לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
89718,971 עוקבים אודות עסקים

פורום רפואת עור

ברוכים הבאים לפורום רפואת עור ואסתטיקה של תפוז והמרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי. (איכילוב).

בפורום זה ננסה לענות על מגוון שאלות בנושא רפואת העור וכן בנושא אסתטיקה. אין בכוונתינו לקבוע אבחנה או להציע טיפול ספציפי בפורום זה. לשם כך נידרשת בין היתר בדיקה רפואית נאותהותקוותנו,כי התשובות שניתם יכוונו את קהל השואלים לפיתרון יעל ומהיר. 

במסגרת מוסדנו אנו מציעים קשת רחבה של טיפולים למגוון מחלות העור. ברשותנו אמצעים מתקדמים לאבחון מחלות העור,מניעתן וטיפולן. המבוססים על רקע מדעי וטכנולוגימתקדם. כמו כן מטפלים אנו במגוון בעיות ציפורניים,שיער,ומחלות המועברות בקיום יחסי מין.

הדרמטולוגיה, כענף שהתפתח מהרפואה הפנימית ניצבת איתן בהווה כענף רפואי בפני עצמו בחזית הרפואה,כתחום חלוצי במחקר וטיפול ייחודה הנוסף בין מקצועות הרפואהנובע משילוב הדוק ומתמשך בין כלל הצוות הרפואי,הסיעודי, והפרה רפואי לאורך כל שלבי הטיפול. תהליך זה מיושם באופן מיטבי במרכז הרפואי סוראסקי.

לאחרונה נפתח בבית החולים המרכז המשולב לאסתטיקה המציע את  המגוון הרחב ביותר של טיפולים וניתוחים אסתטייים תחת קורת גג אחת, בסביבה בטוחה ומבוקרת שבין כותלי בית  חולים גדול ומתקדם בישראל.

כל רופאי המרכז הם רופאים בכירים ומומחים בתחום רפואת העור והכירורגיה הפלסטית. ולרשותם עומדות הטכנולוגיות והתשתיות המתקדמות של בית החולים. החומרים המשמשים לטיפול במסגרת המרכז המשולב לאסתטיקה הם בטוחים לשימוש, ומאושרים ע"י משרד הבריאות והFDAהאמריקאי.

יחד איתכם ובשבילכם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רפואת עור

ברוכים הבאים לפורום רפואת עור ואסתטיקה של תפוז והמרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי. (איכילוב).

בפורום זה ננסה לענות על מגוון שאלות בנושא רפואת העור וכן בנושא אסתטיקה. אין בכוונתינו לקבוע אבחנה או להציע טיפול ספציפי בפורום זה. לשם כך נידרשת בין היתר בדיקה רפואית נאותהותקוותנו,כי התשובות שניתם יכוונו את קהל השואלים לפיתרון יעל ומהיר. 

במסגרת מוסדנו אנו מציעים קשת רחבה של טיפולים למגוון מחלות העור. ברשותנו אמצעים מתקדמים לאבחון מחלות העור,מניעתן וטיפולן. המבוססים על רקע מדעי וטכנולוגימתקדם. כמו כן מטפלים אנו במגוון בעיות ציפורניים,שיער,ומחלות המועברות בקיום יחסי מין.

הדרמטולוגיה, כענף שהתפתח מהרפואה הפנימית ניצבת איתן בהווה כענף רפואי בפני עצמו בחזית הרפואה,כתחום חלוצי במחקר וטיפול ייחודה הנוסף בין מקצועות הרפואהנובע משילוב הדוק ומתמשך בין כלל הצוות הרפואי,הסיעודי, והפרה רפואי לאורך כל שלבי הטיפול. תהליך זה מיושם באופן מיטבי במרכז הרפואי סוראסקי.

לאחרונה נפתח בבית החולים המרכז המשולב לאסתטיקה המציע את  המגוון הרחב ביותר של טיפולים וניתוחים אסתטייים תחת קורת גג אחת, בסביבה בטוחה ומבוקרת שבין כותלי בית  חולים גדול ומתקדם בישראל.

כל רופאי המרכז הם רופאים בכירים ומומחים בתחום רפואת העור והכירורגיה הפלסטית. ולרשותם עומדות הטכנולוגיות והתשתיות המתקדמות של בית החולים. החומרים המשמשים לטיפול במסגרת המרכז המשולב לאסתטיקה הם בטוחים לשימוש, ומאושרים ע"י משרד הבריאות והFDAהאמריקאי.

יחד איתכם ובשבילכם.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום הינו כללי וחלקי בלבד, ואיננו בא להחליף יעוץ מקצועי ואישי, המבוסס על נתונים אישיים של כל מטופל. לפיכך, ``תפוז``, המרכז הרפואי ת``א ורופאיו אינם אחראים לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה, ולהתאמת או אי התאמת העצות לכל מטופל.
המרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי גם בפייסבוק ובטוויטר

המשך >>

לצפיה ב-'פיגמנטציה עורית לאחר שיזוף'
פיגמנטציה עורית לאחר שיזוף
23/05/2019 | 22:31
1
שלום רב. לאחר חשיפה לשמש נראה כי אזור הרגליים התמלאו בשיזוף אינו אחיד אלא נקודתי. מצרפת תמונה. 
אודה לעזרה ממה זה יכול לנבוע מכיון שלא היה לי מקרה כזה בעבר ואיך אני יכולה להעלים את הקטמים. 
להבנתי ייתכן ומדובר בחוסר וויטמין כלשהו. הנכון? 
תודה מראש
לצפיה ב-'כתם כהה על הלחי'
כתם כהה על הלחי
21/05/2019 | 08:00
7
ילדה בת 9. יצא כתם כהה מגוון העור על הלחי. לא נראה כפטריה. מה זה???
לצפיה ב-'פוטותרפיה בלייזר לפסוריאזיס'
פוטותרפיה בלייזר לפסוריאזיס
20/05/2019 | 15:50
7
שלום, קראתי שישנו טיפול פוטותרפיה לייזר נקודתי לנגעים בעור, שאורך מספר שניות וחוסך חשיפה של הגוף כולו לקרני ה-UV? האם טיפול זה אכן קיים? ראיתי בוויקיפדיה תחת הערך של קרינת UV ...

לצפיה ב-'נקודות אדומות על הבנים שלי'
נקודות אדומות על הבנים שלי
19/05/2019 | 20:40
13
שלום שמי הדר,אני פונה אליכם בנוגע לסימנים אדומים ומאוד סימטריים עגולים שיש על הבנים שלי.הבן שלי בן הארבע העיר תשומת ליבי לגביי הסימנים באופן ממש דיי מפתיע זה לא מגרד ולא שורף זה פשוט נוכח אצלו זה נמצא על הידיים ואחרי הבן הבכור שלי בן 9 ניגש אליי אחרי שעה והראה לי שיש לו בחזה..מה זה יכול להיות?? אני דואגת כי גילו אצלם במסגרות חצבת אבל לא נראה לי שזה זה..אני אשמח לתשובה בהקדם האפשרי אני מעלה תמונה של הנקודות  בתודה מראש הדר 
לצפיה ב-'פינסטריד של טבע'
פינסטריד של טבע
19/05/2019 | 10:40
1
13
דר' שלום 
אני משתמש בפרופסיה מזה 11 שנים 
כיום אין בבתי המרקחת פרופסיה אלא תרופה גנרית של טבע בשם פינסטרייד 
לשאלתי : האם מדובר באותה תרופה בדיוק רק שזה יצרן אחר ? 
האם אפשר לעבור לתרופה של טבע ללא כל חשש , הכל ימשיך אותו דבר בדיוק ?
לצפיה ב-'זה מה שאני עשיתי'
זה מה שאני עשיתי
22/05/2019 | 17:03
3
עברתי לתרופה של טבע כבר לפני מספר שנים. הרופא שלי אמר לי שזה בדיוק אותו דבר. טיפה יותר זול.
לצפיה ב-'phytoderm compositum משחה'
phytoderm compositum משחה
18/05/2019 | 23:31
7
האם יש משחה עם השפעה דומה ? המשחה המקורית כרגע לא במלאי
בשום מקום.האם ידוע למישהו על משהו דומה באפקט ?
לצפיה ב-'שיזוף בהתזה'
שיזוף בהתזה
17/05/2019 | 04:05
9
יעלי
לאמא יש מלנומה. האם יש סיכון עבורי לשיזוף בהתזה
לצפיה ב-'אורטיקריה וקסולאייר '
אורטיקריה וקסולאייר
16/05/2019 | 22:09
12
אני מקבלת זריקות 300 מ"ג קסולאייר לטיפול במחלה. את הזריקות האחרונות קיבלתי אתמול, יום רביעי, כתגובה להתפרצות המחלה, שהיתה עד עכשיו בנסיגה של 10 חודשים.
עד לרגע זה, לא נראה שלזריקות יש השפעה כלשהי על עצירת ההתפרצות. האם זאת שאלה של כמה ימים לתת לזריקות להשפיע או שאני צריכה לעשות משהו נוסף לזריקות? תודה 
לצפיה ב-'סביעור במקום בטאקורטן G אחרי אפודיקס'
סביעור במקום בטאקורטן G אחרי אפודיקס
12/05/2019 | 08:52
1
8
האם ניתן למרוח סביעור במקום בטאקורטן G אחרי אפודיקס על האף
בטאקורטן G גורם לצריבה מאוד חזקה
לצפיה ב-'מריחת סביעור לאחר טיפול באפודקס'
מריחת סביעור לאחר טיפול באפודקס
( לעמוד שלי בתפוז )
14/05/2019 | 14:40
7
היי
מקובל למרוח משחה סטרואידלית לאחר טיפול באפודקס, סביעור עובד במנגנון אחר. באם בטאקורטן גורם לצריבה תפנה לרופא העור המטפל שישקול טיפול מקומי חלופי.
לצפיה ב-'phytoderm compositum משחת עור של טבע.'
phytoderm compositum משחת עור של טבע.
09/05/2019 | 21:26
16
ידוע  למישהו היכן ניתן להשיג את המשחה הזו ? זה חסר בהרבה מקומות.
זו משחה מצויינת עם אפקט מאוד מסויים אבל יעיל מאוד.
לצפיה ב-'פסוריאזיס? זרימת דם בעורקים?'
פסוריאזיס? זרימת דם בעורקים?
08/05/2019 | 18:39
1
25
שלום
במשך שנים הייתה מופיעה לי פריחה בצורת שלפוחיות עם נוזל על כפות הרגלים והידיים למשך כמה שבועות פעם בשנה(בד"כ באביב קיץ), ועובר.
לא כאב רק פגם אסטטי.
בשנה האחרונה הגיע פריחה נוראית בצורת קשקשת וגם מוגלה בכפות הידיים והרגליים והתפשטה בכל הגוף. בעיקר שוקיים.
רופאי העור הרבים שפקדתי התלבטו ושלחו לאשפוז שם טענו שזה פסוריאזיס
לאחר חודשים של גיהינום שלא יכולתי לדרוך על כפות הרגליים, התחילה הטבה(מישהו המליץ לי לקחת אומגה 3 בכמויות גדולות ויתכן שזה גרם להטבה), מסוגלת סוף סוף ללכת אבל עדיין העור מאד רגיש ואדום והכתמים על השוקיים בעיקר לא נעלמים.
לאחרונה התחילו לי כאבים ברגליים ובבדיקות התגלתה זרימה לא טובה של הדם בעורקי הגפיים.
כמובן שאף אחד לא קישר בין התופעות , משום מה זה פתאום חלף במוחי שאולי יש קשר.
אשמח לשמוע דעתך.
נושא אחר(או שלא) יש לי כתמים כחולים(כמו שטפי דם) בפה, בשפה הפנימית בפנים הלחי, לא כואב רק רוצה לדעת.
תודה
לצפיה ב-'פריחה'
פריחה
( לעמוד שלי בתפוז )
14/05/2019 | 14:34
12
היי,
נתחיל מהסוף,
שטפי דם ברירית הפה זו תופעה לא תקינה ומצריכה ברור בהקדם! גש בהקדם לרופא המשפחה שיתרשם וישקול הפנייה לספירת דם.
לעניין התפרחת, יתכן ומדובר בפסוריאזיס, לא נמצא קשר בין הופעת התפרחת למחלת כלי דם. מציע שתקבע תור למרפאתנו בביה"ח איכילוב בכדי שנוכל להתאים לך טיפול הולם. 
בהצלחה
לצפיה ב-'אקזמה בכפות הידיים '
אקזמה בכפות הידיים
08/05/2019 | 15:37
1
34
היי
אני גבר בן 40.
לפני קצת יותר משבוע הופיעו לי כמה שלפוחיות מגרדות על האצבע היד, לא יחסתי יותר מידי חשיבות. 
לאחר שראיתי שהן מתרבות ועוברות לאצבעות אחרות וליד השניה, הלכתי(אתמול) לרופאת עור שאמרה שזה אקזמה ונתנה לי משחה בשם אלוקום ואמרה לי למרוח פעמיים ביום.
כשהגעתי הביתה קראתי באינטרנט קצת כתבות על התופעה ודי נבהלתי, להבנתי מדובר בתופעה לא פשוטה שלא ממש חולפת מהר.. בינתיים גם לאחר התחלה של שימוש במשחה(יום וחצי בינתיים) אין שום שינוי והשלפוחיות ממשיכות להתרבות בקצב מדאיג, מגרדות מאוד ומעט כואבות. 
האם עלי לדאוג?או פשוט להמשיך למרוח את המשחה הזאת וזה אמור לעבור בקרוב? 
האם ניתן לשלב עם עוד טיפול? מה עושים אם עוד כמה ימים לא אראה שיפור? 
לצפיה ב-'אקזמה בכפות הידיים'
אקזמה בכפות הידיים
( לעמוד שלי בתפוז )
14/05/2019 | 14:32
16
היי

אני לא חושב שדאגה תתרום הרבה בריאות:)
טיפול במשחה סטרואידלית הינה השלב הראשון בטיפול, בהרבה מקרים הטיפול מועיל והתפרחת חולפת. באם לא תחלוף תוך מספר שבועות תפנה בשנית לרופאת העור להמשך ברור וטיפול. בהצלחה.
לצפיה ב-'עקיצות מהים מגרדות נורא'
עקיצות מהים מגרדות נורא
08/05/2019 | 09:11
1
21
שלום רב, לפני כיומיים הייתי בים והיו ברחשים קטנים שעקצו אותי ורק יום למחרת בבוקר קמתי עם כל העקיצות שהן דיי התנפחו.
האזור אדום ונפוח ומגרד נורא. מרחתי אלוורה יש קצת רגיעה , אבל עדיין מגרד. השאלה האם יש צורך במרשם רופא למשחה ספציפית לדעתך לפי התמונות? אציין שיש לי בערך כ16 עקיצות בכל הגוף כאלו לפי בתמונה.
אינני יודעת מה הברחשים האלו אך יכולה לומר שהם היו בצבע לבן אפור, יותר לבנים קטנים, חוששת שאלו כינים. היו גם ברחשים שחורים ארוכים דקים עם כנפיים לבנות.
האם אתה ממליץ על משחה כלשהי אחרת ללא מרשם שאני יכולה ללכת לרכוש? יש לי בבית אלוורה, בפנטן פלוס, טבע קוטן, פולידין, הרי רופא עור אין כרגע תור לכן פונה כאן. תודה אשמח לחוות דעת והמלצה אולי מבין המשחות שציינתי .
לצפיה ב-'טיפול בעקיצות'
טיפול בעקיצות
( לעמוד שלי בתפוז )
14/05/2019 | 08:53
11
היי

לאחר עקיצות חרקים ממליץ להשתמש בג'ל פניסטיל להקלה בגרד.
אם מופיעים סמני זיהום- אודם משמעותי מסביב לעקיצות, הפרשה מוגלתית, יש לפנות לרופא מטפל.

בהצלחה.
לצפיה ב-'דריוניק להזעת יתר'
דריוניק להזעת יתר
07/05/2019 | 21:14
1
9
היכן ניתן לקנות את מכשיר הדריוניק?
לצפיה ב-'הדריוניק'
הדריוניק
( לעמוד שלי בתפוז )
14/05/2019 | 08:47
6
קיימים מספר ספקים, זו לא הבמה למתן המלצות מסחריות. בהצלחה.
לצפיה ב-'פצע באפרכסת שאינו עובר'
פצע באפרכסת שאינו עובר
07/05/2019 | 18:38
1
14
שלום
יש לי מזה שנתיים פצע באפרכסת, כואב למגע, מעט אדום לעומת שאר האפרכסת. לא מפריש נוזל, לעיתים עם ראש לבן
לפני שנתיים רופא עור המליץ על מריחת משחה לטיפול בזהום, המצב די סטטי, תקופה שנרגע ואז חוזר
ביקרתי שוב אצל רופא שנתן שוב משחה והציע לקחת ביופסיה אם לא יעבור
שם המשחה מופירוסין.
1. כתוב בהתוויה לא למרוח מעל 10 ימים. הרופא ביקש למרוח חודש. האם בטוח לשימוש חודש?
2. האם יש סיכון לממאירות?
תחושה כללית טובה ללא ירידה במשקל
תודה
לצפיה ב-'פצע על פני האפרכסת'
פצע על פני האפרכסת
( לעמוד שלי בתפוז )
14/05/2019 | 08:46
8
היי,

אין מניעה משימוש ממושך במשחת מופירוצין.

פצע שלא מחלים מעל לשנתיים יש לדגום בביופסיה.

בהצלחה.
לצפיה ב-'אפודיקס+ בטאקורטן צריבה חזקה'
אפודיקס+ בטאקורטן צריבה חזקה
07/05/2019 | 08:20
1
6
תחושת צריבה חזקה עם בטאקורטן
הצריבה היא לאחר 2-3 שעות
האם חובה להשתמש ב בטאקורטן  לאחר אפודיקס?
המריחה היא על האף
לצפיה ב-'צריבה לאחר שימוש באפודקס'
צריבה לאחר שימוש באפודקס
( לעמוד שלי בתפוז )
07/05/2019 | 08:52
8
היי
השימוש בבטאקורטן לאחר אפודקס נעשה כדי להפחית את תחושת הצריבה והגירוי מהאפודקס עצמו. לא הייתי משנה את הטיפול ללא היוועצות עם רופא העור המטפל.
לצפיה ב-'תסמינים של דלקת עור אירטטנטית'
תסמינים של דלקת עור אירטטנטית
03/05/2019 | 13:34
21
שלום רב
אצלי עקב דרמטיטסס אירטטנטית אמנם אין פריחה על העור
אבל יש תחושת יובש לא נעימה במהלך היום.[לעיתים יש תחושת צריבה או גירוי] האם אופיני ליובש?
יש בצידי שורש כף היד שתי שלפוחיות מעט אדמדמות וורודות מעט נפוח מעל העור
שכל נגיעה אקראית שם לא הכי נעימה ורגישה לי.שאני נוגע במים חמים זה מגביר את היובש. בעקרון אני מורח את הקרם פעמיים שלוש ביום האם בטווח הארוך יש סיכון עור במריחת קרמים לשימון העור?
האם ניתן כך להכנס לבריכה עקב הכלור,והאם מדובר בדלקת עור כרונית,או כזאת הניתנת לריפוי תוך מס חודשים?
בברכה רוני
לצפיה ב-'נקודה שחורה על האצבע הקטנה ברגל'
נקודה שחורה על האצבע הקטנה ברגל
02/05/2019 | 23:24
1
23
היי
יש לי נקודה שחורה (כבר תקופה של חודש פלוס) על האצצבע הקטנה ברגל ( מצורפת תמונה) , מה זה? 
תודה
לצפיה ב-'ציפורן'
ציפורן
( לעמוד שלי בתפוז )
07/05/2019 | 08:50
13
נדרשת בדיקה מסודרת ע"י רופא עור. כמובן שיתכן ומדובר בשטף דם לאחר חבלה, אך חשוב לוודא שאין סימנים לפתולוגיה אחרת.
לצפיה ב-'פטריית שמש וקעקועים'
פטריית שמש וקעקועים
02/05/2019 | 08:54
1
11
שלום
בן 23.
ברצוני לעשות קעקוע על הזרוע ויש לי פטריית שמש כבר שנים על כל הגוף העליון כולל הזרועות. הוסבר לי שאם מקעקעים זה עלול להעביר את הפטרייה לכל המקום המקועקע בגוף. הייתי אצל רופא עור אתמול והוא אמר שזה שטויות. 
רציתי לדעת מה אתה חושב האם ניתן לעשות קעקוע ?
לצפיה ב-'פטרית שמש'
פטרית שמש
( לעמוד שלי בתפוז )
07/05/2019 | 08:48
9
אין קשר בין ביצוע קעקוע להדבקת אזורי גוף נוספים בפטרית שמש
לצפיה ב-'פציעת נקודת חן במהלך תספורת במספרה'
פציעת נקודת חן במהלך תספורת במספרה
30/04/2019 | 20:50
1
12
שלום,
אני בן 28 והיום כאשר הסתפרתי אצל הספר שלי, הוא העביר את מכונת התספורת על נקודת חן קטנה שהייתה בעורף שלי. הנקודה דממה, הוא שם איזשהו ספריי וטלק עליה. לאחר מכן הגעתי הביתה והתקלחתי. הנקודה לא כואבת. רציתי לשאול האם יש איזשהו סיכון בריאותי/הידבקות במחלות כלשהן/זיהום כלל גופי במקרה כזה.
תודה רבה לך.
לצפיה ב-'פציעה במהלך תספורת'
פציעה במהלך תספורת
( לעמוד שלי בתפוז )
07/05/2019 | 08:44
10
סיכוי נמוך לזיהום, כמובן שחשוב להקפיד לשמור על היגיינה של האזור, תוכל להשתמש בפולידין לחיטוי.

מנהל/ת הפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
מנהל פורום רפואת עור

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו