לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
90049,004 עוקבים אודות עסקים

פורום רפואת עור

ברוכים הבאים לפורום רפואת עור ואסתטיקה של תפוז והמרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי. (איכילוב).

בפורום זה ננסה לענות על מגוון שאלות בנושא רפואת העור וכן בנושא אסתטיקה. אין בכוונתינו לקבוע אבחנה או להציע טיפול ספציפי בפורום זה. לשם כך נידרשת בין היתר בדיקה רפואית נאותהותקוותנו,כי התשובות שניתם יכוונו את קהל השואלים לפיתרון יעל ומהיר. 

במסגרת מוסדנו אנו מציעים קשת רחבה של טיפולים למגוון מחלות העור. ברשותנו אמצעים מתקדמים לאבחון מחלות העור,מניעתן וטיפולן. המבוססים על רקע מדעי וטכנולוגימתקדם. כמו כן מטפלים אנו במגוון בעיות ציפורניים,שיער,ומחלות המועברות בקיום יחסי מין.

הדרמטולוגיה, כענף שהתפתח מהרפואה הפנימית ניצבת איתן בהווה כענף רפואי בפני עצמו בחזית הרפואה,כתחום חלוצי במחקר וטיפול ייחודה הנוסף בין מקצועות הרפואהנובע משילוב הדוק ומתמשך בין כלל הצוות הרפואי,הסיעודי, והפרה רפואי לאורך כל שלבי הטיפול. תהליך זה מיושם באופן מיטבי במרכז הרפואי סוראסקי.

לאחרונה נפתח בבית החולים המרכז המשולב לאסתטיקה המציע את  המגוון הרחב ביותר של טיפולים וניתוחים אסתטייים תחת קורת גג אחת, בסביבה בטוחה ומבוקרת שבין כותלי בית  חולים גדול ומתקדם בישראל.

כל רופאי המרכז הם רופאים בכירים ומומחים בתחום רפואת העור והכירורגיה הפלסטית. ולרשותם עומדות הטכנולוגיות והתשתיות המתקדמות של בית החולים. החומרים המשמשים לטיפול במסגרת המרכז המשולב לאסתטיקה הם בטוחים לשימוש, ומאושרים ע"י משרד הבריאות והFDAהאמריקאי.

יחד איתכם ובשבילכם.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רפואת עור

ברוכים הבאים לפורום רפואת עור ואסתטיקה של תפוז והמרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי. (איכילוב).

בפורום זה ננסה לענות על מגוון שאלות בנושא רפואת העור וכן בנושא אסתטיקה. אין בכוונתינו לקבוע אבחנה או להציע טיפול ספציפי בפורום זה. לשם כך נידרשת בין היתר בדיקה רפואית נאותהותקוותנו,כי התשובות שניתם יכוונו את קהל השואלים לפיתרון יעל ומהיר. 

במסגרת מוסדנו אנו מציעים קשת רחבה של טיפולים למגוון מחלות העור. ברשותנו אמצעים מתקדמים לאבחון מחלות העור,מניעתן וטיפולן. המבוססים על רקע מדעי וטכנולוגימתקדם. כמו כן מטפלים אנו במגוון בעיות ציפורניים,שיער,ומחלות המועברות בקיום יחסי מין.

הדרמטולוגיה, כענף שהתפתח מהרפואה הפנימית ניצבת איתן בהווה כענף רפואי בפני עצמו בחזית הרפואה,כתחום חלוצי במחקר וטיפול ייחודה הנוסף בין מקצועות הרפואהנובע משילוב הדוק ומתמשך בין כלל הצוות הרפואי,הסיעודי, והפרה רפואי לאורך כל שלבי הטיפול. תהליך זה מיושם באופן מיטבי במרכז הרפואי סוראסקי.

לאחרונה נפתח בבית החולים המרכז המשולב לאסתטיקה המציע את  המגוון הרחב ביותר של טיפולים וניתוחים אסתטייים תחת קורת גג אחת, בסביבה בטוחה ומבוקרת שבין כותלי בית  חולים גדול ומתקדם בישראל.

כל רופאי המרכז הם רופאים בכירים ומומחים בתחום רפואת העור והכירורגיה הפלסטית. ולרשותם עומדות הטכנולוגיות והתשתיות המתקדמות של בית החולים. החומרים המשמשים לטיפול במסגרת המרכז המשולב לאסתטיקה הם בטוחים לשימוש, ומאושרים ע"י משרד הבריאות והFDAהאמריקאי.

יחד איתכם ובשבילכם.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום הינו כללי וחלקי בלבד, ואיננו בא להחליף יעוץ מקצועי ואישי, המבוסס על נתונים אישיים של כל מטופל. לפיכך, ``תפוז``, המרכז הרפואי ת``א ורופאיו אינם אחראים לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה, ולהתאמת או אי התאמת העצות לכל מטופל.
המרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי גם בפייסבוק ובטוויטר

המשך >>

לצפיה ב-'תחושת כאב ביד או צריבה עזה עקב יובש מה מומלץ?'
תחושת כאב ביד או צריבה עזה עקב יובש מה מומלץ?
24/06/2019 | 19:46
2
שלום רב
מה ההבדל בין דלקת עור אלרגית לבין דלקת אירטטנטית מסוג דרמטיטסס במגע חד פעמי עם חומר חיטוי? אתמול היו כמה שעות שלא שמתי קרם לחות על העור ומיד היה גירוי עז וכאב לא נעים האם זה אופייני ליובש ביד? 
אני כרגע מורח קרם לחות על היד 4 פעמים ביום האם אפשר 5 פעמים ביום או שזה יותר מידי? 
אני מוזמן לחוות דעת אצל רופאת עור חדשה המליצו לי לעשות בדיקת דם לראות שאין קשר לבעיות אחרות האם יתכן שיש קשר? וכן לבדיקה אצל כירוג פלסטי רופא עור בקופה אמר שזה גם סוג של כוויה כימית האם יתכן?? בברכה רונן בדולח 
לצפיה ב-'הגנה מהשמש'
הגנה מהשמש
24/06/2019 | 15:47
8
היי.
במתחם של בריכה שאינ מקורה, האם יעזור ללבוש בגדים לכל אורך השהייה כדי לצמצם קרינה?

והאם צריך למרוח קרם הגנה במקביל לביגוד?
לצפיה ב-'סוג של כינה או חרק עזרה דחוף'
סוג של כינה או חרק עזרה דחוף
22/06/2019 | 13:44
1
23
סוג של חרק או כינה משזה לא יהיה שדבוקות באזור השיער מעל האיבר מין אשמח לקבלת יעוץ כמה שיותר מהר ומה זה.
לצפיה ב-'הוספת סרטון'
הוספת סרטון
22/06/2019 | 14:20
11
הוסםתי סרטון מעכשיו מצאתי עוד אחד :

לצפיה ב-'האם זה הרפס זוסטר? '
האם זה הרפס זוסטר?
21/06/2019 | 00:45
22
קיבלתי אבחנה מרופא עור און ליין, של הרפס זוסטר ורציתי לשמוע חוות דעת לפני תחילת טיפול בזובירקס.
התחלי לפני ארבעה ימים, היה קטן יותר וגדל כל יום. מאוד מגרד ומעט כואב.
אודה מאוד להתייחסותכם.
לצפיה ב-'מין פיצעונים ליד העין'
מין פיצעונים ליד העין
19/06/2019 | 17:19
16
שלום,התחיל לפני שבוע עם נקודה אחת,ועכשיו אחרי שבוע התפשט .(לא מגרד כולכך אולי בהתחלה) מה​ זה יכול להיות .תודה
לצפיה ב-'התלבטות לגבי ניתוח להוצאת נקודת חן גדולה מהגב ע"י רופא רגילה'
התלבטות לגבי ניתוח להוצאת נקודת חן גדולה מהגב ע"י רופא רגילה
19/06/2019 | 02:20
25
הלכתי למחלקה של פלסטיקה כירורגית אשר שייכת לקופת חולים כללית. שם ראיתי מומחה לפלסטיקה כירורגית והוא נתן לי הפנייה לניתוח להוצאת נקודת חן גדולה (בקוטר 2 ס"מ) מהגב. הניתוח אמור להתבצע ע"י סכין מנתחים ובעצם יחתכו את העור והבשר מסביב לנקודת החן וככה יוציאו אותה.

הפקידה קבעה לי תור לעוד 3 חודשים לרופאה רגילה אשר היא לא מומחית לפלסטיקה כירורגית. שאלתי אם מומחה לפלסטיקה כירורגית יכול לבצע את הניתוח , בכל זאת יש סיכונים לצלקות וכל מיני סיבוכים, מומחה אמור לבצע את הניתוח בצורה הטובה ביותר שתהיה צלקת קטנה ובלי סיבוכים. אך נענתי בסירוב ואמרו לי שהיא הרופאה שעושה ניתוחים קטנים כאלה. הפקידה אמרה שהיא רופאה מעולה עם ניסיון של שנים. הבעיה שאי אפשר ממש לסמוך על המילה של הפקידה. הניתוח לא ארוך. אמור להיות רבע שעה גג ומבוצע ע"י הרדמה מקומית. 

אני ממש חושש לבצע ניתוח כזה שיכול להשפיע עליי בהמשך למשך עשרות שנים אצל רופאה רגילה שהיא בכלל לא מומחית בתחום של ניתוחי הפלסטיקה כירורגית. אני מרגיש קצת כמו שפן ניסיונות, הרופאה הזאת בטח מקבלת את הניסיון והידע שלה על אנשים כמוני.

מה לדעתכם כדאי לי לעשות? 
לצפיה ב-'מולוסקום'
מולוסקום
18/06/2019 | 22:09
18
שלום רב!
בת 35
במהלך הריון ( בערך בחודש חמישי) גיליתי יבלת על גב כף היד בין האצבעות
כרגע אני חצי שנה לאחר לידה וניגשתי לברר את הנושא אצל רופא עור מאחר ושמתי לה שהתחילו לצוץ יבלות קטנות מאוד סביב היבלת הראשונה שיצאה .
הרופא אבחן כי כנראה מדובר במולסקום ובכל זאת ביצע ביופסיה שאני ממתינה לתשובתה .
בחיפוש שלי ברשת הבנתי שבמבוגרים הנגיף עובר בדרך כלל במגע מיני !
יש לציין שאין לי שום יבלת נוספת בשום איזור אחר בגוף מלבד כף היד וגם לא לבעלי כולל איברי המין כמובן .
כרגע אני מאוד מבולבלת ... האם גם יבלת בכף היד מועברת ממגע מיני ?
האם אני למדה מכך שבעלי הדביק אותי במחלת מין ?
רב תודות !

לצפיה ב-'סימני מתיחה וכתמי אקנה'
סימני מתיחה וכתמי אקנה
17/06/2019 | 22:09
10
בשנות ה-30 שמן עם עור בהיר.
מזה כשנה נוצרו לי סימני מתיחה נוראיים על כל הגוף - גב, חזה, בטן, רגליים, ידיים וזרועות. ממש כל הגוף . זה מתסכל אותי. איך נפטרים מהצרה הזאת?
בנוסף, נוצרו לי כתמי אקנה - כל פצע שיוצא לי נהפך לכתם.
איך מעלימים את הכתמים? נסיתי את LA ROCHE POSAY כבר כשבוע ואני לא רואה שינוי.
אשמח לכל עזרה אני נואש ומתוסכל. אפילו "תרופות סבתא".
לצפיה ב-'נקודה מחוררת שחורה בגב '
נקודה מחוררת שחורה בגב
13/06/2019 | 22:44
30
יש לי בגב מאין נקודה מחוררת שחורה,
האם יש לי סיבה לדאגה? מה הסיבה להופעה של  זה?
האם למישהו כאן יש לראות את זה בעבר?

לצפיה ב-'כתמים כמו כווייה '
כתמים כמו כווייה
12/06/2019 | 22:33
19
עזרה . לאיזה רופא לפנות?
כתמים במרפקים=ברכיים
ישבן
גב
רגליים
התחיל אתמול בבוקר.
לא ידועה אלרגיה כלשהי.
לא עקיצות.
לא נוטל תרופות .

לצפיה ב-'מכשיר ipl להסרת ש'
מכשיר ipl להסרת ש
12/06/2019 | 20:45
8

שלום,
אני שוקלת לרכוש מכשיר ipl להסרת שיער ׳לצמיתות׳. מדובר במכשיר ביתי. איני יודעת מהן ההשלכות הבריאותיות של מכשיר שכזה (הן לטווח הקצר והן לארוך) , למעט מה שכותבות החברות אשר מוכרות אותו. אשמח לחוות דעתך.
תודה רבה, שקד

לצפיה ב-'Excimer laser for Psoriasis'
Excimer laser for Psoriasis
12/06/2019 | 17:42
10
שלום, קבעתי תור לרופא עור לגבי טיפול נקודתי באקסימר לייזר בפסוריאזיס, לא היה לו מושג על מה אני מדבר. היכן מכשור זה קיים? למי עלי לגשת להתייעצות?
לצפיה ב-'גירודים בעור'
גירודים בעור
12/06/2019 | 16:38
23
מאז שאני ילדה אני סובלת (בעיקר בחודשי הקיץ, אך לא רק ) מגירוד בכפות הידיים וכפות הרגליים. באזורים המגורים נוצרות נקודות אדומות קטנטנות. כל רופאי העור שהלכתי אליהם לא מצאו פתרון. בחודשים האחרונים הגירוד התפשט אל השוקיים. הגירוד עז ומלווה בנקודות קטנטנות אדומות. הוא לאורך כל היום, אך מתחזק מחוץ לבית וכן בשעות הלילה. מה ניתן לעשות?
לצפיה ב-'פיטראזיס רוזאה.האם ניתן ללכת לים המלח לאמבטית גופרית.או פשוט'
פיטראזיס רוזאה.האם ניתן ללכת לים המלח לאמבטית גופרית.או פשוט
12/06/2019 | 15:05
1
11

אבקש את עזרתכם לשאלה
לצפיה ב-'פיטריאזיס רוזאה טיפול מומלץ מנסיון אישי'
פיטריאזיס רוזאה טיפול מומלץ מנסיון אישי
18/06/2019 | 13:50
6
אני רוצה לשתף את כל מי שסובל מפיטריאזיס רוזאה ושמע מהרופא שלו
שזה  " יעבור מעצמו " .
אני סבלתי כחצי שנה מהפריחה ולא העלתי בדעתי שיש תרופה צמחית שאחרי שבוע שלקחתי אותה הפריחה נעלמה.
תכנסי לאתר של רמי מור שאני מצרפת לך כאן במקום לסבול.
http://www.ramimor.co.il/

לצפיה ב-'גירוד בשוק הרגל'
גירוד בשוק הרגל
11/06/2019 | 17:07
13
מידי שנה שנתיים יש לי תקופת גירוד כזו. לא זוכר אם דווקא בעונה מסויימת. פעם קיבלתי משחה שעזרה אינני זוכר את שמה. איזה משחה
אפשר ללא מירשם, כי התור לרופא עור ארוך מאד בקופח כללית.
לעור המגרד אין שום צבע אחר או מירקם אחר.
לצפיה ב-'כתמים מפצעים ונקודות חן אדומות'
כתמים מפצעים ונקודות חן אדומות
11/06/2019 | 13:47
20
לאחרונה שמתי לב שיצאו לי המון פצעים, חיטטתי בהם קצת, ואני שם לב שהם כנראה נהפכו לכתמים. איך אפשר להסיר את הכתמים הללו? הפצעים עדיין בשלב ההגלדה.

שאלה נוספת היא בקשר לנקודות חן אדומות שיוצאות לי. על הראש, על הידים והבטן.
ממה זה נובע? הבנתי שזה כלי דם שמתפוצצים. האם זה מרמז על בעיה כלשהי? איך נמנעים מזה?
לצפיה ב-'מעין קו או כתם שחור מתחת לציפורן'
מעין קו או כתם שחור מתחת לציפורן
08/06/2019 | 11:14
1
32
 דר' שלום אובחנתי עם פיטריה בציפורן. הייתי בביקור אצל הרופא עור לפני כשבועיים. הבוקר הבחנתי בכתם שחור כמו שמופיע בתמונה הגודל שלו כ 1.5 מ"מ .  כנראה שהרופא לא ראה זאת. לא יודע אם הפס שנראה בצורה V או אותה נקודה קטנה מתחת זה בגלל שטף דם או משהו אחר. כשרואים זאת במציאות מקרוב זה נראה כמו כתם  פיצפון בצורת טיפה מתחת לציפורן והמראה של ה V  מעין קו שכאילו חוצה את הטיפה לשניים מתקבל בתמונה  בשל מרקם הציפורן מעין פס לבן מזערי כי קילפתי מעט את הציפוי העליון של הציפורן . האם יש טעם להגיע לביקור נוסף ומה רמת הדחיפות. האם מדובר המשהו מסוכן
לצפיה ב-'כתם על פני הציפורן'
כתם על פני הציפורן
( לעמוד שלי בתפוז )
12/06/2019 | 14:27
13
היי
קיימת אבחנה מבדלת רחבה לממצא מסוג זה, יכול להיות מאוד שמדובר בזיהום פטרייתי שגרם להיווצרותו. הייתי ממליץ לקבוע תור לבדיקת רופא עור ברמת דחיפות רגילה.
לצפיה ב-'סימני מתיחה'
סימני מתיחה
07/06/2019 | 21:14
1
22
יש לי סימני מתיחה על כל הגוף. גב, ידיים וזרועות, רגליים.
מה עושים עם זה? איך מעלימים אותם?
האם פעילות גופנית וחדר כושר יסיעו להעלמת או טשטוש שלהם? 
אני מתוסכל.
לצפיה ב-'סמני מתיחה'
סמני מתיחה
( לעמוד שלי בתפוז )
12/06/2019 | 14:07
8
היי

מדובר בבעיה אסטטית, קיימות מספר אופציות טיפוליות רלוונטיות. מציע להיבדק ע"י רופא עור העוסק בתחום האסטטיקה.
לצפיה ב-''פלולה' בפנים שגדלה'
'פלולה' בפנים שגדלה
06/06/2019 | 18:49
1
22
שלום ד'ר
גדלה לי פלולה על הפנים,ליד הרקה.
מצורפת תמונה.זה לא היה קודם.
יש לי תור לרופא עור רק עוד חודש.
האם יש כאן סיבה להקדים ולחפש תור דחוף?
תודה על תשובה מהירה.
לצפיה ב-'נגע בפנים.'
נגע בפנים.
( לעמוד שלי בתפוז )
12/06/2019 | 14:06
11
היי

יש צורך בבדיקת רופא עור בהקדם, חודש זה פרק זמן סביר.
לצפיה ב-'סימן מוזר בכף הרגל'
סימן מוזר בכף הרגל
06/06/2019 | 17:03
1
19
שלום, אשמח לעזרה להבין מהו הסימן שיש לי ברגל ולמה יש עליו פסים כאלה.. ישנו עוד סימן כזה ברגל אך לא נראה ככה

לצפיה ב-'סימן על הרגל'
סימן על הרגל
( לעמוד שלי בתפוז )
12/06/2019 | 14:05
8
היי

בכדי לתת תשובה מהימנה יש צורך בבדיקה גופנית מסודרת של כלל העור ע"י רופא. יכול להיות שמדובר במחלת עור דלקתית או בזיהום ויראלי.

מנהל/ת הפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
מנהל פורום רפואת עור

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו