לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
72167,216 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום גלי - glee

0
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום

שימו ♥! דיוני הפרקים בפורום מתנהלים לפי לוח השידורים של הסדרה בארה"ב.
המשך >>

לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
29/10/2013 | 17:41
301
בשלב זה הוחלט לסגור את הפורום
במידה וימצא מנהל לפורום, תישקל פתיחתו מחדש

המשך גלישה נעימה ב אנשים
לצפיה ב-'נפתח פורום ארבעים פלוס'
|*|נפתח פורום ארבעים פלוס
24/10/2013 | 11:06
23
אנו שמחים לבשר על פתיחתו מחדש של פורום ארבעים פלוס
אם אתם בשנות הארבעים לחייכם, זה המקום להתכתב, לשוחח, להכיר ולדון עם בני גילכם על כל מה שבאמת מעניין אתכם.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'נפתח פורום מפלגת מרצ'
|*|נפתח פורום מפלגת מרצ
20/10/2013 | 17:31
22
אנו שמחים לבשר על פתיחתו המחודשת של פורום מפלגת מרצ.
זה המקום להתעדכן בחדשות על פעילות המפלגה, לדון על המצב הפוליטי ולהשאר עם היד על הדופק
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'פרק פרידה מפין- השיר הראשון'
פרק פרידה מפין- השיר הראשון
17/10/2013 | 22:26
5
291
(שרה הבחורה השחורה, סליחה שאני לא מתמצאת בשמות), מי יודע מה שם השיר ?

תודה !!
לצפיה ב-'i'll stand by you'
i'll stand by you
18/10/2013 | 01:39
4
199
שיר די מפורסם :)
ולדמות קוראים מרסדס..
לצפיה ב-'אולי טעות שלי- לא לשיר הזה התכוונתי ,'
אולי טעות שלי- לא לשיר הזה התכוונתי ,
18/10/2013 | 13:04
3
220

שיר שמתחיל במשהו כמו "565,000 דקות" ...  יכול להיות ? מישהו מזהה ??

תודה !
לצפיה ב-'Seasons of Love '
Seasons of Love
18/10/2013 | 13:36
2
207
שיר מהמחזמר Rent.
לצפיה ב-'אה וכי אני פרפקציוניסטית '
אה וכי אני פרפקציוניסטית
18/10/2013 | 13:36
1
226
525,600 דקות. זו שנה.
לצפיה ב-'זכרתי שזה הסתכם לשנה אבל התעצלתי לחשב'
זכרתי שזה הסתכם לשנה אבל התעצלתי לחשב
19/10/2013 | 07:16
158
כששאלתי ...

תודה !
לצפיה ב-'גלי תסתיים בעונה 6 '
גלי תסתיים בעונה 6
18/10/2013 | 13:37
2
319
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4442226,00...
מצטערת על קישור ה-ynet ולא על מקור מהימן יותר, שם קראתי...
לצפיה ב-'3 עונות מאוחר מדי'
3 עונות מאוחר מדי
18/10/2013 | 15:22
1
76
לצפיה ב-'ב-ד-י-ו-ק'
ב-ד-י-ו-ק
18/10/2013 | 16:41
240
מוזר שהוא כבר תכנן את המשפט האחרון בסדרה, ושעכשיו הוא לא יקרה..
לצפיה ב-'אף אחד לא רואה את העונה החדשה?'
אף אחד לא רואה את העונה החדשה?
14/10/2013 | 12:02
14
292
יש חרם או משהו על התוכנית? לא מבינה למה הפורום הזה לא פעיל כמו פעם..בגלל ראיין? בגלל קורי? לא חושבת שאלו סיבות לוותר על תוכנית כה אהובה. אבל אשמח לשמוע למה :]
לצפיה ב-'באמת?אף אחד לא מגיב?'
באמת?אף אחד לא מגיב?
16/10/2013 | 21:50
13
197
אני באמת שואלת כי זה מעניין אותי. אשמח לתגובה :]
לצפיה ב-'אני חושבת, '
אני חושבת,
17/10/2013 | 17:09
12
244
ואני לא מדברת בשם אף אחת אז תסלחו לי אם זה לא נכון, אבל כביכול הקוראות כאן לקחו באופן מאוד מאוד מאוד קשה את המוות של קורי וזה מקשה עליהן להמשיך לצפות בסדרה.

העניין הוא שהשחקנים, שהכירו באופן אישי את קורי ומעבר לבן זוג, חבר טוב וידיד לחיים הביא להם המון שמחה והשראה, בחרו להמשיך הלאה ובין היתר גם עבורו. אני בטוחה שהוא לא היה רוצה שהסדרה תפסק באשמתו ושמעריצים יפסיקו לצפות בה. כך שלדעתי האישית להפסיק לצפות בסדרה לא נותן שום דבר...
למעשה, אני אישית שקלתי לפרוש מהסדרה בגלל שהעונה הקודמת הייתה פשוט מחרידה (ברמות שכבר העליבו את האייקיו שלי) אבל דווקא בגלל קורי בחרתי להמשיך. מוזר לי שכאן אנשים בחרו לעשות את ההפך אבל אני לא שופטת, כל אחד וההתמודדות שלו.

בכל מקרה אני כאן היי
לצפיה ב-'אני חשבתי שזה כך'
אני חשבתי שזה כך
17/10/2013 | 17:17
2
243
לדעתי זה קצת הזוי. להפסיק לצפות בסדרה בגלל שמישהו בה מת. אני גם מאד אוהבת את הסדרה,אבל לא הפסקתי לצפות. הוא בסה"כ דמות אחת מיני רבות, עדיין יש את הסדרה וזה לא הורס כלום שהוא לא בה. בכלל, עושה רושם שאף אחד בפורום לא מת לא על פין ולא על קורי, ובלשון המעטה - תמיד צחקו על הדמות שלו ואמרו כמה שהיא הורסת,אז עכשיו הוא יותר מדי חשוב? זה קצת מצחיק..

כאילו שאם לא תראו או תעשו "חרם" זה יחזיר אותו. נו באמת.
ולדעתי בלי קשר הסדרה קצת חזרה לעצמה העונה הזו, אישית לא ממש אהבתי את כל סצינות ניו יורק.
לצפיה ב-'סצנות ניו יורק'
סצנות ניו יורק
17/10/2013 | 17:28
1
182
זו הסיבה היחידה שאני ממשיכה עוד לצפות בזה.
בעונה הקודמת רק שם היתה עלילה כלשהי. החבורה החדשה במקינלי ממש לא משהו ומלבד הפרק של הירי בבית ספר לא היה שם משהו ראוי צפויה לדעתי.

בכל מקרה הפרק האחרון שהוקדש לקורי- וואו, כמה בכיתי!
פרק מרגש מאוד.
סנטנה הייתה אדירה.

ובאמת למה אין פה אנשים?
התחילה עונה חדשה...
לצפיה ב-'ווי לא ככ אהבתי את ניורק'
ווי לא ככ אהבתי את ניורק
17/10/2013 | 17:34
162
הרגיש לי קצת פלצני ווונאבי מדי. אני יותר אוהבת את רייצל הישנה, וטוב שהיא חזרה לזה בעונה הזו. הניוביז באמת לא משהו, אבל זה אשמת הכותבים הם יכלו לעשות אותם יותר מעניינים. בכלל הרגשתי שקיטי מנסה להחליף את קווין ברוע שלה, והרגשתי שזה לא הלך, קווין היתה הרבה יותר טובה בזה.

הפרק האחרון היה מעולה, הזכיר לי  פרקים קודמים. ולמה יש פרק רק עוד חודש?
לצפיה ב-'האמת היא'
האמת היא
18/10/2013 | 20:18
8
256
שהחלטנו כקבוצה, מסיבות שקשורות לקורי ומסיבות שלא, להעביר את הפעילות שלנו בפורום למקום אחר.
לצפיה ב-'כך או כך '
כך או כך
18/10/2013 | 23:44
5
219
ההתסגרות הזו מראה על נסיגה מסוימת מהסדרה ומהפאנדום...
לצפיה ב-'וול, אובייסלי.'
וול, אובייסלי.
19/10/2013 | 02:41
4
218
וזה מפריע לכם כי למה?...

לצפיה ב-'האמת?'
האמת?
19/10/2013 | 03:51
3
209
אכתוב בשם עצמי- כי גם אני רוצה להיות חלק.
הפורום הזה היה ההזדמנות שלי לדבר עם אנשים על ואת גלי ולהרגיש שפויה, אבל זה לא סוד שאתם ממש לא מקבלים כל אחד לחבורה(למשל, מי שלא ׳משפפ׳ קליין, ועוד יותר - מי שלא מדבר ב׳שפה׳ הזו), וחבל, גלי התוכנית מחברת בין סוגי אנשים שונים, ודווקא הפורום הזה סגור ומסוגר.
אני אף פעם לא הרגשתי שייכת, ואני פה כבר כמה עונות.
לצפיה ב-'ועכשיו שהפורום כולו שלכם '
ועכשיו שהפורום כולו שלכם
19/10/2013 | 03:55
2
216
אתם רק תוהים לאן נעלמו אותם האנשים הלא מקבלים. How odd.
לצפיה ב-'למה להיות עוקצנית?'
למה להיות עוקצנית?
19/10/2013 | 14:35
1
175
נשאלה פה שאלה, אני לפחות עניתי בכנות ואיך את מחזירה לי?
בדיוק בצורה הלא מקבלת שאני מדברת עליה..
למה זה טוב?
למה צריך להיות מ'סוג' מסוים כדי להתקבל פה? למה כל מי שאוהב גלי לא יכול להרגיש פה בנוח?
לצפיה ב-'טוב אנחנו לא בתיכון.'
טוב אנחנו לא בתיכון.
19/10/2013 | 15:52
182
בכל מקרה, אין פה כל כך לאן לקבל, כמו ש...אפשר לראות.
אני חושבת שרובינו הגדול לא נכנסים לפה, ואלה שכן לא מבינים למה הם נכנסים לפה. זאת ההזדמנות להקים פה קהילה חדשה של גלי - בבקשה :). אני די בטוחה שהם נורא מחפשים מנהלים, גואו פור איט.
הכל פה כמו דף חדש, וכל מי שאוהב גלי יכול להרגיש פה בנוח... אז... הוויכוח קצת מיותר. אולי אם הקהילה הייתה עדיין קיימת פה היה על מה לדבר.
לצפיה ב-'מאד מעניין אותי לדעת'
מאד מעניין אותי לדעת
24/10/2013 | 20:11
1
185
למה החלטתם להעביר את הפעילות שלכם מהפורום למקום אחר בגלל קורי. אתם כ"כ קשורות אליו יותר מליאה מישל שאתן לא מסוגלות אפילו לכתוב בפורום שקשור אליו??
ועוד יותר אתן מעליבות פה את הבנות שרוצות לכתוב ולשתף דברים על גלי . וזה קצת מריח כאילו אתן יותר טובות מהן. ודי בזה שמישהי הזכירה פה את עניין ה"חבורה".

לי לא אכפת, אני בקושי כותבת פה, אבל זה מעליב.
לצפיה ב-'ובכן'
ובכן
24/10/2013 | 21:31
148
אם לא אכפת לך, אז זאת שאלה קצת חטטנית מצידך. אבל אני מניחה שכן אכפת לך במידה כזו או אחרת, ואין לי שום בעיה לענות.

אחרי המוות של קורי היה תחושה מאוד קשה בפורום, בגלל שהייתה המון התעסקות בפן הרכילותי של העניין ויותר מזה, זה פורום שנועד להינות (או לסבול) ביחד מסדרת טלוויזיה בידורית, הסיטואציה הייתה מאוד הזויה ואף אחד לא היה ערוך לזה. אני יודעת שבאופן אישי הרגשתי נורא לגבי המוות של קורי וכל פעם שבאתי לכתוב תגובה בפורום, זה הרגיש לי מאוד מוזר ולא שייך, לכתוב באופן ציבורי ופתוח כמה שמותו של אדם שלא הכרתי קשה לי לעיכול. אז הייתה התכנסות של קבוצה מסוימת, של בנות שכתבו פה לאורך שנים והתגבשו בינן לבין עצמן ונפגשו וכלי, ובמקום לשתף את כל המרחב האינטרנטי בתחושות שלי, שיתפתי בזה את הבנות שאני מחשיבה כחברות שלי, בפורום קטן ואישי יותר.

אחרי שזה קרה, הרגיש אפילו עוד יותר מוזר לחזור לפורום ולנסות לשמר אותו פעיל במהלך הזמן שנותר לפגרה, לעדכן באופן שוטף ולכתוב סכמ"שים או פינות שונות, כמו שעשינו במהלך כל השנים האלו. למה? לי לפחות זה הרגיש כאילו הפורום מוכתם. אולי אני לוקחת את זה קשה מדי, אבל מאוד קשה לי לפתוח פינה עם תמונות מצחיקות מהעונה הראשונה כאשר בשרשור מתחתיי מופיעה הידיעה על מותו של קורי. לא נראה לי לעניין.

האם לא עברתי הלאה ואני מתאבלת יותר קשה מליאה מישל? לא. ברור מאליו שהמשכתי בחיי, אבל המקום הזה ספיציפית כבר לא נוח לי. ואני יודעת שאף אחת מהבנות שהיו קבועות פה לא שלחה הודעת קבוצתית ואמרה: "בואו נעזוב את הפורום הזה, הוא לא מספיק טוב בשבילנו." לא. הוא פשוט כבר לא מרגיש שייך. אין פה עניין של מעמדות או שנאה או וואטאבר, זה עניין של תחושה. לא התכוונתי להעליב אף אחד בכך שהפסקתי לכתוב בפורום. אני בטוחה שגם שאר הבנות לא. עשינו את מה שהרגיש לנו נכון באופן אינדיווידואלי, ומאוד הגיוני שפעלנו בצורה דומה משום שיש לנו הרבה במשותף. אני מתנצלת אם זה מתפרש כהתנשאות, ואני יכולה לדבר רק בשם עצמי כאשר אני אומרת: סליחה, פשוט כבר לא נוח לי לחלוק את רגשותי ומחשבותיי באופן ציבורי. חשבתי שהמקום הזה הוא הפינה השטחית שלי, אבל להפתעתי הרבה גיליתי שהרגשות שלי כלפיו עמוקים משחשבתי ואני לא רוצה לחשוף את כל זה לכל האינטרנט.
אני מתנצלת שוב, אבל אני חושבת שכל אדם זכאי לדרוש פרטיות.

זה באמת הכל.

יחד עם זאת, אני מקווה שהפורום הזה יחזור לחיים, כי נראה כאילו יש פה המון אנשים שאכפת להם ממנו ומהסדרה, ואני מאחלת לכם שתהנו ותצליחו
לצפיה ב-'נפתח פורום "בני ערובה"'
|*|נפתח פורום "בני ערובה"
14/10/2013 | 10:48
13
במרכז הסדרה החדשה, בני ערובה, עומדת  מנתחת בכירה שצריכה להכריע האם להיכנע לדרישות החוטפים ולהרוג את ראש הממשלה על שולחן הניתוחים, או לסכן את חייהם של בעלה וילדיה.
בין אם אתם עוקבים אחרי אילת זורר בתפקיד הראשי בגרסה הישראלית או טוני קולט בגרסה האמריקאית, או אחרי שתיהן, אין ספק שמדובר בסדרה עוצרת נשימה|!|
בואו לדבר על הסדרה בפורום החדש
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumPage.aspx?f...
לצפיה ב-'פרויקט "אל תדאג תשמח" בגוגל. קליפ השנה בדרך'
פרויקט "אל תדאג תשמח" בגוגל. קליפ השנה בדרך
10/10/2013 | 01:57
57
הי, כשזה יתפרסם תזכרו שכבר שמעתם על זה פעם..

כנסו לקישור תחלמו תחייכו תעיזו!
http://www.headstart.co.il/project.aspx?id=6809

וגם...
http://patiphon.co.il/music/wli1964QCU
לצפיה ב-'בואו לפחד איתנו'
|אקשן|בואו לפחד איתנו|!|
09/10/2013 | 11:01
25
|*| הסרט המצליח והמפורסם "קארי", המבוסס על הספר בעל אותו השם של סטיבן קינג יוצא בגירסה חדשה ומרהיבה ואתם מוזמנים לצפות בו בהקרנה מיוחדת לגולשי תפוז|!|

על מה הסרט?
קארי היא בחורה ביישנית שמנודה ע"י נערים אחרים. אמה הדתית במיוחד מאוד מגוננת עליה (ג'וליאן מור) אך קארי משחררת טרור טלקינטי על עיירתה הקטנה אחרי שדחפו אותה לקצה בנשף סיום התיכון.

לפרטים נוספים, מועד האירוע והרשמה לחצו כאן
לצפיה ב-'פורום הומלנד נפתח מחדש'
|*|פורום הומלנד נפתח מחדש
06/10/2013 | 17:21
19
אנו שמחים לבשר על פתיחתו מחדש של פורום הומלנד לרגל העונה החדשה של הסדרה עטורת הפרסים.
אם גם אתם עוקבים באדיקות אחרי הסדרה עוצרת הנשימה, זה בדיוק המקום בשבילכם. אם עד היום לא יצא לכם לצפות בה, אז אף פעם לא מאוחר להתחיל.
אז קדימה, למה אתם מחכים, קרי וברודי כבר מחכים לכם|!|
לצפיה ב-'כן-אני כן!'
כן-אני כן!
06/10/2013 | 15:31
159
כן,אני ראיתי את הפרק הראשון וגם את השני אז ככה שאני כן רואה..ואני לא מבין למה מדברים פה הרוב לא על גלי?הפורום הזה נועד לדבר על גלי ואך ורק עליו...
לצפיה ב-' עמותת סה"ר מחפשת מתנדבים'
|4U| עמותת סה"ר מחפשת מתנדבים
03/10/2013 | 11:58
21
עמותת סה"ר נותנת תמיכה נפשית לפונים הבוחרים לבטא את המצוקה שלהם באינטרנט, באמצעות צ'ט אישי ופורומי תמיכה כאן בתפוז, בעברית ובערבית.

ההכשרה בסה"ר היא ייחודית ונותנת כלים מעשיים ומקצועיים  במתן סיוע נפשי באמצעות האינטרנט.
ההכשרה הקרובה תהיה משותפת ליהודים וערבים, ותיפתח בנובמבר בחיפה. המיונים להכשרה מתקיימים בימים אלו.

אם אתם מעל גיל 21 ורוצים להיות חלק מקבוצת מתנדבים ייחודית ואכפתית ומארגון בצמיחה, מלאו טופס התנדבות באתר וניצור איתכם קשר בהקדם.
www.sahar.org.il

תודה רבה
צוות סה"ר

לצפיה ב-'רגע, אז באמת אף אחד לא צפה בעונה החדשה...?'
רגע, אז באמת אף אחד לא צפה בעונה החדשה...?
29/09/2013 | 13:06
15
433
מה זה
לצפיה ב-'נו שוין '
נו שוין
29/09/2013 | 13:08
365
נתמרמר לבד

מי זכר שהיה משהו בין ארטי לקיטי בכלל... את מי הם מעניינים
הביצועים נעו בין ממש טובים בקטע מפתיע לבין תפסיקו להרוס לי את הביטלס. ממש אהבתי את I saw her standing there אבל, כולל הקליפ, זה היה פשוט מהמם.
ההצעת נישואים... מוקצנת מצד אחד, מצד שני... מדהים! דארן

סרייסלי, 0 אזכורים לקורי? ציפיתי שלפחות התמונה שרייצ'ל בהתה בה מהפלאפון בתחילת הפרק תהיה שלו ולא של כל הגלי קלאב.
אוף.

בקיצור, כמו תמיד, התלבטות נצחית האם להמשיך לצפות בחרא הזה או לנטוש אותו אחת ולתמיד
לצפיה ב-'אמממ'
אמממ
29/09/2013 | 21:28
1
254
לא שכחת משהו?
לצפיה ב-'לא? '
לא?
29/09/2013 | 22:02
227
זה פורום גלי, אמורים לדבר פה על גלי. או שטעיתי?
לצפיה ב-'ראינו והקאנו קשתות בענן'
ראינו והקאנו קשתות בענן
30/09/2013 | 14:04
6
329
והפרק על קורי הוא השלישי
לצפיה ב-'אני יודעת את זה '
אני יודעת את זה
30/09/2013 | 15:00
5
311
אבל... לא ביקשתי הקדשות. רק מיני אזכורון. הלו קורט. לא מוזר לך שלא הזמינו את האח החורג שלך להצעת הנישואים שלך?
לצפיה ב-'מה זאת אומרת? |ספוןיר|'
מה זאת אומרת? |ספוןיר|
30/09/2013 | 18:39
4
260
פין עוד לא מת.

לצפיה ב-'נכון שלא, '
נכון שלא,
30/09/2013 | 18:48
3
254
אבל הם מתנהגים כאילו הוא כן מת, ולפני 9 שנים בערך. רייצ'ל לא הזכירה אותו בכלל, למרות שנשמע שהיא שרה את yesterday עליו. סתם נראה לי משונה שכאילו... הם מנסים להתעלם ממה שהם צריכים להתמודד איתו בסופו של דבר. :|
לצפיה ב-'אני לא רואה שום סיבה '
אני לא רואה שום סיבה
30/09/2013 | 18:53
2
249
להתעסק בזה לא לצורך. מה רייצ'ל תגיד? כל מה שיגידו על פין יהיה פששוט כואב כי יתייחסו אליו כאילו הוא חי אבל כולנו יודעים איפה קורי נמצא. אז. בשביל מה סתם?  (באופן כללי אני אישית נגד הפרק על פין ונגד להרוג את הדמות, לדעתי שיעלימו אותה בתירוץ "הוא בקולג" וזהו. )
לצפיה ב-'לא יודעת, '
לא יודעת,
30/09/2013 | 19:00
1
218
כאמור, ציפיתי שכשהיא בוהה בטלפון שלה היא תסתכל על תמונה שלו, או... לא תשיר שיר על אהבה נכזבת בעודה מתנהגת כאילו הוא לא קיים.

אני לא מסכימה איתך, פרק מחווה בעיניי הוא דבר שאי אפשר לוותר עליו. באופן כללי הוא היה דמות מרכזית מדי בסדרה בכדי לתת לה... פשוט ללכת. זה כמו שאריק עוזב בעונה האחרונה של שנות ה-70 ובכל זאת מחזירים אותו בפרק האחרון כי אי אפשר להשאיר דמות כמוהו באוויר. להעזיב אותו יהיה להשאיר את פין באוויר, עם תקווה משונה כזו שאולי יש סיכוי שאי שם בעתיד יהיה סיכוי לפינצ'ל ולאיחוד של הגלי קלאב המקורי.
נראה לי קשה בטירוף ואפילו קצת מזעזע שהשחקנים יצטרכו לתרגם את הכאב שהם חוו בפועל לכאב... "משוחק". אבל אני בטוחה שהם חשבו על זה והם עושים את זה בשבילו...
לצפיה ב-'(לא באמת)'
(לא באמת)
30/09/2013 | 19:07
219

זו בדיוק הנקודה! התקווה המשונה שיש סיכוי לפינצ'ל זה משהו שאני חושבת שהוא טוב. אףף פעם לא הייתי פינצ'ל שיפר אבל אני חושבת שאם הייתי אחת כזאת, מספיק שמן הסתם מונשל כבר..לא, הייתי כן מעדיפה להשאר עם תקווה קאנונית שפינצ'ל יהיו ביחד בסופו של דבר. לא און סקרין כי שוב, מן הסתם, אבל קאנון-פאנון כזה. אני חושבת שהייתי מעדיפה את זה. לדעת שכן, קורי נפטר, אבל פין זאת דמות והיא נמצאת שם בוורס של גלי והיא קיימת, במקום להרוג גם אותו. זו דעתי, ואני לא חושבת שיש צורך להעביר את השחקנים את הדבר הזה וגם לא את הצופים. אבל אני יכולה להבין גם את הצד השני ובאופ ןכללי לא בא לי להרחיב על זה יותר..
לצפיה ב-'נקרע לי הלב מלראות את ליאה'
נקרע לי הלב מלראות את ליאה
30/09/2013 | 23:57
309
טוב שהיא לא שרה את יסטרדיי על קורי..
היא תמיד בוכה בסולואים עצובים, כי זו היא, אבל הפעם - משהו בעיניים שלה אחר, כבוי.
בהצעת נישואין של בליין לקורט רואים אותה מאחורה מחייכת, אבל החיוך פשוט לא מגיע לעיניים שלה.
איך היא מצליחה לעשות את זה?!

וריידר לא היה אמור לעזוב בכעס? איזה שעמום!
מארלי עם המשקפיים הענקיים הייתה שיא הפרק מבחינתי, בול האופי שלה!
פרק לא טוב, לא מספיק מעניין, ובאמת תמוה חוסר האזכור של פין, אפילו שאנחנו יודעים למה..
לצפיה ב-'Cue the waterworks..'
Cue the waterworks..
09/10/2013 | 12:24
3
205
זה הולך להיות אחד הפרקים הכי עצובים שהיה בטלויזיה
http://www.eonline.com/news/467682/glee-s-cory-mon...
לצפיה ב-'רגע אף אחד לא ראה את הפרק של אתמול??'
רגע אף אחד לא ראה את הפרק של אתמול??
11/10/2013 | 16:25
2
194
לא הפסקתי לבכות ולהתרגש מכל תיאור ההתמודדות של הקאסט והדמויות עם האובדן
הכי אהבתי זה היה השיר של סנטנה if i die young והקטע של אמא של פין איך אפשר להשאר אדישים

בשיר של רייצ'ל הייתי כבר שלולית http://www.youtube.com/watch?v=V7vQt6AoSc0
רייצ'ל נתנה לו כביכול הצצה למה היה קורה אם פין היה נשאר בחיים - נקרע לי הלב כי הוא היה האיש שלה
he was her PERSON גם בחיים האמיתיים

פרק עצוב מאוד ומרגש מאוד יהיה זכרו ברוך

קורי מונטית' = פין האדסון
לצפיה ב-'אני ראיתי והלב שלי מרוסק '
אני ראיתי והלב שלי מרוסק
12/10/2013 | 15:53
1
172
בשניה שהתנגן התו הראשון של seasons of love וקלטתי שאיתו הם פתחו... זהו, נפתחו הברזים.
לצפיה ב-'כן.. לגמרי '
כן.. לגמרי
12/10/2013 | 21:10
41
לצפיה ב-'פורום השמינייה חוזר ובגדול'
|*|פורום השמינייה חוזר ובגדול
29/09/2013 | 15:57
53
אנו שמחים לבשר על פתיחתו מחדש של פורום השמינייה לקראת חזרתה של הסדרה האהובה בעונה חדשה|!|
אם גם אתם מעריצים ומכורים, זה המקום בשבילכם לדבר על הסדרה, השחקנים והפרקים החדשים.
לצפיה ב-'נפתח פורום "הורים לילדים בוגרים"'
|*|נפתח פורום "הורים לילדים בוגרים"
25/09/2013 | 16:03
15
אחרי ששרדנו את גיל ההתבגרות של הילדים, יש לנו עסק עם בוגרים. סטודנטים, עובדים, בזוגיות כזו או אחרת, בוגרים.לפעמים הם חברים טובים שלנו. לפעמים נשארו ילדים.
פורום הורים לילדים בוגרים הוא המקום לשתף, לצחוק, לקטר ולהנות מכך שהם כבר גדולים אבל תמיד הילדים שלנו|!|
לצפיה ב-'פורום הכוכב הבא ואקס פקטור'
|חדש|פורום הכוכב הבא ואקס פקטור
18/09/2013 | 13:17
43
|תו| המסך כבר עלה על הפורמט החדש ואתם מוזמנים לפורום החדש של הכוכב הבא שם תוכלו לדבר על כל מה שקורה בתוכנית|!| אייל גולן, ריטה, צביקה הדר, רני רהב ואסי עזר כבר מחכים לשמוע מה יש לכם לומר
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

|מיקרופון| בקרוב תעלה הגירסה הישראלית של התכנית המצליחה האקס פקטור בהנחיית לא אחרת מאשר דוגמנית העל, בר רפאלי. בואו לדבר על התוכנית בפורום שנפתח מחדש
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
לצפיה ב-'נפתח פורום "כתום זה השחור החדש"'
|*|נפתח פורום "כתום זה השחור החדש"
03/09/2013 | 15:31
2
85
הסדרה המצליחה והמדוברת, כתום זה השחור החדש, מגיעה לתפוז.
אם גם אתם לא יכולים להפסיק לעקוב אחר מעלליהן של פייפר צ'פמן וחברותיה לכלא, אז הפורום החדש הוא בדיוק המקום בשבילכם|!|
לצפיה ב-'קלטו איזה חמודים '
קלטו איזה חמודים
03/09/2013 | 15:34
282
לצפיה ב-'תמונה מעונה חדשה אז מי שזה בשבילו '
תמונה מעונה חדשה אז מי שזה בשבילו
12/09/2013 | 14:59
357
אגב תגידו מי זה שמאלי ביותר?
לצפיה ב-'You can't know sakmash missed you'
You can't know sakmash missed you
30/08/2013 | 00:56
9
165
שאלת פתיחה: אם הייתן גלידה, איזה טעם הייתן?

משהו שלמדתי השבוע:
משהו טוב שקרה השבוע:
משהו רע שקרה השבוע:
משהו לצפות לו בשבוע הבא:
איש השבוע:
ציטוט/ביטוי השבוע:
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע:
תכניות לסופ"ש:
סדרה:
סרט:
ספר/פיק:
שיר:
סרטון:
תמונה/גיף:

סופ"ש סבבה שכזה לכולנו!
לצפיה ב-''
30/08/2013 | 17:53
3
178
שאלת פתיחה: אם הייתן גלידה, איזה טעם הייתן? קוקוס, כי אני מתאימה לקהל יעד מצומצם.

משהו שלמדתי השבוע: אם אבא ובניו משחקים כדורגל מטר ממך, לפעמים כדאי להגיד להם משהו לפני שיהיה מאוחר מדי.
וגם שאני מסתובבת עם לסת פרוקה כבר מתחילת יוני ושלא כואב לי סתם.
משהו טוב שקרה השבוע: הורדתי הרבה מהיס מקס (אבל לא באמת רואים כי כל יום נוסף פרק חדש של הסופרנוס), השבוע שלי התחיל ביום שלישי הודות ליום חופש (מפגש!) והפניה (שלקחה איכשהו רק רבע שעה אבל שיקרתי את דרכי ליום שלם בבית), וגם ישנתי אצל אור והיה כיף וטעים.
משהו רע שקרה השבוע: אני צריכה לחזור להקליד לאבא שלי ויש לו מחשב נייד ומישהו יכול לגלות לי איך מכבים את המשטח הדפוק הזה שמהווה עכבר אבל בעצם רק מפריע?
אני מוסיפה עוד ועוד resentment לחיי על אנשים שאיתי בצבא. יש רק מישהי אחת שאני לא רוצה להרוג והיא הרבה זמן לא נמצאת כי היא גרה רחוק ויש לה הגעה מאוחרת וכאלה.
היה לי שיעור נהיגה גרוע בו לא עצרתי בשלט עצור.
משהו לצפות לו בשבוע הבא: ראש השנה ~ חופש.
איש השבוע: בני מהאח הגדול. אוף למה הוא הודח כל כך מהר? הוא אדיר :(
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע: אחרי ההפניה אני ואמא הסתובבנו בחנויות בית החולים והיא קנתה לי את TLOS1 בעברית להשלמת הקולקציה.
תכניות לסופ"ש: ללמוד לתאוריה הרבה. לנסות גם לעשות ספורט. להכין ניוקי בטטה.
סדרה:משחקי הכס שאני כבר בערך באמצע שלה, האח הגדול ז"ל, life's too short שזאת הסדרה לראות בפלאפון שלי והיא כל כך מביכה שזה כואב לי פיזית, משפחה בהפרעה שעוד רגע גם כבר ז"ל בשבילי.
סרט: לא ראיתי כלום, אבל הזמנתי עכשיו את עבודת נמלים כי עבר עשור בערך מאז שראיתי את זה.
ספר/פיק: נראה לי שהיה פיק כלשהו..
שיר:
סרטון: האמת שהוא של שבוע שעבר ושכחתי. זאת מישהי ששרה אה טוטאל אקליפס אוף דה הארט בחיקוי של כל מיני דיוות, זה ממש טוב-
http://www.youtube.com/watch?v=C3DlDPeurRw

תמונה/גיף: מצאתי את זה.
ציטוט/ביטוי השבוע: ג'יין לינץ' סיפרה ספוילר על סו שממש הצחיק אותי, הוא קטן אז אין צורך לדאוג.

ג'יין אמרה שסו מכריחה את כל הילדים לקחת חיסון פוליו "למרות שכבר עשרות שנים שאין סיכון להידבק" חחח

הודגש וקומבן על ידי כי המדגישומטיק לא עובד לי
לצפיה ב-'הו ושכחתי משפחה מודרנית!'
הו ושכחתי משפחה מודרנית!
30/08/2013 | 18:05
67
שסיימתי את עונה 4 סופסוף.
לצפיה ב-'חחחחח הסרטון אדיר. היא אדירה.'
חחחחח הסרטון אדיר. היא אדירה.
01/09/2013 | 13:50
1
63
היא עשתתה את קריסטין מושלם
אולסו, אנשים שמצפים לראש השנה, אני לא מבינה אתכם.
ביוש.
לצפיה ב-'חחח כן ויש לה עוד ביוטיוב אם את מעוניינת,'
חחח כן ויש לה עוד ביוטיוב אם את מעוניינת,
03/09/2013 | 20:29
35
גם יש וידאו של פיירוורק עם תלבושות ופיאות לכל דמות.
לצפיה ב-'מסכמת'
מסכמת
01/09/2013 | 16:02
29
שאלת פתיחה: אם הייתן גלידה, איזה טעם הייתן? וניל. לא יודעת למה.

משהו שלמדתי השבוע: דברים על קורסים באוניברסיטה ההעברית.
משהו טוב שקרה השבוע: המפגש (משום מה אני מרגישה כאילו שעבר המון זמן מאז).
הרבה פחות שיעולים מבדרך כלל.
משהו רע שקרה השבוע: היה לי ריאיון עבודה והודיעו לי שלא התקבלתי. אבל זה לא נורא, לא ציפיתי להתקבל כל כך קרוב ללימודים, ועוד בחודש של חגים.
בחירת הקורסים שעשיתי.
איש השבוע: אתן ועוד כמה חברות.
סדרה: סיימתי לראות עם אחותי ועם אבא שלנו את Orphan Black. אנג'ל, Under the Dome, שרלוק שהתחלתי לראות עם חברה.
סרט: Iron Man 3.
ספר/פיק: ההמרה ו- The Infernal Devices.
שיר: חלק מהשירים של וויקד (השבוע Defying Gravity u- For Good עוד יותר מהרגיל) ומרנט.
לצפיה ב-'Supermassive Sakmash.'
Supermassive Sakmash.
01/09/2013 | 21:27
3
140
מדגישומטיק לא עובד, סליחות.
שאלת פתיחה: אם הייתן גלידה, איזה טעם הייתן? בננה!

משהו שלמדתי השבוע: אני צריכה לקבל צו הרחקה מלגעת באוכל. החנות, לא ליטרלי.
משהו טוב שקרה השבוע: המפגש ומאט מאוד אחר.
משהו רע שקרה השבוע: בעע, הרגשתי מגעיל כולו.
משהו לצפות לו בשבוע הבא: ראש השנה=חופש, אם לא תהיה מלחמה וזה.
איש השבוע: חברה שלי, היה לה יומהו וזה.
ציטוט/ביטוי השבוע: סכמשתי השבוע רק בשביל זה:
hannibal au where will is a lifeguard searching for whoever keeps performing unsafe cannonballs at the pool and is eventually forced to turn to dr hannonball lecter for help.
פנטזיית רכישה/רכישת השבוע: בואו לא נדבר על זה.
תכניות לסופ"ש: כלום
סדרה: חטאתי והתחלתי אלמנטרי. זה די אמריקקי ומאכזב.
סרט: אמממ
ספר/פיק: התחלתי ממש בקטנה לקרוא את לוקינג פור אלסקה.
שיר: כותרת
סרטון: http://www.youtube.com/watch?v=5LQOZwZc4Hg
היו לי דמעות בעיניים כשראיתי את הסרטן הזה, דאטס האו פאני איט איז.
תמונה/גיף:

סופ"ש סבבה שכזה לכולנו!
לצפיה ב-'מה זה אומר אמריקקי? לעומת שרלוק?'
מה זה אומר אמריקקי? לעומת שרלוק?
01/09/2013 | 22:23
1
31
לצפיה ב-'גם, וגם בכללי.'
גם, וגם בכללי.
02/09/2013 | 23:57
51
לטלוויזיה האמריקאית יש כל מיני מוטיבים שאני לא אוהבת. כמו הצורך לקחת כל דמות ולתת לה משהו שהיא פישלה בו בעבר ומתמודדת עם זה במציאות. הרי שרלוק לא יכול להיות בלש מצוין, הוא חייב להיות מכור לסמים לשעבר.
וחוץ מזה, הרמה די בינונית. ניחשתי פעם אחת מי היה הפושע וזה ממש חרפה, לשרלוק הולמס.
לצפיה ב-'הציטוט חחחחחחחחחח'
הציטוט חחחחחחחחחח
03/09/2013 | 20:28
17
לצפיה ב-'אפליקציה חדשה לאייפון'
|*|אפליקציה חדשה לאייפון|!|
25/08/2013 | 16:37
23
אנחנו מזמינים אתכם להוריד את הגרסה החדשה של אפליקצית הפורומים שלנו.

|נורה| מה חדש באפליקציה?
|קדימה| שינויים משמעותיים בחוויית המשתמש!
כך למשל בעמוד הראשי של האפליקציה רואים את רשימת הפורומים המועדפים ולא צריך לבחור את הפורום שלכם בכל כניסה.
בפורום עצמו רואים את כל ההודעות לפי הסדר בלי דפדפוף בין עמודים. הממשק עצמו נקי וידידותי. |נייד|

|קדימה| האפליקציה כולה עובדת native, זה אומר שהיא טסה מהר! לא צריך לחכות לעמודים שיטענו. |שבלול|

|קדימה|  ממשק התרעות (כולל push notifications )כאשר מישהו הגיב לכם...|בועה|

|קדימה| עמוד הוספת הודעה חדש! נראה הרבה יותר טוב ומאפשר גם הוספת תמונה (מהמצלמה או הארכיון) |מצלמה|

|קדימה| ממשק מסרים חדש.|עפרון|

|קדימה|  בקרוב מאד נעלה גרסה דומה גם לאנדרואיד ועוד לפניה תועלה גרסה חדשה של האתר המותאם של תפוז שתיראה כמו האפליקציה. |אייפד|

את האפליקציה לאייפון ניתן להוריד כאן:
https://itunes.apple.com/il/app/tpwz-pwrwmym/id336...

גלישה נעימה|4U|
לצפיה ב-' Are we sakmashing unkown? '
Are we sakmashing unkown?
23/08/2013 | 07:40
41
110
שאלת פתיחה: איך אתן עם ניהול זמנים? מאלה שעובדות באופן מסודר או דוחות הכל לרגע האחרון ומסיימות משימות בלילות לבנים?

משהו שלמדתי השבוע:
משהו טוב שקרה השבוע:
משהו רע שקרה השבוע:
משהו לצפות לו בשבוע הבא:
איש השבוע:
ציטוט/ביטוי השבוע:
תכניות לסופ"ש:
סדרה:
סרט:
ספר/פיק:
שיר:
סרטון:
תמונה/גיף:

סופ"ש...
המשך>>
שאלת פתיחה: איך אתן עם ניהול זמנים? מאלה שעובדות באופן מסודר או דוחות הכל לרגע האחרון ומסיימות משימות בלילות לבנים?

משהו שלמדתי השבוע:
משהו טוב שקרה השבוע:
משהו רע שקרה השבוע:
משהו לצפות לו בשבוע הבא:
איש השבוע:
ציטוט/ביטוי השבוע:
תכניות לסופ"ש:
סדרה:
סרט:
ספר/פיק:
שיר:
סרטון:
תמונה/גיף:

סופ"ש גדול לאדם וענק לאנושות לכולנו!

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד דניאל ארנסט

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו