לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1127911,279 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורומים מקבילים לשאלות ספציפיות: פורום iPhone, פורום ניווט וGPS, ופורום סלולרי, בו ניתן גם להתייעץ בנוגע לרכישת מכשיר סלולרי חדש

המשך >>

לצפיה ב-'הוואטסאפ שלי הפסיק לצפצף בזמן קבלת הודעה'
הוואטסאפ שלי הפסיק לצפצף בזמן קבלת הודעה
13/09/2017 | 11:39
16
39
לפני שלושה ימים.
לא שיניתי כלום ולפי כל ההגדרות הוא כן אמור להתריע.
מה זה יכול להיות?
גם בהגדרות ה S7 וגם בהגדרות הוואטסאפ עצמו מוגדר להתריע.
איפה עוד לחפש?
לצפיה ב-'על המחשב הוא דווקא כן מתריע'
על המחשב הוא דווקא כן מתריע
13/09/2017 | 13:54
8
לצפיה ב-'אם דף הWEB פתוח באותו הזמן אז הוא יתריע קודם במחשב.'
אם דף הWEB פתוח באותו הזמן אז הוא יתריע קודם במחשב.
13/09/2017 | 17:02
11
18
רק אם לא תפתח את ההודעה במשך כדקה (מינוס פלוס) גם הטלפון אמור להפעיל התרעה.
ככה זה בכל אופן אצלי.
לצפיה ב-'גם כשהמחשב במצב שינה הטלפון לא מתריע'
גם כשהמחשב במצב שינה הטלפון לא מתריע
13/09/2017 | 17:38
10
18
אבל סגרתי את ה WEB נראה מה יהיה.
לצפיה ב-'תעדכן אחרי שתבדוק.'
תעדכן אחרי שתבדוק.
13/09/2017 | 17:46
9
18
אצלי המחשב לא ישן כמעט אף פעם, אז אני מצטער אבל אינני יודע מה לענות בנושא הזה.
לצפיה ב-'לא עזר'
לא עזר
13/09/2017 | 19:46
8
16
אבל יש לי אפל' דומה לוואטסאפ בשם ליין וגם היא לא מצליחה להפעיל את צליל ההתראה כך שברור שהבעיה במכשיר.
גם הנורית שמסמנת קבלת הודעה לא מהבהבת.
שיחות טלפון בשתי האפל' כן מתקבלות והטלפון מצלצל.
לא ברור לי מה קורה כאן.

לצפיה ב-'מצטער שאין ביכולתי לעזור במקרה הזה. '
מצטער שאין ביכולתי לעזור במקרה הזה.
13/09/2017 | 20:04
7
17
אני מקווה שמישהו אחר יעזור לך.
לצפיה ב-'לפחות גילית אמפטיה, גם זה נחשב '
לפחות גילית אמפטיה, גם זה נחשב
14/09/2017 | 05:10
6
7
לצפיה ב-'אגלה לך סוד קטן'
אגלה לך סוד קטן
14/09/2017 | 06:46
5
35
אינני יודע אם אתה מבין באסטרולוגיה, אני לא ממש מבין, וגם שלא אשמע חלילה יהיר/שחצן:
כל מי שפוגש בי לראשונה מנחש מיד את המזל שבו נולדתי.
אני מניח שאם יש לך מעט ידע באסטרולוגיה תבין מיד על מה אני מדבר.
שיהיה יום נהדר לכולנו.
לצפיה ב-'אין לי מושג באסטרולוגיה'
אין לי מושג באסטרולוגיה
14/09/2017 | 12:40
4
19
וגם לא מאמין בה.
לצפיה ב-'OK. '
OK.
14/09/2017 | 15:58
3
20
פעם גם אני לא האמנתי בה, אבל דווקא בגילי המתקדם גיליתי שיש כמה דברים באסטרולוגיה שהם עובדה קיימת, ואני לא מתכוון לניחושים כגון מה יקרה בעתיד, בזה גם אני לא כל כך מאמין, אך יש באסטרולוגיה גם דברים מוכחים.
אני מודה שגם לי קצת קשה עם זה, במיוחד לאור העובדה שבעבר צחקתי מכל הנושא הזה, עד שנוכחתי בכמה עובדות.
ומכיוון שזה לא הנושא של הפורום נסיים כאן את פינת האסטרולוגיה הקצרה שלנו.

לצפיה ב-'דלי או שור'
דלי או שור
15/09/2017 | 11:15
2
7
לצפיה ב-'שלילי כפול. '
שלילי כפול.
15/09/2017 | 11:41
1
15
פינת האסטרולוגיה תמה, מי שהבין הבין ומי שלא הפסיד...
לצפיה ב-'נו טוב, מה אני מבין בזה. '
נו טוב, מה אני מבין בזה.
15/09/2017 | 11:48
15

לצפיה ב-'ישנה איזשהי תקלה תוכנתית בוואצאפ שגורמת לזה, כיבוי והדלקה '
ישנה איזשהי תקלה תוכנתית בוואצאפ שגורמת לזה, כיבוי והדלקה
14/09/2017 | 15:01
1
29
למכשיר פותרת את זה לפחות באופן זמני עד הפעם הבאה, זו תקלה שרצה כבר כמות לא מבוטלת של גרסאות, בטא ורשמיות...
לצפיה ב-'אבל התקלה קיימת גם בליין.'
אבל התקלה קיימת גם בליין.
14/09/2017 | 15:41
19
כיביתי והדלקתי לפני שכתבתי כאן, לא עזר.
זו תקלת מכשיר בוודאות. מסרב לצפצף בהתראות בלי קשר מה המקור.
לצפיה ב-'אצלי בS7 יש דיליי של כמה דקות בהגעת הווטסאפים כשהטלפון בסליפ'
אצלי בS7 יש דיליי של כמה דקות בהגעת הווטסאפים כשהטלפון בסליפ
15/09/2017 | 12:27
18
ואילו כאשר המחשב מחובר לטלפון אז מגיעה הודעה למחשב ואחרי עשרים שניות לטלפון ואחרי עוד עשרים שניות שההודעה כבר מופיעה על הצג, רק אז הטלפון מצפצף.
מנפלאות הווטספ.
לא מצאתי שופ פתרון לעניין.
לצפיה ב-'אנדרואיד 8'
אנדרואיד 8
13/09/2017 | 12:23
9
73
האם מומלץ / כדאילהתקין את אנדרואיד 8 לטלפון LG G3.
תודה מראש על העזרה.
לצפיה ב-'מכיוון שאין עידכון רשמי - לא, לפחות לא בשלב הזה'
מכיוון שאין עידכון רשמי - לא, לפחות לא בשלב הזה
13/09/2017 | 13:23
36
גם בלי לבדוק לעומק, אני בטוח ב-95% שלכל רום מבוסס אנדרואיד 8 עבור ה-G3 יש באגים, חלקם אפילו יכולים להיות מאוד רציניים.
לצפיה ב-'בהחלט לא מומלץ.'
בהחלט לא מומלץ.
13/09/2017 | 17:00
31
המכשיר ישן ולא בנוי למערכת כזאת חדשה.
לצפיה ב-'ה-G3 קיבל נוגט רשמי ? '
ה-G3 קיבל נוגט רשמי ?
13/09/2017 | 20:40
3
28
האוראו עוד בשלב תיקוני באגים אפילו לנקסוס/פיקסל.
לצפיה ב-'חח, עוד אני מלהג והנקסוסים קיבלו אוראו רשמי '
חח, עוד אני מלהג והנקסוסים קיבלו אוראו רשמי
13/09/2017 | 20:52
2
15
לצפיה ב-'נקסוסים התחילו אתמול רול-אאוט של אוראו.'
נקסוסים התחילו אתמול רול-אאוט של אוראו.
13/09/2017 | 22:14
1
20
לצפיה ב-'גם לי הגיע אתמול ל 5X, לא רואה שום הבדל לטובה או לרעה. קצת ש'
גם לי הגיע אתמול ל 5X, לא רואה שום הבדל לטובה או לרעה. קצת ש
13/09/2017 | 23:53
30
שינו את עמוד ההגדרות.
לצפיה ב-'איך בדיוק תתקין את 8....'
איך בדיוק תתקין את 8....
14/09/2017 | 14:11
2
45
אם הרום הרשמי הסתיים ב-6, ואילו רומים מקוסטמים הגיעו ל-7 בלבד?
לצפיה ב-'קראתי בעיתון שיצאה אפליקציה להתקנה בטלפונים שלא קיבלו'
קראתי בעיתון שיצאה אפליקציה להתקנה בטלפונים שלא קיבלו
14/09/2017 | 15:19
1
34
אפליקציה שמתקינה. אני מכי אחד שהתקין אך אני לא סומך על חוות דעתו
לצפיה ב-'חיפשתי בפורום XDA'
חיפשתי בפורום XDA
14/09/2017 | 15:28
28
ואיך שם כל זכר. באופן כללי, זה גם לא נשמע הגיוני. כדי להתקין גרסה מסוימת של אנדרואיד, צריכים צבא של מפתחים שיתאימו אותה לכל מכשיר ומכשיר.
לצפיה ב-'אחרי האכזבה הגדולה שלי מה-MOTO G3'
אחרי האכזבה הגדולה שלי מה-MOTO G3
11/09/2017 | 09:47
8
52
כדאי לי לקנות את ה-5?
מהדור הראשון הייתי מאד מאד מאד מרוצה.
המכשיר הנוכחי (דור 3) אצלי שנה וכבר חצי שנה עובד לא טוב. מעבר לאיטיות, ולחוסר מקום לאפליקציות, עד כה התמודדתי עם בעיות בחיבור ל-BT. כעת יש גם בעיות בחיבור ה-GPS. 
אני ממש צריכה מכשיר שעובד טוב. המליצו לי על השיומי 4X, אבל אני לא מתלהבת.
כמו שהצלחתם להבין, אני מחפשת מכשיר זול וטוב.... המוטו G הראשון הוכיח לי שיש כאלה, ולא מצאתי לו תחליף.

תודה!
לצפיה ב-'האם המוטו G5 פלוס יתקן את הרושם?'
האם המוטו G5 פלוס יתקן את הרושם?
12/09/2017 | 08:16
7
27
תמיד עזרו לי פה בפורום...
לצפיה ב-'אני עניתי לך בפורום סלולרי'
אני עניתי לך בפורום סלולרי
12/09/2017 | 09:42
6
13
לצפיה ב-'אשמח לפידבקים נוספים על ה-G5'
אשמח לפידבקים נוספים על ה-G5
12/09/2017 | 15:07
5
10
לצפיה ב-'מה את רוצה לדעת?'
מה את רוצה לדעת?
12/09/2017 | 15:09
4
30
לכל אחד חשובים דברים שונים אז תשאלי בכיף ואני אענה כמיטב יכולתי
לצפיה ב-'אתה ענית so far so good'
אתה ענית so far so good
12/09/2017 | 15:18
3
35
וזה בסדר.
יש כאלה שיכולים להגיב "אחד המכשירים הגרועים"
"לא להתקרב"
"גרוע יותר מהדור ה-3"
לצפיה ב-'אה, חשבתי שאת רוצה ממני פידבקים '
אה, חשבתי שאת רוצה ממני פידבקים
12/09/2017 | 15:41
2
51
הנה סקירה מגניבה:
(ואני את ולא אתה )

לצפיה ב-'וואלה באמת נהדרת. תודה'
וואלה באמת נהדרת. תודה
13/09/2017 | 10:22
1
31
גברת יקרה
לצפיה ב-'בכיף - בזכות הסקירה הזו קניתי את שלי '
בכיף - בזכות הסקירה הזו קניתי את שלי
13/09/2017 | 10:39
13
לצפיה ב-'MIMO - אשמח לקבל ביקורת על משחק שעשיתי'
MIMO - אשמח לקבל ביקורת על משחק שעשיתי
10/09/2017 | 14:03
2
40
קוראים למשחק MIMO ולדעתי המשחק מאוד ממכר, מי שמכיר את Flappy Bird
אז זה משהו מאתגר בסגנון.

MIMO הוא משחק מאתגר וממכר בסגנון Arcade לילדים ומבוגרים ביחד. שחקו בצבעים רבים לכל רמה, השיגו את התוצאה הטובה ביותר שלכם ותפתחו MIMO שונים לשחק איתם.

תמונות:

תודה על זמנכם.
לצפיה ב-'קצת באיחור, אבל כמה הערות'
קצת באיחור, אבל כמה הערות
13/09/2017 | 09:31
1
31
1. הממשק לא אחיד. כלומר לפעמים לחיצה מסוימת מזיזה את היצור קצת, ולפעמים יותר מדי.
2. אין קשר ישיר בין ה"מסלול" שנמצאים עליו לבין היכולת לא להתנגש בקיר. הכוונה היא שאם הייתי במסלול הקיצוני ביותר, והיה קיר שהגיע עד למסלול שליד, אני נפסלתי כי בעקבות הגובה שלו הוא כביכול "חרג" למסלול שבו הייתי.
3. נראה שהקירות מגיעים קרוב מדי, וזה מאוד קשה.
4. יש ליצורים "אינרציה" בתנועה. כלומר הם ממשיכים לזוז גם אחרי שהפסקתי את הלחיצה.
5. אי אפשר לצאת מהאפליקציה. ניסיתי על נקסוס 7, שאין לו מקשים פיזיים, ופשוט לא יכולתי לצאת מהאפליקציה, גם כאשר גללתי מלמעלה (או מלמטה) כדי להציג את מקשי הניווט הוירטואליים. נראה לי שזה היה צריך להיות ראשון, אבל נזכרתי בזה רק עכשיו .

מעבר לכך זה נראה משהו עם פוטנציאל להיות בזבוז זמן חביב.
לצפיה ב-'תודה רבה על הביקורת, עדכנתי את האפליקציה'
תודה רבה על הביקורת, עדכנתי את האפליקציה
05/10/2017 | 12:57
2
והוספתי כפתור יציאה. כמו כן שיפרתי את המשחקיות והשליטה מדוייקת עכשיו.
אני מודה לך על זמנך, אם יהיו לך עוד הערות אשמח לדעת! זה חשוב לי!

חג שמח
לצפיה ב-' מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם '
מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם
12/09/2017 | 13:04
2

מומחים ואנשי מקצוע חדשים מחכים לכם בפורומים הבאים 

בפורום משפט פלילי תוכלו לשאול הכל על התחום ולקבל תשובות מעו"ד מומחה

בפורום טיפול זוגי תוכלו להתייעץ ולשתף בבעיות בזוגיות או בבניית זוגיות

בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו לדעת איך לרפא את גופכם בעזרת תזונה ואורח חיים בריא

בפורום השקעות נדל"ן בקנדה תוכלו להתייעץ לגבי כל סוגי ההשקעות עם עו"ד ישראלי וקנדי

בפורום שמאות מקרקעין תוכלו לשאול על מיסוי נדל"ן, תכנון ובנייה, תביעות מקרקעין ועוד

בפורום נזקי גוף ותאונות דרכים תוכלו לקבל ייעוץ משפטי לגבי כל סוגי נזקי הגוף והתאונות

בפורום אוטיזם- גישה ביו רפואית תוכלו לדעת איך מפחיתים את התסמינים של אוטיזם לפי עקרונות הרפואה המשלימה

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על מכירות b2b, פיתוח עסקי, הגדלת רווחים ועוד

בפורום משפחות מורכבות תוכלו לשתף ולהתייעץ בהכל אם אתם נמצאים בפרק ב' מעט מורכב 

בפורום דרכון פורטוגלי ידברו אתכם על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית-אירופאית

גלישה נעימה

לצפיה ב-'בעיות בהפלשת רום'
בעיות בהפלשת רום
11/09/2017 | 18:54
2
41
שיומי רדמי נוט 2, רום דפוק שגורם לריסטרטים בלופ בניסיון לעלות.
הפלשתי לו רום וקבלתי הצלחה בסוף התהליך ומיד מקבל הודעה שהסוללה חלשה והריסטרטים מתחילים שוב.
להטעין עם מטען גורם לריסטרטים עד שהם מפסיקים והטעינה כנראה מפסיקה משום מה, אחרי שעתיים לערך של הטענה הטלפון קר כאילו לא הוטען כלל, ניסיון הפלשה נוסף נותן את אותה תוצאה כנזכרת למעלה.
למישהו יש רעיון איך להטעין? כרגע מחובר למחשב נייד אבל לא בונה על זה יותר מידי.
אגב, נורית ההטענה כלל לא נדלקת.
תודה
לצפיה ב-'דווקא הייתי מהמר על לוח אם שהולך לשבוק חיים'
דווקא הייתי מהמר על לוח אם שהולך לשבוק חיים
11/09/2017 | 19:47
1
25
אם הרום הקודם גרם לריסטרטים, ואם הרום החדש גורם לריסטרטים, ייתכן שהביעה היא לא ברום, אלא בחומרה.
לצפיה ב-'זה רום'
זה רום
11/09/2017 | 20:00
27
אירופאי שמתעדכן מידי שבוע, לא היו בעיות עד עכשיו והטלפון היה תקין לחלוטין לפני העדכון, אבל לך תדע, אולי תוך כדי משהו מהחומרה נדפק, אגב, הוא נכנס לפסטבוט  בלחיצה על כפתור הכיבוי והווליום אם זה סימן למשהו.
לצפיה ב-'בעיות באפליקציית המייל המובנה במכשיר'
בעיות באפליקציית המייל המובנה במכשיר
11/09/2017 | 10:44
26
לום רב,
ברשותי סמסונג גלקסי a5 2016 עם אנדרואיד 7.0

אני משתמש בקביעות באפליקציית הדואר אלקטרוני שמותקנת בברירת המחדל של המכשיר ומכניס לשם מספר חבונות דואר שיש לי.

לאחרונה נתקלתי בשתי בעיות:

1. כשאני נכנס לתיקייה של "פריטים שנשלחו" או "טיוטות" (ויתכן שיש עוד שלא בדקתי) למרות שמופיע מספר עם כמות ההודעות שיש בתוכם הוא מציג רק את חלקם. ניסיתי לשחק בהגדרות תצוגה ובכלל אך ללא הועיל. גם כשאני עושה חיפוש הוא כותב לי שיש מייל ספציפי בתיקייה ספציפית אך לא מציג אותו. אין לי מושג לפי מה הוא מחליט מה להציג ומה לא אבל אני רוצה שיציג הכל.
2. כאשר אני פותח קובץ מצורף להועת מייל, באופן קבוע האפליקציה קורסת ומוציאה אותי החוצה - "יישום נסגר, הפעל מחדש" או משהו כזה. רק בפעם השניה הקובץ נפתח כמו שצריך. למה זה קורה והאם יש פתרון? כעיקרון זה לא משנה באיזה מחשבונות המייל אני משתמש ולא שמתי לב שיש קבצים מסוג מסויים שזה קורה וכאלה שלא - זה בכולם או לפחות כמעט בכולם.

אשמח לעזרתכם.
לצפיה ב-'נעילת מסך'
נעילת מסך
09/09/2017 | 11:22
2
51
ניסיתי להיכנס מס' פעמים והטלפון ננעל.
סמסונג גלקסי. יש אפשרות דרך מספר חירום לפתוח? 
לצפיה ב-'איך המסך היה נעול?'
איך המסך היה נעול?
09/09/2017 | 20:19
29
עם קוד? עם תנועת אצבע (pattern)? 
לצפיה ב-'מה שנעשה אין להשיב'
מה שנעשה אין להשיב
11/09/2017 | 08:12
33
קבעת קוד ,השתבש .
לצערי חייבת לבצע Hard Reset  כאשר ידוע לך שכל מה שיש על הטלפון ימחק .
אני רק מקוה שלאחר שבוע של עבודת שיחזור יהיה לך השכל לא לקבוע יותר נעילות מסך.

לצפיה ב-'בעיות חיפוש באנשי קשר'
בעיות חיפוש באנשי קשר
07/09/2017 | 10:58
5
43
שלום. יש לי שיאומי נוט 4. כשאני מקליד שם  מלא לחיפוש באנשי קשר השם הפרטי יעלה מתוך הרשימה מיד אבל במהלך או אפילו אחרי שהשלמתי את השם המלא, השם שחיפשתי לא יופיע בראש הרשימה ועלי לדפדף כלפי מטה כדי למצוא אותו. שזה מאוד לא נח. איך פותרים את זה?
לצפיה ב-'אתה יכול לצרף צילום מסך לדוגמה?'
אתה יכול לצרף צילום מסך לדוגמה?
07/09/2017 | 14:30
4
10
לצפיה ב-'תמונות'
תמונות
08/09/2017 | 13:45
3
34
מצרף תמונות
לצפיה ב-'תוצאות החיפוש אצלך מוצגות עפ"י סדר אלפאבתי. תבדוק בהגדרות '
תוצאות החיפוש אצלך מוצגות עפ"י סדר אלפאבתי. תבדוק בהגדרות
08/09/2017 | 14:48
1
22
של הטלפון -->אנשי קשר אילו אפשרויות הצגה יש ובחר את המתאים לך.
ב LG G3  שלי יש שתי אפשרויות - תדירות התקשרות או אלפאבתי.
אפשר גם לבחור כיצד להציג אותם - לפי שם פרטי תחילה או שם משפחה.

לצפיה ב-'לא עזר'
לא עזר
09/09/2017 | 22:36
17
ניסיתי לשנות זה לא עזר. בכל מקרה אחרי שרושמים את כל השם כולל המשפחה איך שזה לא יוצג הוא יסמן אותו בכחול אבל הוא לא יופיע בראש הרשימה וזה מסרבל את החיפוש. הגלקסי לא הייתה לי בעיה כזו.
לצפיה ב-'אפשר להתקין את Contacts'
אפשר להתקין את Contacts
08/09/2017 | 15:20
25
לצפיה ב-'אפליקציות בטלפון הסלולרי. '
אפליקציות בטלפון הסלולרי.
09/09/2017 | 11:39
4
65
שבת שלום.
אני זקוק' ליעוץ בקשר להורדת אפליקציות לטלפון.
אני מהסס מאד בהורדת אפליקציות לטלפון כמו של הבנקים, כרטיסי אשראי, קופת חולים ועוד איך קובעים כמה ומה להוריד.
האם כל אפליקציה יוצרת עומס על הטלפון והאם היא מגבירה את ריקון הסוללה בכמות מזערית וזניחה או שהאפליקציות מרוקנות את הסוללה בקצב מזורז. תודה מראש על מהעזרה.
לצפיה ב-'אפליקציות'
אפליקציות
09/09/2017 | 13:08
1
70
הכל תלוי שימוש והרשאות לדעתי.
אם קנית סמארטפון כדאי שתנצל אותו אחרת סתם קנית מכשיר יקר.
תתקין אפליקציות שאתה משתמש בהן. אם (אני מקווה שכך המצב) אתה בריא כמו שור ובא פעם בשנה לרופא רק כדי לראות שהוא בחיים, אין צורך להתקין אפליקציה של קופת חולים.
אם אתה לא צריך את הפינוקים של כרטיס האשראי ורק בודק את החיובים מספיק אפליקציה של הבנק.
כמובן שהכל תלוי במידת השימושים שלך ובצרכים. אם אתה משתמש הרבה,  הגיוני שהסוללה תיגמר מהר יותר, ואז כדאי לשקול שימוש בבנק סוללה.
חשוב כמובן לראות איזה הרשאות האפליקציה דורשת. אם הן סבירות בעיניך תוריד, ואם לא, חפש אפליקציה אחרת או שתוותר על השימוש בה, או כמו רוב האנשים, תוריד בכל זאת...

לצפיה ב-'תודה על התשובה הארוכה והמפורטוט'
תודה על התשובה הארוכה והמפורטוט
09/09/2017 | 18:33
12
לצפיה ב-'בעיקרון, אין שום עומס על המכשיר'
בעיקרון, אין שום עומס על המכשיר
09/09/2017 | 20:02
1
35
האנדרואיד יודע לסגור אפליקציות שאין בהן שימוש ברגע הנתון ובכך לשחרר את זיכרון ה-RAM
לצפיה ב-'המשך'
המשך
09/09/2017 | 20:18
27
כמו כן, אתה יכול כבר עכשיו לברר מהו הזמן המרבי שבו המכשיר שלך יפעל עם מסך דלוק. חפש בגוגל את דגם הסמארטפון בתוספת ראשי התיבות SOT. למשל:

זמן ה-SOT = הזמן שבו תוכל לעבוד עם המכשיר בפועל עד להתרוקנות הסוללה. נניח, סתם ככה המכשיר ישכב בכיס יום וחצי. אם ה-SOT שלו זה 5 שעות, ואתה הוצאת את המכשיר ותהחלת לקרוא את "מלחמה ושלום", כעבור 5 שעות הסוללה תתרוקן
לצפיה ב-'שיומי נוט 4'
שיומי נוט 4
08/09/2017 | 19:03
1
51
שלום,
נעלם לי האייקון של הודעו=סמס, בשיומי נוט 4. אני מקבל הודעות, אך לא רואה אותן. עזרו לי בבקשה. תשתדלו להסביר לי באופן קל וברור מה והיכן לעשות, כי אינני "פריק" סלולר.
תודה.
לצפיה ב-'חפש במסכי הבית'
חפש במסכי הבית
09/09/2017 | 08:56
27
גלגל ימינה או שמאלה ,את האייקון הזה

לצפיה ב-'הטלפון הפסיק לזהות רשתות wifi'
הטלפון הפסיק לזהות רשתות wifi
06/09/2017 | 20:16
15
54
אתמול מתישהו. לא מזהה גם את הרשת הביתית וגם מחוץ לבית. הלפטופ מזהה ללא כל בעיה. יש לי G2, שחוץ מהבעיה הזו עובד מצויין. 

ניסיתי את כל ההגדרות; כיבוי והדלקה מחדש - שום דבר לא עוזר. 
מה קורה שם? 
לצפיה ב-'האם הבלוטוס מופעל?'
האם הבלוטוס מופעל?
06/09/2017 | 21:14
6
36
אם כן, לכבות ולנסות לאתר את הרשתות שוב. אם זה לא עזר, ייתכן שלוח האם של המכשיר גווע לאטו.
לצפיה ב-'הבלוטות' כבוי'
הבלוטות' כבוי
06/09/2017 | 21:49
5
35
זה עדיין כאילו "מחפש" רשתות. האם זה דבר שניתן לתיקון? לא בא לי כרגע להוציא כסף על מכשיר חדש.
לצפיה ב-'שחזור הגדרות היצרן'
שחזור הגדרות היצרן
06/09/2017 | 22:18
4
33
אם לא יעזור, לא יהיה מנוס מלהשיג מכשיר חדש.
לצפיה ב-'ושוב אתה לא אומר "זה מוחק את הכל מהמכשיר - תגבה לפני"'
ושוב אתה לא אומר "זה מוחק את הכל מהמכשיר - תגבה לפני"
07/09/2017 | 08:03
3
45
אתה עובד בחברה שמתמחה בשיחזור מידע שנמחק מטלפונים שאתה כל הזמן משמיט את המידע הזה?
לצפיה ב-'אני אוהב להאציל סמכויות'
אני אוהב להאציל סמכויות
07/09/2017 | 09:07
2
40
הסמכות לספר על השלכות המהלך נתונה לך ��

כמו כן, ה-lg בהחלט מתריע באותיות של קידוש לבנה לפני שלוחצים על הכפתור הגורלי.
לצפיה ב-'אני אוותר על הסמכות הזו, ואסתפק בכך שתיתן מידע מלא'
אני אוותר על הסמכות הזו, ואסתפק בכך שתיתן מידע מלא
07/09/2017 | 09:35
1
34
חוצמזה שאנשים לא קוראים כלום, בטח לא כשאומרים להם בפורום שהם (אולי) תופסים כמקצועי לעשות משהו.
לצפיה ב-'שחזרתי את הדיפולט של היצרן (אחרי גיבוי)'
שחזרתי את הדיפולט של היצרן (אחרי גיבוי)
07/09/2017 | 21:47
34
זה לא עזר. הקליטה של הוויפיי היתה רק לסירוגין, ומשעות הצהריים היום שום דבר לא עובד.
לצפיה ב-'אפשר לנסות את זה '
אפשר לנסות את זה
07/09/2017 | 09:30
6
48
פתח הגדרות  חפש Wfd Service 
הקש על שורה storage (זכרון ) בצע נקה נתונים

לצפיה ב-'איפה זה בהגדרות?'
איפה זה בהגדרות?
07/09/2017 | 11:34
5
16
לצפיה ב-'הגדרות >אפליקציות'
הגדרות >אפליקציות
07/09/2017 | 15:15
4
19
לצפיה ב-'מצאתי. לא עזר. תודה.'
מצאתי. לא עזר. תודה.
07/09/2017 | 15:52
3
14
לצפיה ב-'יש Wifi Analyzer'
יש Wifi Analyzer
07/09/2017 | 16:35
2
36
יתן מושג אם זה חי או מתת
לצפיה ב-'ניסיתי, וזה לא עבד. היינו הוא מנסה לפתוח את ה-wifi ולא מצליח'
ניסיתי, וזה לא עבד. היינו הוא מנסה לפתוח את ה-wifi ולא מצליח
08/09/2017 | 17:39
1
22
עכשיו השאלה היא, כמאמר הסרט, האם ה-wifi "לגמרי" מת או רק "ברובו" מת, וניתן להחיותו.
לצפיה ב-'לתקן אפשר הכל'
לתקן אפשר הכל
08/09/2017 | 18:28
26
ברם LG G2 כבר לא צעיר .
לא הייתי משקיע .
בינתיים תסחוב עם תקשורת סלולרית .

לצפיה ב-'גם אצלי זה קרה. לא מצאתי פתרון בינתיים'
גם אצלי זה קרה. לא מצאתי פתרון בינתיים
07/09/2017 | 11:31
47
לפני מספר חודשים הווי פי הפסיק לעבוד.
זה לא ממש מפריע לי כי אני על חבילת גלישה דיי גדולה וזה מספיק לי.
הבעיה היא שמאז, הסוללה נאכלת בקצב מהיר מאוד, 
אם לפני כן הייתי הולך לישון עם 100% וקם עם בערך 90%, היום אני קם עם בערך 40%. שמתי את הטלפון על מצב טיסה ואז הוא יורד רק 5% בערך כך שזה בסדר מבחינתי.
בעייה נוספת שקרתה לפני כמה ימים היא שהמצלמה האחורית הפסיקה לתפקד.
לא ניסיתי לשחזר הגדרות יצרן, לא בא לי להתאמץ בשביל זה יותר מידי.
בכל מקרה אני מזמין בסוף השבוע טל' חדש וכשהוא יגיע אני אעשה איפוס ל G2 ונראה אם יסתדר משהו.
לצפיה ב-'קבצי הקול של גוגל מפות בטלפון'
קבצי הקול של גוגל מפות בטלפון
08/09/2017 | 18:09
1
35
שלום, היכן נמצאים קבצי הקול של גוגל מפות בטלפון אנדרואיד, איזו סיומת/תיקייה
והאם אפשרית גישה אליהם ?
האם אני יכול להוריד את קבצי הקול הללו אלי למחשב לשם שיכלולם 
ואז להעלות בחזרה לטלפון?
תודה על כל תשובה
איזי
לצפיה ב-'אתה מתכוון להוראות הגעה קוליות?'
אתה מתכוון להוראות הגעה קוליות?
09/09/2017 | 20:03
13
לצפיה ב-'מה ההבדל בין גלקסי 8 לגלקסי 8 פלוס ולנוט?'
מה ההבדל בין גלקסי 8 לגלקסי 8 פלוס ולנוט?
06/09/2017 | 02:44
10
34
לצפיה ב-'האנגלית שלי לא טובה מספיק ...'
האנגלית שלי לא טובה מספיק ...
06/09/2017 | 04:35
3
17
לצפיה ב-'אשמח אם למישהו יהיה סבלנות להסביר'
אשמח אם למישהו יהיה סבלנות להסביר
06/09/2017 | 04:36
13
לצפיה ב-'יש גם כתבות בעברית'
יש גם כתבות בעברית
06/09/2017 | 11:35
1
43
לצפיה ב-'קראתי תודה. הוא ממליץ על S8 לידיים קטנות'
קראתי תודה. הוא ממליץ על S8 לידיים קטנות
07/09/2017 | 02:04
32
ויש לי ידיים קטנות אבל פנטזתי על ה-S8+
האם גם ידיים קטנות יוכלו להינות מהS8+?

אגב, יש לך גם כתבה בעברית שמדברת על מה עדיף S8+ או נוט 8 ?
לצפיה ב-'ה-8 פלוס גדול יותר מה-8 הרגיל, והנוט גדול משניהם ועם עט '
ה-8 פלוס גדול יותר מה-8 הרגיל, והנוט גדול משניהם ועם עט
06/09/2017 | 09:19
4
16
לצפיה ב-'קצת עם מספרים:'
קצת עם מספרים:
06/09/2017 | 15:18
3
44
שלושתם כמעט זהים מבחינת המעבדים והזכרון.
ההבדל העיקרי זה גודל המסך:
S8 גודל מסך 5.8 אינצ
S8 PLUS גודל מסך - 6.2 אינצ
NOTE 8 גודל מסך - 6.3 אינצ + יש לו גם עט שאפשר לכתוב איתה על המסך+ מצלמה אחורית כפולה.
לצפיה ב-''
07/09/2017 | 02:05
5
לצפיה ב-'מה הכוונה מצלמה כפולה? מה מצלמה כפולה עושה ששונה ממצלמה אחת?'
מה הכוונה מצלמה כפולה? מה מצלמה כפולה עושה ששונה ממצלמה אחת?
07/09/2017 | 02:19
1
15
לצפיה ב-'מצלמה אחת רגילה ומצלמה אחת טלפוטו (זום), כאילו יש לך שתי '
מצלמה אחת רגילה ומצלמה אחת טלפוטו (זום), כאילו יש לך שתי
07/09/2017 | 09:52
33
עדשות אחת רגילה ואחת מקרבת.
בכל טלפון אפשר לעשות תמיד זום דיגיטלי אבל זום דיגיטלי מאד מפחית איכות תמונה.
ופה יש לך עדשה נוספת עם זום (קבוע) אופטי 2X.
לצפיה ב-'הודעה על במהירות '
הודעה על במהירות
04/09/2017 | 07:48
5
86
שלום
בהירות מסך משתנה לי אוטומטי.
מקבל הודעה על במסך.
גלקסי S5.
תודה
לצפיה ב-'זה לא נראה כמו משהו של סמסונג - יכול להיות שזה של אפליקציה'
זה לא נראה כמו משהו של סמסונג - יכול להיות שזה של אפליקציה
04/09/2017 | 07:56
4
54
צד ג' כלשהי שהתקנת? איזה דרעק מעדת ה-CleanMaster ו/או "אנטי"-וירוס כלשהו?
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
04/09/2017 | 11:07
3
39
מחקתי את האטי וירוס.
עדיין יש את התודעה.
יש תוכנה של "מנהל - חכם"
אנני מצליח למחוק את התוכנה.
תודה

לצפיה ב-'אני לא יודע מה זה "מנהל חכם", אבל אם אי אפשר למחוק'
אני לא יודע מה זה "מנהל חכם", אבל אם אי אפשר למחוק
04/09/2017 | 11:20
2
50
אז אולי זו כן אפליקציה של סמסונג.

נראה שההודעה הזו קפצה מעל מסך של אפליקציית מסרים/רשת חברתית כלשהי, נכון? האם ההודעה מופיעה תמיד באפליקציה הזו? אולי זו הגדרה (מיותרת ומטופשת) של האפליקציה הזו?
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
06/09/2017 | 16:08
1
32
זה מופיע בכל מצב .
צילה תמונה של ההגדרות.
תודה
לצפיה ב-'אני לא יודע מה זה, מצטער'
אני לא יודע מה זה, מצטער
06/09/2017 | 21:07
12
לצפיה ב-'צלילים בגלקסי S7'
צלילים בגלקסי S7
06/09/2017 | 14:09
31

ברשותי גלקסי 7 EDGE.
בצעתי התקנה של צלצול ייחודי לאיש קשר מסויים אולם כשהתקנתי 
צלצול התראה מסויים לאותו איש קשר זה לא הצליח.
הוא לא מתגבר על צליל ההתראה שהוגדר כברירת מחדל 
ועל צלצול של התראות של הודעות.
תודה על העזרה.

לצפיה ב-'יש אפליקציה כזו!?!'
יש אפליקציה כזו!?!
05/09/2017 | 16:54
63
אני מחפש (בחנות לא מצאתי)
אפליקציה.
שאני לוקח סרט מהגלריה.
ומוסיף לו אפקט של אורות דיסקו(טק).
אם יש אפליקציה כזו. (רצוי חינמית)
אשמח לקבל קישור:
לצפיה ב-'יומולדת שמח למטרו '
יומולדת שמח למטרו
05/09/2017 | 10:02
5
31
המון מזל טוב - שכל מה שתרצה יתגשם ועוד קצת
לצפיה ב-'קולולולו ..|'
קולולולו ..|
05/09/2017 | 10:06
7
לצפיה ב-'מזלטוב '
מזלטוב
05/09/2017 | 10:30
11
שתזכה ליהנות מעוד הרבה מכשירים חדשים ומעניינים, ושאנחנו נזכה לקרוא את הביקורות שלך עליהם .
לצפיה ב-'מזל"ט'
מזל"ט
05/09/2017 | 12:09
10
לצפיה ב-'תודה רבה רבה לכולם '
תודה רבה רבה לכולם
05/09/2017 | 16:26
1
6
לצפיה ב-'מזל טוב ידידי!'
מזל טוב ידידי!
05/09/2017 | 23:40
6
לצפיה ב-'הודעת אבטחה בסמסונג 7- צריך עזרה'
הודעת אבטחה בסמסונג 7- צריך עזרה
03/09/2017 | 17:37
2
42
בניסיון לאחזר תמונות שמחקתי בטעות מהטלפון, הגעתי לאתר של wondershare ש"הדריך" אותי לחבר את הטלפון למחשב, ללחוץ 7 פעמים על "גרסת build" בהגדרות ולפתוח את ה usb דרך הגדות מפתחים.
מאז יש לי רק בעיות עם הטלפון (וכמובן שלא הצלחתי לשחזר את התמונות):
1. אני כל הזמן מקבל הודעת אבטחה על פעולות לא מורשות.
2. ה samsung health התחרפן לגמרי ולא הפסיק לשלוח הודעות אבטחה . רק מחיקה שלו לגמרי מהטלפון עזרה.
3. לא ניתן לעשות עדכוני תוכנה לאנדרואיד.
4. הטלפון מגיב יותר לאט - שזה הכי קטסטרופה מבחינתי.
מה עושים?! צריך נואשות עזרה ובאמת שלא מבין בזה.
תודה
לצפיה ב-'אתה חירבשת את ה DEVELOPMENT OPTIONS אבל אפשר לבטל זאת'
אתה חירבשת את ה DEVELOPMENT OPTIONS אבל אפשר לבטל זאת
03/09/2017 | 17:57
1
41
פשוט צריך לעשות ריסט להגדרות, שם דבר לא ימחק.

לצפיה ב-'תוד. ניסיתי. לא עזר'
תוד. ניסיתי. לא עזר
03/09/2017 | 20:06
22
תודה.
ניסיתי. לא עזר.
לצפיה ב-'Lg g5 שנתקע'
Lg g5 שנתקע
02/09/2017 | 15:22
2
45
פתאום הופיע על המסך תמונה (מצורפת) ושום דבר לא מגיב. הוצאתי את הסוללה חיברתי חדשה ניסיתי להפעיל שוב הופיע אותה תמונה והטלפון אינו מגיב.
אולי מישהו יודע מה עושים ?
תודה
לצפיה ב-'כנראה חיבור לקוי של הסוללה'
כנראה חיבור לקוי של הסוללה
02/09/2017 | 18:44
1
59
נסה לנקות מגעים משני הצדדים עם מחק 
אם זה קפיצונים במכשיר הרם אותם קימעה עם סיכה

לצפיה ב-'Lg g5'
Lg g5
02/09/2017 | 19:21
37
תודה רבה לך עשיתי כמו שאמרת והטלפון מייד חזר לעבוד. מעולה .

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ