לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1146311,463 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורומים מקבילים לשאלות ספציפיות: פורום iPhone, פורום ניווט וGPS, ופורום סלולרי, בו ניתן גם להתייעץ בנוגע לרכישת מכשיר סלולרי חדש

המשך >>

לצפיה ב-'מחפש אפליקציה שמקליטה מסלול על google maps'
מחפש אפליקציה שמקליטה מסלול על google maps
12/11/2017 | 06:25
2
27
שלום האם יש לכם המלצה על אפליקציה שיודעת להקליט מסלול הליכה ולהציגה על מפה בעדיפות google map?
בתודה מראש

לצפיה ב-'כל אפליקציות הספורט יודעות לעשות זאת'
כל אפליקציות הספורט יודעות לעשות זאת
12/11/2017 | 06:59
27
RunKeeper, Sport Tracker, Google Fit ודומיהן
לצפיה ב-'גוגל מפס מקליט את עצמו'
גוגל מפס מקליט את עצמו
12/11/2017 | 20:07
540
תיכנס להגדרות המפה - קו הזמן שלך ותראה בדיוק איפה היית בכל רגע נתון
לצפיה ב-'איך לעצור את זרם התמונות מ-גוגל למכשיר החדש?'
איך לעצור את זרם התמונות מ-גוגל למכשיר החדש?
09/11/2017 | 15:46
4
52
רכשתי שאיומי רדמי X4 והעברתי את הסים הקודם. לאט אבל בטוח הגיעו במרוצת השעות רשימת אנשי הקשר ועוד כל מיני דברים הקשורים כנראה לגוגל. אלא שמאותו רגע הסמארטפון שלי מקבל את כל התמונות שלי באשר הן. אוספים של כמה וכמה שנים. איך עוצרים את זה? ואיך מוחקים באופן שלא יחזרו למכשיר אלא רק בגיבוי הגוגל? לא רוצה תמונות היסטוריות במכשיר... נא להסביר לי בפרטים ולאט.... :) תודה מראש

לצפיה ב-'התמונות לא יורדות למכשיר'
התמונות לא יורדות למכשיר
10/11/2017 | 09:48
3
50
את פשוט רואה את התמונות ששגובו לענן גוגל הקשור לחשבון שאותו הכנסת.
את יכולה להפסיק את זה אבל קחי בחשבון שאז לא יתבצע גיבוי אוטומטי של התמונות שאת מצלמת במכשיר הזה.
כדי לבטל את הסינכרון תיכנסי לגוגל פוטוס (השבשבת), תלחצי על שלושת הקווים האופקיים ותיכנסי להגדרות-גיבוי וסינכרון ושם תכבי את אפשרות הסינכרון.
עדיין תראי את התמונות שכבר סונכרנו למכשיר. כדי להעלים אותן תיכנסי להגדרות המכשיר- יישומים-חפשי את אפליקציית התמונות -איחסון-נקה נתונים.
זה יאפס את האפליקציה ויעלים את מה שסונכרן קודם.
במחשבה שנייה, עדיף לעשות את זה לפני שאת מבטלת את הסינכרון כי כשתאפסי את האפליקציה ברירת המחדל שלה היא לסנכרן...
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
10/11/2017 | 15:36
2
24
אם הבנתי נכון (בכל זאת סבתא קשישה...) הרי התמונות הרבות שהגיעו למכשיר לא תופסות נפח רציני? אנסה לראות אם הסנכרון עובד או לא ולפעול לפי ההנחיות שלך. שוב תוסה!
לצפיה ב-'הן לא תופסות נפח בכלל'
הן לא תופסות נפח בכלל
11/11/2017 | 18:25
1
29
הן לא קיימות על המכשיר, מה שאת רואה זה קישור למיקום שבהן הן מאוחסנות, אי שם בענן של גוגל.
לצפיה ב-'שוב תודה.'
שוב תודה.
15/11/2017 | 09:13
2
לצפיה ב-'מולטימדיה KENWOOD ברכב'
מולטימדיה KENWOOD ברכב
10/11/2017 | 12:25
3
38
האם הכפתורים בהגה של שיחת טלפון הם רק בשיחה נכנסת?

אם אני לא טועה, הדגם הוא DDX4015.
לצפיה ב-'KENWOOD'
KENWOOD
11/11/2017 | 08:19
2
29
אני חושב שזו התקנה מקומית.
שאל את המתקין

לצפיה ב-'זו בדיוק הבעיה, שהמתקין לא ידע ואמר לי שאין אפשרות כזו'
זו בדיוק הבעיה, שהמתקין לא ידע ואמר לי שאין אפשרות כזו
11/11/2017 | 14:15
1
23
כאשר אני יודע שברכב השני שלי יש את זה.
לצפיה ב-'זה תלוי גם במערכת של הרכב וגם במערכת מולטימדיה וגם בכבל'
זה תלוי גם במערכת של הרכב וגם במערכת מולטימדיה וגם בכבל
11/11/2017 | 17:35
16
והמתאם המיוחד שצריכים להתקין בין שתי המערכות כדי שידברו אחת עם השניה.
לצפיה ב-'גוגל photos'
גוגל photos
10/11/2017 | 10:13
5
44
אני מגבה את התמונות מהסלולרי לגוגל photos.
הבעיה היא שבגלל שאני משתמשת באפליקציית תמונות הרגילה של המכשיר במקום בphotos התמונות שמחקתי נשארות בגוגל.
יש דרך באפליקציית photos לראות רק את התמונות שלא נמצאות על המכשיר?
או דרך אחרת למחוק מגוגל את התמונות שמחקתי מהמכשיר?
לצפיה ב-'לעשות את המחיקות באפלקציית פוטוס ולא באפליקציה של המכשיר'
לעשות את המחיקות באפלקציית פוטוס ולא באפליקציה של המכשיר
10/11/2017 | 14:20
4
19
לצפיה ב-'זה מה שאני רוצה לעשות עכשיו'
זה מה שאני רוצה לעשות עכשיו
10/11/2017 | 14:28
3
27
אבל יש לי הרבה תמונות שמחקתי באפליקציה של המכשיר ואני רוצה למחוק אותם מphotos.
איך אני מוצאת אותם כדי למחוק?
לצפיה ב-'אין ברירי אלא למצוא אותן מחדש.'
אין ברירי אלא למצוא אותן מחדש.
10/11/2017 | 17:30
2
26
אל תפתחי תמונה תמונה אלא את המסך שמראה בבת אחת כ 12, תלוי בגודל שתבחאי תמונות מוקטנות.
לחיצה ארוכה על אחת התמונות תפתח עיגול לבן בפינה הימנית עליונה של כל תמונה.
לחיצה על העיגול תסמן וי על אותה תמונה.
תבחרי את התמונות שאת רוצה, לחצי על אייקון פח האשפה והתמונות יעלמו מכל מקום לנצח.
הערה: אם סימנת בטעות תמונה שאת כן רוצה לשמור לחיצה על ח-וי שעליה תסיר ממנה את הסימון והיא תשאר.
לצפיה ב-'אלה לא תמונות ספציפית'
אלה לא תמונות ספציפית
10/11/2017 | 18:02
1
25
אלא תמונות שמחקתי במהלך השנים האחרונות.
אני גם לא יכולה לפתוח גלריית תמונות שם ושם ולהשוות כי התמונות במכשיר מסודרות בתיקיות.
וזו בעצם גם הסיבה שלא השתמשתי בphotos שסירב להכיר בתיקיות שלי.
אולי יש אופציה למחוק את כל התמונות מגוגל ולסנכרן מחדש מהסלולרי?
לצפיה ב-'תמחוק ישירות במחשב'
תמחוק ישירות במחשב
11/11/2017 | 08:17
15
photos אפילו אם זה מיגע

לצפיה ב-'כמה בעיות במייזו 7 החדש'
כמה בעיות במייזו 7 החדש
10/11/2017 | 10:19
22
שלום.

ברשותי מייזו 7 פלוס החדש. המכשיר לא רע אבל יש כמה בעיות שנראות קשורות למערכת ההפעלה:

1. צליל המקשים במקלדת לא עובד. כמובן שההגדרות מוגדרות לצליל פעיל. וזה לא משנה אם אני מחליף מקלדת. בכל מקלדת זה קורה. לפעמים יש צליל במהלך הקלדה אבל הוא מיד נעלם. וזה קורה בכל מקום הקלדה (וואטסאפ, מייל וכו').
כמו כן, לעיתים גם צלילי מערכת אחרים נעלמים וחוזרים כרצונם: צליל יציאה של המכשיר ממצב שינה. צליל כניסה למצב שינה. צליל לחיצה על צילום וכו'.

2. הגדרתי שעון מעורר שיפעל קבוע בימים א-ה. הוא פועל גם בשישי שבת.

3. כאשר אני רוצה לשתף תמונה מהגלרייה, נפתחת לי חלונית קטנה עם האפליקציות לשיתוף. מאחר ויש מקום מצומצם בחלונית הזו, אפשר לגלול אותה למסכים נוספים עם אפליקציות נוספות, מהן אני יכול לבחור לשתף.
זה תקין כאשר מדובר בשיתוף תמונה מהגלרייה. אבל אם אני רוצה לעשות שיתוף מאפליקציה אחרת - אותה חלונית נפתחת אבל אין שום אפשרות לגלול לחלוניות הבאות. ולדוגמה, הוואקסאפ נמצאת בחלונית השנייה כך שאין לי אפשרות לשתף תמונות מאפליקציות אל הוואטסאפ, רק בגלל שטכנית, החלונית לא נגללת לאפליקציות הנוספות.

מישהו מכיר את העניין ויודע מה אפשר לעשות?
יצויין שהגירסת ההפעלה היא העדכנית ביותר.

תודה רבה!
לצפיה ב-'בעיות בנוט 8 '
בעיות בנוט 8
10/11/2017 | 00:31
39
קניתי נוט 8 ויש לי שתי בעיות שאיני מכיר מטלפונים קודמים : 
1. יש לי אאוטלוק 365 והוא אינו מתחבר כאשר האינטרנט הוא בחיבור סלולר , לא רק לא מסתנכרן אלא לא פעיל כלל. 
2. כאשר אני פותח את הone drive ומנסה לפתוח קבצים ממנו הקבצים לא נפתחים ובדרכ אני נזרק מהאפליקציה מיידית עוד לפני שהספקתי לבצע פעולה כלשהי. 
נא עזרתכם 
לצפיה ב-'הטלפון עונה לשיחות בלי התערבות המשתמש'
הטלפון עונה לשיחות בלי התערבות המשתמש
08/11/2017 | 22:03
4
49
הי,

לבן שלי יש שיאומי 4X. כשאני מתקשרת אליו הטלפון שלו עונה אחרי 2 צלצולים - בלי שהוא נגע בטלפון. זה כמובן מביא למצבים שהטלפון עונה כשהבן שלי בכלל לא לידו.

פתרונות?
לצפיה ב-'האם ייתכן שהטלפון מחובר לדיבורית/אוזניות כלשהן?'
האם ייתכן שהטלפון מחובר לדיבורית/אוזניות כלשהן?
09/11/2017 | 01:10
26
אצלי בסמסונג יש אפשרות להגדיר מענה אוטומטי כשהמכשיר מחובר (ואולי גם כשהוא לא).
לצפיה ב-'בהרבה טלפונים (אינני זוכר איך זה במכשיר הספציפי) יש אפשרות'
בהרבה טלפונים (אינני זוכר איך זה במכשיר הספציפי) יש אפשרות
09/11/2017 | 06:14
32
בהגדרות למענה אוטומאטי או אוטונומי או איך שקוראים לזה.
לצפיה ב-'בחייגן להכנס לתפריט>הגדרות>לבטל מענה'
בחייגן להכנס לתפריט>הגדרות>לבטל מענה
09/11/2017 | 15:49
29
אוטומטי
לצפיה ב-'טוב, מצאנו'
טוב, מצאנו
09/11/2017 | 17:04
37
זה מתחבא ממש טוב תחת "יישומי מערכת".

תודה לכל העוזרים.
לצפיה ב-'התחברות לרשת ביתית'
התחברות לרשת ביתית
06/11/2017 | 08:34
8
57
היי, גלקסי s5, המכשיר הפסיק להתחבר באופן אוטומטי לרשת הביתית.
למה זה קורה ואיך פותרים את הבעיה.
נתקתי וחיברתי שוב עם הססמה, עשיתי ריסטרט לנייד ולראוטר כמה פעמים
אשמח לעזרה
לצפיה ב-'תבדוק אם הטלפון מתחבר לרשתות אחרות'
תבדוק אם הטלפון מתחבר לרשתות אחרות
07/11/2017 | 07:39
7
31
במקביל בדוק טלפון אחר באם הוא מתחבר.
לאחר זאת נהיה יותר חכמים

לצפיה ב-'חיבור'
חיבור
07/11/2017 | 07:48
6
39
טלפון אחר כן מתחבר אוטומטית
וטלפון שלי מתחבר להוט. לא לרשת אחרת בסביבה
לצפיה ב-'קרה משהו בבית?'
קרה משהו בבית?
07/11/2017 | 07:51
5
22
החלפת ספק שרות ,החלפת ראוטר ?
אולי יש לך שני wi-fi אחד 5 והשני 2.4
עדין לא בדקת את הטלפון שלך בדירה אחרת

לצפיה ב-'חיבור'
חיבור
07/11/2017 | 07:59
4
31
לא לכל מה ששאלת
ולא הבנתי למה הכוונה לבדוק את הטלפון שלי בדירה אחרת?
כשאני יוצאת מהבית הוא מתחבר לספק שלי, 'הוט'
אם אני נכנסת למקום שהגדרתי בעבר (בית קפה/מסעדה וכד') הוא מתחבר אליו ישירות.
לצפיה ב-'מעבר לתשובתך שמסתמכת על זכרון'
מעבר לתשובתך שמסתמכת על זכרון
07/11/2017 | 13:15
3
23
האם היום יצאת מהבית ובדקת חיבור wi-fI במקום אחר .
לא למחזר תשובות

לצפיה ב-'כן, יצאתי מהבית והוא התחבר לwi-fi'
כן, יצאתי מהבית והוא התחבר לwi-fi
07/11/2017 | 13:18
2
11
לצפיה ב-'מציע לסגור ולפתוח את הראוטר בבית'
מציע לסגור ולפתוח את הראוטר בבית
07/11/2017 | 13:31
1
31
במחשב להיכנס למימשק של הראוטר ושם בwirelees >security לודא את הסיסמא הקיימת ,
לודא סוג אבטחה ושיטת קידוד

לצפיה ב-'תודה. אבדוק'
תודה. אבדוק
07/11/2017 | 13:40
8
לצפיה ב-'קניית S7 מ-Aliexpress'
קניית S7 מ-Aliexpress
07/11/2017 | 10:15
3
56
אהלן, 

אני מעוניין לקנות את ה-S7 והבנתי שאצטרך לקנות את הדגם G-930F.

ראיתי שב-aliexpress יש את ה-S7 במחיר סביב ה-396$ ובאמזון/איביי זה סביב ה-460$

בכל מקרה, יש לי את האופציה לשלוח לאחי (גר בארה"ב) את המכשיר והוא יביא לי כבר אותו בקרוב...

העניין אם לסמוך על מוכר (לאחר שהתכתבתי איתו) שאומר שכן יעבוד בארץ המכשיר?

תודה!
לצפיה ב-'טעיתי'
טעיתי
07/11/2017 | 11:07
2
50
עכשיו אני מבין שהמכשירים שראיתי באליקספרס הם מחודשים..

ובכלל אני לא רואה שם לקנות חדש S7
הולך לקנות דרך איביי כנראה

תודה בכל אופן
לצפיה ב-'עלי אקספרס זה שוק סיני... לא קונים שם מותגים מערביים'
עלי אקספרס זה שוק סיני... לא קונים שם מותגים מערביים
07/11/2017 | 14:50
21
לצפיה ב-'סמסונג זה קוראיני'
סמסונג זה קוראיני
11/11/2017 | 22:10
13
זה ממש קרוב לסין ...ככה שלא אמור להיות בעיה.
לצפיה ב-'ההבדל המהותי בין קסיומי לבין סמסונג??'
ההבדל המהותי בין קסיומי לבין סמסונג??
05/11/2017 | 15:05
17
96
הנתונים של קסיומי רדמי X4  ממש מרשימים לעומת סדרת הגלאקסי למעט מצלמה נחותה. מדוע פערי המחירים כאלו משמעותיים? האם זה נטו בגלל השם שצברה לעצמה חברת סמסונג או שהרכיבים של סמסונג הרבה יותר אמינים ועמידים לאורך שנים?

אני מתלבט בין רכישת קסיומי רדמי X4 לעומת גלאקסי A7 ופערי המחירים משמעותיים ואני חושש לקנות מכשיר זול שאחרי מספר חודשים יתחיל לפתח תקלות.

עזרה בבקשה!
לצפיה ב-'תשובה'
תשובה
05/11/2017 | 20:55
12
96
פערי המחירים נובעים מכוח עבודה זול הנמצא בסין. אף אחד לא יודע מה יקרה ל-Redmi 4x עוד שנה, אבל באותה מידה אף אחד לא יודע מה יקרה ל-A7. בפיד שלי ראיתי אנשים שמתאבלים על מותו בטרם עת של מכשיר דגל כזה או אחר, שלא לדבר על מכשיר ביניים.

בשורה התחתונה, סמארטפון מצוי מחזיק מעמד שנתיים בממוצע, ולכן אין טעם להשקיע בו יותר מ-400 - 500 ש"ח, שזה המחיר של Redmi 4x, מכשיר טוב לכל הדעות.
לצפיה ב-'תודה על המשוב'
תודה על המשוב
05/11/2017 | 23:24
11
63
מה הטלפון עם הביצועים הטובים ביותר פרט לגלאקסי S8 ?

אני שוקל לרכוש את ה-S7, לדעתך הביצועים שלו טובים יותר מהשאיומי רדמי X4 ?
לצפיה ב-'חד משמעית'
חד משמעית
06/11/2017 | 07:27
10
122
S7 הוא מכשיר דגל, הטופ של הטופ.
לצפיה ב-'תוכל למנות 3 מאפיינים שממצבים אותו'
תוכל למנות 3 מאפיינים שממצבים אותו
06/11/2017 | 11:32
4
51
לדגל של הטופ? 
לצפיה ב-'מחיר, מותג (Galaxy S, בניגוד ל-A או J), ו... מחיר? '
מחיר, מותג (Galaxy S, בניגוד ל-A או J), ו... מחיר?
06/11/2017 | 11:59
2
32
לצפיה ב-'במקום המחיר השני... עדריות? פרסום? שיווק? 'חכמת' ההמונים?'
במקום המחיר השני... עדריות? פרסום? שיווק? 'חכמת' ההמונים?
06/11/2017 | 12:34
1
18
לצפיה ב-'חוכמת ההמונים הולכת ונבנית על ציר הזמן'
חוכמת ההמונים הולכת ונבנית על ציר הזמן
06/11/2017 | 15:29
46
ותוביל בסופו של דבר לתובנה שעדיף טלפון סיני עם דגל צהוב ומלוכסן שמצוייד בכל הפיצ'רים כמו של מכשירי הדגל של אפל וסמסונג אבל עולה פחות ממחצית המחיר. 
צריך לזכור את התהליכים שעברו שווקי המזרח. פעם מוצר יפני נחשב לזבל מזוקק לאחר מכן עבר השוק הקוריאני את אותו תהליך וכיום המוצרים הסינים נמצאים בסופו של תהליך של קבלת לגיטימציה מלאה. 
כבעליו של טלפון סיני שיאומי RN3P כבר שנה וחצי אני נפעם כל יום מחדש מהאיכויות של המכשיר, מהיציבות,  מהביצועים הזריזים (מעבד sd625), מהסוללה שלא נגמרת ומהממשק החכם שלו שעדיף בעיני על זה של הסמסונג שהיה לי. 
מתוך קריאת נתונים וסקירות של יצרנים כמו, xiaomi, oneplus, oppo, huawei אני למד שרמת הטלפונים הסינים הולכת ומשתדרגת ולא אתפלא אם הסינים יעשו לארה"ב ולקוריאנים בתחום הטלפונים את אשר עשו היפנים לדוד סאם בתחום הרכב והאלקטרוניקה 
לצפיה ב-'השם, המעבד, המצלמה וכו' וכו''
השם, המעבד, המצלמה וכו' וכו'
06/11/2017 | 12:46
38
היותו של סמארטפון מכשיר דגל נגזר בד"כ מהשם שלו. סדרת ה-S של סמסונג, סדרת ה-G של LG, סדרת ה-Mi של שיאומי.

למכשירי דגל יש מצלמות הכי איכותיות, מעבדים הכי מהירים וציונים הכי גבוהים במבחן הביצועים:
לצפיה ב-'לא חבל S7? עוד 3-4 חודשים יימלאו לו שנתיים'
לא חבל S7? עוד 3-4 חודשים יימלאו לו שנתיים
06/11/2017 | 12:37
4
51
הרי בממוצע, על פי דבריך, הוא לא יחזיק מעמד עוד זמן רב.
לצפיה ב-'אחרי שנה וחצי עדיין עובד מעולה, מהיר ונוח, ממש מוצלח.'
אחרי שנה וחצי עדיין עובד מעולה, מהיר ונוח, ממש מוצלח.
06/11/2017 | 12:41
3
48
נקוי CACHE  פעם בכמה זמן שומר על המכשיר מהיר וזריז.
לצפיה ב-'באתי להצביע על סתירה פוטנציאלית בדברים ש-shaulreznik כתב'
באתי להצביע על סתירה פוטנציאלית בדברים ש-shaulreznik כתב
06/11/2017 | 13:18
2
52
במשפחתי - הקרובה והרחוקה - יש מכשירים שמזמן עברו את גיל השנתיים והם מצויים בשימוש קבוע ויומיומי שמתפקדים כראוי.
בניהם:
Galaxy Nexus, Galaxy S2 i9100, Galaxy S3 i9300, Moto G, Moto G2, Moto G3, Xiaomi RedMi 1 ומכשירים נוספים.
אפילו מכשירי דגל בני שלש שנים, כמו ה-Xperia z3/z3 compact.

לטעון שמכשיר חכם מחזיק בממוצע שנתיים - לענ"ד זו טענה חסרת בסיס.
אם שומרים כראוי על המכשיר והצרכן נטול גישת "חייב חדש כל שנה וחצי", מכשירים יכולים להחזיק יותר משנתיים. הרבה יותר משנתיים. בממוצע; כמובן.
לצפיה ב-'שכחתם את הגיבוי של שיאומי לפון'
שכחתם את הגיבוי של שיאומי לפון
06/11/2017 | 20:56
58
שהוא לדעתי הכי טוב שיש והוא מגבה את כל המכשיר כמעט...
פשוט להפעלה ...
גם אני בעל שיאומי רדמי נוט 3 פרו ואני מבסוט עד הגג...
החלפתי אותו לשחאומי מי מארס שהוא יותר גדול...אחלה מכשירים...
וזה למרות שהרדמי הוא הדגם הנחות לכאורה.
לצפיה ב-' אצלנו במשפחה המכשירים מוחלפים בממוצע כל 3–4 שנים'
אצלנו במשפחה המכשירים מוחלפים בממוצע כל 3–4 שנים
07/11/2017 | 15:01
15
לצפיה ב-'לדעתי, ההבדל הכי משמעותי שכל משתמש יתקבל בו הוא ה........'
לדעתי, ההבדל הכי משמעותי שכל משתמש יתקבל בו הוא ה........
06/11/2017 | 21:52
3
65
הממשק !!

הטאצ'וויז של סמסונג על מגרעותיו הידועות הוא ממשק מוכר לאנשים בזכות השכיחות של סמסונג.
הממשק של שיומי הוא מעין חיקוי של עייפון, לא טריוויאלי לכל משתמש.
שני הממשקים הם לא פסגת הנדסת האנוש.
לצפיה ב-'גם לא פסגת הנדסת התוכנה.. '
גם לא פסגת הנדסת התוכנה..
07/11/2017 | 00:11
23
לצפיה ב-'בשניהם מתקינים נובה ובזה נגמר הסיפור.'
בשניהם מתקינים נובה ובזה נגמר הסיפור.
11/11/2017 | 13:06
8
לצפיה ב-'הממשק של שיאומי לדעתי בהרבה יותר טוב '
הממשק של שיאומי לדעתי בהרבה יותר טוב
11/11/2017 | 22:12
16
מהממשק של סמסונג...היו לי מכשירים מכל החברות.
לצפיה ב-'איך מעדכנים את התמונות של אנשי הקשר בסמסונג A7 2017'
איך מעדכנים את התמונות של אנשי הקשר בסמסונג A7 2017
03/11/2017 | 08:44
7
32
יש לי כרגע 100 אנשי קשר (של הטלפון לא של אפליקציה)

כאשר לאחד מהם יש תמונה שהגיעה מהחשבון וואטסאפ
משום מה לא רואים את התמונות של האנשי קשר האחרים שיש להם תמונות

איך מעדכנים את זה ?
לצפיה ב-'פשוט להיכנס לפרטי איש הקשר המבוקש ולערוך אותם, להוסיף תמונה'
פשוט להיכנס לפרטי איש הקשר המבוקש ולערוך אותם, להוסיף תמונה
05/11/2017 | 00:53
6
16
לצפיה ב-'זה לא משהו שאני עשיתי '
זה לא משהו שאני עשיתי
05/11/2017 | 09:56
5
25
הפלאפון עשה את זה לבד

האיש קשר שמופיע אצלי עכשיו עם תמונה
זה משהו שהפלאפון עשה לבד מתמונה שלקח מחשבון ווואטסאפ של האיש קשר

אני רוצה שהתמונות של שאר אנשי הקשר בוואטסאפ גם יעברו לאנשי קשר

לצפיה ב-'לפי מה שאני יודע זה קורה כאשר אתה יוצר איש קשר מתוך וואטסאפ'
לפי מה שאני יודע זה קורה כאשר אתה יוצר איש קשר מתוך וואטסאפ
05/11/2017 | 12:54
34
תיאורטית אפשר להיכנס לאיש הקשר, ללחוץ על התמונה שלו (שתהיה ריקה אם לא הגדרת בעצמך משהו), ושם לבחור שמקור התמונה יהיה וואטסאפ. כתבתי תיאורטית כי ניסיתי את זה עכשיו במכשיר שלי, וזה לא עבד .
לצפיה ב-'אני השתמשתי באפליקציה הזו'
אני השתמשתי באפליקציה הזו
05/11/2017 | 14:02
3
52
לצפיה ב-'אבל המכשיר עשה את זה ללא אפליקציה'
אבל המכשיר עשה את זה ללא אפליקציה
05/11/2017 | 16:43
2
22
אני רוצה למצוא את הדרך המקורית שהמכשיר עשה את זה (אם זה עשה את זה אז אני מניח שיש איזה הגדרה שאני מפספס)
כי אני לא שמתי תמונה של אף אחד
לצפיה ב-'אין לי מושג - אצלי זה לא קורה לכן השתמשתי באפליקציה'
אין לי מושג - אצלי זה לא קורה לכן השתמשתי באפליקציה
06/11/2017 | 09:34
9
לצפיה ב-'בובו כתב לך...'
בובו כתב לך...
07/11/2017 | 15:04
8
לצפיה ב-'כשפותחים אפליקציה או ממזערים חלון, מייד נשמע קול של ״שריקה״'
כשפותחים אפליקציה או ממזערים חלון, מייד נשמע קול של ״שריקה״
03/11/2017 | 03:59
8
55
שלום לחברים,

שאלה בעניין טאבלט Onda V80 plus שהומלץ כאן בעבר,
כשפותחים אפליקציה או ממזערים חלון, מייד נשמע קול של ״שריקה״ ("תססססססססססס")
מהרמקולים המובנים ואחרי מס׳ שניות זה נעלם,
וזה חוזר שוב כשפותחים/סוגרים אפליקציה או חלון אחרים,

כשמחברים רמקול חיצוני, זה לא קורה...
זו תופעה שקצת משגעת את השכל

האם ניתן לעשות משהו בעניין?
(אולי אפילו לנטרל רמקול קטן מובנה)

השריקה הזו, היא באותו VOLUME כל הזמן,
גם אם אני משתיק את ה״קול״ עדיין נשמעת השריקה הזו

רעיונות/הצעות?
בתודה מראש
לצפיה ב-'גם לי יש בעיה דומה בטאבלט סיני זול'
גם לי יש בעיה דומה בטאבלט סיני זול
03/11/2017 | 18:41
7
41
וזה קורה לי כשהוא בכלל מריץ Windows ולא אנדרואיד. לדעתי זו פשוט בעיית חומרה שנובעת מרמת בקרת איכות ירודה עד לא קיימת. אולי לפתוח את המכשיר ולנתק (או לחזק) את המגעים של הרמקול, אבל זה לא משהו שהייתי ממליץ עליו. יש סכנה גדולה מדי שתהרוס את המכשיר, או שלא תצליח לסגור אותו טוב בחזרה.
לצפיה ב-'אתה חושב שכדאי לשדרג גירסה/לעדכן גירסה מע' הפעלה?'
אתה חושב שכדאי לשדרג גירסה/לעדכן גירסה מע' הפעלה?
04/11/2017 | 05:32
6
29
יש בזה אלמנט של "סיכון" כי זה קובץ חיצוני,
ונוסיף את העובדה שאני לא יודע מה יעלה בגורלו אח"כ
לצפיה ב-'אני חושב שזו בעיית חומרה שלא תיפתר על ידי תוכנה'
אני חושב שזו בעיית חומרה שלא תיפתר על ידי תוכנה
04/11/2017 | 08:16
5
25
גם לא בטוח בכלל שיש עידכון תוכנה לטאבלט הזה.
לצפיה ב-'בא נדבר על "ניטרול" של הרמקול המובנה... אני חושב שזה הכיוון'
בא נדבר על "ניטרול" של הרמקול המובנה... אני חושב שזה הכיוון
04/11/2017 | 09:35
4
22
אני כמובן לא מתכוון לבצע בעצמי,
אני מעדיף "לתת למישהו" שמבין

כמה מסובך/מורכב/מסוכן זה יכול כבר להיות?

ואשאל שאלה נוספת:  כמה לדעתך אצטרך לשלם למישהו שמבין, מחיר סביר עבור הניתוק הנ"ל?
לצפיה ב-'אין לי מושג כמה זה מורכב'
אין לי מושג כמה זה מורכב
04/11/2017 | 11:19
25
בכל מקרה צריך לפתוח את המכשיר פיזית, מה שכשלעצמו יכול לגרום לנזק, כולל למשל לשבור את המסך. אחר כך אולי צריך לפרק/לנתק עוד רכיבים כדי להגיע לרמקול, וכמובן שבסוף צריך להרכיב מחדש.

אני לא יודע כמה לוקח טכנאי, אבל עבור מכשיר זול מאוד, יכול להיות שעלות פירוק והרכבה תהיה כמו מחר הטאבלט כולו.
לצפיה ב-'תדביק משהו על החורים של הרמקול'
תדביק משהו על החורים של הרמקול
04/11/2017 | 14:51
2
28
במקום לפתוח את המכשיר תסתום את החורים של הרמקול. 
לצפיה ב-'גם אפשרי, סלוטייפ ייפול מהר... רעיונות? '
גם אפשרי, סלוטייפ ייפול מהר... רעיונות?
04/11/2017 | 16:26
1
14
לצפיה ב-'אם ממש לא אכפת לך, סתום אותם עם משהו, אפילו פלסטלינה'
אם ממש לא אכפת לך, סתום אותם עם משהו, אפילו פלסטלינה
05/11/2017 | 00:55
15
לצפיה ב-'יומולדת שמח והרבה מזל טוב בובו '
יומולדת שמח והרבה מזל טוב בובו
03/11/2017 | 10:43
5
49
קצת באיחור, אבל השקעתי בעוגה
שיהיה רק טוב 
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
03/11/2017 | 18:36
3
47
ועכשיו בפולנית - "כבר חשבתי ששכחת ממני" .
לצפיה ב-'חס וחלילה!'
חס וחלילה!
03/11/2017 | 18:52
32
אבל נכנסתי לפייסבוק מאוחר בלילה...
לצפיה ב-'מזל טוב ידידי! '
מזל טוב ידידי!
04/11/2017 | 00:19
8
לצפיה ב-'קולולולו ..'
קולולולו ..
04/11/2017 | 08:30
6
לצפיה ב-' מגיע לך המון - בריאות ואושר '
מגיע לך המון - בריאות ואושר
04/11/2017 | 04:00
24
תמשיך להיות כזה נחמד ומקווה שהיה לך יום הולדת שמח :) 
לצפיה ב-'hawei p10 plus'
hawei p10 plus
03/11/2017 | 09:23
5
41
ברשותי המכשיר הנ"ל ומסיבה כלשהי נעלמה לי התצוגה או ההתראה של מס' ההודעות, שיחות , שמופיעות מעל סמל ההודעות, ווטסאפ, פייסבוק, שיחות (ההתראה עם העיגול האדום מעל היישום לפני שאני פותחת אותו ). איך אני מחזירה את ההתראה הזו?

לצפיה ב-'תבדוק שלא בחרת לאונצ'ר אחר '
תבדוק שלא בחרת לאונצ'ר אחר
03/11/2017 | 13:06
4
88
הגדרות >יישומים >
בצד של היישומים מופיע הגדרות בשדה מרחף 
הגדרת יישומי ברירת מחדל >לאונצ'ר >ברירת מחדל huawei home

לצפיה ב-'מה זה לאונצ'ר?'
מה זה לאונצ'ר?
03/11/2017 | 14:42
3
20
לצפיה ב-'הלאונצ'ר מופיע כדף הבית של הואווי. רעיון אחר להחזיר לי את הנ'
הלאונצ'ר מופיע כדף הבית של הואווי. רעיון אחר להחזיר לי את הנ
03/11/2017 | 15:20
1
20
רעיון אחר להחזיר לי את הנקודות האדומות?
לצפיה ב-'זה אמור לעבוד'
זה אמור לעבוד
03/11/2017 | 15:31
68
בצע restart לטלפון

לצפיה ב-'ראה תמונה ושלבים'
ראה תמונה ושלבים
03/11/2017 | 15:30
22
לאונצ'ר צריך להיות huawei home
לצפיה ב-'איך מגיעים להגדרת מפתח בטאבלט TAB A של סמסונג?'
איך מגיעים להגדרת מפתח בטאבלט TAB A של סמסונג?
01/11/2017 | 17:37
9
39
שלום,
נסיתי לקבל זכויות מפתח בטאבלט שלי (Samsung TAB A (2016)). על פי ההנחיות, צריך להגיע להגדרות הקושחה (באנגלית, About=>build number) ולהקיש שבע פעמים.
הגעתי ל"אודות הטאבלט" ומה שמופיע זה: מספר הטלפון שלי, סטאטוס, מידע משפטי, שם המכשיר, מספר דגם, פרטי תוכנה, פרטי סוללה.
לא הצלחתי
לצפיה ב-'תוכל להביא צילום מסך של תפריט ה"אודות"?'
תוכל להביא צילום מסך של תפריט ה"אודות"?
01/11/2017 | 18:15
1
10
לצפיה ב-'תמונת מסך'
תמונת מסך
01/11/2017 | 23:06
51
לצפיה ב-'ב about ללחוץ 7 פעמים על build number'
ב about ללחוץ 7 פעמים על build number
01/11/2017 | 22:34
6
10
לצפיה ב-'תמונת מסך'
תמונת מסך
01/11/2017 | 23:12
5
22
ראה את תמונת המסך.
אפשרות זו פשוט לא מוצגת.
לצפיה ב-'עדכון קצר: נסיתי להעזר בצ'אט של סמסונג ישראל'
עדכון קצר: נסיתי להעזר בצ'אט של סמסונג ישראל
02/11/2017 | 08:57
1
24
עדכון קצר: נסיתי להעזר בצ'אט של סמסונג ישראל, אבל אופצית המפתח אינה נתמכת עלידם. מסתבר, שרק עזרה ברשת עשוייה לסייע...
לצפיה ב-'אם הקלקת 7 פעמים'
אם הקלקת 7 פעמים
02/11/2017 | 09:29
28
אז תוך כדי הקלקה הוא כבר מודיע שאתה אמור לקבל אפשרויות מפתח .
לאחר הפעם השביעית אתה יוצא מתפריט "אודות" ומעליו בהגדרות תמצא את אפשרויות מפתח

לצפיה ב-'תלחץ על פרטי תוכנה'
תלחץ על פרטי תוכנה
02/11/2017 | 09:29
2
26
ואז, מן הסתם, תראה תת-סעיף כגון "גרסת אנדרואיד 1234567". תלחץ עליה כמה פעמים.
לצפיה ב-'נמצאה האבידה..'
נמצאה האבידה..
02/11/2017 | 13:26
1
29
מסתבר שעוברים במסלול
About tablet=>Software information
כשמקישים על Build Number
לאחר שבע הקשות מגיעים ליעד, זכויות מפתחים.
לצפיה ב-'זה לא מה שנאמר לך עי וויזרד7 על ההתחלה?'
זה לא מה שנאמר לך עי וויזרד7 על ההתחלה?
03/11/2017 | 23:43
8
לצפיה ב-'אי יכולת להוריד אפליקציות מהגוגל פליי ב S7'
אי יכולת להוריד אפליקציות מהגוגל פליי ב S7
02/11/2017 | 10:58
1
29
שלום לכם.
לפני כשבועיים רכשתי גלקסי S7.
בהתחלה הצלחתי להוריד אפליקציות מהגוגל פליי כמו פייסבוק ווצאפ וכד'.
בימים האחרונים אני לא מצליח להוריד אפליקציות מהגוגל פליי.
התקשרתי לגולן טלקום, אבל היות והפייסבוק והווצאפ עובדים הם אמרו לי שזה משהו טכני בהגדרות של המכשיר עצמו שהם לא עוזרים בו.
מישהו יודע איך לעזור לי לאפשר למכשיר להוריד אפליקציות מהגוגל פליי???

תודה רבה
לצפיה ב-'תאפס את החנות של גוגל'
תאפס את החנות של גוגל
02/11/2017 | 12:35
26
הגדרות - אפליקציות - בחר בחנות גוגל - "נקה מטמון", "נקה נתונים"
לצפיה ב-'פייסבוק לא נפתח בגלקסי'
פייסבוק לא נפתח בגלקסי
02/11/2017 | 03:33
4
38
האפליקציה של הפייסבוק הייתה עובדת כרגיל... ופתאום מופיעה ההודעה הבאה (צירפתי קובץ)
מישהו יודע מה הבעיה? לוחצת להמשיך באנגלית עובר לדף שחור ונתקע ולא קורה כלום
הצלחתי להתחבר לפייסבוק דרך הדפדפן ואין את הבעיה הזאת
ניסיתי לשנות את ההגדרות של הפייסבוק לאנגלית ועדיין זה לא עוזר
לצפיה ב-'וטוב שכך'
וטוב שכך
02/11/2017 | 09:32
34
אני לא ממליץ להשתמש ב FB בטלפון סלולרי ,זה גומר את הסוללה

לצפיה ב-'נסי למחוק מטמון וקבצים'
נסי למחוק מטמון וקבצים
02/11/2017 | 09:48
2
19
לצפיה ב-'אפשר הסבר איך בבקשה? ��'
אפשר הסבר איך בבקשה? ��
02/11/2017 | 09:54
1
13
לצפיה ב-'הגדרות - יישומים'
הגדרות - יישומים
02/11/2017 | 10:42
30
מנהל היישומים - פייסבוק - אחסון. זה שם.
לא ציינת את דגם המכשיר אז אולי טיפה שונה אבל את צריכה להגיע לאופציה של נקה נתונים ונקה מטמון

לצפיה ב-'גלקסי A7, לא רואים את הalways dislay on לאחר עדכון התוכנה'
גלקסי A7, לא רואים את הalways dislay on לאחר עדכון התוכנה
31/10/2017 | 08:09
3
33
לא ברור לי מה הבעיה...לפני עדכון התוכנה הוא הופיע על המסך בכל פעם שהמסך כבה ועכשיו הוא איננו (וכן, הוא פעיל...אפילו שיניתי לו צבעים ורקע)...אבל פשוט לא רואים אותו על המסך...
אצל הבת שלי ב-A5 הוא הופיע רגיל לאחר עדכון התוכנה...
הפעלתי את המכשיר מחדש כבר כמה פעמים ואני פשוט לא מבינה לאן זה נעלם...
מישהו נתקל? יודע לעזור?

לצפיה ב-'הצלחתי לפתור את הבעיה...'
הצלחתי לפתור את הבעיה...
31/10/2017 | 10:13
2
20
לצפיה ב-'אם כך שתפי איך, למען הדורות הבאים... '
אם כך שתפי איך, למען הדורות הבאים...
01/11/2017 | 14:40
1
10
לצפיה ב-'הסבר לדורות הבאים '
הסבר לדורות הבאים
01/11/2017 | 15:20
38
נכנסים להגדרות - נעילת מסך ואבטחה - סוג נעילת מסך...מסתבר שאצלי אפשרות ברירת המחדל אחרי העדכון היתה "ללא" ולכן זה לא נתן את האפשרות של "התראות"...
ברגע ששיניתי ל"החלק" (או לכל סוג אחר של סוג נעילת מסך) זה פתח את אפשרות "התראות", שיניתי אותה שתהיה פעילה וזהו :)
לצפיה ב-'System data galaxy 6'
System data galaxy 6
31/10/2017 | 22:15
18
היי, נוצר לי מצב בטלפון(גלקסי s6 עם 32gb זיכרון) שיש משהו שנקרא system data, שלוקח בערך 20gb מהאחסון וככה כמעט ולא נשאר לי מקום. מישהו יודע מה צריך לעשות?
לצפיה ב-'בעיה במכשיר שיאומי רדמי נוט 4.'
בעיה במכשיר שיאומי רדמי נוט 4.
30/10/2017 | 19:14
1
50
קיימת במכשיר אופציה של "ברירת המחדל לסטטוס שפה", וכשלוחצים על זה רשום לי ש"שפה עברית אינה נתמכת." אני מעריך שזה קשור לעובדה שמספר אפליקציות במכשיר לא בשפה העברית כמו שהיו בעבר. ניסיתי לפנות לחברת שיאומי אך ללא מענה. מה ניתן לעשות?
לצפיה ב-'תעלה את הגרסה של המכשיר בפייסבוק'
תעלה את הגרסה של המכשיר בפייסבוק
30/10/2017 | 21:32
28
בקבוצה של מכשירים סיניים ויגיגו לך ממה נובע הבעיה.

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ