לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הורים ועוד

פורום "הורים ועוד", לשעבר פורום "הורים פלוס" שפעל ב-ynet, שמח להמשיך לפעול בביתו החדש וישמח לצרף לשורותיו משתתפות ומשתתפים חדשים. אין תנאי קבלה, צריך רק להיות אמא או אבא."הורים ועוד" הוא המקום להשוויץ, לפרוק, לשתף, להתייעץ, לרגש,להתרגש. הפורום הוא מקום בו אנחנו כהורים יכולים להגיד הכל – על הילדים שלנו, על ההורות שלנו, על המשפחה שבנינו והמשפחה שסביבנו. כאן המקום לשתף בלבטים הרבים שמלווים אותנו – מטחינת המרק הראשון ובצבוץ השיניים, דרך ההסתגלות למערכות החינוך השונות ועד ליחסים חברתיים של ילדינו ההולכים וגדלים. מטרתנו היא למשוך הורים מכל הגוונים – הורים עובדים, הורי חינוך ביתי, הורים יחידניים, הורים חד מיניים, הורים מאסכולות חינוך שונות, הורים מכל קצוות הארץ והעולם, הורים בעלי השקפות עולם מגוונות, וכל זאת כדי ליצור מקום לרב-שיח שמטרתו אינה לשכנע את האחר בדעותינו, אלא ללמוד ולהרחיב את אופקינו בדרכים וגישות חדשות, לקבל ולהכיל, לחמול ולתת אמפתיה גם אם אין הסכמה. אתם מוזמנים לחלוק אתנו את חוויות ההורות שלכם, את רגעי השיא ורגעי המשבר, לקבל ולתת עצות על הורות ועל החיים בכלל (בשביל זה ה"ועוד").

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים ועוד

פורום "הורים ועוד", לשעבר פורום "הורים פלוס" שפעל ב-ynet, שמח להמשיך לפעול בביתו החדש וישמח לצרף לשורותיו משתתפות ומשתתפים חדשים. אין תנאי קבלה, צריך רק להיות אמא או אבא."הורים ועוד" הוא המקום להשוויץ, לפרוק, לשתף, להתייעץ, לרגש,להתרגש. הפורום הוא מקום בו אנחנו כהורים יכולים להגיד הכל – על הילדים שלנו, על ההורות שלנו, על המשפחה שבנינו והמשפחה שסביבנו. כאן המקום לשתף בלבטים הרבים שמלווים אותנו – מטחינת המרק הראשון ובצבוץ השיניים, דרך ההסתגלות למערכות החינוך השונות ועד ליחסים חברתיים של ילדינו ההולכים וגדלים. מטרתנו היא למשוך הורים מכל הגוונים – הורים עובדים, הורי חינוך ביתי, הורים יחידניים, הורים חד מיניים, הורים מאסכולות חינוך שונות, הורים מכל קצוות הארץ והעולם, הורים בעלי השקפות עולם מגוונות, וכל זאת כדי ליצור מקום לרב-שיח שמטרתו אינה לשכנע את האחר בדעותינו, אלא ללמוד ולהרחיב את אופקינו בדרכים וגישות חדשות, לקבל ולהכיל, לחמול ולתת אמפתיה גם אם אין הסכמה. אתם מוזמנים לחלוק אתנו את חוויות ההורות שלכם, את רגעי השיא ורגעי המשבר, לקבל ולתת עצות על הורות ועל החיים בכלל (בשביל זה ה"ועוד").

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'יום ירושלים שמח!מבקשת המלצות לחוויה ירושלמית מחר בערב..'
יום ירושלים שמח!מבקשת המלצות לחוויה ירושלמית מחר בערב..
23/05/2017 | 20:18
3
שלום לכולן!
מחר אחה"צ (עד הלילה) אנחנו מתכננים לעלות לירושלים ורציתי לבקש מכן המלצות לבילוי משפחתי מוצלח וחוויתי, ממש אשמח לשמוע מנסיונכן ולקבל דגשים ו/או הסתיגויות..
אנחנו זוג הורים ו4 ילדים (בת 9, בת 7, בן 4.5, בן שנה) לא הזמנו שום דבר מראש אז נצטרך לבקר במקומות שלא מחייבים הרשמה מראש..
הבנתי שהמופע האור קולי בתחילת החגיגות היה מרגש מאוד, מישהי יודעת אם ממשיכים להקרין אותו על חומות העיר גם בימים אלו?
תודה על כל תשובה!!!
לצפיה ב-'בעניין המיילים מהגב' אנני רוזנברג- חשוב חשוב לקרוא!!!!!!'
בעניין המיילים מהגב' אנני רוזנברג- חשוב חשוב לקרוא!!!!!!
21/05/2017 | 19:20
51
לכל מקבלי המיילים מהגב' "אנני רוזנברג" (כביכול)
(ולגבי הפוסט *הדבילי ביותר* שחוזר על עצמו באינספור אתרים באינטרנט- "לאחרונה מופץ מייל מנוכלת לעשרות אלפי אנשים"-

זוהי הודעה חשובה מאוד!!!!!)

אנני רוזנברג לא שלחה לאף אחד מכם שום מיילים מעולם!!!- היא אינה עושה בייביסיטרים ובטח שלא מחפשת את הכסף של מי מהנמענים.
בחור בשם יניב עמר, שאנני שימשה בעבר (ועדיין משמשת) כעדת תביעה במשפטים נגדו, מפיץ מאות ואלפי הודעות דוא"ל בשמה- וכל זה ע"מ שיתבעו אותה נמענים שונים לפי חוק הספאם! (וכמובן שתסבול גם מהתשה משיחות טלפון נכנסות לביתה!!)
אתן דוגמא:
הודעות דיוור זהות, נשלחו בשמו של בעל חברת DREAMVIEW למאות אלפי נמענים, במטרה שיתבעו אותו על ספאם:
(אותו יניב עמר!!)

אותו יניב, מפרסם מאות פוסטים לשון הרע נגד אנני, לדוגמא:
ובאותו אתר, גם פוסט לשון הרע נגד גיל דור

ומה המשותף להם ?
אנני הייתה עדת תביעה במשפט של גיל דור נגד יניב עמר... על חוק הספאם והטרדות מיניות! (כן, כן בנוסף לספאם גם על הטרדות מיניות!!!).

ההטרדות המיניות- פרסום מספר הטלפון של גיל דור באתרי סקס כנותן שירותי מין, גם זה לא חדש- כשמדובר ביניב.
סיון כהן מנחת התוכנית "הכל כלול"- גם כן הוטרדה באותה השיטה בדיוק:
ולמה?! אך ורק מכיוון ש"העזה" לשדר תוכנית תחקיר על אותו אדון יניב.

הפלא ופלא, זוכרים את דורון מחברת DREAMVIEW?
גם הוא הוטרד באותה השיטה של פרסום מספר הטלפון שלו באתרי סקס.
ציטוט מהכתבה:
"המייל נשלח ע"י מתחזה שמנסה להזיק למוניטין שלי. הוא מפרסם בשמי מודעות דרושים, מודעות באתרי סקס, ופניות לבתי עסק" (ממש כמו במקרה של אנני ושל גיל דור)

תסתכלו בקישור הזה, מודעות לשון הרע, באתר ILIMUDIM...
עינבל מרום, הכפשות:
אנני רוזנברג (אותה זו שלכאורה שלחה מייל לכולם)
ושוב גיל דור
ומה הקשר בין כולם?

גיל דור תבע את יניב, אנני הייתה עדת תביעה.
שניהם חוטפים לשון הרע.... ומה הקשר של עינבל מרום?
אז בחיפוש קל בפייסבוק אנו מוצאים את הסיבה... גם עינבל קשורה ליניב- ועל הדבר הבא היא חטפה חזק:
(על זה ש"העזה" להעלות את מה שהעלתה לעמוד הפייסבוק שלה *הסרטון הערוך*.. כשכל מה שרצתה בסך הכל זה שיניב יפסיק לדוור אותה במאות ואלפי הודעות דואר זבל- **כמו שהוא עושה עכשיו בהתחזות לאנני!!!**)

פה אנחנו לומדים שעופר האפרתי "נוכל". חברת אימיליון-
ומה הקשר שלו ללשון הרע ?
"אימיליון" זוהי חברה לשיווק ותיווך לידים לבעלי עסקים.
אחד משיטות העבודה של אותו יניב (זוכרים את תוכנית הכל כלול??) זה קשר עם אימיליון, שכנראה הבינו שמדובר בנוכל, ולכן כנראה לא שילמו לו. ואז בא גל של הכפשות ולשון הרע באינטרנט נגדם (בדגש על עופר האפרתי).

גם כאן.... "זהירות מנוכל בשם אייל קליין"
וצמוד אליו (איך לא?) המודעות דרושים הקבועות של אותו יניב עמר **בקישור השני**
מעניין מה הקשר של אייל קליין ליניב ומדוע גם הוא משמש מטרה ללשון הרע...
ויש קשר. אייל קליין הגיש נגד יניב תלונה במשטרה.
וזה מספיק.

להמשיך ?
אזהרה מנוכל בשם רועי בן שושן.
ותקראו את האזהרה ואת התגובה של רועי לאותו פוסט לשון הרע.

נפגעים נוספים של לשון הרע והטרדות פרי עטו של אדון יניב הם- לירון סקלר, בילי גרוסמן, ועוד ועוד.....

בקצרה הסיפור הוא כזה- הוגשו אין סוף תלונות במשטרה.
ומה התשובה שקיבלו המתלוננים ?
התלונה או נסגרה מחוסר עניין לציבור
או נסגרה מהסיבה (ההזויה ביותר!!)- "עבריין לא ידוע"... בשתי מילים- "משטרת ישראל"!!!

שורה תחתונה - אנני רוזנברג לא כתבה ולא שלחה את אותם המיילים לאף אחד מכם מעולם, והיא מטרה להתקפה חסרת רסן של אותו יניב, מהסיבה שהיא עדת תביעה במשפט נגדו.
שימו לב לכל הנפגעים לעיל (וזו רשימה חלקית!!!), יש קשר בין כולם - הקשר הוא יניב עמר!!.
וכולם סובלים מאותן שיטות של הטרדה- אחד לאחד.
מקווה שפתחתי לכם ת'עיניים!

שובע טוב לכולם.
לצפיה ב-'אנא עזרו לי'
אנא עזרו לי
21/05/2017 | 18:12
36
שלום רב,
אבקש את עזרתכם בגיוס "הלוואה חברתית" כדי לצאת מהמצב הכלכלי הקשה אליו נקלעתי. כל תרומה תתקבל בברכה - מ-10 שקלים ועד 150. אני מתחייב להחזיר את מלוא התרומות!!! אנא כנסו לפרויקט שפתחתי באתר giveback ופתחו את לבכם:
https://www.giveback.co.il/project.aspx?id=636
תודה רבה!
לצפיה ב-'הרגלי אכילה אבות ובנים'
הרגלי אכילה אבות ובנים
18/05/2017 | 12:07
57
אבות לבנים בני 8-13? מכירים כאלה? אני זקוקה לעזרתכם! ��
 שמי מאיה ואני סטודנטית לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית. כחלק מעבודת הגמר (תזה) שלי אני מתעניינת בהרגלי האכילה של אבות ובנים. אשמח אם תשקיעו מעט מזמנכם ותעזרו לי במענה על השאלון המצורף או תפיצו למכרים שזה עשוי להיות רלוונטי בעבורם זה יעזור לי מאוד!! 
תודה רבה רבה לעוזרים!! �� ��
https://ruppin.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_bfuSa3...
לצפיה ב-'נשואה טריה'
נשואה טריה
17/05/2017 | 14:37
1
104
היי, 

רציתי לדעת...האם יש פורום או קבוצה בפייסבוק לנשואים טריים שמנסים להכנס להריון?
כל פורום שנכנסתי זה כבר לאמהות או נשים בהריון ואני מחפשת פורום לנשים כמוני שמנסות ולא כל כך מצליחות...

תודה... :)

לצפיה ב-'יש בתפוז'
יש בתפוז
17/05/2017 | 15:08
70
פורום "לקראת הריון" וגם פורום "פוריות". לא כל כך הבנתי מהתאור שלך אם אחד מהם יכול להתאים לך ואם כן איזה - תקראי קצת בשניהם ותבדקי בעצמך. בהצלחה!
לצפיה ב-' פורומים נפתחים מחדש '
פורומים נפתחים מחדש
( לעמוד שלי בתפוז )
15/05/2017 | 12:34
12
  סובלים מכאב כרוני ואין לכם את מי לשתף?
פורום כאב עצבי וכאב כרוני נפתח מחדש על מנת לדבר על ההתמודדות ולקבל תמיכה אחד מהשני!

צריכים ייעוץ לגבי זכויות יוצרים או מפתחים מוצר חדש?
פורום קניין רוחני ופטנטים נפתח מחדש לכל היזמים שבנינו, היכנסו ושאלו את המומחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'המשך לימודים בחטיבה לאחר שינוי מגורים'
המשך לימודים בחטיבה לאחר שינוי מגורים
12/05/2017 | 07:52
1
145
בוקר טוב,
הבת שלי למדה עד סוף כתה ו בבי"ס אזורי, ולאחר שעברנו לגור במועצה אחרת סמוכה לאזור הקודם, מחלקת החינוך לא מאפשרת מעבר ישיר שלה לחטיבת הביניים שהיא המשכה של בית הספר היסודי הקודם. זה הרי לא הגיוני וגם לא מפתיע שיקשו ולא ממש יראו את הילד אלא את הצד הטכני. בכל זאת, חשבתי שאולי יש איזשהו חוק שמחייב המשכיות למרות שינוי מקום מגורים... מישהו נתקל או יודע על כך משהו? תודה
לצפיה ב-'יש הגיון בדברי מחלקת החינוך'
יש הגיון בדברי מחלקת החינוך
13/05/2017 | 14:07
107
אם היה מדובר בילדה שעולה לכיתה ו, יש מקום לבקש שבאופן חריג היא תלמד במועצה אחרת, כדי לסיים את היסודי עם ילדים שהיא כבר מכירה.

אבל בכיתה ז ממילא הולכים ללמוד עם ילדים חדשים. 

לצפיה ב-'אנו מזמינות אתכם לעזור לנו להשיג עתיד טוב יותר ובריא יותר!'
אנו מזמינות אתכם לעזור לנו להשיג עתיד טוב יותר ובריא יותר!
10/05/2017 | 10:50
71
היי קהילה וחברים
אני משתפת אתכם בפרוייקט שלי ושל ביתי.
אנחנו בדרך הנכונה, אבל צריכות עוד פוש כדי גם להצליח..
אני בטוחה שבזכותכם וע"י תמיכתכם אוכל לצאת מהחובות ולהעניק לביתי שלי מקום הגון לישון בו, לגדול בו ואורח חיים ממלא ומחמם.
אז אנו מזמינות אתכם לעזור לנו להשיג עתיד טוב יותר ובריא יותר!
נשמח מאוד אם תסתכלו עליו ותפיצו אותו בכל מקום שאתם יכולים...
פייסבוק, וואטס אפ, אינסטגרם.. 
ואם בא לכם לתמוך העריך זאת מאוד!
תודהההה!

https://www.giveback.co.il/project.aspx?id=593
לצפיה ב-'תופעת שכחת ילדים ברכב '
תופעת שכחת ילדים ברכב
04/05/2017 | 14:34
124
שלום לכולם!
אני סטודנטית למערכות מידע באקדמית ת"א יפו.
במסגרת הסמינר, אשמח אם תוכלו לעזור ולענות על שאלון קצר מאוד בנושא בטיחות ילדים בכלי רכב
תודה מראש!

לצפיה ב-'תאונות ביתיות '
תאונות ביתיות
29/04/2017 | 21:17
12
334
אתמול התחלקתי בבית. הרצפה היתה רטובה משטיפה ולא שמתי לב, הסתובבתי בבית יחפה עם ערימות של כביסה מקופלת ביד. עשיתי סלטה באויר ונחתתי על הגב.
אם זה לא היה כל כך כואב בטוח הייתי מתפוצצץ מצחוק.
אז את יתרת היום של אתמול עשיתי במיטה עם אופטלגין שהקל מעט . היום כבר דידיתי בגבורה עם המשפחה למסעדה בצהריים. בסך הכל לא נעים אבל לא נשבר כלום.

שיהיה לכולנו שבוע בטוח ובריא 
לצפיה ב-'אוי!'
אוי!
30/04/2017 | 09:13
1
155
קבלי פטור גורף מעבודות בית, לכל החיים.
לצפיה ב-'אפשר לקבל את זה בכתב ? '
אפשר לקבל את זה בכתב ?
30/04/2017 | 21:34
24
לצפיה ב-' יווווווו, תרגישי טוב . - נשמע ממש כואב.'
יווווווו, תרגישי טוב . - נשמע ממש כואב.
30/04/2017 | 09:15
1
111
אני אוסיף אנקדוטה קטנה משלי, מחיי הבית.
איבדתי את המפתח לאוטו, הוא נמצא כעבור 3 שבועות , רגע לפני שהכנו עותק חדש,
בארגז הלחם מעל למקרר - מזל שאחד מאיתנו מספיק גבוה לראות שם. אלוהים יודע מה גרם לי להניח אותו שם.
זכור לי שבפעם האחרונה שראיתי אותו בחדר השינה, היה לי ברור שצריך להעביר אותו למקום הקבוע שלו, כדי שלא ילך לאיבוד.
לצפיה ב-'חחח.....'
חחח.....
30/04/2017 | 21:35
80
אם זה מנחם אותך התיכוניסט שלי יצא הבוקר לבית הספר  על אופניו וחזר כעבור רבע שעה כי גילה שהשאיר את התיק בבית.....
לצפיה ב-'אוי, מסוכן. טוב שנגמר כך'
אוי, מסוכן. טוב שנגמר כך
30/04/2017 | 12:15
18
לצפיה ב-'אוי, באמת טוב שלא נגרם נזק רציני!'
אוי, באמת טוב שלא נגרם נזק רציני!
30/04/2017 | 14:48
16
לצפיה ב-'אוי! תרגישי טוב!'
אוי! תרגישי טוב!
30/04/2017 | 15:19
12
לצפיה ב-'תודה לכולם '
תודה לכולם
30/04/2017 | 21:36
4
114
עדיין לא במיטבי אבל לאט לאט מתאוששת .
לצפיה ב-'מקווה שאת כבר במצב '
מקווה שאת כבר במצב
01/05/2017 | 19:26
3
85
שמאפשר הנאה מהחג.
תרגישי  טוב
לצפיה ב-'תודה '
תודה
01/05/2017 | 20:32
2
18
לצפיה ב-'אאוץ'! ומה שלומך היום?'
אאוץ'! ומה שלומך היום?
04/05/2017 | 21:26
1
7
לצפיה ב-'עדיין כואב'
עדיין כואב
04/05/2017 | 23:44
83
בזויות ישיבה מסוימות וכשקמה או מתיישבת אבל יחסית ללפני שבוע הרבה יותר טוב.
תודה 
לצפיה ב-'עבודה ואבטלה '
עבודה ואבטלה
30/04/2017 | 20:29
115
שלום חברים, 
 אשמח אם תקדישו כמה דקות מזמנכם למלא שאלון בנושא עבודה, שמטרתו לבחון את ההעדפה בין קבלת שכר לבין קבלת קצבה
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeSoVmLVA...
 תודה מראש
לצפיה ב-'אומנה לילדים מניגריה בארץ'
אומנה לילדים מניגריה בארץ
27/04/2017 | 18:07
1
154
אנחנו משפחת אומנה מעוניינים לקלוט תינוק /ת מהקהילה הניגרית בארץ. לאיזה עמותה ניתן לפנות מה הפרטים ליצירת קשר. תודה מראש.
לצפיה ב-'אני לא בטוחה שאתם בפורום הנכון'
אני לא בטוחה שאתם בפורום הנכון
29/04/2017 | 21:14
96
ובכלל למה דווקא מניגריה ? אבל לא חשוב.כל הכבוד על היוזמה. להלן קישור לאתר של מכון סאמיט אליהם ניתן לפנות בנושא משפחות אומנה באופן כללי.
יש הרבה אינפומציה ברשת. גגלו "משפחות אומנה" ושיהיה בהצלחה.
לצפיה ב-'גם אנחנו שרדנו בהנאה גדולה ושבנו לספר- פריז'
גם אנחנו שרדנו בהנאה גדולה ושבנו לספר- פריז
23/04/2017 | 13:17
12
270
טיול בת מצווה של בנותי התאומות
הפנטזיה שלהן לבשה צורה על ידי אמא ואבא המתכננים

11 יום של פריז ויורודיסני

המון לחץ לפני (בעיקר של אבא שאוהב לצאת בהצהרות של"אנחנו על הפנים, על הפנים, כלום עוד לא מתוכנן" ומתקשה לשחרר ולפרגן לעצמו ולנו אחרי שהכל עובד טוב)

התכנון היה מעולה
הזמן היה מספיק, לא יותר ולא מעט מידי

פריז לא אכזבה אותנו, המבוגרים, כי לא ציפינו ממנה לכלום, יותר חששנו.
כן הפתיעה בכך שהיא.. באמת לא משהו (בעינינו) ושלא היו המוני פליטים ותחושת פחד (על אף שעם עזיבתנו ליורודיסני היו שני פיגועים, אך כמו בארץ- באזור אחר לא מרגישים.)

הבנות מבחינתן זה חלום שהתגשם.

היה לנו ביחד ל 24/7 ל 11 ימים ועבר ממש בסדר (לשמחתי הן מציינות את "הביחד" כאחד הכיפים הגדולים של חו"ל בכלל- לוקחת זאת כמחמאה)
ככלל לאורך כלל תכנוני בת המצווה, עם קל הקשיים והויכוחים וההעלבויות וגיל ההתבגרות אני מגלה שכן הצלחנו לעשות כמה דברים טובים בחינוך שלהן.
במיוחד בא לידי ביטוי בכל הנושא הכספי וההתגיסות וההבנה שלהן, בטוחה שלא כלל הילדים הם כך

נחתנו אתמול וביום רביעי כבר בת מצווש לכיתות

אמרתי לבעלי לפני הטיול שלראשונה בכל קרירת האמהות שלי,
אני מאמינה שברגע שאחרון האורחים ילך מבת המצווה שלהן
המשאית עם המדליות תגיע.
זה כבר לפוסט אחר ביום חמישי אחרי הכל- בתקווה שהכל ימשיך ויעבור טפו טפו טפו בשלום
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
23/04/2017 | 16:16
88
גם אנחנו אוהבים את פריז, ומתכננים להגיע לשם (שוב) בקרוב.
אולי יש לכם המלצות על מקומות חמודים שניתקלתם בהם במיקרה, ו/ או שהיו אהובים במיוחד על הבנות?
בת ה10 שלי כבר מכירה את כל המקומות הידועים, ורגילה ללכת איתנו לאטרקציות שמתאימות למבוגרים. יהיה נחמד למצוא משהו שמתאים למתבגרת צעירה

שיהיה המון בהצלחה באירוע.
לצפיה ב-'איזה יופי !'
איזה יופי !
23/04/2017 | 19:56
80
מחמם את הלב לקרוא 
שיהיה במזל טוב ושחגיגת הבת מצווש תעבור בהנאה.
מניסיון של שני ברי מצווה - המשאית לא מגיעה בסוף 
אבל הזכרונות הנעימים נשארים וגם זה משהו.
לצפיה ב-' איזה כיף לשמוע. מה חשבתם'
איזה כיף לשמוע. מה חשבתם
24/04/2017 | 21:24
2
95
על יורודיסני?
ואיזו בת מצווש אתם עושים לכיתות?
לצפיה ב-'יורודיסני..'
יורודיסני..
25/04/2017 | 14:19
1
112
הבנות נחלקות לאוהבת רכבות ואקסטרים ולאוהבת פילונים מעופפים

לשמחתי שתיהן מצאו את שרצו ונהנו מאוד מהאויירה
לא נכנסו לסחרחרת הקניות והרכישות אלא קלטו מהר מאוד את הרעיון
המופע בסיום- בהחלט קסם של דיסני- עשוי מדהים ויש משהו "ואוו" בלראות את כולם עומדים בחושך וצופים- המוני אדם.

גם התורים המטורפים (הגענו למצב של "אה 30 דק תור בואו נעמוד זה קצר)

בעלי התאכזב מעט לא ירדתי לסוף דעתו למה בדיוק ציפה.

אני.. זכרתי את דיסני מפלורידה כחוויה עוצרת נשימה לפני 30 שנה
היום, בגיל הרבה יותר בוגר, בזוית ראיה אחרת, עם נסיון אחר זה הימם אותי
30% מתקנים , וכל השאר מכונת שיווק משומנת.
מה שכן, הכל עובד ודופק כמו שעון מתוזמן היטב. העובדים, המדים, הנקיון, סידור התורים, השומרים...
מידי פעם גנבתי כמה דקות עמידה בצד והשתהות על אלפי האנשים שמסתובבים שם ועל השקט והרוגע שהכל מתנהל שם
כאילו גם על המבקרים מכל קצוות תבל , מפוזרת אבקת נימוס וסובלנות
לצפיה ב-'ובת המצווה.. הכי רגיל שיש'
ובת המצווה.. הכי רגיל שיש
25/04/2017 | 14:20
117
במועדון לכל השכבה, שמלה, בוק וכדומה
לצפיה ב-'אשרז איך עברה הבת מצווש ?'
אשרז איך עברה הבת מצווש ?
29/04/2017 | 20:58
4
21
לצפיה ב-'חמודה את. עבר בצורה מוצלחת ביותר ביותר'
חמודה את. עבר בצורה מוצלחת ביותר ביותר
30/04/2017 | 12:18
3
86
נסכם שכשעלינו במעלית הביתה "הקטנה" (דווקא זו שפחות מתאים לה ארוע כזה ושאם היתה חוגגת לבד בטוח שלא היתה עושה כזה ארוע) מסתכלת במראה ושואלת "אתם בטוחות שזה לא היה חלום? כל היום הזה, אמיתי או חלום"

כתבתי לאבא שלי- זו נחת

באמת הכל היה סבבה גם ההכנות גם הארוע גם בסופו של דבר כל הנושא הכספי (מורידה בפני בנותי ומעט בפני, את הכובע- ממש לא ברור מאליו מה שעשינו כאן)

היה שלב קטן בו "הגדולה" התבאסה שחברותיה לא איתה (שקעו במסכים :( )
והלכה הצידה תוך כדי "זו בת מצווה על הפנים, הDG גרוע משעמם, חבל שעשיתי בת מצווה
אבל הסתיים מהר מאוד

בסופו של דבר.. מעולה.

לא יאמן
לצפיה ב-'אכן נחת '
אכן נחת
30/04/2017 | 15:00
51
מזל טוב לכל החוגגות
לצפיה ב-'כיף לקרוא '
כיף לקרוא
30/04/2017 | 21:38
11
לצפיה ב-'באמת נחת. ונהדר שכל החגיגות הוכתרו כמוצלחות ומשמחות'
באמת נחת. ונהדר שכל החגיגות הוכתרו כמוצלחות ומשמחות
04/05/2017 | 21:52
26
.
לצפיה ב-'כיף לשמוע!'
כיף לשמוע!
30/04/2017 | 09:16
57
ואיך עבר האירוע?
לצפיה ב-'המון מזל טוב על הארוע החגיגי'
המון מזל טוב על הארוע החגיגי
30/04/2017 | 16:23
57
ושמחה שהכל עבר בכיף ובטוב!
לצפיה ב-'ביום ראשון 14 במאי אעודד את הבנות להישאר'
ביום ראשון 14 במאי אעודד את הבנות להישאר
24/04/2017 | 21:31
5
259
בבית ביום חופש מבית ספר כמחאה קטנה ופרטית נגד השר הסקטוריאלי המתמחה בכפייה דתית שעומד בראש משרד החינוך וההחלטה העלובה שלו.

לצפיה ב-'לכי על זה '
לכי על זה
24/04/2017 | 22:50
142
הבנות בטח יקבלו את ההמלצה בשמחה
והאמת שהפורפרה הזאת של הזזת חגים וחופשים וכל היתר מוציאים את הנשמה להורים ללא שום צידוק הגיוני
לצפיה ב-'לא הצלחתי להעמיק בנושא יותר מידי'
לא הצלחתי להעמיק בנושא יותר מידי
24/04/2017 | 23:09
160
אני מרגישה שאם זה היה שי פירון אולי לא היו מעירים. לא נראה לי כזה משנה.
אם כי אני מסכימה לחלוטין שהוא סקטוריאלי ומבחיל.
לצפיה ב-'אני צופה שרוב ההורים יעשו כמוך.'
אני צופה שרוב ההורים יעשו כמוך.
25/04/2017 | 11:55
154
לא רק הקטע הדתי, גם כל ההתנהלות החאפרית של משרד החינוך והעומדים בראשו
הם אפילו לא שמו לב ששמו יום חופש על יום שיש בו בחינת בגרות.

אבל לא מפתיע. כשמורים לא יודעים מה מערכת השעות שלהם עד סוף ספטמבר, כלום לא מפתיע
לצפיה ב-'כנסו ותקראו'
כנסו ותקראו
23/05/2017 | 03:46
1

בתקופה האחרונה מופץ מייל מנוכלת לעשרות אלפי אנשים, אימייל של בחורה בשם אנני רוזנברג תעודת זהות 310534318, בחורה בסביבות גיל 30, שמציעה שירותי "בייבי סיטר" בבאר שבע ברחוב קלצ'קין 25, וגם באזור המרכז, הבחורה מציעה שירותי בייבי סיטר ב-30 שח לשעה, בתשלום מראש, היא נותנת את פרטי חשבון הבנק האישיים שלה במטרה שישלמו לה בהעברה בנקאית, זה המספר טלפון שהיא שמה בהודעה 086440904, וכשמשלמים לה היא נעלמת, לאחר בירור פרטי חשבון הבנק שהם - בנק לאומי סניף 921 מספר חשבון 5501586, מסתבר שהבחורה היא אכן נוכלת והיא אכן אותה בחורה, ומה שהכי מוזר זה שבחיפוש קל בגוגל מגיעים לעוד כתובות אימייל שלה, וכשפונים אליה למייל האישי annie.ros28@gmail.com היא כותבת שמישהי "מתחזה אליה", וזאת לא היא, אבל בחיפוש קל בגוגל רואים שזאת היא והיא עושה את העוקץ הזה כבר כמה שנים: הנה קישורים לפוסטים שאנני רוזנברג פירסמה בשנת 2015 ואם תשימו את הכתובת אימייל שלה האישית בגוגל - annie.ros28@gmail.com, תגלו את כל המיילים שהיא פירסמה בשנים האחרונות ושכל פעם היא מתחזה למשהו אחר - בקיצור זה ההוכחות שלכם גם לבית משפט גם למשטרה שהבחורה אכן נוכלת!!! הנה קישור לגוגל:
 https://www.google.co.il/#q=annie.ros28@gmail.com&start=10 
והנה כמה קישורים למודעות שהיא פירסמה בשנת 2015 שהיא אכן עושה בייביסיטר, אפשר להביא מומחה מחשבים שבודק כתובות אי פי ובשניות להוכיח שזה בוצע מהמחשב האישי של אנני רוזנברג, וגם מספר הטלפון והפלאפון שלה מופיע שם!!! אתר עבודה זמנית -
 http://www.avodazmanit.co.il/unemployed.asp?jobId=...
תיזהרו לאחרונה היא גם מתחילה לבקש כופר במייל על מנת להפסיק לקבל ממנה מיילים והודעות!
לצפיה ב-'גם אני עשיתי כך'
גם אני עשיתי כך
23/05/2017 | 11:19
1
שר חינוך שעסוק בהדתה של המערת ולא התלמידים...
לצפיה ב-'לא תאמינו- שרדנו כדי לספר!'
לא תאמינו- שרדנו כדי לספר!
23/04/2017 | 08:50
13
272
היה כיף גדול. הילדים היו יותר נסבלים ממה שחשבנו שיהיו (רוב הזמן היו נהדרים), היאכטה מהממת- פונקציונלית, נוחה ונעימה, ממש הצטערנו לעזוב אותה. היו מעט חיכוכים בין המבוגרים (לא משהו רציני, ריבי אחיות וכאלה), יחסית להרכב המשתתפים זה היה ממש בקטנה. אכלנו המון, שתינו גם המון ונהננו מאוד. גילינו שדרום צרפת באופן די גורף- סגורה לשיפוצים. בנוסף, סבלנו משעות העבודה ההזויות של הצרפתים (הכל פתוח למעט שעות, סגור בצהריים, לא בהתאם למה שמפורסם וכו'), האנגלית של הצרפתים עדיין גרועה עד לא קיימת. התחבורה הציבורית גרועה ממש. ולסיכום- היה מעולה!!!
אכתוב משהו מסודר יותר בהמשך...
לצפיה ב-'נשמע ממש טוב.'
נשמע ממש טוב.
23/04/2017 | 09:14
11
122
תוכלי להוסיף לסיפור גם פרטים טכניים, מבנה וחלוקה של היאכטה,  עלויות, וכל מה שאת חושבת שיוכל לעזור לי להעלות את הרעיון למשפחה שלי?
הרעיון ממש מוצא חן בעיני.
לצפיה ב-'בשמחה'
בשמחה
23/04/2017 | 10:44
10
146
היאכטה נקראית grand classique, מיועדת למקסימום 12 איש. כוללת 5 חדרי שינה (מיטה זוגית, שתי מיטות מתחברות *2, מיטת קומותיים, מיטות ר), 3 מקלחות/ שירותים, מטבח מאובזר היטב, סלון וסיפון מרווח. יש המון תמונות ברשת. יש מצעים ומגבות, המיטות מאוד נוחות והמקלחות בסדר גמור. המטבח מצויין ויש על הסיפון מנגל גז (בתשלום נוסף, אך שווה. השתמשנו בו בכל ארוחה).
עלתה לנו כ-1400 יורו לשבוע.
בכל נמל שעוגנים, משלמים בין 30 ל-40 יורו, ואפשר להתחבר למים וחשמל, ולהשתמש במקלחות שלהם (שהן לרוב נקיות ונוחות). אם לא רוצים לעגון בנמל, אפשר לעצור כמעט בכל מקום לאורך התעלה. מיכל המים של היאכטה מספיק בערך ליומיים, כך שצריך להיכנס לנמל בערך יום כן יום לא.
בכל מקום שעצרנו, ראשית בדקנו היכן המאפייה הקרובה, ומי שקם ראשון הביא לכולם באגטים וקרואסונים.
יש הרבה דגמים אחרים של יאכטות, בהתאם למספר הנופשים ואופיים, ויש גם מגוון מסלולים.
אנחנו בחרנו במסלול שלא כולל כמעט 'לוקים' (סכרים מעצבנים), שנקרא camargue בדרום צרפת. מאוד מתאים אם אתם חובבים שווקים, יקבים וטבע.
אם אתם רוצים להגיע למקומות מרוחקים מהתעלה, כדאי להצטייד ברכב, או באופניים. התחבורה הציבורית שם נוראית.
הסיפון הוא בעצם המרכז (כשמזג האוויר נאה), יש בו עמדת נהיגה, ספסלים ושולחן. אנחנו בילינו שם רוב הזמן וגם אכלנו שם, יש סוכך לצל ונעים שם מאוד.
דבר נוסף- את הלילה האחרון בילינו בווילה ליד מרסיי, שהיא המקום הכי מומלץ בעולם!!! זולה, נקייה, נוף מדהים, מאובזרת בכל מה שאפשר לחשוב עליו, 6 חדרי שינה נהדרים, שביל לחוף הים... ובעלי בית מקסימים, נדיבים ונחמדים. המקום נקרא Villa Calanques.

אם תשאלי שאלות, יהיה לי יותר קל לעזור לך...
לצפיה ב-'מצאתי תמונות מקסימות, ועכשיו'
מצאתי תמונות מקסימות, ועכשיו
23/04/2017 | 15:23
7
145
אפילו יותר מתחשק לי.
איך מתפעלים את היאכטה? עד כמה מרגישים דחוסים אחד עם השני? כמה שטים בין העצירות השונות, כלומר, מה יחס הזמנים בין הטיולים על הקרקע לבין הזמן על התעלה?
יש סוכנויות שמתמחות בהשכרת היאכטות האלה? את ממליצה על אחת מסוימת?
בטח יהיו לי עוד שאלות בהמשך.
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
27/04/2017 | 09:39
6
67
אנחנו הזמנו דרך סוכנת צרפתיה חביבה, אבל בסוף כמעט כל היאכטות שייכות לחברה אחת- le boat. המסלול בנוי כך שאמורים להפליג בערך 3 שעות ביום, שאר הזמן פנוי.
תפעול היאכטה נראה לי פשוט למדי. אצלנו 4 אנשים עברו את ההכשרה (חצי שעה בערך), תפקידי בכוח היה לחבוש את כובע הקפטן ולצלם. בנזוגי התלהב מעניין השיוט ואף ביצע כמה חניות מרשימות ברוורס בין כלי שיט אחרים!
אנחנו לא הרגשנו דחוסים, ובכל מקרה יש אפשרות להתפזר- בחדר, בסלון, על הסיפון או פשוט מחוץ ליאכטה. כדאי לשכור אופניים ואז אפשר גם לרכב במקביל לתעלה, כמעט לכל אורך המסלול יש שביל צמוד, והקצב די דומה (כשרוכבים לאט...).
לצפיה ב-'שמרתי, ונראה לי'
שמרתי, ונראה לי
27/04/2017 | 11:51
5
53
מוצלח לטיול שלנו עם כל בני המשפחה הגרעינית, כולל בנות הזוג של הגדולים.
זה לא יסתדר בקיץ הזה, אז אולי עד שניסע גם לשלישי תהיה בת זוג קבועה שתצטרף.
בשינה יש לזוגות פרטיות  או שכולם בטווח ראיה אחד של השני? נסתדר עם שתי האפשרויות, אבל אני רוצה לדעת כדי לתכנן את שיווק הרעיון לבנים ובנות הזוג.
לצפיה ב-'יש פרטיות'
יש פרטיות
30/04/2017 | 09:16
4
49
אולי לא לסקס סוער ומרעיש, אבל להתנהלות סטנדרטית, בהחלט.
לכל חדר יש דלת, ויש כניסה למקלחת מתוך החדר.
לצפיה ב-'תודה. כן, ראיתי בתמונות.'
תודה. כן, ראיתי בתמונות.
30/04/2017 | 09:33
47
אני שמחה לשמוע שהפרטיות אפשרית באמת.
בנתיים בדקתי מסלולים אפשריים, זה שהכי מוצא חן בעיני כרגע נמצא בהולנד וכולל את אמסטרדם. דיברתי עם שלושה מתוך ארבעת הילדים, כולל בת זוג , וכולם מתלהבים מהרעיון. ביום העצמאות יגיעו גם הזוג הבוגר, ונראה מה תהיה דעתם.
אם החייל יוכל לסדר חופש מהצבא אולי ננסה לצאת כבר בסוף הקיץ/ תחילת הסתיו, אחרת החופשה תצטרך להדחות עד לפסח הבא.
אני כ"כ שמחה ששיתפת את סיפור הטיול הזה. בזכותך גיליתי אפשרות שלא חשבתי עליה קודם לגיבוש משפחתי. אני ממש מקווה שנוכל להוציא את הטיול לפועל. 
לצפיה ב-'סמי, שאלה חשובה.'
סמי, שאלה חשובה.
01/05/2017 | 19:41
2
43
הבכור וארוסתו הגיעו, ומסתבר שהרעיון מתאים להם מאוד. הם החליטו לנסות לדחוף למימוש מהיר של הטיול. 
ביקשתי מהם לחפש מסלול נחמד, ועם כמה שפחות לוקים,אז ביקשתי
הבכור נדלק על המסלול-The Languedoc Vineyards Cruise
נראה מסלול מקסים, אבל כולל 42 לוקים.
רציתי לשאול  אותך עד כמה הלוקים בעייתיים. 42 נשמע לי הרבה, אבל יהיו איתנו שלושה בנים חסונים לתפעל כל דבר, אם זה הקושי.
אם הקושי הוא תורים ושעות פתיחה מצומצמות, נצטרך לבדוק יותר לעומק את המסלול הספציפי.
 תודה מראש.

לצפיה ב-'זו לא אמורה להיות בעיה'
זו לא אמורה להיות בעיה
03/05/2017 | 08:16
1
35
הלוקים בצרפת אוטומטיים, מופעלים בידי מפעיל מקומי ופתוחים מתשע עד שש בערב (נדמה לי, אולי בשעון קיץ אפילו יותר). במסלול שלנו לא היו תורים, מכניסים בכל פעם כמה סירות, במהלך המילוי של הלוק מישהו צריך להיות על החוף ולקשור את הסירה. מחכים שיתמלא- ויאללה ממשיכים.
תבדקי לגבי גשרים מתרוממים, כי להם יש שעות פתיחה קבועות ומצומצמות- נגיד פעם אחת בבוקר ועוד פעם אחת בערב, וזהו.
אני מבינה שאתם בענייני יקבים. בכל יקב יש ברזים למילוי, ואפשר לבוא עם בקבוק מהבית. כך אפשר לטעום מכל ברז ולבחור מה למלא. זה ממש זול- שלושה ארבעה יורו לליטר.
לצפיה ב-'תודה.'
תודה.
03/05/2017 | 08:29
26
הילדים האלה ממש רולרקוסטר.
פתאום אחרי ארוחת העצמאות הכלה הודיעה שהיא שוקלת חתונה הרבה יותר יקרה ממה שדובר בהתחלה.
הבן שלי הודיע לה שהתקציב אינו בלתי מוגבל, ואם היא רוצה עוד חמישים אלף שקל לארוע, היא תצטרך לוותר על הטיול.
אנחנו כרגע שותקים ומחכים להחלטה שלהם, שנקווה שתהיה מהירה
כן. יקבים זה אנחנואבל אם הבכור לא יצטרף, כנראה נלך על מסלול יותר פשוט. 
לצפיה ב-'איזה כיף שכך היה לך!'
איזה כיף שכך היה לך!
24/04/2017 | 21:20
70
אני אוהבת את התיאורים שלך.
לצפיה ב-'נשמע נפלא! איזה כיף שנהניתם ככה.'
נשמע נפלא! איזה כיף שנהניתם ככה.
03/05/2017 | 23:25
4
לצפיה ב-'מעולה '
מעולה
23/04/2017 | 19:58
102
מצחיק איך כל פעם אנחנו נלחצים לפני נסיעה עם הילדים וטוב שהנסיעות האלה בד"כ עוברות בשלום ובכיף.
לצפיה ב-'פגשנו בחג את המחותנים לעתיד.'
פגשנו בחג את המחותנים לעתיד.
20/04/2017 | 09:02
14
308
הבן שלנו הפחיד אותנו תקופה ארוכה שמדובר במשפחה מאוד שונה משלנו, ושלא יהיה לנו שום נושא שיחה משותף.
גילינו משפחה חביבה ונעימה, וכמובן שהזוג הצעיר הוא נושא משותף מצוין לשיחה
הם הכינו סעודת שבת/ חג ענקית, מה שיוצר לי בעייה באירוח הגומלין, אבל נתמודד.
אחרי כל ההכנות המלחיצות שקיבלנו, ההרגשה עכשיו היא בעיקר של הקלה משמעותית.
לצפיה ב-'מזל טוב ובשעה טובה !'
מזל טוב ובשעה טובה !
20/04/2017 | 10:27
3
221
אנחנו פוגשים ביום העצמאות את המחותנים לעתיד, הורי הבחור של הבת. הם דתיים וגם מאוד שונים מאיתנו. גם אנחנו מקווים שיעבור בשלום  הוזהרנו לא לעשות בושות וכו'....
לצפיה ב-'מזל טוב גם לכם'
מזל טוב גם לכם
20/04/2017 | 13:06
2
169
שיהיה בהצלחה ויעבור בשלום.
מה שאתם עוברים כנראה דומה למה שעברו הורי בעלי, כשבאו לפגוש את הוריי לפני החתונה שלנו.
אם את צריכה טיפים לגבי מפגש עם דוסים, אז בשמחה
לצפיה ב-'תודה '
תודה
20/04/2017 | 17:44
1
160
המשפחה של אמא שלי ממש דתית (יותר מהמחותנים) כך שדי ברור לי מה נהוג ומה לא.
בכל מקרה אנחנו חילונים אדוקים וגם הם יצטרכו לקבל אותנו .
והכי חשוב-זה לא אנחנו שמתחתנים איתם. אלה הילדים שמתחתנים 
לצפיה ב-'גם אנחנו אדוקים.'
גם אנחנו אדוקים.
20/04/2017 | 18:07
163
חלקנו אתאיסטים, וחלקנו אגנוסטים. כל הכבוד למשפחה שלי, שמקבלת אותנו.
גיליתי שיש לי אתגר אמיתי, עכשיו כשאנחנו מתחברים עם משפחה מסורתית. האמא של בת הזוג סיפרה לי שהיא מכינה את הבית לפסח. מיד הנחתי שהם חוגגים פסח כהילכתו, כמו שאני רגילה מבית ההורים, אבל מסתבר שטעיתי בגדול. אני אצטרך ללמוד קודים חדשים, ולקחת בחשבון שאסור לי להניח שאני מבינה את מה שאומרים לי
לצפיה ב-'מרגש ומלחיץ גם יחד'
מרגש ומלחיץ גם יחד
23/04/2017 | 12:02
9
91
משמח לשמוע שהיה נעים וזורם

תהנו

גם adif11
לצפיה ב-'תודה סיימתי הרגע לשוחח עם'
תודה סיימתי הרגע לשוחח עם
23/04/2017 | 19:59
8
137
הבת (של הבעל), כלומר הכלה לעתיד ותכננו מי יביא מה.
אני נורא מתרגשת. מכירה את הקטנטונת הזאת, שהיום היא בת 30, מאז שהיתה בת עשר.
לצפיה ב-'באמת מרגש.'
באמת מרגש.
24/04/2017 | 07:36
7
100
זאת תהיה סעודת עצמאות "על המנגל"? כי רק זה כבר נותן המון נושאי שיחה.
מחכה כבר לעידכונים של אחרי.
לצפיה ב-'רזאי ו-adif, אתן כבר עושות דברים של גדולים '
רזאי ו-adif, אתן כבר עושות דברים של גדולים
24/04/2017 | 21:27
5
90
תיזהרו לא לההפך לסבתות מהר מדי.
לצפיה ב-'אני כבר סבתא !'
אני כבר סבתא !
24/04/2017 | 22:45
1
118
חורגת אמנם, והנכדים לא קוראים לי סבתא אבל בכל זאת :)
משתדלת לעזור ואחראית על עזרה בלימודי חשבון של שני הנכדים הגדולים יותר (בית ספר יסודי). עם הקטנציק בן השנה וחצי עוזרת פחות.
כשהיו רק שניים והיתה לי תקופה של מובטלות של כמה חודשים היתה לי מטלה קבועה יום בשבוע לאסוף מהגן ולהשגיח כמה שעות עד שאמא שלהם חזרה מהעבודה.
להפתעתי זה היה ממש כיף.
לצפיה ב-'אפילו סבתא עם ותק. '
אפילו סבתא עם ותק.
24/04/2017 | 23:04
20
לצפיה ב-'מכירה אמצעי מניעה טוב'
מכירה אמצעי מניעה טוב
25/04/2017 | 08:11
2
120
שמונע הולדת נכדים?
האמת שאני מרגישה לגמרי בשלה לסבתאות, אבל נראה לי שאני אצטרך לחכות לא מעט זמן. שני בני הזוג הצעיר סטודנטים, ורוצים קודם כל לקדם את עצמם מקצועית.
לצפיה ב-'אמצעי מניעה מצויין'
אמצעי מניעה מצויין
27/04/2017 | 09:40
1
78
לנג'ס לילדים שאת רוצה כבר נכדים.. 
לצפיה ב-'זה תפקיד שאני משאירה לאמא שלה...'
זה תפקיד שאני משאירה לאמא שלה...
27/04/2017 | 11:43
60
היא זאת שצריך לקרצף את הבית לפני שהיא מגיעה לבקר, אני זאת שאומרת שממש לא נראה לי  מבולגן/ מלוכלך. ברור שהם לא יכולים להספיק לצחצח את הבית, הרי הם ממש עסוקים. 
היא זאת שרוצה שיזמינו לחתונה את כל מי שאמר להם אי פעם שלום ברחוב, אני אומרת להם שיזמינו את מי שהם רוצים.
היא זאת שיודעת בדיוק באיזה רדיוס מהבית שלה האירוע צריך להיות, ומצפה שיקחו אותה לראות ולהחליט בנוגע לכל אולם וגן אירועים. אני אומרת שאצטרף כשירצו.
היא כבר הודיעה שהיא מחכה לנכדים, ואני אמרתי שכשיתאים להם אני אשמח.

בתור האמא של החתן, אני מנסה לא להתערב אלא רק לעזור כשמבקשים. ראיתי יותר מידי בעיות בין חמיות וכלות שנגרמו בגלל חוסר הבנה או התנגשויות בנושאים זניחים ומיותרים.
לצפיה ב-'כן , יהיה מנגל של יום העצמאות'
כן , יהיה מנגל של יום העצמאות
24/04/2017 | 22:51
92
ואשמח לחלוק אתכן את כל הפרטים אחרי האירוע.
לצפיה ב-'מחר מסתיים חופש ארוך שלא עשינו בו כלום כלום כלום'
מחר מסתיים חופש ארוך שלא עשינו בו כלום כלום כלום
17/04/2017 | 23:28
9
231
והיה מענג, קטן וביתי בכל זאת.

לשמחתי אני לא מתבאסת מהחזרה לעבודה, והמחשבה שעוד חודשיים בדיוק מתחיל החופש הגדול בכלל משמחת.
לצפיה ב-'גם אנחנו לא עשינו משהו ממש'
גם אנחנו לא עשינו משהו ממש
18/04/2017 | 09:48
7
185
נסענו יומיים לצפון לפני התחלת החופש, אבל כל השבועיים האלו היינו בעיקר בבית, המקסימום שהרחקתי זה לקניון הקרוב - הפצצתי ברכישות פרועות (יחסית) לכבוד יום-הולדתי העגול.
הילדים בילו המון שעות מול מסכים (שיחררתי), אבל גם קראו קצת, ציירו, התעמלו, הרכיבו פאזל, ניקו את החדרים, עזרו במטבח, שיחקנו יחד...
קצת מצער אותי, שהם ניפגשו עם חברים רק פעם אחת, אבל אין הרבה שאני יכולה לעשות בנידון בגילם.

הידיעה שלא הייתי לבד בחוסר החשק לזוז בפסח מפאת הטרפת הכללית, מעודדת

לצפיה ב-'המחשבה על הצפיפות בכל מקום משאירה אותי בבית'
המחשבה על הצפיפות בכל מקום משאירה אותי בבית
18/04/2017 | 19:37
33
לצפיה ב-'ובהצתה מאוחרת - מזל טוב! תסכימי לספר על מה התפרעת?'
ובהצתה מאוחרת - מזל טוב! תסכימי לספר על מה התפרעת?
18/04/2017 | 20:22
2
31
לצפיה ב-'תודה שום דבר ממש יוצא דופן'
תודה שום דבר ממש יוצא דופן
18/04/2017 | 22:55
1
146
בואי נגיד ש"פשטתי עם שחר" על זארה, ויצאתי עם "לוק" עדכני .
משהו שכנראה כל תיכוניסטית עושה ללא ניד עפעף אבל משמח עבורי.
לצפיה ב-'תתחדשי. התיכוניסטית שלי אוהבת לפשוט'
תתחדשי. התיכוניסטית שלי אוהבת לפשוט
19/04/2017 | 23:46
91
על הביגודית של ויצ"ו.
לצפיה ב-'מזל טוב מומה '
מזל טוב מומה
18/04/2017 | 22:21
2
105
מצטרפת לבקשה לשמוע על מה התפרעת בקניון 
לצפיה ב-'וגם אנחנו לא עשינו '
וגם אנחנו לא עשינו
18/04/2017 | 22:23
111
שום דבר מיוחד חוץ מאינספור ארוחות משפחתיות או עם חברים, טיולים ארוכים ומענגים בפארק ובטלה מבורכת.
אנחנו הכוונה לבעל ולי. הילדים היו יותר פעילים מאיתנו. הם צעירים, יש להם כח 
לצפיה ב-'תודה (פירוט מתחת לפרמלה)'
תודה (פירוט מתחת לפרמלה)
18/04/2017 | 22:56
23
לצפיה ב-'אנחנו עשינו המון,'
אנחנו עשינו המון,
19/04/2017 | 04:08
161
(ועוד התחברה חופשה של שבועיים נוספים לפני כן לצורך טיול בת מצווה) ועדיין שומעים בעיקר תלונות מהילדות, אז מה עדיף?
לצפיה ב-'סרטים שמתאימים לנוער'
סרטים שמתאימים לנוער
08/04/2017 | 00:26
6
156
יש עכשיו כמה סרטים שאני תוהה האם יתאימו לבנות 12

סארו הגרך הביתה
מחר הכל מתחיל
לפני שאפול

ממה שקראתי מאמינה שמתאים
אך תוהה, האם מישהי ראתה ותחווה דעה

לצפיה ב-'צעירית (14) ראתה את "לפני שאפול" והתאכזבה כי קראה את'
צעירית (14) ראתה את "לפני שאפול" והתאכזבה כי קראה את
08/04/2017 | 21:42
1
154
הספר, וכמו תמיד, ספרים לוקחים. בכל מקרה, העלילה קשורה במוות של נערה - הביאי בחשבון. היא פה לידי ואומרת שיש שם "תכנים לא מתאימים לילדות בנות 12" וגם שצריך לקרוא את הספר קודם.
על שני האחרים היא לא שמעה.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
09/04/2017 | 08:58
18
לצפיה ב-'אני ראיתי את סארו'
אני ראיתי את סארו
09/04/2017 | 22:08
2
156
והצעתי לבן ה13 שלי לראות את זה , סרט לא קל המבוסס על סיפור אמיתי עם סוג של סוף שמח ממולץ גם למבוגרים
לצפיה ב-'תודה'
תודה
10/04/2017 | 16:34
14
לצפיה ב-'ראינו אתמול. נרשמה הנאה גדולה'
ראינו אתמול. נרשמה הנאה גדולה
12/04/2017 | 09:45
136
הבת שלי אמרה שהיתה עייפה (התחיל ב 9:50) אבל היה מעניין ומרגש מידי

בכי, שיחה אח"כ- תענוג
לצפיה ב-'בשבת ראינו את "מחר הכל מתחיל" ונרשמה הנאה גדולה'
בשבת ראינו את "מחר הכל מתחיל" ונרשמה הנאה גדולה
03/05/2017 | 14:30
13
אז  מומלץ
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/04/2017 | 17:05
3
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
לצפיה ב-'אני שופעת תובנות לקראת החג'
אני שופעת תובנות לקראת החג
05/04/2017 | 22:02
6
364
הפעם משהו הרבה יותר טריוויאלי - תחום הניקיון.
גיליתי היום את סמרטוט המיקרו פייבר לשטיפת רצפות, כתחליף מוצלח לסמרטוט הלבן הכבד שמעולם לא סיפק את הסחורה.
עולם חדש של ניקיון נגלה לי. קל לשטוף אותו במהלך הספונג'ה, הוא מנקה הרבה יותר טוב ולא צריך להשרות אותו במים לפני השימוש הראשון.
לצפיה ב-'ברוכה הבאה למועדון!'
ברוכה הבאה למועדון!
06/04/2017 | 09:22
1
181
אנחנו קיבלנו מתנה לחג מחמותי- כשנהיה בחו"ל היא תכניס אלינו את העוזרת שלה לניקיון יסודי, והגנן ינקה את השטח מאחורי הבית, ונחזור לבית נקי ומסודר.
לצפיה ב-'חלומי'
חלומי
08/04/2017 | 00:14
25
לצפיה ב-'אאוריקה '
אאוריקה
06/04/2017 | 11:59
32
לצפיה ב-'חחח...פרמלה.....אכן מעמיק !'
חחח...פרמלה.....אכן מעמיק !
06/04/2017 | 20:51
30
לצפיה ב-'גם אני אוהבת אותו, אני קיבלתי תזכורת בפייס'
גם אני אוהבת אותו, אני קיבלתי תזכורת בפייס
08/04/2017 | 00:17
1
173
בעלי טוען שהרגילים הכי טובים ובכלל בזמן האחרון עשה פה סצנות עד שקניתי את המגב שתופס את הסמרטוט
העיקר שיהיה בשקט כששוטף

והתזכורת : שימוש בסודה לשתיה + מלח+ חומץ והולכת לנסות שוב (לרענן את פתח הכיור, בשרותים וכד)
לצפיה ב-'אני משמתמשת בסודה לשתייה וחומץ (בלי מלח) באופן קבוע'
אני משמתמשת בסודה לשתייה וחומץ (בלי מלח) באופן קבוע
08/04/2017 | 21:36
152
זה שוס. גם את משטח העבודה במטבח אני מנקה בזה.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא איבחון גנטי טרום לידתי
אירוח בנושא איבחון...
ב- 22/5 נארח את פרופ` יובל ירון, מנהל היחידה...
אירוח בנושא איבחון גנטי טרום לידתי
אירוח בנושא איבחון...
ב- 22/5 נארח את פרופ` יובל ירון, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום ייעוץ הנקה
פורום ייעוץ הנקה
תערוכה ויריד בינלאומי של נשק קר 27במאי2017
R.I.F - אביב 2017
ד
ד"ר יעקב יולנו

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה