לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1018610,186 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים ועוד

פורום "הורים ועוד", לשעבר פורום "הורים פלוס" שפעל ב-ynet, שמח להמשיך לפעול בביתו החדש וישמח לצרף לשורותיו משתתפות ומשתתפים חדשים. אין תנאי קבלה, צריך רק להיות אמא או אבא."הורים ועוד" הוא המקום להשוויץ, לפרוק, לשתף, להתייעץ, לרגש,להתרגש. הפורום הוא מקום בו אנחנו כהורים יכולים להגיד הכל – על הילדים שלנו, על ההורות שלנו, על המשפחה שבנינו והמשפחה שסביבנו. כאן המקום לשתף בלבטים הרבים שמלווים אותנו – מטחינת המרק הראשון ובצבוץ השיניים, דרך ההסתגלות למערכות החינוך השונות ועד ליחסים חברתיים של ילדינו ההולכים וגדלים. מטרתנו היא למשוך הורים מכל הגוונים – הורים עובדים, הורי חינוך ביתי, הורים יחידניים, הורים חד מיניים, הורים מאסכולות חינוך שונות, הורים מכל קצוות הארץ והעולם, הורים בעלי השקפות עולם מגוונות, וכל זאת כדי ליצור מקום לרב-שיח שמטרתו אינה לשכנע את האחר בדעותינו, אלא ללמוד ולהרחיב את אופקינו בדרכים וגישות חדשות, לקבל ולהכיל, לחמול ולתת אמפתיה גם אם אין הסכמה. אתם מוזמנים לחלוק אתנו את חוויות ההורות שלכם, את רגעי השיא ורגעי המשבר, לקבל ולתת עצות על הורות ועל החיים בכלל (בשביל זה ה"ועוד").

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים ועוד

פורום "הורים ועוד", לשעבר פורום "הורים פלוס" שפעל ב-ynet, שמח להמשיך לפעול בביתו החדש וישמח לצרף לשורותיו משתתפות ומשתתפים חדשים. אין תנאי קבלה, צריך רק להיות אמא או אבא."הורים ועוד" הוא המקום להשוויץ, לפרוק, לשתף, להתייעץ, לרגש,להתרגש. הפורום הוא מקום בו אנחנו כהורים יכולים להגיד הכל – על הילדים שלנו, על ההורות שלנו, על המשפחה שבנינו והמשפחה שסביבנו. כאן המקום לשתף בלבטים הרבים שמלווים אותנו – מטחינת המרק הראשון ובצבוץ השיניים, דרך ההסתגלות למערכות החינוך השונות ועד ליחסים חברתיים של ילדינו ההולכים וגדלים. מטרתנו היא למשוך הורים מכל הגוונים – הורים עובדים, הורי חינוך ביתי, הורים יחידניים, הורים חד מיניים, הורים מאסכולות חינוך שונות, הורים מכל קצוות הארץ והעולם, הורים בעלי השקפות עולם מגוונות, וכל זאת כדי ליצור מקום לרב-שיח שמטרתו אינה לשכנע את האחר בדעותינו, אלא ללמוד ולהרחיב את אופקינו בדרכים וגישות חדשות, לקבל ולהכיל, לחמול ולתת אמפתיה גם אם אין הסכמה. אתם מוזמנים לחלוק אתנו את חוויות ההורות שלכם, את רגעי השיא ורגעי המשבר, לקבל ולתת עצות על הורות ועל החיים בכלל (בשביל זה ה"ועוד").

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'אשמח להמלצות לכרית שינה לבני שבע '
אשמח להמלצות לכרית שינה לבני שבע
26/05/2020 | 08:57
יש לי תאומים בני לשבע ואני רוצה לקנות להם כרית ללילה איזה המלצות יש לכם אשמח לכל תגובה מאד חשוב לי
לצפיה ב-'גורל האנושות וגורל היקום אינם נפרדים מריבונותו של אלוהים'
גורל האנושות וגורל היקום אינם נפרדים מריבונותו של אלוהים
17/05/2020 | 06:24
1
כולכם מבוגרים. חלקכם בגיל העמידה, חלקכם הגעתם לגיל הזיקנה. מלא מאמין למאמין, ומתחילת האמונה באלוהים לקבלת דבר אלוהים וחוויית עבודתו של אלוהים, כמה ידע היה לכם על ריבונותו של אלוהים? אילו תובנות רכשתם על הגורל האנושי? האם יכול אדם להשיג כול דבר שירצה בחייו? כמה דברים במהלך העשורים הספורים של קיומכם הצלחתם להגשים כפי שרציתם? כמה דברים לא התרחשו כמצופה? כמה דברים הגיעו כהפתעות נעימות? לכמה דברים אנשים עדיין ממתינים שיישאו פרי – מחכים באופן לא מודע לרגע הנכון, ממתינים לרצון השמיים? כמה דברים גורמים לאנשים להרגיש חסרי אונים ומתוסכלים?
לצפיה ב-'מוסיקה בווליום'
מוסיקה בווליום
09/03/2020 | 10:33
1
24
מתבגר אוהב מוסיקה בווליום גבוה. איך מתמודדים.
לצפיה ב-'אולי זה "דווקא"'
אולי זה "דווקא"
07/05/2020 | 23:09
4
היי, אני חדשה בפורום ואין לי ילדים בגיל ההתבגרות אז מתנצלת מראש אם אדבר שטויות.
אם המתבגר עושה את זה בחדר שלו ואין לו אחים שישנים איתו באותו החדר, אולי זו הדרך שלו להתמרדות. ואולי יש אפשרות לשוחח איתו בשיא הנעימות כי ייתכן שהוא לא באמת חושב שזה מפריע למישהו.
תסריט אחר אפשרי ולגיטימי הוא שמדובר באיזו "דווקא" על מילה שזרק אחד ההורים והוא מנסה להפגין ש"אתם עשיתם/אמרתם לי ככה, אז אציק לכם". 
אפשרות שלישית היא דרך מוזרה לקבל עוד קצת תשומת לב.

אשמח מאוד אם עזרתי.
לצפיה ב-'דחוףףףףףף'
דחוףףףףףף
26/02/2020 | 00:40
1
27
עמותת מסוגלים מבהקשת עזרה דחופהה!!
מצווה ענקית ועזרה גדולה ליצירי כפיו של הבורא!!
תרחמו על הילדים ותנו להם עוד שעות של כיף והנאה, ולהוריהם שחרור והקלה.
תזכו למצוות!!
לצפיה ב-'מסוגלים באמת.'
מסוגלים באמת.
26/02/2020 | 00:41
11
תעבירו את זה לכמה שיותר אנשים כי הקמפיין נגמר מחר!!!
לצפיה ב-'דרכים לפתרון פער הדורות שבין הורים וילדים - יחסי הורים וילדי'
דרכים לפתרון פער הדורות שבין הורים וילדים - יחסי הורים וילדי
07/02/2020 | 23:55
16
אחים ואחיות,
יום טוב!
תוכן
1. הפקידו את ילדיכם בידי האל
2. למדו לשחרר ולתת לילדינו מרחב נשימה
3. הניחו בצד את מעמדכם כהורים ונהגו בילדיכם באופן שוויוני
לאחרונה היחסים שלי עם בני מתוחים ביותר. ככל שהוא גדל, פער הדורות בינינו העמיק יותר ויותר. כעת הוא בחטיבת הביניים, ואני חוששת שהוא ישחק במשחקים מקוונים ויזניח את הלימודים. אני גם דואגת שהוא יחווה אהבת נעורים וירכוש הרגלים רעים, אז אני משגיחה עליו. בשביל לוודא שהוא לא מסגל לעצמו הרגלים רגעים, אני בודקת אם יש תכנים בעייתיים בפלאפון הנייד שלו. להפתעתי, לאחר שגילה זאת הוא נמלא כעס וגועל, ואפילו שאל אותי למה אני שולטת בו. דבריו העציבו אותי מאוד.
לצפיה ב-'12hello'
12hello
17/01/2020 | 18:02
20
13
לצפיה ב-'12'
12
17/01/2020 | 17:57
15
13
לצפיה ב-'12'
12
17/01/2020 | 17:50
3
13
לצפיה ב-'11'
11
17/01/2020 | 17:49
5
12
לצפיה ב-'10'
10
2
11
לצפיה ב-'9'
9
1
10
לצפיה ב-'8'
8
2
9
לצפיה ב-'7'
7
2
8
לצפיה ב-'6'
6
1
7
לצפיה ב-'5'
5
5
6
לצפיה ב-'4'
4
5
5
לצפיה ב-'3'
3
17/01/2020 | 17:48
6
4
לצפיה ב-'2'
2
4
3
לצפיה ב-'1'
1
5
2
לצפיה ב-'בקשה למנהלת הפורום בקשר למחקר קונפליקטים תפקידיים'
בקשה למנהלת הפורום בקשר למחקר קונפליקטים תפקידיים
07/01/2020 | 21:07
1
17
במסגרת לימודי תואר ראשון בעבודה סוציאלית באוניברסיטת בר אילן, אני עורך מחקר בנושא קונפליקטים תפקידים ותמיכה חברתית.
אשמח אם יתאפשר לי לפרסם פה פרטים וקישור כי מאוד חשוב לי להגיע לכמה שיותר הורים ברחבי הארץ. כמובן לא אעשה זאת ללא רשות מנהלת הפורום.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

שטיינר מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה
ד
זקוקים להשתלת שיניים?
פורום טיפול CBT
פורום טיפולי CBT

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה