לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
80118,011 עוקבים אודות עסקים

פורום אוז

ברוכים הבאים לפורום המוקדש לסדרת האיכות "אוז" מבית HBO !זהו. אתם בפנים. הסתכלו טוב טוב מסביב. לא משנה כמה מסוכן הפושע או הרוצח שלידכם, בין אם הוא שם לשנים מספר או לכל החיים, יש לו תפקיד לשחק. גם לכם. ברגע שאתם בפנים, בחרו את חבריכם בקפידה. כל קבוצה - מוסלמים, לטינים, איטלקים, ארים נשארת נאמנה לחבריה ואיום גדול לאויביה. אל תחייך. השג לעצמך נשק. הסתכל טוב טוב מאחורי גבך. הישאר על הצד הטוב של כולם... אם תוכל למצוא אחד כזה.אמרלד סיטי, יחידת נסיון בתוך הכלא השמור אוסוולד ("אוז") הוקמה ע"י טים מקמנוס ואושרה בפיקוחו של מנהל הכלא ליאו גלין. "עיר הברקת" היא מרכז שיקום מיוחד לאסירים ונועד לתת להם חופש רב יותר מאשר בשאר יחידות הכלא."אוז" עוררה מהומה בעולם סדרות הדרמה. האלימות הבוטה, העירום, הביקורת הנוקבת על החברה ועל בני אדם הפכו אותה לאחת מהסדרות האיכותיות ביותר על מסך הטלוויזיה כיום. בפורום תוכלו לדבר ולנתח כל סצינה וכל דמות בסדרה המשובחת הזו.ניתן למצוא בקישורי הפורום הפניות לאתרים העוסקים בסדרה, תקצירי פרקים, מידע על השחקנים, תמונות ועוד...במאמרי הפורום נמצא ה-FAQ שלנו שיענה לכם על שאלות נפוצות שעולות ומומלץ לגולשים חדשים בפורום.בעמוד הגלריות יש תמונות תקציר של מספר פרקים וגם תמונות וקבצי קול מתוך ה-DVD של העונה הראשונה. מספר דרישות:* אין להשאיר הודעה עם ספויילר ללא אזהרה בכותרת (ספויילר הוא מידע עתידי על המתרחש בעלילה ויכול להרוס לחלק מהאנשים את הנאת הצפייה).* יש לשרשר הודעות הנוגעות לאותו נושא. הודעה ראשית הדנה בנושא שקיים שרשור שלו באותו דף תשורשר מתחתיו.* אין להשאיר הודעות אישיות או כאלו שמכילות פגיעה ישירה במישהו מחברי הפורום.הודעות שלא יענו על הדרישות הנ"ל יטופלו ע"י מחיקה או שרשור.אז קדימה... היכנסו לכלא! ומעל הכל, תהנו!Soak

אודות הפורום אוז

ברוכים הבאים לפורום המוקדש לסדרת האיכות "אוז" מבית HBO !זהו. אתם בפנים. הסתכלו טוב טוב מסביב. לא משנה כמה מסוכן הפושע או הרוצח שלידכם, בין אם הוא שם לשנים מספר או לכל החיים, יש לו תפקיד לשחק. גם לכם. ברגע שאתם בפנים, בחרו את חבריכם בקפידה. כל קבוצה - מוסלמים, לטינים, איטלקים, ארים נשארת נאמנה לחבריה ואיום גדול לאויביה. אל תחייך. השג לעצמך נשק. הסתכל טוב טוב מאחורי גבך. הישאר על הצד הטוב של כולם... אם תוכל למצוא אחד כזה.אמרלד סיטי, יחידת נסיון בתוך הכלא השמור אוסוולד ("אוז") הוקמה ע"י טים מקמנוס ואושרה בפיקוחו של מנהל הכלא ליאו גלין. "עיר הברקת" היא מרכז שיקום מיוחד לאסירים ונועד לתת להם חופש רב יותר מאשר בשאר יחידות הכלא."אוז" עוררה מהומה בעולם סדרות הדרמה. האלימות הבוטה, העירום, הביקורת הנוקבת על החברה ועל בני אדם הפכו אותה לאחת מהסדרות האיכותיות ביותר על מסך הטלוויזיה כיום. בפורום תוכלו לדבר ולנתח כל סצינה וכל דמות בסדרה המשובחת הזו.ניתן למצוא בקישורי הפורום הפניות לאתרים העוסקים בסדרה, תקצירי פרקים, מידע על השחקנים, תמונות ועוד...במאמרי הפורום נמצא ה-FAQ שלנו שיענה לכם על שאלות נפוצות שעולות ומומלץ לגולשים חדשים בפורום.בעמוד הגלריות יש תמונות תקציר של מספר פרקים וגם תמונות וקבצי קול מתוך ה-DVD של העונה הראשונה. מספר דרישות:* אין להשאיר הודעה עם ספויילר ללא אזהרה בכותרת (ספויילר הוא מידע עתידי על המתרחש בעלילה ויכול להרוס לחלק מהאנשים את הנאת הצפייה).* יש לשרשר הודעות הנוגעות לאותו נושא. הודעה ראשית הדנה בנושא שקיים שרשור שלו באותו דף תשורשר מתחתיו.* אין להשאיר הודעות אישיות או כאלו שמכילות פגיעה ישירה במישהו מחברי הפורום.הודעות שלא יענו על הדרישות הנ"ל יטופלו ע"י מחיקה או שרשור.אז קדימה... היכנסו לכלא! ומעל הכל, תהנו!Soak
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'אני צריכה שם....'
אני צריכה שם....
22/08/2012 | 02:19
136
אני חייבת לדעת איך קןראים לשחקן ששיחק בקליפ של מדונה את ישו השחור ושיחק גם ב"אוז" בעונה הראשונה את ג'פרסון קין
לצפיה ב-'חוזרים לקומונה '
חוזרים לקומונה
15/01/2007 | 21:05
6
139
ולפעמים, החגיגה נגמרת.... פעם שניה.

לצערי אנחנו כבר לא כאן, וספק אם הסדרה עוד משודרת בכלל בימים אלה (להזכירכם - אין לי יס).
פורום אוז נסגר באופן רשמי כמה חודשים אחרי שידור הפרק האחרון של הסדרה בארץ, אבל נפתח מחדש עם תחילת השידורים החוזרים בערוץ יס+. בינתיים אנחנו בילינו לנו בקומונה לפליטי אוז, אלה שחייבים להמשיך לדבר על הסדרה, הגרעין הקשה של המעריצים.
אני מקווה להמשיך ולראות את כולכם בקומונה שחוזרת החל ממחר לפעילות, קומונת אוז וחברים.
אני אמשיך לכתוב שם ולעדכן, ומבטיח גם צילומים של כל העונות ב-DVD, לאחר שיושלם האוסף שלי.

מחר הפורום שלנו שוב נסגר.
במידה והסדרה תחזור לשידור חוזר, בתקווה הפעם ב-HOT, אנחנו נהיה פה שוב.
אבל עד אז.... אדיוס.
תכתבו משהו לסוף, שנדע שהייתם כאן.

מאור.
לצפיה ב-'יהי זכרה ברוך'
יהי זכרה ברוך
15/01/2007 | 22:54
38
לצפיה ב-''
15/01/2007 | 23:26
16
על אף העובדה שזה פורום ופורום של סידרה שנגמרה מזמן, הכתובת הזאת תמיד נהדרת לכל מה שיש לנו להגיד על הסדרה כשאף אחד אחר כבר לא ממש זוכר

מקווה שיצא לי מתישהו לראות יותר מפרק אחד מהעונה הראשונה שקניתי, לכן לא עידכנתי... הלימודים מונעים ממני
נתראה בקומונה.

לצפיה ב-'סגירת הפורום'
סגירת הפורום
16/01/2007 | 12:45
44
עקב אי רלוונטיות נושא הפורום ומיעוט הפעילות המתלווה לכך, הפורום ייסגר בימים הקרובים.

כמובן שבמידה והסדרה תחזור לשידור קבוע, נשמח לפתוח מחדש את הפורום.

אנו מודים ל-Soak על הניהול המסור והאיכותי, מקווים לראות אותו כמנהל בפורום זה בהמשך ומאחלים לו בהצלחה בהמשך דרכו בתפוז.
לצפיה ב-'לאאאא!'
לאאאא!
16/01/2007 | 17:24
1
24
טוב נו, נתראה בקומונה!
לצפיה ב-'שמישהו ישדר את זה כבר..'
שמישהו ישדר את זה כבר..
16/01/2007 | 20:18
21
לצפיה ב-'it's been emotional'
it's been emotional
18/01/2007 | 00:25
17
נכון שלויני ג'ונס היה מתאים לשחק באוז?
לצפיה ב-'סדאם חוסיין ז"ל'
סדאם חוסיין ז"ל
31/12/2006 | 11:40
3
65
תגידו, רק לי ההוצאה להורג של סדאם עשתה פלאשבקים לתלייה של שירלי?
פאק, זה כנראה הקטע הכי חזק בסדרה.
לצפיה ב-'כן'
כן
02/01/2007 | 02:10
25
רק לך.

הקטע עם שירלי באמת היה אחד הקטעים החזקים ומעוררי האמפתיה בסדרה.
לעומת זאת, מסאדם כבר לא ממש אכפת. יופי, אז הוא מת סוף סוף, אחרי בערך שנה של משפט ארוך ומשעמם שדינו ידוע מראש. המצב בעיראק יותר חרא משהיה, ובואו נודה בזה, גם מזה לאף אחד לא ממש אכפת. ומה נשאר מהרודן האכזרי?  סתם איש זקן ותמהוני...

אגב, אם כבר מזיינים את השכל, היום היה בסקראבס (השידורים החוזרים של העונה השלישית) את הפרק (מס 3, למי שמתעניין) שבו כריסטופר מלוני התארח, בתפקיד רופא הילדים בעל הפטיש המוזר לבובות היה מצחיק. ובהולמרק (שוב) משדרים את העונות של "חוק וסדר- מדור מיוחד". כריס, I can never get enough......
לצפיה ב-'זה לא בסדר'
זה לא בסדר
02/01/2007 | 22:13
1
33
עבדו עלינו !
למה סדאם לא רקד את ריקוד הפירפור ?
הוא ישר צנח, פרק את צווארו ומת.
למה מקמנוס לא אמר לנו שהריקוד קורה רק לנשים ?
גברים לא יודעים לרקוד ?
לצפיה ב-'סאדאם הוא מוסלמי כשר'
סאדאם הוא מוסלמי כשר
02/01/2007 | 23:24
27
הוא ידע שיש סיכוי שנשים ייצפו בו וזה אסור אז הוא ישר קפץ, שבר, נקבר
לצפיה ב-'של מי העיניים?'
של מי העיניים?
28/12/2006 | 10:07
5
127
שאלה הזויה לחלוטין, אבל נו.. תזרמו.

אני חושבת שזה אוריילי.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'חייב להיות אוריילי'
חייב להיות אוריילי
28/12/2006 | 21:15
1
60
לצפיה ב-'ברור שאוריילי'
ברור שאוריילי
29/12/2006 | 19:59
41
ראיין מס' 1
לצפיה ב-'זו תמונה קטנה...'
זו תמונה קטנה...
30/12/2006 | 01:16
47
אבל יכול להיות שזה אוגוסטוס היל?
לצפיה ב-'המממ...'
המממ...
30/12/2006 | 13:57
38
אני חושבת שאמרו כאן פעם שזה אישזשהו שילוב פוטושופי בין הארולד פירנאו ובין דין ווינטרס (אוריילי והיל).
לצפיה ב-'אתם לא מבינים כלום...'
אתם לא מבינים כלום...
30/12/2006 | 16:23
56
זה העיניים של מוקאדה
לצפיה ב-'4 א''
4 א'
23/12/2006 | 22:43
24
77
וואו, כמה שהעונה הזו טובה.
כרגע סיימתי אותה, לראשונה ב-DVD ואחרי שנתיים ויותר שלא צפיתי באף פרק ממנה. וזה היה טוב בדיוק כמו שזכרתי.
אני בכוונה עושה את ההפרדה בתוך עונה 4, בדיוק כמו שהיא שודרה - הפרק הראשון של 4 ב' היה בעיני תמיד הרגע שבו הסדרה התחילה להתדרדר עד שהגיעה לביזוי מוחלט בעונה האחרונה שלה. מעניין אותי אם בראיה מאוחרת זה עדיין יהיה המצב, או שאולי אני אשנה את דעתי אחרי צפיה שוב ב-4 ב'.
אבל 4 א' מדהימה... ההוצאה להורג של שירלי בלינג'ר, קוורנס מגיע ל-M סיטי, הכסאח בין ביצ'ר לשילינגר עולה על כל דמיון, סיפור ה-Cell Phone המתמשך וכמובן סופו המר של אדביסי. בפרק האחרון צפיתי גם עם קומנטרי של פונטנה וריטה מורנו שהיה מאוד מהנה ואינפורמטיבי. פונטנה סיפר שם שמאוד כעסו עליו על שהרג את אדביסי, אבל זו לא היתה אשמתו - אדוולה רצה לעזוב כדי לצלם את "המומיה 2". יחי ההבדל הקטן בין היצירות.

זהו, עוד מעט אתחיל את 4 ב'. ואם אני זוכר נכון - זה מתחיל בפרק מעצבן עם איזה רשת טלוויזיה שעושה תוכנית או משהו כזה... מקווה שבכל זאת תהיה לי צפיה מהנה.
לצפיה ב-'בצפיה חוזרת 4ב' רק מדרדרת.'
בצפיה חוזרת 4ב' רק מדרדרת.
24/12/2006 | 15:15
81
ואין שום קשר למופתיות של 4א'. ז"א שלא מדובר בפערי רמות המקצינים את הגריעות שלה. (אגב, הסוף המר של אדביזי נבחר לאחד ממאה הרגעים הטלויזיונים הטובים ביותר אי פעם באמריקה. נדמה שלי שהדירוג היה של טיויגייד).

צפייה מהנה :)
לצפיה ב-'נו תמיד אמרתי לך'
נו תמיד אמרתי לך
24/12/2006 | 20:07
1
56
עונה 4א היא העונה הכי טובה בסדרה !
יותר טובה גם מהעונה הראשונה.
והפרק הכי גרוע בסדרה הוא הפרק הראשון של עונה 4ב שהכתבת טלויזיה, אלי שידי, מגיעה לאוז לעשות כתבה על האסירים.

אגב, יש סצנות מחוקות בעונה 4 ?  זה הכי מעניין בדרך כלל בדי וי די
לצפיה ב-'בהחלט אחד הפרקים החלשים ביותר'
בהחלט אחד הפרקים החלשים ביותר
25/12/2006 | 09:09
64
וכשזה בא רצוף אחרי הקליימקס של סוף עונה א' זה ממש מבאס.
אגב, הוכחה לכך שזה נחשב כעונה נפרדת - המונולוג של היל מתחיל במשפט הקבוע של תחילת עונה:
"Oz: the name on the street for the Oswald Maximum Security Penitentiary"

וכן נינו, יש סצינות מחוקות בדיסק האחרון של עונה 4, אבל עוד לא הגעתי אליו. מבטיח לעדכן.
לצפיה ב-'בהחלט עונה עם כמה קטעים בלתי נשכחים'
בהחלט עונה עם כמה קטעים בלתי נשכחים
24/12/2006 | 23:02
4
70
ההוצאה להורג של בלינג'ר היא ממש אחד הקטעים שהותירו בי רושם מאוד חזק גם הרבה אחרי הצפייה... זה לא קשה למצוא קטעים כאלה בסדרה אבל בכל זאת, דמות אפית עם סיום ענק.

למען האמת, את כל סיפור קוורנס לא אהבתי. אולי כי את העונה הספציפית הזאת לא ראיתי בשנה שנתיים האחרונות שוב וזכור לי שבכל סצינה עם קווירנס התעסקתי בלרחם על מקמנוס.  זה הפך את זה קצת לקטע שנמתח מדי וכאילו משחק על הרגש של הצופים יותר מדברים אחרים, אבל יש לי באמת הרגשה שבצפיה חוזרת זה יהיה שונה.

תהנה מהצפיה הבאה.

לי הגיע היום פתק מרשות הדואר שקורא לי לבוא ולקחת את החבילה.... העונה הראשונה!!!
מאז שקניתי אני מתאפקת לא לקנות את כל העונות, בייחוד עם הקצב המהיר של אמזון (שבוע ויום מההזמנה וזה כאן!) אבל עם הזמן...
לצפיה ב-'או... תתחדשי !! איזה כייף'
או... תתחדשי !! איזה כייף
25/12/2006 | 09:29
3
39
אני זוכר כשאני קיבלתי בפעם הראשונה DVD של אוז, אי שם בשלהי 2003. איזה כייף זה היה להחזיק ביד נתח של הסדרה הזו...

נשמח אם תעדכני אותנו במהלך הצפייה שלך בעונה !
לצפיה ב-'!It's mine '
!It's mine
25/12/2006 | 22:37
2
43
כן כן, אני יודעת, זה רק DVD
ונראה לי שאפילו הצלחתי לעצבן את הפקידה בדואר עם ההתלהבות המוגזמת...

אני אשמח לעדכן במהלך הצפייה!
לצפיה ב-'WOW'
WOW
26/12/2006 | 23:29
1
27
איזה יופי הסדין הלבן הזה מאחורה
לצפיה ב-'!?This old thing'
!?This old thing
27/12/2006 | 00:25
26
!I've had it for years

לצפיה ב-'אני חייב לסנגר על 4ב'...'
אני חייב לסנגר על 4ב'...
25/12/2006 | 10:13
1
55
אני לא מסכים איתכם שהיא כזאת גרועה...

היא מתחילה כבר מעמדת נחיתות בגלל שהיא באה  אחרי עונה 4 א' שבה כל פרק הוא חוויה אדירה,  4א' גם מזכירה מאוד את עונה 1  בקטע של המעגליות, יש התחלה וסוף עם אמצע שלא משעמם או נמרח לשנייה.

לצורך העניין, 4א' גם נהנתה מכך שהיא באה אחרי עונה 3 המשעממת להחריד (לטעמי העונה הכי פחות טובה מבין ה6, כן, כן, אפילו 5 ו 6 התעלו עליה) , ומכך שהיא הייתה אמורה להיות העונה האחרונה.
חוץ מזה 4 ב' הגיעה כהמשך ישיר ל 4 א', וכמו כל מסטיק שנגמר לו הטעם (אני יודע, חרא אנלוגיה) היא איבדה מומנטום עוד לפני שהתחילה.  

בקיצור, תנו צ'אנס ל4 ב', העונה שבה השקט והשלווה (היחסיים...)  חזרו לאוז אחרי השליטה של קוורנס את אדביסי, עונה שבה אפשר היה להתעסק בנושאים ברומו של עולם כמו מהו בעצם התפקיד של הכלא, מחנך או מעניש (ותשכחו לרגע את הדרך הדבילית שבה זה נעשה עם "תרופת הזיקנה" ),עונה שלטעמי הייתה ה"משענת" של 4א', וההמשך הבלתי נמנע שלה.

טוב, נו, בלי אדביסי זה באמת לא אותו דבר...
לצפיה ב-'מסכים על זה ש4 ב היא עונה נהדרת'
מסכים על זה ש4 ב היא עונה נהדרת
30/12/2006 | 18:49
44
שאלות פילוסופיות והרבה שנינות בעיקר בפרק הראשון שהיה לדעתי ממש לא רע ופרק מסיים מצוין
ולגבי מה שאמרו על דמויות חדשת סטאניסלוסקי הייתה דמות נהדרת
עונה 3 הייתה בסדר היא פשוט הייתה אלימה מדי(בעונה 2 היה חסר פיצוץ לקראת הסוף העונה עצמה הייתה טובה אבל לא הגיעה נקודת שיא)
עונה 6 הייתה נהדרת ומורכבת מפרקים מצוינים(3-4 6-8 וגם 2 היה די טוב) והכל היה בנוי לסגירת מעגל(המוות של גלין קלר סעיד ושילנגר העזיבה של כולם רובסון מהצד השני של המתרס המסר המאד פסימי בקשר לג'וליאני)
עונה 5 הוי הזוועה כמות כזאת של זבל חוץ מהפרק האחרון כלום לא היה ראוי להיזכר כחלק מאוז
לצפיה ב-'דיון ישן אבל AH, FUCK IT'
דיון ישן אבל AH, FUCK IT
25/12/2006 | 15:56
10
55
לגבי עונה 4ב', מה שהפריע לי בה, חוץ מהסיפור המופרך להפליא של תרופות ההזדקנות, זה שרוב הסיפורים לא היו מספיק חזקים. מצד אחד זו הייתה עונה אינטנסטיבית, מצד שני כשחושבים על זה לא הייתה לכך מספיק הצדקה מבחינת העלילה.
אפילו המלחמה הגרנדיוזית בין המוסלמים לאחווה הארית התחילה רק בגלל שסעיד זעף על בדיחה גזענית של רובסון.
ואוריילי פתאום עושה קולות של פטריוטיזם וגם זה נראה קצת נפוח ותלוש.

באמת פונטנה, U CAN DO BETTER THAN THAT.

לגבי הפרק שפותח את העונה הזו, אני דווקא מצאתי אותו מעניין ונוקב.
בצפיה הראשונה גם אני התאכזבתי בגלל הקליימקס של סוף העונה הקודמת והמופלאה, אבל כשמסתכלים על הפרק בפני עצמו ושמים לב בעיקר למה שיש לו להגיד על עולם התקשורת החדשותית, אפשר להנות ממנו הרבה יותר. כך לפחות במקרה שלי.

אגב פרט טריוויה: פרק ממוצע של "אוז" נע בין 52 ל-56 דקות. ואם אני לא טועה הפרק הזה לא עלה על 49.
סתם, שתדעו

חייב גם להתייחס לדבריו של talburstein על עונה 3:
גם אני פעם גרסתי שזו העונה הכי פחות טובה, בעיקר בגלל טורניר האיגרוף שתפס הרבה יותר מדי נפח ולא היה כזה מעניין, וגם כי מה שביצ'ר עשה לאנדרו שילינגר נראה לי יותר מדי לא אופייני לדמות שלו, וגם כי זו עונה פחות חזקה שתקועה בין שתי עונות מצוינות (2 ו-4א').
אבל גם היא בצפיה חוזרת יותר טובה. בטח ובטח שביחס לעונה 6, שאני מסכים עם SOAK שהיא בהחלט החלשה ביותר.
אישית בעונה 3 אהבתי במיוחד את הטיפול בדמות של קרלו ריקרדו, הצורה שבה לאט לאט המשפחה שלו מתרחקת ממנו בשלבים החל מהפרק הראשון בעונה ועד האחרון (מוזר שהסדרה מעולם לא הציגה פלאשבק לפשע שלו).

בקיצור יש נקודות אור בכל עונה של אוז (גם אם בחלק יותר ובחלק פחות), רק צריך למצוא אותן.
לצפיה ב-'קארפט'
קארפט
25/12/2006 | 20:38
6
38
נו באמת, אנחנו באוז ! בכלא ! את מי זה מעניין עולם התקשורת החדשותית בסדרה כזאת ?
זה היה הפרק הכי גרוע בסדרה !

לגבי עונה 4ב, אני מתפלא עליך, אם כבר בעונה 3 הזכרת את טורניר האגרוף אז איך לא הזכרת ב4ב את טורניר הכדורסל ?
הרי ידוע שאתה אנטי ספורט טוטאלי

מה שחריג מבחינתי בסדרה שווקא בעונה 4ב שהכי אחת הפחות טובות, יש את אחד הפרקים הכי טובים וזה הפרק האחרון שלה.
עדיין אני חושב שעונה 5 הכי גרועה, יותר גרועה מ6 זה בטוח.

לגבי הפלאשבק של קרלו ריקארדו...
זה עוד מילא, אבל זה שאין פלאשבק לעריף זה בכלל מחדל !

ודבר אחרון...
ביקשתי ממך פעם שתפסיק לכתוב מגילות ארוכות, אין לי כח לקרוא את הכל.
תכתוב בכמה הודעות
לצפיה ב-'בחרתי בטקטיקה אחרת,'
בחרתי בטקטיקה אחרת,
26/12/2006 | 00:44
34
לכתוב בתדירות פחות גבוהה.
ככה אולי ההודעות ארוכות אבל אח"כ יש לך מנוחה ממני עד ההודעה הארוכה הבאה.

והכדורסל של עונה 4ב עדיף בהרבה על האגרוף של עונה 3.
פחות זמן מסך
לצפיה ב-'הלו הלו !'
הלו הלו !
26/12/2006 | 12:40
1
28
עד שיש קצת מגילות בפורום אתה רוצה להפסיק את זה ??

קארפט - עלה והמשך !
לצפיה ב-'חלילה'
חלילה
26/12/2006 | 18:09
28
לא אמרתי להפסיק, רק אמרתי כהצעת יעול (יעול עלק)
שבמקום מגילה אחת ארוכה, שיפזר את זה לכמה הודעותץ
ככה גם הפורום יראה מלא יותר בהודעות ויחשבו שיש איזה דיון ארוך
לצפיה ב-'אני לא מסכימה...'
אני לא מסכימה...
26/12/2006 | 20:22
2
29
זה שאנחנו בכלא ואנחנו מתעסקים במערכות היחסים שבפנים לא אומר שלמחאה נגד מה שעולם המדיה מייצג אין מקום כאן.  היא הרי תמיד לגיטימית, לפעמים הרבה יותר בחייו של אסיר בכלא, מאשר של אדם שחופשי ויכול להתעסק במדיה כאוות נפשו. פשוט כי את האסיר לרוב מסקרים- לפני שהוא נכלא.

בקיצור, לדעתי הנושא לגיטימי אבל הדרך שבה הציגו אותו הייתה משעממת...

תזכירו לי, מה קורה בפרק האחרון של 4 ב'
לצפיה ב-'בקצרה...'
בקצרה...
26/12/2006 | 23:15
1
23
סופר אללא מת...     קלייטון יוז מת....    הקולונל נמחץ מהמעלית שמוראלס משחרר עליו ומת...
ביצ'ר חולם שהוא משוחרר ורואה בחלום את שילינג'ר שובר את המקל של הסנוקר (רגע בהחלט מרגש)
ולקינוח...   קונולי "מטיל פצצה"  רק שהיא לא מתפוצצת.

עכשיו תרשמי לעצמך הערה ביומן. בושה שלא זכרת את אחד הפרקים הטובים בתולדות אוז.
לצפיה ב-'אוי נכון.......'
אוי נכון.......
27/12/2006 | 00:24
27
הפצצה. רק אני לא אהבתי את הפרובוקציה?
הצוות עבר לסט חדש אז מה עושים? נעשה כאילו יש שיפוצים... נו ב'מת!
קצת זול.
לצפיה ב-'לאחר רענון זיכרון ב3 פרקים מעונה 4ב'
לאחר רענון זיכרון ב3 פרקים מעונה 4ב
26/12/2006 | 12:51
2
44
אני כבר יכול לשים אצבע על כמה וכמה בעיות:

הדמויות החדשות לא מעניינות. יש לנו את בר רדינג המפורצף, קלוטייה ועומר וייט. וואו. קחו כל דמות מהעונות הקודמות והיא יותר מעניינת מאלו. אפילו סטניסלבסקי עם ה"ראבר דאקי" שלו היה יותר מעניין.

הסיפורים מופרכים עד מאוד. כל הסיפור (האכזרי מאוד) של מוראלס עם הסיני המסכן רק כדי שרדינג יואשם בזה היה כל כך שטחי ולא תואם את הדמות של מוראלס, שעד אז דאג לשדר מסר של מאפיונר עם קצת כבוד, ולא סתם מישהו שמחסל אנשים כלאחר יד.
על תרופת ההזדקנות לא צריך אפילו לדבר, ואי אפשר להתעלם מזה כמו שרשמו כאן באחת ההודעות. זה פשוט פטתי. וגם כל המלחמה בין הארים למוסלמים - כמו שקארפט כתב.

וגם זו העונה שבה מתחיל להיות זילות במוות של דמויות. אנשים מתים שם על ימין ועל שמאל, שום דבר לא נחקר ומטופל וכל מקרה מוות עובר הלאה בשקט. זה מופרך.

עדיין ולמרות זאת - אני נהנה מהפרקים, אם לא קטסטרופליים כמו שזכרתי (בכל זאת, זה עדיין אוז) אבל אין מה להשוות לעונות הקודמות.

ומאוד התפלאתי לקרוא שחלקכם חושבים (או חשבו) שעונה 3 היתה חלשה. בעיני היא שומרת על המופתיות של כל הסדרה, מעונה 1 ועד 4א.
לצפיה ב-'מסכים'
מסכים
26/12/2006 | 18:07
1
33
עונה 3 בהחלט הייתה טובה
בטוח יותר טובה מעונות 4ב, 5 , 6
לצפיה ב-'אהבתי גם את פרק 4'
אהבתי גם את פרק 4
27/12/2006 | 13:42
32
אתמול ראיתי את פרק 4 (= 12) בעונה והוא היה די חביב לי.

הפרק שבו קלר לוקח את האחריות על רצח האנק שילינגר ומועבר לכלא אחר (כדי לעבוד על "חוק וסדר" או משהו...)
לצפיה ב-'רק בשבילך יקירי'
רק בשבילך יקירי
28/12/2006 | 03:16
1
39
אחחח... עונה 4א.וואו, אין לי מילים על העונה הזו - אני זוכר את הרגעים שצפיתי מול המרקע וגם ב DVD ומחאתי כפיים מול הטלויזיה(הפעם האחרונה שזה קרה לי היה בפרק האחרון של המגן בעונה 5).
קודם כל, בתור בעל אוסף כל העונות - אין ספק שעונה 4 היא הכי שווה(אחרי הכל יש דאבל פרקים)
יש אחלה קומנטרי, לגבי הסצינות המחוקות, זה ממש סתמי כמו בכל העונות שיצאו ב DVD, אין משהו מיוחד.
אני שנאתי את 4ב וכאן מבחינתי החלה הדעיכה, למרות שהיו איזה שני פרקיי איכות.
אבל לא שוברים מסורת ובתור  אחד שיש לו את כל סרטי צעקה, אני דורש ממך להשלים את כל הסדרה באוסף.
יאללה הבאת לי חשק, אני הולך לצפות באיזה פרק מ4א...

דרך אגב, בעונה 6 ב DVD יש אודישנים מצולמים של השחקנים(כולל של אידביזי - מצחיק לאללה)...

יאללה ביי
היה כיף לבוא לרגע
לצפיה ב-'רק עוד עונה אחת למאנייק...'
רק עוד עונה אחת למאנייק...
28/12/2006 | 10:43
37
אבל אני אחכה קצת שיירדו המחירים. בינתיים אני מתענג על 4 ואח"כ 5 (אבל זו בטח לא תהיה התענגות, עם כל השטויות שיש שם)

כייף לראות אותך פה !
לצפיה ב-'מילות סיכום עונה'
מילות סיכום עונה
30/12/2006 | 19:52
34
טוב, אחרי הכל 4 ב' לא היתה כזו נוראית. היא משתפרת במיוחד בחצי השני שלה, אחרי שבפרקים הראשונים יש את כל הבבל"ת של תוכנית הטלוויזיה, רצח הסיני ותרופת ההזדקנות. הפרק האחרון שלה באמת טוב - ראיתי אותו גם עם קומנטרי של פונטנה, לי טרגסן ודין ווינטרס שהיה קורע מצחוק. דין מחקה שם את אחיו אחיו אומר "ראיין" בקול הילדותי שלו ובכלל משתטה ולי גם מוסיף שמן של צחוקים למדורה. מומלץ בחום !

אגב, פונטנה מספר בקומנטרי שאת עונה 4 הוא כתב כ-8 פרקים שכבר היו מוכנים, ואז הגיע טלפון מ-HBO שהודיע לו שבגלל שהם עולים עם הסופרנוס הם מעבירים אותם לינואר ולכן הם רוצים שעונה 4 תכלול 16 פרקים. תוך זמן קצר פונטנה היה צריך לכתוב עוד 8 פרקים - כמות של עונה שלמה, מבלי שהספיק לחשוב ולהתגבש על הכיוון אליו רצה לקחת את הדמויות. הוא מסביר שבעונות הקודמות היה לו זמן של שנה לכתוב 8 פרקים, ובמשך שנה הוא היה אוסף רעיונות, בודק ומתחקר בבתי כלא אמיתיים, מגיע להחלטה לאן כדאי לקחת כל דמות ואז כותב את הפרקים. פתאום הוא היה צריך לכתוב את 4ב' באופן מאוד זריז וללא הכנות, וגם נעזר בכותבים נוספים (אחד מהם הוא אח של דין וסקוט ווינטרס). אני מניח שזה קצת עוזר לנו להבין מה קרה שם...

בכל מקרה נהנתי. נתראה בעונה 5!
לצפיה ב-'הגוונים של אוז '
הגוונים של אוז
26/12/2006 | 15:14
4
99
שמתם לב שלכל עונה של אוז יש מן גוון צבע משלה?

בעונה הראשונה זה אמנם פחות ניכר, אולי קצת חום עדין כזה.
בעונה השניה היה משהו כתום-צהבהב ומגורען.
בעונה 3 שלט צבע אפור וקודר, בעיניי זה מאוד בלט.
עונה 4א' כחלחלה, מה שהדהד גם לעונה 4ב' עד שהיא קיבלה צבע יותר כהה ותמונה קצת מלוכלכת ושרופה במכוון (כפי שנעשה הרבה בקולנוע, בסרטים כמו "שבעה חטאים" למשל, בכדי להבליט את האווירה הקשה), החל מהפרק השישי בעונה אם אני לא טועה.
בעונה 5 נראה שמישהו העלה את ה-BRIGHTNESS בטלוויזיה והבליט יותר את הגוון הצהוב, הייתה תמונה מאוד בהירה ומוארת משהו, יחסית לשאר העונות.
ועונה 6 שוב הראתה תמונה כהה וחשוכה יותר, אם כי פחות מעונה 4ב'.
לצפיה ב-'ממממ... מה?'
ממממ... מה?
26/12/2006 | 15:32
36
אולי אתה צריך מכשיר טלוויזיה חדש?
האמת, לא שמתי לב, חוץ מזה שכל העונות מאוד, אבל מאוד מגורענות.
לצפיה ב-'המממ... אני אבדוק את זה'
המממ... אני אבדוק את זה
26/12/2006 | 20:16
25
זכור לי שהרגשתי שהמסך קודר יותר, גם בסצינות הכי מוארות, אבל מכאן ועד צבע לכל עונה...
לצפיה ב-'הא'
הא
30/12/2006 | 01:20
1
22
בן אדם, אתה מצייר או משהו? מאיפה הבאת את זה.... זה נשמע מעניין, אבל.................
אין לי את הדיוידי!!! היתכן שאני היחידה בפורום שלא יכולה לחרוש על אוז back and forth???
לצפיה ב-'אני לא מצייר'
אני לא מצייר
30/12/2006 | 15:23
16
למדתי קולנוע, בין היתר על הדרכים שבהם זה נעשה (פילטרים אופטיים המוצמדים לעדשות המצלמה, תיקוני צבע בשלבים שלאחר ההפקה, ועוד), אבל גם לפני כן שמתי לב לזה באוז, וידוע לי בוודאות על סרטים שבהם זה נעשה במכוון - למשל "אחי, איפה אתה?" של האחים כהן עבר תיקוני צבע דיגיטליים מ-א' עד ת' בכדי לקבל את הגוון הצהבהב והחמים של מיסיסיפי, "לוק, סטוק ושני קנים מעשנים" שמתהדר בגוון דומה, ו"טראפיק" שעובר בין מספר אזורים וסיפורים במקביל ומחליף את טמפרטורת הצבע בהתאם.

ו"אוז" כידוע היא סדרה מאוד קולנועית.

תשימו לב מעכשיו
לצפיה ב-''דקסטר' יורשת את כל הקאסט של אוז?'
'דקסטר' יורשת את כל הקאסט של אוז?
18/12/2006 | 00:09
4
126
רק ביומיים האחרונים שמתי לב שגלוריה ניית'ן ומוראלס הם לא היחידים שמופיעים ב'דקסטר' - גם סיריל ומוזס דייל (מאגף הנידונים למוות, שאם אני זוכר נכון ניסה לברוח ונורה למוות) מופיעים שם. את סיריל לקח לי כמה פרקים לזהות בלי השיער הארוך וההבעה הדבילית, ועל מוזס בחיים לא הייתי מגלה אם לא הייתי עובר היום על אגף הRIP באתר של אוז בHBO ופתאום הוא היה נראה לי מוכר!

אגב, אני עדיין לא מסתייג מזה שיש משהו קצת מתאמץ ונוסחאתי בסדרה הזאת, אבל נתתי לו עוד צ'אנס ובינתיים היא די מהנה (אני בפרק הרביעי).
לצפיה ב-'מחכה לראיין '
מחכה לראיין
18/12/2006 | 14:14
37
לצפיה ב-'ידעתי שיש לסדרה הזו פוטנציאל....'
ידעתי שיש לסדרה הזו פוטנציאל....
30/12/2006 | 01:23
1
43
(כמובן שלא מזיק שהשחקן הראשי זה דיוויד ההומו הנוירוטי מ"עמוק באדמה"סדרה גאונית בפני עצמה)
מקווה שסוף סוף תימצא המחליפה הראויה לאוז.

אני מנחשת שגם הסדרה הזו היא מבית היוצר HBO?
לצפיה ב-'לא. דווקא של Showtime'
לא. דווקא של Showtime
30/12/2006 | 14:05
25
עוד רשת שמשתדלת לצאת קצת מהגבולות האמריקאים השמרנים...
לצפיה ב-'גמני וראה דקסטר לא זיהיתי את'
גמני וראה דקסטר לא זיהיתי את
09/01/2007 | 10:47
37
סיריל
את מי הוא משחק?
לצפיה ב-'אוז ב- amazon'
אוז ב- amazon
14/12/2006 | 12:46
4
41
המחיר של העונה הראשונה באתר ירד ל- 16.99$ ...

בפעם האחרונה שבדקתי מחירה של העונה הראשונה היה זהה לשאר העונות (32$)

אז ויתרתי על  רעיון המארז המפואר שאני מדמיינת שיצא והתחלתי את האוסף, באיחור ענק. ו... הוספתי גם איזה "לאון" קטן על הדרך, אם כבר מתחמקים מהמכס- אז להגיע למקסימום!

תהנו.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'וואו זה ממש ממש זול...'
וואו זה ממש ממש זול...
14/12/2006 | 22:15
1
18
צריך פשוט לחטוף את זה עכשיו. כל מי שקורא לעצמו מעריץ - זה הזמן והמחיר להתחיל את האוסף. עם שער הדולר (הנמוך) הנוכחי מדובר על 70 ש"ח !
לצפיה ב-'טוב הבנתי אותך'
טוב הבנתי אותך
15/12/2006 | 00:27
14
אתה לא צריך לכתוב ברמיזות.
אני כבר רואה את האצבע המאשימה שלך מופנת אליי בתור "כל מי שקורה לעצמו מעריץ"
אבל בחייאת... איך אני אזמין ? אני לא אוהב לשלם דרך האינטרנט, מה אני אעשה ?
לצפיה ב-'אמרתי לך שיודעים איפה זה מתחיל'
אמרתי לך שיודעים איפה זה מתחיל
18/12/2006 | 15:25
1
12
אבל לא איפה זה מסתיים...
לצפיה ב-'יותר מדי נכון!'
יותר מדי נכון!
18/12/2006 | 17:35
8
אני לפחות יכולה להגיד ש"אוז" הוא בין הראשונים שהיו בתכנון בכלל, השאר הגיעו אליי בטעות,
כרטיס האשראי שלי פתאום יוצא מכלל שליטה...
לצפיה ב-'פתיחה רישמית של "אוז" היום בערב!'
פתיחה רישמית של "אוז" היום בערב!
12/12/2006 | 12:47
7
72
היום בערב 12.12.2006 הפתיחה הרישמית של הבר.
אין לי שום אינטרסים! - אני רק רוצה שתעשו חיים משוגעים
עם התחביבים אותם אתם אוהבים=אוז.
כתובת-אלנבי 31 - תל אביב.
הרבה שתיה ומצב רוח.

בברכה אבי.
לצפיה ב-'תיזהר! HBO מאחוריך.'
תיזהר! HBO מאחוריך.
12/12/2006 | 14:54
4
36
ועם אינטרסים, בלי אינטרסים - זו היתה ההודעה האחרונה שלך בנושא בפורום. אני לא מוחק את ההודעה הזו ולו רק בשביל הדיון ש(עלול) להתפתח.
לצפיה ב-'אם מישהו יוכל לצלם את המקום'
אם מישהו יוכל לצלם את המקום
13/12/2006 | 02:02
3
28
ולהעלות את הצילום לכאן - אודה לו מאוד.
לצפיה ב-'ילדה...'
ילדה...
14/12/2006 | 12:48
2
26
את לא הולכת קצת רחוק?

הודעת ל- HBO, הם הבינו, אם הם לא שולחים מישהו מטעמם בהיסטריה ענקים שיש פאב על שם אוז באלנבי, אולי גם את יכולה להוריד הילוך...
לצפיה ב-'ילדה,'
ילדה,
15/12/2006 | 13:56
1
13
מי אמר שהם לא שולחים נציג מטעמם?
לצפיה ב-'אז בשביל מה תמונה?'
אז בשביל מה תמונה?
15/12/2006 | 15:11
19
לצפיה ב-'המקום הזה מסריח'
המקום הזה מסריח
16/12/2006 | 16:01
31
=)
לצפיה ב-'אתמול ראיתי את המקום'
אתמול ראיתי את המקום
18/12/2006 | 14:50
26
מבחוץ, בנסיעה חפוזה באלנבי.
נראה מגניב לראות פתאום את הלוגו של אוז בשחור עם בלונים...
לצפיה ב-'הודעה מדרום אפריקה'
הודעה מדרום אפריקה
11/12/2006 | 23:19
4
56
מה קורה אנשים אוז אמנם נפטרה אבל תישאר בזיכרוננו לעד
בינתיים אני ממליץ לכולם על הסרט no smoking עם שלינגר הידוע גם כjk simons
חג שמח ובאר שבע אימפריה
לצפיה ב-'הודעה מרמת גן'
הודעה מרמת גן
14/12/2006 | 01:30
3
24
מה שלומך באר שבעי מזוייף ?
מה אתה עושה בדרום אפריקה ? לא מצאת מקום אחר על המפה ?
לצפיה ב-'אהלן נינו'
אהלן נינו
14/12/2006 | 11:30
2
18
מה אני עושה בדרום אפריקה? מתפרנס! (ומשתמט ממילואים) ומתפרנס בכלל לא רע
שאלה לי אליך מה הסידרה הטובה בטלוויזיה כעת? אחרי שאוז ירדה מהמסך
לפי דעתי דעתי ד"ר האוס המסטול...

נ.ב. מגיע לי מזל טוב כפול 100 אני מתחתן בקיץ (בישראל כמובן)
לצפיה ב-'WOW מזל טוב !!! '
WOW מזל טוב !!!
15/12/2006 | 00:24
9
יפה מאוד
כלה ישראלית או דרום אפריקנית ?

בקשר לסדרות היום...
לא ממש יודע מה זה דוקטור האוס. אני רואה "אבודים" ו"24"
גם אחרי העונה החדשה של הסימפסונס של עוקב קצת.
לצפיה ב-''
20/12/2006 | 22:40
4
שיהיה לך מזל טוב
לצפיה ב-'מישהו מכיר משהו עם דין וינטרס?'
מישהו מכיר משהו עם דין וינטרס?
10/12/2006 | 10:38
4
92
אולי מישהו ראה עוד משהו איתו? מחפשת משהו טוב לראות שם אותו, מישהו מכיר?
לצפיה ב-'ראיתי אותו בכמה פרקים של'
ראיתי אותו בכמה פרקים של
10/12/2006 | 16:43
39
Rescue Me שתורגמה בארץ ל"הצילו" ושודרה בערוץ אקסטרה הוט (5 בממיר של הוט). אבל הפרקים שראיתי איתו היו מסוף העונה השנייה, שרק אז התחלתי לצפות בסדרה, ואין לי מושג מתי הוא מתחיל להופיע שם. ממה שראיתי,זאת תוכנית די טובה. התחילו לשדר אותה מהתחלה לפני כמה שבועות בימי חמישי באקסטרה הוט, נדמה לי שהשבוע ישדרו את הפרק החמישי או השישי.
לצפיה ב-'30 Rock'
30 Rock
10/12/2006 | 17:31
19
לצפיה ב-'אם את חובבת סרטי אימה'
אם את חובבת סרטי אימה
11/12/2006 | 20:10
1
30
הוא משחק בתפקיד הראשי בסרט
HellRaiser 6 - Hellseeker
לצפיה ב-'שיט, פיחסה.'
שיט, פיחסה.
11/12/2006 | 23:10
22
ממש לא. כנראה ש"אוז" היתה השיא שלו עד עכשיו, לא מוצאת שום דבר שווה.
לצפיה ב-'אלוורז עכשיו בסרט "דינר ראש"'
אלוורז עכשיו בסרט "דינר ראש"
02/12/2006 | 16:59
2
263
ב YES 1.

BAV.
לצפיה ב-'רק הוא ?'
רק הוא ?
02/12/2006 | 22:59
1
43
מה עם אנטוניו נאפה, קרלו ריקארדו, אשתו של ריאן אוריילי, אשתו לשעבר של מקמנוס ?
כולם באותו סרט
לצפיה ב-' כשהוא הופיעה הפסקתי לצפות אבל'
כשהוא הופיעה הפסקתי לצפות אבל
02/12/2006 | 23:09
35
הספקתי לקלוט עוד שחקן אחד מהסדרה.

BAV.
לצפיה ב-' מבצע באמזון על סדרות של HBO'
מבצע באמזון על סדרות של HBO
22/11/2006 | 00:27
13
32
שימו לב, זה לא קורה הרבה !

כבר 4 שנים אני עוקב אחרי מחירי ה-DVD של העונות של אוז, והן לא זזו אפילו בדולר אחד. תמיד זה היה מאוד מאוד יקר. ועכשיו, הפלא ופלא, כחלק מהמבצעים של לפני כריסמס החליטו באמזון להוזיל את מחירי כל הסדרות של HBO לזמן מוגבל, וכל עונה של אוז עולה שם עכשיו 32 דולר ! מדובר על מחיר של 138 ש"ח שהוא זול מאוד לכל הדעות, ובמיוחד כשמדובר ב-DVD של אוז מחיריו תמיד היו יקרים ביותר. זה לא חל על העונה השישית שרק יצאה, אבל את שאר העונות תוכלו למצוא במחיר הזה.

הזמנתי את עונות 4+5 שחסרות לי.

מומלץ מומלץ מומלץ !

אמזון
לצפיה ב-'רק לידע כללי'
רק לידע כללי
22/11/2006 | 00:39
2
14
תזכיר לי בבקשה מה היו המחירים של כל עונה לפי שנה שנתיים ?
סתם כדי לדעת את ההפרש
לצפיה ב-'48 דולר'
48 דולר
22/11/2006 | 00:51
1
7
ובתוספת משלוח זה היה עובר את ה-50 דולר, כך שצריך היה לשלם עוד 17% מכס כשמקבלים את החבילה.
לצפיה ב-'פששש... יפה מאוד'
פששש... יפה מאוד
22/11/2006 | 19:37
5
יש מצב אולי שאני אחרוג ממנהגי השגרתי ואלך על המציאה
לצפיה ב-''
23/11/2006 | 16:26
4
כל כך רוצה...

עדיין אין לי אף עונה אבל כל כמה זמן אני בודקת את המחירים, כדי לבדוק אם משהו משתנה...

אני מחכה למארז מפואר עם איזו בובת בד של "Jericho" או סכין home made
לצפיה ב-'השאלה היא'
השאלה היא
24/11/2006 | 12:34
8
20
איזה עונה הכי כדאי לרכוש,
אם אין לי אף אחת מהן? חח.

כל המחירים של העונות לפני ההנחה הם אותו דבר?
וזה אמור לצאת יותר זול, 134, הדולר כרגע הוא 4.2 לא?
לצפיה ב-'לדעתי, 1-3'
לדעתי, 1-3
25/11/2006 | 22:36
14
לצפיה ב-'כדאי להתחיל מהעונה הראשונה'
כדאי להתחיל מהעונה הראשונה
26/11/2006 | 11:57
6
13
היא גם עובדת יופי כ-stand alone מכיוון שהרעיון המקורי של פונטנה היה ליצור מיני סדרה, ורק לאור ההצלחה נוספו שאר העונות.

אח"כ אפשר להמשיך כרונולוגית עד 4א' (שם כדאי לעצור)
לצפיה ב-'4 ב' משלימה את 4 א''
4 ב' משלימה את 4 א'
27/11/2006 | 16:30
2
18
אם כבר לוותר על משהו אז זה על 3, סעיד בתור ע"וד אפילו יותר משעמם מסעיד בתור כומר,
לצפיה ב-'שני החלקים של 4 במילא באותו מארז'
שני החלקים של 4 במילא באותו מארז
28/11/2006 | 14:55
1
10
וקונים את כל שש העונות, אין "חצי בהיריון".
לצפיה ב-'אה וואלה...'
אה וואלה...
28/11/2006 | 20:36
8
המממ.... אם כך אצלי זה תמיד "הריון מדומה"
לצפיה ב-'עידכון קטן'
עידכון קטן
03/12/2006 | 14:24
2
12
אוקיי אז התחלתי להזמין את הDVD של אוז (עונה 1, כמו שהמלצתם)
והיה רשום לי את הדבר הבא:

Important Message
Please note: Your order contains at least one Region 1 (Canada and U.S.) encoded DVD. Region 1 DVDs might not play in DVD players sold in the country where this order is being shipped. Please also note that some Region 1 DVDs contain a Regional Coding Enhancement. Some of our international customers have had problems playing these enhanced discs on their “region-free” DVD players. Learn more about DVD region encoding and formats. To modify your order, edit the quantities below

למי שכבר יצא להזמין מאמאזון- זה עובד בארץ?
אני לא רוצה סתם להזמין ולגלות שזה לא עובד..
לצפיה ב-'אין בעיה'
אין בעיה
03/12/2006 | 14:38
1
6
כל מכשירי ה-DVD שנמכרים בארץ יודעים לקרוא זון 1, ואם לא אז ניתן להכניס קוד ולאפשר את זה.
לצפיה ב-'סבבה, הזמנתי'
סבבה, הזמנתי
07/12/2006 | 19:05
11
לצפיה ב-'נפתח פאב בשם OZ באלנבי.'
נפתח פאב בשם OZ באלנבי.
20/11/2006 | 21:06
45
38
שלום לפורם המכובד.
נפתח בר חדש בשם OZ ברחוב אלנבי
בתל אביב.
אחלה בר עם מוסיקה טובה.
אתם בטוח תאהבו אותו....תרגישו בו "כמו בבית".

בברכה אבי.
המשך>>
שלום לפורם המכובד.
נפתח בר חדש בשם OZ ברחוב אלנבי
בתל אביב.
אחלה בר עם מוסיקה טובה.
אתם בטוח תאהבו אותו....תרגישו בו "כמו בבית".

בברכה אבי.
לצפיה ב-'רק אתמול גיליתי'
רק אתמול גיליתי
18/11/2006 | 23:39
2
88
מארק מרגוליס הידוע כאנטוניו נאפה, ראש המאפיה בעונה 3, משחק בסרט "סוף העולם" עם ארנולד שוורצנגר.
הוא משחק שם בתור...............האפיפיור
לצפיה ב-'נכון...'
נכון...
19/11/2006 | 01:23
20
עכשיו אני נזכר, הסרט שודר בערוץ 10 יום שישי וגם בערוץ 2 שמים אותו מדי פעם...
לצפיה ב-''
20/11/2006 | 00:27
7
נאפה?? האפיפיור?!? נאפה????
גדול....
לצפיה ב-'כתבה חדשה על סדרה ישנה- אוז'
כתבה חדשה על סדרה ישנה- אוז
16/11/2006 | 23:17
4
78
היי

ב 1909 פרסמו כתבה על אוז, שווה להעיף מבט...
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'תודה, אבל'
תודה, אבל
17/11/2006 | 00:23
3
29
האמת כתבה לא משהו... מתומצתת ושטחית מדי. אפילו אני יכולה לכתוב משהו יותר טוב...
לצפיה ב-'אז למה אתה מחכה?'
אז למה אתה מחכה?
17/11/2006 | 04:00
2
16
היי

אני לא מכיר את כותב הכתבה אבל אני מכיר חלק מהאנשים באתר, הגעתי לשם שהם סיפרו לי על האתר שלהם ומאז אני מכור.
הרעיון של האתר הוא שכל אחד יכול לכתוב כתבה ולשלוח אותה לעורך המתאים והם מעלים את הכתבות, אני בדיוק כותב כתבה על פורומים וכאלה.. בטח אני אסיים עוד יום יומיים.
יאלה, תכתוב משהו ושלח להם, אני אשמח לראות כתבות טובות באתר, כמו שכבר אמרתי אני משוחד אבל מכור.
לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
18/11/2006 | 00:51
1
12
העניין הוא שאני כותבת על הפרצוף. ולזה בדיוק התכוונתי....
בלי להעליב את כותב הכתבה חלילה

אבל אם אתה יכול לכתוב משהו יותר מעמיק על הסדרה, אני אשמח לקרוא
לצפיה ב-'גם אני יותר בקטע של לקרוא מלכתוב'
גם אני יותר בקטע של לקרוא מלכתוב
19/11/2006 | 15:19
15
בגלל זה אני קורא כתבות.
אבל אשמח לכל דיון על הסדרה המדהימה הזו, פעם ישבתי עם חבר וניסינו לראות אם אנחנו זוכרים על מה כל דמות נכנסה לכלא...
לצפיה ב-'שאלה.'
שאלה.
15/11/2006 | 21:59
1
28
בהוט וי או די יש סדרות של אייץ' בי או, יש טעם לקוות לאוז? /:
לצפיה ב-'קשה לי להאמין.'
קשה לי להאמין.
23/11/2006 | 16:22
10
עד לא מזמן yes שידרה את כל העונות של אוז ברצף, מה שאומר שזכויות השידור של אוז היו אז בידיה.
מכיוון שאלה ממילא שידורים חוזרים, ומחזור זה לא דבר נדיר- הם ודאי ישדרו שוב את העונות מתישהו, ולכן קשה לי להאמין שיותרו על זכויות השידור עבור hot.

אבל, הכל יכול להיות...
לצפיה ב-'כריס מלוני הוכיח שיש לו גם שכל...'
כריס מלוני הוכיח שיש לו גם שכל...
11/11/2006 | 03:02
5
46
הוא ניצח כרגע בjeoprady 50 אלף דולר!
לצפיה ב-'מגניב, לא הייתי מתנגד לאיזה 50 אלף'
מגניב, לא הייתי מתנגד לאיזה 50 אלף
11/11/2006 | 21:11
8
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'תשמעו, הבחור רציני... '
תשמעו, הבחור רציני...
11/11/2006 | 23:38
3
39
ניתן לראות את התכנית כאן:
http://www.fanfromfla.net/bk

התמודדה מולו גם קת'רין ארב, מי שגילמה את שירלי בלינג'ר. מקסימה.

צפיתי רק בחלק הראשון בינתיים אבל כבר כריס הספיק לרחרח את קת'רין ולענות נכון על שאלה על ישראל.
לצפיה ב-'בדיוק באתי להביא את הלינק גם כאן'
בדיוק באתי להביא את הלינק גם כאן
12/11/2006 | 00:09
2
20
הוא פשוט מקסים, מה? ועוד עם החולצה הפתוחה קלות, התזזיתיות הזאת שלו...
לצפיה ב-'בהחלט!'
בהחלט!
12/11/2006 | 00:26
1
13
אכן, תודה לך על הלינק. (רייטינג וטלויזיה, )

חבל שאנחנו לא רואים יותר ממנו בימים אלה, למרות שנראה לי שהוא דווקא עובד הרבה...
בכלל, "חוק וסדר- SVU" משודרת איפשהו בארץ כיום?
לצפיה ב-'האיש בלתי נלאה'
האיש בלתי נלאה
12/11/2006 | 01:39
16
הוא גם שחקן תיאטרון, פעיל פוליטי בצד של הטובים, מחזיק סדרת טלויזיה (ועם ההיעלמות הזמנית של מרישקה הרגיטאי, הוא באמת נשא את הסדרה על כתפיו החסונות והשריריות).
נכון אתר נפלא, אגב? טון קטעי וידאו מ"אוז" - הקטעים החשובים כמובן ומדי פעם גם הופעות אורח בכל מיני מקומות...
אין לי מושג מה קורה לגבי הארץ. אולי בפורום של הסדרה יידעו, למרות שהוא לא מי יודע מה פעיל.
לצפיה ב-'אוז ונמלטים - למה כן? למה לא?'
אוז ונמלטים - למה כן? למה לא?
05/11/2006 | 02:52
11
40
שלום לפורום אוז. שמי הוא טיילר ואני משתמש ותיק בפורום. את אוז גיליתי "בטעות" עוד כשהתחיל שידורה של העונה הראשונה בערוץ 2 בסביבות שנת 97-8. מההתחלה אהבתי את הסדרה הזאת. את הדרמתיות, הבוטות, האלימות, את החוצפה וסיפור החיים בכלא כמו שרק טום פונטאנה וHBO יכלו להציג. עבר הרבה זמן  מאז. אוז ירדה מהמסכים ולמרות שבמשך הזמן איכות הפרקים בה ירד ורמתה הגבוהה של הסדרה היתה מוטלת בספק, לא הייתי מפספס אף פרק בה. עד הסוף עקבתי אחריה, עד שנגמר.

לאחרונה (שנה שעברה) יצאה סדרת כלא חדשה לאוויר הטלוויזיוני, "נמלטים" שמה. PRISON BREAK באנגלית. לנמלטים אין שום קשר לאוז. לא בקו העלילתי, לא בשם יוצריה, לא בשחקנים, לא ברמת החוצפה והבוטות שבה ולא ברעיון שמאחורי עשייתה. לכאורה זאת סדרה שיטחית, אחת מיני רבות שדוהרות על הצלחת עלילות הקונספירציה. יש גיבור, יש סיפור קונספירטיבי, יש בעיות בעולם, הגיבור פותר אותם, הטובים שורדים. הרעים מתים. נגמר הסיפור. דיבורים לעונה שנייה. משם הכל היסטוריה.

אפשר להגיד ש"24" התחילה את ז'אנר הקונספירציה, אוז הייתה הראשונה שהציגה חיי כלא במפנים והחלה את ז'אנר "אופרת הסבון" האלימה והבוטה. "נמלטים" היא תולדה של שילוב בין הסגנונות האלה ועדיין רבים מכם נמנעים ממנה בתירוץ שהיא חיקוי של אוז ולא מעניינת בכלל. אני טוען אחרת. בעקבות שיחה במסנג'ר עם נינו, אחד המשתמשים הותיקים בפורום שמסרב בכל תוקף תת לסדרה הזאת צ'אנס, החלטתי להעלות את דעתי עליה ולהמליץ לכל אחד מכם לנסות לראות אותה בלי דעות קדומות ועם טיפה קרדיט.

נמלטים אמנם לא כל כך בוטה כמו אוז והסיפור בה אכן נשמע שיטחי וקיטשי לחלוטין. למי שלא יודע או לא שמע, נמלטים מספרת על בחור צעיר בשם מייקל, מהנדס בניין במקצוע שמכניס את עצמו בכוונה לכלא על מנת לשחרר את אחיו הבכור משם. אחיו, לינקולן שמו, עבריין זוטר שהופלל ברצח פוליטי שלא ביצע, עומד להיות מוצא להורג תוך 30 יום וזה גם הזמן המוקצב ליישום התוכנית של מייקל. יישום תוכנית הבריחה הוא מסובך ונראה כמעט בלתי אפשרי, אך מייקל הוא בחור פיקח עם יכולת אירגון ומחשבה גבוהה במיוחד. לפני שנכנס לכלא, הספיק מייקל לחקור על מבנה הכלא, עובדיו, אנשי המפתח היושבים בו שעשויים לעזור בבריחה ועוד מידע חשוב. אירגון התוכנית דורש הרבה הקרבה. בין היתר, גם דרוש שיתוף פעולה של מייקל עם האסירים המסוכנים בכלא. ביניהם ג'ון אברוצי - ראש המאפייה ואיש עם השפעה, טי-באג הנאצי החולני (הדמות המצויינת בסדרה לדעתי) וסוקרה, בחור טוב ומאוהב שמייצג את הצד הריגשי והטוב שבאסירים.

הרבה מים "עוברים בנהר" במהלך יישום התוכנית. יש המון אקשן, יש מרד ענק, יש דמויות עמוקות מאוד ויש סיפור מעניין שאם תתנו לו צ'אנס אולי אפילו תתחברו אליו ןתצאו קצת מה"כלא" של אוז לMAXIMUM SECURITY PRISON עם אווירה קצת אחרת.

המלצתו החמה של טיילר היא לנסות לראות לפחות את שמונת הפרקים הראשונים שאחריהם כבר לא תוכלו להפסיק.

הנאה מובטחת אם תרצו. ואם לא, אז לפחות ניסיתי.

ד"שים לכולם...

טיילר DR
לצפיה ב-''
05/11/2006 | 07:49
1
9
בתור מנהל פורום נמלטים בתור צופה קבוע בסדרה אני מוכן להגיד שאין לסדרה הזו גבולות...
ואני לא מתכוון שבסוף תמיד הטובים מנצחים והרעים מפסידים, זה לא ככה וראיתי את זה בפרק הראשון של העונה השניה, בפרק ה4 וה7 של העונה השניה.
רק אני לא מסכים עם הגיבור שמציל את העולם, הוא לא אחד כזה..
מייקל נחשב כפושע מהרגע שביצע את השוד, רק מנקודת המבט שלו ומנקודת המבט של אחיו שניהם לא פושעים...
מייקל לא מציל את העולם, במידה ותמשיך לראות את הסדרה גם בעונה השניה תראה שיש דברים מעבר לשליטה שלו, הרבה מעבר.

מעבר לפירוט העלילה שהבאת, נמלטים היא סדרה פשוט גאונית, כל צעד וכל מקרה תוכנן. אם יש בעיה כלשהי שחוסמת את המעבר להמשך העלילה, הם נתקעים ומחפשים פתרון אחר להגיע לאותה נקודה שרצו.
לרוב, הפתרון הזה מגיע לאחר זמן קצר, אין פרק שאין סיבוך ומתח בעלילה וגם אין למייקל הרבה זמן להוציא את אחיו מהכלא לפני שהכסא יעשה את זה...

לא ראיתי אוז, לא התעניינתי בסדרה ואני לא יכול להשוות בין השניים אבל אני מוכרח להגיד שנמלטים הראתה לי איך סדרה יכולה להיות כזאת מצויינת, לא ראיתי סדרה דומה לזו.
לצפיה ב-'מנהל נמלט'
מנהל נמלט
05/11/2006 | 17:19
10
הגיע הזמן לשים הכל בצד ולהתחיל לראות "אוז"
החיים הטובים עוד לפניך
לצפיה ב-'אוהו, איזה אורח כבוד !'
אוהו, איזה אורח כבוד !
05/11/2006 | 11:54
1
13
שלום גם לך

לגבי נמלטים - אהבתי מאוד את עונה 1, היא היתה מותחת ומהנה ביותר. בעונה 2 לצערי הסדרה נפלה, ובינתיים היא הרבה פחות טובה. לא שהיתה לסדרה ברירה - כסדרת מתח בלי שום ייחוד אין מה ש"יחזיק" את הצופים, אין איזשהו גימיק או מיוחדות שהיו בעונה הראשונה, ככה שלאור הסוף של עונה 1 אני כבר די הבנתי שלא משנה מה יהיה בעונה 2 - זה יהיה פחות טוב. ואכן זה המצב.

אבל טוב לראות אותך בפורום !
לצפיה ב-'תודה בוס. על קבלת הפנים. '
תודה בוס. על קבלת הפנים.
06/11/2006 | 06:04
4
ואני לא מסכים לגבי נפילת העונה השנייה. נכון שהסיפור השתנה והעלילה קיבלה תפנית מסויימת, אבל היחוד שבסדרה עדיין נשאר. היא עדיין מותחת ועדיין מעניינת, היא רק מוצגת בצורה קצת אחרת. זה לא עושה אותה פחות טובה, רק שונה.

לצפיה ב-'צר לי, PB העלתה אצלי פיהוק גדול'
צר לי, PB העלתה אצלי פיהוק גדול
05/11/2006 | 22:41
3
8
ותו לא. אין שם בשורה חדשה, כתיבה מעניינת או משחק משובח. וגם העלילה צפויה למדי ומפוהקת.
ההשוואה ל"אוז" היא עלבון לאחרונה.
לצפיה ב-'אני לא מתווכח על טעם ועל ריח...'
אני לא מתווכח על טעם ועל ריח...
06/11/2006 | 06:15
1
8
ובאמת שאני מכבד את מה אמרת, אבל כמו שאמרתי לנינו, לי נראה שפשוט לא הקדשת מספיק זמן להכיר את הסדרה.
ראית פרק אחד, אולי שניים. זה לא מספיק זמן להכיר את הדמויות והשחקנים, לא את התסריט ועל אחת כמה וכמה שלא את הבשורה החדשה שבה. היופי האמיתי שבסדרה דווקא מתחיל להראות את פניו רק לקראת פרקים 6-7.

והשוואה לאוז אין. לאו דווקא בהבדלי ההנאה או הרמות, אם כי נמלטים שונה בכל האספקטים שיכולים להיות, חוץ ממכנה משותף אחד. הכלא.

לצפיה ב-'לי מספיק פרק-שניים כדי לחרוץ דינה'
לי מספיק פרק-שניים כדי לחרוץ דינה
09/11/2006 | 02:43
3
של סדרה. קרא לזה ניסיון בתחום (גם מתוך התעשייה, לא רק כצופה).
ועד היום, לא טעיתי.
לצפיה ב-''
06/11/2006 | 13:52
1
לצפיה ב-'בדיוק קורצת לי העונה הראשונה של PB'
בדיוק קורצת לי העונה הראשונה של PB
07/11/2006 | 20:17
7
ומחכה שאני אראה אותה...

למען האמת, ראיתי את הפרק הראשון כשהסדרה רק יצאה ושום דבר לא משך אותי להמשיך ולעקוב אז הפסקתי.

עכשיו, יש מישהו שמתעקש שאני אתן צ'אנס לתכנית, אז אני אתן.
לצפיה ב-'האמת...'
האמת...
12/11/2006 | 22:21
1
2
לא ניסיתי לראות מעבר לפרק הראשון (שהיה מאכזב בקיטשיות האמריקקית הצפויה שלו, ובעיקר מרדיייייייים....) ולא הבנתי למה כולם סביבי מכורים לסדרה ואומרים שהיא גאונית ובלה בלה בלה, כשכל מה שאני רואה זה שוב את האול-אמריקן-גאי (גם חכם, גם יפה, גם מצליח ובעיקר, כל כך מלא בטוב טהור שלא להאמין שדברים רעים יכולים לקרות דווקא לו) בתור שחקן ראשי, האח המכוער (כי אין ברירה, צריך מישהו מכוער), הבחורה הכוסית שהיום היא לא רק כוסית אלא גם גאונה (בשביל הפי-סי), הנער המתבגר והמתוסכל שחייב לעשות בעיות, הבד-גאייז והגוד-גאייז ובעיקר- הקונספירציה הממשלתית (טה-דה-דה-דם!).
אבל כמו שאמרתי... לא ראיתי מעבר לפרק ראשון, אז אולי בהמשך המתח העלילתי של הסדרה משכיח ממך את התסריט הבנאלי והמשחק הבינוני. בשבילי זה לא מספיק.

אה, וברוכים הבאים לפורום של אוז
לצפיה ב-'מסכים עם כל מילה!'
מסכים עם כל מילה!
16/01/2007 | 02:26
3
ראיתי את כל העונה הראשונה, וזה ממשיך בדיוק איך שתארת.
הסידרה חמודה אם אתה לא בא עם ציפיות למשהו חדשני. וזה בדיוק כמו שאמרת: משחק בינוני, שחקן ראשי "מושלם", הרופאה היפה המאוהבת בו, הקונספירציה הממשלתית וכו'.
ההשוואה לאוז אגב היא בלתי נמנעת (למי שראה אוז), לפחות בחלק של המשחק ושל איך אסיר מתנהג. לדעתי המשחק הוא אפילו מתחת לבינוני, והאסירים לא ממש נראים כמו אסירים... (אגב כמעט כל האסירים שמראים הם "טובים", חוץ מאחד שהוא אמור להיות בסגנון שילינג'ר, רק ששילינג'ר שם אותו בכיס שלו הקטן!!!!)
שוב, זאת סדרה לא רעה, אבל יחסית לסידרה אמריקקית בנאלית.
למכורי אוז/המגן/רצח מאדום לשחור: לראות סתם בשביל להעביר את הזמן - לא תתמכרו! הבטחה שלי!
לצפיה ב-'מתי העונה החדשה מתחילה????'
מתי העונה החדשה מתחילה????
06/11/2006 | 21:56
2
16
אני כל הזמן רואה ביס קטעים! אבל לא אומרים מתי זה מתחיל!!!
לצפיה ב-'לא יודע איזה קטעים אתה רואה,'
לא יודע איזה קטעים אתה רואה,
07/11/2006 | 15:27
20
(אין לי יס)

אבל יודע שעונה חדשה לא תתחיל.
"אוז" הסתיימה לפני כמעט 4 שנים.
לצפיה ב-''
12/11/2006 | 22:22
8
זה כל כך עצוב, שזה אפילו לא מצחיק (טוב, אולי קצת)

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ