לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
80968,096 עוקבים אודות עסקים

פורום נשים-גברים באמצע החיים

שלום וברוכים הבאים לפורום נשים וגברים באמצע החיים

הפורום כשמו מיועד לנשים וגברים באמצע החיים.
אתם יכולים להיכנס אלינו מתי שבא לכם ולספר מה שבא לכם.
נוכל להעלות כאן כל נושא שמעניין, משמח, מצחיק, עצוב או מטריד אותנו.
 הרבה חוקים אין כאן והדבר החשוב ביותר הוא לכבד את יתר החברים.
גם בעת ויכוח יש להגיב לגופו של נושא ולא לגופו של כותב.
אין לפרסם בפורום שום פרסומת מסחרית. פרסומות כנ"ל ניתן לפרסם אך ורק דרך מחלקת הפרסום של תפוז ובאישורה. כל פרסומת אחרת תימחק לאלתר. בנוסף להנחיות אלו כולנו בלי יוצא מהכלל מחוייבים לתקנון תפוז
ומחוייבים לפעול על פיו.

והכי הכי חשוב שיהיה לכולנו כאן מקום נעים שכייף להיכנס אליו 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נשים-גברים באמצע החיים

שלום וברוכים הבאים לפורום נשים וגברים באמצע החיים

הפורום כשמו מיועד לנשים וגברים באמצע החיים.
אתם יכולים להיכנס אלינו מתי שבא לכם ולספר מה שבא לכם.
נוכל להעלות כאן כל נושא שמעניין, משמח, מצחיק, עצוב או מטריד אותנו.
 הרבה חוקים אין כאן והדבר החשוב ביותר הוא לכבד את יתר החברים.
גם בעת ויכוח יש להגיב לגופו של נושא ולא לגופו של כותב.
אין לפרסם בפורום שום פרסומת מסחרית. פרסומות כנ"ל ניתן לפרסם אך ורק דרך מחלקת הפרסום של תפוז ובאישורה. כל פרסומת אחרת תימחק לאלתר. בנוסף להנחיות אלו כולנו בלי יוצא מהכלל מחוייבים לתקנון תפוז
ומחוייבים לפעול על פיו.

והכי הכי חשוב שיהיה לכולנו כאן מקום נעים שכייף להיכנס אליו 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'האם ידעתם כי'
האם ידעתם כי
19/03/2019 | 21:35
8
42
שוקולד עם מילוי תות של עלית אינו כשר לפסח?? שמעתי זאת היום לראשונה.
לצפיה ב-'יכול להיות שהכמויות שהוא מייוצר בהן (שנים לא נתקלתי במוצר)'
יכול להיות שהכמויות שהוא מייוצר בהן (שנים לא נתקלתי במוצר)
20/03/2019 | 00:38
23

לא מצדיקות את ההוצאה לכשל"פ את קו הייצור.
לצפיה ב-'השאלה החשובה היא מה בדיוק לא כשר לפסח'
השאלה החשובה היא מה בדיוק לא כשר לפסח
20/03/2019 | 02:25
1
29
השוקולד העוטף או מילוי התות. כי שמעתי על כאלה שרק מוצצים את המילוי ואת עטיפת השוקולד נותנים למישהו אחר. אז אם המילוי כשר לפסח נראה לי שהם בסדר, והמישהו האחר הוא שיש לו בעיה. זאת בנוסף לבעיה שיש לו על עצם ההשתתפות בטקס כזה, ממנה אנחנו למדים שהוא לא מוטרד מהבעיות שיש לו, אז שיהיה לו לבריאות.

לצפיה ב-'אפשר את מה שכתבת בעברית ?'
אפשר את מה שכתבת בעברית ?
20/03/2019 | 11:30
8
לצפיה ב-'היה היה פעם, היתה בונבונריה של עלית'
היה היה פעם, היתה בונבונריה של עלית
20/03/2019 | 11:30
19
עם שוקולדים קטנים מלבניים,  כאילו, חפיסות שוקולד קטנות, במגוון טעמים
כילדים, תמיד השתדלנו להמנע מהמולאים בקרם תות (היה גם משהו צהוב אם אני זוכרת נכון), לפחות עד שכל השווים נאכלו. 
לצפיה ב-' כל זמן ששוקולד מריר '
כל זמן ששוקולד מריר
20/03/2019 | 11:47
19
עם אחוז  מוצקי קקאו גבוה (יכול להיות בתוספת גרד תפוז, אגוזים, שקדים) אפשר למצוא בפסח, הכל בסדר.
אם אמצא בסופר שקולד-תות כשל"פ, אודיע לך.
לצפיה ב-'גם ויטמינצ'יק בטעם ענבים לא כשר לפסח'
גם ויטמינצ'יק בטעם ענבים לא כשר לפסח
20/03/2019 | 12:37
13
שאר הטעמים כן כשרים לפסח
לצפיה ב-'אולי חלק מחומרי הגלם מיובא'
אולי חלק מחומרי הגלם מיובא
20/03/2019 | 13:03
1
15
מה שחשוב שהסבון, האקונומיקה ושאר חומרי הניקוי כשרים לחג.
לצפיה ב-'התגובות מעניינות, אך המציאות בשטח'
התגובות מעניינות, אך המציאות בשטח
20/03/2019 | 13:30
15
איננה כה פשוטה. גם שתי בנותי אוהבות שוקולד תות של עלית, ולכן אני דואגת שתמיד יהא במקרר. ניסיתי כבר זמן מה לקנות בכמה חנויות מזון, ללא הצלחה. אף אחד לא ידע להסביר מדוע שוקולד נוגט, או עם שקדים - ניתן להשיג ללא בעיה ודווקא תות לא. נטען שפשוט לא מקבלים מ "עלית". נקטתי יוזמה ושלחתי מייל לשירות הלקוחות של החברה. חזרו אלי טלפונית והסבירו כי רכיבי שוקולד זה אינם כשרים לפסח, לכן לא יכולים לספק לרשתות המזון הגדולות ורק לאחר החג ניתן יהיה למצוא את סוג השוקולד הזה ללא בעיה. אבל... בחנויות הנוחות וגם אלו הנמצאות בתחנות הדלק, ניתן לדבריו למצוא את השוקולד הזה ללא בעיה כי אין הן עושות  "מכירת חמץ". כנראה חוששים הסופרמרקטים  מבעיות , אם יימצאו על המדפים מוצרים ללא חותמת כשרות. נציג החברה הבטיח לשלוח לי כפיצוי  5 חפיסות במתנה בדואר. לא מאמינה שיקיים. בינתיים חג שמח!! 
לצפיה ב-'מתנה להורים'
מתנה להורים
18/03/2019 | 16:10
6
36
מזל טוב! עוברים לדירה חדשה.
גרנו 3 שנים אצל ההורים ועכשיו הגיע הזמן להיפרד....
רצוה לקנות מתנה להורים, אודה לעזרתכם ברעיונות!

תודה:)!
לצפיה ב-'שאלה טיפה מסובכת...'
שאלה טיפה מסובכת...
18/03/2019 | 16:17
2
38
הם אוהבים דברים חדשים לבית, או שאין להם מקום לעוד פיצבקס?

אולי לפנק אותם בסופשבוע בצימר, עם מסג' ושאר פינוקים?
לצפיה ב-'מתנה שתישאר'
מתנה שתישאר
19/03/2019 | 07:27
1
22
אני רוצה לקנות להם מתנה שתישאר.. משהו לבית עם זיכרון אם אפשר.
לצפיה ב-'אם כן, הייתי מנסה לחשוב מה ישמח אותם לקבל.'
אם כן, הייתי מנסה לחשוב מה ישמח אותם לקבל.
19/03/2019 | 21:34
12
לא מה אתם חושבים שיתאים, אלא מה לדעתכם הם יאהבו.
ועדיין, לשים פתק החלפה...
לצפיה ב-'עוד מתנה?'
עוד מתנה?
18/03/2019 | 16:49
1
37
אתם מפנים אחרי שלוש שנים, מה יכול לעלות על זה?

לצפיה ב-'כמה טוב שחזרת הביתה!'
כמה טוב שחזרת הביתה!
18/03/2019 | 22:50
13
לצפיה ב-'הרעיון של יוסי נראה לי טוב. אפשר גם לשאול את'
הרעיון של יוסי נראה לי טוב. אפשר גם לשאול את
19/03/2019 | 05:11
26
ההורים מה היו רוצים. כמובן שלפני זה אתם צריכים להחליט כמה כסף שאתם מקציבים למתנה.
לצפיה ב-'חג פורים שמח+יום שלישי פעמים כי טוב'
חג פורים שמח+יום שלישי פעמים כי טוב
19/03/2019 | 14:39
2
27
איזה כיף לראות את כל הילדים המחפושים! אני הזקנה שמסתובבת במרכז ומחייכת לילדים בחיוך דבילי, אבל לא מטרידה, לא מעיקה, כלומר, סותמת את הפה

(אני התחפשתי לקדוש, לא שמתם לב הילה?)

ראיתי את הסרט מילים נרדפות, בנוכחות הבמאי. 

אז זה סרט פסטיבלים פר אקסלנס, אמנותי, ארוך, איטי מאוד, אפילו מייגע לפעמיים, יומרני, מתנשא מעט, מלא סמלים, צילום נהדר, בכיכובו של תום מרסייה, שלא ראינו קודם, אבל בטוח נראה עוד הרבה, ויש גם להניח, על סמך הסרט הזה, שגם נראה לו עוד הרבה.

אני נהניתי וחשבתי שהסרט הוא מהסוג שהולך עד הסוף, שהבמאי מנסה לעשות את הדברים אחרת, בקיצור, עושה קולנוע. שלא לדבר על כמה מרסייה חתיך על, וכמה הצילום יפהפה ולציין כמה סצצנות מדהימות, למשל, לא זכור לי שראיתי מישהו שמביא למסך ריקוד שכל כך רוקד. מאוד מעניין אותי העיסוק בתפקיד השפה והמילים בהגדרת הזהות שלנו , ואפשר היה לקרוא את מילים נרדפות בהמשך מסוים , בעניין הזה, לסרט הגננת. (ובשני הסרטים קוראים לגיבור יואב)

בשיחה אחרכך לפיד אמר שהסרט מדבר (בין השאר) על מה זה להיות ישראלי, ואת זה ראינו בקהל (האולם היה מפוצץ מאוד), כשבתום ההקרנה קם איש צעיר ובצעקות אמר לבמאי אני מרחם עלייך שהיית צריך לצאת לחול לעשות סרט כל כך מלא בשנאה עצמית, או משהו כזה, ואכן, אנחנו כישראלים לא יודעים לפרגן. רבעק, נדב לפיד זכה בהמון הצלחה בינלאומית, בפרסים מכובדים מאוד, עשו סרט בהולייוד על סמך סרט שלו, אז אתה מרחם עליו שהיה צריך לעשות סרט  בחו״ל? הוא עשה סרט בחו״ל כי ממינו את הסרט מחו״ל. גם בארץ. וצילם בחו״ל כי הסרט מתרחש בפאריס, ומה לעשות, פתח תקווה אינה פאריס. כשאפרופו ,המבקר תומר קמרלינג כתב שהוא לקטור בקרן רבינוביץ רק כדי למנוע מסרטים כאלה לקבל מימון, אבל הוא מצטער ואת הספציפי הזה לא הצליח לעצור. 

אחרכך איש מבוגר (כלומר זקן) שהצביע בהיסטריה כל השיחה אמר לבמאי שכל הקונספט שלו שגוי, והיה צריך לעשות ככה וככה. 

כמה ישראלי. כולנו, שלא עושים, במקרה הזה, קולנוע, יודעים לעשות הכל יותר טוב  ממי שעושה.  או, אולי, מי יודע, פיליני לא מת אלא עלה לארץ ועובד בתור מנהל חשבונות בחיפה, אז בטח, אם הוא חושב שהקונספט שגוי אנחנו רוצים לשמוע. 

ולידיעת משטרת התרבות הסרט אינו אנטי ישראלי. הגיבור של הסרט הוא אנטי ישראלי, אנטי צרפתי ותכלס, אנטי כל מה שזז. 
לצפיה ב-'חבל שהסרט לא אנטי ישראלי, אני מקווה שדווקא כן'
חבל שהסרט לא אנטי ישראלי, אני מקווה שדווקא כן
19/03/2019 | 15:29
20
הישראלים כמו יהודים בכלל וכמו בני אדם באשר הם צריכים שמישהו יהיה נגדם, צריכים שיהיו להם יריבים ואויבים, כי ככה הם מגדרים את המקום שלהם בעולם. ובנוסף נורא משעמם אם כולם רק משבחים אותך. אי אפשר להתווכח ולריב עם מי שרק משבח אותך ורק מסכים איתך. צריך שתהיה התנגדות ומשהו להילחם בו כדי שיהיה מעניין. שיהיה אתגר גם אינטלקטואלי וגם פיזי.
לצפיה ב-'מסקרן אותי לראות את הסרט. אחכה שיגיע לטלוויזיה.'
מסקרן אותי לראות את הסרט. אחכה שיגיע לטלוויזיה.
19/03/2019 | 19:44
10
פורים שמח. מתחילה ארבעה ימי חופשה עכשיו.
לצפיה ב-'שלום לכולם, מה שלומכם? מה חדש אצלכם?'
שלום לכולם, מה שלומכם? מה חדש אצלכם?
17/03/2019 | 11:12
16
68
והרי החדשות אצלי: אני נשוי בשנית. הצעתי לזוגתי מימים נישואין, חצי בצחוק, אבל היא פולניה בלי חוש הומור, לא הבינה את הבדיחה, והסכימה לגמרי ברצינות. אז אחרי 19 שנות זוגיות (עם הפסקה מסויימת באמצע שכבר כולם שכחו שהתקיימה), אנחנו נשואים.
נסענו להינשא בקפריסין מאחר ואנחנו פסולי חיתון בישראל, והצטרפה אלינו רק בת ה-18 שלנו, לראות את הוריה הביולוגים מתחתנים סוף סוף. ישר על ההתחלה בישרה לנו שגם היא מתכוונת להתחתן בעתיד המיידי. החבר שלה בן 20. להבנתי הוא עוד לא הציע לה נישואין אבל לא היה לי ספק שיציע בקרוב וגם יחשוב שזה היה הרעיון שלו. אז חצי מהנסיעה דיברנו על הנישואין שלה במקום על שלנו. ואני מודה ששלה באמת יותר חשובים. ניסינו לשכנע אותה שתחכה לפחות שנתיים, לשווא. בכל אופן אשתי הראשונה, שהיא אמה המאמצת של הבת שלנו ומגדלת אותה מגיל 4, אמרה שזה לא משנה 18 או 20, כך שהיא מאשרת. אז זהו. מלבד זאת קיים החשש שהילדה תחקה את אחותה הגדולה ותיכנס כמוה להריון כדי להעמיד את כולם בפני עובדה.
הבן שלי שמע שאחותו הקטנה מתחתנת והודיע שאם כך הוא לא דוחה את החתונה שלו, עליה הוא מדבר כבר הרבה זמן, גם לא דקה.
התוכניות כבר מוכנות ובחודש הבא נערוך ביחד חתונה משולשת - בני עם זוגתו, בתי הקטנה עם בחיר ליבה, ואני ואשתי החדשה, שאמנם אנחנו כבר נשואים אבל צריך גם מסיבה. 

לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
17/03/2019 | 11:34
33
דאגנו לך, נעלמת לנו.
ובאמת היית חסר.
מאוד שמח שבנסיבות טובות.
ברוך השב!
לצפיה ב-'המון המון מזל טוב לכולכם'
המון המון מזל טוב לכולכם
17/03/2019 | 12:26
29

רק שמחות.
לצפיה ב-'מזלטוב! מזלטוב! מזלטוב!'
מזלטוב! מזלטוב! מזלטוב!
17/03/2019 | 14:13
26
הרבה אושר ובריאות לכולם
לצפיה ב-'מזל"ט, שמחה כפולה ומכופלת! '
מזל"ט, שמחה כפולה ומכופלת!
17/03/2019 | 17:23
21
כולנו מרגישים מוזמנים, כמה יפה לכולנו.

לצפיה ב-'מזל טוב לכל הזוגות.שתזכו לנחת ואושר.'
מזל טוב לכל הזוגות.שתזכו לנחת ואושר.
17/03/2019 | 18:28
11
לצפיה ב-'מזל טוב!!!! '
מזל טוב!!!!
17/03/2019 | 20:03
7
22
ומזל שלא הזמנת אותי.
מספיקות לי ארבע החתונות אליהן הזומנתי ואין אפשרות לפספס.

לצפיה ב-'תודה רבה לכל המברכים!'
תודה רבה לכל המברכים!
18/03/2019 | 03:13
6
32
אכן מרוב חתונות לא רואים את הנישאים. אני אישית עדיין לא מבין בשביל מה להתחתן. מה רע בזוגיות בלי להודיע למדינה? הרי המדינה לא אכפת לה במיל אם אתה נשוי או לא. אבל לך תתווכח עם הפולניות שלי. חייבים להתחתן והחתונה נושאת משמעות גורלית ונצחית! הנה אשתי הראשונה, ניסיתי להתלונן פעם על שהיא ממשיכה להתערב לי בחיים למרות שאנחנו גרושים המון שנים, והיא השיבה "אני עוד נושאת את השם שלך". וזו התשובה לתעלומה שהטרידה אותי תמיד, למה אחרי גירושין ואפילו מכוערים האשה ממשיכה לסחוב את שם המשפחה של הגרוש: כי בהבנה שלהן אתה שייך להן ולא משנה מה קרה.

לצפיה ב-'זה הסבר מעניין. ומזכיר לי ספר שקראתי פעם,'
זה הסבר מעניין. ומזכיר לי ספר שקראתי פעם,
18/03/2019 | 06:50
1
25
"מחול העקרבים" של שפרה הורן. (אני אהבתי, יש שקראו וחולקים על דעתי).
ובספר, המספר - אוריון שמו, בחור שחייו סובבים נשים מקטנותו, מכיר בחורה בשם צהלה.
יפיפיה אמיתי, טיפוס קנאי ושתלטן.
וכשהם מגיעים לגירתו, היא מיד נעלמת בשירותים, והוא שומע אותה משתינה ברעש.
"על ההתחלה היא סימנה את הטריטוריה שלה", הוא מהרהר בינו לבינו...
לצפיה ב-'קריאת סיפור כזה עלולה לדרדר אנשים צעירים לרווקות נצחית ר''ל'
קריאת סיפור כזה עלולה לדרדר אנשים צעירים לרווקות נצחית ר''ל
18/03/2019 | 08:59
20
אפשר לקבל צמרמורת מעצם המחשבה על בחורה שיוצאת מהשירותים שלך עם פנים מכורכמות ודורשת לדעת מי היתה פה לפניה.

לצפיה ב-'פרה, פרה'
פרה, פרה
18/03/2019 | 08:51
24
אני חייבת לציין שחתונות השנה הן חתונות של אנשים שאני מכירה מאז שנולדו (או אפילו כשהיו בבטן אמם) ואני רוצה להשתתף בשמחתם.

גם אני שואלת באמת בשביל מה להתחתן?
אם תבדוק, תגלה שעם השנים ההבדלים בין הזכויות של בני זוג שלא נישאו (אבל מתקיימים אצלם מספר תנאים) לבין הנשואים, הולכים ומצטמצמים.
בחלק מהמקרים אנשים מתחתנים בגלל לחץ ההורים.
ואתה מיידע את המדינה כדי ליהנות מזכויות מסויימות.

אפרופו הגישה העקומה, לדעתי, בנושא המשך נשיאת שם המשפחה- האם מצבה/זכויותיה/חובותיה של מי שמלכתחילה אינה נושאת את שם המשפחה של בנזוגה, אחר? האם דעותיה על ויחסה אל בנזוגה/גרושה שונים בגלל השם? הצחקתני..

לצפיה ב-'מילא חתונהבלי להודיע למדינה, אבל בלי להודיע לפורום? '
מילא חתונהבלי להודיע למדינה, אבל בלי להודיע לפורום?
18/03/2019 | 09:04
2
25
יושבים פה אנשים ודואגים לאן נעלם אחינו קלייטון, על דבר כזה לא חושבים?

לצפיה ב-'מסכים שלא יפה מצידי להיעלם'
מסכים שלא יפה מצידי להיעלם
18/03/2019 | 11:02
1
23
אם כי הרבה פעמים נעלמתי לאנשים אפילו לשנים ולא חיפשו אותי. אף שיכול להיות שקיבלו מידע עלי ממקורות אחרים, לא יודע. פעם בתקופה שעבדתי במשרד באתי בוקר אחד ואחרי שעה פתאום פשוט נמאס לי. קמתי והודעתי לכולם שאני עוזב, והלכתי. שבוע עבר ואף אחד לא חיפש אותי. אחרי שבוע כתבתי למנכ"ל שיהיה ברור שאני סופית לא חוזר, ואני ממליץ לו לחפש לי מחליף ושיודיע לי מתי לבוא לחפיפה. אמר בסדר הוא יפרסם מודעות דרושים. הסתכלתי אחרי עוד כמה ימים - בהם המשיך השקט מכיוון המשרד - ולא מצאתי שום מודעות. ככה עברו שלושה שבועות של חוסר תקשורת מוחלט. אחרי שלושה שבועות קיבלתי מייל ממנהלת השיווק דאז שגם היה זוגתי לשעבר הטריה, עם שאלה אחת: "אתה בסדר?". עניתי בקצרה "כן". כתבה בחזרה "טוב", וככה עברו עוד שבועיים שלושה. אחרי חודש וחצי התחלתי להשתעמם אז באתי למשרד כדי לברר פנים מול פנים מה עם המחליף שלי. כמובן שלא היה שום מחליף ולא תוכניות למצוא מחליף. בחדר חיכתה לי מנהלת המוצר, שאלה אם חזרתי. אמרתי כן. ובזה נגמר פרק ההיעלמות ההוא.
לצפיה ב-'כף שנמצאת, זה החשוב ביותר '
כף שנמצאת, זה החשוב ביותר
18/03/2019 | 16:39
11
לצפיה ב-'ערב טוב מר קלייטון...'
ערב טוב מר קלייטון...
18/03/2019 | 21:20
2
23
אנחנו מן הסתם לא מכירים - בכ ל ל..., שאני חדשה פה
ואתה נעלם שחזר (כך מבינה מתוך הכתוב...), והנה אתה מביא בפני הקוראים כאן
את השמחה העצומה שאתם עומדים לעבור בקרוב... ואני רוצה ללחוש לך באוזן...
שאם יש כאן משהי שמבינה הכי טוב את השמחה שלך/שלכם??? זו אני!!!
למה?
כי אני הקמתי משפחה עם בן זוג... נולדו לנו ארבעה צאצאים...
שתי בנות ושני בנים... (בסדר לידתם)...  נפרדתי מבן הזוג שלי (לא כותבת בעלי... כי לא התחתנו), 10 שנים של סוג של גרושה... אם חד הורית וכו'. ואז אחרי עשור
חזרנו להיות זוג... שמצא את דרכו אל החופה...
וכך היה שבכורתי ובחיר ליבה מצאו תאריך להינשא... ואז ומאחר אישי בקש את ידי בכריעת ברך... כנהוג... החליט הזוג הצעיר שהם רוצים אותנו, הורי הכלה, נשואים תחת חופתם... הם שינו את התאריך לשבעה ימים בדיוק מתאריך החתונה שלנו...

שרק השמחה תשרורר במעונכם...
לצפיה ב-'מזל טוב ואושר ואושר גם לכם, ובעניין הצעות נישואין'
מזל טוב ואושר ואושר גם לכם, ובעניין הצעות נישואין
19/03/2019 | 02:49
1
24
באמת מקובל מימים ימימה שהגבר כורע ברך לפני האשה, והאהבל עוד חושב שלמרות זאת הוא שישלוט בחיי הנישואין.
אני הצעתי נישואין בשתי הפעמים כי הבנתי שעדיף לי ככה אם חיי יקרים לי.
הנה בעלה של בתי הבכורה חשב שהוא יכול לדחות את העניין עד שיתבססו, עד שיסיים את לימודי הרפואה ואת הסטאז' ואולי גם יגיע למשרת מנהל בית חולים. הוא למד בדרך הקשה שהבחירה רק למראית עין בידיו.
לצפיה ב-'נו, ברור. ברגע שכרעת ברך, היכרת בסמכות'
נו, ברור. ברגע שכרעת ברך, היכרת בסמכות
19/03/2019 | 10:33
14
לצפיה ב-'שמעתי שהכינרת מתמלאת, ובטח יש כמה אנשים מאוכזבים'
שמעתי שהכינרת מתמלאת, ובטח יש כמה אנשים מאוכזבים
18/03/2019 | 04:02
3
37
שהרי כבר התחילו לתכנן תוכניות להזרים מים מותפלים לכינרת, ובטח מינו צוות, ואי אילו עובדים חשבו שהנה יש להם פרויקט חדש ומעניין, וגם היקצו מאות מיליונים לעניין, ועכשיו מה יעשו בכסף שנותר ללא שימוש?
זו הבעיה כשאין סבלנות, וזו הבעיה בראיה פסימית של העולם. רואים כמה שנים בצורת ומודיעים שזהו, פה לא ירד יותר גשם. כמו תינוק שרגע לא רואה את אמא שלו ובטוח שאיבד אותה לעד.
לצפיה ב-'הפוך גוטה, הפוך!'
הפוך גוטה, הפוך!
18/03/2019 | 07:02
2
25
חשיבה קצרת מועד, היא המסוכנת. ההנחה שאם הייתה שנה אחת גשומה - אנחנו מסודרים לעד - היא המסוכנת.
העולם מתחמם והשנים נעשות שחונות. זו המגמה המסתמנת.  ואסור ששנה אחת ברוכה תכניס אותנו לשאננות.
לצפיה ב-'באנגלית אומרים יפה'
באנגלית אומרים יפה
18/03/2019 | 08:34
1
24
Hope for the best and prepare for the worst
ואני מסכים שעקרונית זו אמירה טובה, אבל מעשית מי שפועל מתוך דאגה, מצבו הוא מצב של דאגה. קשה לקוות לעתיד ורוד בזמן שאתה בונה מקלט נגד התקפה אטומית.
באשר למים קודם כל אני בהחלט תומך בהקמת מתקני ההתפלה, והם כנראה הצילו בפועל את אוכלוסיית ישראל בתקופת הבצורת האחרונה. אבל הרעיון שנגזר גורלה של הכינרת נראה לי מוקדם מאד.
אני זוכר תקופות בצורת שכולם היו באמת מיואשים - לא היה אז גיבוי של מתקני התפלה - ובסוף הכל הסתדר. זוכר פעם שרפול היה שר החקלאות והיו כמה שנות בצורת והוא אסר להשקות גינות. ועוד פעם בסוף המאה שהיו איזה 3 שנות בצורת, ואז נדמה לי ב-2001 או 2002 ירד גשם וירד וירד ולא הפסיק וכבר דיברו שכולם צריכים ללמוד שחיה, והכינרת עלתה על גדותיה. או אולי הכינרת עלתה על גדותיה בפעם קודמת.

לצפיה ב-'באמת קשה לדעת בזמנים כאלה מה גרם למה. יתכן שהכינרת עלתה '
באמת קשה לדעת בזמנים כאלה מה גרם למה. יתכן שהכינרת עלתה
18/03/2019 | 08:49
32
גדותיה כי כולם רצו ללמוד שחיה ונכנסו למים בבת אחת?

תוקם ועדת חקירה וישא''ק.

לצפיה ב-'חיבוק ראשון* על הבוקר '
חיבוק ראשון* על הבוקר
17/03/2019 | 10:36
45

*וקצת לא צפוי

לצפיה ב-'איזה מזג אוויר הפכפך '
איזה מזג אוויר הפכפך
16/03/2019 | 12:52
2
44
 בחלון אחד יש שמש ובשני מעונן. פתאום יש בחלון השלישי רוח פרצים והכל מתהפך מחדש.

לצפיה ב-'נשמע שאתה בגרמניה עכשיו'
נשמע שאתה בגרמניה עכשיו
16/03/2019 | 14:00
13
לצפיה ב-'גם אצלנו היה ככה קודם.'
גם אצלנו היה ככה קודם.
16/03/2019 | 14:29
14
לצפיה ב-' "בישראל, רכבת הלגליזציה של הקנאביס כבר יצאה" '
"בישראל, רכבת הלגליזציה של הקנאביס כבר יצאה"
16/03/2019 | 07:18
3
36
אין טעם לצטט מאמר אחד בודד, כשהרשת מלאה בכאלה.

הפחד הגדול והפרימיטיבי במקצת, אם להודות על האמת, של הרשויות למיניהן, הולך ומאבד רלוונטיות. הרבה מהאנשים שמקבלים רשיון להשתמש מגלים שלא כל אחד נהנה להיות מסטול. לפעמים ההנאה היחידה מצריכת קנאביס היא ההקלה מכאב. 

בעבר אהבתי כל כך את הסוטול... והיום הוא נעשה עבורי תופעת לוואי לא נעימה, כפי שקורה לא פעם עם תרופות. תיראו תיראו למי אלוהים נותן אגוזים.

לצפיה ב-'בארץ אין לנו נסיון כל כך טוב עם רכבות'
בארץ אין לנו נסיון כל כך טוב עם רכבות
16/03/2019 | 10:50
1
30
מקווה שזאת אכן תגיע

מכיוון שכמה מידידי הטובים ביותר הם, מה לעשות, מבוגרים, בני גילי, ומה לעשות, חלקם גם חולים וסובלים מכל מיני ענינים, שמעתי  לא פעם על אי שביעות הרצון מהסוטול. (מעניין, סוטול ומסטול עוברים את מחסום האלגוריתים). 

כמו שכשהיינו צעירות מאוד, השקענו המון המון אנרגיה בלא להכנס להריון, ואחרכך, לפחות חלקינו, השקענו עוד יותר המון אנרגיה בכן להכנס להריון. 

בעניין הסוטול, אף פעם לא היו לי חוויות עשב טובות, או יותר נכון, זה לא עשה לי כלום, מה שגורם לי לחשוב שאולי קנינו קש מזרנים, וכל החברים סתם עצמו עיניים ונעו מצד לצד עם חיוך דיבילי על הפנים. אחרכך כמובן מגיעים המאנציס, אבל בגילאים  עליהם אני מדברת יש מאנציס 24/7. 

פעם נורא נהניתי מהקצת אלכהול באז. היום זה לא תמיד נעים לי. בדרך כלל מגיע מיין אדום, ערק, וודקה וכו עוברים בסדר,  כך שאולי זה לא הבאז אלא משהו ספיציפי לאדום. 

והעיקר - שבת שלום והרבה בריאות
לצפיה ב-'מאנצ'יז, או אולי אפילו סתם תיאבון תקני? דווקא הייתי שמח לקצת'
מאנצ'יז, או אולי אפילו סתם תיאבון תקני? דווקא הייתי שמח לקצת
16/03/2019 | 11:53
22
מזה. הייתי רוצה להחזיר כמה מהקילוגרמים האבודים של השנה האחרונה. לא חשבתי שאתבטא כך... אבל הנה, גם זה קרה.

לצפיה ב-'אני מתייחסת לקנאביס הרפואי כתרופה נגד כאבים'
אני מתייחסת לקנאביס הרפואי כתרופה נגד כאבים
16/03/2019 | 11:54
26
שממסטלת כמו כל תרופה מאותו סוג. לא תמיד כיף (סליחה הייתי חייבת) אבל לפעמים הכרחית. לגבי צריכה של קנאביס לא רפואי: יודעת שהנזק שלו פחות משל אלכוהול וסיגריות חוקיים. אין בדברי המלצה להתחיל לצרוך קנאביס ללא הגבלה.
טרם ניסיתי קנאביס מכל סוג.
סיגריות ואלכוהול אני לא סובלת. מקסימום יין בבישול.
לצפיה ב-'בוקר טוב, יום שלישי פעמיים כי טוב, יש גם חדשות טובות בסביבה'
בוקר טוב, יום שלישי פעמיים כי טוב, יש גם חדשות טובות בסביבה
12/03/2019 | 09:36
69
176
שיתוף פעולה של איקיאה עם מילב״ת ונגישות ישראל: פיתוח מוצרים לעזרת אנשים עם מוגבלויות. 

נורא עצוב, אבל נורא נכון, עיצוב הוא למעשה מקצוע שפונה לקהל יעד של צעירים, משכילים,  יפים ועשירים. למרבה שמחה בשנים האחרונות יש המון מודעות וגם עשיה כשעיצוב נכון יכול...
המשך>>
שיתוף פעולה של איקיאה עם מילב״ת ונגישות ישראל: פיתוח מוצרים לעזרת אנשים עם מוגבלויות. 

נורא עצוב, אבל נורא נכון, עיצוב הוא למעשה מקצוע שפונה לקהל יעד של צעירים, משכילים,  יפים ועשירים. למרבה שמחה בשנים האחרונות יש המון מודעות וגם עשיה כשעיצוב נכון יכול לפתור בעיות רבות ולשפר את האיכות החיים של רבים. 

ומה שמסתבר, שכאשר מוצאים פתרון לבעלי מוגבלות למעשה גם אוכלוסיה רגילה מרויחה. ראו את דוגמת הכוס המצורפת. יכול להיות כיף לכולם. טוב. זה בתנאי שיש מי שיגיש לי את הכוס למיטה וגם יפנה בתום שימוש. לא ממש בא לי לצאת מהמיטה בבוקר אחרי שהשארתי חצי כוס תה

לפני שנים, בעקבות בעיה במפרק כף היד, הפנו אותי לחנות של מילב״ת. רכשתי מעין משטח סיליקון שמשמש לפתיחת צנצנות וכו, ומאז אותו היום לא פגשתי צנצנת שלא הצלחתי לפתוח. זה לא היה זול אבל זה היה שווה בהחלט.

לצפיה ב-'איך הייתם נוהגים '
איך הייתם נוהגים
13/03/2019 | 19:04
8
76
אם שבריר השניה טרם השלכת הזבל לפח הייתם רואים בקרקעית הפח שני שטרות של 200 ש"ח שהשליך מישהו בטעות לפח הזבל שלכם??
לצפיה ב-'משאיר לו פתק - "טעות לעולם חוזר.'
משאיר לו פתק - "טעות לעולם חוזר.
13/03/2019 | 20:46
43
אז בבקשה, גם מחר!"
לצפיה ב-'הייתי הופך את הפח'
הייתי הופך את הפח
13/03/2019 | 23:37
3
41

ובודק אם אין שם עוד שטרות.
לצפיה ב-'את הפח רוקנו כחצי שעה לפני. לכן טלפנתי לאחראי על אסוף הזבל'
את הפח רוקנו כחצי שעה לפני. לכן טלפנתי לאחראי על אסוף הזבל
14/03/2019 | 16:48
2
16
לצפיה ב-'איך השגת את הטלפון שלו?'
איך השגת את הטלפון שלו?
14/03/2019 | 17:58
1
15
לצפיה ב-'יש לכל תושבי היישוב את מספרי הטלפון של האגפים והמחלקות'
יש לכל תושבי היישוב את מספרי הטלפון של האגפים והמחלקות
14/03/2019 | 19:08
31
במועצה, כולל מרוקני פחי האשפה והמיחזור והאוספים את הגזם  לכלל הציבור.
לצפיה ב-'איך נהגת?'
איך נהגת?
14/03/2019 | 13:40
2
15
לצפיה ב-'לקחתי את הכסף, טלפנתי לאוסף הזבל ותליתי מודעה על לוח המודעות'
לקחתי את הכסף, טלפנתי לאוסף הזבל ותליתי מודעה על לוח המודעות
14/03/2019 | 16:46
1
19
לצפיה ב-'ברור.'
ברור.
14/03/2019 | 17:07
40
העיקר שיידעת את ראש המוסד על הממצא.
לצפיה ב-'ניתוח בעתיד הנראה לעין? '
ניתוח בעתיד הנראה לעין?
12/03/2019 | 17:41
3
62
הממ... חומר למחשבה.

לצפיה ב-' לא.'
לא.
12/03/2019 | 18:49
15
לצפיה ב-'זה עוד עדיף על זה ששמע לפני שנרדם את המנתח שלו מתווכח'
זה עוד עדיף על זה ששמע לפני שנרדם את המנתח שלו מתווכח
12/03/2019 | 23:46
35

עם הרופא המרדים ובסוף המנתח הפטיר: נו שויין, בפוסט מורטם נראה מי משנינו צדק.
לצפיה ב-'חוויתי משהו דומה'
חוויתי משהו דומה
13/03/2019 | 09:44
31
בערב, אחרי שבועות של אינפוזיה המקום כאב עם כל נגיעה.
קראתי לאחות שראתה שיש שם דלקת וצריך להעביר את המחט לזרוע האחרת.
הגיע רופא מתמחה שרעד מפחד.
כדי שלא יחורר לי את הזרוע מעבר לדרוש, הייתי צריך קודם כל להרגיע אותו שזו פרוצדורה פשוטה ושוודאי יצליח.

------------
למרות החשש הוא דווקא הצליח יפה
הייתי בן 20 אז

לצפיה ב-'אם יש לכם יס ואין לכם 'הארץ'... הערב בעשר - "דייוויד בואי -'
אם יש לכם יס ואין לכם 'הארץ'... הערב בעשר - "דייוויד בואי -
12/03/2019 | 07:51
1
36

50 שנה(!) לצאת הסינגל "ספייס אודיטי", שאחריו כבר לא היה שום דבר אותו דבר. 

איפה שמעתם על דייויד בואי בפעם הראשונה?

''הסרט, שישודר הערב בערוץ יס דוקו, מלווה את הקריירה הכושלת של בואי בן ה–18. הוא נכשל בסינגלים שהוא מוציא, ההרכבים שעמם הוא משתף פעולה מתפרקים ובאודישן לבי-בי-סי שהוא משיג מגדירים אותו "זמר נטול אישיות". כיום כל זה נשמע כמו בדיחה, אבל נדמה כי בואי לא צחק. הוא גם לא ויתר — חברתו מהתקופה, הרמיוני פרתינגייל, אומרת עליו בסרט כי "הוא לא היה אבוד, פשוט עוד לא נמצא".
לצפיה ב-'אין לי הארץ איו לי יס'
אין לי הארץ איו לי יס
12/03/2019 | 20:53
29
והשאלה שלך, איפה שמעתי לראשונה על בואי ממש תפסה אותי בהפתעה
ואני חייבת לומר שיש לי הרגשה שהכרתי אותו מאז ומעולם, הוא פשוט תמיד היה שם בשבילי. 
לצפיה ב-'"הן לא היו עיוורות לחלוטין, פשוט כיסו את העיניים." '
"הן לא היו עיוורות לחלוטין, פשוט כיסו את העיניים."
11/03/2019 | 10:24
8
76
"עשיתי את ההצגה הזאת כי העסיקה אותי מאוד הקלות הבלתי נסבלת שבה נשים הולכות שולל אחרי גברים פסיכופתים", אומר חנן שניר על ההצגה שביים, "סיבת המוות אינה ידועה", שעלתה בשבוע שעבר בהבימה. "המון פסיכופתים חיים בינינו ואנחנו אפילו לא יודעים. הם יכולים להיות אנשים מלאי קסם, אבל גם שקרנים פתולוגים, בוגדנים וגנבים".

התמיהה איך מגיעים למצב כזה, בו רצח שמעון קופר שתיים משלוש נשותיו, לא פוסקת. סיפור אמיתי.

לצפיה ב-'פסיכופתיות נוטות לרושש את הגבר'
פסיכופתיות נוטות לרושש את הגבר
11/03/2019 | 12:40
6
57
בעוד הפסיכופתיים, למרבה הצער, אוהבים ללכת על הכיוון האלים. 

לאחרונה קראתי מאמר ב(לא זוכרת איפה),  על  metoo# ואמנות. נשים בתחום החלו לדבר, דברים זזים בנהלים ותרבות של מוסדות תרבות, יש המון מהומות, וגם סערות בכוס מים. אני קצת פוחדת מצנזורה, למשל, מעולם לא הייתי גרופית של מייקל ג׳קסון ואני גם לא חושבת שצריך לאסור על השמעת השירים שלו. גם לא חושבת  שצריך להשמיד או לאסור על הצגת יצירות אמנות שמרמזות על, אולי, או אפילו בטוח, ניצול של נשים. להפך. צריך לראות ולדבר על זה. פמיסנטיות, אמניות, היסטוריונות של אמנות כבר מזמן מדברות על השלטון הגברי בתולדות האמנות המערבית. אז מה, נמחק אותה?

וגם רואים עבודות, בתחומים שונים, שעוסקות בנושא, כדוגמת ההצגה שאתה מתאר, וטוב שכך. האמנות תציל את העולם. (אולי)

האמן הצרפתי בלתוס צייר את שכנתו הצעירה. ורואים לה. והיו שניסו לדרוש מהמוזיאון לאמנות בניו יורק להסיר את העבודות. 
לצפיה ב-'מסכים עם הרתיעה שלך מצנזורה, והייתי אף מרחיב את היריעה '
מסכים עם הרתיעה שלך מצנזורה, והייתי אף מרחיב את היריעה
11/03/2019 | 13:06
3
32
לדיון בשאלה - מה דין יצירותיו של אמן שסרח, בכל תחום של הבלתי ראוי להיעשות.
האם להחרים את יצירותיו ואגנר בגלל היותו נאצי? את השירים של אייל גולן בגלל כל מה שהאשימו אותו (אני לא ממש מעודכן, לא רוצה לפלוט האשמות לא נכונות).
לטעמי, יש לעשות הפרדה בין האיש, אותו יש להוקיע, ובין יצירותיו, שהן אינן פרי ביאושים.
לצפיה ב-'מסכים בהחלט עם ההפרדה, גם בכיוון ההפוך'
מסכים בהחלט עם ההפרדה, גם בכיוון ההפוך
12/03/2019 | 07:29
2
24
באותה מידה גם לא סביר לאהוב יצירה רק כי היוצר ניחן בצדיקות יתרה.

אין לי הרבה כבוד לאיש כמו רוג'ר ווטרס רק כי הוא המלחין והמבצע של כמה יצירות אלמותיות של פינק פלויד. למעשה, אני חושב שהוא אהבל גמור, אבל יוצר נפלא.

אבל נכון, לפעמים קשה לעשות את ההפרדה הזו.

לצפיה ב-'טוב, הדוגמא שאני יכול לחשוב עליה היא אולי'
טוב, הדוגמא שאני יכול לחשוב עליה היא אולי
12/03/2019 | 08:44
19
צביקה פיק.
אני לא סובל את הטיפוס, מעורר בי גועל - אבל הוא יוצר מחונן, והשירים שלו נהדרים, מאוד מרגשים אותי.
אז אני מעדיף לשמוע אותו שר, או אחרים שרים את יצירותיו, ולא לשמוע אותו מתראיין.
לצפיה ב-'רוג'ר ווטרס '
רוג'ר ווטרס
12/03/2019 | 19:12
22
הייתי בהופעה שלו כאן,הנאה צרופה וממש לא עניין אותי מה דעותיו הפוליטיות.
לצפיה ב-'איזו יצירה נהדרת של האמן הצרפתי בלתוס'
איזו יצירה נהדרת של האמן הצרפתי בלתוס
11/03/2019 | 18:34
1
35
צילמתי אותה במוזיאון המטרופוליטן בניו יורק.
לצפיה ב-'איזו איכות נהדרת!'
איזו איכות נהדרת!
11/03/2019 | 20:27
16
לצפיה ב-'אנשים (גברים ונשים) הולכים שולל כי מוליכים אותם'
אנשים (גברים ונשים) הולכים שולל כי מוליכים אותם
11/03/2019 | 19:09
28
שולל. כלומר יש כאלה שלא שפר עליהם גורלם ונתקלו בפסיכופתים. עד שהם מגלים מה קרה, כבר יכול להיות מאוחר מדי. 
לצפיה ב-'חציל בסגנון אסקימוסי '
חציל בסגנון אסקימוסי
10/03/2019 | 09:25
5
65
בדיוק כשחשבנו שאין חיה כזאת.

לצפיה ב-'מישהו מביט בהם'
מישהו מביט בהם
10/03/2019 | 11:05
52

לצפיה ב-'עובדה ידועה היא שהאתרים עוקבים אחרינו'
עובדה ידועה היא שהאתרים עוקבים אחרינו
11/03/2019 | 13:50
3
46
אוספים עלינו מידע
ובין השאר, מציגים לנו פרסומות בהתאם לפרופיל שבנו

אני מקבלת הרבה הצעה לרכוש מחטבים לגבר
אז מה זה אומר עלי? 

(מי שקיבל פרסומות לפרופיל שלי, נגיד, סיר ענק לבשל פסטה לעדר חזרזירים, מוזמן להפנות אלי ומי שזקוק למחטב שירוץ לרכוש, וישא״ק)
לצפיה ב-'החתיך בתמונה ייחשב למחטב או למחוטב? '
החתיך בתמונה ייחשב למחטב או למחוטב?
12/03/2019 | 07:13
2
25
יש לי הרגשה שהפרסומת שהבאת באה להעיד על טוב טעמך. יכול להיות?

לצפיה ב-'????????'
????????
12/03/2019 | 09:05
1
22
עם כל הכבוד לטוב טעמי
הפרסומת הזאת חוזרת אצלי בשבועות האחרונים
סתם מסקרן אותי מה אני כותבת שגורם לתפוז לחשוב שאני זקוקה למחטב בגזרה גברית, או אולי כמו שכתבת, למחוטב
לצפיה ב-'אז זהו, כמו שאמרת הם יודעים עליך גם מה שאת חושבת'
אז זהו, כמו שאמרת הם יודעים עליך גם מה שאת חושבת
12/03/2019 | 11:53
20

שהם לא יודעים.
לצפיה ב-'בוקר טוב, שבת שלום: המלצות לבוקר'
בוקר טוב, שבת שלום: המלצות לבוקר
09/03/2019 | 08:47
5
62
פתחו ערוץ 11
בוקר של סרטים תיעודיים מצוינים
המורה אירנה, לאה גולדברג, מנחלת, (את אחיות לא ראיתי ולכן לא יודעת להמליץ) אישה של בית, 

אני בתורנות מטבח, כך שלא אזכה להצצה חוזרת, אולי פה ושם, בין לבין

בוקר טוב ושבת שלום
לצפיה ב-'בֹּקר טוב גם לך.'
בֹּקר טוב גם לך.
09/03/2019 | 09:16
37
לא יכולה פיזית לקבל המלצתך, אך יש לי שאלה שלא קשורה. איך מבטלים במחשב את הפרסומות שלא חדלות מלקפוץ אוטומטית??????   נמאס לי!!!!!!!!!
לצפיה ב-'טוב שקפצתי לכאן להציץ לרגע... ואני חוזר מיד לטלויזיה, כעת '
טוב שקפצתי לכאן להציץ לרגע... ואני חוזר מיד לטלויזיה, כעת
09/03/2019 | 11:11
33
לערוץ שהמלצת. אחזור עם רשמים.
לצפיה ב-'שבת שלום. צהריים טובים.'
שבת שלום. צהריים טובים.
09/03/2019 | 13:27
16
לצפיה ב-''אחיות' נגע במיוחד ללבי. אהבתי '
'אחיות' נגע במיוחד ללבי. אהבתי
09/03/2019 | 20:22
1
22
עם הסרט על לאה גולדברג לא התמודדתי בהצלחה גדולה כל כך. יותר מדי אמנותי לטעמי. את 'מתנחלת' אהבתי בצפיה ראשונה - ושוב כעת, בצפיה שניה.

לצפיה ב-'ראיתי עכשיו את אחיות'
ראיתי עכשיו את אחיות
09/03/2019 | 22:17
25
הקלטתי בבוקר
(וגם הצליח לי. בזווית העין ראיתי איזה נמוכצ׳יק משחק לי עם השלט, כבר קרה בעבר שהם שיבשו/מחקו הקלטות. הפעם היה לי מזל)

סרט מרגש מאוד, וגם יפה ביותר (בא לי לנסוע ליוון)
ניסיתי לחפש קצת על העשיה של הסרט, מצאתי מעט מאוד. מעניין איך דנאי אילון הגיעה אל האחיות
לצפיה ב-'לראשונה מגלה כי'
לראשונה מגלה כי
07/03/2019 | 15:57
16
87
סוכר לבן בחלב לתינוקות שחדלו לינוק, אינו בריא. אזי איך ממתיקים?
לצפיה ב-'לא חייבים להמתיק'
לא חייבים להמתיק
07/03/2019 | 16:40
13
23
לצפיה ב-'אז באיזו דרך הם מקבלים את הורמון הגדילה החיוני?'
אז באיזו דרך הם מקבלים את הורמון הגדילה החיוני?
07/03/2019 | 16:57
12
21
לצפיה ב-'הטוב ביותר - להגיע עם התינוק/ת לטיפת חלב,'
הטוב ביותר - להגיע עם התינוק/ת לטיפת חלב,
07/03/2019 | 18:44
11
43
ולקבל הדרכה מסודרת מרופאה או אחות שזו המומחיות שלה.
ממש ממש לא עצות בפורום אינטרנטי.
לצפיה ב-'צודק לחלוטין, אך גיליתי שמוצרי תחליף חלב'
צודק לחלוטין, אך גיליתי שמוצרי תחליף חלב
07/03/2019 | 18:53
10
41
של מטרנה לא מכילים סוכר וחוששת שאגרום למתוק הקטן נזק.
לצפיה ב-'בחלב עצמו יש סוכר. הפורמולות למינהן כגון מטרנה '
בחלב עצמו יש סוכר. הפורמולות למינהן כגון מטרנה
07/03/2019 | 19:44
8
31
סימילאק ונוטרילון מיוצרות בהשגחה של תזונאיות/טכנולוג מזון. אין צורך להוסיף להם דברים ולא ייגרם לתינוק נזק.

לצפיה ב-'וזה זמן מצוין להזכיר לעצמי'
וזה זמן מצוין להזכיר לעצמי
07/03/2019 | 21:07
7
38
שבסוכר לבן אין שום דבר טוב, ובטח ובטח לא שום דבר שאני צריכה. 

הרבה פעמים שמעתי שכף סוכר במים של הפרחים מאריכה להם את החיים, אף פעם לא ניסיתי
לצפיה ב-'בכדי להאריך את חיי הפרח באגרטל'
בכדי להאריך את חיי הפרח באגרטל
07/03/2019 | 23:56
6
44
כדאי להכניס כפית אקונומיקה (רצוי ללא ריח) כדי שתמנע ריחות וכפית סוכר כמזון.
כל זה אחרי שניקית את הגבעולים מעלים, חידשת את החתך בחיתוך נוסף, דאגת למיקום ללא רוחו, שמש, מזגן ו...
בקיצור, עדיף לפעמים לקנות זר חדש.

לצפיה ב-'לא צריך להשמיע להם גם מוסיקה מרגיעה ?'
לא צריך להשמיע להם גם מוסיקה מרגיעה ?
08/03/2019 | 11:54
2
32

ולהניח אותם אח"כ על הכתף לגרעפס ?
לצפיה ב-'לא התבלבלת?'
לא התבלבלת?
08/03/2019 | 12:21
1
36
האם למי שהנחת על הכתף לגרעפס נתת גם כפית אקונומיקה??????????

לצפיה ב-'לא'
לא
08/03/2019 | 16:24
30

אצלנו מוסיפים סנט מוריץ.
לצפיה ב-'אפשר לנסות עם ספריי לשיער'
אפשר לנסות עם ספריי לשיער
08/03/2019 | 13:40
2
66
או לצפות בשכבת אקריל דקה.
האחרון יחזיק עשרות שנים.
לצפיה ב-'אפשר גם פלסטיק, זכוכית וכו או בקיצור'
אפשר גם פלסטיק, זכוכית וכו או בקיצור
08/03/2019 | 14:22
1
34
כְּזַבְזֵר.
מתוך "מפרטון איקאה עם אבשלום קור"
לצפיה ב-'לא הכרתי את המונח כזבזר'
לא הכרתי את המונח כזבזר
08/03/2019 | 16:54
25

אצלנו יש בעיקר כזבשרים.
לצפיה ב-'את עלולה לגרום נזק אם תתני מזון שאת לא מכירה את ההשפעה שלו.'
את עלולה לגרום נזק אם תתני מזון שאת לא מכירה את ההשפעה שלו.
07/03/2019 | 22:37
36
רוצה דוגמא ממין העניין? מה יותר טבעי ובריא מדבש, במקום סוכר?
אז זהו, שממש, ממש, ממש לא!!!
דבש לתינוק בן פחות משנה עלול להיות ממש קטלני.
כלומר, בעצם לא הדבש עצמו, אלא נבגי בוטולינום שעלולים להיות בו, שלתינוקות אין עמידות בפניהם גם בכמויות קטנות.
מי שלא יודע את זה, עלול להרוג את התינוק , רק כי חשב שזה תחליף טוב.

חשוב לקבל מידע מסודר בטיפת חלב, על תזונה נכונה, על הוצאת גזים, על תנוחה נכונה של שכיבה שמקטינה סיכון לחנק וכו'.
לצפיה ב-'למה להמתיק?'
למה להמתיק?
07/03/2019 | 23:50
1
36
מניסיוני, אפחד מילדי לא שתה חלב ממותק או דיסה ממותקת.
נראה שהסוכר בחלב מספק את הצורך, כי כולם דורגו באחוזון העליון בעקומות הגדילה.
לצפיה ב-'ובכן, הלכתי לאחות שקבעה שאין בכלל מקום לתוספת סוכר. תודה לכם'
ובכן, הלכתי לאחות שקבעה שאין בכלל מקום לתוספת סוכר. תודה לכם
08/03/2019 | 15:05
14
לצפיה ב-'עזרה בהגדרת רוזן: מתוך שתים מספיק אחת בפנים (5) מדי-ם'
עזרה בהגדרת רוזן: מתוך שתים מספיק אחת בפנים (5) מדי-ם
08/03/2019 | 15:10
21
לצפיה ב-'הכינרת ממשיכה להתמלא: כך זה נראה '
הכינרת ממשיכה להתמלא: כך זה נראה
07/03/2019 | 09:05
2
61
כמה התגעגענו לחדשות כאלה:

"מתחילים לסכם את החורף - עם חדשות טובות מהכינרת: המפלס עלה בשני מטרים, חסרים עוד מטר ועשרה לקו הירוק. האי שנוצר בכינרת צפוי להיעלם עם הפשרת השלג בחרמון".

עוד מוקדם להגיד שהחיינו, ומצד שני נקווה שלא ידווחו לנו עוד שנה-שנתיים על הצפות בכנרת... נשאר רק להגיד תודה על מה שיש ולבקש עוד, אבל לא יותר מדי: שלא נתייבש ולא נטבע.

לצפיה ב-'גם כאן:'
גם כאן:
07/03/2019 | 10:35
1
42
לצפיה ב-'זה בהחלט הרעיון המרכזי'
זה בהחלט הרעיון המרכזי
07/03/2019 | 11:34
16
לצפיה ב-'ערב טוב, יום שליש פעמיים כי טוב'
ערב טוב, יום שליש פעמיים כי טוב
05/03/2019 | 19:13
3
58
נתחיל בקולנוע: סוף סוף ראיתי את עץ האגס הפראי. של נורי בילה ג׳ילאן הגאון, ולמרות שלוש שעות פלוס, נהניתי מאוד. מקווה מאוד שאצליח לתפוס אותו שוב באיזה מקום לצפיה חוזרת, היו המון דברים שפספסתי. יש בסרט שילוב של דיאלוגים ארוכים, מורכבים ופילוסופים, וצילומים מרהיבים, והרבה פעמים ויתרתי על המילים למען המראות. 

וראיתי גם את הסרט הישראלי הדי מדובר פרה אדומה, של ציביה ברקאי יעקוב. אני מעט אמביוולנטית לגבי הסרט הזה, כי מצד אחד, יש בו איכויות, אהבתי את גל תורן, ומאוד אהבתי את אביגיל קוברי ואהבתי גם את שיר הנושא של קרני פוסטל. מצד שני חשתי פספוס כלשהו: הנושא המרכזי בסרט הוא הרומן בין 2 נערות ואני חשבתי שהיו המון חומרים הרבה יותר מענינים, כמו היחסים בין האב האלמן לבין בתו המעט פרועה, שלא לדבר על כל סיפור הפרה האדומה. 

יצא לי במקרה לראות לפני חודש סרט תיעודי של עירית שמגר,   ״אלהים רוצה בית״, על 4 אחיות פעילות למען הקמת בית המקדש, ונפתח לי צוהר קטן לכל הנושא כזה, בעיקר מהשיחה עם הבמאית אחרי ההקרנה, שהסבירה לנו, חילוניים בורים שכמותינו (גם היא חילונית מאוד ), מושגי יסוד. 

וטיפלתי בהר ענק של כביסה. אני חשה שמגיעה לי מדליה, אבל כנראה שלא, כנראה שככה זה חיים. 
לצפיה ב-'עם המדליה תצטרכי לחכות לשבוע הבא'
עם המדליה תצטרכי לחכות לשבוע הבא
05/03/2019 | 20:33
40

מן המפורסמות הוא שהריו של הצל"שים מגיע רק בימי שני.
לצפיה ב-'אני מודה ומתוודה שאני לא מכיר אף אחד מהסרטים שהזכרת '
אני מודה ומתוודה שאני לא מכיר אף אחד מהסרטים שהזכרת
07/03/2019 | 07:58
1
24
מה שכן, גל תורן מסקרן אותי דווקא מהסידרה שוקקת החיים שלו עם פבלו רוזנברג, 'טיול אחרי צבא'.

הר ענק של כביסה זה דווקא מוכר לי יותר מקרוב... מכונת הכביסה שלי שבקה חיים באופן סופני ואתמול קניתי מכונה חדשה. מקווה שתגיע עוד היום... לפני שההר ההוא יגלוש.

אז זה ייחשב לדבר שעשיתי למען עצמי, למרות שזה קרה כבר ביום רביעי.
לצפיה ב-'תתחדש.'
תתחדש.
07/03/2019 | 19:48
6
לצפיה ב-'חולצה שעושה לי חשק לעוד קטנצ'יק אחד...'
חולצה שעושה לי חשק לעוד קטנצ'יק אחד...
04/03/2019 | 18:03
5
106
או לפחות למשולש פיצה.

לצפיה ב-''
04/03/2019 | 18:33
29
ההוא שלדעתי ,פעם, היה מאוד מעריך את הoutfit הזה כבר אבא לילדים שמסוגלים להזמין פיצה בעצמם, רק תנו להם גישה לכרטיס אשראי, והוא עצמו עשה מהפך די משמעותי בהרגלי האכילה של עצמו. למרות שלעיתים אני עדיין תופסת אותו חוטף משולש 

אישית, בעוד היו תקופות שחלמתי על פסטה בלילות, אף פעם לא ממש התחברתי לפיצה. 
לצפיה ב-'מזכיר לי את החולצות התואמות ("העתק הדבק")'
מזכיר לי את החולצות התואמות ("העתק הדבק")
04/03/2019 | 21:11
3
57
שהדפיסה כלתי לבני ולנכדי, אחר שראתה את תמונות ההשוואה שצילמתי אותם ביחס לאותו גיל.
לצפיה ב-'תמונות של מתוקים. קשה לראות הבדל בינהם באותם'
תמונות של מתוקים. קשה לראות הבדל בינהם באותם
05/03/2019 | 05:12
35
הגילאים.
לצפיה ב-'אין מה להגיד, הצליח לכם... '
אין מה להגיד, הצליח לכם...
05/03/2019 | 07:12
20
לצפיה ב-''
05/03/2019 | 10:04
6

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

חרמון חקירות - משרד חקירות פרטיות
חרמון חקירות- חוקים עבורך
פורום תביעות ביטוח סיעודי
תביעות סיעוד
רעות מרכז רפואי שיקומי
רעות מרכז רפואי שיקומי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה