לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
73517,351 עוקבים אודות עסקים

פורום מפלגת העבודה - המחנה הציוני

בכדי שנוכל לנהל כאן פורום מכובד ומכבד,
אתם מתבקשים לשמר על כמה כללים:
אנא שימרו על תרבות הדיון והויכוח
נא הגיבו לגופה של הודעה ולא לגופו של אדם זה או אחר
אנא המנעו מהשמצות ומהערות בעלות רקע מיני
אתם מוזמנים לקרוא את תקנון תפוז בקישור הבא 
http://www.tapuz.co.il/general/takanon.asp

הנהלת הפורום:

אודות הפורום מפלגת העבודה - המחנה הציוני

אנא שימרו על תרבות הדיון והויכוח
נא הגיבו לגופה של הודעה ולא לגופו של אדם זה או אחר
אנא המנעו מהשמצות ומהערות בעלות רקע מיני
אתם מוזמנים לקרוא את תקנון תפוז בקישור הבא 
http://www.tapuz.co.il/general/takanon.asp

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום מפלגת העבודה!
מפלגת העבודה כיום יושבת באופוזיציה והינה בעלת נבחרת מרשימה ומנוסה המצטיינת בהובלת תחומים חברתיים, ציבוריים ובטחונים. יושבת ראש המפלגה, ח"כ יצחק (בוז'י) הרצוג, יתמודד לתפקיד ראש הממשלה בבחירות הקרובות, במסגרת רשימה משותפת עם מפלגת התנועה. שם הרשימה הינו "המחנה הציוני".
מוזמנים ליהנות מדיונים מעמיקים על דרכה ופועלה של המפלגה, אבל קודם לכן - הנה כמה פרטים חשובים שיש לקרוא קודם...

עיקר הצהרות והתחייבויות הגולשים (לקריאה מלאה):

·        לא להעלות כל תוכן המסגיר פרט והעשוי לחשוף את זהותו של קטין, למעט שמו הפרטי ו/או כינויו, כגון: בית הספר שבו הוא לומד, כתובתו, שם משפחתו, כתובת המייל שלו וכיו"ב.

·        לא להעלות תכנים שיש בהם לשון הרע.

·        לא להעלות תוכן שיש בו או בפרסומו כדי להוות עילה לתביעה או תוכן העלול לגרום נזק לצד שלישי כלשהו או לתפוז.

·        לא להעלות כל תוכן שהוא או פרסומו אינם חוקיים או מהווים (או עלולים להוות) הפרה של דין כלשהו (לרבות על פי צוו איסור פרסום) או חומר המעודד, תומך, מסייע, מספק הוראות לביצוע או מנחה בביצוע מעשה המהווה עבירה פלילית לפי דיני מדינת ישראל.

·        לא להציק או להטריד גולשות אחרות ובכלל זה (בין היתר) לא לערוך "משפטי שדה" לגולשות אחרות וכן להימנע מהצעות מגונות לגולשות אחרות.

המשך >>

לצפיה ב-'עכשיו צריך יהיה לראות '
עכשיו צריך יהיה לראות
22/10/2019 | 00:32
25
17

מי יהיו אלה שיפרגנו לגנץ, ולא פירגנו לביבי, ועם מי מתוכם
הוא יעדיף להקים את הקואליציה שלו..... 

לפי זה נוכל לדעת אם הצבענו הצבעה נכונה או לא...... 

שימו לב במיוחד למפלגות הערביות, ולסמול הקיצוני. 

ותחזיקו אצבעות...... 

לצפיה ב-'לדעתי עכשיו נראה מי יהיה נאמן לגוש הימין'
לדעתי עכשיו נראה מי יהיה נאמן לגוש הימין
22/10/2019 | 09:02
7
סכנה זליגה מש"ס ואולי מבנט
הבעיה שביבי יודע בצורה פנטסטית לייצר אוייבים
הוא לא היה אמור להיות בשינאה עצומה עם ליברמן או שקד-בנט
גם ההתנהגות של לפיד ויעלון כלפי ביבי היא ברובה נובעת מהקשר האישי 
לצפיה ב-'יש אפשרות לממשלת מיעוט שמאלנית בתמיכת הערבים '
יש אפשרות לממשלת מיעוט שמאלנית בתמיכת הערבים
22/10/2019 | 09:34
21
16
ובהמנעותו של ליברמן.....ממשלה כזו תחזיק מעמד עד להצבעת אי האמון הראשונה בממשלתו החדשה של גנץ ובהצבעה זו ליברמן לא יוכל להצביע יחד עם הערבים ובכך יגרום להפלתה של הממשלה אשר זה עתה קמה.....

אז מדוע השמאל ינקוט באקט מעין זה ?  בכדי לגרום לנתניהו להגיע לבחירות הבאות כשהוא אינו ראש ממשלה !!!

כלומר , בכחול לבן עושים הכל בכדי להגיע לבחירות חדשות או לממשלת אחדות עם הליכוד ללא נתניהו - הם יעדיפו את תמיכתם של התומכים במדינת כל אזרחיה וחורבנה של ישראל כמדינה יהודית {ערביי ישראל} על פני העדפתם הדמוקרטית של מצביעי מצביעי הליכוד וגוש הימין כולו , הם יעדיפו את הערבים על פני אחיהם היהודים חרדים... .....כרגיל , שמאלנים .

במקרה כזה , הבחירות יהיו ממש בקרוב שכן ממשלה כזו תיפול צ'יק צ'אק , תוך מספר שבועות ואז נתניהו יגיע לבחירות הבאות כראש האופוזיציה , דבר אשר יש להניח כי יפגע אך גם ישרת את נתניהו שכן אקט נכלולי מעין זה יזעזע את היהודים אשר גאים ביהדותם {איני מדבר על השמאלנים הבזויים} אשר סוף סוף יבינו אל מי חבר השמאל בכדי להקים ממשלת מיעוט או אז הם גם יבינו סוף סוף מהו פרצופו האמיתי של ליברמן אשר בהמנעותו הצפויה יביא לתקומתה של ממשלת מיעוט בתמיכת הערבים והסמול הקיצוני.

זהו התרחיש הצפוי {לדעתי} אם גנץ וליברמן ילכו על ממשלת מיעוט.

הליכוד יעשה מן הפארסה הזאת מטעמים לקראת הבחירות הבאות....

לצפיה ב-'זה יחזיק מקסימום חודש'
זה יחזיק מקסימום חודש
22/10/2019 | 10:50
14
10
לצפיה ב-'התרגיל הזה נועד לגרום למרד נגד נתניהו בשורות הליכוד....'
התרגיל הזה נועד לגרום למרד נגד נתניהו בשורות הליכוד....
22/10/2019 | 11:47
13
4
אך הסיכויים שהתרגיל יצלח שואפים לאפס , כולם יודעים שהקמת ממשלה כזו תסתיים בנפילתה תוך שבועות בודדים......ואז כל הדרכים מובילות לבחירות חדשות.

הכל בהנחה שהשמאל בראשות גנץ יקים ממשלת מיעוט בתמיכת ליברמן ...וכשאני כותב זאת אני מתכוון להמנעות ליברמן בתמיכה במהלך שהרי אילו יתנגד ממשלת מיעוט שמאלנית לא תקום.

אני דווקא אשמח אם ממשלת מיעוט כזו קום תקום {ומיד תיפול} , זה יוסיף המון כח לימין בבחירות הבאות.
לצפיה ב-'דווקא כשביבי אינו ראש ממשלה מכהן הכל נפתח מחדש'
דווקא כשביבי אינו ראש ממשלה מכהן הכל נפתח מחדש
22/10/2019 | 11:55
12
6
וגם גנץ ראש ממשלה לשלושה חודשים. אולי גנץ ידע להסביר שלא התכוון להקים ממשלה אנטי ציונית ולא בנה כל כהונה של אפילו חודש ללא הצבעת אי אמון עם קואליציית 44 אלא רק רצה להראות לליכודניקים שהקסם של ביבי פג וגם ליברמן אולי ידע להסביר שממשלה בתמיכת הערבים הייתה רק ליום אחד או שבוע אחד כדי לשים סוף לעידן ביבי וזאת הייתה דרך יחידה לשים סוף לשלטון ביבי והחרדים, הכל תלוי גם זה יעבור בין ההשבעה של ממשלת גנץ להצבעת אי אמון או פיזור הכנסת. הרי עדיין יש ציבור גדול מאוד שרוצה שביבי ילך הביתה ומבחינתם גם שיתוף פעולה של ליברמן והערבים הוא בגדר המטרה מקדשת את האמצעים.
לצפיה ב-'לי נראה שאתה מייחל לנפילת נתניהו....'
לי נראה שאתה מייחל לנפילת נתניהו....
22/10/2019 | 12:23
11
11
כל איש ימין ממוצע מבין כי כרגע נתניהו הוא תקוותו הגדולה של הימין מול כל השמאל.

המנהיג הבא של הליכוד יזדקק לתקופת "אכשרה" בעיניי הציבור , אם נתניהו נופל בסיטואציה הנוכחית מעמדו של הליכוד ינזק קשות וממש לא בטוח שהוא יהווה אלטרנטיבה שלטונית בשנים הקרובות.

בקיצור אדון evglev1 , לי נראה שאתה ימני בדיוק כמו חברך סטילהוק , כלומר שאינך ימני כלל ...לכן התגייסת למענו נגדי.

ועכשיו תכתוב לי כי לא כל מי אשר מתנגד לנתניהו הוא שמאלן וכדוגמא תביא לי כדוגמא את  לימור לבנת , רוני מילוא , בני בגין , דן מרידור, ראובן ריבלין ועוד....  חחחחח

הפוסט שלך גילה את משאלות ליבך - עוד שמאלן בתחפושת , אמנם אינך רהוט כמו הנקבה בעלת העטינים "סטילהוק" אך אתה נכלולי לא פחות....בדרכך הנחבאת אל הכלים...
לצפיה ב-'מעולם לא ראיתי בפורשי מפלגת המרכז כמו רוני מילוא ודן מרידור'
מעולם לא ראיתי בפורשי מפלגת המרכז כמו רוני מילוא ודן מרידור
22/10/2019 | 12:48
10
14
כאנשי ימין והשריון למנחם בגין שימש לו נורה אדומה בוהקת להתרחק מהליכוד כמו מאש לאור העובדה שביבי משריין מקום לתומך נלהב של הדיקטטורה של בג"צ. אבל אנחנו במצב הזה גם בגלל ביבי לולא ביבי היה משקר באפריל שהמפלגה הגדולה מרכיבה את הממשלה, הימין החדש שהצבעתי להם, כך שבניגוד לסטליהוק שאו ששם פתק לבן או שהצביע לשמאל אני הצבעתי הבית היהודי, הימין החדש וימינה, אז אם ביבי לא היה נכנס להיסטריה להיות המפלגה הגדולה ביותר הימין החדש היו עוברים והייתה ממשלה בלי ליברמן.

אני גם מבין את הנזק שייגרם למדינה מכך שראש ממשלה ינהל משפט ומדינה בו זמנית. פתרון הנבצרות של ריבלין הוא פתרון מצוין ולולא ביבי היה קניבל כלפי שותפיו הטבעיים הוא יכל לבחור לעצמו ממלא מקום שישמור לו על המקום בזמן המשפט מקרב הליכוד.
לצפיה ב-'נו , כרגיל , עוד שמאלן בתחפושת של ימני....'
נו , כרגיל , עוד שמאלן בתחפושת של ימני....
22/10/2019 | 13:56
8
9
גם מצביעי הימין החדש מודעים היטב כי נתניהו על אף מגרעותיו הוא הסיכוי הטוב ביותר עבור הימין בנקודת הזמן הנוכחית , איש ימין אמיתי היה מעביר ביקורת על נתניהו אך לא היה שוכח להדגיש כי למרות הכל הוא עדיף על כל שאר המועמדים.

בנט העביר ביקורת לא פשוטה על נתניהו אך לא שכח לציין גם את מעלותיו ואת העובדה כי כי הדחת נתניהו בעת הנוכחית תהיה מכה קשה למחנה הימין כולו...

אתה גם מוסיף ומדבר על "הנזק אשר יגרם למדינה אם ראש הממשלה ינהל משפט ומדינה בו זמנית"   - איש ימין הגון מבין היטב כי מירב הסיכויים הם שהחונטה השמאלנית תפרה לנתניהו תיקים פליליים מפוברקים , איש ימין הגון מבין את הסכנה אשר טמונה לדמוקרטיה אם אכן יודח נתניהו על ידי המזימה השמאלנית הנכלולית הזאת {לכאורה} , איש ימין הגון היה מתנגד לרצון השמאל להדחת נתניהו והיה תומך בניהול משפט בזק כשנתניהו ממשיך לכהן בתפקידו וזאת בכדי לא להעניק לשמאל פרס על נכלוליותו ונבזותו. 

השמאל יודע היטב כי הדחת נתניהו מתפקידו בעת הנוכחית תקל עליו לבצע מהפך פוליטי בקרב הציבור , שינוי המשוואה מימין לשמאל , שום תחליף בעת הנוכחית לא יצליח לשבות את לב הציבור כפי שעושה זאת נתניהו ולכן מרבית הסיכויים שבמקרה  של הדחה הימין לא יהווה אלטרנטיבה שלטונית בשנים הקרובות.

אך את כל זה אתה יודע , נכון evglev1 ? הרי אם היית איש ימין אמיתי היית משכיל להבין כי נתניהו הוא "האופציה הגרועה פחות" מכל האופציות האחרות ולמרות זאת אתה מצטרף להוקעת נתניהו יחד עם שאר שונאי ישראל אשר כותבים בפורום בו אתה משמש "מנהל משנה"......

אני לא מאמין לך שהצבעת לימין , אתה בדיוק כמו סטילהוק , שמאלני בתחפושת של ימני , כזבן שמאלני מתוחכם ונכלולי.....ואת כל "המחמאות" אשר אני מרעיף על סטילהוק אני משית גם עליך.

אני לא פרייאר , את הלוקשים אותם אתה מוכר לאחרים לא תצליח למכור לי....אט אט אני לומד להכיר את כולכם.

אם אתה הצבעת "ימינה" אני הצבעתי למחנה הדמוקרטי 

רמאי !

לצפיה ב-'מצרף קישור שממחיש את אשר כתבת על בנט -'
מצרף קישור שממחיש את אשר כתבת על בנט -
22/10/2019 | 14:04
4
3
לצפיה ב-'תודה רבה לך ! היה סמוך ובטוח כי evglev1 הינו שמאלן בכל רמ"ח'
תודה רבה לך ! היה סמוך ובטוח כי evglev1 הינו שמאלן בכל רמ"ח
22/10/2019 | 14:13
3
4
אבריו .

חצאי אמיתויות , מסכי ערפל , פתלתלות , שמנוניות וצלופחיות - זוהי משנתם של אנשי השמאל וזו הסיבה שהשמאלן evglev1 חסם אותי לאחר שהצלפתי בבן בריתו "סטילהוק".

מנהל ימני עאלק 
לצפיה ב-'כן אני הצעתי לשלי יחימוביץ' את משרד המשפטים, '
כן אני הצעתי לשלי יחימוביץ' את משרד המשפטים,
22/10/2019 | 15:57
2
3
אני מציע לעמיר פרץ את משרד האוצר, אני נתתי לציפי לבני את משרד המשפטים ואת ניהול המו"מ עם הפלסטינים, אני מנעתי מליברמן לתפקד כשר חוץ והיטלתי את משימות שר החוץ על הנשיא שמעון פרס ז"ל ושר הביטחון אהוד ברק, אני יצאתי בקמפיין שמאחורי הפנים החייכניות של בנט מסתתרת מפלגת טליבאן, אני קברתי את חוק ההסדרה כשהוא הוצא בעניין גבעת האולפנה. אני נאמתי ב-2011 על נוכחות ביטחונית ארוכת טווח בבקעת הירדן ולא על ריבונות בבקעת הירדן, אני החזרתי את דן מרידור לליכוד, אני הבאתי לליכוד את את אסף חפץ ועוזי דיין ומנעתי מאפי איתם אפילו להתמודד על מקום ברשימת הליכוד.
לצפיה ב-'תחמן שלי , אף אחד לא טען שנתניהו מושלם , נתניהו מלא מגרעות'
תחמן שלי , אף אחד לא טען שנתניהו מושלם , נתניהו מלא מגרעות
22/10/2019 | 16:17
1
5
כרימון אך כל איש ימין נאמן יודע שנתניהו הוא האופציה הגרועה פחות עבור הימין מכל האופציות הנוכחיות.....והנה צורת ההתנסחות הנפתולית של סטילהוק יוצאת מפיך , יצא המרצע מן השק ...חחחח

עלוב נפש , עוד שמאלן בתחפושת , כולנו מבינים היטב מדוע חסמת אותי , אתה שמאלן !!!

אתה כל כך מגעיל אותי...פשוט בושה.

לצפיה ב-'כולנו יודעים שאם אשחרר את החסימה שלך אהיה שוב ימני '
כולנו יודעים שאם אשחרר את החסימה שלך אהיה שוב ימני
22/10/2019 | 16:27
4
לצפיה ב-'אז נראה שהצבעת למחנה הדמוקרטי '
אז נראה שהצבעת למחנה הדמוקרטי
22/10/2019 | 15:45
2
6
למרות שאבא שלי ואחותי התחננו בפני שאצביע לליברמן כי פתק טב הוא פתק לביבי. אני מודע לזכויות של נתניהו אבל גם מודע לעובדה שהוא רוצה למות באופן טבעי כראש ממשלה ומתייחס למדינה כאל הממלכה שלו. 

ולהזכיר רק לפני ההסכם בין הימין החדש לבית היהודי והאיחוד הלאומי, בנט ושקד רצו להתחייב להמליץ על מועמד ימין, ולא רצו להתחייב אישית לביבי, וזה רפי פרץ כפה עליהם להתחייב כלפי ביבי. 

אני גם יודע שכל מה ששקד עשתה במשרד המשפטים ניסו לעשות גם בליכוד וגם בישראל ביתינו בקדנציה השנייה של ביבי וביבי הוא שבלם את זה והגן על בג"צ. לכן כשביבי שריין מקום לבני בגין ידעתי שפתק טב הוא נגד בג"צ ופתק מחל הוא בעד בג"צ. 

ולידיעתך ב-2009 אפילו הצבעתי האיחוד הלאומי, אולי בן ארי נכנס לכנסת בקול שלי. 

אבל תמשיך להאמין שבחירות נוספות זה טוב לימין כמו שביבי חשב במאי ש-61 מנדטים בכיס שלו, כך גם עכשיו חושבים שאחרי יום אחד של ממשלת ליברמן-ערבים ליברמן וגנץ מחוסלים והימין יינצח בגדול. תמשיכו ללכת לבחירות פעם אחר פעם בתקווה שבוחרי ליברמן יחזרו לביבי.
לצפיה ב-'אתה אפילו מאמץ את מטבעות הלשון '
אתה אפילו מאמץ את מטבעות הלשון
22/10/2019 | 16:11
1
4
השמאלניות הבזויות  "מודע לעובדה שהוא רוצה למות באופן טבעי כראש ממשלה ומתייחס למדינה כאל הממלכה שלו" 

תקשיב טוב חביבי , "אם זה נראה כמו ברווז, הולך כמו ברווז, ומגעגע כמו ברווז....זה ברווז" !!!

תפסיק לזלזל באינטילגנציה שלנו , יש מערכת יחסים עכורה בין בנט + שקד לנתניהו אך גם הם יודעים איזו מכה אנושה יחטוף גוש הימין אם נתניהו יודח בנקודת הזמן הנוכחית ולראיה התבטאותו של בנט בראיון אותו הביא דיברגנט.

אתה שמאלן , אם לא היית שמאלן היית מבין כי כל אופציה נוכחית זולת נתניהו גרועה לימין על אחת כמה וכמה כשמדובר בימין החדש שלו אתה טוען שאתה מצביע.

אני מקווה שסוף סוף כולם יבינו את מסע השקר והרמיה שלך...אני עוד לא שמעתי על מצביע בנט אשר תומך בממשלת אחדות בין הימין לשמאל ,,,, ממש מדהים 

מספיק ילדון , תוריד את המסכה השמאלנית מעל פניך , נחשפת !

אשכרה , עוד חיקוי של סטילהוק , פשוט בושה.

לצפיה ב-'דווקא שקד ובנט מדברים שבגלל שלא הושגו 61 מנדטים '
דווקא שקד ובנט מדברים שבגלל שלא הושגו 61 מנדטים
22/10/2019 | 16:34
1
צריך ללכת לממשלת אחדות עם כל הצער. 

וכמובן שכחתי שמעכשיו גם אריה אלדד ונדב העצני שמלאנים כי ימני ושמלאני זה לא לפי היחס לשטחים אלא לפי היחס האישי אל ביבי וגם פייגלין היה איש שמאל עד שהחליט לתמוך בליכוד כדי להציל את קולות הימין. 

ומעניין שכל בלוק הימין הסכים שגנץ יהיה שני ברוטציה, כלומר הייתה הסכמה אפילו של סמוטריץ' שבשנתיים לפני הבחירות יהיה ראש ממשלה ממחנה השמאל אלא אם כן מדובר בטריק וביבי מתכוון לפזר את הכנסת אחרי שנתיים וכל 55 הח"כים יודעים את זה ואולי זאת גם הסיבה שגנץ מסרב. אז אל תגיד בבקשה שאני שמלאני, זכותי לחשוב שמישהו אחר בליכוד היה מצליח טוב מביבי ולפי דרעי הרבה ליכודניקים חשבו ככה והתחננו לפניו שיציל אותם מבחירות שניות בשנה ויאפשר ראש ממשלה אחר מהליכוד. 
לצפיה ב-'רוב הישגיו הם, דווקא, בתקופה שהוא מנהל משפט ומדינה בו זמנית'
רוב הישגיו הם, דווקא, בתקופה שהוא מנהל משפט ומדינה בו זמנית
22/10/2019 | 13:58
2
משפט וחקירות הם מבחינתי על משקל דומה, כי שניהם מצריכים ממנו לקיחת משאבים וייתכן שחקירה, אפילו, מצריכה יותר ממשפט, כי חקירה היא עליו בעיקר ואילו משפט הוא בעיקר על מייצגיו.

לצפיה ב-'גנץ אמר '
גנץ אמר
22/10/2019 | 11:42
5
7
לא אשב בקואליציה עם מפלגות אנטי ציוניות.
לצפיה ב-'אבל לא מדובר בקואליציה אלא בגוש חוסם'
אבל לא מדובר בקואליציה אלא בגוש חוסם
22/10/2019 | 11:50
6
לא הערבים ולא ליברמן לא ייכנסו בתור שרים, איזו חגיגה זה לחלק שרים רק ל-44 ח"כים גם אם לזמן קצר. והתקווה שביבי כראש אופוזיציה יצטרך לעבור פרימריס בליכוד וכשביבי איננו ראש ממשלה מכהן גם הפרימריס בליכוד לא בכיס שלו. הכול נועד בעיקר לגרום לליכוד להחליף את ביבי.
לצפיה ב-'לא יהיה לגנץ רוב אך הוא ייהנה מתמיכת הערבים מבחוץ ....'
לא יהיה לגנץ רוב אך הוא ייהנה מתמיכת הערבים מבחוץ ....
22/10/2019 | 11:52
3
8
נראה כיצד אדון ליברמן יתמודד עם הסיטואציה המיוחדת הזאת בעת הצבעת אי אמון , האם יצביע יחד עם הערבים ?  חחחחח

לצפיה ב-'לא כל הערבים, כי בל"ד ממשיכים בקו שלהם לא לתמוך בו -'
לא כל הערבים, כי בל"ד ממשיכים בקו שלהם לא לתמוך בו -
22/10/2019 | 14:26
2
3
ח"כ מטאנס שחאדה, יו"ר בל"ד, 'הרשימה המשותפת': "בל"ד לא תתמוך בממשלת מיעוט בראשות גנץ, אבל זו עמדתנו, לא עמדת כל 'הרשימה המשותפת'. אנחנו ננסה לשכנע שם בעמדה שלנו"
לצפיה ב-'זה היה תרגיל פוליטי בכדי להוריד את כמות הממליצים הערבים'
זה היה תרגיל פוליטי בכדי להוריד את כמות הממליצים הערבים
22/10/2019 | 16:20
3
על גנץ בכדי שנתניהו יקבל ראשון את הזכות להקים ממשלה....השמאל לא רצה להיות ראשון ולכן "בישל" את התרגיל הזה יחד עם שותפיו הטבעיים.
לצפיה ב-'הקישור הוא מהיום אז אם ליברמן ימנע התרגיל מת '
הקישור הוא מהיום אז אם ליברמן ימנע התרגיל מת
22/10/2019 | 16:45
1
כי יהיו 58 נגד ו-54 בעד רק אם ליברמן יתמוך ויתן את ה-62 מול 58 זה יתאפשר ואז זה באמת יכול להיות הסוף הפוליטי של ליברמן. כך שנראה שאופציית ממשלת המיעוט מתה היום עם הצהרת בל"ד. 
לצפיה ב-'ליברמן החליט להוריד את הביבי מהשלטון.'
ליברמן החליט להוריד את הביבי מהשלטון.
22/10/2019 | 11:41
1
20
לצורך כך הוא חבר ליאיר לפיד ויש ביניהם הבנה ואינטרס חופף והוא לעשות הכל רק לא ביבי.

לצפיה ב-'אט אט כשהאבק ישקע מצביעי הימין יבינו כי ליברמן אינו ימני'
אט אט כשהאבק ישקע מצביעי הימין יבינו כי ליברמן אינו ימני
22/10/2019 | 12:06
5
ואינו שמאלני - ליברמן הוא "ליברמני" 

את ליברמן מעניינת אך ורק הקריירה הפוליטית שלו , לשם כך הוא המציא עצמו מחדש על ידי גרירת מדינת ישראל למערכת בחירות חדשה בעלות של 3 מיליארד שקלים , הוא גזל מלפיד את אג'נדת שנאת החרדים שלו וזאת למרות שהוא עצמו צעד יד ביד עם החרדים שנים ארוכות , הוא היה אחד מחבריהם הטובים ביותר 

האיש הפיל ממשלת ימין רק בכדי להפיח רוח חיים בקריירה הפוליטית הדועכת שלו וברגע בו מצביעי הימין יפנימו כי האיש מונע מגחמות אישיות ללא שום קשר לאידיאולוגיה....הם ינטשו אותו לחלוטין , אני מאמין שזה יקרה כשהוא יביא לתקומת ממשלת מיעוט שמאלנית....שתיפול חיש מהר. 
לצפיה ב-'מס וואטסאפ '
מס וואטסאפ
20/10/2019 | 08:18
8
16
יש עוד מיסים בלבנון שלא שמענו עליהם?
מה עם מס כתיבה בפורומים?
או מס מיוחד לניהול פורום?
לצפיה ב-'המיסים הוטלו ע"י סעד חרירי - האופוזיציה לחיזבלה'
המיסים הוטלו ע"י סעד חרירי - האופוזיציה לחיזבלה
20/10/2019 | 09:38
10
בניסיון עלוב להזרים כספים ולשקם את הממשל הכושל.
הפגנות בעיקר בדרום, בביירות ובקעת הלבנון - אזורי השליטה של חיזבלה,
כך שחרירי לא מסוגל להגיב, בלי להתעמת עם הכוח הצבאי החזק בארצו.

במקביל - משתוללות במדינה שריפות-ענק,
ובלבנון הקורסת, בה מתקשים לפנות זבל ברחובות הערים,
מסתבר שאין יכולת לעצור את השריפות
לצפיה ב-'אני מציע להטיל מס שנאה'
אני מציע להטיל מס שנאה
20/10/2019 | 09:48
2
9
אז אנשים כמוך יפשטו רגל
לצפיה ב-'גם אנשים כמוך, כמו סתוונית ואני לא יודע '
גם אנשים כמוך, כמו סתוונית ואני לא יודע
20/10/2019 | 12:33
1
8
אם הפנסיה של ח"כית תספיק לסתיו שפיר לשלם את מס השנאה.
לצפיה ב-'ואהוד זיגזג יעזוב את המדינה לתמיד כדי לא לשלם אותו'
ואהוד זיגזג יעזוב את המדינה לתמיד כדי לא לשלם אותו
20/10/2019 | 12:34
5
לצפיה ב-'אם ה0מול יהיה בממשלה, זה עוד יכול גם להיות אצלנו'
אם ה0מול יהיה בממשלה, זה עוד יכול גם להיות אצלנו
20/10/2019 | 13:42
3
3
לצפיה ב-'אין טעם להטיל מס שמאלנות כי אין הרבה שמאלנים בארץ'
אין טעם להטיל מס שמאלנות כי אין הרבה שמאלנים בארץ
20/10/2019 | 15:22
2
7
הם זן הולך ונכחד 
בכל מקרה בעיות כלכליות במדינה אחת גורמת לזליגת בעיות למדינה שכנה

לצפיה ב-'הם רוצים לעשות ממשלת מיעוט'
הם רוצים לעשות ממשלת מיעוט
20/10/2019 | 15:47
6
לצפיה ב-'מס גבוה על מעט אנשים, שקול למס נמוך על הרבה אנשים'
מס גבוה על מעט אנשים, שקול למס נמוך על הרבה אנשים
22/10/2019 | 10:59
4
ובכל מקרה - האיחוד האירופי ישלם ביד רחבה
לצפיה ב-'אז מה המצב???? '
אז מה המצב????
18/10/2019 | 22:12
23
23

האיש הפשוט ויבגני עדיין "מינעלים" את אקטואליה בשותפעס????...  

לצפיה ב-'כן הכול חזר לקדמותו מלפני שהכל החליט על דעת עצמו '
כן הכול חזר לקדמותו מלפני שהכל החליט על דעת עצמו
18/10/2019 | 22:46
22
15
לתת תוקף להתפטרות שלנו (כאילו הגשנו אותה לו) ושינה את הסיסמא כדי לחסום אופציות ניהוליות בשבילינו.
לצפיה ב-'למה השרשורים שפתחת בנושא נגנזו?'
למה השרשורים שפתחת בנושא נגנזו?
18/10/2019 | 23:10
21
12
לצפיה ב-'כי כך הכל החליט'
כי כך הכל החליט
18/10/2019 | 23:34
20
7
לצפיה ב-'אז האם מותר, וגם אפשרי, "להבין" מדבריך'
אז האם מותר, וגם אפשרי, "להבין" מדבריך
19/10/2019 | 00:41
19
15

שאתם התכופפתם וקיבלתם על עצמכם את "מרותו" של ה-כ-ל, 
ועכשיו הוא המינעל הראשי ביותר בכל הפורטל - ואתם עדיין 
ממשיכים להיות מינעליו הזוטרים?????...... 

וואלה -- מעשיה יותר עצובה מזו שלכם כבר מזמאאאאן לא שמעתי. 
אפילו הסיפור העצוב על מה שדוד קופרפילד היה צריך לעבור בחייו,
או אפילו אוליבר טוויסט, לא מתקרב בכלל למה שאתם עוברים שם 
ב"מיתקני" פורטל 'תפוז'..... 

צ'ארלס דיקנס לא ידע מתי לכתוב את הסיפורים שלו על התעללויות
בעובדים..... 
אם רק היה מחכה עוד כמה שנים היה כותב יצירת מופת שהיתה מתעלית
על כל מה שהוציא מנוצתו. 

אפשר להפיק עליכם סרט סוחט דמעות ממש!! 

(גווינט פאלטרו ווינונה ריידר בתפקידי תמיכה מרכזיים.....) 

[פיסלוני האוסקר ביציקה.....!!]. 

לצפיה ב-'אנחנו לא זוטרים אבל הוא החליט '
אנחנו לא זוטרים אבל הוא החליט
19/10/2019 | 01:01
18
22
למחוק את ההודעות על שאיבדנו את הניהול דה פקטו ועל כך שהוא חזר אולי כי חשב כי זה לא רלוונטי ואולי כי לא רצה להסתבך עם הניסיון שלו להשתלט על הפורום על ידי שינוי הסיסמא. ובכל מקרה ההנחה שלי שההנעלה עדיין לא קראה אף אחד מהמכתבים שלנו לא מכתבי תלונה ולא מכתבי התפטרות, אז אנחנו מחכים לתשובה שלהם במידה ותהיה לפי דייברגנט הם יקראו את כל המסרים רק אחרי החג השני או שהם קוראים היטב ומשתדלים לענות רק כשזה הופך ללא אקטואלי כדי לשאול אם המסר מלפני חודש חודשיים עדיין רלוונטי.
לצפיה ב-'באיזשהו מקום אני נורא רוצה לקוות שאתה מצליח "להבין" ולראות '
באיזשהו מקום אני נורא רוצה לקוות שאתה מצליח "להבין" ולראות
19/10/2019 | 19:40
12
17

עד כמה שהתגובה הזאת שלך נשמעת פאתטית.....!!!!! 

היא מלאה ניסיונות "להגן" על ה-כ-ל ולחפש "תירוצים" לצעדים בהם הוא נוקט,
ולהמשך הישארותכם בתפקידיכם..... 

אין בה שום דבר שמראה על כך שאתם הם אלו שמחליטים את ההחלטות בניהול,
ולו בזכות הוותק, הבכורה, והניסיון העדיף שלכם בתחום.....!! 
אבל מהרגע שהוא נכנס לתפקיד -- כל היוזמות הן שלו, ואתם ניגררים אחריו ורק
"מגיבים" כאשר יורדים עליכם!!!! 

אתם ממש מעוררי רחמים!!!! 

עצוב מאד. 

לצפיה ב-'אני אנסה להסביר..בסה"כ מדובר בשעירים לעזאזל , עלי תאנה...'
אני אנסה להסביר..בסה"כ מדובר בשעירים לעזאזל , עלי תאנה...
21/10/2019 | 13:30
11
17
אין להם שום סמכות שהיא , הם עושי דברו של מנהל אחד , קיסר על.
הם בסה"כ נספחים , כאלו אשר אמורים להעניק לשלטונו המוחלט נופך של הגינות חיצונית.

נאמר לי כי נחסמתי על ידי מנהל שהוא איש ימין 
ממש לא כך הדבר , "מריונטה" {בובה על חוט} אינו/ה יכול/ה להיות מנהל/ת , גם אם הוא/היא מגדיר/ה עצמו/ה כאיש/אשת ימין !!!

מדובר בעבד נרצע , מלחך ישבן נלעג , בושה לאנשי ימין באשר הם שם.

לצפיה ב-'לא קיבלתי שום הוראות מלמעלה '
לא קיבלתי שום הוראות מלמעלה
21/10/2019 | 14:33
10
12
חסמתי אותך על דעת עצמי. 
לצפיה ב-'ולמה לא גם את גוטרמן רבתי?'
ולמה לא גם את גוטרמן רבתי?
21/10/2019 | 16:46
8
לצפיה ב-'אתה חסמת אותי כי קיבלת הוראה לחסום אותי !'
אתה חסמת אותי כי קיבלת הוראה לחסום אותי !
21/10/2019 | 17:06
7
12
אני משתמש בעברית עשירה ותקינה ללא שום שימוש בשפת ביבים.. (מחוץ לביטויי סלנג עממיים כאלה ואחרים) .....לא הייתה לך שום סיבה לחסום אותי מבלי לחסום במקביל את שאר השמאלנים הקיצונים אשר נוקטים בשפה הרבה יותר קשה משלי....

אז מדוע חסמת אותי ? חסמת אותי מפני שרצית ללחך את ישבנם של הממונים השמאלנים שלך , רצית להשביע את רצונם ...מן הסתם קיבלת "רמזים" לגבי דרך הפעולה אשר מועדפת עליהם.....אתה בסה"כ עלה תאנה , נטול בטחון עצמי , כלי שימוש בידי אחרים.

ואם אתה "איש ימין" אני מתבייש לכנות את עצמי "איש ימין"....
עוד לא שמעתי על איש ימין אשר מפלה לרעה אנשי ימין לעומת אי אילו שמאלנים קיצונים מורמים מעם.....ועכשיו נתת תירוץ לממונים השמאלנים שלך לטעון כי "מנהל ימני חסם , לא מנהל שמאלני"....
פנתרית , סטילהוק וגוטרמן סוף סוף קיבלו טעימה מן התרופה אותה הם מלעיטים אחרים....ומי התגייס לעזרתם ? המנהל "הימני" שלנו.

וואלה יופי.
לצפיה ב-'אתה וסטילהוק הפכתם את השרשור לביוב של קללות '
אתה וסטילהוק הפכתם את השרשור לביוב של קללות
21/10/2019 | 17:37
6
17
מהעולם המיני ועקבתי כדי לבדוק מי התחיל, ואתה התחלת. זכותך לא להאמין בימניות של סטילהוק ואפילו זכותך להדביק לו עמדות שמלאניות בלי להכיר אותו, אבל כשאתה מכניס את מיטב הקללות מעולם המין, זה כבר מעל ומעבר. 

הנה התגובה שעליה חסמתי אותך לשיפוטם של חברי הפורום הזה: 

כותרת:  אפילו את בן זוגך הנשי לא היית מצליח לשלוח למיון..‬ 

תוכן: רק גבר נטול אשכים , גבר עם וואגינה כמוך מסוגל לנקוט בטקטיקה כל כך מנוולת.....

אני בטוח שאינך יודע כיצד שולחים חבטה לפרצופו של אדם......אתה גם לא מסוגל..,אני מריח נקבות מקילומטר , אתה ילדון שמאלני קטון , אפרוח של אמא... "יצור מפגר" קאטלק חחחחח - קוקסינל שכמוך.
לצפיה ב-'לא הבנתי, מה תגובתו שונה מתגובתו של גוטי ששמתי קישור אליה?'
לא הבנתי, מה תגובתו שונה מתגובתו של גוטי ששמתי קישור אליה?
21/10/2019 | 17:58
1
8
"לך תמצא איזו נפקנית תבגוד באישתך המזרחית המסכנה ואז תגיד לנו איך חלאה כמוך יכול לפגוע כל כך במשפחתו"

למען הסר ספק, התגובה הנ"ל, שהקישור  שלה בתגובתי שבשעה 16:46, היא כתגובה לתגובת פתיחת השרשור שלא היה בה כל דופי.
לצפיה ב-'צודק ועכשיו גם גוטרמן נחסם '
צודק ועכשיו גם גוטרמן נחסם
21/10/2019 | 18:19
1
לצפיה ב-'מחוץ לביטוי "קוקסינל" כל שאר הביטויים בהם'
מחוץ לביטוי "קוקסינל" כל שאר הביטויים בהם
21/10/2019 | 18:17
3
18
השתמשתי היו תקינים לחלוטין.....

אני יכול לתת לך אלף ואחד דוגמאות של קללות אשר נאמרו מפיו של סטילהוק ולמרות זאת לא חסמת אותו , אני יכול לתת לך אלף ואחד דוגמאות של קללות ונאצות כל כך מחליאות אשר יצאו מפיה של פנתרית אשר לא נחסמה על ידך.....פיתחת "רגישות סלקטיבית"...יותר נכון שהשמאלנים הממונים עליך פיתחו עבורך את אותה "רגישות סלקטיבית"....חחחח

הלכת לבדוק "מי התחיל" ? חחחחחח
אני יכול לתת לך מיליון דוגמאות בהן גותרמן , פנתרית וסטילהוק התחילו ולמרות זאת לא עשית להם דבר.

אני מעריך גבריות , אני מעריך "גברים עם ביצים" , כאלו אשר אומרים את שעל ליבם מבלי להזדקק לנכלוליות והתחזויות ולכן סטילהוק משול בעיניי לגבר נטול אשכים , גבר עם וואגינה , גבר נשי.....לא מדובר כאן בקללות מעולם המין מדובר בהבעת סלידה מחוסר גבריותו של האפס המאופס הזה אשר מתחזה לאיש ימין.

פתאום הפכת להיות "אנין טעם" ? חחחח רק שאנינות הטעם הזאת לא מופיעה אצלך כששמאלנים מקללים ומנאצים...עלוב נפש שכמוך.

"ימני מחמד" שכמותך.

כמה טוב שיש "שעירים לעזאזל" דוגמתך....היה בטוח כי שני האדונים השמאלנים שלך מזלזלים בך הרבה יותר מאשר הם מזלזלים בי...

לצפיה ב-'את גוטרמן אני חוסם כל כך הרבה שיש לו לפחות 10 כינויים '
את גוטרמן אני חוסם כל כך הרבה שיש לו לפחות 10 כינויים
21/10/2019 | 18:29
2
11
פעילים כדי לחזור מהחלון כשמעיפים אותו מהדלת ולחזור מהארובה כשמעיפים אותו מהחלון. 
לצפיה ב-'המנהלים שלך ניצלו אותך , לקחו ממך את יכולת'
המנהלים שלך ניצלו אותך , לקחו ממך את יכולת
21/10/2019 | 18:43
16
ייצור הטסטסטורון , לקחו ממך את היכולת להיות צודק והגון......עוד אנשי ימין כמוך ואבדנו......רצינו סוג של איזון ניהולי וקיבלנו משענת קנה רצוץ.....בושה וחרפה.

לצפיה ב-'תחסום את כל מה שוודאי שזה הוא, כמו כל מה שמתחיל בגוטרמן'
תחסום את כל מה שוודאי שזה הוא, כמו כל מה שמתחיל בגוטרמן
21/10/2019 | 18:54
6
לצפיה ב-'"משרתם של שני אדונים" - זהו שמך החדש.'
"משרתם של שני אדונים" - זהו שמך החדש.
21/10/2019 | 17:34
4
לצפיה ב-'זוכר איך התגאת בהחלטה האחרונה למסור לו חזרה את השליטה '
זוכר איך התגאת בהחלטה האחרונה למסור לו חזרה את השליטה
20/10/2019 | 07:11
19
"כי איש פשוט החליט",
וכולם צחקו עליך?
לצפיה ב-'איך הוא מחק הודעות שלך מבלי לשאול את רשותך?'
איך הוא מחק הודעות שלך מבלי לשאול את רשותך?
21/10/2019 | 12:32
3
10
הרי כשהוא מחק אותם, אתם כבר חזרתם להיות מנהלים ואף החזרתם אותו להיות מנהל בצעד שלא ברור לאף אחד מגולשי הפורום.
לצפיה ב-'איך הוא מחליט על דעת עצמו '
איך הוא מחליט על דעת עצמו
21/10/2019 | 20:13
2
15

להסיר צבעים אדומים שלא הוא העניק אותם, ללא שום סיבה כלשהי
(מוצדקת או לא -- ולא מוצדקת לחלוטין!!!) ואתם יודעים את זה ולא
עושים כלום בכדי לתקן את המעוות.....???  

לצפיה ב-'"איש פשוט" לא אישר ליבגני'
"איש פשוט" לא אישר ליבגני
22/10/2019 | 10:52
1
11
לשאול את עצמו שאלות כאלו
לצפיה ב-' '
22/10/2019 | 15:21
4
לצפיה ב-'ממש כמו שעשו לשמעון פרס בזמנו בשכונות'
ממש כמו שעשו לשמעון פרס בזמנו בשכונות
21/10/2019 | 19:28
10
לצפיה ב-'טראמפ ימין שוחר שלום שונא מלחמות בצדק מבחינתו ומבחינת ארה"ב,'
טראמפ ימין שוחר שלום שונא מלחמות בצדק מבחינתו ומבחינת ארה"ב,
19/10/2019 | 14:45
6
19

לא רוצה לערב את חייליו במלחמות מטופשות מגוחכות ,

של חמולות שבטים ערבו-טורקו-אסלמים פרימיטיבים חשוכים ,

שמתקיימות הרחק מארצו וסתם מסכנות את חייליו לשווא .

======================

ארה"ב: הצבא לא ייקח חלק באבטחת האזור הבטוח בסוריה.
רויטרס
שר ההגנה האמריקני, מארק אספר, אמר הערב (שישי) כי חיילי צבא ארצות הברית לא ייקחו חלק באכיפת ואבטחת האזור הבטוח בצפון-מזרח סוריה וכי הכוחות ימשיכו בנסיגתם מהאזור.
"הכוחות הקרקעיים האמריקנים לא ישתתפו באכיפת האזור הבטוח,
אך עם זאת אנו נישאר בקשר עם טורקיה וגם עם הכוחות הכורדיים".
*וואלה*

לצפיה ב-'הוא צודק'
הוא צודק
19/10/2019 | 16:09
1
15
אפשר לבתווכח על הדרך בה נסוג, הפקיר, לא איים על ארדואן
אבל אי אפשר להאשים אותו שהוא לא מבין למה צריך לשחק בארגז החול של סוריה
לצפיה ב-' נכון '
נכון
19/10/2019 | 18:33
8
מאד 
לצפיה ב-'טראמפ הוא בוגד שבגד בבני בריתו'
טראמפ הוא בוגד שבגד בבני בריתו
20/10/2019 | 09:51
3
9
ככה הוא יבגוד בביבי
לצפיה ב-'לא נמאס עליך כל השימוש בפועל ב.ג.ד , רבין ב.ג.ד מתי תרפא '
לא נמאס עליך כל השימוש בפועל ב.ג.ד , רבין ב.ג.ד מתי תרפא
20/10/2019 | 15:25
2
9
מהמחלה?
לצפיה ב-'מה עם ביבי בגד?'
מה עם ביבי בגד?
21/10/2019 | 16:27
1
5
לצפיה ב-'ומה אם רבין בגד? '
ומה אם רבין בגד?
21/10/2019 | 17:39
6
הרי לפי החוק היבש המו"מ של רבין, פרס, ביבי, ברק ואולמרט על רמת הגולן הוא בגידה וגם הצעת חילופי השטחים מהקו הירוק של ברק, אולמרט ואולי גם ביבי לפי ידיעות אחרונות זאת בגידה. 
לצפיה ב-'הלך לעולמו נשיא בג"ץ לשעבר, מאיר שמגר'
הלך לעולמו נשיא בג"ץ לשעבר, מאיר שמגר
18/10/2019 | 13:11
10
10
לצפיה ב-'עוכר ישראל בהתגלמותו'
עוכר ישראל בהתגלמותו
18/10/2019 | 13:59
9
14
אני אף פעם לא שמח על מות יהודי, אך הוא התעלה על עצמו, שהוציא לחופשי את דאמניוק.
לצפיה ב-'שופט לא יכול לעשות מה שהוא רוצה '
שופט לא יכול לעשות מה שהוא רוצה
18/10/2019 | 16:57
8
13
כפי אם הסניגור מוכר את הלקוח שלו והתובע מושחת ומזייף ראיות והסניגור גם מושחת משתף פעולה נגד הנאשם, אז לשופט אין ברירה אלא להרשיע, גם ההיפך הוא הנכון אם יש ראיות חותכות לטובת הנאשם חייבים לזכות. ובמקרה הזה נצמדו לכתב האישום ומכיוון שהסניגוריה הוכיחה מעבר לכל ספק שאמניוק לא היה איוון האיום והאישום היה רק על זה ולא על פשעים אחרים שלו במשטר הנאצי הוא זוכה והפרקליטות בחרה שלא להגיש כתב אישום מעודכן. 

שמגר ז"ל היה שופט שמרן שבתקופתו בג"צ היה נורמאלי וזה בדיוק הבג"צ שאנחנו רוצים להחזיר לפני שאהרון ברק הפך את בג"צ לערכת ערעור על הדמוקרטיה ובעלת זכות ווטו על החלטות הרוב. שמגר ז"ל גם הצליח למצוא פירצה שלמרות שישראל באווילותה חתמה על אמנת ג'נבה הרביעית שמקומם של מנסחיה הוא במחלקות הסגורות או במוסדות גמילה (מסמים) הוא הצליח למצוא פירצה שאפשרה לנו ליישב את יהודה, שומרון, רמת הגולן, עזה וסיני. 
לצפיה ב-'בזכותו הוכנסו לכלא האנסים הקיבוצניקים משמרת'
בזכותו הוכנסו לכלא האנסים הקיבוצניקים משמרת
18/10/2019 | 19:47
2
6
בקיבוצים נהוג במקרים כאלה להסתיר, לתמוך בפושעים ולאיים על הקורבן.
לצפיה ב-'כמו אצל החרדים'
כמו אצל החרדים
18/10/2019 | 22:25
1
3
לצפיה ב-'אתה גאה בדמיון בין הקיבוצניקים לחרדים? '
אתה גאה בדמיון בין הקיבוצניקים לחרדים?
18/10/2019 | 22:51
5
לצפיה ב-'הסניגוריה לא הוכיחה מעבר לכל ספק, אלא מצאה פירצונת אפסלונית '
הסניגוריה לא הוכיחה מעבר לכל ספק, אלא מצאה פירצונת אפסלונית
18/10/2019 | 23:19
4
7
לספק מסוים ולראיה הוא הורשע בגרמניה לאחר מכן!

עם כל כך הרבה ניצולי שואה ואיש אס-אס שהעידו שם זה היה אבסורד שהוא לא הורשע והזוי שבית משפט בגרמניה מרשיע אותו ועושה את העבודה שלנו
לצפיה ב-'הוא לא הורשע בהיותו איוון האיום '
הוא לא הורשע בהיותו איוון האיום
18/10/2019 | 23:28
3
12
האישום לא היה נכון, במקרה מדובר בדמות הרבה פחות בולטת במחנה ריכוז. 
לצפיה ב-'אפילו שפטל אמר שהוא ידע שהוא יורשע בגרמניה'
אפילו שפטל אמר שהוא ידע שהוא יורשע בגרמניה
19/10/2019 | 12:43
2
8
"עו"ד שפטל העריך בשיחה עם העיתון "מעריב" כי הוא לא יופתע אם בית המשפט הגרמני יחליט להרשיע בסופו של דבר את דמיאניוק, למרות שלא חל כל שינוי בראיות שהוצגו במהלך ההליך המ... שנערך בישראל."
לצפיה ב-'לא צריך מסמכים כדי לדעת שהוא רצח יהודים'
לא צריך מסמכים כדי לדעת שהוא רצח יהודים
19/10/2019 | 16:22
1
8
יש לו ליד בית השחי קעקוע של אנשי אס אס שמטרתו ליידע בסוג הדם במידה ויפצעו ויזדקקו למנת דם. רק אנשי אס אס קיבלו את הקעקוע הזה וגם עוזריהם הנאמנים ביותר מקרב עמים אחרים שסייעו ברצח יהודים. לכלב הזה היה את הקעקוע הזה שעליו קשקש כדי להסתירו. 

לצפיה ב-'אכן, לשמחתינו היו עוד ניצולים חיים שזיהו אותו'
אכן, לשמחתינו היו עוד ניצולים חיים שזיהו אותו
21/10/2019 | 12:32
5
לא היה צריך לתת לו למות מוות טיבעי, אלא להוציאו להורג כמו שהוציאו את אייכמן.
לצפיה ב-'מחאת הדרוזים בכיכר רבין - 10% דרוזים 90% שמאלנים '
מחאת הדרוזים בכיכר רבין - 10% דרוזים 90% שמאלנים
21/10/2019 | 10:41
2
23
השמאלנים לא באו לתמוך בדרוזים , הם באו להפגין נגד נתניהו....הרי מה זה חשוב בכלל מהי סיבת ההפגנה , אם יש לנו סיבה לחבוט בנתניהו , מדוע שלא נעשה זאת ?  ראו את הסרטון , תתגלגלו מצחוק

https://youtu.be/l62C0HalbIs

ניתן לקחת כדוגמא גם את הוקעת נתניהו על ידי השמאלנים רק מפני שנלחם באובמה בשל הסכם הגרעין שלו עם איראן.

אתם מבינים ידידיי ? השמאלנים היו מוכנים לגנות ולנאץ גם את זה אשר נלחם למען בטחון ילדיהם , הם אשכרה תמכו בהסכם הגרעין עם איראן , תמכו בהסכם אשר נוגד את האינטרסים הבטחוניים שלהם עצמם רק בכדי לזכות בהזדמנות להוקיע את שנוא נפשם , נתניהו .

כל כך הרבה זוהמה חלאתיות וטיפשות יש בעם המיוחד הזה אשר קרוי "שמאלנים"....מי יתן והקדוש ברוך הוא יעניק להם בינה , אמן כן יהי רצון.

גילוי נאות - אני חילוני לחלוטין.

לצפיה ב-'עשן שחור של שינאה עולה ממדורת שבט האבודה '
עשן שחור של שינאה עולה ממדורת שבט האבודה
21/10/2019 | 12:01
1
11
לפני כמה שנים היתה הסתה שמאלנית נגד דרוזים בגלל שהם פקחים של שבת 
עשן שחור של שינאה עולה ממדורת שבט השמאל נגד עולים מברית המועצות נגד אתיופים נגד מזרחיים נגד דרוזים נגד מתנחלים נגד חרדים נגד כיפות סרוגות נגד עיירות הפיתוח וגם ערבים הם לא באמת אוהבים.
עשן שחור של שינאה עולה ממדורת שבט האבודה 
לצפיה ב-'הגזענות והצביעות הם לחם חוקו של השמאלן המצוי....'
הגזענות והצביעות הם לחם חוקו של השמאלן המצוי....
21/10/2019 | 12:19
11
 נשמה רעה יש לאנשים הללו , הם רוויים בשנאה כלפי כל מה אשר אינו מסתנכרן ב 100% עם תפיסותיהם הפוליטיות / דתיות / אישיות.

חלק ניכר מהם תומך בחורבנה של ישראל כמדינה יהודית , בהפיכת ישראל למדינת כל אזרחיה וכל מסתנניה ואני שואל מדוע ....בשם אלוהים , כיצד יכול יהודי חילוני כמוני בדיוק לשנוא כל כך את דת אבותיו ? 

אנשים בלי עבר ובלי עתיד , העם היהודי שרד 2000 שנות גלות וזכה לשוב לכור מחצבתו , לירושלים , הישג אשר אין לו אח ורע בתולדות האנושות כולה....ובמקום להיות גאים במוצאם המיוחד הם מתעבים אותו .....איכס , אני רץ לשירותים להקיא.
לצפיה ב-'איפו ראשי הציבור הערבי מפגינים שיקבל עונש קשה'
איפו ראשי הציבור הערבי מפגינים שיקבל עונש קשה
21/10/2019 | 11:55
9
לצפיה ב-'מוזר שהתקשורת העולמית לא שמה לב'
מוזר שהתקשורת העולמית לא שמה לב
21/10/2019 | 11:51
14
הרצון של ארדואן להקים רצועה לאורך הגבול שלו נקיה מכורדים שברחו שתמולא בפליטים סורים שנמצאים כרגע בטורקיה זה בעצם שינוי דמוגרפי ערבים במקום כורדים. 
בן גוריון עשה את אותו הדבר בגבול הצפון טרנספר ערבים ואיכלס ביהודים
אני גם לא בטוח שהסורים ישארו שם הם ברחו מאזורים מפותחים יותר האזור הכורדי הוא הררי ,קשה לחקלאות ,קשה לתנועה ,מה שמכונה בשפה שלנו "לחור".
לצפיה ב-'עם מה ירקדו השמאלנים בשמיני עצרת?'
עם מה ירקדו השמאלנים בשמיני עצרת?
20/10/2019 | 15:33
4
20
ספרי תורה זה דבר מאוס אצלם
אולי עם דיסק של ביונסה אולי עם פרק של קרדישיאן אולי עם דולרים בחזיה 
ואז יברכו על 4 המינים שהם מנסים בכוח לאנוס על הציבור לראות כל שלוש שניות בכל סרט: .
הומואים לסביות ביו וטרנסג'נדרים
לצפיה ב-'שמאלנים לא אוהבים קרדשיאנס'
שמאלנים לא אוהבים קרדשיאנס
20/10/2019 | 17:01
14
בגלל שהם ציונים
לצפיה ב-'אכן בעיה אקוטית'
אכן בעיה אקוטית
20/10/2019 | 20:00
6
מקווה שלמרות הכל אצליח להרדם הלילה ושנתי לא תנדוד
לצפיה ב-'הם התחילו כבר 'לרקוד' בגבול עזה כסיירת של הגייס ה-5 נגד צה"ל'
הם התחילו כבר 'לרקוד' בגבול עזה כסיירת של הגייס ה-5 נגד צה"ל
21/10/2019 | 08:16
9
וכפלוגה מסייעת של רוצחי החמאס.

לצפיה ב-'שמאלנים יהודים אשר שטופים בשנאת העם היהודי.....היא תופעה'
שמאלנים יהודים אשר שטופים בשנאת העם היהודי.....היא תופעה
21/10/2019 | 10:25
9
מוכרת.

אט אט הם יתבוללו מאיתנו , יהפכו להיות יהודים קוסמופוליטים , אנשי העולם הגדול וכך יצליח העם היהודי להפטר מן הזוהמה אשר לעיתים מתפתחת בשוליו הקיצוניים.
לצפיה ב-'אגב מה שלום אבי גבאי לאן נעלם ונאלם?'
אגב מה שלום אבי גבאי לאן נעלם ונאלם?
21/10/2019 | 00:00
6
לצפיה ב-'בבוני כחול לבן רוצים רכב שרד עם שומרי ראש ושיירת שרד'
בבוני כחול לבן רוצים רכב שרד עם שומרי ראש ושיירת שרד
20/10/2019 | 23:59
1
11
מי אמר שבשמאל אין אינדיאנים שזקוקים לרושם ,אחרת מדועגם למועמד המפלגה השניה בכוחה. לפני כמה מערכות בחירות הגיע הבבון מהעבודה מצנע לעיר בה אני גר. הוא הגיע ברכב ארוך מאוד ועם שומרים ותוקעי שפורות. שיא החוצפה רכב השרד הוחנה על המדרכה היכן שבית מפלגת העבודה הארורה ומאחר שמדובר ברחוב ראשי הדבר גרר הפרעת מעבר להולכי הרגל . לא היתה שום הצדקה להחנות את הרכב שם ולא בחניון העירייה שנמצא כמה צעדים מישם. כי הבבונים מהשמאל צריכים לראות רכב ארוך, שומרי ראש וכו'.
אינדיאנים בבונים 
לצפיה ב-'יכולים לרצות, אף אחד לא סופר אותם ובמיוחד לא את מנהיגיה'
יכולים לרצות, אף אחד לא סופר אותם ובמיוחד לא את מנהיגיה
21/10/2019 | 12:25
1
לצפיה ב-'מי עדיף?'
מי עדיף?
20/10/2019 | 19:49
9
מי שקורא מוות לערבים
או מי שלוקח נשק והולך לירות בהם / לעשות טרנספר...
לצפיה ב-'ערערה: בן 49 נעצר כשברשותו 5 מטעני חבלה ו-3 בקבוקי תבערה'
ערערה: בן 49 נעצר כשברשותו 5 מטעני חבלה ו-3 בקבוקי תבערה
20/10/2019 | 10:17
6
28

תושב ערערה בן 49 נעצר לאחר שבמהלך פשיטה על ביתו ביישוב #ערערה בנגב# נמצאו שלושה בקבוקי תבערה וחמישה מטעני צינור.
הפריטים נוטרלו בידי חבלן משטרה.
2019-10-20      09:48
*מאקו*

=============

מדובר על *ערערה בנגב* , יש ישוב *ערערה* בצפון .

לצפיה ב-'אולי זה לשימוש עצמי?'
אולי זה לשימוש עצמי?
20/10/2019 | 10:27
3
19
מישהו בכפר הכעיס אותו?
יש סכסוך חמולות?
לצפיה ב-'גם זאת תוצאה של 'שימוש עצמי' >>>'
גם זאת תוצאה של 'שימוש עצמי' >>>
20/10/2019 | 10:32
2
17
לצפיה ב-'לא יודע מה קרה שם - אבל זה בהחלט מה שקורה פה'
לא יודע מה קרה שם - אבל זה בהחלט מה שקורה פה
20/10/2019 | 10:45
1
13
לצפיה ב-'כמות עצומה של נשק ,זה מטורף '
כמות עצומה של נשק ,זה מטורף
20/10/2019 | 11:17
15
לצפיה ב-'תושב עראבה תוקף צוות רפואי בבית החולים-מרביץ לנער שהעיר לו '
תושב עראבה תוקף צוות רפואי בבית החולים-מרביץ לנער שהעיר לו
20/10/2019 | 13:08
12
לצפיה ב-'בן 50 נפצע בינוני מירי בכפר חורה שבנגב'
בן 50 נפצע בינוני מירי בכפר חורה שבנגב
20/10/2019 | 17:25
3

בן 50 נפצע בינוני מירי בכפר חורה שבנגב.
חובשים ופראמדיקים של מד"א העניקו לו טיפול רפואי ופינו אותו לבית החולים סורוקה.
2019-10-20 
*מאקו*

לצפיה ב-'מעניין שהשמאל תמך במעשי ברק בהפקרת צד"ל אך לטראפ אם לא'
מעניין שהשמאל תמך במעשי ברק בהפקרת צד"ל אך לטראפ אם לא
18/10/2019 | 19:42
4
8
נותנים את אותו הקרדיט
לצפיה ב-'הרי זה כל המצע של השמאל '
הרי זה כל המצע של השמאל
18/10/2019 | 21:22
3
8
שאנחנו צריכים לחזור לגבולות אושוויץ תמורת הסכמי שלום ולסגת לגבולות שצה"ל לא יכול להגן עליהן כי אם הערבים ייעזו לעשות את מעשי היטלר וסטאלין וסדאם חוסיין ולהפר את הסכמי השלום, צבאות נאט"ו יגנו עלינו במקרה הצורך. והנה טראמפ לא מגן על הכורדים, אז אולי הימין צודק וצריך גבולות ביטחון ואסור לסרס את צה"ל על ידי נסיגה לגבולות אושוויץ? 
לצפיה ב-'אם הגבול יעבור בשרון אין טעם לגדל ילדים בארץ הזאת'
אם הגבול יעבור בשרון אין טעם לגדל ילדים בארץ הזאת
18/10/2019 | 21:26
2
7
לצפיה ב-'מצוין'
מצוין
20/10/2019 | 09:49
1
7
אתה יכול לעמוד בתור בשגרירות הפורטוגלית
או הפולנית
לצפיה ב-'אתה לא חייב להידבק לכל הודעה שלי'
אתה לא חייב להידבק לכל הודעה שלי
20/10/2019 | 15:26
8
תשתדל למוצא לך חיים
אין לי שום עיניין להיות אזרח התפוז  או אזרח פולין

לצפיה ב-'פליט מסודן חשוד במעשים מגונים בילדה בדרום >>'
פליט מסודן חשוד במעשים מגונים בילדה בדרום >>
20/10/2019 | 11:36
7

פליט מסודן חשוד במעשים מגונים בילדה בדרום
פורסם:  20.10.19 , 10:26
המשטרה עצרה פליט מסודן בן 24, בחשד שביצע מעשים מגונים בילדה חסרת ישע בת שבע בעיר בדרום הארץ.
הוא יובא היום בפני שופט לדיון בהארכת מעצרו.
(אילנה קוריאל)
*ynet*

אזרח זר בן 24 נעצר בחשד למעשים מגונים בבת 7 בדרום.
יניר יגנה
אזרח זר בן 24 נצער בחשד לביצוע מעשים מגונים בילדה בת שבע בעיר בדרום - כך הודיעה (ראשון) משטרת ישראל.
מהודעה נמסר כי תוך תחקור המקרה עלה חשד כי מדובר באדם אשר נמצא תחת צו פיקוח.
*וואלה*

לצפיה ב-'מצחיק הטיעון שהטונה היתה מקולקלת בגלל המקרר'
מצחיק הטיעון שהטונה היתה מקולקלת בגלל המקרר
17/10/2019 | 16:08
10
49
הסיבה שהטונה היתה מקולקלת כי ברשתות מהסוג הזה ממחזרים
למי שיש שכל לא יקנה בתקופה בה חג וחול באים בזה אחר זה.
הרשת לא תזרוק אוכל למרות שעמד כמה ימים
שומר נפשו ירחק
לצפיה ב-'תל אביבים סמולנים במקום להכין סנדביץ' בבית'
תל אביבים סמולנים במקום להכין סנדביץ' בבית
17/10/2019 | 17:52
6
18
מוכנים לשלם בארומה קרוב ל40 שקל
ואחר כך מתבכיינים על יוקר המחיה
לצפיה ב-'בזכות נתניהו המשכורות זינקו, והמוני שמאלנים עומדים בתור'
בזכות נתניהו המשכורות זינקו, והמוני שמאלנים עומדים בתור
20/10/2019 | 10:17
5
10
בבתי הקפה, שאיכותם הולכת ומידרדרת, כדי לבזבז בהם את משכורתם,
כי שמאלנים ישלמו כל מחיר - ועוד יגידו תודה.
וירוצו להאשים את ביבי במחיר ובאיכות הגרועה.

לעומתם החרדים,
על חשד שמסעדה חרגה מתקנות הכשרות,
פשוט ידירו רגליהם ממנה, ויביאו אותה לסף פשיטת רגל,
לזה השמאלנים קוראים "כפיה חרדית", ושוב מאשימים את ביבי.
כי זה הדבר היחיד שהם מכירים.
לצפיה ב-'קישקושים של ימניים הזויים'
קישקושים של ימניים הזויים
20/10/2019 | 10:46
4
7
לצפיה ב-'הסיפור של הטונה והמקרר פשוט מאוד.'
הסיפור של הטונה והמקרר פשוט מאוד.
20/10/2019 | 23:42
3
15
אמרו לעובדת הססמולנית הצפון תל הביבית שימי את הקרטון שימורי הטונה במקפיא ושימי לב לכוון את הטמפרטורה ל 20 מעלות מינוס כדי להרוג את החיידקים.
היא שמעה את זה ואמרה אני לא הורגת בעלי חיים ושמה את הטמפ' על 20 מעלות פלוס.

לצפיה ב-'חידקים הם לא בעלי החיים'
חידקים הם לא בעלי החיים
22/10/2019 | 00:25
2
2
אלא אורגניזמים
לצפיה ב-'מי יודע מה ימציאו הקנאים הטבעוניים '
מי יודע מה ימציאו הקנאים הטבעוניים
22/10/2019 | 12:50
1
3
לצפיה ב-'טבעונים אוכלים אורגניזמים, צמחים וחיידקים שהם מזון טבעוני'
טבעונים אוכלים אורגניזמים, צמחים וחיידקים שהם מזון טבעוני
22/10/2019 | 15:54
1
ולא שייכים לממלכת בעלי החי.
לא ברור למה אתה מסתבך עם זה.

אם כבר - טבעונית-קיצונית הייתה נמנעת מהקפאת הדג - כדי לנקום באנשים שלשיטתה לוקחים חלק ברצח דגי-טונה.
לצפיה ב-'ארומה חסכה על חשבון הלקוחות'
ארומה חסכה על חשבון הלקוחות
17/10/2019 | 18:43
2
20
עכשיו תורכם להוכיח אם אתם עדר חסר בינה שאוכל כל מה שנותנים לו,
או שתפסיקו לקנות בארומה.

מה אתם אומרים:
יש לנו כח צרכני כמו לחרדים? 
או שלא?
לצפיה ב-'לי אין שום כוח על ארומה'
לי אין שום כוח על ארומה
17/10/2019 | 19:04
1
12
כי איני לקוח שלה
לפני כשנה עבד קרוב משפחה שלי סטודנט באחד מחברות הללו 
בסוף היום מותר להם לקחת הביתה סנדוויצים, הביא גם לי 
אמרתי לעצמי נזרוק את הלחמניה נאכל נניח רק את חתיכת הבולגרית או הצפתית
ומה שגיליתי הטונה לא טריה, החביתה מזעזעת , גבינה אין הרבה , הירקות על סף מקולקלים אבל דבר אחד הם שמים בנדיבות רבה חציל מטוגן.
ועל זה השמאלנים משלמים עשרות שקלים
לצפיה ב-'לא סתם יש להם סניפים בבית חולים '
לא סתם יש להם סניפים בבית חולים
21/10/2019 | 20:17
3
כך מי שאוכל שם יכול ישר להתאשפז או כבר מאושפז
לצפיה ב-'בהצלחה לקטלונים'
בהצלחה לקטלונים
18/10/2019 | 21:24
9
14
הבבונים ממדריד לא הסתפקו במחיצת "המרד" בקטלוניה , מבושמים מתמיכת ברלין ובריסל הם הכניסו את מנהיגי העצמאות הקטלונית ל 13 שנים לכלא וכלומר שפכו דלק למדורת העצמאות הקטלונית.
פסיכים.
לצפיה ב-'אני מאחל בהצלחה לשני הצדדים וקורא לאחרים להצטרף ל'פאודה''
אני מאחל בהצלחה לשני הצדדים וקורא לאחרים להצטרף ל'פאודה'
19/10/2019 | 05:42
4
10
למה הבסקים עוד יושבים בצד? ומיליוני הבליטים הערבו-איסלאמים?

ספרד היא מדינת כיבוש שאין לה זכות קיום.
לצפיה ב-'לשיטתך שכולם ישרפו'
לשיטתך שכולם ישרפו
19/10/2019 | 08:42
3
14
הספרדים הגרמנים הבריטים והצרפתים
וגם הדמוקרטים באמריקה
ואנו עם מי נקשור קשרים? על מי נסמוך? על הפסיכי מוושינגטון? או עם
איי פיג'י?
לצפיה ב-'מישהו מפריע לך לסמוך על הגרמנים?'
מישהו מפריע לך לסמוך על הגרמנים?
19/10/2019 | 11:10
9
יש לך ולהם 'משהו משותף': הגרמנים אוהבים SCHWEINSHACHSE ו'יהודים' כמוך.
לצפיה ב-'למה לא? אתה נגד כיבוש אז שספרד תתפצל לכמה מדינות '
למה לא? אתה נגד כיבוש אז שספרד תתפצל לכמה מדינות
19/10/2019 | 19:14
1
9
אתניות שבריטניה תתפרק לארבע מדינות לארבע עמים שקורסקה תקבל עצמאות, שגרמניה תחזור להיות הנסיכויות שהיו לפני ביסמרק, שבלגיה תתפצל לשתי מדינות לשני עמים. הרי אם אתה בעד הגדרה עצמית לך עם זה עד הסוף!!! 
לצפיה ב-'איפה ראית שאני בעד הגדרה עצמית למישהו'
איפה ראית שאני בעד הגדרה עצמית למישהו
19/10/2019 | 21:02
5
אני בסך הכל בעד מדינה יהודית
לצפיה ב-'אפילו באירוע כזה יש לרבין קשר מכוער'
אפילו באירוע כזה יש לרבין קשר מכוער
19/10/2019 | 09:51
3
10
מי זוכר שממשלת השלום של רבין מכרה לרואנדה נשק אחרי רצח העם שהיה שם בזמן שכמעט כל מדינות העולם הטילו אמברגו.
רבין מכר לספרד תותחי מים שעכשיו משמשים לדיכוי הקטלונים
מי אמר שרבין הזיק רק לישראלים
לצפיה ב-'רבין ופיירס תמכו במשטר האפרטהייד בדרום-אפריקה'
רבין ופיירס תמכו במשטר האפרטהייד בדרום-אפריקה
19/10/2019 | 11:14
9
והתרועעו עם מנהיגיו ואירחו אותם בישראל.
לצפיה ב-'כשרבין ז"ל היה שר ביטחון בממשלת האחדות '
כשרבין ז"ל היה שר ביטחון בממשלת האחדות
19/10/2019 | 19:17
1
14
ערביי ישראל שנאו אותו שנאת נפש, לולא אוסלו או אם רבין היה מבטל את אוסלו בגלל הפיגועים הם היו שונאים אותו כמו שהם עכשיו שונאים את ברק, פרס ולבני.
לצפיה ב-'הוא דיכא את האינתיפדה ואמר שצריך לשבור להם את העצמות'
הוא דיכא את האינתיפדה ואמר שצריך לשבור להם את העצמות
19/10/2019 | 21:24
3
לצפיה ב-'האפס טראמפ התרפס בפני קים, בפני רוחאני'
האפס טראמפ התרפס בפני קים, בפני רוחאני
17/10/2019 | 20:53
6
22
לצפיה ב-'הוא נדבק בוירוס מממשלת השמאל הישראלית'
הוא נדבק בוירוס מממשלת השמאל הישראלית
19/10/2019 | 15:19
5
7
בראשות הליכוד.
הוא למד את מדיניות ההכלה.
מה אתה רוצה? הוא מעריץ של נתניהו והוא עושה מה שכל ילד קטן עושה.
מחקה את האבא שלו.
לצפיה ב-'וואלה הליכוד מדבק חזק את הרפובליקנים '
וואלה הליכוד מדבק חזק את הרפובליקנים
19/10/2019 | 17:42
4
8
שרון הדביק את בוש הבן שבגללם יש לצפון קוריאה גרעין וביבי הדביק את טראמפ. 
לצפיה ב-'מה אתה רוצה מטראמפי באמפי?'
מה אתה רוצה מטראמפי באמפי?
21/10/2019 | 00:03
3
6
התבוסתנות הישראלית אין לה אח ורע בעולם.
טראמפ מכריז על יורשוליים כבירת העם היהודי ומעביר את השגרירות האמריקאית ליורשוליים.
הוא שולח כשגריר יהודי ציוני בכל רמ"ח אבריו ושס"ה גידיו  לישראל דבר שאף ממשל אמריקני לא עשה.
המחמוד עבאס מקלל אולתו יחרב ביתך ומוסר לו ברוגז.
טראמפ לא נבהל ודורש מהכלב המוסלמי להפסיק לשלם כסף לרוצחי יהודים וסוגר לו את הברז ומסלק אותו מוושינגטון ובונה תכנית לחיסול הסיפור של אוסלו והמדינה הפלשתינית.
ומה הוא רואה הנשיא שלי?
ישראל משלמת 2 מיליארד  ש"ח לרשות הפלשתינית כדי להשאיר אותה בחיים.
טראמפ גומר על מחמוד בו אלף שר.........ות עבאס והרשות השיקרית שלו וישראל מחייה אותו בחזרה.

לצפיה ב-'פכככככככככככככ הנשיא שלך?'
פכככככככככככככ הנשיא שלך?
21/10/2019 | 07:44
2
2
פנטזיונר עלוב
לצפיה ב-'תגיד גולדי'
תגיד גולדי
21/10/2019 | 08:55
1
5
איך אתה לא מתבייש?
לקום כל בוקר בידיעה שהממשלה שלך מחליטה להעביר 2 מיליארד ש"ח לערבי שמשלם משכורות חודשיות לכל החיים למשפחות הרוצחים של יהודים?
תאמין לי זה צריך להדאיג אותך שזה לא מה שמפריע לך בחיים האומללים שלך.

לצפיה ב-'אני צריך להתבייש?'
אני צריך להתבייש?
21/10/2019 | 09:33
3
זו ממשלה שלך שאתה בחרת בה ואתה התומך הכי גדול של ביבי אחרי מוטי ציצים
לצפיה ב-'המטרה של התקרבות/חציית הגדר היא לבצע טבח/פגוע בעוטף עזה >>'
המטרה של התקרבות/חציית הגדר היא לבצע טבח/פגוע בעוטף עזה >>
19/10/2019 | 13:37
1
22

אימון / או ביצוע בפועל 

==============

דיווח: 4 פלסטינים נורו ליד גבול הרצועה; אחד מהם נפצע.
יפעת רוזנברג ואמיר בוחבוט
כלי תקשורת פלסטיניים דיווחו כי צה"ל פתח הבוקר (שבת) באש לעבר ארבעה פלסטינים שהתקרבו אל גדר המערכת בגבול רצועת עזה, כנראה בניסיון לחדור לשטח ישראל.
עוד טוענים הפלסטינים כי אחד החשודים נפצע.
מדובר צה"ל נמסר כי בוצע ירי הרחקה שגרתי ולא ידוע על נפגעים.
*וואלה*

לצפיה ב-'יש כמה מתנחלים שמאלנים מעוטף עזה שתמכו באוסלו וטרנספר קטיף '
יש כמה מתנחלים שמאלנים מעוטף עזה שתמכו באוסלו וטרנספר קטיף
19/10/2019 | 13:48
17

וכו' וכו' ,  חזר אליהם/עליהם כבומרנג , גול עצמי . = התאבדות .

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ