לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1127911,279 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורומים מקבילים לשאלות ספציפיות: פורום iPhone, פורום ניווט וGPS, ופורום סלולרי, בו ניתן גם להתייעץ בנוגע לרכישת מכשיר סלולרי חדש

המשך >>

לצפיה ב-'צליל התראה ייחודי לאיש קשר מסויים'
צליל התראה ייחודי לאיש קשר מסויים
02/09/2017 | 12:33
1
33
יש לי גלקסי7 EDGE
ביצעתי סוג צלצול ספציפי לאיש קשר מסויים וזה עובד.
אני מנסה ליצור גם צליל התראה ספציפי לאותו איש קשר אך הוא לא מצליח להתגבר על צליל ההתראה שהוגדר כברירת מחדל 
ועל צליל התראות של הודעות שהוא כמו הצליל של ברירת המחדל.
מה עושים?
תודה.
לצפיה ב-'צלצול ייחודי לאיש קשר'
צלצול ייחודי לאיש קשר
02/09/2017 | 13:32
39
ברשותי גלקסי 7 EDGE.
בצעתי התקנה של צלצול ייחודי לאיש קשר מסויים אולם כשהתקנתי 
צלצול התראה מסויים לאותו איש קשר זה לא הצליח.
הוא לא מתגבר על צליל ההתראה שהוגדר כברירת מחדל 
ועל צלצול של התראות של הודעות.
תודה על העזרה.
לצפיה ב-'הgps לא עושה פיקס'
הgps לא עושה פיקס
31/08/2017 | 14:49
2
53
יש לי גלקסי 4

ושמתי לב שישנם פעמים שהוא לא סוגר על המיקום

השתמשתי באפליקציה gps test וזה מראה לי 20 לווינים inview אבל הוא לא נועל שום לווין ? מה לעשות ? איפסתי את הagps ולא עוזר כלום. וישנם פעמים שאני כן מקבל פיקס. וזה מאד חשוב לי לwaze

מישהו יכול לעזור לי בבקשה ?
לצפיה ב-'יש דרך, אבל אם הוא מזהה לווינים אז אולי זה לא יעבוד'
יש דרך, אבל אם הוא מזהה לווינים אז אולי זה לא יעבוד
31/08/2017 | 15:19
53
מכבים את המכשיר. פותחים את הכיסוי האחורי. בעזרת מברג קטן (מברג שענים, אם יש), בעדינות, מחזקים את הברגים הקטנים. למיטב זיכרוני הבורג שלוחץ על רכיב ה-GPS נמצא בצד שמאל למעלה, אבל אני לא בטוח ב-100%. עשיתי את זה ב-S4 שלי לפני כמה שנים וזה עבד מעולה. המכשיר נשאר דרעק, אבל לפחות הוא זיהה את המיקום שלו .
לצפיה ב-'מעט מסובך אשמח להסבר פשוט וקל להבנה '
מעט מסובך אשמח להסבר פשוט וקל להבנה
31/08/2017 | 15:46
2
82

שלום. עיסקה מעט מורכבת, אשמח להכוונה ...
מעוניין להעביר כרטיס סים מ: אייפון 7+ לטלפון LGG3 מה עושים ?
+ להעביר כרטיס סים מ: LGG3 לאייפון 7+ איך ?
תודה רבה !!

לצפיה ב-'זה כ"כ מסובך שיש שאלה זהה ב-117.'
זה כ"כ מסובך שיש שאלה זהה ב-117.
02/09/2017 | 21:52
13
לצפיה ב-'זה ממש לא מסובך ושאלת כבר שלוש פעמים וקיבלת תשובות '
זה ממש לא מסובך ושאלת כבר שלוש פעמים וקיבלת תשובות
05/09/2017 | 11:51
17
אבל בכל זאת נעשה זאת עוד פעם ממש פשוט:
הסים של האייפון 7 הוא בגודל קטן (נאנו)
הסים של הה LG G3 הוא בגודל בינוני (MICRO).
יש שתי אפשרויות לפתור את השוני בגדלים:

1. ללכת לחברת הסלולר ולהחליף את הסימים לסימים שמתאימים בגודל.

2. להתאים את הגדלים באופן מכני:
  א. את הסים של ה LGG3 לחתוך לגודל של נאנו, (כל חנות סלולר תעשה לך את זה)
  ב. לקנות מתאם לסים של האייפון כך שיתאים לכניסה היותר גדולה ב LG G3.

זהו, מאד פשוט.
לצפיה ב-'שאלת מחשב (לא סלולר) - כרום, מבית גוגל נתקע אחרי כמה שעות'
שאלת מחשב (לא סלולר) - כרום, מבית גוגל נתקע אחרי כמה שעות
30/08/2017 | 12:01
6
59
עבודה . האם תופעה שכיחה? מה עושים כדי לתקנה?   
לא פתוחות הרבה לשוניות.....7-8
לצפיה ב-'תופעה מאוד שכיחה. כרום זו תוכנה שכתובה גרוע'
תופעה מאוד שכיחה. כרום זו תוכנה שכתובה גרוע
30/08/2017 | 12:25
1
71
תעבור לפיירפוקס .
לצפיה ב-'+10'
+10
30/08/2017 | 15:32
19
לצפיה ב-'מנין לך שהכרום תוקע את המחשב?'
מנין לך שהכרום תוקע את המחשב?
30/08/2017 | 16:29
2
49
אם זו אפליקציה אז באמצעות מנהל היישומים ניתן לסגור את היישום שלא מגיב ולהמשיך הלאה.
אבל את כל המחשב לא מגיב ,אז לך תוכיח שזה בעיה בדפדפן .
אולי בעיית חומרה במחשב?

לצפיה ב-'לא כל המחשב נתקע.....כאשר במקביל לדפדפן רץ סרט מקודי'
לא כל המחשב נתקע.....כאשר במקביל לדפדפן רץ סרט מקודי
30/08/2017 | 16:40
1
51
הוא מנגן כרגיל, תוכנת המיילים עובדת כרגיל.
חשבתי שזו בעיית התחממות של אחד הרכיבים, אבל לא בטוח.
מישהו כאן סיפר שהכרום מגלה תופעת התקעות חוזרת ונשנית
לצפיה ב-'ממש לא'
ממש לא
30/08/2017 | 17:56
40
נסה לאפס את הדפדפן
בהגדרות >מתקדם>שורה אחרונה -איפוס
ובדוק את כל ההרחבות,תתחיל לצמצם מה שלא צריך

לצפיה ב-'תנסה את גרסת ה-Canary'
תנסה את גרסת ה-Canary
30/08/2017 | 19:21
46
לצפיה ב-'מחפש המלצה לטאבלט שמתאים לסטודנטים'
מחפש המלצה לטאבלט שמתאים לסטודנטים
29/08/2017 | 08:39
8
42
הדרישות הן בעיקר מהירות וגודל מתאים לקריאת מאמרים.
עיקר השימוש יהיה קריאת מאמרים, אבל גם כתיבה והכנת שיעור בית כך.
סוללה חזקה היא יתרון אבל לא חובה ממשית...
כל המלצה נוספת תתקבל בשמחה!

תודה!
לצפיה ב-'בשביל כתיבה והכנת שיעורים הייתי לוקח מכשיר שמריץ Windows'
בשביל כתיבה והכנת שיעורים הייתי לוקח מכשיר שמריץ Windows
29/08/2017 | 09:01
5
47
לא אנדרואיד. ערוך מסמכי Word זה לא נוח, שלא לדבר על אקסל, רחמנא ליצלן.
לצפיה ב-'יש לך המלצה למשהו כזה?'
יש לך המלצה למשהו כזה?
29/08/2017 | 09:15
2
32
או המלצה איפה לחפש?
לצפיה ב-'ממש לא, לצערי'
ממש לא, לצערי
29/08/2017 | 09:31
1
40
תיאורטית יש טאבלטים סיניים שמריצים Windows, כולל אפילו Windows 10, אבל אני לא יודע עד כמה הם אמינים לאורך שנים. בחלק מהאתרים גם ראיתי שאי אפשר טכנית או שיש מגבלות כאלה ואחרות על עידכוני תוכנה של המכשירים, מה שאומר שתוך זמן קצר הם יהיו (בין השאר) חשופים לנוזקות ורוגלות, וכמובן שיישארו מאחור מבחינת פיצ'רים ויכולות.

מה הבעיה לקנות איזה לפטופ קטן (יחסית)?
לצפיה ב-'יש לי לפטופ'
יש לי לפטופ
29/08/2017 | 10:06
43
הבעיה היא שלא בכל מקום אני יכול להשתמש בו ולכן שוקל את האפשרות של טאבלט.
לצפיה ב-'למיקרוסופט יש גרסאת אופיס לאנדרואיד'
למיקרוסופט יש גרסאת אופיס לאנדרואיד
29/08/2017 | 16:14
1
40
עובדת בכלל לא רע.
לצפיה ב-'נכון, אבל כדי לערוך קבצים צריך מנוי Office365'
נכון, אבל כדי לערוך קבצים צריך מנוי Office365
29/08/2017 | 18:52
35
או לפחות היו מגבלות מסוימות עם אקסל אם לא היה לך חשבון כזה, אני כבר לא זוכר בדיוק.
לצפיה ב-'הכל תלוי שימוש.'
הכל תלוי שימוש.
29/08/2017 | 18:07
1
44
עקרונית, אם השימוש הוא בכתיבה (כתב יד), האופציה הכמעט יחידה והמוצלחת ביותר מכולן היא דגמי הSurface של מיקרוסופט.
אם מדובר על הקלדה אז עקרונית כל טאבלט שידע להריץ את תוכנות האופיס (אפילו בגרסאותיהן האנדרואידיות) ידע לספק את הצורך.

לצפיה ב-'המטרה היא קריאה והקלדה'
המטרה היא קריאה והקלדה
29/08/2017 | 20:42
39
אשמח לקבל כמה המלצות על דגם במחיר שפוי ואולי גם קצת מעל...
באקסל אני לא מתכוון להשתמש בטאבלט.
לצפיה ב-'פרסומות בעת הטענה - נקסוס 5 אנדרואיד מעודכן'
פרסומות בעת הטענה - נקסוס 5 אנדרואיד מעודכן
28/08/2017 | 07:32
24
66
בוקר טוב
בעת הטענת המכשיר קופצות להן על המסך פרסומות תחלפות על יותר מחצי מסך, מצרף תמונה... יש דרך להעלים את זה?

טנקס
לצפיה ב-'תסיר את CleanMaster, ויפה שעה אחת קודם'
תסיר את CleanMaster, ויפה שעה אחת קודם
28/08/2017 | 07:40
23
34
לצפיה ב-'תודה!!!!!!!!'
תודה!!!!!!!!
28/08/2017 | 07:42
22
55
עושה זאת עכשיו :)
יש אפליקציה אחרת בסגנון מומלצת?
לצפיה ב-'מומלץ *לא* להשתמש באפליקציות כאלה'
מומלץ *לא* להשתמש באפליקציות כאלה
28/08/2017 | 07:45
21
68
"חיסכון" בסוללה באנדרואיד זה בעצם "ניצול מוגבר" של סוללה. אין שום סיבה לסגור אפליקציה, אלא אם היא "תקועה" וממשיכה לרוץ ברקע. לדעתי אני יכול לספור על יד אחת את מספר האפליקציות שראיתי את זה קורה אצלן, שהן לא אפליקציות זבל של סמסונג.

ברגע שאתה סוגר אפליקציה כמו למשל דפדפן, אז בפעם הבאה שאתה תרצה להיכנס לדפדפן, במקום שהאפליקציה תיטען מזיכרון RAM, שהוא המהיר ביותר במכשיר, היא תיטען מהאיחסון, שהוא הזיכרון האיטי ביותר במכשיר. המאמץ הנוסף גורם לצריכה גבוהה יותר של סוללה.
בנוסף, אם "תסגור" אפליקציה כמו וואטסאפ, שצריכה להמשיך לרוץ ברקע כדי לעבוד, היא בעצם תופעל מחדש באופן אוטומטי, מה ששוב יגרום לצריכה גבוהה של הסוללה.
לצפיה ב-'שוב, תודה :)'
שוב, תודה :)
28/08/2017 | 07:49
20
69
ואם כבר אני מתייעץ עם מומחה, איך אני מבטל את שמירת התמונות והסרטונים שאני מקבל בווטסאפ אוטומטית בתיקיית התמונות של המכשיר?
עברתי מאייפון שם ביטלתי זאת ללא בעיה, כעת אני לא מצליח...
לצפיה ב-'אמנם אינני מומחה'
אמנם אינני מומחה
28/08/2017 | 08:47
69
אך למיטב הבנתי זה לא ניתן לביצוע באנדרואיד.
ניתן להגדיר שהקבצים לא יורדו אוטומאטית, אך כשהם יורדים הם נשמרים במכשיר.
לצפיה ב-'אני לא יודע איך זה באייפון, אבל באנדרואיד אפשר לבטל את סריקת'
אני לא יודע איך זה באייפון, אבל באנדרואיד אפשר לבטל את סריקת
28/08/2017 | 10:24
18
60
המדיה, כך שהיא לא תיכנס לתיקיית הגלריה, זה רק מצריך קצת עבודה.

בעזרת אפליקציית מנהל קבצים במכשיר, או בעזרת סייר הקבצים במחשב, יוצרים קובץ בשם .nomedia (במילים - נקודה ואז nomedia). את הקובץ הזה מכניסים לתיקייה הרלוונטית שרוצים "להעלים". אם אתה רוצה להעלים רק את התמונות, אז בתוך תיקיית WhatsApp בטלפון, תחת תיקיית Media, יש WhatsApp Images. כנ"ל לגבי סרטונים (WhatsApp Video), או כל תיקייה אחרת. אם אתה רוצה להעלים את הכל, אז תשים את הקובץ בתיקייה הראשית של Media מתחת ל-WhatsApp.
לצפיה ב-'אחלה, תודה לשניכם. יום נפלא!'
אחלה, תודה לשניכם. יום נפלא!
28/08/2017 | 10:26
12
לצפיה ב-'הבקשה היתה אחרת.'
הבקשה היתה אחרת.
28/08/2017 | 16:57
16
42
לא איך לא להציג את הקבצים אלא איך לא לשמור אותם באופן אוטומאטי.
לצפיה ב-'מכיוון שהגלריה זה לא מיקום פיזי אלא לוגי, זה עושה בדיוק'
מכיוון שהגלריה זה לא מיקום פיזי אלא לוגי, זה עושה בדיוק
28/08/2017 | 18:21
15
44
מה שביקשו.
לצפיה ב-'אינני טוען שאתה לא צודק, אך יחד עם זאת'
אינני טוען שאתה לא צודק, אך יחד עם זאת
29/08/2017 | 07:38
14
33
מה שעשית גורם (אצלי לפחות) לכך שלא תראה את התמונות באפליקציית הגלריה שלא מציגה את הקבצים שבתחילת התיקיה יש קובץ בשם nomedia.
זה גם דבר שידוע לי כבר כמה שנים.
אך עדיין התמונות והסרטונים יורדים גם יורדים לאותה התיקיה, בעוד השואל ביקש לדעת כיצד גורמים לכך שהם לא ירדו בכלל.

לצפיה ב-'שוב - הגלריה זו לא תיקייה פיזית. אין מיקום של "גלריה" במכשיר'
שוב - הגלריה זו לא תיקייה פיזית. אין מיקום של "גלריה" במכשיר
29/08/2017 | 08:05
13
34
זה בסיס נתונים, ששומר את המיקום של כל קובץ וידאו או אודיו. ברגע שהגדרת לסורק המדיה של אנדרואיד לא לסרוק תיקייה, אתה הסרת אותה מהגלריה. רוצה שזה מלכתחילה לא "יכניס" לגלריה? בהתקנה חדשה של מכשיר תשים את הקובץ .nomedia בתיקיות הרלוונטיות. זה אותו דבר והיינו הך.
לצפיה ב-'בובו תאמין לי שאני לא טמבל.'
בובו תאמין לי שאני לא טמבל.
29/08/2017 | 08:47
12
36
אני יודע שהגלריה זה לא מקום פיזי.
אני לא חדש בעסק הזה.
סורק המדיה שהוא לצורך העניין אפליקציית הגלריה לא יסרוק את התמונות שנמצאות בתיקיה שיש בתחילתה את הקובץ המדובר, בהחלט.
אבל שוב: הבקשה של השואל היתה אחרת לגמרי ואתה ככל הנרא לא יורד לסוף דעתו.
לא מדובר על סריקת תיקיות אלא על שמירת קבצים.
אלה שני דברים שונים לחלוטין, וממש לא אותו דבר והיינו הך.
כדי לבדוק את עצמי עשיתי כעת ניסיון ושמתי בתחילת התיקיה שבה נשמרים קבצי המצלמה קובץ כנ''ל והקבצים ממשיכים להשמר בתיקיה הזאת.
נכון, הם כאילו בלתי נראים ב"גלריה" אך הם נראים בהחלט בכל אפליקציה לניהול קבצים.
אותו הדבר עם וואטסאפ שממשיכה לשמור את הקבצים בעוד הגלריה לא רואה אותם אך מנהל הקבצים רואה גם רואה.

לצפיה ב-'כלומר אתה רוצה שהקבצים ירדו למכשיר אבל לא יישמרו בו'
כלומר אתה רוצה שהקבצים ירדו למכשיר אבל לא יישמרו בו
29/08/2017 | 08:59
11
37
זה רעיון מקורי. בלתי אפשרי מבחינה טכנית, ומעיד על חוסר הבנה מוחלט, אבל מקורי.
לצפיה ב-'אתה באמת חושב שאני טמבל?'
אתה באמת חושב שאני טמבל?
29/08/2017 | 09:22
10
40
ככה כתבתי או שמא זאת הבנתך הלקויה?

מי אמר שאני רוצה שהקבצים ירדו אך לא ישמרו במכשיר?
הם יורדים ונשמרים אך אפליקציית הגלריה פשוט לא מציגה תמונות וסרטונים כאשר הNomedia הזה מופיע בתחילת התיקיה.

אתה באמת לא יורד לסוף דעתם של הדברים, או לחילופין אתה עושה את עצמך.
אחת מהשתיים זה בטוח. אין אפשרות שלישית.
ומכיוון שלא נראה לי שאתה עושה את עצמך, סביר שגם אתה לא יודע הכל. קורה, לא נורא.
לצפיה ב-'האמת שאני באמת חושב שאתה טמבל'
האמת שאני באמת חושב שאתה טמבל
29/08/2017 | 09:28
9
24
לצפיה ב-'בניגוד אליך אני לא יהיר כל כך. וגם לא חושב עליך שאתה טמבל.'
בניגוד אליך אני לא יהיר כל כך. וגם לא חושב עליך שאתה טמבל.
29/08/2017 | 09:41
8
45
אבל תגובתך (ותגובותיך בכלל) מעידות על המחלה (שבמזל אינה מסוכנת) של היהירים שחושבים שהם הסגנים של אלוהים בכבודו ובעצמו ושהם יודעי כל בעוד האחרים טמבלים גמורים חסרי בינה.

ומכיוון שהכתוב מעיד רק על הכותב אני מקווה שהמנהלים לא יטרחו למחוק את החרפה שהמטת על עצמך.

אסיים ואברך אותך שיהיה לך יום נפלא. חזק ואמץ ואל תחת. אתה בדרך הנכונה.
לצפיה ב-'צר לי, אבל בובו צודק'
צר לי, אבל בובו צודק
31/08/2017 | 14:11
7
28
יש שתי אפשרויות - או שתבטל את הורדת המדיה למכשיר, ואז הקבצים לא יגיעו אליו, או שלא, ואז מן הסתם מכיוון שהם יורדים למכשיר הם צריכים להשמר איפושהו. באייפון זה מן הסתם בתיקייה נסתרת שלא זמינה למשתמש, באנדרואיד זה בתיקיית וואטסאפ. אחרי זה, תציג אותם או לא תציג בגלריה זה כבר סיפור אחר.
לצפיה ב-'במה הוא צודק בדיוק?'
במה הוא צודק בדיוק?
31/08/2017 | 15:30
5
22
אתה כותב: "
יש שתי אפשרויות - או שתבטל את הורדת המדיה למכשיר, ואז הקבצים לא יגיעו אליו, או שלא, ואז מן הסתם מכיוון שהם יורדים למכשיר הם צריכים להשמר איפושהו"
אבל זה בדיוק מה שאני כתבתי בתגובה שלי, מה שאומר שאני צודק ובובו טועה, ואתה מחזק את הדברים שאני כתבתי!
אני לא מחפש להיות צודק, גם לא מעניין אותי להיות חכם.
אבל שאחרים לא יעשו ממני טמבל כשמה שכתבתי זה נכון והם טועים.
לצפיה ב-'הוא צודק כי הוא ענה במדויק על מה שנשאל גם אם ניסוח השאלה '
הוא צודק כי הוא ענה במדויק על מה שנשאל גם אם ניסוח השאלה
02/09/2017 | 23:06
4
16
מטעה אותך, מכיוון שאינך מכיר אייפון.
באייפון - לא תשמור תמונה בגלריה ועדיין תראה אותה מצויין בווטסאפ - משמע התמונה נמצאת על המכשיר.
באנדרואיד - תחסום הורדת תמונות או תמחק אותן מהגלריה - לא תראה אותן בווטסאפ או למעשה תראה משהו מטושטש לגמרי, אם מחקת ומשהו מטושטש עם חץ הורדה, למשהו שחסמת - משמע התמונה לא נמצאת על המכשיר.
אם השואל רוצה "כמו באייפון" התשובה של בובו לגמרי מדויקת. העובדה שחלק מבעלי האייפון סבורים ש"אי שמירה אוטומטית" של תמונות פירושו שהתמונה לא על המכשיר אין פירושה שאומנם כך הוא וזו מחשבה שבטעות יסודה.
לצפיה ב-'כל הניסיון הזה ללכת סחור סחור ממש לא הופך את התמונה'
כל הניסיון הזה ללכת סחור סחור ממש לא הופך את התמונה
03/09/2017 | 04:18
3
13
כלומר את הנכונות של הדברים שכתבתי מול אי נכונות הדברים שבובו כתב.
הפתלתלות הזאת ממש מיותרת.
לצפיה ב-'הדברים שלך נכונים אך אינם התשובה הנכונה לשואל וזו של בובו כן'
הדברים שלך נכונים אך אינם התשובה הנכונה לשואל וזו של בובו כן
03/09/2017 | 11:15
2
20
הרעיון בפורומים הוא לתת לשואלים מענה מתאים לצורך שלהם וזה בדיוק מה שעשה בובו.
ההצעה שלך אומנם לא תשמור את התמונות על המכשיר אך גם לא תאפשר לשואל לראות אותן.
ההצעה של בובו היא לגמרי מה שהשואל מבקש ומדמה את המצב באייפון - שה מה שהשואל רוצה.
אתה מתעקש לשוא.
לצפיה ב-'כנראה שנישאר במחלוקת.'
כנראה שנישאר במחלוקת.
03/09/2017 | 12:50
16
יום טוב.
לצפיה ב-'את בטוחה?'
את בטוחה?
03/09/2017 | 22:08
19
הוא שאל איך מבטלים את השמירה.
בובו לא ענה לעניין, ובובו הוא האחרון כאן שזקוק לסנגוריה.
כשהוא רוצה הוא יודע להסתדר מצויין ללא עזרה.
אני סיימתי כאן.
לילה טוב.
לצפיה ב-'שתיקה = הודאה. תודה.'
שתיקה = הודאה. תודה.
01/09/2017 | 12:10
10
לצפיה ב-'ווי-פיי צורך בערך שליש מהסוללה למרות שאינו מופעל'
ווי-פיי צורך בערך שליש מהסוללה למרות שאינו מופעל
28/08/2017 | 09:37
18
49
אני לא משתמש בו בנייד וממעט בכלל להתחבר לאינטרנט  במסגרת חבילת הגלישה שלי,יש איך לשנות את הצריכה הזו?
או אפליקציות שבאמת חוסכות סוללה?
מדובר במכשיר ישן יחסית 4.4.2
לצפיה ב-'ערבבת ווי-פיי עם סלולר (חבילת גלישה)'
ערבבת ווי-פיי עם סלולר (חבילת גלישה)
28/08/2017 | 10:09
17
32
תבהיר בדיוק כי הם שני דברים שונים.
האם הויי פי דולק?
האם הגלישה הסלולרית מופעלת?
באיזה מכשיר מדובר?
לצפיה ב-'המכשיר הוא BLU dash c music'
המכשיר הוא BLU dash c music
28/08/2017 | 10:41
16
32
הווי פיי לא פועל,זה העניין
90% מהזמן גם הגלישה לא

לצפיה ב-'האם כיבית mobile data ?'
האם כיבית mobile data ?
28/08/2017 | 11:41
15
25
אם כיבית וכיבית גם WIFI תוכל לבדוק צריכת סוללה ולהעלות
צילום מסך.
לצפיה ב-'הווי פיי מכובה בוודאות'
הווי פיי מכובה בוודאות
28/08/2017 | 14:30
14
22
גם באפשרויות המתקדמות-האפשרות שהוא פועל בזמן שינה מנוטרלת כמו גם אפשרות סריקה זמינה תמיד.האפשרות הפעילה היחידה היא צמצום שימוש בסוללה כשהוא פועל-אופטימיזציה.ועדיין צורך 29%

לצפיה ב-'זיהוי המיקום עובד? (GPS)'
זיהוי המיקום עובד? (GPS)
28/08/2017 | 17:58
13
24
על איזה הגדרת שימוש? איכון מלא? איכון חלקי? איזה? לווין בלבד? רשתות בלבד?
לצפיה ב-'שום דבר שלא צריך לעבוד סגור'
שום דבר שלא צריך לעבוד סגור
28/08/2017 | 18:23
12
20
מיקום,בלוטות,אינטרנט,ווי פיי.המסך מכוון לצריכת אנרגיה נמוכה
פשוט לא ברור לי איך לכאורה וויי פיי כבוי גוזל שליש מצריכת סוללה
אלא אם זה שייך למכשירים בסביבה הקרובה בבניין.
לצפיה ב-'תיכנס להגדרות מתקדמות ב Wi-Fi תבטל סריקה אוטומטית'
תיכנס להגדרות מתקדמות ב Wi-Fi תבטל סריקה אוטומטית
28/08/2017 | 18:55
11
21
הדרעק הזה פעיל כברירת מחדל.
לצפיה ב-'גם בוטל'
גם בוטל
28/08/2017 | 19:21
10
18
הדבר הפעיל היחיד בהגדרות המתתקדמות זה אופטימיזציה-צמצום שימוש סוללה כשוויי פיי פעיל
לצפיה ב-'blu זו לא החברה שחלק ממכשיריה נתפסו משדרים לסינים?'
blu זו לא החברה שחלק ממכשיריה נתפסו משדרים לסינים?
28/08/2017 | 20:33
9
47
אולי המכשיר משמש ממסר למישהו
יש לו עדכון קושחה?
לצפיה ב-'זה חדש בשבילי ולא יודע מה העדכון הזה'
זה חדש בשבילי ולא יודע מה העדכון הזה
28/08/2017 | 20:43
10
לצפיה ב-'BLU זו החברה ש*רוב* המכשירים שלה משרדים לסין'
BLU זו החברה ש*רוב* המכשירים שלה משרדים לסין
28/08/2017 | 21:18
4
29
בניגוד לחברות אחרות שבהן כל המכשירים או חלק מהמכשירים משדרים לסין .
לצפיה ב-'אתה מהאסכולה של ? מתחילים ב"חלק" '
אתה מהאסכולה של ? מתחילים ב"חלק"
29/08/2017 | 08:40
3
11
לצפיה ב-'לא הבנתי. הנקודה שלי הייתה שכל היצרניות הסיניות שולחות'
לא הבנתי. הנקודה שלי הייתה שכל היצרניות הסיניות שולחות
29/08/2017 | 08:57
2
28
מידע "הביתה", וההבדל הוא רק איזה אחוז מהמוצרים עושה את זה .
לצפיה ב-'נכון. רק שלא רציתי להנחית עליו את כל הפטיש במכה'
נכון. רק שלא רציתי להנחית עליו את כל הפטיש במכה
29/08/2017 | 09:01
1
9
לצפיה ב-'אז בסדר, *אתה* התחלת ב"חלק", אני המשכתי עם "רוב" '
אז בסדר, *אתה* התחלת ב"חלק", אני המשכתי עם "רוב"
29/08/2017 | 09:02
9
לצפיה ב-'נכנסתי לקישור ועקבתי אחר ההוראות אבל שלב 4 עצר אותי'
נכנסתי לקישור ועקבתי אחר ההוראות אבל שלב 4 עצר אותי
28/08/2017 | 21:20
2
21
אין לי את האפשרות show system 
אלא מיון אפליקציות לפי גודל
לצפיה ב-'יתכן שהמכשיר עדיין עם גרסה 4 כלשהי.'
יתכן שהמכשיר עדיין עם גרסה 4 כלשהי.
29/08/2017 | 08:44
1
14
לצפיה ב-'נכון'
נכון
29/08/2017 | 09:17
17
מנסה לבדוק מול החברה מה לעשות אם בכלל
לצפיה ב-'הטלפון שלי'
הטלפון שלי
28/08/2017 | 12:56
4
67
מראה התראה שאומרת ''אזהרת שימוש בנתונים'' מה זה אומר?

מדובר באנדרואיד.

לצפיה ב-'אולי לדוגמא'
אולי לדוגמא
28/08/2017 | 14:24
2
48
אתה לקוח גולן ומשתמש באינטרנט ,אתה נודד על רשת זרה על כן מקבל אזהרה.
כל מי שיש לו חבילה שרוכבת על תשתית אחרת מקבל אתראה

לצפיה ב-'זה מצב תקין?'
זה מצב תקין?
28/08/2017 | 16:07
1
30
אני לקוח של גולן די חדש.
לצפיה ב-'תקין לחלוטין'
תקין לחלוטין
28/08/2017 | 16:28
47
הרבה ספקי סלולר רוכבים על שלושת הספקים העיקריים .

לצפיה ב-'לדעתי זה קשור להגדרות'
לדעתי זה קשור להגדרות
28/08/2017 | 19:32
25
אצלי (V10) בהגדרות- נתונים ניידים יש אפשרות בגרף השימוש בנתונים לציין גבול שברגע שעוברים אותי הטלפון עצמו מייצר התראה בוילון ההתראות. לדוגמה אם החבילה שלך כוללת 6 גיגה לחודש אתה יכול לתכנת לקבל התראה כשהגעת ל 5 גיגה. לצורך זה כדאי גם לתכנת את התאריך האמיתי של מחזור חיוב.
השאלה אם קבלת התראה פנימית של המכשיר או SMS מספק הרשת?
לצפיה ב-'פורמט 3GP בסלולרי'
פורמט 3GP בסלולרי
28/08/2017 | 08:51
4
33
אני משתמשת במכשיר HTC Desire 320 ובסך הכל מרוצה.
בדרך כלל לא גולשת דרכו.
רוב השימוש שלי הוא בוואטסאפ,טלפון,סמסים,תמונות וכו'.
משום מה השבוע שמתי לב שכאשר אני מצלמת סרטון הוא מופיע בפורמט 3GP.
עכשיו,יש לי כמה בעיות.
קודם כל זה שוקל המון!
דבר שני אני עורכת את הסרטים שלי בקמטסיה והיא לא מקבלת את הפורמט הזה.
המרתי את זה עם הפורמט פקטורי ל-MP4 והמשקל "ירד" קצת.
האם זה קשור למכשיר,או לאפליקציה המובנית?
אם אוריד אפליקציה מגוגל פליי,האם היא תהיה בפורמט MP4?
או שאולי זה קשור למכשיר....
אודה מאד למי שיענה לי
לצפיה ב-'תנסי מצלמה אחרת'
תנסי מצלמה אחרת
28/08/2017 | 08:59
3
27

לגבי המשקל - אין מה לעשות, גם מצלמות המצלמות ב-MP4 לא יודעות לקמפרס את הסרטים תוך כדי הצילום.
לצפיה ב-'תודה על התשובה!'
תודה על התשובה!
28/08/2017 | 09:18
2
20
בדיוק נכנסתי לגוגל פליי ושמתי עליה עין....
לגבי קומפרסיה של הסרטון,בקמטסיה זה עושה את זה לבד.מעניין.
צילמתי סרטון באורך של 57 שניות וזה שקל 61 מ.ב - קצת הרבה לדעתי.
אנסה עכשיו ואחזור לדווח.

לצפיה ב-'את הקמפרוס הכי טוב לעשות עם...'
את הקמפרוס הכי טוב לעשות עם...
28/08/2017 | 09:27
1
23
לצפיה ב-'רק לשם השוואה...'
רק לשם השוואה...
28/08/2017 | 15:25
24
אני מביאה 3 צילומי מסך של מה שקרה:
1. הקובץ כפי שצולם בטלפון   (42.9MB )  
2. הקובץ אחרי המרה ל-MP4 (34.6 MB)     
 3. הקובץ אחרי ששמתי אותי בטיים ליין של הקמטסיה (MB 4.53)
    בלי לנגוע בו.רק הרינדור הקטין אותו בצורה משמעותית ביותר.
    עשירית מהצילום המקורי.

צא ולמד איך הזכרונות בטלפון נסתמים בגלל סרטונים של 57 שניות....
לצפיה ב-'שיאומי נוט 4 צלילים חלשים בהודעות ובוואטסאפים '
שיאומי נוט 4 צלילים חלשים בהודעות ובוואטסאפים
28/08/2017 | 12:33
21
מישהו יודע איך מגבירים?

לצפיה ב-'ייעוץ לקניית פלאפון'
ייעוץ לקניית פלאפון
27/08/2017 | 12:42
4
46
שלום לכולם,

אשמח אם תוכלו לעזור בבחירת פלאפון חדש.

הפרמטרים שלי:
1. לאורך זמן ולא מתקלקל
2. מיילים, אינטרנט (8לא הרבה)

הכי חשוב, תקציב עד 800 ש"ח

בשמחה הייתי קונה אייפון, בגלל שידוע שהוא איכותי אבל הוא יקר מאוד.

תודה מראש! :*)

לצפיה ב-'Redmi 4a'
Redmi 4a
27/08/2017 | 16:15
3
52
עולה בסביבות 100 דולר, נותן ביצועים טובים. מן הסתם, יחזיק מעמד שנתיים-שלוש בלי בעיה.

לצפיה ב-'Redmi 4a'
Redmi 4a
28/08/2017 | 11:06
2
33
תודה רבה.

אני קצת חוששת כי זהו חברה לא כל כך מוכרת. יחסית לכאלו שהרבה זמן בשוק. מה דעתך?

יש עוד הצעה?
לצפיה ב-'זאת שיאומי, היא חברה סופר מוכרת'
זאת שיאומי, היא חברה סופר מוכרת
28/08/2017 | 11:11
1
69
לצפיה ב-'תודה! '
תודה!
28/08/2017 | 14:07
6
לצפיה ב-'יש לי LG G2 ואני לא רוצה לשדרג, אלא רק לשדרג גירסה למרשמלו'
יש לי LG G2 ואני לא רוצה לשדרג, אלא רק לשדרג גירסה למרשמלו
26/08/2017 | 22:22
7
46
אני לא מוכן להיפרד מהמכשיר
מדובר באחד המכשירים הכי טובים לדעתי שאי פעם יצאו לשוק.
מי שלא מכיר ולא התנסה, פשוט לא מבין עד כמה המכשיר אמין ועד כמה
הוא מתקדם ומהיר אפילו ביחס למכשירים חדשים שיוצאים היום.
אז ממש לא בא לי להחליף אותו, אבל המערכת הפעלה כבר עשתה את שלה
האם יש רום מומלץ למכשיר שלי - נוגט או מרשמלו.
אני מאוד אוהב את הסטוק רום של LG ורגיל לכל התכונות שלו
מה אני יכול לעשות כדי לשדרג גירסה לאנדרואיד 6 או 7 אבל עדיין להישאר
עם רום שדומה לסטוק של LG ?

תודה
לצפיה ב-'לא קיים דבר כזה. הממשק של LG יש רק ברומים'
לא קיים דבר כזה. הממשק של LG יש רק ברומים
27/08/2017 | 00:01
5
49
שמבוססים על מה ש-LG הוציאה, ו-LG הפסיקה לעדכן את המכשיר לפני... 3 שנים? 4 שנים?

אתה יכול לחפש רומים ב-XDA, אבל גירסאות חדשות יותר של אנדרואיד יהיו בדברים שמתבססים על הקוד ה"נקי" של אנדרואיד.
לצפיה ב-'תנסי את זה'
תנסי את זה
27/08/2017 | 14:05
2
34
לא סטוק, אבל רום מצוין ויציב.

לצפיה ב-'מה עם איכות המצלמה?'
מה עם איכות המצלמה?
27/08/2017 | 14:30
1
25
אצל LG כל מה שקשור למצלמה הוא סוד מסחרי שמור, ולכן איכות הצילום ברום מקוסטם יורדת פלאים (ככה זה לפחות ב-g3)
לצפיה ב-'אין הבדל, יש שינוי בפונקציות'
אין הבדל, יש שינוי בפונקציות
27/08/2017 | 22:15
20
אין צילום רציף לדוגמה אבל יש הרבה דברים אחרים
לצפיה ב-' ו שכחתי לרשום'
ו שכחתי לרשום
27/08/2017 | 22:17
1
20
אגב
אולי תנסה אצלך LINEAGE OS ?
חושב שתופתע לטובה
לצפיה ב-'התכוונת שאני אתקין Lineage OS? כי אין למכשיר שלי (Zenfone 2)'
התכוונת שאני אתקין Lineage OS? כי אין למכשיר שלי (Zenfone 2)
27/08/2017 | 22:48
20
גירסא טובה מספיק, ורשימת הבאגים פשוט ארוכה מדי לטעמי. חוצמזה, אני דווקא נהנה מהממשק של אסוס, ואפילו מחלק לא מבוטל מהאפליקציות שהיא הכניסה לממשק.
לצפיה ב-' אני משתמש מאוד מרוצה במכשיר עם - LINEAGE OS'
אני משתמש מאוד מרוצה במכשיר עם - LINEAGE OS
27/08/2017 | 22:11
21
אתה צריך לדעת מה אתה עושה לפני שתתחיל
רוט ריקברי וכו'...
זה מוחק את כל המכשיר
טעות אתה עלול לאבד את המכשיר 
(יש פתרונות גם לזה, אבל מסובכים, גוזלים זמן רב ולא תמיד מצליחים)
קישור להסבר והתקנה
פורום עזרה

לצפיה ב-'בעיית סוללה אחרי עדכון ביום שבת (One Plus3 אדרואיד 7.1.1)'
בעיית סוללה אחרי עדכון ביום שבת (One Plus3 אדרואיד 7.1.1)
27/08/2017 | 11:11
2
44
לא יודעת אם אני מדמיינת, או שגם מישהו אחר נתקל:
ביום שבת אחה"צ הורדתי עדכון מערכת, שבסופו אתחול שלקח המון זמן. השתמשתי בפלאפון כרגיל וידעתי שביום ראשון בבוקר אני צריכה להטעין על הבוקר עד שאני יוצאת לעבודה (יוצא כשעה) כי נשאר לי אחוז נמוך יחסית.

יש לי הרגשה ששעה הטענה עם המטען המהיר Dash לא טען כמו שבדרך כלל,
והשימוש שלי בבוקר באוטובוס (כנגן מוזיקה בעיקר) רוקן את הסוללה יותר מבד"כ.
עכשיו אני מטעינה בעבודה עם כבל USB למחשב, אמור להיות איטי מלכתחילה - אבל מרגיש לי שהאחוזים רק יורדים (?!).
כרגע הפלאפון מכובה, וממשיך להיות מוטען, בתקווה שייטען.
סוללה נשחקת זה ברור - אבל לא בצורה כזאת דראסטית.
לצפיה ב-'עידכנתי בשבת את ה 3T '
עידכנתי בשבת את ה 3T
27/08/2017 | 11:18
1
41
העידכון לא היה ארוך ולא נרשמו בעיות יחודיות אחריו 
לצפיה ב-'אוקיי, יכול להיות שיש לי בעיית סוללה נקודתית (או דמיון)'
אוקיי, יכול להיות שיש לי בעיית סוללה נקודתית (או דמיון)
27/08/2017 | 12:53
34
תודה
לצפיה ב-'אנשי קשר בs8'
אנשי קשר בs8
25/08/2017 | 01:32
5
66
אולי מישהו יודע
איך להציג רק אנשי קשר עם מספר טלפון, ולא את כל רשימת אנשי הקשר של הג׳ימייל?
לא מצליחים למצוא את זה.

לצפיה ב-'בזמן שמופיעה רשימת אנשי הקשר'
בזמן שמופיעה רשימת אנשי הקשר
25/08/2017 | 06:40
4
58
לחץ על שלוש הנקודות למעלה
בחר הגדרות מהתפריט
ותראה.
לצפיה ב-'זה לא שם...'
זה לא שם...
26/08/2017 | 12:04
3
29
בניגוד להיגיון ולמה שקיים במכשירים אחרים שעבדתי איתם
האם יש מישהו שיש לו את המכשיר הספציפי ויכול להנחות אותי איך לעשות זאת?
לצפיה ב-'שים לב'
שים לב
26/08/2017 | 18:16
35
יש אנשי קשר כאפליקציה נפרדת ויש טאב של אנשי קשר בחייגן .
זו לא אותה רשימה.

לצפיה ב-'זה שם ובניגוד להנחתך, יש לי את המכשיר הספציפי'
זה שם ובניגוד להנחתך, יש לי את המכשיר הספציפי
27/08/2017 | 01:12
1
32
אולי היה עדיף לשאול במקום לפסול. בהצלחה.
לצפיה ב-'סליחה ותודה לשניכם'
סליחה ותודה לשניכם
27/08/2017 | 06:51
25
לבסוף מצאתי
זה לא בהגדרות של אנשי הקשר אלא של החייגן דווקא.
לצפיה ב-' סמסונג גלקסי S Advance I9070 - ממשיכה שאלה מפורום סלולרי'
סמסונג גלקסי S Advance I9070 - ממשיכה שאלה מפורום סלולרי
24/08/2017 | 18:49
19
53
שלום,

אני מתכוונת לקנות את הטלפון הזה, עבור דרישות מצומצמות.
הטלפון רוב הזמן לא יהיה בשימוש, אך מדי פעם אצטרך שיחזיק יום של כמה שעות שיחות טלפון.
לא מתכוונת להתקין עליו ווטסאפ או הרבה אפליקציות.
עוזר לי מאוד שהוא יחסית קטן.

חשוב לי לדעת שהוא יכול להחזיק מעמד לשימוש המינימלי הזה, שהשמיעה והדיבור דרך הספיקר הם טובים, אם מישהו יודע.

בנוסף, חשוב לי לדעת, יש לי מחשב נייח, האם כאשר הקו של בזק שנותן אינטרנט למחשב הנייח לא תקין, יהיה ניתן להעביר אפשרות גלישה באינטרנט מהסלולרי למחשב הנייח?
(לא משנה באיזו מהירות)
(אולי צריך לקנות עזרים חיצוניים נוספים כדי שזה יוכל לקרות, אשמח לשמוע, השאלה אם המכשיר הזה עצמו יכול לעשות זאת)

רבה מראש אם יש מי שיודע לענות 
לצפיה ב-' בהמשך לעצה של BobboVilla בפורום השני, משנה את המכשיר לJ3'
בהמשך לעצה של BobboVilla בפורום השני, משנה את המכשיר לJ3
24/08/2017 | 19:23
35
אז אותן שאלות על J3... 
לצפיה ב-' על ההצפה - דיברתי עם מוכר בחנות שהעביר אותי ל-J5'
על ההצפה - דיברתי עם מוכר בחנות שהעביר אותי ל-J5
24/08/2017 | 19:56
7
36
האם הוא אכן עדיף לי לרכישה על פני ה-J3 ?

רבה!!!
לצפיה ב-'ברור שJ5 עדיף על פני J3, ו-J7 עדיף על פני J5.'
ברור שJ5 עדיף על פני J3, ו-J7 עדיף על פני J5.
25/08/2017 | 06:25
6
18
לצפיה ב-' מקווה שאכן כך גם כאשר הדרישות הן למכשיר פשוט וקליל :)'
מקווה שאכן כך גם כאשר הדרישות הן למכשיר פשוט וקליל :)
25/08/2017 | 17:38
5
22
אבל כמובן כן רצוי שיחזיק כמה שיותר זמן.
לצפיה ב-'זאת בדיוק הנקודה ולכן באה ההמלצה שלי.'
זאת בדיוק הנקודה ולכן באה ההמלצה שלי.
25/08/2017 | 18:19
4
22
בהכירי מקרוב גם J3, גם J5 וממש לאחרונה גם J7.
לי אישית אין בכלל ספק שה-7 עדיף, ורצוי בגירסתו האחרונה ביותר.
לצפיה ב-'לא הוצע לי ה-7, אבל אשמח לידע כללי, מה הבעיות שיש ב-5 שאין ב'
לא הוצע לי ה-7, אבל אשמח לידע כללי, מה הבעיות שיש ב-5 שאין ב
25/08/2017 | 18:43
3
24
-7 ?

קח בחשבון שמעולם לא היה לי סמארטפון אז תענה בעדינות 

בכל אופן 
לצפיה ב-'זה פשוט מכשיר חלש'
זה פשוט מכשיר חלש
25/08/2017 | 19:06
2
26
גם ה7 הוא לא מכשיר משוכלל, אך בעלי המספר הנחות גם נחותים במיפרט שלהם, פחות זכרון ופחות יכולת.
אם כבר אז כבר, זאת דעתי.
לצפיה ב-'יש סיכוי שהוא לא יחזיק לי כמה שעות של שיחת טלפון? אני אבקש ש'
יש סיכוי שהוא לא יחזיק לי כמה שעות של שיחת טלפון? אני אבקש ש
25/08/2017 | 21:23
1
25
הוא יהיה ריק מיישומים ככל הניתן. השימוש היחיד באינטרנט יהיה גט טקסי.

במקרה של תקלה בקו הביתי של בזק כך שאין אינטרנט במחשב הנייח, אני ארצה אפשרות להעביר ממנו אינטרנט למחשב.

בכ"ז צריך להתחשב בזה שאני לא אעשה בו שימוש יומיומי. אשתמש בו רק כאשר יש תקלות. (כלומר הלוואי שלא אשתמש בו כמעט בכלל)

אני כנראה ארשם להוט מובייל לתוכנית המצומצמת, יש איזו בעיה עם קליטה שלהם? (מרכז ת"א/הרצליה)

למישהו יש מושג אם בדוכן שלהם בקניון שבעת הכוכבים יכולים לשים לי סים על הטלפון? (אני אולי אשאל את זה גם בסלולארי/צרכנות)

לצפיה ב-'יחזיק.'
יחזיק.
26/08/2017 | 20:07
18
וזה עדיין לא סותר את הצעתי להשקיע עוד כמה מאות שקלים ולקנות מכשיר יותר טוב.

לצפיה ב-'תקבלי אותו מתנה ממני'
תקבלי אותו מתנה ממני
25/08/2017 | 12:24
45
רק תבואי לקחת.
טלפון שממש אי אפשר לעבוד איתו ,עקב העידכונים שעבר .

לצפיה ב-'אם השימושים באמת מצומצמים עדיף מכשיר יד שניה בשקל או בחינם'
אם השימושים באמת מצומצמים עדיף מכשיר יד שניה בשקל או בחינם
25/08/2017 | 18:42
1
30
יש לי גלקסי נקסוס שאהיה מוכן לתת לך תמורת שקל ויתן לך הרבה יותר מהמכשיר הזה.

ה-I9070 זה גלקסי S2 בכאילו, גרסה כאילו משודרגת של ה-S המקורי.
לצפיה ב-'אם שמת לב שיניתי את זה ל-J5 חדש מחנות מסודרת... אבל :)'
אם שמת לב שיניתי את זה ל-J5 חדש מחנות מסודרת... אבל :)
25/08/2017 | 18:46
16
לצפיה ב-' סמסונג J5 האחרון אזל להם אז יש סמסונג J5 פרו '
סמסונג J5 האחרון אזל להם אז יש סמסונג J5 פרו
26/08/2017 | 19:25
6
19
לא טוב מבחינתי?

למשל ראיתי בזאפ שהסוללה פחותה? למה זה, אם הדגם מתקדם יותר?

בנוסף, הסוללה לא נשלפת.

אני פשוט הייתי מעדיפה שיהיה לי את הטלפון מחר וזו החנות שנגישה לי, ואמא שלי המליצה על המוכר שדיברתי איתו.

מראש על הערות 
לצפיה ב-'הפרו עדיף על הרגיל. וJ7 פרו עדיף עוד יותר. פשוט וקל.'
הפרו עדיף על הרגיל. וJ7 פרו עדיף עוד יותר. פשוט וקל.
26/08/2017 | 20:06
5
8
לצפיה ב-'אבי מצאתי הודעות שלך בחיפוש שעשיתי כאן עם הדגם בכותרת'
אבי מצאתי הודעות שלך בחיפוש שעשיתי כאן עם הדגם בכותרת
26/08/2017 | 20:23
4
21
כתבת על קרובת משפחה שלך - האם המכשיר שיש לה הוא הJ5 פרו או דגם אחר?

זה מאוד יעזור להרגיע אותי אם זה אותו אחד... (כי נשמע שהצרכים קצת דומים)

המון !!!! 
לצפיה ב-'תסתכלי בתאריך של ההודעה הישנה ההיא.'
תסתכלי בתאריך של ההודעה הישנה ההיא.
26/08/2017 | 20:34
3
20
מדובר בדגם שעוד לפני הפרו.
אני אציע תמיד לקנות את הדגם החדש יותר.
את לא חייבת.
מה שתחליטי שיהיה לך בהצלחה.
לצפיה ב-'הבנתי רק למשל איך זה שלפחות לפי זאפ, הסוללה שלו פחותה?'
הבנתי רק למשל איך זה שלפחות לפי זאפ, הסוללה שלו פחותה?
26/08/2017 | 20:36
2
15
הדגם שלפני הפרו פשוט אזל שם כך שאין לי הרבה ברירה...
לצפיה ב-'מצטער, אינני יודע מה לענות לך עוד.'
מצטער, אינני יודע מה לענות לך עוד.
26/08/2017 | 20:56
1
17
אינני מומחה אלא אדם רגיל מהישוב, רק שכנראה יש לי קצת ניסיון, אך עודני רחוק מלהיות מומחה.
לצפיה ב-''
26/08/2017 | 21:11
6
לצפיה ב-'NOTE4 תקוע- עזרה בבקשה'
NOTE4 תקוע- עזרה בבקשה
25/08/2017 | 11:32
15
60
יש לי אותו כמעט 3 שנים. מאתמול המכשיר נתקע או נכבה ואין אפשרות להדליקו עם הלחצנים אלא רק להוציא סוללה ולהחזיר ואז ללחוץ להדלקה.  עובד מספר דקות אבל כשמטעינים אותו שוב נכבה לחלוטין.  גם כשעבד לפרק זמן מסויים היו רגעים שפשוט לא הגיב למגע והיה תקוע.  הופיעו לי שני מסכים מוזרים (מצ"ב)  אשמח לקבל עזרה בנושא .  תודה רבה
לצפיה ב-'התמונה הראשונה (זו עם ה) מציינת שהמכשיר לא הצליח '
התמונה הראשונה (זו עם ה) מציינת שהמכשיר לא הצליח
25/08/2017 | 12:18
14
55
לקרוא את כרטיס הזכרון (הפנימי, לא כרטיס הmicroSD שיש או אין לו) ולכן לא הצליח לעשות Boot כמו שצריך (boot = הפעלה של מערכת ההפעלה).

התמונה השניה (עם ה|אזהרה|) מציינת בפניך אזהרה ששימוש ברום מקוסטם (רום שאינו הרום המקורי של סאמסונג למכשיר) עלולה לגרום לתקלות והיא על אחריותך בלבד, ומציעה לך אפשרות להמשיך או לבטח על ידי לחיצה על אחד מלחצני הווליום בהתאמה.

לצערי, כמו שזה נראה, ייתכן והמכשיר הגיע לסוף חייו, מכשיר שלא מצליח לקרוא את כרטיס הזכרון הפנימי שלו, לרוב מראה על בעיה חומרתית שלא בהכרח ניתן לעשות איתה משהו, ואם כן, בעלות לא סמלית בכלל במעבדה, שכן, המכשיר כבר אינו תחת האחריות - שימוש ברום מקוסטם (מה שקורה בהתחשב בתמונה השניה) מסיר מעל המכשיר את האחריות (הרלוונטית או לא) שאולי הייתה קיימת עליו.
לצפיה ב-'בקשר לתמונה השנייה'
בקשר לתמונה השנייה
25/08/2017 | 12:50
13
30
אם ממילא נגמרה לי האחריות, אז יש לי אופציה (בתמונה השנייה) ללחוץ "המשך" ואז הוא לבד מוריד את הרום? (מה זה OS? מערכת הפעלה?)
לצפיה ב-'המכשיר לא מוריד לבד מערכת הפעלה (כן, OS).'
המכשיר לא מוריד לבד מערכת הפעלה (כן, OS).
25/08/2017 | 13:38
12
31
זה מציין שכבר יש לך על המכשיר מערכת שאינה המקורית.
לצפיה ב-'איך זה יכול להיות?'
איך זה יכול להיות?
25/08/2017 | 13:43
11
23
המכשיר נקנה בחנות המורשית של סמסונג (סאני),  איך זה שהמערכת אינה מקורית? אשמח לפרטים ע"מ שלא אפול בפח בפעם הבאה שאני רוכשת מכשיר. תודה
לצפיה ב-'אני לא יודע, המכשיר היה במעבדה מתישהו?'
אני לא יודע, המכשיר היה במעבדה מתישהו?
25/08/2017 | 13:55
10
14
לצפיה ב-'היתה בעיה במסך (פס לבן שקוף לרוחב המסך)'
היתה בעיה במסך (פס לבן שקוף לרוחב המסך)
25/08/2017 | 14:01
9
23
אז נשלח למעבדה שלהם (סאני). יכול להיות ש"התעסקו" לי עם המערכת הפעלה?
לצפיה ב-'מקריאה שניה, נראה שטעיתי, זה המסך'
מקריאה שניה, נראה שטעיתי, זה המסך
25/08/2017 | 14:03
8
32
הממשיך את ההודעה הראשונה, שאומרת שהוא לא מצליח להעלות את מערכת ההפעלה, זו דרישה להוריד מערכת חלופית כי לא נמצאה מותקנת מערכת הפעלה על המכשיר.
לצפיה ב-'תודה על ההסבר'
תודה על ההסבר
25/08/2017 | 14:11
2
24
לפחות נרגעתי שלא "עבדו" עליי בחנות של היבואן הראשי.  בינתיים שאלתי במעבדה באזור מגוריי , אמרו לי שכנראה צריך להחליף מעבד וזה יעלה 950 ש"ח!!!!
לצפיה ב-'צפוי והגיוני'
צפוי והגיוני
25/08/2017 | 15:04
1
29
כמובן, ב-950 ש"ח אפשר לקנות מכשיר חדש וחדיש
לצפיה ב-'נכון. תודה רבה על העזרה '
נכון. תודה רבה על העזרה
25/08/2017 | 15:09
16
לצפיה ב-'נראה לי שצדקת בהתחלה, שים לב בתמונה הראשונה'
נראה לי שצדקת בהתחלה, שים לב בתמונה הראשונה
26/08/2017 | 14:42
4
30
כתוב System Status: Custom.

לגבי למה זה יכול לקרות זו באמת שאלה, כי אין סיבה שסאני תעשה דבר כזה. זה לא שצריך להתקין רום עם עברית .
לצפיה ב-'צודק, בכל זאת צדקתי כבר בהתחלה.'
צודק, בכל זאת צדקתי כבר בהתחלה.
26/08/2017 | 15:17
22
לצפיה ב-'לא הבנתי למה התכוונת שהוא צדק בהתחלה'
לא הבנתי למה התכוונת שהוא צדק בהתחלה
30/08/2017 | 17:43
2
7
תוכל בבקשה להסביר? תודה
לצפיה ב-'הסטטוס של המערכת מוגדר כ-Custom'
הסטטוס של המערכת מוגדר כ-Custom
30/08/2017 | 20:19
1
9
כלומר "מותאם אישית", שבהקשר הזה אומר (בגדול) "מישהו עשה במכשיר שינוי שלא מאושר על ידי סמסונג". מה זה היה? לא ברור, במיוחד מכיוון שאת אומרת שקנית ותיקנת את המכשיר אצל היבואן הרשמי (סאני).
לצפיה ב-'האם ניתן לדעת מראש'
האם ניתן לדעת מראש
05/09/2017 | 10:56
2
אם מערכת ההפעלה מקורית או מותאמת, כשרוכשים מכשיר חדש?
לצפיה ב-'בעיה בטאבלט ASUS ZENPAD10'
בעיה בטאבלט ASUS ZENPAD10
24/08/2017 | 17:55
2
23
שלום רב לכם,
יש לי טאבלט חדש שרשום למעלה ASUS שיש איתו בעיה מוזרה והוא נרכש לפני כמה ימים: הוא אינו שולח התראות מאפליקציות בכלל כמו של ערוץ 10, ynet למרות שאלו הוגדרו לשלוח התראות למכשיר. דיברתי היום עם תמיכה טכנית של אסוס ונציג כל מה שיה להציע זה לאפס את המכשיר ולהתקינו מחדש. לא ייתכן שזה הפתרון היחיד שאפשרי להציע. אולי מישהו מכיר את טאבלטים של אסוס יכול להציע לי פיתרון אחר מלבד מחיקת כל האפליקציות והתקנתם מחדש. אני חושב שהסיבה למה הטאבלט לא מקבל התראות קשור למשהו שצריך לסדר בהגדרות. למישהו, בבקשה, יש רעיון? 

תודה מראש על העזרה,
אדוארד.
לצפיה ב-'זה אולי קשור לpower saving'
זה אולי קשור לpower saving
25/08/2017 | 06:54
1
27
כנס להגדרות הpoeer saving של ה zenui
ותגדיר ידנית שאתה מוותר על power save לגבי אפליקציות push ו.. im
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
25/08/2017 | 07:01
19
אני אעשה את זה ומקווה מאוד שזה יפתור את הבעיה.

שבת שלום
לצפיה ב-'מטען לרכב לסמסונג גלקסי 3 (I9301)'
מטען לרכב לסמסונג גלקסי 3 (I9301)
24/08/2017 | 14:04
4
26

היי
רציתי לקנות להוריי מטען שיתחבר למצית שברכב שיתאים לסמסונג גלקסי 3 ניאו I9301.
חשבתי פשוט לקנות את הכי זול באיביי, אבל מחיפוש פה ראיתי שרשור משנת 2013 - שיש מטענים טובים ויש כאלה שלא שווים כלום.
הקישורים שנתנו בשרשור ההוא למטענים מומלצים כבר לא רלוונטים (אני מגיעה לדף שאומר שהמכירה הסתיימה).יש מישהו פה שאולי יכול לתת לי קישור למטען *מומלץ* במחיר סביר (עד 20-30 ש"ח בערך)? או לתת לי דגשים מה לחפש? או מה בטוח שלא כדאי לקנות?
תודה!
לצפיה ב-'כדאי לחפש מותגים ידועים, במחיר סביר'
כדאי לחפש מותגים ידועים, במחיר סביר
24/08/2017 | 16:25
1
33
חברות לדוגמא - Anker, Belkin, Pleomax. אם נניח המחיר של חלק גדול מהמוצרים נע סביב 10$, אז לא לקחת משהו שעולה 3$, זה כנראה זיוף. יש גם יצרניות סיניות עם מוצרים לא רעים בשם Aukey או Tronsmart. יש לי כבלים של Aukey, ומספר מטענים של Tronsmart. עושים את העבודה לא רע.
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
24/08/2017 | 21:41
17
אני אחפש משהו מהרשימה שכתבת.
לצפיה ב-'הזמנתי היום מטען BlitzWolf באתר Banggood בעלות $5.99.'
הזמנתי היום מטען BlitzWolf באתר Banggood בעלות $5.99.
24/08/2017 | 21:47
1
17
לצפיה ב-'שכחתי להוסיף קישור וקופון...'
שכחתי להוסיף קישור וקופון...
24/08/2017 | 22:47
29
המוצר: BlitzWolf® 9.6A 48W 4 Port USB Car Charger BW-C1
במטען הזה אין "יציאות מיוחדות" כמו QC3 וכד'.
המחיר $5.99 לצבע הלבן, המחיר לפני 10% הנחה עם קופון.

שני הקישורים מפנים לאותו המוצר.
הקישור הראשון הוא קישור רגיל, ישיר לחנות.
הקישור השני הוא קישור Affiliate, אינני מקבל פרוטה מהקישור, אלא מדובר בקישור שהרווח ממנו עובר למפעילי האתר www.glouds.com / www.zuzu.deals
העלות הסופית לרוכש תהיה זהה בשני הקישורים.

הסיבה לקישור ה-Affiliate היא בגלל הקופון. את הקופון ראיתי באתר Glouds לפני תקופה ארוכה מאוד ולענ"ד אם אפשר לתגמל אותם, ראוי לעשות זאת.

הקישור השני - https://zuz.mx/2pok

בעת ה-Checkout להזין את הקופון 12blitzw, תתקבל הנחה של 10%.
לצפיה ב-'פלאפון חלופי ובעיה מוזרה...'
פלאפון חלופי ובעיה מוזרה...
24/08/2017 | 20:03
2
41
הי,
עקב תקלה בפלאפון הרגיל שלי, לקחתי פלאפון סמסונג s3 ישן שהיה לי בבית והכנסתי אליו את ה-sim שלי.

כאשר הדלקתי אותו, ראיתי כי *כל* הפלאפון נשאר עם תוכן של בעל הפלאפון שהיה לפני (משפחה), וכאילו למכשיר "לא אכפת" שהוכנס לו SIM אחר ...(לדוגמא, למרות שאנשי הקשר שהיו אצלי שמורים על ה-SIM, *אף אחד מהם* - ועברתי על כל הרשימה - לא מופיע בפלאפון הזה..)

האם למישהו יש רעיון איך זה יכול לקרות, ומה עושים עם זה?

תודה! 
לצפיה ב-'שחזור הוראות היצרן'
שחזור הוראות היצרן
24/08/2017 | 21:27
1
34
הסים לא משנה כלום, במכשיר נשאר חשבון גוגל של הבעלים הקודם. מה שצריך לעשות זה זה 
לצפיה ב-'שחזור הגדרות יצרן כמובן'
שחזור הגדרות יצרן כמובן
25/08/2017 | 21:14
11
לצפיה ב-'מגן מסך ל -S8'
מגן מסך ל -S8
23/08/2017 | 14:26
4
45
שלום לכולם

אני צריך בבקשה המלצה לחנות שאפשר לקנות בה מגן מסך
מזכוכית עבור גלקסי S8

תודה
שמעון
לצפיה ב-'אני מניח שבכל קניון'
אני מניח שבכל קניון
23/08/2017 | 15:10
32
בשדרה המרכזית שלו יש דוכני אי שמוכרים ציוד לטלפון סלולרי .

לצפיה ב-'גם אם יש, זה מגן 90% מסך - הוא לא יגן על הקצוות המעוגלים'
גם אם יש, זה מגן 90% מסך - הוא לא יגן על הקצוות המעוגלים
23/08/2017 | 16:24
2
16
לצפיה ב-'יש מגן מסך עם קצוות מעוגלים'
יש מגן מסך עם קצוות מעוגלים
24/08/2017 | 09:00
1
33
הבעיה היא שהמוכרים לא ממליצים על המגן הזה
טוענים שזה לא נצמד כמו שצריך ואז המגע של האצבע לא מגיב כמו שצריך

אני דווקא אשמח אם אמצא מגן שטוח שמגן רק על 90 אחוז מהמסך
ואוסיף לו כיסוי אחורי (טנק)

תודה
שמעון
לצפיה ב-'אין לי מושג אם יש כזה דבר. אולי צריך להשתמש במגן לא מזכוכית'
אין לי מושג אם יש כזה דבר. אולי צריך להשתמש במגן לא מזכוכית
24/08/2017 | 09:32
16

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ