לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
89938,993 עוקבים אודות עסקים

פורום רפואת עור

ברוכים הבאים לפורום רפואת עור ואסתטיקה של תפוז והמרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי. (איכילוב).

בפורום זה ננסה לענות על מגוון שאלות בנושא רפואת העור וכן בנושא אסתטיקה. אין בכוונתינו לקבוע אבחנה או להציע טיפול ספציפי בפורום זה. לשם כך נידרשת בין היתר בדיקה רפואית נאותהותקוותנו,כי התשובות שניתם יכוונו את קהל השואלים לפיתרון יעל ומהיר. 

במסגרת מוסדנו אנו מציעים קשת רחבה של טיפולים למגוון מחלות העור. ברשותנו אמצעים מתקדמים לאבחון מחלות העור,מניעתן וטיפולן. המבוססים על רקע מדעי וטכנולוגימתקדם. כמו כן מטפלים אנו במגוון בעיות ציפורניים,שיער,ומחלות המועברות בקיום יחסי מין.

הדרמטולוגיה, כענף שהתפתח מהרפואה הפנימית ניצבת איתן בהווה כענף רפואי בפני עצמו בחזית הרפואה,כתחום חלוצי במחקר וטיפול ייחודה הנוסף בין מקצועות הרפואהנובע משילוב הדוק ומתמשך בין כלל הצוות הרפואי,הסיעודי, והפרה רפואי לאורך כל שלבי הטיפול. תהליך זה מיושם באופן מיטבי במרכז הרפואי סוראסקי.

לאחרונה נפתח בבית החולים המרכז המשולב לאסתטיקה המציע את  המגוון הרחב ביותר של טיפולים וניתוחים אסתטייים תחת קורת גג אחת, בסביבה בטוחה ומבוקרת שבין כותלי בית  חולים גדול ומתקדם בישראל.

כל רופאי המרכז הם רופאים בכירים ומומחים בתחום רפואת העור והכירורגיה הפלסטית. ולרשותם עומדות הטכנולוגיות והתשתיות המתקדמות של בית החולים. החומרים המשמשים לטיפול במסגרת המרכז המשולב לאסתטיקה הם בטוחים לשימוש, ומאושרים ע"י משרד הבריאות והFDAהאמריקאי.

יחד איתכם ובשבילכם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רפואת עור

ברוכים הבאים לפורום רפואת עור ואסתטיקה של תפוז והמרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי. (איכילוב).

בפורום זה ננסה לענות על מגוון שאלות בנושא רפואת העור וכן בנושא אסתטיקה. אין בכוונתינו לקבוע אבחנה או להציע טיפול ספציפי בפורום זה. לשם כך נידרשת בין היתר בדיקה רפואית נאותהותקוותנו,כי התשובות שניתם יכוונו את קהל השואלים לפיתרון יעל ומהיר. 

במסגרת מוסדנו אנו מציעים קשת רחבה של טיפולים למגוון מחלות העור. ברשותנו אמצעים מתקדמים לאבחון מחלות העור,מניעתן וטיפולן. המבוססים על רקע מדעי וטכנולוגימתקדם. כמו כן מטפלים אנו במגוון בעיות ציפורניים,שיער,ומחלות המועברות בקיום יחסי מין.

הדרמטולוגיה, כענף שהתפתח מהרפואה הפנימית ניצבת איתן בהווה כענף רפואי בפני עצמו בחזית הרפואה,כתחום חלוצי במחקר וטיפול ייחודה הנוסף בין מקצועות הרפואהנובע משילוב הדוק ומתמשך בין כלל הצוות הרפואי,הסיעודי, והפרה רפואי לאורך כל שלבי הטיפול. תהליך זה מיושם באופן מיטבי במרכז הרפואי סוראסקי.

לאחרונה נפתח בבית החולים המרכז המשולב לאסתטיקה המציע את  המגוון הרחב ביותר של טיפולים וניתוחים אסתטייים תחת קורת גג אחת, בסביבה בטוחה ומבוקרת שבין כותלי בית  חולים גדול ומתקדם בישראל.

כל רופאי המרכז הם רופאים בכירים ומומחים בתחום רפואת העור והכירורגיה הפלסטית. ולרשותם עומדות הטכנולוגיות והתשתיות המתקדמות של בית החולים. החומרים המשמשים לטיפול במסגרת המרכז המשולב לאסתטיקה הם בטוחים לשימוש, ומאושרים ע"י משרד הבריאות והFDAהאמריקאי.

יחד איתכם ובשבילכם.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום הינו כללי וחלקי בלבד, ואיננו בא להחליף יעוץ מקצועי ואישי, המבוסס על נתונים אישיים של כל מטופל. לפיכך, ``תפוז``, המרכז הרפואי ת``א ורופאיו אינם אחראים לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה, ולהתאמת או אי התאמת העצות לכל מטופל.
המרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי גם בפייסבוק ובטוויטר

המשך >>

לצפיה ב-'דריוניק להזעת יתר'
דריוניק להזעת יתר
07/05/2019 | 21:14
1
11
היכן ניתן לקנות את מכשיר הדריוניק?
לצפיה ב-'הדריוניק'
הדריוניק
( לעמוד שלי בתפוז )
14/05/2019 | 08:47
10
קיימים מספר ספקים, זו לא הבמה למתן המלצות מסחריות. בהצלחה.
לצפיה ב-'פצע באפרכסת שאינו עובר'
פצע באפרכסת שאינו עובר
07/05/2019 | 18:38
1
17
שלום
יש לי מזה שנתיים פצע באפרכסת, כואב למגע, מעט אדום לעומת שאר האפרכסת. לא מפריש נוזל, לעיתים עם ראש לבן
לפני שנתיים רופא עור המליץ על מריחת משחה לטיפול בזהום, המצב די סטטי, תקופה שנרגע ואז חוזר
ביקרתי שוב אצל רופא שנתן שוב משחה והציע לקחת ביופסיה אם לא יעבור
שם המשחה מופירוסין.
1. כתוב בהתוויה לא למרוח מעל 10 ימים. הרופא ביקש למרוח חודש. האם בטוח לשימוש חודש?
2. האם יש סיכון לממאירות?
תחושה כללית טובה ללא ירידה במשקל
תודה
לצפיה ב-'פצע על פני האפרכסת'
פצע על פני האפרכסת
( לעמוד שלי בתפוז )
14/05/2019 | 08:46
13
היי,

אין מניעה משימוש ממושך במשחת מופירוצין.

פצע שלא מחלים מעל לשנתיים יש לדגום בביופסיה.

בהצלחה.
לצפיה ב-'אפודיקס+ בטאקורטן צריבה חזקה'
אפודיקס+ בטאקורטן צריבה חזקה
07/05/2019 | 08:20
1
8
תחושת צריבה חזקה עם בטאקורטן
הצריבה היא לאחר 2-3 שעות
האם חובה להשתמש ב בטאקורטן  לאחר אפודיקס?
המריחה היא על האף
לצפיה ב-'צריבה לאחר שימוש באפודקס'
צריבה לאחר שימוש באפודקס
( לעמוד שלי בתפוז )
07/05/2019 | 08:52
9
היי
השימוש בבטאקורטן לאחר אפודקס נעשה כדי להפחית את תחושת הצריבה והגירוי מהאפודקס עצמו. לא הייתי משנה את הטיפול ללא היוועצות עם רופא העור המטפל.
לצפיה ב-'תסמינים של דלקת עור אירטטנטית'
תסמינים של דלקת עור אירטטנטית
03/05/2019 | 13:34
23
שלום רב
אצלי עקב דרמטיטסס אירטטנטית אמנם אין פריחה על העור
אבל יש תחושת יובש לא נעימה במהלך היום.[לעיתים יש תחושת צריבה או גירוי] האם אופיני ליובש?
יש בצידי שורש כף היד שתי שלפוחיות מעט אדמדמות וורודות מעט נפוח מעל העור
שכל נגיעה אקראית שם לא הכי נעימה ורגישה לי.שאני נוגע במים חמים זה מגביר את היובש. בעקרון אני מורח את הקרם פעמיים שלוש ביום האם בטווח הארוך יש סיכון עור במריחת קרמים לשימון העור?
האם ניתן כך להכנס לבריכה עקב הכלור,והאם מדובר בדלקת עור כרונית,או כזאת הניתנת לריפוי תוך מס חודשים?
בברכה רוני
לצפיה ב-'נקודה שחורה על האצבע הקטנה ברגל'
נקודה שחורה על האצבע הקטנה ברגל
02/05/2019 | 23:24
1
34
היי
יש לי נקודה שחורה (כבר תקופה של חודש פלוס) על האצצבע הקטנה ברגל ( מצורפת תמונה) , מה זה? 
תודה
לצפיה ב-'ציפורן'
ציפורן
( לעמוד שלי בתפוז )
07/05/2019 | 08:50
19
נדרשת בדיקה מסודרת ע"י רופא עור. כמובן שיתכן ומדובר בשטף דם לאחר חבלה, אך חשוב לוודא שאין סימנים לפתולוגיה אחרת.
לצפיה ב-'פטריית שמש וקעקועים'
פטריית שמש וקעקועים
02/05/2019 | 08:54
1
13
שלום
בן 23.
ברצוני לעשות קעקוע על הזרוע ויש לי פטריית שמש כבר שנים על כל הגוף העליון כולל הזרועות. הוסבר לי שאם מקעקעים זה עלול להעביר את הפטרייה לכל המקום המקועקע בגוף. הייתי אצל רופא עור אתמול והוא אמר שזה שטויות. 
רציתי לדעת מה אתה חושב האם ניתן לעשות קעקוע ?
לצפיה ב-'פטרית שמש'
פטרית שמש
( לעמוד שלי בתפוז )
07/05/2019 | 08:48
10
אין קשר בין ביצוע קעקוע להדבקת אזורי גוף נוספים בפטרית שמש
לצפיה ב-'פציעת נקודת חן במהלך תספורת במספרה'
פציעת נקודת חן במהלך תספורת במספרה
30/04/2019 | 20:50
1
16
שלום,
אני בן 28 והיום כאשר הסתפרתי אצל הספר שלי, הוא העביר את מכונת התספורת על נקודת חן קטנה שהייתה בעורף שלי. הנקודה דממה, הוא שם איזשהו ספריי וטלק עליה. לאחר מכן הגעתי הביתה והתקלחתי. הנקודה לא כואבת. רציתי לשאול האם יש איזשהו סיכון בריאותי/הידבקות במחלות כלשהן/זיהום כלל גופי במקרה כזה.
תודה רבה לך.
לצפיה ב-'פציעה במהלך תספורת'
פציעה במהלך תספורת
( לעמוד שלי בתפוז )
07/05/2019 | 08:44
15
סיכוי נמוך לזיהום, כמובן שחשוב להקפיד לשמור על היגיינה של האזור, תוכל להשתמש בפולידין לחיטוי.
לצפיה ב-'נקודות דם על הבטן'
נקודות דם על הבטן
29/04/2019 | 17:31
1
30
היי שלום
שמתי לב שיש לי באיזור הבטן נקודות קטנות של דם
זה לא מגרד או כואב
ברקע קרוהן
רציתי לדעת ממה זה נובע?
תודה
לצפיה ב-'נקודות על הבטן'
נקודות על הבטן
( לעמוד שלי בתפוז )
30/04/2019 | 09:23
28
היי

קש לי לענות בצורה הזו ללא בדיקה. תוכלי לקבוע תור למרפאתנו בטלפון 03-6973585.
לצפיה ב-'דרמטיטיס'
דרמטיטיס
28/04/2019 | 20:28
1
30
שלום
לפני כשנה התחילו לי גירודים ופריחות באזורים שונים. (ידיים , בטן , עורף וכן יובש וגרד מסביב לעין)  לא תמיד הכל בו זמנית. טיפול במשחות גם אם עזר  בסופו של דבר זה חוזר. ומעיק מאוד.
בבדיקות אלרגיה לא נמצאו תוצאות וכן נלקחה ביופסיה ( פעם דרך הקופה ופעם בבי"ח רמב"ם. בסיכום הביקור נרשם שהממצאים מראים על subacute spongiotic psoriasiform dermatitis. המליצו לי  על טיפול פוטותרפיה, השאלה אם ללכת על זה שזה מצריך נסיעה ארוכה 3 פעמים בשבוע  (מתיש) האם זה שווה והאם אחרי סיום הטיפול במידה ויאושר ע"י הקופה שלי. האם יכול להתחיל הגרד והפריחה במקומות אחרים .. מה אז?  אני יכולה להגיד שיש לי בעבודה הרבה מתח וקושי נפשי. האם יש קשר לזה ?אני שוקלת  אם לעזוב את העבודה בגלל זה.
אשמח להתייחסות
ותודה מראש
לצפיה ב-'דרמטיטיס'
דרמטיטיס
( לעמוד שלי בתפוז )
30/04/2019 | 09:22
17
היי
הטיפול בפוטותרפיה מאוד יעיל לסוגים שונים של דלקות עור. אם הפריחה כל כך מפריעה לך (עד לכדי שאת שוקלת לעזוב את מקום עבודתך) הייתי מציע להענות להמלצת הרופא המטפל ולהתחיל טיפול.
בהצלחה.
לצפיה ב-'פצעונים באיזור הבטן לאחר חשיפה לשמש'
פצעונים באיזור הבטן לאחר חשיפה לשמש
28/04/2019 | 15:48
1
17
שלום
בשנה האחרונה שמתי לב שכל פעם שאני נחשף לשמש מופיעים לי פצעונים קטנים שבקושי רואים באיזור הבטן.
זה מציק ומגרד וחולף רק לאחר שבוע ימים וטיפול של שטיפה בסבון פעמיים ביום.
אני ממש אוהב לבלות בים בימי בקיץ.
האם יש פיתרון חוץ מלא להיחשף לשמש?
תודה מראש

לצפיה ב-'פצעונים אחרי חשיפה לשמש'
פצעונים אחרי חשיפה לשמש
( לעמוד שלי בתפוז )
30/04/2019 | 09:19
10
היי

קצת קשה לי לענות ללא בדיקה מסודרת והתרשמות מהמראה והפיזור של הפצעים.
ממליץ בדיקה ע"י רופא עור.
תוכל לקבוע תור במרפאתנו בביה"ח איכילוב בטלפון 03-6973585.

לצפיה ב-'שמן זית בשמש'
שמן זית בשמש
28/04/2019 | 09:45
1
13
שלום.מרחתי על פניי שמן זית ואחרי 3 שעות יצאתי לטייל בשמש שעה וחצי בשעה 16:00. חזרתי אדומה. האם יש סכנה? סרטן העור חס ושלום? 
לצפיה ב-'כוויות'
כוויות
( לעמוד שלי בתפוז )
30/04/2019 | 09:18
14
היי

הופעת כוויות שמש מעלה את הסיכון לגידולי עור שונים.
ללא שום קשר לשימוש בשמן זית יש צורך בסקירת שומות אחת לשנה.
לצפיה ב-'אורל-מדיק להרפס'
אורל-מדיק להרפס
27/04/2019 | 20:57
1
11
שלום רב,

יש לי הרפס באיבר המין שיוצאים פעם בכמה חודשים. בעבר היו לי אפתות שנעלמו לאחר כ20 שנה. אני תוהה האם לדעתך "המקלון האדום" של אורל מדיק המכיל גופרית ושורף את האפתה יכול להתאים גם לפצעי הרפס פתוחים. אני בטוח שזה יכול לעבוד. אשמח לשמוע את דעתך?

תודה
לצפיה ב-'הרפס'
הרפס
( לעמוד שלי בתפוז )
30/04/2019 | 09:14
4
היי

לא, המקלון רלוונטי לשימוש באפטות בחלל הפה בלבד ולא לטיפול בהרפס.
השאלה האם בכלל מדובר בהרפס, מציע בדיקה ע"י רופא עור מאחר ולשילוב של פצעים בפה ועל פני איבר המין קיימת אבחנה מבדלת רחבה.

בהצלחה!
לצפיה ב-' משחת פוסידין'
משחת פוסידין
28/04/2019 | 23:56
18
שלום
בתי בת חמש ובחודש האחרון מציק לה מאוד שהתחתון נוגע לה בפות, פיתחה מעין רגישות במגע.
רופאת הילדים ביצעה משטח וגינלי והתוצאה הייתה חיידק סטרפטוקוק A  ורשמה לה משחת פוסידין
האם משחה זו מתאימה לטיפול בנרתיק?
תודה
לצפיה ב-'פפפ'
פפפ
26/04/2019 | 13:55
14
יש לך תשובה.... גם לי זה קרה

לצפיה ב-'ההבדל בין דלקות עור ממגע'
ההבדל בין דלקות עור ממגע
26/04/2019 | 02:24
1
21
שלום רב וחג פסח שמח
מה ההבדל בין הסיפטומים של דלקת עור ממגע לבין דלקת עור אירטטנטית והאם בשני המצבים מדובר בדלקות עור כרוניות?
אמנם אין פריחה או אקזמה על היד אבל יש שלפוחית אדומה\ורודה על העור ומעט נפוחה האם זה אופיני למצב כזה?
המליצו לי על שימוש במשחת תינוקות בשם "אירית" שיעילה לדלקות עור האם מומלץ השימוש בה?
יש לעיתים תחושת יובש ביד במיוחד בימים קרים חמים מידי או עם מזגן האם זה אופיני לדלקות עור ממגע,והאם שימון העור באמצעות קרם לחות מומלץ?
בברכה רוני
לצפיה ב-'דלקת עור ממגע'
דלקת עור ממגע
( לעמוד שלי בתפוז )
30/04/2019 | 09:12
12
היי רוני,

דלקת עור איריטנטית נובעת מהמאפיינים הכימיים של החומר ותופיע במטופלים רבים, בעוד דלקת עור אלרגית נובעת ממנגנונים פנימיים מורכבים בעור של מטופל ספציפי, ולא תופיע במרבית המטופלים. חשוב לעשות הפרדה בין השתיים (והאבחנה הסופית מתבצעת באמצעות תבחיני מטלית).
הבעייה במשחות שונות (ביניהן קרמים לשימון) היא שהם מכילים חומרי שימור ובישום שונים אשר עלולים לגרום לדלקת עור אלרגית במטופלים מסוימים, לכן קשה לי לתת המלצה גורפת.

לצפיה ב-'גרד לא פוסק ומחמיר'
גרד לא פוסק ומחמיר
22/04/2019 | 20:28
1
32
שלום דוקטור
לפני כשלושה חודשים אני סובל מגרד לא פוסק בידיים וברגליים ובגב ומרוב גרוד העור מדמם ויבש ואדמדם . רופא עור במרפאה רשם לי משחת דרמקומבין שלא עזרה . הלכתי למומחה עור אחר שהאבחנה היתה אקזימה ורשם  משחות בשבוע הראשון דרמובט ובהמשך נרידרם וכדורים בילקסטן 1 ביום למשך 20 יום ושימון דיקסירל . אחרי שבועיים טיפולים העור נרגע אבל סימני צלקות נשארו . היום אחרי חודש של רגיעה יש התפרצות מחודשת ועור מגרד בעוצמה בידיים ובגב וברגליים והמצב מחמיר עם הזמן .השאלה האם לחזור על אותם טיפולים . אודה לך מאוד אם תתן דעתך בנושא ודרכי טיפול יעילים .
בתודה וברכה
לצפיה ב-'גרד ממושך'
גרד ממושך
( לעמוד שלי בתפוז )
30/04/2019 | 09:08
20
היי,

ממליץ לשוב לרופא העור, חשוב להבדיל בין גרד משני לפריחה ראשונית לבין גרד כללי ללא פריחה (המצריך ברור רפואי מעמיק). עד שתגיע לרופא אתה יכול להמשיך בשימון העור.
בהצלחה.
לצפיה ב-'צלקת מעל האף לילד בן שנתיים'
צלקת מעל האף לילד בן שנתיים
22/04/2019 | 12:23
1
8
שלום, הבן שלי, בן שנתיים וחצי, נחתך ונפתח לו פצע יחסית עמוק מעל האף - בין העיניים. הפצע נתפר בתפרים רגילים (לא מדבקה). אני מודאג מאוד מכך שתישאר צלקת.
הרופא אמר להוריד את התפרים אחרי שבוע, אבל בשישי שבת לא יהיה היכן להוריד אותם. הבנתי שאם מחכים עם תפרים יותר מדי - התפרים עצמם משאירים צלקת בצורת נקודות לבנות.
האם ניתן להוריד תפרים לאחר 5 ימים?
האם יש משהו שכדאי לעשות באופן מידי כדי למנוע צילוק?
איזו משחה כדי למרוח לאחר מכן?
לצפיה ב-'הסרת תפרים'
הסרת תפרים
( לעמוד שלי בתפוז )
30/04/2019 | 09:07
7
היי
מקובל להסיר תפרים  7-10 ימים מביצוע התפר, לא הייתי מסיר אותם לפני המועד.
הנקודה המשמעותית יותר הוא לוודא שקצוות החתך צמודות האחת לשנייה וזה מה שיסייע במניעת צלקת בעתיד.
לנושא הטיפול לאחר הסרת תפרים, לא מקובל לתת המלצות מבלי לבדוק את המטופל, ממליץ לפנות רופא העור בקופ"ח כדי שיתרשם ויסייע בקבלת החלטה.
לצפיה ב-'ציפורניים חצי בהירות חצי ורודות-חומות'
ציפורניים חצי בהירות חצי ורודות-חומות
21/04/2019 | 23:07
1
32
שלום,
לאחרונה שמתי לב לתופעה חדשה ומוזרה בחלק מציפורני הידיים שלי.
שתי אצבעות בכל יד (הזרת וזו שלידה) נראות חצי בהירות חצי חומות-ורודות. אני מצרפת תמונות (התאורה בצילום קצת חלשה, מקווה שתוכל לראות).
אני לא שמה לק או כל חומר אחר על הציפורניים. גם לא נחבלתי בציפורניים לאחרונה. כך שלא ברור לי ממה זה נגרם. ועוד בשתי הידיים בדיוק באותן ציפורניים.
האם יש צורך לפנות לרופא עור? יש לך רעיון ממה זה נגרם?
תודה,
שיר

לצפיה ב-'נראה כמו Lindsay's nails'
נראה כמו Lindsay's nails
30/04/2019 | 23:17
12
תעשי גוגל על Lindsay's nails. נראה דומה לדעתי.
אני לא רופא, אבל לדעתי כדאי שתראי את זה לרופא המשפחה.
לא חושב שרופאי עור בכלל מכירים את התופעה...
לצפיה ב-'בעיה באצבע ברגל'
בעיה באצבע ברגל
18/04/2019 | 05:55
1
36
שלום, אימי בת 84, חולת סוכרת.
לפני כחודשיים היינו במרכז קניות ומישהי פגעה לה ברגל עם העגלה.
נבדקה אצל רופא עור שטען שהפולידין והפלסטר ששמתי זה מספיק ואפילו לא עשה צילום.
לאחר כאבים ניגשנו לכירורג ששלח לצילום ואמר שיש ככל הנראה סדק.
נוצרה מן בליטה קטנה, כשהגענו שוב כירורג הוא אמר שהוא צריך לחתוך לראות "אם יש לה דם מתחת". חתך, חבישה ולבית.
כשהכאבים התגברו הוא הפנה לאורטופד שנתן חבישות פולימם.
לאחר מכן, האצבע התנפחה, קושי בהליכה ניגשנו שוב לכירורג טען שנהייתה יבלת ושצריך ללכת לרופא עור אמרתי לו אבל אתה חתכת אמרתי לך שיש לה סוכרת.
כרגע האצבע הקטנה נפוחה וקצת שחור באמצע (מצב תמונה) רופאת עור גירדה קצת את הפצע והמליצה על salycylic asid 10% ointment ולשים מסביב וזלין  מה דעתך מפחדת בגלל הסכרת רוקחת אמרה שלא מתאים לסכרת שלא יחמיר?

לצפיה ב-'יבלת באצבע'
יבלת באצבע
( לעמוד שלי בתפוז )
30/04/2019 | 08:03
11
היי

שימוש ב SA נועד לטובת קילוף ושימוש בו לכשעצמו אינו מסוכן בחולים סכרתיים באינדיקציה הנכונה.
לאור הסיפור הייתי ממליץ לשוב על צילום כף רגל לוודא שלא התפתח שבר/ זיהום.

בהצלחה.
לצפיה ב-'עור שמן ואקנתי'
עור שמן ואקנתי
15/04/2019 | 14:43
5
22
שלום ד"ר, שמי אביב בן 31 ויש לי עור שמן עם פצעונים באיזור החזה, ישבן והפנים. רציתי לברר אם יש חשיבות לסוג הסבון בו אני משתמש והאם הוא חייב להיות "סבון לעור שמן"? או שכל סבון אחר יעשה את העבודה? האם הוא חייב להיות ללא sls? עד עכשיו לא ברור לי אם sls זה מגרה את העור או שזה רק מיתוס. האם בעלי עור שמן חייבים להשתמש בקרם לחות לפנים לעור שמן? או שאין בכך צורך כי זהו עור שמפריש גם כך כמויות גדולות של סיכה/שומן? אשמח אם תעשה לי סדר בדברים ובכך גם אחסוך קנייה מיותרת, תודה.
לצפיה ב-'פצעים מפושטים'
פצעים מפושטים
( לעמוד שלי בתפוז )
17/04/2019 | 10:08
4
23
היי אביב,

הבעייה שאתה מתאר נשמעת די מפושטת ואני לא משוכנע שטיפול בסבונים יספק. מציע לך להיבדק ע"י רופא עור לפני שאתה משקיע מאות שקלים ברכישת תכשירים קוסמטיים שונים. בהצלחה.
לצפיה ב-'ולגביי sls וקרם לחות?'
ולגביי sls וקרם לחות?
17/04/2019 | 10:32
3
16
האם יש צורך להימנע מסבונים וקרמים המכילים sls והאם עור שמן גם זקוק לשימוש בקרם לחות?
לצפיה ב-'אקנה'
אקנה
( לעמוד שלי בתפוז )
30/04/2019 | 08:01
2
11
גם עור שמן זקוק ללחות, בתכשיר המותאם לעור שמן.
לעניין הSLS, אין מניעה גורפת, הבעיה עם החומר הכימי שהוא עלול לגרום דלקת עור ממגע במטופלים רגישים.

לצפיה ב-'תודה אבל לא הבנתי משהו'
תודה אבל לא הבנתי משהו
02/05/2019 | 09:16
1
8
התכוונת שיש מטופלים שרגישים ל sls ואז במקרה הזה הפצעים שלהם יכולים להחמיר?
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
( לעמוד שלי בתפוז )
14/05/2019 | 14:46
3
או שיופיעו פצעים בעלי מראה אחר.

מנהל/ת הפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
מנהל פורום רפואת עור

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו