הרי '
אם ברצונך לראות את ניו יורק מלמעלה וגם לשלם עבור זה הרי
18/02/2018 | 19:21
48
שתי אפשרויות כדאיות יותר 1.  Top  of the Rock ברוקפלר סנטר כניסה מרח 50 בין השדרה החמישית לשישית. התור שם קצר יותר מאשר באמפייר סטייט  שהוא המקום הכי מפורסם בעולם למטרה זו ולכן כולם רצים לשם. ההפרש במחיר הכרטיס אינו משמעותי ואפשר להזמין מראש.
2. הכי מרשימה לטעמי היא התצפית במרכז הסחר העולמי מספר 1. יש בכניסה תערוכה שמסבירה איך הוקם הבנין אחרי ה 11.9 והיא מסתיימת בהרמת מסך מרשימה בקומת התצפית. משהו מדהים. 
כרטיס ב 32 דולר באינטרנט, או 28 מחאפרים ברחוב בדרך מהתחתית לבנין וגם חוסך את התור. אני קניתי מהם כי אני לא אוהבת להתחייב מראש לזמנים. 
לצפיה ב-'לתצפיות עולים בד"כ בשעות אחה"צ המאוחרות/הערב'
לתצפיות עולים בד"כ בשעות אחה"צ המאוחרות/הערב
19/02/2018 | 16:26
1
31
כדי להספיק להינות גם מנוף של יום וגם מנוף של לילה.
כמובן שכולם מכירים את הטריק ולכן לשעות האלו אני ממליץ לרכוש כרטיסים מראש.
לשים לב שבערב על הגג יכול להיות קריר ואפילו קר.
אני אהבתי יותר את התצפית מרוקפלר, בעיקר משום שאין זכוכיות - הגג חשוף.
אם הולכים על רוקפלר אני ממליץ לקחת סיור שמסביר על רוקפלר ועל הבניין ומסתיים בתצפית מהגג.

אני לא ממליץ לשוט לפסל החירות עצמו,
אם רוצים לראות את הפסל אפשר לקחת את המעבורת לסטטן איילנד הלוך וחזור, המעבורת עוברת בקרבה לאי וכך אפשר לחזות בפסל יחסית מקרוב - פעמיים.
כדאי לתפוס מקום מראש לתצפית נוחה כי כל העולם ואחותו מכיר את התרגיל, בהלוך בצד ימין של המעבורת ובחזור בשמאל.
המעבורת חינמית.
לצפיה ב-'למה לא לשוט לפסל החירות ? ,מהיכן יוצאת המעבורת לסטטן איילנד?'
למה לא לשוט לפסל החירות ? ,מהיכן יוצאת המעבורת לסטטן איילנד?
20/02/2018 | 16:04
17
יש מה לעשות בסטטן איילנד או פשוט לשוט לשם ולחזור בלי לרדת שם (רק כדיי להיות קרובים לפסל) ?
לצפיה ב-'לאונג' של טורקיש בקונקשיין של ארבע שעות'
לאונג' של טורקיש בקונקשיין של ארבע שעות
14/02/2018 | 13:38
5
133
שוב שואלת כיוון שנמחקה ההודעה וטרם הספקתי לקרוא את התשובות.
באפריל אני ובן זוגי טסים לקרואטיה דרך טורקיה, קונקשיין של ארבע שעות בלילה.
בן זוגי חבר בסטאר אליינס ויכול להיכנס ללאונג' של טורקיש.
בתור נוסעת רגילה, האם ניתן לקנות כניסה ללאונג' של טורקיש, כמה זה עולה, והאם נוח להעביר שם ארבע שעות בנימנום?
ניסיתי למצוא את המידע הזה באתר שלהם, אבל לא מצאתי את המידע הזה.
לצפיה ב-'אני אנסה לענות יותר תמציתי,'
אני אנסה לענות יותר תמציתי,
14/02/2018 | 16:41
4
142
בהודעה הקודמת הסברתי שאם בן הזוג חבר באחת מחברות ה STAR במעמד זהב הוא יכול להכנס חינם ללאונץ' של טורקיש ככל שאני מכיר יחד עם עוד אורח לבחירתו.
אם הוא לא במעמד זהב ומעלה הוא לא יכול להכנס.
ראי רשום בדף האינטרנט:
Miles&Smiles Elite and Elite Plus cardholders traveling in Comfort or Economy Class, Star Alliance Gold and Turkish Airlines Corporate Club members can use Lounge Istanbul and enjoy all its services. For more detailed information visit our Miles&Smiles page

מסתבר שיש להם מבצע עד ה 24 למרץ, אפשר להכנס בתשלום בין השעה 5:00 עד 12:00. אם ההמתנה שלכם בשעות אחרות כנראה לא תוכלי להכנס.
צריך להרשם לתוכנית המתמיד של טורקיש  Miles&Smiles 
את יכולה עוד מישראל דרך אתר האינטרנט, ואם בן זוגך רשום ב STAR בחברה אחרת גם הוא יצטרך להרשם
ובדלפק תצטרכו לשלם דמי כניסה של 100 לירות טורקיות, קצת פחות מ 100 שקלים
הפרטים בקישור

הלאונץ' של טורקיש שווה, הרבה יותר מטרקלין דן, לכמה שעות בהחלט יכול להיות ששווה את המחיר.

יש בשדה עוד 3 טרקלינים רלוונטים, קרי בצד של הטיסות הבין לאומיות בלי "להכנס" לטורקיה.
אני משתמש ב priority pass
ואז כניסה עולה לי כ 27$.
כל אחד יכול להיות חבר priority pass​, חלק בתשלום וחלק מקבלים כהטבה - למשל בחלק מחברות האשראי. תבדקו עם חברת האשראי שלכם.
לפחות לחלק מהטרקלינים ניתן להכנס בתשלום, אני מניח שהמחיר כיום בערך 50$.
פשוט תגגלו את שמות הטרקלינים בקישור שנתתי ל priority pass, יש להם אתרי אינטרנט עם כל הפרטים.
כשיהיו לכם המספרים ביד תדעו להחליט מה הדרך הכדאית ביותר.
לצפיה ב-'כבוד על ההשקעה רק הערה, לדעתי בסטאר מחזיק כרטיס זהב לא יכול '
כבוד על ההשקעה רק הערה, לדעתי בסטאר מחזיק כרטיס זהב לא יכול
14/02/2018 | 19:17
2
93
להכניס נילווה ללאונג'. רק הוא עצמו נכנס.
ב ONEWORLD אפשר להכניס גם נילווה....
לצפיה ב-'אני הכנסתי נלווים בפרנקפורט ועוד טרמינלים'
אני הכנסתי נלווים בפרנקפורט ועוד טרמינלים
15/02/2018 | 07:48
1
78
הזהב שלי ב star.
בטורקיה אישית לא יצא לי לבדוק בפועל, הנחתי שהכלל אותו כלל.
לצפיה ב-'אתה צודק אפשר להכניס נילווה, מוזר שהם קצת מסתירים את זה...'
אתה צודק אפשר להכניס נילווה, מוזר שהם קצת מסתירים את זה...
15/02/2018 | 15:20
28
לצפיה ב-'וואוו תודה על כל המידע'
וואוו תודה על כל המידע
16/02/2018 | 09:53
20
לצפיה ב-'טיול בחו"ל עם ילדים'
טיול בחו"ל עם ילדים
13/02/2018 | 13:22
17
398
בחיים לא הזמנתי טיול בחו"ל.
אנחנו זוג עם ילדים בגילאי 6,3,1. רוצים לטוס בקיץ למלון שיהיה עם עניין לילדים, או לפחות מלון במרחק סביר לאטרקציות שמתאימות לגילאים אלו. (אפילו קניון קרוב או מרכז..) ובמחיר שפוי
שהטיסה לא תהיה ארוכה מאוד, אזור קפריסין או שעות טיסה מעטות.
איפה מומלץ? איזה מלון? ודרך מי עושים הזמנה?
שווה עכשיו לסגור או לחכות לרגע האחרון?
לצפיה ב-'אמנם אין לי ילדים'
אמנם אין לי ילדים
13/02/2018 | 13:36
10
152
אבל לא נראה לי ריאלי במיוחד לחכות לרגע האחרון עם ילדים. עדיף להזמין כמה שיותר זמן מראש לקבל מחיר טוב.
לצפיה ב-'עם שלושה ילדים קצת בעייתי להזמין מראש כי אין לדעת מה יקרה,'
עם שלושה ילדים קצת בעייתי להזמין מראש כי אין לדעת מה יקרה,
13/02/2018 | 22:25
9
148
מי יחטוף וירוס ומי ינקע את הרגל בדיוק יומיים לפני הטיסה (בלי לפתוח פה לשטן)
לצפיה ב-'מצד שני...'
מצד שני...
14/02/2018 | 01:38
123
עם שלושה ילדים זה חופשה לחמישה. לחכות לרגע האחרון ממש בתקווה שגם יהיו טיסות זולות להפליא לחמישה וגם לינה זולה בשיא העונה? בהצלחה עם זה, מכיוון שהסיכויים נמוכים. זה גם אומר שאין לכם תאריכים סגורים ביד, להציג לבוסים בעבודה ולא לכל אחד יש את הגמישות הזו. חוץ מזה, "מי ינקע את הרגל בדיוק יומיים לפני" - משפחה ממוצעת לרוב לא יכולה להחליט ולסגור חופשה מהיום לעוד שעתיים כדי למנוע מקרה שכזה. 

למחיר זול, צריך להזמין מספיק זמן מראש. זה לא חייב להיות מחר, אבל לא ברגע האחרון. חוששים מביטול? במקום חבילה קחו טיסות בלבד, וחפשו מלון שמאפשר הזמנה עם ביטול חינם עד יומיים לפני הטיסה. לטיסות אפשר לעשות ביטוח ביטול טיסה, אם זה משתלם (לא מכירה את הנושא לעומק). 
לצפיה ב-'ההפך . יומיים לפני - רק ביטוח נסיעות יעזור'
ההפך . יומיים לפני - רק ביטוח נסיעות יעזור
14/02/2018 | 15:11
7
91
דווקא משפחה על שלוש ילדים יודעת בלב שאת הנסיעה המשפחתית "השנה" יעשו בחודשים יולי אוגוסט.
אז בגלל הבדלי המחיר - מאד הגיוני להזמין הרבה זמן מראש
הבאת דוגמא של חוטף וירוס/נוקע את הרגל יומיים לפני הטיסה
למקרה כזה להזמין שבועיים לפני או 10 חודשים לפני---  בדיוק אותו דבר. בשביל זה עושים ביטוח נסיעות חודש לפני, למקרים כאלה
החסכון בהזמנה מראש - עצומה
ב27/9 קניתי 5 כרטיסי טיסה לפריז בחודש יולי ל8 ימים (הלוך ושוב)
העלות בספטמבר - כ2,800 שח
אותם כרטיסים היום - העלות היום כ7,300 שח
אותם כרטיסים כשתיזכרי להזמין ביוני , חודש לפני ,יעלו מעל 10 אלף שח.
בכסף שנחסך - אפשר לעשות הרבה דברים בחופשה

לצפיה ב-'אוקי למדתי משהו... מה סדר גודל של ביטוח נסיעות לאדם?'
אוקי למדתי משהו... מה סדר גודל של ביטוח נסיעות לאדם?
14/02/2018 | 21:02
4
29
לצפיה ב-'תלוי בביטוח, במבוטח, בחברה'
תלוי בביטוח, במבוטח, בחברה
15/02/2018 | 01:18
21
לצפיה ב-'תלוי במצב הבריאותי'
תלוי במצב הבריאותי
15/02/2018 | 06:54
2
66
הכי גבוה זה 14 דולר ליום. נמוך? אני חושבת שדולר ליום. אבל אין כל בעיה לבדוק זאת. קבל הצעה יש כמה גופים מבטחים כמו הראל, פספורטכארד, מגדל (קופת חולים) AIG, הפניקס (פספורטכארד זה חלק מהחברה) בקיצור ההבדלים לא גדולים השאלה מה מצב הבריאותי של הנוסעים לכן קשה לתת הערכה.
לצפיה ב-'ביטוח חו'ל,כבר כמה שנים אני אצל ''ארליך'''
ביטוח חו'ל,כבר כמה שנים אני אצל ''ארליך''
17/02/2018 | 17:34
1
36
לצפיה ב-'נזקקת פעם לממש את הפוליסה? '
נזקקת פעם לממש את הפוליסה?
17/02/2018 | 18:00
9
לצפיה ב-'ביטוח ביטול טיסה'
ביטוח ביטול טיסה
18/02/2018 | 13:02
1
23
הוא יחסית למחיר ששילמת על החופשה. אפשר לעשות ביטוח כזה רק לטיסה עצמה או לכל החבילה. צריך לעשות את הביטוח מקסימום שבוע מרכישת החופשה וניתן לבטל את החופשה עד 12 שעות לפני היציאה. ההחזר שמקבלים הוא 80% מהעסקה
לצפיה ב-'תודה. אגזור ואשמור לטיול הבא'
תודה. אגזור ואשמור לטיול הבא
18/02/2018 | 15:54
6
לצפיה ב-'רודוס היא אחלה יעד בשבילכם עם מלון הכל כלול'
רודוס היא אחלה יעד בשבילכם עם מלון הכל כלול
13/02/2018 | 14:31
106
ניתן לבחור אלד שקרוב לעיר rodos שם ניתן גם לטייל גם לעשות קצת שופינג. יש ברודוס פארק מים שהבנות שלי מאד נהנו בו. מזמינים דרך כל ספק תיירות, מניחה שאחרי פסח יפורסמו כל החבילות ע״י הספקים המוכרים - איסתא , אשת, ארקיע, קשרי תעופה, ועוד ... לא חסר אפשרויות
לצפיה ב-'בגדול נראה שלא חשוב לכם לאיזו מדינה תגיעו'
בגדול נראה שלא חשוב לכם לאיזו מדינה תגיעו
13/02/2018 | 17:34
137
כי אתם בעיקר רוצים להיות באיזשהו ריזורט ושהריזורט יתן שירותים מתאימים.
כך שלפי הדרישות שלכם כל האגן המזרחי של הים התיכון יכול להתאים.

כדי שהעזרה תהיה רלוונטית צריך לדעת:
מתי אתם רוצים לנסוע?
מה התקציב? בשקלים דולרים או יורו, כי כל אחד והגדרת ה"שפוי" שלו.

להחלטה אם להזמין מראש או ברגע האחרון יש כמה שיקולים.
בהזמנה מראש
יש התחייבות ובמקרה של ביטול או שינוי בד"כ יש נזק כספי.
בהזמנה ברגע האחרון
אם בלוח חופשות משרד החינוך בד"כ המחירים גבוהים יותר ולא תמיד יש משהו שמתאים לכם, לא בטוח שתצאו לחופשה.
לצפיה ב-'ולמה לא מלון בארץ?'
ולמה לא מלון בארץ?
16/02/2018 | 17:20
1
63
למה הטירחה של שדב צעופה, טיסות עם ילדים כולל תינוק,
למה לא אחד ממלונות אילת, טוסו לשם, חפשו דיל כבר עכשיו,
מדברים שם עברית,
נניח שמישהו מרגיש לא טוב, אפשר לא להיות כל הימים, אפילו אם תחויבו.
הגושרים? עם כל מה שתרצן, לא חייבים לטוס, אפשר עם האוטו, המון פעילות,
לא חסר, זהו לא היתה המלצה, רק דוגמה.
מחיר בכפר גלעדי, לא בדקתי מה זה אומר חבר מועדון, בכל מקרה, בהזמנה באתר,
7055 ₪ פנסיון מלא לארבעה לילות.
לצפיה ב-'גם אני בדעתך. בתור אמא, גם אני לא חשבתי שהטיסה לחול שווה'
גם אני בדעתך. בתור אמא, גם אני לא חשבתי שהטיסה לחול שווה
17/02/2018 | 09:40
73
את הטרחה עם ילדים בגילאים כל כך צעירים. אבל - כל אחד וכוס התה שלו
לצפיה ב-'פגשתי מישהי עם ילדים בגיל דומה. אמרה שלעולם לא תעשה זאת שוב'
פגשתי מישהי עם ילדים בגיל דומה. אמרה שלעולם לא תעשה זאת שוב
19/02/2018 | 19:22
1
28
היא ספרה שמטרת הנסיעה היתה לנוח מכך שבעלה היה עסוק והיא היתה לבד עם הילדים ושזה ממש לא היה כייף.
הילדים קטנים מדי וצריך כל הזמן להעסיק אותם, כולל במטוס. כל אחד עם הצרכים שלו והיא ממש סבלה.
אז נכון שזה מאוד תלוי משפחה, אבל עדיין נראה לי שאלו גילאים שלא פשוט איתם.
אנחנו התחלנו לטוס כמשפחה כשהצעיר היה בן 6...
לצפיה ב-'אנחנו התחלנו לטוס כשהצעיר היה בן כמעט 4. היה לא פשוט'
אנחנו התחלנו לטוס כשהצעיר היה בן כמעט 4. היה לא פשוט
19/02/2018 | 21:26
19
עם השנים זה בהחלט הופך יותר קל, והרבה הרבה הרבה (!) יותר מהנה וכיף.
היום הצעיר בן 9 וחצי, ולטוס עם הבנים לחו"ל זו חוויה אמיתית בשבילנו כמשפחה. מוכרחה להודות שבגילאים צעירים יותר זה היה הרבה פחות חופשה, הרבה פחות מנוחה, הרבה יותר עבודה, וגם הרבה פחות כיף...
לצפיה ב-'התנצלות -ניסיתי לעשות סדר עם כל הקונקשנים'
התנצלות -ניסיתי לעשות סדר עם כל הקונקשנים
13/02/2018 | 18:40
156
היו 4 הודעות נפרדות וניסיתי לאחד ביניהן. בשלב כל שהוא "הצלחתי" למחוק את כל השרשורים גם יחד ועם כל הכותבים סליחה.

אין היום עם מי לדבר בתפוז, אנסה מחר לבקש שיחזירו את השרשור. במידה ולא יצליחו, אתם מוזמנים לכתוב מחדש את השאלות שלכם בענין קונקשן. בעיקר השאלה האחרונה לגבי קונקשן בטורקיה  כאשר לאונידס טרח וענה בענין הלאונג' שם. 

Mea culpa
לצפיה ב-'טיסה למדריד'
טיסה למדריד
12/02/2018 | 14:35
23
169
אבי היקר יצא לפנסיה באופן סופי והחלטתי להפתיע אותו בחופשה קצרה של 5-6 ימים במדריד.
בדקתי מחירי טיסות וראיתי שהטיסות הישירות הן רק של איבריה, אלעל ועוד איזו חברת לואוקוסט (אייר אירופה?) והמחיר לא הגיוני (ואם כן, דורשים תוספת פסיכית של 100 דולר על מזוודה).
לכן בדקתי טיסות לא ישירות והמסלול הכי הגיוני/קצר נראה לי דרך איסטנבול, אתונה, רומא או ציריך (אם כי ציריך הכי צפונית מכולן).
ראיתי בחלק מהטיסות דרך ציריך שיש קונקשן של 45-50 דקות. מנסיוני עם קונקשן במקומות אחרים בעולם, פחות משעה זה בלתי אפשרי אבל הבנתי שקונקשן חייב להיות מאושר ע"י חברות תעופה.

האם זה כך? קונקשן כזה בציריך הוא אפשרי?
לצפיה ב-'למעשה הקונקשן יותר קצר ממה שכתוב'
למעשה הקונקשן יותר קצר ממה שכתוב
12/02/2018 | 15:42
5
126
עד שהמטוס נעצר ויורדים האנשים זגם לוקח זמן,  ואז אתה נמצא בטרמינל הבינלאומי E ונדמה לי שתצטרך לעבור טרמינל. צריך לרדת לקומת הרכבת ולנסוע לטרמינל שלך. אם הם כותבים שזה ניתן, תצטרכו זוג רגלים טובות וקצת יכולת ריצה סביר להניח שתספיקו. אם לא, חברת התעופה אמורה לדאוג לכם. כדאי לבדוק שיש לחברה עוד טיסות ליעד שלכם באותו יום.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
12/02/2018 | 15:54
4
81
בינתיים אני די נחרד מהמחירים.. :-\
לצפיה ב-'כל כך חשוב לך מדריד? בלתי אפשרי לבחור יעד אחר?'
כל כך חשוב לך מדריד? בלתי אפשרי לבחור יעד אחר?
12/02/2018 | 17:29
2
108
אמנם חברת התעופה אחראית על הקונקשן
ואם אתה מפספס היא אחראית עליך
אבל חברת התעופה לא אחראית על ההנאה מהטיול

זאת אומרת שאם פספסת קונקשן בגלל שהמטוס איחר או כל סיבה אחרת
אז החברה תדאג לכם לטיסה חלופית, אבל יכול להיות שהטיסה המתאימה הבאה ממריאה רק למחרת
ואז אם הטיול 5 ימים הפסדת 20% מהטיול.
לצפיה ב-'פשוט מאוד - במדריד עוד לא היינו..'
פשוט מאוד - במדריד עוד לא היינו..
13/02/2018 | 08:55
1
85
ועל הדרך חשבתי גם לפגוש שם מישהי שלמדה איתי ביפן בשנה שעברה
אני לא נעול על מדריד. אם לא אמצא טיסה במחיר סביר, אשנה יעד.
אני לא מת על קונקשנים בטיסות קצרות, אבל אם ההפרש במחיר בין טיסה כזו לטיסה ישירה יהיה משמעותי וזמן הקונקשן לא גדול, אקח את זה.
אני מודע לבעיות שיכולות להיות בקונקשן ויצא לי לפספס קונקשנים בארה"ב בגלל תקלה במטוס אחד ו-GPS שהלך לאיבוד (אל תשאל..).

לצפיה ב-'אפרופו...'
אפרופו...
13/02/2018 | 11:50
77
פרסמו היום שכנראה פותחים טיסות של טרוול סרוויס למדריד ב-444$ החל מסוף מרץ. 

לגבי אפשרות פספוס טיסות - בעבר פחות דאגתי בגלל זה, אבל בשהותי האחרונה באירופה כמעט כל הטיסות בפנים היבשת שלי איחרו. היו שלל שביתות, בעיות מזג אוויר ותקלות אחרות, ובכמה וכמה מקרים המילה delayed הבהבה על חלק ניכר מלוח הטיסות בשדה. לשמחתי הטיסה היחידה שהיתה קונקשן היתה זו מהארץ. 
לצפיה ב-'לך על יעד אחר'
לך על יעד אחר
12/02/2018 | 23:15
85
אתה מכיר אותי, אני אלך על קונקשן אם מדובר בחיסכון רציני - אבל בטיול קצר כל כך של פחות משבוע זה סתם ניג'וס שמכווץ את זמן החופשה נטו, וכל עיכוב קטן יכול לשבש דברים, ובקונקשן קצר אם אתם מתעקשים על מזוודות יש סיכוי שהן יגיעו יום או יותר אחריכם (להזכירך את חברתנו המשותפת שחיכתה בסרביה למזוודה הנעלמת...). ובאופן כללי: לטיסות זולות ובמיוחד לטיול קצר - אך ורק טרולי להעלאה למטוס. 
אבל יש יעדים עם טיסות זולות יותר, ואפילו ישירות. 
לצפיה ב-'אבל מה יש במדריד?'
אבל מה יש במדריד?
13/02/2018 | 01:18
16
117
אין שם כלום! מקסימום איזה פארק ואיזה כיכר אחת או שניים

מילא אם היית אומר לי סגוביה או טולדו
לצפיה ב-'את זה אפשר לומר על כל בירה אירופית'
את זה אפשר לומר על כל בירה אירופית
13/02/2018 | 08:56
6
98
ולפי הגישה הזו, אין טעם לנסוע לשום מקום.
רק מקריאה אתמול בערב בויקיפידה על מדריד, מצאתי כמה דברים שכדאי לראות פרט ל'איזה פארק ואיזה כיכה אחת או שתיים'..
לצפיה ב-'ממש לא נכון'
ממש לא נכון
13/02/2018 | 09:43
4
94
אי אפשר להשוות את מדריד לפריז או לפראג או לונדון, מדובר בעיר אורבנית כמו חולון.

אלא אם כן תגיד לי מקום אחד במדריד ששווה נסיעה
לצפיה ב-'כשאחזור משם, אספר לך איך היה'
כשאחזור משם, אספר לך איך היה
13/02/2018 | 10:28
1
17
לצפיה ב-'אני אשמח אם תספר איך היה, מכיוון שאני'
אני אשמח אם תספר איך היה, מכיוון שאני
15/02/2018 | 21:36
41
פחות אהבתי אותה, ואולי פספסתי.
הייתי אמנם רק יומיים, אבל בהכנות שעשיתי לא נדלקתי עליה, אז אשמח שתחזור ותספר
לצפיה ב-'פראדו, טיסן בורנמיסה'
פראדו, טיסן בורנמיסה
13/02/2018 | 10:39
1
24
לצפיה ב-'אני מודה שהייתי רק במוזיאון פראדו'
אני מודה שהייתי רק במוזיאון פראדו
13/02/2018 | 10:48
74
אין ליצירות שם בפראדו שום ערך אומנותי, המון ציורים של כל מיני דוכסים מפונפנים, עם הסוסים שלהם.

מוזיאון טיסן לא הייתי, אבל זה נראה באמת מוזיאון שווה.

לצפיה ב-'גם בעיני מדריד אחת הערים הפחות מעניינות'
גם בעיני מדריד אחת הערים הפחות מעניינות
13/02/2018 | 14:27
78
שהייתי בהן באירופה
לצפיה ב-'לגישתך, אין טעם לנסוע לשום יעד, רק להרעיל את הפורום'
לגישתך, אין טעם לנסוע לשום יעד, רק להרעיל את הפורום
13/02/2018 | 09:15
8
31
לצפיה ב-'אני מנסה למנוע מהבן אדם לבזבז אלפי שקלים וטירטורים בקונקשן'
אני מנסה למנוע מהבן אדם לבזבז אלפי שקלים וטירטורים בקונקשן
13/02/2018 | 09:43
7
30
לצפיה ב-'גם מפגין וגם מפגיז בכמות אדירה את מנות חוסר הידע שלך'
גם מפגין וגם מפגיז בכמות אדירה את מנות חוסר הידע שלך
13/02/2018 | 10:00
6
95
איך בן האדם  יגיע לסגוביה או טולדו למשל (אתה ממליץ) בטיסה דרך חולון לדעתך.
באמת כדאי שתפסיק לכתוב להרעיש ולטרטר כאן בפורום.
המשך לנסוע לחולון עיר הילדים.

לצפיה ב-'נו, לפחות אתה מגלה קצת יחס'
נו, לפחות אתה מגלה קצת יחס
13/02/2018 | 10:07
5
80
אלמלא אתה מזמן הייתי חותך מהפורום
לצפיה ב-'איזו אימרה מטופשת זאת;'
איזו אימרה מטופשת זאת;
13/02/2018 | 11:17
4
90
אין מה לעשות שם בעיר הזאת,אני בטוח שכל אחד מאיתנו היה בהחלט מוצא מה לעשות שם,יום יומיים שבוע או יותר.
ולעניין שלנו זאת אומרת לעניין של הבן ואביו כמתנת יציאה לגימלאות,חפש יעד של עיר כלשהי באירופה ללא עצירת ביניים,פשוט עשו לכם נסיעה רוגעת בלי לחץ ובלי למהר,והאמן לי שישנן טיסות ישירות נוחות תוך מציאת יעד בירה או עיר גדולה אחרת כלשהי ובחירת מלון טוב ונוח במרכז.
כנס לאתרי הנסיעות ומצא משהו..
מאד פופולרי כעת אתרי הספע למזג אוויר הזה השורר באירופה,וישנם מבצעים לא רעים בכלל.אני הייתי לפני זמן באתר כזה בבולגריה ובימים האלה שלחו לי חומר על פולין,אם תרצה בבקשה,אתן לך פרטים;

לצפיה ב-'אז שמישהו יתן לי דוגמא נגדית'
אז שמישהו יתן לי דוגמא נגדית
13/02/2018 | 12:36
68
מה יש לכל הרוחות לעשות במדריד?
לצפיה ב-'תודה'
תודה
13/02/2018 | 16:09
2
71
אנחנו לא אנשי ספא ומדריד היא יעד שאנחנו מתכננים עליו הרבה זמן.
בעזרת הסוכנת המצוינת שלי מצאתי טיסה מתאימה.

לוורשה נגיע מתישהו..
לצפיה ב-'אז תחפשו טיסה ישירה למדריד,עזוב אותך מקונקשיין..'
אז תחפשו טיסה ישירה למדריד,עזוב אותך מקונקשיין..
13/02/2018 | 17:23
69
גם טרדה לא קטנה,גם עיכוב בהגעה ובעזיבה וצמצום הנופשון.מדריד מעניינת לא מעט באתריה.

קחו מונית לאל אסקוריאל
לצפיה ב-'בנוסף למה שהוזכר יש גם את'
בנוסף למה שהוזכר יש גם את
16/02/2018 | 14:05
38
המוזיאון הלאומי לאמנות -  Reina Sofia
ארמון המלוכה
פארק רטירו
הגנים הבוטניים
שוק האוכל סן מיגל
תחנת הרכבת אטוצ'ה, ממנה גם לוקחים רכבת לטולדו. תחנה מיוחדת ששווה לראותה והיא גם ממש קרובה למוזיאון רינה סופיה.
המוזיאון הלאומי לארכיאולוגיה (לצערי לא הספקנו לבקר בו).
כדאי ללכת לראות מופע פלמנקו, אם אתם בעניין.
מדריד אכן לא כמו ערים אחרות באירופה אבל בהחלט יש לה את הקסם שלה.
לצפיה ב-'בריטיש אירוויז, טסתן/ם אתם לארה"ב? התרשמויות'
בריטיש אירוויז, טסתן/ם אתם לארה"ב? התרשמויות
11/02/2018 | 15:17
9
114
בעד: המחירים שלהם טובים, ממש טובים
        אז גם עם הלינה בשדה עדיין הבדל משמעותי.
נגד: המטוס מהארץ ללונדון 777 מטוס ישן. המטוס מלונדון לשיקגו
הוא ה-747, קראתי ב-SEATGURU תלונות שצפוף מאד מאד.

אשמח לכל חוות דעת של מי מכן/ם שטס אצם. יחס? אוכל? וכו'

לצפיה ב-'טסנו בחגים של 2015 אם זה רלוונטי'
טסנו בחגים של 2015 אם זה רלוונטי
11/02/2018 | 23:27
1
96
טסנו בחגים של 2015 וזה מה שמצאתי על הכרטיסים שלנו:
תל אביב לונדון וכך גם בחזור לונדון תל אביב: Airbus Industrie A321
5 שעות המתנה בהלוך. עברו מהר...
מלונדון לקלגרי ובחזור מונקובר ללונדון: Boeing 767
כמעט 3 שעות המתנה בחזור. היה מצויין.

המטוס בין תל אביב ללונדון היה מעולה! מסכים אישיים, מבחר סרטים לצפיה, אפשרות להטענה עם כבל USB.
סיימנו את הטיסה הקצרה ואמרנו: WOW. אם זו האיכות בטיסה הקצרה... בקיצור בטיסה הארוכה היתה נפילה מבחינת התנאים. יותר צפוף, כמעט ואין מבחר. זה מה שזכור לי.
המחיר היה זול יותר מ-AIR CANADA, השעות נוחות יותר וחשוב גם שדמי הביטול היו 100$ לכרטיס ולא 274$ לכרטיס. 
אה, נזכרתי בעוד משהו - הקונקשין של AIR CANADA בחזור היה בדיוק שעה אחת. כבר עברנו את החוויה הזו פעם (לפני 20 שנה. הטראומה עדיין טריה בזכרוננו) - כשהיינו צריכים לרוץ בשדה התעופה של טורונטו איזה 100 GATES, כי עוברים מהמקומי לבינלאומי, והיו לנו רק 30 דקות אחרי עיכוב בהמראה מונקובר. ממש לא רצינו לעשות את זה שוב...

ממה שזכור לי: היחס היה בסדר והאוכל היה סביר בהתחשב בכך שאוכל של מטוסים הוא לא ממש גורמה. סך הכל זכורה לנו חוויה מוצלחת.

לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
12/02/2018 | 06:22
58
המטוס מתל-אביב ללונדון הפעם הוא ה-777 הישן
הסתכלתי בזמן שמוקצב למעבר בין הטיסות בשיקגו והוא סביר
אז נקוה לטוב. המחיר הוא נמוך כמעט מכל החברות וזה תמיד מעלה חשד
שאולי זה בא על חשבון דברים אחרים אבל מאחר ואוכל מטוסים הוא מעולם לא
היה גורמה בשבילי, אני הולכת להמר ולנסות אותם. מקסימום לא אטוס אתם יותר או ההיפך. 
לצפיה ב-'לפני כמה שנים..'
לפני כמה שנים..
12/02/2018 | 09:33
46
טסתי איתם לפני כ5 שנים בערך בפעם הראשונה שלי אי פעם לארה״ב והיה לא רע.

שנה לאחר מכן גם טסתי דרכם והיה בסדר.. חוץ מטיסה אחת שבוטלה:/ לא יצא לי לטוס עימם מאז כי אישית עם דלתא הצלחתי למצוא מחירים טובים יותר עד כה...
לצפיה ב-'טסתי איתם די הרבה לניו יורק בשנים האחרונות'
טסתי איתם די הרבה לניו יורק בשנים האחרונות
12/02/2018 | 09:50
84
בעיקר ביזנס .. אבל לא רק.
יש להם שלושה מטוסים שונים בקו לישראל, 777 787 ו 321,
המטוסים הם די סטדנרטים, לא מרווחים במיוחד אבל גם לא צפופים מאד.
השרות לדעתי טוב מאד. האוכל בסדר, לא מצפה כלום מאוכל מטוסים...
מחלקת הפרמיום שלהם שווה כל שקל (כסאות מרווחים!!), והביזנס מעולה.
טרמינל 5 בהיתרו שבריטיש נוחתת וממריאה ממנו הוא חדש ונוצץ, קצת גדול אבל יש הרבה מסעדות ומקום לנוח אם רוצים.
וכן המחירים שלהם בקונקישינים מהארץ מאד אטרקטיבים, במיוחד אם מזמינים מספיק זמן מראש.
לסיכום הקונקשיין הוא מאד מוצלח לדעתי, מחלקת התיירים סטנדרטית מאד.
הדבר הכי מעניין הוא מחלקת הפרמיום המאד שווה.
לצפיה ב-'טסתי איתם לקנדה פעמיים'
טסתי איתם לקנדה פעמיים
12/02/2018 | 17:51
63
היה נוח מאד מבחינת שעות הטיסות, והיה נחמד לנו לעשות הפסקה קצרה בלונדון.

לדעתי שווה להשקיע ברכישת כרטיס בטוריסט פלוס ללג הארוך של הטיסה.

השירות היה נעים ויעיל, האוכל היה אוכל מטוסים אבל סביר.
לצפיה ב-'אנחנו טסים איתם מדי פעם, השנה בחנוכה'
אנחנו טסים איתם מדי פעם, השנה בחנוכה
12/02/2018 | 18:55
57
טסנו איתם מסיאטל לישראל. אני לא אוהבת טיסות באופן כללי, אז גם אצלם לא נהניתי במיוחד, לא שמתי לב שיש איזשהו הבדל בנוחות ישיבה יחסית לחברות תעופה אחרות ולא יודעת איזה מטוסים טסנו. השירות היה בסדר, אבל שוב אני אף פעם לא ממש מבקשת כלום.

דבר אחד אני יכולה לומר, בבריטיש אני תמיד מזמינה לארוחה אוכל הודי צמחוני, לפעמים זה פשוט מעולה, אם את אוהבת את הסוג הזה של אוכל. המנה ההודית הצמחונית שלהם היא האוכל היחידי שאני אוכלת במטוסים, כבר שנים, אז מבחינתי זה יוצא דופן (בדרך כלל אני לא אוכלת כלום, מביאה אוכל מהבית)
לצפיה ב-'תודה רבה לכולכן/ם '
תודה רבה לכולכן/ם
12/02/2018 | 21:04
42
קניתי את כרטיסי הטיסה.
השעות באמת ממש נוחות, אני מגיעה ליעד בשעות נוחות וגם חזרה הביתה.
המחיר ממש טוב, התוספת על מושבים קצת שערורייתית.
אוכל הודי ממש לא הקאפ אוף טי שלי, אז אקח לי משהו איתי לנשנש.
אספר רשמים בעוד כמה חודשים. 
תודה שוב.
לצפיה ב-'עם בריטיש טסתי לארץ לא לארצות הברית עדיין'
עם בריטיש טסתי לארץ לא לארצות הברית עדיין
13/02/2018 | 04:20
1
64
לפני המון שנים וחוץ מאיחור קל שאם אני זוכר נכון קיבלנו עליו התנצלות היה מצויין אני כרגע בתכנון לנסיעה לכמה יעדים  ואני מקווה שהם יהיו  חברת התעופה ...
לצפיה ב-''
13/02/2018 | 11:10
2

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום טיולים לגיאורגיה
מתכננים טיול לגיאורגיה?
DRSI Law Office
הגירה, ויזה ואזרחות בחו"ל
רוצים חופשה מפנקת?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה