לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1220012,200 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורומים מקבילים לשאלות ספציפיות: פורום iPhone, פורום ניווט וGPS, ופורום סלולרי, בו ניתן גם להתייעץ בנוגע לרכישת מכשיר סלולרי חדש

המשך >>

לצפיה ב-'היסטורית שיחות של חשבון גוגל לא לפי מכשיר טלפון'
היסטורית שיחות של חשבון גוגל לא לפי מכשיר טלפון
01/08/2018 | 18:34
5
36

איך אוכל לראות את פירוט השיחות והסמסים הנכנסים למכשיר שלי בטווח של בשבוע מסוים לפני שנה?
החלפתי מכשיר אנדרואיד אז זה לא מופיע בהיסטורית שיחות.
אני צריך את זה לצורך משפטי.

שאלה נוספת:
אם לא אוכל למצוא בעצמי - 
האם חברת פלאפון תוכל לספק לי את הנתונים האלה?

לצפיה ב-'אם אתה נשארת עם אותו המספר אז באתר של פלאפון בסבירות גבוהה'
אם אתה נשארת עם אותו המספר אז באתר של פלאפון בסבירות גבוהה
01/08/2018 | 22:45
3
28
תוכל לראות את השיחות.
בכל מקרה פלאפון בוודאי תוכל לתת לך את הפירוט.
לצפיה ב-'אתה בטוח שזה נכון לגבי שיחות *נכנסות*?'
אתה בטוח שזה נכון לגבי שיחות *נכנסות*?
02/08/2018 | 08:02
13
לצפיה ב-'פלאפון הסכיה לתת רק פירוט שיחות יוצאות לא נכנסות'
פלאפון הסכיה לתת רק פירוט שיחות יוצאות לא נכנסות
02/08/2018 | 14:32
1
41
עבור נכנסות צריך צו בית משפט (?) לטענתה

עבור הטלפון שלי (כמובן)
לצפיה ב-'ברור שיש להם את המידע, איך להוציא את זה מהם זו כבר שאלה אחרת'
ברור שיש להם את המידע, איך להוציא את זה מהם זו כבר שאלה אחרת
02/08/2018 | 22:01
20
אנדרואיד לא מגבה את היסטוריית השיחות ולא את ה SMS.
אם במקרה גיבית את ה SMS של הטלפון עם אפליקצית גיבוי אז רובן גם מגבות אוטומטית את הסטוריית השיחות.
לצפיה ב-'מכשיר האנדרואיד הישן כבר לא אצלך?'
מכשיר האנדרואיד הישן כבר לא אצלך?
02/08/2018 | 16:17
13
לצפיה ב-'קבוצת ווטסאפ חד כיוונית'
קבוצת ווטסאפ חד כיוונית
01/08/2018 | 18:14
2
63
כיצד יוצרים קבוצה בווטסאפ שרק יוצר הקבוצה יוכל לשלוח הודעות לקבוצה, ולא לקבל הודעות מהקבוצה?
לצפיה ב-'יש שתי אפשרויות'
יש שתי אפשרויות
02/08/2018 | 09:08
1
46
האפשרות היותר ותיקה
תלחץ על הודעה חדש, תבחר את הנמענים ותלחץ על "תפוצה חדשה" תיווצר לך רשימת נמענים. תוכל לשלוח הודעה לכולם ביחד אבל כל אחד יראה את ההודעה כאילו שלחת לו בלבד והוא יוכל לענות לך (האחרים לא יראו את התשובה שלו)
אפשרות חדשה יחסית
תקים קבוצה חדשה עם מי שאתה רוצה, תלחץ על החלק העליון עם תיאור הקבוצה, גש להגדרות קבוצה ובשליחת הודעות תבחר מנהלים בלבד. מכיוון שאתה הקמת את הקבוצה אתה המנהל וכל עוד לא תוסיף מנהלים אחרים רק אתה תוכל לשלוח הודעות בקבוצה.
לצפיה ב-'אנסה. תודה.'
אנסה. תודה.
02/08/2018 | 21:58
8
לצפיה ב-'גיבוי טלפון redme note 4'
גיבוי טלפון redme note 4
31/07/2018 | 23:14
3
35
הטלפון כ"כ מלא שהוא כבר לא מתפקד ובעקבות לחץ זמן לא אוכל לנקות אותו בצורה פרטנית.

חשבתי לגבות הכל ואז שחזור נתוני יצרן.

יש גיבוי קבוע לחשבון gmail.
גיבוי וואטסאפ כנ"ל.
אני לא בטוח שכל התמונות עוברות ל photos

איך בודקים?
מה עוד צריך לגבות?
אין לי משחקים שצריך לשמור באיזה שלב הייתי...
לא יודע אם יש אפליקציות שצריכות שמירת נתונים. איך לבדוק?

אשמח לכל טיפ והמלצה
בתודה מראש
לצפיה ב-'ככה'
ככה
01/08/2018 | 08:12
28
1. מוחקים את תיקיית הוואטסאפ
2. מחברים את המכשיר למחשב ומעבירים אליו את כל התמונות
3. בודקים בתיקיית ההורדות אם יש שם קבצים כבדים ומוחקים אותם
4. אתה לא צריך למחוק אפליקציות ואת הנתונים שלהן, בד"כ זה לא מה שתופס מקום. מה שכן תופס מקום, אלה תמונות, קבצי מוסיקה וכיו"ב.
לצפיה ב-'אני נוהג לגבות גם smsים ולוג של הטלפון'
אני נוהג לגבות גם smsים ולוג של הטלפון
01/08/2018 | 14:00
25
באמצעות האפלי'  
SMS backup&restore
לגבי התמונות תפעיל ב photos את האפשרות free up space והתמונות שישארו בdcim הן אלה שכנראה לא גובו
לצפיה ב-'שחזור נתוני יצרן בגלל מקום נראה לי מוגזם '
שחזור נתוני יצרן בגלל מקום נראה לי מוגזם
06/08/2018 | 14:15
16
כדי לפנות מקום מספיק רק לגבות את תיקיית ההורדות, סירטונים, ותמונות (להעביר לכונן קשיח חיצוני דך המחשב).
אם להיות טיפה יותר יסודיים- לעבור על התפריט ולמחוק אפליקציות שלא משתמשים + כיבוי והדלקה של המכשיר.

זה מה שאני עושה בכל מקרה. 
לצפיה ב-'אפליקציה שסטרימינג חוטי של וידאו ממצלמה כלשהי לטלפון'
אפליקציה שסטרימינג חוטי של וידאו ממצלמה כלשהי לטלפון
29/07/2018 | 23:45
6
30
אני רוצה להעביר לסמארטפון וידאו סטרימינג ממצלמה חיצונית (או סמארטפון אחר, אם אין פתררון אחר). זה אפשרי בצורה חוטית, נגיד דרך הUSB?
אפשרי מבחינתי עם אפליקציה בתשלום או אפילו עם פתרון תכנותי כלשהי.
אודה לכל העונים.
(אם זה משנה יש לי MOTO G)
לצפיה ב-'מעבירים מהמצלמה למחשב, ומהמחשב לטלפון'
מעבירים מהמצלמה למחשב, ומהמחשב לטלפון
30/07/2018 | 12:09
5
32
כמו כל התקן נייד (המצלמה והטלפון כמו כונן קשיח חיצוני שמחברים למחשב).
רוב הטלפונים מסוגלים לנגן קבצים באיכות גבוה. 
מה שכן, לפעמים התוכנה שאיתה הטלפון הגיע מתמודדת פחות טוב עם קובץ מסויים ויש מספיק אפליקציות שאפשר לנסות (KODI למרות שהממשק מסובך כי יש לו הרבה פונקציות אחרות ו- VLC). סתם לדוגמא KODI אפשר להריץ קדימה ואחורה יותר בקלות- וזה עוזר בסרט של כשעתיים . 

לגבי MOTO G, אני לא מכירה את הנתונים הטכניים או איזה דגם/דור יש לך (יש כמה). אם זה טלפון ישן מידי הוא כנראה לא יצליח לנגן קבצים שהם באיכות גבוהה (נתקלתי ב Samsung Galaxy S2). 
לצפיה ב-'מה שאני רוצה זה לראות בטלפון בלייב וידאו שמצולם במצלמה סמוכה'
מה שאני רוצה זה לראות בטלפון בלייב וידאו שמצולם במצלמה סמוכה
30/07/2018 | 18:25
4
12
לצפיה ב-'אם שניהם מחוברים לרשת יש בלי סוף אפליקציות'
אם שניהם מחוברים לרשת יש בלי סוף אפליקציות
31/07/2018 | 13:17
3
26
שעושות זאת
לצפיה ב-'וחיבור חוטי דרך הUSB?'
וחיבור חוטי דרך הUSB?
01/08/2018 | 00:12
2
8
לצפיה ב-'אפשר באמצעות האפליקציה CameraFi-usb'
אפשר באמצעות האפליקציה CameraFi-usb
01/08/2018 | 13:42
1
16
המצלמה מתחברת לטלפון  באמצעות כבל OTG
הסבר כאן: 
לצפיה ב-'תודה'
תודה
09/08/2018 | 00:50
2
לצפיה ב-'שאלה לסופר-מקצוענים בתחום ה-Android'
שאלה לסופר-מקצוענים בתחום ה-Android
01/08/2018 | 11:51
54
עד לפני יומיים הייתי נכנס דרך הלפטופ לתיקייה של yedioth ורואה את דפי העיתון של "ידיעות אחרונות" מהאפליקציה שבטלפון הסלולרי שיש לי סמסונג S7
הייתי נכנס בשלבים אלה:
Android
data
yedioth
כעת אפילו בחיפוש בכל הטלפון או רק בטלפון או רק בכרטיס
אין זכר לשום קובץ של "ידיעות אחרונות". או לשם yedioth כולל של כאלה שיש לי בלפטופ
אחרי הורדת עיתונים נוספת לטלפון שכבר יש לי בלפטופ.
אודה למי שיכתוב לי איך לראות את דפי העיתון בלפטופ שיש לי
ASUS G751
עם ווינדוז 8.1 מקורי.
הבלגן התחיל אחרי שעשו עדכון גרסה שלהם לפני יומיים.
במקביל אצלי יש את העדכון הכי חדש של אנדרואיד - כנראה 9
לצפיה ב-'נחוצה לי המלצה על סלולרי מסוג LG'
נחוצה לי המלצה על סלולרי מסוג LG
30/07/2018 | 17:25
4
45
אבל איזה סוג הוא הכי מוצלח מכל הLG?  תודה על התשובות
לצפיה ב-'למיטב זיכרוני ה-LG G2 היה בין הכי מוצלחים'
למיטב זיכרוני ה-LG G2 היה בין הכי מוצלחים
30/07/2018 | 18:12
3
46
גם חדשני לזמנו, חזק, מהיר, יציב, לא בעל נטיות התאבדותיות כמו אחיו הצעירים.

ועכשיו ברצינות - למה דווקא LG? מה יש בו שהוא כל כך מיוחד שאף מותג אחר לא בא בחשבון?
לצפיה ב-'למה דווקא LG?'
למה דווקא LG?
30/07/2018 | 20:21
2
47
יש לי LG3 , לשאר בני המשפחה של את סמסונג, לדעתי הLG ידידותי יותר, לא מסובך, בלי בעיות (הצילום לא איכותי ביותר אך לי זה לא מפריע) כל שאר הפונקציות
בLG מאד טובות וידידותיות, לא מסובכות.
אני יודעת שLG 4 היה בעייתי מאד, ולכן בקשתי חוות דעת על LG מתקדם יותר ולא בעייתי.
לצפיה ב-'זה לא רק ה-G4 שהיה בעייתי, אבל נעזוב את זה בצד'
זה לא רק ה-G4 שהיה בעייתי, אבל נעזוב את זה בצד
30/07/2018 | 22:41
1
49
יש עוד יצרניות חוץ מאשר סמסונג ו-LG. השאלה שלי היא למה להתקבע על יצרנית מסוימת?
לצפיה ב-'כשמרוצים ממוצר מסויים,'
כשמרוצים ממוצר מסויים,
31/07/2018 | 12:01
43
ומסביב שומעים דעות פחות טובות על מוצרים אחרים, מתקבעים על אותו מוצר
שהיה הכי פחות בעייתי, ידידותי ולשביעות רצוני המלאה.  למעשה עדיין לא שווק חיים, עדיין עובד טוב, אבל אני כל הזמן חושבת על אם אצטרך להחליף מסיבה כלשהי
תהיה לי חלופה שהכי מתאימה לי.  תודה.
לצפיה ב-'טלגרם למחשב'
טלגרם למחשב
30/07/2018 | 17:00
3
37
שלום,
האם יש אפשרות להשתמש בטלגרם במחשב דרך דפדפן כמו ווטסאפ?
מה הכתובת?

תודה
לצפיה ב-'בוודאי'
בוודאי
30/07/2018 | 19:28
27
לצפיה ב-'יש גם גרסת דסקטופ לכל מערכת הפעלה. זה היתרון של טלגרם'
יש גם גרסת דסקטופ לכל מערכת הפעלה. זה היתרון של טלגרם
30/07/2018 | 22:06
1
17
לצפיה ב-'גם למתחרים יש גרסאות לשולחן העבודה...'
גם למתחרים יש גרסאות לשולחן העבודה...
08/08/2018 | 01:54
3
לצפיה ב-'איך עושים קיצור דרך לאפליקציית "ידיעות אחרונות" במסך הבית'
איך עושים קיצור דרך לאפליקציית "ידיעות אחרונות" במסך הבית
30/07/2018 | 12:06
5
28
לא מצאתי אף אפשרות לכך

בנוסף גם אחרי התקנה מחדש של כמה פעמים אין תיקייה של "ידיעות אחרונות" באנדרואיד בטלפון סמסונג S7, אחרי שעד אתמול הייתה בשם yediot אותה ראיתי באמצעות הלפטופ בתיקיית אנדרואיד. בחיפוש yediot לא מצאתי בכל הטלפון.

האפליקציה פועלת כפי שצריך בטלפון אבל אין קיצור דרך במסך הבית לכניסה אליה.

ביצעתי הפעלה מחדש גם לטלפון (אנדרואיד 9) וגם ללפטופ (ווינדוז 8.1).

המון תודות למי שיעזור
לצפיה ב-'אם אף אחד לא יודע בבקשה תכתבו היכן לשאול'
אם אף אחד לא יודע בבקשה תכתבו היכן לשאול
30/07/2018 | 15:17
17
בחיבור הטלפון ללפטופ אין זכר לכל דבר שקשור לידיעות אחרונות ניסיתי לחפש שמות קבצים או עיתונים שהורדתי לפי תאריך כמו שהיה עד אתמול

אנדרואיד 9 סמסונג S7 - עד אתמול לא היו בעיות
מחקתי והתקנתי כמה פעמים גם אחרי הפעלה מחדש של הסמארטפון
לצפיה ב-'התקן את האפליקציה QuickShortcutMaker'
התקן את האפליקציה QuickShortcutMaker
30/07/2018 | 21:02
3
14
לצפיה ב-'מצאתי דרך יותר פשוטה מזה'
מצאתי דרך יותר פשוטה מזה
31/07/2018 | 10:35
2
11
לצפיה ב-'מה דעתך לשתף אותנו '
מה דעתך לשתף אותנו
31/07/2018 | 13:14
1
10
לצפיה ב-'זה היה בדף חמישי של יישומים ומשם העברתי '
זה היה בדף חמישי של יישומים ומשם העברתי
03/08/2018 | 10:43
7
לצפיה ב-'עזרה'
עזרה
30/07/2018 | 11:05
1
30
האם אפשר להעזר בפורום זה בעניין תמונות שאינן נפתחות ממצלמת סמסונג?
תודה
לצפיה ב-'גם לא על מחשב ?'
גם לא על מחשב ?
06/08/2018 | 14:21
5
האם תוכנה כמו VLC לא מצליחה לפתוח את התמונות? (VLC תומך בהרבה פורמטים, משתמשת בה יותר לווידאו ) . 
אם אלו קבצי תמונות ממצלמה ברזולוציה גבוהה שהועברו לטלפון עם רזולוציה נמוכה ושם את מנסה לפתוח, יכול להיות שהמכשיר לא מסוגל להתמודד .
לצפיה ב-'האם יש למישהו חוות דעת על אחד מהטבלטים האלה?'
האם יש למישהו חוות דעת על אחד מהטבלטים האלה?
29/07/2018 | 13:30
31
זה
Onda V989 Allwinner A80T Octa Core 2.0GHz 9.7 Inch

וזה
PiPO P1 RK3288 Quad Core 9.7 Inch

האם שווים את המחיר (VFMׂ) ?

אם כן, היכן כדאי לקנות?
לצפיה ב-'סוללה לנוט 5 סמסונג '
סוללה לנוט 5 סמסונג
28/07/2018 | 16:06
1
24
שלום.הסוללה בניד כבר נגמרת מהר וצריך להחליפה. יש סוללה למכשיר זה גדול מ 3000 mha?ולהחליף סוללה כבר ראיתי איך ביוטיוב.
לצפיה ב-'הולכים לגוגל ומחפשים'
הולכים לגוגל ומחפשים
28/07/2018 | 20:50
21
לצפיה ב-'סמסונג 8- המלצות '
סמסונג 8- המלצות
28/07/2018 | 18:31
28
כרגע משתמשת ב נוט 5 ורוצה להתחדש. היעד סמסונג 8
אשמח להמלצות והאם שווה לחכות להשקת סמסונט 9 בצפי לירידת מחירים.
תודה 
לצפיה ב-'אפליקציה ל-Google Forms'
אפליקציה ל-Google Forms
27/07/2018 | 13:10
1
34
יש לי PIXEL XL
משום מה אין עליו את האפליקציה המקורית של גוגל לניהול Forms.
חיפשתי בחנות אפליקציה ל-Forms אך מה שמצאתי זה לא אפליקציות מקוריות של גוגל אלא אחרות שהן פחות טובות בעיני מן המקור (היה לי את המקור בטלפון הקודם).
איך מאתרים את האפליקציה המקורית?
לצפיה ב-'מזלטוב shoosh2607 '
מזלטוב shoosh2607
26/07/2018 | 13:23
10
57
(ואפילו לא הייתי צריך שפייסבוק יזכיר לי )
לצפיה ב-'כי הניק הזכיר לך? '
כי הניק הזכיר לך?
26/07/2018 | 13:30
1
38
תודה רבה
לצפיה ב-'בדיוק '
בדיוק
26/07/2018 | 14:34
22
לצפיה ב-'קולולולו וכמובן הרבה '
קולולולו וכמובן הרבה
26/07/2018 | 14:29
1
9
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
26/07/2018 | 14:40
4
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
26/07/2018 | 18:30
1
6
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
29/07/2018 | 09:07
2
לצפיה ב-'מזל טוב שוש!'
מזל טוב שוש!
27/07/2018 | 00:32
1
25
לצפיה ב-'תודה גם פה '
תודה גם פה
29/07/2018 | 09:10
1
לצפיה ב-'יווו שושיק .. מזל טוב לאיפה נעלמת לנו ??'
יווו שושיק .. מזל טוב לאיפה נעלמת לנו ??
29/07/2018 | 12:11
1
2
לצפיה ב-'אני פה (לפעמים) תודה רבה '
אני פה (לפעמים) תודה רבה
29/07/2018 | 15:26
3
לצפיה ב-'שאלה '
שאלה
24/07/2018 | 20:15
37
אשמח לדעת מה קרה פתאום שאני לא יכול לעלות סרטונים מנוט 8 לפייסבוק?
הגירסה הועדכה וכל האפליקציות ,ומשום מה אומר לי שלא ניתן לעלות סרטונים פחות משניה
אשמח לעזרה תודה
לצפיה ב-'שימוש בוואטספ בטבלט גלקסי טאב ללא חיבור סלולרי'
שימוש בוואטספ בטבלט גלקסי טאב ללא חיבור סלולרי
22/07/2018 | 15:00
2
43
שלום,
יש לי טבלט (גלקסי טאב) שאין לו אופציה לחיבור סלולרי. חשבתי להשתמש בוואטספ ווב, אבל כשאני נכנס לאתר אין לי את הקוד לסרוק כמו במחשב רגיל אלא הוא שולח אותי להוריד את האפליקציה מהגוגלפליי, אבל זה רושם לי שהמכשיר שלי לא תומך באפליקציה זו. יש למישהו פתרון איך אפשר להשתמש בוואטסאפ בטבלט הזה?

אודה לעוזרים
לצפיה ב-'אולי תנסה בכרום, ב-Desktop mode'
אולי תנסה בכרום, ב-Desktop mode
22/07/2018 | 20:01
22
לצפיה ב-'תוריד דפדפן דולפין עם מצב דסקטופ וזה עובד. יותר נוח להחזיק '
תוריד דפדפן דולפין עם מצב דסקטופ וזה עובד. יותר נוח להחזיק
24/07/2018 | 10:26
29
דפדפן נפרד במצב דסקטופ.

לצפיה ב-'גיבוי וואטסאפ'
גיבוי וואטסאפ
23/07/2018 | 12:50
1
34
שלום,  החלפתי מכשיר סלולרי ובזמנו לא עשיתי גיבויים לצ'טים בוואטסאפ,  חשבתי שאם אעתיק את כל תיקיית וואטסאפ מהמכשיר הישן אל המחשב ואח"כ אעביר את התקייה למכשיר החדש זה ישמור לי את כל השיחות. בפועל זה לא קרה.  האם יש דרך נכונה לעשות זאת דרך המחשב? אשמח להדרכה.   שני המכשירים הינם אנדרואיד.         המון תודה
לצפיה ב-'אם המכשיר הישן כבר לא אצלך, אז אין מה לעשות'
אם המכשיר הישן כבר לא אצלך, אז אין מה לעשות
23/07/2018 | 14:08
45
אם הוא עדיין אצלך, תנסה את האופציה הראשונה
לצפיה ב-'galaxy note 4'
galaxy note 4
23/07/2018 | 05:36
3
49
אחרי החזרת התוכנה להגדרת היצרן.
(לא מקלדת) אין עברית לתוכנה.
יש פתרון?
תודה
לצפיה ב-'התכוונתי שפת ממשק'
התכוונתי שפת ממשק
23/07/2018 | 05:40
1
27
לצפיה ב-'תודה'
תודה
23/07/2018 | 09:31
39
ממשק לא מקלדת. אין בעיות במקלדת. מוזר שלפני הפירמוט היתה שפת עברית לממשק.ממש לא מבין זאת.
לצפיה ב-'הדבר שעזר לי עם הטלפון בחול!'
הדבר שעזר לי עם הטלפון בחול!
19/07/2018 | 21:40
5
111
שלום לכולם אני ובעלי טסנו ליוון ואנחנו מאוד אוהבים להיות בים ובבריכה וכדאי לצלם אז בעלי הזמין לי מגן מים לטלפון וזה היה נפלא יכלנו להכניס את הטלפון למים ולצלם וזה עזר לנו לחוויה מאוד מומלץ!
שמתי קישור למעוניינים :

http://s.click.aliexpress.com/e/cqPh5WBQ
לצפיה ב-'רק לא ציינת שאת כנראה מרוויחה מזה שנכנסים לקישור הנ"ל ..'
רק לא ציינת שאת כנראה מרוויחה מזה שנכנסים לקישור הנ"ל ..
20/07/2018 | 08:52
1
23
לצפיה ב-'חס וחלילה לחשוד בכשרים'
חס וחלילה לחשוד בכשרים
20/07/2018 | 11:01
68
המים בבריכה רטובים, האצבע שלה החליקה, ואז במקום קישור ישיר למגן שעולה 3 דולר, ויש עוד עשרות אלפים כמוהו, יצא לה מה שיצא.
לצפיה ב-'נשמע ממש, אבל ממש אמין'
נשמע ממש, אבל ממש אמין
20/07/2018 | 10:40
54
בערך כמו ההבטחות הלוחמניות של שר הביטחון שלנו
לצפיה ב-'את צריכה לנסות ולהבין שמהפצת ספאם לא רק שלא תרוויחי כלום...'
את צריכה לנסות ולהבין שמהפצת ספאם לא רק שלא תרוויחי כלום...
22/07/2018 | 18:13
1
69
את צריכה לנסות ולהבין כבר שמהפצת ספאם בפורומים השונים לא רק שלא תרוויחי כלום, ולא תקבלי שום תשלום על כך מאף אחד, אלה שרק תפסידי מזה בהבטים רבים וגם לטווח ארוך.
לצפיה ב-'אני חושב שהיה לצילום המסך השני יותר אמינות אם זה לא היה מגיע'
אני חושב שהיה לצילום המסך השני יותר אמינות אם זה לא היה מגיע
23/07/2018 | 09:03
39
מחברת הפרסום הגדולה בעולם, שלא מסוגלת לסבול שמישהו מנסה להתחרות בה.
לצפיה ב-'סמארטפון G3 תקוע על מסך הפתיחה (במסך הלוגו של lg)'
סמארטפון G3 תקוע על מסך הפתיחה (במסך הלוגו של lg)
22/07/2018 | 17:30
18
הסמארטפון תקוע על מסך הפתיחה (שמופיע ונעלם לסירוגין) ניסיתי לטעון והוא נטען. חיברתי למחשב הנייד נכנס לשניה למסך הבית ושוב חזר למסך הפתיחה התקוע. בין לבין הוצאתי והחזרתי את הסוללה , אך ללא הועיל. זה קרה פיתאום הוא לא נפל או משהוא כזה. נא עזרתכם.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

כהן ישראלי ושות' - משרד עו
כהן ישראלי ושות'
פורום תביעות ייצוגיות
פורום תביעות ייצוגיות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה