לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום פופ
ברוכים הבאים לפורום פופ!

כאן זה המקום לדבר על כל מה שקשור למוזיקת הפופ.לכל מי שמחפש מקום לדבר על אמני הפופ האהובים עליו,על הופעות,קליפים ושירים חדשים(וגם ישנים)-כאן זה המקום! תוכלו להמליץ על שירים,לערוך מצעדים ולחבור לעוד אנשים החולקים את חיבתכם לסגנון הרחב והמהנה הזה!
כמה חוקים(כי חייבים):
אנא כבדו את שאר חברי הפורום.כל הודעה הכוללת קללה,השפלה או פגיעה אישית בחבר פורום תימחק!
כנכון לכללי תפוז,לא ניתן לפרסם קישורים להורדות לא חוקיות.אלו החוקים,אנא כבדו זאת.
נא לא לפרסם פרטים אישיים על גבי הפורום.דבר זה אינו בטיחותי ומנוגד לכללי תפוז.
אני מקווה שנוכל לקיים פה פורום פורה ונהנה לכולנו.אשמח לראותכם בפורום!
טל

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פופ

ברוכים הבאים לפורום פופ!

כאן זה המקום לדבר על כל מה שקשור למוזיקת הפופ.לכל מי שמחפש מקום לדבר על אמני הפופ האהובים עליו,על הופעות,קליפים ושירים חדשים(וגם ישנים)-כאן זה המקום! תוכלו להמליץ על שירים,לערוך מצעדים ולחבור לעוד אנשים החולקים את חיבתכם לסגנון הרחב והמהנה הזה!
כמה חוקים(כי חייבים):
אנא כבדו את שאר חברי הפורום.כל הודעה הכוללת קללה,השפלה או פגיעה אישית בחבר פורום תימחק!
כנכון לכללי תפוז,לא ניתן לפרסם קישורים להורדות לא חוקיות.אלו החוקים,אנא כבדו זאת.
נא לא לפרסם פרטים אישיים על גבי הפורום.דבר זה אינו בטיחותי ומנוגד לכללי תפוז.
אני מקווה שנוכל לקיים פה פורום פורה ונהנה לכולנו.אשמח לראותכם בפורום!
טל

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

מה אתם שומעים עכשיו?
04/02/2016 | 20:43
42
43
המשך>>
עדכוני פופ
02/02/2016 | 20:47
57
43
המשך>>
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
03/02/2016 | 15:28
1
 מתעניינים בצורפות? מחפשים טבעות נישואין וזקוקים להכוונה?
בפורום צורפות טבעות נישואין תוכלו לשאול ולהתייעץ!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2550

מעצבים את הסלון מחדש וזקוקים לייעוץ לגבי הוילונות? מתלבטים בין וילון ארוך לקצר?
בפורום וילונות תוכלו להתייעץ עם מומחה מתחום הוילונות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2549 

מעוניינים לדעת מהם הכלים הטובים ביותר להשקעה נבונה וחסכונית? רוצים לנסות להשיג את המקסימום משוק ההון?
בפורום ייעוץ השקעות תוכלו לקבל מענה לכל השאלות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/1591 

מתעניינים בעולם הגאדג'טים ורוצים לדעת מהם החידושים הכי חמים בתחום? היכנסו עכשיו לפורום גאדג'טים בתפוז!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/673

יש לכם שאלות בנושא בריאות הגוף והנפש? מתעניינים בשיטת הרפואה הפונקציונלית?
בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2552 

רוצה לתקן את נזקי הזמן ולהעניק לפנים מראה צעיר יותר? מתעניינת בניתוח למתיחת פנים?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום מתיחת פנים!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2046

מה אתם שומעים עכשיו, חברים?
27/01/2016 | 23:12
76
163
המשך>>
"ANTi" של ריהאנה יצא רשמית!
28/01/2016 | 10:16
19
111
ניתן להורדה חוקית בחינם דרך טיידל:
http://rihanna.tidal.com/redeem/?voucher=ANTI

יש 13 שירים ועוד 3 בדלוקס שיצא מחר גם דיגיטלית לאייטונס.
השירים בדלוקס:
Goodnight Gotham (אונלי איף פור א נייט)
Pose
Sex with me

שלושת הסינגלים ששוחררו לא חלק מהאלבום, אבל james joint כן. רשימת השירים המלאה :

1. Consideration
2. James Joint
3. Kiss It Better
4. Work
5. Desperado
6. Woo
7. Needed Me
8. Yeah, I Said It
9. Same Ol’ Mistakes
10. Never Ending
11. Love On The Brain
12. Higher
13. Close to You

השיר הראשון בשיתוף פעולה עם sza והשתפ השני זה work עם דרייק.
טראויס עושה את הפזמון ב-woo
בהחלט יום מרגש
28/01/2016 | 17:04
4
69
לא הייתי הכי פנוי היום אז שמעתי את האלבום לסירוגין וזה היה בלתי נסבל!
אתפנה בהמשך לשמוע אותו ברצף ולכתוב ביקורת מלאה.
את כל השירים שמעתי אבל עדיין לא הצלחתי להחליט ולהתפקס על כל שיר, ממה שהתרשמתי: ריהאנה באלבום הכי שחור ומהודק שלה עד היום.
איזה מדהים זה לשמוע את האלבום באיכות flac!
28/01/2016 | 17:14
27
בהחלט האלבום הכי מהודק שלה
28/01/2016 | 17:15
2
58
גם האלבום הכי שלם ואחיד שלה. אולי גם הכי טוב שלה.
Work ו-woo הכי פחות טובים למרות שאני מת על שניהם.
גם close to me חלש ביחס לאחרים אבל יש לי חולשה לבלדות פסנתר של ריהאנה
|מאוהב|
Woo מרגיש חופר אבל הפקה מעולה. נותן בראש.
28/01/2016 | 17:34
1
60
Close to You הופק ע''י אותו אחד שהפיק את Get It Over With מ- Unapologetic, שגדל עלי מאז יציאת האלבום. בלדת פסנתר פשוטה שריהאנה משדרגת עם הביצוע המהמם שלה.
לא ידעתי! ממש אוהב את שניהם (GIOW ו-CTY)
28/01/2016 | 19:08
31
WOO יכול להיות קצת רפטטיבי אבל הוא אחלה, מת על ההפקה ועל הביצוע שלה.

POSE זה ה7/11 שלה! שיר כזה הזוי

תאמת שילבתי את FFS ואת BBHMM באלבום והם משתלבים מצויין.
את BBHMM שמתי בין WOO ל-NEEDED ME (אני מטורף עליוו!!)
ואת FFS שמתי בין YEAH I SAIT IT ל-Same ol' mistakes

ואני שומע עם אוזניות וואלה לא שמתי לב כל כך להבדל בין MP3 ל-FLAC
אני רחוק מלהתרגש
28/01/2016 | 20:43
60
אבל הורדתי את האלבום ואני בא אליו נקי
מנסה לתת ביקורת ראשונה אובייקטיבית ולא מושפעת 1:
28/01/2016 | 20:54
2
84
1. Consideration - ללא ספק אחת הרצועות החזקות שמשלימות את האלבום, כששמעתי את ההצצה שדלפה אתמול בלילה כ''כ הופתעתי לטובה ושמחתי, כי חשבתי שזה סגנון שתפור עלי לאהוב. לא רציתי להתבאס על ריהאנה ועל האלבום הזה. השיר הזה מעט קצר מדי כמו הרבה שירים כאן (02:41 דקות). השת''פ עם SZA מצוין כי הקטעים שלה נהדרים ומוסיפים נפח לשיר, למרות שאני לא בטוח אם ריהאנה לא הייתה יכולה לשיר את השורות הללו בעצמה. יש בזה קצת יותר נשמה מבדרך כלל, היא גם נותנת ביצוע משכנע ומקסים. אני לא בטוח עד כמה השיר הזה מתאים לפתוח אלבום, חייב לומר.

2. James Joint - עוד בחירה קצת תמוהה לטראקליסט של האלבום הזה. מדובר באינטרלוד לכל דבר באורך של 01:12 והטראק היחיד מהסט ששמענו עוד ב- 2015. אני אוהב את הקטע הזה. לא הייתי מתנגד לזה כשיר מלא, ההפקה קסומה ונעימה וסקסופון תמיד קונה אותי. בכל אופן הייתי שם אותו בתור אחת מהרצועות שסוגרות את האלבום. יש בנגינה הזו ובלחן משהו קצת על-זמני שאני לאחרונה מחפש במוזיקה שאני שומע. קלאסי כזה.

3. Kiss It Better - עדיין לא החלטתי אם מדובר באחד משיאי הקריירה של רירי שלנו, אבל אין ספק שמדובר בשיא מובהק בסט הנוכחי וברגע מופלא וחד פעמי. שיר שמסמל את הבגרות של ריהאנה כאמנית וכזמרת, אני אוהב את האופן בו הוא מרגיש רב- שכבתי ולא רפיטיטיבי ונדוש. הנגינה מדהימה. לחלוטין סינגל עתידי. לא מצליח לדמיין את האלבום בלעדיו.

4. Work (feat. Drake) - אז אחרי ששמעתי את האלבום אני יכול להבין למה הוא נבחר לשמש כסינגל הראשון מתוכו. אני חושב שריהאנה הייתה צריכה להקליט או לכלול באלבום עוד ''להיט'' או לפחות במונחים שלה - משהו קליט וטוב שנגיש לקהל הרחב ולוותר על האפשרות לשחרר את Work כ- lead single. לא בגלל שזה שיר רע, הוא אפילו גדל עלי ומצליח להיות נסבל לחלוטין וכיפי, אבל אני קצת חושש מאיך שהוא יתקבל. כמו שעומרי אמר, לה ולדרייק היו טובים יותר. הוא לא הכי טוב באלבום והיא יודעת את זה - הוא פשוט הכי instant ורפיטיטיבי אז זו הייתה בחירה קלה בשבילה. לא יורה גבוה מספיק עם הסינגל הזה.

5. Desperado - מתחיל עם אותו מנגינה כמו ב- Waiting Game של בנקס בדיוק. הפזמון הראשון לוקה בחסר וזה מבאס אבל ככל שהשיר נמשך הפזמונים תופסים קצת תאוצה וההפקה פה חזקה דיו ואיימתית כמו שאני אוהב. היא שרה כאן בטון נמוך ו''מרוח'' לאורך כל השיר וזה מוסיף לתחושה ולאווירה שהוא מנסה להביא. אחלה סה''כ. גם סינגל פוטנציאלי להמשך.

6. Woo - ביט מעצבן ושיר מאוד הארד-קורי ונותן בראש. בשניות הראשונות הוא היה נשמע לי כמו תאונה לא נעימה במיוחד אבל אני פשוט אוהב את ההפקה החזקה הזו והיא תפורה לשירים כאלה, כך שבסופו של דבר אני מת על זה. ושלא אתחיל לדבר על האוטו-טיון. יש לי חולשה לזה כשזה עשוי כמו שצריך (קנייה סטייל) ובאלבום הזה היא נוגעת בזה שוב. בקטנה אמנם, אבל נוגעת. קטע טוב בהחלט שרק ''true music lovers'' יעריכו עם הזמן |ביוניק|.

7. Needed Me - בסופו של דבר חרף הזילות והמיחזור אני אוהב כמעט את כל ההפקות של DJ Mustard. השיר הזה לא יוצא דופן. אני אוהב את המוזיקת רקע ה- Banksית (שוב) בפזמון ובסופו של דבר אחד היותר מדבקים באלבום ובעיני יעבוד לה כסינגל אורבני. בכלל, אני מרגיש כאילו Pour It Up מאנאפולוג'טיק התחיל סוג של מגמתיות בשבילה והיא סוג של מצאה את הסאונד שהיא הכי נהנית להשתמש בו. אחלה.

8. Yeah, I Said It - והנה מגיע ה- R&B jam האיטי והחושני של האלבום. הפקה של Timbaland. טראקים בסגנון לעולם לא יבלטו באלבומים של ריהאנה, אבל זה יפה כי דווקא אותם לומדים לאהוב עם הזמן והם בולטים בד''כ למעריצים שעוקבים אחרי האלבומים. שיר יפה סה''כ, קצר וקולע, בהחלט לא בולט בנוף השירים השחורים והבולטים שהיא הכניסה לכאן.
Desperado מעולה. מזכיר את Destinado a Morir
30/01/2016 | 19:38
1
31
של מיגל.
אין קשר בינו לבין Waiting Game. Waiting Game שיר חד פעמי עם הפקה ואווירה מיוחדת.
כנראה שסימפלה אותו. שים לב להתחלה של שניהם.
30/01/2016 | 19:39
20
הביט של ההתחלה של WG מלווה את כל דספרדו.
מנסה לתת ביקורת ראשונה אובייקטיבית ולא מושפעת 2:
28/01/2016 | 21:23
7
81
9. Same Ol' Mistakes - אם זה לא היה ''קאבר'' הייתי מת על זה. לפחות הביצוע שלה כאן יפהפה והיא גרמה לי לרצות להאזין ל- Tame Impala אותם קיבררה. סאונד הורס! הבנתי מאנשים שהיא גם בקושי נגעה בשיר המקורי, מה שעוד יותר מוסיף לי לבאסה. סה''כ הוא מתאים לאווירה הכוללת של האלבום ואני תמיד אומר ''כןןןןן!!!!'' לדברים כאלה יפים אבל הייתי מעדיף אם הייתה מכניסה עוד שיר מקורי במקומו. עדיין לא שמעתי את המקורי כדי להשוואת אבל אני מתכוון לעשות זאת.

10. Never Ending - ריהאנה מדהימה בבלדות. יש בנוכחית משהו נורא כובש וטרופי בעיקר בזכות הנגינה והאד-ליבס. לא שיר שבולט אצלי באופן מיוחד כרגע אבל הוא מוכיח כמה שהיא השתפרה קולית ואיך שהיא מגישה עם יותר נוכחות קולית וכוונה. הוא יכול להיות סינגל נחמד לרדיו. גלגלצ ימותו על זה. שיר מרגיע ונעים, היא עדיין לא עשתה בלדה כזו בה היא מרגישה כ''כ נינוחה ורגועה. Dido עזרה בכתיבה.

11. Love on the Brain - כמובן שהסאונד הסיקסטיזי והמלודי העלה לי את האסוציאציה של פלומה פיית'. שיר סול קלאסי ונהדר בביצוע מפתיע ומעולה של ריהאנה שבאופן מפתיע מוכיחה שמעבר לתדמית הילדה הפרועה והמגניבה, היא מצליחה גם היום בימים תמימים פחות בקריירה שלה להיות דיווה רצינית ובוגרת, ובאמת מדובר בביצוע מעניין וורסטילי שלה. אותי היא הפתיעה. אחד הלהיטים הראשונים שהיא צריכה לסמן לעצמה לשחרר מתוך האלבום. שיר מצוין ובולט.

12. Higher - הרגע קיבל best new track מ- pitchfork. אלוהים, כמה שמתאים להם לבחור דווקא בשיר כזה מתוך הסט. זה קטע באורך שתי דקות של ריהאנה צווחת על גבי אינסטרומנטל אולד-סקולי. נורא ''חי'' ובשרני. כנראה השתמשה באחת ההקלטות הראשונות. עדיין לא החלטתי אם אני אוהב את זה או שזה השיר הכי חלש באלבום. יש כאן משהו נורא לוחץ ומתאמץ אבל היא משכנעת אותי. חלוק כרגע.

13. Close to You - גם בבלדת הפסנתר הזאת ריהאנה יוצאת מנצחת. ביצוע מדויק ונוגה שלה. עדיין לא החלטתי אם אני אוהב את זה יותר מהבלדה המקבילה Never Ending אבל אין ספק שיש משהו כובש ופשוט באופן בו היא שרה. אני אוהב את הכינורות שמתווספים והנגינה לקראת הסוף. בכלל, יש משהו באלבום הזה שמרגיש נורא מיוחד מבחינת המוזיקה. אולי בגלל שהיה לה יותר זמן לחשוב על הכלים ועל האלמנטים הללו. השיר כרגע לא בולט אצלי אבל מקסים בהחלט. יש לי תאוריה שהיא הכניסה יחסית הרבה בלדות לאלבום הזה בגלל שהיא ראתה שזה עבד אצל אחרים. אישית מעדיף את הריהאנה שלי יותר אדג'ית אבל הבלדות כאן ראויות ונעימות ועתידות עוד לגדול עלי.

DELUXE:
14. Goodnight Gotham - באסה אמתית. כולם היו בטוחים שהסימפול של Only If for a Night יתבטא בשיר שלם שריהאנה הקליטה. בסופו של דבר קיבלנו קטע אינטרלוד דאבסטפי באורך דקה וחצי בו ריהאנה בכלל לא שרה והשורה ''a night'' חוזרת על עצמה. לא משהו שלא שמענו לפני כחלק ממסע הקידום המייגע של האלבום הזה. סתם בזבוז של טראק. זה ככל הנראה היה אמור להיות האינטרו של האלבום וריהאנה החליטה לשנות ברגע האחרון. בתור אינטרו (שבכל מקרה חסר באלבום הזה, כמו שכתבתי) זה דווקא היה יכול להיות נהדר.
15. Pose - כ''כ לא ברור ומקושקש אבל הבלאגן הזה דווקא חביב לפרקים.
16. Sex with Me - מתחיל טוב ויש פוטנציאל אבל רפיטיטיבי להחליא. כנראה הרצועה החלשה באלבום.
מהדורת דלוקס די מיותרת.

עדיין מוקדם לי לסכם עליו אז נתתי את דעתי על כל הרצועות בפרט.
מה שבטוח
28/01/2016 | 21:35
4
67
באלבום הבא היא חוזרת לקלווין האריס ובטח מקס מרטין יעשה לה עוד חצי אלבום

היא לא תצליח עם האלבום הזה והיא נואשת לחזור לכותרות
שטויות שאתה מדבר
28/01/2016 | 21:44
3
84
היא בתקופה אחרת ושונה לחלוטין בחייה ולא עושה רושם שבוער לה לחזור לכותרות\מצעדים. אם היא הייתה נואשת לקהל היא הייתה מוציאה אלבום כבר ב- 2013.
היא לקחה את האלבום הזה ברצינות בכוונה, רצתה לראשונה בקריירה שלה להיות 'באמת' הכוח המניע מאחורי הפרויקט וחלק מהשיקול האומנותי היה גם לקחת את הזמן שלה.
לא מבין מאיפה הבאת את זה. Work בדרך להיות להיט בכל העולם וזה על אחת כמה וכמה בגלל שזו ריהאנה.
העיקר שכל העולם מחכים לבריטני.
29/01/2016 | 11:21
58
תמיד היה הייטר של ריהאנה ודיבר לרעתה בכל הזדמנות.

לא מתאים לך לדבר ככה. קצת פוגע.
29/01/2016 | 18:04
1
21
מצטער אם נפגעת, זו לא הייתה הכוונה שלי.
29/01/2016 | 22:47
15
מה הבעיה שזה קאבר?
29/01/2016 | 11:27
1
18
לא יודע. מבאס אותי לחשוב שהיא עשתה קאבר ובקושי שינתה אותו.
29/01/2016 | 11:53
42
יכול להיות שאני צריך להסתכל מפרספקטיבה אחרת - שזה עדיין אחד השירים הטובים באלבום והוא משתלב מעולה בסט.
מצוין! אשתדל לשמוע מחר.
29/01/2016 | 00:56
38
מהביקורות שלכם פה אני מבינה שמדובר באלבום די שחור ולא בדיוק פופי - מה שהיה די צפוי. אני לא יודעת עד כמה זה יסתדר לי, אבל בטוח שאשמע ומקווה שאוהב כמה שיותר שירים. אני די שמחה שהיא לא כללה את השירים מ-2015...אבל קצת חבל עליהם, בכל זאת.

איזה מבאס...הורידו את ההורדה החינמית.
30/01/2016 | 00:40
53
אתמול ניסיתי להוריד מ"טיידל" ומסתבר שלא נשלח...היום נכנסתי לנסות עוד פעם ויש הודעה שהם הפסיקו לשלוח. מעצבנים.

מחכה בקוצר רוח ש-Apple Music כבר ייכנסו לארץ ואני אוכל לשמוע הכל.
Suck My Pop
27/01/2016 | 00:00
44
48
המשך>>
מאשע?
21/01/2016 | 17:15
88
139
המשך>>
סאק מיי פופ
22/01/2016 | 13:21
30
18
הקרנת בכורה: Anne-Marie - Do It Right
22/01/2016 | 13:23
5
51
סינגל חדש לזמרת שככל הנראה תפרוץ הזה. משתפת פעולה הרבה עם Rudimental.

סאונד עדכני ורלוונטי.
אם השם הזה בוודאי שלא תפרוץ.
22/01/2016 | 14:35
2
36
יש כבר שחקנית בריטית בשם הזה.
וזמרת צרפתייה שהתחרתה באירוויזיונים בשנות ה70 (יותר נכון שרה קלאסיקות שמוכרות לכולנו כמו לוקסמבורג 1973 שזכה וצרפת 1979.)

תכף אבדוק.

ושמעתי - זה נשמע מועתק מדי מדברים אחרים
22/01/2016 | 14:45
1
24
הביט בעיקר הזכיר לי את Headlines דל דרייק יחד עם Powerful של מייג'ור לייזר.
זמרת מתאמצת.
הקליפ מצולם יפה. מת על פילטרים כאלה.

כן. מועתק וטרנדי, נורא מייג'ור ליזר ו- 2015-סטייל. כן עדכני.
22/01/2016 | 14:48
16
ממש נחמד. אולי יגדל עלי.
22/01/2016 | 19:27
9
זה מאוד מאוד עדכני.
22/01/2016 | 23:53
14
אולי אפילו יותר מדי...מהבחינה שזה כל מה ששומעים היום מהזמרים החדשים וזה נהיה משעמם. אבל ככה זה עם טרנדים.

זה באמת לא רע. לא מתה על הסגנון הזה בגדול אבל השיר עצמו בסדר דווקא.
השמעת בכורה: AlunaGeorge - I'm in Control (feat. Popcaan)
22/01/2016 | 13:25
4
39
אלונהג'ורג' בסינגל ראשון מתוך אלבום שני, שמגיע אחרי ההצלחה הפתאומית והמפתיעה של You Know You Like It מאלבום הבכורה (ברמיקס של DJ Snake).

גרסת laid-back של Lean On. ההפקות שלהם נשארו מצוינות. לא מחדש מי-יודע-מה אבל נעים לאוזניי.
It's too late now to say sorry
22/01/2016 | 14:39
31
we need somebody to lean on...

חמוד. נשמע כמו רמיקס לאחד מהשירים האלה. הם באמת לא יכלו לצאת יותר חרושים מזה.

22/01/2016 | 19:31
1
20
מהמםםםם!!! הרבה יותר לטעמי מאשר ליד און.

רק הפופקורן הזה דיי מיותר.
דווקא חשבתי שהוא הציל את השיר מלהיות חד-גוני.
22/01/2016 | 19:39
13
שוב, חוסר מקוריות.
23/01/2016 | 00:01
14
מה ששונה בטרנד הנוכחי זה שגם האמנים הפחות מוכרים והזמרים החדשים שייכים לו ולוקחים בו חלק. סגנון שבגדול בא מהשוליים אבל השתלט על המיינסטרים, מה שגורם לזה להיות עוד יותר שוטף וגם מקבל לגיטימציה ממי שהרבה פעמים בז למיינסטרים...ככה שיהיה יותר קשה להיפטר מזה.
השמעת בכורה: Sia - Unstoppable
22/01/2016 | 13:28
4
73
שיר שישי מתוך This Is Acting שרואה אור בשבוע הבא. לא הבנתי עדיין למי היא כתבה את זה.

גנרי כמו כל שאר השירים, עדיין לא החלטתי אם טוב כמוהם. נשמע כמו סינגל.
שמענו כבר חצי אלבום, מה הכי תפס אתכם?
ריפר >>> כל שאר שני האלבומים האחרונים שלה
22/01/2016 | 19:32
1
14
למען האמת מבין כל השירים אני הכי מכור ל- Cheap Thrills.
22/01/2016 | 19:39
10
מאוד שנדליר. אבל נחמד.
23/01/2016 | 00:07
20
אני לא כל-כך יודעת מה הכי אהבתי, כי את הרוב שמעתי פעם-פעמיים. אבל לא זכור לי שהתלהבתי ממש מאף שיר מהאלבום הזה בינתיים.
לפי מה שקראתי כתבה אותו לדמי לובאטו שדחתה
25/01/2016 | 23:55
14
מאיזו שהיא סיבה ...
הקרנת בכורה: Grimes - Kill V. Maim
22/01/2016 | 13:29
6
51
גריימס בקליפ שני מתוך Art Angels, הפעם לשיר הכי טוב באלבום

יותר אהבתי את האסתטיקה והויזואליות של הקליפ של Flesh without Blood אבל היא ממשיכה להיות מצוינת, והשיר הזה כ''כ מרים
מוטרפת לגמרי
22/01/2016 | 14:52
2
25
השיר והקליפ הזה מרגישים כמו Sorry של מדונה על אסיד בתוספת ערפדים.

מת על הקליפים שלה ועם הויז'ואליות שתמיד לוקחת מאנימות וממנגות.

''Sorry על אסיד בתוספת ערפדים''
22/01/2016 | 14:54
1
22
שיר וקליפ מוטרפים לחלוטין.
מוטרפת אך נהדרת.
22/01/2016 | 14:55
11
פעם ראשונה שאני שומע את השיר
22/01/2016 | 19:38
25
בהתחלה חשבתי שהוא משעמם, כשהגיע הפזמון חשבתי שהוא אדיר ובהמשך כבר נמאס לי ממנו.

קליפ הזוי וחמוד.
גם לי זאת שמיעה ראשונה.
23/01/2016 | 00:14
18
בינתיים חיבבתי, אבל זה מצריך עוד שמיעות.

הקליפ אכן הזוי ומופרע לחלוטין, אבל משום מה אני אוהבת את הטירוף שלה ואת כל האלמנטים שהיא מכניסה לקליפים. יש בזה משהו מאוד מרענן וצבעוני.
מעולה!! וסוף כל סוף גיליתי מי מי מיילי סיירוס לוקחת השראה..
23/01/2016 | 21:12
17
בתלבושות לפחות.. (-:
הופעה חייה: Fleur East - More and More
22/01/2016 | 13:33
32
פלור בחרה סינגל שני מתוך אלבום הבכורה Love, Sax & Flashbacks. חבל רק שמדובר באחד הקטעים היותר בינוניים באלבום. פשוט חלש.

הספיקה כבר לשדרג אותו קצת בהופעה ראשונה.
השמעת בכורה: TINASHE - Energy
22/01/2016 | 19:46
4
45
איך הדבר המהמם הזה לא התפרסם פה??

הפקה של MIKE WILL MADE IT

אני חולה על הקול שלה!!!
כי היא לא מעניינת פה אף אחד
22/01/2016 | 19:54
2
25
אומרים שזה בכלל לא יהיה באלבום. יש עוד אחד (שנקרא Secret) שדלף, מההקלטות.
שמעתי עכשיו לראשונה. הפקה חביבה ואני אוהב את מוזיקת הרקע אבל זה נורא נורא נורא! ממוחזר. ולחן חלש. זה מה שאני חושב על זה כרגע.
יכול לגדול עלי, בגדול.
אותי היא מעניינת
22/01/2016 | 19:57
1
23
הקול שלה ממכר, כמו של אלי.

וההפקות שלה תמיד מצטיינות.

זה אמנם ממוחזר אבל היא עושה את זה יותר טוב מהאחרים.
גם אני בעדה
22/01/2016 | 20:04
8
סביר. אני פחות מתחברת אליה.
23/01/2016 | 00:22
7
Freak - לנה דל ריי עדכנה שבקרוב יצא הקליפ החדש שלה
26/01/2016 | 11:15
29
לשיר freak, בכיכובם של father ג'ון מיסטי והבנות מהקליפ mtwbt.
טוב הפורום מת לא?
16/01/2016 | 14:43
14
80
אז אומנם 2015 נגמרה אבל עדיין השאלה הכי חשובה לא נשאלה לגבי השנה הזאת - מי מלכת הטראש הישראלית של 2015?

האפשרויות :
עדן אברג'יל
נועה קירל
עדי ביטי
אגם בוחבוט
קיילי ג'נר

בחרו את המלכה שלכם
עדי ביטי היא לנצח אהובתי
16/01/2016 | 17:53
6
21
דווקא לך הכי מתאים נועה קירל.
17/01/2016 | 14:17
5
12
לא התחברתי אוהב את הפרובוקציה שלה, פחות את השירים.
17/01/2016 | 21:58
4
38
ואם זה עדן בן זקן או עדי ביטי, אז ברור שעדן

טראש מזרחי אפקטיבי. במיוחד העלק-דיכאון שהוציאה מאלבום הבכורה עם השם הכי מודע לעצמו ''מלכת השושנים''
מה יש לאהוב בפרובקציה שלה?
18/01/2016 | 18:42
3
28
הפרובקציה שלה גורמת לא לקחת אותה ברצינות ולהיראות שרלולה לחלוטין בגיל הזה שבתכלס יש כישרון.

קירל היה יכול להיות אחלה טראש אם היה מבוצע ע"י זמרת אחרת ובוגרת יותר.
ויש לי אהבה באמת אחלה שיר והיא נשמעת בו טוב.

ובקשר לעדן בן זקן - עצוב אבל נועה שרה יותר טוב ממנה
מלכת השושנים שיר אפקטיבי אבל היא ושאר השירים שלה נשמעים כמו שאריות של שרית חדד בזמנים שונים.

כשאמרתי פרובוקציה התכוונתי לזמרת הפופ שהיא מכוונת להיות,
18/01/2016 | 19:51
2
24
שרלולית ככל שתהיה- הבגדים, ההופעה, הריקודים והפופ - זה הכי אני, ובגלל זה גם מבין כל האופציות שמנית, באמת הכי מתאים לי לאהוב אותה
חייב לצין שלא שמעתי את השירים שלה יותר מפעם-פעמיים.

אני לא חושב שעדן בן זקן זמרת גרועה, ד''א.
וגם מההתחלה שלה היה ברור שהיא מכוונת מבחינת קריירה, משבצת וטייפקאסט לשרית חדד. לא חושב שיש בזה משהו רע. שרית
שרית חדד לדעתי מיצתה את עצמה.
18/01/2016 | 20:11
22
מדי פעם יש לה יציאה פה ושם אבל היא מאוד משעממת בשנים האחרונות ועובדת על אוטומט.
שרית חדד היא זמרת שגדלתי עליה ויש מצב שהיא הראשונה שהערצתי אותה (אמא שלי טוענת שבגיל 3 היה לי פוסטר שלה בחדר ושרציתי להתחתן איתה ) והיא בהחלט אחת הזמרות היותר טובות שהיו במדינת ישראל,באותה שורה עם עפרה חזה וריטה.
אבל כיום היא לא מדברת אליי ומשעממת אותי מאוד.

ועדן בן זקן היא יורשת גרועה בשבילה,למרות שהיא באמת שברה את החומה של "שרק זמרת מזרחית אחת יכולה להצליח וזו שרית" - חומה שהרבה לא הצליחו אבל היא ממש לא בליגה ולא בנעליים שלה. היא אלטרנטיבה גרועה ביותר.

ואת נועה אתה בקושי מכיר
18/01/2016 | 20:13
18
תשמע את יש לי אהבה,בקיצור.

איזה עצוב שכ"כ משעמם בפופ העולמי ואשכרה הפופ הישראלי שנעשה ב2015 (שזה כולל גם את אליעד,טונה,סאבלימינל,קפה שחור חזק ונצ'י נצ וגם דודו אהרון ופאר טסי) היה יותר מעניין משל העולמי.

פשוט עצוב!

נועה קירל
16/01/2016 | 19:01
12
שוויון מוחץ בין נועה קירל ועדי ביטי
17/01/2016 | 00:53
41
לא יודעת מי זו עדן אברגי'יל
טוב אני אפרט על כל אחת מהן ואבחר
17/01/2016 | 14:16
4
57
עדן אברג'יל - טוב היא תופעה. היא הכי טרייה ברשימה והיחידה שכאן מאלה (להוציא קיילי ג'נר) שלא מזמרת.
בכל אופן אין ספק שהיא גאונות של חוסר מודעות. בפעם הראשונה שראיתי את הסרטונים שלה הייתי על הרצפה הייתי בשוק שהיא מתבטאת ומתנהגת כך.
(השיא במיוחד - "מי שטוב לו ושמח שירד לי לברכיים וימצוץ לי את הכוס פעמיים" וגם הסרטון של "חוטיני אני לובשת..." )
בכל מקרה החרוזים הדביליים שלה, התמונות המחרידות מראות על חוסר מודעות מזעזע אבל יש לי הרגשה שהיא מבינה יופי ולא כזאת טיפשה כמו שהיא נראית והיא מנצלת יופי את המשחק.
בכלל שצפיתי בה ראשונה,באיך שהיא מדברת היא הזכירה לי את דנה אינטרנשיונל ברגעים הטובים עם "כל החמודות שרוצות להיות כמוני"

נועה קירל - אני הכי חצוי לגביה.
בכל אופן שראיתי את קילר בפעם הראשונה הייתי פשוט בשוק
קודם כל קיבלתי דזה וו ישר לאביבית בר זוהר עם Money Man Diamond עם "סלפי עם קהל של משתוללים"
וחוץ מזה ידעתי לפני כן שהיא בת 14 כי מי שהראה לי את זה אמר לי (ידידה טובה שלי ) למרות שהיא נראית 17,עדיין זועזעתי.
שוב,אם מישהי בת 18 הייתה עושה קליפ כזה לא הייתי מזעזע ואומר כלום אלא מברך על זה שיש פופ בארץ ועוד זנותי אבל ילדה בת 14 שרה המספר האהוב עליי זה 69? קושרת גבר בלי חולצה לכיסא? מרפרפת כמו עלק גנגסטה ועושה פוזות של דיווה? וכמובן הריקודים
זה פשוט טו מאץ'.
הייתי בהלם מהזנותיות החסרת בושה וכמובן מזה שזה חיקוי כ"כ עלוב לAll Hands On Deck של טינשהי
כמובן שהתמכרתי לזה כי הייתי חייב לראות את זה שוב ושוב ולהיקרע מצחוק
אבל עם שמיעות ושמיעות הבנתי שהיא באמת עושה לא רע את כל הרפרופ, שהבתים בסה"כ אחלה למרות שהמילים מוגזמות לגיל שלה. שכן יש פה כישרון ופוטנציאל.
השיר החדש שלה "יש בי אהבה" לא חף מבעיות אבל הוא אחלה שיר פופ. באמת הפתיעה לטובה. כמובן שהיא עדיין חשה וזולה בקליפ אבל היא הרבה יותר שלמה למשל מעדי ביטי או אגם בוחבוט ויש כישרון ופוטנציאל ובאמת רואים שהיא גם מכוונת גבוה. רק חבל שהיא בת 14 ושבכלל פופ בארץ כ"כ לא נלקח ברצינות שהוא מתבזבז על ילדות וזמרות מעל 20 הן ליטחיות גלגל"ציות מבוגרות כמו יובל דיין ורוני דלומי ואין לנו פה דיוות פופ משלנו כמו קייטי,טיילור,רירי,ביונסה וגהגא.
נקווה שהיא תמשיך יותר בכיוון של יש בי אהבה ולא של קילר, כי בקילר היא מביכה את עצמה.

עדי ביטי - האהובה עליי מכולן אבל תכלס היא הכי שנה שעברה. היא הוציאה השנה את "גבוה" ו"משחק מחשב" שהיו אומנים זולים,ילדותיים ומביכים אבל לא מתקרבים לטרניטי () של השנה שעברה - ביט הביטי-חשה-אם אתה אוהב
ואם להיות אובייקטיבים - נועה קירל לוקחת אותה בכיס הקטן.

אגם בוחבוט - By Far הכי מוכשרת אבל השיר הזה שלה "בוא לריו" הוא חתיכת קאלט שאין דברים כאלה
היא כמובן שרה טוב וגם רוקדת לא רעה ובכלל משדרת וייב מגניב ובגובה העיניים אבל השיר הזה עם כל הסלסולים שלה והקול שלה שהוא קצת כבד (אבל בקטע טוב) על הביט העלק לטיני הזה פשוט NOT
ושלא נדבר על הקליפ בבית ספר  
Baby One More Time עלק ניסו לעשות כאן
בכלל היא צריכה להתגבש קצת אבל היא אם פועלת עכשיו - מגיע לה שירים הרבה יותר טובים מזה. (למרות שכן התקבל רגע קאלט)

קיילי ג'נר - סתם שמתי אותה פה בשביל הצחוק
אבל אין ספק שקיילי השנה עקפה את אחיותיה,מיילי,ג'יי לו וניקי מינאג' בזילות שלה עם המילוי המחריד שעשתה בשפתיים שגרם לה להיראות כמו הדראג קווין של אחותה קים שגדולה ממנה כמעט ב20 שנה, וכן כל אתגר השפתיים המפגר שבא בעקבות זה ברשתות החברתיות וכן כל החילופי צבעים בשיער,הבגדים המבגרים והחשופים והתמונות באינסטגרם הופך אותה למלכת הטראש של 2015.

ומכל זה - מה הבחירה שלי?
אם צריך להיות אובייקטיבי אז זאת עדן אברג'יל אבל מכיוון שאושיות פייסבוק בזויות כמוה הן לא חדשות אז אני אלך עם נועה קירל שבאמת גרמה לי להיות בשוק.

ומי שלא טוב לו - יום טוב לו 
ואיך שכחתי את עדן בן זקן!
17/01/2016 | 14:18
1
36
אבל היא אפילו גרועה מדי בשביל זה.

אותה אני הכי אוהבת, הורסת!!!!
17/01/2016 | 15:35
8
הקליפ של אגם צולם בתיכון שלי
17/01/2016 | 21:28
1
7
מה? באמת?
17/01/2016 | 21:53
31
בכל אופן בחר את מלכת הטראש שלך!
ואם תוכל דרג ונמק.

Suck My Pop
16/01/2016 | 13:05
29
27
מת פה!
הקרנת בכורה: Santigold - Chasing Shadows
16/01/2016 | 13:08
1
35
האלבום החדש של סנטי הוא אחת היציאות שאני יותר מצפה להן בשני החודשים הראשונים של השנה. אחרי ששחררה שני שירים ראשונים, היא הוציאה אתמול את הסנונית השלישית.

השיר החדש נקרא Chasing Shadows והוא ממשיך את הרצף הרגאיי והקצבי שהיא מציגה בפרויקט הזה.
חייב לציין שלמרות שהז'אנר הזה לא מחביבי, השירים זורמים לי לגמרי וגם החדש כיפי ונעים, וקיבל קליפ צבעוני וחמוד.

הקליפ נחמד לגמרי!
17/01/2016 | 00:29
8
הסגנון הזה פחות מדבר אליי אבל גם לשיר היו את הרגעים היפים שלו.
הקרנת בכורה: Nina Nesbitt - Chewing Gum
16/01/2016 | 13:11
5
50
סינגל ראשון מתוך אלבום שני לזמרת סקוטית חדשה וצעירה.

אם בא לכם לשמוע ממתק פופ אמתי וחדש, תנסו! לקח לי שתי שמיעות עד שהוא התפקס עלי.
גם הקליפ הצלחה.
נינה לסבית
16/01/2016 | 14:10
1
13
לקח לי קצת זמן להבין.
16/01/2016 | 14:13
11
שיר חביב...אם כי לא מחדש בכלל.
17/01/2016 | 00:35
14
מאוד מה שהולך היום אצל הזמרות.
נראה שהשקיעו בה הרבה...הקליפ מאוד מאוד מושקע יחסית לזמרת מתחילה. נראה מה יהיה איתה.
אהבתי את הקליפ ואת הקול שלה
18/01/2016 | 18:57
1
14
למרות שחייב לומר שבקליפ הסצנה במקלחת מיותרת..גם אם השיר מדבר על השתעממות מהירה בקשרים רומנטיים זה עדיין לא מצדיק סצינות בוייב פורנו..אין לי בעיה עם מין אבל לפעמים סתם מכניסים וזה מיותר.

השיר היה יכול להיות ממתק פופ אבל הוא נופל - הוא גנרי וקלישאתי כמו אלה של טובה לו וההפקה שלו פסטיגלית.

הכי טובה לו! מזכיר בעיקר את Talking Body. הגשר.
18/01/2016 | 19:58
6
סינגל חדש ל- AlunaGeorge בשבוע הבא!
16/01/2016 | 13:16
3
38
השיר יקרא I'm in Control ויהיה ה- lead single מתוך אלבומם השני.
ישוחרר ב- 22 לחודש, ביום שישי הקרוב. שת''פ עם כוכב ה- dancehall העולה Popcaan, שאני אישית לא שמעתי עליו.

בראיון ל- Billboard הצמד מדבר על העבודה על האלבום השני והכיוון שבחרו, אם זה מעניין אתכם
Popcaan חלק מתוך I Know There's Gonna Be Good Times
16/01/2016 | 14:04
1
20
של ג'יימי xx ויאנג תאג.

הייתה לי הרגשה שכבר ראיתי את השם שלו.
16/01/2016 | 14:14
9
לא כל-כך מכירה את החומר שלהם.
17/01/2016 | 00:38
8
מעבר לשיר-שניים, וגם אותם אני לא זוכרת בדיוק.

אבל אני זוכרת שאתה אוהב אותם, אז אני שמחה בשבילך.

בכל מקרה כנראה אנסה את הסינגל כשיצא.
הקרנת בכורה: Ellie Goulding - Army
16/01/2016 | 13:20
4
41
קליפ שני לאלי גולדינג מתוך Delirium (שלישי אם מחשיבים את LMLYD), לסינגל האירופאי השני.
בשאר העולם הסינגל נבחר להיות Something in the Way You Move והוא כבר נשלח לתחנות הרדיו בארה''ב.

קליפ פשוט בשחור לבן שהיא מקדישה לחברתה הטובה, עליה גם כתבה את השיר.
השיר הזה יפהפה, בין אם יש לו פוטנציאל להצליח או לא, והקליפ לא גרוע אבל גם לא עושה עימו צדק מי יודע מה. קליפ סביר אבל שגרתי למדי. גם לא מעניין במיוחד.
קליפ מקסים
16/01/2016 | 15:18
7
מקסים
16/01/2016 | 22:10
14
במיוחד ההקדשה בהתחלה
הופתעתי שיצא קליפ לשיר המהמם הזה

אני לא חושבת שהיא הייתה  יכולה  לעשות את הקליפ הזה אחרת
באמת פשוט ומקסים
(ממש כמו אלי )

קליפ הקדשה מקסים שמשיג את המטרה.
17/01/2016 | 00:46
1
16
עם כמה שציפיתי לקליפ מושקע ויצירתי יותר, האחד הזה עושה את העבודה ובעצם מעביר באופן ישיר את השיר.
אהבתי בעיקר את המעבר ל'חלק' של המעריצים כש'מתפוצץ' השיר.

ויש לה חיוך מהמם והיא נראית בחורה מדהימה ואחת שכיף להיות חברה שלה.
לקחת לי את המילים היא פשוט מושלמת
17/01/2016 | 18:11
5
השמעת בכורה: Alex Newell - This Ain't Over
16/01/2016 | 13:25
6
55
סינגל בכורה לשחקן וזמר דראגיסט חדש שהשתתף ב- Glee לפי מה שהבנתי. הוא שיתף פעולה עם Clean Bandit בשיר Stronger.

שיר האוס להיטי וענק, בעיני עם פוטנציאל די גדול להצליח. אהבתי וזה יכול לגדול עלי עוד.
יוניק מGlee
16/01/2016 | 14:05
27
תכף אשמע!
לא ידעתי על השת"פ עם קלין באנדיט
שיר חופר והביצוע שלו מעצבן קצת.
17/01/2016 | 00:51
12
אם כי יש לו בסיס טוב בקול.

לא ראיתי את Glee, אז אני לא מכירה.
שיר יפה מאוד אהבתי, אני אוהבת דאנסים כאלה
17/01/2016 | 15:34
6
בדקתי וזה הכי דומה לזה :
18/01/2016 | 19:02
1
11

הכי פרסיליה מלכת המדבר 94' (סרט מושלם )

יותר נכון בגרסה הזאת :
18/01/2016 | 19:03
8
לא רע..
27/01/2016 | 20:35
3
BREAKING: ריהאנה תופיע בטקס פרסי הגראמיז!
17/01/2016 | 01:36
4
58
הטקס יערך ב- 15 לפברואר.

מניח שהיא מתכננת משהו בסמוך לתאריך הזה. עם הטור שמגיע בסוף פברואר, אני מקווה שאנחנו הולכים לשמוע את ANTi בקרוב מאוד!

פרסומת
יאללה שיגעה אותנו. שתוציא כבר וזהו.
17/01/2016 | 13:23
1
36
מעניין אם הגראמיז יצליח השנה להיות פח יותר משנה שעברה.

גם רירי וגם גאגא (אם כי לא ברור עדיין אם על תקן מופיעה).
17/01/2016 | 21:59
34
יכול להיות טוב.
מעולה! מקווה שזה יהיה עם משהו חדש.
18/01/2016 | 00:26
29
והטקס שנה שעברה באמת היה משמים...מקווה שריבוי האמנים שמוציאים השנה אלבומים ישפיע לטובה. גאגא ורירי כבר נשמע טוב.
21/01/2016 | 10:15
3
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
18/01/2016 | 15:53
1
 יש לכם שאלות לגבי עולם השייט הבינלאומי? חולמים על חופשה חלומית וזקוקים למידע?
בפורום טיולי שייט תקבלו את כל המידע הדרוש!

מתעניינים בקסמים וטלפתיה? רוצים ללמוד עוד על העולם הקסום והמיסתורי הזה?

סובלת מנשירת שיער וחולמת על פיתרון? מתעניינת בתוספות שיער לקראת אירוע ורוצה לקבל טיפים ורעיונות?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום תוספות שיער!

מהן האבחנות הרפואיות בתחום ההמטולוגיה? ממה הן נגרמות ומהם התסמינים שלהן? 
מוזמנים לדבר על זה עכשיו בפורום המטולוגיה כללי!

יש לך שאלות מתחום הרדיולוגיה? נמצא לפני בדיקה פולשנית ויש לך חששות?
בפורום רדיולוגיה תוכל להתייעץ עם מומחה מהתחום!

סובלים מפטרת ציפורנים? רוצים להתייעץ עם מומחה מהתחום לגבי דרכי טיפול אפשריות?
היכנסו עכשיו לפורום פטרת בציפורנים ותקבלו מענה אמין ומקצועי!

WAYL"N
13/01/2016 | 22:03
42
63
המשך>>
אהלן
15/01/2016 | 11:29
32

לא בטוח שזה המקום המתאים... אם לא אשמח אם המנהלים ימחקו את ההודעה, אין לי כוונה להספים לכם את הפורום חלילה.

לאחרונה אני ממש בקטע של אד שירן, בעיקר אחרי האלבום האחרון שלו "X", והחלטתי לעשות קאבר לאחד השירים המעולים שם, Runaway. הייתי לשמוע קצת חוות דעת לגביו. אני מקווה כמה שיותר להשתפר והסרטון הזה מאוד שונה ממה שאני עושה בדרך כלל. חשבתי שאולי אנשים שמתעסקים הרבה במוזיקה בכללי ובפופ ספציפית יוכלו לתת לי קצת ביקורת בונה כזו או אחרת. (בעיקר כי ניסיתי לשנות את הסגנון המקורי של השיר)

תודה רבה!
מאש''ע ראשון ל- 2016
07/01/2016 | 20:15
30
41
Rihanna - Fool in Love
07/01/2016 | 20:17
30
Where is ANTI?!
נקווה שמחר.
Kelly Clarkson - The Sun Will Rise
07/01/2016 | 21:39
16
Ellie Goulding - Winner
07/01/2016 | 21:41
4
10
קצת ירד לי ממנו, השירים שצמודים אליו
07/01/2016 | 23:23
2
12
יש בשיר הזה משהו שאין באחרים..
07/01/2016 | 23:49
1
27
לא יודע בדיוק להסביר את זה, אבל הקול שלה מאוד בוגר בשיר הזה.
הוא מצליח לרגש אותי בכל שמיעה מחדש, בעיקר החלקים שהיא אומרת "רק בגלל שאני מרגיש שאני נשברת, זה לא אומר שאני נופלת".
הוא מקסים. קצת חסר בו משהו, אבל באמת יפה.
08/01/2016 | 14:06
7
08/01/2016 | 01:23
10
מהיפים באלבום הזה.

ובכלל הבונוסים באלבום הזה מצוינים.

Marina & the Diamonds - True Colours
08/01/2016 | 11:54
17
מתכננת לקחת הפסקה ארוכה ממוזיקה אחרי הטור
Grimes - Butterfly
08/01/2016 | 11:56
7
Foxes - Feet Don't Fail Me Now
08/01/2016 | 13:25
7
Ellie Goulding - Keep On Dancin'
08/01/2016 | 13:27
1
23
למה זה לא הסינגל השני? להיט אינסטנט.
לגמרי !!
08/01/2016 | 13:56
15
אני ממש חורשת עליו!!
Santigold - Can't Get Enough of Myself (feat. B.C.)
08/01/2016 | 15:56
7
Lianne La Havas - Blood
08/01/2016 | 20:26
15
אוהב יותר ויותר.
Sia - Reaper
09/01/2016 | 12:42
28
ממש ממש אהבתי.
Beyonce - Beyonce
09/01/2016 | 13:44
1
17
09/01/2016 | 13:51
25
Haunted
Drunk in Love
Blow
No Angel
Partition
Rocket
XO
...Flawless

הורסים את הבריאות!

הכי טוב שלה
Frances - Let It Out
09/01/2016 | 13:57
2
32
אסף, תשמע את זה! אתה תאהב ממש.
גם אני נשבתי
יו איך אתה מכיר אותי.
09/01/2016 | 14:29
1
16
לא שזה חוכמה כשיצא לי שם של אחד שאוהב רק בלדות .

שיר ממש יפה. איך הגעת אליה?
עומרי פרסם כאן. ודווקא בגלל שמתאים לך לאהוב זמרות כמוה.
09/01/2016 | 14:40
8
Charli XCX - Stay Away
09/01/2016 | 14:23
9
מהאהובים עלי בטרו רומאנס.
Britney Spears - Break The Ice
09/01/2016 | 14:30
11
Lana Del Rey - Bel Air
09/01/2016 | 21:10
13
Didn't anyone ever tell you It's OK to shine?

Kelly Clarkson - Honestly
09/01/2016 | 21:20
2
34
Would you face me?
Make me listen to the truth even if it breaks me
Judge me, love me
If you’re hating me, do it honestly
11/01/2016 | 19:03
1
25
אחד השירים האהובים עלי מהאלבום הזה של קלי 
פשוט מצוין ומרגש 
חבל שיש הרבה אנשים שלא מתנהגים  כמו שמתואר בשיר 
( בציטוט שכתבת)
בהחלט.. לאנשים יש נטייה לאכזב.
11/01/2016 | 23:24
11
Ke$ha - Thinking About You
09/01/2016 | 21:26
27
I know I said I wouldn’t,
Talk about you publicly but,
That was before I caught you,
Lyin’ and cheating on me, slut!

I was down for you hardcore,
While you were out trying to score,
Found out you’re full of it,
I’m over it, so suck my dick.

I heard our song on the radio,
And I see your face everywhere I go,
I thought I’d call just to let you know,
I’ve been thinking of you
David bowie- space oddity
11/01/2016 | 18:57
23
R.i.p david 

+

Lets dance
זה אחד מלהיטי שנות ה80 ( המקפיצים שבהם)
Ellie goulding-Don't panic-live amercan experss unstagesd
12/01/2016 | 22:04
12

+   הפתעה  
לא זוכרת אם זה פורסם פה 

ובצד  יש עוד שירים מאותו מיני מופע  כמו למשל Codes  החמוד 
שלא זכור לי שפורסם כאן 

תהנו :) 
Melanie c- let there be love
12/01/2016 | 23:08
13
  יום הולדת שמח מלאני  אהובתי
Suck My Popppp
05/01/2016 | 22:41
42
100
המשך>>
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
07/01/2016 | 16:16
1
 נמצאים בשנות העשרים לחייכם ומחפשים מקום לדבר בו על הכול?
פורום עשרים פלוס הוא המקום בשבילכם! היכנסו עכשיו!

מתעניינים בשייט יאכטות? חולמים על חוויה רומנטית או הרפתקה כיפית לכל המשפחה?
היכנסו עכשיו לפורום יאכטות ותקבלו את המידע הדרוש

מתכננים אירוע משפחתי ומעוניינים באטרקציות מגניבות וייחודיות?
בפורום אטרקציות לאירועים תקבלו רעיונות שיהפכו את האירוע שלכם למושלם!

יש לכם שאלות לגבי מערכת אבטחה טובה ואיכותית לעסק שלכם או לבית המגורים?
היכנסו לפורום מערכות אבטחה ותקבלו מידע מקצועי ואמין!

מתלבטים אילו צמחים כדאי לשתול בעונה הנוכחית? יש לכם שאלות לגבי השקייה או דישון?
בפורום צמחים לגינה ולבית תוכלו לשאול ולשתף!
Suck my pop
01/01/2016 | 12:55
34
32

Happy new  year  
שתהיה שנה  מדהימה 

הקרנת בכורה- Taylor swift- out of the woods
01/01/2016 | 13:06
10
74

אחרי ציפיה של כמה שבועות הוא סוף סוף כאן  הקליפ החדש 
( ואולי האחרון מהאלבום 1989) 

אז מה יש לנו כאן 
טיילור משוטטת בחינניות במספר אסונות טבע אך עם הקשר כלשהו למילות השיר 

הוא נגמר עם המשפט החזק מעורר ההשראה והמשמעותי הזה 
She lost him
but she found herself
and somehow that was everything.

צפייה מהנה 

מה דעתכם?  
על השיר ועל הקליפ?
אהבתי. שיר פופ מצוין וקליפ יפהפה.
01/01/2016 | 13:25
2
60
הסינגלים של 1989 מהאהוב עלי ביותר לאהוב עלי פחות:
1. Style
2. Out of the Woods
3. Wildest Dreams
4. Blank Space
5. Shake It Off
6. Bad Blood
:) חרשתי עליו כבר 4 פעמים היום לפחות
01/01/2016 | 13:45
1
33
משמיעה ראשונה אהבתי את השיר הזה 

ומה הכוונה שאתה לא אוהב את הסינגלים  מבחינת השיר  או הקליפ שלו?
( אני מניחה שהקליפ...?) 

סה''כ דירגתי את הסינגלים מהטוב ביותר לטוב פחות, לפי דעתי
01/01/2016 | 13:49
37
את כולם אני אוהב חוץ מ- Bad Blood שהוא שיר חלש בעיני.
קליפ יפהפה!
01/01/2016 | 13:47
2
54
רואים שזה ג'וזף. עוד קליפ מושקע בטירוף לרזומה שלה באלבום הזה.
אני מאוד אוהבת קליפים כאלה שמתעסקים ב-elements של הטבע. יש בזה משהו מאוד מרגש ועוצמתי.
הקליפ לא בלי בעיות...המבטים שלה מעצבנים לעיתים והמעברים לא חלקים לפעמים, אבל סה"כ זה קליפ מאוד מושקע, מרהיב ומתאים לשיר. הייתי גם אומרת שזו סגירה מצוינת ל-era הזאת.

טיילור הפציצה הפעם בקליפים. בין אם אוהבים או לא, היא הכי השקיעה ברמה של כוכבת פופ בשנה החולפת ונתנה חווית קליפים שמזכירה את הימים הטובים של בריטני. כיף לראות כזו השקעה, ואני מקווה שכל הגברות שחוזרות השנה ימשיכו את זה.
על הפסקה האחרונה.
01/01/2016 | 13:56
12
מסכימה איתך עם כל מילה!!
01/01/2016 | 14:00
25

במיוחד בקשר לטיילור בהחלט סיום מדהים  לשנה וחצי האלה!! 
של 1989  
ובמשפט האחרון אמן!!
אני חושב שלטיילור יש כיום את הקליפים הכי יפים!
01/01/2016 | 14:24
40
וואו! איזה חיבור מעולה בין אווירת השיר לקליפ.
צילום, עריכה, צבעים... פשוט מדהים!

את השיר אני לא אוהב.
לא אהבתי בכלל.
01/01/2016 | 14:54
37
עריכה לא משהו והיא דרמטית באופן מביך.
ובכלל מרוב שניסו להכניס פה כמה שיותר דברים,זה איבד את האפקט. מה גם שהכל מורגש פלסטי ומעושה מדי. רואים שהכל אפקטים. לא אמין.

ואני באמת חשבתי שהיא סיימה את הEra עם Wildest Dreams. השיר הזה משוחרר כסינגל באופן מאוחר מדי.

השיר הטוב באלבום!!! הקליפ מתאים לאווירה של השיר. היא רק דרמט
02/01/2016 | 17:20
1
25
דרמטית אובר.. כרגיל אצל  טיילור... אבל עדיין מהממת (-:
+ רעיון יפה לקליפ..
02/01/2016 | 17:22
7
הקרנת בכורה: Dua Lipa - Be the One
01/01/2016 | 15:48
7
52
לא חדש במיוחד אבל עדיין. סינגל ראשון לזמרת אנונימית צעירה חדשה ויפהפייה.
חשבתי שכדאי שתכירו. יש האומרים שהיא הולכת לפרוץ ב- 2016.
חורש על זה כבר שבועיים!
01/01/2016 | 16:12
3
30
בהחלט הולכת לפרוץ השנה.
מעין אחות חסרה לHaim.

גם אני בדרך להתמכר. מעניין איך ישמע השני של HAIM!
01/01/2016 | 16:20
1
12
New Love שלה אפילו יותר טוב
01/01/2016 | 17:17
10
חחח גם אני!!
02/01/2016 | 17:24
6
חרשתי את זה ממש כשיצא
02/01/2016 | 11:49
8
אני בטוחה ששמעתי את זה בעבר...
03/01/2016 | 00:28
10
למרות שבשם שלה אני נתקלת בפעם הראשונה.

שיר נחמד ונעים מאוד.
שמעתי שני שירים, ולא מצאתי משהו מעניין בה.
06/01/2016 | 19:09
4
הופעה חיה- selena gomez- hands to myself
02/01/2016 | 10:07
5
48

זו אומנם הופעה  מהגינגל בל  לפני כשבועיים  אבל לא ראיתי שזה פורסם כאן...

אז צפייה מהנה 

הופעה נוראית! לפחות השיער שלה מציל קצת את המצב
02/01/2016 | 13:08
1
14
צודק לגמרי
02/01/2016 | 19:20
16

מתנצלת שמתי את הלינק לפני שצפיתי בעצמי חח 

יש יותר גרוע מזה???!!!!
02/01/2016 | 17:26
8
כרגיל היא נשמעת נורא.
03/01/2016 | 00:34
22
אני גם לא ממש אוהבת את השיר הזה, וההופעה עצמה הייתה עצלה.

בקיצור - לא הצליח לה.
ילנה טמניקובה עושה סלינה גומז בתכנית "אחד לאחד"
03/01/2016 | 15:12
21
עם השיר Love you like a love song

ולכל אוהבי וזוכרי הלהקה האגדית ט.א.ט.ו, אותה מתמודדת משחזרת את הקליפ המפורסם על הבמה לשיר All the things she said (בגרסה הרוסית)

הופעה חיה: Ellie Goulding - Something in the Way You Move
02/01/2016 | 13:12
4
39
מרגיש שאלי עדיין לא החליטה מה יהיה הסינגל השני מתוך Delirium.
הופעה בתכנית של Alan Carr.

מה הייתם בוחרים במקומה - Army או SITWUM?
ממ בחירה קשה
02/01/2016 | 19:26
16
היא נראית מעולה  כרגיל ( אהבתי גם את החליפה הזו )  הופעה מעולה

אבל הייתי בוחרת בArmy כי On my mind  הוא לא ממש בלדה... 
ואני רוצה בלדה אלי 3>

ומזל טוב לאלי שחגגה בשבוע שעבר ( 30.12)יום הולדת 29
חמודה. היא די מתקשה עם הגבוהים.
03/01/2016 | 00:42
2
18
הופעה פשוטה וחביבה.

לשאלתך, אני לא ממש בטוחה. בגדול יש לה הרבה שירים אחרים באלבום שהייתי מעדיפה, אבל בין שני אלה אני אוהבת יותר את Army. עם זאת, נראה לי שעם SITWYM תהיה לה יותר הצלחה...לפחות הוא יותר להיט obvious כזה.

אבל שתחליט כבר. עבר יותר מדי זמן מאז ש-OMM יצא ואנשים שוכחים שהיא הוציאה אלבום.
בהחלט צריכה לשחרר כבר סינגל שני.
03/01/2016 | 00:47
1
20
ואני איתך - Army הוא הטוב מבין השניים, אבל SITWUM להיטי ו''לפרצוף'' יותר.
בכל אופן, אשמח לקבל קליפים לכל השירים ב- Delirium, שאני עדיין נהנה ממנו. Army מדהים וגדול, בעיני. הלוואי שיצליח לה.
Deliruim אלבום מצוין.
03/01/2016 | 00:53
19
זנחתי אותו קצת, אבל אני מאוד אוהבת.
אני בעיקר מאוד רוצה קליפ חדש ממנה. היא השקיעה עם OMM ואני רוצה לראות אם זה דפוס שממשיך. בכלל מאוד מסקרן אותי לאיזה כיוון היא תלך ולמען האמת יותר מעניין אותי לראות קליפ של Army. ל-SITWUM אפשר לנחש מה יהיה וזה בטח לא יהיה יותר מדי מקורי או מעניין.

השמעת בכורה: Birdy - Keeping Your Head Up
02/01/2016 | 13:14
3
42
סינגל ראשון מתוך אלבום שלישי לכוכבת הצעירה, שזוכה להצלחה יפה מאוד כמעט בכל מקום על הגלובוס אבל משום מה זוכה לחשיפה בינונית ממה שראיתי, בעיקר ברשת.
זוכה להצלחה ענקית באירופה.
02/01/2016 | 15:35
19
ובאוסטרליה.
בבריטניה מולדתה זוכה להצלחה אך הרבה פחות.

לא אהבתי את השיר. פלורנס והמאשין מדי. בלי זהות משל עצמה בניגוד לשירים הקודמים שלה.
היא אומנם לא הטעם שלי אבל אני מחבב אותה. נדבקתי השבוע לPeople Help The People. קיטש יפה ביותר.

מתה עליה! ועוקבת אחריה הרבה זמן. בבריטניה היא מצליחה לא רע
02/01/2016 | 17:27
8
הפזמון מעצבן.
03/01/2016 | 00:48
8
והבתים לא מתחברים לי. כמובן שזו שמיעה ראשונה, אבל כרגע לא אהבתי את זה.
מה אתם שומעים ביומיים האחרונים של 2015?
30/12/2015 | 23:15
47
50
המשך>>
2016 כאן - שנה אזרחית מעולה לכל פורום פופ!
01/01/2016 | 01:02
2
26
אז כבר עברה עוד שנה, ואנחנו מתקדמים לאחת חדשה ונוצצת!
אמורות להיות הרבה יציאות פופ חשובות וגדולות השנה, ובהשוואה ולזו שהלכה לה, זו מיועדת להיות יותר מעניינת ומלאה בתוכן.

אני מקווה לראות את כולכם פה גם בשנה הזאת, ולדבר על כל השירים, אלבומים ואמנים שיצוצו בה, ולשמוע הרבה מוזיקה חדשה וטובה! שתהיה לכולנו שנת פופ מצוינת!

ובכלל, שתהיה לכולכם שנה מדהימה, ושיהיה לכולנו רק שקט וטוב.

Bring It On 2016

שנה טובה לכולם
01/01/2016 | 12:57
6
שנה אזרחית חדשה טובה ופופיסטית לכולם
01/01/2016 | 13:32
15

מאחלת  לכל החברים פה הרבה אושר שמחה  אהבה  והצלחה 
והרבה מוזיקת פופ 

אני יודעת שקצת נעלמתי
אבל אני חוזרת ביחד עם השנה החדשה ;)

פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
31/12/2015 | 16:15
4
 מחפשים פעילויות נחמדות לילדים בימים הגשומים של השנה?
היכנסו עכשיו לפורום יוצרים עם ילדים וקבלו רעיונות מקוריים!

מתעניינים בבר אקטיבי לאירוע מושלם? יש לכם שאלות לגבי בחירת האלכוהול?
היכנסו עכשיו לפורום בר אקטיבי ותקבלו תשובות להכל!

ההתמכרות שלך מפריעה לך לנהל אורח חיים תקין?
בוא לדבר על זה עכשיו בפורום התמכרות למין

מחפשים מטפל סיעודי עבור היקרים לכם מכל? יש לכן שאלות לגבי זכויותיו?
היכנסו עכשיו לפורום טיפול בקשישים ותקבלו מענה לשאלותיכם!

מתעניין בקרב מגע ומעוניין לקבל פרטים נוספים?
היכנס עכשיו לפורום קרב מגע הגנה עצמית ותקבל תשובות לכל השאלות!

חם בפורומים של תפוז
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
לירז בנגו יחסי ציבור
עד כמה העסק שלך מוכר?
פורום מחשבים ניידים
פורום מחשבים ניידים
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה