לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
72087,208 עוקבים אודות עסקים

פורום מצב האומה (טלוויזיה)

שלום וברוכים הבאים לפורום מצב האומה 

הפורום מוקדש לתוכנית המעולה  מצב האומה המשודרת בערוץ 22 ברשת.

העונה החדשה תתחיל בקרוב...וזה זמן טוב עבורנו  להתחיל לצחוק, לכתוב ולבדוק באמת באמת מה מצב האומה שלנו 

אם כבר באתם לבקר פה בפורום, אולי תספרו קצת על הפינות האהובות עליכם בתכנית, הצעות חוק שאתם רוצים להעלות, וכל מה שתרצו....

אתם מוזמנים בחום להצטרף ולהנות יחד איתנו   

אודות הפורום מצב האומה (טלוויזיה)

שלום וברוכים הבאים לפורום מצב האומה 

הפורום מוקדש לתוכנית המעולה  מצב האומה המשודרת בערוץ 22 ברשת.

העונה החדשה תתחיל בקרוב...וזה זמן טוב עבורנו  להתחיל לצחוק, לכתוב ולבדוק באמת באמת מה מצב האומה שלנו 

אם כבר באתם לבקר פה בפורום, אולי תספרו קצת על הפינות האהובות עליכם בתכנית, הצעות חוק שאתם רוצים להעלות, וכל מה שתרצו....

אתם מוזמנים בחום להצטרף ולהנות יחד איתנו   
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
אאאאאההההללןן אנשייים!!!! - מצב האומה - עונה שישית - 16/5/2013
 ברוכים הבאים לפורום  של "מצב האומה" הפורום הכי נוצץ ומצחיק שיש!!
כתובת האתר הרישמי של מצב האומה:
http://reshet.tv/Shows/matzav_hauma/
  חברים כן בפורום הזה באמת אני מבקש ממכם ואפילו אפשר מזמין אותכם להוציא את כל השטויות שיש לכם מהראש ולכתוב פה את כל ההצעות חוק שאתם חושבים שהן הכי מצחיקות וכל מיני דרכים לדעת שיצאת פראייר ואפילו להיות עוד יותר יצירתיים ולחשוב על מן פינה חדשה לתוכנית
הפורום כפי שאתם שמים לב הוא בשיתוף פעולה מלא עם רשת מה שאומר שאם ההצעות חוק שלכם והרעיונות יהיו מספיק טובים יכול להיות שהם גם יכנסו אולי לתוכנית.
בפורום הולכים צלהיות תחרויות, חידות מסוימות ואפילו התארחויות של כוכבי הסדרה
תהנו :)
אני מבקש בכל לשון של בקשה לא להפריע או לרדת על משתמשים אחרים בפורום זה ולא לעשות שום דבר הנוגד את תקנון תפוז
המשך >>

לצפיה ב-'משלבים הנקה ועבודה ב'
משלבים הנקה ועבודה ב|תפוז|
12/08/2013 | 12:07
9
|מוצץ|ספטמבר מתקרב והשאלות עולות. איך ניתן יהיה להמשיך ולהיניק? כיצד שואבים ומרגילים לבקבוק? האם ניתן להרדים ללא הנקה?
עדי יותם, יועצת הנקה מוסמכת, תתארח היום בפורום הנקה ותענה על שאלות הקשורות לחזרה לעבודה ולהסתגלות תינוקות ופעוטות לשינוי הקרב ובא.
אתם מוזמנים לשאול שאלות|!|
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
לצפיה ב-'נפתח פורום המלצות על בתי מלון'
|*|נפתח פורום המלצות על בתי מלון
11/08/2013 | 17:27
9
|מטוס|חזרתם מנופש מצויין ואתם רוצים לפרגן? אתם בדרך לנופש ואתם מתלבטים במה לבחור? לאיזה מלון עדיף לקחת את כל המשפחה ובמה אפשר להסתפק כשנוסעים לבד? אנו מזמינים אתכם לדון על כל הנושאים האלו ועוד בפורום החדש,פורום המלצות וחוות דעת על בתי מלון
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'בטיחות ברכב בתפוז'
|תפוז|בטיחות ברכב בתפוז|אוטו|
( לעמוד שלי בתפוז )
06/08/2013 | 11:44
1
7
|*| כהורים מונחת על כתפינו אחריות כבדה על ילדנו.
אנחנו דואגים על תזונה נכונה ובריאה שלהם, דואגים להחדיר בהם משמעת ולתת להם את החינוך הטוב ביותר. אבל מה קורה כשזה מגיע לרכב|?||אוטו|
האם יש לכם, ההורים, את כל הידע והכלים כדי לשמור על בטיחות הילדים ברכב|?|

אנחנו שמחים לארח היום משעה 18:00 בפורום הורים לפעוטות את אסי בורג, מנכ"ל הילוך שישי, אשר יענה על כל השאלות שלכם בנושא בטיחות הילדים ברכב.

אתם מוזמנים לשאול שאלות|!|

http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...
לצפיה ב-'עזרה במענה לשאלון לסמינריון'
עזרה במענה לשאלון לסמינריון
06/08/2013 | 17:08
12
שלום
במסגרת סמינריון אני צריכה אנשים שיענו לשאלון המצורף בקישור:
https://docs.google.com/forms/d/15fW4uM5O7g1GScxFK...
אשמח מאוד שתענו, זה יעזור לי מאוד (צריכה להגיע ל100 אנשים)
תודה מראש!
לצפיה ב-'פספסוס נהדר היה צריך להיות משודר עינב גדולה '
פספסוס נהדר היה צריך להיות משודר עינב גדולה
04/08/2013 | 21:10
24
לצפיה ב-'על סאטירה מוצלחת'
על סאטירה מוצלחת
30/07/2013 | 22:05
4
38
עבודה ערבית עכשיו השלמתי את שלושת הפרקים שהפסדתי
הם ענקים! זה סאטריה .
המחאה החברתית(לכול סוגיה) חיפוש עבודה ,העוזרות אפשר להגיד שזה חי יום יום של אחוז ניקר באוכלוסיה ועדיין זה סאטירה ערבית ישראלית נהדרת ! שפאו לכתוב שהצליח לחבר בין כול זה ועשה שמזה חומר שנון  

גוש C  ובית מאיר זה הקטע שהכי אהבתי.
אפשר וצריך לעשות סאטירה על הכול והומור שחור זה מושג של אנשים חשוכים שיש להם פרות קדושות שלא מקבלים את הכול כפי שהוא או שמתעלמים מעבדות או מאמת  

זה גאוני נפלא ונהדר ונכון לכול אזרח במדינה בין אם ערבי יהודי או ישראלי .
לצערי סאטירה בארץ לא הכי חזקה אבל יש טובות ונהדרות וחבל שאין יותר אוחזי צפייה

ובקשר למצב האומה סאטירה טובה מחכה לעונה הבאה
עברתי על כמה קטעים ויש בדיחות הרבה יותר גזעניות זה התנכלות אישית לא יותר
זה פגיעה בחופש הביטוי שלהם ושלנו של כולנו והם גם התנצלו לא מאמינה שיתבעו אותם למרות שלכו תדעו
לצפיה ב-''
01/08/2013 | 17:47
3
23
עבודה ערבית היא סדרה סטירית מעולה, ובין הסדרות הישראליות הכי טובות שקיימות בארץ. אני כ"כ שמחה שהיא ממשיכה, אמן תמשיך לעוד הרבה עונות .

לדעתי עונה 1 הייתה הכי טובה. עונה 2, הייתה לא אחידה בין פרקים מעולים לנפילות (פרק ראשון אגב של עונה 2, היה מופת של סטירה, ואחד הפרקים הכי טובים בסדרה), ועונה 3, דיי איכזבה אותי כי הרגשתי שיש רק דגש על הפאנצ'ים וכאלה, וקצת נטשו את הלב בסדרה (ויש בה רגעים מאוד מרגשים לפעמים ובגלל זה אני אוהבת אותה. בעונה 1- הכי ריגש אותי החברות בין אמג'ד למאיר, אני זוכרת את הפרק שמאיר חשב שחוטפים אותו ובסוף הוא פגש את אמג'ד וחיבק אותו, זה מאוד ריגש אותי.) וכמובן את הקשר בין מאיר לאמאל שמטופל בצורה מאוד יפה.
עונה 4 בנתיים עומדת מאוד יפה בציפיות. שלושת הפרקים הראשונים מצויינים. במיוחד העלילה עם העוזרת שהייתה מאוד נוגעת ללב ולא צפויה, כי ציפיתי שיציירו אותה כגזענית מגעילה כזאת, אבל החיבור בינה לבין בושרה נגע בלב ליבו של הפרדוקס של הסדרה. והיה כה עצוב ונוגע ללב.
פרק 4 קצת איכזב אותי, היה פחות טוב משלושת הראשונים, אבל אני מקווה שתהיה עלייה מפה.

הדמות של אמג'ד- מאוד אוהבת אותה - היא בדיוק ביטוי של הערבי הקרוע בין שני הלאומים, מצד אחד ערבי, וכשמשפחתו הערבית מתגרה בו שהוא "מתייהד" מנסה להוכיח להם שלא נכון, מצד שני מנסה למצוא חן בעיני היהודים ומוותר על הערכים שלו לא מעט. הוא בדיוק הביטוי לקרע שחווים הערבים.
אני אוהבת את העובדה שסייד קישוע, יוצר הסדרה (גם סופר) מקפיד להראות את הבעייתיות בכל הצדדים. הוא לא מראה רק את הגזענות של היהודים הפרטיים והמדינה נגד הערבים, אלא מראה גם את הביקורת על הערכים של החברה הערבית, ובקיצור לא חוסך מאף אחד ביקורת (למשל, לפני פרק או שניים הייתה ביקורת על היחס לנשים בחברה הערבית). והדמות של אמג'אד בייחוד- גם מייצגת מבחינה ביקורתית את המשבר הזהות שלו- כאשר מצד אחד הוא בעצמו נופל לאותן קלישאות גזעניות שרוב היהודים נופלים אליהן, מצד שני זה יוצר אהדה ורחמים אליו, כמעין תסמונת שטוקהולם שלו.

הבעיה היחידה שלי עם אמג'ד היא שכמעט אין לו רגעים "אנושיים"- הוא כמעט תמיד משמש כסמל, ואין כמעט רגעים שהוא מוצג כבן אדם. זה בניגוד למאיר, אמאל ובושרה שלכולם יש גם רגעים "אנושיים". וזה גם גורם לי לא להבין איך בושרה לא מעיפה אותו לכל הרוחות. ברצינות, אם הייתי במקומה, עם כל השיגועים שהוא עושה לה, לא מובן אם היא מוצאת בו עוד משהו ששווה לאהוב. וזה קצת חבל לי שלא מראים גם צדדים אחרים בזוגיות שלהם.

אמא שלי קראה ספרים של סייד קישוע לפני הסדרה, ולא ידעה שהסופר ערבי. היא סיפרה לי שהיא הייתה בטוחה שיהודי כתב את זה, כי היו המון דמויות ערביות "סטראוטיפיות". וזה הגדולה של קישוע, הוא יודע לנווט בד"כ במינון המדוייק בין הביקורת משני הצדדים, לבין האירוניה שבמצב הדמויות, לשרטט מצבים אירוניים כתוצאה מהמציאות הבלתי אפשרית הזאת.

הנה אייטם מגיא פינס על העונה החדשה:

http://bidur.nana10.co.il/Article/?ArticleID=99002...
לצפיה ב-'פרק4 איכזב'
פרק4 איכזב
01/08/2013 | 22:51
2
18
הפרק הראשון של העונה {ומזלי עם עיתונים} קראתי כתבה עליו ושראיתי תפרק קצת ידעתי ידעת מה היה שם אבל לא ציפיתי לקייץ2011 בגרסה ערבי ישראלית ידעתי שהיה שם משהו מחאתי
הפרק קצת חרג מהאמת או שהקצין את המתנחלים כי לא באמת יעשו שטח צבאי סגור וכול הסיפור הזה

ואו ואי איך אהבתי את אבו אמג'ד קומבינטור טיילים "בכפר ההוא רוצים אותו בתמורה ל20%" אני מתה על הדמות הזה

שמתי לב לזה במיוחד בשני הפרקים האחרונים שאמג'ד ממש רובוט למרות שהוא והילדים שלו הלכו לפארק לאכול גלידה זה היה אנושי
עונה שתיים אהבתי אותה לא שמתי לב לשוני בפרקים

אני רואה את הסדרה בגלל אמג'ד הוא מנסה להיות בסדר עם כולם לעזור לא להסתבך לא לבלוט לא לבייש את המשפחה בא להורים שלו אמא שלו מגנה עליו אבא שלו מוריד עליו נעלים ובצדק!
ובעיקר בשביל הסאטירה הבדיחות והפאנצ'ים  אז אני פחות שמה לב לבעיות עלילתיות יותר לאיך שמבקרים את המקרה למשל :

עונה 4 פרק 3-4 , אמג'ד עוסק בקמפיין שהמטרה שלו היא שגברים יתחתנו עם אישה אחת הייתה לו סיסמא 'קח עוזרת במקום אישה' אחרי שהוא ביקר אצל שכן בכפר שנשואי לשתי נשים ואז ברגע אחר הוא מדבר עם אמא שלו אל תשרתי את אבא יש לך כבוד "איפה הקולה שלי" . יש הבדל בין מה שהוא עושה לבין מה שהוא חושב ומנסה לעשות וזה מה שיוצר את הסאטירה    
לצפיה ב-'נכון- הפרק הזה עם "למה אישה קח עוזרת"'
נכון- הפרק הזה עם "למה אישה קח עוזרת"
01/08/2013 | 23:38
1
20
היה סאטירי ומדוייק, אבל לא כל הפרקים באותה רמה.

הרבה בסדרה מוקצן, ויש דברים שהם פיזיקאלית לא הגיוניים והם יותר "סימליים".

בעונה הראשונה אני זוכרת משהו על זה שבושרה הייתה בהריון והם התווכחו איפה לשים את המיטה בבית (הם גרו עוד בכפר אז)... וזה היה משהו סימלי על הקטע של יהודים -ערבים- לא זוכרת בדיוק איך זה היה, אבל כאילו החלק של בושרה במיטה סימל את הצד הערבי, והצד של אמג'ד את היהודי.
וגם עונה שעברה אני זוכרת שהיה קו עלילה, שהכלבים בבית כל הזמן נבחו כשהם ראו את אמג'ד והוא חשב שזה כי הוא ערבי, ואז הוא שם כיפה או משהו והם לא נבחו, לא זוכרת אם נתנו לזה בסוף פתרון מציאותי.
וגם זוכרת בעונה שעברה מאיר פחד שהבן שלו (שהוא תינוק) הוא יותר מדי ערבי או משהו כזה, ואני זוכרת שהוא נתן לו רק לבנה כדי שיפסיק לבכות (למרות שתינוקות בגיל הזה יכולים רק לשתות חלב אם או פורמולה), אבל הוא כאילו התבאס שהבן שלו אוהב רק דברים ערביים, או שהוא בכה כשהוא ראה מגן דוד, לא זוכרת כבר בדיוק. והיו כל מיני דברים כאלה "לא מציאותיים" שהם יותר סימבוליים.

אז ברור שכאילו ה"מציאות האלטרנטיבית" שאמג'ד ומאיר התחילו את מחאת האוהלים היא לא הגיונית, אבל זה היה משעשע. וגם בעונה שעברה אמג'ד השתתף באח הגדול.

גם אני התאכזבתי קצת מפרק 4, נקווה שישתפר מנקודה זו. עונה 1 כפי שזכור לי הייתה הכי טובה.
לצפיה ב-'אני זוכרת תפרק הזה טוב'
אני זוכרת תפרק הזה טוב
02/08/2013 | 14:19
11
הקו הירוק עבר להם דרך הבית והמיטה שלהם הייתה מעליו וכל פעם שהיא עשתה בדיקות התוצאה הייתה גבולית והיא עשתה מלא בדיקות שיצאו לה גבוליות והם דיברו עם שכנים שגם להם היה מצב כזה והם המליצו להזיז את המיטה מהגבול

לא הבנתי את הפואנטה של בית האח הגדול, יש הרבה דברים שהם נפתרים בדימוי שלפעמים בפעם השנייה מבנים אותם

לבושרה היה מחקר/עבודה על משהו והיא הגיע למסקנה שהכיפה מכנה לו ביטחון עצמי שהכלב שומר עליו ובלי הכיפה אין לו ביטחון עצמי והכלב מתקיף אותו זה הסתיים בדימוי כשהוא יהודי יש לו 'ביטחון עצמי' יותר בוטחים בו כי הוא יהודי והוא משחרר ולא מפחד מאף אחד ה'כלב' (מדינת ישראל) עוזר לו שומר עליו כערבי הכלב מתקיף אותו הוא לא מרגיש מוגן הוא מרגיש שכערבי אנשים פחות סומכים עליו בוטחים בו יותר מסתכלים עליו חוקרים את מעשיו ויורד לו הביטחון מזה

עוד לא ראיתי את התינוק בעונה הזו. הייתה לו מתפלת ערביה שהכינה לו כול מיני מאכלים מבצק ובשר אני ראיתי שם שהוא לא אוכל מוצרי חלב הוא מדלג על השלבים האלה ועובר יש לאוכל {יש את הגיל הזה שכבר אין אוהב לא אוהב שאוכלים הכול במיוחד ירקות } מעבר חד ל'חמש מצלמות שבורות' יש שם ילד הקטן בן שלוש-ארבע שהוא כבר מדבר עם החייל ועובד עם אבא שלו והילדות שלו קצת נהרסה בגלל המחסומים וכול מה שהמשפחה שלו עבורה והוא רואה את זה ומתבגר מהר ואין לו "לא לאוהב גזר"
יש לו בעיקר זה מה יש  ובחזרה לעבודה ערבית אז התינוק כאליו לא בררן ולא קצת ילדותי וססגוני כי הוא ערבי ונפל עליו גורלו לחיות עם 'זה מה יש'
וגם לתינוקות יש מעדנים או אוכל שהם יותר אוהבי אז הם אוכלים יותר או לא אוהבים אז הם לא ישר פותחים את הפה

ככה אני הבנתי את זה ואין לו מושג עם זה נכון או מה שהיוצר התכוון עליו קראתי את 'בן החמאס' ואז ראיתי 'חמש מצלמות שבורות' ותוך כדי מרתון עבודה ערבית עוד מעט אתחיל מרתון 'עד הבחירות' + מצב האומה  
לצפיה ב-'על הפינה עם אבי סינגולדה'
על הפינה עם אבי סינגולדה
01/08/2013 | 11:15
25
הם פירסמו את המופע שלו לא סתם, במופע "סינגולדה וחברים", אחד החברים זה גורי אלפי לפי מה שהבנתי
לצפיה ב-'חיקוי של גורי :)'
חיקוי של גורי :)
29/07/2013 | 19:43
1
38
חחחחחחחחחח דורון ביטון עשה פשוט ענק
עושה דמויות שכולנו אוהבי9ם המטלויזיה, וביניהם גם גורי אלפי בקטע ממצב האומה וגם רונן ואלדד וגם תקווה חחחחחחחח
תהנו
https://www.facebook.com/photo.php?v=1020163342058...
לצפיה ב-'חחח הוא טוב'
חחח הוא טוב
30/07/2013 | 20:08
8
לצפיה ב-'על תכנית הסיום!'
על תכנית הסיום!
29/07/2013 | 09:06
1
31
טוב האמת שיש לי כמה דברים להגיד על זה, מעבר לבדיחות של ההתחלה והכן אבל....., היה גם דברים שהייתי מוריד למשל הקטע עם הסינית, לא הבנתי מה היא רצתה בכלל, וכנ"ל לגבי שגריר ישראל בארצות הברית, הוא לא מעניין אף אחד
במסיבות הקודמות היו אנשים יותר מעניינים
אבל החלק שאני הכי אהבתי, זה הקטע כמו תמיד שהוא מזכיר את כל האנשים שלקחו חלק, להאמין שכל האנשים האלה הסכימו לעשות לנו את הטלויזיה יותר טובה, אז כל הכבוד להם!
עונה 7 תחזור אחרי הפגרה הקצרה :)
פרק הסיום:https://www.youtube.com/watch?v=_91LCt-W_Sw
לצפיה ב-'היה אחלה פרק '
היה אחלה פרק
29/07/2013 | 12:06
23
אהבתי את הקאבר לסיום ציפיתי למשהו מקורי יותר
למרות שזה גדול : "אנחנו יותר טובים כי אצלנו כושים כמעט שווים" חח
לצפיה ב-'זה קורה...!!! '
זה קורה...!!!
28/07/2013 | 21:02
31
יש איונט  תבואו ותזמינו חברים

מפגינים למען עתיד מערכת החינוך!
https://www.facebook.com/events/1402817343266814/?...
לצפיה ב-'מבקר המדינה ביקר את '
מבקר המדינה ביקר את
23/07/2013 | 15:26
13
71
הבדיחות שנאמרו בתכנית האחרונה על המדינות בגרמניה שהיו קשורות לשואה. למרבה האירוניה הוא עשה את זה בועדה שדנה בסיוע לניצולי שואה- הדברים של מבקר המדינה, הקטע המדובר מהתכנית, תגובתם של "רשת" ו"מצב האומה" (אחלה תגובה אגב):

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4408141,00...

הנה פוסט של גל מור מחורים ברשת שאומר מה דעתו על כל העניין (נוטה להסכים איתו):

http://www.holesinthenet.co.il/holesinthenet-media...
לצפיה ב-', גם אני נוטה להסכים.'
, גם אני נוטה להסכים.
23/07/2013 | 20:37
29
הבעיה של ניצולי השואה בארץ זו לא סאטירה כזו או אחרת אלא זה שרובם חיים בעוני מחפיר ובזה צריך להתעסק.
לצפיה ב-'עוד כתבה על הנושא מ-וואלה:'
עוד כתבה על הנושא מ-וואלה:
24/07/2013 | 13:36
3
36
http://e.walla.co.il/?w=%2F%2F2663659

הם עלולים להיקנס בגלל זה? כאילו שלמדינה אין במה להתעסק
לצפיה ב-'אני באמת לא מבינה את הקטע הזה'
אני באמת לא מבינה את הקטע הזה
24/07/2013 | 14:33
2
37
הם הרי יורדים על כל המגזרים, כל הזמן. אין מגזר שתיאורטית יכול היה שלא להיפגע מהתוכנית. אז למה רק בבדיחות השואה פתאום אנשים מודאגים מרגשות הציבור שעלול להיפגע?
לצפיה ב-'כי אנשים מטומטמים'
כי אנשים מטומטמים
24/07/2013 | 16:31
1
30
אלו היו גם בדיחות נונסנס על שמות בערים ומחנות הריכוז.. נונסנס לגמרי. אבל לא דיברו שם על *השואה* סטייל הבדיחות השחורות של גורי על פדופיליה אונס וכאלה. לא היה בזה שום דבר פרובקטיבי וזה סתם אידיוטי להתלונן על זה.

מה גם שקשה לי להאמין שיש ניצולי שואה שרואים בכלל את התוכנית הזאת.
אנשים מפגרים.
לצפיה ב-'לגמרי...'
לגמרי...
24/07/2013 | 16:37
10
לצפיה ב-'מהאה.. מתי זה הספיק לקרות?'
מהאה.. מתי זה הספיק לקרות?
24/07/2013 | 22:14
5
13
לצפיה ב-'בשבוע האחרון, בעקבות התוכנית של מוצ"ש'
בשבוע האחרון, בעקבות התוכנית של מוצ"ש
25/07/2013 | 00:33
4
22
לצפיה ב-'אני מנותקת מהמציאות..23 ימים ולילות בלי WIFI|'
אני מנותקת מהמציאות..23 ימים ולילות בלי WIFI|
25/07/2013 | 21:15
3
20
לצפיה ב-'איך היה?'
איך היה?
25/07/2013 | 21:23
2
14
לצפיה ב-'נהדר אני לא מאמינה שהצלחתי לעבור את זה '
נהדר אני לא מאמינה שהצלחתי לעבור את זה
26/07/2013 | 13:16
1
24
זה כמה טיולים שונים הגדול בינם היה השומריה 10 ימים
לחזור הביתה לפרוק!תיק ארוז תיק ולנסוע בבוקר שאחריו
אין לי מה לעשות בשאר החופש{ חוץ משיעורי בית וים} אני מצטרפת לסטטיסטיקה של בני נוער משעממים, הידד!  
לצפיה ב-'חחחחח מגניב!'
חחחחח מגניב!
26/07/2013 | 14:21
15
לצפיה ב-'יצאה להם תגובה גאונית '
יצאה להם תגובה גאונית
26/07/2013 | 21:56
1
29
אנחנו מודים למבקר המדינה על כך שהוא צופה בתוכנית ואף טורח לחוות דעתו עליה, למרות שתוכנית סאטירה בערוץ מסחרי היא לא בדיוק מושא לביקורת של מבקר המדינה. אנחנו מזמינים אותו להתארח ב'מצב האומה' מתי שרק ירצה, ובינתיים מאחלים לו הצלחה בתפקידו, הן כמבקר המדינה והן כמבקר טלוויזיה".

והן כמבקר טלוויזיה. הם גדולים , סתם עושים מזה סיפור , אין שם שום דבר פוגע חשבתי כבר שהוא התייחס לכולם העונות של מצב האומה יש להם בדיחות שואה הרבה יותר רגועות ופוגעות דווקא לאלה הוא נצמד מה הוא רוצה ?
לצפיה ב-''
26/07/2013 | 23:04
7
לצפיה ב-'לרגל סוף העונה השישית של מצב האומה :)'
לרגל סוף העונה השישית של מצב האומה :)
26/07/2013 | 12:14
29
כמו שרובכם כבר יודעים מחר תתקיים "מסיבת סוף העונה השישית", ולרגל זה חברי התכנית אספו את מיטב הקטעים הטובים ביותר ששודרו העונה
צפפיה מהנה ושבת שלום :)
******* עונה 7 תיהיה בוודאות, מעניין אם זה ימשיך לעוד עונות
http://reshet.tv/Shows/matzav_hauma/videomarklist,...
לצפיה ב-'יום אהבה שמח // דניאל סלומון -ערה'
יום אהבה שמח // דניאל סלומון -ערה
22/07/2013 | 05:38
28
פורום מצב האומה מאחל לכם יום אהבה שמח
דניאל סלומון, בביצוע מתוך מצב האומה ליום האהבה בעולם המודרני :)
יום טוב :)
לצפיה ב-'עידו רוזנבלום,אורנה וכל השאר :)'
עידו רוזנבלום,אורנה וכל השאר :)
19/07/2013 | 01:06
1
52
הפרק של היום היה מעולה, הקטע עם יונית הצחיק אותי ברמות, בכלל זה היה רעיון גאוני להביא את עידו
ומי שרוצה לדעת על מה הם דיברו על אורנה עם הקיר, כל התשובות בלינק הבא:
http://celebs.walla.co.il/?w=/3600/2660696
לצפיה ב-' באמת תהיתי על מה הם דיברו'
באמת תהיתי על מה הם דיברו
19/07/2013 | 05:31
36
ואכן הייתה תוכנית פגז.. נשפכתי מצחוק... מתקרבים לסיום עונה? לא רוצה...
לצפיה ב-'שמחפשים בשגיאות כתיב ביוטיוב מוצאים דברים....'
שמחפשים בשגיאות כתיב ביוטיוב מוצאים דברים....
18/07/2013 | 02:19
32
כתבתי שם של קטע של גורי ביוטיוב ובטעות זה היה עם שגיאת כתיב, אז הופיע לי שם הקטע הבא
סירטון שמישהו העלה לרשת, שבו הוא חיבר את כל הפיספוסים של גורי מהתכנית
https://www.youtube.com/watch?v=6UScl6NbmVo
לצפיה ב-'פופוליזם זול! חחחחחחחח'
פופוליזם זול! חחחחחחחח
14/07/2013 | 13:29
34
אני כל כך אהבתי את התכנית אתמול, הקטע עם סינגולדה תמיד קורע אותי, ומאור כהן בכלל הרג אותי
גורי אני לא הבנתי מאיפה הוא חשב על הקטע עם הפוני חחחחחח
בקיצור רק שימשיך כך!
לצפיה ב-'תראו מה מצאתי'
תראו מה מצאתי
09/07/2013 | 15:13
5
64
גם משפחת אלפי וגם אחות של שליין בכרטיס אחד. בתוכנית "קצת גבוה" עם יאיר ניצני מראים בהתחלה את יוסי אלפי, הילדים והנכדים ובדקה 19:40 בערך יש ראיון עם נויה שליין:http://10tv.nana10.co.il/Article/?ArticleID=988600
לצפיה ב-'חסר לי יום בשבוע!! או עוד שעה '
חסר לי יום בשבוע!! או עוד שעה
09/07/2013 | 21:08
2
40
סביר להניח שגם אותו/ה הייתי ממלאה עד סוף... יש כ"כ הרבה קטעים שאני רוצה לראות מחר אני שוב נוסעת עד ה24

אגב ב..
21/7 בכיכר רבין בסביבות 19:00

23-24/8 מאהל באיזה בית ספר {עוד לא ידוע} / אופציה גרועה יותר גן סאקר.
לצפיה ב-'***21/8***'
***21/8***
09/07/2013 | 21:09
8
לצפיה ב-'חחחחחח'
חחחחחח
09/07/2013 | 23:27
22
תהני בטיול!

ו-, אם אני אוכל אני אשתדל להגיע. בכל מקרה מחזיקה לכם אצבעות.
לצפיה ב-' רבה'
רבה
10/07/2013 | 02:56
1
23
הבת של גורי חמודה!!
אהבתי את האייטם על אחותו של שליין והעריכות אליו כל פעם
יש לו עוד אחים?
לצפיה ב-'לגמרי!!!'
לגמרי!!!
10/07/2013 | 12:24
19
כן, יש לו עוד אח אחד באמצע בין שניהם, קוראים לו יובל והוא גם בעסקי האומנות...גם הוא רוקד סטפס אם אני לא טועה.
לצפיה ב-'בואו לעבוד ב אנשים'
בואו לעבוד ב|תפוז| אנשים
08/07/2013 | 14:13
10
|*| אחראי/ת קשרי קהילות לפורומים
צוות הנהלת הפורומים מחפש אנשי/נשות צוות נוספים/ות לתפקיד מעניין. התפקיד כולל טיפול וקשר עם מנהלי הפורומים (מערך מתנדבים), מענה שוטף לפניות הגולשים, שיווק ויצירת תחרויות ושיתופי פעולה.
סביבת העבודה צעירה, מאתגרת ודינאמית.
דרישות:
* הכרות עם עולם הפורומים הישראלי ? חובה.
* נכונות למשרה מלאה ? חובה.
* יכולת ביטוי ורמת כתיבה גבוהה ? חובה.
* ניסיון של שנתיים בשירות לקוחות - יתרון.
* יחסי אנוש מצויינים, שירותיות גבוהה, כושר שכנוע ואסרטיביות, יצירתיות.
נא לשלוח קורות חיים בצירוף ציפיות שכר למייל [email protected]

|*| מפיק/ה תוכן שיווקי קריאטיבי
דרוש/ה מפיק/ה תוכן שיווקי קריאטיבי/ת במיוחד למשרה מלאה, בעל/ת מוטיבציה גבוהה ואחריות, עם חיבור לעולם האינטרנט והרשתות החברתיות.
ניסיון בכתיבה וקופירייטינג- יתרון.
פרטים נוספים וקו"ח- [email protected]

לצפיה ב-'ראיון של גיל ריבה עם מרב מיכאלי:'
ראיון של גיל ריבה עם מרב מיכאלי:
06/07/2013 | 17:00
3
363
תכלס, הוא לא אומר שום דבר חדש למי שקרא את הכתבה שלה לפני הריצה שלה לפוליטיקה, ומי שעוקב אחריה מאז, אבל בכל זאת... יש קטע שהיא מדברת על ליאור (אבל שוב, כל הדברים שדוברו בכתבה ההיא, על הקטע של המגורים בנפרד וכו') אבל היא הצחיקה אותי המון כשהיא דיברה על הקשר שלהם בלשון נקבה ("אנחנו ישנות בדירות נפרדות" משהו כזה..), ועל הקטע שהיא בוחרת לא להביא ילדים.

בכל מקרה הנה הכתבה:

https://www.facebook.com/photo.php?v=1015155564516...

התגובות ממש תומכות להפתעתי, כנראה שרובן הם תומכים של מיכאלי עוד ממקודם.
הלוואי והיא תהיה מתישהו ראש מפלגת העבודה. אני בטוח אצביע לה אם היא תהיה
לצפיה ב-''
06/07/2013 | 17:56
2
53
תכלס החלק החדש היחיד בכתבה היה מה שהיא סיפרה על הילדות שלה, איזו ילדה חמודה היא הייתה את כל השאר ידענו, למרות שתמיד נחמד לשמוע אותה מחמיאה לליאור וזה מעצבן אותי שעדיין עושים עניין מפער הגילאים ביניהם...די נו, לא עברנו את זה כבר?
והתגובות תומכות כי זה הדף הרשמי של מרב אז כל מי ששם הוא או חבר של מרב או תומך שלה. לא חושבת שבציבור היא כזו אהודה....באמת הלוואי שהיא תיבחר לראשות המפלגה מתישהו.
לצפיה ב-'נכון שזה בגלל שהיא פרסמה בדף שלה, אבל עדיין'
נכון שזה בגלל שהיא פרסמה בדף שלה, אבל עדיין
06/07/2013 | 18:12
1
48
אני מניחה שהשונאים שלה תמיד מוצאים איך להגיב לה. לא יודעת. קיצר נכון נו.

יש דברים שתמיד ישאלו אותה לא משנה שהיא דיברה עליה מליון פעמים- פער הגילאים, הדירות, הילדים וכו'. זה חלק מהעסקה.

איזה תמונות חמודות הראו שלה וליאור מתחילת הקשר. הייתה את התמונה שהם ביחד והיא אוכלת גלידה
לצפיה ב-'כן, אבל יש מקומות אוהדים יותר ויש פחות'
כן, אבל יש מקומות אוהדים יותר ויש פחות
06/07/2013 | 18:33
42
אני מניחה שאם זה היה דף ניטרלי יותר אז לא היו רק תגובות אוהדות.

זה מעצבן אותי, די, כמה אפשר לדוש בזה? אם כבר אז היה נחמד לראות את הצד של ליאור בעניין, הוא זה שלא מתבטא בנושא הזה בדרך כלל.

כן, לגמרי!
לצפיה ב-'היום (לפי מה שהבנתי)'
היום (לפי מה שהבנתי)
04/07/2013 | 15:24
4
63
במצב האומה הם הולכים לעשות מחווה לסרטון הזה: (מהסדרה "קרובים קרובים", שמדבר על "קיצוצים בבית):

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embed...

בטח הם יעשו כמו אז שהם עשו מחווה למערכון של חבורת לול. בטח הטלפון יהיה אייפון וכל מיני כאלה, יהיה מגניב נראה לי
לצפיה ב-'מגניב!'
מגניב!
04/07/2013 | 15:52
10
לצפיה ב-'וגם.. מסתבר שלשליין יש יומולדת'
וגם.. מסתבר שלשליין יש יומולדת
04/07/2013 | 19:54
2
39
היום, או אתמול... לא יודעת!! תראו איזה סטטוס הוא כתב:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2877614480...

הלוואי וזה יהיה בתוכנית!
לצפיה ב-'הו, איזה חמודים!'
הו, איזה חמודים!
04/07/2013 | 20:00
32
כן, היה לו יום הולדת לפני 3 ימים, ב-1.7.
לצפיה ב-'גדול! '
גדול!
08/07/2013 | 21:59
9
לצפיה ב-'יששש חזרנו לפינתנו- ירד בעריכה'
יששש חזרנו לפינתנו- ירד בעריכה
01/07/2013 | 16:29
15
84
למרות שזה ישן, לפי החולצה של עינב

https://www.facebook.com/photo.php?v=5520717915227...

רק לא הבנתי אף אחת מהבדיחות שם, אז שוב אני מפנה את השאלות לרבנית הראשית של הפורום- גלית:

בס"ד:

- למה קצינים בצה"ל לא יכולים להגיע לאירופה?
- גם אני לא ידעתי על איזה נשים היא מדברת, למזלי גורי שאל (מלאכתם של צדיקים נעשית בידי אחרים )
- הבדיחה שליאור אמר שלא צחקו כי זה מגלובס- אז גם אני לא הבנתי- תסבירי- "הרבנות הצבאית יכולה לוודא שרקפת רוסק עמינוח ונוחי דנקנר לא יתקרבו מדי אחד לשניה"
- וגם את התשובה של עינב- "הבדיחה הזאת זה הדבר הראשון המשמח שקרה לשרון גל"???

לצפיה ב-''
01/07/2013 | 17:01
9
47
את לא מבינה איך הרגת אותי עם הרבנית והבס"ד

*יש הרבה קצינים שנחשבים לפושעי מלחמה באירופה ועלולים לעצור אותם אם הם יגיעו לשם.
*חייבת לציין שנקרעתי בקטע עם מורן מזור ומורן מזוז, עינב הרגה אותי שהיא התבלבלה ביניהן
*רקפת רוסק עמינח היא מנכ"לית בנק לאומי, נוחי דנקנר כמעט קיבל תספורת מבנק לאומי אבל אז התעוררה מחאה בנושא למה הוא מקבל תספורת והאדם הפשוט לא. אני מניחה שהבדיחה של שליין הייתה רפרור על הפרדה בין גברים ונשים מטעם הרבנות. כלומר אם הם כבר מפרידים, אז שיפרידו בין נוחי דנקנר למנכ"לית בנק לאומי. באמת בדיחה לא מצחיקה, טוב ששליין ויתר עליה
*שרון גל, המנחה של "לילה כלכלי", הושעה מתפקידו בעקבות הטרדות מיניות והתנהגות בלתי הולמת כלפי עובדים תחתיו. מתעניין בכלכלה באופן כללי, כלומר קורא "גלובס", אז אפשר להגיד שהבדיחה הזו זה הדבר הכי משמח כרגע במצבו.
לצפיה ב-'חחחחח...כי את הסמכות הראשית'
חחחחח...כי את הסמכות הראשית
01/07/2013 | 17:28
8
48
שלנו לענייני מצב האומה

תודה על ההסברים , דווקא משעשע הבדיחה של שליין פשוט לא הבנתי.

תגידי את ידעת על מי עינב מדברת? מזוז/מזור? כי גם לא לא היה מושג אז מה זה שמחתי שגורי שאל...

את לא מבינה איזה אידיוטית הם גורמים לי להרגיש לפעמים בגלל שיש כ"כ הרבה בדיחות שאני לא מבינה.
את התכנית הקודמת הכרחתי את אבא שלי לראות איתי עוד פעם ואשכרה אמרתי לו שאני עוצרת כל בדיחה שאני לא מבינה ושהוא יסביר לי. חצי מהבדיחות לא הבנתי לפני שהוא הסביר
והיו מעט דברים שגם הוא לא הבין...

(הוא לא זכר מה זה ועדת שישינסקי למשל)
לצפיה ב-'חחחחח תודה רבה!'
חחחחח תודה רבה!
01/07/2013 | 18:09
6
33
ובכיף

כן, אני הבנתי כי אני ראיתי את הקדם אירוויזיון וגם הכרתי את שתי המורניות ממקודם: מזוז הייתה ב"כוכב נולד" ומזור זכתה ב"אייל גולן קורא לך". בגלל זה נקרעתי מצחוק בקטע הזה

הרגת אותי עם אבא שלך! את לא אידיוטית, את פשוט צריכה לצרוך קצת יותר אקטואליה. ועדת ששינסקי זו ועדה שעוסקת בכל מה שקשור לגז ולנפט בישראל.
לצפיה ב-''
01/07/2013 | 19:58
5
25
כן נו, עינב הסבירה. התכוונתי אם ידעת על מי היא מדברת *לפני* שהיא הסבירה, כי אני לא..... אבל דווקא חוסר הידע שלי בכוכבות ריאליטי פחות מבייש אותי

אני יודעת שאני צריכה לצרוך יותר אקטואליה, אבל אין לי כוח מצב האומה מלמדים אותי מה שאני צריכה לדעת.

על ההסבר..

תגידי מי זה האיש הזה שמואשם ברצח וחזר בתשובה?
לצפיה ב-'אה, אז כן, ידעתי לפני....'
אה, אז כן, ידעתי לפני....
01/07/2013 | 22:11
4
23
(אה, היא ממש הסבירה את זה לעומק? אופס, כנראה פספסתי את זה מרוב שצחקתי)

יש ריאליטי ויש ריאליטי....... בריאליטי שירה פחות מפדח אותי להודות שאני צופה או מכירה אנשים שהשתתפו בו אבל כן, אני תכלס מאזנת יפה בין הצד החננה שבי שמתעניין בפוליטיקה לבין הצד הטראשי שבי שמתעניין בריאליטי

את מתכוונת למי שהראו היום בחדשות? זה דניאל מעוז, הוא איזה פסיכופת שרצח את ההורים שלו לפני שנתיים ועד היום מכחיש את זה ומאשים בזה את אחיו התאום.
לצפיה ב-'כן, היא ממש הסבירה מי זאת כל אחת'
כן, היא ממש הסבירה מי זאת כל אחת
01/07/2013 | 23:03
3
26
חח... איך פספסת? כי גם גורי לא ידע מי הן אז הוא שאל.

ריאליטי של שירה פשוט משעמם אותי, זה אפילו לא מבחינה "מוסרית" זה פשוט- א. תמיד יש את כל ה"סיפורים האישיים" האלה ותמיד עושים כזה מוזיקת רקע לפני שהמתמודד מספר ודומע, וזה מרגיש לי כזה מזוייף, וגם יש בערך שבעתאלפים סוגים של תוכניות ריאליטי של שירה, והמנצחים תמיד נשכחים אחרי כמה ימים, אז למי אכפת... זה לא הימים של נינט.
אם את אוהבת סבבה, אני כבר לא ממש יכולה לראות את זה יותר (האמת שראיתי את העונה האחרונה של דה ווייס.. איכשהו התגלגלתי לזה לא יודעת, רק בגלל רוני פרי.. אבל גם... לרוב הייתי רואה את זה כשאני עושה משהו וזה ברקע כזה).

זוכרים אגב את השיר שהחברים ממצב האומה שרו על זה עם מאור כהן? זה היה אדיר!!

איזון יפה כל הכבוד

אין לי מושג, פשוט כל הפיד שלי מלא בבדיחות על מישהו שמואשם ברצח וחזר בתשובה, ואין ללי מושג על מה מדברים, חשבתי שאולי את תדעי
לצפיה ב-'חחחחח לא יודעת איך פספסתי....'
חחחחח לא יודעת איך פספסתי....
02/07/2013 | 00:41
2
24
כאילו כן שמעתי שהיא מסבירה ששתיהן היו בקדם ושאחת עיוורת ולשנייה יש משקפיים גדולים, ושבגלל שהיא התבלבלה ביניהן היא לא הבינה למה היא צריכה משקפיים, אבל לא מאיפה כל אחת....אז או שלא הייתי מרוכזת בגלל שזה הצחיק אותי או שכן ראיתי את זה והזיכרון לטווח קצר שלי גרם לי לשכוח מזה עד ששאלת אותי על זה (כן, יש לי בעיה קלה של זיכרון לטווח קצר, אני זוכרת דברים מלפני שנים, אבל יכולה לשכוח משהו שנאמר רק לפני יומיים)

האמת היא שגם אותי זה משעמם מאותן סיבות, אני רואה את זה רק כי אין לי משהו אחר לראות באותו זמן. בעונה הראשונה של דה וויס ראיתי רק את האודישנים ואז פרשתי והתחלתי לראות ערוץ 20 בזמן הזה ופשוט העברתי אחר כך ל"מצב האומה". הייתי עושה את זה כנראה גם השנה אם הייתה עונה של "האח הגדול" באותו זמן. את "אייל גולן קורא לך" לא ראיתי, רק שמעתי אחר כך על הזוכה. את "כוכב נולד" אני ממשיכה לראות מכוח האינרציה...בכל מקרה גם היחס שלי לריאליטי שירה הוא הרבה יותר אדיש(או "נורמלי", תלוי איך את מסתכלת על זה), רוב הזמן אין לי פייבוריטים וגם אם יש אני לא נקשרת אליהם רגשית כמו שקורה לי ב"האח הגדול" או בעונה האחרונה של "הישרדות".

אוי השיר עם מאור כהן היה ענק!

חחחחח תודה, תודה

אהההה הבנתי, אז כן, זה דניאל מעוז.
לצפיה ב-'מאז שאני בפורום הזה אני רואה פחות ריאלטי'
מאז שאני בפורום הזה אני רואה פחות ריאלטי
02/07/2013 | 08:37
1
26
אני לא ראיתי יותר מפרק שלם של תוכנית כול שהיא היום אני בקושי רואה ת'פרומואים

אני גם נגמלת משיחות... אני לא בעניין וקודם צריך לסביר לי 5-6 דקות מה קרה. ורק אז לפתוח בדיונים פילוסופים על התוכנית .    
לצפיה ב-'חחחחח אהבתי את הדיונים הפילוסופים!'
חחחחח אהבתי את הדיונים הפילוסופים!
02/07/2013 | 11:37
7
לצפיה ב-'לקרוא חדשות בהחלט יכול לעזור .. גם לי '
לקרוא חדשות בהחלט יכול לעזור .. גם לי
01/07/2013 | 22:29
14
את שתי הפרקים האחרונים של 'מצב' אני מודה ומתוודה שראיתי בלי דגש על הסאטירה פשוט רציתי משהו מצחיק שאפשר לנוח בלי להפעיל את הראש
לצפיה ב-'עוד אחד '
עוד אחד
02/07/2013 | 19:01
1
35
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח'
חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח
03/07/2013 | 00:10
6
לצפיה ב-'עוד אחד... הרג אותי מצחוק: '
עוד אחד... הרג אותי מצחוק:
03/07/2013 | 14:54
2
28
לצפיה ב-'אחחחחח גורי גורי....מה היינו עושים בלעדיך'
אחחחחח גורי גורי....מה היינו עושים בלעדיך
03/07/2013 | 14:57
1
10
לצפיה ב-' '
03/07/2013 | 21:28
9

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ