לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום פופ

ברוכים הבאים לפורום פופ!

כאן זה המקום לדבר על כל מה שקשור למוזיקת הפופ.לכל מי שמחפש מקום לדבר על אמני הפופ האהובים עליו,על הופעות,קליפים ושירים חדשים(וגם ישנים)-כאן זה המקום! תוכלו להמליץ על שירים,לערוך מצעדים ולחבור לעוד אנשים החולקים את חיבתכם לסגנון הרחב והמהנה הזה!
כמה חוקים(כי חייבים):
אנא כבדו את שאר חברי הפורום.כל הודעה הכוללת קללה,השפלה או פגיעה אישית בחבר פורום תימחק!
כנכון לכללי תפוז,לא ניתן לפרסם קישורים להורדות לא חוקיות.אלו החוקים,אנא כבדו זאת.
נא לא לפרסם פרטים אישיים על גבי הפורום.דבר זה אינו בטיחותי ומנוגד לכללי תפוז.
אני מקווה שנוכל לקיים פה פורום פורה ונהנה לכולנו.אשמח לראותכם בפורום!
טל

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פופ

ברוכים הבאים לפורום פופ!

כאן זה המקום לדבר על כל מה שקשור למוזיקת הפופ.לכל מי שמחפש מקום לדבר על אמני הפופ האהובים עליו,על הופעות,קליפים ושירים חדשים(וגם ישנים)-כאן זה המקום! תוכלו להמליץ על שירים,לערוך מצעדים ולחבור לעוד אנשים החולקים את חיבתכם לסגנון הרחב והמהנה הזה!
כמה חוקים(כי חייבים):
אנא כבדו את שאר חברי הפורום.כל הודעה הכוללת קללה,השפלה או פגיעה אישית בחבר פורום תימחק!
כנכון לכללי תפוז,לא ניתן לפרסם קישורים להורדות לא חוקיות.אלו החוקים,אנא כבדו זאת.
נא לא לפרסם פרטים אישיים על גבי הפורום.דבר זה אינו בטיחותי ומנוגד לכללי תפוז.
אני מקווה שנוכל לקיים פה פורום פורה ונהנה לכולנו.אשמח לראותכם בפורום!
טל

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-' מה שומעיםםםם?@! '
מה שומעיםםםם?@!
27/09/2016 | 20:24
6
14
יש שמועות חזקות שסולנאג' תצא עם האלבום החדש שלה בשישי הקרוב.
יש לי תחושה טובה לגביו אחרי ה- EP הנהדר עם דאב היינס.
זה ו- The Altar
לצפיה ב-'Blood Orange - Freetown Sound '
Blood Orange - Freetown Sound
27/09/2016 | 20:25
8
מאלבומי השנה.
לצפיה ב-'Charli XCX - You're the One'
Charli XCX - You're the One
27/09/2016 | 20:53
4
לצפיה ב-'Emeli Sande - Hurts'
Emeli Sande - Hurts
27/09/2016 | 21:02
4
לצפיה ב-'Dua Lipa - Hotter Than Hell'
Dua Lipa - Hotter Than Hell
27/09/2016 | 21:08
4
לצפיה ב-'Carly Rae Jepsen - Fever'
Carly Rae Jepsen - Fever
27/09/2016 | 21:11
6
לצפיה ב-'סיימתי לראות את ההופעה של בריטני בפסטיבל אייטונז בלונדון. '
סיימתי לראות את ההופעה של בריטני בפסטיבל אייטונז בלונדון.
28/09/2016 | 00:33
32
מתחילת התקופה הזאת, היא שומרת על רמה גבוה ולא אכזבה אותי אפילו פעם אחת.
איזו הופעה מצויינת!! כמה אנרגיות! איזו כוסית! איזה ציצים.

לצפיה ב-' מה אתם שומעים עכשיו? '
מה אתם שומעים עכשיו?
23/09/2016 | 11:32
73
137
המשך>>
לצפיה ב-' חדשות הפופ + Suck My Pop '
חדשות הפופ + Suck My Pop
21/09/2016 | 21:31
42
137
המשך>>
לצפיה ב-'לדעתי זמר השנה - חנן בן ארי'
לדעתי זמר השנה - חנן בן ארי
21/09/2016 | 15:31
2
36
מאנונימיות מוחלטת לדבר החם הבא :)
לצפיה ב-'החיים שלנו תותים ממך עד אליי '
החיים שלנו תותים ממך עד אליי
21/09/2016 | 21:50
1
41
סה"כ -

לצפיה ב-'חחח האייקון שלך נראה'
חחח האייקון שלך נראה
22/09/2016 | 12:24
24
כמו תות שקיבל בחילה..
לצפיה ב-' מה שומעים? '
מה שומעים?
14/09/2016 | 20:32
33
36
לצפיה ב-'Lana Del Rey - Cruel World '
Lana Del Rey - Cruel World
14/09/2016 | 20:33
8
לצפיה ב-'Rihanna - G4L'
Rihanna - G4L
14/09/2016 | 20:37
31
טופ 10 RIH.
לצפיה ב-'Rihanna - No Love Allowed'
Rihanna - No Love Allowed
14/09/2016 | 20:47
25
911
it's a critical emergency.
לצפיה ב-'AlunaGeorge - I Remember '
AlunaGeorge - I Remember
16/09/2016 | 12:59
15
יצא היום!
שמיעה ראשונה.
לצפיה ב-'Banks - Gemini Feed '
Banks - Gemini Feed
16/09/2016 | 13:33
7
לצפיה ב-'Lana Del Rey - Money Power Glory'
Lana Del Rey - Money Power Glory
16/09/2016 | 19:38
7
לצפיה ב-' Madonna - Ray of Light'
Madonna - Ray of Light
17/09/2016 | 11:46
6
34
שמיעה שנייה בערך אחרי שאני לא זוכר כמעט את הפעם הקודמת.
לצפיה ב-'עשית לי חשק '
עשית לי חשק
17/09/2016 | 12:08
11
לצפיה ב-''
17/09/2016 | 16:33
21
אחד האלבומים היפים ביותר ששמעתי.
לצפיה ב-'אלבום גדול'
אלבום גדול
17/09/2016 | 19:17
38
יש מצב שהכי אהוב עליי אחרי ארוטיקה (צריך לשמוע שוב את מיוזיק כי נראה לי שהוא סוגר את הטופ 3 שלה אצלי)
בא לי לשמוע את סקין המדהים

לצפיה ב-'עם כל האהבה שלי למוסיקה של מדונה'
עם כל האהבה שלי למוסיקה של מדונה
17/09/2016 | 22:38
2
47
ולשיר "פרוזן" המיוחד ביותר והמרגש שלה בתולדות הקריירה, שלמעשה גם היה השיר שדרכו נחשפתי לדמות הזו שקוראים לה מדונה ומה שהקסים את כל רוח התקופה הזו.. אני חושב שנוצרה הגזמה להיותו ה-אלבום שלה.. כי הוא לא.

אני יכול להבין שזו הייתה תקופה שעוררה חיבור אחר למה שהכירו ממדונה של שנות השמונים ועד אמצע התשעים, כדמות יותר שערורייתית פרובוקטיבית וכו'... לדמות יותר רוחנית שמעבירה קסם אחר בשיריה (כמו כן גם השינוי בקוו המוסיקלי שבא לידי ביטוי והיה לתפנית משמעותית עבורה).

סהכ אני עד היום חושב ש"פרוזן" היה ונשאר המנוע האמיתי של האלבום הזה
ולסיבה שאנשים גם אהבו את מכלול האלבום (עם כל הנלווה שהוזכר מקודם), יחד עם הקליפ הסופר יצירתי שהלך על כיוון גוטי מסתורי ומסקרן.

כמו כן גם The power of goodbye, שיר הנושא של האלבום והספתח המרגש ביותר עם "Substitute for love".. שעיצבו את האלבום למה שהוא, וביטאו צד אחר ויותר אישי של מדונה.
כל השאר לפי דעתי הם עוד שירים שעברו לידי תמיד ונשארתי אדיש אליהם.

אותה הגזמה נוצרה גם עם האלבום Like a prayer שלפי רבים כבר מזמן הוכתר לאלבום המופתי ביותר של מדונה בכל הקריירה ושלאחריו היא איבדה את זה.
אומנם פה אני לא יכול להגיד את אותו הדבר שאמרתי לגבי Ray of light, כי LAP הכיל הרבה יותר שירים ומלודיות מעניינות שבאמת הפכו לקלאסיקות!
אז כן, שיר הנושא הוא תכלס אחד השירים היותר מדהימים שנכתבו אי פעם, והוא מרגש אותי בכל פעם מחדש, ואני אף נהנה לשמוע את גרסותיו השונות, אבל להגיד שזה ה-אלבום? אוי ואבוי.. this is so not true buddys...
אבל הוא אכן מהאלבומים החשובים והמשמעותיים של אותה תקופה שעבר את מבחן הזמן, וקיבל פרשנות מאד חזקה בסיבוב ההופעות האייקוני Blond ambition tour.
לצפיה ב-'פרוזן הוא אולי מה שמושך אנשים לשמוע את האלבום.. '
פרוזן הוא אולי מה שמושך אנשים לשמוע את האלבום..
17/09/2016 | 22:48
1
39
אבל אני לא חושב שהוא "המנוע" של האלבום...

זה אחד האלבומים הכי קסומים שנוצרו אי פעם, שכל שיר שואב אותך לעולם אחר, כל שיר לוקח למסע רגשות אחר.  ההפקות שם הם בין הטובים שיש לדעתי עד היום.
השיר היחיד שלדעתי באמת מיותר באלבום הזה הוא Shanti / Ashtangi.
אולי גם Candy Perfume Girl יחסית חלש, אבל הוא מוקף בשירים אדירים אז זה לא ממש מורגש

אני ממש לא מהחסידים של מדונה, אבל האלבום הזה מצדיק את כל התארים שלה.
האלבומים הנוספים שלה שאני אוהב באמת הם חיים אמריקנים (), קונפשיין והאוסף של משהו לזכור.

לצפיה ב-'חיים אמריקאיים ווידויים הם באמת אלבומים אדירים!'
חיים אמריקאיים ווידויים הם באמת אלבומים אדירים!
17/09/2016 | 23:40
35
ועם האחרון שציינת הזכרת לי איזו פעם שכתבתי משהו על האוסף הזה בפורום של מדונה לפני טריליון שנה, ותרגמתי כ"משהו לזכור", ואיזה אחד מעפן בא ולגלג ויענו תיקן אותי שזה "משהו למזכרת"

אומנם לא נוצר לי חיבור מיוחד עם ray of light, לפני כמה שנים התחשק לי במוד מסוים לשמוע את האלבום erotica שלפני כן לא זכה כ"כ ליחס והשתדלתי לדלג עליו מעבר לכמה שירים.
אך לפתע באותו יום זה הכה בי, ולפתע האזנתי וכל שיר עורר בי רגש אחר וממש צללתי לתוך צלילים וסגנונות כ"כ מעניינים ושונים שכ"כ הפתיעו אותי.. וזה התערבב יחד עם השירים שאני כן אוהב, שגם נשמעו לי מעט אחרת פתאום בתוך כל המכלול הזה שזה היה פשוט וואו!!
מאז אני שומע אותו ממש לעתים רחוקות אבל רק בגלל הסיבה שיש בו משהו כ"כ מענג שלשים אותו ככה סתם ברקע פשוט משבש ומחרב את החוויה, אז הוא תמיד שם לרגעים המתאימים
לצפיה ב-'AlunaGeorge - I Remember '
AlunaGeorge - I Remember
17/09/2016 | 12:06
18
האלבום שלהם בכלל לא רע אבל בהחלט נפילה מאלבום הבכורה שהיה מפתיע ומרענן יותר.
לצפיה ב-'Britney Spears - Man On The Moon'
Britney Spears - Man On The Moon
17/09/2016 | 13:50
1
15
לצפיה ב-' ההתחלה בעיקר מהממת.'
ההתחלה בעיקר מהממת.
17/09/2016 | 14:41
8
לצפיה ב-'Britney Spears - Hard to Forget Ya'
Britney Spears - Hard to Forget Ya
17/09/2016 | 14:42
6
לצפיה ב-'Emeli Sande - Hurts'
Emeli Sande - Hurts
17/09/2016 | 14:50
1
24
כמו הגרסה הדרמטית והטובה יותר של Fire Under My Feet של ליאונה לואיס.
שיר מהמם.
לצפיה ב-''
17/09/2016 | 15:12
6
לצפיה ב-'Mariah Carey - Lullaby'
Mariah Carey - Lullaby
17/09/2016 | 17:10
9
לצפיה ב-'Madonna - Erotica '
Madonna - Erotica
17/09/2016 | 19:26
2
39
נשמע מרענן גם היום.
לצפיה ב-'אחד הספתחים היותר יפים ששמעתי לאלבום'
אחד הספתחים היותר יפים ששמעתי לאלבום
17/09/2016 | 23:58
11
לצפיה ב-'האלבום של מדונה שאני הכי אוהב!'
האלבום של מדונה שאני הכי אוהב!
18/09/2016 | 08:29
13
לצפיה ב-'Lana Del Rey - God Knows I Tried'
Lana Del Rey - God Knows I Tried
17/09/2016 | 22:24
19
so let there be love
לצפיה ב-'Ke$ha - The Harold Song'
Ke$ha - The Harold Song
17/09/2016 | 22:51
26
But I can't handle it when I turn off my night light
לצפיה ב-'Meghan Trainor - Better'
Meghan Trainor - Better
17/09/2016 | 22:57
10
לצפיה ב-'Alanis Morissette - You Oughta Know'
Alanis Morissette - You Oughta Know
20/09/2016 | 21:32
8
לצפיה ב-'ריאללה - ארבעחמששניות'
ריאללה - ארבעחמששניות
20/09/2016 | 21:34
11
לצפיה ב-'BANKS - Mind Games'
BANKS - Mind Games
21/09/2016 | 22:10
6
לצפיה ב-'ריאללה - אהבה במוח'
ריאללה - אהבה במוח
21/09/2016 | 22:49
7
לצפיה ב-'Lady Gaga - Perfect Illusion'
Lady Gaga - Perfect Illusion
21/09/2016 | 23:14
32
למרות כל הביקורת כלפיה-
אני ממש מכור לשיר הזה.
והתרגלתי לווקאלס האלה.
לצפיה ב-'Stacie Orrico - Stuck'
Stacie Orrico - Stuck
21/09/2016 | 23:29
15
Every now and then
When I'm all alone
I be wishing you would call me on the telephone
Say you want me back
But you never do
לצפיה ב-' דיון: מי מכוכבות הפופ מחזיקה בליד-סינגל הטוב של השנה '
דיון: מי מכוכבות הפופ מחזיקה בליד-סינגל הטוב של השנה
17/09/2016 | 14:40
11
83
אמנם 2016 לא הגיעה לקיצה,
אבל היא מספקת לנו לא מעט ''eras'' של כוכבות ה- A/B-list בעולם הפופ.

השאלה המתבקשת היא-
מי מהן סיפקה את שיר הבכורה הכי טוב?

האפשרויות:

Rihanna - Work (feat. Drake)

Beyonce - Formation

Ariana Grande - Dangerous Woman

Britney Spears - Make Me... (feat. G-Eazy)

Katy Perry - Rise

(אמנם השיר של קייטי פרי לא לקוח מתוך אלבום שבדרך,
אבל הוא בהחלט היה סינגל רשמי אחרי תקופה די יבשה שלה)

choose wisely 
לצפיה ב-'בהנחה שהכוונה היא מה הכי לטעמי. '
בהנחה שהכוונה היא מה הכי לטעמי.
17/09/2016 | 15:31
72
אז ככה: 

מקום 6:
Rihanna - Work
אני מניח שמבחינת הצלחה מסחרית הוא דווקא במקום הראשון, 
אבל מבחינתי זה הליד סינגל הכי חלש שלה אי פעם, הייתה תקופה קצרה שהשיר בא לי בטוב אבל לרוב הוא בלתי נסבל בעייני. זאת לא הריאהנה שאני אוהב. 

מקום 5: 
בניגוד לאלבום המצויין, השיר הזה לא מספיק טוב בעיני. יש לו רגעים טובים ולפעמים הוא זורם לי מצוין, אבל סה"כ זה שיר יחסית חלש שניסה לעשות Slave For You ולהראות לעולם תראו אני ממציאה את עצמי מחדש ואני יותר נועזת.

מקום 4:
אני מחבב את השיר מאוד, אבל אני חושב שזה שהוא קליט קצת מעפיל על השיר עצמו. לא הייתי אומר שזו אכזבה אבל זה לחלוטין לא מה שהייתי מצפה ש"ההבטחה הגדולה" של העשור תעשה... 

מקום 3: 
Katy Perry - Rise
השיר הזה דיי עבר לידי ולא יותר מידי התייחסתי אליו, אבל זה תמיד מה שקורה עם קייטי. זה לא בדיוק ליד סינגל, כך שקשה לדרג אותו ככזה, אבל כשיר, מבין 6 השירים הוא באמצע. 

מקום 2: 
Britney Spears - Make Me
נכון שזה לא שיר גדול מהחיים, אבל לדעתי זה בין הליד סינגלים היותר טובים שלה, בעיקר מאז GM. הקליפ המעפן שלו לדעתי שם לו רגל מבחינת הצלחה מסחרית, אבל בריטני כבר מזמן not in for the thrill. 

מקום 1: 
Beyonce - Formation
המנוני, קליפ מפוצץ, הופעות מדהימות. ביונסה קוטפת את תואר ליד סינגל של השנה מבחינתי. 

לצפיה ב-'אני אעשה כמו אסף '
אני אעשה כמו אסף
17/09/2016 | 16:00
65
6:
Katy Perry - Rise
השיר הזה בכלל לא משהו.
ההתחלה שלו די מבטיחה ואני אוהב את זה שההפקה קצת פחות ''הולכת על בטוח'',
אבל קייטי פרי היא לא זמרת טובה מספיק בשביל להחזיק שיר כה לוחץ ודרמטי בכבוד.
הביצוע שלה גורם לשיר הזה להימאס בכמה רגעים.
לא מדובר במקרה Who Am I Living for? שיכול להיחשב כשיר הנמצא באותה נישה,
אלא בשיר אובר-דרמטי ודי יומרני, שלא מבריק בשום פרמטר. מהסינגלים החלשים בקריירה שלה.
נסלח כי זה לא ליד-סינגל מתוך אלבום אלא סתם חלטורה שתישכח.

5:
כבר דיברנו על זה שארי השתדרגה מוזיקלית בתקופת ''אישה מסוכנת'',
אבל השיר הזה לא שיכנע אותי כבר מההתחלה.
כעת הוא יותר נסבל ממה שהיה במקביל לתאריך היציאה שלו,
אבל אני חושב שהוא בין הסינגלים החלשים שסיפקה עד כה. הפקת פופ חמודה ואחלה צלילים, כל השאר פחות.

4:
Britney Spears - Make Me...
זו בחירה די לגיטימית לסינגל ראשון ומבינים את זה כשמאזינים לאלבום,
אבל בעייני הוא ללא ספק הליד-סינגל הכי חלש שהיא מספקת.
הסאונד- מאוד עכשווי ו- 2016, אבל השיר עצמו לא מספיק חזק. מרגיש קצת ''ליד'' והפאנץ' נקלט מהר מדי.
יש לשיר זרימה והוא נעים וחביב, בכלל לא נוראי, אבל אפילו Work Bitch היה חזק יותר מזה.

3:
עם השיר הזה מתחיל להרגיש לי שגאגא יותר מדי חוזרת על עצמה.
אמנם חפרתי על זה והשיר בחוץ רק שבוע, אבל לא אהבתי את הרעיון שהשיר הזה מרגיש כמו דריכה במקום,
אחרי שציפיתי לשינוי כיוון ולשמוע משהו מרענן וחדש ממנה.
ARTPOP תמיד יהיה נצור בליבי אבל היה די והותר כאלבום וכ- era.
השיר הזה לא מביא ממנה שום דבר חדש.
ועדיין- זה שיר שהוא פאן טהור ואני אוהב אותו.
המיקסינג וההפקה היו יכולים להיות מושקעים יותר (וכן בסופו של דבר מסכים שהאנשים שעומדים מאחוריה היו יכולים להבריק ולהביא מעצמם ברמה אחרת),
אבל זה ממכר והומואי ומלא בזעם ועוצמה של שיר פופ-רוק מסונתז.
מעניין עד כמה הוא יצליח, אם בכלל

2:
Rihanna - Work (feat. Drake)
בסופו של דבר- השיר הזה הולך להיזכר כאחד השירים הכי מזוהים איתה.
האמת שזה אחלה jam ולמרות הרפיטיטיביות שלעתים יכולה להיות בלתי נסבלת,
קשה להישאר אדיש אליו.
לא מייצג את קבוצת השירים שהם next level ב- ANTI אבל להיט שנשמע עליה משכנע (כמו כל דבר שהיא מקליטה בעצם).
וההצלחה בהתאם. יש בו משהו אפקטיבי ואני אוהב אותו למרות שאני יכול להבין את ההסתייגות של אנשים.

1:
Beyonce - Formation
מבחינתי לא הייתה כאן מקום לשאלה. בטופ 5 של ביונסה והכי טוב ב''לימונדה''.
השיר הזה הוא התגלמות כל מה ש- 'FIERCE' בביונסה.
גם קליפ מושלם. היא הבריקה עם זה!
לצפיה ב-'ברור שרירי.'
ברור שרירי.
17/09/2016 | 16:37
2
69
השיר של ביונסה - נמצא בו כל השטיקים שאני לא סובל בה אבל האיטיטיוד היותר אדג'י ושם זין שלו גרם לי לחבב אותו בסופו של דבר.

השיר של בריטני - שיר חביב וזורם אך סתמי ונשכח. נטול ערך מוסף.

השיר של אריאנה - אחלה הפקה ולחן. מילים עולב עולבי השמיים בואכה עדי עזרוני פסטיגל 2002.

השיר של קייטי פרי - הפקה הפקה הפקה - בלי טיפת נשמה. שיר מכני ומתאמץ כמו הזמרת ששרה אותו ולא פלא שהוא נכשל גם.

ליידי גהגא - זה התיימר להיות ברוס ספרינגסטין וזה נשמע כמו משהו שלא נכנס לCloser to the Truth של שר.

רירי עם שיר זול ופרחי לוקחת כאן את כולם.
שיר פאן טהור שאין יותר טובה מריהאנה בתחום הזה.

לצפיה ב-'עדי עזרוני איזו נשכחת.'
עדי עזרוני איזו נשכחת.
17/09/2016 | 16:51
1
12
לצפיה ב-'אהבתי אותה '
אהבתי אותה
17/09/2016 | 17:09
42
הייתה לך תוכנית נהדרת שהיא יצרה בערוץ 10 אם מישהו זוכר. "מתי נתנשק" קראו לה.

והשיר שלה פסטיגל 2002 דומה בטקסט לזה של אריאנה הפתאט.

לצפיה ב-'הנה שלי, על פי טעמי בלבד.'
הנה שלי, על פי טעמי בלבד.
17/09/2016 | 17:40
63

6. Rihanna - Work (feat. Drake)
מסכימה עם אסף שמבחינת הצלחה הוא ללא ספק מקום ראשון כאן, אבל מההתחלה לא אהבתי את השיר הזה. הרפטטיביות שלו זה החוסר הגדול ביותר בו והופכת אותו לבלתי נסבל לפעמים. הביצוע של ריהאנה דווקא משכנע ומתאים אבל השיר פשוט לא.
אם Kiss It Better או Love On The Brain היו הסינגלים הראשונים אז היא הייתה בפסגה או קרוב אליה אצלי.

5.Ariana Grande - Dangerous Woman
בניגוד לאלבום שהוא באמת שדרוג מבחינתה, השיר הזה די סתמי ומתאמץ לתת תחושה של התבגרות. יכל אולי להיות אפקטיבי יותר על זמרת אחרת, כי על אריאנה זה לא אמין ממש.

4. Lady Gaga - Perfect Illusion
זה באמת אחלה שיר, אבל אני מסכימה עם הדעה הרווחת פה שהוא מאכזב. הוא בעיקר נשמע לא גמור בכמה מקומות ולא מה שחיכינו לו כל-כך הרבה זמן. עדיין, אני נהנית ממנו והוא ומקומות 3 ו-2 בערך באותה רמה אצלי.

3.Katy Perry - Rise 
אני לא חולקת את ה-hate שיש לשיר הזה, למרות שברור שזו לא פסגת היצירה שלה. לדעתי השיר אפקטיבי מספיק והביצוע סביר אם כי אני מסכימה איתכם שמישהי אחרת הייתה עושה את זה יותר טוב. עם זאת, מזל שזה לא באמת ליד סינגל מאלבום כי ככזה הוא בטח לא היה עובד.

2.  Britney Spears - Make Me... (feat. G-Eazy)
מבחינת הליד-סינגלים שלה, הוא יושב די בסוף. רק עובר את Work Bitch ואולי את Hold It Against Me...אבל בתוך הרשימה הספציפית הזאת הוא מהיותר טובים שיצאו. שיר שגדל עליי בשמיעה באלבום ולמרות שלבריטני היו רבים טובים יותר, הוא לגמרי עובד.

1. Beyonce - Formation
מי היה מאמין שאני אשים את ביונסה בראש הרשימה? אבל יחסית לליד-סינגלים החלשים האחרים פה, זה לוקח בסיבוב. שיר עוצמתי, נותן בראש ומאוד ביונסה השלב הבא. לגמרי מקום ראשון מבחינתי.

מה שמאפיין את ריהאנה, בריטני ואריאנה פה זה שהליד גרוע בהרבה מהאלבום הכולל ומרוב השירים שם. זו שנה של הוצאת ליד סינגלים שלאו דווקא מבשרים על טיב האלבום. אני די מקווה שאותו נתון יהיה תקף גם לגבי זה של גאגא.

לצפיה ב-'עד כה 2016 הייתה מאוד משעממת'
עד כה 2016 הייתה מאוד משעממת
21/09/2016 | 13:54
2
46
ואף אחד מהשירים האלו לא נכנס לפלייליסטים שלי אז אעשה את זה קצר ולעניין.

6. Lady Gaga - Perfect Illusion - שיר מתאמץ, צווחני וצורם באוזן. מה נסגר עם הווקאלס בשיר הזה?!.. אני חושבת שאני מעדיפה את גהגה בתור אליזבת' (?), בעלת המלון בעונה החמישית של סיפור אימה אמריקאי.. בתור זמרת היא לא עושה לי כלום ושום דבר. שיר מיותר.

5. Britney Spears - Make Me... (feat. G-Eazy) - לא ידעתי בכלל שבריטני מוציאה השנה אלבום והסינגל הזה בא לי לגמריי בהפתעה. ואז לגמריי עבר לידי, לא נשאר אפילו להגיד שלום. שיר נשכח, חלש.. הייתי מצפה דווקא מבריטני לסינגל ראשון קליט יותר וטוב יותר.

4. Katy Perry - Rise - חביב דווקא, אבל זה לא סינגל ראשון מאלבום ואני סבבה איתו בתור סייד פרוג'קט שלה.

3. Ariana Grande - Dangerous Woman - פייר, לא כ"כ מכירה אותה ואת המוזיקה שלה מלבד מספר שירים בודדים אבל השיר הזה דווקא דיי מוצלח ויש לו את הקטע הקליט הזה שמצאתי את עצמי מזמזמת אותו כמה פעמים אחרי ששמעתי אותו אז אני חושבת שהוא עושה את העבודה שלו בתור סינגל ראשון.

2. Rihanna - Work (feat. Drake) - בפעמים הראשונות ששמעתי את השיר נורא התאכזבתי.. כי וואלה מריהאנה איכשהו תמיד אני מצפה ליותר אבל עם האלבום האחרון היא איכזבה בכללי ואחרי ששמעתי את האלבום הבנתי למה דווקא השיר הזה נבחר לסינגל ראשון - כי כל האלבום פשוט גרוע, ועל אף שהשיר מאוד רפטטיבי וזה מעצבן בחלקו, הוא דיי קליט בסופו של דבר. החלק העצוב? הוא בכל זאת ממוקם גבוה יחסית לשירים החלשים האחרים.

1. Beyonce - Formation - לא אוהבת את ביונסה, לא מצליחה להתחבר לפלסטיקיות שלה, "לשלמות" שהיא משדרת כל הזמן אבל מכל הסינגלים כאן הוא המוצלח ביותר, על אף שנדרשו לי כמה שמיעות בשביל "שיגדל" עליי.

לצפיה ב-'ANTI של ריהאנה הלוואי על הפייב שלנו אלבום כזה.'
ANTI של ריהאנה הלוואי על הפייב שלנו אלבום כזה.
21/09/2016 | 22:07
1
44
אולי הפכה אצלי כבר לפייס לשעבר. ייאשה אותי.
לצפיה ב-'ממש אבל ממש לא '
ממש אבל ממש לא
22/09/2016 | 18:59
21
חסר לכריסטינה אם היא תוציא כזה אלבום זבל.
מבחינתי, ANTI הוא האלבום הגרוע ביותר בקריירה שלה! מתוך 16 שירים השיר היחיד שאהבתי הוא Desperado והשיר הנסבל הנוסף הוא Work. זהו.
בחיים לא קרה לי דבר כזה עם אלבום של ריהאנה, גם באלבומים החלשים יותר שלה כמו LOUD עדיין הייתה כמות מכובדת של שירים שאהבתי וחזרתי לשמוע.
לצפיה ב-'בלי לדרג'
בלי לדרג
21/09/2016 | 14:52
52
לא אוהב:
קייטי - על הפנים. היא לא מעניינת אבל יש לה קטע לפעמים ויציאות טובות פעם ב-. כשהיא מנסה בלדות אירוויזיוניות כאלה זה קרינג'י ופשוט מאוד מאוד משעמם.

ככה ככה:
בריטני - בסדר אבל לא מחזיק יותר מיומיים.
אריאנה - שמעתי אולי פעמיים. חמוד מאוד אך לא מלהיב, כמו כל השירים שלה חוץ מInto You הקליט והטוב.

אוהב:
ביונסה - כמו בכל היציאות החזקות שלה (=שני האלבומים האחרונים) אני מתרשם ומעריך אך כמעט אף פעם לא מתחבר עד הסוף. פשוט לא מאמין לה. עדיין אחלה שיר מאלבום שאני רק עכשיו מתעמק בו אבל עד כה מאוד אהבתי.
ריהאנה - אהההההההה שיר אש. הביט והווקאלז של ריהאנה מעיפים. מת ועדיין חורש על זה.
גאגא - פנטסטי. סוף סוף מתחילה ללכת בכיוון האמיתי שלה. חיכיתי שנים בשביל לראות אותה מוציאה מוזיקה וקליפים שתואמים את מה שהיא עושה בהופעות הקטנות, בלי הכוראוגרפיות והחלפות הבגדים הלא אותנטיות. בשעה טובה. עדיין מחזיק ממנה על ההחלטה להוציא ווקאלז כאלה בשיר, בעידן העלק נרקוטיות המאוננות הטובה לו וכו' של העולם. מאוד מצפה לאלבום. הבעיה היחידה שעדיין מציקה לי היא הליריקה שמשאירה מקום לשיפור.
לצפיה ב-'נתחיל:'
נתחיל:
21/09/2016 | 22:35
29
Beyonce - Formation - 6
שמעתי חלק מהאלבום הזה בתור התחלה ואחכ גם את כולו כחלק מהסרט כבר, אבל זה אף פעם לא עבד וספק יעבוד מתישהו עם ביונסה, כי במכלול היא זמרת שאני לא מוצא בה הרבה עניין או השראה שהיא מעבירה לי דרך המוסיקה או הפאן המוסיקלי שלה.
השיר הזה הוא עוד "קטע" פחות מעניין לי מהרפרטואר שלה.

Ariana grande - 5
זמרת מעצבנת שאני לא נוטה להתעכב על כמוה יותר מדי.
קול מעצבן, לוק מעצבן וכל הויז'ואל הכללי שלה פשוט משאיר אותי אדיש אליה.

Rihanna - Work - 4
ובכן זה שיר שתכלס קשה לפספס אם יוצאים מהבית כי הוא נשמע בערך בכל מקום, חנויות, בתי קפה ומן הסתם שבמסיבות.
שיר סביר מאלבום גרוע מינוס שלצערי לא סיפק לי את ההתלהבות הנחשקת לאלבום מריהאנה כפי שחיכיתי אחרי ששמעתי את פרויקט ה Bitch Better have my money הפצצתי והחד פעמי הזה עם קליפ בן זונה! שחשבתי שאני מדמיין כמה זה הציף אותי בהתלהבות.
אז לא, לצערי זה לא קרה עם האלבום, וכנראה בצדק גם השיר הנל לא נכלל בו.
(ההתלהבות היחידה שלי מהפרויקט הבא של ריהאנה שחופף במעט עם BBHMM זה השתתפותה בסדרת דרמה/אימה "Bates Motel" בתפקיד האייקוני והזכור ביותר של מריון שגילמה ג'נט לי מתוך סרטו של היצ'קוק - פסיכו).

Katy perry - Rise - 3
הכל פה נראה טוב: העטיפה המבטיחה, השם המעניין, זה שזה נועד לבוא כשיר האולימפיאדה וכו... אבל מה.. זה שיר שלא שורד מבחינת החשק לשמוע אותו בלופים, ועל כמה וכמה בתור שיר שארצה לשמוע אחרי זמן מה.
הקליפ שלו, או יותר נכון שני הקליפים, משעממים בטירוף, אם כי הראשון שבא בתור מחווה כבר יותר עדיף מלראות את קייטי 3 דקות מזיעה עם מצנח או אנערף מה זה כבר היה שם ששכחתי..
נשכח ביותר, אם כי היה בו הרבה כדי לעורר יותר תיאבון אליה.
עדיין היא תהיה מקום 3 פה כי זה הרע במיעוטו.

Britney Spears - Make me... - 2
השיר סבבה אחרי כמה שמיעות פלוס הקליפ פלוס הציפייה לאלבום וכו... 
אני ממש ממש מרוצה מ"גלורי" ומרוצה מהתוצאה שעבדו וסיפקו בו.
כפי שנאמר פה כבר, כששומעים את שאר השירים ברור למה Make me נבחר לליד.

Lady Gaga - Perfect illusion - 1
לקח לי בדיוק 2-3 שמיעות להסתדר עם השיר הזה באוזן וזה הצליח לעבוד מצוין!
השיר מאד להיטי וזורם ובדיוק עונה לכל מה שצריך אומן פופ כדי להפעיל את הקהל עם שיר טוב.
כן, היא מעט לוחצת אבל זה מסתדר.
כפי שציינתי, מה שהכי פחות כיף זה המיקסינג הלא ממש טוב שעשו לשיר, שנשמע שקט מדי בבתים וגבוה ומתפרץ בפזמון, ואני תוהה איך זה ישתלב עם שאר השירים, ואני כמובן מחכה ביותר לחודש מהיום שבו האלבום החדש יהיה כבר בחוץ
לצפיה ב-' Suck My Pop '
Suck My Pop
16/09/2016 | 12:01
38
36
לצפיה ב-' השמעת בכורה: Tinashe - Company'
השמעת בכורה: Tinashe - Company
16/09/2016 | 12:10
3
44
עוד סינגל\פרומו-סינגל מתוך אלבומה השני של טינהשיי, Joyride.

עדיין לא ברור מתי האלבום יראה אור, מדובר בהפקה של The-Dream.
אבל יפה שהיא ממשיכה להעניק למעריצים שלה כדי להרגיע את ההמתנה.

רצועת אלבום חביבה וזורמת. עדיין לא החלטתי אם זה מספיק אבל זורם לי.
לצפיה ב-'יש לה מעריצים בכלל? '
יש לה מעריצים בכלל?
16/09/2016 | 14:22
11
לצפיה ב-'זה שיעמם אותי.'
זה שיעמם אותי.
17/09/2016 | 00:52
19
זה שיר מרגיש הרבה יותר מהאורך האמיתי שלו...פשוט לא מעניין ולא מתפתח. גם כרצועה רגילה באלבום מבחינתי זה לא עובר.
לצפיה ב-'שיר חמוד, יכול להשתלב טוב באלבום. '
שיר חמוד, יכול להשתלב טוב באלבום.
17/09/2016 | 13:29
9
לצפיה ב-' הקרנת בכורה: Dua Lipa - Blow Your Mind (Mwah)'
הקרנת בכורה: Dua Lipa - Blow Your Mind (Mwah)
16/09/2016 | 12:12
2
36
משחררת קליפ לסינגל החמישי שלה.

נראה כמו פרסומת ל- H&M אבל באמת שזה לא קליפ רע.
בעיני רוב הקליפים שלה ממוחזרים ולא שווים להתעכב עליהם
הקליפ מתיישב נהדר על השיר הכיפי הזה.

Mwah!
לצפיה ב-'אכן נראה כמו פרסומת לחברת אופנה'
אכן נראה כמו פרסומת לחברת אופנה
16/09/2016 | 14:26
22
מתאים בול לשיר. שבהחלט נשמע כמו משהו ששומעים ברקע בזמן שאתה בחנות בגדים. מעבר לזה - אין בו כלום

ייאמר לזכותה דואה ליפה שהיא בהחלט נראית כמו דוגמנית.

לצפיה ב-'לגמרי פרסומת ל-H&M!'
לגמרי פרסומת ל-H&M!
17/09/2016 | 00:58
16
אבל לשיר זה סתם קליפ יעני גירל-פאוור ממוחזר.

השיר הזה כבר הספיק להימאס עליי ולא שמעתי אותו הרבה בכלל.
לצפיה ב-' Long Live the Angels: אלבום חדש ל- Emeli Sande!'
Long Live the Angels: אלבום חדש ל- Emeli Sande!
16/09/2016 | 12:17
3
42
את הסינגל הראשון Hurts אפרסם פה ברגע שיהיה קישור רשמי,
אבל בנוסף אליו אמלי מכריזה סוף סוף(!) על אלבומה השני שיראה אור ב- 11 בנובמבר.

Long Live the Angels

רשימת השירים:
1. Selah
2. Breathing Underwater
3. Happen
4. Hurts
5. Give Me Something
6. Right Now
7. Shakes
8. Garden (Feat. Jay Electronica & Áine Zion)
9. I'd Rather Not
10. Lonely
11. Sweet Architect
12. Tenderly (Feat. Joel Sandé & the Serenje Choir)
13. Every Single Little Piece
14. Highs & Lows
15. Babe
Deluxe:
16. Kung Fu
17. Somebody
18. This Much Is True

מצורפות שתי עטיפות אלבום.
מהדורה סטנדרטית ודלוקס בהתאמה

מישהו כאן התגעגע? מצפה לזה?
לצפיה ב-'אני בהחלט מצפה לזה! זמרת נהדרת!'
אני בהחלט מצפה לזה! זמרת נהדרת!
16/09/2016 | 14:28
1
23
חבל רק שהעטיפה מכוערת.

מעניין איך יישמע הסינגל הראשון. מקווה שיהיה יותר בסגנון של Heaven וDaddy והרבה פחות בסגנון של Clown וMy Kind Of Love.

לצפיה ב-'גם אני לא אוהב את העטיפות. בכלל.'
גם אני לא אוהב את העטיפות. בכלל.
16/09/2016 | 17:21
9
לצפיה ב-'לא שמעתי את הקודם שלה'
לא שמעתי את הקודם שלה
17/09/2016 | 01:01
14
אבל היא זכורה לי לטובה יחסית. אני זוכרת שכתבת לא מזמן שאתה רוצה אלבום חדש ממנה, אז אני שמחה בשבילך.

אחלה עטיפות. פשוטות אבל אסתטיות.
לצפיה ב-' השמעת בכורה: Calvin Harris - My Way'
השמעת בכורה: Calvin Harris - My Way
16/09/2016 | 12:20
2
40
סינגל בינלאומי שלישי שקלווין משחרר בלי שנראה אלבום ברקע, אחרי How Deep? והשת''פ עם ריהאנה.

הפעם הוא עצמו מנצח על הווקאלס.
הוא כנראה צריך ווקאליסטית נשית על מנת שאשים עליו, כי זה משעמם אותי
זה לא רע לתפארת אבל לא מעניין לטעמי. נשמע כמו המשכון ל- Feels So Close.
לצפיה ב-'הוא פשוט לא זמר.'
הוא פשוט לא זמר.
17/09/2016 | 01:08
29
יש לו קול מאוד צורם שמגרד לך את האוזן למרות שלבטח עבר עיבוד קולי. הוא לא צריך לשיר ועדיף שיישאר עם ההתארחויות.

השיר עצמו סתם. לא רע אבל זניח לגמרי...למרות שנדיר שאני אוהבת הפקה שלו ממש.
לצפיה ב-'נשמע בדיוק כמו Summer... '
נשמע בדיוק כמו Summer...
17/09/2016 | 13:31
8
לצפיה ב-' השמעת בכורה: JoJo - Mad Love.'
השמעת בכורה: JoJo - Mad Love.
16/09/2016 | 12:34
1
31
JoJo בשעה טובה עומדת לפני יציאת אלבומה השלישי והראשון מזה 10 שנים,
אחרי כמות בלתי נגמרת של דרמות וכישלונות עם הצוות ששיווק אותה
האלבום Mad Love. ישוחרר ב- 14 באוקטובר (שבוע לפני גאגא).
השיר החדש הוא שיר הנושא מתוך האלבום ומגיע אחרי F**k Upologies עם וויז קאליפה.

מדובר בשיר סול שמעצים את הקול שלה והוא מאוד נחמד ומתוק.
לצפיה ב-'הגזימה ממש עם המשחקים הקוליים.'
הגזימה ממש עם המשחקים הקוליים.
17/09/2016 | 01:15
19
מאוד קשה להתחבר לשיר ככה. יש לה קול טוב אבל צריך לדעת להשתמש בו נכון. עד עכשיו היא פחות או יותר עשתה את זה ופה זה צורם.

מעניין איך יהיה האלבום. יש לי הרגשה שהוא יהיה all over the place אבל אין לדעת. מגיע לה ניסיון שני, זה בטוח.
לצפיה ב-' השמעת בכורה: Skylar Grey - Lemonade'
השמעת בכורה: Skylar Grey - Lemonade
16/09/2016 | 12:39
2
36
עוד רצועה מתוך Natural Causes, אלבומה השני של סקיילר גריי.

אהבתי חלקים מההפקה ואת הביצוע שלה והוא היה יכול להיות שיר מושלם,
אם לא היו מכניסים בו כל כך הרבה אלמנטים.
נדמה לי שהוא ישמע נהדר בגרסה אקוסטית.
''לימונדה'' של ביונסה is shook
לצפיה ב-'קצת מצחיק להוציא עכשיו שיר בשם הזה, אבל ניחא.'
קצת מצחיק להוציא עכשיו שיר בשם הזה, אבל ניחא.
17/09/2016 | 01:23
21
החזרה על המילה lemonade מאוד מציקה פה. השיר בכלל גם לא משהו.
היא ממשיכה להוציא שירים בינוניים אחד אחרי השני, כל פעם בסגנון אחר. זמרת שלא סגורה על עצמה וזו חלק מהסיבה שהיא לא מצליחה לפרוץ.
לצפיה ב-'אני מרגיש שאני אצטרך לשמוע את השיר הזה יותר מאוחר פעם נוספת'
אני מרגיש שאני אצטרך לשמוע את השיר הזה יותר מאוחר פעם נוספת
21/09/2016 | 09:22
6
כי יש בו רגעים ככ טובים שלצערי במכלול כאילו לא הולכים עד הסוף.
הפזמון עם החזרות על "לימונד" לא טובים והייתי חושב על רעיון אחר שם.
וכן, עם כמה שזה מצחיק, אבל הLemonade תפס חזק בהקשר לביונסה ועכשיו כל פרויקט אחר עם אותו שם מיד מעלה אסוציאציה ראשונה לאותו אלבום (שאני אישית לא מתלהב ממנו בסופו של דבר).
לצפיה ב-' הקרנת בכורה: Meghan Trainor - Better (feat. Yo Gotti)'
הקרנת בכורה: Meghan Trainor - Better (feat. Yo Gotti)
16/09/2016 | 12:53
3
42
קליפ עלילתי יחסית מושקע וחמוד שגרם לי לחבב את השיר הזה יותר.
סינגל מס' 3.
לצפיה ב-'אחלה קליפ ושיר לא רע בכלל.'
אחלה קליפ ושיר לא רע בכלל.
16/09/2016 | 17:33
29
ולפני שפתחתי - דאגת שזה לא יהיה קליפ אני כזאת גטו ואפלה עכשיו.
יפה שהביאה את בו ברידג'ס הותיק. שחקן מעולה.

לצפיה ב-'קליפ טוב מאוד ששיפר את השיר פלאים!'
קליפ טוב מאוד ששיפר את השיר פלאים!
17/09/2016 | 01:34
23
מזמן לא שמעתי אותו, וכשאתה שומע אותו עם הקליפ זה נותן לו משמעות אחרת לגמרי וחזקה יותר. זה היופי בקליפים שעשויים נכון.

יפה לה שהלכה על משהו יותר רציני ופחות ילדותי. היא אפילו הצליחה לרגש אותי קצת. התפתחות ראויה של זמרת.
לצפיה ב-'לא זכרתי את השיר הזה בכלל.. '
לא זכרתי את השיר הזה בכלל..
17/09/2016 | 13:39
23
שיר טוב ואחלה קליפ.
קצת מוזר לי השינוי פאזה הפתאומי הזה משני סינגלים קלילים לקצת עומק, אבל אם מתעלמים מזה - אחלה סינגל.
לצפיה ב-' השמעת בכורה: Years & Years - Meteorite'
השמעת בכורה: Years & Years - Meteorite
16/09/2016 | 13:29
3
31
סינגל נוסף מתוך הפסקול לסרט Bridget Jones's Baby,
אחרי Still Falling for You של אלי גולדינג אהובתנו.

אחלה שיר! יותר דיסקואי מהרגיל שלהם. אולי אלכסנדר

ביוטיוב יש הצצה של דקה בלבד לשיר אבל הוא זמין בכל רשתות הסטרימינג.
לצפיה ב-'בינתיים שמעתי רק את הדקה ביוטיוב'
בינתיים שמעתי רק את הדקה ביוטיוב
17/09/2016 | 01:37
17
וזה נשמע לא רע. אגיע לשיר המלא בהמשך.
לצפיה ב-'האמת, ממש נמאס לי מהקול שלו... '
האמת, ממש נמאס לי מהקול שלו...
17/09/2016 | 13:40
22
חוץ מ 2-3 שירים הקול שלו דיי עולה לי על העצבים.
לצפיה ב-'יאאא'
יאאא
21/09/2016 | 09:09
8
התכוננתי כבר לקטול את זה על הסף, אבל פייר, השיר באמת מעולה!
קליל וכייפי כזה שלרגע אפילו שכחתי שזה יירס & יירס..
זה מעט מחזיר לי את החיבה אליהם אחרי שכבר הספקתי לשכוח את מרבית השירים מהאלבום שלהם שנמאסו לי כעבור שבועיים פלוס מינוס מרגע יציאתו.

אחלה סינגל, אומנם לסרט, אבל עדיין כיף שהם מתרעננים מוסיקלית.
לצפיה ב-' השמעת בכורה: Emeli Sande - Hurts'
השמעת בכורה: Emeli Sande - Hurts
16/09/2016 | 17:20
3
57
טוב, נדמה שהם לא מעלים את זה עדיין ל- YouTube, אז אפרסם קישור זמני לסטרימינג

אם תהיתם אם אמלי משנה כיוון באלבום החדש- היא לא.
השיר הזה היה יכול לשבת בנינוחות באלבום הבכורה שלה Our Version of Events,
ואם אתם שואלים אותי הוא בדיוק מה שהיה חסר באלבום ההוא. עוד משהו עם מקצב קצת 'מהיר' ופחות משמים.
Hurts הוא אמלי סנדה מינוס ז'אנר הברייקביט שליווה את המיד-טמפוז הראשונים שלה (Heaven, Daddy),
אך היא עדיין נשמעת כמו עצמה מוזיקלית. זה המנון יפה אבל לא יודע עד כמה הוא ישאיר אצלי חותם.
לצפיה ב-''
17/09/2016 | 11:47
22
שמח כל כך שהיא חוזרת
לצפיה ב-''
17/09/2016 | 13:45
25
וואו!
לצפיה ב-'אחלה שיר.'
אחלה שיר.
17/09/2016 | 17:24
24
דרמטי במידה נכונה.
מעט מופק יתר, הייתי רוצה לשמוע יותר את הקול שלה שולט אבל בסה"כ זה שיר טוב.
חזרה בכבוד!

לצפיה ב-'הקרנת בכורה: Lady Gaga - Perfect illusion'
הקרנת בכורה: Lady Gaga - Perfect illusion
21/09/2016 | 08:52
6
48
קליפ הבכורה לקידום הסינגל ה1 מתוך Joanne!
זה המקרה כשלשיר לא נחוץ ממש חיזוק ויזואלי על ידי קליפ בגלל שהוא מוצלח ועובד מעולה בזכות עצמו.
הקליפ עצמו גם ממש מינימלי ונותן את מלוא הבמה לשיר עצמו לדבר ולא נעשה בו משהו יוצא דופן (ממהר לשמח את הפאנטים המעבולים של מדונה שכבר השוו את PE לקלאסיקה המדונאית Papa Don't preach, שגם פה אולי הם ימצאו מקור להשוואה בין הקליפ של גאגא לקליפ של מדונה (בואו נראה אם מישהו ינחש לאיזה קליפ אני מתכוון. אבל תהיו יצירתיים כי המטרה זה גם שזה יהיה בכלל לא קשור).

מבחינת הערות, אני לא אוהב את ההבעות הנוכחיות של גאגא היחל מהופעה קטנה במועדון בלונדון וגם בקליפ שזה נראה מאד מתאמץ ולא מחמיא וגם מפחיד.
המסר של השיר מובן והוא עובר סבבה, אבל אפשר להעביר זאת בהבעות אחרות שיהיו יותר ויז'ואבל..
לצפיה ב-'c"בגלל שהוא מוצלח ועובד מעולה בזכות עצמו" - כן בגלל'
c"בגלל שהוא מוצלח ועובד מעולה בזכות עצמו" - כן בגלל
21/09/2016 | 12:37
1
37
זה הוא פלופ במצעדים
לצפיה ב-'לא יודע מה מצבו במצעדים'
לא יודע מה מצבו במצעדים
21/09/2016 | 16:57
31
אבל ממתי זה מה שקובע אם השיר טוב??
הוא קליל, זורם ועושה לי חשק לזמזם אותו - זה להיט לכל דבר!
לצפיה ב-'קליפ סביר. העריכה יותר מדי מהירה ותזזיתית.'
קליפ סביר. העריכה יותר מדי מהירה ותזזיתית.
21/09/2016 | 21:29
27
ראיתי את זה היום ישר כשקמתי וזה פיצץ לי את המוח. בקטע רע.
היה יכול להיות מטופל טוב יותר משמעותית. המון פוטנציאל עם הלוקיישן והרעיון לקונספט יותר ''live'' והביצוע התפספס לה. זה מקושקש ומבולגן ברמה שלא עושה חשק לצפות בשנית.
הקליפ הזה ויזואלית משתלב מצוין עם השיר והוא סך הכל מספק ורעיונית אני באמת לא מרגיש צורך להוריד לה נקודות על כך שהחליטה ללכת על משהו פשטני ופחות מפוצץ, בעיני גם קליפים כאלה צריך. ולה אין כמעט בכלל.
היא נראית אחלה ב- era הזה ועדיין לא החלטתי אם היא באמת ''במגרש הביתי שלה'' או סתם מתיימרת ומנסה משהו שונה, אבל כל הפרויקט מרגיש קצת כמו non-event.
לצפיה ב-'דווקא אהבתי את הקליפ למרות שבאיזשהו שלב הוא ממצה'
דווקא אהבתי את הקליפ למרות שבאיזשהו שלב הוא ממצה
21/09/2016 | 21:55
24
את עצמו...

השיר עדיין רע. הקול שלה לחלוטין לא נעים בו.

לצפיה ב-'התחיל מהמם ולאט לאט נהיה מעצבן..'
התחיל מהמם ולאט לאט נהיה מעצבן..
21/09/2016 | 22:52
23
לפחות בזה הוא תואם לשיר....
לצפיה ב-'אני הופתעתי מכמה שהקליפ הזה פשוט.'
אני הופתעתי מכמה שהקליפ הזה פשוט.
22/09/2016 | 17:59
21
זה בלי ספק הכי טבעי שהיה לה אי פעם. דווקא ציפיתי למשהו יותר גרנדיוזי וזה קצת אכזב.
העריכה נוראית על העין. כל-כך הרבה תזוזתיות וזה פשוט לא נעים.

מסכימה עם גיא שזה מרגיש כמו non-event. מבאס שדווקא זמרות כמו בריטני וגאגא נתנו השנה קליפים כאלה פשטניים.
לצפיה ב-'Lady Gaga new upcoming album'
Lady Gaga new upcoming album
15/09/2016 | 21:42
10
81
עצרו את הכל! ותזכרו את התאריך הבא:
ב21 באוקטובר יוצא האלבום החדש של ליידי גאגא שיקרא Joanne

מתרגששששששששש
לצפיה ב-''
15/09/2016 | 22:26
10
לצפיה ב-'עטיפת האלבום'
עטיפת האלבום
15/09/2016 | 22:52
1
72
עטיפת האלבום הרשמית שהתפרסמה לפני זמן קצר בעמוד הרשמי של גאגא לפניכם..
לצפיה ב-'מפתיע'
מפתיע
16/09/2016 | 02:17
44
מעניין מאוד איך הוא יישמע... בטח לא כמו הקודמים
לצפיה ב-'איזה כיף! כל-כך קרוב!'
איזה כיף! כל-כך קרוב!
16/09/2016 | 02:54
2
54
זה סה"כ עוד חודש ושבוע! מקווה שזה יהפוך למוטיב חוזר אחרי שבריטני והיא הודיעו על האלבום רק חודש לפני היציאה ולא חצי שנה לפני. הרבה יותר טוב.

הייתי מעוניינת לשמוע את ההשראה לגבי השם...האם זה אלטר-אגו או סיבה מיוחדת אחרת? בכל מקרה לא נשמע כמו שם של אלבום של ליידי גאגא אבל דווקא סבבה כשלעצמו.

העטיפה גם מאוד לא גאגאית. זה הכי טבעי ו"רגוע" שהיה לה by far. מעניין אם זה מבשר משהו על האלבום.
לצפיה ב-'ההשראה מאחורי שם האלבום הגיעה למעשה מ..'
ההשראה מאחורי שם האלבום הגיעה למעשה מ..
16/09/2016 | 06:51
1
54
שיר שגאגא כתבה לאלבום כמחווה לדודתה מצד אביה, שנפטרה ממחלת הלופוס כשהייתה בת 19, שקראו לה ג'ואן, שהפך גם לשמה האמצעי של גאגא (בריטני ג'ין מישהו?).

הראיון המלא עם גאגא:
לצפיה ב-'אה, אוקיי. תודה'
אה, אוקיי. תודה
16/09/2016 | 14:44
26
הרבה יותר הגיוני עכשיו.
לצפיה ב-' סך הכל חמישה שבועות של המתנה.'
סך הכל חמישה שבועות של המתנה.
16/09/2016 | 12:06
3
59
איי לאב מי סאם גאגא.
השם מעולה ואהבתי את מה שעומד מאחוריו, נשמע שזה נאמן לכיוון שהיא בחרה לאלבום הזה שהוא יותר טבעי ושורשי עבורה.
העטיפה עצמה סופר-פשוטה ואני מקווה שזה מורה על כיוון מוזיקלי קצת שונה והתנסויות מעניינות ממנה, סך הכל חיבבתי את השוט והפשטות, בחירה יפה לעטיפה.
אחרי Perfect Illusion שהוא אחלה קטע, אבל בכיף היה יכול להיות הליד-סינגל של ARTPOP
גאגא בהחלט הייתה חסרה בעולם הפופ, רק הציפיה שלי ממנה היא שבאמת תרים את הרף ולא תמשיך בקו הנישתי,
היא יכולה לשנות את הסטיילינג והאטיטיוד שלה עד מחר- כל עוד המוזיקה צועדת במקום, זה לא משנה.
מהאלבומים היותר מצופים השנה. איזה כיף לנו!
2017 הולכת להיות כל כך שוממת.
לצפיה ב-'"היא יכולה לשנות את הסטיילינג והאטיטיוד שלה עד מחר- כל עוד '
"היא יכולה לשנות את הסטיילינג והאטיטיוד שלה עד מחר- כל עוד
16/09/2016 | 14:20
2
50
המוזיקה צועדת במקום, זה לא משנה" -
עטיפה הזו מגניבה ככל שתהיה, כנ"ל גם השם לא יוצרים בי טיפה של התלהבות.
אני יודע שהיא תישאר בדאנס הגייזי המשעמם שלה ותמשיך להיות זמרת נישתית.

ומי שישמע איזה שנה מלאה הייתה לנו.
השנה הכי גרועה אי פעם במיינסטרים שבלחץ 2-3 ישרדו ממנה את מבחן הזמן.

לצפיה ב-'לא מסכים. שנה עם מלא שחרורים מעניינים.'
לא מסכים. שנה עם מלא שחרורים מעניינים.
16/09/2016 | 17:28
1
46
המצעדים (מיינסטרים) לא מעניינים אותי, בכל מקרה אני לא סובל יותר מ- 50% מהלהיטים הגדולים באמת.

ולפי מה שגאגא אומרת-
PI הוא לא אינדיקציה לאלבום השלם. אני נוטה להאמין לה,
מאחר ומארק הוא המפיק שלה הפעם ובחיים לא היה יוצא מפס יצורו משהו כמו ARTPOP ו- BTW.
וגם שת''פים עם פלורנס, Beck, Father John Misty. הינטים על שיר נושא שהוא בלדה גדולה ו'haunting'.
בקיצור- כמו שכבר כתבתי, אני פחות בקטע של הדאנס הגייזי שלה השנה ומצפה לזה מאוד בעיקר בגלל שיש מצב לשינוי כיוון.
לצפיה ב-'נחכה ונראה.'
נחכה ונראה.
16/09/2016 | 17:32
10
לצפיה ב-' מאש''ע? '
מאש''ע?
09/09/2016 | 11:10
124
289
המשך>>
לצפיה ב-'SuCk mY PoP'
SuCk mY PoP
10/09/2016 | 15:27
24
44
לצפיה ב-'השמעת בכורה: Nelly Furtado - Islands Of Me'
השמעת בכורה: Nelly Furtado - Islands Of Me
10/09/2016 | 15:33
3
72
נלי פורטדו חוזרת באלבום חדש שיקרא The Ride.

לטעימה ראשונה מהאלבום נלי משחררת שיר פרומו Islands Of Me שיהיה כנראה במהדורת הדלוקס של האלבום.
אחרי הכשלון האדיר של האלבום הקודם היא הייתה צריכה לחזור בענק או להשאר בבית.
במקרה הזה? היה עדיף שהייתה נשארת בבית..

כאילו לא מספיק שהשיר הזה מחריד, נלי צרפה אליו את "התמונה" הזאת

לצפיה ב-'TSI כשל אמנם אבל יש בו מוזיקה לא רעה.'
TSI כשל אמנם אבל יש בו מוזיקה לא רעה.
10/09/2016 | 15:56
52
לא היה צריך ליפול ככה חזק.

Islands of Me- אהבתי
בשמיעה שניה הבנתי שזה grower.
הפקה ייחודית יש לשיר הזה וביצוע מעולה. התגעגעתי לקול שלה.
לצפיה ב-'זה פשוט נשמע כמו דמו לא מלוטש.'
זה פשוט נשמע כמו דמו לא מלוטש.
11/09/2016 | 14:23
21
יכל להיות דווקא חביב אבל זה מרגיש חובבני נורא.

כבר חשבתי שהיא לא תחזור אחרי הכישלון הצורב של TSI אבל כנראה שזה גדול ממנה. לחזור ככה בטח לא יביא לה הצלחה אבל יכול להיות שזה לא מה שהיא מחפשת.

התמונה באמת עלובה.
לצפיה ב-'אז אני היחידי שחושב שזה אחלה קטע,'
אז אני היחידי שחושב שזה אחלה קטע,
11/09/2016 | 20:29
19
עם סאונד מרענן ושונה סוף סוף ומלודיה טרופית כיפית.
וזה בכלל לא נשמע לי דמואי, אולי רק הבית האחרון מרגיש קצת כאילו ''מתחו'' את הרצועה שתהיה ארוכה יותר.
לצפיה ב-'השמעת בכורה: Céline Dion - Recovering'
השמעת בכורה: Céline Dion - Recovering
10/09/2016 | 15:41
3
57
כמה ימים אחרי ששחררה את האלבום החדש שלה בצרפתית, 
סלין משחררת גם סינגל ראשון מתוך אלבום חדש באנגלית. 

הסינגל הראשון מתוכו נקרא Recovering שנכתב על ידי פינק. 
השיר, כצפוי, מדבר על מותה של בעלה ז"ל. 

מה דעתכם? 
אני בעיקר סקרן לשמוע את הגרסא של פינק שאמנם יש לה קול "רגיל" אבל יודעת להפציץ רגשות, ובכללי, גורם לי לרצות שפינק תחזור לשטח. 

לצפיה ב-'היא הרגע הוציאה אלבום בצרפתית, אגב, שזוכה להצלחה ענקית.'
היא הרגע הוציאה אלבום בצרפתית, אגב, שזוכה להצלחה ענקית.
10/09/2016 | 16:00
47
Recovering לא נשמע כמו סינגל, יותר כמו בלדת פסנתר פשטנית, שבדרך כלל אוהבים לדחוף כשיר סוגר אלבום שלעולם לא מקבל את ה- single treatment.
השיר נוגע, היא מגישה בצורה משכנעת כמו תמיד.
לצפיה ב-'השתעממתי מעט בשמיעה הראשונה.'
השתעממתי מעט בשמיעה הראשונה.
10/09/2016 | 16:57
28
אומנם הוא נקרא "משתקמת", אבל איכשהו הוא לא מביע השראה כלשהי מבחינת המלודיה וההגשה.
זה נשמע מאד עייף ומונוטוני שגם בתור סינגל מאלבום אני לא מרגיש שהוא טוב.

הורדתי את האלבום כבר כשיצא, אבל עדיין לא ממש התחשק לי לשמוע אותו אז אני ממתין לרגע שבאמת יתחשק לי ומעניין איך הוא יזרום לי.
לצפיה ב-'שיר פשוט מאוד, אבל נקי ונעים.'
שיר פשוט מאוד, אבל נקי ונעים.
11/09/2016 | 14:30
24
גם לי בא שפינק לתזור, למרות שהשיר הזה לדעתי ישב טוב יותר על סלין.
בכל מקרה, כסינגל לא יודעת עד כמה הוא אפקטיבי אבל נחמד.
לצפיה ב-'השמעת בכורה: Röyksopp - Never Ever feat. Susanne Sundfør'
השמעת בכורה: Röyksopp - Never Ever feat. Susanne Sundfør
10/09/2016 | 15:43
4
48
הצמד שאנחנו אוהבים בעיקר בגלל רובין חוזרים עם סינגל חדש, הפעם מגייסים את סוזאן סונגרור. אין לי יותר מידי מידע, אבל ששווה שמיעה, זה לא רע בכלל! 

לצפיה ב-'שמעתי אתמול ולא התלהבתי.'
שמעתי אתמול ולא התלהבתי.
10/09/2016 | 16:02
26
רעשני ומקושקש מדי. אם היה מתון ונקי יותר הייתי יכול לאהוב יותר כי המלודיה מצוינת ואני אוהב את הרגש שסוזאן מביאה לביצועים שלה.
לצפיה ב-'אני ממש לא אוהב אותם רק בזכות רובין'
אני ממש לא אוהב אותם רק בזכות רובין
10/09/2016 | 16:06
25
השני האלבומים הראשונים שלהם הם השיא שלהם לדעתי.

בשנים האחרונות הם מאוד דאנסיים ויש מצב שזה הכי פופי ודאנסי ששמעתי מהם עד כה. מאוד קיילי מינוג סטייל השיר.
אני צריך לתת לזה עוד שמיעות אבל כרגע זה די סתמי וחלש ביחס אליהם.

לצפיה ב-'Susanne Sundfør'
Susanne Sundfør
11/09/2016 | 13:36
21
היא מדהימה. מי שלא מכיר אותה שווה לשמוע את הדיסק האחרון שלה: Ten Love Songs

לצפיה ב-'די אהבתי את זה!'
די אהבתי את זה!
11/09/2016 | 14:36
12
יש בשיר אווירה אנרגטית וכיפית כזאת. מזכיר לי קצת את רובין מהמעט שאני מכירה ממנה.
לצפיה ב-'הקרנת בכורה: Melanie C - Anymore '
הקרנת בכורה: Melanie C - Anymore
10/09/2016 | 15:57
2
38
עושה את מה שהיא תמיד עושה, אבל ההפקה הפעם קצת יותר עדכנית. 
אני אוהב

לצפיה ב-'חביב, בהחלט בהרבה בחינות מזכיר שירים קודמים שלה,'
חביב, בהחלט בהרבה בחינות מזכיר שירים קודמים שלה,
10/09/2016 | 16:07
20
אבל ההפקה יותר 2016. אני זוכר שאהבתי את האלבום The Sea אבל לא חזרתי אליו מאז.
בכל מקרה- היא נראית מצוין והשיר מתקתק, אבל לא מחדש כלום. שום דבר שיגרום לי לרצות לחזור לזה.
לצפיה ב-'לא התלהבתי. סביר מינוס.'
לא התלהבתי. סביר מינוס.
11/09/2016 | 14:40
7
לצפיה ב-'השמעת בכורה: OneRepublic - Future Looks Good'
השמעת בכורה: OneRepublic - Future Looks Good
10/09/2016 | 16:00
2
45
מסתבר שהאלבום המלא כבר יצא, אבל קצת לפני שהוא יצא הם שחררו את הסינגל פרומו הזה. בעיני זה השיר הכי טוב שלהם מזה הרבה זמן, ותודה לקולדפליי.

לצפיה ב-'האלבום יגיע ב- 7 באוקטובר.'
האלבום יגיע ב- 7 באוקטובר.
10/09/2016 | 16:09
28
הם משעממים אותי ואין לי עצבים לשמוע את השיר החדש.
אשמע כנראה רק את השיר עם סנטיגולד שהם הקליטו לאלבום,
וגם את הסינגלים ברגע שאתקל בהם בלית ברירה.
לצפיה ב-'אחלה. באמת מאוד קולדפליי.'
אחלה. באמת מאוד קולדפליי.
11/09/2016 | 14:46
18
זה כרגע הכי טוב ששמעתי מהאלבום הזה.
לצפיה ב-'Lady Gaga talks Perfect Illusion'
Lady Gaga talks Perfect Illusion
10/09/2016 | 16:35
1
55
ראיון עם ליידי גאגא ברדיו KISS
לצפיה ב-'אחלה ראיון. נשמעת מפוקסת.'
אחלה ראיון. נשמעת מפוקסת.
10/09/2016 | 17:06
11
לצפיה ב-'Lady Gaga 'Perfect illusion' Live'
Lady Gaga 'Perfect illusion' Live
10/09/2016 | 16:38
2
64
ליידי גאגא בהופעת הבכורה עם הסינגל החדש בביצוע חי!
לצפיה ב-' הופעה מדויקת ונראה שהיא מרגישה בבית.'
הופעה מדויקת ונראה שהיא מרגישה בבית.
10/09/2016 | 17:04
26
לצפיה ב-'|ויברציות|'
|ויברציות|
10/09/2016 | 21:18
48
הופעה אדירה שהציפה לי בשנייה את כל האהבה וההתרגשות אליה ששכחתי בשנתיים האחרונות.

לטעמי אלה בקלות הווקאלז הכי טובים שהיא הקליטה מתחילת הקריירה בשיר סטודיו, ומשכיחים את החלקים הבעייתיים שמצאתי בשיר בהתחלה.
לצפיה ב-' שרשור מרוכז: Perfect Illusion של Lady Gaga '
שרשור מרוכז: Perfect Illusion של Lady Gaga
08/09/2016 | 18:58
15
91
lead single מתוך אלבום חמישי. אלבום הפופ הראשון שלה מזה 3 שנים.

הפקה של Mark Ronson, Kevin Parker ו- BloodPop.

השחרור הרשמי יתקיים באיזור השעה 06:00 בישראל.

למה אתם מצפים מ''האשלייה המושלמת'' של גאגא?
איך תרצו שזה ישמע, מה רף הציפיות וההתרגשות שלכם?
שתפו.
לצפיה ב-'מספר תמונות פרומו שמתלוות לשחרור:'
מספר תמונות פרומו שמתלוות לשחרור:
08/09/2016 | 19:00
64
לצפיה ב-' משמיעה ראשונה... '
משמיעה ראשונה...
09/09/2016 | 09:30
63
 נחמד...  לא עפתי... 
לא היו לי ממש ציפיות.. אז גם לא התאכזבתי.... 

מחכה לקליפ...
לצפיה ב-'שיר מהמם!!'
שיר מהמם!!
09/09/2016 | 10:22
60
הדבר הראשון שעשיתי כשהתעוררתי זה לבדוק אם השיר כבר הסטרימינג ומיד התחלתי לשמוע.
שיר מאד זורם וקליל שמתלבש בול בכיוון הפופ שגאגא יודעת לעשות הכי טוב.
הפקה מצוינת, במיוחד אוהב את הצלילים המבטיחים בהתחלה.
לצפיה ב-'קישור רשמי + דעתי '
קישור רשמי + דעתי
09/09/2016 | 11:02
67
בשמיעה שניה זה היה נשמע לי ה ר ב ה יותר טוב,
הווקאלס של גאגא לא התעכלו לי בשמיעה ראשונה. היא נשמעת שונה מבדרך כלל ולוחצת, שזו למעשה הביקורת היחידה שיש לי על השיר. אבל זה כן מפריע.
איזו הפקת פופ מהממת! איזה כיף שזה אשכרה פופ ולא ''כזה'' פאנק-רוק והיא לגמרי מצליחה לעמוד בציפיות מהאנשים שעומדים מאחוריה.
אהבתי לעת עתה ועשוי אפילו לגדול עלי. שיר מעולה!
לצפיה ב-'ממש לא אהבתי.'
ממש לא אהבתי.
09/09/2016 | 11:48
2
70
קודם כל - לא נשמעת כמו עצמה ברוב השיר. הווקאלס מזעזעיםם.
ודווקא היו לי ציפיות מהאנשים שהיא עבדה איתם וציפיתי למשהו מפוצץ וזה לא קרה כאן.
זאת הפקה ממש חלשה. מכאלו אנשים גאונים להוציא משהו כזה גנרי שנשמע כמו שר מעורבב עם פלורנס והמאשין עם ניקי מינאג' עם דונה סאמר ובצורה הכי רעה שיש זה ממש מאכזב.
סה"כ נשארה במשבצת הפופ הגייזי החנפני שלה.

מה שכן העטיפה של הסינגל ממש מגניבה.
וחבל לדעתי שהיא לא עושה אינדי רוק או פופ פסיכודלי - אבל קהל היעד שלה בחיים לא יקנה את זה. שתמשיך להישאר בינונית ומסחרית.

לצפיה ב-'הווקאלס מורידים לי לפחות שתי נקודות מהשיר הזה.'
הווקאלס מורידים לי לפחות שתי נקודות מהשיר הזה.
09/09/2016 | 13:26
1
65
צווחני ולא נשמעת כמו עצמה. באסה.
מעבר להם- אני אוהב כמה שההפקה קולעת, במיוחד אחרי הפיאסקו שהיה ARTPOP בפרמטר הזה. הם עשו אחלה עבודה איתה על זה.
ה- background vocals מוסיפים המון.
לצפיה ב-'זאת הפקה ממש ממש גרועה בשבילה ובשביל'
זאת הפקה ממש ממש גרועה בשבילה ובשביל
09/09/2016 | 14:14
58
האנשים שהיא עבדה איתם.

זה נשמע כמו בי סייד של ניקי מינאג' בכמה רגעים.
מניקי אף אחד לא מצפה מאיכות (למרות שהיא גם יכולה אם היא רק תרצה) אבל מגהגא  אני דווקא כן.

לצפיה ב-'אלבום עוד ב- 2016. שת''פ עם פלורנס + המכונה, עבדה עם Beck.'
אלבום עוד ב- 2016. שת''פ עם פלורנס + המכונה, עבדה עם Beck.
09/09/2016 | 13:24
1
24
לצפיה ב-'כןןןןןןןןןן בק! עכשיו זה יהיה קיק אס'
כןןןןןןןןןן בק! עכשיו זה יהיה קיק אס
09/09/2016 | 14:31
61
פיינלי שת"פ שאני מתלהב ממנו אחרי ההייפ המוגזם מרונסון האוברייטד
לצפיה ב-'זה ממש אחלה!'
זה ממש אחלה!
09/09/2016 | 15:21
1
65
הווקאלס באמת לוחצים קצת, אבל זה פחות מפריע לי. אבל חוץ מזה אהבתי מאוד את הכיוון ואני שמחה לשמוע שהיא עדיין לגמרי נשארה בפופ. זה אמנם לא "אלחנדרו" אבל נהנתי מזה.

העיקר שהיא סוף סוף חזרה! עכשיו אולי יתחיל להיות קצת יותר מעניין בגזרת הפופ. מקווה שיצליח לה.
לצפיה ב-'גם אני,'
גם אני,
09/09/2016 | 18:01
44
למרות שחייב לציין שהשנה אני פחות בקטע שלה, אז קשה לי להאמין שהאלבום הזה יעפיל על ANTI בשבילי.
בשביל פופ פרופר- אין טובה מגאגא.
לצפיה ב-'ההפקה לא רעה, אבל אני שונאאא כשהיא לוחצת.. '
ההפקה לא רעה, אבל אני שונאאא כשהיא לוחצת..
09/09/2016 | 18:11
1
66
זו הייתה הסיבה העיקרית שלקח לי כ"כ הרבה זמן לעכל את רוב השירים ב ARTPOP
ופה היא הלכה עם זה הרבה יותר רחוק..

השיר עצמו חמוד וקליט מאוד, אני מצד אחד מבין את הבחירה בו לסינגל ראשון,
מצד שני זה מאוד underwhelming בשביל סינגל חזרה.. היה יכול להיות הרבה יותר טוב כסינגל פרומו.
לצפיה ב-'מסכימה שלסינגל ראשון זה די underwhelming'
מסכימה שלסינגל ראשון זה די underwhelming
09/09/2016 | 23:38
37
וגם עם זה שכסינגל פרומו זה היה מצוין. מפריע לי גם כמה שהשיר קצר (אלא אם כן ב-vevo קיצרו או משהו) ואני חושבת שזה משפיע על זה שהוא נשמע פחות גמור ומשמעותי.

לצפיה ב-'דמו עם מאסטרינג גרוע'
דמו עם מאסטרינג גרוע
10/09/2016 | 00:08
1
60
ועם זאת עדיין יש בו משוה קליט אצלי והסאונד אמור להיות משהו שקולע אצלי

אני מחבב את זה ולא סובל את זה בו זמנית.
לצפיה ב-'יש מצב שזו גם חלק מהבעייתיות שלו. גם ב- BTW הייתה אותה בעיה.'
יש מצב שזו גם חלק מהבעייתיות שלו. גם ב- BTW הייתה אותה בעיה.
10/09/2016 | 00:19
21
לצפיה ב-' Suck My Pop '
Suck My Pop
01/09/2016 | 18:31
13
329
לצפיה ב-' הקרנת בכורה: Ariana Grande - Side to Side'
הקרנת בכורה: Ariana Grande - Side to Side
01/09/2016 | 18:36
4
76
(feat. Nicki Minaj)

אין צורך בהקדמה. סינגל שלישי אחרי Into You מתוך ''אישה מסוכנת''.
הייתה הופעה של הצמד ב- VMAs.

אני לא אוהב את השיר והקליפ עשוי דווקא לא רע אבל לא עניין אותי. סתמי ולמל''מי.
לצפיה ב-'אחלה קליפ. יותר טוב מההופעה בהרבה. '
אחלה קליפ. יותר טוב מההופעה בהרבה.
01/09/2016 | 22:35
18
לצפיה ב-'נהינתי מהקליפ! ממש אחלה.'
נהינתי מהקליפ! ממש אחלה.
02/09/2016 | 09:43
40
קליפ קליל ופופי מאוד. גם מאוד זורם עם השיר.
השיר בסדר אבל לא איזו יציאה שלה. הקליפ בהחלט מקדם אותו.
לצפיה ב-'שיר וקליפ שגדולים עליה בכמות רמות.'
שיר וקליפ שגדולים עליה בכמות רמות.
02/09/2016 | 12:54
63
היה יכול להיות מושלם על ריהאנה השיר הזה.

בכלל מדהים אותי כמה אריאנה תמיד מנסה להיות ריהאנה - עם כל הקו הכללי ופשוט נופלת במיליון רמות.

לצפיה ב-'נראה כמו קליפ של הפוסיקטדולס'
נראה כמו קליפ של הפוסיקטדולס
05/09/2016 | 10:17
8
לצפיה ב-' השמעת בכורה: Zara Larsson - Ain't My Fault'
השמעת בכורה: Zara Larsson - Ain't My Fault
01/09/2016 | 22:55
57
סינגל שלישי מתוך אלבום בינלאומי ראשון שיראה אור עד סוף השנה,
מגיע אחרי ההצלחה הגדולה של Lush Life ו- Never Forget You.
נכתב יחד עם MNEK.

תוכלו לשמוע כאן

אני התבאסתי. יש פוטנציאל אבל זה נשמע כמו עוד RIHject וממצא עצמו נורא מהר.
זה שיר די ''בהמי''- הוא נפתח בגדול ומתקשה לממש את ההבטחה. הסיום צווחני ומעיק.
לצפיה ב-' השמעת בכורה: AlunaGeorge - Mediator'
השמעת בכורה: AlunaGeorge - Mediator
02/09/2016 | 13:09
1
33
שיר חמישי מתוך I Remember שיוצא בעוד שבועיים.

יש מצב שזה השיר הכי טוב שהם הוציאו מהאלבום עד היום.
יש בו משהו מרגיע ועפתי על ההפקה הנעימה והניינטיזית, אחלה קטע!
באופן כללי כל השירים היו נחמדים אבל אף אחד מהם לא היה קטע שהצליח להבריק ולרענן במיוחד, שירים חמודים ותו לא.
לא יודע עד כמה הוא יוכיח את עצמו אצלי כשיר שאני הולך לחזור אליו- אבל נהניתי.
לצפיה ב-'כמו שאמרת.. מהנה אבל לא יותר מידי זכיר. '
כמו שאמרת.. מהנה אבל לא יותר מידי זכיר.
04/09/2016 | 22:15
9
העטיפה מהממת.
לצפיה ב-' הקרנת בכורה: Skylar Grey - Come Up for Air'
הקרנת בכורה: Skylar Grey - Come Up for Air
02/09/2016 | 13:15
29
קטע שלישי מתוך Natural Causes, האלבום השני שיצא ב- 23 לחודש.

הופק יחד עם Eminem שיופיע גם כ- featuring באלבום ברצועה שנקראת Kill for You.
השיר- ללא ספק משהו שתצפה מסקיילר לעשות. בלדה נוגה ויפה עם *הרבה* תופים, אולי אפילו יותר מדי. סך הכל בסדר. הביצוע מהמם.
הקליפ משתלב בצורה מעולה עם השיר.
לצפיה ב-' השמעת בכורה: M.I.A. - Freedun (feat. ZAYN)'
השמעת בכורה: M.I.A. - Freedun (feat. ZAYN)
02/09/2016 | 13:19
1
48
האלבום החדש (וכנראה האחרון שתוציא בפורמט של אלבום) A.I.M.- יוצא החוצה בשבוע הבא.
זה הקטע החמישי שהיא חושפת מתוכו.

האמת שזה ממש טוב. יפה לו שקיבל שת''פ באלבום של M.I.A.
הוא משתלב מעולה ברצועה.
לצפיה ב-'שיר מצויין!! היחיד שאהבתי מהאלבום הזה בנתיים. '
שיר מצויין!! היחיד שאהבתי מהאלבום הזה בנתיים.
04/09/2016 | 22:19
7
לצפיה ב-' השמעת בכורה: Alicia Keys - Back to Life'
השמעת בכורה: Alicia Keys - Back to Life
02/09/2016 | 13:31
53
from the Motion Picture “Queen of Katwe”

האמת שאני מאוד מחכה לאלבום שלה כי אומרים עליו דברים מעולים ויש לה אחלה אלבומים.
השיר הזה נחמד אבל לא חושב שיש לו איזשהו קשר לאלבום עצמו.
אני מניח שהאלבום יגיע בערך במקביל ל- live shows בד'ה וויס (שם היא שופטת בעונה הנוכחית) כדי שתוכל לקדם אותו כפי שרבים לפניה עשו.
לצפיה ב-' השמעת בכורה: Rebecca Ferguson - Bones'
השמעת בכורה: Rebecca Ferguson - Bones
02/09/2016 | 14:21
31
סינגל ראשון מתוך אלבום רביעי שיקרא Superwoman.

שיר שטנצי למדי אבל נוגע והביצוע מהמם כתמיד אצלה.

ד''א אפרופו כוכבות בריטיות מתקאמבקות- שובה של אמלי סנדה מעבר לפינה!
היא עושה טיזינג עם טיזרים לשיר חדש בשם Intermission ברשתות החברתיות.
לצפיה ב-' מה אתם שומעים? '
מה אתם שומעים?
30/08/2016 | 11:53
40
34
לצפיה ב-'Rihanna - Sex with Me'
Rihanna - Sex with Me
30/08/2016 | 11:55
20
לצפיה ב-'Britney Spears- Make me "VMA Easy" Remix'
Britney Spears- Make me "VMA Easy" Remix
30/08/2016 | 13:31
54
בריטני מרגשת הרבה יותר לדעתי מביבי רקסה
לצפיה ב-'Rihanna - Unapologetic '
Rihanna - Unapologetic
30/08/2016 | 17:56
40
לא מפסיק לשמוע אותה אבל במיוחד אחרי ה- VMAs.
אני חושב ש- 2016 הייתה דווקא אחת השנים הכי טובות שלה בקריירה ומקווה ש- Love on the Brain והקליפ שלו יהיו חתימה יפה ל- era הזה.
לצפיה ב-'Rihanna - ANTI '
Rihanna - ANTI
30/08/2016 | 18:02
1
44
עשתה לי חשק אחר ה-VMA!
לצפיה ב-''
31/08/2016 | 15:29
5
לצפיה ב-'Rebecca & Fiona - Drugstore Lovin’'
Rebecca & Fiona - Drugstore Lovin’
30/08/2016 | 20:16
14
לצפיה ב-'Britney Spears- Mood Ring'
Britney Spears- Mood Ring
31/08/2016 | 12:01
2
58
אחד השירים החזקים שלה
לצפיה ב-'תשלח לי את הלינק דחוף!!!!'
תשלח לי את הלינק דחוף!!!!
31/08/2016 | 16:31
1
35
אומרים שזה השיר הכי טוב באלבום
לצפיה ב-'שלחתי לך את זה ואת השיתוף פעולה עם The Chainsmokers'
שלחתי לך את זה ואת השיתוף פעולה עם The Chainsmokers
31/08/2016 | 16:54
20
לצפיה ב-' Britney Spears ft. The chainsmokers'
Britney Spears ft. The chainsmokers
31/08/2016 | 14:14
3
77
וואו וואו!!!! אחד השירים החזקים!!!!! זה הולך להיות ה-להיט שלה!!!!!!!!!
לצפיה ב-'זה הסינגל השני שלה??'
זה הסינגל השני שלה??
31/08/2016 | 16:31
1
16
לצפיה ב-'כנראה שכן'
כנראה שכן
31/08/2016 | 16:54
13
לצפיה ב-'אשמח אם תשלח גם לי:) '
אשמח אם תשלח גם לי:)
01/09/2016 | 16:06
8
לצפיה ב-'Kanye West - The Life of Pablo '
Kanye West - The Life of Pablo
31/08/2016 | 15:27
10
לצפיה ב-'Britney Spears - Hard to Forget Ya'
Britney Spears - Hard to Forget Ya
31/08/2016 | 19:04
17
לצפיה ב-'Britney Spears - Glory '
Britney Spears - Glory
31/08/2016 | 19:09
63
no seas cortes

אני נהנה מהאלבום הזה. יש מצב שהוא אפילו יותר טוב מ- Femme Fatale, הסאונד יותר לטעמי.
לצפיה ב-'Britney Spears - Glory'
Britney Spears - Glory
31/08/2016 | 22:24
9
82
החמישיה הכי חזקה לטעמי:
Slumber Party
Do You Wanna Come Over
Liar
If I'm Dancing
Love Me Down

אוהב מאוד גם את:
Just Like Me
Make Me
What You Need
Clumsy

פילרים חמודים:
Invitation
Man On The Moon
Just Luv Me
Better

הייתי משאיר מחוץ לאלבום:
Private Show
Hard To Forget Ya
Change Your Mind
Coupure Électrique
לצפיה ב-''
31/08/2016 | 23:26
4
46
די מסכימה עם אלה שנשארים בחוץ, חוץ מ-Change Your Mind שהוא חמוד.
אוהבת את כל המישיה החזקה אבל הייתי מוסיפה את Man On The Moon.

באמת אחלה אלבום שלה! מאוד מעניין אותי מה היא תבחר לסינגל שני. אני מנחשת שאת Do You Wanna Come Over.
לצפיה ב-'מסתמן שזה יהיה Love Me Down דווקא'
מסתמן שזה יהיה Love Me Down דווקא
31/08/2016 | 23:27
3
26
לצפיה ב-'גם טוב!'
גם טוב!
31/08/2016 | 23:39
45
הכי מגניב היה אם היא הייתה מוציאה את Slumber Party או If I'm Dancing. אפשר לעשות איתם המון דברים מגניבים ואלה שירים שיכולים להצליח אצל המאזינים.
לצפיה ב-'מאיפה המידע?'
מאיפה המידע?
01/09/2016 | 22:50
1
9
לצפיה ב-'הרקדנים שלה.. '
הרקדנים שלה..
01/09/2016 | 23:01
31
העלו סרטון שהם עושים משהו ל Love Me Down.
לצפיה ב-'אצלי זה ככה '
אצלי זה ככה
01/09/2016 | 11:14
2
61
חמישיית האהובים עלי:
1. Slumber Party
2. If I'm Dancing
3. Do You Wanna Come Over?
4. Liar
5. Change Your Mind (No Seas Cortes)

פאן לי לגמרי:
6. Invitation
7. Better
8. Just Luv Me
9. Just like Me
10. Make Me...
11. Man on the Moon

מריחים כמו פילרים אבל חמודים:
12. Hard to Forget Ya
13. Love Me Down
14. Clumsy

באמת לא נחוצים:
15. Coupure Électrique
16. Private Show
17. What You Need

היה יכול להיות לה אלבום צ'ואסיבי וכמעט נטול פגמים אם הייתה שמה בו רק 14 שירים.
לצפיה ב-'לא מתחבר ל Change Your Mind'
לא מתחבר ל Change Your Mind
01/09/2016 | 22:36
1
34
מרגיש לי שהוא לא מספיק אפוי.
היא מבצעת אותו בחצי כח וגם ההפקה לוקה בחסר.
לצפיה ב-'חסר בו משהו אבל זה בקטנה, שיר סקסי נהדר שלה '
חסר בו משהו אבל זה בקטנה, שיר סקסי נהדר שלה
01/09/2016 | 22:49
11
לצפיה ב-'���������������� מסכימהה'
���������������� מסכימהה
02/09/2016 | 11:14
20
מכורההההה  לאלבום הזה!!!   
לצפיה ב-'Lana Del Rey - Ultraviolence '
Lana Del Rey - Ultraviolence
01/09/2016 | 12:06
14
לצפיה ב-'Carly Rae Jepsen - Cry'
Carly Rae Jepsen - Cry
01/09/2016 | 12:39
23
מושלםםםםםםםםםםם
לצפיה ב-'Lana Del Rey - Salvatore'
Lana Del Rey - Salvatore
01/09/2016 | 22:48
1
27
now it's time to eat soft ice cream
לצפיה ב-'בתאכלס, תמיד זה זמן טוב לאכול גלידה. '
בתאכלס, תמיד זה זמן טוב לאכול גלידה.
01/09/2016 | 23:02
19
אין על האלבום הזה בעולם.
לצפיה ב-'Lana Del Rey - Religion'
Lana Del Rey - Religion
01/09/2016 | 22:50
1
20
המלודיות של האלבום הזה
יפהפה.
לצפיה ב-'שיר מושלם'
שיר מושלם
02/09/2016 | 09:59
8
לצפיה ב-'Britney spears-slumber party'
Britney spears-slumber party
02/09/2016 | 11:42
1
31
  • We use our bodys to make our own videos
  • ������������������������
לצפיה ב-''
02/09/2016 | 13:39
4
לצפיה ב-'Kanye West - Fade'
Kanye West - Fade
02/09/2016 | 13:23
5
לצפיה ב-'Britney Spears - Invitation'
Britney Spears - Invitation
02/09/2016 | 13:49
7
לצפיה ב-'Dua Lipa - Hotter Than Hell '
Dua Lipa - Hotter Than Hell
02/09/2016 | 14:36
6
לצפיה ב-'Marina & the Diamonds - Lies'
Marina & the Diamonds - Lies
02/09/2016 | 18:15
19
הזמן עשה לו טוב מבחינתי.
לצפיה ב-'David Zowie - House Every Weekend'
David Zowie - House Every Weekend
03/09/2016 | 08:40
50
לצפיה ב-'Alicia Keys - Try Sleeping with a Broken Heart'
Alicia Keys - Try Sleeping with a Broken Heart
05/09/2016 | 20:39
5
לצפיה ב-' MTV VMAs 2016 '
MTV VMAs 2016
29/08/2016 | 11:07
135
346
המשך>>
לצפיה ב-' מה אתם שומעים עכשיו? '
מה אתם שומעים עכשיו?
26/08/2016 | 14:47
67
129
הקודם כבר לא קופץ.
המשך>>
הקודם כבר לא קופץ.
לצפיה ב-' סאק מיי פופ '
סאק מיי פופ
26/08/2016 | 11:51
39
35
לצפיה ב-' השמעת בכורה: Bridgit Mendler - Atlantis (ft. Kaiydo)'
השמעת בכורה: Bridgit Mendler - Atlantis (ft. Kaiydo)
26/08/2016 | 12:00
1
33
סינגל ראשון לברידג'יט מדנלר מתוך פרויקט עצמאי חדש, אחרי אלבום בכורה שהופץ בחברת תקליטים גדולה והנפיק את הלהיט Ready or Not.
לקוח מתוך EP חדש שיקרא Nemesis ויגיע בנובמבר.

השיר מצביע על כיוון נכון וחדש והוא הפתיע אותי לטובה,
לנוכח העובדה שלא התחברתי לשירים הקודמים שלה. אחלה! ממליץ לשמוע.
לצפיה ב-'קטע טוב ומפתיע!'
קטע טוב ומפתיע!
26/08/2016 | 16:00
9
זה לא Atlantis המושלם של אלי () אבל זה בהחלט שיר לא רע בכלל!
הוא קצת מופק יתר על המידה למרות שזה כביכול ה"קטע" שלו.אין לי שום מושג איך הקול שלה באמת נשמע אחרי ששמעתי את השיר הזה. גם נמאס שכל שיר היום זה עם ראפר או שת"פ...נראה כאילו זמרים מרגישים שהם לא יכולים להביא להיט בלי שיהיה עוד מישהו רשום על השיר...ולמען האמת אם מסתכלים על בילבורד ועל המצעד הבריטי בזמן האחרון זה די מובן למה הם מרגישים ככה.

זאת זמרת שנתקלתי בשם שלה אבל אף פעם לא טרחתי לבדוק. אולי כדאי לשים לב אליה מעכשיו.
לצפיה ב-' השמעת בכורה: Dua Lipa - Blow Your Mind (Mwah)'
השמעת בכורה: Dua Lipa - Blow Your Mind (Mwah)
26/08/2016 | 12:05
9
47
הייתי סקפטי, אבל היא עשתה זאת שוב

סינגל מס' 5 מתוך אלבום הבכורה של Dua Lipa שיהיה self-titled וישוחרר ב- 10 לפברואר בשנה הבאה. העטיפה המחודשת מצורפת לפוסט הזה.
אחרי New Love, Be the One, Last Dance ו- Hotter Than Hell, מגיע השיר הזה, שהוא לאוזניי נשמע הכי סינגלי ועם הפוטנציאל הכי גדול להצליח עבורה.

החצי השני של הפזמון התופים שמגיעים אחרי הפזמון זה באנגר פופ לפרצוף.
מזכיר הכי הרבה את Hotter Than Hell אבל היא שוב מצליחה ליצור pop-perfection. לא יכול לחכות לאלבום!

לשמיעת הסינגל החדש
לצפיה ב-'קישור אודיו רשמי ב- YouTube '
קישור אודיו רשמי ב- YouTube
26/08/2016 | 14:00
20
לצפיה ב-'ממש לא אהבתי. מעין Lush Life לעניים.'
ממש לא אהבתי. מעין Lush Life לעניים.
26/08/2016 | 16:04
12
לצפיה ב-'אחלה. יושב באמצע מבחינת השירים האחרים שהוציאה.'
אחלה. יושב באמצע מבחינת השירים האחרים שהוציאה.
26/08/2016 | 16:10
6
28
ומה זה ה-mess הזה של להוציא 5 סינגלים ולהוציא את האלבום רק בשנה הבאה? או שהיא תאבד מומנטום עד אז או שהיא תוציא כבר חצי אלבום כדי לשמור עליו. לא מובן לי המהלך הזה.

העטיפה יפה בהרבה מהקודמת.
לצפיה ב-'ככה זה אמנים חדשים בשנת 2016, בעיקר בנות,'
ככה זה אמנים חדשים בשנת 2016, בעיקר בנות,
26/08/2016 | 16:22
5
31
שמתקשות יותר למכור אלבומים. חברות התקליטים מעדיפות לקוות שהשם יגדל מאשר לקחת סיכון באלבום שיכשל חזק. משהו צריך להשתנות בתעשייה הזאת.
לצפיה ב-'תעשייה גוססת וכמובן מי נפגעות ראשונות? נשים.'
תעשייה גוססת וכמובן מי נפגעות ראשונות? נשים.
26/08/2016 | 16:25
1
32
כבר אז ב2013 התחלתי לשים שהכוח של נשים נחלש בתעשייה הזאת (להוציא 2 שכולנו יודעים שהמדיה אוהבת ויודעת לפמפם או בעצם 3 )

לצפיה ב-''
26/08/2016 | 16:29
19
בכלל, אני לא מבין מה הקטע של אנשים שממשיכים לתת קרדיט למכירות אלבומים בעידן בו הכוח של האלבומים כ''כ נחלש. זה כבר לא רלוונטי.
לצפיה ב-'לגמרי.'
לגמרי.
26/08/2016 | 16:26
2
22
הקטע הוא שבסוף חצי מה"סינגלים" בכלל לא נכנסים לאלבום בסוף. ואם כן אז כבר שמעת את רובו. lose-lose מבחינת המאזינים.

אנחנו בדיוק בתקופה שהסטרימינג מתנגש עם האלבומים שמתנגשים עם ההורדות הלא חוקיות. תקופה מאוד מבלבלת בשביל התעשייה. אני מקווה שהם ירימו את עצמם בזמן הקרוב.
לצפיה ב-'כל הסינגלים של דואה ליפה יהיו באלבום, במקרה שלה.'
כל הסינגלים של דואה ליפה יהיו באלבום, במקרה שלה.
26/08/2016 | 16:30
1
22
כל החמישה. ועוד במהדורה הסטנדרטית.
סטרימינג זה הדבר הבא אבל זה אונס את כל הכיף שבלהחזיק במוזיקה משלך, בספריה משלך. וירטואלית או לא.
לצפיה ב-'מבינה את מה שאתה אומר.'
מבינה את מה שאתה אומר.
26/08/2016 | 16:32
16
יש את הכיף בלהחזיק באלבומים אצלך, אין ספק. בעיקר באלבום פיזי. אני עברתי לסטרימינג אבל בהחלט יש את החשק לדיסק אמיתי מדי פעם.
לצפיה ב-' הקרנת בכורה: Ellie Goulding - Still Falling for You'
הקרנת בכורה: Ellie Goulding - Still Falling for You
26/08/2016 | 12:09
6
57
קליפ לסינגל ה של אלי. אני מניח שאם הוא מקבל קליפ אז לוקחים אותו ברצינות כסינגל ולא כסתם סייד-פרוג'קט שתומך בפסקול בלבד.

שגרתי לחלוטין בשביל המטרה שלו- יש מאחורי אלי מסך שבו מוקרנים קטעים מתוך הסרט, לא דבר לא שראינו בעבר, בלשון המעטה.
לפחות היא נראית מצוין ולמרות הברייק הדאבסטפי החרוש והמיושן השיר הזה חמוד ומתקתק באופן שמונע ממני לא לאהוב אותו.
לצפיה ב-'זה הכי סטנדרטי שיש כקליפ לסרט.'
זה הכי סטנדרטי שיש כקליפ לסרט.
26/08/2016 | 16:18
25
אבל זה הרגיש נכון והוסיף רגש לקטעים בסרט. מאוד לא מקורי אבל אפקטיבי למטרה אליה נועד.השיר מאוד מאוד חמוד.
אלי נראית טוב אבל חבל שהיא כנראה עשתה משהו בשפתיים...זה לא נראה טבעי.
לצפיה ב-'הפנים של רנה זלווגר '
הפנים של רנה זלווגר
26/08/2016 | 16:22
2
37
לא שהיא נראית רע אבל היא הייתה כ"כ יפה פעם! למה לעשות את זה?
וגם קולין פירת' ממש התבגר!

רק פטריק דמפסי משתבח עם הזמן איזה חתיך!!!

בקשר לאלי ולשיר -
השיר - יש בו מעין אווירה נוסטלגית חמודה אבל הוא עשוי רע - ההתחלה שלו ארוכה מדי, הקול של אלי ערוך מדי ואז שהוא כבר מתפוצץ יש את הברייק המיושן והגרוע שלא מפוצץ אותו בכלל.

ואלי נראית טוב אבל אני מעדיף אותה טבעית יותר ופחות מלאכותית.

לצפיה ב-'פטריק דמפסי '
פטריק דמפסי
26/08/2016 | 16:23
11
לצפיה ב-'באמת חבל'
באמת חבל
30/08/2016 | 13:40
5
לא שהיא לא נראית טובה גם עכשיו אבל יש לה מראה פלסטיקי בטירוף.

השיר חמוד, נשמע כמו כל השירים שלה...
לצפיה ב-'ההתחלה והבתים נשמעים מאד יפה בשיר.'
ההתחלה והבתים נשמעים מאד יפה בשיר.
27/08/2016 | 22:39
9
עדיין לא החלטתי לגבי הפזמון אבל הוא לא ממש תפס אותי בשמיעה הראשונה.
מה שכן, ההפקה מאד טובה והייחוד של אלי בא לידי ביטוי גם פה.
לצפיה ב-'אהבתי ממש שיר חמוד'
אהבתי ממש שיר חמוד
02/09/2016 | 11:35
2
כנל הקליפ
לצפיה ב-' Carly Rae Jepsen שיחררה מיני-אלבום חדש היום!'
Carly Rae Jepsen שיחררה מיני-אלבום חדש היום!
26/08/2016 | 12:16
2
48
Emotion Side B

שמונה רצועות חדשות שממשיכות את הכיוון של האלבום ה- critically acclaimed המקורי.
בשמיעה ראשונה- פופ אייטיז כיפי, יש שירים שלא נופלים מרצועות האלבום המקורי. מצאה את הסאונד שלה.

טראקליסט:
1. First Time
2. Higher
3. The One
4. Fever
5. Body Language
6. Cry
7. Store
8. Roses
לצפיה ב-'איזה כיף!'
איזה כיף!
26/08/2016 | 13:37
1
28
בעיקר שזה בא בהפתעה! לא חשבתי שנקבל ממנה משהו כל-כך מוקדם, גם אם אלה סוג של בי-סיידס.

היום אני קודם כל מאזינה לאלבום של בריטני, אבל אולי אשחיל גם את זה. בדרך כלל אני לא שומעת שני אלבומים חדשים ברצף.

שמחה לשמוע שזה מזכיר את האלבום המקורי שלה.
לצפיה ב-'לגמרי כיף! התמכרתי גם לשת''פ האחרון שלה ''על טבעי''.'
לגמרי כיף! התמכרתי גם לשת''פ האחרון שלה ''על טבעי''.
26/08/2016 | 13:39
14
לצפיה ב-' Britney Spears Carpool Karaoke בחוץ! וגם האלבום.'
Britney Spears Carpool Karaoke בחוץ! וגם האלבום.
26/08/2016 | 12:18
1
68
Glory שוחרר היום בכל הפורמטים, חמישה וחצי ימים אחרי שדלף לרשת.

בנוסף- משתחררת היום החלטורה שלה עם ג'יימס קורדון. הרבה ציפו לזה.
עדייין לא צפיתי.
לצפיה ב-'טוב הייתי חייבת לראות את זה מיד!'
טוב הייתי חייבת לראות את זה מיד!
26/08/2016 | 12:59
62
אחרי כל השמועות שהיו לגבי זה...

אז זה דווקא היה יותר טוב ממה שציפיתי שיהיה. היא הייתה נורא חמודה ודי זרמה.
קצת מבאס שהוא שר נורא חזק והיא כנראה בכוונה שרה נמוך. שומעים בבירור שהיא שרה אבל הקול שלו התגבר עליה. ב-BOMT היא הכי העיזה. ודווקא ב"טוקסיק" היא התביישה לשיר...גם כל התנועות המצחיקות האלה וה-what כל הזמן. רואים שהיא לא בטוחה בקול שלה.

היא צריכה עוד לצבור הרבה ביטחון. מקווה שזה ימשיך להתפתח לאט לאט. קטע חמוד מאוד בכל מקרה.
לצפיה ב-' הסינגל הבא של ריהאנה מתוך ANTI יהיה...'
הסינגל הבא של ריהאנה מתוך ANTI יהיה...
26/08/2016 | 12:24
8
97
Love on the Brain

כך היא הכריזה באינסטגרם.
בנוסף- היא הולכת כידוע לקבל את פרס ה- Michael Jackson Video Vanguard Award,
לפי הדיווחים היא תופיע עם מחרוזת להיטים + שירים מתוך ANTI בהופעה ייחודית.

מה אתם אומרים על הבחירה?
לצפיה ב-'בחירה מעולה! '
בחירה מעולה!
26/08/2016 | 15:51
2
38
זה היה צריך להיות הסינגל ה2 או הראשון אם היא הייתה באמת מעיזה.

לצפיה ב-'השיר הזה היה אמור להגיע עוד בתקופת pre-ANTI.'
השיר הזה היה אמור להגיע עוד בתקופת pre-ANTI.
26/08/2016 | 16:05
1
46
לפי מה שהיא אמרה באחד הראיונות באותה תקופה היא הייתה אמורה להופיע עם השיר ב- Brits אאלט והיא חלתה אז כל התכניות לגביו בוטלו.
אני שמח עם הסינגלים שהיא שחררה עד כה. Work הוא הבחירה המובנת מאליה והוא באמת הלהיט של השנה.
Needed Me, Kiss It Better בדיעבד הייתה טעות לשחרר אותם שירוצו במקביל, במיוחד עם כל השת''פים שהיא המטירה עלינו בתקופת זמן קצרה.
מקווה שהיא תעשה ל- KIB רי-ריליס או משהו בסגנון, הטיפול שלה בו היה ביזיוני. בלי כל הופעה טלוויזיונית וקליפ פשוט מדי לטלוויזיה.
עד שהייתה לה הזדמנות היא הופיעה עם LOTB בבילבורד.
לצפיה ב-'עכשיו נשארו רק Desperado ו- Sex with Me ושתמשיך הלאה.'
עכשיו נשארו רק Desperado ו- Sex with Me ושתמשיך הלאה.
26/08/2016 | 16:07
20
לצפיה ב-'אחלה בחירה!'
אחלה בחירה!
26/08/2016 | 16:36
2
30
לא יודעת עד כמה זה יצליח מסחרית, אבל זו יציאה איכותית שלה. גם ההופעה שהיא נתנה באחד הטקסים האחרונים (שכחתי איזה) הייתה מדהימה!

אני לא יודעת איך אנשים יקבלו את הכיוון הזה ממנה, אבל זו הזדמנות להראות צד אחר. מקווה שלא יהיה עוד קליפ עצלני למרות שלבלדה קשה לעשות משהו מפציץ במיוחד.
לצפיה ב-'ההופעה ב- Billboard Music Awards '
ההופעה ב- Billboard Music Awards
26/08/2016 | 16:38
1
44
ואני דווקא כן מדמיין את הקליפ כפשטני ולא מרובה בסצנות. זה גם די היה ''הקטע שלה'' בכל הארה של ANTI
לצפיה ב-'נכון'
נכון
26/08/2016 | 16:42
20
אני כמעט בטוחה שהקליפ יהיה פשטני. בטח ריהאנה קלאסית כזאת שרה באיזה חדר או נוף. וזהו.

ושכחתי לכתוב שאני מצפה להופעה ב-VMA. בכלל נראה לי שה-VMA יהיה הרבה יותר נורמלי משנה שעברה. חוץ מריהאנה ובריטני יש את קנייה ווסט ויש האומרים גם ביונסה. וכמובן עוד אמנים פחות גדולים כמו ניק ג'ונאס ואריאנה גרנדה.
לצפיה ב-'מעולה חבל ש-Sex With Me תופס תאוצה'
מעולה חבל ש-Sex With Me תופס תאוצה
27/08/2016 | 10:16
1
33
בסטרימינג וכנראה יהרוס לו.
לצפיה ב-'גם השיר הזה חייב להיות סינגל '
גם השיר הזה חייב להיות סינגל
27/08/2016 | 12:27
29
ואני מקווה שיש לה תכנית שווה לגבי LOTB.
נדמה שהיא מחוברת לשיר הזה והיא לא תרצה שהוא ידשדש.
לצפיה ב-' הקרנת בכורה: Cher Lloyd - Activated'
הקרנת בכורה: Cher Lloyd - Activated
27/08/2016 | 13:56
2
31
שר לויד מוציאה את הקליפ לסינגל החדש Activated.

שר לאחרונה פוטרה מחברת התקלטים שלה, Epic Records, אז כנראה שהרבה כסף לקליפ אין לה...לכן היא הלכה על משהו חסכוני יותר. אחרי פתיח ארוך מדי, שר בסך הכל עומדת מלפני "רקדנים" במסכות, ולעיתים מול טלוויזיות, ושרה. בהחלט מוריד לסינגל ראשון - אבל אלה הנסיבות.

השיר הוא הסינגל הראשון מאלבום האולפן השלישי של שר, אותו היא כנראה תוציא באופן עצמאי.
לצפיה ב-'חלש '
חלש
27/08/2016 | 14:13
1
22
לא ציפיתי עד שפרסמת כי הייתה לי הרגשה שזה הולך להיות מעייף ולהרוס לי את השיר.
יש לה פוטנציאל אבל היא יכולה הרבה יותר מזה. קליפ בנאלי וכ''כ לא מעניין שזה מדהים.
השיר חמוד למדי. פופ כיפי וזורם. אני אוהב את הפזמון האולד-סקולי. לא הברקה אבל חמוד.
לצפיה ב-'השיר חמדמד מאוד.'
השיר חמדמד מאוד.
27/08/2016 | 14:17
14
אני לא יודעת עד כמה היא יכולה להיות רלוונטית עדיין. זמרת לא ממש מעניינת בלי איזושהי נישה.
לצפיה ב-'Britney Spears - 2016 iHeart Radio'
Britney Spears - 2016 iHeart Radio
27/08/2016 | 22:32
2
60
ראיון קצר עם בריטני ברדיו ניו יורק שבו היא נשאלת מעט על ההופעה בטקס vma, העבודה על Glory ועוד כמה שאלות ותשובות שלא באמת חשוב לדעת

כיף לשמוע את בריטני כ"כ זורמת וכייפית בשיחה.
לצפיה ב-'היא פשוט מותק'
היא פשוט מותק
28/08/2016 | 00:07
1
41
זה לא יאמן ההתקדמות שהיא עשתה מבחינת הביטחון והיכולת להתראיין מאז המשבר. אני זוכרת שהמון זמן היא בקושי ענתה על שאלות והייתה מאוד סגורה...הראיון הזה זה שמים וארץ ממה שהיה. רק מראה שהיא כל הזמן משתפרת והיא צריכה זמן לחזור לעצמה ולאסוף ביטחון.

התשובות שלה כמובון מאוד קצרות ופשוטות אבל זו היא. הקטע עם בראד פיט היה קורע היא אשכרה נכנסה להיסטריה. ומי זה הבחור שהיא אמרה שיש לה קראש עליו? אודל בקהאם משהו?

אני מרגישה שעדיין היא לא לגמרי בטוחה במה שיש לה להגיד, אבל היא עושה עבודה טובה. כיף לשמוע אותה.
לצפיה ב-'אה, בדקתי והוא שחקן פוטבול.'
אה, בדקתי והוא שחקן פוטבול.
28/08/2016 | 00:08
10
לצפיה ב-' מ'שומעים? '
מ'שומעים?
22/08/2016 | 20:32
22
32
לצפיה ב-'Frank Ocean - Blonde '
Frank Ocean - Blonde
22/08/2016 | 20:34
4
46
שני אלבומים חדשים ומצופים הגיעו במלואם כמעט באותו יום- וכמה שהם שונים!
אחרי שהנשמה שלי הייתה צריכה את פיסת הטראש שהוא החדש של בריטני ביץ',
מתפנה עכשיו לאלבום של פראנק. ולבינתיים הוא מהמם
בשמיעה ראשונה הוא היה קשה לעיכול ולא מובן אבל כבר בשמיעה השניה הפאזל מתחיל להתחבר.
לצפיה ב-'מאיפה אפשר להשיג? '
מאיפה אפשר להשיג?
22/08/2016 | 22:39
3
34
ובכלל איפה אפשר לראות את האלבום השני והויז'ואלי? (ועל הדרך גם את של ביונסה.)

לצפיה ב-'האלבום הויזואלי שלו לא בדיוק ראוי לצפיה '
האלבום הויזואלי שלו לא בדיוק ראוי לצפיה
22/08/2016 | 22:48
2
49
לא רואים שם כלום. זו מוזיקה על גבי ויז'ואל של חדר בשחור לבן, בקושי משתנה. רק רואים אנשים זזים מדי פעם.
שולח לך קישורים בפרטי לזה ול''לימונדה''.
ב- Endless הויזואלי יש לפראנק קאבר מעלף ל- At Your Best (You Are Love) אבל בקושי שמעתי אותו, העדפתי לשמוע את האלבום הפרופר בינהם.
הבנתי שג'זמין סאליבן () שרה בו יחסית הרבה.
לצפיה ב-'מה אתה אומר? זה נשמע פלצני להפליא '
מה אתה אומר? זה נשמע פלצני להפליא
22/08/2016 | 22:53
1
35
אני אתן קודם כל שמיעה לEndless ואז אעבור לBlond האלבום האמיתי.
לצפיה ב-'אני גם צריך לשמוע את Endless.'
אני גם צריך לשמוע את Endless.
22/08/2016 | 23:00
27
בעיקר בגלל Sampha וג'זמין.
לצפיה ב-'Vanessa Carlton - Ordinary Day'
Vanessa Carlton - Ordinary Day
24/08/2016 | 16:15
1
14
הייתה זמרת חמודה שלא הצליחה לשחזר את ההצלחה של האלבום הראשון.
לצפיה ב-'מדהים שאת תמיד שומעת את אותם אומנים '
מדהים שאת תמיד שומעת את אותם אומנים
25/08/2016 | 09:59
5
לצפיה ב-'Britney Spears - Everytime'
Britney Spears - Everytime
24/08/2016 | 16:20
12
לצפיה ב-'Evanescence - My Immortal'
Evanescence - My Immortal
24/08/2016 | 17:04
23
עדיין מרגש, למרות החרישה.
לצפיה ב-'Backstreet Boys - Incomplete'
Backstreet Boys - Incomplete
24/08/2016 | 17:12
15
אני חושבת שזה הפך להיות השיר הכי אהוב עליי שלהם.
לצפיה ב-'Britney Spears - Liar '
Britney Spears - Liar
26/08/2016 | 12:48
12
לצפיה ב-'Britney Spears - Just like Me'
Britney Spears - Just like Me
26/08/2016 | 12:53
35
הטראקליסט של האלבום היה צריך להיות כזה:
1. Invitation
2. Make Me...
3. Do You Wanna Come Over?
4. Man on the Moon
5. Just Luv Me
6. Slumber Party
7. Just like Me
8. Better
9. Change Your Mind (No Ceas Cortes)
10. Liar
11. If I'm Dancing
12. Coupure Électrique

ולדלוקס היא הייתה צריכה להשאיר רק את:
13. Hard to Forget Ya
14. Clumsy
לצפיה ב-'Dua Lipa - Blow Your Mind'
Dua Lipa - Blow Your Mind
26/08/2016 | 13:38
3
7
לצפיה ב-' guarantee I can blow your mind (mwah)!'
guarantee I can blow your mind (mwah)!
26/08/2016 | 13:38
2
7
לצפיה ב-'שומע בלופים!'
שומע בלופים!
26/08/2016 | 13:39
1
10
וזה אפילו לא השיר הכי טוב שלה
לצפיה ב-'כשהתופים מגיעים I go off!'
כשהתופים מגיעים I go off!
26/08/2016 | 13:40
4
לצפיה ב-'M.I.A. - Borders'
M.I.A. - Borders
26/08/2016 | 13:40
12
אחד השירים הכי טובים שיצאו בשנה שעברה.
לצפיה ב-'Frank Ocean - Pink + White'
Frank Ocean - Pink + White
26/08/2016 | 13:43
14
הביצוע שלו בשיר הזה הורס לי את הבריאות והאד-ליבס של ביונסה בסוף מוסיפים המון לזרימה. שיר מעולה!
אני מכור לשלושה שירים באלבום שלו לבינתיים והם שלושת השירים שפותחים אותו: Nikes, Ivy ו- Pink + White.
גם Nights, Self Control, Solo ו- Godspeed
לצפיה ב-'Bridgit Mendler - Atlantis (feat. Kaiydo)'
Bridgit Mendler - Atlantis (feat. Kaiydo)
26/08/2016 | 13:45
6
לצפיה ב-'Jamala - 1944'
Jamala - 1944
26/08/2016 | 13:50
5
לצפיה ב-'Danny L Harle - Super Natural (feat. Caly Rae Jepsen)'
Danny L Harle - Super Natural (feat. Caly Rae Jepsen)
26/08/2016 | 14:03
5
לצפיה ב-'Lady Gaga - Paparazzi (live from 2009's VMAs) '
Lady Gaga - Paparazzi (live from 2009's VMAs)
26/08/2016 | 14:26
14
לצפיה ב-' ד ר ג ו . '
ד ר ג ו .
20/08/2016 | 15:24
117
168
מ- 1 עד 10, סינגלים חדשים!
המשך>>
מ- 1 עד 10, סינגלים חדשים!
לצפיה ב-'Britney Spears: Glory'
Britney Spears: Glory
21/08/2016 | 02:03
38
207
האלבום נמכר היום באופן רישמי במקסיקו, שבוע לפני היציאה הרישמית לאייטונז
רשימת השירים:

Physical Standard Edition:
01 - Invitation - 03:19
02 - Do You Wanna Come Over? - 03:22
03 - Make Me...feat G-Eazy - 03:51
04 - Private Show - 03:54
05 - Man On The Moon - 03:46
06 - Just Luv Me - 04:01
07 - Clumsy - 03:02
08 - Slumber Party - 03:34 E
09 - Just Like Me - 02:44
10 - Love Me Down - 03:18
11 - Hard To Forget Ya - 03:30
12 - What You Need - 03:07
Deluxe Bonus Tracks - Physical & Digital
13 - Better - 03:10
14 - Change Your Mind - 03:00
15 - Liar - 03:16 E
16 - If I'm Dancing - 03:24
17 - Coupure Electrique - 02:22

לצפיה ב-'Love Me Down נשמע כמו פילר של ריהאנה מ2006'
Love Me Down נשמע כמו פילר של ריהאנה מ2006
21/08/2016 | 02:15
102
גרוע ביותר וממוחזר לגמרי.
לצפיה ב-'בCoupure Electrique זאת מיה מארי הצרפתייה שלה?'
בCoupure Electrique זאת מיה מארי הצרפתייה שלה?
21/08/2016 | 02:21
6
86
בזבוז של מקום בדיסק, היו צריכים לשים רמיקס במקום הזבל הזה. מה זה בכלל? גם מקליטה שירים תת רמה וגם לא שרה בשירים בהם?
אחרי הבלאגן באלבום הקודם שהיא בכלל לא שרה בו, הם עדיין מביאים מישהי שתשיר במקומה?!
לצפיה ב-'פחחחח אין מצב שבריטני שרה בשיר הזה!!!! זאת זמרת אחרת '
פחחחח אין מצב שבריטני שרה בשיר הזה!!!! זאת זמרת אחרת
21/08/2016 | 02:26
5
33
לצפיה ב-'לארי שילם למיה מארי על שיעורי הצרפתית'
לארי שילם למיה מארי על שיעורי הצרפתית
21/08/2016 | 02:31
4
26
לצפיה ב-'מה הקטע לשים שיר של זמרת אחרת באלבום שלך?!?!'
מה הקטע לשים שיר של זמרת אחרת באלבום שלך?!?!
21/08/2016 | 03:02
3
68
הריי ברור לכולם שזאת לא בריטני ספירס, זה אפילו לא מזכיר אותה כמו במקריי מיאה מארי
לצפיה ב-'כי הם יודעים שהמעריצים הטיפשים שלה יקנו כל דבר'
כי הם יודעים שהמעריצים הטיפשים שלה יקנו כל דבר
21/08/2016 | 03:15
2
66
עם המותג בריטני ספירס.
היחידים שצריכים להיות אשמים אלו אותם מעריצים חסרי עמוד שדרה שחושבים שבריטני ספירס היא אלוהים...סליחה - בריטני ספירס המושששש
לצפיה ב-'מאז Femme Fatal הפסקתי לקנות את האלבומים שלה'
מאז Femme Fatal הפסקתי לקנות את האלבומים שלה
21/08/2016 | 03:32
1
60
לא נראה לי שאקנה גם את הנוכחי, או אקשיב לו בכלל
חבל, ציפיתי לבלאקאוט 2, וקיבלנו בריטני ג'ין 2
לצפיה ב-'BJ יצירת מופת ליד Glory Hole'
BJ יצירת מופת ליד Glory Hole
21/08/2016 | 03:49
60
ותחשוב שעם השנים זה רק ילך ויחמיר. המוזיקה שלה תהיה גרועה יותר וגרועה.
Ugly Girls פתאום לא נראה כ''כ גרוע
לצפיה ב-'Invitation/Man On The Moon/Slumber Party/Just Like Me'
Invitation/Man On The Moon/Slumber Party/Just Like Me
21/08/2016 | 02:22
4
111
Hard To Forget Ya / Better / Change Your Mind/ Liar
נשמעים כמו רצועה אחת ארוכה ובלתי נגמרת....
הייללות חתול ברקע, הלחישות, והמקצב זהים בכולם, הפקה ממחוזרת של ג'סטין ביבר, ריאהנה, סלינה גומז עם מייז'ור לייזר.....
כל שיר נפתח עם גיטרה קלסאית, קסילופון או מפוחית, ומיד בפיזמון הכל חוזר להיות במקצב האלקטרוני שחרוש בMTV  ישראל בשנה האחרונה, של כל מיני זמרות סוג ז' לא מוכרות מאירופה

הרצועה הטובה ביותר מביניהם היא man on the moon הגרועה שעושה  גם כאב ראש Just like me

לצפיה ב-'אני עכשיו בדיוק בJust LIke Me'
אני עכשיו בדיוק בJust LIke Me
21/08/2016 | 02:25
1
83
מה היא אומרת באמצע השיר? 'צ'קן צ'קן'? 

לצפיה ב-'אכן הדיקציה שלה באלבום הזה גרועה ביותר '
אכן הדיקציה שלה באלבום הזה גרועה ביותר
21/08/2016 | 02:47
67
היא התכוונה להגיד she can she can
לצפיה ב-'Invitation העתק הקטע Becky with the good hair של ביונסה'
Invitation העתק הקטע Becky with the good hair של ביונסה
21/08/2016 | 02:34
1
28
לצפיה ב-'גם Hard to forget you מתחיל כמו ביונסה'
גם Hard to forget you מתחיל כמו ביונסה
21/08/2016 | 02:54
20
לצפיה ב-'Clumsy נשמע היום יותר ממביך מלפני שבועיים'
Clumsy נשמע היום יותר ממביך מלפני שבועיים
21/08/2016 | 02:29
3
83
ועוד היו כאלו שאמרו שהוא מתאים להיות כסינגל, עלאק.
אחד הרצועות המביכות שלה.
ועוד לחשוב שהיא בוחרת מה להקליט ומה לא מלכתחילה.
כנראה הגיל שלה עושה את שלו...
לצפיה ב-'אני ממש לא יודע באיזה עולם זה "להיט מועדונים"?! בדיחההה'
אני ממש לא יודע באיזה עולם זה "להיט מועדונים"?! בדיחההה
21/08/2016 | 02:37
2
26
לצפיה ב-'אבוי למועדון שישמיע את זה'
אבוי למועדון שישמיע את זה
21/08/2016 | 02:40
1
52
יקבל צו סגירה באופן אוטומטי!
לצפיה ב-''
21/08/2016 | 03:33
4
לצפיה ב-'Hard To Forget Ya טוב מאוד'
Hard To Forget Ya טוב מאוד
21/08/2016 | 02:34
60
סוף סוף ניצנים של בריטני הישנה והטובה!
לצפיה ב-'ההתחלה של What You Need מזכירה שיר אחר מפורסם'
ההתחלה של What You Need מזכירה שיר אחר מפורסם
21/08/2016 | 02:36
2
73
זה סימפול או מה??
לצפיה ב-'מנסה להיות כריסטינה אגילרה של 2004'
מנסה להיות כריסטינה אגילרה של 2004
21/08/2016 | 02:38
1
24
לצפיה ב-'לגמרי אגילרה'
לגמרי אגילרה
21/08/2016 | 02:53
58
חבל שלא הצליח לה ככ גם בשיר הזה
לצפיה ב-'המוזרים: What You Need/Coupure Electrique/ If I'm Dancing '
המוזרים: What You Need/Coupure Electrique/ If I'm Dancing
21/08/2016 | 02:43
80
Clumsy, Private Show בדיחה

What You Need היא רק צועקת בכעס למיקרופון בקול המעבצן של Private show
If I'm Dancing מיחזור של המנגינה chaotic מסדרת המופת שלה וקווין פדרליין
 Coupure Electrique בריטני לא שרה בכלל, לא מובן מה הקטע לשים שיר של זמרת צרפתיה לא מוכרת

לצפיה ב-'קשה לחשוב שהיא עבדה על האלבום הזה שנתיים'
קשה לחשוב שהיא עבדה על האלבום הזה שנתיים
21/08/2016 | 02:52
3
86
ושיר כמו Better נכנס בסופו של דבר לאלבום...
כמה פילרים יש פה, אלוהים אדירים.
לצפיה ב-'צודק! זה לגמריי תמוהה, ששירים כמו Liar ו What you need'
צודק! זה לגמריי תמוהה, ששירים כמו Liar ו What you need
21/08/2016 | 03:25
2
69
נכנסו לאלבום הזה.
אחריי הכישלון הקולסלי של בריטני ג'ין, היית מצפה שישקיעו בעבודה על האלבום, אבל נראה שרק העתיקו הכל מאחרים, ועוד חיקויים גרועים
לצפיה ב-'ולא נתנו לה לשיר גם באלבום הזה'
ולא נתנו לה לשיר גם באלבום הזה
21/08/2016 | 03:35
1
58
אתה חושב בכלל שהיא מודעת לזה שיש באלבום שלה שירים שהיא לא שרה בהם?
בטח לארי נעל אותה בשירותים ונתן למיה מארי מהר להקליט את הביטים של השירים באולפן
לצפיה ב-'היא רק מוכיחה שצדקו כל אלה שאמרו שהיא "פלקט"'
היא רק מוכיחה שצדקו כל אלה שאמרו שהיא "פלקט"
21/08/2016 | 03:38
54
 לא נראה לי שאכפת לה בכלל , עצלנית
מבחינתה אם מישהי אחרת שרה במקומה זה עוד יותר טוב, פחות להתאמץ
לצפיה ב-'הטובים: Just luv me/Do you wanna come over/Love me Down'
הטובים: Just luv me/Do you wanna come over/Love me Down
21/08/2016 | 02:52
1
71
Do you wanna come over השיר הכי חזק באלבום, לא סתם היא מופיעה איתו כבר
Just Luv me אכן נשמע כמו קאבר לאלבום האחרון של ג'סטין ביבר, אך בין כל השירים באלבום הוא הכי נורמלי
Love me Down נשמע כמו האחרונים של ריאהנה, למרות שבשביל הזמרות האחרות בסצינה זה שיר בינוני, בשביל הפקה של בריטני זה נחשב שיר מוצלח.
לצפיה ב-'Come Over הוא בין החזקים באלבום'
Come Over הוא בין החזקים באלבום
21/08/2016 | 03:11
54
לא סתם חברת התקליטים מתלבטת בימים אלו בינו לבין רק תאהב אותי ולבין גבר על הירח כסינגל שני.
חוץ מהשירים האלה אין פה יותר מדי בחירה וגם ככה רוב הסיכויים שהאלבום הזה יכשל...ותכלס? מגיע לה ולצוות העלוב שלה שעושה ממנה צחוק וגורם לה להקליט אשפה כזאת.
די הזוי לי לחשוב שזאת אותה זמרת שהקליטה את In The Zone ואת Blackout.
חוץ מ4/5 שירים אין פה כלום.
יש פה רק זמרת בת 35 עם בוטוקס בשפתיים שמנסה להיות מגניבה ומקליטה שירים של ילדות בנות 12 סטייל ביבר/סלינה ועל הדרך איבדה את הייחודיות שלה - אותה ייחודית שגרמה לה להצליח ולכבוש את הפסגה אי שם לפני שנים רבות.

לצפיה ב-'Liar נשמע כמו פילר של זמרת סוג ז' סטייל קלרקסון/סימפון'
Liar נשמע כמו פילר של זמרת סוג ז' סטייל קלרקסון/סימפון
21/08/2016 | 02:59
3
82
בינתיים מסתמן אלבום גרוע ביותר.
הלוואי שתיכשל איתו יותר מBJ
לצפיה ב-'אוי ואבוי, קלי קלארקסון זה הכי פח אשפה שיכול להיות'
אוי ואבוי, קלי קלארקסון זה הכי פח אשפה שיכול להיות
21/08/2016 | 03:06
2
67

לצפיה ב-'מזל שאנחנו לא שומעים ממנה כבר שנים'
מזל שאנחנו לא שומעים ממנה כבר שנים
21/08/2016 | 03:38
1
60
תודה לאל!
לצפיה ב-'נעלמה בחירייה'
נעלמה בחירייה
21/08/2016 | 03:40
13
לצפיה ב-'החלטה גרועה הייתה להוציא את Clumsy ואת Private Show'
החלטה גרועה הייתה להוציא את Clumsy ואת Private Show
21/08/2016 | 03:27
80
כסינגלי פרומו לאלבום.
שניהם נמצאים בתחתית של האלבום. זה מה שאמור לייצג את האלבום לאנשים?

אחרי שמיעה נוספת, לא חושב שחוץ מCome Over יש פה שירים שמתאימים כסינגלים.
Slumber Party אחד המצוינים באלבום אבל לא מתאים כסינגל.
אני כן רואה באיזשהו שלב שהוא יעבור מיקסוס רציני והיא תצרף את שון פול בשביל הצלחה במצעדים (כמו שסיה המחוררת אוזניים עשתה והצליחה).
לצפיה ב-' השיר הכי טוב באלבום: just RIDE me'
השיר הכי טוב באלבום: just RIDE me
21/08/2016 | 03:43
56
לצפיה ב-'יששששששששששששששששששששש'
יששששששששששששששששששששש
21/08/2016 | 13:01
90
איך הייתה לי תחושה שהאלבום ידלוף בקרוב.. והנה זה בא!!
איזו התחלה מעולה של שבוע.

עדיין לא התחלתי את השמיעה הראשונה, אבל זה יקרה בהמשך היום.
יאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא
לצפיה ב-'עדיין לא בשלב להגיד מה דעתי לגביו אחרי שתי האזנות.'
עדיין לא בשלב להגיד מה דעתי לגביו אחרי שתי האזנות.
21/08/2016 | 18:02
1
106
יש כמה שירים טובים, וכמה שירים סבירים.
הכי זכיר משם זה DYWCO שחייב גם להיות הסינגל הבא!!
Coupure electrique זו ממש בדיחה.. לא ידעתי שבריטני החלה לעסוק בקידום זמרים דרך שירים באלבומים שלה שלא היא שרה בהם בכלל.
לצפיה ב-'האם לדעתכם Glory ברמה שווה עם Blackout ו In The Zone? '
האם לדעתכם Glory ברמה שווה עם Blackout ו In The Zone?
22/08/2016 | 19:22
19
לצפיה ב-'אנסה לרשום משהו זריז '
אנסה לרשום משהו זריז
22/08/2016 | 00:06
119
לא שמעתי את האלבום היום מספיק לצערי, אבל כן מספיק בשביל לגבש רושם ראשוני.
Invitation ו- Man on the Moon קטעים לא רעים בכלל! אני אוהב את ההפקה והאטמוספירה של Invitation והוא אמנם נופל בפזמון אבל אני אוהב את הבחירה ברצועה הזאת כשיר פתיחה לאלבום. ל- Man יש התחלה הורסת והוא נשמע כמו הכלאה בין Trip to Your Heart ו- Heaven on Earth. בריטני נשמעת ילדותית מצוננת כתמיד וזו נקודת חולשה בקטע הזה.
Private Show מחריד בגלל הווקאלס הגבוהים והאיומים, מין הסתם זה יותר makes sense כחלק מאלבום של בריטני ספירס אבל הוא מהחלשים לטעמי. Make Me... עדיין מהחזקים.
Just Luv Me נשמע כמו Revival של סלינה וככזה הוא נורא משתדל להיות אופנתי ועדכני. חסר בו משהו אבל זו רצועה חמודה ותוספת טובה לאלבום.
Clumsy- אני רואה מלא שסימנו את השיר הזה כפילר. יכול להיות שהוא פחות מתאים לאלבום אבל יש גרועים ממנו. סביר, ליד כזה. בתור רצועת גימיק זה אחלה.
Come Over- ככל הנראה הכי טוב באלבום.
Slumber Party- כיף של רצועה! בזמן שכמעט בכל אחת אני יכול למצוא דפק שמציק לי, זו אחת היחידות שנשמעות לאוזניי שלמות. אוהב את הוויב הרגאיי האיטי, אפילו הביצוע שלה כאן מוצלח בהרבה ממה שהורגלנו. לא שיא החזק אבל אופציה לסינגל.
Just Like Me, Love Me Down, What You Need- בכלל לא אהבתי כרגע. מעיקים, נמרחים, צועקים בינוניות. JLM אירוויזיוני כל כך והוא היחידי שעלול לגדול עלי, LMD מתיימר להיות אורבני ונכשל ונשמע כמו קטע גרוע של קייט דלונה או לחילופין כמו השיר הבא של עדי ביטי, WYN הכי שנאתי מכל האלבום. כזה קטע רע ו- bland. אשכרה אאוטייק מביך מ- In the Zone.
Hard to Forgrt Ya- גם הוא די רע אבל יותר מהנה מהשלושה למעלה. אין לי יותר מדי מחשבות עליו, הוא בסדר בזרימה הכללית. יש מלודיה נחמדה נוסטלגית בבתים.
Better- לא הייתי מופתע אם היה כתוב על זה Major Lazer. הנגינה בפזמון דורשת שאחריה תגיע MO ותפצח באיזה סולו שיר סביר. לא משהו מיוחד. הוא לא מתבלט ובגלל זה אפשר להבין את הבחירה לשים אותו כרצועת דלוקס.
Change Your Mind (No Seas Cortes) - אהבתי הפזמון הסקסי עם המשפט בספרדית. אחלה פופ. מהאהובים עלי בכל הפרויקט.
גם Liar טוב מאוד וכיפי, אפילו מהטובים ו- If I'm Dancing אירוויזיוני אבל הומואי ומוצלח.
השיר שסוגר את האלבום בצרפתית- אני אוהב את הסגנון אז אני משוחד מובן שיש סיכוי לא רע בכלל שזו לא היא שרה בכלל, אבל זה בדיוק מה שרציתי מהאלבום הזה- פופ מלוחשש אלקטרוני סקסי. גימיק נחמד.

אלבום חמוד!
הייתה לי הרגשה שזה יהיה רמה אחרת מ|בריטניג'ין|.
הבונוס-טראקס טובים יותר מרוב השירים הסטנדרטיים.
לצפיה ב-'מאש"ע'
מאש"ע
19/08/2016 | 11:22
47
82
המשך>>

חם בפורומים של תפוז

במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
במיוחד להורים לתינוקות
Developy הינו פורטל תוכן המיועד להורים לתינוקות
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום מחשבים ניידים
פורום מחשבים ניידים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו