לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
72487,248 עוקבים אודות עסקים

פורום כאב

ברוכים הבאים לפורום בנושא כאב של בית החולים השיקומי רעות תל אביב. מטרת הפורום היא לספק מידע רפואי על שיטות טיפול והתמודדות עם כאב ממושך ולהוות מקור מידע מקצועי ואמין לכל תחום הכאב.

מוזמנים לכתוב לנו שאלות בנוגע לבעיות בריאות וטיפולים. מכון הכאב בבית החולים השיקומי רעות מציע קשת רחבה של טיפולים חדשניים להתמודדות עם כאב ממושך. אנו מציעים גם אפשרות לשילוב טיפולי פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, ליווי פסיכולוגי, טיפול באמנות, רפואה משלימה שיקומית. יודגש כי  הפורום אינו מחליף התייעצות רפואית ו/או טיפול רפואי.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום כאב

ברוכים הבאים לפורום בנושא כאב של בית החולים השיקומי רעות תל אביב. מטרת הפורום היא לספק מידע רפואי על שיטות טיפול והתמודדות עם כאב ממושך ולהוות מקור מידע מקצועי ואמין לכל תחום הכאב.

מוזמנים לכתוב לנו שאלות בנוגע לבעיות בריאות וטיפולים. מכון הכאב בבית החולים השיקומי רעות מציע קשת רחבה של טיפולים חדשניים להתמודדות עם כאב ממושך. אנו מציעים גם אפשרות לשילוב טיפולי פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, ליווי פסיכולוגי, טיפול באמנות, רפואה משלימה שיקומית. יודגש כי  הפורום אינו מחליף התייעצות רפואית ו/או טיפול רפואי.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות המקצועיות בפורום זה אינו בא להחליף ייעוץ מקצועי אישי המבוסס על נתונים אישיים של כל מטופל. לפיכך תפוז ובית החולים השיקומי רעות תל אביב אינם אחראים לנזק שעלול להיגרם עקב הסתמכות על מידע זה ולהתאמת/ אי התאמת העצות לכל מטופל
המשך >>

לצפיה ב-'כאב ממוקד בשכמה ממקור עצבי'
כאב ממוקד בשכמה ממקור עצבי
12/10/2019 | 17:51
3
שלום דר ראובני. אני בן 61 בריא לחלוטין. מזה שנים אני סובל מכאב מתמשך וטורדני באזור נקודתי בשכמה השמאלית. בבדיקות שערכתי, המקור לכאב איננו עורי או שרירי, ומסתמן שמקור הבעיה הוא עצבי. אציין בנוסף כי יש לי עקמת באזור הגב העליון. בהנחה שמקור לכאב הוא אכן עצבי, האם וכיצד ניתן לטפל בהפחתת כאב זה?
לצפיה ב-'סיוע לכאב ורגישות ב עור'
סיוע לכאב ורגישות ב עור
28/09/2019 | 17:36
7
שלום רב
נפגעתי בתאונה שלא בבית בעור.
במקום יש תחושת רגישות ואי נוחות הטיפול הקיים הינו משחות ליובש בעור או סטרואידים להקלת תסמינים.אני מחפש מזור סיוע לתחושת רגישות בכף הידיים שם נפגעתי בצורה קלה\בינונית מה מומלץ וניתן לעשות מבחינת כאב ואי נוחות לעיתים יש צריבה באזור.כמו כן אמור לעבור בדיקה לשלול חשד לפגיעה עצבית בכף הרגל במידה וכן האם יש לכך טיפולים להרגעת והקלה על התסמינים והאם מדובר בבדיקה כואבת או פולשנית? בברכה ושנה טובה רוני
לצפיה ב-'כאבים חדים בלסת העליונה'
כאבים חדים בלסת העליונה
07/09/2019 | 22:23
5
שלום,
לאחרונה התחלתי להרגיש מדי פעם גלים של כאב חד בלסת העליונה בכיוון הלחי.
הכאב ממוקם לא רחוק מהמפרק של הלסת (אבל לא שם). לא ברור לי אם מקור הכאב בעצם הלסת או בחך.
הכאב מרגיש כמו דקירה במחט מלובנת. הוא מופיע כמו מספר גלים קצרים ותכופים של כאב שמופיעים ומיד נעלמים. אחרי מספר גלים כאלה הכאב נרגע, אבל אחרי כמה זמן (בין 15 דקות למספר שעות) הוא מופיע שוב.
התופעה התחילה פני חודש, אח"כ כמעט נעלמה אבל בשבוע האחרון הופיעה שוב בצורה אינטנסיבית.
כשזה רק הופיע לפני חודש חשבתי שהכאב נגרם עקב זה שלעסתי משהו קשה בשן טוחנת שלפני שנה בוצע בה טיפול שורש והתקינו בה כתר, אבל רופא השיניים בדק ובצילום (של השן שטופלה בלבד) נמצא שהשן והכתר נראים תקינים.
כאמור הכאבים חזרו בשבוע האחרון ובאופן תכוף יותר, אבל הבעיה שאין לי מושג למי לפנות להמשך בירור.
אודה על השערות מה זה יכול להיות, ולאיזה סוג רופא יש לפנות לבירור כל אפשרות.
תודה.

לצפיה ב-'מוצרים מומלצים לבעיות עור'
מוצרים מומלצים לבעיות עור
08/06/2019 | 14:42
13
שלום רב
האם שימוש בשמן המפ מזרעי קאנביס יעיל לבעיות עור?
ואם כן מה המינון המומלץ ביום?
כמו כן מחפש עבורי כפפה חצי אצבע עם ג'ל פנימי להקלה על רגישות גירוי בכף היד איפה ניתן לשיג זאת וכן כפפות סמאטרפון לנייד או למחשב?
בתודה
רוני גל
חג שבועות שמח
לצפיה ב-'המרפאה האינטגרטיבית בנס ציונה'
המרפאה האינטגרטיבית בנס ציונה
07/06/2019 | 18:36
9
מרפאה של מאוחדת. טיפול בקבוצות לאנשים שסובלים מכאב. חינם למבוטחי מאוחדת. יש  חולי פיברומיאלגיה, אורטופדיים, ראומטולוגיים, חולי כאב נוירופטי.
לא מרפאת כאב!!!!

לצפיה ב-'טיפול בכאב ע"י קנביס'
טיפול בכאב ע"י קנביס
06/04/2019 | 00:31
45
היי חברים,

קראתי באתר קנאביס ישראלי שזה עוזר לטיפול בכאב,

יש לי המלצה למרשם ורציתי לדעת מה אתם אומרים?

לצפיה ב-'תסמינים מוזרים בגוף אחרי ארוע אלרגי'
תסמינים מוזרים בגוף אחרי ארוע אלרגי
01/03/2019 | 17:51
1
40
שלום רב
הנני כבן 50 לפני מס חודשים עברתי מקרה לא נעים בו נחשפתי לחומר חיטוי בכף היד.אני משתמש במוצרים לאלרגיה.יחד עם זאת שהייתי בתל השומר אמרו לי במרפאת עור לבדוק קשר לבדיקת נירולוגיה אני מפעם לפעם חש בכאב עז מתחת לשורש כף היד בדר"כ פעם ביום לחצי שעה ונעלם.ואיני יודע אם קשור לבעיית יובש בכף היד.כמו כן מפעם לפעם תחושת קור מוזרה בגב העליון\תחתון של כחצי שעה פעם ביום.רופא העור המליץ על בדיקת דם מלאה.[מה הקשר?] בכף היד איני ממש מרגיש יובש אלא סוג של אי נוחות לעיתים בנגיעה ממושכת בעכבר מחשב מיד תחושת חום לא נעימה מה שלא היה קודם.האם יש קשר בין אותו ארוע אלרגני לבין הרגישות הזאת?כמו כן באחת הרגלים אני סובל מזה מס שנים ממורטון ניורמה אולפוס ומפעם לפעם בדקירות של חצי שעה עד שעה לפעמים מתגבר בשיבה תמיד בסוף היום,בזמנו פודיאטור טען שלדעתו יש חשד למשהו אחר,וכן מפעם לפעם יש תחושת צריבה בכף היד האם יש גם קשר? ומה מומלץ כרגע?
לצפיה ב-'מומלץ לעשות את הבדיקות שהרופאים המקצועיים מפנים אותך '
מומלץ לעשות את הבדיקות שהרופאים המקצועיים מפנים אותך
29/05/2019 | 01:31
15
בבדיקת דם יש כמעט אינספור דברים שאפשר לבדוק. כנראה לרופא עור יש סיבה לשלוח אותך לבדיקה הזו.
וכמובן להגיע לנוירולוג.
אחרי שתעשה בדיקות, וגם תשמע מהרופאים מה הם חושבים, תהיה יותר חכם.
בהצלחה
לצפיה ב-'עלויות של מיכשור נגד כאבים.'
עלויות של מיכשור נגד כאבים.
26/02/2019 | 22:02
1
35
אני מנסה לברר עלויות של מיכשור נגד כאבים, כמו b cure lazer.
חיפשתי באתרים - לא ברור מה המחיר, וצריך בדרך כלל למלא פרטים (שאני לא ממש אוהב) לפני שאני יודע בכלל כמה עולה, ואם אפשר לקנות בארץ הייצור של המוצר (אני מחפש איפה האתר הרשמי של הנ"ל - לא ברור איפה).
לא מבין את העלטה סביב המיכשורים השונים.

האם המכשירים האלו באמת עוזרים לכאבים?

אם יש חלופות, אשמח ללינקים כלשהם.
לצפיה ב-'זו פרסומת במסווה של פוסט. מקווה שימחק ומהר'
זו פרסומת במסווה של פוסט. מקווה שימחק ומהר
01/03/2019 | 22:27
12
לצפיה ב-'בריאות לפני הכל?'
בריאות לפני הכל?
25/02/2019 | 19:20
29

שקנאביס עוזר לכאב, זה נכון?
לצפיה ב-'פיברומיאלגיה'
פיברומיאלגיה
13/02/2019 | 11:10
3
245

שלום,
אני  מאובחנת כחולה בפיברומיאלגיה.  אני הולכת לשחייה טיפולית פעמיים בשבוע ובכל זאת אחת לתקופה אני מגיעה למצב שהכאבים כה חזקים, שאני לא יכולה לרדת מהמיטה, לא יכולה להתיישר מכאבי גב המקרינים על הרגליים ואני נאלצת להיעדר מהעבודה ואיני יכולה לתפקד בבית. האם יש פתרון למצבי? איך אפשר להקל על כאביי?

לצפיה ב-'פיברומיאלגיה'
פיברומיאלגיה
13/02/2019 | 14:11
52

דנה שלום,
פיברומיאלגיה הינה מחלה תפקודית כרונית המשלבת תסמינים של כאב כל גופי (לפחות ב-11 נקודות בגוף), עייפות כרונית, הפרעות  שינה, שינויים קוגניטיביים כמו שכחה או בלבול, מצב רוח ירוד. הטיפול המומלץ הינו פעילות גופנית כל יום, דוגמת התעמלות, שחייה ופיזיותרפיה. תרופות שמשפיעות על מצב הרוח וכאב כגון סימבלטה, טיפולים פסיכולוגיים והתנהגותיים, דיקור יבש לנקודות התפוסות בשרירים וטיפולים ברפואה משלימה (שיאצו,פילאטיס,פלדנקרייז).
המלצתי היא לפנות למכון כאב להערכה ואפשרויות טיפוליות נוספות.
בריאות שלמה והמשך יום נעים, 
ד"ר אלון ראובני.  

לצפיה ב-'שלום, קטונתי מלהבין את מצבך, אבל שמעתי על אינזים בשם '
שלום, קטונתי מלהבין את מצבך, אבל שמעתי על אינזים בשם
14/02/2019 | 23:46
42
סראפפטז, שעשוי לעזור לך אולי. 
אני הגעתי אליו דרך פגיעת טראומה בוורידים, ומסתבר, שזה אינזים פלא. 
לי אין עדיין ניסיון אתו, אבל לפי העדויות, הוא תוספת מעולה.
הזכירו שם גם את הפיברומיאלגיה, כיוון שהוא גם מוריד כאב, בין שאר הדברים הנפלאים שהוא מתקן בגוף. 
המון בריאות, שבת שלום. 
לצפיה ב-'מניסיוני כחולת פיברומיאלגיה'
מניסיוני כחולת פיברומיאלגיה
14/06/2019 | 17:27
11
כשפרצה אצלי המחלה, היא פרצה כך שהייתי צריכה להיתמך בקירות כדי להגיע מחדר השינה לשרותים בבוקר! הייתי עייפה נורא ושום מנוחה לא עזרה. באותה תקופה, קניתי הליכון ולראשונה בחיים, התחלתי להשתמש בו. בהתחלה הלכתי עליו 5 קמ ליום, וכיום הגעתי לכושר מצויין ואני רצה עליו 3 קמ פעמיים ביום. עם הזמן, הכאבים נעשו נסבלים. מאז עברו יותר מ- 20 שנה ואני שומרת על כושר מדי יום, לא מוותרת לעצמי, למרות שכל מה שאני רוצה זה... לנוח. ההתקפים מגיעים אחרי הצהרים, ולא בבוקר, לפעמים הם חזקים, אבל לא כמו בהתחלה. איני נזקקת לתרופות למניעת כאבים.
ידוע לי שיש התעמלות מיוחדת לפיברומיאלגיה, אבל אין לי ניסיון בזה. תעשי מה שהרופא המליץ לך! הוא יודע מה שהוא אומר. ואני ממליצה - הליכון מול הטלויזיה... ללכת כמה קילומטרים כל יום. תתחילי בהדרגה ותתמידי. זה הטיפול הטוב ביותר. הוא אינו מרפא, אבל עוזר לפיברומיאלגיה ( במשך הזמן, לא מייד) ועוזר לשמור על הבריאות.
לצפיה ב-'כאבי גב וכאבי שכמות'
כאבי גב וכאבי שכמות
13/02/2019 | 11:12
1
38
אני בעשור השביעי לחיי. עבדתי כל חיי עבודה פיזית והיום אני סובל מכאבי גב תחתון וכאבים בשכמות. לרוב אני נעזר במשככי כאב. עם הזמן הם הפסיקו לעזור לי. לעיתים אני מקבל טיפולי פיזיותרפיה. גם הם עוזרים לתקופה והכאבים חוזרים. האם יש טיפול שיכול לעזור לטווח ארוך?

לצפיה ב-'כאבי גב וכאבי שכמות'
כאבי גב וכאבי שכמות
13/02/2019 | 14:13
31

דניאל שלום, 
המצב שאתה מתאר הינו שכיח בקרב האוכלוסייה מעל גיל חמישים ומוגדר כשינויים ניווניים במפרקים גדולים ובעמוד שדרה .
ניתן לבצע הזרקות תחת שיקוף למפרקים או לעמוד השדרה באזורים הכואבים וכהמשך טיפול בגלי רדיו שיעילותו יכולה להיות ממושכת למספר חודשים.
בברכה,
ד"ר אלון ראובני

לצפיה ב-'קנאביס רפואי יעיל?'
קנאביס רפואי יעיל?
05/02/2019 | 01:05
1
43
היי חברים,

קראתי באתר:

שקנאביס רפואי ממש עוזר לכאבים, מישהו ניסה ויודע להגיד לי מתוך ניסיון?
לצפיה ב-'קנאביס רפואי'
קנאביס רפואי
06/02/2019 | 12:18
53
דני שלום,
משאלתך לא ברור מהו המצב הרפואי או סוג הכאב ממנו אתה סובל,
אני ממליץ להגיע לבדיקה והערכה מסודרת ומקיפה במכון כאב
המשך יום נעים,
ד"ר אלון ראובני

לצפיה ב-'כאבים בתנוכי האוזניים'
כאבים בתנוכי האוזניים
06/02/2019 | 10:46
1
20

אני בת 75 ויש לי לעתים קרובות כאב חזק מאוד בתנוכי האוזניים. הרופא אמר שזהו ראומטיזם וממליץ על לקיחת משככי כאבים. האם יש פתרון אחר למניעת הכאבים או העלמתם?
בתודה מראש.
רינה

לצפיה ב-'כאבים בתנוכי האוזניים'
כאבים בתנוכי האוזניים
06/02/2019 | 11:59
28

רינה שלום, 
אני ממליץ על ביקור במכון כאב להערכת המצב הרפואי. ניתן לאזן את הכאב באופן תרופתי ובמקביל או לחילופין לבצע חסימה עצבית (בלוק) לאזור הקשור להעברת תחושות הכאב.
בברכת בריאות, 
תודה ויום נעים, ד"ר אלון ראובני.

לצפיה ב-'כאב שיניים'
כאב שיניים
06/02/2019 | 10:48
1
18

שלום.
לפני כחודשיים עברתי טיפול שיניים - סתימה רגילה. מאז יש לי רגישות יתר בשן. בהתחלה חום וקור  השפיעו וגרמו לי לכאב ולא יכולתי לאכול על הצד הזה של הפה. הרופא אמר שזה נורמלי , מצב שיכול להימשך אף שבועיים, כי השן עברה טראומה במהלך הטיפול. בינתיים עברו כחודשיים והכאב עדיין מטריד אותי. עשיתי צילום פנורמי, הייתי אצל רופא חניכיים וכולם אמרו שהכול בסדר. מה יכולה להיות האבחנה ומה עושים כדי להקל על הכאב.

לצפיה ב-'כאב שיניים'
כאב שיניים
06/02/2019 | 11:56
24
מור שלום, 
המצב אותו את מתארת יכול להתאים לאבחנה של פגיעה עצבית (נוירופטיה) לאחר טיפול שיניים או להיכלל בקטגוריה של כאבי פנים לא טיפוסיים
ATYPICAL FACIAL PAIN המוגדרים בשפה הרפואית.
אני ממליץ להיבדק במכון כאב ולבצע הערכה יותר מקיפה. ניתן לשכך את הכאב עם תרופות וגם לבצע חסימה עצבית תחת הדמיה (אולטרסאונד או שיקוף) לאזור הכואב.
בברכת בריאות,
ד"ר אלון ראובני.

לצפיה ב-'כאבים במרפקים ובכפות הידיים'
כאבים במרפקים ובכפות הידיים
31/01/2019 | 09:00
2
30

שלום רב, 
 אני כתבנית ורוב היום יושבת ומקלידה על מחשב. אני סובלת מכאבים במרפקים ובכפות הידיים. בביקוריי אצל אורתופד קיבלתי כדורים לשיכוך כאבים שעזרו לתקופה, אבל הסיפור חוזר על עצמו. האם יש פתרון ארוך טווח להקלה על הכאבים?

לצפיה ב-'כאבים במרפקים ובכפות הידיים'
כאבים במרפקים ובכפות הידיים
31/01/2019 | 10:37
33

מיכל שלום,
הכאב שאת מתארת יכול לנבוע ממספר סיבות: שינויים ניווניים במפרקים ותהליך דלקתי כרוני, דלקות חוזרות בגידים ובמפרקים עקב תנוחות. לעיתים אנו רואים השפעה של הרגלי עבודה הגורמים לעומס מפרקי או לחץ על עצב במרפק או היצרות התעלה הקרפלית הגורם לכאב עיצבי ורדימות בכף היד. בכדי לברר את מקור הכאב מומלץ לבצע אולטרסאונד למרפקים וכפות ידיים וכן בדיקת הולכה עצבית – EMG.
ניתן לטפל בתרופות משככות כאב מקבוצת נוגדי הדלקת, הזרקת סטרואידים וחסימה עצבית. במידה ומדובר בתסמונת התעלה הקרפלית יש לפנות למומחה כף יד לשחרור העצבים הלכודים בתעלה. טיפולי פיזיותרפיה, חימום המקום ומשחות אנטי דלקתיות, הן אופציה טיפולית נוספת.
מאחל לך בריאות,
ד"ר ראובני.

לצפיה ב-'לי עזרו מאוד ויטמינים. '
לי עזרו מאוד ויטמינים.
02/05/2019 | 12:31
8
לאחר שנים של כאב בעקבות עבודה עם עכבר ומקלדת.

ספציפית, ויטמין די, מגנזיום (מגנוקס) והכי עזר סידן ציטראט - לקח לזה חודש בערך, אבל הרגשתי את השינוי היטב.
לצפיה ב-'כאב גב תחתון וכאב ברכיים'
כאב גב תחתון וכאב ברכיים
31/01/2019 | 08:58
1
23

שלום, 
אני בשנות ה- 50 לחיי. בכל פעם שאני מתיישב אני מתקשה לקום. יש לי כאב בגב התחתון ובברכיים. למה זה קורה, האם זוהי תופעה מוכרת ומה הטיפול בה?

לצפיה ב-'כאב גב תחתון וכאב ברכיים'
כאב גב תחתון וכאב ברכיים
31/01/2019 | 10:31
30

משה שלום, 
התופעה שהנך מתאר מוגדרת כאב גב רדיקולרי. מדובר בכאב גב המקרין לרגליים ולברכיים ומקורו ככל הנראה בבלט/פריצת דיסק בעמוד שדרה שלוחץ על עצב ומקרין לרגליים. כדי לברר תופעה זו מומלץ לבצע סי.טי לעמוד השדרה. אפשר לטפל במצב המתואר על ידי תרופות לשיכוך כאב, טיפולי פיזיותרפיה, הידרותרפיה והתעמלות, וכן לבצע הזרקות לשורשי העצב ולחלל אפידורלי תחת שיקוף.
 מאחל לך המון בריאות,
 ד"ר ראובני.

לצפיה ב-'שחיקת סחוס בברך'
שחיקת סחוס בברך
27/01/2019 | 09:18
1
20
שלום,
אני בחור נמרץ ומתעסק בספורט. בשנה האחרונה יש לי כאבים רבים בברך ימין, עד כדי אי תפקוד: קושי לעלות ולרדת במדרגות, ללחוץ על הגז ברכב ועוד. אני מתעורר מכאב אפילו תוך כדי שינה. לאחר בדיקות וMRI הרופא אמר שיש לי שחיקת סחוס בברך. הוא הציע ניתוח. אני לא ממש מתלהב מניתוח. האם יש דרכים אחרות לפתרון הכאב?
לצפיה ב-'שחיקת סחוס בברך'
שחיקת סחוס בברך
27/01/2019 | 09:22
28

הלל שלום, 
שחיקת סחוס במפרקים גדולים (אוסטאוארטריטיס) הינה הסיבה המובילה לכאב כרוני באוכלוסיה, מעל ל-700000 איש סובלים מהמחלה בארץ. הטיפול המומלץ הינו טיפול נוגד דלקת NSAIDS  בכדורים ובמשחות, פיזיותרפיה יומית, משככי כאב כגון: טרמדקס, הזרקות סטרואידים וחומצה הילורונית (כרבולת של תרנגולת) למפרק הברך. במידה וללא הטבה תחת טיפול שמרני  והשחיקה  משמעותית -ניתוח החלפת מפרק הברך הינו הפתרון.
איחולי בריאות איתנה,
ד"ר אלון ראובני

לצפיה ב-'כאב בקרסול'
כאב בקרסול
27/01/2019 | 08:15
1
24
שלום.  לפני כשנה במשחק כדורגל נפגעתי בקרסול. היה לי רק נקע. מאז אני לא מצליח להיפטר מהכאב בקרסול. עשו לי צילום ואין שם שום ממצאים אקוטיים. איך אני נפטר מהכאב הכרוני?
לצפיה ב-'כאב בקרסול'
כאב בקרסול
27/01/2019 | 09:00
21

אביחי שלום, 
משאלתך לא ברור האם בוצע רק צילום רגיל או גם אולטרסאונד,
באם לא בוצע אולטרסאונד יש להשלים בכדי לברר האם יש פגיעה ברקמות רכות כגון: גידים ורצועות .
ניתן לתת תרופות נוגדות דלקת, ומשככי כאב לפי אופי וסוג הכאב, פיזיותרפיה, הזרקת סטרואידים ואף חסימה עצבית (בלוק)לאזור הכואב.
רפואה שלמה,
ד"ר אלון ראובני

לצפיה ב-'כאב באשכים'
כאב באשכים
23/01/2019 | 08:23
1
22
אני גבר בשנות ה-60 לחיי. לפני כחודש התנפח לי אשך אחד והיו לי כאבים בשני  האשכים. פניתי לאורולוג. אובחנה לי דלקת שטופלה. למרות זאת הכאב באזור ממשיך. האורולוג  אינו מאבחן שום מחלה לטיפול. המצב מאוד לא נעים לי. איך אני מתגבר על המצב?
לצפיה ב-'כאבים באשכים'
כאבים באשכים
23/01/2019 | 08:31
28
שאול שלום, 
באם סיימת בירור אורלוגי מלא ללא ממצאים נוספים, ניתן לתת משככי כאבים לפי אופי ,סוג ותדירות הכאב, בנוסף ניתן לבצע חסימה עצבית תחת שיקוף לאזור הקשור להולכת הכאב לאשכים. 
מאחל לך בריאות טובה, 
ד"ר אלון ראובני.

לצפיה ב-'כאבי שרירים בכל הגוף'
כאבי שרירים בכל הגוף
20/01/2019 | 07:39
1
24
אני בעשור השביעי לחיי . אני סובלת מכאבים כרוניים בכל השרירים בגוף. אני לוקחת כדורי ארגעה. זה הפסיק לעזור לי. מה עלי לעשות כדי להקל על הכאבים?
לצפיה ב-'כאבי שרירים בכל הגוף'
כאבי שרירים בכל הגוף
20/01/2019 | 07:52
30
הלנה שלום,
כאב שרירים כרוני כל גופי יכול לנבוע מסיבות ומחלות רבות, לכן חשוב לברר את הסיבה והמקור לכאב, שיכול להיגרם ממחלות פרקים שונות, מחלות נוירולוגיות (עצביות), מחלות הרס שריר, טיפול תרופתי (לדוגמא סטטינים להורדת כולסטרול), או חוסר בויטמינים ומינרלים כגון מגנזיום, סידן. חשוב לטפל במקור ובסיבה לכאב. ניתן לתת משככי כאבים לפי סוג ואופי הכאב ולקחת תוספי מזון כגון: מגנזיום. 
רפואה שלמה לך הלנה, 
ד"ר אלון ראובני.

מנהל/ת הפורום

אודות:
ד"ר אלון מנשה ראובני, מנהל מכון הכאב בבית החולים השיקומי רעות תל אביב, מומחה ברפואה לשיכוך כאב והרדמה. שימש כרופא בכיר ביחידה לשיכוך כאב ובמחלקת הרדמה
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ