לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
96689,668 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים ועוד

פורום "הורים ועוד", לשעבר פורום "הורים פלוס" שפעל ב-ynet, שמח להמשיך לפעול בביתו החדש וישמח לצרף לשורותיו משתתפות ומשתתפים חדשים. אין תנאי קבלה, צריך רק להיות אמא או אבא."הורים ועוד" הוא המקום להשוויץ, לפרוק, לשתף, להתייעץ, לרגש,להתרגש. הפורום הוא מקום בו אנחנו כהורים יכולים להגיד הכל – על הילדים שלנו, על ההורות שלנו, על המשפחה שבנינו והמשפחה שסביבנו. כאן המקום לשתף בלבטים הרבים שמלווים אותנו – מטחינת המרק הראשון ובצבוץ השיניים, דרך ההסתגלות למערכות החינוך השונות ועד ליחסים חברתיים של ילדינו ההולכים וגדלים. מטרתנו היא למשוך הורים מכל הגוונים – הורים עובדים, הורי חינוך ביתי, הורים יחידניים, הורים חד מיניים, הורים מאסכולות חינוך שונות, הורים מכל קצוות הארץ והעולם, הורים בעלי השקפות עולם מגוונות, וכל זאת כדי ליצור מקום לרב-שיח שמטרתו אינה לשכנע את האחר בדעותינו, אלא ללמוד ולהרחיב את אופקינו בדרכים וגישות חדשות, לקבל ולהכיל, לחמול ולתת אמפתיה גם אם אין הסכמה. אתם מוזמנים לחלוק אתנו את חוויות ההורות שלכם, את רגעי השיא ורגעי המשבר, לקבל ולתת עצות על הורות ועל החיים בכלל (בשביל זה ה"ועוד").

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הורים ועוד

פורום "הורים ועוד", לשעבר פורום "הורים פלוס" שפעל ב-ynet, שמח להמשיך לפעול בביתו החדש וישמח לצרף לשורותיו משתתפות ומשתתפים חדשים. אין תנאי קבלה, צריך רק להיות אמא או אבא."הורים ועוד" הוא המקום להשוויץ, לפרוק, לשתף, להתייעץ, לרגש,להתרגש. הפורום הוא מקום בו אנחנו כהורים יכולים להגיד הכל – על הילדים שלנו, על ההורות שלנו, על המשפחה שבנינו והמשפחה שסביבנו. כאן המקום לשתף בלבטים הרבים שמלווים אותנו – מטחינת המרק הראשון ובצבוץ השיניים, דרך ההסתגלות למערכות החינוך השונות ועד ליחסים חברתיים של ילדינו ההולכים וגדלים. מטרתנו היא למשוך הורים מכל הגוונים – הורים עובדים, הורי חינוך ביתי, הורים יחידניים, הורים חד מיניים, הורים מאסכולות חינוך שונות, הורים מכל קצוות הארץ והעולם, הורים בעלי השקפות עולם מגוונות, וכל זאת כדי ליצור מקום לרב-שיח שמטרתו אינה לשכנע את האחר בדעותינו, אלא ללמוד ולהרחיב את אופקינו בדרכים וגישות חדשות, לקבל ולהכיל, לחמול ולתת אמפתיה גם אם אין הסכמה. אתם מוזמנים לחלוק אתנו את חוויות ההורות שלכם, את רגעי השיא ורגעי המשבר, לקבל ולתת עצות על הורות ועל החיים בכלל (בשביל זה ה"ועוד").

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-''כל האוהבים את אלוהים בכנות הם א'
'כל האוהבים את אלוהים בכנות הם א
10/01/2019 | 18:09
17
בוקר טוב! בדיוק כמו כנה כמו ילד הוא באמת שמח!
https://www.youtube.com/watch?time_continue=7&v=6h...
לצפיה ב-'Hebrew Kids Worship Songs | 'כל האוהבים את אלוהים בכנות הם א'
Hebrew Kids Worship Songs | 'כל האוהבים את אלוהים בכנות הם א
10/01/2019 | 18:08
16
בוקר טוב! בדיוק כמו כנה כמו ילד הוא באמת שמח!
https://www.youtube.com/watch?time_continue=7&v=6h...
לצפיה ב-'מאיזה גיל לדעתכם צריך להסביר לילדים על כסף?'
מאיזה גיל לדעתכם צריך להסביר לילדים על כסף?
31/12/2018 | 20:31
1
17
לצפיה ב-'מאיזה גיל להסביר לילדים על כסף'
מאיזה גיל להסביר לילדים על כסף
04/01/2019 | 09:40
42
היי,
מהרגע שאת יכולה לנהל תקשורת עם הילד. כל ילד ורמת ההתפתחות שלו. לפעמים שניים או שלוש. להתחיל לדבר איתו על מה זו משפחה - קבוצה שיש לה מטרה משותפת להיות מאושרים ולהצליח. קבוצה שבה כל אחד עוזר לשני.
לדבר איתו על איך זה שיש להו בית, אוכל, צעצועים, בגדים ועוד. מאין זה מגיע?
כמובן לשאול אותו את השאלות ולתת לו לענות. לאחר כל תשובה שלו - ולא משנה מה היא - לומר לו מילת עידוד, כמו, יופי, מעולה וכו'.
להגיע איתו להסכמה שאמא/אבא עובדים ובתמורה מקבלים כסף על מנת לספק את כל הצרכים שעלו.
השיחה צריכה להיות עם המון דוגמאות. לתת דוגמאות של מה זו תמורה - אתה נותן לי משהו ומקבל משהו שאתה צריך וכו'.
הוא צריך להבין שאין דבר שניתן ללא תמורה. הגסף הוא אמצעי להשיג את המטרות שלנו בחיים.
לשחק איתו משחקים על כסף. להוציא  ממשחק המונופול את הכסף ולשחק איתו במוכר בחנות ועוד. פשוט להמציא.
מקווה שעזרתי במשהו. 
לצפיה ב-'רביעיות פרחי ארצנו'
רביעיות פרחי ארצנו
30/12/2018 | 09:42
21
גם אני חיפשתי לילדים את הרביעיות שהיו לי כשהייתי קטנה אבל כשלא מצאתי הכנתי בבית.
כשסבא שלי נפטר הרביעיות האלה הפכו להיות מסע הנצחה לזכרו ופתחתי עסק שנקרא "בשבילים של סבא". היום יש לנו כבר 7 סוגי רביעיות: פרחי ארצנו, חיות ארצנו וציפורי ארצנו (בעברית ובאנגלית) וגם משחק נוצרי שמקרב נוצרים דוברי אנגלית לארץ. מוזמנים להכיר. http://familynaturegames.co.il
לצפיה ב-'הנפקת כרטיס אשראי'
הנפקת כרטיס אשראי
18/12/2018 | 16:25
19
הנפקת כרטיס אשראי
הבנק איפשרו לי להזמין כרטיס אשראי במקביל היה לי תיק בהוצלפ שנסגר בחודש יולי (החשבון הבנק מתנהל 10שנים ללא בחזרות משום סוג)
האם חברת האשראי יכולה לסרב לספק לי כרטיס?
תודה מראש 
על העזרה
לצפיה ב-'שיטת פילב'
שיטת פילב
12/12/2018 | 11:44
18
האם מישהו מכיר את שיטת פילב?
שמעת היום חברה לעבודה מדברת על זה ונכנסתי לאינטרנט לחפש על שיטת פילב לא מצאתי יותר מדי מידע.
מצאתי כתבה בבלוג (לא קשור לנושא)

לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:22
1
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-''ילד, חזור הביתה''
'ילד, חזור הביתה'
25/11/2018 | 12:05
1
67
רוב הילדים כיום שקועים במשחקים מקוונים, והם חסרי אונים מדי.

לי סינגואנג לומד בכיתה י"ב. הוא תמיד היה ילד נעים הליכות ובעל היגיון בריא. הוריו ומוריו חיבבו אותו מאוד. בחטיבת הביניים הוא חווה משיכה עזה למשחקי רשת. הוא נהג להיעדר תכופות משיעורים כדי ללכת לאינטרנט קפה. הוריו עשו הכל כדי לסייע לו להיגמל מהתמכרותו לאינטרנט. למרבה הצער, התמכרותו של לי סינגואנג החמירה והלכה. הוא נעשה מדוכדך ובהדרגה התנוון. ... כשהוריו של לי סינגואנג חשו אובדי עצות, הם שמעו שאלוהים מסוגל להציל אנשים ולסייע להם להיגמל מהתמכרותם לאינטרנט ולהשתחרר משחיתותו של השטן. כתוצאה מכך הם החליטו להאמין באלוהים וציפו לכך שאלוהים יושיע את בנם. מתוך דברי אלוהים, הם הבינו את המקור לשחיתותה המוסרית של האנושות. הם ראו את האמת אודות האפלה והרוע בהם שרוי האדם, והם הבינו שרק אלוהים יכול להושיע אנשים ולשחררם משחיתותו ומנגעיו של השטן. כל שהיה על סינגואנג לעשות הוא להאמין באלוהים ולהבין את האמת, כדי שייגמל מהתמכרותו לאינטרנט. משהבינו זאת הוריו, הם נשאו בפניו את הבשורה ועודדו אותו לקרוא את דברי אלוהים. הם התפללו לאלוהים וביקשו ממנו להושיע את בנם ולסייע לו להיגמל מהתמכרותו לאינטרנט... לאחר מאבק, סינגואנג החל להתפלל לאלוהים ולהסתמך עליו. בעזרת הכוונת דבריו של אלוהים, הוא נגמל בסופו של דבר מהתמכרותו לאינטרנט והשתחרר משחיתותו ומנגעיו של השטן. הבן, שהיה אבוד ללא תקווה במשחקי האינטרנט ובאינטרנט קפה חזר בסופו של דבר הביתה!
לצפיה ב-'תפילה לאלוהים היא באמת דרך טובה'
תפילה לאלוהים היא באמת דרך טובה
28/11/2018 | 08:29
32
התפילה לאלוהים באמת דרך טובה בתנאי שאיננו  מתמכרים לה...
לצפיה ב-'ספר על אמהות בקיבוץ'
ספר על אמהות בקיבוץ
27/11/2018 | 14:57
38
שלום מחפש ספר על אמהות בקבוץ שנכתב (כנראה) על ידי בת או חברת קבוץ אורים.

בשם יש "דשא" או "עשב" . מתישהו בסוף שנות התשעים או ראשית האלפיים.

תודה
יפאל
לצפיה ב-'בעיות אכילה '
בעיות אכילה
03/11/2018 | 09:33
1
86
שלום וברכה
יש לי ילדה בת שנתיים שקשה לה מאוד עם אוכל לפעמיים עובר יום שלם והיא לא אוכלת כמעט כלום חוץ מירק או פירות...בשר היא לא מוכנה לגעת בו אפילו נגעלת, אורז היא לפעמיים אוכלת כפית או שתיים וזהו, ביצה קשב או חביתה לא מוכנה לשמוע ,לפעמים אוכלת כריך עם גבינה, לפני שינה היא עדין מקבלת בקבוק תמ"ל ולפעמיים גם בבוקר אני נותנת לה.
אני ממש מודאגת ושוקלת להתייעץ עם דיאטנית ... מישהי עברה מקרה דומה ופתרון זה עזר לה ?  אשמח גם לקבל עצות אחרות מניסיון.
תודה רבה  
לצפיה ב-'אם את בקופת חולים כללית יש פיתרון מצויין'
אם את בקופת חולים כללית יש פיתרון מצויין
03/11/2018 | 20:24
53

בבית חולים כרמל יש מרפאה להפרעות אכילה של תינוקות ופעוטות, אני חושבת שהם עובדים שם עד גיל חמש.
הילדה שלי דווקא אכלה הכל, מאוד מגוון, אבל בכמויות מיקרוסקופיות.
היינו מטופלות שם במשך כשנה וקיבלנו טיפול מאוד מקצועי ונעים.
אם זה רחוק לך מאוד אז תבררי אם יש מרפאות דומות במקום שיותר קרוב אלייך.
בנוסף, כדאי להתייעץ עם רופא ילדים ולעשות בדיקות דם. יש הרבה חוסרים שמשפיעים על התאבון, והחשוד הראשון הוא בדרך כלל ברזל.

לצפיה ב-'אמא שלי עוזרת לילדים של בי"ס שיפנזיני ללמוד בכבוד '
אמא שלי עוזרת לילדים של בי"ס שיפנזיני ללמוד בכבוד
05/10/2018 | 19:23
65
הורים יקרים,
רציתי לספר לכם על פרויקט מדהים שאמא שלי יזמה באפריקה ואשמח אם תוכלו לעזור, אפילו בקצת:)

אמא שלי דרום אפריקאית במקור. היא חיה כבר הרבה שנים בארץ, אבל האהבה הגדולה שהיא רוכשת ליבשת אפריקה נותרה בעינה.
היא “מתנדבת סדרתית” והתנדבה הרבה שנים בבית החולים לחיות בר בספארי ברמת גן וגם בזימבבואה במקלט לחיות בר. כשהייתה שם, הלכה ללמד את הילדים בבית ספר מקומי על החיות.

אמא שלי התאהבה בילדים והזדעזעה לגלות שהם לומדים בבית הספר בתנאים מחרידים, ללא אספקת מים סדירה, תחת גג מתפורר עם מים שנוזלים עליהם בחורף, רצפות שבורות... בקיצור, לא בית ספר שהיינו שולחים את הילדים שלנו לשם…
היא החליטה לשפר את התנאים שלהם באמצעות תיקון ושיפוץ הכיתות ובית הספר

בעלות של פיצה משפחתית ובלחיצת כפתור מהטלפון או מהמחשב, תוכלו להעניק גישה לחינוך טוב יותר לילדים מעבר לים, ולשנות חיים שלמים.

לתרומה לחצו פה:
לדף פייסבוק: https://bit.ly/2O07EIG

אם תתרמו, אפילו תקבלו ציור עם תודה אישית מאחד הילדים באפריקה

אנחנו מודים לכם מכל הלב על כל תרומה ומבטיחים להשאיר אתכם מעודכנים בהתקדמות הפרויקט!

לצפיה ב-'קשר עם משפחות אומנה �� מתעניינים | מתלבטים | שואלים'
קשר עם משפחות אומנה �� מתעניינים | מתלבטים | שואלים
19/09/2018 | 12:21
76
כאן מדברים על אומנה �� קבוצה שהוקמה מתוך הרצון של מתעניינים להיות בקשר ישיר עם הורים שעושים את ההתנדבות הזו בחיים האמיתיים. זה המקום להתלבט יחד, להיחשף למורכבות ולדברים המקסימים שצומחים בתהליך. כאן אפשר לשאול את שעל לבכם ולקבל את התשובה בגובה העיניים. מהמחשבה הראשונה, מהרגע בו צץ הרצון ועד להשלמת התהליך.
הקבוצה היא קבוצה סגורה, והדיונים בה אינם מיועדים ליציאה מחוץ לקבוצה, במטרה לאפשר לאלו המתלבטים מרחב פתוח ומוגן למחשבה.

חשוב לשים לב - הקבוצה זו מנוהלת ע"י הורי אומנה ואין לה קשר לארגונים או לשרותי הרווחה.
https://www.facebook.com/groups/FosterFamilyISRAEL...
לצפיה ב-'ילד ותרן/פחדן'
ילד ותרן/פחדן
10/09/2018 | 22:21
2
102
שלום
אני אמא לילד בן 5
אני מחפשת מקום שיוכל לעזור לו.
הוא ילד יחיד
הבעיה שהוא טוב מידי ואפשר להגיד פחדן.
יכול להיות שמהפחד יוצא שהוא טוב מידי ומוותר.
מה עושים? יש מקומות עם אינטראקציה חברתית כלשהי שיכולה לעזור לו להבין שמה שנראה מפחיד באמת כזה ושיעמוד על שלו ולא יוותר על המקום שלו?
במקום שאני גרה חיפשתי ,וההיצע מאוד נמוך (או שלא חיפשתי מה שצריך).
אנחנו גרים ביישוב בין נתניה ל פרדס חנה-כל מה שאני מוצאת זה במרכז.
לצפיה ב-'ניסית לדבר עם הגננת?'
ניסית לדבר עם הגננת?
20/09/2018 | 08:49
40
היא רואה אותו יום יום באינטראקציה עם בני גילו וככלל מכירה ילדים רבים בגילו.
מה היא אומרת?

לא מכירה חוגים שכאלו. אם אכן נמנע הרבה בגלל חשש וממעט ליצור אינטראקציות חברתיות היתי חושבת על טיפול רגשי, אולי עם בעלי חיים או אומנות.
אבל קודם כל היתי מנסה לדבר עם הגננת לראות את חוות דעתה
לצפיה ב-'ילד ותרן/פחדן'
ילד ותרן/פחדן
04/01/2019 | 09:51
4
היי,
האם ניסית לשוחח עם הילד? שבי איתו במקום שקט ללא הפרעות ותתחילי לדובב אותו.
איך היה לך היום? איזה דבר טוב קרה לך? מה הכי אהבת? מה הרגיז אותך? מה הפחיד אותך? כשהוא מספר משהו תגרמי לו להמשיך לדבר על זה ובכל פעם שהוא עונה תני לו מילת עידוד שיבין שהקשבת לו ואיכפת לך. למשל: מעולה, תודה שסיפרת לי ועוד כמובן תלוי בתשובה.
אם סיפר לך משהו שמעציב אותו או מטריד אותו תבקשי ממנו לספר לך על כך שוב ושוב עד שתראי שמצב הרוח שלו השתפר.
זה שלב ראשון.
אשמח לדעת אם עשית זאת ומה היתה התוצאה. בהצלחה
לצפיה ב-'מושבי בטיחות לקראת ילד שני'
מושבי בטיחות לקראת ילד שני
05/09/2018 | 23:15
4
60
שלום,
יש לנו בת מקסימה בת 3.3 ואנחנו משתמשים בשבילה בכסא בטיחות (מדובר בכסא איכותי אמריקאי שנקנה אחרי מחקר רציני, לא זוכרת את שמו). היא השתמשה בו החל מגיל שנה אחרי שסיימנו עם הסלקל שקיבלתי מגיסתי (לא בטוחה איזה אבל היא קונה דברים איכותיים). אני אמורה ללדת בעזרת ה' עוד כחודשיים ויש לנו רכב קטן -מזדה 2 . מה שחשבתי לעשות כדי לחסוך כמה שיותר מקום ברכב - ואשמח אם תתקנו אותי אם אני טועה לדעתכן - הוא להעביר את בתי לבוסטר עם משענת (הייתי מעדיפה בלי משענת כדי לחסוך מקום אבל הבנתי שזה לא מספיק בטיחותי) ולתת לתינוק מגיל 0 להיות בכסא הבטיחות. מה שמביא אותי למס' שאלות:
1. האם אכן יש חשיבות לתת לה בוסטר עם משענת? אלו דגמים אתם יכולים להמליץ עליהם שהם טובים אבל צרים ותופסים פחות מקום?
2. מאיזה גיל זה מותר? אני קראתי גיל 3 ובעלי קרא באנגלית מגיל 4. 
3. לגבי התינוק - את הגדולה כמו שציינתי עד גיל שנה שמנו בסלקל. האם סלקל עדיף? בעלי לא אוהב את כסא הבטיחות לגיל הזה אבל אני שמעתי שזה לחלוטין מותר. האם יש מקטינים שאפשר לקנות כדי להתאים את הכסא לתינוק שרק נולד?
4. כל הערה/המלצה תתקבל בברכה. 
תודה!
לצפיה ב-'ממש לא הייתי מעבירה לבוסטר בגיל 3'
ממש לא הייתי מעבירה לבוסטר בגיל 3
06/09/2018 | 20:47
3
58
העברתי את הבן שלי לבוסטר בגיל 5 וזה היה הרבה יותר מדי מוקדם. רק היום בגיל 6 אני מרגישה שהוא בטוח שם. בטח ובטח שלא להעביר לבוסטר בלי משענת.
את לא צריכה לדאוג ממקום, 2 כיסאות נכנסים בשקט גם ברכבים הרבה יותר קטנים.
אנחנו הכנסנו 2 כיסאות ממש לא צרים ביונדאי I10.
ואם את רוצה לחסוך מקום כדי שעוד מישהו יוכל לשבת שם - לדעתי זה לא שיקול נכון. הבטיחות של הילדים יותר חשובה.
לצפיה ב-'וואו'
וואו
06/09/2018 | 23:08
2
59
גיל 5 בכסא בטיחות נשמע לי גדול....הרי שמים שם גם תינוקות בני יומם... 
כמובן ששיקול הבטיחות הכי חשוב. פשוט ראיתי המלצות באינטרנט כבר שכחתי איפה אבל זה של איזה גוף רשמי כלשהו שמגיל 3 אפשר להעביר לבוסטר עם משענת. קראת/שמעת איפהשהו הנחיה לגבי הגיל המתאים?
ושאלה נוספת - לכמה שנים סלקל מחזיק? גיסתי השתמשה שנה ואני אחריה השתמשתי שנה, אבל הבן שלה היום בן 4....
לצפיה ב-'כיסאות בטיחות וסלקלים פגי תוקף אחרי 5 שנים'
כיסאות בטיחות וסלקלים פגי תוקף אחרי 5 שנים
10/09/2018 | 20:32
1
59
אני משתדלת לעקוב אחרי ההנחיות של בטרם או של אבי ורון בכל הנוגע לבטיחות ברכב.
ההנחיות המינימליות המחייבות הן של משרד התחבורה, אם לא תמלאי אותן את עלולה לקבל קנס.
לצפיה ב-'אין מקום לרגליים'
אין מקום לרגליים
17/01/2019 | 15:59
1
בכסאות של הקטנים אין מקום לרגליים של ילד גדול
מה עושים?
לצפיה ב-'רוצה לנהל את הפורום '
רוצה לנהל את הפורום
12/04/2018 | 10:14
125

הפורום מחפש מנהל/ת
יש לך מה לתרום לגולשים
נשמח לקבל ממך פרטי

המשך גלישה נעימה

לצפיה ב-'ויתור על אמהות'
ויתור על אמהות
13/07/2018 | 14:58
1
223
אני רוצה לוותר על האמהות שלי כי אני לא אוהבת ילדים ולא רוצה להיות אמא. הילדה שלי עושה ההיפך ממה שאומרים לה וגם עושה בכוונה ואני לא מצליחה לחנך אותה. פשוט נמאס לי מזה. יש אנשים שלא מתאימים להיות הורים ואני לא מתאימה וגם לא רוצה. אני חוזרת הביתה לקיטורים שלה ולבכי שלה וזה מכניס אותי לדיכאון. נמאס לי להתמודד איתה, היא מקבלת מה שהיא רוצה רק כדי שיהיה שקט והיא תפסיק לבכות. אני מצטערת על הרגע שהיא הגיעה לעולם. אין לי טיפה של שמחה ממנה הכל רע מהרגע שהיא נולדה וגם אם יש רגעים טובים זה לא שווה את זה. 
מה עושים?

לצפיה ב-'פונים לרווחה בעייריה'
פונים לרווחה בעייריה
11/08/2018 | 19:49
126
במקום מגורייך.
נפגשים עם עובדת סוציאלית ויחד איתה מטפלים בעניין.
לצפיה ב-'פרמלה או כל ותיקה אחרת- שאלה לי'
פרמלה או כל ותיקה אחרת- שאלה לי
14/06/2018 | 11:05
155
זוכרות שפעם פעם היתה כאן מישהי (אם אינני טועה גלי) עם 3 ילדים גרה בתל אביב אני חושבת בלונדינית נמוכה מתוקה,, היה לה גם בלוג על הילדים שלה?????

בקיצור אני זוכרת שהיא היתה קונה קמח כוסמין מטוחן שהיה מביא לה הביתה.
מישהי במיקרה יודעת פרטים?
לצפיה ב-'איך לבשר לבן יחיד בן 7 על הריון...'
איך לבשר לבן יחיד בן 7 על הריון...
19/04/2018 | 23:17
1
179

ברגע האחרון החלטנו לעשות עוד אחד..רעיונות איך לבשר לו בלי ליצור טראומה ומשבר? הוא לא ממש מעוניין באח/אחות...
כרגע בשבוע 14,בשבוע הבא סקירת מערכות ומעדיפים לספר מיד אחרי.
הבטן כבר יצאה ומעדיפה שלא ישמע בטעות מהסביבה.. :)

לצפיה ב-'מזל טוב. הייתי פשוט מספרת'
מזל טוב. הייתי פשוט מספרת
14/05/2018 | 08:58
106
קודם כל להזכיר לעצמך שאתם רוצים
ולדעתכם זה דבר טוב
והוא.. לא בדיוק יודע מה זה ובכל מקרה לא נתון לשאלה שלו

אז לספר בחיוך ושמחה שלכם ולתת לו להביע את עצמו
להבין ולענות על פי שיתופים שלו

ובהחלט תומכת בלספר בהקדם שלא ישמע מאחרים או יקלוט משיחות.

אם את יודעת שהוא ממש לא רוצה אח, שזה משהו שעלה ודובר ונחרץ, היתי מנסה להתייעץ עם איש מקצוע

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

שטיינר מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה
פרקטי חינוך פיננסי
פרקטי חינוך פיננסי
פורום ניתוחי בקע
פורום ניתוחי בקע

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה