לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
74887,488 עוקבים אודות עסקים

פורום פטרת ציפורניים

אחת מהמחלות הכרוניות והמדבקות השכיחות ביותר בעולם הינה פטרת הציפורניים אשר הטיפול בה חוזר ונשנה מעת לעת והינה טורדנית, מביכה ומציקה לרבים מאיתנו. 
פורום זה הינו פלטפורמה שנועדה לתת מענה רחב ומקיף ככל הניתן לתשובות ושאלות גולשים בנושא פטרת הציפורניים, וכמו כן לתת את האפשרות לשתף חוויות, המלצות ותגובות בכל הקשור לעולם זה. 
אולגה קנייבסקי, מנהלת הפורום, עוסקת בתחום טיפוח כף היד והרגל מזה שנים רבות, בעלת ניסיון רב בדרכי טיפול וכן בשירות וייעוץ בעולם הטיפוח והיופי.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פטרת ציפורניים

אחת מהמחלות הכרוניות והמדבקות השכיחות ביותר בעולם הינה פטרת הציפורניים אשר הטיפול בה חוזר ונשנה מעת לעת והינה טורדנית, מביכה ומציקה לרבים מאיתנו. 
פורום זה הינו פלטפורמה שנועדה לתת מענה רחב ומקיף ככל הניתן לתשובות ושאלות גולשים בנושא פטרת הציפורניים, וכמו כן לתת את האפשרות לשתף חוויות, המלצות ותגובות בכל הקשור לעולם זה. 
אולגה קנייבסקי, מנהלת הפורום, עוסקת בתחום טיפוח כף היד והרגל מזה שנים רבות, בעלת ניסיון רב בדרכי טיפול וכן בשירות וייעוץ בעולם הטיפוח והיופי.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום!

לאחר זמן מה של הפסקת הנהלת הפורום אני שמחה להחזיר אותו לפעילות ומזמינה אתכם לשאול שאלות, להגיב ולשתף בחוויותיכם וניסיונכם
המשך >>

לצפיה ב-' פטרת ציפורניים כתוצאה ממכה חזקה'
פטרת ציפורניים כתוצאה ממכה חזקה
03/01/2016 | 11:37
1
96
לפני משהו כמו חודש דלת האוטו נסגרה על האגודל שלי. בהתחלה זה כאב מאוד ואחרי זה הופיע כתם כחול. האם זה פטרת ציפורניים? מה עלי לעשות? אודה לעזרה.

לצפיה ב-'האם מכה חזקה גורמת לפטרת הציפורניים?'
האם מכה חזקה גורמת לפטרת הציפורניים?
04/01/2016 | 11:03
107
הי, מן הפרטים שאתה מעלה אני יכולה להגיד שזו לא פטרת, הכתם הכחול שהופיע זהו שטף דם, או אם להיות מדויקים יותר זהו דם שפרץ החוצה לאחר קבלת המכה, והוא נכלא והתייבש בין בסיס הציפורן לציפורן עצמה.
מכאן ישנם 2 דברים שיכולים לקרות: ראשית, הציפורן תיפול ובמקומה תגדל חדשה. תהליך שכזה יכול לארוך בין 3-4 חודשים. דבר נוסף שיכול לקרות שהציפורן תמשיך לגדול והכתם יתקדם יחד איתה. במצב כזה יש להמתין עד שהכתם יגיע אל קצה הציפורן ובכל פעם כשתגזור ציפורניים יעלם חלק מן הכתם.
יש לשים לב שכשהציפורן מתרוממת ועומדת ליפול - בשום פנים ואופן אל תזרז את התהליך, דבר שיוביל לגרימת נזק והיא לא תגדל בצורה בריאה. במקרה שהציפורן לא נפלה אך הכתם גדל ומסביבו אתה מבחין שיש במאין עיגול לבן (אוויר שהצליח להיכנס מתחת לציפורן) זהו הזמן לדאוג ולהתחיל בטיפול למניעת פטרת.
לצפיה ב-'זמן הבראה מפטרת הציפורניים'
זמן הבראה מפטרת הציפורניים
29/12/2015 | 17:11
3
150
אני תוך כדי תהליך בטיפול בפטרת ציפורניים שיש לי בכף הרגל וגם בכף היד. בתוך כמה זמן אני יכולה כבר לראות תוצאות?

לצפיה ב-'פטרת הציפורניים - זמן הבראה'
פטרת הציפורניים - זמן הבראה
30/12/2015 | 11:28
2
185
שלום לך,
אני מאוד שמחה על שאת מטפלת בבעיה הפטרת. זהו תהליך שחשוב שייעשה בצורה הנכונה ועל הצד הטוב ביותר.
כיום קיימים סוגים שונים של טיפולים ודרכים שונות לטיפול בפטרת הציפורניים כאשר כל דרך מספקת תוצאות שונות עם פרקי זמן שונים.
על מנת שאוכל לענות לך על שאלה זו אשמח לדעת באיזו שיטת טיפול את מטפלת?
לצפיה ב-'קודם כל תודה על ההתיחסות '
קודם כל תודה על ההתיחסות
30/12/2015 | 13:19
1
114
עשיתי טיפול פנים לפני כשבועיים והקוסמטיקאית שלי הבחינה שיש לי פטרת ברגליים ובידיים והמליצה לי על תערובת שהיא מכינה בעצמה שמבוססת על שמנים אתריים. אני מטפטפת את החומר על צמר גפן, מצמידה לציפורניים ועוטפת בפלסטר. היא אמרה לי לחזור על הפעולה בכל לילה.

לצפיה ב-'תערובת שמנים אתריים לטיפול בפטרת הציפורניים'
תערובת שמנים אתריים לטיפול בפטרת הציפורניים
30/12/2015 | 15:03
153
כשמדובר בטיפול על ידי תערובות שונות קשה מאוד לענות בבירור על תקופת ההבראה מפטרת הציפורניים מהסיבה הפשוטה - נקודת המוצא היא שמרכיבי התערובת 
אינם ידועים לנו. לפני שנדבר על אפקטיביות, אם קיימת או לא בתערובת, חשוב להדגיש:
תערובות שמנים אתריים יכולות להיות מסוכנות מאוד לקבוצות סיכון שונות כגון: נשים בהריון, נשים מיניקות, בעלי מחלות לב ולחץ דם.
בנוגע לאפקטיביות הטיפול - יש מספר סוגים של שמנים אתריים שאכן יכולים להיות אפקטיביים ולהשפיע על הפטרת. יחד עם זאת חשוב לומר שהשמנים עצמם אינם 
יכולים לחדור דרך הקראטין לשכבות עמוקות יותר של הציפורן אלא על ידי חומרים "מובילים" שיצרני תכשירים ידועים מוסיפים למרכיבי המוצר הסופי. שמנים אתריים 
שלא יחדרו אל שכבות הציפורן על מנת להגיע לבעיה האמיתית הם שמנים חסרי משמעות ולא יניבו תוצאות (אין זה משנה כמה זמן הצמר גפן יהיה ספוג בתערובת 
ומוצמד לציפורן).
לסיכום, לא מומלץ להשתמש בתערובת שמנים אתריים, או כל תערובת אחרת, שמרכיביהם לא ידועים לנו. בכל מקרה, עדיף תמיד לקנות מוצר המאושר על ידי משרד 
הבריאות כדי להגן על עצמנו.
לא ניתן לאבחן או למדוד אפקטיביות של כזו תערובת נגד פטרת ציפורניים ולהסתמך רק על דעותיה של קוסמטיקאית.
כדי להבחין אם בכלל יש לך פטרת וכדי לקבל ייעוץ מקצועי בקשר לאיזה טיפול כדאי לבצע, אמליץ לך מאוד לפנות אל פדיקוריסטית מקצועית.
לצפיה ב-'טיפול בפטרת הציפורן עם לייזר'
טיפול בפטרת הציפורן עם לייזר
29/12/2015 | 11:17
2
101
יש לי פטרת ציפורניים בכמה אצבעות. בזמן האחרון אני שומע הרבה הרבה פרסומות על טיפול בלייזר וחשבתי לנסות את השיטה. הטיפול הוא לא זול ואשמח לשמוע חוות דעת של מישהו שעשה את זה כבר.

לצפיה ב-'טיפול בלייזר לפטרת ציפורניים'
טיפול בלייזר לפטרת ציפורניים
29/12/2015 | 13:05
1
254
שלום רון,
כידוע, אכן הפרסומים על שיטת הלייזר לטיפול בפטרת הציפורניים הינם רבים ומושקעים ובכך אני מסכימה איתך.
ראשית אני רוצה להדגיש שאין הוכחות חד משמעיות שטיפול בלייזר מסייע או מטפל בפטרת הציפורניים.
קשה לי מאוד להמליץ על טיפול כל כך יקר ולא מספק תוצאות, גם לאחר 5-6 טיפולים.
ישנם מקרים מסויימים שטיפול בלייזר בשילוב עם תכשיר או כדורים יכול לספק תוצאות חיוביות. כלומר, בהיגעתך למכון לייזר תיווכח לדעת שתוך כדי התהליך לא 
תשלם אך ורק על טיפול הלייזר כשלעצמו, אלא גם על תכשירים נילווים שיגידו לך שתפקידם "לזרז" את הטיפול, שברוב המקרים תכשירים אלו הם אלה שעושים את 
העבודה ולאו דווקא הלייזר.
לפי מחקרים אחרונים בנושא (ממליצה בחום להקדיש זמן לברור הנושא ברשת) שבהם נדבקו המכשירים החדישים ביותר אין הוכחות שהטיפול עובד.
אני ממליצה בחום להקדיש זמן לברור הנושא ברשת (אפילו תגובות גולשים יספקו את התשובה..) שם תמצא שישנן בדיקות על המכשירים החדישים ביותר שהוכיחו שהטיפול לא יעיל.
לצפיה ב-''
29/12/2015 | 17:13
8
לצפיה ב-'טיפול בפטרת הציפורניים עם כדורי למיסיל'
טיפול בפטרת הציפורניים עם כדורי למיסיל
28/12/2015 | 16:36
1
112
אני סובל מפטרת ציפורניים בשתי אצבעות בכף הרגל.
לפני כשבועיים ניגשתי לרופא על מנת לקבל פתרון למצב והוא נתן לי מרשם לכדורי למיסיל. האם משיהו לקח את הכדורים האלה? יש תוצאות? מה ההשלכות של לקיחת הכדורים? אשמח לשמוע ממישהו עם ניסיון.

לצפיה ב-'כדורי למיסיל לטיפול בפטרת הציפורניים'
כדורי למיסיל לטיפול בפטרת הציפורניים
29/12/2015 | 11:27
876
אני שמחה לשמוע שאת שואלת שאלה כזו כאן ושאת לוקחת את עניין הטיפול בבעיה באופן רציני. רבים מאיתנו מזניחים את הבעיה וכתוצאה מכך הטיפול בפטרת הציפורניים מתחיל להסתבך.
בנוגע לשאלתך - למיסיל כידוע הינה תרופה אותה ניתן לקבל עם מרשם בלבד מאחר שקיימות מספר הגבלות מבחינת מי יכול ומי אינו יכול ליטול כדורים אלה. לדוגמא - נשים בהריון, נשים מיניקות, אנשים עם בעיות במערכת החיסון כגון סרטן, סוכרת, נשאי HIV, פסוריאזיס, 
אנשים עם בעיות בקיבה, כליות וכבד. אני מקווה מאוד שהרופא שלך ווידא שאינך שייכת לאחת מקבוצות הסיכון. חשוב להדגיש שגם אם אינך שייכת לאחת מקבוצות הסיכון ישנן תופעות לוואי 
במיוחד בנטילת הכדורים לאורך זמן. הנפוצות שבהן: מגרנות, אי נוחות בבטן, בחילות, שלשול, כאבי שרירים, יובש בעור ופריחה.
בנוגע לתוצאות - לעתים ניתן להבחין בתוצאות חיוביות בטיפול בפטרת הציפורניים על ידי נטילת כדורי הלמיסיל, למרות שזמן הטיפול יכול להגיע עד לכ - 8 חודשים במקרה של פטרת בציפורניים בכף הרגל. חשוב להדגיש שלא ניתן להבטיח כי בתום הטיפול פטרת הציפורניים לא תופיע שוב.
אם נקצר:
- יש תוצאות טובות למרות שהטיפול יכול לקחת זמן רב.
- הטיפול משפיע על כל מערכות הגוף.
- הטיפול אינו מבטיח את חיסול הפטרת לתמיד.
כעת, הבחירה בידיך.
לצפיה ב-'שימוש בלק'
שימוש בלק
27/12/2015 | 17:15
1
55
אם השתמשתי בלק של מישהי שיש לה פטריה בציפורן, אני עלולה להדבק? איך להגן על עצמי כרגע?
לצפיה ב-'הידבקות בפטרת ציפורניים עם שימוש בלק'
הידבקות בפטרת ציפורניים עם שימוש בלק
28/12/2015 | 15:17
77
הי טל,
בסיטואציה זו יש להניח כי ההידבקות יכולה לעבור. הסיכוי קיים מן הסיבה שמברשת לק "נגועה" משמעות הדבר הוא שתאי קראטין של הציפורן החולה יכולים להידבק לשיערות המברשת, משם אל תוך נוזל הלק, ומשם אל הציפורניים שלך בעת המריחה.
מומלץ שלא להמשיך בשימוש עם אותו הלק. אם נדבר על אפשרות בה נדבקת כתוצאה מכך לא תהיה דרך לזהות התפתחות של פטרת ציפורניים מהיום למחר אלא תוך לכל הפחות חודש, ועל כן הייתי ממליצה לך לא להמתין ולהשתמש בתכשירים לטיפול בפטרת במשך החודש הזה. אם במהלך החודש תבחיני שלא נדבקת והכל בסדר - מעולה! אך קחי בחשבון שבמקרה של הידבקות - זמן הטיפול יהיה ארוך יותר.
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
פורומים חדשים בתפוז
24/12/2015 | 14:32
9
 כותב עבודה סמינריונית? צריך עזרה במציאת מקורות ביבליוגרפים?
היכנס עכשיו לפורום כתיבת עבודות אקדמיות ותקבל תשובות לכל השאלות!

סובלים ממחלת הקרוהן והקוליטיס? אתם לא לבד.
היכנסו עכשיו לפורום קרוהן וקוליטיס – תמיכה ותוכלו לשתף באנונימיות מוחלטת

עומדת ללדת? מתלבטת איך לבחור את הדולה המושלמת עבורך?
בפורום לקראת לידה – רופא ודולה תוכלי לשאול ולהתייעץ על הכל

מכורים לסדרה צעירים חסרי מנוח? עדיין רוצים להתעדכן בכל מה שקורה?
מוזמנים להיכנס עכשיו לפורום צעירים חסרי מנוח ולדבר על כל מה שחם!

סובלים מבעיות זיכרון? רוצים ללמוד תרגילים לשיפורו וחיזוקו?
היכנסו עכשיו לפורום שיפור הזיכרון וגלו דרכים להתמודדות!

לצפיה ב-'סודה לשתייה -לטיפול בפטריות?'
סודה לשתייה -לטיפול בפטריות?
20/12/2015 | 09:07
1
121
חבר אמר לי שמריחת סודה לשתייה על ציפורן נגועה יכולה לעזור
למישהו יש ניסיון?
לצפיה ב-'סודה לשתייה כפתרון לפטרת הציפורניים'
סודה לשתייה כפתרון לפטרת הציפורניים
28/12/2015 | 15:01
259
הי,
ניסיון אישי עם פתרון מסוג זה אין לי למען האמת, אך קשה לי להאמין שזה יכול להיות אפקטיבי.
סודה לשתייה הינה חומר בסיסי שנמצא גבוה מאוד בסקלת ה-PH וכתוצאה מכך יש לה יכולת להשמיד חיידקים.
הבעיה שסודה, (אגב גם לאקונומיקה, שעליה שמעתי כפתרון יצירתי נוסף, יש את אותן היכולות של השמדת חיידקים) היא שהחומר אינו חודר אל תוך הציפורן ופותר את הבעיה, ותגובת ההתססה שאנו רואים היא המפגש בין החומציות הטבעית של הציפורן לבין הסודה הבסיסית. לאחר מיכן, כשההתססה מגיעה לסיומה, תמה פעולת השמדת החיידקים ואין חדירה אל תוך הציפורן.
התססה זו מייבשת את שכבות הקראטין על משטח הציפורן וחושפת אותו לחדירת חיידקים נוספים.
המלצה שלי - אם פתרון זה היה אפקטיבי ומוצלח הרי שהבעיה לא הייתה קיימת אצל רבים מאיתנו. מומלץ להשיג פתרון מוכח יותר.
לצפיה ב-'פתיחת פורום פטרת ציפורניים'
פתיחת פורום פטרת ציפורניים
17/12/2015 | 16:32
54
אנו שמחים לבשר על פתיחת פורום פטרת ציפורנים.
באותה הזדמנות נברך את מנהלת הפורום, אולגה קנייבסקי, ונאחל לה המון הצלחה!

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'לק ג'ל שאלה..'
לק ג'ל שאלה..
22/11/2014 | 04:07
195
היי לכולן
יש כאן מישהי שניסתה לשלב לק ג'ל ולק רגיל? הכוונה.. למרוח לק ג'ל בסיס ובמקום לק ג'ל צבעוני להשתמש בלק רגיל ומעל לק טופ ג'ל וכמובן לייבש בין השכבות כמקובל..
לצפיה ב-' שרשור מקוון נובמבר '
שרשור מקוון נובמבר
02/11/2014 | 19:07
3
72
לצפיה ב-'PUPA - סדרת לק ג'ל '
PUPA - סדרת לק ג'ל
02/11/2014 | 19:11
386
שלא מצריכה מנורה, הלק והטופ בנוסחת ג'ל עמידה מאוד, נרשמו 10 ימים.

לצפיה ב-'כמה זמן לא ביקרתי בשרשור מקוון '
כמה זמן לא ביקרתי בשרשור מקוון
04/11/2014 | 09:07
131
מתה לרשום, לקרוא ולהעלות פוסטים ואין זמן 
לצפיה ב-'OPI בוטיק בשרונה וקולקציות אחרונות, עכשיו בבלוג'
OPI בוטיק בשרונה וקולקציות אחרונות, עכשיו בבלוג
12/11/2014 | 14:54
262
איפה כולן? פעם הבלוג הזה היה חי ובועט...

הבוטיק בשרונה וקולקציות אחרונות עכשיו בבלוג

לצפיה ב-'דחוף, מחפשת מישהי שעושה בניית ציפורניים'
דחוף, מחפשת מישהי שעושה בניית ציפורניים
03/11/2014 | 15:13
96

היי,
אחרי  הרבה אכזבות...מחפשת מישהי טובה מאוד עם הרבה ניסיון שעושה בניית ציפורניים ובמחירים נוחים.
עדיפות למישהי שמגיעה הביתה.
יש לפנות במייל, אני לא נמצאת פה הרבה באתר.
nadinb@zahav.net.il

לצפיה ב-'מה זה בייס קואט'
מה זה בייס קואט
29/10/2014 | 16:55
2
136

לצפיה ב-'זה יכול להיות מחזק כלשהו שאת שמה על ציפורן '
זה יכול להיות מחזק כלשהו שאת שמה על ציפורן
01/11/2014 | 15:48
88
כמו לק בסיס כזה , אני שמה מחזק ציפורניים מומלץ לפני הלק כד' להגן על ציפורן מפני חומרים שבלק .
לצפיה ב-'בייס קוט'
בייס קוט
11/11/2014 | 16:36
74
בייס מהמילה בסיס,          basic ,שזה בסיס  ללק, הוא שקוף.
לצפיה ב-'אפשר למרוח לק ג'ל על ציפורן בנויה? לא טבעית?'
אפשר למרוח לק ג'ל על ציפורן בנויה? לא טבעית?
26/10/2014 | 12:51
1
81
לצפיה ב-'ציפורן בנויה '
ציפורן בנויה
27/10/2014 | 10:52
120
כו , בטח ,אך צריך ללמוד את כל התהליך מסביב.
לצפיה ב-'לק לסופ"ש....'
לק לסופ"ש....
24/10/2014 | 20:41
1
87
לצפיה ב-'זה מהיום וגם משבוע שעבר...'
זה מהיום וגם משבוע שעבר...
24/10/2014 | 20:43
274
לצפיה ב-'שרשור מקוון'
שרשור מקוון
19/10/2014 | 17:55
12
45
בלוגים וקישורים שונים מרחבי הרשת :)
לצפיה ב-'שלושה עיצובים מנומרים + בונוס מיוחד '
שלושה עיצובים מנומרים + בונוס מיוחד
19/10/2014 | 18:03
1
298
לצפיה ב-'יפהפה'
יפהפה
29/10/2014 | 13:14
17
לצפיה ב-'הלקים החדשים של ביוטיקייר- מעולים!!!'
הלקים החדשים של ביוטיקייר- מעולים!!!
20/10/2014 | 22:07
2
295
מוזמנות להציץ בפוסט סקירה המלא על הלקים ההולוגרפיים של ביוטיקייר.

לצפיה ב-'תודה על הסקירה ושאלה'
תודה על הסקירה ושאלה
21/10/2014 | 19:54
1
96
הל החזיק מעל 3 ימים?
אני שואלת כי לפעמים הלק לא מחזיק עליי מעמד אפילו 24 שעות (לרוב בגלל שימוש במים וחומרי ניקוי).
תודה
לצפיה ב-'החזיק עליי 5 ימים'
החזיק עליי 5 ימים
21/10/2014 | 22:33
104
מרחתי ביום חמישי והורדתי אתמול (שני).
אבל אני לא עושה כלים...
לצפיה ב-'גם אני עשיתי סווצ'ים ללקים של ביוטיקר'
גם אני עשיתי סווצ'ים ללקים של ביוטיקר
25/10/2014 | 16:16
5
314
לצפיה ב-'WOW'
WOW
27/10/2014 | 23:38
1
120
סווצ'ים נהדרים. הייתי שמחה לטיפים לצילום. כך הייתי רוצה שיצאו לי התמונות. אך אני פנויה לצלם רק בשעות הערב בד"כ ובתוך הבית...

אהבתי
לצפיה ב-'מבינה ומזדהה'
מבינה ומזדהה
31/10/2014 | 10:26
74
קודם כל תודה! :) שמחה שאהבת 
ולגבי הצילום, זה בהחלט היה צילום באור טבעי ואין מה לעשות זה תמיד התמונות הכי טובות 
היו לי כמה נסיונות של צילום בבית אבל תמיד יוצא לי יותר מרשים באור יום
לצפיה ב-'הלבן יפה. המחיר זהה ללקים האחרם?'
הלבן יפה. המחיר זהה ללקים האחרם?
30/10/2014 | 19:53
1
34
לצפיה ב-'אני חושבת שכן, בכל מקרה זה פחות מעשרה שקלים... :) '
אני חושבת שכן, בכל מקרה זה פחות מעשרה שקלים... :)
31/10/2014 | 10:27
23
לצפיה ב-'מהממים! '
מהממים!
02/11/2014 | 00:27
34
תמונות יפהפיות ואיכותיות!

האמת שכבר הרבה זמן אני חולמת על כמה לקים הולוגרפיים חביבים להוסיף לאוסף שלי...
מוכרים את הלקים של ביוטיקייר בעוד מקומות חוץ מ.. נו.. החנויות של ביוטיקייר?  (הן רחוקות לי.. )
לצפיה ב-' חדש לסתיו...'
חדש לסתיו...
26/10/2014 | 20:43
195
מוזמנות לקרוא ולהגיב בפוסט:
לצפיה ב-'איזה לק נלבש השבוע'
איזה לק נלבש השבוע
19/10/2014 | 17:54
2
89
תלכו על משהו חורפי או תמשיכו בגווני הקיץ העזים?...
לצפיה ב-'מה שעליי עכשיו'
מה שעליי עכשיו
19/10/2014 | 18:04
260
סופסוף סיימתי את הלק האהוב עליי - Essie Waltz. בקבוק הגיבוי מחכה במגירה בסבלנות לתורו להיפתח :)
לצפיה ב-'הלק ההולוגרפי של ביוטיקייר'
הלק ההולוגרפי של ביוטיקייר
20/10/2014 | 22:08
235
לצפיה ב-'חדשות עולם הלקים'
חדשות עולם הלקים
19/10/2014 | 17:55
2
64
לצפיה ב-'קולקציה חדשה לחברת שיק הישראלית'
קולקציה חדשה לחברת שיק הישראלית
19/10/2014 | 17:57
143
שמורכבת מגליטרים שונים ומשונים בבסיס שקוף שניתן למרוח מעל כל לק שתרצו

מה דעתכן?
לא משהו שלא ראינו בעבר בחברות בינ"ל, אבל בחברות הישראליות זה כן נחשב לחידוש, וסחטיין על המגוון הרחב.
לצפיה ב-'מחאת המילקי? קטן על דבורה ליפמן...'
מחאת המילקי? קטן על דבורה ליפמן...
19/10/2014 | 17:59
221
האישה חיה בסרט...
היא משיקה באיחור משהו את הגירסא שלה ללק שמכיל פתיתי זהב אמיתיים. בניגוד לגירסת ה18 קראט של OPI, הלק Gold Digger של ליפמן מכיל זהב 24 קראט בנוסף לחלקיקי פלטינה וכסף והוא יימכר במחיר מופקע של 50$ בחנות Barneys האמריקאית או £45 ברשת Selfridges הבריטית!!!
ליפמן מתגאה בכך שזהו הלק היקר ביותר שלה *עד כה*. 

האם מדובר בניסיון לנצח את לובוטן בקרב על הלק היקר ביותר בשוק?...

מעניין מה יהיה הצעד הבא.
לצפיה ב-'דיופ לבהאמה מאמא של אססי?'
דיופ לבהאמה מאמא של אססי?
14/10/2014 | 19:53
60
יש כזה בשיק, ג'ייד או משהו בסגנון?
לצפיה ב-'מרכז שיווק והדרכה חדש באזור'
מרכז שיווק והדרכה חדש באזור
11/10/2014 | 22:02
27
נפתח באזור מרכז שיווק והדרכה חדש
מחירים מפתיעים מצורף קובץ המבצעים
לצפיה ב-'רציתי לדעת מה הלק המקביל לפאני באני של OPI בלקים של TRUGEL.'
רציתי לדעת מה הלק המקביל לפאני באני של OPI בלקים של TRUGEL.
10/10/2014 | 10:31
1
162
רציתי לדעת מה הלק המקביל לפאני באני של OPI בלקים של TRUGEL, תודה.
לצפיה ב-'אנחנו פחות מבינות בלק ג'ל, נסי בפורום השכן'
אנחנו פחות מבינות בלק ג'ל, נסי בפורום השכן
10/10/2014 | 13:52
100

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ