לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום פופ
ברוכים הבאים לפורום פופ!

כאן זה המקום לדבר על כל מה שקשור למוזיקת הפופ.לכל מי שמחפש מקום לדבר על אמני הפופ האהובים עליו,על הופעות,קליפים ושירים חדשים(וגם ישנים)-כאן זה המקום! תוכלו להמליץ על שירים,לערוך מצעדים ולחבור לעוד אנשים החולקים את חיבתכם לסגנון הרחב והמהנה הזה!
כמה חוקים(כי חייבים):
אנא כבדו את שאר חברי הפורום.כל הודעה הכוללת קללה,השפלה או פגיעה אישית בחבר פורום תימחק!
כנכון לכללי תפוז,לא ניתן לפרסם קישורים להורדות לא חוקיות.אלו החוקים,אנא כבדו זאת.
נא לא לפרסם פרטים אישיים על גבי הפורום.דבר זה אינו בטיחותי ומנוגד לכללי תפוז.
אני מקווה שנוכל לקיים פה פורום פורה ונהנה לכולנו.אשמח לראותכם בפורום!
טל

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פופ

ברוכים הבאים לפורום פופ!

כאן זה המקום לדבר על כל מה שקשור למוזיקת הפופ.לכל מי שמחפש מקום לדבר על אמני הפופ האהובים עליו,על הופעות,קליפים ושירים חדשים(וגם ישנים)-כאן זה המקום! תוכלו להמליץ על שירים,לערוך מצעדים ולחבור לעוד אנשים החולקים את חיבתכם לסגנון הרחב והמהנה הזה!
כמה חוקים(כי חייבים):
אנא כבדו את שאר חברי הפורום.כל הודעה הכוללת קללה,השפלה או פגיעה אישית בחבר פורום תימחק!
כנכון לכללי תפוז,לא ניתן לפרסם קישורים להורדות לא חוקיות.אלו החוקים,אנא כבדו זאת.
נא לא לפרסם פרטים אישיים על גבי הפורום.דבר זה אינו בטיחותי ומנוגד לכללי תפוז.
אני מקווה שנוכל לקיים פה פורום פורה ונהנה לכולנו.אשמח לראותכם בפורום!
טל

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

Suck My Pop
28/04/2016 | 16:39
12
15
מחר: סינגל חדש קאלבין האריס עם ריאהנה
28/04/2016 | 16:43
1
42
החבר של טיילור סוויפט מתכנון לשחרר אלבום חדש,

והסינגל הראשון מתוכו הולך להיות שת"פ נוסף עם ריאהנה

This Is What You Came For יוצא מחר!

יהיה מעניין לראות האם ריאהנה חוזרת לתחום ה EDM (שידעתי שהיא לא תבחר ממנו, בוגרת ככל שהיא מנסה להיות) או שקאלבין דווקא יתקרב אליה.

באלבום צפוי להיות גם שת"פ נוסף עם אלי גולדינג וככל הנראה חיבור ראשון עם החברה הנוכחית.

מגניב! מעניין אם יהיה ברמה של WFL
29/04/2016 | 14:37
20
אני בספק...אבל נראה. רוב הטראקים שלו מאוסים אבל יש לו יציאות.
שמחה לשמוע שיש גם שיר עם אלי. ולשמוע את טיילור עושה EDM זה גם משהו יוצא דופן.
מחר: סינגל חדש של זד עם קאשה
28/04/2016 | 16:47
1
36
זד היה הראשון לתת יד לקאשה אחרי שבית המשפט סגר את התיק שלה נגד ד"ק לוק.
הם ביצעו שבוע שעבר בפסטיבל קונצא'לה שיר חדש True Color, ובעקבות ההצלחה שהשיר קיבל באינטרנט, מחר יוצא הסינגל הרשמי! 

נחמד מצידו.
29/04/2016 | 14:38
20
לא שמעתי את השיר, אז נראה איך זה.
לפחות להתארח באלבומים של אמנים אחרים היא עדיין יכולה.
בירדי מקבררת את Sorry של ג'סטין ביבר.
28/04/2016 | 16:54
27
נכון שנמאס שהופכים שירים קצביים לבלדות?
לא אכפתי לי, היא עושה את זה מושלם.

השמעת בכורה: Blink182 - Bored To Death
28/04/2016 | 17:01
28
זוכרים אותם?

מסתבר שהם חוזרים עם אלבוםם חדש

הסינגל ראשון נחמד אבל לא ברור לי מה היה דחוף להם לחזור עם שיר כזה..

What's My Age Again
Adam's Song
All the Small Things
Stay Together for the Kids
Miss You

הקרנת בכורה: AlunaGeorge - My Blood (feat. Zhu)
29/04/2016 | 15:30
12
אלונהג'ורג' בקטע שלישי מתוך אלבום האולפן השני I Remember שיגיע מתישהו השנה.
מדובר בהפקת של Zhu, דיג'יי-מפיק וזמר מוזיקה אלקטרונית שכבר הפיק להרכב בעבר.
מצרף גם את עטיפת האלבום הרשמית שנחשפה לאחרונה.

חייב לציין שבהתחלה לא הכי עפתי על I'm in Control אבל הוא גדל עליי ובעיני שלושת השירים שקיבלנו עד כה הם ברמה טובה מאוד ועושים חשק לשמוע את האלבום.
יכול להיות ש- My Blood החדש הוא הקטע שהכי תפס אותי מהשלושה.
לא מרגיש ירידה ברמה מאז Body Music.
השמעת בכורה: Zedd, Kesha - True Colors
29/04/2016 | 15:34
18
שיר ה''קאמבק'' (אם תרצו) של קאשה שוחרר היום רשמית והוא שת''פ עם Zedd.
מדובר בשיר שהופיע באלבומו האחרון וקיבל הפקה ומיקסינג חדש, על גבי ווקאלס של קאשה, שהייתה בכותרות הרבה מאז תחילת השנה בעקבות העניין שלה עם דר. לוק.

השיר חביב, למרות שהאוטוטיון הזה לא כ''כ נחוץ ואפילו מסרס מעט את הווקאלס שהם טובים ומשכנעים סך הכל ודי הפתיעו אותי.
יש משהו נוגע ו'אפי' בשיר הזה אבל אני מרגיש שהיו צריכים לטפל בו בצורה שונה. מעניין עד כמה גדול הוא יהפוך עכשיו עם כל ההייפ על קאשה והתחרות שיש במצעדים.
השמעת בכורה: Calvin Harris&Rihanna-This Is What You Came for
29/04/2016 | 15:54
26
לצערנו עדיין לא העלו ליוטיוב את השיר באורכו המלא, אלא ''הצצה'' של דקה וחצי.
למרות זאת הוא זמין החל מהיום להאזנה ורכישה בכל רשתות הסטרימינג והמוזיקה ברשת.
סינגל שני (אחרי HDIYL) לקלווין האריס מתוך אלבום חדש, ככל הנראה. שת''פ עם קוויןR.
היום שוחרר רשמית VIEWS, אלבום האולפן החדש של דרייק והוא מכיל בתוכו שיר בשם Too Good שהוא שת''פ נוסף עם ריהאנה. עוד קטע מוצלח שלהם.

גנרי, מועדוני ולהיטי. ללא ספק נשמע כמו משהו שיהיה אחד מלהיטי הקיץ. לא מתאים לי לאהוב את זה אבל זה אחלה לעת עתה.
את WFL שנאתי בשמיעות הראשונות והוא הפך להיות אחת הקלאסיקות הגדולות שלה, אם לא הגדולה ביותר.
אחרי ANTI ריהאנה מחליטה להתנסות קצת עם EDM אז זהו סוג של קאמבקון של ריהאנה כפי שהכרנו אותה עד TTT.
מעריך שזה לא מעיד על הסאונד שנקבל ב- R9, שכבר נמצא בשלבי הקלטות ע''פ שמועות שקיימות ברשת.
ד''א- ריהאנה ''לקחה'' לטינהשי שתי רצועות לאחרונה- אחת מהן נקראת Joyride והיא הייתה אמורה להיות הטייטל-טראק של האלבום העתידי של טינשהי.
אני מניח שהוא לא נקרא כך יותר
הקרנת בכורה: Foxes - Cruel
29/04/2016 | 15:56
11
מעניין שאחרי אינספור סינגלים כושלים מתוך All I Need, אלבום האולפן השני של פוקסס, היא לא מתייאשת ומשחררת עכשיו סינגל נוסף שהוא אחד מה- fan favorites.

לא שמעתי יותר מדי פעמים את השיר הזה אבל הוא בהחלט בולט באלבום.
הקליפ נחמד ומשתמש באותה נוסחה של הקליפים הקודמים שלה ב- era הזה.
סינגל חדש לג'סטין טימברלייק במאי, הפקה של מקס מרטין!
29/04/2016 | 16:02
17
טימברלייק נמצא כעת בסטודיו, עובד במרץ על מה שיהיה אלבום האולפן החמישי שלו.

טימבהלנד כבר חשף שג'סטין והוא עובדים על סאונד קאנטרי לאלבום הקרוב, כיוון אותו בחן חלקית בחלק השני של פרויקט ה- 20/20 שלו.
ע''פ דיווחים הוא עבד ועובד עם אנשים רבים, מפארל וויליאמס וטימבה הקבועים, ל- Little Big Town ו- Icona Pop.
לא ברור איך זה הולך להישמע אבל לפי השמועות הוא הולך לצאת חודש הבא עם סינגל חדש בהפקת מקס מרטין שיהיה חלק מפסקול לסרט אנימציה חדש של DreamWorks.

מחכה לראות מה הוא מבשל.

טראקליסט לאלבום החדש של Fifth Harmony.
29/04/2016 | 16:07
18
שת''פים עם Ty Dolla $ign ב- Work from Home, הסינגל הראשון, Missy Elliott ו- Fetty Wap.
משתפי פעולה נורא גנריים לאלבום בשנת 2016. האלבום 27/7 יגיע ב- 27 במאי, שבועיים אחרי מייגן, שבוע אחרי אריאנה.

Tracklist:
That’s My Girl
Work from Home (feat. Ty Dolla $ign)
The Life
Write On Me
I Lied
All In My Head (feat. Fetty Wap)
Squeeze
Gonna Get Better
Scared of Happy
Not That Kinda Girl (feat. Missy Elliott)
Deluxe:
Dope
No Way
Worth It (No Rap)
מה אתם שומעים עכשיו?
25/04/2016 | 18:50
11
17
Beyonce - All Night
25/04/2016 | 18:55
44
סה''כ קשה לי לומר שאני לא אוהב את האלבום הזה.
יש כמה שירים חלשים שלא מצליחים להשתוות ליומרות ולכוונות הטובות של הפרויקט, אבל הוא עמד בציפיות בכללי והוא אחלה כשלעצמו.
Azealia Banks - SLAY-Z
26/04/2016 | 19:25
10
Dido - Look No Further
26/04/2016 | 23:00
6
Beyonce - XO
26/04/2016 | 23:09
1
31
אני מבין שלימודנה זה אלבום עם מסר כלשהו,
אבל ממש חסר לי נקודה אופטימית באלבום (ALL NIGHT לא ממש משדר לי את זה)
All Night < XO לעת עתה, מבחינתי.
27/04/2016 | 00:48
24
תמיד סימנתי את XO כאוברייטד למרות שיש לו אווירה המנונית יפה סה''כ והוא עשוי כמו שצריך (גם מצידה- ביצוע מצוין), פשוט לא מהאהובים עלי באלבום.
Sky Ferreira - I Blame Myself
26/04/2016 | 23:19
1
9
איפה ''מאצ'ואיזם''?1
27/04/2016 | 00:49
5
Taylor Swift - Love Story
27/04/2016 | 00:19
19
היה ונשאר שיר מקסים.
Beyonce - Love Drought
27/04/2016 | 00:52
38
מעלף.
מהאהובים עליי ביותר.
Beyonce - Lemonade
28/04/2016 | 16:38
1
32
אחרי כמה שמיעות אני חייב להודות שהאלבום כבש אותי.
חוץ מ Hold Up ו Don't Hurt Yourself כל השירים מצויינים.
גם השניים שציינתי טובים מאוד אבל עדיין לא הצלחתי להתחבר אליהם.

אני קורא הרבה ביקורת כלפי ההתנהלות שלה בעיני כל מיני אנשים, ומצחיק אותי שגם אני הייתי כזה. אבל דווקא כשהיא התחילה להתלכלך אנשים מוצאים בזה פסול, במקום להעריץ את האומץ. הרי הכי קל בעולם לשחרר עוד Drunk In Love.
Hold Up גדל עליי. הפקה מדויקת והוא עשוי כמו שצריך.
29/04/2016 | 15:43
19
עדיין לא אחד האהובים עלי והשירים האלה בד''כ פחות עושים לי את זה.
ירד לי מעט מ- Don't Hurt Yourself שהוא איכותי אבל סך הכל די גימיקי.
6Inch עדיין לגמרי הצלחה אבל די מוריד מערכו של Drunk in Love החד-פעמי, להשוואת אותו אליו. בכלל לא באותה ליגה.
עדיין לא נוצר לי 'קליק' עם Freedom שהוא טכנית אחלה שיר אבל מרגיש לי overdone ולא מצליח לרגש למרות הכוונה שלו.
Forawrd מוזיקלית מעולה כיאה לג'יימס בלייק אבל בואו נהיה כנים- פשוט קטע לא נחוץ.
Daddy Lessons מצוין. אני אוהב את הביצוע שלה שנעשה אינטנסיבי ככל שהשיר מתקדם. יש בו אפילו משהו מרגש.
Love Drought אחד השירים הטובים שהקליטה. ההפקה מינימליסטית וכ''כ פוגעת והוא מדויק ויפהפה שזה מדהים.
Pray You Catch Me גדל עליי. הוא פשוט מקסים. גם כאן היא מצליחה לשכנע אותי. ג'יימס בלייק עזר בכתיבה.
Sorry יהפוך בקלות להיות אחד מלהיטי האלבום. הוא לא מעולה אבל מרים סה''כ וגם הוא גדל עליי.
All Night
Formation בטריניטי יחד עם Love Drought ו- 6Inch.
Sandcasltes הוא ל-א גדול. סתם עוד בלדה. sorry (I ain't sorry).

אלבום מצוין.
ביונסה שחררה את LEMONADE
24/04/2016 | 10:16
18
223
ביונסה שחררה הלילה את האלבום החדש שלה,
כמו באלבום הקודם כל שיר קיבל מיצג ויזואלי.

אתן את דעתי על האלבום והקליפים בהמשך,
רק אומר:

6 INCHES  ו DADDY LESSONS >>>>>>>>>>>>> הרבה דברים אחרים.

1. Pray You Catch Me
2. Hold Up
3. Don't Hurt Yourself ft. Jack White
4. Sorry
5. 6 Inch ft. The Weeknd
6. Daddy Lessons
7. Love Drought
8. Sandcastles
9. Forward ft. James Blake
10. Freedom ft. Kendrick Lamar
11. All Night
12. Formation
הסרט מטורף..!! HBO פתחו לצפייה גם למי שאין מנוי (-:
24/04/2016 | 10:36
93
עכשיו מקשיבה לאלבום..
מגניב! הולכת לצפות באלבום הויזואלי עכשיו!
24/04/2016 | 13:20
71
טוב שיש טיידל

אני מתלבטת קצת אם לשמוע קודם רק את השירים או ישר לצפות, אבל נראה לי שאעשה את זה as intended ואצפה בסרט.
אוקיי, סיימתי לצפות!
24/04/2016 | 14:37
82
אין ספק שזה פרויקט שאפתני ומאוד מושקע. יצירה סה"כ מאוד "שלמה" ו"עגולה".
אהבתי איך היא שילבה פה את כל החיים והחוויות שלה. גם בצורה מאוד פתוחה וגלויה שמעוררת התפעלות. יש פה סוג של תהליך מאוד יפה שהיא גם הצליחה לשלב בו את התרבות השחורה וספציפית את זו של לואיזיאנה, שזה משהו שכנראה מאוד בוער בה לאחרונה.
קצת יותר מדי דיבורים "מעל הראש" שגם היא לפי דעתי לא הבינה עד הסוף על מה היא מדברת, אבל זה הוסיף לאווירה והיווה מעבר משיר לשיר.

מהשירים כרגיל קשה לי להתרשם משמיעה אחת, בעיקר כשזה בא עם קליפים אחד אחרי השני. אבל הכי אהבתי בדיוק את אלה שציינת - 6 Inch ft. The Weeknd ו-Daddy Lessons.

סה"כ עבודה טובה שלה. זה לא בדיוק הסגנון שלי אבל זה טוב. בטח בכל הסרט לא אצפה עוד פעם אבל מקווה לחזור לאלבום מתישהו.
לא מתחבר אליה, אבל אשמע את האלבום בכל זאת
24/04/2016 | 15:04
1
69
כי בא לי משהו חדש, וזה משהו IN. ומאוחר יותר אצפה בסרט.
דווקא נראה לי שאתה כן תאהב.
25/04/2016 | 00:15
12
אני קרוב לסיום הצפייה בסרט. רושם ראשוני:
24/04/2016 | 23:30
4
81
כותב את הרושם הראשוני שלי תוך כדי שאני מסיים. צפו לחפירה.
במשך היום שמעתי קטעים מהאלבום אבל רק עכשיו התפנתי באמת להקדיש תשומת לב לפרויקט הזה כמו שצריך- הורדתי את הסרט המלא באיכות HD.

אני לא בדיוק יודע איפה ואיך להתחיל.
קודם כל, אני כ''כ מקנא במעריצים של ביונסה. היא יודעת לפנק ולתת. ככל הנראה מדובר באישה שעובדת הכי קשה בתעשייה.
בעלת התושיה והאמביציה הכי חזקה. תמיד מחפשת לשבור את השיאים של עצמה. הפרפקציוניזם שלה לא אמיתי.

ויזואלית, הפרויקט הזה מרהיב ויוצא-דופן אפילו יותר מ''self-titled''.
בקושי התעמקתי בדיקלומים שלה (שדיי מעייפים באיזשהו שלב) שמרכיבים את הסרט ומשתלטים עליו, אבל ההשקעה פסיכית והכל עשוי בהמון סטייל וקלאס. הצד הויזואלי און פוינט לגמרי.
איפה זה ואיפה הקליפים האחרונים והבינוניים של ריהאנה. יש כאן אמנית שחשוב לה ה- full package. הכישרון של האנשים שעומדים מאחורי זה... ואו.
מהמעט שיצא לי להתרשם מהנושא, הרעיון הכללי- אני אוהב שהיא הפכה קצת יותר 'פוליטית' ונוקבת עם ההצהרות איתן היא יוצאת בפרויקט הזה.
אהבתי את העובדה שיש כאן ניסיון בולט להציג תרבות מסויימת וזה מועבר בצורה מדהימה בסטיילינג, בבחירת הקאסט ומשתפי הפעולה, הכל עשוי מעולה מעולה.
היא מנסה לצאת מהמעטה הנינוח והבלתי שברירי שלה שגרם לכל העולם להחשיב אותה כמלכה הלא-רשמית של היקום. זה התחיל באלבום הקודם וכאן זה מתפוצץ.
ועדיין, לא יעזור, משהו בה גורם לי לקחת צעד אחורה איתה. עדיין אני מטיל ספק באותנטיות שלה. בכמה היא מאמינה בכל מה שהיא עושה.
היא כבר לא ''צועקת'' זיוף ובינוניות כמו בשלושת אלבומיה הראשונים, אבל היא לא עדיין מצליחה למגנט אותי. משהו בה לא עובר לי.
ומה הקטע עם ג'יי-זי? מה היא מראה לנו כאן, בעצם? לפי ההשתלשלות של הסרט- נדמה שהוא בגד בה ושהיא סלחה לו, או משהו בסגנון. מקווה לקרוא ניתוח הגיוני לכל המתרחש.

המוזיקה -
דבר ראשון אתייחס לעטיפה- יחסית לכל הרגעים הויזואליים המרהיבים של הסרט, מה זו הבחירה הגרועה הזאת לעטיפה? העטיפה של ''self-titled'' הרבה יותר אלגנטית ויפה.

רצועה-רצועה:

1. Pray You Catch Me - זה מזכיר מעט את האינטרו של Mine שחזרתי אליו לאחרונה וגיליתי שהוא לא 'כזה' משעמם כמו שזכרתי שהוא.
מוזיקה נעימה וזורמת- כרגע כמוזיקת רקע בלבד. לא מצאתי משהו ממגנט ומעולה במיוחד בשביל שארצה לחזור לזה בהמשך. הפקה נקייה ויפה, הסוף מהמם, כינורות 

2. Hold Up - די הזדעזעתי כששמעתי את זה במהלך היום כרצועת אלבום. מרגיש מאוד בינוני וקצת מעפן. הקליפ המהמם כמובן משדרג אותו.
הזכיר לי מעט את Get Free של מייג'ור לייזר ואכן אאלט דיפלו הפיק לה את זה.
זה די גודל עלי אבל לא שיר בשבילי. הכי קליט באלבום אבל חלש ורפיטיטיבי.

3. Don't Hurt Yourself - קצת אזהר אבל אומר שהשיר הזה נשמע לי מההתחלה כמו משהו שנינט הייתה מקליטה לאלבום שלה באנגלית, זה נורא היא
ללא ספק אחד הקטעים שמצדיקים את האלבום הזה. אדג'ית, רוקיסטית ומעניינת בשיר הזה. הפקה לא קונבנציונלית. עדיין לא היה לה שיר כזה.

4. Sorry - אהבתי את הקליפ בשחור-לבן. היא נראית מדהים בחצי השני שלו (כשהשיער אסוף). השיר דווקא מהצד החלש יותר כאן.
החזרה על המילה ''סורי'' מעצבנת. לא חזק מספיק. הביצוע של ביונסה מעניין יחסית וההפקה טובה (בעיקר בשינוי שהשיר עובר בחצי השני) אבל זהו.

5. 6Inch - קליפ מדהים בצבעי אדום-נאון, הורס את הבריאות! השיר עצמו בטופ3 שלי, אין ספק. מעולה ומזכיר את שיאי ''self-titled''.
פחות אהבתי את שורת הפזמון שחזרה על עצמה יותר מדי פעמים לטעמי אבל יש בו כמה רגעים כ''כ מעולים והוא מעניין ויש לו התפתחות אדירה. הסוף מ צ ו י ן.

6. Daddy Lessons - ביונסה עושה פולק-קאנטרי בשיר הזה. הקליפ ה''צועני'' היה נראה אותנטי ומשכנע ומאוד מתאים לוויב של השיר.
סה''כ אני בעד כי עדיין היא לא עשתה שיר כזה ויש משהו שובה לב במלודיה. גם עשוי כמו שצריך. אחלה. כן בולט כי הוא לא מזכיר שום דבר אחר שלה.

7. Love Drought - איזה שם יפה לשיר הפקה חמימה ומיוחדת יש לשיר הזה. והקליפ גם מהאהובים עלי. הצילומים בשקיעה מעלפים וסופר-מתאימים לוויב.
זה לא שיר בולט ואוכל להבין אם אנשים יסמנו אותו כ''פילר'' (מקרה Rocket מהאלבום הקודם) אבל הוא דווקא בין היותר מעניינים ולא שגרתיים כאן.

8. Sandcastles - בלדה. ביונסה עושה ניסויים על חשבוננו בביצוע אמיץ ומוצלח, למרות שהיא עדיין לא מרגשת אותי בבלדות, לא יעזור.
סה''כ יפה אבל שגרתי ואני פחות סאקר של בלדות פסנתר, כידוע. אלמלא הביצוע שגם דרכו ביונסה דואגת שלא נירדם, הייתי שונא. גם הקליפ- קליפבלדות רגיל.

9. Forward - השת''פ עם James Blake. מדובר באינטרלוד בדיוק באורך של ג'יימס ג'וינט מאנטי. נורא ג'יימס בלייק-י. חביב. לא בולט בשום אופן, מבחינתי.

10. Freedom - השת''פ עם קנדריק. ראיתי הרבה שעפו על זה עד כלות. בהחלט אחד הלהיטים הפוטנציאליים של האלבום.
יש פה וויב של שיר ''נצחי'' והמנון לדורות. פזמון חזק. אני סה''כ כן אוהב אבל לא מצליח להתנתק מהתחושה שכבר שמעתי את זה איפשהו. אחלה קטע, בלי קשר.

11. All Night - הגענו לאחד הקטעים הכי חשובים לאלבום, מבחינתי. כנראה בטופ3 שלי יחד עם 6Inch ו- Don't Hurt Yourself. שבה לי את הלב.
זה לא רגיל לי שביונסה מצליחה לקנות אותי ככה עם שיר.  איזה פזמון רך ומקסים. הוא קצת ארוך מדי אבל יש לו אווירת סוף ייחודית ונעימה. לאב א-לוט.

12. Formation - חבל, חבל שאין לא עוד כאלה באלבום. שיר מרים לחלוטין עם קליפ היסטרי. מהסינגלים הבולטים השנה אצלי, לבינתיים.

overall - שיחקה אותה. האלבום אחלה אבל לא מצוין ולעת עתה אעדיף את ''Beyonce'', אבל ויזואלית הוא הדהים אותי ויש כמה שירים מעולים.
נורא הזכיר לי את האלבום הקודם ד''א. לא יודע. משהו בווייב, הרמה של השירים, ההפקה שדומה בחלקם.
מסכימה עם רוב מה שכתבת.
24/04/2016 | 23:55
2
46
עוד לא שמעתי את האלבום בלי הסרט, אז הויזואליות מעורבבת אצלי עם המוזיקה, ככה שיכול מאוד להיות שהחוויה הכללית יותר הרשימה אותי מאשר שהאלבום עצמו ירשים.
אני עדיין לא אוהבת אותה ממש, אבל היא יודעת לתת עבודה והכל נעשה פה ברמה היסטרית.

לגבי ג'יי זי, אני הבנתי אותו דבר. זה די ברור מהשירים שהוא בגד בה, ולרגע חשבתי שהיא אוטוטו הולכת להכריז על פרידה (לא הייתי *מאוד* מופתעת אם מישהי כמוה הייתה עושה את זה בסנכרון לאלבום כדי לעשות statement) עד שהגיע הסוף ודי ברור שהיא סלחה לו. הופתעתי שהם שמים את זה ככה על השולחן מול כל העולם. יש בזה משהו מאוד מרשים ודווקא זה תורם לאונתנטיות והפגיעות שהיו חסרים לה אצלי לפני.

כאמור, לא ממש מקשרת כל שיר לטייטל שלו...לצערי בסרט לא היה כתוב. אבל ממה שאני זוכרת אהבתי בערך כמוך. שכחתי בהודעה שלי לציין את All Night שבאמת סוגר את האלבום בצורה מקסימה ומספקת מאוד.

נורא חבל לי שעוד זמרות באמת לא משקיעות כמוה. כשמשווים את מה שריהאנה עשתה עם "אנטי" לזה, רירי יוצאת אפילו יותר עצלנית ומאכזבת...וזה משהו שדי משותף לכל הזמרות היותר ותיקות כיום חוץ מביונסה וטיילור סוויפט. לא אוהבת את ביונסה אבל אני מקווה שישתלם לה כדי שזה ייתן דרייב לאחרות להשקיע ככה.

רירי נוראית ב- era הזה בצד הויזואלי.
25/04/2016 | 00:13
1
48
היופי שלה מציל את הקליפים וזה מתחת לרמה שלה.
ביונסה לחלוטין מעלה את הרף מבחינת התחרות- בסופו של דבר- לשחרר החוצה קליפים שצולמו במשך חמש דקות בשביל לצאת בידי חובה, לעומת ההשקעה הפסיכית והתעוזה של ביונסה. זו לא תחרות.
אבל ''אנטי''  תמיד אהבתי אותה מאוד, הפעם היא קנתה אותי לגמרי עם המוזיקה.

בנוסף הייתי מצרף את גאגא לרשימת ''הזמרות המשקיעות''. כ''כ מסקרן אותי לדעת איך ישמע האלבום הבא שלה. היא שומרת הכל נורא בסוד ועובדת עם אנשים מעניינים. בעיני הכי מעניינת בתעשייה זו היא.

ולגבי העניין של ביונסה עם ג'יי-זי- האמת שאני מעריך אותה על זה.
לא מתאים לה להיחשף בפלטפורמה הזאת על עניין גדול כזה.
זה צעד אמיץ ולא שגרתי שלה. מלכת היוניברס חסרת הפגמים מעזה להוציא את הכביסה המלוכלכת.
מסכימה לגבי גאגא.
25/04/2016 | 00:24
33
האמת ששכחתי ממנה...מרגיש כאילו היא נעלמה ליותר זמן ממה שבפועל. בהחלט מהמשקיעות ואני מקווה שזה ימשיך עם האלבום הבא. יש אולי זמרות שאני יותר אוהבת או יותר מצפה להן בכללי,אבל אם להודות, היא לחלוטין הכי מסקרנת בנושא החומר החדש ומה היא תביא.

מסכימה לגבי ביונסה. זו חשיפה מאוד גדולה ולא פשוטה ויש בזה צד אמנותי שאני מאוד מעריכה.
מסכים לגמרי לגבי Sandcastles
25/04/2016 | 00:12
52
היא לא טובה בבלדות, יש לה כמה נסיונות מוצלחים (I Miss You, Xo, Halo) אבל בכללי הקול שלה לא מרגש. לא מתאים לה לשיר "קטן".
ניסיתי לאורך כל היום לראות את הסרט כדי להגיב כמו שצריך
24/04/2016 | 23:59
4
82
אבל פשוט לא הצלחתי. כל כל הזמן מוצא את עצמי סוגר את הסרט אחרי 15-20 דקות בערך.

אמנם הסרט מושקע מאוד מבל בחינה אפשרית, אבל הוא קצת יומרני מידי וקצת מעייף מידי. חבל שהיא לא חילק את זה לקליפים ודיברה פחות, אם כי אני מבין שהנושא חשוב לה ואני מעריך אותה מאוד על זה.

מבחינת האלבום המלא מדובר על תוצר סגור ומדויק והוא עובד מצוין.
הבעיה מתחילה כשמתחילים לפרק את האלבום לשירים בודדים.

מלבד 6 inch, Daddy Lessons (שעושה לי וובים של אינפטואיישן של כריסטוש) ו Formation אף שיר לא חזק מספיק. יש המון שירים עוצמתיים במילים שלהם, בהפקה - אבל בסופו של דבר כתוצר פופ הוא לא מספק את הסחורה.

אין ספק ש Beyonce יותר טוב מ Lemonade. היא הוכיחה בו שהיא יכולה להיות גם איכותית וגם מיינסטרימית, ועכשיו זה קצת צעד לאחור.

והדבר האחרון שיש לי להגיד,
זה שאם האלבום הזה היה כולו בהפתעה, היא הייתה יכולה לחכות שבוע-שבועיים עד שהדיבורים על פרינס ייגמרו ולא לקחת את כל הפוקוס.
כמה טעויותאין לי כח לערוך.
25/04/2016 | 00:08
11
אינפטואיישן
25/04/2016 | 00:09
46
מדמיין את אקסטינה עושה דבר כזה, כמו ביונסה.
אני מניח שהייתי עכשיו ברקיע השביעי. אני נורא כועס עליה לאחרונה. קשה לי להתעלם מתחושת הפספוס שבקריירה שלה.

וכן, אני מסכים ש''ביונסה'' הוא אלבום חזק ומספק יותר סה''כ.
''לימונדה'' גם מעניין מוזיקלית אבל יכול להיות שאם זה היה בלי הסרט הייתי קוטל על הסף.
הייתה לי את אותה התחושה עם ''ביונסה'' אבל ככל שהזמן עובר אני מבין כמה הוא היה שלם והצלחה שלה, מוזיקלית.
מסכימה שהסרט מעייף.
25/04/2016 | 00:29
53
אמנם הוא מושקע בטירוף ואני שמחה שצפיתי, אבל זה לא היה קל לצפות בסרט של שעה עם כל ההתפלספויות שלה. היא גם ככה לא זמרת שאני אוהבת מי-יודע-מה אז בכלל...אבל הרגשתי צורך לצפות בזה פעם אחת. הסיכוי שאחזור לזה באופן מלא (לסרט) הוא אפסי.

מה שמזכיר לי שאת Beyonce שמעתי לדעתי מקסימום פעמיים. אולי אני צריכה לחזור אליו אחרי שטיפה נפתחתי לסגנון הזה.
הטור שלה מתחיל מחרתיים, זה למה היה חשוב להוציא את זה עכשיו
25/04/2016 | 17:39
42
אחרת הכל היה נחשף בהופעה וכל העניין היה מתפספס
סיימתי לראות את הסרט.
25/04/2016 | 16:06
2
65
אקדים ואומר שאת האלבום שמעתי בכל זאת לפני הסרט, אבל לא עד הסוף כי הטיול עם הכלבה שלי נגמר מוקדם מהמתוכנן בגלל החום, והחלטתי לא להמשיך את השמיעה בבית.

הסרט ללא עוררין עשוי היטב ובצורה מאד מושקעת ומדויקת.
דיי מהר הפסקתי לנסות להבין את המלל במעברים, כי זה לא דיבר אליי והרגשתי שזה יותר בא מהמקום של "ליצור אווירה" מאשר באמת להביע משהו חשוב וכן.

ביונסה באמת מנסה להראות פה דברים אחרים מעצמה, פחות גדולים וגרנדיוזיים כמו שהיא בדרך כלל עושה, אבל לצערי זה ממשיך לא לעורר בי דבר.
הרגע היחיד שבאמת עשה לי goosebumps היה בשיר הבלדה.
זה היה רגע מדהיםםםםם הן מבחינת הביצוע, הלחן, הפשטות וכמובן שהצד הויזואלי שהתחבר יפה להכל והעביר בי צמרמורות.

בגדול, אני לא יכול להגיד שנפתח לי תיאבון לביונסה עם הפרויקט הזה, אבל אני כן מעריך אותה על ההשקעה המטורפת שהיא עושה, והאמביציות שלה ללכת יותר רחוק וכל הזמן לחפש ולהתפתח עם עצמה לכל מיני כיוונים ופרויקטים מעניינים.

בשלב מסוים התחלתי לחשוב איך הייתי נהנה אם לנה דל ריי הייתה עושה פרויקט כזה לHoneymoon איזה חלום זה... יאאוווו!
כל המלנכוליה של השירים שלה והאווירה, הקול המצמרר והייחודי שלה שהיה פשוט מעורר חושים במעברים של השירים
זה היה יכול להיות פרויקט אדיר ומאד מיוחד אם היה בא ספציפית ממנה.
בקטעי מעבר היא בעיקר מדברים
25/04/2016 | 17:06
1
49
על הבגידה, על התהליך שהיא עברה במהלך ואחרי הבגידה (וגם העובדה שהיא סלחה לו).
דרך אגב האלבום הזה מסביר את מקרה המעלית..
היא בעיקר מדברת*
25/04/2016 | 20:47
33
אחד המביכים שלי
מאשע של פסח
21/04/2016 | 18:32
21
34
חג שמח לכולם!
'N Sync - Bye Bye Bye
21/04/2016 | 20:02
1
12
קלאסיקה!
21/04/2016 | 23:51
6
Britney Spears - Shadow
22/04/2016 | 00:32
1
11
בלדה יפה שלא הצלחתי להתחבר אליה עד הסוף.
22/04/2016 | 14:43
8
Katy B - Honey
22/04/2016 | 12:28
1
31
שמיעה ראשונה לאלבום החדש של קייטי בי שיצא היום!
אין ספק שיש כאן ירידה ברמה וזה כ''כ מבאס כי השירים לא מגרדים את שיאי שני האלבומים הראשונים,
אבל ההפקות הפתיעו אותי בכמה שהן מיוחדות, עדכניות ואפילו קצת מחוץ לקופסא והביצועים נשארו יפהפיים כתמיד.
צריך לשמוע עוד בשביל להבין מה אני חושב על זה בצורה כוללנית.

Turn the Music Louder (Rumble) מופיע באלבום בגרסת סולו הורסת (מינוס טייני טמפה) וזה מצוין בצורה מפתיעה למרות שזה סה''כ שיר פרסומות ממוצע.
Honey עם קייטרנדה סקסי והיה יכול להיות טוב יותר עם הפקה שלא מסרסת את ה''וייב'' הניינטיזי. אם זה היה מקבל טיפול מטימבה של סוף הניינטיז - היה יכול להיות תענוג צרוף.
Who Am I עם מייג'ור לייזר וקריג דיוויד, הסינגל, מהשירים החלשים באלבום ושלה בכלל כנראה.
זה פשוט בלאגן לא ברור ושיר שלא מחמיא למידותיה. ה'feel' של הדואט הניינטיזי סטייל אנריקה וויטני כ''כ מבטיח וההפקה צעקנית ומלוכלכת.
Calm Down לא גרוע אבל נמאס מהר מדי. גם לא אחת היציאות החזקות שלה ושיר לא ברור לפתוח איתו era (ועובדה שההייפ כמעט לא קיים). מרגיש פרווה.
I Wanna Be- הכי קייטי של Little Red מהאלבום וכיאה לכך הוא לחלוטין קטע מעולה ובולט כאן. הסאונד ההאוסי הוא פשוט שלה והיא נשמעת מדהים.
לגבי השאר עדיין קשה לי לשפוט: ל- Lose Your Head יש סאונד מגניב, Water Rising ו- Dark Delirium נשמעים מבטיחים וכמו פייבוריטים עתידיים, Dreamers גם האוסי אבל פחות בולט מ- I Wanna Be.
האאוטרו Honey מהשירים שיותר התלהבתי מהם בשמיעה ראשונה- אני חושב שהוא מסמפל את Love Without Tragedy/Mother Mary של רירי. נשמע מקסים.
מתלבטת אם לשמוע...מאוד לא אהבתי את הכיוון.
22/04/2016 | 14:44
12
נראה לי שכרגע אפסח עליה...בעיקר אם אתה אומר שזה מאכזב.
Prince - Kiss
22/04/2016 | 12:47
4
48
אמנם פחות מכיר את העבודה שלו אבל מכיר בהשפעה שלו לאורך ההיסטוריה של המוזיקה ומהמעט שהספקתי לראות ולשמוע- אין ספק שמדובר בכישרון של פעם בדור.
אבדה ענקית ומפתיעה.

עצוב

R.I.P.
22/04/2016 | 14:48
26
אני בדיוק כמוך. אני לא מכירה את העבודה שלו מעבר לסינגלים הכי מפורסמים, אבל לחלוטין יודעת כמה השפעה הייתה לו במוזיקה ואיזה אמן חשוב הוא.
הייתי בשוק כששמעתי אתמול בלילה!

עצוב מאוד.
עצוב ביותר ובהחלט הכניס אותי לשוק.
22/04/2016 | 17:01
2
36
אבידה ענקית.

R.I.P.

ובכלל מה כולם מתים לאחרונה? וגם למה כ"כ צעירים? ולמה כאלה אנשים חשובים? (ואני מדבר גם על המוות של רונית אלקבץ היחידה במינה השבוע)

עצוב, עצוב. עולם אכזר.
22/04/2016 | 17:06
11
גם אני חשבתי על זה.
22/04/2016 | 17:16
29
אנשים כל-כך ענקיים וחשובים מתים לאחרונה לפני זמנם. ודווקא הרעים והארורים ממשיכים איתנו. מתסכל.

Katy B - Honey
22/04/2016 | 15:08
2
8
אחלה אלבום רקע סה"כ.
22/04/2016 | 15:38
1
21
אלבום כיפי לשים ברקע, אין בו איזה הברקה או להיטים מיוחדים. אבל כן נהנתי ממנו וכיפי, ממש הופתעתי לטובה.

לא היה שיר שלא זרם לי

Lose Your Head לדעתי הכי רדיו פרנדלי כאן וחבל שהיא לא שיחררה אותו כסינגל ראשון, חזק לאללה!
Dreamer שאני חושב שהכי נהנתי ממנו.
I Wanna Be שיר צ'ילאאוט מעולה.
Honey גם אחלה רצועה, אבל לא חושב שמצדיק להיות שיר הנושא של האלבום. 
Honey Outro אהבתי, הבעיה שהוא מצריך הרבה תשומת לב וזה קצת קשה בתוך אלבום שהוא בעיקר אלבום אוירה. בכל זאת, אוהב..
Dark Delirium אהבתי בעיקר בגלל ההפקה החסרת דופי. מבריק.
Chase Me פחות מלהיב אבל גם כאן ההפקה עושה את שלה.
Calm Down מצוין כשיר באמצע האלבום, פחות כסינגל.
Water Rising שיר חמוד, מאוד פופי.

ואם להגיד את האמת לא הצלחתי למצוא רצועה חלשה אחת.

Heavey ו So Far Away אולי הכי פחות דיברו אליי.
משום מה Tidal חסמו את Turn The Music Louder אז אותו לא שמעתי עדיין.

מעדיף את האלבום הזה על פני Little Red שאני אוהב בו רק 4 שירים.
את הראשון לא שמעתי עדיין.
Lose Your Head באמת הכי מתאים לרדיו.
22/04/2016 | 15:46
7
הראפ עם המבטא הבריטי
שומע עכשיו את הכל בפעם השניה.
Michelle Branch - The Spirit Room
22/04/2016 | 15:25
12
מכיוון שאני מאוד אוהבת את הסינגלים ממנו, Everywhere ו- All You Wanted, החלטתי לנסות את האלבום הזה שהוא נראה לי הכי מפורסם שלה.
פתאום גיליתי את Here With Me פה ששכחתי ממנו, ומזה התלהבתי!
עכשיו בחצי דרך באלבום, והוא חמוד, אבל אין על הסינגלים!
Rihanna - Needed Me
22/04/2016 | 15:58
25
You been rollin around, shit I'm rollin up
light and roll it up!
Katy B - Honey
22/04/2016 | 16:16
15
בגלל שאין כאן הכוונה של מפיק מסוים וזה למעשה אוסף של שירים שחוברו יחד עם משתפי פעולה שונים,
ההפקה כאן נורא אינטנסיבית וגם במיד-טמפוז אין ''האטה'' או משהו שישבור את הדחיסות והביטים הנוקשים.
עדיין הוא כן זורם בהאזנה שלמה וכמו שאמרתי כבר בשמיעה הראשונה- יש כאן עבודה של אנשים שיודעים את העבודה ברוב הרצועות והפקה בריטית מרעננת.
Dark Delirium ו- Water Rising הם השירים עם הטמפו האיטי יותר והם גודלים עלי בשמיעה שניה, במיוחד הראשון שהוא קסום.
גם Honey (Outro) הורס. ניסיון מוצלח שלה לעשות סוג של spoken-word. נגע בי.
Lose Your Head היה יכול להיות קצת טוב יותר, קצת רפיטיטיבי בעיניי.
Darren Hayes - This Delicate Thing We've Made
22/04/2016 | 16:38
15
פשוט אלבום מדהים!
Prince - When Doves Cry
22/04/2016 | 17:06
6
Katy B, Jamie Jones & Kate Simko - Dark Delirium
23/04/2016 | 11:50
9
איזה כיף שגם באלבום כזה שמרגיש כמו non-event יש לה כמה הברקות מעלפות.
זה + Honey (Outro) + I Wanna Be = הטריניטי נכון לעכשיו.
KDA - Turn the Music Louder (Rumble) (feat. Katy B)
23/04/2016 | 11:59
10
הקול שלה כ''כ סקסי בשיר הזה
בזמן שאני שומע את ''דבש'' והוא גודל עלי- הגעתי למסקנה שהיא עשתה טעות כששחררה שירים לפני יציאת האלבום. הייתה צריכה להוציא את הכל ביחד.
הוא עובד יותר כמקשה אחת מאשר כשירים בודדים.
SMP של אמצ''ש
19/04/2016 | 20:51
32
19
השמעת בכורה: Ariana Grande - Let Me Love You (ft. Lil Wayne)
19/04/2016 | 20:54
5
53
שיר שלישי מתוך Dangerous Woman, האלבום השלישי של ארי.

תמיד עובדת עלי בסגנון הזה. מזכיר את Best Mistake אבל עם קצת יותר קצב.
שיר מוצלח. מקווה שתמשיך בדרך הזאת כי עדיין לא באמת נהניתי מאלבום שלם שלה.
הרבה פחות טוב מ BM
19/04/2016 | 21:31
29
הפזמון של השיר חמוד אבל שיר סתם כמו כל האלבום הזה עד כה.
מאוד טרנדי כרגע.
20/04/2016 | 00:55
23
אותו סאונד שכולם עושים.
דווקא הברידג' נורא יפה! יש בו משהו נוסטלגי. הבתים והפזמון די סתמיים.

גם אני לא הצלחתי להנות מאלבום שלם שלה, ונראה לי שזה יהיה גם המקרה כאן. בטח יהיו איזה 2-3 שירים טובים וזהו.
לא רע בכלל
20/04/2016 | 14:33
1
25
Be Alright מהמם ד"א. ממש דיסקלוז'רי ולאונג'י.

אריאנה זמרת פח (יותר נכון חקיינית משובחת) עם להיטים אפקטיביים. אני לא מצפה ממנה ליותר מדי. שתביא דברים להיטים ועובדים.

Dangerous Woman למשל זול ופסטיגלי. נשמע כמו שיר של עדי עזרוני מפסטיגל 2002 אבל זה וBA אחלה.

על הכל.
21/04/2016 | 16:31
6
חמוד..
24/04/2016 | 10:41
3
הקרנת בכורה: Desiigner - Panda
19/04/2016 | 20:56
4
38
קליפ למקום הראשון הבא בבילבורד Hot 100, ככל הנראה.
המנון טראפ סטנדרטי לכל הדעות אך די מרים. מאיים להדיח את Work של רירי ודרייק אחרי 9 שבועות במקום הראשון במצעד.
ככל הנראה השיר הכי משעמם ששמעתי בחיי.
19/04/2016 | 21:34
9
איכס. איך דבר כזה נהיה להיט בכלל?
20/04/2016 | 01:01
9
אבל מה אתם מופתעים? זה הסגנון עכשיו.
20/04/2016 | 14:34
1
21
דובי פנדה בכך אופן
כן אבל זה תמצית כל מה שרע (לדעתי) במוזיקה עכשיו.
20/04/2016 | 16:22
17
וכן דובי פנדה שיא החמידות!

הקרנת בכורה: SUPERFRUIT - ANTI MEDLEY
19/04/2016 | 21:02
3
38
צמד אינטרנטי מוזיקלי שמעלה סרטונים ליוטיוב קברר את האנטי של ריהאנה במלואו (מינוס הבונוסים+Yeah, I Said It).

מהמם!
וואו ממש יפה!
20/04/2016 | 01:08
11
לגמרי גרם לי לרצות לחזור לשמוע את האלבום...מה שלא הרגשתי צורך עד כה.

Kiss It Better שעד היום לא התלהבתי ממנו מי יודע מה, היה יפה במיוחד בגרסא שלהם.
זה 5\2 מהרכב האקפלה המצליח Pentatonix
20/04/2016 | 14:26
1
13
יש להם ערוץ יוטיוב משלהם שהם קודם כל בשביל קשקושים וקאברים הם עושים לעיתים רחוקות.

אה, שמעתי עליהם אבל לא ידעתי שזה קשור.
20/04/2016 | 16:24
10
טוב לראות אותך, דרך אגב!
הסינגל השני של All Saints מתוך Red Flag יהיה...
19/04/2016 | 21:05
2
28
This Is a War!

השיר הכי יפה באלבום ואהוב כאן.
חשבתי שתשמחו לשמוע
משמח לשמוע, מצד שני אני לא חושב שהן באמת יכולות לפרוץ מחדש.
19/04/2016 | 21:35
7
בחירה מעולה!
20/04/2016 | 01:15
13
אם כי אני מסכימה עם אסף שהסיכוי שלהן להצלחה מרובה עם הקאמבאק הזה הוא קלוש.
מצד שני, אני שמחה שזמרים ולהקות כאלה מוציאים מוזיקה חדשה גם במודע שזה לא יהיה הלהיט הבא.
אלבום חדש ל- Broods ב- 24 ליוני: CONSCIOUS!
19/04/2016 | 21:07
2
33
מבטיחים אלבום ''ישיר'' ואדג'י יותר, שת''פים בכתיבה עם Lorde ו- Ellie Goulding. יכלול את הסינגל הראשון והמבטיח Free.
עטיפת האלבום מצורפת.
העטיפה הקודמת הייתה הרבה יותר יפה
19/04/2016 | 21:37
10
אני אהב כשאמנים לא שמים את עצמם על העטיפה.
גם זו יפה אבל קצת מפוספסת.

אני מקווה שהאלבום כן יהיה דומה במשהו לקודם כי זה אחד האלבומים הכי אהובים עלי בעשור האחרון.
אלי ולורד נשמע ממש מעניין!
20/04/2016 | 01:17
8
את הסינגל הראשון חיבבתי...אולי אשמע את האלבום. נראה איך הוא יתקדם.

העטיפה לא משהו. מקושקשת קצת.
הלימונדה של ביונסה - ב- 23 לאפריל!
19/04/2016 | 21:11
3
65
המעריצים של הדיווה הנערצת ישמחו מאוד לשמוע שביום שבת הקרוב ביונסה הולכת לצאת עם פרויקט ויזואלי חדש, ככל הנראה סרט, שיקבל פרימיירה בערוץ HBO האמריקאי.

כל העניין הגדול הזה קיבל את הטייטל ''Lemonade'' והקהל מאוד מקווה שמדובר באלבום חדש שילווה לפרויקט הזה ושכל ההתלהבות לא תתגלה כעוד סרט דוקומנטרי יבש שלה.

מקווה שמדובר באלבום חדש! ושיהיה טוב כמו self-titled.
אני כבר הרבה זמן ביחסי אהבה-שנאה איתה. המוזיקה טובה אבל היא מעצבנת.
דווקא עכשיו היא מעצבנת?
19/04/2016 | 21:39
1
46
היא הייתה ממש מרגיזה בתקופה סאשה ו 4
היא סופסוף הוציאה ממנה את המניירות והיא מרגישה לי מאוד אמיתית וטבעית עכשיו ואני מצליח להתחבר אליה לראשונה מאז האלבום האחרון

אני מאוד מחכה לאלבום חדש ממנה,
מקווה שזה אלבום. וגם לא מבין למה זה יהיה ב HBO ולא בטיידל , עד שעשיתי מנוי
הייתה ונשארה מעצבנת וקרציה.
19/04/2016 | 21:41
36
ואני דווקא אוהב את 4 וחשבתי שההשתפרות שלה החלה כבר אז.
יש מאחוריה את המפיקים הכי טובים ונדמה שהשיגה לעצמה טעם והיא עושה דברים יותר בסטייל- אבל עדיין לא קונה את זה שהיא הפכה אמיתית ואתנטית. לא מאמין לה.
אם זה אלבום ויזואלי, זה נראה מעניין.
20/04/2016 | 01:22
36
אם זה סתם שיט מגלומני וקידום עצמי, אז היא עוד יותר מעצבנת מקודם. יש שם כמה קטעים שיכולים לשבת יפה בקליפים, אבל אם זה סתם קטע מפרסומת היא יוצאת נודניקית.

אין לי איזשהו עניין גדול בה ואף פעם לא היה לי, אבל אם זו מוזיקה חדשה בטח אשמע.
הקרנת בכורה: Rihanna - Needed Me
21/04/2016 | 00:28
2
57
כפי שדווח פה, ריהאנה החליטה להוציא שני סינגלים מקבילים מ-ANTI. הראשון הוא Kiss It Better, שקיבל את הקליפ המנימליסטי שלו לא מזמן, ועכשיו אנחנו מקבלים את הקליפ לסינגל האורבני, Needed Me.

בקליפ ריהאנה בדרכה לחסל את החבר הבוגדני שלה, וכיאה ל-era הזאת, היא עושה את זה במועדון חשפנות, שכולל כמובן הרבה פטמות וישבנים.

ריהאנה פשוט יפייפיה בקליפ, אבל כבר נמאס לראות את הפטמות שלה. מעניין אם היא חושבת שזה עוד מרגש מישהו.

חבל שהיא ככה מנסה לצאת שטאנצית בקליפים שלה.
21/04/2016 | 16:20
39
כלומר- עירום לא מרומז, יריות, חשפניות, כסף, אלימות. כל אלה הופכים אט אט לסימני היכר בקליפים של ריהאנה.
ראיתי המון שכתבו שהקליפ הזה לא מחדש שום דבר מבחינתה. זה די been there, done that. אני מסכים. יש לה עוד לפחות שלושה בסגנון. ומוצלחים יותר.
הפטמות, כמו שכבר רשמתי על שני הקליפים הקודמים מה- era- זה לא מרגש אותי. מה יש בזה? לא חושב שיש כאן עניין של ''דווקא''. היא פשוט לא אוהבת לשים חזיה
למרות הכל אני חושב שהקליפ הזה דווקא עשוי אחלה וכמו גרסת מיני של BBHMM (שהוא בטופ3 שלה בקליפים). לא סופר-מושקע אבל כמובן מושקע יותר מהשניים הקודמים.
הסוף עם השוט על הים קצת לא ברור. נראה כמו טעות עריכה.
היא נראית מ ד ה י ם! פשוט יפהפייה. כל פעם מפעימה מחדש והשיר עדיין מושלם.
פאתטית.
22/04/2016 | 00:31
7
הקרנת בכורה: Little Mix ft. Sean Paul - Hair
21/04/2016 | 00:40
3
48
סינגל וקליפ חדש לליטל מיקס מהאלבום החמוד Get Wierd, בו הן מארחות את שון פול שמישהו כנראה הוציא אותו לאחרונה מהחור שהוא שהה בו זמן רב.

השיר הוא Hair, ובקליפ הצבעוני והילדותי משהו, הבנות מבלות במסיבת פיג'מות לאחר שאחת מהן מגלה שהחבר בוגד בה (או משהו כזה). זה כולל פיצות, ריקודים והרבה נפנופי שיער.

עם כמה שזה כאמור ילדותי וקצת מביך, הקליפ מאוד כיפי וחמוד ואני נהנתי מהצפייה.
גם השיר חביב נורא אם כי הפיצ'רינג מיותר.
חשות בקליפ אך נראות טוב והוא סה''כ נחמד וזורם.
21/04/2016 | 16:24
1
32
גם מתאים לשיר שהוא פופ משעשע ועשוי היטב. מהאהובים עלי שלהן נכון לעכשיו.
השת''פ עם שון פול היה גרוע בשיר של סיה אבל כאן הוא דווקא מרגיש במקום, בעיקר כי הוא לא נדחף להן לכל משפט כמו בשיר השני.
בשיר של סיה הוא נורא הפריע
22/04/2016 | 14:49
31
ובהחלט פגע בשיר, אבל פה הוא סתם מיותר. מהמקרים האלה שנראה שהכניסו אותו בכוח.

אבל זה לא פוגע בשיר, שנשאר חמוד וכיפי.
ילדותי ב אמת
26/04/2016 | 17:01
5
אבל כנראה שזה כן קונה קהל מסוים. הפריע לי שהתיאום של השפתיים לשיר לא נראה מספיק אמין. זה ברור שבקליפים לא מקליטים את האודיו, אבל פה זה ממה מרגיש מפוספס.
פסח כשר ושמח
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 10:56
2
גולשות וגולשים יקרים,
אנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח!
מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,
הנאות מתוקות והמון הפתעות מרגשות.

לקראת החג הכנו לכם מהדורה חגיגית וכשרה לפסח
של חם בתפוז.

את כל הקישורים לאייטמים בכתבה תוכלו למצוא (כמו בכל שבוע)
בעמוד הפייסבוק שלנו

חג פסח שמח!
אתר מעולה להורדת שירים
21/04/2016 | 09:05
9
היי חברים נתקלתי באתר ממש טוב להורדה ישירה של שירים
תהנו

TOP10 - P!nk
18/04/2016 | 21:59
9
33
אז כפי שחששתי התמכרתי לסינגל החדש של פינק וכמעט כל היום שמעתי רק אותה, אז למה לא לראות מה השירים האהובים שלה על ידכם?

דרגו את עשרת השירים הכי טובים של פינק

צ'רטינג!
18/04/2016 | 22:29
2
48
לצערי אף פעם לא התעמקתי באלבומים שלה אז זה יהיה בעיקר סינגלים.

אני אתחכם ואעשה TOP11 כי אין לי לב לא להכליל את:

11 - Just Like A Pill
אני יודע שזה נחשב בעיני רבים לשיר הכי טוב שלה, והוא באמת אדיר, אבל לא יודע, ככל שהשנים עברו אני פחות ופחות מצליח להביא את עצמי ללשמוע אותו. אז הוא כאן פור אולד טיים סייק.

10 - U + Ur Hand
שיר שמביא בראש ותמיד כיפי,
הוא הגרסא הטיפה יותר טובה של Blow Me שגם הוא נפלא בעיני וכנראה היה נכנס למקום 12. 

9 - Family Portrait
לפני כמה שנים זה היה כנראה מקום ראשון אצלי, אבל הוא לא שרד מי יודע מה.
עדיין כשיוצא לי להאזין לו אני מקבל צמרמורות כל פעם מחדש. 

8 - Are We All We Are
השיר היחיד שאני אוהב שהוא לא סינגל .
הרצועה שפותחת את האלבום האחרון והמצוין שלה.
אני מת על האוירה ההמנונית שלו! 

7 - Please Don't Leave Me
האמת שאני מת על הקליפ אפילו יותר מהשיר. אבל גם השיר עצמו כ"כ יפה. 
הכתיבה שלה פשוטה אבל בניגוד לאדל המילים לדעתי יותר נכנסות ללב. 
I forgot to say out loud
How beautiful you really are to me.
I can't be without.
You're my perfect little punching bag,
And I need you.
I'm sorry.

6 - Whataya Want From Me
הרבה שנים העדפתי את הגרסא של אדם אבל בסופו של דבר נפל לי האסימון שאצל פינק המילים מקבלות הרבה יותר משמעות.
הגרסא של אדם מדהימה ברמה וואקלית אבל לא תמיד זה פקטור. 
אני לא מבין איך היא הסכימה לוותר על שיר כזה. 

5 - Dear Mr. President
אני שונא כאשר אמנים נוקטים בדעה פוליטית מחוץ לזירה שלהם, אבל כשהם כותבים על זה ושרים זה כבר סיפור אחר ואני חולה על זה וזה לגמרי ראוי לשבח.
הביצוע שלה מה DVD של סיבוב הופעות לאלבום אני לא מתה. בין השירים הכי מצמררים שלה. 

4 - Sober
האמת שאף פעם לא שמתי לב לשיר הזה עד שאיזה מישהו אחר ביצע אותו באודישנים לאקס פקטור בעונה שבריטני הייתה שופטת.
אח"כ התעניינתי של מי השיר ומאז הוא לא עוזב אותי

3 - Who Knew
השיר הראשון של פינק שמממממממממש אהבתי. כמובן שהקליפ בלונה פארק תרם רבות אבל גם המילים של השיר דיברו אלי באותו תקופה. שיר 100מם 100לף ו100רגש. בעיקר בהופעה שצרפתי למטה. 

2 - Fuckin' Perfect
לא חושב שצריך להרחיב.

1 - TRY
ה Back to Black שלה, ה Walk Away שלה, ה Toxic שלה, לא יודע. 
הכיייייי טוב שלה. הקליפ העוצר נשימה, המילים הכי מוש אבר |פאקצה|.
יצירת מופת
Just because it burns doesn't mean you're gonna die. 

זהו, 
אני הייתי אני. 

RWAWR בהחלט מהטובים באלבום.
19/04/2016 | 21:50
15
גם אני התמגנטתי לאווירה ההמנונית והסוחפת.
זו אחלה רצועה לפתוח איתה אלבום.
Just Like A Pill נמאס עליי אי שם בתחילת שנות האלפיים.
20/04/2016 | 01:27
17
נורא נורא מאוס. משום מה זה באמת להיט ענק שלה והוא מאוד קליט, אבל כבר אי אפשר לשמוע אותו.

Are We All We Are קטע טוב.

Whataya Want From Me שיר מהמם אבל אני פשוט לא יכולה להחשיב את זה כשלה. כל-כך התרגלתי לאדם.
הפינק שלי
19/04/2016 | 00:55
1
24

שמעתי רק חלק מהאלבומים שלה, ופעמים מועטות, אז כנראה שהרוב, אם לא הכל, סינגלים.

10. So What
פשוט שיר "לא זם ז*ן" כיפי כזה שאפשר לזמזם לצליליו. לא איזו יצירת מופת או משהו מרגש אבל גם לא מתיימר להיות כזה. פשוט שיר שטותי וכיפי!

9. It's All Your Fault
דווקא לא סינגל. שיר מהאלבום Funhouse שנזכרתי שמאוד אהבתי אחרי שעברתי על השירים שלה. מאוד מאוד נוסחתי, אבל אני נהנת ממנו.

8.Try
שיר מאוד מרגש ונכנס ללב. הקליפ שלו זה אחד היציאות היפות שיש ונראה שהרבה זמרים מנסים לעתיק אותו מאז.

7.Most Girls
מהאלבום הראשון שלה. היה לה סגנון קצת אחר ממה שיש לה היום, ולרוב האלבום לא התחברתי, אבל זה טוב מאוד!

6.Please Don't Leave Me
דווקא את הקליפ אני פחות אוהבת. הוא מאוד מאוד הורס לי את הרגש של השיר. כששמעתי את השיר בפעם הראשונה כחלק מהאלבום ובלי הקליפ הבנתי כמה הוא טוב.

5.Who Knew
היה לו תקופה שהוא היה אולי הכי אהוב עליי שלה, אבל השמיעות הרבות שחקו אותו. עדיין, שיר מאוד מרגש ובמקרה הזה הקליפ מאוד מאוד מוסיף.

4.Family Portrait
אותו מקרה של ה שמעליו - היה השיר הכי אהוב עליי שלה הרבה זמן אבל שמעתי יותר מדי. מאוד מאוד אישי ומרגישים שזה כאוב אצלה. אני עדיין מתרגשת מאוד מהסוף.

3.U + Ur Hand
שיר אדיר ונותן בראש! פשוט כיף רצוף! זה הקצבי הכי טוב שלה.

2. I Don't Believe You
בלדה מרגשת בטירוף, שלצערי עברה "ליד" הרבה אנשים...ואני כלולה בהם לתקופה מסוימת. לחן מאוד פשוט ומילים מצומצמות אבל נוגעות.

1. Sober
שיר אדיר! גם אחד שלא ממש בולט בדיסקוגרפיה שלה, אבל כרגע לדעתי הוא הכי טוב שלה. המילים יותר מוצלחות מבדרך כלל אצלה, במיוחד בבתים המעולים של השיר. לחלוטין הכי טוב של פינק לדעתי גם אם לא הכי מצליח שלה!

זהו! תודה על הפינה, אסף
גרם לי לרצות לשמוע שירים שלה.

שכחתי מ I Don't Believe You. שיר מצוין!
19/04/2016 | 21:41
9
מדרג את ''ורודה''
19/04/2016 | 20:46
3
34
זמרת עם לא מעט הברקות אבל יותר מדי נוסחתית וחוזרת על עצמה בשבילי.
למרות זאת היא מצליחה לפגוע בי עם הבלדות שלה וקשה לומר שהיא לא כשרונית וחרוצה.
אני לא הולך לחפור מי-יודע-מה כי היא לא הכי מעניינת אותי בכללי, אבל זה הטופ11 הנוכחי שלי:

11 - Stupid Girls - אוהב את הקליפ הלילי אלןish והגימיק שלו, שיר מגניב שעשוי היטב. לא לוקח את עצמו ברצינות יתרה וזה חשוב בשביל זמרת כמו פינק שעלולה לשעמם.
10  - The Great Escape - הבלדה הזו סוגרת את TTAL האחרון שלה. מאוד נגעה בי בזמנו, עכשיו חזרתי אליה והיא נשמעה פחות מרנינה אבל עדיין זוכר לה חסד. מקסים.
9 - Try - אוהב את הפזמון הבומבסטי שהוא כמו פיצוץ של אמוציות. מאוד משחרר. מדובר בשיר פינק טיפוסי סה''כ אבל אני מבין למה הוא הטוב מסוגו והוא מצליח לגעת ולרגש.
8 - Most Girls - באלבום הבכורה שלה היא הייתה הכי לטעמי, בדיעבד: עשתה R&B-''לבן'' נוסטלגי ונהדר של תחילת האלפיימז והשיר הזה הוא הדוגמה הכי טובה לז'אנר. וגם סופר-נוסטלגי.
7 - Blow Me (One Last Kiss) - כמה שאהבתי את ה- bop הזה בזמנו זה שיר נורא נוסחתי ושגרתי שהיה נשמע כמו עמידה במקום בשבילה אבל בו זמנית גם כ''כ עבד עלי.
6 - Where Did the Beat Go? - עוד שיר מהאלבום האחרון שהוא למעשה האלבום היחיד שלה, אני חושב, שבאמת הקדשתי לו שמיעות רבות. אוהב את הסטייל האורבני יותר שלו. בזמנו היה נשמע לי כמו Sober 2.0.
5 - Please Don't Leave Me - שיר וקליפ נוסטלגיים בטירוף עבורי. בלדה מעולה שבעקבות הדירוג הזה חזרתי אליה עכשיו והצליחה לפגוע. היו טוחנים את זה ב- MTV.
4 - Last to Know - שיר שהכרתי רק בכמה השנים האחרונות מתוך האלבום השלישי והפחות מצליח שלה. שיר מטריף ונותן בראש כמו שצריך. בהחלט מהאהובים עלי שלה.
3 - Stop Falling - בלדה מרגשת והורסת את הבריאות מתוך אלבום הבכורה שלה שאתם צריכים להכיר. רוני שהייתה בעבר במערכת הפורומים של תפוז הכירה לי.
2 - Sober - לא חושב שצריך להוסיף. פשוט שיר מעולה שלה.
1 - Family Portrait - על-זמני ומושלם מכל בחינה. הוא נוגע ומרסק. יש בו כנות מדהימה. ''it ain't easy growing up in world war III...''

עוד שירים שחשוב לי לציין:
Nobody Knows היה אהוב עלי מאוד בזמנו והוא אכן רגשי ונוגע אבל סה''כ די קלישאתי ופשטני וכיום לא עושה לי משהו.
I Don't Believe You עוד בלדה שפגעה בי בזמנו והיום קצת פחות אבל עדין שיר יפה שעדיין אהנה להיתקל בו קרוב לוודאי.
את U + Ur Hands ו- Who Knew אני פחות אוהב למרות המון אחרים. הראשון המנוני אבל קצת ג'ינגלי לי מדי. אהבתי פעם, ירד לי. השני אוברייטד. מסוג הבלדות שהן אהובות ומוערכות על ידי המעריצים ואני פחות מבין למה (Unfaithful סטייל).
Dear Diary הוא לא-סינגל מקסים מהאלבום השני.
Just Give Me a Reason להיט מוצדק בעיני. פשוט ויפה למרות נייט רוס המעצבן.
ויש עוד אבל אזל לי הכוח.
הייתי בטוח:
19/04/2016 | 21:40
1
25
1. שאתה מת עליה.
2. שתדרג את JLAP במקומות הראשונים.
אני די אוהב אותה אבל היא לא חסרה כרגע.
19/04/2016 | 21:44
17
מה גם שאף פעם לא מתתי עליה למרות שהיא לעומת ביונסה מרגישה לי אותנטית יותר, כך שגם אוברייטד פחות ממנה.
JLAP... נוסטלגי ובולט אצלה אבל פחות בשביל הרשימה שלי. לא מחובר אליו מספיק.
שני הלא-סינגלים מ-The Truth About Love
20/04/2016 | 01:34
20
זאת אומרת, Where Did the Beat Go ו-The Great Escape
שירים ממש יפים! אוהבת גם את Run משם.

את 3 ו-4 בטח שמעתי פעם אבל לא זוכרת איך הם הולכים.
מה אתם שומעים ברגע זה?
14/04/2016 | 20:27
62
125
המשך>>
Suck my pop
13/04/2016 | 19:27
17
16
הקרנת בכורה- Taylor swift- New Romantics
13/04/2016 | 19:38
3
61
הקליפ החדש מהתנור של טיילור 
מדובר בקליפ של הופעה חיה , עם הקדשה למעריצים

מה דעתכם?
קליפ כיפי אין מה להגיד
13/04/2016 | 23:13
39
אני סולח לטיילור שזה קליפ הופעה כי היא ללא ספק המשקיעית הכי גדולה נכון להיום של קליפים.

לא יודע למה אבל אחרי צפיה בקליפ היה לי חשק עז לצפות בקליפ When You Looking Like That של ווסטלייפ.
היא יפהפייה ברמות.
13/04/2016 | 23:30
41
הקליפ-הופעה הזה דווקא ערוך בסדר. הטור שלה נראה מעולה ומושקע!
גם אני סולח על העצלנות כי היא לחלוטין השקיעה בכל הקליפים של ה- era הזה.
יש בשיר הזה משהו מתוק וכובש בהמנוניות שלו למרות כמה משפטים קלישאתיים ומבאסים. די מחבב אותו סה''כ.
קליפ הופעה מוצלח!
16/04/2016 | 12:53
21
מצטרפת למה שכתבו לגבי הקליפים - היא כל-כך השקיעה בכל קליפ וקליפ באלבום הזה שמגיע לה איזה קליפ הופעה לסיים את ה-era. הוא גם עשוי ממש טוב. הטור נראה סופר מושקע!

את השיר אני שומעת פעם ראשונה...ממש ממש חמוד!
לא משנה מה תגידו עליה, טיילור לחלוטין נתנה עבודה באלבום הזה ובקידום שלו כמו כוכבת פופ מהשורה הראשונה, ומגיעה לה ההצלחה המטורפת שהייתה לה. מקווה שזמרות אחרת יחכימו לעשות כמוה.
הקרנת בכורה: AlunaGeorge - I Remember
15/04/2016 | 13:18
3
41
שיר שני מתוך האלבום הקרוב שיקרא באותו שם. מגיע אחרי I'm in Control שלאט-לאט מראה סימני הצלחה.
בלדת דאנס שעשויה מעולה לטעמי. לא חושב שזה סינגל רשמי אבל זה בוודאות אחלה קטע בשביל להעביר איתו את ההמתנה לאלבום השלם.
ממש אהבתי את הזוית צילום של הקליפ
16/04/2016 | 01:45
14
ובכלל את הצבעים והקומפוזיציה של הקליפ

השיר עצמו סבבה כזה אבל אין שום הצדקה לשיר כזה להיות ארוך יותר מ-3 דקות.
גם אני חשבתי שהוא קצת ארוך מדי
16/04/2016 | 01:49
8
חמוד, אבל נהיה קצת מייגע במשך הזמן.
16/04/2016 | 12:58
6
השמעת בכורה: P!nk - Just like Fire
15/04/2016 | 13:21
2
52
שיר ראשון מתוך ההקלטות החדשות של פינק שנעלמה מהמצעדים\כותרות אחרי אלבום האולפן האחרון ב- 2012. שחררה ב- 2014 אלבום פולק כצמד You+Me.
השיר הזה לקוח מתוך הפסקול לסרט החדש Alice Through the Looking Glass ולא ידוע כרגע אם הוא יקח חלק גם באלבומה השביעי שצפוי לראות אור השנה.

השיר הזה מאוד ''פינקish'' ויש בו כמה רגעים שווים כמו הגשר שהוא מוצלח, אבל סה''כ מאוד ממשיך דרך טבעי לשירים הקודמים שלה.
היא תמידי הייתה זמרת נורא נוסחתית כשזה מגיע למוזיקה שלה. לא החלטתי עדיין עד כמה אני אוהב.
לא יודע..
16/04/2016 | 01:38
29
השיר הזה דיי GROWER אבל הוא גם קצת מעצבן.
שני השירים האחרונים ששמענו ממנה (זה ו Today מאלן) יותר מידי פרווה
ואני מפחד שבאלבום היא הולכת לאבד קצת את החספוס שלה,

לגמרי פרווה.
16/04/2016 | 13:04
19
זה לא נורא, אבל גם ממש לא מעניין או מלהיב. לא שציפתי ממנה לאיזה חידוש...אבל זה לא שיר קאמבאק ראוי. מקווה שזה רק לסרט.
הסינגל השלישי של גוון סטפאני מתוך Truth יהיה...
16/04/2016 | 01:51
4
56
Misery!

מה חשבתם על הבחירה?
מבחינתי בחירה ראויה לאחד השירים היותר ''שלמים'' באלבום (מכלול של הפקה, ליריקה ולחן). גם מדבק ויכול להזיז משהו ברדיו. אני מרוצה.
היא הולכת להופיע איתו שבוע הבא ב- The Voice.
ד''א- כריסטינה אגילרה מתכננת הופעה ''מיוחדת'' בתוכנית ב- 5 למאי ולשם כך ההפקה מגייסת 500 fighters (צבא המעריצים של Xטינה).
לא ברור באיזו הופעה מדובר ולמה הכל כ''כ חשאי והמעריצים שרגילים להתאכזב מנסים לא לצפות לכלום, אבל מה זה כבר יכול להיות?
בחירה הגיונית ביחס לכך שזה אלבום חלש..
16/04/2016 | 01:58
2
33
מניח שהוא יצליח בארה"ב ויהיה נשכח בשאר העולם
האלבום סובל מ- over-production אבל הוא לא חלש, לטעמי.
16/04/2016 | 02:00
29
יש בו גם נשמה וניכרת התשוקה שהיא דיברה עלי במהלך הראיונות בכל השנה האחרונה.
חבל שבחרה באנשים שבחרה בשביל שיטפלו לה בשירים. זה כ''כ חשוב וקריטי.
17/04/2016 | 18:46
1
בחירה סבירה מבחינתה
16/04/2016 | 13:12
26
אבל אישית השיר הזה מעצבן אותי...סוג של קלישאה לא מוצלחת של עצמה.
באלבום סה"כ אין הרבה להיטים, אז הבחירה די מצומצמת.

לגבי כריסטינה, יהיה אדיר אם היא תתן משהו חדש סוף סוף! נמאס לחכות. שתעזוב את The Voice ותתחיל לטפח את הקריירה האמיתית שלה.
סופי אליס בקסטור
17/04/2016 | 08:40
24
הכריזה שבקרוב יצא אלבום חדש.
חם בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
14/04/2016 | 14:27
4
סופ"ש נעים!
את כל האייטמים שבכתבה תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו-
בריטני ספירס חוזרת בסגנון חדש
11/04/2016 | 21:30
6
110
אחרי אינספור שמועות, צצה לה עוד שמועה, הפעם ממקור מאוד מאוד מאוד מבוסס.

על פי המקור, הסינגל החדש של בריטני יקרא Make Me (Ooooh) והיום מתחילים צילומי הקליפ השיר עצמו ייחשף יחד עם הקליפ בעוד 3-4 שבועות, ואלבום חדש ייצא בחודש לאחר מכן אם הכל ילך כראוי.

על פי בריטני, המנהל של בריטני ואנשים שונים בתעשייה, בריטני מתכננת לחזור אלינו כמו חדשה עם סגנון מוזיקאלי חדש
המנהל של בריטני טוען שהסגנון יהיה דומה ל The Weeknd,
דיווחים שונים טוענים שבריטני נוטשת את סגנון ה"פופ לפנים" לסגנון עם "ווייבים מעניניים"

ובריטני עצמה אומרת: "בכנות, אני מאוהבת באלבום הזה, זה התינוק שלי ולכן אני רוצה שהוא יעשה בצורה הנכונה. אני יודעת שהכיוון שאני הולגת אליו הוא טוב, זה הדבר הטוב ביותר שעשיתי מזה הרבה זמן, אני אוהבת את העבודה, זה מאוד שונה, לא מה שאתם מצפים בכלל. אני לא ממהרת לשום מקום, אני רוצה לעשות את זה נכון כדי שהמעריצים יוכלו להעריך את זה."

אזזזזז
מה אתם אומרים, הגיע הזמן שהיא תפסיק עם האלקטרו פופ שהיא עשתה בשלושת האלבומים האחרונים? האם היא תצליח להמציא את הגלגל? האם מישהו בכלל יכול לעשות את זה והאם אתם מצפים לחזרה שלה. 

תפציצו או תתפוצצו

I'm so ready!
12/04/2016 | 00:07
52
ממש בא לי מוזיקה חדשה מבריטני! שזה מצב די קבוע אבל הפעם לוקח לה הרבה זמן, וגם כל הדיבורים על זה עושים לי חשק! היא גם נראית במצב הכי טוב שלה מזה שנים וזה יוצר תקווה שהיא תביא יותר ממה שהביאה באלבומים הקודמים.

עם כל הדיבורים על הסגנון החדש, שמאוד מסקרן אותי, השם הג'נרי משהו קצת מוריד. נשמע כמו עוד שיר על סקס שלה...אבל כמובן שזה יכול להטעות.
בכל מקרה, היא אומרת על כל אלבום שזה היצירה הכי טובה שלה ושזה "משהו אחר" אבל הפעם זה מרגיש יותר מבוסס. מאז בלאקאוט אני רוצה שהיא תלך על משהו יותר בוגר ושונה, אז כמובן שאהיה מאושרת אם זה יתממש. ההשוואה לדה וויקנד מאוד מעניינת.

אז עם בריטני צריך לקחת הכל בזהירות, אבל אני הרבה יותר מצפה לזה מאשר ל"בריטני ג'ין" או אפילו FF שמההתחלה היה ברור לאן הם הולכים מבחינת מפיקים וכיוון. מקווה לא להתאכזב...

הכי מצחיק אם היא תשנה סגנון ודווקא אז פתאום יהיה שגעון "פרופר פופ" בעקבות מייגן וחברותיה. אבל ללכת אחורה תמיד אפשר.

יאללה new Britney music!
עדכון: השיר הופק על ידי BURNS
12/04/2016 | 01:18
1
72
לא יודע יותר מידי פרטים עליו חוץ מזה שהוא הפיק את Midas Touch של אלי גולדינג וגם נמצא בפרויקט החדש של קייטי בי.

הוא אמר על השיר: totally different and somewhat unexpected.

תמונה שלהם מזמן ההקלטות:

אני זוכרת שקראתי שהוא עובד על האלבום.
12/04/2016 | 01:23
46
גם אני לא מכירה יותר מדי עבודות שלו...מקווה שזה לא דאנס מעצבן כמו החדש של קייטי בי.
מאוד מעניין אותי לשמוע עם מי עוד היא עבדה על האלבום הזה.

ותמונה ממש חמודה!
קודם כל, יששששששששששששששש
12/04/2016 | 16:19
54
אלבום חדש של בריטני זה תמיד חדשות טובות!

לא יודע למה יש לי הרגשה כזו, אבל הפעם זה נשמע שבריטני חוזרת עם מוסיקה ממקום הרבה יותר שלוו ונכון לה, בלי הלחצים של חברת תקליטים של לדחוף עוד אלבום או שיר שלה, העיקר שיהיה להם מה למכור.
אלא שהפעם זה נעשה בדרך יותר מעניינת ויצירתית מבריטני עצמה, וזה אכן יכול להניב דברים משגעים ומעניינים.

מאד סקרן לשמוע
וכמובן שאם היא תבחר לקדם את האלבום בדרך מקורית, אז בכלל זה יהיה וואו.
מסקרן מאוד... ומעניין האם תצליח להשתלב לעומת כריסטינה/פרגי
12/04/2016 | 21:32
39
ועוד כוכבות פופ של שנות ה2000
שם גנרי ואפילו קלישאתי לשיר פופ, אבל לא מאבד תקווה.
13/04/2016 | 23:38
47
בריטני תמיד הוכיחה את עצמה עם הסינגלים הראשונים שלה שהם הכי מרימים שיש.
מקווה שבאמת יהיה כאן ''סאונד חדש'' וסוגשל בשורה כלשהי עם משהו מרענן ממנה.
ארצה לשמוע פופ אפלולי ואורבני יותר כמו ב- Blackout או משהו כמו And Then We Kiss/Breathe On Me שהם שתי הפקות פופ מופתיות והלוואי שתירה לשם.
כמה שאלות לחברי הפורום ולכל מי שצופה
10/04/2016 | 02:39
4
55
אני רפרפתי בהודעות קודמות של הפורום, ושמתי לב שכשקליפ חדש יוצא ומקבל שרשור משלו (ולא ב-Suck My Pop עם כל שאר החדשות), הוא מקבל יותר התייחסות ותגובות, לרוב.
חשבתי לעצמי, האם כדאי שכשיוצא קליפ של זמר מרכזי ( זאת אומרת, מוכר בנוף הפופ) או משהו מאוד מצופה, או למשל סינגל ראשון מאלבום חדש, שזה יקבל שרשור משלו? למשל, אם בריטני או ליידי גאגא מוציאות קליפ...זה שווה שרשור חדש, או שמעדיפים שהכל ייכנס ל-Suck My Pop?

בנוסף, ככל כמה זמן, אשמח לדעת מה תרצו לראות עוד בפורום. אני מתלבטת כל הזמן אם להעלות פינות ושרשורים כי אני לא יודעת אם מעניין אתכם...מה יגרום לכם (בין אם אתם כותבים בפורום קבוע, מבקרים מדי פעם, או רק קוראים) להתעניין ולהיכנס יותר? לא להתבייש להציע כל דבר!

*הרהורים של אמצע הלילה*
מה שתרצי אני עבד לרגלייך
10/04/2016 | 22:33
1
14
10/04/2016 | 23:57
5
בעיני יש דברים ששווים שרשור משלהם.
10/04/2016 | 22:45
1
35
למשל מוזיקה חדשה של אחד מהאמנים האהובים על חברי הפורום (אלי, בריט, גאגא, רירי, לנה). כן אפשר להתחיל לפתוח שרשורים חדשים על דברים משמעותיים יותר.
SMP עשוי קצת לאבד מהטעם שלו- אם הוא יכלול רק את ה''בררה'' ורק את מה שפחות מעניין או שלא מעניין מספיק בשביל לקחת התייחסות רחבה ומקיפה ע''י האנשים כאן.

אני הכי בעד שתעלו פינות ומשחקים בפורום הזה ואני אוהב להשתתף בפרויקטים שכאלה. מצעדים לא היו כאן מלא זמן.
והלוואי והיו פה יותר כותבים. הפורום מצטמטם יותר ויותר עם הזמן. אנשים איבדו עניין.
בדיוק מה שאני חשבתי.
11/04/2016 | 00:18
24
אמנים יותר גדולים שיציאה של משהו חדש שלהם הוא סוג של "מאורע", כמו אלה שציינת, לדעתי יביאו יותר התייחסות ויתפסו יותר את העין מאשר ב-SMP שלפעמים זה באמצע השרשור ואז או שאנשים לא רואים או שהם בוחרים לא להגיב. זה כמובן מקרה של שיקול המפרסם ולא צריכים להיות ממש חוקים לזה...שירגישו יותר בנוח.
בקשר ל-SMP, הפרסומים המיוחדים זה באמת לקליפים חדשים של אמנים גדולים או סינגל ראשון מאלבום שמתפרסם...כל השאר ל-SMP. זה אומר תמונות, הופעות, חדשות והכל...וכמובן כל אמן אחר שלא נכנס לקטגוריה הזאת.  לדעתי זה עדיין יחזיק את השרשור יפה מאוד.
אבל באמת לשיקולכם.

ושמחה לשמוע לגבי הפינות. אני אשתדל להעלות. מצעדים באמת לא היה הרבה זמן
ואני תמיד רוצה לעשות ולא מצליחה להחליט של איזה זמר. באמת צריכה לעשות את זה.

וכן, יש מעט כותבים כרגע אבל זה יכול להשתנות. גם אותי זה מבאס ונורא בא לי שיהיו הרבה אנשים...אבל יש עניין של מחזוריות בעולם המדיה ומאוד יכול להיות שמתישהו בקרוב יותר אנשים יגלו עניין שוב. נקווה שזה מה שיהיה.

תודה על ההיענות!
מה שומעים...?
07/04/2016 | 21:08
58
70
המשך>>
Suck My Pop
06/04/2016 | 23:16
52
354
המשך>>
USA vs UK - המצעדים השבועיים
06/04/2016 | 00:25
63
60
עשינו את הפינה הזאת כמה פעמים. אני מציגה לכם את המצעד השבועי הרשמי של אמריקה ובריטניה (billboard ו-official charts) כשמקום ראשון מול מקום ראשון, שני מול שני וכו'...ואתם צריכים לבחור את המועדף עליכם. כך נוכל גם להעיף מבט על מה קורה במצעדים השבוע!
בנוסף...
המשך>>
עשינו את הפינה הזאת כמה פעמים. אני מציגה לכם את המצעד השבועי הרשמי של אמריקה ובריטניה (billboard ו-official charts) כשמקום ראשון מול מקום ראשון, שני מול שני וכו'...ואתם צריכים לבחור את המועדף עליכם. כך נוכל גם להעיף מבט על מה קורה במצעדים השבוע!
בנוסף ל-10 המקומות הראשונים אציג גם עוד 5 קרבות מתוך הטופ 100 שמתאימים לפורום.

יאללה מתחילים!
קליפ פנטזיה ישראלי שקיבל ביקורת מעולה באירלנד
06/04/2016 | 16:21
9
https://www.youtube.com/watch?v=UU40hdCBoeg
את השיר הפיק דאנטון סאפל ("קולדפליי")
מה אתם שומעים עכשיו?
03/04/2016 | 14:18
39
28
Gwen Stefani - This Is What The Truth Feels Like
03/04/2016 | 14:20
4
24
שמיעה ראשונה!
אלבום קצת מציק.
03/04/2016 | 15:19
2
27
אני מבינה שהיא הקליטה את האלבום הזה סביב הגירושים שלה והאהבה החדשה, אבל באיזשהו שלב נמאס לך כבר לשמוע על אותו דבר בכל שיר. גם מילא השירים עוסקים באותו נושא והיו קצת שונים או מתוחכמים יותר, אבל הכל אותו דבר.

מאוד הפריע לי שכמעט בכל שיר איזשהו קטע בפזמון זה חזרה על אותה מילה כמה פעמים. אני גם ככה לא אוהבת את זה בשירים, אבל פה זה אוברדוז של זה וזה נורא מורגש. גם יש פה כמה שירים שההתחלה שלהם מאוד מבטיחה ואז הפזמון זה עוד מאותו שטאנץ.

היו פה כמה שירים נחמדים מאוד שבטח יגדלו עליי. ואני גם לוקחת בחשבון שבשמיעה ראשונה של אלבום יש סיכוי גבוה שהכל נשמע לך מישמש כזה ואחרי זה דברים נראים אחרת. כרגע זה חמוד על גבול החופר ולא מגניב ואדג'י כמו שהיא עשתה באלבומים הקודמים שלה.
מסכים לגמרי.
04/04/2016 | 21:53
25
מרגיש כאילו היא קצת איבדה את זה...
לגמרי מסכימה איתך
08/04/2016 | 20:42
8
אהבתי  את 
Truth 
make me like you 
misery
לא יודע מה איתכם, אני נהנה מהאוסף הזה.
04/04/2016 | 21:58
19
זה לא אלבום מדהים אבל כיפי וזורם עם לא מעט הברקות.
Justin Timberlake - Cry Me A River
04/04/2016 | 21:53
1
20
כמה עוצמות יש בשיר הזה
לגמרי. שיר פופ גאוני.
05/04/2016 | 00:10
5
Coldplay - Princess of China (feat. Rihanna)
04/04/2016 | 21:56
3
21
קסום. הכי אהוב עלי של קולדפליי.
מפתיע
04/04/2016 | 22:00
1
13
ברור שלרירי יש קשר לזה
04/04/2016 | 22:01
19
באופן כללי אני לא מתלהב מהלהקה הזאת, כמו שאתה יודע.
הישנים שלהם נעימים ונוסטלגיים אבל רוב הזמן לא אשמע אותם מרצוני. שני האחרונים שלהם לא היו לטעמי.
כנ"ל.
05/04/2016 | 00:11
5
Meghan Trainor - NO
04/04/2016 | 21:59
9
Rihanna - Close to You
04/04/2016 | 21:59
19
מרגיע וביצוע יפהפה כתמיד.
Britney Vs. Meghan - No Overprotected
04/04/2016 | 22:02
3
36
מושלם.

''אובר'' זה שיר פופ כ''כ מושלם. אהבתי את המאש-אפ!
04/04/2016 | 22:07
23
nah to the hah to the no no no
אדיר!!! איזה כיף שמייגן עשתה שיר כזה!
05/04/2016 | 00:16
18
ולדעתי "אובר" זה אחד השירים הטובים ביותר של בריטני...ויש לה טונות של טובים. פשוט שיר פופ מושלם, כמו שגיא כתב.
05/04/2016 | 15:17
3
Broods - Free
04/04/2016 | 22:03
12
אני אוהב את ההפקה האדג'ית והנותנת בראש- מה גם שזה עדין שיר מדויק ולא עמוס מדי.
אובייקטיבית שיר נהדר אבל עדין לא התמכרתי מספיק.
Justin Timberlake - Not a Bad Thing
04/04/2016 | 22:09
2
16
Now how about I'd be the last voice you hear tonight?
And every other night for the rest of the nights that there are
Every morning I just wanna see you staring back at me
'Cause I know that's a good place to start

פשוט שיר מקסים!
05/04/2016 | 00:18
12
עשית לי חשק לשמוע ג'סטין.

עכשיו אני עוד יותר מתרגשת מהפרסומים שלו בסטודיו!
החלק האהוב עלי בשיר הזה
08/04/2016 | 20:47
4
פשוט אחד השירים הכי  טובים שלו לדעתי 
The Weeknd - As You Are
04/04/2016 | 22:10
9
Ellie Goulding - Heal
04/04/2016 | 22:13
2
16
HEAL >>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> כל השאר
מושלם.
04/04/2016 | 22:23
5
מדהים מדהים.
05/04/2016 | 00:19
5
Michael Jackson - Childhood
04/04/2016 | 22:15
10
Miguel - ...goingtohell
04/04/2016 | 22:18
8
Nicola Roberts - Cinderella's Eyes
04/04/2016 | 22:24
3
18
ניקולה אהובתי. חבל שפרשה אחרי אלבום אחד. ועוד מוצלח מאוד.
גמני שמעתי אותו לא מזמן
04/04/2016 | 22:44
2
14
כאלבום פופ הוא טוב אבל אין בו יותר מידי שירים טובים.

היחידים שנשארו איתי הם Lucky Day  ו Say It Out Loud
i, Porcelain Heart ו- sticks + stones מושלמים.
04/04/2016 | 22:45
6
שכחתי ממנו
05/04/2016 | 15:10
11
טוב שהזכרת לי כי הוא מעולה
איגי...Team וקצת נדבקתי עם השיר החדש של ניק גונאס
04/04/2016 | 22:28
1
16
משום מה באופן מפתיע..אולי הצלילים בתחילת השיר עזרו..(-;
השיר של ניק ממש לא רע לדעתי.
05/04/2016 | 00:21
13
אוהבת אותו יותר מאשר את Levels שלו.
Fefe Dobson - Eveything
05/04/2016 | 15:52
2
8
סוקרנתי,
06/04/2016 | 01:05
1
13
שיר מעפן אבל היא ממש דומה לגורדין ספארקס.

חחחח לדעתי שיר חמוד
06/04/2016 | 01:07
6
אבל כן, יש משהו.
היא גם ממש ישנה...נראה לי שיר מ-2005 או משהו כזה.
Justin Timberlake - Don't Hold The Wall
06/04/2016 | 01:03
13
אני חזק עם ג'סטין ביומיים האחרונים
Daya- Sit Still, look Pretty...
06/04/2016 | 20:48
8
Katy Perry - Part Of Me
06/04/2016 | 22:55
13
Days like this I want to drive away
האם הזמר ששר פה זה קרייג דיוויד
05/04/2016 | 23:24
2
17

זה לא מוזכר בשום מקום.

תודה.
לא.. זה קרייג אחר...
06/04/2016 | 00:14
1
12
Craig Smart
אוקיי תודה
06/04/2016 | 01:04
3
Suck My Pop
02/04/2016 | 21:00
20
14
השמעת בכורה: Jason Derulo - If It Ain't Love
02/04/2016 | 21:02
5
39
סינגל חדש מאלבום חדש[?]

ג'ייסון ממש רוצה להיות הגבר הכי חם במוזיקת הפופ, ודיי מצליח לו! שיר כיפי ומעולה! נשאר רק לדמיין איזה קליפ מצוין הוא יביא לזה. 

זה לא להיט גרוע אבל מרגיש נורא בנאלי ומאולץ. אפילו השם שלו.
02/04/2016 | 21:22
35
לא יודע, לא אהבתי. אני אוהב אותו דווקא כשהוא עושה שירים רגשיים יותר כמו Breathing ו- Cheyenne וכשהוא פחות מועדוני.
מסכימה עם גיא. פחות אהבתי את הסאונד המועדוני הזה.
03/04/2016 | 00:13
3
24
השירים הפופיים של ההתחלה שלו (Watcha Say, In My Head) ולחילופין השירים היותר מעודכנים כמו Cheyenne יותר טובים ומהנים. זה קצת שיעמם אותי.

ויש עכשיו ממש בהלה של זמרים להקליט אלבום נוסף תוך שנה מהאלבום הקודם (סלינה גומז, קרלי ריי, ניק ג'ונאס, לנה דל ריי), אז אני לא אופתע אם גם הוא מיהר. fine by me כל עוד מקבלים מוזיקה חדשה.
איזה כיף לדעת שלאנה עובדת על אלבום חדש
03/04/2016 | 00:22
2
28
היא מצליחה לגרום לאלבומים שלה לא להיות מאוסים עליי בזכות המהירות שהיא משחררת אלבומים. מקווה תוך 3-4 חודשים נשמע כבר סינגל ראשון.
אני מניחה שייקח לה יותר מזה.
03/04/2016 | 00:28
22
אבל כן, כיף שהיא משחררת בכזאת מהירות! יש אנשים שזה מפריע להם שזמר משחרר אלבומים כל-כך מהר אבל כל עוד זה זמר שאני אוהבת, שיהיה כמה שיותר. מן הסתם לאנה היא אחת כזו.
יאייי
06/04/2016 | 11:57
5
ראיתי איזה סרטון מטקס שהיא נכחה בו לא מזמן והיא אכן אמרה שכבר החלה לעבוד על שירים חדשים לאלבום. זה יהיה אדיר עם עוד כמה חודשים כבר נשמע סינגל!!!
הופעות של טקס פרסי iHeartRadio
04/04/2016 | 22:23
3
25
טוב שכחו מזה, הכל איכות גרועה
04/04/2016 | 22:33
2
14
חיכיתי דווקא
04/04/2016 | 22:38
9
האיכות של הוידיאו או של האומנים (-: לפי הי
04/04/2016 | 22:50
21
לפי ביקורת ההופעות הכי טובות היו של d.n.c.e ודמי לובאטו...זיין היה גם לא רע...(הופעה ראשונה בטקס כסולו) אני אראה את ההופעות יותר מאוחר..
הצצה לקליפ הגנוז: Lana Del Rey - Honeymoon
04/04/2016 | 22:38
7
35
לאנה דל ריוש פרסמה באינסטוש שלה שני קטעים קצרים ממה שהיה אמור להיות הקליפ לשיר המהממוש הזה, אך נגנז בגלל: Never put it out because nothing really happened in it

חבלוש

אהבתי שהיא אמרה את זה בלי פילטרים.
04/04/2016 | 22:45
2
26
דווקא הייתי רוצה לראות את הקליפ הזה.
בכללי הקליפים שלה לא להיט וברובם בקושי קורה משהו, למה דווקא אותו היא החליטה לא להוציא החוצה?
השאלה היותר מעניינת היא למה מלכיתחלה לצלם קליפ חסר פואנטה...
04/04/2016 | 22:46
1
21
אמנם היא מצטיינת באלו,
אבל כאן זה לא דיבר אליה.
לא יודע מה עובר לה בראש דווקא נראה בסדר. וזה שיר מעלף.
04/04/2016 | 22:47
13
זה לא עצר ממנה להוציא קליפים כאלה בעבר
05/04/2016 | 00:07
2
20
סתם. אבל תמיד הקליפים שלה יותר אווירתיים ולא ממש קורה בהם כלום...Ultraviolence למשל ממש משעמם (הקליפ. השיר מהמםםם!).

אולי היא החליטה שנמאס לה או לא שווה לה כבר הטכניקה הזאת של הקליפים? יותר קליפים כמו High On The Beach או Born To Die יהיה מדהים!
ל23 כנסי כנסי עם יש לך עומץ!!
05/04/2016 | 09:16
1
18
איך יכולת לשכוח את הקליפ המעלף של Ride?? ושל החוף המערבי, וגוונים של קוליות.

רוב הקליפים שלה מצויינם.
באמת שכחתי חלק
05/04/2016 | 12:41
14
האמת שאת Ride אני כבר לא זוכרת...לא ראיתי אותו מזמן. אבל Shades Of Cool  אכן טוב.

West Coast סביר אבל לא מהטובים שלה. דווקא כן קליפ שלא קורה בו הרבה למיטב זכרוני...אבל אני צריכה לחזור אליו כי גם לגביו אני לא בטוחה.
אני דווקא מבסוט מזה שהיא לא שחררה קליפ לשיר הזה.
06/04/2016 | 12:07
10
יש בו משהו כ"כ אדיר ומסתורי שאינו זקוק לפירוש ויזואלי.
את ride ראיתי לפני כמה זמן לראשונה והייתי בהלם! זה היה קליפ בהחלט לא שגרתי של לנה שמתחשק לי לחזור ולצפות בו שוב.
סינגל חדש לפינק יצא החודש
05/04/2016 | 23:17
1
19
שמו יהיה just like fire והוא יהיה שיר הנושא של סרט ההמשך של עליסה בארץ הפלאות- מבעד למראה. לפני כשלוש שנים היא הוציאה את אלבומה funhouse.
מי שרוצה לראות את העטיפה מוזמן להכנס לקישור.
כיף! התגעגעתי אליה.
06/04/2016 | 00:03
12
אם זה שיר מתוך סרט אז זה בטח לא קשור לאלבום סטודיו, אבל לפחות זה משהו.
חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
פורום מחשבים ניידים
פורום מחשבים ניידים
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ