לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
69386,938 עוקבים אודות עסקים

פורום לסביות (בארון) נשואות לגבר

ברוכות הבאות בצל קורתו של פורום הנשים הלסביות הנשואות לגבר.

הפורום נועד על מנת להיות מקום ובית לנשים הנשואות לגבר והמתמודדות עם שאלת העדפתן המינית.אם חווית לאחרונה התאהבות בבת מינך, או אם ידעת על עצמך מאז ומעולם מה העדפותייך ועם זאת בחרת להינשא לגבר, אם את שואלת את עצמך שאלות לגבי שארית חייך, או אם אין לך תשובות ואת זקוקה למקום לשתף, אבל הסוד גדול כל-כך מאיים וחונק...כאן מקומך.
הגילוי שאת נמשכת לנשים, למרות שאת רעיה ואמא החיה חיי משפחה למופת - אינו אירוע פשוט. זו חוויה מטלטלת, מטלטלת את הזהות, את התפיסה העצמית, את השקט ולעיתים גם את המשפחה כולה. קשה להיות לבד עם הקושי הלבטים ורגשי האשמה. ועם זאת גם הארון  - דלתותיו כבדות והפחד לספר ולדבר על הנושא מעיק עוד יותר. 
לשם כך הוקם הפורום.
גם אם אינך יכולה להגיע עדיין לקבוצת תמיכה, גם  אם קשה לך לדבר על לבטייך אפילו עם חברת אחת והטובה ואפילו בחדרי חדרים של טיפול אישי, תוכלי כאן, בחסות המחשב והמקלדת לנסות לשתף ולהסתייע. כאן תוכלי לשמור על אנונימיות מוחלטת. להתחבא מאחורי ניק, ובכל זאת לקיים בעזרתנו את הדיון הפנימי שלך. אל תשכחי לדאוג לחסיונך, לנהל את הכניסות והיציאות שלך מהפורום באופן לא גלוי, להשתמש בני מיוחד לפורום זה (לא הגבלנו את הפורום לכניסת רשומים בלבד, גם כותבות עם ניק אורח מוזמנות) ואל תביאי אל עצמך חשיפה בטרם עת. זאת האפשרות שלך להמשיך לחיות את חייך ועם    זאת להוציא מחוש אחד ארוך וצר מבין חרכי הארון שלך כדי לבדוק את המציאות. 

וקצת עלי מנהלת הפורום: אני מנחת קבוצות (M.A.) ומטפלת הוליסטית. יש לי נסיון רב בהנחיית קבוצות בכלל וקבוצות נשים בפרט. גם אני במשך שנים חייתי את הקונפליקט שבין האמת האישית שלי והיכולת לחיות ולבטא אותה לבין הקשר העמוק וההזדקקות הרבה למסגרת המשפחתית שלי. אני מרגישה שעברתי כל צעד במסע הארוך ואני מכירה היטב את הרושי ואת ההזדדקות ואת הזמן  הקריטי שבו מצויות נשים כשהן בין לבין.
אפשר ללמוד עלי עוד בבלוגים שלי :
משקפי קריאה סגולים - http://inahar.wordpress.com/
אשמח לראותכן כאן ובקבוצת התמיכה הנפגשת בתל-אביב מידי שבועיים. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום לסביות (בארון) נשואות לגבר

ברוכות הבאות בצל קורתו של פורום הנשים הלסביות הנשואות לגבר.

הפורום נועד על מנת להיות מקום ובית לנשים הנשואות לגבר והמתמודדות עם שאלת העדפתן המינית.אם חווית לאחרונה התאהבות בבת מינך, או אם ידעת על עצמך מאז ומעולם מה העדפותייך ועם זאת בחרת להינשא לגבר, אם את שואלת את עצמך שאלות לגבי שארית חייך, או אם אין לך תשובות ואת זקוקה למקום לשתף, אבל הסוד גדול כל-כך מאיים וחונק...כאן מקומך.
הגילוי שאת נמשכת לנשים, למרות שאת רעיה ואמא החיה חיי משפחה למופת - אינו אירוע פשוט. זו חוויה מטלטלת, מטלטלת את הזהות, את התפיסה העצמית, את השקט ולעיתים גם את המשפחה כולה. קשה להיות לבד עם הקושי הלבטים ורגשי האשמה. ועם זאת גם הארון  - דלתותיו כבדות והפחד לספר ולדבר על הנושא מעיק עוד יותר. 
לשם כך הוקם הפורום.
גם אם אינך יכולה להגיע עדיין לקבוצת תמיכה, גם  אם קשה לך לדבר על לבטייך אפילו עם חברת אחת והטובה ואפילו בחדרי חדרים של טיפול אישי, תוכלי כאן, בחסות המחשב והמקלדת לנסות לשתף ולהסתייע. כאן תוכלי לשמור על אנונימיות מוחלטת. להתחבא מאחורי ניק, ובכל זאת לקיים בעזרתנו את הדיון הפנימי שלך. אל תשכחי לדאוג לחסיונך, לנהל את הכניסות והיציאות שלך מהפורום באופן לא גלוי, להשתמש בני מיוחד לפורום זה (לא הגבלנו את הפורום לכניסת רשומים בלבד, גם כותבות עם ניק אורח מוזמנות) ואל תביאי אל עצמך חשיפה בטרם עת. זאת האפשרות שלך להמשיך לחיות את חייך ועם    זאת להוציא מחוש אחד ארוך וצר מבין חרכי הארון שלך כדי לבדוק את המציאות. 

וקצת עלי מנהלת הפורום: אני מנחת קבוצות (M.A.) ומטפלת הוליסטית. יש לי נסיון רב בהנחיית קבוצות בכלל וקבוצות נשים בפרט. גם אני במשך שנים חייתי את הקונפליקט שבין האמת האישית שלי והיכולת לחיות ולבטא אותה לבין הקשר העמוק וההזדקקות הרבה למסגרת המשפחתית שלי. אני מרגישה שעברתי כל צעד במסע הארוך ואני מכירה היטב את הרושי ואת ההזדדקות ואת הזמן  הקריטי שבו מצויות נשים כשהן בין לבין.
אפשר ללמוד עלי עוד בבלוגים שלי :
משקפי קריאה סגולים - http://inahar.wordpress.com/
אשמח לראותכן כאן ובקבוצת התמיכה הנפגשת בתל-אביב מידי שבועיים. 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'חג גאווה שמח!'
חג גאווה שמח!
07/06/2018 | 22:08
1
67
מחר המצעד.
אלפים ישטפו את רחובות תל אביב באקט של ניראות להט"בית.
לא מסתתרים,לא פוחדים לא מתביישים.
גאים.
גאים להיות חוד החנית שמשנה את התפיסות החברתיות ומאפשר חופש לכולם.
אין עוד מיין-סטרים ומולו שונים. כולנו שונים ולגיטימיים. 
הקהילה הלהט"בית משחררת את העולם ממה שנכון ונורמטיבי וממה שלא לגיטימי. כולם לגיטימיים.

ומה איתך?
האם ההתאהבות שלך באמא הזו מהכיתה של הילד, האם היא לגיטימית?
האם את פושעת ובוגדת ומחריבת משפחות?
ומה תעשי עם הרגש הזה שאינו נותן לך מנוח?
ועם רגשי האשמה? 
הבעל
הילדים
ההורים
האם תהרסי לכולם את הסיפור המשפחתי המושלם?
ברור שאת מבוהלת.

לך למבוהלת אני רוצה להגיד היום:
ראשית חג שמח!
שנית,
איזה יופי שגילית עוד רובד בנשמתך, כזה שאינו רק עושה מה שמצופה ממנו, אלא  קורים לו גם דברים ספונטניים בלתי צפויים הנובעים ממעמקי הנפש.
איזה יופי שנפגשת עם מעמקי נפשך דרך אותה אמא של החבר של הילד מהכתה.
איזה יופי שכל הדברים שהיו מסודרים התבלבלו לך.
כי כשיש בלבול יכול לקום סדר חדש.
אולי את בפתחו של משהו חדש?
כן, את אומרת, אבל החדש הוא זה שמפחיד אותי.
נכון, כזה הוא הבלתי ידוע - מעורר אימה.

אז מה עושים עם האימה?
מרגיעים אותה.
שום דבר לא קרה.
אמנם המערכת הרגשית שלך גועשת, אבל רוב ההתרחשויות הן בינך לבינך, בתוכך. סביר שאף אחד בסביבה אינו מרגיש או מפענח אותן.
התבונני על רגשותייך, נסי ללמוד אותם. אל תתעלמי מהסערה. 
אי אפשר.
שדים שדוחפים לתוך בקבוקים סופם להתפרץ.
ההפך, 
תני לזה מקום. למדי אותך החדשה. אם את צריכה תמיכה או טיפול ריגשי או נפש לשתף ולדבר- מצאי לך אחת כזו. 
טפלי בעצמך.
ומצד שני  - אל תבהלי. 
לטפל בלי להבהל.
עוד הרבה צריך לקרות לפני שהרגשות יהפכו למהלכים מעשיים המשפיעים על מבנה המשפחה ועתידם של יקירייך. לא מחר את מתייצבת ברבנות. כרגע זהו זמן בדיקה, זמן למידה, זמן חוויה.
עד שלא תדעי ממש  - דבר לא יקרה.
וכשתדעי ממש מה את רוצה - תדעי גם מה לעשות.
לכן נוחי.
אנחנו כולנו מגוון גדול של רגשות, העדפות, מיניות, השתיכות, פחדים ועוצמות. יש לנו הרבה צבעים ממש כמו בדגל הזה  . תני לעצמך להיות מגוונת. קבלי את הריבוי והסתירות שבתוכך, את הנסתר והגלוי.
קבלי את ההרפתקאה שלא בחרת בה.
זה צעד חובה בדרך אל השקט הנפשי

חגגאווהשמח!

אירית א. נהר מנהלת פורום לסביות בארון נשואות לגבר
מטפלת משפחתית וזוגית ומנחת קבוצות MA. מתמחה במעברים הקשוריים בזהות מינית במשפחות חדשות ובהורות משותפת.

לצפיה ב-'חג גאווה שמח '
חג גאווה שמח
08/06/2018 | 21:33
32
לצפיה ב-'הכרות'
הכרות
05/06/2018 | 01:52
136
אשמח להכיר אישה לקשר של אהבה , חברות , כייף כמו שרק נשים יודעות ....מבלי לפגוע בקיים...
לצפיה ב-'אל תישארי לבד עם זה'
אל תישארי לבד עם זה
01/04/2018 | 14:07
2
394
שלום לכל באות הפורום,

מניחה שכל מי שנמצאת כאן מתחבטת בסוגית הזהות המינית ומה לעשות עם הקול הקטן המציק מבפנים שקורא לה לעשות מעשים שלעיתים מנוגדים לערכים שלה, למוסר שלה ולהגיון שלה. כי להתאהב בשכנה או לפנטז על מאמנת הכושר, נתפש בעיננו כאיום על כמערכת המשפחתית שבנינו בעמל רב ובמשך שנים והולדנו לתוכה ילדים הזקוקים לנו ולמערכת משפחתית תומכת.

אז מהעושים עם הקול המציק והבלתי פוסק הזה שמנדנד לנו כבר שנים ולא מוצא מנוחה?
לפני שמונה שנים הקמתי את פרויקט תלתן - תמיכה וליווי לנשים לסביות נשואות לגבר . המטרה היתה לאפשר לכל אישה שנקרעת בין משפחתה לבין המשיכה המינית החדשה (או הישנה) שהתגלתה בתוכה, למצוא מקום שיכיל אותה, שלא ישפוט אותה, ויעזור לה לצעוד בשבילי החיים, לבחור, לנווט, להנהיג את משפחתה, לקראת פתרון שמתאים לנסיבות חייה.
אין לפרויקט תלתן אג'נדה, אין לו מטרה או עמדה מה נכון לעשות. האם לקבור את התשוקה, האם ללכת אחריה, האם להשאר נשואה, או להתגרש. לא  אנחנו נחליט עבור אף אחת. לא לכל אחת אותה תשובה ואותה דרך. 
אבל אנחנו בתלתן ננחה אותך לעשות את הדרך שלך באופן שקול. למזער את הנזק והפגיעה לך ולסביבה, לילדים לבעל ולמשפחה המורחבת, ונהיה המקום שלך להתלבט ולחשוב.
הפרויקט מפעיל את הפורום הזה, יש נשים שנעזרות בשרותי היעוץ והליווי הפרטני שלנו. יעוץ חד פעמי או ליווי לאורך זמן ותהליך, או טיפול ויעוץ זוגי, יחד עם הבעל על מנת לאפשר התמודדות נכונה עם הנושא, או עם בת הזוג, על הקשיים בתקופת הביניים. יש המשתתפות בקבוצות התמיכה, פוגשות שם נשים נוספות המתלבטות בסוגיה,  וחוברות לשותפות לדרך.
כאמור הפרויקט פועל כבר שמונה שנים. נשים רבות עברו בו, חלקן שינו את חייהן ללא הכר, חלקן ויתרו, חלקן ויתרו וחזרו מאוחר יותר, כשהתאים יותר, חלקן חיות מציאות של גם וגם. כל אחת על פי יכולותיה וערכיה.
אני מזמינה אתכן להעזר בשירותי תלתן. גם אני הייתי במקום הזה ואני מכירה באופן אישי את הצורך בתמיכה. לאורך שנים ונשים שנעזרו בפרויקט, צברנו ידע ונסיון כדי לעזור לכל פונה. 
אנחנו נערכים לפתיחת קבוצה חדשה בתקופה הקרובה שכל משתתפותיה יתחילו יחד את הדרך. מי שמעונינת מוזמנת לשלוח הודעה. ומי שקבוצה היא עדיין מקום חשוף מידי עבורה, תוכל להעזר במפגשים פרטניים.
אל תשארי לבד עם זה.
זו באמת חוויה מטלטלת.
מידע נוסף על הפרויקט בקישורים הבאים. 

לצפיה ב-'מכתב נוגע ללב'
מכתב נוגע ללב
07/04/2018 | 22:12
200
אבל בדרך כלל מפגשים כאלה הם באזור המרכז, לא? אם היו בצפון הייתי שמחה להגיע. 

אני קוראת אתכן הרבה זמן ומרגישה שקצרה היריעה מלשתף מה שעובר עלי. 

אני לא מעזה ממש לחוות אהבה עם אישה.

בעולמי הפנימי קורים הרבה דברים. בעברי התנסיתי גם עם נשים וגם עם גברים ומצאתי איש מקסים שאני אוהבת ויש לנו ילדים נפלאים.

זוגיות ומשפחה הם נושא מורכב, ואפילו אני לכשעצמי אישה מורכבת.

אני חשה לפעמים שאולי למרות המשיכה והאהבה שלי לנשים, מוטב לי להשאיר את תחושותיי לעולמי הפנימי וליצירותיי.

כי מרגישה שבסופו של דבר אפגע בי, ובאיש שאתי, וגם במישהי שאחפוץ לאהוב.

בעולם אידיאלי ופוליאמורי הייתי שמחה לאהוב עוד א/נשים.

אולי אשתף עוד בהמשך. 

תודה שאתן כאן. 
לצפיה ב-'מפגשים קבוצתיים'
מפגשים קבוצתיים
03/06/2018 | 15:38
71
בהמשך לכתוב למעלה, אני נערכת לפתיחת קבוצה חדשה בחודשים הקרובים.
10 מפגשים אחת לשבועיים באיזור המרכז בשעות הערב. יום ומיקום מדוייק
אמסור בהמשך.
מפגשים קבוצתיים הם הזדמנות לפגוש נשים המתמודדות עם נושאים דומים לשלכן,אפשרות להכיר חברות שאפשר לדבר איתן על הנושא, לקבל עצה, לתמוך, ולא להרגיש כל כך בודדה ושונה, כפי שאנחנו מרגישות המסגרות אחרות.
לפרטים נוספים 052-4897153 אירית
לצפיה ב-'התגברות על שיברון לב'
התגברות על שיברון לב
02/06/2018 | 23:41
123
ערב טוב לכולן, רוצה לשתף אתכן בתחושות שלי , לאט לאט מתגברת על הפרידה ממנה , עדיין כואב ומתגעגעת אליה , עברתי את שלב הכעס, הסתגרות, כל יום נלחמת עם עצמי לא לשלוח לה הודעה , עמדתי בזה, התאפקתי והצלחתי , מקווה להמשיך להצליח, יש לה עוד שבועיים יום הולדת ומתלבטת האם לשלוח לה ברכה?
לצפיה ב-'איך מתגברים על כאב לב '
איך מתגברים על כאב לב
25/05/2018 | 22:57
4
246
האם יש למישהי עצה איך להתגבר על שיברון  לב עקב בגידה?היא אומרת להמשיך הלאה ,, קל לה להגיד היא הפוגעת...
לצפיה ב-'לצערי'
לצערי
26/05/2018 | 11:06
3
153
אין תרופות פלא. זה מסוג הפצעים שלוקח להם הרבה זמן להחלים. אבל הנה מספר דברים שעשויים להקל: ראשית, תרשי לעצמך לכעוס. יש לך זכות מלאה לכעוס ולכאוב. שנית, נתקי איתה קשר. לחלוטין. זה נורא קשה, ונורא קל להתפתות לכל סימן ממנה, כי אולי... אולי היא התחרטה ואולי היא מתגעגעת ואולי יקרה נס והיא תשנה את דעתה....  אבל אז נופלים ונחבטים כל פעם מחדש. אז עדיף לנתק ולא לאפשר פיתויים מכאיבים מהסוג הזה. שלישית, חבקי את עצמך חזק. בכל הכוח. ותנסי לחשוב על עצמך לא כעל מי שאפשרה להתל בה (כל כך קל לנו לכעוס על עצמנו)  אלא כעל מי שיודעת לאהוב ולתת ומישהי אגוצנטרית מאד נצלה את השפע הזה, לגמה ממנו והלכה לה. יש אנשים כאלו. ודבר אחרון - נסי ליצור קשרים אחרים. אפילו שאת עדין לא מוכנה או בשלה לקשר אחר. זה מאפשר לנשום, לצוף מעל לכאב לרגעים.
חיבוק
לצפיה ב-'כאב לב'
כאב לב
26/05/2018 | 11:56
125
תודה על התייחסותך , אני בשלב הכעס , אמרתי לה את מה שמרגישה ונותק הקשר איתה, אני מנסה עם אחרות מקווה שיצליח.
לצפיה ב-'מילים מדויקות'
מילים מדויקות
27/05/2018 | 19:57
1
110
מהמאדים,
מה שכתבת כאן הוא טקסט כל כך מתומצת וכל כך נכון.
בתור מי שהתמודדה עם כאב לב לצערי כמה פעמים בשלב הכעס שהוא הראשוני נתקי קשר באופן גורף וחד משמעי. כל מילה שמהמאדים כתבה כאילו נכתבה מדם ליבי.
תאהבי את עצמך ותהיי פתוחה לקשרים חדשים מכל סוג שעושים לך טוב וממלאים את הריק שנוצר.
ושוב- תאהבי את עצמך ותזכרי שאת היית הכי טובה ותמיד תהיי.
לצפיה ב-'מסכימה לכל מילה שכתבו אלה שמעלי '
מסכימה לכל מילה שכתבו אלה שמעלי
28/05/2018 | 22:06
46
לצפיה ב-'כאב לב'
כאב לב
25/05/2018 | 22:19
150
ערב טוב לכולן, אני חדשה כאן אז קצת סבלנות... גם אני באמצע החיים הרגשתי צורך לממש פנטזיה ולחוות אישה ,,, חוויתי וגם נשאבתי לעולם הנשים בגדול התאהבתי באישה והייתי איתה בקשר שנה וחצי עד ששברה לי את הלב �� והלכה עם אחרת שמרגשת אותה יותר לפי דבריה
לצפיה ב-'Miss u'
Miss u
23/05/2018 | 00:35
182
!
לצפיה ב-'לאהבתי הנצחית'
לאהבתי הנצחית
18/05/2018 | 20:30
226
מקווה שבלב אנחנו משדרות את אותו הרגש
גם אם לעולם לא נהיה שוב יחד בלב שמורה לך פינה חמה ואוהבת
תני לי סימן כלשהו אני מתה
לצפיה ב-'היכן מבלות הלסביות ?'
היכן מבלות הלסביות ?
14/05/2018 | 19:05
222
האם  יש מי שיודעת אם ישנם מקומות שמיועדים ללסביות בר פאב או כל ערב נשים אחר ואני מתכוונת לנשים 35 + לאן נשים כמונו יכולות לצאת לבלות ? 

לצפיה ב-'אין לי כוח יותר'
אין לי כוח יותר
08/05/2018 | 23:53
2
357
אין לי כוח יותר לשמור בבטן, זה כואב מידיי.
למה באמצע החיים פתאום צריך לקבל סטירה ולהבין שמשהו נוסף קורה פה.
למה הייתי צריכה להכיר אותה, היה כבר עדיף לחיות בלי לגלות שאני רוצה משהו אחר והסקרנות גדולה מאוד וממשיכה לגדול ומענה אין לה וקרוב לוודאי גם לא יהיה.

לצפיה ב-'כל כך מזדהה, הוצאת לי את המילים מהפה'
כל כך מזדהה, הוצאת לי את המילים מהפה
09/05/2018 | 16:39
113
לצפיה ב-'האמת הייתי חותמת על כל מילה ++'
האמת הייתי חותמת על כל מילה ++
10/05/2018 | 16:34
157
להוציא את הפיסקה הראשונה, לגבי הכוח, שלך ספציפית, שלי ושל כל אחת, אנחנו לא מודעות כמה כוח יש לנו.
אז נכון שזו התמודדות, אך אל תמעיטי בכוחך.

גם לי פתאום ״באמצע החיים״ פגשתי אותה פעם אחת ויחידה, ומאז מערבל בטון קטן לעומת הספין אצלי בראש.

יש פתגם שאומר טוב ציפור אחת ביד מ-2 על העץ,
בהפוך על הפוך  עדיף ההתמודדות הזו, מאשר כמה וכמה התמודדויות אחרות שאין לך מושג לאן הן יובילו...., זו דעתי.

קבלי ח״ח ממני

לצפיה ב-'האוסקר שלי '
האוסקר שלי
06/05/2018 | 00:20
2
315
לא ביקשתי הרבה
רק רציתי כמה רגעים של חיבוק
כן,כל הבולשיט הזה של רגש וחום
רציתי ולא רציתי
נלחמת כמו גדולה
מחפשת סיבות לקבל פרס נובל לנכות הרגשית שלי
אני משקיפה רחוק ,הכל עדיין רטוב מהגשם של אתמול ,אבל הכי חשוב שהכל ירוק .זוהר.
עומדת בבגד קטנטן לבן של שינה ,פותחת את החלון הגדול ממולי ומסניפה את האויר שלך שהשארת אצל כולם.
אל תתקשרי אליי עכשו ,זה זמן של פיוסים.
שלי מול העולם.
מול כל הפחדים שהיו בי.
מול כל הרצונות שגימדתי כל חיי.
מול כל הכשלונות שלי.
יכול להיות שאהיה בממתינה ,עוד מישהי שמחכה לי . שיחה על החיים של מה יהיה איתי ומתי כבר אתבגר נכון.
ישלך את הכל בעצם ,אפילו תנייד שלי למקרה ש...
תרצי מילים של אהבה עם נגיעות של נחמה
וכשלא תהיה שם ההיא שהיתה
והכל זה בסרטים שלי ,שאפפעם לא מבויימים נכון והפרקים בהם קופצים בלי סדר,בלי הגיון..
אז לבנתיים אני קצת עסוקה בלקנות לי חליפה של חוסר רגש לטקס האוסקר הפרטי שלי.
חתום בנשיקה,אני.
לצפיה ב-'מדהים...'
מדהים...
09/05/2018 | 00:07
126
כתיבה נוגעת חלקה ויפה, בעיקר אמיתית....
לצפיה ב-'וואו... כתבת מהמם ,אהבתי '
וואו... כתבת מהמם ,אהבתי
10/05/2018 | 18:06
60
לצפיה ב-'חדשה פה, מעוניינת להכיר :)'
חדשה פה, מעוניינת להכיר :)
03/05/2018 | 18:28
260
היי בנות!
אני בת 27, נשואה+3 מירושלים, מאד נמשכת לנשים ורוצה סוף סוף לעשות משהו בנידון
מחפשת להכיר בדיסקרטיות כדי לגלות את העולם המופלא הזה...
אני נשית וטומבוי ❤

לצפיה ב-'הכרות '
הכרות
01/05/2018 | 21:19
196
דו  פנוי נאה 37 עמוק בארון כיפה סרוגה, בדומה דתיה או מסורתית   פנויה להכרות ולקשר לא מחייב  דיסקרטי .
נא לכתוב לפרטי תודה 
לצפיה ב-'יש פה נשים מהאג׳נדה ?'
יש פה נשים מהאג׳נדה ?
01/05/2018 | 20:08
202
מישהי יודעת אם האתר מנותק שנית או שזה רק אצלי ? 
לצפיה ב-'לנשים בלבד!'
לנשים בלבד!
30/04/2018 | 13:56
286
אולסקס מזמינה אותכן לחוויה לנשים בלבד של פעם בחיים.
מאגר ענק של נשים שמחפשות רק נשים הכנסו ותהנו.
לצפיה ב-'דתיה נשואה'
דתיה נשואה
26/04/2018 | 15:29
2
325
רוצה להכיר מישהי לידידות עדיף באיזור ירושלים
הגיל לא משנה העיקר שתהיה כנה וישרה (:
לצפיה ב-'לא יאומן יש פה כרגע בפורום 6797 עוקבים'
לא יאומן יש פה כרגע בפורום 6797 עוקבים
02/05/2018 | 17:20
158
ויש לי עד עכשיו 105 צפיות והייתה לי רק פניה
אחת של מישהי שמחפשת אהבה ומכיוון שאני
מחפשת רק ידידה (מה לעשות נפגעתי מספיק)
אז היא פנתה לדרכה מה אגיד לכן מאכזב ...
לצפיה ב-'שולחת לך בפרטי :)'
שולחת לך בפרטי :)
03/05/2018 | 16:57
73
לצפיה ב-'אשמח להתכתבות מהלב'
אשמח להתכתבות מהלב
25/04/2018 | 23:02
243
אני אישה באמצע שנות הארבעים, שמנה, אוהבת שמנות אחרות.  מטופחות ונאות. חיה בזוגיות עם איש שאוהבת, רואה עצמי כבי סקסואלית ובנזוגי מאז ומתמיד קיבל אותי באהבה. ובהבנה. מעניין אותי להכיר מישהי אינטליגנטית ומודעת לעצמה ולרגשותיה. בתור התחלה אני מעונינת בהתכתבות ואולי בהמשך מפגש/ים. לא מעניין אותי לפרק את משפחתי ולהיפרד מבנזוגי. מחפשת מישהי כמוני שחיה בפתיחות ויש לה לב גדול להכיל גם איש וגם אישה. להת'
לצפיה ב-'לחכות לך? '
לחכות לך?
25/04/2018 | 08:04
1
261
לא יודעת מה לעשות? אני נטרפת... הכל בכאוס מוחלט. רגל וחצי בחוץ ולא מצליחה לגמרי להגיע לשם.
נפרדנו כי פחדתי ועכשיו אני לא בטוחה
כן או לא..
להמר או לוותר ?
לצפיה ב-'אף פעם לא לוותר'
אף פעם לא לוותר
28/04/2018 | 14:33
135
בטח לא בגלל פחד.
חיים פעם אחת, תהני מהם.
לצפיה ב-'מחפשת נשים שנמשכות לנשים לשאלון אנונימי מעניין:'
מחפשת נשים שנמשכות לנשים לשאלון אנונימי מעניין:
20/04/2018 | 15:50
2
159
שלום לכולן!
אני דנה, סטודנטית לפסיכולוגיה, ובתור לסבית חשוב לי למקד את המחקר שלי בנשים לסביות.
אני כותבת תזה בנושא עמדות ותחושות של נשים לסביות ישראליות (בארון ולא בארון) ומחפשת כמה שיותר נשים שיענו על השאלון.
אשמח מאוד שתענו על השאלון, חשוב לי שיהיה ייצוג גם של נשים בארון.
השאלון אנונימי ומיועד לנשים מעל גיל 18, לוקח כ10-15 דק' ואפילו מעניין לענות עליו.
תודה גדולה מאוד על שיתוף הפעולה!

לצפיה ב-'תודה דנה'
תודה דנה
25/04/2018 | 22:59
1
83
מילאתי . בהצלחה רבה! 
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
25/04/2018 | 23:32
24
לצפיה ב-'מחכה לך'
מחכה לך
16/04/2018 | 22:08
1
308
אני כאן ואת?
אשמח לעורר את הלב שלי שוב
לצפיה ב-'הייוש :)'
הייוש :)
18/04/2018 | 22:26
168
שלחי לי מסר :)

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא יחסים בין כלה לחמות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום שני הקרוב תתארח ליאת פדות, מאמנת לתקשורת...
אירוח בנושא יחסים בין כלה לחמות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום שני הקרוב תתארח ליאת פדות, מאמנת לתקשורת...
אירוח בנושא טיפוח ושמירה על עור הפנים בגיל השלישי
אירוח בנושא טיפוח...
ד``ר רון יניב יענה על שאלות בנושא טיפוח ושמירה על...
אירוח בנושא טיפוח ושמירה על עור הפנים בגיל השלישי
אירוח בנושא טיפוח...
ד``ר רון יניב יענה על שאלות בנושא טיפוח ושמירה על...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום הסרת שיער
לכל שאלה בנושא הסרת שיער

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו