לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
79527,952 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום רפואת אף אוזן גרון

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום הינם כללים וחלקיים בלבד, הם אינם באים להחליף יעוץ אישי מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של המטופל. לפיכך, "תפוז אנשים", המרכז הרפואי ת"א ורופאיו אינם אחראים לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה, ולהתאמת או אי התאמת העצות לכל מטופל.
המרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי גם בפייסבוק ובטוויטר

המשך >>

לצפיה ב-'אפרכסת מקופלת'
אפרכסת מקופלת
15/04/2019 | 21:07
5
בשבוע 24 להריון נצפה לעובר אפרכסת מקופלת. אם הדבר מעיד על בעיה גנטית מורכבת יותר? על בעיית שמיעה? או שמדובר בבעיה אסתטית בלבד?

לצפיה ב-'בעקבות הפרסומת לבושם-ימני ...'
בעקבות הפרסומת לבושם-ימני ...
25/03/2019 | 15:19
4
האם הדבורים "מריחות" את הצוף ממרחקים או משתמשות באיזו אינטואיציה אחרת שקשורה לתקשורת בין הפרח לדבורה למשל דרך חוש השמיעה
לצפיה ב-'נרות הופי לאחר ניתוח צינוריות'
נרות הופי לאחר ניתוח צינוריות
20/03/2019 | 23:43
1
הבת שלי שחר בת 3. עברה פעמיים ניתוח צינוריות עקב ריבוי נוזלים.
ניתוח ראשון צינוריות ושקד שלישי באפריל, בצד שמאל הצינורית לא החזיקה מעמד ולכן עברה שוב ניתוח באוקטובר. צד שמאל הצינורית שוב לא החזיקה מעמד, ואתמול הוציאו לה גם מצד ימין מכוון שהצינורית כבר היתה בחוץ
המצב עכשיו הוא נוזלים ב2 האוזניים, ירידה בשמיעה ללא דלקות.
האם ניתן לעשות טיפול של נרות הופי?
בחלק מהאתרים רשום שאסור לאחר ניתוח, ובחלק לא רשום.
אודה לתשובתך.
לצפיה ב-'לא מבין את כל אלה ששמים כאן שאלות. לא רואים שאף אחד לא עונה?'
לא מבין את כל אלה ששמים כאן שאלות. לא רואים שאף אחד לא עונה?
13/03/2019 | 13:18
9
לצפיה ב-'רופאים המתמחים בשחזור עור התוף'
רופאים המתמחים בשחזור עור התוף
16/02/2019 | 18:44
9
שלום, לבני היו נוזלים באוזניים בגיל צעיר, בהתאם להמלצת הרופאים קיבל שלל סוגי אנטיביוטיקה ולא ברור מה מידת התועלת או הנזק ארוך הטווח שגרמה כל תרופה. בגיל 4 בהמלצת רופאים עבר ניתוח השתלת כפתורים. בגיל 6 לאחר שהכפתורים לא יצאו לבד נאלץ לעבור ניתוח להוצאתם. וכעת בגיל 8 נשארו חורים בשני הצדדים והוא צריך לעבור שני ניתוחי שחזור עור התוף.

את דעתי על התנהלות הרופאים ומדוע בני הגיע למצב כזה, אשמור למעמד אחר. כעת הנזק כבר נעשה ושאלתי לגבי שחזור עור התוף, הבנתי שזה ניתוח לא פשוט ויש רופאים המתמחים זה. השאלה אם תוכל להמליץ לי על רופאים טובים בארץ שעושים זאת, מדובר בשמיעה של הילד ואני רוצה מינימום סיכון בניתוח.
תודה מראש על התשובות.
לצפיה ב-'שמיעת רעשי פיצוצי זיקוקי דינור באוזן שמאל '
שמיעת רעשי פיצוצי זיקוקי דינור באוזן שמאל
03/02/2019 | 09:40
1
24
שלום מזה למעלה משנה התחלתי לשמוע תיקתוקים בקצב לא סדיר באוזן שמאל.
 בבדיקות אף אוזן וגרון לא ראו ממצא כלשהו.  בשמן האחרון התיקתוקים מתגברים והם נשמעים כעין פיצוצים של זיקוקי דינור עם התפוצציות משניות (תקתקים רבים בקצב מהיר).
פניתי כבר ל 3 רופאי אף אוזן וגרון - ואין להם תשובה.
 האם בפורום זה מישהו מכיר את התופעה ?
האם יש רופא שיכול לעזור ?
אנא עזרתכם הדחופה
לצפיה ב-'טיפול במיטת סרגם - תחית לאט לאט את התופעה עד היעלמותה'
טיפול במיטת סרגם - תחית לאט לאט את התופעה עד היעלמותה
30/04/2019 | 08:31
2
בהתחלה יש ךשים את הזרקור על האזן (גורם לסחרחורת כשקמים  לא להיבהל אלה להיאחז במשהו יציב וזה חולף מהר) לאחר מספר טיפולים (בערך 10 ) הרעש חולף.
יש להתמיד עם המיטה ואין צורך יותר לשים את הזרקור על האוזן.
יש למנוע חשיפת האוזן לרוח קרה.
לצפיה ב-'כאבים /לחץ באף ובעיניים'
כאבים /לחץ באף ובעיניים
24/01/2019 | 17:37
9
שלום לפני חודש סבלתי מכאבי גרון וראלי ונזלת קשה ירוקה עם אף סתום למשך שבוע וחצי ולאחר מכן תחושת לחץ וכאבים מעורב ביחד במרכז האף נבדקתי על ידי 3 א.א.ג שקבע סינוסיטיס ונתן לי אוגמנטין למשך 10 ימים הבעיה שהלחץ משדר לי לעיניים וגם לאחר 4 ימים של אנטיביוטיקה יש אולי שיפור ממש לא משמעותי יש לציין שנבדקתי גם על ידי רופא עיניים שאמר הכל תקין השאלה למה העיניים שלי כואבות והקטע שאני סוגר את האף או לוחץ עליו הכאב/לחץ נעלמים תודה לעונים
לצפיה ב-'חבלה באף חשד לשבר'
חבלה באף חשד לשבר
15/01/2019 | 23:53
5

שלום
בני בן 4.5 נחבל באפו בגן לפני 6 ימים. היום ברנטגן הודגם פס לוסצנטי בגשר של האף -חשד לסדק בעצם האף
1. האם מצב זה מצריך ניתוח
2. תוך כמה זמן יש לבצע ניתוח
3. כמה זמן הניתוח
4. מה הסיבוך שיכול להיות במידה ולא מנתחים

בתודה מראש
אנה
לצפיה ב-'בדיקת דציבלים'
בדיקת דציבלים
08/01/2019 | 20:41
10
כמה ירידת השמיעה בדציבלים
הנתונים
30/55ימין srt
30/35 שמאל srt

88% ימין disc%
80% שמאל disc%

70 ימין disc db
70 שמאל disc db

בבדיקה b/l sw htc קל חמור 
מה זה אומר לגבי דציבלים במספרים
מרכיב מכשירי שמיעה 

לצפיה ב-'ניתוחי סטפדקטומי - סוגי התותב'
ניתוחי סטפדקטומי - סוגי התותב
08/01/2019 | 19:22
12
שלום לכם, האם ידוע אם סוגי התותבים שהושתלו בשנים 2012-13 מאיזה חומר הם עשויים והאם יש מניעה לעשות איתם בדיקת MRI? תותב פלואורופלסטי.. 
לצפיה ב-'כאבים לאחר ניתוח סטפדקטומי'
כאבים לאחר ניתוח סטפדקטומי
08/01/2019 | 19:05
16
שלום לכם, אני בת 51 אם לילדה- נערה. עברתי ניתוח סטפדקטומיה לפני כ-5 ו-6 שנים ב-2 האוזניים במאיר. הניתוחים עזרו לי מאוד לשמיעה ועוזרים עד היום. לפני מספר חודשים החלו לי כאבי צוואר, שכמות וכאבי ראש מאחורי הראש ועד לעניים עם שרירית תפוסים בכל אזור גב עליון. במקביל עברתי גם שינויים הורמונלים משמעותיים..שאלתי היא האם יש אפשרות שהכאבים קשורים גם לניתוחים שעברתי באוזניים? האם מוכרת תופעה כזו שבגיל או בשלב מסויים יכולים להתחיל כאבים לאחר ניתוח כזה?
לצפיה ב-'אף מטפטף ללא הפסקה וללא אפשרת טיפול'
אף מטפטף ללא הפסקה וללא אפשרת טיפול
08/01/2019 | 12:38
14
שלום רב, אני סובל מאלרגיה זמן ממושך שגורמת לאף שלי לטפטף ללא הפסקה, נפגשתי עם מספר רב של רופאים של אלרגיה, שנתנו לי מרשמים לטלפסט וקלארינז, בהתחלה 2 קלרינז עזרו לי במקרה של התקפת אלרגיה, היום גם זה לא עוזר ורק לאחר שינה ממושכת ותרופות זה מפסיק, האם יש תרופות חזקות יותר לעצור את הטיפטוף מהאף, אני מתקשה לעבוד ככה, זה די משבש לי את החיים. לעזרתכם אודה.
לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:22
8
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'ניתוח...???'
ניתוח...???
08/10/2018 | 21:22
22
שנים על גבי  שנים מטופל בספריי סטרנואז  עם הטבה חלקית
ומידי פעם במעקב אצל א א ג .
לפני כעשור עברתי ניתוח  לקריטת קונכיות תחתונות
וכיום לאחר בדיקות חדשות הומלץ לי לעבור שוב על הניתוח כי הם גדלו וצריך
לחזור שוב על אותה הפעולה .
אשמח מי שעבר הניתוח הזה להסביר לי
מה ואיך הניתוח הזה .
יש לי גם גודש באף האם זה ישתפר ? ?
תודה
לצפיה ב-'דלקות גרון חוזרות ונשנות'
דלקות גרון חוזרות ונשנות
15/09/2018 | 22:17
25
הי דוקטור,
אישתי התחילה לסבול מדלקות גרון כול חודש וחצי בשנה האחרונה (כאבי גרון נפיחות שקדים הופעת נקודות לבנות וחום 39) כל המשטחי גרון חזרו שלילי במאי היא עברה כריתה חלקית של שני השקדים אבל חלתה פעמים נוספות ועכשיו נראה כאילו פעם שלישית. (חשוב לציין שמאז הניתוח החום נמוך משמעותית והמחלה קצרה יותר). אנחנו כבר די אובדי עצות ולא יודעים מה לעשות. חשוב לציין שלפני כשלוש שנים היא חלתה בגיליאן ברה וכל מחלת חום כזו מעלה אצלנו חשש לאירוע חוזר. 
בתודה והמשך יום טוב.
לצפיה ב-'אזן אטומה לסרוגין'
אזן אטומה לסרוגין
13/09/2018 | 13:23
24
מזה כמה שבועות שאזן שמאל או ימין (יותר שמאל) נאטמת לסרוגין תחושה של עמעום או לחץ באוזן כמו בטיסה או בירידות תלולות, בבדיקה אצל א.א.גרון (בדיקה מקיפה) לא נתגלה דבר וגם בדיקת הC.T ראש היתה תקינה כמו כן בדיקות הדם.
הלחץ מתגבל בטיסה או בכלל בשכיבה יותר מאשר בעמידה, התחושה הולכת ובאה כל הזמן, מחר אני עוברת בדיקת שמיעה למרות שאין לי תחושה שהשמיעה ניזוקה, רק יש איזה מסך כלשהו בבליעת רוק כמו שמנסים להתגבר על הלחץ בטיסה זה עוזר ואז כאילו יש נוזל שמשמיע קולות באוזן.
האמת אינני יודעת מה הסיבה ללחץ או לעמעום הזה.
השאלה שלי האם בבדיקה של מצלמה בתוך נחיר האף אפשר לעלות על בעיה בתעלות האוזן ?
לצפיה ב-'כאבי אזניים שבועיים אחרי נחיתה '
כאבי אזניים שבועיים אחרי נחיתה
30/08/2018 | 19:25
16
היי 
חזרתי מחול לפני שבועיים. בעת הטעסה היה לי כאב אזניים רציני שפיהוק או לעיסה לא תרמו ככ להפחתתו. כיום, שבועיים אחרי, הכאב סביל אך עדיין מורגש באופן יומיומי. כיצד עלי לפעול? ממה זה יכול לנבוע? 
לצפיה ב-'המלצה על השתלת שיניים בהרדמה מלאה'
המלצה על השתלת שיניים בהרדמה מלאה
23/08/2018 | 00:58
12
היי חברים, ערב טוב.

לדעתי, כשמדובר בכאב אמיתי, אין ספק שכאבי שיניים הם הפנימיים והכואבים ביותר.
מי שמעוניין לחסוך טיפה כאב, אני ממליץ לעבור טיפול בהרדמה מלאה.
בהצלחה.
לצפיה ב-'נקודה לבנה על השקד'
נקודה לבנה על השקד
01/08/2018 | 17:21
63
שלום ד"ר
מזה 5 חודשים יצא לי על השקד נקודה לבנה .. והיא לא מגיבה לתרופות..עדיין נמצאת. הלכתי כמובן לרופא א.א.ג ואמר שזו שאריות של אוכל ולא צריך ביופסיה.. אבל אני עדיין לא רגועה.. כי היא מפריעה חי.. בעיקר כשאני בולעת מרגישה כמו שמשהוא תקוע.. 
מה כדאי לעשות? איזה בדיקות או צילומים? 
עשיתי בדיקות דם ומשטח גרון ואף יצאו תקינות
לצפיה ב-'נקודה לבנה על השקד'
נקודה לבנה על השקד
01/08/2018 | 02:51
29
שלום רב
מזה 5 חודשים יש לי נקודה לבנה על השקד.. הלכתי לרופא א.א.ג אמר לי זה שאריות אוכל ולא צריך טיפול או ביופסיה..  אני מודאגת.. היא לא כואבת אבל מפריעה לי כשאני בולעת . הרגשה כמו משהוא תקוע .. באמת לא צריך ביופסיה? 

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
מירב אשל משרד עו"ד
פורום רשלנות רפואית
פורום רשלנות רפואית בתפוז
פורום נזקי גוף,תאונות דרכים וביטוח
פורום נזקי גוף ותאונות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה