לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
92559,255 עוקבים אודות עסקים

פורום שיחת גברים

ברוכים הבאים לפורום "שיחת גברים"
1. אתם לא רשאים לקלל,להטריד,לרדת לפסים אישיים,לפגוע בפרטיות של משתמשים אחרים ולא להזכיר בני משפחה כולל ילדים וקרובים. וכל דבר שהיגיון בריא אומר לא לעשות.
2. מי ששוקל לפרסם לי בפורום יחסם או ימחק מיד,תודה על ההבנה.
3. אין כאן מקום לפגוע בכבוד המדינה או בצה"ל ובחיילי צה"ל בפרט וכל פגיעה תגרור מחיקה ואפילו חסימה.
4. אין כאן מקום להודעות השוללות גברים, מכפישות או תוקפות גברים כקבוצה.
5. אין כאן מקום להודעות המייחסות נחיתות לגברים, מכל סוג שהוא, או מזלזלת בהם כקבוצה.
6. אין כאן מקום להכפשת שם הפורום או חבריו, כל הכפשה תגרור חסימה מיידית ללא אזהרה.
7. אין כאן מקום למילים "הוא התחיל" או "היא התחילה" או "לא ידעתי"
8. אין כאן מקום לפירסום תמונות או קישורים הפוגעים בגברים והם ימחקו ללא אזהרה
9. אין כאן מקום לפירסום אאוטינג מכל סוג והמפרסם פרטים על גולשת יחסם מיידית וללא אזהרה
10. אין כאן מקום לפרסום הודעות שמעודדות תמיכה בלובי הפמיניסטי או בדעותיהם מכיוון שכל הודעה בנושא גוררת תגובות קשות וגורמת לביטויים קשים ופוגעניים. ומצד שני אין מה להזכיר כל דבר אחר הפוגע או מכפיש את אותו לובי.
11. פורום שיחת גברים פתוח לנשים, לגברים ולבעלי/ות כל זהות מגדרית או מינית שהיא ואין לפגוע או להעליב או להשפיל כל אחד ואחת מבעלי הזהות המינית.
12. אין כאן מקום לערוך דיונים על גולשים, מי נחסם ומי עומד להחסם כולל דרך התנהלותם בפורום.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שיחת גברים

ברוכים הבאים לפורום "שיחת גברים"
1. אתם לא רשאים לקלל,להטריד,לרדת לפסים אישיים,לפגוע בפרטיות של משתמשים אחרים ולא להזכיר בני משפחה כולל ילדים וקרובים. וכל דבר שהיגיון בריא אומר לא לעשות.
2. מי ששוקל לפרסם לי בפורום יחסם או ימחק מיד,תודה על ההבנה.
3. אין כאן מקום לפגוע בכבוד המדינה או בצה"ל ובחיילי צה"ל בפרט וכל פגיעה תגרור מחיקה ואפילו חסימה.
4. אין כאן מקום להודעות השוללות גברים, מכפישות או תוקפות גברים כקבוצה.
5. אין כאן מקום להודעות המייחסות נחיתות לגברים, מכל סוג שהוא, או מזלזלת בהם כקבוצה.
6. אין כאן מקום להכפשת שם הפורום או חבריו, כל הכפשה תגרור חסימה מיידית ללא אזהרה.
7. אין כאן מקום למילים "הוא התחיל" או "היא התחילה" או "לא ידעתי"
8. אין כאן מקום לפירסום תמונות או קישורים הפוגעים בגברים והם ימחקו ללא אזהרה
9. אין כאן מקום לפירסום אאוטינג מכל סוג והמפרסם פרטים על גולשת יחסם מיידית וללא אזהרה
10. אין כאן מקום לפרסום הודעות שמעודדות תמיכה בלובי הפמיניסטי או בדעותיהם מכיוון שכל הודעה בנושא גוררת תגובות קשות וגורמת לביטויים קשים ופוגעניים. ומצד שני אין מה להזכיר כל דבר אחר הפוגע או מכפיש את אותו לובי.
11. פורום שיחת גברים פתוח לנשים, לגברים ולבעלי/ות כל זהות מגדרית או מינית שהיא ואין לפגוע או להעליב או להשפיל כל אחד ואחת מבעלי הזהות המינית.
12. אין כאן מקום לערוך דיונים על גולשים, מי נחסם ומי עומד להחסם כולל דרך התנהלותם בפורום.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
0
המשך >>

לצפיה ב-'גיוס משתתפי מחקר'
גיוס משתתפי מחקר
16/01/2019 | 10:42
23
שלום לכולם,
שמי שרון. אני עורכת מחקר במדעי החברה שעתיד להתפרסם כתזה. המחקר עוסק בזנות שממוקמת בשכונות בת"א, מנקודת מבטם של התושבים ושל לקוחות. אני מנסה לגייס עוד מרואיינים שיהיו מוכנים לשבת איתי לריאיון בן שעה. לאור החוק החדש המשימה הזו הפכה למורכבת ולכן החלטתי לנסות גם כאן. מאחר ומדובר במחקר שעתיד להתפרסם, כמובן שכל הפרטים של המרואיינים וכן אופן גיוסם נשארים ויישארו חסויים, אנונימיים ודיסקרטיים לחלוטין. 

מצורפת מודעה הכוללת כתובת מייל שנפתחה לצרכי המחקר ופרטים נוספים.
אם זה מעניין מישהו מכם והוא מוכן ורוצה להשתתף במחקר, אשמח מאוד.

תודה,
שרון

לצפיה ב-'בילוי'
בילוי
03/01/2019 | 07:12
2
40
מי מכיר בארץ ובחול מועדון  דיסקרטי שבאות נשים נורמטיביות לגמרי מבחירה ,לרקוד בערום  מבחירה מול הקהל ולזרום עם הבליינים גברים ונשים במגע הדדי
תודה

לצפיה ב-'מצודת זאב.'
מצודת זאב.
03/01/2019 | 13:49
1
17
לצפיה ב-'חחחח אהבתי:)'
חחחח אהבתי:)
03/01/2019 | 14:44
6
לצפיה ב-'טיפים למתנ ה לבעלי '
טיפים למתנ ה לבעלי
30/12/2018 | 14:05
3
61
היי לכולם, אני חדשה פה, הסיבה שהגעתי לפורום הזה זה כי זה בערך המקום היחידי ברשת שבעלי לא יגיע לעולם, אני מעונייתנת לעשות לו הפתעה.
יש לבעלי יום הולדת 40 ואני רוצה לעשות לו יום כיף וסופ]"ש מושלם

סגרתי לנו סופ"ש בבית מלון בים המלח, אבל חסרה לי פעילות מגניבה לבוקר יום חמישי.

חשבתי על שתי אופציות, יוגת צחוק או סיור במפעל בירה. שני הדברים נראים לי ממש מגניבים, אבל אני א יודעת במה לבחור. האמת שיוגת צחוק ממש מגניב אותו (של חברת קוקיה אם מישהו מכיר ויכול להמצליץ) אבל אני חוששבת שזה מגניב אותו יותר מאשר אותו. 

מה לדעתכם הפעילות המועדפת?
במידה ויש לכם רעיונות מגניבים אשמח אם תספרו לי. :) 
מה הנשים שלכם עשו לכם ביום הולדת 40? אני לא מכוונת לאירוע גדול או משהו כזה, הוא לא הטיפוס של דברים המוניים.

תודה רבה לכל העונים :) 
לצפיה ב-'לא הבנתי את הקשר בין ים המלח לאשקלון?'
לא הבנתי את הקשר בין ים המלח לאשקלון?
31/12/2018 | 13:45
2
24
או שזה עוד שיטה לפירסומת חינם?
לצפיה ב-'היי, אני בינתיים רק בודקת אפשרויות :) '
היי, אני בינתיים רק בודקת אפשרויות :)
08/01/2019 | 09:49
1
19
המרחק לא באמת חשוב לי, מאחר ואנחנו לא מוגבלים בזמן
אני הפעם רוצה לעשות נטו ה שיעשה לו כיף וטוב. ממש לא איכפת לי לנסוע מכאן לשם כל עוד זה באמת שווה את זה 
לצפיה ב-''
09/01/2019 | 00:18
2
לצפיה ב-'שאלת סקר עבור חבר מפורום שכן '
שאלת סקר עבור חבר מפורום שכן
31/12/2018 | 11:24
19

כמה שנים הם מכירים עבדו יחדיו וריח של חברות טובה באויר וחיוכים וכימיה תמיד מורגשים:)
היא נשואה 48 הוא גרוש 40 ,הוא כלל לא רוצה רומן או לשכב איתה ,הוא פשוט רוצה להיות חבר נפש מאוד טוב שלה נטו!
היא בתפקיד  שכל אירוע בעיר הבירה היא מוזמנת חינם ,ויש לה קשרים טובים  עם עסקים מסעדות אירועים וכו,בואו נאמר ששווה להיות חברתה הטובה בכדי לקבל זימון וכניסות חינם לאירועים וכו 
הוא כמובן לא מעניין אותו האירועים ולא בגלל זה הוא רוצה להתחבר אליה!
הוא שאל אותי בפרטי האם יתכן ויש לה פחד שזה יגלוש לרומן לכן היא לא זורמת עם החברות הטובה ?
כרגע הם רק נפגשים במשרד בצהריים פעם חודש !
מה אתם אומרים מנסיונכם?ונגיד והייתה מתה עליו האם לא היה לה חשש ליפול לרומן אולי בגלל הקשר איתו?

לצפיה ב-'שאלת סקר'
שאלת סקר
26/12/2018 | 18:48
11

היי חברים
שאלות ששואלים אותי בעבודה  העמיתים, אשמח לחוות דעתכם תודה
א. אם אני כותב לה מזל טוב אחרי שלפני שנה היא לא כתבה לי,אז כלל לא יעניין או יזיז לה והיא לא תרגיש צורך לומר תודה? 
ב.האם זה נכון הגדרה לא לשים לב למה שאישה אומרת אלא למה שהיא עושה? מנסיון חייך ובכלל 
ג.האם יתכן שאישה לא פנויה  או פנויה תעשה מהלכים  ופעולות עם גבר כדי שלא יראה שהיא רוצה אותו, ובפעל היא כן תרצה סוג של קשר איתו לא רומן הכונה 
תודה על הקשבה 
לצפיה ב-'האם הבגץ יחייב את המדינה לבנות בית חולים חדש ?..'
האם הבגץ יחייב את המדינה לבנות בית חולים חדש ?..
25/12/2018 | 00:37
3
19

לבריאות הנפש, לפני הבחירות, אחרת יבטל את הבחירות?

זה בנימוק שאלפי שמאלנים יתכן ויצאו מדעתם עם בחירתו מחדש של ביבי ושזה ממש יהיה מסוכן וגם לא חוקי שלא יהיה מקום לאשפז אותם תחת תנאים נאותים.

לצפיה ב-'תכניס לך את זה טוב טוב לראש. ביב לא יבחר שוב.'
תכניס לך את זה טוב טוב לראש. ביב לא יבחר שוב.
25/12/2018 | 11:41
2
12
לצפיה ב-'ועכשיו תחזור למציאות..'
ועכשיו תחזור למציאות..
25/12/2018 | 17:35
1
28
לצפיה ב-'סבבה מה כפת לי מי ינצח או מי יהיה ראש הממשלה.'
סבבה מה כפת לי מי ינצח או מי יהיה ראש הממשלה.
25/12/2018 | 21:05
19
העיקר שיהיה טוב למדינה.
אבל סורי מתוק. סתם שתדע. אני א-פוליטי ובעיני כל המפלגות מושחתות מהתחת.
גם מי שקיבל כיסא והוא בסדר כמו ביב שלך בסופו של דבר נופל שדוד לכוחו של הסיטרא אחרא ואז הוא מתחיל לעשן סיגרים ואחרי שהשתן עולה לו לראש הוא שואף להיות מלך.
אבל מה לעשות שלכוחות הרשע יש יותר כוח?
לצפיה ב-'שאלת סקר '
שאלת סקר
24/12/2018 | 05:46
8
מה למדתם על נשים במהלך חייכם מכל היבט שהוא?מהכרות ועד חיי נישואים תודה
לצפיה ב-'שאלת סקר'
שאלת סקר
18/12/2018 | 08:44
1
18
היי אני שואל עבור חבר מהעבודה,אז ככה החבר קיבל הצעת עבודה ממלון שידידה שלו מזכירת מנכל,שיודעת שהוא רוצה לעבוד בתחום ומחפש משרה טובה וכו,ואך אומרים לא התאמצה בשבילו,אך לדעתכם במידה והם יתקלו והוא יקח את הגוב דרך חברת כח אדם אך ינהג איתה?הרי לא נעים סיטואציה כזאת צודק?

ומי כאן מנוסה עם נשים במערכות יחסים ?יש כמה שמחפשים הקשבה ותמיכה בפרטי תודה

לצפיה ב-'שיתנהג כאילו כלום לא קרה ממילא היא ידידה דמיקולו'
שיתנהג כאילו כלום לא קרה ממילא היא ידידה דמיקולו
18/12/2018 | 17:06
15
תרגיש חופשי  להעלות ולשאול כל דבר שתחפוץ.

לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:21
3
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'אירוח בנושא סיעוד וביטוח לאומי'
אירוח בנושא סיעוד וביטוח לאומי
22/11/2018 | 17:20
3

ביום ב', 26.11, בשעה 9:30-12:30, נארח בפורום ביטוח לאומי את מר אשר בטלמן, ממונה בכיר באגף הסיעוד של ביטוח לאומי.  

על האירוח

בעקבות הרפורמה בחוק סיעוד ושינויים בתנאי הזכאות הכוללים העסקת בן משפחה בסיעוד, נדון בשאלות –

מה השתנה עתה לאור הרפורמה בסיעוד
האם ניתן עתה להעסיק בן משפחה בכל הארץ? אם לא, מתי יכנס לתוקף
מה אפשרויות הערעור העומדות בפני, לפני פניה לבית הדין לעבודה

על המתארח

ביטוח לאומי עם הפנים לציבור גם בפורום – מר אשר בטלמן, ממונה בכיר באגף סיעוד של המשרד הראשי במוסד לביטוח לאומי. תודה לדוברות ביטוח הלאומי על תיאום האירוח.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'מילוי שאלון בנושא חיי נישואים תמורת שובר לקפה ומאפה זוגי'
מילוי שאלון בנושא חיי נישואים תמורת שובר לקפה ומאפה זוגי
08/11/2018 | 17:22
13

שלום חברים, אני עורך מחקר העוסק בחיי הנשואים, יחסים אינטימיים, רוחניות ודתיות, במסגרת תואר שני בפסיכולוגיה שיקומית באוניברסיטת אריאל. אודה מאוד למי שיוכל למלא שאלון של כ- 15 דקות.
תמורת מילוי השאלון כראוי יינתן שובר לקפה ומאפה זוגי או לפינוק זוגי אחר למימוש במספר רשתות בתי קפה ואוכל. קישור לשובר יישלח בהודעה לטלפון כשבוע לאחר מילוי השאלון כראוי.

שאלון המחקר מיועד לאנשים הנשואים לפחות שנה. השאלון מיועד לגברים ונשים כאחד אך כעת חסרים גברים למחקר ובכדי לאזן את הנתונים אנו מבקשים שרק גברים ימלאו את השאלון.

המחקר אנונימי וניתן לפרוש ממנו בכל רגע נתון. הוא נערך במסגרת לתואר שני בפסיכולוגיה שיקומית באוניברסיטת אריאל ומטרתו הינה להעמיק את הבנתנו לגבי האופן בו אנשים מתייחסים אל היבטים שונים בחייהם כגון חיי הנשואים, יחסים אינטימיים, רוחניות ודתיות. כל המידע המתקבל בשאלונים הינו לצורך מחקר בלבד ואינו מועבר בשום אופן לגורמים חיצוניים.

אנא תלחץ על  https://arielpsychology.eu.qualtrics.com/jfe/form/...  בכדי להשתתף במחקר (או לחלופין ניתן להעתיק את כתובת הקישור לדפדפן).

לנוחות מרבית מומלץ למלא את השאלון דרך מחשב נייח/נייד או טאבלט. לשם כך יש לשלוח את הקישור לשאלון למייל או לחלופין לפתוח את הודאת הווטסאפ מאת הדפדפן שבחשב.

במידה ונהיתם מהשאלון אודה לכם עם תוכלו להפיץ את הודאה זו לחברים שלכם.
תודה ובהצלחה!

*לשם קבלת מידע בנוגע לתוצאות מחקר זה וקבלת מידע נוסף לגבי המחקר והתחומים הנחקרים בו ניתן ליצור קשר עם החוקר: מנואל שטיין, בטלפון 054-323-8787

לצפיה ב-'תהיה גבר - האם אתה יודע להתחיל עם בנות ?'
תהיה גבר - האם אתה יודע להתחיל עם בנות ?
07/10/2018 | 19:01
66
לצפיה ב-'טיפוסים מעיקים'
טיפוסים מעיקים
29/09/2018 | 13:23
1
86
לא ידעתי באיזה פורום לכתוב את זה
כי זה משהו כללי ואישי
יש בן אדם שהסתובבתי איתו ואני לא רוצה קשר יותר. רוצה לנתק. יש אנשים מסכנים שהם יודעים שהם לא רצויים ובכוח נדחפים. בקשתי ממנו שלא יבקר אותי בעבודה והוא בכוח בא... אנשים כאלה קרציות. מלא אנשים מנתקים איתו קשר ואני יכול להבין למה. אני לא יודע איך להפטר מהעלוקה הזה מהחיים שלי ולא יודע מה לעשות כשיבוא לבקר אותי בעבודה הרי אני לא יכול לריב איתו ליד הצוות וזה מקום ציבורי זכותו לבוא למרות שלפני שידע איפה אני עובד הוא גם לא בא. זה ברור שזה בגללי ואני ממש רוצה להעיף אותו מהחיים שלי.
לצפיה ב-'הגעת למקום הנכון.'
הגעת למקום הנכון.
29/09/2018 | 21:23
55
חפש מה הוא לא סובל ולא משנה מה זה.
חפץ כלשהו או כלי מסויים או אפילו אדם או בחורה מסויימ/ת.
כשתגלה תתחיל לחבור לאותו אובייקט וזה יעשה במיוחד כשהוא מופיע.
תוך תקופה קצרה הוא יבין שאתה אוהב משהו שהוא לא ולאט לאט יתחיל להתרחק.
אתה יכול להתחיל בלאמץ כלב.

לצפיה ב-'תפסיק לעשן מיד אחרי שאתה רואה את הסרטון הזה'
תפסיק לעשן מיד אחרי שאתה רואה את הסרטון הזה
23/09/2018 | 16:35
37
לצפיה ב-'יחס בין נשים לגברים וגברים לנשים וגברים לגברים...'
יחס בין נשים לגברים וגברים לנשים וגברים לגברים...
21/09/2018 | 07:57
1
58
תמיד באופן כללי נשים הן נחמדות אליי. כמעט תמיד.
הן יותר מכילות
יותר אוהבות
יותר נחמדות.
זה משהו.

וזה אולי בגלל שאני גבר.

אני אתן לכם דוגמה..
נכנסתי לחנות בגדים וביקשתי עזרה מהמוכר והוא אמר לי "תחפש שם על המדף". התלבטתי אם לקרוא למישהי אחרת כי אם אקרא למוכרת אחרת אולי הם יריבו על המכירה כי הוא התחיל לדבר איתי, בכל זאת קראתי למישהי אחרת כי ממש רציתי עזרה עם הבגדים והיא באה ועזרה לי.. ממש ייעצה לי לשאלתי מה יפה, הביאה לי לא מעט בגדים למדידה. זה משהו אחר וזה רק דוגמה קטנה.

תמיד בנות יותר נחמדות אליי. אתם גם מרגישים שנשים יותר נחמדות אליכם מאשר שגברים נחמדים לגברים אחרים?
לצפיה ב-'אין דבר כזה להיות נחמד סתם ככה. כולם אינטרסנטים.'
אין דבר כזה להיות נחמד סתם ככה. כולם אינטרסנטים.
21/09/2018 | 21:50
50
יום בא ומשלמים על הנחמדות הזו ביוקר.
חתונה למשל.
לצפיה ב-'ריבועים בבטן בתוך 27 ימים'
ריבועים בבטן בתוך 27 ימים
19/09/2018 | 22:00
1
48
תוכנית האימונים היחידה בארץ,
שמביאה אותך לקוביות בבטן ולווים בצדדים ב-27 יום 
שיגרמו לחברים שלך לעוף עליך
והידידות ימותו עליך
לצפיה ב-'מה עם עיגולים ומשולשים? רק ריבועים יש?'
מה עם עיגולים ומשולשים? רק ריבועים יש?
20/09/2018 | 16:47
15
לצפיה ב-'האמת על מוות. הסוד לחיים בלי חרטות'
האמת על מוות. הסוד לחיים בלי חרטות
16/09/2018 | 15:51
34
לצפיה ב-'מישהו יודע מה זה אומר נהג א במשרד ראש הממשלה? '
מישהו יודע מה זה אומר נהג א במשרד ראש הממשלה?
12/09/2018 | 00:31
1
42
רק מי שבאמת יודע להסביר לי בבקשה מה זה אומר?
האם מדובר בנהג משלוחן או יותר מזה?
לצפיה ב-'זה לא משנה מה זה.'
זה לא משנה מה זה.
12/09/2018 | 21:39
40
לשרקה דרישות משלה.
לצפיה ב-'נראה לי שמצאתי הבדל מנטאלי בין נשים לגברים'
נראה לי שמצאתי הבדל מנטאלי בין נשים לגברים
03/09/2018 | 23:42
1
69
ואולי זה הפורום היחיד שאני יכול לזרוק את זה כי בפורומים אחרים יקצצו לי את הזנב בגלל שובוניזם, בכל אופן, לנשים יש היכולת ללמוד אופי של בני אדם ולהכיל אותם כשלגברים יכולת להכיל גם גופים ואירגונים וחברות וכאילו להאניש אותם. לא שמעתי הרבה נשים או בכלל שאמרו על חברה מסוימת שהם בני זונות או משהו, אבל אישה יודעת להכיל גבר או אישה, לדעת אם הם טובים או רעים והרבה עומק שמעבר.
לצפיה ב-''
05/09/2018 | 13:56
26
הי שי מה שלומך?
לצפיה ב-'פרדוקס ההצלחה שאנו כגברים צריכים להתמודד איתו'
פרדוקס ההצלחה שאנו כגברים צריכים להתמודד איתו
03/09/2018 | 18:40
39

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום חקירות פרטיות
פורום חקירות פרטיות
פורום אזרחות בארה
מעוניינים באזרחות
כהן, דקר, פקס וברוש - משרד עורכי דין
כהן, דקר, פקס, ברוש –

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה