לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1220112,201 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורומים מקבילים לשאלות ספציפיות: פורום iPhone, פורום ניווט וGPS, ופורום סלולרי, בו ניתן גם להתייעץ בנוגע לרכישת מכשיר סלולרי חדש

המשך >>

לצפיה ב-'תחליף ל-Googgle Goggles לגלקסי J6.'
תחליף ל-Googgle Goggles לגלקסי J6.
27/08/2018 | 16:20
7
51
האפליקציה ותיקה אינה ניתנת יותר להורדה. במקומם מוצעת Google Lens. אולם נסיום להורידה מביא רק את גוגל תמונות, שממילא מותקן כבר.
נסיון לעקוף את ההתקנה באמצעות הקישור מביא הודעה שהאפליקציה החדשה אינה נתמכת (או תומכת) במכשיר שלי.
גרסת האנדרואיד היא 8.0.0.
האם יש אפליקציה דומה שניתנת להתקנה?
תודה
יהודה
לצפיה ב-'Google lens לא נתמך במכשירים נחותים'
Google lens לא נתמך במכשירים נחותים
27/08/2018 | 17:12
4
26
לצפיה ב-'יכול להיות שיש ברשותי מכשיר נחות. ביקשתי עזרה'
יכול להיות שיש ברשותי מכשיר נחות. ביקשתי עזרה
28/08/2018 | 13:53
3
35
לקבלת הפנייה לאפליקציה אחרת. תשובתך לא ממש הועילה.
תודה על המאמץ
לצפיה ב-' Google lens החליפה את האפליקציה הקודמת ויש לה דרישות'
Google lens החליפה את האפליקציה הקודמת ויש לה דרישות
28/08/2018 | 15:27
2
44
סידרה J ולדעתי גם סדרה A של סמסונג (ואאל"ט גם S7 ומטה) לא תומכים בתכשיט.
אין מה להעלב, המכשיר חלש מדי בשביל להריץ את האפליקציה.
למיטב ידיעתי אין תחליף ל-Google lens.
לצפיה ב-'עובד על ה S7'
עובד על ה S7
28/08/2018 | 17:12
21
לצפיה ב-'ובמקרה היום, בקריאת מדריך למשתמש של שעון ספורט'
ובמקרה היום, בקריאת מדריך למשתמש של שעון ספורט
28/08/2018 | 18:34
32
שקיבל מישהו מבני משפחתי מצאתי את wechat.
מטרת האפליקציה היא אמנם שונה לחלוטין, אבל מוחבאת בה גם פונקצית מצלמה דומה לגוגל גוגלס.
בשני נסיונות שעשיתי זה עובד כדי להגיע לאתרים.
עד כמה היא תואמת לגוגל לנס - אני מניח שלא אדע.
לצפיה ב-'ישפיצ'ר של גוגל לנס שמוטמע בתוך גוגל תמונות.'
ישפיצ'ר של גוגל לנס שמוטמע בתוך גוגל תמונות.
29/08/2018 | 18:30
1
25
שאתה צופה בתמונה דרך האפליקציה האייקון של גוגל לנס אמור להופיע בשורה התחתונה וניתן להפעלה. 
לצפיה ב-'ניסיתי. הפיצ'ר הזה לא מופיע בגרסת גוגל תמונות אצלי. תודה'
ניסיתי. הפיצ'ר הזה לא מופיע בגרסת גוגל תמונות אצלי. תודה
29/08/2018 | 18:54
11
לצפיה ב-'מספרי התראות לא מופיעים '
מספרי התראות לא מופיעים
28/08/2018 | 00:05
8
52
שלום לכולם

קניתי לאשתי galaxy s8, ומספרי ההתראות לא מופיעים לה במסך הבית. כשהיא מקבלת התראה (למשל ווטסאפ) אז זה כן כותב לה כמה הודעות לא נקראו יש לה, אבל ברגע שהיא נכנסת ויוצאת מהאפליקציה, המספר נעלם.

ניסיתי את כל האופציות שמצאתי בפורומים השונים באינטרנט מבחינת הרשאות והגדרות, ושום דבר לא קרה.

יש לה גרסת אנדרואיד 8, וגם לי יש את אותה גרסא בנוט 8 ואצלי הכל תקין.

למישהו יש רעיון איך אפשר לפתור את הבעיה?

תודה
לצפיה ב-'אין בעיה'
אין בעיה
29/08/2018 | 16:37
6
42
ככה זה עובד.
נכנסת לאפליקציה אז בעיקרון קראת את כולם

לצפיה ב-'יכול להיות שזה קשור לגרסת אנדרואיד?'
יכול להיות שזה קשור לגרסת אנדרואיד?
29/08/2018 | 17:03
5
37
כי בטלפון הישן עם גרסה ישנה יותר, לא 8, גם אם אני נכנס לווטסאפ ולא פותח את ההודעות, עדיין במסך הבית מופיע המספר. זה קורה לנו רק בגרסה החדשה, ואני תוהה אם זה באג
לצפיה ב-'כפי שלא הבנת '
כפי שלא הבנת
29/08/2018 | 17:37
4
33
זה רק בעיה בעיינך.
אם יש לך רעיונות שיפור לאפליקציה עליך להפנותם למפתח WhatsApp Inc.
גירסת אנדרואיד לא חשובה ,גירסת whatsapp קובעת והגירסה הנוכחית היא 
2.18.248

לצפיה ב-'זה לא רק בווטסאפ'
זה לא רק בווטסאפ
29/08/2018 | 17:42
26
אבל תודה על התשובה
לצפיה ב-'אגב זה לא קשור לגרסה של ווטסאפ'
אגב זה לא קשור לגרסה של ווטסאפ
29/08/2018 | 17:45
2
36
יש לי מכשיר נוסף עם אנדרואיד 7 (מכשיר ישן אז אי אפשר לשדרג ל 8). אותה גרסה של ווטסאפ, ועובד כפי שתיארתי.
לצפיה ב-'אצלי אין כלל מספר ,רק צורת האייקון שונה'
אצלי אין כלל מספר ,רק צורת האייקון שונה
29/08/2018 | 18:14
33
ענין המספרים קשור ללאונצ'ר ולא למערכת ההפעלה .
אם תשתמש באותו לאונצ'ר יתכן ותקבל את מה שאתה רוצה

לצפיה ב-'בשני המכשירים יש את הלונצר המקורי של סמסונג? לא התקנת לונצר?'
בשני המכשירים יש את הלונצר המקורי של סמסונג? לא התקנת לונצר?
11/09/2018 | 12:15
9
כמו נובה או משהו בסגנון?
לצפיה ב-'מספרי הודעות'
מספרי הודעות
14/09/2018 | 21:46
5
לאחר אחד מהשדרוגים בגלקסי 8, ושהתחלתי לרכוש 9, קיבלתי לא מעט תלונות כאלה ממשתמשים באירגון בו אני עובד (450 מכשירים): אותו מכשיר באותן הגדרות - אחרי שידרוג גירסה ומדיניות הצגת ההתראות  השתנתה.
פניתי לסאני ונפגשתי עם מנהל הפיתוח שלהם - זה מופיע אצלם ברשימת השינויים במערכת ההתראות. אם זה טוב או רע ? גם לדעתי זה רע.
לצפיה ב-'המלצה לסטרימר'
המלצה לסטרימר
26/08/2018 | 17:46
6
34
שלום
מחפש סטרימר
http://vi.raptor.ebaydesc.com/ws/eBayISAPI.dll?Vie...
האם הסטרימר הזה סביר.
תודה

לצפיה ב-'תעלה את הקישור המלא, כי "סביר" זה גם פונקציה של מחיר'
תעלה את הקישור המלא, כי "סביר" זה גם פונקציה של מחיר
26/08/2018 | 17:54
34
אישית אני לא הייתי קונה סטרימר בלי בלוטות', אבל יכול להיות שההבדל במחיר לא מצדיק את זה.
לצפיה ב-'הלינק הראשון הוא עדיין בלי מחיר'
הלינק הראשון הוא עדיין בלי מחיר
27/08/2018 | 09:40
21
לגבי השני, אני חושב ש-4 ג'יגה איחסון פנימי זה קצת מעט מדי, ועדיף 8 ג'יגה. שוב - כפונקציה של מחיר.
לצפיה ב-'יכול להמליץ על Xiaomi Mi Box 4K'
יכול להמליץ על Xiaomi Mi Box 4K
27/08/2018 | 09:58
2
34
לא חסר מידע וחוות דעת לגבי הדגם הזה.
מוזמן לבדוק בעצמך ולהחליט אם הוא עונה לדרישות שלך.
לצפיה ב-'פעם ראשונה שנתקל במוצרים האלה'
פעם ראשונה שנתקל במוצרים האלה
29/08/2018 | 08:24
13
לצפיה ב-'העברת תכנים'
העברת תכנים
28/08/2018 | 09:35
3
29
שלום
מישהו מכיר את המוצר הזה .
העברת תכנים מסמארטפון לטלוויזיה.
יבצע את העבודה.
https://m.banggood.com/Miracast-Dongle-DLNA-Airpla....
תודה
לצפיה ב-'אני לא מכיר את המוצר המסוים הזה, אבל על פניו זה אמור לעבוד'
אני לא מכיר את המוצר המסוים הזה, אבל על פניו זה אמור לעבוד
28/08/2018 | 11:13
2
29
מדובר על מכשיר שמשתמש בתקן Miracast - צריך לוודא שהסמארטפון תומך בזה לפני כן.
לצפיה ב-'LG G4 '
LG G4
28/08/2018 | 12:58
1
15
האם תומך
איפה אני מוצא את ההגדרה ?.
בתודה
לצפיה ב-'תחפש בהגדרות של רשתות ו/או חיבורים'
תחפש בהגדרות של רשתות ו/או חיבורים
28/08/2018 | 13:58
19
אבל על פניו אמור להיות לו לדעתי.
לצפיה ב-'איך פורצים לאנדרואיד? - התשובות (בחינם) בכנס AppSec IL'
איך פורצים לאנדרואיד? - התשובות (בחינם) בכנס AppSec IL
27/08/2018 | 20:55
42
כולנו יודעים שאנדרואיד היא פלטפורמה... בעייתית מבחינת האבטחה שלה. אז נכון, אנחנו יכולים להיכנס לאינטרנט וללמוד איך לעקוף אותה ולפרוץ אותה; אבל למה לא לקחת קיצור דרך ולשמוע מהטובים ביותר בתחום?
ב-5 וב-6 לספטמבר מתקיים (כבכל שנה) כנס אבטחת המידע הישראלי Appsec IL, באוניברסיטת ת"א !
בין אם אתם חדשים בתחום או חסרי נסיון ובין אם אתם "מומחי סייבר" - תמיד יש מה לשמוע ולחדש לכם בתחום המלהיב של אבטחת אפליקציות. כל אחד בכנס יכול למצוא שם משהו מעניין. והחלק הכי חשוב? - זה בחינם אין כסף! 
אז בואו הצטרפו לקהילת אבטחת הסייבר של ישראל, ונראה אתכם בכנס.
לצפיה ב-'תקלה באפליקציה של יומן גוגל באנדרואיד'
תקלה באפליקציה של יומן גוגל באנדרואיד
27/08/2018 | 09:39
2
31
יש לי תקלה בגוגל קלנדר באנדרואיד.
משום מה כשאני מקליקה על האייקון של היומן גוגל הוא מראה לי את היומן של 1970 (!) במקום את היומן של 2018. התקלה חולפת זמנית לאחר אתחול הסלולר. ואחרי פעם אחת של הצצה ביומן, התקלה חוזרת. יש לי וואן פלוס פייב, אם זה משנה משהו... מה אפשר לעשות? תודה מראש לעוזרים.  :)
לצפיה ב-'נשמע שיש בלגן בתאריך שנלקח מהרשת הסלולרית'
נשמע שיש בלגן בתאריך שנלקח מהרשת הסלולרית
27/08/2018 | 09:50
20
הייתי מנסה לעבור לעדכון תאריך ידני עד שהמפעילה הסלולרית (איזו ?) תתאפס על עצמה.

הגדרות -> תאריך ושעה -> להוריד את הסימון מ-תאריך ושעה אוטומטיים --> להגדיר תאריך ושעה ידנית.
לצפיה ב-'העלתי בעיה זו לפני כשבועיים. היום נעשה עדכון של האפליקציה'
העלתי בעיה זו לפני כשבועיים. היום נעשה עדכון של האפליקציה
27/08/2018 | 15:50
24
ולפחות אצלי חזרה התצוגה לתאריך הנוכחי.

לצפיה ב-'מעוניין בהמלצה לאפליקצית דוא"ל תומכת gmail'
מעוניין בהמלצה לאפליקצית דוא"ל תומכת gmail
25/08/2018 | 12:18
9
45
בגלל שאני לא רוצה לערבב בין חשבונות ובעיקר לא להתבלבל בינהם, אני מעוניין מעוניין בהמלצה לאפליקצית דוא"ל תומכת gmail כדי שאוכל להפריד בין חשבונות 

לצפיה ב-'אפשר לעשות זאת גם בגרסה של גוגל, אבל יש את K9 ו-blue mail'
אפשר לעשות זאת גם בגרסה של גוגל, אבל יש את K9 ו-blue mail
25/08/2018 | 12:43
6
84
לצפיה ב-'לגבי הK9 ניסתי אותה בעבר אבל...'
לגבי הK9 ניסתי אותה בעבר אבל...
25/08/2018 | 12:56
2
38
א. תודה
ב. לגבי הK9 ניסתי אותה בעבר אבל למיטב זכרוני היה הצריך להזין באופן ידני את כתובת השרת דוא"ל נכנס ושרת דוא"ל יוצא שזה קצת מייגע האם עדין כך?

לצפיה ב-'גם ב K9 וגם ב blue mail'
גם ב K9 וגם ב blue mail
25/08/2018 | 18:18
1
188
תאלץ להזין כתובות שרתים *אם* מדובר בשירות מייל לא מהגדולים ( gmail ' yahoo וכ"ו ) .
וכמובן ששכחתי - בכל אפליקציית מייל שניסיתי ( הרבה מאד עד היום ) באם מדובר במייל מקומי או מייל עבודה , תאלץ להזין כתובות בעצמך .

לצפיה ב-'תודה'
תודה
26/08/2018 | 06:33
9
לצפיה ב-'תודה על ההמלצה על ה-Blue Mail'
תודה על ההמלצה על ה-Blue Mail
27/08/2018 | 10:02
2
31
מקווה שעד לשם המיילים הפרסומיים של גוגל לא יגיעו. 
לצפיה ב-'יגיעו - מדובר רק בקליינט דואר, אין לו חיים משל עצמו'
יגיעו - מדובר רק בקליינט דואר, אין לו חיים משל עצמו
27/08/2018 | 11:05
1
22
גוגל היא שרת הדואר שלך, והיא תדאג שתקבל את כל הפרסום שהיא רוצה.
לצפיה ב-'בנוגע לפרסומות של gmail'
בנוגע לפרסומות של gmail
27/08/2018 | 11:21
23
מקודם בדקתי את תיבת המייל,
דרך הדפדפן אני כן רואה שהם שולחים פרסומות [ב-Social ו-Promotion].
דרך Blue Mail אני לא רואה שום פרסומות.
מקווה שזה ישאר ככה. אם לא נשאר יהיה לקוות שתיהיה דרך לחסום את המטרד הזה.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
26/08/2018 | 19:45
11
לצפיה ב-'GOOGLE MEPS samsung j5 אין הוראות ניווט בקול- יש על המסך, '
GOOGLE MEPS samsung j5 אין הוראות ניווט בקול- יש על המסך,
26/08/2018 | 16:03
3
18
לאחרונה היישום לא נותן הוראות נסיעה . למרות שאם בודקים ב ''הגדרות''--''השמעת צליל בדיקה'' -יש קול ברור [היעד שלך מימינך] .ניסיתי להוריד את התוכנה ולהתקין מחדש אל לא עוזר .
מה לעשות??
תודה
לצפיה ב-'אולי טלפון מחובר ל bluetooth ?'
אולי טלפון מחובר ל bluetooth ?
27/08/2018 | 07:47
2
12
לצפיה ב-'אין קול בגוגל מפ'
אין קול בגוגל מפ
27/08/2018 | 08:45
1
18
אכן הנייד מחובר לבלוטוס אבל כך זה היה כל הזמן והקול עבד בלי בעיות?. 
לצפיה ב-'אז זה קשה לבדיקה?'
אז זה קשה לבדיקה?
31/08/2018 | 12:58
13
לגבי העבר לפעמים יש שינוי באפליקציה ולפעמים הזכרון בוגד בנו

לצפיה ב-'האזינו למזמורי הלל לבוראנו.'
האזינו למזמורי הלל לבוראנו.
26/08/2018 | 02:19
3
54
הקשב למזמורי הלל לאלוהים.המוסיקה הנפלאה תאפשר לך ליהנות מהאושר שבעבודתה של רוח הקודש בכל זמן ומקום.
לצפיה ב-'והאפליקציה הזו צריכה לדעת מה רץ לי על המכשיר כי...?'
והאפליקציה הזו צריכה לדעת מה רץ לי על המכשיר כי...?
26/08/2018 | 10:01
42
הרי אלוהים הוא "בוחן כליות ולב", אז הוא יודע כבר מה אני מריץ, לא?
לצפיה ב-'יש לכם גם משהו לסוגדי שטן או שרק לאלי השקר שלכם ??'
יש לכם גם משהו לסוגדי שטן או שרק לאלי השקר שלכם ??
26/08/2018 | 10:21
20
לצפיה ב-'באפליקציה חסרות כמה אופציות חשובות'
באפליקציה חסרות כמה אופציות חשובות
26/08/2018 | 10:21
37
כגון "אינקוויזיציה" ו"מסעי הצלב"
לצפיה ב-'פרסומות בשיאומי'
פרסומות בשיאומי
25/08/2018 | 16:31
6
43
בגלקסי S2 התקנתי חוסם פרסומות דרך הרוט, אחרי שהתקנתי Super SU.
האם יש חוסם פרסומות לשיאומי, או שהפרסומות החדשות גברו עליו, ואין טעם בהתקנתו?
לצפיה ב-'אם אפשר לעשות רוט לטלפון, אז אפשר להתקין חוסם פרסומות'
אם אפשר לעשות רוט לטלפון, אז אפשר להתקין חוסם פרסומות
25/08/2018 | 21:04
19
לצפיה ב-'כן, גם ללא רוט'
כן, גם ללא רוט
25/08/2018 | 22:45
4
40
לצפיה ב-'אצלי הבלוקדה לא חסם כלום'
אצלי הבלוקדה לא חסם כלום
25/08/2018 | 23:01
1
15
לצפיה ב-'ייתכן שלא סימנת V בכל המסננים'
ייתכן שלא סימנת V בכל המסננים
25/08/2018 | 23:15
30
או שלא הפעלת את האופציה של start on boot
לצפיה ב-' עובד'
עובד
26/08/2018 | 02:37
1
31
האם אחרי ההתקנה, לבטל את Unknown sources ב-settings (כי כבר התקנתי), או שזה יגרום שיבושים? כבר סימנתי באפליקציה את האופציה שמונעת ממע' ההפעלה להשבית את בלוקדה.
לצפיה ב-'אפשר לבטל'
אפשר לבטל
26/08/2018 | 08:43
28
לפני כן גם ניתן להתקין יישום נוסף שמבטל פרסומות ביוטיוב אם צופים דרכו (וגם מאפשר להוריד סרטונים או את רצועות האודיו שלהם):
לצפיה ב-'zenmate vpn'
zenmate vpn
25/08/2018 | 12:36
2
37
הי,
רציתי להתקין את תוספת לגוגל כרום שתעזור לי לצפות בתכנים שחסומים לי בשל מיקום גיאוגרפי (geographic restriction). מצאתי ביוטיוב שהתוספת zenmate vpn עשויה לעזור, אולם רגע לפני ההורדה הופיעה ההודעה המוזרה שמופיעה בתמונה. זה נראה לי מוזר לאשר את זה לכן לא התקנתי.
האם מישהו מכיר תוספת שתאפשר לצפות בתכנים חסומים בשל מיקום גיאוגרפי ושלא מבקשת אישור לקרוא ולשנות את כל המידע שבו אני צופה???

תודה
לצפיה ב-'איך בדיוק זה יקרה? אם האפליקציה צריכה לנתב את כל המידע'
איך בדיוק זה יקרה? אם האפליקציה צריכה לנתב את כל המידע
25/08/2018 | 20:37
1
25
שעובר דרכה דרך שרתים מקומיים (ככה עובד VPN) אז ברור שהיא יכולה גם לקרוא ולשנות את המידע בדרך.
אין דרך אחרת.
לצפיה ב-'הבנתי. תודה על המענה'
הבנתי. תודה על המענה
27/08/2018 | 21:43
7
לצפיה ב-'תוכנת WAZE (בלבד) לא קולטת GPS'
תוכנת WAZE (בלבד) לא קולטת GPS
22/08/2018 | 21:10
5
68
היי, החל מאתמול ה-WAZE שלי הפסיק לקלוט GPS בטלפון וואן פלוס 5T. אני תמיד פותח את ה-GPS לפני כניסה ל-WAZE ואז הוא מייד "נתפס" על המיקום אבל מאתמול הוא כאילו בכלל לא מנסה "להפעיל" את הGPS ורק כותב הודעת שגיאה שאין קליטת מיקום.
לא היו לאחרונה עדכוני גירסה למיניהם.
בודדתי את הבעיה בכך שבחרתי בשירותי מיקום להשתמש ב-GPS בלבד ולא במיקום מתקדם בעזרת סנסורים נוספים כמו אינטרנט והפעלתי תוכנה אחרת (גוגל מפס) וזה עבד מעולה. רק בWAZE לא עובד. הסרתי והתקנתי מחדש מספר פעמים, עשיתי ריסט וגם ניקוי לטלפון וכלום. למישהו עצות?
לצפיה ב-'בעיה של WAZE, הוציאו גרסה שדפקה מכשירי OP'
בעיה של WAZE, הוציאו גרסה שדפקה מכשירי OP
22/08/2018 | 21:25
1
92
לצפיה ב-'וואו תודה! פתר את הבעיה.'
וואו תודה! פתר את הבעיה.
22/08/2018 | 21:44
27
לצפיה ב-'בעיה נוספת-WAZE מכבה את עצמו בכיבוי מסך'
בעיה נוספת-WAZE מכבה את עצמו בכיבוי מסך
25/08/2018 | 19:39
2
32
לפעמים אני רוצה לנסוע עם הוראות קוליות בלבד בלי מסך כדי לחסוך בסוללה. עד לאחרונה הכל היה טוב אבל בזמן האחרון ה-WAZE פשוט נכבה קצת לאחר כיבוי המסך. לפעמים כן ולפעמים לא אגב. אני מגלה את זה כשאני לא שומע פקודות קוליות במשך זמן רב באיזור שציפיתי בו לפקודה קולית. למישהו יש רעיון איך לפתור את זה?
לצפיה ב-'לא לכבות את המסך ? זו אחת הדפקות של WAZE'
לא לכבות את המסך ? זו אחת הדפקות של WAZE
25/08/2018 | 23:05
1
12
לצפיה ב-'אצלי הוויז ממשיך לעבוד בלי בעיה עם מסך מכובה ואפילו ברקע של '
אצלי הוויז ממשיך לעבוד בלי בעיה עם מסך מכובה ואפילו ברקע של
26/08/2018 | 10:15
27
אפליקציה אחרת.
לצפיה ב-'מסך גלאקסי 5נפל'
מסך גלאקסי 5נפל
24/08/2018 | 10:21
4
44
והמסך שחור וגם לא מקבלת שיחות, יש אפשרות דרך תוכנה במחשב להתקין מחדש את המכשיר או איך שקוראים לה? תודה
לצפיה ב-'לא'
לא
24/08/2018 | 12:51
1
39
אם המכשיר לא נדלק, גם המחשב לא יזהה אותו.
לצפיה ב-'בתוכנת KIES אני רואה את הקבצים'
בתוכנת KIES אני רואה את הקבצים
26/08/2018 | 03:53
10
לצפיה ב-'הטלפון מקולקל'
הטלפון מקולקל
24/08/2018 | 22:40
1
39
גש למעבדה וקבל הצעה לתיקון .
לא תמיד כדאי לתקן

לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
26/08/2018 | 03:50
9
לצפיה ב-'תיקיה מוזרה של וואטסאפ'
תיקיה מוזרה של וואטסאפ
24/08/2018 | 14:45
43
שלום לכולם לפני כשבוע שמתי לב שנוצרה לי תיקיה נוספת של תמונות סטילס של וואטסאפ בגלריה. מספר התמונות בה קטן בהרבה מהתיקיה המקורית נראה כמו תמונות שאני שולח או מוחק אבל לא בטוח שם התיקיה זהה למקורית רק עם קו תחתון המפריד בין המילים חשבתי לעצמי שזה אולי וירוס הורדתי כמה תוכנות אנטיוירוס אבל לא נמצא שום איום מישהו מכיר תופעה כזו? אגב הגירסה של הוואטסאפ היא העדכנית ביותר אולם גירסת הטלפון ישנה כפי שקניתי אותו מהיום הראשון מדובר על סמסומג גלקסי אס7
לצפיה ב-'רוטימג לגרסה הישראלית של + LG V30'
רוטימג לגרסה הישראלית של + LG V30
23/08/2018 | 15:16
5
27
האם יש דרך לבצע רוטימג לגירסה הישראלית של +V30?
LG הכשירה את אפשרות הרוטינג, כולל ל- +v30, אלא שפתיחת הלודר לגירסה הישראלית אינה כלולה בשירות של LG.
לצפיה ב-'שום יצרן ושום יבואן'
שום יצרן ושום יבואן
23/08/2018 | 16:59
4
184
יבצע לך פתיחת בוט לואדר ורוטינג
את זה תעשה לבד על אחריותך ,אתה מאבד את האחריות
אם אין לך נסיון בכגון אלה ,אל תיגע במכשיר אחרת תקבל לבנה (brick)

לצפיה ב-'ה- bootloader unlock של LG אינו מתאים לדגם הישראלי'
ה- bootloader unlock של LG אינו מתאים לדגם הישראלי
23/08/2018 | 21:33
3
26
תודה על האזהרה. בצעתי כבר רוטינג בעבר (על G2), אלא שהפעם יש בעייה חדשה, כשמגיעים לדף המפתחים של LG ונכנסים לפרוצדורה של ה- bootloader unlock, מסתבר שהיא אינה כוללת את הדגם העברי. ברשת יש הצעות לבצע את הרוטינג באמצעות האופציה האיטלקית ולהחזיר את העברית בעזרת LocalMore 2, אלא שדרך זו היא, בעיניי מסוכנת מדיי.
לצפיה ב-'ממש לא מובן'
ממש לא מובן
23/08/2018 | 22:05
2
25
האם בכלי פיתוח אין לך :
1.Enable OEM Unlock
2.Enable USB Debugging
אני רוצה לראות תמונת מסך

לצפיה ב-'השניים קיימים ושונו על ידי'
השניים קיימים ושונו על ידי
24/08/2018 | 09:59
1
25
בצעתי enable ל- QEM Unlock ול- USB Debugging.
מה שנותר הוא לבצע unlock bootloader

מסתבר ש-LG אירופה מאפשרת לבצע unlock bootloader בכלי online. לפני שמבצעים את הצעד, צריך לוודא שהדגם שלי מתאים. מסתבר שהדגם הישראלי (אולי בגלל השפה העברית), אינו כלול ברשימה.
לצפיה ב-'אני לומד כל יום משהו חדש'
אני לומד כל יום משהו חדש
24/08/2018 | 13:45
19
לאחר ההגדרות בכלי פיתוח ,אתה מעלה את הטלפון למצב rdhk מחבר למחשב ובתיקיית adb  אתה פותח חלון DOS ומקליד 

adb reboot bootloader
fastboot oem unlock
ומאשר בטלפון
לצפיה ב-'הקלטת שיחות טלפון בגלקסי 8'
הקלטת שיחות טלפון בגלקסי 8
22/08/2018 | 12:17
7
36
היה לי טלפון ישן LG 3 וכאשר הוא שבק חיים קניתי גלקסי 8 כמו לאישיתי. כאשר העברתי את האפליקציות התברר שמקליט השיחות אינו מקליט את בני שיחה שלי (אותי כן ׂׂ). בטלפון של אישתי מקליט השיחות עובד טוב. 
 ניסיתי מספר אפליקציות אך ללא הצלחה.
לצפיה ב-'ראה את התשובות כאן'
ראה את התשובות כאן
22/08/2018 | 14:46
6
43
לצפיה ב-'מקליט שיחות'
מקליט שיחות
22/08/2018 | 17:13
5
30
תודה על התגובה המהירהאבל איני מבין מה אני אמור לעשות עם זה. אני מקורא ומבין אנגלית די טוב רבל פה אני נלכתי לאיבוגד
אולי תסביר לי קצת בעיברית מה אני אמור לעשות. 
שוב תודה
לצפיה ב-'הם ממליצים...'
הם ממליצים...
22/08/2018 | 17:37
4
46
לצפיה ב-'ב-CallApp קיימת האפשרות להקלטת שיחות'
ב-CallApp קיימת האפשרות להקלטת שיחות
23/08/2018 | 07:46
28
עדיין לא היה לי את הצורך לכך, לכן לא יכול לתת חוות דעת על איכות ההקלטות.
לצפיה ב-'הקלטה בגלקסי 8 לידיעתכם'
הקלטה בגלקסי 8 לידיעתכם
23/08/2018 | 11:41
2
32
מצאתי בחנות גוגל אפליקציה להקלטת שיחות בטלפון S8. הורדתי את האפליקציה וזה עובד למרות שאצלי זה A8
לצפיה ב-'אפשר לינק?'
אפשר לינק?
23/08/2018 | 12:31
1
20
לצפיה ב-'מקליט שיחות לגלקסי 8'
מקליט שיחות לגלקסי 8
23/08/2018 | 16:59
30
אני לצערי לט יודע להעביר לינק אך גם עכשיו  כתבתי ב-google play מקליט שיחות לגלקסי 8 קיבלתחאפליקצינcall recordergalaxy s8.
זה מותקן אצלי וזה עובד.הייתה סידרב של הקלטות שזה לא עבד עשיתי הפעלה מחדש וחההקלטה חזרה לתפקדרגיל.
אני מקווה מאד שזה עזר עם לא אנסה לעשות צילום מסך של הטלפון עם האפליקציה
לצפיה ב-'ווליום משתנה '
ווליום משתנה
21/08/2018 | 23:52
3
39
יש לי סמסונג 6. יש לו תקלה חדשה.
כשאני מקשיב דרך הרמקול כל 15 דקות בערך עוצמת הקול צונחת באופן אוטומטי.  אז צריך להגביר אותה.  
איך פותרים את הבעייה?
לצפיה ב-'מדברים 14 דקות לערך'
מדברים 14 דקות לערך
22/08/2018 | 12:39
2
39
יש מצב שהטלפון במנוחה?
לא חושב שאתה מגזים?

לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
22/08/2018 | 13:07
1
29
המכשיר במצב מנוחה אני שומע בו מוזיקה ולא עושה כל פעולה. בעבר זה לא ארע.
לגבי ההגזמה לא הבנתי למה התכוונת ובכל מקרה התשובה שלילית.
לצפיה ב-'לא הייתי חושב פעמים, אלא...'
לא הייתי חושב פעמים, אלא...
22/08/2018 | 17:38
34
הייתי מגבה את הכול ועושה איפוס למכשיר. עזר - מה טוב, לא עזר - מחפשים פתרונות אחרים (למשל, צריבת רום אחר).
לצפיה ב-'OP5t: האם יש אפשרות להגדיל את השעה, המופיעה בצד ימין למעלה?'
OP5t: האם יש אפשרות להגדיל את השעה, המופיעה בצד ימין למעלה?
22/08/2018 | 15:09
4
10
אם לא, האם יש אפליקציה המציגה את השעה בגודל יותר גדול במסך הראשי (כמו שומר מסך וכו')

רק משהו שלא יגמור לי את הסוללה...

תודה
לצפיה ב-'הגדרות -> תצוגה -> גופן/גודל תצוגה -> להגדיל'
הגדרות -> תצוגה -> גופן/גודל תצוגה -> להגדיל
22/08/2018 | 15:26
3
12
העניין הוא שלא רק השעון יגדל אלא ה-כ-ל.

אפשר לשחק עם השילוב של הגופן וגודל התצוגה עד להגעה למשהו שאפשר לחיותיתו
לצפיה ב-'תודה, אבל זה מכער את התצוגה...'
תודה, אבל זה מכער את התצוגה...
22/08/2018 | 15:45
2
11
מעדיף WIDGET: יש מומלץ?
לצפיה ב-'מצאתי: התקנתי DIGI clock widget... תודה'
מצאתי: התקנתי DIGI clock widget... תודה
22/08/2018 | 15:53
11
לצפיה ב-'אוקי, אז מעבר לוידג'טים הרגילים יש את dashclock widget '
אוקי, אז מעבר לוידג'טים הרגילים יש את dashclock widget
22/08/2018 | 15:55
22
הפלוס שלו מעבר לשעון שניתן להגדיר איך יוצג זה שהוא משמש גם כ-container למיקרו וידג'טים אחרים (ג'ימל, סוללה, ועוד כמה עשרות).
במסך העילה בכלל אפשר לחגוג איתו.

לצפיה ב-'מסרונים לא גורמים לחיווי'
מסרונים לא גורמים לחיווי
21/08/2018 | 13:42
2
29
שלום,
יש ברשותי גלקסי s8
הודעות SMS הפסיקו לתת לי התראה: לא צלילת לא רטט ולא מופיע בלוח ההתראות.

אודה לעזרה.
לצפיה ב-'אולי זה יעזור'
אולי זה יעזור
21/08/2018 | 16:07
1
37
לצפיה ב-'עזר. תודה לך.'
עזר. תודה לך.
22/08/2018 | 12:44
6
לצפיה ב-'בעייה של זיהוי מספר טלפון בווטסאפ'
בעייה של זיהוי מספר טלפון בווטסאפ
20/08/2018 | 18:22
2
28
יש לי איש קשר בטלפון שלא מוצג בשמו בווטסאפ.
בדקתי אם יש לי שניים כאלה עם אותו מספר טלפון אבל אין.
ניסיתי למחוק את איש הקשר ולפתוח אותו מחדש. לא עבד.
מה הבעייה?
מה עושים?

לצפיה ב-'פתרון אשפרי'
פתרון אשפרי
21/08/2018 | 08:28
31
מוחקים את הצ'אט איתו, ואז הולכים לאנשי הקשר של המכשיר או ל-https://contacts.google.com ושם יוצרים איש קשר חדש עם שם ומס' טלפון.
לצפיה ב-'יתכן ואיש הקשר לא משתמש ב whatsapp'
יתכן ואיש הקשר לא משתמש ב whatsapp
24/08/2018 | 22:42
4

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

כהן ישראלי ושות' - משרד עו
כהן ישראלי ושות'
פורום תביעות ייצוגיות
פורום תביעות ייצוגיות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה