לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
75957,595 עוקבים אודות עסקים

פורום נזקי גוף, תאונות דרכים וביטוח

הסכנות אורבות לנו בכל פינה, ולצערנו קיים ריבוי בתאונות, פציעות ופגיעות בגוף, ברכוש ובנפש. לא כולם מודעים לזכויותיהם על פי חוק, ומשכך מטרת הפורום הינה מענה אנושי ופרקטי להעביר ולשתף מידע בכל הקשור לזכויות הנפגעים. עו"ד שחר זמלר עוסק ביומיום בתחום הנזיקין, תאונות וביטוח, וישמח להשיב על כל שאלה.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום נזקי גוף, תאונות דרכים וביטוח

הסכנות אורבות לנו בכל פינה, ולצערנו קיים ריבוי בתאונות, פציעות ופגיעות בגוף, ברכוש ובנפש. לא כולם מודעים לזכויותיהם על פי חוק, ומשכך מטרת הפורום הינה מענה אנושי ופרקטי להעביר ולשתף מידע בכל הקשור לזכויות הנפגעים. עו"ד שחר זמלר עוסק ביומיום בתחום הנזיקין, תאונות וביטוח, וישמח להשיב על כל שאלה.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'הקיץ הגיע ? יותר תאונות דרכים !'
הקיץ הגיע ? יותר תאונות דרכים !
( לעמוד שלי בתפוז )
19/06/2019 | 16:11
2
חשבתם שבחורף יש יותר תאונות דרכים מאשר בקיץ ? טעיתם.
אנשים טועים לחשוב שבחורף יש יותר תאונות דרכים מאשר בקיץ, אך הם לא לוקחים בחשבון מספר דברים חשובים:

לצפיה ב-'נפגעתי כהולך רגל באשמתי - האם לתבוע'
נפגעתי כהולך רגל באשמתי - האם לתבוע
15/06/2019 | 14:45
1
6
נפגעתי כהולך רגל (באשמתי) , הייתי בבית חולים (פגיעות קלות ונפיחות ברגל) ובמשטרה , הנהגת שפגעה בי גם היתה במשטרה.
השאלה אם יש את מי לתבוע או האם כדאי ?
לצפיה ב-'נפגעתי כהולך רגל באשמתי - האם לתבוע'
נפגעתי כהולך רגל באשמתי - האם לתבוע
( לעמוד שלי בתפוז )
16/06/2019 | 17:35
4
היי
אתה יכול לתבוע את חברת הביטוח (ביטוח חובה) של הרכב שפגע בך. הינך זכאי לקבל פיצויים של אלפי שקלים, גם אם זו תאונה קלה ביותר, ללא כל קשר לעובדה אם אתה אשם או אם לא.
כל אחד שנפגע בתאונת דרכים, גם אם הוא אשם, זכאי לקבל באופן אוטומטי פיצויים מחברת הביטוח של הרכב הפוגע.
ראה סרטון הסבר שלי באותו עניין :

לצפיה ב-'גם תאונת דרכים קלה ביותר שווה כסף'
גם תאונת דרכים קלה ביותר שווה כסף
( לעמוד שלי בתפוז )
12/06/2019 | 17:10
9
צפו בסרטון הבא, בכדי להבין שבכל תאונת דרכים בה הייתם מעורבים, גם אם היא קלה ביותר, הינכם זכאים לקבל פיצויים באופן אוטומטי מחברת הביטוח :

לצפיה ב-'נזקי גוף עקב תאונה במפעל מזון'
נזקי גוף עקב תאונה במפעל מזון
08/06/2019 | 14:51
1
4
שלום רב
נפגעתי בכפות הידיים בביקור משפחתי בחודש נומבר 2018.
כתוצאה ממגע חד פעמי עם חומר חיטוי במפעל מזון צרבו לי הידיים הייתי אצל רופא עור שטען שמדובר בדלקת עור ממגע ויתכן סוג של נכות זמנית או קבועה או אי תפקוד זמני או קבוע.למה הכוונה נכות זמנית או קבועה או אי תפקוד? האם אני יכול גם לתבוע את חברת הביטוח על אובדן כושר עבודה ובמידה וכן האם הם יכולים לשלוח אותי לרופא תעסוקתי? הארוע קרה שלא במסגרת עבודתי.האם אני יכול גם להגיש תביעה לביטוח לאומי עקב נכות כללית כי אני גם סובל מדלקת עינים כרונית מס שנים וגם מדורבן בכפות הרגלים האם כל זה נחשב לנכות כללית ותוך כמה זמן אני אמור לקבל תשובה מביטוח לאומי מרגע פנייה אליהם? האם אני יכול גם לתבוע את מפעל המזון שבו קרתה התאונה כי מאז נפגעה לי איכות החיים אני מתקשה למצוא עבודה ונאלץ לרכוש מידי חודש עשרות קרמים ומשחות ויש לי אובדן הכנסות האם לגבי מוצרים רפואיים הם יכולים לתת לי על כך פיצוי כספי מידי חודש?
בברכה רוני גל
לצפיה ב-'נזקי גוף עקב תאונה במפעל מזון'
נזקי גוף עקב תאונה במפעל מזון
( לעמוד שלי בתפוז )
11/06/2019 | 15:11
3
רוני שלום,
שאלת פה הרבה מאוד שאלות בבת אחת.
אני אנסה לענות על השאלות לפי הסדר:
נכות זמנית - הכוונה לתקופה בה היית באובדן כושר.
נכות קבועה - הכוונה לנכות צמיתה. נכות לכל החיים.
הגופים אותם אתה יכול לתבוע הם:
מפעל המזון - במידה והתקיימה רשלנות כלשהי מצידו.
חברת ביטוח (במסגרת ביטוח פרטי) אם יש לך (תאונות אישיות וכו').
ביטוח לאומי - יש ביטוח תאונות אישיות בביטוח לאומי שמכסה את אובדן הכושר, אבל צריך לתבוע את זה בתוך 90 יום. במקרה שלך יש כבר התיישנות.
לעניין התביעה בביטוח לאומי לנכות כללית - אתה יכול לתבוע את ביטוח לאומי לנכות כללית אם אתה חושב שסך כל המחלות שלך מהוות 60% נכות.

לצפיה ב-'אובדן כושר עבודה חלקי - הביטוח מתחמק מלשלם'
אובדן כושר עבודה חלקי - הביטוח מתחמק מלשלם
03/06/2019 | 10:20
3
107

שלום רב 
כתוצאה מקשיון אגודל ביד ימין (דומיננטית) אני מתקשה לבצע את עבודתי באופן מלא. רופא תעסוקתי של קופ"ח קבע שלושה חודשים הפסקה מוחלטת ולאחר מכן חזרה לעבודה בהיקף של 2/3 משרה. עד שהבעיה תחלוף  בטיפולי פיזוטרפיה או אם אין ברירה ניתוח . בקיצור -  9 חודשים של משרה חלקית  סה"כ.  
ברשותי ביטוח אובדן כושר עבודה, המכסה מעל 25% .
עבור שלושת החודשים (הראשונים המלאים) חברת הביטוח לא שילמה לא כלול כי הפוליסה לא מכסה, ונאותה לשלם רק פעם אחת בלבד  עבור  3 חודשים בטענה שהרופא מטעמם (שמעולם לא בדק אותי או קיבל מידע על אופי העבודה ) חולק על דעתו של רופא קופ"ח. פניתי למפקח על הביטוח שבסוימו של הברור קבע כי קיימת מחלוקת בין הרופאים שתפתר רק בבית המשפט. כשפניתי שוב לחברת הביטוח והודעתי כי אני מתכוון לתבוע אותם, הם הציעו עבור שלושה חודשים נוספים (במקום 6 חודשים נוספים שהרופא קבע - או יותר אם הבעייה תמשך) ולסגור את התיק... אשמח לדעתכם בעניין. תודה רבה.

לצפיה ב-'אובדן כושר עבודה חלקי '
אובדן כושר עבודה חלקי
( לעמוד שלי בתפוז )
03/06/2019 | 15:19
2
25
שלום,
קצת חסרים לי פרטים, אבל אשתדל להשיב ככל יכולתי.
ראשית, לא קיבלת תשלום עבור 3 חודשים ראשונים, וזאת מפני שבדרך כלל בפוליסות של אובדן כושר עבודה מופיע סעיף המציין כי חברות הביטוח לא משלמות 90 ימי המתנה.
כלומר ישולם רק לאחר היום ה - 91.
כיוון ולא ציינת מי חברת הביטוח ולא ראיתי את הפוליסה הספציפית שלך, קצת קשה לי להשיב לך באופן מדוייק, אבל אני מעריך וסבור שאחד התנאים בפוליסה שלך, הינו אובדן כושר של לפחות 75%.
הרופא התעסוקתי קבע שאתה עומד בתנאי זה, אך מנגד הרופא של חברת הביטוח לא מסכים עם העובדה שהינך מצוי באובדן כושר בשיעור של 75%, וזאת מהסיבה הפשוטה - כי הוא רופא שמתקיים מחברות ביטוח שמשלמות לו הרבה כסף עבור כך. הרופאים מטעם חברות הביטוח אינם אובייקטיביים.
על כל פנים, יש לך אפשרות לקבל את הצעת הפשרה שלהם לתשלום בגין 3 חודשים או לפנות לקבלת חוות דעת רפואית פרטית, ולהמשיך להילחם איתם על קבלת 3 החודשים הנוספים.
בכדי לשקול תביעה משפטית, הכל תלוי בשיקול כלכלי. מה גובה הפיצוי החודשי, וכמה כסף תובעים? האם שווה לתבוע ולהילחם על הסכום הנ"ל.
לצפיה ב-'תודה על תשובתך , השלמת פרטים..'
תודה על תשובתך , השלמת פרטים..
03/06/2019 | 17:05
1
21
הביטוח (ביטוח ישיר) לפי הפוליסה נכנס כבר להגדרה של אובדן כושר עבודה כבר מעל 25%. הבעיה הנה כפי שאמרת שרופא שלהם חושב שאני יכול לעבוד רגיל
ורופא של הקופה הפחית היקף משרה של  2/3 לתקופה של 9 חודשים סה"כ.
מרגיש לי כמו שיטת מצליח של חברת הביטוח.
תודה בכל מקרה

לצפיה ב-'אכן שיטת מצליח'
אכן שיטת מצליח
( לעמוד שלי בתפוז )
04/06/2019 | 11:10
21
מרגיש לך נכון.
זוהי אכן שיטת מצליח. אם הרופא קבע שאתה כשיר לעבוד מבלי לבדוק אותך, ברור שזה לא ראוי.
אך אני חוזר על דבריי - אתה רשאי להגיש תביעה נגדם, אך בטרם הינך פועל לתביעה, בדוק האם זה שווה כלכלית מבחינת הסכומים.
אם יש לך שאלות נוספות, אני כאן.
בהצלחה...
לצפיה ב-'תאונת אופניים חשמליים - יש ביטוח ?'
תאונת אופניים חשמליים - יש ביטוח ?
( לעמוד שלי בתפוז )
20/05/2019 | 11:33
28

בתקופת החופשים והחגים, הילדים רוכבים שעות רבות יותר על האופניים החשמליים, ולכן גם חשופים יותר לתאונות.
מהן זכויותיהם על-פי חוק?

חשוב לדעת- רוכב על אופניים חשמליים שנפגע על-ידי רכב, זכאי לתבוע את נזקי הגוף ואת הנזק לאופניו מחברת הביטוח של הרכב הפוגע.
את נזקי הגוף, תובעים מביטוח החובה של הרכב הפוגע, ואת נזקי האופניים תובעים מביטוח צד ג' של הרכב הפוגע.
שימו לב! בגין פגיעות גוף שנגרמו כתוצאה מהתאונה, זכאי הנפגע לפיצוי כספי של אלפי שקלים באופן אוטומטי , גם אם הוא אשם בתאונה.
ילד שרכב על אופניים חשמליים ונפגע בתאונה, ללא מעורבות כלי רכב, ייתכן ויהיה זכאי לפיצויים מחברת הביטוח במסגרת פוליסת תאונות אישיות, זאת במקרה שבו מדובר בנפגע שחל עליו חוק חינוך חובה, כלומר מגיל 3 ועד לסיום כיתה י"ב.
כשהפגיעה קלה ביותר - למה לתבוע?
כאשר נהג רכב פרטי או נוסע ברכב פרטי או ציבורי, או כל אדם שנפגע מרכב, נפגעים קלות בתאונת דרכים, לרוב הם אינם פונים למוקד רפואי לבדיקה ואינם מעלים על דעתם, כי הם זכאים לפיצוי כספי של אלפי שקלים מחברת הביטוח, בגין נזקי הגוף הקלים שנגרמו להם כתוצאה מהתאונה.
לכן, במידה והייתם מעורבים בתאונת דרכים, אף אם נפגעתם פגיעה קלה ביותר, פנו לחדר מיון או למוקד רפואי לבדיקות, והיעזרו בעורך דין שמתמחה בתחום, כדי שידרוש עבורכם את הפיצוי הכספי שמגיע לכם.

זכרו - אין זה משנה אם רוכב האופניים אשם בתאונה, ואם לאו,
בכל מקרה הוא יהיה זכאי לפיצוי כספי של אלפי שקלים בגין נזקי גוף.

לצפיה ב-'נפצע בתאונת אופנוע וחברת הביטוח טענה שהוא משקר ונפצע באימון'
נפצע בתאונת אופנוע וחברת הביטוח טענה שהוא משקר ונפצע באימון
( לעמוד שלי בתפוז )
19/05/2019 | 17:59
42
צעיר שנפצע בכתפו הגיש תביעה נגד חברת הביטוח שלו, "הפול", בטענה שעבר תאונת אופנוע.
אלא ש"הפול" ממש לא הזדרזה לשלם לו פיצויים, בטענה שהוא משקר ולמעשה נפצע במהלך אימון כדורסל.
עקב המחלוקת סביב האחריות לתשלום נזקיו של הצעיר, שהוערכו בסך של 382 אלף שקל, נדרש בית המשפט להכריע בין הגרסאות.
במקרה זה, בחר השופט להאמין לגרסתו של התובע, והורה למבטחת לפצות אותו עבור נזקיו.

לקריאת פסק הדין:
לצפיה ב-'מגבלת עמודים בסיכומים'
מגבלת עמודים בסיכומים
03/04/2019 | 22:18
1
16
שלום,
אני מקווה שתוכלו לסייע לי בעניין הבא:
הנתבעת רשמה בסיכומיה הרבה שקרים.
השופט מאפשר להגיש סיכומי תשובה לסיכומי הנתבעת (בנוסף לסיכומים שהגשתי) אך הגביל אותם לעמוד אחד.
יצא לי עמוד וחצי..איך אפשר לצמצם עוד?
האם מקובל לצרף נספחים לסיכומי התשובה?
בתודה,
ניבר
לצפיה ב-'מגבלת עמודים בסיכומים'
מגבלת עמודים בסיכומים
( לעמוד שלי בתפוז )
04/04/2019 | 11:46
15
היי ניבר,
ראשית, את יכולה לשנות את הגופן מ - 12 ל- 11.
כמו כן, את יכולה קצת להרחיב את השוליים, אבל לא בהגזמה.
שנית, גם אם יצא קצת יותר מעמוד אחד, זה לא נורא. בית המשפט לא יפסול את הסיכומים בגלל זה. בית המשפט מגביל את העמודים בשביל שאנשים לא ישתוללו ויכתבו מגילות.
שלישית, אין בעיה לצרף נספחים לסיכומים, למעטמסמכים חדשים שלא עמדו בפני הצדדים או בית המשפט קודם לכן.
בהצלחה,
לצפיה ב-'שאלה משפטית'
שאלה משפטית
23/03/2019 | 14:30
1
21
שלום רב
הנני אדם בריא תקין עם רשיון נהיגה 
עקב מצב רוח נפשי ירוד עקב בעיה רפואית מזה זמן רב בעת ביקור אצל רופא משפחה המכיר אותי עשרות שנים נסיתי לפגוע בעצמי חניקה ואחכ נרגעתי הזמינו לי אמולבונס לתל השומר למחלקה פסיכאטרית אחכ שוחחרתי עם המלצות האם רופא משפחה שרשם שאני במצב נפשי קשה יכול לדווח עליי?
לצפיה ב-'שאלה משפטית'
שאלה משפטית
( לעמוד שלי בתפוז )
24/03/2019 | 11:30
19
שלום,
לא מובן מהשאלה למי הכוונה בדיווח של הרופא? כלומר, האם הרופא יכול לדווח עליך למי ?
לצפיה ב-'רוכבי אופנועים - בשום אופן לא לרכוש פוליסת ביטוח חובה מוזלת '
רוכבי אופנועים - בשום אופן לא לרכוש פוליסת ביטוח חובה מוזלת
( לעמוד שלי בתפוז )
07/03/2019 | 11:57
65
לכל רוכבי האופנועים והקטנועים - עשו לי טובה ואל תרכשו פוליסת חובה מוזלת !
זוהי מלכודת דבש שצריך להתרחק ממנה !!!

צפו בסרטון הבא ותבינו למה:

https://www.youtube.com/watch?v=5erJe90Oh5c

כמו כן, קראו את הכתבה הבאה שנכתבה באתר YNET :

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4397300,0...
לצפיה ב-'נכה נזקק ופיטורין'
נכה נזקק ופיטורין
12/03/2019 | 18:04
1
14
שלום,
אשמח בבקשה לתשובה.
פוטרתי מעבודתי בנובמבר האחרון, מספר ימים לאחר מכן (טרם הפיטורין) נפגעתי בתאונת דרכים.
קיבלתי דמי פגיעה בעבודה 3 חודשים + נכות זמנית 20% לעוד חצי שנה.
הגשתי תביעה לנכה נזקק, אינני עובדת כרגע בשום מקום.
המוסד לביטוח לאומי ביקש ממני להראות מכתב פיטורין ושימוע.
למה הוא צריך את זה? אני גם ככה לא עובדת? מה הסיכוי שיאשרו לי נכה נזקק?

תודה רבה
לצפיה ב-'נכה נזקק ופיטורין'
נכה נזקק ופיטורין
( לעמוד שלי בתפוז )
13/03/2019 | 10:01
12
נטע שלום,
נתחיל מהסוף - בשביל שיכירו בך כ"נכה נזקק", את צריכה להראות שאין לך סיכוי סביר לעבוד בעבודה כלשהי עקב הפגיעה בעבודה.
אני לא יודע להגיד לך מה הסיכויים שיאשרו לך נכה נזקק, כי אני לא מעורה בפרטים מלבד מה שציינת. כלומר, לא ציינת את מהות הפגיעה, הנזק, באיזה איברים וכו'.
בעניין מכתב הפיטורין והשימוע שביטוח לאומי דורש - הוא עושה זאת בכדי לברר מדוע הפסקת לעבוד והאם באמת בפועל את לא עובדת.
כלומר - אם באמת פיטרו אותך, מה הסיבה לפיטורין? האם הפגיעה שלך גרמה לפיטורין, או שפוטרת/התפטרת לא קשר לפגיעה.
על כל פנים, אל תשכחי שעומדת לרשותך האפשרות להגיש למל"ל תביעה לקביעת דרגת נכות מעבודה בכדי לקבל פיצויים, וכן להגיש במקביל תביעה נגד חברת הביטוח שביטחה את הרכב בביטוח חובה לקבלת פיצויים נוספים.
את זכאית באופן אוטומטי מחברת הביטוח לפיצויים, אל תוותרי עליהם.
לצפיה ב-'תלונת שווא '
תלונת שווא
07/03/2019 | 15:14
1
24
שלום, בשבוע שעבר חברה עצרה ליד רוכב אופנוע שהחליק היא נסעה אחריו בכביש. היא עצרה בשביל לעזור לו. אותו רוכב אחכ הגיש תלונה במשטרה ואמר שמי שפגעה בו היא החברה שבאה לעזור לו בעצם. והוא העביר את התלונה גם לביטוח. בגלל שלא היתה תאונה היא לקחה פרטים של אנשים שהיו במקום אז אין לה עדים.
אין לי מושג למה שהוא ימציא את הסיטואציה הזאת שהיא פגעה בו יכול להיות שזה ישתלם לו כלכלית לביטוח להגיד שנפגע ממישהו מאשר שפשוט החליק? 
אין שום סיבה שהוא יבוא וימציא שמישהי שניסתה לעזור לו בעצם פגעה בו.
אשמח לדעתכם בנושא. 

והאם יש לה סיכון פלילי בתלונה כזו? איך זה יכול להשפיעה עליה מבחינת החוק אם מפלילים אותה למרות שהיא לא עשתה את זה?
לצפיה ב-'תלונת שווא'
תלונת שווא
( לעמוד שלי בתפוז )
07/03/2019 | 15:53
19
היי
ראשית, מצער מאוד לשמוע שיש אנשים שמתנהגים בצורה כזו.
על כל פנים, את נזקי הגוף רוכב האופנוע תובע מחברת הביטוח שמבטחת את האופנוע שלו בביטוח חובה.
את נזקי הרכוש (נזקי האופנוע) תובעים מצד ג' במקרה של תאונה בין שני כלי רכב.
לכן, אני מתאר לעצמי שהוא רוצה "להלביש" עליה את נזקי האופנוע שנגרמו לו כתוצאה מההחלקה.
לצפיה ב-'תאונה ושבר במרפק'
תאונה ושבר במרפק
20/02/2019 | 14:35
3
20
שלום,

ביום חמישי האחרון נסעתי באופניים לעבודה, ועברתי ליד אתר בניה.
המדרכה ליד אתר הבניה צרה ומגבולות אתר הבניה מתנופפת ברוח רשת כתומה-צהובה, כמו שאפשר לראות בהרבה אתרי בניה במרכז, רק שבדרך כלל הן קשורות היטב. הרשת נתפסה לי בכידון, עפתי מהאופניים ושברתי את יד ימין.

אני מבינה שמכיוון שהייתי בדרך לעבודה זה נחשב תאונת עבודה והביטוח הלאומי אמור לכסות לי על אובדן ימי עבודה אך תהיתי אם יש לי עילה לתבוע מישהו שקשור לאתר הבניה, כמה סיכויים יש לי לקבל איזשהם פיצויים על זה.

תודה מראש.
לצפיה ב-'תאונה ושבר במרפק'
תאונה ושבר במרפק
( לעמוד שלי בתפוז )
24/02/2019 | 10:50
2
13
היי
ראשית, את צודקת. התאונה הינה תאונת עבודה.
עלייך לפנות לביטוח לאומי עם טופס בל 250 + טופס בל 211 בכדי שיכיר בתאונה כתאונת עבודה.
לאחר שביטוח לאומי מכיר בתאונה כתאונת עבודה, עלייך להגיש תביעה לביטוח לאומי לקביעת דרגת נכות מעבודה (טופס בל 200).
במקביל, את יכולה להגיש תביעת נזיקין לבית המשפט (בגין התרשלות) נגד הקבלן ו/או מי שאחראי על הרשת שנתפסה לך בכידון (שם הכסף הגדול).
כדאי שתצתיידי בתמונות שממחישות את הרשת שמתנפנפנת.
בהצלחה.
עו"ד שחר זמלר
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
25/02/2019 | 12:03
1
9
לצפיה ב-'תודה'
תודה
( לעמוד שלי בתפוז )
26/02/2019 | 14:46
7
בשמחה,
רק קחי בחשבון שיקזזו לך אשם תורם בגין כך שרכבת על המדרכה, כאשר היית אמורה לרכוב על הכביש.
לצפיה ב-'לא עשיתי טסט לרכב, עדיין יש ביטוח !'
לא עשיתי טסט לרכב, עדיין יש ביטוח !
( לעמוד שלי בתפוז )
13/02/2019 | 14:35
108
שכחתם לעשות טסט (מבחן רישוי שנתי) לרכב או שהרכב נכשל במבחן, ועשיתם תאונה, חברת הביטוח לא תוכל לטעון לאי כיסוי ביטוחי בגין כך. עדיין יש לכם ביטוח.
לצפיה ב-'סיכומים בתיק- האם אני מפספסת משהו?'
סיכומים בתיק- האם אני מפספסת משהו?
28/01/2019 | 07:19
4
22
שלום,
בתביעת ביטוח הנתבעת גוררת רגליים כבר שלוש שנים.
לפני חודשיים הוחלט שאגיש סיכומים בתיק והנתבעת תגיש חודש אחרי .
בנוסף, ביהמ"ש קבע תאריך לבדק סיכומים- חודש לאחר שהנתבעת תגיש את סיכומים.
הגשתי סיכומיי במועד אולם ב"כ הנתבע , ביקש ארכה של חודש נוסף לכך בטענה של עומס עבודה.
לטענתו זה לא פוגע בלוחות הזמנים כי תאריך בדק סיכומים לא נדחה.
האם אני מפספסת משהו?
בברכה,
ניבר
לצפיה ב-'סיכומים בתיק- האם אני מפספסת משהו?'
סיכומים בתיק- האם אני מפספסת משהו?
( לעמוד שלי בתפוז )
29/01/2019 | 16:09
3
19
היי ניבר,
נהוג בדרך כלל בין עורכי דין לתת אורכה אחד לשני בכדי להגיש סיכומים או כתב טענות אחר, בשל עומס עבודה.
גם אם לא תסכימי והוא יפנה לבית המשפט לבקש, סביר להניח שבית המשפט יתן לו.
ברגע שהוא יגיש את הסיכומים מטעמו, בית המשפט שם לעצמו תזכורת לבדוק את כל הסיכומים של כל הצדדים חודש לאחר שהוא יגיש את שלו.
על כן, אני מציע שתתני לו אורכה של חודש ימים, והוא יגיש את הסיכומים.

לצפיה ב-'עו"ד שחר תודה על התייחסותך.. דרך אגב'
עו"ד שחר תודה על התייחסותך.. דרך אגב
29/01/2019 | 22:16
2
4
ראיתי כי נקבע דיון בשם בדק סיכומים לשעה 0730 בבוקר.
מנסיונך, האם הצדדים צריכים להגיע לדיון זה?

בתודה, ניבר

לצפיה ב-'עו"ד שחר תודה על התייחסותך.. דרך אגב'
עו"ד שחר תודה על התייחסותך.. דרך אגב
( לעמוד שלי בתפוז )
30/01/2019 | 10:50
1
10
היי
אני לא יודע על איזה הליך מדובר וקצת קשה לי להבין מדברייך, אך על כל פנים, בדרך כלל שבית משפט קובע דיון לבדק סיכומים בשעה כה מוקדמת, זה בשביל עצמו, זו מן תזכורת לעצמו לבדוק את הסיכומים. 
בעיקרון לא מדובר בדיון עם התייצבות הצדדים.
מקווה שעזרתי.
לצפיה ב-'נתת לי כיוון. תודה!'
נתת לי כיוון. תודה!
30/01/2019 | 14:23
4
נתת לי כיוון. תודה!
לצפיה ב-'נפגעתי מאופניים חשמליים'
נפגעתי מאופניים חשמליים
27/01/2019 | 16:00
2
17
היי,
 הבוקר בעודי צועד על המדרכה פגעו בי אופניים חשמליים מאחור בחלק התחתון של הרגליים. 
יש לי כאבים חזקים  וקשה לי לללכת.
 שאלתי, א- באיזה שלב אני אמור לפנות לעו"ד?
ב- את מי אני  תובע? (האם לרוכבים על אופניים חשמליים יש ביטוח?)
נפגעתי מאופניים חשמליים
( לעמוד שלי בתפוז )
29/01/2019 | 16:04
1
16
ניר שלום,
בעיקרון לאופניים חשמליים אין ביטוח, אלא אם כן מישהו עשה ביטוח באופן פרטי ומיוחד, מה שלא נפוץ היום.
על כל פנים, אם נגרם לך נזק ממשי, ויש לך את פרטי הפוגע, אתה יכול להגיש נגדו אישית תביעה נזיקית.

נפגעתי מאופניים חשמליים
( לעמוד שלי בתפוז )
31/01/2019 | 16:44
16
ניר שלום,
אתה יכול אולי לקבל מידע נוסף בנוגע לשאלתך בסרטון הבא:
לצפיה ב-'רכיבה על קורקינט'
רכיבה על קורקינט
17/01/2019 | 11:13
1
27
שלום שחר,
 רכבתי על הקורקינט שלי בשביל אופניים היה בור רציני שנפלתי לתוכו נפצעתי בצורה של מכות יבשות , שיפשופים, והרבה שריטות. את מי אני תובעת?האם את העיריה?
לצפיה ב-'רכיבה על קורקינט'
רכיבה על קורקינט
( לעמוד שלי בתפוז )
17/01/2019 | 15:48
21
ג'ודי שלום,
התשובה היא כן.
מגישים תביעה נזיקית נגד העירייה בעיר בה קרתה התאונה.
שימי לב, טרם התביעה, יש לדאוג לקבלת חוות דעת רפואית.

לצפיה ב-'אופניים חשמליים'
אופניים חשמליים
13/01/2019 | 16:53
1
98
הבן שלי בן 16.5 רכב על האופניים החשמליים ופגע בו רכב. כנראה שיש לו שבר ביד. את מי אני תובעת ?

לצפיה ב-'תאונת אופניים חשמליים'
תאונת אופניים חשמליים
( לעמוד שלי בתפוז )
14/01/2019 | 10:23
55
היי
במקרה של התנגשות בין רכב לאופניים חשמליים, יש לתבוע את ביטוח החובה של הרכב הפוגע.
אני מניח שהרכב היה בנסיעה, נכון ? שימי לב, אם הרכב חנה, והאופניים פגעו ברכב חונה, זוהי איננה תאונת דרכים.
לצפיה ב-'נפילה ממדרגות של אוטובוס '
נפילה ממדרגות של אוטובוס
10/01/2019 | 13:20
1
25
לפני מספר ימים נפלתי מהמדרגות של האוטובוס כשירדתי ממנו, ושברתי את הברך. האם אני יכולה לתבוע את הנזקים שנגרמו לי ? אם כן ממי?

לצפיה ב-'נפילה ממדרגות של אוטובוס'
נפילה ממדרגות של אוטובוס
( לעמוד שלי בתפוז )
10/01/2019 | 13:41
20
בלה שלום,
כאשר נפגעים במהלך ירידה מאוטובוס או עלייה לאוטובוס, זוהי תאונת דרכים.
על כן, אם יש לך את פרטי האוטובוס, ניתן להגיש תביעה בגין תאונת דרכים לחברת הביטוח של האוטובוס.
לצפיה ב-' כניסת מנהל חדש לפורום '
כניסת מנהל חדש לפורום
10/01/2019 | 11:26
20
אנו מברכים את עורך דין שחר זמלר עם כניסתו לניהול הפורום ומאחלים לו הצלחה והנאה בתפקיד.
המשך גלישה מהנה בתפוז אנשים

מנהל/ת הפורום

אודות:
עו"ד שחר זמלר מבעלי משרד עורכי הדין זמלר ושות', בעל ניסיון רב ועשיר בתחום תאונות דרכים, נזיקין, ביטוח, זכויות יוצרים, חברות ומסחרי. עו"ד שחר זמלר מייצ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ