לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1166611,666 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורומים מקבילים לשאלות ספציפיות: פורום iPhone, פורום ניווט וGPS, ופורום סלולרי, בו ניתן גם להתייעץ בנוגע לרכישת מכשיר סלולרי חדש

המשך >>

לצפיה ב-'מי מכיר ? מי יודע ?'
מי מכיר ? מי יודע ?
27/01/2018 | 17:16
2
790
אני מחפש אפליקציה לאנדרואיד (רצוי חינמית) מבוססת GPS שאחרי פרק זמן (רצוי שניתן לשינוי) למשל חמש דקות ללא תנועה יכבה את המכשיר.
כיבוי מלא ולא מצב שינה
מי מכיר ? מי יודע ?
תודה
תודה
לצפיה ב-'נסיון '
נסיון
27/01/2018 | 17:53
1
67
תציץ בחנות . אפליקציה בשם AutomateIt . למעשה מבצעת פעולות בהתאם לטריגרים מוגדרים מראש .  שווה לבדוק אם יש טריגרים מבוססי GPS
עד כמה שזוכר יש שם גם המון פעולות משותפות ע"י קהילת המשתמשים .
לצפיה ב-'אנסה. תודה.'
אנסה. תודה.
27/01/2018 | 21:59
12
לצפיה ב-'האם אתם מכירים אתר שעושה השוואת ביצועים לטלפונים'
האם אתם מכירים אתר שעושה השוואת ביצועים לטלפונים
26/01/2018 | 20:02
8
58
סלואלריים מאז ומתמיד וכולל כמעט את כל הטלפונים מאז ומתמיד.
יש לי את האתר הזה שקבילתי המלצה טובה לגביו
https://www.phonearena.com/phones/benchmarks
אולם חסר בו למשל טלפון שהתעניינתי לגביו ולא מצאתי בו את התוצאות,
Xiaomi Mi A1 64GB
בין השאר חשוב נתוני בטריה וזמן הטענה לעומת אחרים.
חיפשתי בגוגל ולא מצאתי אתר כמו שהבאתי לעיל , אמנם היו בו כמויות של טלפונים אבל היה חסר בו את Xiaomi Mi A1 64GB
תודה מראש על הפניה לאתר מקצועי נוסף הכולל את כל הטלפונים.

לצפיה ב-'תבדוק את אתר GSMARENA'
תבדוק את אתר GSMARENA
26/01/2018 | 20:31
7
31
לצפיה ב-'לא רואה שיש בלינק שהבאת איזה השוואה של Benchmarks '
לא רואה שיש בלינק שהבאת איזה השוואה של Benchmarks
26/01/2018 | 21:59
6
20
לצפיה ב-'את מתכוונת אותם Benchmarks'
את מתכוונת אותם Benchmarks
27/01/2018 | 08:37
5
48
שכמעט כל חברה אפשרית נתפשה מרמה בהם ?
בואי נעשה קצת סדר :
נתוני סוללה - יש ב GSMARENA נתוני סוללה מבחינת "נפח" .
מהירות טעינה - מכיוון שאין אחידות בתקן יש בעיה להשוות . יש QUICK CHARGE שזה קינייני של קוולקום . מי שמשלם על שימוש בפטנט יכול להשתמש בשם .
מי שלא משלם על שימוש בפטנט ( הרב ) משתמש בכל מיני טכנולוגיות דומות עם שמות שונים ( FAST CHARGE , DASH CHARGE וכ"ו )
קיצור - נושא ה Benchmarks לא ממש רלוונטי כי מדובר במבחן סינטטי שלא משקף שום דבר מציאותי וכמו שכבר אמרנו - רוב החברות מרמות בקטע הזה .
סוללה - יש רק "נפח " ומכאן אפשר פחות או יותר לפי גודל מסך , סוג מסך וכ"ו לגזור זמן עבודה בשימוש ממוצע .
שימוש במפרט ע"מ להסיק אם מכשיר מסוים הוא טוב או לא שגוי לדעתי
אני חושב שיהיה נכון יותר אם תגידי מה מחפשת לפי אופי שימוש ותקציב ומשם יהיה קל יותר להמשיך
לצפיה ב-'ולכן ביקשתי המלצה לאתר מקצועי ולא משוחד שנותן את אותם '
ולכן ביקשתי המלצה לאתר מקצועי ולא משוחד שנותן את אותם
27/01/2018 | 14:29
4
32
 Benchmarks לכלל הטלפונים הקיימים, כלומר גוף ניטרלי ומקצועי כפי שנתתי בשרשור הפותח , אולם למרות הטלפונים הרבים שכלולים בו , היה חסר למשל השוואה לטלפון שציינתי Xiaomi Mi A1 64GB 
תודה.
לצפיה ב-'אין אתר ניטרלי כזה, ואין משמעות לדבר לבנצ'מארק "ניטרלי"'
אין אתר ניטרלי כזה, ואין משמעות לדבר לבנצ'מארק "ניטרלי"
27/01/2018 | 14:48
2
32
יש כל כך הרבה נתונים שיוצרים את חוויית המשתמש, כשרק חלק קטן מהם הוא החומרה.
זה דומה להשוואת רכבים - מאותה "חומרה" חברות רכב מייצרות רכבים שונים מאד זה מזה.

לכן, יותר חשובים השוואות יומ-יומיות שחלקן אפשר למצוא גם באתרים שצויינו - GSMAreana נחשב לאחד האיכותיים,
או בהשוואות מקצועיות יותר או פחות שאפשר למצוא ביו-טיוב.

לצפיה ב-'א. באתר שבפתיח השרשור הוא נותן השוואה בין כלל הטלפונים'
א. באתר שבפתיח השרשור הוא נותן השוואה בין כלל הטלפונים
27/01/2018 | 15:11
1
24
מבחינת ה Benchmarks כולל בטריה וזמן טעינה. היות ולמשל משום מה היה חסר השוואה לטלפון Xiaomi Mi A1 64GB אז ביקשתי עזרה מחברי הפורום לאתר שיש לו השוואות בין כל הטלפונים.
באתר GSMAreana  נראה לי שאתה בוחר טלפון מסויים ואז כדי להשוות נתונים לטלפון אחר אתה צריך להוסיף להשוואה טלפון.
מה שביקשתי זה אתר שיש לו השוואה מובנית מבחינת ה Benchmarks  בין כלל הטלפונים.
תודה
לצפיה ב-'מסיבה לא מובנת , את נצמדת ל Benchmarks ..'
מסיבה לא מובנת , את נצמדת ל Benchmarks ..
27/01/2018 | 15:21
34
דברים אלה , כמן שכבר הוכיחה חברה קטנה וזניחה כמו סמסונג - לא רלוונטיים . 
גם נושא הסוללה וזמן הטעינה כמו שכבר הוסבר קודם - לא רלוונטי .
השוואת מכשירים לפי מפרט מהווה טעות בסיסית .
גם כאן וגם בפורום השכן ( 117 ) יש אנשים עם הרבה נסיון בהרבה מאד מכשירים .  ברב המקרים זה הרבה יותר יעיל מכל מיני נתונים חסרי משמעות .

לצפיה ב-'משהוא קטן לגבי "מקצועי , לא משוחד , ניטרלי ..." '
משהוא קטן לגבי "מקצועי , לא משוחד , ניטרלי ..."
27/01/2018 | 15:35
39
האתרים ( שני האתרים המדוברים בשירשור )מפרסמים ספסיפיקציות שהגיעו מהיצרניות ובד"כ מקבלים מכשירים לבדיקות מ... צודקת . היצרניות .

לצפיה ב-'שעון מעורר'
שעון מעורר
25/01/2018 | 10:18
4
57
ניסתי מספר אפלקציות של שעון מעורר המיועדות לאנדרואיד, בכולם אותה בעיה לא פועלת ברגע האמת ז"א לא מעירה.
כרגע מותקנת אפליקציה DVBeep
וגם היא לא פועלת, מה עושים? יש לי אנדרואיד 7
לצפיה ב-'"לא מעירה" באיזה מובן?'
"לא מעירה" באיזה מובן?
25/01/2018 | 13:39
47
אתה לא מתעורר או שהאפליקציה לא משמיעה צלצול?
לצפיה ב-'אתה ישן די "כבד" כנראה.'
אתה ישן די "כבד" כנראה.
27/01/2018 | 14:04
42
האפליקציות עובדות בסדר.לפחות אלו שניסיתי.
לצפיה ב-'אולי הטלפון שלך על מצב השתק בלילה?'
אולי הטלפון שלך על מצב השתק בלילה?
27/01/2018 | 22:18
1
8
לצפיה ב-'גם במצב השתק שעון מעורר אמור לצלצל. אולי מצב "לא להפריע"?'
גם במצב השתק שעון מעורר אמור לצלצל. אולי מצב "לא להפריע"?
30/01/2018 | 15:00
6
לצפיה ב-'ויר'
ויר
23/01/2018 | 18:14
9
78
וירוס באנדרואיד lg v10
איך אפשר למחוק וירוסים שנכנסו לאנדרואיד?
לצפיה ב-'זה לא וירוס, זו אפליקציה שהתקנת, תלחצי לחיצה ארוכה על ההודעה'
זה לא וירוס, זו אפליקציה שהתקנת, תלחצי לחיצה ארוכה על ההודעה
23/01/2018 | 18:33
5
59
ותוכלי לראות איזו אפליקציה מקפיצה את ההודעות האלו.
אם לא יעזור אז תתחילילהסיר את האפליקציות האחרונות שהתקנת בטלפון עד שהבעיה תיפטר.
לצפיה ב-'לחיצה ארוכה מביאה אותי לכרום'
לחיצה ארוכה מביאה אותי לכרום
23/01/2018 | 19:31
1
51
מוזר לי שכרום נותנת יד לפרסום של אתרים מפוקפקים 

כל יום אני מקבלת כמה הודעות כמו אתר של אמהות חד הוריות חמות וכאלה...
לא רוצה את זה בטלפון שלי וזה לא היה בעבר
לצפיה ב-'תסירי אפליקציות (בעיקר משחקים אבל לא רק) שהתקנת לאחרונה'
תסירי אפליקציות (בעיקר משחקים אבל לא רק) שהתקנת לאחרונה
24/01/2018 | 17:02
17
לצפיה ב-'היי מחקתי הרבה אפלקציות ובאמת'
היי מחקתי הרבה אפלקציות ובאמת
14/02/2018 | 16:42
2
6
ההודעות נעלמות ועדיין אני מקבלת שהמכשיר נגוע בוירוס כמעט לכל אתר שאני נכנסת אליו
לצפיה ב-'תעשי ניקוי היסטוריה בדפדפן'
תעשי ניקוי היסטוריה בדפדפן
14/02/2018 | 17:35
1
5
לצפיה ב-'איך עושים את זה?'
איך עושים את זה?
14/02/2018 | 19:50
2
האם יש אפליקציה של lg שאיתה אפשר לבדוק אם יש וירוב במכשיר ולמחוק אותם?

אם אני אעשה מחיקה ושחזור הגדרות יצרן זה יכול לפתור את הבעיה?
לצפיה ב-'תתקין ותסרוק את המכשיר'
תתקין ותסרוק את המכשיר
24/01/2018 | 08:05
2
56
לצפיה ב-'מה זה?'
מה זה?
24/01/2018 | 11:15
1
15
לצפיה ב-'אפליקציה המאתרת יישומים שמקפיצים פרסומות'
אפליקציה המאתרת יישומים שמקפיצים פרסומות
24/01/2018 | 11:22
56
לצפיה ב-'פרסומות גוגל'
פרסומות גוגל
23/01/2018 | 16:03
4
51
טלפון חדש huawei mate 10 lite גרסת אנדרואיד 7. נמצא תחת התקפת פרסומות של גוגל. איך מונעים זאת.
לצפיה ב-'באיזה יישום מקבל פירסומות?'
באיזה יישום מקבל פירסומות?
23/01/2018 | 17:58
1
17
לצפיה ב-'מניעת פרסומות'
מניעת פרסומות
27/01/2018 | 18:19
24
ללא קשר ליישומים. כל הפרסומות הן של גוגל. ניסיתי להשבית את כל יישומי גוגל ללא הועיל.
לצפיה ב-'מתקינים וסורקים את המכשיר'
מתקינים וסורקים את המכשיר
24/01/2018 | 08:07
34
לצפיה ב-'הדרך היחידה לסלק פרסומות היא רוט ואז התקנת AdAway'
הדרך היחידה לסלק פרסומות היא רוט ואז התקנת AdAway
27/01/2018 | 18:30
18
נצל את זה שהמכשיר חדש, כי הרוט (או ליתר דיוק פתיחת הבוטלואדר) מוחקת המידע שעל המכשיר.
לצפיה ב-'שאלה בנוגע לוואטסאפ'
שאלה בנוגע לוואטסאפ
23/01/2018 | 12:43
6
64
קורה ששולח הודעה ולפי הוואטסאפ (חלק עליון של המסך) המקבל היה שם לאחרונה לפני שקרא את ההודעה שנשלחה מאוחר יותר.איך זה מסתדר? הגדרת השעות אצלו?
לצפיה ב-'אם אתה עונה ישירות מתוך ההתראה, זה לא מעדכן את נראה לאחרונה'
אם אתה עונה ישירות מתוך ההתראה, זה לא מעדכן את נראה לאחרונה
23/01/2018 | 13:37
5
49
מוזר, אבל יש בזה גם סוג של היגיון.
לצפיה ב-'כלומר'
כלומר
23/01/2018 | 16:05
4
40
יש אפשרות שמי קיבל את ההודעה קרא והמערכת מזהה בנסיבות מסויימות שהוא היה בפנים לאחרונה לפני שההודעה נקראה או נשלחה? 
לצפיה ב-'אתה יכול לקרוא הודעה ב-3 דרכים'
אתה יכול לקרוא הודעה ב-3 דרכים
23/01/2018 | 17:25
3
54
1. לשים ווידג'ט על מסך הבית, ולקרוא משם. בצורה הזו, אף אחד לא יודע שקראת, וכמובן שזה לא משנה את "נראה לאחרונה".
2. להיכנס לוואטסאפ, ולהיכנס לשיחה. זה מסמן שקראת, ומשנה את "נראה לאחרונה".
3. לענות להודעה ישירות מההתראה על הודעה חדשה. הכוונה למה שפותח לך חלונית "צפה" מעל מה שאתה עושה, שבו אתה יכול לראות בכל פעם רק הודעה אחת, ורק כאשר יש לך הודעות חדשות מאדם/קבוצה אחד/אחת. זה מסמן את ההודעה בתור נקראה, אבל לא משנה את "נראה לאחרונה".
לצפיה ב-'חושב שהבנתי,תודה על הפירוט'
חושב שהבנתי,תודה על הפירוט
23/01/2018 | 18:58
2
28
בדרך כלל כשאני פותח הודעות זה דרך אפשרות 3
אז זה יכול להסביר
בווידג'ט לא השתמשתי מעולם,לא הייתי מודע לאפשרות
אז מי שמקבל ממני הודעה ופתח דרך ווידג'ט -אני מבין שלא אדע שקרא (אין שני סימני V V כחולים)?

לצפיה ב-'תראה, אם מישהו מגיב לך, או נכנס לשיחה איתך'
תראה, אם מישהו מגיב לך, או נכנס לשיחה איתך
23/01/2018 | 20:13
1
36
אז אתה תראה שני V כחולים. אבל יכול להיות שאתה תראה שההודעה נקראה בשעה 10:00, כשפועל האדם קרא אותה ב-22:00 ביום הקודם .
לצפיה ב-'זה ברור, הסימן אומר שקרא-לא מתי'
זה ברור, הסימן אומר שקרא-לא מתי
23/01/2018 | 22:37
24
מה שהתמיה אותי איך מי שלכאורה היה לאחרונה בוואטסאפ בשעה 9 בבוקר נניח קרא הודעה ששלחתי אליו ב- 11 מסומנת ב-2 V כחולים
עכשיו ברור יותר
לצפיה ב-'נלחץ בטעות, ניסיתי למחוק ולא הצלחתי'
נלחץ בטעות, ניסיתי למחוק ולא הצלחתי
23/01/2018 | 18:20
45
לפחות הצלחתי לערוך ולבקש סליחה
לצפיה ב-'HONOR 9 - יש DIALER מומלץ להתקנה?'
HONOR 9 - יש DIALER מומלץ להתקנה?
22/01/2018 | 08:50
5
38
המובנה בממש קטן ומעצבן....

לצפיה ב-'תנסה את exDialer - השתמשתי בו שנים (לפני שנים )'
תנסה את exDialer - השתמשתי בו שנים (לפני שנים )
22/01/2018 | 09:04
4
16
לצפיה ב-'אבדוק. ב-LG G3 היה לי משהו נוח...או אולי היתי רגיל אליו'
אבדוק. ב-LG G3 היה לי משהו נוח...או אולי היתי רגיל אליו
22/01/2018 | 09:21
3
28
אחפש משהו בכיוון.

האם התקנת DIALER עלולה להלביש תכונות נוספות בלתי רצויות?
לצפיה ב-'תראה, כל אפליקציה יכולה לבוא עם דרעקים נוספים'
תראה, כל אפליקציה יכולה לבוא עם דרעקים נוספים
22/01/2018 | 10:06
32
צריך לבחון את ההרשאות שהיא מבקשת, ולחסום חלק מהן אם אפשר. למשל אני משתדל להימנע מאפליקציות ש"צריכות" גישה לאינטרנט, אלא אם כן זה חלק מהותי מהפעולה שלהן. ככה אני יכול להיות יחסית רגוע שגם אם הן אוספות מידע, הן לא יכולות לעשות איתו כלום כי אין להן גישה לאינטרנט.
לצפיה ב-'תבדוק את הדיילר של גוגל'
תבדוק את הדיילר של גוגל
23/01/2018 | 17:49
1
52
לצפיה ב-'בינתיים התקנתי והורדתי שניים שערבלו לי את התודעה'
בינתיים התקנתי והורדתי שניים שערבלו לי את התודעה
23/01/2018 | 19:21
13
לצפיה ב-'שבת שלום. צריכה להעביר מאנגלית'
שבת שלום. צריכה להעביר מאנגלית
19/01/2018 | 18:38
35
82
לעברית. בעיקר את אייקון ההגדרות. לפי הדרכה ברשת לא הבנתי. זה דחוף לי. יש לי LG K8. תודה רבה
לצפיה ב-'אין לך עברית ברשימת השפות?'
אין לך עברית ברשימת השפות?
20/01/2018 | 18:04
10
55
לצפיה ב-'איפה נמצאת רשימת השפות. זה טלפון חדש לגמרי. בהתחלה היתה '
איפה נמצאת רשימת השפות. זה טלפון חדש לגמרי. בהתחלה היתה
20/01/2018 | 18:15
9
42
עברית אבל רק בשלבים הראשונים של הגדרות הפעלת הטלפון ומייד השתנה לאנגלית. לא הכל. יש חלק בעברית אך הדברים הכי חשובים הם באנגלית למשל אייקון ההגדרות, סימניות, משחק מסויים ועוד
לצפיה ב-'מה ששלחת זה מאנגלית לספרדית..'
מה ששלחת זה מאנגלית לספרדית..
20/01/2018 | 18:17
8
16
לצפיה ב-'בהגדרות אין לי אפשרות שפה וקלט אלא רק שפה ומקלדת..'
בהגדרות אין לי אפשרות שפה וקלט אלא רק שפה ומקלדת..
20/01/2018 | 18:24
1
17
לצפיה ב-'משערת שהמעבר משפה לשפה הוא סטנדרטי אך בהגדרות אין לי '
משערת שהמעבר משפה לשפה הוא סטנדרטי אך בהגדרות אין לי
20/01/2018 | 18:44
29
שפה וקלט אלא רק שפה ומקלדת..
לצפיה ב-'בסדר, במקום ספרדית ברשימת השפות תחפשי עברית'
בסדר, במקום ספרדית ברשימת השפות תחפשי עברית
20/01/2018 | 18:51
5
20
לצפיה ב-'איפה רשימת השפות. ישבתי על זה אתמול כמה שעות'
איפה רשימת השפות. ישבתי על זה אתמול כמה שעות
20/01/2018 | 20:52
4
15
לצפיה ב-'בשום מקום אין רשימת שפות'
בשום מקום אין רשימת שפות
20/01/2018 | 21:00
3
16
לצפיה ב-'המוכר שאל אותי אם יש אפליקציה של דגל ישראל. זה חרא של טלפון'
המוכר שאל אותי אם יש אפליקציה של דגל ישראל. זה חרא של טלפון
20/01/2018 | 21:10
2
42
הוא לא הסכים להחליף אותו על אף שהוא משומש. הבעיה שהטלפון השני שלי קרס כנראה בגלל התנפחות הסוללה
לצפיה ב-'אולי יש פתרונות אחרים?!'
אולי יש פתרונות אחרים?!
20/01/2018 | 21:11
1
14
לצפיה ב-'גשי למישהו שיכול לעזור לך. דוכן סלולרי בקניון, שכן נחמד...'
גשי למישהו שיכול לעזור לך. דוכן סלולרי בקניון, שכן נחמד...
22/01/2018 | 01:40
26
כל אדם עם הבנה טכנולוגית שיכול למצוא את האפשרות בשניות/דקות במקום שתבזבזי שעות. להסביר לך מה לעשות בלי לראות את המכשיר או להחזיק אותו ביד זה די קשה.
לצפיה ב-'איפה קנית את המכשיר?'
איפה קנית את המכשיר?
23/01/2018 | 18:01
23
29
ומי הפעיל אותו בפעם הראשונה?
לצפיה ב-'מוכר חנות הגיע אלי הביתה והוא הפעיל אותו בפעם הראשונה '
מוכר חנות הגיע אלי הביתה והוא הפעיל אותו בפעם הראשונה
24/01/2018 | 00:53
22
34
כאשר ניסה להעביר את אנשי הקשר. פתאום הוא מראה לי כמויות של תמונות לא שלי והסביר לי שזה יכול לקרות אם מישהו פרץ לי לג'ימייל. האם דבר כזה יכול לקרות?

הוא הסביר לי שיוכיח לי שכן אם יעביר את הסים שלי לטלפון אחר..

אחרי שהוא הלך גיליתי כמה דברים לא שלי: שיחות, הודעות ואנשי קשר. מאז לא נגעתי בו.  ביום שקניתי (לפני כחודש וחצי) ביקשתי להחליף אותו. טענתי שהוא משומש. הם כמובן טענו שלא. אחכ היתה מלחמת התשה מצידם. עירבתי את אמון הציבור. בעל החנות שיקר להם ששלחתי מיילים. לא יכולתי לשלוח כי לא עדכנתי דואר. כלל לא השתמשתי בו.

הוא טען להם שהוא לא יכול למכור אותו כחדש אם השתמשתי בו.. חח זבלן רציני..באתו שלב אמון הציבור יצאו מהתמונה מה שאומר ששורה תחתונה הם לא עוזרים

לצערי הטלפון השני התקלקל לפני כמה ימים ואז נאלצתי להשתמש בחדש. עכשיו אין לי דרך להוכיח שהוא משומש (אם נניח אתבע אותם ואני לא) כי אני משתמשת בו.

בעל החנות שבו קניתי את הטלפון הראשון הסביר לי שהם כבר לא מביאים LG. כנראה לא סתם. הם די אמינים

לצפיה ב-'שכחתי להוסיף שבמעבדה נאמאא'
שכחתי להוסיף שבמעבדה נאמאא
24/01/2018 | 02:13
21
32
לי שחברת lg מוציאה מדי פעם עידכונים לגבי שינוי שפה. דבר הזוי לחלוטין..המוכר לעומת זאת אמר לי להוריד אפליקציה 2 morelocal..כל אחד אומר משהו אחר..הזוי
לצפיה ב-'אבוי לנו,ככה קונים טלפון .'
אבוי לנו,ככה קונים טלפון .
24/01/2018 | 11:57
20
29
morelocal 2 לא עובד בגירסת הטלפון הנוכחית שלך .
כנסי לדוכן קניון בו מוכרים LG בקשי לטפל בטלפון (תמורת תשלום כמובן)

לצפיה ב-'ככה קונים כשיש הרבה נוכלים'
ככה קונים כשיש הרבה נוכלים
25/01/2018 | 00:03
19
22
מסביב..הם אמורים לסדר את השפה..
לצפיה ב-'מניחה שקראת הכל על הנושא'
מניחה שקראת הכל על הנושא
25/01/2018 | 01:49
18
22
שלי. האם לאיים בתביעה ולומר להם שלא אתבע בתמורה שיתנו טלפון חדש
לצפיה ב-'תשכח מזה'
תשכח מזה
26/01/2018 | 09:03
17
19
כנס לחנות אחרת ובקש שיסדרו לך שפה (תמורת תשלום כמובן)

לצפיה ב-'מה פתאום. יש לי אחריות. שהם'
מה פתאום. יש לי אחריות. שהם
27/01/2018 | 03:04
16
20
יסדרו את השפה. בכל מקרה הם יקבלו חוות דעת קשה בזאפ..
לצפיה ב-'לא יעלה על הדעת שימכרו לי'
לא יעלה על הדעת שימכרו לי
27/01/2018 | 03:29
15
16
טלפון משומש כחדש ולא יעשה כלום בנדון. למה שאשכח מזה..מזל שיחסית לא היה יקר..למזלי אני מסתדרת עם האנגלית
לצפיה ב-'מי קבע שהטלפון לא חדש?'
מי קבע שהטלפון לא חדש?
27/01/2018 | 07:58
14
16
והם בחברה טובה
כל תעודות האחריות של כל היבואנים לא שווים את הנייר שהן כתובות עליו.
אתה נכנס עם הראש בקיר.

לצפיה ב-'זו ההנחה שלה ע"ס המידע שאינו שלה שמצאה בטלפון...'
זו ההנחה שלה ע"ס המידע שאינו שלה שמצאה בטלפון...
27/01/2018 | 18:34
13
23
היא כותבת על הבעיה הזאת כבר למעשה מחודש כאן וגם בפורום סלולארי ובפורום צרכנות. אני חושבת שבשלב הזה העזרה בשלט רחוק די מיצתה את עצמה ובשלה השעה להגיע לאדם מקצועי שיעזור לה להתגבר על הבעיות בטלפון ויאפשר לה להשמיש אותו לצרכיה או לפחות ייתן לה הבחנה שתוכיח שהטלפון אכן משומש/לא תקין ואז היא תוכל לתבוע את המוכר.
לצפיה ב-'הכל יתכן ברם'
הכל יתכן ברם
27/01/2018 | 19:48
10
21
אנשי קשר ושותפיו מופיעים בטלפון כאשר מסנכרנים עם חשבון google של מישהו אחר.
ההוכחה המובהקת שהטלפון משומש יהיה כאשר מוצאים תמונות מצלמה (בלבד) לא שלך .
לא ווטסאפ ולא גוגל שכן אפשרי שהכניסה חשבון של מיהו אחר.או הכניסה סים של מישהו אחר.

לצפיה ב-'אני באמת לא יודעת מה היא ראתה ולמה, זו בדיוק הנקודה...'
אני באמת לא יודעת מה היא ראתה ולמה, זו בדיוק הנקודה...
27/01/2018 | 20:11
5
17
אתה ואני נצליח לתפעל בקלות מכשיר אם יהיה בידינו, אבל היא (לפי תיאוריה) לא ממש מבינה בזה הרבה ולכן מסתבכת. ניסו לעזור לה כבר בכמה פורומים ולפי השאלות החוזרות זו כנראה דריכה במקום... לכן לדעתי זה השלב לעזור את ההסברים בשלט רחוק ולגשת למישהו שיוכל לעזור לה פיזית, במקום.
לצפיה ב-'את והוא מצליחים לתפעל בקלות כי אתם'
את והוא מצליחים לתפעל בקלות כי אתם
28/01/2018 | 02:16
4
14
חכמים..אם את עוקבת אחרי בוודאי קראת שגם השפה עברה בחלקה לאנגלית (טכנית) ואני ממש לא טכנית לכן היה לי קצת קשה לתפעל מה גם שזה דגם חדש. אבל מתגברת. אני בחורה "מוכשרת" ו"אמיצה"
לצפיה ב-'זה לא קשור לחוכמה או לאומץ, וזה לא גיבושון שמצריך "התגברות"'
זה לא קשור לחוכמה או לאומץ, וזה לא גיבושון שמצריך "התגברות"
28/01/2018 | 02:30
3
10
חבל שסתם תעני את עצמך. אנחנו לא יכולים לראות מה שאת רואה ולא ברור אם יש בעיה מהותית בטלפון או שזה קושי תפעולי או בגלל האנגלית... להזכירך, את זו שכתבה למעלה "אולי יש פתרונות אחרים?!" אחרי שכתבת שאת לא מסתדרת והשקעת בזה שעות. ואני מעריכה את הסבלנות, אבל כן, יש פתרונות אחרים ולכן אני מציעה לך לנסות אותם במקום לבזבז עוד שעות.
לצפיה ב-'חבל שאין לך הומור..אם שמתי גרשיים'
חבל שאין לך הומור..אם שמתי גרשיים
28/01/2018 | 02:35
2
10
זה בצחוק..
לצפיה ב-'יש לי הומור, אבל השימוש שלך במירכאות לאירוניה לא היה ברור'
יש לי הומור, אבל השימוש שלך במירכאות לאירוניה לא היה ברור
28/01/2018 | 02:41
1
12
מאחר שהיא בד"כ משמשת ללגלוג בהקשר כזה ואדם לרוב לא מלגלג על עצמו. אם את רוצה להבהיר שאת מתלוצצת הכי ברור להוסיף קריצה .
לצפיה ב-'צודקת..לא אוהבת ת'אייקונים הפרצופיים'
צודקת..לא אוהבת ת'אייקונים הפרצופיים
28/01/2018 | 03:10
12
בכל מקרה אני מודה לך על העזרה..
לצפיה ב-'המוכר הכניס חשבון גוגל רק '
המוכר הכניס חשבון גוגל רק
28/01/2018 | 02:03
3
18
שלי ולא של אף אחד אחר. סים ברור שהוא רק שלי. אני לא "סוחרת סימים". התמונות לא שלי. עשרות.  "וכל השאר" לא שלי. הוא טען ששלחתי מיילים. בכלל לא הגדרתי דואר. מכאן ברור שהטלפון משומש
לצפיה ב-'יקירה, את לא צריכה לצעוק עליי, אני לא מתווכחת איתך.'
יקירה, את לא צריכה לצעוק עליי, אני לא מתווכחת איתך.
28/01/2018 | 02:09
2
14
אבל את ללא ספק אוכלת מרורים ממכשיר טלפון שאת אמורה ליהנות. לא חבל?
לא הצליחו להסביר לך איך לתפעל, כתבת שבזבזת על זה שעות וזה לא מסתדר...
אני רואה אותך סובלת וסתם מענה את עצמך ולכן חושבת שיש פתרון קל יותר והוא להיעזר באיש מקצוע אמין, להסביר לו פנים מול פנים את הבעיות, לתת לו להדריך אותך כשהמכשיר אצלך ביד ולנסות לשים לזה סוף כדי שתוכלי להתקדם הלאה בחייך עם טלפון שמשרת את צרכייך. נדמה לי שזה גם מה שאת רוצה, לא?
לצפיה ב-'שמעת אותי צועקת? אני רק מגיבה..'
שמעת אותי צועקת? אני רק מגיבה..
28/01/2018 | 02:30
1
11
לא רוצה ויכולה לתבוע כי מחקתי הכל. הייתי בטוחה שיחליף אותו אבל בעל החנות לא הסכים. טען שהוא חדש. אני משתמשת בו כי השני התקלקל. 
לצפיה ב-'כן, השימוש שלך בסימני הפיסוק מעיד על נימה של צעקה. כך הבנתי.'
כן, השימוש שלך בסימני הפיסוק מעיד על נימה של צעקה. כך הבנתי.
28/01/2018 | 02:32
11
בכל מקרה, אין לי רצון לריב איתך או להכעיס אותך, בסה"כ ניסיתי לעזור. בשלב הזה אני כבר חוזרת על עצמי בפעם השלישית, אז אעצור כאן. שיהיה לך לילה טוב ושבוע טוב, מקווה שתסתדרי.
לצפיה ב-'אני רואה שאת עוקבת אחרי '
אני רואה שאת עוקבת אחרי
28/01/2018 | 01:51
1
22
בכל הפורומים. יפה. תקראי שוב מה אנשים כתבו לי כאן. הטלפון משומש !!!

אני חשדתי וכאן רק אוששו. אני אחליט מתי הנושא ימוצא ולא את. אני אכלתי אותה ולא את

לצפיה ב-'את רואה לא נכון... אני במקרה פעילה בפורומים שכתבת בהם'
את רואה לא נכון... אני במקרה פעילה בפורומים שכתבת בהם
28/01/2018 | 02:06
13
לא מעט בתקופה האחרונה ובכל פעם באותו נושא, אז קשה לפספס...

אני לא יודעת על מה ולמה הנימה התוקפנית, בסה"כ ניסיתי לעזור. לא כתבתי שהנושא מוצה, כתבתי שהיכולת לעזור לך בשלט רחוק (כלומר בהתכתבות בפורומים) כנראה מיצתה את עצמה, כי לראיה, את עדיין באותו מקום עם אותה בעיה... העובדה שכבר יותר מחודש את כותבת שוב ושוב על אותו מכשיר וגם כתבת שאמון הציבור לא הצליחו לעזור מעידה על כך שאת תקועה עם אותה בעיה ובפורומים היכולת לעזור לך מוגבלת.

ההמלצה שלי היא לגשת לאיש מקצוע שיוכל:
א. לסדר לך את הטלפון לשביעות רצונך ולפתור את כל הבעיות שמונעות ממך להשתמש בו כיום.
או
ב. לספק לך חוות דעת מקצועית שהטלפון משומש / לא תקין / לא בהתאם למה שהובטח לך וכך תוכלי לתבוע את המוכר בבימ"ש.

הגיוני, לא?
כמובן, את תעשי מה שאת רוצה.
לצפיה ב-'שאלה לגבי אזניית בלוטות'
שאלה לגבי אזניית בלוטות
21/01/2018 | 11:19
11
53
התקנתי רום סטוק חדש על המכשיר ומאז לא ניתן לשמוע שיחות טלפון באזנייה
רק מדיה, בהגדרות בלוטות של האוזניה בטלפון שתי האופציות מסומנות גם קבלת שיחות טלפון וגם שמיעת מדיה
יש לציין שבמכשירים אחרים האזנייה עובדת חלק 
אשמח לעזרה
תודה
לצפיה ב-'סמסונג ? סיני ?'
סמסונג ? סיני ?
21/01/2018 | 13:28
4
10
לצפיה ב-'סמסונג'
סמסונג
21/01/2018 | 14:54
3
15
לצפיה ב-'שקוף, סמסונג לא משחררת את הדרייברים של המכשירים כך שכל רום'
שקוף, סמסונג לא משחררת את הדרייברים של המכשירים כך שכל רום
21/01/2018 | 16:13
2
30
הוא בערך, לא מתאים ב-100%.

איזה מכשיר זה ? אולי יש רום פחות בעייתי...
לצפיה ב-'זה מכשיר ישן'
זה מכשיר ישן
21/01/2018 | 16:57
1
33
יאנג 2 (לא מתחבר למימדים המפלצתיים של הטלפונים היום)
האמת שאחרי שהתקנתי את הרום הזה לא הייתה לי קליטה ובחנות הסבירו לי שזה משהו שקשור לפאצ' לא בדיוק הבנתי אבל לא בא לי להסתבך עם זה שוב
מה שכן שמתי לב שלפעמים השיחה הראשונה אחרי שאני עושה הפעלה מחדש למכשיר כן עובדת עם האוזניה 
עוד פרט פעם בכמה ימים הטלפון עושה ריסטרט מעצמו לי סיבה
ממש מוכשר הטלפון הזה.
תכלס יש מה לעשות ?
לצפיה ב-'זה מכשיר שגם כשהיה חדש היה טרנטה, לא הייתי מחליף בו רומים'
זה מכשיר שגם כשהיה חדש היה טרנטה, לא הייתי מחליף בו רומים
21/01/2018 | 17:21
25
אבל עכשיו אתה כבר תקוע עם רום דפוק..... שווה להעביר אותו למי שלא זקוק ל-BT (ילד/מבוגר) או לוותר על האזניה.

לצפיה ב-'אז תתקין רום מקוסטם '
אז תתקין רום מקוסטם
21/01/2018 | 18:24
5
12
לצפיה ב-'דווקא אני נהנה ממנו מאוד'
דווקא אני נהנה ממנו מאוד
21/01/2018 | 19:13
4
26
לשימוש בסיסי הוא מעולה
בקיצור איך למומחים פה פיתרון בשבילי?
לצפיה ב-'סליחה שלא ציינתי יותר פרטים לפי כן'
סליחה שלא ציינתי יותר פרטים לפי כן
21/01/2018 | 19:59
2
22
זה יאנג 2 G130H
תוכל לתת את הקישור המתאים?
לצפיה ב-'פששש, אפילו רום מרשמלו יש לו , קבל:'
פששש, אפילו רום מרשמלו יש לו , קבל:
21/01/2018 | 20:03
1
28
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
21/01/2018 | 21:22
19
לא מצאתי שם איזכור לגבי אוזניה
וכמו שכתבתי מקודם אני לא רוצה להסתבך עם רומים כמעט תמיד יש בעיות לא צפויות.
בכלל ככל שהמכשיר ישן יותר כך קשה למצוא דיונים וקישורים לגביו
נראה לי אני יותר על האוזניה
תודה בכל אופן 
לצפיה ב-'CCleaner'
CCleaner
21/01/2018 | 18:19
46
מותקן בטלפון סמסונג J7.
כאשר אני רוצה לבצע ניקוי - מתקבלת הודעה על ניקוי תמונות שנשלחו בווטסאפ , גיבויי WAP ישנים וכדומה.
האם לא תימחקנה כל התמונות הקיימות?
עד עכשיו חששתי להפעיל את הניקוי בווטסאפ.
בסה"כ אני יכולה לנקות כעת כ-0.5GB
תודה,
רעיה
לצפיה ב-'מבקש המלצה על אפליקציית גיבוי'
מבקש המלצה על אפליקציית גיבוי
20/01/2018 | 20:42
3
27
יש לי את הגלקסי S5. בזמנו הייתה לי את האפליקציה easy backup אבל אין יותר להשיג אותה.
אתם יכולים להמליץ לי על אפליקציית גיבוי טובה
ששומרת את הגיבוי ב-google drive?
לצפיה ב-'הרשאות רוט ואז Titanium Backup'
הרשאות רוט ואז Titanium Backup
21/01/2018 | 09:06
2
12
לצפיה ב-'אפשר משהו יותר פשוט?'
אפשר משהו יותר פשוט?
21/01/2018 | 17:58
1
8
לצפיה ב-'תלוי מה אתה רוצה לגבות'
תלוי מה אתה רוצה לגבות
21/01/2018 | 18:08
14
תמונות - תתקין את Google Photos
אנשי קשר - גם ככה מגובים בחשבון של גוגל (בדוק ב-https://contacts.google.com/)
אפליקציות מותקנות והדאטה שלהם - רק עם רוט.
לצפיה ב-'הדגם שאחרי סמסונג S9?'
הדגם שאחרי סמסונג S9?
20/01/2018 | 10:25
57
מדברים על טאבלט מתקפל לסמארטפון.
אם זה מעניין מישהו שיקרא כאן.

לצפיה ב-'זיווג הטלפון לרדיו ברכב'
זיווג הטלפון לרדיו ברכב
17/01/2018 | 13:41
15
53
מנסה לחבר את ה-HONOR 9 החדש () לרדיו ברכב.

הם מזהים אחד את השני ומציגים את אותו הקוד. ברדיו מופיעה תצוגה (כנ"ל כתוב בספר המשתמש) שמבקשת ללחוץ על כפתור הווליום - וכך אני מבצע + הוראת ה-PAIR בטלפון.

ואז לאחר זמן מה של "בירורים" אחד עם השני מופיע בטלפון ההודעה שהזיווג נכשל.

יש רעיון?

לצפיה ב-'איזה דגם מדויק של רדיו? האם נוסה זיווג עם רדיו אחר?'
איזה דגם מדויק של רדיו? האם נוסה זיווג עם רדיו אחר?
18/01/2018 | 10:30
8
9
לצפיה ב-'קנווד - לא זוכר דגם. בוצע זיווג מוצלח עם דיבורית קסדה'
קנווד - לא זוכר דגם. בוצע זיווג מוצלח עם דיבורית קסדה
18/01/2018 | 10:46
7
25
בערב אנסה זיווג עם רדיו אחר בפלואנס (מובנה).
לצפיה ב-'בלי דגם מדויק וגרסת firmware יהיה קשה לעזור'
בלי דגם מדויק וגרסת firmware יהיה קשה לעזור
18/01/2018 | 10:58
6
20
יש לקנווד הרבה מיקסרים
לצפיה ב-'כאמור הם מזהים אחד את השני (מציגים את אותו הקוד)'
כאמור הם מזהים אחד את השני (מציגים את אותו הקוד)
18/01/2018 | 11:00
21
ואז לחיצה על כפתור הווליום - כפי שמורה התצוגה ברדיו - לא מניבה זיווג (וכמובן לחיצה על PAIR בטלפון).

ברגע שאהיה ליד הרכב אברר את דגם הרדיו (שכבר מזווג לכמה טלפונים).
לצפיה ב-'KMM-BT35 -כנראה שהבעיה היא שצריך לנקות זיווגים שלא בשימוש'
KMM-BT35 -כנראה שהבעיה היא שצריך לנקות זיווגים שלא בשימוש
18/01/2018 | 19:42
4
22
עכשיו אני מנסה להבין איך....
לא זוכר איך נכנסים לניהול שלו.
הורדתי את ה-PDF של המנואל.

ברכב השני הטלפון הזדווג בקלות....
לצפיה ב-'סחתיין. ואיך אני מתקין ברדיו? תוקע USB?'
סחתיין. ואיך אני מתקין ברדיו? תוקע USB?
19/01/2018 | 08:21
2
10
לצפיה ב-'אולי נגיע לזה...צריך זמן ושאר רוח....'
אולי נגיע לזה...צריך זמן ושאר רוח....
19/01/2018 | 11:20
6
לצפיה ב-'מצאתי הסבר ביוטיוב'
מצאתי הסבר ביוטיוב
18/01/2018 | 21:59
24
לצפיה ב-'הפרוצדורה לא נראית לי'
הפרוצדורה לא נראית לי
19/01/2018 | 15:55
3
17
דזיווג נעשה רק בטלפון .לא לוחצים דבר באוטו.
בטלפון חפש התקני bluetooth ,ימצא את המולטימדיה קוווד ,הטלפון יבקש מספר לזיווג,בדרך כלל 1234 ואישור.זה הכל

לצפיה ב-'זיווג למכשירים שאני מכיר דורש התייחסות משני הצדדים'
זיווג למכשירים שאני מכיר דורש התייחסות משני הצדדים
19/01/2018 | 16:03
2
8
לצפיה ב-'ולכן אתה לא מצליח'
ולכן אתה לא מצליח
19/01/2018 | 18:56
1
6
לצפיה ב-'כאמור היתה חסימה מצד הרדיו שיכול לשמור עד 5 טלפונים'
כאמור היתה חסימה מצד הרדיו שיכול לשמור עד 5 טלפונים
21/01/2018 | 10:09
8
פעם שניקיתי את אלה שמיותרים הזיווג נעשה אפשרי בקלות.

בעת הזיווג, מצד הרדיו - נדרשתי לאשר בלחיצה על כפתור את הטלפון שמתחבר אליו.

לצפיה ב-'הגולש the annonymous זכה בפרס'
הגולש the annonymous זכה בפרס
20/01/2018 | 09:13
23
של "מאסטר BT".

אכן הרדיו היה סתום במכשירים ישנים.
חפירה קלה בהגדרות ומחקתי אותם.

משם הגדרת הטלפון החדש היתה קלה וחלקה.

לכל המשתתפים בסיעור המוחות.
לצפיה ב-'עזרה בבקשה: מדובר ב-NOTE 8 - מאז עידכון התוכנה האחרון, לפני'
עזרה בבקשה: מדובר ב-NOTE 8 - מאז עידכון התוכנה האחרון, לפני
17/01/2018 | 11:24
4
49
כחודש וחצי, אני לא מצליח להתחבר עם הטלפון באמצעות כבל USB למחשב.
יש למישהו הצעה מה לעשות? זה היה מאד נוח עבורי, לצורך העברת תמונות וקבצים.

תודה מראש
לצפיה ב-'אתה צריך לגלול ולבחור את צורת ההתחברות'
אתה צריך לגלול ולבחור את צורת ההתחברות
17/01/2018 | 13:05
3
35
כל פעם מחדש.
לצפיה ב-'לגלול? מה לגלול? בחיבור הכבל לא מופיע כלום על המסך'
לגלול? מה לגלול? בחיבור הכבל לא מופיע כלום על המסך
17/01/2018 | 18:17
1
12
לצפיה ב-'התכוונתי לגלול את וילון ההתראות. כנראה התפספס לי '
התכוונתי לגלול את וילון ההתראות. כנראה התפספס לי
17/01/2018 | 22:56
14
לצפיה ב-'תודה. מצאתי את הפתרון. עניין של הגדרה שלא ראיתי קודם'
תודה. מצאתי את הפתרון. עניין של הגדרה שלא ראיתי קודם
17/01/2018 | 19:13
17
לצפיה ב-'כיבוי יישומים פעילים?'
כיבוי יישומים פעילים?
16/01/2018 | 10:30
7
55
שלום
טלפון נייד: Samsung Galaxz A5
מערכת הפעלה: Android

בפינה הכי ימנית למעלה יש סמל קטן. בעבר הופיע שם סמל אחר של אחד היישומים "שזלל" את הבטריה.
הכנסתי אותו למצב שינה ואני מעוניין להשכיב לישון גם את האחר.
איני מצליח לזהות באיזה יישום מדובר.
נכנסתי כמעט לכל יישום ועצרתי אותו.
איך אני מוצא את היישום הסורר ואולי אני בכלל טועה בהערכה שלי ואין טעם לסגור אותו?
אשמח לשמוע את דעתכם.
תודה
לצפיה ב-'צילום מסך יעזור...'
צילום מסך יעזור...
16/01/2018 | 13:17
2
18
לצפיה ב-'צילום מסך'
צילום מסך
17/01/2018 | 08:07
1
37
שלום שאול.
תודה עבור התגובה.
מצרף צילום מסך. היישום הסורר (או שאינו כזה?) מסומן במלבן בצבע לבן.
המספר שמשמאלו הופיע לאחר שהתקנתי את ה- GSam Battery Monitor.

לצפיה ב-'זה נראה לי כמו סים מס' 1. זה מכשיר שיכול לקבל שני סימים?'
זה נראה לי כמו סים מס' 1. זה מכשיר שיכול לקבל שני סימים?
17/01/2018 | 11:31
16
לצפיה ב-'אפשר לנתר את פעילות הסוללה ע"י GSam Battery Monitor'
אפשר לנתר את פעילות הסוללה ע"י GSam Battery Monitor
16/01/2018 | 14:22
1
42
להתקין ואחרי כמה ימים להציץ ברשימת האפליקציות הזללניות
לצפיה ב-'תודה עבור התגובה. אבדוק את הצעתך '
תודה עבור התגובה. אבדוק את הצעתך
17/01/2018 | 07:53
10
לצפיה ב-'האייקון לא קשור לעניין. בגלקס יש אפליקציה שמנטרת את הישומים'
האייקון לא קשור לעניין. בגלקס יש אפליקציה שמנטרת את הישומים
19/01/2018 | 12:27
1
21
שרצים ברקע ומציעה לסגור אותם.
תכנס ל: הגדרות - DEVICE MAINTENANCE (לא סגור איך זה בעברית) - בטריה:
ושם תראה את הרשימה של כל האפליקציות שהוגדרו לסגירה ברקע.
לצפיה ב-'תודה עבור העצה'
תודה עבור העצה
20/01/2018 | 08:51
11
שבת שלום.
מודה לך על העצה היעילה.
DEVICE MAINTENANCE = תחזוקת המכשיר
לצפיה ב-'איך מוסיפים חשבון גוגל שני מבלי שהוא יסנכרן את פרטיו למכשיר?'
איך מוסיפים חשבון גוגל שני מבלי שהוא יסנכרן את פרטיו למכשיר?
15/01/2018 | 00:39
6
55
ברשותי A5 של סמסונג מערכת הפעלה 7.0. מוגדר בו כרגע חשבון גוגל והכל תקין.
אבל (!) אני מנסה להוסיף חשבון גוגל נוסף למכשיר זה והחשבון הנוסף הזה מתעקש להוריד אל המכשיר את כל אנשי הקשר שלו, המיילים וכו' אותם אני ממש לא רוצה שם.
מה שניסיתי ולא הצליח משום מה: ביטלתי סינכרון לפני שהוספתי את החשבון החדש ואז נכנסתי למצב טיסה כדי לשנות את הגדרות החשבון החדש, אולם אז לא ניתן היה להכנס להגדרות הסינכרון - אף אחת מהן לא עבדה.
בטח עשיתי משהו שגוי. אשמח לקבל עצות מחברי המומחים שכאן.
תודה
לצפיה ב-'אתה לא עושה משהו שגוי - זו גוגל שעושה משהו לא נכון'
אתה לא עושה משהו שגוי - זו גוגל שעושה משהו לא נכון
15/01/2018 | 08:22
4
60
אני לא מכיר דרך שבה אפשר להוסיף חשבון בלי שהוא יסתנכרן מיד. לפני כמה שנים אני זוכר שכאשר היית מוסיף חשבון נוסף, הוא היה מציג לך רשימה של מה לסנכרן, והיית יכול לבטל לצורך העניין את הכל.

כאשר אתה מבטל את אפשרות הסינכרון הראשית במכשיר אז הגיוני שלא תוכל לשנות את הגדרות הסינכרון הפרטניות. אפשר לנסות להוסיף את החשבון בלי סינכרון (בהנחה שהמכשיר לא מתעלם ממך ומסנכרן בכל זאת את הכל), ואז להיכנס למצב טיסה, להפעיל מחדש את הסינכרון, ולבטל את הגדרות הסינכרון הפרטניות של החשבון החדש. אני לא יודע אם זה יעבוד כי מעולם לא ניסיתי, אבל בהנחה שלא מתבצע סינכרון מלא מיד עם הוספת החשבון החדש, יש סיכוי שזה יעבוד.

הבעיה הגדולה ביותר עם גוגל זה שהם חושבים שהם יודעים יותר טוב מכולם מה כולם רוצים, ולא ישנו את דעתם אם הם החליטו לעבוד בצורה מסוימת. דוגמא נוספת לכך היא העובדה שאין אפשרות לבטל "תצוגת שיחות" (או איך שזה לא נקרא) באפליקציית ג'ימייל. כלומר אי אפשר לראות אימיילים שלא כחלק משיחה שלמה באפליקציה המובנית, למרות שאפשרות לשנות את ההגדרה הזו באתר. למה? ככה.
לצפיה ב-'תצוגת שיחות היא חלק מהפיצ'רים של ג'ימייל והיא נוחה מאוד, אבל'
תצוגת שיחות היא חלק מהפיצ'רים של ג'ימייל והיא נוחה מאוד, אבל
15/01/2018 | 15:42
3
49
ביישום לסלולרי לא ניתן למחוק הודעה בודדת מתוך ה"שיחה" ואם נוספו עוד הודעות לשיחה קיימת הוא מציג לי את כולן, גם את אלה שכבר מחקתי (במחשב).
לצפיה ב-'זה אחלה פיצ'ר. אבל רק כשרוצים אותו'
זה אחלה פיצ'ר. אבל רק כשרוצים אותו
15/01/2018 | 17:05
2
39
כמו שכתבת - לפעמים אני רוצה למחוק הודעה מסוימת מתוך שיחה, אבל באפליקציה זה בלתי אפשרי. וזה לא שההגדרה של ביטול שיחות זה משהו חדש בממשק הוובי.
לצפיה ב-'לא ידעתי שבממשק הוובי יש אפשרות לבטל שיחות... למחוק כן, ודאי'
לא ידעתי שבממשק הוובי יש אפשרות לבטל שיחות... למחוק כן, ודאי
16/01/2018 | 01:12
1
17
לצפיה ב-'ודווקא שם זה פחות נחוץ...'
ודווקא שם זה פחות נחוץ...
16/01/2018 | 07:59
13
לצפיה ב-'בד"כ ניתן להוסיף תיבת gmail בלבד ללא יתר "מוצרי" גוגל'
בד"כ ניתן להוסיף תיבת gmail בלבד ללא יתר "מוצרי" גוגל
16/01/2018 | 12:18
28
חשבונות>הוסף חשבון>אישי (POP3) / אישי (IMAP)

אפשרויות אחרות:
- הגדר את החשבון ביישום דוא"ל ייעודי. בעבר נכתבו שבחים בפורום אודות Bluemail.
- הגדר חשבון google באופן רגיל ואל תסנכרן את מה שאינך מעוניין לסנכרן. כאשר אתה שומר מידע חדש, למשל איש קשר, וודא שמוגדר שיישמר בחשבון הרצוי.
לצפיה ב-'כרטיס זכרון לנייד'
כרטיס זכרון לנייד
14/01/2018 | 11:35
2
41
שלום
אני מעוניין לרכוש כרטיס זכרון לאחסון נוסף עבור הבת שלי
המכשיר שלה הוא Ulefone Be Pure Lite
האם כל כרטיס מיקרו SD יתאים? או שלכל מכשיר יש מגבלה עד כמה נפח ניתן להרחיב אותו? לא מצאתי מידע לגבי זה באופן כללי וכן ספציפית לגבי המכשיר הזה .
אשמח למידע בעניין הזה ובנוסף אם יש המלצות.

תודה::))
לצפיה ב-'בד"כ יש מגבלה ובד"כ היצרן מפרסם אותה.'
בד"כ יש מגבלה ובד"כ היצרן מפרסם אותה.
15/01/2018 | 10:43
1
25
לא ראיתי מכשיר שתומך במעל 256 אבל ב 32 להערכתי כל מכשיר תומך
וכנראה שרובם המכריע גם ב 64.
חברות טובות יש כמה ורק דוגמאות: לקסמרק, סנדיסק, סמסונג ויש נוספות.
אבל עם מכשירים לא מוכרים צפה לתוצאות לא מוכרות.
לצפיה ב-'תודה רבה:)'
תודה רבה:)
15/01/2018 | 13:56
4
לצפיה ב-'הקראת שם המתקשר בעברית באנדרואיד 5.1'
הקראת שם המתקשר בעברית באנדרואיד 5.1
15/01/2018 | 04:35
4
46
שלום,

ברשותי מכשיר MEIZU MX5 עם גרסת רום מבוססת אנדרואיד 5.1.
האם יש אפשרות כלשהיא להקראת שם המתקשר בעברית ?
במידה ולא - האם הפונקציה הזאת אפשרית במכשירים מתקדמים יותר מבוססי אנדרואיד ?

תודה
לצפיה ב-'רוב הסיכויים שלא'
רוב הסיכויים שלא
15/01/2018 | 07:41
3
52
הקראת שמות תלויה בקיומו של מודול היודע לתרגם טקסט כתוב לדיבור (text to speech). נכון לעכשיו, לגוגל אין מודול כזה בעברית (שלא לדבר על כך כי בהיעדר הניקוד גם מודול משוכלל לא ממש ידע להקריא שמות משפחה שלא קיימים במאגר שלו, כגון קונסטנטינובסקי).
לצפיה ב-'חחחחחח'
חחחחחח
15/01/2018 | 07:56
37
טוב שלא רשמת שם יותר ארוך.....חחחחחח
תודה רבה על התשובה
לצפיה ב-'לבוס שלי לשעבר היה כזה בנוקיה Communicator שלו'
לבוס שלי לשעבר היה כזה בנוקיה Communicator שלו
15/01/2018 | 08:25
1
44
לפני קרוב לעשור. לא שזה משנה, כי אפילו את השם מקס הוא לא הצליח לבטא כמו שצריך - הוא אמר MAKAS .
לצפיה ב-'למכוני רנטגן בארץ יש תוכנה...'
למכוני רנטגן בארץ יש תוכנה...
15/01/2018 | 08:40
44
שיוצרת תעתיק לועזי מהשמות של המטופלים, תוך הוספת A במקומות הלא מתאימים וכיו"ב. קולגה שלי הפך בזכות התוכנה ההיא ליפני, מסְפִּיבָקוֹבְסְקִי ל-ּSapibakobasaki
לצפיה ב-'עדכון רום שיומי רדמי 3'
עדכון רום שיומי רדמי 3
14/01/2018 | 12:06
2
45
הי , מנסה לעשות עדכון רום לרדמי 3.הגירסה שיש לי כרגע היא:
MIUI  77. I STABLE
77.1.1.0) LHPCNCK , גרסת אנדרואיד 5.1.1 LMY47V
עשיתי את השלבים הבאים:
1. נכנסתי ל:http://en.miui.com/download-298.html
<font>בחרתי ב: רוםיציב - של רדמי 3 גירסא V8.5.3.0.LAIMAIED</font>
2. אח"כ: הגדרות מערכת  - נכנס למסך MIUI7  ורשום שם שלא יכול להתחבר לרשת ( למרות שהוויפי עובד)  - לחצתי על ה- 3 נקודות למעלה : בחרתי את חבילת העדכון שהורדתי. רושם שהוא משיג נתונים ואח"כ שלא הצליח לזהות את חבילת העדכון.
מה לא בסדר?
לצפיה ב-'עידכון רום אמור להיות אוטומטי מהאויר'
עידכון רום אמור להיות אוטומטי מהאויר
14/01/2018 | 15:16
24
מקבלת הודה שיש עידכון ומעדכנת.
לחליפין נכנסים להגדרות >לקראה הסוף עידכון מערכת הפעלה

לצפיה ב-'את מנסה לבצע עדכון ידני'
את מנסה לבצע עדכון ידני
14/01/2018 | 15:50
28
חוץ מלהוריד את הרום, צריך להתקין אותו

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ