לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
72097,209 עוקבים אודות עסקים

פורום מצב האומה (טלוויזיה)

שלום וברוכים הבאים לפורום מצב האומה 

הפורום מוקדש לתוכנית המעולה  מצב האומה המשודרת בערוץ 22 ברשת.

העונה החדשה תתחיל בקרוב...וזה זמן טוב עבורנו  להתחיל לצחוק, לכתוב ולבדוק באמת באמת מה מצב האומה שלנו 

אם כבר באתם לבקר פה בפורום, אולי תספרו קצת על הפינות האהובות עליכם בתכנית, הצעות חוק שאתם רוצים להעלות, וכל מה שתרצו....

אתם מוזמנים בחום להצטרף ולהנות יחד איתנו   

אודות הפורום מצב האומה (טלוויזיה)

שלום וברוכים הבאים לפורום מצב האומה 

הפורום מוקדש לתוכנית המעולה  מצב האומה המשודרת בערוץ 22 ברשת.

העונה החדשה תתחיל בקרוב...וזה זמן טוב עבורנו  להתחיל לצחוק, לכתוב ולבדוק באמת באמת מה מצב האומה שלנו 

אם כבר באתם לבקר פה בפורום, אולי תספרו קצת על הפינות האהובות עליכם בתכנית, הצעות חוק שאתם רוצים להעלות, וכל מה שתרצו....

אתם מוזמנים בחום להצטרף ולהנות יחד איתנו   
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
אאאאאההההללןן אנשייים!!!! - מצב האומה - עונה שישית - 16/5/2013
 ברוכים הבאים לפורום  של "מצב האומה" הפורום הכי נוצץ ומצחיק שיש!!
כתובת האתר הרישמי של מצב האומה:
http://reshet.tv/Shows/matzav_hauma/
  חברים כן בפורום הזה באמת אני מבקש ממכם ואפילו אפשר מזמין אותכם להוציא את כל השטויות שיש לכם מהראש ולכתוב פה את כל ההצעות חוק שאתם חושבים שהן הכי מצחיקות וכל מיני דרכים לדעת שיצאת פראייר ואפילו להיות עוד יותר יצירתיים ולחשוב על מן פינה חדשה לתוכנית
הפורום כפי שאתם שמים לב הוא בשיתוף פעולה מלא עם רשת מה שאומר שאם ההצעות חוק שלכם והרעיונות יהיו מספיק טובים יכול להיות שהם גם יכנסו אולי לתוכנית.
בפורום הולכים צלהיות תחרויות, חידות מסוימות ואפילו התארחויות של כוכבי הסדרה
תהנו :)
אני מבקש בכל לשון של בקשה לא להפריע או לרדת על משתמשים אחרים בפורום זה ולא לעשות שום דבר הנוגד את תקנון תפוז
המשך >>

לצפיה ב-'רוצים להושיט יד? סה"ר מחפשת מתנדבים'
רוצים להושיט יד? סה"ר מחפשת מתנדבים
03/07/2013 | 14:06
8
הרשת מלאה בקריאות מצוקה, קריאות של אנשים בודדים שניצלו את חסות האנונימיות כדי לשתף בכאב ובמצוקות שלא היו יכולים לספר במקום אחר. ולא תמיד הקריאה נשמעת, והקול שלהם עלול להחלש ולגווע.
עבור אותם אנשים הקמנו את סיירת סה"ר ? הסיירת היא קבוצת מתנדבים שמשוטטים ברחבי האינטרנט ומחפשים את קריאות המצוקה האלו, פונים אל הגולשת או הגולש ומציעים להם כתובת שבה מתנדבים יקשיבו לכאבם ויתמכו בהם.

ההתנדבות מתבצעת מהבית, וכרוכה בשבעה מפגשי הכשרה מקדימה. ההכשרה הקרובה תיפתח באוגוסט באזור המרכז.

אם אתם מעל גיל 21 ורוצים להתנדב אצלנו ? אנא צרו קשר דרך אתר סה"ר, או במייל, [email protected]

תודה,

צוות סה"ר
לצפיה ב-'סלט! + סרטונים מהמופע של גורי'
סלט! + סרטונים מהמופע של גורי
01/07/2013 | 22:28
5
37
חחחחחחחחח אני שמעתי את "סלט" ופשוט נפלתי מצחוק, בנוסף לזה הקטע שהם עשו שיפור לביצוע סוף עונה ממצב האומה ל"שירים במזרחית"
חחחחחחחח הראל סקעת נכנס אשכרה עם שקית על הראש.
יש לגורי בסרטון עם הראל קטע מדהים שהוא אומר "מה זה משנה למעריצה בת 12 שאוהבת אותך, בעצם מעריץ"

שירים במזרחית:http://www.youtube.com/watch?v=o9fI65oVLYU
גורי והראל -השיר המרגש,סלט, - http://www.youtube.com/watch?v=GDlikCG6rxY
כל הציפורים - http://www.youtube.com/watch?v=zwe7x3Ui0RA
אף אחד לא בא (שיר על פנטזיות מיניות של גורי) - http://www.youtube.com/watch?v=SJz1xJv_igM - שיר מתוק מתוק לגמרי !
תהנו :)

לצפיה ב-'אני חייבת ללכת להופעה של גורי'
אני חייבת ללכת להופעה של גורי
01/07/2013 | 22:39
25
רשמתי לי ביומן לראות את הקטעים שבפורום
המצב שלי כ"כ גרוע
לצפיה ב-' על הקישורים'
על הקישורים
01/07/2013 | 23:25
2
27
הקטע של המחרוזת המזרחית בוצע בדיוק אותו דבר במצב האומה בעונה 2, עם גורי שליין ואורנה- והנה הקטע:

http://www.youtube.com/watch?v=NLI9Kz0g2Wo

קטע גדול בלי קשר..

אגב, מה זה המופע הזה בעצם? הם רק שרים? או שזה מערכונים מה זה בדיוק?

בכל מקרה הולכת לראות עכשיו את הקישורים האחרים
לצפיה ב-'אוקי.. מישהו בתגובות כתב שם'
אוקי.. מישהו בתגובות כתב שם
01/07/2013 | 23:28
26
שגורי רץ עם הקטע הזה במופעים שנים, אבל שזה לא היה במחרוזת. אין לי מושג.. בכל מקרה זה מגניב...
לצפיה ב-'נראה לי שזה שילוב של שירים ומערכונים ביחד....'
נראה לי שזה שילוב של שירים ומערכונים ביחד....
02/07/2013 | 00:54
20
לצפיה ב-' רבה על כל הקישורים!'
רבה על כל הקישורים!
02/07/2013 | 00:50
9
לצפיה ב-'יואווו זה מדהים חחחחחח גורי הזה!'
יואווו זה מדהים חחחחחח גורי הזה!
29/06/2013 | 22:07
1
35
חחחחחחח העלו דבר מדהים ליוטיוב, שיר של האומנים מהמוכרים ביותר בארץ נגד העליית מחירים, שעד עכשיו זה כאילו בסדר אבל רק אל תגעו להם בערק חחחחחח
גורי מופיע שם בשורה גאונית "לא מתחרמן, כי אין קצבאות ילדים, לא מזדקן כי מיסו את הקברים"
אחד הדברים הכי יפים שראיתי בזמן האחרון!
לצפיה ב-'חחחח בדיוק לזה בלאק סקאר קישרה למטה:'
חחחח בדיוק לזה בלאק סקאר קישרה למטה:
29/06/2013 | 22:41
23
לצפיה ב-'הוכחות מטרידות מעברם של מרב מיכאלי ויאיר לפיד'
הוכחות מטרידות מעברם של מרב מיכאלי ויאיר לפיד
27/06/2013 | 21:10
6
62
לצפיה ב-''
27/06/2013 | 22:10
2
35
וואו, זה ענק! איפה מצאת את זה? איך זה לא צץ עד היום בשום מקום?
לצפיה ב-'לא יודעת... זה הופיע לי בכמה מקומות'
לא יודעת... זה הופיע לי בכמה מקומות
27/06/2013 | 23:08
1
34
בפייסבוק..

הנה פה מפרטים יותר מה זה (כנראה מהשנים הראשונות של התכנית שלו)- לא קישרתי לזה כי הנגן שהם שמו מעצבן:

http://www.holesinthenet.co.il/holesinthenet-media...
לצפיה ב-', אז זה רק היום הגיע לרשת....מדהים!'
, אז זה רק היום הגיע לרשת....מדהים!
28/06/2013 | 00:18
14
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחחחחחחחח'
חחחחחחחחחחחחחחחחח
28/06/2013 | 14:14
29
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח גאון מי שהעלה את זה!!
לצפיה ב-' מאוד נחמד...'
מאוד נחמד...
28/06/2013 | 15:36
1
37
להקת שממל (אין לי מושג מי הם). עשו שיר וקליפ מחאה על עליית מחירי האלכוהול והזמינו קומיקאים להשתתף, בינם גורי אלפי :

http://e.walla.co.il/?w=%2F202%2F2655615
לצפיה ב-'חמוד!'
חמוד!
29/06/2013 | 12:08
8
לצפיה ב-'הפרק של אתמול :)'
הפרק של אתמול :)
28/06/2013 | 14:19
26
לדעתי זה היה הפרק עם הכי פחות בדיחות כתובות עד עכשיו, כל האילתורים האלה הרגו אותי "תן לצ'יף לדבר", והקטע עם אורנה שרק אלוהים יודע מאיפה היא הביאה את ה"מקומות קבורה" פשוט מדהים.
למרות שלגבי אורנה אני ציפיתי להתייחסות מצידו של גורי לגבי הפירסומת החדשה שלה ל"בונזו", אבל בסדר אולי בתכנית הבאה

קישור לפרק 13 http://reshet.tv/Shows/matzav_hauma/videomarklist,...
:
לצפיה ב-'ערוץ 10 טרפד הופעה של גיא פינס ב"מצב האומה"'
ערוץ 10 טרפד הופעה של גיא פינס ב"מצב האומה"
26/06/2013 | 21:22
3
36
לצפיה ב-'זה רדוד'
זה רדוד
27/06/2013 | 10:11
2
30
זה שיש מלחמה בין הערוץ לא אמור שהטלנטים צריך להיפגע

זה מכזיר את המלחמות של קשת ורשת רק שלהם יש עם מי ומה להילחם

ורשת וערוץ 10 לדעתי צריכים לשתף פעולה סוג של מלחמה קרה .. אני גם לא רואה סיבה לזה שגיא פינס לא השתתף   
לצפיה ב-'לגמרי....כלכך אידיוטי העניין הזה.....'
לגמרי....כלכך אידיוטי העניין הזה.....
27/06/2013 | 12:35
9
לצפיה ב-'לגיא פינס כנראה אין ברירה. לא חושבת שהוא עצמו'
לגיא פינס כנראה אין ברירה. לא חושבת שהוא עצמו
27/06/2013 | 19:33
25
לא רצה לבוא.. אבל מה, הוא יסתכסך עם האנשים שמשלמים את הפרנסה שלו?

החבר'ה מערוץ 10 מפגרים
לצפיה ב-'מפריע שהחבר'ה ממצב האומה קוראים הכל מהנייר'
מפריע שהחבר'ה ממצב האומה קוראים הכל מהנייר
27/06/2013 | 14:53
6
47
היי,
רציתי לדעת עם מנחי התוכנית "מצב האומה" הם אלה שכותבים את כל הבדיחות והפאנצ'ים או שיש לתוכנית צוות כותבים שכותבים להם את הבדיחות והם פשוט מקריאים אותם מהדף?? לא מפריע לכם שאורנה בנאי למשל כל שנייה מסתכלת על הדף כדי להגיד את הבדיחה??
לצפיה ב-'לכל פנאליסט יש כותבים שצמודים אליו'
לכל פנאליסט יש כותבים שצמודים אליו
27/06/2013 | 15:04
5
41
אבל הם לא כותבים במקומו, הם עובדים ביחד ומנסחים יחד את הבדיחות והפאנצ'ים. אורנה מסתכלת על הדף כדי לזכור בדיוק את הניסוח, כדי שזה יצחיק בסוף, את רוח הדברים היא בוודאי זוכרת.
לצפיה ב-'הבנתי'
הבנתי
27/06/2013 | 16:30
4
36
אבל זה לא קצת הורס לדעתך? כאילו, גם אני יכול לשנן בדיחות ולהיות מצחיק לא?
לצפיה ב-'כן, אבל הם עדיין מצחיקים בבסיסם'
כן, אבל הם עדיין מצחיקים בבסיסם
27/06/2013 | 16:35
3
34
ויודעים גם לאלתר ולהגיב על הבדיחות אחד על השני באופן טבעי. זה לא שהם קיבלו תסריט כתוב מראש ואומרים אותו כמו תוכי. יש גם הרבה מקום לכימיה ולדינאמיקה ביניהם.
לצפיה ב-'להגיב על הבדיחות אחד של* השני'
להגיב על הבדיחות אחד של* השני
27/06/2013 | 16:38
15
לצפיה ב-'ובנוסף למה שגלית אמרה- "לספר בדיחה"'
ובנוסף למה שגלית אמרה- "לספר בדיחה"
27/06/2013 | 19:31
1
32
זה ממש לא קל... מעבר לזה שהם גם שותפים לכתיבה והכל, צריך גם לדעת להעביר בדיחה, זה לא מספיק לשנן אותה. אי אפשר לדעת כמה זה קשה עד שעושים את זה, גם אם יש מולם את ה"דף עם הבדיחות".
לצפיה ב-'לגמרי...צריך גם כישרון גם בשביל זה'
לגמרי...צריך גם כישרון גם בשביל זה
27/06/2013 | 20:14
9
לצפיה ב-'ציוץ חדש של גורי'
ציוץ חדש של גורי
26/06/2013 | 20:54
30
"פרנקל חוזר, ליברמן רוצה לכבוש את עזה, עוזי משולם בכותרות, אולי לא נתנו פקטור בבחינה בהיסטוריה, אבל חזרנו בזמן."

לצפיה ב-'בונוסים נחמדים בשבילכם:'
בונוסים נחמדים בשבילכם:
23/06/2013 | 10:54
20
64
1. ציוץ של גורי בנוגע לעד המדינה שברח (במחווה לחבר ותיק):

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1015172397...

2. בנענע בעמוד של גיא פינס עוד לא סידרו את האייטם על הכוורת שבו רואים את ליאור ומרב, אבל מצאתי את הקטע ביוטיוב- דקה 2:00 בערך (האייטם על כוורת. ליאור מופיע בערך ב-3:50) :

https://www.youtube.com/watch?v=1nxI9J9FyVU

אגב, לא קשור למצב האומה, אבל לאוהבי הכוורת שבפורום (מבין ארבעת המשתתפים שלו ), גיליתי לא מזמן שהם עשו פעם עיבוד אנגלי למגפיים של ברוך. במקום מגפיים הם שרים על צב, שזה פחות גאוני לדעתי, אבל זה עדיין דיי מגניב (והמגפיים אגב - אחד השירים הישראלים האהובים עלי- ever):
https://www.youtube.com/watch?v=4D8Wu-T580Q

3. בגלל שאני נחמדה, ובעיקר כי משמעם לי, הנה סיכום בנקודות של הכתבה של עינב ב-"את":

היא שיחקה איזה דמות ב"עולם הערב"- דמות שכנראה מעליבה נשים או משהו (אין לי מושג על מה מדובר). היום היא מגדירה את עצמה כפמיניסטית, ומנס להיפטר מהדמות הזאת, היא מתנחמת בעובדה שרוב אלו שזוכרים אותה משם מאוד זקנים.
אמרו שהרייטינג של "מצב" טיפס בדיוק כשהיא הצטרפה כקבועה, ושאלו אם היא חושבת שזה בגללה. היא אמרה שזה שילוב של הדינמיקה בין כל חברי הצוות, ואולי זה עזר שהצטרפה כי היא עבדה עם האנשים האלו בעבר, אבל שזה גם בגלל השיבוץ אחרי דה ווייס וכאלה.
היא אמרה שכשהיא יושבת עם הכותבים לכתוב פאנצ'ים זה הכי קשה לה ומכניס אותה ללחץ, אבל כשהיא מגיע לאולפן והכל יותר נעים כי הם חברים. היא אמרה שלה ולגורי יש מעין מסורת כזאת לשלוח אחד לשני טקסטים של "מי נהנה יותר" בימים שהם יושבים עם הכותבים לכתוב פאנצ'ים. לדוגמא- היא שולחת לו "תמונה של הכותבים אוחזים בכוסות יין מול נוף הרים קסום, מצביעים על הלפטופ ונקרעים מצחוק מזוייף, והוא שולח לה הומאז' לסצנה הידועה ממציצים- גורי יושב ומשפריץ עם צינור על אחד הכותבים שלו שעומד בתחתונים בפוזה מגרה" (אין לי מושג על מה מדובר, לא ראיתי "מציצים").
שאלו אותה מה הקטע שהעונה יורדים עליה שהיא לא אוכלת- היא אמרה שזו הגזמה כי ברור שהיא לא נראית כמו אנורקסית, אבל זה דחקה כאילו על זה שהיא כל הזמן מנסה לשמור על המשקל ומתעסקת בזה, ושכאילו יש לה בעיות בדימוי הגופני וכל הזמן סופרת קלוריות, זה לא פתאום שהיא רזתה עוד משהו, היא אמרה שזה סתם ראנינג גאג עכשיו עכשיו, כמו הבדיחות על אורנה אחרי שיצאה מהארון, זה סתם משהו שהם נטפלו אליו עכשיו, אבל זה יחלוף וימצאו משהו אחר לצחוק על מישהו אחר מהצוות. היא אמרה אבל שזה לא "סתם בשביל לצחוק אחד על השני," שאם זה לא יהיה מצחיק זה לא יכנס לתכנית". והיא גם אמרה שהיו קטעים מאוד גסים שהייתה בטוחה שירדו, אבל לא ירדו. היא אמרה שהם יורדים אחד על השני על כל מיני דברים (למשל על אורנה והקטע של הלסביות, על ליאור בקטע שהוא לא מביע רגשות וכו'). שאלו אותה אם זה לא פוגע/מביך אותם, או שיש דברים שעוברים את הגבול. היא אמרה שבד"כ לא, כי הם בד"כ מתעסקים עם דברים שהאדם עצמו מביא, כאילו ואז הם מבינים שזה נוח לו שיצחקו עליו על הקטע הזה (אורנה למשל שהיא גם צוחקת על עצמה על הקטע של הלסבית וכו'). היא אמרה שלפעמים, אחרי שהיא חוזרת מהצילומים מהתכנית היא חושבת על איזה בדיחה שמרגישה לה שעברה את הגבול- ושולחת סמס לליאור שלא יכניס כי זה יעליב את אמא שלה. אבל זה לא קורה הרבה.
דיברו קצת על הנישואים שלה (ועל ההבדלים בינהם), ועל הילדים שלה לא ממש עניין אותי. אבל אמרו משהו שהיא התחתנה לראשונה בגיל 18 כדי לצאת מצה"ל. מה? זה נכון? היא לא שרתה בצה"ל? איך לא ידעתי מזה?
כתוב גם שבגיל 33 היא אובחנה בסרטן בלוטת התריס!!! לא ידעתי מזה! מסכנה!!
שאלו אותה איך היא משלבת את חיי המשפחה והילדים עם העבודה- היא אמרה שהייתרון הוא שבעבודה הנוכחית ב"מצב האומה" שזה שלושה-ארבעה חודשים אינטנסיביים, ושאר הזמן יחסית פנוי. אבל בזמן העבודה היא נורא מוגבלת- נגיד אם יש יום צילומים והילד חולה, אז אין מה לעשות היא חייב ללכת- לכן יש לה "רשת תמיכה" (מטפלות ביביסיטר, אמא וכו'). היא אמרה שהיא חושבת שכל העניין הזה של "איזון קריירה ומשפחה" זה בלוף ואי אפשר לעשות את זה כי אי אפשר לתכנן הכל- צריך לעשות הכי טוב עם מה שיש (או משהו כזה).
(הערה שלי- זה מעצבן שתמיד שואלים נשים את הדברים האלה, היא דיברה איזה עמוד שלם על המשפחה ועל הצורך באיזון ובלה בלה בלה. יש לה בעל- למה הוא לא ישמור על הילדים כשהיא בעבודה? אם זה הראיון עם גבר השאלות האלו לא היו עולות בכלל... מעצבן. נו שויין).
היא אמרה שהשנה ש"מצב האומה" זכו לראשונה בפרס תכנית הסאטירה, זאת הייתה השנה הראשונה שהם היו מועמדים והיא לא באה כי היא הייתה בטוחה שארץ נהדרת תזכה. היא אמרה שבשנים הקודמות היא תמיד באה ודפקה הופעה וכל זה לטקס, ו"ארץ" תמיד זכו, אז הפעם היא אמרה- למה להתאמץ, גם ככה לא נזכה, אז היא נשארה עם הילדים, ואז ליאור סימס לה שהם זכו והיא הייתה כזה במטבח עם הילדים מלאה בקטשופ או משהו.
היא אמרה שהיא לא כ"כ אוהבת את הפינה הזאת של ה"גריל" שהם עושים השנה. היא אמרה שהיא מרגישה יותר נוח לרדת על פוליטיקאים- כי בתור נבחרי ציבור- אם הם עושים משהו דפוק מגיע להם לקבל ביקורת. פחות נוח לה שמדובר ב"סתם סלבס"- כמו למשל הקטע על בר רפאלי. נגיד היא אמרה שלא היה נעים לה עם הירידות על בר, כי מבחינתה "סלבס" לא עשו רע לאף אחד, וזה לא אותו דבר כמו פוליטיקאים (מסכימה איתה אגב). היא אמרה שאולי יש לה ביקורת נגיד על מודל היופי, או על מודל הדוגמנות שאין לה בעיה להביע, אבל זה לא נראה לה לעניין לרדת על דוגמנית x (מסכימה, גם אני שונאת שמבקרים דוגמניות וכאלה על "תרבות היופי". זה כ"כ לא הכתובת). והיא גם אמרה משהו שהיא גם לא רצתה לרדת על בר כי מיד יחשבו שהיא יורדת עליה בגלל שהיא אישה יפה וכאילו יכניסו את זה לקונטקס של נשים שלא יודעות לפרגן, ולכן היה יותר קל לה לרדת על מיקי חיימוביץ' (דווקא לעניין הזה לא התחברתי...).
מסתבר שפעם היא הביעה ביקורת על המתנחלים וספגה על זה אש (נראה לי לא במסגרת "מצב האומה") והתנצלה על זה. ומסתבר שעדיין חוטפת על זה (אין לי מושג על מה מדובר, אבל למה היא צריכה להתנצל? זכותה לדעה שלה).
היא אמרה שהיא רוצה שמצב האומה יהיה רלוונטי לכל הקהלים- לשמאלנים ולימנים. ושאלו אותה איך הם מצפים אם הם יורדים נגיד על בנט. היא אמרה שלדעתה התכנית לא ימנית מדי ולא שמאלנית מדי אבל יש שמאלנים שחושבים שהיא ימנית ויש ימנים שחושבים שהיא ימנית מדי וזה האבסורד. ולכן יש קהלים שפוסלים אותה. למשל במקרה של האירוח של חנין זועבי- היא אמרה שחטפו ביקורת משני הצדדים- הימנים חשבו שהם היו קלים מדי איתה, והשמאל חשבו שתקפו אותה יותר מדי והיו יותר מדי גזעניים כלפיה.
היא אמרה שהם כמעט הצליחו לסגור עם ביבי ולפיד לבוא לפני הבחירות וזה התבטל. ואז המראיין שאל אותה אם בעצם הבאתו של ביבי הם לא "יסרסו" את הסאטירה בעצם- כי לתת במה לראש הממשלה זה בעצם כאילו לתת לגיטימציה לשלטון, כשאמורים לבקר אותו- שזו הביקורת שהעולתה נגד ארץ נהדרת בזמנו. היא ענתה שזה "מחול עדין", ושאם "ההתניות לפני הראיון הן כאלה שאני מלקקת לו, אז אין מה". (ציטוט מדוייק). מאוד מסכימה עם מה שהיא אמרה- אין בעיה מבחינה סאטירית לדעתי להביא את ראש הממשלה - בתנאי שהוא יהיה כמו שאר הפוליטיקאים שיבואו, ולא יתאמן מראש על מערכון ידוע כמו ב-"ארץ". אחרת אין באמת טעם. אבל אם הוא יבוא באמת כדי להתמודד עם
לצפיה ב-'אררר. נקטע, מזל שעשיתי "קופי"'
אררר. נקטע, מזל שעשיתי "קופי"
23/06/2013 | 10:56
1
42
המשך:

היא אמרה שהם כמעט הצליחו לסגור עם ביבי ולפיד לבוא לפני הבחירות וזה התבטל. ואז המראיין שאל אותה אם בעצם הבאתו של ביבי הם לא "יסרסו" את הסאטירה בעצם- כי לתת במה לראש הממשלה זה בעצם כאילו לתת לגיטימציה לשלטון, כשאמורים לבקר אותו- שזו הביקורת שהעולתה נגד ארץ נהדרת בזמנו. היא ענתה שזה "מחול עדין", ושאם "ההתניות לפני הראיון הן כאלה שאני מלקקת לו, אז אין מה". (ציטוט מדוייק). מאוד מסכימה עם מה שהיא אמרה- אין בעיה מבחינה סאטירית לדעתי להביא את ראש הממשלה - בתנאי שהוא יהיה כמו שאר הפוליטיקאים שיבואו, ולא יתאמן מראש על מערכון ידוע כמו ב-"ארץ". אחרת אין באמת טעם. אבל אם הוא יבוא באמת כדי להתמודד עם הטענות נגדו, והם לא יפחדו להיכנס בו זאת יכולה להיות האמא של הסאטירה.
שאלו אותה אם היא חושבת שהקמפיין שהם עשו עונה לפני שיאיר רץ לפוליטיקה השפיע על הריצה שלו לפוליטיקה ו/או על כמות המנדטים שהוא קיבל (לדעתי זה קצת מופרך, עם כל הכבוד למצב האומה, אני רוצה לתת לבוחרים קצת יותר קרדיט מצד שני, אחרי הכל הם עדיין נתנו לו 19 מנדטים, אז לכו תדעו, חוץ מזה שהעונה ה-3 כמדומני, שבה הם התחילו את הקמפיין של "יאיר לפיד מלך" - הייתה לפני העלייה המטורפת ברייטינג של התכנית שהתחילה כמדומני בעונה 4). היא ענתה שהיא לא חושבת שזה קשור, אלא שזה יותר כמו כל הכבוד לשליין שניבא את זה (אם הבנתי נכון- כאילו היא אומרת שכנראה היה רץ בלי קשר אליהם, אבל שאפו לשליין שניבא שזה יקרה, אם כי אני מאוד בספק אם שליין באמת חשב שזו אופציה ממשית, לדעתי הוא עשה את הקמפיין בצחוק גמור).
היא אמרה שלדעתי עושים ליאיר עוול גדול מידי וצריכים לתת לו יותר צ'אנס. שלדעתה לא היו צריכים לסלק אותו בבוז ממצעד הגאווה, ושלדעתה לא הייתה לו ברירה אלא לבצע את הגזירות הכלכליות (אני לא מסכימה, כלומר, אני מסכימה בגדול, שקשה להאשים אותו כי אין לו מושג מה הוא עושה. אני כן חושבת שצריך להאשים אותו על היומרה שלו לחשוב שהוא יכול להיות שר בקדנציה הראשונה שבה הוא רץ לפוליטיקה. אין לו ניסיון בפוליטיקה, אין לו ניסיון בכלכלה- הפאשלה שלו הוא בעובדה שהוא לקח את התיק הזה. זה עוד יותר אבסורד כי מצאו מאמר שלו מלפני כמה שנים בו הוא מבקר את ישראל על כך ששרי האוצר אצלנו ויועציהם, בניגוד למדינות אחרות אפילו לא סיימו תואר 1 בכלכלה. והוא צדק. אני חושבת ששר אוצר צריך לפחות להיות בעל תואר שני בכלכלה. אתה חייב להבין מה אתה עושה בשביל תפקיד שר האוצר).
היא אמרה שהיא יותר מבקרת את לפיד על ההתבטאויות הימניות שלו (העניין עם הזועביז) (ואני מנחשת גם החבירה לבנט אולי, וכתוצאה מכך התמיכה בהתנחלויות וכו').
דיברו איתה קצת על העניין של מחאת הקהל על ההורדה הפתאומית של מצב האומה וחזרתה למסך- היא אמרה, כמו ששאר חברי הפאנל אמרו בעבר שזה היה ממש שוק בשבילה, העניין של המחאה, שזה משהו שהיא כנראה תזכה להיות חלק ממנו פעם בחיים, שהיא בחיים לא הייתה מאמינה. היא אמרה שזה התחיל מהפוסט שגורי העלה בטוויטר על זה שהורידו אותם בגלל סיבה מונפצת שהוא לא קונה אותה, ואז התחילה כל המהומה. היא אמרה שכנראה ההחלטה להוריד אותם הייתה מכל מיני שיקולים כמו שרצו להוריד את ערוץ 10, או כל מיני תוכניות אחרות. אולי שיקולים כספיים, אולי עניין תוכן, לא ברור. אבל שהעניין של המחאה ממש ריגש אותה ואת כל הצוות.

זהו, מקווה שמישהו יפיק תועלת כלשהי מהחפירה הזאת
לצפיה ב-'המשך:'
המשך:
23/06/2013 | 16:06
25
11. היא אמרה שהם כמעט הצליחו לסגור עם ביבי ולפיד לבוא לפני הבחירות וזה התבטל. ואז המראיין שאל אותה אם בעצם הבאתו של ביבי הם לא "יסרסו" את הסאטירה בעצם- כי לתת במה לראש הממשלה זה בעצם כאילו לתת לגיטימציה לשלטון, כשאמורים לבקר אותו- שזו הביקורת שהעולתה נגד ארץ נהדרת בזמנו. היא ענתה שזה "מחול עדין", ושאם "ההתניות לפני הראיון הן כאלה שאני מלקקת לו, אז אין מה". (ציטוט מדוייק). מאוד מסכימה עם מה שהיא אמרה- אין בעיה מבחינה סאטירית לדעתי להביא את ראש הממשלה - בתנאי שהוא יהיה כמו שאר הפוליטיקאים שיבואו, ולא יתאמן מראש על מערכון ידוע כמו ב-"ארץ". אחרת אין באמת טעם. אבל אם הוא יבוא באמת כדי להתמודד עם הטענות נגדו, והם לא יפחדו להיכנס בו זאת יכולה להיות האמא של הסאטירה. - מסכימה איתך לגמרי!
12. שאלו אותה אם היא חושבת שהקמפיין שהם עשו עונה לפני שיאיר רץ לפוליטיקה השפיע על הריצה שלו לפוליטיקה ו/או על כמות המנדטים שהוא קיבל (לדעתי זה קצת מופרך, עם כל הכבוד למצב האומה, אני רוצה לתת לבוחרים קצת יותר קרדיט מצד שני, אחרי הכל הם עדיין נתנו לו 19 מנדטים, אז לכו תדעו, חוץ מזה שהעונה ה-3 כמדומני, שבה הם התחילו את הקמפיין של "יאיר לפיד מלך" - הייתה לפני העלייה המטורפת ברייטינג של התכנית שהתחילה כמדומני בעונה 4). היא ענתה שהיא לא חושבת שזה קשור, אלא שזה יותר כמו כל הכבוד לשליין שניבא את זה (אם הבנתי נכון- כאילו היא אומרת שכנראה היה רץ בלי קשר אליהם, אבל שאפו לשליין שניבא שזה יקרה, אם כי אני מאוד בספק אם שליין באמת חשב שזו אופציה ממשית, לדעתי הוא עשה את הקמפיין בצחוק גמור).- מסכימה איתך גם כאן.
13.היא אמרה שלדעתי עושים ליאיר עוול גדול מידי וצריכים לתת לו יותר צ'אנס. שלדעתה לא היו צריכים לסלק אותו בבוז ממצעד הגאווה, ושלדעתה לא הייתה לו ברירה אלא לבצע את הגזירות הכלכליות (אני לא מסכימה, כלומר, אני מסכימה בגדול, שקשה להאשים אותו כי אין לו מושג מה הוא עושה. אני כן חושבת שצריך להאשים אותו על היומרה שלו לחשוב שהוא יכול להיות שר בקדנציה הראשונה שבה הוא רץ לפוליטיקה. אין לו ניסיון בפוליטיקה, אין לו ניסיון בכלכלה- הפאשלה שלו הוא בעובדה שהוא לקח את התיק הזה. זה עוד יותר אבסורד כי מצאו מאמר שלו מלפני כמה שנים בו הוא מבקר את ישראל על כך ששרי האוצר אצלנו ויועציהם, בניגוד למדינות אחרות אפילו לא סיימו תואר 1 בכלכלה. והוא צדק. אני חושבת ששר אוצר צריך לפחות להיות בעל תואר שני בכלכלה. אתה חייב להבין מה אתה עושה בשביל תפקיד שר האוצר). - מסכימה איתך גם כאן
14. היא אמרה שהיא יותר מבקרת את לפיד על ההתבטאויות הימניות שלו (העניין עם הזועביז) (ואני מנחשת גם החבירה לבנט אולי, וכתוצאה מכך התמיכה בהתנחלויות וכו'). - הגיוני מבחינתה.
15. דיברו איתה קצת על העניין של מחאת הקהל על ההורדה הפתאומית של מצב האומה וחזרתה למסך- היא אמרה, כמו ששאר חברי הפאנל אמרו בעבר שזה היה ממש שוק בשבילה, העניין של המחאה, שזה משהו שהיא כנראה תזכה להיות חלק ממנו פעם בחיים, שהיא בחיים לא הייתה מאמינה. היא אמרה שזה התחיל מהפוסט שגורי העלה בטוויטר על זה שהורידו אותם בגלל סיבה מונפצת שהוא לא קונה אותה, ואז התחילה כל המהומה. היא אמרה שכנראה ההחלטה להוריד אותם הייתה מכל מיני שיקולים כמו שרצו להוריד את ערוץ 10, או כל מיני תוכניות אחרות. אולי שיקולים כספיים, אולי עניין תוכן, לא ברור. אבל שהעניין של המחאה ממש ריגש אותה ואת כל הצוות. - מרגש לשמוע
לצפיה ב-'וואו את מלכה! רבה!'
וואו את מלכה! רבה!
23/06/2013 | 16:01
2
35
בגלל שכלכך השקעת אני אגיב לך סעיף סעיף:
1. "העולם הערב"- נכון, אני זוכרת למה היא מתכוונת. היא שיחקה את הדמות של קריינית הרצף היפה וחסרת הדעה. אני מבינה למה זה יכול להעליב נשים.
2.אמרו שהרייטינג של "מצב" טיפס בדיוק כשהיא הצטרפה כקבועה, ושאלו אם היא חושבת שזה בגללה. היא אמרה שזה שילוב של הדינמיקה בין כל חברי הצוות, ואולי זה עזר שהצטרפה כי היא עבדה עם האנשים האלו בעבר, אבל שזה גם בגלל השיבוץ אחרי דה ווייס וכאלה. - אני מסכימה.
3. הקטע עם גורי ענק!!!!!!!!
4. שאלו אותה מה הקטע שהעונה יורדים עליה שהיא לא אוכלת- היא אמרה שזו הגזמה כי ברור שהיא לא נראית כמו אנורקסית, אבל זה דחקה כאילו על זה שהיא כל הזמן מנסה לשמור על המשקל ומתעסקת בזה, ושכאילו יש לה בעיות בדימוי הגופני וכל הזמן סופרת קלוריות, זה לא פתאום שהיא רזתה עוד משהו, היא אמרה שזה סתם ראנינג גאג עכשיו עכשיו, כמו הבדיחות על אורנה אחרי שיצאה מהארון, זה סתם משהו שהם נטפלו אליו עכשיו, אבל זה יחלוף וימצאו משהו אחר לצחוק על מישהו אחר מהצוות. היא אמרה אבל שזה לא "סתם בשביל לצחוק אחד על השני," שאם זה לא יהיה מצחיק זה לא יכנס לתכנית". והיא גם אמרה שהיו קטעים מאוד גסים שהייתה בטוחה שירדו, אבל לא ירדו. היא אמרה שהם יורדים אחד על השני על כל מיני דברים (למשל על אורנה והקטע של הלסביות, על ליאור בקטע שהוא לא מביע רגשות וכו'). שאלו אותה אם זה לא פוגע/מביך אותם, או שיש דברים שעוברים את הגבול. היא אמרה שבד"כ לא, כי הם בד"כ מתעסקים עם דברים שהאדם עצמו מביא, כאילו ואז הם מבינים שזה נוח לו שיצחקו עליו על הקטע הזה (אורנה למשל שהיא גם צוחקת על עצמה על הקטע של הלסבית וכו'). היא אמרה שלפעמים, אחרי שהיא חוזרת מהצילומים מהתכנית היא חושבת על איזה בדיחה שמרגישה לה שעברה את הגבול- ושולחת סמס לליאור שלא יכניס כי זה יעליב את אמא שלה. אבל זה לא קורה הרבה. - תיארתי לעצמי שזה כך, אבל טוב לשמע את זהממקור ראשון!
דיברו קצת על הנישואים שלה (ועל ההבדלים בינהם), ועל הילדים שלה לא ממש עניין אותי. אבל אמרו משהו שהיא התחתנה לראשונה בגיל 18 כדי לצאת מצה"ל. מה? זה נכון? היא לא שרתה בצה"ל? איך לא ידעתי מזה? - נכון, ידעתי את זה. בגלל זה עשו לה בעיות בזמנו כשהיא התחילה להגיש עם גורי בגלי צה"ל. בסוף ויתרו לה.
5.כתוב גם שבגיל 33 היא אובחנה בסרטן בלוטת התריס!!!  לא ידעתי מזה! מסכנה!! - כן, שמעתי פעם איזו שמועה על זה...מסכנה, מזל שהיא בריאה עכשיו
6. גם אני שונאת כששואלים נשים איך הן משלבות בין משפחה וילדים!!!!!!!!!
7.היא אמרה שהשנה ש"מצב האומה" זכו לראשונה בפרס תכנית הסאטירה, זאת הייתה השנה הראשונה שהם היו מועמדים והיא לא באה כי היא הייתה בטוחה שארץ נהדרת תזכה. היא אמרה שבשנים הקודמות היא תמיד באה ודפקה הופעה וכל זה לטקס, ו"ארץ" תמיד זכו, אז הפעם היא אמרה- למה להתאמץ, גם ככה לא נזכה, אז היא נשארה עם הילדים, ואז ליאור סימס לה שהם זכו והיא הייתה כזה במטבח עם הילדים מלאה בקטשופ או משהו. -חחחחח ענק!
8. בקשר ל"גריל"- חצי מסכימה, חצי לא. על בר רפאלי לא חסרים דברים רעים להגיד, גם מבלי ליפול לירידות סטריאוטיפיות על דוגמניות. וגם אני לא מסכימה עם עינב עם הקטע של הקונטקסט של אישה יפה...יאללה אז יהיו אנשים שיחשבו את מקנאת בה...את סאטיריקנית לעזאזל! מה אכפת לך מה אנשים חושבים?
9. מסתבר שפעם היא הביעה ביקורת על המתנחלים וספגה על זה אש (נראה לי לא במסגרת "מצב האומה") והתנצלה על זה. ומסתבר שעדיין חוטפת על זה (אין לי מושג על מה מדובר, אבל למה היא צריכה להתנצל? זכותה לדעה שלה).- כן, אני זוכרת את זה, היא קצת הרחיקה לכת באמירות שלה, זו לא הייתה סתם ביקורת, זה נתפס כשנאה שלה כלפי מתנחלים.
10. היא אמרה שהיא רוצה שמצב האומה יהיה רלוונטי לכל הקהלים- לשמאלנים ולימנים. ושאלו אותה איך הם מצפים אם הם יורדים נגיד על בנט. היא אמרה שלדעתה התכנית לא ימנית מדי ולא שמאלנית מדי אבל יש שמאלנים שחושבים שהיא ימנית ויש ימנים שחושבים שהיא ימנית מדי וזה האבסורד. ולכן יש קהלים שפוסלים אותה. למשל במקרה של האירוח של חנין זועבי- היא אמרה שחטפו ביקורת משני הצדדים- הימנים חשבו שהם היו קלים מדי איתה, והשמאל חשבו שתקפו אותה יותר מדי והיו יותר מדי גזעניים כלפיה. - חחחחח ענק איך כל צד רואה את זה הפוך!
לצפיה ב-'יו... תודה על התגובה!!! '
יו... תודה על התגובה!!!
23/06/2013 | 16:37
1
19
לצפיה ב-'חחח אין בעד מה!'
חחח אין בעד מה!
23/06/2013 | 16:46
13
לצפיה ב-'וואו, כל הכבוד על ההשקעה O:'
וואו, כל הכבוד על ההשקעה O:
23/06/2013 | 23:29
14
24
נראה באמת ריאיון מעניין ^^
מצטערת אם זה לא קשור, אבל לפני בערך חודש היה ריאיון עם גורי ב-7 לילות אם אני לא טועה. יש לך במקרה (או לכל אחד) קישור לכתבה? אני ממש אשמח
לצפיה ב-'בבקשה... :)'
בבקשה... :)
23/06/2013 | 23:47
13
39
האמת זה בעיקר תודות לשעמום שלי

הכתבה על גורי דוסקסה בשרשור הזה-

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

לא נראה לי שיש אותה ברשת, אם כן גלית בטח תמצא, היא מומחית לדברים האלה .

אם יהיה לי משעמם אולי אנסה לתמצת מחר או משהו את הראיון עם גורי (אני גם צריכה למצוא אותו קודם)
לצפיה ב-'חחחח תודה על המחמאה!'
חחחח תודה על המחמאה!
24/06/2013 | 00:51
9
36
אבל לצערי 7 לילות לא עולה לרשת

אגב, בחדשות הבידור היום הראו את ההופעה של "כוורת" וגם הם ראיינו את שליין ומרב! זה עדיין לא עלה לרשת, אבל תתפסי איזה שידור חוזר של זה, יש להם הרבה בערוצים 3 ו-7.
לצפיה ב-'הו תודה! אעקוב!! אם זה עולה לרשת תעלי!!'
הו תודה! אעקוב!! אם זה עולה לרשת תעלי!!
24/06/2013 | 08:00
6
23
לצפיה ב-'רוב תודות! איזה חמודים!! '
רוב תודות! איזה חמודים!!
24/06/2013 | 13:53
2
25
לדעתי זה ליאור שיותר בקטע של כוורת. זה מתאים לו
לצפיה ב-'לגמרי, הוא סתם ניסה להפיל את זה על מרב'
לגמרי, הוא סתם ניסה להפיל את זה על מרב
24/06/2013 | 14:12
1
17
לצפיה ב-'חחח לגמרי...'
חחח לגמרי...
24/06/2013 | 14:47
10
לצפיה ב-'חה ענק! וטרגי! '
חה ענק! וטרגי!
24/06/2013 | 21:23
1
25
כולם חולים זקנים ופצועים...

כתבה על כוורת ובפרונט תמונה של מרב  
כתבה יפה אהבתי איך שראיינו אותם

אני אקרא את הכתבה על עינב היא נראה לי ממש מעניינת פתאום

אגב אני רוב החופש לא בבית ובימים שאני {ישנה} בבית אני עסוקה ברמות על לקראת ההפגנה
אני קוראת את רוב מה שכתבת כאן לא תמיד יש לי זמן או כוח לענות
לצפיה ב-'זה בסדר, בהפגנה!'
זה בסדר, בהפגנה!
24/06/2013 | 22:16
12
לצפיה ב-''
24/06/2013 | 09:06
1
32
תודה בכל מקרה
לצפיה ב-'אם לא תמצאי מישהו שיש לו את העיתון'
אם לא תמצאי מישהו שיש לו את העיתון
24/06/2013 | 13:39
24
נסי לשאול בפורום שאלה קטנה, לפעמים יש שם אנשים ששומרים עיתונים ישנים ויכולים לשלוח לך בדואר.
לצפיה ב-'תודה (:'
תודה (:
24/06/2013 | 09:05
2
27
קראתי את השרשור הזה לפני כמה זמן, והוא רק גרם לי לרצות עוד יותר לקרוא את הריאיון
נורא חבל שאי אפשר למצוא אותו באינטרנט. אם תוכלי לתמצת אותו או אם בכל מקרה תמצאי אותו איכשהו זה ממש יעזור לי (:
לצפיה ב-'באתי לנסות לסכם את הכתבה'
באתי לנסות לסכם את הכתבה
25/06/2013 | 15:30
1
27
אבל אני לא מוצאת אותה. יש מצב שזרקתי את העיתון... סורי... אם אמצא אז אסכם.

ד"א יש ב-7 ימים האחרון ראיון עם אסי כהן.. לא קראתי עוד אבל מרפרוף ראיתי שהוא מדבר על גורי, אם אקרא ויהיה משהו מעניין אשתף...
לצפיה ב-', כשאני רפרפתי על הראיון עם אסי'
, כשאני רפרפתי על הראיון עם אסי
25/06/2013 | 17:05
22
לא מצאתי שום דבר מעניין אבל אולי פספסתי את זה.....
לצפיה ב-'בואו לעבוד בתפוז אנשים'
בואו לעבוד בתפוז|תפוז| אנשים
25/06/2013 | 10:31
10
|!| דרוש/ה מנהל/ת אשכול פורומים למחלקת הקהילות.

התפקיד כולל מענה לפניות הגולשים, עבודה מול מנהלי הפורומים, אחריות על קידום ושיווק הפורומים, ייזום וטיפוח שיתופי פעולה.
התפקיד מגוון ומאתגר, בסביבה צעירה ודינאמית.

דרישות: היכרות עם עולם האינטרנט, הבלוגים והפורומים הישראלי, יכולת התבטאות גבוהה בכתב ובע"פ, יחסי אנוש מעולים, שירותיות גבוהה, יכולת עבודה עצמאית, יצירתיות, כושר שכנוע.

ניסיון בעולם שירות לקוחות - יתרון.
המשרה היא משרה מלאה ממשרדי החברה בבני ברק.

רוצים להגיש מועמדות למשרה? שלחו קורות חיים לכתובת [email protected]

|*| המשרה מיועדת לנשים וגברים כאחד.
|*| נא לציין ציפיות שכר בקורות חיים.
לצפיה ב-'חוגגים עשור לבלוגיה'
|שי|חוגגים עשור לבלוגיה|בלון|
24/06/2013 | 16:12
4
חוגגים עשור לבלוגיה בהקרנה חגיגית של הלהיט הגדול של הקיץ "לצוד פילים" בנוכחות במאי הסרט, יוצר הבורר, רשף לוי|כתר|

|אקשן| שלושה זקנים וילד, מוצאים עצמם תקועים ביחד בבית אבות בירושלים, ולמרות השוני בינהם, יש דבר אחד שבכל זאת מאחד אותם - הם רוצים לשדוד בנק ביחד. הם רוצים לנקום בממסד שלא משלם פיצויים לילד על מות אביו, רק כי ככה כתוב באותיות הקטנות. והם רוצים את הכסף כדי להגשים חלום אחד אחרון של כל אחד מהם.

אם אתם בעלי בלוג בתפוז, אתם מוזמנים לבוא לחגוג איתנו בהקרנה מיוחדת וחגיגית.

לפרטים והרשמה
לצפיה ב-'נפתח פורום לסדרה "פצועים בראש"'
|*|נפתח פורום לסדרה "פצועים בראש"
23/06/2013 | 17:56
5
יוצרי הסדרה האהובה, עספור, חוזרים בסדרה חדשה שבמרכזה עומדים יקי וסער, שני חברים שאירוע מעברם מעמיד אותם במסלול התנגשות מסוכן אחד מול השני.
אתם מוזמנים לפורום הסדרה פצועים בראש לדבר על הסדרה שהולכת לרתק אתכם למסך בקיץ הקרוב

http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'באים לסרט מגודלים 2!'
|אקשן|באים לסרט מגודלים 2!
23/06/2013 | 12:08
5
גרים בצפון? מתחשק לכם לראות סרט קורע? פנו לכם את הערב, הכינו את הבייביסיטר ובואו לסרט שכולו הנאה אחת גדולה.
|שמש|באווירת חופשת הקיץ אנו מזמינים אתכם להקרנה של הסרט "מגודלים 2" סרט ההמשך ללהיט הגדול!

|אקשן| לני (אדם סנדלר) ומשפחתו חוזרים לעיר הקטנה שבה הוא וחבריו גדלו. הפעם, המבוגרים הם אלה שלומדים לקח מהילדים, ביום הידוע לשמצה בכל ההפתעות שהוא מביא אתו: היום האחרון של בית הספר.

לפרטים והרשמה
לצפיה ב-'אני כל כך מאושר מהתכנית שתיהיה היום!!'
אני כל כך מאושר מהתכנית שתיהיה היום!!
22/06/2013 | 19:08
1
32
גם שמעון פרס וגם שלומי שבן
גם התכנית האהובה עליי, וגם הזמר האהוב עליי מכל :)
מצב האומה 22:30, אסור לפספס!!
לצפיה ב-'טוב, אז אפשר להגיד ששנינו צדקנו...'
טוב, אז אפשר להגיד ששנינו צדקנו...
22/06/2013 | 23:32
17
כי פרס לא בא לאולפן אבל זה גם לא היה ראיון סטנדרטי. וואי, הקטע איתו הרג אותי! כל הכבוד לו על ההומור העצמי!
לצפיה ב-'2 דברים'
2 דברים
21/06/2013 | 11:05
9
62
1. יש כתבה של עינב גלילי ב-"את". עוד לא קראתי אותה. חיפשתי באינטרנט לטובת אלו שאין להם מעריב, אבל לא מצאתי סורי.
2. אוקי, ההורים שלי אמרו לי שהם ראו באחת ממהדורות החדשות אתמול אייטם עם ההופעה של כוורת ומישהו שם ראה את ליאור שליין וראיין אותו- וליאור אמר משהו כמו - אני מתקשר לבת זוגתי הח"כית מרב מיכאלי- וצילמו אותו מתקשר אליה שתבוא או משהו. ואחר כך חזרו אליהם וראו אותם בהופעה. קיצר, אין לי מושג על מה הם דיברו אבל אני חייבת לראות את הקטע הזה!!! להורים שלי אין מושג איפה זה שודר (הם אמרו באחת ממהדורות החדשות, לא יודעים אם בערוף 10 או 2, או מתי בדיוק זה שודר. חיפשתי באינטרנט עד שעייפו כוחותי, אם מישהו מוצא את זה... אני חייבת לו טובה לכל החיים.. מישהו יודע על מה אני מדברת?
לצפיה ב-'1. "את" זה בעיה למצוא באינטרנט'
1. "את" זה בעיה למצוא באינטרנט
21/06/2013 | 12:11
8
38
הם אף פעם לא מעלים את כתבות השער....

2. כןןןן זה היה בגיא פינס, הם היו כאלה חמודים איך שרקדו ביחד לצלילי "כוורת"!!!! תכננתי לחפש לכם את הקטע הזה היום כדי שנשתפך עליהם ביחד אבל לא מצאתי, אז בינתיים עד שזה יעלה לרשת, כאן אפשר למצוא את כל התוכנית של גיא פינס מאתמול:http://bidur.nana10.co.il/Category/?CategoryID=400757 משום מה הורידו את הקטע  מההופעה של "כוורת" אבל בסוף התוכנית בהודעה על הפציעה של יוני רכטר רואים לשנייה את שליין ומרב רוקדים ברקע.
לצפיה ב-'כן... סביר להניח שהקטע ב"את" לא יעלה. '
כן... סביר להניח שהקטע ב"את" לא יעלה.
21/06/2013 | 12:36
7
31
יש לך את הראיון? אתם רוצים שאני אנסה לסרוק אותו או משהו?

2. הו תודה רבה.. עשית אותי מאושרת עד מאוד. אבל למה אין את הקטע??? :((
לצפיה ב-'לא, אין לי "את" ואסור לסרוק כאן בגלל זכויות'
לא, אין לי "את" ואסור לסרוק כאן בגלל זכויות
21/06/2013 | 12:46
6
30
יוצרים. אבל תודה על המחשבה! אם את רואה שם איזה ציטוט על התוכנית שאת רוצה לחלוק איתנו, את מוזמנת. אני מודה שעינב לא עד כדי כך קריטית לי, אני חולת נפש בעיקר כשמדובר בשליין ו/או מרב

2. אין לי מושג. אני מניחה שהקטע יעלה בנפרד בהמשך ולכן הפרידו אותו משאר התוכנית.
לצפיה ב-'סבבה.. אשתדל לספק תקציר על '
סבבה.. אשתדל לספק תקציר על
21/06/2013 | 12:51
5
32
הראיון עם עינב. לפי מה שראיתי הכתבה היא בהקשר של מצב האומה, בגלל זה זה מעניין אותי.

LOL אני רואה עכשיו את גיא פינס. דורין אטיאס נתנה למרב מיכאלי חצי דרקון על השמלה שהיא לבשה למסיבה של פרס

אני אעקוב לראות אם מעלים את הקטע. אם את רואה לפני תעלי אותו בבקשה
לצפיה ב-'סבבה, '
סבבה,
21/06/2013 | 13:00
4
29
כן, ממש קטלה אותה.........

ברור, זה הרי מה שתכננתי מלכתחילה
לצפיה ב-'חחח.. אני שונאת ביקורות אופנה'
חחח.. אני שונאת ביקורות אופנה
21/06/2013 | 13:05
3
27
ועוד יותר את אלו של דורין אטיאס, אז הכל בסדר. נראה לך ששליין בא גם למסיבה של פרס? סביר שלא נכון? היו מראים אותו אחרת לא?
לצפיה ב-'גם אני, אני גם לא מבינה בזה כלום...'
גם אני, אני גם לא מבינה בזה כלום...
21/06/2013 | 14:06
2
24
ודורין בפרט היא אחת המעצבנות.....

זהו, אני הנחתי שהוא בא איתה אבל לא הראו אותו אז כנראה שלא הוא בטח היה עסוק אז בתוכנית...
לצפיה ב-'אגב, הצלחתי לראות את הקטע'
אגב, הצלחתי לראות את הקטע
21/06/2013 | 14:22
1
26
זה משהו ממש מוזר.. אחרי שהפרק נגמר, אז זה כזה אמר שזה עובר לקטע הבא של הסיקור של ההופעה של כוורת וראיתי את הקטע עם שליין (איזה חמודים שהם רקדו ביחד .. אבל זה לא מופיע ב"קטעים החמים"
ועשיו ניסיתי לראות את זה עוד פעם וזה נותן קטעים אחרים.. אין לי מושג איך הגעתי לזה \-:
לצפיה ב-'הו, יופי, אני שמחה שראית את זה!'
הו, יופי, אני שמחה שראית את זה!
21/06/2013 | 14:36
23
זה ממש מוזר...כנראה בקרוב זה כן ייכנס לקטעים החמים וכן יופיע בנפרד, הם פשוט עוד לא עדכנו את זה כמו שצריך אז עכשיו זה רק מופיע רנדומלית אחרי שהתוכנית מסתיימת....
לצפיה ב-'שמעון פרס, האזרח מספר 1 מגיע למצב האומה!!!!!'
שמעון פרס, האזרח מספר 1 מגיע למצב האומה!!!!!
20/06/2013 | 13:06
5
45
חברים, יום שבת בערב, שמעון פרס נשיא המדינה מגיע למצב האומה, כבוד גדול!!
יהיה מעניין :)
קישור לפוסט של שליין:https://www.facebook.com/photo.php?fbid=281447368666964&set=a.262631760548525.1073741827.262616020550099&type=1&theater
לצפיה ב-'אה, אז הוא לא בדיוק מגיע לתוכנית'
אה, אז הוא לא בדיוק מגיע לתוכנית
20/06/2013 | 14:41
4
29
שליין פשוט נסע ללשכה שלו לראיין אותו, כמו שעינב עשתה פעם ב"משחק מכור".
לצפיה ב-'הוא שיכנע אותו בסוף'
הוא שיכנע אותו בסוף
20/06/2013 | 18:00
3
10
לצפיה ב-'לא נראה לי...אחרת הייתה תמונה שלו איתם באולפן'
לא נראה לי...אחרת הייתה תמונה שלו איתם באולפן
20/06/2013 | 18:06
2
24
ולא של שליין ושלו בלשכה.
לצפיה ב-'לא נראלי יש יותר ברור מזה'
לא נראלי יש יותר ברור מזה
20/06/2013 | 19:12
1
23
"ניהלנו מו"מ עיקש, ובסופו הנשיא פרס מגיע לתכנית"
לצפיה ב-'טוב, אני מקווה שאתה צודק....'
טוב, אני מקווה שאתה צודק....
20/06/2013 | 20:19
17
לצפיה ב-'זה היה מעניין '
זה היה מעניין
19/06/2013 | 21:08
1
47
אם זה פרס זה היה כ"כ מעניין אני מחכה לזה מהעונה ה-2
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1015171693...

וציוץ של גורי
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1015171662...
לצפיה ב-'וואו, הלוואי! והציוץ של גורי הורס'
וואו, הלוואי! והציוץ של גורי הורס
20/06/2013 | 01:18
14
לצפיה ב-'מצטרפים לתכנית השגרירים של Flix'
|*|מצטרפים לתכנית השגרירים של Flix
16/06/2013 | 16:33
6
אוהבים לצחוק ולהצחיק?
רוצים לזכות בפרסים שווים?

בואו להיות שגרירי הצחוק של אתר Flix|!|

הירשמו לתכנית השגרירים של Flix
שתפו סרטונים מצחיקים ב-Facebook
צברו נקודות - וקבלו פרסים!

אתר Flix רוצה לתת לכם מתנות. |שי|
כל מה שאתם צריכים לעשות זה להירשם לתכנית השגרירים שלנו ולהתחיל לשתף בפייסבוק את הסרטונים הכי קורעים מצחוק.|ליצן|

ככל שיותר אנשים יראו את הסרטון בעקבות השיתוף שלכם, תקבלו יותר מטבעות.|כסף|
אתם מוזמנים גם לצרף עוד אנשים לתכנית שגרירי הצחוק שלנו, ולקבל כמות כפולה של מטבעות!

עם המטבעות שתצברו, תוכלו לקנות מתנות שוות בחנות הפרסים שלנו:
כרטיסים להופעות, סוף שבוע בצימר, ספרים רבי-מכר, כרטיסים לקולנוע ועוד!

שגרירים:
היכון, הכן, צא|!|
לצפיה ב-'מחקר אקדמי'
מחקר אקדמי
16/06/2013 | 15:02
1
18
לאחר שהעונה נמצאת בשיאה יש חשיבות רבה למענה נוסף על השאלון.
אשמח מאוד על מספר דקות מזמנכם. את התוצאות כמובן שאני אפרסם לכל מי שמעוניין.
לשאלון לחץ כאן.

תודה רבה. (:
לצפיה ב-'עניתי שוב, אשמח לראות את התוצאות'
עניתי שוב, אשמח לראות את התוצאות
16/06/2013 | 15:25
9
לצפיה ב-'חחחחחחחחחח כ"כ נכון '
חחחחחחחחחח כ"כ נכון
16/06/2013 | 08:56
4
37
https://www.facebook.com/groups/382340281818675/pe...
אני לא יודעת עם תצליחו לראות את זה
זה מם :

יוצא עם חברים

חוזר הביתה בדיוק בזמן בשביל מצב האומה

נ"ב...
אין לי הרבה זמן להתחבר אני עסוקה במלא דברים {שהמרכזי בהם הוא לעשות משהו שקשור לארגון הפגנה  } אני בקושי מוצאת זמן לנשום ובנוסף לכול יש לי כמה טיולים, מסיבת סיום ועוד'  
לצפיה ב-' בהכל!'
בהכל!
16/06/2013 | 11:31
3
15
איזו הפגנה את מארגנת?

זו קבוצה סגורה אז אנחנו לא יכולים לראות, אבל זה נשמע מצחיק (חוץ מזה ששליין כנראה לא יאהב את הזיהוי של התוכנית עם השמאל)
לצפיה ב-'זה התחיל בתור שטות אבל מסתבר שיש על מה להפגין'
זה התחיל בתור שטות אבל מסתבר שיש על מה להפגין
16/06/2013 | 13:20
2
20
-מ-ע-ר-כ-ת- החינוך , בקטנה לא משהו רציני

זה התחיל בבית ספר בשיבוץ למגמות  + הקושי של הבגרויות (לכיתות י'-י"ב' ) + קצת נתונים מהלמ"ס : ( קישור לכתבה , http://www.calcalist.co.il/local/articles/1,7340,L... )
###
:2010-2000 בשנים
כמחצית מבין בוגרי המכללות לחינוך בעשור האחרון, לא השתלבו בהוראה.
מספרם של מקבלי תעודות הוראה מאוניברסיטאות, במגמת ירידה בעשור האחרון, בעיקר בקרב
נשים יהודיות .
שיעורי הכניסה להוראה של מקבלי תעודות הוראה מהאוניברסיטאות, במגמת עלייה בעשור
האחרון, בעיקר בקרב יהודים .
בשיעורי ההשתלבות בהוראה של נשים מקבלות תואר ראשון , חלה ירידה ניכרת בעשור האחרון .
שיעורי ההשתלבות בהוראה גבוהים יותר בקרב ערבים . יחד עם זאת, בשנים האחרונות ניכרת
מגמת ירידה בשיעור זה.
שיעור ההשתלבות בהוראה קטן יותר בקרב בוגרים בעלי ציון פסיכומטרי גבוה יותר.
###
השוק דורש בשנה כ7000 מורים שבפועל נכנסו רק 3,700
לצפיה ב-'אכן מדכא....בהצלחה לכם!'
אכן מדכא....בהצלחה לכם!
16/06/2013 | 13:23
1
13
לצפיה ב-'תודה '
תודה
16/06/2013 | 14:04
10

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ