לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
60236,023 עוקבים אודות עסקים

פורום הורים לילדים עם לקות שמיעה

ברוכים הבאים,
לפני שלוש שנים הגשמתי את חלום חיי וניהיתי אמא לתינוק חמוד חמוד. לפני כשנה וחצי גילינו שבנינו הבכור לקוי שמיעה מלידה ושעליו להרכיב שני מכשירי שמיעה בכדי שיוכל ללמוד כיצד לתקשר עם הסביבה.
באותו יום חרב עלי עולמי, כמו מטורפת גיששתי בעמודי האינטרנט רק למצוא טיפות של מידע ותמיכה... ולא מצאתי כלום.
יותר מאוחר הודות ליוזמתה של אתי (מנהלת פורום הקודמת) נפתח פורום זה ומאז הוא מהווה בית שני בשביל המשפחה שלי. בית שבו מקבלים תמיכה כשרק צריכים אותה, מקבלים המון מידע, רק צריך לשאול והעיקר זהו בית שבו ילדינו הם הנושא העיקרי והחשוב.
אז אם הגעתם לכאן, ברוכים הבאים, תשארו איתנו אולי תשתו איזה כוס קפה ותחליטו לספר על עצמכם, על ילדכם? או אולי אתם לקוי שמיעה וחלק מקהילת החירשים אז עד רבה תמיד נשמח לשמועה על חוויות וסיפורי חיים ואילו רק בכדי לדעת מה מצפה לילדינו בהמשך...
אז גלישה נעימה לכולם, אני כאן לכל שאלה, בקשה או סתם אם יש לכם מתכון לעוגה טובה 

אנשי מקצוע המעוניינים לקחת חלק פעיל בפורום ולהזדהות כאנשי מקצוע מתבקשים ליצור איתי קשר לפני כן, ולתאם יחד איתי את הצורה בה שיתוף הפעולה יעשה.

הפורום אינו מהווה מקום לפירסום חברות למכשירי שמיעה, או כל עסק הקשור לתחום. הודעות פרסומיות ימחקו!

אודות הפורום הורים לילדים עם לקות שמיעה

ברוכים הבאים,
לפני שלוש שנים הגשמתי את חלום חיי וניהיתי אמא לתינוק חמוד חמוד. לפני כשנה וחצי גילינו שבנינו הבכור לקוי שמיעה מלידה ושעליו להרכיב שני מכשירי שמיעה בכדי שיוכל ללמוד כיצד לתקשר עם הסביבה.
באותו יום חרב עלי עולמי, כמו מטורפת גיששתי בעמודי האינטרנט רק למצוא טיפות של מידע ותמיכה... ולא מצאתי כלום.
יותר מאוחר הודות ליוזמתה של אתי (מנהלת פורום הקודמת) נפתח פורום זה ומאז הוא מהווה בית שני בשביל המשפחה שלי. בית שבו מקבלים תמיכה כשרק צריכים אותה, מקבלים המון מידע, רק צריך לשאול והעיקר זהו בית שבו ילדינו הם הנושא העיקרי והחשוב.
אז אם הגעתם לכאן, ברוכים הבאים, תשארו איתנו אולי תשתו איזה כוס קפה ותחליטו לספר על עצמכם, על ילדכם? או אולי אתם לקוי שמיעה וחלק מקהילת החירשים אז עד רבה תמיד נשמח לשמועה על חוויות וסיפורי חיים ואילו רק בכדי לדעת מה מצפה לילדינו בהמשך...
אז גלישה נעימה לכולם, אני כאן לכל שאלה, בקשה או סתם אם יש לכם מתכון לעוגה טובה 

אנשי מקצוע המעוניינים לקחת חלק פעיל בפורום ולהזדהות כאנשי מקצוע מתבקשים ליצור איתי קשר לפני כן, ולתאם יחד איתי את הצורה בה שיתוף הפעולה יעשה.

הפורום אינו מהווה מקום לפירסום חברות למכשירי שמיעה, או כל עסק הקשור לתחום. הודעות פרסומיות ימחקו!

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
להיות הורים זו חוויה מאתגרת. על אחת כמה וכמה להיות הורים לילדים עם לקות  שמיעה. כאן אפשר לשתף, לשאול, לחלוק, ללמוד ובעיקר לגלות שאנחנו לא לבד.
אני מקווה שפורום זה יהווה מקום תמיכה, מקור מידע, מפגש עמיתים - ויוכל להפוך לבעל משמעות לרבים מאיתנו!

כאמא לילד עם לקות שמיעה, המפגש עם הורים אחרים חשוב לי ומעשיר אותי כל יום מחדש.
כמנהלת של בית מיחא ירושלים, אני מאמינה שאנחנו, ההורים, סוכני שינוי עיקרי של ילדינו. אני מאמינה בחשיבות של יצירת במה, שתאפשר לנו להתחזק, ללמוד, לשתף וכך להעצים את יכולתנו להשפיע על עתיד ילדינו.

המשך >>

לצפיה ב-'כאבים לאחר ניתוח בקע'
כאבים לאחר ניתוח בקע
17/05/2015 | 13:41
38
שלום. לפני 6 ימים עברתי ניתוח תיקון בקע מפשעתי דוצ' ווריקוצלה בשמאל. הבקע בשמאל היה גדול. עד עתה, למרות שימוש במשככים, אני סובל מכאבים חזקים, נפיחות באשכים ושטפי דם. כרגע הכאב הוא בעיקר כאב חד באשך שמאל. בשכיבה יש הקלה אך קשה לי מאוד לקום מהמיטה.
האם רמה כזו של כאבים היא הגיונית לאחר ניתוח זה שנחשב קל? הייתכן קשר בין כאבים באשך שמאל לתיקון הווריקוצלה?
בתודה!
לצפיה ב-'זוכים בכרטיסים למותק של פסטיבל'
זוכים בכרטיסים למותק של פסטיבל|!|
10/11/2014 | 12:16
12
|omg|המופעים לילדים בחופשת החנוכה מתקרבים בצעדי ענק ולכם גולשי |תפוז| יש אפשרות לזכות בכרטיס זוגי למופע הופ! מותק של פסטיבל בממלכת הקרח.
היכנסו כבר עכשיו לפורום הורים לפעוטות, הגיבו להודעת התחרות עם תמונות, סיפורים או ציורים שלכם ושל ילדכם הקשורים לחורף, ספרו את הסיפור שמאחורי התמונה ואולי תוכלו לזכות בכרטיס זוגי|!|

לפרטים נוספים והשתתפות:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
לצפיה ב-' נפתח פורום ספורט אתגרי '
|*| נפתח פורום ספורט אתגרי |*|
09/11/2014 | 12:00
16
|שמאל|אם אתם חולים על באנג'י, צניחה חופשית וצלילה. טיול הוא לא טיול עבורכם בלי פעילות אקסטרים כלשהי. אז כנראה שהפורום הזה הוא בשבילכם!

אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום ספורט אתגרי|!|
הפורום יכיל מידע, כתבות, טיפים ושיתוף חוויות לכל גולש המתעניין בספורט אקסטרים!

http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'היכן ניתן לרכוש סטטוקליפ?'
היכן ניתן לרכוש סטטוקליפ?
06/11/2014 | 09:22
45
הבן שלי בן 15.5 לקויי שמיעה עקב טיפולים כימוטרפיים,
צריך להרכיב מכשירי שמיעה בשתי האוזניים.
רכשנו מכשירים וכן מערכת FM שתעזור לו בבית הספר.
זהו גיל קשה גיל ההתבגרות.
לא בדיוק משתף פעולה ומתבייש להרכיב את המכשירים,
אולי גם לזה יהיו לכם טיפים.
קשה לנו באמת לבדוק מה הוא באמת שומע,האם הוא לא מחמיר את הסיטואציה
בגלל התנגדותו למכשירים.
אשמח לקבל עזרה ועצות
סימה סלמן
לצפיה ב-'נפתח פורום ברית מילה'
|*|נפתח פורום ברית מילה|*|
04/11/2014 | 11:58
16
|מוצץ|ברית מילה היא המצווה הראשונה שנצטווה אברהם אבינו, ועליה נאמר במקורות כי היא גדולה משאר מצווה עשה. במצווה זו נותן היהודי בבשרו אות לקשר עם בורא עולם.
ברית המילה היא סמל יהודי מובהק, ולכן רוב מוחלט של היהודים מכל הגוונים מלים את בניהם.

עם זאת, להורים רבים מדובר באירוע רגיש ולא קל. בזמן שהציבור חוגג, התינוק כואב ומדמם.
פתחנו את פורום ברית מילה בכדי לנסות ככל האפשר לתת מקום, ואולי גם מענה, לשאלות של הורים בעניין ברית המילה ? המעשה עצמו, הטקס שסביבו, שאלות הלכתיות, התלבטויות, חששות וכל דבר שיושב לכם על הלב.

|קדימה|מוזמנים להיכנס כבר עכשיו:
לצפיה ב-'נפתח פורום בירוקרטיה'
|*|נפתח פורום בירוקרטיה|*|
02/11/2014 | 14:31
12
|שמאל|אין דבר יותר מעצבן ומתיש מבירוקרטיה, ההמתנה הארוכה בתור, הפקידה הלא סבלנית שמסבירה לכם בסופו של דבר שצריך למלא טופס כזה ואחר.
לבסוף אתם מוצאים את עצמכם מטורטרים בכל משרד אפשרי וממתינים שעות רק בשביל לקבל את מה שמגיע לכם.

פורום בירוקרטיה יעזור לכם גולשי |תפוז| להתגבר על הבירוקרטיות המתישות,  תוכלו לשתף את הסיפורים שלכם ולתת טיפים לגולשים אחרים כיצד משיגים את מה שרוצים ביעילות ומהירות.
אם אתם מרגישים שקיבלתם שירות גרוע, שנעשה לכם עוול, שטרטרו אתכם, שלא התייחסו לפניות שלכם - היכנסו לפורום בירוקרטיה.

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'מתלבט אם להתחסן? יש לך שאלות בנושא?'
מתלבט אם להתחסן? יש לך שאלות בנושא?
30/10/2014 | 12:34
15
עם בוא החורף, מחלת השפעת מאיימת על כולנו.

מתלבטים אם להתחסן? יש לכם שאלות בנושא? אתם מוזמנים לאירוח מיוחד בנושא :-)

היום בין השעות 16:00-18:00 נארח את ד"ר ליזה רובין מטעם משרד הבריאות שתענה על כל שאלותיכם בנושא.

מוזמנים |@|
לצפיה ב-' סידרנו לך 1,000 ש"ח לשופינג'
|שף| סידרנו לך 1,000 ש"ח לשופינג
27/10/2014 | 13:11
9
|!| ככה פשוט...

תשתפו אותנו בטיפ שלכם לחיים קלים במטבח ואולי תזכו ב - 1,000 ש"ח לקניית דברים טובים למטבח

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

לצפיה ב-'נפתח פורום עגלות לתינוק'
|*|נפתח פורום עגלות לתינוק|*|
26/10/2014 | 10:42
17
|@|הילד או הילדים הראשונים שלכם גדלים ברגעים אלו ממש בבטן? עליכם להיות ערוכים בהתאם לקראת הגעתם!
חדש בתפוז ? פורום עגלות לתינוק. פורום זה מיועד עבור הורים, משפחה ועוד העומדים לקראת רכישת עגלת תינוק.

המגוון רחב מאוד וקשה להחליט מהי העגלה עבורכם. איך יודעים מה ההבדלים בין העגלות? האם עדיף להזמין מחו"ל? מהי העגלה שתענה לכם על הצרכים?
כל המידע במקום אחד! היכנסו עכשיו לפורום להתייעץ ולייעץ בנושא:

לצפיה ב-'הודעת סגירה רשמית...'
הודעת סגירה רשמית...
21/10/2014 | 15:44
3
177
הפורום הזה ידע ימים יפים.
כנראה שימים אלו עברו, וצריך להכיר בעובדות.
בשיתוף עם הנהלת תפוז, החלטנו לסגור את הפורום.
שיהיה בהצלחה לכולם!
אתי
לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
22/10/2014 | 15:35
116
נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.
בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לאתי77 שניהלה את הפורום.
המשך גלישה נעימה ב אנשים

לצפיה ב-'תודה רבה לך, אתי!'
תודה רבה לך, אתי!
29/10/2014 | 14:40
1
89
אני נעזרתי מאוד בפורום הזה כשלקות השמיעה של ביתי אובחנה. היינו בחו"ל והפורום הזה היה המסגרת היחידה שדרכה יכולתי להתייעץ ולשמוע דעות של הורים שהיו במצב דומה.
אתי גם עשתה מעל ומעבר ואף קישרה אותי לקלינאית תקשורת להתייעצות מחוץ לדפי הפורום.

אז אתי, רק רציתי להודות לך מאוד. אני חושבת שקיום הפורום הזה תרם לכל מי שעבר בו המון והייתה פה קהילה תומכת של הורים והכל בזכותך!

לצפיה ב-'ואוו...תודה...ריגשת אותי!...'
ואוו...תודה...ריגשת אותי!...
29/10/2014 | 20:29
36
לצפיה ב-' נפתח פורום קצת אחרת '
|*| נפתח פורום קצת אחרת |*|
22/10/2014 | 11:22
64
מי מאיתנו לא מרגיש שונה לפעמים? או מוזר? שקשה לנו להשתלב בחברה.
פורום קצת אחרת נועד לאנשים שמרגישים קצת שונים וחריגים בחברה ורוצים להכיר אנשים שמרגישים כמוהם.

אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולייעץ ולהתייעץ, לחבק ולנחם, לשתף בחוויות טובות ובחוויות לא טובות, לחלוק רגשות ופשוט לדבר.
לצפיה ב-'האם כל שילוב הוא מוצלח?'
האם כל שילוב הוא מוצלח?
19/10/2014 | 11:57
79
כל עוד הפורום קיים, מבחינתי, גם אם יש בו רק גולש אחד או שתיים, אני עדיין כאן

כיום, לשלב ילד עם לקות שמיעה במערכת החינוך הרגילה, זה לא אתגר גדול, זה לא חלום. זאת פשוט שיגרה.
אבל, העובדה שהילדים שלנו "מסתדרים" לא אומר שזה פשוט להם, לא אומר שהם לא מפספסים חומר, לא אומר שהם עסוקים בלהשלים חוסרים במקום לפתח רעיונות.
העובדה שיש להם חברים, לא אומר שהם מרגישים לגמרי שווים.
אירגנו ערב שכולו שילוב - 
זכויות, מערכות FM, הנגשה, חוויות אישיות...
אתם מוזמנים בחום להגיע. הכניסה חופשית כמובן, ויש כמובן תמלול
לצפיה ב-'נפתח פורום תוכנית לידה'
|*|נפתח פורום תוכנית לידה|*|
19/10/2014 | 11:57
9
|@|לקראת לידה? כנראה שחששות ומחשבות לא מפסיקות ללוות אותך. בואי להתייעץ עם מיילדת מקצועית בעלת ניסיון רב בתחום שתשמח לענות לך על כל שאלה.
הפורום ילווה אותך ברגעי השיא ? לקראת הלידה, במהלכה ובימים הלא פשוטים שאחריה.
זה הזמן והמקום לחלוק עם אחרות את השאלות הקשות שעולות בך ? האם הבעל צריך להיות נוכח בחדר הלידה? מה עושים אם לא מתחברים למיילדת? איך מתמודדים ביום שאחרי? ועוד...

מחכים לך עכשיו עם כל התשובות, בפורום תוכנית לידה:
לצפיה ב-'הודעה חשובה- פתיחת פורום חלופי לזה בפייסבוק'
הודעה חשובה- פתיחת פורום חלופי לזה בפייסבוק
18/10/2014 | 12:58
2
164
הורים יקרים שלום,
בתור אחות לנער לקוי שמיעה, הפורום הזה היווה לי מקור תמיכה במשך שנים רבות...
כיום ב'עידן הפייסבוק' פתחה מנהלת פורום זה קבוצה חלופית עבורינו בפייסבוק, שם הגישה נוחה יותר, זמינה יותר ומיידית יותר...
אני מזמינה אותכם להצטרף-
הקבוצה נקראת "מישהו שומע אותי?"
מי שלא מוצא מוזמן לפנות...ותודה לזוהר שפותחת בפנינו את ההזדמנות לשתף...

לצפיה ב-'הרשי לי לתקן '
הרשי לי לתקן
18/10/2014 | 15:09
1
100
הדף בפייסבוק שאליו את מזמינה את הגולשים קיים מזמן, ואני גיליתי אותו ממש לאחרונה. אין לי חלק בניהולו.
הפורום הזה נתן לי המון, אך, עם המציאות אי אפשר להתווכח.
לכן, אני מתכוונת לפנות להנהלת תפוז ולהציע להם לסגור אותו או לחלופין, לחפש מנהל אחר שאולי יצליח להזרים בו דם חדש.

לצפיה ב-'תודה על התיקון, מוזמנים להצטרף :)'
תודה על התיקון, מוזמנים להצטרף :)
18/10/2014 | 15:20
31
לצפיה ב-'ניקוי אוזניות'
ניקוי אוזניות
11/10/2014 | 12:49
2
80
שבת שלום, לתינוקת שלי יש מכשירי שמיעה, איך כדאי לנקות את האוזניות?
לצפיה ב-'יש מקלות ניקוי'
יש מקלות ניקוי
13/10/2014 | 18:29
42
תבקש במכון שדרכו הזמנת והתאמת את האוזניות, נראה כמו מנקה מקטרות דק וקטן
לצפיה ב-'אני אוהבת את המקלות הקטנים'
אני אוהבת את המקלות הקטנים
17/10/2014 | 09:28
37
נתנו לי אותם עם המכשיר, אפשר גם מפוח.
הכי טוב זה לשאול במקום שבו עשית את האוזניות.
לצפיה ב-'נפתח פורום האבא החדש'
|*|נפתח פורום האבא החדש|*|
13/10/2014 | 12:29
13
|*|העולם השתנה, ההורות השתנתה וכיום לאבא תפקיד חשוב ומרכזי בגידול ילדיו.
לכן פתחנו פורום במיוחד בשבילכם האבות (וגם אימהות) את פורום האבא החדש.

מוזמנים להיכנס כבר עכשיו ולדבר, לשאול, להתייעץ וגם סתם לפרוק.
לצפיה ב-'שלום אפרת'
שלום אפרת
06/10/2014 | 08:23
45
הי אפרת,
זו גילי אמא של מעיין.
היינו אצלך בטיפול לפני מס' שנים...
תוכלי בבקשה ליצור איתי קשר.
המון תודה.
גילי
052-3473862
לצפיה ב-' נפתח פורום תקשיבו לזה '
|*| נפתח פורום תקשיבו לזה |*|
05/10/2014 | 13:29
18
|תו|לכל אחד יש טעם מוזיקלי שונה אם זה פופ, רוק, אלטרנטיבי או אולי מזרחית.
אנחנו מזמינים אתכם לפורום בו תוכלו לחשוף את טעמכם האישי - פשוט מצרפים את הקליפ להודעה (אתם יכולים לכתוב כמה מילים), ונותנים לכולם לשמוע!

אנחנו מחכים לכם בפורום תקשיבו לזה :-)

http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

האזנה נעימה :)
לצפיה ב-' נפתח פורום תעלומות '
|*| נפתח פורום תעלומות |*|
02/10/2014 | 11:06
12
|חיזר|האם הם כאן ממש מעלינו?, האם הם טובים או רעים?,  האם לא מגלים לנו את האמת? מה הם מסתירים? וממה הם מפחדים?
אם השאלות האלה מסקרנות אתכם, אתם מוזמנים להיכנס כבר עכשיו לפורום תעלומות.

בפורום תוכלו להתעדכן במקרי התעלומות החדשים מהארץ והעולם,  כי זה רק עניין של זמן, עד שנגלה את האמת :-)
לצפיה ב-'מנסה שוב...'
מנסה שוב...
29/09/2014 | 06:40
3
118
פתחתי כבר שירשור כזה שלא זכה לתשובה...
אולי זאת תשובה בפני עצמה?...

בכל מקרה, מנסה שוב, ואז נחליט מה יהיה הלאה

שנה חדשה, זאת הזדמנות לאיחולים וגם הזדמנות לחשבון נפש, קבלת החלטות...

הפורום הזה שימש בית חם לרבים באיתנו ברגעי הבשורה, אך כשנכנסים לשיגרה וההתמודדות עם הלקות נהית שיגרתית ופשוטה יותר, באופן טבעי, גם הנוכחות בפורום מתדלדלת...

לכבוד השנה החדשה, אני מציעה שירשור, שבו גם הקוראים הסמויים השתתפו ויאחלו מה הם היו רוצים לראות בפורום 

שנה טובה!
&nbs

לצפיה ב-'שנתבשר בשורות טובות'
שנתבשר בשורות טובות
05/10/2014 | 09:18
2
42
על הצלחות
חוויות
וגם על קשיים-
שנדע להיות אוזן קשבת ועין רואה למי שזקוק לסיוע-בדרך/ בתהליך

לצפיה ב-'אמן '
אמן
05/10/2014 | 19:29
28
כרגע, נראה לי שימי הפורום מגיעים לסופם... אני לא יודעת אם לנסות להשקיע מאמצים כדי להחיות אותו או לוותר ...
לצפיה ב-'שנה טובה מliat7'
שנה טובה מliat7
13/10/2014 | 13:28
34
הי אתי וכל משתתפי הפורום שלא אשכח לעולם...
אני לא מצליחה לשנות שם משתמש אז אני משתמשת בשם של בעלי שגם הוא בזמנו היה אחד מהחברה פה.
זה לא קל לי להיות ככ פעילה פה בפורום במיוחד שהסיפור שלנו קצת שונה ועדיין בסימן שאלה גדול.להזכירכם התינוק החמוד שלי (איתי) כבר בן שנה וחודשיים,הרכיב תקופה מכשירי שמיעה שאוזן ימין הייתה בסביבות ה40-45 דציבל והשמאלית "טובה יותר" 35-40 ואפילו בערך מסויים 25. בגיל 10 חודשים שלחו אותנו לברה נוספת כי הבדיקות במיח"א יצאו ממש טובות ואכן...הברה הראתה שהאוזן הימנית,הלא טובה תקינה ובשמאל עדיין יש ירידה אבל גם שם  היה איזה משהו לא ברור..ככה חזרנו הביתה.כמובן ששמחים,אבל עוד יותר מבולבלים.היום הוא לא מרכיב מכשירי שמיעה,אך עדיין במעקב במיח"א, מקשקש בלי הפסקה ואפילו אומר כמה מילים. עברו עלינו ימים מאוד לא פשוטים השנה ואתם הייתם איתנו עודדתם ותמכתם. אני מאחלת לכולם שנה נפלאה,שהילדים שלנו ימשיכו לגדול ולהתפתח ולהיות מי שהם ...הכי נפלאים ומיוחדים בעולם :) ושוב תודה על הכל.

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

בעלי מקצוע

טלי אנגור - טיפול בתסמיני אוטיזם
טלי אנגור -
יורה דעה- הכנה למבחנים מחוננים ופיתוח חשיבה יצירתית
יורה דעה- הכנה למבחנים
פורום ניתוחי בקע
פורום ניתוחי בקע

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה