לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום פטרת ציפורניים
אחת מהמחלות הכרוניות והמדבקות השכיחות ביותר בעולם הינה פטרת הציפורניים אשר הטיפול בה חוזר ונשנה מעת לעת והינה טורדנית, מביכה ומציקה לרבים מאיתנו. 
פורום זה הינו פלטפורמה שנועדה לתת מענה רחב ומקיף ככל הניתן לתשובות ושאלות גולשים בנושא פטרת הציפורניים, וכמו כן לתת את האפשרות לשתף חוויות, המלצות ותגובות בכל הקשור לעולם זה. 
אולגה קנייבסקי, מנהלת הפורום, עוסקת בתחום טיפוח כף היד והרגל מזה שנים רבות, בעלת ניסיון רב בדרכי טיפול וכן בשירות וייעוץ בעולם הטיפוח והיופי.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום פטרת ציפורניים

אחת מהמחלות הכרוניות והמדבקות השכיחות ביותר בעולם הינה פטרת הציפורניים אשר הטיפול בה חוזר ונשנה מעת לעת והינה טורדנית, מביכה ומציקה לרבים מאיתנו. 
פורום זה הינו פלטפורמה שנועדה לתת מענה רחב ומקיף ככל הניתן לתשובות ושאלות גולשים בנושא פטרת הציפורניים, וכמו כן לתת את האפשרות לשתף חוויות, המלצות ותגובות בכל הקשור לעולם זה. 
אולגה קנייבסקי, מנהלת הפורום, עוסקת בתחום טיפוח כף היד והרגל מזה שנים רבות, בעלת ניסיון רב בדרכי טיפול וכן בשירות וייעוץ בעולם הטיפוח והיופי.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום!

לאחר זמן מה של הפסקת הנהלת הפורום אני שמחה להחזיר אותו לפעילות ומזמינה אתכם לשאול שאלות, להגיב ולשתף בחוויותיכם וניסיונכם
המשך >>

סופ"ש נעים מתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
11/02/2016 | 12:26
מתכון לבראוניז טעים במיוחד!
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...

יש לכם הזדמנות מצוינת לזכות בספר צביעה (ויש לנו 6 כאלה)!
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/1467/1801276...

מה מבקר המסעדות שלנו חשב על מסעדת איוטאיה בהוד השרון?
http://www.tapuz.co.il/blog/net/ViewEntry.aspx?Ent...
מעבר פטרת ציפורניים בגלל לק
10/02/2016 | 17:44
2
השאלתי לק לחברה- ואתמול היא סיפרה לי שהיא סובלת מפטרת ציפורניים. האם לזרוק את הלק?
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/02/2016 | 14:58
1
 יש לכם שאלות בנוגע לבריאות הפה? מתעניינים בהלבנת שיניים?
בפורום שיקום הפה תוכלו לשאול ולהתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2555

סובלים מעור פנים בעייתי? רוצים לדעת כיצד להיפטר מפצעי הבגרות?
בואו לדבר על זה בפורום אקנה - טיפול ושיקום העור
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2103

רוצה לצמצם את היקף הבטן ולעצב את פלג הגוף המרכזי?
פורום מתיחת בטן הוא המקום בשבילך!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2548

סובלת מעור עודף? רוצה לדעת כיצד להתמודד עם התופעה?
בפורום הסרת עודפי עור תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2547

יש לכם שאלות בנוגע לתטא הילינג? מתעניינים בשיטת הריפוי האנרגטית העוצמתית ביותר?
בואו לדבר על זה עכשיו בפורום תטא הילינג!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2423

פטרת בציפורנים - איך מטפלים? מאמר חדש
( לעמוד שלי בתפוז )
07/02/2016 | 17:44
328
אחת מהמחלות הכרוניות והמדבקות השכיחות ביותר הינה פטרת הציפורניים אשר הטיפול בה חוזר ונשנה מעת לעת.
התופעה טורדנית, מביכה ומציקה, ובנוסף לכאב וחוסר הנעימות בנוכחותה היא מהווה גם מטרד אסתטי בולט במיוחד. 
העדר טיפול הולם ומתמיד רק יחמיר את התפשטותה של פטרת הציפורניים ואת הסבל הנגרם.
ללא טיפול אינטנסיבי היא יכולה להופיע במשך שבועות, חודשים ואפילו מספר שנים.
סוגי פטרת
03/02/2016 | 17:32
1
21
האם יש סוגים שונים של פטרת ציפורנים? זה מדבק?
פטרת ציפורניים - האם זה מדבק?
( לעמוד שלי בתפוז )
04/02/2016 | 14:09
12
שלום,
ישנם 4 סוגים עיקריים של פטרת הציפורניים אשר תחתם יש "תתי-סוגים" קטנים יותר.
השוני בין הסוגים השונים הוא בעיקר בטרמינולוגיה הרפואית, אך בהמשך לשאלתך - אז כן, פטרת ציפורניים היא אכן מדבקת.
ראשית כל מומלץ מאוד לאבחן את פטרת הציפורניים בשלב מוקדם ככל האפשר ולטפל בעקביות עד להבראת הציפורן.
אי טיפול בפטרת הציפורניים יכול להדביק את הציפורניים הסמוכות לציפורן הנגועה וכן הלאה לכל שאר האצבעות.
ממליצה לך בחום לא להזניח ולטפל בתכשירים הטובים והמוכחים ביותר.
האם אצלך ציפורניים נוספות נדבקו בפטרת בצורה זו?
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
03/02/2016 | 15:28
1
 מתעניינים בצורפות? מחפשים טבעות נישואין וזקוקים להכוונה?
בפורום צורפות טבעות נישואין תוכלו לשאול ולהתייעץ!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2550

מעצבים את הסלון מחדש וזקוקים לייעוץ לגבי הוילונות? מתלבטים בין וילון ארוך לקצר?
בפורום וילונות תוכלו להתייעץ עם מומחה מתחום הוילונות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2549 

מעוניינים לדעת מהם הכלים הטובים ביותר להשקעה נבונה וחסכונית? רוצים לנסות להשיג את המקסימום משוק ההון?
בפורום ייעוץ השקעות תוכלו לקבל מענה לכל השאלות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/1591 

מתעניינים בעולם הגאדג'טים ורוצים לדעת מהם החידושים הכי חמים בתחום? היכנסו עכשיו לפורום גאדג'טים בתפוז!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/673

יש לכם שאלות בנושא בריאות הגוף והנפש? מתעניינים בשיטת הרפואה הפונקציונלית?
בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2552 

רוצה לתקן את נזקי הזמן ולהעניק לפנים מראה צעיר יותר? מתעניינת בניתוח למתיחת פנים?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום מתיחת פנים!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2046

חוסר טיפול והזנחה
31/01/2016 | 18:20
1
24
מה הנזק שיכול להיווצר לציפורן שלא טיפלנו בה כראוי והיא סובלת מטפרת כבר במשך שנה? 
הזנחת פטרת הציפורניים
( לעמוד שלי בתפוז )
04/02/2016 | 13:57
12
בני שלום,
חוסר טיפול בפטרת הציפורניים בזמן ובמקום המתאימים יכול להוביל למצב בו הציפרון נאכלת עד למצב בו לא תראה אותה.
חוסר הטיפול יכול בנוסף להדביק את שאר הציפורניים בפטרת ולהסב לך כאב, חוסר נוחות ואסתטיקה כידוע לך.
הייתי ממליצה לך לחזור לטיפול אינטנסיבי איכותי באופן מידי.
פדיקור/מניקור אצל קוסמטיקאית
25/01/2016 | 16:21
2
21
היי
לאילו דברים חשוב לשים לב כשבוחרים מכון לטיפול? הבנתי שיש כל מיני מחלות שלא נדע... 
בחירה נכונה של מכון יופי
( לעמוד שלי בתפוז )
26/01/2016 | 11:58
1
17
ישנן סיבות שונות לבחירת מכון היופי, אך נתרכז בחשובות שבהן:
מעבר לעניין המקצועי, עשי סקר לפני שתגיעי בפעם הראשונה למכון יופי. נסי לקבל התרשמות כללית מהמקום שאת רואה ואם יש לך המלצה של מכרים על המקום - מה טוב. דברי עם בעל/ת המקום ועם המטפלות. מאחר והבחירה במכון יופי היא לאורך זמן הרי שחלק חשוב בבחירת מכון היופי שלך הוא הקשר האישי ביניכם שחשוב לא פחות מן הטיפול.
דרשי להבין ולראות את רמת המטפלות ואת הסמכתן. עבודה עם כלים וחומרים שונים לצורך הטיפול דורשת מקצועיות ברמה מינימלית שמשפיעה באופן ישיר על הטיפול שתקבלי.
דרשי להבין על הליך הטיפול והחיטוי של כלי העבודה. כלים אלו משרתים לקוחות רבים, אך כשהם מגיעים למגע בגופך - עליהם להיות לא פחות מסטריליים.
תודה רבה
28/01/2016 | 15:02
2
ניתוח ציפורן
22/01/2016 | 12:48
4
27
שלום רב,

בגלל פטרת בצפורן בוהן רגל ימין, נבדקתי ע"י רופאת עור ששלחה אותי לכירורג. ב-10 ביוני 2015 עברתי ניתוח להסרת הציפורן.
היה נראה שיש שיפור אבל זה מאד רחוק מזה. באמצע הפדיקוריסטית גזרה לי את הציפורן שצמחה באופן אנכי (עדיין חלק מהציפורן צומחת באופן אנכי) ונדמה לי שהייתה טעות
האם יש לי עדיין תקווה או שהכל אבוד?
תודה מראש על תגובתך
ניתוח ציפורן
( לעמוד שלי בתפוז )
24/01/2016 | 12:42
3
19
שלום לך,
משהו קצת חסר לי בסיטואציה שלך:
- האם לאחר הניתוח על ידי הכירורג - לא קיבלת הדרכה לגבי מה הולך לקרות וכיצד לטפל?
- האם הפדיקוריסטית העלתה בפניך את מה שהיא הולכת לבצע ומה התוצאה?
לפי מה שאת מספרת - גדילת הציפורן בצורה אופקית היא שאין חיבור בין בסיס הציפורן אל הציפורן עצמה בשלב זה.
האם הבעיה כרגע היא בגדילת הציפורן או בפטרת שעדיין קיימת.
בכל מקרה אני ממליצה לך לחזור אל הרופא לביקור מעקב לגבי צמיחת הציפורן, וכמו כן במקרים כאלו גם מומלץ לקבל חוות דעת נוספת ולא אחת בלבד.
תודה על תשובתך
24/01/2016 | 17:15
2
17
האם את מתכוונת שאחזור לכירורג או לרופאת עור שהפנתה אותי אליו?
לגבי הפדיקוריסטית האם אכן עשתה טעות שגזרה לי את הצפורן?
לא כתבתי קודם שזה היה ניתוח קונבנציונלי ולא לייזר.
ניתוח ציפורן
( לעמוד שלי בתפוז )
25/01/2016 | 15:27
1
12
- באופן כללי הייתי ממליצה לך לחזור אל הכירורג או לרופאה המפנה על מנת שייתנו את חוות דעתם המקצועית לגבי מצבך הנוכחי.
- לגבי הפדיקוריסטית - אני לא חושבת שהפדיקוריסטית שלך עשתה טעות מאחר ואם אכן היה משהו לא תקין בעקבות גזירת הציפורן סביר להניח שלא היית יכולה ללכת על הרגל שלך וגם לא לנעול נעליים מפאת הכאב. סביר להניח שהיא ניסתה להקל עליך.
תודה על התשובה המרגיעה
28/01/2016 | 21:08
6
טיפול בפטרת - מאיפה מתחילים?
19/01/2016 | 12:47
3
61
היי
אני סובלת מפטרת בציפורני הרגליים כבר 6 שנים בהן הייתי לסירוגין בהריון ומניקה, ולכן לא טיפלתי.
כעת הפסקתי להניק ואין הריון מתוכנן לעתיד הקרוב, ואני רוצה לטפל סוף סוף.
מאיפה מתחילים? רופא משפחה? מכוני לייזר? חשוב לי להדגיש שאני לא מעוניינת להשקיע מאות שקלים ומחפשת פתרון זול יחסית.
טיפול בפטרת הציפורניים
( לעמוד שלי בתפוז )
19/01/2016 | 15:37
2
65
הי,
באופן כללי מוטב תמיד, במידה ומדובר בפטרת הציפורניים, לטפל בבעיה כמה שיותר מהר, באופן נקודתי, עקבי ואיכותי עד כמה שניתן. אם שאלתך היא מהיכן מתחילים ברצוני לשאול אותך - האם התייעצת עם רופא על מנת לוודא שמדובר אכן בפטרת הציפורניים?
לגבי טיפול בלייזר - הנה לך קישור לתשובה שלי על טיפול בלייזר לטיפול בפרטת הציפורניים:
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/2177/1798627...
אם הינך סובלת מפטרת במהלך מספר שנים סביר מאוד להניח שהבעיה כבר התפשטה באופן עמוק בציפורניים, לכן הטיפול שלדעתי את צריכה הינו טיפול עקבי ולאורך זמן. הכיני את עצמך ל 6-8 חודשי טיפול. בנוגע להשקעה בטיפול - חשוב להדגיש שאין תרופות פלא שיטפלו וירפאו את הבעיה מהיום למחר, ובטח לא תרופות סבתא למיניהן.
שתפי אותי כיצד חשבת שברצונך להתחיל לטפל?
תשובה
20/01/2016 | 12:08
1
34
סובלת מספר שנים
הייתי אצל רופא משפחה לפני כשנה, ואכן מדובר בפטרת.
חשבתי לטפל בעזרת גלולות - הבנתי שעלותן זניחה - כמה עשרות שקלים, וגלולות באמת לא יכולתי לקחת כשהייתי בהריון / מניקה. השאלה עד כמה הן יעילות.
גלולות לטיפול בפטרת הציפורניים
( לעמוד שלי בתפוז )
21/01/2016 | 12:25
31
גלולות / כדורים המוכרים בהקשר של פטרת ציפורניים הם כדורי הלמיסיל (במידה ואלו הגלולות עליהן את מדברת). גם לכדורים אלו הגבתי כאן באחת השאלות ואולי התשובה יכולה להועיל לך:
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/2177/1798620...
הנה בקיצור מסקנותיי לגבי טיפול בכדורים:
- יש תוצאות טובות למרות שהטיפול יכול לקחת זמן רב.
- הטיפול משפיע על כל מערכות הגוף.
- הטיפול אינו מבטיח את חיסול הפטרת לתמיד.
כעת, הבחירה בידיך.
אני בהריון והתחילו לי גירודים באצבעות הרגליים
18/01/2016 | 13:39
1
29
זה יכול להיות פטריות?
מחפשת דרך טבעית להרגיע את הגירודים.
מישהו יכול להמליץ לי?
האם גירודים ברגליים מעידים על פטרת
( לעמוד שלי בתפוז )
19/01/2016 | 15:24
24
שלום תמר,
ראשית כל - מזל טוב.
אני ממליצה לך לבקר אצל רופא עור ולוודא שמדובר בפטרת. 
מניסיון אישי אני יכולה להוסיף שבגלל שהרגליים והידיים מתנפחות במיוחד בחודשים הראשונים והאחרונים העור הופך להיות מתוח מהרגיל, מה שיכול לגרום לגירויים, גירודים ויובש.
אשמח אם תעדכני במידה והחלטת להיוועץ ברופא ומה אמר לך.
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
18/01/2016 | 15:53
4
 יש לכם שאלות לגבי עולם השייט הבינלאומי? חולמים על חופשה חלומית וזקוקים למידע?
בפורום טיולי שייט תקבלו את כל המידע הדרוש!

מתעניינים בקסמים וטלפתיה? רוצים ללמוד עוד על העולם הקסום והמיסתורי הזה?

סובלת מנשירת שיער וחולמת על פיתרון? מתעניינת בתוספות שיער לקראת אירוע ורוצה לקבל טיפים ורעיונות?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום תוספות שיער!

מהן האבחנות הרפואיות בתחום ההמטולוגיה? ממה הן נגרמות ומהם התסמינים שלהן? 
מוזמנים לדבר על זה עכשיו בפורום המטולוגיה כללי!

יש לך שאלות מתחום הרדיולוגיה? נמצא לפני בדיקה פולשנית ויש לך חששות?
בפורום רדיולוגיה תוכל להתייעץ עם מומחה מהתחום!

סובלים מפטרת ציפורנים? רוצים להתייעץ עם מומחה מהתחום לגבי דרכי טיפול אפשריות?
היכנסו עכשיו לפורום פטרת בציפורנים ותקבלו מענה אמין ומקצועי!

לק לטיפול בפטרת ציפורניים
12/01/2016 | 13:54
3
42
הייתי רוצה להתייעץ. עד כמה שימוש בלק יעיל להעלמת פטרת מהציפורניים?
האם לק מסייע בטיפול בפטרת הציפורניים?
( לעמוד שלי בתפוז )
13/01/2016 | 12:16
2
56
שלום,
לא ציינת האם מדובר בלק טיפולי לפטרת? אם כן - של איזה יצרן?
באופן עקרוני - תלוי במרכיבים.
אשמח לעזור ברגע שאדע את מרכיביו של הלק שלך.
המליצו לי על לוסריל
13/01/2016 | 18:37
1
50
השאלה עד כמה זה באמת אפקטיבי לטווח הארוך...
טיפול בפטרת הציפורניים עם לוסריל
( לעמוד שלי בתפוז )
18/01/2016 | 14:42
59
המרכיב הפעיל בתכשיר זה הינו הידרוכלוריד  (hydrochloride) בריכוז של 5% לפי היצרן.
מרכיב זה הינו חומר בסיס מאוד ואינו חומצי, כמו אקונומיקה או סודה לשתייה עליה דיברתי באחת תגובות (ליחצי כאן לצפייה בתגובה)
כן יש לו יכולת אנטיספטית שהוא משמיד חיידקים. היצרן ממליץ על שימוש בלק אחת לשבוע. לדעתי בריכוז נמוך של חומר פעיל ומריחה של פעם בשבוע קשה יהיה להשיג תוצאות איכותיות. לפי המרכיבים שמפרסם היצרן אין אני לא רואה איך המרכיב הפעיל יכול להישאר פעיל במשך השבוע וכמו כן לחדור לציפורן ולטפל בבעיה.
שמן עץ התה
10/01/2016 | 17:35
1
44
יכול לסייע לפטריה בציפורן ברגל?
שמן עץ התה כפתרון לפטרת ציפורניים
( לעמוד שלי בתפוז )
13/01/2016 | 12:12
56
שלום אורי,
לשמן עץ התה אכן יש תכונות אנטי בקטריאליות ואנטי ספטיות שיכולות לסייע בפטרת.
השימוש בשמן זה הוא בעייתי מאחר ועקב הייתו שמן הוא אינו נספג בקרנית הציפורן וכמו כן אינו חודר ומגיע אל מקור הפטרת. עדיף להשתמש בשמן עץ התה כשהוא בתוך תערובת או תכשיר המכילים מרכיבים המאפשרים לשמן עץ התה לחדור אל תוך הציפורן ולטפל בבעיה.
תאמר לי בבקשה כיצד אתה משתמש בשמן זה?
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
07/01/2016 | 16:16
4
 נמצאים בשנות העשרים לחייכם ומחפשים מקום לדבר בו על הכול?
פורום עשרים פלוס הוא המקום בשבילכם! היכנסו עכשיו!

מתעניינים בשייט יאכטות? חולמים על חוויה רומנטית או הרפתקה כיפית לכל המשפחה?
היכנסו עכשיו לפורום יאכטות ותקבלו את המידע הדרוש

מתכננים אירוע משפחתי ומעוניינים באטרקציות מגניבות וייחודיות?
בפורום אטרקציות לאירועים תקבלו רעיונות שיהפכו את האירוע שלכם למושלם!

יש לכם שאלות לגבי מערכת אבטחה טובה ואיכותית לעסק שלכם או לבית המגורים?
היכנסו לפורום מערכות אבטחה ותקבלו מידע מקצועי ואמין!

מתלבטים אילו צמחים כדאי לשתול בעונה הנוכחית? יש לכם שאלות לגבי השקייה או דישון?
בפורום צמחים לגינה ולבית תוכלו לשאול ולשתף!
פטריה תורשתית
04/01/2016 | 11:08
3
33
היי,
הופיעה לי על הציפורן ביד פטריה בדיוק כמו שהייתה לאימי זכרונה לברכה.
האם מדובר בפגם תורשתי?
האם פטרת היא פגם תורשתי?
( לעמוד שלי בתפוז )
04/01/2016 | 12:16
2
35
שלום רננה,
אין שום מידע התומך בכך שפטרת היא עניין תורשתי כמו העניין שמערכת חיסון חלשה יכולה להיות תורשתית. בהמשך לכך למי שיש מערכת חיסון חלשה מוגן פחות מן הפטרת. כלומר אם לאימך הייתה פטרת, ואין זה משנה מה מיקומה, זו לא גזרה משמיים! ניתן ואף מומלץ ביותר לטפל בתופעה בהקדם ובצורה הטובה והאיכותית ביותר.
האם רננה ניסית כבר לטפל בפטרת? כמה זמן? ואם כן - באלו חומרים או שיטות?
לא ניסיתי לטפל
05/01/2016 | 16:30
1
29
חשבתי שזה תורשתי ואין טעם לטפל
טיפול בפטרת ציפורניים
( לעמוד שלי בתפוז )
06/01/2016 | 11:33
32
בהחלט יש טעם ומומלץ מאוד לטפל בעניין. גם במקרה שלך ישנן דרכים לטפל ואף לראות תוצאות תוך כמה חודשים.
פטרת ציפורניים כתוצאה ממכה חזקה
03/01/2016 | 11:37
1
36
לפני משהו כמו חודש דלת האוטו נסגרה על האגודל שלי. בהתחלה זה כאב מאוד ואחרי זה הופיע כתם כחול. האם זה פטרת ציפורניים? מה עלי לעשות? אודה לעזרה.

האם מכה חזקה גורמת לפטרת הציפורניים?
( לעמוד שלי בתפוז )
04/01/2016 | 11:03
27
הי, מן הפרטים שאתה מעלה אני יכולה להגיד שזו לא פטרת, הכתם הכחול שהופיע זהו שטף דם, או אם להיות מדויקים יותר זהו דם שפרץ החוצה לאחר קבלת המכה, והוא נכלא והתייבש בין בסיס הציפורן לציפורן עצמה.
מכאן ישנם 2 דברים שיכולים לקרות: ראשית, הציפורן תיפול ובמקומה תגדל חדשה. תהליך שכזה יכול לארוך בין 3-4 חודשים. דבר נוסף שיכול לקרות שהציפורן תמשיך לגדול והכתם יתקדם יחד איתה. במצב כזה יש להמתין עד שהכתם יגיע אל קצה הציפורן ובכל פעם כשתגזור ציפורניים יעלם חלק מן הכתם.
יש לשים לב שכשהציפורן מתרוממת ועומדת ליפול - בשום פנים ואופן אל תזרז את התהליך, דבר שיוביל לגרימת נזק והיא לא תגדל בצורה בריאה. במקרה שהציפורן לא נפלה אך הכתם גדל ומסביבו אתה מבחין שיש במאין עיגול לבן (אוויר שהצליח להיכנס מתחת לציפורן) זהו הזמן לדאוג ולהתחיל בטיפול למניעת פטרת.
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
31/12/2015 | 16:15
4
 מחפשים פעילויות נחמדות לילדים בימים הגשומים של השנה?
היכנסו עכשיו לפורום יוצרים עם ילדים וקבלו רעיונות מקוריים!

מתעניינים בבר אקטיבי לאירוע מושלם? יש לכם שאלות לגבי בחירת האלכוהול?
היכנסו עכשיו לפורום בר אקטיבי ותקבלו תשובות להכל!

ההתמכרות שלך מפריעה לך לנהל אורח חיים תקין?
בוא לדבר על זה עכשיו בפורום התמכרות למין

מחפשים מטפל סיעודי עבור היקרים לכם מכל? יש לכן שאלות לגבי זכויותיו?
היכנסו עכשיו לפורום טיפול בקשישים ותקבלו מענה לשאלותיכם!

מתעניין בקרב מגע ומעוניין לקבל פרטים נוספים?
היכנס עכשיו לפורום קרב מגע הגנה עצמית ותקבל תשובות לכל השאלות!

זמן הבראה מפטרת הציפורניים
29/12/2015 | 17:11
3
54
אני תוך כדי תהליך בטיפול בפטרת ציפורניים שיש לי בכף הרגל וגם בכף היד. בתוך כמה זמן אני יכולה כבר לראות תוצאות?

פטרת הציפורניים - זמן הבראה
( לעמוד שלי בתפוז )
30/12/2015 | 11:28
2
57
שלום לך,
אני מאוד שמחה על שאת מטפלת בבעיה הפטרת. זהו תהליך שחשוב שייעשה בצורה הנכונה ועל הצד הטוב ביותר.
כיום קיימים סוגים שונים של טיפולים ודרכים שונות לטיפול בפטרת הציפורניים כאשר כל דרך מספקת תוצאות שונות עם פרקי זמן שונים.
על מנת שאוכל לענות לך על שאלה זו אשמח לדעת באיזו שיטת טיפול את מטפלת?
קודם כל תודה על ההתיחסות
30/12/2015 | 13:19
1
49
עשיתי טיפול פנים לפני כשבועיים והקוסמטיקאית שלי הבחינה שיש לי פטרת ברגליים ובידיים והמליצה לי על תערובת שהיא מכינה בעצמה שמבוססת על שמנים אתריים. אני מטפטפת את החומר על צמר גפן, מצמידה לציפורניים ועוטפת בפלסטר. היא אמרה לי לחזור על הפעולה בכל לילה.

תערובת שמנים אתריים לטיפול בפטרת הציפורניים
( לעמוד שלי בתפוז )
30/12/2015 | 15:03
46
כשמדובר בטיפול על ידי תערובות שונות קשה מאוד לענות בבירור על תקופת ההבראה מפטרת הציפורניים מהסיבה הפשוטה - נקודת המוצא היא שמרכיבי התערובת 
אינם ידועים לנו. לפני שנדבר על אפקטיביות, אם קיימת או לא בתערובת, חשוב להדגיש:
תערובות שמנים אתריים יכולות להיות מסוכנות מאוד לקבוצות סיכון שונות כגון: נשים בהריון, נשים מיניקות, בעלי מחלות לב ולחץ דם.
בנוגע לאפקטיביות הטיפול - יש מספר סוגים של שמנים אתריים שאכן יכולים להיות אפקטיביים ולהשפיע על הפטרת. יחד עם זאת חשוב לומר שהשמנים עצמם אינם 
יכולים לחדור דרך הקראטין לשכבות עמוקות יותר של הציפורן אלא על ידי חומרים "מובילים" שיצרני תכשירים ידועים מוסיפים למרכיבי המוצר הסופי. שמנים אתריים 
שלא יחדרו אל שכבות הציפורן על מנת להגיע לבעיה האמיתית הם שמנים חסרי משמעות ולא יניבו תוצאות (אין זה משנה כמה זמן הצמר גפן יהיה ספוג בתערובת 
ומוצמד לציפורן).
לסיכום, לא מומלץ להשתמש בתערובת שמנים אתריים, או כל תערובת אחרת, שמרכיביהם לא ידועים לנו. בכל מקרה, עדיף תמיד לקנות מוצר המאושר על ידי משרד 
הבריאות כדי להגן על עצמנו.
לא ניתן לאבחן או למדוד אפקטיביות של כזו תערובת נגד פטרת ציפורניים ולהסתמך רק על דעותיה של קוסמטיקאית.
כדי להבחין אם בכלל יש לך פטרת וכדי לקבל ייעוץ מקצועי בקשר לאיזה טיפול כדאי לבצע, אמליץ לך מאוד לפנות אל פדיקוריסטית מקצועית.
טיפול בפטרת הציפורן עם לייזר
29/12/2015 | 11:17
2
43
יש לי פטרת ציפורניים בכמה אצבעות. בזמן האחרון אני שומע הרבה הרבה פרסומות על טיפול בלייזר וחשבתי לנסות את השיטה. הטיפול הוא לא זול ואשמח לשמוע חוות דעת של מישהו שעשה את זה כבר.

טיפול בלייזר לפטרת ציפורניים
( לעמוד שלי בתפוז )
29/12/2015 | 13:05
1
71
שלום רון,
כידוע, אכן הפרסומים על שיטת הלייזר לטיפול בפטרת הציפורניים הינם רבים ומושקעים ובכך אני מסכימה איתך.
ראשית אני רוצה להדגיש שאין הוכחות חד משמעיות שטיפול בלייזר מסייע או מטפל בפטרת הציפורניים.
קשה לי מאוד להמליץ על טיפול כל כך יקר ולא מספק תוצאות, גם לאחר 5-6 טיפולים.
ישנם מקרים מסויימים שטיפול בלייזר בשילוב עם תכשיר או כדורים יכול לספק תוצאות חיוביות. כלומר, בהיגעתך למכון לייזר תיווכח לדעת שתוך כדי התהליך לא 
תשלם אך ורק על טיפול הלייזר כשלעצמו, אלא גם על תכשירים נילווים שיגידו לך שתפקידם "לזרז" את הטיפול, שברוב המקרים תכשירים אלו הם אלה שעושים את 
העבודה ולאו דווקא הלייזר.
לפי מחקרים אחרונים בנושא (ממליצה בחום להקדיש זמן לברור הנושא ברשת) שבהם נדבקו המכשירים החדישים ביותר אין הוכחות שהטיפול עובד.
אני ממליצה בחום להקדיש זמן לברור הנושא ברשת (אפילו תגובות גולשים יספקו את התשובה..) שם תמצא שישנן בדיקות על המכשירים החדישים ביותר שהוכיחו שהטיפול לא יעיל.
29/12/2015 | 17:13
3

מנהל/ת הפורום

אודות:
שמי אולגה קניבסקי, עוסקת בתחום טיפוח כף היד והרגל מזה 7 שנים ומומחית בייעוץ מקצועי בעולם היופי ובפרט לנושא פדיקור / מניקור. נושא הפדיקור והמניקור הינו
עוד...
חם בפורומים של תפוז
עוסק מורשה או חברה בע``מ
עוסק מורשה או חברה...
עכשיו בפורום הלוואות לעסקים, דיון בנושא עוסק...
עוסק מורשה או חברה בע``מ
עוסק מורשה או חברה...
עכשיו בפורום הלוואות לעסקים, דיון בנושא עוסק...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
אולגה קנייבסקי- מנהלת פורום פטרת ציפורניים
מנהלת פורום פטרת ציפורנים
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו