לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
91349,134 עוקבים אודות עסקים

פורום רפואת עור

ברוכים הבאים לפורום רפואת עור ואסתטיקה של תפוז והמרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי. (איכילוב).

בפורום זה ננסה לענות על מגוון שאלות בנושא רפואת העור וכן בנושא אסתטיקה. אין בכוונתינו לקבוע אבחנה או להציע טיפול ספציפי בפורום זה. לשם כך נידרשת בין היתר בדיקה רפואית נאותהותקוותנו,כי התשובות שניתם יכוונו את קהל השואלים לפיתרון יעל ומהיר. 

במסגרת מוסדנו אנו מציעים קשת רחבה של טיפולים למגוון מחלות העור. ברשותנו אמצעים מתקדמים לאבחון מחלות העור,מניעתן וטיפולן. המבוססים על רקע מדעי וטכנולוגימתקדם. כמו כן מטפלים אנו במגוון בעיות ציפורניים,שיער,ומחלות המועברות בקיום יחסי מין.

הדרמטולוגיה, כענף שהתפתח מהרפואה הפנימית ניצבת איתן בהווה כענף רפואי בפני עצמו בחזית הרפואה,כתחום חלוצי במחקר וטיפול ייחודה הנוסף בין מקצועות הרפואהנובע משילוב הדוק ומתמשך בין כלל הצוות הרפואי,הסיעודי, והפרה רפואי לאורך כל שלבי הטיפול. תהליך זה מיושם באופן מיטבי במרכז הרפואי סוראסקי.

לאחרונה נפתח בבית החולים המרכז המשולב לאסתטיקה המציע את  המגוון הרחב ביותר של טיפולים וניתוחים אסתטייים תחת קורת גג אחת, בסביבה בטוחה ומבוקרת שבין כותלי בית  חולים גדול ומתקדם בישראל.

כל רופאי המרכז הם רופאים בכירים ומומחים בתחום רפואת העור והכירורגיה הפלסטית. ולרשותם עומדות הטכנולוגיות והתשתיות המתקדמות של בית החולים. החומרים המשמשים לטיפול במסגרת המרכז המשולב לאסתטיקה הם בטוחים לשימוש, ומאושרים ע"י משרד הבריאות והFDAהאמריקאי.

יחד איתכם ובשבילכם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רפואת עור

ברוכים הבאים לפורום רפואת עור ואסתטיקה של תפוז והמרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי. (איכילוב).

בפורום זה ננסה לענות על מגוון שאלות בנושא רפואת העור וכן בנושא אסתטיקה. אין בכוונתינו לקבוע אבחנה או להציע טיפול ספציפי בפורום זה. לשם כך נידרשת בין היתר בדיקה רפואית נאותהותקוותנו,כי התשובות שניתם יכוונו את קהל השואלים לפיתרון יעל ומהיר. 

במסגרת מוסדנו אנו מציעים קשת רחבה של טיפולים למגוון מחלות העור. ברשותנו אמצעים מתקדמים לאבחון מחלות העור,מניעתן וטיפולן. המבוססים על רקע מדעי וטכנולוגימתקדם. כמו כן מטפלים אנו במגוון בעיות ציפורניים,שיער,ומחלות המועברות בקיום יחסי מין.

הדרמטולוגיה, כענף שהתפתח מהרפואה הפנימית ניצבת איתן בהווה כענף רפואי בפני עצמו בחזית הרפואה,כתחום חלוצי במחקר וטיפול ייחודה הנוסף בין מקצועות הרפואהנובע משילוב הדוק ומתמשך בין כלל הצוות הרפואי,הסיעודי, והפרה רפואי לאורך כל שלבי הטיפול. תהליך זה מיושם באופן מיטבי במרכז הרפואי סוראסקי.

לאחרונה נפתח בבית החולים המרכז המשולב לאסתטיקה המציע את  המגוון הרחב ביותר של טיפולים וניתוחים אסתטייים תחת קורת גג אחת, בסביבה בטוחה ומבוקרת שבין כותלי בית  חולים גדול ומתקדם בישראל.

כל רופאי המרכז הם רופאים בכירים ומומחים בתחום רפואת העור והכירורגיה הפלסטית. ולרשותם עומדות הטכנולוגיות והתשתיות המתקדמות של בית החולים. החומרים המשמשים לטיפול במסגרת המרכז המשולב לאסתטיקה הם בטוחים לשימוש, ומאושרים ע"י משרד הבריאות והFDAהאמריקאי.

יחד איתכם ובשבילכם.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום הינו כללי וחלקי בלבד, ואיננו בא להחליף יעוץ מקצועי ואישי, המבוסס על נתונים אישיים של כל מטופל. לפיכך, ``תפוז``, המרכז הרפואי ת``א ורופאיו אינם אחראים לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה, ולהתאמת או אי התאמת העצות לכל מטופל.
המרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי גם בפייסבוק ובטוויטר

המשך >>

לצפיה ב-'שאלה לגבי כדור טרבינאפין '
שאלה לגבי כדור טרבינאפין
05/06/2019 | 15:56
1
21
בבקשה עזרתכם אני לחוצה בטרוף

לאחר שימוש כחודש בטרבינאפין אבד חוש הטעם.
עברו כ3 שבועות מאז שהפסקתי לקחת אותו.
האם ידוע לאחר כמה זמן מהפסקת הכדור חוש הטעם חוזר????
האם המצב הפיך??
בבקשה תשובתכם בדחיפות
תודה
לצפיה ב-'אובדן חוש הטעם'
אובדן חוש הטעם
( לעמוד שלי בתפוז )
12/06/2019 | 14:04
10
היי,  
מבדיקה בספרות עולה שמדובר בתופעת לוואי מאוד מאוד נדירה לטרבינפין. הייתי מציע להיבדק ע"י נוירולוג לשלילת סיבה אחרת לתופעה.
בהצלחה
לצפיה ב-'bcc או Molluscum contagiosum'
bcc או Molluscum contagiosum
05/06/2019 | 15:02
1
17
האם רופא עור יכול לאבחן בליטה ורודה בעור שהיא bcc או Molluscum contagiosum רק לפי התבוננות בדרמוסקופ או שיש צורך בביופסיה או בדיקה אחרת כלשהי?
לצפיה ב-'BCC'
BCC
( לעמוד שלי בתפוז )
12/06/2019 | 09:35
12
היי

קיימים רמזים בבדיקה דרמוסקופית המאפשרים לרופא העור להגיע לאבחנה מדויקת למדי. מעבר לממצאים בבדיקה גם יש משמעות לגיל, מחלות הרקע של המטופל ולמיקום הנגעים.
לצפיה ב-'אוטרופודרמה מה עושים?'
אוטרופודרמה מה עושים?
04/06/2019 | 14:59
9
לצפיה ב-'אוטרופודרמה מה עושים?'
אוטרופודרמה מה עושים?
04/06/2019 | 14:57
10
שלום רב .
האם אפשר לעשות טיפול קוסמטי עם מכשיר אלקטרופורציה להחדרת חומרים של D.COOL  עם מחלה בעור של אוטרופודרמה . בבקשה תשובה מהירה
תודה אביגיל..
לצפיה ב-'כוויה מסיגריה על נקודת חן'
כוויה מסיגריה על נקודת חן
02/06/2019 | 20:56
1
15
שלום נכוויתי מסיגריה מאדם אחר בשפה התחתונה. הכוויה היא בדיוק במקום שיש לי שם נקודת חן קטנה . האם זה מהווה משמעות כלשהי?
לצפיה ב-'נקודת חן בשפה'
נקודת חן בשפה
( לעמוד שלי בתפוז )
12/06/2019 | 09:33
11
לא

אך יש צורך במעקב אדוק אחר נקודות חן על פני השפתיים
לצפיה ב-'מילוי קמטים בחומצה היאלורונית '
מילוי קמטים בחומצה היאלורונית
30/05/2019 | 22:17
2
13
מישהו יכול להסביר לי איך החומצה לא מתפזרת בפנים תוך יום יומיים?
הרי אנחנו שוטפים פנים. נוגעים בפנים. מזיזים שרירים.
איך החומצה לא פשוט מתפזרת בכל הפנים מהר מאוד ויש בד"כ הבטחה לחצי שנה עד שנה וחצי?

שנית - מה קורה לחומצה כשהיא מתוססת בפנים אחרי כמה חודשים? איך היא מתנקזת ויוצאת מעור הפנים?
לצפיה ב-'חומה היאלורונית'
חומה היאלורונית
( לעמוד שלי בתפוז )
12/06/2019 | 09:32
1
11
היי

הסירי דאגה מליבך, מיטב חברות התרופות הצליחו לייצר חומרים טובים מספיק כך שלא יתפזרו לאחר ההזרקה. בסופו של דבר היא מתפרקת ע"י אנזימים הנמצאים בגוף באופן נורמאלי ולכן יש צורך בחידוש ההזרקה.
לצפיה ב-'תודה, מה לגבי חומצה הילארונית + קלוגן בכדורים?'
תודה, מה לגבי חומצה הילארונית + קלוגן בכדורים?
04/08/2019 | 01:40
1
האם גם עוזרים במילוי קמטים?

והאם הזרקת של קולגן + הילרואנית גורמת למתיחה של העור ככה שאחרי שמפסיקים להזריק - העור יכול להראות אפילו יותר רפוי ממה שהיה לפני כן?
לצפיה ב-'נקודות חלק אדומות חלק לא באזור איבר המין'
נקודות חלק אדומות חלק לא באזור איבר המין
30/05/2019 | 03:18
1
57
יצאו לי כל מיני נקודות באזור איבר המין חלק למטה חלק למעלה ובודדות על הגוף
התחיל בהתחלה בתור אחד שתים חשבתי שזה בגלל היגינה ירודה אבל כבר חודש שאני מקפיד ולא עובר הקבוצה למטה יצאה אחרי שהתגלחתי בסכין לא שלי או שרק שמתי לב אז אני לא יודע ולמעלה כל כמה זמן יוצאיל עוד ועוד

תודה על העזרה
לצפיה ב-'פריחה במפשעה'
פריחה במפשעה
( לעמוד שלי בתפוז )
12/06/2019 | 09:30
28
היי

יכול להיות שמדובר בדלקזת זיהומית של זקיק השערה, או בקונדילומה. יש צורך בבדיקת רופא עור מסודרת. תוכל לקבוע תור למרפאה בביה"ח איכילוב בטלפון 03-6973585. בהצלחה.
לצפיה ב-'הכשה'
הכשה
28/05/2019 | 23:21
1
39
האם זו הכשת נחש או שיתכן עקיצה של חרק אחר?
ואם כן האם ניתן לדעת איזה?
פעוט בן 1.5
לצפיה ב-'הכשה'
הכשה
( לעמוד שלי בתפוז )
12/06/2019 | 09:28
16
היי

יתכן כי מדובר בהכשת נחש (לאור החריצים)
לצפיה ב-'חשד לנכות ביד עקב דרמטיטסס'
חשד לנכות ביד עקב דרמטיטסס
28/05/2019 | 21:23
1
27
שלום רב 
מזה מס חודשים אני עם דלקת דרמטיטסס 
מצד אחד אין פריחה חיצונית על גב היד מצד שני היד מעט אדמומית
ויש תחושת יובש לאחר מס נסיונות לא נעימים מצאתי קרם לחות 
אם כי לא תמיד הכי נעים בעור אין אלרגיה.קיבלתי בעבר המלצה מרופאת עור על שימוש בשמן קוקוס אורגני לשימון העור וליובש האם מומלץ למרוח,האם בריא בשימוש ממושך והאם מתאים לעור רגיש? עקב הדרמטיטסס יש רגישות לא נעימה בידיים ולעיתים זה כואב או צורב ואני הולך הרבה שעות עם כפפות ויסקוזה הייתי אצל רופא עור ואמר שיתכן חשד לנכות של כ 5-10 אחוז ובעיה תפקודית אני מאד רוצה לנהוג האם בעיות מסוג זה יכולות להוות הפרעה בנהיגה עבודה? למה הכוונה באבחנת רופא עור לבעיה תפקודית? לאחרונה היו מאמרים על שימוש בשמן המפ לסיוע בשיפור תסמיני דלקות עור ממגע עקב דרמטיטסס האם מומלץ? אודה לעזרתך
לצפיה ב-'דלקת כפות ידיים'
דלקת כפות ידיים
( לעמוד שלי בתפוז )
12/06/2019 | 09:16
15
היי 
ממליץ להשלמת הברור לבצע תבחיני מטלית בכדי לוודא שלא מדובר בדלקת עור ממגע. תוכל לתאם תור בביה"ח איכילוב בטלפון 03-3673585. לעניין הפגיעה התפקודית- יש צורך בהערכת רופא תעסוקתי.
שימוש בשמן קנאביס נמצא במחקר בשנים האחרונות, עדיין לא נמצא בשימוש מסחרי ולא בוצעו מספיק עבודות המוכיחות יעילותו, אך אין לדעת מה יוליד יום.
בהצלחה.
לצפיה ב-'האם זה פסוריאזיס? (נגע על הירך)'
האם זה פסוריאזיס? (נגע על הירך)
27/05/2019 | 00:20
2
42
זה נראה כמו פסוריאזיס?
לצפיה ב-'נגע על פני הירך'
נגע על פני הירך
( לעמוד שלי בתפוז )
12/06/2019 | 09:14
1
21
לאו דווקא, קיימת אבחנה מבדלת.
לצפיה ב-'לא הצלחתי להבין מה זה אומר מבדלת'
לא הצלחתי להבין מה זה אומר מבדלת
14/06/2019 | 15:53
12
שלום ד"ר.

לא הבנתי את התשובה. 

אשמח להסבר קצר.

תודה.
לצפיה ב-'פריחה בחשיפה לגורמים שונים'
פריחה בחשיפה לגורמים שונים
25/05/2019 | 21:16
1
22
בן 5. אין רגישות ידועה. החל מהאביב הנוכחי, לאחר שהייה במי בריכה ובמי ים - פריחה מגרדת במקומות שונים בגוף, שנעלמת לאחר שטיפת הגוף. יש לציין כי מגיע לבריכה בכל השנה באופן רציף. 
גם עקיצות יתוש גורמות לפריחה בגוף. לפני שבועיים ניתנו טיפות פניסטיל כטיפול בפריחה מפושטת מאוד ובצקות (אפילו בפין), כשהגורם הספציפי לפריחה אינו ידוע. 
מה הולך פה?
לצפיה ב-'פריחה מגרדת'
פריחה מגרדת
( לעמוד שלי בתפוז )
12/06/2019 | 09:13
8
היי

יש צורך בבדיקתה המטופל בכדי לאבחן את סוג הפריחה. קיימות תפרחות המופקות ע"י מגע עם חומרים שונים, אך כאמור, יש צורך לבצע בדיקה מסודרת.
בהצלחה.
לצפיה ב-'כתם בעור שגדל'
כתם בעור שגדל
25/05/2019 | 20:00
1
56
כתם בעור שגדל
הי יש לי כתם באיזור הצלעות שהיה קטן לפני כמה שבועות וגדל. מצורפת תמונה. האם לדאוג?
לצפיה ב-'כתם בעור'
כתם בעור
( לעמוד שלי בתפוז )
12/06/2019 | 09:12
21
היי

קשה לענות על סמך תמונה, מציע להיבדק ע"י רופא עור, על כל פנים לא נראה כי מדובר בנגע מסוכן.
לצפיה ב-'קלואיד, חורים באוזניים ואיפור קבוע'
קלואיד, חורים באוזניים ואיפור קבוע
24/05/2019 | 16:39
1
13
שלום ד"ר,
בתקופת גיל ההתבגרות התפתח לי קלואיד בתנוך האוזן לאחר חידוש חור לעגיל. עברתי הליך כירורגי קטן והשתמשתי לתקופה בעגיל לחץ. זכור לי שרופא העור באותה תקופה אמר שיש לי נטיה להצטלקות. כיום אני יותר מעשר שנים לאחר מכן, מן הסתם עברתי פציעות קלות ממגוון סוגים שהחלימו, אך לא העזתי לשוב ולנסות לעשות חורים באוזניים. שאלתי הראשונה היא: האם אכן יש סבירות גבוהה לקלואיד חוזר במקרה כזה? ושאלתי השניה: האם נטית הצטלקות שכזו, גם אם לא באה לידי ביטוי כבר עשר שנים בחיי היומיום שלי, עשויה להוות סיכון אם אבחר לעשות איפור קבוע בגבות? חוששת מאוד לצלקות באמצע הפנים. מדובר באיפור בשיטת מיקרובליידינג, אם זה משנה (הבנתי שמדובר בהגעה לשכבה פחות עמוקה של העור).
תודה רבה על המענה!
שיר
לצפיה ב-'קלואיד'
קלואיד
( לעמוד שלי בתפוז )
12/06/2019 | 09:11
4
היי

אכן קיימים מטופלים עם נטייה להתפתחות קלואידים- במיוחד כשמדובר בחבלות על פני עור הנמצא תחת לחץ. קשה לדעת האם תופיע הצטלקות לאחר איפור קבוע בגבות, מאחר ובמסגרת ההליך מגיעים לשכבת העור העמוקה יותר הגורמת להתפתחות צלקת.

בהצלחה.
לצפיה ב-'עור'
עור
24/05/2019 | 13:50
15
עינבל
היי מה עשית בסוף האם עבר לך?

לצפיה ב-'פיגמנטציה עורית לאחר שיזוף'
פיגמנטציה עורית לאחר שיזוף
23/05/2019 | 22:31
1
30
שלום רב. לאחר חשיפה לשמש נראה כי אזור הרגליים התמלאו בשיזוף אינו אחיד אלא נקודתי. מצרפת תמונה. 
אודה לעזרה ממה זה יכול לנבוע מכיון שלא היה לי מקרה כזה בעבר ואיך אני יכולה להעלים את הקטמים. 
להבנתי ייתכן ומדובר בחוסר וויטמין כלשהו. הנכון? 
תודה מראש
לצפיה ב-'כתמים לבנים לאחר שיזוף'
כתמים לבנים לאחר שיזוף
( לעמוד שלי בתפוז )
27/05/2019 | 19:32
24
היי
קשה להתרשם מהתמונה, יתכן ומדובר בתופעה תקינה אך יש צורך בהערכת רופא עור.
בהצלחה.
לצפיה ב-'כתם כהה על הלחי'
כתם כהה על הלחי
21/05/2019 | 08:00
1
32
ילדה בת 9. יצא כתם כהה מגוון העור על הלחי. לא נראה כפטריה. מה זה???
לצפיה ב-'כתם על פני הלחי'
כתם על פני הלחי
( לעמוד שלי בתפוז )
27/05/2019 | 19:31
24
היי

קשה להתרשם מהתמונה, יתכנו אפשרויות רבות החל בזיהום פטרייתי מקומי עד לאסתמה של העור (אטופיק דרמטיטיס)
לצפיה ב-'פוטותרפיה בלייזר לפסוריאזיס'
פוטותרפיה בלייזר לפסוריאזיס
20/05/2019 | 15:50
2
24
שלום, קראתי שישנו טיפול פוטותרפיה לייזר נקודתי לנגעים בעור, שאורך מספר שניות וחוסך חשיפה של הגוף כולו לקרני ה-UV? האם טיפול זה אכן קיים? ראיתי בוויקיפדיה תחת הערך של קרינת UV ...

לצפיה ב-'לייזר לפסוריאזיס'
לייזר לפסוריאזיס
( לעמוד שלי בתפוז )
27/05/2019 | 19:30
1
15
היי

אכן קיים טיפול שכזה- יעודי במיוחד לרבדים ממוקמים, בודדים, שעמידים לטיפולים אחרים. מכונה Excimer laser
לצפיה ב-'תודה - ובאותו עניין...'
תודה - ובאותו עניין...
28/05/2019 | 15:39
7
תודה רבה. האם רופאי עור מין השורה מכירים את הטיפול הזה? כלומר אם אקבע תור לרופא עור הוא ידע על מה אני מדבר?

לצפיה ב-'נקודות אדומות על הבנים שלי'
נקודות אדומות על הבנים שלי
19/05/2019 | 20:40
43
שלום שמי הדר,אני פונה אליכם בנוגע לסימנים אדומים ומאוד סימטריים עגולים שיש על הבנים שלי.הבן שלי בן הארבע העיר תשומת ליבי לגביי הסימנים באופן ממש דיי מפתיע זה לא מגרד ולא שורף זה פשוט נוכח אצלו זה נמצא על הידיים ואחרי הבן הבכור שלי בן 9 ניגש אליי אחרי שעה והראה לי שיש לו בחזה..מה זה יכול להיות?? אני דואגת כי גילו אצלם במסגרות חצבת אבל לא נראה לי שזה זה..אני אשמח לתשובה בהקדם האפשרי אני מעלה תמונה של הנקודות  בתודה מראש הדר 
לצפיה ב-'פינסטריד של טבע'
פינסטריד של טבע
19/05/2019 | 10:40
2
30
דר' שלום 
אני משתמש בפרופסיה מזה 11 שנים 
כיום אין בבתי המרקחת פרופסיה אלא תרופה גנרית של טבע בשם פינסטרייד 
לשאלתי : האם מדובר באותה תרופה בדיוק רק שזה יצרן אחר ? 
האם אפשר לעבור לתרופה של טבע ללא כל חשש , הכל ימשיך אותו דבר בדיוק ?
לצפיה ב-'זה מה שאני עשיתי'
זה מה שאני עשיתי
22/05/2019 | 17:03
1
19
עברתי לתרופה של טבע כבר לפני מספר שנים. הרופא שלי אמר לי שזה בדיוק אותו דבר. טיפה יותר זול.
לצפיה ב-'פרופציה'
פרופציה
( לעמוד שלי בתפוז )
27/05/2019 | 19:28
14
היי

מדובר באותו החומר- Finesartide.
מאחר והפטנט לתרופה כבר פג חברות נוספות החלו לייצר את התכשיר.
לצפיה ב-'phytoderm compositum משחה'
phytoderm compositum משחה
18/05/2019 | 23:31
1
25
האם יש משחה עם השפעה דומה ? המשחה המקורית כרגע לא במלאי
בשום מקום.האם ידוע למישהו על משהו דומה באפקט ?
לצפיה ב-'תכשיר נוגד פטרת'
תכשיר נוגד פטרת
( לעמוד שלי בתפוז )
27/05/2019 | 19:26
10
היי

התכשיר אכן חסר, קיימות שלל אלטרנטיבות לטיפול בפטרת, יש צורך בבדיקת רופא עור להתאמת הטיפול.

מנהל/ת הפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
מנהל פורום רפואת עור

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו