לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1146111,461 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורומים מקבילים לשאלות ספציפיות: פורום iPhone, פורום ניווט וGPS, ופורום סלולרי, בו ניתן גם להתייעץ בנוגע לרכישת מכשיר סלולרי חדש

המשך >>

לצפיה ב-'חיבור LG4 לטלוויזיה'
חיבור LG4 לטלוויזיה
29/11/2017 | 18:27
1
29
שלום
האם המכשיר לתומך בחיבור למכשיר לטלוויזיה.
אם כן המלצה למתאם
LG H815
תודה
לצפיה ב-'שלום רב. לא מצליחה להגדיר דואר בטלפון'
שלום רב. לא מצליחה להגדיר דואר בטלפון
29/11/2017 | 18:22
2
30
יש לי LG דגם L70. צריכה רק שחזור סיסמה ועוד רובריקה שצריך למלא. נאמר לי ב015 החדשה שניתן לעזור לי רק בפרטנר כלומר לשחזר סיסמה ולמלא רובריקה אחת. עניין של דקה. הם משחקים ראש קטן, מתנערים ומגלגלים אותי מאחד לשני. אני מותשת. אנא תעזרו לי. תודה

.
לצפיה ב-'האימייל שלי הוא של 015 הישנה זו שהתאחדה עם פרטנר'
האימייל שלי הוא של 015 הישנה זו שהתאחדה עם פרטנר
29/11/2017 | 18:26
1
18
לצפיה ב-'תודה הצלחתי'
תודה הצלחתי
30/11/2017 | 09:51
12
לצפיה ב-'T o m c o, מה היה לך כ"כ מסובך'
T o m c o, מה היה לך כ"כ מסובך
28/11/2017 | 15:39
8
90
להגיד לי לקנות לה סמסונג S7 ולא נוט 5?
ה S7 כנראה כן היה שורד את הנפילה לאסלה.
לצפיה ב-' כבר הרגה עוד אחד?! '
כבר הרגה עוד אחד?!
28/11/2017 | 23:20
7
25
לצפיה ב-'הוא שוהה כרגע בשדות האורז הנצחיים'
הוא שוהה כרגע בשדות האורז הנצחיים
28/11/2017 | 23:42
6
52
ועבר חימום קל בתנור, כי להזיק לו יותר כבר אי אפשר, בסוכנות אמרו שאין מה לעשות.
המכשיר הבא יהיה כנראה או Huawei GR5 או Samsung Galaxy J7 Pro
או Samsung Galaxy A7 (2017) . היא אוהבת סמסונג ואין טעם להשקיע במשהו
יקר יותר כשטווח חייו כה קצר.
לצפיה ב-'לא כדאי שתדאג לפחות שיהיה עמיד במים?'
לא כדאי שתדאג לפחות שיהיה עמיד במים?
28/11/2017 | 23:50
5
18
לצפיה ב-'כן. ולנפילות, לשריפות וכו'... היא תמצא תמיד את נקודת התורפה.'
כן. ולנפילות, לשריפות וכו'... היא תמצא תמיד את נקודת התורפה.
29/11/2017 | 01:26
4
18
לצפיה ב-'מצאתי עבורך מכשיר עמיד מאוד ולא רע בכלל'
מצאתי עבורך מכשיר עמיד מאוד ולא רע בכלל
29/11/2017 | 07:56
3
55
עמיד לנפילות, מים, אש ורעידות אדמה.
עמיד בפני שיבושי לוחמה אלקטרונית ויכול להחזיק שנים.

מסכים שאולי חסרות לו כמה פונקציות זניחות שתוכל למצוא בדגמי הפרימיום אבל אם היא תתגבר על זה, היא תזכה למכשיר מעולה לשנים רבות.
לצפיה ב-'תודה, אבל פחות מזה לא יעבור'
תודה, אבל פחות מזה לא יעבור
29/11/2017 | 08:32
45
לצפיה ב-'יש גם את זה: '
יש גם את זה:
29/11/2017 | 18:12
1
53
לצפיה ב-'AND NO WIFE,'
AND NO WIFE,
29/11/2017 | 18:16
47
מה שלא גרוע בהכרח.
לצפיה ב-'איפה נמצאות התמונות שנשלחו אלי בואצאפ - סמסונג A5 ???'
איפה נמצאות התמונות שנשלחו אלי בואצאפ - סמסונג A5 ???
29/11/2017 | 17:30
2
19
לא מופיעות בגלריה.
בבקשה עזרתכם . יש תמונות חשובות שאהי צריכה משם
תודה רבה
קלילה
לצפיה ב-'אמורות להופיע בגלריה בתיקיה ששמה whatsapp images, אם לא'
אמורות להופיע בגלריה בתיקיה ששמה whatsapp images, אם לא
29/11/2017 | 17:48
1
20
מופיעות ניתן לעשות כמה דבקרים.
1. לעשות ריסט לטלפון כי לפעמים התיקיה נעלמת סתם ככה.
2. לבדוק בהגדרות הווטסאפ אם מסומן לשמור את התמונות לטלפון.

לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
29/11/2017 | 18:26
6
לצפיה ב-'טאבלט נתקע ע"י אפליקציה'
טאבלט נתקע ע"י אפליקציה
28/11/2017 | 11:59
11
39
התקנתי על הטאבלט אפליקציה לנעילת מסך. ע"י סיסמא של מספרים . האפליקציה השתבשה. במקום שיופיע לוח מספרים מופיע רק המספרים 7,4,1,0. המחשב מזהה את המכשיר אבל אומר שאין כל קבצים במחשב. האם אפשר לעשות משהו?
אם לא
האם? וכיצד? ניתן לפרמט את הטאבלט? רק ע"י הכפתורים. אין לי במכשיר כפתור בית פיזי.

המכשיר הוא של חברת LG

לצפיה ב-'קודם כל הייתי מנסה ללחוץ לחיצה ארוכה על המספרים '
קודם כל הייתי מנסה ללחוץ לחיצה ארוכה על המספרים
28/11/2017 | 12:14
1
33
אולי זה "יגלה" את הספרות החסרות. אם זה לא מצליח אז אפשר לנסות לאפס את המכשיר, אבל זה ימחק את כל המידע שיש עליו.
לצפיה ב-'מצורף תמונה. לחיצה על המספרים לא עזרה'
מצורף תמונה. לחיצה על המספרים לא עזרה
29/11/2017 | 10:59
13
איך מאפסים את המכשיר?
לצפיה ב-'באיזה דגם מדובר?'
באיזה דגם מדובר?
28/11/2017 | 14:40
8
23
בד"כ לכל מכשיר יש ריקברי דרכו ניתן לפרמט אותו.
לצפיה ב-'מצורף תמונה של המכשיר'
מצורף תמונה של המכשיר
29/11/2017 | 11:00
7
16
איך אני עושה לו ריקוברי - רק דרך המקשים
לצפיה ב-'לא צירפת תמונה.'
לא צירפת תמונה.
29/11/2017 | 11:06
6
7
לצפיה ב-'הנה התמונה'
הנה התמונה
29/11/2017 | 11:09
5
13
לצפיה ב-'הנה'
הנה
29/11/2017 | 11:21
4
20
לצפיה ב-'תנסה את השיטה הכללית שעובדת במכשירי LG'
תנסה את השיטה הכללית שעובדת במכשירי LG
29/11/2017 | 11:25
3
28
לצפיה ב-'עזרה'
עזרה
29/11/2017 | 11:32
2
19
לא הצלחתי להבין מהסרטון. ואני גם לא יודע כ"כ טוב אנגלית. יש מצב שתסביר לי אם לא קשה לך.
לצפיה ב-'תראה תמונות כאן'
תראה תמונות כאן
29/11/2017 | 12:00
1
24

מכבים את המכשיר. לוחצים על כפתור ההדלקה וככפתור הנמכת הווליום. כשמופיע הלוגו של LG, משחררים את כפתור ההדלקה (אך ממשיכים ללחוץ על הווליום) ושוב לוחצים על כפתור ההדלקה.
לצפיה ב-'תודה רבה. אתה איש טוב'
תודה רבה. אתה איש טוב
29/11/2017 | 12:08
9
לצפיה ב-'עזרה עם huawei p10 plus'
עזרה עם huawei p10 plus
28/11/2017 | 20:56
20
קניתי מכשיר חדש ושיחקתי עם ההגדרות כל הערב.
אשמח אם תוכלו לעזור לי עם כמה דברים שלא הצלחתי להבין/לסדר:
1. יש דרך להקטין את האייקונים על המסך? הם נורא גדולים.
2. יש אפשרות לשנות את המראה של האייקונים הבסיסיים של המכשיר?הם בגוון אחד ודיי מכוערים.
3. כשאני לוחצת על הריבוע לראות את כל האפליקציות הפתוחות זה כותב לי:
1.93 GB of 4 GB free
ואז כשאני מנקה זה אומר לי כמה ניקה.
אפשר לבטל את זה?
4. משהו שקרה לי גם במכשיר הקודם:
אני משתמשת בלוח שנה הבסיסי של המכשיר.
כל פעם שאני מוסיפה event הוא מוסיף תזכורת.
יש דרך לבטל את זה בצורה גורפת?
כרגע אני צריכה לזכור לבטל כל פעם שאני מוסיפה event ואני כמובן שוכחת את זה.
5. אני מתקשה למצוא widget נוח של נגן מוסיקה.
בLG G4 היה אחד מובנה שהיה מאוד נוח.
הבעיה העיקרית היא שאצלי המוסיקה מסודרת בתיקיות של אמנים שבתוכם תיקיות של אלבומים ובתוכם שירים.
נראה שהרבה נגנים לא מצליחים לקלוט ולשמור על ההיררכיה הזאת.

אשמח לעזרה ומודה לכולם מראש
לצפיה ב-'ניסיתי אך לא הכל נמחק כי יש להצגה בלבד...'
ניסיתי אך לא הכל נמחק כי יש להצגה בלבד...
27/11/2017 | 20:53
1
54
ואותם רק ניתן להסתיר.
לצפיה ב-' נכון כל מה שתגיד,חקוק בסלע ,הכתובת הייתה על הקיר '
נכון כל מה שתגיד,חקוק בסלע ,הכתובת הייתה על הקיר
28/11/2017 | 09:09
17
לצפיה ב-'שלום'
שלום
27/11/2017 | 11:09
8
53
יש לי טלפון עם אנדרואיד 6 נקי (vernee) המצלמה לא משהו, יש אפליקציית צילום שמשפרת את הצילום או הכל חרטא, אני לא מחפש אפקטים אלא שיפור הצילום עצמו.
תודה
לצפיה ב-'אתה יכול לנסות אפליקציה בשם Open Camera'
אתה יכול לנסות אפליקציה בשם Open Camera
27/11/2017 | 12:31
6
44
אבל יש סיכוי שהחומרה עצמה (עדשה, חיישן וכו') פשוט פשוטים/זולים מדי, ואין יותר מדי מה לעשות לגבי זה. מצד שני, להוריד אפליקציה זה דקה וחצי, אז אין לך כמעט מה להפסיד.
לצפיה ב-'דקה וחצי כולל לקרוא הרשאות? '
דקה וחצי כולל לקרוא הרשאות?
27/11/2017 | 13:06
4
18
לצפיה ב-'למה, יש שם משהו בעייתי? אני התקנתי אותה לפני כמה שנים'
למה, יש שם משהו בעייתי? אני התקנתי אותה לפני כמה שנים
27/11/2017 | 13:17
3
30
אז כנראה שכבר עברתי על רשימת ההרשאות ולא ראיתי משהו בעייתי .

עכשיו הלחצת אותי אז בדקתי שוב - ההרשאות הן בסדר. יש אפשרות של גישה למיקום מדויק, אבל א) זה בשביל שאפשר יהיה לתייג את המיקום של התמונות, וב) אין גישה לאינטרנט, אז גם אם נעשה שימוש נסתר במיקום, אין לאפליקציה איך לשלוח אותו החוצה.
לצפיה ב-'לא הסתכלתי בכלל'
לא הסתכלתי בכלל
27/11/2017 | 13:22
2
36
סתם הצחיק אותי
לצפיה ב-'אבטחת מידע זו לא בדיחה, גברת!'
אבטחת מידע זו לא בדיחה, גברת!
27/11/2017 | 20:26
1
25
לצפיה ב-''
28/11/2017 | 10:36
3
לצפיה ב-'תודה, ננסה'
תודה, ננסה
27/11/2017 | 13:08
10
לצפיה ב-'לא סומכים על הנס'
לא סומכים על הנס
27/11/2017 | 15:57
26
בד"כ אם החומרה לא משהו, שום אפליקציה לא תשפר את הצילום משמעותית.
לצפיה ב-'עזרה בבקשה .. נראה לי שהמכשיר שלי שבק חיים'
עזרה בבקשה .. נראה לי שהמכשיר שלי שבק חיים
24/11/2017 | 20:59
12
95
יש לי מכשיר LG V10.. מפברואר 2016, נרכש דרך היבואן הרשמי של LG.
לפני כחצי שעה, באתי להסתכל בפייסבוק, באמצע גלילה של הדף, הוא כאילו נתקע, ואז מסך שחור, ויש עליו רק את הכיתוב של LG כמו כשמטעינים את המכשיר כשהסוללה ריקה, לציין שכמה דקות קודם לכן, המכשיר יצא מהטענה מלאה של הסוללה...
האם לקרוא על המכשיר קדיש? לצבוע בכחול ולזרוק לים?
איזה בעסהההההה...
אשמח לכל עזרה ותובנות..
תודההה
לצפיה ב-'יפה שהחזיק עד עכשיו, על פניו נשמע כ"דום לב בגלילה"'
יפה שהחזיק עד עכשיו, על פניו נשמע כ"דום לב בגלילה"
24/11/2017 | 21:14
8
62
אבל ברצינות, יש לV10 כמו לעוד כמה דגמים של LG תופעה של מוות בעריסה = לוח אם שמתפגר ללא הודעה מוקדמת.
נשמע שזה העניין.
שווה לנסות לבדוק מול היבואן הרשמי אם במקרה מוכן לטפל בעניין, יש מקרים שרונלייט מוכנים לשדרג לדגם דפוק (אבל עובד) אחר.

כרגע, רק לחבר אותו לטעינה, אולי בכל זאת זו רק סוללה שחישבה את קיצה לאחור.
לצפיה ב-'סוללה לא יכול להיות.. כי החלפתי לסוללה השניה שגם טעונה'
סוללה לא יכול להיות.. כי החלפתי לסוללה השניה שגם טעונה
24/11/2017 | 21:26
7
54
יש לי 2 סוללות (קיבלתי מרוניילט גם מטען שולחני)

לשדרג לאיזה מכשיר?
מזל שזה קרה בשבת.. כי כל העסק שלי זה בטלפון.. חייבת להצטייד במכשיר חדש..
איזה מומלץ, ובלי מוות בעריסה מוקדם מידי?

הנה זו ההודעה
לצפיה ב-'אני חושב שהם "משדרגים" ל-G4 (בחינם) או G5 (בתוספת תשלום)'
אני חושב שהם "משדרגים" ל-G4 (בחינם) או G5 (בתוספת תשלום)
24/11/2017 | 21:37
6
28
לצפיה ב-'חחחחח זה שדרוג??? הרי הV10 יותר חדש מG4'
חחחחח זה שדרוג??? הרי הV10 יותר חדש מG4
24/11/2017 | 22:15
5
47
בכל מקרה.. ראית את התמונה? האם זה אכן מוות טוטלי?

ואיזה מכשיר חדש מומלץ לרכוש?

תודההה
לצפיה ב-'לא יודע אם זה סופני, שווה לחכות לראשון ולראות האם כצעקתה '
לא יודע אם זה סופני, שווה לחכות לראשון ולראות האם כצעקתה
24/11/2017 | 23:00
4
54
לגבי מכשיר חדש, צריך לפרט צרכים ותקציב, אבל בגדול s8,  עייפון 10, Lg G6 ו-oneplus 5T הם מכשירי הדגל,
סדרה  Aשל סמסונג, אייפונים בני שנה ו-Op3T הם מכשירי ביניים טובים,
מתחת לזה יש את סדרה J ו-K של סמסונג ו-LG במחירים מופקעים ואת הסינים במחיר שפוי.
לצפיה ב-'.. רשום לי על הערכה של הLG אחראיות לשנתיים'
.. רשום לי על הערכה של הLG אחראיות לשנתיים
25/11/2017 | 19:55
3
39
מחר אתקשר לרונלייט.. המכשיר נקנה בתחילת פברואר 2016 (עכשיו הוצאתי את החשבונית וכו)...
לא בטוחה שאחזור לLG, כי הבנתי שיש להם הרבה בעיות של "המתה מוקדמת וללא הודעה מראש"
אייפון? לא סובלת את המכשיר הזה (סליחה מכל מכורי אייפון חח)

צרכים למכשיר: צילום טוב, כמובן גמיש לקבלת מיילים, פייסבוק, וואטסאפ.. סוללה שתחזיק מעמד (בLG היתה לי טובה ותמיד היתה לי עוד אחת מוטענת רסרבית).. טלפון שלא נתקע כל רגע..
תקציב: נראה לי עד 4000 שח זה מחיר סביר לא? אם יש פחות ומכשיר טוב, עוד יותר טוב.. כמובן לא עלות של 10,000 ש"ח

תודה

לצפיה ב-'4,000 שח זה מחיר סביר אם את רוצה שני OnePlus 5 או שני G6'
4,000 שח זה מחיר סביר אם את רוצה שני OnePlus 5 או שני G6
25/11/2017 | 20:25
46
אבל אם תעלי את התקציב תוכלי להכניס גם שני S8.

מה שאני אומר זה: חבל להוציא כל כך הרבה, הצרכים שלך סטנדרטים, ואפילו מכשירי הדגל הם מעל ומעבר לצרכים.
לצפיה ב-'לצילום טוב (בתנאי אור נמוכים) לא ממליצה OP'
לצילום טוב (בתנאי אור נמוכים) לא ממליצה OP
26/11/2017 | 13:14
1
36
לא ממליצה על One Plus3 לצילום בתנאי אור נמוכים, יש לו את אותה בעייה של דגמי אייפון ישנים שצילום יכול להיות מוחשך מידי (אפשר לשפר את הביצוע אם מתמקדים, כלומר עושים פוקוס, על אובייקט מוחשך או מואר בתמונה). 
OP טוענים שהם שיפרו את מערך הצילום ב 5 ו-5T אבל קראתי ביקורות שבפועל אין הרבה הבדל בחווית משתמש. 

מבחינת נתונים טכניים מול מחיר הם הכי טובים בשוק לדעתי. הדגם שיש לי (3) קיבל הבוקר עדכון לאוריאו 8.0 והוא וגם 3T (הדגם המשופר) נמכרים בפחות מאלפיים ש"ח. 
לצפיה ב-'אם המצלמה היא דיל ברייקר באמת אין ל-OP3/T מה למכור'
אם המצלמה היא דיל ברייקר באמת אין ל-OP3/T מה למכור
26/11/2017 | 16:35
36
כחבילה שלמה ה-OnePlus (גם דגמי ה-3/3T) הם מכשירי דגל לעילא ולעילא.
לא יודע אם ה-3 וה-3T עדיין נמכרים, אבל ה-5 ועכשיו ה-5T עומדים יפה מאד מול מכשירי הדגל של היצרנים האחרים, אם לא לפניהם.
לצפיה ב-' לכולם...'
לכולם...
26/11/2017 | 19:30
2
37
אין ספק שבחברת רונלייט אין שירות טוב, שירות מזעזע..
למרות שיש לי אחריות לעוד לפחות 3 חודשים, שזה כולל קבלת טלפון חלופי עד לתיקון המכשיר, לדבריהם אם כשתביאי את המכשיר לתיקון יהיה לנו מכשיר חלופי תקבלי במידה ולא אין מה לעשות. ותיקון לפחות 14 ימי עסקיים!!!, וכל זה לא אכפת להם שאני בעלת עסק והטלפון הוא כלי שימושי מאוד אצלי... אז ככה שאין מצב שחוזרת לשוב טלפון של חברת LG. פעם אחת ראשונה ואחרונה שקונה מכשיר שלהם...

השמות שרשמתם כאן למכשירים לא מוכרים לי כלל
אני בהתלבטות בין גלקסי8 לHuawei P10 Plus (שגם את החברה הזו לא מכירה), ששמעתי עליה טובות.. מבחינת מצלמה וכו'..
מה אתם אומרים/ממליצים?

תודה רבה
לצפיה ב-'נשמע מאוד מוזר'
נשמע מאוד מוזר
27/11/2017 | 16:32
29
לא יודעת זה נשמע לי מאוד מוזר ומקומם מה שאת מתארת, אני דווקא קניתי מהם מכשיר lg g6 והיה לו תקלה קטנה, לקחתי אותו לתיקון ודווקא מהר מאוד החזירו לי אותו בלי בעיות. תנסי להתעקש לקבל מכשיר חלופי מהם אם הפלאפון הוא החמצן לעסק שלך.
לצפיה ב-'לא הרבה מכירים בארץ את One Plus - וחבל '
לא הרבה מכירים בארץ את One Plus - וחבל
28/11/2017 | 14:20
36
מאוד מרוצה מהמכשיר שלי (OP3) חוץ מהעניין של המצלמה (שלא תביני אותי לא נכון באור רגיל התמונות מעולות). החברה הזאת מציעה מכשירים עם יחס/נתונים טכניים/מחיר מעולים ברמת של מכשירי דגל (OP3 שיצא ביוני 2016 הוא עם 6 ג'יגה זכרון RAM ו 64 ג'יגה זכרון אחסון).

אי אפשר לטעות עם סמסונג. גם עם המכשירים מהסדרות הזולות שלהם (למשל A או J5) בטוח שתקבלי מכשיר עם מצלמה ותצוגה טובה. רק שימי לב ש-8 הוא עם מסך מעוגל בקצוות (מכשירי מגע גם ככה מספיק שבירים אז זה עוד יותר...). כמובן שזה מתורגם למחיר, מכשירי הדגל של סמסונג לא זולים.

את וואווי הכניסו חזק לשוק לפני כשנתיים-שלוש (בין הפרזנטורים- מוקי וגל גדות). אחלה מכשירים סה"כ, בסין הם נחשבים גאווה לאומית  דווקא להרבה אנשים יש אותם כאן. לדגם P10 יש מצלמה מעולה (נותן פייט רציני לצילום של סמסונג, מערך צילום ועדשות של לייקה). 

הייתי הולכת על Huawei P10
לצפיה ב-'שעון מעורר'
שעון מעורר
24/11/2017 | 00:36
12
81
הרבה פעמים נכנס לי פרסומת בזמן שהשעון המעורר מצלצל וכשאני סוגר אותה, נעלם המסך של הפסק את השעון או עבור לנודניק ועל כן הוא ממשיך לצלצל עד שעובר פרק הזמן שבו הוא נכבה.
היום זה קרה לי בנהיגה וזה חירפן אותי.

הסלולרי של הוא Gini של חברת פלאפון.
לצפיה ב-'מה שמטריד זה הפרסומות'
מה שמטריד זה הפרסומות
24/11/2017 | 18:45
11
49
זה לא נפוץ שקופצים פרסומות .
האם האפליקציה של השעון נמעורר זה שייך לתוכנה המקורית ,או משהו להורדת בחנות ?
אם זה הורדה אז זו הסיבה לפרסומות.
אם לא אז יתכן והתקנת תוכנה של אנטיוירוס כביכול שלא רק שלא בודקת וירוסים ,אלה מקפיצה פרסומות.

לצפיה ב-'השעון המעורר הוא מובנה ולא כתוצאה מהורדה.'
השעון המעורר הוא מובנה ולא כתוצאה מהורדה.
24/11/2017 | 19:39
10
30
לא זכור לי שהתקנתי שום תוכנה של אנטיוירוס, איך אפשר לבדוק את זה?
לצפיה ב-'כאמור פרסומות קופצות זה לא דבר שכיח'
כאמור פרסומות קופצות זה לא דבר שכיח
24/11/2017 | 20:20
9
27
אם יש אז זה באשמת יישום שהתקנת .
בדוק את כל היישומים שהתקנת.

לצפיה ב-'איך בודקים?'
איך בודקים?
25/11/2017 | 14:05
8
22
אגב, הבעיה של השעון מעורר היא לא רק בפרסומות, אלא כאשר אני מקבל הודעת ווטסאפ או שיחת טלפון.
לצפיה ב-'מה הסיכוי שבעת צלצול שעון מעורר תקבל שיחת טלפון'
מה הסיכוי שבעת צלצול שעון מעורר תקבל שיחת טלפון
25/11/2017 | 15:01
7
27
בשביל מה צריך שעון מעורר במקרה זה ?
אני משתמש בשעון מעורר רק כאשר צריך לקום מוקדם בבוקר .
לא לצורכי אתרעה.
בשבין אתרעות יש את יומן גוגל.

לצפיה ב-'אכן, אני משתמש בזה גם בתור התראות'
אכן, אני משתמש בזה גם בתור התראות
25/11/2017 | 20:43
6
16
מה רע בזה?

חוץ מזה, מה זה משנה, אם זה דרך גוגל או דרך השעון מעורר? אני מאמין שיהיה לזה אותו סנריו.
לצפיה ב-' האם יש הבדל בין להשתמש בשעון מעורר לבין להשתמש בהתראות?'
האם יש הבדל בין להשתמש בשעון מעורר לבין להשתמש בהתראות?
26/11/2017 | 23:47
5
10
אם כן, אשמח לדעת, מה ההבדל?
לצפיה ב-'הבדל עיקרי אחד הוא שזה משתמש ב"אפיק" צליל אחר'
הבדל עיקרי אחד הוא שזה משתמש ב"אפיק" צליל אחר
27/11/2017 | 07:45
4
15
כלומר אפשר להשתיק את הווליום של ההתראות (סמסים, וואטסאפ, לוח שנה וכו') באופן גורף, ועדיין לשמוע את הצלצול של השעון המעורר.
לצפיה ב-'השאלה, אם הפרסומות לא יכולות לנעול לך את האפשרות להחליש?'
השאלה, אם הפרסומות לא יכולות לנעול לך את האפשרות להחליש?
27/11/2017 | 22:17
3
5
לצפיה ב-'זה תלוי בהרשאות של אפליקציית הזבל של הפרסומות'
זה תלוי בהרשאות של אפליקציית הזבל של הפרסומות
28/11/2017 | 07:58
2
11
אם יש לה הרשאה לשנות הגדרות מערכת, ו/או לשנות צלצולים/צלילים (אני לא יודע תחת מה נמצאת ההרשאה הזו) אז היא תוכל לעשות את זה.

הנקודה היא למצוא את אפליקציית הזבל ששולחת לך את הפרסומות, לא למצוא דרכים עוקפות. אגב, מכיוון שזה טלפון של מפעילה סלולרית, יש סיכוי לא מבוטל שזו אחת מאפליקציות הזבל שהיא בעצמה הכניסה למכשיר.
לצפיה ב-'איך ניתן למצוא אותה?'
איך ניתן למצוא אותה?
28/11/2017 | 13:47
1
5
לצפיה ב-'פשוט'
פשוט
28/11/2017 | 14:17
9
קיבלת טלפון עם יישומים בפנים .
אתה הורדת למכשיר יישומים נוספים.כל מה שהורדת חשוד .
במיוחד משחקים ,או יישום ניקוי 

לצפיה ב-'Oneplus 3T קיבל אנדרואיד 8'
Oneplus 3T קיבל אנדרואיד 8
26/11/2017 | 15:58
29
לצפיה ב-'אפליקציה מומלצת לזיהוי שיחות עוקץ להוצאת כספים במרמה? '
אפליקציה מומלצת לזיהוי שיחות עוקץ להוצאת כספים במרמה?
22/11/2017 | 19:47
31
145
חלק לפחות מחו"ל
חוזר על עצמו בחדשות בימים אלה
לצפיה ב-'האפליקציה הטובה היא שכל'
האפליקציה הטובה היא שכל
22/11/2017 | 20:43
18
87
אם הבנתי נכון את העוקץ, אז זה בסך הכל צינתוק (צלצול-ניתוק). הדרך שלא יעקצו אותך היא לחשוב שנייה וחצי.
"האם אני מזהה את המספר?" "האם אני יודע לאיזו מדינה שייכת הקידומת הזו?" "האם אני מצפה לשיחה מהמדינה הזו?"
אם התשובה לשאלות האלה היא לא, פשוט מתעלמים מהשיחה.
לצפיה ב-'צלצול+ניתוק = צלתוק (גם הגיוני יותר, גם קל יותר להגייה!)'
צלצול+ניתוק = צלתוק (גם הגיוני יותר, גם קל יותר להגייה!)
22/11/2017 | 21:06
17
53
אגב, באופן כללי בחיים אני לא מחזירה שיחות למספרים לא מוכרים (אלא אם יש לי סיבה מיוחדת). אם באמת מחפשים אותי יתקשרו שוב או לכל הפחות ישאירו הודעה.
לצפיה ב-'ואיך אני יודע אם ממדינה זרה?אם יש 00 לפני?'
ואיך אני יודע אם ממדינה זרה?אם יש 00 לפני?
22/11/2017 | 21:23
4
37
אין לי מושג את הנייג שלי יודע לזהות קידומות מדינות.אף פעם לא חייגו אלי לנייד מחו"ל ככל שאני זוכר.רק לקו הביתי.
לצפיה ב-'לפי אורך המספר והקידומת...'
לפי אורך המספר והקידומת...
22/11/2017 | 21:41
3
49
זה פשוט לא נראה כמו מספר מקומי. למען האמת ברוב הפעמים שחייגו אליי מחו"ל (לא הרבה ולא לאחרונה) הופיע מספר מוזר וחלקי ביותר (פחות משבע ספרות) כך שלא יכולתי לחזור אליו בכל מקרה.

אגב, גם אם יש 00 בתחילת המספר, אם אין לך שיוך במפעיל הסלולרי למב"ל ברירת מחדל, לא תצליח להתקשר כך בכל מקרה (אני חושבת שתגיע לתקליט שיבהיר לך שעליך לבצע שיוך או לחייג את קידומת המב"ל הנבחר בשלוש ספרות).

לא ברור לי למה מלכתחילה לחזור למספרים שאתה לא מכיר, אבל באופן כללי אם המספר לא נראה בתבנית ישראלית מוכרת או שמשהו נראה בו חשוד, פשוט אל תחזור אליו (אם אתה סקרן, נסה לגגל אותו, לראות מה יוצא).

אלה הקידומות של מספרי טלפון בישראל:

אחרון חביב, אין כל קושי לחסום שיחות לחו"ל דרך המפעיל הסלולרי, למשל אם מדובר בקו של ילד/קשיש או אדם שבאופן כללי פשוט לא מתקשר לחו"ל (לפחות לא מהנייד).
לצפיה ב-'בעיקרון את צודקת'
בעיקרון את צודקת
23/11/2017 | 11:10
2
36
אלא שיש מדינות כמו קובה שהקידומת שלהן 053

לצפיה ב-'הקידומת של קובה היא רק 53 ואחריה יהיו יותר מ-7 ספרות'
הקידומת של קובה היא רק 53 ואחריה יהיו יותר מ-7 ספרות
23/11/2017 | 12:54
1
35
וכדי להגיע לקובה תצטרך לחייג עם קידומת מב"ל כלשהי. אם תחייג סתם 053 תחייג למספר סלולרי בישראל.
לצפיה ב-'די מה שחשבתי'
די מה שחשבתי
23/11/2017 | 17:23
9
לצפיה ב-'אבל למה לכעוס עלי? אני לא המצאתי את המילה הזו '
אבל למה לכעוס עלי? אני לא המצאתי את המילה הזו
22/11/2017 | 23:38
11
15
לצפיה ב-'חו"ח, לא כועסת עליך! המילה 'צלתוק' קיימת, לא המצאתי אותה...'
חו"ח, לא כועסת עליך! המילה 'צלתוק' קיימת, לא המצאתי אותה...
22/11/2017 | 23:44
10
13
לצפיה ב-'סימן קריאה זו בדרך כלל מוסכמה לצעקה '
סימן קריאה זו בדרך כלל מוסכמה לצעקה
23/11/2017 | 08:31
9
43
ומעולם לא שמעתי את המילה "צלתוק", בעוד שאת המילה "צנתוק" כן.
לצפיה ב-'מוסכמה על מי? לא על כולם!'
מוסכמה על מי? לא על כולם!
23/11/2017 | 10:02
22
המוסכמה שלי לצעקה זה כשכותבים באותית גדולות/מודגשות ומוסיפים שלושה סימני קריאה!!!
לצפיה ב-'לא בהכרח, תלוי מה כתוב לפניו... סימן קריאה מביע רגש, הדגשה'
לא בהכרח, תלוי מה כתוב לפניו... סימן קריאה מביע רגש, הדגשה
23/11/2017 | 13:11
7
22
אלה יכולים להיות רגשות שליליים כמו כעס ועצבים ומנגד יכולים להיות רגשות חיוביים של שמחה והתלהבות .

שמעתי לא מעט גם "צלתוק" והיא קיימת והגיונית יותר, לכן אני בעד (והיא קלה יותר להגייה! בונוס! )
לצפיה ב-'דווקא מתוך הקישור שהבאת יש הסבר למה צנתוק זה יותר הגיוני'
דווקא מתוך הקישור שהבאת יש הסבר למה צנתוק זה יותר הגיוני
23/11/2017 | 13:26
6
22
כי העיקר כאן הוא הניתוק, לא הצלצול .

בכל מקרה, אני אשאר עם צינתוק. ולא רק כי אני זקן ומקובע .
לצפיה ב-'לגבי סימן הקריאה'
לגבי סימן הקריאה
23/11/2017 | 13:28
5
25
בהקשר שבו כתבת את זה, זה הרגיש (לי) כמו נזיפה.

"אתה משתמש במילה שגויה, ויש מילה יותר טובה שמביעה אותו דבר". אבל שוב, זו התחושה האישית שלי.
לצפיה ב-'אבל לא כתבתי שזו מילה שגויה, והתמקדתי ביתרונות '
אבל לא כתבתי שזו מילה שגויה, והתמקדתי ביתרונות
23/11/2017 | 13:51
4
15
האמן לי שכשאני כועסת קשה לפספס...
לצפיה ב-'האמת שהמשוואה דווקא די מחזקת את התחושה של "טעית"'
האמת שהמשוואה דווקא די מחזקת את התחושה של "טעית"
23/11/2017 | 13:55
3
21
כי אם צלצול+ניתוק = צלתוק, בהגדרה הוא לא יכול להיות גם משהו אחר.
לצפיה ב-'האמת...'
האמת...
23/11/2017 | 14:03
2
21
שחשבתי לתומי שדי בהבהרה אחת... אבל אם אתה מתעקש להיעלב ולחשוב שכעסתי עליך, בתור 3/4 פולנייה, מי אני שאגזול זאת ממך?
לצפיה ב-'אני לא ממשיך להיעלב, אני רק מסביר *למה* נפגעתי '
אני לא ממשיך להיעלב, אני רק מסביר *למה* נפגעתי
23/11/2017 | 15:24
1
8
לצפיה ב-''
23/11/2017 | 20:13
3
לצפיה ב-'חבל להעמיס על הטלפון יישומים מיותרים כשאפשר פשוט להתנהל נבון'
חבל להעמיס על הטלפון יישומים מיותרים כשאפשר פשוט להתנהל נבון
22/11/2017 | 21:09
17
לצפיה ב-'בשביל מה צריך אפליקציה?'
בשביל מה צריך אפליקציה?
23/11/2017 | 07:03
4
38
השכל שלי אומר לי כי מי שבאמת צריך אותי יתקשר אלי בשנית ואפילו בשלישית אם לא עניתי לשיחה שלו מיד.
אני בחיים לא מחזיר שיחות מלבד לבני משפחתי המזוהים או לבוס מהעבודה (כן, גם בגילי הקשיש...).
לצפיה ב-'לפעמים השכל לא מופעל מיד'
לפעמים השכל לא מופעל מיד
23/11/2017 | 09:47
3
44
מקרה שקרה לחבר שלי: "היי, מדברים מ(שם של רשת מרכולים), לפני שבוע קנית אצלנו, עשינו טעות בחישוב, עכשיו אנחנו רוצים לזכות אותך ב-X שקלים. יש לי רק את 4 הספרות הראשונות של כרטיס האשראי, מה ההמשך?"
לצפיה ב-'מה שסיפרת מאיר לי מיד בזרקור ענק'
מה שסיפרת מאיר לי מיד בזרקור ענק
23/11/2017 | 10:04
37
וברור לי כשמש בצהריים שזה ניסיון לעוקץ.

לצפיה ב-'בולט שזה בלוף'
בולט שזה בלוף
23/11/2017 | 11:06
1
13
לצפיה ב-'כשקוראים על כך, מבינים מיד'
כשקוראים על כך, מבינים מיד
23/11/2017 | 11:38
32
כשמישהו בעל קול סמכותי מתקשר, ההבנה היא יותר אטית. ולראיה:
לצפיה ב-'יש אפליקציות '
יש אפליקציות
24/11/2017 | 01:16
3
33
לגילוי מספרים כאלו למי משתייכים.
עם אפשרות לחסימה שלהם!
ואם זה מופיע ברשימה השחורה.
זה ידחה אוטומטית!
לצפיה ב-'והאפליקציות האלה "שותות" את רשימת אנשי הקשר שלך'
והאפליקציות האלה "שותות" את רשימת אנשי הקשר שלך
24/11/2017 | 06:55
2
35
ופוגעות בפרטיות שלהם.
לצפיה ב-'כמו הרבה'
כמו הרבה
24/11/2017 | 14:40
7
לצפיה ב-' זה ממש מקומם '
זה ממש מקומם
24/11/2017 | 16:12
8
לצפיה ב-'בעיה עם השיחות המעצבנות האלה'
בעיה עם השיחות המעצבנות האלה
27/11/2017 | 16:34
1
14
תנסי את true caller, בדרך כלל היא מתריעה מכל שיחה כזאת אלה אם כן זאת שיחה מטלפון פרטי לא מוכר.
לצפיה ב-' זה בדיוק אחד היישומים המרגיזים שפוגעים בפרטיות של אחרים'
זה בדיוק אחד היישומים המרגיזים שפוגעים בפרטיות של אחרים
27/11/2017 | 16:57
9
לצפיה ב-'טלפון LG G3'
טלפון LG G3
19/11/2017 | 23:26
12
64
אני משתמש בדואר 012. איך אני יכול לראות בטלפון פרטי הדואר ששלחתי.ו/או שמחקתי
תודה ולילה טוב
לצפיה ב-'היות והחיבור הוא POP3, אם אני לא טועה אתה לא יכול, אלא רק '
היות והחיבור הוא POP3, אם אני לא טועה אתה לא יכול, אלא רק
19/11/2017 | 23:39
11
44
במכשיר בו שלחת את מה ששלחת. (אני לא סגור על זה עד הסוף, אבל זה מה שזכור לי)
לצפיה ב-'אם זה POP3 אז אתה צודק. אבל אם אפשר להגדיר IMAP'
אם זה POP3 אז אתה צודק. אבל אם אפשר להגדיר IMAP
20/11/2017 | 09:16
28
(ואין לי מושג אם זה אפשרי), אז מתבצע סינכרון דו-כיווני, כולל ברים ששלחת ממכשירים אחרים.
לצפיה ב-'אני שואל איך רואים באותו מכשיר שבו שלחתי את הדואר'
אני שואל איך רואים באותו מכשיר שבו שלחתי את הדואר
20/11/2017 | 22:26
9
9
לצפיה ב-'אם מחקת לא תוכל לראות.'
אם מחקת לא תוכל לראות.
21/11/2017 | 07:05
8
18
אבל אם לא מחקת תוכל לראות בפריטים שנשלחו.
ואם התשובה לא מובנת לך, כנראה שהשאלה לא מובנת לנו... אנא נסה להסביר ביתר פירוט על מנת שנוכל להבין ולעזור לך.
לצפיה ב-'לא מחקתי שלחתי ורציתי לראות אם הדואר נשלח'
לא מחקתי שלחתי ורציתי לראות אם הדואר נשלח
21/11/2017 | 12:09
7
16
כמו באוטלוק האם יש תקיה של מכתבים שנשלחו ו/ או תקיה של מכתבים שנמחקו?
לצפיה ב-'תסלח לי אבל כל הסיפור שלך לא ברור.'
תסלח לי אבל כל הסיפור שלך לא ברור.
21/11/2017 | 13:21
6
30
מאיפה שלחת את המייל? באמצעות מה שלחת?
תסתכל שם בדואר יוצא או בדואר שנשלח.
לצפיה ב-'תסלח לי אבלכל הסיפור שלך לא ברור.'
תסלח לי אבלכל הסיפור שלך לא ברור.
22/11/2017 | 22:49
5
17
 בקיצור. שלחתי דואר דרך הגימייל מהטלפון הסוללרי. עד כאן זה פשוט.
כעבור כשעה רציתי לראות את המכתב בטלפון שממנו שלחתי ואולי להוסיף הערות במכת נוסף אך איני יכול למצוא את המכתב שאני שלחתי בטלפון שלי.
אני מקווה שגם זה ברור.
איך אני יכול לקרוא את המכתב ששלחתי.
לילה טוב
לצפיה ב-'שלחת דרך ג'ימייל או דרך 012? בכל מקרה, בכל אחד מהם יש תיקיית'
שלחת דרך ג'ימייל או דרך 012? בכל מקרה, בכל אחד מהם יש תיקיית
22/11/2017 | 23:33
3
16
דואר שנשלח. כשאתה פותח את הדואר יש לך למעלה מצד ימין 3 פסים אופקיים.
לחץ עליהם וברשימה תראה דואר שנשלח. פתח את התיקיה הזו ותמצא את מה ששלחת.
לצפיה ב-'שלחת דרך ג'ימייל'
שלחת דרך ג'ימייל
23/11/2017 | 13:38
2
15
סוף סוף נפל האסימון. אין לי אפשרות לבחור דואר שנשלח אבל כאשר לחצתי על הסכוכית המגדלת וכתבתי דואר שנשלח הופיע התקיה עם כל המכתבים ששלחתי.
תודה לכל התומכים והסבלנות שגילו כלפי.
לצפיה ב-'אנחנו שמחים תמיד לעזור'
אנחנו שמחים תמיד לעזור
24/11/2017 | 06:41
1
16
אבל כדי שנוכל לעזור, אנחנו גם צריכים שמי ששואל יסביר את עצמו בצורה הכי ברורה שאפשר.
כל טוב.
לצפיה ב-'שוב תודה ושבת שלום'
שוב תודה ושבת שלום
24/11/2017 | 08:52
5
לצפיה ב-'עכשיו סוף סוף הסברת בצורה ברורה יותר.'
עכשיו סוף סוף הסברת בצורה ברורה יותר.
23/11/2017 | 07:00
18
ואת התשובה כבר ענתה לך קודמתי

אם שלחת דרך ג'ימייל זה נמצא שם ב"נשלח" אם זה אכן נשלח או ב"תיבת דואר יוצא" אם זה לא נשלח, או אולי עדיין ב"טיוטות".
כל אחת מהאפשרויות אפשרית, תלוי אם המייל נשלח או לא.
כמו כן אם הג'ימייל שלך בטלפון מסונכרן הרי שתוכל לראות אותו במחשב באתר של ג'ימייל.
לצפיה ב-'שאלת שיאומי'
שאלת שיאומי
21/11/2017 | 17:46
3
61

היי, שלום לכולם! לרגל גסיסתו המואצת של הגלקסי נוט 3 האהוב שברשותי   החלטתי לרכוש סלולרי חדש. המליצו לי על שיאומי REDMI NOTE 4 X, אבל מה שמצאתי בחנות האהובה עליי הוא הדגם ללא הסנפדרגון 625, אלא משהו שנקרא מדיה-טק. בסקירות המקיפות שבלעתי הבנתי שהמדיה-טק חזק יותר מהסנפדרגון, אבל הסנפדרגון חסכוני יותר... בחנות הזאת אין נוט 4X עם סנפ'. מדובר במכשיר עם 64/4 ראם (או ג'יגה... אין לי מושג חחח) והוא בסך הכול נראה לי די חביב. 
לעומת זאת, הציעו לי את A1, עם האנדרואיד הנקי, אבל פחות אהבתי אותו משום שחיי הסוללה שלו קצרים יותר, הוא יקר בהרבה (300 ש"ח הפרש), ואני דווקא די מחבבת פיצ'רים ולא אוהבת להתעסק עם גוגל פליי. 

אציין כי השימושים שלי סולידיים מאוד - קצת מצלמה (שדווקא הבנתי שהיא עלובה בדגמים האלה, אבל התקציב...), הרבה פייסבוק וכרום, מעט משחקים כמו קנדי קראש, גובלנים (רקמה), ג'ימייל, וואטסאפ וזהו... 

אנא עזרו לי לפני שהסלולרי שלי שובק לגמרי... עלול לקרות כל רגע ממש...

לצפיה ב-'השיאומים נותנים התמורה הטובה ביותר לכסף '
השיאומים נותנים התמורה הטובה ביותר לכסף
22/11/2017 | 21:05
2
43
 redmi note 4 
mi a1*

שני הדגמים מצויינים ונמכרים כמו לחמניות, את המצלמות ממש לא הייתי מסווג כעלובות ואת ה a1 עם המצלמה הכפולה המייצב האופטי והזום x2 אפילו מגדירים כטובה מאוד. 

* עם a1 אין לי ניסיון אישי ואני מתבסס על סקירות רציניות 
בכל מקרה הייתי הולך רק על מעבד של קוואלקום

לצפיה ב-'קוולקום זה סנפדרגון?'
קוולקום זה סנפדרגון?
22/11/2017 | 21:24
1
39
ובנוגע למצלמה, קראתי את כל הסקירות וצפיתי בכל הסקירות, ובכולן מלינים על איכות המצלמה.
לצפיה ב-'אכן. מכונה גם sd (קיצור של snapdragon) '
אכן. מכונה גם sd (קיצור של snapdragon)
22/11/2017 | 21:32
14
לצפיה ב-'זקוק להמלצה על טאבלט '
זקוק להמלצה על טאבלט
22/11/2017 | 11:55
5
40
צהריים טובים!
אני רוצה לרכוש טאבלט כמתנה - 
השימוש בטאבלט יהיה בעיקר לקריאת ספרים מאמזון, קריאת מיילים של עבודה (אאוטלוק וג'ימייל) ומסמכים (וורד אופיס) .
התקציב הוא עד 200 דולר.
בהתחלה חשבתי לקנות את האמאזון פייר במבצעים של בלאק פריידיי אבל הבנתי שהוא לא תומך אנדרואיד ועל כן לא יהיה שימושי לג'ימייל או מסמכי וורד.
אחר כך חשבתי על סמסונד טאב של שנה שעברה אבל קצת נאבדתי בין הדגמים.
כמו כן - האם בכלל משתלם לקנות בבלאק פריידיי ושמישהו יביא את זה עליו מארה"ב? או שבגלל המכס כבר משתלם יותר לקנות בארץ?

תודה מראש! 

לצפיה ב-'הקינדל פייר דווקא כן מריץ גירסא מסוימת של אנדרואיד'
הקינדל פייר דווקא כן מריץ גירסא מסוימת של אנדרואיד
22/11/2017 | 12:50
4
38
פשוט הוא קצת יותר סגור לאקוסיסטם של אמזון.
לצפיה ב-'מה הכוונה?'
מה הכוונה?
22/11/2017 | 14:11
3
26
הבנתי שאפשר היה להוריד בדרך מסורבלת את הגוגל סטור אבל שבעדכונים האחרונים של המערכת זה נחסם.

האם זה מתאים, לדעתך, לצרכים שציינתי בהודעה שלי? 
לצפיה ב-'אין לי ניסיון אישי עם הקינדל, אבל כשחיפשתי טאבלט שקלתי לקנות'
אין לי ניסיון אישי עם הקינדל, אבל כשחיפשתי טאבלט שקלתי לקנות
22/11/2017 | 15:37
2
31
אחד מהדגמים. בסוף קניתי משהו אחר, אבל על פניו הם אמורים להיות טאבלטים לא רעים ודי זולים.
לצפיה ב-'תודה. איזה קנית בסופו של דבר, והאם אתה מרוצה? כמו כן,'
תודה. איזה קנית בסופו של דבר, והאם אתה מרוצה? כמו כן,
22/11/2017 | 16:21
1
17
האם שמעת על הטאבלטים של Huawei והאם הם מומלצים?

לצפיה ב-'קניתי טאבלט עם 2 מערכות הפעלה (אנדרואיד ו-Windows)'
קניתי טאבלט עם 2 מערכות הפעלה (אנדרואיד ו-Windows)
22/11/2017 | 20:37
37
ואם היה לי זמן אז הייתי מעיף את אנדרואיד ונשאר רק עם Windows.

מרוצה? הוא בסדר, בטח יחסית ל-300 ומשהו ש"ח שהוא עלה. אבל יש לו קצת בעיות. מצד שני, אני לא משתמש בו באנדרואיד, אז אולי זה מייצג את הביצועים.

הדגם, אם זה משנה, זה Teclast X80 Pro. קניתי באתר gearbest. היה מבצע (אחרי שכבר הזמנתי) שבו הוא עלה 74.99$ (כלומר מתחת לסף המיסוי בארץ), אבל כנראה שעכשיו הוא עולה יותר.
לצפיה ב-'התראות במכשיר מפסיקות לעבוד'
התראות במכשיר מפסיקות לעבוד
21/11/2017 | 18:11
44
יש לי את הגלקסי S5 ולאחרונה אין התראות על דואר ב-ג'ימייל ו-whatsapp.
מה יכולה להיות הסיבה?
עוד מישהו חווה את זה?
לצפיה ב-' פלוסS8ּּּּּ'
פלוסS8ּּּּּ
20/11/2017 | 23:53
1
38
איך מוסיפים מס' נוסף לאותו איש קשר?
זה לא נותן אפשרות ליותר ממס' אחד.

למה אני לא מצליח לשלוח מיילים? (רק לקבל)
דיברתי עם המפעיל וגם עם הספק אינטרנט,
עברנו על ההגדרות ועדיין לא מצליח לשלוח.

מכשיר חדש (חודש)

תודה לעונים!
לצפיה ב-'אין לי ניסיון בדגם המסוים הזה אלא במכשירי סמסונג אחרים'
אין לי ניסיון בדגם המסוים הזה אלא במכשירי סמסונג אחרים
24/11/2017 | 16:16
63
ובכולם התפעול זהה: אתה נכנס לפרטי איש הקשר, בוחר ב"עריכה" ואז ליד המספר הקיים אמור להיות + שפותח לך שדה להכנסת מספרים נוספים. רק לשים לב שאיש הקשר שמור במכשיר ולא בסים (כי אז באמת אין אפשרות).

לגבי שליחת דוא"ל, לא מבינה בזה; אני משתמשת רק בג'ימייל.
לצפיה ב-'מחפש דרייברים ל LG K10'
מחפש דרייברים ל LG K10
19/11/2017 | 00:59
2
39
שלום
האם למשהו יש קישור והסבר להתקנת דרייבר של LG K10 למחשב כדי שאוכל להתקין בו עברית?
תודה
לצפיה ב-'לא צריך'
לא צריך
19/11/2017 | 15:51
1
631
תחילה כנס להגדרות > אודות >
בנתון של buils לחץ 7 פעמים ותקבל בהגדרות כלי מפתח .
שם תסמן usb debbuging
עכשו יזהה את הטלפון

לצפיה ב-'לא צריך'
לא צריך
20/11/2017 | 06:04
30
תודה
ניסיתי לפעול לפי שכתבת ולא הצלחתי.
לאחר חיפוש ומציאת הדרייבר (דרייבר לכל מכשיר LG)התקנתי במחשב ואז הצלחתי להתקין
יום טוב ותודה
לצפיה ב-'גלקסי נוט 8 - שאלות לפני רכישה'
גלקסי נוט 8 - שאלות לפני רכישה
16/11/2017 | 03:02
19
91
שאלות לפני קניית גלקסי נוט 8:
1. המצלמה שלו יותר טובה יותר מגלקסי S7? בפרט במצלמת סלפי שזה הצילום האהוב עליי.
2. מה הכוונה במצלמה כפולה? למה צריך מצלמה כפולה - האיכות תמונה טובה יותר?
3. קנייה: מחסני חשמל או KSP? באתר של מחסני חשמל לא ראיתי אחריות, בKSP ראיתי אחריות לשנה. על מה האחריות? אם נשבר מסך או לא עובד המכשיר מתקנים? תוך כמה זמן תיקון יומיים או שבועיים?
4. האם אפשר לקנות מכשיר ולעשות ביטוח עליו בסלקום למרות שלא קניתי משם?
5. האם בסלקום יכולים לעזור לי להעביר אנשי קשר מהסים הישן לסים החדש, לעזור לי איך בוחרים סיסמת קוד למכשיר וכו' למרות שלא קניתי מהם את המכשיר?
6. האם השמועות על סוללה שנגמרת מהר אחרי עדכון הם סיבה לא לרכוש?
7. האם המטען לנוט 8 הוא אותו מטען כמו לגלקסי 5?
8. האם אפשר להשאיר את העט בבית ולצאת עם הנוט 8 לבחוץ? כל הקאצ' עם העט לא עושה לי את זה ומניח שהנוט 8 יש בו עוד יתרונות מהS8+ חוץ מהעט - נכון?
9. הידיים שלי קצת קטנות - עדיין יכול להינות מהמכשיר הענק הזה?
10. הגנה וזכרון: בKSP מוכרים מגן מסך ומגן כללי שעוטף את כל הנוט 8 ומה המחיר? כמה עולה כרטיס זכרון עם הזכרון הכי גבוה, איזה כמות זכרון והאם מוכרים ב-KSP?
11. באופן אישי האהבה שלי היא לצבע שחור בבגדים ובאקססוריז אבל הצבע הזהב במכשיר גם קורץ. מה לדעתכם יותר יפה נוט 8 שחור או זהב? במילא המגן בד האהוב עליי עוטף את כל המכשיר עם הגנה אז אולי לא משנה הצבע?
סליחה על השאלות גם אם הם הזויות - טלפונים סלולריים זה לא התחום שלי, והנוט 8 לא מכשיר כזה זול - בKSP המחיר עם פריסת תשלומים רחבה נשמע נוח.

לצפיה ב-'הרבה תשובות:'
הרבה תשובות:
16/11/2017 | 17:42
13
64
1. מבחינת המפרט הטכני הפשוט - המצלמות האחרוניות של שני המכשירים זהות באיכותן בכמות הMegaPixels, לנוט אמור להיות זום אופטי של 2X שלS7 אין.
המצלמות הקדמיות לעומתן, יש פער באיכות, 5MP בS7, לעומת 8MP בNOTE8.

2. מצלמה כפולה אמורה להוצא תמונות טובות יותר וחדות יותר, לא יודע להגיד כמה זה משנה.

3. אחריות ולא משנה איזו - לא מכסה נזק של שבר במסך, נזק מסוג זה כרוך בתשלום ולא יכובד על ידי כל ביטוח שיצא לי להכיר עד כה. כמה זמן לוקח תיקון - תלוי מעבדה, אין קשר לחברה המספקת או מוכרת את המכשיר. בלי לדעת מה המעבדה אליה נשלח המכשיר לא ניתן לענות.

4. אם אני לא טועה, דבר כזה כרוך בתשלום לסלקום על ביטוח ושליחת המכשיר למעבדה של סלקום לבדיקת תאימות. מה שאומר שהמכשיר רק מגיע וכבר הולך לכמה ימים לבדיקות. וגם אחריהן, לא בטוח שסלקום יסכימו להכניסו תחת האחריות אם אינו מאותו הדגם הנמכר בחברה או נתמך בה.

5. יכולים כן, האם הם יעשו זאת - לא יודע להגיד. מעבר לזה - אנשי הקשר לרוב לא נמצאים על הסים, הסים יכול להכיל כמות מאוד מינימלית של רשומות בתוכו לכן באופן כמעט ודאי - אין שמירה של אנשי הקשר לתוכו אלא על גבי המכשיר (גם זה נעלם בשנים האחרונות ולדעתי סמסונג היחידים שעוד מאפשרים זאת) או בחשבון הגוגל.

6. לא בהכרח. תלוי עד כמה זה משפיע עליך, אם השימוש שלך לא מוגבל מזה אין סיבה לדעתי. כאשר זה מגיע לזה שבעקבות ריקון סוללה מוגבר אתה יותר שעות נמצא ללא זמינו סלולרית - אולי זה יכול להוות שיקול.

7. לא! הNote8 עם מטען בעל חיבור USB-C - החיבור הדו-כיווני, לעומתו גם הS5 וגם הS7 שהוזכר קודם עם microUSB.

8. אפשר לא להשתמש כלל בעט, אלא להשתמש בו כמו בכל מכשיר ללא עט. העט בעל תושבת יעודית בתוך המכשיר, ככה שאין גם ממש סיבה לא לצאת איתו איתך ולהשאיר אותו בבית.

9. אי אפשר להגיד על זה שום דבר, הנאה זה דבר אינדיווידואלי לחלוטין, אני לא יכול להחליט אם אתה תהנה ממנו או לא.

10. כנס לאתר של KSP או הרם טלפון לסניף הקרוב לביתך ושאל אותך מה האביזרים שנמכרים, הכתובת המתאימה לשאלות מסוג זה היא KSP, לא פורום שאין לו כל קשר לרשת. כמות הזיכרון המקסימלית האפשרית לשימוש במכשיר היא כרטיס microSD בנפח של 256GB, עלותו - כאמור, שאל בKSP.

11. על טעם וריח... אף אחד לא יכול לענות את התשובה הנכונה לגבי זה, זה תלוי בך בלבד.
לצפיה ב-'לגבי 5 - זה הפוך לחלוטין. למעט גוגל, ואולי מוטורולה'
לגבי 5 - זה הפוך לחלוטין. למעט גוגל, ואולי מוטורולה
17/11/2017 | 01:29
42
(לא ראיתי הרבה כאלה, ובאלו שכן ראיתי לא בדקתי) שביטלה את האפשרות של חשבון מקומי, בכל היצרניות שראיתי אפשר לאחסן אנשי קשר באופן מקומי ולא לסנכרן לענן.

אולי בעצם גם סוני לא מאפשרים את זה, אבל אני לא בטוח. אני יכול לנסות להסתכל על הטאבלט של זוגתי, אבל אני לא יודע עד כמה זה באמת משקף.
לצפיה ב-'תודה רבה על התשובות המפורטות :)'
תודה רבה על התשובות המפורטות :)
17/11/2017 | 11:03
11
30
מאוד הועיל לי. משהו שלא היה מספיק ברור לגבי המטען. אם דוגמא אני נתקע בלי מטען, אדם שיש לו מטען לגלקסי 5 זה גם יכול להטעין את הנוט 8? כלומר הכבל USB הוא לכולם אותו דבר ורק הראש שונה או שזה פשוט מטען אחר לגמרי כמו שיש מטען לאייפון? סליחה, לא כל כך הבנתי את העניין של דו כיווני. לא כל כך הבנתי את התשובה שלך לגבי מספר 7.  אם אני נתקע בלי מטען - אין לי הטענה? לרוב האנשים אין נוט... מסביבי בעיקר יש גלקסי S ישנים או אייפונים בעבודה - לכן שואל אם צריך לנוט מטען מיוחד. הסתבכתי קצת עם ההסבר שלך, גם קצת עייף וגם לא מבין בדברים האלה.
לצפיה ב-'כיום יש שלושה חיבורי טעינה קיימים:'
כיום יש שלושה חיבורי טעינה קיימים:
17/11/2017 | 15:40
10
50
1. microUSB
2. USB-C
3. Lightning

המכשירים הישנים (אנדרואיד, ואחרים) מגיעים עם כבל microUSB.
המכשירים החדשים - מהשנה-שתיים האחרונות בערך (וגם מאלה, לא כולם), מגיעים עם USB-C שתפקידו להחליף את הכבל הישן לחלוטין, USB-C הוא חיבור דו כיווני, משמעות הדבר שאין צורך לחבר אותו בכיוון ספציפי (אין לו צורה יחודית שמתחברת בכיוון אחד בלבד).
מכשירי אפל מהשנים האחרונות (מאז iPhone5) עם חיבור הLightning.
כל אחד מהחיבורים האלה - לא מטעים לחיבורים האחרים, אין אפשרות להכניס את ראש הכבל לשקע הטעינה בשל צורת השקע השונה.

זאת אומרת - אם לכל הסובבים אותך יש מכשירים ותיקים יותר שכבל הטעינה שלהם הוא microUSB, המטען שלהם לא יעזור לך כשתצטרך. השקע שלך יהיה שונה ולא תוכל לחבר את המכשיר לכבל הזה.
לצפיה ב-'המטען עצמו, אם הוא עם כבל שיכול להתנתק, יכול להיות שימושי'
המטען עצמו, אם הוא עם כבל שיכול להתנתק, יכול להיות שימושי
18/11/2017 | 23:51
8
38
אבל רק אם הוא יחבר אליו כבל משלו (Type C). שזה לא אידיאלי, ואם כבר נסחבים עם משהו אז למה לא לקחת גם את המטען, אבל זאת אפשרות .
לצפיה ב-'סורי, אני מיזנטרופ מדי בשביל להחזיק כבל כזה '
סורי, אני מיזנטרופ מדי בשביל להחזיק כבל כזה
21/11/2017 | 13:54
7
לצפיה ב-' וואו, מגניב! אפשר להטעין בו שלושה מכשירים במקביל?'
וואו, מגניב! אפשר להטעין בו שלושה מכשירים במקביל?
22/11/2017 | 03:11
5
6
לצפיה ב-'לא סביר שזה המצב, כי כל מכשיר צריך זרם אחר'
לא סביר שזה המצב, כי כל מכשיר צריך זרם אחר
22/11/2017 | 08:07
4
10
לצפיה ב-'לא בדיוק "צריך" אלא יכול... זה בכל מקרה מקסימום ולא מינימום'
לא בדיוק "צריך" אלא יכול... זה בכל מקרה מקסימום ולא מינימום
22/11/2017 | 21:12
3
13
כך שהבעיה הזאת פתירה.
לצפיה ב-'לא היה לי כוח לפרט, אבל כן "צריך". הזרם לא קבוע'
לא היה לי כוח לפרט, אבל כן "צריך". הזרם לא קבוע
22/11/2017 | 23:43
2
11
לכל אורך ההטענה, אלא משתנה בהתאם לכמה הסוללה כבר טעונה.

אבל גם מעבר לקצב המשתנה, יש רק "צינור" אחד של העברת הזרם החשמלי, מה שאומר שאם שני מכשירים יבקשו זרמים שונים, הכבל לא יוכל לנתב את הזרם רק לשקע שהתבקש. במקרה הטוב, ואני מקווה שזה מה שקורה בכבל איכותי, פשוט לא יעבור זרם בכבל בכלל, כי הגיעו שתי בקשות שונות משני חיבורים שונים.
לצפיה ב-'לא משנה, זה עדיין זרם מקסימלי, אם יוצא פחות יהיה פחות...'
לא משנה, זה עדיין זרם מקסימלי, אם יוצא פחות יהיה פחות...
22/11/2017 | 23:50
1
10
והטעינה פשוט תהיה איטית יותר. פרט לכך אפשר לפצל את הזרם בחיבור מקביל ואז בכל מקרה הוא יתפצל ויהיה נמוך יותר.
לצפיה ב-'השאלה אם הכבל מסוגל לעבוד עם מספר חיבורים במקביל'
השאלה אם הכבל מסוגל לעבוד עם מספר חיבורים במקביל
23/11/2017 | 08:39
7
לי אישית זה נראה מסוכן למכשירים ולכבל, או לחילופין לא יעיל לחלוטין.

אבל בכל מקרה, כמו שכבר כתבתי לגבי, אני מיזנטרופ מדי ולא יהיה לי כבל שבו אני אוכל לסייע לעוד אנשים להטעין במקביל למכשיר שלי. ועוד אייפון?!?!
לצפיה ב-'תודה לכולכם'
תודה לכולכם
20/11/2017 | 00:30
8
לצפיה ב-'מניסיון מר - סלקום לא מוכנים לעזור בהעברת אנשי קשר בטלפונים '
מניסיון מר - סלקום לא מוכנים לעזור בהעברת אנשי קשר בטלפונים
19/11/2017 | 23:02
3
31
שלא נקנו מהם. בניגוד, אגב, להוט מובייל.

לצפיה ב-'אז למי אפנה שיעזור לי עם זה?'
אז למי אפנה שיעזור לי עם זה?
20/11/2017 | 00:28
1
409
לצפיה ב-'בטוח יש בסביבה שלך מישהו שלפחות חצי מבין בזה'
בטוח יש בסביבה שלך מישהו שלפחות חצי מבין בזה
20/11/2017 | 00:38
9
לצפיה ב-'באן ו חנות שאתהקונה את הטלפון תבקש שיעזרו לך'
באן ו חנות שאתהקונה את הטלפון תבקש שיעזרו לך
20/11/2017 | 21:29
14
להעביר...זה ממשלא מסובך.
לצפיה ב-'5. אפשר להעביר אנשי קשר ממכשיר למכשיר בשלל דרכים'
5. אפשר להעביר אנשי קשר ממכשיר למכשיר בשלל דרכים
22/11/2017 | 03:15
12
דרך כרטיס זיכרון, בחיבור BT או NFC, דרך גיבוי ענני כלשהו (חשבון גוגל / סמסונג) או באמצעות יישומים ייעודיים די פשוטים. אני השתמשתי בסוף בסמסונג סוויץ' (מסמסונג לסמסונג, לא יודעת אם מתאים למכשירי אנדרואיד מתוצרת אחרת) ועבד נהדר (קל, פשוט, מהיר, יעיל, נוח... באמת תענוג).

לא מומלץ להעביר כיום אנשי קשר דרך כרטיס הסים כי המקום בו מוגבל מבחינת כמות אנשי הקשר ובעיקר מבחינת כמות המידע שאפשר לשמור על כל אחד – רק מספר טלפון אחד לכל שם, יש הגבלת תווים על אורך כל שם ואין אפשרות לשמור מידע נוסף (מספרים נוספים, כתובות, דוא"ל וכו').
לצפיה ב-'הצילו! Gboard השתלט לי על המקלדת!'
הצילו! Gboard השתלט לי על המקלדת!
17/11/2017 | 11:33
5
69
אני מנסה להחליף מקלדת, אבל אי אפשר לכבות את Gboard - הכפתור שלה אפור... איך אני מחליף את המקלדת ל smart keyboard? לא מצאתי איך להגיע להגדרת מקלדת ברירת מחדל.
לצפיה ב-'טוב, הבנתי איך מחליפים מקלדת, אבל'
טוב, הבנתי איך מחליפים מקלדת, אבל
17/11/2017 | 14:02
3
52
זה עדיין מרגיז שגם באנדרואיד ״נקי״ יש עיזים של גוגל שאי אפשר להסיר או להשבית.
לצפיה ב-'באיזה מכשיר מדובר?'
באיזה מכשיר מדובר?
18/11/2017 | 18:44
13
לצפיה ב-'Gboard זו המקלדת של גוגל. למה שהיא תבטל אותה?'
Gboard זו המקלדת של גוגל. למה שהיא תבטל אותה?
18/11/2017 | 23:45
1
38
או חלילה תיתן לך לבטל אותה? הרי גוגל יודעת יותר טוב ממך מה טוב לך .
לצפיה ב-'אם זו מקלדת ברירת המחדל - נשמע לי הגיוני'
אם זו מקלדת ברירת המחדל - נשמע לי הגיוני
21/11/2017 | 07:49
16
אם תהיה אפשרות להסיר אותה, מה יקרה אם בטעות תסיר גם את המקלדות האחרות שהתקנת? משתמשים לא מיומנים עלולים להתקע עם מכשיר ללא מקלדת ועם יכולת מוגבלת מאוד לבצע פעולות בסיסיות, לכן נראה לי הגיוני לא לאפשר מחיקה של רכיב כל כך חיוני במכשיר (כמו שאי אפשר למחוק את תוכנת החייגן או את משגר היישומים).
לצפיה ב-'אפרופו מקלדת, האם יש אפשרות להתקין על שיאומי נוט 4X'
אפרופו מקלדת, האם יש אפשרות להתקין על שיאומי נוט 4X
21/11/2017 | 17:44
17
מקלדת SWYPE? אני מאוהבת במקלדת הזאת, עובדת רק איתה ביד אחת.

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ