לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
75327,532 עוקבים אודות עסקים

פורום מה קורה?

פורום זה מנוהל על ידי ShiRaN faY D הפורום עוסק בעיקר בעניינים שעל סדר היום, כל מה שמעניין אותנו בבידור, בחדשות, במוסיקה, באוכל ועוד נושאים רבים ושוטפים, אז קדימה לדרך ונא להתנהל בהתאם, תודה מראש|!|

אודות הפורום מה קורה?

פורום זה מנוהל על ידי ShiRaN faY D הפורום עוסק בעיקר בעניינים שעל סדר היום, כל מה שמעניין אותנו בבידור, בחדשות, במוסיקה, באוכל ועוד נושאים רבים ושוטפים, אז קדימה לדרך ונא להתנהל בהתאם, תודה מראש|!|
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוכים הבאים לפורום מה קורה mako, הפורום עוסק בנושא תכנית הטלוויזיה "מה קורה" המשודרת בערוץ2 מבית קשת המתחדשת. אתם יותר ממוזמנים לשתף להשתתף, ולהעלות דיונים בכל אשר על הפרק וסדר היום- גלישה נעימה!
התכנית מה קורה משודרת בימים ד'-ה' בשעה 18:50

בפורום זה ניתן להתעדכן אונליין בכל אשר קורה קרה או יקרה, אתם מוזמנים לשתף באופן הדדי וסבלני.שתהיה לנו גלישה

נעימה ושקטה, והכי חשוב מומלץ לעיין בתקנון, ומומלץ להתנהג בהתאם, המשך נעים לכולם.

המשך >>

לצפיה ב-'דרושים וחדשים ב- אנשים'
דרושים וחדשים ב- אנשים
24/06/2010 | 16:15
3

פורומים חדשים בתפוז אנשים:

משפחת סימפסון חוזרת לתפוז! הפורום של המשפחה המצוירת המגניבה שמשגעת את העולם כבר 20 שנה נפתח מחדש וכולם מוזמנים
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...   

רבים סובלים מהתופעה השכיחה של ורידים ברגליים. בפורום רפואת ורידים תוכלו לקבל ייעוץ, מענה ועדכונים על חידושים בתחום.
ד"ר שלמה טורם יענה בפורום על שאלות בתחום רפואת הורידים וימליץ על טיפולים מתאימים
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

כמו כן, אנו מחפשים מנהלים לפורומים הבאים:

תיכון השיר שלנו:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
יהודי גאורגיה (טרם נפתח)
יהודי טוניסיה (טרם נפתח)

חושבים שאתם מתאימים? הציעו את מועמדותכם דרך הטופס הבא ואנו נחזור אליכם:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

לצפיה ב-'קבוצת שינאה בפייסבוק נגד ישראל '
קבוצת שינאה בפייסבוק נגד ישראל
24/06/2010 | 06:33
1
עורכי מה קורה היקרים, אנא עשו שירות ודווחו על הקבוצה הזו בפייסבוק שנקראת 1 million people who hate israel . משום מה לעורכי פייסבוק אין מספיק אומץ להוריד אותה.  אולי אם היא תגיע לתקשורת הישראלית הם ישנו את דעתם. תודה.
http://www.facebook.com/home.php?sk=sent#!/pages/A...
לצפיה ב-'רשת בלאק אנד בורגר BLACK N' BURGER'
רשת בלאק אנד בורגר BLACK N' BURGER
23/06/2010 | 19:30
2
ביום שבת האחרון הגענו שני זוגות עם 3 תינוקות למסעדת בלק אנד בורגר בצומת גלילות היינו עם 2 עגלות ובהן תינוקות ישנים ועוד תינוקת בסלקל, מהרגע שביקשנו שהמארחת תכניס אותנו היא החלה במן משחק של לנסות ולנפנף אותנו שצורה אלגנטית כי לא בא לה לארגן מקום ל-4 מבוגרים עם 2 עגלות שתופסות מקום במסעדה,לאחר שהרגשתי שהיא מנסה לנפנף החלטתי בלי שהיא תשים לב להציץ לתוך המסעדה ולראות אם זה שהיא טוענת שהמסעדה מלאה ואין מקום, אם זה נכון...
הצצתי פנימה וראיתי ומרבית המסעדה פנויה (בכל זאת היה רק שש בערב),מיד ניגשתי אליה ואמרתי לה שפנוי ,היא החווירה ותירצה שהיא אמרה שאין מקום מסביב לשולחן לילדים שבעגלה, אני אמרתי לה שהם גם ככה ישנים ואין צורך בכסאות נוספים לילדים,היא בעודה חיוורת הסכימה שנכנס, ראיתי שהיא לא מתכוונת לארגן מקום שנוכל לשבת בנוח אז אני אירגנתי את המקום בצורה שלא תפריע לאיש...
היא רגזה מאוד,ניגשה לאחראי המשמרת ששמו שי ודרשה ממנו שיפנה אותנו מהמסעדה, הוא הקשיב לדבריה ומיד ניגש אלינו ודרש שנצא מהמסעדה משום שהעגלות מפריעות למלצרים לעבור (מה שלא היה נכון בכלל) ושהוא לא מתכוון לתת לו שירות-אז שנצא!
יצאנו בבושת פנים ןבתחושת עלבון, ממתי במדינת ישראל יש אפלייה על רקע היותך הורה לתינוק?? בכל מסעדה בארץ מיד באים לעזרת אלו שעם עגלות , מיד מפנים מקום בכדי שיהיה נוח ללקוח לשבת במסעדה,אבל במסעדה הזו העדיפו שנצא!
חוצפה ממדרגה ראשונה! בושה לבעליה של רשת הזאת שאלו הם העובדים שלה!
שרי  
לצפיה ב-'מאבק כנגד הגביה הבלתי חוקית בחוף פלמחים'
מאבק כנגד הגביה הבלתי חוקית בחוף פלמחים
23/06/2010 | 14:02
1
חברים יקרים...

אני ומספר חברים שהצטרפו וולנטרית, החלטנו להאבק למען שחרורו הכלכלי של חוף פלמחים. אנחנו נמצאים ומוחים בחוף מדי סוף שבוע. השבוע נגיע לחוף ביום שבת. ניתן לפנות אלינו דרך הפייסבוק או במייל freepalmahim@gmail.com

בעקבות עתירה שהגישה 'אדם טבע ודין', קבע בית המשפט העליון בפסק דינו משנת 2009 כי מותר לגבות דמי כניסה או דמי חנייה רק במקרים בהם כל התנאים הבאים מתקיימים: 1. יש בסביבה חופים אחרים הפתוחים לגישה חופשית חינם. 2. החוף מספק שירותים נוספים מעבר לשירותים הבסיסיים הכוללים הצלה, נוחיות, ניקיון ומי שתייה. 3. יש דרך סבירה להגיע אל החוף שאינה מחייבת חנייה בתשלום (רגלית/ תחבורה ציבורית/ חנייה ללא תשלום במרחק סביר).4. לחוף יש אישור מטעם משרד הפנים לגבות תשלום עבור השירותים הייחודיים אותם הוא מספק.

הגביה בחוף נעשית גם על החופים הלא מוכרזים בפלמחים, ללא אבחנה בין החופים. היות ועמדת הגביה נמצאת על דרך הגישה היחידה לחוף.

החוף אינו מספק שירותים נוספים מעבר לשירותים הבסיסיים.

עמדת הגביה נמצאת כקילומטר ומאתיים מטרים מהחוף, דרך שהליכתה ברגל היא אינה סבירה.

לחוף המוכרז בלבד יש אישור מטעם משרד הפנים, אך היות ואין שירותים מיוחדים שהחוף מספק אישור זה אינו תקף.

מה גם שאישור הניתן מטעם משרד הפנים לגביה בחוף כלשהוא תקף רק לשעות שבהן ישנם שירותי הצלה בחוף, ובחוף פלמחים הגביה היא בכל שעה שהיא.

הגביה בחוף פלמחים אינה חוקית ואינה מוצדקת.

אנו קוראים לבטל את הגביה לאלתר!

בבקשה מכם, השקיעו דקה מזמנכם בחתימה על העצומה.

http://www.atzuma.co.il/freeepalmahim/0/2/

תודה מראש.
לצפיה ב-'סלקום-מסכת עינויים - עם קבלות - מאוקטבר 2009'
סלקום-מסכת עינויים - עם קבלות - מאוקטבר 2009
20/06/2010 | 20:50
5
ב12/10/2009 נחתם בני לבין סלקום הסכם שרות שכלל גם ניוד מחברה אחרת. יש זכרון דברים בכתב. בהסכם אני אמור לשלם כ 1000 ש"ח לחודש. מאז החשבונות מגיעות ע"ס 2300 ש"ח בממוצע. כל השיחות עם עינב, מורן, ליאור, יובל, אסף, משה,ליאון, שימרית, בני, שירלי, נעמה ...... לא מועילים. אין בעל סמכות שאיתו אפשר לדבר ולסגור ענינים. כל חודש: "תשלם את החוב כדי שהמנוי יהיה פעיל כי רק כך אפשרות לטפל......" אני משלם וגורנישששששששששש. הצילו ווווווווווו!!!!!!!!!!!. מה לעשות הרי הם מאימים "אתה חתום על חוזה!" טוב, אני אומר אבל בחוזה כתוב 1000 ש"ח! ושוב חוזר חלילה. כמובן יש חריגות של שיוחת/SMS ואני מוכן לשלמן אבל החריגות -לא, לא! הן לא מגיעות לאלפים בהם אני מחוייב. למי לפנות? מה לעשות?
שמשון
לצפיה ב-'לינוי בר גפן - הגם את בין שונאינו?'
לינוי בר גפן - הגם את בין שונאינו?
17/06/2010 | 23:56
1
מה ראית צורך להזכיר בתוכניתך הערב שבעצם מה הרבותא
שאלטון ג'ון הגיע לארץ - שכן הוא הופיע גם בדרום אפריקה בזמן האפטרהייד!
גם להעליב את הבן אדם היחיד שעוד מוכן לבוא לכאן ובאותה נשימה גם להשוות את
ישראל למדינת אפרטהייד.
יקירתי - לצערי הרב - לאות מחאה לא אוכל לצפות יותר בתוכניותייך!
ומצהירה זאת שמאלנית ותיקה-
אבל לכל דבר יש גבול! ואת עברת את הגבול!
לצפיה ב-'חברת סלקום'
חברת סלקום
15/06/2010 | 14:58
7
רכשתי מכשיר טלפון נייד בסניף סלקום בדיזנגוף סנטר כולל בטוח, לאחר יום התקשרו מסלקום ושאלו אותי אם אני מעוניין בבטוח השבתי כי רכשתי בטוח בסניף בדיזנגוף סנטר , ואז נאמר לי כי הסניף בדיזנגוף סנטר זה לא סלקום אלא דינמיקה הופתעתי מאד למרות שלא היה זהוי לדינמיקה כל השילוט כולל החולצה של העובד היו סלקום, ולכן הבטוח והרכישה שייכים לדינמיקה ואיני יכול לקבל שירות בסלקום, הטייה מכוונת של הלקוחות,.פניתי לאחר 24 שעות לדינמיקה ובקשתי לבטל את הבטוח ותשובתם היתה התחייבת , פניתי לסלקום ואמרו שיבדקו
איך חברה כמו סלקום מעמידה קבלן עצמאי ללא זהוי ?
מדוע סלקום לא נותנת שירות למכשיר שניקנה תחת הזהוי המלא שלה,
עלי לציין שבכל המסמכים שחתמתי לא מופיע דינמיקה אלא רק סלקום

נייד- 0505276400

בברכה
קובי
לצפיה ב-'שיר לאטום- בביצוע אמני ישראל'
שיר לאטום- בביצוע אמני ישראל
14/06/2010 | 16:21
לצפיה ב-'פנייה לפינת הצרכנות'
פנייה לפינת הצרכנות
14/06/2010 | 11:43
2
רציתי לשאול כיצד ניתן לפנות בתלונה לפינת הצרכנות של "מה קורה?"
לצפיה ב-'עיקול וחידוש רשיונות נהיגה עקב חובות כספיים '
עיקול וחידוש רשיונות נהיגה עקב חובות כספיים
11/06/2010 | 13:33
|רישיון נהיגה הינו תעודת מיקצוע לכל דבר שנרכשה בלימוד וקורס רישיון נהיגה אינו מותרות וישלהיתיחס לרישיון נהיגה כדבר חיוני לכל בעלי מקצוע.
רישיון אינו יכול לשמש קלי מיקוח להחזר חובות לדוגמה תעודת רופא או חשמלאי .עורך דין. וכו.כל עוד כל בעל מקצוע לא התרשל בעבודתו אי אפשר לעקל או לא לחדש
את רישיונו.
מיחובות אי אפשר להיתעלם.
אנשים רבים תלוים ומיתפרנסים מרישיון נהיגה.וכך עוצרים להם את מקור הפרנסה.
אפשר להגיע לבעלי החובות להסדרים כל עוד הם עובדים ומיתפרנסים ללא תעודת מיקוצוע אנשים יכנסו למעגל הבטלה
ולא יאפשר להגיע להסדרים לגבי חובותהם
ונסף לכל  יגרום להרבה אנשים לנהוג בלי רשיון זה דבר מאוד מסוכן
אז אנא מיכם התעוררו בזמן ואל תהפכו את הכבישים לזירת קרב.
לצפיה ב-'הציגו הערב בתכנית "דתות חדשות"'
הציגו הערב בתכנית "דתות חדשות"
10/06/2010 | 23:45
1
2
ראיתי רק חלק מהאייטם ושם דובר על   http://www.tarvu.com/     ...
והיתה עוד איזו הלצה על דת נוספת, הייתי רוצה לדעת את שמה של הדת הנוספת.    אם מישהו שמע ויודע,  אשמח לעזרה בנדון.
לצפיה ב-'וגם על http://dudeism.com/'
וגם על http://dudeism.com/
10/06/2010 | 23:46
2
לצפיה ב-'לכבוד לינוי בר גפן!'
לכבוד לינוי בר גפן!
10/06/2010 | 23:40
5
גם באח הגדול עשית את זה לאלירז מול סער, הבכת אותו והעמדת אותו במצב לא נוח, אז למה גם היום היית חייבת לעשות זאת לילד שבסה"כ
היה בסערת רגשות מאוכזב וכועס שלא יודע איך להתמודד עם עיתונאית שניצלה את הסיטואציה לרייטינג.....
מאד לא יפה, הגישה שלך מתנשאת וחבל.... אני לא נהנתי לראות את הילד עונה תשובות כאלה הוא "נפל במלכודת" והיה נראה שאת נהנת מכל רגע
ולך שאולי... זה היה מאכזב ולא צפוי אני בטוחה שכול השופטים והאנשים בבית מאוכזבים פשוט היו בטוחים כולם שאתה לוקח ובגדול ולא טרחנו לסמס
טעות שלנו הקהל הגדול והמאוכזב...
לצפיה ב-'שאלה תמימה...'
שאלה תמימה...
10/06/2010 | 23:36
2
לינוי, את מקסימה ואני מאוד אוהבת את התכנית שלך.
יש לי שאלה אליך, האם את בהיריון?

אם כן, שיהיה במזל :)
לצפיה ב-'סרטון LipDub - לא רוצה להתבגר'
סרטון LipDub - לא רוצה להתבגר
10/06/2010 | 23:25
3
http://www.youtube.com/watch?v=TQ3ofXXqBFQ

אשמח לקבל תגובות
לצפיה ב-'פארק שכונה ד' שבילי אופנים ומישחקים במקום בור'
פארק שכונה ד' שבילי אופנים ומישחקים במקום בור
10/06/2010 | 19:45
2
לא הלה
לצפיה ב-'http://www.terredisrael.com/wordpress/?cat=70'
http://www.terredisrael.com/wordpress/?cat=70
10/06/2010 | 18:51
4
"עלק סיוע"
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'התורכים פרצו עוד אתר'
התורכים פרצו עוד אתר
10/06/2010 | 15:04
1
אני משחק במשחק דפדפן שנקרא טרויאן אך היום נפרץ האתר ורשמו שחררו את פלסטין
לצפיה ב-'חברות אשר מפתות ברמאות דרך האינטרנט'
חברות אשר מפתות ברמאות דרך האינטרנט
10/06/2010 | 08:20
2
ישנן חברות שמופיעות על צג המחשב ללא הזמנתך ומפתות בכל מיני מבצעים ומציעות לך להשאיר מספר טלפון כדי שיוכלו להסביר לך את שתוכל לקבל מהם. כך קרה לי עם חברת רז קל שהיציעה דיאטה. אני התענינתי עבור בנותי.
לאחר שקיבלתי הסבר אמרתי לטלפנית לחב' רז קל שאני צריכה זמן לחשוב על זה. הטלפנית לא רצתה לסיים את השיחה ללא עיסקה ולכן שאלה אותי מה מצבי הבריאותי וניסתה לעניין אותי ולשכנע שכדאי לי לרכוש תוסף תזונה.
אני השתכנעתי כי היא מומחית בתחוםהשכנוע ורכשתי תוסף תזונה בסך 170 ש"ח. עוד באותו יום התיעצתי עם הרופאה שלי שאמרה לי שמוצר שרכשתי לא מתאים לי ולכן למחרת בבוקר התקשרתי לבטל את העיסקה.
מסתבר שאז הבנתי שזה לא פשוט הם ביקשו לחייב אותי עבור 50% ממחיר המוצר למרות שהמוצר עדיין לא נשלח אלי והעיסקה היא טלפונית ואני רשאית לבטל בתוך שבועיים.
לא רק זאת - חברת רז קל חייבה אותי בסכום של 199 ש"ח. כתבתי לחברת האשראי שלי-ויזה וזו זיכתה אותי רק בסכום ההפרש של 29 ש"ח.
עבר כבר חודש כמעט וחב' רז קל טוענת שתזכה אותי ב-50% ממיחיר העיסקה. חב' האשראי ויזה טוענת שהם לא מעונינים לזכות אותי ואין מה לעשות.
האם יכול להיות שכך חברות יכולות להונות את הציבור?  
לצפיה ב-'ביטול כרטיסי טיסה לטורקיה'
ביטול כרטיסי טיסה לטורקיה
09/06/2010 | 11:06
2
יש לנו 3 כרטיסים בחברת טורקייש אירליינייס  בשבת ה- 12.6.10 לאיסטנבול טורקיה . הכרטיסים הוזמנו לתאריך מסוים זה עקב אירוע משפחתי שהוזמנו אליו. בעקבות אזהרת מסע שהוציא המטה ללוחמה בטרור החלטנו לבטל את הנסיעה כבר מ-לפני שבוע החברה באטימות שרירותית מסרבת להחזיר את הכסף בטענה שהיא מקיימת את קו הטיסות כרגיל. במילים אחרות בעיה שלכם שיש כרגע בעיה ביטחונית. הוצע לנו כרגע אפשרות להקפיא את הכרטיסים או לשנות יעד אבל כיוון שמטרת הנסיעה הייתה לא למטרת נופש אייננו מעוניינים בחלופה זאת מה שמרגיז   באמת היא העובדה שיש הרגשה כזאת שבגלל כל המצב החברה דיי מתנכלת לנוסעים הישראלים באטימות לב. אשמח אם בצורה כזאת או אחרת תייחסו תשומת לב למצב שמצד אחד אי אפשר לנסוע ומצד שני קיימת אטימות מצד חברת הטיסה.
לצפיה ב-'סוורי נמל שבדיה'
סוורי נמל שבדיה
08/06/2010 | 20:44
2
סוורי נמל שבדיה החריזו חרם של אי פריקת סחורות מישראל במשך חודש.איפא הם היו שמכונת המלחמה הנאצית רמסה את אירופה ורצחה מיליוני אנשים,אז הטענתם ברזל ופלדה משבדיה לגרמניהכדי להעצים את מכונת ההרג.בואו נחשוב גם אנחנו לא להכנס לחנויות איקאה עד שהם יפסיקו את החרם?

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ