לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1220012,200 עוקבים אודות עסקים

פורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אנדרואיד - Android

היום אנדרואיד היא מערכת פופולרית לטלפונים סלולרים חכמים מבית גוגל, כן אותה חברה שהפציעה עם מנוע חיפוש מהפכני שהפך את כולם לחכמים גדולים.
עכשיו גוגל החליטו שזה לא מספיק וכל השירותים שאנחנו רגילים לקבל מהם צריכים להיות איתנו בכל מקום שנלך, אז למה לא לשווק מערכת הפעלה סלולרית?
אז הנה אנדרואיד מבית גוגל מבוסס לינוקס מפתיעה מיום ליום.
כיום אנחנו עם ג'נג'רברד 2.3 וכבר יש מכשירים עם אייס קרים סדוויץ 4 שמלהיבה אף יותר, מכשירים שקורצים לנו במחירים שווים לכל נפש, והכי חשוב? אפשר לעשות הכל!
לא צריך מחשב, מספיק סלולרי עם מסך 5.3 אינץ' ואנחנו מחוברים לפייסבוק וג'ימייל מכל מקום שאפשר,
כמובן שזה לא נגמר בזה, למה רק סלולרי אם אפשר טאבלטים? אז קבלו אותם מחשבים קומפקטים עם מסך מגע ומערכת הפעלה מתקדמת אבל קלה מספיק בשביל לא לשגע אותנו עם דרישות משאבים גבוהות.
אז בואו לפורום ולמדו מהי אנדרואיד ואיך להשתמש בה, וכבן תתייעצו איזה מכשיר לרכוש, כי המבחר עצום!

רק לפני שאתם נכנסים, כמה חוקים בסיסים
 * אסור בתכלית האיסור להציף את הפורום
 * שרשרו הודעותיכם אחת לשניה... אם יש לכם הרבה מה להגיד אז או שאספו את כל הדברים להודעה אחת או שתשרשור הודעה אחת לשניה במקרה שהנושאים לא ממש קשורים אחד לשני הדבר יקל על הפורום וימנע משרשורים לא פחות חשובים לעזוב את העמוד הראשי של הפורום 
  * נא לא לפרסם מודעות למכירה בהודעה חדשה אלא אם קיים שרשור בנושא. להודעות כאלו נטייה להימחק. לא קיים שרשור מכירות? מנהלי הפורום ישמחו לפתוח אחד כזה :-)
 * אין להעביר קודים למכשירי סלולאר על גבי הפורום מכיוון שישנם קודים שאין בסמכותו של האדם "הרגיל" להשתמש בהם ויכולים להביא נזק בלתי הפיך למכשיר (השתמשו במסרים לצורך זה).

* נא לשרשר הודעות OFF להודעת הOFF שבפורום. הודעת OFF שלא תשורשר תמחק.
 * רוב השאלות מקבלות תשובה ולכן נא לא להקפיץ כל 10 דק` אלא אם ההודעה כבר מתקרבת לעמוד הבא או לחילופין לא קיבלה תשובות יותר מיממה הודעה אשר יתווסף לה שירשור הקפצות, כאשר כל ההקפצות הן בנות 10 דקות תימחק לאלתר
 * אם במקרה יש לכם מספר שאלות נא לכתוב את כולם בהודעה אחת ולא לפתוח לכל שאלה הודעה. (כנ"ל לגבי קישורים למידע על סלולארי נא לשרשרם אחד אחרי השני)
 * נא לא לעקוץ\לרדת\להשמיץ חברות סלולאריות מתחרות, יצרניות מכשירים או כל דבר שקשור לסלולארי שלא תואם את דעותיכם דבר אשר יכול להביא לפגיעה בגורם נוסף ולריבים וסכסוכים מיותרים בפורום - הודעות מסוג זה ימחקו במידית ללא שום התראה
 * בפורום יש סקרים, גלריות ועוד` אופציות אשר לא חייבות להיכלל כל פנייה בענייני סקרים, הצעות לגלריות וכו` תעשה בצורה מסודרת על גבי הפורום,
 * אין לפרסם את הבלוג שלכם בפורום, יש לכם בלוג? הוספו את קישורו בחתימה שלכם, אם על כל שאלה שתענו עליהם בהפניה לבלוג שלכם, גם אם אכן בבלוג רשומה התשובה, התגובה שלכם תימחק, יש לכתוב תגובה מלאה בפורום, ולא לתת קישור, אפשר לתת קרדיט למקור.
 * אין לתת קישורים בגוף ההודעה אשר אין להם הקשר לנושא השירשור או ההודעה ואין הזהרה מה יש בקישור, הודעה כזו תימחק מייד בלי הזהרה.
 * אין לצעוק בפורום, לכתוב הודעות בסיגנון "עזרה!!!" "הצילו!!!!" וכו' הודעה מסוג זה תמחק.
 * מסרים או כל אמצעי התקשרות אל המנהלים. רוצים ליצור קשר? במסרים הפרטיים, אין לדון על מדיניות ניהול הפורום על גבי הפורום, יש לכם הערה בנושא? פנו בפרטי למנהל או להנהלת תפוז או בפורום משוב, הודעות מסוג זה שיעלו בפורום ימחקו במיידית!.
 * כאשר יש הודעות בנושאי מערכות הפעלה WM/WP7, פאלם או מכשירי iOS של אפל יש לפנות לפורום המתאים (קישורים בכותרת הפורום)
 קראתם? הבנתם? יאללה למה אתם מחכים כנסו לפורום הרי כולם כבר כאן אז למה אתם לא
  רונן.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
פורומים מקבילים לשאלות ספציפיות: פורום iPhone, פורום ניווט וGPS, ופורום סלולרי, בו ניתן גם להתייעץ בנוגע לרכישת מכשיר סלולרי חדש

המשך >>

לצפיה ב-'תודה'
תודה
25/03/2018 | 15:54
16
תודה
לצפיה ב-'מבוקשת המלךצה על טאבלט סיני טוב 9.6-10.1 עם אנדרואיד 7'
מבוקשת המלךצה על טאבלט סיני טוב 9.6-10.1 עם אנדרואיד 7
22/03/2018 | 02:22
21
35
טוב , הכוונה שאיכות המסך לא נופלת משל סמארט , והמסך טוב לשימוש גם מחוצ לבית

תודה לעוזרים
לצפיה ב-'איכות המסך לא נופלת מסמרטפון אין דבר כזה, כי לייצר מסכים "10'
איכות המסך לא נופלת מסמרטפון אין דבר כזה, כי לייצר מסכים "10
22/03/2018 | 14:34
20
48
באיכות כמו של סמרטפון הם יהיה כל כך יקר שפשוט לא מייצרים כאלו.
כדי לקבל איכות סבירה תחפש מסך 1920*1080 (יש במחירים סבירים)  שזה כ 224 PPI
מסך ממש טוב יהיה עם רזולוציה  2048*1536 (גלקסי טאב S3) שזה 264 PPI
ועדיין המסך טאבלט הכי מתקדם של סמסונג הוא באיכות הרבה פחות טובה אפילו מגלקסי S7  שהוא עם מסך 577 PPI
לצפיה ב-'סליחה אבל הטענות שלך אינן נכונות , שים לב מדברים על טאבלט סי'
סליחה אבל הטענות שלך אינן נכונות , שים לב מדברים על טאבלט סי
22/03/2018 | 14:50
6
35
שים לב שאנחנו מדברים טאבלט  סיני

FHD נפוץ מאד אך ברובם הוא נופל ממסך סמארטפון דומה בעיקר בגלל צורת ההרכבה של המסך, -  בדרכלל אלו מסכים מעצבנים שלא ראויים לשימוש מחוצ לבית
אך יש כאלו המורכבים נכון ואז המסך דומה למסך סמארטפון מבחינת יכלת השימוש מחוצ לבית

יש גם טאבלטים סינים עם מסך רטינה , אלו , גם כאשר צורת ההרכבה אינה הצורה המועדפת נותנים בדרכלל מסך טוב ממסך סמארט FHD והם טובים לשימוש גם מחוץ לבית

לצפיה ב-'כמה דברים ברשותך '
כמה דברים ברשותך
22/03/2018 | 15:34
5
40
המדד לאיכות של מסכים הוא רזולוציה / PPI
בהרבה טאבלטים ( וגם סלולרים ) סינים *כתוב* FHD . אז כתוב.. זה זול לכתוב .
אם אתה מחפש טאבלט עם מסך איכותי ( לא מפרט איכותי , מסך של ממש ) תאלץ להכניס את היד קצת עמוק יותר לכיס וכנראה לדלג על סין לטובת קוריאה או רחמנא ליצלן המוצר "ההוא" עם ה על הגב .
לצפיה ב-'ה PP אינו חזות הכל , כמו שהרזולוציה אינה חזות הכל'
ה PP אינו חזות הכל , כמו שהרזולוציה אינה חזות הכל
23/03/2018 | 03:30
4
29
מסך     FHD
יכול להיות מצוין ויכול להיות גרוע [רוב הסינים]

חשובה יכולת צפיה גם מחוצ לבית  

תודה על העזרה
לצפיה ב-'נשמה ..'
נשמה ..
23/03/2018 | 17:05
3
28
איך שלא תגלגל , FHD זה רזולוציה . זה סוג של סטנדרט
כשאתה כותב :"יכול להיות מצוין ויכול להיות גרוע [רוב הסינים]"
אתה בסה"כ מחזק את מה שכבר כתבתי בתגובה הקודמת שלי על האמינות של (חלק) המוצרים הסינים  ובכל זאת מסיבות לא ברורות ( כנראה חיסכון ) אתה מתעקש לרכוש חתול בשק ..
חבל
לצפיה ב-'ראשית כל תודה'
ראשית כל תודה
23/03/2018 | 22:25
2
12
אתה צודק שרזולוציה היא דבר חשוב , אך היא לא הכל

לי חשוב שניתן יהיה להשתמש מחוצ לבית גם כן - זאת הנקודה החשובה עבורי כאשר FHD מספיק [אך כאמור רב הסינים מרכיבים בצורה כזו שהאיכות ירודה ,ולא זה לא קשור לרופ וכאלו ]
לצפיה ב-'אתה מתעקש על הרכבה , וזה לא ..'
אתה מתעקש על הרכבה , וזה לא ..
23/03/2018 | 22:40
1
19
נעשה את זה הכי פשוט שיש - הם משקרים ! כותבים איכות מסוימת ולא נותנים אותה .
בשביל שמסך יהיה שמיש בחוץ הוא צריך רזולוציה גבוהה וכמובן שיהיה למכשיר תצוגה אדפטיבית - כזאת שמתאימה את עצמה לתנאי התאורה מסביב .
לצפיה ב-'איש יקר יש חשיבות ,נושא של התשקפויות וכד'
איש יקר יש חשיבות ,נושא של התשקפויות וכד
23/03/2018 | 23:08
15
תוכל ליחפש חומר בנידון ברשת
לצפיה ב-'שוק הטאבלטים הוא שוק מאד לא דינמי ואפילו נזנח עי רוב החברות'
שוק הטאבלטים הוא שוק מאד לא דינמי ואפילו נזנח עי רוב החברות
22/03/2018 | 17:27
12
192
למעט אפל.
סמסונג הוציעו לאחרונה אחרי שנתיים תמימות עדכון לטאבלט 10 שלהם ולא טרחו לעדכן את הטאבלט 8 אינצ.
אני מוצא שללנובו יש טאבלטים נחמדים ברמה טובה במחיר סביר.
כדאי לבדוק את ה Lenovo TAB 4 Plus שהוא אופציה טובה במחיר סביר.

מעבר לזה הטאלבט אנדרואיד הטוב ביותר הוא Samsung Galaxy Tab S3 9.7

לצפיה ב-'תודה על הלנבו , יצא לך להשתמש בו מחוצ לבית?'
תודה על הלנבו , יצא לך להשתמש בו מחוצ לבית?
23/03/2018 | 03:27
11
15
לצפיה ב-'טאבלט 8.4 הולך?'
טאבלט 8.4 הולך?
23/03/2018 | 09:06
1
25
אחד מהטאבלטים הטובים שיצאו עם איכות מסך ושמע כולל טלפון הוא 
קנה אותו בגירסה גלובלית באתר סיני 
לצפיה ב-'העדיפות לגודל שצינתי , מוצא אותו הכי נוח'
העדיפות לגודל שצינתי , מוצא אותו הכי נוח
23/03/2018 | 22:20
13
אמנם לא היה לי 8.4 אך היה לי 8 והתחושה מעט קטן מדי

תודה
לצפיה ב-'יצא לי לשחק איתו רק בתוך המשרד, לא בחוץ. אני עדיין עם Dell 8'
יצא לי לשחק איתו רק בתוך המשרד, לא בחוץ. אני עדיין עם Dell 8
23/03/2018 | 12:50
8
26
Dell Venue 8 7000 שיצא ב 2014 אבל יש לו את המסך הכי טוב שראיתי עד היום על טאבלט.
2560*1600 359 PPI היחיד אני מכיר שיש לו מסך LED, ובטריה 5900.
מכשיר נפלא רק שיש לו בעיה אחת, הוא תקוע באנדרואיד 5, שזה לא ממש מפריע למעט זה שהאפליקציית נטפליקס לא מרשה להוריד לו סרטים לצפייה אופליין, לא יודע בדיוק למה אולי עניין של הצפנה.
ובגלל שהשימוש שלו הוא בעיקר צפייה בסרטים בחדר כושר ובטיסות זה קצת מעצבן.
לצפיה ב-'תודה , חשוב יכולת צפיה מחוצ למשרד. אני מניח שהוא פול למינציה'
תודה , חשוב יכולת צפיה מחוצ למשרד. אני מניח שהוא פול למינציה
23/03/2018 | 22:23
7
16
וככזה אמצור להיות מוצלח גם מחוצ למשרד אך זו הנחה גרידא

מנסה לחפש אותו באמזון אך בשלב זה ללא הצלחה [מוצא עם דיסק קטן יותר] נראה מעט מוזר שהוא ללא תמיכה בLTE [לפי אמזון הפלוס תומך]
לצפיה ב-'צריך לבדוק בדיקה מעמיקה'
צריך לבדוק בדיקה מעמיקה
24/03/2018 | 09:08
6
27
סוג המעבד ,זה שמציינים Qualcomm זה לא מספיק ,איזה מספר?אולי זה מעבד מלפני 5 שנים? מהירות המעבד משפיעה על חווית השימוש
יש לבדוק את הנתון PPI של התצוגה (צפיפות הפיקסלים לאינץ') ככל שגבוה יותר התצוגה חדה יותר ולא מגורענת
יש לבדוק את גודל הזכרון הפנימי ,כיום מקובל כבר 6G של ram ו 64G זכרון פנימי בלי צורך להוסיף כרטיס SD שלא מקבל אפליקציות.
על כן כל דבר בודקים באתר GSMARENA ולא מה ש KSP או אמזון כותבים.
אז אולי חווית השימוש שלך מסתמכת על טאבלטים בחינם של ספקי האינטרנט 
ה DELL הוא 8" ויש לו 359 PPI וה HUAWEI הוא 8.4" עם אותו PPI  אבל יש לא רק LTE אלא יש לו טלפון ממש (זה לא אותו דבר )
אגב תראה לי טאבלט 10" עם 359 PPI  ל ipad pro יש רק 264 .
יש נקודת שבר ,מעבר ל 8.4 אין מסכים איכותיים 
אני רק אסייג שהכל בעייני המשתמש ,יש אנשים שלא יבחינו בהבדל
אז נסכם שבעייני הקניה המוצלחת ביותר לעת הזו זה huawei mediapad 3

לצפיה ב-'אם כבר חפרת ב GSMARENA '
אם כבר חפרת ב GSMARENA
24/03/2018 | 12:41
3
37
לפחות תשווה תפוחים לתפוחים ..
כשמדובר ב PPI יש תלות בגודל התצוגה ( שהמשמעות הישירה של זה היא מרחק הצפיה )
מתחת ל "10  מקובלים ונהוגים ערכים של מעל 300 PPI
מעל "10 שמרחק הצפיה יורד לחלוטין מקובלים ונהוגים ערכים של 200-250 PPI
מעבר לזה מהשוואה שערכתי עם כמה אנשים  - אין אף סיני עם כל מספר PPI מונפץ כזה או אחר שמתקרב לאיכות התצוגה של ה IPAD PRO (כולל כמובן מחוץ לבית )
לצפיה ב-'מצטער ,זה ענין טכני ממש'
מצטער ,זה ענין טכני ממש
24/03/2018 | 13:57
2
26
לא מנהג ולא מקובלה.
PPI זה משהו מוחלט ,לא תלוי בגודל .
זה מה שהעין רואה .
ואם אין טאבלטים 10" ברמה הזאת ,עדיף לקנות 8.4"
אני מניח שאין אפשרות ליצר מסך גדול בצפיפות פיקסלים כזו.
לצפיה ב-'אתה יכול וצריך להצטער '
אתה יכול וצריך להצטער
24/03/2018 | 17:08
20
PPI זה דבר טכני כמו גם התלות בגודל המסך ומרחק מהתצוגה .
יש אפשרות לייצר כל מסך בכל רזולוציה , יש עניין של צרכים ועלויות .
מה עדיף לקנות זה לא ענין שלי ובטח לא שלך , זה עניין של פותח השירשור .
רצוי שפותח השירשור יקבל מידע נכון ואמין .
זה שאתה  מדבר בנחרצות לא עושה את דבריך לנכונים .

לצפיה ב-'חברים מסך FHD טוב שרואים בו מחוצ לבית זה מספיק טוב [לי]'
חברים מסך FHD טוב שרואים בו מחוצ לבית זה מספיק טוב [לי]
25/03/2018 | 03:11
12
דוקא לסינים יש טאבלטים עם רזולוציה גבוה בהרבה

מצרף דוגמא

לצפיה ב-'מה שחשוב הוא הבחינה המעשית: מסך קריא מחוץ לבית כן/לא'
מה שחשוב הוא הבחינה המעשית: מסך קריא מחוץ לבית כן/לא
25/03/2018 | 02:57
1
9
מבחינת  זכרון בסמארט יש אצלי 3 גיגה וזה מספק אותי
נקודה שחשובה ולא הזכרתי זה OTG

לא מחפש את הטוב ביותר מחפש 9.6-10.1 עם מסך טוב כזה שניתן לשימוש מחוצ לבית
אכן יש עוד פרמטרים שחשובים , אך זה ה נתון שחשוב לי ולכן ע"מ לאט להתברבר בשלב הראשון מציין את הנתון המהותי
טאבלטים חדשים במילא ברב המקרים יהיו עם נתונים מספקים
לצפיה ב-'ההמלצה של blzvi טובה לדעתי.'
ההמלצה של blzvi טובה לדעתי.
25/03/2018 | 08:51
10
יש לי מכשיר כזה, הוא נקרא MEDIAPAD.
תבדוק באיזה גדלים הוא קיים.
לי לפחות זה בסדר.
לצפיה ב-'תופעה מוזרה ודי מפחידה - התראת וירוס'
תופעה מוזרה ודי מפחידה - התראת וירוס
21/03/2018 | 21:32
3
67

קיבלתי SMS מ BOXIT שהחבילה שלי הגיעה ליעדה. מיד לאחר מכן, המכשיר התחיל לצפצף בקולות צורמים, עם אזהרה אדומה, שחורה וירוקה, המתריעה שהמכשיר נגוע בווירוס ועלי לעדכן אותו, ואם לא, המכשיר ינעל בתוך יום. לאחר מכן הגיע מסך של אנדרואיד, שנראה אוטנטי.
את האזהרה הראשונה לא הצלחתי לצלם, את השניה כן, ואני מצרפת אותה.
יש לי על המכשיר אנטי וירוס רישמי של ESET, סרקתי את המכשיר והוא נמצא נקי. עשיתי אתחול וסרקתי שוב, כנ"ל. אני מודעת לאתרים זדוניים, אבל לפעמים האזהרה כן נכונה. אז ברור שבינתיים לא עידכנתי.
אני לא יודעת מה לעשות, ומבקשת עזרה דחופה אם אפשר.
LG G6, אנדרואיד 7.
תודה.
נ.ב. בדרך כלל אני מסתפקת בהודעה בפורום אחד ומחכה בסבלנות לתגובות, אבל זה מפחיד אותי, ולא מגיבים שם, אז אני שואלת גם פה.
לצפיה ב-'לא להתרגש'
לא להתרגש
22/03/2018 | 18:23
1
46
תסכלתי בשורת הכתובת של ההודעה ותראי כתובת של אתר זבל כלשהו, כגון mobileview.xyz.
לצפיה ב-'תודה. הנייד חי ומתפקד... '
תודה. הנייד חי ומתפקד...
22/03/2018 | 23:04
18
לצפיה ב-'עקרונית אני מאוד מעריך את ESET'
עקרונית אני מאוד מעריך את ESET
25/03/2018 | 09:00
17
יש להם די הרבה התראות שווא.
אני מנוי שלהם בתשלום על המחשב. בהחלט קורה שיום אחד הם מתריעים
שאתר שאני רשום בו כבר עשר שנים לא בטוח.
למדתי לא להתרגש מהם.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום תביעות ייצוגיות
פורום תביעות ייצוגיות
כהן ישראלי ושות' - משרד עו
כהן ישראלי ושות'

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה