לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1220012,200 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורומים מקבילים לשאלות ספציפיות: פורום iPhone, פורום ניווט וGPS, ופורום סלולרי, בו ניתן גם להתייעץ בנוגע לרכישת מכשיר סלולרי חדש

המשך >>

לצפיה ב-'הצילו! סמסונג S8 לא מתחבר למחשב דרך USB'
הצילו! סמסונג S8 לא מתחבר למחשב דרך USB
16/08/2018 | 18:39
4
43
אחרי עדכון החומרה האחרון הטלפון פשוט לא מוכן להתחבר למחשב להעברת קבצים. הוא מראה חיבור טעינה - וזה הכל. המחשב לא מזהה ששום דבר מנסה להתחבר. אין שום הודעת שגיאה או אינדיקציה שמשהו מחובר.
ניסיתי בשני מחשבים שונים, שני כבלים שונים.
אני אפילו לא מצליח למצוא מישהו אחר שזה קרה לו ברשת. יש כל מיני בעיות דומות אבל תמיד ישנה איזו שהיא אינדיקציה או הודעת שגיאה, ואצלי - ממש כלום.
לצפיה ב-'שני דברים'
שני דברים
16/08/2018 | 22:45
1
55
קודם כל כמובן ריסט לטלפון וריסט למחשב אחר כך:
1. לאחר חיבור הטלפון למחשב להוריד את הוילון בטלפון ולשנות את מצב החיבור מטעינה בלבד להעברת קבצים.
2. לקחת מקבל אוזניים ולנקות את שקע הטלפון מלכלוך שאולי הצטבר שם.
לצפיה ב-'אם היה בטלפון את הודעה לשנות מטעינה לחיבור...'
אם היה בטלפון את הודעה לשנות מטעינה לחיבור...
19/08/2018 | 09:45
32
כמו שאמרתי אין *שום* אינדיקציה שהטלפון מחובר.
זה נבדק על שלושה מחשבים ושלושה כבלים שונים ואחרי שני ריסטים
לצפיה ב-'אם כל מה שנכתב למעלה, לא עזר...'
אם כל מה שנכתב למעלה, לא עזר...
17/08/2018 | 09:34
41
מתקינים את האפלקציה WiFiTransfer ואת כל ההעברות עושים דרכה:
לצפיה ב-'שני דברים'
שני דברים
19/08/2018 | 10:20
44
1. בדקת את זה?
Go to Settings -> Storage -> click on menu (3 dots at top right) -> USB Computer connection -> Check the option, Media Device (MTP)
לצפיה ב-'XXX'
XXX
18/08/2018 | 23:43
27
לצפיה ב-'אין גלישה בשיאומי 5'
אין גלישה בשיאומי 5
17/08/2018 | 10:56
4
40
שבת שלום,
קניתי שיאומי 5 מסין, עם גרסת רום MIUI Global 9.2 stable
אבל אין גלישה בדור 4 וגם לא בדור 3. בדקתי את הגדרות הרשת הסלולרית והן נראות בסדר. כשאני מנסה לגלוש, אני מקבל הודעה מהספק הסלולרי שהחבילה הסלולרית שלי הסתיימה, אבל בבדיקת המנוי באתר האינטרנט של הספק יש יתרת גלישה.
מה הפתרון? תודה.
לצפיה ב-'כמה שאלות'
כמה שאלות
17/08/2018 | 13:20
1
27
האם נקודת ה-APN מוגדרת כמו שצריך?
באיזה ספק מדובר?
לצפיה ב-'נראה לי'
נראה לי
17/08/2018 | 22:31
29
שההגדרות הן בסדר, משום שהם אוטומטיות, ונקבעו כשהכנסתי את הסים למכשיר.
הסתכלתי, וזה כך:
Proxy - Not set
Port - Not set (חושב ששייך לפרוקסי).
Server - Not set
MMSC - Not set
MMS proxy - Not set
MMS port - Not set
APN enabled
APN roaming protocol - IPv4/IPv6
Bearer - Unspecified (אפשר לבחור LTE אם צריך)

הספק הוא פלאפון.
לצפיה ב-'כשאתה מוריד'
כשאתה מוריד
18/08/2018 | 00:24
21
את הוילון במסך הבית, לחצן נתונים סלולריים דלוק?
לצפיה ב-' ל-shaulreznik ולכדלקמן'
ל-shaulreznik ולכדלקמן
18/08/2018 | 04:45
24
כשהורדתי את הווילון, לחצן הנתונים הסלולריים אכן היה דלוק. הבעיה הייתה בהגדרות הספק. החלפתי לסים של ספק אחר, קבעתי הגדרות לפי הנחיותיו, ויש גלישה.
אנסה למצוא הגדרות של הספק הראשון, ובעת הצורך אפנה לשירות לקוחות. תודה שוב. 
לצפיה ב-'האם לפיקסל יש יבואן רשמי בארץ? '
האם לפיקסל יש יבואן רשמי בארץ?
16/08/2018 | 23:07
4
30
כי אני כמעט שלא רואה אותו ואם כן, זה רק בחנויות קטנות, די חאפריות כאלה. טרם החלטתי אם לקנות את ה 2 או לחכות ל 3 אבל בכל מקרה ארצה לקנות רק אם יש יבואן רשמי שיכול להבטיח זמינות של חלקי חילוף, בעיקר מסך.

תודה.
לצפיה ב-'ל google אין משווקים רשמיים בישראל '
ל google אין משווקים רשמיים בישראל
17/08/2018 | 07:49
3
42
וגם לא בארה"ב .
משווק בדרך כלל ע"י חברות הסלולר .
לגבי חלקי חילוף ,תנוח דעתך ,אף אחד הוא לא מקורי ,הכל גנרי.
עדיף להתמתין ל google pixel 3 שעומד לצאת לקראת אוקטובר שנה זו ,ותצטרך לשבור תוכנית חסכון עבורה .
אישית אני ממליץ על oneplus 6 שזמין בארץ ,הטלפון עם האנדרואיד הנקי ביותר שיש

לצפיה ב-'אוקיי, תודה, שאלת המשך'
אוקיי, תודה, שאלת המשך
17/08/2018 | 15:56
2
34
אם אני קונה אותו בארה"ב, עד כמה קשה  "לעברת" אותו?

השיקול הכי חשוב שלי זאת איכות המצלמה. אז ההתלבטות שלי היא בין ההואוויי P20 Pro לפיקסל. גם בדור הנוכחי (פיקסל 2) המצלמה מדהימה. בתנאים מסויימים עולה על הלייקה של הואוויי.

בכל מקרה מדובר בשני מכשירים יקרים.
לצפיה ב-'הוא מכיל עברית'
הוא מכיל עברית
17/08/2018 | 17:16
1
35
זה לא דרעק סמסונג שלא מוצאים את העברית

לצפיה ב-'יפה '
יפה
17/08/2018 | 17:29
26
תודה על הייעוץ.
לצפיה ב-'טלפון lg.. המלצות'
טלפון lg.. המלצות
16/08/2018 | 00:35
2
48
ערב טוב.  אחיין שלי בן 14.5. מעוניין לרכוש פלאפון lg ומתלבט  בין 2 דגמים. אשמח להמלצות ודיס המלצות לכל מכשיר.
Lg g7 בתקווה שרשמתי נכון��
Lg v 30 

כרגע יש לו את הv10. 
תודה רבה 

לצפיה ב-'אולי בכל זאת? '
אולי בכל זאת?
17/08/2018 | 11:29
27
נשמח לכל תובנה. תודה
לצפיה ב-'אולי לא LG ?'
אולי לא LG ?
17/08/2018 | 18:19
14
לצפיה ב-'יומן גוגל מציג משנת 1970'
יומן גוגל מציג משנת 1970
13/08/2018 | 20:18
4
49

מכשיר סמסונג J6.
התקנתי את יומן גוגל. עד לפני כמה שעות כאשר פתחתי את היומן הוא הציג נתונים שוטפים.
כעת הוא מציג את חודש ינואר 1970 כחודש הראשון ויש צורך לגלול אותו עד לאוגוסט 2018 על מנת לראות נתונים שוטפים.
הנתונים מעודכנים ומסונכרנים.
איך גורמים ליומן על גבי המכשיר להציג, בכניסה לאפליקציה, את החודש הנוכחי.
הסרה והתקנה מחדש לא הועילו. כך גם כיבוי והדלקה של הטלפון.
HELP
תודה
שואל שאלה דומה גם בפורום סלולרי
לצפיה ב-'תבדוק את הפרמטר הבא'
תבדוק את הפרמטר הבא
14/08/2018 | 10:37
3
39
הגדרות - זמן ותאריך - סימון V בסעיף כגון "קבל את נתוני התאריך והזמן מהמפעילה הסלולרית"
לצפיה ב-'תודה. מסומן לקבל נתונים מהרשת. עדיין אין שינוי'
תודה. מסומן לקבל נתונים מהרשת. עדיין אין שינוי
14/08/2018 | 13:44
2
15
לצפיה ב-'הצצתי בפורומים השונים'
הצצתי בפורומים השונים
14/08/2018 | 14:00
1
48
ככל הנראה, מדובר בבאג זמני,  עד העדכון הבא. ראיתי תלונות זהות משנים עברו.
לצפיה ב-'תודה. אז יש תקווה.'
תודה. אז יש תקווה.
14/08/2018 | 14:11
14
לצפיה ב-'מתי סמסונג X מגיע לארץ?:)התאהבתי:)'
מתי סמסונג X מגיע לארץ?:)התאהבתי:)
13/08/2018 | 19:43
1
53
מה יכולים לספר לי עליו?
נוט 9 לא מאתגר כי אני עם הנוט 8..
לצפיה ב-'אני יכול לספר לך שהוא יעלה בערך 4000 ש"ח כשהוא יצא'
אני יכול לספר לך שהוא יעלה בערך 4000 ש"ח כשהוא יצא
13/08/2018 | 22:59
55
והמחיר שלו ירד בכ-500 ש"ח אחרי חודשיים-שלושה. מבחינת יכולות, אז סמסונג תפרסם שזה הכי הכי, שמכניס את כל המכשירים בעבר לכיס הקטן, אבל בפועל מדובר על שיפור קטן לעומת הדגם הקודם, עם עוד פיצ'ר או שניים חדשניים, שלא יעבדו מיד עם יציאת המכשיר, אלא רק לאחר עידכון גירסא או תיקון באגים.

אתה יודע - כרגיל אצל סמסונג. מצד שני, אולי זה יהיה דגם שאשכרה מחדש משהו.
לצפיה ב-'אין אפשרות לנדידת נתונים באנדרואיד'
אין אפשרות לנדידת נתונים באנדרואיד
12/08/2018 | 18:36
1
89
יש לי מכשיר LG G6. אנדרואיד 7.0. אני מנסה להפעיל את נדידת הנתונים (Roaming).אני הולך לפי כל ההוראות: הגדרות->עוד->רשתות ניידות. אבל אין שם אפשרות כזו! אני הולך לפי כל ההוראות במדריכים המצולמים.
צירפתי צילום מסך היכן שאמורה היתה להיות הפונקציה.
נוסע לחו"ל עוד כמה ימים. מי שיכול לעזור, זה דחוף. תודה.
לצפיה ב-'בצד שמאל למעלה'
בצד שמאל למעלה
13/08/2018 | 09:38
49
אמור להופיע המפעיל הסלולרי שלך.
ברם יש 3  סימני אזהרה 
הסים שלך לא תקין

לצפיה ב-'עזרה בוואצאפ'
עזרה בוואצאפ
12/08/2018 | 22:16
1
55
חברים שלי קבלו הודעת תמונה לפני כ חצי שעה , 3 חברים שונים שקבלו באותו זמן את אותה  התמונה.
אני לא שלחתי אותה ( זו תמונה שנשלחה לחבר לפני שבועיים) .
נראה כאילו מישהו שלח אותה בשמי.....
מאו ד מוזר.

מישהו נתקל בדבר כזה?

לצפיה ב-'שהחברים יבדקו בתמונה'
שהחברים יבדקו בתמונה
13/08/2018 | 09:27
36
בפינה העליונה למעלה ,האם מופיע forwarded
אם כן אז מישהו ששלחת לו העביר את התמונה

לצפיה ב-'בעיה בהודעות וואטס אפ'
בעיה בהודעות וואטס אפ
10/08/2018 | 22:48
3
57
שלום רב. 
לאחרונה אני לא מקבל את ההתראות על מספר ההודעות ואטס אפ בשולחן העבודה על הסמל של וואטס אפ. על מנת לבדוק אם יש הודעות אני צריך להכנס לווזס אפ ממש ולבדוק.
תודה מראש על התמיכה ושבת שלום.
לצפיה ב-'הסבר, פרט ונמק'
הסבר, פרט ונמק
11/08/2018 | 21:10
2
46
באיזה מכשיר מדובר, כולל דגם מדויק? האם הלאונצ'ר הוא זה שבא עם המכשיר, או ששינית ללאנצ'ר אחר?
לצפיה ב-'הודעות וואטסאפ'
הודעות וואטסאפ
12/08/2018 | 14:51
1
36
מדובר במכשיר גלקסי A8/  לא יודע מה זה לאונצר. אני רק יודע כאשר קניתי את הטלפון לפני כמה חודשים היה מופיע על הקישור של וואטסאפ מספר שהיה מציין את מספר ההודעות שישי לי, אך פתאום זה נעלם.
לצפיה ב-'המלצה לעמדת "קיוסק" - יש למישהו?'
המלצה לעמדת "קיוסק" - יש למישהו?
12/08/2018 | 09:16
9
60
חודש טוב.
אצטרך להקים בקרוב מספר רב של "עמדות קיוסק" שעובדות מול שרת WEB. 
דרישות:  אמינות, עלייה עצמית, "0 תחזוקה" (הגדרות ראשוניות), דפדפן שניתן להגדיר במסך מלא ...

המערכת תעבוד באופן לא אינטרקאיטיבי (לא תהיה גישה למקלדת\עכבר). 

למישהו יש המלצות מנסיון? מערכת כלשהי מבוססת אנדרואיד? חובה חיבור ethernet (במרבית המקומות לא תהיה תשתית אלחוטית).

לצפיה ב-'אני חושב שחברת דנגוט מוכרת משהו דומה ..'
אני חושב שחברת דנגוט מוכרת משהו דומה ..
12/08/2018 | 10:59
8
21
לצפיה ב-' עשיתי אצלם בעבר פרויקט כזה '
עשיתי אצלם בעבר פרויקט כזה
12/08/2018 | 11:30
7
46
יש דוגמאות באתר שלהם :
לצפיה ב-'וכמובן ...'
וכמובן ...
12/08/2018 | 11:32
5
44
* אני לא עובד של דנגוט , לקוח (אירגוני) שלהם
** שירשרתי למקום הלא נכון
לצפיה ב-'אם לא הייתי כחול בעברך הייתי מוכן לסלוח לך '
אם לא הייתי כחול בעברך הייתי מוכן לסלוח לך
12/08/2018 | 11:34
4
43
ברח לי התוכן ..

אני מכיר את דנגוט בגלל שגם הם כמונו נותנים שירות למדפסות ברדר,זירוקס ועוד ..
לצפיה ב-'למה מה? יש'ך משו נגד כחולים?'
למה מה? יש'ך משו נגד כחולים?
12/08/2018 | 11:47
2
12
לצפיה ב-'אין לי כלום , לכן צורפו הקריצות ... '
אין לי כלום , לכן צורפו הקריצות ...
12/08/2018 | 12:08
1
14
לצפיה ב-'ארס פואטי ... '
ארס פואטי ...
12/08/2018 | 12:37
9
לצפיה ב-'спасибо '
спасибо
12/08/2018 | 11:58
35
אני לקוח די ותיק שלהם , גם במדפסות אבל בעיקר בכל מה שקשור לעולם הבירקוד .
לצפיה ב-'תודה, קורא כעת ...'
תודה, קורא כעת ...
12/08/2018 | 11:46
17
לצפיה ב-'הטבות במגוון תחומים! כולל בתחום המחשבים, לימודי מחשבים ועוד'
הטבות במגוון תחומים! כולל בתחום המחשבים, לימודי מחשבים ועוד
10/08/2018 | 16:24
24
לייזר, ייעוץ לימודים, פיסכומטרי, רכב, סלקום טיוי, ביטוח, מכללות, אוניברסיטאות, איפור, ועוד הרבה מאוד תחומים!
השאירו פרטים ויחזרו אליכם בקרוב עם מידע והטבות מעולות בתחום בו אתם מעוניינים! ללא עלות, הנחות ומבצעים מעולים לא כדאי לפספס! http://www.pelozen.co.il/landing/571067

לצפיה ב-'מחכים לכם בפורום תפוז ויראלי - כל מה שרץ ברשת ומעניין'
מחכים לכם בפורום תפוז ויראלי - כל מה שרץ ברשת ומעניין
09/08/2018 | 12:09
8

אתם מוזמנים לשתף עם כולם את הסרטונים החמים, הפרובוקציות המדוברות והפוסטים הכי מבוקשים.
היכנסו עכשיו לפורום תפוז ויראלי ושתפו גם אתם
לצפיה ב-'הגדרת סים מקומי-נא עזרתכם'
הגדרת סים מקומי-נא עזרתכם
09/08/2018 | 07:22
3
56
בצרפת, קנינו סים מקומי של lebara, אך הוא לא עובד.. 
אשמח לעזרתכם הדחופה אילו הגדרות נדרשות כדי לאפשר גלישה (מכשיר שיאומי). 
תודה! 

לצפיה ב-'מר גוגל'
מר גוגל
09/08/2018 | 09:10
2
48
מחפשים lebara France internet settings
לצפיה ב-'ניסיתי, לא עובד '
ניסיתי, לא עובד
09/08/2018 | 09:30
1
20
לצפיה ב-'איקטבו לך אותו בחנות כשקנית?'
איקטבו לך אותו בחנות כשקנית?
09/08/2018 | 10:13
31
לצפיה ב-'שאלה - החלפת סים בחו"ל , מה צריך להקפיד '
שאלה - החלפת סים בחו"ל , מה צריך להקפיד
06/08/2018 | 22:38
4
55

שלום
לרגל נסיעה לחול ולאור זאת שחבילות החו"ל של מפעילות הסלולאר יקרות מאוד, אנו מעוניינים להשתמש בסים מקומי.
ולכן השאלה: 
מה עלינו להקפיד בעת החלפת הסים  כדי שהודעות הווטצאפ יישלחו באופן כזה שיזהו שאנו אלו ששולחים את ההודעות
בתודה מראש

לצפיה ב-'אתה לא מאמין למה שענו לך בפורום אייפון?'
אתה לא מאמין למה שענו לך בפורום אייפון?
07/08/2018 | 05:00
3
74
לצפיה ב-'מאמין גם מאמין רק הפעם זה אנדרואיד'
מאמין גם מאמין רק הפעם זה אנדרואיד
07/08/2018 | 18:51
2
48
בהחלט נותן אמון וזה מאוד סייע בקבלת ההחלטה
רק רציתי לדעת אם באנדרואיד צריך לעשות משהו אחר
תודה והמשך יום טוב
לצפיה ב-'אוקיי, אז רק כדי שזה יהיה ברור, האפליקציה וואטסאפ מתנהגת'
אוקיי, אז רק כדי שזה יהיה ברור, האפליקציה וואטסאפ מתנהגת
07/08/2018 | 18:55
1
61
דומה על האייפון ועל האנדרואיד בהחלפת סים
לצפיה ב-'תודה'
תודה
07/08/2018 | 20:31
18
לצפיה ב-'עצה ועזרה דחופה !!'
עצה ועזרה דחופה !!
07/08/2018 | 15:27
2
84
עשיתי שחזור הגדרות יצרן לפלפון ענתיקה
SAMSUNG GALAXY S DUOS GT-S7562
הפון נדלק נותן בחירת שפה, רשת, שעה ותאריך. ואחר כך המכשיר נהיה שחור ואינו עובד המכשיר מאוד חשוב לבעליו ואני צריך לתקן לו אותו.
הבנתי שניתן לעשות התקנת או ה ורדת גרסה דרך המחשב
אודה לכם אם תוכלו לעזור / לייעץ לי

לצפיה ב-'משהו לא ברור לי'
משהו לא ברור לי
07/08/2018 | 16:42
56
אם עשית שחזור הגדרות יצרן הטלפון צריך להיות נקי, אין עליו כלום חוץ ממערכת הפעלה. 
אם יש כרטיס זיכרון אפשר לקרוא את התוכן במחשב ולהעביר לכרטיס אחר. 
מעבר לכך לא נראה לי שיש עוד משהו שאפשר להציל מהטלפון.
לצפיה ב-'תמתין יותר זמן'
תמתין יותר זמן
11/08/2018 | 13:05
23
זה לוקח זמן
צריך סבלנות
לצפיה ב-'יפה מאוד'
יפה מאוד
05/08/2018 | 14:04
4
71
אבל אולי תיתן כמה מילים על האפליקציה, מה היא אמורה לעשות ולמי היא מיועדת לפני שאתה שולח אנשים לחנות.
לצפיה ב-'במיוחד כשגם בחנות אין כמעט הסבר על האפליקציה'
במיוחד כשגם בחנות אין כמעט הסבר על האפליקציה
05/08/2018 | 14:35
27
לצפיה ב-'אם כבר בדקת , יכול לספר ? '
אם כבר בדקת , יכול לספר ?
05/08/2018 | 15:57
2
25
לצפיה ב-'ממש לא בדקתי'
ממש לא בדקתי
05/08/2018 | 16:16
1
61
לא מוריד אפליקציות עלומות.
אולי בובו יוכל להוסיף פרטים

לצפיה ב-'כתוב שם בערך מילה וחצי, ואני לא מוריד דברים שאני לא מבין'
כתוב שם בערך מילה וחצי, ואני לא מוריד דברים שאני לא מבין
05/08/2018 | 16:35
61
מה הם עושים.

"האפליקציה מאפשרת לגשת לחדשות לפי דרישה ולפי כל נושא שרק רוצים". שזה אומר הכל ולא כלום.
לצפיה ב-'כמה המלצות'
כמה המלצות
06/08/2018 | 08:09
68
1. כאשר מפרסמים אפליקציה בפורום, נותנים את מלוא ההסבר לגביה: מה היא עושה ומדוע משתמש מצוי צריך אותה.
2. העיצוב שלה צריך להיות מוקפד ולא כזה שמזכיר תרגיל ב-Visual Basic.
3. באופן כללי, באפליקציית גוגל יש אפשרות לסנן ולבחור חדשות לפי נושא או מילת מפתח.
4. בהצלחה.
לצפיה ב-'עזרה קלה '
עזרה קלה
06/08/2018 | 03:59
2
60

היי מחקתי והתקנתי מחדש והסתכלתי על הגדרות ועדיין אני לא יכול לעלות סרטונים לפייסבוק  משום מה !!
אשמח לבדיקה שלכם נוט 8 המכשיר שלי תודה

לצפיה ב-'הסבר, פרט ונמק'
הסבר, פרט ונמק
06/08/2018 | 07:59
29
1. מה קורה כשאתה מנסה להעלות סרטון?
2. האם נתת לאפליקציה של הפייסבוק את כל ההרשאות?
3. כמו כן, אתה בכל רגע נתון יכול להעלות סרטונים דרך הדפדפן.
לצפיה ב-'תבדוק'
תבדוק
06/08/2018 | 08:07
38
הגדרות >אפליקציות >גלגל ל facebook >הרשאות >כמעט להכל 
לצפיה ב-'איך מעבירים אוטומטית בין הגדרת WiFi לבין המפעיל הסלולרי '
איך מעבירים אוטומטית בין הגדרת WiFi לבין המפעיל הסלולרי
03/08/2018 | 15:14
7
53
סמסונג J5
כאשר יוצאים מטווח ה  wi fi  לא ניתן להעביר חומר בווטס אפ.
גם כשמבטל חיבור ל WIFI לא מצליח להעביר דרך הרשת.
אני רחוק מלגמור את חבילת הגלישה 6 GB.
יש עו2 2GB אבל מקבל אזהרת שימוש מ"שימוש בנתונים" -ובפועל זה לא עובד 

תודה, אריה

לצפיה ב-'אולי עשית הגדרה מקומית שלא קשורה לספק'
אולי עשית הגדרה מקומית שלא קשורה לספק
03/08/2018 | 15:57
5
33
תיכנס להגדרות
שימוש בנתונים
חפש שם שימוש בנתונים סלולריים או מחזור חיוב
באחד מהם אפשר להגדיר מאיזה תאריך מתחיל מחזור החיוב, מה נפח החבילה, האם לכבות את הגלישה כשמגיעים לתקרה ועוד... 
זאת הגדרה שלא קשורה למצב בפועל ויכול להיות שהיא מופעלת ומפריעה לאינטרנט.

לצפיה ב-'תודה + המשך'
תודה + המשך
03/08/2018 | 17:09
4
31
זהו, ממסך "שימוש בנתונים"- יש 0 בייט נתונים ניידים, 2ג"ב אזהרת  שימוש בנתונים ניידים /5 ג"ב תקרת שימוש- כמו שאמרתי קודם. בעיה ברשת או באיזו הגדרה אחרת? 
נתונים ניידים- ON

לצפיה ב-'לפי מה שאתה רושם אתה לא מצליח בכלל לגלוש על רשת סלולרית'
לפי מה שאתה רושם אתה לא מצליח בכלל לגלוש על רשת סלולרית
03/08/2018 | 17:29
3
31
נסה להכניס את הסים למכשיר אחר, כבה שם את הווי פי ונסה לגלוש. אם אתה מצליח כנראה מדובר בהגדרה מקומית בטלפון. אם גם שם אתה לא מצליח לגלוש פנה לספק הסלולרי שלך.
נסה גם להכניס סים אחר למכשיר שלך ותבדוק אם ממנו אפשר לגלוש.

לצפיה ב-'WI FI/רשת'
WI FI/רשת
04/08/2018 | 11:52
2
26
ראשית כל, תודה. הבעיה היא רק המעבר האוטומטי . כשאני מחוץ לטווח הנתב, צריך לבטל ידנית את החבור של WIFI . זו תכונה של המודל J510F ?
בברכה
אריה
לצפיה ב-'המעבר האוטומטי זו פונקציה קבועה בכל מכשיר אנדרואיד. האם כאשר'
המעבר האוטומטי זו פונקציה קבועה בכל מכשיר אנדרואיד. האם כאשר
04/08/2018 | 12:25
1
143
אתה מכבה את הוויפי אתה מצליח לגלוש באינטרנט הסלולרי?
לצפיה ב-'מעבר אוטומטי'
מעבר אוטומטי
05/08/2018 | 11:14
21
חיובי. כשמכבה הוויפי, אין בעיה לגלוש.
עדיין ממליץ להחליף SIM עם מישהו אחר ולבדוק?
בתודה מראש

לצפיה ב-'מציע לגבות את הכול ואז לאפס את המכשיר '
מציע לגבות את הכול ואז לאפס את המכשיר
05/08/2018 | 13:10
16
כי בד"כ זה לא אמור לקרות, כש-Mobile data ו-WiFi מופעלים, כל מכשיר נתון יודע לתמרן ביניהם.
לצפיה ב-'כיצד לבטל עדכונים אוטומטיים באפליקציות'
כיצד לבטל עדכונים אוטומטיים באפליקציות
03/08/2018 | 22:38
3
28
שלום לכם
אשמח להדרכה כיצד לבטל באופן גורף את העדכון אוטומטי באפליקציות
אם ארצה לעדכן באפליקציה מסוימת אבצע ידנית.
אני משתגע כל יום רואה - עדכון באפליקציה הצליחה/הסתיימה / אחר

שאלה נוספת כיצד אוכל לבטל את תוכן הודעות שמופיעות לי למעלה בצג מסך
אסתפק רק בסמלים, ולא מעבר לזה, ניסתי למשל בוואטסאפ לשחק בהגדרות לא להציג הודעות וזה לא הצליח לי

ברשותי סמסונג נוט 8 אנדרויד הכי עדכנית - שעודכן קושחה לא מזמן.
אני אישית הייתי מעדיף להשאר עם אנדרויד ברגע שקבלתי את המכשיר, עבד מצוין וכל ההגדרות שעמלתי ותיאמתי באופן אישי, לאחר העדכון הראשון הכל השתבש והשתנה חלק בהגדרות, זה מעצבן. עכשיו נראה לי כבר עדכון שלישי או רביעי של תוכנה/קושחה 
(עוד סיבה שאני רוצה לבטל כל עדכונים אוטומטיים גם בתוכנה עצמה וגם באפליקציות)
לצפיה ב-'אפשר להכנס לאפליקציית PLAY ובהגדרות שלה לבטל את העדכונים '
אפשר להכנס לאפליקציית PLAY ובהגדרות שלה לבטל את העדכונים
03/08/2018 | 23:37
2
20
האוטומטים של כמעט כל האפליקציות. (בכפתור אחד)
פייסבוק מבצעת לעצמה עדכונים וצריך להכנס לאפליקציה ובהגדרות למצוא את ביטול העדכון האוטומטי שלה.
את עדכוני המערכת ממש לא כדאי לבטל (ולדעתי גם אי אפשר) כי אלו עדכוני אבטחה ברובם.
עדכון גרסה הוא לא יבצע בלי לשאול אבל אי אפשר למנוע ממנו לנגס על זה.
לצפיה ב-'בדקתי וזה כבר הוגדר - אין לעדכן אפליקציות, לא וויתרתי'
בדקתי וזה כבר הוגדר - אין לעדכן אפליקציות, לא וויתרתי
04/08/2018 | 11:47
1
18
מסתבר שיש לסמסונג גלקסי 2 חנויות
1. PLAY GOOGLE
2. SAMSUNG APPS

ואצל סמסונג היה עדכונים - שם ביטלתי גם,

אז נשאר לי עם התראות שמופיעים לי מלמעלה,
יש פתרון איך לבטל את התוכן של התראות?
שיופיעו רק סמלים בלבד ללא תוכן?

לצפיה ב-'תנסה לחיצה ארוכה על ההתראה ואז לבטל את ההתראות של אותה'
תנסה לחיצה ארוכה על ההתראה ואז לבטל את ההתראות של אותה
04/08/2018 | 12:03
13
אפליקציה שהקפיצה את ההתראה.
ספק אם זה יעבוד על התראות מערכת.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום תביעות ייצוגיות
פורום תביעות ייצוגיות
כהן ישראלי ושות' - משרד עו
כהן ישראלי ושות'

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה