לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2715627,156 עוקבים אודות עסקים

פורום צילום - אמנות הצילום

ברוכים הבאים לפורום אמנות הצילום 
הפורום מיועד לצלמים חובבים ומקצועיים כאחד, למטרת לימוד והנאה.  הנכם מזמנים להעלות את עבודותיכם ולתת את דעתכם על תמונות הגולשים, באם ברצונכם בקבלת ביקורת מעמיקה יותר כולל מתן אישור לערוך את תמונתכם, אנא ציינו בכותרת את המילה ''(לביקורת)'' אחרת אין לערוך צילום ללא אישור היוצר.

הנה כמה כללים מנחים להתנהלות הפורום: מחיקות' ו'חסימות' בפורום. א. הודעות עלולות* להימחק במקרים הבאים *('עלולות'= לפי המקרה והצורך,ובהתאם לשיקול דעת המנהלים-שניתן לפנות אליהם בכל עת, בכל מקרה של צורך במחיקת הודעה עניינית או חסימה מיודע בעל התמונה\הודעה במסר אישי ממנהלי הפורום): 1-תמונות או מאמרים שאינם של המשתתפים עצמם והועלו בלא ידיעת והסכמת בעלי התמונות\מאמרים-שהם בעלי הזכויות עליהם. (קיים מאמר נפרד המפרט קצת יותר על זכויות יוצרים ברשת-במאמרי הפורום) 2-תמונות אנשים שהועלו לפורום בלא ידיעתם\אישורם,כולל בחו"ל,וצולמו בגלוי ובהסתר-במצבים העלולים לבזות או להשפיל אותם,הכוללות פרטים מזהים-בהודעה או בתמונה-תווי פנים ברורים,מספרי רישוי,מיקומים,שמות וכד'. 3-תמונות קטינים בלא רשות הוריהם. 4-בעיקבות בקשה שתבוא מהצלם\מצולם 5-הודעות המכילות מספרי טלפון 6-פירסומים שונים 7-שפת כתיבה גסה ופוגעת כלפי אחד מחברי הפורום. 8-עניינים שאינם קשורים לנושא הפורום,כולל בירורים אישיים,בין החברים ועם המנהלים. 9-מלחמות והתכסחויות ברמה האישית,שיפריעו להתנהלות הפורום. ב. התחשבות - כיוון שהמגמה היא לאפשר כמה שיותר חופש ביטוי ובמה חופשית אמנותית לחברים-ובמסגרת החוק, לא נאפשר - הודעות/תמונות בעלות אופי פורנוגראפי ,גזעני, עויין,אלים,מיני,איברי מין חשופים בצורה בוטה,זוועתי,וכל הודעות/תמונות אשר עלולות לפגוע ברגשות הכותבים ו/או הקוראים או ל ה ת פ ר ש ככאלו יועברו לשרשור שכותרתו'למבוגרים בלבד' או 'תכנים העלולים לפגוע ברגשות' עם הסימן הרלוונטי - כדי להתחשב ברגשות מי שאינו מעוניין לצפות בהם ולהכין אותו לכך. ג.חסימות- במקרה שיש עבירה ברורה על כללי הפורום והפורומים,החוזרת ונשנית,תוך התעלמות ופגיעה בחברי הפורום ומנהליו,וחוסר שיתוף פעולה מוחלט.ובמקרה כזה-רצוי וכדאי לפנות למנהלי הפורום במסר לבירור והסדרת העניין.או לפורום משוב בתפוז,168,אם נראה מתאים יותר. ד. המנעו מהצפה של הפורום - (עמוד מכיל 15 הודעות חדשות,כל הודעה חדשה דוחקת את האחרונה בדף, לדף האחורי,בטרם קיבלה מספיק התייחסויות. שירשור לא עושה כך! אם יש לכם מספר תמונות להעלאה, אגדו את כולן בשרשור אחד! (הסבר על "איך לשרשר?", בהמשך...) לפיכך - 1. אין להעלות יותר משלוש תמונות בשרשור - כלל זה מגביר את הסיכוי שלכםם להתייחסות רצינית של באי הפורום לכל תמונה ותמונה , משפר את היכולת שלכם לברור את התמונות הטובות בעיניכם ומונע משרשור אחד שיהווה מוקד בפורום על חשבון שירשורים אחרים (שלא בזכות האיכות אלא בגלל הכמות). 2. אין להעלות יותר משרשור תמונות אחד ביום - כלל זה נועד לתת הזדמנות שווה לכל באי הפורום להציג את תמונותיהם ולקבל התייחסות הוגנת. 3. אין "להקפיץ" שרשור אלא אם כן עברו 24 שעות ללא תגובה, וגם אז אין לעשות זאת יותר מפעמיים - (הקפצה היא כתיבת תגובה לשרשור המכילה יותר מ 10 תוים בתוכן ההודעה, כך שההודעה עוברת לראש הדף. "הקפצה" אפשרית, טכנית, רק במשך 72 שעות מועד פתיחת השרשור). שלושת הכללים הללו נועדו לשמור עליכם ועל הפורם - יש לכבד אותם! כל חריגה מהכללים הללו רק באישור, מראש! מהנהלת הפורום. הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק שרשורים שיחרגו מהכללים הללו. ו. איך יוצרים שירשור ? האם בדף הפורום כבר קיימת הודעה כלשהי בנושא הדומה לנושא שלכם ? האם אתם רוצים לענות למישהו ששאל שאלה או כתב דעתו בנושא מסוים ? ליחצו על כפתור ה"תגובה" בתחתית ההודעה שלו כלומר על הוספת תגובה. ומשהו נוסף בענייני שרשור - לכל שרשור הנפתח בפורום - לגבי תמונה או עניין - יצורפו תגובות הנוגעות אליהם בלבד. שרשור של תמונה - הוא שרשור ממוקד - זה מקל על ההתמצאות והלמידה,למי שצריך. (הפורום גם משמש לזה,בין היתר:אנשים שואבים ולומדים מן המידע שבו) במידה שצורפה תמונה אחרת,או תיקון,בהסכמה משותפת,צריך להעלות בשם

הנהלת הפורום:

אודות הפורום צילום - אמנות הצילום

ברוכים הבאים לפורום אמנות הצילום 
הפורום מיועד לצלמים חובבים ומקצועיים כאחד, למטרת לימוד והנאה.  הנכם מזמנים להעלות את עבודותיכם ולתת את דעתכם על תמונות הגולשים, באם ברצונכם בקבלת ביקורת מעמיקה יותר כולל מתן אישור לערוך את תמונתכם, אנא ציינו בכותרת את המילה ''(לביקורת)'' אחרת אין לערוך צילום ללא אישור היוצר.

הנה כמה כללים מנחים להתנהלות הפורום: מחיקות' ו'חסימות' בפורום. א. הודעות עלולות* להימחק במקרים הבאים *('עלולות'= לפי המקרה והצורך,ובהתאם לשיקול דעת המנהלים-שניתן לפנות אליהם בכל עת, בכל מקרה של צורך במחיקת הודעה עניינית או חסימה מיודע בעל התמונה\הודעה במסר אישי ממנהלי הפורום): 1-תמונות או מאמרים שאינם של המשתתפים עצמם והועלו בלא ידיעת והסכמת בעלי התמונות\מאמרים-שהם בעלי הזכויות עליהם. (קיים מאמר נפרד המפרט קצת יותר על זכויות יוצרים ברשת-במאמרי הפורום) 2-תמונות אנשים שהועלו לפורום בלא ידיעתם\אישורם,כולל בחו"ל,וצולמו בגלוי ובהסתר-במצבים העלולים לבזות או להשפיל אותם,הכוללות פרטים מזהים-בהודעה או בתמונה-תווי פנים ברורים,מספרי רישוי,מיקומים,שמות וכד'. 3-תמונות קטינים בלא רשות הוריהם. 4-בעיקבות בקשה שתבוא מהצלם\מצולם 5-הודעות המכילות מספרי טלפון 6-פירסומים שונים 7-שפת כתיבה גסה ופוגעת כלפי אחד מחברי הפורום. 8-עניינים שאינם קשורים לנושא הפורום,כולל בירורים אישיים,בין החברים ועם המנהלים. 9-מלחמות והתכסחויות ברמה האישית,שיפריעו להתנהלות הפורום. ב. התחשבות - כיוון שהמגמה היא לאפשר כמה שיותר חופש ביטוי ובמה חופשית אמנותית לחברים-ובמסגרת החוק, לא נאפשר - הודעות/תמונות בעלות אופי פורנוגראפי ,גזעני, עויין,אלים,מיני,איברי מין חשופים בצורה בוטה,זוועתי,וכל הודעות/תמונות אשר עלולות לפגוע ברגשות הכותבים ו/או הקוראים או ל ה ת פ ר ש ככאלו יועברו לשרשור שכותרתו'למבוגרים בלבד' או 'תכנים העלולים לפגוע ברגשות' עם הסימן הרלוונטי - כדי להתחשב ברגשות מי שאינו מעוניין לצפות בהם ולהכין אותו לכך. ג.חסימות- במקרה שיש עבירה ברורה על כללי הפורום והפורומים,החוזרת ונשנית,תוך התעלמות ופגיעה בחברי הפורום ומנהליו,וחוסר שיתוף פעולה מוחלט.ובמקרה כזה-רצוי וכדאי לפנות למנהלי הפורום במסר לבירור והסדרת העניין.או לפורום משוב בתפוז,168,אם נראה מתאים יותר. ד. המנעו מהצפה של הפורום - (עמוד מכיל 15 הודעות חדשות,כל הודעה חדשה דוחקת את האחרונה בדף, לדף האחורי,בטרם קיבלה מספיק התייחסויות. שירשור לא עושה כך! אם יש לכם מספר תמונות להעלאה, אגדו את כולן בשרשור אחד! (הסבר על "איך לשרשר?", בהמשך...) לפיכך - 1. אין להעלות יותר משלוש תמונות בשרשור - כלל זה מגביר את הסיכוי שלכםם להתייחסות רצינית של באי הפורום לכל תמונה ותמונה , משפר את היכולת שלכם לברור את התמונות הטובות בעיניכם ומונע משרשור אחד שיהווה מוקד בפורום על חשבון שירשורים אחרים (שלא בזכות האיכות אלא בגלל הכמות). 2. אין להעלות יותר משרשור תמונות אחד ביום - כלל זה נועד לתת הזדמנות שווה לכל באי הפורום להציג את תמונותיהם ולקבל התייחסות הוגנת. 3. אין "להקפיץ" שרשור אלא אם כן עברו 24 שעות ללא תגובה, וגם אז אין לעשות זאת יותר מפעמיים - (הקפצה היא כתיבת תגובה לשרשור המכילה יותר מ 10 תוים בתוכן ההודעה, כך שההודעה עוברת לראש הדף. "הקפצה" אפשרית, טכנית, רק במשך 72 שעות מועד פתיחת השרשור). שלושת הכללים הללו נועדו לשמור עליכם ועל הפורם - יש לכבד אותם! כל חריגה מהכללים הללו רק באישור, מראש! מהנהלת הפורום. הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק שרשורים שיחרגו מהכללים הללו. ו. איך יוצרים שירשור ? האם בדף הפורום כבר קיימת הודעה כלשהי בנושא הדומה לנושא שלכם ? האם אתם רוצים לענות למישהו ששאל שאלה או כתב דעתו בנושא מסוים ? ליחצו על כפתור ה"תגובה" בתחתית ההודעה שלו כלומר על הוספת תגובה. ומשהו נוסף בענייני שרשור - לכל שרשור הנפתח בפורום - לגבי תמונה או עניין - יצורפו תגובות הנוגעות אליהם בלבד. שרשור של תמונה - הוא שרשור ממוקד - זה מקל על ההתמצאות והלמידה,למי שצריך. (הפורום גם משמש לזה,בין היתר:אנשים שואבים ולומדים מן המידע שבו) במידה שצורפה תמונה אחרת,או תיקון,בהסכמה משותפת,צריך להעלות בשם
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
נהלים לגולש בפורום
השימוש בתמונות מותנה ברשות הצלמים ויש עליהן זכויות יוצרים.כל העתקה או שימוש שלא ברשות יש בה הפרת זכויות יוצרים
לפורום מעלים עד 3 תמונות לצלם,באותו השרשור,לאותו היום.כל צלם פותח שרשור תמונות משל עצמו.לא משרשרים לאחרים. הודעות פירסומת ו\או בעלות אופי מסחרי תמחקנה מהפורום,על פי נהלי תפוז.לא תישלח הודעה
הודעות שאינן תמונות-בבקשה לשרשר לשרשור הכללי הנמצא בדף.הודעות נפרדות כאלו עלולות להימחק-לא תישלח הודעה.
המשך >>

לצפיה ב-' שרשור פרידה מהאתגר השבועי '
שרשור פרידה מהאתגר השבועי
11/01/2019 | 15:30
5
41
אנו נפרדים מהפינה השבועית האהובה

מוזמנים לפרסם פה תמונות שלכם מהאתגרים הקודמים במשך השנים, אנא ציינו (עדיף בכותרת) אם הצילום זכה באחד המקומות הראשונים, אין הגבלה למספר התמונות ומוזמנים להגיב לתמונות של החברים

בהצלחה לכולנו בהמשך הדרך

לצפיה ב-'מקום ראשון אתגר חום הקיץ אאלט'
מקום ראשון אתגר חום הקיץ אאלט
11/01/2019 | 22:27
35

לצפיה ב-'מקום ראשון אתגר דמויות מינימליזם אאלט'
מקום ראשון אתגר דמויות מינימליזם אאלט
11/01/2019 | 23:04
34

לצפיה ב-'לא זכה. אתגר אגרסיביות.'
לא זכה. אתגר אגרסיביות.
11/01/2019 | 23:07
34

לצפיה ב-'מקום ראשון אתגר כחול אאלט'
מקום ראשון אתגר כחול אאלט
11/01/2019 | 23:12
35

לצפיה ב-'אתגר נוסטלגיה'
אתגר נוסטלגיה
12/01/2019 | 13:03
32
השירשור שלך ממש מתאים לי כרגע. אתמול התבשרתי שזכיתי בפרס בתחרות צילומים בנושא ילדות. אפילו פרס של 25 פאונד אני יקבל על זה  
את התמונה הזוכה, צילמתי לאתגר נוסטלגיה בפורום הזה 

לצפיה ב-'תמונות שחור/לבן או תמונות צללית'
תמונות שחור/לבן או תמונות צללית
16/01/2019 | 17:28
5
12
בזמן האחרון התאהבתי בקונטרקס שיש בתמונות שחור/לבן או בתמונות צללית. מרגישה שיש לי עוד המון ללמוד בשביל לקבל איכות בשחור/לבן (מצלמת בצבע ועורכת)

אשמח לשמוע את דעתכם ולקבל פידבק על התמונות שלי וגם לראות תמונות שלכם בסיגנון 

לצפיה ב-'St. George'
St. George
16/01/2019 | 17:31
13
לצפיה ב-'עצם של לויתן'
עצם של לויתן
16/01/2019 | 17:33
11
לצפיה ב-'מגדל תצפית'
מגדל תצפית
16/01/2019 | 17:34
11
לצפיה ב-'ענבים'
ענבים
16/01/2019 | 17:36
10
לצפיה ב-'נוריות'
נוריות
16/01/2019 | 17:38
10
לצפיה ב-'הגדרות צילום במצלמה CANON בתנאי אור חלשים בחוץ'
הגדרות צילום במצלמה CANON בתנאי אור חלשים בחוץ
15/01/2019 | 06:20
1
16
היי
אני טס לציריך, ידוע לי שהמזג האוויר בשוויץ לא הכי טובים לצילומים.
מהם הגדרות צילום המתאימים שהאובייקט באמצי התמונה לא יהיה חשוך מאשר מסביב לאובייקט?

יש לי קנון 7D מארק 2, תודה.
לצפיה ב-'לבחור נקודת מיקוד מרכזית אחת בלבד'
לבחור נקודת מיקוד מרכזית אחת בלבד
15/01/2019 | 15:18
11
ואת מד האור לכוון לאמצע בריבוע עם שטח הכי קטן.
לצפיה ב-'יש גם אפשרות מובנה בגוגל להוריד את כל/חלק מהמידע שלכם'
יש גם אפשרות מובנה בגוגל להוריד את כל/חלק מהמידע שלכם
14/01/2019 | 16:21
1
16
ניתן להוריד את כל! המידע שלכם בגוגל (תמונות/ג'ימייל ועוד הרבה). גוגל מזפזפים את מה שתרצו להוריד ,מכינים לקבצים קטנים לפי בקשתכם,ואז אפשר להוריד אותם
עוד מידע פה:
https://support.google.com/accounts/answer/3024190...

לצפיה ב-'היה מיועד בתור תושבה לשאלה: "שמירת תמונות מגוגל על דיסק" '
היה מיועד בתור תושבה לשאלה: "שמירת תמונות מגוגל על דיסק"
14/01/2019 | 16:23
8
לצפיה ב-'שמירת תמונות מגוגל על דיסק'
שמירת תמונות מגוגל על דיסק
14/01/2019 | 05:18
1
16

יש לי בגוגל אלפי תמונות
רוצה להעביר אותן לדיסק גדול על מנת
לשמר אותן שכן לך תדע מה יקרה לגוגל ולא תהייה לי 
גישה לתמונות.
כיצד אני מעבירה מגוגל את כולן במכה לדיסק אחר ?
אם אפשר נא לפרט שלב אחרי שלב(לא מצליחה לסמן במכה את כל התמונות ולהתחיל בהעברה)

לצפיה ב-'אפשר למשל:'
אפשר למשל:
14/01/2019 | 12:44
16
- להוריד למחשב האישי רכיב של גוגל דרייב שנקרא BACK UP AND SYNC
- לדאוג לסמן לסנכרן גם את התמונות
- להמתין שהכל יסונכרן. יכול לקחת שעות ואפילו כמה ימים
- למצוא את הספריה המקומית שבה כל התמונות שסונכרנו למחשב האישי
- משם להעביר לאן שרוצים
לצפיה ב-'הייתה שקיעה נהדרת היום '
הייתה שקיעה נהדרת היום
12/01/2019 | 21:58
2
34

לצפיה ב-'אכן...שקיעה נהדרת וגם צילום יפה ביותר.'
אכן...שקיעה נהדרת וגם צילום יפה ביותר.
14/01/2019 | 18:46
7
לצפיה ב-'זה מקסים!!!'
זה מקסים!!!
14/01/2019 | 21:49
7
לצפיה ב-'החברה גדלים והם מקסימים אז זה לא מתחת או מעל '
החברה גדלים והם מקסימים אז זה לא מתחת או מעל
11/01/2019 | 00:15
6
48

לצפיה ב-'הפעם אתם תנחשו איזו מצלמה ואיזו עדשה יום הולדת טעים'
הפעם אתם תנחשו איזו מצלמה ואיזו עדשה יום הולדת טעים
11/01/2019 | 00:18
5
50
לצפיה ב-'הנכדים מקסימים מצלמים אותם ,הם משנים עדיפויות בקרוב אצלכם'
הנכדים מקסימים מצלמים אותם ,הם משנים עדיפויות בקרוב אצלכם
11/01/2019 | 00:27
4
52
לצפיה ב-'וואו באיזו קומה אתה גר?'
וואו באיזו קומה אתה גר?
11/01/2019 | 15:18
3
32
צילומי תיעוד משפחה יפים, לא יודע אילו מצלמות יש לך אבל זה לא נראה לי הצבעים של הפוג'י

לצפיה ב-'אתה צודק זה סוני ,ולא פוזי ,קומה 19 ,שונה אבל מתרגלים '
אתה צודק זה סוני ,ולא פוזי ,קומה 19 ,שונה אבל מתרגלים
11/01/2019 | 17:41
2
39
עברנו עיר לאחר 33 שנה בראשון לגניי תקווה  דירה חדשה ,קרוב יותר לבת ולנכדים. שלמנו 3100000במקום הקודמת 1600000 שקל קומה גבוהה מאוד גיל ,64 ,אני עדיין חושב שזה טרוף במקרה של שרפה ,או הפסקת חשמל ,לרדת עוד אפשר לעלות לא ,צריך דיור חלופי לשעת חרום . אבל בקומות 20-21-22 גרים אנשים מבוגרים ,והם לא   פוחדים . אבל זה שנוי גדול . מחיר הדירה כפול מהדירה שמכרנו ,הארנונה כפולה ,1970 שקל וגם וועד הבית כפול 500 שקל וחברת ניהול שמטפלת יום יום,בבנין , אבל שנוי סביר כי אני במרכז הארץ חמש דקות מתל השומר ,חדש ויפה
לצפיה ב-'כנס לועד ותעיף את חברת הניהול - מצא איש אחזקה ומנקה'
כנס לועד ותעיף את חברת הניהול - מצא איש אחזקה ומנקה
11/01/2019 | 18:26
27
בבנין או בשכונה
לצפיה ב-'מחירים מטורפים'
מחירים מטורפים
11/01/2019 | 21:30
29
וואו באותו מחיר אבא שלי קנה וילה עם גינה גדולה בהוד השרון... מה עדיף? תלוי מה אוהבים
לצפיה ב-'אתגר השבוע - צילום דרך מסך כלשהו'
אתגר השבוע - צילום דרך מסך כלשהו
04/01/2019 | 18:38
19
68
כל מסך שהאור עובר דרכו והוא משפיע עליו, זכוכיות, חלונות, וילונות, ערפל, גשם, לכלוך... וכו... כל האופציות פתוחות
אין חוקים
אין דירוגים
 כל מסך טבעי או מלאכותי שהוא

לצפיה ב-'חלון בגשם'
חלון בגשם
04/01/2019 | 19:31
63
אשמח לכל פידבק רלוונטי
לצפיה ב-'מתחת למים'
מתחת למים
04/01/2019 | 19:33
60
אשמח לכל פידבק רלוונטי
לצפיה ב-'חלון ראווה'
חלון ראווה
04/01/2019 | 19:35
57
אשמח לכל פידבק רלוונטי

לצפיה ב-'חלון, וילון והרבה שנים עברו מאז שהם נתלו'
חלון, וילון והרבה שנים עברו מאז שהם נתלו
04/01/2019 | 19:36
54
אשמח לכל פידבק רלוונטי

לצפיה ב-'מתחת למסך המים'
מתחת למסך המים
04/01/2019 | 19:38
8
72
אשמח לכל פידבק רלוונטי

לצפיה ב-'כל התמונות מקסימות. ממש יפיפיות. כל הכבוד.'
כל התמונות מקסימות. ממש יפיפיות. כל הכבוד.
06/01/2019 | 13:36
1
22
לצפיה ב-'תודה רבה רבה רבה '
תודה רבה רבה רבה
06/01/2019 | 13:40
9
לצפיה ב-'נירית, שאפו. צילומים נהדרים.'
נירית, שאפו. צילומים נהדרים.
06/01/2019 | 18:51
1
9
לצפיה ב-'תודה רבה רבה דליה '
תודה רבה רבה דליה
06/01/2019 | 19:34
10
לצפיה ב-'וואו נירית. מדהים!!!'
וואו נירית. מדהים!!!
07/01/2019 | 03:10
1
27
חלקן הכרתי כבר, אבל האחרונה תפשה אותי לא מוכן. וואו! למסגר ולתלות בחדר שינה מעל המיטה !  
לצפיה ב-'תודה רבה רבה '
תודה רבה רבה
07/01/2019 | 08:28
10
לצפיה ב-'אם הייתי יודע איך עושים את זה'
אם הייתי יודע איך עושים את זה
08/01/2019 | 00:40
1
32
הייתי שם את התמונות האלו עכשיו למעלה בכותרת. פשוט אין לי מושג איך רן עשה את זה.
לצפיה ב-'ממש אין צורך'
ממש אין צורך
08/01/2019 | 09:45
30
בפורום מנהלים ישמחו להסביר לך כל דבר. יש שם אנשים טובים 
לצפיה ב-'טוב חברים יקרים. עקב ההשתתפות המזערית בפעם השניה'
טוב חברים יקרים. עקב ההשתתפות המזערית בפעם השניה
11/01/2019 | 00:32
3
34
תם עידן האתגר השבועי גם בצורתו כנושא שבועי.

תודה לכל המשתתפים בכל השנים וכל הזוכים וכל המנהלים הקודמים ששמרו על הגחלת שכבתה.

מוזמנים לפרסם תמונות שלכם מהעבר שזכו באחד משלושת המקומות הראשונים באתגר או כאלו שלא זכו ושאתם חשבתם שכן היו צריכים לזכות ( אני אפתח נושא חדש - וזה יהיה גם שרשור פרידה של הפורום מהאתגר השבועי )

לצפיה ב-'All in all it's just another brick in the wall'
All in all it's just another brick in the wall
11/01/2019 | 02:52
1
13
לצפיה ב-'אני לא מנבא עתידות, עתיד הפורום תלוי במשתתפיו לא בי'
אני לא מנבא עתידות, עתיד הפורום תלוי במשתתפיו לא בי
11/01/2019 | 08:29
24
שיר מצויין של להקה אגדית
לצפיה ב-'אתה בשם האמיתי אבי גבאי?'
אתה בשם האמיתי אבי גבאי?
11/01/2019 | 10:22
28
שהרס במו ידיו את המחנ"צ
אני לא מבין למה הרסתם (גם אתה עכשיו) את באתגר השבועי?
האתגר בנוסחו המקורי שהיה עם כללים ברורים שלא מוסיפים הערות למה שכל חבר מציג.
האתגר היה אחלה, מיעוט משתתפים היה לא קבוע. בחורף מצלמים פחות.
לצפיה ב-'אני קורא להחזיר את האתגר השבועי המקורי'
אני קורא להחזיר את האתגר השבועי המקורי
11/01/2019 | 10:25
1
28
לפי הכללים שהיו כמה שנים עם מנצחים במקום 1, 2, 3.
ללא התערבות במשך השבוע.
במקרה של מיעוט משתתפים אפשר להמשיך שבוע נוסף.
פיצול החלק האמנותי לפורום ציוד צילום גם לא הגיוני אלא מהלך מחטף.
מי שנטש את הפורום 215 ל 809 צריך לחזור.
- בעיות אי הענות של הפורום בחו"ל ובעיות של תפוז כנראה נפתרו. זה קורה בכל עדכון ושדרוג שם ומידי פעם יש גם פריצות לאתר.
שחררתי קיטור.
לצפיה ב-'אחי אתה מוזמן בכל עת להחליף אותי בניהול'
אחי אתה מוזמן בכל עת להחליף אותי בניהול
11/01/2019 | 15:08
24
כל עוד אני מנהל אני מחליט
זהו סוף פסוק.
לצפיה ב-'ישראל 2019 8/1 1:1'
ישראל 2019 8/1 1:1
08/01/2019 | 00:33
3
59

לצפיה ב-'מה אתה אוהב בפריים הזה?'
מה אתה אוהב בפריים הזה?
08/01/2019 | 09:52
1
25
אני אוהבת חיתוכים שונים, אבל לא מתחברת לזה
לצפיה ב-'הרבה דברים, התנסויות מהנות ב1:1 בהמלצת ביגאסבלו'
הרבה דברים, התנסויות מהנות ב1:1 בהמלצת ביגאסבלו
08/01/2019 | 13:08
14
לצפיה ב-'8-1-19 1:1'
8-1-19 1:1
08/01/2019 | 13:07
28

לצפיה ב-'משבר גיל 30'
משבר גיל 30
02/01/2019 | 14:05
38
181
היי כולם, אני חדש פה

איזה כיף למצוא פורום כזה פעיל, ראיתי פה כמה תמונות ממש יפות :)

אז לקראת גיל 30 החלטתי שאני קונה מצלמה ופשוט עף על זה, כמעט עשור שאני בהייטק ואני חושב שהגיע הזמן לעשות משהו בשביל הנשמה. 

אז קניתי מצלמה ואני לא בטוח איך להשתמש בה. 
רציתי לשאול, יש פה מישהו שמלמד? 
אתם מכירים קורסים קצרים למתחילים שיוכלו לתת לי דחיפה ראשונית?

בדקתי את שני הקורסים האלו:
הם נראים אחלה אבל אני באמת לא מבין בזה יותר מדי, הייתי שמח לשמוע מה דעתכם. בכל מקרה, מקווה שזה באמת המקום לפתוח דיונים כאלה ואם לא אז סליחה מראש! :) 

לצפיה ב-'בהחלט פתוח לכל דיון שקשור לתחום כמו קורסים לצילום'
בהחלט פתוח לכל דיון שקשור לתחום כמו קורסים לצילום
02/01/2019 | 15:58
36
עניינים טכניים כמו איך לתפעל מצלמה מסויימת תלוי בדגם הספציפי ויש לכך פורום יותר מתאים (שפעם קראו לו פורום ציוד סטילס והיום שמו פורום צילום סטילס)

איזו מצלמה קנית אגב?

והכי חשוב - עוף על זה בשיא הכיף! זה תחביב מדהים. ומוזמן להעלות כאן צילומים, גם אם אתה מן הסתם רק מתחיל והצילומים יהיו בהתאם, מטרת הפורום היא לעודד צילום ולימוד צילום, וכמובן מביקורות טובות ניתן ללמוד הרבה.

בקיצור - ברוך הבא
לצפיה ב-'תצא. תצלם. תלמד לבד.'
תצא. תצלם. תלמד לבד.
03/01/2019 | 06:11
24
32
רק כך תהנה.

קורס נוטים לבזבז את הזמן.
הם יומרניים, והם מייצרים העתק במקום לפתח משהו חדש אצל אמן.
אפשר האמת להרגיש מביקורות של חלק גדול מהאנשים פה,
מי עשה קורסים כדי לדעת לצלם, ומי לא.

איזו מצלמה קנית?
לצפיה ב-'תאור נכון אך לא מתאים ל"אלון קירה" "סטודיו הראל" "גליץ"'
תאור נכון אך לא מתאים ל"אלון קירה" "סטודיו הראל" "גליץ"
03/01/2019 | 12:02
11
32
אפשר ללמוד ברשת אבל יציאה ל"שדה" ליום צילום ללא מדריך טוב יכולה להיות מהנה אבל הפסד יום לימוד רציני
לצפיה ב-'טוב, אני ההוכחה שלא צריך ללכת לבית ספר'
טוב, אני ההוכחה שלא צריך ללכת לבית ספר
03/01/2019 | 22:33
10
32
ואין באמת מה להפסיד.
הכל בראש.

או שנולדת לצלם או שלא. אף בית ספר לא יהפוך איזה צוציק עם מצלמה יקרה,
להדבר הבא.
לצפיה ב-'זה בטוח'
זה בטוח
04/01/2019 | 01:22
11
לצפיה ב-'אתה עובדה קיימת - זכות גדולה שראשוני הצילום זכו בה'
אתה עובדה קיימת - זכות גדולה שראשוני הצילום זכו בה
04/01/2019 | 10:17
8
27
אבל לא כל אחד מצליח להבין את התפעול הבסיסי וכמה חוקי יסוד שאחרי התנסות בהם יצא להפר אותם ולכן זקוק גם ללימוד מסודר ולו רק קורס קצר טכני,

גם מורים ותיקים לא תמיד מצליחם להבין וללמד את העבודות והתהליכים שאדמס ביצע - במקום להבין צועקים "פיף-זון" בכל שעור שני
לצפיה ב-'כי לא צריך להבין את הדברים הבסיסיים האלה'
כי לא צריך להבין את הדברים הבסיסיים האלה
06/01/2019 | 06:44
7
22
הם לא נחוצים.
מה שצריך להבין כדי לצלם זה את עצמכם.
בשביל להיות אמן כלשהו צריך ללמוד איך לתפעל את עצמכם.

אנשים לא באמת זקוקים.
לפעמים לא צריך ללמוד כיצד לפתוח את הדלת, אפשר פשוט לבעוט אותה.

אני באופן אישי לא סובל מורים, הם לא מלמדים, 
הם מעתיקיםפ את הסגנון לתמים הבא.
לצפיה ב-'מוכר הסכוי הנורא בו אדם נתקל ברצף חייו בטפשות בהתגלמותה'
מוכר הסכוי הנורא בו אדם נתקל ברצף חייו בטפשות בהתגלמותה
06/01/2019 | 10:40
6
19
למרות זאת הוא נשאר אדם לכן לומד לבד,
כל זה נכון אבל תמיד יש דברים שניתן ללמוד גם ממורה - רק צריך לא  לוותר ולהמשיך לחפש
לצפיה ב-'תלוי מה רוצים ללמוד'
תלוי מה רוצים ללמוד
06/01/2019 | 21:23
5
14
אם מדובר באמנות, אז זה לא משהו שלומדים.
זה משהו שמקבלים במתנה.
לצפיה ב-'העומק של יצירה אמנותית שונה בהתאם לרמת הידע וההשכלה'
העומק של יצירה אמנותית שונה בהתאם לרמת הידע וההשכלה
06/01/2019 | 22:11
2
15
 בתחומי האמנות של היוצר ורצוי מאוד ללמוד,
נכון שיש הערכה רבה ל"אמנות נאיבית" שנובעת מפנמיות ומקוריות אך מורגש מיד המחסור בהשכלה, עד כדי חוסר הערכה לאמנים גדולים שבחרו כך מתוך ידע והשכלה ע"י חסרי השכלה מוכרת (הא,, זה סתם ציור ילדים - עד שלומדים מי זה יוחנן סימון)

לצפיה ב-'אז אולי השאלה היא בעצם מה המטרה שלך באמנות ? '
אז אולי השאלה היא בעצם מה המטרה שלך באמנות ?
07/01/2019 | 03:17
11
אם שאוצרי גלריות נחשבות בעולם ימחאו לך כפיים, כנראה שחייבים ללמוד בשביל כך.  מסכים.

אם אתה יוצר אמנות כדרך להתפתחות וביטוי (ואפילו ריפוי) עצמיים, אז אתה כנראה לא צריך ללמוד באקדמיה בשביל זה...

לצפיה ב-'לא זה לא'
לא זה לא
07/01/2019 | 07:39
12
בשביל להיות מקורי, צריך להיות מקורי.
אין צורך להסתכל על אחרים.

אתה מבין שזה ויכוח של מיחזורית כן? 
חסר תועלת לחלוטין.

הגדולים לא בחרו מתוך ידע.
זה הפלצפנים האלה שמנסים לפרש את מה שהם לא יודעים עם תארים באמנות.
הרוב האנושי לא מבינים את הגאונות ולכן מלמדים את זה,
כי בני אדם הם פשוט סתומים.
לצפיה ב-'כמו כל תחום אמנותי, ציור, מוסיקה, ריקוד'
כמו כל תחום אמנותי, ציור, מוסיקה, ריקוד
07/01/2019 | 02:57
1
11
יש הרבה מה ללמוד כדי לשפר את היכולת לבטא כלפי חוץ את אותה יכולת אמנותית שאתה מתכוון אליה, שניתנת במתנה ולא ניתן ללמודה... אני מניח מן הסתם שתחום הצילום לא יוצא מהכלל, מה שאני חושב שאתה מתכוון אליו זה הנזק שיכול להגרם לאמן כתוצאה מעודף חשיפה למה שאחרים כבר ניסו לפניו, דבר שעלול להפריע ליכולת להתנסות בעצמך בכל מיני דרכים (וגם כשחלקן כבר ניסו לפנינו!! אז אנחנו יכולים להיות יצירתיים מאוד, אף אם לא מקוריים...) ולעשות זאת במלוא ההתרגשות התמימה של יוצר שמתנסה לראשונה בעצמו כמו שילד מתפתח בעולם מתוך סקרנות ולא אחרי שלמד איך כל אדם אחר חווה את העולם לפניו... ושבעצם בכך ''לימודי אמנות'' מפריעים להתפתחות הטבעית של כשרון אמנותי

אגב יכול להיות שזה לא אומר שלימוד לא מומלץ בכלל אבל אולי לא מומלץ דווקא למתחילים?!

לצפיה ב-'אני לא ממליץ, במיוחד כשמדובר באמנות.'
אני לא ממליץ, במיוחד כשמדובר באמנות.
07/01/2019 | 07:40
14
זהו חופש הביטוי האמנותי. אי אפשר ללמד את זה.

אפשר, אבל זה לא יילך לשום מקום, אותו אמן יחשוב שהוא יודע הכל,
ופה זה ייגמר.
לצפיה ב-'לא לכולם מתאים ללמוד לבד'
לא לכולם מתאים ללמוד לבד
04/01/2019 | 14:42
9
21
לימוד עצמי דורש הרבה קריאה, יכולת לעשות ביקורת עצמית, משמעת עצמית, סדר ועוד תכונות שלא לכולם יש, לפחות לא במידה מספקת.
לצפיה ב-'אם אני הצלחתי ללמד את עצמי, אז כל אחד יכול'
אם אני הצלחתי ללמד את עצמי, אז כל אחד יכול
06/01/2019 | 06:48
8
27
זה עניין של בחירה ורצון.
מי שלא רציני מספיק, לא יצליח,
ולא יקבל עבודות בעתיד, ואז יבכה על מר גורלו,
כי יש דברים שאי אפשר ללמוד, לא משנה באיזה בית ספר תהיה.
לצפיה ב-'תחליט - כל אחד יכול או אי אפשר ללמוד? '
תחליט - כל אחד יכול או אי אפשר ללמוד?
06/01/2019 | 06:55
7
10
לצפיה ב-'אני לא צריך להחליט'
אני לא צריך להחליט
06/01/2019 | 21:22
6
20
אני גם כותב מאוד ברור.

אין פה איזו חידה או משהו.
לצפיה ב-'נכון, לי זה היה ברור. '
נכון, לי זה היה ברור.
07/01/2019 | 03:02
7
לצפיה ב-'אתה כותב ברור מאוד - וסותר את עצמך '
אתה כותב ברור מאוד - וסותר את עצמך
07/01/2019 | 07:54
4
15
על הדרך אתה גם מצליח לצאת נפוח כמו סיפולוקס, אבל זה לא חדש.
לצפיה ב-'אתה חושב שאני סותר את עצמי'
אתה חושב שאני סותר את עצמי
07/01/2019 | 07:55
2
17
כי אולי אינך מבין או מקבל את מה שאני רושם.

אם אני לא רושם כמו מישהו אחר זה לגיטימי,
וזה גם מאוד בסדר להגיד שאני טועה,
כי הויכוח הזה אין בו טועים.
לצפיה ב-'לא קשור ללקבל את מה שאתה אומר '
לא קשור ללקבל את מה שאתה אומר
07/01/2019 | 07:58
1
14
יש בהודעה שלך סתירה ברמת הלוגיקה המתמטית. אתה אומר שכל אחד יכול ללמוד, ואז מסכם שיש דברים שאי אפשר ללמוד.
איך כל אחד יכול ללמוד משהו שאי אפשר ללמוד?
לצפיה ב-'פשוט מאוד'
פשוט מאוד
07/01/2019 | 08:01
29
אני לא מתחכם הרבה.

קח שיר, תשתה קפה או תה.
לצפיה ב-'אפשר גם בבקשה מכם ר לדון לגופו של עניין ? נראה לי שזה גולש '
אפשר גם בבקשה מכם ר לדון לגופו של עניין ? נראה לי שזה גולש
08/01/2019 | 00:38
5
לצפיה ב-'נראה לי שפיספסת בחיים את אייל גון. מורה לצילום ואמנות.'
נראה לי שפיספסת בחיים את אייל גון. מורה לצילום ואמנות.
05/01/2019 | 15:22
1
8
לצפיה ב-'מה פתאום. הוא פיספס אותי.'
מה פתאום. הוא פיספס אותי.
06/01/2019 | 06:49
7
לצפיה ב-'חפש מדריך בשם אייל גון'
חפש מדריך בשם אייל גון
03/01/2019 | 14:18
26
בגוגל, בפייסבוק. מדריך עם נשמה! מכיר תפעול כל המצלמות שיש.

לצפיה ב-'אני מאותם אנשים שלא עשו קורס בחיים'
אני מאותם אנשים שלא עשו קורס בחיים
04/01/2019 | 13:30
24
ואולי חבל, מי יודע? 

עוד דרך, יותר קלה וזולה, היא סרטונים ביוטיוב. ככה אתה מתמקד על מה שמענין אותך

לדוגמא, אבל יש המון - https://www.youtube.com/watch?v=NFjwuLv93JM&li...

ברוך הבא לפורום 

לצפיה ב-'עריכה'
עריכה
04/01/2019 | 13:34
9
22
תוכנות העריכה של היום הם חדר החושך של פעם. אמר את זה שגיא כאן בפורום, ואני מאוד מקבלת. אין צלם שלא עורך את התמונות שלו וזה לגמרי מקובל, כולל אפקטים שונים עד אין הכר, כמו שראינו פה בזמן האחרון 

אני עורכת בתוכנה חינמית ואתה מוזמן לבדוק אם מתאים לך

לצפיה ב-'אני למשל לא עורך את הצילומים שלי'
אני למשל לא עורך את הצילומים שלי
07/01/2019 | 07:54
8
22
למדתי שתאורה זה דרך חשוב, בלי תאורה אין צילום,
בלי סבלנות קשה מאוד להבין באיזון הלבנים.

כשאני שולט על הכל חוץ מהאור, שחייב להיות טבעי,
אז לפעמים לחכות זה מקסים, להרגיש את האור כיצד הוא משנה דרכים.
לצפיה ב-'ויש סיבה שאתה לא עורך אותם?'
ויש סיבה שאתה לא עורך אותם?
07/01/2019 | 08:31
7
15
דהיינו,
האם אתה מרוצה מהפריים שצילמת ומרגיש שאין צורך בשיפור בעריכה?
העריכה לא מוסיפה לפריים?
מתנגד עקרונית לרעיון העריכה?
לצפיה ב-'העריכה מיותרת בעיניי.'
העריכה מיותרת בעיניי.
07/01/2019 | 22:15
6
31
אני מרוצה מהפריים, כי אני מצלם רק כשבאמת צריך,
ורק כשמדובר ביצירה מחושבת היטב.

בשביל הכיף, אין מה לחשוב יותר מידי,
אפשר לעשות 100 צילומים בכיף.

איני מתנגד.
כי יש צילומים שאני אוהב באופן אישי וניתן לראות שבוצעה בהם עריכה.
אבל אני לא עורך, לא אוהב, בעיניי זה ביזבוז זמן.

אני פשוט מתכנן דברים מראש.
לוחץ, מגיע הביתה. מעביר. זהו.
קל.
בשביל מה לשבור את הראש, על דברים שאני חושב שהם חסרים.
אם חסר לי, אני לא מפרסם, לא מצלם.

איני מסוגל לעשות חצי עבודה. אבל לא לעשות עבודה בכלל,
ואז להסתמך שהעריכה תעשה את כל העבודה.
זו עצלנות. ואני באופן אישי לא אוהב שצלמים נוקטים בגישה הזו.

לצפיה ב-'תודה על תשובה כל כך כנה ומפורטת'
תודה על תשובה כל כך כנה ומפורטת
07/01/2019 | 23:12
17
אתה אדם מיוחד במינו 
לצפיה ב-'אני מתקשה להאמין למילה שאתה מוציא מהמקלדת'
אני מתקשה להאמין למילה שאתה מוציא מהמקלדת
08/01/2019 | 09:46
4
29
א. המצלמה שלך לא יודעת לצלם בפורמט ריבועי ובטח לא להוסיף מסגרות בשלל צבעים, זאת כבר עריכת תמונות.
ב. יש לך תמונות עם עריכת צבע שאין מצלמה שמוציאה ככה ישר, בטח שלא פעם ככה ופעם ככה לא משנה איזו הגדרה תגדיר במצלמה.
ג. יש עוד סימנים לעריכה בחלק מהתמונות שלך אבל ממש אין לי כח או חשק להתעסק עם זה....

לגבי כל הגישה שלך ללימודים, שוב חירטוט אחד גדול.... רוב האנשים כאן לא נמצאים כאן מספיק זמן להכיר אותך או לזכור אותך. אבל רוב התמונות שלך היו דיי מחורבנות כי לא למדת (אם כי גם דרך הפורום ניסית ללמוד רק שהעקשנות שלך פגעה בכך) ואז נעלמת ואז חזרת עם צילומי סטודיו שחלקם ברמה דיי גבוהה רק שכחת לספר שהלכת לעבוד כשוליה של צלם אפנה שלימד אותך....
אז אולי זה לא "גליץ" אבל זה גם סוג של בית ספר וגם סוג של לימודים.
בעצם אתה הדוגמה המצויינת שחייבים ללמוד על מנת להשתפר...

אתה אולי מנסה לצאת כאן איזה רב-אמן גאוני כאן אבל המציאות הרבה יותר אפורה.
לצפיה ב-''
09/01/2019 | 08:23
3
לצפיה ב-'אנטון מנסה להפיק המירב מהסיטואציה ללא צורך לעבד בפוסט.'
אנטון מנסה להפיק המירב מהסיטואציה ללא צורך לעבד בפוסט.
09/01/2019 | 11:40
17
לכן הוא מצלם ומכוון מזוית צפיה הכי מדוייקת שהוא יכול ורוצה. לפורמט ריבועי ותוספת מסגרות שניסה בעבר זו לא בדיוק עריכת התוכן אלא את המסגרת וחיתוך פה ושם. גם המקומות והדוגמנים הם בהכנה מראש ושהסצנה נראית לו הוא מצלם. ללכת ולשנות בתוכנות דוגמת פוטושופ דורש עבודה נוספת שהוא לא רוצה לבצע. הוא מעדיף את המקור. ככה אני מבין את אנטון בצילום.
ונימה אישית, בזה גם אני מצדיק כי גם אני לא רוצה לשנות מהמקור. ולצלם ולהפיק אפקט שחור לבן בשבילי זה לא בסדר.

לצפיה ב-'המצלמה שלי לא יודעת לצלם פורמט ריבועי, אני כן יודע.'
המצלמה שלי לא יודעת לצלם פורמט ריבועי, אני כן יודע.
10/01/2019 | 03:39
1
23
עזוב מה אתה חושב עליי,
זה ממש לא חשוב.

המציאות תמיד שונה כלפי מי שרואה את זה בצורה שלילית.

אני חושב שאתה צריך למצוא את החיוביות בחיים,
ואני מקווה שתמצא.

כמו שאני תמיד כותב לך, אני לא האישיו, וגם אתה לא.

אני שמח שאתה זוכר, אבל אתה לא זוכר את הכל.
לגבי להיות שולייה, זה היה קצר,
ואנחנו חברים, אז לא למדתי כלום, כי אני מסרב ללמוד.
עזרתי, סחבתי כמה דברים, סידרתי את הפריים,
ובסופו של יום, זה לא הסגנון שלי.

בעצם, אתה כועס לחינם.

אני לא מתעסק באנשים אחרים. אולי תנסה גם אתה.
לצפיה ב-''
11/01/2019 | 00:23
3
לצפיה ב-'צילום נשי ועירום'
צילום נשי ועירום
02/01/2019 | 00:13
8
59
שלום לכולם.
סליחה מראש אם זה לא המקום לשאלה.
מחפשים המלצה לצלמת נשיות ועירום מאיזור מרכז-דרום. חיפשנו בגוגל אך לא מצאנו מה שחיפשנו.
נשמח להמלצות.
לצפיה ב-'הייתה בויינט כתבה על אחת כזו לפני כמה חודשים'
הייתה בויינט כתבה על אחת כזו לפני כמה חודשים
02/01/2019 | 15:54
34
לצפיה ב-'בהצלחה, אישית לא מכיר, יש כאן את bigassblue'
בהצלחה, אישית לא מכיר, יש כאן את bigassblue
02/01/2019 | 16:04
33
שראיתי כמה צילומי עירום מדהימים שלו!! 
אבל א. הוא צלם ולא צלמת.
ב. יש לו סגנון אמנותי ייחודי (וקצת אפל) כך שזה בטח לא ממש מתאים למה שאתם מחפשים. 
לצפיה ב-'לא משהו שאפשר למצוא גוגל, כי זו לא נישה מקצועית'
לא משהו שאפשר למצוא גוגל, כי זו לא נישה מקצועית
03/01/2019 | 06:08
1
39
צילום עירום נשי, זה משהו שצלמות אינן מתעסקות פה בארץ.
זה ז'אנר שנוטים צלמים גברים להיכנס אליו.

בשביל מה אתם מחפשים לצלם עירום?
לצפיה ב-'בשביל החוויה והריגוש'
בשביל החוויה והריגוש
03/01/2019 | 06:42
39
יש הרבה תמונות שראינו שממש מצאו חן בעינינו וחשבנו גם לנסות . בכל מקרה בארץ הן נקראות "צלמות נשיות" שאפשר לבקש מהם/ן את הפן האומנותי הזה 
לצפיה ב-'אני יכולה לשאול עבורך בפורום אחר אם אתה רוצה'
אני יכולה לשאול עבורך בפורום אחר אם אתה רוצה
04/01/2019 | 13:42
3
30
אם כן, תשלח לי קצת יותר פרטים בפרטי
לצפיה ב-'תודה רבה,איך שולחים בפרטי?'
תודה רבה,איך שולחים בפרטי?
04/01/2019 | 14:01
12
לצפיה ב-'אני נמצא ב yaoya69@yahoo.com'
אני נמצא ב yaoya69@yahoo.com
04/01/2019 | 14:03
1
8
לצפיה ב-'שלחתי לך מייל'
שלחתי לך מייל
04/01/2019 | 14:29
9
לצפיה ב-'למה ? נראה לי ממש עצוב לחובבי הצילום מרחפנים '
למה ? נראה לי ממש עצוב לחובבי הצילום מרחפנים
02/01/2019 | 16:09
7
56
לצפיה ב-'לא עצוב. דווקא בשורה מאוד משמחת'
לא עצוב. דווקא בשורה מאוד משמחת
03/01/2019 | 06:14
3
45
רחפן זה דבר מסוכן ולא בטיחותי,
וחלק גדול מהצלמים פשוט לא מנקים אחריהם,
הורסים. ובכלל, לא יודעים להטיס תדברים היקרים האלו.

לצפיה ב-'ויכול גם להפריע לחיות '
ויכול גם להפריע לחיות
03/01/2019 | 15:34
1
30
בכל מקרה, נראה לי כמו חוק בלי שיניים. הרי הצלם בכלל יכול להיות מחוץ לשמורה, ויכול להיות סיפור לא פשוט לאתר אותו. חוץ מזה, מה יעשו, יתחילו לירות ברחפנים ולייצר יותר נזק?

לצפיה ב-'סך הכל הולך לאיזה משהו מבקש אישור'
סך הכל הולך לאיזה משהו מבקש אישור
03/01/2019 | 22:35
23
וזהו. זה כל הסיפור.
סך הכל מצב בטיחותי ובדיקה והתנערות ממצבים לא נעימים.

לצפיה ב-'לא ממש בעייה להטיס את הרחפנים היקרים'
לא ממש בעייה להטיס את הרחפנים היקרים
03/01/2019 | 16:12
29
הזולים זאת בעיה אבל היקרים בנויים ככה שקשה מאוד לרסק אותם, הם עומדים באוויר אוטומטית ומאטים כשמתקרבים לקרקע, אם אתה מאבד אותו הוא יודע לחזור לבד אליך וכל מיני אופציות שהופכות את ההטסה לפשוטה
לצפיה ב-'מעבר להפרעה לטבע שכנראה קיימת,'
מעבר להפרעה לטבע שכנראה קיימת,
04/01/2019 | 13:40
2
20
נראה לי שיש פה גם בעית ביטחון. ראה מה קרה בשדה התעופה גטויק לפני כשבועיים.
לך תדע איזה מערכות ביטחון הם מפעילים. יכול להיות מאוד בעיתי בכל מיני מקומות, בעיקר בארץ
לצפיה ב-'ההפרעה לכל מי שבא להנות משקט בטבע'
ההפרעה לכל מי שבא להנות משקט בטבע
05/01/2019 | 15:28
1
8
לצפיה ב-'גם נכון, למזלנו הבטריה נגמרת אחרי 20 דקות '
גם נכון, למזלנו הבטריה נגמרת אחרי 20 דקות
09/01/2019 | 10:13
6
לצפיה ב-'אתגר השבועי - החלפת השנה האזרחית '
אתגר השבועי - החלפת השנה האזרחית
27/12/2018 | 15:15
12
41
סוף שנה ותחילת שנה
מוזמנים להעלות כמה צילומים שאתם רוצים עם קשר ספציפי לחגיגות החלפת השנה או כל מה שזה אומר עבורכם ושהצלחתם לייצג בצילום..

כרגיל - אין חוקים, אין דירוג, אין פרסים, מותר להגיב בכל עת לצילומים.

ושתהיה שנה חדשה מעולה לכולנו. בריאות שמחה ואהבה. והרבה צילומים חדשים

לצפיה ב-'לא אתגר סליחה התכוונתי נו איך אמרנו קוראים לו'
לא אתגר סליחה התכוונתי נו איך אמרנו קוראים לו
29/12/2018 | 04:12
12
לצפיה ב-'Happy New Year'
Happy New Year
01/01/2019 | 13:37
9
50
לצפיה ב-'התגובה שלי אינה לַצילום, אלא דעתי על הטקסט שצורף (ולשניהם'
התגובה שלי אינה לַצילום, אלא דעתי על הטקסט שצורף (ולשניהם
01/01/2019 | 23:47
2
30

אין קשר לצילום): 

קשקוש,
שטויות במיץ עגבניות,
הבל הבלים,
... .

לצפיה ב-'תודה רבה על הפידבק '
תודה רבה על הפידבק
02/01/2019 | 12:51
5
לצפיה ב-'יורם, אין מקום לסוג כזה של תגובות על גבי הפורום'
יורם, אין מקום לסוג כזה של תגובות על גבי הפורום
02/01/2019 | 15:45
26
אנחנו מנסים פה לכבד אדם את רעהו... מישהו בסך הכל כתב איחול נחמד לשנה החדשה... אם זה לדעתך קשקוש והבל הבלים פשוט תדלג הלאה... אנחנו לא בגן, אזהרה אחרונה בעניין הזה (לכולם, לא רק ליורם) לפני שאתחיל להשתמש בסמכויות המנהל (שאני באמת מעדיף שלא)
לצפיה ב-'איזה מקסים, ותודה על הברכות לשנה החדשה'
איזה מקסים, ותודה על הברכות לשנה החדשה
02/01/2019 | 15:38
1
18
צילום קסום!
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
02/01/2019 | 20:54
5
לצפיה ב-'תודה רבה. נחמד מצידך.'
תודה רבה. נחמד מצידך.
02/01/2019 | 20:53
1
9
לצפיה ב-''
02/01/2019 | 21:09
3
לצפיה ב-'שנה אזרחית טובה!'
שנה אזרחית טובה!
04/01/2019 | 11:51
1
5
לצפיה ב-'תודה רבה. גם לך '
תודה רבה. גם לך
04/01/2019 | 12:50
3
לצפיה ב-'אתגר קצת קשה כי למעשה פה השנה החדשה מתלכדת'
אתגר קצת קשה כי למעשה פה השנה החדשה מתלכדת
04/01/2019 | 11:54
11
עם חג המולד, וכל הקישוטים עדיין נשארים אותם הקישוטים וכך גם האווירה.
לצפיה ב-'חורי-אור ...'
חורי-אור ...
02/01/2019 | 03:54
1
55

.

לצפיה ב-'ירושלים?'
ירושלים?
02/01/2019 | 17:31
7
לצפיה ב-'אברך ...'
אברך ...
29/12/2018 | 11:54
7
90
.
.
.

לצפיה ב-'זה יפה !'
זה יפה !
29/12/2018 | 13:26
14
לצפיה ב-'תמונה נהדרת!!!!!!!! '
תמונה נהדרת!!!!!!!!
29/12/2018 | 14:14
1
24
חבל שהכיתוב על השלט הפוך, אבל אני מניחה שזה לא בשליטתך
לצפיה ב-'קומפוזיציה מינימליסטית ונהדרת. '
קומפוזיציה מינימליסטית ונהדרת.
29/12/2018 | 15:32
26
גם אני חשבתי על השלט, האם הוא מפריע? במידה מסויימת בלעדיו זה היה יותר ''מושלם'' מינימליסטי גיאומטרי אסטטי ומצד שני הוא מוסיף מימד של ''מציאות'' לכל הצילום. שזה לא דבר רע, אני לומד להבין.  צילום לטעמי מצויין.
לצפיה ב-'הצללית של האברך שעומד על המדרכה יפה.'
הצללית של האברך שעומד על המדרכה יפה.
30/12/2018 | 17:58
3
41
אתה גם שייך לאותם חרדים?
בעולם הזה ישנן הרבה דמויות מעניינות.
לצפיה ב-'איך הצלחת לראות אותה ?!! '
איך הצלחת לראות אותה ?!!
01/01/2019 | 08:07
2
39
.
.

אפילו אחרי שהבהרתי בצורה מוגזמת את הצילום - עדיין לא ראו טוב את הדמות הנוספת.
*
*
*
לא רק שאני לא חלק מהעולם החרדי - באמונותַי אני באופן סופר-קיצוני רחוק מאמונותיהם.
.
.
.
.
.
.
לצפיה ב-'מאמין שהיא התכוונה לצללית הראשונה '
מאמין שהיא התכוונה לצללית הראשונה
03/01/2019 | 08:28
1
17
הנראית היטב
לצפיה ב-''
06/01/2019 | 18:54
1
לצפיה ב-'קירות ...'
קירות ...
01/01/2019 | 07:29
1
48

לצפיה ב-'תמונה נהדרת!!! יש בה עומק, סיפור וסימטריה נהדרת '
תמונה נהדרת!!! יש בה עומק, סיפור וסימטריה נהדרת
01/01/2019 | 13:25
7
לצפיה ב-'צילומי חוץ עם כדור הזכוכית שלי'
צילומי חוץ עם כדור הזכוכית שלי
30/12/2018 | 12:46
12
62
כל הבעיות של השתקפויות לא רצוית שהיו לי בתוך הבית נעלמו בצילומי החוץ 

אשמח לקבל פידבק
לצפיה ב-'ברחוב'
ברחוב
30/12/2018 | 12:47
44
לצפיה ב-'נוף'
נוף
30/12/2018 | 12:50
2
42
לצפיה ב-'צילומים נאים. הראשונה לדעתי המוצלחת מביניהן.'
צילומים נאים. הראשונה לדעתי המוצלחת מביניהן.
30/12/2018 | 17:53
1
15
הענף ההפוך יוצר מראה של נים דם.
לצפיה ב-'תודה רבה דליה. איזה מראה הענף יוצר?'
תודה רבה דליה. איזה מראה הענף יוצר?
30/12/2018 | 21:16
4
לצפיה ב-'הצילום הראשון מאוד יפה'
הצילום הראשון מאוד יפה
31/12/2018 | 08:20
1
15
זה סוריאליסטי, קצת אפל, קצת לא אופטימי אפילו.

שאר הצילומים נחמדים, הצילום השני קצת לא בפוקוס, 
הצילום השלישי יש חזרה והוא טוב באופן כללי,
אבל חובה לציין שהראשון מספק את העניין משאר הצילומים.

ובאופן אישי, אהבתי את הראשון והשלישי.
לצפיה ב-'תודה רבה על הפידבק '
תודה רבה על הפידבק
31/12/2018 | 13:54
4
לצפיה ב-'הראשון מהמם, כמו יצא מעולם פנטזיה.'
הראשון מהמם, כמו יצא מעולם פנטזיה.
04/01/2019 | 11:46
1
7
לצפיה ב-'שמחה שאהבת '
שמחה שאהבת
04/01/2019 | 13:02
3
לצפיה ב-'נהדרים. רעיון יצירתי'
נהדרים. רעיון יצירתי
04/01/2019 | 18:46
3
14
הראשון גם לטעמי הכי קולע, כשזה חוזר על עצמו אז זה בעייתי כי זה הופך למין טריק, צריך פה באמת להיות מקורי בשביל שזה יעבוד. ניסויים מהנים, תמשיכי לפרסם לנו.
לצפיה ב-'נכון, כמקבץ זה באמת קצת קיטץ, אבל אני מאוד אוהבת את הרעיון'
נכון, כמקבץ זה באמת קצת קיטץ, אבל אני מאוד אוהבת את הרעיון
04/01/2019 | 19:02
6
לצפיה ב-'"רעיון יצירתי" ? אכן, תתפלא עד כמה ...'
"רעיון יצירתי" ? אכן, תתפלא עד כמה ...
06/01/2019 | 13:51
1
21

-----------------------------------------------------------------
ובכן, אכן - "רעיון יצירתי"!

.
לצפיה ב-'שוב אתה מתבלבל, הפעם בין מקורי ליצירתי. '
שוב אתה מתבלבל, הפעם בין מקורי ליצירתי.
06/01/2019 | 14:09
19
שבוע נפלא לך
לצפיה ב-'בגשם היום'
בגשם היום
28/12/2018 | 13:28
17
27
לצפיה ב-'1.על אבקני ההיבסקוס.'
1.על אבקני ההיבסקוס.
28/12/2018 | 13:29
10
66
לצפיה ב-'מפריע לי ההשקה למעלה מימין עם מסגרת התמונה'
מפריע לי ההשקה למעלה מימין עם מסגרת התמונה
29/12/2018 | 13:33
9
22
הייתי חותך אחרת

האובייקט עצמו מקסים

בתמונת התפוז חלק גדול מדי שרוף לגמרי

תמונת החלזונות אדירה אבל שימי לב שהפוקוס על העלה ולא על החלזונות

לצפיה ב-'עוד הערה בונה קטנה'
עוד הערה בונה קטנה
29/12/2018 | 13:36
8
18
ללחוץ אנטר אחד בתוכן לפני שמעלים את התמונה, זה נותן יותר כבוד לצילום כאשר המסגרת העליונה שלו לא צמודה לחלק הכהה

ממש מומלץ לעשות זאת תמיד. לשים לפחות רווח של אנטר אחד או יותר. מקווה שאני מובן
לצפיה ב-'לא הבנתי את עניין ההשקה של המסגרת.'
לא הבנתי את עניין ההשקה של המסגרת.
30/12/2018 | 17:49
7
14
לגבי התפוזים, אין שום אזור שרוף.לא ברור לי במה הבחנת.
לצפיה ב-'בדרך כלל אנשים נוטים לראות באזורים לבנים כשרופים'
בדרך כלל אנשים נוטים לראות באזורים לבנים כשרופים
31/12/2018 | 08:17
5
21
מה שאני רואה כשגיאה אצל הצופה,
כי איזה מישהו חפר כל הזמן על כך שמה שלבן מושך את העין מהעיקר,
ולכן נחשב לשרוף.

הצילומים יפים. הצילום עם התפוז מאוד גלוייתי.
לצפיה ב-'איזה סלט.'
איזה סלט.
01/01/2019 | 21:44
3
33

אין קשר בין "לבן מושך את העין" לבין שרוף!
[סלט ב': לא "לבן מושך את העין" - אלא בהיר (!) מושך את העין].

*

והטענה לגבי משיכת העין של קטעים בהירים אינה שמשיכת העין היא "מהעיקר" - אלא זו טענה (עובדה) בפני עצמה, ללא (!) קשר למה הוא העיקר בצילום:

יתר על כן, פעמים רבות צלמים משתמשים בעובדה זאת - "בהיר מושך את העין" - דווקא כדי למשוך את העין ל...עיקר (!) שבצילום, לנושא!
[ויש אפילו סוג-צילום כזה -  קראתי לו 'חורור' (הלחם של חור + אור) - שנפוץ מאד בין צלמי "street photography". ראו, למשל, צילומים שזכו השנה בתחרות "עדות מקומית" (לחצו שם על סדרה מספר 2) ].

.
.
לצפיה ב-'... וזה אולי צילום-חור-אור שעבורי הוא אולי המוצלח ביותר שאני'
... וזה אולי צילום-חור-אור שעבורי הוא אולי המוצלח ביותר שאני
01/01/2019 | 21:57
1
13

... וזה אולי צילום-חור-אור שעבורי הוא אולי המוצלח ביותר שאני

לצפיה ב-'צילום נהדר. אכן רבים משתמשים בזה'
צילום נהדר. אכן רבים משתמשים בזה
02/01/2019 | 16:15
13
אבל כמו כל דבר כזה אם מתחילים להשתמש בו בשיטתיות הוא הופך ל"טריק" ונהיה נדוש. (מי התחיל עם זה באופן כזה קיצוני בצילומי רחוב? אלכס ווב?) 

לצפיה ב-'יש קשר.'
יש קשר.
02/01/2019 | 20:51
10
אבל לא באמת חשוב לי לנצח בויכוח.

הצילום שפירסמת לתגובה לא קשור.
אני לא מסכים שמדובר בעובדה,
כי יש יוצאים מן הכלל. פשוט צריך לדעת כיצד לכוון את הצופה,
והרבה צלמים לא יודעים. אז בטעות ניכנס משהו שרוף או לבן לעדשה,
ואז הצילום לא מושלם.
אז לא מפרסמים את הצילום
לצפיה ב-'תודה אנטון'
תודה אנטון
06/01/2019 | 18:56
2
לצפיה ב-'קראי'
קראי
01/01/2019 | 22:52
12
 בימי שמש בהירים, קיימת סכנה שאזורים בהירים בתמונה ישרפו.
לכן, כדאי לבחור בפיצוי חשיפה שלילי של שליש סטופ עד שני שליש סטופ ו"להציל" את הבהירים.
זכרו, בצילום דיגיטאלי תמיד נשמור על הבהירים!
לבן שרוף, לא מכיל מידע ואי אפשר להצילו בעריכה.

לצפיה ב-'על התפוזים'
על התפוזים
28/12/2018 | 13:32
44
לצפיה ב-'על ההיבסקוס והחלזונות.'
על ההיבסקוס והחלזונות.
28/12/2018 | 13:34
2
40
לצפיה ב-'מתוק!!!'
מתוק!!!
28/12/2018 | 17:02
1
8
לצפיה ב-'תודה'
תודה
28/12/2018 | 22:28
4
לצפיה ב-'לדעתי, יש יותר מדי חוסר חדות בצילומים ...'
לדעתי, יש יותר מדי חוסר חדות בצילומים ...
28/12/2018 | 20:34
1
6
לצפיה ב-'כן לצערי חסר עוד חדות.'
כן לצערי חסר עוד חדות.
28/12/2018 | 22:24
17
היה די חשוך וגם אין לי עדשת מקרו.
לצפיה ב-'נוף ...'
נוף ...
30/12/2018 | 09:19
3
51
.
.
.
לצפיה ב-'אהבתי. אמנותי ואסטטי, לפי המושגים שלך תמונה נחותה'
אהבתי. אמנותי ואסטטי, לפי המושגים שלך תמונה נחותה
30/12/2018 | 11:11
2
22
כי אין בה ערך עיתונאי או סיפורי... אז לפי הגישה שלך אפשר לומר שאין בה כלום, אבסטרקט.

לצפיה ב-'האם יש בצילום נוף ? !!'
האם יש בצילום נוף ? !!
30/12/2018 | 11:30
1
11
לצפיה ב-'צולם בשכונת יפה נוף ירושלים '
צולם בשכונת יפה נוף ירושלים
30/12/2018 | 15:18
22
לצפיה ב-'בחירת העורך של מאגנום בצילומים הנבחרים 2018'
בחירת העורך של מאגנום בצילומים הנבחרים 2018
28/12/2018 | 03:13
5
48
לצפיה ב-'גם אני לא. שלוש תמונות מהמקבץ הזה אהבתי '
גם אני לא. שלוש תמונות מהמקבץ הזה אהבתי
28/12/2018 | 17:27
10
לצפיה ב-'קראת את הכיתוב מתחת לתמונה?'
קראת את הכיתוב מתחת לתמונה?
28/12/2018 | 22:40
2
23
הבנת את הקשר בין הכיתוב לתמונה?
האם ידוע לך במה מגנום מפורסמת, במה היא עוסקת?
לצפיה ב-'אני יודע מה אני אוהב בצילום. וזה לגמרי מספיק לצורך'
אני יודע מה אני אוהב בצילום. וזה לגמרי מספיק לצורך
28/12/2018 | 23:30
1
24
לדעת מה אני אוהב ומה לא.

אני יודע למה אתה מתכוון... עדיין, מבחינתי צילום הוא יצירת אמנות ויזואלית אוניברסלית שבאופן האידיאלי היא שלמה בפני עצמה, אם חייבים להכיר את הסיפור שמאחורי התמונה כדי להעריך אותה זה מוריד מערכה, זה לא אומר שסיפור לא יכול להוסיף, אבל קודם כל הצילום אמור להיות שלם בעצמו, כלומר יפה וטוב מבחינה אסטטית ואם גם מעביר מסר (רגש בדכ) אז באופן עצמאי. זה קודם כל! אם אין את זה אז לא מעניין אותי שיש סיפור, כי מבחינתי הוא כבר נכשל, אם יש את זה, הסיפור רק יכול להוסיף.

לצפיה ב-'בקיצור, אני לא כזה מתעניין בסיפורים'
בקיצור, אני לא כזה מתעניין בסיפורים
29/12/2018 | 04:24
18
אני מתעניין בצילום כיצירת אמנות, הרבה פחות מעניין אותי הסיפור האמיתי של מה שצולם מאשר העולם הקסום שיצרה התמונה עצמה. הסיפור האמיתי הוא רק גרסה אחת של אינספור יקומים דמיוניים

אז אולי צילום עיתונאי הוא דווקא הנחות מכולם
כי הוא משתמש במדיה של אמנות למען מטרה .
לצפיה ב-'צילומים מצוינים.'
צילומים מצוינים.
30/12/2018 | 12:26
20
יש הרבה מה ללמוד מהצילומים האלו,
מהצלמים עצמם.

לפעמים סיפורי מאחורי התמונה חשוב מאוד.

מה שיפה, שכל צילום וצילום יפה בפני עצמו,
בלי הכיתוב או עם.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

יורם פוסמן - מדריך עריכת וידאו
רוצה ללמוד עריכת וידאו?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה