לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
90059,005 עוקבים אודות עסקים

פורום רפואת עור

ברוכים הבאים לפורום רפואת עור ואסתטיקה של תפוז והמרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי. (איכילוב).

בפורום זה ננסה לענות על מגוון שאלות בנושא רפואת העור וכן בנושא אסתטיקה. אין בכוונתינו לקבוע אבחנה או להציע טיפול ספציפי בפורום זה. לשם כך נידרשת בין היתר בדיקה רפואית נאותהותקוותנו,כי התשובות שניתם יכוונו את קהל השואלים לפיתרון יעל ומהיר. 

במסגרת מוסדנו אנו מציעים קשת רחבה של טיפולים למגוון מחלות העור. ברשותנו אמצעים מתקדמים לאבחון מחלות העור,מניעתן וטיפולן. המבוססים על רקע מדעי וטכנולוגימתקדם. כמו כן מטפלים אנו במגוון בעיות ציפורניים,שיער,ומחלות המועברות בקיום יחסי מין.

הדרמטולוגיה, כענף שהתפתח מהרפואה הפנימית ניצבת איתן בהווה כענף רפואי בפני עצמו בחזית הרפואה,כתחום חלוצי במחקר וטיפול ייחודה הנוסף בין מקצועות הרפואהנובע משילוב הדוק ומתמשך בין כלל הצוות הרפואי,הסיעודי, והפרה רפואי לאורך כל שלבי הטיפול. תהליך זה מיושם באופן מיטבי במרכז הרפואי סוראסקי.

לאחרונה נפתח בבית החולים המרכז המשולב לאסתטיקה המציע את  המגוון הרחב ביותר של טיפולים וניתוחים אסתטייים תחת קורת גג אחת, בסביבה בטוחה ומבוקרת שבין כותלי בית  חולים גדול ומתקדם בישראל.

כל רופאי המרכז הם רופאים בכירים ומומחים בתחום רפואת העור והכירורגיה הפלסטית. ולרשותם עומדות הטכנולוגיות והתשתיות המתקדמות של בית החולים. החומרים המשמשים לטיפול במסגרת המרכז המשולב לאסתטיקה הם בטוחים לשימוש, ומאושרים ע"י משרד הבריאות והFDAהאמריקאי.

יחד איתכם ובשבילכם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רפואת עור

ברוכים הבאים לפורום רפואת עור ואסתטיקה של תפוז והמרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי. (איכילוב).

בפורום זה ננסה לענות על מגוון שאלות בנושא רפואת העור וכן בנושא אסתטיקה. אין בכוונתינו לקבוע אבחנה או להציע טיפול ספציפי בפורום זה. לשם כך נידרשת בין היתר בדיקה רפואית נאותהותקוותנו,כי התשובות שניתם יכוונו את קהל השואלים לפיתרון יעל ומהיר. 

במסגרת מוסדנו אנו מציעים קשת רחבה של טיפולים למגוון מחלות העור. ברשותנו אמצעים מתקדמים לאבחון מחלות העור,מניעתן וטיפולן. המבוססים על רקע מדעי וטכנולוגימתקדם. כמו כן מטפלים אנו במגוון בעיות ציפורניים,שיער,ומחלות המועברות בקיום יחסי מין.

הדרמטולוגיה, כענף שהתפתח מהרפואה הפנימית ניצבת איתן בהווה כענף רפואי בפני עצמו בחזית הרפואה,כתחום חלוצי במחקר וטיפול ייחודה הנוסף בין מקצועות הרפואהנובע משילוב הדוק ומתמשך בין כלל הצוות הרפואי,הסיעודי, והפרה רפואי לאורך כל שלבי הטיפול. תהליך זה מיושם באופן מיטבי במרכז הרפואי סוראסקי.

לאחרונה נפתח בבית החולים המרכז המשולב לאסתטיקה המציע את  המגוון הרחב ביותר של טיפולים וניתוחים אסתטייים תחת קורת גג אחת, בסביבה בטוחה ומבוקרת שבין כותלי בית  חולים גדול ומתקדם בישראל.

כל רופאי המרכז הם רופאים בכירים ומומחים בתחום רפואת העור והכירורגיה הפלסטית. ולרשותם עומדות הטכנולוגיות והתשתיות המתקדמות של בית החולים. החומרים המשמשים לטיפול במסגרת המרכז המשולב לאסתטיקה הם בטוחים לשימוש, ומאושרים ע"י משרד הבריאות והFDAהאמריקאי.

יחד איתכם ובשבילכם.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום הינו כללי וחלקי בלבד, ואיננו בא להחליף יעוץ מקצועי ואישי, המבוסס על נתונים אישיים של כל מטופל. לפיכך, ``תפוז``, המרכז הרפואי ת``א ורופאיו אינם אחראים לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה, ולהתאמת או אי התאמת העצות לכל מטופל.
המרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי גם בפייסבוק ובטוויטר

המשך >>

לצפיה ב-'פצע עם שלפוחיות בזרוע'
פצע עם שלפוחיות בזרוע
08/04/2019 | 18:06
1
26
שלום.
היינו בשבת בטיול בדרום באזור ניצנה.
אתמול ראינו אצל הבן שלי בן ה 5 את הסימן שנראה בתמונה.
זה נראה כמו שלפוחיות והוא טוען שזה כואב.
האם זו לישמניה?
תודה
לצפיה ב-'שלפוחית על פני הזרוע'
שלפוחית על פני הזרוע
( לעמוד שלי בתפוז )
14/04/2019 | 08:26
20
היי

פחות סביר שמדובר בלישמניה, יכול להיות שמדובר בעקיצה, דלקת עור ממגע, זיהום חייידקי או ויראלי (כמו הרפס). ממליץ לגשת ולהיבדק בצורה מסודרת.
לצפיה ב-'סאבוריה לתינוק'
סאבוריה לתינוק
05/04/2019 | 18:30
1
28
יש לי ברוך ה' תינוק בן חודשיים.יש לו סאבוריה קשה. המליצו לי למרוח שמן זית.עשיתי זאת כמה ימים והיתה הקלה. עכשיו אני חוששת כי שמן זית ושמש לא הולכים יחד. אומנם רוב הזמן הוא בעגלה אך היו מספר פעמים שהנקתי אותו בחוץ. הסאבוריה במצח ובקרקפת. אודה לתשובתך בהקדם.תודה
לצפיה ב-'פריחה בקרקפת ובמצח'
פריחה בקרקפת ובמצח
( לעמוד שלי בתפוז )
07/04/2019 | 08:54
31
היי, 
שמן זית אינו טיפול מקובל לסבוריאה. יש צורך לפנות ולהיבדק ע"י רופא ילדים / רופא עור בהקדם. הגלדים הזהובים יכולים להיות סימן לזיהום חיידקי.
לצפיה ב-'הופעה של עשרות נקודות אדומות קטנות על העור'
הופעה של עשרות נקודות אדומות קטנות על העור
06/04/2019 | 12:49
1
31
שלום רב,
בשנה האחרונה הופיעו על גופי עשרות (אולי קרוב למאה) נקודות אדומות (משיעורי בית קצרים שעשיתי מדובר בהמנגיומות סניליות. מיותר לציין כמה זה מגעיל אותי וכמה בא לי להקיא מעצמי ):
רציתי לשאול:
1.האם אתה חושב שיש טעם להוריד אותן (או שזה מאבק סתמי וחסר סיכוי, שלא נאמר יקר) והאם יש מקום שיכול לטפל בכל כך הרבה נקודות (ידוע לי שבקופת חולים אין אישור להוריד יותר משניים במפגש אחד)?
2.האם יש דרך לפחות לעצור את התופעה הנוראית?
3.יש סיכוי שהדבר מעיד על מחלה כלשהי? כי אני רואה שלאנשים לפעמים מופיעה נקודה או שניים אבל בטח לא בכמויות שיש לי ואני די שבור מזה. 
יודה לך מאוד אם תתייחס לשאלה כי אני באמת במצב של כלי שבר. תודה!
לצפיה ב-'נקודות אדומות'
נקודות אדומות
( לעמוד שלי בתפוז )
07/04/2019 | 08:52
37
היי

לא ניתן לבצע אבחנה ללא בדיקה גופנית יסודית ולקיחת אנמנזה. ממליץ להיבדק ע"י רופא עור שיבצע את האבחנה וימליץ על טיפולים אפשריים. כמובן שלהופעה של מאות נקודות אדומות קיימת אבחנה מבדלת רחבה שלא ניתן לבצע על סמך ד"ר גוגל.
בהצלחה:)
לצפיה ב-'תוצאות ביניים מעבדה מיקולוגית'
תוצאות ביניים מעבדה מיקולוגית
04/04/2019 | 19:33
1
17
אני סובל כבר שנה מנגעים עגולים אדומים ומגרדים בעיקר באיזור המפשעות ובית השחי.
רופא מומחה אחד טוען שכנראה יש לי פסוריאזיס ולכן כדי לאמת את הנתון הזה הוא שלח אותי לעשות ביופסיה עורית באזור הנגוע. תוצאותיה עוד לא הגיעו.

רופא שני טוען שמה שיש לי זה פטריות.. ולכן הוא שלח אותי לעשות בדיקת פטריה במעבדה מיקולוגית.
תוצאות הביניים של הבדיקה הגיעו ובתוצאות כתוב:
"במשטח ישיר נראו קורים". תוצאה סופית של בדיקת המעבדה עוד לא הגיעה

והשאלה:
האם זה שכתוב "במשטח נראו קורים" שולל לחלוטין את הפסוריאזיס?
והאם זה אומר שבודאות מה שיש לי זה פטריה?

לצפיה ב-'פסוריאזיס/ זיהום פטרייתי'
פסוריאזיס/ זיהום פטרייתי
( לעמוד שלי בתפוז )
07/04/2019 | 08:50
16
היי
נוכחות קורים אכן מחשידה לזיהום פטרייתי, אם כי נדרש להמתין לקבלת תשובת התרבית הסופית (כדי לוודא שלא מדובר בממצא מקרי וצמיחה של פטריה שאין לה משמעות). כמובן שלא ניתן לשלול פסוריאזיס ללא ביופסיה.
ממליץ להמתין לקבלת כלל התשובות ולפנות לרופא העור המטפל שיסכם את הממצאים. בהצלחה.
לצפיה ב-'שיקום שיער קראטין'
שיקום שיער קראטין
02/04/2019 | 23:14
1
19
שלום
רציתי לדעת האם שיקום שיער על ידיי קראטין המאושר על ידיי משרד הבראות יכול גם לגרום לנשירת שיער ?
חייב לציין שיש לי שיער יחסית קצר
לצפיה ב-'קראטין'
קראטין
( לעמוד שלי בתפוז )
07/04/2019 | 08:59
14
היי

כל החלקה יכולה לגרום גם לנשירת שיער מעצם היחותה פעולה מכאנית, אישור משרד הבריאות רלוונטי רק לנושא בטיחות השימוש בתכשיר. בהצלחה
לצפיה ב-'שכבה לבנה על הלשון'
שכבה לבנה על הלשון
30/03/2019 | 14:41
2
27
שלום,
לפני כחודשיים סבלתי מקנדידה בנרתיק, באותה התקופה הופיעה לי שכבה לבנה על הלשון. הקנדידה בנרתיק טופלה, אך השכבה הלבנה על הלשון נותרה. 
עשיתי בדיקת Tongue Culture, לא התגלו בה צמיחת שמרים.
האם זו בדיקה מספקת לוודא שזו אכן אינה קנדידה?
אילו בדיקות יכולות להועיל על מנת לאבחן מה זה בדיוק?
ביצעתי בדיקות דם כלליות + למחלות מין ספציפיות, הכל יצא תקין.
אשמח להמלצה לפתור את הבעיה.
תודה!
לצפיה ב-'חיפוי לבן על הלשון'
חיפוי לבן על הלשון
( לעמוד שלי בתפוז )
02/04/2019 | 08:52
1
19
היי מאיה,
נשמע שאת צריכה להיבדק ע"י רופא, גם רופא משפחה יוכל לעזור לך בחלק מהמקרים. קיימות שלל סיבות לחיפוי לבן על הלשון, ומשטח שלילי לא שולל בוודאות נוכחות פיטריה.

לצפיה ב-'תודה על התגובה'
תודה על התגובה
02/04/2019 | 10:17
11
פניתי לפורום לאחר ביקורים אצל רופאת משפחה ורופא עור שהפנו אותי לבצע תרבית ובדיקות דם.
מכיוון שהכל יצא תקין אך השכבה עדיין קיימת, לא בטוחה למי עוד יכולה לפנות. 
לצפיה ב-'פצעים בגב התחתון '
פצעים בגב התחתון
31/03/2019 | 15:24
1
31
שלום,יש לי פצעים אדומים וגדולים לכל אורך הגב התחתון ונמשך עד הבטן. זה מגרד שורף וכואב לי מאוד. אשמח לתשובתך בהקדם.
תודה 

לצפיה ב-'פצעים בגב ובבטן'
פצעים בגב ובבטן
( לעמוד שלי בתפוז )
02/04/2019 | 08:54
17
היי שירה, לא ניתן לבצע אבחנה ללא תשאול רפואי מסודר ובדיקה גופנית מלאה, (בכדי להתרשם מפיזור הפריחה, הצורה המורפולוגית שלה וכו).  מציע לך להיבדק ע"י רופא עור בהקדם.
לצפיה ב-'סקביאס'
סקביאס
26/03/2019 | 15:34
1
24
שלום,
בכל מקום שקראתי (CDC, איגוד רופאי העור בארה״ב ועוד כמה מקומות) כתוב שאצל מי שלא נדבק בעבר התסמינים יופיעו בתוך 4-6 שבועות (והיה גם 4-8), ואילו אצל מי שנדבק בעבר הם יופיעו בתוך מקסימום שבוע.
מה שלא ברור לי זה מה קורה אם: נדבקתי, קיבלתי טיפול מונע לפני הופעת התסמינים, ואז מתישהו אני אדבק שוב.
האם שוב מדובר על 4-6 שבועות עד להופעת תסמינים, או שמספיק שנדבקתי בעבר (גם בלי להגיע לתסמינים), כדי לקצר את תקופת ההמתנה לתסמינים למספר ימים?
תודה!
לצפיה ב-'סקביאס'
סקביאס
( לעמוד שלי בתפוז )
02/04/2019 | 08:50
9
היי ערן,
פרקי הזמן שציינת הינם בגדר "סדר גודל". ברמת העיקרון בהדבקה ראשונה התסמינים יופיעו לאחר תקופה יחסית ממושכת- עד מספר שבועות מההדבקה. באם חלה הדבקה נוספת מערכת החיסון "מכירה" כבר את הטפיל ולכן התסמינים יופיעו בדרך כלל מוקדם יותר- כעבור מספר ימים. 
ברמת העיקרון בלתי אפשרי להוכיח האם כן/ לא נדבקת אם לא פתחת תסמינים, לכן קצת קשה לחזות ולצפות מה יהיה בעתיד. 
בהצלחה.
לצפיה ב-'הפסקת שימוש במשחות בנזואיל פרוקסיד'
הפסקת שימוש במשחות בנזואיל פרוקסיד
25/03/2019 | 13:08
1
16
שלום, אני בחור בן 27
מזה שנים אני משתמש במשחות המכילות בנזואיל פרוקסיד, תחילה ב"בנזמיצין" ובשנתיים האחרונות ב"בנזק". אני מורח את המשחה באופן קבוע כל בוקר, בעיקר באזור המצח.
שמתי לב שכאשר אני מפסיק לתקופה את המשחה - עשיתי זאת כבר פעמיים מסיבות שונות - המצח שלי נעשה שומני יותר ומתחיל להתמלא בסוג של נקבוביות קטנות שלא רואים אותן כאשר מסתכלים על המצח אבל בבירור ניתן להרגיש אותן.
לאחר מכן, כאשר חזרתי למרוח את המשחה, לקח זמן רב - לדעתי אפילו חודשים - עד שהנקבוביות נעלמו והמצח חזר להיות נקי לחלוטין.
ראשית רציתי לשאול ד"ר:
א) מה הן הנקבוביות האלו, האם אתה מבין על מה מדובר?
ב) שנית, אין לי בעיה למרוח כל יום את המשחה, אבל עד מתי? עברו שנים רבות ואני עדיין מורח אותה, והנה כפי שראית כשניסיתי להפסיק קרתה התופעה הנ"ל - כיצד מפסיקים את השימוש במשחות אלו?
תודה רבה,
מתן
לצפיה ב-'בנזואיל פראוקסיד'
בנזואיל פראוקסיד
( לעמוד שלי בתפוז )
02/04/2019 | 08:46
8
היי,

קצת קשה לענות ללא בדיקה גופנית, יכול להיות שמדובר בבלוטות חלב מעט בולטות, או איזשהי תגובה אלרגית לתכשיר. מציע לך לפנות לבדיקה של רופא עור. ברמת העיקרון אין מניעה משימוש ממושך בתכשירים מהמשפחה הזו באם יש בכך צורך. בהצלחה.
לצפיה ב-'רטאוויט 0.05%'
רטאוויט 0.05%
24/03/2019 | 15:14
1
28
שלום רב,
אני משתמש בקרם רטאוויט 0.05%. הבנתי שלא רצוי לעבור טיפול פנים (מזוטרפיה) בזמן השימוש במשחה.
כמה זמן לפני טיפול פנים כדאי שאפסיק את השימוש ברטאוויט?

תודה רבה
לצפיה ב-'רטאוויט'
רטאוויט
( לעמוד שלי בתפוז )
02/04/2019 | 08:57
9
היי שירה,

קיימות גישות שונות בספרות. ברמת העיקרון הייתי ממליץ להימנע מטיפולי מזותרפיה שישה חודשים מהשלמת הטיפול. אחרי הכל מדובר בטיפול אסטטי, ולא נשמע לי סביר להסתכן בסיבוך שעלול לגרום לבעייה אסטטית חדשה.

בהצלחה.
לצפיה ב-'פרוטופיק משחה'
פרוטופיק משחה
24/03/2019 | 15:01
1
24
שלום,
האם למישהו יש מושג מה עלה בגורלה של משחת פרוטופיק? ניסיתי לחדש את המלאי והתברר שגם בסופרפארם וגם במכבי פארם אין את המשחה במלאי ואין צפי לחידוש. איך מסתדרים אם זה היה טיפול קבוע (פעמיים  בשבוע)? לעבור למשחה סטרואידית זה לא אופציה כי אי אפשר להשתמש באופן קבוע.
לצפיה ב-'פרוטופיק'
פרוטופיק
( לעמוד שלי בתפוז )
02/04/2019 | 08:44
7
היי,

אתה יכול לבדוק מול בתי מרקחת פרטיים. אופציה טיפולית מאותה המשפחה הינה קרם אלידל.
לצפיה ב-'רגישות לקרם ליובש'
רגישות לקרם ליובש
23/03/2019 | 14:42
1
15
שלום רב
אודה לעזרה הנני סובל מיובש בכפות הידיים
עקב דלקת עור אירטטנטית\תגובה אלרגית.
העניין שבלילה אני מורח קרם לחות ואז מתעורר ולא מצליח לישון.
האם מומלץ טיפול תרופתי?
כמו כן קיבלתי המלצה על כל מיני קרמים וכולם צרבו לי או גרמו רגישות לא נעימה.
בהם דרמקול,דרמסילק,פוליגום,יו קאר מה מומלץ לעשות\האם יש קרם למריחה ממושכת לשעת לילה?

בזמנו לגרד נתנו לי כדורי אלרגיה ומשחת אפיסרם כרגע יותר מורגשת תחושת יובש שמוחרפת עקב מזגנים ומים האם יש קשר?
לצפיה ב-'יובש עורי'
יובש עורי
( לעמוד שלי בתפוז )
31/03/2019 | 15:12
8
היי

נשמע שאתה צריך להגיע לבדיקת רופא עור שיתרשם ממצבך וישקול הפנייתך לתבחיני מטלית מורחבים. תוכל ליצור קשר בטלפון 03-6973585 לקביעת תור.
לצפיה ב-'נטילת תרופה ביחד עם משחת איזומד 2%'
נטילת תרופה ביחד עם משחת איזומד 2%
21/03/2019 | 12:30
1
15
שלום רב
אני משתמשת במשחת איזומד 2% כבר חודש ולפני יומיים התחלתי לקחת כדורי לוסטרל 50 מ"ג
האם יש בעיה בהמשך מריחת קרם האיזומד?
תודה
לצפיה ב-'שילוב תכשירים'
שילוב תכשירים
( לעמוד שלי בתפוז )
31/03/2019 | 15:09
6
היי

מבדיקה במיקרומדקס (תוכנה רפואית לבחינת אינטראקציות) אין מניעה משילוב התכשירים.
לצפיה ב-'גירוד'
גירוד
20/03/2019 | 08:43
1
25
שלום ד"ר הילרוביץ.
אני בן 19. אני סובל בשנה האחרונה מתופעה שחוזרת על עצמה, והיא סוג של קשקשת באשכים.
בדרך כלל זה קורה בבוקר, וכאשר אני מגרד אני רואה קילופי עור שנושרים. לפעמים הם אפורים ולפעמים אדומים.
העור גדל שוב וזה שוב מגרד ונושר.
ניסיתי למרוח בעבר למיסיל.
האם מדובר בפטריה ואז באמת טיפול בלמיסיל יעזור? יש דרך למנוע מזה לחזור?
או האם זה עור מת שנושר? ואז אין מה לעשות?
לצפיה ב-'גרד באשכים'
גרד באשכים
( לעמוד שלי בתפוז )
20/03/2019 | 16:10
27
היי,
קימות סיבות רבות לגרד ותפרחת בכיס האשכים, החל מגרוי העור כתוצאה ממגע אדוק, וכלה במחלות דלקתיות או זיהומיות, לרבות במחולל פטרייתי. קשה לקבוע אבחנה ללא בדיקה גופנית מלאה. תוכל לקבוע תור לבדיקת רופא עור בביה״ח איכילוב בטלפון 03-6973585. בהצלחה!
לצפיה ב-'חתך באצבע '
חתך באצבע
18/03/2019 | 23:34
1
26
שלום יש לי חתך באצבע שקרה לפני 4 שבועות הוא נסגר לי אבל לא עובר לי הוא עדיין כואב אם לוחצים אליו השאלה שלי עוד כמה זמן אני צריך לחכות שהוא יעבור ואיך אפשר לזרז את זה ?
לצפיה ב-'צלקת'
צלקת
( לעמוד שלי בתפוז )
20/03/2019 | 16:06
15
היי שגיא,
נראה שמדובר בצלקת לאחר חתך, מציע לך לפנות לבדיקה של רופא עור, קיימים כיום שלל טיפולים לצלקות.
תוכל לקבוע תור לבדיקת רופא עור בביה״ח איכילוב בטלפון 03-6973585.

לצפיה ב-'פטרת ציפורניים'
פטרת ציפורניים
17/03/2019 | 20:05
1
28
שלום קיבלתי תוצאות מעבדה  מדגימה שנלקחה מהרגל   Saprophytic growth .אודה ואשמח לדעת מה זה אומר

בברכה     רונן
לצפיה ב-'ספורופיט'
ספורופיט
18/03/2019 | 23:23
24
לרוב מדובר בבעייה טכנית בביצוע הבדיקה או בפטרייה "טבעית" שחייה על הציפורן ולא גורמת למחלה.
יש לדון על התשובה עם הרופא המטפל.

לצפיה ב-'ניתוח מוז'
ניתוח מוז
17/03/2019 | 21:51
1
23
אני צריך לעבור ניתוח במחלקת עור איכילוב ניתוח מוז באזור הפנים והמצח העם יהיו צלקות אני בעל עור בהיר,
תודה
לצפיה ב-'ניתוח מוז'
ניתוח מוז
18/03/2019 | 23:22
20
כל ניתוח גורם לצלקת.
ניתן להעריך צלקת עתידית על סמך צלקות ישנות.
אנשים מבוגרים, וצבע עור בהיר הינם לרוב מנבאים צלקת עדינה יותר.
גם צלקת בפנים לרוב עדינה יותר מצלקת בגוף.

בהצלחה!
לצפיה ב-'בעיות של שפיכה מוקדמת'
בעיות של שפיכה מוקדמת
16/03/2019 | 14:53
1
27
ביחסי מין הומוסקסואליים.
האם רצוי לפנות לרופא משפחה? רופא עור?

או רק לגשת לפארם לקנות חומרים לאלחוש?
יש המלצה לחומר מסוים עם מינימום תופעות לוואי?
לצפיה ב-'שפיכה מוקדמת'
שפיכה מוקדמת
17/03/2019 | 17:03
28
תחום זה אינו מטופל ע"י רופאי עור ומין.
ממליץ לגשת לרופא משפחה.
קיים תכשיר ללא מרשם בשם STUD, שהינו ספריי מאלחש לאיבר המין.
לצפיה ב-' נקודות מוזרות על עור שק האשכים'
נקודות מוזרות על עור שק האשכים
13/03/2019 | 21:09
1
39
שלום, מזה כחצי שנה יש לי כמה נקודןת מוזרות בגוון אדמדם מבריק על עור שק האשכים. מצ"ב תמונה מוגדלת. במה מדובר?
לצפיה ב-'נקודות'
נקודות
17/03/2019 | 17:04
33
יכול להתאים לאנגיוקרטומות.
ממליץ על בדיקה של רופא עור.
לצפיה ב-'צמיחת שיער בגוף בסוף שנות ה-20'
צמיחת שיער בגוף בסוף שנות ה-20
13/03/2019 | 09:49
2
23
שלום,
סיימתי את גיל ההתבגרות לפני 10 שנים (והתפתחתי בהתאם לגיל ולא מאוחר מהרוב, אולי קצת מוקדם מרוב הנערים) ואני כיום בסוף שנות ה-20. יחד עם זאת, בשנה האחרונה ומחות לי בגוף שיערות במקומות שלא היה לי לפני. למשל: בבטן במקומות שלפני הייתי חלק, על איבר המין עצמו (במקומות שלפני לא היה), בחלק מהגב התחתון וכו'. זה מדאיג אותי ממספר סיבות:
א.  מבחינה אסתטית - עד לפני שנה הייתי בחור לא שעיר. לאחרונה אני נהייה יותר ויותר שעיר, וזה מאוד מפריע לי (מבחינת מראה וביטחון)
ב. מבחינה רפואית - מה החשד לגורמים לבעיה זו? האם יש בדיקות מסוימות שכדאי לעשות במצב זה? מה המשך הטיפול המומלץ?
תודה מראש.
לצפיה ב-'שיער גוף'
שיער גוף
17/03/2019 | 17:09
25
התופעה שאתה מתאר הינה תופעה תקינה ולא מחשידה לבעייה רפואית.
א. ניתן לבצע הסרת שיער- גילוח, קיצוץ, הסרת שיער בלייזר.
ב. אם אתה מרגיש שהשיעור שלך חריג יכול לפנות לבדיקת רופא עור, במקרים נדירים שהשיעור מתוחם לאזורים מסויימים, או חורג מהנורמה, ניתן להשלים ברור רפואי.
לצפיה ב-'צמיחת שיער בגוף בסוף שנות ה-20'
צמיחת שיער בגוף בסוף שנות ה-20
18/03/2019 | 13:11
16
היי,
זה נשמע לי לא הגיוני שיותר מ-10 שנים לאחר סיום גיל התבגרות, צומחות לי מחדש שיערות. גם מהבחינה האסטטית זה מפריע, שכן מבחור פחות שעיר מהממוצע הפכתי ליותר, ואם זה ימשיך כך אז ברור שזה יהיה חריג. מה בדרך כלל הגורמים לכך?  מבחינת טיפול בלייזר - מה הם הסיכונים? האם ניתן לעשות זאת על איבר המין עצמו (יש בעיקר בחלק האחורי שלו מהבסיס עד האמצע. עם השנים זה נעשה יותר בכמות ושיערות יותר עבות)?

מנהל/ת הפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
מנהל פורום רפואת עור

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו