לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1200612,006 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורומים מקבילים לשאלות ספציפיות: פורום iPhone, פורום ניווט וGPS, ופורום סלולרי, בו ניתן גם להתייעץ בנוגע לרכישת מכשיר סלולרי חדש

המשך >>

לצפיה ב-'האם אפשר לחלץ קבצי ראר בכרטיס זיכרון חיצוני שמחובר למכשיר?'
האם אפשר לחלץ קבצי ראר בכרטיס זיכרון חיצוני שמחובר למכשיר?
01/04/2018 | 16:30
1
25
יש לי כרטיס זיכרון שיש בו קובץ ראר גדול. חיברתי אותו לסמארטפון. אני מעוניינת לחלץ את הקובץ. יש לי אפליקציה לחילוץ קבצי ראר, אבל היא מאפשרת לחלץ רק קבצים מתוך הזיכרון הפנימי.
האם יש אפליקצייה המחלצת קבצי ראר ישירות מתוך ולתוך הכרטיס החיצוני?
לצפיה ב-'אני היתי מבצע את החילוץ ע"י חיבור'
אני היתי מבצע את החילוץ ע"י חיבור
03/04/2018 | 06:56
16
עם קורא כרטיסי זכרון לPC ועם התוכנה WINRAR ב-PC
אחר כך מחזיר הזכרון למכשיר הנייד
לצפיה ב-'מחפשת מגש סים של SONY XPERIA Z להשאלה או מסירה'
מחפשת מגש סים של SONY XPERIA Z להשאלה או מסירה
03/04/2018 | 00:04
15
אני זקוקה לכך כדי להשתמש בסוני כטלפון חלופי במקום הנייד שהלך לי.

משום מה חסרה לו המגשית שמאחסנת את הסים

חיפשתי בפרטנר (משם בעלי קיבל את המכשיר דרך העבודה) וגם במספר
חנויות שיש להן גם מעבדה-אין לאף אחד

אז אם יש לכם מכשיר ישן זרוק, בבקשה תרשמו כאן או בפרטי

מועדים לשמחה ותודה

נ.ב. אם יש לכם מגשית אחרת שלדעתכם יכולה לעבוד-גם זה יתקבל בברכה
לצפיה ב-'המלצה לרכישת טאבלט'
המלצה לרכישת טאבלט
02/04/2018 | 15:35
1
46
asus transformer book t101ha-gr029t מה דעתכם?
קראתי קצת עליו, אין הרבה חוות דעת באינטרנט שיכולות לעזור לי בהחלטה.
אם יש המלצה לטאבלט מהיר אחר ופחות מאורך בגודל אשמח לשמוע.
סביבות מחיר 1,000-1,500 ש"ח
תודה לעוזרים
לצפיה ב-'יענו, מכשיר מ-2011?'
יענו, מכשיר מ-2011?
02/04/2018 | 19:57
32
לא, בשום פנים ואופן. איטי, מיושן, אם גרסת אנדרואיד ענתיקה.
לצפיה ב-'הוספת איש קשר למסך הבית'
הוספת איש קשר למסך הבית
02/04/2018 | 13:36
1
28
שלום רב
איך מוספים איש קשר למסך הבית בגלקסי S8 ?
אני לא רוצה לעבור בתצוגה למצב קל , הסמלים גדולים
אודה לעזרתכם
לצפיה ב-'לחיצה ארוכה על המסך'
לחיצה ארוכה על המסך
02/04/2018 | 19:33
25
הוספת ויג'ט, מחפשים ויג'ט כגון "איש קשר" או "חיוג ישיר".
לצפיה ב-'Google Assistant '
Google Assistant
31/03/2018 | 03:00
1
54
איך מפעילים את Google Assistant?
איך מלמדים אותו את ההוראות שאני רוצה לתת.
לצפיה ב-'הצגת תאריך וטמפרטורה ב-PIXEL XL'
הצגת תאריך וטמפרטורה ב-PIXEL XL
31/03/2018 | 03:27
1
31
בראש במסך הבית מופיע התאריך והטמפרטורה. האם אפשר לשנות את זה? אני לא רוצה לראות את הטמפרטורה. לא מצאתי היכן משנים את זה
תודה
לצפיה ב-'ראה כאן'
ראה כאן
31/03/2018 | 20:40
22

From the Home screen go to the Apps page.
Browse and select on Settings.
Select on the Lock screen.
Select the Lock screen option.
Either check or uncheck the Weather box to turn ON or OFF this feature
לצפיה ב-'חיפוש RINGTONE '
חיפוש RINGTONE
31/03/2018 | 11:54
3
35
עברתי לטלפון חדש ואני רוצה להעביר אליו את הרינגטון להודעות שהיה לי על הטלפון הישן. חיברתי את הטלפון הישן למחשב אך אני לא מוצא את הקובץ.
ספרית RINGTONES ריקה.
היכן לחפש?
לצפיה ב-'לא ציינת איזה טלפון יש לך אבל'
לא ציינת איזה טלפון יש לך אבל
31/03/2018 | 16:03
26
בשיאומי למשל ספריית הרינגטונים נמצאת כאן:  
לצפיה ב-'האם במכשיר הישן הורדת את הרינגטון מאיפשהו?'
האם במכשיר הישן הורדת את הרינגטון מאיפשהו?
31/03/2018 | 20:38
1
14
או שסתם בחרת מתוך רשימה?
לצפיה ב-'תודה, מצאתי אותו מחדש באפליקציה של רינגטונים'
תודה, מצאתי אותו מחדש באפליקציה של רינגטונים
31/03/2018 | 22:21
10
לצפיה ב-'רדמי נוט 4 של שיאומי - בטריה מתרוקנת יחסית במהירות'
רדמי נוט 4 של שיאומי - בטריה מתרוקנת יחסית במהירות
31/03/2018 | 08:38
1
26
אני מאלו שמחליפים טלפון לעיתים רחוקות. השיאומי נוט 4 שלי נותן לי אחלה תמורה רק שלאחרונה הבטריה שלו מתרוקנת במהירות. מילא כבר לא מחזיק מעמד יומיים (הטלפון בן כשנה וחצי), אבל מטעינה מלאה בבוקר הוא עשוי להגיע לסביביות 50% בשעות הערב המוקדמות ללא שימוש מהותי (ניהול של כמה שיחות קצרות בלבד).
אני לא מחזיק הרבה אפליקציות, מוחק תמונות בעקביות, לא מאחסן בטלפון כלום (משמש אותי לשיחות בעיקר) אבל גדולתו היתה במשך זמן הסוללה ועכשיו זה כבר לא זה.
מה יכולה להיות הסיבה ובכלל, האם זה כלכלי להחליף במעבדה בטריה?
דרך אגב, רק לאחרונה היה עדכון גרסה שהכניס כמה שיפורים יפים כמו חיוג מהיר וכול', אז זה לא שהגרסה לא מעודכנת.
לצפיה ב-'כנס להגדרות >סוללה>שימוש בסוללה'
כנס להגדרות >סוללה>שימוש בסוללה
31/03/2018 | 15:45
35
ותראה מי אוכל את הסוללה. 
עשה זאת פעם בסוף היום
ופעם בבוקר לפני התחלת השימוש
דווח מה ראית (רצוי צילום מסך)  ונמשיך מפה
לצפיה ב-'שינוי תצוגה ב PIXEL XL'
שינוי תצוגה ב PIXEL XL
31/03/2018 | 03:19
12
בתחתית מסך הבית מוצגת חלונית חיפוש בגוגל.
אני רוצה שהחלונית תופיע בראש המסך.
איך מעבירים אותה למעלה?
לצפיה ב-'כבל טעינה TYPE C למכשיר PIXEL XL'
כבל טעינה TYPE C למכשיר PIXEL XL
31/03/2018 | 03:16
4
26
בעת טעינה עם הכבל המקורי של הטלפון מתבצעת טעינה מהירה.
כבל חלופי שיש לי מבצע טעינה רגילה.

אני רוצה לרכוש ב-EBAY כבל נוסף שיבצע טעינה מהירה.
איזה תכונות עלי לחפש בכבל כדי לוודא שהוא כבל מהיר?

המכשיר מגיע עם מטען מקורי. אני רוצה לרכוש מטען נוסף שיהיה מהיר כמו המקורי. איזה תכונות עלי לחפש במטען כדי שהוא יהיה מהיר?
לצפיה ב-'מה כתוב במטענים שלך, כמה הזרם I ?'
מה כתוב במטענים שלך, כמה הזרם I ?
03/04/2018 | 10:50
3
9
נמדד ביחידות A
לצפיה ב-'2 אמפר'
2 אמפר
03/04/2018 | 22:11
2
10
לצפיה ב-'חפש עם המילה Original'
חפש עם המילה Original
04/04/2018 | 07:22
1
10
בכלל, למה לא לרכוש בחנות טובה בישראל? תנסה, טוב - אחלה, לא טוב - תחזיר עם האריזה!
לצפיה ב-'תשובה...'
תשובה...
04/04/2018 | 09:11
8
תודה לך 
בארץ דורשים 50 ש"ח על כבל שעולה 10 ש"ח באיביי
אני קונה כמה וכמה כבלים ואביזרים ולא אחד...
גם באיביי אפשר למצוא מוצרים איכותיים
לצפיה ב-'המלצות לטלפון בממשק אנדרואיד "נקי" שימשיך את דרכו של נקסוס'
המלצות לטלפון בממשק אנדרואיד "נקי" שימשיך את דרכו של נקסוס
27/03/2018 | 05:32
7
59
שלום,
יש לי נקסוס 5X שהתחיל להראות אותות זקנה לאחרונה.
עד עכשיו היו לי רק טלפונים מסדרת נקסוס-נקסוס 4 ואחריו נקסוס 5X.
אני מעוניין להמשיך ולעבוד עם אנדרואיד "נקי" אבל הבנתי שאין טלפונים חדשים מסדרת נקסוס שנמכרים פה בארץ. הבנתי שיש סדרה בשם "פיקסל" אבל היא לא נמכרת פה בארץ... מה האפשרויות שלי אם ככה לטלפון חזק, אמין ועם אנדרואיד נקי(בלי תוספות של יצרני הסלולר)?

קראתי ביקורות טובות על וואן פלוס 5, אבל הבנתי שהולבשה עליו מערכת הפעלה פנימית של וואן פלוס, כך שלמרות שהממשק נראה אנדרואיד נקי זה מה שאני לא מחפש. הבנתי שזה גורם לעיכובים בעדכוני הגירסא לאנדרואיד. 
(אלא אם לדעתכם זה לא אמור להפריע או להיות מורגש למשתמש הפשוט...)

אשמח לדעות והמלצות, תודה ! 
לצפיה ב-'בתור אחד שהיו לו אי אלו נקסוסים '
בתור אחד שהיו לו אי אלו נקסוסים
27/03/2018 | 06:49
1
105
גלקסי נקסוס , נקסוס 4 , נקסוס 5 איכס ... אני יכול לספר לך שהדבר הכי מוצלח שקרה אצלי זה המעבר למכשירים של 1+
היה לי את ה 1+1 המקורי , אח"כ  1+3T ועכשיו ה 1+5 . כולם מכשירים מעולים , זריזים , עמידים ואמינים . והבונוס הכי גדול ? *אין * את עדכוני הגירסא של גוגל .
לאורך השנים עדכוני הגירסא של גוגל גרמו לא מעט צרות למכשירי הנקסוס ( מערכת אלחוטית שנחרבה בגלקסי נקסוס , הרשת שהיתה נעלמת בנקסוס 4 וכ"ו )
הדבר הכי טוב במכשירי ה 1+ זה שמישהוא *ממש בודק * את עדכוני הגירסא לפני שמשחרר אותם ,ככה שמשתמשי הקצה לא צריים להיות שפני מעבדה של גוגל . 
נכון - היתה תקלה בגירסת ה OREO של ה 1+5 , העידכון נעצר ע"י היצרן אחרי יומיים/שלושה , הבעיה טופלה והעידכון חזר . מה  שאף פעם לא קרה בגוגל .
מאד ממליץ על מכשירי ONEPLUS . בעיני לאורך השנים הם אלטרנטיבה הרבה יותר טובה ומומלצת ממכשירי הגוגל למיניהם .
לצפיה ב-'תודה! לא חשבתי על זה ככה'
תודה! לא חשבתי על זה ככה
27/03/2018 | 07:20
57
אקח את ההמלצה לתשומת לבי!
לצפיה ב-'המשך התלבטות בין וואן+5 לוואן+5 T'
המשך התלבטות בין וואן+5 לוואן+5 T
28/03/2018 | 18:52
4
53
היי, אני מתלבט בין וואן פלוס 5 לוואן פלוס 5T, הבנתי שחוץ מגודל המסך וקורא טביעות האצבע אין הבדל מהותי. משהו בעצוב של הוואן פלוס 5 "הרגיל" מרגיש לי יותר מתאים, המסך הגדול של ה5T נראה לי טיפה גדול מדי וחסר לי כפתור הבית. השאלה אם יש משהו שנותן יתרון מהותי ל5T?
כמו כן בקניה מהיבואן הרשמי מקבלים עם ה5T גם מגן זכוכית מקורי ומגן אחורי מקורי מה שלא מקבלים עם ה5.... על מה הייתם הולכים?
נ.ב
למשתמש הפשוט 64 ג'יגה ו-6 ג'יגה ראם יספיקו?
לצפיה ב-'למשתמש (שלא מוריד סרטים למכשיר) 64GB זה בסדר, 6GB בכלל סבבה'
למשתמש (שלא מוריד סרטים למכשיר) 64GB זה בסדר, 6GB בכלל סבבה
29/03/2018 | 20:37
2
52
ה-OP3 שלי כבר כמעט בן שנתיים ועם 100 אפליקציות חיצוניות (וכ-250 אפליקציות בסך הכל),
עם שני גיבויי מערכת מלאים אחרונים (כ-6GB) ועדיין נשאר עם למעלה מ10GB פנויים.
ה-6GB של זיכרון ההפעלה פותרים הרבה בעיות, לא ראיתי שהמכשיר השתמש ביותר מ-3GB גם כשאפליקציות סוררות נתקעו.

אתה מודע לכך שמגן זכוכית ומגן אחורי "מקוריים" זה עניין של 50 ש"ח ביום טוב, נכון ?

לצפיה ב-'יתרון היבואן הרשמי ל 5T'
יתרון היבואן הרשמי ל 5T
30/03/2018 | 16:00
1
35
בד"כ זה ימכר בקופסה סגורה עם מטען DASH מקורי של החברה שאחראי לטעינה מהירה ,מהירה מאד.יהיו בקופסה גם מגן אחורי ומגן מסך פלסטי מצויין שכבר מודבק עליו.
לצפיה ב-'המטען דאש זה אכן דיל ברייקר, אבל נמכר בנפרד ב-120 ש"ח '
המטען דאש זה אכן דיל ברייקר, אבל נמכר בנפרד ב-120 ש"ח
30/03/2018 | 16:54
37
בהזמנה מחו"ל תקבל ב-50-70 ש"ח ערכת מטעני דאש (אירופי, אמריקני ולרכב).
אם ההפרש בין היבואן הרשמי ליבוא מקביל הוא קטן אולי שווה לשקול את היבוא הרשמי.

לצפיה ב-'ברור שיש , המצלמה ב-5t טובה משמעותית '
ברור שיש , המצלמה ב-5t טובה משמעותית
02/04/2018 | 07:22
21
לצפיה ב-'תיקון מסך של טאבלט סיני - איך ומחיר'
תיקון מסך של טאבלט סיני - איך ומחיר
28/03/2018 | 18:01
2
38
שלום,

קניתי לפני מספר חודשים טאבלט סיני של חברת chuwi מהחברה עצמה, דרך עלי אקספרס.
הדגם הוא:
10.8  CHUWI Hi10 Plus Tablet PC Windows 10 Android 5.1 Dual OS Intel Atom Z8350 Quad Core 4GB RAM 64GB ROM

המסך החיצוני נשבר.
אני עדיין יכול לראות את התמונה על המסך, אבל המסך החיצוני שבור חלקית, כך שהתמונה לא נעימה, והמגע לא עובד.

איך אני יכול לתקן את זה, וכמה זה יעלה?

תודה מראש לכל המשיבים

לצפיה ב-'תזמין את המסך עצמאית'
תזמין את המסך עצמאית
28/03/2018 | 19:50
38
ואז תיגש למעבדה כלשהי, תהליך ההחלפה עצמו לא אמור לקחת יותר מ-100 ש"ח.
לצפיה ב-'לדעתי, לא שווה לתקן'
לדעתי, לא שווה לתקן
03/04/2018 | 10:56
14
לצפיה ב-'חיבור הטלפון אנדרואיד לדיבורית'
חיבור הטלפון אנדרואיד לדיבורית
27/03/2018 | 23:09
5
48
כאשר אני מפעיל את הטלפון באוטו לפעמים הוא מתחבר ישירות לדיבורית בלוטות . אך בדרך כל אני מקבל הודעה בדיבורית "פנה לבלוטות בטלפון להשלמת החיבור והקוד הקוד הוא "0000". איך אני מגיע למצב או אפשרות החיוג כ מקשי החיוג לא מופעים על מסך הטלפון.
חג פסח כשר ושמח לכל חברי הפורום.
לצפיה ב-'ה bluetooth בטלפון דלוק?'
ה bluetooth בטלפון דלוק?
28/03/2018 | 08:31
1
33
אם כן כנס להגדרות < bluetooth >תמצא רשימה של התקנים שהיו מחוברים מאז ומתמיד לטלפון ,אתה תמצא את המולטימדיה של הרכב >לחץ על גלגל השיניים ותראה מה מצב החיבור . אפשר גם לבחור "שכח" ולבצע זיווג מחדש.
אני רק מנחש שהטלפון מחובר למשהו אחר שקיים בסביבה

לצפיה ב-'תודה'
תודה
28/03/2018 | 09:51
31
זה לא מולטי מדיה זה דיבורית חיצונית. לבלוטוט מחובר עוד שעון סמסונג אך הדיבורית יכולה לנהל שני מכשירים.
לצפיה ב-'מה אני אשם?'
מה אני אשם?
28/03/2018 | 18:44
2
43
אכפת לך לאחל חג כשר לכל חברי הפורום חוץ ממני?
לצפיה ב-'בתאילנד חוגגים פעמיים'
בתאילנד חוגגים פעמיים
31/03/2018 | 16:37
1
6
לצפיה ב-'השאלה למה אתה מתכוון.'
השאלה למה אתה מתכוון.
31/03/2018 | 23:43
14
יש יום טוב שני של גלויות והעובדה שלא אוכלים מצות זה נחמד בפני עצמו.
יכול לספר לך בנפרד על כל אחד מהדברים האלו.
לצפיה ב-'עומד לרכוש טלפון גוגל חדש'
עומד לרכוש טלפון גוגל חדש
28/03/2018 | 08:58
4
35
אחרי כמה שנים עם נקסוס 4 הגיע זמנו.
מחפש המלצה ומידע על הטלפונים המתקדמים של גוגל.
מה הכי חדיש ומומלץ?
מחיר פחות או יותר?
היכן מומלץ לקנות.
אני לא צריך בהכרח את הכי חדיש והכי יקר אבל רוצה טלפון מתקדם עם מסך גדול והרבה שטח אחסון. רק גוגל.
אודה להמלצה קצרה.

לצפיה ב-'"רק גוגל" זה פיקסלים לדורותיהם - יקרים ועם תקלות'
"רק גוגל" זה פיקסלים לדורותיהם - יקרים ועם תקלות
28/03/2018 | 10:04
3
46
הפיקסלים (2 ו-2XL) באים בשני נפחים (64/128GB), שני מסכים ("5 ו-"6), בלי שקע אזניות סטנדרטי, 4GB זכרון, מעבד SD835 הותיק והטוב ואוראו 8.1.
עולים 3000 ש"ח וצפונה, הסיפורים ברשת מדברים על חיי סוללה לא מזהירים,
מצלמה טובה אבל בעלת עדשה אחת, ושלל תקלות קטנות ומעצבנות

"ליד גוגל" זה OnePlus שהדגמים האחרונים 5/5T (עם 64/128GB ו-1800-2200 ש"ח ומערך מצלמות מצ'וכלל),
אבל כנראה פחות מוצלחים מהדגמים המוקדמים.
בקרוב אמור לצאת ה-OP6 עם מעבד SD845 החדש, 6/8GB זיכרון ו-128GB אכסון, שיריץ אוראו 8.1
וכנראה שהמסך יהיה יותר גדול אפילו מהפיקסל XL.

כבעליו בעבר של הנקסוס 4 זצוקלוקללל"ה ובעליו הנוכחי של OnePlus 3 בן כמעט שנתיים, 
ה-OnePlus נותנים חויה כמעט נקסוסית, עם עדכונים רציפים ומהירים, קהילת פיתוח פעילה, ועם עוד קצת.
ו........הקשר ליחידות הסייבר של הצבא הסיני הקטנטן מוטמע עמוק במכשיר.

לצפיה ב-'רלוונטי לשאלה: מבחן חיי סוללה לפיקסל 2/עייפון 8/+S8 ו-OP5/5T'
רלוונטי לשאלה: מבחן חיי סוללה לפיקסל 2/עייפון 8/+S8 ו-OP5/5T
28/03/2018 | 10:36
32
לצפיה ב-'בנוסף למה שכתב EM '
בנוסף למה שכתב EM
28/03/2018 | 11:01
36
לצפיה ב-'יש גם את המוטו X4 בגרסאת Android One'
יש גם את המוטו X4 בגרסאת Android One
10/04/2018 | 06:31
2
שיש בו מעט מאוד שאינו גוגל, אבל הוא קיים רק בגרסא האמריקאית של המכשיר. עם זאת הגרסא האמריקאית תומכת גם בתדרי LTE אירופאים.

לצפיה ב-'אני יודע את מי זה יצחיק'
אני יודע את מי זה יצחיק
25/03/2018 | 09:47
16
137
אבל בת הזוג הצליחה להשמיד עוד סמארטפון.
הפעם אין לי מושג איך זה קרה אבל זה קרה כמסתבר.
אז מחר נלך לקנות עוד אחד.
אני חריג בזה שטלפון שורד אצלי שנים?
לצפיה ב-'אני אמרתי לך בעבר ואחזור על בשנית ..'
אני אמרתי לך בעבר ואחזור על בשנית ..
26/03/2018 | 12:08
12
86
יותר זול להחליף את בת הזוג שלך מאשר לרכוש לה בכל פעם עוד פלאפון
לצפיה ב-'להחליף טלפון פעמיים בשנה'
להחליף טלפון פעמיים בשנה
26/03/2018 | 12:19
2
79
זה לא ממש יקר.
להחליף בת זוג פעמיים בשנה אני לא ממש רוצה.

לצפיה ב-'אז כמו שוורדה רזיאל זיקונט אומרת - "תזרוק אותה!!" '
אז כמו שוורדה רזיאל זיקונט אומרת - "תזרוק אותה!!"
26/03/2018 | 12:29
1
26
לצפיה ב-'אני מעדיף להתנהג'
אני מעדיף להתנהג
26/03/2018 | 12:36
69
כמו שאני חושב ולא לפי איזו שדרנית.
לצפיה ב-'מי לימד אותך כלכלה?'
מי לימד אותך כלכלה?
27/03/2018 | 20:01
8
48
האם חישבת כמה עולה להתגרש?
לצפיה ב-'אאל"ט הם לא בדיוק נשואים יותר לכיוון ידועים בציבור '
אאל"ט הם לא בדיוק נשואים יותר לכיוון ידועים בציבור
27/03/2018 | 20:03
4
17
לצפיה ב-'פה אתה טועה לחלוטין.'
פה אתה טועה לחלוטין.
27/03/2018 | 20:27
3
44
לפני כמה שנים היית צודק כי מושג הנישואים בתאילנד לא בדיוק תמיד מוגדר.
די הרבה שנים היינו מוגדרים כידועים בציבור אבל נחשבנו כנשואים.
אח"כ עברנו חתונה בודהיסטית אבל זה גם כן לא משהו שמוכר היכנשהו כולל בתאילנד.
בסוף עברנו חתונה רשמית שזה סה"כ קישקוש של כמה דקות עם איזה פקיד,
זה היה לא מאוד מזמן, אבל אם תבדוק לגבי במרשם התושבים בישראל תגלה
שגם בישראל אני נחשב לנשוי לחלוטין.
אומנם זה קרה רק בגיל 50 ומשהו אבל בכל העולם פתאום אני מופיע כנשוי.
הקטע היותר מצחיק בנושא הוא ששם משפחתי כהן.
ישראלי לא יכול לשנות את שם משפחתו לכהן.
אבל משרד הפנים בישראל לא יכול להתווכח עם משרד הפנים בתאילנד ולכן
זוגתי היא כהנת לכל דבר כי זה מה שכתוב בתעודת הזהות שלה.

לצפיה ב-'רק שתדע כי אין דבר כזה "כהנת". זה לא עובר בירושה לנשים'
רק שתדע כי אין דבר כזה "כהנת". זה לא עובר בירושה לנשים
02/04/2018 | 23:45
1
15
גם אם הן יהודיות כשרות לכל דבר וגם בנות כהנים הן לא ממש "כהנות".

מה שכן בן שיולד לאישה יהודיה ובן זוגה הכהן-אם הוא זכר הרי שהוא כהן לכל דבר.
במקרה שלך גם זה לא תופס כמדומני.

נכתב לעיל רק לשם אינפורמציה. ולא משנה מה משרד הפנים כתב בת.ז. או דרכון
לצפיה ב-'איזו ירושה?'
איזו ירושה?
03/04/2018 | 14:34
11
אני עדיין חי למיטב ידיעתי.
רק לשם אינפורמציה כמובן.
לצפיה ב-'ברכות! והמשך בחיים הטובים'
ברכות! והמשך בחיים הטובים
03/04/2018 | 10:54
5
לצפיה ב-'כן. לא יעלה כלום.'
כן. לא יעלה כלום.
27/03/2018 | 20:10
2
41
דווקא ביררתי את הנושא.
אבל טלפון פעם בשנה הוא לא סיבה מספיק טובה להתגרש.
גם לא פעם בחצי שנה.
צריך סיבה יותר משמעתית לגירושים ואין כזו כרגע.
לצפיה ב-'תן לה את כרטיס האשראי ותהיה לך יופי של סיבה'
תן לה את כרטיס האשראי ותהיה לך יופי של סיבה
27/03/2018 | 21:30
1
34
לצפיה ב-'כמה כבר עולה טלפון פעם בחצי שנה?'
כמה כבר עולה טלפון פעם בחצי שנה?
28/03/2018 | 08:49
29
אני לא יודע איך מתנהגים בני זוג אחרים אבל מאחר וכרטיס האשראי שלי תמיד מכוסה
אין לי בעיה לתת לה את הכרטיס. כרגע הוא אצלה. אין לי מושג אם היא תקנה
טלפון, מכנסיים או משהו בכלל.
אני לא רוצה שהיא תשאל אותי למה קניתי שוב מערכת סטריאו ואני לא רוצה
לשאול אותה למה עוד טלפון.
כן שאלתי למען האמת לא מזמן.
התשובה הייתה שאחד לשיחות, השני למשחקים והשלישי והרביעי מסיבה
לא ברורה. הם סתם זרוקים בבית ללא שימוש.
אבל השאלה כמובן יותר מורכבת כמו כל דבר בחיים.
לצפיה ב-'לא; זה המצב אצלי ואצל רוב האנשים שאני מכירה'
לא; זה המצב אצלי ואצל רוב האנשים שאני מכירה
27/03/2018 | 13:57
1
46
והאדם הבוגר האחרון (מבין מכריי) שהצליח "להשמיד" טלפון, עשה זאת בנסיבות חריגות (הצליח להקיא עליו בזמן אשפוז ).
לצפיה ב-'פעם ראשונה בחיי הצלחתי להשמיד טלפון ע"י טריקת דלת המכונית'
פעם ראשונה בחיי הצלחתי להשמיד טלפון ע"י טריקת דלת המכונית
02/04/2018 | 23:48
11
מספר פעמים.
היה חושך, משהו בלתי ידוע (אז) הפריע לדלת) וסגרתי את הדלת מספר פעמים.
כמובן שהמסך נסדק ונפח נשמתו
הנייד שרד אבל באין יכולת גלילה לפתוח את המסך-אין גישה לנייד.
לפחות הצלחתי להציל כמה תמונות לא משמעותיות

זו, עכשיו אני תרה אחרי נייד חדש ובינתיים משתמשת בזוועה שנקרא אייפון (4S)
לצפיה ב-'אותי זה כבר לא מצחיק.'
אותי זה כבר לא מצחיק.
03/04/2018 | 10:52
8
רק חיכיתי להודעה הזו ממך. לאחרונה כל הודעה בזו נמשכת יותר ויותר זמן?
בכל מקרה חג שמח לכם.
יש אצלכם להשיג מצות קרפיון לגפילטע פיש וכו'?

לצפיה ב-'עזרה - הטלפון מופצץ בפרסומות גוגל - מה ניתן לעשות?'
עזרה - הטלפון מופצץ בפרסומות גוגל - מה ניתן לעשות?
27/03/2018 | 07:21
2
45
שלום
בימים האחרונים אני חווה "הפצצה" של פרסומות של גוגל שמסתירות את המסך בעת כל פעולה כמו דפדוף באנשי קשר וגם למשל בעת נסיעה כשאני משתמש בוויז
האם מוכר לכם?
ואם כן, יש מה לעשות?

לצפיה ב-'וויז מאפשר לעצמו להציג פרסומות'
וויז מאפשר לעצמו להציג פרסומות
27/03/2018 | 13:30
40
רק במצב עצירה מלאה של הרכב
זה ממש מסוכן לתקוע את המבט ישיררת לטלפון בעת נסיעה.
לצפיה ב-'לסרוק את המכשיר, לאתר אפליקציה פרובלמטית'
לסרוק את המכשיר, לאתר אפליקציה פרובלמטית
27/03/2018 | 21:29
45
לצפיה ב-'מישהו מכיר דרך לעבוד עם המייל של וואלה ללא התוכנה שלהם?'
מישהו מכיר דרך לעבוד עם המייל של וואלה ללא התוכנה שלהם?
27/03/2018 | 11:51
30
אין לי כוח לאפליקציה של וואלה ואני רוצה לעבוד רק עם הדואר ..
כל ניסיון להגדיר את זה כחשבון דוא"ל לפי ההוראות שלהם לא עובד , וגם בהרבה מקומות רשום שאי אפשר באמת להגדיר אותו ככה ורק יחידי סגולה הצליחו לאחר מליון נסיונות וגם זה היה בפוקס

מישו מכיר אפפ' חיצונית שיודעת לעבוד עם המייל של וואלה ??
לצפיה ב-'Speller - לא מצליח להגדיר בהונור 9 חדש'
Speller - לא מצליח להגדיר בהונור 9 חדש
26/03/2018 | 22:59
26
בהגדרות הספלר מופיעה לי רק אופציה אחת -(בתמונה) - אבל אינה מופעלת בזמן הקלדה...

יש רעיון?
לצפיה ב-'מקווה שוויז קשור לכאן'
מקווה שוויז קשור לכאן
23/03/2018 | 10:24
5
81
משום מה שהעיפו את קול הקריינית ללא שמות רחובות, ניתן להוריד את קובץ הקול הזה?
לצפיה ב-'נדמה לי סיון'
נדמה לי סיון
23/03/2018 | 15:31
1
20
לצפיה ב-'סיון זאת זאת שאומרת את שמות הרחובות. אנחנו מדברים על זאת שלא'
סיון זאת זאת שאומרת את שמות הרחובות. אנחנו מדברים על זאת שלא
24/03/2018 | 19:06
42
על זאת שלא הקריאה את שמות הרחובות
לצפיה ב-'נכון היא באמת נעלמה! מאכזב'
נכון היא באמת נעלמה! מאכזב
24/03/2018 | 19:03
2
14
לצפיה ב-'נעלמה או נאלמה? '
נעלמה או נאלמה?
24/03/2018 | 19:38
10
לצפיה ב-'זה קרה גם לי'
זה קרה גם לי
25/03/2018 | 20:11
46
הסרתי את האפליקציה והתקנתי מחדש והיא חזרה 

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא טיפוח ושמירה על עור הפנים בגיל השלישי
אירוח בנושא טיפוח...
ד``ר רון יניב יענה על שאלות בנושא טיפוח ושמירה על...
אירוח בנושא טיפוח ושמירה על עור הפנים בגיל השלישי
אירוח בנושא טיפוח...
ד``ר רון יניב יענה על שאלות בנושא טיפוח ושמירה על...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום תביעות ייצוגיות
פורום תביעות ייצוגיות
כהן ישראלי ושות' - משרד עו
כהן ישראלי ושות'

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה