לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
73477,347 עוקבים אודות עסקים

פורום משחקי הרעב

ברוכים הבאים לזירה של משחקי הרעב!
רק שאצלנו כולם נשארים בחיים...

קטניס אוורדין בת ה-16 חיה במדינת פאנם העתידנית, שם שניים-עשר מחוזות נשלטים בידי הבירה האכזרית, 'הקפיטול', שמצווה מדי שנה על כל מחוז לשלוח אליה נער ונערה בגילאי 12-18 להלחם למוות בזירת משחקי הרעב. בשנה ה-74 למשחקים עולה בגורל כמיועדת אחותה של קטניס, וזו כמחאה מתנדבת להחליף אותה ולהיכנס לזירה במקומה.
טרילוגיית 'משחקי הרעב', שנכתבה על ידי סוזאן קולינס, סחפה אחריה אינספור בני נוער ומבוגרים מכל רחבי העולם, ומיד אחריה העיבוד לסרט הראשון, שבימים אלו מדורג בתור הסרט המכניס ביותר בעולם שאינו סרט המשך! כן, על זה אנחנו מדברים כאן, אנחנו לא משחקים באוכל... אולי רק בפיתות   
אז אם גם אתם קראתם והתלהבתם, אם גם אתם צפיתם בסרט והתרגשתם- הגעתם למקום הנכון!   וגם אם לא, אתם מוזמנים בחום- לגלוש, לדסקס איתנו, להתלהב איתנו ואפילו להתלונן...  
לפני הגלישה, נשמח אם תעיינו בתקנון הפורום כדי להבטיח לכולנו גלישה נעימה יותר  
 נא הקפידו לסמן ספויילרים להתלקחות ( CF) ולעורבני חקיין ( MJ) !!!
לכל שאלה נוספת, בעיה או טענה, אתם יותר ממוזמנים לפנות אליי, הילי, במסר אישי – אני יותר מאשמח לענות ולעזור לכם   
שתהיה לכולכם גלישה נעימה, ושהסיכויים תמיד יהיו לטובתכם 

אודות הפורום משחקי הרעב

ברוכים הבאים לזירה של משחקי הרעב!
רק שאצלנו כולם נשארים בחיים...

קטניס אוורדין בת ה-16 חיה במדינת פאנם העתידנית, שם שניים-עשר מחוזות נשלטים בידי הבירה האכזרית, 'הקפיטול', שמצווה מדי שנה על כל מחוז לשלוח אליה נער ונערה בגילאי 12-18 להלחם למוות בזירת משחקי הרעב. בשנה ה-74 למשחקים עולה בגורל כמיועדת אחותה של קטניס, וזו כמחאה מתנדבת להחליף אותה ולהיכנס לזירה במקומה.
טרילוגיית 'משחקי הרעב', שנכתבה על ידי סוזאן קולינס, סחפה אחריה אינספור בני נוער ומבוגרים מכל רחבי העולם, ומיד אחריה העיבוד לסרט הראשון, שבימים אלו מדורג בתור הסרט המכניס ביותר בעולם שאינו סרט המשך! כן, על זה אנחנו מדברים כאן, אנחנו לא משחקים באוכל... אולי רק בפיתות   
אז אם גם אתם קראתם והתלהבתם, אם גם אתם צפיתם בסרט והתרגשתם- הגעתם למקום הנכון!   וגם אם לא, אתם מוזמנים בחום- לגלוש, לדסקס איתנו, להתלהב איתנו ואפילו להתלונן...  
לפני הגלישה, נשמח אם תעיינו בתקנון הפורום כדי להבטיח לכולנו גלישה נעימה יותר  
 נא הקפידו לסמן ספויילרים להתלקחות ( CF) ולעורבני חקיין ( MJ) !!!
לכל שאלה נוספת, בעיה או טענה, אתם יותר ממוזמנים לפנות אליי, הילי, במסר אישי – אני יותר מאשמח לענות ולעזור לכם   
שתהיה לכולכם גלישה נעימה, ושהסיכויים תמיד יהיו לטובתכם 
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
13/11/2014 | 11:33
11
|קדימה|הוא פרץ לתודעה הציבורית בעונה השנייה של  "האח הגדול".  ב-4.3.10 זכה אלירז בתוכנית ומאז ממשיך לעבוד כל הזמן בטלויזיה, ברדיו ואף בקולנוע .
מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום ולהמשיך לתמוך, לאהוב וגם לבקר. תוכלו לחלוק איתנו מידע, תמונות , יצירות מעשי ידיכם.... הקשורים לאלירז.

היכנסו כבר עכשיו לפורום אלירז שדה
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה| הוא הגיע למקום השני בעונה האחרונה של האח הגדול והצליח לצבור קהל מעריצים גדול ורחב!
אתם מוזמנים לבקר בפורום אלדד גל-עד בפורום תוכלו לשוחח ולדון בכל נושא שקשור באלדד - על כתבות של אלדד, עדכונים, תמונות וכל מה שתרצו.

היכנסו כבר עכשיו לפורום אלדד גל-עד
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
לצפיה ב-'פורומים מקצועיים חדשים בתפוז'
|*|פורומים מקצועיים חדשים בתפוז|*|
11/11/2014 | 17:37
7
|קדימה|פורום הלוואות והשקעות המונים
אחרי שבמחאה החברתית האחרונה, בה נופצו, בין היתר, גם כמה זכוכיות של אחד הבנקים המרכזיים במדינה, קמה קבוצת יזמים והחליטה לשבור את המונופול. שיטת הלוואות והשקעות המונים הגיעה לישראל ומזמינה אתכם להצטרף לאלפי הישראלים שמובילים את אחד השינויים החברתיים ההכרחיים ביותר במדינה.

היכנסו עכשיו לפורום הלוואות והשקעות המונים, בו מומחה מחכה לתת לכם מענה לכל שאלה בנושא, והכירו את השיטה לחסוך את ריביות הבנקים, להשקיע כסף בתבונה וגם להרוויח כמה ערכים:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

|קדימה|פורום עדשות מגע ומשקפיים
הראייה היא אחד מתחומי החיים שאנחנו נוהגים להזניח ולשכוח, פעמים רבות נוצרת ירידה באיכות הראייה כתוצאה מהתנהלות לקויה בחיי היום-יום כמו הסתכלות ממושכת במסך המחשב, קריאת טקסטים מרוחקים ואפילו מעבר לא זהיר מחושך לאור.
פורום עדשות מגע ומשקפיים מציע מענה מקצועי של מומחית קלינית לשאלותיכם בנושא, למצמידי העדשות, למרכיבי המשקפיים ולמי שמעוניין לדעת עוד בנושא. מי יכול להרכיב עדשות מגע? האם ניתן להרכיב עדשות מגע גם בלילה? האם עדיף להרכיב משקפיים או עדשות? ועוד..

היכנסו עכשיו והתייעצו:
לצפיה ב-'זוכים בכרטיסים למותק של פסטיבל'
זוכים בכרטיסים למותק של פסטיבל|!|
10/11/2014 | 12:16
5
|omg|המופעים לילדים בחופשת החנוכה מתקרבים בצעדי ענק ולכם גולשי |תפוז| יש אפשרות לזכות בכרטיס זוגי למופע הופ! מותק של פסטיבל בממלכת הקרח.
היכנסו כבר עכשיו לפורום הורים לפעוטות, הגיבו להודעת התחרות עם תמונות, סיפורים או ציורים שלכם ושל ילדכם הקשורים לחורף, ספרו את הסיפור שמאחורי התמונה ואולי תוכלו לזכות בכרטיס זוגי|!|

לפרטים נוספים והשתתפות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
לצפיה ב-' נפתח פורום ספורט אתגרי '
|*| נפתח פורום ספורט אתגרי |*|
09/11/2014 | 12:00
5
|שמאל|אם אתם חולים על באנג'י, צניחה חופשית וצלילה. טיול הוא לא טיול עבורכם בלי פעילות אקסטרים כלשהי. אז כנראה שהפורום הזה הוא בשבילכם!

אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום ספורט אתגרי|!|
הפורום יכיל מידע, כתבות, טיפים ושיתוף חוויות לכל גולש המתעניין בספורט אקסטרים!

לצפיה ב-'נפתח פורום ברית מילה'
|*|נפתח פורום ברית מילה|*|
04/11/2014 | 11:58
4
|מוצץ|ברית מילה היא המצווה הראשונה שנצטווה אברהם אבינו, ועליה נאמר במקורות כי היא גדולה משאר מצווה עשה. במצווה זו נותן היהודי בבשרו אות לקשר עם בורא עולם.
ברית המילה היא סמל יהודי מובהק, ולכן רוב מוחלט של היהודים מכל הגוונים מלים את בניהם.

עם זאת, להורים רבים מדובר באירוע רגיש ולא קל. בזמן שהציבור חוגג, התינוק כואב ומדמם.
פתחנו את פורום ברית מילה בכדי לנסות ככל האפשר לתת מקום, ואולי גם מענה, לשאלות של הורים בעניין ברית המילה ? המעשה עצמו, הטקס שסביבו, שאלות הלכתיות, התלבטויות, חששות וכל דבר שיושב לכם על הלב.

|קדימה|מוזמנים להיכנס כבר עכשיו:
לצפיה ב-'יש מישהו בפורום? :) ( )'
יש מישהו בפורום? :) ( )
31/10/2014 | 09:34
10
128
גם אני מחובבי משחקי הרעב ואתמול סיימתי לקרוא את mockingjay!
עכשיו אני חייבת להבין...מה זה הסוף הזה?!?!
הוא לא עושה שום חסד עם קטניס..
היא לא בקשר עם גייל? עם אמא שלה? פרים מתה?!?!
הרי ברור שהייתה צריכה להיות עם גייל! איזה חיים יש לה בלעדיו?
אז..כל החיים שלה נחרבו למען המהפכה?
האמת שהייתי מקבלת סוף טרגי אחר, נגיד, שפיטה או גייל או קטניס מתים...שזה נורא, כן?
אבל לפחות זה היה נותן איזה הגיון לסיטואציה..
ובכללי - 
כל האי שפיות של קטניס והרצון לא לחיות..לא מתיישב לי עם הדמות.
נכון, הרבה אנשים שהיא אוהבת מתו וגם אנשים שחיים כבר לא נמצאים איתה..אבל שוב, הסופרת לא עשתה איתה חסד בכלל..ריסקה אותה יותר מידי ובסוף הבאה לה את הברירה מחדל היחידה שנשארה לה (ברירה מוצינת! כן? מתה על הדמות של פיטה!!, אבל זה לא היה צריך להיות ככה)..
מה אתם חושבים?
איזה מסר הסופרת ניסתה להעביר לנו עם סוף כזה?
לצפיה ב-'היוש '
היוש
31/10/2014 | 10:49
1
95
אמרתי אלף פעם, לא ברור לי איזה מסר המחברת ניסתה להעביר. ברור לי שהיא ניסתה ליצור סוף מציאותי ומר, קיבלתי את המוות של פרים, אבל את כל מה שנלווה לו - ההתרחקות מאמא שלה וגייל, ההשתקעות המסכנה במחוז 12 כשהיא לבדה ולידה רק חתול מיילל - לא נראה לי הגיוני. האפילוג כאב לי כי בכלל לא ראיתי את קטניס מגיעה לאושר שהיא קיוותה לו, ואפילו מבחינת עתיד פאנם לא קיבלתי די מידע לגבי סוף טוב.
בקיצור, את לא לבד בעולם המרמור. שולחת חיבוק מחזק
לצפיה ב-'מסכימה עם כל מילה '
מסכימה עם כל מילה
31/10/2014 | 15:48
53
מקווה שהסרט יהיה טוב!
ובאסה שצריך לחכות לחלק השני עד סוף 2015 
לצפיה ב-'דעתי בעניין...'
דעתי בעניין...
01/11/2014 | 09:34
3
62
קראתי את הספר לפני שנתיים בערך אז אני מסתמכת בעיקר על זכרוני.
הסוף לא עושה חסד לא רק עם קטניס אלא עם אף אחד כולל עם הספר עצמו. אבל דווקא יש בו משהו קצת אמיתי- הדמות של קטניס בספר היא בכלל מאד לא "LIKEABLE" לטעמי, בסרט היא הרבה יותר LIKEABLE מבספר. בספר היא ממש מתוארת כבן אדם עוקצני ומרוחק, שזה בסדר כי נסיבות החיים שלה הובילו לזה.
אז בנוגע לגייל-
גיל בוחר את הדרך שלו וקטניס חיה עם פיטה.
פייר, זה הסוף היחידי שיכול להיות ל"משולש אהבה" הזה בעייני מסיבה מאד פשוטה- קטניס לא באמת יכולה לחלוק את חייה עם מישהו שלא מבין את מה שהיא מבינה, שלא חווה את מה שהיא חוותה. וגייל לעולם לא באמת יוכל להכיל את הכל. זה כמו שמספרים בספר השני שפיטה ישן עם קטניס כי שניהם מתעוררים מאותם חלומות בעתה...
אז האם קטניס לומדת ממש להתאהב בפיטה? לא ברור. אבל הוא היחיד שהיא יכולה לחיות איתו כי הוא היחיד שיבין.

אז החיים שלה נהרסו למען המהפכה?
לחלוטין. וזה כואב ומבאס, בעיקר המוות של פרים. אבל בסה"כ מציאותי והגיוני.

מה המסר שעולה מהסוף? אני לא ממש יודעת.
קטניס עוברת בספרים 2 חוויות עיקריות- הראשונה זה המשחקים, השנייה זה המהפכה. המשחקים זו חוויה אישית שלה (ושל שאר משתתפי המשחקים לדורותיהם ששרדו, שזה אחוז קטן מהאוכלוסיה) המהפכה היא חוויה קולקטיבית של כל המדינה.
וזה שינה אותה. גם את המהפכה היא חווה ממקום שונה. משתמשים בה כ"עורבני חקיין" בעל כורחה. שאם אתם זוכרים,
בסוף הספר הראשון כשאומרים לה שגרגירי היער הרעילים היו מעשה של התרסה נגד הקפיטול והיא בכלל לא חשבה על זה ככה. היא רק רצתה להציל את עצמה ואת פיטה.
וחוויה כזאת משנה אותה. היא כבר לא יכולה לחזור להיות אותו דבר. היא כבר לעולם לא תוכל לחיות בשקט עם עצמה. היא יודעת מי כל האנשים שנפגעו ונהרגו ישירות בגללה או בגלל דמותה כ"עורבני חקיין" וזה עול כבד מנשוא עבורה, אני בהחלט מבינה את הקושי שלה והרצון לא להמשיך לחיות.

חפרתי.
לצפיה ב-'היי :)'
היי :)
01/11/2014 | 10:03
2
43
עם דבר אחד אני ממש מסכימה - 
המשחקים הם טראומה לכל החיים ורק שני אנשים שחוו את זה יכולים לחיות אחד עם השני..
אה, וגם - שבאמת עשו אותה בסרט likeable..
אני קודם ראיתי את הסרט הראשון והשני, ואז קראתי את 3 הספרים.. אז יכול להיות שהתפיסה שלי לגביה קצת מוטית מראש..
ומצד שני-
אולי היא לא הייתה יכולה לחיות עם גייל, אבל איך הוא לא בא לחפש אותה? עם כל הזוועות שהם עברו, הוא באמת היה מסוגל להתנתק ממנה?
קראתי עכשיו את העמוד האחרון שוב..
אני מבינה שהיא צריכה את השקט והשלווה - כי זה נותן לה איזון למי שהיא ולמה שהיא עברה..
אבל גייל..ואמא שלה! הם גם חלק מהכאב הגדול שלה..היא חוותה המון דברים רעים - המוות של אבא שלה, המשחקים, המהפכה (בעל כורחה), המוות של פרים..
לאט לאט הסוף מתחיל לתפוס קצת הגיון...אבל כואב לי על קטניס...
לצפיה ב-'הוא לא בא לחפש אותה '
הוא לא בא לחפש אותה
01/11/2014 | 11:25
60
כי היא האשימה אותו במוות של אחותה, שזה הדבר הכי לא-קטניסי לעשות. קטניס שבעצמה לקחה חלק במלחמה ויודעת כמה רחוק אנשים הגיעו כדי להציל אותה ואת פאנם, הייתה מבינה שזה שגייל הכין את הפצצות לא אומר שיש לו כוונה לרצוח את פרים.
אני אישית חושבת ש-דווקא- בגלל שגייל לא היה איתה במשחקים, היא צריכה להיות איתו. פיטה תמיד יהווה סימן למשהו שנכפה עליה על ידי הקפיטול והמשחקים. גייל שייך לבית שלה, למקום הטבעי שלה, לדברים היחידים שהיא באמת שאפה אליהם לפני שכל המשחקים נפלו עליה.

אל תנסי למצוא הגיון בסוף XD אני בפאנדום כבר כמה... 3, 4 שנים? עדיין לא מצאתי הגיון :(
לצפיה ב-'הסוף מאד מאד כואב'
הסוף מאד מאד כואב
01/11/2014 | 13:58
53
ואולי המסר היחיד ממנו, למרות שאני לא בטוחה שזה מה שהתכוונה הסופרת, זה שבמלחמה אין מנצחים. וגם הצד הכביכול מנצח סופג הרבה אבידות וצלקות שנשארות.

בנושא גייל, לדעתי, הוא אוהב אותה ודווקא בגלל זה הוא מבין שהוא לא יכול לתת לה את מה שהיא צריכה. אז הוא מניח לה לנפשה.

אני ראיתי קודם את הסרט הראשון ואז קראתי את כל הספרים, והיה לי מאד קשה לקבל את זה שבספרים היא הרבה פחות LIKEABLE מאשר הדמות שלה בסרטים שיחד עם ה"אנטיות" וה"עוקצניות" שלה היא מאד כובשת.
לצפיה ב-'שלום '
שלום
01/11/2014 | 10:01
1
50
אני חיבבתי את הסוף, אבל עם הרבה ביקורת. גם הרגשתי שמשהו בו לא הגיוני, למרות שאת הטראומה של קטניס היה לי יותר קל להבין. אני חושבת שמשהו מבחינת הכתיבה לא התחבר לי. קשה לי להגדירה מה, אפילו לעצמי. אולי זה קשור לזה שרציתי את קטניס עם פיטה אבל משהו באיך שזה קרה לא הרגיש לי אמיתי מספיק, למרות ששוב, אין לי מושג מה. היה לי עצוב בשביל קטניס, אבל אני חושבת שזו לא אחת מהסיבות העיקריות למה

למרת שרציתי אותה עם פיטה הפריע לי שאין לה שום קשר עם גייל.
לצפיה ב-'ברור שהקשר הזה לא אמיתי מספיק'
ברור שהקשר הזה לא אמיתי מספיק
01/11/2014 | 10:07
39
הוא סוג של "נכפה עליה"..אם לא היו המשחקים, סביר להניח שהיא לא הייתה עם פיטה, אלא כנראה עם גייל..
בגלל המציאות החדשה היא הבינה שהיא לא תוכל להיות עם אף אחד חוץ ממנו...אני לא בטוחה שאפשר לקרוא לזה "היא התאהבה בו" כי ברור שלמשחקים יש מניע עיקרי לקשר הזה..אבל היא למדה לאהוב אותו עם הזמן.
לצפיה ב-'MJ'
MJ
02/11/2014 | 14:12
1
61
אבל אני דווקא כן אהבתי את הסוף חוץ מהאפילוג (המזעזע והנוראי ואני לא מבינה למה היינו צריכים אותו בכלל, ג'יזס.)

לדעתי מה שהסופרת מנסה להעביר זה שעם כל הכבוד לקטניס למלחמה יש קורבנות והיא לא פוסחת על אף אחד.
זה לא הסיפור של קטניס זה הסיפור של פנאם, וכל מה שקרה לה כמה שהוא טראגי ונוראי זה למען טובת הכלל, בשביל שהילדים של קטניס יוכלו לחיות בעולם אחר.

קטניס שבורה ומרוסקת כי ככה זה, היא עברה יותר מידי ויש דברים שלא מתאוששים מהם, זה בעיניי מדהים והופך את קטניס לאנושית. היא בכלל לא רצתה את כל מה שקרה לה היא לא חיפשה להיות הגיבורה שתציל את העולם, כל מה שהיא רצתה זה שיעזבו אותה בשקט, ולהציל את אחותה. כל מה שהיא עשתה זה בשביל עצמה ובשביל מי שהיא אוהבת היא לא חשבה על אף אחד אחר ובסופו של דבר היא איבדה את כל מי שהיה חשוב לה בשביל מטרה שנכפתה עליה..

נראה לי אני סתם התפזרתי
אני ממש אוהבת את הסדרה הזאת;[
לצפיה ב-'האמת שהתחלתי להתרגל לסוף..'
האמת שהתחלתי להתרגל לסוף..
02/11/2014 | 19:30
42
עצוב עצוב אבל...מלחמה וזה..באמת אין מנצחים. ליבי עם קטניס 
והאמת שגם אני בזמן האחרון נהייתי ממש מכורה לזה!
קראתי את הספרים באנגלית ואהבתי לגלות כל כך הרבה פרטים שאין בסרטים! גם הצלחתי להתחבר לדמויות הרבה יותר..
והתאהבתי בדמות של פיטה! 
יאללה עוד 3 שבועות לסרט!!
לצפיה ב-'נפתח פורום בירוקרטיה'
|*|נפתח פורום בירוקרטיה|*|
02/11/2014 | 14:31
5
|שמאל|אין דבר יותר מעצבן ומתיש מבירוקרטיה, ההמתנה הארוכה בתור, הפקידה הלא סבלנית שמסבירה לכם בסופו של דבר שצריך למלא טופס כזה ואחר.
לבסוף אתם מוצאים את עצמכם מטורטרים בכל משרד אפשרי וממתינים שעות רק בשביל לקבל את מה שמגיע לכם.

פורום בירוקרטיה יעזור לכם גולשי |תפוז| להתגבר על הבירוקרטיות המתישות,  תוכלו לשתף את הסיפורים שלכם ולתת טיפים לגולשים אחרים כיצד משיגים את מה שרוצים ביעילות ומהירות.
אם אתם מרגישים שקיבלתם שירות גרוע, שנעשה לכם עוול, שטרטרו אתכם, שלא התייחסו לפניות שלכם - היכנסו לפורום בירוקרטיה.

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-' סידרנו לך 1,000 ש"ח לשופינג'
|שף| סידרנו לך 1,000 ש"ח לשופינג
27/10/2014 | 13:12
7
|!| ככה פשוט...

תשתפו אותנו בטיפ שלכם לחיים קלים במטבח ואולי תזכו ב - 1,000 ש"ח לקניית דברים טובים למטבח

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

לצפיה ב-'נפתח פורום עגלות לתינוק'
|*|נפתח פורום עגלות לתינוק|*|
26/10/2014 | 10:42
5
|@|הילד או הילדים הראשונים שלכם גדלים ברגעים אלו ממש בבטן? עליכם להיות ערוכים בהתאם לקראת הגעתם!
חדש בתפוז ? פורום עגלות לתינוק. פורום זה מיועד עבור הורים, משפחה ועוד העומדים לקראת רכישת עגלת תינוק.

המגוון רחב מאוד וקשה להחליט מהי העגלה עבורכם. איך יודעים מה ההבדלים בין העגלות? האם עדיף להזמין מחו"ל? מהי העגלה שתענה לכם על הצרכים?
כל המידע במקום אחד! היכנסו עכשיו לפורום להתייעץ ולייעץ בנושא:

לצפיה ב-' נפתח פורום קצת אחרת '
|*| נפתח פורום קצת אחרת |*|
22/10/2014 | 11:22
1
מי מאיתנו לא מרגיש שונה לפעמים? או מוזר? שקשה לנו להשתלב בחברה.
פורום קצת אחרת נועד לאנשים שמרגישים קצת שונים וחריגים בחברה ורוצים להכיר אנשים שמרגישים כמוהם.

אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולייעץ ולהתייעץ, לחבק ולנחם, לשתף בחוויות טובות ובחוויות לא טובות, לחלוק רגשות ופשוט לדבר.
לצפיה ב-'נפתח פורום תוכנית לידה'
|*|נפתח פורום תוכנית לידה|*|
19/10/2014 | 11:57
2
|@|לקראת לידה? כנראה שחששות ומחשבות לא מפסיקות ללוות אותך. בואי להתייעץ עם מיילדת מקצועית בעלת ניסיון רב בתחום שתשמח לענות לך על כל שאלה.
הפורום ילווה אותך ברגעי השיא ? לקראת הלידה, במהלכה ובימים הלא פשוטים שאחריה.
זה הזמן והמקום לחלוק עם אחרות את השאלות הקשות שעולות בך ? האם הבעל צריך להיות נוכח בחדר הלידה? מה עושים אם לא מתחברים למיילדת? איך מתמודדים ביום שאחרי? ועוד...

מחכים לך עכשיו עם כל התשובות, בפורום תוכנית לידה:
לצפיה ב-'סיימתי עכשיו לקרוא את Mockingjay'
סיימתי עכשיו לקרוא את Mockingjay
16/10/2014 | 19:03
7
97
וואי אני לא מאמינה, איזה סוף טרגי! היה לי ממש קשה לקרוא את הספר, התחלתי והפסקתי באמצע כמה פעמים, אבל הייתי חייבת לסיים אותו לפני הסרט.
הוא דווקא די טוב, אהבתי את האפלה והיאוש בספר חח. למרות שהוא די מקרטע ולא משתווה לספרים האחרים.
בעיקר הסוף ממש ריגש אותי, שיש שבריר של תקווה, במיוחד באפילוג, למרות שקטניס איבדה את רוב היקר לה.
לצפיה ב-'הממ'
הממ
16/10/2014 | 19:48
1
67
אני בכלל לא אהבתי את הספר, וגם לא כל כך את הסוף. העולם אמנם השתקם מאז, אבל קטניס באמת איבדה הכל. נראה לי שקולינס הייתה פזיזה מדי עם האצבע על ההדק, היא איבדה אפילו את מי שלא מת. אם אני זוכרת נכון אמא שלה כבר לא חיה באותו מחוז והיא ניתקה קשר עם גייל מסיבה שרירותית לחלוטין - איך הוא יכול היה לדעת שישתמשו בפצצות האלה להרוג את פרים?
ועד שהיא כבר בחרה בפיטה זה היה מכל הסיבות הלא נכונות.
בקיצור לא אהבתי שם כלום
לצפיה ב-'גם אני חושבת שהוא די גרוע'
גם אני חושבת שהוא די גרוע
16/10/2014 | 20:09
73
לא סתם לקח לי מלא זמן לסיים אותו...אבל בכל זאת הסוף ממש ריגש אותי. נראלי שהיא הרגה את כולם וניתקה את קטניס מהעולם, כדי להעביר את תחושת היאוש. להדגיש את ההרס שהמשחקים והמרד גרמו. ושהאנשים, גם הקפיטול וגם המורדים הביאו את זה על עצמם.
למרות ההרס שנגרם, זה לשם בניית עתיד טוב יותר, וקטניס חייבת להמשיך הלאה...
גם התחברתי למסרים המיזנטרופים והביקורתיים בסוף חח..
לצפיה ב-'לא רואה את שבריר התקווה שאת רואה '
לא רואה את שבריר התקווה שאת רואה
16/10/2014 | 20:18
2
55
"החיים שלי חרא. אחותי מתה, אני בחצי קשר עם אמא שלי דרך הטלפון כי שתינו בדיכאון רציני מאז, אני בכלל לא בקשר עם אהבת חיי שהיה גם החבר הכי טוב שלי אז אני הולכת ליער לפינה המשותפת שלנו ובוכה אבל טוענת שאני לא מתגעגעת, אני עם הבחור שאני חושבת שהוא אהבת חיי אבל אני בכלל לא רוצה להביא לו ילדים אבל אני בכל זאת אביא לו כי הוא ביקש כל כך יפה, ואני צועקת על החתול שלי. אה, והיימיץ' מגדל ברווזים."

All was well
לצפיה ב-'תקווה לעתיד, '
תקווה לעתיד,
16/10/2014 | 22:28
1
57
זה מה שמודגש בסוף, כקטניס אומרת "מה שאני צריכה זה את האור הבהיר של האביב שאומר לידה מחדש במקום הרס. ההבטחה שהחיים יכולים להמשיך הלאה, לא משנה כמה קשות האבדות שלנו. שיכול להיות טוב שוב, ורק פיטה יכול לתת לי את זה". חוץ מזה, כבר אין את משחקי הרעב...אני מבינה אבל את מה שאת אומרת, כאילו כל החיים שלה נהרסו, ועדיין יש לה סיוטים. היא חיה עם הרגשה שהעולם חרא ובטראומה מהמשחקים, מכך שהילדים שלה חיים בעולם כזה קשה שיכול להתאפשר בו דבר כזה. אבל בכל זאת, היא מבינה שהחיים נמשכים והילדים שלה חיים בעולם טוב יותר, בזכות המהפכה שהיא גרמה. היא לומדת לחיות עם הטראומה והסיוטים, בזכות האהבה שלה עם פיטה. וההבטחה לחיות חיים טובים, כדי שהמוות של כולם לא יהיה לחינם.
לצפיה ב-'לא מסכימה איתך '
לא מסכימה איתך
17/10/2014 | 15:53
51
אם יש לך כוח להציץ בענתיקות של הפורום בהן חפרתי בשורות על גבי שורות על למה אני מתעבת את הסוף את מוזמנת, בימינו אני עייפה והזדקנתי ואין לי כוח ואני מבינה שהספרים האלה הם ממש לא הטירוף שחשבתי שהם אלא סה"כ סדרה די ממוצעת אז אין לי כוח להתעמק, אני רק יודעת שכשאני קוראת ספר, אני מצפה שגם אם הפתרון לא יהיה הוגן לדמות הראשית אני לפחות ארגיש שהסביבה הרוויחה מזה. אבל מה, לא רק שלא קיבלתי פתרון שדפק את הדמות הראשית מכל הכיוונים, חוץ מלומר לי "לומדים על משחקי הרעב בשיעורי ההסטוריה" אני לא באמת יודעת מה הולך עכשיו בפאנם ולא קיבלתי אף תשובה לכל הבעיות שצצו לאורך הספרים. ככה שגם אנחנו הקוראים נדפקנו מכל הכיוונים.

אבל אם את מרוצה מהסוף, אשרייך~
לצפיה ב-'הספר האהוב עליי!'
הספר האהוב עליי!
17/10/2014 | 20:25
1
53
למרות שאת הסוף ממש ממש לא אהבתי, האפילוג השאיר טעם די מר בסוף הרגשתי שהוא שם בשביל לרצות את הקוראים
"הינה תראו היא בסוף עם פיטה!! ויש לה ילדים והיא סוג של בסדר :)"
אם הוא היה נגמר באת אוהבת אותי REAL OR NOT REAL אז הייתי הרבה יותר שלמה
אבל הספר מושלם ומדכא ואפור ומעביר מסרים חדים ובכלל בכלל לא מנסה לעשות  חיים קלים לקוראים שלו
היה לי ממש קשה להתגבר עליו, נקווה שהסרט יעשה איתו חסד
לצפיה ב-'MJ מעליי, סורי'
MJ מעליי, סורי
17/10/2014 | 20:26
29
לצפיה ב-'נפתח פורום האבא החדש'
|*|נפתח פורום האבא החדש|*|
13/10/2014 | 12:29
7
|*|העולם השתנה, ההורות השתנתה וכיום לאבא תפקיד חשוב ומרכזי בגידול ילדיו.
לכן פתחנו פורום במיוחד בשבילכם האבות (וגם אימהות) את פורום האבא החדש.

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולדבר, לשאול, להתייעץ וגם סתם לפרוק.
לצפיה ב-' נפתח פורום תקשיבו לזה '
|*| נפתח פורום תקשיבו לזה |*|
05/10/2014 | 13:29
7
|תו|לכל אחד יש טעם מוזיקלי שונה אם זה פופ, רוק, אלטרנטיבי או אולי מזרחית.
אנחנו מזמינים אתכם לפורום בו תוכלו לחשוף את טעמכם האישי - פשוט מצרפים את הקליפ להודעה (אתם יכולים לכתוב כמה מילים), ונותנים לכולם לשמוע!

אנחנו מחכים לכם בפורום תקשיבו לזה :-)

האזנה נעימה :)
לצפיה ב-' נפתח פורום תעלומות '
|*| נפתח פורום תעלומות |*|
02/10/2014 | 11:06
6
|חיזר|האם הם כאן ממש מעלינו?, האם הם טובים או רעים?,  האם לא מגלים לנו את האמת? מה הם מסתירים? וממה הם מפחדים?
אם השאלות האלה מסקרנות אתכם, אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום תעלומות.

בפורום תוכלו להתעדכן במקרי התעלומות החדשים מהארץ והעולם,  כי זה רק עניין של זמן, עד שנגלה את האמת :-)
לצפיה ב-' פרישת מנהלת הפורום '
פרישת מנהלת הפורום
02/10/2014 | 09:56
23
אנו מודים ל Billy Shirs על תקופת ניהול בפורום ומאחלים לה הצלחה בהמשך הדרך בתפוז ובכלל.
המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

לצפיה ב-'נפתח פורום הפרעת אישיות גבולית'
|*|נפתח פורום הפרעת אישיות גבולית
28/09/2014 | 11:20
6
|סיוע|הפרעת אישיות גבולית נחשבת לאחת ההפרעות הנפשיות הנפוצות בארץ ובעולם. לכן פתחנו פורום לכל מי שמתמודד עם ההפרעה הזו.
הפורום הוא המקום בו תוכלו לשתף, לתמוך, להכיר אנשים שמתמודדים עם קשיים דומים ולראות שאתם לא לבד בזה.

מוזמנים כבר עכשיו לפורום הפרעת אישיות גבולית
לצפיה ב-'פתחנו פורום לסדרה האהובה עליך'
|*|פתחנו פורום לסדרה האהובה עליך|!|
21/09/2014 | 17:35
19
לרגל העונה החמה ביותר בטלוויזיה, פתחנו את הפורומים הבאים:

|טי-וי| פורום מחשבות פליליות

|טי-וי| פורום נקמה

|טי-וי| פורום אוואטר והאגדה של קורה

|טי-וי| פורום האישה הטובה

|טי-וי| פורום שקרניות קטנות

|טי-וי| פורום על טבעי SuperNatural

|טי-וי| פורום נויורק

|טי-וי| עד עצם היום הזה

אם הפורום לסדרה האהובה עליך עדיין לא נפתח, אתה מוזמן לפנות אלינו במסר אישי ולהציע את פתיחתו.
לצפיה ב-'נפתח פורום חוכמת ההמונים'
|*|נפתח פורום חוכמת ההמונים|*|
18/09/2014 | 14:30
5
|נורה|פורום חוכמת ההמונים הוקם בשבילכם, הגולשים והגולשות שמעוניינים להשתמש בחוכמת ההמונים כדי לקבל עצות, תשובות, רעיונות וכל דבר אחר שיעניין אתכם.
חוכמת ההמונים יכולה לעזור ולהועיל בכל מקרה שבו אתם רוצים מגוון של דעות, מאנשים שונים אשר עוסקים בתחומים שונים, כדי לסייע לכם להגיע למסקנה מסויימת, רעיון או אפילו החלטה, בכל נושא שעולה על רוחכם.

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו... ואל תשכחו להיות יצירתיים :-)

לצפיה ב-'יש טריילר! '
יש טריילר!
15/09/2014 | 19:07
1
75
והוא איום. אם לא הייתי קוראת את הספר לא הייתי רוצה לצפות בסרט הזה

לצפיה ב-'הוא מפוזר מידי ולא מבינים כלום'
הוא מפוזר מידי ולא מבינים כלום
15/09/2014 | 20:48
62
אבל אני מתרגשת כמו ילדה בת 12
מוקינג'ייייייייייייייייי

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ