לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1127211,272 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורומים מקבילים לשאלות ספציפיות: פורום iPhone, פורום ניווט וGPS, ופורום סלולרי, בו ניתן גם להתייעץ בנוגע לרכישת מכשיר סלולרי חדש

המשך >>

לצפיה ב-'עזרה בקשר למכשיר lg v20'
עזרה בקשר למכשיר lg v20
10/10/2017 | 12:04
1
33
ישנו פיצ'ר שחשוב לי מכיוון שאני מנגן על תופים והולך להופעות שם רמת הדציבלים גבוהה, כאשר אני מקליט סרטון וידאו , קראתי שיש למכשיר hi fi recording ואפילו noise canceling, האם זה בא לידי ביטוי בהקלטות ? בגלל שמתי שצילמתי סרטון היה סאונד מאד לא ברור , עד רמה שזה בלתי נסבל וברמה של lg g2 שהיה לי בעבר אם לא פחות טוב(שמתי על האיכות הכי גבוהה של 60 FHD) האם יש דרך לסדר את המכשיר בהגדרות כך שיקליט יותר טוב ואם כן, כיצד. אודה לעזרתכם
לצפיה ב-'תבדוק כאן -'
תבדוק כאן -
11/10/2017 | 21:04
18
לצפיה ב-'עזרה במכשיר LG 5'
עזרה במכשיר LG 5
10/10/2017 | 15:45
28
צהרים טובים
יש ברשותי מכשיר LG5 מאוד מרוצה. בשבוע שעבר הסוללה התחילה להתרוקן לי מהר ולהתחמם, קניתי סלולה חדשה והחלפתי מטען. טענתי טעינה ראשונה הגיע למאה אחוז ומאז קורה משהו ממש מוזר, כאילו הסוללה מרוקנת את עצמה. תוך ארבע שעות זה ירד לי ל80 אחוז ממאה והתופעה חוזרת על עצמה.

עכשיו בלוטוס מכובה, אפליקציות כבדות מכובות, GPS מכובה. אם הפלאפון במצב טיסה זה ירד לי ל95 אחוז תוך שעה שזה גם נראה לי הזוי.

המכשיר באחראיות דיברתי עם LG צריך לתת למעבדה אחרי החג מי יודע לכמה זמן ומי יודע אם מקבלים חלופי (דיברה איתי נציגה לא איזה גורם שמבין), התייעצתי בכמה מעבדות ברחוב, וכל אחד אומר משהו אחר. הבנתי שאם זה בעיה בלוח אם רצוי לא לגעת בכללי.

אשמח לשמוע טיפים ותובנות

לצפיה ב-'לפני כמה חודשים פתחתי רשימת תפוצה חדשה לעסק.'
לפני כמה חודשים פתחתי רשימת תפוצה חדשה לעסק.
08/10/2017 | 08:39
31
88
המטרה להודיע על שעות פתיחה משתנות, מבצעים וכדומה ללקוחות. למעלה ממאתיים לקוחות קבועים אמורים לקבל הודעות ובמקום זאת רק כעשרה אחוז מקבלים הודעות.
מה הבעיה?
לצפיה ב-'יכול להיות בגלל כמה דברים .. אולי זה עובר להם ישר לספאם ..'
יכול להיות בגלל כמה דברים .. אולי זה עובר להם ישר לספאם ..
08/10/2017 | 09:22
30
31
לצפיה ב-'ל-90% מהלקוחות, שחלקם דווקא התרעמו שאינם מקבלים עדכונים?'
ל-90% מהלקוחות, שחלקם דווקא התרעמו שאינם מקבלים עדכונים?
08/10/2017 | 11:35
29
47
יש לקוחות שיוצרים עמי קשר בווטסאפ, אבל בכל זאת אינם מקבלים ממני אף הודעה שאני שולח.
לצפיה ב-'איך ומאיפה אתה מעביר להם את הדואל ?'
איך ומאיפה אתה מעביר להם את הדואל ?
08/10/2017 | 12:04
28
39
אם זה דרך המחשב אז שווה לך לשאול בפורום תמיכה טכנית ולתת יותר פרטים ואולי שם ידעו להגיד לך מה אתה עושה לא טוב ..
לצפיה ב-'ישירות מהאפליקציה לקבוצה.'
ישירות מהאפליקציה לקבוצה.
08/10/2017 | 12:05
27
17
לצפיה ב-'איזה אפליקציה ? גימייל או משהו אחר ?'
איזה אפליקציה ? גימייל או משהו אחר ?
08/10/2017 | 12:08
26
282
אחשלו ..
כשמתקמצנים במתן פרטים קשה לעזור ...
לצפיה ב-'סליחה, לא שמתי לב. מהווטסאפ.'
סליחה, לא שמתי לב. מהווטסאפ.
08/10/2017 | 12:25
25
16
לצפיה ב-'לצערי זה לא התחום שאני מבין בו ולא יכול לעזור ..'
לצערי זה לא התחום שאני מבין בו ולא יכול לעזור ..
08/10/2017 | 12:37
17
לצפיה ב-'לחיצה ארוכה על ההודעה ששלחת לקבוצה...'
לחיצה ארוכה על ההודעה ששלחת לקבוצה...
08/10/2017 | 14:34
23
52
לחיצה על ה i
ותקבל אינפורמציה שתעזור לך לברר לאן נעלמה, אם בכלל,
ההודעה ששלחת.
הכוונה מי קיבל ומי קרא ומי לא יודע שקיבל וקרא.
יעזור לך לדבג.
בדוק בנוסף שמספרי הטלפון בספר הטלפונים הוא בפורמט בינלאומי
+972-xx-yyyyyyy
לצפיה ב-'באמת ניסיתי זאת ומשם ראיתי שרק חלק קטן קיבלו את ההודעה.'
באמת ניסיתי זאת ומשם ראיתי שרק חלק קטן קיבלו את ההודעה.
08/10/2017 | 14:43
22
50
האם מספר שהוכנס סתם כך כאיש קשר לא מספיק? אני צריך לעבור על כל המספרים ולערוך לפורמט בינלאומי? הרי חלק שקיבלו לא היו בעלי פורמט שכזה.
לצפיה ב-'מומלץ מאוד ולא רק בגלל WA. כל חברת סלולר ושגעונותיה.'
מומלץ מאוד ולא רק בגלל WA. כל חברת סלולר ושגעונותיה.
08/10/2017 | 14:54
2
23
לצפיה ב-'כל לקוח שמור אצלי וזה כמובן ברור מאליו. נותרה השאלה'
כל לקוח שמור אצלי וזה כמובן ברור מאליו. נותרה השאלה
08/10/2017 | 15:46
1
35
למה רק חלק מקבלים וחלק קטן.
לצפיה ב-'ענו לך .. מספיק שאתה לא שמור אצלו שזה כנראה לא יעבור ..'
ענו לך .. מספיק שאתה לא שמור אצלו שזה כנראה לא יעבור ..
08/10/2017 | 15:47
23
לצפיה ב-'הודעות מרשימות תפוצה מגיעות רק למי שהמספר שלך שמור לו בטלפון'
הודעות מרשימות תפוצה מגיעות רק למי שהמספר שלך שמור לו בטלפון
08/10/2017 | 15:40
18
45
אתה לא יכול להכין רשימת טלפונים  ולשלוח סתם לאנשים ווטסאפים בתפוצה (אחד אחד כן
אפשר)
רק מי שאתה שמור לו כאיש קשר בטלפון שלו, יקבל את ההודעות מרשימות התפוצה.
לצפיה ב-'התקדמנו.'
התקדמנו.
08/10/2017 | 16:18
16
לצפיה ב-'לדעתי אתה טועה,'
לדעתי אתה טועה,
08/10/2017 | 21:56
16
45
את הבן שלי (בגיל חטיבת ביניים בבית הספר) הכניסו למיספר קבוצות WA עם המון משתתפים. הוא מקבל שם הודעות מאנשים שאינם באנשי הקשר שלו, ובמרבית המקרים אף אינו מכיר אותם.
תוספת בעריכה: בעצם אתה כותב על רשימת תפוצה ואני דיברתי על קבוצות ב WA. זה לא בדיוק אותו דבר.
השאלה אם הכותב המקורי פתח קבוצה או שולח ברשימת תפוצה. אינני יודע.
לצפיה ב-'ככל הנראה הוא מדבר על רשימת תפוצה ("שידור"), זו אפשרית רק '
ככל הנראה הוא מדבר על רשימת תפוצה ("שידור"), זו אפשרית רק
09/10/2017 | 00:04
3
38
במידה והטלפון שלך שמור אצל המשתמשים, רק אז הם יוכלו לקבל את ההודעה, אחרת - ההודעה לא תשלח להם.
קבוצות - אין צורך בשמירת איש הקשר, שכן אפשר להכנס גם בעזרת לינק ולא רק על ידי אדם שמכניס אותך.

לצפיה ב-'אז עדיף לפתוח קבוצה?'
אז עדיף לפתוח קבוצה?
09/10/2017 | 07:21
14
לצפיה ב-'ואם כבר קבוצה, איך למנוע מהם לדבר ביניהם ורק שאני אעביר '
ואם כבר קבוצה, איך למנוע מהם לדבר ביניהם ורק שאני אעביר
09/10/2017 | 08:28
1
33
הודעות? האם אפשר להעביר במכה אחת את כל רשימת התפוצה לקבוצה בלי להכניס אחד אחד?
לצפיה ב-'בדיוק כתבתי לך תגובה מעט למטה.'
בדיוק כתבתי לך תגובה מעט למטה.
09/10/2017 | 08:29
16
לצפיה ב-'רשימת תפוצה בלבד.'
רשימת תפוצה בלבד.
09/10/2017 | 07:20
11
16
לצפיה ב-'בכל דבר יש יתרון וחיסרון.'
בכל דבר יש יתרון וחיסרון.
09/10/2017 | 08:28
10
36
בקבוצה כולם רואים את כולם.
כלומר כל אחד מהחברים בקבוצה רואה את החברים האחרים.
אינני חושב שללקוחות של חנות מסויימת (רק לצורך העניין) יש עניין שלקוחות אחרים יראו את הפרטים של הלקוחות האחרים.
היתרון בקבוצה הוא ש"ראש הקבוצה" יכול להוסיף לקבוצה כל אחד שנמצא באנשי הקשר שלו, גם אם הוא עצמו לא נמצא באנשי הקשר שלהם, והם מצידם כשמקבלים את ההודעות יכולים להחליט האם להישאר בקבוצה, לצאת ממנה, להוסיף את השולח לאנשי הקשר שלהם, וכו'.
בשידור לעומת זאת תוכל לשדר רק למי ששניכם נמצאים אחד באנשי הקשר של השני, אך יש את הפרטיות שאין בקבוצה.
מכיוון שבאופן אישי אני נגד משלוח הודעות ללא תיאום עם המקבל, וזה לא מנומס (וגם עובר על חוקי הספאם), אני מציע שתקדיש כמה שעות או יום אחד (תלוי ברשימת נמעניך המיועדים) ותשלח הודעה פרטית לכל אחת ואחד, תבקש רשות למשלוח הודעות בתפוצה (ולא בקבוצה), ותבקש שיוסיפו אותך לאנשי הקשר.
זאת השקעה חד פעמים שלטעמי שכרה יכול לצאת בצדה ולא הפסדה.
בהצלחה.
לצפיה ב-'כשבקשתי את הטלפון של הלקוח אמרתי מפורשות שאשלח עדכונים'
כשבקשתי את הטלפון של הלקוח אמרתי מפורשות שאשלח עדכונים
09/10/2017 | 08:34
9
34
מועטים כל חודש. מי שלא הסכים, לא נתן את הטלפון שלו. האם בקבוצה אפשר למנוע חשיפת פרטים? מתברר עכשיו שרשימת תפוצה אינה מוצלחת כל כך.
לצפיה ב-'אבל הלקוחות לא אמרו שיוסיפו אותך לרשימת אנשי הקשר שלהם!'
אבל הלקוחות לא אמרו שיוסיפו אותך לרשימת אנשי הקשר שלהם!
09/10/2017 | 08:36
3
69
כי לא ביקשת זאת מהם, נכון?
אישית אמליץ לך לעבור בינתיים למשלוח הודעות סמס אישיות לכל אחת ואחד ותבקש שיוסיפו את מספרך לאנשי הקשר + בקשה לאישור למשלוח הודעות, בצורה מנומסת.
זאת השקעת זמן קטנה חד פעמית שיכולה להניב רווחים בעתיד.
תחשוב על זה.
בהצלחה.
לצפיה ב-'את זה באמת חשבתי לעשות.'
את זה באמת חשבתי לעשות.
09/10/2017 | 08:54
19
לצפיה ב-'זאת עשיתי. תודה גדולה.'
זאת עשיתי. תודה גדולה.
10/10/2017 | 10:21
1
16
לצפיה ב-'שמח שעזרתי לך. שיהיה לך בהצלחה רבה.'
שמח שעזרתי לך. שיהיה לך בהצלחה רבה.
10/10/2017 | 10:22
12
לצפיה ב-'מניסיוני עסקים בד"כ שולחים עדכונים במסרונים. למה בווטסאפ?'
מניסיוני עסקים בד"כ שולחים עדכונים במסרונים. למה בווטסאפ?
11/10/2017 | 22:03
4
16
לצפיה ב-'זה נכון, מעבר לזה בקרוב אמורה לצאת גרסת וואצאפ מוכוונת עסקים'
זה נכון, מעבר לזה בקרוב אמורה לצאת גרסת וואצאפ מוכוונת עסקים
13/10/2017 | 15:22
1
16
המאפשר רישום עם מספר קווי ולא רק סלולרי, שליחת הודעות בתפוצה כפרסום של העסק וכד'.

לצפיה ב-'פרטים על הגרסה העסקית'
פרטים על הגרסה העסקית
14/10/2017 | 18:08
9
לצפיה ב-'שליחה בסמס עולה כסף וזה לא נוח. בווטסאפ זה בחינם.'
שליחה בסמס עולה כסף וזה לא נוח. בווטסאפ זה בחינם.
13/10/2017 | 16:42
1
12
לצפיה ב-'ממתי עולה כסף? יש כיום חבילות של 1000 מסרונים חינם בחודש'
ממתי עולה כסף? יש כיום חבילות של 1000 מסרונים חינם בחודש
13/10/2017 | 17:10
20
אם זה לא מספיק לך אתה כנראה עסק גדול שיכול לעמוד גם בתשלום על מסרונים וסתם מתקמצן או עסק קטן וסופר חפרן (כלומר מספים). בשני המקרים כדאי "לעשות חושבים"... ואגב, גם לזכור שלא לכולם יש ווטסאפ (לי למשל אין).

אני חוזרת ואומרת שכל העסקים שאני מכירה עובדים עם מסרונים (ו/או דוא"ל. וכמובן גם פייסבוק, אבל זה כבר משהו אחר). הדרישה שישמרו בטלפון את המספר שלך בעיניי מוגזמת והזויה, לא מקובלת וגם לא נכונה עסקית (מעבירה את השליטה ממך אליהם).
לצפיה ב-'אפליקציית צבע אדום לא עובדת '
אפליקציית צבע אדום לא עובדת
08/10/2017 | 21:29
4
39

מכשיר טלפון סלולרי Huawei P9 32GB וואווי

אנדרואיד 7.0 .

אפליקציית צבע אדום  זו שבקישור

https://play.google.com/store/apps/details?id=com....

שיחקתי בכל ההגדרות כלום לא עובד בבדיקה עצמית יש אזעקה בזמן אמת כלום ( הערב הייתה אזעקה ואתמול גם) למרות שמחובר והכל פועל לכאורה..שאניפותח את האפליקצייה המידע שם...רק אזעקה אין....

ניסיתי בעבר אחרות ..לא עבדו גם זו עבדה לי בפון הקודם בזה לא..

מה ניתן לעשות אם בכלל? ..מעבר לעידכון שלה היא מעודכנת..מערכת ההפעלה מעודכנת גם .

אולי לאפס את הנייד ? אני מוכן אם יש טעם..

או שיש למישהו הגדרות מדוייקות על המכשיר שלי עם מערכת ההפעלה הזו בדיוק ?

אשמח לעזרה תודה!
לצפיה ב-'יתכן והאפליקציה לא מחוברת כראוי לפיקוד העורף. עבור להשתמש '
יתכן והאפליקציה לא מחוברת כראוי לפיקוד העורף. עבור להשתמש
08/10/2017 | 23:57
1
43
באפליקציה אחרת!

לדוגמה, https://play.google.com/store/apps/details?id=net.... , עובדת מעולה, עבדה גם אתמול וגם שלשום, קיבלתי את ההתראות בזמן אמת כשהייתי ביוון, עם קליטת דור 2 בלבד.
לצפיה ב-'אוקיי תודה מנסה'
אוקיי תודה מנסה
09/10/2017 | 08:35
11
לצפיה ב-'תשכח ממנה, תתקין את זאת:'
תשכח ממנה, תתקין את זאת:
09/10/2017 | 08:31
1
45
https://play.google.com/store/apps/details?id=net....
וחשוב שתגדיר מיד על ההתחלה את כל ההגדרות הנדרשות.
מניסיון אישי: זאת האפליקציה הטובה ביותר בנושא הזה.

לצפיה ב-'תודה אני מנסה'
תודה אני מנסה
09/10/2017 | 08:36
12
לצפיה ב-'עדכון גירסה בטאבלט'
עדכון גירסה בטאבלט
08/10/2017 | 19:49
6
35
היי לכולם יש לי טאבלט 7 אינץ של סמסונג דגם sm t110 וגירסת האנדרואיד 4.2.2 כשאני נכנס בהגדרות לעדכון תוכנה לוחץ על חפש עדכונים יש הודעה כי העדכונים האחרונים כבר מותקנים למה זה ככה הרי כבר יש כמה גירסאות חדשות מאז לאנדרואיד...הגירסה הישנה מונעת ממני להוריד אפליקציות חדשות עזרה פליזזז
לצפיה ב-'כי ככה סמסונג החליטו, שהם לא משדרגים את הטאבלט הזה.'
כי ככה סמסונג החליטו, שהם לא משדרגים את הטאבלט הזה.
08/10/2017 | 20:39
2
16
לצפיה ב-'תודה על תשובתך'
תודה על תשובתך
09/10/2017 | 15:12
7
לצפיה ב-'סמסונג היא בין הגרועות ביותר מההיבט של היעדר עידכונים'
סמסונג היא בין הגרועות ביותר מההיבט של היעדר עידכונים
08/10/2017 | 20:45
1
30
המכשיר הזה בן... 4? 3? (הכוונה מתי הוא יצא לשוק)

עידכונים עבורו לא יגיעו יותר. למעשה, בדקתי עכשיו, ונראה שעידכונים מעולם לא הגיעו עבורו. רוצה עידכונים? אל תיקחי סמסונג. בטח לא מכשיר שמוגדר בתור "Lite" או "מיני" או כל מיתוג אחר שאומר "זה לא מכשיר הדגל לקטגוריה".

תיאורטית, אפשר לנסות לראות האם יש למכשיר קהילת מפתחים, שהצליחה לפתח רום (ROM) "מבושל" (כלומר לא רשמי), עם גירסת אנדרואיד חדשה יותר. אפשר לחפש ב http://forum.xda-developers.com או ב http://www.iandroid.co.il . בכל מקרה, אם יש, זה מחייב התעסקות טכנית מסוימת, ועלול להסתיים במותו בטרם עת של המכשיר.
לצפיה ב-'תודה על תשובתך'
תודה על תשובתך
09/10/2017 | 15:13
6
לצפיה ב-'גירסה אחרונה 4.2.2'
גירסה אחרונה 4.2.2
12/10/2017 | 09:14
12
אין מה לעדכן

לצפיה ב-'העברת ווטסאפ בין מכשירי אנדרואיד'
העברת ווטסאפ בין מכשירי אנדרואיד
06/10/2017 | 05:32
6
444
שלום,

אני מעוניין להעביר את ההיסטוריה של אפליקציית הווטסאפ שלי ממכשיר אנדרואיד ישן לחדש. לכאורה תהליך פשוט שהוא חלק מובנה מהאפליקציה, אבל לאחר כישלון חוזר בתהליך השחזור ופנייה לתמיכה של ווטסאפ מתברר שה-DB של היסטוריית ההודעות שלי הוא קצת CORRUPT והתוכנה לא יודעת להתגבר על זה ולכן מבחינתם הוא אבוד וחסר תקנה.

ידוע לי שיש תוכנות צד שלישי שיודעות לעשות את העבודה כי הן סורקות בעצמן את ה-DB ובונות אותו מחדש ובעצם פשוט ידלגו על המידע הפגום ולמעשה "יתקנו" את ה-DB, כך שרק החלק הקטן הפגום יחסר לי לאחר ההעברה.

האם מישהו מכיר תוכנה כזו ויודע להגיד מניסיון שהיא אמינה מבחינת ביטחון המידע שלי וגם יעילה מבחינת זה שהיא ממש עושה את העבודה ? אני יודע שלרוב אנשים משתמשים בתוכנות כאלה כדי לעבור בין אייפון לאנדרואיד ולהיפך, אבל רוב התוכנות האלה יודעות להשתמש באותן שיטות גם כדי לעבור בין אנדרואיד אחד לאחר. אין לי בעיה לשלם על אפליקציה או על תוכנת DESKTOP אם זה מה שצריך.

תודה מראש !
לצפיה ב-'כאשר מעבירים סים'
כאשר מעבירים סים
07/10/2017 | 08:49
5
51
ממכשיר למכשיר ומתקינים whatsapp מתוך מאגר הנתונים של האפליקציה הוא משלים את ההיסטוריה.
זה המקסימום שתקבל.
שרתי whatapp שומרים נתונים 30 יום.

לצפיה ב-'איך זה קשור לכרטיס סים ולמאגר הנתונים ?'
איך זה קשור לכרטיס סים ולמאגר הנתונים ?
07/10/2017 | 16:17
4
33
האפליקציה עושה על בסיס קבוע גיבוי, שאפשר גם ליזום אותו ידנית, והוא כולל את כל היסטוריית השיחות שקיימת במכשיר ובמידה ובוחרים בכך, היא גם מעלה אותו לגוגל דרייב.

כאשר לא משחזרים את הגיבוי אין כלום.
לצפיה ב-'יש גיבוי גם ללא האפליקציה'
יש גיבוי גם ללא האפליקציה
07/10/2017 | 16:21
3
31
שרתי whatsapp שומרים היסטוריה של צ'אטים .
כאשר אתה מעביר למכשיר אחר ההתקנה בודקת גיבויים.
אצלך הגיבוי היזום ב gdrive מחורבש ,לא ניתן להשתמש בו.
טרם הבנתי מדוע לא ניתן לבצע גיבוי נוסף ב GDRIVE בטלפון הישן

לצפיה ב-'הבעיה לא בגיבוי עצמו'
הבעיה לא בגיבוי עצמו
07/10/2017 | 17:15
2
28
עשיתי מיליון כאלה, גם מקומיים וגם בגוגל דרייב. אפילו פתחתי חשבון גוגל חדש ויצרתי בו גיבוי חדש לגמרי מהתחלה וניסיתי לשחזר ממנו.

הבעיה היא ב-DB של ההודעות עצמן. הנתונים עצמם שאני מגבה פגומים, לא הגיבוי.

אגב, לגבי הגיבוי על השרתים, הגדרתי מחדש יותר מפעם אחת חשבונות ווטסאפ קיימים מבלי לבצע שחזור של הודעות ומעולם לא ראיתי הודעות שנשמרו על השרת או שהוצע לשחזר כאלה...
לצפיה ב-'אני תוהה ,כיצד אתה יודע שהקבצים פגומים?'
אני תוהה ,כיצד אתה יודע שהקבצים פגומים?
07/10/2017 | 19:40
1
16
לצפיה ב-'אם היית קורא את ההודעה המקורית'
אם היית קורא את ההודעה המקורית
07/10/2017 | 20:18
29
בתשומת לב, היית יודע שפניתי לתמיכה של ווטסאפ והעברתי להם לוגים של תהליך השחזור (וגם קראתי אותם בעצמי) ורואים בהם שהקבצים פגומים.
לצפיה ב-'צילום מסך ב- note 8 - עזרה בבקשה'
צילום מסך ב- note 8 - עזרה בבקשה
07/10/2017 | 09:41
2
183
מצו"ב 2 שיטות איך לבצע צילום מסך ב- NOTE 8
ניסיתי, ולא הצלחתי
מישהו יכול להסביר לי איך לעשות את זה?

תודה
לצפיה ב-'השיטה הראשונה אמורה לעבוד בכל מכשיר נתון'
השיטה הראשונה אמורה לעבוד בכל מכשיר נתון
07/10/2017 | 19:56
1
33
בכל מקרה, אם אתה לא מצליח, תתקין את אחת היישומים המאפשרים לעשות צילום מסך בדרך אחרת:
לצפיה ב-'תודה. אני אבדוק'
תודה. אני אבדוק
08/10/2017 | 08:27
10
לצפיה ב-'איך משנים קוד פין ב S8?'
איך משנים קוד פין ב S8?
06/10/2017 | 15:37
1
37
עשיתי זיהוי פנים וקוד קל בן 4 ספרות 1234

תודה לעונים.
לצפיה ב-'איך זה הגיוני שעם השנים בסמטרפון מסויים המצלמה עם פחות MP ?'
איך זה הגיוני שעם השנים בסמטרפון מסויים המצלמה עם פחות MP ?
05/10/2017 | 22:53
1
54
לדוגמה מכשיר Galaxy Note 8 החדש, מכיל מצלמה עם 12MP בעוד לפני
שלוש שנים כבר במכשיר Galaxy Note 4 היה למכשיר 16MP.
מה אני מפספס? מה ההיגיון מאחורי הדבר?
לצפיה ב-'לרוב, אין קשר בין איכות הצילום לכמות הפיקסלים'
לרוב, אין קשר בין איכות הצילום לכמות הפיקסלים
06/10/2017 | 01:24
46
לצפיה ב-'שאלה על ממיר פרטנר T.V.'
שאלה על ממיר פרטנר T.V.
05/10/2017 | 19:22
39
מנסה להפעיל את יוטיוב דרך הסלולארי ומסתבר שהממיר שלי לא ברשימה וממירים אחרים בבית כן רשומים. יש לציין שלפני כמה זמן כן היה אפשר לבחור את הממיר שלי ולהתחבר לממיר של פרטנר דרך הסלולארי אבל פתאום האופציה נעלמה. ניסיתי למחוק את חשבון גוגל פליי המקושר אבל זה לא עזר. חשבתי שאולי הבעיה נובעת מהמכשיר שלי שמופעל גם במערכת אנדרואיד, אבל לא הצלחתי לעלות על הבעיה.
לצפיה ב-'החלפת רום LETV 1S'
החלפת רום LETV 1S
05/10/2017 | 13:31
4
36
שלום לכם
זקוק לעזרה עם המכשיר שלי. מדובר בדגם LETV 1S שקיבל עדכון OTA.
לאחר העדכון הוא קרס מספר פעמים.נכון לעכשיו הוא הצליח להתאושש ועולה כרגיל. הבעיה היא שבכל התקנת שירותי גוגל מתקבלת הודעת שגיאה לפיה שירותי גוגל נתקעו. ניסיתי את כל הגרסאות אך ללא הצלחה. דבר נוסף הוא שבכל התחברות לאינטרנט קופצות כל מיני פרסומות משום מקום,מופיעות בחלקו העליון של המכשיר ומתקבלות כל מיני הצעות להתקנת אפליקציה..האם מישהו מכם בקיא בכל נושא החלפת הרומים? (FLASH, TWRP וכו')
ניסיתי כל מיני מדריכים אך ללא הצלחה.
אשמח לקבלת עזרה.
לצפיה ב-'מוכן לשלם עבור העזרה בהחלפת הרום'
מוכן לשלם עבור העזרה בהחלפת הרום
05/10/2017 | 22:04
12
לצפיה ב-'צור קשר במסרים '
צור קשר במסרים
06/10/2017 | 16:24
2
14
לצפיה ב-'שלחתי הודעה'
שלחתי הודעה
07/10/2017 | 16:21
1
7
לצפיה ב-'השבתי למסר '
השבתי למסר
14/10/2017 | 09:13
2
רק כעת סורי 
לצפיה ב-'אנדרואיד. הגדרתי בלוטוס למכונית ואני מדבר בטלפון חופשי'
אנדרואיד. הגדרתי בלוטוס למכונית ואני מדבר בטלפון חופשי
03/10/2017 | 12:20
11
72
הבעיה היא עם ה-WASE
מחוץ לרכב אני שומע את ה-WASE נותן הוראות, אבל כשאני נכנס לרכב אני לא שומע את ההוראות, לא בטלפון ולא ברדיו.
מה לעשות?
תודה
לצפיה ב-'כנראה שזה עובר לדיבורית. אם תשנה את השמע ברכב'
כנראה שזה עובר לדיבורית. אם תשנה את השמע ברכב
03/10/2017 | 13:38
8
49
לבלוטות', אתה תשמע גם את ההנחיות של Waze. לחילופין, אפשר לבטל בהגדרות הצימוד של הדיבורית בטלפון את האפשרות של מדיה. זה אומר שלא תוכל לנגן מדיה מהטלפון לרכב, ויכול להיות שזה ימנע ממך לשמוע שיחות של אפליקציות כמו וואטסאפ דרך הדיבורית.

תיאורטית יש גם אפשרות להגדיר שהשמע יהיה רק מהרמקול של המכשיר, אבל זה מעולם לא עבד אצלי. אני לא זוכר כמה ישנה בדיוק הגירסא של האפליקציה שיש לי, אז יכול להיות שזה תוקן מישהו. אישית, לא הייתי בונה על זה.
לצפיה ב-'בהגדרות המתקדמות של הוויז אפשר לבחור שהשמע תמיד יהיה מהרמקול'
בהגדרות המתקדמות של הוויז אפשר לבחור שהשמע תמיד יהיה מהרמקול
03/10/2017 | 15:11
1
34
של המכשיר.

כפתור חיפוש - הגדרות - הגדרות מתקדמות - שמע וקול -
לצפיה ב-'כמו שאמרתי - מעולם לא עבד אצלי'
כמו שאמרתי - מעולם לא עבד אצלי
03/10/2017 | 17:58
34
אני לא בטוח, אבל יכול להיות שעוד מגירסאות הסימביאן. אם ישעמם לי מספיק אני עוד עשוי לבחון את זה .
לצפיה ב-'אצלי השינוי בהגדרות הווייז עצמו עובד, אני שומר מרמקול המכשיר'
אצלי השינוי בהגדרות הווייז עצמו עובד, אני שומר מרמקול המכשיר
04/10/2017 | 20:19
5
27
בלבד, ללא שימוש בדיבורית.
לצפיה ב-'שאני אבין, אתה לא משתמש בדיבורית של הרכב לשיחות טלפון?'
שאני אבין, אתה לא משתמש בדיבורית של הרכב לשיחות טלפון?
05/10/2017 | 07:53
15
לצפיה ב-'אבל ממתי זה עובד? אצלי יש גירסת Waze בת 3 לפחות'
אבל ממתי זה עובד? אצלי יש גירסת Waze בת 3 לפחות
05/10/2017 | 08:28
2
29
(תאריך הגיבוי בטיטאניום הוא אוגוסט 2014 ) ושם זה לא עושה כלום.
לצפיה ב-'אני עם ההגדרות בצורה הזו בערך מ2012'
אני עם ההגדרות בצורה הזו בערך מ2012
06/10/2017 | 23:47
1
7
לצפיה ב-'אז זה מוזר מאוד'
אז זה מוזר מאוד
07/10/2017 | 08:39
18
עכשיו נזכרתי שהייתה לי דיבורית שבה האודיו של Waze היה נשמע דרכה כאשר הייתי בשיחה, וזו בכלל דיבורית בלי A2DP.
לצפיה ב-'עשיתי מה שהצעת, נשמע יותר הגיוני'
עשיתי מה שהצעת, נשמע יותר הגיוני
05/10/2017 | 19:33
14
לצפיה ב-'תודה. אני אבדוק את שתי ההצעות'
תודה. אני אבדוק את שתי ההצעות
03/10/2017 | 16:43
12
לצפיה ב-'יש מערכות מולטימדיה לרכב'
יש מערכות מולטימדיה לרכב
06/10/2017 | 22:52
18
שאין מעבר אוטומטי בין דיבורית ל A2DP .
בדוק בתפריטי המולטימדיה ברכב אם יש לך אפשרות בחירה ב A2DP
אז תשמע את הוויז או כל קובץ מולטימדיה (youtube )
.

לצפיה ב-' הערב הושקו באופן רשמי מוצרי גוגל החדשים.'
הערב הושקו באופן רשמי מוצרי גוגל החדשים.
04/10/2017 | 20:50
34
בין המושקים (עד כה, זה עדיין בעיצומו):
מוצרי nest - בית חכם, חלקם כבר נמכרים, חלקם בגרסה מחודשת של אותם מוצרים.
Google Home Mini - גרסת המיני של הגוגל Home בן השנה, צורה קומפקטית ואובלית, חצי מבד וחצי פלסטיק, 49$.
Google Home Max - רמקול עוצמתי יחסית (על סמך התיאורים שנאמרו והוצגו בשידור החי והכנס), המורכב משני וופרים בגודל 4.5 אינץ', 399$.
Google Pixelbook - מחשב נייד מבוסס ChromeOS, התומך בכלל שירותי גוגל, כולל האסיסטנט ופונקציות הבית החכם, מחשב-טאבלט עם מסך מתהפך המאפשר שימוש בו כמחברת, ,תוך תמיכה בעט PixelPen, החל מ999$ למחשב ו99$ לעט.
(Intel Core™ i5, 8GM RAM, 128GB SSD - עולה 999$
Intel Core™ i5, 8GM RAM, 256GB SSD - עולה 1199$
Intel Core™ i7, 16GM RAM, 512GB NVMe SSD - עולה 1649$)
Google Pixel Buds - אוזניות אלחוטיות מבית גוגל, הכוללים תמיכה מלאה באסיסטנט, תרגום מובנה סימולטני ודברים נוספים, 159$.
Google Clips - מצלמה ממבוססת AI, מוצגת ברגעים אלה אין פרטים מלאים כרגע, 249$.
Google Pixel2 & Pixel 2XL - מכשירי הסלולר, לשמם בעצם נתכנסנו כאן בפורום, גרסה משודרגת של המכשירים מהשנה שעברה, שני המכשירים זהי מפרט למעט גודל המסך, שניהם מגיעים עם מערכת אנדרואיד 8.0.0 אוראו, שתי מצלמות 12.2MP (אחורית) ו 8MP (קדמית), מעבד סנאפדרגון 835, ו8 גיגה זיכרון. גדלי המסך הם 5 או 6 אינץ' בהתאם לדגם הנרכש, נפחי האכסון 64 או 128 גיגה. 
מחיריהם: Pixel 2 64GB - 649$
Pixel 2 128GB - 749$
Pixel 2XL - 64GB - 849$
Pixel 2XL - 128GB - 949$

ההודעה מפורסמת במקביל גם בפורום השכן, 117.
ט.ל.ח.
לצפיה ב-'פנס מהבהב בצילצול'
פנס מהבהב בצילצול
03/10/2017 | 19:38
2
46
למה כשאני מקבל צלצול לטלפון קלאקסי נידלק לי גם הפנס איך אני מבטל את זה בבקשה
לצפיה ב-'כי מישהו שיחק בהגדרות'
כי מישהו שיחק בהגדרות
03/10/2017 | 21:35
1
45
הענין הוא נגישות ,לאפשר לאנשים מוגבלים לדעת שמגיע שיחה נכנסת.
בהגדרות > נגישות >ראה מסומן פלאש בעת קבלת שיחה
לצפיה ב-'ממש תלוי באיזה מכשיר, בחלקם מדובר על *אפליקציה חיצונית*!'
ממש תלוי באיזה מכשיר, בחלקם מדובר על *אפליקציה חיצונית*!
04/10/2017 | 20:16
12
לצפיה ב-'מחיקת היסטוריית חיפושים בוייז בפעולה אחת'
מחיקת היסטוריית חיפושים בוייז בפעולה אחת
01/10/2017 | 13:13
5
80
שלום.

יש דרך למחוק את היסטוריית החיפושים בוייז בפעולה אחרת? כלומר, לא ללחוץ על כל כתובת ואז "הסר מההיסטוריה"?

לצפיה ב-'אחד אחד'
אחד אחד
02/10/2017 | 18:11
4
45
אפשר כמובן להיכנס לאהגדרות אפליקציות >waze >זכרון >למחוק מטמון למחוק נתונים ,אלה אז אתה מתחיל ביישום כמשתמש חדש ,שוב לחזור על כל ההגדרות שלך

לצפיה ב-'זה לא מופיע בהגדרות שיש לי'
זה לא מופיע בהגדרות שיש לי
03/10/2017 | 11:38
3
35
זה סוג הוויז שיש לי, אני מעדיף את הגרסה הישנה יותר. היא יותר נוחה לשימוש.

אין לי בעיה לבצע בכל פעם שינוי או מחיקה של ההגדרות (מאידך, להסיר ולהתקין בכל תקופה זה מתיש).

אין קובץ שפשוט ניתן למחוק ידנית מתוך תיקית הנתונים של הווייז

לצפיה ב-'אתה חושב שתקבל תשובה שונה?'
אתה חושב שתקבל תשובה שונה?
03/10/2017 | 11:42
1
13
לצפיה ב-'התבלבלתי בהגדרות של האפליקציה עצמה...'
התבלבלתי בהגדרות של האפליקציה עצמה...
03/10/2017 | 16:03
11
לצפיה ב-'לא ההגדרות האלה, הגדרות היישום במערכת ההפעלה'
לא ההגדרות האלה, הגדרות היישום במערכת ההפעלה
04/10/2017 | 17:56
9
לצפיה ב-'google assessment באנדרואיג'
google assessment באנדרואיג
03/10/2017 | 09:47
1
24
הבנתי שלצורך התקנת גוגל אסיסטנט בטלפון אני צריך להחליף את השפה לאנגלית. השאלה היא האם לאחר התקנת האפליקציה אני יכול להחזיר את שפת העיברית?
תודה וחג שמח
לצפיה ב-'כן, את שפת הממשק תמיד אפשר לשנות/להחזיר'
כן, את שפת הממשק תמיד אפשר לשנות/להחזיר
03/10/2017 | 11:17
11
לצפיה ב-'פס גלילה בגלריה, גלקסי 4 מול 7'
פס גלילה בגלריה, גלקסי 4 מול 7
30/09/2017 | 11:43
3
56
עד לפני זמן לא רב היה לי גלקסי S4, ובגלריית התמונות, אם מציגים תמונה מסויימת, נפתח בתחתית המסך פס גלילה של thumbnails של כל התמונות, והתמונה הנוכחית ממוסגרת בצהוב. היתרון של הפס הזה - בבחירת תמונות מרובות לשיתוף. אפשר לסמן בו תמונה, להחליק על התמונה הגדולה ואז מוצגת בגדול התמונה הבאה ובמקביל גם הפס מתקדם ומוצג בו ה-thumbnail הבא במסגרת צהובה, ניתן לסמן תמונה אחרת ע"ג הפס וכו', ואת כל התמונות שסומנו אפשר כמובן לשתף בווטסאפ, מייל וכו'.

עכשיו התקדמתי ל-S7, ובגלריה שבו לא קיים הפס גלילה הזה. בחירת תמונות מרובות לשיתוף היא הרבה פחות נוחה.  

ניסיתי להתקין ב-S7 אפליקציות גלריה אחרות, לא מצאתי משהו דומה.

האם למישהו יש רעיון?

לצפיה ב-'הבעיה שלנו כמשתמשים'
הבעיה שלנו כמשתמשים
01/10/2017 | 08:34
2
43
ברגע שלוקחים טלפון אחר ,שוכחים מה היה בישן .
מעבר לזה יש מערכת הפעלה שונה וצריך להתרגל.

לצפיה ב-'נכון, אבל.....'
נכון, אבל.....
01/10/2017 | 22:19
1
33
אתה מצפה לשיפורים, לא לשיפורים לאחור.
לצפיה ב-'לא שינה דבר'
לא שינה דבר
02/10/2017 | 08:09
27
פס הגלילה לא מעלה ולא מוריד ,כנראה מיותר.
הבחירה נעשית באותה צורה

לצפיה ב-'הורדת רינגטון לאנדרואיד'
הורדת רינגטון לאנדרואיד
01/10/2017 | 20:23
2
33
יש לי סמסונג J7 PRIME וברצוני להוריד רינגטון ( שיר של דוד דאור ) לאיש קשר מסוים שלי.
אשמח אם תדריכו אותי מה לעשות.
אני לא פריקית מחשבים ולא בת 22

תודה רבה
לצפיה ב-'הורדת שיר כצלצול לאנדרואיד'
הורדת שיר כצלצול לאנדרואיד
01/10/2017 | 22:49
1
29
ברצוני להוריד שיר עברי מסוים כצלצול לאנדרואיד.
איך עושים זאת ??
תודה מראש לעוזרים. 
לצפיה ב-'מוריד את הצלצול ושם אותו בתיקית Ringtones במכשיר.'
מוריד את הצלצול ושם אותו בתיקית Ringtones במכשיר.
02/10/2017 | 00:21
28
כלפי איך להוריד - אין לדבר על כך בפורום, דבר זה מהווה הפרה בוטה של זכויות יוצרים ומהווה עבירה.
תריץ חיפוש בגוגל.
לצפיה ב-'וואטסאפ'
וואטסאפ
29/09/2017 | 14:59
8
80

* אקדים ואכתוב כי ביקשתי עזרה בפורום סלולאר עם אותו מנהל  TOMCO.
 קיבלתי תשובות, לעשות פעולות שכבר עשיתי, והבעיה עדין קיימת:
תמונות או סרטונים שנשלחים אליי לוואטסאפ נשמרים בגלריה בתיקייה של הוואטסאפ. כך זה היה מאז ומתמיד במכשיר שלי.
מזה כשבועיים , ברגע שאני מוחקת שיחות בוואטסאפ, כל התמונות של אותן שיחות נמחקות ולא נשמרות.
השנוי היחידי הוא שבדיוק בתקופה זו, התחלתי לגלוש בבית דרך wi.fi.
כדי לא ל"בזבז" את החבילה.
אחרי בירור בגוגל, בדקתי שוב את:
הגדרות - שימוש בנתונים- הורדת כל המדיה אוטומטית - גם בסלולר וגם דרך wi.fi
הכל מסומן ✔.
ועדיין תמונות נמחקות ולא נשמרות.

מה לעשות כדי שהתמונות תשמרנה בתיקייה?
המכשיר שלי LG4
אנדרואיד.
תודה רבה וגמר חתימה טובה.

לצפיה ב-'יכול להיות הגדרת בגוגל באקאפ שימחוק את התמונות לאחר שהוא '
יכול להיות הגדרת בגוגל באקאפ שימחוק את התמונות לאחר שהוא
29/09/2017 | 20:32
1
39
מעלה אותם לדרייב?

לצפיה ב-'לא - אבל אבדוק את ההגדרה - תודה'
לא - אבל אבדוק את ההגדרה - תודה
29/09/2017 | 21:19
12
לצפיה ב-'שינוי בגרסאות של ווצאפ האחרונות'
שינוי בגרסאות של ווצאפ האחרונות
30/09/2017 | 15:01
3
42
מוחק קבצים בזמן ניקוי שיחות.
ניתן להסיר את הV מהאפשרות כשבוחרים "ניקוי צאט"
נמצא יחד עם האפשרות לשמור הודעות מסומנות בכוכב בעת הניקוי.
לצפיה ב-'תודה רבה - אכן מחקתי את ה - V ואישרתי ,אולם כשבדקתי'
תודה רבה - אכן מחקתי את ה - V ואישרתי ,אולם כשבדקתי
01/10/2017 | 07:59
2
23
שוב, ה - V הופיע שוב.
חזרתי על כך כמה פעמים ללא הועיל.

שאלה נוספת: אם אני מסירה את תוכנת הוואטסאפ, ומתקינה
מחדש, האם הקבוצות נשארות או נמחקות?
תודה רבה.
לצפיה ב-'קבוצות נשארות'
קבוצות נשארות
01/10/2017 | 19:05
1
18
ואם החשבון מגובה לחשבון הגוגל, גם שיחות הוא יכול לשחזר .
אפשר לבדוק תחת הגדרות> צאטים
(קבצים הוא מנסה לשחזר אבל לא לבנות על זה)
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
01/10/2017 | 20:50
10
אבל, אם יש שנוי בגרסאות החדשות של וואטסאפ, אז אין טעם להסיר
ולהתקין מחדש.
חבל עדכנתי גרסה....
לצפיה ב-'ב whatsapp מוחקת צ'ט התמונות נמחקות בכל מקום'
ב whatsapp מוחקת צ'ט התמונות נמחקות בכל מקום
01/10/2017 | 08:32
1
39
רוצה שישארו ,צריך להעביר במנהל קבצים מתיקייה לתיקייה.
כך שהסרה והתקנה לא יעזרו.

לצפיה ב-'הבנתי. תודה רבה'
הבנתי. תודה רבה
01/10/2017 | 09:38
9
לצפיה ב-'שגיאת 491'
שגיאת 491
01/10/2017 | 11:20
1
39
מה עושים עם זה?

מחקתי את כל מטמון הנתונים של גוגל ודומיו
הסרתי את חשבון הגוגל שלי פעמיים מהמכשיר
השבתתי כל דבר קיים
והבן הסורר שב על עצמו כל פעם מחדש
לא נותן לי להתקין אפליקציות

גלקסי 7 עם לאנצ'ר GO
לצפיה ב-''
01/10/2017 | 12:22
31

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ