לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
84758,475 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים ועוד

פורום "הורים ועוד", לשעבר פורום "הורים פלוס" שפעל ב-ynet, שמח להמשיך לפעול בביתו החדש וישמח לצרף לשורותיו משתתפות ומשתתפים חדשים. אין תנאי קבלה, צריך רק להיות אמא או אבא."הורים ועוד" הוא המקום להשוויץ, לפרוק, לשתף, להתייעץ, לרגש,להתרגש. הפורום הוא מקום בו אנחנו כהורים יכולים להגיד הכל – על הילדים שלנו, על ההורות שלנו, על המשפחה שבנינו והמשפחה שסביבנו. כאן המקום לשתף בלבטים הרבים שמלווים אותנו – מטחינת המרק הראשון ובצבוץ השיניים, דרך ההסתגלות למערכות החינוך השונות ועד ליחסים חברתיים של ילדינו ההולכים וגדלים. מטרתנו היא למשוך הורים מכל הגוונים – הורים עובדים, הורי חינוך ביתי, הורים יחידניים, הורים חד מיניים, הורים מאסכולות חינוך שונות, הורים מכל קצוות הארץ והעולם, הורים בעלי השקפות עולם מגוונות, וכל זאת כדי ליצור מקום לרב-שיח שמטרתו אינה לשכנע את האחר בדעותינו, אלא ללמוד ולהרחיב את אופקינו בדרכים וגישות חדשות, לקבל ולהכיל, לחמול ולתת אמפתיה גם אם אין הסכמה. אתם מוזמנים לחלוק אתנו את חוויות ההורות שלכם, את רגעי השיא ורגעי המשבר, לקבל ולתת עצות על הורות ועל החיים בכלל (בשביל זה ה"ועוד").

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים ועוד

פורום "הורים ועוד", לשעבר פורום "הורים פלוס" שפעל ב-ynet, שמח להמשיך לפעול בביתו החדש וישמח לצרף לשורותיו משתתפות ומשתתפים חדשים. אין תנאי קבלה, צריך רק להיות אמא או אבא."הורים ועוד" הוא המקום להשוויץ, לפרוק, לשתף, להתייעץ, לרגש,להתרגש. הפורום הוא מקום בו אנחנו כהורים יכולים להגיד הכל – על הילדים שלנו, על ההורות שלנו, על המשפחה שבנינו והמשפחה שסביבנו. כאן המקום לשתף בלבטים הרבים שמלווים אותנו – מטחינת המרק הראשון ובצבוץ השיניים, דרך ההסתגלות למערכות החינוך השונות ועד ליחסים חברתיים של ילדינו ההולכים וגדלים. מטרתנו היא למשוך הורים מכל הגוונים – הורים עובדים, הורי חינוך ביתי, הורים יחידניים, הורים חד מיניים, הורים מאסכולות חינוך שונות, הורים מכל קצוות הארץ והעולם, הורים בעלי השקפות עולם מגוונות, וכל זאת כדי ליצור מקום לרב-שיח שמטרתו אינה לשכנע את האחר בדעותינו, אלא ללמוד ולהרחיב את אופקינו בדרכים וגישות חדשות, לקבל ולהכיל, לחמול ולתת אמפתיה גם אם אין הסכמה. אתם מוזמנים לחלוק אתנו את חוויות ההורות שלכם, את רגעי השיא ורגעי המשבר, לקבל ולתת עצות על הורות ועל החיים בכלל (בשביל זה ה"ועוד").

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'אימוץ בתה של אשתי מעל גיל 18'
אימוץ בתה של אשתי מעל גיל 18
17/10/2017 | 12:58
33
אני מגדל את בתה של אשתי (יחד עמה) מאז שהיא בת שנתיים.
אין קשר עם האב הביולוגי.
בקרוב היא מגיעה לגיל 18, ואני רוצה לאמץ אותה.
איני יודע אם זה נקרא "אימוץ" אולם אני רוצה להיות רשום כאביה במשרד הפנים, השיא תופיע בת.ז. שלי ואני בשלה.
האם יש דרך לעשות זאת ללא מעורבות של אביה הביולוגי (שכאמור אינו בקשר עמה ועם אמה (גרושתו) כבר כ-17 שנה), היות ומגיל 18 היא בגירה????
לצפיה ב-'זקוקה לעזרה בבניית יום כיף זוגי..'
זקוקה לעזרה בבניית יום כיף זוגי..
14/10/2017 | 23:16
5
63
הי לכולן! כיף להיכנס לפורום יקר שביליתי בו רבות!
אז למרות שאני רואה שהפעילות התמעטה... יש לי בקשה:
לכבוד יום הולדתי ה40 שיחול השבוע, נעשה לראשונה בכל שנות נישואינו (14) יום כיף זוגי מהבוקר עד הערב.
אני מאוד מתרגשת מההזדמנות המיוחדת, ומקווה שלא אחכה עוד 40 שנה ליום כיף הבא
בבקשה עזרו לי לבנות יום כיף! אני לא בעניין של "לשרוף" שעות במלון על ספא, בריכות וכיוצב, אבל אני גם לא רוצה לעשות את היהודייה מצד שני..
נראה לי נכון שבבוקר נשתה אייסקפה במקום מגניב עם נוף יפה, ואז __________________________ ואז ארוחת צהריים מפנקת איפשהוא, ואז עוד איזה ____________________.
מה אתן אומרות??
מה זה תודה רבה!
דרך אגב אנחנו שומרים כשרות.
לצפיה ב-'אזור בארץ ?'
אזור בארץ ?
15/10/2017 | 22:20
4
51
אם ת"א - יש המון מה לעשות, תלוי בטעמכם האישי. סיבוב ביפו +שוק הפשפשים, נווה צדק/שרונה / חוף הים+סיבוב גלריות בגורדון/מוזיאונים /שוק הכרמל+נחלת בנימין 
בטוח יש המון מה לעשות גם בערים אחרות - תני כיוון לגבי האזור.
והרבה מזל טוב !
לצפיה ב-'הי עדי! תודה רבה רבה על התגובה!'
הי עדי! תודה רבה רבה על התגובה!
16/10/2017 | 10:06
3
57
באמת התכווננו על יום בתל אביב!
חשבנו לשכור אופניים ולרכב לאורך החוף אולי (לא בדקתי איך עושים את זה, זה רק ברמת רעיון בנתיים..)
יש לך רעיון לעוד "אטרקציה" מיוחדת, משהו שאי אפשר לעשות עם ארבעה ילדים ))
לצפיה ב-'יש לי אחלה רעיון !'
יש לי אחלה רעיון !
16/10/2017 | 19:38
40
להשאיר את ארבעת הילדים עם בייביסיטר ולעשות בזוג מה שהצעתי במייל הקודם 
לצפיה ב-'במוזיאון אילנה גור עושים סיורים מודרכים של שעה - שעה וחצי'
במוזיאון אילנה גור עושים סיורים מודרכים של שעה - שעה וחצי
18/10/2017 | 19:20
3
היה מאוד מעניין והנוף מהבית פשוט עוצר נשימה.
תכנסי לאתרים שמוכרים קופונים לכל מני חוויות וקחי משם רעיונות (טיולי סאגווי,
סיורים מודרכים בשרונה, חדר בריחה)

מזל טוב!
לצפיה ב-'בני כמה הילדים ? '
בני כמה הילדים ?
18/10/2017 | 22:52
2
ובכל מקרה הציצי בקישור :
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים '
מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים
16/10/2017 | 15:58

מתכננים טיול בחו"ל
רוצים להתייעץ עם מדריך טיולים שייתן לכם את כל הטיפים השווים

אתם מוזמנים לפורומים החדשים שלנו 

פורום חדש על המדינות הבלטיות לתכנן טיול בצפון-מזרח אירופה

בואו לברר על האטרקציות הכי שוות בפורום טיולים באירופה

הודו, נפאל, הפיליפינים... אתם מוזמנים לפורום המזרח הרחוק לשאול הכל

טיול לכבוד הפנסיה? טיול אחרי צבא? ירח דבש? הכל בפורום דרום ומרכז אמריקה

רואים רק לבן בעיניים? פורום חופשות סקי הוא הפורום שלכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'אשמח לעזרתכם!'
אשמח לעזרתכם!
15/10/2017 | 10:53
22
שבוע טוב
שמי מאיה, וכחלק מעבודת הגמר (התזה) שלי לתואר שני בפסיכולוגיה, העוסקת בהרגלי אכילה של אבות ובנים, אני זקוקה לאבות לבנים בגילאי 8-13 שישיבו על שאלון אינטרנטי שאורך כ-15 דקות ונשמר באופ אנונימי לחלוטין. אם אתם עונים על הקריטריון או מכירים מישהו כזה אשמח ממש אם תוכלו לעזור לי במענה על השאלון המצורף או להעביר למי שזה עשוי להיות רלוונטי בשבילו. זה ממש ממש יעזור לי בקידום המחקר   תודה רבה!!!
מאיה
קישור לשאלון: 
לצפיה ב-'התייעצות דחופה! שאלה על פרוגילוטון ונערה בת 13'
התייעצות דחופה! שאלה על פרוגילוטון ונערה בת 13
14/10/2017 | 19:47
1
32
אני יודעת שזה לא הפורום המתאים אבל לא מצאתי פורום לרפואת נשים אז שולאת פה ואולי במקרה יש איזו אמא לנערה שמכירה כבר את המצב ויכולה לייעץ. אני קצת בלחץ.
הבת שלי כבר 8 חודשים מאז שקיבלה מחזור ורופא אמר שתיקח 3 חודשים פרוגילוטון בשביל להסדיר לה את המחזור, כי הוא ממש ארוך אצלה והיא כל הזמן במחזור מסכנה.
קראתי הרגע על התווית כל מיני תופעות לוואי והבנתי שזה גם כדורים הורמונלים ואני מפחדת לתת לה את זה.
יש פה מישהי אולי מבינה בזה והיה לה אותו מקרה. האם יש משהו חלופי? או האם כן לתת לה ללא חשש את הפרוגילוטון?
לצפיה ב-'מחזור ארוך'
מחזור ארוך
15/10/2017 | 03:14
31
במשך שנים סבלתי ממחזור ארוך עד שהגעתי לרופאת נשים שהמליצה לי לקחת תערובת ויטמינים בשם B-Complex (לא דורש מרשם רופא, מיוצר על ידי הרבה חברות).
תוך חודש חודשיים המחזור התקצר לחצי מהזמן, לאחר זמן מה הוא התייצב על 3 ימים.

מתחילים לקחת את הכדור ביום השלישי של המחזור ולוקחים כל יום עד לתחילת המחזור.
או במילים אחרות, לוקחים כל יום חוץ משני הימים הראשונים של המחזור.

לי זה עזר גם עם ההתכווצויות שלפני ובזמן המחזור.

אני לא מכירה את הפרוגילוטון אבל הייתי בודקת עם הרופא אם הוא מיועד רק להסדיר את זמן הוסת או שאמור לפתור בעיות נוספות.

נסי לשאול גם בפורום שחלות פובלציסטיות. יש סיכוי שיהיו שם נשים שסבלו או סובלות ממחזור ארוך.
לצפיה ב-'מערכת יחסים עם אימי'
מערכת יחסים עם אימי
04/10/2017 | 21:22
4
158

רציתי לשאול לגבי מערכת יחסים עם אימא,
 היא תתמיד חייבת לסיים יפהה עם כולם ולתת לאנשים לדרוך עליה
למשל בחנות נעליים , היא אמר למוכרן שהיא תחזיר את הנעליים שהוא הוציא  למרות שזה מתפקידו והמוכרת הציעה לה איזזה מבצע שברור שהחנות מרוויחה והיא סירבה , אבל דיברה למוכרת כאילו אימא שלי עובדת בשבילה ולא הפוך
והיו עוד דברים,והיא גם מתייחסת לככל דבר שמישהו בעל סמכות אומר , למרותת שאני קורא את הסיטואציה ורואה שהוא משקר אבל אני מנסה לרצות אותה ואז פועל בניגוד למה שנכון ודופק את עצמי ..אני גם בחשש לבלות איתה בגלל זה , וניסיתי לדבר איתה על הדברים והיאא אומרת שככה אני , אבלל אני מרגיש מושפל  בגלל זה , האם לבלות איתה פחות ואו שהיא מתנהגת ככה לקחת את הדברים וללכת למרות שמדובר באימא שלי ?

לצפיה ב-'בן כמה אתה?'
בן כמה אתה?
08/10/2017 | 11:27
1
81
מזכיר לי שכשהיתי נערה היית מתפדחת נושא שאמא שלי היתה עושה משא ומתן בעת קניית (נעלים / בגדים) אבל לא היתה לי בררה כי היא זו שקנתה לי.

אם אתה מספיק גדול להתנהל לבד.
בלה עם אמא שלך בסיטואציות שהסיכוי למקרים כאלו פחות.
ויחד עם זאת הבן שזו היא ולא תשנה אותה בטח לא בכעס וברוגז
לצפיה ב-'יש הבדל בין מה שציינת לבין המקרה שלי'
יש הבדל בין מה שציינת לבין המקרה שלי
09/10/2017 | 14:27
19
לצפיה ב-'שאלו אותך ולא ענית'
שאלו אותך ולא ענית
10/10/2017 | 20:59
1
73
לכן אני מסיקה שהגיל בכרטיס שלך נכון, ומכך נובע שכנראה יש לך בעיה כלשהי כגון אוטיזם. 
כמו שהיית רוצה שיקבלו אותך, כך עלייך לקבל את אמא שלך, גם אם ההתנהגות שלה לא מוצאת חן בעינייך. זו היא, כך טוב לה ואין לה שום סיבה או רצון להשתנות עבורך. 

אל תפסיק לבלות איתה ואל תלך כשהיא מתנהגת בצורה שאינך אוהב. תחשוב על דברים אחרים בזמן הזה, ותתעלם. זה לא נוגע אלייך. 
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
13/10/2017 | 10:01
52
אבל איך ניחשת שיש לי אוטיזם,
זה אגב נקרא אספרגר , לא אוטיזם,
בנוסף לכך אנשים נורמלים לא הולכים עם אימא שלהם לקנות נעליים?
מה עם במקרים שהיא אומרת לי לעשות משהו שאני לא רוצה או לא מתאים לי לעשות , גם אז זה לא נוגע לי ההתנהגות שלה , למשל עשיתי צבא כדי לרצות אותה.
לצפיה ב-'עדיין פתוח פה? שאלה לגבי התערבות בסיטואציות חברתיות'
עדיין פתוח פה? שאלה לגבי התערבות בסיטואציות חברתיות
02/10/2017 | 08:02
8
172
הי כולן! מה העניינים? אני רואה ששקט פה, אבל מנסה בכל זאת להעלות עניין שמעסיק אותי...
לאחרונה נתקלתי בכמה סיטואציות עם הגדול (8) שגרמו לי לתהות האם ואיך אני צריכה להתערב באינטראקציות חברתיות בעיתיות (לא ברמת החרם או משהו, ברמת הבאסה שלו או של אחרים). באחת מהן, בסופו של דבר התערבתי אחרי שהדרכתי אותו איך להתמודד בעצמו והשתכנעתי שהוא מיצה את מה שהוא בתור ילד מסוגל לעשות בעניין. פניתי לאחת האימהות הרלבנטיות שאני בקשר טוב איתה, ואני מודה שהופתעתי מעט מתשובה בסגנון "אני ממש מעדיפה לא להתערב. אשאל את הילד, אבל יותר מזה אני לא רוצה לעשות".
אז בלי להיכנס יותר מדי לפרטי המקרה הספציפי שאני מאמינה שנמצא כך או כך בדרך לפתרון, רציתי לדעת איפה עובר הגבול שלכן? מה יהיה הסף שיגרום לכן להתערב ובאילו מקרים לא תתערבו?
לצפיה ב-'מעורבות והתערבות'
מעורבות והתערבות
02/10/2017 | 08:40
7
102
אנחנו משתדלים להיות מעורבים בחיי הילדים, גם בהיבט החברתי. בדרך כלל לא יוצא לי לראות באון ליין התרחשות כלשהי, אלא רק לשמוע עליה כשהילדים חוזרים הביתה. מביעים את דעתינו, משוחחים עם הילד/ה שלנו, ובמקרה הצורך פונים למדריכים (מסגרת קיבוצית).
מודה שאני מהמתערבים- אומרת מה דעתי, מנסה להשפיע, פונה למדריכים וגם להורים אחרים, אם נראה לי שצריך (מתוך התפיסה שאני הייתי רוצה שהורים אחרים יידעו אותי במקרים הפוכים).
לצפיה ב-'שלום לך! '
שלום לך!
02/10/2017 | 08:58
6
93
האמת היא שפגעת בדיוק בנקודה - אני שואלת את עצמי האם הייתי רוצה לדעת (ולהתערב אם צריך) במקרה שהילד שלי היה בצד השני. במקרה הזה הוא היה בצד הנפגע, ודי ברור לי שאם הוא היה בצד הפוגע הייתי רוצה לדעת ומסבירה לו למה ההתנהגות שלו בסיטואציה היא לא חברית. 
בסיטואציה הספציפית (הסעה) אין מדריך/מבוגר אחר שהגיוני לפנות אליו. 
זה תסכל אותי כי האמא השנייה הודיעה לי בפירוש שהיא רק מתכוונת לשאול כי היא נגד להתערב והציעה לי מה לעשות מול הילד שלי (דברים שעשיתי הרבה לפני שחשבתי לפנות אליה, ולא פתרו את הבעיה. חלק הוא ניסה וחלק הוא הסביר לי בצורה שקולה והגיונית למה זה לא יעזור). 
לצפיה ב-'שאלה טובה'
שאלה טובה
02/10/2017 | 14:11
5
77
אני לא יודעת מה הייתי עושה בסיטואציה שאין בה מבוגר אחראי. בנזוגי ואני חלוקים בנושא. אני טוענת שבתור הורה, הייתי רוצה לדעת איך הילד שלי מתנהג. הוא טוען שפנייה שלנו להורים של הצד השני תפגע בילד שלנו מול הילד הפוגע.
יכולה לספר לך ש-בת של חברה טובה התלוננה על ילד מסוים שמתנכל לה, וחברתי הלכה אל אבא של אותו פרחח ואמרה לו- בבקשה תטפל בזה ודבר עם הילד, כי אחרת אני אדבר איתו ויהיה לו פחות נעים... אבל במסגרת הקיבוצית שלנו, ובמקרה הספציפי הזה בו ההורים מיודדים- זה עבד. לא בטוחה שבמקרה אחר הייתי ממליצה כהורה ללכת לדבר עם ילד של מישהו אחר. (על אף שבלהט הרגע, כאשר פגעו בבכורי יקירי, כבר ניסיתי לשלוח את בנזוגי לאיים ולהרביץ.... מזל שהוא שקול הרבה יותר ממני).
לצפיה ב-'אם אני לא טועה בכורך גדול בכמה שנים מבכורי, נכון?'
אם אני לא טועה בכורך גדול בכמה שנים מבכורי, נכון?
03/10/2017 | 07:41
4
77
אני מסכימה שיש גיל שבו פנייה של הורה להורה עלולה להחמיר את הסיטואציה. 
בגיל הנוכחי (בן 8, כאמור), נראה לי שזה בסדר, וכמובן ששאלתי אם הוא רוצה שאדבר עם אחת מהאימהות (שני הילדים ה"פוגעים" הם חברים שלו, עם שתי האימהות אני די מיודדת). פניתי לאחת מהן בצורה מאוד עדינה, ודי הופתעתי מהאסרטיביות שלה בעניין "אני נגד להתערב". 
מצד שני, זו לא היתה סיטואציה קלאסית של פגיעה ברמה של התנכלות. לדעתי היתה שם בעיקר חוסר מודעות של הצד הפוגע לזה שמה שכיף להם פוגע בדרך בחבר שלהם. ועדיין, אם הילד שלי היה מתנהג ככה, הייתי רוצה לדעת מזה בדיוק כדי ללמד אותו משהו על אמפתיה.
לצפיה ב-'הוא בן 10'
הוא בן 10
03/10/2017 | 09:08
72
אבל זה ויכוח ארוך שנים. התפרצת לדלת פתוחה...
יש בקבוצה שלו בקיבוץ כמה 'כוכבים' שמציקים ומתנכלים לאחרים, והוא על הכוונת שלהם לעיתים קרובות. אנחנו מיודדים עם ההורים, לכן יודעים שבגדול אין להם מושג איך ילדיהם מתנהגים. וגם יוצא לנו לראות את הילדים בנסיבות חברתיות ליד הוריהם- אכן ילדים טובים...
השנה יש להם מדריך חדש ורציני (סופסוף) ואני כולי תקווה שיצליח לעשות שם סדר.

לצפיה ב-'זה נשמע לי כמו מקרה גבולי, ולכן יותר קשה להחליט מה נכון'
זה נשמע לי כמו מקרה גבולי, ולכן יותר קשה להחליט מה נכון
04/10/2017 | 12:11
2
58
לא כתבת מה בדיוק קרה שם.
אבל אני מבינה שזה משהו שאולי הוא גבולי. 

לפעמים משהו שאנחנו חושבים שהוא חסר אמפתיה ולא חברי - הורים אחרים יחשבו שזו התנהגות נורמלית בין ילדים. 

במקרה שלך, בגלל שאלה חברים ואת מיודדת עם האמהות - אני כן הייתי אומרת משהו.
אבל צריך גם להיזהר. שוב - לא כתבת מה קרה. אולי זו באמת היתה התנהגות מגעילה. אבל לא כדאי שייצא לילד שם ש״צריך להיזהר, הוא כל הזמן הולך להלשין לאמא שלו והיא מתלוננת אצל ההורים שלנו״. ובאמת כדאי שיידע להתמודד. אם אלה חברים - שילמד להגיד להם כשמשהו באמת מפריע לו.

לצפיה ב-'תודה. בכוונה לא פירטתי...'
תודה. בכוונה לא פירטתי...
08/10/2017 | 09:37
1
60
מהסיבה שעניינה אותי יותר הגישה העקרונית ולא "מה אתן הייתן עושות...". יותר כמו מה ה"סף" שהיה גורם לכן להחליט להתערב.
הוא דיבר איתם גם באותו רגע שזה הפריע לו, וזה לא עזר. גם אחרי שהוא דיבר איתי וחשבנו יחד איך להתמודד ולהגיע לפשרה, הוא דיבר איתם שוב וקיבל מהם תשובות אטומות (אני מרשה לעצמי לשפוט, כי האמא שאיתה דיברתי אישררה עבורי את התשובה של הילד שלה). ולכן חשבתי שיהיה נכון לדבר איתה.
מבחינתי זו הפעם הראשונה שנאלצתי להתערב מהכיוון הנפגע, ולכן אני עוד לא רואה בזה דפוס התנהגות בעייתי מהכיוון של הילד שלי.
לצפיה ב-'אין גישה עקרונית'
אין גישה עקרונית
10/10/2017 | 21:06
37
הכל תלוי במקרה. 
אם הילד פגע בו במכוון, ברור שההורה של הפוגע צריך לדבר איתו. 
אם הילד שלך נפגע כי לא רוצים לשתף אותו במשהו לדוגמה, אזי לא הייתי פונה לאמא. אולי למורה. האמא נפנפה אותך ולא הסכימה לדבר עם הילד שלה לא כי היא לא מתערבת, אלא כי המקרה הזה בעיניה לא מצריך התערבות. 
יכול להיות שהיא צודקת ויכול להיות שלא, הכל תלוי במקרה הספציפי. 
לצפיה ב-'מאיזה גיל אפשר ללכת לרופא ללא ליווי הורה?'
מאיזה גיל אפשר ללכת לרופא ללא ליווי הורה?
01/10/2017 | 20:36
1
36
לצפיה ב-'את שואלת מתי מותר לפי חוק? או מתי מומלץ?'
את שואלת מתי מותר לפי חוק? או מתי מומלץ?
04/10/2017 | 11:23
65
אם השאלה היא חוקית - הכי טוב להרים טלפון למרפאה בה נמצא רופא הילדים, ולשאול.

אם השאלה היא מתי מומלץ - התשובה גם תלויה במטרת הביקור, וזהות הרופא

לצפיה ב-'עזרה במילוי שאלונים למחקר והגרלת תווי קניה'
עזרה במילוי שאלונים למחקר והגרלת תווי קניה
01/10/2017 | 10:42
21
חברים ממש יעזור לי אם תמלאו את השאלונים למחקר בתזה שלי בפסיכולוגיה.
לוקח למלא את השאלון כ20-25 דקות. אני מגריל 200 ש"ח בין הממלאים (אך לשם יצירת קשר אצטרך שתמלאו את כתובת המייל שלכם בשאלון)
תודה רבה :)
הנה הקישור:
לצפיה ב-'שמישהו יסביר לי, מה יש במיטה של אמא ואבא'
שמישהו יסביר לי, מה יש במיטה של אמא ואבא
24/09/2017 | 14:13
7
251
שכל כך עוזר להירדם? איך אותה ילדה יכולה להישער ערה שעה וחצי אחרי שהתעוררה בלילה, אבל אחרי שהיא עולה על המיטה שלנו היא נרדמת תוך 2 שניות? לא מבינה את זה.
לצפיה ב-'יש שם את אמא ואת אבא.'
יש שם את אמא ואת אבא.
24/09/2017 | 21:24
32
לצפיה ב-'חחח....יש שם את אמא ואבא!'
חחח....יש שם את אמא ואבא!
24/09/2017 | 22:33
31
לצפיה ב-'אצלנו, דרך אגב, כשהילדים '
אצלנו, דרך אגב, כשהילדים
24/09/2017 | 22:37
4
145
באו אלינו למיטה נהגתי לקחת את הלא נרדם התורן בחזרה למיטתו ונכנסתי איתו למיטה שלו.
כך גם הבעל יכול היה לישון ככה כמו שצריךולרוב הייתי שוכבת ליד הילד, מחבקת ומרדימה ואז חוזרת בכיף למיטה שלנו לשארית הלילה. 
לצפיה ב-'היא במיטת מעבר...'
היא במיטת מעבר...
25/09/2017 | 04:42
2
42
לצפיה ב-'לקנות לה דחוף מיטה וחצי ! '
לקנות לה דחוף מיטה וחצי !
25/09/2017 | 22:16
1
114
הגב שלך שווה את ההשקעה...
לצפיה ב-''
25/09/2017 | 23:43
11
לצפיה ב-'אצלנו כשהיו בנות שנה + היה עוד חדר עם מיטה זוגית'
אצלנו כשהיו בנות שנה + היה עוד חדר עם מיטה זוגית
28/09/2017 | 15:41
87
מלעבור לשם ב5 בבוקר כשמעירה אותי על מנת לישון עוד שעה
הגעתי ללעבור עם שתיהן בסביבות 1 בלילה ל לשנת לילה (מתוקה )
עד שבעלי התלונן...

אבל במיטת ההורים בהחלט יש את אבא ואמא וזה מה שרוצים
לצפיה ב-'טיפול פרטי בהורמון גדילה...'
טיפול פרטי בהורמון גדילה...
23/09/2017 | 10:40
23
160
שלום לכולם/ן.
בני בן ה 9 נעצר בגדילה לגובה, ירד אחוזונים (עדין בנורמה לפי הקריטריונים), עשינו בדיקות לצליאק שיצאו שליליות ולא חסר הורמון גדילה. אז....כולם רגועים סביבי ורק אני מוטרד....מצד אחד הכל לכאורה בסדר מצד שני משהו באינטואיציה הפנימית מרגיש שלא וילד בכיתה ד' נמוך מהרבה ילדים בכיתה א'-ב'...אני מעוניין לעשות טיפול בהורמון גדילה באופן פרטי, מפני שלפי המערכת אני לא זכאי להשתתפות, שאלתי היא איך אני מתחיל מהלך כזה? למי אני אמור לפנות? דרך אגב...אישתי ואני גבוהים מהממוצע בהרבה.תודה לכל עזרה בעניין וחג שמח ונעים
לצפיה ב-'לא מתמצאת אבל'
לא מתמצאת אבל
23/09/2017 | 17:38
3
112
במקומך הייתי רצה דבר ראשון לרופא הילדים של הילד, מתייעצת איתו ומבקשת שיפנה לאן שצריך.
ראה גם הכתבה הזו מבית חולים שניידר :
בהצלחה !
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
23/09/2017 | 17:41
2
22
לצפיה ב-'רוצה גם לחזק אותך'
רוצה גם לחזק אותך
23/09/2017 | 21:11
1
97
ולהוסיף שאינטואיציה של הורה זה דבר שאין לזלזל בו. אם אתה לא שקט רוץ עם הילד לאן שצריך (כאמור אפשר לפנות גם ישירות לבתי חולים לילדים) ותבדוק אפשרויות.
מהכתבה התרשמתי שגם אם לא מתגלה מחסור בהורמון גדילה עדיין מטפלים אם לילד יש סיכוי להיות נמוך משמעותית מהגובה הממוצע.
שיהיה בהצלחה ורק בשורות טובות.
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
25/09/2017 | 01:57
6
לצפיה ב-'האם בטוח שאינכם זכאים?'
האם בטוח שאינכם זכאים?
24/09/2017 | 12:58
2
86
כיצד נקבע כי לא חסר הורמון גדילה? לא מדובר בבדיקת דם פשוטה בקופת חולים (IGF1) כי אם בטסט מיוחד שנערך בבית החולים ואורך מספר שעות (ראשית בחשיפה לגלוקגון, אם מזוהה חוסר עורכים טסט נוסף). גם אם לא נמצא חוסר בהורמון גדילה, אנדוקרינולוג יכול לאשר שימוש בהורמון גדילה על סמך ממצאים קליניים (קומה נמוכה, "שבירה" של עקומת הגדילה כלפי מטה, צילום גיל עצמות). האם הילד נבדק ע"י אנדוקרינולוג?
לצפיה ב-'היינו...'
היינו...
25/09/2017 | 01:56
1
85
אצל אנדו...והיא לא התרגשה ואמרה שהכל בסדר. עשינו צילומי כף יד ויצא תקין ומתאים לגיל...צליאק עשינו תקין...בדיקת טסט להחוסר הורמון גדילה לא כי האנדו חשבה שלא צריך...אישתי ואני גבוהים מהממוצע....היום הייתי אצל רופאת המשפחה והיא אמרה שיכול מאד להיות שהיום אנו כן ניהיה זכאים...בכל מקרה צריך לעבור עוד פעם אצל אנדו...תודה רבה על התגובה.
לצפיה ב-'אולי לא כדאי לחזור לאותה אנדוקרינולוגית ...'
אולי לא כדאי לחזור לאותה אנדוקרינולוגית ...
26/09/2017 | 19:28
14
לצפיה ב-'כדאי לבדוק עוד כיוונים חוץ מצליאק.'
כדאי לבדוק עוד כיוונים חוץ מצליאק.
26/09/2017 | 15:35
15
101
אצלנו הבן האמצעי הפסיק לגבוה בערך בגיל 10. בדקו לו צליאק כמה פעמים, כי אחותו הגדולה צליאקית, וכשזה יצא שלילי התחילו לחרטט אותי בהסברים כמו "אז אולי הגנטיקה שלו היא שהוא יהיה נמוך כמו אמא (1.58) ולא גבוה כמו אבא (1.90)", או "הרבה פעמים יש עצירה בגדילה לפני הגדילחה המואצת של גיל ההתבגרות".
אנחנו לא ויתרנו ודרשנו בדיקה פולשנית (גסטרוסקופיה) למרות בדיקת הדם השלילית. הרופא בבית החולים החליט לעשות עוד כמה בדיקות דם וגם אולטרסאונד לפני הבדיקה הפולשנית, ואז גילו בבדיקות הדם חשד לקרוהן/קוליטיס ובאולטרסאונד ראו שכל המעי מודלק על סף חירור. בבדיקת גסטרוסקופיה וקולונוסקופיה משולבת אובחן שהוא חולה קרוהן, ומאז שהוא מטופל תרופתית ותזונתית הוא עולה לפחות סנטימטר בגובה מדי חודש וכיום הוא כבר 1.73מ' (אחרי שנתקע במשך שנתיים על 1.52מ').
אז תדרשו עוד בדיקות עד שתגיעו לשורש הבעייה. 

אם אין מחסור בהורמון גדילה לא הייתי מתערבת עם טיפול מכאיב ושלא בטוח יעזור...

בהצלחה והמון בריאות,

נטלי

נטלי
לצפיה ב-'וואו, ודרשתם את הבדיקה הפולשנית'
וואו, ודרשתם את הבדיקה הפולשנית
27/09/2017 | 09:00
9
87
כי חשבתם שזה צליאק רק כי היה גם לאחותו? לא היו שום סימנים אחרים חוץ מזה שהוא לא גבה? איזה מזל שעליתם על זה!
והטיפול התרופתי והתזונתי הוא רק בקרוהן ובלי הורמון גדילה?
לצפיה ב-'כן. התעקשנו שמשהו לא בסדר ושחייבים לבדוק לעומק.'
כן. התעקשנו שמשהו לא בסדר ושחייבים לבדוק לעומק.
27/09/2017 | 09:08
8
94
לא ידענו אם צליאק או משהו אחר, אבל התעקשנו שלא יכול להיות שילד לא גדל בלי סיבה (גם אצל אחותו עברו מעל שנתיים מרגע שהרגשנו שמשהו לא בסדר עד שאבחנו צליאק).
וברגע שגילינו מה הסיבה, ממש אין צורך בהורמון גדילה. הוא מקבל תרופה שלמעשה מחלישה את המערכת החיסונית (כמו כימותרפיה במינון מאוד נמוך), כי בקרוהן הגוף תוקף את עצמו. וחוץ מזה הוא שותה מזון רפואי מפורק - בהתחלה רק אותו במשך 6 שבועות בלי שום אוכל אחר, וכיום רק 2 מנות ביום, בליווי תזונה מאוד מוקפדת (ללא לקטוז, ללא סוכר, ללא חומרים מעובדים ומשמרים, ועד לאחרונה גם ללא גלוטן וללא פחמימות מסויימות).

לצפיה ב-'וואו, איזה סיפור. שיהיה בריא!'
וואו, איזה סיפור. שיהיה בריא!
27/09/2017 | 09:41
1
23
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
27/09/2017 | 11:35
18
לצפיה ב-'אגב, זה מזכיר לי'
אגב, זה מזכיר לי
27/09/2017 | 09:51
5
100
שכשהייתי ביסודי הייתה ילדה אחת ממש גבוהה (גבוהה בהרבה מכל היתר), שסיפרה שהיא הייתה נמוכה, עד שגילו שהיא רגישה לחלב (כי הבטן שלה הייתה נפוחה או משהו בסגנון) וברגע שהיא הפסיקה לאכול ולשתות מוצרי חלב היא התחילה לצמוח לגובה.
לצפיה ב-'אנו לא נוגעים במוצרי חלב.'
אנו לא נוגעים במוצרי חלב.
30/09/2017 | 07:54
4
24
לצפיה ב-'אם כך, אולי הכתבה הבאה תעניין אותך:'
אם כך, אולי הכתבה הבאה תעניין אותך:
30/09/2017 | 11:33
3
56
לצפיה ב-'תודה אבל...'
תודה אבל...
30/09/2017 | 12:50
2
50
אני 1.83 לא צרכתי מוצרי חלב בילדותי כי פשוט לא אהבתי, אישתי 1.70 לא צרכה מוצרי חלב מאותה הסיבה...העניין התזונה מורכב אולם התזונה שלו טובה מאד...זה לא האקדח המעשן...גמח"ט
לצפיה ב-'ויש לכם ילדים נוספים?'
ויש לכם ילדים נוספים?
30/09/2017 | 12:54
1
12
לצפיה ב-'יש...'
יש...
30/09/2017 | 13:15
54
בת יותר גדולה שגם די נמוכה...אוכלת הכל...
לצפיה ב-'וואו....'
וואו....
30/09/2017 | 07:53
4
64
ולא היו סימנים לקרהון? כאבי בטן/עצירות-ישיבה ממושכת בשרותים? או כל סימן אחר?
הרבה בריאות וכל הכבוד על ההתעקשות.
גמח"ט!
לצפיה ב-'לא היו סימנים חוץ מהעצירה בגדילה.'
לא היו סימנים חוץ מהעצירה בגדילה.
01/10/2017 | 10:35
3
56
גם אצל הבת הגדולה שלי לא היו סימנים חריגים לצליאק, ובגלל זה עברו יותר משנתיים מהרגע שהרגשנו ש"משהו לא בסדר" ועד שאבחנו אצלה את הצליאק.

שנה טובה ורק בריאות

נטלי
לצפיה ב-'אז כן...'
אז כן...
03/10/2017 | 12:23
2
32
היה בסוף צליאק? איך גילו בבדיקת דם?
תודה, חג שמח, הרבה בריאות ובעיקר שנה טובה!
לצפיה ב-'אצל הבת הגדולה יש צליאק שאובחן לפני 12 שנים'
אצל הבת הגדולה יש צליאק שאובחן לפני 12 שנים
03/10/2017 | 12:38
1
38
בגיל 6.5 (אחרי שמגיל 4 התלוננו שמשהו לא בסדר עם הילדה). כשהיא אובחנה היתה באחוזון 50 בדיוק והים היא באחוזון 95 בגובה (מעל 1.70מ'). אובחנה בבדיקת דם ואחריה ביופסיה (גסטרוסקופיה).
אצל הבן האמצעי אין צליאק. אצלו אובחן קרוהן אחרי מעל שנתיים שהתלוננו שהוא לא גדל וכל בדיקות הצליאק יצאו שליליות. אצלו אובחן בבדיקת דם, אולטרסאונד, בדיקה משולבת גסטרוסקופיה וקולונוסקופיה, ולסיום MRE, שזה MRI של המעיים.

לצפיה ב-'תודה רבה.'
תודה רבה.
03/10/2017 | 17:55
5
לצפיה ב-'מילוי שאלון קצר על נדודי שינה '
מילוי שאלון קצר על נדודי שינה
22/09/2017 | 01:52
1
30

שלום, 
שמי רוני ואני סטודנטית לפסיכולוגיה המשלימה בימים אלה את חובתי האחרונה לתואר, עבודה סמינריונית בנושא נדודי שינה, הרהורים ופרפקציוניזם. להשלמת המחקר אני נזקקת למספר רב של משתתפים שכל שעליהם לעשות הוא להקדיש 5-10 דק' למילוי שאלון שיוותר אנונימי לחלוטין.
קישור לשאלון  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf48xJ09V...

בתודה מראש, 
                    רוני.

לצפיה ב-'הקישור לא עובד'
הקישור לא עובד
22/09/2017 | 11:25
5
לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:24
6

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'שאלה לגבי אבא שטס עם ילדה בת שש לבד לחול'
שאלה לגבי אבא שטס עם ילדה בת שש לבד לחול
15/09/2017 | 14:14
8
177
איך אפשר שהוא יקח אותה נגיד לשירותים,בפארקים שדות תעופה וכו,אם הוא לא יכול להכנס לשירותי נשים,ואני לא רוצה שהיא תכנס איתו לשירותי גברים?
לצפיה ב-'לפעמים יש שירותים למשפחות,'
לפעמים יש שירותים למשפחות,
15/09/2017 | 19:32
3
131
אחרת שירותי נכים, ובמקרה חירום - בחוץ. אבל בגיל שש הוא יכול גם לעמוד מחוץ לשירותי הנשים ולתת לה להיכנס לבד.
לצפיה ב-'תודה רבה-הבעיה היא ששירותי נכים של נשים,נמצאים בתוך שירותי ה'
תודה רבה-הבעיה היא ששירותי נכים של נשים,נמצאים בתוך שירותי ה
16/09/2017 | 13:13
2
120
נשים.
אם מישהו חושב על עוד רעיון,אשמח לקרוא,תודה ושנה מעולה.
לצפיה ב-'לא בכל מקום.'
לא בכל מקום.
16/09/2017 | 13:38
1
112
יש מקומות (בשדות תעופה זה נפוץ, למיטב זכרוני) שבהם שירותי הנכים הם חדר נפרד, שלא נכנסים אליו דרך שירותי נשים או גברים (ולא תמיד שירותי נכים מיועדים למין אחד).
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
18/09/2017 | 12:11
12
לצפיה ב-'מה שעושות כל האמהות עם הבנים'
מה שעושות כל האמהות עם הבנים
16/09/2017 | 19:01
3
182
בקניונים, שדות תעופה ושאר מקומות ציבוריים.מלווים עד הפתח , עומדים ללא בושה בפתח למרות שכולם מסתכלים עליך, הילד/ה בנתיים נכנס/ת לבד, בגיל שש הם כבר מסתדרים לבד.
אני גם נהגתי לצעוק מהפתח אחת לשלוש דקות "הכל בסדר"? והבנים שלי היו מתים מבושה 
ממש לא סיפור. לשלוח ילד בן 6 לשרותי גברים זה יותר מסוכן .
לצפיה ב-'חחח... לא רק שצועקים כשנמצאים בחוץ,'
חחח... לא רק שצועקים כשנמצאים בחוץ,
16/09/2017 | 19:04
1
163
אני צועקת לבנות "הכל בסדר?" גם כשאני נמצאת בתוך שירותי הנשים והן בתא. וגם כשהן כבר גדולות... 
לצפיה ב-''
16/09/2017 | 20:22
18
לצפיה ב-'תודה:))'
תודה:))
18/09/2017 | 12:11
22
לצפיה ב-' מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם '
מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם
12/09/2017 | 13:04
3

מומחים ואנשי מקצוע חדשים מחכים לכם בפורומים הבאים 

בפורום משפט פלילי תוכלו לשאול הכל על התחום ולקבל תשובות מעו"ד מומחה

בפורום טיפול זוגי תוכלו להתייעץ ולשתף בבעיות בזוגיות או בבניית זוגיות

בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו לדעת איך לרפא את גופכם בעזרת תזונה ואורח חיים בריא

בפורום השקעות נדל"ן בקנדה תוכלו להתייעץ לגבי כל סוגי ההשקעות עם עו"ד ישראלי וקנדי

בפורום שמאות מקרקעין תוכלו לשאול על מיסוי נדל"ן, תכנון ובנייה, תביעות מקרקעין ועוד

בפורום נזקי גוף ותאונות דרכים תוכלו לקבל ייעוץ משפטי לגבי כל סוגי נזקי הגוף והתאונות

בפורום אוטיזם- גישה ביו רפואית תוכלו לדעת איך מפחיתים את התסמינים של אוטיזם לפי עקרונות הרפואה המשלימה

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על מכירות b2b, פיתוח עסקי, הגדלת רווחים ועוד

בפורום משפחות מורכבות תוכלו לשתף ולהתייעץ בהכל אם אתם נמצאים בפרק ב' מעט מורכב 

בפורום דרכון פורטוגלי ידברו אתכם על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית-אירופאית

גלישה נעימה

לצפיה ב-'מה כדאי לתת במתנה בברית?'
מה כדאי לתת במתנה בברית?
08/09/2017 | 00:17
5
142
היי,
יש לי חבר מתקופת התיכון (היום אנחנו פחות בקשר בעבר) שעושה ברית לילד ראשון באולם אירועים.
מה עדיף לתת - כסף או מתנה?
לגביי כסף אני לא מתכוונת לצ׳ק כי אין לי פנקס צ׳קים.

תודה למי שמגיב!!!
לצפיה ב-'מקווה שזה בסדר ששאלתי את זה כאן בפורום הזה..'
מקווה שזה בסדר ששאלתי את זה כאן בפורום הזה..
08/09/2017 | 00:35
27
לצפיה ב-'כרטיס שי לשילב.'
כרטיס שי לשילב.
08/09/2017 | 08:30
77
קצת יותר חגיגי מאשר לתת שטרות כסף.

וככה הוא יקנה בדיוק מה שהוא רוצה

לצפיה ב-'גם לתת מזומן'
גם לתת מזומן
08/09/2017 | 20:22
86
זה מצוין. בעיקר אם לא מדובר במישהו קרוב במיוחד. בטח יהיה להם מה לעשות עם הכסף.
לצפיה ב-'אם זה באולם - כסף.'
אם זה באולם - כסף.
10/09/2017 | 13:06
80
זה ממש לא משנה אם זה בצ'ק או במזומן. אני נעזרת באתרים כמו "כמה כסף" כדי לדעת כמה לתת.
הסיבה היחידה לתת מתנה (או כרטיס מתנה) לארוע באולם אירועים היא בעיניי אם את רוצה לתת סכום כסף קטן יותר. מתנה בסכום נמוך נראית יותר טוב מאשר לתת את הסכום הנמוך הנ"ל ישירות.

לצפיה ב-'תודה רבה לכולכם על התשובות!'
תודה רבה לכולכם על התשובות!
11/09/2017 | 09:04
26
לצפיה ב-'ספרון טיפים חינמי מקיף לחיסכון כלכלי'
ספרון טיפים חינמי מקיף לחיסכון כלכלי
08/09/2017 | 02:11
37
הי,
רציתי לשתף איתכם ספרון חינמי עם המון רעיונות לחיסכון כלכלי.
כאילו נכתב בשביל הקבוצה,
תהנו
https://drive.google.com/file/d/0B_YJVF3E_kw9c1pyY...
לצפיה ב-'ראיתי אמש את הסרט אני לא מסוגלת להפסיק לחשוב עליה'
ראיתי אמש את הסרט אני לא מסוגלת להפסיק לחשוב עליה
06/09/2017 | 12:26
190
ב"ה
כ"כ עצוב ומזעזע...
אני רוצה שכל מי שקורא את התגובה שלי יתפלל לעילוי נשמתה של דליה רעות בת חיים, זה הדבר היחידי שאפשר לעשות למענה ושהשם יעזור שילדיה יחזרו לחיק היהדות.
הרבה אשמים יש בסיפור הזה לא רק הרווחה
לצפיה ב-'העברת תינוק למשפחת אומנה ללא שרותי רווחה...?'
העברת תינוק למשפחת אומנה ללא שרותי רווחה...?
04/09/2017 | 10:19
4
218
שלום רב

לידידה שלי שני ילדים , האחד תינוק . היא חד הורית והתינוק נולד פג וכל הזמן בוכה.
היא די בודדה, נואשת, לא מסוגלת לטפל בתינוק הקטן, לדבריה ממש לא מסוגלת לחיות איתו, אבל חוששת  שיקחו גם את הגדולה אם תפנה לרווחה (לפניו היה טוב).
האם יש מוצא למצב כזה?
לצפיה ב-'אולי היא סובלת מדיכאון אחרי לידה? '
אולי היא סובלת מדיכאון אחרי לידה?
04/09/2017 | 20:26
125
היחסים שלך איתה מאפשרים לך לקחת אותה ביד ולהביא אותה לרופא המשפחה או רופא הנשים שלה?
לצפיה ב-'לא יודעת'
לא יודעת
04/09/2017 | 20:44
123
נראה לי שלא. כמה עצוב.
אין לה קרובי משפחה שיהיו מוכנים לעזור לה?
לצפיה ב-'נסי גם בפורום "אימוץ" פה בתפוז'
נסי גם בפורום "אימוץ" פה בתפוז
04/09/2017 | 20:57
115
אולי ידעו שם יותר
לצפיה ב-'הרווחה לא "לוקחת"'
הרווחה לא "לוקחת"
06/09/2017 | 00:13
160

אלא אם מוכח חוסר מסוגלות הורית.
במצב שאת מתארת האמא הצליחה לגדל את ביתה אבל מתקשה לטפל (גם) בתינוק.
מוצע להחיל מפניה למשפחה/חברים לצורך סוע מיידי וגם לרופא המשפחה לצורך הערכת מצבה הבריאותי/נפשי של האם.
מניחה שגם פנייה לשירותי הרווחה לצורך בקשת עזרה מתוך אוחריות הורית, אולי יכולה לסייע.

לצפיה ב-'אשמח לעזרתכם'
אשמח לעזרתכם
03/09/2017 | 10:03
84
שלום לכולם!  :) שמי מאיה ואני סטודנטית לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית. כחלק מעבודת הגמר (תזה) שלי אני מתעניינת בהרגלי האכילה של אבות ובנים. לצורך המחקר אני זקוקה לאבות לבנים בני 8-13 שישיבו על שאלון אינטרנטי שאורך כ-10 דקות וכמובן נשמר באופן אנונימי לחלוטין! זה יעזור לי מאוד בקידום המחקר שלי!! תודה רבה רבה לעוזרים!

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום מיסים והחזרי מס
החזרי מס לשכירים וחברות
אופטיקה 6:6
אופטיקה 6:6
פורום תרופות סבתא
פורום תרופות סבתא

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה