לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום אמנות הצילום

שלום לבאי פורום צילום תפוז-אנשים, כאן מייעצים, מפנים, מסבירים, מעבירים ביקורת ומדסקסים בענייני צילום.מיועד למתחילים,למפקפקים,למנוסים יותר,ולכל מי שצילום מעניין אותו. במאמרי הפורום , תוכלו מצוא תשובות רבות בנושאים שונים והם יעילים , מעשירים ומעניינים ביותר.מי שרוצה שיעבירו ביקורת, קשה ככל שתהיה, או שיחתכו את עבודתו, שיציין זאת במפורש.בכל מקרה אחר אין לגעת בעבודות כי יש עליהן זכויות יוצרים והאדם שהעלה אותן לפורום התכוון להציג אותן כמו שהן.מאחורי כל צילום - עומד האדם הצלם שצילם אותו: חייה ותן לחיות נכון גם לכאן, כתוב ותן לכתוב.הנה כמה כללים מנחים להתנהלות הפורום:מחיקות' ו'חסימות' בפורום.א. הודעות עלולות* להימחק במקרים הבאים *('עלולות'= לפי המקרה והצורך,ובהתאם לשיקול דעת המנהלים-שניתן לפנות אליהם בכל עת, בכל מקרה של צורך במחיקת הודעה עניינית או חסימה מיודע בעל התמונה\הודעה במסר אישי ממנהלי הפורום):1-תמונות או מאמרים שאינם של המשתתפים עצמם והועלו בלא ידיעת והסכמת בעלי התמונות\מאמרים-שהם בעלי הזכויות עליהם. (קיים מאמר נפרד המפרט קצת יותר על זכויות יוצרים ברשת-במאמרי הפורום)2-תמונות אנשים שהועלו לפורום בלא ידיעתם\אישורם,כולל בחו"ל,וצולמו בגלוי ובהסתר-במצבים העלולים לבזות או להשפיל אותם,הכוללות פרטים מזהים-בהודעה או בתמונה-תווי פנים ברורים,מספרירישוי,מיקומים,שמות וכד'.3-תמונות קטינים בלא רשות הוריהם.4-בעיקבות בקשה שתבוא מהצלם\מצולם5-הודעות המכילות מספרי טלפון6-פירסומים שונים7-שפת כתיבה גסה ופוגעת כלפי אחד מחברי הפורום.8-עניינים שאינם קשורים לנושא הפורום,כולל בירורים אישיים,בין החברים ועם המנהלים.9-מלחמות והתכסחויות ברמה האישית,שיפריעו להתנהלות הפורום.ב. התחשבות - כיוון שהמגמה היא לאפשר כמה שיותר חופש ביטוי ובמה חופשית אמנותית לחברים-ובמסגרת החוק, לא נאפשר - הודעות/תמונות בעלות אופי פורנוגראפי ,גזעני, עויין,אלים,מיני,איברי מין חשופים בצורה בוטה,זוועתי,וכל הודעות/תמונות אשר עלולות לפגוע ברגשות הכותבים ו/או הקוראים או ל ה ת פ ר ש ככאלו יועברו לשרשור שכותרתו'למבוגרים בלבד' או 'תכנים העלולים לפגוע ברגשות' עם הסימן הרלוונטי - כדי להתחשב ברגשות מי שאינו מעוניין לצפות בהם ולהכין אותו לכך.ג.חסימות- במקרה שיש עבירה ברורה על כללי הפורום והפורומים,החוזרת ונשנית,תוך התעלמות ופגיעה בחברי הפורום ומנהליו,וחוסר שיתוף פעולה מוחלט.ובמקרה כזה-רצוי וכדאי לפנות למנהלי הפורום במסר לבירור והסדרת העניין.או לפורום משוב בתפוז,168,אם נראה מתאים יותר.ד. המנעו מהצפה של הפורום - (עמוד מכיל 15 הודעות חדשות,כל הודעה חדשה דוחקת את האחרונה בדף, לדף האחורי,בטרם קיבלה מספיק התייחסויות. שירשור לא עושה כך! אם יש לכם מספר תמונות להעלאה, אגדו את כולן בשרשור אחד! (הסבר על "איך לשרשר?", בהמשך...)לפיכך -1. אין להעלות יותר משלוש תמונות בשרשור - כלל זה מגביר את הסיכוי שלכםם להתייחסות רצינית של באי הפורום לכל תמונה ותמונה , משפר את היכולת שלכם לברור את התמונות הטובות בעיניכם ומונע משרשור אחד שיהווה מוקד בפורום על חשבון שירשורים אחרים (שלא בזכות האיכות אלא בגלל הכמות).2. אין להעלות יותר משרשור תמונות אחד ביום - כלל זה נועד לתת הזדמנות שווה לכל באי הפורום להציג את תמונותיהם ולקבל התייחסות הוגנת.3. אין "להקפיץ" שרשור אלא אם כן עברו 24 שעות ללא תגובה, וגם אז אין לעשות זאת יותר מפעמיים - (הקפצה היא כתיבת תגובה לשרשור המכילה יותר מ 10 תוים בתוכן ההודעה, כך שההודעה עוברת לראש הדף. "הקפצה" אפשרית, טכנית, רק במשך 72 שעות מועד פתיחת השרשור).שלושת הכללים הללו נועדו לשמור עליכם ועל הפורם - יש לכבד אותם! כל חריגה מהכללים הללו רק באישור, מראש! מהנהלת הפורום. הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק שרשורים שיחרגו מהכללים הללו.ו. איך יוצרים שירשור ? האם בדף הפורום כבר קיימת הודעה כלשהי בנושא הדומה לנושא שלכם ? האם אתם רוצים לענות למישהו ששאל שאלה או כתב דעתו בנושא מסוים ? ליחצו על כפתור ה"תגובה" בתחתית ההודעה שלו כלומר על הוספת תגובה. ומשהו נוסף בענייני שרשור - לכל שרשור הנפתח בפורום - לגבי תמונה או עניין - יצורפו תגובות הנוגעות אליהם בלבד. שרשור של תמונה - הוא שרשור ממוקד - זה מקל על ההתמצאות והלמידה,למי שצריך. (הפורום גם משמש לזה,בין היתר:אנשים שואבים ולומדים מן המידע שבו) במידה שצורפה תמונה אחרת,או תיקון,בהסכמה משותפת,צריך להעלות בשם קובץ אחר מהמקורי - כדי לא למחוק את המקור.במידה שנעשתה טעות -ניתן לפנות לבעל התמונה - שוב - שיעלה.רק הוא יכול.אין אפשרות שיחזור אחרת. כל הודעה נוספת-בעיקר חדשה כזו,שנפתחת בפורום - דוחקת אחרת תחתיה ,שכן קשורה לענייני הפורום , לעמוד האחורי.אין הצדקה להודעות שאינן קשורות לפורום - להמשיך ולהיות בו - וכך לפגוע בהודעות האחרים. עניינים אישיים, צ'אטים וכד' - יש להפנות לערוצים הפרטיים-מסרים,דואל.כולל בירורים לגביהשגות על תיפקוד מנהלי הפורום. אין לצטט או להעביר מסרים פרטיים לאחרים - הם לא נועדו לכך וזה לא אתי.בטח שלא בפורום הציבורי-לעיני כולם. למנהלי הפורום הזכות להחליט אילו מן ההודעותאינן עומדות בכללי. הכתיבה ורוח הכתיבה בפורום ולפעולבהתאם לשיקול דעתו. הצעות ורעיונות יתקבלו בברכה, באמצעות הדוא``ל ו/או המסר.ז. צילום ופגיעה בפרטיות:מן החוק: "פגיעה בפרטיות בצילומים, לפי סעיף 2 לחוק הגנת הפרטיות, פגיעה בפרטיות היא בין היתר:" "(3) צילום אדם כשהוא ברשות היחיד; "(4) פרסום תצלומו של אדם ברבים בנסיבות שבהן עלול הפרסום להשפילו או לבזותו; "(6) שימוש בשם אדם, בכינויו, בתמונתו או בקולו, לשם רווח". פגיעה כזו, בלי הסכמת הנפגע, היא עוולה (עבירה אזרחית), ואם נעשתה במזיד, גם עבירה פלילית (סעיפים 1, 4 ו- 5 לחוק). על-פי סעיף 18 לחוק, הפגיעה מוגנת אם נעשתה בתום לב (קרי: אם לא חרגה מתחום הסביר) באחת הנסיבות הבאות:"1. ... "2. ... "(ה) הפגיעה היתה בדרך של צילום, או בדרך של פרסום תצלום, שנעשה ברשות הרבים, ודמות הנפגע מופיעה בו באקראי". ח. הפורום הוא לא לוח מכירות ולכן אין לפרסם הודעות אישיות על חיפוש מכירת ציוד צילום.עבודה בצילום וכו´...הודעות שכאלו יימחקו !הפתרון ?קיימים לוחות הפורום שם ניתן לפרסם בח-י-נ-ם. ט. אין לפרסם.פרסומות, אתרים אחרים שאינם קשורים לצילום או שהדברים שצויינו בתחילת ההודעה נמצאים בו - ימחקו! (אלא אם מנהל הפורום ייראה סיבה כלשהי להשאירו) ט. המטרידים: מטריד כזה,מחפש במה כדי לעורר בה שערוריה,ולאו דווקא בנושאי הפורום. כל עילה יכולה לשמש לו תירוץ להתחיל בכך.הוא אינו תורם לפורום,אינו עוזר ובטח לא תומך -הניגוד ל``לשם מה קיים פורום``.הוא משתמש בפורום באופן בוטה לצרכיו האישיים בלבד.הודעותיו מפריעות ומציקות,לגולשים עד כדי יצירת אוירה לא נעימה והימנעות מלהעלות תגובה - שמה תתוקף ע"י המציק שכל עניינו בכך - להציק!אין טעם לענות למציק כזה - ככל שיענו יותר -כך יקבל ``במה נרחבת יותר`` למעלליו -במה חופשית !וימשיךלפגוע בפורום ובמשתתפיו. אז... הנוהל הוא -התעלמות.ו\או פנייה למנהלי הפורום.שיילך להטריד ולחפש במה במקום אחר.ואם מי מכם חשב להגיב -שיציץ נא בכרטיס האישי של מטריד כזה - ודי לחכימא ברמיזה ! בילוי זמן פורה ונעים לכולכם ! צוות פורום צילום.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אמנות הצילום

שלום לבאי פורום צילום תפוז-אנשים, כאן מייעצים, מפנים, מסבירים, מעבירים ביקורת ומדסקסים בענייני צילום.מיועד למתחילים,למפקפקים,למנוסים יותר,ולכל מי שצילום מעניין אותו. במאמרי הפורום , תוכלו מצוא תשובות רבות בנושאים שונים והם יעילים , מעשירים ומעניינים ביותר.מי שרוצה שיעבירו ביקורת, קשה ככל שתהיה, או שיחתכו את עבודתו, שיציין זאת במפורש.בכל מקרה אחר אין לגעת בעבודות כי יש עליהן זכויות יוצרים והאדם שהעלה אותן לפורום התכוון להציג אותן כמו שהן.מאחורי כל צילום - עומד האדם הצלם שצילם אותו: חייה ותן לחיות נכון גם לכאן, כתוב ותן לכתוב.הנה כמה כללים מנחים להתנהלות הפורום:מחיקות' ו'חסימות' בפורום.א. הודעות עלולות* להימחק במקרים הבאים *('עלולות'= לפי המקרה והצורך,ובהתאם לשיקול דעת המנהלים-שניתן לפנות אליהם בכל עת, בכל מקרה של צורך במחיקת הודעה עניינית או חסימה מיודע בעל התמונה\הודעה במסר אישי ממנהלי הפורום):1-תמונות או מאמרים שאינם של המשתתפים עצמם והועלו בלא ידיעת והסכמת בעלי התמונות\מאמרים-שהם בעלי הזכויות עליהם. (קיים מאמר נפרד המפרט קצת יותר על זכויות יוצרים ברשת-במאמרי הפורום)2-תמונות אנשים שהועלו לפורום בלא ידיעתם\אישורם,כולל בחו"ל,וצולמו בגלוי ובהסתר-במצבים העלולים לבזות או להשפיל אותם,הכוללות פרטים מזהים-בהודעה או בתמונה-תווי פנים ברורים,מספרירישוי,מיקומים,שמות וכד'.3-תמונות קטינים בלא רשות הוריהם.4-בעיקבות בקשה שתבוא מהצלם\מצולם5-הודעות המכילות מספרי טלפון6-פירסומים שונים7-שפת כתיבה גסה ופוגעת כלפי אחד מחברי הפורום.8-עניינים שאינם קשורים לנושא הפורום,כולל בירורים אישיים,בין החברים ועם המנהלים.9-מלחמות והתכסחויות ברמה האישית,שיפריעו להתנהלות הפורום.ב. התחשבות - כיוון שהמגמה היא לאפשר כמה שיותר חופש ביטוי ובמה חופשית אמנותית לחברים-ובמסגרת החוק, לא נאפשר - הודעות/תמונות בעלות אופי פורנוגראפי ,גזעני, עויין,אלים,מיני,איברי מין חשופים בצורה בוטה,זוועתי,וכל הודעות/תמונות אשר עלולות לפגוע ברגשות הכותבים ו/או הקוראים או ל ה ת פ ר ש ככאלו יועברו לשרשור שכותרתו'למבוגרים בלבד' או 'תכנים העלולים לפגוע ברגשות' עם הסימן הרלוונטי - כדי להתחשב ברגשות מי שאינו מעוניין לצפות בהם ולהכין אותו לכך.ג.חסימות- במקרה שיש עבירה ברורה על כללי הפורום והפורומים,החוזרת ונשנית,תוך התעלמות ופגיעה בחברי הפורום ומנהליו,וחוסר שיתוף פעולה מוחלט.ובמקרה כזה-רצוי וכדאי לפנות למנהלי הפורום במסר לבירור והסדרת העניין.או לפורום משוב בתפוז,168,אם נראה מתאים יותר.ד. המנעו מהצפה של הפורום - (עמוד מכיל 15 הודעות חדשות,כל הודעה חדשה דוחקת את האחרונה בדף, לדף האחורי,בטרם קיבלה מספיק התייחסויות. שירשור לא עושה כך! אם יש לכם מספר תמונות להעלאה, אגדו את כולן בשרשור אחד! (הסבר על "איך לשרשר?", בהמשך...)לפיכך -1. אין להעלות יותר משלוש תמונות בשרשור - כלל זה מגביר את הסיכוי שלכםם להתייחסות רצינית של באי הפורום לכל תמונה ותמונה , משפר את היכולת שלכם לברור את התמונות הטובות בעיניכם ומונע משרשור אחד שיהווה מוקד בפורום על חשבון שירשורים אחרים (שלא בזכות האיכות אלא בגלל הכמות).2. אין להעלות יותר משרשור תמונות אחד ביום - כלל זה נועד לתת הזדמנות שווה לכל באי הפורום להציג את תמונותיהם ולקבל התייחסות הוגנת.3. אין "להקפיץ" שרשור אלא אם כן עברו 24 שעות ללא תגובה, וגם אז אין לעשות זאת יותר מפעמיים - (הקפצה היא כתיבת תגובה לשרשור המכילה יותר מ 10 תוים בתוכן ההודעה, כך שההודעה עוברת לראש הדף. "הקפצה" אפשרית, טכנית, רק במשך 72 שעות מועד פתיחת השרשור).שלושת הכללים הללו נועדו לשמור עליכם ועל הפורם - יש לכבד אותם! כל חריגה מהכללים הללו רק באישור, מראש! מהנהלת הפורום. הנהלת הפורום שומרת לעצמה את הזכות למחוק שרשורים שיחרגו מהכללים הללו.ו. איך יוצרים שירשור ? האם בדף הפורום כבר קיימת הודעה כלשהי בנושא הדומה לנושא שלכם ? האם אתם רוצים לענות למישהו ששאל שאלה או כתב דעתו בנושא מסוים ? ליחצו על כפתור ה"תגובה" בתחתית ההודעה שלו כלומר על הוספת תגובה. ומשהו נוסף בענייני שרשור - לכל שרשור הנפתח בפורום - לגבי תמונה או עניין - יצורפו תגובות הנוגעות אליהם בלבד. שרשור של תמונה - הוא שרשור ממוקד - זה מקל על ההתמצאות והלמידה,למי שצריך. (הפורום גם משמש לזה,בין היתר:אנשים שואבים ולומדים מן המידע שבו) במידה שצורפה תמונה אחרת,או תיקון,בהסכמה משותפת,צריך להעלות בשם קובץ אחר מהמקורי - כדי לא למחוק את המקור.במידה שנעשתה טעות -ניתן לפנות לבעל התמונה - שוב - שיעלה.רק הוא יכול.אין אפשרות שיחזור אחרת. כל הודעה נוספת-בעיקר חדשה כזו,שנפתחת בפורום - דוחקת אחרת תחתיה ,שכן קשורה לענייני הפורום , לעמוד האחורי.אין הצדקה להודעות שאינן קשורות לפורום - להמשיך ולהיות בו - וכך לפגוע בהודעות האחרים. עניינים אישיים, צ'אטים וכד' - יש להפנות לערוצים הפרטיים-מסרים,דואל.כולל בירורים לגביהשגות על תיפקוד מנהלי הפורום. אין לצטט או להעביר מסרים פרטיים לאחרים - הם לא נועדו לכך וזה לא אתי.בטח שלא בפורום הציבורי-לעיני כולם. למנהלי הפורום הזכות להחליט אילו מן ההודעותאינן עומדות בכללי. הכתיבה ורוח הכתיבה בפורום ולפעולבהתאם לשיקול דעתו. הצעות ורעיונות יתקבלו בברכה, באמצעות הדוא``ל ו/או המסר.ז. צילום ופגיעה בפרטיות:מן החוק: "פגיעה בפרטיות בצילומים, לפי סעיף 2 לחוק הגנת הפרטיות, פגיעה בפרטיות היא בין היתר:" "(3) צילום אדם כשהוא ברשות היחיד; "(4) פרסום תצלומו של אדם ברבים בנסיבות שבהן עלול הפרסום להשפילו או לבזותו; "(6) שימוש בשם אדם, בכינויו, בתמונתו או בקולו, לשם רווח". פגיעה כזו, בלי הסכמת הנפגע, היא עוולה (עבירה אזרחית), ואם נעשתה במזיד, גם עבירה פלילית (סעיפים 1, 4 ו- 5 לחוק). על-פי סעיף 18 לחוק, הפגיעה מוגנת אם נעשתה בתום לב (קרי: אם לא חרגה מתחום הסביר) באחת הנסיבות הבאות:"1. ... "2. ... "(ה) הפגיעה היתה בדרך של צילום, או בדרך של פרסום תצלום, שנעשה ברשות הרבים, ודמות הנפגע מופיעה בו באקראי". ח. הפורום הוא לא לוח מכירות ולכן אין לפרסם הודעות אישיות על חיפוש מכירת ציוד צילום.עבודה בצילום וכו´...הודעות שכאלו יימחקו !הפתרון ?קיימים לוחות הפורום שם ניתן לפרסם בח-י-נ-ם. ט. אין לפרסם.פרסומות, אתרים אחרים שאינם קשורים לצילום או שהדברים שצויינו בתחילת ההודעה נמצאים בו - ימחקו! (אלא אם מנהל הפורום ייראה סיבה כלשהי להשאירו) ט. המטרידים: מטריד כזה,מחפש במה כדי לעורר בה שערוריה,ולאו דווקא בנושאי הפורום. כל עילה יכולה לשמש לו תירוץ להתחיל בכך.הוא אינו תורם לפורום,אינו עוזר ובטח לא תומך -הניגוד ל``לשם מה קיים פורום``.הוא משתמש בפורום באופן בוטה לצרכיו האישיים בלבד.הודעותיו מפריעות ומציקות,לגולשים עד כדי יצירת אוירה לא נעימה והימנעות מלהעלות תגובה - שמה תתוקף ע"י המציק שכל עניינו בכך - להציק!אין טעם לענות למציק כזה - ככל שיענו יותר -כך יקבל ``במה נרחבת יותר`` למעלליו -במה חופשית !וימשיךלפגוע בפורום ובמשתתפיו. אז... הנוהל הוא -התעלמות.ו\או פנייה למנהלי הפורום.שיילך להטריד ולחפש במה במקום אחר.ואם מי מכם חשב להגיב -שיציץ נא בכרטיס האישי של מטריד כזה - ודי לחכימא ברמיזה ! בילוי זמן פורה ונעים לכולכם ! צוות פורום צילום.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
נהלים לגולש בפורום
השימוש בתמונות מותנה ברשות הצלמים ויש עליהן זכויות יוצרים.כל העתקה או שימוש שלא ברשות יש בה הפרת זכויות יוצרים
לפורום מעלים עד 3 תמונות לצלם,באותו השרשור,לאותו היום.כל צלם פותח שרשור תמונות משל עצמו.לא משרשרים לאחרים. הודעות פירסומת ו\או בעלות אופי מסחרי תמחקנה מהפורום,על פי נהלי תפוז.לא תישלח הודעה
הודעות שאינן תמונות-בבקשה לשרשר לשרשור הכללי הנמצא בדף.הודעות נפרדות כאלו עלולות להימחק-לא תישלח הודעה.
המשך >>

לצפיה ב-' האתגר השבועי - האדם ואפסיותו מול ארכיטקטורה עוצמתית'
האתגר השבועי - האדם ואפסיותו מול ארכיטקטורה עוצמתית
25/06/2017 | 23:52
41
זה יכול להיות בכנסיה,
ליד בניינים גבוהים,
בסמוך לגשר גדול,
מבט מבניין גבוהה כלפי מטה,
בשילוב עם פסל או מוניומנט אחר
או כל אפשרות אחרת שתדגיש את "הקטן מול הגדול"

יאללה, תנו בראש
לצפיה ב-'סקוטלנד'
סקוטלנד
26/06/2017 | 20:15
19
36
כמה תמונות מטיול בסופ"ש, חצי שעה מהבית. אני כל כך אוהבת את המקום בו אני גרה.

אשמח לכל הערה לטוב לרע, רק תזכרו שאני מצלמת במצלמת פוקט והשליטה שלי לא מלאה  אבל מאוד אשמח ללמוד מכם.

לצפיה ב-'מתוך המערה'
מתוך המערה
26/06/2017 | 20:17
6
52
לצפיה ב-'תמונה טובה. ההשתקפות במים(?) בכניסה למערה מוליכה את '
תמונה טובה. ההשתקפות במים(?) בכניסה למערה מוליכה את
26/06/2017 | 22:56
5
18
העין מתוך המערה החשוכה אל השמים והים שבחוץ, עם קצת תאורה מהסלעים כדי להבהיר מה אופי המסגרת השחורה. אולי הייתי משאיר רק טיפה יותר מרווח למעלה.
לצפיה ב-'תודה רבה!!!'
תודה רבה!!!
26/06/2017 | 23:45
4
34
בגאות המערה הזאת מלאה במים. זה אי קטן שמנותק מהיבשה בזמן גאות. צריך לבדוק זמני שפל/גאות, אחרת או שנתקעים שם 12 שעות, או שמשמר החופים יבוא להציל אותך 

מצרפת תמונה של האי בזמן גאות.
לצפיה ב-'שחיה קלילה. רק צריך תיק אטום למצלמה...'
שחיה קלילה. רק צריך תיק אטום למצלמה...
27/06/2017 | 10:20
1
3
לצפיה ב-' במים קפואים וזרמים חזקים בגלל הטופוגרפיה שם. לא תודה!!!'
במים קפואים וזרמים חזקים בגלל הטופוגרפיה שם. לא תודה!!!
27/06/2017 | 10:37
19
לצפיה ב-'גם זו תמונה עם קומפוזיציה טובה, עם מעין מקבילית שנבנית בין '
גם זו תמונה עם קומפוזיציה טובה, עם מעין מקבילית שנבנית בין
27/06/2017 | 10:21
1
14
הפרחים, האי והסלעים במים, עם עניין גם בקדמת התמונה וגם בחלקה האחורי. יפה.
לצפיה ב-'תודה!!! אתה מתרגם לי את מה שאני אוהבת לצלם'
תודה!!! אתה מתרגם לי את מה שאני אוהבת לצלם
27/06/2017 | 10:36
11
לשפת צילום  אני לומדת ממך המון.
לצפיה ב-'ירוק, חום, כחול'
ירוק, חום, כחול
26/06/2017 | 20:19
3
45
לצפיה ב-'הצוקים חתוכים לי מדי'
הצוקים חתוכים לי מדי
26/06/2017 | 22:00
2
17
הייתי שמח לראות עוד מהעוצמה שלהם
לצפיה ב-''
26/06/2017 | 22:29
לצפיה ב-'לצערי יש שם טישטוש שמאוד לא אהבתי'
לצערי יש שם טישטוש שמאוד לא אהבתי
26/06/2017 | 23:28
25
ולכן חתכתי את התמונה. אני מאוד אוהבת תמונות ארוכות כרגע 

מצ"ב התמונה המקורית 
לצפיה ב-'מדרגות ו...'
מדרגות ו...
26/06/2017 | 20:20
1
32
לצפיה ב-''
26/06/2017 | 22:01
3
לצפיה ב-'מגדלור'
מגדלור
26/06/2017 | 20:21
1
40
לצפיה ב-'נפלא'
נפלא
26/06/2017 | 22:03
21
יחס טוב של אדמה - שמיים / כהה - בהיר, משקל - אוויריות. וביניהם - המגדלור.
ממש נהניתי :)

לצפיה ב-'יש לך יכולת טבעית, מובנית, ליצור קומפוזיציות'
יש לך יכולת טבעית, מובנית, ליצור קומפוזיציות
26/06/2017 | 22:16
3
20
שילוב של צורות, עומק ויחסים טובים בין חלקי הצילום.
כנראה שאת גרה במקום עם תאורה קודרת - וזה קצת מאתגר.

כתבתי משהו כללי שמשותף לצילומים.

חובה מצלמה עם יותר פיצ'רס לשליטה שלך.
לצפיה ב-'האור פה בהחלט מאתגר,'
האור פה בהחלט מאתגר,
26/06/2017 | 23:33
2
18
יותר מזה, יש פה הרבה ימים עם מאין ערפל לבן כזה (Haze) שבכלל גומר לי על התמונות.

כרגע אין לי אפשרות לקנות מצלמה יותר טובה. אני יחכה עוד קצת ויום אחד אני יקנה כזאת.

המון תודה על המחמאות, זה המון בשבילי 
לצפיה ב-'יש כאן בעיה רצינית'
יש כאן בעיה רצינית
27/06/2017 | 20:49
5
הייתי בסקוטלנד לפני כשנתיים.
וזה עושה חשק לנסוע שוב
לצפיה ב-'אני חושב שהמסגרות שאת שמה "חונקות" את הצילום'
אני חושב שהמסגרות שאת שמה "חונקות" את הצילום
27/06/2017 | 22:00
או שתוותרי או שתשימי משהו עדין מאוד. למעשה לכל צילום יש את ההתייחסות שלו (מסגרת חונקת צילום "פתוח").

לגבי החתימה - מצאתי פעמים שהיא דומיננטית.
לצפיה ב-'צילומי עירום..'
צילומי עירום..
27/06/2017 | 12:37
36
שלום,
מחפשת צלם לצילומי עירום..
תודה
לצפיה ב-' נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה '
נפתח פורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
( לעמוד שלי בתפוז )
26/06/2017 | 13:11
3
 משפחות עם ילדים, טיולי בנות, צעירים, דתיים והגיל השלישי: גיאורגיה הפכה להיות היעד החם לחופשה מגוונת ולנו יש פורום חדש שיעזור לכם לתכנן את הטיול המושלם  היכנסו לפורום טיולים בגיאורגיה וארמניה
לצפיה ב-'ומכיוון שהיום ה-20 לחודש אז האתגר השבועי'
ומכיוון שהיום ה-20 לחודש אז האתגר השבועי
20/06/2017 | 08:29
27
111
המתבקש הוא:
ח-ו-פ-ש

הבן הצעיר שלנו הלך היום בפעם האחרונה לביה"ס....אבל יש עוד כאלה (הורים לתיכוניסטים, היסודיים מסיימים ב-30 לחודש) שהיום מתחיל החופש הגדול של ילדיהם

וגם היום הוא יום הנישואים שלנו....(לא אגלה כמה, אין לי מספרים כאלה במקלדת).

לחופש יש המון פרשנויות ואינטרפרטציות ואני אשמח לראות את אוסף הפיקסלים שלכם, עם איכות צילומית ואמירה מעניינת

ק-ד-י-מ-ה

לצפיה ב-'למען החופש!!!'
למען החופש!!!
20/06/2017 | 21:38
3
100
לצפיה ב-'צילום איכותי עם מוטיבים דרמתיים'
צילום איכותי עם מוטיבים דרמתיים
25/06/2017 | 21:14
2
20
המשולש האדום שבפוקוס והשמש מעליו, הכדור שבאויר גם מרתק.
הסה"כ משדר לחץ ומתח ולא "חופש" בעיני.
לצפיה ב-'אתה צודק - הצילום הוא לחוץ'
אתה צודק - הצילום הוא לחוץ
25/06/2017 | 21:16
1
17
אבל ההפגנה היא למען חופש :)
לצפיה ב-'כן זה ברור - יכולה להיות גם אמירה של'
כן זה ברור - יכולה להיות גם אמירה של
25/06/2017 | 21:23
18
"דחוס ולחוץ בהפגנה למען החופש" אבל אז חייבים מוטיב חזותי שיתמוך בזה...
(כרזה, לבוש, מפגין וכ')
לצפיה ב-'חופשי זה לגמרי לבד'
חופשי זה לגמרי לבד
20/06/2017 | 21:40
1
90
לצפיה ב-'יש מרחב ועומק (גם עומד שדה)'
יש מרחב ועומק (גם עומד שדה)
25/06/2017 | 21:16
22
אבל להרגשתי הילדה שבירוק קצת אבודה.
יותר תחושה של "חכו לי" למרות שאולי צולם בנסיבות של חופשה....
לצפיה ב-'לאתגר'
לאתגר
20/06/2017 | 21:46
2
62
לצפיה ב-''
20/06/2017 | 21:53
44
לצפיה ב-'דור,שכחת לצרף תמונות'
דור,שכחת לצרף תמונות
21/06/2017 | 23:42
14
לצפיה ב-'מזל טוב ליום הנישואים. (בטח פחות משלי).'
מזל טוב ליום הנישואים. (בטח פחות משלי).
22/06/2017 | 00:09
1
49
אצלנו באוגוסט השנה 39 שנים. 
לצפיה ב-'תתפלאי....השגתי אותך'
תתפלאי....השגתי אותך
22/06/2017 | 08:07
20
לצפיה ב-'חוווווווווווו---פפפפפפפפפפפ-----------ששששששששששש'
חוווווווווווו---פפפפפפפפפפפ-----------ששששששששששש
23/06/2017 | 06:40
33

לצפיה ב-'נמתין עוד קצת עד הערב ואז נסגור את האתגר'
נמתין עוד קצת עד הערב ואז נסגור את האתגר
25/06/2017 | 06:33
8
לצפיה ב-'גרביטציה'
גרביטציה
25/06/2017 | 08:30
3
59
לצפיה ב-'תפיסה מצויינת שפוספסה בגלל הרקע הכהה מאחורי הקופץ'
תפיסה מצויינת שפוספסה בגלל הרקע הכהה מאחורי הקופץ
25/06/2017 | 21:17
2
20
הרקע "מקבע" את הרוכב ומדביק אותו.

לצפיה ב-'נו. ברור. מדביק.'
נו. ברור. מדביק.
26/06/2017 | 08:15
1
17
זה טוב.
חלק מזה זה לא הצבע של הרקע, זה שכפות הרגליים של הרוכב והקורה הרחבה של הגשר, נמצאים על אותו המישור.
לצפיה ב-''
26/06/2017 | 09:31
5
לצפיה ב-' חופש בים'
חופש בים
25/06/2017 | 12:53
1
56
לצפיה ב-'צילום "נחמדי" ללא יחוד. אם היה ממוקד על הילדים בחזית'
צילום "נחמדי" ללא יחוד. אם היה ממוקד על הילדים בחזית
25/06/2017 | 21:19
17
או על "קבוצת הלבושים במים" יתכן והיה מקבל ערך.
לצפיה ב-'חופששש'
חופששש
25/06/2017 | 16:47
1
50
לצפיה ב-'צילום טוב אבל קצת משמים...'
צילום טוב אבל קצת משמים...
25/06/2017 | 21:20
17
יתכן שמאותה סיטואציה ניתן היה להפיק קומפוזיציה יותר מעניינת עם אמירת "חופש" יותר מובהקת.

זכית מן ההפקר....
לצפיה ב-'ת-ו-צ-א-ו-ת'
ת-ו-צ-א-ו-ת
25/06/2017 | 21:13
4
32
הצילומים שהועלו לא הגיעו לתוצאה שיכולתי לשבח.
טכנית, לצורך בחירת האתגר הבא אני מכריז שהצילום של גריני זוכה ויקבל את הפרס הראשון.
צ'טער שככה, אבל כולנו כאן בשביל הכיף כמובן, ולפעמים זה לא עובד...

גריני - תן אתגר לשבוע הבא ואני מקווה שהדופק פה קצת יתרומם.
לצפיה ב-'ברכות לגריני'
ברכות לגריני
25/06/2017 | 21:49
5
לצפיה ב-'יש עוד תמונה שלי שלא התייחסת אליה.'
יש עוד תמונה שלי שלא התייחסת אליה.
25/06/2017 | 21:51
2
23
ראה מתחת לתוצאות.
לצפיה ב-'....מחוץ לשרשור....'
....מחוץ לשרשור....
25/06/2017 | 21:56
5
לצפיה ב-'כנראה לא שמתי לב.'
כנראה לא שמתי לב.
25/06/2017 | 22:35
5
לצפיה ב-'תודה'
תודה
26/06/2017 | 12:30
15
הארות משכילות שאפשר ללמוד מהן.
לצפיה ב-'ואפשר גם לשחק עד החשיכה.'
ואפשר גם לשחק עד החשיכה.
25/06/2017 | 13:06
48
לצפיה ב-'Into the Pit'
Into the Pit
24/06/2017 | 16:50
2
44
לצפיה ב-'יש מצב שהקישור לא עובד? אני מקבלת הודעת שגיאה '
יש מצב שהקישור לא עובד? אני מקבלת הודעת שגיאה
24/06/2017 | 21:05
1
4
לצפיה ב-'ניסיתי שוב ועובד אבל הנה עוד קישור....'
ניסיתי שוב ועובד אבל הנה עוד קישור....
24/06/2017 | 21:45
22
לצפיה ב-'עזרה: לא נותן לי את האפשרות להוריד תמונות ב-raw.'
עזרה: לא נותן לי את האפשרות להוריד תמונות ב-raw.
22/06/2017 | 13:50
11
33
איך עושים זאת?
לצפיה ב-'איך את יודעת שיש תמונות ב RAW ?'
איך את יודעת שיש תמונות ב RAW ?
22/06/2017 | 15:20
10
19
אולי ההגדרות השתנו והיא מצלמת ב JPEG בלבד?
קורא כרטיסים חיצוני יציג את תכולת הכרטיס מבלי קשר להגדרות במצלמה.
 אם יזהה קבצי RAW - תורידי ישירות ממנו.
לצפיה ב-'צלמתי באפשרות fine+ raw. כשאני מורידה את התמונות'
צלמתי באפשרות fine+ raw. כשאני מורידה את התמונות
22/06/2017 | 16:57
9
28
זה נותן 2 עותקים אחד בפיין ואחד ברו. אבל שאני או
מעבירה לפה זה מעלה רק אפשרות אחת של פיין בלבד. למה? מה עושים?
לצפיה ב-'RAW זה פורמט שניתן לפתוח אותו בתוכנות עיבוד תמונה ואז לשמור '
RAW זה פורמט שניתן לפתוח אותו בתוכנות עיבוד תמונה ואז לשמור
22/06/2017 | 19:06
8
18
לאחר עיבוד בפורמט אחר מקובל/נדרש
לצפיה ב-'אעז. תוכנת עיבוד?'
אעז. תוכנת עיבוד?
22/06/2017 | 20:10
7
22
בפוטושופ זה נותן אפשרות עיבוד ברו אך איך אפשר להעביר את זה ל- jpk?
לצפיה ב-'יש שם פונקצית יצוא ממנוע ה-RAW למסך פוטושופ רגיל'
יש שם פונקצית יצוא ממנוע ה-RAW למסך פוטושופ רגיל
22/06/2017 | 20:57
6
19
ואז save as
לצפיה ב-'כך נראת התמונה שאני מעלה לפוטושופ'
כך נראת התמונה שאני מעלה לפוטושופ
22/06/2017 | 21:11
5
29
איך מפה זה יתורגם ל-jpc?זה לא מאפשר לעבוד עם הנתונים בפוטושופ אלה רק אלה שליד התמונה.
לצפיה ב-'יפה - עכשיו ללחוץ על הכפתור המסומן (open image)'
יפה - עכשיו ללחוץ על הכפתור המסומן (open image)
22/06/2017 | 21:14
4
19
והתמונה תיפתח בפוטושופ הרגיל (זה מנוע ה-RAW). ואז file->save as ולבחור jpg
לצפיה ב-'תודה רבה לך אניגו'
תודה רבה לך אניגו
22/06/2017 | 21:47
3
8
לצפיה ב-'זוהי התוצאה במגבלות המרחק והעדשה'
זוהי התוצאה במגבלות המרחק והעדשה
22/06/2017 | 22:22
31
לצפיה ב-'ואחרונה,יותר טובה לטעמי.'
ואחרונה,יותר טובה לטעמי.
22/06/2017 | 23:33
1
28
לצפיה ב-'נסי להשתמש בניקוי הרעשים במנוע ה-RAW, נראה לי שהוא יעזור כאן'
נסי להשתמש בניקוי הרעשים במנוע ה-RAW, נראה לי שהוא יעזור כאן
23/06/2017 | 00:01
10
לצפיה ב-'אנגלברט המפרדינג בהופעה בת"א.'
אנגלברט המפרדינג בהופעה בת"א.
22/06/2017 | 13:48
1
67
ישבתי ביציע  וצילמתי עם  200 מ"מ. זו האיכות שהצלחתי.
לצפיה ב-'יש כאן צלמ/ת שהיו באחת ההופעות וצילמו באיכות יותר גבוהה?'
יש כאן צלמ/ת שהיו באחת ההופעות וצילמו באיכות יותר גבוהה?
22/06/2017 | 20:12
23
אשמח לראות. דרך אגב גם סירטונים.
לצפיה ב-'צבעים במים'
צבעים במים
19/06/2017 | 23:15
6
99
לצפיה ב-'נהדר!!!'
נהדר!!!
20/06/2017 | 16:12
1
7
לצפיה ב-'תודה :) '
תודה :)
20/06/2017 | 17:01
5
לצפיה ב-'יפהפה'
יפהפה
20/06/2017 | 18:09
7
לצפיה ב-'צילום נהדר. החתימה זרה לצבעים ולצורות'
צילום נהדר. החתימה זרה לצבעים ולצורות
20/06/2017 | 23:22
12
לצפיה ב-'בעיניי לא ממש עובד.'
בעיניי לא ממש עובד.
21/06/2017 | 23:31
29
לא שזה רע. פשוט חסר כאן אפקט וואו שתמונה הסוג הזה צריכה לספק, לטעמי. 
לצפיה ב-'וואו יפה מאד'
וואו יפה מאד
22/06/2017 | 07:42
5
לצפיה ב-' פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל '
פורומים מקצועיים מתחדשים - יש את מי לשאול הכל
( לעמוד שלי בתפוז )
21/06/2017 | 12:32
6
 מסוכסכים עם השכן על רכוש משותף? מתמודדים עם דייר סרבן תשלום? 
מומחה בפורום ועד בית- בתים משותפים מחכה לשאלות שלכם

נתקלתם במקרה של רשלנות רפואית? אתם צריכים ייעוץ משפטי בנושא? עו"ד מהתחום מחכה לייעץ לכם בפורום רשלנות רפואית

העסק נמצא בקשיים כלכליים? צריכים ייעוץ פיננסי? פורום הלוואות לעסקים וייעוץ עסקי זה המקום בשבילכם

הקריירה נתקעה? מתקשים למצוא כיוון תעסוקתי בחיים? בפורום ייעוץ קריירה מחכים לכם בקוצר רוח וישמחו לייעץ לכם

בעיות ראייה, משקפיים, מולטיפוקל, עדשות ראייה, צילינדר -  מומחה אופטומטריסט כאן בשבילכם בפורום עדשות מגע ומשקפיים 

הבניין שלכם עומד לעבור תמ"א 38? לא יודעים מה הזכויות שלכם בפרויקט פינוי בינוי? היכנסו לפורום תמ"א 38 והתחדשות עירונית ותקבלו תשובות להכל

מתמודדים עם בעיות בעסק? רוצים להתייעץ לגבי קידומו? בפורום עסקים תימצאו פיתרונות להכל
לצפיה ב-'האתגר לשבוע 12/6-18/6'
האתגר לשבוע 12/6-18/6
12/06/2017 | 15:16
57
178
נושא האתגר השבוע - חיות חופשיות

חיות = (1) בעל חיים מכל סוג שהוא, כולל חיות מחמד, לא כולל בני אדם. (2) נקודות בונוס יינתנו לתמונות שמציגות חיה שלא היינו מצפים לראות אותה באותה סביבה ושאפשר להבין מהתמונה מהי הסביבה המדוברת.

חופשיות...
המשך>>
נושא האתגר השבוע - חיות חופשיות

חיות = (1) בעל חיים מכל סוג שהוא, כולל חיות מחמד, לא כולל בני אדם. (2) נקודות בונוס יינתנו לתמונות שמציגות חיה שלא היינו מצפים לראות אותה באותה סביבה ושאפשר להבין מהתמונה מהי הסביבה המדוברת.

חופשיות = (3) בלי אזיקים, כבלים, מחסומי פה, גדרות, סורגים ו/או כל אמצעי אחר שמונע מבעל החיים התנהלות חופשית בטבע/סביבה אורבנית. (4) לא כולל בעלי חיים בשבי (גן חיות, פינות ליטוף, לצרכי ״בידור״ וכו׳).

בהצלחה

לצפיה ב-' נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ '
נפתח פורום גיוס והשקעות בחברות סטארטאפ
( לעמוד שלי בתפוז )
18/06/2017 | 10:32
7
 יזמים צעירים? הקמתם חברה חדשה? זקוקים לייעוץ עסקי-משפטי?
פורום חדש, חם מהתנור, יענה לכם על כל השאלות בנושאים כמו גיוסי הון, הסכמי בעלי מניות ועוד ועוד.

לצפיה ב-'דוגמנית יפה.... '
דוגמנית יפה....
16/06/2017 | 18:00
94
לצפיה ב-'אנטוריום'
אנטוריום
15/06/2017 | 18:11
10
33
לצפיה ב-'1.'
1.
15/06/2017 | 18:12
2
77
לצפיה ב-'נייס שניהם מיוחדים'
נייס שניהם מיוחדים
15/06/2017 | 20:06
1
21
עשילי טובה בבקשה ותכתבי כותרות קצת יותר ארוכות כי צריך עם הקצה שלהאצבע לדייק וכל פעם אני מפספס
לצפיה ב-'תודה לךךךך'
תודה לךךךך
15/06/2017 | 22:25
7
לצפיה ב-'2.'
2.
15/06/2017 | 18:13
4
55
לצפיה ב-'וואו דליה, מקסים!!!'
וואו דליה, מקסים!!!
16/06/2017 | 00:13
1
5
לצפיה ב-'תודה. נירית'
תודה. נירית
16/06/2017 | 10:11
2
לצפיה ב-'מיוחד!'
מיוחד!
16/06/2017 | 03:24
1
5
לצפיה ב-'תודה גריני'
תודה גריני
16/06/2017 | 10:12
3
לצפיה ב-'יופי יופי!'
יופי יופי!
16/06/2017 | 14:31
1
14
ואני תמיד אומר לעצמי: "שוב פרח"? כי זה "טרף קל" לצלמים. לא זז (טוב, רק ברוח) ולא כועס.
אבל הפתעת אותי לטובה ביופי של שתי התמונות. אני בעיקר בעד מס' 1). גם מה שתפסת בחכתך (מצלמתך) וגם העיבוד. נפלא!
לצפיה ב-'תודה קובי'
תודה קובי
16/06/2017 | 16:28
11
בשתי התמונות היה עיבוד מזערי
לצפיה ב-'אחת....'
אחת....
14/06/2017 | 18:39
9
95
לצפיה ב-'מה זה?'
מה זה?
14/06/2017 | 23:07
6
13
לצפיה ב-'זה עכביש שוכב על הגב באויר'
זה עכביש שוכב על הגב באויר
15/06/2017 | 05:25
5
15
לצפיה ב-''
15/06/2017 | 09:31
2
4
לצפיה ב-'והרקע הירוק זה העצים מטושטשים'
והרקע הירוק זה העצים מטושטשים
15/06/2017 | 12:36
1
50
הוא בונה לעצמו ערסל ואז שוכב על הגב וטווה משי.... אהבתי את האסטטיקה
הנה אחד זוית שונה ויותר מקרוב אפשר לראות את החוטים
לצפיה ב-'חבל שהוא לא עושה פוזות למצלמה '
חבל שהוא לא עושה פוזות למצלמה
15/06/2017 | 15:46
8
לצפיה ב-'ואני חשבתי שזה מצרי טובע בים סוף'
ואני חשבתי שזה מצרי טובע בים סוף
19/06/2017 | 12:44
1
10
לצפיה ב-'השאלה "מה זה" לגמרי מיותרת'
השאלה "מה זה" לגמרי מיותרת
19/06/2017 | 13:24
12
מבחינה אמנותית
יש שיטענו אפילו מפריעה לראייה
בכוונה לא כתבתי בכותרת "עכביש" כי זה לא הנושא, מצדי זה חייזר..
אבל שאלו אז עניתי ואולי גם זה בפני עצמו מעניין אבל לגמרילא קשור לתמונה כ"מיצג אסטטי"

מקווה שזה מובן
לצפיה ב-'תשמע'
תשמע
16/06/2017 | 03:28
1
41
העכביש קטן מידי וחסר פרטים
ה"פוזה" שלו לדעתי לא מספיקה בשביל לעורר עיניין
לצפיה ב-'זה לא צילום טבע'
זה לא צילום טבע
16/06/2017 | 14:48
37
ועכבישים לא מעניינים אותי במיוחד

לצפיה ב-'צילומי רחוב - סיאטל'
צילומי רחוב - סיאטל
14/06/2017 | 20:01
23
36
לצפיה ב-'1'
1
14/06/2017 | 20:03
16
87
לצפיה ב-'אני אוהבת את זאת. יש סיבה שבחרת'
אני אוהבת את זאת. יש סיבה שבחרת
14/06/2017 | 23:06
13
44
להפוך תמונה שאמורה להיות מאוד צבעונית לשחור לבן?
לצפיה ב-'האמת היא שזהו JPG ישר מהמצלמה'
האמת היא שזהו JPG ישר מהמצלמה
14/06/2017 | 23:17
7
43
יש לי גם את קובץ ה- RAW אבל אהבתי את ה-"פרשנות" של המצלמה ולא ניסיתי לעבד אותו.
לצפיה ב-'זו מצלמה מאוד מיוחדת'
זו מצלמה מאוד מיוחדת
15/06/2017 | 05:33
6
40
היא בוחרת לבד ש/ל על פני צבע...

לצפיה ב-'אתה מכיר מצלמה שלא מסוגלת להוציא JPG בש"ל?'
אתה מכיר מצלמה שלא מסוגלת להוציא JPG בש"ל?
15/06/2017 | 05:50
5
16
לצפיה ב-'נשאלת על הבחירה ש/ל מול צבע'
נשאלת על הבחירה ש/ל מול צבע
15/06/2017 | 12:31
4
30
וענית שזה jpg ישר מהמצלמה...

המצלמה שלי לעולם לא בוחרת ש/ל על דעת עצמה

לצפיה ב-'זה העיבוד הדיפולטי שאני משתמש בו בדרך כלל'
זה העיבוד הדיפולטי שאני משתמש בו בדרך כלל
15/06/2017 | 17:24
3
24
אני לא בוחר הדמיית סרט לפני כל תמונה ותמונה.
לצפיה ב-'אוקיי.. אזאני מניח שהשאלה הופכת '
אוקיי.. אזאני מניח שהשאלה הופכת
15/06/2017 | 20:09
2
23
להיות מדוע הבחירה הדיפולטית שלך היא ש/ל בשונה למציאות כפי שהיא נקלטת בעינינו ?
לצפיה ב-'אולי אני עיוור צבעים ורואה הכל בשחור לבן?'
אולי אני עיוור צבעים ורואה הכל בשחור לבן?
15/06/2017 | 20:23
1
12
לצפיה ב-'למה שלעיוור צבעים זה ישנה?'
למה שלעיוור צבעים זה ישנה?
15/06/2017 | 21:24
9
לצפיה ב-'גרסא צבעונית'
גרסא צבעונית
14/06/2017 | 23:24
4
76
אני מעדיף את המקור.
לצפיה ב-'אני מעדיפה את הצבעוני תודה. איזה כייף שכל אחד שונה.'
אני מעדיפה את הצבעוני תודה. איזה כייף שכל אחד שונה.
15/06/2017 | 09:33
1
11
לצפיה ב-'גם אני... צבעים מרהיבים כאלה. '
גם אני... צבעים מרהיבים כאלה.
15/06/2017 | 13:25
23
שחבל לוותר...
לצפיה ב-'אני מסכים אתך'
אני מסכים אתך
15/06/2017 | 10:15
22
הגרסה הש/ל יותר מוצלחת, ומדגישה את האינטרקציה בין הדמויות. גרסת הצבע רעשנית מדי לטעמי.
לצפיה ב-'גם אני אוהב יותר את גירסת הצבע'
גם אני אוהב יותר את גירסת הצבע
16/06/2017 | 03:22
7
לצפיה ב-'זאת והשניה מעולות'
זאת והשניה מעולות
14/06/2017 | 23:15
1
27
בגלל תחושת הקירבה לדמויות (א. הנשים, ב.הכלב). תלת מימדיות מעולה שקיימת גם באחרות, אבל כאן המוחשיות ממש מרשימה.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
14/06/2017 | 23:19
17
מאד נהניתי לצלם אותן.
לצפיה ב-'2'
2
14/06/2017 | 20:03
1
66
לצפיה ב-'אוהבת את תמ׳ 2- אוהבת את המבט של כלב הנחייה .'
אוהבת את תמ׳ 2- אוהבת את המבט של כלב הנחייה .
15/06/2017 | 22:19
11
מה זאת הפרסומת לטקסי? מוניות שלוקחות גם כלבים?
לצפיה ב-'3'
3
14/06/2017 | 20:04
1
68
לצפיה ב-'אני העדפתי את זו'
אני העדפתי את זו
15/06/2017 | 15:29
14
מבחינה אסטטית יש פה כמה אלמנטים טובים, טוב שתנועת האנשים מתחילה רק אחרי הנגן ונותנת לו במה, מוסיף גם הדמיון ביןהשמשייה שלו לגג הבניין מאחור...
מניח שאת הש/ל ניתן לשדרג.. במיוחד באיזור הנגן
אשמח לראות גרסת צבע
לצפיה ב-'אחרונה'
אחרונה
14/06/2017 | 20:05
53
לצפיה ב-'דווקא אהבתי את 3 ו 4 יותר. '
דווקא אהבתי את 3 ו 4 יותר.
15/06/2017 | 00:13
20
באחת יש באלאגן שלא הצלחתי להבין. אבל הבעיה שגם לא ממש מצאתי שמענין אותי להבין אז לא עבד 

ב 3 ו 4 יש אלכסונים יפים שמיצרים קומפוזציה טובה. רגעים טובים והשחור לבן הולם בטח כשהתמונות האלה בנויות על משחקי אור וצל שתפורים לש״ל.
לא אהבתי את העיבוד (של המצלמה אני מבין) לשחור לבן. אפשר לדעתי להוציא יותר. 
לצפיה ב-'אחת.... עשיתם לי חשק לשחור לבן'
אחת.... עשיתם לי חשק לשחור לבן
15/06/2017 | 20:03
50
לצפיה ב-' הפסטיבל לפסלים חיים ברחובות 4-6 ביולי'
הפסטיבל לפסלים חיים ברחובות 4-6 ביולי
15/06/2017 | 19:58
1
28
״בפעם השמינית ברציפות - הפסטיבל הבינלאומי לפסלים חיים ברחובות.

כ- 150 מייצגים של פסלים חיים מהארץ והעולם, יציגו בעשרות מופעים, בפסטיבל שחוגג 8 שנים של הצלחה מסחררת.

הפסטיבל יתקיים בין התאריכים 4-6 ביולי, בין השעות 18:00 – 22:30 ברחוב יעקב בעיר.״

לצפיה ב-'תודה רבה!!!'
תודה רבה!!!
16/06/2017 | 00:18
7
לצפיה ב-'ראיתם את זה?'
ראיתם את זה?
15/06/2017 | 13:00
1
48

וסליחה על הפרסומת

לצפיה ב-'אולי זה יתן קרדיט לצלמים '
אולי זה יתן קרדיט לצלמים
15/06/2017 | 17:14
14

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

יורם פוסמן - מדריך עריכת וידאו
רוצה ללמוד עריכת וידאו?
סולו עיצוב גרפי לימודים אונליין
עיצוב גרפי בלי לצאת מהבית
הכח לשמוח- בוקר קסום של מיקסום
הכח לשמוח

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה