לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1165811,658 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורומים מקבילים לשאלות ספציפיות: פורום iPhone, פורום ניווט וGPS, ופורום סלולרי, בו ניתן גם להתייעץ בנוגע לרכישת מכשיר סלולרי חדש

המשך >>

לצפיה ב-'חיבור lg לטלוויזיה'
חיבור lg לטלוויזיה
12/01/2018 | 13:27
1
30
שלום
LG 4 האם תומך ב -MHL
ברצוני לחבר לו את הכבל הזה .
http://www.dx.com/p/1080p-micro-usb-to-hdmi-mhl-ad...
תודה
לצפיה ב-'מישהויכול לעזור-'
מישהויכול לעזור-
16/01/2018 | 05:07
3
לצפיה ב-'לא מצליחה למחוק את המסינג'ר מהסוללרי'
לא מצליחה למחוק את המסינג'ר מהסוללרי
11/01/2018 | 18:59
1
30
שלי, מהפייסבוק, כל הזמן יש לי הודעה באייקון של הפייסבוק ולא מצליחה למחוק את זה -זה למעשה הודעה במסינג'ר, ואני לא משתמשת במסינגר, מישהיא שלחה לי הודעה ומאז זה נשאר תקוע ואני לא מצליחה להפטר מזה.
איך מסירים את המסינג'ר לגמרי מהפייסבוק.
יש לי LG3
לצפיה ב-'הגדרות >יישומים '
הגדרות >יישומים
11/01/2018 | 20:17
30
facebook messenger > הסרה

לצפיה ב-'מה לקנות Xiaomi Mi Max 2 או Samsung Galaxy A7 (2017'
מה לקנות Xiaomi Mi Max 2 או Samsung Galaxy A7 (2017
08/01/2018 | 23:00
21
57
כמו כן שמתי לב שלכל מכשיר טווח מחירים נרחב מה עדיף?
1. לשוימי טווח המחירים הינו מ 900 ש"ח עם שנה אחריות לא מקורית ספק לא ידוע ,לבין 1200 שנתיים אחריות לא מקורית לספק ידוע , עד 1450 שנתיים אחריות לספק ידוע. אם כן מה עדיף ומה לשים לב ברכישה
2. לסמסונג טווח המחירים הינו מ 1270 ש"ח עם שנה אחריות לא מקורית ספק לא ידוע ,לבין 1649 שנתיים אחריות לא מקורית לספק ידוע , עד 1689 שנתיים אחריות לספק ידוע. אם כן מה עדיף ומה לשים לב ברכישה.
כמו כן לשני המכשירים הנל במידה ונבחר מספק לא ידוע האם ברכישת המכשיר צריך לשים לב למשהו , כגון מטען מקורי ( איך יודעים שמדובר במטען מקורי ) וכו'?

תודה לעונים.
לצפיה ב-'על מטען מקורי של סמסונג אמור להיות '
על מטען מקורי של סמסונג אמור להיות
09/01/2018 | 07:06
2
65
מוטבע השם סמסונג.
את השיאומי אני לא מכיר אישית, שמעתי על לא מעט בעיות איתו.
עם ה A7 יש לי נסיון, מכשיר מוצלח. הייתי בוחר בו.
לצפיה ב-'מה עדיף יבואן מקביל יבואן מקורי, ספק לא ידוע ספק ידוע , כי '
מה עדיף יבואן מקביל יבואן מקורי, ספק לא ידוע ספק ידוע , כי
10/01/2018 | 08:32
1
22
יש הפרשי מחיר נרחבים בכל הנ"ל .
בד"כ :
ספק לא ידוע מוכר אחריות לשנה ולדעתי מיבואן לא מקורי
ספק ידוע לדעתי לרוב עם אחריות לשנתיים וחלק עם יבואן לא מקורי וחלק עם יבואן מקורי?
אודה על עזרה.
תודה.

לצפיה ב-'עניין של החלטה אישית.'
עניין של החלטה אישית.
10/01/2018 | 11:30
32
לדעת שהמוצר מקורי יותר חשוב מאשר מי הספק לדעתי.
לצפיה ב-'אני לא משתמשת במטען המקורי של סמסונג גם ככה... '
אני לא משתמשת במטען המקורי של סמסונג גם ככה...
10/01/2018 | 20:55
17
20
לצפיה ב-'למה ? '
למה ?
10/01/2018 | 21:53
7
8
לצפיה ב-'לא נוח לי. קניתי בחו"ל וצריך מתאם + הכבל קצר מדי לטעמי'
לא נוח לי. קניתי בחו"ל וצריך מתאם + הכבל קצר מדי לטעמי
10/01/2018 | 23:12
6
38
הזמנתי מטען חלופי מסין (אבל לא זבל סיני אלא חברה טובה) + כבל מוצלח יותר. אגב, המטען שהזמנתי הוא עם כמה שקעים ולכן מאפשר להטעין במקביל.
לצפיה ב-'מה שאת מתארת זה סוג של מקרה קיצון'
מה שאת מתארת זה סוג של מקרה קיצון
11/01/2018 | 08:30
5
34
מסיבותייך, הכבל האיכותי שהגיע עם המכשיר לא מתאים לך, אז קנית בנפרד כבל איכותי אחר. אבל מה שקורה בחנויות בארץ כאשר "שוחטים" את הערכה זה שבמקום מטען איכותי חלופי מביאים איזה זבל בשנקל, או גובים סכום גבוה עבור מטען איכותי. זה, לפי דעתי, בזוי. מאוד מתאים לחאפריות הישראלית, אבל זה עדיין בזוי.
לצפיה ב-'לא קיצון בכלל, אנשים רבים קונים מטען או כבל בנפרד'
לא קיצון בכלל, אנשים רבים קונים מטען או כבל בנפרד
11/01/2018 | 11:52
4
30
ואין שום בעיה להזמין מחו"ל מטען וכבל איכותיים במחיר שווה לכל נפש; זו ודאי שלא צריכה להיות הסיבה אם לקנות או לא לקנות דגם כזה או אחר או לשלם מאות שקלים יותר, זו הנקודה שלי.
לצפיה ב-'קיצון כי קנית בחו"ל וצריך מתאם, והכבל שהגיע עם המכשיר קצר'
קיצון כי קנית בחו"ל וצריך מתאם, והכבל שהגיע עם המכשיר קצר
11/01/2018 | 12:18
3
35
מדי עבורך.

אני לא אומר שאני לא קניתי עוד כבלים, אבל זה כדי שאני לא אצטרך להסתובב כל הזמן עם הכבל היחיד שיש לי, ולא זכור לי שאי פעם קניתי כבל רק בגלל שהוא היה לי קצר מדי.
לצפיה ב-'למה זה משנה? רבים קונים (עוד) מטענים וכבלים משלל סיבות'
למה זה משנה? רבים קונים (עוד) מטענים וכבלים משלל סיבות
11/01/2018 | 12:39
33
הכבל שהגיע עם המכשיר לא קצר, אני פשוט מעדיפה ארוך יותר. אתה מעדיף עוד כבל. כל אחד והשיקולים שלו. למעשה כיום המטען שקניתי בכלל לא יוצא מהתיק, כי בבית יש לי מפצל שקע עם יציאות USB... אבל כל זה לא רלוונטי לבחור.

מה שניסיתי לומר לו הוא שממש לא חייבים להשתמש במטען המקורי ואין בו איזו "גדולה" מיוחדת. אפשר לקנות מטענים טובים במחירים שווים לכל נפש, ולכן זה לא צריך להיות שיקול. אני לא רואה שום סיבה לשלם עוד מאות שקלים על אותו מכשיר רק כדי לקבל מטען מקורי. אם אגלה שקיבלתי מטען שלא מוצא חן בעיניי (מכל סיבה שהיא, מקורי או זבל סיני) אני אקנה אחר, זה לא יעלה לי יותר מ-50 ש"ח, כך שעדיין יצאתי ברווח.
לצפיה ב-'מה אתה ממליץ Bob ?'
מה אתה ממליץ Bob ?
12/01/2018 | 00:23
1
9
לצפיה ב-'אין לי המלצות'
אין לי המלצות
13/01/2018 | 20:13
11
לצפיה ב-'במכשירים החדשים של היום כבר קורים דברים מוזרים.'
במכשירים החדשים של היום כבר קורים דברים מוזרים.
15/01/2018 | 10:53
8
26
אל תשכחי שיש מכשירים שמותאמים לטעינה מהירה, לטעינה אלחוטית והכי מוזר,
אוזניות בלוטות' שקניתי לא מזמן, דגם חדיש של סוני, אותן ניתן לטעון רק משקע
ה USB של המחשב.
מה שיוצא הוא כך: לטעינה מהירה של הטלפון אני חייב להשתמש במטען מקורי של
סמסונג, לטעינה  של הטאבלט אסור לי להשתמש בו וזקוק למטען אחר,לשעון החכם
זה מטען אלחוטי, שוב אחר ולאוזניות לא יכול להשתמש במטען בכלל אלא רק בכבל.
הטלפון השני כן מקבל כל מטען.
לצפיה ב-'אין קושי לקנות מטענים להטענה מהירה. סמסונג לא המציאו כלום.'
אין קושי לקנות מטענים להטענה מהירה. סמסונג לא המציאו כלום.
15/01/2018 | 12:36
7
21
בהטענה רק דרך יציאת מחשב טרם נתקלתי; את כל המכשירים הנטענים שלי (כולל אוזניות BT וגם אביזרי BT אחרים) אין לי קושי להטעין בכל מטען/כבל מתאים (מבחינת היציאה).
לצפיה ב-'מצאת מטען '
מצאת מטען
15/01/2018 | 13:52
6
16
אלחוטי מהיר למכשירי סמסונג שלא מתוצרת סמסונג?
את אוזניות הבלוטות' האחרות שלי שהן סוני גם אפשר לטעון ממטען רגיל, את החדשות לא.
מטען חליפי אלחוטי לשעוני סמסונג גם לא תמצאי אני מניח.
לא חיפשתי כי הוא מגיע עם השעון, כמו בכל מכשיר נטען.
לצפיה ב-'לא חיפשתי, אבל גם המטען המקורי אינו אלחוטי וגם לא בדגם שנשאל'
לא חיפשתי, אבל גם המטען המקורי אינו אלחוטי וגם לא בדגם שנשאל
15/01/2018 | 14:42
5
8
לצפיה ב-'המטען המקורי בהחלט אלחוטי'
המטען המקורי בהחלט אלחוטי
15/01/2018 | 15:04
4
10
אבל ברור שזה תלוי דגם.
יש גבול למה ניתן לצפות במכשירים הזולים.
תבדקי קצת לגבי המכשירים המתקדמים.
לצפיה ב-'לא בדגם שלי ולא בדגם שהוא שאל עליו. לא התייחסתי לאלחוטי כלל.'
לא בדגם שלי ולא בדגם שהוא שאל עליו. לא התייחסתי לאלחוטי כלל.
15/01/2018 | 15:39
3
7
לצפיה ב-'טענת טענה כללית.'
טענת טענה כללית.
15/01/2018 | 17:11
2
13
שבשני הדגמים האלה אין אני יודע גם בלי שתכתבי אותו דבר פעמיים.
לצפיה ב-'לא. לא הגבת לשום טענה כללית שלי.'
לא. לא הגבת לשום טענה כללית שלי.
15/01/2018 | 22:27
1
7
לצפיה ב-'טוב, בסדר.'
טוב, בסדר.
15/01/2018 | 23:47
9
לצפיה ב-'קניתית מאיביי אוזניות של Pioneer המכשיר G6 שלי לא מזה את הבל'
קניתית מאיביי אוזניות של Pioneer המכשיר G6 שלי לא מזה את הבל
10/01/2018 | 11:04
45
לצפיה ב-'צליל של viber'
צליל של viber
10/01/2018 | 06:54
27
היי בוקר טוב
כיצד אני יכול להגדיר שברגע שנכנסת שיחה הצלצול יהיה זהה לזה של viber?

בתודה מראש
לצפיה ב-'וואלה נגד מוביט!'
וואלה נגד מוביט!
08/01/2018 | 23:06
4
80
ממליצים שלא להשתמש באפליקציה!
ציטוט מהכתבה.
>מוביט
אם אתם משתמשים בתחבורה ציבורית אתם כנראה משתמשים במוביט, אבל אתם גם בטח כבר יודעים שהאפליקציה הזאת מדייקת כמעט אף-פעם. לא נדיר שהאפליקציה תודיע לכם שהאוטובוס מגיע עוד דקה מגיע אבל בפועל הוא האוטובוס מאחר. למרות שיש לה משתמשים רבים בעולם, גם בשנת 2017 מוביט לא הצליחה לספק עדכונים מדויקים ויוצרת בעיקר תקוות שווא שהאוטובוס שאתם צריכים באמת מגיע עוד כמה דקות ספורות. לפעמים תמצאו את עצמכם רצים לתחנה רק כדי לגלות שיש לכם לפחות עוד כמה דקות לבלות שם ולהסדיר את הנשימה. בגוגל מפות, למשל, אפשר לתכנן את המסלול שלכם, כולל זמני הגעה של אוטובוסים, או לחזור לשיטה הישנה ולשאול את האנשים שעומדים בתחנה האם הם מחכים כבר הרבה זמן. אם יש לכם מזל, בתחנה שאתם ממתינים בה יש שלט אלקטרוני שמודיע בזמן אמת לכם מתי האוטובוס הבא צפוי להגיע (אבל בדומה למוביט, גם השלטים האלה לא תמיד מדויקים). האפליקציה הושקה לפני כל כך הרבה שנים, והפכה בין רגע ללהיט, אבל ברגע שהבנו שאחוזי הדיוק שלה לא גבוהים במיוחד, הבנו שזה גם הזמן למחוק אותה. לפחות ככה אנחנו לא חווים אכזבות לעתים תכופות כל-כך.<>
https://tech.walla.co.il/item/3125282
אם הקישור לא לחיץ.
זה עקב גלישתי כעת. באפליקציה...

לצפיה ב-'בקיץ השתמשתי במפות גוגל ובמוביט במקביל'
בקיץ השתמשתי במפות גוגל ובמוביט במקביל
09/01/2018 | 07:56
57
הגעתי מסקנה ש-Google Maps יודעת לבנות מסלולים טוב יותר, אבל Moovit מדייקת טיפה יותר בכל הקשור לזמני הנסיעה של התחבורה הציבורית. היה לי מקרה שבו Moovit במקום להציע לחצות את הכביש, בנתה מסלול עוקף ולא הגיוני בעליל.
לצפיה ב-'מפתיע. לזוגתי זה דווקא עובד לא רע בכלל'
מפתיע. לזוגתי זה דווקא עובד לא רע בכלל
09/01/2018 | 08:07
56
ולפעמים זה מדויק על הדקה. הבעיה היותר גדולה היא שאין בארץ תחבורה ציבורית נורמלית .

והנה הקישור בצורה לחיצה - https://tech.walla.co.il/item/3125282
לצפיה ב-'מי משתמש עדיין במוביט? כבר מזמן שעברתי ל"איפה בוס".'
מי משתמש עדיין במוביט? כבר מזמן שעברתי ל"איפה בוס".
09/01/2018 | 16:33
47
היא טובה לדעתי לאין שיעור על מוביט.
לצפיה ב-'מעולם לא השתמשתי במוביט. אני משתמשת ב"כל קו" של משרד התחבורה'
מעולם לא השתמשתי במוביט. אני משתמשת ב"כל קו" של משרד התחבורה
10/01/2018 | 02:47
51
יישום פשוט, נוח, קל ויעיל (ומדויק מאוד) שמתאים לצרכיי בדיוק (לפניו השתמשתי ב"תחנות" ז"ל) ולא מבקש שום הרשאות!

ניסיתי את "מוביט" לפני שנים, בסמרטפון הקודם, והוא לא שרד אצלי יום. ביקש הרשאות רבות, היה כבד ומסורבל... לא תודה.

למסלולים רגליים אני משתמשת בגוגל (תח"צ נדיר שאני צריכה, ואם כן, זו בד"כ נסיעה מיוחדת שאני מתייעצת לגביה מראש בפורום תחבורה ציבורית. הם עושים עבודה מצוינת ויודעים גם להציע פתרונות מחוץ לקופסה). לתכנון מסלולים בערים גדולות בחו"ל השתמשתי ב-Citymapper והיה מעולה.
לצפיה ב-'מסך מתעוות ,נמרח בצבעים, מתפצל או קופא- איפוס יעזור?'
מסך מתעוות ,נמרח בצבעים, מתפצל או קופא- איפוס יעזור?
07/01/2018 | 10:09
4
53
מכשיר LG G4 ברשותי כשנתיים 
עבר את הבאג המפורסם של מכשירי LG והוחלף לוח אם לפני יותר משנה
כרגע מה שמתואר בכותרת קורה לי כמעט כל יום כמה פעמים. או שצריך לחכות הרבה זמן עד שחוזר לעצמו, או שרק הוצאת הסוללה והדלקה מחדש של המכשיר עוזרת.

האם איפוס המכשיר יעזור? או שזה חד משמעית בעיית חומרה
ובמקרה כזה יש טעם לתקן או רק קניית מכשיר חדש?
לצפיה ב-'מה שתיארת קורה גם ב safe mode ?'
מה שתיארת קורה גם ב safe mode ?
08/01/2018 | 00:10
2
33
אם כן,
אז לדעתי זה הזמן לקנות מכשיר אחר
ולא שלהם.

לצפיה ב-'SAFE MODE??'
SAFE MODE??
08/01/2018 | 08:48
1
30
יש דבר כזה במובייל?אני מכיר את זה רק בPC בווינדווס
לצפיה ב-'עברתי חוויות מסך דומות במשך שבוע על ה-G3 (בן פחות משנתיים)'
עברתי חוויות מסך דומות במשך שבוע על ה-G3 (בן פחות משנתיים)
17/01/2018 | 13:46
9
חשבתי להחליף מסך, פניתי למעבדה - שהזמינה מסך.
המתנו כמעט שבוע והגיע משהו לא מתאים...
נמאס לי.
קניתי מכשיר חדש.

HONOR 9 אם אתה שואל.

המעבר היה די בסדר. 
לצפיה ב-'עזרה בשיומי m1a1'
עזרה בשיומי m1a1
08/01/2018 | 15:37
25
שלום לכולם,
האם ניתן להציב את האייקונים של הבלוטוס וה-GPS על המסך הראשי בשיומי M1 A1כמו במכשיר של LG G3
לצפיה ב-'תקלה ביומן גוגל בשיומי Note 4x'
תקלה ביומן גוגל בשיומי Note 4x
08/01/2018 | 10:46
2
52
אחרי עדכון גרסה (נראה לי שקשור ) , הימים ביומן של גוגל התהפכו. כלומר , השבוע מתחיל ביום ש' ונגמר ביום א'.
לצורך העניין, היום, ה- 8 לחודש מופיע כיום ו' .
יודעים איך לסדר את זה ?
תודה !
לצפיה ב-'נכון, קורה אצל רבים וטובים'
נכון, קורה אצל רבים וטובים
08/01/2018 | 11:36
1
45
תתקין את הלוח של גוגל ותשתמש בו
לצפיה ב-'תודה'
תודה
08/01/2018 | 13:03
8
לצפיה ב-'סמארט מומלץ לאשה מבוגרת'
סמארט מומלץ לאשה מבוגרת
06/01/2018 | 21:21
6
41
אני רוצה לקנות לאמי שבת 70 פלוס טלפון חדש. היא משתמשת בו בעיקר כטלפון. גם מצלמת מעט, קוראת מיילים ושולחת ומקבלת הודעות. חשובה מאד אמינות ועמידות, שיחזיק מעמד כמה שיותר, כי קשה לה להתרגל למכשירים חדשים. התקציב אמנם גמיש אבל לאור הדרישות הצנועות, אני חושב שחבל להשקיע ב"ספינת הדגל" של אחד היצרנים ואפשר להסתפק במשהו יותר בסיסי כל עוד הוא בנוי טוב ולא מהווה פשרה מבחינת אמינות.

יש הצעות? תודה.
לצפיה ב-'לאימי בת ה-71 קניתי את Redmi 4x'
לאימי בת ה-71 קניתי את Redmi 4x
07/01/2018 | 09:06
3
53
לצפיה ב-'ן..... מרוצה?מסתדרת? אתה ממליץ?'
ן..... מרוצה?מסתדרת? אתה ממליץ?
07/01/2018 | 10:14
1
12
לצפיה ב-'כן, כן, כן '
כן, כן, כן
07/01/2018 | 10:17
10
לצפיה ב-''
07/01/2018 | 12:48
9
לצפיה ב-'למה היא רגילה כיום? אם קשה לה להתרגל, עדיף להישאר באותה חברה'
למה היא רגילה כיום? אם קשה לה להתרגל, עדיף להישאר באותה חברה
10/01/2018 | 02:49
1
11
לצפיה ב-'משהו סיני לא מוכר שקניתי לה באופיס דיפו'
משהו סיני לא מוכר שקניתי לה באופיס דיפו
10/01/2018 | 03:49
30
חשבתי שזה מספיק לה אבל הוא "אפוי רק למחצה". עושה בעיות בכל מיני פונקציות די בסיסיות כמו הוספת קיצורי דרך לאנשי קשר וכאלה.

בכל מקרה אני נוטה לכיוון וואווי Y6-2. קניתי כזה לפני כשנה לבת שלי ועובד טוב.
לצפיה ב-'התלבטות במכשיר'
התלבטות במכשיר
05/01/2018 | 08:02
16
92
לצפיה ב-'למה לשלם 1500 ש"ח בגלל הלוגו של Apple? '
למה לשלם 1500 ש"ח בגלל הלוגו של Apple?
05/01/2018 | 08:25
11
53
16 ג"ב בהחלט יספיק, אלא אם כן אתה מתכוון לצפייה בסרטים שאתה הולך להוריד למכשיר . היום סרט ממוצע שוקל כמה ג'יגה טובים.
לצפיה ב-'כמה IDEVICES יש/היו לך ? '
כמה IDEVICES יש/היו לך ?
05/01/2018 | 09:06
10
76
בכמה אתה ממש יכול להגיד שעשית שימוש ? ( לא ראיתי אצל חבר/שיחקתי בעבודה /קראתי .. ממש השתמשת )
אחרי כמה שנים של טאבלטים ( שני ASUS , שני נקסוס 7 , שלושה סינים ,אייפד מיני וכרגע אייפד אייר 2 ) יש אייפד , ויש את כל השאר . אפילו לא באותו מפלס .
ככלי לצריכת תוכן השאר אפילו לא מתקרבים ליכולות של האייפד . לא באיכות התצוגה , לא באיכות הסאונד ובטח שלא בחווית המשתמש .
ו.. 16GB לחלוטין לא יספיקו . 32 ומעלה .

לצפיה ב-'ל"חווית המשתמש" קוראים לאונצ'ר'
ל"חווית המשתמש" קוראים לאונצ'ר
05/01/2018 | 09:22
9
39
במכשירי אנדרואיד אפשר להתקין עשרות לאונצ'רים שונים ומשונים (מה שלא ניתן לעשות במכשירי iOS).
לצפיה ב-'מזה אני מבין שהתשובה לשאלה היא -0 . '
מזה אני מבין שהתשובה לשאלה היא -0 .
05/01/2018 | 09:35
8
39
לפי התשובה אני גם מבין שאתה לא מכיר את ההבדל בין UI (ממשק) לבין UX ( חוויה )
קח :
על קצה המזלג
לצפיה ב-'עצרתי במשפט "המטרה היא להשאיר למשתמשים 'טעם של עוד'"'
עצרתי במשפט "המטרה היא להשאיר למשתמשים 'טעם של עוד'"
05/01/2018 | 10:49
7
34
בתור קופירייטר, זיהיתי את הבולשיט שהפרסומאים מכריחים אותנו לכתוב
לצפיה ב-'אתה יותר ממוזמן למצוא לעצמך מקורות אחרים ,לקרוא , ללמוד '
אתה יותר ממוזמן למצוא לעצמך מקורות אחרים ,לקרוא , ללמוד
05/01/2018 | 12:29
6
24
ולהבין את ההבדל בין המושגים .

לצפיה ב-'הסתפקתי ב"ויקיפדיה"'
הסתפקתי ב"ויקיפדיה"
05/01/2018 | 12:43
5
25
ציטוט: "חוויית משתמש (מאנגלית: UX, קיצור של User Experience) היא החוויה שחווה משתמש קצה בזמן פעילותו במערכת (כגון אתר, תוכנה, אפליקציה), מוצר או שירות. חוויית המשתמש משיקה ומושפעת מממשק משתמש (UI)".

קרי, אם יש לך מכשיר שנראה מגניב, הממשק שלו נוח, האפליקציות עולות מהר, הטאץ' מגיב חלק וכו' וכו', אז גם חוויית המשתמש שלך תהיה טובה. אלא מה, סטיב ג'ובס הצליח לשכנע מיליארדי אנשים כי חוויית המשתמש האמיתית מחייבת לוגו של תפוח נגוס.
לצפיה ב-'מה שבעיקר מספק אותך '
מה שבעיקר מספק אותך
05/01/2018 | 13:43
4
29
זה הצהרות . לא התנסות ממשית , לא חוויה , הצהרות .
חבל
You never know till you try
לצפיה ב-'OS X נחשב?'
OS X נחשב?
05/01/2018 | 14:39
3
31
כידוע, הגרפיקאים עובדים עם מחשבי מקינטוש (טמטום כשלעצמו, בהתייחס לעובדה כי באותה מידה קיימות גרסת הפוטושופ וכו' עבור Windows). יצא לי לעבוד לא מעט עם ה-OS X, וחוויית המשתמש המדוברת לא הייתה שונה מחוויית המשתמש בווינדוס או בלינוקס (שמותקן אצלי בבית). לוחצים על אייקון, מפעילים תוכנה. לוחצים על תפריט, בוחרים פקודה. אז כן, ל-MacBook Air יש פינות מעוגלות, איזה יופי.
לצפיה ב-'קיצור ..עדיין הצהרות והרבה מלל '
קיצור ..עדיין הצהרות והרבה מלל
05/01/2018 | 17:08
2
40
המשך לשחק ברומים ואפליקציות . אתה עדין בשלב שאתה משוכנע שיודע הכל יותר טוב מכולם וממשיך לשכנע את עצמך בזה .
פעם זה יעבור לך ותבין שהחיים זה לא רק למצוא אפליקציות מיותרות ולצרוב רומים .
ו..קופירייטר או גרפיקאי ? תחומים די שונים
לצפיה ב-'קופירייטר עובד עם גרפיקאים'
קופירייטר עובד עם גרפיקאים
06/01/2018 | 17:52
26
בשלב של "בוא תשב, תעבור על העלון ותכניס כמה משפטים כדי למלא מקום".
לצפיה ב-'אתה צודק לגבי פעם.'
אתה צודק לגבי פעם.
09/01/2018 | 07:31
14
בזמנו וזה היה מזמן מחשבי אפל היו עדיפים לגרפיקאים.
התקופה הזו נגמרה מזמן. לפני יותר מעשר שנים.
בסלולריים לא היה מעולם לאפל שום יתרון, בטח שלא כיום.
במסכי לפטופ הם עדיין טובים אבל כאן זה מתחיל ונגמר.
למזלם יש להם לקוחות שבויים ולא בגלל האיכות אלא בגלל המותג.
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
05/01/2018 | 08:33
29
10.1 או 9.6
מה מומלץ לשימושים שכתבתי.
וכן יש לך המלצה למכשיר .
9.6 מגיע עם 2 אחריות לעומת שנה
תודה
לצפיה ב-'בוקר '
בוקר
05/01/2018 | 09:10
2
31
האייפד כלי נפלא , מאד מומלץ מבחינתי והייתי לוקח 32GB ומעלה .
לגלישה וסרטים מסך 9.7 נהדר לקריאה זה קצת גדול מידי ועדיף 8
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
05/01/2018 | 09:46
1
26

לא נעשה אף פעם שימוש בטאבלט.
אני מנסה לשלב מכשיר גם גלישה וקריאה .
עם 9.7 אפשר להסתדר.
האפל מערכת סגורה.
יש את המכשיר הזה פחות  מ200 שקל מהמכשיר של 1500 .
מכשיר מחודש
MG952LL/A.
תודה
לצפיה ב-'הבעיה היא שהשילוב שאתה רוצה לא משתלב...'
הבעיה היא שהשילוב שאתה רוצה לא משתלב...
05/01/2018 | 10:14
34
לקריאה צריך משקל קל ומשהו שאפשר להחזיק ביד אחת ולאורך זמן וגודל גדול מדי לא נוח.
לגלישה, צפיה בסרטים וכו צריך מסך גדול ככל האפשר...

אני יכולה לומר לך מנסיון עם אייפדים, שה-״9.7 ומעלה לא מתאימים לקריאה נוחה לאורך זמן. רק למקרים קצרים. המיני מתאים יותר לקריאה*. עם זאת, אייפד פרו ״10.6 החדש הוא בגודל נחמד מאוד גם לגלישה וצפייה (אבל אני בטוחה שהייתי נהנית עוד יותר מה-״12)
ולגבי נפח: 16 ג’יגה לא מספיקים היום.

*לכן יש לי גם זבלט אנדרואידי ״7 שעלה 300 שח והוא נהדר לקריאה (אבל לא כמו הקינדל)
לצפיה ב-'חריגה ממגבלות מחיקה בחשבון gmail'
חריגה ממגבלות מחיקה בחשבון gmail
06/01/2018 | 13:23
41
אחרי סינכרון אנשי קשר
25 פריטים שנמחקו
האם- למחוק,לבטל או לא לעשות דבר?
ואם אמחק-מניח שיימחקו גם מהנייד אלא אם נמחקו.
לא לגמרי ברור לי (מחקתי לפחות חלק ידנית מחשבון ג'ימייל)

לצפיה ב-'נעילת מסך בזמן שיחה ב huawei p10 plus '
נעילת מסך בזמן שיחה ב huawei p10 plus
05/01/2018 | 11:18
2
28
יש אפשרות להגדיר שהמסך ינעל בזמן שאני בשיחה כדי שאני לא אלחץ על דברים בטעות עם הלחי?
לצפיה ב-'כאשר אתה מדבר המסך כבוי '
כאשר אתה מדבר המסך כבוי
06/01/2018 | 10:47
1
12
לצפיה ב-'המסך כבוי'
המסך כבוי
06/01/2018 | 12:15
19
אבל כשאני מסיימת את השיחה אני מגלה שפתחתי אפליקציות/ נכנסתי לתפריטים שונים...
כלומר המסך שחור אבל מגיב ללחיצות לחי.
לצפיה ב-'סוללת BLU מתרוקנת מהר מהרגיל'
סוללת BLU מתרוקנת מהר מהרגיל
05/01/2018 | 20:26
11
40
דגם מכשיר לא כ"כ מוכר שקניתי בחו"ל
רוב הצריכה היא על סלולרי במצב המתנה-45%
טלפון לא פעיל-41%
מה אפשר לעשות?
האם זה קשור לסינכרון?
יש לי אנטי וירוס AVG המופיע ב'חשבונות', לא מסונכרן
גוגל כנ"ל-סינכרון כבוי, ב'חיפוש'- מופעל,האם לכבות יעזור?
ויי פיי כבוי,חיבור לאינטרנט מינימלי כשצריך,מיקום כבוי.  
לצפיה ב-'מה שתפס אית עיני'
מה שתפס אית עיני
06/01/2018 | 10:45
3
32
תוכנת אנטיוירוס בטלפון נייד לא נחוצה ואף מפריעה ,היא וירוס בפני עצמו ועשוי להסביר הכל.
אז להסיר בבקשה.
גוגל אמור להיות בסינכרון קבוע ,אחרת בשביל מה צריך טלפון סלולרי?.
ציין מה התוכניות הבאות ברשימה .

לצפיה ב-'לגבי אנטי וירוס'
לגבי אנטי וירוס
06/01/2018 | 11:15
2
34
לפי מה שידוע לי הוא מגלה קבצים מיותרים ומתריע גם כשהזיכרון מנוצל באחוזים גבוהים ומאפשר לתקן,לפחות על פניו.
אז להסיר? או להתקין יעיל יותר?
יש לי בנוסף לאנטי וירוס אפליקצית - CleanMyAndroid- מספיקה?אולי היא המגלה את אותם קבצים שהזכרתי.
יכול לשים אנטי וירוס על מצב עצירה ולראות אם ישתנה.
אין הרבה תכניות.מעט אפליקציות,וואטסאפ בשימוש מזערי,"המרדף" המשודר בערוץ 1, גט טקסי.דברים כאלה שרובם במצב עצירה כשלא בשימוש.

לצפיה ב-'אז אם יודע למה שואל'
אז אם יודע למה שואל
06/01/2018 | 11:29
1
27
הוספת חטא על פשע ,גם CleanMyAndroid זה טרפה.
אז גם נבלה וגם טרפה והסוללה נגמרת.
לא מצב עצירה ולא מצב המתנה -----> להסיר סופית את שתי התוכנות

לצפיה ב-'ומה במקום אם בכלל?'
ומה במקום אם בכלל?
06/01/2018 | 11:35
22
לא ממש יודע
המטרה היא הגנה על המכשיר בסופו של דבר
לצפיה ב-'לפי הפרטים שציינת שום דבר לא אוכל את הסוללה'
לפי הפרטים שציינת שום דבר לא אוכל את הסוללה
06/01/2018 | 11:36
6
32
86% מהצריכה של הסוללה היא כלום ושום דבר.
לא ציינת על כמה זמן מדובר, אבל יתכן שהסוללה עצמה במצב קשה.

יש לך ישומים מיותרים (AVG וה-Clean משהו), אבל נשאלת השאלה למה אתה צריך סמארטפון אם כל הסינכרונים כבויים...
לצפיה ב-'חידשתי את הסינכרון'
חידשתי את הסינכרון
06/01/2018 | 11:41
5
16
לא הבנתי את המשפט "86% ...."
זה הרבה
במקום היישומים האלה מה כדאי אם בכלל?כהגנה
לצפיה ב-'והאם האנטי וירוס והניקוי מסבירים אחוזים גבוהים'
והאם האנטי וירוס והניקוי מסבירים אחוזים גבוהים
06/01/2018 | 11:44
15
של סלולרי במצב המתנה וטלפון לא פעיל
יכול להתרוקן בכמה שעות
לצפיה ב-'התכוונתי ששום דבר לא אוכל לך את הסוללה'
התכוונתי ששום דבר לא אוכל לך את הסוללה
06/01/2018 | 11:47
3
20
סלולרי במצב המתנה ו-טלפון לא פעיל הן לא אפליקציות, אלא מספרים שהמכשיר לא עושה כלום.
באנדרואיד אנטיוירוס הוא לא רלוונטי, ועצירת ישומים עושה נזק וכשלעצה עלולה להגביר את צריכת הסוללה.
לצפיה ב-'מובן שאינם אפליקציות'
מובן שאינם אפליקציות
06/01/2018 | 12:10
2
14
אבל עדיין הסוללה מתרוקנת מהר למדי
גם כשאפליקציות אינן מופעלות,המסך מכוון לכיבוי אחרי דקה ובהירות כמעט מינימלית,מיקום,אינטרנט,ויי פיי כבויים.
הסוללה להערכתי בערך בת שנה,אולי יותר. mAh 1450 יודע שזה לא הרבה אבל אין יותר למכשיר הזה ככל שידוע לי
לצפיה ב-'1450mAh זה באמת מעט וכעבור שנה בטח נחלשה, אבל הבעיה לא באפל''
1450mAh זה באמת מעט וכעבור שנה בטח נחלשה, אבל הבעיה לא באפל'
06/01/2018 | 12:19
1
11
לצפיה ב-'1450mAH זה מפרט של לפני 6 שנים בערך'
1450mAH זה מפרט של לפני 6 שנים בערך
06/01/2018 | 14:31
8
לצפיה ב-'מחפש טאבלט שמשלב אנדרואיד ו Windows 10'
מחפש טאבלט שמשלב אנדרואיד ו Windows 10
04/01/2018 | 00:04
5
29
שלום
האם למשהו יש המלצה על טאבלט שמשלב את שתי המערכות
אם יש גם אפשרות לסים סלולארי אז עדיף
לצפיה ב-'איזה גודל ומה התקציב?'
איזה גודל ומה התקציב?
04/01/2018 | 08:42
4
52
בלי קשר, מהניסיון שלי עם מכשיר כזה, צריך לוודא שיש נפח איחסון גדול מספיק כדי שגם אחרי הפיצול בין שתי מערכות ההפעלה, תוכל לעדכן את ה-Windows. אצלי, לצערי, אין מספיק מקום, אז אני צריך למצוא דרך להעיף את האנדרואיד (זה ממילא 5.1) ולהפוך את הטאבלט ל-Windows בלבד .
לצפיה ב-'גודל 10 " '
גודל 10 "
05/01/2018 | 09:57
3
16
תקציב - סביב 1500ש"ח
לצפיה ב-'הנה המלצה אחת'
הנה המלצה אחת
05/01/2018 | 11:33
2
162

אני לא מכיר את המכשיר, אבל אני סומך על מה שגבי כתב שם.
לצפיה ב-'בעיניין טאבלט משולב אנדרואיד וחלונות'
בעיניין טאבלט משולב אנדרואיד וחלונות
08/01/2018 | 00:40
1
12
בהנחה ששטח האחסון הוא 64 gb , האם אפשר להתקין על החלונות את אחת מגירסאות  הoffice?
לצפיה ב-'השאלה היא לא הנפח הכללי, אלא החלוקה ביניהם'
השאלה היא לא הנפח הכללי, אלא החלוקה ביניהם
08/01/2018 | 08:13
16
אצלי יש 32 ג'יגה, אבל אחרי הפיצול בין שתי מערכות הפעלה, המקום של כל אחת מהן, וכנראה עוד מקום עבור אצל החלוקה, נשאר לי על "כונן C" של ה-Windows פחות מ-2 ג'יגה פנוי. אפשר להכניס כרטיס זיכרון ולהרחיב, אבל איך זה יעבוד כאשר משתמשים גם באנדרואיד וגם ב-Windows זה משהו שלא לחלוטין ברור לי. עקרונית המכשיר שלי הגיע עם גירסא של אופיס לצורך קריאה בלבד, כך שמבחינת החומרה לא צריכה להיות בעיה.
לצפיה ב-'שיומי 4A'
שיומי 4A
01/01/2018 | 13:07
7
71
אצל מי אפשר לקנות את השיומי4A שיהיה בו רום גלובאלי ? ועדיף גם אחריות לשנתיים. ( אני מאזור ת"א)
בזאפ טווח המחירים נע בין370-500? אבל אף חנות לא יודעת להגיד לי לגבי הרום.
לצפיה ב-'תקנו אצל כל הממעיט במחיר'
תקנו אצל כל הממעיט במחיר
01/01/2018 | 15:44
4
61
ואת הרום תתקינו לבד, זה קלי קלות
לצפיה ב-'שיואמי 4a'
שיואמי 4a
01/01/2018 | 16:18
3
53
תודה אך בטח יש משמעות אם מחליפים רום מבחינת האחריות.לא?
לצפיה ב-'לא, זה לא פוגע באחריות'
לא, זה לא פוגע באחריות
01/01/2018 | 16:28
2
45
החלפת הרום במכשרי שיאומי היא דבר שתכונן מראש, כלומר, המכשיר בנוי באופן כזה שניתן להחליף בו רומים רשמיים בעזרת האפליקציה הרשמית של שיאומי.

אגב, הייתי ממליץ על Redmi 4x, ההפרש במחיר הוא זעום, אבל מדובר במכשיר מהיר יותר וחזק יותר.
לצפיה ב-'מה לגבי איכות השמע?'
מה לגבי איכות השמע?
01/01/2018 | 16:36
1
35
מה לגבי איכות השמע? האם תהיה מספיק טובה ב4a/4x? לי יש רדמי 3 ועדיין מדי פעם קצת בעייתי כשמדברת עם ספיקר בחוץ. 
לצפיה ב-'לא בדקתי לגבי שיחות טלפון, אבל שיחות הווידאו בוואטסאפ...'
לא בדקתי לגבי שיחות טלפון, אבל שיחות הווידאו בוואטסאפ...
01/01/2018 | 17:25
50
נשמעות בווליום די חזק (כלומר, דרך הרמקול).
לצפיה ב-'תבדקי בחנות MDK הם יושבים בסוף דיזינגוף '
תבדקי בחנות MDK הם יושבים בסוף דיזינגוף
02/01/2018 | 07:32
57
יש להם יבוא מסודר שלהם של xiaomi אני רכשתי מהם
שני מכשירים , הם מוכרים אותם עם רום גלובלי ועם
מטען מקורי של שיאומי.

לצפיה ב-'קניתי לאחרונה ובזול'
קניתי לאחרונה ובזול
04/01/2018 | 12:09
51
כ-600 ש"ח אצל "זול פור יו" בז'בוטינסקי רמת גן- מול היציאה מהרצל. תוספת של 200 שקל תקנה לך ביטוח לשנתיים ו-רום גלובאלי. עד כה היו לי רק מכשירי מותגים, ואני חייבת לומר שהמכשיר הזה מתעלה עליהם. אין לי נסיון עם ספיקר ואני גם לא אוהבת לשמו שיחות של אחרים בכל רמזור. אגב, במחיר כל כך זול אפשר לוותר על האחריות לדעתי. לפני שנה שילמתי 2,200 ש"ח על LG G5 ומההתחלה היה כל הזמן במעבדה. גם אחרי שהוחלפו חלקים היה גרוע.

לצפיה ב-'אייקון של מזג אויר'
אייקון של מזג אויר
02/01/2018 | 17:06
2
56
יש לי LG3 ועד היום היה לי במסך הנעילה את מזג האויר.
הוא נעלם לי. איך מחזירים אותו למסך הבית או מסך הנעילה?
לצפיה ב-'אולי ככה?'
אולי ככה?
02/01/2018 | 22:08
1
54
לצפיה ב-'תודה, לא ברור לי , '
תודה, לא ברור לי ,
03/01/2018 | 16:59
25
אבל בינתיים חזר לבד 
לצפיה ב-'תקלות שיומי נוט 4 לאחר עדכון גרסה'
תקלות שיומי נוט 4 לאחר עדכון גרסה
01/01/2018 | 10:42
5
59
היי לכולם,
ביום שישי עדכנתי גרסה בשיומי נוט 4 ומאז אין לי אפשרות לחייג למספרי חירום: 100 ,101, 102 
מישהו נתקל בזה ? עוד מישהו שעידכן ?
עיצות? פתרונות ? 

תודה 
לצפיה ב-'נסי להוריד אפליקציית חייגן אחרת'
נסי להוריד אפליקציית חייגן אחרת
01/01/2018 | 11:53
3
17
לצפיה ב-'קצת מאותגרת טכנולוגית.. למה הכוונה?'
קצת מאותגרת טכנולוגית.. למה הכוונה?
01/01/2018 | 11:58
2
11
לצפיה ב-'ניסיתי לחייג עכשיו דרך האפליקציה של מדא, לא נותן'
ניסיתי לחייג עכשיו דרך האפליקציה של מדא, לא נותן
01/01/2018 | 12:03
20
הוא מפנה למסך החיוג הרגיל כשה 101 כבר מופיע.. ושוב לא יוצאת שיחה
לצפיה ב-'תרשמי בחנות של גוגל dailer'
תרשמי בחנות של גוגל dailer
01/01/2018 | 17:53
25
ותבחרי אחת מהאפליקציות שמופיעות שם.
שמעתי דברים טובים על Exdailer למרות שלא השתמשתי בה אף פעם
נסי להתקין אותה (או אפליקציה אחרת שנראית לך) ונסי להוציא שיחות דרכה.

לצפיה ב-'תורידי ותתקיני את הדיאלר של גוגל מכאן:'
תורידי ותתקיני את הדיאלר של גוגל מכאן:
01/01/2018 | 20:37
34
לצפיה ב-'שיומי 4A האם יתאים לאישה בת 80 מבחינת השמע? '
שיומי 4A האם יתאים לאישה בת 80 מבחינת השמע?
31/12/2017 | 13:26
8
73
1. שיומי 4A האם יתאים לאישה בת 80 מבחינת השמע?  רמקול, ספיקר- האם האיכות תהיה מספיק טובה.
אם לא אשמח להמלצה למכשיר אחר בטווח המחירים של 500-650ש"ח. לשימוש בסיסי עם אפליקציה big lounch
2.  במידה ותהיה בעיה עם השמע האם ניתן יהיה  לתקן זאת כמו שמצורף בקישור לגבי רד מי2 ? ואם כן האם אפשרי לעזות זאת עם רום גלובלי.
https://www.glouds.com/xiaomi-redmi-2-speaker/

3.  האם יש אפשרות שהאפליקציה big lounch תהיה ברירת המחדל כשפותחים את הטלפון מבלי שיהיה צורך להיכנס אליה כל פעם?
המון תודה לכל המבינים
לצפיה ב-'לגבי 3 - כן'
לגבי 3 - כן
31/12/2017 | 14:45
33
ככה

It turns out that, to be able to choose another launcher than the default Miui launcher, I have to turn off "Enable Miui optimizations" in the developer options.
Just in case you're wondering, to turn on Developer options, you have to go to "Settings =>About phone" and then press 7 or 8 times repeatedly "MIUI Version".
Once enabled, developer options can be found under "Settings =>Additional settings".
Scroll down to the bottom of that page and you'll find "Turn on MIUI optimization" => untick the box that appears on that line.
לצפיה ב-'לא קונים טלפון מגע לאשה או איש בני 80'
לא קונים טלפון מגע לאשה או איש בני 80
31/12/2017 | 15:03
5
64
רק טלפונים בנוסח נוקיה הישנים ,אבל כאלה שתומכים בדור 3

לצפיה ב-'קצת חצוף '
קצת חצוף
31/12/2017 | 15:07
1
65
אבי (יבדל"א ) כבר עבר את ה 80 . לא רק שמתפעל נפלא את הסמארטפון שלו , אלא לפי התגובה שלך הוא כנראה יותר צלול ממך .
לצפיה ב-''
02/01/2018 | 14:55
7
לצפיה ב-'ממש לא '
ממש לא
31/12/2017 | 15:59
52
אבא שלי הוא יליד 1934, ויש לו גם טאבלט וגם סמארטפון. הוא לא יודע לתפעל אותם מעבר ללחוץ על האפליקציות וקישורי הדרך ששמתי לו, אבל הוא די נהנה משני המכשירים.
לצפיה ב-'אני מכיר שני אנשים בני 88 שמתפעלים מחשבים טבלטים וטלפונים '
אני מכיר שני אנשים בני 88 שמתפעלים מחשבים טבלטים וטלפונים
01/01/2018 | 16:20
38
חכמים ברמה שהרבה צעירים לא מסוגלים.
זה תלוי בבן אדם, יש כאלה שמסתדרים בלי בעיה והרבה מסתדרים ברמה בסיסית.
יש כמובן כאלה שלא יסתדרו לעולם אבל כל אחד ויכולתיו צרכיו.
לצפיה ב-'שטות במיץ....'
שטות במיץ....
04/01/2018 | 12:15
28
יש לי מכרה בת 85 ששולטת יותר טוב מהרבה אנשים ב=20 ו-30 שנה צעירים ממנה.
לצפיה ב-'הייתי ממליץ על מסך 5.5'
הייתי ממליץ על מסך 5.5
31/12/2017 | 16:01
49
ואולי אף יותר מזה. בכל זאת, כוח הראייה בגילאים הללו הוא לא מן החזקים. אפשר ללכת על

אגב, לא חייבים את Big Launcher. גם עם הממשק המובנה של MIUI אפשר למקם ע"ג מסך הבית את מקשי הקיצור למספרי הטלפון ההכרחיים ולאפליקציות הרלוונטיות.
לצפיה ב-'שלום לכולם, איך מגדירים בגלאקסי 7 אדג' חתימה'
שלום לכולם, איך מגדירים בגלאקסי 7 אדג' חתימה
31/12/2017 | 12:50
7
36
ב-SMS רגיל, וחתימה בהודעת מייל בג'ימייל?

תודה ענת
לצפיה ב-'את מתכוונת לחתימה גראפית כמו על המחאה?'
את מתכוונת לחתימה גראפית כמו על המחאה?
01/01/2018 | 09:23
25
SMS זה טקסט בלבד ,אי אפשר לצרף חתימה .
במייל של google ניתן רק במחשב
בטלפון רק ע"י הוספת תמונה בסיכת המשרד

לצפיה ב-'אצלי בטלפון אפשרי במייל'
אצלי בטלפון אפשרי במייל
01/01/2018 | 14:51
1
20
ג'ימייל - הגדרות - בחירת החשבון - חתימה
לצפיה ב-'זו חתימת טקסט.'
זו חתימת טקסט.
01/01/2018 | 15:15
20
אכן השואלת לא ציינה אם כוונתה לחתימת טקסט או לחתימה גרפית.
גם חתימה גרפית אפשרית ע"י צירוף תמונת חתימה שהוכנה מראש.
כמובן שבניגוד לחתימת טקסט את התמונה יש צורך לצרף כל פעם מחדש.
בג'ימייל ממש לא משנה סוג המכשיר או אם הפעולה נעשית מסלולרי
או ממחשב.
לצפיה ב-'לגבי SMS '
לגבי SMS
01/01/2018 | 15:37
3
24
חלק מאפליקציות ה SMS מאפשרות יצירה של חתימת טקסט
Handcent Next SMS מאפשרת .
לצפיה ב-'לדעתי גם האפליקציה המובנית של סמסונג מאפשרת את זה'
לדעתי גם האפליקציה המובנית של סמסונג מאפשרת את זה
01/01/2018 | 15:47
2
17
אני לא רואה סיבה לעשות את זה, אבל זה כנראה קיים. אני יוצא מנקודת ההנחה שאם זה נמצא באסוס שלי, זה כנראה קיים גם אצל סמסונג .
לצפיה ב-'בשביל זה צריך שיהיה לי סמסונג . תודה, לא תודה . '
בשביל זה צריך שיהיה לי סמסונג . תודה, לא תודה .
01/01/2018 | 16:21
1
10
לצפיה ב-'אבל היה לך סמסונג. אתה חושב שאני שוכח דברים כאלה? '
אבל היה לך סמסונג. אתה חושב שאני שוכח דברים כאלה?
01/01/2018 | 16:28
11

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ