לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1166611,666 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורומים מקבילים לשאלות ספציפיות: פורום iPhone, פורום ניווט וGPS, ופורום סלולרי, בו ניתן גם להתייעץ בנוגע לרכישת מכשיר סלולרי חדש

המשך >>

לצפיה ב-'אנשי קשר נעלמו בהחלפת סים'
אנשי קשר נעלמו בהחלפת סים
19/12/2017 | 17:46
7
45
שלום,
הייתי בחו"ל, קניתי סים מקומי , עבד שבוע תקין .
חזרתי לארץ , החזרתי את הסים המקורי וחלק מאנשי הקשר בטלפון וגם ב ווטסאפ נעלמו .
איך זה קרה ואיך מתקנים?
תודה רבה,
לצפיה ב-'האם אלה אנשי קשר שנשמרו לאחר החלפת הסים?'
האם אלה אנשי קשר שנשמרו לאחר החלפת הסים?
20/12/2017 | 10:16
2
19
לצפיה ב-'לא .'
לא .
20/12/2017 | 10:57
1
23
אלו היו אנשי קשר שהיו קיימים לפני .
בזמן החופשה והחלפת הסימים לא יצרתי חדשים ,
זה מוזר .
לצפיה ב-'הענין הוא איזה אנשי קשר אתה מציג'
הענין הוא איזה אנשי קשר אתה מציג
20/12/2017 | 13:32
21
מקובל להציג את אנשי הקשר של חשבון ה gmail ,אבל מכיוון שאתה לא מסודר אז יש אפשרויות נוספות:
אנשי קשר מכשיר
אנשי קשר סים
עליך לבדוק .
גש ליישום אנשי קשר >תפריט עליון 3 נקודות >הגדרות >אנשי קשר להצגה >יש הרבה אפשרויות ,תבדוק אחד אחד .
רצוי לרכז הכל באנשי קשר google

לצפיה ב-'גלה לנו אולי איזה טלפון יש לך? יצרן ודגם...'
גלה לנו אולי איזה טלפון יש לך? יצרן ודגם...
20/12/2017 | 17:42
3
15
לצפיה ב-'יש לי ONEPLUS 1 הדגם הראשון ,'
יש לי ONEPLUS 1 הדגם הראשון ,
21/12/2017 | 13:23
2
20
לצפיה ב-'דאבל סים ? '
דאבל סים ?
21/12/2017 | 14:26
25
אולי חלק מאנשי הקשר נמצאים בסים ומוגדר להציג את אנשי הקשר מחריץ הסים השני .?
לצפיה ב-'אולי היו על הסים הקודם'
אולי היו על הסים הקודם
21/12/2017 | 15:12
10
לצפיה ב-'חתיכת הודעה מראש - התמיכה תיפסק באוגוסט 2019 '
חתיכת הודעה מראש - התמיכה תיפסק באוגוסט 2019
21/12/2017 | 12:06
30
לצפיה ב-'בעיית Wi-Fi במכשיר sony Xperia Z3 בגרסת אנדרואיד 6.0.1'
בעיית Wi-Fi במכשיר sony Xperia Z3 בגרסת אנדרואיד 6.0.1
19/12/2017 | 12:40
1
27
יש לי מכשיר Sony Xperia Z3 שעבר אתחול לפניי כשבועיים וכעט מעודכן בגרסת אנדרואיד מרשמלו 6.0.1.
נתקלתי בבעיות של חיבור לוויפי, המכשיר קלט וויפי בתצורה מאד חלשה בעוד שמכשירים אחרים, של סמסונג לדוגמא, קלטו הרבה יותר טוב מאותו מרחק מהנתב.
כרגע המכשיר כבר  לא מתחבר לרשת הבייתית בכלל.
איך אפשר לפתור את הבעייה הזו?
אשמח לעזרה :)
 תודה מראש !

לצפיה ב-'תבדוק רשתות במקום אחר'
תבדוק רשתות במקום אחר
20/12/2017 | 13:34
15
אפשר אצל חבר,אפשר ברחוב ל bezeq free

לצפיה ב-'מחיקת משתמש נוסף בטלפון'
מחיקת משתמש נוסף בטלפון
19/12/2017 | 13:12
3
47
על מנת לנווט בחו"ל העלתי בטלפון של בני את המפות שהכנתי ע"י פתיחת המשתמש שלי מייד השתלט הפרופיל שלי על המכשיר שלו כולל הורדת מייל פתיחת גיבויים שונים הודעות ועוד
איך אני מוחק את הפרופיל שלי מהטלפון שלו מבלי לאבד את הנתונים בפרופיל הרגיל שלי מחשב טלפון שחי??
לצפיה ב-'תסביר בבקשה מה בדיוק עשית'
תסביר בבקשה מה בדיוק עשית
19/12/2017 | 13:42
2
36
על אילו מפות מדובר ואיך "העלת" אותן ו-"פתחת את המשתמש שלך". אם אפשר גם לציין באיזה מכשיר ומערכת הפעלה מדובר בכלל יהיה טוב.
לצפיה ב-'מחיקת משתמש '
מחיקת משתמש
19/12/2017 | 20:16
1
29
בתוכנת הניווט מפות של גוגל פתחתי את הפרופיל שלי עלמנת שאראהאת המפות שהכנתי מראש מיד לאחר שעישתי לוגאין כאילו החשבון שלי השתלט על הטלפון אני רוצה למחוק את החשבון שלי מהטלפון כך שישאר רק החשבון של בני
לצפיה ב-'חפש בתפריטים את סעיף "חשבונות" ומחק את החשבון שלך. '
חפש בתפריטים את סעיף "חשבונות" ומחק את החשבון שלך.
23/12/2017 | 00:25
2
לצפיה ב-'Nova Launcher Prime - במחיר של 3 שקלים חדשים'
Nova Launcher Prime - במחיר של 3 שקלים חדשים
19/12/2017 | 05:51
1
55
קישור ליישום -

לא יודע מה המחיר בד"כ, אך, הוא יותר מ-3 שקלים.
לצפיה ב-'מצוין! אפליקציה נהדרת!'
מצוין! אפליקציה נהדרת!
20/12/2017 | 10:21
16
לצפיה ב-'סטרימר'
סטרימר
16/12/2017 | 09:23
9
68
שלום
האם הסטרימר יעבור את הבדיקת משרד התקשורת
תודה
https://m.geekbuying.com/item/XIAOMI-Mi-Box-3-Pro-...
לצפיה ב-'מתחת ל-75$, ואם הוא ישלח בדואר רגיל, הסיכויים הם שהוא לא'
מתחת ל-75$, ואם הוא ישלח בדואר רגיל, הסיכויים הם שהוא לא
18/12/2017 | 23:00
8
44
יעצר לבדיקה. אם יעצר, עד שהשינוי בתקנות יכנס לתוקף, אז לפי החוק הוא צריך אישור של משרד התקשורת, כי יש בו רכיבי תקשורת.
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
19/12/2017 | 05:44
7
37
האם זה לא אותו מוצר
http://www.zap.co.il/jacket.aspx?siteid=6120&siteu...
גם בדואר רגיל זה נתפס!!
תודה

לצפיה ב-'עקרונית זה אותו מוצר. אבל משרד התקשורת לא בודק בעצמו אם יש '
עקרונית זה אותו מוצר. אבל משרד התקשורת לא בודק בעצמו אם יש
19/12/2017 | 12:43
6
28
תקינה למוצר שאתה מביא, אלא דורש ממך להוכיח לו את זה. די בלגאן - ובגלל זה רוצים לשנות את זה ברפורמה בתחום היבוא האישי.
ולא הבנתי - הזמנת כבר ונתפס? אם כן - לדעתי הפתרון הקל הוא להחזיר לשולח, ולהזמין שוב.
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
19/12/2017 | 13:07
5
24
הזמנתי מוצר אחר ונתפס
הרפורמה תיקח במדינת ישראל עוד כמה שנים טובות
יש לך המלצה על סטרימר על תדר 2.4
תודה
לצפיה ב-'מניסיון, רוב המוצרים שנשלחים בדואר לא נתפסים. היה לך מזל רע'
מניסיון, רוב המוצרים שנשלחים בדואר לא נתפסים. היה לך מזל רע
19/12/2017 | 13:20
4
36
לי יש ניסיון טוב עם מוצר של beelink - עובד טוב, וכשנתקלתי בבעיה גיליתי שיש להם תמיכה מהירה ויעילה. בנוסף, הוא גם קיבל עדכונים, בניגוד למוצר מקביל של חברה אחרת שיש לי בבית.
לצפיה ב-'סטרימר'
סטרימר
22/12/2017 | 09:42
3
18
beelink gt1 עובד על תדר 5
האם beelink עובד חלק ללא תקיעות 
תודה
לצפיה ב-'יש לי דגם אחר שלהם, שעובד מעולה. '
יש לי דגם אחר שלהם, שעובד מעולה.
23/12/2017 | 00:23
2
8
לצפיה ב-'ומה הדגם - תודה'
ומה הדגם - תודה
23/12/2017 | 07:43
1
7
לצפיה ב-'MINI MXIII II'
MINI MXIII II
23/12/2017 | 12:18
13
התלונה היחידה לגביו - השלט המקורי שלו מתקתק בכל לחיצת כפתור, ובהתחשב בזה שהמכשיר נמצא בחדר שינה, זה די מעצבן.
לצפיה ב-'שאלה - צילום תמונות ולבחור לאיזו גלריה יכנסו ?'
שאלה - צילום תמונות ולבחור לאיזו גלריה יכנסו ?
16/12/2017 | 11:07
2
35
אני רוצה לדעת , אם יש אופציה כזאת במקום לצלם תמונות שישמרו בגלריה של המכשיר , התמונות ישמרו בגלריה נפרדת שאותה אני ייעד לשימוש מסויים.

נגיד למשל ברירית המחדל היא הגלריה בטלפון אבל תיהיה לי אופציה גם לשמור במיקום אחר ששם יופיעו תמונות מסויימות שבחרתי.
יש חיה כזאת ? 
אני כרגע משתמש במכשיר ללא כרטיס זיכרון , אבל יש לי בבית מכשיר שעדיין לא פתחתי והוא מכיל סלוט לכרטיס זיכרון .
תודה.
לצפיה ב-'גלריה זה לא תיקייה ממשית'
גלריה זה לא תיקייה ממשית
16/12/2017 | 21:00
31
בנוסח מחשב .
תמונות מפוזרות בטלפון והגלריה מציגה לך אותם בסדר שאתה בוחר.
אם תכנס לתפריט של הגלריה בחר הצג לפי התקנים ,תבין בדיוק איך התמונות מאורגנות.
.
אין לך שליטה על מיקומי ברירת המחדל של תמונות .
תמונות מהמצלמה יהיו בתיקייה DCIM תמונות מוואטסאפ יהיו באפליקציה שלו.

לצפיה ב-'יש אפליקציות שמאפשרות את זה'
יש אפליקציות שמאפשרות את זה
17/12/2017 | 17:34
31
קודם כל, ברגע שתכניס כרטיס סים ותפתח את המצלמה תישאל האם להעביר את התמונות לכרטיס הזיכרון. אם תענה שכן תתווסף לך בכרטיס תיקיית DCIM ששם יישמרו התמונות בלי שתצטרך לעשות משהו נוסף.
שנית, לא ראיתי באפליקציית ברירת המחדל שמגיעה עם הטלפון שלי (oneplus 5) אפשרות לבחור תיקייה, אבל הייתה לי בעבר אפליקציה שרכשתי ושם הייתה אפשרות לבחור לאיזה תיקייה יישמרו התמונות. אם תרצה אחפש את שמה בערב.
(אני מניח שיש עוד אפליקציות חינמיות עם האפשרות הזו).
לצפיה ב-'שאלה על נוקיה 5.'
שאלה על נוקיה 5.
14/12/2017 | 15:32
12
61
רצוני לעבור אליו מגלאקסי s5.
האם הספיקר שלו יותר חזק!?!
ובכלל היכן יש סיקורים (בעברית)
עליו (ממי שהתשמש בו)!?!
לצפיה ב-'למה להחליף מכשיר דגל במכשיר ביניים?'
למה להחליף מכשיר דגל במכשיר ביניים?
16/12/2017 | 18:13
11
56
לצפיה ב-'עד לפני כ3 שנים הייתי עם נוקיה!'
עד לפני כ3 שנים הייתי עם נוקיה!
16/12/2017 | 20:03
10
46
ב' הגלאקסי 5 שלי הוא דבל סים.
ולכו הזכרון הפנימי שלו הוא 16!
לצפיה ב-'הדגש הוא לא על נוקיה או על סמסונג, אלא על טיב המכשיר'
הדגש הוא לא על נוקיה או על סמסונג, אלא על טיב המכשיר
16/12/2017 | 20:06
9
47
לכל חברה יש מכשירי דגל, מכשירי ביניים ומכשירים זולים ומעפנים. Nokia 5 יכול במקרה הטוב להיחשב למכשיר ביניים (רזולוציה של 720x1280 בשנת 2017, באמת?!).
לצפיה ב-'הבעיה היא.'
הבעיה היא.
16/12/2017 | 20:15
5
41
שהוא היחיד מהנוקיות החדשות שנותן אופציה של 2 סיים וגם כרטיס זכרון!
השאר נותנים את הזכרון על חשבון 1 הסימים!
(או סים שני או זכרון! אין 3 מגירות!)
מסִ?ַ?ִי שלי. יש לי העדפה ל2 סימים.
וגם כרטיס זכרון!
לצפיה ב-'אה. ועוד דבר!'
אה. ועוד דבר!
16/12/2017 | 20:21
4
57
אינני מעדיף מכשיר שכולו זכוכית!
לצפיה ב-'למה? היא שבירה לאללה. הפאנל האחורי בסמסונג A3 שלי נסדק כולו'
למה? היא שבירה לאללה. הפאנל האחורי בסמסונג A3 שלי נסדק כולו
18/12/2017 | 13:21
3
23
מתישהו בחודש הראשון לשימוש. אני לא יודעת מתי כי השתמשתי במגן סיליקון אטום, ורק כשהורדתי אותו גיליתי להפתעתי את המצב. אני ממש מצטערת שזה לא הפלסטיק הפשוט שהיה לי בטלפון הקודם ומחזיק יפה כבר יותר מארבע שנים.
לצפיה ב-'אני חושב שבגלל זה הוא מעדיף מכשיר שאינו עשוי מזכוכית'
אני חושב שבגלל זה הוא מעדיף מכשיר שאינו עשוי מזכוכית
18/12/2017 | 17:10
2
16
לצפיה ב-' בטעות קראתי שם "אני" במקום "אינני"... '
בטעות קראתי שם "אני" במקום "אינני"...
18/12/2017 | 20:04
1
17
זה היה ניסוח לא כ"כ שגרתי...
לצפיה ב-', אכן... '
, אכן...
19/12/2017 | 13:41
6
לצפיה ב-'אז אולי עדיף'
אז אולי עדיף
16/12/2017 | 22:10
2
45
לעבור לסדרת הa של גלאקסי!?!
לצפיה ב-'בהחלט'
בהחלט
17/12/2017 | 05:16
16
לצפיה ב-'תסתכל על הרשימה הזו, לכולם יש ורסיה עם סים נוסף וכרטיס '
תסתכל על הרשימה הזו, לכולם יש ורסיה עם סים נוסף וכרטיס
17/12/2017 | 09:46
39
זיכרון נפרד ומסך FULL HD ולפחות 2 גיגה זכרון ואנדרואיד 6.
צריך כמובן לבדוק מה ניתן להשיג בארץ ומה רק באיביי.

לצפיה ב-'שאלה חשובה. לא רוצה ליפול שוב'
שאלה חשובה. לא רוצה ליפול שוב
14/12/2017 | 09:57
17
124
הציעו לי גרנד פלוס של גלקסי:  האם מומלץ. הצרכים שלי צנועים. מסך לא גדול. 5 אינצ, גלישה ונפח סבירים. תודה
לצפיה ב-'בחנות פרטית מכרו לי '
בחנות פרטית מכרו לי
14/12/2017 | 10:01
5
84
LG K 8. מישו שמבין אמר לי שהוא לא טוב. גם K4 לא טוב. החלטתי ללכת על גלקסי
לצפיה ב-'עכשיו יש לי 4 גיגה. זה מעט'
עכשיו יש לי 4 גיגה. זה מעט
14/12/2017 | 10:15
4
69
חוץ מזה הטלפון מצויין אבל אין להשיג אותו. LG L70. מצלמה לא חשובה לי. בגרנד יש פי 2 נפח וזה יספיק לי. התקציב לא מאפשר לי משו יו7 טוב. אולי J5 אבל הטלפון גדול מדי.
לצפיה ב-'או קיי, שכנעת את עצמך, אז למה לשאול בפורום?/'
או קיי, שכנעת את עצמך, אז למה לשאול בפורום?/
14/12/2017 | 17:41
1
40
אני חוזר שוב: אתה הולך לקנות מכשיר חלשלש שכל סיני מודרני אוכל אותו בלי מלח.
לצפיה ב-'1. אני בחורה אבל זה לא משנה'
1. אני בחורה אבל זה לא משנה
14/12/2017 | 18:11
41
2. שאלתי בפורום כדי להיות בטוחה

3. לא כל בני האדם מבינים בסמרטפונים כמוך
לצפיה ב-'תבדקי J3, הוא אמור להיות קטן יותר.'
תבדקי J3, הוא אמור להיות קטן יותר.
15/12/2017 | 13:57
1
15
לצפיה ב-'אבדוק. תודה לך ושבוע טוב'
אבדוק. תודה לך ושבוע טוב
16/12/2017 | 19:07
8
לצפיה ב-'לא מומלץ, מכשיר ישן וחלש'
לא מומלץ, מכשיר ישן וחלש
14/12/2017 | 15:08
3
47
לצרכים שלך מתאים Redmi 4a או Redmi 4x
לצפיה ב-'מה זה רדמי. הסיני? אני רוצה'
מה זה רדמי. הסיני? אני רוצה
14/12/2017 | 17:11
2
47
גלקסי
לצפיה ב-'איזה קטן וחלש. ציינתי כמה'
איזה קטן וחלש. ציינתי כמה
14/12/2017 | 17:13
1
19
לצפיה ב-'נתחיל מגראנד פריים'
נתחיל מגראנד פריים
14/12/2017 | 17:51
54
1.5 ג'יגה ראם. היום המינינום הוא 2 ג'יגה ראם. המסך אפילו לא HD. בקיצור, זה מפרט שהיה נחשב ללהיט ב-2013 לכל היותר.
לצפיה ב-'הכלל מאוד פשוט'
הכלל מאוד פשוט
14/12/2017 | 17:54
6
72
ב-2017 קונים מכשיר ש...

1. זיכרון הראם שלו הוא לפחות 2 ג'יגה, ועדיף 3
2. האחסון הפנימי שלו הוא לפחות 16 ג'יגה, ועדיף 32
3. המסך שלו הוא לפחות 720x1280 ועדיף 1920×1080
4. גרסת האנדרואיד שלו היא 7 (אפשר להתפשר על 6 כשבטוחים שעבור מכשיר זה יהיו עדכונים בעתיד).

לצפיה ב-'התקציב לא מאפשר..'
התקציב לא מאפשר..
15/12/2017 | 08:20
2
17
לצפיה ב-'אפשר לקנות מכשיר יד שנייה מלפני שנתיים-שלוש'
אפשר לקנות מכשיר יד שנייה מלפני שנתיים-שלוש
15/12/2017 | 08:49
32
לי יש את LG G3 שקניתי ב-700, והיום הוא נמכר ב-500.
לצפיה ב-'או לקנות מכשיר סיני שבהחלט הוכיח את עצמו'
או לקנות מכשיר סיני שבהחלט הוכיח את עצמו
15/12/2017 | 08:50
35
Redmi 4x ב-500 ש"ח שיש לו המון מעריצים, כולל אימא שלי
לצפיה ב-'בדקתי, אין כזה כלל. שתקנה מה שמתאים לה לכיס ולצרכים'
בדקתי, אין כזה כלל. שתקנה מה שמתאים לה לכיס ולצרכים
15/12/2017 | 13:55
2
44
בלי להתחשב במה שמתאים לאחרים.
לצפיה ב-'צרכים בסיסיים מצריכים מכשיר עכשווי'
צרכים בסיסיים מצריכים מכשיר עכשווי
16/12/2017 | 18:09
1
39
או מכשיר דגל מלפני שנתיים-שלוש, זאת משום שהמפתחים לא עושים אופטימיזציה לאפליקציות שלהם ולא מתחשבים בבעליהם של מכשירים ישנים עם חומרה חלשה. רשימה קצרה של מכשירים שהתנסיתי בהם:

1. Samsung S4 - אין בעיה להתקין אנדרואיד 7.0, כל האפליקציות רצות חלק
2. Samsung S3 - אין בעיה להתקין אנדרואיד 7.0, לא בדקתי את נוחות השימוש באפקליקציות, הבעלים היה צריך שיחות ומצלמה, לא יותר
3. LG G3 - כמו Samsung S4
4. Asus TF 101 - אפשר להתקין 5.0, יש רום צולע של 6.0, אבל בכל מקרה, המכשיר בקושי סוחב אפליקציות בסיסיות, כמו יוטיוב.
5. Sony Xperia E - שטח האחסון נגמר מהר, המכשיר לא סוחב אפליקציות בסיסיות
6. Doogee X5 - המכשיר נהיה איטי משנה לשנה, לא בגלל הרום אלא בגלל עדכוני האפליקציות, 8 ג'יגה אחסון מתמלא מהר
7. huawei g510 - המכשיר נחנק ונשנק בכל אפליקציה נתונה
לצפיה ב-'מכשיר עכשווי בהחלט, אבל לא חייב להיות מצטיין, זו הנקודה שלי'
מכשיר עכשווי בהחלט, אבל לא חייב להיות מצטיין, זו הנקודה שלי
17/12/2017 | 00:01
34
למעשה אני מעדיפה מכשיר פשוט עכשווי וחדש מהקופסה על פני מכשיר דגל יד שנייה. אני לא מוכנה לקנות מכשיר יד שנייה (אלא אם זה מחבר או קרוב משפחה).
לצפיה ב-'j7 2016 מראה השתנה'
j7 2016 מראה השתנה
13/12/2017 | 14:10
36
79
שלום נדרשתי לבצע עדכון אבטחה למכשיר j7 2016
עדכון גירסא היום לפי האודות -אנדרואיד  7 וגירסאת סמסונג  experien 8.1 
מה שקרה איני יודעת האם באמת זה עודכן אך המרכז בקרה או איך שקורים לזה בסמסונג השתנה ועכשיו כאשר נכנסים לזה לא רואיםכיתוב כמו מיקום ,WIFI וכו' תחת הסמלים.
אני הייתי מסתדרת אך מדובר בטלפון לאדם מבוגר שמתקשה כתוצאה מכך.
האם אתם יכולים להמליץ לי מניסיון שלכם על כיצד לשנות את המראה בלי לעדכן לגירסא נקייה שאני מפחדת להתקין 
בעייה נוספת יש לציין שפותחים את הטלפון השעון לדוגמא מראה כך 14
                                                                                              06
במקום 14:06 ,הגדלנו את הגופן בטלפון שלאבי יהיה יותר קל לראות אך משום מה איני יודעת היכן לשנות שבתצוגה שפותחים את הטלפון שהמראה של השעה יהיה נורמלי
אודה לעזרתכם

לצפיה ב-'האם טרם העידכון'
האם טרם העידכון
14/12/2017 | 14:45
5
30
הייתה אפליקציה או לאונצ'ר שמישהו המליץ לך שמיועדת לאנשים מבוגרים?
לא הגיוני שמכשיר נטו מתנהג כך .
רק אפליקציה לא תואמת מחרבשת אותו

לצפיה ב-'לא הוספתי שום אפליקציה'
לא הוספתי שום אפליקציה
14/12/2017 | 18:45
3
24
זה קרה לאחר העדכון וגם בצעתי עדכון בהזדמנות זו של כל התוכנות
לצפיה ב-'אנא תארי את האופן בו בוצע העידכון'
אנא תארי את האופן בו בוצע העידכון
14/12/2017 | 20:22
2
26
מה הכוונה "נידרשתי" האם זה הגיע כהודעת עידכון של מערכת ההפעלה ?
מה שקרוי "דרך האויר" ..
מנין לך שמדובר בעידכון אבטחה,בעידכוני מערכת הפעלה אין פרוט .
מדוע יש עידכון של היישומים ,האם זה לא אוטומטי ?
אולי הוגדרה ערכת נושא לא מקובלת .
ראי סרט כיצד זה מתבצע
לצפיה ב-'מה קרה'
מה קרה
15/12/2017 | 06:23
1
114
קפצה לי התראה שיש לבצע עדכון אבטחה.אם לא הייה רשום אבטחה לא הייתי מורידה.
גם אם התעלמתי כל הזמן זה חזר עד שלחצתי לאישור.לקח לו 5 דקות בערך לא בדקתי זמן מדוייק ואז העדכון נכנס
מפני שההתראות אלה מציקות בטלתי שלא כל הזמן תקפוץ התראה לעדכון התוכנות ,אז נכנסתי לגוגל פליי ועשיתי עדכון כבר של כל התוכנות.
לא סתם פניתי לפורום שלא אוריד סתם תוכנות של ערכת נושא כפי שהוצגה בסרטון ואדפוק את המכשיר
לצפיה ב-'תציגי תמונת מסך לתיאור הבעיה'
תציגי תמונת מסך לתיאור הבעיה
15/12/2017 | 11:02
12
לצפיה ב-'אתה כותב סתם. אם אתה לא מכיר סמסונג אל תטריח אותה לחינם'
אתה כותב סתם. אם אתה לא מכיר סמסונג אל תטריח אותה לחינם
17/12/2017 | 00:12
26
מה שהיא כתבה אכן קורה בעדכונים של סמסונג ומי שמשתמש מכיר.
לצפיה ב-'ככה זה באנדרואיד 7, גם אצלי זה קרה בסמסונג אחרי שעדכנתי'
ככה זה באנדרואיד 7, גם אצלי זה קרה בסמסונג אחרי שעדכנתי
17/12/2017 | 00:11
22
31
לגבי השמות מתחת לסימנים, הכוונה בווילון? אם כן, צריך לגלול אותו עד הסוף ואז השמות מופיעים.

לגבי תצוגת השעה, זה די מעצבן, אבל לצערי לא מצאתי לכך פתרון מלבד שימוש בערכת נושא שבה הגדירו תצוגת שעון שונה.
לצפיה ב-'עשיתי פרינט סקרין'
עשיתי פרינט סקרין
17/12/2017 | 19:34
21
24
הטלפון לא הייה לידי ובאתי להורי כדי לבצע פרינט סקרין
האם אתם מכירים ערכת נושא לסדר זאת
כפי שאמרתי אני הייתי מסתדרת לצערי אבי קשה לו עם זה
את צודקת שהוא יכול לפתוח ,אבל עד עכשיו הייה לו כפי שהופיע בסרטון מה כל סמל אומר וזה חסר לו
בכל מקרה תודה
לצפיה ב-'תודה, אין צורך; אני מכירה משלי וכך זה אצל כולם, כפי שכתבתי'
תודה, אין צורך; אני מכירה משלי וכך זה אצל כולם, כפי שכתבתי
17/12/2017 | 19:40
20
16
את השמות בווילון לא ניתן להציג במצב המצומצם, זה מה שיש. אני מניחה שמהר מאוד הוא ילמד לקשר בין הסמל לשם. את יכולה לסדר לו את הסמלים בווילון באיזה סדר שבא לכם (למשל לשים לו בשורה העליונה רק את אלה שהוא באמת משתמש בהם) וגם לקבוע את הכמות בכל שורה – אם יהיו פחות סמלים הם יגדלו, אולי גם זה יסייע לו (הגדולים מופיעים רק בפתיחה מלאה).

לגבי ערכות נושא, אני לא זוכרת שמות... תיכנסי לתפריט טפטים וערכות נושא, צריך להתחבר לחשבון סמסונג או לפתוח חשבון חדש (לא ביג דיל, וזה חינם, ואפשר אח"כ להתנתק ממנו אם רוצים) ואז פשוט לעבור על ההיצע ולבחור מה שמתאים.

אבל בכנות, לגבי השעון, מניסיון – מתרגלים. לא בטוחה שזה שווה את ההתעסקות...

ו"פתרון" (עקום) נוסף שאני יכולה להציע: לדאוג שתמיד תהיה התרעה כלשהי במסך הנעילה (אפילו יישום שתוקע איזו הודעה, לא יודעת מה) ואז הוא דוחס את השעון למעלה לשורה אחת. אבל נראה לי שזה סתם יעיק עליו יותר.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
17/12/2017 | 19:52
19
15
חבל שעדכנתי 
הראייה שלו לא משהו ושזה הייה כתוב הייה לו יותר קל
לצפיה ב-'ממש לא חבל; את לא רוצה להסתובב עם טלפון עם בעיות אבטחה'
ממש לא חבל; את לא רוצה להסתובב עם טלפון עם בעיות אבטחה
17/12/2017 | 20:07
18
19
ואני לא מסכימה איתך שהכתוב קל יותר, כתוב נורא קטן ולכן אם יש לו בעיות ראייה דווקא הסמלים יכולים לעזור לו יותר. שיתרגל פשוט לזהות אותם או למתוח את האצבע קצת יותר למטה כך שהווילון ייפרש במלואו. זה באמת לא ביג דיל.

אם את מחליפה ערכת נושא את יכולה גם לבחור צבעים שיהיו לו קלים יותר, אולי משהו עם ניגודיות גבוהה יותר במקום תכלת על לבן (אני אישית עברתי לערכת נושא כהה כי אני לא סובלת את הלבן הזה).
לצפיה ב-'לא בטוח שחייבים להחליף ערכת נושא בשביל ניגודיות גבוהה'
לא בטוח שחייבים להחליף ערכת נושא בשביל ניגודיות גבוהה
18/12/2017 | 07:51
17
11
יכול להיות שיש אפשרות תחת הגדרות "נגישות" במכשיר.
לצפיה ב-'זה לא מה שכתבתי; ציינתי שאם היא כבר מחליפה בשביל השעון'
זה לא מה שכתבתי; ציינתי שאם היא כבר מחליפה בשביל השעון
18/12/2017 | 12:53
16
13
היא יכולה לבחור עבורו ערכה עם צבעים נוחים יותר.

לא הצעתי לה להעביר לו את המכשיר לניגודיות שונה, ומניסיוני אין שום דבר כזה בתפריט נגישות. יש כל מיני משחקים עם המקלדת, הגופנים וכו' (וגם אפשרות לצבעים הפוכים, לגוני אפור וכיו"ב) אבל לא אפשרות לבחור ערכות צבעים שונות.
לצפיה ב-'כל אחד והניסיון (והמכשיר) שלו '
כל אחד והניסיון (והמכשיר) שלו
18/12/2017 | 17:58
15
15
הייתי מראה לך איך זה נראה, אבל בשביל זה אני צריך לצלם את המסך (ולא לעשות צילום מסך), ואין לי עלי עוד מכשיר בשביל זה.
לצפיה ב-'אני מתייחסת לאפשרויות בסמסונג, מן הסתם'
אני מתייחסת לאפשרויות בסמסונג, מן הסתם
18/12/2017 | 20:02
14
7
לצפיה ב-'לשמחתי לא נאלצתי לסבול סמסונג כבר שנתיים וחצי בערך '
לשמחתי לא נאלצתי לסבול סמסונג כבר שנתיים וחצי בערך
18/12/2017 | 20:15
13
7
לצפיה ב-'אני לא סובלת... לא הכול מושלם, אבל זה כך בכל מכשיר...'
אני לא סובלת... לא הכול מושלם, אבל זה כך בכל מכשיר...
18/12/2017 | 20:18
12
10
ואת הדברים המהותיים שהפריעו לי בהתחלה כבר פתרתי.
לצפיה ב-'בסדר, לכל אחד יש דרישות אחרות מהמכשיר שלו'
בסדר, לכל אחד יש דרישות אחרות מהמכשיר שלו
19/12/2017 | 07:44
11
8
לצפיה ב-'סתם בשביל הסקרנות, בדקתי בסמסונגים שיש בבית - יש שם את זה'
סתם בשביל הסקרנות, בדקתי בסמסונגים שיש בבית - יש שם את זה
19/12/2017 | 19:37
10
10
זה נקרא אחרת ("Negative Colors"), אבל זה עושה אותו דבר. אולי זה משהו שנוסף בגירסא 4.3 (שזו הגירסא המוקדמת מבין השניים), אבל אני ממש לא יודע.
לצפיה ב-'הזכרתי צבעים הפוכים לפני כמה הודעות; אבל מה הקשר לדיון?'
הזכרתי צבעים הפוכים לפני כמה הודעות; אבל מה הקשר לדיון?
20/12/2017 | 02:37
9
8
כשבוחרים בסמסונג בצבעים הפוכים כל הצבעים בטלפון מתהפכים ללא יוצא מן הכלל – השחור נהיה לבן, הלבן נהיה שחור, אדום נהייה ירוק... זה כמו להסתכל בתשליל (נגטיב, למי שעוד זוכר מה זה ) ולא ממש מעשי. למעשה די מעצבן, עבור מי שמסוגל לראות צבעים כמו שצריך (למשל כשהוא צופה בתמונות או בסרטונים, דבר שאנשים עושים).
לצפיה ב-'זה אמנם נגטיב, אבל למעט תמונות, זה דווקא די עדין'
זה אמנם נגטיב, אבל למעט תמונות, זה דווקא די עדין
20/12/2017 | 08:54
8
11
תכלת נהיה כחול-סגול, ירוק כהה נהיה ירוק בהיר, אדום נהיה ורוד, וכו'. כן, שחור ולבן מתחלפים לחלוטין, אבל מכיוון שרוב המסכים הם לבנים, המעבר לשחור הופך אותם לקצת יותר קריאים וקלים על העין.

לא מעשי? אני לא מסכים. לי זה לא שימושי, וקצת מוזר, אבל זה בהחלט יכול לעזור למי שהראיה שלו קצת יותר חלשה. אולי לא כשמסתכלים על תמונות, אבל כן בשימוש יומיומי רגיל במכשיר.
לצפיה ב-'מה זה "למעט תמונות"? אנשים משתמשים בתמונות כל הזמן!'
מה זה "למעט תמונות"? אנשים משתמשים בתמונות כל הזמן!
20/12/2017 | 13:22
7
11
כדי לצלם, כדי לצפות בגלריה, אפילו סתם כדי לקרוא עמוד חדשות... ולרבים יש טפט במסך הבית ו/או הנעילה... אפילו הצלמיות במסך הבית הופיעו בצבעים מעוותים לחלוטין.

אני חולקת עליך שזה היה "די עדין"; אם זכור לך, לא הייתי מרוצה מערכת הצבעים הבהירה, ועברתי על כל האפשרויות של שינוי תצוגה קיימת במכשיר. כשניסיתי את הצבעים ההפוכים ברגע הראשון זה נראה מתאים כי רציתי כהה במקום בהיר, אבל הבעיה שזה הפך את הכול, וזה נראה זוועת עולם. לא שרדתי דקה.

פתרון עדין הוא החלפת ערכת נושא, כי היא מחליפה רק אלמנטים מסוימים (ובחלקם אפשר לשלוט בנפרד, למשל בצלמיות). מעבר לצבעים הפוכים הוא פתרון די אלים.
לצפיה ב-'אז אני לא "אנשים"? כי אני משתמש בתמונות רק לפעמים'
אז אני לא "אנשים"? כי אני משתמש בתמונות רק לפעמים
20/12/2017 | 21:04
6
15
כשאני קורא חדשות, אני מדלג על התמונות, גם כאשר הן בצבעים הנכונים. אני לא חי בתוך המצלמה או הגלריה של הטלפון, ועיקר התמונות שאני מקבל ביום רגיל הן בדיחות בקבוצות הוואטסאפ שלי.

הכוונה שלי ב"די עדין" הייתה שהמעבר של הצבעים מרגיש לי עדין, למעט ההיפוך המוחלט של שחור ולבן. במקום אדום - ורוד, או במקום תכלת - כחול כהה, אלו לא שינויים גדולים. לי זה לא מתאים כי אני רגיל כבר לצבעים הרגילים, אבל לא הייתי פוסל את זה. מעבר לכך, אם High Contrast בצורה הזו היה כל כך מיותר, אז זה לא היה נמצא עשרות שנים ב-Windows. לדעתי לפחות מימי Windows 95, אבל אולי עוד לפני כן.
לצפיה ב-'ואתה משתמש בצבעים הפוכים? מעולם לא ראיתי מישהו משתמש'
ואתה משתמש בצבעים הפוכים? מעולם לא ראיתי מישהו משתמש
20/12/2017 | 22:24
15
כולל אנשים מבוגרים, כולל אנשים עיוורי צבעים. כאמור, אני לא חושבת שזה עדין, אני חושבת שזה איום ונורא ובלתי נסבל, ושזה פתרון גורף וגרוע לבעיה שלמעשה כלל לא הועלתה ע"י פותחת השרשור. היא לא התלוננה על חדות ראייה או ניגודיות אלא על שמות שלא מופיעים. אני רק ציינתי שאם היא בוחנת ערכות נושא, זו הזדמנות לבחור צבעים יותר נוחים. אם לאדם מבוגר קשה להתרגל לשינויים כ"כ מינוריים כמו אלה שמפריעים לו, אני חושבת שצבעים הפוכים יהיה לו קשה פי כמה.
לצפיה ב-'אגב, תיאור החלפת הצבעים שלך אינו נכון, לפחות לא בסמסונג שלי'
אגב, תיאור החלפת הצבעים שלך אינו נכון, לפחות לא בסמסונג שלי
20/12/2017 | 22:48
4
13
צבעי נגטיב כשמם כן הם, נראים כמו בתשליל (צבעי אור משלמים), וזה לא החלפה של גוונים כמו תכלת בכחול או ורוד באדום וכיו"ב אלא שינויי צבעים דרסטיים, ממש כמו כאן:

שחור <> לבן
אדום <> ציאן,
סגול <> ירוק זית,
ירוק <> מג'נטה
צהוב <> כחול (כהה)
כתום <> כחול בינוני,
חרדל <> תכלת כהה

וכאמור, זה לא רק בתמונות בגלריה אלא בכל הטלפון – בטפטים במסכי הבית ובמסך הנעילה; בצלמיות; בגלישה בכל עמוד אינטרנט באשר הוא; בסרטוני וידאו; במשחקים; בתוכנות מפות וניווט... (שבהן המפות נראות בלתי קריאות לחלוטין, אגב). אני מצרפת כמה צילומי מסך, "שינוי עדין" זה הדבר האחרון שאפשר לומר עליהם.
לצפיה ב-'התמונות המצורפות (לא הצלחתי לצרף קודם):'
התמונות המצורפות (לא הצלחתי לצרף קודם):
20/12/2017 | 23:23
3
14
על טעם וריח אין להתווכח, אבל "שינוי עדין" זה לא.
לצפיה ב-'בסמסונג אולי זה לא עדין. אצלי זה כן היה יחסית עדין'
בסמסונג אולי זה לא עדין. אצלי זה כן היה יחסית עדין
21/12/2017 | 08:22
2
8
לצפיה ב-'זה לא קשור לסמסונג; זו המשמעות של צבעים מנוגדים'
זה לא קשור לסמסונג; זו המשמעות של צבעים מנוגדים
21/12/2017 | 11:10
1
12
כפי שתוכל לראות גם בוויקיפדיה. אולי בטלפון שלך החליטו לעשות צבעי נגטיב שאינם באמת נגטיב..
לצפיה ב-'אולי'
אולי
21/12/2017 | 11:44
5
לצפיה ב-'את צורת השעון דווקא אפשר לשנות:'
את צורת השעון דווקא אפשר לשנות:
18/12/2017 | 09:19
6
14
תכנסי להגדרות - תצוגה- ALWAYS ON - ו LAYOUTS
(הטלפון שלי S7 באנגלית אבל זה אמור להית אותו הדבר...)
ושם אפשר לבחור את צורת השעון.

למרכז הבקרה המקוצר אי אפשר להוסיף כיתוב אבל ב- הגדרות - נגישות - יש הרבה דברים שאפשר לשנות כדי להקל על הקריאה.
לצפיה ב-'Always on display זה משהו אחר ולא מסך הנעילה שהיא צילמה'
Always on display זה משהו אחר ולא מסך הנעילה שהיא צילמה
18/12/2017 | 13:07
5
15
אולי זה יספק אותו (במקום), אבל זה לא משפיע על תצוגת השעון במסך הנעילה.

בתפריט הנגישות אכן אפשר לשנות כל מיני דברים (כמו גופנים), אבל לא משהו רלוונטי לתלונות הנקודתיות שהיא העלתה.
לצפיה ב-'זה משנה בשני המקומות, תנסי ותראי.'
זה משנה בשני המקומות, תנסי ותראי.
18/12/2017 | 13:50
4
10
לצפיה ב-'והנה תמונה של המסך נעילה'
והנה תמונה של המסך נעילה
18/12/2017 | 14:20
20
לצפיה ב-'כבר ניסיתי, ולא. מסך הנעילה אצלי לא השתנה.'
כבר ניסיתי, ולא. מסך הנעילה אצלי לא השתנה.
18/12/2017 | 14:36
2
18
לך יש S7, לה יש J7, לי יש A3. הסיכוי הוא ש-J יהיה דומה יותר ל-A מל-S, אבל שינסו ויבדקו. כאמור, אצלי זה לא כך.
לצפיה ב-'שני פתרונות שראיתי:'
שני פתרונות שראיתי:
18/12/2017 | 15:00
1
16
1. להוסיף במסך הנעילה התראות ואז בגלל שאין מספיק מקום השעון חוזר לצורתו הרגילה.
2. להגדיר למסך הנעילה THEME או WALLPAPER שיש בו שעון רגיל.
לצפיה ב-'את שניהם כבר ציינתי כאן.'
את שניהם כבר ציינתי כאן.
18/12/2017 | 15:39
10
לצפיה ב-'שידרוג טלפון לאנדרואיד טוב יותר.'
שידרוג טלפון לאנדרואיד טוב יותר.
11/12/2017 | 15:59
6
100
קיבלתי samsung gt-19100t . למטרת לימוד.
איך משדרגים את האנדרואיד?
בזמנו הצלחתי יפה עם lg . אבל כאן אני קצת מתבלבל.
תודה על הסבר פשוט.
הגימלאי
לצפיה ב-'בדוק שוב את הדגם שרשמת '
בדוק שוב את הדגם שרשמת
11/12/2017 | 20:31
48
יכולת שידרוג של אנדרואיד לדגמים ישנים
היא מוגבלת.
היצרן לא מעדכן,
החומרה, גם אם היא תקינה, מיושנת.
האפשרות לעדכון היא ע"י רומים של מפתחים פרטים שזה בעצם
ניסוי וטעיה.
צלם את המסך שבו מופיעים פרטי הרום הנוכחי שלך וצרף לכאן.
לצפיה ב-'לדגם הישן הזה מזמן אין שדרוגים רשמיים'
לדגם הישן הזה מזמן אין שדרוגים רשמיים
11/12/2017 | 21:11
4
50
אפשר להתקין רום מקוסטם (פעולה יחסית מורכבת למתחילים)
לצפיה ב-'תודה מקרב לב'
תודה מקרב לב
12/12/2017 | 06:37
3
44
אני רק מתרגל ללימוד לא חשוב לי מה יקרה לטלפון.
לצפיה ב-'התקנתי מכאןhttp://en.miui.com/download-16.html'
התקנתי מכאןhttp://en.miui.com/download-16.html
12/12/2017 | 09:51
2
49
אני אפילו מופתע מעצמי כי אין לי ידע בתחום.אני מתחום המחשבים.
.
.
לצפיה ב-'כל הכבוד!'
כל הכבוד!
12/12/2017 | 10:02
1
15
לצפיה ב-'כאן תוכל לראות הייכן שידרגתי את lg uptimus'
כאן תוכל לראות הייכן שידרגתי את lg uptimus
13/12/2017 | 21:08
25
לצפיה ב-'שאלה: מבינה שאחריות יצרן עדיפה'
שאלה: מבינה שאחריות יצרן עדיפה
13/12/2017 | 11:24
5
38
על אחריות יצרן מקביל אך על אחריות יצרן מקביל אפשר לסמוך? תודה

לצפיה ב-'רוב המגיבים כאן יגידו לך שהם לא מאמינים באחריות יצרן.'
רוב המגיבים כאן יגידו לך שהם לא מאמינים באחריות יצרן.
13/12/2017 | 16:38
3
32
אני אישית דווקא כן מאמין בזה.
לצפיה ב-'אני מודה לך. למה אתה מאמין'
אני מודה לך. למה אתה מאמין
13/12/2017 | 17:12
2
26
ורובם לא
לצפיה ב-'אני מאמין כי הניסיון שלי בתחום הזה היה טוב'
אני מאמין כי הניסיון שלי בתחום הזה היה טוב
13/12/2017 | 17:54
1
30
ולא סידרו אותי. אבל הרבה אנשים פה טוענים שחבל על הכסף.
לצפיה ב-'הבנתי. תודה לך'
הבנתי. תודה לך
14/12/2017 | 09:48
11
לצפיה ב-'לא משנה מקביל או לא, משנה מי נותן את האחריות בפועל'
לא משנה מקביל או לא, משנה מי נותן את האחריות בפועל
17/12/2017 | 00:16
15
יש בישראל לא מעט יבואנים רשמיים (לאו דווקא של סלולרים) שידועים לשמצה באיכות השירות, כך שהעובדה שלא מדובר ביבוא "מקביל" לא מבטיחה לך דבר. בדקי מטעם מי האחריות בכל מקרה, מה התנאים, לאן את צריכה להביא את הטלפון במקרה של תקלה וכו'. בעיקר חפשי בגוגל ביקורות על נותנת האחריות ותתרשמי האם אכן יש על מי לסמוך או שמדובר במשענת קנה רצוץ.

אישית אני מעדיפה לקנות את הטלפונים בחו"ל (כך שאין לי אחריות יבואן) ובהפרש המחיר שאני חוסכת אממן תיקון פרטי במידת הצורך (במכשיר הקודם לא נזקקתי לכך, לשמחתי).
לצפיה ב-'המצלמה האחורית לא מתפקסת'
המצלמה האחורית לא מתפקסת
10/12/2017 | 14:14
1
36
שלום יש לי גלקסי 8 ופתאום שמתי לב שהמצלמה האחורית לא מתפקסת.. חיכיתי כמה שניות ועדין לא עזר..גם לא להפעיל מחדש את המכשיר.. המצלמה הקדמית עובדת מצויין.. שאמח לעזרתכם 
לצפיה ב-'כנס להגדרות'
כנס להגדרות
13/12/2017 | 10:07
23
יישומים >מצלמה (קרוב לודאי camera ) >שורה שלישית -זכרון >מחק מטמון מחק נתונים >תפעיל מחדש .
זה לא משפיע על היישום רק מוחק הגדרות שאתה שינית.

לצפיה ב-'הודעת שגיאה כשמנסה להכנס ל*תגובות* ב facebook מהאנדרואיד'
הודעת שגיאה כשמנסה להכנס ל*תגובות* ב facebook מהאנדרואיד
12/12/2017 | 16:28
2
18
שלום,
יש לי גלקסי 7 edge. היום כאשר אני מנסה להכנס בפייסבוק לתגובות לפוסט כלשהו אני מקבלת את ההודעה
Error validating access token: The session has been invalidated because the use chaged their password or Facebook has changed the session for security reasons.

זה קורה גם לאחר אתחול המכשיר, בין אם אני גולשת על wifi או באינטרנט הסלולארי.
לא החלפתי סיסמא, ואני חושבת שאני כן רואה הודעות חדשות בפיד (לא בטוחה לגבי זה).

מוכר?
מה עליי לעשות?

תודה מראש

לצפיה ב-'נסי לאפס את הגדרות הפייסבוק לחלוטין ולהתחבר מחדש.'
נסי לאפס את הגדרות הפייסבוק לחלוטין ולהתחבר מחדש.
12/12/2017 | 23:53
1
19
הגדרות > אפליקציות > פייסבוק > נתונים (או משהו בסגנון) ניקוי מטמון וניקוי נתונים.
פתיחה מחדש של האפליקציה תדרוש התחברות מחדש ובתקווה שלאחר מכן יחזור לעבוד כמו שצריך.
לצפיה ב-'תודה רבה, עבד '
תודה רבה, עבד
13/12/2017 | 09:16
3
לצפיה ב-'האם אנדרואיד גרסה 6.0.1 זו הגרסה העדכנית ל-Samsung Galaxy S5'
האם אנדרואיד גרסה 6.0.1 זו הגרסה העדכנית ל-Samsung Galaxy S5
11/12/2017 | 22:15
9
53
שלום

מכשיר Samsung Galaxy S5 Mini SM-G800F 16GB
היתה לי גרסה 4.4.2. כשקניתי את המכשיר לפני כשנה וחצי נאמר לי שהכל רשמי ושיש עדכוני OTA. מה שכמובן לא היה נכון, וכל פעם שניסיתי לעדכן, נכתב לי שזה מעודכן.
לאחרונה בגלל בעיות קליטה, נאמר לי ששווה לנסות עדכון גרסה, ואז התברר שאין לי עדכון אוטומטי.
פניתי למעבדה לעדכן גרסה, ועדכנו. נראה בימים הקרובים האם זה משפיע על עניין הניתוקים.

האם זו הגרסה העדכנית והטובה ביותר למכשיר הספציפי הזה?

מצ"ב תמונות של הגרסה שהיתה, והגרסה שישנה כעת.

כ"כ רציתי לשאול:

1. לאחר עדכון הגרסה, כל הנתונים נשמרו. האם זה כך תמיד? כלומר לא היה צריך בכלל לגבות? או שמשהו בעדכון לא תקין?
2. זה אולי משהו מהדור הישן, אבל בכל זאת, לאחר עדכון הגרסה נעלמו לי הסמיילים מה-SMS. האם יש דרך להחזיר את זה?

תודה
לצפיה ב-'6.01 זו הגרסה הרישמית האחרונה. מוזר שכל הנתונים נישמרו, אתה '
6.01 זו הגרסה הרישמית האחרונה. מוזר שכל הנתונים נישמרו, אתה
12/12/2017 | 13:26
6
34
בטוח שהמעבדה לא גיבתה והחזירה לך את הנתונים?
חלק גדול מהנתונים יורד אוטומטית מגוגל בכל מקרה בסנכרון אבל יש דברים כמו נתוני אפליקציות שהם לא של גוגל וכדומה שבדר"כ צריך לגבות ולהתקין.
לצפיה ב-'יכול להיות שהם עשו צריבה בלי למחוק את הנתונים?'
יכול להיות שהם עשו צריבה בלי למחוק את הנתונים?
12/12/2017 | 14:16
4
15
לצפיה ב-'זה אפשרי רק אם ה bootloader היה פתוח מלכתחילה'
זה אפשרי רק אם ה bootloader היה פתוח מלכתחילה
12/12/2017 | 14:20
2
28
יתכן ומעבדות כך מוכרות מכשירים

לצפיה ב-'אצל סמסונג אני לא חושב שנושא ה-Bootloader הוא רלוונטי'
אצל סמסונג אני לא חושב שנושא ה-Bootloader הוא רלוונטי
12/12/2017 | 16:53
1
24
וגם אם כן, המכשיר נמכר עם רום "מבושל" כלשהו, אז יכול להיות שפתחו אותו אז.
לצפיה ב-'מלכתחילה זה לא רום רשמי, ולכן לא יכולתי לעדכן לבד'
מלכתחילה זה לא רום רשמי, ולכן לא יכולתי לעדכן לבד
12/12/2017 | 20:42
35
ולפני שנתתי את המכשיר למעבדה, הוא אמר לי שעלי לגבות את הנתונים. ושלאחר העדכון יהיה צורך להתקין את השפה העברית כי במקור זה לא בעברית.
ובתכלס, כל הנתונים נשמרו, וכמובן גם השפה העברית.

לצפיה ב-'אני לא יודע מה הוא עשה בדיוק. בכל מקרה הגרסה עודכנה'
אני לא יודע מה הוא עשה בדיוק. בכל מקרה הגרסה עודכנה
12/12/2017 | 20:40
5
לצפיה ב-'במאת האחוזים המעבדה לא גיבתה לי את הנתונים'
במאת האחוזים המעבדה לא גיבתה לי את הנתונים
12/12/2017 | 20:39
13
זה היה אצלו זמן קצר, והוא עצמו היה נראה קצת מופתע מכך שכל הנתונים נשמרו.
לצפיה ב-'שאלה נוספת וחשובה. האם יכול להיות שכעת אני יכול לעדכן לבד?'
שאלה נוספת וחשובה. האם יכול להיות שכעת אני יכול לעדכן לבד?
12/12/2017 | 20:45
1
14
האם משהו בנתונים שמופיעים בצילום מסך, יכול ללמד האם בעתיד אוכל לעדכן בעצמי או שהמצב הוא כמקודם שלא ניתן דרך המכשיר עצמו אלא דרך מעבדה או מישהו שמבין?

תודה
לצפיה ב-'אם זו הגירסא האחרונה של המכשיר, אז אין לך לאן לעדכן'
אם זו הגירסא האחרונה של המכשיר, אז אין לך לאן לעדכן
12/12/2017 | 21:46
17
העדכונים של מכשירי אנדרואיד לא מגיעים לנצח, לרוב מדובר על שנה וקצת, אולי שנתיים במקרה הטוב (והנדיר). מכשירים קצת יותר חדשים ממשיכים (או לפחות אמורים) לקבל עדכוני אבטחה עוד שנתיים אחרי שעדכוני מערכת ההפעלה מפסיקים, אבל לפי מה שאני זוכר גם זה תלוי בטוב ליבה של היצרנית. רמז - היצרנית לא מרוויחה על עדכון המכשיר עוד גרוש, ואין לה אינטרנס לעדכן, אז תחשוב מה הסבירות שמכשיר ביניים (ומטה) יקבל עדכונים.
לצפיה ב-'XIAOMI A1'
XIAOMI A1
08/12/2017 | 21:36
3
100

איך מצלמים מסך?

יש לי את האפליקציה של MI FIT ואת הצמיד מי בנד 2- אני לא מצליח להגדיר את השעון המעורר וההתראות בצמיד. משום מה כשאני לוחץ על PLAY יש לי רשימה של קטגוריות ספורט, כמו ריצה הליכה וכו'
גרסא 3.1.6

רשת סלולארית: מופיע לי 3G ולא 4G. למה? איך משנים ל4G
איך נועלים אפליקציות בטביעת אצבע או סיסמא, ללא אפל' צד ג'.
יש אפשרות לאפליקצית תאומה? לפתוח את אותה אפל' על 2 מנויים?

לצפיה ב-'בסמסונג לוחצים בו"ז על מקש הבית וכפתור ההדלקה/כיבוי'
בסמסונג לוחצים בו"ז על מקש הבית וכפתור ההדלקה/כיבוי
11/12/2017 | 01:22
1
39
בדגם אחר הייתי פשוט מגגלת את שם הדגם + screenshot.
לצפיה ב-'במכשירים שאין בהם מקש בית פיזי'
במכשירים שאין בהם מקש בית פיזי
11/12/2017 | 07:22
42
בדרך כלל זה לחיצה על כפתור הדלקה/כיבוי ו-ווליום למטה.
לצפיה ב-'ד"ר גוגל , ידידו הטוב ביותר של האדם'
ד"ר גוגל , ידידו הטוב ביותר של האדם
17/12/2017 | 16:02
12
לצפיה ב-'שבוע טוב. מקבלת כל הזמן התראות'
שבוע טוב. מקבלת כל הזמן התראות
09/12/2017 | 19:00
1
58
על אפליקצית אנדרואיד מזוייפת ומזיקה למכשיר ושאלה האם להסיר אותה. אני עושה אישור וזה חוזר כל הזמן. אני לא מכירה את האפלקציה. מישהו מבין מה זה?  תודה
לצפיה ב-'אנחנו לא רואים מה שאת רואה. צילום מסך יעזור.'
אנחנו לא רואים מה שאת רואה. צילום מסך יעזור.
11/12/2017 | 01:20
6
לצפיה ב-'הודעות קוליות בוואטסאפ נפתחות תמיד רק על ספיקר'
הודעות קוליות בוואטסאפ נפתחות תמיד רק על ספיקר
08/12/2017 | 20:13
32
שלום, כאשר אני מקבל הודעות קוליות בוואטסאפ זה תמיד נפתח לי אוטומטית על ספיקר ואי אפשר להשמיע את זה באוזן שלי בלבד(גם בהצמדה ממש חזקה לאוזן). זה התחיל מעדכון הגירסא האחרון לאנדרואיד 8.1
לפני זה הייתה לי בעיה פחות חמורה בטלפון-יכולתי לשמוע הודעה קולית באוזן בוואטסאפ אבל ברגע שהייתי מקבל הודעה נוספת כלשהי בוואטסאפ ההודעה הקולית הייתה מתפרצת לספיקר.
הטלפון שלי הוא נקסוס 5X.
מישהו מכיר את הבעיה ויודע איך לפתור?
נ.ב-לגבי הבעיה הקודמת לפני עדכון הגירסא, אני מכיר עוד אנשים עם הדגם הזה שחוו את הבעיה כך שלא מדובר רק במכשיר הספציפי שלי

תודה
לצפיה ב-'מכשיר נתקע בלוגו'
מכשיר נתקע בלוגו
07/12/2017 | 13:05
2
69
שלום, מכשיר סמסונג גלקסי J2, נתקע בלוגו של סמסונג לאחר הדלקה ולא מגיב.
לאחר הוצאה של כרטיס הסים המכשיר נדלק, אך מופיעה ההודעה הבאה
"com.google.process.gapps"
לא ידוע אם זה קשור.
תודה על העזרה
לצפיה ב-'אולי זה דומה'
אולי זה דומה
08/12/2017 | 14:12
1
44
לצפיה ב-'תודה, הצליח'
תודה, הצליח
11/12/2017 | 10:32
7
לצפיה ב-'מבקשת עזרה בשיחזור WHATSAPP'
מבקשת עזרה בשיחזור WHATSAPP
05/12/2017 | 17:19
3
64
לפני כשבוע החלפתי מכשיר מLG G3 לLG G6. הכל עבר חלק למכשיר החדש, גם האפליקציות. רק הווצאפ כשהותקן, היה חדש ללא ההסטוריה.
לא ידעתי שאת הווצאפ צריך לגבות לחוד, בנוסף לגיבויים האחרים.
החזרתי את כ. הסים למכשיר הישן שם הופיעה כל ההסטוריה, וגיביתי בגוגל דרייב, גיבוי שנמשך כמה שעות.
לאחר החזרת הסים למכשיר החדש, ההסטוריה לא שוחזרה. יש את אנשי הקשר, אבל הכל ריק. בגוגל דרייב מצאתי את התמונות.
מה שהכי חשוב לי, הן השיחות שחלקן מאד חשובות.
האם הגיבוי במכשיר החדש דרס את הגיבוי של ההסטוריה הישנה? האם יש בכלל מה לעשות?
אשמח מאד לעזרה והכוונה.
תודה.
לצפיה ב-'אי אפשר (או לפחות זה מאוד קשה) לאחד גיבויים'
אי אפשר (או לפחות זה מאוד קשה) לאחד גיבויים
06/12/2017 | 07:46
2
79
מה שאת יכולה לעשות זה להסיר את וואטסאפ מהמכשיר החדש, ולמחוק (או דרך אפליקציית מנהל קבצים במכשיר או מהמחשב) את תיקיית WhatsApp על איחסון המכשיר (כלומר לא על כרטיס זיכרון, אם יש).
במכשיר הישן כדאי לעשות גיבוי מקומי ידני, כלומר לבטל את הגיבוי לגוגל דרייב וללחוץ על גיבוי (Settings - Chats). לאחר מכן יש להעתיק את תיקיית WhatsApp מהמכשיר הקודם לאותו מיקום במכשיר החדש, להתקין שוב את האפליקציה, וכאשר את נשאלת האם לשחזר מגיבוי לענות כן.

אגב, לפי מה שהבנתי, השיחזור של וואטסאפ אמור להיות אוטומטי. כלומר ברגע שאת מגדירה את חשבון גוגל שלך במכשיר החדש ומתקינה וואטסאפ, הוא אמור (לא ברור לי איך) לשחזר את הגיבוי. אני לא עשיתי את זה אף פעם (וגם לא אעשה ), אז אני לא יודע מה השתבש אצלך, אבל אולי שווה לנסות לבדוק את זה, כדי שזה לא יקרה לך במעבר למכשיר הבא.
לצפיה ב-'הגבוי לקלאוד של ווטסאפ נמצא בגוגל דרייב אבל כדי שזה יעבוד'
הגבוי לקלאוד של ווטסאפ נמצא בגוגל דרייב אבל כדי שזה יעבוד
06/12/2017 | 15:09
64
צריך לפני מתקינים את הווטסאפ במכשיר החדש להכנס פעם אחת לגוגל דרייב כדי לסיים את ההתקנה שלו ואז הווטסאפ כבר ימצא את הגיבוי לבד בזמן ההתקנה.
וכמובן להכנס עם אותו שם משתמש של גוגל בהתקנת הטלפון.
לצפיה ב-'הצלחתי! שבוע שאני מתעסקת עם הנסיונות'
הצלחתי! שבוע שאני מתעסקת עם הנסיונות
06/12/2017 | 20:52
52
איך אומרים הילדים כשהם מנסים משהו לא מוכר? "על החיים ועל המוות"...
ואת זה בדיוק החלטתי.
מחקתי את גיבוי הווצאפ מגוגל דרייב (במחשב) של המכשיר החדש. (פחדתי שימחק כל מה שהיה בווצ, אבל לא היה לי מה להפסיד) מחקתי את האפליקציה של הווצאפ במכשיר החדש, וגיביתי את ההסטוריה בישן. הגיבוי היה לגוגל דרייב, לא היתה כלל אפשרות לשנות.
התקנתי את האפליקציה במכשיר החדש, ולחצתי על שיחזור.
לקח די הרבה זמן, גם הגיבוי ואח"כ השיחזור, אבל עכשיו ההסטוריה חזרה אלי. חוץ מהשבוע האחרון. היה משהו אחד חשוב, וביקשתי שישלחו לי שוב.
שיעור טוב לפעם הבאה.
תודה למי שהגיב.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ