לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום צלילה

(ההודעה מנוסחת בלשון זכר אך הכוונה לשני המינים במידה שווה)
שלום וברוכים הבאים לפורום/קהילת הצלילה של תפוז.
קהילת הפורום החלה להתגבש בינואר 2000 בפורום הצלילה של IOL ז"ל, ומאז מאי 2001 אנחנו כאן. הפורום פתוח למגוון של דעות, דיווחים ושאלות בענייני צלילה. אנחנו אוהבים במיוחד דיווחים על צלילות ואתרים (רצוי בלווית תמונות) ועל הסובב הימי בכלל. חשוב לנו גם לשמוע דיווחים על מקרים של כשלים וכמעט-תאונה כדי ללמוד לקח (וכמובן גם על תאונות, לא עלינו, כשהן קורות). אפשר גם קצת פוליטיקה של עולם הצלילה אבל ללא הכפשות, איומים, אישומים אנונימיים/בלתי מבוססים ושפת שוק בלתי הולמת. הודעות כאלו תימחקנה לאלתר.

לעתים הגבול בין נושאים וסגנון המתאימים לפורום לכאלו שאינם מתאימים, הינו דק. למנהלי הפורום שמורה הזכות למחוק הודעות (ואם הכרחי גם להגביל משתתפים) לפי שיקול דעתם בהתאם לרוח הפורום ולטובתו כפי שהם מבינים אותן. ניתן לערער או לדון בכך במסרים ישירים לנקאים (אבי ע ושיח סלימאן), אך לא במסגרת דיוני הפורום; הנקאים יקחו כל הערה לתשומת ליבם אך זכות ההחלטה הסופית שמורה להם. ככלל, החלטות על מחיקת הודעות או הגבלת משתמשים אינן נושא לדיון בפורום אלא רק לדיון ישיר מול הנקאים במערכת המסרים.
יודגשו במיוחד כמה תרחישים העשויים לגרור הגבלה, ואף לצמיתות: משתתף חדש ואנונימי שהודעותיו תתמקדנה בהשמצות (לצערנו צצים כאלו מדי פעם) עשוי להיות מוגבל מיידית, והודעות כאלה עשויות להמחק מיידית בכל מקרה של חשד להיותן השמצה. העדר גילוי נאות. משתתף שהינו בעל עניין בעולם הצלילה, או בדיון מסויים, מעבר להיותו צולל ספורטיבי גרידא חייב בגילוי נאות ומדוייק על מהות עניינו. בכך נכללים בין היתר, אך לא רק, בעלי ועובדי מועדונים, סוכני מכירות, ביטוח וכדומה בעולם הצלילה, בעלי קרבה משפחתית או אחרת לאנשים כאלו או לדמויות המהוות נושא לדיוני הפורום, וכדומה.
משתתף בעל יותר מכינוי אחד, המשתמש בכך לצרכים בלתי כשרים כגון: מצג שוא של תמיכה נוספת בדעה מסויימת, עיוות סקרים, המנעות מגילוי נאות, וכדומה. עבירה על כללי זכויות יוצרים המקובלים בתפוז, לרבות פרסום חומר או תמונה של אדם אחר ללא רשותו.
מדיניות זו נקבעה כלקח מגורלם של פורומים אחרים ונסיונות חבלה בפורום זה, ואנו מבקשים לקבל אותה בהבנה.

הפרסום המסחרי אסור בפורומי תפוז (ניתן לקנות פרסום בפורטל, כמובן). ניתן להודיע במידה על פעילויות, שרותים וכדומה העשויים לעניין חברי פורום גם אם הן בתשלום, תוך ציון העלות הרגילה ומידת ההנחה לחברי הפורום. השאלה אם הודעות אלה עברו את המידה הראויה ויש למחקן נתונה לשיקול מנהלי הפורום. במקרה של ספק מוטב להתייעץ מראש עם אחד המנהלים. מועדון, ארגון, ספק וכל בעל עניין הרוצה למסור מידע אינפורמטיבי על פעילותו, יעשה זאת בעוגן "פעילות מועדונים" קיים, או שיפתח אחד חדש במידה ולא קיים. יודגש: עוגן אחד ויחיד ישמש לכל סוגי ההודעות האינפורמטיביות של מועדונים, ארגונים, ספקים ושאר בעלי עניין. עוגן קיים פירושו עוגן שבתוקף. כדי לא להקשות יתר על המידה: אם אין עוגן בשני הדפים הראשונים, או אם העוגן האחרון הוא בן יותר מ-48 שעות (התפוגה היא 72 שעות), מותר לפתוח עוגן חדש ועל כל האחרים להשתרשר אליו. הודעות או "עוגנים" שאינם עומדים בקריטריונים אלו יימחקו. ראו פירוט בנהלי הפורום.

כללי הפורום מחייבים שמירה על תרבות דיון. כל חבר פורום, כל בעל עניין ונותן שרותים, וכל מאן דבעי, אשר מרגיש נפגע מהתבטאות כלשהי בפורום, רשאי לפנות להנהלת הפורום. כל הודעה פוגענית שתוגש בקשה מוצדקת להסרתה אכן תוסר. זאת, להבדיל מביקורת לגיטימית המנוסחת בשפה נאותה, או מתאור עובדתי שניתן לחלוק עליו אבל תואר עניינית ובתום לב. ההחלטה הסופית גם בעניין זה היא של הנהלת הפורום. משתתף בפורום, או כל המעוניין להיות מוזכר בפורום, מקבל עליו ליישב סכסוכים הקשורים בדיוני הפורום בהתאם לנהלי הפורום דלעיל, ולא בשום דרך אחרת. חבר פורום או בעל עניין שיבחר בדרך משפטית של תביעת לשון הרע או איום בה, במקום דרך הבירור עם הנהלת הפורום בהתאם לנהלי הפורום, לא יוכל להמשיך להשתתף בפורום, אלא רק במסגרת תגובה לביקורת. להנהלת הפורום גם שמורה הזכות להסיר כל איזכור שלו, בקישורי הפורום ו/או בכלל, למעט איזכור העובדה שבחר ליישב חילוקי דעות בפורום בדרך של תביעה משפטית. עם זאת להנהלת הפורום שמור שיקול הדעת לא להפעיל

הנהלת הפורום:

אודות הפורום צלילה

(ההודעה מנוסחת בלשון זכר אך הכוונה לשני המינים במידה שווה)
שלום וברוכים הבאים לפורום/קהילת הצלילה של תפוז.
קהילת הפורום החלה להתגבש בינואר 2000 בפורום הצלילה של IOL ז"ל, ומאז מאי 2001 אנחנו כאן. הפורום פתוח למגוון של דעות, דיווחים ושאלות בענייני צלילה. אנחנו אוהבים במיוחד דיווחים על צלילות ואתרים (רצוי בלווית תמונות) ועל הסובב הימי בכלל. חשוב לנו גם לשמוע דיווחים על מקרים של כשלים וכמעט-תאונה כדי ללמוד לקח (וכמובן גם על תאונות, לא עלינו, כשהן קורות). אפשר גם קצת פוליטיקה של עולם הצלילה אבל ללא הכפשות, איומים, אישומים אנונימיים/בלתי מבוססים ושפת שוק בלתי הולמת. הודעות כאלו תימחקנה לאלתר.

לעתים הגבול בין נושאים וסגנון המתאימים לפורום לכאלו שאינם מתאימים, הינו דק. למנהלי הפורום שמורה הזכות למחוק הודעות (ואם הכרחי גם להגביל משתתפים) לפי שיקול דעתם בהתאם לרוח הפורום ולטובתו כפי שהם מבינים אותן. ניתן לערער או לדון בכך במסרים ישירים לנקאים (אבי ע ושיח סלימאן), אך לא במסגרת דיוני הפורום; הנקאים יקחו כל הערה לתשומת ליבם אך זכות ההחלטה הסופית שמורה להם. ככלל, החלטות על מחיקת הודעות או הגבלת משתמשים אינן נושא לדיון בפורום אלא רק לדיון ישיר מול הנקאים במערכת המסרים.
יודגשו במיוחד כמה תרחישים העשויים לגרור הגבלה, ואף לצמיתות: משתתף חדש ואנונימי שהודעותיו תתמקדנה בהשמצות (לצערנו צצים כאלו מדי פעם) עשוי להיות מוגבל מיידית, והודעות כאלה עשויות להמחק מיידית בכל מקרה של חשד להיותן השמצה. העדר גילוי נאות. משתתף שהינו בעל עניין בעולם הצלילה, או בדיון מסויים, מעבר להיותו צולל ספורטיבי גרידא חייב בגילוי נאות ומדוייק על מהות עניינו. בכך נכללים בין היתר, אך לא רק, בעלי ועובדי מועדונים, סוכני מכירות, ביטוח וכדומה בעולם הצלילה, בעלי קרבה משפחתית או אחרת לאנשים כאלו או לדמויות המהוות נושא לדיוני הפורום, וכדומה.
משתתף בעל יותר מכינוי אחד, המשתמש בכך לצרכים בלתי כשרים כגון: מצג שוא של תמיכה נוספת בדעה מסויימת, עיוות סקרים, המנעות מגילוי נאות, וכדומה. עבירה על כללי זכויות יוצרים המקובלים בתפוז, לרבות פרסום חומר או תמונה של אדם אחר ללא רשותו.
מדיניות זו נקבעה כלקח מגורלם של פורומים אחרים ונסיונות חבלה בפורום זה, ואנו מבקשים לקבל אותה בהבנה.

הפרסום המסחרי אסור בפורומי תפוז (ניתן לקנות פרסום בפורטל, כמובן). ניתן להודיע במידה על פעילויות, שרותים וכדומה העשויים לעניין חברי פורום גם אם הן בתשלום, תוך ציון העלות הרגילה ומידת ההנחה לחברי הפורום. השאלה אם הודעות אלה עברו את המידה הראויה ויש למחקן נתונה לשיקול מנהלי הפורום. במקרה של ספק מוטב להתייעץ מראש עם אחד המנהלים. מועדון, ארגון, ספק וכל בעל עניין הרוצה למסור מידע אינפורמטיבי על פעילותו, יעשה זאת בעוגן "פעילות מועדונים" קיים, או שיפתח אחד חדש במידה ולא קיים. יודגש: עוגן אחד ויחיד ישמש לכל סוגי ההודעות האינפורמטיביות של מועדונים, ארגונים, ספקים ושאר בעלי עניין. עוגן קיים פירושו עוגן שבתוקף. כדי לא להקשות יתר על המידה: אם אין עוגן בשני הדפים הראשונים, או אם העוגן האחרון הוא בן יותר מ-48 שעות (התפוגה היא 72 שעות), מותר לפתוח עוגן חדש ועל כל האחרים להשתרשר אליו. הודעות או "עוגנים" שאינם עומדים בקריטריונים אלו יימחקו. ראו פירוט בנהלי הפורום.

כללי הפורום מחייבים שמירה על תרבות דיון. כל חבר פורום, כל בעל עניין ונותן שרותים, וכל מאן דבעי, אשר מרגיש נפגע מהתבטאות כלשהי בפורום, רשאי לפנות להנהלת הפורום. כל הודעה פוגענית שתוגש בקשה מוצדקת להסרתה אכן תוסר. זאת, להבדיל מביקורת לגיטימית המנוסחת בשפה נאותה, או מתאור עובדתי שניתן לחלוק עליו אבל תואר עניינית ובתום לב. ההחלטה הסופית גם בעניין זה היא של הנהלת הפורום. משתתף בפורום, או כל המעוניין להיות מוזכר בפורום, מקבל עליו ליישב סכסוכים הקשורים בדיוני הפורום בהתאם לנהלי הפורום דלעיל, ולא בשום דרך אחרת. חבר פורום או בעל עניין שיבחר בדרך משפטית של תביעת לשון הרע או איום בה, במקום דרך הבירור עם הנהלת הפורום בהתאם לנהלי הפורום, לא יוכל להמשיך להשתתף בפורום, אלא רק במסגרת תגובה לביקורת. להנהלת הפורום גם שמורה הזכות להסיר כל איזכור שלו, בקישורי הפורום ו/או בכלל, למעט איזכור העובדה שבחר ליישב חילוקי דעות בפורום בדרך של תביעה משפטית. עם זאת להנהלת הפורום שמור שיקול הדעת לא להפעיל
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'scubapro jetfins ב500 שקל!'
scubapro jetfins ב500 שקל!
21/04/2017 | 09:50
47
למכירה סנפירים חדשים באריזה מידה מדיום (37-40 או 7 בנעל צלילה) רצועות קפיץ
בצבעים לבן צהוב ואפור
עודף מקניה קבוצתית שעשיתי בחו"ל, כל הקודם זוכה
נמצא באילת
יניב 0524399456 yaniv.fm102@gmail.com
לצפיה ב-'פעילות מועדונים'
פעילות מועדונים
21/04/2017 | 09:11
1
23
לצפיה ב-'ספארי של צלילות בקפריסין'
ספארי של צלילות בקפריסין
21/04/2017 | 09:17
32
שבת שלום לכל חברי הפורום !
עונת הצלילות נ]תחה ונמצאת בעיצומה
הרבה צוללים מהארץ ומאירופה פוקדים בימים אלו את המועדון
אנו מוציאים מידי יום ספארי של צלילות לזנוביה ולעוד
עשרות אתרים בחוף הדרום מזרחי של האי.
חברי הפורום שמתכננים להגיע לקפריסין, מוזמנים להצטרף
אלינו ליום צלילות מלא וגדוש לספינה הטרופה זנוביה
וגם לאתרי חוף אחרים
להתראות
סמואל
Viking Divers Larnaca
Cyprus

לצפיה ב-'מי רוצה לצלול מחר מהחוף צפונית לנהריה?'
מי רוצה לצלול מחר מהחוף צפונית לנהריה?
20/04/2017 | 15:55
23
לצפיה ב-'דיווח מעיה"ק'
דיווח מעיה"ק
18/04/2017 | 23:27
1
88
ביקור מולדת קצרצר.
תכננתי לצלול בים תיכון (אך שבוע שעבר היה ים גבוה ), אז החלטתי לרדת דרומה ולטעום מנפלאותיה של אמל"ב.
נו טוף, כידוע עיה"ק שוקקת חיים בתקופת החגים עובדה אותה לא יכולתי למנוע
בנוסף, מס' ימים טרם הגעתי- נפתחו כול ארובות השמיים.
למרבה הפלא ובניגוד לתחזיות, יום טרם הגעתי (שבת)- דיווחו רבים על ראות נדירה של 40 ואפילו 60 מ'.
קשה לי לדמיין נתון כזה שכן... מעולם לא נתקלתי.
לצערי, בשני ימי הצלילה שלי, ראשון-שני (סה"כ 5 צלילות קצרות)- נתקלתי בים רוגש, ראות לא מי יודע מה ו... עדיין , הן בתוך המים (21-22 מ"צ) והן מחוץ למים (מכס' 33).
לצלילה חברתי לבן זוג שלא מוכר לי (ושמו שמור במערכת מטעמים מובנים ).
לסיכום- מאד נהנתי.
שלל אדיר של דגי זכוכית, במיוחד בגשר הפיקוד של הסטי"ל.
בסרטון תועדו דגי הזכוכית בחוף הנסיכה.
ברצוני להודות לכול אלו בהם פגשתי, והתארחתי.
המון תודות, העונג- כולו שלי.
לסיום הבאתי תיעוד קליל פה:
תהנו
לצפיה ב-'סרטון חמוד. אתה עוד בארץ הקודש?'
סרטון חמוד. אתה עוד בארץ הקודש?
20/04/2017 | 10:44
11
לצפיה ב-' מפגש האביב של הפצפ"צ '
מפגש האביב של הפצפ"צ
16/04/2017 | 09:53
4
84
בשטו"מ אני מודיעים על כוונה לקיים השבוע מפגש נוסף של הפלג הצפוני של הפורום.

המפגש יתקיים באיזור חיפה בשלישי או ברביעי הקרוב בשעות הערב בהשתתפות אורח נכבד שהגיע במיוחד מחו"ל.

מוזמן כל מי שיכול להגיע (הפעם לא תיבדקנה בכניסה תעודות תושב הצפון).

מאחר והתאריך טרם נקבע סופית ניתן לשרשר העדפות.
לצפיה ב-'מתכוון להגיע - עדיפות קלה ליום רביעי'
מתכוון להגיע - עדיפות קלה ליום רביעי
16/04/2017 | 10:31
3
25
לצפיה ב-'בהתייעצות טל' נקבע לרביעי.'
בהתייעצות טל' נקבע לרביעי.
16/04/2017 | 10:48
2
27
לצפיה ב-'מיקום ושעה? קפה שני בנו״ש שכונת זיו בשעה 19:00?'
מיקום ושעה? קפה שני בנו״ש שכונת זיו בשעה 19:00?
16/04/2017 | 13:34
1
28
לצפיה ב-'יותר לכוון 1930'
יותר לכוון 1930
16/04/2017 | 14:47
46
או אפילו 2000.
לצפיה ב-'שלשה מארץ רחוקה '
שלשה מארץ רחוקה
14/04/2017 | 16:54
28
182
אחרי הרבה זמן
מה שלומכם ?

לצפיה ב-'2'
2
14/04/2017 | 16:57
126
האתר : Shark Alley, Gansbaai
לצפיה ב-'3'
3
14/04/2017 | 16:58
4
109
המיקום Western Cape, CapeTown ZA
לצפיה ב-'יווו!!! כמה מרגש!!'
יווו!!! כמה מרגש!!
14/04/2017 | 23:40
53
מקווה שאגיע לזה גם ביחד עם סרדין ראן, אוואלי שואל וספארי באותה מדינה...
עובד על זה!
לצפיה ב-' טווח ביטחון. זה הכי בריא'
טווח ביטחון. זה הכי בריא
15/04/2017 | 18:07
1
48
עושה רושם שאתה חובב מים רק מרחוק.
קפוץ למים
נראה את הכרישים נהנים גם כן...
שי שעכשיו בצרפת. כמה מאות קילומטרים מהים....
או ליתר דיוק. שי שמתגעגע למים העמוקים גם כן....
לצפיה ב-'שי תהנו בצרפת ומזל טוב'
שי תהנו בצרפת ומזל טוב
15/04/2017 | 22:20
32
מזל טוב ללירון

לצפיה ב-'מה עם עוד תמונות??'
מה עם עוד תמונות??
16/04/2017 | 12:39
26
מחכים לעוד תמונות תת מימיות....
לצפיה ב-'בונוס'
בונוס
14/04/2017 | 17:00
2
102
כבר כאן .

צלילה בכלוב, לצערי לא מאפשרים כבר צלילות מים פתוחים שם.
13 מעלות, 7 מ"מ, קור כלבים והבונוס...סוכריה על מקל

ביי
לצפיה ב-'עם כל הכבוד לכרישים, אני אוהב את הבונוס :)'
עם כל הכבוד לכרישים, אני אוהב את הבונוס :)
14/04/2017 | 18:04
1
24
לצפיה ב-'עם כל הכבוד לכרישים אני שונא...'
עם כל הכבוד לכרישים אני שונא...
15/04/2017 | 20:34
57
את הטמפרטורה.
לצפיה ב-''
14/04/2017 | 17:33
36
לצפיה ב-'אמא'לה....כריש '
אמא'לה....כריש
14/04/2017 | 18:03
25
לצפיה ב-'נראה כמו יופי של חויה'
נראה כמו יופי של חויה
14/04/2017 | 18:03
3
105
אבל אני מעדיף את הכרישים שלי קטנים יותר
לצפיה ב-'תגיד'
תגיד
14/04/2017 | 18:45
1
59
למה כל הכרישים שלך פונים ימינה ?
לצפיה ב-'נטיה פוליטית��'
נטיה פוליטית��
14/04/2017 | 20:13
51
או שהם אוהבים לשחות מול הזרם
לצפיה ב-'יש פה אווירה טובה של צילום'
יש פה אווירה טובה של צילום
15/04/2017 | 13:29
66
אהבתי את התמונה של הלהקה!

אז גם אני אשתף תמונה, סוסון אילתי טרי (יותר סוס בגודל שלו)
מה לדעתכם הייתי צריך לעשות אחרת ? (פלאש בודד)
לצפיה ב-'אורן יקירי, זה סוג של לצל"ר'
אורן יקירי, זה סוג של לצל"ר
14/04/2017 | 19:26
1
41
מהתמונות רואים שפחדת לרדת למים. או מהכרישים או מטמפ המים.
תן תמונות של מתחת למים, זה פורום צלילה.
מעבר לזה, זו בטח חוויה של אדרנלין!
לצפיה ב-'ירדתי '
ירדתי
14/04/2017 | 19:34
41
היה קר...ראות של מטר ויש קליפים שלא ממש עולים לכאן
לצפיה ב-'פוטושופ!'
פוטושופ!
14/04/2017 | 23:29
3
41
לצפיה ב-'ואגב פעם אחרונה שכתבתי כאן שאלתי שאלה ולא ענית לי '
ואגב פעם אחרונה שכתבתי כאן שאלתי שאלה ולא ענית לי
14/04/2017 | 23:54
2
42
====================================================================
נשלח ע"י: תפוז אנשים
אל: pink goat;
נושא: העברה: קיבלת תגובה להודעתך בפורום צלילה
תאריך: 22/11/2011 בשעה 19:59
שלום pink goat ,

ofleisher הגיב/ה להודעתך: "סליחה מה זה צלילה? "
נושא התגובה: "עזוב אותך מצלילה..."

לצפייה בתגובה לחצ/י:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...
לצפיה ב-'וואלה'
וואלה
14/04/2017 | 23:59
1
41
מנסה לברר עד היום
לצפיה ב-'התשובה היא 42'
התשובה היא 42
16/04/2017 | 11:48
27
אבל מה השאלה?
לצפיה ב-'תמונות כריש יפות '
תמונות כריש יפות
15/04/2017 | 17:56
31
יש סרטונים?
לצפיה ב-'יופי של סרדין....'
יופי של סרדין....
15/04/2017 | 22:13
28
אחלה של תמונות, ועכשיו שאני פה, קדימה לשחרר את התמונות השוות יותר בבקשה....
לצפיה ב-'שאפו. תן עוד'
שאפו. תן עוד
15/04/2017 | 22:17
26
גם מעל המיים זה בונוס נחמד .
לצפיה ב-'גם רוצה!!!'
גם רוצה!!!
16/04/2017 | 12:34
23
למרות שנראה קצת מפחייייד 
לצפיה ב-'נראה שהיה לך מסע מרתק����'
נראה שהיה לך מסע מרתק����
16/04/2017 | 13:39
23
ספר עוד קצת על הצלילות 
פגשת ראגיס?
מה הייתה האופרציה?
סמדר
לצפיה ב-'גם כרישים גם טמפרטורה נמוכה וגם מים'
גם כרישים גם טמפרטורה נמוכה וגם מים
16/04/2017 | 14:43
25
לא פלא שהלכת לצלם קופים
לצפיה ב-'תודה לכולם '
תודה לכולם
18/04/2017 | 00:28
15
הוכחתם לי בעיקר שהעסק כאן עוד לא מת לחלוטין
לטעמי הגיע זמן (ממזמן) לרענן את השורות הכחולות
כי הפוטנציאל עצום....בכל מקרה את חלק מחבריי הטובים ביותר (חלקם גם לשעבר) הכרתי כאן ולכן לעולם אוקיר תודה

להתראות במים
לצפיה ב-'שותף לצלילה ביום שבת 15.04'
שותף לצלילה ביום שבת 15.04
13/04/2017 | 22:36
53
DM מוסמך ומנוסה צולל נייטרוקס עם הסמכות רלוונטיות מחפש שותף מנוסה לצלילות במרינה דייברס. בסטי"ל וגם באתרים נוספים. אני אתארח במלון בלו (פייר של מרינה דייברס) ניתן ליצור קשר בוואטסאפ 0547727628
בברכת מועדים לשמחה
לצפיה ב-'שותף לצלילה'
שותף לצלילה
12/04/2017 | 09:40
77
מעוניין בשותף לצלילה בחול המועד או לסוף השבוע (12 במרץ 2017) עזרא 0522506667
לצפיה ב-' חג שמח מתפוז '
חג שמח מתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/04/2017 | 16:56
1
11
חג פסח שמח וכשר לכולם 

בברכה,
תפוז אנשים
לצפיה ב-'חג פסח כשר ושמח לכל באי הפורום'
חג פסח כשר ושמח לכל באי הפורום
10/04/2017 | 10:57
33

לצפיה ב-'בקשה להמלצה - הסמכה של ההתאחדות לעומת SSI, וכן אילת VS עקבה'
בקשה להמלצה - הסמכה של ההתאחדות לעומת SSI, וכן אילת VS עקבה
08/04/2017 | 23:11
5
84
אהלן, 2 שאלות קטנות:
11. אני מתכנן לעשות כוכב שני מתישהו בשבועות הקרובים. האם יש יתרונות / חסרונות לתעודה של התאחדות הישראלית בהשוואה ל-SSI או פאדי? וסציפית - האם אין בעיה להשתמש בתעודה של ההתאחדות במקומות שונים בעולם?
2. יש המלצות לגבי האם עדיף קורס באילת או בעקבה (מי שיודע או חווה לגבי שתיהן) ?
תודה מראש  :)
לצפיה ב-'מנסיוני הדל:'
מנסיוני הדל:
09/04/2017 | 09:34
77
לי יש תעודת הסמכה של ההתאחדות.
לבן שלי - של פאדי (אז הוא היה עם כוכב ראשון,
הכוכב השני של SSD)
לפני כ-שנה היינו אמורים לצלול בקאריביים.
עם התעודה של בני, לא הייתה שום בעיה לאתר ולאשרר.
עם התעודה שלי - המדריך התבחבש קצת,
היה צריך להתקשר לבדוק עם הבוס שלו.
בסוף זה הסתדר, אבל עשו לי התקף חרדה קטן
(בסוף הצלילה לא יצאה לפועל, מסיבות אחרות)

לצפיה ב-'שני הסנט שלי:'
שני הסנט שלי:
09/04/2017 | 09:48
78
אין לתעודה של ההתאחדות שום חסרון בהשוואה לתעודות אחרות. אני  קצת מטייל וצולל לעיתים בעולם ואף פעם לא נתקלתי במקום שלא הכירו את התעודה של ההתאחדות. לגבי ארגונים אחרים  - הייתי עד למקרה שלא הכירו בתחילה תעודה ספורטיבית של ארגון IANTD, אבל גם זה הסתדר אחרי 10 דקות. בקיצור - ברמה של ** - אין כמעט הבדלים בין התעודות.
לגבי ההבדל בין אילת לעקבה: לדעתי הצלילה בשני המקומות די דומה. בעקבה יש טופוגרפיה מעט שונה (המדרון יותר תלול) אבל זה לא רלבנטי לקורס ** מבחית מה שרואים - די דומה עם הבדלים בין שני צידי המפרץ (-דגה שרואים באילת פחות רואים בעקבה ולהיפך). אני אישית חושב שעדיף כבר לעשות את הקורס באילת ואח"כ לצלול בעקבה (ולדעתי גם עקבה קצת יותר יקרה) אבל גם אם תעשה את הקורס עצמו בעקבה זה בסדר.  כל זה בהנחה שמדובר כאמור ב** בלבד! - אם אתה מתכוון לעשות */** ביחד, דהיינו להתחיל מכוכב ראשון - אני איית חושב שעדיף להתחיל באילת. 
לצפיה ב-'אל תחפש אירגון, חפש מדריך'
אל תחפש אירגון, חפש מדריך
09/04/2017 | 10:03
77
אין לאף אחת מהתעודות שיש בארץ יתרון על ארגון אחר, לפחות ברמות הבסיסיות.

אם אתה רוצה "לחוות אתרי צלילה" בעקבה, אז תשאיר את עקבה לאחרי הקורס.
יש צלילות כמו ניווט, שלא רואים אתרי צלילה, רק מתרגלים (ניווט זה צלילת חובה ברוב הארגונים).
לצפיה ב-'אין לזה משמעות- לך על איכות'
אין לזה משמעות- לך על איכות
09/04/2017 | 13:01
1
80
חשוב המועדון, המדריך, חשוב כמות החניכים בקורס, חשוב יחס אישי.

לצפיה ב-'בדיוק כך '
בדיוק כך
09/04/2017 | 14:59
29
לצפיה ב-'צלילה למתחילים בעקבה'
צלילה למתחילים בעקבה
05/04/2017 | 21:32
2
75
שלום
למישהו יש המלצות למדריך צלילה למתחילים
 בעקבה<?
נהיה בעקבה 6 איש שבוע הבא במלון קמפינסקי עקבה
צריכים המלצה למדריך צלילה מהאזור
מישהו מכיר?
תודה
לצפיה ב-'מועדון צלילה בעקבה'
מועדון צלילה בעקבה
06/04/2017 | 10:52
1
80
הי
אנו היינו בנובמבר וסגרנו עם מועדון Aqaba Adventure Divers
חברה מאוד נחמדים ומיקצועיים
נתנו שירות נפלא
תדבר עם Raid

Raid N. Abumahfouz
Dive Operation Manager
Aqaba Adventure Divers Resort
Member of Aqaba Diving Association
PADI 5Star IDC Resort
PADI TecRec Center
Email: info@aqaba-diving.com
Web: www.aqaba-diving.com
Mobile: 00962 79 9078450
Phone: 00962 3 2019060

תהנו, עקבה נחמדה מאוד
לצפיה ב-'מצטרף להמלצה'
מצטרף להמלצה
06/04/2017 | 20:28
42
מועדונים רבים נמצאים בחוף הצפוני, ומאפשרים רק צלילות מסירה. זה מייקר את הצלילות ודי מיותר, משום שמרבית האתרים נגישים מהחוף בצורה נוחה.

הייתי במועדון הזה בשנה שעברה עם חברים. עשינו יום אחד של צלילות סירה ויומיים צלילות חוף. המועדון והצוות טובים. הקפיצו אותנו בכל יום מהמלון ובחזרה למלון.
חיסרון יחיד: המסעדה במקום בסיסית ביותר, לפחות למי שבא מחוץ לעונה כפי שאני עשיתי. אני משער שבעונה זה אחרת.

לצפיה ב-'מה דעדכם? מישהו ניסה את זה?'
מה דעדכם? מישהו ניסה את זה?
05/04/2017 | 15:00
5
221
על פניו תמיד אעדיף פשטות..

לצפיה ב-'מה זה זה? '
מה זה זה?
06/04/2017 | 09:52
104
תשאל את עצמך איזה בעיה הדבר הזה בא לפתור, והאם הוא לא מייצר בעיה חדשה (ואולי אף גרועה יותר מהפתרון שהדבר הזה כביכול בא לתת מענה)?

לצפיה ב-'דגם חדש של סודה סטרים ?'
דגם חדש של סודה סטרים ?
06/04/2017 | 20:24
1
57
לצפיה ב-''
09/04/2017 | 09:35
9
לצפיה ב-'באלוהים...'
באלוהים...
09/04/2017 | 12:53
1
85
מישהו מוכר את זה.. חשבתי שאני הוזה או שזה שכיח ואני לא מעודכן.
בחחים לא ראיתי כזה. 
לצפיה ב-'אז אולי תגלה לנו סוף סוף'
אז אולי תגלה לנו סוף סוף
13/04/2017 | 10:20
47
מה זה ?
לצפיה ב-'קורס צלילה עם גו פרו'
קורס צלילה עם גו פרו
04/04/2017 | 12:47
5
104
היי, שוקל אם להביא לקורס צלילה גו פרו...
מזה יכול להיות נחמד או בעיקר מסיח את הדעת?
לצפיה ב-'במינון מאד קטן בסוף הקורס אולי'
במינון מאד קטן בסוף הקורס אולי
04/04/2017 | 16:06
93
זה מסיח את הדעת, ומסכן אותך ואת הסובבים אותך. אם אתה יכול לשלוט על יצר הסלפי והצילום ליותר מכמה דקות, אז אולי קח אותו לאחת הצלילות האחרונות ותשתמש בו לעשות סרטונים קצרים כאשר אתה כבר יודע לשמור על איזון במים וכו'. אבל אל תנסה להסריט צלילה שלמה כי זה עושה בלגן. תשמור את לצלילות אח"כ.
לצפיה ב-'תשובה ב' היא התשובה הנכונה !'
תשובה ב' היא התשובה הנכונה !
04/04/2017 | 18:12
73
זה בערך כמו לצלם תוך כדי שיעור נהיגה.

יהיה לך המון זמן (וגם יכולת) לצלם מתחת למים אחרי הקורס.

בהצלחה בקורס
לצפיה ב-'הסחת דעת'
הסחת דעת
05/04/2017 | 10:24
1
56
המקום הטבעי שלנו אינו מתחת לפני הים. על מנת לאפשר את הצלילה (איני מתייחסת לצלילה חופשית) אנו נדרשים לציוד מורכב בו אנו לומדים להשתמש במהלך הקורס.

תעשה לעצמך רק טוב אילו תשקיע בלמידה במהלך תקופת הקורס. במרבית המועדונים קיימת האפשרות לבקש צילום במהלך הקורס על ידי איש מקצוע נוסף (לא המדריך שמעביר את הקורס).

מוזמן לדבר איתי בפרטי לבירור פרטים על צילום במועדונים השונים באילת.
לצפיה ב-''
05/04/2017 | 15:52
14
לצפיה ב-'צילום וצלילה'
צילום וצלילה
09/04/2017 | 10:18
42
הגישה שלי אולי מיושנת 

קודם כל אציין (אשוויץ ) שאני חובב צילום.
עוד לפני שהיו מצלמות בטלפונים, הייתי נוהג להסתובב עם מצלמה עליי.
כשהתחלתי לצלול (לפני שלושים שנה!) הייתה קיימת אפשרות
לצילום מתחת למים, אבל היא הייתה  מסובכת ויקרה.
היום, בעיני, דווקא בגלל ש-צילום (גם מתחת למים) כל כך זמין, פשוט וזול,
אני משתדל להימנע.
הצלילה (בשבילי) היא אחת החוויות האחרונות, שנמצאות מחוץ,
לתחום הזה של - הוירטואליה. של התיעוד המטורף הזה.
גמני "חוטא" - ביומיום, עם הילדים, בנסיעות לחו"ל וכו',
בתיעוד אובססיבי והעלאה לרשתות.
אולי יום אחד "אשבר", "אכנע", וגם כן ארד מתחת למים עם איזה גו-פרו.
עד אז, חשוב לי להפקיע את החוויה הייחודית הזו.
לחוות אותה - כאן ועכשיו.
לפני ואחרי צלילות, עושה פוזות למצלמה עם כל הציוד וזה,
ומעלה לפייסבוק, בשביל להשוויץ.
אבל מתחת למים - 
מעבר ל-יופי, של הנופים, של הייצורים המיוחדים שצלילה זו 
הדרך היחידה לפגוש אותם בסביבה הטבעית שלהם,
יש (בעיני) בצלילה - חוויה מיוחדת שאי אפשר לתפוס בשום מצלמה.
הריחוף במים. הנשימות. השליטה בתנועה באמצעות נשימות.
לצלול עם מצלמה, יגרום לפספס את החוויה העדינה הזו.

והקורס - הוא חוויה מיוחדת בפני עצמה.
מעבר לעניינים הבטיחותיים, ממליץ - עזובת'ך משטויות!.
תהנה מהחוויה עצמה, תמצא אותה עד הסוף.
את התיעוד, במקרה הזה, תשאיר לזכרון!.

לצפיה ב-'חדשה'
חדשה
28/03/2017 | 07:11
14
165
היי, אני רוצה ללמוד צלילה - אחרי שבנסיעה לזנזיבר גיליתי שאני בקושי מסוגלת לצלול עם חצי ראש במים. אני לא מתכננת להיות צוללת מקצועית או בעלת כוכב שני, אבל אני כן אשמח להמלצה על קורסים טובים לא באילת.
תודה :)
לצפיה ב-'קורס איכותי'
קורס איכותי
28/03/2017 | 08:08
5
125
בשביל קורס איכותי את צריכה מדריך טוב.
אל תחפשי מועדון טוב, חפשי את המדריך.
למה לא באילת?
לצפיה ב-'כי אני רוצה משהו שיהיה קרוב '
כי אני רוצה משהו שיהיה קרוב
28/03/2017 | 08:18
4
99
יחסית לבית, ואני גרה במרכז.
אם אני לא אמצא, אולי אחפש באילת.
ואני מבינה שאתה מדריך טוב :)
לצפיה ב-'העברתי במסר כמה מספרי טלפון'
העברתי במסר כמה מספרי טלפון
28/03/2017 | 09:00
1
56
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
28/03/2017 | 09:49
29
לצפיה ב-'תודה לכולם!'
תודה לכולם!
28/03/2017 | 15:12
1
31
לצפיה ב-'אזהרה: עיסוק ממכר (תפרשי לפני שיהיה מאוחר מדי )'
אזהרה: עיסוק ממכר (תפרשי לפני שיהיה מאוחר מדי )
29/03/2017 | 17:55
34
לצפיה ב-'אני דווקא כן הייתי ממליץ לך על קורס באילת (כוכב 1 + 2)'
אני דווקא כן הייתי ממליץ לך על קורס באילת (כוכב 1 + 2)
28/03/2017 | 12:09
7
106
הסיבות הן כדלהלן:

א. תנאי ים נוחים המאפשרים להתרכז בלימוד הצלילה.

ב. מאותה סיבה נדיר שאין באילת תנאי צלילה לעומת קורס בים התיכון שבמקרה הטוב את יודעת מתי הוא מתחיל אבל אף פעם את לא יודעת בוודאות כמה זמן יימשך ומתי הוא יסתיים.

ג. כוכב אחד הוא קורס הצלילה הבסיסי ביותר ומלמד אותך בעיקר את הטכניקה של הצלילה. בוגר קורס כוכב אחד מוגבל בהסמכתו ולרוב וגם ביכולותיו מה שמקשה עליו בעתיד למצוא בני זוג לצלילה (כידוע אסור לצלול לבד).

אם יש לך אפשרות להתארגן ולפָנות שבוע ממליץ לך לעשות את הקורס של כוכב ראשון + שני ברצף באילת. הכוכב הראשון נמשך 5 ימים והשני יומיים בלבד.

מציע לך להכנס לרשימת מועדוני הצלילה בקישורי הפורום (אצרף לינק בסוף הפוסט), להתקשר ולבדוק את התנאים והמחירים. יש לבדוק מה כולל הקורס ואם יש צורך בתשלום נוסף עבור תעודת ההסמכה ו/או חומר הלימוד כמו כן רצוי לבדוק את הסדרי הלינה של המועדון.

כל המועדונים המופיעים בקובץ טובים וראויים, כולם יתנו לך תעודה המוכרת בכל העולם ואין מבחינתך שום הבדל באירגון המסמיך. במידה ובמועדון מסויים ינסו "למכור" לך שהתעודה שלהם שווה יותר ומוכרת יותר בעולם התרחקי ממועדון זה שכן יש סיכון שינסו לשקר לך גם בנושאים אחרים.

קישור ללרשימת המועדונים >> http://tinyurl.com/hrdd4rz

ב ה צ ל ח ה

לצפיה ב-'תודה רבה על המידע.'
תודה רבה על המידע.
28/03/2017 | 13:16
4
75
בהנחה שאני לא מתכננת להסתובב בעולם ולצלול בכללי, בשביל מה בעצם אני צריכה תעודה?
ואני שומרת שבת, ולכן יש לי קצת בעיה עם לימוד צלילה שנמשך שבוע רצוף.
לצפיה ב-'בעולם אולי תצליחי להסתדר גם בלי תעודה, בארץ אין מצב'
בעולם אולי תצליחי להסתדר גם בלי תעודה, בארץ אין מצב
28/03/2017 | 13:34
92
שום מועדון צלילה ישראלי לא יאפשר לך לשכור ציוד ו/או לצלול דרכו ללא תעודת צולל וללא ביטוח צלילה תקף.

לא אמורה להיות שום בעייה עם קורס לשומרי שבת, עוברים את קורס הכוכב הראשון בימים א' עד ה' ואת הכוכב השני ביומיים נוספים בשבוע שאחרי.

תמיד תוכלי להתייעץ עם שולמית ממועדון הצלילה שולמית באילת, מדובר במועדון שומר שבת היחידי באילת (וכנראה גם בארץ).
לצפיה ב-'בכל מועדון ניתן לבצע קורס שיותאם לשומרי שבת'
בכל מועדון ניתן לבצע קורס שיותאם לשומרי שבת
28/03/2017 | 14:01
36
לצפיה ב-'אין שום בעיה עם שבת.'
אין שום בעיה עם שבת.
28/03/2017 | 16:24
59
אם עושים קורס באחד המועדונים, צוללים בראשון במקום בשבת.

אם עושים קורס פרטי, אז בכלל אין בעיה של ימים.
בכל מקרה, אלו 2 קורסים שונים, הבסיסי 5 ימים והמתקדם יומיים.
לא חייב להיות רצוף, ואפשר גם לחלק ל3 ו4 ימים.
לצפיה ב-'יש מועדון צלילה אחד באילת שסגור בשבת'
יש מועדון צלילה אחד באילת שסגור בשבת
29/03/2017 | 10:47
67
לא במקרה, בבעלות אשתי
"מועדון הצלילה של שולמית" בטיילת קראון פלאזה, במרינה.
היא תשמח להתאים לך קורס
לצפיה ב-'הקובץ דורש עדכון'
הקובץ דורש עדכון
28/03/2017 | 13:38
1
39
לצפיה ב-'סביר להניח'
סביר להניח
28/03/2017 | 13:57
78
שילחו אלי ואעדכן.
לצפיה ב-'באדי ליום שבת אילת(1/4) '
באדי ליום שבת אילת(1/4)
28/03/2017 | 20:01
64
אני באילת בשישי שבת,  אם את/ה שם ורוצה לצלול אשמח להצטרף.
לצפיה ב-'באדי ליום חמישי אילת(30/3)'
באדי ליום חמישי אילת(30/3)
28/03/2017 | 00:41
63
זה יכול לכלול גם טרמפ מהמרכז (ירושלים ) ביום רביעי בלילה + חזור בשישי.  אבל לא חייב , אם את/ה שם ורוצה לצלול אשמח להצטרף. 

לצפיה ב-'אילת '
אילת
24/03/2017 | 09:03
121
נוסע לאילת. יוצא מחיפה ביום א' 26/3 אחה"צ חוזר לאיזור השרון ביום ג' אחה"צ

אשמח למצטרפים
תיאומים: בפסרים אישיים
לצפיה ב-'אהבה ב- 16 ידיים'
אהבה ב- 16 ידיים
22/03/2017 | 01:39
5
179
לצפיה ב-'הזהרון הזה חסר בושה לחלוטין'
הזהרון הזה חסר בושה לחלוטין
22/03/2017 | 11:47
1
80
יופי של סרטון
לצפיה ב-'סרטון ממש יפה!'
סרטון ממש יפה!
22/03/2017 | 21:37
39
עושה לי חשק לרדת לסוף שבוע, למרות האזהרות שבעונה הזו הראות פחות טובה.

לצפיה ב-' חמוד'
חמוד
24/03/2017 | 06:41
2
9
לצפיה ב-'סרטון חמוד וצריך "לבייש" את הזהרון המציצן...'
סרטון חמוד וצריך "לבייש" את הזהרון המציצן...
26/03/2017 | 12:27
1
14
לצפיה ב-'וישא"ק !'
וישא"ק !
26/03/2017 | 23:28
13
לצפיה ב-'פעילות מועדונים'
פעילות מועדונים
14/03/2017 | 09:02
5
45
לצפיה ב-'*** הרצאה מיוחדת של אמיר גור, על בעלי חיים שמתחפשים!***'
*** הרצאה מיוחדת של אמיר גור, על בעלי חיים שמתחפשים!***
14/03/2017 | 09:04
2
114
מתחת למים - כן כל יום פורים 
מוזמנים להרצאה מיוחדת של אמיר גור, על בעלי חיים שמתחפשים! גם אם חשבתם שאתם חדי עין, יהיו כאן כמה שיתקילו אתכם...
הערב מיועד לצוללים בכל הגילאים, גם לילדים שלכם וגם למי שעדיין לא צולל - אף פעם לא מוקדם מדי לחנך את הדור הבא
ניפגש בשבא ים, ביום חמישי, ה- 16/3, בשעה 18:30. מומלץ להגיע 10 דק' קודם, לנשנש ולהתמקם.
הכניסה חופשית, בהרשמה מראש בקישור:
לצפיה ב-'זה אותו זוג פילונים מאזור השולחנות? '
זה אותו זוג פילונים מאזור השולחנות?
18/03/2017 | 19:53
1
45
לצפיה ב-'הם עוד שם ?'
הם עוד שם ?
18/03/2017 | 20:18
73
בשנה האחרונה לא נתקלתי בהם.
לצפיה ב-'פסח בזנזיבר, 2 מקומות אחרונים!!!'
פסח בזנזיבר, 2 מקומות אחרונים!!!
28/03/2017 | 07:49
37
הזדמנות אחרונה להצטרף לחגיגה בזנזיבר, בטיול מדהים שכולל את ליל הסדר באי הקסום, חבילת צלילת מורחבת וכל האטרקציות.
וכל זה במחיר מיוחד של רישום רגע אחרון.
*מתאים גם ללא-צוללים, ומתאים במיוחד למי שרוצה לעשות קורס צלילה בזנזיבר בחג.
לפרטים אמיר גור: 03-5639040, ובמייל amirgur@geotours.com
לצפיה ב-'***מבצע***מלדיביים***בפסח***!***'
***מבצע***מלדיביים***בפסח***!***
03/04/2017 | 09:52
29
שתי מנטות במחיר אחת! מבצע מלדיביים לפסח:

מחיר מיוחד למקומות אחרונים בשיא העונה במלדיביים! כולל: טיסות, כלכלה מלאה על ספינה מפנקת, נייטרוקס מתנה והזדמנות מצוינת לצלילה עם בעלי חיים גדולים באתרים יפים ועשירים בדגה. 
לפרטים והרשמה - אמיר גור: 050-4833198 | amirgur@geotours.com

***בנוסף - מתנת צלילה גיאוגרפית לנרשמים לכל טיולי הפסח שלנו: הספר "עין הדג" - מדריך לצילום תת ימי מאת דני וינברג, או הספר "שוניות האלמוגים של אילת" - מאת ד"ר יעקב דפני, לבחירתכם 

לצפיה ב-'ראות לצלילות בסופש הזה בעקבה'
ראות לצלילות בסופש הזה בעקבה
12/03/2017 | 10:47
3
85
אהלן,
הבנתי מצולל שהיה עכשיו באילת שהראות שם על הפנים.
אנחנו אמרוים לצלול בעקבה בסופש הזה.
האם מישהו יודע מה המצב שם, אני מניח שזה כמו באילת?
האם זה ישתנה בכמה ימים?

תודה רבה!
לצפיה ב-'ראות- אחד מהנעלמים הנפוצים יותר בצלילה'
ראות- אחד מהנעלמים הנפוצים יותר בצלילה
12/03/2017 | 16:49
87
סביר להניח שלא תדע עד לצלילה עצמה.

הראות באילת עשויה להצביע על הראות בעקבה בסבירות גבוהה, אך לא בהכרח.
ראות עשויה להשתנות מאתר לאתר וכן תוך מספר ימים בצורה משמעותית.

אם חבר דיווח על ראות על הפנים באילת עכשיו- לא מן המתחייב שכך יהיה המצב בעקבה בעוד מס' ימים.

בשורה התחתונה- לא שווה לפתח תקוות, להגיע לצלילה ולצלול, מה שיהיה- יהיה .

שיהיה בהצלחה ותחזיר דיווח .
לצפיה ב-'לגבי הראות באילת יש לי תשובה חלקית'
לגבי הראות באילת יש לי תשובה חלקית
12/03/2017 | 18:07
1
122
בכל שנה ממש בעונה הזו שלפני פסח יש באילת ראות גרועה מאד שיכולה להמשך בין שבועיים שלושה ועד חודשיים פלוס כפי שהיה לפני מספר שנים.

בד"כ זה מתחיל עם כיסוי של כל הקרקעית באצות ירוקות שנראות כמו צמר גפן וממשיך עם ראות עכורה שנמשכת מספר שבועות כפי שציינתי.

הבשורה הטובה היא שכנראה יש בתקופה הזו המון השרצות חדשות שכן כאשר הראות משתפרת מתגלה ריף פורח.

תופעה נוספת שראיתי מספר פעמים היא שבתקופה שהאצות הירוקות מתחילות להתפורר נצפות כמויות עצומות של חשופיות ושאר בע"ח הניזונים מהם.

לא צללתי בעקבה בתקופה הזו אבל מעריך שגם שם יש משהו מזה, בסה"כ אזור די קרוב. אשמח אם מישהו שמכיר יותר טוב את עקבה בתקופה הזו יתייחס.
לצפיה ב-'תודה רבה על התשובות'
תודה רבה על התשובות
13/03/2017 | 08:00
63
החלטנורק וד לדחות את הנסיעה בחודש חודשיים רק כדי להיות בטוחים

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
אירוח בנושא פוריות והפריה חוץ גופית
אירוח בנושא פוריות...
ביום שלישי יתארח ד``ר שי אליצור, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום קראוונים קמפינג
פורום קראוונים קמפינג
גולדן טורס - סוכנות השייט הגדולה בישראל
גולדן טורס
סיוון זמיר מנהל הפורום
מתכננים חופשה ביוון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה